PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ibrahim Ege

admin
04.06.2004, 12:30
http://www.trabzonspor.org.tr/img/futbolcu/ibrahim1.jpg?brahim Ege ile ilgili tüm yorumlar bu ba?l?kta...

Punisher-61
07.06.2004, 10:24
Sahada her zaman gömek istedigim futbolcu...

cok kosuyor iyi mücadele ediyor ve yürekle oynuyor...

Akin-61
07.06.2004, 10:29
Tambir asker... ne görev verirsen onu yapiyor benim çok hosuma gidiyor bu futbolcu gerçekden 2-3 sne sonra yildiz olacak.

Harun-61
07.06.2004, 11:38
10 senelik kontrat yapmak gerek !!!

gelecegin starlarindan...

teknik kapasitesini artdirirsa, felaket oyuncu olur (ins.) smileys/smiley32.gif

kelkitli29
07.06.2004, 12:56
oyununu bende begeniyorum.ya su kadroya bak her oyuncu öbüründen iyi.smileys/smiley32.gif

tsligenc
08.06.2004, 20:09
Bu topcu asil teknik kapasitesi yuksek die alindi beyler...

ama adam gaz cikti... eger teknigini %100 yansitirsa

ibrahim EGE yi Real Madride kaptirabilirizzz...:((

chota
09.06.2004, 18:31
Tam bir dadas.Erzurumdayken ayagina top gelince kimse çitini bile çikarmiyormus...

Bordomavi08
10.06.2004, 05:42
Ayni tempoyu sürdürürse ve simarmazsa 2 sene içinde Milli takimin degismez elemani olur.

KeeN
10.06.2004, 18:30
Ben adami canli canli iki maç izledim.Adam nasil öyle deli gibi gidiyor adamin ayagina giriyor.Tam bir Savasçi.Takimda tutulmasi lazim.Uzun süreli kontrat yapilmasi lazim.

objek
10.06.2004, 22:04
<TABLE id=HB_Mail_C&#111;ntainer height="100%" cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" border=0 UNABLE="&#111;n">
<T>
<TR height="100%" UNABLE="&#111;n" width="100%">
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">

Ikinci ligden gelip trabzonspor gibi sampiyonluga oynayan bir takimda oynamak kolay degil bu tip futbolcular hayellerindeki takima geldikleri anda ilk onbirde oynamak icin mevkiler ve roller ne olursa olsun fark etmez yeterki takimda yer bulabilsinler zaten yildiz oyuncular caliskan hirsli topu kapip hemen kendilerine veren oyunculari severler ibrahimde gokdeniz yattara fatih gibi oyunculara top ayagina gelir gelmez topu onlara cikariyor kendisine oynasa ya firca yiyecek yada kadroya giremeyecek onun icin acemilik donemlerinde hammallik yaparak biraz pistikten sonra ustaliga terfi eder. emre belezoglu genc milli takimlarda oynarken maradona sitilinde oynuyordu ama hagi ile oynamaya baslayinca kendine has goze hos gelen hareketlerini birakip(biraktirmislarda olabilir!!!)deyisik bir oyun sitili ile kadroda gormustuk yeni yeni usta olmaya basliyor ama ben bazi dogustan yetenekli teknik oyuncularin kendine ozgu dogal ozelliklerinin hocalari tarafindan koreltiliprobotlastirilmasina karsiyim. saygilar

</TD></TR>
<TR UNABLE="&#111;n" hb_tag="1">
<TD style="FONT-SIZE: 1pt" height=1 UNABLE="&#111;n">
<DIV id=hotbar_promo></DIV></TD></TR></T></TABLE>

schumi
11.06.2004, 12:58
iyi bir oyuncu ve takimimiza çok faydali fakat Trabzonsporun ne demek oldugunu tam kavrayamadigina inaniyorum

objek
11.06.2004, 16:24
<TABLE id=HB_Mail_C&#111;ntainer height="100%" cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" border=0 UNABLE="&#111;n">
<T>
<TR height="100%" width="100%" UNABLE="&#111;n">
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off"></TD></TR>
<TR hb_tag="1" UNABLE="&#111;n">

Laz_61
16.06.2004, 22:45
o gelecegin Ünali olacak insallah...TS nin orta sahasindaki dinamosu olacak

te4cher
17.06.2004, 17:27
orta alanda o olmadigi zaman hüseyine çok is düsüyor...

ben hala ona inanamiyorum ya... O ne ciger ya nasil bu kadar kosmayi beceriyor anlamiyorum ya

zisinoli
17.06.2004, 19:14
Merhaba, Ibrahim EGE iyi futbolcu, kaliteli, yüregi ile oynuyor ve çok cesur. Bunlar artilari ancak Ilk geldiginde Fanatik gazetesine yaptigi röportaj sonrasi ( kendi agzindan : "Amacim 4 büyüklerden birinde forma giymekti, simdiki amacim ise 3 büyükler sonra Avrupaya gitmek) kendisini bu talihsiz açiklamasindan sonra hiç sevemedim ve Trabzonsporumuzun formasini kendisine yakistiramiyorum. Hala kalbim agriyor. Yorum sizin.Inanin ilk firsatta Trabzondan gidecektir.

Bugün formanin hakkini veriyor,aldigi paranin da; helal olsun. Ama ben onu hiç sevmeyecegim ya da digerlerinin Fatihimin, Gökdenizimin, sotamin, ünalimin yanina hiç koymayacagim. Kendisine saygiysa eyvallah. Kardesimizdir. Saygilarimla.zisinoli...

AtalaY_BuğrA
17.06.2004, 21:42
Kosmasinin yaninda azicik da teknigini gelistirse çok iyi bir futbolcu olacak ha gayret Ibrahim

perfectstorm
26.06.2004, 18:12
ADAM PROFOSYONEL,ISTEDIGINI KONUSSUN.TERINI SAHAYA AKITSIN GEÇEN SENEKI GIBI YETER.IYI FUTBOLCU TAKIMA BU KADAR YARARLI OLACAGINI KIMSE BEKLEMIYORDU.

İleli
27.06.2004, 03:51
yaptigi presehayranim!

Harun-61
27.06.2004, 15:59
smileys/smiley32.gifyakinda cooook daha iyi olacak...

zisinoli
30.06.2004, 15:48
1-2 yil sonra Trabzondan gidince arkasindan küfretmek yok ama. Hani profesyonel ya. Apo-Ogün profesyonel degilmiydi ? Trabzonspor formasini giyen konusmasini bilecek. Ya da gidince küfür etmeyeceksiniz.Hangisi isinize geliyorsa !!!

serdarhoca
01.07.2004, 05:17
Gökhan abi o dediin olayi biz forumda tartismistik. O haberden 1 gün sonra Ibrahim resmi siteye o sözleri yalanlamisti. Kimimiz inanmadik kimimiz inandik bu yalanlamaya. Ama gerçek su ki ortada yalanlariyla ünlü ve çok çektigimiz bir Istanbul basini var. Simdi hangisine inanalim? Futbolcumuz öyle bir sey söylemedim diyor. Yalanci basin ise söyledi diyor. Ben bu durumda kendi futbolcuma güvenirim.

Olaya bir de baska bir yönden bakalim. Diyelim ki Ibrahim o sözleri söyledi. Ertesi gün gelen tepkiler sonucu söyledigine pisman oldu ve söyledigi sözleri yalanladi. Su an ki düsüncelerini bilemem ama ben inaniyorum ki Ibrahim de Trabzon'a disaridan gelip Trabzonsporla özdeslesmis bir çok oyuncu gibi olacaktir. Ne kadar büyük bir kulüpte oldugunu yavas yavas anlamaktadir.Gerede kampinda gördügüm sicakligi bana bu yönde ümitler verdi.

"Ben affetmem, unutmam" bu sözleri demeyelim lütfen. Bakin ulusal medyamiz bile degistim diyen Tayyip'i bagrina basabiliyor. Biz niye pismanim diyen Ibrahim'i bagrimiza basmayalim?

Saygilar bizden

zisinoli
01.07.2004, 09:49
Merhaba Serdarim söylediklerine katiliyorum büyük oranda. Zaten Ibrahim EGE ile ilgili ilk mesajimi okursan görürsün. Formanin hakkini veriyor, helal olsun ve kendisini seviyorum saygi da duyuyorum.Trabzonsporumuzda da kalmasini gönülden istiyorum. Hirsini, futbolunu çok begeniyorum.

Sadece diyorum ki ben Ibrahimi; Fatihimin, Sotamin, Gökdenizimin ve Ünalimin yanina hiç koymayacagim. Nedenini de yazdim.

