PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 2005-2006 l Transfer Dosyası

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 [12] 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38

$FIRTINA61$
28.06.2005, 10:53
hadi getirsinler oyuncular antremanda bir görelimsmileys/smiley2.gif

TheCrow
28.06.2005, 11:05
KARDES DÜNYANIN EN ÇEKISMELI LIGI ISKOÇYA LIGI DEMISSIN AMA ISKOÇYA LIGINDE GEÇEN SEZON IKINCI ILE ÜÇÜNCÜ ARASINA 30 PUAN VARDI BU MU ÇEKISMELI LIG ?smileys/smiley36.gif

Kinaye sanati yapmisti arkadasimizsmileys/smiley2.gif...

kamil
28.06.2005, 11:17
BU KADAR OLMAZ.AKSAM SINIRIMDEN AGLADIM.DÖKÜLMÜS BIR GS ARJANTINLI INSUVA ILE PRENSIPTE ANLASIYOR.ADAMLARIN BES KURUSU YOK FIGO'DAN BAHSEDEBILIYORLAR.ADAMLARIN HEDEFI YOK BU SEZON AMA KIMLERE TEKLIF GÖTÜRDÜKLERINE BAKIN.BIZIM YÖNETICILER TAKIP ETTIKLERI FUTBOLCUNUN LIGINI BILMIYORLAR.PAPATYA FALIYLA FUTBOLCU TRANSFER EDILMEZ.BASKANIMIZ ISTANBUL MAÇINDAN SONRA "BIZIM BORCUMUZ YOK,SAMPIYONLAR LIGI IÇIN BORÇLANMAYA DEGER" DEMISTI.IYI BIR FUTBOLCU IÇIN 3000 AVROYU GÖRÜNCE GERI ADIM ATIYORLAR.UCUZ ET ANCAK YENIR YAHNISI OLMAZ.BU SEKILDE BÜYÜL HEDEFLERDEN BAHSETMENIN ANLAMI YOK.KOMBINE BILETLER SATILMIYORMUS.TARAFTARIN BEKLENTILERINE CEVAP VERILDIMI DE BILET SATILMASI ISTENIYOR.DEFANSIN BELKEMIGINI SATMISSIN HALA ONUN YARISI BIR FUTBOLCU ALMAMISSIN.MUTLAKA BIRILERIYLE TÜRKIYE YE DÖNECEKLER.AMA SUNU SÖYLEYEYIM ALLAHA DUA EDECEKLER ALDIKLARI FUTBOLCULARIN IYI ÇIKMALARI IÇIN.KIM TANIYOR BU KISILERI ALLAHASKINA.YINE BIZE HÜSRANMI ACABA....

Yunus Emre AYAZ
28.06.2005, 11:21
BU KADAR OLMAZ.AKSAM SINIRIMDEN AGLADIM.DÖKÜLMÜS BIR GS ARJANTINLI INSUVA ILE PRENSIPTE ANLASIYOR.ADAMLARIN BES KURUSU YOK FIGO'DAN BAHSEDEBILIYORLAR.ADAMLARIN HEDEFI YOK BU SEZON AMA KIMLERE TEKLIF GÖTÜRDÜKLERINE BAKIN.BIZIM YÖNETICILER TAKIP ETTIKLERI FUTBOLCUNUN LIGINI BILMIYORLAR.PAPATYA FALIYLA FUTBOLCU TRANSFER EDILMEZ.BASKANIMIZ ISTANBUL MAÇINDAN SONRA "BIZIM BORCUMUZ YOK,SAMPIYONLAR LIGI IÇIN BORÇLANMAYA DEGER" DEMISTI.IYI BIR FUTBOLCU IÇIN 3000 AVROYU GÖRÜNCE GERI ADIM ATIYORLAR.UCUZ ET ANCAK YENIR YAHNISI OLMAZ.BU SEKILDE BÜYÜL HEDEFLERDEN BAHSETMENIN ANLAMI YOK.KOMBINE BILETLER SATILMIYORMUS.TARAFTARIN BEKLENTILERINE CEVAP VERILDIMI DE BILET SATILMASI ISTENIYOR.DEFANSIN BELKEMIGINI SATMISSIN HALA ONUN YARISI BIR FUTBOLCU ALMAMISSIN.MUTLAKA BIRILERIYLE TÜRKIYE YE DÖNECEKLER.AMA SUNU SÖYLEYEYIM ALLAHA DUA EDECEKLER ALDIKLARI FUTBOLCULARIN IYI ÇIKMALARI IÇIN.KIM TANIYOR BU KISILERI ALLAHASKINA.YINE BIZE HÜSRANMI ACABA....

yönetime laf yok kardes o yönetim olmasaydi hala kumede kalmaya oynuorduk bence o yönetim son yillarin en iiyi yönetimi smileys/smiley32.gif

The Londoner
28.06.2005, 11:28
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" align=center>
<T>
<TR bgColor=#d1dbe5>
<TD align=left>10:55</TD>
<TD align=right>28 Haziran 2005 / Sali</TD></TR></T></TABLE>

<CENTER>Trabzonspor Pazar gününe kadar 3 Brezilyali getirmeyi planliyor... </CENTER>
Trabzonspor, Brezilya'da transfer çalismalarini sürdürüyor.
Kulüp Asbaskani Ömer Sari ve Yönetim Kurulu Üyesi Murat Bozoglu, Pazar gününe kadar Türkiye'ye 3 oyuncu getirerek, bu oyunculari kamp çalismalari yapmak üzere 3 Temmuz'da Isviçre'ye gidecek olan bordo-mavili takimin kafilesine katmayi planliyor.
Trabzonspor'un dün Brezilya'da resmi sözlesme imzaladigi Jefferson'un da hafta sonu Türkiye'ye gelecegi bildirildi.
Jefferson'un Cuma günü Brezilya'da nisanlanacagi ve alinmalari halinde diger futbolcularla birlikte Türkiye'ye gelecegi ögrenildi.
Trabzonspor'un transferde kadrosuna katmaya çalistigi isimlerden Botafogo'nun savunma oyuncusu Rafael Marguez Pinto ve Santos Takimi'nda oynayan David Souza'ya alternatif olan Ponte Preta'nin forvet oyuncusu Kahe'nin maliyetleri nedeniyle daha ön planda oldugu kaydedildi.
Futbolcularin menajer ve kulüpleri ile görüsme halinde olan yöneticilerin bu transferleri her an sonuçlandirabilecekleri belirtildi.

kamil
28.06.2005, 11:29
AKSAM TOLGA LIG TV'YE VERMIS OLDUGU DEMEÇTE TRABZONSPORDA KENDISININ GÖREVINI ÇOK IYI YAPACAK FUTBOLCULAR OLDUGUNU SÖYLEDI.ÖZGÜR IYI AMA TAYFUN BU ISI EN IYI SEKILDE YAPACAKTIR DEDI.INANIN DOGRU SÖYLÜYOR.TAYFUNDAN DAHA IYI TANINMIS BIR STOPER GETIRMEYECEKSENIZ.BIRAKIN TRANSFERI.BEN KAHE'YI MAYIS AYINDA CANLI SEYRETTIM.INANIN MEHMET YILMAZ KAHE'DEN IKI GÖMLEK YUKARI BIR OYUNCU.BIZIM MEDYA BIR RESMINI BULMUS ALTINA DOGRU DIZMIS METHIYELERI YOK BÖYLE BIR SEY ALLAHASKINA.ÜMIT MILLI OLMAMIS BIR FUTBOLCUYU GÖKLERE ÇIKARMANIN BIR ANLAMI VARMI.TANINMIS BIRI IYI PARA EDINCE HEMEN VAZGEÇ BASKA BIRINE YÖNEL.NASIL OLSA KARADENIZDE BU FUTBOLCULARI TANIYAN YOKTUR FELSEFESI.IYI BIR TICARET NE DIYELIM...SN.BOZOGLU........

andrei07
28.06.2005, 11:36
Insua denilen dinozor 3 maç üst üste iyi oynasin sonra sen iyi transfer diye yaz.Alinan kaleci süper,gelecek futbolcularda direkt oynayabilecek kapasitede olacaklar.Lütfen bizansin köpeklerine özenmeyiniz.Kadromuz zaten Türkiyenin en oturmus ve en kaliteli kadrosu.Ve emin olunki Tolganin gitmesi hiçbir seyi degistirmez.Çünkü biz takim olma özelligini herkesten fazla tasiyoruz.Bizler inaniyoruz.....

Tmac61
28.06.2005, 11:37
Jefferson hiç medyada geçmedi ismi digerleri mde böyle olacaktir....

Yönetime güveniyorum Trabzonspora layik olmayan hiçbir futbolcu almadilar almazlar dasmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

kamil
28.06.2005, 11:42
YÖNETIMIMIZE BIR SEY DEMIYORUM.GERÇEKTEN LIGIMIZIN EN MODERN YÖNETIM ÖRGÜTÜDÜR KENDILERI.BIZI SASIRTAN SU.BIR TRANSFER YAPACAKSAN GIT SARTLARINI KONUS.VERECEGIN MIKTARI SÖYLE OLURSA BEKLEME HEMEN BASTIR IMZAYI.UZATMANIN ANLAMI YOK.GEÇEN HAFTA ALMANYA'DAN YEGENIM GELDI ÜZERINDE ZUROVSKI YAZILI TRABZONSPOR FORMASI VARDI.BU NE DEDIM.ALMANYADA YAPTIRDIGINI SÖYLEDI.10 YASINDA BU ÇOCUK BU ISMI NEREDEN TANIDI KENDISIYLE ÖZDESLESTIRDI DERSINIZ.6 AY BIR FUTBOLCUNUN TRANSFERIYLE UGRASIRSANIZ SONUÇ BÖYLE OLUR ISTE.

kamil
28.06.2005, 11:48
YÖNETIMIMIZE ELBETTE GÜVENIYORUZ.smileys/smiley32.gif

gerisiyalan
28.06.2005, 11:51
Yönetimin üstüne çok gitmemek lazim. Zurawski transferinde suç yönetimde degil, Wisla Krakowda galiba, baksaniza adami Celtic bile alamadi hala.

Jefferson çok isabetli bir transfer bence, genç kaleci diye elestirenler olabilir, ama tecrübeli bir kaleciyi 2-3 milyon dolara kimse vermez zaten. Bilmiyorum Dida kaç paradir? Yani mesele gelecegin Didasina 5 senelik imza attirmakda. Bravo yönetim.

HerYerde
28.06.2005, 12:07
kardesim yönetimi ne suçluyosunuz bunlar hep medyanin uydurmalari istanbul basini 3 sarlatanlarin transferlerini hep bomba gostermeyi sever zaten.unutmayin con cesao:)cim boma geldiginde hesapta yildizdi ama szymek kadar is yaptimi yok he m de yarim sezonda haa bu arada unutmayalim ki b izim szymak de siz in begenmedigini z b-c-d planinin top çusu unutmayalim bizde de bi ara rui kosta ismi faln geçiyodu sonra ne oldu bu adam geldi.eger bizim basin jeffersoni on plani çikarsa biz vierayi alsak niye jeffer ssoni almadik olacakti lütfen biraz pozitif bakalim transfere nobre yi ribery i han gimiz taniyodu

unyelimetin
28.06.2005, 12:14
JEFFERSON SOV

ISTE 1 NUMARA

Trabzonspor, dis transferde ilk imzayi Brezilyali kaleci Jefferson'a attirdi. Daha önce yönetici Murat Bozoglu ile faks yolu sözlesme imzalayan Jefferson, dün de Brezilya'da objektiflerin karsisina geçti. 2 yili opsiyonlu olmak üzere 5 yillik sözlesmeye imza atan Jefferson, Trabzonspor ile büyük basarilara imza atmak istedigini belirtirek, "Büyük bir takima geldigimi biliyorum. Türkiye'de de 1 numara olacagimdan kimsenin süphesi olmasin" dedi.

YEDEGI BILE SÜPER

Trabzonspor Asbaskani Ömer Sari ise Brezilya'da futbolcu arayislarinin yogun bir sekilde sürdügünü belirtirken, "Listemizdeki isimler ile pazarliklarimiz sürüyor. Ama herkes sunu iyi bilsin, buradan futbolcu almadan gelmeyecegiz" dedi. Sari, kaleci Jefferson'u alarak iyi bir is yaptiklarini belirtirken, "Önceki aksam Botafogo'nun yaptigi maçi izledik. Jefferson'u aldigimiz için o oynayamadi ve yedek kaleci forma giyindi. Ben yedek kaleciye bile hayran kaldim. Maymun gibi bir kaleci. Jefferson'un nasil bir kaleci oldugu ise siz düsünün" dedi.

karadenizgazete.com
__________________________________________________ __________ _

Ömer SARI çok güzel konusuyor.Insallah dedikleri gibi adam almadan geri gelmezler.En azindan Isviçre kampina yetistirirler.

De Souza 3,5 milyon avro,Zurawski 3 milyon avro imis.Bu nedenle Zurawski'yi alalim diyorlarmis.Ama ben daha ucuz Kahe'yi alacaklarini düsünüyorum.Senol GÜNES ise Tv'den maçini izledigi De Souza'ya hayran kalmis.Alinmasi için tüm sartlarin zorlanmasini istemis.

Sözde en iyisini almaya çalisiyor diyorlardi,kalecide düsündükleri en iyisini alamadilar.Bakalim forvette ne yapacaklar?

Reha
28.06.2005, 12:41
Bunlarin bi halt edecegi yok kardesim, hala bu adamlari nasil savunuyorsunuz yasmileys/smiley7.gif..Bi taraftar bu kadar uyutulabilir mi? Kazim olayinda uyutulabilen bir halki basit bir transfer için uyutmak zor olmamali!

UluLaz
28.06.2005, 12:45
Zurawski konusu aslinda bir basarisizlik. Eger Senol Günes'in dedigi 29 yasindaki oyuncuya 3 milyon euro vermem lafi pazarlik amaçli ise ortada çok büyük bir beceriksizlik var.

Fatih Tekke'nin operasyon geçirecegi lig bitmeden 1-2 ay önce biliniyordu. Ön elemelerde iyi bir forvete ihtiyacimiz olduguna göre ilk bitirilmesi gereken transfer (Kampi filan birakin 1 Haziran'da imza atmaliydi) forvet için gerekliydi.

Viera konusunda sorunun nereden kaynaklandigi açik degil. Kalecinin Trabzon'a gelmek istememis olmasi (sosyal faktörler) makul bir neden gibi gözüküyor. Neticede Miami'de dogmus, yanilmiyorsam 6-7 yasina kadar Amerika'da büyümüs. Eger konu buysa fazla dert etmeye gerek yok.

Elestirilecek bir diger konu da alinacak 2-3 adam için latin dizilerileri çevirmeleri. Varsova'dan Metin Akbasoglu bildiriyor, efendim Zurih'den Ömer Sari bildiriyor, Rio'dan Murat Bozoglu bildiriyor. Transferini yap, ondan sonra ne anlatirsan anlat. Bak meher biz kaleciyi aldik diye Botafogo'lu taraftarlar kulübü basmislar. Yaz, ben yemedim, sen yine de yaz ama transferi yaptiktan sonra yaz.

Bu arada Trabzonspor'un Zurawski'yle gizlice görüsüp fiyat arttirdigi iddia ediliyor. Ama bu Celtic'ten daha fazla para koparmak için yapilan bir pazarlama stratejisi de olabilir.

<TABLE cellSpacing=1 cellPadding=3 width="90%" align=center>
<T>
<TR>
<TD></TD></TR>
<TR>
<TD =quote>Trabzonspor outbid Celtic for Zurawski
tribalfootball.com - June 28, 2005

Trabzonspor are threatening Celtic hopes in the chase for Wisla Krakow striker Maciej Zurawski.

Turkish outfit Trabzonspor have increased their offer for the Polish striker, which far outstrips what Celtic are willing to put on the table.

Hoops boss Gordon Strachan faces a battle to sign Zurawski and sources close to the player told the Daily Record: "Maciej would prefer to go to Celtic but he'll get more money by going to Turkey."</TD></TR></T></TABLE>

Mealen Trabzonspor'un yaptigi fiyat arttirma ile Celtic'in Zurawski umutlarini tehdit ettigi ve Zurawski'nin yakin çevresinin "Zurawski Celtic'i tercih edecekti ancak Trabzonspor'a giderse daha çok para alacak" dedigi iddia ediliyor.

Bir diger haberde

<T>
<TR>
<TD></TD></TR>
<TR>
<TD =quote>CELTS FACE DOUBLE BLOW
Jun 28 2005
Rivals close in on Niemi and Zurawski
By Hugh Keevins

CELTIC were facing a case of double jeopardy on the transfer front last night as they look set to lose out on Antti Niemi and Maciej Zurawski.

Turkish side Trabzonspor have increased their offer for the Polish striker while Spanish clubs Villarreal and Espanyol are ready to make a move for the former Rangers keeper.

Niemi's agent, Richard Cody, said: 'Antti is obviously keen to have his future sorted out as quickly as possible but he has an open mind about where he will play next.

'He has a lot of respect for Gordon Strachan and would have no hesitation about going back to Scotland but we now have serious interest from Spain.'

Southampton want £2million for Niemi, roughly the figure Wisla Krakow will accept for the free-scoring Zurawski.

But the Turks have now offered the player a tax-free signing-on fee into the bargain.

Polish international Zurawski visited Glasgow for signing talks last week and promised Celtic an answer within a seven-day period that ends tomorrow.

