PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 2005-2006 l Transfer Dosyası

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 [10] 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38

Beytullah
23.06.2005, 19:53
nedir bu zurawskiden cektigimiz gelecekse gelsin.asl1nda bu basl1g1n ismini söle degissek zuraswki trasferi smileys/smiley36.gifabi nasilsa genelde bu adamdan bahsediyoz

selcjK
23.06.2005, 20:03
bir tane çok kaliteli yabanci kaleci

bir tane çok kaliteli sol açik

zurawski ondan baska santrafor düsünemiyorum

ve oyun kurabilecek kalkiteli bir defans oyuncusu

seneye sampiyonluk için verilebilecek tek reçete budur kime sorarsaniz sorun

1. sayfadan :) evet 1. sayfadan beri konustuklarimiz ayni ama hala bu bölgelere transfer yapismileys/smiley36.giflmadi..

Onur
23.06.2005, 20:28
smileys/smiley18.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley18.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley18.gif

mr.fa
23.06.2005, 20:34
Acele etmeyin beyler.

baho61
23.06.2005, 21:08
acele etmeyin beyler nasil olsa transfer yapamayacaz smileys/smiley36.gif

mr.fa
23.06.2005, 21:13
acele etmeyin beyler nasil olsa transfer yapamayacaz smileys/smiley36.gif

Transfer yapinca bu yazdiklarini düzenlemek zorunda kalacaksin

sanirim smileys/smiley2.gif

mr.fa
23.06.2005, 21:20
Senol Günes: ?Cumartesi gününe kadar transfer yapabiliriz?
http://www.trabzonspor.org.tr/images/haberpic/230605senol.jpgTeknik Direktörümüz Senol Günes, bugünkü idman sonrasi basin mensuplarinin sorularini yanitladi.

<DIV align=center>http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/trans.gif</DIV>Kampi degerlendiren Senol Günes, hazirliklara 16 sporcuyla devam edildigini, cumartesi gününden sonrada temponun artacaginin söyledi.

Günes, transferlerle ilgili olarak su açiklamada bulundu: "Sampiyonlar Ligi'nde oynayacagimiz müsabakada rakibimiz yarin belirlenecek. Bunun için yönetim kurulundan arkadaslar Isviçre'ye gitti ve buradanda bazi görüsmeler yapmak için baska ülkeye gidecekler. Yapilacak bu görüsmelerden olumlu netice bekliyoruz. Cumartesi gününe kadar transfer yapabiliriz."

baho61
23.06.2005, 23:04
Problem degil kardes transfer yapsinlarda ben düzenelrim..smileys/smiley2.gif

Çagman
23.06.2005, 23:40
:Gazetede Okudum Zuwarski oLmadi Alternatifi Deivid alinmaya calisacak Oda oLmazsa Onun aLternatifi baska isimLer Gündeme geLecek.

Kaleci Konusunda...

Viera alinmaya calisilacak anlasilmazsa Alternatifi alinacak..

Ee gülüm Boyle yapacagina D haene Gibi Adam getirecegine Oynat Alt yapidaki adamLari..

kac sayfa oldu alinirmi diye dusunuyoruz..?

Hadi Bombayi patLatin bu HAFTA!!!!!!!smileys/smiley32.gif

61trabzonomer
23.06.2005, 23:58
Problem degil kardes transfer yapsinlarda ben düzenelrim..smileys/smiley2.gif maksat simdi yan yana olmak..

BDiler61
24.06.2005, 00:09
Her transfer döneminde bunu yasiyoruz ben alistim artik kampin sonuna dogru birileri alinir kafanizi takmayin.Umarim bu sefer bir sürpriz olur

Egemen
24.06.2005, 01:01
olmaz süpriz müpriz. haa ön elemeye kadar bekleyip rooneyi getirirlerse süpriz olur :):):) baska türlü olmaz:)

TSlimetin08
24.06.2005, 01:21
olmaz süpriz müpriz. haa ön elemeye kadar bekleyip rooneyi getirirlerse süpriz olur :):):) baska türlü olmaz:)

smileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

Colakoglu
24.06.2005, 01:35
hadi artik be hadi.... abi sabah kalktigimda ilk isim bilgisayari
calistirmak oluyo acaba bizimkiler transfer yaptimi diye.. ya transfer
dönemleri amma gicik oluyo yasmileys/smiley36.gif

Colakoglu
24.06.2005, 01:37
Hemserim sen Isvicrede yasiyorsun hic okulda Ingilizce ögrenmedinmi ???

Saganovski diyorki: Benim hic birseyden haberim yok su an rodos'da
Tatildeyim. Hafta sonu veya Pazartesi netlik kazanacagini acikladi.

hemserim isvicrenin ana dili almanca yabanci dili fransizca !!! saygilar

BDiler61
24.06.2005, 02:04
hadi artik be hadi.... abi sabah kalktigimda ilk isim bilgisayari calistirmak oluyo acaba bizimkiler transfer yaptimi diye.. ya transfer dönemleri amma gicik oluyo yasmileys/smiley36.gif

aynen

tunganyan
24.06.2005, 02:54
114 sayfadir ayni hikayee.hiç bizi sallayan yok eger bi yönetici buraya biraz bakma cüreti gösterse simdiye kadar transferler bitmistii....zuro olmazsa alternatifi deivid olmazsa alternatifi..o da olmazsa alternatifii...................................... .......... ........................ooooooooooooooooooff offfffffffffffffffffffffffffffffffffffffffff

tunganyan
24.06.2005, 02:58
yaw madem tolgayi sattilar ondan al9iinacak parayla baari adam gibi transfer yapilsinnn..marcosuuu izledim coook rezil bi kalecii.eger onu alirsak yönetimin dedigi dogru transfer laflari falan hepsi palavra cikacakk...eger dedikleri gibi dogru transfer yapacaklarsaa deividi kaleci olarakda vieraayi alirlarr...yok alternatifler falan is tamamen yalan dolana kacarrr!!!!!

bobmarley
24.06.2005, 03:16
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0>
<T>
<TR>
<TD vAlign=top>Halil harekati</TD></TR></T></TABLE>

Halil'i gözüne kestiren Trabzonspor, Kaiserslautern ile 2 milyon euro'da anlasti. Simdi sira futbolcuda!.

Top Artik Halil'de!
Forvet arayislarini Türk futbolcu üzerinde yogunlastiran Trabzonspor Altintop kardeslerden Halil'in pesine düstü. Yönetici Murat Bozoglu, Kaiserslautern'in istedigi 3 milyon euroluk bonservis bedelini 2 milyon euro'ya kadar indirdigi söyleniyor. Taraflarin anlastigi sirada futbolcu ile görüsmelerin oldugu ögrenildi.

Lemi Isi Bitirdi!
Kaleci için Brezilya'da arayislarini sürdüren Lemi Çelik'in ismi sir gibi saklanan bir futbolcunun isini bitirdigi söyleniyor. Pazartesi günü kesinlik kazanacak olan transferde Sao Paulo'nun kalecisi Rogerio Ceni'nin olabilecegi söyleniyor. Lemi Çelik ayrica savunma oyuncusu için görüsmelerini sürdürdügü de ögrenildi.

<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0>
<T>
<TR>
<TD vAlign=top>Polonya üssü kuruldu</TD></TR></T></TABLE>

Zurawski ve Glowacki için harekete geçen Trabzonspor yönetici Metin Akbasoglu ile Polonya'da yine üs kuracak. Akbasoglu bir yandan Celtic ile anlasamayan Zurawski'yi bir yandan da takim arkadasi Glowacki'nin pesine düsüyor.
smileys/smiley1.gif..gece 3..yeni güncellendi sayfa..gerçi gülünç geliyo artik ama ...olsun...

Mollasalihoğlu
24.06.2005, 03:32
lemi oldum olasi bitiricidir.az mi atak bitirdi o ortalariyla.ama yine de çok severim o ayri konu..

Colakoglu
24.06.2005, 03:42
abi biz polonyaya üssü kuralim yine bikac bilet ve otel parasi
harcayalim gitsin eurolar... alicaksan al gel yaaaa ne üssüymüs bu.

BLUE-RED KIT
24.06.2005, 03:53
ONDA BUNDA SUNDADIR SUNDA BUNDA ONDADIR MAVI BONCUK KIMDEYSE YONETIMIN GONLU ONDADIR.

Cenkhan
24.06.2005, 05:06
Tolga tipi stoper Kiev'li Gavrancic.. Havadan top geçirmiyor; hem rakib markajindahem de gelen ortalarda etkili. Bize karsi çok iyi oynamisti.

selcjK
24.06.2005, 05:28
<TABLE height=78 cellSpacing=0 cellPadding=0>
<T>
<TR>
<TD>Trabzon'un süresi azaldi </TD></TR>
<TR>
<TD>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD></TR>
<TR>
<TD>Uruguay'li kaleci Viera'ya Juventus da talip oldu, yönetim Botafogo'lu Jefferson ve Kolombiya'li Calero'ya döndü</TD></TR></T></TABLE>Senol Günes, Tolga için ?kalsin? israrinda bulundu, Zurawski?de umut isigi belirdi. Transferde kritik gün pazartesi

Fiyati yükseldi
Trabzonspor?da transfer konusunda neredeyse her geçen gün sürpriz bir gelisme yasaniyor... Kale, forvet ve defansa takviyeyi düsünen Bordo - Mavili yönetim, ilk etap kamp çalismalari tamamlanmadan ilgilendigi oyunculari kadrosuna katmakta kararli. Uzun süredir Uruguay Milli Takimi?nda ve Nacional?de forma giyen Viera ile görüsen Karadeniz temsilcisi ayni futbolcuya Juventus?un da talip olup fiyat artirmasiyla birlikte geri adim atti. Seri A takiminin Viera?yi Italyan pasaportu olmasi nedeniyle yabanci kontenjaninda oynatmayacagi için tercih edecegi belirtildi.

Juve isi karistirdi
Yönetim bu sürpriz gelisme üzerine rotasini daha önce her konuda anlasmaya vardigi iki isme çevirdi. Brezilya?nin Botafogo takiminin kalesini koruyan Jefferson ve Kolombiya?nin milli kalecisi Calero?nun Bordo - Mavili yönetimden haber bekledigi bildirildi. Viera?ya kararini vermesi için kisa bir süre tanindigi dile getirilirken, olumsuz bir cevap gelmesi halinde, Jefferson ya da Calero?nun en geç pazartesi günü resmi imzayi atmak üzere önce Istanbul?a ayak basacagi ve ardindan da vakit kaybetmeden Trabzonspor?un Gerede?deki kampina istirak edecegi ifade edildi.

selcjK
24.06.2005, 05:32
abicim juvede buffon varken viera ya niye talip olur of ya calero kim? jefforson kim ya? off sözde cumartesi bitiyodu yine pazartesiye attilar biktim artik yeter ya...smileys/smiley11.gif

EmrahYalçınalp
24.06.2005, 08:28
Tolga tipi stoper Kiev'li Gavrancic.. Havadan top geçirmiyor; hem rakib markajindahem de gelen ortalarda etkili. Bize karsi çok iyi oynamisti.

Evet, çok iyi oynamisti...

EmrahYalçınalp
24.06.2005, 08:37
Ben bundan sonra Polonya'dan malzemeci bile alamayiz diyorum... Hatta almamaliyiz. Hadi aldik diyelim, bari Wisla'dan almayalim. "Gavur pazarligi" deyimi ordan çikti herhalde...

seyyahali
24.06.2005, 08:48
bunlarla pazarlik yapilmaz bu adamlar yahudileri geçtiler

Akin-61
24.06.2005, 09:08
Halili alsak nerede oyniyacak halil ? bizim için iyibir yedek olur kanisindayim.. kaleciyi artik almaliyiz çok geç kaliyoruz. merak ediyorum 1senedir kimi izliyordu bu yönetim kardesim izliyorsunuz parasinida biliyorsunuz oana göre ayarlayin kendinizi gidip fiyati yüksek olan topçuya çingan isi gibi allsaya ver yukari 1hafta ugrasmayinya.. bütemize göre bakalim...

selçukabi
24.06.2005, 09:20
Halili muhtemelen fatihin yaninda oynatiriz, tabi kadro derinligi açisindan da önemli bir transfer olur.

$FIRTINA61$
24.06.2005, 09:53
her halde büyük ihtimale pazartesi yeni transferimiz den birini görecez

Muhalif
24.06.2005, 09:55
114 sayfa yazip da transfer yapilamamasinin tek suçlusu konuyu açan ANJINSAN'dir.. buradan kendisini kiniyorumsmileys/smiley36.gif

mahir_kuzey
24.06.2005, 10:21
Bugün cuma ve hala celtic - zurawski evliligi sonuçlanmadi. Pazartesi bitecekti güya. Is bozulursa da zurawski derse bize ben celtic i istemiyorum, gönlüm hep sizden yanaydi zaten diye ne olacak o zaman.

Böyle bi durumda ben artik zurawski yi istemiyorum , inanilmaz derecede sogudum adamdan. Gelsede bi ise yaramaz diye düsünüyorum. Gitsin nere gidiyosa.

tunganyan
24.06.2005, 10:36
keske gelse de ise yarayip yaramayacagina soora karar versek ki yaaaaraaayaacaaaaaakk.....ama bize de gelmeyeceekkkk

Oğuzhan Turhan
24.06.2005, 10:38
su dakikadan sonra ben zurawskiyi istemiyorum,adam celtic i bize tercih etmis,o olmazsami gelecek bize hiç gelmesin daha iyi

Harun
24.06.2005, 10:42
Bende tarih ve saate bakarak yeni birseyler yazildi kesin transfer vardiye heyecanla geliyorum bakiyorum ama sonuç yine sifirsmileys/smiley5.gif

tunganyan
24.06.2005, 10:56
hehehe ben alistim wallaaa artik komik geliyoo...ilk baslarda ayni heyecanla bende bakiyodumm......yine alternatif isimler b plani fiyat asagi çekiliyo gibi sözlerden soora sinir oluyodum falan ama artik bünye alistiii.....zaaten cogu arkadasta ayni olmustur heralde....

tunganyan
24.06.2005, 10:58
bi de unutmadan ise iyi tarafindan bakalim wallaaa önümüzdeki sezonlar da artik fazla problem cekmeyizz çünkü cogumuzun bünyesi alistiii...eee bagisiklik kazandik artikkk.....

