PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : TB2L l Trabzonspor 85 - 87 İTÜ l 28.04.2009 l Final Four 1. Maç

Sayfa : [1] 2 3 4 5

Burçak
18.04.2009, 18:18
Gurubu Lider tamamlayıp Play Off Guruplarına katıldık.
Sırasıyla eski maçlarımız...
TB2L l Trabzonspor 96 - 84 Genç Banvitliler l 28 03.2009 l Play Off 1. Tur 1. Maç (http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=13305) ‎
TB2L | Genç Banvitliler 81 - 84 Trabzonspor | 01.04.2009 l Play Off 1. Tur 2. Maç (http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=13415) ‎

TB2L l Trabzonspor 66 - 67 Beykoz l 11.04.2009 l Play Off 2. Tur 1. Maç (http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=13478) ‎
TB2L l Beykoz 61 - 71 Trabzonspor l 15.04.2009 l Play Off 2. Tur 2. Maç (http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=13694)
TB2L l Trabzonspor 71 - 70 Beykoz l 18.04.2009 l Play Off 2.Tur 3.Maç Final Four'dayız ! (http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=13807)

TB2L l Trabzonspor - İTÜ l 28 Nisan 2009 l Final Four 1.Maç
Final Four gurubunda ilk maçımız.
Trabzonspor'umuza Başarılar dileriz

Gökhan KAN
18.04.2009, 18:19
İşte bu maç çok zor..Ama yine yeneceğiz..

DKaraduman
18.04.2009, 18:20
Bu maçı aldık mı çıktık demektir o derece :)

İslam Sezer
18.04.2009, 18:25
4 takım kaldı ise kaç takım çıkıyor 1.lige 2 tane mi?
biz bu maçı alırsak 1.lige çıkıyor muyuz?
alamazsak çıkma şansı bitiyor mu?

.....
18.04.2009, 18:26
İtü bu sezon bizim gruptamıydı ? yoksa diğer grup mu ? ayrıca kaçınc bitirdi bu itü ligi

kadrosunda ibrahim kutluay filan varmış ya da ben mi yanlış biliyorum :)

Berk
18.04.2009, 18:27
İTÜ'de Harun Erdenay ve İbo var.Türk basketbolunun büyük isimlerinden ikiside.Zor gözüksede buraya kadar gelmişken pes edeceğimizi düşünmüyorum.Allah yardımcımız olsun..:)

Akif Gür
18.04.2009, 18:28
acaba umut la scott yetişebilecekmi

Burçak
18.04.2009, 18:29
İTÜ diğer gurubu ikinci sırada tamamlamıştı.

http://img24.imageshack.us/img24/1466/bgrubu.jpg (http://img24.imageshack.us/my.php?image=bgrubu.jpg)

macka61
18.04.2009, 18:30
4 takım kaldı ise kaç takım çıkıyor 1.lige 2 tane mi?
biz bu maçı alırsak 1.lige çıkıyor muyuz?
alamazsak çıkma şansı bitiyor mu?

evet 2 takım çıkıyor lige alırsak büyük avantaj yakalarız 6 maç toplam konya ve antalyada alamazsak isede şansımız devam ediyor

Muhammet*
18.04.2009, 18:35
çok zor maç ama neden olmasın

Özge
18.04.2009, 18:36
Scott ve Umut oynar inşallah.Bekle İTÜ ,bekle İbo ,bekle Harun geliyoruz:D

Ali Tunahan Güllü
18.04.2009, 18:45
zor maç ama biz alıcaz...

Dogan
18.04.2009, 18:52
İşimiz zor bu maçta. İbrahim leblebi gibi üçlük atıyor gene. Zor ama imkansız değil tabi...

playa
18.04.2009, 18:57
Kesin almamız gereken bir maç.

Hasan61
18.04.2009, 18:57
onlarda ibrahim varsa bizde ogün var

ogün milli takımda ibrahimin boşalttığı şutör oyuncu boşluğunu rahatlıkla dolduracaktır

Murat'
18.04.2009, 18:58
sezon başında itü'yi hazırlık maçında yenmiştik umarım yine öyle olur...

Berk
18.04.2009, 19:00
Bu arada Umut ve Scott bu maçlara yetişebilecek mi?

Hüseyin İlkin
18.04.2009, 19:10
Sıra geldi İTÜ'ye :)

Keşke Trabzon'da olsaydı maç. Neyse, başarılar Trabzonspor'um.

Murat'
18.04.2009, 19:11
Bişey olsa da İbrahim Kutluay oynamasa şu maçlarda yaa....Olsun biz ibrahim olsa da yeneriz..

Mert67
18.04.2009, 19:14
Başarılar Trabzonum.
Geçen sene dörtlü finalleri Trt 2 veya Trt 3 vermişti.Umarım bu sende verirler.

Çetin
18.04.2009, 20:10
FAUL ATIŞLARINI atalım :) lütfen lütfen lütfennnnnnnnnnnnnn

Emre B.
18.04.2009, 20:11
İTÜ çok köklü bir takım, İbrahim Kutluay ve Harun Erdenay gibi tecrübeli oyuncuları da var.Ama buraya kadar gelmişken bırakmamalıyız.

Muhammed KOÇ
18.04.2009, 21:09
beykoz un itüden o kadar farkı yoktu.. itüyü de yeneceğiz !

Çetin
18.04.2009, 21:47
Kutluay ve Erdenay kaç yaşında olmuşlar play-off'lardaki hergün maç olayını fiziksel olarak zor kaldırırlar. O yüzden grup mücadelesinde attıkları kadar sayı atamazlar gibime geliyor.

Kazım Uzunboy
18.04.2009, 21:48
Gruplarında 3 kere yenilmişler. Demek ki yenilebiliyorlar. :rolleyes:

onur-ts
18.04.2009, 22:45
zor olacak ama mücadelemiz sürüyor.inanıyoruz, güveniyoruz.biz takım oyunu oynuyoruz.ve Bize Her Yer Trabzon...yani taraftar avantajımız olacaktır.kazanmak ümidiyle maçı bekliyoruz...

Nihal Ayvaz
18.04.2009, 22:50
Bizim için çok zor bi maç olacak.Ama bugun de gördük basketbol hiçbirşey belli olmuyor.
Şimdiye kadarki en yüksek performansı gösterirlerse neden geçmeyelim bu turuda.
İbo da neymiş bizde çok var ondan :rolleyes:

ApoCaN28
18.04.2009, 22:55
İnanmak başarmanın yarısı değil mi biz inanıyoruz o zaman desteğe devamm...:D

Mehmet Zeki
18.04.2009, 23:14
Zor mac. Basarilar TRABZONSPOR'um.

İsmail Alkan
18.04.2009, 23:35
Bizim için çok zor bi maç olacak.Ama bugun de gördük basketbol hiçbirşey belli olmuyor.
Şimdiye kadarki en yüksek performansı gösterirlerse neden geçmeyelim bu turuda.
İbo da neymiş bizde çok var ondan :rolleyes:
Aynen öyle nihal ;)
Onlarda bir ibo varsa,bizde her maç farklı bir ibo ortaya çıkıyor :) kaldıki ibonun peşine tak Birkanı bak bakalım ibodan eser kalıyormu :)

Çetinin dediği gibi,ibo ve harun hergün final maçlarını kaldıramazlar ama bizim oyuncular bu tarz final maçlarının oyuncularıdır (Alaeddin hocanın söylemi)

Onur Şeref
18.04.2009, 23:36
Harun'un nerdeyse torunu olcak hala basket mi oynuyor bıraksın artık.:S

Öztürk Adem
18.04.2009, 23:38
En zor takımla baslıyoruz acılısa Insallah yenerız ama zor gıbı gorunuor bence .Bundan sonrası cok daha zor umarım cıkarız ya :D

Gökhan KAN
18.04.2009, 23:39
Kaç maç yapıcaz Ütüyle...

Muhammed KOÇ
19.04.2009, 00:03
1. MAÇ: Trabzonspor - İTÜ llllllllllllllllllllllllllll l 28 Nisan Salı - Saat: 00:00

2. MAÇ: Bornova Belediye - Trabzonspor l 29 Nisan Çarşamba - Saat: 00:00

3. MAÇ: Trabzonspor - Tofaş lllllllllllllllllllllll l 30 Nisan Perşembe - Saat: 00:00

4. MAÇ: İTÜ - Trabzonspor llllllllllllllllllllllllllll l 05 Mayıs Salı - Saat: 00:00

5. MAÇ: Trabzonspor - Bornova Belediye l 06 Mayıs Çarşamba - Saat: 00:00

6. MAÇ: Tofaş - Trabzonspor lllllllllllllllllllllll l 07 Mayıs Perşembe - Saat: 00:00

Konya - Selçuklu Belediyesi
Antalya - Kepez Belediyesi Spor Salonu

HEDEF: BEKO BASKETBOL LİGİ !!! (http://www.facebook.com/group.php?gid=17088199330)

Takımımız Final Grubu'na yükseldi.
Konya'da 28-30 Nisan'da ve Antalya'da 5-7 Mayıs'ta oynanacak Türkiye Basketbol İkinci Ligi Final Grubu müsabakalarına takımımızın yanı sıra Bornova Belediyesi, Tofaş ve İTÜ katılacak. Maçlar sonunda ilk iki sırada yer alacak takımlar Beko Basketbol Ligi'nde mücadele etme hakkı kazanacak.

ezgi cubukcu
19.04.2009, 00:37
Umarim gruptan cikan iki takim Trabzonspor ve ITU olur :D

İsmail ALİOĞLU
19.04.2009, 01:10
Tofaş: Adamların bi yenilgisi var.
İtü: Bu maçları kesin almak lazım. eşit güce sahibiz.
Bornova: Bu sene 2 maçtada yendiler. Gecen yıl yani apelladan önce yükselme gurubunda yarı finalde sanırım 2 maçtada yenmiştiler bizi.

