PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Sampiyon Trabzonspor

hakantpl
01.05.2005, 00:54
Birakin Lig deki puan durumuzu böyle giderse biz ne yaparsak yapalim istersek Real gibi kadromuz Olsun Sampiyon olmamiz Zor. Trabzonspor Eziklere Karsi oynadigi futbolla Gerçek Samypiyonun kim oldugunu Gösterdi. Kagit üstünde Ezikbahçe 2-1 Önde Gözüküyor ama biz biliyoruz ki Durum Böyle Degil. Normal sartlarda TS - 2 Fb - 1 olmasi lazim.

Ligde fenerin böyle kazandigi çok maç var en bariz örneklerden biride Gençler maçi ve iki penalti. Anliyacaginiz Trabzonspor Topladigi puanlarla Su an Fenerin Önünde Lider Olmasi Lazim Asil lider biziz.

Sezon Sonun da da Sampiyon Biz Olacagiz... Sampiyon Sampiyon Sampiyonn

Bordo mavi En büyük Trabzon Sampiyon Trabzon !

Hasan Cubukcu
01.05.2005, 01:05
konya maci ve son 3 maci sampiyonluk havasinda gecirmemiz lazim.

bu sezonu ne olursa olsun moralli bir sekilde bitirip trabzonsporumuzu gelecek sezona hazirlamamiz lazim.

taraftara büyük is düsüyor,

en büyük trabzon.

BDiler61
01.05.2005, 01:12
seneye hasreti dindirecegiz insallah

$FIRTINA61$
01.05.2005, 01:14
sampyionlar ligine gideriz isalah

mahir_kuzey
01.05.2005, 01:16
Böyle bir ligde sampiyon olmamiz imkansiz gerçekten.

Önerim su : Istanbul takimlarinin niyeti madem spor baris kardeslik degil , para pul san söhret; öyleyse alsinlar yanlarina beykoz sariyer kartal, kursunlar kendi liglerini federasyonlarini, bizde anadolu takimlari olarak TÜRKIYE LIGI kuralim adam gibi devam edelim. Daha iyi bi alternatifiniz varsa söyleyin...

İleli
01.05.2005, 01:16
20 senedir sampiyon olamadin diyeitlere karsi oynadigin maclari yenilsen bile seni birakacagimizi saniyorsan yaniliyorsun bilki biz seninle OLUME GIDERIZ TRABZONSPORUM!

Guests
01.05.2005, 01:18
Birakin Lig deki puan durumuzu böyle giderse biz ne yaparsak yapalim istersek Real gibi kadromuz Olsun Sampiyon olmamiz Zor. Trabzonspor Eziklere Karsi oynadigi futbolla Gerçek Samypiyonun kim oldugunu Gösterdi. Kagit üstünde Ezikbahçe 2-1 Önde Gözüküyor ama biz biliyoruz ki Durum Böyle Degil. Normal sartlarda TS - 2 Fb - 1 olmasi lazim.

Ligde fenerin böyle kazandigi çok maç var en bariz örneklerden biride Gençler maçi ve iki penalti. Anliyacaginiz Trabzonspor Topladigi puanlarla Su an Fenerin Önünde Lider Olmasi Lazim Asil lider biziz.

Sezon Sonun da da Sampiyon Biz Olacagiz... Sampiyon Sampiyon Sampiyonn

Bordo mavi En büyük Trabzon Sampiyon Trabzon !

smileys/smiley32.gif.....

sanatik
01.05.2005, 01:19
arkadaslar ligde sampiyon olana sonuna kadar devam, hep birlikde.

En dogru yoldayiz. Bu sene olmadi. olsun. Sampiyonluk icin varimizi yogumuz taraftar olarakda ortaya koyalim.

Biz Trabzonsporuz. Pes etmeyiz. Basaracagiz. Yikacagiz Bizansi yine.

Gün gecdikce gücleniyoruz. Devam edelim.

Tavukbahcenin 100 yilinda trabzonsporumu sampiyon olarak görmek istiyorum. 100 yil boyu unutamayacaklari bir sampiyonluk icin. Hem gelecek sene hem 2007 de. Pes etmek yok. Inanmak var.Edited by: sanatik

Medallion
01.05.2005, 01:32
Bugun Trabzonspor'lu olmaktan coooook gurur duydum. Sonuna kadar yonetime, teknik heyete, futbolculara destek.... Camia olarak bir araya gelirsek hasretbir kac yil icinde biter insallah.