The Londoner
24.06.2005, 10:58
Celtic`le Wisla`nin pazarligindaki tek sorun (ne tesaduf!) Wisla`nin 3 milyon Euro`yu pesin istemesi, Celtic`in taksitle odemek istemesiymis. Zurawski`de kendi sartlari ile ilgili dusunme suresi istemis. Transferin bu hafta netlesmesi zormus (?) (wislakrakow.com)Bu bilgileri niye veriyorum; bizim yonetim forvet transfer etmek icin Zurawski`nin transferinin netlesmesini bekliyorda ondan...smileys/smiley5.gif

Saganowski`yle ilgili de pazarlik halindeymis. Guya oyuncuyla anlasilmis ama 1,2 milyon euro`luk bonservis bedelinin dusurulmesine calisiliyormus. Cunku oyuncunun sozlesmesi seneye bitiyormus. Seneye serbest kalacakmis. Trabzonspor da bu yuzden 1 milyon`un altinda bir rakam oneriyormus (?) (legia.net)

bordoomavii
24.06.2005, 11:01
yau wederson gibi bir adam harcaniyor ankarada.Yönetimin isine karismis gibi olmiyimdabence bizde çok basarili olur.keske onu alsak.birde yine ankaranin kalecisi de fena sayilmaz.ceni veya viera olmazsa onu alabiliriz.

Muhalif
Yahu adam elin gavuru yani amiyane tabirle.. herhalde para ve gelecegi nerede görüyorsa oraya gidecek.. nasil bizimkiler transfer listesi olustururken a,b,c...z plani falan yapiyor ve zurawski olmazsa mesela devied e yöneliyorsa futbolcunun da kendine göre bir takim kriterler içeren takim siralamasi vardir yani.. simdi devid siz önce zurawski nin pesinde kostunuz onu alamayinca ben gibi profesyonel ahim sahim futbolcuya stepne muamelesi yaptiniz falan der mi..yok zuro önce celtic i seçti bize gelse istemezük laflari pek manali degil bence.. hep diyorum transfer zamani geldiginde çatir çatir pazarlik yapan, hatta fb-gs-bjk nin transferleri için adinin geçmesine karsi uzun süre sessiz kalan yerlinin yerlisi oyuncularimiz böyle davraninca elin zurawski'si önce celtic e gitmis sonra anlasamamis bize gelecekmis ne gam...

jakobo
Zurawski bu saatten sora hiç gelmesin bence de çünkü Trabzonspor mecbur
kalinan degil tercih edilen olmalidir böyle düsünmeyen her futbolcuya
da kapimiz kapalidir bu böyle lanse edilmeli ve bilinmelismileys/smiley7.gif

Utku061
24.06.2005, 11:06
Birakin sagonowskiyi falan da Su devid de souza isi ne oldu! Degerli Bozoglu,ses seda çikmiyor güya anlastik diyordunuz ama hala bir gelisme yok.Adamlar sizi oyaliyor ve siz bu tuzaga düsmeye devam ediyorsunuz.Simdiye kadar diger polonyali golcünün adi sani geçmiyordu! Baktiniz Devid de souza da pahali bize yaramaz attiniz simdi ortaya sagonowski ismini..Yemezler beyler..Bir an önce su Polonya sevdasindan vazgeçin! Zaten yeterince gülünç durumuna düsmediniz mi orada! smileys/smiley18.gif

unyelimetin
24.06.2005, 11:09
Artik transfer haberleri ile ilgilenmiyorum ama yine de bakmadan edemiyorum.Yöneticilerimiz ne yazik ki taraftari aptal zannediyor.Ancak ne kadar aptal olduklarini tüm Türkiye'ye bir kez daha ispat ettiler bu transfer döneminde de.

Alti aydir 500 bin dolar fark için pazarlik yapan kafa! Bilmem kaç gündür Viera diye tutturup sadece konusan,telefonla is halletmeye çalisan ve simdi de Viera'ya Juventus talip oldu diye beklemeye koyulan kafa! Gidecegim diye yalvaran bir Tolga'yi israrla tutmaya çalisan,bir defans oyuncusuna 3.8 milyon dolar verilmisken omuzlarda götürülmesi gerekirken bekleten ve bu haldeki bir oyuncudan medet uman kafa! Ziya Dogan döneminden bu yana bilmem kaç aylardir dünyayi fersah fersah dolasip Simko'dan baska adam alamayan kafa! "Biz oyuncularla anlastik,ama en iyisini almaya çalisiyoruz" diyerek dalga geçen kafa!

Siz o kafayi atin benim kafayi alin!

--------------------

jakobo
24.06.2005, 11:16
Ünyelimetin tebrik ederim teshisler son derece dogru gerek Atay Baskan
gerekse yönetim kurulunun konusmalarini ve kisiliklerini son derece
mantikli ve iyi görüyordum. Ama transfer sezonu açildi 1 ay bitti
baktim icraat 0 hiç birinin kisiliklerine bir diyecegim yok saygi
duyarim duymayani da kinarim ama kagit yönetici ve baskan istemiyoruz.
Tuttugunu koparan takimi hiç bir kulvarda rezil etmeyecek baskan ve
yönetim kurulu istiyoruz. Emrah la 15 gün 200 bin $ pazarligi yapan
yönetim zurawski ye 7 ay ayni pazarligi yapti para olmasa neyse ama
para var eger paramiz yok deniyorsa borsadan gelen 34 milyon $ noldu.
Paramizi çarçur etmek istemiyoruz deniyorsa ucuz etin yahnisi yavan
olur hatirlatirim....

baho61
24.06.2005, 11:23
Yaa ne derseniz haklisiniz... Biz bosuna kafa patlatiyozz burda.. Devre arasi zurawski'nin isi için yurt disindan bir bankayi kefil gösterseydiler is bitmisti.. Simdi ugras dur.. Bugünün isini yarina birakma misali..

jakobo
24.06.2005, 11:26
Bu arada wisla krakow un resmi sitesinde yapilan açiklamaya göre
zurawski bugün iskoçyadan polonyaya anlasmadan geri dönmüs fakat site
bunun görüsmelerin sonlandigi anlamina gelmedigi sadece zurawski nin
hayatinin en önemli kararini vermek üzere oldugunu bu yüzden bir az
daha düsünmek için zaman istedigini belirtmis....

The Londoner
24.06.2005, 11:34
Bu arada wisla krakow un resmi sitesinde yapilan açiklamaya göre zurawski bugün iskoçyadan polonyaya anlasmadan geri dönmüs fakat site bunun görüsmelerin sonlandigi anlamina gelmedigi sadece zurawski nin hayatinin en önemli kararini vermek üzere oldugunu bu yüzden bir az daha düsünmek için zaman istedigini belirtmis....

O eski haber. Zurawski 3 gundur Polonya`da zaten...smileys/smiley2.gif

Mollasalihoğlu
24.06.2005, 11:35
ule var ya adamin ne yiyip ne içtigine kadar herseyden haberimiz var.paranoyak etti bizi...

tunganyan
24.06.2005, 11:41
yaa heeepsi yaalaan küllüm yalan yalaaan...hiiçbirseye inanasim gelmiyorr..buunca sayfada sadece yazarak kendimizi kandiriyoruzz ama yine de bu sayfa olmasa kriz gecirirdim heralde allaah kuranlardan razi olsunnn!!!!

yaza yaza bitti kaleem

birgün elbetdolar çileem

benTRABZONA kurban olamm

YÖNETIM YAP SU TRANSFERLERI!!!!

mr.fa
24.06.2005, 11:54
yaa heeepsi yaalaan küllüm yalan yalaaan...hiiçbirseye inanasim gelmiyorr..buunca sayfada sadece yazarak kendimizi kandiriyoruzz ama yine de bu sayfa olmasa kriz gecirirdim heralde allaah kuranlardan razi olsunnn!!!!

yaza yaza bitti kaleem

birgün elbetdolar çileem

benTRABZONA kurban olamm

YÖNETIM YAP SU TRANSFERLERI!!!!

Sonu pek uymadi ama uysada olur uymasada olur misali :)

Nytre
24.06.2005, 12:03
arkadaslar bir teklifim var!...

böyle 114sayfa yazdik ama bir transfer bile olmadi!..

sizlere teklifim transfer olana kadar buraya hiç bir sey yazmayalim!..

bu is suya yazi yazmak gibi oldu !

tunganyan
24.06.2005, 12:08
TRANSFERE KADAR BURAYA YAZI YAZMIICAKSAK KAPATALIM BU FORUMU....smileys/smiley19.gifsmileys/smiley19.gifÇÜNKÜÜÜÜ...?????

BURAYA YAZI YAZMAMAK OLUR MU DEPRESYONA GIRERIZ SOORA...SAHSEN BEN GÜNLÜK SEANS UYGULUYORUM KENDIMEEEE..ILK ÖNCE GAZETELERE BAKIYORUMMM...B PLANI C PLANI D PLANI..VB.VB.VB....BREZILYA SEFERI POLONYA BOZOGLU ÜSSÜ FALAN DERKEN KAFAYI YEMEYE BASLADIGIM ANDA BMN FORUMA GIRIP SAKINLESIYORUMMM......DEWAMM SONUNA KADAR ÖLENE KADARRhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley36.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley36.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley36.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley36.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley36.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley36.gif

omegaserdar
24.06.2005, 12:49
valla paranoyak olduk..gece güdüz gorumun basinda yeni bi gelisme varmi diye bakiyoz ama tik yok.. olcacgada benzemiyo..

kaç gün geçti gada bi transfer yapilmadi ..adam tas olsaçatlar...

tunganyan
24.06.2005, 12:50
ama biz trabzonsporluyuz tasi çatlatiriz ama biz çatlamayiz

#10 Fietra
24.06.2005, 12:50
arkadaslar bir teklifim var!...

böyle 114sayfa yazdik ama bir transfer bile olmadi!..

sizlere teklifim transfer olana kadar buraya hiç bir sey yazmayalim!..

bu is suya yazi yazmak gibi oldu !

Abicim birak hurafeyi

tunganyan
24.06.2005, 13:00
brezilyadaki görüsmelerle ilgili bizim palavraci medyanin yazdiklari haricinde yabanci basindan herhangibir habere rastlayan varmi bi zahmet haber versin..bayaaa bi siteye baktim bizim adimiz hiçbiyerde geçmiyoo..bizim yöneticiler 6 aydir baska yere mi gidiyo brezilya diye??????

SiNo
24.06.2005, 13:08
:D

evet arkdaslar artik transfer isi bir son bulsa

Utku061
24.06.2005, 13:11
<CENTER>Trabzonspor, henüz transfer yapamadigi için taraftarindan özür diledi </CENTER>
Trabzonspor Kulübü Basin Sözcüsü Ibrahim Sahin, transfer yapip kampa futbolcu getiremedikleri için taraftarlardan özür dilediklerini söyledi.
Ibrahim Sahin, Mehmet Ali Yilmaz Tesisleri'nde düzenledigi basin toplantisinda, 2 dönemdir yönetimde bulunduklarini ve bu süre içinde 8 futbolcu transfer ettiklerini belirterek, ''Bu yil da çalismalarimizin sürdügünü ve kampa kadar futbolcu transferi yapacagimizin sözünü vermistik. Eksigimiz bu oldu. Transfer yapip, kampa futbolcu getiremedigimiz için taraftarlarimizdan özür diliyoruz'' dedi.
Sirf transfer yapmak için transfer yapmayacaklarini dile getiren Sahin, ''Hata yapmak istemiyoruz. Sabirli olmaya çalistik. Sözümüzü de en iyisini yapmaya çalistigimizdan dolayi yerine getiremedik. Taraftarlarimiz merak etmesin, 2-3 yabanci oyuncu transferi düsünüyoruz. Yaptigimiz çalismalarin meyvesini alma zamani geldi. Transferlerin son asamasindayiz'' diye konustu.
Sahin, havuz sisteminin kurulusunda Trabzonspor'un öncü oldugunu savunarak, söyle konustu:
''Havuz sisteminin kurucu ve yaraticilarindan biri olarak Trabzonspor, her zaman söz söyleme hakkina sahiptir. 2008'e kadar da naklen yayin ihalesi sözlesmesi vardir. Trabzonspor Kulübü de buna göre hamlelerini yapmistir. Bu çerçevede borsaya açilmistir. Süreç böyle islerken federasyon seçiminde gündeme gelmeyen konu mali genel kurulda gündeme gelmis ve restlesmeler olmustur. Bu Türk futbolu için tehlikeli bir durumdur. Trabzonspor, bu konuda seviyeli üslubuyla fikirlerini dile getirmistir, ancak seviyesiz satasmalar olmustur.
Havuzdan aldigi parayi begenmeyenler havuzunun olusumundan önce su anki televizyon gelirlerinin 4'de 1'ini aliyorlardi ve bu televiyon girdisiyle ligi devam ettireceklerdi. Bunlar unutulmasin. Trabzonspor, 3-4 sezon hariç ligi hep ilk 4 içinde bitirmistir ve her olumsuzluga karsi yarismaci kimligini devam ettirmistir. Futbolcu satarak, paralarini repo edip ''büyük yöneticilik kolayligi''na düsmeyen Trabzonspor camiasina kimsenin söyleyecek sözü olamaz. Biz birilerinden alip digerlerine vermeye olumsuz bakiyoruz. Federasyondan yeni kaynaklar yaratilmasini bekliyoruz.'' Sahin, kombine bilet uygulamasinda 4 bine yakin bilet satarak geçen sezon satilan kombine bilet miktarina ulastiklarini da sözlerine ekledi.
smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

tunganyan
24.06.2005, 13:15
arkadaslar cumaniz mübarek olsun bu hayirli gün vesilesiyle hayirli transfer haberleri almamiz dilegiyleeee

Burçak
24.06.2005, 13:25
Amiiiiiiiiiiinnn

Hasan Cubukcu
24.06.2005, 13:28
amin

Murat'
24.06.2005, 13:43
aminnnnnnnnn

Salih61
24.06.2005, 13:44
Aminnnn

Colakoglu
24.06.2005, 13:53
aminde bizim bu son asamalarimiz bitmiyo nedense... meyveleri toplaya toplaya bi hal olduk nerdeyse meyvelerde cürüceksmileys/smiley36.gif
simdi bide sampiyonlar ligi ilk önelemesinde disimize göre rakip
ciktiya transferi biraz daha uzatir bizimkiler.... ama sunuda
unutmayalim fatih tekkenin oynayip oynayamiyacagi kesin degil eger
oynayamassa forvetsiz oynanamiz gereken bir mac olacak.. zurawskiye
gelince gitsin celtice görsün ebe....kini ordaki adamlar fazla sans
tanimaz 2-3 mac gol atamdimi yerler onu orda takima falan giremez.. ve
celticin cok üst düzey futbolculari ve paralarida var eger bikac mac
tutturamassa biter isi sorada 3. sinif bi takima satarlar onu.. ya
anlamadigim bizim yöneticiler niye trabzona davet etmedi anlamiyorum
gelsin bi görsün hem havaalaninda öyle bi karsilar onu bizim
trabzondaki aslanlarimizki adamin gidesi gelmez bidaha.. avrupada
futbol oynamak iyidir ama trabzondaki gibi taraftar kendini
kabullendirecegini ve o güzel ortami bulacagini pek sanmiyorum.. ne
yani stadyumlari iyi diyi celtice gidecekse gelsin bizim stadida seneye
yaptiricaz,hem yaptirmasak bile orasi avni aker oranin esi benzeri yok
birdaha dünyada... orasi bi baska bisey orasi cehennem...

