PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Avrupa Trabzonspor’un pesinde

Punisher-61
01.05.2005, 15:40
Trabzonspor?lu furbolcular Avrupa takimlarinin gözdesi haline geldiler.

Trabzonsporlu futbolcular, basarili performanslari nedeniyle Avrupa takimlarinin gözdesi haline geldi. Gökdeniz, Fatih, Hüseyin, Szymkowiak, Yattara ve Tolga'yi birçok menajer, dün aksam S.Saracoglu Stadi'ndaki F.Bahçe sinavinda bir kez daha büyüteç altina aldi. Bordo-mavili takimda en büyük ilgiyi Gökdeniz çekerken, genç yildizi Ingiltere'nin Everton, Italya'nin Juventus ve Florentina, Ispanya'nin Deportivo, Almanya'nin H.Berlin ve B.Leverkusen takimlari yakin takibinde tutuyor

Fatih Tekke:Ingiliz Newcastle, Fransiz PSG, Alman Schalke 04 ve W.Bremen tarafindan izlendi

Hüseyin:Newcastlein listesinde

Tolga:Shaktar Donetsk istiyor

Szymkowiak : Juventus istiyor

Celalettin: Fransiz Marsilya ve Alman B.Moenchengladbach

Yattara'yi da Belçika ve Hollanda kulüpleri takip ediyor

AVRUPA GÖRÜYOR GERCEKLERI.....

Sampiyonluga oynayan fener ve Galatasaydan kimi istiyorlar???

Utku061
01.05.2005, 15:58
Bu arkadaslarimizin bize sözü vardi,sampiyon olmadan Trabzonspor'dan ayrilmayiz. Insallah bu sözleri hala geçerlidir.

Zurawski
01.05.2005, 16:14
Gurur verici bisey ama görevlerini bitimeden hiçbiryere gidemezler ama yüklü para karsiliginda hiç bir oyuncu vazgeçilmez degildir.örnegin versinler 6 milyon dolar alsinlar Yattarayi.Yillardir oyuncu satip dapara kazanmamis bir klup olarak kendimize nasil alt yapi klübüyüz diyebiliyoruz onu da anlamiyorum.Futbol fabrikasi Trabzonun her sene Avrupaya topçu ihraç etmesi bu klübün kurtulusu olur.

sanatik
01.05.2005, 17:00
bu siraladigin haberin cogu yalan uydurma haber.

önemli olan oyuncularimizin avrupaya gitmeleri degil. Trabzonsporun avrupaya gitmesi --> sampiyonlar ligi.

Yasemin
01.05.2005, 17:07
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%">
<T>
<TR>
<TD colSpan=2>
<HR>
</TD></TR></T></TABLE>

bu siraladigin haberin cogu yalan uydurma haber.

önemli olan oyuncularimizin avrupaya gitmeleri degil. Trabzonsporun avrupaya gitmesi --&gt; sampiyonlar ligi.

katiliyorum

cemilsezgin
01.05.2005, 17:24
ya neyi tartisiyoruz bunlari zaman la görecegiz simdi ayaklanma zamani 95 96 canina kiyan kardeslerimizin rahat uyumalari için yapilan haksizliiha tepkimizi göstermeliyiz arkadaslar.http://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley7.gif

61-firtina
01.05.2005, 19:53
Bir kaçi disinda bence asparagas haberler futbolcularimizin kafasini karistirmaya çalisiyorlar

POYRAZ
01.05.2005, 19:55
Begendigimiz hic bir futbolcunun gitmemesi hatta onlara takviye alinmasi gerekiyor.

Trapzone
01.05.2005, 19:56
Aralarinda bizim futbolculara yakisan tek takim juventus var ötekiler kofti... TRABZON hepsinden büyük onlarda bizi sampiyon yapmadan hiçbir yere gidemezler.

delihamsi
01.05.2005, 20:00
Abi farkimiz bu.Gurur duyuyorum da benim tek korkum bu futnbolculari kaybetmek.Herkes istesin de bizde kalsinlar...

