PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tesislerin Adi TRABZONSPOR olsun

Guests
01.05.2005, 09:21
evet mehmet ali yilmazin fenerli oldugunu söylüyorduk, klübü çökerttigini söylüyorduk. en son febe dergisine verdigi açiklamalardan sonra artik ne onursal baskan olarak anilmali nede trabzonda bir noktada adi olmali. imzami topluyoruz kampanyami yapiyoruz ne yapiyoruz bilmiyorum ama bu isimleri artik degistirelim. yönetimede ilettim bu yazimi. Edited by: ÖzGüReisEsenLer

Punisher-61
01.05.2005, 09:27
Cok Güzel bir Konu actin...bende aynisini düsündüm..

zaten neden onursal baskan oldugunu bilmiyorum sadece 1 sampiyonlugu var.....Trabzonsporun en zor döneminde Takima en cok o serefsiz zarar verdi...

Tesislerimizde HÜSEYIN AVNI AKER olsunsmileys/smiley32.gif

kelkitli29
01.05.2005, 09:33
ÖZKAN SÜMER olsa anlamli olur. may a verdigi dersi unutmayalim.

sweetrose
01.05.2005, 10:34
DEGISSIIIIIIIIINNNNN.......

andrei07
01.05.2005, 10:42
ÖZKAN SÜMER TESISLERI OLSUN!!!

cemilsezgin
01.05.2005, 10:51
dehissin dehissin

Mollasalihoğlu
01.05.2005, 10:55
bence insafsizlik olur.

Guests
01.05.2005, 10:56
"Özkan Sümer tesisleri" olsun..

veya "Trabzonspor tesisleri"

Harun-61
01.05.2005, 11:00
Fatih Sultan Tekke Tesisleri
smileys/smiley32.gif

MaHMuT_61
01.05.2005, 12:47
TRABZONSPOR DIRENISIN MERKEZI TESISILERINE HOS GELDINIZsmileys/smiley2.gif

Mayls
01.05.2005, 12:51
valla bencede Fatih sultan tekke tesisleri olsun

nede olsa o olmasaydi ligde kalmak icin mücadele veriyor olurduk simdi

smileys/smiley32.gif Fatih Sultan Tekke smileys/smiley32.gif

Kul
01.05.2005, 12:53
96 yilinda Trabzonsporumuz için sehit olan kardeslerimizin ismi olsa çok anlamli olacagi fikrindeyim...

SKY-GUARD
01.05.2005, 12:57
Bence de TRABZONSPOR'un tesislerine yakismiyor.............

BDiler61
01.05.2005, 13:00
96 yilinda Trabzonsporumuz için sehit olan kardeslerimizin ismi olsa çok anlamli olacagi fikrindeyim...

çok güzel olur

zinos_zon
01.05.2005, 13:03
ilk sampiyonlugu yasadigimiz baskanimiz (samil ekinci olmali) in ismi verilemez mi arkadaslar. onlara karsi büyük sorumlulugumuz var..

ya da..cebinde 5 milyonla ölen efsane kaptanimiz dozer cemil..aklima geldikçe aglamakli oldugum o güzel ve efendi insan...

ne dersiniz?

samts
01.05.2005, 13:05
BENCEDE ÖZKANSÜMER TESISLERI OLSUN ENIYISI MEHMETALI YILMAZDAN DAHA EFSANE ADAM

_tsstorm
01.05.2005, 13:05
tesisin adinin degistirilme fikrine bende katiliyorum ve destek veriyorum.Ama ÖZKAN SÜMER adini layik bulmuyorum.Bence ATAY AKTUG olmasi daha uygun olur.Çünkü hatirlayin arkadaslar TS'mizi en zor durumda birakip kaçanlar ve iyi giden bi takimi hiç bise yokken istifa edip zora düsüren bu insanlardir.Ama AKTUG baskan tek basina bu görevi omuzlayip takimi bugune getiren sadece takim degil klüp adinada sayisiz yenilikler yapan benligini yitirmis klübün sayginligini tekrar kazandiran takimi dünyaya adini duyurmak için çaba gösteren ve en önemlisi Istanbula kafa tutan tek isimdir.VE bu bir AKTUG baskana vefa borcumuzdur.Oraya yakisan tek isimdir.Bu isime desteklerinizi bekliyorum.Haydi arkadaslar hayditüm TS'liler yeni isim

ATAY AKTUG TESISLERI

Guests
01.05.2005, 13:08
tsstorm sen özkan sümerin istifa nedenini hala anlayamamissin.

özkan sümer olmus ahmet olmus mehmet olmus önemli degil yeterki isimler degistirilsin.

Emir BAYRAK
01.05.2005, 13:19
DEGISSIN!!!!!!!!!

_tsstorm
01.05.2005, 13:33
ÖzGüReisEsenLer
arkadasim sen hiç denizde dalga var diye gemiyi terk eden kaptan gördünmü öyle aptalca istifami olur.Papaza kizip oruçmu bozulur.Yapamiyorsan yapamiyorum dersin biri gelene kadar devam edersin.Yenisi gelince basar gidersin.Ne olursa olsun takim piç gibi birakip gidilmez.Özkan Sümer dediginiz insan halen daha bu klübe muhalif kisidir.Her neyse ÖZKAN SÜMER ismi haricindeneyle degistirilirse degistirilsin yeterki degissinn.!

NoPain-NoGain
01.05.2005, 13:43
peki bu tesislerin adi niye Mehmet Ali Yilmaz tesisleri? Adama saygimizdan mi yoksa parasini veripyaptirdi diye mi?

Hakkaten bilmiyorum cevabi, ukalalalik olsun diye sormuyorum yani. Bu adamin bu tesislerin yapilmasinda ne kadar emegi var, ne kadar maddi destegi var bilmiyorum ama yoksa sirf yapildigi dönemdeki baskandi diye verildiyse bu isim düsündürücü tabi.

Ama öbür taraftan da Türkiye'nin en büyük, en güzel tesislerinden birine sahip oldugumuzu düsündükce, bunu Trabzonsporlulugundan süphe ettigimiz bir adam bile saglamissa tesekkür etmek gerekir diye düsünüyorum.

halil ibo
01.05.2005, 14:08
O ADAM EMEKLERININ KARSILIGINDA HERKESE NASIP OLMAYACAK BIR PAYEYI ALDI.

TRABZON HALKI ONU RÜYASINDA BILE GÖREMEYECEGI MILLETVEKILLIGI VE BAKANLIKLA TAÇLANDIRDI.

O NE YAPTI TRABZONSPORUMUZA VERDIKLERINI FAIZIYLE GERI ISTEDI.

O ISIM HIÇ YAKISMIYOR O GÜZELIM TESISLERE

BANA SORARSANIZ KISI ADI ISTEMEM.BIRDEN ÇOK DEGERIMIZ VARDIR.DIGERLERINE HAKSIZLIK OLUR.EN GÜZELI :

''TRABZONSPOR TESISLERI''

Recep Alkan
01.05.2005, 14:16
inaniyorum ki aramizda m.ali yilmazi sevenler vardir tabi. ama her parasiz kaldiginda trabzonspor baskani olan getirdigi futbolcuyu isim icin getiren ve daha sonra yamyam deyip geriye gonderen trabzonsporumuza bir katkisi olmayan bir insanin elini ve ismini trabzonsporumuzun uzerinden cekmeliyiz. bence buna tesislerin ismini degistirerek baslayabiliriz.

tebrikler kardes.

Mollasalihoğlu
peki bu tesislerin adi niye Mehmet Ali Yilmaz tesisleri? Adama saygimizdan mi yoksa parasini veripyaptirdi diye mi?

Hakkaten bilmiyorum cevabi, ukalalalik olsun diye sormuyorum yani. Bu adamin bu tesislerin yapilmasinda ne kadar emegi var, ne kadar maddi destegi var bilmiyorum ama yoksa sirf yapildigi dönemdeki baskandi diye verildiyse bu isim düsündürücü tabi.

Ama öbür taraftan da Türkiye'nin en büyük, en güzel tesislerinden birine sahip oldugumuzu düsündükce, bunu Trabzonsporlulugundan süphe ettigimiz bir adam bile saglamissa tesekkür etmek gerekir diye düsünüyorum.

ben de böyle düsünmekle beraber illa degisecekse samil ekinci'nin adinin verilmesi gerektigine inaniyorum.

yakup midi
degissin ama zamani gelince...yoksa kulübe her türlü sabotaji yapacaktir...

yakup midi
01.05.2005, 14:17
mehmet ali birand var bi de ne geldiyse bu memleketin basina mehmet aliler yüzünden geldi.....

Oruç
01.05.2005, 14:18
çok dogru bence de tesislerin ismi degismeli!

FATIH SULTAN TEKKE !http://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gif

Nkeser3
01.05.2005, 14:20
degissin

sametaydin
01.05.2005, 14:22
eger may öyle bisey yapmissa derhal ismi degismeli. bence özkan sümer olabilir

ftunsal
01.05.2005, 14:51
TRABZONSPORUMUZ SADECE TRABZONSPORU SEVENLERIN OLAMALI. BIR YÜREKTE IKI ASK OLAMAZZZZZZZZZZZ.

CILLOP GIBI TAKAMI ALDI.LIG DE 2.SIRADAYDIK. ANTEP SIFTAH MAÇIYDI TAKIM MAGLUP OLDU. LIG 2.TAKIMIM DEVAMINDA SEFILLERI OYNADI.

SHOTA OLAYINDA YANLIS POLITIKA IZLEDI.O JENERASYONU DINAMITLEDI.

BELKI TESISLERI CEBINDEN YAPMIS OLABILIR AMA EMINIM BABASININ HAYRINA DEGILDIR.ONA O PAYE KOLAYINA VERILMEZDI .FAZLASINI ALMIS OLMASI MUHTEMEL.BELKI MADDEN OLASADA MANEN BU BÖYLE OLMUSTUR.

TAKIMIN ZOR ZAMANLARINDA ONUN KAPISI ÇALININCA KABUL ETMEYIP,ISIK GÖRÜNCE ORTAYA ÇIKMISTIR.

BASTADA DEDIM TRABZONSPORUMUZ YALNIZCA TRABZONSPORLULARINDIR. TAKIMLA AGLAYIP TAKIMLA GÜLENLERINDIR.

ISMI MUTLAKA SILINSIN BIZ ONO YÜREGIMIZDEN SILDIK ....HA ALI SEN HA M.A.YILMAZ

EGER ISIM HAKKI VARSA KENDINE IADE EDILSIN.

O TRABZONSPOR DAN ALDIGINI VEREMEZ AMA ....

ILLA KISI ISMI VERILECEKSE 96 DA INTIHAR EDEN VE BU DERECE GÖNÜL VEREN TARAFTARLARIMIZIN ISMI VERILSIN.

zanoylu
01.05.2005, 14:56
Tek kelimeDOZER CEMIL olsun......!

Rahmetliyi fakirlik garibanlik btirdi. ALLAH Rahmet eylesin

Trabzonu soyan m.ali den daha fazla emegi oldugu tartisilmaz

$FIRTINA61$
01.05.2005, 15:02
haminin ve özkan sümer olsun

bordox
01.05.2005, 16:33
Onursal Baskan olayi Trabzonspor'dan uzak tutmak için bulunmus bir çözümdü bence.

Ama yaptigi açiklamalar ve verdigi demeçler ile bu onurun kiymetini bilemedi.

Trabzonspor'un onursal baskani olacak birkisi olacaksa bu kesinlikle M.A:y degildir.

Tesislerden isimleri silinsin derim.

Ali Sen Trabzonspor maçi için ne açiklamalar yapti bizim onursal baskan ne yapti.Görmedim bir sey.

sanatik
01.05.2005, 16:39
isim verilecek o kadar imkan varki. su anki ismi olmamasina hic gerek yok bencede fakat biz böyle bir degisiklige gidersek ortam gerilecek elde ettigimiz birlik beraberlik yok edilebilir.

böyle bir istek karar yüzünden trabzonsporumuza büyük zarar gelebilir.

pacos_bill
01.05.2005, 17:03
Trabzonspor Özkan Sümer Tesisleri. Özkan Sümer bunu hakediyor. Zamaninda bizden bile yeteri kadar destek alamadigi oldu. Hala zoru görünce kaçti diyen arkadaslar da var maalesef. Ama Özkan Sümer giderken söyledikleriyle bu vefayi çoktan hakketti. Bunlari söylerken adi geçen diger insanlarinda hakkini yemeyelim tabii. Süphesiz ki onlarin hepsi de Trabzonspor için unutulmaz insanlardir. Hepsini saygiyla aniyorum.

Sefaenes
01.05.2005, 17:32
zaten önceden de biliniyordu fenerli oldugu bencede deegismeli zaten Trabzona ne verdi yaptisa trabzon parasinla yapmistir yoksa kendi parasinla yapmamistir artik hem onursal baskanli kaldirilmalidir M.a.Yilmaz out

ARAGORN01
01.05.2005, 17:39
Zaten gerektiginden bile uzun süredir tesislerde adi var. Zaten uzun süredir ,Fenerli bir kongre üyesinin bizim tesislerimize adini vermesi hazmedebildigim bir sey degil.

hazret 96 yilindaki efsanekadroyu dagitirken maalesef hrkes sus pus neler olacak diye bekliyordu. Neler oldugunu çogumuz sonradan anlayabildi. 8 senelik bir gerileme hatta çöküs dönemi...Ancak geçen sene kendimize gelebildik.

Trabzon'da bile diger eziklerin tutulmaya baslanmasi bu 8 senelik çöküs döneminin sonucudur. Tarihimizdeki bu en basarisiz dönem de MAY'in marifetidir.

Bir an önce klüple bütün irtibati kesilmeli ve adi ortadan kaldirilmalidir.

POYRAZ
01.05.2005, 17:47
Bence o ismin degistirilmei gerekiyor, baskanligi biraktiktan sonra kulüpten 15 milyon dolar alacagi oldugunu iddia ederek kulübe mahkeme karari ile temlik koydurdu.

Spordan sorumlu devlet bakani oldugu zaman ne hayrini gördük, elalem kendi takimini sampiyon yaparken o, hakkimizi bile savunmadi.

Bence o ismin degistirilmesi gerekiyor.

sanatik
01.05.2005, 17:48
konu basliginda niye TAM DESTEK kelimlerini kullaniyoruz ?

rakibimizin kullandigi sözleri burada görmek beni rahatsiz ediyor.

HEMEN yazilabilirdi misal.

Punisher-61
01.05.2005, 18:04
SEREFSIZsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gif

http://www.internetspor.com/v3/resim/haber/1821yilmaz.gif

SÖYLEDIKLARINE BAKIN ALLAH ASKINA

"Hiç saklamadim. Fenerbahçeliyim

Trabzonspor camiasi, Türkiye Süper Ligi'nin 30. haftasinda deplasmanda lider Fenerbahçe'ye maglup olmanin sokunun yanisira Trabzonspor eski Baskani ve Onursal Baskan Mehmet Ali Yilmaz'in Fenerbahçe Alt Yapi Dernegi Dergisi'nin nisan sayisina Fenerbahçe formasi ile verdigi pozlarin ve demeçlerin sokunu yasiyor.

Mehmet Ali Yilmaz'in dergiye verdigi demeçte, "Hiç saklamadim. Fenerbahçeliyim" sözleri ve sari - lacivertli forma ile vermis oldugu pozlar, Trabzonspor camiasinda büyük tepki uyandirdi.

Dergide Yilmaz'in "Fenerbahçeliligimi hiç gizlemedim. Su an için erken ama bir gün Fenerbahçe için adayligimi koyabilirim. Ali Sen'in ilk baskan oldugu dönemde ramak kalmisti. Trabzonspor baskanligina aday olmamistim. Beni seçmislerdi, kabul etmemekte ayip olurdu. Hemsehrilerim agir basti ve Trabzonspor baskani oldum. Ileride Fenerbahçe baskani olabilirim ama ben bunun için bir çalisma yapmam" demeci dikkat çekti.

Dergideki röportajinda, "Fenerbahçe'nin baskani Diyarbakirli olabiliyor ama Trabzonspor'un baskani baska bir ilden olamiyor" mantigina katilmadigini kaydeden Mehmet Ali Yilmaz, "Bu çok yanlis. Bunu yikmak için çok ugrastim, dünya kulübüyüz dedim. Ama o bagnazlik henüz bitmedi. Sampiyonluk yarisinda Fenerbahçe rahat çünkü Trabzonspor'un basinda Senol Günes var. Bir ara Senol Günes'i Fenerbahçe'ye veriyorduk ama anlasamadik.

POYRAZ
01.05.2005, 18:11
Bence baskanlik döneminde Trabzonspor'u sampiyon yapmak icin degil bilkis yapmamak icin ugrasti.

http://www.antifenerbahce.net/logo/logo/18.gif

Guests
01.05.2005, 18:11
son açiklamaya bakin senol günesi veriyorduk. ulan zaten bi hocamizi vermedin bide stadimizi devretmedin adamlara serefsiz

Hüseyin Çümen
01.05.2005, 18:13
bizi vurdu resmen bu açiklama artik baski yapip bi sekilde mali ismini trabzonsporumuzla ilgili heryerden silmeliyiz nunun tarifi yok sadec o.ç.uklugu

nasil da üzüldüm severdim köpegi

bordox
01.05.2005, 18:14
Derhal silinsin ismi.Korkularla yasayacak degliz.Bozulacak birlik falan yok ortada.Bazi iki yüzlüler aramiza girmis ve Trabzonspor'u kullanmis.

Simdi gerçek yüzleri ortaya çikmissa Trabzonspor camiasi bunun cevabini vermelidir.Sonra sokaktaki adama sen niye baska takimi tutuyorsun diye soramazsin.

Git tesislerinden baska takimi tutan adamin ismini sildir der.

Bu adam bitmistir hala anlamayan varsa yazik.

Punisher-61
01.05.2005, 18:17
SEREFSIZsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gif

"Hiç saklamadim. Fenerbahçeliyim

Su resimi gördügüm zaman bana biseyler oluyorsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gif

Kulübe nasil bildirecegiz bunu?? Tesislerin ismi derhal degismeli

#10 Fietra
01.05.2005, 18:29
MAY o röportaji yaparak zaten ortami germistir bu açiklamalarin üzerine tesislerin ismini degistirirsek ve onursla baskanligini alirsak MAY'a sebep olarak bunlar gösterilebilir.

Bence tesislere Trabzonspor Tesisleri ya da Samil Ekinci Trabzonspor Tesisleri de denilebilir.

Özkan Sümer,Fatih Tekke isimleri gitmez gibime geliyor

bodozlama
01.05.2005, 18:38
yaziklar olsun zaten MAY fenere daha çok yakisiyor.Bütün mafya zihniyetli,para aski sahibi insanlar trabzonlu da olsa fenere daha çok yakisiyor.

Söyledigi tek dogru ise;

"Fenerbahçe'nin baskani Diyarbakirli olabiliyor ama Trabzonspor'un baskani baska bir ilden olamiyor" mantigina katilmadigini kaydeden Mehmet Ali Yilmaz, "Bu çok yanlis. Bunu yikmak için çok ugrastim, dünya kulübüyüz dedim. Ama o bagnazlik henüz bitmedi."

Çünkü Trabzonsporsadece Trabzonlularin degil Köroglu ruhuna sahip bütün Trabzonsporlularin takimidir.ve ne yazikki herseye ragmen güzel Trabzonumuzdan da ruhu satilmislar çikabiliyor.....