Murat'
24.06.2005, 13:55
el fatihaaaa

bobmarley
24.06.2005, 14:06
bugün saat 13:00 de kura çekimi yapilicakti...sdaat 14:00 i geçiyo...belli olmus olmasi lazim rakibin...!!?

Colakoglu
24.06.2005, 14:12
beyler yeni cikan bi habere göre yönetim zurawski transferinden
umutlanmis ama bu sefer teklif falan yapmicakmisiz futbolcu gelmek
isterse haber</span> vericekmis yanlismi anladim....

kaynak: FANATIK</span>

Colakoglu
24.06.2005, 14:14
bobmarley </span>

www.trabzonspor.org.tr

Alptuğ
24.06.2005, 14:20
sabirsizlikla bekliyorum transfer yapmamizi 1 forvet 1 de stoper1 kaleci almamiz gerekiyo

tunganyan
24.06.2005, 14:23
''Uzun süredir Uruguay Milli Takimi?nda ve Nacional?de forma giyen Viera ile görüsen Karadeniz temsilcisi ayni futbolcuya Juventus?un da talip olup fiyat artirmasiyla birlikte geri adim atti.......''

hep ayni hikaayeee çildiriyoruz yiineee....

1 ayda futbolcuyu almassan heralde taliplisi artar ya bu yönetin ...........bu kadar da oyun oynanmaz yaaa...bu kaç oldu her gun ayni sekilde adam kazikliyolarr....bugun degisik olarakk bide basin toplantisi düzenleyip özür dilediler walla cok degisik geldi ilk defa degisik bise yaptilarhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gif

kamil
24.06.2005, 14:24
arkadaslar zuraw ismini duymak istemiyorum artik.Biktik usandik adam bizi stepne yapti yaw.Alacaksaniz Brezilya dan alinda gelin artik.Yöneticilerimiz bence yaz tatillerini geçirmek için memleket memleket dolasiyorlar.

kamil
24.06.2005, 14:33
BIR KALECI ALACAGIZ IKI AYDIR GÜNDEMIMIZDE VE AYNI ISIMLER FAKAT BIRILERININ BU KALECILERE TALIP OLMASINI BEKLIYOR ONDAN SOINRA HAREKETE GEÇIYORUZ.BU ISIN MANTIGINI ANLAMIS DEGILIM.BIZIM TRANSFER KOMITESI YATARAFTARLARI OYALIYOR YADA BIRSEY BILMIYORLAR.ARKADASLAR SU TRANSFER KOMITESINDEN TANIDIKLARINIZ YOKMU BIR HESAP SORSANIZ.BÖYLE BIR SEY OLMAZ.TAKIM KAMPTABIZ YOK IÇ TRANSFER YOK YOK DIS TRANSFER UGRASIYORUZYAZIK OLACAK BIZE.

kamil
24.06.2005, 14:37
ARKADASLAR RAKIBIMIZ DINAMO MINKS-ANORTHOSIS KIBRIS RUM KESIMI TAKIMININ GALIBIYLE OYNAYACAGIZ ILK MAÇ DEPLASMANDA

Mayls
24.06.2005, 14:41
<DIV>ilk mac deplasmandaysa avantajliyiz</DIV>
<DIV>ama TRT Textinde ilk mac Avni Aker'de diye okudum</DIV>
<DIV></DIV>

kamil
24.06.2005, 14:51
ILK MAÇIMIZ 26-27 TEMMUZDA DEPLASMANDA 2.MAÇIMIZ 2-3 AGUSTOSTA A.AKERDE OLACAK DINAMO-MINSK SONDAN 3.SIRADA RUMLAR LIDER DURUMDA AMA BIZIM IÇIN FARKETMEYECEK.

geronimo_61
24.06.2005, 14:55
gina gelmeye basladi ayrica ibrahim sahin beyin özürünü kabul etmiyorum yeter yaa alla alla

kamil
24.06.2005, 15:00
BRAVO ÖZÜR DILEDI SN.SAHIN BEY.ELENDIGIMIZDE DE ÖZÜR DILERSINIZ OLUR BITER.BASKA DA BIR SEY GELMEZ ELINIZDEN . ORASI AGLAMA DUVARI DEGIL.YAPAMIYORSANIZ TALIP OLMAYACAKSINIZ BIZ KIMDEN ÖZÜR DILEYECEGIZ.......

tunganyan
24.06.2005, 15:13
yeniden ataga geçmisizz yöneticiler brezilyaya gidiyormusss...yasasinnnnn!!!!!!1http://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifv

oraya üs kuracakmisizz yöneticilerde gidip orda biraz kalip geleceklermisss..ama sadece kalacaklarmis...daha öncekiler gibi????

çünkü orda kalmaktan baska bise yapmasak yabanci basinda en azindan bi adimiz gecerdi(türk yöneticiler ülkemizde üss kurdu falan diyee) aa o da yok adamlarin bizimkilerden haberi yokk......yok yok bizimkiler kesin baska biyere gidiyolar....http://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley36.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley36.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley36.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley36.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley36.gif

jakobo
24.06.2005, 15:19
Simdi Sayin Ibrahim Sahin özür diledi elimize ne geçti. ulan bunlar iyi
adamlar deyip kapimiza imza atalim diye dayandilar mi üstte de
dedikleri gibi yarin öbür gün elenince de bir özür dilerler olur biter.
Üzgünüm trabzonspor yönetim kurulu ve Ibrahim Sahin ben kendim bir
Trabzonspor taraftari olarak bu özrünüzü kabul etmiyorum ve benim gibi
bir çok Trabzonspor lunun da böyle düsündügünü biliyorum..

Özrünüz Reddedildi....smileys/smiley7.gif

tunganyan
24.06.2005, 15:23
apologizeee denied

tunganyan
24.06.2005, 15:26
arkadaslar geerçekten yönetimi bastan beri cok sewiyodum ve cok destekliodum ki halaa sewgim ve destegim sürüyor ama bu kadar da olmaz dedirtiyorlarrrr....haksizsam söyleyinki cogunuzda ayni görüstesinizdirr..bazen sinirden aglayasim geliyooo ama tabi okadar da degil deyip sagi solu yumrukluyorummm..........ama yine de her nerede her nasil oolursa olsunn TRABZONSPOR FOREVER

gerisiyalan
24.06.2005, 15:58
Halil Altintop'u alalim, o da gelmek istiyormus. Ne bekleniyor, klübüyle görüsüldü mü, bilen var mi?
Halil istiyor, sorun olmamasi lazim. Bonservisi çoksa pahali alamiyoruz densin bitsin, taraftara iskencenin de bir siniri vardir...

deliadam61
24.06.2005, 16:03
Arkadas böle bi sey yok ya bi su fenere yenilidigimiz zaman bi de su transfer dönemin de gazete okuyasim gel miyo. ya yapin artik su taransferleri de içimiz rahatlasin...&nbsp ;&nbsp ;&nbsp ;&nbsp ;&nbsp ;

gerisiyalan
24.06.2005, 16:04
aklima gelmisken, Emrenin pesinde kosan yönetim, Halil'in bonservisini sorun etmemeli degil mi,
Halil konusunda somut bir adim yahut bir açiklama istiyoruz.

bu takima 1 verip, 5 alma zamani. Haydi artik...

tunganyan
24.06.2005, 16:19
halil vb... hepsi gazete yazilarindan ibaret bunlar da bizim yönetimin taktiklerinden biri heralde.....bizi uyutmak için yardimci kuvvet olarak kullaniliyorrr....çünkü sürekli brezilyaya sefer yapmak olmuyo arada bi halil celil haberi yapip birkaç günü bu haebrlerin yankilariyla geçiriyorlarr...yaazik coooooookkk yaziikkkk bu senede bise yapamayacagizzz

tunganyan
24.06.2005, 16:21
transferi geçtik ardik baari takim kadrosunu koruyabilseydikk ki saolsun bizim süper yönetim onu da basaramadii en iyi adamlarimimzdan birini de elimizden kacirdikkkk...nooolcak simdi tolgayi gonderdikten soora simdi transfer yapsak noolcakkk....bi yerden delik kapatmaya calisirken diger taraftan açiliyoooo...öfff yaa nedir bu cektiiimiz bizimmm

FANATIK61
24.06.2005, 16:23
Bu isi bitirin!

http://www.takagazete.com/OK.GIF Trabzonspor'da Baskan Atay Aktug'un, transferle ilgilenen yöneticilere, "Bu is çok uzadi. Tepki almaya basladik. Transfer isini bir an önce bitirin" diye talimat verdigi belirtildi. Teknik patron Senol Günes'in de Bozoglu'na, 'Güney Amerika'dan sadece kaleci istiyorum' dedigi, bu nedenle kaleci transferinin bu hafta sonuna kadar bitecegi belirtildi.

http://www.takagazete.com/OK.GIF Öte yandan Önder Bülbüloglu, Anadolu Ajansi'na yaptigi açiklamada, Metin Akbasoglu ile birlikte kura çekimi sonrasinda Avrupa'da transfer çalismalarini yürüteceklerini belirtti. Polonya'dan stoper ve santrfor alinacagi ögrenilirken, Legia Varsova takiminin forvet oyuncusu Saganowski'nin transferinin gerçeklestirebilecegi kaydedildi.

kamil
24.06.2005, 16:27
INANDIK NUMARASI BARI YAPALIM...................

tsmaniac
24.06.2005, 16:29
saganofskiymis artik bi senede onunla geçer ooof of

Hüseyin Çümen
24.06.2005, 16:32
tolga gözümden çok düstü yaziklar olsun ona daha fazla para kazanmaliymis haketmismis o parayi seni biz aldik çikardik malatyadan hayalinde göremiycen paralari trabzonda kazandin ne çabuk borcunu ödedin almasak tolgayi belkide futbol hayati biticekti simddi borcunu ödemiste gitemliymis okadar kolay öödenmez o borç tolga!!

ama istemiorum onu bu takimda ondan gelkicek parayla ondan daha iyi 2 oyuncu aliriz bugüne kadar trabzondan giden hangi kisi bsarili olmuski sen olcaksin sen trabzondan yedigin ekmegin karsisigini vermeden git bakalim nasi baticaksin orda küçük orhanlar ogünler abdullahlar orrtada

angaralits
24.06.2005, 16:32
YA BIRAKIN ALLAHASKINA NE SAGANOVSKISI.KIMDIR BU ADAM NE YAPMIS NASI BI OYUNCU.BENCE ÇOK SIRADAN ,BU ADAMA PARA VERILECEGINE OYNATIN ERGIN KELES I DAHA IYI.NE BIÇIM IS BU,BASLAYACAM BU TRANSFER ISINE.BEN BÖYLE BISEY GÖRMEDIM....

Hüseyin Çümen
24.06.2005, 16:41
insallah bu hafta sonu transferler yapilir artik

gezeteleri okuyoruz ümit verio geçen gün bozoglu viera kesin gelicek o gelecek yok bunla anlastik 1 gün sonra bu transferler yatti deniyor peki neden bizi kandiriyosun taraftarin tepkisi büyüyor biraz dahga akillica hareket etmek lazim bunlar acemi yönetici örnekleri biraz daha akilli hareket etmeliyiz

geçenm aksam meltem tv de bu yönetimle sampiyonluk zor diolar ee bende hak veriorum böle hüsranlar yasayinca yönetim elestrilere kizmayip bence hak verse basari gelebilir

tunganyan
24.06.2005, 16:42
waaay atay aktug acele edin demis cok korktumm...alaah allaaaahhh

bized yedik bu numaralarii...tepki almaya baslamismisss...yaa bu resmenn bizle alay etmektirrr..sanki hersey cok güzeldi simdi tapki alinmaya baaslandii allaahim yaarabbim yaaaa....demek kimsenin biseyden haberi yoktu...burdaki 118 sayfalik forum bosuna yapildiii

#10 Fietra
24.06.2005, 16:45
waaay atay aktug acele edin demis cok korktumm...alaah allaaaahhh

bized yedik bu numaralarii...tepki almaya baslamismisss...yaa bu resmenn bizle alay etmektirrr..sanki hersey cok güzeldi simdi tapki alinmaya baaslandii allaahim yaarabbim yaaaa....demek kimsenin biseyden haberi yoktu...burdaki 118 sayfalik forum bosuna yapildiii

Yorumuna hiç katilmiyorum

vega
24.06.2005, 16:55
bunlar ancak pazardan salatal1k domates al1rlar

objek
24.06.2005, 17:00
bunlar ancak pazardan salatal1k domates al1rlar

Yinede dometesleri ucuza getirmek icin sabah saatlerinde pazara gitmeyeceksin aksama dogru elde kalanlar cok ucuzluyorsmileys/smiley1.gif

tunganyan
24.06.2005, 17:00
yaa bende iyi seyler söylemek istiyorumm zaten fazla bisey söylemek istemiyorum cünkü trabzonu (iyi)yöneten sayili yöneticilerden birisii....bu transfere kadar da hersey dörtdörtlüktü ama ne olduysa bundan soora olduu....ne kadar umutlanmistiikk..oooh daha önceden nerde kim var gidildi görüldüü...fiyatlar vb seyler ögrenildiiii.transfer baslar baslamaz gerekli oyuncular alinacak ve ilk defa kampa aldigimiz yeni futbolcularla cikacagiz demistim amaaaaa....degil aldigimiz oyuncularr eldekileri bile gönderdikkk..ne demek tava fiyat vebenzeri seyler tamam tabiki öyle yüksek fiyatlar verilmemesi laazim en azinda abartilmamasi laazimm.ama iyi futbolcu oynatmak içinde para vermek lazimm...bizimkilerinverdigi parayla ancak hasan üçüncü oyniicak bu gidisleee...hiçbirine yanmiyorumda tolga nasi gönderilirr...gerekirse mehmet yilmazi hasan üçüncüyü yada bi baskasin gönder ona verecegin paranin yarisini tolgaya ver o da memnun kalsin bizde herkes de mutlu olsunn...ama nerdeeeee..300 milyar için türkiyenin ve trbzonun en iyi savunmasi gönderiliyorrrrr....