Özür dilemis eyvallah. Zaten dilemese Trabzonsporumda hiç kalamazdi. Bizler Antep, Malatya degiliz. Farkimiz burada zaten. Istanbul basininin da abartarak yazacagindan eminim. Ama ates olmayan yerden de duman çikmaz. Söylemistir bir seyler ya da Istanbul takimlari ile ilgili agzi açik kunusmustur. Agzi kulaklarinda. Onlarda firsat bu firsat yazmislardir.

Benim asil üzüldügüm bir arkadasimiz yazmis profesyoneldir. Istedigi gibi konusur. Yok arkadas Trabzonumun formasini giyen istedigi gibi konusamaz. Haddini bilecek. Trabzonsporum profesyonel düsünürse hiç bir zaman basarili olamayiz. Gökdeniz fatih profesyonel düsünse ya da son dönemde tolga yarin mehmet yilmaz kim kalir bizde. Kocaelisporlularin dedigi gibi siradan bir takim oluruz.

TRABZONSPORUM AMATÖR DÜSÜNME RUHUNU DEVAM ETTIRDIGI SÜRECE VAR OLACAK VE HESAP KESMEYE DEVAM EDECEKTIR.

Bu noktada klup yönetimine büyük is düsüyor. Trabzonspora yeni gelen futbolcularaforma verilmeden önce Trabzonspor psikolojisi verilmeli.Trabzon insaninin, taraftarinin, kisilik yapisinin, tarihinin vegününün ve yarininin. Ozaman futbolcular kluple özdeslesecek ve daha basarili olacaklardir ve sanssiz açiklamalarda bulunmayacaklardir.Yürekler bir. SAYGILARIMLA.zisinoli

Turgut Altun
05.07.2004, 11:57
çok kosuyor didiniyor aslanim benim...sürekli kendini gelistiriyor.

Erhan|TS
07.07.2004, 21:34
Merhaba, Ibrahim EGE iyi futbolcu, kaliteli, yüregi ile oynuyor ve çok cesur. Bunlar artilari ancak Ilk geldiginde Fanatik gazetesine yaptigi röportaj sonrasi ( kendi agzindan : "Amacim 4 büyüklerden birinde forma giymekti, simdiki amacim ise 3 büyükler sonra Avrupaya gitmek) kendisini bu talihsiz açiklamasindan sonra hiç sevemedim ve Trabzonsporumuzun formasini kendisine yakistiramiyorum. Hala kalbim agriyor. Yorum sizin.Inanin ilk firsatta Trabzondan gidecektir.

Bugün formanin hakkini veriyor,aldigi paranin da; helal olsun. Ama ben onu hiç sevmeyecegim ya da digerlerinin Fatihimin, Gökdenizimin, sotamin, ünalimin yanina hiç koymayacagim. Kendisine saygiysa eyvallah. Kardesimizdir. Saygilarimla.zisinoli...

aynen katiliyom tasidigi formanin agirligini bilmeyen adam 300 dakka kossa benim için farketmez bende sewmiyorum..!

Harun-61
07.07.2004, 21:54
bu sene kadroya girmek icin cok calismasi lazim...

thjis, hüseyin----rekabet büyük...

ShadoW
11.07.2004, 13:33
Dinamo, Anadolu delikanlisi...

ShadoW
11.07.2004, 13:33
Karaoglan smileys/smiley36.gif

tunganyan
13.07.2004, 17:39
ARKADASLAR IBRAHIMI KAYBEDIYORUZtamam yaptigi cok kotu birsey ama!turkiyenin en iyi futbolcularindan biri olmaya aday ibrahim.bu hatayi dunyada birtek ibo mu yapti yapmayin. yaziktir hem TS'ye hem de ibrahime herkes elini vicdanina koysun.Boyle hirsli yurekli bir futbolcuyu nerden bulabiliriz sorarim size!!!!!!!ONUN YERINI DOLDURACAK FUTBOLCUMUZ DA YOK

Mehmet
13.07.2004, 17:44
Profesyonel degil demekki.,

Bunu geçen seneki demeçleriylede kanitladi...

Muhalif
13.07.2004, 18:16
açilan konuya bir seyler yazdim da burada sunu söylemek istiyorum.. trabzonspor un menfaati açisindan ne yaparsa yapsin çaktirmadan ama yeter ki trabzonspor a zarar vermesin yaptiklari.. bir makas olayi gidiyor.. forumda ahlaki kriterler açisindan makas i dahi kaldiramayacak arkadaslar varken belki sevgilisiyle uluorta öpüsebilen ve bunu dogal karsilayan arkadaslar da vardir.. bu bir kültür meselesi.. politikaya benziyor futbol da biraz.. toplum önünde olunca hareketlerine dikkat edeceksin iste.. ha vazgeçilmez olursan skandallara da imza atsan yönetim de taraftarda görmezden gelebilir ama yeri doldurulabilecek biriysen hemen idam edilirsin..

nicelerinin dini bütün bildigi politikacilar basbasa kalinan dost ortamlarinda içki içebilir , veya nice sendika liderleri isçi-emekçi hakki derken çaktirmadan patronlarla çikar iliskisi içine girebilir.. ama halka açik yapmadiktan sonra bunlari sorun teskil etmez.. mükemmeliyetçi iseniz bunlar kabul edilemez.. ama siyaset, futbol gibi olusumlar maalesef bu tip gizli sakli isler çevirenlerle dolu.. (bir anadolu takiminda top kostururken ezikleri tutan futbolcular da var)

ama basta dedigim gibi bunlar topluma yansimazsa sorun teskil etmez.. maalesef ibrahim bunu basaramadi.. simdi bekleyip görecegiz.. asilacak mi beslenecek mismileys/smiley36.gifkanaatimce yeri doldurulabilecek biri oldugu için asilacaktir.. yoksa bir beckham, ronaldo olsa beslenirdismileys/smiley4.gif

bir makasla asilmak da hos degil ama neylersiniz.. burasi türkiye yok öylesmileys/smiley36.gif

selamlar..

serdarhoca
13.07.2004, 21:14
Gömun gitsin...

Emorfo
13.07.2004, 21:47
Bir hata yapti diye insanin üzerine bu kadar da gidilmez ki. Valla ben rahatsiz oldum kimse bu adamin elinden tutmayacak mi. Üzülüyorum valla herkesin bu adami gönderin gitsin demesine.

BesinciMevsim abimiz güzel açiklamis olayi.

l-m
13.07.2004, 21:56
Faruk olay biraz da geçen seneki üç sülükler hayalim lafindan dolayi büyüdü.Yoksa bu kadar büyümezdi belki ama Trabzonspor için ahlak herseyden önemli olmali.Gökdeniz de olsa ayni seyi yapmaliyiz bence.Gönderilsin mi? Agir kaçar.Ama iyi bir ceza sart.Daha dogrusu yönetim ne karar verirse kabulüm.Gönderilse de niye gönderildi demem.

Harun-61
13.07.2004, 22:13
Faruk olay biraz da geçen seneki üç sülükler hayalim lafindan dolayi büyüdü.Yoksa bu kadar büyümezdi belki ama Trabzonspor için ahlak herseyden önemli olmali.Gökdeniz de olsa ayni seyi yapmaliyiz bence.Gönderilsin mi? Agir kaçar.Ama iyi bir ceza sart.Daha dogrusu yönetim ne karar verirse kabulüm.Gönderilse de niye gönderildi demem.

imza smileys/smiley32.gif

grandiose
14.07.2004, 07:52

budur...

saral28
14.07.2004, 10:26
müthis bir oyuncu,,,,böyle isler yüzünden kaybedilmemeli..ben takimi düsünüyorum yoksa yaptigi hiç e hos degil..zaten orta sahamizda oyuncu yok..

ARAGORN01
14.07.2004, 10:51
Trabzon?un Almanya kampinda bir kizi taciz ettigi gerekçesiyle Türkiye?ye yollanan Ibrahim Ege gönderilmeseydi, 7 yil hapis istemiyle dava açilacakti

ADI Almanya kampinda skandala karisan ve Türkiye?ye gönderilen Trabzonsporlu Ibrahim Ege?nin hapisten son anda kurtuldugu ortaya çikti...

Olaya neden olan Alman bayan, sikayetçi oldugu için Alman polisi Bordo-Mavili futbolcuyu gözaltina alacakti. Bunu farkeden Trabzonlu yöneticiler Ibrahim?i hemen Türkiye?ye gönderip, 7 yila kadar hapsi sözkonusu olan futbolcuyu kurtardi. Otel yönetimi de tacize ugradigini ileri süren bayani, Trabzon kamptan ayrilana kadar izne çikartti.

Öte yandan Ibrahim kendini, ?Almanca bilmemenin kurbani oldum. Evli oldugunu bilmiyordum? diye savundu. Bu arada Yönetici Süleyman Atal, kimsenin yara almamasi için olayi gizlediklerini belirterek, ?Ibrahim bir hata yapti ama onu kazanacagiz? dedi.

