PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 2005-2006 l Transfer Dosyası

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 [18] 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38

vega
09.07.2005, 01:14
yönetim ALLAH seni bildigi gibi yapsIn

Keleşoğlu
09.07.2005, 01:24
sampiyon olacaktik unuttunmu yonetim...!!!

İleli
09.07.2005, 01:48
biri transferlerin haftasonu trabzonda olacagini soyluyo oburu pazartesi yada sali diyo ulan bu basin yokmu yeter artik istifa ediyorum kardesim!!!

sanatik
09.07.2005, 04:37
Senol Günes Halil zirvesi

ÖZELLIKLI BIR OYUNCU
Trabzonspor Teknik Direktör Senol Günes, Bordo-Mavili takimin transfer listesinde bulunan Kaiserslautern'li milli oyuncu Halil Altintop ile Basel maçi öncesi bir süre sohbet etti. Uhren Cup Turnuvasi maçi öncesinde milli oyuncuyla uzun süre görüsen Günes, "Halil Altintop çok özellikleri olan bir futbolcu. Onu takimimda görmek isterim" dedi.

GELMEYI ISTEMISTI
Trabzonspor'da oynamak istedigini açiklayan ancak kulübüyle bir yil daha sözlesmesi bulundugu için bonservis bedeli nedeniyle transferinde sorun yasanan Halil Altintop ise, "Trabzonspor formasini giyinmeyi çok istiyorum. Insallah, transferim gerçeklesir" diye konustu.

karadenizgazete.com | 9Temmuz2005

CAFER ÖZER
09.07.2005, 08:35
Ya Üzülmeyin en azindan Sokaga para atmiyoruz

Harun
09.07.2005, 09:25
Ne okul bitirmek ne kiz sevmek

Tek dilegim transfer yapabilmeksmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

selcjK
09.07.2005, 09:56
Transferimizi Fener engelledi

Trabzonspor yöneticisi Murat Bozoglu, prensipte anlastiklari Andre Diaz'in geri adim atmasinda F.Bahçe'nin parmagi oldugunu söyledi. Bozoglu, "Diaz ile her konuda anlasmistik. Fakat bu futbolcuya Aureilo ve Alex tarafindan Trabzon hakkinda olumsuz seyler söylenmis... Diaz daha sonra bize bu transferden vazgeçtigini söyledi. Kötü referanslar isimizi yokusa sürüyor. Özellikle Aurelio'nun yaptigi çok yanlis. Kulümüzün ekmegini yemis bir insanin yarattigi olumsuz izlenimler hiç hos degil" ifadesini kullandi.

baheneleride hazir ya.

Ayhan Yüksek
09.07.2005, 10:31
Petkoviç sivasla anlasmis hayirli olsun basarilar.

Harun
09.07.2005, 11:01

Trabzonspor yöneticisi Murat Bozoglu, prensipte anlastiklari Andre Diaz'in geri adim atmasinda F.Bahçe'nin parmagi oldugunu söyledi. Bozoglu, "Diaz ile her konuda anlasmistik. Fakat bu futbolcuya Aureilo ve Alex tarafindan Trabzon hakkinda olumsuz seyler söylenmis... Diaz daha sonra bize bu transferden vazgeçtigini söyledi. Kötü referanslar isimizi yokusa sürüyor. Özellikle Aurelio'nun yaptigi çok yanlis. Kulümüzün ekmegini yemis bir insanin yarattigi olumsuz izlenimler hiç hos degil" ifadesini kullandi.

baheneleride hazir ya.

Jeferson'da tam tersini söylüyor.Bize gelmeden önce Alex'e Aurelio 'dan bilgi alarak geldigini söylüyor.Bune çeliskidir.

gultekin61
09.07.2005, 11:20
SAYIN ÇOK DEGERLI VE MEMUR ZIHNIYETLI YÖNETIM NASILSINIZ BREZILYADA IÇINIZ RAHAT MI MERAK EDIYORUM. BIZI SORARSANIZ KAN KUSUYORUZ SAYENIZDEsmileys/smiley19.gif . NE YAPMAYA ÇALISTIGINIZI ANLAYAMADIK. SAMP LIGI HEDEFIMIZ DEDINIZ YOLA ÇIKTINIZ AMA GÖRÜYORUZ KI HEDEFINIZ GÜNDEMDE KALMAK SOW YAPMAK MILLETIN KAFASINI KARISTIRMAK ..... SIZ ZATEN BU ZIHNIYETLE BASKA BISE YAPAMAZSINIZ.. GÖZ BOYAMAK IÇIN IKI TANE ERCIYESTE BILE OYNAYAMAYACAK FUTBOLCU ALIR MARIFET YAPMIS GIBI BASIN KARSISINA CIKIP BREJILYADA TRANSFER YAPMAK ÇOK ZOR DERSINIZ. BIZ BUNU BASARDIK DERSINIZ . NASILSA SALAGIZ YA BIZDE INANIRIZ... BREJILYADA PAZARLIK YAPMADIGINIZ ADAM KALMADI . SAMP LIGINEDE UEFADA PAZARLIK YAPIP GIRERSINIZ OLURMUsmileys/smiley7.gif ARKADASLAR PAZARLIGA BISEY DEMIYORUM AMA BU KADARDA OLMAZKI 6 AY ZURO. 1 AY DEVIT . 2 HAFTADIRDA KAHE DAHA HIÇ BIRINI ALAMADIK . SIZ YÖNETIM. ORADAN DILENCI ALMAYA KALSANIZ YINE PAZARLIK YAPARSINIZ ALAMAZSINIZDA ZATEN SIZE MEMURLUK HAYATINDA BASARILAR.

alone_61
09.07.2005, 11:25
gultekin61 adli arkadas memur zihniyet adli tabirini biraz açarsan sevinirim...

gultekin61
09.07.2005, 11:47
PARANIN ÇOKFAZLA HESABINI YAPAN BIRSEY ALIRKEN UZUN DÜSÜNEN DEMEK ISTEDIM MEMUR ZIHNIYETLI... ARKADASLAR YANLIS ANLAMAYIN MEMUR LARA LAFIM YOK BENIM BABAM DA MEMUR AMA .... KARDESIM BU KOSKOCA TRABZONSPOR . BASARI ISTIYORSAN PARAYI VERECEKSIN FAYDALI OLUR BU ADAM DIYORSAN VERIP ALACAKSIN . VEREMIYORSAN ORADA ISIN YOK ÇEK GIT MEMUROL DEMEK ISTEDIM ... ALONE61 CEVAP VER

Salih61
09.07.2005, 11:52
PARANIN ÇOKFAZLA HESABINI YAPAN BIRSEY ALIRKEN UZUN DÜSÜNEN DEMEK ISTEDIM MEMUR ZIHNIYETLI... ARKADASLAR YANLIS ANLAMAYIN MEMUR LARA LAFIM YOK BENIM BABAM DA MEMUR AMA .... KARDESIM BU KOSKOCA TRABZONSPOR . BASARI ISTIYORSAN PARAYI VERECEKSIN FAYDALI OLUR BU ADAM DIYORSAN VERIP ALACAKSIN . VEREMIYORSAN ORADA ISIN YOK ÇEK GIT MEMUROL DEMEK ISTEDIM ... ALONE61 CEVAP VER Zaten bizim Kulüp Real Madridtir...Parasi boldur...Harcar istedigi gibi...Sonra ne olur...Birileri gelir kulübün kapisina kiliti vurur...Ne güzel dimi bol keseden konusmak...smileys/smiley5.gif

Burçak
09.07.2005, 11:53
ya yok yaaaaatamam diyoruz busene esecez diyoruz haaalaa ele avuca gelen bi tranzsfer yokyaa. gelecek olanlarinda nasil olacagi meçhul. ya çikarsa!!
türkiyenin en iyi yerli topçulari bizde kat bunun yaninada direk oynayacak kalisteli 23 yabanci bak ozaman trabzonu papilami levent kamacimi durduracak!!! hiç bi sekilde durduramazlar ozaman. ama nerdeeeeesezon sonu sampiyonluk 23 puian farkla gidince yine diycez. eyyyyvaaaahh biz niye sezon basi almadik felan adami. keske 300 500 bin dolar daha fazla versekde alsaymisiz onu. ben bunlari duymakdan söylemekten biktim yaa. yeter artik.

Emorfo
09.07.2005, 12:03
Yönetim transferde yavas agir davraniyor. Bu bir gerçek ancak bu sene taraftarimizin bu kadar fazla tepki vermesi artan beklentiler ve transfer görüsmelerinin medyaya bu kadar kolay yansimasidir. Yönetim medyaya yanistmasa ne devied den ne de kahe den haberi olacakti kamuoyunun. Medyaya her gün kahe öyle böyledi yarin gelecek bu gün gelecek haberleri çikinca bizim taraftarda bu haberlere göre tepki veriyor. Forumda da gereksiz tartismalar oluyor bu tez canliliktan dolayi. Elestirirken kirmadan dökmeden elestirmek lazim. yapici olmak lazim.

Salih61
09.07.2005, 12:03
Forever61 Ver o zaman 300-500 bin euro kurtar takimi biz de seni kutlayalim...smileys/smiley5.gif Edited by: FORZA61

alone_61
09.07.2005, 12:09
PARANIN ÇOKFAZLA HESABINI YAPAN BIRSEY ALIRKEN UZUN DÜSÜNEN DEMEK ISTEDIM MEMUR ZIHNIYETLI... ARKADASLAR YANLIS ANLAMAYIN MEMUR LARA LAFIM YOK BENIM BABAM DA MEMUR AMA .... KARDESIM BU KOSKOCA TRABZONSPOR . BASARI ISTIYORSAN PARAYI VERECEKSIN FAYDALI OLUR BU ADAM DIYORSAN VERIP ALACAKSIN . VEREMIYORSAN ORADA ISIN YOK ÇEK GIT MEMUROL DEMEK ISTEDIM ... ALONE61 CEVAP VER

üslubuna dikkat et bu forumda herkes haddini bilir kimse kimseye emir vermez...

Harun
09.07.2005, 12:10
Konu ile ilgili ilk sayfalarda yer alan birkaç yorumu getiriyorum.
Yorum sizinsmileys/smiley1.gif

Yönetim bu konuda çok ciddi çalisiyo senol hocanin transfer komitesine güveniyorum gerekeni yapacaklardir.

emin olun bu sene gerekli tüm transferler yapilacak... içime doguyo...

yeni sezona manyak bi takimla baslicaz kadro korunacak saglam topcular gelecek goreceksiniz!

Burçak
09.07.2005, 12:12
ben taraftar olarak üzerime düseni elimden geldigince yapiyorum zaten. eger yönetim o dedigi isimleri alamayacaksa niye aylardir zurawski geldi geliyo diyolardi. herkes kesin alacaz diye sartlandi buna. o olmadi deivid dendi. oda olmadi kahe çikti. alternatiflerin alternatiflerini bile alamioruz ya.
burda hata yönetimin. çikip demiyceksin taraftara ben su adami su gün getiriyorum diye. yada tarih verdinmi o tarihde dedigini yapmalisin. yoksa itimatini kaybetmis oluyolar.
en basiti diyolarki çarsamba geliyoruz . çarsamba oluyo p.tesiye kaldi. p.tesi oluyo haftaya bilmem ne günü. bukadar oyalamaya haklari yokk. sen TRABZONSPOR YÖNETICISISIN.

Salih61
09.07.2005, 12:13

üslubuna dikkat et bu forumda herkes haddini bilir kimse kimseye emir vermez... Ellerine saglik Alone61...Ben diyemedim sen dedin...smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

alone_61
09.07.2005, 12:17

üslubuna dikkat et bu forumda herkes haddini bilir kimse kimseye emir vermez...

memur zihniyet lafin sadece beni ilgilendirse özelden mesaj atardim. öyle bir genelleme yaptin ki cevabini da herkes okusun istedim. dogru memurlar birsey alirken uzun uzun düsünürler bunun çesitleri sbepleri vardir. çünkü memurlarin eline geçen para belli ve az oldugu için pek hata yapma lüksleri yoktur. uzun düsünürler ve kendileri için en hayirlisini alirlar.agzindan çikan laf nereye gider, nereye dokunur bir düsün ondan sonra yaz düsüncelerini..

Salih61
09.07.2005, 12:22
Alone61 bazi arkadaslar sadece birseyler yazmak için yaziyorlar maksat bu...Yani lafin nereye gidecegini idrak edemiyorlar...Bu tip adamlarin burda olmamasi lazim...Kimse ksr bakmasin ama öyle...smileys/smiley5.gif

Saygilarimla...

Armağan Dere
09.07.2005, 12:27
arkadaslar söleyin bu zamana kaç transfer yaptik 1 jefferson o da petkoviç gitti yerine hani tolganin yerine yani su an -1'iz.. sampiyonlar ligi elemeler de yaklasiyo takima alisacak da ölme essegim ölme smileys/smiley5.gif

Burçak
09.07.2005, 12:30
yaziyosun kötümser düsünme diyolar. daha kötümser olmasimi kaldi. bu saatten sonra gelen adamlar nazaman alisacak takimada faydli olacak. ki bunu sadece ben demiyorum. dünya 3. bi teknik direktör bile diyo. senol hoca bile diyosaki geç kaldik transferde kimse bize kötümser düsünme demesin smileys/smiley5.gifbusene s l ne kalamassak tek sorumlusu yönetimdir.!!!!!

The Londoner
09.07.2005, 12:34
Yorumsuz!!!

.............................

Öte yandan F.Bahçe'nin adini adeta bir sir gibi sakladigi Brezilyali yildizin Rafael Santos oldugu ögrenildi. Ponte Preta'da oynayan 21 yasindaki genç stoper için Trabzonspor'un girisimlerde bulundugu belirtildi. Ancak F.Bahçe'nin devreye girmesiyle Rafael Santos'ta ibrenin Kanarya'dan tarafa döndügü kaydedildi. Kanarya, bu oyuncuda bir pürüz yasarsa Cruzeiro'nun sol beki Athirson'u renklerine katacak. (kaynak:fotomac!)

Armağan Dere
09.07.2005, 12:36
Yorumsuz!!!

.............................

Öte yandan F.Bahçe'nin adini adeta bir sir gibi sakladigi Brezilyali yildizin Rafael Santos oldugu ögrenildi. Ponte Preta'da oynayan 21 yasindaki genç stoper için Trabzonspor'un girisimlerde bulundugu belirtildi. Ancak F.Bahçe'nin devreye girmesiyle Rafael Santos'ta ibrenin Kanarya'dan tarafa döndügü kaydedildi. Kanarya, bu oyuncuda bir pürüz yasarsa Cruzeiro'nun sol beki Athirson'u renklerine katacak. (kaynak:fotomac!)
ABDULLAH abi zaten onlar bizim alacagimiz topçuyu da engellediler aurelio ve alex serefsizler smileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifama bizim yönetimde çok pasif yahu

worldmaster
<TABLE =ts cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%">
<T>
<TR>
<TD>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%">
<T>
<TR>
<TD>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=3 width=150 align=right>
<T>
<TR>
<TD>
<TABLE cellSpacing=1 cellPadding=0 width=10 align=center bgColor=#000000>
<T>
<TR>
<TD bgColor=#ffffff>http://www.ajansspor.com/resim/omersari01.jpg</TD></TR></T></TABLE></TD></TR></T></TABLE>
<DIV =lineStory align=left>Trabzon'da Sambaci avi sürüyor!</DIV>
<T>
<TR>
<TD height=10>http://www.ajansspor.com/images/1trans.gif</TD></TR></T></TABLE>Transfer çalismalarini Brezilya'da sürdüren Trabzonspor Transfer Komitesi, forvet ve savunma mevkileri için düsündügü oyuncularla ilgili ortaya çikan sorunlari asarak Pazartesi veya Sali günü transfer etmeyi düsündükleri oyuncularla birlikte Türkiye'ye gelmeyi planliyor..</TD></TR></T></TABLE>
<T>
<TR>
<TD height=10>http://www.ajansspor.com/images/1trans.gif</TD></TR></T></TABLE>
<T>
<TR>
<TD>
<CENTER>
var nt=String(Math.random()).substr(2,10);document.wri te ('<scr' + 'ipt = src=http://reklam.ajansspor.com/abm.aspx?z=56&nt=' + nt+ '><\/scri' + 'pt>');

< = src="http://reklam.ajansspor.com/abm.aspx?z=56&amp;nt=4483747877">
</CENTER></TD></TR></T></TABLE>
<T>
<TR>
<TD height=10>http://www.ajansspor.com/images/1trans.gif</TD></TR></T></TABLE></TD></TR>
<TR>
<TD></TD></TR>
<TR>
<TD>Yaklasik 2 haftadir Brezilya'da transfer çalismalarini yürüten Trabzonspor Kulübü As Baskani Ömer Sari ve Yönetim Kurulu Üyesi Murat Bozoglu, forvet ve savunma mevkiileri için düsündükleri oyunculari Pazartesi veya Sali günü Türkiye'ye getirerek, Isviçre kampina yetistirmenin planlarini yapiyor. Bordo-mavili yöneticilerin Brezilya'da yapmis oldugu transfer çalismalarinin basinda yer almasi nedeniyle sikinti yasadiklari belirtildi.
Transferi son 3 gün içinde sonuçlandirmayi planlayan transfer komitesinin anlasmaya vardigi Ponte Pretolu Santos'un transferinde sikinti yasandigi da gelen haberler arasinda. Bu oyuncunun isminin Brezilya basininda yer almasi nedeniyle taraftarinin tepkisini alan Ponte Pretolu yöneticiler zora girerken, oyuncunun esinin de Türkiye'ye gelmek istememesi ayri bir sorun olusturdu. Bordo-mavili yöneticilerin Santos'un kulübünü ve esini ikna etmeye çalistigi bildirildi. Bu gelismeler üzerine bordo-mavili yöneticiler transfer etmek için girisimde bulundugu oyuncularin ismini sir gibi saklamaya basladi.