Çok zor geçecek cok zorr. 3 maç alalım gerisi gelir.

bench
19.04.2009, 01:33
Aynen öyle nihal ;)
Onlarda bir ibo varsa,bizde her maç farklı bir ibo ortaya çıkıyor :) kaldıki ibonun peşine tak Birkanı bak bakalım ibodan eser kalıyormu :)
İsmail kardeşimizin burda latife yaptığını düşünüyorum,hayır ben İbo hayranı filan değilim ama 2.lig bir yana 1.ligdede tutacak fazla bir oyuncu olduğunu da sanmiyorum.Evet Birkan iyi savunmacı her ne kadar ayakları yavaş olsa da ama ibo gibi bir skoreri savunmak sadece birkan'lık bir iş değil,yani İbo çıkıp bize 30 atarsa burda Birkan'ın bir kabahati olmaz zaten adamın ortalaması buna yakın o yuzden İbo'yu savunmak bana göre biraz teknik ekibin işi özel önlemler almazsak İbo'ya Birkan'a da yazık ederiz maça da...

Çetinin dediği gibi,ibo ve harun hergün final maçlarını kaldıramazlar ama bizim oyuncular bu tarz final maçlarının oyuncularıdır (Alaeddin hocanın söylemi)
Çetin'i bilmiyorum ama Alaeddin Hoca'nın böyle bir şey diyeceğini sanmıyorum.Kaldı ki Türkiye'de bu final maçlarını kaldıracak iki oyuncu ismi sorsanız birincisi Harun ikincisi İbo'dur 3.isim için aklıma Ersan İlyasova geliyor ondan sonra da başka isim gelmiyor,Kerem Tunceri,Hidayet Türkoğlu,Mehmet Okur'u bile saymıyorum o kadar yani.
Ha şu da var bizde Can Özcan,Ogün,Volkan,Birkan'da bu tip oyuncu yani final oyuncusu olabilir..evet katılıyorum..ama onların da bir ibo ya da harun olmaları için biraz değil baya bir zamana ihtiyacı var.
Şunu da uutmayalım madem bu kadar iddialı oluyoruz final maçı oyuncularımız var diye Umut'u da katarsak hesaba bu oyuncularımızın takımları geçen sene küme düşmüşlerdi,o zamanki final maçlarını kaybetmek "bu tarz final maçlarının oyuncuları" olduğu anlamına gelmez,onun için bu söylemlerin Alaeddin Hoca'ya ait olduğuna inanmıyorum

-Harun'un nerdeyse torunu olcak hala basket mi oynuyor bıraksın artık-
Onur arkadaşıma da şunu hatırlatayım harun 42 yaşında ve her maç ortalama 9-12 dakika arası oyunda kalıyor ve onun skor yeteneğini engelleyecek savunma kimse de mevcut değil...bununla beraber HArun'u savunmada teke tek yakaladığımızda da bizim Roman bile sayı kralı olur :D
o yuzden ibo ve harun oyundayken İtü'nün yapamadığı iki şey var 1-hızlı hücuma çıkabilmek . 2-pres ya da sert mudafa
Bu maçlarla ilgili detaylı yazılarımı onumuzdeki hafta yazacagim.Beykoz serisi ile ilgili seri öncesi değerlendirme yazılarıma olumlu eleştiriler alıyorum,çok teşşekkürler hepinize .İtü ile ilgili ilk söyleceğim şey şu ki; biz de ibo ve harun eksiği var Onlarda ise antrenör eksiği,yani ibo&harun bize ne kadar ağır basarsa Alaeddin Yakan'ın tecrübesi de Recep Şen gibi bir basiretsiz antrenöre o kadar ağır basar.unutmadan ilave edeyim o takımda Orçun Tunca diye bir oyuncu var bence hepsinden daha değerli bir oyuncu ve biz ona daha önce Ted maçındaki İlkay Okay muamelesi yaparsak hırsımızı yine "aslan postuna bürünmüş eşek gibi" gibi forumdan almaya çalışırız...

Hüdai Pervaneli
19.04.2009, 01:43
Zor bir mack olucak ama yenicez insallah

Y-DRMS
19.04.2009, 01:47
İTÜ de kutluay var aynı zaman ilk 2 takım birinci lige çıkıyor alırsak büyük olasılıkla 1.ligdeyiz.

Muhammet
19.04.2009, 02:16
Umarım güzel başlar, güzel bitirir, BBL'ye çıkarız. :)

Çetin
19.04.2009, 02:30
Çetin'i bilmiyorum ama Alaeddin Hoca'nın böyle bir şey diyeceğini sanmıyorum.Kaldı ki Türkiye'de bu final maçlarını kaldıracak iki oyuncu ismi sorsanız birincisi Harun ikincisi İbo'dur 3.isim için aklıma Ersan İlyasova geliyor ondan sonra da başka isim gelmiyor,Kerem Tunceri,Hidayet Türkoğlu,Mehmet Okur'u bile saymıyorum o kadar yani.
Ha şu da var bizde Can Özcan,Ogün,Volkan,Birkan'da bu tip oyuncu yani final oyuncusu olabilir..evet katılıyorum..ama onların da bir ibo ya da harun olmaları için biraz değil baya bir zamana ihtiyacı var.
Şunu da uutmayalım madem bu kadar iddialı oluyoruz final maçı oyuncularımız var diye Umut'u da katarsak hesaba bu oyuncularımızın takımları geçen sene küme düşmüşlerdi,o zamanki final maçlarını kaybetmek "bu tarz final maçlarının oyuncuları" olduğu anlamına gelmez,onun için bu söylemlerin Alaeddin Hoca'ya ait olduğuna inanmıyorum

-Harun'un nerdeyse torunu olcak hala basket mi oynuyor bıraksın artık-
Onur arkadaşıma da şunu hatırlatayım harun 42 yaşında ve her maç ortalama 9-12 dakika arası oyunda kalıyor ve onun skor yeteneğini engelleyecek savunma kimse de mevcut değil...bununla beraber HArun'u savunmada teke tek yakaladığımızda da bizim Roman bile sayı kralı olur :D
o yuzden ibo ve harun oyundayken İtü'nün yapamadığı iki şey var 1-hızlı hücuma çıkabilmek . 2-pres ya da sert mudafa
Bu maçlarla ilgili detaylı yazılarımı onumuzdeki hafta yazacagim.Beykoz serisi ile ilgili seri öncesi değerlendirme yazılarıma olumlu eleştiriler alıyorum,çok teşşekkürler hepinize .İtü ile ilgili ilk söyleceğim şey şu ki; biz de ibo ve harun eksiği var Onlarda ise antrenör eksiği,yani ibo&harun bize ne kadar ağır basarsa Alaeddin Yakan'ın tecrübesi de Recep Şen gibi bir basiretsiz antrenöre o kadar ağır basar.unutmadan ilave edeyim o takımda Orçun Tunca diye bir oyuncu var bence hepsinden daha değerli bir oyuncu ve biz ona daha önce Ted maçındaki İlkay Okay muamelesi yaparsak hırsımızı yine "aslan postuna bürünmüş eşek gibi" gibi forumdan almaya çalışırız...

tecrübeleri konusunda aynı fikirdeyim ama fizik-kondüsyon bakımından böyle ardarda olan mücadeleleri kaldırmalarının zor olduğunu düşünüyorum. ha sonuçta biz onlarla ilk maçları oynayacağız iki seride de o yüzden bize dinlenmiş harun ve kutluay gelecek orası kesin. harun ve kutluay oyunda olduğu zaman sert savunma ve fast-break'lerle sonuca gitmemiz gerekir die düşünüyorum çünkü ikisi de geriye dönüşleri kötü oyuncular. ayrıca onlarda kutluay 521 sayı atmış sonra orçun ve tolga geliyor ikisinin toplamı ancak kutluay ediyor. yani kutluay a önlem alabilirsek - ki savunmamız maalesef kötü olduğundan çok olası değil- bizim için işler daha kolay olabilir. lakin bu zor bir ihtimal olduğuna göre yediğimizden fazlasını atmamız lazım. ayrıca hemen her mesajımda belirtiyorum yine belirteyim İtü %72 serbest atış yüzdesiyle oynuyor biz %60 :) kutluay ise 137/157 yani %87.5 ile oynuyor. 19 maç oynamış yani her maç sadece 1 tane serbest atış kaçırmış, ona göre faul konusunda dikkatli olalım.

Gökhan KAN
19.04.2009, 02:31
Ütüleyelim şunları..

Hüseyin İlkin
19.04.2009, 02:35
ona göre faul konusunda dikkatli olalım.

Çetin abi, bu düt düt hakemler dokunmadan faul çalıyor. Çocuklar daha ne yapsın :D

Çetin
19.04.2009, 02:47
Çetin abi, bu düt düt hakemler dokunmadan faul çalıyor. Çocuklar daha ne yapsın :D

Valla Hüseyin bu basketbol camiası kokuşmuşlukta futbol camiasından geri kalmıyor :)

bordo61
19.04.2009, 10:44
İşimiz zor ama bizde zoru seviyoz :D

crazyman_61
19.04.2009, 11:33
buraya kadar gelmişken başarırız inş.