ARAGORN01
14.07.2004, 10:53
Ibrahim Ege talebi
KAMP yapilan otelde bir kadina tacizde bulundugu gerekçesiyle kadro disi birakilan Ibrahim Ege için Trabzonspor'a teklifler gelmeye basladi. Diyarbakirspor'un Asbaskan Nevzat Sakar'i arayarak, Ibrahim'e talip olduklarini bildirdikleri ögrenildi. Genç oyuncu için Ankaraspor ve Kayserispor'un da devreye girmeye hazirlandigi bildirildi.

Kaynak: Milliyet (14.07.2004)

ts_tarik
14.07.2004, 16:44
arkadaslar ibrahim ege daha çok genç elbetteki hatalari olacaktir bunun cezasinida görecektir AMA BU CEZA KLÜPTEN GÖNDERILMEK OLMAMALI simdi onu klüpten göndermek isteyenlere sesleniyorum. siz hiç hata yapmadinizmi? lütfen klüpten gitmesin burdan yönetime sesleniyorum bu fidani kirmayin .

simdi su istanbul basinindaki zimbirtilara sesleniyorum geçen yil fatih'i bir kalemde astiniz bu sene gökdenizi 150 kere sattiniz simdi sirada ibrahim ege var, onunda kafasini koparmaya çalisiyosunuz ALLAH'TAN KORKUN BIRAZ

EY TRABZONSPOR CAMIASI GELMEYELIM GAZA ...

objek
14.07.2004, 17:13
<T>
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off"></TD></TR>
<BLOCKQUOTE id=16c3940a>
Trabzon?un Almanya kampinda bir kizi taciz ettigi gerekçesiyle Türkiye?ye yollanan Ibrahim Ege gönderilmeseydi, 7 yil hapis istemiyle dava açilacakti

ADI Almanya kampinda skandala karisan ve Türkiye?ye gönderilen Trabzonsporlu Ibrahim Ege?nin hapisten son anda kurtuldugu ortaya çikti...

Olaya neden olan Alman bayan, sikayetçi oldugu için Alman polisi Bordo-Mavili futbolcuyu gözaltina alacakti. Bunu farkeden Trabzonlu yöneticiler Ibrahim?i hemen Türkiye?ye gönderip, 7 yila kadar hapsi sözkonusu olan futbolcuyu kurtardi. Otel yönetimi de tacize ugradigini ileri süren bayani, Trabzon kamptan ayrilana kadar izne çikartti.

Öte yandan Ibrahim kendini, ?Almanca bilmemenin kurbani oldum. Evli oldugunu bilmiyordum? diye savundu. Bu arada Yönetici Süleyman Atal, kimsenin yara almamasi için olayi gizlediklerini belirterek, ?Ibrahim bir hata yapti ama onu kazanacagiz? dedi.
</BLOCKQUOTE>

Bizde avrupada yasiyoruz fakat boyle el hareketleri 7 seneden baslasaydi herhalde icerdekiler disardakilerden fazla olurdu bu is olmus bitmis artik isi susurluk meselesine cevirmeden takimin havasini bozmayalim su andan itibarengundemi sampiyonlar ligine odaklamak lazim ortada kulturel sosyal vetoylugun ve dil bilmemenin karsi tarafin ilgisini yanlis yorumlama kamp yerinin secimi ve yanlis zamanlama!!!(her gencin basina gelebilir) durumlari var.bu meseleye biz bir nokta koyarsak yonetimde sakince kararini verir.birakalim ibo topunu oynasin evlenirkende gorucu usulu ileevlensin yoksa yine acemice bir zamanlama! hatasiyla basini belaya sokabilir! saygilar

Mehmet
16.07.2004, 10:49
Atip tutuyoruz ama isin altinda baska sebeblerde olabilirmi?

Trabzonspor sudan sebeblerle kiymetli oyuncusunu bence kaybetmememli.. Geçen sene fatih Tekke'de olay çikarmisti!
basinin verdigi gazla bizlerde disladik ama sonra tekrar FATIH'i bagrimiza bastik...

Harun-61
16.07.2004, 21:38
<H1>Ege, Erzurumspor'la antrenmanda..</H1>
Trabzonspor'un Almanya kampinda Alman bir kadini taciz ettigi gerekçesiyle apar topar Türkiye'ye geri gönderilen Ibrahim Ege eski takimi Erzurumspor ile antrenmana çikti.. Oldukça moralsiz oldugu gözlenen genç futbolcuya takim arkadaslari da destek oldu..

Trabzonspor'un Almanya kampinda, Alman bir kadini taciz ettigi iddiasiyla Türkiye'ye gönderilen Ibrahim Ege, Erzurumspor ile antrenmana çikti.

Erzurumspor Tesisleri'nde, mavi-beyazli takimin antrenmanina çikan Trabzonsporlu Ibrahim Ege, antrenmanda düz kosu yapti. Idman öncesi Erzurumspor Kulüp Baskani Necmi Akalin, Erzurumspor Teknik Direktörü Mehmet Kaya ve Erzurumsporlu futbolcularla sohbet eden Ege, Trabzonspor'un Almanya kampinda yasanan taciz olayiyla ilgili konusmaktan kaçindi.

Trabzonspor yönetiminin kendisine konusma yasagi getirdigini belirten Ibrahim, Trabzonspor'un Almanya kampini tamamlamasinin ardindan, olayla ilgili açiklama yapilacagini ifade etti.

Ibrahim, antrenmanda eski Trabzonsporlu futbolcu Ender ile birlikte düz kosu yaparken, diger mavi-beyazli futbolcularin da Ibrahim'e yasadigi olaydan dolayi destek olduklari gözlendi.

Bu arada, Erzurumspor Kulübü Baskani Necmi Akalin ise Ibrahim'in çok genç ve yetenekli futbolcu oldugunu ve her gencin hata yapabilecegini belirterek, ''Ibrahim, Erzurumspor'un yetistirdigi ve Türk futboluna kazandirdigi yetenekli bir oyuncudur. Almanya kampinda üzücü bir olay yasanmistir. Trabzonspor'un yönetiminin ve teknik heyetinin de Ibrahim Ege ile ilgili en saglikli karari vereceklerine inaniyorum'' diye konustu.

Ballistic
18.07.2004, 17:04
Baskanimiz kesin bir ifadeyele ibrahimin takimla ilskisini kesildigini söyledi

Punisher-61
18.07.2004, 21:41
Baskanimiz kesin bir ifadeyele ibrahimin takimla ilskisini kesildigini söyledi

Ibrahimi yollarsa büyük hata yapar Ibrahim ege cok yetenekli bir Futbolcu ve bize lazim....

hem zaten Futbolcu almiyorlar hic olmazsa futbolculari tutalim

Guests
20.07.2004, 23:33
bence ibrahim hata yapti ama onu böyle kaybetmemiz hic yakismaz gelecek de iyi bir futbolcu olacak ileride onu fenerde görürsek icimiz yanmazmi yönetim ona para cezasi verip af etmesi lazim

Mesut AKYILDIZ
21.07.2004, 17:19
mrb arkadaslar ben sitenizi uzun süredir takip ediyorum ve en az sizin kadar fanatik TRABZONSPORLUYUM ibrahim ege konusunda birseyler söylemek istiyorum ibrahim gelcegin en iyi futbolcularindan birisi olacaktir bu genci bu tip talihsiz bir olay yüzünden dislamanin dogru olacagini düsünmüyorum yaptiginida kesinlikle tasvip etmiyorum yaptigi davranis kesinlikle cezasiz kalmamalidir ama cezasida takimla iliskisini kesmek olmamalidir

serdar61
22.07.2004, 19:51
yazik etti kendine ümitlerine hayallerine...

corleone
23.07.2004, 10:50
Geçen sene fatih Tekke'de olay çikarmisti!
basinin verdigi gazla bizlerde disladik ama sonra tekrar FATIH'i bagrimiza bastik... ayni sey mi kardes?

Guests
23.07.2004, 13:47
Aktug, Almanya'da bir bayani taciz ettigi iddia edilen Ibrahim Ege'nin affedilmesi gibi bir durumun sözkonusu olmadigini söyledi.
Aktug, bu konunun artik konusulmamasini istedigini de kaydederek, ''Yönetim kurulunun bu futbolcu hakkinda toplanip karar verecegi biçimindeki söylentiler dogru degildir. Bu konuda zaten karar verilmistir ve kararimiz kesindir. Trabzonspor, büyük bir kulüptür ve alinan karar çocugun çikarinadir. Artik bu konunun konusulmasi da Ibrahim Ege konusunun büyümesine, Trabzonspor'un da zarar görmesine neden olur.'' Trabzon'a bu gece gelecegini kaydeden Aktug, yönetim kurulu toplantisinin da büyük olasilikla gelecek hafta yapilacagini, ancak su anda gündemde herhangi önemli bir konunun bulunmadigini bildirdi.

