PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Mektup-4- :)

61viya
22.04.2009, 23:42
Her geçen gün daha çok nefret ettiğim bir şehir bu şehir.Ve bu şehirde her yıl,bir kızın bayramı yaşanıyor...Yüreğine dokunuyor bir kız,her sene bu şehirde,sayenizde...Hoş geldiniz!!!

Bundan dokuz ay önce nur topu gibi bir ekip doğdu yuvamıza...Gördüğüm en sıcak,en samimi,en onurlu yuvaya doğdu bu ekip. Beklenen bir doğum değildi bu.Diğer meskenlere doğanlar gibi,bir iki tane değildi yuvamıza katılanlar.Doğacak olanların içinde,maç sırasında rakibinin suratına tükürecek kişiliksizlikte olan insanlar da oluyordu neredeyse ama,ölü doğdu onlar.Pırıl pırıl yirmi beş yeni yürek eklendi yuvamıza.Şaşırdı insanlar önce."Nasıl olur?" dediler,zira vakit çok azdı.Bu kadar kısa sürede,bu kadar insan nasıl kaynaşabilir,nasıl birtakım hedeflerin peşine düşebilirdi ki...

Oysa günler geçti,bu her biri birbirinden ayrı insanlar,birbirlerini öyle sevdiler,öyle sıkı sarıldılar ki birbirlerine,zor olmadı kaynaşmak.Üstelik onları seven,onlara her koşulda sahip çıkan insanlar vardı yanı başlarında.Kimi zaman onlara kızan,tepki koyan,ama her şeye rağmen bir annenin çocuğuna olan sevgisiyle,onları sevmekten asla vazgeçmeyen insanlar...

Şimdi mazisi tertemiz bu yuvanın,tam 9 aylık üyeleri,yaşadığım şehirde…

Bu mektubu yazmamak için çok direndim aslında ama,tecrübeyle sabittir,bilenleriniz bilir,başka türlü ifade edemiyorum kendimi.Gazetedeki fotoğraflarıyla konuştuğun adamları karşında bulmak.Kolbastılarını canlı görebilmek için yapamayacak hiçbirşeyinin olmadığı adamların gözlerine bakmak...Gol sevinçlerini izlerken,mutluluk gözyaşı döktüğün insanların yüreğine dokunmak...Günün hiçbir anında aklından çıkmayan bir takımın emekçilerini görmek,onlara çok şey söylemek istemek,ama söyleyememek...

Gece gündüz dualarımızdasın Trabzonum!

Yaşım 23 benim.Bu takım şampiyon olamayalı 24 yıl oluyor.Bizim derdimiz ,nasıl olursa olsun,o kupaya ulaşmak değil...O olmadan da,bu takım uğruna can verecek potansiyeldeyiz hepimiz...Amacımız,tıpkı göğsümüzdeki yıldızda olduğu gibi,en şereflisinden,en onurlusundan bir şampiyonlukla bu güzelliği onurlandırmak...Değilse,
biz bu takımı,sevinmek için sevmedik! Öyle olsaydı eğer,inanın bana,sevinmek için tutabileceğimiz öyle çok takım var ki! Biz 23 yıllık hasrete inat büyütüyorsak bu sevgiyi,bu sadece galibiyetlere endekslenecek basit bir olay değildir...

Trabzon'da,yüreğimin attığı o şehirde,dünyada ilk defa futbol için bir yürüyüş düzenlendi geçmiş yıllarda…bunca insanı sokaklara döken,on bir adamın bir topun peşinden koşması değildi. O topun peşinden koşan on bir adamın mücadele ettiği takıma yüklenen anlamdı,yaşlı genç,çoluk çocuk,kadın erkek demeden,insanları meydanlarda buluşturan.

Ne anlamlar yüklüyoruz bu takıma,dolayısıyla sizlere,bir bilseniz...Emeğin temsilcisisiniz siz,onurlu mücadelenin neferleri...Bazen bir gol sevincinizde hüngür hüngür ağladığımızsınız siz,gol yediğimizde uykularımızın kaçma sebebisiniz...Bundandır belki,kötü oynadığınız maçlarda protesto edilmeniz.Ama bilirsiniz ki,dünyanın en anlamlı gülücüklerini,sayenizde atarız bizler yine...