Öte yandan Trabzonspor'un dün 4 yillik sözlesme imzaladigi Brezilyali kaleci Jefferson'un Isviçre kampina katildigi bildirildi. </TD></TR>
<TR>
<TD>
<T>
<TR>
<TD height=10>http://www.ajansspor.com/images/1trans.gif</TD></TR></T></TABLE></TD></TR></T></TABLE>

Salih61
Forever61 Syzmek nasil alisti bana söylermisin?...Bir de yönetim bu konu da haksiz burda herkes hem fikir ama bazilari hakkatten kantarin topuzunu kaçiriyor...Mesela sen diyorsun ki 300-500 bin euro verip alamadilar...Hiç düsünüyormusun o 300-500 bin euro nasil bulundu...Biz bunlari bilmiyoruz ama yönetim biliyor...Umarim seni geçen ki msjda kirmamisimdir...

Saygilarimla...

yattara11
09.07.2005, 13:04
ula Harun abidediklerimialinti yapmissin ama ben ne bileyim durumun böyle olacagini smileys/smiley4.gif dedik kulübe her yerden para geliyo mübarek herhalde bir iki transfer yaparlar... smileys/smiley36.gif

selcjK
09.07.2005, 13:07
lanet olsun abi hani hafta sonu geliyordu? simdide sali gününe attilar, ne kadar komik degil mi ya? gülüyorum artik sinirlenmiyorum güzel seyler bunlar hehuehuehuehuehueuhehuehu

Burçak
09.07.2005, 13:23
Forever61 Syzmek nasil alisti bana söylermisin?...Bir de yönetim bu konu da haksiz burda herkes hem fikir ama bazilari hakkatten kantarin topuzunu kaçiriyor...Mesela sen diyorsun ki 300-500 bin euro verip alamadilar...Hiç düsünüyormusun o 300-500 bin euro nasil bulundu...Biz bunlari bilmiyoruz ama yönetim biliyor...Umarim seni geçen ki msjda kirmamisimdir...

Saygilarimla...

hayir kirilmadim kardes.
o verilecek 300 500 bin dolarla çok seyler kazanabilirdik ama. yani örnekleri ortada. en basiti geçen sezon direk katki yapabilecek yabancilarimiz olsaydi. yada simkovyak ligin basinda alinsaydi ...gibi .o yüzden is isten geçmeden sonradan pisman olmamak için bukadar ufak seylere takilmamaliyiz. aurelloyu kaçpara yüzünden kaçirdik elimizden hepimiz biliyoruz.

The Londoner
09.07.2005, 13:26

baheneleride hazir ya.

<DIV style="MARGIN-TOP: 10px; MARGIN-BOTTOM: 5px">
<DIV =subject>Daldan dala </DIV>
09 Temmuz 2005 Cumartesi</DIV>
<DIV =>Yabanci transferinde oradan oraya ziplayan Trabzonspor?da anlasmaya varilan Andre Dias için kulübü Goisa?in sertifakasini verme konusunda imza törenini pazartesi gününe kaydirmasi keyifleri kaçirdi. Bordo-mavili yöneticiler imza attiklari futbolcuyla ilgili olarak dün kulübüne, ?Ya evraklarini hemen verin ya da vazgeçeriz? restini çekti. Bu arada Brezilya basininda yer alan haberlerde bordo-mavililerin Fluminense takiminin savunma oyuncusu Fabiano Eller?le ilgilendigi de iddia edildi. (turkiye gazetesi)</DIV>

sultantekke
09.07.2005, 13:50
sl ye 18 gün kaldi tiransferler hala bugün yarin dediliyor

bu arada baskan kombinelere ilgisizliten yakiniyor..

TSlimetin08
09.07.2005, 13:53
smileys/smiley19.gifoffff anam offff biz ne zaman transfer yapcaz hergün kalkdimda interneti aciyorum belki ben uyurken transfer yapdik diye ama hergün ayni seyler ne olcak bizim halimiz ya smileys/smiley19.gifsmileys/smiley19.gif

halil ibo
09.07.2005, 13:56
Bazi arkadaslar hala para hesabi yapiyor.Yok kulübün parasi,yok kapiya kilit...Su anda kulübün kasasindaborsadan gelen para var,Tolga'dan gelen para var.SL.girilirse eger gelecek para var.Kaliteli transferlerle (Çok pahali olmasi gerekmiyor.6 aydir ariyorsan uygun fiyatasimdiye kadar çoktan bulmus olmaliydin) kombine bilet satisini,forma gelirini artirirsinderken,mali durum çok kötü degil.Yönetim olaraktransfer disinda yatirim yapacagim dersen,bu saatten sonra ben artik o yatirimlarada inanamiyorum.Asli görevi olan futbolcu almayi becermeyen yönetim Trabzon çimentoyuda biraz zor alir.Bu taraftarin beklentisi kaliteli transfer,pahali degil! Yada keske biz ayni kadroyla devam edecegiz,SL falan hayal gönüllerin sampiyonlugu bu taraftara yeterde artar deselerdi.Taraftari transferbeklentisine sokanlar UTANSIN !

ShadoW
09.07.2005, 14:01
MÜJDE!!!!

Transferde ab.yx planina gectik! Sonucu en kisa zamanda bekliyoruz. Yönetimimize matematigimizi gelistirmemize katkida bulundugu için tesekkürler!

ShadoW
09.07.2005, 14:04
[QUOTE=selcjK]

Ayni Aurelio'yu Jefferson'un transferinde referans gösteren zihniyet mi söylüyor bunlari? Ya da söyle bir paranoyaya mi kafa yormaliyiz: Diaz Kaliteli bir defans oyuncusu ve Aurelio onun bize gelmesini istemedi ama Jefferson kova oldugu için Aurelio onu övdü. YAPMAYIN YAHU!!!! 1 Hafta önce aldiginiz kaleci hakkinda referans gösterdiginiz adami bu hallere sokmayin!!!

Emorfo
09.07.2005, 14:04
Trabzonspor Borsa'ya açildiginda borsadan gelen para transfere harcanmayacak denmisti ne çabuk unuttunuz. Borsa'dan gelen para kesinlikle transfere harcanmamali. Kulübe kalici gelir getirecek sekilde yatirimlara harcanmalidir. Futbolcu transfer etmekte bir yatirimdir anca Trabzonspor gelecegini saglama almak zorundadir. Bir daha bu parayi kulüp bir arada görmeyebilir.

ShadoW
09.07.2005, 14:07
Su yönetimin transfer ve oyuncu izleme ekibine girmem lazim acilen...Para mara istemiyorum yönetimden, yeter ki ilgilensinler. Isi bilmiyorlarsa Bir Bilene biraksinlar!

Muhalif
09.07.2005, 14:12
Herkesin dilinin ucuna gelip de söyleyemedigi birsey var.. ben de söylemeyecegim amasmileys/smiley36.gifBu sene de yapilamayan veya basarisiz olunan transferler sonucu ligde ve avrupada umdugumuzu bulamazsak son maçlarda baslar zaten Avni Aker'de o slogansmileys/smiley1.gif

Neyse simdiden yürüyüs provalari yapmakta faide görmekteyim.. nasilsa bir sekilde sene sonunda suçlu hakem veya tff deyip çikacagiz isin içinden..

Not: Ciddiye almayin sakin.. artik moda bu cani sikilan bmn ye girip transfer basligini açip içindekini döküp rahatliyor yahusmileys/smiley17.gif

Çagman
09.07.2005, 14:13
Her gun buraya bakiyorum Tik yok deLiricem Edited by: Emorfo

halil ibo
09.07.2005, 14:14
Sevgili Faruk borsadan gelen paranin transfere harcanmayacagini unutmadim da.Yönetim asli görevinin SL,Lig ve Kupada basari için kaliteli transfer yapmasi gerektigini unuttu.

Ayrica israrla söylüyorum Yönetiminartik o parayi baska yatirimda kullanacak kabiliyetininde oldugunusanmiyorum.Insallah yanilirim.Ama borsadan gelen parayla;Trabzon çimento demistik ama 3 dönüm findik arazisi,2 dönümde çay bahçesi alabildik derlerse kimse sasirmasin.

Hiçbir zaman günahim kadar sevmeyecegimÖzkan Sümer'in borsadan gelen para hakkinda yönetime getirdigi elestirilerde hakli miyoksa !

vigor
09.07.2005, 14:18
su para yok konusuna deginelim biraz.tolgadan gelen para 3750 bindolar.bilmiyorum petkoviçten kaç para aldilar ama en kötü ihtimal 300 bin dolarda ondan alsalar toplam 4050bin dolar yapar.4000 bin dolarda transfere bütce ayirmis olsak 8.050 bin dolar yapar.bildigim kadariyla jefersonun maliyeti 1.650 bin dolar (yanlissa düzeltin).geriye kalan 6.400 dolarla iki brezilyali yada baska bi yerden transfer yapamiyosak bu iste bi sorun var demektir.denk bütce mantigiyla hareketle yola çikip kar yapmaya mi çalisiyoruz.kulübe kazanç saglamaya çalisiyosalar yapacaklari iyi iki tane transferle sanpiyonlar liginden gelecek parayla kazanç saglama fikri daha mantikli degil mi.zaten bu seneki havuz gelirinin büyük bi çogulugu alinan basarilara göre dagitilmayacak mi.yine yapilacak iyi iki transferle alinan basarili sonuçlarla havuzdan daha fazla para kazanmak ve kulübe daha fazla gelir saglamak daha mantikli degil mi.ayni sonuca türkiye kupasinda ki yeni uygulamaylada varabiliriz.bilmiyorum ya biz çok biliyoruz yada yönetim.hayirlisi neyse o olur insallah.

Emorfo
09.07.2005, 14:18
gelen bir kaç haberde yönetim ismini sir gibi sakladigi bir futbolcuyla anlasmak üzereymis...

Yönetim kendini affetirmek ya da biraz olsun transferin neden geciktigini anlayabilecegimiz bir transfer yapmak zorunda gibi. Benim gönlümden geçen Emerson.

ShadoW
09.07.2005, 14:21
Emorfo, hangi Emersondur abi bu? Ferreira da Rosa Emerson'mu? Juventuslu?!

Emorfo
09.07.2005, 14:30
Roma'dan Juve'ye giden Emerson hayal gibi dimi... smileys/smiley2.gif

vega
09.07.2005, 14:44
yönetim bu takIm sampiyonlar ligine giremezse bu taraftar sizlere çok güzel sarkIlar söyleyecek!Senol hocada susarak yanlIs yapIyor iyi niyetli ama sampiyonlar ligine giremezsek o da zor duruma düsecek

TheCrow
09.07.2005, 14:53
Lig maçina iki yedek kaleciyle çikan bizden baska takim var midir acaba?..Bu durumdayken bile "kadromuz yeterli" diyen yöneticilerimiz simdi de kombinelere ilgi yok diye taraftara sitem ediyorsa,kendimi aptal yerine konmus gibi hissetmekle çok mu asiri tepki vermis oluyorum acaba?..

Son haberler nedir?..Transferde sona yaklastik mi?..

worldmaster
09.07.2005, 14:55
Kombine alma imkani olupta almayan ve sonrada transferde yönetimi agir bi sekilde suçlayanlari kiniyorumsmileys/smiley7.gif

TheCrow
09.07.2005, 15:00
Kombine alma imkani olupta almayan ve sonrada transferde yönetimi agir bi sekilde suçlayanlari kiniyorumsmileys/smiley7.gif

Ben de kiniyorum...Üye olma imkani olup da olmayanlari da kiniyorum ayrica...Edited by: TheCrow

TheCrow
09.07.2005, 15:05

Ben de kiniyorum...Üye olma imkani olup da olmayanlari da kiniyorum ayrica...

Ha,unutmadan,Trabzon'da yasamadigi halde,imkani olup da "hediye kombine bilet kampanyasi" na katilmayanlari da kiniyorum...

andrei07
09.07.2005, 15:06
Yönetimi elestiren arkadaslar lütfen15 Temmuza kadar bekleyelim.Ondan sonra konusmaya baslariz.Baksaniza burada hersey yolunda.Ama su an yönetimi elestirmeyin diyen arkadaslar ilk basarisiz sonuçta biliyorumki hepimizden fazla bagiracaklar...Ileriyi düsünüp öyle yazalim

TheCrow
09.07.2005, 15:13
Arkadas neyi bekliyoruz,niye bekliyoruz?..

yattara11
09.07.2005, 15:14
@Emorfo

Faruk abi bildigin bise mi var simdi?smileys/smiley4.gif çatlatma adami...

Emorfo
09.07.2005, 15:52
yok yaw bildigim bir sey yoksadece ümit ediyorum...

Atmaca
09.07.2005, 16:00
Bende parasi olup da bize iskence cektiren yönetimi kiniyorum.

Ayrica kinamakla biryere varilacaksa bu listeyi uzatalim !

sultantekke
09.07.2005, 16:14
kahe ve 2 defans alinirsa bu takim çok can yakar...

Akın NAZİFOĞLU
09.07.2005, 16:17
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=464 align=center><T><T>
<T>
<TR>
<TD vAlign=top>
<TABLE height=78 cellSpacing=0 cellPadding=0><T><T>
<T>
<TR>
<TD>Bu sene son! </TD></TR>
<TR>
<TD>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD></TR>
<TR>
<TD>Sezon sonunda sözlesmesi sona erecek olan Mehmet Yilmaz, ben golcüyüm ve gol atmak istiyorum. Çalisacagim ve oynamayi bekleyecegim dedi </TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=bottom>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 ="PX11000000"><T><T>
<T>
<TR>
<TD>09.07.2005</TD></TR></T></T></T></TABLE></TD></TR></T></T></T></TABLE></TD>
<TD vAlign=top width=10>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD>
<TD vAlign=top width=122>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=122 align=center><T><T>
<T>
<TR>
<TD bgColor=#aaaaaa colSpan=3>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD></TR>
<TR>
<TD width=1 bgColor=#aaaaaa>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD>
<TD vAlign=center width=122>
<T>
<TR>
<TD colSpan=3>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD></TR>
<TR>
<TD width=1>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD>
<TD width=122>
<T>
<TR>
<TD bgColor=#e5e5e5 colSpan=3>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD></TR>
<TR>
<TD width=1 bgColor=#e5e5e5>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD>
<TD width=120 height=150>http://www.e-kolay.net/fanatik/images1/futbol/trabz&#111;n/myilmaz0907.jpg</TD>
<TD width=1 bgColor=#e5e5e5>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD></TR>
<TR>
<TD bgColor=#e5e5e5 colSpan=3>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD></TR></T></T></T></TABLE></TD>
<TD width=1>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD></TR>
<TR>
<TD colSpan=3>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD></TR></T></T></T></TABLE></TD>
<TD width=1 bgColor=#aaaaaa>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD></TR>
<TR>
<TD bgColor=#aaaaaa colSpan=3>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD></TR></T></T></T></TABLE></TD></TR></T></T></T></TABLE>
<DIV align=center>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</DIV>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=464 align=center><T><T>
<T>
<TR>
<TD vAlign=top>Talipleri çoktu
Daha sezon bitmeden hakkinda, ?Gitmek istiyor? söylentileri çikmisti... Özellikle Gençlerbirligi Teknik Direktörü Ziya Dogan ve B.B.Ankaraspor?un hocasi Samet Aybaba?nin israrla kadrosunda görmek istedigi Mehmet Yilmaz, gitmeyi degil, Trabzonspor?da kalip ilk onbir sansini zorlamaya karar verdi. Bu kararindan pismanlik duymadigini söyleyen tecrübeli futbolcu, Isviçre kampindan su mesajlari gönderdi:

?Mukavelem bitiyor?
?Takimda herkes birbirini taniyor ve yeni gelen arkadaslar da bu ortama çabuk uyum sagliyor. Hazirlik maçlarinda eksiklerimizi görüyoruz ve antrenmanlarimizi ona göre yapiyoruz. Bizim açimizdan kamp çok güzel gidiyor. Elbette her santrfor oynamak ister. Bana verilen sanslari iyi degerlendirmeye çalisiyorum. Bu yil son senem. Zaten mukavelem bitiyor. Son yilimi iyi degerlendirmek istiyorum.?

?Önce Trabzonspor?
?Kendimi yine hazir tutacagim. Su andaki amacim burada oynayip mutlu olmak. Ilk planda her zaman Trabzonspor?u düsünüyorum. 1 yil çalisip iyi seyler vermek istiyorum. Oynamak benim için önemli. Bir forvetin oynamasi lazim. Bizim takimda çok kaliteli forvetler var. Bu nedenle yedekligi hiçbir zaman dert etmedim. Her zaman çalistim. O nedenle yine çalisip bekleyecegim. Bakalim yil sonunda neler olacak??</TD></TR></T></T></T></TABLE>

bu ne yaaa

adam hazirlik maçlarinda vasatin üstüne çikti fanatik hemen kafa karistirmak için haber yaziyor.Edited by: Emorfo

andrei07
09.07.2005, 16:27
assasin bu nasil alinti be

Oruç
09.07.2005, 16:37
surda CL önelemelerine 18 gün kaldi...smileys/smiley5.gif

bir forvet ve de bir defans kadro zenginligi bakimindan sart!

FATIH SULTAN TEKKE

Ferşat Balcı
09.07.2005, 16:40
hazirlik maçlarinda gördük ki bu takima forvet oyuncusundan ziyade acilen defans oyuncusu lazim...

selçukabi
09.07.2005, 16:43

baheneleride hazir ya.

