PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 2005-2006 l Transfer Dosyası

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 [17] 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38

Berat
07.07.2005, 03:32
2.dalyayi ben yapmistim sayfasayisinda..Aha bu da 4000. postsmileys/smiley17.gifBelki elim ugurlu gelirsmileys/smiley17.gif

CAFER ÖZER
07.07.2005, 08:30
Kahe bitti

Polonyali Zurawski'yi elinden kaçiran, Deivid de Souza'nin kulübü Bordeaux ile bonservis konusunda anlasamayan Trabzonspor, Brezilyali Kahe'nin isini bitirdi. Bordo - Mavililer, Brezilya Ligi'nde lider durumda bulunan Ponte Preta'nin forveti olan 22 yasindaki sambaci ile el sikisti. Bu sezon 9 maçta 1 gol kaydeden genç oyuncunun en geç yarin Türkiye'ye ögrenildi.
Savunmaya da takviye yapmak isteyen Karadeniz ekibinin Botafogolu Margues ile de prensip anlasmasina vardigi bildirildi.
Bu arada Trabzonspor'un anlastigi Brezilyali kaleci Jefferson Galvao dün gece geç saatlerde Istanbul'a geldi. Genç file bekçisinin bugün Trabzon'da olacagi açiklandi.

Eger bu haber dogruysa vay halimize 9 maçta 1 gol kaç aydir aradiklari Müthis golcü bu ise isimiz var demektir.

EmrahYalçınalp
07.07.2005, 08:32
Bir aydir ayni soruyu muhtelif zamanlarda ben de,baska arkadaslar da sordu.Yönetimden yapilan açiklamaya göre,önceden sadece forvet ve kaleye futbolcu alinacakmis,artik bir tane de defansa alinacak...Yani Tolga ile D'Haene gidecek,bir kisi gelecek...Maalesef böyle...

Kaancim zaten D'Haene hiç yoktu ki... Ondan daha iyi performans gösterecekleri kesin olan Özgür ve Tayfun var artik hiç degilse (Geçen sene Tayfun ayagi kirildigi, Özgür de Denizli'de oldugu için yoklardi). Özgür'ün denildigi kadar savruk oldugunu düsünmüyorum. Bence duracagi yer konusunda Tolga'dan daha iyi hatta. Tabi bunun bir maça bakarak yapilmis bir yorum oldugu da unutulmamali... Tayfun'u daha önce stoperde seyrettim, gayet iyi bir izlenim birakmis bende. Velhasili, tabi ki 12 alternatif olsa "gik" çikarmayiz ama spesifik olarak bu alanda sikinti çekecegimizi, en azindan geçen seneye göre sikinti çekecegimizi sanmiyorum. Tabi bu büyük oranda yeni alinacak bErezilya'li (hey gidi Özkan hocasmileys/smiley4.gif) vatandasin performansina bagli...

metehan
07.07.2005, 08:57
Eger bu haber dogruysa vay halimize 9 maçta 1 gol kaç aydir aradiklari Müthis golcü bu ise isimiz var demektir.

Bu sene su ana kadar 10 maçta 6 gol atmis bu adam, yani bubilgi dogru degil.

Taner Uykuçeken
07.07.2005, 09:05
<TABLE border=0 cellPadding=0 cellSpacing=0 height="100%" id=HB_Mail_C&#111;ntainer width="100%" UNABLE="&#111;n">
<T>
<TR height="100%" UNABLE="&#111;n" width="100%">
<TD background="" height=250 id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" UNABLE="off">Saglam bir kaynaktan alinan bilgiye göre yeni golcümüz KAHE yarin getirilecekmis ama gazetedeki haberler dogruysa yani bayZ. bjk ye gelirse bizim yönetimin is bitiriciligine!!smileys/smiley18.gif</TD></TR>
<TR UNABLE="&#111;n" hb_tag="1">
<TD height=1 style="FONT-SIZE: 1pt" UNABLE="&#111;n">
<DIV id=hotbar_promo></DIV></TD></TR></T></TABLE>

selcjK
07.07.2005, 09:13
<TABLE height=78 cellSpacing=0 cellPadding=0>
<T>
<TR>
<TD>Zurawski Kartal?a yakin </TD></TR>
<TR>
<TD>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD></TR>
<TR>
<TD>Wisla Krakow Baskani, Celtic istedigimiz rakami vermezse Besiktas?in teklifini degerlendirecegiz. Zurawski Besiktas?a daha yakin dedi </TD></TR></T></TABLE>

vsvsvs...

eger zurawskiyi bjk alirsa yönetim bir dakika bile durmasin yoksa cinayet çikar..smileys/smiley11.gifsmileys/smiley32.gif

melrok
07.07.2005, 09:22
özgür agzina saglik.

bunun yanisira simdiden bazilari basladi yönetim istifa demeye. lig basladiginda bu psikoloji ile nasil destek olacaksiniz takima. ben bu yaklasimlari geride biraktigimizi düsünüyordum ama yanilmisim

metehan
07.07.2005, 09:30
eger zurawskiyi bjk alirsa yönetim bir dakika bile durmasin yoksa cinayet çikar..smileys/smiley11.gifsmileys/smiley32.gif

www.wislakrakow.com (http://www.wislakrakow.com) sitesi kus uçsa haber yapan ve pazarlama yetenegi üst düzeyde olan bir site. Ilginçtir ki bugüne dek bu konuda bir haber çikmadi bu sitede. O nedenle bu haberin dogruluk payini yüksek görmüyorum. Ama aksi bir durum olursa bunu ben de kaldirabilecegimi sanmam smileys/smiley1.gif

dinceraydogan
07.07.2005, 09:49
Sanirim bu transferde sorun bizde degil bu paragöz Polonyaliarda...

Adamlarin dini imani para..

herseyde anlasiliyor sonra da oratlik toz duman

MahmutHSO
07.07.2005, 09:55
Yönetimin transfer konusunda çok
acemi oldugunu artik herkes kabullensin.500-600 bin dolarlik farklar
yüzünden istedigin futbolculari almazsan,daralan zamanda panik olusacak
ve yüksek ihtimalle yanlis futbolcular alinacak. milyon dolarlar havaya
gidecek.

Bizim yöneticilerimiz, sezon sonu transferini,devre arasi transferiyle
karistirdilar galiba.2 milyon dolarlik Simek'i 800 bine aldik falan
diyorlar halen.Sezon sonu transferlerinde futbolcularin pazari çok daha
genis olur.Üstelik senin oynayacagin S.L. iki ön eleme maçin var ve
süren kisitli.Bir an önce transferi bitirmen gerek.Yani senin elin
zayif. Futbolcusuna talip oldugun kulüp yöneticileri de gerizekali ya
bunu bilmiyorlar.

Sözün kisasi, ilk talip oldugun futbolcuya verecegin
1 milyon dolar fazla para ve su an transfer listende asagilarda olan
futbolcuya verecegin milyon dolarlar.Siz olsaniz hangisini yapardiniz?</font>

schumi
07.07.2005, 09:59
zavalli bejeke, inaniyorsalar vislanin açiklamalarina vay hallerine!

EmrahYalçınalp
07.07.2005, 10:07
www.wislakrakow.com (http://www.wislakrakow.com/) sitesi kus uçsa haber yapan ve pazarlama yetenegi üst düzeyde olan bir site. Ilginçtir ki bugüne dek bu konuda bir haber çikmadi bu sitede. O nedenle bu haberin dogruluk payini yüksek görmüyorum. Ama aksi bir durum olursa bunu ben de kaldirabilecegimi sanmam http://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley1.gif

Hiç sorma Metehan abi... Tam tüccar sitesi Wisla. Biraz önce de Celtic'li bir çocukla yazistik forumlarinda. Diyor ki "yaw ben böyle sey görmedim, haftalardir ha aldik ha aliyoruz deniyor, milletin sinirleri bozulmaya basladi."

Elin gavuruna "gel sen bir de BMN'yi gör" diyemedim ama sen "hafta" konusunda sükretmesi gerektigini anlayan bir cevap aldi en azindan http://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley36.gif

hasanzihni
07.07.2005, 10:10
bence artik forvet aramayi biraksinlar.Mehmet Yilmaz bu yil patlama yapacak gibi bence ona güvensek daha iyi enazindan ne oldugunu biliyoruz.Neüdügü belirsiz allahin birezilyalilarindan daha iyidir bence

Emorfo
07.07.2005, 10:14
Brezilyadan alinacak futbolcular gerçekten kaliteli futbolcular.

Fb Nobre'yi Luciano'yu getirdiginde kim bu adamlar diyorduk ama gördükki hepsi canavar çikti. Ne kadar dogru bilmiyorum ama Brezilya ligini takip eden arkadaslarim adi geçen defans dias ve forvet kahe nin nozbre ve luciaondan çok daha kaliteli adamlar olduklarini söylüyorlar. Özellikle kahe hava toplarinda müthis etkiliymis. Insallah öyledir.

Muhalif
07.07.2005, 10:26
Faruk dedigin gibi hava toplarinda müthisse çok iyi olur.. özellikle içerde sikistigimiz maçlarda hava toplarini pek iyi kullanamiyoruz.. hatirlarsaniz 0-0 lik antep maçinda tolga yi almisti forvete ziya hoca.. dedigim gibi nedense maç çevirecek oyuncu hissi duymuyorum su brezilyadan alinacak adamlar için.. ama mesela bir nobre kadar çiksa bize yeter.. stoper konusunda sanirim tolga yi arayacagiz ama hayirlisi diyelim..

UluLaz
07.07.2005, 10:46
bence artik forvet aramayi biraksinlar.Mehmet Yilmaz bu yil patlama yapacak gibi bence ona güvensek daha iyi enazindan ne oldugunu biliyoruz.Neüdügü belirsiz allahin birezilyalilarindan daha iyidir bence

Kardesim biz senin bekledigini 3 yildir bekliyoruz ama daha göremedik. M.Yilmaz patlamasini yapsin. Önümüzde uzun bir maraton var. Fazla mal göz çikarmaz.smileys/smiley36.gif

Bora Sönmez
07.07.2005, 10:57
Valla bilmiyorum ama yönetimin transfer konusunda yeteneksiz oldugunu söylemek kesinlikle yanlis olur kanisindayim..Geçen sene S.L.ne girecez diye iki stoperimizinde ayni anda sakat olmasi ve transfer yapmaya çalistigimiz dönemde kimse bize yardimci olmadi..Fiyatlar aldi basini gitti herkes zor durumumuzdan yararlanmaya çalisti..34 yasindaki bi stopere 1.5 milyon dolar talep ettiler yönetim ne yapsin..Bugün de 29 yasindaki bir forvete 3milyon euro talep ediyorlar, tamam adam kaliteli ama bu yasa kadar çikamamis, parlayamamis,Wisla' da kalmis..

Brezilya'dakilerde tam bir sanssizlik,tam adami begeniyoruz adamin menajerini klüplerini,tanidiklarini vs..(ki bu isler Brezilyada böyle yürüyomus..) ikne ediyoruz adam bi anda parliyo yildizlasiyo,fiyatini 5'e katliyo bütün bunlar 2 hafta içerisinde oluyo..Bizimkilerde 2 hafta önce 5te bir fiyatina verilen adama bu kadar parayi vermek istemiyolar haliyle..Ayrica BJK Zurawski'yi isteyebilir hatta alabilirler çünkü onlar parayi sokaga atmaya(çar çur etmeye) bayilirlar-çok paralari varmis gibi..

O yüzden sakin olalim,zaten çok iyi bir kadromuz var..Aradigimiz isimler stoper hariç alternatif isimler..Millet kadrosunu revize edemezken mesela transfer yapamazken(örnek:FB),transfer yapmayi birakin elindeki adamlari dahi kaybederek küçülme politikasina girerken(örnek:GS) veya transfer sapsalligi yasayip kadrosunu nasil düzenleyecegini sasirken(örnek:50 futbolculu BJK)..Biz kalecimizi gönderip daha iyisini almaya, müthis iyi olan forvet mevkimize alternatif yaratmaya,durum olursa futbolcu satip para kazanmaya bakiyoruz..Attigimiz her adim saglam her adim bilinç ve sampiyonluk kokuyor..Eminimki yabanci transferimizdegecikmelide olsa en iyi sekilde tamamlanacaktir..Gönlümüz ferah olsun..

metehan
07.07.2005, 10:58
Faruk, Nobre'nin iyi çiktigi dogru da Luciano için ayni seyleri söyleyemeyecegim. Etrafimda pekçok FBli arkadasim var. Bugün FB'ye baskan olsalar yapacaklari ilk icraat Luciano'yu göndermek olur, gerisini sen düsün artik. Bence de haklilar, iyi bir adam degil.

selçukabi
07.07.2005, 11:10

bu haberi yazan bunu ( 9 maç-1 gol ) kanitlayamazsa serefsiz oglu serefsizdir.smileys/smiley7.gif

Cemalettin Taşkın
07.07.2005, 11:15
ilk hazirlik maçimizi oynadik ikinciyi de yarin oynayacagiz yeni oyuncu yok takimda.

UluLaz
07.07.2005, 11:18
Brezilya'dakilerde tam bir sanssizlik,tam adami begeniyoruz adamin menajerini klüplerini,tanidiklarini vs..(ki bu isler Brezilyada böyle yürüyomus..) ikne ediyoruz adam bi anda parliyo yildizlasiyo,fiyatini 5'e katliyo bütün bunlar 2 hafta içerisinde oluyo..

Aynen öyle. Size Kahê örnegini vereyim. Kahê Ponte Preta'da oynuyor. Oyuncunun bonservisinin %50'si Vágner Ribeiro adli bir serbest mütesebbis'te (girisimci). Diger %50'si Palmerias kulübünde. Eger bu oyuncunu Brezilya disina transfer olursa alinacak bedelin %25'ini Ponte Preta alacak. Bir de bu adamin menejerini, karisini, babasini düsünün.smileys/smiley4.gif

Kardesim Brezilya'dan futbolcu almak, Türkiye'de kiz almaktan daha zorsmileys/smiley36.gif

O yüzden arkadaslar, biraz daha sabredin. Yönetimin elestrilecek noktalari var, ama bunlari transferler bittikten sonra dile getirmek daha saglikli olacaktir.

Nobre Fatih Tekke'den sonra en çok faul yapilan oyuncu idi geçen sezon. Sirti dönükken iyi top saklayabiliyor. Ancak bana biraz hantal bir oyuncu gibi geliyor. Tek vuruslari çok etkili degil. Ama yine de ortanin üstünde bir oyuncu. Türkiye için fazlasi ile yeterli. Ama hani su dünya kulübü Fener hayalleri var ya (R.Madrid de galaksi takimi havasindaydi halini görüyorsunuz), o hayalleri gerçeklestirecek adam degil. Luciano'yu ben debegenmiyorum. Agir bir adam. Takimfutbolu oynayan her takim Geçen seneki Feneri yener. Denilson falan diyorlar ya, ben Fenerin yerinde olsam Nobre'yi gönderip iki tane iyi stoper alirim. Gerçi orta sahasi da fiyasko fenerin. Bir kaleci, üç defans oyuncusu yedi hücum oyuncusu ile oynuyorlar sanki.

metehan
07.07.2005, 11:25

bu haberi yazan bunu ( 9 maç-1 gol ) kanitlayamazsa serefsiz oglu serefsizdir.smileys/smiley7.gif

Selçukabi, alinti yapilan haber Milliyet'in Internet sayfasindan alindi. Sence daha fazla açiklamay gerek var mi?

kamil
07.07.2005, 11:39
Bu gün persembe çarsambaya transferler hazir olacakti.Artik dayanamiyorum bu yönetimi çizdim.Hepsi mirasyedi yalama.Kulübümüze bu kadar hakeret edilmez.Yapamiyorsalar s............olup gitsinler.Ne bu takimi hali be.Hala bazi arkadaslar sabir diyorlar neyin sabiri artik.Maçlarimiz basladi.Bu kadar pismis bir yönetim görmedim.Savunan varsa alsin basina çalsin.

UluLaz
07.07.2005, 11:49
Bu gün persembe çarsambaya transferler hazir olacakti.Artik dayanamiyorum bu yönetimi çizdim.Hepsi mirasyedi yalama.Kulübümüze bu kadar hakeret edilmez.Yapamiyorsalar s............olup gitsinler.Ne bu takimi hali be.Hala bazi arkadaslar sabir diyorlar neyin sabiri artik.Maçlarimiz basladi.Bu kadar pismis bir yönetim görmedim.Savunan varsa alsin basina çalsin.

Aslinda haklisin. Sizin gibi taraftarlarlara Mehmet Ali Yilmaz gibi bir baskan lazim. Her hafta bir transfer yapip, kulübü batiran yönetici modeli size çok uygun.

Yöneticilerin basarisiz olduklari dogru. Bu basarisizlik transferin zamaninda yapilamamasindan kaynalaniyor. Ancak transferde kullanilan para yöneticilerin babalarinin parasi degil. Trabzonspor'un parasi. Bu parayi degerli kullanmak adina yapilanhareketlere saygi duyuyorum.

Ama hiç bir saygi siniri tanimadan (nokta kullanmak saygi duymak degildir) küfür etmek, Trabzonspor'a degil küfür sahibinin egosuna hizmet eder.

Eger savunursak kurum adina makami savunuruz, kisileri degil.

Çünkü Trabzonspor'un basimizin üstünde yeri vardir.Edited by: UluLaz

$FIRTINA61$
07.07.2005, 11:53
hadi gelsain artik kahe de olur deivid de

Aslıhan
07.07.2005, 11:57
vallahi gelsinde kim gelirse gelsin artik

yeter ya her sene böyle

kamil
07.07.2005, 12:03
UluLaz Kardesim,Brezilya ve Polonya havayollarini ve otellerini zengin eden para herhalde senin paran.Senin Kulübün battigi dedigin zamanlarda sampiyonlugumuz oldu.Sistemli yönetimlerin sayesinde ise gönüllerin sampiyomluguyla avunup duruyoruz.Kendi egomuzu tatmin etmek için 200 sayfayi asarak buralara geldik öylemi.Is olsun diye konusuyorsunuz.Su anki noktayi begeniyorsaniz size bravo diyorum.Be begenmiyorum.Yönetime de küfretmiyorum.Bize yalan konusmasinlar.Beceriksizliklerini birilerine maletmeye kalkismasinlar.Diger begenmedigin takimlarin yöneticilerinin yaptiklarina bir bakin kendilerinin neler yapmadiklarina bir bakin ondan sonra konusun.....

Eddy
07.07.2005, 12:10
Hayirli olsun Jefferson Trabzon'a geldi...

UluLaz
07.07.2005, 12:21
UluLaz Kardesim,Brezilya ve Polonya havayollarini ve otellerini zengin eden para herhalde senin paran.Senin Kulübün battigi dedigin zamanlarda sampiyonlugumuz oldu.Sistemli yönetimlerin sayesinde ise gönüllerin sampiyomluguyla avunup duruyoruz.Kendi egomuzu tatmin etmek için 200 sayfayi asarak buralara geldik öylemi.Is olsun diye konusuyorsunuz.Su anki noktayi begeniyorsaniz size bravo diyorum.Be begenmiyorum.Yönetime de küfretmiyorum.Bize yalan konusmasinlar.Beceriksizliklerini birilerine maletmeye kalkismasinlar.Diger begenmedigin takimlarin yöneticilerinin yaptiklarina bir bakin kendilerinin neler yapmadiklarina bir bakin ondan sonra konusun.....