Bizim bizden başka dostumuz olmadığını öğreneli çok oluyor.Onun için,rica ederiz ,uğraşmayın hakemlerle,kendini "büyük" sanan küçüklerin futbolcularıyla filan.Siz sahaya taraftarınızın inancıyla çıkın...İnandığınız zaman,ne maçlar aldığımızı hepimiz biliyoruz.İnancınız olduğunu hissettirin bize ne olur,bunu gösterin sahada,bilin ki,o anda milyonlarca insanın duası sizinle...Bilin ki galibiyetle biterse o maç,ülkemin bir yerlerinde bu takıma gönül veren insanlar huzur dolu bir hafta geçirecek,değilse kaçacak uykular gene,dönülüp durulacak yataklarda sabah dek.Bunca anlam yüklemek yanlış mı size? Sanmıyorum….Sizi anlamsızlaştırmaktan çok daha güzeldir bence anlamlarla bezendirmek…Üzerinizdeki forma buram buram anlam kokarken,bu kadar misyonu yüklenmekten çekinmeyin ne olur.

Trabzonsporlu olmak,bu hissi yaşıyor olmak,yeryüzünün en güzel hissi...Bizler,yani şampiyonluğu yaşamayan benim kuşağım,şampiyon takımın taraftarı olma hissini yaşayamadık hiç.Televizyonlarda Şampiyon TRABZONSPOR yazısını göremedik… Ama hiçbir zaman kaybetmedik inancımızı.Bundan 24 yıl önce,aynı ekonomik dengesizliklerde nasıl çarptıysak İstanbul'un suratına o tokatı tam 6 kez,yine çarpacağımıza inandık hep.Yaklaştık kimi zaman,bazen bizim beceriksizliğimizden gitti,çoğu defa çaldılar alın terimizi...

Çok zaman sonra ilk defa yakınız bu kadar.Stresliyiz belki bu yüzden,belki hafiften gerginiz,uyurken huysuzlanıyoruz belki,ama inançlıyız,inatçıyız,yapabileceğimizi biliyoruz yeniden!

Bir mektup daha yollamıştım kulübe,okudunuz mu bilmiyorum.Orda demiştim ki:

“ Hiçbir taraftarın hasret olamayacağı kadar hasretiz biz o kupaya."O an" geldiğinde,benim kuşağımdaki insanlar -şampiyonluğu yaşamamış olanlar yani- donup kalacağız ve anlamsız bakışlar göndereceğiz dünyaya muhtemelen...Ama o bakışlar dünyanın en anlamlı bakışı olacak,inanın buna! Biriktirdiğimiz gözyaşlarımızı akıtacağız,yüreğimiz dakikada kimbilir kaç atarken...

Sizden yapamayacağınız şeyler istemiyoruz biz...! O tertemiz yürekleriniz hiç atmadığı kadar anlamlı atsın istiyoruz.Yapabiliriz çünkü,biliyoruz!

Maç izlerken tıpkı bizler gibi,heyecanla ayağa kalkıp kolkola girmniz öyle mutlu ediyor ki bizi...Ersun Hoca'mın gol sevinçlerini görebilmek için dua ediyoruz biz...Her maç "Bordoooooooo!" diyen sesimize" Maviiiiiiiiiiiiiiiiii!" diye eşlik edin istiyoruz.Kolbastı oynayalım istiyoruz ağzımız kulaklarımızda...Çok şey mi istiyoruz bilmem ama,gittiğimiz kahvelerde zafer çığlıklarımız yankılansın istiyoruz.O gece huzur içinde uyuyalım istiyoruz.Biz "o an" gelsin,ölelim istiyoruz!!!”

Heyecanlıyız çokça…

Stres derecesi yüksek böyle maçları kaldırabileceğinizi biliyoruz.Ersun Hocamın işine karışmak gibi olmasın ama,tek yapmanız gereken,inanmak,mücadele etmek,ve her şeyinizle savaşmak…

Yarın akşam,kolbastı oynayabilmemiz için dua edecek bütün BordoMavi yürekler…Şansımız bol,Allah yardımcımız olsun.

Sevgilerimizle…

ilhan
22.04.2009, 23:47
Okumam, valla hi okuyamam Begüm'cüm. Eminim harika yazmışsındır. Adım gibi eminim. Ama, okumam.. okuyamam. Nedenini biliyorsun. :)

metinulusoy
22.04.2009, 23:52
kalemine diline sağlık çok güzel yazmışsın renktaş...