Beytullah
01.05.2005, 20:47
walla insallah gitmezler ben inaniyorum bu takima seneye 2 transfer yaparlarsa sampiyon oluruz bizi kimse tutamaz o zaman ..yeterki futbolcularimiz gitmesin bizi sampiyon yaptiktan sonra avrupaya gitsinler raziyim ama simdi bizi yari yolda birakmam olmaz

Hünkar
01.05.2005, 21:23
adamlar futboldan anliyo en azindan bizim memleketimizde ki eziklerden daha iyi anliyo ama insallah hicbiri bi yere gitmez yoksa bu jenerasyonu bi araya getirmek icicn baya beklememiz gerekecek

BDiler61
01.05.2005, 23:01
bu takimi korumaliyiz

Çagman
01.05.2005, 23:16
Bende istemem Fatihin Gokdenizin Gitmesini ama Objektif Dusununce GitmeLeri KendiLeri adina daha iyi oLacagini dusunuyorum ama Sozlesmede turkiyede Ts den baska Klupte Oynamama Maddesi oLmaLi.

Gelecek Sezonda kalsinlar bir sonraki sezon bence onlerini kesmemeliyiz.

Harun-61
01.05.2005, 23:27
Fatih abi gitmesi lazim, Avrupa onu tanimasi lazim !!!

My
01.05.2005, 23:48

Fatih olduu halde sampiyonluk mücadelesinde ne kadar zorlaniyoruz bide Fatih'i verirsek nasil mücadele edicez? Ben Fatih'in gitmesine karsiyim. Aksine gitmesi diil en az onun deerinde futbolcularla takimimizi güçlendirmemiz gerekiyor diye düsünüyorum.

sanatik
01.05.2005, 23:50
Fatih ( ve digerleri ) avrupaya gidecek evet.

ama Trabzonsporla gidecek.

Trabzonsporsuz degil.

Harun-61
01.05.2005, 23:56

Fatih olduu halde sampiyonluk mücadelesinde ne kadar zorlaniyoruz bide Fatih'i verirsek nasil mücadele edicez? Ben Fatih'in gitmesine karsiyim. Aksine gitmesi diil en az onun deerinde futbolcularla takimimizi güçlendirmemiz gerekiyor diye düsünüyorum.

abi, Fatih abiyi sevmeyen yok, hepimizin abisi o, en önemli oyuncumuz...smileys/smiley32.gifresmen asigiz ona:) ama onun gibi bir futbolcuyu Avrupa tanimasi lazim...!

sanatik
02.05.2005, 00:04
AvniAker

taniyacak tabii. Taniyorda zaten ama daha iyi taniyacak.

Fakat bu gercek tanisma Trabzonspor formasiyla olacak.

Sampiyonlar Ligine girmemiz gerek. Inschallah Allah nasip eder bunu.Edited by: sanatik

#10 Fietra
02.05.2005, 00:04
Fatih Tekke ve Gökdeniz sampiyon yapip gidecekler söz verdiler ve seneye bunun için çok çalismalilar.

My
02.05.2005, 00:20

abi, Fatih abiyi sevmeyen yok, hepimizin abisi o, en önemli oyuncumuz...smileys/smiley32.gifresmen asigiz ona:) ama onun gibi bir futbolcuyu Avrupa tanimasi lazim...!

Dostum, tabiiki tanimasi lazim, dier yazdiklarinin altinada imzami atarim ama asil olan kulübün, asik olduumuz, gönül verdiimiz, kimliimiz dediimiz kulübün basarisi diilmi? Benim sahsi kanaatim Fatih olsun, Gökdeniz olsun Hüseyin olsun dierleri olsun Trabzonspor'da ki misyonunu tamamlamamistir.

Mollasalihoğlu
02.05.2005, 00:23
gorev tamamlanmadan gidene hakkim helal degil(cok istisnai durumlar haric) Edited by: oflee61

mahir_kuzey
02.05.2005, 00:32
Futbolcu satarak para kazanmak küçük kulüplerin isi. Biz daha zuravskiyi ve yurtiçinden bikaç oyuncuyu alarak dahada güçlenecegiz. Satan degil alan takimiz. Sampiyon olalim bi hele.