Kardesim anlasilan konuya pek vakif degilsin. MAY sampiyonluga giden hazirtakimin basina geldigi 84 yili disinda bu kulüpte sampiyonluk görmedi. 96 yilini cümle alem bilir. Ikinci döneminde8-10 milli oyuncusu, kasasinda 3 milyon dolar parasiolan klubü, dogru düzgün bir oyuncusu olmadan30 milyon dolar borçla birakip kaçan (kendisi ben aday olmadim dese de), Trabzonspor'da bir dakika topa dürtmeyen adamlara milyonlarca dolar ödeyen(Polonyali Iwan, Ankaragücünden Ramazan....vb), sözlesmesinde falanca ay para almazsa serbest kalir, anlasmazlikta Norveç mahkemeleri yetkilidiryazan (bunlari da kendileri kabul etti) adama o falanca ay ödeme yapmayan ve on küsür milyon marki çöpe atan, UEFA'nin uluslararasi transfer yasagi koymak üzere oldugu dönemde kumar masasindan kalkmayan (Haluk Ulusoy cebinden yatirmasa idi o yasak gelecekti) bir adami çikip bana savunmayin.

Diger takimlardan kastettigin GS ise aldiklari (Ragip, Altan)ve tutamadiklari (Ribery) adamlar ortada. BJK ise 3 kitayi, 30 ülkeyi, yüzlerce takimi gezdikten sonra Youla'yi alan takim degil mi o? FB'nin ne yaptigini ben de merak ediyorum. Yapilan transferlerin çogunun sözlesmesi sona eren oyuncularla olduguna dikkatinizi çekerim.

Yönetimin yanlisini ve hatasini burada ve TSlist'teyazdik defalarca. Gerçi burada yazilanlar suya yazilmis gibi hemen "sayfa alti" kaliyor. Ama ona buna sövmek sadece egolari tatmine yarar. Eger begenmiyorsan kongrede oy vermezsin. Bu kadar basit.

Barış BAKIRTAŞ
07.07.2005, 13:01
Tek istegim alinacak futbolcularin bizi rezil edercesine mükemmel bir performans göstermesi smileys/smiley36.gif

Düsünsenize SL 3. ön eleme son maçi maç trabzonda ve 1 gol lazim dakika 90+3 ve gol Kahe'den geliyor smileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifve kalecimiz harikalar yaratiyor smileys/smiley36.gif

vega
07.07.2005, 13:19
Sinirlenilen sey yöneticilerin yalan konusmasI transfer bir kaç günde bitiyor diyorlar sonra 10 gün ileri atIlIyor transfer edilecek futbolcunun ismi önemli degil onun ne verecegi önemli ama artIk insanlarIn sabrI kalmadI icraat gerekiyor

Murat bozoglu da her aksam televizyona çIkIp sallamasIn

melrok
07.07.2005, 13:32
ululaz kardesimle ayni görüsteyim.

yönetimin en büyük hatasi çok konusmasi (transfer için)

transferlerin kampa yetismemesi tabiki sorun ama üstesinden gelinebilecek bir sorun. kimse çikipta 20 gün sonra C.L. maçimiz var demesin 20 gün sonraki rakip beli su anki kadronun gücü beli bu rakipleri havada karada yenmemiz lazim.

bobmarley
07.07.2005, 13:47
yeni alinan oyuncularin veya alinacak olan oyuncularin diyim.Sl de oynamama ihtimali varmi.lisans islemleri vs.yüzünden olan seyler bunlar..

melrok
07.07.2005, 13:51
niye olmasinki? dildirimin son süresi agustos sonu olmasi lazim tam bilmiyorum ama sonuçta transfer sezonu zaten avrupada üç asagi bes yukari ayni.bu durumda eger bu sezön C.L. oynamis futbolcu almasak ki almiyoruz bir sorun yok demektir.

Oruç
07.07.2005, 13:53
insaallah vardir.yoksa bir seye yaramamis olur transferlerimiz...

FATIH SULTAN TEKKE

UluLaz
07.07.2005, 13:53
Ön eleme maçindan birkaç gün önce imzalamasi yeterli. Federasyon lisans çikardi mi zorun kalmiyor. Gerekirse belgeleri sonradan tamamliyorsun

alone_61
07.07.2005, 14:08
pardon eski habermisEdited by: alone_61

andrei07
07.07.2005, 14:17
Yazdiklarimdan dolayi özür dilemeyi çok isterim..Transferler konusunda!!Ama bu konudada umudum yok

andrei07
07.07.2005, 14:18
OKUYUNUZ (http://www.e-kolay.net/fanatik/Futbol/TS/Haber.asp?PID=1961&amp;HID=11&amp;HaberID=299018)

Oruç
07.07.2005, 14:21
Dogru demis ergun ata transfer sart ama biraz daha sabir göstermek gerek diye düsünüyorum.Yönetimimiz de en iyisini almak için çalisiyordur...

FATIH SULTAN TEKKE

melrok
07.07.2005, 14:32
geçen sezon bu kadro sampiyonluga oynamadimi, hepimizi ayaga kaldirmadimi yenildigi maçlarda da rakibi ezmedimi? yaw bu kadrodan bir tolga gitti. petkoviç ve dehane giti demeyin bunlarin varligi yoklugu bir. demeki ergun ata da, sizler de geçen sezon bu takima inanmamissiniz. gelecek üç oyuncuya bel baglanmis onlar olmazsa giremeyiz yok sunu yapamayiz bunu edemeyiz. yok arkadaslar yok bu yaklasimla takimdaki diger gözbebegimiz olan gökdeniz, fatih, hüseyin symek... bunlara ayip ediyoruz. geçen sene C.L. giremedik dogru ben bunun tecrübesizlik ve yanlis taktik yüzünden oldugunu düsünüyorum kadro zafi yüzünden degil. simdi turnuvalara alisik dünya üçüncüsü apoleti olan bir hocamizve devre arasinda yaptigimiz takviyeler var niye bu kadar ümitsiziniz anlamiyorum. tabiki uzun lig maratonuve C.L'de iyi seyler yapmak için ( gruptan çikmak vs... girmeyi kastedmiyorum) transfer ve genis kadroya ihtiyacimiz var.

bobmarley
07.07.2005, 14:32
ideal 11 e bisey olmazsa(sakatlanma,kart cezalisi...vs..)..SL ön elemelerinde iyi biseyler yapip Sl ye girebiliriz.girersek normal bi performans sergileriz.ben besiktas veya fener gibi 6-7 yiyecegimizi sanmiyorm.ama daha ilerisine gitmemiz gerçekten inanç ,konsantrasyon meselesi..transfer bunu zora sokan tek etken olucak büyük bi ihtimalle...

kamil
07.07.2005, 14:41
Cevap yazan arkadaslar hep ayni seyleri söylüyorlar.Yönetim çok konusuyor ve yalan konusuyor diye eeee biz neyi konusuyoruz ayni seyleri.7 kez polonyaya giden ancak Zrowskiyi tam anlamiyla isteseydik transfer edebilirdik diyen bir yönetici profilini sn.arkadaslar nasil izah edebiliyorlar.Diger takimlarla ilgili kiyaslamalara hiç katilmiyorum çünkü o takimlardan biz bir ay önce maçlara baslayacagiz.Elbetteki hazir olmamiz lazim.Arkadaslar bana laf yetistirmesinler ben eger hata ise özür diliyorum.Bizi kamuoyunda parasiz,neyle alacak gibi sözlere muhatap birakan yönetimiminizle çok yasayin diyorum.

Kisiler Degil Sen Önemlisin Trabzon'um

Oruç
07.07.2005, 14:44
Cevap yazan arkadaslar hep ayni seyleri söylüyorlar.Yönetim çok konusuyor ve yalan konusuyor diye eeee biz neyi konusuyoruz ayni seyleri.7 kez polonyaya giden ancak Zrowskiyi tam anlamiyla isteseydik transfer edebilirdik diyen bir yönetici profilini sn.arkadaslar nasil izah edebiliyorlar.Diger takimlarla ilgili kiyaslamalara hiç katilmiyorum çünkü o takimlardan biz bir ay önce maçlara baslayacagiz.Elbetteki hazir olmamiz lazim.Arkadaslar bana laf yetistirmesinler ben eger hata ise özür diliyorum.Bizi kamuoyunda parasiz,neyle alacak gibi sözlere muhatap birakan yönetimiminizle çok yasayin diyorum.

Kisiler Degil Sen Önemlisin Trabzon'um

+

1967

FATIH SULTAN TEKKE

kamil
07.07.2005, 14:50
Niçin Zurawski Bsk'ya yakin olsun? Bizim Neyimiz eksik.Biz piyasaya çikardik Bsk.keyfini sürsün öylemi.Bsk.Trabzon'dan dahami parali.Adamlarin dünya kadar borçlari var ama bizim pahali diye alamadigimiz futbolcuya talip olabiliyorlar.Eger Zurawski Türkiye Liglerinde Trabzon disinda bir takimda futbol oynarsa Yönetim Kurulu Istifa edecegini söylesin hiç olmazsa.Çünkü bu bize zor gelir.Onlara nasil gelir bilemem....

melrok
07.07.2005, 14:51
bir önceki sayfada sen may'i basarili buldugunu söyleyip nasil yönetim ve klup istedigini ortaya koydun.

tabiki yönetim suçlu oda çok konustugu için. ama daha sezon baslamadan istifa söylemleri niye. takim sampiyonluk yarisindan uzaklasmis söylemleri niye?

melrok
07.07.2005, 14:54
bu nedir ya bastir parayi al bu nasil yaklasim. hiç mi trabzonspor kültürünü bilmiyorsunuz tarihinde may disinda hiç bir dönemde böyle bir politikasi olmadi. çünkü geleneklerine ve yapisina ters.

bascaksin parayi sonra may'in biraktigi borç bataginin içinde yüzceksin. bakin cin-con'un haline ondan sonra yazin

bobmarley
07.07.2005, 14:54
bjk nin hedefi kovaçeviç..zurawski olayini tam bilmiyorm ama rizaçalimbayin yurt disi tecrübesi olmadigindan dolayi sicak bakmadigni okudum gazetede..insallah almazlar tabismileys/smiley1.gif..biz alalim..

yattara11
07.07.2005, 15:00
melrok arkadasim, biz her adam için bassinlar parayi alsinalr demiyoruz ki...

sadece bir tane adam için diyoruz...

çünkü eger forvete iyi bir adam alirsak sampiyon olacagimiz bariz sekilde görünüyor...

yoksa tabi ki kimse paralari saçmak istemiyo... smileys/smiley2.gif

NOT:bu arada yasina bakmadan 'arkadasim' diye hitap ettim... kusura bakma...Edited by: yattara11

kamil
07.07.2005, 15:05
Benim hiç Trabzonspor kültürüm yok arkadaslar.Bana müsait bir zamanda anlatirsiniz.Benim kisilerle isim olmaz diyorum beni May'ci yaptilar.Yapilamayan transferlerin sorumlusu da biz olabiliriz zaten.Futbolcu iyi çikmazsa da bazi arkadaslar sorumlu olabilirler.Parayi bastirmayin birkaç bin dolar için futbolculari baskalari kapsni sampiyon olsunlar bu daha güzel.Bizler de Halka arz'a devam edelim.Nasil olsa kampta 22 futbolcu var lig devam edebilir.

Salih61
07.07.2005, 15:08
Benim hiç Trabzonspor kültürüm yok arkadaslar.Bana müsait bir zamanda anlatirsiniz.Benim kisilerle isim olmaz diyorum beni May'ci yaptilar.Yapilamayan transferlerin sorumlusu da biz olabiliriz zaten.Futbolcu iyi çikmazsa da bazi arkadaslar sorumlu olabilirler.Parayi bastirmayin birkaç bin dolar için futbolculari baskalari kapsni sampiyon olsunlar bu daha güzel.Bizler de Halka arz'a devam edelim.Nasil olsa kampta 22 futbolcu var lig devam edebilir. Kamil Polemiklerle bir yere gelemezsin...Çünkü senin bu yazdiklarini diger arkadaslarda yazdi...Bu yüzden senin tekrar bu konuyu açmam bana çok ama çok MANTIKSIZ geldi...smileys/smiley5.gif

Saygilarimla...

bobmarley
07.07.2005, 15:13
<TABLE =PX11333333 cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" align=center>
<T>
<TR>
<TD vAlign=top>Malesef...
Ünal Yüksel
</TD>
<TD vAlign=top align=right>07.07.2005 05:07:03</TD></TR>
<TR>
<TD colSpan=2>Bütün Besiktaslilara duyurulur: Zurawski Celtic Glasgowa 3.000.000 Euro`ya satildi...</TD></TR></T></TABLE>

alinti bu arkadaslar.

The Londoner
07.07.2005, 15:17
Su adamin Celtic`e transferi Insallah gerceklesir de herkes rahatlar. Bu adam kazara Besiktas`a transfer olursa ciddi bir prestij kaybi olur bizim icin.
................................................
Poland international Maciej Zurawski admits he is becoming irritated by the delay in moving to Celtic.

Zurawski has been lined up for a switch to Parkhead, with Celtic having agreed a £2.2 million fee with the striker's club Wisla Krakow.

But the move is currently stalled due to a wrangle over the terms of payment between the two clubs.

Wisla have already given The Bhoys a deadline of this weekend to complete the deal, with Turkish duo Besiktas and Trabzonspor waiting in the wings.

Celtic remain hopeful of wrapping up the transfer but Zurawski concedes it is frustrating that he is still waiting to complete his switch to Glasgow.

"Celtic informed me that they didn't break discussions with Wisla and they want to sign me," Zurawski told the Daily Record.

"Why were the negotiations interrupted? They didn't want to tell me but it is known that in such situations it is always about money.

"I am becoming very irritated because I would like to train with Celtic but I am stuck in Poland training on my own.

"I have agreed with Celtic but everything is in the hands of the clubs."

(kaynak:skysports.com)

Balcklabel
07.07.2005, 15:21
Kamil Arkadasim'a;

Belli ki sen sadece Trabzonspor kültürüne degil, futbol ve yönetim kültürüne de uzaksin. Su an herkes Trabzonspor'un transfer konusunda sikinti yasadigini kabul ediyor. Ancak yönetimde erk sahibi olan kisiler de asla bu tür basiretsizlik içine bilinçli olarak girerek güç kaybina ugramak istemezler, bu biryönetim kültürüdür. Dolayisila yönetimin su anda yasadigi transferdeki olumsuzluklar, Trabzonspor'u baskalari gibi babalarinin çiftligi olarak görmemelerinden, harcayacaklari her kurusun hesap verilebilirligini saglayabilme kaygisindan kaynaklanmaktadir. Bu da bir yönetim kültürüdür. Zurawski'yi BJK'nin transfer etmesi halinde kimsenin istifa etmesine gerek yok, futbolda herkes herkesi transfer edebilir. Tipki bizim GS'la anlasan ve son anda geri dönen Emrah olayinda ve birçok farkli olayda görüldügü gibi. Bu da bir futbol kültürüdür. Ayrica her takim yeni sezona güçlenerek girmek ister ve bu transferlere baglanir. Ancak gelecek olan transferlere yapilan asiri vurgu kadro hazir olan futbolcularin -ki onlar geçen yil oldukça basariliydilar- olumsuz etkilenmesine neden olabilmektedir. Bu da bir futbol kültürüdür.

Ayrica Trabzonspor yöneticileri kisi olarak degil isgal ettikleri yer olarak temsil gücüne sahiptirler. Dolayisiyla hakarete varcak elestiriler makamlari zedelememelidir. Çünkü TS herseyin üstündedir. Bu da bir Trabzonspor kültürüdür....

melrok
07.07.2005, 15:22
yattara 11 arkadasim yazmanda bir sakinca yok bence. yasim 29 küçük veya büyük saygi çerçevesinde oldugu sürece hitap seklinin önemi yok sonuçta hepimiz renktasiz ve arkadasizsmileys/smiley1.gif

kamil ben seni may'ci olmakla itham etmedim sen onu basarili buldugunu belirtin bende senin bu tarz bir yönetim istedigini söyledim. bu may olur hakan olu abdullah olur farketmez

zuro denen sahsin ben brezilyadan alinacak forweten daha iyi oldugunu düsümnmüyorum. polonya liginin kalitesi ortada brezilya liginin kalitesi ortada onun için bu kahe olur veya baskasi olur bilemem ama zurodan daha kalitelil olur.

selcjK
07.07.2005, 15:25
ya simdi kaheyide alamazlarsa o zaman gülerim, parreiare denen herifi getirip önümüze bizi kurtaricak adam diye koymasalar.

andrei07
07.07.2005, 15:32
ya simdi kaheyide alamazlarsa o zaman gülerim, parreiare denen herifi getirip önümüze bizi kurtaricak adam diye koymasalar.

Olacagina bak sen!! Asil neye kizdigimizi bize kizanlarda anlayacak çok yakinda!!!

kamil
07.07.2005, 15:38
Senin Sevgin öyle Yüce ki Onun önünde Sus Pus 'ta olabiliriz.Herzaman Oldugu gibi.Transferler zaten bizim isimiz degil,Cavcav Havuzla ilgili Trabzon'a olmadigini söylüyor bir yöneticiden cevap yok.Hasan dogan bize hakaret ediyor bir cevap yok,Bir hafta da transferler bitecekti cevap sadece özür, Senol Günes yirtinip duruyor,yöneticilerin hafta sonlari bitmiyor.Gençler yuvadan uçup gidiyor ses seda yok.Bizler birsey söyleyince bizim nasil bir kulüp istedigimiz belli oluyor.Artik sadece haberleri takip edelim.

BDiler61
07.07.2005, 15:42
burda transferden baska her sey konusuluyor herkes biraz dikkat etsin yazdigina 203 sayfa olmus kaçi gerçekten transferlerle alakali acaba?

Harun
07.07.2005, 15:45
bu nedir ya bastir parayi al bu nasil yaklasim. hiç mi trabzonspor kültürünü bilmiyorsunuz tarihinde may disinda hiç bir dönemde böyle bir politikasi olmadi. çünkü geleneklerine ve yapisina ters.

bascaksin parayi sonra may'in biraktigi borç bataginin içinde yüzceksin. bakin cin-con'un haline ondan sonra yazin

Neyin gelenegi, neyi ters.Biz bu kafa yapisiyla gidersek daha çok aci çekeriz.Bazi arkadaslar hâlâ 80' li yillarin politakina göre yazip çiziyor.Geçti artik o devirler çikarin aklinizdan basit düsünceleri.Artik paran varsa basarilisin.Ben büyük kulubüm diyorsan büyük oynamaya mahkumsun.Biz Türkiye kupasini talim edecek bir kulubun taraftari degiliz.Büyük oynaman için büyük düsüncelerin olmasi lazim.Son 20 yilin en iyi çikisini yakalamissin,disardan herekese hos gelen futbol dersi vermissin.Herkesin ''bu takim üç-dört takviye ile sampiyonlar liginde final oynar'' düsüncesi vermissin.Taraftarinin yillar sonra takimina sahiplenmesini gözlerinle görmüssün,ama sen bunlari bile bile hâlâ ''benim sokaga atacak param yok,ben bir futbolcuya okadar para vermem''mantigini düsünürsen çok ama çok sey kaybedersin.

kamil
07.07.2005, 15:50
Benim için Trabzon önemli babami tanimam.Trabzon'a zarar verecek herkesi de karsima alirim. Çok iyi bir Trabzonumuz olmasinmi hepimiz bunun mücadelesini veriyoruz.Benim yasim 37 Belki arkadaslarim içerisinde trabzonumuzun sampiyonlugunu ender yasayan insanlardan biriyim.Bu konu da bunun hasretini çekenlerinde belkide en basinda gelmekteyim.Buradaki amacimiz yöneticilerimiz de bizdeki duyarliligi göstermeli.Paralarimizin sokaga atilmasini istemiyoruz.Ama üçü besi diyerek pintilikte yapilmasini istemiyoruz.Bize gerçekten faydali olacak bir transferi çok az miktarlarla kaybetmek istemiyoruz.Ayagimizi yorganimza göre uzatmayalim demiyoruz.Biz Yöneticilerimiz den bir Ronaldinho,Zidan,Figo vb.istemiyoruz zaten.....

peja
07.07.2005, 16:07
Baslicam yönetim kültürüne burda zaten sinirler gerilmis birde neyin savunmasi yapiliyor.