A source close to Zurawski in Poland said last night: 'It is a choice between a career decision and a financial decision.

'Maciej would prefer to go to Celtic because he thinks they are a better club than Trabzonspor but he'll get more money by going to Turkey
</TD></TR></T></TABLE>

Daha önce verdigim haberin benzeri. Celtic'in Antti Niemi ve Zurawski transferlerinde zora düstügü filan yaziyor. Fakat önemli yeri surasi

<T>
<TR>
<TD>Alinti:</TD></TR>
<TR>
<TD =quote>But the Turks have now offered the player a tax-free signing-on fee into the bargain.</TD></TR></T></TABLE>

Fakat Türkler simdioyuncuya vergisiz bir sözlesme bedeli önerdiler.

Isin asli maddi açidan futbolcuya daha fazla verebilmemiz mümkün.
Kisa bir muhasebe yapalim.
Celtic yillik 1.5 milyon euro vermis. Vergi sonrasi bu yaklasik 900 bin euro eder. Bizim ülkemiz futbol için vergi cenneti oldugundan benzer bir rakam verilebilir. Bir de pirimler var. Britanya futbolunda pirim diye birsey yok. Muhtemelen yaklasik 200 bin euro da pirimlerden gelir ki bu maddi olarak Celtic'in üstünde bir teklif demektir.

Bakalim yeni bir pazarlama stratejisi mi yoksa bizimkiler çomak mi sokuyor?

Oruç
28.06.2005, 13:35
kaleci ve stoper tamam gibi.bir de forvet alirsak bu sezon ligin tozunu atariz gibime geliyor,haydi hayirlisi...

FATIH SULTAN TEKKE

$FIRTINA61$
28.06.2005, 13:38
De Souza ALALIM DAHA IYI HEM BRASILYAN HEM GENC ZURAWSKI YERINE TERCIHI;M BENINM De Souza

Emorfo
28.06.2005, 14:11
Trabzonspor Kulübü Baskani Atay Aktug, Brezilya'da transfer çalismalarinin sürdügünü belirterek, "Kaleci Jefferson'un transferi bitti. Defans oyuncusu Rafael Marquez Pinto'nun transferi de bitme asamasina geldi" dedi.
TBMM Genel Sekreter Yardimcisi ve 85. Yil Kutlama Komitesi Baskani Ali Osman Koca'nin Mehmet Ali Yilmaz Tesisleri'ni ziyaretinde basin mensuplarinin transfer çalismalari ile ilgili sorularini cevaplandiran Baskan Aktug, Jefferson'un transferinin bittigini ve bu futbolcunun yapacagi nisan töreni sonrasinda Türkiye'ye gelecegini belirterek, "Pinto'nun da transferi bitme asamasina geldi, bugün sonuçlanacak. Polonyali oyuncu Zurawski defterini kapattik. Futbolcunun kulübü Wisla Krakow sürekli sorun çikartiyor. Forvete de bir Brezilyali oyuncu transfer edecegiz" dedi.

------------------------------------------------------------ ---------------

Haberde de okudugunuz gibi Baskanimiz Zurawski defterini kapattigimizi söylüyor. Artik bir tane daha Zurawski kelimasi yazmayalim ginah geldi...

Reha
28.06.2005, 14:12
Buraya Zurawski yazanin...........................klavyesi bozula!

Reha
28.06.2005, 14:13
Buraya Zurawski yazanin...........................klavyesi bozula!

Ulan klavye bozuldusmileys/smiley36.gif..........

Oruç
28.06.2005, 14:17
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=5 width=490><T>
<T>
<TR>
<TD bgColor=#f9f9f0 ="titsBaslik-little">Trabzon'da Brezilyali operasyonu</TD></TR>
<TR>
<TD bgColor=#f9f9f0 ="titsBasliklar">Trabzonspor, Brezilya'da transfer çalismalarini sürdürüyor. Kulüp Asbaskani Ömer Sari ve Yönetim Kurulu Üyesi Murat Bozoglu, Pazar gününe kadar Türkiye'ye 3 oyuncu getirmeyi planliyor.</TD></TR>
<TR>
<TD align=right bgColor=#f9f9f0 height=10 ="stdSmall">28 Haziran 200513:27</TD></TR>
<TR>
<TD>

http://image.haber7.com/haber/12599.jpg
Bozoglu, bu oyunculari kamp çalismalari yapmak üzere 3 Temmuz'da Isviçre'ye gidecek olan bordo-mavili takimin kafilesine katmayi düsünüyor.

Trabzonspor'un dün Brezilya'da resmi sözlesme imzaladigi Jefferson'un da hafta sonu Türkiye'ye gelecegi bildirildi.

Jefferson'un Cuma günü Brezilya'da nisanlanacagi ve alinmalari halinde diger futbolcularla birlikte Türkiye'ye gelecegi ögrenildi.

Trabzonspor'un transferde kadrosuna katmaya çalistigi isimlerden Botafogo'nun savunma oyuncusu Rafael Marguez Pinto ve Santos Takimi'nda oynayan David Souza'ya alternatif olan Ponte Preta'nin forvet oyuncusu Kahe'nin maliyetleri nedeniyle daha ön planda oldugu kaydedildi.

Futbolcularin menajer ve kulüpleri ile görüsme halinde olan yöneticilerin bu transferleri her an sonuçlandirabilecekleri belirtildi.

FATIH SULTAN TEKKE</TD></TR></T></T></TABLE>Edited by: thepatfhinder

poetricus
28.06.2005, 14:19
Sikildim artik su pazarliklardan. Arabami satip Brezilya'dan iki futbolcu alip su isi bitirecegim artik.

Oğuzhan Görkan
28.06.2005, 14:20
walla en iyisi bende sana biraz para yollarim hallederiz

Reha
28.06.2005, 14:22
<TABLE cellSpacing=1 cellPadding=2 width="100%" align=center><T>
<T>
<TR>
<TD colSpan=2>
<DIV align=left>http://www.turkspor.net/images/news/David_de_Souza.jpgTRABZON'DAN ÜÇ SAMBACI!.. </DIV>

<DIV align=center></DIV>Transfer çalismalarina hiz veren Trabzonspor yönetimi, Kaleci Jefferson'un ardindan üç Brezilyali oyuncu ile daha prensip anlasmasina vardi.. Bu oyuncular önümüzdeki günlerde Türkiye'ye gelecek.. Iste Detaylar..

Trabzonspor, Brezilya'da transfer çalismalarini sürdürüyor.
Kulüp Asbaskani Ömer Sari ve Yönetim Kurulu Üyesi Murat Bozoglu, Pazar gününe kadar Türkiye'ye 3 oyuncu getirerek, bu oyunculari kamp çalismalari yapmak üzere 3 Temmuz'da Isviçre'ye gidecek olan bordo-mavili takimin kafilesine katmayi planliyor.

<DIV align=center>
</DIV></TD></TR>
<TR>
<TD align=right colSpan=3>Bu haber 58 kez okundu.

<CENTER>turkspor.net'ten az önce alindi bizimkiler galiba bu KAHE denen M.Yilmaz'in yarisi olan adami alacaklar...Ulan ne diyim ben size yaa!</CENTER></TD></TR></T></T></TABLE>Edited by: greywolf

The Londoner
28.06.2005, 14:22
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" align=center>
<T>
<TR bgColor=#d1dbe5>
<TD align=left>14:00</TD>
<TD align=right>28 Haziran 2005 / Sali</TD></TR></T></TABLE>

<CENTER>Trabzonspor'a bir ''sambaci'' daha!.. </CENTER>
Trabzonspor Kulübü Baskani Atay Aktug, Brezilya?nin Botafogo takiminda forma giyen Rafael Marguez Pinto ile anlasmak üzere olduklarini söyledi.
Gazetecilerin sorularini yanitlayan Aktug, Brezilya?da yöneticilerin transfer görüsmeleri yaptiklarini belirterek, "Kaleci konusunda Botafogo takiminda oynayan Jefferson ile anlastik. Nisani oldugu için hafta sonu gelecek. Stoper olarak da yine ayni takimda oynayan Pinto ile anlasmak üzereyiz. Sanirim bugün Pinto ile büyük olasilikla anlasiriz" dedi.
Forvette Zurawski?nin transferinin tam olarak kapandigini dile getiren Aktug, Wisla Krakow yöneticileriyle ugrasmanin zor oldugunu, forvet oyuncusunu da Brezilya?dan gerçeklestireceklerini söyledi.

TOLGA GIDIYOR

Aktug, Ukrayna?nin Shaktar Donetsk Kulübü?ne verdikleri Tolga Seyhan?in transferinin de yarin resmiyet kazanacagini söyledi.
Tolga konusunda Ukrayna Kulübü ile yarin sözlesme yapacaklarini ifade eden Aktug, "Bu futbolcunun Türkiye?de herhangi bir kulübe dönme durumuna göre de gerekli maddeyi koyduracagiz" diye konustu.

angaralits
28.06.2005, 14:28
PINTO HAKKINDA BILGISI OLAN ARKADASLAR LÜTFEN YAZINIZ....

Oruç
28.06.2005, 14:28
tam ben bu haberi koyacaktim ama sen benden önce davrandin neyse,su brezilyalilarda alinsin baska da bisey istemiyorum.

FATIH SULTAN TEKKEEdited by: thepatfhinder

metehan
28.06.2005, 14:35
Zur..... Bak ne yazacagimi anladi ve klavye bozuldu smileys/smiley1.gif

Tamir ettim ve devam ediyorumsmileys/smiley1.gifBen herseye ragmen O'nun alinmasini istiyordum ama baskan artik bu is bitti dedigine göre daha fazla uzatmaya gerek yok. Brezilya'dan birini alip gelsinler. Ilgilendigimiz oyuncularin hepsi Brezilya 1. ligindeki takimlarin oyunculari ve bu takimlar da zirveye oynuyor. Uyum sorunu olmazsa hepsinin bize faydali olacagini tahmin ediyorum.

metehan
28.06.2005, 14:46
<TABLE cellSpacing=1 cellPadding=2 width="100%" align=center><T><T>
<T>
<TR>
<TD colSpan=2>
<DIV align=left></DIV></TD></TR>
<TR>
<TD align=right colSpan=3>.

<CENTER>turkspor.net'ten az önce alindi bizimkiler galiba bu KAHE denen M.Yilmaz'in yarisi olan adami alacaklar...Ulan ne diyim ben size yaa!</CENTER></TD></TR></T></T></T></TABLE>

Reha, sen bu adami hiç izledin mi? Yani Mehmet Yilmaz'in yarisi olduguna nasil karar verdin? Oynadigi takim su an Brezilya liginde zirvede. Son lig maçinda da biri penaltidan 2 gol atti. Belki de iyi bir oyuncu degildir ama bence yeterli bilgiye sahip olmadan yorum yapiyoruz gibi.

baho61
28.06.2005, 14:46
DEIVID YATTARA VARKEN LÜKS....

Salih61
28.06.2005, 14:48
Yorumlari okuyunca bazi arkadaslarin yönetim hakkinda hala olumsuz görüslerin oldugunu gördüm...Daha önce de yazdigim gibi Trabzonsporun parasi degerlidir...Aksam Trabzon Tv ye çikan ismini unuttugum yönetici agabeyimiz de ayni seyleri söyledi...Zaten medya ya da yansidigi gibi bu hafta sonunda Transferler bitiyor Allahin izniyle...Bu yüzden demem o dur ki...HEP DESTEK TAM DESTEK...

Saygilarimla...

Reha
28.06.2005, 14:49
<TABLE cellSpacing=1 cellPadding=2 width="100%" align=center><T><T><T>
<T>
<TR>
<TD colSpan=2>
<DIV align=left></DIV></TD></TR>
<TR>
<TD align=right colSpan=3>.

<CENTER>turkspor.net'ten az önce alindi bizimkiler galiba bu KAHE denen M.Yilmaz'in yarisi olan adami alacaklar...Ulan ne diyim ben size yaa!</CENTER></TD></TR></T></T></T></T></TABLE>

Reha, sen bu adami hiç izledin mi? Yani Mehmet Yilmaz'in yarisi olduguna nasil karar verdin? Oynadigi takim su an Brezilya liginde zirvede. Son lig maçinda da biri penaltidan 2 gol atti. Belki de iyi bir oyuncu degildir ama bence yeterli bilgiye sahip olmadan yorum yapiyoruz gibi.

Bir sey biliyorum ki söylüyorum bu transfer sesimiz kesilsin diye yapiliyor ...uyanin...

Reha
28.06.2005, 14:53
Bunlarin bi halt edecegi yok kardesim, hala bu adamlari nasil savunuyorsunuz yasmileys/smiley7.gif..Bi taraftar bu kadar uyutulabilir mi? Kazim olayinda uyutulabilen bir halki basit bir transfer için uyutmak zor olmamali!

IYI UYKULAR...............ZZZZZZZZ.ZZZZZZZZZZ....ZZZZZ ZZZZ

Salih61
28.06.2005, 14:54

IYI UYKULAR...............ZZZZZZZZ.ZZZZZZZZZZ....ZZZZZ ZZZZ O zaman gelin bu takima siz baskan olun...

UluLaz
28.06.2005, 15:07
Metehan gibi ben de Z sahsinin transferini istiyordum. Çünkü oyun stili Fatih'ten farkli. Deivid de Souza'ninki ise Fatih'e benzer. Alinacak forvetin Fatih'in stilinden farkli olmasi gerektigini düsünüyorum. Z sahsi olup olmamasi çok da önemli degil.

Neticede 3oyuncuda bu hafta sonu gelip imzalayacaklar herhalde.

Hayirli olsunsmileys/smiley32.gif

metehan
28.06.2005, 15:18
Reha, transferin ne amaçla yapildigini bilmiyorum. Ben bu oyuncuyu hiç izlemedim, hakkinda bilgim de yok. Senin bilgin olduguna göre birsey diyemem, simdilik sen haklisin.

kamil
28.06.2005, 15:28
arkadaslar ben kahe'nin iki maçini izlemis biri olarak sunu söylüyorum mehmet yilmaz brezilyali olsaydi ayni topu oynasaydi ve biz transfer etseydik daha çok sevinirdik.Çünkü mehmet yilmaz daha mücadeleci.Ama devied çok iyi bir oyuncu.Onu Fatihin yaninda düsünüyorum da karnimizi kasiyarak maçlarimizi seyredebiliriz.Diger adi geçen oyuncular sadece transfer yapalim mantiginda olan futbolculardir.Sadece gol atti diyerek bir oyuncu transfer edilecekse ozaman zafer biryol'u alsaniza devamli gol atiyor adam.

Salih61
28.06.2005, 15:31
arkadaslar ben kahe'nin iki maçini izlemis biri olarak sunu söylüyorum mehmet yilmaz brezilyali olsaydi ayni topu oynasaydi ve biz transfer etseydik daha çok sevinirdik.Çünkü mehmet yilmaz daha mücadeleci.Ama devied çok iyi bir oyuncu.Onu Fatihin yaninda düsünüyorum da karnimizi kasiyarak maçlarimizi seyredebiliriz.Diger adi geçen oyuncular sadece transfer yapalim mantiginda olan futbolculardir.Sadece gol atti diyerek bir oyuncu transfer edilecekse ozaman zafer biryol'u alsaniza devamli gol atiyor adam. 1-2 maçla karar veremezsin ki adam 9 maçta 6 gol atmis...Yönetimin Forvet oyuncu alma amaci zaten golcü olmasi ve Fatihi rahatlatmasi...Ayrica vermis oldugun Zafer Biryol Örnegini Saçma buldum...Çünkü eger Alinabilinirse bu takima çok sey verebilecek biri...Zaten yönetim ilk olarak Okan Yilmaza yönelmisti bunu da hatirlatmak isterim...

Saygilarimla...

metehan
28.06.2005, 15:34
arkadaslar ben kahe'nin iki maçini izlemis biri olarak sunu söylüyorum mehmet yilmaz brezilyali olsaydi ayni topu oynasaydi ve biz transfer etseydik daha çok sevinirdik.Çünkü mehmet yilmaz daha mücadeleci.Ama devied çok iyi bir oyuncu.Onu Fatihin yaninda düsünüyorum da karnimizi kasiyarak maçlarimizi seyredebiliriz.Diger adi geçen oyuncular sadece transfer yapalim mantiginda olan futbolculardir.Sadece gol atti diyerek bir oyuncu transfer edilecekse ozaman zafer biryol'u alsaniza devamli gol atiyor adam.

Öyleyse almasinlar bu adami baska ne diyeyim smileys/smiley1.gif

alone_61
28.06.2005, 15:36
yabanci transferleri biraz geç basladi ama iyi basladi. jefferson dan çok umutluyum. kim ne derse desin yan top özürlüsü petkoviç bize her zaman sorun çikartacakti. defansa alinacak olan pinto ve diger oyuncu hakkinda bilgim yok ama brezilya liginde top cambazlarina karsi oynayan topçular herhalde bizde çok basarili olurlar. maciej z.......http://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley36.gif isimli adam gelse çok iyi olurdu ama zaten Fatih'in yanina gelen adamin isi pek zor olmayacak. bence alinmasi gereken forvet fizikli, hava toplarinda etkili, pres yapan, rakip defansi bozan bir isim olmali.hayirlisi diyelim de

asil sorun yerli genç topçu almiyoruz. istanbulsporlu yalçin, ankaragücünden emre, kayseriden mehmet topuz, kaçirilmamasi gereken topçular, hem kadro genisligi hem de üzerlerinde baski olmadigindan kendilerini gelistirip gelecekte çok yararli olacak topçular.

sikilsak da bunalsak da, arada isyan etsek de bizim paramiz degerli, bugünlere kolay gelmedik. geçmisi unutmayalim, yönetime destege devam hem de artarak....

bobmarley
28.06.2005, 15:40
yönetimi suçlamiyorum...ama bu transfer konusunda simdilik iyi deiller!!..su adi geçen isimlere bakarmisin...zahe..smileys/smiley1.gif..özkan sümer dönemindeki gibi kiloyla futbolcu alma dönemini baslaticaklar gibi..