61-firtina
01.05.2005, 18:43
Kesinlikle kulübümüzü içten çökerten biri varsa o da mehmet ali yilmaz dir ÖZKAN SÜMERE dil uzatanlar simdi onun degerini anliyordur sanirim mehmet ali yilmaz o kadar borç takti gitti kulübümüze onun yüzünden kulübe haciz geldi bunlari unutmadik hemen degissin ya ÖZKAN SÜMER tesisleri olsun ya da 96 yilnda kaybettigimiz kardesimizin ismi olsun

POYRAZ
01.05.2005, 18:56
96 yilinda intihar eden sahisin isimi olsaydi gercekten ailesine son derece büyük bir jest olmus olurdu.

SKY-GUARD
01.05.2005, 18:59
evet mehmet ali yilmazin fenerli oldugunu söylüyorduk, klübü çökerttigini söylüyorduk. en son febe dergisine verdigi açiklamalardan sonra artik ne onursal baskan olarak anilmali nede trabzonda bir noktada adi olmali. imzami topluyoruz kampanyami yapiyoruz ne yapiyoruz bilmiyorum ama bu isimleri artik degistirelim. yönetimede ilettim bu yazimi.

HEP DESTEK TAM DESTEK.................

andrei07
01.05.2005, 19:00
MAY!!!!

BIZIM IÇIN BIRSEYLER YAPTIGINI SANABILIRSIN,ANCAK YAPTIGINI SANDIGIN SEYLERIN KARSILIGINI KAT BE KAT ALDIN!!!MADDI OLARAK ALMAN YETMEMIS GIBI EN AZ 10 YILLIK BIR DÖNEME DAMGASINI VURABILECEK BIR KADROYU DAGITTIN!!! TRABZONSPORUMU 3 istanbulun KAPISINDAN KOVDUGU 5 PARA ETMEZ TOPÇU BOZUNTULARI ILE DOLDURDUN!! BU ALDIGIN ADAMLAR 5 MILYON $ ETMEZKEN KLÜBE 76 MILYON $ HESAP ÇIKARTTIN!!! SENIN KARSINA DON KISOT MISALI ÇIKAN ÖZKAN SÜMER VE O KONGREDE GERÇEKLERI GÖREN KONGRE ÜYELERIMIZ OLMASA EMINIM BU TAKIM LIGDEN DÜSMESEDE KONYASPOR AYARINDA BIR SIRA TAKIMINA DÖNECEKTI!!1996 DA2 KARDESIMIZIN HAYATINA MAL OLAN TEZGAHLARDA PARMAGIN OLDUGU ÇOK KONUSULDU AMA BIZLER BUNA INANMAK ISTEMEDIK!! SIMDI GÖRÜYORUZ KI 1996 TEZGAHINDA BASROLÜ OYNAMISSIN!! YETER ARTIK BUNDAN SONRA ISMININ BIZIM IÇIN KUTSAL OLAN TRABZONSPORUMUZLA ANILMASINI ISTEMIYORUZ!!!!!

YAZIKLAR OLSUNEdited by: andrei07

SKY-GUARD
01.05.2005, 19:01
ARKADASLAR,

BU BASLIKTA SADECE DEGISTIRILMESI IÇIN ISTEKTE BULUNALIM...

YERINE NE OLACAGI ZAMANI GELINCE TARTISILIR.....

ILK HEDEF DEGISTIRTMEK.....

Utku061
01.05.2005, 19:37
Arkadaslar bu konuda herkes gibi yöneticiler ve Divan kurulu üyeleride hassasdir,gerekeni yaparlar! Ama bence bundan sonra tesislere sahis ismi vermektense Trabzonspor Tesisleri olsun bitsin!

İleli
01.05.2005, 19:54
serefsizin tekiymisd ehaberimizde yok vay anaisni DERHAL DEGISMELI!

SEREFSIZ M.A.Y

My
01.05.2005, 19:58
konu basliginda niye TAM DESTEK kelimlerini kullaniyoruz ?

rakibimizin kullandigi sözleri burada görmek beni rahatsiz ediyor.

HEMEN yazilabilirdi misal.

Fenerin antu.com una girerseniz hemen sag en üst kösede söyle yazar vede medyada hep bununla destek ararlar. ''Hep destek, tam destek!''. Bazi arkadaslar bunu çok kullaniyor ama kendimize özgü baska ifadelerde bulabiliriz. Fenerinki yada dierininki onlara kalsin.

Zaten sevmezdim M.Ali YILMAZ'i ama bu açiklamalarindan sonra basimiza ne büyük bi bela sardiimizi simdi daha ii anliyorum. Allah'tan Özkan SÜMER gibi bi deli vardida bizi onun elinden kurtardi. Artik suna eminim bu adam 96 senesinden sonra takimi kesinlikle sabote etti. Kulübü maile, mesaja boomamiz lazim. Bu adamin tesislerden ismini silip atmamiz lazim. Bi fenerlinin bizim tesislerde isi yok. Allah'im Yarabbim ya! Nelerle nelerle uurasiyoruz suraya bakin hele.

http://www.trabzonspor.org.tr/iletisim.asp (http://www.trabzonspor.org.tr/iletisim.asp)

andrei07
01.05.2005, 20:03
MUHALIF KARDESIM BU TOPICTEKI YAZILARINI GÖRMEK ISTIYORUM

aka5
01.05.2005, 20:23
ozkan sumer olsun bence

yattara11
01.05.2005, 20:26
bu may denilen Trabzon düsmaninin röportaji tam olarak hangi dergide yayinlandi söylebilir misiniz? internetten okuma imkanimiz var mi bu röportaji?

Cengiz Çubukcu
01.05.2005, 20:26
tesislerin ismi trabzonspor tesisleri olsun...no name bile olabilir ama artik bundan sonra may olamaz , olmamali...

Berat
01.05.2005, 20:28
Trabzonspor Mehmet Dalman Tesisleri olsun.. intihar eden kardesimizin adi..

Mollasalihoğlu
01.05.2005, 20:28
severdim ama bitmistir

Hünkar
01.05.2005, 20:33
96 da sehit olan kardesimizin isminin konulmasini cok isterdik ona olan borcumuzu odemeliyiz eger o olmayacaksa veye diger kardeslerimin onerdigi isimlerden biri olmayacaksa ismsiz bi tesis olsun bu may denen adamin isminin oradaki tabelalardan hemen silinmesi lazim boyle serefsizlik olmaz yaziklar olsun

Hünkar
01.05.2005, 20:39
gercekten saka gibi ya biz yillardir onun faik in programin da ali sen denen dallamayi tek bir el harekwetiyle susturmasindan ovunuyoduk ne yalan soylim seviyodum da ama su an sok oldum ya hic yakismadi hele febeye karsi haksiz da olsa yenilmemizsdenn sonra bu resmi gormek sinirlerimi alt ust etti

YAZIKLAR OLSUN NE DIYELIM BASKA

Halit M. MOLLASALİHOĞLU
01.05.2005, 20:41
Bogazim Dügümlendi simdi..
degissin!
hatta Ali Sen tesisleri olsun..

Onurlu Düsman,
Serefsiz Onursal Baskan'dan iyidir!...
gerekirse yiksinlar a.k. tesislerini!..

Tarihimizin en rezil en talihsiz olayidir.
ALLAH BELASINI VERSIN!

Beytullah
01.05.2005, 20:43
ulan bir insan bu kadarmi serefsiz olur be ..bencede bu olaydan sonra acilen tesislerinin ismini degissinler serefsiz utanmadan bide fener formasiyla çekilmis..adi karaktersiz herif bide takimimiz o kadar borc artinda birak gitti.bende keske mehmet ali yilmaz gelseydi diyordum basimiza allahtan gelmemis onunbunun cocugu ne olacak

Halit M. MOLLASALİHOĞLU
01.05.2005, 20:59
acilen kulübün "Onursal Baskan" sifatini bu adamdan almasi için
maille, faksla, telefonla, yürüyüsle, postayla yani yasal her yolla eylem yapalim derim. Platformumuzun idarecilerini göreve çagiriyorum! Arkadaslar hiç bu kadar arkadan vurulmadi bu takim, hiç bu kadar peskes çekilmedi, yaltakçilik için bu takim hiç bu kadar ucuza satilmadi. Ben 50 sene de olsa ömrüm yettikce bu taskimi destekleyecegim.

Belki hiç sampiyon olamayacagiz, belkizafer turlari atamayacagiz, belki müzede yüz kupa, formada 5 yildiz olmayacak ama ben elimde bastonum, sirtimda formam, torunlarima Trabzon'un, Trabzonspor'un, basi dik yürümenin, onurun ne demek oldugunu anlatacagim! ve bunlari anlatirkentesislerimizin adinin neden MAY oldugunu açiklayamamak bana koyacaktir. Gitsin oçok sevdigi FB tesislerine adini versin.. Ve onu bu kadar severken neden nefret ettigimizigörünce sasirmasin o adam!.. Çünkü dönekler herzaman unutulur.. S*ktredilir!......
Arkadaslar valla kusura bakmayin ama yazik size yazik bana ve binlerce TS asigi kardeslerimize...
Tekrar söylüyorum:
ALLAH BELASINI VERSI!!!

andrei07
01.05.2005, 21:03
acilen kulübün "Onursal Baskan" sifatini bu adamdan almasi için
maille, faksla, telefonla, yürüyüsle, postayla yani yasal her yolla eylem yapalim derim. Platformumuzun idarecilerini göreve çagiriyorum! Arkadaslar hiç bu kadar arkadan vurulmadi bu takim, hiç bu kadar peskes çekilmedi, yaltakçilik için bu takim hiç bu kadar ucuza satilmadi. Ben 50 sene de olsa ömrüm yettikce bu taskimi destekleyecegim.

Belki hiç sampiyon olamayacagiz, belkizafer turlari atamayacagiz, belki müzede yüz kupa, formada 5 yildiz olmayacak ama ben elimde bastonum, sirtimda formam, torunlarima Trabzon'un, Trabzonspor'un, basi dik yürümenin, onurun ne demek oldugunu anlatacagim! ve bunlari anlatirkentesislerimizin adinin neden MAY oldugunu açiklayamamak bana koyacaktir. Gitsin oçok sevdigi FB tesislerine adini versin.. Ve onu bu kadar severken neden nefret ettigimizigörünce sasirmasin o adam!.. Çünkü dönekler herzaman unutulur.. S*ktredilir!......
Arkadaslar valla kusura bakmayin ama yazik size yazik bana ve binlerce TS asigi kardeslerimize...
Tekrar söylüyorum:
ALLAH BELASINI VERSIn!!!

ALKIS VE IMZA!!!!

v.edat
01.05.2005, 21:22
Fener dergisinde ropartaji okumadim. M. Ali Yilmazla ilgili olumlu görüslere sahip degildim. Parnizla adinizi tesislere vermenin onurunu baskanligini anlamisda degilim. Daha fazla parasi olan daha iyi tesis yapar kendi adini altin harflerlede yazdirir tesis girisine.

trabzona maddi açidan tek bir kurus verebilenle milyon veren arasinda olsa olsa boy farki kilo farki olur. onursal olarak trabzon adina biri onurlandiralacaksa trabzonsporlu olmak kime niye yetmiyor.

BIZ SAMPIYONLUKLARI PARAYLA KAZANMADIK

ONURUMUZLA ASKLA

$FIRTINA61$
01.05.2005, 21:41
http://www.internetspor.com/v3/haber.php?haberID=8131

bu adressde görebilirsiniz

gerisiyalan
01.05.2005, 21:49
V.edat kardesim, yeni katilmissin, hosgeldin,
ilk mesajina katilmiyorum.

O adam tesisi ve verdigi tüm paralari gerçekten Trabzonspor sevgisinden mi verdi?
Verdigi sey para, peki ne aldi, bunlara bakalim bir de...
ve de kim karli çikmis bu isten ona bakalim...

1- yillarca spor programlarinda "Mehmet Ali Yilmaz tesisleri" lafini söylenmesinin reklam geliri nedir peki.

2- Türkiye çapinda taninan bir sima haline geldi, bu sekilde devlet ihaleleriyle kaynagi süpheli yaptigi servetini yasallastirmis olmadi mi?

3- baskanligi sayesinde isim yapip milletvekili seçildi, hatta spor bakanligi bile yapti. Trabzonspor baskani olmasa bunlari olabilir miydi?

Kim karli çikmis bu isten.

üstelik yaptigi baskanligi da sanki bir seye benzese, fahis hatalarindan bir örnek : Fatih Tekkeyi Antepe verip, hatta üstüne para sayarak Erhan Namliyi alan o degil mi?
Onun Trabzonspor'a borçlu hissetmesi lazim degil mi kendisini?

Eddy
02.05.2005, 00:01
kendisi bilerek trabzonspor u batirmis asagilik bir adamdir...

SKY-GUARD
02.05.2005, 00:13
YAZIK...

ATAY BASKAN GIBI BIRININ OTURDUGU O YÜCE KOLTUGA ZAMANINDA HANGI SEREFSIZ OTURMUS.......

YAZIKLAR OLSUN.........

Berat
02.05.2005, 00:15
MAY in ne mal oldugunu anlamak için bu röportaji beklemeye gerek yoktu ama olaya iyimser gözle bakan arkadaslarin gerçekleri görmesine vesile oldu.. Allah MAY zihniyetindeki insanlarin serrinden kulübümüzü korusun...

ftunsal
02.05.2005, 00:49
BIZIM MEMLEKETTE (TR-37)BIR GRUP TARAFTAR ARKADASLARLA BASKAN KONUSUNU HEP TARTISIRIZ.SY.SÜMER LE ÇAKTIRMADAN YARISTIGI SECIMI KAZANSAYDI HIÇ BIR MAÇINI SEYRETMEM DIYE YEMIN ÇIKMISTI AGZIMDAN.BIZIM ADAMLARDA NIYE BUKADAR NEFRET ETTIGIME MANA VEREMIYORLAR BANA KIZIYORLARDI..

YINE IDDIA EDIYORUM "BU TAKIM PARADAN ÖNCE, KENDISI IÇIN GÖZ YASI DÖKEBILENLERINDIR"

NoPain-NoGain
02.05.2005, 01:25
bu ne piskinliktir, ne terbiyesizliktir... o fotograf nedir öyle!

daha önceki yazimi yazdigimda durumun bu kadar vahim oldugunun farkinda degildim.

zaten baskan oldugunda da biz de mayfa kulübü olduk diye üzülmüstüm. ama kardesim pis bi herif olursun, kanunsuz olursun bilmemne de trabzon baskani olursun hadi diyelim ama artik fenerbahceli olup da trabzonspor baskani olmak cok daha abarti bir nokta.

trabzonspor'a yakismayan bu ismin adinin mümkün oldugunca kulübümüzden uzaklasmasidir dilegim....

PaNZeR_G
02.05.2005, 01:51
biz trabzonsporlulara tek birgorevdusuyo bu pisligidunyadantemizlemeliyiz bunun gibileri oldukca trabzonspora leke sururler

İleli
02.05.2005, 01:56
geeln siteyi mail bombardimanina tutalim gerekirse tesislere gidilsin baskanla gorusulsun TARAFTAR ISYANDA!

zinos_zon
02.05.2005, 02:03
arkadaslar;

yasim ve meslegim geregi spor ve medya dünyasindan pek çok "önemli" isimle iletisim kurma sansi yakaliyorum. ve bu sayededir ki, MAY'in gerçek yüzünü ve misyonunu 10-15 yil öncesinden biliyordum. ama nihayet bizim insanimizdir diyip, susuyordum.

may 'in son açiklamalari, kendi eliyle kendini ele verisin resmi oldu ve böylece bir yükten de kurtulmus oldum. may nam is adami; ali sen'in ilk fenerbahçe baskanligi sirasinda fener baskanligina soyunmus, ama ali sen'in ve " seni bu kulübe baskan yapmazlar, gel seni trabzon'a baskan yapalim, medya elimizde istedigimiz yapariz" mealindeki sözlerinin ardindan maalesef trabzonsporumuza baskan olmustur.

kendisini tesislerin yapimi sirasinda cebinden bir kurus para çikmamistir, bunu tüm trabzon esrafi bilir. trabzonspor sayesinde kazandiklari ise anlatilmakla bitmez, herkesin malumu..

bir insan köklerini unutup kendinden geçebilir, kisiliksizlik de bir kisilik olarak öne çikabilir, bunlar öznel seçimlerdir, bizi ilgilendirmez..ama, may gibi bir ismin, onur ve cesaret sembolu bir takima onursal baskan olmasini içime sindiremiyorum. kendi batakligina dönsün ve igrenç iliskiler yumaginda bogulsun, mümkünse.

son söz özkan sümer için;

sümer; kulübü tüm mafya tehditlerine karsin may nam tetikçinin elinden kurtararak ulu çinarin kurumasina engel olmus bir kahramandir. elestirilen yönleri elbet olacaktir, ama sadece may'i evine göndermesi bile onu kalbimize çikmamacasina koymustur. tüm trabzonspor camiasina en büyük hizmeti budur sümer'in. kendisine bir kez daha içten tesekkür ederim.

mahir_kuzey
02.05.2005, 02:10
Trabzonspor Mehmet Dalman Tesisleri olsun.. intihar eden kardesimizin adi..

Bu memedali denen adamdan oldum olasi nefret ederim zaten. Sebebi su ki : HIÇKIMSE TRABZONSPORDAN BÜYÜK DEGILDIR. Bu adam her platformda Trabzonsporumuzun önüne geçmeye kalkti. Bir basamak olarak kullandi.

Özkan hocaya kaçti gitti diyenler var. O adam kisisel protestosunu yapti ve biz yeteri kadar destek olmadik ona. Bizlersonuna kadararkasinda olsaydik bu haftaki maç böyle bitmeyecekti belkide. Adamin problemi anlasilamamak. Neyse.

Özkan hocanin isminin tesislere verilmesi uygun olmaz ama ONURSAL BASKAN olabilir. Veya baska bi sekilde onore edilebilir. Tesislerin ismi ise MEHMET DALMAN olabilir, o olmaz derlerse, FIRTINA TESISLERI.

Sonuç olarak ne olursa olsun ama memedali tesisleri olmasin. Onursal baskanligida alinsin. Yönetim duyarlidir, bu konuyu halledeceklerini saniyorum...

mahir_kuzey
02.05.2005, 02:14
arkadaslar;

yasim ve meslegim geregi spor ve medya dünyasindan pek çok "önemli" isimle iletisim kurma sansi yakaliyorum. ve bu sayededir ki, MAY'in gerçek yüzünü ve misyonunu 10-15 yil öncesinden biliyordum. ama nihayet bizim insanimizdir diyip, susuyordum.

may 'in son açiklamalari, kendi eliyle kendini ele verisin resmi oldu ve böylece bir yükten de kurtulmus oldum. may nam is adami; ali sen'in ilk fenerbahçe baskanligi sirasinda fener baskanligina soyunmus, ama ali sen'in ve " seni bu kulübe baskan yapmazlar, gel seni trabzon'a baskan yapalim, medya elimizde istedigimiz yapariz" mealindeki sözlerinin ardindan maalesef trabzonsporumuza baskan olmustur.

kendisini tesislerin yapimi sirasinda cebinden bir kurus para çikmamistir, bunu tüm trabzon esrafi bilir. trabzonspor sayesinde kazandiklari ise anlatilmakla bitmez, herkesin malumu..

bir insan köklerini unutup kendinden geçebilir, kisiliksizlik de bir kisilik olarak öne çikabilir, bunlar öznel seçimlerdir, bizi ilgilendirmez..ama, may gibi bir ismin, onur ve cesaret sembolu bir takima onursal baskan olmasini içime sindiremiyorum. kendi batakligina dönsün ve igrenç iliskiler yumaginda bogulsun, mümkünse.

son söz özkan sümer için;

sümer; kulübü tüm mafya tehditlerine karsin may nam tetikçinin elinden kurtararak ulu çinarin kurumasina engel olmus bir kahramandir. elestirilen yönleri elbet olacaktir, ama sadece may'i evine göndermesi bile onu kalbimize çikmamacasina koymustur. tüm trabzonspor camiasina en büyük hizmeti budur sümer'in. kendisine bir kez daha içten tesekkür ederim.