Sen 500bin dolar yüzünden borç batagina sürüklenmezsin ama bu paraya
kiyamayip oyuncu almazsan SL giremeyip milyon dolarlardan olursun.

Tolgayi satip yerine çoook iyisini alcaz dediler hatta yerine adam almadan satmayacagiz dediler hani nerde?

Demeseler sunu söyle yapip bunu alcaz falan eyvallah deriz ama adamlar atip tutuyor ortada hiç bisey yok!

Sezon ortasi çikar burda bagirirsiniz ahhh bir forvet olsa bu takimda
yada bir sakatlik oldumu yerine adam olmayinca ahlamalar vahlamalar!

Reha
07.07.2005, 16:13
Valla bilmiyorum ama yönetimin transfer konusunda yeteneksiz oldugunu söylemek kesinlikle yanlis olur kanisindayim..Geçen sene S.L.ne girecez diye iki stoperimizinde ayni anda sakat olmasi ve transfer yapmaya çalistigimiz dönemde kimse bize yardimci olmadi..Fiyatlar aldi basini gitti herkes zor durumumuzdan yararlanmaya çalisti..34 yasindaki bi stopere 1.5 milyon dolar talep ettiler yönetim ne yapsin..Bugün de 29 yasindaki bir forvete 3milyon euro talep ediyorlar, tamam adam kaliteli ama bu yasa kadar çikamamis, parlayamamis,Wisla' da kalmis..

Brezilya'dakilerde tam bir sanssizlik,tam adami begeniyoruz adamin menajerini klüplerini,tanidiklarini vs..(ki bu isler Brezilyada böyle yürüyomus..) ikne ediyoruz adam bi anda parliyo yildizlasiyo,fiyatini 5'e katliyo bütün bunlar 2 hafta içerisinde oluyo..Bizimkilerde 2 hafta önce 5te bir fiyatina verilen adama bu kadar parayi vermek istemiyolar haliyle..Ayrica BJK Zurawski'yi isteyebilir hatta alabilirler çünkü onlar parayi sokaga atmaya(çar çur etmeye) bayilirlar-çok paralari varmis gibi..

O yüzden sakin olalim,zaten çok iyi bir kadromuz var..Aradigimiz isimler stoper hariç alternatif isimler..Millet kadrosunu revize edemezken mesela transfer yapamazken(örnek:FB),transfer yapmayi birakin elindeki adamlari dahi kaybederek küçülme politikasina girerken(örnek:GS) veya transfer sapsalligi yasayip kadrosunu nasil düzenleyecegini sasirken(örnek:50 futbolculu BJK)..Biz kalecimizi gönderip daha iyisini almaya, müthis iyi olan forvet mevkimize alternatif yaratmaya,durum olursa futbolcu satip para kazanmaya bakiyoruz..Attigimiz her adim saglam her adim bilinç ve sampiyonluk kokuyor..Eminimki yabanci transferimizdegecikmelide olsa en iyi sekilde tamamlanacaktir..Gönlümüz ferah olsun..

Valla birden ferahladim, Olsun be Bora kardes her yigidin bir yogurt yigisi vardir seninki de bu demek kismileys/smiley1.gif

Edited by: greywolf

Reha
07.07.2005, 16:22
Baslicam yönetim kültürüne burda zaten sinirler gerilmis birde neyin savunmasi yapiliyor.
Sen 500bin dolar yüzünden borç batagina sürüklenmezsin ama bu paraya kiyamayip oyuncu almazsan SL giremeyip milyon dolarlardan olursun.
Tolgayi satip yerine çoook iyisini alcaz dediler hatta yerine adam almadan satmayacagiz dediler hani nerde?
Demeseler sunu söyle yapip bunu alcaz falan eyvallah deriz ama adamlar atip tutuyor ortada hiç bisey yok!
Sezon ortasi çikar burda bagirirsiniz ahhh bir forvet olsa bu takimda yada bir sakatlik oldumu yerine adam olmayinca ahlamalar vahlamalar!

smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

bobmarley
07.07.2005, 16:27
grewolf abi sen bu zuro konsuuyla ilgili biseyler söylicektin...söylermisin...bekliyoruz hala...:)

Reha
07.07.2005, 16:32
Içimizde Istanbulda oturanlar Floryadaki meshur "kasibeyaz" et lokantasini bilirler heralde...Kendisi Antepli ve babamin arkadasi...

Bundan 25 sene önce Aksaray vatan'da küçücük bir lokanta ile bu ise girismis.Basit bir kurufasulyeyi bile 1.sinif porselenle sunmus müsteriye...Çatali,kasigi ,bardagi temizligiyle ve etin en pahalisi ile küçücük dükkaninda oturacak yer bulunmazmis.

Babam dahil herkes ne gerek var bu kadar masrafa derlermis. Kendisi "önce insan" "önce helallik" "önce büyümek" dermis.Ufak düsünen ufak kalir, en iyiyi en kaliteliyi sunarsan kimse önünde duramaz...

Zamanla o bölgede 2-3 dükkan açarak büyümüs ve en sonunda su an Floryada Istanbul'un ve hatta Türkiyenin sayili et ve balik lokantalari arasina girmis...Eti hala kaliteli , hizmeti hala 25 sene önceki gibi...2 milyonluk kurufasulyeyi 2 milyonluk porselen tabakta sunmus; 3 milyonluk köfteyi 3 milyonluk masa örtüsünün üzerine koymus; 3 milyonluk salatayi 1 milyonluk çatalla sunmus...Amaci iyi anilmak, helallik almak, insanlari memmnun etmek.....Cenab-iAllah hiç bir çabayi sonuçsuz birakmaz!

Ve küçük düsünen, ucuz hesaplarpesinde kosanlar 3 milyona tabldot satmaya mahkum olurlar!

Saygilar

Reha
07.07.2005, 16:37
grewolf abi sen bu zuro konsuuyla ilgili biseyler söylicektin...söylermisin...bekliyoruz hala...:)

Bu konuda ilk konusacak "sargonali" yani Dedemiz...O da transferin sonuçlanmasini bekliyor...Size tek diyecegim sakin Akbasogluna kizmayin!

bobmarley
07.07.2005, 16:39
sargonali kim?dedemiz kim?...hangi transferin..zuromu...brezilyalilarmi...?

sargonali
07.07.2005, 16:44
Greywolf , Deivid'in gelmesini bekliyor. Gelemezse ondan sonra konusacak. Tabiki bizde.

melrok
07.07.2005, 16:46
begenmediginiz 80'li yilarin politikasi ile bu takim olusturuldu. paran varsa basarilisin ha. gördük bjk'yi geçen sene nal topladi.

transfer sezonu bitmis degil üç tane kaliteli transfer yapilcak deniyor hala yönetim istifa söylemleri dolasiyor. ben yönetimi savunmuyorum transferde basarilida demiyorum istifa söylemi gereksiz diyorum.

ayrica kaçiniz bu zuro denen sahsi ve brezilyalilari izledide zuro da israr edilmesi gerektigini savunuyor. bir bilginiz varsa bizede anlatinda bilelim. transfer kapatilmis baska oyuncu alinmiyacakkmis gibi yaziyorsunuz.

bobmarley
07.07.2005, 16:47
deivid isi bitmedimi abi...kahe denen adami getiriyolar iste buhafta sonu.zamansiz oldugunu sanmiyorm.o abi o lafi yazdi yazali kafamda bi soru isareti var.

Guests
07.07.2005, 16:53
The Londonerbunu sen yazdigin için senden rica ediyorum abi.

Polonyaliyla ilgili yeteri kadar yazi yazildi burda artik onla ilgilenmedigimize göre;Trabzonspor'un transferlerini( yaptigiya da yapamadigi)konusucagimiz transfer sayfalarini Zurawski'nin transferlerine iliskin çevirilerle doldurup zurawskinin sayfasina cevirme abi.Adamdan vazgeçtik simdi bir de besiktas almasin diye dert edip onu takip edicek kadar saglikli bir psikolojimiz yok.Bilgine.Zurawski artik bizim için bitmistir onla ilgili birsey yazmayin.

Edited by: Scholes

Reha
07.07.2005, 16:59
Saglam bir yerden aldigim bilgiye göre Celtic Zuro'yu aldi.Simdi Bozoglunun bütün bu skandali önlemesi için Devid'i getirmesi lazim, ben zor diyorum çünkü her sey Bozooglunun elinde eger buda olmazsa herkez aksam kahvesini içsin ve Kahe ile stoper'in iyi çikip çikmayacagina baksin ya da bilenler istaare'ye yatsin....

Bu arada Trabzon taraftari için sabirsiz diyen ve biraz daha sabir diyenlere yalnizca ya sabir diyorum!smileys/smiley5.gif

Salih61
07.07.2005, 16:59
sargonali kim?dedemiz kim?...hangi transferin..zuromu...brezilyalilarmi...? Bob seni biraz Siyirmis gördüm...smileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

bobmarley
07.07.2005, 17:02
bana ne gülüyosun...beni bu hale getirenlere gül....smileys/smiley1.gif..

sargonali
07.07.2005, 17:08
Arkadaslar hepiniz haklisiniz tas olsak orta yerimizden çatlardik. 3 Haftadir Çarsamba geliyorlar hafta sonu geliyorlar , ha geldiler ha gelecekler diye diye kimyamiz bozuldu. Sivasspor brezilyadan bir santrfor getirmis ilk hazirlik maçinda 2 gol atmis.Kimse taniyormu hayir. Bu adami kim bulmus ne zaman brezilyaya gitmisler,ne zaman isi bitirmisler. Bizimkiler düsün dernek hala gecekler edicekler diye bizi uyuttuklarini saniyorlar.

Insallah mayasi tutacak birileriyle gelirlerde bizde rahatlariz.

Özkan Erdem
07.07.2005, 17:12
Kahe son maçinda 2 gol atti, biri penaltidan biri de güzel bir kafa golü.. Penaltiyi kaçirdi ama kaleci çizgide olmadigi için tekrarlandi..

Salih61
07.07.2005, 17:16
bana ne gülüyosun...beni bu hale getirenlere gül....smileys/smiley1.gif.. Seni böyle yapan utansin sen utanma dayanamam...smileys/smiley2.gifsmileys/smiley19.gif

kaplande
07.07.2005, 17:55
bu ne ya 204 sayfa 300 yapiyoruz hadi hadi... yanetimde bizi s... iste

sultantekke
07.07.2005, 18:32
gelecekse gelsin su transferler artiksmileys/smiley5.gifsmileys/smiley5.gifsmileys/smiley5.gif

metehan
07.07.2005, 18:36
Valla ben Kahe'ye de raziyim artik da alabilseler.

Utku061
07.07.2005, 18:40
Arkadaslar hepiniz haklisiniz tas olsak orta yerimizden çatlardik. 3 Haftadir Çarsamba geliyorlar hafta sonu geliyorlar , ha geldiler ha gelecekler diye diye kimyamiz bozuldu. Sivasspor brezilyadan bir santrfor getirmis ilk hazirlik maçinda 2 gol atmis.Kimse taniyormu hayir. Bu adami kim bulmus ne zaman brezilyaya gitmisler,ne zaman isi bitirmisler. Bizimkiler düsün dernek hala gecekler edicekler diye bizi uyuttuklarini saniyorlar.

Insallah mayasi tutacak birileriyle gelirlerde bizde rahatlariz.

Ah dedecigim insallah konusmaniza gerek kalmaz.Ellerinden öpüyorum diger forumumuzu da ihmal etme..

Bu arada zuro celticle anlasti mi ki.

UluLaz
07.07.2005, 18:46
Henüz bir anlasma yok. Ama büyük bir ihtimalle anlasacaklar. Çünkü pesinde olduklari Bellamy Blackburn Rovers ile anlasmak üzere.

The Londoner
07.07.2005, 18:47
The Londonerbunu sen yazdigin için senden rica ediyorum abi.

Polonyaliyla ilgili yeteri kadar yazi yazildi burda artik onla ilgilenmedigimize göre;Trabzonspor'un transferlerini( yaptigiya da yapamadigi)konusucagimiz transfer sayfalarini Zurawski'nin transferlerine iliskin çevirilerle doldurup zurawskinin sayfasina cevirme abi.Adamdan vazgeçtik simdi bir de besiktas almasin diye dert edip onu takip edicek kadar saglikli bir psikolojimiz yok.Bilgine.Zurawski artik bizim için bitmistir onla ilgili birsey yazmayin.

Emrin olur (!) Scholes ama su anki durumda Zurawski bize ne kadar uzaksa, Brezilyalilar`da o kadar uzak. Bu oyuncu baska takima gidene kadar veyahut bize Brezilyali bir forvet gelene kadar transfer olasiligi vardir. Ha bildigin baska birsey varsa veya yonetim adina resmi agizdan konusma yetkin varsa ki "Zurawski artik bizim için bitmistir onla ilgili birsey yazmayin" diyorsun buradagenel bir aciklama yap/yaptir bir zahmet de spekulasyonlar son bulsun.

Ayrica, Zurawski`yle ilgili o kadar yorum varken neden ozellikle benimkilerden rahatsiz oldun sasirdim dogrusu (?)Bu tur haberleri sen merak etmeyebilirsin amamutlaka merak eden arkadaslar olabilir.

Son olarak, burada herkes rahatsiz olduguher yorumlailgili yazi yazmaya, veyahut hakemlik/hakimlik yapmaya kalkarsa burasi savas meydanina doner. Ayrica, herkeskendi meselesini kendi halletmeyeyeltenirse site yoneticilerine de bir gerek kalmaz. Kendimiz gibi dusunmeyen insanlara karsi tahammullu olmayi ne zaman ogrenecegiz?

bobmarley
07.07.2005, 18:48
stili nasil bu adamin(kahe) izleyen varsa anlatsin arkadaslar...madem aldik...taniyalim...nasil bi adam.

selcjK
07.07.2005, 18:55
kim aldi bizz mi aldik kahe yi? o kim ?

selcjK
07.07.2005, 19:02
zurawskiden umudu kesebiliriz blackburn belamyi 7.2 milyon euroya satin almis bu durumda celticde zurawskiyi kaçirmayacaktir. blackburne bak ak onlar bile 7 milyon euro verebiliyor helal vallahi.ingilterenin küme takimin herhangi bir futbolcuya verdigi paranin yarisindan az bi meblag veremiyoruz biz bi helal de yönetime.

$FIRTINA61$
07.07.2005, 20:37
7.2 ha dmeki celtic amacina olasmis

Guests
07.07.2005, 21:14
The Londoner besiktasa gitmesine deginen sen varsin.Giderse gitsin burasi Zurawskinin transfer sayfasi degil.Bu yüzden sirf senin yazina cevap verdim.Bana zurawskiyle ilgili yönetim açiklama yaptiysa söyledemissin bir de.Bu konuda açiklama geleli 1 hafta oldu nerdeyse 'Zurawskiden kesin olarak vazgeçtik' diye açiklama geldi.Açiklamalari biraz takip etmeye davet ediyorum seni.Sence de bir oyuncunun besiktasa transferiyle ilgili bir haberi buraya koymak saçma degil mi ?

Midemiz bulandi artik o adamin transferinden az anlayis...

Berat
07.07.2005, 21:16
zurawskiden umudu kesebiliriz blackburn belamyi 7.2 milyon euroya satin almis bu durumda celticde zurawskiyi kaçirmayacaktir. blackburne bak ak onlar bile 7 milyon euro verebiliyor helal vallahi.ingilterenin küme takimin herhangi bir futbolcuya verdigi paranin yarisindan az bi meblag veremiyoruz biz bi helal de yönetime.

Bi incele istiyosan Blackburn Rovers'in yayin gelirleri, sponsor gelirleri ne kadar? Kaç bin tane kombine satiyorlar?? Ondan sonra,yaptigin Blackburn-Trabzonspor karsilastirmasini bidaha gözden geçir..

freezenty
07.07.2005, 21:56
BEYLER SIZE BIR SEY SORMAK ISTIYORUM BIZIM YONETIMIMIZ TRANSFERLER ICIN BU SALI YADA CARSAMBA BITECEK DEMEDIMI???????

VE GETIRECEGIZ DEMEDI MI???

YA DA METIN AKBASOGLU TRT DE YAPTIGI KONUSMADA (PAZARESI) BU GECE HERSEY BELLI OLACAK VE TRANSFERLER GERCEKLESECEK DEMEDI MI?????? smileys/smiley7.gif

HADI ONUDA S....... ET SONRADAN NE DENILDI 3 TANE BREZILYALI HEP BIRLIKTE GELECEK DENILMEDIMI????

BU NEDIR BEYLER SIMDI JEEFERSONU YOLLADINIZ SIMDI SIRADA KIM VAR YOKSA MASRAFI AZ OLSUN DIYE ADAMLARI POSTAYA MI ATIYORSUNUZ??????

YAZIK HARBIDEN YAZIK BENIM TRABZONUM BU MU YYYAAAAAA.. smileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gif

HANI TOPIC 200 SAYFAYI GECTI PEKI KIMI TRANSFER ETTIK ?????

SOYLIYIM MI:::::: YIIIIIFFFFFIIIIIIIIIIRRRRRRSSSIIIIIINNNNNN

HAKSIZ MIYIM MILLET ARTIK HER GUN INTERNETE GIRMEKTEN BIKTIM ACABA NE ZAMAN TRABZONUMUN TRANSFER POLITIKALARI HIZLI VE NET OLACAK ?????

YINEDE SENI SEVIYORUM TRABZONSPORUMMMMMMMMM smileys/smiley19.gifsmileys/smiley7.gif

NIYE UZULUYORUM DEGIL MIIII???

freezenty
07.07.2005, 21:58
SAYGILLARLA

FREEEE ((((ÖZGUR GENCLIKKKK))))

selcjK
07.07.2005, 22:10

Bi incele istiyosan Blackburn Rovers'in yayin gelirleri, sponsor gelirleri ne kadar? Kaç bin tane kombine satiyorlar?? Ondan sonra,yaptigin Blackburn-Trabzonspor karsilastirmasini bidaha gözden geçir..

bu msgi atarken böyle bir msgla karsilasacagimi biliyorum, benim blackburn gibi bir takim derken kasttegim olay ligde kalma mücadelesi veren bir takim olmasidir. biz ise sampiyonluk mücadelesi yapiyoruz. komik degil mi?

Özkan Erdem
07.07.2005, 22:14
Kahe yi merak edenlere bahsedeyim biraz aldigim bilgilerden, hava hakimiyeti olan bir oyuncu, takiminin penalticisi.. Çok süratli degil, top tasiyacak bir oyuncu da degil, ama ileride top indirebilecek, son vuruslari yapabilecek bir oyuncu..