Salih61
28.06.2005, 15:40
Arkadaslar su Zurawski ye TECAVÜZCÜ muamelesi yapmaya basladik...Farkindaysaniz...smileys/smiley2.gif

M.Z...(29)Bunu da ben ekliyim...Adam tam B..KA batsin...smileys/smiley36.gifEdited by: FORZA61

kamil
28.06.2005, 15:41
kargoyla marketçi Z'...............ye bir tulum hediyeolarak gönderecegim.

hasannuhoglu
28.06.2005, 15:46
transferler geliyor.bakalim brezilya pazari umdugumuzu verecekmi bize...

kamil
28.06.2005, 15:49
arkadaslar jefferson gerçekten çok iyi bir kaleci.Inanin Kalemiz emin ellerde.Bir de Tolganin yerini doldurursak bizim defansimiz tas gibi.Jefferson'un muhtesem yer tutusu var.Hem birebirde hemde uzak toplarda çok harika.Kalecide tutturduklari mayayi insallah forvette de tuttururlar tek dilegim budur.

bobmarley
28.06.2005, 15:51
jefferson`a biseydemiyorm ama digerlerinden pek umudum yok..üstelik defansa ve forvete transfer yapip kapaticaklar sanirim transferi..bizim ortasahayada adam almamiz gerekiyo...smileys/smiley5.gif...

alone_61
28.06.2005, 16:01
ortasaha transferi bence çok sonra düsünülecek bir mevkii çünkü;

sol kanada volkan, lee, yer yer yattara hatta gökdeniz

sag kanada yattara, gökdeniz, adem koçak, ibrahim ege

göbege de hüseyin, simek, hasan, adem koçak, ibrahim ege

bazi isimleri birden fazla yazmamin sebebi bu mevkiilerde de oynayabilmeleri,

ama forvette fatih, mehmet y.'dan baska kimse yok, yattara forvet oynayinca performansi çok düsüyor örnek istanbuldaki besiktas maçi,

keza gökdeniz de forvet degil zaten,

defansa tolganin yerine bir yabanci, bi de genç, gelecegi olan yerli alsak,

forvete de yine ali güzeldalgibibir genç daha alinsa çok iyi olur..

yalnis anlasilmasin kimseyi elestirmek için yazmadim, fikir alisverisinde bulunalim, tartisalim diye yazdim.. herkese selamlar

bobmarley
28.06.2005, 16:07
sol kanatta ofans olarakeksik oldugumuzu düsünüyorum...lee yeterli deil..volkanda öyle..her atmosferde sol taraftan bindirme yapabilicek iyiorta keseicek vs..bu tip bi adam sart..

UluLaz
28.06.2005, 16:40
Kaleci hallolduguna göre öncelik forvet ve stoper.

Diger bölgelerde yedekler ve gençleri hesaba katarsaniz çok büyük açik yok. Orta sahin soluna ofansif(ayni zamanda defansif) yönü saglam bir oyuncu iyi olabilir. Sampiyonlar ligine kalinmasi durumunda Lee'nin yerine bir adam alinabilir o bölgeye. Ama aciliyeti yok. Eger iyi bir forvet alabilirsek orta saha müthis bir çekismeye sahne olacak.

Hani su ideal kadrolar kuruluyor ya

Jefferson

Emrah Erdinç Pinto Celaleddin

Hüseyin&nbsp ; Symek

Yattara&nbsp ;&nbsp ;&nbsp ;&nbsp ;Gökdeniz

Fatih& nbsp; Deivid(Kahe/vesaire)

Simdi bu kadroya siz Adem Koçak, Ibrahim Ege, Volkan, Lee, Tayfun, Özgür, AliSen (eger Allah hidayet nasip ederse),Ergin ve diger gençleri yerlestirmeye çalisin. Her zaman 4-2-2-2 ya da 4-1-3-2 oynayacak degil takim. Tabii ki farkli oyun sistemleri ile kadro degisir.M.Yilmaz'i yazmadim, çünkü bir adamin futbolunda 3 sene boyuncabir arpa boyu ilerleme olmamasinin nedenini çözebilmis degilim. Hava toplarini dogru düzgün indiremeyen, sirti kaleye dönükken top saklayamayan bir santrafor sadece kosmakla Trabzonspor'da oynayabilir mi? Mehmet Yilmaz'dan çok umutluydum ilk iki sene. Ama kendini hiç gelistiremedi, aksine sanki geri gitti.

yattara11
28.06.2005, 16:50
kadroya Ali Sen'in yetismeyecegi kesin... pazar günkü toplatidan çikip Uzunsokak'ta tur atarken Ali Sen'i kisa pantolunu giymis arkadaslariyla gezerken gördük... yani takim gerede'deyken kendisi Trabzon'da geziyo...

alone_61
28.06.2005, 16:51
bence de mehmet yilmaz her sene yönetimle iyilestirme görüsmeleri yapacagina teknik kadroyla beni özel çalistirin, son vuruslarimi, top saklamami, hava toplarimi gelistirmeliyimdiye görüsmeli. kendisi ilk geldiginde gelecek vaadediyordu, ama kaç sene oldu, zaman su gibi akip gidiyor, hala ayni. mesela ilk yilindaydi galiba kocaeline attigi bir gol vardi ki bence jeneriklik bir goldü. biz o günlerine dönmesini, daha çok çalismasini, daha çok gol atmasini istiyoruz. kendini gelistirip, golleri siralamaya baslarsa yönetim zaten onu çagiracaktir. gel sözlesmeni uzatalim, fiyatina zam yapalim diye.

Akin-61
28.06.2005, 16:57
bence de mehmet yilmaz her sene yönetimle iyilestirme görüsmeleri yapacagina teknik kadroyla beni özel çalistirin, son vuruslarimi, top saklamami, hava toplarimi gelistirmeliyimdiye görüsmeli. kendisi ilk geldiginde gelecek vaadediyordu, ama kaç sene oldu, zaman su gibi akip gidiyor, hala ayni. mesela ilk yilindaydi galiba kocaeline attigi bir gol vardi ki bence jeneriklik bir goldü. biz o günlerine dönmesini, daha çok çalismasini, daha çok gol atmasini istiyoruz. kendini gelistirip, golleri siralamaya baslarsa yönetim zaten onu çagiracaktir. gel sözlesmeni uzatalim, fiyatina zam yapalim diye.

bencede... sözlesmesi uzatilmasi gereken enson kisi.. bence erdinçden fazla para almayi pek fazla hakeetmiyor

Tmac61
28.06.2005, 17:04
Ben de Selimi görüyorum sürekli...Dolaniyo habiresmileys/smiley36.gif

Nu arada Okan yilmazin ve kardesinin arabalarinin plakalar 16 .. 061smileys/smiley5.gif

Ulaaa nasil Trabzonlu bunlarsmileys/smiley4.gif

bobmarley
28.06.2005, 17:04
ayni fikirdeyim...keza hasan üçüncü die bi eleman var...trabzonsporda oynamasini siddetle istemedigim bi oyuncu..

alone_61
28.06.2005, 17:19
valla ben hasanin takimda kalmasindan yanayim. iyi bir yedek,2-3 kisilikkosan, rakibi bozan, formda oldugunda ilk onbirde sahaya çikabilecek oyuncu. bi de kart sorununa bir çözüm bulursa daha da faydali olur. özellikle tek farkla önde oldugumuz, yorgunluktan oyundan düsen ortasahaya canlilik getiren rakibi bozan bir oyuncu. geçen yil ankarada gençleri 1-0 yendigimiz maçta son 20 dakikada sari kart görmüs, kirmizidan ucuz kurtulmustu amaadamlarinda gözünü korkutmustuhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley36.gif

Colakoglu
28.06.2005, 17:20
ayni fikirdeyim...keza hasan üçüncü die bi eleman
var...trabzonsporda oynamasini siddetle istemedigim bi oyuncu..

adamin tipi hosuna gitmiyo diye karizmasi yok diye adamin trabzonsporda
oynamasini istemiyosun sadece sen degil senin gibi cok kisi var... adam
yüregini ortaya koyupta oynuyo bence hatta bi macini seyretmistim hicde
kötü bi topcu degil ona yeterince bi sans verilse bi hüseyin bi
gökdeniz olmazmi ? hasan ücüncüden önce gitmesi gereken baska adamlar
var bu takimdan mesela D`Haene, Tayfun, Mehmet yilmaz gibi

Reha
28.06.2005, 17:25

O zaman gelin bu takima siz baskan olun...

Emin ol transfer konusunda bunlardan iyi olurum,su trnsfer mevsimi bir bitsin yönetim ne yapti ne yapmadi konusucaz,sen belli ki uykuyu seviyosun, bende çok severim ama bir deprem aninda 10 sn'de dis kapiya ulasabilirimsmileys/smiley2.gif

bobmarley
28.06.2005, 17:43
ayni fikirdeyim...keza hasan üçüncü die bi eleman var...trabzonsporda oynamasini siddetle istemedigim bi oyuncu..

adamin tipi hosuna gitmiyo diye karizmasi yok diye adamin trabzonsporda oynamasini istemiyosun sadece sen degil senin gibi cok kisi var... adam yüregini ortaya koyupta oynuyo bence hatta bi macini seyretmistim hicde kötü bi topcu degil ona yeterince bi sans verilse bi hüseyin bi gökdeniz olmazmi ? hasan ücüncüden önce gitmesi gereken baska adamlar var bu takimdan mesela D`Haene, Tayfun, Mehmet yilmaz gibi

ben tipiyle,karizmasiyla ilgili bisey söylemedim..sadece kosuyo..trabzonun en kötü döneminde ilk 11 de yer bulabildi..sans vermekle alakasi yok çünkü ondan daha iyileri var..daha iyileri varken ona neden sans verilsin..

Cengiz Çubukcu
28.06.2005, 18:45
sayin bobmarley arkadasim..hasan üçüncü ve onun nezdinde özkaynaktan yetisen ve trabzonsporruhunuyansitan futbolcu arkadaslar hakkinda daha toleransli ol lütfen....

1. futbol sadece sahada en iyi 11 adami koyup hadi oynayin diyeceginiz bir oyun degildir...ondan daha iyileri olmustur ve de olacaktir ama parayi bulunca hemen terki diyar ederler..(tolga örnegi, ve geçmisteki birçok örnek gibi...)

2. o hasan üçüncü takimin öz kaynak düzeninin yetistirmis oldugu örnek bir sporcudur...(sadece futbolcu degil)

3. o hiçbir zaman yedek kalmayi sorun etmemistir..görev verildigi zaman elinden gelenin en iyisini yapmistir..

4. lütfen kendi degerlerimize sahip çikalim..

bobmarley
28.06.2005, 19:08
ben özdegerlerimizin yetenekli ,kumasi kaliteli olanlarina sahip çikilmasini savunuyorum...öylesine bi özdeger olucaksa hiç olmasin...hasan üçüncü tabiiki yedek kalmayi kabullenicek,sadece o deil..kalmayi hakedenlerde..ayrica futbolda duygusallik bu konuda geçerli deildir..

Cengiz Çubukcu
28.06.2005, 19:18
bence hasan üçüncü en nadide kumaslardan biridir...

bobmarley
28.06.2005, 19:20
hirsiyla,iyi niyetiyle olabilir...ama yetenegiyle,kalitesiyle degil bence...

Firtina28
28.06.2005, 19:45
arkadaslar ben jefforsonun hic bi macini izledim adam hakkinda fazla bilgimiz yok. eziklerin sitesinde jefferson topigi var. bende ordan bi ezigin jefferson hakkinda dusuncelerini okudum. bakin neler diyo. haaa bu arada kimse sakin tepki vermesin eziklerin postlarini buraya yazma diye, sadece nasil bi kaleci oldugunu anlamak icin kopyaliyorum.

ezigin yazdiklari:

Jefferson u cok yakindan taniyorum ve tv den de bi kac kere izleme firsatim olmustu. Zaten oyuncu konusundaki tahminlerindeki basari ile bilinen CM de Jefferson en iyi gelecek vadeden kalecilerden bitanesi.

Jefferson kesinlikle turkiye liginin en iyi kalecisi olacak.. Cok ciddiyim bunu soylerken. cok ama cok iyi bi kaleci, ben direk italya ligine falan gider diye tahmin ediyordum , sasirdim... lyon un carew o fiyata almasi, trabzonun jefferson u getirebilmesi, cok enteresan gunler yasiyoruz http://forum.antu.com/images/smilies/abov.gif

bobmarley
28.06.2005, 19:55
trabzon forvete,ortasahaya,defansa da bikaç jeffersonvari futbolcu alsa...dinicek bu özlem ama...hayirlisi..umarim güzelseyler olur..ve güzelseyler yasariz..

yattara11
28.06.2005, 19:57
Hasan Üçüncü aslinda iyi bir futbolcu ama zaman zaman oynadigi sert futbol yüzünden taraftarlara alay(!) konusu oldu... Hasan Trabzonspor A takimina ilkçiktiginda çok güzel futbol oynuyordu ve herkesi kendine hayran birakiyordu... Ama maalesef bir Ali Sen'e gösterilen ilgi ve destek ona gösterilmedi... simdi Ali Sen sokakta arkadaslariyla turist gibi gezerken Hasan kampta takimi için durmadan çabaliyor... iki maç çok iyi oynayip maç kurtaran sonra da ömür boyu bir köseye çekilip kaybolan öz evlatlar yerine, futbol hayati boyunca Trabzonspor için elinden gelenin en iyisini yapmaya çalisan öz evlatlari tercih ederim...

bunlari söylüyorum çünkü su anda Trabzonspor'un alt yapisi büyük bir tehlike içerisinde... bu tehlikenin adi 'yetenek' degil, çok afedersiniz 'firlamalik'...

bobmarley
28.06.2005, 20:03
genç kaleci tolgadan ümitliyim...altyapidan gelen defantaki selimden çok ümitliyim..digerlerini izlemedim..bunlar haricinde umidim olan azda olsa alisen var ama...olmicak gibi..

Utku061
28.06.2005, 20:06
Reha abi konusunda hakli,birisine talip olursun (Zuro) olmaz,digerine talip olursun (David) o da olmaz sen simdi gidip de Kahe midir ne dir o adama talip olursan tabi tepki çekersin..Oldu nasrettin hoca fikrasi gibi yaaa..smileys/smiley18.gif

Cengiz Çubukcu
28.06.2005, 20:27
sayin yattara11 , firlamalik konusu en az 15 senedir var zaten..daha paf takimda oynayan adamin altina son model araba verirsen hem kudurur hem azar....

Egemen
28.06.2005, 20:45
banada verseler bende azarim :):):):) hele izmirdeyken ahahahha

bobmarley
28.06.2005, 20:57
bu arada...jefferson yarinmi geliyodu türkiyeye..geçen hafta çarsamba ,persembe günü tr de olucak diyolardi...

Muhalif
28.06.2005, 21:19
Transfer olmayinca sonunda Hasan Üçüncü konusulmaya baslandi transfer konusundasmileys/smiley17.gifkaleci için herkes iyi diyor.. umarim öyledir.. ama ben de a plani olmadi b plani olmadi c plani falan çok rahatsizim bu konudan.. forvet konusu çok önemli özellikle... bize son vurusu mükemmel olacak bir adam lazim.. onu bilir söylerim.. yok yipraticiymis, yok hizliymis falan.. sova kaçmadan son vurus kalitesi yüksek bir adamimiz olmali.. aslinda su yasiyla bile Shearer olsa bizde mükemmel olurdu..

HerYerde
28.06.2005, 21:20
yaw valla neden bilmem ama benim de kanim su kaha ye pek isinmadi.bilmiyorum belki uzun boylu topçulari sevmedigimdendir ama bu adam fenerli washington gibi gol atabiliyosa olur benden ok yani

ayoga
28.06.2005, 21:22
bizim ufuk vardi ne oldu ya boluda yok sanki sonra da emre aygün

valla bizden galatasaray emreyi yana yana istedi. ama galiba bu çocuklar gidici

baho61
28.06.2005, 21:42
GÖZÜMÜZ AYDIN BEYLER ZURAWSKI CELTIC'E GITTI.... BIZIMKILERDE 6 AY SEYRETTI ADAMI HELAL OLSUN smileys/smiley32.gif

Yunus Emre AYAZ
28.06.2005, 21:43
oh be sounda kurtulduk zurtapozdan smileys/smiley2.gif

Ömer SEVİNÇ
28.06.2005, 21:53
GÖZÜMÜZ AYDIN BEYLER ZURAWSKI CELTIC'E GITTI.... BIZIMKILERDE 6 AY SEYRETTI ADAMI HELAL OLSUN smileys/smiley32.gif

Çok sükür

Oğuzhan Görkan
28.06.2005, 21:57
eminmisiniz gitmesi iiyi oldu tabiiiiiii

Yunus Emre AYAZ
28.06.2005, 22:12

eminim son kararim smileys/smiley36.gif

Colakoglu
28.06.2005, 22:50

eminim son kararim smileys/smiley36.gif

Kaynak ne peki.. simdi celticin sitesine girdim bisey yazmiyo.. ama insalah dogrudur kurtulduk artik..