Biz Bu zihniyetle basarili olamayiz. basinin verdigi gaza baskanda gelmistir. ve çok büyük yanlis yapiyor.

melrok
23.07.2004, 15:26
merheba bu benimde ilk mesajim. tabiki bende koyu TS'liyim.

Esenlerli_61'e katilmamak mümkün degil. kardesim bu olay niye basina sizdi bu nasil bir beceriksizlik. kendi içinde çöz agir para cezasini kes olay bitsin. simdi asagi tükürsen biyik yukari tükürsen sakal.

ayrica transferde lee'den sonra bir oyuncu daha alip kapatacaklarmis. kimi aldikta bir oyuncu daha alip kapatacagiz.smileys/smiley7.gif

takimin tamamina sen 20-30 milyon euro öde 3-4 milyon daha harcamaya çekinip sampiyonlugu herseyi kaçir. yazik degilmi o zaman ödenecek bu yeküne kisacasi denizi geçip derede bogulcaz gibi gözüküyor yazik insallah böyle olmaz

Özkan Erdem
23.07.2004, 16:20
Bence bizde tepkimizi koyalim.. Taraftarlar olarak biz de tepki gösterelim.. Ibrahim kaybedilmemeli..

Punisher-61
25.07.2004, 10:23
Ibrahimi gönderiyorlar.....

yollasinlar bakalim bukadar yetenekli genci yollamalari cok büyük bit HATA...yakinda BJK,FB yada GSye giderse o zaman görürüz..

Adnan
25.07.2004, 11:24
Basindan ögrendigimiz son bilgilere göre,Ibrahim EGE kiralik olarak verilecekmis.Insaallah öyle olur.Önümüzdeki sezon kendine çeki düzen vermis bir Ali SEN ile Ibrahim EGE'nin takima çok büyük katkilari olacaktir.Ikisi de gelecegin milli futbolculari olacaklar insaalah..

Guests
25.07.2004, 11:52
bencede insallah kiralik olarak giderki dönüsü olsun. eger satilirsa geri dönüsü yoktur demekki.

Punisher-61
25.07.2004, 12:59
Kiralikda yanlis bence...Kiralarsan eline ne gecer?? Takimda tutsana...ben Ibrahimin gitmesine KARSIYIMsmileys/smiley7.gif

canavar
26.07.2004, 00:20
slm

Kardeslerim Ibo Gitmeden Tavrinizi koyun gittikten sonra aglamak fayda etmez.

Ilk Macta Ilk Antrenmanda Topluca Iboya destek icin Toplanalim

smileys/smiley19.gifIS ISTEN GECMEDENsmileys/smiley19.gif

Harun-61
26.07.2004, 12:15
yönetimin kararina saygi gösteriyorum, (simdilik) yazik etti kendine...

Punisher-61
26.07.2004, 17:54
Ibrahim Ege?nin Ankaragücü?ne verilmesi kararlastirildi. Böylece, Trabzon?un kasasindan Adem Koçak için sadece 400 bin dolar çikacak

yani bu olaydan sadece ZARARIMIZ oldu....Adem kesinlikle Ibrahim Ege gibi iyi ve yetenekli degildir..... Türkiyenin gelecek YILDIZLARINDAN bitanesini kovduk...

BRAVO BASKANA Adem pahaliya gelmesin diye Ibrahim Egenin kücük bir hatasindan yararlanarak bir kac kurus kurtardinsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gif

sinirimdan ne yapacagimi bimiyorum...gecen sezonIbrahim Egenin performansi ve sergiledigi Futbol COK IYIDI....

Özkan Erdem
26.07.2004, 18:49
Adem ibo dan çok daha iyi be kardesim.. Yapma böle.. Bende gönderilmemesinden yanaydim ama kalsada ademi kesemezdi..

PamirHan
07.08.2004, 16:10
ibrahim abaz açikti beyler yenileyin artik surayi

EmrahYalçınalp
07.08.2004, 16:32
merheba bu benimde ilk mesajim. tabiki bende koyu TS'liyim.

Esenlerli_61'e katilmamak mümkün degil. kardesim bu olay niye basina sizdi bu nasil bir beceriksizlik. kendi içinde çöz agir para cezasini kes olay bitsin. simdi asagi tükürsen biyik yukari tükürsen sakal.

ayrica transferde lee'den sonra bir oyuncu daha alip kapatacaklarmis. kimi aldikta bir oyuncu daha alip kapatacagiz.smileys/smiley7.gif

takimin tamamina sen 20-30 milyon euro öde 3-4 milyon daha harcamaya çekinip sampiyonlugu herseyi kaçir. yazik degilmi o zaman ödenecek bu yeküne kisacasi denizi geçip derede bogulcaz gibi gözüküyor yazik insallah böyle olmaz

Bence "ters" düsünüyorsun biraz...smileys/smiley2.gif

perfectstorm
11.08.2004, 18:50
neyse olan olmus artik ne desek bos.ibrahim egeyi satmayi düsünmüyolar büyük ihtimalle 1 sene kiralik verilecek ve seneye yine takima dönecek.çok büyük bir kayip oldu ,ziya hoca genis kadro diye çirpinirken elimizdeki en faydali futbolcularin birinden olduk.bu olayda baskanda çok aceleci davrandi,sonrada tükürdügünü yalamadi.geçen sene tomas olayini hatirlayin,onu kadro disi biraksalardi belkide sampiyonluktan olacaklardi,o riski almadilar. daha profosyonel düsünmeliyiz artik. bence3-4 hafta paf takima gönderilirdi,50 milyarda ceza keser olay kapanirdi.neyse saglik olsun. thijs ve agustine yoklugunu hissettirmez insallah.

lazkaya
11.08.2004, 22:17
Özgür'e karsi bi miktar para bi de bu oyuncuyu liralik vereceklermis.

Kimdir bu Özgür?Yani nasil bi oyucu izleyen var mi?Edited by: lazkaya

Harun-61
12.08.2004, 01:41
Özgür'e karsi bi miktar para bi de bu oyuncuyu liralik vereceklermis.

Kimdir bu Özgür?Yani nasil bi oyucu izleyen var mi?

gelecegi coook parlak bir oyuncu...giray hocanin deyimi ile...

Emorfo
20.10.2004, 10:27
Ibrahim Ege yourumlarina geçmise takilmadan burdan devam edelim.

Guests
20.10.2004, 12:09
bence 2 hafta sonra tamamiyle hazir olur bu adam

TORUN
20.10.2004, 12:27
Orta sahanin biyonik adami. Eger tekniginide biraz gelistirebilirse gelecek için çok daha büyük kazanç olur. Su anda takimin ona ihtiyaci var. Insallah en kisa zamanda formayi giyer.Hüseyinle birlikte orta alandaki zaafimizi biraz olsun giderir.

$FIRTINA61$
20.10.2004, 15:37
Orta sahanin biyonik adami. Eger tekniginide biraz gelistirebilirse gelecek için çok daha büyük kazanç olur. Su anda takimin ona ihtiyaci var. Insallah en kisa zamanda formayi giyer.Hüseyinle birlikte orta alandaki zaafimizi biraz olsun giderir. cok katki saglayacak orta sahada

objek
22.10.2004, 23:38
<T>
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">i.ege bilhassa skor avantaji yakalandiktan sonra huseyinle birlikte rakibi orta sahada kitlemeyi cok iyi beceriyorlar ve ani top calma yetenegi dolayisiyla rakibi bir anda dengesiz yakalama sansimiz yukseliyor iste gecen sene turkiyenin en iyi kontra takimi trabzonspordu yattara i.ege ile birlikte oynarsa daha fazla top aliyor haliyle daha fazla etkili oluyor ankara macinda yattara kac defa topla bulustu?...</TD></TR>

$FIRTINA61$
23.10.2004, 11:56
ibo simdi paflami antreman yabiyo yoksaA takimlan mi

tweety61
23.10.2004, 16:15
aslinda bence ibragim ege fazla reklam oldu hiç futbolcu yok çapkinlik yapan aslinda onlarinki çapkinlik oluyor.tabiki ege nin yaptigi dogru bisey degil ama klüp bunu kapatabilirdi neyse bundan sonraya bakilmali bencede iyi bir topçu ve daha çok genç yapacagi eminim çok seyler vardir ve su anda trabzonun oyuncuya ihtiyaci var.gerçi gazetede okudum takimdakiler istemiyorlarmis aramiza almicaz falan diyolar.bu da kötü bisey bazen kiziyorum ne olursa olsun sporcunun ahlaklisi lazim bize ama bir yandan da genç hata yapmis olabilir diyorum bakalim zaman neyi göstericek..