Özkan Erdem
07.07.2005, 22:17

bu msgi atarken böyle bir msgla karsilasacagimi biliyorum, benim blackburn gibi bir takim derken kasttegim olay ligde kalma mücadelesi veren bir takim olmasidir. biz ise sampiyonluk mücadelesi yapiyoruz. komik degil mi?

Ingiltere liginde takimlara her sezon federasyon ciddi bir para veriyor kendilerini gelistirmeleri için.. Bu sayede kümede kalma mücadelesi veren bir takimin bile transfer bütçesi en az 8-10 milyon euro oluyor..

#10 Fietra
07.07.2005, 22:23
Saglam bir yerden aldigim bilgiye göre Celtic Zuro'yu aldi.Simdi Bozoglunun bütün bu skandali önlemesi için Devid'i getirmesi lazim, ben zor diyorum çünkü her sey Bozooglunun elinde eger buda olmazsa herkez aksam kahvesini içsin ve Kahe ile stoper'in iyi çikip çikmayacagina baksin ya da bilenler istaare'ye yatsin....

Bu arada Trabzon taraftari için sabirsiz diyen ve biraz daha sabir diyenlere yalnizca ya sabir diyorum!smileys/smiley5.gif

Katiliyorum

Özkan Erdem
07.07.2005, 22:36
Merak ettigim bisey var aslinda.. neden bekliyoruz biz ? Kimi bekliyoruz, hadi forvet isi karisik stoperi neden almiyoruz ?

sanatik
07.07.2005, 22:53
bu gidisle zurawski evde kalacak smileys/smiley1.gifyada evden kacacak smileys/smiley1.gif

celticide birbirine katacak bu krakow anlasilan. ama onlarda az kurnaz degil tabii. 3 milyonu ver ama sonrada 3 de 2 sini sonradan vermeye kalk.

UluLaz
07.07.2005, 22:56
Sonunda bitti

2 milyon pound bonservis bedeli ile Zurawski Celtic'le 3 yillik sözlesme imzaladi.

Hayirli olsun

kobra_61
07.07.2005, 23:00
hadi yaa gerçekten anlasti mi zurawski sonunda gitti yani smileys/smiley7.gif

basini çok vuracak taslara ama nafile trabzonsporu çok arayacak

Yunus Emre AYAZ
07.07.2005, 23:22

bence ts basini taslara vurucak smileys/smiley2.gif

Ibo61
07.07.2005, 23:23
Beyler, bizimkiler transfer filan yapmicaklar galiba!

Bende size18 sene sonra Trabzonspor da forma giyecek olan yegenim Ensar in resmini göstereyimde bakin. Horon oynamasinida ögrendi 3 haftada smileys/smiley1.gifsmileys/smiley1.gifsmileys/smiley1.gifsmileys/smiley1.gifsmileys/smiley1.gifsmileys/smiley1.gifsmileys/smiley1.gifsmileys/smiley1.gifsmileys/smiley1.gifsmileys/smiley1.gif

Alin size yeni transfer..... Baska daha ne istiyorsunuz :-)))))

http://img37.imageshack.us/img37/812/dsc005230nk.jpg

Yunus Emre AYAZ
07.07.2005, 23:24

Bende size18 sene sonra Trabzonspor da forma giyecek olan yegenim Ensar in resmini göstereyimde bakin. Horon oynamasinida ögrendi 3 haftada smileys/smiley1.gifsmileys/smiley1.gifsmileys/smiley1.gifsmileys/smiley1.gifsmileys/smiley1.gifsmileys/smiley1.gifsmileys/smiley1.gifsmileys/smiley1.gifsmileys/smiley1.gifsmileys/smiley1.gif

çok tatli yumurcak smileys/smiley2.gif

selcjK
07.07.2005, 23:38

masallah Allah nazardan korusun, saçlarida turuncu :) gözlerde o biçim. bana thijsi hatirlatti ihsallah onun gibi çikmaz smileys/smiley17.gifbonservis konusunda gelismeler nasi gidiyor? bozoglu teklif verip çekilmis dogru mu bunlar? ne diyeceksiniz?

sanatik
07.07.2005, 23:40
smileys/smiley1.gif

aklimdan su anda tek sey geciyor. evet. celtic sampiyonlar ligine katilamasin ve biz girelim bizi segretsin zurawski tv´da - hehe Hatta biz eleyelim onlari - och yaa ne güzel olur. rakibimiz olabilirler degilmi 3 üncü roundda ? seribasi olarak cikabilirler karsimiza.

@ Ibo61

Maasallah maasallah
ileride fazla para isteme ama bak. smileys/smiley2.gifEdited by: sanatik

Ibo61
07.07.2005, 23:49
smileys/smiley1.gif

aklimdan su anda tek sey geciyor. evet. celtic sampiyonlar ligine katilamasin ve biz girelim bizi segretsin zurawski tv´da - hehe Hatta biz eleyelim onlari - och yaa ne güzel olur. rakibimiz olabilirler degilmi 3 üncü roundda ? seribasi olarak cikabilirler karsimiza.

@ Ibo61

Maasallah maasallah
ileride fazla para isteme ama bak. smileys/smiley2.gif

Merak etmeyin. Bedavaya oynar benim yegenim. Yeterki o formayi giyebilsin..... smileys/smiley2.gifsmileys/smiley2.gifsmileys/smiley2.gif

Harun-61
07.07.2005, 23:52
Sonunda bitti

2 milyon pound bonservis bedeli ile Zurawski Celtic'le 3 yillik sözlesme imzaladi.

Hayirli olsun

2 milyon pound kac milyon euro yapiyor ?

sanatik
08.07.2005, 00:04
2.920.200,10 Euro yapiyor ! Edited by: sanatik

unyelimetin
08.07.2005, 00:29

Valla birden ferahladim, Olsun be Bora kardes her yigidin bir yogurt yigisi vardir seninki de bu demek kismileys/smiley1.gif

Ohhhhhhhhhh bi ferahladim ki sormayin gitsin.Ne salagim be ya niye sikinti yapiyorum ki degil mi?Çünkü böyle bir kadroyu tarihimizde üçüncü kez bulmus iken...yine yapariz olsun.

Sen aklima mukayyet ol Yarabbim.

The Londoner
08.07.2005, 00:30
Allah`a sukur bu transfer gerceklesti ve "Zurawski transfer edilemez" efsanesi de yikilmis oldu. Adam sayemizde piyasa yapti biz de kulup olarak Wisla`ya gereginden fazla koz verdik.

Bizim acimizdan olayin tek uzucu tarafi yonetimimizin (buna Senol Gunes dahil) bu konuda samimi davranmamasi oldu. Zurawski birinci tercihimiz dendi ama uygulamada oyle davranilmadi. Gereksiz yere en az 1 ay kaybedildi ve bu arada Brezilya ligi basladigi icin diger alternatiflerinfiyati artti.Zurawski`nin fiyatinin "3 milyon Euro pesin" oldugunu Subat ayindan beri yonetimimiz cok iyi bildigi halde taraftari gereksiz yere umitlendirip, bu transfere sartlandirdi. Lakin transferde ayni ciddiyet sergilenmedi. Guya "Sark Kurnazligi" yapip oyuncuyu yari fiyatina kapatacaktik.

Bu yilki transfer alternatiflerimiz icinde en kalitelisi olsa bile Zurawski cok buyuk bir kayip degildir. Nitekim sampiyonluklari biz onunla kazanmadik. Lakin yonetimimiz durust ve tutarli davranmayarak negatif puan almistir. Ustelik Polonyacilar ve Brezilyacilar diye kendi aralarinda bolunduler.

Isin benim acimdan kotu tarafi, Iskocya ligine geldigi icin bu adamiister istemez takip etmek zorunda kalacagim. Tek temennim burada basarisiz olmasi. Baska birsey beni teselli etmez!!!smileys/smiley36.gif

Muhalif
08.07.2005, 00:43
Abi birak Zurawski yi falan yahu.. Sana bir sey olmasin.. Vallahi Londra bombalandi diye duydugumda aklimdan geçtin yahu..

her iki olay için de geçmis ola..

Colakoglu
08.07.2005, 00:44
bu sefer bu transfer gercekten oldu ya celtic ve krakowun sitelerinde
cikti haber.. simdi bizde kahe diye bi adamin pesindeyiz galiba ama ben
size sunu söylim adami tanimiyorum ama o adam mehmet yilmazin yedegi
olabilir ancak.. icimde öyle bi his var yaa yada adami taniyan biri
ciksin surda öyle degil desin iyi bir transfer olacak desinde bende
rahatliyayim...

andrei07
08.07.2005, 00:46

Kim Kimi Arayacak Acaba?? Mantikli Olun

Analyzer
08.07.2005, 00:47
The Londoner besiktasa gitmesine deginen sen varsin.Giderse gitsin burasi Zurawskinin transfer sayfasi degil.Bu yüzden sirf senin yazina cevap verdim.Bana zurawskiyle ilgili yönetim açiklama yaptiysa söyledemissin bir de.Bu konuda açiklama geleli 1 hafta oldu nerdeyse 'Zurawskiden kesin olarak vazgeçtik' diye açiklama geldi.Açiklamalari biraz takip etmeye davet ediyorum seni.Sence de bir oyuncunun besiktasa transferiyle ilgili bir haberi buraya koymak saçma degil mi ?

Zurawski transferinden hepimizin midesi bulandi dogrudur. Yalniz TheLondoner bu transfer için yönetimden fazla çalisti desek yeridir. Taa devre arasindan beri nicki hasancavit iken dahil, yetis abi Wisla'nin sitesinde Zurawski haberi var çevir diye çagirirdik. Gelir çevirirdi. Emekleri ve bizleri bilgilendirdigi için tesekkür ediyorum ben TheLondoner abiye.

#10 Fietra
08.07.2005, 00:53

Zurawski transferinden hepimizin midesi bulandi dogrudur. Yalniz TheLondoner bu transfer için yönetimden fazla çalisti desek yeridir. Taa devre arasindan beri nicki hasancavit iken dahil, yetis abi Wisla'nin sitesinde Zurawski haberi var çevir diye çagirirdik. Gelir çevirirdi. Emekleri ve bizleri bilgilendirdigi için tesekkür ediyorum ben TheLondoner abiye.

+1967

tunganyan
smileys/smiley1.gif

@ Ibo61

Maasallah maasallah
ileride fazla para isteme ama bak. smileys/smiley2.gif

Merak etmeyin. Bedavaya oynar benim yegenim. Yeterki o formayi giyebilsin..... smileys/smiley2.gifsmileys/smiley2.gifsmileys/smiley2.gif o zaman daustune para isterler b planina gecerler bizde plan cooooooooooooooooookkkhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley36.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley36.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley36.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley36.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley36.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley36.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley36.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley36.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley36.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley36.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley36.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley36.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley36.gif

Colakoglu
The Londoner besiktasa gitmesine deginen sen varsin.Giderse gitsin
burasi Zurawskinin transfer sayfasi degil.Bu yüzden sirf senin yazina
cevap verdim.Bana zurawskiyle ilgili yönetim açiklama yaptiysa
söyledemissin bir de.Bu konuda açiklama geleli 1 hafta oldu
nerdeyse 'Zurawskiden kesin olarak vazgeçtik' diye açiklama
geldi.Açiklamalari biraz takip etmeye davet ediyorum seni.Sence de bir
oyuncunun besiktasa transferiyle ilgili bir haberi buraya koymak saçma
degil mi ?

bizim klübe senide transfer edelim hasancavitsmileys/smiley36.gif

Zurawski transferinden hepimizin midesi bulandi dogrudur. Yalniz
TheLondoner bu transfer için yönetimden fazla çalisti desek yeridir.
Taa devre arasindan beri nicki hasancavit iken dahil, yetis abi
Wisla'nin sitesinde Zurawski haberi var çevir diye çagirirdik. Gelir
çevirirdi. Emekleri ve bizleri bilgilendirdigi için tesekkür ediyorum
ben TheLondoner abiye.

Muhalif
08.07.2005, 01:02

Bir tesekkür de benden smileys/smiley32.gifEdited by: Muhalif

The Londoner
08.07.2005, 01:13
Sirasiyla, Muhalif, Analyzer, #10 Muhtelif ve Mission-61 kardeslerime tesekkur ediyorum. Demek ki hala aranizda benim yazdiklarima kiymet veren, kadirsinas arkadaslar var. Halbuki ben yazilarim tiksinti uyandiriyor diye uzulmeye baslamistim (!)smileys/smiley2.gif

Beni merak etme inceligi gosteren kardeslerime tesekkur ediyor; buradan iyi oldugumu ve sapasaglam ayakta oldugumu iletmek istiyorum. Hayat Allah`a sukur hala devam ediyor ve hala buraya girip yazi yaziyorum gordugunuz gibismileys/smiley1.gif

Zurawski`yle ilgili son soz: Icinizde belki hatirlayanlar cikar, Devre arasinda yazdigim bir yazida Zurawski`yi sezon sonunda da transfer edemeyecigimizi iddia etmistim. Lakin umit fakirin ekmegi. Bazen aci gercekleri gormezden gelip, ya tutarsa diye bekliyorsunuz... Ne yapalim bu da insanin tabiatinda var!

Guests
08.07.2005, 01:18
Akliniz sira laf sokmayin forumda.Bana özel mesaj atip geneli kirletmeyelim derken bir yandan da burada saçmalamaya devam etmeyin ince ince ignelemelerle ...

Burda da emir yok sadece genelleme var anlayan anlar...
Edited by: Scholes

sanatik
08.07.2005, 01:25
Londoner bir yazini görünce bugün yine iyiki varsin dedim icimden.
Yazilarini seve seve okuyorum. Iyiki varsin. Iyiki burdasin.

karadenizgazete sitesinde (http://www.karadenizgazete.com/gazete/2005/read/today/spor.htm) kahe ve Dias transferleri gerceklesmek üzeri deniliyor.

Hayirlisi olsun.

Not ayni sayfada efsane oyuncularimizdan tuncay repörtajinda transferler hakkinda söyle diyor:

Bugünkü takimi sizin oynadiginiz efsane takima benzetenler var. Katiliyor musunuz bu benzetmeye ?
Bugünkü takimin bizim oynadigimiz takima benzetilmesi güzel. Ben de bu takimi begeniyorum. Son zamanlardaki en iyi jenerasyon bana göre. Bir - iki tane kaliteli futbolcu alinsa iyi olur ama. Yeni sezonda takviye yapilmali, özellikle Fatih?in yanina bir santrfor mutlaka alinmali. Mehmet Yilmaz var ama hizli bir futbolcu lazim. Bir de orta sahaya oyun kurucu gerekli.

The Londoner
08.07.2005, 01:28
Akliniz sira laf sokmayin forumda.Bana özel mesaj atip geneli kirletmeyelim derken bir yandan da burada saçmalamaya devam etmeyin ince ince ignelemelerle ...

Burda da emir yok sadece genelleme var anlayan anlar...

Lutfen ortami germe ve gereksiz yere provakasyon yapma. Muhatabim degilsin ve seni bu saatten sonra asla ciddiye almam. Uslubun ve yaklasimlarin saglikli degil. Seni bundan sonra yonetici arkadaslara havale ediyorum.

Allah`tan buradaki makul cogunluk ne yazdiklarimi anlayacak idrak ve muhakeme duzeyine sahip. Yazimdaki hicvi fark edemiyorsan daha ne diyebilirim ki...Edited by: The Londoner

Guests
08.07.2005, 01:30
Ya kardesim sen degil misin burda ortami germiyelim diyen?

Özelde mesajlasip sorunu çözmüsken genele dönüp yazilarimin mide bulandirdigini düsünmeye baslamistim diyip niye tas atiyosun bana?

Esas provakasyon yapan sensin sen olayi uzatma benden de cevap gelmesin oke.Saygi bekliyosan saygili olucaksin

The Londoner
08.07.2005, 01:39
Londoner bir yazini görünce bugün yine iyiki varsin dedim icimden.
Yazilarini seve seve okuyorum. Iyiki varsin. Iyiki burdasin.

karadenizgazete sitesinde (http://www.karadenizgazete.com/gazete/2005/read/today/spor.htm) kahe ve Dias transferleri gerceklesmek üzeri deniliyor.

Hayirlisi olsun.

Not ayni sayfada efsane oyuncularimizdan tuncay repörtajinda transferler hakkinda söyle diyor:

Bugünkü takimi sizin oynadiginiz efsane takima benzetenler var. Katiliyor musunuz bu benzetmeye ?
Bugünkü takimin bizim oynadigimiz takima benzetilmesi güzel. Ben de bu takimi begeniyorum. Son zamanlardaki en iyi jenerasyon bana göre. Bir - iki tane kaliteli futbolcu alinsa iyi olur ama. Yeni sezonda takviye yapilmali, özellikle Fatih?in yanina bir santrfor mutlaka alinmali. Mehmet Yilmaz var ama hizli bir futbolcu lazim. Bir de orta sahaya oyun kurucu gerekli.

Sevgili Sanatik, tesekkur ederim, eksik olma. Iyiki sen de varsin.

tunganyan
08.07.2005, 01:42
deividin de askiya alindigi soylendi bu aksam ajansta. kahe alinir heralde.kaheyi de alamazsak alternatif kaldimi.bilen varsa soylesin lutfen.

The Londoner
08.07.2005, 02:12
<DIV style="MARGIN-TOP: 10px; MARGIN-BOTTOM: 5px">
<DIV =subject>Süper Dias</DIV>
08 Temmuz 2005 Cuma</DIV>
<DIV =>Milli takima aday
Trabzonspor kaleci Jefferson?un ardindan dün de Brezilya?da yeni transferi Andre Dias?la üç yillik ön sözlesme imzaladi. Brezilya basini Dias?in bordo-mavililere transferine genis yer ayirirken Espertivo gazetesinde yer alan, ?Andre Dias elemelerde 9 gol yiyen Brezilya defansi için bir ihtiyaç? yorumu dikkat çekti. Çabuklugu ve hirçinligi ile taninan 26 yasindaki savunma oyuncusu son 2-1?lik Vasco galibiyetinde bir gol atarken, iki sari karttan kirmizi kart görerek oyundan ihraç edildi. Futbolcunun geçen sezon forma giydigi Paysunda ve bu yil oynadigi Goias ?ta sik sik sari kart görmesi dikkat çekti.

Kahe zora girdi
Bordo-mavililer forvet için bir numarali adayi olan Ponte Preta?nin golcüsü Kahe?nin transferi, yüksek bonservis nedeniyle zora girdi. Bordo - mavili yöneticiler Ömer Sari ve Murat Bozoglu dün Sao Paulo?da yapilan pazarlikta da menajer Juan Figger?le anlasma saglayamadi. Diger adaylara yönelen bordo - mavililerde bu mevkii için Atletico Mineiro?nun golcüsü Fabio Junior agirlik kazandi. Yönetici Bozoglu, ?Çok da acele etmek istemiyoruz. Bir transferimiz kaldi. Iki gün içinde ya Kahe, ya da Junior?dan biriyle Türkiye?ye dönecegiz? açiklamasini yapti.
&gt; M.Tahir Kum</DIV>

Utku061
08.07.2005, 02:27
Aceleye gerek yok Bozoglu! Ikinci devre arasi alirsiniz,bosverin bize adam lazim degil!