MÜKEMMEL YAZMISSIN. DOGRU SÖZE NE DENIR. ELINE AGZINA SAGLIK.

Hüda Topaloğlu
02.05.2005, 06:04
bu adam siritinca bana birseyler oluyor, sanki s.çiyor serefsiz

toshiba
02.05.2005, 07:52
Ben bu asagidaki yaziya da deginerek, tesislerini isminin Ozkan Sumer'in adina degistirilmesini istiyorum.

MAY'nin parasi baskan olunca transfere iyi para harciyor falan deniliyor. Iste asgidaki yazida ortada harcanan paranin nereden geldigi. Para onun cebinden cikmis olsa bile, onu kulupten, kulubun en zor anlarinda isteme becerisini gosteriyor. Karzdeniz Gazetesi'de bildigim kadariyla onun. Gazete de onu hakliymis gibi gosterirdi. Ozkan Sumer yeni baskan secilidiginde onu az yerden yere vurmamisti. Hemen hergun son sayfasindaki spor bolumunde Ozkan Sumer'i kucumseyen, karalayan ve basarisiz goren yazilari vardi. Neyse ki adam istifa etti de onlarda rahat etti.

Orta okulda sira arkadasim benimle alay ederdi; "sizi fenerli baskan yonetiyor" diye. Kendisi de cimbomu tuttugu icin ben cekemiyordur derdim. Adam baskanligi kazanamayinca daha gercek yuzunu artik acik bir sekilde sergilemekten kacinmaz olmus. Hala daha tesislerde adinin bulunmasi ve "Onursal Baskan" sifatiyla anilmasi gercekten bizler icin huzun verici birsey.

Bu zamana kadra bir yanlis icindeymisiz, artik donmeliyiz. Yanlisin neresinden donersek kardir...

Bence o ismin degistirilmei gerekiyor, baskanligi biraktiktan sonra kulüpten 15 milyon dolar alacagi oldugunu iddia ederek kulübe mahkeme karari ile temlik koydurdu.

Spordan sorumlu devlet bakani oldugu zaman ne hayrini gördük, elalem kendi takimini sampiyon yaparken o, hakkimizi bile savunmadi.

Bence o ismin degistirilmesi gerekiyor.

seyyahali
02.05.2005, 08:26
bence bu takima yillarca hizmet etmis degerli bir büyügümüzün ismi olsun ama mehmet ali yilmazdan kurtulalim yeter

mr.fa
02.05.2005, 09:11
Sevgili arkadasim özgürreisesenler sanirim özkan sümerin nasil bizi yüz üstü birakip kaçtigini anlayamadin Sevgili arkadasim o halde bu gün Atay AKTUG da istifa etsin. Çünkü gerekçe ayni ama Atay baskan görevinin basinda mücadeleye devam diyor.Özkan sümer gibi saçma birsekilde istifa etmek yok. Özkan Sümer resmen takimi yüz üstü birakarak kaçmistir.

Bu yüzden tesis adi degisecekse ki bunun olacagina inanmiyorum. Atay Aktug bile olmamali. Çünkü Atay Aktug'un daha yapacak çok isi var. Bizi sampiyon yapma tesis ismi almak öyle kolay olmamali. Bence tarihte ismi olan baska biri olmali...Edited by: mr.fa

MahmutHSO
02.05.2005, 09:22
Bugün gazetede o may denilen adami elinde fb formasiyla siritirken görünce kan beynime firladi.Böyle,para zengini amakisilik ve haysiyet fakiri bir insanin degil tesislerdeki ismini,Trabzonspor tarihininde adinin geçtigi her yeri iyice kazimak lazim.

Guests
02.05.2005, 09:32
Sevgili arkadasim özgürreisesenler sanirim özkan sümerin nasil bizi yüz üstü birakip kaçtigini anlayamadin Sevgili arkadasim o halde bu gün Atay AKTUG da istifa etsin. Çünkü gerekçe ayni ama Atay baskan görevinin basinda mücadeleye devam diyor.Özkan sümer gibi saçma birsekilde istifa etmek yok. Özkan Sümer resmen takimi yüz üstü birakarak kaçmistir.

Bu yüzden tesis adi degisecekse ki bunun olacagina inanmiyorum. Atay Aktug bile olmamali. Çünkü Atay Aktug'un daha yapacak çok isi var. Bizi sampiyon yapma tesis ismi almak öyle kolay olmamali. Bence tarihte ismi olan baska biri olmali...

ben o yada bu olsun demedimki. ama özkan baba olursada seref duyarim.Edited by: ÖzGüReisEsenLer

Aniketus
02.05.2005, 09:45

Bu yüzden tesis adi degisecekse ki bunun olacagina inanmiyorum. Atay Aktug bile olmamali. Çünkü Atay Aktug'un daha yapacak çok isi var. Bizi sampiyon yapma tesis ismi almak öyle kolay olmamali. Bence tarihte ismi olan baska biri olmali...

özkan sümer'in tek büyük hatasi istifa etmesidir.

ama tek bir hata, yüzlerce sevabini silemez bir adamin. özkan sümersabirli bir sekilde cebinde pes kurus bile olmadan camiayi örgütleyen ve bu "onursuz baskan" i basimizdan defeden ve bu sekildetrabzonspor'u çöküsten kurtaran adamdir. Birakin yetistirdigi ve sifirdan futbolumuza kazandirdigi yildizlari (Gökdeniz, Yattara gibi)sirfbu "ONURSUZ BASKAN"i bes parasizalasagi edebilemesivekulübün geleceginikurtarmasi nedeniyle bileisminin yasatilmasionuruna layiktir.

oflumustafa
02.05.2005, 10:00
Arkadaslar bende bu yaziyi ilk okudugumda deliye döndüm.bu kadarda serefsizlik olmaz,ama sonra bir düsündüm ve resime iyice baktim bu gazetelerde gösterilen resim anladigim kadariyla cok eski bir resim. yani trabzonspor 1.lige cikmadan önceki bir resim olabilir. yada ne bileyim trabzonsporumuzun lige yeni ciktigi yillardaki zamanda cekilmis bir resim olabilir benim söylemek istedigim karsi tarafin buna ne aciklama yapacagini beklemeden bu kadar ön yargili olmayalim hem nerden biliyoruz buda istanbul basininin yeni bir oyunu olmadigini bence bu haberin cikma dönemini iyi analiz edin bence bu haber kasitli cikmistir ve amac suanki ortamdan yararlanarak trabzonsporu tamamen karistirmak ama eger bu haberde gercekse bu adamin bir daha trabzonsorun adini dahi agzina almasina izin verilmemelidir

Guests
02.05.2005, 10:05
resim eski olabilir diyorsun ama bu yayini yapan fenerbahçenin resmi alt yapi dernegi dergisi. siradna bir basin degil.bilmem anlatabildimmi.

ayrica resime açiklamalara gerek yoktu malinin fenerli oldugunu bilmek için.

DRmavi61
02.05.2005, 10:29
ARKADASLAR HABERI ILK OKUDUGUMDA DELIYE DONDUM KI BEN HEP ATAY AKTUG YERINE MAY BASKAN OLSA AZIZ YILDIRIMA BUKADAR EZDIRMEZDI BIZI DERIM..

BIZIM SITEDEDE COK TEPKI ALDI BU HABER AMA ORDADA YAZDIM MAY FB LI OLSA BILE BU KADAR SALK OLABILECEGIONE IHTIMAL VERMIYORUM.YANI HANGI AKLI BASINDA BI INSAN BOYLE BI ACIKLAMA YAPARKI.FB BASKANLIGI DERDINE DUSTU DESEM HAYATTA O KOLTUGU ONA VERMEZLER,TS A INAT OLSUN DIYE DESEM KOPEK BILE YEMEK YEDIGI KABA ETMEZ..

YA BILMIYORUM WALLA.YA BU ADAM HAKIKATEN KOPEK BILE DEGIL,YADA BIZE YINE FENA BI OYUN OYNUYOLAR..

BAKALIM MAY NE DIYECEK...

Cemalettin Taşkın
02.05.2005, 10:32
hiç sasirmadim. adam spordan sorumlu bakanlik yapti. trabzonspora en küçük katkisi olmadi.

CeSS
02.05.2005, 10:35
<DIV ="">F.Bahçe yenilgisinin üzüntüsünü yasayan Trabzonspor camiasi dün de onursal baskan M. Ali Yilmaz?in açiklamalariyla ikinci soku yasadi. Yilmaz?in F.Bahçe Alt Yapi Dernegi?nin dergisi Kosan Adam?a yaptigi ?Hiç saklamadim. F.Bahçeliyim? açiklamasi ve sari - lacivertli formayla verdigi pozlar, büyük tepki uyandirdi. Dergide Yilmaz?in ?Su an için erken ama bir gün F.Bahçe Baskanligi için adayligimi koyabilirim. Ali Sen?in ilk baskan oldugu dönemde benim baskanligima ramak kalmisti. Trabzonspor Baskanligi?na aday olmamistim. Beni seçmislerdi, kabul etmemek de ayip olurdu. Ileride F.Bahçe Baskani olabilirim ama bunun için bir çalisma yapmam? sözleri dikkat çekti. Yilmaz, ?F.Bahçe?nin baskani Diyarbakirli olabiliyor ama Trabzonspor?un baskani baska bir ilden olamiyor. Bu çok yanlis. Bunu yikmak için çok ugrastim, dünya kulübüyüz dedim. Ama o bagnazlik henüz bitmedi. Sampiyonluk yarisinda F.Bahçe rahat, çünkü Trabzonspor?un basinda Senol Günes var. Bir ara Günes?i F.Bahçe?ye veriyorduk ama anlasamadik. F.Bahçe?de Fatih, Gökdeniz ve Yattara olsun 30 puan farkla sampiyon olur? dedi.
Gökmen Sahin - Trabzon (IHA)</DIV>
<DIV =""></DIV>
<DIV =""></DIV>
<DIV ="">Bu açiklamalarin dogruluk payi yüksek ise, o isimin orada 1 dakika bile durmasi bizi kahreder. </DIV>
<DIV =""></DIV>
<DIV ="">Haydi yönetim boz artik suskunlugu, icraata gel. Öncelikle Tesislerin isminin degismesinden basla, sonrasinda papila'ya özür diletip hakemligi birakmasi için baski yap. </DIV>
<DIV =""></DIV>
<DIV ="">Sustukça tepemize çikiyorlar. </DIV>

tigin
02.05.2005, 10:46
Milyonlarca taraftarin yüregi kan aglarken fenerliyim diye kasilan trabzonlu para baronu.Allah seni bu taraftara muhtaç etsin.

Badaloğlu
02.05.2005, 11:00

ama tek bir hata, yüzlerce sevabini silemez bir adamin. özkan sümersabirli bir sekilde cebinde pes kurus bile olmadan camiayi örgütleyen ve bu "onursuz baskan" i basimizdan defeden ve bu sekildetrabzonspor'u çöküsten kurtaran adamdir. Birakin yetistirdigi ve sifirdan futbolumuza kazandirdigi yildizlari (Gökdeniz, Yattara gibi)sirfbu "ONURSUZ BASKAN"i bes parasizalasagi edebilemesivekulübün geleceginikurtarmasi nedeniyle bileisminin yasatilmasionuruna layiktir.

Mehmet Ali'yi yermek için Özkan Sümer'i yüceltmeye çalismanin alemi yok!...Mehmet Ali Yilmaz ama öyle ama böyle bu kulübe hizmet etmis,baskanlik yapmis kurul üyesidir.Gazetedeki resimlerineden çektirmistir?tam bilmiyoruz ama Trabzonspor 1.lige çikmadan önce Trabzonda insanlarin bir çogu Istanbul takimlarini tutuyorlardi.Buna belkide çok metheddiginiz Özkan Sümerde dahil olabilir.Hatta bir dönemde yanilmiyorsam Galatasaray'i çalistirmistir.Hami'nin Galatasaraya olan sempatisini herkes bilir.Mehmet Ali Yilmaz aykiri bir kisiliktir.O da Trabzonspor ortalikta yokken Fenerbahçeyi tutuyordu.Hatta sunu söyleyeyim belki Farozlular bunu teyid eder; Trabzonspor 1.ligde degilken;Farozun çoguda Fenerliydi.

Onursal baskan ünvan ona verilmisse; bunu geri almak iki yüzlülüktür.Demekki bizim insanimiz bu adami yillarca taniyamamis,ya da ona yalakalik yapmistir.Her defasinda kosa ksa ona gitmedikmi?Biz iki yüzlümüyüz?Asalim keselim demek kolaydir.Mehmet Ali Yilmaz yanlislari olmadimi?Tabiki olmustur.Ama firsat kollayan insanlar gibi bu fotografla adamin üstüne çullanmak dogru deyil,Trabzonspor baskani oldugu dönemlerde onun Fenerli oldugunu herkes biliyordu.Bunu bilmiyorum diyen ya hiç bir sey bilmiyor ya da yalan söylüyordur.Trabzonsporda baskanlik yaptigi dönemlerde bizim Fenerle olan maçlarimizda herhangi bir saibe olmusmudur?Bunlardan bahsedin.

Simdi bu adam bu resmi çektirdi diye Özkan Sümer'e günmü dogdu?Simdi gene bizi MAY'ci, çayci ilan edecekler ama buraya yaziyorum.Onunla herhangi bir akrabalik bagim yok,is ortamligida yok ve onunla hiç bir zaman konusmuslugumda yok!...Oflu'da degilim.

Illada tesislerden ismini silecegiz ve oranin adini çok degerli bir insana verecegiz diyorsaniz; o zaman eski baskanlarimizdan Samil Ekinci'ye hak ettigi onuru verin derim.Eger biz su anda 6 tane sampiyonluktan bahsedebiliyorsak,bilinki bunun altinda en büyük pay onundur.O zamanin sartlarinda,yokluklar içerisinde bu takimiIstanbul'un futbol emperyalizmine ragmen; Trabzonsporu efsane haline geldiyse ve Türk futbolunda bir devrim varsa; asil devrimin kahramani o dur.Bu adam hak ettigi degeri görmüyor.Bu sitede bile bir çok genç kardesim Samil Ekinci ismini bile duymadigina eminim.Haaa!...bu arada kendisi Trabzonlu da degildir.Kirsehirliydigaliba!...

BMN olarak; kendisine bir plaket bile vermeyi bsileteklif ediyorum...Çok kibar,mütevazi,çok degerli bir insandir kendisi.

TSunami
02.05.2005, 11:04
TRABZONSPOR TESISLERI

baska isme ne gerek var

Doğan ATASOY
02.05.2005, 11:04
Sadri Sener ismi ben ce çok uygun olur, 94 yilina kadar klübümüze yaptigiklari yadsinamaz, iflas edip baskanliktan ayrilmak zorunda kaldiginda bile kulüpten alacagaini istemeyecek kadar da mert bir trabzonsporluydu. baskan seçilemediginde mayin yaptiklarini düsündükçe heykeli dikilmeli sadri senerin, diger alternatifler de Samil ekinci, özkan sümer, faruk özak yada ilk baskanimiz olan osman ulusoy olabilir

andrei07
02.05.2005, 11:16
SEVGILI AHMET KARDESIM:

ASIL IKIYÜZLÜLÜK MAY IN YAPTIGI DEGILMIDIR??

tigin
02.05.2005, 11:29
Isterse bu kulübe yüz sene baskanlik yapmisolsunfenerliyim diye gerinen birini hele hele bu sartlarda allah bildigi gibi etsin.Samil Ekinci adini çok duydum Trabzonspor için neler yaptigini Hakan Kulaçoglunun kitabini okuyan herkes yasi o günleri hatirlamaya müsait olmasada bilir.Bu saatten sonra o tesislerin adi degisirmi bilmiyorum ama eger degisecekse Samil Ekinci olmalidir.

tigin
02.05.2005, 11:33

Mehmet Ali'yi yermek için Özkan Sümer'i yüceltmeye çalismanin alemi yok!...Mehmet Ali Yilmaz ama öyle ama böyle bu kulübe hizmet etmis,baskanlik yapmis kurul üyesidir.Gazetedeki resimlerineden çektirmistir?tam bilmiyoruz ama Trabzonspor 1.lige çikmadan önce Trabzonda insanlarin bir çogu Istanbul takimlarini tutuyorlardi.Buna belkide çok metheddiginiz Özkan Sümerde dahil olabilir.Hatta bir dönemde yanilmiyorsam Galatasaray'i çalistirmistir.Hami'nin Galatasaraya olan sempatisini herkes bilir.Mehmet Ali Yilmaz aykiri bir kisiliktir.O da Trabzonspor ortalikta yokken Fenerbahçeyi tutuyordu.Hatta sunu söyleyeyim belki Farozlular bunu teyid eder; Trabzonspor 1.ligde degilken;Farozun çoguda Fenerliydi.

Onursal baskan ünvan ona verilmisse; bunu geri almak iki yüzlülüktür.Demekki bizim insanimiz bu adami yillarca taniyamamis,ya da ona yalakalik yapmistir.Her defasinda kosa ksa ona gitmedikmi?Biz iki yüzlümüyüz?Asalim keselim demek kolaydir.Mehmet Ali Yilmaz yanlislari olmadimi?Tabiki olmustur.Ama firsat kollayan insanlar gibi bu fotografla adamin üstüne çullanmak dogru deyil,Trabzonspor baskani oldugu dönemlerde onun Fenerli oldugunu herkes biliyordu.Bunu bilmiyorum diyen ya hiç bir sey bilmiyor ya da yalan söylüyordur.Trabzonsporda baskanlik yaptigi dönemlerde bizim Fenerle olan maçlarimizda herhangi bir saibe olmusmudur?Bunlardan bahsedin.

Simdi bu adam bu resmi çektirdi diye Özkan Sümer'e günmü dogdu?Simdi gene bizi MAY'ci, çayci ilan edecekler ama buraya yaziyorum.Onunla herhangi bir akrabalik bagim yok,is ortamligida yok ve onunla hiç bir zaman konusmuslugumda yok!...Oflu'da degilim.

Illada tesislerden ismini silecegiz ve oranin adini çok degerli bir insana verecegiz diyorsaniz; o zaman eski baskanlarimizdan Samil Ekinci'ye hak ettigi onuru verin derim.Eger biz su anda 6 tane sampiyonluktan bahsedebiliyorsak,bilinki bunun altinda en büyük pay onundur.O zamanin sartlarinda,yokluklar içerisinde bu takimiIstanbul'un futbol emperyalizmine ragmen; Trabzonsporu efsane haline geldiyse ve Türk futbolunda bir devrim varsa; asil devrimin kahramani o dur.Bu adam hak ettigi degeri görmüyor.Bu sitede bile bir çok genç kardesim Samil Ekinci ismini bile duymadigina eminim.Haaa!...bu arada kendisi Trabzonlu da degildir.Kirsehirliydigaliba!...

BMN olarak; kendisine bir plaket bile vermeyi bsileteklif ediyorum...Çok kibar,mütevazi,çok degerli bir insandir kendisi.