Harun-61
02.05.2005, 00:36
ins. dediginiz gibi olur...

ama fatih abide avrupa da top oynamak istiyor gibi ???

hayirlisi ...

sametaydin
02.05.2005, 12:53
bence gökdenizin gitmesi çok dogru olur trabzonspor a zarar verdigini düsünüyorum. eski formunda degil. bu sene bir tek diyarbakir macinda güzel oynadi. o macta da son dakikada yedigi kirmizi kartla bir cuval inciri berbat etti deyim yerindeyse. avrupa ya gitsin bence.

61trabzonomer
02.05.2005, 16:17
bence gökdenizin gitmesi çok dogru olur trabzonspor a zarar verdigini düsünüyorum. eski formunda degil. bu sene bir tek diyarbakir macinda güzel oynadi. o macta da son dakikada yedigi kirmizi kartla bir cuval inciri berbat etti deyim yerindeyse. avrupa ya gitsin bence.

of yav hala bu adama neler diyorsunuz yav daha deyecek söz bulamiyorum size...

gerisiyalan
02.05.2005, 17:48
Fatih ve digerlerini milli takimla tanirlar, almanyada insallah.

Gargamel
02.05.2005, 18:09
trabzonspora gelen butun futbolcular kendini trabzonsporun havasina bi kaptirdilarmi sampiyon olmadan kimse gitmek istemiyor gidenlerde aglaya aglaya gidiyo....

Crazy_OfLu61_
02.05.2005, 20:37
Inaniyorum ki bir çogu gitmez zaten büyük baskanimizda onlari birakmaz. Adam kafaya koymus bi kere bu takimi sampiyon yapacak.

Firtina28
02.05.2005, 21:36
bu futbolcular bizim futbolcularimiz trabzonsporumuzun futbolculari ve gorevlerini yapmadan biz trabzonspor taraftarini birakip hic biyere gidemezler, GITMEZLER!!!

Tolgaa6161
02.06.2005, 12:57
fatihin gokdenizin huseyinin..... avrupada kendilerini tanitmak icin TRABZONSPORu $ampionlar liginde ba$arili duruma getirmeleri lazim

Mollasalihoğlu
02.06.2005, 13:08
dogru bi tesbit.kendimizi göstericez tatmin edecez diyolarsa iste sampiyonlar ligi.göstersinler kendilerini..

Gökhan Kutlu
02.06.2005, 13:26
bence gökdenizin gitmesi çok dogru olur trabzonspor a zarar verdigini düsünüyorum. eski formunda degil. bu sene bir tek diyarbakir macinda güzel oynadi. o macta da son dakikada yedigi kirmizi kartla bir cuval inciri berbat etti deyim yerindeyse. avrupa ya gitsin bence. kardes aynen ben de zarar verdigini düsünüyorum gitsin gökdeniz onun yerine daha iyi bi futbolcu alabiliriz

Crazy_OfLu61_
02.06.2005, 13:27
Tolga haricinde takimdan giden olacagina pek ihtimal vermiyorum ama trabzonsporun menfaati için çok iyi para veren olursa düsünülemez degil.

Hüseyin Çümen
02.06.2005, 13:32
kimse gitmeyecektir sadece tolga gidebilir oda iyi bi paraya giderse yerine oyun kurabilen iyi hemde çok iyi bir defans alinabilir

Salih61
02.06.2005, 13:32
Bizim Futbolcularin Avrupa da aranir olmasi gerçekden güzel...smileys/smiley32.gif

Saygilarimla...

Emiroğlu
02.06.2005, 13:35
YA ARKADASLAR SIZI HIÇ ANLAYAMIYORM YA.GÖKDENIZ IÇIN ZARAR VERIYO DIYOSUNUZ ! ADAM 25 YASINDA VE SATILSIN.

ZAMANINDA BÜYÜK KAPTAN FATIH SULTAN TEKKEDE KIRMIZI KARTLAR GÖRÜYODU,HAKEM DÖVÜYODU SATTIK MI?NEDEN SATMADIK?NEDEN BAGRIMIZA BASILDI?ADAM TRABZONLU ÇÜNKÜ ! GÖNLÜNDE TRABZON VAR.BIR DE SIMDIKI DURUMUNA BAK !