Berat
08.07.2005, 02:29
"Çok da acele etmek istemiyoruz"... Saka gibismileys/smiley11.gif

#10 Fietra
08.07.2005, 02:35
Ertele Bozoglu ertele gerek yok

Eddy
08.07.2005, 03:02
neredeyse 24 saat ajanslari takip ediyorum ama tik yok...smileys/smiley19.gif

yattara11
08.07.2005, 03:30
yazik...

metehan
08.07.2005, 05:40
Elveda Zurawski smileys/smiley19.gif

Zurawski'yi TS'da görmeyi çok isteyen biri olarak üzgünüm tabi. Ama artik yapacak birsey yok,bu konu TS için kapandi.

CAFER ÖZER
08.07.2005, 09:14
ÜZÜLMEYIN arkadaslar geçen senede ayni seyler olmadimi Sokaga atacak paramiz yok diyerek Transfer yapilmadi SAMPIYONLAR LIGI elden gitti Sampiyonluk gitti,Daha sonra eldeki oyunuclara imza attirmakla övündük durduk en iyi transferleri biz yaptik GÖKDENIZ VE FATIH ile yeniden anlastik denildi.

Bu sene de yönetim su ana kadar basarili TOLGA gitti Yerine ÖZGÜR monte edilecek,Pekoviç Gitti yerine JEFFFERSON geldi (su ana kadar tek transfer) Emrah ile sözleseme yapildi Simdi YATTARA-HÜSEYIN-M.YILMAZ ve diger eledeki OYUNCULARININ ücretlerini artirarak bu seneyide idare ederiz.

SAMPIYONLAR LIGINE gidersek Ordan gelecek para ile Transfer yapariz.15 GÜN SONRA maç var hala daha transfer yok açikçasi ben artik yönetimden Umudu kestim Bundan sonra alacaklari oyuncunun da kalite olacagini zannetmiyorum ayrica kisa sürede basarili olacaginida zannetmiyorum.

Su anda tek umudumuz var eldeki eski oyuncularin performansina kaldik.

selcjK
08.07.2005, 09:25
yazik ya kaheyi bile alamiyorlar huazhuzauh acelimiz yok diyorlar lan lig basliyo liigg 12 sinde fikstür çekilio. yine ayni senaryo yine ayni oyuncular biz bu filmi daha önce izledik ya yeter. pzts geliyor, çarsamba imza aticak, cuma kampa katiliyor, en yakin zamanda geliyoruz. yeter artik lanet herifler bizleri salak yerine koymayin yeterrr lanet olsun

Harun
08.07.2005, 09:31
Yapilmayan transferler için neden birbirinze düsüyorsunuz anlamdim gitti.

ADMINLERDEN RICAM BU TOPIGIN BIRKAÇ GÜNLÜGÜNE KAPATILMASIDIR.ZATEN TRANSFER FELANDA YOK HIÇ DEGILSE BIRBIRIMIZI KIRMAYALIM.Edited by: Harun

BLUE-RED KIT
08.07.2005, 09:36
Cumartesiye kadar transfer tamam dendi( iki hafta once )pazertesiye atildi, sonra sali, carsamba bu is biter dediler. Cuma gunu dediler bugunde bir iki gun icende diyorlar. Bu adamlar sirketlerinide boylemi yonetiyorlar acaba. Bu ne ciddiyetsizlik bu ne laubalilik. Iki gun sonra kiytirik bir ozur daha dilerler hersey hallolur.

Reha
08.07.2005, 09:45

ADMINLERDEN RICAM BU TOPIGIN BIRKAÇ GÜNLÜGÜNE KAPATILMASIDIR.ZATEN TRANSFER FELANDA YOK HIÇ DEGILSE BIRBIRIMIZI KIRMAYALIM.

Avatar Harun dogru söylüyor, kapatin pazartesi'ye kadar bu konuyu!

Harun-61
08.07.2005, 10:06
Trabzonspor kaleci Jefferson?un ardindan dün de Brezilya?da yeni transferi Andre Dias?la üç yillik ön sözlesme imzaladi.

-------------

kesin aldikmi bu adami ???

BLUE-RED KIT
08.07.2005, 10:12
Bozoglu kesin olmadan aldik demeyiz diyor. Eger imza varsa ortada kesin olan birsey var demektir. Bozogluda aldik demiyorsa demekki yalan haber.

calypso
08.07.2005, 10:16
Medyanin yorumlarina bakarak konusuyoruz burda. Jefferson da olmadi fiyati fazla geldi diyende ayni medyaydi. Neden suçlamak için birini ariyoruz sürekli? Transfer sezonu bitsin, suçu olan biri varsa suçlariz. Hesap sorariz. Gazeteleri okuyup doldurusa niye geliyoruz ki? Gecen sezon ki Syzmko transferi en guzel ornek iste. Zymko icin Besiktas devrede Besiktasa gitti diye koskoca puntolar atiyor ayni medya. Maksat, "sen alamadin rakibin besiktas aliyor" diye bizim taraftari germek. Zymko olmasa ne olur ki? varsin besiktas alsin. Bizim yönetimin "son transferini yapacak bir oyuncu için miktar fazla" lafini celtic duymus olmali ki geri adim atti :)

Hep diyorum, biz onumuzdeki en az 5 yil sampiyonlugun en buyuk adayi olacak bir takim kurduk.Oluruz olamayiz o ayri. Ama kendi elimizle bu yapiyi bozmamamiz lazim. Ayni durumu, o unlu fener macinin oldugu sezonda yapmis ama sampiyonlugu kaybedince tum takimi dagitmistik.

neyse ki bu zihniyetten kurtulduk.

TSunami
08.07.2005, 10:40
medya agziyla yorumu biz mi yapiyoruz. tamam biz yapiyoruz ergun ata, senol günes te mi yapiyor. transfer sezonu eylülde bitiyor yani SL maçindan sonra yani is isten geçince. yildiz transfer diye tutturmadik hiç bir zaman ama alternetifli kadro lazim. takim ilk 11 olarak türkiyenin en iyisi bence. ama ilk 18 yada yedekler devreye girince diplerdeyiz.

Harun
08.07.2005, 10:45

ADMINLERDEN RICAM BU TOPIGIN BIRKAÇ GÜNLÜGÜNE KAPATILMASIDIR.ZATEN TRANSFER FELANDA YOK HIÇ DEGILSE BIRBIRIMIZI KIRMAYALIM.

ahmetturk
08.07.2005, 11:20
medya agziyla yorumu biz mi yapiyoruz. tamam biz yapiyoruz ergun ata, senol günes te mi yapiyor. transfer sezonu eylülde bitiyor yani SL maçindan sonra yani is isten geçince. yildiz transfer diye tutturmadik hiç bir zaman ama alternetifli kadro lazim. takim ilk 11 olarak türkiyenin en iyisi bence. ama ilk 18 yada yedekler devreye girince diplerdeyiz.

Bence haksizlik ediyorsun yedeklere bir göz atalim

Tayfun,Adem,Ibrahim Ege,Mehmet Yilmaz,Lee,Kaleci,Hasan

Transfer istiyoruz çünkü ilk onbirden iki kisiyi çikarip yerlerine çok daha etkililerini koymak ve gücümüzü %20-30 oraninda artirmak için diye düsünüyorum.

andrei07
08.07.2005, 11:32
Burada elestiri yapanda,agir konusanda,elestiriye karsi olanlarda herkes eminimki tek bir amaca ulasmak istiyor :

Trabzonsporumuzun ligde çok iyi oynayip özellikle bizans takimlarina üstünlük kurmasi ve SL ne girebilmek.Ancak yorumlar agir kaçabilir kimse kimsede artniyet aramasin lütfen.Buradaki insanlarin Trabzonsporlulugundan kimsenin süphesi olmamali.Yönetim basarilidir ancak transfer dönemine kadar basarilidir.Geçtigimiz yil ve daha öncesi sampiyonlugu kaçirirken istanbulun satilik kalemsörleri dahi takimimizin takviyeye ihtiyaci oldugunu söylemedilermi? Geçen yil SL ve sampiyonluk sizce neden kaçti?Koca sezonun faturasini Cem Papilayami kesecegiz? Lütfen bu noktada yapilan agirda olsa elestirileri anlamaya çalisalim.Avucumuzun içindeki sansi kendi hatalarimiz yüzünden gene kaybetmek üzereyiz..Sayin yöneticilerimiz inanin bu sene hiçkimse hakem yada federasyon bahanelerini yemeyecektir.Bu kadar akillica icraatlarinizdan sonra transfer zamanindaki adi konulamayan beceriksizliginiz sizlere çok sey kaybettirdi önemli degil ama eger SL giremezsek olacaklari hiç düsünemiyormusunuz? Bu vebalin altindan kalkamazsiniz.Unutmayin SL maçlarini yabanci hakemler yönetecekler...Kurtulamazsiniz...Edited by: andrei07

ahmetturk
08.07.2005, 11:40
Dias'i aldikmi biz simdik ya bisey anlamadim valla

UluLaz
08.07.2005, 11:48
Transfer haberi bekleyenlere

Saat farki dolayisi ile Brezilya'dan transfer haberi ancak aksam 9-10 ile sabah 6-7 saatleri arasi gelir.

Bu arada transferkonusunda sorun stoper degil forvet. Forvet konusu hallolsa yarin buradalar iki adamla beraber.

kamil
08.07.2005, 11:53
Arkadaslar dün biraz agresif yazdim cümbür cemaat üzerime geldiler.Yönetim ne yaptigini biliyormus ta falan da filan.Yahu Bozoglu televizyonda canli olarak söylemedimi Devied olmayacaksa diger oyucularla her konuda anlastik diye.Kahe'yle anlastilar yedekte tutuyorlardi hani.Ne demek bonservisinin yüksek olusu nedeniyle transfer zora girdi.Bunlar Brezilya da önce kimlerle görüsüyorlar allahaskina.Tahmiz ediyorum Kaheyi tanimiyorlardir bile.Bu ne acziyet,bu ne tuhaflik Atay Baskan Allahaskina baska birini bulamadi mi Brezilyaya gönderecek.Bir transfer komitesi ne nedenli beceriksiz olur onun seminerini veriyorlar.Bu da bir derstir bizim için.

ahmetturk
08.07.2005, 11:56
Biz Dias'i aldikmi yani kesinlestimi evet yada hayir diyebilecek konuya vakif biri yokmu

UluLaz
08.07.2005, 11:58
Dias kendisine önerilen teklifi havada kabul etti (Brezilya'da aldiginin 4 kati, yaklasik 600-700 bin dolar. Bonservisi de pek sorun degil. 1.26 milyon dolar). Bizimkiler forveti bekliyorlar. Edited by: UluLaz

kamil
08.07.2005, 12:06
Üç sene önce Brezilyaya gittik iki kisiye 6 günde harcadigimiz meblag Biletlerde dahil olmak üzere 8.700 dolardi ve en tasarruflu bir sekilde tatil yaptik.Iki aydir Brezilya da bekleyen arkadaslarimiz TS kulüp kültürüne ve TS Transfer kültürüne sahip olduklari için hesap sorulamaz onlardan.Aslinda yilbasina kadar kalsalar orada daha iyi kisin oralar bir harika oluyor.Ara transfer de bir maymuncuk getirirler herhalde....

sanatik
08.07.2005, 12:10
Burada elestiri yapanda,agir konusanda,elestiriye karsi olanlarda herkes eminimki tek bir amaca ulasmak istiyor :

Trabzonsporumuzun ligde çok iyi oynayip özellikle bizans takimlarina üstünlük kurmasi ve SL ne girebilmek.Ancak yorumlar agir kaçabilir kimse kimsede artniyet aramasin lütfen.Buradaki insanlarin Trabzonsporlulugundan kimsenin süphesi olmamali.Yönetim basarilidir ancak transfer dönemine kadar basarilidir.Geçtigimiz yil ve daha öncesi sampiyonlugu kaçirirken istanbulun satilik kalemsörleri dahi takimimizin takviyeye ihtiyaci oldugunu söylemedilermi? Geçen yil SL ve sampiyonluk sizce neden kaçti?Koca sezonun faturasini Cem Papilayami kesecegiz? Lütfen bu noktada yapilan agirda olsa elestirileri anlamaya çalisalim.Avucumuzun içindeki sansi kendi hatalarimiz yüzünden gene kaybetmek üzereyiz..Sayin yöneticilerimiz inanin bu sene hiçkimse hakem yada federasyon bahanelerini yemeyecektir.Bu kadar akillica icraatlarinizdan sonra transfer zamanindaki adi konulamayan beceriksizliginiz sizlere çok sey kaybettirdi önemli degil ama eger SL giremezsek olacaklari hiç düsünemiyormusunuz? Bu vebalin altindan kalkamazsiniz.Unutmayin SL maçlarini yabanci hakemler yönetecekler...Kurtulamazsiniz...

Agir yazi yazmak neyi degistiriyor ? buradaki insanlarin daha agir tepki vermesini saglamiyorlarmi bu yazilar ? Birlik beraberligi böylemi gelistirecegiz ?

Herkes aciklamasini yapabilir. Hepimiz durumu takip edip ediyoruz, neler oldugunu görüyoruz. Daha iyi olabilmemiz icin Agir yazilara degil faydali yazilara ve birlik beraberlige ihtiyacimiz var.

Bu beraberligi bozabilecek yazilari dogru buluyormusun gercekden ?

selcjK
08.07.2005, 12:14
bir arkadasimiz jefferson pahali geldi transferden vazgeçildi vs demis gazetelerde çikan haber sonra aldik felan ilave etmis. gazetelerde çikan haberler vieranin 4 milyon$ oldugu yaziyordu ondan vazgeçmisiz jeffersona yöneldik sonra 1 milyon$ istediler bizde 750bin4$ a bagladik. yanlis anlasilmalara mahal vermeyelim.

FEDAİ
08.07.2005, 12:16
olsun be. seneye de serdar tatli veya firat aydinus çikarsezon sonu onlari konusurbidaha yürürüz sonra kadro dagilir bi 20 sen daha bekleriz. mühim seyler degil bunlar,sinirleriniz bozmayin

kafayi üsütmek üzereyim Allah'imya sabir...

tunganyan
08.07.2005, 12:16
Arkadaslar dün biraz agresif yazdim cümbür cemaat üzerime geldiler.Yönetim ne yaptigini biliyormus ta falan da filan.Yahu Bozoglu televizyonda canli olarak söylemedimi Devied olmayacaksa diger oyucularla her konuda anlastik diye.Kahe'yle anlastilar yedekte tutuyorlardi hani.Ne demek bonservisinin yüksek olusu nedeniyle transfer zora girdi.Bunlar Brezilya da önce kimlerle görüsüyorlar allahaskina.Tahmiz ediyorum Kaheyi tanimiyorlardir bile.Bu ne acziyet,bu ne tuhaflik Atay Baskan Allahaskina baska birini bulamadi mi Brezilyaya gönderecek.Bir transfer komitesi ne nedenli beceriksiz olur onun seminerini veriyorlar.Bu da bir derstir bizim için. tamamen katiliyorum. bunlar degilmiydi sezon bitmeden "herkesle anlasma asamasina geldik. hocamizin onayini bekliyoruz" diyen. birakin birinciyi , üçüncü adami bile alamadik.Neyse hadi hakkimizda hayirlisi...

UluLaz
08.07.2005, 12:19
Bordo-Mavi.net trabzonsporlularin aglama (bazen de sövme)duvari haline geldi. Edited by: UluLaz

andrei07
08.07.2005, 12:21
Sevgili SANATIK yazilarini zevkle okurum,karsi olsamda begenirim çünkü detaylari bile düsünürsün.Ancak su konumda elestiri yapmamak garip geliyor bana.Çünkü 2 senedir transfer sikintisini çok yakindan tanidik ve görünüyorki akillanamadik.Bakin 20 gün bile kalmadi ilk maçlara ne olacagi belli degil.Fatih hala sakat hadi iyilesti diyelim form tutmasi zaman almayacakmi?Hadi isimler üzerinde çok fazla konusmamiz tartismamiz elestirmemiz hataydi,ancak en büyük hata 2 aydan beri transferlerin tamamlanamamis olmasi degilmi?2 koldan komiteler kuruldu 1 yildir topçu ariyorlar.Bundan sonraki basarisizliklarin bahanesi olmayacaktir.Ve sana son bir soru : bu saatten sonra kampa katilan futbolcu SL elemeleri için sence ne kadar katki saglar??2. sorumda su :

Geçen sene Dinamo Kiev e elendikhadi ilk rakibi geçtik diyelim sonrasinda dinamo kievden daha kolay rakip varmi sence??

Saygilarimla...

worldmaster
08.07.2005, 12:36
Diaz' aldik mi ya ?

Berat
08.07.2005, 12:40
Senol Hoca dün "geç kaldik" diye açiklama yapiyor, Ibrahim Sahin 10 gün önce söyledi "trabsferde geç kaldi,taraftardan özür diliyoruz" diye..Onlar yapilan hatanin farkindalar ama burda hala yönetimi körü körüne savunanlar var..Enteresan..smileys/smiley1.gif

sanatik
08.07.2005, 12:41
tsklr.

andrei07 elestiriyi elestirmiyorum. Bunun yapilmasina karsi cikmiyorum. Eksikler konusulmali görüsülmeli. Hoslanmadigim tek bunun yazilis sekli ve gittikce zarar verecek seviyeye ulasmasi oldu.

Hicbirimiz suanda memnun degiliz ( inanmiyorum böyle düsünen biri olsun su anda ). Basimiza gelebilecekleri kestirebiliyoruz. Aciklamanada katiliyorum. Benimde korkum bu. Szymek ile birlikde zurawskiyi almamiz ve simdi yine fiyati artmasi ile isteyenlerin cogalmasi dogru olmadi. Alternativlerde brezilyada evdeki hesapda carsiya uymayinca durumdan memnum kalmak mümkün degil.

Böyle bir durumdakonuda cok ileriye gidenbazi yazilar moralimizi dahada bozuyor. Transferler gecikmis, istedigimiz oyuncular olmadi, alternativlerde sorun yasiyoruz ve kim gelecegi belli degil ama yönetimde elinden geldigi kadar dogru hareket ve aceleetmeye calisiyor. Evdeki hesaplar carsiya uymuyor ve transferde hatalar yapildigini kendileride anlamistir sanirim. Bizim taraftar olarak kendimize zarar vermeden nasil hareket etmemizi iyi düsünmemiz gerek.

emuly
08.07.2005, 12:42
bizim transfer komitesi heralde özel isler pesinde orda ses cikmiyo adamlardan:)

selcjK
08.07.2005, 12:43
dias kim ?

Muhalif
08.07.2005, 12:49
Sümer ve Yilmaz zamaninda herkes tek adamliktan sikayet ediyordu.. tam kurumsallastik v.b derken simdi de 2 adamlik devri basladi.. Senol Günes gelirken Alex Ferguson modelinden bahsediliyordu.. sözde her yetki kendisinde olacakti o karar verecekti falan... borsaya açilmakla herseyi hallettik kisa yoldan.. ne ala.. tamam onu niye alamadik, bunu niye alamadik noktasinda takilip kalmayalim da sistemsel eksikliklerin de oldugu bariz meydanda yahu.. Insanoglu çig süt emmis diye hayiflanmayalim, pismis süt mama içince daha baska oluyor demisti bir sair.. ben de tek adamlik diye hayiflanmayalim hele iki adamlik olunca daha baska oluyor desem ayip olmaz herhalde..