HerYerde
28.06.2005, 22:51
ohhh be valla kuratardik yaw o neydi .valla alacaz adami da augustine gibi yakacak bizi diye çok korktum ha

Firtina28
28.06.2005, 22:59
arkadaslar lemi celigin aciklamalarini izledinizmi? su anda stoper ve santrafor icin calismalar devam ediyomus. stoperle hafta sonuna kadar anlasilacakmis %90. santrafor icinse hala ugrasiyolarmis. bahsettigi santrafor 8 nacta 6 gol atmis. herhalde kaheden bahsediyo. onuda bitireceklermis galiba ama eger olmazsa gelecek hafta icinde baska bi transfere yoneleceklermis. b polani anliyacaginiz. stoper hayirli olsun. tahminim oda pintodur. jeffersonun takim arkadasi.

Yunus Emre AYAZ
28.06.2005, 23:03
ii olsun da yetissin maçlara smileys/smiley2.gif

Cengiz Çubukcu
28.06.2005, 23:04
bizim ufuk vardi ne oldu ya boluda yok sanki sonra da emre aygün

valla bizden galatasaray emreyi yana yana istedi. ama galiba bu çocuklar gidici

emreyi orduspor istiyor diye duydum...

UluLaz
28.06.2005, 23:35
Arkadaslar Allah'a sükür sonunda bitti. Z sahsi gitti. Wisla siteisnde çikti haber. Artik kendi halimize bakalim.

Bu arada Botafogo ile ilgili bir haber vereyim size

<DIV id=lgline>Botafogo coach quits in dispute over unpaid salaries
</DIV>

<TABLE style="CLEAR: both" cellPadding=1 width=1 align=right>
<T>
<TR>
<TD>
<DIV id=medtext>

< =1.1 src="http://ads5.canoe.ca/js.ng/site=canoe.ca&amp;VChannel=slam&amp;SubChannel=soccer&amp;Cate gory=secti&#111;n&amp;=big&amp;HChannel=sports">

[/url]http://ads5.canoe.ca/&#101;ventType=count&amp;ClientType=2&amp;AdID=31057&amp;FlightID=1 4112&amp;TargetID=3831&amp;Segments=2371,4176,4833,4953,50 75,5081,5181,5202,5240,5899,6039,6137,6141,6166,62 73,6274,6476,6498,6519,6545,6573,6802,7716,8427,85 23,8614,8774,8911,8960&amp;Targets=439,4605,4619,4684, 2807,2904,2217,2181,3569,3571,3831,2642,4201&amp;Value s=25,31,43,51,60,72,82,91,100,110,150,152,206,216, 219,256,334,363,379,380,396,490,493,769,784,1281,1 315,1445,1467,1544,1549,1551,1567,1570,1620,1946,2 292,2307,2326,2402,2408,2553,2686,2698,2700,2702,2 703,2788,2932,3070,3079,3121,3452,3562,3621&amp;RawVal ues=USERID%2Cc0a8dc28-3815-1119990369-29&amp;random=bnNqdfd,bbmdmrkIftWKK </DIV></TD></TR></T></TABLE>

RIO DE JANEIRO (AP) - Paulo Cesar Gusmao has quit as coach of Botafogo, a day after his team lost to Figueirense and fell from first place in the Brazilian [url="http://slam.canoe.ca/Slam/Soccer/2005/06/28/1108847-ap.html#"]soccer (http://ads5.canoe.ca/&#101;vent.ng/Type=click&amp;FlightID=14112&amp;AdID=31057&amp;TargetID=3831 &amp;Segments=2371,4176,4833,4953,5075,5081,5181,5202, 5240,5899,6039,6137,6141,6166,6273,6274,6476,6498, 6519,6545,6573,6802,7716,8427,8523,8614,8774,8911, 8960&amp;Targets=439,4605,4619,4684,2807,2904,2217,218 1,3569,3571,3831,2642,4201&amp;Values=25,31,43,51,60,7 2,82,91,100,110,150,152,206,216,219,256,334,363,37 9,380,396,490,493,769,784,1281,1315,1445,1467,1544 ,1549,1551,1567,1570,1620,1946,2292,2307,2326,2402 ,2408,2553,2686,2698,2700,2702,2703,2788,2932,3070 ,3079,3121,3452,3562,3621&amp;RawValues=USERID%2Cc0a8d c28-3815-1119990369-29&amp;Redirect=http://www.aut&#111;net.ca/Tires/) championship.

Gusmao argued with club president Bebeto de Freitas and demanded the payment of overdue salaries for himself and players. Freitas said he couldn't pay immediately, and Gusmao walked out on Monday. "The atmosphere was bad since last week and the group was unhappy. You could see the results on the field," Gusmao said in a televised interview Tuesday.

The team did not immediately name a successor.

Botafogo has had an erratic history since the glory years of the 1950s and '60s, when superstars such as Didi, Garrincha and Nilton Santos led Brazil to the World Cup (http://slam.canoe.ca/Slam/Soccer/2005/06/28/1108847-ap.html#) title in 1958 and '62.

Two years ago, the club was relegated to the second division, and narrowly escaped last season. But under Gusmao, Botafogo became the surprise leader of the first division championship after seven games.

Then the team lost its next two games and fell to third place in the standings, two points behind co-leaders Ponte Preta and Fluminense.

Kisaca vereyim mealini.

Botafogo teknik direktörü Paulo Cesar Gusmao klüp baskani Bebeto de Freitas ile futbolcularin ve kendisinin ödenmeyen maaslari ile ilgili olarak tartisti ve istifa etti.

1950 ve 60larda klüp çok basarili imis. Botafogo oyunculari Didi, Garrinchave Nilton Santos Brezilyanin 58 ve62 dünya kupalarini kazanmalarinda etkili olmuslar. filan filan.

Anlasilan Botafogo kulübü maddi krizde ve Marques Pinto'yu birbakima satmak zorunda kaliyorlar. Pazarliklarda bu bizim için avantaj.

Buradan o neden olmadi, bunu getirin onu getirin demek kolay ama benyöneticilerin Trabzonspor'un parasini en iyi biçimde kullanmaya çalisyiklarini düsünüyorum.

zinos_zon
28.06.2005, 23:44
Su hasan üçüncü konusunu bir kez daha acan kim olursa, onun trabzon sevgisinden süphe ederim arkadas..

küme düsmeme mücadelesi verdigimizyil, icerde bir antalya maci oynuyoruz, kesin kazanmaliyiz..1-0 ondeyiz ama yenecek bir gol bizi atese atacak. radyodan dinliyorum, spikero sihirli cümleyi kurdu "mikrofonlarimiz trabzon'da"

"trabzonspor 2- antalya : 0 , gol hasan ücüncü"

o stresi hep beraber yasad1k, sirf bu golü yeter..dinmeyen hirsi ve bitmeyen enerjisi ile hasan bukentin bir degeridir..lütfen, biraz saygi..

Colakoglu
29.06.2005, 00:11
Su hasan üçüncü konusunu bir kez daha acan kim olursa, onun trabzon sevgisinden süphe ederim arkadas..

küme düsmeme mücadelesi verdigimizyil, icerde bir antalya maci
oynuyoruz, kesin kazanmaliyiz..1-0 ondeyiz ama yenecek bir gol bizi
atese atacak. radyodan dinliyorum, spikero sihirli cümleyi kurdu
"mikrofonlarimiz trabzon'da"

"trabzonspor 2- antalya : 0 , gol hasan ücüncü"

o stresi hep beraber yasad1k, sirf bu golü yeter..dinmeyen hirsi ve
bitmeyen enerjisi ile hasan bukentin bir degeridir..lütfen,
biraz saygi..

imza smileys/smiley32.gif

sanatik
29.06.2005, 01:18
yönetime yok a plani islemedide b plani ve c plani uygulamasina gecdiler diye elestirenleri Süperligde bu sezon sampiyonlugunaoynayan baska bir takimin transfer icin Arjantine / Brezilayaya ucacak bilet parasi bile bulamazken bizim durumumuzu oldugundan kötü gösterilmesini kiniyorum.

Egri oturup dogru konusalim.

#10 Fietra
29.06.2005, 02:02
Deivid ve Pinto hakkinda bilgisi olan var mi?

murat
29.06.2005, 03:05
Arkadaslar transfer konusunda yonetimi elestiriyorum! 1 kaleci aldik banko 1 kaleci ve bankobir defans oyuncumuzu yolladik. Hadi yeni kalecemiz daha iyi diyelim fakat defansin gobegine oyuncu alip 2 haftaya uyum saglatmak hatta birde yabanci bir oyuncuysa biraz zor. Yonetim yanlis ustune yanlis yapmistir! Tolgayi madem yollican bastan yolla yerini hemen doldur! 2 yildir brezilyada geziniyorlar. Forvette oyuncumuz yok Fatih sakat yerini kim dolduracak? Bu isi 3 transferle bitirecekler gibi ama bence yanlis yapiyor cunku sol aciga bir oyuncu lazimLee ile gitmez bu isler.... Benim gorusum yonetim SL sansini coktan kaybetti. Insaalllah ben yanilirim...

Sunuda eklemek istiyorum: Yonetimi sadece transferle elestiriyorum diger islerde bence cok basarililar..

sanatik
29.06.2005, 03:35
Sevgili Murat, sana bir ölcüde katiliyorum, hak veriyorum. Daha erken davranarak kadroyu hazirlamayi kim istemezki ? Eminim yönetimde bunu istiyordu. Ancak Istemek ile olmuyor göründügü gibi. Biraz Evdeki hesap carsiya uymuyor meselesi.

Wisla Krakowun en yüksek bonservis rakamina ulasmak icin cekdigi zurawski numarasi krakow icin yanlismiydi ? Onun yerini dolduracak santroforu onlarda sampiyonlar ligine katilacaklari halde biliyorlarmi dersin ? Tolga konusuda buna benzer degilmi ? Bu sefer krakow yerinde biz variz ve bonservisi yüksek tutmak istiyoruz. Peki hemen tolganin yerini doldurmak icin erken davransaydik bonservisi daha düsük olmazmiydi ? Birde tolgayi hepimiz bildigi gibi satmayi düsünmüyorduk. Doneskin önerdigi rakam üzeri tolga ile kontrat uzatilamadi. Yerine oyuncu bulmak icin gec kaldik diye bir yil sonra bedava Fenere vermek dahami hayirli olurdu bizim icin ? Petkovic konusundada tedbirli davranilmasi niye yanlis olsunki ? Elbette biraz daha erken olabilirdi hersey. Yönetimde eminim hesaplarini böyle yapdi ve erken davranmaya calisiyor. Takima alismak icin yeterince vakit var ve umutsuzluga kapilmak icin sebep yok ortada. Üstelik brezilya ligi tatilde degil ve oyuncular formda. Uyum sorunu elbette olabilir ama bu sorun iki hafta önce gelmis oyuncular icinde gecerlidir.

burhantosun
29.06.2005, 09:04
<TABLE id=HB_Mail_C&#111;ntainer height="100%" cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" border=0 UNABLE="&#111;n">
<T>
<TR height="100%" UNABLE="&#111;n" width="100%">
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">

zurawskiyide kacirdik bize helal olsun.ikisine 3.4 euro vermisisz anlasmisiz adamlari ucak bileti bile alin mis ama ucert yine pahali gelince brezilyaya yoneldik.ben asiri derecede uzgunum bu konuya ruyamda bile zurawskiyi goruyodum simdi alinacak yabancilar nasil olur bilmeme ama butun herkes bunla kenetlenmisti simdi hayal kirikligina ugradim.bu arada senen guneste fanatik veya fotomacta bugunku haberinde sunu diyor.

ben transferlerden memenun degilim istediklerimizi pahali diye alamadik gibi koskocaman sozu var bu nebicim olay ya isin icinden siyril.ozaman okadar istiyorsan acarsin teli dersinki ben bu adamlari istiyorum alirsin sorumlulugu ustune ama simdi alamadik zurawskiyi filan sim di kabahatli yonetim olacak veya transfer komitesi.

su yonetimi taniyan varsa allah riza si icin arasin su adamlari kacirmayalim ya nolur</TD></TR>
<TR UNABLE="&#111;n" hb_tag="1">
<TD style="FONT-SIZE: 1pt" height=1 UNABLE="&#111;n">
<DIV id=hotbar_promo></DIV></TD></TR></T></TABLE>

Ayhan Yüksek
29.06.2005, 09:27
Ben zurawski olayina sevindim zaten bu saatten sonra bize gelse bile faydali olabilecegini zannetmiyodum. Brezilyadan iyi haberler bekleyelim simdi ve pesin hükümlü olmayalim almakmistediimiz topçularin hepsi üst siralardaki takimlardan bu yüzden özkan sümer dönemindeki gibimi olcak acaba deyip telaslanmak yersiz bence, bekleyelim ve görelim arkadaslar.

alone_61
29.06.2005, 09:43
ohh beeee. herif gitti sonunda yaaa. valla rahatladim yaaa. neyse brezilyadan gelir bir forvet tane unutturur bize zuroyu falan...

Reha
29.06.2005, 09:51
Galiba Z......yazanin klavyesi bozulsun beddua'miz pek fayda görmedi..Z.....asagi Z........yukari!

Tabi aramizda "Arif olan anlar" misali Ululaz gibi dostlar da yok degil....

Yeni kehanetim ve temennim bir daha buraya Zurawski yazanin baglantisi kopa, ADSL'i arizalana, KPBS erisim hizi 8'lere düse, Bilgisayari ......,,

Reha
29.06.2005, 09:53
......,,, devam bkz. Z....yazanin" bilgisayarindan duman çika!

Reha
29.06.2005, 09:53
Etrafta bi yanik kokusu mu var?smileys/smiley5.gif

burhantosun
29.06.2005, 10:03
<TABLE id=HB_Mail_C&#111;ntainer height="100%" cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" border=0 UNABLE="&#111;n">
<T>
<TR height="100%" width="100%" UNABLE="&#111;n">
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">maciej alamadik ama bari su deivid alsak ama oda pahali gelecek.dun lig tv de lemi cikti.adam diyorki futbolcuyla anlsatik 500 euroya adam 3 macta 4 gol atti cikti fiyati 1.5 euroya boyle is olurmu diyor.adaamin kulubuyle anlasiyoruz diyor tam cikacaz kapidan dayisi geliyor benlede anlasacaksiniz.oda olmadi babasi,annesi bu isden bise anlamadik diyor.ama bence her iste bir hayir vardir olmayacak duayada amin denmez.sonucta bu paralar kolay kazanilmiyor ama bizde taraftar olarak napalim biraz hak versinler bizede ben 4 yasindayken gordum sampiyonlugu onuda hatirlamiyorum ki yaslandik ya busene hayirlisiyla su isi bitirelimya </TD></TR>
<TR hb_tag="1" UNABLE="&#111;n">

Taner Uykuçeken
29.06.2005, 10:07
<TABLE border=0 cellPadding=0 cellSpacing=0 height="100%" id=HB_Mail_C&#111;ntainer width="100%" UNABLE="&#111;n">
<T>
<TD background="" height=250 id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" UNABLE="off">

gitti yani ah Tamda Z.... hakkinda olusan yeni fikirlerimizi üstadin yazdigi siirle açiklicaktik Z gitmis ha neyse biz yinede yazalim

Z................ye
<UL>
<LI> Ne hasta bekler sabahi</LI>
<LI>ne taze ölüyü mezar</LI>
<LI> nede seytan bir günahi</LI>
<LI> SENI BEKLEDIGIMIZ KADAR</LI>
<LI>.</LI>
<LI>Geçti istemeyiz gelmeni</LI>
<LI>yoklugunda bulduk seni</LI>
<LI>birak vehmimizde gölGeni</LI>
<LI>GELME ARTIK NEYE YARAAAAAAAAAAARRR</LI>[/list]

</TD></TR>
<TD height=1 style="FONT-SIZE: 1pt" UNABLE="&#111;n">

Reha
29.06.2005, 10:13
Hemserim eline saglik...

TheCrow
29.06.2005, 10:19
Zaten Tolga gitmese bile bir defans alinmayacak miydi?..Simdi Tolga gitti hala bir savunma oyuncusu alinacagi söyleniyor.D'haene de gidecek,yani savunmada hem sayisal olarak hem de (büyük ihtimalle) kalite olarak bir gerileme söz konusu...Istanbulspor'dan Yalçin veya Ankaragücü'nden Emre mutlaka alinmali...Ayrica,Tolga'nin gitmesiyle ekstradan 4 milyon dolar transfer parasi olmadi mi?..Deivid çok pahaliymis,ne kadar?5 milyon dolar...E sen Tolga'yi satmasan ne yapacaktin,250 bin dolara mi almayi planliyordun Deivid'i?..Viera da 5 milyon dolarmis.Tolga'dan gelenparayla alinamaz miydi?..