Jeferson'da tam tersini söylüyor.Bize gelmeden önce Alex'e Aurelio 'dan bilgi alarak geldigini söylüyor.Bune çeliskidir.

ben size ne oldugunu söyliyeyim, Jefersona iyi cevap verince bu ikisi fener yönetiminden zilgiti yediler, düsünsene gelecek sezondaki en önemli rakiplerine iyi futbolcular kazandirmaya yardimci oluyorlar.onadn sonra taktik degisti tabi simde de Trabzonspor tü kaka takim oldu.Tam Alicengiz oyunu yanismileys/smiley7.gif

sultantekke
09.07.2005, 16:51
trabzonspor için çok büyük bir firsat transferlerin isviçre kampina katilmasi lazim baali bu büyük taraftar için slye girsinlersmileys/smiley2.gif

BLUE-RED KIT
09.07.2005, 16:57
Bu is tam trajediye dondu. Koskoca Trabzonsporun aciz yoneticileri aurelo yuzunden transfer yapamiyoruz bahanesine siginiyorlar. Siz alti aydir orda Trabzonspor icin kulis yapamadiysaniz Becersiksizliginizi elin adamina iftira atip kapatmaya calismayin. Hadi Diaz denen adami aurelo engelledi. Peki beceremidiginiz bunca transferi kim engelledi. Yaziklar olsun boyle bir zihniyete. Baskan cok mutludur bu senede kulubun parasini sokaga atmadi. Hatta para bile kazandik futbolcu satislarindan. Nekadar ovunsek azdir hic borcumuz yok, bu senede bir kaza olupda sl giremezsek baskan butun suc benim der olur biter. Ama bu seneki sucun bir diyeti olur sayin baskan.

Emorfo
09.07.2005, 17:00
Emre Bölezoglu Maliyeti -----&gt; 15 milyon dolar
Iyi bir savunma oyuncusu----&gt; 3 milyon dolar
Iyi bir forvet oyuncusu ------&gt; 4 milyon dolar

Borsadan ve Tolga'dan gelen para ortalama20 milyon dolar = sampiyonluk

CeSS
09.07.2005, 17:04
Emre Bölezoglu Maliyeti -----&gt; 15 milyon dolar
Iyi bir savunma oyuncusu----&gt; 3 milyon dolar
Iyi bir forvet oyuncusu ------&gt; 4 milyon dolar

Borsadan ve Tolga'dan gelen para ortalama20 milyon dolar = sampiyonluk

Emreye 15 milyon dolar Günah olur..

#10 Fietra
09.07.2005, 17:09
Emerson mu futbolcu degilsmileys/smiley1.gif

Duman
09.07.2005, 17:44

Ben de kiniyorum...Üye olma imkani olup da olmayanlari da kiniyorum ayrica...

Ha,unutmadan,Trabzon'da yasamadigi halde,imkani olup da "hediye kombine bilet kampanyasi" na katilmayanlari da kiniyorum...

Bende aynen arkadaslarima katiliyorum.Ilk önce taraftar olarak üzerimize düseni bir yapalim önce,ondan sonra gerekirse yönetimi de elestiririz.Bugün fenerin kombineleri satisa sunulmus,felaket bir kuyruk varmis.Biz illaki muhtesem transferler bekliyoruz kombine almak için.

Ilk önce bir kulübe üye olalim,kombine satin alalim,ancak ondan sonra konusma hakkimiz olur.Kulübe para kazandirmadan,transfer beklemek de bir o kadar anlamsiz.

Salih61
09.07.2005, 17:55

baheneleride hazir ya.

<DIV ="subject">Daldan dala </DIV>
09 Temmuz 2005 Cumartesi</DIV>
<DIV ="">Yabanci transferinde oradan oraya ziplayan Trabzonspor?da anlasmaya varilan Andre Dias için kulübü Goisa?in sertifakasini verme konusunda imza törenini pazartesi gününe kaydirmasi keyifleri kaçirdi. Bordo-mavili yöneticiler imza attiklari futbolcuyla ilgili olarak dün kulübüne, ?Ya evraklarini hemen verin ya da vazgeçeriz? restini çekti. Bu arada Brezilya basininda yer alan haberlerde bordo-mavililerin Fluminense takiminin savunma oyuncusu Fabiano Eller?le ilgilendigi de iddia edildi. (turkiye gazetesi)</DIV> Sabah gazetesi bu...HEP YALAN TAM YALAN...smileys/smiley7.gifEdited by: FORZA61

andrei07
09.07.2005, 18:07
Hadi bakalim 1 hafta daha oyalarsaniz ,zamanimiz bitti Sl de oynayacak adam alamadik dersiniz artik.Size güvenim sonsuz ..Az kaldi sabredin sikin disinizi...Haa biz sikamiyoruz agzimizda dis kalmadi hepsi kirildi sikmaktan.. Edited by: andrei07

Salih61
09.07.2005, 18:19
Hadi bakalim 1 hafta daha oyalarsaniz ,zamanimiz bitti Sl de oynayacak adam alamadik dersiniz artik.Size güvenim sonsuz ..Az kaldi sabredin sikin disinizi...Haa biz sikamiyoruz agzimizda dis kalmadi hepsi kirildi sikmaktan.. Çok Acimazsizsin...HEP KÖSTEK TAM KÖSTEK durumu senin ki...

Guests
09.07.2005, 18:21
Mehmet Yilmaz iki maçta biraz canli görünmeseydi bu haberi verirmiydi sizce fanatik? Serefsiz istanbul medyasi ...

Yunus Emre AYAZ
09.07.2005, 20:11
Mehmet Yilmaz iki maçta biraz canli görünmeseydi bu haberi verirmiydi sizce fanatik? Serefsiz istanbul medyasi ...

haklisin walla smileys/smiley2.gif

TheRapZoNe
09.07.2005, 20:16
Sarki gibi oldu bu isin sonu

Geliver Transfer

Güldür Yüzümü

sametaydin
09.07.2005, 20:24
ya ben geçtim iyi oyuncuyu. normal olsa da olur. yeter ki transfer yapsinlar. defansa bitane normal oyuncu lazim kesinlikle bi de forvete.

baksaniza kacinci alternatiflerle ugrasiyolar. zurawski olmadi alternatifdevid olmadi alternatif kahe. bakalim o olacakmi.

ha bide bu alternatifler arttikca sanirim oyuncukalitesi de düsüüyo.yanlismiyim?

Emir BAYRAK
09.07.2005, 20:33
ya ben geçtim iyi oyuncuyu. normal olsa da olur. yeter ki transfer yapsinlar. defansa bitane normal oyuncu lazim kesinlikle bi de forvete.

baksaniza kacinci alternatiflerle ugrasiyolar. zurawski olmadi alternatifdevid olmadi alternatif kahe. bakalim o olacakmi.

ha bide bu alternatifler arttikca sanirim oyuncukalitesi de düsüüyo.yanlismiyim?

Evet alternatifler arttikca tabiki dusuyor kalite AMA dedigin normal oyuncu konusunda karsiyim sana.Trabzonspor normal bi takim degil bence üst düzey bi takim ve burada oynayacak futbolcularinda üst düzey olmasi gerek...

vizarian
09.07.2005, 20:34
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width="95%" align=center>
<T>
<TR>
<TD =bold>andrei07 Yazdi:

<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=1 width="100%" bgColor=#999999>
<T>
<TR>
<TD>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=2 width="100%" bgColor=#ffffff>
<T>
<TR>
<TD =text>Hadi bakalim 1 hafta daha oyalarsaniz ,zamanimiz bitti Sl de oynayacak adam alamadik dersiniz artik.Size güvenim sonsuz ..Az kaldi sabredin sikin disinizi...Haa biz sikamiyoruz agzimizda dis kalmadi hepsi kirildi sikmaktan..</TD></TR></T></TABLE></TD></TR></T></TABLE></TD></TR></T></TABLE>Çok Acimazsizsin...HEP KÖSTEK TAM KÖSTEK durumu senin ki...
Hiç te acimasiz deil birbirimizi kandirmayalim. Eger gerekli transferler yapilmazsa bu seneki gibi2. bile olamayiz.

bobmarley
09.07.2005, 22:34
gerets galatasaraya üst seviyede biseyler katmazsa bu senede 2.oluruz die düsünüyorum ben..besiktas gençlerbirliginin iyi dönemindeki gibi bi takim olucak gibi geliyo bana...gerekli oyunculari alsaydik sampiyonlukla ilgili simdikinden daha emin konusabilirdim..benim asil düsüncem avrupa...ligde yasasak bile öyle abarti bi düsüs yasicamizi sanmiyorm..

Beytullah
09.07.2005, 22:43
dün basel macinda diyordu spiker 2 tane brezilyali topcularla ansalimis.diye insallah dogrudur

hakantpl
09.07.2005, 22:45
Hala Transfer yokmu smileys/smiley11.gifyine pazartesi ye mi kaldi smileys/smiley5.gif

bobmarley
09.07.2005, 23:39
yarin sonuclanir umarim...3 gündür gazetelerde transferle ilgili haber yok..

vega
10.07.2005, 00:13
yönetim kombinede alacaz sizin evlerinizin elektrik su parasInIda ödeyecez ama ALLAH rIzasI için transfer yapIn.

Berat
10.07.2005, 00:18
Son dakika gelismesi;

Z planindan da sonuç alamayan Trabzonspor Türk Alfabesinde baska harf kalmamasi üzerine Yunan Alfabesine geçti..Ilk olarak Alfa Planini uygulamaya koyan yönetim sonuç alinamamasi halinde Beta, daha sonra Teta,... seklinde alternatifler üzerinde durmayi planliyor.

Not: Yunan alfabesi 24 harften olusuyor..

Taraftardan umutsuzluga kapilmamalarini isteyen bozoglu konusmasini su sekilde sürdürdü: " Yunan alfabesi de olmazsa Dünya kadar alfabe var alternatif üretmek için..1 Eylül'e kadar vaktimiz var..En iyi oyuncularlaTürkiye'ye dönecegiz"Edited by: Berat Tekke

vizarian
10.07.2005, 00:21
Dogal gazida ben oderim...

Yunus Emre AYAZ
10.07.2005, 00:41
Son dakika gelismesi;

Z planindan da sonuç alamayan Trabzonspor Türk Alfabesinde baska harf kalmamasi üzerine Yunan Alfabesine geçti..Ilk olarak Alfa Planini uygulamaya koyan yönetim sonuç alinamamasi halinde Beta, daha sonra Teta,... seklinde alternatifler üzerinde durmayi planliyor.

Taraftardan umutsuzluluga kailmamalarini isteyen bozoglu konusmasini su sekilde sürdürdü: " Yunan alfabesi de olmazsa Dünya kadar alfabe var alternatif üretmek için..1 Eylül'e kadar vaktimiz var..En iyi oyuncularlaTürkiye'ye dönecegiz"

ohooo o zman isimiz yas smileys/smiley36.gif

Erinç
10.07.2005, 00:55
Beyler son üç gündeki bu sessizlik firtina öncesi sessizligi mi ne dersiniz?

Transferler olacak mi yarina acaba?

Medallion
10.07.2005, 01:01
Cin alfabesi nasil :)

My
10.07.2005, 01:11
Istanbul kulüplerinde de müthis bir durgunluk var. febelilerde tik yok, taraftari-köse yazarlari basladihomurdanmaya, taraftari biz kombine olsun ürün olsun herseyi yapiyoruzadam alacaamiza veriyoruz diyor.GAY-se nin hali belli birer birer herkes yuvadan uçuyor, son olarak Mondragon GAY-se ye dönmeyeceini açikladi, Ergün GÜRSOY istifa asamasinda, taraftar umutsuz vaka. jimLASTIKçiler ii gibi görünebilir ama onlarda bayaa bi maddi darboazdalar. Son maaslari-giderleri kulüp yöneticileri ceplerinden verdiler (500.000$). Carew'i satip ColaTURCA ile anlasma imzaladilarda iste biraz rahatladilar amayabanci transferindeyaprak kimildamiyor.Yani durum Istanbul içinde pek iç açici diil.

Emir BAYRAK
10.07.2005, 01:17
Son dakika gelismesi;

Taraftardan umutsuzluga kapilmamalarini isteyen bozoglu konusmasini su sekilde sürdürdü: " Yunan alfabesi de olmazsa Dünya kadar alfabe var alternatif üretmek için..1 Eylül'e kadar vaktimiz var..En iyi oyuncularlaTürkiye'ye dönecegiz"

Bence Çin Alfabesine geçsinler o çok uzun bitirirler bu sezonu anca...

unyelimetin
10.07.2005, 01:27
Lig biterken bir kaleci bir de forvet alarak transfer yapacagimizi söylemisler,bu alinacak oyuncularinda kaliteli isimler olacagi açiklanmisti.Bizlerde taraftar olarak geçen yil için ?pardon? diyenlerin bu mevsim hata yapmayacagini düsünmüstük.En azindan ben öyle düsünüyordum!
<?:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />
Transfer dönemi basladiginda ise Tolga?nin gidisi ile alinacak oyuncu sayisi üçe çikti.Bilmem kaç aydir basta Brezilya olmak üzere bir çok yerde futbolcu begenen çok bilmis adamlarimizin önerdigi futbolcularin hepsinin alternatiflerinin hazir oldugu,esas oglan alinamazsa alternatiflerin devreye girecegi söylenmisti.Bu ne demektir,bonservisinin pahali olmasi nedeniyle alinamayan bir futbolcunun alternatifinin bonservis ücreti daha düsük olmalidir.Yani 3 milyon verilemeyen Zurawski?nin alternatifi imza için hazir oldugu söylenen Souza?nin;

1-Bonservisi birinci öncelikli adamdan fazla çikiyor.

2-Anlasildigi söylenen alternatifin sadece futbolcunun kendisi ile bir anlasma oldugu,kulübü ile anlasilmadigi,belki de hiç görüsülmedigi anlasiliyor.Ki bizler Souza?nin kulübünün bir Brezilya takimi oldugunu biliyorduk ki bu takimda kiralik oynarmis ve bonservisi Bordo takimindaymis.

Allah askina bu nasil bir transfer çalismasidir?Bu kadar amatörce is yapilmaya çalisilir mi? 3 milyon verip alamadigin adamin alternatifinin bonservisi 4,5 milyon! Bunun adi SALAKLIKTIR!!!

Ewet geldik alternatifin alternatifine?3. sirada Kahe adinda bir oyuncu var.Ikisini alamadik ama bunu alacagiz dediler.Ama üçün birini bile alamadilar.Simdi ise forvet için ortada dolasan baska isimler var.Ben daha yetisemiyorum.

Stoper için Jefferson?nun takimindan Pinto alinacak dediler.Ama Jefferson transferi nedeniyle olusan tepkiler nedeniyle bu transferin gerçeklesemedigini açikladilar.E peki koca kafali yöneticilerim benim,Jeffeson?un isini hallederken Pinto içinde neden konusup isi halletmediniz?Hepsi için ayri ayri kapi çalmak sartmi?Iki isi bir arada yapamiyor musunuz siz?Iki eliyle bir seyi tutamayan adamlardan ne beklenirki zati?!Stoper için Dias ismi atildi ortaya,anlasildi diler,ama bir gün sonra futbolcu Türkiye?ye gelmek istemedigini söylemis.Stoper isi de Brezilya dizilerini geçti.Sözde bir stoperle anlasilmadan Tolga?yi birakmiyordu bizimkiler.Ne dedilerse hep tersini yapti yöneticiler.

Simdi ben diyorum ki hedefleri olan bir takim 3 milyon dolar veya euro verip iki futbolcu alabilmeli.Sen bunu yapamiyorsan büyük bir takimin parasiz,is bilmez kisaca ?çapsiz? bir yöneticisi,baskani olur kalirsin.Senol hoca da çikip Zurawski gibi penalti ve frikik ustasi,kafa,iki ayak ile gol atabilen,uluslararasi deneyimi olan bir futbolcu için tam olgun yastaki adam için ?bu yastaki adama bu kadar para verilmez? dersen avcunu yalarsin!Hagi gelip Gs yi kaç yil sampiyon yapip UEFA?yi almasinda rol oynarken,keza Hojdoonk Fb yi sampiyon yaptiginda kiçinin killari agarmisti.Biz ise 29 yasinda adami gelecegi yok diyerek geri çeviriyoruz.(Bu arada Celtic basta olmak üzere Zuro?yu isteyen takimlar salaktiya.)

TRT?de futbol vizyon programina konuk olan Metin AKBASOGLU?na ayrica gicik oldum.Sözde Zurawski transferini gurur meselesi yapmis,mutlaka alacakti.Aldi?Beceriksizligini nasil anlatacagini düsünecegine,yayilmis koltuga,yaka bagir açik,gevsek gevsek konusuyor.Sende gurur olsa istifa edersin bea.

Valla onu bunu bilmiyorum,hep yillardir ayni seyi söylüyorum;Trabzonspor?u yönetenler çikip gerçek hedeflerinin ne oldugunu açikca söylesinler.Bizleri bosuna olmayacak duaya el açtirmasinlar.Biz de ona göre davranalim.Ne dedik biz Trabzonspor?u sampiyon oldu diye veya sampiyon olacak diye sevmedik.Kaç yildir maddi manevi bir çok sey vererek pesinden kosmadik.Ama ne için ugrastigimizi bilelim.

Yillar sonra yakalanan bu kadroya gerekli takviyelerin yapilacagi ümidimin bu denli rencide edilecegini rüyamda görsem inanmazdim. Su güzelim takima üç adama alamayacak kadar beceriksizlik içinde olunacagina inanmadim.Dedim ki bu yil iyi transferler yapilacak.Ne desek bos bunu biliyorum,burada kendi kendimize yazip duruyoruz.Sinirlerimizi bozuyoruz.Vaktimizi harciyoruz.Bunlarin hesabini S.Ligi 3. ön eleme maçinin son düdügü isle birlikte verecekler.Stad çikisinda yakalarina yapismazsam ne olayim!!!