Salih61
08.07.2005, 13:13
-----------Edited by: murat

andrei07
08.07.2005, 13:16
----------Edited by: murat

Salih61
08.07.2005, 13:25
herhangi bir yazi hakkinda sikayeti olan BMN yonetimine bildirir! Bir yazinin dogru olup olmadiginada BMN yonetimi karar verir! Edited by: murat

Utku061
08.07.2005, 13:30
Muhalif bence belirttigi konuda çok hakli,kurumsallasma dedik dedik durduk.Ee hani tek sorumlu Senol Hoca idi.Adam topçulari istiyor ama yönetim yok o pahali yok su pahali,kardesim sizde ucuz oyunculara talip olun pahalilara talip olmayin.

Transferi bencede bu iki yöneticiye birakmayacaktik biz.Kendimizle çelismeye ne yazik ki devam ediyoruz.Insallah sorunlar çözülür,ama pek umutlu degilim ben zira ilk ve ikinci tercihler transfer de es geçilmis durumda..Allah göstermesin bizim taraftar SL giremezsek sayet bunlari yönetimin suratina çok güzel vurur.Maglubiyetlerde maçlara küsme olaylarini da hatirlatmamda fayda var! Artik Sayin! Bozoglu buna göre transferini yapsin.Yoksa derler Tolgayi 3,8 milyon dolara satmayi biliyordun da neden souzaya 4,5 milyon dolar vermeye kiyamadin.

Gerçi o 4,5 miyon dolari biz asagilara çekerdik,formasatisindan falan ama bizde hala o taraflarini düsünecek yönetici profiligelismedi. Neden 5.000 adet kombine satildigini kimse sormasin artik! Bu taraftar takviye bekliyor,geçen sene olmadi bu sene olmadi,millet enayi yerine konulmayi sevmiyor! Trabzonspor Yönetim Kuruluna duyurulur...smileys/smiley32.gif

selçukabi
08.07.2005, 13:36
Arkadaslar burada Kahe adindaki oyuncunun kalitesinin tartisildigini görüyorum.Bu oyuncuyu c,d vs. plani oldugu için kötü oyuncudur seklinde nitelemek son derece yanlis.Su anda Brezilya liginde (50milyon euroluk Robinhonun oynadigi lig !) bu adamin oynadigi takim lider ve lider takim 20 gol atarken bazilarinin begenmedigi Kahe 6 gole imza atmis.Belki zurowski transferinden hepimiz kafayi yedik ama azcik akilli olalim ya bu saatte adami izlemeden varabilecegimiz tek nokta istatistiklerdir.Buyrun..

<TABLE style="BORDER-COLLAPSE: collapse" borderColor=#ccccff cellSpacing=0 border=1>
<T>
<TR align=middle>
<TD bgColor=#f5f5ff colSpan=3>Classifica Marcatori</TD></TR>
<TR align=middle>
<TD =Cell_Blu width=120>Giocatore</TD>
<TD =Cell_Blu width=120>Squadra</TD>
<TD =Cell_Blu width=20>Gol</TD></TR>
<TR align=middle>
<TD align=left>MARCINHO</TD>
<TD align=left>PALMEIRAS (http://www.click4soccer.com/it/Team_Details.php?s=PALMEIRAS&amp;c=BR)</TD>
<TD>7</TD></TR>
<TR align=middle>
<TD align=left>ROBSON</TD>
<TD align=left>PAYSANDU (http://www.click4soccer.com/it/Team_Details.php?s=PAYSANDU&amp;c=BR)</TD>
<TD>7</TD></TR>
<TR align=middle>
<TD align=left>ALEX DIAS</TD>
<TD align=left>VASCO DA GAMA (http://www.click4soccer.com/it/Team_Details.php?s=VASCO DA GAMA&amp;c=BR)</TD>
<TD>6</TD></TR>
<TR align=middle>
<TD align=left>BORGES</TD>
<TD align=left>PARANA (http://www.click4soccer.com/it/Team_Details.php?s=PARANA&amp;c=BR)</TD>
<TD>6</TD></TR>
<TR align=middle>
<TD align=left>KAHE</TD>
<TD align=left>PONTE PRETA (http://www.click4soccer.com/it/Team_Details.php?s=P&#079;NTE PRETA&amp;c=BR)</TD>
<TD>6</TD></TR>
<TR align=middle>
<TD align=left>ROGER</TD>
<TD align=left>SAO PAULO (http://www.click4soccer.com/it/Team_Details.php?s=SAO PAULO&amp;c=BR)</TD>
<TD>6</TD></TR>
<TR align=middle>
<TD align=left>ALEX ALVES</TD>
<TD align=left>BOTAFOGO (http://www.click4soccer.com/it/Team_Details.php?s=BOTAFOGO&amp;c=BR)</TD>
<TD>5</TD></TR>
<TR align=middle>
<TD align=left>DEIVID</TD>
<TD align=left>SANTOS (http://www.click4soccer.com/it/Team_Details.php?s=SANTOS&amp;c=BR)</TD>
<TD>5</TD></TR>
<TR align=middle>
<TD align=left>FRED</TD>
<TD align=left>CRUZEIRO (http://www.click4soccer.com/it/Team_Details.php?s=CRUZEIRO&amp;c=BR)</TD>
<TD>5</TD></TR>
<TR align=middle>
<TD align=left>ROMARIO</TD>
<TD align=left>VASCO DA GAMA (http://www.click4soccer.com/it/Team_Details.php?s=VASCO DA GAMA&amp;c=BR)</TD>
<TD>5</TD></TR></T></TABLE>

http://www.click4soccer.com/it/Comp_Details.php?c=br

bobmarley
08.07.2005, 13:43
kanimca SL ye girince gelecek olan parayla kaliteli bikaç transfer yapmayi düsünüyo yönetim...girersek tabi insallah...bu arada..kahenin videolarini bulan arkadaslar varsa buraya link atabilirmi..

worldmaster
08.07.2005, 13:50
Çok iyi olur hiç izlemisligim yok adami

EmrahYalçınalp
08.07.2005, 13:50
Üç sene önce Brezilyaya gittik iki kisiye 6 günde harcadigimiz meblag Biletlerde dahil olmak üzere 8.700 dolardi ve en tasarruflu bir sekilde tatil yaptik.Iki aydir Brezilya da bekleyen arkadaslarimiz TS kulüp kültürüne ve TS Transfer kültürüne sahip olduklari için hesap sorulamaz onlardan.Aslinda yilbasina kadar kalsalar orada daha iyi kisin oralar bir harika oluyor.Ara transfer de bir maymuncuk getirirler herhalde....

Yöneticiler bundan önceki dönemlerden farkli olarak ulasim ve otel paralarini kendi ceplerinden karsiliyorlar, bilginize...

Ayrica konunun transferle dogrudanne ilgisi var ?

andrei07
08.07.2005, 13:56
Arkadaslar burada Kahe adindaki oyuncunun kalitesinin tartisildigini görüyorum.Bu oyuncuyu c,d vs. plani oldugu için kötü oyuncudur seklinde nitelemek son derece yanlis.Su anda Brezilya liginde (50milyon euroluk Robinhonun oynadigi lig !) bu adamin oynadigi takim lider ve lider takim 20 gol atarken bazilarinin begenmedigi Kahe 6 gole imza atmis.Belki zurowski transferinden hepimiz kafayi yedik ama azcik akilli olalim ya bu saatte adami izlemeden varabilecegimiz tek nokta istatistiklerdir.Buyrun..

<TABLE style="BORDER-COLLAPSE: collapse" borderColor=#ccccff cellSpacing=0 border=1><T>
<T>
<TR align=middle>
<TD bgColor=#f5f5ff colSpan=3>Classifica Marcatori</TD></TR>
<TR align=middle>
<TD width=120 ="Cell_Blu">Giocatore</TD>
<TD width=120 ="Cell_Blu">Squadra</TD>
<TD width=20 ="Cell_Blu">Gol</TD></TR>
<TR align=middle>
<TD align=left>MARCINHO</TD>
<TD align=left>PALMEIRAS (http://www.click4soccer.com/it/Team_Details.php?s=PALMEIRAS&amp;c=BR)</TD>
<TD>7</TD></TR>
<TR align=middle>
<TD align=left>ROBSON</TD>
<TD align=left>PAYSANDU (http://www.click4soccer.com/it/Team_Details.php?s=PAYSANDU&amp;c=BR)</TD>
<TD>7</TD></TR>
<TR align=middle>
<TD align=left>ALEX DIAS</TD>
<TD>6</TD></TR>
<TR align=middle>
<TD align=left>BORGES</TD>
<TD align=left>PARANA (http://www.click4soccer.com/it/Team_Details.php?s=PARANA&amp;c=BR)</TD>
<TD>6</TD></TR>
<TR align=middle>
<TD align=left>KAHE</TD>
<TD align=left>PONTE PRETA (http://www.click4soccer.com/it/Team_Details.php?s=P&#079;NTE PRETA&amp;c=BR)</TD>
<TD>6</TD></TR>
<TR align=middle>
<TD align=left>ROGER</TD>
<TD align=left>SAO PAULO (http://www.click4soccer.com/it/Team_Details.php?s=SAO PAULO&amp;c=BR)</TD>
<TD>6</TD></TR>
<TR align=middle>
<TD align=left>ALEX ALVES</TD>
<TD align=left>BOTAFOGO (http://www.click4soccer.com/it/Team_Details.php?s=BOTAFOGO&amp;c=BR)</TD>
<TD>5</TD></TR>
<TR align=middle>
<TD align=left>DEIVID</TD>
<TD align=left>SANTOS (http://www.click4soccer.com/it/Team_Details.php?s=SANTOS&amp;c=BR)</TD>
<TD>5</TD></TR>
<TR align=middle>
<TD align=left>FRED</TD>
<TD align=left>CRUZEIRO (http://www.click4soccer.com/it/Team_Details.php?s=CRUZEIRO&amp;c=BR)</TD>
<TD>5</TD></TR>
<TR align=middle>
<TD align=left>ROMARIO</TD>
<TD>5</TD></TR></T></T></TABLE>

http://www.click4soccer.com/it/Comp_Details.php?c=br

Kim olursa olsun Trabzonspor formasini giymis yada giyecek her oyuncu bizim için en iyi futbolcudur.Ama siz hala elestirileri anlamiyorsunuz.Bu saatten sonra ronaldinho ile ronaldo gelse dahi katkisi ne olacak?? Özellikle SL için?

Ayrica önemli bir iddiada bulunmak istiyorum:

Kahe iyi topçu olabilir ancak sayin bozoglu ve saz arkadaslarinin eger gelebilirlerse Türkiyeye dönerken getirecegi transferlerden biri olmayacaktir.Kaheyide alamadiklarini eger biraz mantik yaparsaniz sizde anlayacaksiniz:

Saygilarimla..

BDiler61
08.07.2005, 13:56
hergün buraya büyük bir umutla bakiyorum ama daha hiç bir sey yok ortada

worldmaster
08.07.2005, 14:06
Geçen sene böyle bi film izledim sankismileys/smiley19.gif

selçukabi
08.07.2005, 14:07
Andrei07

Ben bu saatten sonra gelse de yararli olur demiyorum kardeees, bu adam -bence- iyi bir adam hem de 1982 dogumlu daha.Herkesin elestirisini de anliyorum o kapasiteye de sahibim.Hiç merak etme.Kimse daha izlemeden etmeden dogru dürüst arastirmadan bu adama sirf 3.-4. tercih diye kötü futbolcu damgasi vurmasin diyorum sadece neyse 2. kez yaziyorum ama anlasilmistir heralde (!)

Zafer Keskin
08.07.2005, 14:09
bende biiizim takim ne transfer dedikodulariyla dolasiyor diye bakiyorum buraya ama gene bir is yok anlasilan ama kim ne derse desin bizim takimin young boys karsisindaki futbol bana göre geçen sezonun çok üstünde bir performansta oynandi yani takim muhtesem gidisine dewam ediyor...

andrei07
08.07.2005, 14:20
Andrei07

Ben bu saatten sonra gelse de yararli olur demiyorum kardeees, bu adam -bence- iyi bir adam hem de 1982 dogumlu daha.Herkesin elestirisini de anliyorum o kapasiteye de sahibim.Hiç merak etme.Kimse daha izlemeden etmeden dogru dürüst arastirmadan bu adama sirf 3.-4. tercih diye kötü futbolcu damgasi vurmasin diyorum sadece neyse 2. kez yaziyorum ama anlasilmistir heralde (!)

Tamam iyidir kabul.Ama alamadilar diyorum.Oda olmayacak.Birazda ona heveslendirmeyelim insanlari..Çok faydasiz bir isim olacak maalesef.Kaske Bunca sikintinin üzerine Kahe olsa..

kol_ay
08.07.2005, 14:22
arkadaslar bi gündür takip edmiyorum bi gelisme var mi?

selçukabi
08.07.2005, 14:27
ANDRÉ DIAS RENOVA CONTRATO

O zagueiro André Dias assinou contrato com o Goiás até dezembro de 2008. O contrato do jogador terminaria em dezembro mas como havia interesse de um time turco a diretoria do Goiás decidiu se antecipar e fazer um novo contrato, por mais 3 anos. André Dias é dono do próprio passe e chegou ao Goiás, vindo do Paysandu, em janeiro de 2004. André tem 26 anos, 1.84 de altura e forma com o homônimo André Leone a dupla de zaga menos vazada do Campeonato Brasileiro (9 gols).

Arkadaslar Goias kulübünün internet sitesinde çikan bir haber portekizce bilen veya bileni taniyan biri var mi burada ne yaziyor.??? Sitenin ingilizce versionu yok bu arada...

kamil
08.07.2005, 14:32
Transferleri Brezilyadaki yönetici grubu yapmayacakmi? Niçin ordalar.Bekleyelim nasil olsa birileriyle gelecekler.Yönetimin yapamadigi transferler yüzünden ne kadar kombine satildigini bilen var mi?.Nasil olsa sahaya 11 kisi çikacagiz transfere hiç gerek yok bence!.

kamil
08.07.2005, 14:35
Aykut Kardes iyiki takip etmemissin.Sagligin düzelmistir herhalde.

Analyzer
08.07.2005, 14:47

O zagueiro André Dias assinou contrato com o Goiás até dezembro de 2008. O contrato do jogador terminaria em dezembro mas como havia interesse de um time turco a diretoria do Goiás decidiu se antecipar e fazer um novo contrato, por mais 3 anos. André Dias é dono do próprio passe e chegou ao Goiás, vindo do Paysandu, em janeiro de 2004. André tem 26 anos, 1.84 de altura e forma com o homônimo André Leone a dupla de zaga menos vazada do Campeonato Brasileiro (9 gols).

Dias kulübüyle olan sözlesmesini 2008'e kadar uzatmis.Aslinda bu aralikta sözlesmesi bitiyormus ama Türk kulüpleri pesine düsünce yönetim adami çagirip imza attirmis. Haberde özetle söylenen bu.

hasanzihni
08.07.2005, 14:51
hani biz almistik üffff beekanser olmak elde degil bekle Kazim kardes BMN yakinda komple yaninda!!!

kamil
08.07.2005, 15:05
turkspor.net'te Dias ile üç yilligina ön sözlesme imzaladigimiz yaziyor.Hangisi dogru acaba.

selcjK
08.07.2005, 15:12
bence kaheyi alamicaz,ihsallah aliriz ama.

Oruç
08.07.2005, 15:13
tv8 de kahe ve diaz transferlerinin bittigi söyleniyor...

bir an önce alip kampa yetistirmek lazim.

FATIH SULTAN TEKKE

sultantekke
08.07.2005, 15:14
rakibimiz eger minsk olursa hiçte yabana atilacak bir takim degil enyakin zamanda transferlerin ger çeklesmesi lazim.....

sultantekke
08.07.2005, 15:16
eger rakibimiz minsk olursa hiçte yabana atilacak takim degil transferlerin hemen bitmesi gerek

kamil
08.07.2005, 15:17
Artik Bugünde olmazsa bu is biter arkadaslar.Iyice bu isin çorbasi çikti.Artik kizamiyorum sadece gülümsüyorum...

halil ibo
08.07.2005, 15:23
Lütfen uyanalim...Kardeslerim aklinizi basina toplayin.Ulu Trabzonspor Yönetimitransferde yeni bir akim baslatti.Sahsen artik transfer ettigimiz degil,rakiplerimizin alamadigi oyuncu için seviniyorum.Sizde öyle yapin stresten kurtulun.Cimcom Interli Vieri'yi alamdi.http://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifSükürler olsun.Kanadi kirik Kartal Zurawski'yi Celtic'e kaptirdi.Helal sana Zurawski bize deyar olmamistin.http://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley2.gifÖtemeyen Kanarya Emre'yi alamiyor.Kaç Emre KAÇ...http://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley36.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley36.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley36.gifGüleriz aglanacak halimize.

andrei07
08.07.2005, 15:27
bence kaheyi alamicaz,ihsallah aliriz ama.

Bir sayfa geriye gidersen bu iddianin ilk sahibini görürsün.

andrei07
08.07.2005, 15:31
Yazmayayim diyorum ama içime batiyor:

gayse 3 gün önce ilgilenmeye basladigi Celta Vigonun eski topçusu Partizan kaptani Iliçle 3 yillik sözlesme imzaladi..Hani bu adamlarda para yoktu??Bizde var ne is yariyorsa??

Ferşat Balcı
08.07.2005, 15:37
Kahenser olduk valla...anlastik deniyor ama ortada ne kahe ne dias var.

kamil
08.07.2005, 15:39
Bizim trabzon kaçaklari anlasmak üzere olduklari oyuncularla da anlasamiyorlar.Ama üzülmeyin onlarin da altarnatifleri varmis.Arkadaslar bu "Altarnatif" nasil bir oyuncu,hangi mevkide oynar.Çildiracagim arkadaslar.Sn.Bozoglu Brezilya Federasyonundan bir futbolcu fihristi almis karistirip duruyor.Bu ne altarnatiflilik böyle.Yandik Brezilya da Lisansli futbolcu sayisi 3 milyondan fazla nasil bekleyecegiz acaba.Büyüklügün sanindan olsa gerek herhalde becerip alamamak.Siradan takimlar bir günde Brezilyadan futbolcu alip geliyorlar.Bu nasil oluyor acaba.Biraz daha düsünelim isin içerisinden çikabilecekmiyiz..

Oruç
08.07.2005, 15:47
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=5 width=490>
<T>
<TR>
<TD =titsBaslik-little bgColor=#f9f9f0>Zurawski Celtic'e imza atti</TD></TR>
<TR>
<TD =titsBasliklar bgColor=#f9f9f0>Türkiye'de Trabzonsporun almak için çaba harcadigi Polonyali oyuncu Zurawski, Iskoçya'nin Celtic takimina gitti.</TD></TR>
<TR>
<TD =stdSmall align=right bgColor=#f9f9f0 height=10>08 Temmuz 200515:36</TD></TR>
<TR>
<TD>http://image.haber7.com/haber/11967.jpg
29 yasindaki Wisla Krakowlu forvet, 3.5 milyon dolarlik bonservis karsiliginda Celtic'e imza atti.

Polonyali golcü 3 yillik kontrata imza attiktan sonra "Bu transfer gerçeklesmeyecek diye endiseleniyordum, simdi istedigim her sey oldu" diye konustu. Zurawski, gelecek hafta Celtic kampina katilacak.
</TD></TR></T></TABLE>

FATIH SULTAN TEKKE

SDanışmaz
08.07.2005, 15:48
Bir abimiz daha önceki sayfaLarda " keske aLfabemiz 5-6 harften oLussaydi.simdi 29 harf var.A pLani,B pLani derken ,Y ve Z'ye kadar uzar simdi bu.Ama 5-6 harf oLsaydi bu kadar uzamazdi" demisti.SImdi bu abinin ne demek istedigini anLadim...

uquR Ayaz
08.07.2005, 15:56
ewet abi kanser olduk en sonunda

halil ibo
08.07.2005, 15:59
Dünkü Fener maçindan sonra artik yöneticilerimiz ciddi ciddi gelecek sezonun degerlendirmesiniyapmalari lazim.