Gamze
22.04.2009, 23:57
Duramadın, yazdın gene di mi? :)

Begümüm, 'sevimlim'.
Yüreğine sağlık.

Trabzonspor'a teşekkür etmemin binlerce sebebi var, sen en güzellerindensin.
Seviyorum la seni. :)

Uğurtan
22.04.2009, 23:59
Aferim.. Gene gelmiş ilham perilerin :p

Şaka bi yana tebrik ederim Begüm:)

61viya
23.04.2009, 00:00
Duramadın, yazdın gene di mi? :)

Begümüm, 'sevimlim'.
Yüreğine sağlık.

Trabzonspor'a teşekkür etmemin binlerce sebebi var, sen en güzellerindensin.
Seviyorum la seni. :)

Saf çıkarcı olmayı tek burda seviyorum işte :) Ben de seni seviyorum balım Gamzem...

Verebilirim umarım...Sizin de onayınızı alayım diye koydum buraya.Öyle işte :)

Erdal
23.04.2009, 00:01
Bu arkadaşın mektupları yasaklansın...Yeter ama Begüm...Şampiyon olduğumuzda akıtacak göz yaşı bırakmayacaksın..

ilhan
23.04.2009, 00:02
Katılıyorum Erdal abicim :)

Mustafa Önal
23.04.2009, 00:08
begüm 3 yıldır geçemediğim bir sınav a çalışırken verdiğim arada bizi yine göz yaşuna boğdun ne diyelim sana ?

macka61
23.04.2009, 00:09
vallah Begümün mektubunu okuyunca ağlaması geliyor insanın çok duygulanıyorsun bencede yasaklanmalı bu kadar duygu yüklemesini bünya kaldırmaz

Ba®ış
23.04.2009, 00:10
hay anasını ya,gecenin bu saatinde açılacak başlıkmıydı bu.dağıldım resmen,harika bir yazı,tebrikler Begüm :alkış: Eğer bu yazıyı okuyupta o maçı kazanmayan futbolcunun alnını karışlarlar.

bu arada bir imla hatası var,okurken gözüme çarptı inşallah gerçek mektupta da öyle yazmamışsındır :p

"Maç izlerken tıpkı bizler gibi,heyecanla ayağa kalkıp kolkola girmniz öyle mutlu ediyor ki bizi....":D

not:şaka:)

Özge
23.04.2009, 00:10
Yine döktürmüşsün Begüm'üm ya:)Okuyup heyecanlanmamak,duygulanmamak mümkün mü?Eline sağlık canım.

61viya
23.04.2009, 00:13
hay anasını ya,gecenin bu saatinde açılacak başlıkmıydı bu.dağıldım resmen,harika bir yazı,tebrikler Begüm :alkış: Eğer bu yazıyı okuyupta o maçı kazanmayan futbolcunun alnını karışlarlar.

bu arada bir imla hatası var,okurken gözüme çarptı inşallah gerçek mektupta da öyle yazmamışsındır :p

"Maç izlerken tıpkı bizler gibi,heyecanla ayağa kalkıp kolkola girmniz öyle mutlu ediyor ki bizi....":D

not:şaka:)

Yok :) Normalde kağıda yazayım dedim,5 sayfa karalma yaptım,hiçbir halta benzetemedim yazdıklarımı.Dedim BMN ye yazar gibi yapayım,o zaman ilham gelii :D Öyle yaptım.Bunu kağıda yarın dökeceğim inşallah.

Pek sinmedi içime ama,sizden onay aldıysa tamamdır :))

Kubilay ŞAHİN
23.04.2009, 00:13
Müthiş Olmuş Müthiş.. :alkış::alkış:
Eline Sağlık..

Serap
23.04.2009, 00:17
Yüreğine sağlık,çok güzel.. :)

Mayls
23.04.2009, 00:17
Gece gece okuyamayacğım. Duygulanacak havamda değilim :p
Sabah okuyacağım. Eminim müthiş olmuştur. Eline sağlık Begüm abla :)

Adem Erdoğan
23.04.2009, 00:22
Begüm yine döktürmüşsün.:)

Trabzon'da,yüreğimin attığı o şehirde,dünyada ilk defa futbol için bir yürüyüş düzenlendi geçmiş yıllarda…bunca insanı sokaklara döken,on bir adamın bir topun peşinden koşması değildi. O topun peşinden koşan on bir adamın mücadele ettiği takıma yüklenen anlamdı,yaşlı genç,çoluk çocuk,kadın erkek demeden,insanları meydanlarda buluşturan.