Shota
24.06.2005, 17:16
Slm Arkadaslar,uzun zamandir ha bugün ha yarin diye hepiniz gibi bende 1 (Bir) Transfer yapilir en azindan diye bekledim.Ama ne oldu elimizdekileri kaptirmaya basladik:=((( Hani bizim eski futbolcu Lemi Brezilya`da futbolcu arastiriyordu.Sezon biter bitmez Bombalar patliyacakti.Simdi sorarim yönetime,Lemi 6 aydir neredeydi,kimin parasiylan oralardaydi,izledigi futbolcular kimdir.Nede umutlanmistik bu yönetimin aciklamalariylan,transferlerimiz hazir diye,ligin bitmesi bekleniyor diye.Ama gene elimiz bos.Belkide ben yurtdisinda böyle gördügüm icin,ayni seyleri onlardan bekledigim icin yanilmis olabilirim.Misal Almanyada sezon boyunca futbolcu izlenir,görüsülür,anlasilir.Sezon biter bitmezde mukavele imzalanir.Ondan sonrada hazirlik kampinda bakdin genede eksiklerin var belirli mevkilerde,oraya önceden düsündügün alternatifler alinir.Herhalde ben bu yönetimden cok sey bekliyorum,o yüzden artik hatayi kendimde aramaya basladim.BEN COK SEY ISTIYORUM GALIBA

Oruç
24.06.2005, 17:19
yaw halil neden alinmak isteniyorki! yaw adam bece çok yönlü bir oyuncu degil hani!

FATIH SULTAN TEKKE

murat
24.06.2005, 17:38
yaw halil neden alinmak isteniyorki! yaw adam bece çok yönlü bir oyuncu degil hani!

FATIH SULTAN TEKKE

Halil hem genc hem bundesligada tecrube kazanmis bir oyuncu. BU sezon 30 mac oynamis5 gol atmis. 23 yasina yeni girmis ve senin dediginin tam tersine cok yonlu bir futbolcu. Hem belki Hamitte gelir Halili alirsak smileys/smiley4.gif

selcjK
24.06.2005, 17:41
diyorum ya abi transfer yapmiyorlar sonra herhangi bir basarisizlikla bahaneleri hazir oluyor, bu olay ziya hocanin yattarayi klubude oturtmasi gibi bisiydi, yattara ilk 11 de olunca oyuna mudahalesi kalmiyodu disardan girip maçi çevircek biri.

Can basten
24.06.2005, 17:43
Ula adamin ismi futbolcuya benzemiyor bi kere, o ney öyle halil, manav adi gibismileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

Saka bir yana tranferin gerçeklesmesini isterim ancak 2 milyon euro diyolar, biraz fazla sanki...

vigor
24.06.2005, 17:43
yaaa tamam bu adamlar profesyonel.belkide gerçekten hakkini istiyo.ama hiç akillarinda yaa su taraftara su camiaya bi sampiyonluk yasatmadan buradan bana gitmek haram olsun diye düsünmüyo mu.görmüyomu yada bilmiyo mu bu camianin sampiyonluga,avrupada basarili olmaya ne kadar ihtiyaci oldugunu.hiç mi aklina gelmiyo tolganin, 96 da sampiyonluk kaçtiginda memleketi giresunda birisinin canina kiydigini.tamam profesyonelsiniz ama bizde 20 senedir sampiyonluk görmeden bu takima gönül vermisiz,sevda beslemisiz, zamani gelmis iki sevdali can vermis bu ugurda.simdi sen iki sene de ne kadar sey verdin ki bu takimdan kaçmaya çalisiyon.bu takima herseyini veren taraftar ne istesin o zaman.iste o taraftar hiç bisey istemiyo.tabiki basari sampiyonluk istiyo ama gelmezse de senin gibi kaçip gitmiyo.gidersen Allah yolunu açik etsin, kalirsan yine basimizin üstündesin.

Shota
24.06.2005, 17:48
Halil Altintop takimi Kaiserslautern`de ikinci yari en büyük sicrama yapan futbolcu.Gecen sezon ikizi Hamit Schalkede parlarken Halil pek isinamamisti Bundesligaya,fakat bu sezon`un ikinci yarisinda müthis bir performans sergileyip Hamit`i bile solladi.Hemde Almanlarin Jancker gibi Italya liginde oynamis,Milli olmus bir futbolcusunu takimdan kesdi.Eger gercekden böyle bir transfer sözkonusuysa,bence cok isabetli olur.Ama herzaman dedigim gibi,ben bunada inanmiyorum,gene basinin bir yalanidir.

shipbroker61
24.06.2005, 18:23
arkadaslar kaynagini sormayin ama biraz once gelen bilgiye gore brazilyali kaleci jefferson'la anlasmisiz.

valla ne yalan soylim ben bu haberleri hic takip etmedigimden isimleri bile bilmiyorum. ama bu olay kesinlesmistir....

bilgilerinize...

selcjK
24.06.2005, 18:25
cumartesi deniyordu, yine pazartesiye attilar yok abicim bakmicam artik foruma geriliyorum sinirimsmileys/smiley5.gif bozuluo sonra kötü laflar söylüyorum admin abiler dilime biber sürecek smileys/smiley36.gif

Cengiz Çubukcu
24.06.2005, 18:28
halil de hamitte birakin trabzonu türkiyeye gelmezler...

Mollasalihoğlu
24.06.2005, 18:29
adminler trafik polisi gibi walla radara girene basiyolar cezayi smileys/smiley1.gif

$FIRTINA61$
24.06.2005, 18:32
yakinda biz getircees transferleri kendi ellimizlen böyle gidersesmileys/smiley4.gif

murat
24.06.2005, 18:40
Ula adamin ismi futbolcuya benzemiyor bi kere, o ney öyle halil, manav adi gibismileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

Saka bir yana tranferin gerçeklesmesini isterim ancak 2 milyon euro diyolar, biraz fazla sanki...

La can adamin ismiyle niye dalga geciyonki, once kendi ismine bak can-basten smileys/smiley36.gif

no NAME
24.06.2005, 19:14
<DIV align=left ="lineStory">http://www.takagazete.com/OK.GIF Trabzonspor'da Baskan Atay Aktug'un, transferle ilgilenen yöneticilere, "Bu is çok uzadi. Tepki almaya basladik. Transfer isini bir an önce bitirin" diye talimat verdigi belirtildi</DIV>
<DIV align=left ="lineStory">-------------------------------------------------------</DIV>
<DIV align=left ="lineStory">Sahin: "Taraftardan özür diliyoruz.."</DIV>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%"><T><T>
<T>
<TR>
<TD height=10></TD></TR></T></T></T></TABLE>

Trabzonspor Kulübü Basin Sözcüsü Ibrahim Sahin taraftardan özür diledi.. Sahin, transfer yapip kampa futbolcu getiremedikleri için taraftarlardan özür dilediklerini söylerken, aceleci davranmadiklarini ve taraftarin sabirli olmasi gerektigini belirtti..

NOT:daha önceki bir tarhte ise "önümüzdeki yilhakemleride yenen bir takim kuracagiz." demisti kendileri.

--------------------------------------

Murat Bozoglu

Kale için Uruguay Milli Takimi?nda mücadele eden Viera en güçlü aday. Ancak 22 yasinda ve çok yetenekli oldugu için talibi fazla. Forvette ise adaylarimiz daha çok. Fakat ?transfer olsun? diye transfer yapilmaz. Kaleci konusunda fazla hassasiz. Çünkü bu mevkiinin alternatifi yok.

--------------------------------

"Basbakan" lemi 6 aydan daha uzun süredir G.Amerika'da futbolcu izliyordu. bu sayedetransfer sezonu açildiktan sonra10 gün içinde transferler bitirilecek ve kampa yetistirileceklerdi.

---------------------------------------------------------

Senol Günes: ?Cumartesi gününe kadar transfer yapabiliriz?

-----vs.vs.vs.vs.vs.vs.vs.

eskilerin bir lafi var; derlerki;

AYINESI ISTIR KISININ, LAFA BAKILMAZ

selam ve saygiyla.

The Londoner
24.06.2005, 19:26
<TABLE cellSpacing=4 cellPadding=0 width="100%">
<T>
<TR>
<TD colSpan=2>
<DIV =txt2 align=right>24. June 2005, 17:57 | comment (java&#115;cript displayWindow'/eng/comments.php?id=308&amp;a=wpisz', '420', '350') </DIV></TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=top>http://www.wislakrakow.com/pictures/zurawskim9.jpg</TD>
<TD style="TEXT-ALIGN: justify" vAlign=top>
<DIV =tit1>No talks with Celtic over the weekend</DIV>
<DIV =txt1>Wisla spokesman, Jerzy Jurczynski, has informed Wisla will not hold any talks with Celtic at the weekend. Jurczynski has made it clear that the negotiations are due to be renewed on Monday. - It does not mean that some unexpected problems have occurred. We will get back to the talks on Monday.

</DIV></TD></TR>
<TR>
<TD style="TEXT-ALIGN: justify" vAlign=top colSpan=2>
<CENTER>

</CENTER>
<DIV =txt1>The procedure of selling Zurawski to Celtic takes much longer than expected. Although the Scots have agreed to pay as much as Wisla demands, the negotiations have been held for over a week and nobody knows when the deal will be done.

Maciej Zurawski has not signed his individual contract either. He flew to Glasgow last week, got familiar with the conditions of his contract and ? returned home. He is said to be thinking things over. However, he will have to make a final decision next week.
</DIV>
<DIV =txt1> ------------------------------------------------------------ -----</DIV></TD></TR></T></TABLE>
<TABLE cellSpacing=4 cellPadding=0 width="100%">
<T>
<TR>
<TD colSpan=2>
<DIV =txt2 align=right>24. June 2005, 15:09 | comment (java&#115;cript displayWindow'/eng/comments.php?id=307&amp;a=wpisz', '420', '350') </DIV></TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=top>http://www.wislakrakow.com/pictures/kosowski7.jpg</TD>
<DIV =tit1>Kosowski to join Zurawski in Celtic?</DIV>
<DIV =txt1>Kamil Kosowski ? on loan in Kaiserslautern ? is said to be another Gordon Strachan?s target ? informs The Herald. According to this paper Celtic would have to pay 1,5 euro for the midfielder.

</DIV></TD></TR>
<TR>
<TD style="TEXT-ALIGN: justify" vAlign=top colSpan=2>
<CENTER>

</CENTER>
<DIV =txt1>Kosowski could replace Didier Agathe whose contract expires next year but he wants to leave Celtic now as he?s been hunted for by Juventus, Valencia and Crystal Palace.

Kosowski?s transfer would make it easier for Zurawski to make a decision because Kamil is his best friend and they understand each other very well - both on and off the pitch.
</DIV></TD></TR></T></TABLE>

olimpus
24.06.2005, 19:53
<t></t><table ="ts" border="0" cellpadding="0" cellspacing="0" width="100%">
<t><tr><td><t></t><table border="0" cellpadding="0" cellspacing="0" width="100%"><t><tr><td><div ="lineStory" align="left">Jefferson Trabzonspor'da!</div> <t></t><table border="0" cellpadding="0" cellspacing="0" width="100%">
<t><tr>
<td height="10">http://www.ajansspor.com/images/1trans.gif</td>
</tr>
</t></table>
Trabzonspor
kalesini saglama aldi.. Bordo mavili ekip uzun süredir devam eden
kaleci arayislarini Brezilya'das tamamladi ve Botafogo takiminda
oynayan Jefferson'la anlasti..</span></td>
</tr>
</t></table> <t></t><table border="0" cellpadding="0" cellspacing="0" width="100%">
<t><tr>
</tr>
</t></table><t></t><table border="0" cellpadding="0" cellspacing="0" width="100%">
<t><tr>
<td>

</td>
</tr>
</t></table>

<t></t><table border="0" cellpadding="0" cellspacing="0" width="100%">
<t><tr>
</tr>
</t></table>
</td>
</tr> <tr>
<td>

</td>
</tr>

<tr>
<td>
Sampiyonlar Ligi öncesinde Petkoviç'in güven vermemsi nedeniyle kaleci
arayislarinda olan Trabzonspor aradigi ismi buldu.

Bordo mavili ekip uzun süredir pesinde oldugu Brezilyali'nin
Botafogo takiminda oynayan Jefferson de Oliveira Galvao ile anlasmaya
vardi.

22 yasindaki genç file bekçisi Botafogo'nun ligdeki basarisinda büyük pay sahibi olmustu.

Kaynak : ajansspor

</td>
</tr>
<tr>
<td><t></t><table border="0" cellpadding="0" cellspacing="0" width="100%">
<t><tr>
<td height="10">http://www.ajansspor.com/images/1trans.gif</td></tr></t></table></td></tr>
</t></table>

mr.fa
24.06.2005, 20:00
Hayirli olsun ne diyelim

tunganyan
24.06.2005, 20:02
yaa inanmak istiyorum artik....tv8'de izlemistim gerçekten iyi bir kaleci..teknigi cok süper topu oyuna cok iyi sokuyo pas gibi degaj kullanioo reflekslerde cok kuvvetli atletik bi kaleci.....ama iyi bi defansla oynamasi gerekio tabi...kaleci ne kadar iyi olursa olsun defans yiy olmadimi ............................??????tabi eger bu transfer olacaksahttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley6.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley6.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley6.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley6.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley6.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley6.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley6.gif

no NAME
24.06.2005, 20:07
jefferson geldi. hayirli olsun. kaynak star spor

My
24.06.2005, 20:08
Simdi Star da da söyledi. Taraftarina veda etmisde biz biz olalim imzayi atip formayi üzerine çekmeden pek inanmayalim smileys/smiley2.gif

The Londoner
24.06.2005, 20:18
<TABLE>
<T>
<TR>
<TD =champs_fiche>Full name</TD>
<TD>Jéfferson de Oliveira Galvão</TD></TR>
<TR>
<TD =champs_fiche>Birth</TD>
<TD>The 02.01.1983</TD></TR>
<TR>
<TD =champs_fiche></TD>
<TD>In São Vicente [ SP ]</TD></TR>
<TR>
<TD =champs_fiche>Height</TD>
<TD>189</TD></TR>
<TR>
<TD =champs_fiche>Weight</TD>
<TD>80</TD></TR>
<TR>
<TD =champs_fiche>Actual team </TD>
<TD>Botafogo [SP] (http://www.sambafoot.com/en/teams/65_Botafogo.html)</TD></TR>
<TR>
<TD =champs_fiche>Position</TD>
<TD>Goalkeeper</TD></TR></T></TABLE>

tunganyan
24.06.2005, 20:20
HAYRET BE YÖNETIMIM..SASIRDIMM...HELAL OLSUNN...bide deividi alsak...aaaaaahhhh ahhhhhhhhhhhhhhh.......................(tolga sen de gitmesennnnnhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley1.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley1.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley1.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley1.gif)

$FIRTINA61$
24.06.2005, 20:30
smileys/smiley2.gifhayirliolsun hepimize takimin basarisindada büyük rol oynmais bu kaleci

The Londoner
24.06.2005, 20:32
Acele etmeyin, imzayi bekleyin. Biz boyle cok transfer yaptik daha once!!!