Bir diger konu,paftaki Ufuk neden A takima alinmadi,bu adam gesenin A takimindaki gençlere 10 basar...

kamil
29.06.2005, 10:23
BIZ BU OLAYLARI YENI YASIYOR DEGILIZ LEMI BEYEFENDI.BIZIM KULÜBÜN HEMDE ÇOK BREZILYA TECRÜBELERI OLDU.HALA BUNLARDAN BIRSEY ANLAMAMISSANIZ HELAL OLSUN SIZLERE.500.000 AVROYA ANLASMISLARMIS ADAM 3-4 GOL ATMIS 1.5.MILYON AVROYA ÇIKMIS FALAN FILAN.ADAMLARI GOL ATMASINI BEKLEYIN SIZ.HELE BIR TAVSIYEM VAR BREZILYA LIGI BITSIN GOL KRALINI ALIRIZ VALLA.BEKLEYIN....... 500 LERE KADAR DÜSÜRDÜNÜZ KOCAMAN ÇINARIMIZI BEYLER.SIZLER SIRADA BIR TAKIMIN YÖNETICILERI DEGILSINIZ.UCUZ TANINMAYAN FUTBOLCU BAKACAKTINIZNIÇIN AFRIKAYA GITMEDINIZ.HEM FUTBOL CENNETINE GIDECEKSIN.HEM IYI FUTBOLCU ALACAKSIN.HEMDE UCUZ OLACAK.BU NE MANTIK ALLAH ASKINA.AYNI ÜLKEDE ROBINHO VAR KAÇ LIRA OLDUGUNU BILIYORMUSUNUZ.KAPISINDAN GEÇEMEZSINIZ.DÖNÜN GELIN TRABZONA.SIZLERIN GETIRECEGI FOTBOLCUDAN DAHA IYILERIVAR TRABZONDA.KULÜP MALI SAYMANI ACABAPOLONYA VE GÜNEY AMERIKA SEYAHATINE HARCANAN PARALARIN BLANÇOSUNU ÇIKARDIMI ACABA MERAK EDIYORUM.BU BLANÇOYLA EMINIM IKI IYI FUTBOLCU ALINIRDI.IYIKI BIR SIMKOVYAK OLAYI VAR.HEP ONUN ARKASINA SIGINIYORLAR.NEYMIS PAHALIYMIS SONUNDA UCUZA KAPATMISLARDA FALA FILAN.AYNISINI Z'........DE BEKLEDINIZ NE OLDU.....BIRAKSINLAR BU MASALLARI

Taner Uykuçeken
29.06.2005, 10:27
<TABLE border=0 cellPadding=0 cellSpacing=0 height="100%" id=HB_Mail_C&#111;ntainer width="100%" UNABLE="&#111;n">
<T>
<TD background="" height=250 id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" UNABLE="off">
<BLOCKQUOTE id=f6cd35fe>

Hemserim eline saglik...

ne demek abi ............ayrica türkiye gazetesinde 3 gencin belçikaya transfer oldugu yaziyor alt yapiya önem veren trabzonsmileys/smiley5.gifufuk ta bu sene pafta birakildigi için bonservisini istemis..bu seneki gözde genç ergini bakalim nasil kaybedicez

NeTrabzon?dan üç lejyoner
Trabzonspor Tolga?nin ardindan Avrupa?ya üç futbolcu daha verdi. Bordo-mavililerin genç yeteneklerinden Ali Sen, Emre Aygün ve Muhammet?in yeni sezonda Belçika?da forma giyecekleri açiklandi. Belçika?da bulunan menajer Adnan Demir, Ali Sen ile Emre?nin Molembeek, Muhammet?in ise Mouscroun takiminda forma giyecegini söyledi. Genç futbolcularin transferi bugün resmiyete kavusturuldu....</BLOCKQUOTE></TD></TR>
<TD height=1 style="FONT-SIZE: 1pt" UNABLE="&#111;n">
<BLOCKQUOTE id=f6cd35fe></BLOCKQUOTE>

burhantosun
29.06.2005, 10:40
<T>
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">

kimse benden daha hevesli olmasin bu konularda artik girmedigim acmadigim klup yok adamlara mail bile attim.ama 3.5 milyon euro cok para bence adam titayi jabayi 200 bin euro ya aldi.demekki nbizim en buyuk hatmizbence transfer komitesinde madem alacaksin futbolcu neden bu kadar dillendiriyopsun ki.zurawski dedik olay dillendi daha alamiyoruz adam gelmek istedigi halde.deivid dedin birden fiyati 5 milyon euro oldu ki bu bence de normal.robinho un 50 milyon oldugu yerde ve usteli ondan 2gol daha fazla atmis bir gol atmis futbolcuya normal.

isin ozu olaylsari dillendirdiler daha almakta gucluk cekiyoruz sonucta herseyin hayirlisi</TD></TR>

Mollasalihoğlu
29.06.2005, 10:59
gençleri kiralik verecek bizim yönetim herhalde belçika'ya.

bu arada kalecimizi imza atarken resmi sitede degil fanatik gazetesi'nde görüyoruz,o da güzel smileys/smiley32.gif

alone_61
29.06.2005, 11:16
bizim her zamanki hatamiz klüple topçuyla falan anlasip isi bir gün sonraya birakiriz sonra adamlar fiyat arttirir veya baskasi gelir alir transfer yatar. hele brezilya pazari bu konuda tam profesyonel. adamlarin ülkesinde ünlü futbolcularin anneleri, kardesleri fidye için kaçiriliyor düsünün artik heriflerdeki çingeneligi, manyakligi. stoper de forvet de gelecek meraklanmayin, baskanimiz cavcav degilki, paralari bankada repo yapsin. destege devam transferler gelecek. ama benm gözüm hala istanbullu yalçinla, ankaragüçlü emre ve kayserili mehmet topuz'da. Tolga'dan gelen paraylaüçü de hayli hayli alinabilir ki kadro genisligi için de gelecek için de çok iyi olur.

burhantosun
29.06.2005, 11:47
<T>

dedigin cok dogru ama yalcin haricinde o mehemt topuzu 1.5 den asagi vermezler cunku onuda taliplisi cok.

tam anlamiyla transfer bitsede bizde rahatlasak.

ondan sonra kimi oynatacak nerde oynatacak diye hayallere baslasak </TD></TR>

Oğuzhan Görkan
29.06.2005, 12:53
eminmisin belki yanlis balmisindir ben de kontrol ettim resmi siteyi yok resim falan allah allha napiyo bunlar

Muhalif
29.06.2005, 12:53
Her el atilan transferin bir sekilde hüsranla sonuçlanmasi prestij kaybidir en azindan.. üstelik tolga gibi bir adami da satip kadrodan da kaybettik.. gitti petko geldi jefi.. kaleci takimin yarisidir diyorsaniz transferde basarili oldugumuz iddia edilebilir.. burada yazdik çizdik herkes bir seyler söyledi.. kimimiz maç atilan golle kazanilir golcü alalim dedik, kimimiz tutulan topla kazanilir kaleci alalim diye dövündük.. takimimiz istenilen basariyi yakalayamazsa ortak bir noktada bulusuyoruz ancak.. suçlu hakem asin!

su kadarini söyleyebilirim.. sampiyonlar ligi maçlarina pek fazla bir katkisi olmayacaktir simdiden sonra yapilacak transferin.. kemik kadro iman gücüyle sl ye girerse ne ala.. özellikle fatih in de olmamasi isi çok daha zorlastiracaktir.. daha açik yazmayayim iste anlayin..

'hersey çok güzel olacak' bir film ismi olarak kalmasin diyerek baglayayim...

bobmarley
29.06.2005, 13:01
bi yöneticimizi ^^anadolu kulüplerinin kapisini çaldgimizda sagolsunlar çok yüksek rakamlarla geliyolar3 karsimiza..kimse kusura bakmasin..^^...petkoviçle d^haene transferiyle ilgili bi sözü vardi...ankaragücünden emre çok güzel olurdu..mehgmet topuzda öyle...ama...bu cümle..smileys/smiley5.gif...

andrei07
29.06.2005, 13:17
Deivid De Souza ve menejeriyle anlasildi ve bonservisi elinde bulunduran Bordoeux klübüne ciddi bir öneri getirildi.Transferin bitmesi an meselesi

bobmarley
29.06.2005, 13:20
Deivid De Souza ve menejeriyle anlasildi ve bonservisi elinde bulunduran Bordoeux klübüne ciddi bir öneri getirildi.Transferin bitmesi an meselesi

takimdas insallah dogrudur bu..kaynak neresi??..su sartlarda alabilecegimiz en iyi oyuncu oldu çünkü deivid..smileys/smiley5.gifsmileys/smiley1.gif..

Oruç
29.06.2005, 13:21
tv8 in web sitesinde var bu haber!!!

FATIH SULTAN TEKKE

bobmarley
29.06.2005, 13:25
insallah olur ya..

Crazy_OfLu61_
29.06.2005, 13:28
Hadi hayirlisi

Yunus Emre AYAZ
29.06.2005, 13:30

takimdas insallah dogrudur bu..kaynak neresi??..su sartlarda alabilecegimiz en iyi oyuncu oldu çünkü deivid..smileys/smiley5.gifsmileys/smiley1.gif..

kaynak ajansspor smileys/smiley2.gif

Erinç
29.06.2005, 13:31
Bence de insallah olur ama çok fazla ümidim yok. Çünkü Santos Robinho yu çok iyi bir paraya Avrupa ya pazarlamaya ve onun yerine De Souza nin lisansini Bordeux dan almaya çalisiyor.

alone_61
29.06.2005, 13:32
alacagimiz stoper pinto iyi çikarsa, tolgayi telafi etmis olacagiz, kaleci konusunda zaten çok iyi bir is yaptik, hem petkoyu yollamak, hem de jeffersoni almak iki olumlu hareket. simdi tek yol forvet ve gelecek için yapilacak 2-3 genç topçu transferi. 2-3 genç transferi büyük ihtimalle yapilmayacak insallah yanilirm.iyibir forvet gelirse geçen yildan çok güçlü olacagimiz ortada. sinirlensek de, bunalsak da, kizsak dabiraz daha sabir yolun ucu göründü...

andrei07
29.06.2005, 13:33
KAYNAK (http://www.milliyet.com.tr/2005/06/29/s&#111;n/indexspo_tam.html) 1

KAYNAK2 (http://www.ajansspor.com/futbol/haber.asp?HaberID=114551)

Özkan Erdem
29.06.2005, 13:34
ergin varken forvete genç alacaklarini sanmiyorum

bobmarley
29.06.2005, 13:36
deividi alirsak güzel olucak..yabanci transferini bitirdikten sonra yerli bikaç oyuncu alirlar umarim..tolgadan gelen parayi düsünüyorum ben...de..bu petkoviçle ,d'haene den para kazaniriz umarim..ortasekerlide olsa..smileys/smiley1.gif..

#10 Fietra
29.06.2005, 13:37
Kaleci transferi bitti nihayetinde.

Simdi ilk gerekli olan yer Tolga'nin satilmasiyla forvetten çok defansin ortasi oldu bunun için Marques Pinto diyorlar sahsen tanimiyorum eger bu adam alinsa bile defansin ortasi için yedek olarak Denizlispor'dan Güven alinabilir.

Onun disinda forvet için bitiriciligi olan bir forvet alinmasi gerekli.Deivid için bir arkadasim agir,bitiriciligi iyi ancak uzun sutlari kötü dedi.Forvet aldik diyelim bu bölgede de açik kapanir Mehmet Yilmaz ve Ergin Keles vs. var.

Onun disinda kadronun alternatifleri gerekli.

Yunus Emre AYAZ
29.06.2005, 13:39
bence 2 tane stoper alinmali 1 tane as 1 tane yedek tayfun coraya güvenim yok çünkü smileys/smiley5.gif

Oruç
29.06.2005, 13:41
deividi ve de pintoyu da kadroya katarsak en azindan simdilik yeterli olur bunlar!

FATIH SULTAN TEKKE

TSunami
29.06.2005, 13:46
imza görelim. yoksa inanmam. aylardir neler çektik :)

Oruç
29.06.2005, 13:48
kaleci jefferson trabzonspor'da topicinde imzali resmi var abicim!

FATIH SULTAN TEKKE

Yunus Emre AYAZ
29.06.2005, 13:48
imza görelim. yoksa inanmam. aylardir neler çektik :)

imza göründü smileys/smiley2.gif

TSunami
29.06.2005, 13:51
deivid için. hayirli olsun dediniz de

Salih61
29.06.2005, 13:51

Emin ol transfer konusunda bunlardan iyi olurum,su trnsfer mevsimi bir bitsin yönetim ne yapti ne yapmadi konusucaz,sen belli ki uykuyu seviyosun, bende çok severim ama bir deprem aninda 10 sn'de dis kapiya ulasabilirimsmileys/smiley2.gif

Sen sadece elestirmek için yönetimi elestiriyorsun...Tamam yönetim biraz agir kaldi Transferde ama bilmen gerekir ki bu olay damaddiyat gerekiyor...Sana kalsa yönetim 5-10 tane adam alsin parayi har vurup harman savursun ama transfer yapsin biz de biraz tatmin olalim...Unutma ki Trabzonsporun basina gelenler senin gibi düsünen insanlar yüzünden gelmistir...Ayrica ben uyumuyorum...Ama galiba sen de pek uyanik degisin...

Saygilarimla...

te4cher
29.06.2005, 13:53
iyi bir yetenek Deivid...insallah olur...

Yunus Emre AYAZ
29.06.2005, 14:07
iyi bir yetenek Deivid...insallah olur...

insallah smileys/smiley2.gif

Reha
29.06.2005, 14:09
[QUOTE=greywolf]Bunlarin bi halt edecegi yok kardesim, hala bu adamlari nasil savunuyorsunuz yasmileys/smiley7.gif..Bi taraftar bu kadar uyutulabilir mi? Kazim olayinda uyutulabilen bir halki basit bir transfer için uyutmak zor olmamali!

Dostum Borsadan gelen sicak para Külünkoglu arkadasimizin da açikladigi gibi yaklasik 20 milyon $ , 3.750.000$ de Tolga'dan nerden baksan 25 milyon$ sicak para var kulüpte...

Bir takimin pazarlanmasi, taninmasi, sempatisinin artmasi,taraftarinin artmasi ve Avrupa da GS gibi taninmasinin kosulu SL'ye girmekten geçiyor.Tüm bu gerçekler gün isigindayken, Stadi yapma vaadinide tutmamisken, trnsfere ayrilicak paranin 10 katini SL'de kazanmak varken neden bu sekilde bir politika izlenir bana anlatirmisiniz?

Geçen sene bu zihniyet yüzünden boynumuz egilmedi mi elin Ukraynalisina?

Yine bu zihniyet yüzünden FB'ye sampiyonluk verilmedi mi?

Yoksa sizde basitçe Cem Papilaya mi atacaksiniz topu?

Sen yukarda dediklerimi yapsaydin seni ne Cem ne Can ne de Aziz durdurabilirdi degil mi?

10 milyon dolar transfere ayirsan 3 yabanci 2 kaliteli yerli geriye senin kulübüne sicak para kalmiyormu yine?

Lütfen beni sabir konusunda tahrik etme...Daha önce de dedigim gibi transfer bitsin zaten yönetim icraatlarini demokratik bir biçimde masaya yatiracagiz!

Yunus Emre AYAZ
29.06.2005, 14:14
kardesim yönetime laf yok öbürleride gördük özkan sümer midir her ne seyse o bizi küme düsürüyordu smileys/smiley7.gif

Efrasiyab
29.06.2005, 14:20
kardesim yönetime laf yok öbürleride gördük özkan sümer midir her ne seyse o bizi küme düsürüyordu smileys/smiley7.gif

bence özkan sümer ede laf yok

burhantosun
29.06.2005, 14:27
<T>

ben bazilarini anliyamiyorum 25 milyon dolardan bahsediyor.klubun kasasindaymis sicakmis ,varmis.gordun mu?

hem borsadan gelecek olan paranin zaten transfer de kullanilmayacagini söyleyip duruyorlar bastan beri,birde bu yayindaki anlsamazliktan dolayi biz yayin gelirlerini teminat gosteripte borsaya acildik ve ordaki gelirlere gore bu para bize verildi ama daha yayin gelirlerinin bu sekilde dagitilacagi kesin degilken klubumuz o parayla nasil transfer yapa bilsin.fener bahce 50 milyon dolar harcadida ne oldu biz 4 milyon dolarla 3 puan gerisinde kaldik.evimizde ankara sporla berabere kalmasak ,feneri yensek sampiyonduk bunlari uzatmayalim benmce sadece gurultu cikariyoruz

herkes benim gibi beklesin sonuca gore yazariz zaten </TD></TR>

Reha
29.06.2005, 14:43
<TABLE id=HB_Mail_C&#111;ntainer height="100%" cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" border=0 UNABLE="&#111;n"><T>
<T>

ben bazilarini anliyamiyorum 25 milyon dolardan bahsediyor.klubun kasasindaymis sicakmis ,varmis.gordun mu?

uzatmayalim benmce sadece gurultu cikariyoruz

<DIV id=hotbar_promo></DIV></TD></TR></T></T></TABLE>

Iste bende sizin bu densizce cevaplariniza cevap verip yeni bir tartisma ortami yaratmamak için beni tahrik etmesin dedim arkadasim için ama nafile....