ARAGORN01
25.10.2004, 18:04
oynasaydi son 2 maçta 5 puan kaybetmemis olurduk.

Ahlak polisligi ugruna kaybimiz büyük.

Harun-61
25.10.2004, 18:55
oynasaydi son 2 maçta 5 puan kaybetmemis olurduk.

Ahlak polisligi ugruna kaybimiz büyük.

yaa birakin bu hikayeleri...

İleli
26.10.2004, 00:28
orta saha onun katilimiyla biraz daha dinamik olacak gecen seneki gibi!

Guests
26.10.2004, 08:06
dön ibo dön artik da

Guests
27.10.2004, 08:31
Sezon öncesi, Almanya kampinda bir kadini taciz ettigi gerekçesiyle Trabzonspor Yönetim Kurulu tarafindan süresiz kadro disi birakilan Ibrahim Ege, yaklasik 2.5 ay aradan sonra yeniden takimla antrenmana çikti. Zaman zaman takim arkadaslariyla sohbet eden Ibrahim Ege'nin oldukça mutlu oldugu gözlendi.

yürü be ibo umarim ders alip eskisinden daha iyi olur

ümit
27.10.2004, 09:15
Bizim futbolcular onu görmezden geliyormus.Çok yanlis bence herkes hata yapabilir adam hatasini anlamis ve pisman olmus.Büyüklerine yakisan onu sahiplenmektir

Guests
27.10.2004, 09:17
öyle birsey olacagini sanmiyorum. varsada ayip ediyolardirEdited by: ÖzGüReisEsenLer

Taner Uykuçeken
27.10.2004, 12:11
orta sahadaki presini ve topçalmasini özledik.(hirsiz ibo)

Burak 1967
28.10.2004, 17:52
ben ibonun savasci ve hirsli kimliginin takima güc katacagini düsünüyorum umarim da öyle olur.... saygilar...

Özkan Erdem
28.10.2004, 23:24
aman kardesler basinin gazina gelmeyin, yok diger oyuncular yüzüne bakmiyor falan.. Yalan haber bunlar..

Ibrahimin kadroda hatta 11 de yeri olacagina inaniyorum, ortasahada onun presini ariyoruz..

$FIRTINA61$
05.11.2004, 10:23
adamin gelisi o gelisi olacak cok sevindim kendimis yaratdigimis genc yasdaki yildisimizi cöbe atmadiksmileys/smiley32.gif

Ballistic
05.11.2004, 17:53
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 align=left>
<T>
<TR>
<TD vAlign=top align=left colSpan=3 height=8>http://www.pasfotomac.com.tr/i/1_pix_beyaz.gif</TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=top align=left>http://www.pasfotomac.com.tr/2004/11/05/im/2210A4CCAAE80744AC2BEE07b.jpg</TD>
<TD vAlign=top colSpan=2>http://www.pasfotomac.com.tr/i/1_pix_beyaz.gif</TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=top align=left colSpan=3 height=8>http://www.pasfotomac.com.tr/i/1_pix_beyaz.gif</TD></TR></T></TABLE>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0>
<T>
<TR>
<TD>http://www.pasfotomac.com.tr/i/_spacer.gif</TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=top>Dogan, Ege için yesil yakti</TD></TR></T></TABLE>
Ibrahim Ege'nin antrenman performansini begenen Ziya Dogan "Onu Ankara'da oynatmak için karar veremedim" dedi.

Trabzonspor'un hafta sonu yapacagi Ankaragücü maçinda genç futbolcu Ibrahim Ege'ye de oynama sansi dogdu. 15 gün önce affedilerek A takim ile birlikte antrenmanlara çikan genç futbolcunun performansini begenen teknik direktör Ziya Dogan "Oynatma konusunda kararsizim. Kadro tam olarak maç saatine dogru kafamda sekillenecek" diye konustu. Daha önce Fenerbahçe maçi için hazir olacagi söylenen Ibrahim Ege'yi Ziya Dogan'in bu derbiye hazir hale getirmek için Ankaragücü maçinda deneyecegi söyleniyor. Ibrahim Ege de görev bekledigini ve hazir oldugunu söyledi.

Duman
08.11.2004, 00:27
Zararin neresinden dönersen kardir diyerek,aylar sonra bu çocugu son 5 dakikada da olsa oyuna alan Ziya Hocami kutluyorum.Yönetimin gösteremedigi büyüklügü göstermistir.Ege'yi kazanmak için büyük bir adim atmistir.

Ibrahim Ege'nin yasadigi tatsiz olay yüzünden,ne kadar pisman ve mahçup oldugu, bu maçin sonundaki konusmasindan da açik sekilde anlasiliyor.

Ibrahim Ege'ye kesinlikle ihtiyacimiz var,sadece Ege açisindan degil toplumda hata yapmis insanlari dislamak yerine kazanmaya çalismanin çok daha faydali olacagini düsünenlerdenim.

Guests
08.11.2004, 01:24
Zararin neresinden dönersen kardir diyerek,aylar sonra bu çocugu son 5 dakikada da olsa oyuna alan Ziya Hocami kutluyorum.Yönetimin gösteremedigi büyüklügü göstermistir.Ege'yi kazanmak için büyük bir adim atmistir.

Ibrahim Ege'nin yasadigi tatsiz olay yüzünden,ne kadar pisman ve mahçup oldugu, bu maçin sonundaki konusmasindan da açik sekilde anlasiliyor.

Ibrahim Ege'ye kesinlikle ihtiyacimiz var,sadece Ege açisindan degil toplumda hata yapmis insanlari dislamak yerine kazanmaya çalismanin çok daha faydali olacagini düsünenlerdenim.

aynen..!takimimiza ve camiamiza hayirli olsun...smileys/smiley32.gif

Murat BAYRAKTAR
08.11.2004, 13:56
ibrahimi uzun zaman sonra sahada görmek çok güzel... artik fener maçinda dahada uzun süre oynar....

kutoz
09.11.2004, 15:24
Hep bunu savunduk, Ibrahim bir yanlis yapti diye, bizde bu yanlisa yanlisla cevap vermeyelim. Nihayet takimla çalismaya basladi ve A.gücü maçinda da 3-4 dk.oynadi.

Aksam Ziya Hoca'yi izledim bir tv kanalinda. Öyle basinda çikan -diger futbolcular yüzüne bakmiyor- gibi haberlerin yalan oldugunu, aksine A.Gücü maçi öncesi Fatih, Gökdeniz ve Hüseyin'in ona sahip çiktigini ve moralinin düzelmesi için elinden geldigini, takimda arkadasligin en üst seviyede oldugunu söyledi.

..::uniQue::..
02.12.2004, 00:55
.... artik hersey yeniden basladi insallah daha da basarili olur ....

Hüda Topaloğlu
05.02.2005, 02:10
DOGUM GUNUN KUTLU OLSUN...resmi site henuz yayinlamamis olsa bile, 2 gun geçkalmis olsakta...nice yillara...

61viya
05.02.2005, 10:05
giremiyordum nete ne zamandir...ii ki dogdun ibrahim egem..ii ki bizimlesin...önünde yepyeni bi hayat war..we yaninda birsürü insan..seni çok sewiyorum.......birlikte nice yillarasmileys/smiley17.gif

Guests
05.02.2005, 10:28
dogum günü kutlamasindada görüldüki oyuncular iboyu tekrar içtenlikle aralarina almislar. helal

of-lee
05.02.2005, 11:42
nice yillara ibrahim ege

mackolik_61
05.02.2005, 13:04
dogum gününün serefini sebata 8 tane gol at ibo bu arada dogum günün kütlu olsun yani...

İsmail Çavuşoğlu
05.02.2005, 13:17
dogum günün kutlu olsun ibo. dogum günün sana ve TRABZONSPORUMUZA ugurlar getirir insallah.

secil_ts
10.02.2005, 20:42
eski Ibrahim'in bu takimda her zaman yeri var.

frango
12.02.2005, 22:18
evet bencede eski ibrahime her zaman ihtiyac vardir ozellikle ikinci yarilarda senol hocam isini bilir

Alptuğ
16.03.2005, 16:57
nerde gecen seneki ibrahim kendi kendini yakti

Beytullah
18.03.2005, 20:40
arkadaslar bisey söylemek istiorum ibrahim egeyi bende cok begeniyorum ama birsey duyduktan sonra cok sogudum

benim arkadasim trabzonun tesislerin trabzonlu futbolcurlar kalmis

ibrahim egeyle konusmus ibrahimde demis benim amacim yaner fener ya bjk yada gs oynamak bu lafindan sonra ibrahim egeyi takimda görmek istemiyorum acikcasi

TheRapZoNe
18.03.2005, 21:03
ibrahim egeyle konusmus ibrahimde demis benim amacim yaner fener ya bjk yada gs oynamak bu lafindan sonra ibrahim egeyi takimda görmek istemiyorum acikcasi

Her zamanki gibi yalan haber,varsayim,duyum...