Ne anlamlar yüklüyoruz bu takıma,dolayısıyla sizlere,bir bilseniz...Emeğin temsilcisisiniz siz,onurlu mücadelenin neferleri...Bazen bir gol sevincinizde hüngür hüngür ağladığımızsınız siz,gol yediğimizde uykularımızın kaçma sebebisiniz...Bundandır belki,kötü oynadığınız maçlarda protesto edilmeniz.Ama bilirsiniz ki,dünyanın en anlamlı gülücüklerini,sayenizde atarız bizler yine...

Bu kısma ayrıca :alkış:

TheRapZoNe
23.04.2009, 00:27
Harikulade bir yazı. İçten bir şekilde yazıldığını hemen hissettiriyor insana.Yüreğinize sağlık

Mehmet_Mercanlı
23.04.2009, 00:28
Yüreğine sağlık
Yüreği büyük kardeşim

U.Sadıkoğlu
23.04.2009, 00:40
Eline koluna yüreğine sağlık ..

Selman
23.04.2009, 00:43
Ellerine sağlık arıza(benim tabirim değil, sen anladın onu:D)

Sen benim dediğim gibi yap Begüm, otel baskınında aç mektubu kendin oku;)

yanbeyi61
23.04.2009, 00:44
Mektubunu okumadım....24 sene saklamadım....şampiyon olmuşsun....sanmaki trabzonum kucaklamadımmmm

Serhat
23.04.2009, 00:45
Ayiptir valla ...

Bu kadarda olmaz be kardesim :)

Narin yüreğin zeval görmesin ...

61viya
23.04.2009, 00:46
Selman şaka mı edeysun :D Ben mi okuyayım? Sağlam espriydi valla :D

Bu bizim Halil,beden dilinden de anlıyorsa,tercümanım oluversin lütfen :D

Bülent AKBULUT61
23.04.2009, 00:49
neyse okuyim dedim ama vazgectim kötü oluyum şimdi.

Ali İhsan Dönmez
23.04.2009, 00:52
Yarın görüşürüz bilet kuyruğunda,bu yaptığın yanına kalmaz.

Aygün GÜNDOĞDU
23.04.2009, 01:01
Çok çok duygulandım!....

Ama gecenin bu saatinde böyle mektup olurmu.

Eline diline sağlık....

Zeynep Terzi
23.04.2009, 01:09
Çok güzel ellerine sağlık ama bu gözyaşlarının hesabını kim verecek :)
Yüreğine sağlık....Ama bi daha bu halde okumam sizin yazılarınızı.Her maçtan sonra ağlayan birinin bu yazıyı okuduğundaki halini düşünsenizee faciaa:)

Ahmet Başkaya
23.04.2009, 01:21
Ablacım ellerine sağlık yaa harikasınn ;'(

İHSAN
23.04.2009, 01:55
accepted!.....

praximuns61
23.04.2009, 02:13
nasıl bir şeydir bu geceleri uyutmayan,işindeyken iş yaptırmayan,sevdiğinleyken sevdirmeyen,düşündüren düşündere...
gel bizede artık... az kaldı az 6 hafta yıllardır bekledik bu kadarda bekleriz yeterki sizde inanın

İsmail ALİOĞLU
23.04.2009, 02:36
Helal olsun valla, eline yüreğine sağlık..

Serhat
23.04.2009, 02:40
El cevap ...

http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=13998

Yok Böyle bi şey ... :)

magicyattara
23.04.2009, 08:57
61viya Begüm eline yüreğine sağlık.

Şampiyonluk gelince ne yazacaksın acaba,öyle merak ediyorum ki.

Dursun Kaplan
23.04.2009, 09:06
BMN alıştı artık Begüm'ün böyle yazılarına. :) Yine şahane olmuş.

Bide çeviri yapsalar bizim futbolculara. :cool: :p

Recep Alkan
23.04.2009, 09:14
Sivas maçına gayet ciddi, konsantre çıkmak istiyorum ama arka arkaya gelen bu mektuplar sağolsun bizi gözü yaşlı mızmız birileri olarak oturtacak televizyonun başına.

Bu kadar büyük bir sevginin kağıda en güzel dökülmüş halidir bu yazı. Normalde bu kada uzun yazıları hayatta sevmem okumayı ama her okudğum paragrafın altında inşallah bir paragraf daha vardır diyerek bitirdim bu yazını.