Ankara ile berabere kalirsin ,Istanbul ile beraber kalirsin, Antep ve Fenere hatta sezonun en kötü büyügü Besiktas'a da yenilirsin...Iste tüm bunlari o 3 milyon dolarla yaptigin için yasarsin;

Heralde verdigim cevap seninkine nazaran daha düzgündü, hele ki benim gibi bir adam için!

angaralits
29.06.2005, 14:46
<TABLE id=HB_Mail_C&#111;ntainer height="100%" cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" border=0 UNABLE="&#111;n"><T><T>
<T>

<DIV id=hotbar_promo></DIV></TD></TR></T></T></T></TABLE>

Iste bende sizin bu densizce cevaplariniza cevap verip yeni bir tartisma ortami yaratmamak için beni tahrik etmesin dedim arkadasim için ama nafile....

Ankara ile berabere kalirsin ,Istanbul ile beraber kalirsin, Antep ve Fenere hatta sezonun en kötü büyügü Besiktas'a da yenilirsin...Iste tüm bunlari o 3 milyon dolarla yaptigin için yasarsin;

Heralde verdigim cevap seninkine nazaran daha düzgündü, hele ki benim gibi bir adam için!

bazilari sirf sorun yaratmak için bmn de.

alone_61
29.06.2005, 14:51
arkadaslar bugün Trabzonsporumuz borçsuz bir takimdir. istanbul takimlari oyunculariyla bol sifirli kontratlar imzaliyorlar ama ne bu kontrattaki parayi, ne de primlerini dogru dürüst verebiliyorlar. mustafa dogan gibi siradan bir topçunun febeden 800 000 $ alacagi vardir. ribery olayi zaten yeni oldu. Trabzonsporumuz ise futbolcularina transfer taksitlerini de primlerini de zamaninda hatta zamani gelmeden ödemektedir. Bu konuma gelmemizde de bence Özkan Sümer yönetiminin çok büyük emekleri vardir. Baska yönlerden elestirseniz bile Trabzonsporumuzun mali yöndendüzlüge çikmasi Özkan Sümer döneminde baslamis bu yönetimle de hizladüzelmistir. borsadan gelen para kesinlikletransfere ayrilmamali,para getirecek yatirimlara yönelinmeli. Top yuvarlaktir. Transfere 10milyon$ da harcasak S.L. garanti degildir. Real madrid niyeispanya sampiyonu olamadi, Chelsea niye S.L.ni kazanamadi.tabii ki iyi transfer yapilacak, yararli olacak futbolcular alinacak ama her zaman mali yönden ayakta kalmaliyiz.mali yönden ayakta kalirsak her yil sampiyonluga oynariz, har vurup harman savurursak 2 yil sampiyonluga oynariz, 10 yil borç öderiz.

bobmarley
29.06.2005, 14:51
santosun web sitesinde deividin transferiyle ilgili bisey yazmiyo gördügüm kadariyla..herkes wislamismileys/smiley1.gif...

FANATIK61
29.06.2005, 14:54
http://www.spor3.com/images/deivid_zouza.jpgTrabzonspor Deivid Souza ile görüstü
Trabzonspor, Brezilya seferinde Deivid Souza ile görüsme yapti.

Hafta sonunda Türkiye'ye 3 Brezilyali oyuncu getirmeyi planlayan Kulüp Asbaskani Ömer Sari ve Yönetim Kurulu Üyesi Murat Bozoglu'nun dün gece Brezilya'nin Santos Takimi'nda kiralik olarak forma giyen forvet oyuncusu Deivid Souza ve manajeriyle 2 saati askin bir görüsme yaptigi bildirildi.

Görüsmede, David Souza ve menajeriyle anlasildigi, ancak futbolcunun bonservisinin Fransa'nin Bordeaux Kulübü'nde bulundugu ögrenildi.

Trabzonspor'un Fransiz Kulübü'ne "ciddi bir öneri" getirirken, Santos Kulübü'nün de futbolcunun bonservisini almak için çaba sarfettigi kaydedildi.
< = src="http://ads.haber3.com/abm.asp?z=66">

burhantosun
29.06.2005, 14:56
<T>

haklisin</TD></TR>

tunganyan
29.06.2005, 14:56
arkadaslar hepimiz kardesizzz...TRABZONPSORLUYUZZZ..boswerin bu tartismalariii....ALABILDIGIMIZ KADARR...TABII BAZI SEYLERI DAHA FARKLI ISTIYORUZ AMA OLMADIMI DA ZORLAMAMAK LAZIMM....bizim adimiz&lt; yeter...belli bi sistem oturduu..taraftarr bilinçlendiii...bizz bu havaylaa iyi seyler yapacazz insallaahh..ayrica transfer konusalimmm..birakin tartismayiii.....yapacagimiz tek seyy TRABZONSPORUMUZU desteklemek.....TRABZONSPORUMUZAA dua etmekk...ALLAHH takimimiza basarilar nasip etsinn.bizi birbirimize düsürmesinnn....bizi birbirimize düsürmek isteyenleriii bizden uzak tutsunnn.!!!!!!

bobmarley
29.06.2005, 15:02
[QUOTE=tunganyan]arkadaslar hepimiz kardesizzz...TRABZONPSORLUYUZZZ..boswerin bu tartismalariii....ALABILDIGIMIZ KADARR...TABII BAZI SEYLERI DAHA FARKLI ISTIYORUZ AMA OLMADIMI DA ZORLAMAMAK LAZIMM....bizim adimiz&lt; yeter...belli bi sistem oturduu..taraftarr bilinçlendiii...bizz bu havaylaa iyi seyler yapacazz insallaahh..ayrica transfer konusalimmm..birakin tartismayiii.....yapacagimiz tek seyy TRABZONSPORUMUZU desteklemek.....TRABZONSPORUMUZAA dua etmekk...ALLAHH takimimiza basarilar nasip etsinn.bizi birbirimize düsürmesinnn....bizi birbirimize düsürmek isteyenleriii bizden uzak tutsunnn.!!!!!![/QUOTE

aynen katiliyorum...

angaralits
29.06.2005, 15:06
[QUOTE=tunganyan]arkadaslar hepimiz kardesizzz...TRABZONPSORLUYUZZZ..boswerin bu tartismalariii....ALABILDIGIMIZ KADARR...TABII BAZI SEYLERI DAHA FARKLI ISTIYORUZ AMA OLMADIMI DA ZORLAMAMAK LAZIMM....bizim adimiz&lt; yeter...belli bi sistem oturduu..taraftarr bilinçlendiii...bizz bu havaylaa iyi seyler yapacazz insallaahh..ayrica transfer konusalimmm..birakin tartismayiii.....yapacagimiz tek seyy TRABZONSPORUMUZU desteklemek.....TRABZONSPORUMUZAA dua etmekk...ALLAHH takimimiza basarilar nasip etsinn.bizi birbirimize düsürmesinnn....bizi birbirimize düsürmek isteyenleriii bizden uzak tutsunnn.!!!!!![/QUOTE

aynen katiliyorum...

EVET BEN SIZE KATILIYORUM , AMA ARAMIZDA KENDINI BEGENMIS ARKADASLAR VAR.

FANATIK61
29.06.2005, 15:07
<TABLE cellSpacing=4 cellPadding=0 width="100%">
<T>
<TR>
<TD colSpan=2>
<DIV =txt2 align=right>28. June 2005, 00:00 | comment (java&#115;cript displayWindow'/eng/comments.php?id=312&amp;a=wpisz', '420', '350') </DIV></TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=top>http://www.wislakrakow.com/pictures/zurawski.jpg</TD>
<TD style="TEXT-ALIGN: justify" vAlign=top>
<DIV =tit1>
<CENTER>Zuraw flying away to Glasgow</CENTER></DIV>
<DIV =txt1>
</DIV></TD></TR></T></TABLE>

Maciej Zurawski will be a Celtic Glasgow player next season. The striker settled the conditions of an individual contract with the Scottish club and passed this information on to the club authorities.

Wisla and Celtic settled the price for the 28 year old striker much earlier at 3 million Euros. The transfer itself, as of now, is just a matter of signing a few documents. "Zuraw" is headed for Glasgow again on Wednesday.

Nihayet bir sona ulasti: Carsamba günü yani bugün imza atiyor Celtic'e.

vigor
29.06.2005, 15:12
http://www.santosfc.com.br/topo/foto3.jpg

bakin deived susun diyo artik arkadaslar:)tartismayi birakalim.santosun sitede anasayfada video diye bi yer var.orda son maç sandigim maçin gollerrini gösteriyo. deived in bi gol ve asist yaptigi maç.

vigor
29.06.2005, 15:23
http://www.santosfc.com.br/arquivos/id_4922_deividd.jpg
kolunda dövmede varmis bu deivid in :)

Muhalif
29.06.2005, 15:27
arkadaslar hepimiz kardesizzz...TRABZONPSORLUYUZZZ..boswerin bu tartismalariii....ALABILDIGIMIZ KADARR...TABII BAZI SEYLERI DAHA FARKLI ISTIYORUZ AMA OLMADIMI DA ZORLAMAMAK LAZIMM....bizim adimiz&lt; yeter...belli bi sistem oturduu..taraftarr bilinçlendiii...bizz bu havaylaa iyi seyler yapacazz insallaahh..ayrica transfer konusalimmm..birakin tartismayiii.....yapacagimiz tek seyy TRABZONSPORUMUZU desteklemek.....TRABZONSPORUMUZAA dua etmekk...ALLAHH takimimiza basarilar nasip etsinn.bizi birbirimize düsürmesinnn....bizi birbirimize düsürmek isteyenleriii bizden uzak tutsunnn.!!!!!!

durun ben de katilayim da herseye muhalif demesinlersmileys/smiley17.gif

bobmarley
29.06.2005, 15:28
golu güzel..adam topu tam çatala asmis ya...asistide hos..bizde is yapar..ricardinho yu da alsaksmileys/smiley17.gif..

te4cher
29.06.2005, 15:33
Deivid takimimiza katki saglar...adam çok saglam ve teknik...

sanatik
29.06.2005, 15:40

bakin deived susun diyo artik arkadaslar:)tartismayi birakalim.santosun sitede anasayfada video diye bi yer var.orda son maç sandigim maçin gollerrini gösteriyo. deived in bi gol ve asist yaptigi maç.

TIKLA | iZLE (http://www.santosfc.com.br/arquivos/arq_53_untitled.wmv)

vigor
29.06.2005, 15:42
sanatik kardes saol yaaa.teknolojiden pek anlamiyom ancak tarif ediyoz :) sen kolaylastirmissin isi :)

Tmac61
29.06.2005, 15:55
Pehhhhh

Bu gol tam fb lik....

Devamini beklioruz arkadaslar...

oflubektas
29.06.2005, 16:04
Sanatik kardes çok sagol.Bir gol görüntüsü herseyi açiklayamaz (mesela bizim Mehmet Yilmaz'in 2 sene evvelki kupa finalinde gençlerbirligi ne attigi yarivole daha iyiydi)ama adamin çok iyi bir kumasi oldugu belli.

Armağan Dere
29.06.2005, 16:05

TIKLA | iZLE (http://www.santosfc.com.br/arquivos/arq_53_untitled.wmv) gol bu ya helal olsun ulan fener bekle bekle avrupa sen de

bobmarley
29.06.2005, 16:06
..adami almadikki daha..durun...smileys/smiley1.gif..

Armağan Dere
29.06.2005, 16:09
..adami almadikki daha..durun...smileys/smiley1.gif.. kardes alacaz yazma öle mesajlar agzini hayri açsmileys/smiley2.gif

bobmarley
29.06.2005, 16:16
insallah alicaz tabi..amahenüz almadik..2.bi vakit kaybi yasamayalim..smileys/smiley1.gif..

angaralits
29.06.2005, 16:34
SEZSIZLIK

Emorfo
29.06.2005, 16:37
sirf bu gol için bu adam alinir. :)

süper bir adama benziyor.

Tmac61
29.06.2005, 16:38
Aramizda kalsin tam rüstülük gol...smileys/smiley36.gif

Alisik böylelerinesmileys/smiley4.gif

Colakoglu
29.06.2005, 16:44
ya beyler gercekten susun ya degisik bi yöntem deneyelim bu deividi
artik konusmayalim bizim fazlaca üzerinde durdugumuz futbolcular
genelde olmuyo deivid konusu imza atana kadar kapanmistir.. (insallah
aliriz)smileys/smiley36.gif

alone_61
29.06.2005, 16:44
arkadaslar biraz yavas yaa adam daha imzalamadi. unutmayin bu konuda en tecrübeli taraftar biziz. örnek maciej z.......http://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley36.gif

ama bu transfer olacak o ayri...

kamil
29.06.2005, 16:46
ARKADASLAR TRANSFER OLMAYINCA ESKI YÖNETIM YENI YÖNETIM TARTISMALARI BASLATMAYIN.BÜTÜN YÖNETIMLERIMIZ TRABZONUMUZ IÇIN ÇALISTI.FAKAT SUNU SÖYLEYEYIM BMN'DE YAZAN ARKADASLARIMIZIN ÇOGU DAHA SAMPIYONLUGUMUZU GÖRMEDI.ALAHA SÜKÜR BEN O DÖNEMLERI YASADIM.SIMDI YASAMIYORSAK HEP CEBINDE AKREP OLAN YÖNETIMLERIMIZIN YÜZÜNDEN.MARKO'YA 50 BIN DOLAR VERMEYEN YÖNETIM BU FUTBOLCUYU TRABZON'A IHANETLE SUÇLADI.EN KOLAY YOLU BUDUR ZATEN.FUTBOLCU GELMEYINCE ALAMAYINCA MUTLAKA KÖTÜDÜR.TRABZONA YAKISMAZ,HEP BU HIKAYEYI DUYDUK.YÖNETIMLERIMIZE LAF YOK DIYEN ARKADASLARA SORUYORUM EN IYI YÖNETIMLERIMIZDE ALDIGIMIZ DERECE IKICILIK NEREDE SAMPIYONLUK.AKSAM GÖKDENIZIN MESHUR LAFI NEYDI "ARTIK GÖNÜLLERIN SAMPIYONU OLMAKTAN BIKTIK" DIYOR.....NE KADAR DOGRU.LIG BASLAMADAN BIZ ARTIK SAMPIYON OLABILIRIZ INANCIYLA DOLUP TASACAGIMIZ BIR TAKIM IZLETSINLER BIZE.YÖNETIMLER BU IS IÇIN GÖREVE GELIRLER BASKA IS IÇIN ISE BILEMEM.BIZ TRANSFERDE FUTBOLCU BEKLIYORUZ.HABER AJANSLARINI TAKIP EDIYORUZ IMZA VARMI DIYE.ADAMLAR DEVIED ILE YENI GÖRÜSMÜSLER DAHA.SIZLERI ALLAHA HAVALE EDIYORUM.BIZIMLE BU KADAR MAYTAP GEÇMEYIN LÜTFEN.BIZ HADDIMIZI BILIRIZ.

alone_61
29.06.2005, 16:46
konu degistirelim Pinto'dan bahsedelim. gerçi o da imzalamadi di mi neyse Jefferson iyi kaleci yaahttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley36.gif

yattara11
29.06.2005, 16:50
yaa bu deived meselesi ne diye canlandi birden? bence dereyi görmeden paçalari siviyosunuz... sakin gazetelerden okuyup da heyecanlanmayin haa...

KuĞu
29.06.2005, 16:51
hahahah :D devid sadece hayal gibi görünüyor arkadaslar konussak ne olur konusmasak ne olur bonservisi çok fazla bu robinho yu konusmak gibi bisey oluyor ;)

UluLaz
29.06.2005, 16:53
Bence Robinho bizde iyi is yapar smileys/smiley36.gif

My
29.06.2005, 16:54
konu degistirelim Pinto'dan bahsedelim. gerçi o da imzalamadi di mi neyse Jefferson iyi kaleci yaahttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley36.gif

smileys/smiley36.gif

Reha
29.06.2005, 17:02
[QUOTE=burhantosun]
<TABLE id=HB_Mail_C&#111;ntainer height="100%" cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" border=0 UNABLE="&#111;n"><T><T><T>
<T>

<DIV id=hotbar_promo></DIV></TD></TR></T></T></T></T></TABLE>

Sen niye BMN'desin Hümun zararlisi arkadasim? Anladin mi neden daha sonra konusalim dedigimi ...bak senin gibi adamlar düsüveriyo ortaliga,senin gibi nicelerini gördüm 6 senede BMN'de ...Sende konus bakalim!

Tmac61
29.06.2005, 17:07
Geldiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

Artik inaninsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/haberpic/290605jeffers&#111;n1.jpg

Tmac61
29.06.2005, 17:07
http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/haberpic/290605jeffers&#111;n2.jpg

Tmac61
29.06.2005, 17:08
http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/haberpic/290605jeffers&#111;n3.jpg

Tmac61
29.06.2005, 17:09
Son olarak hayirli ugurlu olsunnnnn.....

http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/haberpic/290605jeffers&#111;n4.jpg

Reha
29.06.2005, 17:10
Bu arada etrafa gereksiz laf atmaktansa daha yararli isler yapmaya çalisan "sanatik" e ayrica tesekkür ederim.

Benim merak ettigim bir husus var; Su Ankaraspor'un Jaba,Tita ve Wederson'u nerden ve kaça geldiler? Bu konuda bizi aydinlatacak birileri varmi?

Özkan Erdem
29.06.2005, 17:12
ula adamin ellerine bak, leminin kolu kadar smileys/smiley36.gif

Reha
Ahan medyadaki fake haberlerine cevap.....

http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/haberpic/290605jeffers&#111;n3.jpg

Iyide gözüm kanitlari sabah tüm BMN gazetelerden okudu...Davamiz Jefersson degil David denen adam...Yoksa bunlarda Arçil-Sota modelimi?