FANATIK61
24.06.2005, 20:32
<TABLE cellSpacing=1 cellPadding=8 width=468 align=center bgColor=#c0c0c0>
<T>
<TR>
<TD =destaque-tit vAlign=top bgColor=#666666>Jefferson se despede do Botafogo </TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=top bgColor=#808080>
<TABLE>
<T>
<TR>
<TD>http://www.botafog&#111;nocoracao.com.br/fotos/jeffers&#111;n.jpg </TD>
<TD>Goleiro que era destaque do time alvinegro vai jogar no futebol turco. </TD></TR></T></TABLE>

< c&#111;ntent="MS 6.00.2800.1106" name=GENERATOR>

O goleiro Jefferson disputou contra o São Paulo a sua última partida pelo Botafogo neste Campeonato Brasileiro. O jogador acertou verbalmente a sua transferência para um clube do futebol turco, cujo nome é mantido em segredo, e nesta sexta-feira à tarde vai ao Estádio Luso-Brasileiro se despedir dos companheiros.

Um dos jogadores mais queridos pela torcida alvinegra, Jefferson mantém com o Botafogo uma relação afetiva. No entanto, o antigo sonho de atuar no exterior falou mais alto. Os direitos federativos do goleiro pertencem ao Cruzeiro e ele estava emprestado até o final do ano.

Uma cláusula no seu contrato permite a rescisão caso recebesse uma proposta de transferência de clubes do exterior. O Botafogo espera a chegada de alguns documentos para liberá-lo.

Jefferson chegou no Botafogo no começo de 2003 e foi reserva de Max durante a campanha no Campeonato Brasileiro da Série B. Em 2004, assumiu a condição de titular e vinha sendo um dos destaques do time nessa temporada. Revelado pelo Cruzeiro, onde se profissionalizou com 17 anos, ele foi campeão mundial sub-20 em 2003, com a Seleção Brasileira.
</TD></TR></T></TABLE>

Arkadaslar Brezilca bilmedigim icintercüme edemiyorum özür dilerim...

Ama biliyorumki TS bu Kaleci ile ilgileniyor. Program ile Almancaya cevirdim yaziyorki: Jefferson Sao Paulo Takimina red cevabi verdi ve Transfer hakkini Türkiyede gizli tutulan bir Takima verdi. Anlasmasinda (ayni bizim Fatih Tekke gibi) eger Avrupadan bir Transfer önerisi gelirse Anlasmada olan cikma Maddesini kullanacak.

tunganyan
24.06.2005, 20:37
<T>
<TR>
<TD =destaque-tit vAlign=top bgColor=#666666>Jefferson se despede do Botafogo </TD></TR>
<TR>
<TABLE>
<T>
<TR>
<TD>http://www.botafog&#111;nocoracao.com.br/fotos/jeffers&#111;n.jpg </TD>
<TD>Goleiro que era destaque do time alvinegro vai jogar no futebol turco. </TD></TR></T></TABLE>

O goleiro Jefferson disputou contra o São Paulo a sua última partida pelo Botafogo neste Campeonato Brasileiro. O jogador acertou verbalmente a sua transferência para um clube do futebol turco, cujo nome é mantido em segredo, e nesta sexta-feira à tarde vai ao Estádio Luso-Brasileiro se despedir dos companheiros.

Um dos jogadores mais queridos pela torcida alvinegra, Jefferson mantém com o Botafogo uma relação afetiva. No entanto, o antigo sonho de atuar no exterior falou mais alto. Os direitos federativos do goleiro pertencem ao Cruzeiro e ele estava emprestado até o final do ano.

Uma cláusula no seu contrato permite a rescisão caso recebesse uma proposta de transferência de clubes do exterior. O Botafogo espera a chegada de alguns documentos para liberá-lo.

Jefferson chegou no Botafogo no começo de 2003 e foi reserva de Max durante a campanha no Campeonato Brasileiro da Série B. Em 2004, assumiu a condição de titular e vinha sendo um dos destaques do time nessa temporada. Revelado pelo Cruzeiro, onde se profissionalizou com 17 anos, ele foi campeão mundial sub-20 em 2003, com a Seleção Brasileira.</TD></TR></T></TABLE>

tunganyan
24.06.2005, 20:42
arkadaslar kusura bakmayin çevirmeyi unuttumhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley36.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley36.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley36.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley36.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley36.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley36.gif...ismi gizli tutulan bi turk takimina gittiginii...veda ettigini falan yazio..daha önceden beri ulke disinda oynamak istiyormusss...hayalini gerçeklestirmis falann..bide sözlesmesinde madde varmis yurtdisindan teklif gelirse gidebilir diye vs. vs..... hayirli ugurlu olsunn...allah bizi utandirmasinnnnnnn

Onur
24.06.2005, 20:46
abi insallahkaleci sorununu jefferson'la çözeriz.gerçi imza atmadan aldigimiza inanmam ama ...

Punisher-61
24.06.2005, 20:48
üsteki yazida Türkiyede bir takimla görüstügü yaziliyor ve Takimin ismi su an gizli tutuluyor..

Botafogo formasini sao paulo macinda son kez giiydigini aciklayan Jefferson büyük bir ihtimalle Türkiyeye gidecegini söyledismileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

bu is oldu gibi

Egemen
24.06.2005, 20:59
olsun be artik. ne dersin yönetim inanalimmi????

Barış
24.06.2005, 21:02
Formayi giymeden inanmam ama adam da konusmus ya gidecem diye.Geçen maçta izledim harbi çok iyi kaleci boyu da 1.90. Hayirli olur insallah gelirse.

ts_fan
24.06.2005, 21:10
usaklar yavas olun, gaza gelmeyin, ilk önce imza atilsin sonra üzülüyoruz...zaten sirf su transfer yüzünden psikolojim bozuldu...

Özkan Erdem
24.06.2005, 21:13
Çok sükür diyelim.. sevinelim ama yinede imzayi bekleyelim..smileys/smiley36.gif

Mollasalihoğlu
24.06.2005, 21:15
ne jefferson'i ya ceni'yi alsak forvet isi de aradan çikmis olurdu.adamin kariyerinde 50'den fazla gol yok muydu? smileys/smiley1.gif

Egemen
24.06.2005, 21:19
abi çok yasli yaa. refleksler zayiflamistir artik.. :):):):) türk mantigi iste kafam buna basti :):):)

Barış
24.06.2005, 21:23
Botafogo nun resmi sitesine baktim Turcomurco bi seyler yaziyodu.

Insallah balon çikmaz bu da.

tunganyan
24.06.2005, 21:37
yok artik bu sefer kendileri yazio hemde gazete falanda degil...takimin resmi sitesinde yazio essek degilleryaaaaa........ismini söölemiolar turkiyede ismi sakli tutulan takim diyo..artik oldu yaani

yattara11
24.06.2005, 21:39
yok artik bu sefer kendileri yazio hemde gazete falanda degil...takimin resmi sitesinde yazio essek degilleryaaaaa........ismini söölemiolar turkiyede ismi sakli tutulan takim diyo..artik oldu yaani

ister misiniz o takim Trabzonspor degil de gençlerbirligi olsun... http://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley4.gifçok matrak bi durum olur herkes kafayi siyirir iyice...

The Londoner
24.06.2005, 21:40

O yazida Trabzonspor`un adi da geciyor.smileys/smiley2.gif Pazar gunu Turkiye`ye gelebilirmis...

The Londoner
24.06.2005, 21:42

The Londoner

canim TS
evet trabzonsporun ismi yaziyor bakalim hayirlisi. Sevindim vallah

My
24.06.2005, 21:44
smileys/smiley1.gifMusa KUS kulüp binasina geldiydi. En canli örnei Zuraw, adam bizimle sözlesme bile imzaladiydi. Beklemekte fayda var, dediim gibi hele bi imzayi atsin formayi çeksin üstüne.

Egemen
24.06.2005, 21:45
hele bi geredeye gitsin antremanlara baslasin degilmi:):):):)

Punisher-61
24.06.2005, 21:47
bu adami kesin aldik arkadaslar

Brezilya medyasida bu haberi veriyor

http://www.gazetaesportiva.net/ge_noticias/bin/noticia.php?c (http://www.gazetaesportiva.net/ge_noticias/bin/noticia.php?chid=108&amp;nwid=5528) hid=108&amp;nwid=5528

habere göre Türk takimiyla anlasmis ama takimin ismi gizli tutuluyor...smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

oyuncu kendisi acikladi..Botafogoda problem yaratamaz cünkü takimin ve futbolcunun anlasmasinda bi option var, brezila disindan teklif gelirse gide bilirsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

Özkan Erdem
24.06.2005, 21:49

smileys/smiley20.gif

My
24.06.2005, 21:52

smileys/smiley20.gif

smileys/smiley20.gif

TSlimetin08
24.06.2005, 22:18
insallah dogrudur ama bu kez kesin gözüküyor aldik heralde jeffersonu

botofagonun sitesine bakdim karizma kaleciye benziyor smileys/smiley4.gif

Cengiz Çubukcu
24.06.2005, 22:23
benim anlamadigim dünya üzerinde kaleci kalmadimi da brezilyaya el attik...bildigim kadariyla brezilya'dan çok basarili kaleciler çikmiyor...taffarel, dida var sadece...

ama umuyorum bu kaleci iyi çikar...ilk defa bir siyahi kalecimiz olacak..ismi de bana bir brezilyaliya göre sosyetik geldi...smileys/smiley1.gif

Onur
24.06.2005, 22:32
kaleyi saglama alalimda gerisini bizim usaklar halleder...

Çagman
24.06.2005, 23:01
hala tik yok imzayi gormem lazim Elinde kalem Bayragi Opecek O sekiLde inanirim LafLa olmaz bu isler getireceksin Trabzon'a Bayragi oipturup Sonrada imzayi caktircaksin

$FIRTINA61$
24.06.2005, 23:05
sali carsamba arazi getireceklermis imzaya smileys/smiley4.gif

Guests
24.06.2005, 23:25
Acele etmeyin, imzayi bekleyin. Biz boyle cok transfer yaptik daha once!!!

+1

omegaserdar
24.06.2005, 23:55
acaba petkoviç ne olur.. isteyeni, varmiki böylelikle yabanci kontenjanimizda bi genisleme yapariz

Egemen
24.06.2005, 23:58
sivas istiyodu sanirim en son :):):) aslinda petkoyu seviodum ben yaa üzüldüm sindi smileys/smiley19.gif

selcjK
25.06.2005, 00:16
kardes sözlesmesinde sizin yazdiklariniza göre avrupadan teklif gelirse gider maddesi konulacakmis? böyle bir saçmalik yapmaz herhalde yönetimimiz degil mi ?

Mollasalihoğlu
25.06.2005, 00:17
ula bizim taraftara da yaranilmiyo haa smileys/smiley36.gif

Yunus Emre AYAZ
25.06.2005, 00:20
oh be içim rahatladi simdi kale emin ellerde smileys/smiley2.gif

selcjK
25.06.2005, 00:23
abicim tamam güzel transfer yaptikta? kaçiniz bu kalecinin maçini izlediniz? daha 2 gün önceye kadar ismi bile geçmiyordu basinda? nasil emin olabiliyorsunuz kalenin emin ellerde oldugunu biraz mantik davranmak gerek. gelsin izleyek bakalim hazirlik maçlarinda nasilmis.

Yunus Emre AYAZ
25.06.2005, 00:25
baktim kariyerini arastirdim web den smileys/smiley2.gif

61trabzonomer
25.06.2005, 00:28
Botafogo nun resmi sitesine baktim Turcomurco bi seyler yaziyodu.

Insallah balon çikmaz bu da. heheheheheheh yok yok sen merak etme çikmaz turko murco hehehehehesüper..

selcjK
25.06.2005, 00:28
<H3>Trabzonspor'a Brezilyali kaleci!</H3>Transfer çalismalarini sürdüren Trabzonspor'un, Brezilya'nin Botafogo takiminda kiralik olarak oynayan kaleci Jefferson ile prensipte anlastigi bildirildi.

Bordo-mavililerin, bonservisi Brezilya'nin Cruzeiro Kulübü'nde bulunan futbolcuyla ve kulübüyle prensipte anlastigi, Kulüp Asbaskani Ömer Sari ve Yönetim Kurulu üyesi Murat Bozoglu'nun yarin Brezilya'ya gidererek, futbolcunun transferine netlik kazandiracaklari ögrenildi.

Bordo-mavili yöneticilerin, 22 yasindaki Jefferson'u gelecek hafta sali veya çarsamba günü Türkiye'ye getirecekleri kaydedildi.

beyler henüz ortada birsey yok ki o kadar heyecanlanmayalim sonra zurawski transferi gibi olur zuro ile de anlasmistik önemli olan kluple anlasmak..

Yunus Emre AYAZ
25.06.2005, 00:35
zuro geri geldi belki o da olabilir saten smileys/smiley2.gif

Berat
25.06.2005, 00:37
kardes sözlesmesinde sizin yazdiklariniza göre avrupadan teklif gelirse gider maddesi konulacakmis? böyle bir saçmalik yapmaz herhalde yönetimimiz degil mi ?