Beytullah
18.03.2005, 22:10
arkadasim yalan demek isterdim ama bunu trabzonlu bir arkadasim söyledi hani oda hasta trabzonlu olmassa tamam dicem.

arkadasim trabzon paf takiminda oynamak için gitmisti .orda muhabbet etmisler

Mollasalihoğlu
18.03.2005, 22:17
ya ne olursa olsun istemeyen gider giden de kendi kaybeder

o kadar

Beytullah
18.03.2005, 22:47
orasi öyle canim gidenin yolu acik olsun bize trabzonun için oynuycak adam lazim

61trabzonomer
20.04.2005, 09:25
Bu adam hala sakat yav herhalde neyse geçmis olsun deyelim insanlah yakinda ilesir...

İleli
26.04.2005, 15:53
ne sakatlikmis arkadas iyilesmek bilmiyor liverpoollu cisse'nin ayagi 2 yerden kirildi adam5 ayda geri donu anasini satim! gelsede kadromuz azda olsa genislese!

izmirdenayhan
30.04.2005, 11:07
Benim takimda en begenmedigim futbolcu..Ziya dogan zamaninda bosu bosuna ugrastik olaylariyla affiyla falan,hiç de vazgeçilmez biri degil..En basit söyelseyisle Adem koçak varken I.ege ile ugrasmaya degmez,yollanmasi gereken 4 futbolcudan biri...

1-i.ege

2-m.yilmaz

3-lee

4-d'heane....gönderilmesi gereken futbolcular..

Sut atabilme:pek yok

Adam geçebilme:pek yok

Defansif yönüde oynama: tamamdir

hava topu: yok

mücadeleyi birakmama,inatçilik:tamamdir

oyun zekasi: eh iste

çabuk düsünme:pek yok

fizigini kullanma:tamamdir

iki ayagini da kulllanma:sol ayak yok

Kadroda görmekten memnun olmadigim bir futbolcu...

Alptuğ
30.04.2005, 15:14
sezon onunla ugrasmakla bitii kendi kendini bitirdi seneye takimda kalmaz ben ce

61trabzonomer
07.05.2005, 00:23
bu adam hala sakat tabi daha..

Özkan Erdem
07.05.2005, 00:58
kalmali..

61trabzonomer
07.05.2005, 10:10
kalmali tabide çabuk iylessin daha gencecik

zafercalikoglu
14.05.2005, 13:19
bu cocukda çok sansiz hala sakat lig bitdi,hala ortalikta yok ,geçmis olsun ege kardes,

61trabzonomer
15.05.2005, 12:43
anca seneye artik ne yapalim..bu sene adamin çok kötü geçti yav..sans...

turan
15.05.2005, 13:25
Ibrahim Ege gerçekten çok kalitli bir futbolcu genç yasina ragmen oynadig futbolla daima beni mest eden açikçasi her maçta gözüm onu ariyor ve en kisa zamanda ilk 11 de onu görmek istiyorum. Burdan ona basarilarinin devamini diliyorum.

$FIRTINA61$
15.05.2005, 13:30
adam süper bir oyuncu bellkide bu olayal olmzasa veskatliklar bu sezon süper cikis yabcakdiama laesef olmadi iyi bir orta saha oyuncumuzsu bu sne kulanamdik senye isalah hizini cikarii

ibrahimaYATTARA
15.05.2005, 14:10
smileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifIBRAHIM EGE su anda trabzonun en iyi oyucularindan biridir. yukarida bir arkadasimiz kendi çapinda egenin olumlu olumsuz yanlarini yazmaya çalismis. kendi çapinda eglenmis sunu sakin unutmayin beyler ibrahim ege onu kesilmek istenen bir futbolcu neden mi istanbul takimlari onu almak istiyorlar biliyorlar emre den nihatdan yildiraydan farki yok. ege de onlara gitmek istemiyor ben trabzonsporda oynamak istyorum diyor ve bu sayede istanbul takimlari dügmeye basiyor medya ve birçok yoldan ege yi yipratmaya trabzon dan yeni bir avrupa yildizi dogmasina izin vermemeye çalisiyorlar. bazi dengesizlerde bunlara arka çikiyor sanki çok biliyorlarmis gibi ibrahim egeyi yermeye basliyorlar. heeeeeyy millet uyanin artik sizin futbolcularinizi sizden baskasi iyi bilemez. ibrahim egenin takimda istenmedigi spekülasyonlarida tam bir bizans oyunu. bu gibi serefsizlerin oyununa gelmeyin.smileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gif

Mollasalihoğlu
15.05.2005, 15:37
kesinlikle kazanilmasi gereken bir degerdir ve ileride milli takimda oynayacak kapasitededir.benim görüsüm tabii ki.

hele antepe attigi bir uçan kafa var ki hala aklimda..

ama dedigim gibi oynamak istedigi sürece.Edited by: oflee61

Sönmez Özlü
16.05.2005, 21:49
Bence acilen bir Anadolu takimina satilmasi gerekir. Birincisi Adem Koçak, Szymkowiak, Gökdeniz, Hüseyin gibi oyuncular varken kendine ortasahada yer bulmasi yakin gelecekte mümkün degil. Ikincisi kendisini gelistiren bir oyuncu degil bu yüzden zamanla da çok bir degisiklik olmaz. Üçüncüsü affedilmis olsa da taraftarlarin ciddi bir kismi bu görüste degil.

Satalim gitsin.

Mümkünse bir Anadolu takimina..

ibrahimaYATTARA
17.05.2005, 13:42
moyençur sen kimsin fenerli misin. nasil bu kadar kör olabiliyorsunuz yasmileys/smiley7.gifkafayi yiycem ibrahim ege elinde olan hirs ve yetenek var veteknik olarak egitilmesi gerekiyor sonrasinda kafa vuruslari hariç her yönden muhtesem bir futbolcu. bu konuda kendini kanitlamis bir futbolcu. gönderilmesi gereken biri varsa orta sahada eger fazlalik varsa ibrahim ege degil adem koçak olur çünkü ibrahim egenin presivar hizli düsünme oyuna hizlisokma hatta bireyselhizinin yaninda teknigi birazda gelistirse hüseyin çimsirden bile daha iyi bir oyuncu olur. ben bu konuda sizlerin ya bilinçsiz olarak medyaninda güdüme kanmis trabzon taraftarlari olarak görüyorum yada fener ajan larisiniz siz .baska birsey diyemiyorum. LÜTFEN sizleri trabzonsporun degerlerini ve degerli futbolcularini korumaya ve sahip çikmaya davet ediyorum......

ibrahimaYATTARA
17.05.2005, 13:44
smileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gif

Murat'
17.05.2005, 15:49
walla bece seneye çok amam çok faydali olacaktir

61trabzonomer
18.05.2005, 11:23
yav bu adam satilirsa varya çok üzülürüm kalmali kesinlikle kalmali..

61viya
29.05.2005, 22:05
Ibooo...Herkese ikinci bir sans verilmeli dmis ya biri...Bizimle kal....Zaten mutlu oldugunui,trabzonsporda oynamak istedigini biliyorum...

Guests
30.05.2005, 21:18
Bence trabzonsporun degil türkiyenin en iyi defansif orta saha oyuncularindan biri.Seneye muhtesem bir çikis bekliyorum.Seneye ibrahim ege konusulacak.

Cengiz Çubukcu
30.05.2005, 22:46
ibrahim ege hiçbir yere gönderilmez çok iyi bir oyuncu....

Burçak
04.06.2005, 14:32
o kötü olaydan sonra kopmalar oldu. ama onun nekadar kaliteli mücadeleci oldugunu biliyoruz. sadece zamana ihtiyaci var. sans bulunca o sansi çok ii degerlendirecegini düsünüyorum

mahir_kuzey
05.06.2005, 21:36
Ibrahim bu sene kendine gelirse ( kafa olarak tabii ) yeni bir transfer yerine geçer. Yeteneklerini tartismaya bile gerek yok. Orta sahada yattarayi zorlar.