Ahmet abi o zaman biz neden Trabzonda yasayipta feneri gsyi bjkyi tutan trabzonlu gençlere kiziyoruz onlarinda babasi dedesi fenerliymis iste.çocuklarin suçu ne?

ayrica özkan sümerin baskanligi döneminde May'i BMN sayfalarinda elestirmis ve yaptiklarinin Trabzonspora fayda degil zarar verdigini savunmustum hatirlarsin belki.Edited by: tigin

gultekinsurul
02.05.2005, 11:38
sevgili badaloglu kardesim, diyorsun ki mayzagari zamaninda fenerbahçe ile olan maçlarimizda sikeden bahsedemeyiz. Adamlar ihtiyaç duymadiki zaten may gerekeni fazlasiyla yapti. Takimi yok etti. smileys/smiley7.gifMay Trabzon Spor da bir kez sapiyonluk görmüs baskandir. vede o sampiyonlukta da hazir takimin basina geldi. peki sonra napti... 1996 senesinde yaptiginin aynisini ne kadar yildizimiz varsa hepsini satti. smileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gif

gelelim maddi konulara. may kirli yollarla kazandigi tüm paralari kulüpte akladi evet tesis felan yapti katkisini kimse inkar etmiyor. Ama asil amacinin kara para aklamak oldugunuda herkes biliyor malesef bunu dile getirmiyor. ve ne yazik ki o "onursuz" baskanimiz bu paralarla futbolcu transfer etmis kulübü50 milyon dolar borçlu çikarmis 20 milyon dolarini tahsil etmis kalani içinkulübün alacaklarina temlik koydurmus ve hattatakimin küme düsme tehlikesiyle karsilasmasi bile onu bu tutumundan vazgeçirmemis.smileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gif

Ben böyle bir onursal baskani kabul edemiyorum yüzünü gördükçe kan beynime siçriyor. ha unutmadan evet dedigin dogrudur. Trabzon Sporkulübü kurulmadan önce Trabzon da insanlar çogunlukla fenerbahçe yi tutardi. Benim rahmetli Babamda tutmus. yalan yok bizde. ama.benim babam gibi bir çok onurlu Trabzonlu kulübümüzün kurulmasindan sonra bizim herseyimiz olan takimimizi tercih etmekte terettüt etmemisler. Ha bide hiç birisi de Trabzon Spor kurulduktan sonra Fenerbaçede kongre üyesi de olmamistir. (bu haberin dogrulugunu bilmem ama o adi itin fenerbahçenin kongre üyesi oldugunu çok iyi biliyorum.) tüm bu saydigim konulardan da anlasildigi üzere, bu adamin kulübümüze zarari yararindan çok çok fazladir.

o yüzden ben bu zagari hala bazi insanlarimizin savunabilmesine katlanamiyorum. Ergun Gürsoy bile bundan iyidir be!

en azindan basindan beri kompleksini gayse taraftarligini ortaya koymustur. May ne zamanki anladi bu kulüp artik kurumsallasiyor benim agam pasam devirleri bitti. bu açiklama akabinde geldi. hiç sasirmadim. kendisi yalanlasa bile hatta haberin gerçekten yalan olmasi bile artik bir anlam teskil etmiyor...

bütün taraftar kardeslerime sesleniyorum...

görün artik su gerçegi bu adam adi rezil serefsiz zagarin teki

Bu konuda her türlü girisime seve seve katilacagimi bildiriyorum.

Saygilarimla,

gultekinsurul
02.05.2005, 11:43
bencede samil ekinci kendisiyle tanisma firsatim da oldu. çok beyefendi bir adam nereli olursa olsun bize yakisan bir insan

en uygun SAMIL EKINCI

TS61_NL
02.05.2005, 11:53
Bu gunleri de mi gorecektik??? Yuh yani yuhhhhhhhhhhhhh......Bizim camiamiza yakismayan bu sahsilardan derhal kurtulmaliyiz. Ve evet, TESISLERIMIZIN ADI DERHAL DEGISTIRLIMESI GEREKIR!!! O isim halen orada oldugu surece hic bir TRABZONSPORLU rahat uyuyamayacaktir!!! Onun donem aldigi baskanliklarda neden sampiyon olamadigimizi simdi cok daha iyi anliyorum!!!!

Tunga
02.05.2005, 11:53
MAY demis ki:

?Trazonspor, Istanbul?daki 3 büyük kulüp gibi seçenekleri yüksek olan bir kulüp degil. Çok kisir, çok limitli bir seçme imkani var. Mesela Fenerbahçe?nin Baskani Diyarbakirli olabiliyor ama Trabzonspor Baskani baska bir sehirden olamiyor. Illa Trabzonlu olmak zorundasin. Bana göre bu yanlis. Bakis açisini yikmaya çalistim. Ama olmadi.?

Kendisi iyi bir Trabzonsporlu olmamakla beraber, bir de tarihten haberi yok. Trabzonspor'u birinci lige çikarip sampiyon yapan yönetimin yani Trabzonspor'un o dönemki baskani Samil Ekinci, TRABZONLU DEGILDI!

Ilk tesislere onun adinin verildigi sene, FB Trabzonspor'u 9 sene aradan sonra ilk kez yenebilmisti. Yani TS birinci lige çiktigi sene yenildigi (0-1) FB'ye onutakip eden 9 sene ligde yenilmemisti.

MAY Trabzonspor baskani olunca ilk icraati bu istatistigi degistirmek oldu. Ilk maçta Istanbul'da 4-2, ikinci yari Trabzon'da 1-0 yenildik.

O dönemde herkes Trabzon'da söyle diyordu.

"MAY tesis paralarini FB'den maç karsiligi aldi"

Allah MAY'dan razi olsun, çikip 25 sene sonra açik açik söyledi de artik sasi bakip görmeyenler, ya da dogrudan kör olanlar SONUNDA ANLADI ONUN NE MAL OLDUGUNU!

Trabzon tarihine bakalim.

MAY önceki dönemde8 yilda5 sampiyonluk.

Onun ikinci senesinde tek sampiyonluk. Ondan sonraki 18 senede Sampiyonluga bile oynayamamisiz.

O birakmis, Faruk Özak almis. FB'nin çaldigi sampiyonlugun oldugu sene, çok basarili bir Trabzonspor (ve gene çok mütevazi bir bütçe ve kisitli oyuncu kadrosuyla). Iki sene üst üste ikincilik.

Kaçan sampiyonluk sonrasi TS'nin uyandiginin idraki ve gene MAY isbasinda. Sonuç hüsran.

Ardindan, dört senede iki defadir, yürekleri agiza getiren ve herkesin hemfikir olarak sampiyonlugu haketttigine inanilan kadrolar.

SONUÇ: MAY varsa felaket, MAY yoksa afiyet.

Defol git artik bu camiadan. Trabzon'dan aldiklarini daha geri veremedin ki bir de alacagim var diyorsun.

Tesislere gelince... Bence tesislerden önce onursal baskanlik nasil bir prosedürle veriliyor bilmiyorum ama o alinmali.

Daha sonra da tesislerden adi kazinmali.

Bu konuda hassasiyet gösteren herkese ben kendi adima tesekkür ediyorum.

Berat
02.05.2005, 12:00
Tesislerin adi kesinlikle degismeli ve daha önce de dedigim gibi ya intihar eden kardesimizin adi ya da Samil Ekinci'nin adi verilmeli..

MAY i oldum olasi sevmem ama bu açiklamalari alenen yapacak kadar da ahlaksiz oldugunu sanmazdim...

Ayrica Simal Yildiizinin dedigi gibi MAY in Trabzonspor tarihinden de haberi yok galiba; hani demis ya "TS baskani Trabzon disindan olamiyor". Samil Ekinci; Kirsehirli...

calypso
02.05.2005, 12:10
Onursal Baskan ?!?!?!?!?! derlerdi.

Özkan Sümer'in degerini bilmeyenlere ders olsun!

Badaloğlu
02.05.2005, 12:13
Mehmet Ali Yilmaz'a gösterdiginiz tepkinin yarisini Metin Akbasogluna göstermediniz.Neden?Mehmet Ali Yilmaz'in da resim çektirdigi Fenerbahçe alt yapi 2000 derneginin;kurucu üyelerinden Metin Akbasoglu Feneri birakip bize tercih ettiginde kaç taneniz bu adamin Trabzonlu oldugunu biliyordu?Neden o zaman demediniz,böyle Trabzonlu olurmu?Feneri birakip bize gelince alkislarin en büyügü Metin Akbasogluna ama tersi olunca kahrolsun,defolsun oluyor.Bizim iki yüzlülügümüz burda basliyor galiba...

Tunga
02.05.2005, 12:19
Mehmet Ali Yilmaz'a gösterdiginiz tepkinin yarisini Metin Akbasogluna göstermediniz.Neden?Mehmet Ali Yilmaz'in da resim çektirdigi Fenerbahçe alt yapi 2000 derneginin;kurucu üyelerinden Metin Akbasoglu Feneri birakip bize tercih ettiginde kaç taneniz bu adamin Trabzonlu oldugunu biliyordu?Neden o zaman demediniz,böyle Trabzonlu olurmu?Feneri birakip bize gelince alkislarin en büyügü Metin Akbasogluna ama tersi olunca kahrolsun,defolsun oluyor.Bizim iki yüzlülügümüz burda basliyor galiba...

BIZIM IKIYÜZLÜLÜGÜMÜZ lafi oldukça agir ve bizlerin sindirebilecegi bir sifat degil.

1- MAY Klübün baskaniydi. M.Akbasoglu ise yönetim kurulunun bir üyesi. Yani MAY klübü birinci dereceden temsil eden kisi. Oysa sorsaniz M.Akbasoglu'nu Fenerliler bile tanimaz.

2- Memleketine dönen biri mi, yoksa oradan ayrilan biri mi daha makbüldür sence. Burasi Trabzonsporlularin bulusma noktasi. Yani trabzonspor'un menfaati herseyin üstünde. Dolayisiyla, tam teshis edemedigin gibi burada bir ikiyüzlülük yok, aksine müthis bir ahenk var, söylenenler arasinda.

3- Ben sana soruyorum, "Bu açiklamasi seni rahatsiz etmedi mi?" diye.

Berat
02.05.2005, 12:25

valla ben onun için de söyledim,,istersen eski yazilardan çikarayim Ahmet Abi..o adamin yönetimde olmasini da hala sindirebilmis degilim...

LazAnisT
02.05.2005, 12:26
ts olamasa m.ali yilmazi kim tanirdi.trabzona verdiginden çok daha fazlasini geri almistir.Bu kadarina hakikaten peshttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley7.gif

Badaloğlu
02.05.2005, 12:30

BIZIM IKIYÜZLÜLÜGÜMÜZ lafi oldukça agir ve bizlerin sindirebilecegi bir sifat degil.

1- MAY Klübün baskaniydi. M.Akbasoglu ise yönetim kurulunun bir üyesi. Yani MAY klübü birinci dereceden temsil eden kisi. Oysa sorsaniz M.Akbasoglu'nu Fenerliler bile tanimaz.

2- Memleketine dönen biri mi, yoksa oradan ayrilan biri mi daha makbüldür sence. Burasi Trabzonsporlularin bulusma noktasi. Yani trabzonspor'un menfaati herseyin üstünde. Dolayisiyla, tam teshis edemedigin gibi burada bir ikiyüzlülük yok, aksine müthis bir ahenk var, söylenenler arasinda.

Kardes, senle polemik yapacak degilim.Bana hariçten gazel okuma,M.Akbasoglunun yarin Trabzonspor'a baskanolmayacagini garantisini sen verebilirmisin?Siz ahenkle dans etmeye devam edin...

tigin
02.05.2005, 12:34

ahmet abi sorumu tekrarliyorum

o zaman biz neden Trabzonda yasayipta feneri gsyi bjkyi tutan trabzonlu gençlere kiziyoruz onlarinda babasi dedesi fenerliymis iste.çocuklarin suçu ne?

Edited by: tigin

Atalay
02.05.2005, 12:38
ACABA BEN YANLISMI GÖRDÜM...YOKSA BEN YANLISMI OKUDUM....... YOKSA BU HABER PALAVRAMI.....BIRISI BIZLE DALGAMI GEÇIYOR BIRISI BIZI PROVAKEMI EDIYOR...BU TIP BIR MAÇ ÖNCESI ZATEN BILDIGIMIZ DILLENDIRDIGIMIZ M.A.Y.IÇIN SÖYLEMLERIMIZI SIMDI YAYINLAMANIN YAZMANIN ÇIZMENINPOZ VERMENIN BIZI TAHRIK ETMENINMAKSADI NEDIR!!!!!!ALLAH HEPINIZI ISLAH EYLESIN...SIZE SÖYLEYECEK SÖZ EDECEK KÜFÜR BULUMIYORUM....HEMEN YANI SIMDI YÖNETIMI BEKLEMEDEN ORADAKI TARAFTARLARIMIZ O TABELAYI SÖKÜP ORADAN ATSINLAR....SONRA AKLI SELIM SEKILDE ORAYA TARIHIMIZIN TEMIZ AHLAKLI ONBINLECE ISIMINDEN BIRISINI VERIRIZ...AMA HEMEN TRABZONDAKI SEVGILI TRABZONSPORLULAR O TABELAYI ORDAN SÖKÜN.....

ARAGORN
02.05.2005, 12:39
Ben bu adami zaten sevmezdim, simdi iyice nefret ediyorum. Ulan sen Trabzonspor sayesinde bi yerlere geldin. Buna karsilik Trabzonspor'a ne verdin, anlat bakalim. Su anda hala gündemde kalabiliyosan bunu Trabzonspor'a borçlusun, unutma. Bu durumda tek sey söylenebilir..

YAZIKLAR OLSUN

Tunga
02.05.2005, 12:41

Kardes, senle polemik yapacak degilim.Bana hariçten gazel okuma,M.Akbasoglunun yarin Trabzonspor'a baskanolmayacagini garantisini sen verebilirmisin?Siz ahenkle dans etmeye devam edin...

Konu MAY ve onun yap(ma)diklari. Polemik yapmayacagim diyorsan polemik yapma!

Ahenkle dans etmeye gelince, eger horon olacaksa, ahenkle dansa devam!

baris_aykan
02.05.2005, 12:44
VALLA COGU YAZIYI OKUDUM BEN NE SOYLIYIM BILMIYORUM KI KIME ISYAN EDEYIM KIME SOYLENEYIM APTAL GIBIYIM AKSAM BASKANIMIZIN KONUSMASINIDINLEDIM ISMI LAZIM DEGILLERE YENILDIKTEN SONRA BEKLEMEK EN DOGRUSU BASKANIMIZIN MUTLAKA YAPACAGI BIRSEYLER VARDIR SANA GUVENIYORUM BASKANIM ISIM DEGISKLIGI FALAN HIC KAFAMI YORMUYORUM YORMAK ISTEMIYORUM BU BASKAN BU GIDISE DUR DIYECEK BUNA INANIYORUM

Badaloğlu
02.05.2005, 12:49

o zaman biz neden Trabzonda yasayipta feneri gsyi bjkyi tutan trabzonlu gençlere kiziyoruz onlarinda babasi dedesi fenerliymis iste.çocuklarin suçu ne?

Bak güzel Hasanim,bu resim benim çok hosuma gittimi zannediyorsun?Ama belliki adamin buna ihtiyaci varmis!...Soruna gelince;Çocuklarin babalarinin,dedelerinin zamaninda Trabzonspor yoktu.Aradaki fark bu!...Simdi bu takim var ve hiç kendini yormadan bu çocukalar efsane bir takimin taraftari olma ayricaligina sahipken; sen tutup Istanbul takimlarini tutarsan o zaman o çocuk suç islemis oluyor.Babalarinin dedelerinin zamaninda sahada kim güçlü ise,kim daha iyi oynarsa o kazaniyordu ama simdi durum farkli,güçlü zayifi eziyor.otomatikmen burdan takim tutarken bunu bile düsünmeleri yetecektir.Ayrica o babalar; çocuklarina Trabzonsporun efsanesinianlatmadiginimi zannediyorsun?Buna ragmen bu çocuklar giderezikleri tutarsa o zaman iste bu tamamen komplekse girer...

gultekinsurul
02.05.2005, 12:50
Sevgili badaloglu burada bizleri üzen sn MAY in fenerbahçe taraftarligi degil, bizler bunu zaten biliyorduk hatta kongre üyesidir kendileri. ama bir önceki sayfada bahsettigim üzere bu adam kulübe faydasindan çok zarar vermistir. Bizim asil tepkimiz sayin may in bu sinsi oyununa. kallesligine. evet metin akbasoglu fenerbahçeliler 2000 derneginin kuruculari arasindaydi ama bunu saklamadi. çikti dogruladi ve istifa etti. Peki senelerce bu kulübü yöneten dikdatörün bu sinsiligi ve kallesligini alkislayalim mi saklamaya mi çalisalim yoksa sein gibi es geçelim mi. Sencede asil o zaman iki yüzlü olmaz miyiz. sen önce kendine bu soruyu sor.

mahir_kuzey
02.05.2005, 12:54
M.A.Y a gereken tepki zamaninda verilmemistir çünkü kulüp içinde yetkili noktalara her zaman adamlarini yerlestirmistir. Kulüp baskani olmadigi dönemlerde bile bir eli yönetimin içinde olmustur. O da olmazsa trabzon sehrinin etkin insanlarini kullanmistir. Baski yapmistir. Velhasil kelam ikiyüzlülük degilde adam isini biliyor. Kösebaslarini tutmus. Kilit noktalara adamlarini koymus.

Benim bildigim su, çocuklugumda babamlar-amcamlar bu adamin hain biri oldugunu , kurtulmak gerektigini söylerlerdi. Taraftar farkindaydi da kösebaslari tutulmustu. Simdi zamani geldi.

Akbasoglu konusuna gelince ; sayfalarca tartistik o ismi. Ben dahil bir çok arkadasimiz hala akbasoglunu istemiyor. Isterse ronaldinho yu getirsin. HIÇ KIMSE TRABZONSPORDAN BÜYÜK DEGILDIR.

Bizim degerlerimiz var. o degerlere yakisan bir insansa basimizin üstünde yeri var. Yok Deger yargilarimiz farkliysa AKBASOGLUNA GÜLE GÜLE.

Nedir bizim deger yargilarimiz. Para ile her seyi satin alabilirsin, sampiyonluk bile, ama onur-namus-seref gibi kavramlari parayla alamazsin. Iste zaten bu yüzden trabzonsporlu degilmiyiz biz.

tigin
02.05.2005, 12:56

Bak güzel Hasanim,bu resim benim çok hosuma gittimi zannediyorsun?Ama belliki adamin buna ihtiyaci varmis!...Soruna gelince;Çocuklarin babalarinin,dedelerinin zamaninda Trabzonspor yoktu.Aradaki fark bu!...Simdi bu takim var ve hiç kendini yormadan bu çocukalar efsane bir takimin taraftari olma ayricaligina sahipken; sen tutup Istanbul takimlarini tutarsan o zaman o çocuk suç islemis oluyor.Babalarinin dedelerinin zamaninda sahada kim güçlü ise,kim daha iyi oynarsa o kazaniyordu ama simdi durum farkli,güçlü zayifi eziyor.otomatikmen burdan takim tutarken bunu bile düsünmeleri yetecektir.Ayrica o babalar; çocuklarina Trabzonsporun efsanesinianlatmadiginimi zannediyorsun?Buna ragmen bu çocuklar giderezikleri tutarsa o zaman iste bu tamamen komplekse girer...

iste ahmet abi seninde dedigin gibi Trabzonspor varken gidip fenerliyim demek kompleksin ta kendisidir. yani mayin yaptigi bu durumun ta kendisidir.