Bir daha ?pardon? duymak istemiyorum.Çünlü ondan sonra ben ?pardon? diyecegim.Aynen onlarin yaptigi gibi,usulden.

tunganyan
10.07.2005, 01:29
Son dakika gelismesi;

Taraftardan umutsuzluga kapilmamalarini isteyen bozoglu konusmasini su sekilde sürdürdü: " Yunan alfabesi de olmazsa Dünya kadar alfabe var alternatif üretmek için..1 Eylül'e kadar vaktimiz var..En iyi oyuncularlaTürkiye'ye dönecegiz"

http://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley36.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley36.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley36.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley36.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley36.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley36.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley36.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley36.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley36.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley36.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley36.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley36.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley36.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley36.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley36.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley36.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley36.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley36.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley36.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley36.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley36.gif hic gulceem yok tu.sen bizi guldurdun,Allah da tum Trabzonsporlulari guldursun..

Muhalif
10.07.2005, 01:32
Anlamli yazilar arka sayfalarda.. The Crow(Kaan) 'in önüne geleni kinamasini çok tuttum yahusmileys/smiley36.gifKaan 'KINIYORUM' adinda bir yazi yazip genel e böyle bir konu açsan iyi olurdu ya.. yanlis hatirlamiyorsam '100 bin üye ne demektir' konusu sana aitti ve çok güzeldi..

Faruk ise bir soruya karsilik 'bilmiyorum yaw ümit ediyorum' yazmis.. belki öylesine bir cevap ama an ki transfer gelismelerini güzel özetlemis..

Berat'in yöneticilerin gizli plani olan Alfa planini açiklamasini ise buradan esefle kiniyorumsmileys/smiley36.gifsonra basina yansiyor ve isler bozuluyor Beratsmileys/smiley2.gif

Haydi bakalim muhabbetiniz bol olsun...

TheCrow
10.07.2005, 01:43
Cenk su anda foruma girdim,ne oldu transfer isi?Sona yaklastik mi?smileys/smiley2.gif

Yav ben yönetimi elestirince sanki bir tas geldi de,kombine almayip elestirenler kinanarak,ben de kinadim önüme geleni...smileys/smiley36.gif

TheCrow
10.07.2005, 02:17
Arkadaslar,su anda ben bilgisayar basinda tranfer yorumlarini okurken,yan tarafta sesi oldukça kisik olan televizyonda Orhan Ayhan boks maçi sunuyor,ve an itibariyle "Trabzonspor da her gün transfer yapiyor ama,hiç imza yok bu nasil istir?.." dedigine sahit olduguma yemin edebilirim...Nerden çikti ne alaka diye sesi açtim,konuyu degistirdi,ulan balatalari mi siyirdik nedir?Gaipten sesler mi duyuyorum?..Allah'im sen aklimiza mukayyet ol Ya Rabbim...

Firtina28
10.07.2005, 02:21
Thecrow kardes sen git yat en iyisismileys/smiley36.gifgerci hepimiz gidip yatalim yoksa verem olacaz

TheCrow
10.07.2005, 02:27
Thecrow kardes sen git yat en iyisismileys/smiley36.gifgerci hepimiz gidip yatalim yoksa verem olacaz

Haklisin kardes,ama burdan söylüyorum,kesinlikle o cümleyi duydum,eger bu boks maçlarini aranizda izleyen varsa söylesin gerçekten bunlari söyledi mi...Aksi takdirde bir süreligine inzivaya çekilmeyi düsünüyorum...

The Londoner
10.07.2005, 02:34
<DIV =subject>Kahe'ye Yeni Formül</DIV>
10 Temmuz 2005 Pazar</DIV>
<DIV =>Sirkete pay verilecek
Uzun bir süredir Brezilya?da transfer çalismalarini sürdüren asbaskan Ömer Sari ile yönetim kurulu üyesi Murat Bozoglu, kaleci Jefferson ve stoper Dias?in ardindan golcü Kahe?nin de bordo - mavili renklere baglanabilmesi için yogun çaba harciyor. Attigi 7 golle Brezilya Ligi?nde gol kralligi yarisinda ikinci sirada yer alan Kahe için Ponte Preta kulübü ve menajerlik sirketinin istedigi 4.5 milyon dolarlik bonservis bedelini yüksek bulan bordo - mavili yöneticiler, yeni bir formül üretti. Futbolcunun bonservisini elinde bulunduran sirkete ?Kahe?nin bizim kulübümüzden baska bir kulübe satisindan pay verelim? teklifini yapan yöneticiler, gelecek cevabi beklemeye basladi.

Dias?a lig rötari
Trabzonsporlu yöneticilerin anlasmaya vardigi Goias?in stoperi Andre Dias?in imzasi ise Brezilya?daki lig maçlari sebebiyle hafta basina ertelendi. Ömer Sari ve Murat Bozoglu, Goias?in dünkü lig maçini, cezali olan Dias?la birlikte tribünden izlerken, 26 yasindaki stoperle yarin sözlesme yapilacagi ögrenildi. Öte yandan Trabzonspor Baskani Atay Aktug?un Sari ve Bozoglu?nu arayarak, ?Transfer çalismalariyla ilgili medyaya bilgi vermeniz rakamlari olumsuz etkiliyor. Bu konuda biraz daha gizlilik içinde hareket edin? uyarisinda bulundugu bildirildi. ¥ &gt; M.Tahir Kum</DIV>

hauptstrasse
10.07.2005, 02:35
hmmm...

bastan baslayarak hepiniz oyle bir beklenti icine girdiniz ki artik transfer yapilsa bie sizin gozunuz doymaz... osmanlilardaki gibi yeniceri isyanlari basgosterip "padisahin kellesunu isteruk" mi dersiniz "vezur´ü azam inkellessunu isteruk" mu dersiniz bilmem ama yazilari okuyunca kimi arkadaslarda cesitli psikolojik rahatsizliklarin semptomlarini gormeye basladigimi soyleyebilirim...

sayfadan soguttunuz beni bile...

Firtina28
10.07.2005, 02:36
hangisi dogru dias gelmek istemiyomu yoksa geliyomu?? burasi neresi?? ben kimim?? biz ne aliyoruz??? topcumu karpuzmu?? the crow bende sesler duymaya basladim

hauptstrasse
10.07.2005, 02:38
the londoner arkadasim! haberin kaynagi nedir! nerdne buldun bu haberi ben internettte brezilyadan boyle bir haber bulamadim?

turk medyasi mi bu yksa yaziyi sen mi cevirdin?

hauptstrasse
10.07.2005, 02:39
firtina! sakin ol ve ondan geriye dogru saymaya basla...! her sey guel olacak! git bir bardak su ic sut ic bir seyler yap...

Firtina28
10.07.2005, 02:41
su kesmez raki gerek. neyse haftasonu demislerdi simdi sali oldu. hadi bakalim saliyi bekleyelim. eger salida olmazsa oturup kalkip dua edelimki bari maclara yetissinler.

unyelimetin
10.07.2005, 02:50
<DIV ="subject">Kahe'ye Yeni Formül</DIV>
10 Temmuz 2005 Pazar</DIV>
<DIV ="">Sirkete pay verilecek
Uzun bir süredir Brezilya?da transfer çalismalarini sürdüren asbaskan Ömer Sari ile yönetim kurulu üyesi Murat Bozoglu, kaleci Jefferson ve stoper Dias?in ardindan golcü Kahe?nin de bordo - mavili renklere baglanabilmesi için yogun çaba harciyor. Attigi 7 golle Brezilya Ligi?nde gol kralligi yarisinda ikinci sirada yer alan Kahe için Ponte Preta kulübü ve menajerlik sirketinin istedigi 4.5 milyon dolarlik bonservis bedelini yüksek bulan bordo - mavili yöneticiler, yeni bir formül üretti. Futbolcunun bonservisini elinde bulunduran sirkete ?Kahe?nin bizim kulübümüzden baska bir kulübe satisindan pay verelim? teklifini yapan yöneticiler, gelecek cevabi beklemeye basladi.

Dias?a lig rötari
Trabzonsporlu yöneticilerin anlasmaya vardigi Goias?in stoperi Andre Dias?in imzasi ise Brezilya?daki lig maçlari sebebiyle hafta basina ertelendi. Ömer Sari ve Murat Bozoglu, Goias?in dünkü lig maçini, cezali olan Dias?la birlikte tribünden izlerken, 26 yasindaki stoperle yarin sözlesme yapilacagi ögrenildi. Öte yandan Trabzonspor Baskani Atay Aktug?un Sari ve Bozoglu?nu arayarak, ?Transfer çalismalariyla ilgili medyaya bilgi vermeniz rakamlari olumsuz etkiliyor. Bu konuda biraz daha gizlilik içinde hareket edin? uyarisinda bulundugu bildirildi. ¥ &gt; M.Tahir Kum</DIV>

Biktim bu asparagas haberlerden.M.Tahir KUM'da bizim gibi adam alsin istiyor yöneticileri ama nafile.Dias isi yatmisti,haberde anlasilmis gibi yaziyor.Arkadaslar da forumda isi iyice geyige vurmuslar zaten.Yorum usaklar yorum.Bu yöneticilere baski yapilmazsa istedikleri gibi at kostururlar.Simdi yaptiklari gibi.
Lig biterken bir kaleci bir de forvet alarak transfer yapacagimizi söylemisler,bu alinacak oyuncularinda kaliteli isimler olacagi açiklanmisti.Bizlerde taraftar olarak geçen yil için ?pardon? diyenlerin bu mevsim hata yapmayacagini düsünmüstük.En azindan ben öyle düsünüyordum!
<?:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" /><?:NAMESPACE PREFIX = O /><O:P></O:P>
Transfer dönemi basladiginda ise Tolga?nin gidisi ile alinacak oyuncu sayisi üçe çikti.Bilmem kaç aydir basta Brezilya olmak üzere bir çok yerde futbolcu begenen çok bilmis adamlarimizin önerdigi futbolcularin hepsinin alternatiflerinin hazir oldugu,esas oglan alinamazsa alternatiflerin devreye girecegi söylenmisti.Bu ne demektir,bonservisinin pahali olmasi nedeniyle alinamayan bir futbolcunun alternatifinin bonservis ücreti daha düsük olmalidir.Yani 3 milyon verilemeyen Zurawski?nin alternatifi imza için hazir oldugu söylenen Souza?nin;
<O:P></O:P>
1-Bonservisi birinci öncelikli adamdan fazla çikiyor.
2-Anlasildigi söylenen alternatifin sadece futbolcunun kendisi ile bir anlasma oldugu,kulübü ile anlasilmadigi,belki de hiç görüsülmedigi anlasiliyor.Ki bizler Souza?nin kulübünün bir Brezilya takimi oldugunu biliyorduk ki bu takimda kiralik oynarmis ve bonservisi Bordo takimindaymis.
Allah askina bu nasil bir transfer çalismasidir?Bu kadar amatörce is yapilmaya çalisilir mi? 3 milyon verip alamadigin adamin alternatifinin bonservisi 4,5 milyon! Bunun adi SALAKLIKTIR!!!
Ewet geldik alternatifin alternatifine?3. sirada Kahe adinda bir oyuncu var.Ikisini alamadik ama bunu alacagiz dediler.Ama üçün birini bile alamadilar.Simdi ise forvet için ortada dolasan baska isimler var.Ben daha yetisemiyorum.
Stoper için Jefferson?nun takimindan Pinto alinacak dediler.Ama Jefferson transferi nedeniyle olusan tepkiler nedeniyle bu transferin gerçeklesemedigini açikladilar.E peki koca kafali yöneticilerim benim,Jeffeson?un isini hallederken Pinto içinde neden konusup isi halletmediniz?Hepsi için ayri ayri kapi çalmak sartmi?Iki isi bir arada yapamiyor musunuz siz?Iki eliyle bir seyi tutamayan adamlardan ne beklenirki zati?!Stoper için Dias ismi atildi ortaya,anlasildi diler,ama bir gün sonra futbolcu Türkiye?ye gelmek istemedigini söylemis.Stoper isi de Brezilya dizilerini geçti.Sözde bir stoperle anlasilmadan Tolga?yi birakmiyordu bizimkiler.Ne dedilerse hep tersini yapti yöneticiler.
Simdi ben diyorum ki hedefleri olan bir takim 3 milyon dolar veya euro verip iki futbolcu alabilmeli.Sen bunu yapamiyorsan büyük bir takimin parasiz,is bilmez kisaca ?çapsiz? bir yöneticisi,baskani olur kalirsin.Senol hoca da çikip Zurawski gibi penalti ve frikik ustasi,kafa,iki ayak ile gol atabilen,uluslararasi deneyimi olan bir futbolcu için tam olgun yastaki adam için ?bu yastaki adama bu kadar para verilmez? dersen avcunu yalarsin!Hagi gelip Gs yi kaç yil sampiyon yapip UEFA?yi almasinda rol oynarken,keza Hojdoonk Fb yi sampiyon yaptiginda kiçinin killari agarmisti.Biz ise 29 yasinda adami gelecegi yok diyerek geri çeviriyoruz.(Bu arada Celtic basta olmak üzere Zuro?yu isteyen takimlar salaktiya.)
TRT?de futbol vizyon programina konuk olan Metin AKBASOGLU?na ayrica gicik oldum.Sözde Zurawski transferini gurur meselesi yapmis,mutlaka alacakti.Aldi?Beceriksizligini nasil anlatacagini düsünecegine,yayilmis koltuga,yaka bagir açik,gevsek gevsek konusuyor.Sende gurur olsa istifa edersin bea.
Valla onu bunu bilmiyorum,hep yillardir ayni seyi söylüyorum;Trabzonspor?u yönetenler çikip gerçek hedeflerinin ne oldugunu açikca söylesinler.Bizleri bosuna olmayacak duaya el açtirmasinlar.Biz de ona göre davranalim.Ne dedik biz Trabzonspor?u sampiyon oldu diye veya sampiyon olacak diye sevmedik.Kaç yildir maddi manevi bir çok sey vererek pesinden kosmadik.Ama ne için ugrastigimizi bilelim.

Yillar sonra yakalanan bu kadroya gerekli takviyelerin yapilacagi ümidimin bu denli rencide edilecegini rüyamda görsem inanmazdim. Su güzelim takima üç adama alamayacak kadar beceriksizlik içinde olunacagina inanmadim.Dedim ki bu yil iyi transferler yapilacak.Ne desek bos bunu biliyorum,burada kendi kendimize yazip duruyoruz.Sinirlerimizi bozuyoruz.Vaktimizi harciyoruz.Bunlarin hesabini S.Ligi 3. ön eleme maçinin son düdügü isle birlikte verecekler.Stad çikisinda yakalarina yapismazsam ne olayim!!!
Bir daha ?pardon? duymak istemiyorum.Çünlü ondan sonra ben ?pardon? diyecegim.Aynen onlarin yaptigi gibi,usulden.

İleli
10.07.2005, 03:07
ah birde fos cikarlarsa vay halimize

Berat
10.07.2005, 03:13
ÜnyeliMetin Abi ; Akbasoglu'ndan ben de pek hazzetmem mazisinde FB dernegi kurucu üyeligi oldugu için ama Zurawski olayinda ona kizma..Su transferler bi yapilsin, benim duyduklarimi ilk agizdan duyan abiler gerekli açiklamalari yaparlar..Reha Abi de bu açiklamalarin yapilacagini söylemisti zaten....Maalesef yönetimimizde Karadeniz insaninin en önemli rahatsizliklarindan biri olan "ön plana çikma,ileride baskanliga oynayabilmek için transferi üstlenme" hastaligi basgösterdi..Maalasef Atay Aktug da bu hastaliga müdahale etmedi..Bekleyip görelim, insallah getircekleri Brezilyalilar da sans yüzümüze gülr, piyango vurur..Aksi halde yazik olacak su takima..

lazyilmaz
10.07.2005, 03:44
Bu sen ne fener ne galata ve nede besiktas buyuk rakibimiz olacak. Bu
sene anadolu kulupleri ve ozellikle gencelerbirligi ve malatyaspor
buyuk bir patlama yapcagintan eminim.Genclerbirliginin yeni aldigi
oyuncular cok iyi ve yeni havuz sistemide anadolu kuluplerini
atesleyecektir. Hadi hayirlisi diyelim.

</span>

Harun
10.07.2005, 08:44
Gecenin 03:00 de bille transfer konusu 1.siradasmileys/smiley36.gifBende sey düsünüyorum belki son dakika bombasi transferler yapilir ümidiyle ilk haberi ben duyurayim diyemi dolaniyorsunuz burdasmileys/smiley36.gifValla aslinda böyle bir haberi ilk bize duyurana bir hediye almak lazim,psikolojimiz bozuldu saglimizdan olduk paramizdan mi olmayalimsmileys/smiley36.gif

andrei07
10.07.2005, 09:23
Sayin Murat Bozoglu:

Acaba Türkiyeye nasil dönmeyi düsünüyorsunuz?Orada geçirdiginiz zaman zarfinda somut birseyler yapamama sebebiniz nedir?6 Aydir takipte olan futbolcularin transferleri ile ilgili neden hergün gazetelerden baska baska haberler duyuyoruz? Acaba reklam sevdaniz klüp çikarlarinin önüne geçebiliyormu bazen?Son ve en önemli sorum :

Türkiyeye döndükten sonra tüm transfer komitesi olarak bir açiklama yapacakmisiniz?Dörtgözle bekliyoruz...Edited by: andrei07

selcjK
10.07.2005, 09:26
dias kim beyler? ne yapmis?