Kardes benim anladigim kadariyla kendi sözlesmesinde varmis böyle bir madde, bu yüzden bize gelmesinde büyük bir pürüz çikmasi beklenmiyormus..Biz öyle bir madde moymuyoruz yani sözlesmeyesmileys/smiley2.gif

Yunus Emre AYAZ
25.06.2005, 00:40
evet aynen öyle durum özetlendi smileys/smiley36.gif

UluLaz
25.06.2005, 00:44
<DIV ="tx_red pT10 tx_22">Botafogo perde o goleiro Jefferson</DIV>
<DIV ="pT6 tx_vrd tx_14">Trabzonspor, da Turquia, tira um dos destaques do líder do Brasileirão</DIV>
<DIV =pT8>
<DIV></DIV></DIV>
<DIV id=fio_news style="WIDTH: 594px">
<DIV></DIV></DIV>

<DIV ="fL tx_not_2 tx_10" style="WIDTH: 417px">Leandro Menezes | Fonte: Globoesporte.com e agências de notícias </DIV>
<TABLE id=tabfoto3328443 cellSpacing=0 cellPadding=0 width=160 align=left border=0 legenda="">
<T>
<TR>
<TD>http://globoesporte.globo.com/ESP/Home/foto/0,,3328443,00.jpg</TD>
<TD width=15></TD></TR></T></TABLE>Rio De Janeiro - the Botafogo suffered the first decrease as consequence of the good campaign that comes making in the Brazilian Championship. One of the responsible ones for the leadership of the team in the competition, the goleiro Jefferson (photo) is giving good bye to the club. With good twirled defenses in the eight first ones, it it helped the team to conquer the victories necessary to reach the top of the classification table.

The destination of former-shirt 1 of the Botafogo is Turkey. Jefferson will defend the Trabzonspor. The bases of the negotiation had not been divulged, but the goleiro travels in this weekend for the Europe, where it will make medical examinations in the new club.

With the exit of Jefferson, technician PC Gusmão gained a problem for the departure of the next sunday, against the Figueirense, to 16h, in the Stadium Luso-Brazilian. The Max reserve will have to assume the vacant and will try to reviver the good performances of the time of Series B, when it was titular.

The Trabzonspor was runner-up Turk in the last season, losing the heading for the Fenerbahce for three points. With the rank, it conquered the right to dispute the classificatória phase of the next League to the Champions of the Europe.

Botafogo'nun ligdeki basarili gidisine il darbe geldi. Takimin lig mücadelesindeki önemli etkenlerden biri olanJefferson basarili kurtarislaro ile takimini virzeye tasimisti. Simdi veda ediyor.

Ayrica Trabzonspor'dan bahsediyor. Jefferson'un hafta sonu Türkiye'ye gidip yeni kulübü için saglik muayenesinden geçecegi belirtiliyor.

deliadam61
25.06.2005, 00:45
smileys/smiley1.gifohbe transfer yaptiksmileys/smiley1.gif

AmA bi kaleci ile biziz kandiramazsiniz

BIZ LAZUK DAsmileys/smiley1.gif(ula öle bi sey diyomki kendi mi tokatlayasim geldi sanki yönetim fenerli )smileys/smiley1.gif

hadi hayirli olur INSAALAH

Yunus Emre AYAZ
25.06.2005, 00:48
yasasin ya bi stoper bi de forvet lazim simdi zurawski olmadi bari halil altintop olsun smileys/smiley2.gif

canavar
25.06.2005, 00:50
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%">
<T>
<TR>
<TD =nagloweknewspodstr&#111;ny vAlign=top width="98%" height=26>

Wis³a - Celtic - rozmowy trwaj¹
[24.06.2005]</TD></TR></T></TABLE>http://www.wisla.krakow.pl/pages/images/bialykwadrat_13.gif
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=1 width="100%">
<T>
<TR>
<TD>Trwaj¹ negocjacje z przedstawicielami Celtic Glasgow na temat ewentualnego transferu Macieja ¯urawskiego. Ustalane s¹ szczegó³y ewentualnego kontraktu kapitana Wis³y Kraków.
http://www.wisla.krakow.pl/pages/images/przezroczysty.gif
<DIV id=adocean_ style="PADDING-RIGHT: 0px; DISPLAY: n&#111;ne; PADDING-LEFT: 0px; BACKGROUND: #fff; PADDING-BOTTOM: 6px; MARGIN: 0px; PADDING-TOP: 6px; TEXT-ALIGN: center">
< =1.2 =text/><!--
/* (c)AdOcean 2004-2005 */
/* SLAVE: VIVACOM.Wisla.Krakow.pl.ROS_wo_SG.ROS__news */
if(of adoceanmyaoqkeomjijxg=='') adoceanmyaoqkeomjijxg();
//-->

< = id=_mcelqujlac src="http://">
</DIV>

try {
if (adserver_emissions['ROS_Box_news'] == true)
document.getElementById('adocean_box').style.displ a y='block';
} catch (kuku) {
// brak definicji adserver_emissions
}

http://www.wisla.krakow.pl/pages/fotos/news_1310zurawski2.jpg Po dwudniowym pobycie Macieja ¯urawskiego w Szkocji oraz dotychczasowych rozmowach przedstawicieli klubów na temat transferu czo³owego zawodnika dru¿yny Wis³y Kraków dalsze negocjacje bêd¹ kontynuowane w poniedzia³ek.

Prawdopodobnie tak¿e w przysz³ym tygodniu Maciej ¯urawski podejmie wi¹¿¹c¹ decyzjê, w sprawie podpisania kontraktu i gry w klubie Celtic Glasgow.

Biuro Prasowe Wis³y Kraków SSA

</TD></TR></T></TABLE>Arkadaslar Bu Transfer olmamis galiba Bana öyle geliyorki Biz Bunu Alacagiz NEDERSINIZ

Yunus Emre AYAZ
25.06.2005, 00:56
insallah

UluLaz
25.06.2005, 00:57
Jefferson Pazar günkü maçin kadrosundan çikarilmis.

Mollasalihoğlu
25.06.2005, 00:57
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%"><T>
<T>
<TR>
<TD vAlign=top width="98%" height=26 ="nagloweknewspodstr&#111;ny">

Wis³a - Celtic - rozmowy trwaj¹
[24.06.2005]</TD></TR></T></T></TABLE>http://www.wisla.krakow.pl/pages/images/bialykwadrat_13.gif
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=1 width="100%"><T>
<T>
<TR>
<TD>Trwaj¹ negocjacje z przedstawicielami Celtic Glasgow na temat ewentualnego transferu Macieja ¯urawskiego. Ustalane s¹ szczegó³y ewentualnego kontraktu kapitana Wis³y Kraków.
http://www.wisla.krakow.pl/pages/images/przezroczysty.gif
<DIV id=adocean_ style="PADDING-RIGHT: 0px; DISPLAY: n&#111;ne; PADDING-LEFT: 0px; BACKGROUND: #fff; PADDING-BOTTOM: 6px; MARGIN: 0px; PADDING-TOP: 6px; TEXT-ALIGN: center">&lt; =1.2 =text/&gt;<!--
/* (c)AdOcean 2004-2005 */
/* SLAVE: VIVACOM.Wisla.Krakow.pl.ROS_wo_SG.ROS__news */
if(of adoceanmyaoqkeomjijxg=='') adoceanmyaoqkeomjijxg();
//--> &lt; = id=_mcelqujlac src="http://"&gt; </DIV>try { if (adserver_emissions['ROS_Box_news'] == true) document.getElementById('adocean_box').style.displ a y='block'; } catch (kuku) { // brak definicji adserver_emissions }
http://www.wisla.krakow.pl/pages/fotos/news_1310zurawski2.jpg Po dwudniowym pobycie Macieja ¯urawskiego w Szkocji oraz dotychczasowych rozmowach przedstawicieli klubów na temat transferu czo³owego zawodnika dru¿yny Wis³y Kraków dalsze negocjacje bêd¹ kontynuowane w poniedzia³ek.

Prawdopodobnie tak¿e w przysz³ym tygodniu Maciej ¯urawski podejmie wi¹¿¹c¹ decyzjê, w sprawie podpisania kontraktu i gry w klubie Celtic Glasgow.

Biuro Prasowe Wis³y Kraków SSA

</TD></TR></T></T></TABLE>

Arkadaslar Bu Transfer olmamis galiba Bana öyle geliyorki Biz Bunu Alacagiz NEDERSINIZ

ula yazida ts lafi bile geçmiyo smileys/smiley36.gif

murat
25.06.2005, 01:00
arkadaslar oglen baska bilgisayrdan kaleciyi arastirdim, 2003 dunya gencler sampiyonasinda brezilyanin kalesini korumus bir oyuncu. Ve bu sezon muthis bir perfonmansla oynamis. Bence bize cok faydasi olacak yillardir mac ceviren kalecimiz olmadi insaallah jefferson olacak. Benim icin gercekten cok sevindiric bir transfer, yani forvettende onemliydi iyi bir kaleci tabi forvette alirsak artik kimse onumuzde duramaz..

UluLaz
25.06.2005, 01:01
Quote=canavar]Arkadaslar Bu Transfer olmamis galiba Bana öyle geliyorki Biz Bunu Alacagiz NEDERSINIZ [/QUOTE]

Haberin adresini ver sana mealini söyliyeyim

BDiler61
25.06.2005, 02:02
umarim bunda da bir sorun çikmaz ve uyum sürecini çabuk atlatir

Utku061
25.06.2005, 02:19
formayi öpmeden ben inanmam...

toshiba
25.06.2005, 02:27
smileys/smiley1.gifMusa KUS kulüp binasina geldiydi. En canli örnei Zuraw, adam bizimle sözlesme bile imzaladiydi. Beklemekte fayda var, dediim gibi hele bi imzayi atsin formayi çeksin üstüne.

Onu dersen; Cafer denilen adam imzada attiydi, ustelik antremanlara falanda ciktiydi. Sonra ne oldu:)smileys/smiley4.gif

mahir_kuzey
25.06.2005, 02:35
Usaklar tam 4 sayfa acaba aldikmi, imza atmadan inanmam yorumlari yapilmis. Haa bende imza atmadan inanmam ama hayirli olsun diyeyim önce. Kaleci 1.90 boyunda, refleksleride iyiymis,yas itibariylede çok iyi. Insallah sampiyon takimin kalecisi olarak tarihe geçer...

jakobo
25.06.2005, 03:53
Arkadaslar bana kalirsa Zurawski nin imzaya gidip atmadan gelmesi ve de
her sey konusulmus bitmisken imzanin olmamasi aklinin karistigini
gösteriyor. Bana kalirsa Zurawski paraya kanip oraya gitti ama akli
baska yerde (muhtemelen bizde) bu yüzden hata yapmak da istemiyor imza
atilana kadar her an her sey olabilir.

Belki de Szymek rahat durmuyordur he? smileys/smiley2.gif

tunganyan
25.06.2005, 08:53
abicim tamam güzel transfer yaptikta? kaçiniz bu kalecinin maçini izlediniz? daha 2 gün önceye kadar ismi bile geçmiyordu basinda? nasil emin olabiliyorsunuz kalenin emin ellerde oldugunu biraz mantik davranmak gerek. gelsin izleyek bakalim hazirlik maçlarinda nasilmis. kardes tv8'de breizlya maclari veriliyo sürekli özetlerde mevcut o kanalda...takip et illaki izlersinnnnn..ben bikaç kezz izledimm maçini jeffersonun gercekten güzel kalecii...insllhTRABZONSPOR'UN havasini aldimi dahada iyi olaacaakk......http://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley17.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley17.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley17.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley17.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley17.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley17.gif

bobmarley
25.06.2005, 08:53
nasil bi kaleci..izleyen varsa anlatabilirmi lütfen..o alamadigimiz vierayla arasindaki farklar neler..onuda izleyen varsa tabi..

tunganyan
25.06.2005, 09:23
vierayla fiyat farki var bikerehttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley36.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley36.gifama cok atletik esnek bi kaleci tipik brezilyali iste....boyu uzun cok hizli refleksleri varrayaginin dibine gelen topu bile uçarak aliyohttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley36.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley36.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley36.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley36.gifama gerçekten cok iyi bi kaleci..tabi bizim takimda oynayabilirse yaani ortam degisikligi falan yaramayabilir ama insallah iyi olcakk..ama viera cook daha farkli tam bir kalecii... güçlü,kuvvetlii hareketleri futrbolcuyu korkutacak sekilde hizli ve sert kendinden de cok emin hareket ediyo yan top düz top bise biraakmio tam bi braveheart yani ama olsun bizim jeffersonumuzda iyi olacak....street fighter da bi dalsim vardi hatirliyosunuzdur eli kolu bacagi uzuyodu kalede dururken yaptigi hamlelerde hep o aklima gelioduuu......iyi olcak insllhhh

selcjK
25.06.2005, 10:00
Beyler bu arada az önce tv de söyledi CELTIC ZURAWSKIDEN TAMAMEN VAZGEÇMIS. HAYIRLISI.

Akin-61
25.06.2005, 10:12
Beyler bu arada az önce tv de söyledi CELTIC ZURAWSKIDEN TAMAMEN VAZGEÇMIS. HAYIRLISI.

zaten yeni teklifyapin diye kulube söyelemisler ama klüp biz artik teklifyapmiyacagiz demis. yane simdi zuro bizim ayagimiza gelcek..

bobmarley
25.06.2005, 10:16
içim rahatladi bu yazilari görünce ya..umarim zuro da gelir..gelmezse milyonlarca taraftardan küfür yicek zaten(yarisindan yemistir bile)..bide arkadaslar..botafogonun sitesinde jeffersonla ilgili sag tarafta bi bölüm var.çevirme programi olan oraya girip cümleleri çevirebilirmi..

bobmarley
25.06.2005, 10:16
<T>
<TR>
<TD =destaque-tit vAlign=top bgColor=#666666>Pergunte ao ídolo - Jefferson </TD></TR>
<TR>
<TABLE>
<T>
<TR>
<TD></TD>
<TD></TD></TR></T></TABLE>

Nome: Iraci de Souza Marques
Pergunta: Sua atuação merece destaque na posição em que o Botafogo se encontra no topo da classificação 2005. Você já pensa em ser convocado para a seleção de Parreira ?
Claro que sei que o elenco já está praticamente formado para a Copa do Mundo da Alemanha. Mas, vou estar correndo por fora e sei que se continuar fazendo bem o meu trabalho tenho chances de um dia ser convocado. Esse é o meu sonho.