Oruç
02.05.2005, 12:59
TESISLERIN ADI DERHAL DEGISMELI BIZIM FENERLI ADAMLARLA ISIM OLAMAZ O TÜR ISIMLER ''TRABZONSPORUMUZA LEKE SÜRMEKTEDIR'' ZATEN BU SAHIS TRABZONSPORLU OLSAYDI TRABZONSPORUMUZ ''O NUN SALTANATINDA SAMPIYON OLURDU''

FATIH SULTAN TEKKE !http://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gif

gultekinsurul
02.05.2005, 12:59

tigin kardesim, evet bir zamanlar Trabzon Sporun kurulmadan önceki dönemlerde dogrudur istanbul takimlarini tutuyordu büyüklerimiz. Hatta söyle söyliyeyim karadenizin çogu fenerliymis malesef. Ama dedigim gibi ortada Trabzon Spor yokmus hemde sehirde idmanocagi ve digerleri arasinda muhtesem bir bölünmüslük ve rekabet varmis. Ama altini çizeyim onlar Trabzon Spor dan yoksun büyümüsler o heyecani güzelligi yasamamislar ta ki kuruluncaya kadar. Ama simdi öylemi Trabzon Spor gerçegini görmeyen kabullenmeyen kompleksli istanbul hayranlarina hak verme gibi bir durumumuz söz konusu olamaz.

v.edat
02.05.2005, 13:15
BIZ SAMPIYONLUKLARI PARAYLA KAZANMADIK

ONURUMUZLA ASKLA.

Yanlis anlasildigimi düsünüyorum. Yazim tekrar okunursa ayni fikirde oldugumuzu göreceksin.

Badaloğlu
02.05.2005, 13:15

iste ahmet abi seninde dedigin gibi Trabzonspor varken gidip fenerliyim demek kompleksin ta kendisidir. yani mayin yaptigi bu durumun ta kendisidir.

Akbasoglu kaç yasinda?O ne diye gitti Fener'in alt yapilari ile ugrasti o kadar?Onun zamaninda Trabzonspor yokmuydu?Mehmet AliYilmaz bitik bir adamdir.Allah rahmet eylesin...

mahir_kuzey
02.05.2005, 13:19

Akbasoglu kaç yasinda?O ne diye gitti Fener'in alt yapilari ile ugrasti o kadar?Onun zamaninda Trabzonspor yokmuydu?Mehmet AliYilmaz bitik bir adamdir.Allah rahmet eylesin...

AKBASOGLU'DA. ONADA ALLAH RAHMET EYLESIN.

tigin
02.05.2005, 13:19
EvetAhmet abi MAY bitik bir adamdir benim ve bütün Trabzonsporlularin gözünde bitmistir.Artik gitsin mensubu oldugu camianin onursal baskanligi için ugrassin hatta fenerin çalismasi süren kapalisinin masraflarini üstlensin belki o tribüne onun ismini verirler.

Badaloğlu
02.05.2005, 13:26
Tigin, Akbasoglu diyorum????????????

Bu adam Trabzon yönetimine girmeseydi; Fenerbahçe 2000 derneginden ya da kurul üyeliginden istifa edecekmiydi?Bazi arkadaslarimiz Fenerden istifa edip; bizim takima geldigi için gurur duyduklari Akbasoglunu;neden Trabzonspor yönetimine Atay Aktug'un listesi kazandiktan sonra istifa ettigini kendine sordumu?Madem o kadar Trabzonsporluydu; neden seçimlerden önce istifa etmedi?Trabzona hizmet için yönetim kuruluna seçildikten sonrami aklina geldi?Kendisi çok degerli bir insan olabilir,kisiligine saygi duyarim ama MAY'a gösterdiginiz bu tepkiyi one neden göstermediginizi açikcasi yadirgiyorum.Bunuda ikiyüzlülük olarak nitelendiriyorum.Bazi arkadaslarimiz agir oldu diyorlar ama benim için öyle!...Ikisi arasinda bir fark yok!...

tigin
02.05.2005, 13:35
Abi akbasoglu kim May kim birinin ismini ben yönetici olunca duydum digeri ise bizim onursal! baskan tesislere adi verilmis Trabzonspor deyince akla gelen Trabzonsporla ilgili her platformda adi geçenbiri.Mayin bu kadar tepki almasi çok normal az bile.Söyle örnek vereyim su siteye üye olupta 10 mesaj yazan biri çikip dese ben fenerliyim hiç sasirmam ama mesela adminlerden biri deseki ben fenerliyim sanirim herkes sok olur ve tepkide korkunç olur.umarim anlatabilmisimdir.zaten konu akbasoglu degil.Burda bir ayip var ve o ayipta tesislerin adi degistirilerek bir nebzegiderilmeli.

mr.fa
02.05.2005, 13:37
ÖNEMLI:

Arkadaslar Mehmet Ali Yilmaz cehennemin dibine gitsin önemli degil. Ama orada elinde olan forma parma formasidir. Yani fener formasi olmadigi her halinden belli. Hiç bu konunun Pazartesi gündeme oturmasinin nedenlerini düsündük mü? Acaba Trabzonspor camiasinin ve taraftarinin bu hakem rezilliginiunutmasi için farkli bir gündem olusturulmaya çalisiliyor olabilir mi? Yani yeni bir oyuna gelmeyelim. Mehmet Ali Yilmaz trabzonspor tarihinden çiksin ama bugün bu sekilde ortaya çikacak kadar aptal bir adam degildir. Umarim yanlis bir gündemle taraftarimiz oyalanmiyordur. May in her zaman ifadesi alinir. Gün serefsiz fener camiasina ve papila'ya hesap sorma günüdür.Edited by: mr.fa

mahir_kuzey
02.05.2005, 13:43
Tigin, Akbasoglu diyorum????????????

Bu adam Trabzon yönetimine girmeseydi; Fenerbahçe 2000 derneginden ya da kurul üyeliginden istifa edecekmiydi?Bazi arkadaslarimiz Fenerden istifa edip; bizim takima geldigi için gurur duyduklari Akbasoglunu;neden Trabzonspor yönetimine Atay Aktug'un listesi kazandiktan sonra istifa ettigini kendine sordumu?Madem o kadar Trabzonsporluydu; neden seçimlerden önce istifa etmedi?Trabzona hizmet için yönetim kuruluna seçildikten sonrami aklina geldi?Kendisi çok degerli bir insan olabilir,kisiligine saygi duyarim ama MAY'a gösterdiginiz bu tepkiyi one neden göstermediginizi açikcasi yadirgiyorum.Bunuda ikiyüzlülük olarak nitelendiriyorum.Bazi arkadaslarimiz agir oldu diyorlar ama benim için öyle!...Ikisi arasinda bir fark yok!...

MAY NEYSE AKBASOGLUDA AYNIDIR. PARA BABASI. ARMATÖR. LIMAN ISI OLMASAYDI YÖNETIME GIRERMIYDI ACABA.

AMA SU AN KONU MAY ISE, ONURSAL BASKANLIGI ALINSIN TESISLERDEN ISMI SILINSIN. ACIL EYLEM PLANIMIZ BUDUR. SIRA AKBASADA GELECEK...AÇIK BEKLIYORUZ...

poetricus
02.05.2005, 13:45

Imza.

Özkan Sümer adi neye istinaden ortaya atildi bilmiyorum. Ama sahsen ben kabullenemem. Ö. Sümer olacagina Tecavüzcü Coskun adini versek daha iyidir.Edited by: Poetricus

poetricus
02.05.2005, 13:48
ÖNEMLI:

Arkadaslar Mehmet Ali Yilmaz cehennemin dibine gitsin önemli degil. Ama orada elinde olan forma parma formasidir. Yani fener formasi olmadigi her halinden belli. Hiç bu konunun Pazartesi gündeme oturmasinin nedenlerini düsündük mü? Acaba Trabzonspor camiasinin ve taraftarinin bu hakem rezilliginiunutmasi için farkli bir gündem olusturulmaya çalisiliyor olabilir mi? Yani yeni bir oyuna gelmeyelim. Mehmet Ali Yilmaz trabzonspor tarihinden çiksin ama bugün bu sekilde ortaya çikacak kadar aptal bir adam degildir. Umarim yanlis bir gündemle taraftarimiz oyalanmiyordur. May in her zaman ifadesi alinir. Gün serefsiz fener camiasina ve papila'ya hesap sorma günüdür.

Belki de sen haklisindir, kimbilir?!..Edited by: Poetricus

Guests
02.05.2005, 14:02
az önce yönetimden bir abimizle konustum. mehmet ali yilmaz bu açiklamalari yalanlayan bir basin açiklamasi yapmis. ama bu açiklamalar arastirilip gerekli islemler yapilicakmis.

Berat
02.05.2005, 14:05
Ö. Sümer olacagina Tecavüzcü Coskun adini versek daha iyidir.

Özkan Sümer i sevmeyebilirsin, tesislere adinin verilmesini de istemeyebilirsin.. ama kurdugun su cümlenin tek kelimelik bir karsiligi var; TERBIYESIZLIK!...

Emorfo
02.05.2005, 14:07
Ne çabuk gaza geliyorsunuz be kardesim....

Buyrun okuyun
------------------------------------------

Trabzonspor Onursal Baskani ve Devlet eski Bakani Mehmet Ali Yilmaz, Fenerbahçe Alt Yapi Dernegi Dergisi'nin Nisan ayi sayisinda çikan röportajinda yer alan ifadelerin saptirildigini söyledi.
Konuyla ilgili olarak bugün yazili bir açiklama yapan Mehmet Ali Yilmaz, derginin Fenerbahçe-Trabzonspor maçi öncesi yapmak ve gündeme çikarmak istedigi röportajdaki hedefin geçmise yönelik yasananlarin gündeme gelmesi olarak degerlendirdi.
"Fenerbahçe formasi da bana röportajda hediye edilip centilmenlik adina çekilen bir görüntüden öte degildi" diyen Yilmaz, "Trabzonspor'un en çok birlige, dirlige tüm güçlerin haksizligina karsi birlestirmeye ihtiyaci oldugu dönemde çetelerin oyunu baslamistir. Bugün gündem, Trabzonspor'a karsi Fenerbahçe karsisinda yapilan büyük haksizlik, alin terinin çalinmasi ve bu haksizligin sebebi federasyon ve baskan Levent Biçakçi'dir. Bu gündemi kimse degistiremez. Federasyon ve Biçakçi'nin istifaya davet edildigi bir anda gündemin Trabzonspor kendi degerlerini yok etme oyununa dönüstürülmek istenmesine karsi çok dikkatli ve uyanik olunmalidir" dedi.
"Ben Fenerbahçeliyim, bunu da kimseden gizlemiyorum" seklinde bir ifadesi olmadigini kaydeden Yilmaz, "Trabzonspor Süper Lig'de olmadigi dönemde Trabzonlu herkes kuskusuz bir takim tutuyordu. Saptirilan ifadelerle sahsimin eger Trabzonsporlulugunu tartisanlar ve tartismaya açmak isteyenler oyununa gelenler varsa, varsin o zaman onlar Trabzonsporlu olsun biz olmayalim.
Her Trabzonlu, Trabzonsporlu biliyorki, sahsima 'Gel Baskan ol' denmis ve bu görevi çagrilmisimdir. Seve seve de kabul etmisimdir. 20 yila yakin Trabzonspor'a baskan olarak camia ile birlikte hizmet yapan, sampiyonluklar sevinci yasayan Trabzonlu olmaktan sadece spor alanlarinda degil her alanda büyük gurur duyan, Trabzon Miletvekili olarak Devlet Bakanligi yapan, Trabzonspor Onursal Baskanligi gibi ulvi bir görevi üstlenen sahsimin yarin Fenerbahçe baskani olmak gibi de bir düsüncesi olamaz. öyle bir talebim de" ifadesinde bulundu.
Yilmaz, dogdugu topraklarin ve hizmetlerinin ortada oldugunu ifade ederek sunlari söyledi:
"Ama yillar önce Fenerbahçe Baskanligi için sahsima defalarca teklif yapildigi ve bu teklifi benim kabul etmedigim dogrudur. Bu da herkes gibi Trabzonspor camiasi tarafindan iyi bilinmektedir. Ayrica açiklamalarimda Trabzonspor Teknik Direktörü Senol Günes'i rencide etmek gibi bir düsünce söz konusuda degildir. Senol Günes'in bir dönem Fenerbahçe'den teklif aldigi hatta görüsme yapildigi o dönemde medyaya da yansimistir. 1995-96 tarihinde Trabzonspor Hüseyin Avni Aker Stadi'nda Fenerbahçe'ye maglup olarak kaçirdigi sampiyonlugun nedenlerini herkes iyi biliyor. Fenerbahçe'nin o dönemki baskani Ali Sen'in sonradan yaptigi bir açiklamada, 'Bir tasla sampiyonlugu aldim. Mehmet Ali Yilmaz Baskan olmus olsa idi sampiyonlugu alamazdim' ifadeleri de kaçan sampiyonlugun saha içi ve saha disi nedenleri de detaylari ile medyaya yansimistir. Yillar önce Hüseyin Avni Aker Stadyumu'nda Fenerbahçe ile oynanan Türkiye Kupasi maçinda Teknik Direktör Otto Bariç'in sirtina yabanci bir madde geldigi gerekçesi ile kendini yere atmasi ve sonucunda dönemin baskani Ali Sen'nin takimini sahadan çekerek galip gelmek istemeyi hedeflerken Fenerbahçe'nin hükmen maglup olmasi kupalardan bir yil men cezasi almasi baskanligim dönemimde el birligi ile ortaya serdigimiz kararli tutumumuzla olmustur. Türk spor kamuoyu sunu iyi biliyor ki Mehmet Ali Yilmaz'in Trabzon ve Trabzonsporlulugu'nu tartismaya bugüne kadar hiç kimsenin gücü ve fikri yetmemistir. Bundan sonra da yetmeyecektir".

zinos_zon
02.05.2005, 14:15
may; ne derse desin artik, mizrak çuvala sigmaz. fenerbafçeliligi yakin çevresindeki herkesin malumudur. fenerlilerin dergisine fenerbahçe formasi için poz vermeyi "nezaketin geregi" olarak yorumlayan bir kisiye sunu da sormazlar mi; o nezaket duygunuz bir sporcumuza "yamyam" derken neredeydi?

badaloglu kardese de sunu söylemem gerekiyor; metin akbasoglu'nu tanimam etmem. ama son maç sonrasi yaptigi açiklamalari okumadiniz heralde. söyledigi herseye imzami koyarim, trabzonsporluluk budur. üstelik unutmayalim ki, sadece simko transferindeki maddi ve manevi katkilari bile akbasoglu'nu may'in çoiok üzerlerine çikarir. ayrica, akbasoglu zurowsky'i de alma sözü vermisti, biz bu sözün takipçisi olalim..derim.

sevgiyle..

gultekinsurul
02.05.2005, 14:22
BEN BU ADAMA INANMIYORUM!!!!!!!

yigit
02.05.2005, 14:34
DEGISSIN HEMDE YARIN

EVET M. ALI YILMAZ IN GERCEK KISILIGINI GORDUK BAKTIKI FENER BU ISTEN COK PARA KAZANIYOR HEMEN FENERIN BASKANLIGINA TALIP OLDU BILMIYORKI ORAYI DONEKTE OLSA ASLA BI TRABZONLUYA YEIRMEZLER ARTIK FUTBOLUN ICINDE OLMADIGI ICIN KENDISINE SIGINACAK YER ARIYOR ZAVALLI!!!!!! ZATEN O TESISLERI ZAMANINDA FENERE SAMPIYONLU VERILERK ORDAN GELEN PARAYLA YAPTIGI SOYLENIYORDU INANAMAMISTIM ARTIK INANIYORUM YILLARIMIZI CALDIN M.ALI ARTIK BIRAK BIZI SENIN ADINI UNUTTUK BILE BIR OFLU OLARAK SENDEN NEFRET EDIYORUM VE SENI ALLAHA HAVALE EDIYORUM

EN BUYUK BIZIZ BIZ ISTANBULUN KABUSUYUZ

andrei07
02.05.2005, 14:36
Sevgili arkadaslar bende doluyum ama sanirim site yönetimi bu konuyu kapatmali diye düsünüyorum!! LÜTFEN ADMIN ARKADASLAR

My
02.05.2005, 14:42
Saptirilan ifadelerle sahsimin eger Trabzonsporlulugunu tartisanlar ve tartismaya açmak isteyenler oyununa gelenler varsa, varsin o zaman onlar Trabzonsporlu olsun biz olmayalim.

Sanirim biraz gaza geldik arkadaslar. Sevmem baskani ama baskana karsi yargisiz infaz yaptik.

Salih61
02.05.2005, 14:52
Abilerim ve Kardeslerim bence...Tesislerimizin ismi...RAHMETLI...

RIFAT DEDEOGLU TESISLERI...Olmali...

Saygilarimla...

SDanışmaz
02.05.2005, 14:54
Bence ikinci açikLamasini birincisine tepki geLdi diye yapti ve degistirdi. smileys/smiley7.gif

yigit
02.05.2005, 15:06
M.ALI

BUGUN BUNLARI CIKIP SOYLEMESININ ARKASINDAKI TEK SEBEP FENERDE KI PARADIR ORDA RANT GORDUGU ICINDIR XATEN ROPORTAJIN TAMAMINI OKURSANIZ ACIKCA SOYLEDIGINI GORURSUNUZ YANI OLAY TAMAMMNE MENFAAT BILMIYORKI ONA YADIRMEZLER ORAYI APTAL ISTE. BIZ HALA ONU BIRAKTIGI BORCLARI ODUYORUZ HERSENE LUZUMSUZ PAHALI FUTBOLCULAR LARAK TAKIMI DUNYA BORCA SOKTU HACIZ MEMURLAR KLUBUN KAPISINA DAYANDI ONDAN SONRA CEKTI GITTI O ZOR ZAMANDA OZKAN SUMER TAKIMA SAHIP CIKTI YANLLISLAR YAPSADA SUAN KI TAKIMI O KURDU VE TRABZONA EN BUYUK HIZMETI YAPTI MEHMET ALI YILMAZ TS NIN YILARINI CALMISTIR

metehan
02.05.2005, 15:30
MAY'in açiklamalari dogru olabilir. Belki de dedigi gibi TS'u yipratma harekatidir. Forma ile verdigi poz da o anlik bir olay olabilir. Ama benim için bunlarin hiç önemi yok. Böyle bir olay olmasa bile benim MAY ile ilgili görüsüm nettir. MAY'in TS ile isi bence bitti. Artik bize bulasmasin lütfen. TS, kendine baska bir yol çizdi ve o yolda ilerlemeye gayret ediyor. Bu yol ve yeni anlayisin MAY anlayisi ile yakindan uzaktan alakasi yok. Tamamen farkli bir tarz. Ben bir taraftar olarak TS'un bu yolda ilerlemesini istiyorum. Yeniden MAY tarzina kesinlikle dönmemeliyiz. Isterse federasyon baskani olabilir.

schumi
02.05.2005, 15:38
biz nasil burda Trabzonspor adina elimizden geleni yapiyoruz her türlü protesto, takima destek adina ne gerekiyorsa yapmaya çalisiyoruzda o eziklerin camiasida bos durmuyor! adamlar gündem degissin diye bu tür bir haberi ortaya attilar, bunlarin planli olmadigini kimse iddaa edemez çünkü karsimizda herkesi satin alabilecek bir camia var ama tek bir seyi satin alamiyorlar o da objektif olan sporseverlerden gelen tepkiler, iste bu durumada böyle haberleri ortaya atarak hakki yenen, hakli olarak isyan eden bir camiayi birbirine düsürüyorlar bence bu tartisma çok yersiz eger illede yapilacaksa bugün degil daha soinra olmali.. bu benim sahsi görüsüm..

sametaydin
02.05.2005, 15:50
aslinda bunu bi de may nin agzindan duymak lazim. sonucta trabzonspora cok emegi gecmis bikisi. aslivarmi bilmiyorum ama o tesisleri kendi parasiyla yaptirdigi söyleniyor. eger böyle bi durum varsa ismi degistirilmesin.&n bsp;

melankoli
02.05.2005, 15:55
HEP DEDIK HEP DE DIYORUZ!..TRABZON ÖYLE BIR SEHIR ,TRABZONLU ÖYLE BIR INSAN ve TRABZONSPOR ÖYLE BIR EFSANE KI...BU FIRTINAYI DINDIRMEK IÇIN YAPAMAYACAKLARI SEY YOK...AMA YARALAYAN ,DÜSMANIN SINSICE PLANLARI ,ATMAYA ÇALISTIGI ÇELMELER DEGIL!..ASIL ACIVEREN BAZI KANIBOZUKLARIN BIZE IHANET ETMESI ve ARKAMIZDAN HAINCE VURMASI!...AMA BIZ DE O TRABZONSPOR BAYRAGINI SIZE ÖPTÜRMEZSEK......

izmir
02.05.2005, 16:01
Kesinlikle degismeli! Kabullenmek mümkün degil.
Bizim yillard?r o kadar emek harcamam?za ragmen
sampiyon olamama nedenlerimiz bu hafta iyice su
yüzüne cikmistir!