TheCrow
10.07.2005, 09:34

Bilgiler bu basligin önceki sayfalarinda mevcut...1.84 boy,26 yas.Sik kart görüyor.Brezilya Ligi'nin 9 golle en az gol yiyen defansinda oynuyor.Kulübü,bir Türk Kulübünün(!) bu futbolcuyla ilgilenmesi üzerine bu Aralik'ta bitecek olan sözlesmesini 3 yil daha uzatti.

andrei07
10.07.2005, 09:36

Bilgiler bu basligin önceki sayfalarinda mevcut...1.84 boy,26 yas.Sik kart görüyor.Brezilya Ligi'nin 9 golle en az gol yiyen defansinda oynuyor.Kulübü,bir Türk Kulübünün(!) bu futbolcuyla ilgilenmesi üzerine bu Aralik'ta bitecek olan sözlesmesini 3 yil daha uzatti.

The Crow'a aydinlatici bilgilerinden ötürü tesekkür ediyor ve eger gelismelerle ilgili bilgisi varsa paylasmaya davet ediyorum.smileys/smiley2.gifsmileys/smiley36.gif

TheCrow
10.07.2005, 10:00
<TABLE height=350 cellSpacing=0 cellPadding=0 width=585>
<T>
<TR>
<TD =textobrancao vAlign=top colSpan=3 height=31></TD>
<TD width=6></TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=top align=middle width=152 height=182>http://www.goiasesporteclube.com.br/imagens/uploaded/foto-48bv3i1f-AndreDias-gr.jpg</TD>
<TD =texto vAlign=top width=10 rowSpan=2></TD>
<TD =texto vAlign=top width=417>Nome: André Gonçalves Dias - André Dias

Nascimento: 15/05/1979

Naturalidade: São B. do Campo

Categoria: Profissional

Biografia: Altura: 1,84
Peso:80 Kg

Atuações:
1999/2000 ? Paraná Clube ? Campeão Paranaense/ Bras. 2000
2001 ? Flamengo
2003 - Paysandú </TD></TR></T></TABLE>

Aha da resmi siteden adamin resmi...

Harun
10.07.2005, 11:00
Benim anlamadigim nokta gerek Ilhan Cavcav olsun gerekse Celal Dogan olsun bu adamlar yillardir takimlarina ucuz ama kaliteli transferler yapmislardir.Ve bu takimlar ki bizim hedefledigimiz hiç bir hedefe bakmamaktadirlar buna ragmen bu futbolculari nasil ikna edip çok cüzzi bir rakama transfer ederler çok garibime gider.

TheCrow
10.07.2005, 11:00
Ömer Sari ve Murat Bozoglu uzun ugraslar sonucu Jefferson'dan sonra Kahe ile de anlasarak forvet sorununu da çözdü. Simdi sira stoperde
http://www.takagazete.com/OK.GIF UZUN UGRAS VERILDITrabzonspor Jefferson'dan sonra ikinci bombasini Kahe ile patlatti. 2 haftadir Brezilya'da temaslarini sürdüren Asbaskan Ömer Sari ile Murat Bozoglu dün Ponte Preta kulübü ile yapilan görüsmeler sonrasi Kahe için anlasma saglandigi kaydedildi. Bonservis konusunda iki kulüp yöneticileri arasinda yapilan görüsmelerde Ponte Preta kulübü yönetiminin indirime gitmesi sonucu Kahe konusunda anlasma saglandigi belirtilirken, bu oyuncunu da en geç Sali günü Türkiye'ye gelecegi ifade edildi.
http://www.takagazete.com/OK.GIF STOPERDE
Kahe'nin transferini de bitiren Asbaskan Ömer Sari ile Murat Bozoglu simdi de stoper oyuncusu Rafael Santos için Ponte Preta kulübüne baski yapiyor. Bu oyuncuyu da transfer etmek için yogun çaba harcayan Sari ve Bozoglu'nun bu oyuncu konusunda sikinti yasadigi bildirildi. Santos konusunda Ponte Preta kulübü ile sorun yasayan Sari Bozoglu'nun alternatifler üzerinde de durdugu ifade edildi. Stoper konusunun de yarin son bulmasi bekleniyor.
------------------------------------------------------------ -------
Taka gazetesinden...

lazyilmaz
10.07.2005, 11:43
Benim anlamadigim nokta gerek Ilhan Cavcav olsun gerekse Celal Dogan
olsun bu adamlar yillardir takimlarina ucuz ama kaliteli transferler
yapmislardir.Ve bu takimlar ki bizim hedefledigimiz hiç bir hedefe
bakmamaktadirlar buna ragmen bu futbolculari nasil ikna edip çok cüzzi
bir rakama transfer ederler çok garibime gider.

Bunun tek bir cevapi var oda yeni havuz sistemi, adamlar ne kadar iyi
oynarsa o kadar para alacaklar. Bence cok dikkat etilmeli bunlara. Ne
yazikki bizim yonetim bunun farkina henuz varmamis

Harun
10.07.2005, 12:07
Benim anlamadigim nokta gerek Ilhan Cavcav olsun gerekse Celal Dogan olsun bu adamlar yillardir takimlarina ucuz ama kaliteli transferler yapmislardir.Ve bu takimlar ki bizim hedefledigimiz hiç bir hedefe bakmamaktadirlar buna ragmen bu futbolculari nasil ikna edip çok cüzzi bir rakama transfer ederler çok garibime gider.

Bunun tek bir cevapi var oda yeni havuz sistemi, adamlar ne kadar iyi oynarsa o kadar para alacaklar. Bence cok dikkat etilmeli bunlara. Ne yazikki bizim yonetim bunun farkina henuz varmamis

Havuz sistemiyle transfer olayinin ne gibi alakasi var çözemedimsmileys/smiley5.gif Edited by: Harun

selcjK
10.07.2005, 12:27
Zurawski bizi kandirdi

Celtic ile anlasan Zurawski, tüm planlari bozdu. Çalimbay, "Bu transfere bitti gözüyle bakiyorduk ama bizi kandirdi. Kendi ifadesine göre kulübü isi bozmus" diye konustu.

Besiktas Teknik Direktörü Riza Çalimbay, Zurawski'nin Celtic'e gitmesiyle soke oldu. Polonyali futbolcuya yüklenen Çalimbay, tüm agirligi Polonyali futbolcuya verdiklerini, ancak Iskoçya'ya gidisinin planlari bozdugunu söyledi.
Çalimbay, "Bu transfere bitti gözüyle bakiyorduk. Ama Zurawski bizi kandirdi. Ama kendisinin ifadesine göre kulübü isi bozmus. Son 4 yilda 25 golün altina inmemis iyi bir golcüydü, ancak Iskoçya'yi tercih etti. En azindan golcüyü kampin ikinci etabina kadar yetistirmek istiyorduk olmadi. Ancak bu hafta içinde, en kötü ihtimalle kamp bitimine kadar yabanci transferleri tamamlayacagiz" dedi.

bjk ye bi darbe indirmis gence bak yaw

tigin
10.07.2005, 12:28

Ilhan Cavcav Afrika'daki yoksul ülke federasyonlarina maddi yardimda bulunuyor karsiliginda da bu ülkelerde kesfedilen gelecek vaad eden oyunculari sadece ona satiyorlar.Menajerler ile arasi çok iyi.

schumi
10.07.2005, 13:10
az önce tv8 deki iddaa makaminda konuk olan brezilyali menejer miranda, programa bizim taraftarlarinsms ile gönderdigi jefferson nasil bir kaleci? vebaska kimi alacagiz bilgisi varmi? sorularina; jefferson çok genç ama 3 yildir 1. ligde oynuyor ve tecrübesi çok iyi, çok hizli bir kaleci, bu yilin en iyi transferi diye cevap verdi. ayrica kaheninde büyük ihtimal olacagini söyledi..

bi defatih sultan tekkeye hasta oldugunu ve türkiyenin 1 numarali oyuncusu oldugunu söyledi

yattara11
10.07.2005, 13:19
konuyla alakasi yok ama bu miranda serefsizin tekiydi... ona sms'le soru sormak bile ayiptir...

Erinç
10.07.2005, 13:30
SONUNDA BEN DE KAFAYI YIYENLER ARASINA KATILDIM smileys/smiley18.gif

Trabzonspor'da sok yasaniyor. Brezilya'da bulunan transfer komitesi üyeleri Ömer Sari ve Murat Bozoglu, % 95 oraninda anlasmaya vardiklari Ponte Preta'nin golcüsü Kahe'nin sürekli yeni taleplerde bulunmasi transferi çikma sürükledi. Brezilya liginin en golcü isimlerinden olan Kahe'ye rest çekip 2 gün süre taniyan Bordo-Mavili yöneticiler, pazartesi günü dönmeye hazirlaniyor.

TRANSFERDE BECERIKSIZIZ
F.Bahçeli oyuncularin olumsuz referansinin yani sira kendilerinin Brezilya'daki transfer görüsmelerinde beceriksiz olduklarini belirten Sari, pazartesi günü eli bos dönebileceklerini söyledi. Kahe'ye rest çektiklerini söyleyen Sari, "Bu saatten sonra bizim yapabilecek bir seyimiz yok. Kahe dahil hiçbir oyuncu için artik girisimimiz olmayacak. Ancak onlar çark ederse olabilir" dedi.

AVRUPA'DAN TAKVIYE YAPILACAK
Bitmek bilmeyen transfer görüsmeleri nedeniyle bitap düstüklerini belirten Ömer Sari, "Pazartesiye kadar buradayiz. Sonrasinda yola çikacagiz. Eger buradan elibos dönersek transfer çalismalari için Avrupa'ya açilacagiz. Ilk hedefimiz de iyi bir savunmaci almak. Transferin gecikmesinden dolayi bütün taraftarmiz kadar biz de büyük üzüntü yasiyoruz" seklinde konustu.

Armağan Dere
10.07.2005, 13:33
SONUNDA BEN DE KAFAYI YIYENLER ARASINA KATILDIM smileys/smiley18.gif

Trabzonspor'da sok yasaniyor. Brezilya'da bulunan transfer komitesi üyeleri Ömer Sari ve Murat Bozoglu, % 95 oraninda anlasmaya vardiklari Ponte Preta'nin golcüsü Kahe'nin sürekli yeni taleplerde bulunmasi transferi çikma sürükledi. Brezilya liginin en golcü isimlerinden olan Kahe'ye rest çekip 2 gün süre taniyan Bordo-Mavili yöneticiler, pazartesi günü dönmeye hazirlaniyor.

TRANSFERDE BECERIKSIZIZ
F.Bahçeli oyuncularin olumsuz referansinin yani sira kendilerinin Brezilya'daki transfer görüsmelerinde beceriksiz olduklarini belirten Sari, pazartesi günü eli bos dönebileceklerini söyledi. Kahe'ye rest çektiklerini söyleyen Sari, "Bu saatten sonra bizim yapabilecek bir seyimiz yok. Kahe dahil hiçbir oyuncu için artik girisimimiz olmayacak. Ancak onlar çark ederse olabilir" dedi.

AVRUPA'DAN TAKVIYE YAPILACAK
Bitmek bilmeyen transfer görüsmeleri nedeniyle bitap düstüklerini belirten Ömer Sari, "Pazartesiye kadar buradayiz. Sonrasinda yola çikacagiz. Eger buradan elibos dönersek transfer çalismalari için Avrupa'ya açilacagiz. Ilk hedefimiz de iyi bir savunmaci almak. Transferin gecikmesinden dolayi bütün taraftarmiz kadar biz de büyük üzüntü yasiyoruz" seklinde konustu.
ha sunu anlayabilseydi de önceden yönetim ne olurdu aha 15 gün kaldi maça ne yapçaz anlamadimsmileys/smiley5.gifsmileys/smiley18.gif

Egemen
10.07.2005, 13:48
hiçbisi yapamicaz. dinamo minski bu kadro da gecer zaten. ama 3. ön elemden fazla ümitli olmayin. yine uefada 2 tur gider eleniriz. allam yaa bende katildim kafayi yiyenler arasina :((((

TheCrow
10.07.2005, 13:49
Sizin beceriksizliginizin faturasini Trabzonspor ödemek zorunda mi kardesim?..Ne bekliyorsunuz pazartesiye kadar?Sanki bi halt yapacakmis gibi...Gelmeyin hiç,kalin orada...

schumi
10.07.2005, 13:57
bu açiklamalari gerçekten yapmislarsa

tam bir rezalet, tam birfiyasko!!!!!!!!!!

yattara11
10.07.2005, 14:01
simdi kesme diceksiniz ama ben iki gün önce brezilya'dan adam almadan dönecegimizi duydum... gerçi dogruluguna inanmamistim ama bakacaz artik...

Egemen
10.07.2005, 14:05
nalet olsun..

grifztr
10.07.2005, 14:07
yok mu transfer felan? Edited by: grifztr

Colakoglu
10.07.2005, 14:08
böyle olacagi belliydi bu transfer komitesinden bi bok olmaz bu
cimriliklende kimseyi alamayiz biz tolgadan alinan parayi attilar
kasaya hayirli olsun paralari kavanozlara koyup raflara kaldirsinlar
bari bakip bakip paramiz var derler sinir oldum ya abi defansimiz
hic iyi degil forvettede fatih oynamadi acayip gol sikintisi cekiyoruz
olmaz yaaaa... birinin sakatlandigini düsünün..

My
10.07.2005, 15:10
Hoppalaa!!! smileys/smiley5.gifBu nasi istir bööle anlamadim. Bakalim zaman bize daha neleri gösterecek. Hala beklemedeyiz, sonumuz hayr'ola...

Berat
10.07.2005, 15:17
Komedide son perde..Vallahi bravo!...

sametaydin
10.07.2005, 15:20
ya iyi transferler bekliyorum ben. daha umudumu kesmedim. insallah verien sözler tutulur. bu oyuncularla bu sene hakemleride yenebilen bir takim yaratamazsiniz. yönetime güveniyoruz ve bekliyoruz.

61viya
10.07.2005, 15:41
Ergun Atanin dünkü yaisini okudunuz mu bilmiyorum,diyordu ki orda bizlere,hiç transfer olmayacakmis gibi ayarlayin psikolojinizi...Kendinizi bunun için yipratmayin diyor yani,böylece transfer oldugu zaman,olacak ins,daha büyük bir moral olur...Sahsen bunu uyguluyrum artik..

#10 Fietra
10.07.2005, 15:45
Valla 61viya bizde öyle yapmaya çalisiyoz ama olmuyor iste

My
10.07.2005, 15:50
Ergun Atanin dünkü yaisini okudunuz mu bilmiyorum,diyordu ki orda bizlere,hiç transfer olmayacakmis gibi ayarlayin psikolojinizi...Kendinizi bunun için yipratmayin diyor yani,böylece transfer oldugu zaman,olacak ins,daha büyük bir moral olur...Sahsen bunu uyguluyrum artik..

Valla kendimi en kötüsüne hazirliyorum hepte ben en kötüsünü düsünürken hep 2. ön eleme maçlarinin bitimi yada en azindan birisine yetisir diye dsünüyorudm ama heralde isler sarpa sariyor. Ne yalan söyliim kafam karisti benim iiden iiye.

andrei07
10.07.2005, 15:56
Sevgili arkadaslar ,site üyesi olan ve özelden yada msn den yazistigim arkadaslarim bilirler: Söyledigim hersey tek tek gerçeklesiyor ve ben bundan dolayi hiçte mutlu degilim.Bu transfer komedisi ( aslinda komedi degil tragedya yada rezalette diyebiliriz) umarim daha büyük kaosa yolaçmaz.Transfer komitesi üyeleri acaba Türkiyeye dönmedenmi yoksa döndükten sonrami istifa etmeyi düsünecekler ve onlari kontrol etmesi gerekenler!!! Sizler transfer komitesi üyeleri Trabzonspora düsmanlarinin bile yapamayacagi kadar çok zarar verdiginizi düsünüyorum.Bu saatten sonra cezanizi taraftar verir diye düsünüyorum...Allah sizi bildigi gibi yapsin..Bunca insanin bu zorlu hayat sartlarindaki tek mutluluk kaynaginida kurutmaya çalisiyorsunuz..Ama Trabzonsporumuz bu haliylede elinden geleni yapacaktir ve basarili oldugu durumlarda sizin payiniz olmadigini hepimiz biliyor olacagiz. Edited by: andrei07

Utku061
10.07.2005, 16:00
Deniz göründü..Iyi bir rio karnavali veya söyle diyelim oraya giden ikilimiz bu yaz tatilini çok güzel yapmis oldu.Senol Hoca Halil'i istiyor bugün Günebakista yazdi,fazla gezmeye tozmaya daha gerek yok yapilacak is forveti Türk oyunculra teslim etmek..Fatih-Mehmet-Halil.çünkü bunlarin 1 milyon dolardan fazla bonservise para verecek güçleri de yok! Bu asamada bu yorumum ön plana çikiyor. Türkiyede oynayan yabanci defans oyuncularindan da ne yazik ki! Ronaldo olabilie gibi düsünüyorum.Ayrica o bölgeye bir tane daha adam lazim bence o da Alpay olabilir. Verdigim isimler bizim oyuncu almada en az sikinti çekecegimiz oyuncu isimleri yoksa bunlari buraya yazip da sinir katsayinizi arttirmak istemem. Benim ki bir öneri,günler geliyor geçiyor..

imported_Suha
10.07.2005, 16:12
ya millet sizi bilmemde ben kendimi resmen aptal yerine konmuss hissediyorumm..sözüm trabzonsporun disina transferden almayan 2 tane ar..ta..ne yapilar 2 haftadir orda çook merkediyorum??..takimin borcu yokdediler? borsaya açildi?? ula nerde bu paralarrr??.sirf cimrilikleri yüzünden zuravskiiyi kaçirdikk..kulubün sahiibnden izin bekleniyomusss..la adam celtike nasil gitti o zaman..yazik degilmi bizlerreee..bu kafaylan sampiyonluk bize bi 20 sene daha uzak..her zaman takimiza destek diyozzz.bizdekide can bee...elde güzel kadro var..yapsaniza takviyeyiii?? neyi bekliyonuzzzz..bunun vebaliinii v-e-r-e-e-s-s-i-n-i-z-z-z-z-smileys/smiley7.gif

#10 Fietra
10.07.2005, 16:29
Arkadaslar,su anda ben bilgisayar basinda tranfer yorumlarini okurken,yan tarafta sesi oldukça kisik olan televizyonda Orhan Ayhan boks maçi sunuyor,ve an itibariyle "Trabzonspor da her gün transfer yapiyor ama,hiç imza yok bu nasil istir?.." dedigine sahit olduguma yemin edebilirim...Nerden çikti ne alaka diye sesi açtim,konuyu degistirdi,ulan balatalari mi siyirdik nedir?Gaipten sesler mi duyuyorum?..Allah'im sen aklimiza mukayyet ol Ya Rabbim...