Beytullah
10.06.2005, 23:15
IBRAHIM EGE su anda trabzonun en iyi oyucularindan biridir. yukarida bir arkadasimiz kendi çapinda egenin olumlu olumsuz yanlarini yazmaya çalismis. kendi çapinda eglenmis sunu sakin unutmayin beyler ibrahim ege onu kesilmek istenen bir futbolcu neden mi istanbul takimlari onu almak istiyorlar biliyorlar emre den nihatdan yildiraydan farki yok. ege de onlara gitmek istemiyor ben trabzonsporda oynamak istyorum diyor ve bu sayede istanbul takimlari dügmeye basiyor medya ve birçok yoldan ege yi yipratmaya trabzon dan yeni bir avrupa yildizi dogmasina izin vermemeye çalisiyorlar. bazi dengesizlerde bunlara arka çikiyor sanki çok biliyorlarmis gibi ibrahim egeyi yermeye basliyorlar. heeeeeyy millet uyanin artik sizin futbolcularinizi sizden baskasi iyi bilemez. ibrahim egenin takimda istenmedigi spekülasyonlarida tam bir bizans oyunu. bu gibi serefsizlerin oyununa gelmeyin

ibrahim egeyi eger gerçekten istanbul ezikleri istemis olsaydi coktan gideri benim arkadasim trabzonun paf takiminda idmanlara cikti ibraim egeyle muhabetlerinde ibrahim amacinin istanbul kulplerinde oynamak oldugunu söylemis.istanbul kluplerinin istemesi konusu dogru deyildirEdited by: tigin

worldmaster
11.06.2005, 11:10
Eski IBO yu 4 gözle bekliyorum Esas olarak çok teknik bir oyuncu .Geçen seneki bir hazirlik maçinda orta sahadan baslayarak herkesi geçtikten sonra atmis oldugu gol bunu kanitlamaya yeter.Topu kullanisina bayiliyorum

oflubektas
23.06.2005, 10:33
Hani basketbol maçlarinda oyuna yedek baslayip ilk yarinin ortasindan itibaren rakibin oyun kurucusunu hasamat eden oyuncular vardir ya Ibrahim de onlarin futbolcu versiyonu.Teknik ve topu iyi kullanan oyuncu oldugu fikrine katilmiyorum.Hatta top ayaginda emanet gibi duruyor ama rakibin oyununu bozmada bire bir.Ligimizde bizden daha iyitop oynayan takim olmadigi için oyun bozmaya çok ihtiyacimiz olmadigindan sik kullanilmayabilir ama hem zaman zaman Hüseyin'e yardimci,hem deSampiyonlar Ligi maçlarindabizden daha güçlü rakiplerin pas baglantilarini kesmek ve -varsa - 10 numara tipi oyun kurucularinin iflahini kesmek için oynatilabilir. (la Senol kalk bakaym ordansmileys/smiley1.gif)

Şahinoğlu
30.06.2005, 17:07
Bu seneki yeni transferimiz Milanli Gattuso gibi bi oyuncu bence top çalan pres yapan iyi pas yapan ayagina yeterli dercede hakim hüseyinin yükünü hafifleticek yegane oyuncu bu sene çikis bekliyorum bende.

alone_61
01.07.2005, 17:13
Hüseyin'in ilk zamanlarindaki gibi pas yüzdesi düsük. enerjisinden, mücadelesinden birsey kaybetmeyip pas yüzdesini arttirirsa kadroyu çok zorlar ki en azindan S.L., kupa, lig maç yogunlugunda epey sans bulabilir..

tunganyan
02.07.2005, 13:02
geçen seneki olaylari artik unutup iyi hazirlanirsa...bu sene patlama yapacak insallahhhh....su istanbula gitmek konusunu da bi daha açarsa onun için çok kötü olur kanisindayim

halil ibo
02.07.2005, 13:08
Bu sene Tayfun'dan bekledigim gibi Ibo'danda kendini asmasini bekliyorum.Kapasitesini Senol hocam ona hissettirmistir.Yada hissettirecektir.Basarilar adasim.

Sönmez Özlü
02.07.2005, 17:53
O geçmis olaylari unutsa da bazi taraftarlar unutamayabilir. Tepki görüyorum ama ben kendisinin satilmasindan yanayim.

Akin-61
02.07.2005, 17:58
vallaha ibo kendisine bir gelebilse 2. transeferimiz olacak varlik içinde yokluk çekiyoruz ibo gibi birtopçuyu kullanamiyoruz gerçi oda kendini kullanamiyor geçens ene kampin en iyisi idi.. acab bu sene performans i nasil kamapda artik kendine gelmeli bence bu kadroda onun yeride var ve o bize çok lazim.. böyle topçuyu paraverip zor aliriz ama biz oynatamiyoruz... senol hocam bir el atmali artik

sametaydin
12.07.2005, 14:14
usaklar ibrahim ege eski günlerine dönüyor bence. siz ne dersiniz?

61trabzonomer
12.07.2005, 22:45
çok iyi çok insanlah devam eder...

vigor
15.07.2005, 13:17
iboda gelisme oldugu kesin.takimdaki herkesin maç boyunca ibo kadar kostugunu düsünsenize ne olur.insallah bu sezon kendinden beklenen oyunu oynacak ibo

Özkan Erdem
15.07.2005, 13:24
Kendine güveni gelirse çok daha basarili olur, su an biraz çekiniyor, ayagina gelen topu aninda vermeye çalisiyor, aslinda teknik kapasitesi yüksek olan bir oyuncu yani klasik sadece mücadele eden tip oyuncu degil, erzurumsporda oyunkurucu oynuyor, adam eksiltiyordu.. Bizde de bu seviyeye ulasir umarim, önceki sezonun sonuna dogru ulastigi performansina geçen sene yaklasamadi ama bu sene yapacaktir..

#10 Fietra
16.07.2005, 15:26
Yaktilar adami

Özkan Erdem
16.07.2005, 17:41
Katar maçinda gayet iyi oynadi, taktik icabi yaptigi faullerde biraz asiriya kaçsada top kullanabilen mücadeleci yapisiyla ts de her zaman her bulabilir..

61trabzonomer
16.07.2005, 17:43
bügünde çok iyiydi gerçekten çok kosuyo çok mücadele ediyo çok basarili devamini bekleriz...

k_o_m_a_n_d_o
17.07.2005, 18:14
Arkadaslar bana sakin kizmayin ama bunu söylemek zorundayim.

HÜSEYIN OUT IBRAHIM EGE INsmileys/smiley32.gif

yabgu61
17.07.2005, 18:16
arkadaslar Ibrahim Ege bu seneki en iyi transferlerimizden bence. neden derseniz geçen sene bildiginiz bir olaydan dolayi neredeyse takimdan gönderiliyordu. son anda takimdan gönderilmesinden vazgeçildi. hazirlik maçlarinda görüldügü üzere lige iyi bir baslangiç yapacaginin sinyallerini verdi. hem çok kosuyor, hem de ortada iyi seyler yapiyor. daha da iyi olacaga benziyor..........smileys/smiley1.gif

Tserhan
17.07.2005, 18:19
arkadaslar Ibrahim Ege bu seneki en iyi transferlerimizden bence. neden derseniz geçen sene bildiginiz bir olaydan dolayi neredeyse takimdan gönderiliyordu. son anda takimdan gönderilmesinden vazgeçildi. hazirlik maçlarinda görüldügü üzere lige iyi bir baslangiç yapacaginin sinyallerini verdi. hem çok kosuyor, hem de ortada iyi seyler yapiyor. daha da iyi olacaga benziyor..........smileys/smiley1.gif

EVET AYNEN KATILIYORUM

sametaydin
21.07.2005, 13:54

kardes aynen katiliyorum bana da kimse kizmasin. adam süper ya.

Oruç
21.07.2005, 14:01
Dünkü Batum maçinin iyilerindendi Ibo.Biraz daha gelistirirse kendini gelecekte bu takimin degismezlerinden olmamasi için hiç bir neden yok!

FATIH SULTAN TEKKE

uygar_trb
21.07.2005, 22:42
abi yapmayin ya üseyin kaç senedir bu takimin en önemli 3 adamindan biri ya oynamadigi bi maç örnegi antep deplasmanda 3-2 yenildigimiz maç ipini koparan orta sahayi geçiodu bu adama bu taraftarin garezimi var ne olsa adami kesiosunuZ

kelkitli29
21.07.2005, 23:52
hic sevmiyorum bu adami. Zaten o olaylardan sonra affedilmesi beni baya sinirlendirmisti. öyle olaylara karisan adamin ne isi var bu takimda anlamiyorum. gitmesini istiyorum.

hamucera
07.08.2005, 21:51
bu takimda ibo nun olmasi çok iyi zaten adi skandala karismasa simdi 11 deydi belkide. ama o olayi bence ist basini çok fazla abartti. simdi bizim oyuncumuz. onun için destek vermeliyiz. takima katkisi olacagi kesin hiç üsenmeden her yere kosuyo

hamucera
07.08.2005, 23:51
ne olursa olsun yere göge sigdirilamayan yattara nin yapmadigi kalmadi. ama adam iki bacak hareketi yapti hemen hersey unutuldu. bence ibo onun yaptiklarinin 10 da birini yapmadi ve bu takima faydali olacaktir

vizarian
08.08.2005, 00:05
IBO DAHA GENÇ VE YETENEKLI ben takima katkiliolucagini düsunuyorumsmileys/smiley32.gif

te4cher
08.08.2005, 00:32

Bencede Selçuksmileys/smiley2.gif

yavuzselim_61
08.08.2005, 17:26
Katiliyorum eger eski Ibrahim Ege gibi oynarsa formsuz Hüseyin'i keser.