Ve her konuda degisim baslamal?.
Buna ilk örnekte tesislerin ismi olmali!

Tamamen degismeyecekse de en az?ndan basina
"fenerbahçeli" ekleyelim. Boylece kimin
Trabzonspor'da y?llarca baskanlik yaptigini herkes
bilsin. cünkü ben bu durumdan utaniyorum!

Badaloğlu
02.05.2005, 16:13
may; ne derse desin artik, mizrak çuvala sigmaz. fenerbafçeliligi yakin çevresindeki herkesin malumudur. fenerlilerin dergisine fenerbahçe formasi için poz vermeyi "nezaketin geregi" olarak yorumlayan bir kisiye sunu da sormazlar mi; o nezaket duygunuz bir sporcumuza "yamyam" derken neredeydi?

badaloglu kardese de sunu söylemem gerekiyor; metin akbasoglu'nu tanimam etmem. ama son maç sonrasi yaptigi açiklamalari okumadiniz heralde. söyledigi herseye imzami koyarim, trabzonsporluluk budur. üstelik unutmayalim ki, sadece simko transferindeki maddi ve manevi katkilari bile akbasoglu'nu may'in çoiok üzerlerine çikarir. ayrica, akbasoglu zurowsky'i de alma sözü vermisti, biz bu sözün takipçisi olalim..derim.

sevgiyle..

Ayiptir ayip!...Adam çikmis ben böyle bir sey demedim diyor ve siz onuTrabzonspor tarihinden silmek içinfirsat kolluyorsunuz.Bu adam Türkiye'ye Jean Marie Phaff getirdigi zaman,Lars Olseni getirdigi zaman, ya da Urbain Breams, Leekens hocalarigetirdigi zaman Istanbul'un dudaklari uçuklamisti.Simdi adi sani biinmeyen Szymkoiwak'i Metin Akbasoglu getirdi diye onun verdigi paralar Fenerbahçe alt yapi dernegi kurucu üyeligini ört pas etmeye yetiyorda artiyor bile öylemi?Szymkoiwaka kesinlikle bir lafim yok!...Ama sizin bu isinize geldigi gibi konusmalariniz insani üzüyor.Yakinda Mehmet Ali Yilmaz tv'lere çikar hepinizin içini ferahlatacak açiklamalari yapar.O zaman utanacakmisiniz?merak ediyorum.

Bir çogumuzun yasi kadar Mehmet Ali Yilmaz; begensenizde begenmesinizde bu kulübün baskanligini yapti.Madem begenilmiyordu neden bu adamdan vazgeçemedik?Hepimizin çok begendigi Faruk Özak 96 yilindan sonra baskanligi neden ona birakip kaçmistir?

Berat
02.05.2005, 16:30
Ahmet abi peki bisey sorayim; Türkiyede MAY in söylemedigi laflari - hele de bunlar gibi çok sivri laflari- MAY söylemis gibi yazmaya, onun hakkinda bu kadar yalan haber yapmaya kim cesaret edebilir???

Ayrica saydigin futbolculari getirdi Ahmet Abi ama nasil getirdi?? o zaman transferde harcadigi paralari nereden kazaniyordu?? legal islerden mi yoksa Aziz Yildirim gibi illegal islerden mi?? ben o pralarla yapilan transferlerden övünç degil, Trabzonsporun misyonuna zarar verdigi için utanç duyarim.. Ayrica ben de birçok örnek verebilirimabi; 18 milyon marklik lange, misse misse, oliviera, 3 milyon dolarlik tansel vs vs.. bunlardan bahsedersek asil konudan sapmis oluruz ama..

bence MAY bu açiklamalari yapmistir, yapmasa kimse febenin dergisinde bunlari yayinlayamaz, MAY in gazabindan korkar...yazabilirler mi Ahmet Abi???

Emorfo
02.05.2005, 17:03
Simdi ugrasamayiz mayla bilmem neyle...

önce federasyonu tarumar edelim. tepkimizi gösterelim. sonra içimizdeki irlandalilari bakariz.

schumi
02.05.2005, 17:28
Ayiptir ayip!...Adam çikmis ben böyle bir sey demedim diyor ve siz onuTrabzonspor tarihinden silmek içinfirsat kolluyorsunuz.Bu adam Türkiye'ye Jean Marie Phaff getirdigi zaman,Lars Olseni getirdigi zaman, ya da Urbain Breams, Leekens hocalarigetirdigi zaman Istanbul'un dudaklari uçuklamisti.Simdi adi sani biinmeyen Szymkoiwak'i Metin Akbasoglu getirdi diye onun verdigi paralar Fenerbahçe alt yapi dernegi kurucu üyeligini ört pas etmeye yetiyorda artiyor bile öylemi?Szymkoiwaka kesinlikle bir lafim yok!...Ama sizin bu isinize geldigi gibi konusmalariniz insani üzüyor.Yakinda Mehmet Ali Yilmaz tv'lere çikar hepinizin içini ferahlatacak açiklamalari yapar.O zaman utanacakmisiniz?merak ediyorum.

Bir çogumuzun yasi kadar Mehmet Ali Yilmaz; begensenizde begenmesinizde bu kulübün baskanligini yapti.Madem begenilmiyordu neden bu adamdan vazgeçemedik?Hepimizin çok begendigi Faruk Özak 96 yilindan sonra baskanligi neden ona birakip kaçmistir?

aynen katiliyorum ve ekliyorum eziklerin oyununa gelmiyelim adamlar gündemi degistirmek için yapiyorlar bunlari!!

Çagman
02.05.2005, 17:38
evet Bende Gazetede Okudum Sok Gecirdimn TesisLerin ismi degiSiLsin O Adama OnursaL baskanLikta yakismaz!!!!!!!!!

Ogun un Abdullahin neden Gittigi anLasiLiyor!vardir bunun bir parmagi..

Badaloğlu
02.05.2005, 17:39
Ahmet abi peki bisey sorayim; Türkiyede MAY in söylemedigi laflari - hele de bunlar gibi çok sivri laflari- MAY söylemis gibi yazmaya, onun hakkinda bu kadar yalan haber yapmaya kim cesaret edebilir???

Ayrica saydigin futbolculari getirdi Ahmet Abi ama nasil getirdi?? o zaman transferde harcadigi paralari nereden kazaniyordu?? legal islerden mi yoksa Aziz Yildirim gibi illegal islerden mi?? ben o pralarla yapilan transferlerden övünç degil, Trabzonsporun misyonuna zarar verdigi için utanç duyarim.. Ayrica ben de birçok örnek verebilirimabi; 18 milyon marklik lange, misse misse, oliviera, 3 milyon dolarlik tansel vs vs.. bunlardan bahsedersek asil konudan sapmis oluruz ama..

bence MAY bu açiklamalari yapmistir, yapmasa kimse febenin dergisinde bunlari yayinlayamaz, MAY in gazabindan korkar...yazabilirler mi Ahmet Abi???

Beratçim,sen Türkiyede nelerin olup nelerin olamayacagini tahmin et edemiyormusun?.Bu ülkede basbakaninda söylemedigi seyleri söylemis gibi yazmiyorlarmi?Yeri geldimi Genel Kurmay içinde ayni seyler geçerli degilmi?

Simdi benim tahminim bu röportaj maçtan önce yapilmistir ama ne hikmetse maçtan sonra yayinlandi.Burda bir enterasanlik var.Biraz uyanik olalim.Mehmet Ali sevmek zorunda degiliz ama kendi insanlarimizi bu kadar hakir gören baska bir memleket yoktur.

Sen diyorsun ki Mehmet Ali Yilmaz zamaninda harcadigi paralari nerden kazaniyrodu?Bunu muhasebecisine sormak lazim,ben bilemem!...Bildigim bir sey var o da bir çok Karadenizli mütahitler gibi o dabüyük ihaleler kapatmistir.Özellikle askeriyeden,bu adamlar is adami, kaz gelen yerden tavuk esirgemezler.Aziz Yildirim'i Fenerbahçe baskani olmadan önce kim taniyordu?Onun Nato'dan aldigi ihalelerden kimin haberi vardi?Bu paralari vermislerse kulüplerinefazlasi ile geri almislardir.

Lange gibi bende bir sürü balon sayarim,hatta çok sevilen,sayilan,Trabzonun onurunu kurtaran Özkan Sümer'in onlarca balonu mevcut.Hemde hiç kara para aklamadan yaptigi transferlerdir bunlar.Bakin söylüyorum,bu is o kadar basit degildir.Bu isi çikip birileri düzeltecek.Burda kimse kimsenin takimina olan sevgisini ölçemez ya da bitiremez.Ama gördügüm bir sey var,o da burdaki arkadaslarimizin bir çogu ön yargili...Bu kadar tez canli olmayalim.Biraz sabir lütfen.Linç etmeye çalistiginiz sizin yillarca baskanim diye alkisladiginiz,begensenizde begenmesinizde yeri geldi sizin hakkinizi savunmus,Otto Bariç'e Oscar ödülü verdirmis,kupa maçinda 92 yilinda Bursa'da yapilan haksizligi Trabzonda düzelterek kupayi Cavit Çaglar'in elinden almamizavesile olmus bir adamdir(bu arada futbolcularimizin emeklerine haksizlik yapmak istemiyorum).

TS 61
02.05.2005, 17:42
Bence çok geç kalinmis bir hamle..

Önceki yillarda degismeliydi..

yattara11
02.05.2005, 17:46
acilen degissin... her zaman için tesislerin isminin ve onursal baskanin degismesini istedim... bu sefer ne olur degissin...

pacos_bill
02.05.2005, 17:47
Tesislerin Adi Degissin. Evet! Ama gündem su an bu degil. Sonra konusalim...

bodozlama
02.05.2005, 18:13
Arkadaslar bu olaybenim demehmet Ali Yilmaz'a olan güvenimi sarsti.Ama burdaki önemli nokta kendisinin de ifade ettigi gibi su ki; Suan Trabzonspor üstünde oyunlar oynaniyor ve bu olayla da hedef sasirtiliyor.Bu olayda mehmet ali'nin çok yanlisi var diye düsünüyorum fakat oyazilanlari söylecek kadar aptal degil...

Sonuç olurakbu asamadan sonra Mehmet Ali Yilmaz kulüpte üst makamlara gelmemeli.fakat biz de ona saldirarak camiayi karistirmamaliyiz.

Kisacasi Kurtlar Vadisindeki Mithat gibi hapi içsin serefiyle ölsün,vatan haini olmasin.Sanirim 2.açiklama da bunu saglayacak....

Guests
02.05.2005, 19:10
Maliyi oldum olasi sevmedim.Demokratik çagdas klüp olma yolunda ilerlerken onun adinin klübümüzle anilmasi bile tüylerimi diken diken ediyor.Onun dönemlerinde hep tek baslilik hakimdi.Tüm transferler onunla imza atardi yaninda baska kimse olmazdi.Herseyi, Trabzonsporumu kendi reklami için kullandi.Bunu yaparken Trabzonspora neler verdi?Bir klüp için en önemli sey ekonomik özgürlügününü elinde olmasidir.Bir klübe cebinden geri almiycakmis gibi para harciyan,Klübü ekonomik olarak geçici rehavete iten ve baskanligi yani kendi reklami(!) sona erdiginde klüpten parasini geri istiyen ve biraktigi milyonlarca dolarlik borç miraslariyla(!) klübümüzü zor durumda birakan bir insanin nesini savunuyosunuz hala anlamiyorum.

Onca borcun altindan yillardir kalkmaya çalisiyoruz hala da temizleyemedik.

Sunu herkes ögrensin artik.KIMSE TRABZONSPORU SOV IÇIN VE KENDI REKLAMI IÇIN KULLANAMAMALI ARTIK.TRABZONSPORUMUZA TARAFTAR OLARAK SAHIP ÇIKMALIYIZ.

Malibaskan olmadigi zamanlarda hepTrabzonsporumuza arkasini dönmüstür.Anlayamadigim birsey daha var.Mademgerçek bir Trabzonsporlu.Hizmet etmek için neyi bekliyor.

Bir Nevzat Demir Besiktasa tesis yapip hediye ederken baskan miydi!GerçekGönüllü hizmet verenler böyle insanlar iste.Baskan olunca hizmet(!) verip sonra ortadan kaybolmak hizmet etmek degildir

The Londoner
02.05.2005, 19:22
MAY`le hesaplasmayi sezon sonuna biraksak ve su asamada enerjimizi daha verimli kullansak olmaz mi?

Guests
02.05.2005, 19:31
++++

Bu olayin Fenerbahçe dergisinde,saibeli,hakem yardimiyla kazandiklari bir maçtan sonra yayinlanmasi ya da nasil desem bu olayin böyle bir zamana denk gelmesi tesadüf olamaz.Çogumuz Malinin klübümüze verdigi zararlar konusunda hemfikiriz ama bizim su an canimizi yakan federasyon ve serefsiz fenerbahçeyle ugrasmamiz gerekir.Haklari yenilince kuduz köpekler gibi ortaligi inleten fener yöneticileri efsanemizin oyunu ve 55 bin taraftar karsisindaki kendirezil oyunlarindan ve hakemlerin yardimiyla aldiklari maçtan sonra ortaliktan kayboldular.Çünkü bu isi masabasinda yapmayi ögrendi baskanlari su an hersey istedikleri gibi gidiyor.

Kisacasi gündemimiz su an Mali olmamali arkadaslar.Belki ligde iddiamiz kalmadi ama en azindan federasyona karsi protestomuzla fenerin ayagini kaydirmak için elimizden geleni yapabiliriz.Onlarin istedigi hedef sasirtmak bu oyuna gelmiyelim...

Tüm gücümüzle federasyona yüklenelim.

Trabzonspor taraftari kimmis gücü neymis anlasinlar biz yeter ki birlik olalim ezilmeyelim.

Hadi beyler federasyonu protestoya var misiniz?

Crazy_OfLu61_
02.05.2005, 20:29
Zaten o herifi hiç sevmemisimdir.Degil tesislerin adini onun adini TRABZONSPOR la birlikte bile anmamak lazim.

zafer6161
02.05.2005, 20:32
arkadaslar size bir sey diyecegim may baskanligi döneminde ts nin hangi maci canli olarak yayinlanmadi hangi gazetelerde her mactan sonra buna hürriyet sabah dahil 3 tam sayfa ve mansetlerden verilmedi fanatik fotomac 4 er sayfa verirdi ts haberlerini bizim evimizde ve diarida oynadigimiz bütün maclar saat 14,30 degil 19 da oynaniyordu tv naklen veriyordu avni akerin kapali trübünü kimin baskanligi döneminde yapildi hangi hakem cesaret edipte hakkimizi yiyordu paff olsen campell i aldigimiz zamanlar istanbul kulupleri dudaklarini büzüstürüyordu gerci o kadar verimli cikmadilar ama bu sene fenerin alex i aldigi gibi ts de ozamanlar büyük futbolcular aliyordu may baskanligi döneminde bütün spor programlarinda ts tartisilir gece 12 lerde degil hemdebir fb macindafb yi otto bariçin dönemi masadada yendigimizi neyse may bize büyük emegi oldugunu zannediyorum onun döneminde hiç degilse büyüklügümüzü gücümüzü biliyorduk ben burada may savunmuyorum ama bu ts nin gercekleri simdi bakiyorumda statyuma bi civi cakamiyoruz derb maclari hariç macimiz varilmiyor gaztelerde spor gazeteleri 1 sayfa ayiriyor digerleri cok az ve rengsiz masada gücümüz yok maclarimiz bile siradan anadolu takimlariyla ayni saatte iste size 5 yil öncesine kadarki trabzonsporun hali ve 5 yil sonraki ts nin hali ben burda may savunmuyorum kendisinide pek sevmiyorum bana desenizki kim baskan olsun a.aktugmu may mi ben atay aktug derim ama birde su var may hep kulubun parasini car sur etti simdi bi,le onun borçlareini ödüyoruz hangi mantik fatihi gönderip üste 2mil dolar verip erhan namliyi alir yada m zengin.tansel.seyitcem. yanlislarida olabilir sizin dedeniz yada babaniz ts yokken hiçmi kulup tutmadi may tuttugu kulupte ts den önce fb dir ts ciktiktan sonrada ts olmustur bu yazilanlarin bir senaryo oldugunu düsünüyorum kim bilir o roportaj kac ay önce düzenlendi ve fb ts macinin bir sonraki gününe saklandi akil var mantik var hiçmi akliniza gelmiyor ts fb yi yenseydi o roportajlan ts yi can damarindan yikmaya calisacakti hepinizi sevi,yorum ben may ci degilim trabzonsporluyum

Gökhan Kutlu
02.05.2005, 20:32
zaten o adam fenerbahçe spor kulubu üyesi neyse ismi trabzonspor tesisleri olsun ya da avniaker tesisleri

Trapzone
02.05.2005, 21:43
http://images.internethaber.com/haber/37422.jpg

Senden utaniyorum bu fotoyu verdikten sonra sana hiçbi lafim yok m.ali yilmaz...Derhal bu adami trabzonsporumuzdan defetmeliyiz.

Barış
02.05.2005, 21:46
Utandim valla utandim ya Ofspor'a o kadar futbolcu veriginde adam sanmistim.smileys/smiley17.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gif

kabus84
02.05.2005, 21:50
derhal degismeli yaziklar olsun..

yattara11
02.05.2005, 21:51
arkadaslar size bir sey diyecegim may baskanligi döneminde ts nin hangi maci canli olarak yayinlanmadi hangi gazetelerde her mactan sonra buna hürriyet sabah dahil 3 tam sayfa ve mansetlerden verilmedi fanatik fotomac 4 er sayfa verirdi ts haberlerini bizim evimizde ve diarida oynadigimiz bütün maclar saat 14,30 degil 19 da oynaniyordu tv naklen veriyordu avni akerin kapali trübünü kimin baskanligi döneminde yapildi hangi hakem cesaret edipte hakkimizi yiyordu paff olsen campell i aldigimiz zamanlar istanbul kulupleri dudaklarini büzüstürüyordu gerci o kadar verimli cikmadilar ama bu sene fenerin alex i aldigi gibi ts de ozamanlar büyük futbolcular aliyordu may baskanligi döneminde bütün spor programlarinda ts tartisilir gece 12 lerde degil hemdebir fb macindafb yi otto bariçin dönemi masadada yendigimizi neyse may bize büyük emegi oldugunu zannediyorum onun döneminde hiç degilse büyüklügümüzü gücümüzü biliyorduk ben burada may savunmuyorum ama bu ts nin gercekleri simdi bakiyorumda statyuma bi civi cakamiyoruz derb maclari hariç macimiz varilmiyor gaztelerde spor gazeteleri 1 sayfa ayiriyor digerleri cok az ve rengsiz masada gücümüz yok maclarimiz bile siradan anadolu takimlariyla ayni saatte iste size 5 yil öncesine kadarki trabzonsporun hali ve 5 yil sonraki ts nin hali ben burda may savunmuyorum kendisinide pek sevmiyorum bana desenizki kim baskan olsun a.aktugmu may mi ben atay aktug derim ama birde su var may hep kulubun parasini car sur etti simdi bi,le onun borçlareini ödüyoruz hangi mantik fatihi gönderip üste 2mil dolar verip erhan namliyi alir yada m zengin.tansel.seyitcem. yanlislarida olabilir sizin dedeniz yada babaniz ts yokken hiçmi kulup tutmadi may tuttugu kulupte ts den önce fb dir ts ciktiktan sonrada ts olmustur bu yazilanlarin bir senaryo oldugunu düsünüyorum kim bilir o roportaj kac ay önce düzenlendi ve fb ts macinin bir sonraki gününe saklandi akil var mantik var hiçmi akliniza gelmiyor ts fb yi yenseydi o roportajlan ts yi can damarindan yikmaya calisacakti hepinizi sevi,yorum ben may ci degilim trabzonsporluyum

hala bu adami savunan zihniyeti görüyorum...