TAMAM SATALIM.AYRICA DOGRUDUR BELKI YERINE DAHA IYI BIRINI DE BULABILIRIZ.

AMA 61 NUMARALI FORMAYI GIYENI ZOR BULURSUNUZ ! ! !

ANLAYANA.......

Egemen
02.06.2005, 14:42
smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif bencede bulamayiz...

zanoylu
02.06.2005, 15:17
Bunlar normal haberler çünkü çok iyi bir takimimiz var bu sekilde teklifler gelmesi normal önemli olan elimizde olan degerlerin kiymetini bilmek ve üstüne birseyler koyabilmek daha büyük basarilara imza atmak (s.ligi) burada önemli görev yönetim kurulumuza düsüyor.Zaten yönetimimizde bunun farkinda ve bilinçli adimlar atiyor.Artik eskisi gibi har vurup harman savurma devri bitmistir arkadaslar belli bir sistemi olmayan ,kendine hedef koymayan ,alt ve üst yapiyi kuvvetlendirmeyen, mali dengesini bir sisteme oturtmayan ve en önemlisi potansiyel taraftarini artik aktif duruma geçirmeyenyönetimler yikilmaya mecburdur hem manevi hem maddi yönden

Uzunlafin kisasi bunlarin bilincinde olan yönetimimiz gelisen bu olaylara karsi mutlaka mantikli bir harekat plani vardir içiniz rahat olsun SAYGI VE SEVGILERLE

halil ibo
02.06.2005, 15:22
HALEN SU KAHPE ISTANBUL MEDYASINI TANIYAMADINIZ MI ?SU GITSIN BU GITSIN DIYEN ZIHNIYET BIZANS ZIHNIYETIDIR.BU ZIHNIYET TRABZONUMU KÜÇÜLTME POLITIKASIDIR.BU OYUNA GELINMEYECEKTIR.

AVRUPA'DA BASARI IÇIN KALITELIYI IHRAÇ EDEN DEGIL,BÜNYESINE KATAN TAKIM OLMALIYIZ.BÜYÜK TAKIM OLMANIN YOLU YILDIZ OYUNCUSUNU KAPTIRMAMAKTAN GEÇER.

O GÜZELIM YILDIZLARDA AVRUPA MAÇLARINDA MAVI GÖKYÜZÜNDE BORDO BORDO NE GÜZELDE PARLAYACAKLAR ...

Nkeser3
02.06.2005, 17:44
gökdeniz in gitmesini isteyenlere çok sinirleniyorum.takimin ve camianin ona sahip çikmasi lazimken su yaptiklariniza bakin gökdenizin form düsüklügünün nedeni zaten hep bunlar.yattaraya gösterilen sevginin yarisini su adama göstersek adam nasil oynar.yattara ya bakarsak adam parasinin pesinde ama gökdeniz öyle degil adam bos mukaveleye imza atti be

mini FaNaTiK
02.06.2005, 19:07
Daha ise yaramiyor dediginiz gökdeniz(bencede bu sezon çok ii maçlar çikarmadi ama..)bu sezon boyu toplam 12 gol atti bunun yani sira yaptigi asistler var..

bi sözüm daha var yildiz oyuncuy kolay kolay yetismez yetistimi de bu sekilde kesinlikle birakmamiz gerekiyor ki SAMPIYONLUGA OYNAYALIM!!!

TameRHan
02.06.2005, 21:37
Senol Hoca hiçbir futbolcuya teklif gelmedigini söyledi

fazla abartmaninda alemi yok

.Gökdeniz konusunda ise; medya taraftarla gökdenizin arasini açmaya çalismis ve bakiyorumki basarili olmus. Gökdeniz Trabzonludur,Trabzonsporludur bunu iyice belleyin.. medyanin oyununa gelmeyin .. Gökdenizide bosuna yere üzmeyin!

saglam
02.06.2005, 22:25
Tuncay'in Sakaryaspordaki durumunu hatirliyorum, yildizi parlamisti, takimi her maç sirtliyordu, artik tekliflerde gelmeye baslayinca eskisi kadar göze hitap eden bir oyun sergile(ye)miyordu. Açikçasi fenere gittiginde kadorya girebilecegi konusunda kuskum vardi, son zamanlardaki gibi durgun olursa 18e giremez diyordum. Ancak mekan degisikligi Tuncay'i kamçiladi. Su an takimininvazgeçilmezlerinden.