Kaan abi sen biraz tatil çik dinlen kafani rahatlatsmileys/smiley1.gif

Analyzer
10.07.2005, 16:32

Kaan'cim Osman hakli valla. Geçerken bana ugrada beraber çikalim tatile. Benim de az kaldi balatalari siyirmamasmileys/smiley36.gif

andrei07
10.07.2005, 16:34
Hayret daha siyirmadiysaniz gariplik var sizde:))

Ya bu nebiçim komitedir be...

imported_Suha
10.07.2005, 16:47
millet size bu sezon olucaklari sölimmi::..serfli 2. liklere devammm..alistik nasil olsa..nasil olsa 2. oldunmu pek bisey farketmiyomuss bunuda yeni örendikk..sampiyonlar lilgi varya zaten herzaman giriyoruzz sampiyonlar liigneneee...smileys/smiley6.gif

murat
10.07.2005, 17:14
Artik bundan sonraki basarisizliklarda, Antrenorumuze veya futbolcularimiza kizma hakkimiz olamaz. Bundan sonraki herhangi kotu sonuctan yonetim sorumludur. Iyi sonuclar gelirsede bundan yonetimin katkisi yoktur! Cunku demekki birkac takviyeyle daha iyi olacakti demektir. Her ne sonuclar alirsak alalim daha iyisi mumkunde mantigiyla hareket edecektir taraftar, en azindan ben bu mantikla hareket edecegim.

Bizi aptal yerine koyan bu yonetimi kiniyorum! Uye olun dediler olduk, dergiye abone olun dediler olduk, kombine alin dediler 3 tane kombine hediye etme sozuverdim, urun alin dediler 1 yilda rahat ?500 luk urun aldim herzaman destek olun dedilerelestirmekten kactimbunlari yaptiktan sonra birakinda elestirme hakkim olsun....

Bugun yapilacak bir transfer nekadar yararli olur bize ? Ey yonetim siz degilmiydiniz onca buyuk laf soyliyen, hakemleri yenecek kadro kuracagiz diyen!! Bekliyorum bu sene HAKEM lafini telaffuz eden bir yonetici cikarsada ALLAH onun belasini versin....

tunganyan
10.07.2005, 17:18
http://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley7.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley7.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley7.gifsu anda o komitedekilere muhtevasinda ....... olan cumlelerle hitap etmeyisiimin tek nedeni bulunduklari makamdir... üc kurus para yuzunden yapacagimiz transferi sagir sultan bile duyuyor. sora taliplileri artiyor. ama "biz daha avantajliyiz.futbolcu bize oncelik veriyor" aradan uc gun gecer ve yonetim oyuncuya resti ceker ... "son teklifi yaptik.artik haber bekliyoruz.olmazsa taraftarimiz uzulmesin alternatiflerimiz varsmileys/smiley11.gif" hep ayni hikaye. Allah hepimize Hz.Eyyub sabri versin insallah.

tunganyan
10.07.2005, 17:22
Artik bundan sonraki basarisizliklarda, Antrenorumuze veya futbolcularimiza kizma hakkimiz olamaz. Bundan sonraki herhangi kotu sonuctan yonetim sorumludur. Iyi sonuclar gelirsede bundan yonetimin katkisi yoktur! Cunku demekki birkac takviyeyle daha iyi olacakti demektir. Her ne sonuclar alirsak alalim daha iyisi mumkunde mantigiyla hareket edecektir taraftar, en azindan ben bu mantikla hareket edecegim.

Bizi aptal yerine koyan bu yonetimi kiniyorum! Uye olun dediler olduk, dergiye abone olun dediler olduk, kombine alin dediler 3 tane kombine hediye etme sozuverdim, urun alin dediler 1 yilda rahat ?500 luk urun aldim herzaman destek olun dedilerelestirmekten kactimbunlari yaptiktan sonra birakinda elestirme hakkim olsun....

Bugun yapilacak bir transfer nekadar yararli olur bize ? Ey yonetim siz degilmiydiniz onca buyuk laf soyliyen, hakemleri yenecek kadro kuracagiz diyen!! Bekliyorum bu sene HAKEM lafini telaffuz eden bir yonetici cikarsada ALLAH onun belasini versin....

+1

http://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gif

andrei07
10.07.2005, 17:25

+1967 x 1967

TheCrow
10.07.2005, 18:28

Kaan'cim Osman hakli valla. Geçerken bana ugrada beraber çikalim tatile. Benim de az kaldi balatalari siyirmamasmileys/smiley36.gif

Yav usaklar gerçekten öyle dedi,dün gece saat 02:30 civarinda kimse showda boks maçi izlemedi mi?..smileys/smiley29.gif

Tam da birlik saglandi,taraftar-yönetim-futbolcular kenetlendi,bu sene basari kaçinilmaz derken,yönetimin yaptigi ise bak sen...Delirttiler taraftari yine...

tunganyan
10.07.2005, 20:23
arkadaslar az once biten mactan da anlasilacagi gibi bu kadroyla ancak süt kupasi alinir; gonullerin sampiyonu olunur. hakemleri de yenmek icin forvete ihtiyacimiz oldugu goruluyor.her maci Fatih,Gokdeniz alacak deil heralde. Edited by: tunganyan

TSlimetin08
10.07.2005, 20:59
ya bu bizim yönetim su hazirlik maclarini izlemezmi ya bu takimlan nasil sampiyon olacan ben acikcasi Sampiyonlar ligine girmek istemem bu kadroylan girersek de halimis duman, lan sampiyonlar ligine girmek istiyen bir takim elinden gellen herseyi yapar yani futbolcu alir, bir düsünseniz fatih,symek yada gökdeniz sakat veya kart cezalisionlarin yerini kim doldurcak.Bizim rakipler transfer yapsin biz yerimizde sayalim aferim bizim yönetime smileys/smiley32.gif

smileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gif

Muhalif
10.07.2005, 21:11
Sonunda iktidar da yönetimi elestirmeye basladismileys/smiley36.gifVallahi murat'in yazdiklarina ben de imzami atarim Muhalefet olaraksmileys/smiley2.gif

petko gitti jefi geldi.. tolga gitti simdilik kimse yok.. forvette de fatih tan baska adam yok...

takim iyi yoldadir.. laf ola beri gele..

bordox
10.07.2005, 21:23
Bence transfer komitesine söz yok.Geçen yilki SImek ve bu sezon ki Jefferson transferi onlarin bu isi iyi bildiklerini ispatlar.Gecikme konusuna bende katiliyorum ama transfer komitesi maddi olarak bagimsiz hareket etmiyor ki.Sonuçta onlarin elinde bir bütçe var onuda yönetim kurulu belirliyor.

Transferler bu hafta içinde kesin biter.Senol Günes de sikintili oldugunu ima etti.Hizlanir artik bu hafta sonuda biter hayirlisiyla.

Colakoglu
10.07.2005, 21:36
Bence transfer komitesine söz yok.Geçen yilki SImek
ve bu sezon ki Jefferson transferi onlarin bu isi iyi bildiklerini
ispatlar.Gecikme konusuna bende katiliyorum ama transfer komitesi maddi
olarak bagimsiz hareket etmiyor ki.Sonuçta onlarin elinde bir bütçe var
onuda yönetim kurulu belirliyor.

Transferler bu hafta içinde kesin biter.Senol Günes de sikintili
oldugunu ima etti.Hizlanir artik bu hafta sonuda biter hayirlisiyla.

abi adamalar yarin geri dönüyo ve sen transferde gecikme var diyosun
yaaa... yok kardesim transfer falan öyle bisey kalmadi artik alamiyolar
iste... bugünki maci izleyenler eger bidahaki sene as futbolculardan 2
tanesi sakatlanirsa no olucagani cok iyi anlamislardir.. takimda fatih
sakat ve gol atacak bitane bile adam yok..... defans dedigim gibi
rezalet özgür tolganin yerini dolduramaz... allahim sen bize sabir ver..

bordox
10.07.2005, 21:47
Mission 61,Transferi illaki Brezilya'dan yapacaksin diye bir kanun yok.4 tane adam alip gelsin ne tutarsa dönemi bitti.Transfer komitesinin izledigi ve aldigi adamlara bakinca laf olsun diye is yapmadiklari ortada.

Transfer yapacagiz diye her hangi bir adami alacaklarini sanmiyorum.Halil'i alabiliriz,baska bir adami da alabiliriz.Yani gidip aldiklari adamlara bakinca bilmem siz nasil düsünüyorsunuz ama bence profosyonelce is yapiyorlar.Manejerlerin kakalamaya çalistigi adamlara para kaptirmaktan iyidir.

Kim istiyor yeni bir D'Hane,Lee.Takimdaki eksikler ortada ve bizden daha fazla istiyorlardir transferi bitirmeyi.Aceleye gerek yok, bu sezon transfer dönemi de bir garip ülke genelinde yaprak kimildamiyor dis transferde.

Benim görüsüm bu hafta her sey biter.Hazirlik maçlarinda da her sey daha net görüldü ve kafalarda kusku kalmadi.

tunganyan
10.07.2005, 21:48
@mission_61

aaamiiiiiiiinnnsmileys/smiley5.gif Edited by: tunganyan

yasinaga61
10.07.2005, 21:56
Sayin degerli trabzonsporlu kardeslerim...

Trabzonsporumuz bu yil yaptigi transferler iyi mi yoksa kötü mü ?Bunlarin hepsini ancak süper lig karsilasmalarinda görecegiz... Ama tüm taraftarlar sadece yapilan transferlere bakilmamali önemli olan iyi yada kötü mevcut kadrolarimizla özlemini duydugumuz sampiyonluga erisebilmektir. Benim anlatmak istedigim kisaca bundan ibarettir.

Tüm Trabzonsporlu kardeslerime saygilarimla

geronimo_61
10.07.2005, 22:37
bekliyoruz bekliyoruz ve bekleyecegiz ama defansta ve forvette bir sikinti oldugu apaçik ortada ne bu arada su an hangi plandayiz bileniniz varsa bir söylesin

bobmarley
10.07.2005, 23:07
grewolf abi ve dede dedigi abiler bu transfer olayiyla ilgili biseyler açiklicakti..bence suanda açiklayabilirler..tam zamani...çogusey kesinlesti gibi...rica ediyorm lütfen...herkesi kaosa sürüklicek biseyse sadece ben ögrenbmek istiyorum..özelden..

Eddy
10.07.2005, 23:20
beceriksizligin bukadari...eger futbolcu getirmeden dönerlerse yaziklar olsun...

Özkan Erdem
10.07.2005, 23:21
kesinlesen nedir.. transferi kapattigimiz mi

metehan
10.07.2005, 23:58
Sonunda iktidar da yönetimi elestirmeye basladismileys/smiley36.gifVallahi murat'in yazdiklarina ben de imzami atarim Muhalefet olaraksmileys/smiley2.gif

petko gitti jefi geldi.. tolga gitti simdilik kimse yok.. forvette de fatih tan baska adam yok...

takim iyi yoldadir.. laf ola beri gele..

Cenk, gördügün gibi artik muhalefet olmanin da bir espirisi kalmadi, daha orijinal seyler bulman lazim. smileys/smiley1.gif

Takim bence iyi yoldadir. Ama yönetim yoldan çikarmak için elinden geleni yapiyor smileys/smiley1.gif

TheCrow
11.07.2005, 00:07
TRT1'de az önce iki Brezilyali'yla anlastigimiz,Fatih Tekke'yi Blackburn'in istedigini söyledi...

#10 Fietra
11.07.2005, 00:08
Blackburn komiksmileys/smiley1.gif

bobmarley
11.07.2005, 00:22
fatihe 10 milyon avronun üstünde bi teklif gelmezse gidecegini sanmiyorm..ki bu yil bu rakam gelmez..sanmiyorm..ikincisi..hayirlisiyla bari eksik yerlere gerekli transferleri yapsak die düsünüyorm...yapsakki uyum,takim içindeki hava çabucak saglansa..SL için bunlar basrolde olan seyler..Sl ye girince veya ara transfer döneminde bikaç iyi transfer yapilir artik,yapilmasi lazim çünki..inancim hala devam ediyo..hadi hayirlisi..

BDiler61
11.07.2005, 00:58
umarim bu sefer Kesin anlasma yapilmis lafi dogrudur

Harun-61
11.07.2005, 01:12
umarim bu sefer Kesin anlasma yapilmis lafi dogrudur

smileys/smiley36.gifcoook inanmak istiyorum ama smileys/smiley18.gif

hauptstrasse
11.07.2005, 01:17
yani yazilari okudukca ben deliriyorum... oturdugunuz yerden yazi yasmayi ne de cok severmissiniz.. okulda bile bu kadar caba gostermemissinizdir ya neyse..

Muhalif
11.07.2005, 01:21
yüce efendi hauptstrasse geldiler.. efenim siz de oturdugunuz yerden okumayi ne kadar çok severmissiniz.. okulda bile bu kadar çaba göstermemissinizdir ya neyse...

The Londoner
11.07.2005, 02:11
YORUMSUZ...

......................................
<DIV =subject>Günes basa döndü</DIV>
11 Temmuz 2005 Pazartesi</DIV>
<DIV =>Kahe için PSG devrede
Trabzonspor?da Polonyali Zurawski ile baslayan transfer soklarina en son Andre Dias ve Kahe?nin eklenmesi planlari alt üst etti. Polonyali futbolcu konusunda ummadigi bir sokla karsilasan, ardindan ikinci aday Deivid için kulübü Bordeaux?dan ?ret? cevabi alan bordo-mavililerin son umudu Kahe?de de ipler kopma noktasina geldi. Bu futbolcu için PSG?nin de devrede olmasi üzerine fiyatinin giderek artmasi bordo-mavilileri biktirdi.

Dias da sarpa sardi
Kahe konusunda masadan eli bos kalkan bordo-mavili heyet, aksam teknik direktör Senol Günes ve baskan Atay Aktug ile yapilan uzun telefon trafiginin ardindan rota degistirdi. Goias?in Andre Dias?a imza attirarak fazla para istemesi, bordo - mavililerin restine neden oldu. Trabzonspor stoper için tekrar Ponte Preta?nin savunma oyuncusu Rafael Santos?a dönüs yapti. Ancak bu futbolcu konusunda da fazla umutlu olmayan bordo-mavililer yapacaklari yeni listeyle transfere tekrar start verecek.
(kaynak:turkiye gazetesi)
</DIV>

tunganyan
11.07.2005, 02:20
yaww psikolojimiz bozuldu artik yeter yaa. bi adamla bi ay uurasin fiyat dusurmeye ondan soorada baskasi devreye girsin, fiyat iyice artsin, bunlar kas yapayim derkenadam olduruyolar...http://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley7.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley7.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley7.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley7.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley7.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley7.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley7.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley7.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley7.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley7.gif

peja
11.07.2005, 02:41
Dalgami geçiyo bu adamlar yeniden start verceklermis transfere!!!

Madem o allahin belasi memleketteki futbolcular sürekli sorun çikarip
fiyat arttiriyor birak git avrupada adam ara ne isiniz var sorunlu
futbolcularla?!

Fatihede talip varmis hadi gönderinde görelim sizi smileys/smiley7.gif

İleli
11.07.2005, 03:48
kimse umutlanmasin transfer felan YOK bosuna yoruyoruz kendimizi deivid,kahe,dias hikaye tutacaklar sokaktan birinin kolundan yutturacaklar gelecegin ronaldinhosu!!!

#10 Fietra
11.07.2005, 03:59
Valla ciddiyim Brezilya'dan çekilsinler Avrupa'ya yönelsinler

sanatik
11.07.2005, 05:26
Ömer Sari ve Murat Bozoglu, Ponte Pretali Forvet Kahe'den sonra, Atleticolu defans oyuncusu Andre Dias ilede büyük oranda anlasma sagladi

DIAS DA TAMAM

TRANSFER çalismalarini Brezilya'da sürdüren Asbaskan Ömer Sari ile yönetim kurulu üyesi Murat Bozoglu, Ponte Pretali forvet Kahe anlastiktan sonra simdi de Atletico takiminin stoperi Dias ile büyük ölçüde mutabakata vardigi bilgisine ulasildi. Kahe için Ponte Preta kulübü ile yapilan görüsmelerden olumlu sonuç alan Sari ve Bozoglu'nun, defans oyuncusu Dias konusunda da büyük Atletico kulübü ile büyük oranda anlasmaya vardigi ifade edildi.