Nome: Aldair Wanzeler
Pergunta: Na metade do ano vários jogadores são negociados com times europeus. Segundo o que sabemos pela mídia seu contrato tem uma clásula que permite sua saída sem maiores entraves. Existe a possibilidade de você sair do Fogão antes do final do Brasileiro/2005?
Possibilidade tem para todos os jogadores. Meu sonho é jogar no exterior mas estou muito contente no Botafogo e para sair a proposta teria que ser completamente irrecusável. Estou muito feliz aqui.

Nome: Christian
Pergunta: Como você faz para intimidar os atacantes que chegam frente-a-frente contigo?
Não é bem intimidar. Dependendo como atua dentro da área o goleiro acaba impondo respeito. Às vezes fico sério e o atacante dá uma ?pipocada?, como dizemos no futebol. Dentro de campo passo muito essa imagem de sério mas fora dali sou bem brincalhão.

Nome: Sidnei Moreno Miranda
Pergunta: Como você se snete sendo ídolo tão jovem desta torcida gloriosa?
Vou ser sincero, ainda não me acho um ídolo do Botafogo. Se me pedissem para citar 2 ou 3 jogadores fundamentais citaria o César Prates e o Alex Alves, por tudo o que já fizeram. Eu ainda estou buscando meu espaço e tenho ainda muito a dar ao Botafogo.

Nome: Wuni Silvio Triches
Pergunta: O que te levou a optar pela posição de goleiro e qual seu grande ídolo?
Comecei no gol mas logo depois tentei jogar na linha como atacante, isso lá no Ferroviário, de Assis. Só que vi que não tava dando muito certo e não podia perder tempo. Aí voltei para o gol. E um goleiro que admiro muito é o Dida, não só no futebol mas também como pessoa, mesmo com o pouco que o conheço. No Cruzeiro eu o via treinando e tentava fazer tudo idêntico, com aquela frieza e seriedade. </TD></TR></T></TABLE>

imported_Tandogan
25.06.2005, 10:43
Geçenlerde TV8'de Sao Paulo-Botafogo karsilasmasinin naklen yayini vardi.Biz de bir kaç arkadas oturmus gece yarisi maçi izliyorduk.Amacimiz gündemimizde olan frikikçi kaleci Ceni'yi; yani Sao Paulo'nun kalecisini izlemekti.Ama o maçta Ceni'ye pek top gelmemisti.Aksine Botafogo kalecisi Jefferson kalesinde tehlikeler yasiyordu.Arkadaslarla bir ara aramizda "Ya Ceni'yi alana kadar bu adami alalim.Adam sabahtan beri kurtaris yapiyor.Hem de Ceni'den 10 yas daha genç." gibi laflar da etmistik.Sonuçta o adamla su an anlastigimiz bilgileri dolasip duruyor.Tabii ki "imzayi atmadan inanmam" laflarina katilmamak mümkün degil.Daha önce yasanan bazi tecrübeler bizi ister istemez böyle düsünmeye sevkediyor.Ama görünen de o ki;Jefferson'la sanirim anlasilmis.

Kendisinin fazla maçini izlemedim,sadece bir maçini 90 dakika izledim,bazi maçlarina da maç özetlerinden bakiyorum.Izledigim görüntüleri bende gayet olumlu izlenimler birakti.Ayrica basindan ve internetten takip edebildigim kadariyla da kendisi hakkinda hep olumlu bilgilere rastliyorum.Büyük bir aksilik olmazsa da Jefferson'a, Almanya'da yapilacak olan 2006 Dünya Futbol Sampiyonasi'nda Brezilya Milli Takimi'nda Dida'nin yedegi olabilecek isimlerden biri gözüyle bakiliyor.Bütün bu verileri gözönüne alirsak, sanirim alinirsa bu transfer taraftari mutlu edecektir.

selcjK
25.06.2005, 10:47
abicim gündemimize aldigimiz oyuncunun isini hemen bitirmeliyiz, zuro meselesi gibi olursa bizim aleyihimize isler zaman mesailerin basladigi pzts günü imzayi atmali. aslinda bu arada zuroyu veya de souza yi alsak çifte imza MIS GIBI OHH MIS MIS smileys/smiley4.gifsmileys/smiley36.gif

Emorfo
25.06.2005, 11:23
Ne oldu keyfiniz yerine geldi dimi :)

Önce imza.

Ayrica kaliteli bir forvet kaliteli bir defans ve hatta iyi bir orta saha oyuncusuna ihtiyacimiz var.

Yunus Emre AYAZ
25.06.2005, 11:26
güzel haberler moralimizi düzeltti walla smileys/smiley2.gif

tunganyan
25.06.2005, 11:27
<TABLE cellSpacing=1 cellPadding=8 width=468 align=center bgColor=#c0c0c0><T>
<T>
<TR>
<TD vAlign=top bgColor=#666666 ="destaque-tit">Pergunte ao ídolo - Jefferson </TD></TR>
<TR>
<TABLE><T>
<T>
<TR>
<TD></TD>
<TD></TD></TR></T></T></TABLE>

&lt; content="MS 6.00.2800.1106" name=GENERATOR&gt;

Nome: Iraci de Souza Marques
Pergunta: Sua atuação merece destaque na posição em que o Botafogo se encontra no topo da classificação 2005. Você já pensa em ser convocado para a seleção de Parreira ?
Claro que sei que o elenco já está praticamente formado para a Copa do Mundo da Alemanha. Mas, vou estar correndo por fora e sei que se continuar fazendo bem o meu trabalho tenho chances de um dia ser convocado. Esse é o meu sonho.

Nome: Aldair Wanzeler
Pergunta: Na metade do ano vários jogadores são negociados com times europeus. Segundo o que sabemos pela mídia seu contrato tem uma clásula que permite sua saída sem maiores entraves. Existe a possibilidade de você sair do Fogão antes do final do Brasileiro/2005?
Possibilidade tem para todos os jogadores. Meu sonho é jogar no exterior mas estou muito contente no Botafogo e para sair a proposta teria que ser completamente irrecusável. Estou muito feliz aqui.

Nome: Christian
Pergunta: Como você faz para intimidar os atacantes que chegam frente-a-frente contigo?
Não é bem intimidar. Dependendo como atua dentro da área o goleiro acaba impondo respeito. Às vezes fico sério e o atacante dá uma ?pipocada?, como dizemos no futebol. Dentro de campo passo muito essa imagem de sério mas fora dali sou bem brincalhão.

Nome: Sidnei Moreno Miranda
Pergunta: Como você se snete sendo ídolo tão jovem desta torcida gloriosa?
Vou ser sincero, ainda não me acho um ídolo do Botafogo. Se me pedissem para citar 2 ou 3 jogadores fundamentais citaria o César Prates e o Alex Alves, por tudo o que já fizeram. Eu ainda estou buscando meu espaço e tenho ainda muito a dar ao Botafogo.

Nome: Wuni Silvio Triches
Pergunta: O que te levou a optar pela posição de goleiro e qual seu grande ídolo?
Comecei no gol mas logo depois tentei jogar na linha como atacante, isso lá no Ferroviário, de Assis. Só que vi que não tava dando muito certo e não podia perder tempo. Aí voltei para o gol. E um goleiro que admiro muito é o Dida, não só no futebol mas também como pessoa, mesmo com o pouco que o conheço. No Cruzeiro eu o via treinando e tentava fazer tudo idêntico, com aquela frieza e seriedade. </TD></TR></T></T></TABLE>

burda soru cevap yapmislar galiba taraftar netten sorular gonderiyo jefferson da yanitliyoo..(güzel bisey bizim de yapmamiz lazim)nasi kaleci ooldun falan demisler....ilk önce kalecilik yapmis soora hucum oynamayi istemis biraz denemis sonuc demir yolu isçiligi olmusss soora tekrar kalecilige dönmüs....idolünü sormuslar hem kaleci hemde kisilik olarak didayi söylemis...performansinla botafogonun basarisinda cok önemli biyeri oldugunu milli takimma seçilmeyi hakettigini falan söylemisler..jeffer de galiba kadrolarin daha önceden belirlendigini ama hayalinin milli takim oldugunu bunun için çalisacagini söölemiss...yalniz burda yzanlara göre bu adam botofogoya verecegim çok sey var demis...kendini idol olarak görüyomusun demisler..daha yeni baslaadimmm...eger sooracak oluresanizzz idolleri Cesar Pratesve Alex Alves derim demiss(allah allahh)

''Pergunta: Na metade do ano vários jogadores são negociados com times europeus. Segundo o que sabemos pela mídia seu contrato tem uma clásula que permite sua saída sem maiores entraves. Existe a possibilidade de você sair do Fogão antes do final do Brasileiro/2005?
Possibilidade tem para todos os jogadores. Meu sonho é jogar no exterior mas estou muito contente no Botafogo e para sair a proposta teria que ser completamente irrecusável. Estou muito feliz aqui.''burda senenin ortsinda bazi oyuncularin avrupa takimlariyla görüstüünü yaziyoo.senin de böyle bi anlasman var lig bitmeden ayrilirmisin gibi seyler yazmislar...cevap olarakda bu imkanin butun futbolcularda oldugpunu hepsinin gidebilecegini söölemis..kendisinin de hayalinin disarda(avrupada )oynamak oldugunu söölemis ama ben burda memnunum mutluyum falan demis...?????*

tunganyan
25.06.2005, 11:31
cok enteresan ama galiba bunlar daha önceden yazilmiss...ona bakasaniz zurawski de önceden trabzonda oyniiicam diye saga sola rest çekiyodu ama soora satti... neyse bakalim...heeeeerr iste bi hayir vardrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

Yunus Emre AYAZ
25.06.2005, 11:38
amin smileys/smiley2.gif

bobmarley
25.06.2005, 11:44
celtic de birakmis zuro yu..su sartlarda bize gelicek gibi duruyo...wiene gitmesi saçma olur...wislada kalirsada komedi olursmileys/smiley4.gif..okadar çalkalandi durdu transfer..vs..hiçbiyere gidemedi..düsünsenize..

The Londoner
25.06.2005, 11:46
ZURAWSKI`DE SON DURUM! (skysport.com`dan)

(Oyle umitlenecek bir sey yok. Celtic`in vazgectigine dair bir bilgi de yok. Kulupler Pazartesi tekrar gorusmelere basliyormus. Zurawskionumuzdeki hafta icindeson kararini verecekmis. Su an sadece Celtic`i dusunuyorum demis.Adam Glasgow`da gordugu alisveris merkezlerinden etkilenmis. Anlasilan bu herif tam bir mahrumiyet bolgesinden geliyor!)
Polish striker Maciej Zurawski will decide on Monday whether to join Celtic.

The 28-year-old has been mulling over a move to Parkhead and met Celtic officials to discuss terms this week.

He is also a target for Austria Vienna and Trabzonspor, but The Bhoys still appear to be favourites to land his signature.

"After Zurawski stayed two days in Scotland, the negotiations over the transfer of the striker will continue on Monday when the representatives of both clubs will meet again," read a statement from Zurawski's current employers Wisla Krakow.

"Probably, Maciej Zurawski will make a decision next week, regarding the contract with Celtic."

The hit-man himself insists The Bhoys are his first option and admitted he had been very impressed with what he had seen of the club and the city.

"I am not looking too far forward and am thinking only of Celtic," he told Wisla's official website.

"It is a great city and a great club. They have another culture of life with big shopping centres, big markets, it's a big city.

"I was very impressed with the stadium, which has a capacity of 60,000 people."

Yunus Emre AYAZ
25.06.2005, 11:48
mal yaaa shoping center bizim ordada var len gel nolcak smileys/smiley36.gif

#10 Fietra
25.06.2005, 11:53
Jefferson'un bende imza atmasini istiyorum ve bence gelsin.Kendisini CM'den biliyorum orada da iyi bir kaleciydi.Sahsen gelmesini istiyorum.Sonra yabanci sikintisi olursa Petkoyu da yollariz

selcjK
25.06.2005, 11:55
adama hak vermemek elde degil bence, glasgow sehriyle trabzon sehrinin arasinda büyük fark var. ben olsam bende glasgowu gözüm kapali tercih ederim, ola ki trabzona felan görüsmeye gelirse aksam saatlerindegelmesi hayrimiza olur, uçaktan iner sehre dogru gündüz vakti gelirde boztepede ki çarpik kentlesmeyi görürse degirmeden "u" dönüsüyle polonyaya geri döner glasgowu gördükten sonra..

bobmarley
25.06.2005, 11:55
televizyonda celtic in zurawskinin transferinden vazgeçtigi söylendi..önceki sayfalardaki yazilarda bu yaziyo..ins.yanlis deildir..

angaralits
25.06.2005, 11:56
YA ARKADAS BU ZURO TAM BI GÖRMEMIS!!YOK STAD SÖYLE GÜZEL YOK ALISVERIS MERKEZI BÖYLE GÜZEL.YAZIK VALLA.BURDAN TÜRK YATIRIMCILARINA SESLENIYORUM ,ABILERIM LÜTFEN POLONYAYA LÜTFEN YATIRIM YAPALIM,IS MERKEZLERI,SÖYLE DEVASA CENTER LAR FALAN YAPALIM...

tunganyan
25.06.2005, 11:57
SU ZURAWSKI ISINI BIRAKALIM ARTIK YAAWWW.HEM ANLASMAZLIK FALAN YOK SADECE HAFTASONU GÖRÜSMÜOLARRRRR.pazartesi falan görüsceklermis..zuro da gelmis polonyaya kafa dinlemeye...yaaaa bosverelim gerçekten ne bu yaaaa..yok cok güzel shop centerlar big marketsfalan....gelsin carrefour var real var nautiliuss var (istnblda ama olsnnn)bu nedirrrr.....demek ki bizim boztepeye bi çikarsak adami trabzona yerlesir aileceeekkkhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley36.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley36.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley36.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley36.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley36.gifiki dükkanla etkilendiyseee..hem ne olmuss bizim de RUS PAZARI var http://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley36.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley36.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley36.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley36.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley36.gif

FANATIK52
25.06.2005, 12:00
haydi patlatin bombalari costurun bizi yeter rik sabir sabr nereye kaar yawwww smileys/smiley17.gifsmileys/smiley17.gifsmileys/smiley17.gif

Yunus Emre AYAZ
25.06.2005, 12:01
ehehheheh avrasya pazari de ona rus dersen polonyalilar gelmez smileys/smiley36.gif

bobmarley
25.06.2005, 12:03
senol günesin dedigi cümleyi benimsemek istiyorum aslinda...zurawskiyi biz büyüttük..ama benimsemem için zurawskinin bikaç maçini izlemem lazim..gerçekten kaçan balik büyükmü..