#10 Fietra
19.08.2005, 17:28
Kendisi bu Sali günü Mersin Belediye Plajindaydi.Yaninda güzel bi kiz vardi galiba sevgilisiydi.Denizde yüzerken gözüme çarpti ama kendisi yüzmüyordu kondisyonu düsmesin diye herhalde hayatina çok dikkat ediyorsmileys/smiley17.gif

Özkan Erdem
21.08.2005, 00:23
ankaragücü maçinda ortasahada yaptigi presle rakibi bogdu, toplari iyi kullandi, diri kaldi, atak baslatti.. tebrikler ibo, böyle devam

Utku061
21.08.2005, 03:33
Kendisi bu Sali günü Mersin Belediye Plajindaydi.Yaninda güzel bi kiz vardi galiba sevgilisiydi.Denizde yüzerken gözüme çarpti ama kendisi yüzmüyordu kondisyonu düsmesin diye herhalde hayatina çok dikkat ediyorsmileys/smiley17.gif

Osman paparazcilik mi yapiyorsun sende..smileys/smiley36.gif

A.gücü maçinda top rakip de iken basip da rakip oyuncularin oyunlarini bozmasini çok iyi yapti..Artik oda kendisini toparlamaya basladi..

Firtina28
21.08.2005, 06:03
lig baslamadan demistim bu adam bizim icin cok onemli diye. Normalde cok kosan futbolcularin teknigi iyi olmaz ve iyi top kullanamazlar. ornek besiktasli ibo febeli serkan ve tabiki bizim meshur hasansmileys/smiley9.gifama ibrahim pres yapiyo topu aliyo ve topu olumlu kullaniyo. bu cok onemli. dahada iyi olacak insallah

The Londoner
21.08.2005, 21:38
Dunku oyunuyla Samet Aybaba donemindeki performansini yakaladigini da gosterdi. Hucuma cikip gol de aradi. Sansi yaver gitse gol atabilirdi.

Ibrahim`in bu formu, orta sahaya yeni bir transfer yapilmis kadar onemli. Hele de Huseyin`in formsuz oldugu bir donemde...

bordoomavii
21.08.2005, 22:23
hüseyin yada gökdeniz düzelinceye kadar ilk 11 de baslamali.2 sezon önce süperdi geçen sezon o olay basina gelmeseydi suan milli takima bile çikabilirdi.

andrei07
21.08.2005, 22:46
Dunku oyunuyla Samet Aybaba donemindeki performansini yakaladigini da gosterdi. Hucuma cikip gol de aradi. Sansi yaver gitse gol atabilirdi.

Ibrahim`in bu formu, orta sahaya yeni bir transfer yapilmis kadar onemli. Hele de Huseyin`in formsuz oldugu bir donemde...

Hem yeni bir transfer gibi hemde takimi çok iyi taniyor.Bence üzerinde durulursa Türkiyeye yeni bir yildiz geldi.

osmangenc
22.08.2005, 22:07
bu senede orta sahamizi herkes gecio demek ki huseyin oirtalarda yok

bencede huseyin out ege in

ama huseyinsiz olmaz kendine gel huseyin allah askina..

ibrahim cok hizli bi futbolcu bunun yaninda nerden ne zaman cikacagi belli degil bu sayede rakipten inanilmaz toplar calabiliyo.

yakup midi
23.08.2005, 05:36
hüseyin artik yerini ibrahime birakmali diye düsünüyorum...

Şevket KÜÇÜK
23.08.2005, 12:04
ibnrahim hüseyinin yerini degilde orta sahada kendine ilk onbirde bir yer edinebilir.çok mücadele ediyo kosuyo teknigide iyi busene iyi isler yapar.

61trabzonomer
23.08.2005, 22:40
ibrahim ege oynamali ama hüseyin son maçta iyiydi ama olabilir. uygun gerçekten iyi zor bir karar son maç dolayisiyle...

gerçekefsane
25.08.2005, 01:25
<TABLE =metin cellSpacing=0 cellPadding=0>
<T>
<TR>
<TD>
<DIV align=center>
</DIV>
<CENTER>
http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/haberpic/240805idman1.jpg

24.08.2005 23:39:00</CENTER></TD></TR></T></TABLE>
<DIV align=center>trabzonspor.org.tr</DIV>

i.ege uçuyor smileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

geronimo_61
25.08.2005, 10:58
ibrahim ege çok hirsli ve çok kosan bir futbolcu bu sene biraz daha iyi ayaga top yapmaya basladi neden olmasin egerhüseyin'in yerine adam koyamazsak zorlanmaya baslariz zaten hadiibo daha iyiye iyiye

zanoylu
25.08.2005, 14:50
Bu sezon büyük asama içinde eminimki dahada iyi olacak

İleli
31.08.2005, 16:26
bilmem katiliyormusunuz ama huseyinin yerine denilmeli ondan daha suratkli pres yapar iyide pas atar???.

Özkan Erdem
31.08.2005, 16:28
Hüseyinin yerinde oynamasi fikrine sonuna kadar katiliyorum..

Oruç
31.08.2005, 17:01
Biz zamaninda bunlari dile getirdik ama bi dayak yemedigimiz kaldi...

hamucera
04.09.2005, 11:46
hüsyinin yerine oynatilacagüini sanmiyorum ama orta sahada kendine bir yer edinmeli çünkü bu tip mücadeleci adamlara ihtiyacimiz oldugu kesin

gurbetçi 61
04.09.2005, 12:38
adam avrupa düzeyinde oynuyor yerine göre bazen sert bazen teknik,mutlaka 11 de oynamali

Burçak
12.09.2005, 14:37
son maçta ibrahimibasarili buldum ben. savasci mücadeleci hirsliydi. simkonun talihsiz sakatligindan sonra forma alma sansi yüksek gibi gleiyor bana.

Recluse61
15.09.2005, 02:40
Arkadaslar Hüseyin-Ibrahim karsilastirmasi için sunu söyleyecegim.Hüseyin gerçekten çok iyi mücadele etmesine ragmen sürekli yan top yaparak takimin temposunu düsürüyor.Senelerdir derinlemesine direkt top oynayacak ne yetenek ne cesaret gelistirebildi.Çok sikisinca gereksiz yerde geriye de dönüyor(örnek Malatya maçi yedigimiz gol öncesi).Ibrahim savasçilik ve mücadele anlaminda Hüseyin'i ikame edebilecegi gibi.Top kullanma konusunda da ondan bir kaç gömlek üstün bence.Ama Senol Hoca'nin Hüseyin'den kolayina vazgeçebilecegini sanmiyorum.

hamucera
18.09.2005, 17:48
sana yakiltiramadim ibo sen yilmadan ölümüne top oynayan yorulmayan bsir topçu iken nasil oldu da sivas maçinda sadece faul yapmaktan baska takima katkili olabilecek hareketlerini sahaya yansitamadin. Bu takim ve taraftarlar senden çok sey bkliyor. Unutma bir an önce kendini toparla

zafercalikoglu
19.09.2005, 11:09
bundan da bisey olmaz,oylemni top oynar insan daha ilk onbire yeni girmisken,yazik buda bizim buyuklugümüzü kaldiracak topçu degil,

Hasan Nasrallah
19.09.2005, 15:01
ege nin besiktasa ucarak kafayla attigi gol (gecen yil) benim unutamiyacagim gollerden biri.smileys/smiley32.gifo süper futbolcu olacak eminim

zanoylu
19.09.2005, 15:58
Içinde bulundugumuz durum onun için aslinda bulunmaz bir firsat,artik kendini ispatlama sansida var....

hamucera
05.11.2005, 17:54
ege nin besiktasa ucarak kafayla attigi gol (gecen yil) benim unutamiyacagim gollerden biri.smileys/smiley32.gifo süper futbolcu olacak eminim

abi ya o golu bulabislecegimiz bir yer vami bende bayilmistim o gole hala aklimda

tigin
17.01.2006, 18:30
Ibrahim Ege artik Denizlispor'un sözlesmeli futbolcusudur.Hizmetlerinden dolayi tesekkür ederiz.Yolu açik olsun.Basligi kilitliyorum.