DÖNÜS HAZIRLIGI

DIAS için Atletico kulübü ile yapilan görüsmelerde arada sadece ufak tefek pürüzlerin kaldigi kaydedilirken, bu transferin de bugün yarin kesinlik kazanmasi bekleniyor. Brezilya'da son görüsmelerini yapan Ömer Sari ve Murat Bozoglu'nun, Ponte Pretali forvet Kahe ve Atleticolu Andre Dias konusunda son güresmelerini yaptigi ifade edilirken, Sari ve Bozoglu'nun bu iki oyuncu ile Sali veya Çarsamba günü Türkiye'ye gelmeyi planladigi belirtildi.

Gökhan hayran birakti

Trabzonspor dün aksam 3. hazirlik maçinda Aaurau ile karsi karsiya gelirken, Isviçre ekibinin Türk asilli oyuncusu Gökhan sergiledigi performansla hayran birakti. Gökhan orta sahada oynayan Gökhan sergiledigi performansla Senol Günes'in begenisini kazandi. Top teknigi ve oyunu yönlendirmesi ile dikkat çekten gurbetçi oyuncunun çifte pasaport tasimasi nedeniyle, yabanci statüsünde oynamayacak olmasinin Bordo-Mavilileri için avantaj oldugu dile getirildi. Senol Günes'in maç sonrasi bu oyuncu hakkinda bilgi aldigi ifade edildi.

takagazete.com | 11.07.2005Edited by: sanatik

selçukabi
11.07.2005, 08:28
Bir haber de benden valla çildirmamak içten degil.

<TABLE =mspot style="BORDER-COLLAPSE: collapse" borderColor=#111111 height=149 cellPadding=0 width=468>
<T>
<TR>
<TD vAlign=top width=468 colSpan=2 height=67>http://www.spor3.com/images/Gokhan_Zan_5.JPGGökhan Zan'a talip çikti
Besiktasli Gökhan Zan için Trabzonspor devreye girdi.</TD></TR>
<TR>
<TD width=468 colSpan=2></TD></TR>
<TR>
<TD width=468 colSpan=2>
< width=468 bgColor=#17af02 height=20>Sitenize Spor3.com'un son dakika menüsünü ekleyebilirsiniz. Ayrintili bilgi için tiklayin... (http://www.spor3.com/web.asp)</></TD></TR>
<TR>
<TD width=468 colSpan=2>http://www.spor3.com/image/temp.gif</TD></TR>
<TR>
<TD width=468 colSpan=2>
< = src="http://ads.haber3.com/abm.asp?z=39">
http://ads.haber3.com/banners/HABER3468X60NEW.gif (http://ads.haber3.com/abmc.asp?b=6&amp;z=39)</TD></TR>
<TR>
<TD width=468 colSpan=2>http://www.spor3.com/image/temp.gif</TD></TR>
<TR>
<TD width=468 colSpan=2 height=1>Trabzonspor Yönetimi, Gökhan Zan için Besiktas'in kapisini çaldi. Teknik Direktör Senol Günes'in, Shakthar Donetsk'e giden Tolga Seyhan'in yerine kaliteli bir defans oyuncusu alinmasini talep etmesi üzerine herekete geçen yönetimin, Siyah - Beyazli kulüpten, Gökhan'i istedigi bildirildi. Yönetim kurulu üyesi Murat Bozoglu'nun, Besiktas Asbaskani Kivanç Oktay'la görüsüp, basarili savunmaci için teklif yaptigi ögrenildi.
</TD></TR></T></TABLE>

seyyahali
11.07.2005, 08:39
smileys/smiley7.gifçildirmak elde degil ben kafayi yedim yeter artik herkes bir laf söylüyor biktim kim dogru söylüyor

Cemalettin Taşkın
11.07.2005, 09:34
bence de artik transferden umudu keselim lig baslayacak 3 hafta kaldi daha futbolcu gelecek takima alisacak falan filan.

o degilde brezilya sanki 1 saatlik yer sanki. yönetim kamp kurdu oraya.

Reha
11.07.2005, 09:45
Arkadaslar 3 gündür foruma giremiyorum.Iyi ki giremiyormusum.Açiklayacagimiz seyle ilgili haberi Dede'den(sargonali) bekliyoruz.Bazilariniz bizi zorluyor ama konu çok önemli ve drin oldugu için hem sitemizde hem de kulüp bazinda sansasyon yaratmak çok dogru olmayabilir.Belki de hiç açiklamamamiz istenecek olay kendiliginden su yüzüne çikacak, fakat sunu söylüyorum transfer olayi tam bir skandala dönüsmüstür...

Bu arada hala transafer için sabir ve yönetime destek mesaji atan arkadaslari Allaha havale ediyorum!

Emorfo
11.07.2005, 09:54
Reha abi açiklayacaginiz sey Metin Akbasoglu'nun Zurwaski transferinde bir milyon dolari kendi cebimden öderim teklifine yönetim kurulunun dengeler vs gerekçesiyle karsi çikmasi vs mi. Günlerdir açiklayacaginiz sey buysa bayatladi bile...

andrei07
11.07.2005, 10:15
Yönetim karsi ataga geçti ve Gilardino ile anlasti....

kamil
11.07.2005, 10:38
Patlatalim balonlari.Balonlar zaten patlatilmak için sisirilir.Aksam Maçin ikinci yarisinda Mehmet Yilmaz'i bile aradik.Kaleye sut atan bir oyucu olmazmi takimda.Yönetim nekadar övünüyorsa övünsün hak onlarin.Nasil olsa dövünecek olan bizleriz.Bu adamlar...........neyse yazmiyorum..

MahmutHSO
11.07.2005, 10:42
Yönetimin simdiye kadar yabanci transferini bitirememesi,kim ne derse
desin skandaldir.Güya geçen yilki SL elemelerinden ders almislar.Bu yil
ayni hataya düsmeyeceklerdi.Daha önce de yazmistim,iki hafta önce
verilmeyen birkaç milyon dolar,simdi olusacak panik havasiyla birçok
milyon dolar olarak verilecek. 3. veya 4.tercihler veya rastgele
futbolcular alinacak.Bu skandal degil de nedir.

Allah sonumuzu hayir etsin.Su güzel takima çok yazik oluyor ve haksizlik yapiliyor.Bunu yapmaya haklari yok.

gultekin61
11.07.2005, 10:57
batsin bu dünya bitsin bu rüya aglatipta gülene yaziklar olsun.yaziklar olsun.yaziklar olsun.yaziklar olsun.kardesim bu adamlarin yatacak yeri yok.bize azap çektiriyolar.sabahlari gazete okudugum zaman çildiriyorum.yeterrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr.yeterrrrr rrrrrrrrrr r.sesimizi duyan yokmu.

gultekin61
11.07.2005, 11:01
kardesim biseyler yapalim.bisekilde bir pretesto.ama nasil.kulübü fax yagmuruna ,tutalim.bisey yapalim bir fikri olan yokmu? biz bize burda dövünüp duruyoz.kimsenin taktigi yok.hadi arkadaslar

alone_61
11.07.2005, 11:04
transfer komitesi artik sabirlari tasirdi. bozoglu ve sari istifa etmeli. ben artik yabanci transferini de geçtim yerli transferi de yapmiyorlar. genç, gelecegi olan, kadro genisligi yaratacak topçu da almiyorlar. 3 transferle seneyekesin sampyonuz diyordum ama isler sarpa sarmaya basladi artik sakatlik olmazsa, hakemler müsaade ederse, sansimiz yaver giderse sampiyon oluruz diyorum.

Tekke
11.07.2005, 11:10
Kim ne transferi yapti da Trabzon geri kaldi?Kimse transfer yapamadi hala,bu ne KAOS içindesiniz?

gultekin61
11.07.2005, 11:17
sizin gibi düsünenlere soruyorum bu takima transfer sartmi degilmi.yoksa bu takimin kadrosunun sam.lig. de basarili olacaginimi savunacaksiniz bize.birakin.sustukça bizlert hep böyle oluyor zaten.hadi bana üç kulvarda yarisacak suanki kadrodan bir onbir çikarin.buyrun. bizi baskasi ilgilendirmez .biz trabzonspor'uz trabzonspor taraftariyiz.20 sene oldu dile kolay.böyle firsatlar 10 senede bir geliyo.su onbiride bir yapin dfa görelim

murat
11.07.2005, 11:24
Kim ne transferi yapti da Trabzon geri kaldi?Kimse transfer yapamadi hala,bu ne KAOS içindesiniz?

Nedemek kim ne transfer yapti ? bizim SL on eleme macimiz var herkesten 10 gun once maclarimiz basliyor. Diger transfer yapmadi dedigin takimlarin zaten zorlu maclari yok eylule kadar adamlarin aceleside yok...

HerYerde
11.07.2005, 11:28
vay be ne kadr bos konusmusuz tam 222 sayfa ve tek transfer.demek 2-3 transfer yapsak 1000'e varacaz.yaw kafayi yemememk elde degil artik k le basalyan herseyi kahe z baslayan herseyi z sahsi olarak okumaya basladim.ama ümidimi kesmedim bu kafile yabanci futbolcuyla donecek bu arada konusu yok ama sunu söyleyeim altyapidan gelen top çular iyi oynuyor bence(özellikle muhammed) ha bi de bu arada i.egenin de performansi unuyulmamali yani yeni transfer sayabilirsiniz bunlariNE KOMEDI DIMI

kamil
11.07.2005, 11:31
Diger takimlarin eksigimi var da transfer yapacaklar.Onlar sov için transfer yapiyorlar.Biz birakin suvu ekigimiz mevkiye transfer yapamiyoruz.Tolga'dan gelen sicak para çok hoslarina gitti kiymak istemiyorlar bir türlü paraya.Benim önerim birde Arjantine geçseler bir ayda orada kalirlar otel lobicileri..

melrok
11.07.2005, 11:32
transfer sezonundan korkar olduk. ben lee'ninde gönderilip yerine volkanla kapisacak bir sol kanat veya orta saha da top dagitacak yabanci alinmasi gerektigini düsünüyorum ama önce gerekli transferle bir bitsede rahatlasak

alone_61
11.07.2005, 11:35
ortasaha sikinti yasamayacagimiz tek mevkii. hüseyin, simek, ibrahim ege, gökdeniz, hasan, adem koçak, lee, volkan, yattara

ama forvette mehemt yilmaz, fatihten baska kimsecikler yok!!!

fatih zaten sakat iyilesmesi, form tutmasi zaman alacak, mehmet yilmaz ise hazirlik maçlarinda iyiydi ama daha da iyi olmasi gerekir ve herkesin bu kadar begenmesinin sebebi ise geçen sezonki çok köüt peformansi.

defans hazirlik maçlari olmasina ve çok baski yemememize ragmen çok daginik duruyor.

yabanci forvet ve stoper, ayriica yerli 2-3 topçu alinmasi sart

gultekin61
11.07.2005, 11:35
ARKADASIM biz gençlerbirligi gaziantep denizli spordan bahsetmiyoruz burda.tabiki gençler gelecegimiz.ama geçen seneyi düsün .ne oldu elemelerden önce bir iki kisi alsa idik ne olurdu veya lige ne gibi yansdirdi.trabzonspor bu küçük düsünmeye haklari yok.bizi küçük düsürmeyede.isyanimiz buna.

worldmaster
11.07.2005, 12:12
Kahe ile yarin yola çikacaklarmis ölme essegim ölmesmileys/smiley18.gif

Oruç
11.07.2005, 12:14
ne bitmez tranferlermis bunlar ya!

yaw sabir tasina döndük ha!

bu brezilyali oyuncularda çok fazla kaprisli oluyorlar.

yaw brezilya da karin tokluguna maça çikiyorlar ondan sonra da verilen paralari az buluyorlar,sen aklima mukayet ol ya rabbim!

FATIH SULTAN TEKKE

tunganyan
11.07.2005, 12:18
arkadaslar su aaraudaki gokhan inler'i alsak bari adam cillop gibi oynuyo. hemde Türk... Ama simdi bi de onun fiyatini indirmeye calis... baska talipler,alternatifler...smileys/smiley5.gif

halil ibo
11.07.2005, 12:21
Tunganyan gardasim etma yerun kulagi vardur.Sonra Isviçre'den dönemeyuz.Isin kötüsü takimda orada zaten.

Salih61
11.07.2005, 12:26
Arkadaslar yönetim Transferde çok büyük hatalar yapmistir...Sezon oynanirken Mayis ayinda Transferler bitecek dendi ama hala somut bir gelisme yok...Artik bana da GINA geldi yani....smileys/smiley5.gif

TheCrow
11.07.2005, 12:29
Zaten,bu gelecek (!) forvetin aslinda sezon ortasinda augustine'nin yerine alinmasi gerekiyordu.Tolga'nin gitmesi hesapta yokken de mutlaka bir alternatif stoper alinacagi söyleniyordu.Tolga gitti,D'Haene gidecek,alinacak (!) olan stoper sayisi 1...Bari Selim kalsaydi D'Haene'nin yerine...Bu çekirdek kadro bir daha kolay kolay gelmez...Kimsenin heba etmeye hakki yok...

Emorfo
11.07.2005, 12:34
Son gelen haberlere göre Fatih Tekke'mize Iskoçya'nin ünlü kulübü Glasgow Rangers'in de talip oldu.

Salih61
11.07.2005, 12:41
Son gelen haberlere göre Fatih Tekke'mize Iskoçya'nin ünlü kulübü Glasgow Rangers'in de talip oldu. Olabilir ama hiç bir yere gidemez...

uslanmazlaz
11.07.2005, 12:47
taraftar olarak takimi ne kadar seversen ve sevdigini ne kadar maddi ve manevi sekilde gösteririsen bunlar sana hava yol su olarak döner o yüzden bisler yapmadan hemen takimdan bisler beklemek haksizlik olur

Taner Uykuçeken
11.07.2005, 12:49
Bu arada hala transafer için sabir ve yönetime destek mesaji atan arkadaslari Allaha havale ediyorum!

Umut fakirin ekmegi be abi biz ümidimizi kaybetmeyelim

uslanmazlaz
11.07.2005, 12:49
VE FLAS FALS ADA EKIPLERINDEN BLACBORN ROVERS FATIH TEKKEYE MÜKEMMEL BI TEKLIF YAPTI TUGAYIN TRANSFERDE ARACI OLACAGI SÖYLENIYOR

uslanmazlaz
11.07.2005, 12:52
FATIH TEKKE NIN YAPTIGI AÇIKLAMAYA GÖRE:BEN SUANA DEK KULÜBÜME 20 YE YAKIN TEKLIF GETIRDIM AMA ONLAR ÇOK ILGISIZ DURUYOLAR BEN HERZAMAN GIDECEGIMI SÖLÜYORUM AMA YÖNETIMIN KENDISI HAKKAINDA ÇOK ILGISIZ KALDIGINDAN YAKINIYOR

Salih61
11.07.2005, 12:52
VE FLAS FALS ADA EKIPLERINDEN BLACBORN ROVERS FATIH TEKKEYE MÜKEMMEL BI TEKLIF YAPTI TUGAYIN TRANSFERDE ARACI OLACAGI SÖYLENIYOR

Arkadasim Istanbul Basinin haberlerine inanma biz inansaydik...Simdi takimda kimse kalmamisti...smileys/smiley5.gif

Saygilarimla...

uslanmazlaz
11.07.2005, 12:54
BLACBORN ROVERS YAPTIGI TEKLIF GEREDE KAMPINDA HERKESI RAHATSIZ ETTIGI SÖYLENIYOR ÇÜNKÜ FATIHE YAPILAN BU TEKLIF BAYAGI CAZIP VE FATIHIN GIDICI OLDUGU SÖYLENIYOR AMA TEMEMENNIMIZ KAPTAN YUVADA KALSIN

zedboysts
11.07.2005, 12:54
Klüp iki haftadir transferler sonuçlanacak diyordu ama hiçbir olumku gelisme yok aksine yeniden start veriliyo gibi yazilar okuyorum yanilmiyorsam. Bi takimin büyük hedefleri varsa bazi seyleri gözden çikarmali. Aha borsaya girdik 32-33 tirilyon mu ne para kazandik tolga seyhan'in transferinden 5 trilyon kazandik ve hala klüp çok pahali geldi yok baska klüpler devreye girdi diyor. eger bi klüp büyükse herseye ragmen ispatlamali. Trabzonspor'un hedefi sampiyonlar ligine katilmak ama ucuz transferle olacak is degil. Elinden elbet bi miktar para gidecek degilmi?smileys/smiley7.gif

uslanmazlaz
11.07.2005, 12:58
FATIHE YAPILAN TEKLIF ISTANBULUN KICI KIRIK BASININDAN ALINMADI ÇÜNKÜ BLACBURN LÜ YÖNETICILERIN FAIHE MENECERI ILE VE ISVIÇRE KQAMPINDA TAKIPLERIYLE KONUYU BAYAGI CIDDIYE ALIYOR AMA FATIH GIDMEYECEKTIR BENCE

TEKLIF 7 MILYON EURO AYARINDA BISE ÇIÜNKÜ ORADAN BULUNAN ARKADASLAR BÖLE DIO

zedboysts
11.07.2005, 12:59
BLACBORN ROVERS YAPTIGI TEKLIF GEREDE KAMPINDA HERKESI RAHATSIZ ETTIGI SÖYLENIYOR ÇÜNKÜ FATIHE YAPILAN BU TEKLIF BAYAGI CAZIP VE FATIHIN GIDICI OLDUGU SÖYLENIYOR AMA TEMEMENNIMIZ KAPTAN YUVADA KALSIN

Inanmaaaaaa Istanbul basini kulübe taraftara karsi etki yapmaya çalisiyo ama artik olmaz bence inanma...

uslanmazlaz
11.07.2005, 13:02
SON DAKIKA FATIH DEN AÇIKLAMA:CANIM KANIM OLAN TRABZON SPORU SAMPIYON YAPANA KADAR BIRAKMAYACAGIM

Salih61
11.07.2005, 13:03
SON DAKIKA FATIH DEN AÇIKLAMA:CANIM KANIM OLAN TRABZON SPORU SAMPIYON YAPANA KADAR BIRAKMAYACAGIM smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

zedboysts
11.07.2005, 13:03
SON DAKIKA FATIH DEN AÇIKLAMA:CANIM KANIM OLAN TRABZON SPORU SAMPIYON YAPANA KADAR BIRAKMAYACAGIM

nerden ögreniyon kardesim bize de sööle

uslanmazlaz
11.07.2005, 13:05
NEWCASTLE ÜNITED

DEPORTIVO

PORSMUTH

LEVERKUSEN

HERTABERLIN

VE EN CIDDILERI

WERDER BREMEN -BLACBURN ROVERS IKISEDE BIZIM KADAR PIRESTIJLI KULÜP DEGIL OYÜZDEN FATIH KALSIN

zedboysts
11.07.2005, 13:06
kardesim bi soru soruk sana nerden ögreniyosun bari bizde bakalimda belki senin yazmana gerek kalmaz

uslanmazlaz
11.07.2005, 13:06
zedboysts
HABERLERI TRABZONUN OLDUGU HERYERDEN ALIYORUM

uslanmazlaz
11.07.2005, 13:08
BAZI SEYLERI SÖYLEMEYE GEREK YOK BEN YAZIYORUM YA SIZE NE GEREK VAR OKE

HEMDE ALDIGIM ORGANLARI SIZ TANIMAZSINIZ KI BENIM AILEYI CEDIDEM

Oruç
11.07.2005, 13:08
Fatih'e daha iyi takimlarin teklif yapmasi lazim!