Tmac61
Bütün bmn yaninda bekliyor zaten...

Kanit bu resimlerdir gazeteler degil....

<div ="deckStory" style="margin-top: 20px;">

</div>

Akin-61
hayirli olsun vallaha ya durusundan kaleci oldugu belli :) formada yakisiyor anlattiklari kadar var ise transferin %50 i ni yaptik demekdir..

Fatih Ersoy
29.06.2005, 17:13
Arkadaslar buresimde kipinto mu ?

Colakoglu
29.06.2005, 17:14
Son olarak hayirli ugurlu olsunnnnn.....

http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/haberpic/290605jeffers&#111;n4.jpg

biz jeffersonun transferi hakkinda bisey demedikki zaten sadece deivid
hakkinda konusmayalim dedik okadar. daha tranferi belli olmadigi icin..

KuĞu
29.06.2005, 17:15
ya bende yolunu gözlüyorum devid in ama inanmak çok zor bi kere bonservisi adini hatirlayamadim ama bir avrupa takimndaymis ve çok pahaliymis. menejeri okey dese ne olur Zuro gelmek için can atiyordu ama kulübüyle anlasamadik yani, ah keske diyorum ama kendimi buna inandirip sonra baska bir oyuncu geldiginde yetersiz adam psikolojisine girmek istemiyorum.

Tmac61
29.06.2005, 17:15
Okumasini bizde yaptik...

Bu resimlerdir bizim için kanit....

</span>

Tmac61
29.06.2005, 17:19
Biraz daha uzansa 3ünü birden kucaklayacaksmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/haberpic/290605jeffers&#111;n2.jpg

Colakoglu
29.06.2005, 17:23
Arkadaslar buresimde kipinto mu ?

hayir lato kardes bu bizim kalecimiz jefferson diger adiyla panter smileys/smiley36.gif

KuĞu
29.06.2005, 17:24
smileys/smiley36.gifjeffersonun lakabi uçan panter mis, kizilderili lakabi gibi uçan panter smileys/smiley36.gifbiz de öyle mi dicez simdi. tribüne çagirmak için jeffersona melodi yapabilen oldumu arkadaslar, simdiden biseyler düsünmek lazim :) hakkatten kol genisligi hepsini saracak kadar bu kaleye gol girmez :D

BDiler61
29.06.2005, 17:26
Bu arada etrafa gereksiz laf atmaktansa daha yararli isler yapmaya çalisan "sanatik" e ayrica tesekkür ederim.

Benim merak ettigim bir husus var; Su Ankaraspor'un Jaba,Tita ve Wederson'u nerden ve kaça geldiler? Bu konuda bizi aydinlatacak birileri varmi?

ankaraspor onlari brezilya 2. liginden aldi takimini ve maliyetini hatirlayamiyorum ama düsüktü.

deived konusunda da çok heveslenmek istemiyorum sonu maciej z...... gibi olmasindan korkuyorum

Özkan Erdem
29.06.2005, 17:32

Brezilyatakimlarinda oynuyorlar, 1 sezonluguna kiraliktilar, tekrar kiralandilar.. sanirim cricuma'dan.. üçünün toplam maliyeti 500.000 dolar civari bi paraymis

aka5
29.06.2005, 17:35
bence zuro cok teknik degil dun tv8de brezilyadan özetleri gösteriyodu devid de souzayi gösterdi adam manyak calimlar hareketler fenerin aleximis yattaramis yaninda sifir kalir!!!bence yattaradan alexden daha iyi fenerin alex de souzasi varsa bizimde devid de souzamiz var ins olur o olmazsa zuro olsun ama devid manyak o hareketler calimlar gollerle bence tsda olmayi zurodan once hakediyor ins pres ozelligi vardir cunku ozaman daha iyi egere yattara pres yapmazsa iyi olmaz ama ben güveniyorum ins devid olur

Tmac61
29.06.2005, 17:35
brezilyada öyle bicir oyuncular degil de Ronaldo adriano,dida,kaka gibi kalipli oyuncular iyi prim yapiyor....

Colakoglu
29.06.2005, 17:37
smileys/smiley36.gifjeffersonun lakabi uçan panter mis, kizilderili lakabi gibi uçan panter smileys/smiley36.gifbiz
de öyle mi dicez simdi. tribüne çagirmak için jeffersona melodi
yapabilen oldumu arkadaslar, simdiden biseyler düsünmek lazim :)
hakkatten kol genisligi hepsini saracak kadar bu kaleye gol girmez
:D

abi gercekten ha düsündümde bu isime tezahurat zor gibi soyadi neydi bunun mesela ohoooooo jefferson soyadi ohoooooo olabilir

yada lay la lay lay la lay lay lay ..... jef-fer-son

Yunus Emre AYAZ
29.06.2005, 17:41
smileys/smiley36.gifjeffersonun lakabi uçan panter mis, kizilderili lakabi gibi uçan panter smileys/smiley36.gifbiz de öyle mi dicez simdi. tribüne çagirmak için jeffersona melodi yapabilen oldumu arkadaslar, simdiden biseyler düsünmek lazim :) hakkatten kol genisligi hepsini saracak kadar bu kaleye gol girmez :D

abi gercekten ha düsündümde bu isime tezahurat zor gibi soyadi neydi bunun mesela ohoooooo jefferson soyadi ohoooooo olabilir

son dedigin güzel smileys/smiley2.gif

Tmac61
29.06.2005, 17:48
Buna bir lakap bulalim... Koca EL nasilsmileys/smiley36.gif

Kara Bela 2</span> bence iyi....

poetricus
29.06.2005, 17:49
Cleared By Poetricus

Yunus Emre AYAZ
29.06.2005, 17:51
Deivid de Souza ile anlasilmissa Murat Bozoglu niye Trabzon'a döndü. Pinto ve Deivid'i bir baska sefere mi biraktilar. Gördügüm kadariyla o fotograflar bizim tesislerde çekilmis.

bizim tesislerde ne zmandan beri hindistan cevizi agaci yetisior.smileys/smiley17.gif

kardes oarasi brezilya kimsenin geri döndügüde yok.futbolcularla hep birlikte pazar günü gelcekler smileys/smiley2.gif

KuĞu
29.06.2005, 17:52

bende son dedigini tuttum ;)

Emorfo
Resim Brezilya'da çekildi. Murat Bozoglu hala dönmedi Türkiye'ye bildigim kadariyle.

Tmac61
Deivid de Souza ile
anlasilmissa Murat Bozoglu niye Trabzon'a döndü. Pinto ve Deivid'i bir
baska sefere mi biraktilar. Gördügüm kadariyla o fotograflar bizim
tesislerde çekilmis.</font>

bizim tesislerde ne zmandan beri hindistan cevizi agaci yetisior.smileys/smiley17.gif

kardes oarasi brezilya kimsenin geri döndügüde yok.futbolcularla hep birlikte pazar günü gelcekler smileys/smiley2.gif

Yunus süpersin...smileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

Plaji unutmasmileys/smiley4.gif

KuĞu
29.06.2005, 17:54
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width="95%" align=center>
<T>
<TR>
<TD =bold>Poetricus Yazdi:

<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=1 width="100%" bgColor=#999999>
<T>
<TR>
<TD>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=2 width="100%" bgColor=#ffffff>
<T>
<TR>
<TD =text>

Deivid de Souza ile anlasilmissa Murat Bozoglu niye Trabzon'a döndü. Pinto ve Deivid'i bir baska sefere mi biraktilar. Gördügüm kadariyla o fotograflar bizim tesislerde çekilmis.</TD></TR></T></TABLE></TD></TR></T></TABLE></TD></TR></T></TABLE>

bizim tesislerde ne zmandan beri hindistan cevizi agaci yetisior.http://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley17.gif

kardes oarasi brezilya kimsenin geri döndügüde yok.futbolcularla hep birlikte pazar günü gelcekl

hahahahaa evet bizim tesisler de hindisatan cevizi yetistiriliyormus :D yeni transferlerimize birazda olsa memleket ambiansi vermek istemisler :))) yönetime bak yaaa süper çalisiyo en ince ayrintiyi da düsünüyor :D

poetricus
29.06.2005, 17:57
Cleared By Poetricus

Yunus Emre AYAZ
29.06.2005, 17:57
Deivid de Souza ile anlasilmissa Murat Bozoglu niye Trabzon'a döndü. Pinto ve Deivid'i bir baska sefere mi biraktilar. Gördügüm kadariyla o fotograflar bizim tesislerde çekilmis.

Yunus süpersin...smileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

Plaji unutmasmileys/smiley4.gif

he rio de janerio plaji ni trabzon tesislerine tasimislar smileys/smiley36.gif

tunganyan
29.06.2005, 17:58

kardes oarasi brezilya kimsenin geri döndügüde yok.futbolcularla hep birlikte pazar günü gelcekler smileys/smiley2.gif puuuuuhahahhahaha mcyunusss güzeldiii http://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley36.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley36.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley36.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley36.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley36.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley36.gifhindistan cevizi falannnn...

KuĞu
29.06.2005, 17:59
o oooo ooo o goalkeaper jeferson...o oooo ooo o goalkeaper jeferson...o oooo ooo o goalkeaper jeferson

smileys/smiley36.gifseklindede olabilirsmileys/smiley36.gif

poetricus
29.06.2005, 17:59
Cleared By Poetricus

tunganyan
29.06.2005, 18:00
o oooo ooo o goalkeaper jeferson...o oooo ooo o goalkeaper jeferson...o oooo ooo o goalkeaper jeferson

smileys/smiley36.gifseklindede olabilirsmileys/smiley36.gif hehehe kardes güzel uydu da boswerelim ingilazcayi kendi dilimizde bulalimmmmhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley2.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley2.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley2.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley2.gif

KuĞu
29.06.2005, 18:03
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%">
<T>
<TR>
<TD colSpan=2>
<HR>
</TD></TR></T></TABLE>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width="95%" align=center>
<T>
<TR>
<TD =bold>TS_ilverTS_wan Yazdi:

<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=1 width="100%" bgColor=#999999>
<T>
<TR>
<TD>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=2 width="100%" bgColor=#ffffff>
<T>
<TR>
<TD =text>

http://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley36.gifseklindede olabilirhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley36.gif</TD></TR></T></TABLE></TD></TR></T></TABLE></TD></TR></T></TABLE>hehehe kardes güzel uydu da boswerelim ingilazcayi kendi dilimizde bulalimmmmhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley2.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley2.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley2.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley2.gif

Yunus Emre AYAZ
29.06.2005, 18:04

Böyle giderse hindistan cevizi toplamak için palmiye agaçlarina daha çok tirmanirsin!

çok ii biliodun da demin ondan öyle dedin smileys/smiley32.gif

andrei07
29.06.2005, 18:06
Mc Yunus Bir büyügün bir espri yapmis ve sende dahil pekçok arkadas anlayamamis bu espriyi.Hala cevap verip hürmet etmeden konusuyorsun.Biliyorumki Poetricius abinizden özür dileyeceksiniz.Hadi bakalim!!

KuĞu
29.06.2005, 18:09
tam adi böyle eger aralarda un dos tres gibi baska seyler yoksa smileys/smiley4.gifJefferson Galvao

yine zor yahu nasi bise uyduracagiz galvao demesi bile zor insanin agzi yoruluyo smileys/smiley4.gif

tunganyan
29.06.2005, 18:09

Böyle giderse hindistan cevizi toplamak için palmiye agaçlarina daha çok tirmanirsin! PUUUHAHAHAHAAAAAAHAHAA CEVIZ PALMIYE DAVASI BU DA COK GÜZELDIII

Yunus Emre AYAZ
29.06.2005, 18:11

Böyle giderse hindistan cevizi toplamak için palmiye agaçlarina daha çok tirmanirsin!

PUUUHAHAHAHAAAAAAHAHAA CEVIZ PALMIYE DAVASI BU DA COK GÜZELDIII

daha önce nerdeydi o abimiz smileys/smiley17.gif

SDanışmaz
29.06.2005, 19:22
Siz merak etmeyin.ÇILGINLAR hemen bir tezahurat buLur smileys/smiley2.gif

omer61
29.06.2005, 19:23
bugun okuduum bi haberde devide de souza nin menejeriyle anlasmisar futbolcuda gelemk istior.. suanki konum gelecek gibi gözüküyor ama çok pahali bi oyuncu bizimkiler bu parayi weremeyebilirler umarim zurawski gibi olmaz bu oyuncu zurawski den bin kat daha ii bi maçini izledim devid in müthis bir oyuncu kaçirmamali diyorum bizim takim.....

sana ne sarkilar ne siirler yeter, trabzonsporum ismin cihana bedel....

Colakoglu
29.06.2005, 19:29
abi deivid ve pintoyuda aldikmi bu is tamamdir 3 transferlen sampiyonuz

sanatik
29.06.2005, 19:45
Buna bir lakap bulalim... Koca EL nasilsmileys/smiley36.gif

Kara Bela 2 bence iyi....

Doğum Tarihi: 13.04.1983

Koç

Hayirli olsun. Resmi sitede imza görüntüleride mevcut.

yattara11
29.06.2005, 20:32
lakab ariyosaniz:

gara bander (kara panter)

saka bi yana böyle hitap eden çok çikar tribünde... bakar da görürsünüz...

poetricus
29.06.2005, 20:45
Cleared By Poetricus

Firtina28
29.06.2005, 20:50
eleman iyi guzelde biraz zayif. trabzondaki arkadaslardan ricam jeff gelince ona 1 tabak pancar corbasi verin icinede misir ekmegini dograyin ellerinizle yedirinsmileys/smiley1.gifbakim 1 ayda sergeni gecmiyomusmileys/smiley36.gif

Yunus Emre AYAZ
29.06.2005, 20:52
benim sana bi kastim yok sadece saka ve geyik olsun die yazdim smileys/smiley2.gif

Firtina28
29.06.2005, 20:54
Yunuscum belki bana laf dusmez ama boyle bi durumda buyugun oldugu icin poetricustan ozur dilemen en dogrusu olur. saygilarsmileys/smiley2.gif

Yunus Emre AYAZ
29.06.2005, 20:58
ya gerçekten saka ve girgir olsun die söledim kalbi kirildi ise gerçekten özür dilerim smileys/smiley2.gif

poetricus
29.06.2005, 20:59
Cleared By Poetricus

UluLaz
29.06.2005, 22:14
Fazla düsünmeye gerek yok arkadaslar.

Cafer diyelim.

Çok da isterseniz Cafer son olsun, ne de olsa son adam smileys/smiley36.gif

tsmaniac
29.06.2005, 22:41
YOMRALI CAFER

Özkan Erdem
29.06.2005, 22:59
jef - jef - jefferson.. jef - jef - jefferson

TSlimetin08
29.06.2005, 23:04
blackeagle nasil olur ??

tunganyan
30.06.2005, 00:00
eleman iyi guzelde biraz zayif. trabzondaki arkadaslardan ricam jeff gelince ona 1 tabak pancar corbasi verin icinede misir ekmegini dograyin ellerinizle yedirinsmileys/smiley1.gifbakim 1 ayda sergeni gecmiyomusmileys/smiley36.gif arkadass yemegi vermemiz iyi olurda bi de ismini düzgün sööleyelim lütfen pancar degil lahana corbasi hattaa lehana yemeguhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley36.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley36.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley36.gifbesikdüzüyle giresun arasinda bulunan hemsehrilerimizin agirlikta oldugu bi kisim lahanaya pancar diyo nedensee???.................pancar degilll usagum lahana lahanaaahttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley36.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley36.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley36.gifkardes yanlis anlama maksat muhabbet(forum )olsunnhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley36.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley36.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley36.gif

tunganyan
30.06.2005, 00:39
Bu isi oldu bilin

Sontos'da oynayan ancak Bordeaux'un mali olan Deivid De Souza'nin transferi için futbolcu ile menejeri apar topar Fransa'a gitti
BU ISI OLDU BILIN
Trabzonspor'un Breziliya'da ki transfer harekati, Deividi De Souza için de son asamaya geldi. Santos takiminda top kosturan anca bonservisi Bordo'da bulunan Souza'nin kendisi ve menejeri dünkü görüsymelenden sonra apar topa Fransa'ya gitti e bordo kulübü ile masaya oturdu. Souza'nin menejerinin Fransa'ya giderken "Bu isi % 90 tamam bilin" dedigi belirtildi.
BOZOGLU DOGRULADI
Brezilya'da bulunan yönetici Murat Bozoglu, Souza için futbolcu ile menajerinin Fransa'ya gittigini dogruladi. Bozoglu, futbolcunun ve menajerinin Bordeaux kulübü yetkilileri ile Fransa'da borservis konusunda görüseceklerini belirtirken, "Bizim cephemizden islem tamam. Ama Bordeaux açisindan sorunu Souza ile menajeri çözecek. Bizim sartlarimiz kabul gördü. Sorun Bordeaux da, o tarafi da futbolcu ile menejeri çözdü mü islem tamamdir" dedi.

Utku061
30.06.2005, 01:08
Evet bekliyoruz Bozoglu sakin Brezilyadan Devid De Souza ve Rafael Margurez Pintosuz dönme! smileys/smiley36.gif

#10 Fietra
30.06.2005, 01:23
Rafael Marques Pinto hakkinda ben kefilim diyecek yok musmileys/smiley1.gif

Eddy
30.06.2005, 01:26
devid harika...pinto ise fm de iyi bi topçu,tabii reel de nedir bilemem...