Beytullah
02.05.2005, 21:51
yemin ederim su resme baktikca su mehmet ali yilmaza olan öfkefi anlatmamsmileys/smiley7.gifutanmaz ya nasil biz bunu baskan yaptik yaa

affetmezler61
02.05.2005, 22:19
her zaman TRABZONSPOR umuzun ekmegini yemis TRABZONSPOR umuzun sayesinde is adami olmus meclise girmis bakan olmus birinin bu tür bir fotograf vermesi ekmek yedigi kaba s........ maktir. Hep kendisini ön planda tutmus ve hep isleri kötü gittigi vizyonunun azaldigi zamanlarda beceriksiz idarecilerimizin oyuna gelip maliye kulübü birakara yada biraktirilarak diriltilen ismini bile agzima almayacagim takimi tutan malinin adinin o kutsal mabedimizde artik kalmasini istemiyorum. Yönetim o tabelayi kaldirmazsa taraftar kaldirir o isim orda oldukça Dozer Cemillerin,Rifat Dedeoglularinin ve bu kulübe ömrünü vermis nice büyüklerimizin yollarda TRABZONSPORUMUZ ugruna can vermis sehitlerimizin kemikleri sizlar

mahir_kuzey
02.05.2005, 23:01
Mehmet Ali sevmek zorunda degiliz ama kendi insanlarimizi bu kadar hakir gören baska bir memleket yoktur.

ahmet abi kendi insanimizi hakir görmüyoruz ki. gurbette olanlar bilirler, birakin trabzonluyu bi karadenizli görsek bile içimize sokasimiz gelir. biz bizi severiz. mesele su ki hainlige dayanamiyoruz.

biraz önce lig tv de kaya çilingiroglu konusuyodu. söylediklerini yazmayacagim. anlamissinizdir. iste sanli sarialioglu çikar ben ofluyum der, bu kaya aynen, ergun gürsoy, sinan siskosu, sergen zirt virt. her platformda trabzonlu olduklarini söylerler. ama hain olduklari hepimizce malum. bizim kafamizi bozan bu ihanet iste. yoksa trabzonlu degil adiyamanli olsun delikanli olsun canim feda. mesele bu yani. may sirf hemseridir diye savunanlara lafimiz yani.Edited by: mahir_kuzey

verep
02.05.2005, 23:01
Hep içimde bir uhdeydi.MAY geldigi zaman kimi satti?Ogün,Apo,tolunay,ünal,kimi aldi?isimlerini hatirlamiyorum.ne kadar kar etti?kulübe 23 milyon dolar zarar etti.Peki kendi sirketini böyle mi yönetiyor?Kendi sirketinin en iyi mallarini satip zarar eden müdürü ne yapardi?Simdi Özkan Sümer'e daha çok kiziyorum.Eger inkar tazminati açsaydi,MAY 'den23 milyon tazminat alacakti.Daha kafamda soru isareti vardi ama simdi daha iyi anliyorum.siz de anliyor musunuz?Bir sene önce Ingiliiz takimlari Ogün ve Apo'ya kaç veriyordu?MAY onlari Fenere kaca satti:Acaba o aradaki fark ne oldu...YAZIKLAR OLSUN BIZE KI ONU MILLETVEKILI ,BAKAN YAPTIK.AMA SU DA UNUTULMASIN BAS TACI YAPTIGIMIZ GIBI YERIN DIBINEDE SOKMASINI ÇOK IYI BILIRIZ.

FANATIK52
02.05.2005, 23:10
SENDEMI BRÜTÜS........&nbs p;
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%">
<T>
<TR>
<TD =smText width="80%"></TD>
<TD noWrap align=right width="20%">[/url]</TD></TR>
<TR>
<TD colSpan=2></TD></TR></T></TABLE>

<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%">
<T>
<TR>
<TD =smText width="80%"></TD>
<TD noWrap align=right width="20%">[url="http://www.bordomavi.net/bmn/forum/edit_post.asp?M=Q&amp;PID=141911&amp;TPN=9"] (http://www.bordomavi.net/bmn/forum/edit_post.asp?M=Q&amp;PID=141911&amp;TPN=9)</TD></TR>
<TR>
<TD colSpan=2>
<HR>
</TD></TR></T></TABLE>

SENI EFSANE DIYE TESISLERE ISMIN VERDIK SENI HIÇ ÖLDÜRMEK ISTEMEDIK HER ZAMAN TRABZONSPOR LA ANILMANI ISTEDIK AMA SEN AYIP ETIN SEN AYIP ETTIN SEVGILIMAY AYIPETTIN SENIN NE REKLAMA NE SUNA BUNA IHTIYACIN NEDEN BOYLE BIRSEY YAPTIN ANLAMAK MUMKUN DEGIL& nbsp;& nbsp;SENI KENDI OYUNLARINA ALET EDENLERI smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif SADECE

Halit M. MOLLASALİHOĞLU
02.05.2005, 23:23
bernce de fazla hizla gaza geldik
maksat gündemi degistirmekmis belli oldu..
oyuna geldik.smileys/smiley5.gif

Trapzone
02.05.2005, 23:36
Grand ortada oyun falan yok bu adamin sadece fotosunu koydum oraya söylediklerinide koysam akliniz almaz kendi itiraf ediyo yaziklar olsun baska bisey demiyorum...

zinos_zon
03.05.2005, 00:37
badaloglu kardes;

derdimiz may degil , bu konuda anlasalim. derdimiz sevdamiz trabzonpordur.

ben günes gazetesindeki odasinda trabzonspor için neler konusuldugunu yasadim, o gazetede çalistim, may benim patronlugumu da yapti. leeknes i getidi, braems'i getirdi, pfaf i filan, siralamissin..ben de birsey sorayim sana o halde; getirdi de ne oldu? bu takimi küme düsme sinirina getiren yanlislar degil mi bu övünerek anlattiklarin?

benim ve may'i elesitrenleri derdi onun fenerli filan olmasi da degil artik, lütfen onu bize, özellikle bana anlatmaya kalkma, iyi tanirim. tek istegim sudur; bizden uzak fenerine yakin olusn. tesislerimize cebinden bir kurus bile harcamadigini yineliyor ve aksini idda edenlerden belge istiyorum. zira, ödemedigine dair belgeler trabzonpor kayitlarinda mevcuttur. simdiye kadar ismi silinmediyse veya ipligi pazara çikarilmadiysa, iste seni de harekete geçiren memleketlimiz olmasindandir. ama, bardak tasti badaloglu kardesim. lütfen samimiyetime inan. hatta istersen kisisel olarak da konusabiliriz. bizim ortak bir üstkimligimiz var; trabzonsporumuz..

umarim yanilmiyorumdur.

Guests
03.05.2005, 00:52
Ne dengesiz yorumlar var ya yazik!

space
03.05.2005, 03:42
neymis dengesiz olan yorum bir acsanda konuyu ogrensek, ewt dengesiz yorumlar olabilir, bence ozkan sumer baskan olsun diyenler dengesiz bir yorum yapmis olabilir, ama onlar sanirim mehmet ali yilmaza olan sinirlerinden dolayi yazmislar, trabzospor tesisleri olsun, oyleyse her baskanin adi olabilir ki, bunlara en yakin insanlar atay aktug, ve faruk ozaktir, eskileri bilmiyorum tanimiyorum ben... ama kimsenin adi verilmesin ve bu adamin adi tesislerden silinsin ama hangi guc bunu yapabilir o da bir soru isareti.... arkadasimin dedigi gibi, may trabzonspor sayesinde ruyasinda goremiyecegi yerlere gitti ve, paralar kazandi... bu karaktere fazla bile

space
03.05.2005, 03:52
degissssssssssssssssssssssin degicekte........ hep beraber degistirecegiz bunu insallah. olmeden gormesi lazim

ama bizim insanimiz degil mi, para karsiliginda onu havaalaninda karsilayan, ona yalakalik yapan... 82 puan almis takima yonetim istifa diyerek 96 senesinde, onu baskan isteyen. al iste...

smileys/smiley7.gif

space
03.05.2005, 04:05
yav ne kadar sinirliyim yaaaaa....

degissin yaaaaa

JuaN_JuaN
03.05.2005, 04:10
neymis dengesiz olan yorum bir acsanda konuyu ogrensek, ewt dengesiz yorumlar olabilir, bence ozkan sumer baskan olsun diyenler dengesiz bir yorum yapmis olabilir, ama onlar sanirim mehmet ali yilmaza olan sinirlerinden dolayi yazmislar, trabzospor tesisleri olsun, oyleyse her baskanin adi olabilir ki, bunlara en yakin insanlar atay aktug, ve faruk ozaktir, eskileri bilmiyorum tanimiyorum ben... ama kimsenin adi verilmesin ve bu adamin adi tesislerden silinsin ama hangi guc bunu yapabilir o da bir soru isareti.... arkadasimin dedigi gibi, may trabzonspor sayesinde ruyasinda goremiyecegi yerlere gitti ve, paralar kazandi... bu karaktere fazla bile

valla may trabzonspor sayesinde çok para kazandi. ogün ve abdullahin satisindan tam olarak ne kadar cebe indirdi tam olarak kimse bilmiyor.kevin campell i hiç saymiyorum bile.günahi vebali boynuna!!! bunun disinda yaptiklarini da hepimiz biliyoruzdur herhalde.kaç tane takimin baskani kendi klubüne tekrar baskan seçilemedi diye borç batagina sürüklemistir ?

bence tesislerin ismi degismeli mi degismemeli önce buna karar verelim(kihemfikir sanirim bu konuda) sora adi ne olsun diye ugrasiriz. adinin ne olmasi basli basina bir konu ve üzerinde çook durulmasi gereken bir konu!!!

ayrica keske MAY bu topic i okusa !!! ne güzel olur. trabzonspor taraftarinin onun hakkinda düsüncelirini biliyor zaten ama. söle aci bi sekilde bi solukta okusa milletin yazdiklarini!

ayrica trabzonspor tesislerine bir kisini adi verilecekse bu kisi özenle seçilmeli! ben ansiklobedimizi okudum. orda öne çikan bir isim yoktu! may ismi ise sadece paradan dolayi biraz öne çikiyor.
Edited by: Juan_Juan

A.Hilal Çakıroğlu
03.05.2005, 06:50
bence de tesislerin ismi kesinlikle degismeli, böyle bir insanin isminin Trabzonsporla beraber anilmamasi lazim. eger onun isminin tesislerden silinmesi için bir ücret ödenecekse hesap açsinlar, degismesini isteyenler para yatirir

andrei07
03.05.2005, 07:32
özgürmüsün amerikanmisin 1979 daki slogani kullananlar senin kullandigin sekilde kullanmiyorlardi.....ulan.....bu site de çok siyaset(aklinizca inceden) yapiyosunuz ama yeter!!!!akilli olun.....ulan....

SENDE NE DIYORSUN YA?? KIM NE YAZACAGINI SANAMI SORACAK??

yakup midi
03.05.2005, 07:40
ben kendi adimla bu sitede gönül rahatligiyla yaziyorum çünkü burasi bir futbol sitesi.... baska arkadaslarda var askeri personel burada.....yani hos bi ugras bizim için....öyleydi en azindan....çünkü bu kisinin yazdiklarina ben cevap vermeden edemiyorum.....sabredemiyrum özür dilerim......özelime mesaj atip her türlü hakareti yapiyor durmadan kurumuma ve bana....benim son yazimdir bu sitede.....bu ülkenin düsmanlari 300 yildir sabirla her türlü kelimeyi her sekilde sömürüp kendi terimlerimizi deyislerimizi bizi biz yapan dedegerleri bile ellerine geçirmisler.....ben laz kelimesinden de hiç imtina etmiyorum tabiki ama bu herif art niyetli onun agzinda kirleniyo bu kelime....yazik sana özgür.....bi zevkimiz vardi oda gitti....

Guests
03.05.2005, 07:59
yakup midi, tartisma çikaricagina yorumunu yapip kenara çekilsen daha iyi.

Murat BAYRAKTAR
03.05.2005, 08:15
..Edited by: lazandoz61

Murat BAYRAKTAR
03.05.2005, 08:26
<DIV align=center>http://www.trabz&#111;nhaber.com/images/tepe02.jpg
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=400>
<T>
<TR bgColor=#ffffff>
<TD vAlign=top align=left width=124 rowSpan=2>http://www.trabz&#111;nhaber.com/images/guncel/maliyilmaz_2709.jpg </TD>
<TD vAlign=top align=left width=276>FLAS..FLAS.. M.ALI YILMAZ: ''ÇETELER IS BASINDA''
</TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=top align=left width=276>Trabzonspor Onursal Baskani Mehmet Ali Yilmaz, Trabzonspor'un en çok birlige, dirlige, tüm güçlerini haksizliklara karsi birlestirmeye ihtiyaci oldugu dönemde, yine çetelerin oyununun basladigini ileri sürdü..
Yilmaz, yaptigi yazili açiklamada, Fenerbahçe Altyapi Dernegi Dergisi'nin Nisan ayi sayisinda çikan sahsina ait röportajda yer alan ifadelerinin saptirildigini büyük bir üzüntü ile duydugunu kaydetti.

Yilmaz, söyle konustu:
''Derginin Fenerbahçe-Trabzonspor derby maçi öncesi yapmak ve gündeme çikarmak istedigi röportajdaki hedef, geçmise yönelik yasananlarin gündeme gelmesidir. Fenerbahçe formasi da bana röportajda hediye edilip centilmenlik adina çekilen görüntüden öte degildir. Fakat dergideki röportajin Trabzonspor'un Istanbul'da Fenerbahçe karsisinda büyük bir haksizliga ugrayarak maglup oldugu maçtan hemen bir gün sonra gündeme çikarilmasi ve ifadelerimin de, (Fenerli Yilmaz) diye çarptirilarak kamuoyuna duyurulmasi çok düsündürücü ve gündemi degistirmek istenen vahim ve çirkin olaylardir. Trabzonspor'un en çok birlige, dirlige tüm güçlerini haksizliklara karsi birlestirmeye ihtiyaci oldugu dönemde yine çetelerin oyunu baslamistir.''

Gündemin Trabzonspor'a karsi Fenerbahçe karsisinda yapilan büyük haksizligin, alin terinin çalinmasinin ve bu haksizligin sebebi Federesyon Baskani Levent Biçakci oldugunu belirten Yilmaz, söyle devam etti:
''Ben Fenerbahçeliyim, bunu da kimseden gizlemiyorum diye bir ifadem asla yoktur. Trabzonspor'un ligde olmadigi dönemde, Trabzonlu herkes kuskusuz bir takimi tutuyordu. Saptirilan ifadelerle sahsimin eger Trabzonsporlulugunu tartisanlar ve tartismaya açmak isteyenlerin oyununa gelenler varsa, varsin onlar Trabzonsporlu olsun biz olmayalim. Her Trabzonlu, Trabzonsporlu biliyor ki sahsima (Gel baskan ol) denmis ve bu göreve çagrilmisimdir. Seve seve de kabul etmisimdir. 20 yila yakin Trabzonspor'a baskan olarak camia ile birlikte hizmet yapan, Trabzonspor Onursal Baskanligi gibi ulvi bir görevi üstlenen sahsimin yarin Fenerbahçe baskani olmak gibi bir düsüncesi de söz konusu olamaz. Bizim dogdugumuz topraklar ve hizmet yaptigimiz kulübümüz ortadadir.''

Yillar önce Fenerbahçe baskanligi için sahsina defalarca teklif yapildigini ve bu teklifi kabul etmediginin dogru oldugunu vurgulayan Yilmaz, ''Bu da herkes gibi Trabzonspor camiasi tarafindan çok iyi bilinmektedir'' dedi.

Yilmaz, Mehmet Ali Yilmaz'in Trabzon ve Trabzonsporlulugunu tartismaya bugüne kadar hiç kimsenin gücünün ve fikrinin yetmedigini, bundan sonra da yetmeyecegini kaydetti.

</TD></TR>
<TR bgColor=#ffffff>
<TD vAlign=top align=left width=124>2941
kez okundu
0000-00-00 00:00:00

</TD>
<TD vAlign=bottom align=right width=276>
arkadasina gönder (http://www.trabz&#111;nhaber.com/guncel.php?guncel_id=5189#)</TD></TR></T></TABLE></DIV>Edited by: lazandoz61

Cengiz Çubukcu
03.05.2005, 08:37
simdi ne olacak?

Badaloğlu
03.05.2005, 08:55
simdi ne olacak?

Hiç ne olacak?Herkes adamin ipini çekti zaten,asalim,keselim v.s.Herkes bana akil veriyor ama benim aklim bana yeter!...Ben demiyorumki MAY bu kulübün vazgeçilmezidir.Ama bu olan bitene inanmiyorum.Ve bunun bir hedef saptirma olduguna inaniyorum.MAY'i ben savunacak degilim! o zaten kendini savunacak kadar yetiskin bir adam.Benim isyanim sizin anlayisiniza, anlamadan,dinlemeden,sabirsizca,ön yargiyla yaklasiminiza üzülüyorum.MAY umrumda bile degil!...Ama biliyorum ki bu MAY'a karsi çikanlar zamaninda onun en candan alkislayan,insanlardi.Bu iki yüzlülük degilde nedir?MAY'in isini silecegizde yerine yenisini bulacakmisiz!...Tam bir komedi...ne olacak adamin ismini ordan silince her seyi hallediyormuyuz?

Barış BAKIRTAŞ
03.05.2005, 08:55
Bence gereken açiklamayi yapmis MAY. Konunun kapanmasi gerek..Sanirim birazda yargisiz infaz oldu..