Gürsoy61
19.04.2009, 12:28
İnş başarırız ancak daha önce elediğimiz 2 takım yani Genç banvitliler ile Beykozu açıkçası zar zor eledik.Genç banvitliler 8. beykoz ise 4.ydü.Bu sefer daha güçlü bir rakibe karşı oynayacağız.Ama inanıyorum ki Beko Basketbol Ligine çıkacağız...

playa
19.04.2009, 16:09
Bu maçları naklen izleyebilecekmiyiz trt felan verir mi veya kadırga tv felan

Abdülkadir Kılıç
19.04.2009, 18:20
Harun Erdenay artık çok yaşlı. İyi savunmalara karşı pek birşey yapamaz ama İbrahim formda bir oyuncu. İyi bir savunmacı lazım ona.

uyum61
20.04.2009, 10:03
itu'den degil de tofas'tan korkuyorum kendi adima. itu maclarinda sadece rakiple mucadele etmek gerekiyor cunku. tofas maclarinda ise milli takim yardimci anternoru nihat izic koc oldugu icin ne ile mucadele etmek gerektigine siz karar verin!

ayrica 2. olamazsak bile 3. olmak cok onemli. cunku basketbol liginde her sene ortalama 1-2 takim ligden cekilir. su kriz doneminde adim gibi eminim ki 1-2 takim yine lige maddi sebepler ile veda edecek. ama onceligimiz her zaman her maci almak olmali.

Cengiz Çubukcu
20.04.2009, 10:28
doğrudur uyum61, bu sene özellikle belediye takımları çok zor durumdalar öyle ya da böyle 1. ligdeyiz diye düşünüyorum ben de :)

İtü'ye gelirsek İbrahim 50 sayı da atsa maçlar başa baş geçecektir...ilk maçı almamız seriye moralli başlamamız açısından çok önemli...

bordo61
20.04.2009, 12:03
umut yetişecek mi acaba sakatlığı ciddiymiş

iyattara
20.04.2009, 12:48
tofaş diğer takımlardan bir adım önde, normal şartlarda tofaş ve itu çıkar gibi gözüksede bu durumu tersine çevirebilmek konya ve antalyadaki taraftarlarımıza düşüyor. Basketbolda taraftar faktörü çok önemli maçlarda 3yüz beşyüz de olsa taraftar desteğiyle denk görünen takımların arasından sıyrılabiliriz diye umuyorum.

ilteriş
20.04.2009, 13:48
eleme usulünden lig usulüne geçmemiz iyi olmuş.beykozu zar zor eledik.itünün grubuna bakınca beykozdan çok daha iyi bir takım olduğu ortaya çıkıyro.içerde üçte üç dışardada bir galibiyet yetermi acaba?baş belamız bornovadan çok tırsıyorum açıkcası.

LazAnisT
20.04.2009, 14:10
Hiç işimiz yoktu birde Trabzonspor Basketbol takımı çıktı karşımıza.:)Geçen hafta İstanbulda oynanan Beykoz maçı sırasında telefonum çaldı.Arayan eşimdi.Bu ne gürültü dedi.Bende Trabzonsporun basket takımının maçındayım dedim.Onun ne dediğini yazmayayım.:)

Sebebini bilmiyorum ama ben binici lige çıkacağımıza can-ı gönülden inanıyorum..

Harun-61
20.04.2009, 14:24
ITÜ, Ütü mütü anlamam kardesim :)

cikacagiz 1. Lige, o kadar !

;)

İsmail Alkan
20.04.2009, 22:04
Aynen öyle nihal ;)

Bench,
Yukarıda alıntısını yaptığım önceki yazım sanırım yanlış anlaşılmış,senin gibi Alaeddin hocamızda yanlış anlamış,düzeltmekte fayda var.

Alaeddin hocamızın söylemi olan yukarıda işaretlenmiş olan kısmı radyo programı sırasındaki sohbetimizde final fourdan bahsederken kendisi oyuncularına güvendiğini ve oyuncularının bu tür turnuvaların oyuncuları olduğunu söylemişti,öncesindeki "İbo ve Harun final maçlarını kaldıramazlar" sözü Alaeddin hocamızın değil,yazımdada belirtilmiş olduğu gibi çetinin önceki yazısıdır :)

Çetin'i bilmiyorum ama Alaeddin Hoca'nın böyle bir şey diyeceğini sanmıyorum.

Çetin
20.04.2009, 22:23
Bench,
Yukarıda alıntısını yaptığım önceki yazım sanırım yanlış anlaşılmış,senin gibi Alaeddin hocamızda yanlış anlamış,düzeltmekte fayda var.

Alaeddin hocamızın söylemi olan yukarıda işaretlenmiş olan kısmı radyo programı sırasındaki sohbetimizde final fourdan bahsederken kendisi oyuncularına güvendiğini ve oyuncularının bu tür turnuvaların oyuncuları olduğunu söylemişti,öncesindeki "İbo ve Harun final maçlarını kaldıramazlar" sözü Alaeddin hocamızın değil,yazımdada belirtilmiş olduğu gibi çetinin önceki yazısıdır :)

nelere yol açtım böyle yahu :)

tekrar söylüyorum sert savunmayı yaşlı oyuncular kaldıramaz :) bench bu benim fikrimdir kendim yazıyorum bak :)

Mustafa Uzuner 61
20.04.2009, 22:28
Ben arkadaşlara bazı konularda katılmıyorum . 1. si harun için belki ama ibrahimin ardarda maç kaldıramama ihtimali yok . Adam yıllardır bu tempoyla oynadı. haftada 2-3 maç temposuyla. Onu 30 sayının altıonda tutmak çok ama çok zor bunu başarmamız çok zor. 2. katılmadığım konu tofaştan itüden daha fazla gözlerinde büyütmeleri.Tamam İtü de tofaşta çok büyük kulüpler ama itü de ibrahim ve harun tecrübesi varken bu oyuncular final maçlarını hayatları boyunca çok iyi oynamışken kalkıpta tofaştan daha çok çekinmek kesinlikle yersiz.

Eren Karaahmetoğlu
20.04.2009, 22:31
Scott'un durumu nasıl acaba? Yetişebilecek mi bu maça?

Çetin
20.04.2009, 22:58
Ben arkadaşlara bazı konularda katılmıyorum . 1. si harun için belki ama ibrahimin ardarda maç kaldıramama ihtimali yok . Adam yıllardır bu tempoyla oynadı. haftada 2-3 maç temposuyla. Onu 30 sayının altıonda tutmak çok ama çok zor bunu başarmamız çok zor. 2. katılmadığım konu tofaştan itüden daha fazla gözlerinde büyütmeleri.Tamam İtü de tofaşta çok büyük kulüpler ama itü de ibrahim ve harun tecrübesi varken bu oyuncular final maçlarını hayatları boyunca çok iyi oynamışken kalkıpta tofaştan daha çok çekinmek kesinlikle yersiz.

arkadaşlar rahat olalım Alaeddin hocamız hepsine önlemini alır ;) play-off'larda inanan kazanır, herkesin birbirine göre üstünlükleri ve dezavantajları olabilir aslolan bu gibi maçlarda inanç ve mücadele. bizim takımımız mücadeleci bir takım hocamız da gerekli inancı, taktiği ne gerekiyorsa oyuncularımıza verir.

ayrıca tamam İbrahim'de Harun'da çok önemli oyuncular kesinlikle doğru ama biz de onlarla aynı yerde yani play-off'larda mücadele edeceğiz. herkes birbirini yenebilir onlarda İbrahim, Harun varsa bizde de Ogün, Scott, Tyrus, Can, Birkan gibi oyuncular var. ben takımımıza güveniyorum hocamıza ayrı bir güveniyorum :)

İsmail Alkan
20.04.2009, 22:58
Scott'un durumu nasıl acaba? Yetişebilecek mi bu maça?
Şu anda antremanlarda gördüğümüz Scott'un final four maçlarında oynıyabileceğini sanmıyorum,

İsmail Alkan
20.04.2009, 23:01
arkadaşlar rahat olalım Alaeddin hocamız hepsine önlemini alır ;) play-off'larda inanan kazanır, herkesin birbirine göre üstünlükleri ve dezavantajları olabilir aslolan bu gibi maçlarda inanç ve mücadele. bizim takımımız mücadeleci bir takım hocamız da gerekli inancı, taktiği ne gerekiyorsa oyuncularımıza verir.

ayrıca tamam İbrahim'de Harun'da çok önemli oyuncular kesinlikle doğru ama biz de onlarla aynı yerde yani play-off'larda mücadele edeceğiz. herkes birbirini yenebilir onlarda İbrahim, Harun varsa bizde de Ogün, Scott, Tyrus, Can, Birkan gibi oyuncular var. ben takımımıza güveniyorum hocamıza ayrı bir güveniyorum :)
Katılıyorum çetin,

Aslında birazda fazla abarttık gibi :rolleyes:

Yahu biz harunu ibrahimi tofaşı düşünene kadar onlar ogünü canı kısacası Trabzonsporu nasıl durduracaklar onu düşünsünler ;)

Salonlara fırtına geliyor fırtına :)

Çetin
20.04.2009, 23:15
Katılıyorum çetin,

Aslında birazda fazla abarttık gibi :rolleyes:

Yahu biz harunu ibrahimi tofaşı düşünene kadar onlar ogünü canı kısacası Trabzonsporu nasıl durduracaklar onu düşünsünler ;)

Salonlara fırtına geliyor fırtına :)

hiç sorma İsmail abi ya :) herkesin gücü var anladık ama neden biz kendimizi böyle konumlara sokuyoruz. ben demiyorum ki biz bütün maçları kolay bir biçimde kazanacağız ama şunu diyebiliyorum ki her maçta gücümüzü sonuna kadar kullanacağız. ha yeneriz yeniliriz orası ayrı konu. ama baştan karamsar olmak da neyin nesi anlamadım :) en basiti beykoz maçlarını düşünelim. burda yenilindikten sonra beykoz'da harika bir oyunla maçı kazanan hangi takımdı? :) ha burda yenilen de aynı takımdı, demek ki olay inanç ve istek ve mücadelede bitiyor. tabi bir de hakem faktörü var ama onu es geçiyorum :)

her mesajın sonuna ekleyeceğim ki ben hocamıza ve takımımıza güveniyorum :)

Abdülkadir Kılıç
20.04.2009, 23:23
Bu maçı kazanabilmemizin tek şartı var savunma yapmak. İbrahim'i tuttuğumuz anda güçlerini %30'dan fazla keseriz.