Oruç
25.06.2005, 12:03
formayi öpmeden ben inanmam...

aynen! zurawski içinde bunlar söylendi ama adami alamadik.onun için adami formayla beraber görmeden bu is bitti demeyelim!

FATIH SULTAN TEKKE

Yunus Emre AYAZ
25.06.2005, 12:12
ya bu zurawski gibi deil adam avrupaya açilma firsati bulmus teper mi smileys/smiley2.gif

Oruç
25.06.2005, 12:21
olsun yine de imza görmeden bu is bitti demeyelim bence!

FATIH SULTAN TEKKE

angaralits
25.06.2005, 12:24
JON INGE HOILAND: BU SAHIS NORVEÇ MILLI TAKIMNIN STOPERIYMIS.

BU ADAM HAKKINDA BI BILGISI OLAN VARMI?

Yunus Emre AYAZ
25.06.2005, 12:25
sag kanat savucunusu olarak biliorum ben bunu cm de hep aliodum smileys/smiley36.gif

tunganyan
25.06.2005, 12:26
dogruu imza sartt...onu da görecezzz insallaaaaahhhhhhhhh.....allaaahiim sen bize trabzonsporun yaptigi yildiz oyuncu transferlerini veimza törenlerini göster yaaarabbiimmmm!!!!!!!!1

Özkan Erdem
25.06.2005, 12:29
dogruu imza sartt...onu da görecezzz insallaaaaahhhhhhhhh.....allaaahiim sen bize trabzonsporun yaptigi yildiz oyuncu transferlerini veimza törenlerini göster yaaarabbiimmmm!!!!!!!!1

Amin

Yunus Emre AYAZ
25.06.2005, 12:33
amin smileys/smiley2.gif

angaralits
25.06.2005, 12:34
BU HOILAND IYIMIDIR YANI?SEYREDEN VARMI?

baho61
25.06.2005, 12:46
http://www.wislakrakow.com/?akcja=news&amp;id=8899

http://www.wislakrakow/akcja=news&amp;id=8899http://www.wislakrakow/akcja=news&amp;id=8899

wislakrakow.com un sitesinde trabzonsporun kontra ataga kalktigini ve 3,1 milyon euro verebileceginden bahsediyor..

Oruç
25.06.2005, 12:48
zurawski için mi?

FATIH SULTAN TEKKE

baho61
25.06.2005, 12:50
EVET

baho61
25.06.2005, 12:51
ANLADIGIM KADARIYLA ÖYLE YANI smileys/smiley4.gif...

tunganyan
HAAAAAAAYIIIIIIIRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR ISTEMIYOORUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUZZZZZZZZZZZ... YINE MIIIII????

bobmarley
evet...metin akbasoglunun ismi falanda yaziyo..umarim dogru deildir..para konusunda...bence fazla..

CaMoKa
25.06.2005, 12:52
ne 3.1 ya onlara ancak 3 ün 1 ini alirlar Trabzonda vermez zaten

Oruç
25.06.2005, 12:53
evet bence de burada yazilan para çok fazla!!!

FATIH SULTAN TEKKE

baho61
25.06.2005, 12:54
Bilemiyorum... bakacagiz ve görecegiz smileys/smiley4.gif

CaMoKa
25.06.2005, 12:57
Zurawski cok uzun bi zamanimizi yedi bence daha fazla vaktimizi yemesin ya hemen olsun yada hemen bitsin

bobmarley
25.06.2005, 12:59
sorun kulüpte tahminimce..zurawskiyle yillik fiyat konusunda anlasilir..ama kulüp..ama bu para fazla tabi...3.1..smileys/smiley1.gif...

baho61
25.06.2005, 13:02
Zurawski de karar veremiyor tahminim.. Belki de krakow da ondan temkinli davraniyor.. Simdi siz onun yerinde olsaniz sizi isteyen klube orasi çok kötü falan mi dersiniz.. O da onu isteyen kluplerden övgüyle bahsediyor.. Bi de olayin parasal yönüne yaklasiyor... Hayirlisi olsun...smileys/smiley17.gif

CaMoKa
25.06.2005, 13:04
Bitsin Artik Bu Çile

sultantekke
25.06.2005, 13:04
bune ya buneya buneyaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

ulan zuravski trabzona bi gelde hele???

Analyzer
25.06.2005, 13:07
Haberde Metin Akbasoglu'nun telefonla 3.1 milyon euro teklif ettigi söyleniyor. Inanmak istemedim ama bizim yönetim açiklama yapmadigi sürece elimizde baska bir kaynak yok. Trabzonspor resmi web sitesi, Istanbul basininin yalan haberlerini yazmaktan baska ne ise yarar anlamiyorum. 6 aydir bir adamin pesinden kosuyoruz, sanki çok taninmis bir futbolcuymus gibi tüm taraftarlar bu transfere kilitlendi. Zurawski transferi hikayesi takima gün geçtikçe daha fazla zarar veriyor. Su konuyu kesip atsinlar artik, vazgeçtik bu transferden desinler. 3.1 milyon euroluk teklif yaptigimizumarim gerçek degildir. Bence bu adama bizden baska 2 milyon euro bile veren yok. Wisla Krakow da ne terbiyesiz bir kulüpmüs onu zaten yeterince gördük. Resmi web sitelerine Trabzonspor'un 3.1 milyon euroya çiktigini yazip müsteri kizistiriyor da olabilirler. O adamlardan hersey beklenir.

baho61
25.06.2005, 13:13
Bencede haklisin.... Adamlar son dakikaya kadar bekleyecekler heralde.. En fazla kim verirse ona satacaklar heralde.. Bir de baska bir yerde okudugum bir haberde krakow'un bir savunmacisi var Klos diye onunla beraber zurawski için 3,4 milyon eurodan falan bahsediyodu(wislaportal.pl adresindeydi sanirim)..

bobmarley
25.06.2005, 13:13
yahudiler ticareti iyibilirler..smileys/smiley2.gif..smileys/smiley1.gif..3.1milyon avro fazla..bi2.si..ya diger brezilyali bundan iyise..deivid...oda var...

Yunus Emre AYAZ
25.06.2005, 13:15
dimi ama smileys/smiley2.gif

Tmac61
25.06.2005, 13:17
Yönetime o kadar mail attim tik yok...

Diger klüplerin borsa açiklamalarina bir bakin Gazetelerde çikan neredeyse bütün haberlerle ilgili açiklama mevcut...

Ayrica "su oyuncuyla görüsmeler sürüyor" "sununla anlastik" vs vs.. aninda orada...

Bizimkilerde 2 kisi ise almislar onu yaziyorlar bu da 1 aylik habersmileys/smiley5.gif...

Hey Allahim sen büyüksün ne istir bu....smileys/smiley5.gif

selcjK
25.06.2005, 13:22
abicim benim birde büyük korkum var ya, simdi fatihin yanina alinaacak forveti büyük bir sikinti bekliyor. muhtemelen zurawskiyi almicaz. ama onun yerine alinacak adamin her kötü performansinda zurawskiyi alsk böyle mi olurdu diye spekülasyonlar çikicak bu hem futbolcuya hem takima hemde taraftarlara zarar verir. SIZDEN BIR RICAM VAR ARKADASLAR BU TOPIC ALTINDA ARTIK ZURAWSKI ' DENBAHSETMEYIN. BU HEPIMIZ IÇIN EN YARARLISI OLACAKTIR. YAPTIGIMIZ VE YAPACAGIMIZ TRANSFERLERE KONSANTRE OLALIM ZURAWSKIYE DEGIL. HA OLURDA ZURO IMZA ATMAYA GELIRSE O ZAMAN KONUSABILIRIZ. AMA O ZAMANA KADAR TEKRARLIYORUM LÜTFEN ZURO HAKKINDA KONUSMAYALIM ARTIK BU KONUDA BENIM OLDUGU KADAR SIZLERINDE SINIRLERININ YIPRANDIGINI DÜSÜNÜYORUM.

LÜT FEN

Bizim için en yararlisi bu emin olun. umarim uyarimi dikkate alirsiniz.

bobmarley
25.06.2005, 13:27
bu olaya kalecileride örnek gösterebilirsin...petkoviç bundan daha iyiydi !!...diger alamadigimiz (viera) kaleciyi alsaydik sampiyon olurduk !!..vs...örnekler bitmez..istedikten sonra bahanede bitmez..

Emorfo
25.06.2005, 13:32
brezilya da 2 tane daha yabnci alinsin transferi gündemini kapatalim. fazla bile uzadi.

selcjK
25.06.2005, 13:33
hayir ama onlar sadece 1 hafta kadar mesgül etti gündemi yani bir zaman akillardan silinecek, ama zurawskiyi nerdeyse 1 yildir istiyoruz kolay kolay unutulmayacak.

bobmarley
25.06.2005, 13:38
yerli futbolcu transferi olmicakmi bu yil..alinicak adamlar var bence...buda bi soru isareti tabi...smileys/smiley5.gif

Colakoglu
25.06.2005, 14:01
ya beyler tamam konuyu kapatalimda suan gündem o bizim yönetimde
israrla istiyo belli.. tabiki bizde istiyoruz.. bi deivid konusu var
ama adam kac para nasil bisey ne is yapar falan hic bi haber yok
klübünlen anlasamadik gibilerindede olsa haber cikardi eger bu adamin
pesine düsseydik.. zurawski bence cok kaliteli bi oyuncu ve bana
sorarsaniz 3.1 milyon euro fazla degil nedenmi örnek fatih tekke.. sun
bitane daha fatih tekke bulsak ben yönetim olsam 3.1 degil 5 milyon
veririm hic yasina bile bakmam ve herzaman söylüyorum yine söylicem
futbolcunun en verimli dönemi 26-30 bu arada zuro 28 yasinda 29 degil
fatih tekke 27, arada yas farki yok zaten.. ve zurawskinin golcülük
yönünün fatihten asagi oldugunu sanmiyorum ben 10-15 tane golünü
seyrettim adamin acayip bi bitirici özelligi var.. ama konusmamiz
istenmiyosa kapatalim konuyu no problem.

Salih61
25.06.2005, 14:06
bu olaya kalecileride örnek gösterebilirsin...petkoviç bundan daha iyiydi !!...diger alamadigimiz (viera) kaleciyi alsaydik sampiyon olurduk !!..vs...örnekler bitmez..istedikten sonra bahanede bitmez.. Katilmiyorum...Jefferson Petkovic den de Türkiye de ki Kamburüstü bütün kalecilerden de iyi bir kaleci...Zaten kendini burda Ispat edecektir...

Saygilarimla...

Colakoglu
25.06.2005, 14:11
beyler eger dediginiz gibiyse bu adami 1 sene sora avrupanin devleri
izler bizde iyi bi paraya satariz... ama saticagimiza elimizde tutsak
daha iyi olur.. ama bende delirdim dimi daha adam gelmeden gitmesinden
bahsediyorumsmileys/smiley36.gif

oflum61
25.06.2005, 14:15
BIZIM YÖNETIM DE AZ DEGIL HA!

SUANDA SADECE CELTIGI KIZDIRIYORLAR! BASKA BIRSEY BU SAATEN SONRA CIKMAZ!

JEFFERSON HAYIRLI OLSUN!

Tahsin Armutcu
25.06.2005, 14:15
kimse petkovici suclamasin arkadaslar.ikinci yarinin basini hatirlayin petko gayet iyi gidiyordu.ve ne oldugunu herkesin bildigi istanbul medyasi petkovic hakkinda bir suru yazi yazdi.dikkat edin her onemli mactan once ozellikle derbilerden once gazetelerde 'trabzon kaleci ariyor petkovic yolcu' vs. gibi haberler cikti size soruyorum siz olsaniz etkilenmez misiniz sonucta petko da insan.ben petkovicin kotu performansindan yonetimi ve istanbul medyasini sorumlu tutuyorum.medyanin yaptiklarina karsin yonetimin petkovice sahip cikmasi gerekirdi.

Colakoglu
25.06.2005, 14:29
peki bu jefferson kac parasmileys/smiley36.gif

baho61
25.06.2005, 14:32
Bizim yönetimin isi gücü bitti de simdi celtici kizdiriyo... smileys/smiley36.gif

Oğuzhan Görkan
25.06.2005, 14:38
gine isler arapsaçi anlasilan of offffffffffffffffffff

Colakoglu
25.06.2005, 14:42
gine isler arapsaçi anlasilan of offffffffffffffffffff

hic düzelmemistiki yine öyle olsun smileys/smiley36.gif

baho61
25.06.2005, 14:47
Katiliyorum.....

BDiler61
25.06.2005, 15:08
su isviçre kampina kadar tüm transfeler bitsin yeter .

Colakoglu
25.06.2005, 15:09
su isviçre kampina kadar tüm transfeler bitsin yeter .

isvicre kampi deme bana biseyler oluyo smileys/smiley36.gif

Oğuzhan Görkan
25.06.2005, 15:28
sikmayin düzelir insallah

FANATIK61
25.06.2005, 15:29
<TABLE cellSpacing=4 cellPadding=0 width="100%"><T>
<T>
<TR>
<TD colSpan=2>
<DIV align=right ="txt2">25. June 2005, 13:09 | comment (java&#115;cript displayWindow'/eng/comments.php?id=310&amp;a=wpisz', '420', '350') </DIV></TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=top>http://www.wislakrakow.com/pictures/zurawski3.jpg</TD>
<DIV ="tit1">Trabzonspor attack again</DIV>
<DIV ="txt1">Trabzonspor have no intention of allowing Maciej Zurawski to join Celtic ? informs The Przegl¹d Sportowy. Wisla Krakow have just been offered 3,1m euro for the striker</DIV></TD></TR></T></T></TABLE>

It is rumoured the negotiations may have looked as follows: Fax your offer - asked one of the Wisla bosses. No, I want you to say how much you need - replied Trabzonspor.

Trabzonspor are determined to outbid Celtic when it comes to Zurawski?s individual contract too and offer him a million euro a year. Zurawski refuses to comment on the press revelations and repeats he needs time to think things over.

- Trabzonspor will not withdraw from the chase until the deal is done. - says Grzegorz Bednarz, Zurawski?s agent for Turkey.

Kafayi yiyecegim herhalde...

Colakoglu
25.06.2005, 15:44
abi bu adami alacagiz bakinda görün...