Bence bundan bir tane de federasyona göndermeliyiz ki bizi şampiyonluk yolunda rahat bıraksınlar.

Kardeşim yine yeni ve yeniden bu yazın için çok teşekkürler.

oguzhann
23.04.2009, 09:30
....Biz "o an" gelsin,ölelim istiyoruz!!!”

burası bitirdi beni,bu takımın taraftarı sözde ölümüne değildir,gerçekten ölümüne sever takımını!şehitlerimizi unutmadık,unutmayacağız!Harika bir yazı,yüreğine sağlık!

cemka
23.04.2009, 09:32
Kardeşim,

Kalemine ve yüreğine sağlık... Yüreğimizin derinlerinde kalan bu sevdayı, gözümüzün önünen bu kadar aleni serdiğin için ayrıca teşekkür ederiim....

POYRAZ
23.04.2009, 09:36
Arkadasimizin yüregine saglik.
Yine mükemmel.

Eren Karaahmetoğlu
23.04.2009, 11:11
Mükemmel bir yazı. Çok teşekkürler böyle bir yazıyı bizle paylaştığın için. Gözlerim yaşardı okurken

leleuk87
23.04.2009, 11:14
yorum yapilamayacak kadar sahane eline ve gonlune saglik

Hüseyin İlkin
23.04.2009, 11:25
Elinize sağlık, muhteşem bir yazı :alkış:

antagonist
23.04.2009, 11:28
Harikulade olmuş yine...

İkinci kitapta bu mektuplara da yer verilmeli...

mehmetdoğan
23.04.2009, 11:33
ağzınıza sağlık çok güzel olmuş

Mollasalihoğlu
23.04.2009, 11:35
Begüm bunu sen topçuların gözüne baka baka oku, bizim yabancılara da Halil çevirsin, maça 1-0 önde başlarız :)

Sait Yıldız
23.04.2009, 11:36
söyleyecek kelime bulamıyorum yüreğine sağlık:alkış::alkış::alkış::alkış:

Adulyan7
23.04.2009, 11:50
sivas maçında sahaya çıkıp oynayasım geldi her paragraf bitince gözümü sildim harika olmuş...

Sümeyye Şahin
23.04.2009, 13:18
begüm abla..yüreğinde yüreklerimizi taşıyosun..yüreğin yüreklerimizi ateşliyor bu kritik an öncesi...ve sonrasında yüreğindeki yüreklerimizle dolup taşan mutluluk yaşarız inşallah...

Hasan Habip Özbay
23.04.2009, 13:23
vay be helal olsun mu desem ne desem ne yaptın kardeş mahvoldum ya

robinhood61
23.04.2009, 13:26
kolbastının anasını ağlatacaz işnşallah.
sabaha kadar kolbastı oynamayan fenerli olsun

Gamze
23.04.2009, 13:45
Harikulade olmuş yine...

İkinci kitapta bu mektuplara da yer verilmeli...

Hatta ikinci kitap direkt ''Trabzonsporumuz'a mektuplar'' mı olsa ne? :)

Hasan Habip Özbay
23.04.2009, 13:52
gamzeye katılıyorum kitabın ismi belli trabzonsporumuza mektuplar tabi bizde bi şeyler yazacağız elbet

Burak DERELİ
23.04.2009, 13:53
cok guzel yazmıssın cok saol

ümit akyıldız
23.04.2009, 14:00
ne gerek vardı bizi bukadar duygulandırdın neyse yureğine sağlık ama bizde göremedik şampiyonluk hatırlayamıyacak kadar küçüktük

ilhan
23.04.2009, 14:01
Ben de Gamze'ye katılıyorum.

Adulyan7
23.04.2009, 15:30
ama bu yıl şampiyon olunca mektupların içeriği biraz değişir kitap iki bölüm olur o zaman şampiyonluk öncesi ve sonrası diye :)

Emre GÜRDAL
23.04.2009, 15:55
genemi begüm genemi mektup beeeeeeeeeee:)))))))):D

Aytaç Çakıroğlu
23.04.2009, 23:03
yaw allahın aşkına birileri şu canım güzel mektupları takımımıza oksun yada versin. valla biz buralarda okurken şu hallerimizle bile gidip oynamak ve canımızı dişimize katarak oynamak istiyoruzzz. inşallah önce dostca sonra da güzel bir oyunla kazanarak döneceğiz ve bu hafata sonunu mutlu olarak geçireceğiz.