İsmail Alkan
21.04.2009, 00:01
:)

her mesajın sonuna ekleyeceğim ki ben hocamıza ve takımımıza güveniyorum :)

Bugün BBL de bir sürü takım sürekli hoca değiştirmekten sebep bir türlü istikrarı yakalıyamadıklarını görüyoruz,ayrıca 2 nci ligdeki hocaları gördüğümüz zaman ise mütevazi ,alçak gönüllülüğü ve bilgi birikimiyle sebep Alaeddin hocamızı uzun vadeli düşündüğümüz zaman bizim için gerçekten doğru bir tercih olmuş.

ilhan
21.04.2009, 00:04
Beni çok fena sardı basketbol takımımız. Avatarımdan da anlaşılıyordur. :) Beko Basketbol ligi bizi bekliyor. İnanıyoruz ve başaracağız.

İsmail Alkan
21.04.2009, 00:07
Evet ilhan,avatarın çok güzel gerçekten :rolleyes:

ilhan
21.04.2009, 00:11
Buraya koyalım, dikkat çeksin.

Çok nadiren bir şeyler talep eden İsmail Abi'ye ve Basketbol Takımımız'a sevgilerle...

http://img12.imageshack.us/img12/4253/88592882.png http://img88.imageshack.us/img88/3715/72041164.png http://img140.imageshack.us/img140/8789/b21.png http://img88.imageshack.us/img88/9087/65287921.png http://img7.imageshack.us/img7/4254/58557892.png

http://img7.imageshack.us/img7/2650/b41f.png http://img7.imageshack.us/img7/4171/30505664.png http://img12.imageshack.us/img12/986/b51.png http://img88.imageshack.us/img88/8394/65998787.png http://img12.imageshack.us/img12/8384/b61.png

ilhan
21.04.2009, 00:11
Devamı var..

http://img7.imageshack.us/img7/3578/b62.png http://img12.imageshack.us/img12/6772/79599857.png http://img88.imageshack.us/img88/3478/80436702.png http://img140.imageshack.us/img140/8343/81442830.png http://img7.imageshack.us/img7/3017/b10.png

http://img7.imageshack.us/img7/3263/b11.png http://img140.imageshack.us/img140/3195/b111.png http://img7.imageshack.us/img7/6200/b12.png http://img7.imageshack.us/img7/4071/b13.png http://img27.imageshack.us/img27/2659/b14v.png

ilhan
21.04.2009, 00:12
Son parti buınlar :)

http://img27.imageshack.us/img27/1738/bt01.png http://img27.imageshack.us/img27/4648/bt02.png http://img216.imageshack.us/img216/3874/bt03.png http://img27.imageshack.us/img27/4836/bt04.png

playa
21.04.2009, 09:51
itü maçında ogüne büyük bir görev düşüyor.Takımın 3 lükçüsü olduğu için.Can ile Volkanında Ogüne yardım etmesi lazım 3lük atışlarında.

playa
21.04.2009, 09:52
İnanıyoruzzz

winner
21.04.2009, 11:21
İtü maçıyla ilgili yorumuma tartışmaya katılarak başlayayım.Özellikle İbrahim Kutluay'ın yaşından etkileneceğini hiç sanmam, helede bu seviyede.Euroleaguede bile en az 20 dakika ortalama ile oynar ve iyi oynar.İbrahim'e karşı yapılması gereken şey show up'lu(gölge) savunma.(Bilmeyen arkadaşlar için, uzun oyuncunun dışarı çıkarak sahte bir savunma ile şutörün savunmacısına yardım ederek şutörün topu elinden çıkarmasını ve şut atamamasını sağlamak ama zamanında kendi oyuncusuna geri dönmek).Başka türlü İbo’nun durdurulması zor.Birkan’ a iş düşecek bayağı.

Ama genel anlamda İtü’nün yaşlı bir takım olduğu doğru,ibo, Harun,Tolga Tekinalp,Serdar Çağlan.Amerikalı oyuncuları Dixon da 31 yaşında.Bizimde genç takım olduğumuz düşünülürse maçta tempo yapmak çok önemli.Bence çembere atılacak top sayısının ve koş koşun artması lehimize.Bu nedenle fastbreak(hızlı hücum) ve translation(sete geçmeden yapılan geçiş hücumu) sayıları çok önemli.Bunun içinde maçın büyük kısmında yarı ve tam saha pres yapmak gerekir.Bu yaşlı İtüyü yoracak ve yıpratacaktır.Kilit son çeyrekte çözülür ve burada tecrübe ön plana çıkar.Yorgun ama tecrübeli İtü’mü yoksa tecrübesiz(itü’ye göre) ama dinamik biz mi?Göreceğiz…

Hasan61
21.04.2009, 11:38
bence ibrahimi birkan yerine can ile savunmak daha etkili olabilir fizik avantaj bize geçer ve ibrahimin şutlarını zorlaştırmada can'ın boyu ve kolları daha işe yarar
tabi bu eşleşme sonrası birkanın savunacağı oyuncuda fazla sıkıntı yaşamamak şartıyla

Çetin
21.04.2009, 16:00
arkadaşlar ne olursa olsun biz serilerde ilk maçlarımızı İtü ile yapacağız yani İtü'lü oyuncular dinlenmiş olacak o yüzden bizim maçımız için çok bir etki olmayacak gibi geliyor fiziksel kondüsyon. tahmin edin bakalım İtü'nün bu olası zaafı kime yarayacak. çirkef bornovaya. her iki seride de son maçlarını İtü ile oynayacaklar zira.

Mustafa Uzuner 61
21.04.2009, 16:47

Sonuna kadar katılıyorum . Seneye efesle ,eziklerle telekomla mücadele ederken hepsi birer ibo ,harun olacak .

Muhammed Ayaz
21.04.2009, 16:51
arkadaşlar geçen sene trt3 yayınlamıştı final four maçlarını acaba bu maçlarıda yayınlarmı

Muhammed KOÇ
21.04.2009, 17:10
scott ne zaman maçlara çıkacak ?

AYYILDIZ
21.04.2009, 17:58
Hiç basketbol bilmiyorum arkadaşlar Trabzonspor'dan sonra takip etmeye başladım birşeyi merak ediyorum şu an bizde dahil bu 4 takımdan en kuvvetli olan hangisi?

İsmail Alkan
21.04.2009, 18:47
arkadaşlar geçen sene trt3 yayınlamıştı final four maçlarını acaba bu maçlarıda yayınlarmı
Sanırım TRT3 Yayınlıyacak,
Dün akşam kadırgaTV deki spor programında sunucu bu maçları yayınlamak için müracaat ettiklerini söyledi,eğerki yayın hakkı satılmadıysa kadırgaTV de verebilir ;)
Her halukarda canlı seyredeceğiz.

scott ne zaman maçlara çıkacak ?
Scott'un sakatlığı geçti gibi ama final four gibi zor bir turnuvaya hazır olduğunu ve bu turnuvayı kaldırabileceğini sanmıyorum.

Hiç basketbol bilmiyorum arkadaşlar Trabzonspor'dan sonra takip etmeye başladım birşeyi merak ediyorum şu an bizde dahil bu 4 takımdan en kuvvetli olan hangisi?
ALLAH rızası için basketbol başlıklarımıza 10 dakikanı ayrırsan detaylı bilgi sahibi olabilirsin :)

Onur Şeref
21.04.2009, 19:26
Aman ismail abi Kadırga Tv geçen maçtaki sunucularla anlatmaya kalkıyorsa anlatmasınlar daha iyi.Öyle bir anlatıyolar ki sanki sokakdaki çift kale maç oynanıyor.

bench
22.04.2009, 00:37
Sanırım TRT3 Yayınlıyacak,
Dün akşam kadırgaTV deki spor programında sunucu bu maçları yayınlamak için müracaat ettiklerini söyledi,eğerki yayın hakkı satılmadıysa kadırgaTV de verebilir ;)
Her halukarda canlı seyredeceğiz.

:)

büyük ihtimalle maçları skyturk verecek...

playa
22.04.2009, 08:46
kanal felan farketmez yeterki canlı izleyelim.