Gökdeniz: bize çok katkida bulundu, ama onda da Tuncay'in son dönemlerindekidurgunlugu seziyorum. Avrupa'dan isteyen olursa güzel bir fiyata verilsin. Gittigi takimdan kendisini takibe devam ederiz.

Fatih Tekke: bu takimda kesinlikle kalmali. Eski simarik Fatih gitti, artik olgun bir insan. Futbolunun da zirvesinde, kulübümüz ondan daha çok faydalanabilir.

Tolga: Shaktar Donesk'in teklif ettigi miktar ciddiye alinacak bir rakam, ama biz neden "evet" demedik halen anlamis degilim. Ziya Dogan'in dedigi gibi onun satilacagi parayla daha kaliteli 3 oyuncu alinabilir o mevkiye.

Hüseyin: Kalsin bizde ya. Baska takima giderse harcanir, tam bir Karadeniz çocugu:) O giderse, Hasan Üçüncü yalniz kalacak.

$FIRTINA61$
02.06.2005, 22:43
sampyionlar ligine giremedikmi satsinlarstarlarmizi güzel paraya kurtar sinlarhem bizi hem kendilerini

bordoomavii
02.06.2005, 22:53
bencehiç bir futbolcumuzu satmamaliyiz.sampiyonlar liginde gelen paraylaen az 3-4 tanedeiyi bir adamalmaliyiz.1 tanede dünya çapindatakim a uyum saglayabilecek bir yildiz da almaliyiz.

space
03.06.2005, 05:52
karel, mehmet yilmaz, satilsin gerisi kalsiiin..

Burçak
03.06.2005, 21:20
seneye 3 kulvarda yarisacaz o yüzden kadro nekadar genis olursa okadar ii olur. maçi garantilendinmi alacan disari dinlendirecen . o yüzden ömehmetin kalmasindan yanayim.

61trabzonomer
03.06.2005, 21:25
karel, mehmet yilmaz, satilsin gerisi kalsiiin.. karel tamamda mehmet niye.....

Beytullah
03.06.2005, 21:30
ya insallah bu seneki kadro bozulmaz zaten söz verdiler sampiyonluk yasamadan gitmek yok dediler

AtalaY_BuğrA
04.06.2005, 00:43
Tolga: Shaktar Donesk'in teklif ettigi miktar ciddiye alinacak bir rakam, ama biz neden "evet" demedik halen anlamis degilim. Ziya Dogan'in dedigi gibi onun satilacagi parayla daha kaliteli 3 oyuncu alinabilir o mevkiye.

Verilen para cok iyi ama su anda turkiyede bu adamin yerine alabilecegimiz defans oyuncusu yok bence. Hadi yabanci aldik diyelim bu seferde uyum sorunu idi erdincle anlasmasiydi filan uzun zman alabilir. O yüzden tolganin en az bir sene daha takimda kalmasi sart Herkesin ortak görüsü takimi sampiyon yapsinlar sonra bizde gereken fedakarligi yapariz artik.

TSlimetin08
04.06.2005, 01:45
[/QUOTE]

Verilen para cok iyi ama su anda turkiyede bu adamin yerine alabilecegimiz defans oyuncusu yok bence. Hadi yabanci aldik diyelim bu seferde uyum sorunu idi erdincle anlasmasiydi filan uzun zman alabilir. O yüzden tolganin en az bir sene daha takimda kalmasi sart Herkesin ortak görüsü takimi sampiyon yapsinlar sonra bizde gereken fedakarligi yapariz artik.[/QUOTE]

Katiliyorum aynen

emreaydin61
04.06.2005, 02:32
karel disinda kimseyi satmasinlar..bize genis kadro lazim..

mahir_kuzey
05.06.2005, 04:04
Fatih ( ve digerleri ) avrupaya gidecek evet.

ama Trabzonsporla gidecek.