Takimimiz kaliteli ancak önemli mevkilerde yasadigimiz sakatliklar nedeni ile zor günler yasadik. Örnegin stoper mevkiinde. Bu nedenle takimimiz öncelikle savunma zaafiyetini son vermek için transfer kesinlikle yapmali. Eger Thomas'i alsaydik bu sene C.L. ne kesinlikle katilir sampiyon da olabilirdik. Bu sene sagolsun Erdinç en zor zamanlarda bizi hep yalniz birakti. Ikinci mevkii golcü sikintisi. Diceksiniz Fatih 25 gole ulasti ama ben firsatçi bitirici mevkiinde problemimiz oldugu son maçta da açikça görüldü. Zurawski en yakin aday . Swyko dan gördügüm kadari ile Polonyalilar çok hirsli insanlar (cyzio da öyleydi) . Bizim gol sorunumuza ilaç olabilir. Bu saaten sonra Mehmet Yilmazdan bize fayda gelmez.

Gelecek sezon eger sampiyon olmak istiyorsak transfer yapmamiz gereken 3. mevkii kaleci .

Dün rüstünün kurtardigi pozisyonlari Petko kurtaririmiydi kocaman soru isareti. Zaten yan top zaafiyeti ayyuka çikmis bir kaleci ile sampiyon olmaz çok zor. Ayrica eger kaliteli bulabilirsek Lee 'nin yerine iyi bir yabanci alabiliriz. Ama geçen sezon ki hatayi yapmadan. Yerine iyi birisini almadan futbolcuyu göndermeden. (Emre Toraman ile Romasenkoyu umutmadik.)

Yukaridaki alintiyazi yazildiginda tarih:02.05.2005 Bugün 08.07.2005 Yani 67 günde 1 önemli kayip,gelen 1 numara (insallah bekledigimiz gibi çikar.) Iyi çikmasi sartiylakayip=kazanç gibi gözüküyor.Yani yerimizde sayiyoruz.Bu çagda bu da geri kalmak demek oluyor.

sultantekke
08.07.2005, 16:18
yaa bukadar olmusmu bee... zaten formun çogu zurnayla geçti birde su birezilyalilar la gider epey transfer yapmis oluruz...

TheCrow
08.07.2005, 16:24

Dias kulübüyle olan sözlesmesini 2008'e kadar uzatmis.Aslinda bu aralikta sözlesmesi bitiyormus ama Türk kulüpleri pesine düsünce yönetim adami çagirip imza attirmis. Haberde özetle söylenen bu.

Evet,buyrun burdan yakin,bir Türk takimi oyuncuyla ilgilenince yönetim sözlesmesini 3 yil daha uzatmis...Bizimkiler kesin,"zaten Aralik'ta sözlesmesi bitiyor,bu adami ucuza kapatiriz" diye düsünmüslerdir,ama eloglu da aptal degil tabi ki...

Neyi bekliyoruz ve neden bekliyoruz?..bunun açiklamasini yapsin yönetim artik...

Oruç
08.07.2005, 16:30
<TABLE cellSpacing=1 cellPadding=2 width="100%" align=center>
<T>
<TR>
<TD align=right colSpan=2></TD></TR>
<TR>
<TD colSpan=2>
<DIV align=left>http://www.turkspor.net/images/news/tslogo2.gifDIAS'TA TRABZONSPORLU!.. </DIV>

<DIV align=center></DIV>Brezilyali kaleci Jeffersson'a imza attiran Trabzonspor'a bir müjdeli haber daha geldi.. Brezilya'da transfer görüsmelerine devam eden yöneticilire basarili savunmaci Andre Dias ile anlasma sagladi.. Iste Detaylar..
Milli takima aday
Trabzonspor kaleci Jefferson?un ardindan dün de Brezilya?da yeni transferi Andre Dias?la üç yillik ön sözlesme imzaladi. Brezilya basini Dias?in bordo-mavililere transferine genis yer ayirirken Espertivo gazetesinde yer alan, ?Andre Dias elemelerde 9 gol yiyen Brezilya defansi için bir ihtiyaç? yorumu dikkat çekti. Çabuklugu ve hirçinligi ile taninan 26 yasindaki savunma oyuncusu son 2-1?lik Vasco galibiyetinde bir gol atarken, iki sari karttan kirmizi kart görerek oyundan ihraç edildi. Futbolcunun geçen sezon forma giydigi Paysunda ve bu yil oynadigi Goias ?ta sik sik sari kart görmesi dikkat çekti.

Kahe zora girdi
Bordo-mavililer forvet için bir numarali adayi olan Ponte Preta?nin golcüsü Kahe?nin transferi, yüksek bonservis nedeniyle zora girdi. Bordo - mavili yöneticiler Ömer Sari ve Murat Bozoglu dün Sao Paulo?da yapilan pazarlikta da menajer Juan Figger?le anlasma saglayamadi. Diger adaylara yönelen bordo - mavililerde bu mevkii için Atletico Mineiro?nun golcüsü Fabio Junior agirlik kazandi. Yönetici Bozoglu, ?Çok da acele etmek istemiyoruz. Bir transferimiz kaldi. Iki gün içinde ya Kahe, ya da Junior?dan biriyle Türkiye?ye dönecegiz? açiklamasini yapti.</TD></TR></T></TABLE>

FATIH SULTAN TEKKE

Emir BAYRAK
08.07.2005, 16:31
Edited by: Emir BAYRAK

TheCrow
08.07.2005, 16:33
Pathfinder o haberi ben dün gece okumustum,sen inandin mi?..

#10 Fietra
08.07.2005, 16:33
Pathfinder o haberi ben dün gece okumustum,sen inandin mi?..

Oruç
08.07.2005, 16:36
ne bileyim ben kime inanacagimi bende bilmiyorumsmileys/smiley5.gif

FATIH SULTAN TEKKE

TheCrow
08.07.2005, 16:38
Sözlesme uzatma haberi Goias'in resmi sitesinde çikti...Belki yine aliriz ayri konu,ama simdi biraz daha tuzlu olur,kahretsin tam da bizimkilerin en çok huylandiklari mevzu...

vizarian
08.07.2005, 16:40
yonetimi elestirmek herkesin dogal hakki fakat elestirireken herkes uslubuna dikkat etmelidir! Lutfen BMN kurallarini tekrar okuyunuz!Edited by: murat

sanatik
08.07.2005, 17:07
bu haberlerin birisi uydurma sanirim, ama hangisi

<TABLE cellSpacing=1 cellPadding=2 width="100%" align=center><T><T>
<T>
<TR>
<TD align=right colSpan=2></TD></TR>
<TR>
<TD colSpan=2>
<DIV align=left>http://www.turkspor.net/images/news/tslogo2.gifDIAS'TA TRABZONSPORLU!.. </DIV>

<DIV align=center></DIV>Brezilyali kaleci Jeffersson'a imza attiran Trabzonspor'a bir müjdeli haber daha geldi.. Brezilya'da transfer görüsmelerine devam eden yöneticilire basarili savunmaci Andre Dias ile anlasma sagladi.. Iste Detaylar..
Milli takima aday

Kahe zora girdi
Bordo-mavililer forvet için bir numarali adayi olan Ponte Preta?nin golcüsü Kahe?nin transferi, yüksek bonservis nedeniyle zora girdi. Bordo - mavili yöneticiler Ömer Sari ve Murat Bozoglu dün Sao Paulo?da yapilan pazarlikta da menajer Juan Figger?le anlasma saglayamadi. Diger adaylara yönelen bordo - mavililerde bu mevkii için Atletico Mineiro?nun golcüsü Fabio Junior agirlik kazandi. Yönetici Bozoglu, ?Çok da acele etmek istemiyoruz. Bir transferimiz kaldi. Iki gün içinde ya Kahe, ya da Junior?dan biriyle Türkiye?ye dönecegiz? açiklamasini yapti.</TD></TR></T></T></T></TABLE>

Edited by: sanatik

bobmarley
08.07.2005, 17:11
ikincisi..smileys/smiley1.gif..

Reha
08.07.2005, 17:11
yonetimi elestirmek herkesin dogal hakki fakat elestirireken herkes uslubuna dikkat etmelidir! Lutfen BMN kurallarini tekrar okuyunuz!

Sagol okuma yazmamiz var Allaha sükür...Ama sen bu kadar küçük yazip marjinalligi bir yana birakirsan seviniriz!

Emorfo
08.07.2005, 17:21
SENOL GÜNES'IN TRANSFER SIKINTISI...

Kaleci sorununu Brezilyali kaleci Jefferson'un transferiyle çözen Trabzonspor'da, forvet ve savunmadaki arayislarin kampin sona ermesine 9 gün kala henüz sonuçlandirilamamasi Teknik Direktör Senol Günes'in moralini bozdu.
Yeni sezon hazirliklarini Isviçre'de sürdüren Trabzonspor'da, kampin sona ermesine 9 gün kala forvet ve savunmaya yapilacak transferlerin sonuçlandirilamamasi Teknik Direktör Senol Günes'in moralini bozarken, yapilacak transferlerde geç kalinmasi uyum sorununu gündeme getirdi.
Öte yandan, Brezilya'da bulunan Asbaskan Ömer Sari ve Murat Bozoglu, forvet ve savunma bloguna yapacaklari transferler konusunda son asamaya gelirken, bu oyuncularin en geç pazar gününe kadar transferlerinin sonuçlanmasi bekleniyor. Yeni transferlerin Isviçre kampina geç katilmasini göz önünde bulunduran Senol Günes, takim içinde uyum sorunu yasanacagini düsünerek çesitli alternatifler üzerinde duruyor.
Bordo-mavili yönetimin Ponte Preta takimin golcü oyuncusu Kahe ile büyük ölçüde anlasmaya vardigi ögrenilirken, transfer komitesinin ismini sir gibi sakladigi bir oyuncu ile de ilgilendigi ortaya çikti. Yöneticiler bu konuda bir açiklama yapmazken, hangi mevkii oldugu konusunda da yorum yapmaktan kaçindilar. Savunmada ise Rafeal Santos ve Andre Dias ikilisi arasinda bir karar verecek olan transfer komitesi görüsmelerini sürdürüyor.
Transferlerin gecikmesi nedeniyle sikintili olan Trabzonspor Teknik Direktörü Senol Günes, transferlerin bir an önce gerçeklesmesi gerektigini belirterek, "Artik transferlerin bir an önce gerçeklesmesi gerekir. Yeni katilimlari bekliyoruz. Transferlerin takima geç katilmasi bir uyum sorununu gündeme getirebilir. Geçen sene Szymkowiak da takimimiza geç katildi, ancak kisa sürede takima adapte oldu. Demek ki bu biraz da oyuncunun karakteri ile ilgili" dedi.

selçukabi
08.07.2005, 17:23
Sanatik'in alintisi üzerine konusuyorum.Analyzer bu çevirinin dogru olduguna eminmisin? Gazete haberindeki "Elemelerde 9 gol yiyen Brezilya Milli Takimi için Dias ihtiyaç" kismi ile sanki son cümlenin yine son kismi uyuyor gibi geldi ama onunla resmi site haberi arasinda bir baglanti kuramadimsmileys/smiley5.gif

sanatik
08.07.2005, 17:28
iyice karisti yine. Emorfo ekledigi haberde bir yeni, henüz nereye ve kim oldugu belli olmayan transferden bahsediliyor.

umarim dogrudur.

CeSS
08.07.2005, 17:32
Merak Etmeyin Transferler Gerede Kampina Yetisecek smileys/smiley1.gif

TheCrow
08.07.2005, 17:32
Sanatik'in alintisi üzerine konusuyorum.Analyzer bu çevirinin dogru olduguna eminmisin? Gazete haberindeki "Elemelerde 9 gol yiyen Brezilya Milli Takimi için Dias ihtiyaç" kismi ile sanki son cümlenin yine son kismi uyuyor gibi geldi ama onunla resmi site haberi arasinda bir baglanti kuramadimsmileys/smiley5.gif

Hayir kardes,orada Brezilya Ligi'nde 9 golleen az gol yiyen defansinda görev yaptigi belirtilmis

Colakoglu
08.07.2005, 17:40
ya beyler transfer yapamadik yani yine fiyasko oldu ben takimi ciplak
gözle gördüm isvicrede Avrupanin 4. sinif takimi young boys u ancak 1-0
yenebildik nekadar iyi oynarsak oynayalim fatih tekke olmadimi acayip
bi gol sikintisi yasiyoruz.. takviye kesinlikle sart yoksa Sampiyonlar
ligide sampiyonlukta hayal... Bu kadroylan belki türkiyede sampiyon
olabiliriz ama hakemlerlen federasyonlan yada medyaylan basa
cikabilirmiyiz bilmiyorum yani kolayca bir macta sampiyonlugu
alabilirler elimizden...

CeSS
08.07.2005, 17:53
Bu kadroyla Türkiye'de sampiyon olabiliriz tabiki ama hiçbir futbolcumuz sakatlanmayacak ve kart cezalisi durumuna düsmeyecek, üstelik hakemleri ve federasyonada takilmayacaksin. Bunlari saglayabilirsen sampiyon olabilirsin. Young boys maçinin 1-0 bitmesi bu takimimizin forvetinin iyiye gitmedigini göstermektedir. Mehmet Yilmaz elinden geleni yapiyor ama bizim ihtiyaçlarimiza yeterli gelmiyor. Herseyimiz Kaptanimiza bagli, Allah onu nazarlardan saklasin, o olmayinca çuvalliyoruz.

Bu sene takimimizin dönüm senesi. Bu sene sampiyon olamazsak sonrasi dahada zor. Gerede'ye yetisecek transferler bir türlü gelmiyor suçlu kimdir ? Paramizmi yok yine ? Bir Jefersonla (Jefersonda ilk tercihimiz degil) simdilik susuyoruz. Yönetim ne bekliyor daha birileri çikip su transfer politikasini bize bir anlatsin. Ya sabredin bu bir stratejidir meraklanmayin desin yada kusura bakmayin biz bu iste çuvalladik özür dileriz desin. Aslinda özüre gerek yok alistik artik...Edited by: CeSS

Analyzer
08.07.2005, 17:57

Evet çevirinindogru oldugundaneminim. Yalniz bu haberi sen koymussun buraya ve çeviren var mi demissin. Haberin kaynagi ya da güvenilirligi yönünde bir bilgim yok. Sadece Türkçe'sini yazdim. Son kisimda daaynen TheCrow (Kaan)'in dedigi gibi, Goias'in Brezilya liginde 9 golle en az gol yiyen takim oldugundan sözediliyor.

bobmarley
08.07.2005, 17:59
türkiyeye gelmek istemiyorum demis...dogru yanlis bilmiyorm..kaynagin adini unuttum...karadenizgazete idi sanirm...

TheCrow
08.07.2005, 17:59
Savas,haber Goias'in resmi internet sitesinde var...

Bu arada transfer komitesi sayesinde Lehçe'den sonra Portekizce'yi de sökmek üzereyim,az bise kaldi...

Analyzer
08.07.2005, 18:05
Evet yönetimimizin programli çalismalarisayesinde Trabzonspor taraftarlari en az 2 yabanci dil bilen kültürlü insanlar olacaklar. Yönetimin gizli planini açikladigin için kiniyorum seni Kaansmileys/smiley36.gif

agahozlu
08.07.2005, 18:10
biz kültürlüyüz yasmileys/smiley36.gif

Harun
08.07.2005, 18:14

BIrdaha gidecekmiyiz geredeyesmileys/smiley1.gif

SDanışmaz
08.07.2005, 18:20

Oraya yetistirirseLer yine iyi...

Edited by: ThE_s2d

Çagman
08.07.2005, 19:07
http://members.chello.nl/m.kurt7/spor1338.jpg

smileys/smiley18.gif

kelkitli29
08.07.2005, 19:10
ajhahahhahahahahahah resime bak. bu köpek büyüyünce fenere satariz. iyi santrofor.

Colakoglu
08.07.2005, 19:14
gökdenizin bacaklarida amma esnekmissmileys/smiley36.gif

sanatik
08.07.2005, 19:19
ajhahahhahahahahahah resime bak. bu köpek büyüyünce fenere satariz. iyi santrofor.

gitmez onlara gökdenizin köpegi nede olsa smileys/smiley2.gifEdited by: sanatik

tunganyan
08.07.2005, 20:14
arkadaslar kafayimi yiyoruz yoksa bana mi oyle geliyo. artik "polonya-brezilya-gerede-kamp-yetistirmek-haftasonu-alternat if-plan" laflarini duyunca bi titreme geliyo. acaba atlatmasi ne kadar sürer.http://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley7.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley7.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley7.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley7.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley7.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley7.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley7.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley7.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley7.gif

bobmarley
08.07.2005, 20:43
artik gördügüm yeni haberleri buraya aktarmaktan çekiniyorum bazen..smileys/smiley1.gif..psikolojisini baya etkilemis bu transfer komitesi milletin...smileys/smiley4.gif.

Barış
08.07.2005, 21:06
Valla 2 Brezilyali da gelse ben yine yetmez diyorum.Türkiyeden de almaliydik.

Akın NAZİFOĞLU
08.07.2005, 21:18
beyler az önce tv8'de dinledim:

"transfer çalismalari için brezilya'da bulunan ts'li yöneticiler kesin olarak anlasmaya vardiklari kahe ile haftasonunda türkiyeye gelecekler.yönetici murat bozoglu ise stoper transferinden vazgeçtiklerini açikladi."

GÜLERMISIIIIIIIIIIIN AGLARMISIIIIIIIIIN

kazim abi be azicik kenara kayda bende kivrilayim yanina.soran olursa kahenserden gitti desinler

Barış
08.07.2005, 21:21
Defans almaktan vazgeçmis mi?smileys/smiley11.gifNe demek simdi bu?