BİZE HER YER TRABZONNNNNNNNNNNNNNNNNN

OLCAY ÇAKIR
23.04.2009, 23:49
Evet,
Gözyaşı..
Teşekkürler Begüm...

Fatih
23.04.2009, 23:57
Harikulade bir yazı olmuş aslında yazı değil yüreğin dile gelmesi de desek daha doğru olur.

Eline sağlık Begüm.

_SeRKaN_
24.04.2009, 11:38
Bu takım yakında hepimizi Yazar yapacak...:) Eline sağlık Begüm...

Great White
24.04.2009, 11:55
Çok samimi bir yazı olmuş:)

Eline sağlık :ok

UğuR
24.04.2009, 12:08
Ellerine sağlık....

Selman
24.04.2009, 16:43
Son aldığım haberlere göre Begüm büyük lobisini kullanarak mektubu futbolculara ulaştıracak:) Takım otobüsünde her birine mektubun bir kopyası verilecek.Halil'e de büyük iş düşüyor :)

ilhan
24.04.2009, 19:22
Mektup bugün Begüm tarafından hocamıza bizzat verildi arkadaşlar. Bu haberi Begüm bizle paylaşmadan ben paylaşayım dedim. :)

Mustafa K. Demirbaş
24.04.2009, 19:50
yüreğine sağlık...

Gamze
24.04.2009, 19:53
Oy oy, desene İlhan birkaç mektupluk malzeme daha çıktı Begüm'e. :)
İnşallah ilgili kişilere selamlarımı iletmiştir. :))))

Sümeyye Şahin
24.04.2009, 19:53
Mektup bugün Begüm tarafından hocamıza bizzat verildi arkadaşlar. Bu haberi Begüm bizle paylaşmadan ben paylaşayım dedim. :)
daha da inanıyorum artık kazanacağımıza;)

Paksoy
24.04.2009, 19:59
işte trabzonspor taraftarı süper

61OKTAY
24.04.2009, 20:13
eline yüreğine sağlık yüce yaradan da duyacak bu feryadı

Cafer KILIÇSOY
24.04.2009, 23:03
Bu arkadaşın mektupları yasaklansın...Yeter ama Begüm...Şampiyon olduğumuzda akıtacak göz yaşı bırakmayacaksın..
Aynı düşünceleri paylaşıyoruz Erdal abi:) Biri Begüm'ü durdursun;)
Yüreğine sağlık Trabzonsporun duygusal meleği:)

Hasan Habip Özbay
25.04.2009, 01:22
işte gerçek sevgi işte gerçek taraftarlık helal olsun

Trabzonizm
25.04.2009, 01:56
ya acaba resim falan yokmu sivasda karsilamada

Bahattin Aydın
25.04.2009, 03:10
begüm uyku zaten tutmuyor bizi maç heyecanından , 3 kişi gözyaşlarımızı zor tuttuk , saatler ilerlesede artık sivasa yola çıksak yüreğine sağlık.

Çetin Can
25.04.2009, 10:06
Mükemmel bir mektup... Futbolcular eğer bu mektubu okuduysa karşımızda Barcelona bile olsa duramaz...

Nasıl sevildiğinizi ve sizlerden neler beklendiğini gördünüz!!! İnanın sadece inanın!!!

A.Hilal Çakıroğlu
25.04.2009, 11:14
Bir sürü şey geçiyor aklımdan ama toparlayıp bir cümle bile yazamıyorum. O kadar güzel anlatmışsın ki yine:) En çok da mektubun sahiplerine ulaşmasına sevindim. Olur da kazanamasak bile (ki ben kazanacağımıza inanıyorum) yine gurur duyacağımız bir Trabzonspor izleyeceğiz.

pReN@_61
25.04.2009, 11:28
1...2...3...

Çok şey kaçırmışız anlaşılan.

uğurts
25.04.2009, 12:37
yine bir mektup yıne bır goz yaşı elıne koluda dılıne yureğine sağlık ben böğle yazıları okudukça bir kez daha gurur duyuyorum TRABZONSPORlu olduğumdan

Mustafa Ayazoğlu
25.04.2009, 12:42
Mektup değil Ersun Yanal'a muhtıra bu nasıl bir taraftarlık.. Trabzonspor aşkı, hastalık olmuş sanki.