AtalaY_BuğrA
30.06.2005, 01:33
blackeagle nasil olur ??

Kara kartal mi diyecez adama yani.Oldu mu sence..

Eddy
30.06.2005, 01:34
tövbe tövbesmileys/smiley2.gif...

tunganyan
30.06.2005, 01:49
Rafael Marques Pinto hakkinda ben kefilim diyecek yok musmileys/smiley1.gif ben kefilimmmhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley36.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley36.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley36.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley36.gif(bilmiyorum ama)brezilyali iyidir heraldee....http://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley36.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley36.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley36.gif

Özkan Erdem
30.06.2005, 03:07
Rafael Marques Pinto hakkinda ben kefilim diyecek yok musmileys/smiley1.gif ben kefilimmmhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley36.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley36.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley36.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley36.gif(bilmiyorum ama)brezilyali iyidir heraldee....http://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley36.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley36.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley36.gif

paran çoksa kefil ol.. isin yoksa sahit ol..

bu ülkede kefil olunmaz be kardesler..

tunganyan
30.06.2005, 03:41

paran çoksa kefil ol.. isin yoksa sahit ol..

bu ülkede kefil olunmaz be kardesler.. waallaa kardes ben trabzonspor için bu ülkede kefil bile olurum düsün artik....http://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley36.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley36.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley36.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley36.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley36.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley36.gif

sanatik
30.06.2005, 04:28
BOTAFOGO FIYAT ARTTIRDI!

http://www.takagazete.com/haberresim/30.06.05/botal.jpg

http://www.takagazete.com/OK.GIF TRABZONSPOR'un Jefferson'u transfer etmesinin ardindan taraftarlarinin tepkisiyle karsilayan Botafogo Kulübü, bir diger önemli oyuncusu Rafael Marques'i de Trabzonspor'a kaptirmamak için futbolcunun bonservis bedelini yükseltme yolunu tercih etti. Botafogolu yöneticilerin, Rafael'le anlasan Trabzonspor yöneticilerine daha önce sundugu teklifi yükselttigi ögrenilirken, bu fiyata razi olmayan Bordo-Mavililerin yedekte bekleyen diger isim Rafael Santos'a yönelebilecegi kaydedildi.
-------------------------------------
krakowdan cekdiklerimiz yetmedi simdide yeniden bu olaylar.

angaralits
30.06.2005, 09:42
[QUOTE=burhantosun]
<TABLE id=HB_Mail_C&#111;ntainer height="100%" cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" border=0 UNABLE="&#111;n"><T><T><T><T>
<T>

<DIV id=hotbar_promo></DIV></TD></TR></T></T></T></T></T></TABLE>

Sen niye BMN'desin Hümun zararlisi arkadasim? Anladin mi neden daha sonra konusalim dedigimi ...bak senin gibi adamlar düsüveriyo ortaliga,senin gibi nicelerini gördüm 6 senede BMN'de ...Sende konus bakalim!

sen gercekten sorunlusun.satasmak,laf atmak için yer ariyorsun,önüne gelene saldiriyorsun.

Cemalettin Taşkın
30.06.2005, 09:52
güveni biz niye almadik. adami besiktas aldi o kadar kötüydü besiktas niye aldi? hem imza attigi fiyat çok düsüktü.

Çagman
30.06.2005, 10:05
Deivid Süper Topcuda O Defansi bviLmiyorum ismide Cok zor bisi akuilda durmaz Zimko Gibi Cikar insallah :D:D

Ayrica KaLecimizde hayirLi olsun Takimlar birbirine girmis biz aldk diye smileys/smiley36.gif

Salih61
30.06.2005, 10:06
güveni biz niye almadik. adami besiktas aldi o kadar kötüydü besiktas niye aldi? hem imza attigi fiyat çok düsüktü. YA GIDIN ISINIZIE YA BILMEDEN ATIP TUTUYORSUNUZ...YANI BIR HAFTADAN BERI YAZIYORUM...SU ANDA YÖNETIME KÖSTEK DEGIL DESTEK OLMALIYIZ AMA BAZI AKLI EVVELLER SANKI ÇOK SEY BILIYORMUSLAR GIBI HEMEN YÖNETIM ALEHINE YAZI YAZIYORLAR...SIMDI SORUYORUM...MADEM ATAY AKTUG TAKIMI IYI IDARE EDEMIYOR ÇOK SORUNLAR VAR O ZAMAN NEDEN KARSISINA BIR RAKIP ÇIKMADI?...VEYA SIZLER TRABZONSPOR IÇIN NELER YAPTINIZ ACABA SIZIN DE IMKANINIZ OLSA BU TAKIMA BASKAN VEYA YÖNETICI OLUR MUYDUNUZ?...ILK ÖNCE BUNLARIN CEVABINI VERIN SONRA ELESTIRI YAPIN...ISKEMBEDEN ELESTIRI YAPMAK KOLAYDIR AMA BIZ SU ANDA OLAYLARIN IÇINDE DEGILIZ...BU YÜZDEN BILMEDIGIMIZ ÇOK SEY VAR...BIR DE UNUTMADAN SUNU DA SÖYLEYIM...ZURAWSKIYI ÇOK BÜYÜK FUTBOLCU YAPAN RESMEN TRABZONSPORU KURTARACAK ADAM YERINE KOYAN SIZ DEGIL MIYDINIZ?...TRABZONSPOR SANKI BIR TEK ADAMA MUHTAC GIBI HAREKET EDEN SIZLER DEGILMIYDINIZ?...YÖNETIM BAZI YERLERDE DE HATA YAPMISTIR...ZURAWSKIDE ISRAR EDILMESI BENCE HATADIR...AMA SUDAN BAHANELERLE YÖNETIMI ELESTIRMEK KIMSEYE YARAR GETIRMEZ SADECE TRABZONSPORUMUZA ZARAR GETIRIR...SIMDI O YÖNETIM ALEHTARI INSANLARA SÖYLÜYORUM BELKI HOSLARINA GITMEZ AMA BU YÖNETIM 2 YIL DAHA GÖREV BASINDADIR...VE INANIYORUM KI BU YÖNETIM ÇOK SEYLER BASARACAKTIR...BURDAN BILIP BILMEDEN YÖNETIM ALEHINE ATANLARA SÖYLÜYORUM...KÖSTEK OLMAYI BIRAKIN DESTEK OLUN...DESTEK DE OLMUYORSANIZ HIÇ BIR SEY YAPMAYINTRABZONSPOR ZARAR GÖRMESIN...

SAYGILARIMLA...

andrei07
30.06.2005, 10:13
güveni biz niye almadik. adami besiktas aldi o kadar kötüydü besiktas niye aldi? hem imza attigi fiyat çok düsüktü. YA GIDIN ISINIZIE YA BILMEDEN ATIP TUTUYORSUNUZ...YANI BIR HAFTADAN BERI YAZIYORUM...SU ANDA YÖNETIME KÖSTEK DEGIL DESTEK OLMALIYIZ AMA BAZI AKLI EVVELLER SANKI ÇOK SEY BILIYORMUSLAR GIBI HEMEN YÖNETIM ALEHINE YAZI YAZIYORLAR...SIMDI SORUYORUM...MADEM ATAY AKTUG TAKIMI IYI IDARE EDEMIYOR ÇOK SORUNLAR VAR O ZAMAN NEDEN KARSISINA BIR RAKIP ÇIKMADI?...VEYA SIZLER TRABZONSPOR IÇIN NELER YAPTINIZ ACABA SIZIN DE IMKANINIZ OLSA BU TAKIMA BASKAN VEYA YÖNETICI OLUR MUYDUNUZ?...ILK ÖNCE BUNLARIN CEVABINI VERIN SONRA ELESTIRI YAPIN...ISKEMBEDEN ELESTIRI YAPMAK KOLAYDIR AMA BIZ SU ANDA OLAYLARIN IÇINDE DEGILIZ...BU YÜZDEN BILMEDIGIMIZ ÇOK SEY VAR...BIR DE UNUTMADAN SUNU DA SÖYLEYIM...ZURAWSKIYI ÇOK BÜYÜK FUTBOLCU YAPAN RESMEN TRABZONSPORU KURTARACAK ADAM YERINE KOYAN SIZ DEGIL MIYDINIZ?...TRABZONSPOR SANKI BIR TEK ADAMA MUHTAC GIBI HAREKET EDEN SIZLER DEGILMIYDINIZ?...YÖNETIM BAZI YERLERDE DE HATA YAPMISTIR...ZURAWSKIDE ISRAR EDILMESI BENCE HATADIR...AMA SUDAN BAHANELERLE YÖNETIMI ELESTIRMEK KIMSEYE YARAR GETIRMEZ SADECE TRABZONSPORUMUZA ZARAR GETIRIR...SIMDI O YÖNETIM ALEHTARI INSANLARA SÖYLÜYORUM BELKI HOSLARINA GITMEZ AMA BU YÖNETIM 2 YIL DAHA GÖREV BASINDADIR...VE INANIYORUM KI BU YÖNETIM ÇOK SEYLER BASARACAKTIR...BURDAN BILIP BILMEDEN YÖNETIM ALEHINE ATANLARA SÖYLÜYORUM...KÖSTEK OLMAYI BIRAKIN DESTEK OLUN...DESTEK DE OLMUYORSANIZ HIÇ BIR SEY YAPMAYINTRABZONSPOR ZARAR GÖRMESIN...

SAYGILARIMLA...

+1967*1967*1967

kamil
30.06.2005, 10:18
ARKADASLAR YÖNETIMIMIZ IYI KÖTÜ BIZIM.AKSAM BOZOGLUNU LIG TV'DE DINLEDIM.GERÇEKTEN BEN IKNA OLDUM.BREZILYADAN FUTBOLCU ALMANIN NE KADAR ZOR OLDUGUNDAN BAHSETTI INANIN DOGRUDUR.KLAVYENIN BASINDA RAHAT RAHAT YAZIYORUM AMA ISIN BU BOYUTLARINI BILMIYORDUM GERÇEKTEN.AKSAM DEVIED'I ÖVE ÖVE BITIREMEDI.GERÇEKTEN ÇOK KLAS BIR OYUNCU INSALLAH ALIR DÖNER DIYORUM.ONLARA SATASMAYI HAFTAYA KADAR ERTELIYORUM.BU ARADA LEMI ÇELIK PORTEKIZCEYI SÖKMÜS,NE KADAR BREZILYADA OLDUGUNU ANLAYIN ARTIK.DEVIED BEKLIYORUZ SENI CANIM....KISACA DAVUT

Reha
30.06.2005, 10:22

SAYGILARIMLA...

Sen sasirmissin gözüm, sasirmis...Pekde güzel oynuyosun mutluluk oyununu!

Ya arkadas ben galiba anlatamiyorum yönetim'in icraatlari hakkinda olumlu veya olumsuz elestri yapalim dedim..Ama ne zaman transferlerden sonra; siz bazi sasirmis insanlar tüm bu uyarima ragmen (yani daha sonra tartismayi) hala yazilani anlamamak ve beni "sorun çikarmakla" ithaf edip aslinda kendi "iç sorunlarini" buraya tasimakla yanlis yapmiyormusunuz?

Dedim ki insani tahrik etmeyin, cevap verirsen cevap alirsin; alirsan cevap verirsin, uzar gider....Uzasin gitsinde su anda ortada elestirilecek veya övülecek net anektodlar yok...Benim cephemde var belki ama henüz zamani gelmedi...

Yani kendimi zor tutuyorum su "yönetimspor"lulara su ne oldu , bu ne oldu demeye ,ya sabir!

Bu arada Forza61 arkadasim ben ne yaptim Trabzonspor için, fikirlerim ne,onla beraber geçmisim ne, bu konuda açtigim konular nelerden ibaret; bir zahmet arastir ondan sonra zehrini saçarsin!

Salih61
30.06.2005, 10:31

SAYGILARIMLA...

Sen sasirmissin gözüm, sasirmis...Pekde güzel oynuyosun mutluluk oyununu!

Ya arkadas ben galiba anlatamiyorum yönetim'in icraatlari hakkinda olumlu veya olumsuz elestri yapalim dedim..Ama ne zaman transferlerden sonra; siz bazi sasirmis insanlar tüm bu uyarima ragmen (yani daha sonra tartismayi) hala yazilani anlamamak ve beni "sorun çikarmakla" ithaf edip aslinda kendi "iç sorunlarini" buraya tasimakla yanlis yapmiyormusunuz?

Dedim ki insani tahrik etmeyin, cevap verirsen cevap alirsin; alirsan cevap verirsin, uzar gider....Uzasin gitsinde su anda ortada elestirilecek veya övülecek net anektodlar yok...Benim cephemde var belki ama henüz zamani gelmedi...

Yani kendimi zor tutuyorum su "yönetimspor"lulara su ne oldu , bu ne oldu demeye ,ya sabir!

Bu arada Forza61 arkadasim ben ne yaptim Trabzonspor için, fikirlerim ne,onla beraber geçmisim ne, bu konuda açtigim konular nelerden ibaret; bir zahmet arastir ondan sonra zehrini saçarsin!

SEN VE SENIN GIBILER ZATEN HEP BU TÜR BAHANELERIN ARKASINA SIGINIR...DIYORSUN KI YÖNETIM KONUSUNDA ELIMDE ELESTIRILECEK ÇOK ANEDTOT VAR O ZAMAN BURDA YAZ DA BIZ DE GÖRELIM...EGER GERÇEKDEN ORTADA ELESTIRILECEK BIR KONU VEYA KONULAR VARSA ONU TARTISIRIZ...AMA SEN BURDA ALAYCI TAVIRLARLA SIZ UYUYUN BEN UYUMUYORUM DIYORSUN BU HAKKI KENDINDE NASIL BULUYORSUN ANLAMIYORUM...AYRICA SUNU DA SÖYLIYIM TRABZONSPORA HIZMET ETMEK DEMEK ÖYLE FORMA ALIP ÜYE OLUP SONRA ISINE GELMEYINCE ELESTIRMEK DEGILDIR...BU TAKIMI YÜREKTEN SEVMEK DEMEKTIR AMA BUNU SENDE VE SENIN GIBI INSANLARDA GÖREMIYORUM...SIZ SADECE IYI GÜN DOSTUSUNUZ...

SAYGILARIMLA...

Reha
30.06.2005, 10:40
Forza61 yanlis adamla asik atiyorsun her manada ve her anlamda!

kamil
30.06.2005, 10:40
ARKADASLAR BREZILYA LIGINDE OYNAYAN BIR OYUNCU IÇIN KEFIL MEFIL OLMAYA GEREK YOK.ONLAR ZATEN KENDILERINI ISPATLAMISLAR.BÖYLE TRANSFERLERI AVRUPAYA ATLAMA TASI OLARAK GÖRÜYORLAR.MESELA BEN KAHE'NIN ÜÇ MAÇINI IZLEDIM GERÇEKTEN BEGENMEDIM AMA O MAÇLARDA ÖYLE OYNAMIS OLABILIR.TAKIMININ DIREK GOLCÜSÜ ADAM.ÖNEMLI OLAN UYUM SAGLAMAK INSALLAH SAGLARLAR.BIZDE AVNI AKERDE KARNIMIZI KASIYARAK MAÇLARIMIZIN TADINI ÇIKARIRIZ.HAYVANLAR ALEMINI SIRKE KAFESLERINE GÖNDERIRIZ. HAYVANLAR ALEMI(KUS SPOR-SAKALLI HAYVAN-KARGA SPOR)

Punisher-61
30.06.2005, 10:43
Tolga gittikten sonta defansa takviye sart...

Salih61
30.06.2005, 10:43
Forza61 yanlis adamla asik atiyorsun her manada ve her anlamda! BEN KIMSEYLE ASIK ATMAM...AMA KONU TRABZONSPOR OLUNCA HIÇ BIR SEYI GÖZÜM GÖRMEZ...BEN SADECE ELESTIRI TARZINA KIZIYORUM...YOKSA SENINLE KISISEL BIR DAVAM YOK...AZ ÖNCE ISVIÇRE KAMPI TOPICINE YAZDIGIN YAZIYI OKUDUM...GERÇEKDEN SENIN KATIKSIZ YÖNETIM DÜSMANI OLDUGUNU GÖRDÜM...DAHA NE DIYIM...SANA GITTIGIN BU YOLDA BASARILAR DILERIM...

My
30.06.2005, 10:44
Fikirler çatisabilir, çakisabilir. Ama bu fikirleri tartisirken birbirmizi kirmak-dökmek, agir ithamlarla elestirmek bize ne kazandiracakAllah askina!Kazandiracagi tek sey böyle devam ettikçe birbirlerine önyargiyla bakan taraftar (!) topluluu.Sakin sakin tartismak varken ne diye bu gerginlik anlamiyorum...

Reha
30.06.2005, 10:50
Fikirler çatisabilir, çakisabilir. Ama bu fikirleri tartisirken birbirmizi kirmak-dökmek, agir ithamlarla elestirmek bize ne kazandiracakAllah askina!Kazandiracagi tek sey böyle devam ettikçe birbirlerine önyargiyla bakan taraftar (!) topluluu.Sakin sakin tartismak varken ne diye bu gerginlik anlamiyorum...

Eger bir kaç sayfa geri gidirsen olayin bu noktaya gelmemesi için verdigim çabayi göreceksin dostum!