Guests
03.05.2005, 09:01
may istedigi açiklamayi yapsin. topici açan biri olarak ben may'in fenerli oldugunu biliyorum. klübün paralarini nasil cebine indirdiginide biliyorum. bu olay yokkende baslik aralarinda bu tür seyler yazmistim. sevmiyorum ben bu adami. gelicegimizi geçmisimizi mafetti.

gultekinsurul
03.05.2005, 09:02
ya arkadaslar bu açiklamalari hiç bir sey ifade etmiyor. Harbi olmayan bi adam bu. tepkiler sonrasi yaptigi açiklama. Ben Trabzon da yasayip ta hala MAY diyenlere inanamiyorum. asil beni sinirlendiren bu kisiler. bu asagilik ..t her zaman ben baskan olmadim beni istediler iddiasinda bulundu.

ama bunu saglamak içinde malumlariniz agaoglunu kulüpten uzaklastirdi. Baskanlik kulisi yapan sn özak sadri sener gibi insanlarin is yerleri darp edildi. begenmediginiz özkan sümer disinda kimse bu adamin karsisina çikipta trabzon spor senin çöplügün degildir diyemedi.görevde olmadigi dönemlerde bazi taraftar guruplarimiza maddi destek vererek yönetim le taraftarimizin arasina nifak tohumlari ekmedi mi. sirf bu saltanati elinden alindi diye herkesçe bilinen gazeteyi paraya bogdu ve her firsatta parasiyla satin aldigi yerel medyayi kullanarak özkan sümer ve yönetimini karalama kampanyasini yürüttü.Trazbon Spor sayesinde elde ettigi ranti kaybetmemek için elinden ne geldiyse yapmadimi?.. smileys/smiley7.gif

Bunlari Trabzonda yasayan herkes biliyor. ama neymis yirmi sene baskanlik yapmis. allah belasini versin serefsiz alçak. O yirmi senede ranti için yapmadigi kalmadi ve bizim o güzelim yillarimiz kayboldu gitti.smileys/smiley18.gif

Ya harbi olun azcik bu adamin yaptiklarini Trabzon da bilmeyen yok da isine gelmiyor malesef bazilarinin........

Murat BAYRAKTAR
03.05.2005, 09:08
bu konuyu bu kadar tartismaya gerek yok... may ne derse desin... onun bundan sonra bize hiç bir faydasi olamaz zaten. trabzon zor durumda kalmadikça ki kalmaz artik bundan sonra. çünkü artik klüp saglam ellerde.. kimse gelip babasinin mali gibi kullanamaz artik...

mr.fa
03.05.2005, 09:15
Sitede yazi yazan arkadaslar sadece yazi yazmayalim. Lütfen yazilan yazilari okuyalim. Yazilari hiç okumadan sadece yazan arkadaslar var. Daha sonra bildik bilmedik yorumlar yapiliyor.

mr.fa
03.05.2005, 09:20
may istedigi açiklamayi yapsin. topici açan biri olarak ben may'in fenerli oldugunu biliyorum. klübün paralarini nasil cebine indirdiginide biliyorum. bu olay yokkende baslik aralarinda bu tür seyler yazmistim. sevmiyorum ben bu adami. gelicegimizi geçmisimizi mafetti.

Senin sevdigin adamlarida ben sevmiyorum desem dogru olur mu? Ben bu adami sevmiyorum. Yok paralari cebine indirdi yok sunu yapti bunu yapti demen yanlis. Kulaktan dolma bilgilerle burada yazi yazmayalimvarsa elinde bir belge çik açikla. dün bir yazi yazdik önemli diye kimse dikkate almiyor. Burada kasitli yazi yazmayalim arkadaslar.

CAFER ÖZER
03.05.2005, 09:22
Bencede medyadan duydugunuz olaylarla kendi camiamizin adamlarini karalamk kolay sizler hala serefsiz medyanin dedikleri ile insanlari karalayin durun METIN AKBASOGLU içinde FB li diye demediginizi birakmadiniz bu gün Trabzonsporumuza en fazla sahip çikan SMKOWIAK in tranfreisni bitiren AKBASOGLU.adam GAZETE MANSETINDEN FB ÇETESINDEN BAHSEDIYOR SIZLER HALA TESIS ADI DEGISTIRMKTEN BAHSEDIYORSUNUZ YAZIK BE

CAFER ÖZER
03.05.2005, 09:23
Kamuoyuna duyuru......
<DIV style=": 4; LEFT: 263px; WIDTH: 208px; : ; TOP: 261px; HEIGHT: 1px">
</DIV>
http://www.karadenizgazete.com/gazete/2005/read/today/ana01.jpg F.BAHÇE ÇETESI IS BASINDA

Fenerbahçe Alt Yapi Dernegi dergisinin Nisan ayi sayisinda çikan sahsima ait röportajda yer alan ifadelerin saptirildigini büyük üzüntü ile duyuyorum.
Derginin Fenerbahçe-Trabzonspor derby maçi öncesi yapmak ve gündeme çikarmak istedigi röportajdaki hedef geçmise yönelik yasananlarin gündeme gelmesidir.
Fenerbahçe Alt Yapi Dernegi'nin formasi da bana röportajda hediye edilip centilmenlik adina çekilen bir görüntüden öte degildir.
Fakat dergideki röportajin Trabzonspor'un Istanbul?da Fenerbahçe karsisinda büyük bir haksizliga ugrayarak maglup oldugu maçtan hemen bir gün sonra gündeme çikarilmasi ve ifadelerimin "Fenerli Yilmaz" diye çarptirilarak kamuoyuna duyurulmasi çok düsündürücü ve gündemi degistirmek istenen vahim ve çirkin bir olaydir.
Trabzonspor?un en çok birlige, dirlige tüm güçlerini haksizliklara karsi birlestirmeye ihtiyaci oldugu dönemde yine iç ve dis çetelerin oyunu baslamistir. Bugün gündem Trabzonspor'a karsi Fenerbahçe karsisinda yapilan büyük haksizlik, alin terinin çalinmasi ve bu haksizligin sebebi Federasyon ve Baskani Levent Biçakçi?dir. Bu gündemi kimse degistiremez. Federasyonun ve Biçakçi?nin istifaya davet edildigi bir anda gündemin Trabzonspor?un kendi degerlerini yok etme oyununa dönüstürülmek istenmesine karsi çok dikkatli ve uyanik olunmalidir.
Bir ay önce yapilan ve saptirilarak Fenerbahçe?nin Trabzonspor'a karsi kazandigi haksiz galibiyetin hemen sonrasi ortaya konan çirkin senaryo sunu gösteriyor ki; Türk futbolunda çetelerle mücadele kaçinilmaz bir gerçektir.
Trabzon spor camiasi sunu iyi bilmeli ki..
Ortada bir oyun var..
Bulanik suda balik avlamak isteyenlerin kimseye faydasi olmaz..!
"Ben Fenerbahçeliyim. Bunu da kimseden gizlemiyorum" diye bir ifadem asla yoktur. Trabzonspor Süper Lig'de olmadigi dönemde Trabzonlu herkes kuskusuz bir takimi tutuyordu. Saptirilan ifadelerle sahsimin eger Trabzonsporlulugunu tartisanlar ve tartismaya açmak isteyenlerin oyununa gelenler varsa, varsin o zaman onlar Trabzonsporlu olsun biz olmayalim.
Her Trabzonlu, Trabzonsporlu biliyor ki.. Sahsima "Gel baskan ol" denmis ve bu göreve çagrilmisimdir. Seveseve de kabul etmisimdir. 20 yila yakin Trabzonspor'a baskan olarak camia ile birlikte hizmet yapan, sampiyonluklar sevinci yasayan Trabzonlu olmaktan sadece spor alanlarinda degil, her alanda büyük gurur duyan, Trabzon Milletvekili olarak Devlet Bakanligi yapan, Trabzonspor Onursal Baskanligi gibi ulvi bir görevi üstlenen sahsimin yarin Fenerbahçe baskani olmak gibi bir düsüncesi de asla söz konusu olamaz..
Öyle bir talebim de...
Bizim dogdugumuz topraklar ve hizmet yaptigimiz kulübümüz ortadadir.
Ama yillar önce Fenerbahçe Baskanligi için sahsima defalarca teklif yapildigi ve bu teklifi benim kabul etmedigim dogrudur. Bu da herkes gibi Trabzon spor camiasi tarafindan çok iyi bilinmektedir.
Ayrica açiklamalarimda Trabzonspor Teknik Direktörü Senol Günes?i rencide etmek gibi bir düsünce söz konusu da degildir. Senol Günes?in bir dönem Fenerbahçe?den teklif aldigi hatta görüsme yapildigi o dönem medyaya da yansimistir.
1995-1996 tarihinde Trabzonspor'un A.Aker'de Fenerbahçe?ye maglup olarak kaçirdigi sampiyonlugun nedenlerini herkes iyi biliyor. F.Bahçe?nin o dönemki Baskani Ali Sen?in sonradan yaptigi bir açiklamada, "Bir tasla sampiyonlugu aldim. M.Ali Yilmaz Baskan olmus olsaydi sampiyonlugu alamazdim" ifadeleri de kaçan sampiyonlugun saha içi ve saha disi nedenleri detaylari ile medyaya da yansimistir.
Yillar önce A.Aker?de Fenerbahçe ile oynanan Türkiye Kupasi maçinda Teknik Direktör Bariç?in sirtina yabanci madde geldigi gerekçesiyle kendini yere atmasi ve sonucunda dönemin baskani Ali Sen?in takimini sahadan çekerek galip gelmek istemeyi hedeflerken Fenerbahçe?nin hükmen maglup olmasi ve kupalardan bir yil men cezasi almasi baskanligim dönemimde el birligi ile ortaya serdigimiz kararli tutumumuzla olmustur.
Türk spor kamuoyu sunu iyi biliyor ki..
M.Ali Yilmaz?in mücadelesi hayati boyunca hep Trabzon ve Trabzonspor?un menfeatlerini koruyup kollamak için olmustur..
M.Ali Yilmaz?in Trabzon ve Trabzon sporlulugunu tartismaya bugüne kadar hiç kimsenin gücü de, fikri de yetmemistir.
Bundan sonra da yetmeyecektir.
Saygilarimla..

Mehmet Ali Yilmaz
Devlet Eski Bakani
Trabzon spor Onursal Baskani

Guests
03.05.2005, 09:27
Senin sevdigin adamlarida ben sevmiyorum desem dogru olur mu? Ben bu adami sevmiyorum. Yok paralari cebine indirdi yok sunu yapti bunu yapti demen yanlis. Kulaktan dolma bilgilerle burada yazi yazmayalimvarsa elinde bir belge çik açikla. dün bir yazi yazdik önemli diye kimse dikkate almiyor. Burada kasitli yazi yazmayalim arkadaslar.

hadi ben onlari açiklayamiyorum. öyle birsey yokmu diyecegiz. cem papile maçi fenere satti. elimizde belge varmi. istanbul sebat küme düsürüldü elimizde belge varmi. sakin ikiside ayni sey degil deme bana. ikiside ayni sey.

kiminin isine gelir kiminin gelmez. ben mayi istemiyorum öncedende istemiyordum simdide istemiyorum.

-----

cafer abi eger baskani ben belirliyor olsaydim emin ol mayi klübe sokmazdim. Edited by: ÖzGüReisEsenLer

CAFER ÖZER
03.05.2005, 09:29
SUNUDA AKLINIZDAN ÇIKARTIN ÖYLE YADA böyle o tesislere M.ALI YILMAZ adini vermistir.onu kimse degistiremez hele hele ÖZKAN GIBI adamin adnini agziniza alipta bosuna zaman ve vakit harcamayin.AURELLO bizde olsaydi 2 senedir biz sampiyonduk.AURELLO gibi adami 50.000 usd yüzünden kaçirip bir malubiyet sonunda FB ile mücadele edecegi yerde birakip kaçan adamlarin adini buralrda gündeme getirip bosu bosuna insanlari birbirne takmanin bir manasi yok

SEVMIYORUM KARDESIM BU ADAMI BU ADAM TRABZONSPORU KÜME DÜSME HATTINA SOKUP TARIHI REZALETI YASATMIS BIR ADAMDIR.BIRAKIN TESISLERE ADINI YAZDIRMAK BEN BU ADAMI ELIMDE YETKI OLSA TRABZONSPORUN 1000 KM YAKININDAN GEÇIRMEM.HERKESIN fikri kendisinedir.ama

MEDYADAN DUYDUGUNUZ FIKIRLERLE INSANLARI BURDA KARALAYIPTA ONLARCA SAYFA YAZI YAZMAK KOLAY.

madem M.ALI YILMAZ a bu kadar kininiz vardi neden 15 yil sabredip baskanlikta tuttunuz,

zisinoli
03.05.2005, 09:30
Arkadaslar yorumlari pek okuyamadim, üzgünüm. Ancak benim yorumum bagimsiz olacak kimse canini sikmasin. MAY ile ilgili olan durumu ve ayrintilarini biliyorum.

Bu durumun bir saptirma oldugu açik ancak Trabzonsporun onursal baskani hele hele canimizin yandigi, kahroldugumuz bu dönemde Fenerbahçeye hizmet eden bir dergi ile ropörtaj yapmasi koca bir yanlis iken Fener formasiyla poz vermesi kabul edilemez bir yanlistir. Bugün kendisine ait olan Karadeniz gazetesinde bir açiklamasi var. Trabzonum 1. lige çikmadan önce Fenerliymis hepsi buymus. Falan filan...

Sonuç 2. kez canimiz yandi ve MAY bizleri hayal kirikligina ugratti. Daha öncede ugratmisti ama bu kadarini hiç beklemiyorduk. Yapilmasi gereken zamanla olacaktir. Bu saatten sonra MAY Trabzon camiasinda bitmistir. Servetini bagislasa yine istemiyoruz...Çünkü Trabzonsporumun misyonunu kaldiramaz. Anlayis, felsefe farkli...

aydingursoy
03.05.2005, 09:32
M.ALI YILMAZ BU KADAR SAVUNUYORSA TRABZONSPORU GELSIN FEDARASYON BASKANI OLSUN TRABZONSPOR A DEGIL SADE 17 KLUBE YAPILAN HAKSIZLIGI KALDIRSIN..

YETER BE ...

mr.fa
03.05.2005, 09:33
ÖNEMLI:

Arkadaslar Mehmet Ali Yilmaz cehennemin dibine gitsin önemli degil. Ama orada elinde olan forma parma formasidir. Yani fener formasi olmadigi her halinden belli. Hiç bu konunun Pazartesi gündeme oturmasinin nedenlerini düsündük mü? Acaba Trabzonspor camiasinin ve taraftarinin bu hakem rezilliginiunutmasi için farkli bir gündem olusturulmaya çalisiliyor olabilir mi? Yani yeni bir oyuna gelmeyelim. Mehmet Ali Yilmaz trabzonspor tarihinden çiksin ama bugün bu sekilde ortaya çikacak kadar aptal bir adam degildir. Umarim yanlis bir gündemle taraftarimiz oyalanmiyordur. May in her zaman ifadesi alinir. Gün serefsiz fener camiasina ve papila'ya hesap sorma günüdür.

Sitede böyle bir yazi yazdim. Bugün gelinen nokta aynen benim yazdiklarim. Ama kisiye olan kasitli karalama kampanyasindan dolayi arkadaslarimizin gözleri görmez olmus. Yazik ki fener medyasi bu seferde böyle bizi parçaladi. Yine yenildik...

mr.fa
03.05.2005, 09:38
bence de çoktan degismesi gerekirdi o serefsiz mehmet ali yilmaz bunlari çikip söylüyosa o trabzonspor onursal baskani degil anca onursuz baskani olur...bunun gibi sütübozuk i.neleri aramizdan hemen temizlememiz gerekir...zaten o herifin zamaninda neden onursal baskan yapildigini da anlamak mümkün degil...bu takima yarardan çok zarar werdi simdiki baskanlar hala onun döneminden kalan borçlari ödüyorlar...insallah tesislerimizin adi degisirrr...

SITE YÖNETICILERI SU NE DEDIGINI BILMEZ KISINIZN SEREFSIZ YAZISINI NEDEN SILMIYORUSUNUZ

Her ne olursa olsun. Bugün hala sifat olarak onursal baskanimiz denilen bir adama bir kisi çikip bizim sitede böyle bir yazi yazabiliyorsa daha ne olur bizden. Adam gibi elestiri bile yapamiyoruz. Sütübozuk gibi bir hakaret nasil yapilabilir. Ona süt veren ana bunlari mi hak etti. Yaziklar olsun... Yine yenildik...

CAFER ÖZER
03.05.2005, 09:40

Senden utaniyorum bu fotoyu verdikten sonra sana hiçbi lafim yok m.ali yilmaz...Derhal bu adami trabzonsporumuzdan defetmeliyiz.

MEDYADA FB ÇETESININ HABERLERI ILE HAREKET EDIPTE KENDI INSANIMIZ KARALAYANLARDANDA BIZLER UTANIYORUZ.MAÇLARDAN ÖNCE TAKIMLAR BIRBIRLERINE KENDI FLAMA BAYRAK FORMA GIBI BENZERI SEYLERI HEDIYE EDERLER BU HEDIYELERI ALIPTA MEDYADA RESIM ÇIKTI DIYE BU YÖNETICI VE OYUNCULKARI TAKIMDAN MI SILECEGIZ.AVRUPADA BILE MAÇLARDAN SONRA BIRBIELERI ILE FORMA DEGISTIRIP O FORMALARI GIYEN ONUNLA SAHAYI TERKEDEN OYUNCULAR VAR ONLAR DEFTERDENMI SILINECEK.

Su birbirimize saldirdigimiz kadar Trabzonsporun hakkini korumada birlik olsaydik bizi kimse yikamzadi ama malsefe M.ALI YILMAZ yada baska birisine saldirdigimiz kadar Hakkimizi koruma yönünde çabalasydik su anda en güçlü camialardan olurduk

yaziklar olsun baska bir sey demiyorum.

mr.fa
03.05.2005, 09:41
Yillar önce A.Aker?de Fenerbahçe ile oynanan Türkiye Kupasi maçinda Teknik Direktör Bariç?in sirtina yabanci madde geldigi gerekçesiyle kendini yere atmasi ve sonucunda dönemin baskani Ali Sen?in takimini sahadan çekerek galip gelmek istemeyi hedeflerken Fenerbahçe?nin hükmen maglup olmasi ve kupalardan bir yil men cezasi almasi baskanligim dönemimde el birligi ile ortaya serdigimiz kararli tutumumuzla olmustur.
Türk spor kamuoyu sunu iyi biliyor ki..
M.Ali Yilmaz?in mücadelesi hayati boyunca hep Trabzon ve Trabzonspor?un menfeatlerini koruyup kollamak için olmustur..
M.Ali Yilmaz?in Trabzon ve Trabzon sporlulugunu tartismaya bugüne kadar hiç kimsenin gücü de, fikri de yetmemistir.
Bundan sonra da yetmeyecektir.
Saygilarimla..

Mehmet Ali Yilmaz
Devlet Eski Bakani
Trabzon spor Onursal Baskani

Adam bugün böyle açiklama yapiyor. Biz iste satilmis istanbul medyasinin önümüze attigi bir kemikle ugrasir durur olmusuz

Guests
03.05.2005, 09:44
Su birbirimize saldirdigimiz kadar Trabzonsporun hakkini korumada birlik olsaydik bizi kimse yikamzadi

ÇOK IYI BIR NOKTAYA DEGINMISSIN CAFER ABI.

zamaninda may olmasaydi. Klübü babasinin çiftligi gibi yönetmeseydi.simdi milyon dolarlar ile aldigimiz, degerleri kat kat artan oyuncularimizi takas + çuval dolu parayla vermeseydik, onun borçlarini temizlemekle ugrasmasaydik, kulübe koydurdugu temlikleri kaldirmak için ugrasmasaydik. simdi 2-3 yil öndeydik. ve son derecede kenetlenmistik.

burda mayi savunanlara hiçbir lafim yok buda son mesajimdir.

adminler bu topici kapatsin. biz fuzuli adamlarin pesinde kosup onlarin yanlislarini görmedigimiz sürece 10 yil geriden gitmeye devam ederiz. NOKTA

KIMSE DAHA YAZI YAZMASIN TOPIC KITLENDI SAYIN...

Kim olursa olsun kulübe baskanlik yapmis birine hakaret edilmesi yanlistir.Bu baslikta kielestiri boyutunu asan yazilar silinmis ve konu kapatilmistir.Edited by: tigin