FATIH SULTAN TEKKE

uslanmazlaz
11.07.2005, 13:10
HAKAN SÜKÜRDEN AÇIKLAMA YENI SEZONDA TEK RAKIBIM FATIH TEKKE ÇÜNKÜ BU SENE BEN KENDIMI ÇOK FORMDA HISSEDIYORUM VE FATIHIN BU SENE BANA KARSI OYNAMASI BIRAZ DAHA ZORLASACAK VE FATIHI GEÇECEGIM.AMA BENLE YARISACAK TEK SANTROFOR FATIH TEKKE

uslanmazlaz
11.07.2005, 13:14
HAKANA YANIT VERMEYECEGINI AÇIKLAYAN FATIH HERKES BISLER SÖYLÜYOR AMA YANITLARI HERKESE SAHADA VERECEGIM ANLAYACAGINIZ BEN CE HAKAN ABI KENDININ FORMDA OLDUGUNU KASTETMEYE ÇALISMIS BUNDA BIR ARK NIYET ARAMAYA GEREK YOKTUR.AMA SUNUDA SÖYLEMEDEN GEÇEMEYECEM HAKAN ABI NEDEN BÖLE BI AÇIKLAMA YAPTIGINI ANLAMADIM

worldmaster
11.07.2005, 13:14
kardesim bi soru soruk sana nerden ögreniyosun bari bizde bakalimda belki senin yazmana gerek kalmaz

+kaynak versene kardas

uslanmazlaz
11.07.2005, 13:16
hakan birde ben bise söylemek istiyorum bu YASTAN SONRA HEM TRABZONLU HEMDE ÖLÜMÜNE TRABZONSPORLU BIR GOL KRALINA KAFA TUTMAK SENIN NEYINE

uslanmazlaz
11.07.2005, 13:17
KAYNAKSIZ ARKADASLAR ZORLAMAYIN KAYNAKSIZ

Utku061
11.07.2005, 13:22
Arkadaslar,Gerede kampi sonrasi trabzon dönen kafilede Fatih Tekke de vardi..Sordular ona Deportivodan ve diger takimlardan transfer teklifleri var ne diyorsun bu konuda;Nereden duydunuz dedi kaptan muhabirlere onlarda basindan diyince,kaptanimiz arkadaslar bana teklif falan geldigi yok dedi,inanmyin.

Yani su anki habelerde %100 asparagas! Nede olsa türk basini.

uslanmazlaz
11.07.2005, 13:25
IIIIDE BU SÖYLENENLERI BEN SALLAMIYORUM DA SIZ BENIM YAZDIKLARIMI 1 HAFTA SONRA GAZETELERDEN ÖGRENECEKSINIZ

Salih61
11.07.2005, 13:27
Arkadaslar,Gerede kampi sonrasi trabzon dönen kafilede Fatih Tekke de vardi..Sordular ona Deportivodan ve diger takimlardan transfer teklifleri var ne diyorsun bu konuda;Nereden duydunuz dedi kaptan muhabirlere onlarda basindan diyince,kaptanimiz arkadaslar bana teklif falan geldigi yok dedi,inanmyin.

Yani su anki habelerde %100 asparagas! Nede olsa türk basini. smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

uslanmazlaz
11.07.2005, 13:28
kardesim fatihin fanatige yaptigi fotografli açiklamarda yalansa oke

çünkü fati dedgine göe yolcudur abbas baglasan durmaz

worldmaster
11.07.2005, 13:44
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=400>
<T>
<TR bgColor=#ffffff>
<TD vAlign=top align=left width=276>TRABZONSPOR, GÖKHAN ZAN'I ISTIYOR
</TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=top align=left width=276>Trabzonspor Yönetimi, Gökhan Zan için Besiktas'in kapisini çaldi. Teknik Direktör Senol Günes'in, Shakthar Donetsk'e giden Tolga Seyhan'in yerine kaliteli bir defans oyuncusu alinmasini talep etmesi üzerine herekete geçen yönetimin, Siyah - Beyazli kulüpten, Gökhan'i istedigi bildirildi. Yönetim kurulu üyesi Murat Bozoglu'nun, Besiktas Asbaskani Kivanç Oktay'la görüsüp, basarili savunmaci için teklif yaptigi ögrenildi.
</TD></TR></T></TABLE>kaynak:trabzonhaber.com

selçukabi
11.07.2005, 13:51
Arkadaslar bu haberleri mutlaka bizim yönetimimiz çikariyordur.Amaç da belli gündemi çarpitarak transfer basarisizligini örtmek.Sonra da bakin herkes kaptanimizi istiyor ve biz onu tutmayi basardik diyecekler.smileys/smiley2.gif

emre81
11.07.2005, 13:51
Trabzonsporun kisitli bir kadrosu var bunu herkes kabul etmeli en az 3 kaliteli trasfere ihtiyaç var dün aksamki maçta mehmet çikti yerine forvet oyuncusu sokamadik. 160 lik Gökdeniz ve Ali'ye kanat ortasi yaptik. Bu is böyle gitmez 2 senedir topçu bakiyolar 50 kere saga sola gittiler hazir bir liste olur gider anlasirsin hazirlik kampina alirsin adami, listende mi yok gider bakarsin aradigin mevkiye kaliteli adam parasini basar alirsin Galatasaray da 5 kurus para yok adamlar pirese bakiyor biz Tolgasi molgasi bir sürü para yapmisiz hala 100 bin dolarlarin hesabini yapiyoruz sonra kendimize kahrediyoruz. Bize mi söylemesi kolay geliyor ama yazik ediyolar bu takima. Orta sahada hala bir beyin yok bu takimda bunu nasil göremiyorlar anlamiyorum bu konu konusulmuyor bile ama neyse insallah konusulan yerlere bari adam alirlar. Herkese selam arkadaslar umarim bu saatten sonra bari utandirirlar bizi.

tigin
11.07.2005, 13:57
hakan birde ben bise söylemek istiyorum bu YASTAN SONRA HEM TRABZONLU HEMDE ÖLÜMÜNE TRABZONSPORLU BIR GOL KRALINA KAFA TUTMAK SENIN NEYINE

arkadasim burasi Transfer basligi abuk sabuk seyler yazma,Büyük harflerle yazma ,Diger üyelere karsi biraz daha saygili ol.

$FIRTINA61$
11.07.2005, 15:04
kahe len anlsiyorlarmis nerdeyse ts miz1.5milyondollar veriyormus öbür takimiza 1.8 inmis

andrei07
11.07.2005, 15:14
kahe len anlsiyorlarmis nerdeyse ts miz1.5milyondollar veriyormus öbür takimiza 1.8 inmis

Bunun Türkçe Meali nedir acaba? Lütfen Türkçemize biraz dikkat edelim!!

tigin
11.07.2005, 15:21
Arkadas almanyada yasadigi için türkçesi biraz zayif.Anlayisli karsilamaniz icap eder.

bobmarley
11.07.2005, 15:30
kahe...1,8 dolar istenip 1,5 milyondolar verildigine göre kötü bi adam deil en azindan..insallah parlar bizde...alinmissa tabi..

andrei07
11.07.2005, 15:39
Arkadas almanyada yasadigi için türkçesi biraz zayif.Anlayisli karsilamaniz icap eder.

Asil sizler böyle düsünmezsiniz sanmistim.Ayrica bilmiyordum yasadigi yeri.

TheCrow
11.07.2005, 15:43

Yani su anki habelerde %100 asparagas! Nede olsa türk basini.

Muhabirler haberleri basindan mi duymus?..Ulan ne garip memleket yahu smileys/smiley36.gif

andrei07
11.07.2005, 15:48
TIKLA ÇILDIR (http://www.anadoluyakasi.net/haber_detay.asp?id=3009)

Reha
11.07.2005, 15:53
Reha abi açiklayacaginiz sey Metin Akbasoglu'nun Zurwaski transferinde bir milyon dolari kendi cebimden öderim teklifine yönetim kurulunun dengeler vs gerekçesiyle karsi çikmasi vs mi. Günlerdir açiklayacaginiz sey buysa bayatladi bile...

Keske senin dedigin kadar basit olsaydi!!Elbette cebindan bir meblag verecekti ama önemli olan bu süreç içersinde yasananlar!

tunganyan
11.07.2005, 16:05
TIKLA ÇILDIR (http://www.anadoluyakasi.net/haber_detay.asp?id=3009)

eger bu yazanlar dogruysa tam bi fiyasko olur.hic adam almasinlar daha iyi. paf takimdakiler en az bu listedekiler ksadar oynar heralde..http://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley7.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley7.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley7.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley7.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley7.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley7.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley7.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley7.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley7.gif

kamil
11.07.2005, 16:06
Arkadaslar Baskan Atay AKTUG su aralar ne yapar.Bu Kulübün baskani kim acaba?.Bozoglu,Sari,Akbasoglu,Saka isimlerinden biktik.Bu kadar beceriksiz kisilere transferi emanet etti.Ortalikta hiçbir sey yok.Sn.Atay Baskan'in bir demeci bile yok.Yoksa o mu böyle bir talimat verdi? Benim bildigim su ana kadar Atay Aktugun vaziyete hakim olmasi gerekirdi.Demekki onlarin bizim yasadigimiz dertten yana bir sikintilari yok.Sn Bozoglu diyorki son kez nezaketen bazi kulüplerle temasa geçecegiz.Böyle bir demeç vererek adrenalimizi bari yükseltme.Sizden bu asamadan sonra zaten birsey olmaz ama bizle bari oynamayin allahaskina.Neymis nezaketen.Çildirmis bunlar.Su aralar Trabzonda degilim,Arkadaslardan istegim Brezilya heyetine anli sanli bir karsilama yapalim.Ne de olsa hakettiler******

ahmetturk
11.07.2005, 16:17
Acilarin en büyügü umut acisidir diye yaziyordu Ergun ATA bugün kösesinde.

Tmac61
11.07.2005, 16:28
Begenmeyin,tiksinin,alip dolabin en ücra kösesine tikin ama 2 tane 20ytl verip bir </span>forma A L I N...

fb 250.000 forma satmis 250.000 * 50 ytl: 12.500.000 ytl diger ürünler hariç.....

<br style="color: rgb(153, 0, 0);">
<br style="color: rgb(153, 0, 0);">
Transferi yönetim degil taraftar yaptirir...Ne verdik simdiye kadar ki ne bekliyoruz....</span></span></span></span></span></span>

</span></span>

kamil
11.07.2005, 16:35
Transfer bilinçli olarak yapilmiyor bence.Bizim anlastigimiz oyuculari ayartiyorlar diye yok Nobre yok Marco suçlaniyor.Böyle masallari kimseler yemez.Eger öyle kendini begendirme gibi zaafin var o zaman Jeffersonu al götür arkadaslarina anlatsin arkadasligi Trabzondaki havayi.Iki günde ögrenmistir.Zaten Senol Hoca O'nu oynatmayacak epey zaman.Amaç transfer olsa hangi zorluk olursa olsun yapilirdi.Amaç öyle degilmis meger.Zaten bizim kaderimiz böyle.Ligler baslar Yok Hakemler Yok Federasyon hatalari yüzümüz gülmez.Transfer Döneminde Yönetim hatalari yüzümüz gülmez.Ne olacak bizim halimiz böyle.

TheCrow
11.07.2005, 16:42
Arkadaslar,gazetelerdeki haberlerde "iddia edildi" , "yakin çevre" , "bildirildi" , vb. kelimeler içeren haberler tamamen muhabirlerin bir tarafindan uydurulmustur,dikkate almayalim..

Örnegin: "Mülayim'in yakin çevresine,artik Milan'da oynamak istemedigini bildirdigi iddia edildi..."

Yahu arkadas,yakin çevre kimdir?amcasinin oglu mu?kayinçosunun sagdici mi?Ne bileyim,anneannesinin evine giren hirsizin kuzeni mi mesela?..Sonra bu adamin yakin çevresi ne kadar sahsiyetsiz adamlardir ki adamcagizin her söyledigini yemeyip içmeyip gazetelere yetistirirler?..Bu adamcagiz hiç mi akillanmaz da basinin duymasini istemedigi her seyi salak gibi gidip her seferinde bu satici sahtekar gammazci yakin çevresineanlatir?..

Hele bu iddia edildi lafi tam bir ironi...Kim iddia etti kardesim?..Sen..Kendi iddiasini"iddia edildi" diye yaziyor dangalak...

Salih61
11.07.2005, 16:42
Transfer bilinçli olarak yapilmiyor bence.Bizim anlastigimiz oyuculari ayartiyorlar diye yok Nobre yok Marco suçlaniyor.Böyle masallari kimseler yemez.Eger öyle kendini begendirme gibi zaafin var o zaman Jeffersonu al götür arkadaslarina anlatsin arkadasligi Trabzondaki havayi.Iki günde ögrenmistir.Zaten Senol Hoca O'nu oynatmayacak epey zaman.Amaç transfer olsa hangi zorluk olursa olsun yapilirdi.Amaç öyle degilmis meger.Zaten bizim kaderimiz böyle.Ligler baslar Yok Hakemler Yok Federasyon hatalari yüzümüz gülmez.Transfer Döneminde Yönetim hatalari yüzümüz gülmez.Ne olacak bizim halimiz böyle. Arkadaslar siz de VUR DEYINCE ÖLDÜRÜYORSUNUZ...smileys/smiley5.gif

metehan
11.07.2005, 16:44
Bak Reha her zaman bu kadar sabirli olmaz ha smileys/smiley1.gifEdited by: metehan

oflubektas
11.07.2005, 16:49
Arkadaslar,gazetelerdeki haberlerde "iddia edildi" , "yakin çevre" , "bildirildi" , vb. kelimeler içeren haberler tamamen muhabirlerin bir tarafindan uydurulmustur,dikkate almayalim..

Örnegin: "Mülayim'in yakin çevresine,artik Milan'da oynamak istemedigini bildirdigi iddia edildi..."

Yahu arkadas,yakin çevre kimdir?amcasinin oglu mu?kayinçosunun sagdici mi?Ne bileyim,anneannesinin evine giren hirsizin kuzeni mi mesela?..Sonra bu adamin yakin çevresi ne kadar sahsiyetsiz adamlardir ki adamcagizin her söyledigini yemeyip içmeyip gazetelere yetistirirler?..Bu adamcagiz hiç mi akillanmaz da basinin duymasini istemedigi her seyi salak gibi gidip her seferinde bu satici sahtekar gammazci yakin çevresineanlatir?..

Hele bu iddia edildi lafi tam bir ironi...Kim iddia etti kardesim?..Sen..Kendi iddiasini"iddia edildi" diye yaziyor dangalak...

smileys/smiley20.gifsmileys/smiley4.gif

Emorfo
11.07.2005, 16:50
Bazi tatsiz mesajlar silinmistir lütfen biraz sakin.

kamil
11.07.2005, 16:51
FORZA61

Kardes Biz neyi öldürüyoruz.Yüzümüzün bu sekilde gülemeyecegini söylüyoruz.Yüzümüz gülmesinmi?Bu gün her gazetede var Transfer Borsasi haberleri.Trabzon Spor en son sirada yer almis.Giden 2 Gelen 1,5 .Acilen iki Transfere ihtiyacimiz varken,Ön eleme maçimiz yaklasmisken,Sampiyonlar Ligi hayali varken,Transfere En önce biz baslamisken,Borcumuzun olmadigi söylenirken, geldigimiz noktada canimizin yandigini söylemek nasil öldürmek olabilir.

Salih61
11.07.2005, 16:54
Ya kamil tamam da bu kadar hiddetli olmaya gerek yok...Umarim benim Attigim msji okumussundur...Artik bana da GINA geldi ama kelimelerimizi yine de seçelim diyorum ben yoksa yani ben de biktim hem de çok...

Saygilarimla...