Murat'
22.04.2009, 08:48
Ben Trt3'teki Pota programına mail attım ama cevap gelmedi henüz...

beta61
22.04.2009, 11:49
sormak isterim trabzon fırtınasının esmediği bir yer var mı ?:o

Onur Şeref
22.04.2009, 21:03
Sivasda esmedi ordada hafta sonu eser

.....
22.04.2009, 21:44
inşallah çıkacaz Beko ligini. Ama su zamanda takımımızın yanında olmamız lazım. basketbolla hiç işim olmadığı halde işin içine Trabzonspor girince her şey değişti. hayırlısıyla çıkalımda istanbul takımları görsün bakalım nasıl oluyormuş Trabzonsporun gelişi...

playa
22.04.2009, 22:38
Uşaklara güveniyoruz.

playa
22.04.2009, 22:39
Scott ne durumda haftaya yetişirmi maçlara.Bilgisi olan varmı?

İsmail Alkan
22.04.2009, 22:43
Scott ne durumda haftaya yetişirmi maçlara.Bilgisi olan varmı?
Tahminimizden iyi imiş,Konyada değil ama sanırım Antalyadaki maçlarda süre alabilir :)

playa
22.04.2009, 22:45
Teşekkürler ismail abi

OrkHun
22.04.2009, 23:56
bir İtü'lü olarak İtü- Ts ikilisni tbl de görmek isterim...
ama illa birisi çıkacaksa tabii ki TS

OnOuR
23.04.2009, 03:32
İyi bir başlangıç yapacagımızı ümit ediyorum. Elbetteki zor maç olacak ama final four'daki en zorlu maçımız Tofaş olur bence...

İskender Çakmak
23.04.2009, 12:31
maç saat kaçta

Muhammed KOÇ
23.04.2009, 12:32
çok istiyorum beko basketbol ligine çıkmayı Allah bizi utandırmasın

1. MAÇ: Trabzonspor - İTÜ llllllllllllllllllllllllllllllll l 28 Nisan Salı - Saat: 00:00

2. MAÇ: Bornova Belediye - Trabzonspor l 29 Nisan Çarşamba - Saat: 00:00

3. MAÇ: Trabzonspor - Tofaş lllllllllllllllllllllll l 30 Nisan Perşembe - Saat: 00:00

4. MAÇ: İTÜ - Trabzonspor llllllllllllllllllllllllllll l 05 Mayıs Salı - Saat: 00:00

5. MAÇ: Trabzonspor - Bornova Belediye l 06 Mayıs Çarşamba - Saat: 00:00

6. MAÇ: Tofaş - Trabzonspor lllllllllllllllllllllll l 07 Mayıs Perşembe - Saat: 00:00

playa
23.04.2009, 12:37
İnşallah maçlarımızı alarak emeğimizin karşılığını alıcaz

Utku61
23.04.2009, 23:46
Maçlar SKY Turk den yayınlanacak galiba .....:cool:

Hüdai Pervaneli
24.04.2009, 00:12
Birinci Ligde kac yabanci oynatabiliyoruz

.....
24.04.2009, 05:49
http://forum.bordomavi.net/images/icons/icon1.gif
Tb2l Final Grubu Heyecanı Sky TÜRK’te Yaşanacak
23 Nisan 2009 Perşembe

Play-Off Çeyrek Final müsabakalarının ardından rakiplerini eleyen Bornova Belediye, İTÜ, Tofaş ve Trabzonspor takımlarının yer aldığı Final Grubu’nda maç programı belirlendi. Basketbol severler, 4 takımın Beko Basketbol Ligi’ne yükselme mücadelesinde yaşanacak mücadelesini SKY Türk ekranlarından naklen izleyebilecek.

Final Grubu’nun ilk tur karşılaşmalarına Konya Selçuklu Belediyesi Spor Salonu ev sahipliği yapacak. Burada 3 gün boyunca yaşanacak olan heyecan fırtınası daha sonra Antalya Kepez Erdal Öner Spor Salonu’na taşınacak.

TB2L Final Grubu ilk tur maç programı şu şekilde;

28-30 Nisan Konya
Selçuklu Belediyesi Spor Salonu

28.04.09 Salı
16:00 Tofaş- Bornova Belediyesi (Sky Türk)
19:00 Trabzonspor Trabzon Basketbol-İTÜ (Sky Türk)

29.04.09 Çarşamba
16:00 Bornova Belediyesi- Trabzonspor Trabzon Basketbol (Sky Türk)
19:00 İTÜ- Tofaş (Sky Türk)

30.04.09 Perşembe
16:00 Bornova Belediyesi- İTÜ (Sky Türk)
19:00 Trabzonspor Trabzon Basketbol- Tofaş (Sky Türk)

Emre B.
24.04.2009, 08:59
Bornova dışındaki maçları izleyebilirim :).

Kazım Uzunboy
24.04.2009, 09:01
Maç Konya'da sanıyorum..

Konya'dan yok mu kimsemiz ? Maça gidecek olanlar yok mu ?

Can
24.04.2009, 15:09
İTÜ sıra sende.. ;)

Metin Ural
24.04.2009, 16:43
umut tinay disinda eksigimiz var mi?

Gökçebey
24.04.2009, 18:27
Konya Selçuklu Belediyesi Spor Salonu

Bana burayı google haritalar üzerinden gösterebilecek bir babayiğit var mı? :rolleyes:

lazooo28
24.04.2009, 18:28
maci sky türk yayinliyormus arkadaslar

Murat'
24.04.2009, 18:31
Arkadaşlar maçı kaydetme durumum olabilir....

Emre B.
24.04.2009, 20:18
umut tinay disinda eksigimiz var mi?

Scott'un sakatlığı geçmiş.Ama daha hazır değil diye biliyorum.

selimberkan
24.04.2009, 21:05
selçuk üni ts görevini yapar salon dolar

Murat'
24.04.2009, 21:20
Arkadaşlar maçı kaydetme durumum olabilir....
Tv kartıyla ilgili bir sorunum var en kısa zamanda hallederim umarım...

Gamze
25.04.2009, 17:31
Ne olur çıkın Beko Basketbol Ligi'ne.
Tutunacak dalım olun.

Emre B.
25.04.2009, 17:44
Tek umudumuz sizsiniz.

macka61
25.04.2009, 18:18
aynen futbolda Türkiye kupası gitti lig gitti bari ilk 3-4 kalabilsek

Berk
25.04.2009, 19:03
Artık tek hedefimiz kaldı.O da BBL!Bu sene bari bunu başaralım..

Hüseyin İlkin
25.04.2009, 19:05
Sevindirin bizi.

BBL yolunda başarılar Trabzonspor'um.

Murat'
25.04.2009, 20:05
Çocuklar bari siz gülrürün yüzümüzü hadi görelim sizi...Size inanıyoruz çocuklar...

leavemealone
25.04.2009, 20:12
Bari siz güldürün yüzümüzü haydi koclar size inaniyoruz .

Mehmet Dinç
25.04.2009, 21:01
Haydi dev adamlar sizler bari güldürün yüzümüzü

ahmeTurk
25.04.2009, 21:48
İlk maçımızın İbrahim Kutluay'ı da kadrosunda bulunduran İTÜ ile olması bizi oldukça zorlayacaktır. Ancak mücadeleci oyunumuzu tekrar ortaya koyarsak yolun sonu istediğimiz yer çıkacaktır. Unutmayalım ki geçen sene de İTÜ ile TOFAŞ Final-Four da yer almış ancak lige Erdemirspor ile Aliağa Belediyespor çıkmıştı.

Bana burayı google haritalar üzerinden gösterebilecek bir babayiğit var mı? :rolleyes:

Şuradan salonu görebilirsin kardeşim.

http://maps.google.com/maps?f=q&source=s_q&hl=tr&geocode=&q=konya+sel%C3%A7uklu+belediyesi+spor+salonu&sll=37.0625,-95.677068&sspn=31.509065,55.546875&ie=UTF8&ll=38.048091,32.467346&spn=0.244409,0.43396&t=h&z=11&iwloc=C

Gökçebey
25.04.2009, 21:56
İlk maçımızın İbrahim Kutluay'ı da kadrosunda bulunduran İTÜ ile olması bizi oldukça zorlayacaktır. Ancak mücadeleci oyunumuzu tekrar ortaya koyarsak yolun sonu istediğimiz yer çıkacaktır. Unutmayalım ki geçen sene de İTÜ ile TOFAŞ Final-Four da yer almış ancak lige Erdemirspor ile Aliağa Belediyespor çıkmıştı.

Şuradan salonu görebilirsin kardeşim.

http://maps.google.com/maps?f=q&source=s_q&hl=tr&geocode=&q=konya+sel%C3%A7uklu+belediyesi+spor+salonu&sll=37.0625,-95.677068&sspn=31.509065,55.546875&ie=UTF8&ll=38.048091,32.467346&spn=0.244409,0.43396&t=h&z=11&iwloc=C

Sağolasın renkdaş, ben de o bölgeyi bulmuştum araştıra araştıra. Fakat google görüntüsü eski olduğu için şu an spor salonunun olduğu bölgeyi bozkır gösteriyor. Emin olamamıştım.

Teknik bir gezi münasebetiyle yarın akşam 8 kişilik bir kafileyle Konya'ya hareket ediyoruz. Salı akşamki maça gitmeyi istiyorum fakat henüz konaklayacağımız yer belli değil. Şartlar uygun olursa inşallah gideceğim.