Trabzonsporsuz degil.

smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

of-lee
05.06.2005, 10:56
fatihi avrupaya gitsin

avrupada oynacak futbolcu

CaMoKa
07.06.2005, 09:40
YALAN

bazi futbolcular disinda digerleri sadece kafa karistirmak için

umraniye
07.06.2005, 10:34
yaa gökdenizden baska kimse gitmesn bence bide tolga iyi para verirlerse bence satilsin 4milyon dolara tolga gibi iki futbolcu alinir...

JoNTuRK
07.06.2005, 11:26
Herr futboLcu gidebiLir neyin kavgasInI yapIyorum .. FutboL dedigin 11 ki$iyLe oynanIyor.. 11 ` e 11 ... ee daha neyin klavgasI bu ?!?!?!

Ali gider veLi geLir.. KuLubumuzun yararIna . kasasIna iyi 1 para girecekse gitsinLer ..

Trabzon Lisesi hersene $ampiyonLuga oynuyor .. hani nerde bu gencLer ..

Hicbir oyuncu vazgeciLmez deiLdir .. ne Fatih Tekke nede Gokdeniz.. iyi 1 tekLif aLIrLarsa gitsinLer tabi ki!!!!

FutboLcuLar degiL takIm vazgeciLmezdir ..

ha bide $ampiyonLuk haa?!?!? c0o0ok bekLeriz .. i$ sahada bitmiyor TR de .. yani .. ne zamanki "Trabzonlu" 1 ba$bakkan seciLir o zaman beLki 1 $ansImIz oLabiLir .. yoxa futbo|L oLarak kimse eLimize su dokecek durumda deiL ..

saygIlar .,..

Murat'
07.06.2005, 16:37
walla ne yaalan söyleyeyim hiçbiri gitmesin bu bizi gururlandiriyor ama onlarin gitmesini istemiyorum

peja
07.06.2005, 19:39
Tolgaya verilen parayla ondan daha kaliteli oyuncular alabileceginizimi saniyorsunuz.Madem öyle ukrayna ekibi aptalmida tolgaya okadar para veriyor?

Biz 5 yil içinde 3 sampiyonluk falanda yasamadik elimizdeki kaliteli futbolculari satip para kazanalim.22 yildir sampiyonluk hayalleri kuruyoruz.
Iki sezondur ligi 2. bitiriyoruz demekki takimin oturmus bir iskeleti var yapmamiz gereken bunu bozmak degil aksayan yerlere futbolcu almak.Suan görünen bir kaleci birde forvet.

sahsezgin
08.06.2005, 20:48
BU TAKIMDAN KAREL VE PETKOVIÇ GÖNDERILMELI ONLARIN YERINE KALITELI 2 YABANCI ILE BIZI TÜRKIYEDE KIMSE TUTAMAZ.ISALLAH BIZI BU SENE ÖN ELEMEDE HÜSRANA UGRATMAZLAR.....

Sacit
09.06.2005, 20:00
insallah ama calismakla oluyo bu ve iyi transferle ve inanmakla smileys/smiley17.gif

61trabzonomer
09.06.2005, 22:49
BU TAKIMDAN KAREL VE PETKOVIÇ GÖNDERILMELI ONLARIN YERINE KALITELI 2 YABANCI ILE BIZI TÜRKIYEDE KIMSE TUTAMAZ.ISALLAH BIZI BU SENE ÖN ELEMEDE HÜSRANA UGRATMAZLAR..... insanlah...

zafercalikoglu
10.06.2005, 11:15
insallah yapilan transferler cuk diye oturur,

Oğuzhan Görkan
10.06.2005, 11:22
hayirlisi bu sene biseyler yapcaz artik

SAMpIYON TRABZONSPOR

Fatih Ersoy
10.06.2005, 11:33
Avrupa TRABZON un pesinde olmasi TRABZON umuzun ne denli futbolculara sahip oldugunun bir kaniti. Varmi ezikleri takip eden bir avrupa takimi ???