Berat
08.07.2005, 21:24
<TABLE =ts cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%">
<T>
<TR>
<TD>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%">
<T>
<TR>
<TD>
<DIV =lineStory align=left>Trabzon'da Sambaci avi sürüyor!</DIV>
<T>
<TR>
<TD height=10>http://www.ajansspor.com/images/1trans.gif</TD></TR></T></TABLE>Transfer çalismalarini Brezilya'da sürdüren Trabzonspor Transfer Komitesi, forvet ve savunma mevkileri için düsündügü oyuncularla ilgili ortaya çikan sorunlari asarak Pazartesi veya Sali günü transfer etmeyi düsündükleri oyuncularla birlikte Türkiye'ye gelmeyi planliyor..</TD></TR></T></TABLE>
<T>
<TR>
<TD height=10>http://www.ajansspor.com/images/1trans.gif</TD></TR></T></TABLE>
<T>
<TR>
<TD>
<CENTER>
var nt=String(Math.random()).substr(2,10);document.wri te ('<scr' + 'ipt = src=http://reklam.ajansspor.com/abm.aspx?z=56&nt=' + nt+ '><\/scri' + 'pt>');

< = src="http://reklam.ajansspor.com/abm.aspx?z=56&amp;nt=1739674958">
</CENTER></TD></TR></T></TABLE>
<T>
<TR>
<TD height=10>http://www.ajansspor.com/images/1trans.gif</TD></TR></T></TABLE></TD></TR>
<TR>
<TD></TD></TR>
<TR>
<TD>Yaklasik 2 haftadir Brezilya'da transfer çalismalarini yürüten Trabzonspor Kulübü As Baskani Ömer Sari ve Yönetim Kurulu Üyesi Murat Bozoglu, forvet ve savunma mevkiileri için düsündükleri oyunculari Pazartesi veya Sali günü Türkiye'ye getirerek, Isviçre kampina yetistirmenin planlarini yapiyor. Bordo-mavili yöneticilerin Brezilya'da yapmis oldugu transfer çalismalarinin basinda yer almasi nedeniyle sikinti yasadiklari belirtildi.
Transferi son 3 gün içinde sonuçlandirmayi planlayan transfer komitesinin anlasmaya vardigi Ponte Pretolu Santos'un transferinde sikinti yasandigi da gelen haberler arasinda. Bu oyuncunun isminin Brezilya basininda yer almasi nedeniyle taraftarinin tepkisini alan Ponte Pretolu yöneticiler zora girerken, oyuncunun esinin de Türkiye'ye gelmek istememesi ayri bir sorun olusturdu. Bordo-mavili yöneticilerin Santos'un kulübünü ve esini ikna etmeye çalistigi bildirildi. Bu gelismeler üzerine bordo-mavili yöneticiler transfer etmek için girisimde bulundugu oyuncularin ismini sir gibi saklamaya basladi.

Öte yandan Trabzonspor'un dün 4 yillik sözlesme imzaladigi Brezilyali kaleci Jefferson'un Isviçre kampina katildigi bildirildi. </TD></TR>
<TR>
<TD>
<T>
<TR>
<TD height=10>http://www.ajansspor.com/images/1trans.gif</TD></TR></T></TABLE></TD></TR></T></TABLE>

Beyler burdaki açiklamalardan 3 Perdelik tiyatro oyunu çikar..Türü mü? tabi ki komedi..

Neymis; isimleri gizli tutacaklarmis, en geç Pazartesi-Sali geliyolarmis..Kaçinci erteleme,el-insafsmileys/smiley7.gif

bobmarley
08.07.2005, 21:24
smileys/smiley4.gif

Harun
08.07.2005, 21:25
Keske Türkiye Süper ligine 1 yil transfer yasagi gelse.Her takimin altyapidan oyuncu çikarma zorunlulugu olsa böylelikle hiç degilse adamimi biliriz ona göre yorum yapariz.

Valla bazen burdaki yazilari okuyunca ögrencilik ve askerlik çaglarim aklima geliyor gülüyorum.Sinifta bir ögrenci ortaya bir laf atardi ''falanca hoca hastaymis gelmemis ders bos arkadaslar'' diye bizde hep beraber sevinir ama ders saati geldiginde hoca senden bende saglam karsimiza çikardismileys/smiley1.gifAskerde de ''askerlik düsüyormus beyler '' denilir sen safak dogan günes dersin hala askerlik düseceksmileys/smiley1.gifBizim transfer iside buna döndü hergün biseyler ortaya atiliyor ama hiç biri gerçegi yansitmiyorsmileys/smiley1.gif

selcjK
08.07.2005, 21:26
yalçini alsaydilar bari gencecik cocuktu yaw gülüyorum artik sinir felan kalmadi. bravo diyorum. hatta dedim bravo

pEjMuRdE
08.07.2005, 21:43
ya hafta içi olunca ctesi topçularla gelioz diolar haftasonu gelemeyince çarsamba tamamdir diolar 20 gündür oyaliyolar yok fiyatta anlasamadik falan! talip olduklari futbolcularin fiyatini bimedenmi konusuyo bunlar?.

UğurB
08.07.2005, 21:47
Arkadaslar is degisikligi nedeniyle yaklasik 1 aydir Rusya'nin Kazan kentindeyim. Öncelikle söyleyeyim bu çok para harcayan Ruslar çok igrenç futbol oynuyorlar. 16 maçlari oynanan liglerinde 4 haftada ilk defa 3 gol atan ve atilan bir maçi geçen pazar izledim (burada haftada 4 maç yayinliyorlar, toplam 13 maç izledim). O maçta lig lideri Lokomotiv Moskova'nin lig sonuncusu Terek takimini (bu takimda bizim eski oyuncumuz Tamer Tuna'da oynuyor, Trabzon'dan gideni insan ne hallere düsürüyor) 3-0 yendi.Lokomotiv takiminda eski Gaziantepli ve Romali Lima oynuyor. CSKA'da geçen sezon devre arasinda transfer (çile) gündemimize giren Diego Carvalho oynuyor. Bu ligin en iyi 5 oyuncusundan biri oldugunu rahatlikla söyleyebilirim. Zaten bu ligde Trabzonsporumuza gönül rahatligiyla transfer edebilecegimiz 10 oyuncu anca var. Ancak bir noktayi açiklamam gerekiyor birçok yabanci ligin bu döneminde Rusya'da forma giymiyormus.

Neyse Rusya konusunu su nedenle açtim. Geçen Çarsamba bir restauranda yemek yerken tesadüfen Rubin Kazan takiminin yöneticilerinden biri (transfer komitesi üyesi) bizim arkadaslarla Türkçe konustugumuzu duyunca yanimiza geldi. Futbolla ilgilenip ilgilenmedigimizi sordu. Ben ve bir arkadasim ilgilendigimizi söyledik.Vasat bir Ingilizce ile kendini tanitti ve bize bir soru sordu: Türkiye'den bize tavsiye edebilecegimiz genç bir oyun kurucu olup olmadigini sordu.Bu transfer için 2 milyon dolar ayirdiklarini söyledi. Ben de nasil özelliklerde bir oyuncuaradiklarini sorunca agresif, oyun bozan ve gerektiginde topu oyuna iyi sokan bir oyuncu istediklerini söyledi. Ben de Rizeli Fahri ve BizimHasan'in isimlerini verdim. Hasan'in ismini verme nedenim ise Trabzonsporuma 1-1.5 milyon dolar arasi para kazandirmak. Sonra neden Türkiye'den diye sordum? Brezilyayi neden düsünmüyorsunuz diye sordum. Aldigim cevap karsisinda bizim yöneticilerimizin durumunu çok iyi anladim. Nisan'da hem Rusya'da hem Brezilya'da ligler baslamamisken gitmisler Brezilya'ya. Tam 11 oyuncu için görüsme yapmislar. Bu 11 oyuncu için hangisi ile görüsmeye basladilarsa oyuncu ile anlasma saglamislar. Ardindan kulübü ile görüsmeye basladiklarinda 1 oyuncunun bonservisine 3-4 kulüp ya da kisinin sahip olduklarini görmüsler. Hepsini birden ikna etmek neredeyse imkansiz gibi birseymis. Bu arada bonservislerin fiyati sürekli artiyormus.Yani oyuncuyu almak ya da kiralamak çok zormus. Bir deRubin Kazan'in transfer için ayirdigi bütçeyi sordum. Dikkat lütfen: 11 milyon dolar. Ama sunuhemen açiklamaliyim, bu takim bir devlet takimi gibi görülüyor. Kazan, Rusya'nin özerk cumhuriyetlerinden biri olan Tataristan'in baskenti.1,5 milyon nüfuslu ve deli gibi yatirim yapiliyor. O yüzden rakam bana çok sasirtici gelmedi. Basketbol takimlari Unics Kazan'in transfer bütçesi4 milyon dolar ve Hüseyin Besok ile yillik 700 bin dolara anlastilar.

Çook çok uzun oldu amaelestirirkengaliba bilmeden elestiriyoruz. Ben çarsamba aksamina kadar sizler gibi sinir küpüydüm. Su an tek kizdigim sey Brezilya'da bu kadar israr edilip, digerülkelere sirt çevrilmesi.

Son sözüm ise Dias konusu ile ilgili,Dias iletakimin sözlesme imzalamasi transfer edemeyecegimiz anlamina gelmez. Sadece bonservis bedeli artar.smileys/smiley7.gif

tunganyan
08.07.2005, 21:53
slm aarkadslaar valla ben trabzonuma kavustum su an çarsibasindayimm..ne zamandir haberlereden uzagim...bu aksam bi bakiim ddimm...artik transfer tamamdir heralde diye düsünüodum..amaa hiç bi degisiklik yok..haalaa pazartesi sali...allaahh bildigi gibi yapsin....protesto ediyorummmmhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gif

Sacit
08.07.2005, 21:58
yetisse iyi olur yoksa ecel bize yetisecek smileys/smiley36.gifsmileys/smiley7.gif

bobmarley
08.07.2005, 22:04
TS-KING..smileys/smiley4.gif..hasani önerip trabzona para kazandirma düsüncen gerçekten tam bi kurnazlik...keske olsa ama..smileys/smiley2.gif.güldüm okurken..tatli bi yaziydi..tesekkürler..smileys/smiley1.gif

Akın NAZİFOĞLU
08.07.2005, 22:21
herifler bide hasan için türkiyeye geliyorlarmis...smileys/smiley36.gif

hasan ömrü hayatinca trabzonspora kazandiramayacagi parayi kazandirir.

selcjK
beyler ts pesime düstü bakalim teklif verip çekildiler bida gelirseler artik birakmicam imzalicam direk çagiriorum gelmiolar sasirdim kaldim.

Aniketus
...Geçen Çarsamba bir restauranda yemek yerken tesadüfen Rubin Kazan takiminin yöneticilerinden biri (transfer komitesi üyesi) bizim arkadaslarla Türkçe konustugumuzu duyunca yanimiza geldi. Futbolla ilgilenip ilgilenmedigimizi sordu. Ben ve bir arkadasim ilgilendigimizi söyledik.Vasat bir Ingilizce ile kendini tanitti ve bize bir soru sordu: Türkiye'den bize tavsiye edebilecegimiz genç bir oyun kurucu olup olmadigini sordu.Bu transfer için 2 milyon dolar ayirdiklarini söyledi. Ben de nasil özelliklerde bir oyuncuaradiklarini sorunca agresif, oyun bozan ve gerektiginde topu oyuna iyi sokan bir oyuncu istediklerini söyledi. Ben de Rizeli Fahri ve BizimHasan'in isimlerini verdim. Hasan'in ismini verme nedenim ise Trabzonsporuma 1-1.5 milyon dolar arasi para kazandirmak.

Hasan'i tavsiye etmen süper olmus. Hatta bonservisi 2 milyon dolar ama, size ilk 5 yili ödemesiz 10 vadeli olur deseydin. smileys/smiley1.gifmaksat ayaginiz alissin deseydin

Sonra neden Türkiye'den diye sordum? Brezilyayi neden düsünmüyorsunuz diye sordum. Aldigim cevap karsisinda bizim yöneticilerimizin durumunu çok iyi anladim. Nisan'da hem Rusya'da hem Brezilya'da ligler baslamamisken gitmisler Brezilya'ya. Tam 11 oyuncu için görüsme yapmislar. Bu 11 oyuncu için hangisi ile görüsmeye basladilarsa oyuncu ile anlasma saglamislar. Ardindan kulübü ile görüsmeye basladiklarinda 1 oyuncunun bonservisine 3-4 kulüp ya da kisinin sahip olduklarini görmüsler. Hepsini birden ikna etmek neredeyse imkansiz gibi birseymis. Bu arada bonservislerin fiyati sürekli artiyormus.Yani oyuncuyu almak ya da kiralamak çok zormus. Bir deRubin Kazan'in transfer için ayirdigi bütçeyi sordum. Dikkat lütfen: 11 milyon dolar. Ama sunuhemen açiklamaliyim, bu takim bir devlet takimi gibi görülüyor. Kazan, Rusya'nin özerk cumhuriyetlerinden biri olan Tataristan'in baskenti.1,5 milyon nüfuslu ve deli gibi yatirim yapiliyor. O yüzden rakam bana çok sasirtici gelmedi. Basketbol takimlari Unics Kazan'in transfer bütçesi4 milyon dolar ve Hüseyin Besok ile yillik 700 bin dolara anlastilar.

Çook çok uzun oldu amaelestirirkengaliba bilmeden elestiriyoruz. Ben çarsamba aksamina kadar sizler gibi sinir küpüydüm. Su an tek kizdigim sey Brezilya'da bu kadar israr edilip, digerülkelere sirt çevrilmesi.

son noktasi koyulmadan, üzerindeyorum yapmamak için sabrederek bekledigimmevcut transfer kepazeliginde, kurumsallasma ve profesyonellesme yolunda bir arpa boyu yol bile gidememis oldugumuzun aci gerçegiyle yüzlesiyoruz aslinda.. sezon bitmeden çoktan bitirilmis olmasi gereken transferlerle ugrasiyoruz hala ve kulübün onurunu bes paralik ediyoruz her gün gazete sütunlarinda.. yok o geldi, yoksu gelecek.. ha geldi, ha gelecek..

tüm bunlardan, kurumsallasmanin Trabzonspor için hala "bos birhikaye" oldugu anlasiliyor..hala profesyonelllikten veprofesyonel kulüpçülügünevrensel kurallarindan fersah fersah uzak,küçük kasaba takimlarinin yöneticilerigibi davraniyor yöneticilerimiz veöyle anlasiliyor ki, kurumsallasma deyince bir A.S. kurup halka açmakla bu is oldu saniyorlar..

bir baska sey daha var ki, o da ;2 sene önce özkan sümer'in "bir daha hiçbir brezilyali görmek istemiyorum, kulübün kapisina dahi gelemezler!.."seklindeki isyanini ilkel bir ön yargi olarak degerlendiren ben, simdi gündemdeki bu komedivari brezilya dizilerindenbunaldikça, "hakikatten adamin bir bildigi varmis demek ki" diyorum.

Harun-61
08.07.2005, 22:22
her ak$am transfer oldumu diye giriyorum, yine fos yaawww :-)

ama sabir ;)

Akın NAZİFOĞLU
08.07.2005, 22:27
düsünüyorumda acaba bizim yöneticiler bonus kartlami transfer yapmaya çalisiyor???

Armağan Dere
08.07.2005, 22:48
yahu bu bizim yöneticilerden bise olmaz smileys/smiley7.gifbosuna ümitlenmeyelim desouzada da geri vites yaptilar böle giderse alternatifinde alternatifini alacaz http://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley5.gifaha fatih'de ameliyatli bakalim sampiyonlar ligi maçlarinda ne kadar etkili olcak

TSlimetin08
08.07.2005, 23:45
he vallah haklisin abi kailiyorum sanasmileys/smiley32.gif<!--
var SymReal&#079;nLoad;
var SymReal;

Sym()
{
window.open = SymWinOpen;
if(SymReal != null)
SymReal();
}

Sym&#079;nLoad()
{
if(SymReal&#079;nLoad != null)
SymReal&#079;nLoad();
window.open = SymRealWinOpen;
SymReal = window.;
window. = Sym;
}

SymReal&#079;nLoad = window.&#111;nload;
window.&#111;nload = Sym&#079;nLoad;

//-->

bobmarley
08.07.2005, 23:59
herifler bide hasan için türkiyeye geliyorlarmis...smileys/smiley36.gif

hasan ömrü hayatinca trabzonspora kazandiramayacagi parayi kazandirir.

smileys/smiley4.gif..smileys/smiley2.gif..smileys/smiley4.gif..

sanatik
09.07.2005, 00:53
...Geçen Çarsamba bir restauranda yemek yerken tesadüfen Rubin Kazan takiminin yöneticilerinden biri (transfer komitesi üyesi) bizim arkadaslarla Türkçe konustugumuzu duyunca yanimiza geldi. Futbolla ilgilenip ilgilenmedigimizi sordu. Ben ve bir arkadasim ilgilendigimizi söyledik.Vasat bir Ingilizce ile kendini tanitti ve bize bir soru sordu: Türkiye'den bize tavsiye edebilecegimiz genç bir oyun kurucu olup olmadigini sordu.Bu transfer için 2 milyon dolar ayirdiklarini söyledi. Ben de nasil özelliklerde bir oyuncuaradiklarini sorunca agresif, oyun bozan ve gerektiginde topu oyuna iyi sokan bir oyuncu istediklerini söyledi. Ben de Rizeli Fahri ve BizimHasan'in isimlerini verdim. Hasan'in ismini verme nedenim ise Trabzonsporuma 1-1.5 milyon dolar arasi para kazandirmak.

Hasan'i tavsiye etmen süper olmus. Hatta bonservisi 2 milyon dolar ama, size ilk 5 yili ödemesiz 10 vadeli olur deseydin. smileys/smiley1.gifmaksat ayaginiz alissin deseydin

Sonra neden Türkiye'den diye sordum? Brezilyayi neden düsünmüyorsunuz diye sordum. Aldigim cevap karsisinda bizim yöneticilerimizin durumunu çok iyi anladim. Nisan'da hem Rusya'da hem Brezilya'da ligler baslamamisken gitmisler Brezilya'ya. Tam 11 oyuncu için görüsme yapmislar. Bu 11 oyuncu için hangisi ile görüsmeye basladilarsa oyuncu ile anlasma saglamislar. Ardindan kulübü ile görüsmeye basladiklarinda 1 oyuncunun bonservisine 3-4 kulüp ya da kisinin sahip olduklarini görmüsler. Hepsini birden ikna etmek neredeyse imkansiz gibi birseymis. Bu arada bonservislerin fiyati sürekli artiyormus.Yani oyuncuyu almak ya da kiralamak çok zormus. Bir deRubin Kazan'in transfer için ayirdigi bütçeyi sordum. Dikkat lütfen: 11 milyon dolar. Ama sunuhemen açiklamaliyim, bu takim bir devlet takimi gibi görülüyor. Kazan, Rusya'nin özerk cumhuriyetlerinden biri olan Tataristan'in baskenti.1,5 milyon nüfuslu ve deli gibi yatirim yapiliyor. O yüzden rakam bana çok sasirtici gelmedi. Basketbol takimlari Unics Kazan'in transfer bütçesi4 milyon dolar ve Hüseyin Besok ile yillik 700 bin dolara anlastilar.

son noktasi koyulmadan, üzerindeyorum yapmamak için sabrederek bekledigimmevcut transfer kepazeliginde, kurumsallasma ve profesyonellesme yolunda bir arpa boyu yol bile gidememis oldugumuzun aci gerçegiyle yüzlesiyoruz aslinda.. sezon bitmeden çoktan bitirilmis olmasi gereken transferlerle ugrasiyoruz hala ve kulübün onurunu bes paralik ediyoruz her gün gazete sütunlarinda.. yok o geldi, yoksu gelecek.. ha geldi, ha gelecek..

tüm bunlardan, kurumsallasmanin Trabzonspor için hala "bos birhikaye" oldugu anlasiliyor..hala profesyonelllikten veprofesyonel kulüpçülügünevrensel kurallarindan fersah fersah uzak,küçük kasaba takimlarinin yöneticilerigibi davraniyor yöneticilerimiz veöyle anlasiliyor ki, kurumsallasma deyince bir A.S. kurup halka açmakla bu is oldu saniyorlar..

bir baska sey daha var ki, o da ;2 sene önce özkan sümer'in "bir daha hiçbir brezilyali görmek istemiyorum, kulübün kapisina dahi gelemezler!.."seklindeki isyanini ilkel bir ön yargi olarak degerlendiren ben, simdi gündemdeki bu komedivari brezilya dizilerindenbunaldikça, "hakikatten adamin bir bildigi varmis demek ki" diyorum.

Kendini bilen insanlar baska oluyor iste.

Tespitler maalesef dogru.

tskrlr.