Keleşoğlu
26.04.2009, 00:57
bbl ne çıkın bizi siz güldürün en azından

Furkan Dündar
26.04.2009, 09:23
Futbolda olan oldu

siz Güldürün Yüzümüzü =)

playa
26.04.2009, 10:01
İnşallah kazanırızda moralimiz yerine gelir.

violentia
26.04.2009, 10:24
İTÜ'de okuyorum arada antrenmanları izledim fakat hiçbirinde ne hikmetse İbrahim Kutluay'ı göremedim. Arada kampüse mavi ferrarisiyle gelip hava basıyor o kadar.. Ama maçlarda diğer arkadaşların dediği gibi leblebi gibi atıyor İTÜ'nün diğer oyuncuları da mücadeleci çok zor bir maç olacak İTÜ bence favori ama futbolcuların aksine basketbolcularımız savaşçı ruhlarıyla bu maçı alacak buna yürekten inanıyorum..
Keşke kaptan da olsa 6 ay oynayamayacak olması çok üzücü :(

Murat'
26.04.2009, 11:11
Arkadaşlar maçı kaydedeceğim Tv kartımdaki sorunu halletmiş bulunmaktayım...

AYYILDIZ
26.04.2009, 12:23
İTÜ değil kim gelirse gelsin yeneceğiz.

ilhan
26.04.2009, 14:09
Çıkın bu sezon Beko Basketbol ligine bari sizinle gurur duyalım. İnanıyoruz arkadaşlar. Adım adım Beko Basketbol ligine!

bordo61
26.04.2009, 14:14
Artık umudumuz sizsiniz

Çetin
26.04.2009, 14:19
Taraftara umut olun, potalara sayı olup yağın şu İtü maçından galibiyetle ayrılın. Her maçını izlediğim Trabzonspor Basktetbol takımında bu potansiyel var çünkü.

.....
26.04.2009, 14:21
Allahın izniyle alacağız bu maçı. Yeter ki inanalım. dünki sivas maçındaki gibi olmasın lütfennn

İnanmanın nelere kadir olacağını gördük. Bari siz yüzümüzü güldürün...

bordo61
26.04.2009, 14:28
Trabzonda oynansaydı maç vermedik burda onlara

Çetin
26.04.2009, 14:32
"Basketbol eğer tüm Türkiye'nin sporu olacaksa

Trabzonspor Beko'ya"

Hüseyin Çümen
26.04.2009, 14:34
Allahın izniyle 1. ligde olacaz inşallah bu maçların ardından

Berk
26.04.2009, 16:55
http://img8.imageshack.us/img8/2456/51189951.jpg

Kereşenli
26.04.2009, 16:59
İTÜ değil kim gelirse gelsin yeneceğiz.

Halâ büyük konuşuyoruz arkadaşlar Sivasspor maçında aynısını yaptık ve rezil olduk.

Cem Zırıh
26.04.2009, 17:03
itu yu yenmemiz imkansiz bir kere basta ibrahim kutluay gibi turkiyenin gelmis gecmis en iyi basketbolcularindan biri var.. Bizim se kaptanimiz bile sakat oynayamicak belkide tek birincilig tecrubesi yasamis oyuncumuz umut tinay... bu mactan umutsuzum acikcasi

Eren Karaahmetoğlu
26.04.2009, 17:09
Yenip güzel bi şekilde giriş yapmalıyız. Basketçilerimize güvenim tam. Hadi,alalım bu maçı! Skytürk'in vermesi iyi olmuş,rahat rahat izlerim:)

Cihan
26.04.2009, 17:09
harun erdenay bile var:D

Murat'
26.04.2009, 18:21
itu yu yenmemiz imkansiz bir kere basta ibrahim kutluay gibi turkiyenin gelmis gecmis en iyi basketbolcularindan biri var.. Bizim se kaptanimiz bile sakat oynayamicak belkide tek birincilig tecrubesi yasamis oyuncumuz umut tinay... bu mactan umutsuzum acikcasi

Can Özcan,Birkan Batuk,Ogün Sevinç,Engin Algın,Volkan İncekara bunlar geçen sene Beko Basketbol Liginde oynuyordu...

LazAnisT
26.04.2009, 18:24
Evet biraz basketbolla kafa dağıtalım

Dün LİG Tv'de Saner Ayarı izledim.Açıkcası çokta umutlu olmayan ben onu dinledikten sonra biraz daha ümütlendim.Bizim takımın ve basketcilerin tam bir turnuva takımı olduğunu tekrarlayıp durdu.Amacımız oraya gidebilmekti ondan sonrasından şüphem yok dedi ama hadi bakalım hayırlısı..

Emre B.
26.04.2009, 18:30

İTÜ'yü yaptığımız hazırlık maçlarında çok defa yenidik.Hatta İbrahim Kutluay bile oynuyodu ;).Takımımızın büyük bölümü 2 sene Beko Basketbol Ligi'nde oynadı.Ben bu maçtan umutluyum.Tek korkum Tofaş.

cebcare
26.04.2009, 18:31
maçları skytürk verecek izleme şansımız olacak

UmutBaykan
26.04.2009, 18:41
Zor maç olacak bana göre ortada bir maç,ibrahim kutluay falan olabilir ama bizde de o insanı katlayacak oyuncular var.bide umut sakatlanmasaydı iyi olurdu ama bizler inandık takım inandı beko basketbol ligine çıkacağız.

Önder28
26.04.2009, 18:44
Zoru başarırız, imkansız biraz zaman alır...

SERDAR-61
26.04.2009, 19:04
bizim takım savaşıyor fakat tecrübesiz ve hata yapmaya elverişli bir takım
bu yüzden itü ve tofaş çıkabilirİNŞALLAH YANILIRIM

S@K@RON_61
26.04.2009, 19:49
Tek umudumuz sizsiniz bu sene..

Gamze
26.04.2009, 19:59
Bir arkadaşım münazara turnuvası nedeniyle Konya'ya gitmişti.
Kaldıkları otele bu sabah gelmiş İTÜ.

'kız İbrahim Kutluay'ı gördüm bu sabah bilio musun?'

Dedi.
Bir durdum. ''Yau Kutluay ve Konya'yı birbirine yakıştıracağım ama nerden? '' diye.
Kafa dünde malum.

Sonra dank etti.
''Ula iyi bakaydın etrafa, yok muydu bordo mavili uzunlar?'' dedim. "Görmedim" dedi.
Tüh.

Neyse, hoşgelmiş Mevlana kentine İTÜ.
Boş dönecekler ama inşallah.

Özge
26.04.2009, 21:16
İşimiz çok zor ama neden olmasın.

Selman
26.04.2009, 21:35
Çok fazla maçını izlemediğim takımımızda benim gördüğüm en büyük eksiklik "konsantrasyon" Öyle ki kenarda hoca bile çıldırıyor bazen, sağı solu tekmeliyor.Özellikle İstanbul'da ki Beykoz maçında -belki de farkın çok olmasının etkisiyle- rakip oyuncuları takip edemedik bazı anlarda.Hoca kenardan bağırmasa oyuncularımız rakibin 3'lük çizgisinde boş olan adamını göreceği yok.Allah'tan beykoz fazla değerlendiremedi bunları.Bir tanesini attılar onda da Alaeddin Hoca, nereye vurağını şaşırdı az daha bench'te oturan basketcilerimizin ayağına basıyordu tekmeyi :)

Allah yardımcıları olsun.Hayde!

Kubilay ŞAHİN
26.04.2009, 21:43
Tüh İzleyemeyeceğim..
Takımımıza Başarılar.. İnşallah Galip Gelen Taraf Biz Oluruz..

Emre7
26.04.2009, 22:01
zor zor ama 1 haftadir bu maci bekliyorum.

Caner Dikan
27.04.2009, 00:54
fenerlilerle çatışabileceğimiz bi alan daha.iyi varsın basketbol.. :D

Muhammed KOÇ
27.04.2009, 07:22
hadi alanlar siz güldürün yüzümüzü

bordo61
27.04.2009, 09:56
Ya kırk yılda bir salı günü erken çıkmamız bişeye yarıyacaktı oda olmadı

ilteriş
27.04.2009, 10:19
ilk kez basket takımımızı tvden izleyeceğim.çok heyecan verici doğrusu.

Mert67
27.04.2009, 12:50
Hadi güldürün yüzümüzü çocuklar.İnanıyoruz sizlere.

Vural Kuyumcu
27.04.2009, 12:54
haydi firtinam

ApoCaN28
27.04.2009, 13:05
Basketbol da yüzümüz gülsün hayden uşaklar...

İskender
27.04.2009, 13:30
bu maçı kazanmaya çok ihtiyacımız var.

simavii
27.04.2009, 14:09
zor maç ama alacaz inşallah.

Muhammed Ayaz
27.04.2009, 14:11
futbol takımımızda yüzümüz gülmedi basketbolda gülsün:D

Alihan Ertürk
27.04.2009, 14:12
maçın 7de olması iyi oldu..

izleyebileceğim ;)

61Serkan4828
27.04.2009, 14:22
bu takimda ibrahim kutluay oynio ya,bu adami durdurursak mac bizim ,her mac 20 den fazla puanla oynio

61Serkan4828
27.04.2009, 14:23
bence bu final grupta en güclü takim tofas

İsmail Alkan
27.04.2009, 14:23
Bu arada maçı Kadırga TV'de SKY Türk ten alarak canlı yayınlıyacak.

bordo61
27.04.2009, 14:24
Büyük akıllık etmiş Kadırga Tv

macka61
27.04.2009, 14:26
basketbolda ne olacağı hiç belli olmaz onun için umutluyum

Emre HIZAL
27.04.2009, 14:27
Haydi uşaklar siz güldürün bari yüzümüzü...

Emre B.
27.04.2009, 16:06
Bu arada maçı Kadırga TV'de SKY Türk ten alarak canlı yayınlıyacak.

İsmail Abi, sence bu maçtaki şansımız ne?Kazanabilir miyiz?Kaptanın yokluğu çok etkiler mi?

Kazım Uzunboy
27.04.2009, 16:50
Her an bir delilik yapabilirim maça gitmek için. :rolleyes: :)

Badaloğlu
27.04.2009, 16:54
Konya'da bu maça giden yok mu? Ya da çevre illerden bu maça gitmek için ne yapmak lazım? Niye bu tip maçlar hep hafta içi yapılır?

KemalEROĞLU5961
27.04.2009, 16:58
Futbolla alakalı başlıklara girmek istemiyorum Sivas maçından beri, nolur çıkın şu BBL'ye de moral verin bize...

İsmail Alkan
27.04.2009, 17:31
İsmail Abi, sence bu maçtaki şansımız ne?Kazanabilir miyiz?Kaptanın yokluğu çok etkiler mi?
Final Four maçlarına yorum yapmak deveye hendek atlatmaktan daha zor :)

Tofaşla İtü yü favori görenler bir bakmışlarki Trabzonsporla Bornova BBL de :)

Bizim için umutun olmaması oyunumuzu etkilemesinden ziyade çok büyük eksiklik.

Alihan Ertürk
27.04.2009, 17:52
http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/intro/27_04_2009-4S1D.jpg (http://www.trabzonspor.org.tr/DilCevir.asp?D=)

DİNÇ
27.04.2009, 17:53
İTÜ iyi bir takım...Ancak aşağıdaki oyuncuları durdurabilirsek maçı çevirebiliriz...
Bu maçı alacağımıza inanıyorum...
Orçun ; Rebaund ustası...
İbo ; Skorer Forwed
Gökhan ; Skorer,assistör
Harun ; Asist kralı...
Lee Dixon; Pivot Forwed...
Tolga ; Power Forwed
Mahir ; Oyun kurucu (Gard)

Enes Ünal Kaya
27.04.2009, 18:02
futbolda gülemedik bari basketcilerimiz üzmesin bizii... yayında var çok iyi walla.

Nihal Ayvaz
27.04.2009, 18:46
Yarını heyecanla bekliyoruz.Orda da taraftarımız yalnız bırakmıcaktır takımımızı.

Bu maçı alırsak diğerlerini almak daha kolay olur sanki.Hadi Trabzon'um sevindir yine bizi.

Seyit Hoca
27.04.2009, 19:20
Trabzon'da sezon başı yapılan turnuvada İTÜ'yü Harun ERDENAY,İbrahim KUTLUAY ve Tolga TEKİNALP'sız kadroları ile mağlup etmiştik .
Bu 3 basketbolcunun takıma güç katıp katmadığını yarın göreceğiz.

playa
27.04.2009, 19:26
Kadırga tv de maçı yayınlayacakmış.

Engin Türkyılmaz
27.04.2009, 19:49
BMN istanbul maçı birlikte izlesek güzel olur aslında ?? Şampıyonluk kovaladığımız haftalarda izlediğimiz gibi ...

Mustafa K. Demirbaş
27.04.2009, 19:54
Kadırga tv de maçı yayınlayacakmış.
evet şimdi söyledi maçlar Sky Türk ve Kadırga tv den yayınlanacak

BDiler61
27.04.2009, 19:57
Bu seneki tesellimiz insllah basketbol takimimiz ve karadenizspor olur.

Muhammed KOÇ
27.04.2009, 20:32
basketbolda kesin çıktık çünkü normalde 2 takım çıkıyo mersin b.b ve türk telekom takımını kapatıyor o yüzden 4 lü çıkcak beko basketbol ligineeeeeeeeeeeeeeeee

bir arkadaşımın mesajı facebook (http://www.facebook.com/group.php?gid=17088199330) ta okudum doğruluk derecesi nedirbilen var mı ?

Mustafa ÖZDEMİR
27.04.2009, 20:52
inşallah yeneriz . bekle beko biz geliyoruz

crazyman_61
27.04.2009, 20:55
yayınlanması güzel oldu inş. galibiyetlerimizi canlı canlı izleriz:D

Aker
27.04.2009, 21:02
basketbolda kesin çıktık çünkü normalde 2 takım çıkıyo mersin b.b ve türk telekom takımını kapatıyor o yüzden 4 lü çıkcak beko basketbol ligineeeeeeeeeeeeeeeee

bir arkadaşımın mesajı facebook (http://www.facebook.com/group.php?gid=17088199330) ta okudum doğruluk derecesi nedirbilen var mı ?

Doğru olacağını pek sanmıyorum ama olsa mükemmel olurdu herhalde:rolleyes:

Fatih BALTA
28.04.2009, 00:23
Size güveniyoruz.Bu moralsiz haftalarda güldürün yüzümüzü.Başarılar takımımıza bugünki maçta.

Kazım Uzunboy
28.04.2009, 00:25
BMN Ankara | Konya'ya Basketbol Takımımızı Desteğe Gidiyor!.. (http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=14236)

Metin Ural
28.04.2009, 01:04
Doğru olacağını pek sanmıyorum ama olsa mükemmel olurdu herhalde:rolleyes:

aslinda son birkac senede lig baslamadan ligden cekilen kucuk butceli takimlari gorduk. ihtimaldir tabii ki de ama ilk ilkiye girmemiz gerektigi gercegini degistirmez.

playa
28.04.2009, 09:11

İnşallah dediğin doğrudur.

Burçak
28.04.2009, 09:46
bu maçı alırsak inanışmaz bir avantaj yakalayabiliriz. zor bir maç olacağı kesin. ama basketbolda hiç belliolmuyor neyin ne olacağı.
bunu bu sezon abdi ipekçide son sıradaki takıma yenilerek göstermiştik.
konsantre olup maça hazırlanırsak rakibin kim olduğu çok önemli değil. itü yü hazırlık maçında yenmiştik diye hatırlıyorum.

Harun-61
28.04.2009, 09:50
siz güldürün yüzümüzü !

ilhan
28.04.2009, 10:18
Bu akşam evde olmayabilirim. Bu maçı takip edememe durumum var. Aranızda mutlaka telefon numaramın olduğu bir abim, kardeşim vardır. Maçın ara ara sonucunu atarsanız çok memnun olurum.

Şimdiden çok teşekkür ederim.

Hekimoğlu
28.04.2009, 10:27
Klubümümüzün bir B planı var çıkamazsak Beko basketbol liginden bir kulüp satın alınacak.

Barış Özkarabekir
28.04.2009, 11:04
işimiz çok zor ama olmayacak gibi değil başarı inanınca geliyor

örnek : sivas: 3 TRABZONSPOR : 0 inanmış bir trabzonsporu bu maçta gördük

TsLaZo
28.04.2009, 12:12
Ben itü de okuyan bir trabzonlu olarak takımımızı yanlız bırakmıyacağım..;Gelebilen herkes gelsin tam destek hep destek..

fanatikmühendis
28.04.2009, 12:22
arkadaşlar bilen biri şu sky türkün güncel frekansını yazabilir mi
izleyelim takımımızı.

Cengiz Çubukcu
28.04.2009, 12:29
bugün saat 19:00'u iple çekiyorum , Umut Tınayın yokluğunda Volkan İncekaraya çok iş düşecek...

Caner Dikan
28.04.2009, 12:33
Bizle itü çıkarız 1. lige..

Kubilay ŞAHİN
28.04.2009, 12:35
Maçı İzleyemeyeceğim..
Ama Yüreğim Maçta Olacak.. Haydi Trabzonumuz Haydi..

bordo61
28.04.2009, 12:54
Maçı izleyemeyeceğim

Osman Yavuz
28.04.2009, 13:02
Alaatin hocanın dışardan yapılacak hücumlarda setleri Ogün'ün üzerine kurması gerekiyor.Açıkçası ben pek set hücumu yapabildiğimizi göremedim son maçta.Bunda stresin olması etkili olabilir.İbrahim Kutluay'a çok özel savunma yapmamız gerekiyor diyeceğim ama bugüne kadar hangi takımlar geldi geçti de İbrahim'i tutamadılar.Bu da ayrı bir önemli konu olsa gerek.

Umut olsaydı şanslar eşitti ama şu anda İtü bir adım önde bana göre.

Sabri Kurban
28.04.2009, 14:47
İtü de hem Harun hem de İbrahim var. Benim izlediğim bu Trabzonspor takımı hele ki Umut Tınay sız maalesef ki İtü ye rakip bile olamaz:((

Cagdas Topal
28.04.2009, 14:55
mac saatinde tv nin karsısında olacagım , umarım kazanırız

Bahattin Aydın
28.04.2009, 15:12
Maçı izleyecem.Umarım bu maçı alıp güzel bir başlangıç yaparız.

sifuni
28.04.2009, 15:21
artik futbolu biraktim basketbola yönelecegim:confused:

Mehmet Dinç
28.04.2009, 15:35
Maçı izleyemeyeceğim

Maçı kaydetmeyi planlıyorum

Ahmet Karadeniz
28.04.2009, 15:52
İtü de hem Harun hem de İbrahim var. Benim izlediğim bu Trabzonspor takımı hele ki Umut Tınay sız maalesef ki İtü ye rakip bile olamaz:((

yaşlılar beah bizim o ruhumuzdaki fırtuna ile inşlah yeneriz

winner
28.04.2009, 16:17
Bornova içeride zayıf, ama dış adamları ve penetrecileri etkili birtakım görüntüsünde şu an.Tofaş ise içeride daha güçlü...Ama Bornova, en az İtü ve tofaş kadar tehlikeli bir görüntü içinde.İlk çeyrek skoru 23-19 bornova

Emo91
28.04.2009, 16:21
of of of of bu mac ne izlenir aksama haaaaa :)
helal sky turk!!!!

artik trabzonsporu basketboldada görelim destekliyelim!
bakalim su gencler neler yapabiliyormus!
insallah yeneriz!

Murat'
28.04.2009, 16:21
Arkadaşlar bu Skyturk'u izlemek için internette bir link falan var mıa acaba..Bilgilendirirseniz sevinirim..Kadırga'dan izlemek istemiyorum...

winner
28.04.2009, 16:24
Bornova ikinci çeyrekte mükemmele yakın, fark 12 oldu.Çok şutör takım umarım bu maçta hepsini kullanırlar bize bir şey kalmaz

Çetin
28.04.2009, 16:26
ben maçı Kadırga'dan izleyeceğim :) kimse bizim maçımızı vermezken gelip maçımızı yayınladılar şimdi de başkası yayınlıyor olsa bile benim tercihim Kadırga olacaktır, tabi ortak yayın falan vardır belki onu bilemem :)

winner
28.04.2009, 16:33
Bornova çok savaşçı, korkuttu beni,kesinlikle hesaba katılması lazım fark 17 oldu

winner
28.04.2009, 16:39
Tofaş topu içeri geçirmeye başladı ve fark 9' a indi.

winner
28.04.2009, 16:43
İzleyemeyen arkadaşlar için İlk yarı sonucu 45-38 Bornova.Bornova 18 dakika süper oynadı ama son iki dakikayı oynayamayınca ciddi bir fark çok çabuk eridi.Tofaş güçlü olduğu bölgeyi kullanmay başlayınca ve savunmayı sertleştirince çok kötü başladığı maça yeniden döndü.

tanjueren
28.04.2009, 16:54
İbo 20'nin altında kalırsa kesin alırız da nasıl kalır o ayrı konu:DZira çok az oynamasına rağmen 27 sayı ortalaması vardı yanlış hatırlamıyorsam.

crazyman_61
28.04.2009, 16:56
Arkadaşlar bu Skyturk'u izlemek için internette bir link falan var mıa acaba..Bilgilendirirseniz sevinirim..Kadırga'dan izlemek istemiyorum...

skyturk uydu frekansı
12650
h
4250

ali+61+26
28.04.2009, 17:00
beko basketbol ligi bizi hakediyor.... inş alıcaz maçı..

winner
28.04.2009, 17:26
son 8 dakika bornova 12 sayı önde

Recep Alkan
28.04.2009, 17:28
trabzondaki beykoz maçında sonra harun ve ibrahimli itü ye karşı çok şansımız olmadığı kanaatindeyim.

Herşeye rağmen trabzonspor bu. Desteklemeye devam

Erkan
28.04.2009, 18:03
En azindan Sky Turk bir basketbol taraftari gorecek =)...

Alper Beyazay
28.04.2009, 18:09
Nette izleyebilceğimiz bir yer var mı ?

Cafer Bulur
28.04.2009, 18:10
Kazanacagimizi zannetmiyorum.

Insallah yanilirim.

Metin Ural
28.04.2009, 18:15
http://www.justin.tv/tele_erl

tofas - bornova belediyesi macini buradan seyrettim. itu maci konusunda kesin bir bilgiye sahip degilim.

Selman
28.04.2009, 18:18
Çok zor maç.İbrahim farkı var en başta.Umut olsaydı keşke.

Allah yardımcıları olsun, yine de baskettir, inanan ve savaşan kazanır.Rusya'nın İspanya'yı kendi sahasında nasıl yendiği en güzel örnektir.

KemalEROĞLU5961
28.04.2009, 18:19
TOFAŞ tecrübesiyle geriden gelip kazandı. İTÜ ve TOFAŞ çok deneyimli oyunculara sahip, dikkat etmemiz lazım...

Berk
28.04.2009, 18:25
Yavaş yavaş geçeyim TV karşısına..

Trabzonspor'umuza başarılar!

Muhammed KOÇ
28.04.2009, 18:28
ikinci maçımız yarın bornovayla.. bu maçın önemi çok büyük. kazanmak zorundayız yoksa yarınki maçın sittesi sivas maçının sitresinden farksız olur :)

Bekir
28.04.2009, 18:28
macı izleyebileceginiz bi link var mı??

Murat'
28.04.2009, 18:30
Bu maçı kazanmalıyız kesinlikle...Futbolda yüzümüz gülmedi zaten..Basketbolda gülsün...

Recep Alkan
28.04.2009, 18:31
http://www.justin.tv/tele_erl

tofas - bornova belediyesi macini buradan seyrettim. itu maci konusunda kesin bir bilgiye sahip degilim.

noldu bu maç ?

Muhammed KOÇ
28.04.2009, 18:33
1. MAÇ: Trabzonspor - İTÜ llllllllllllllllllllllllllll l 28 Nisan Salı - Saat: 19:00 (Yayın: Sky Türk)
(http://www.facebook.com/group.php?gid=17088199330)
2. MAÇ: Bornova Belediye - Trabzonspor l 29 Nisan Çarşamba - Saat: 16:00 (Yayın: Sky Türk)

3. MAÇ: Trabzonspor - Tofaş lllllllllllllllllllllll l 30 Nisan Perşembe - Saat: 19:00 (Yayın: Sky Türk)

4. MAÇ: İTÜ - Trabzonspor llllllllllllllllllllllllllll l 05 Mayıs Salı - Saat: - (Yayın: Sky Türk)

5. MAÇ: Trabzonspor - Bornova Belediye l 06 Mayıs Çarşamba - Saat: - (Yayın: Sky Türk)

6. MAÇ: Tofaş - Trabzonspor lllllllllllllllllllllll l 07 Mayıs Perşembe - Saat: - (Yayın: Sky Türk)

Çetin
28.04.2009, 18:34
maç sonunda umarım aşağıdaki gibi görüntüler olur :)

XOFS5pMGHHc

Bekir
28.04.2009, 18:39
kadırga tv macı vericek mi??**

Mustafa GÜLAY
28.04.2009, 18:42
evet verecekmiş

Burak 1967
28.04.2009, 18:48
Kadırga tv de müzik klibi var :)

61 baha
28.04.2009, 18:51
amma reklam verdi sky tv

Nihal Ayvaz
28.04.2009, 18:51
Kadırga maçtan önce kıvama getiriyor bizi :)

Demin arkadaşın verdiği linktede şuan skyturk yayını var,maç yayını başlamadı henüz.

Off heyecan bastı yine.:rolleyes:

Hadi Trabzon'um başarılar,güveniyoruz size.

onur-ts
28.04.2009, 18:52
ya benim tvde kadırga da skytürk de çekmiyo sinir oldum.skytürkte sinyal yok diyo kadırgayı uyduda aratıyorum olmuyo bi türlü.mecbur internetten izleyecem.bu maçta scott oynayacak mı?

szymek7
28.04.2009, 18:54
ya benim tvde kadırga da skytürk de çekmiyo sinir oldum.skytürkte sinyal yok diyo kadırgayı uyduda aratıyorum olmuyo bi türlü.mecbur internetten izleyecem.bu maçta scott oynayacak mı?

yaaa hiç sorma bende ayni. Butun kanallar çalisiyo tek kadirga tv ile sky turk çalismio inanilmaz bise yaaa !!!

Osman Yavuz
28.04.2009, 18:56
Hadi çocuklar umarım bozulan morallerimizi yerine getirirsiniz.

Burak 1967
yaaa hiç sorma bende ayni. Butun kanallar çalisiyo tek kadirga tv ile sky turk çalismio inanilmaz bise yaaa !!!

yalnız değilsiniz sky türk sinyal zayıf diyor ne hikmetse sadece onda problem var, bula bula bu kanalı buldu!
kadırga tv de de müzik klibi var!

Hüseyin İlkin
Başarılar Trabzonspor'um :atki:

Tv karşısında olacağız.
Az kaldı, gidip açalım.

61 baha
28.04.2009, 18:57
hele şükür başlıyo

Nihal Ayvaz
28.04.2009, 18:57
Yayın başladı.Taraftarımız da orda Bize Her Yer Trabzon seslerini duyuyorum :)

İsmail Alkan
28.04.2009, 18:58
yalnız değilsiniz sky türk sinyal zayıf diyor ne hikmetse sadece onda problem var, bula bula bu kanalı buldu!
kadırga tv de de müzik klibi var!
Kadırga TV yayını SKY Turk tan alıyor,şimdi görüştüm,sky turkun sinyali zayıf olduğu için yayında problem var,sorunu çözmeye çalışıyorlar,birazdan girecekler sanırım .

Erdem Keser
28.04.2009, 18:59
Şuan Celil Hekimoğlu'yla konuşuyorlar.

metinulusoy
28.04.2009, 18:59

şu frekansı deneyin bende de sinyal yok diyodu bu freekanstan buldum.

frekans: 12650
seymbol değeri: 4250

-----yatay

İsmail Alkan
28.04.2009, 19:00
Maçı kaydetmeyi planlıyorum
Aman sakın unutma Mehmet ;)