Muhalif
01.05.2005, 02:41
bu baslik nerden çikti sampiyon trabzonspor diye? ben hatirlamiyorum öyle bir sey.. gönüllerin sampiyonu falan mi? tarihte gönüllerin sampiyonlarinin kaydi tutulmuyor maalesef...

mahir_kuzey
01.05.2005, 02:48
bu baslik nerden çikti sampiyon trabzonspor diye? ben hatirlamiyorum öyle bir sey.. gönüllerin sampiyonu falan mi? tarihte gönüllerin sampiyonlarinin kaydi tutulmuyor maalesef...

Genel basligindaki bütün topiclere assagi yukari ayni seyleri yazdin pespese. Anliyorum sinirlisin ama hepimiz sinirliyiz, üzgünüz, kirginiz vs.vs.vs. Bu topicte yazilanlar senin için bisey ifade etmiyor olabilir ama biçok insan için çok sey ifade ediyor. Sanirim sen diyorsunki sampiyonluk gelsinde nasi gelirse gelsin. Bende diyorum ki YETERKI ONURSUZ OLMASIN ASK. Böyle sampiyon olacaksak olmayalim daha iyi. Bizi biz yapan degerlerin basinda onurlu olmak geliyor. Yoksa bizde hakem satin alir federasyonu yönlendiririz. Yeterki Senol hoca taktik hatasi yapsin, canimiz feda. Ziya hocaya da canimiz feda idi. Ama degerlerimizin disina çikan adam silindimi bidaha 1000 yil geçse giremez aramiza. Olay bu kadar basit.Edited by: mahir_kuzey

sinan_19
01.05.2005, 03:44
muhallif muhalifsen trabzonspor muhalifi olma.. cem papila açik bi sekilde taraf tuttugunu gösterdi.Bunu maçi izleyen 5 yasindaki çocuk bile anlar

Trabzonum insallah istanbula saltanatinayenilmeyecegiz. Her zaman yanindayiz.

Mollasalihoğlu
01.05.2005, 11:33

tarih fenerbahçe'yi yazsin varsin.sen bu maçta fener'i eze eze yendigimizi unutacak misin?

hakantpl
01.05.2005, 12:30
Arkadaslar yanlis anlasilma felan olmasin, gönüllerin Sampiyonu felan degiliz, gerçekten Sampiyon biziz. kim ne derse desin Hakkin Hukukun verdigi haklara dayanarak Bu sezon Trabzonsporumuz Sampiyon olmustur. Gönüllerin Sampiyonu felan hikayesini Geçin.

mr.fa
01.05.2005, 12:32
Ibrahim Sahin aksam çok güzel konustu ve neredeyse agladi.

Ibrahim Sahin: Bizim yarista olup sampiyon olmamiz istenmiyor. Biz Istanbul'un arka bahçesi degiliz. Haken Antep'te haftanin hakemi oldu. Simdi yilin hakemi olur.

Arkadaslar sonuçta yine 1 yilimizi ve emegimizi çaldilar. Ama bu ülkede bu kadar sessiz kalinmamali ve ciddi protestolar yapilmali. Ve yine bunun baslangici bmn olmali. Ama sadece mail ve fax ile degil. Gerekirse sokaklara çikilmali.

hakantpl
01.05.2005, 12:47
mr. Fa dogru söylüyorsunda bunun organizasyonun olmasi lazim Çok degil 100 kisi bir araya gelse yeter. maillerle olacak is degil. Yalniz dikkat edilmesi gereken husus, sokaklara çiktigimizda Dengesiz sekilde davranirsak hakliyken haksiz duruma düseriz. Çok iyi bir Organizasyon olmasi gerekir.

SKY-GUARD
01.05.2005, 12:50
Eger Ibrahim SAHIN düsündüklerinde samimiyse;

ISTANBUL takimlarinin ligi olmasi istenen bir ligde TÜM TÜRKIYE'nin takimi olan MILLI TAKIMA artik OYUNCU vermeyecegimizi açiklasin.......

Bizlerde tüm TÜRKIYE'de sokaklara çikip DESTEKLEYELIM.....

TSlimetin08
01.05.2005, 12:50
Gercekci olmak lasim bence bu sene daha sampiyon olamayiz seneye diyorum bir kac iyi takviye yapalim bakin görün biz bu kadroylan suan bu kadar iyi sey basariyorsak bir kac takviyelen daha iyi seyler basaririz, bu sene ama ikinci olabiliriz oda elli elli diyorum

hakantpl
01.05.2005, 13:10
istedigin kadar takviye yap ne olcak. gine ayni seneryo. bizimde hakem Transfer etmemiz gerekir ama. böyle bir transfer Trabzonumuza yaramaz. smileys/smiley2.gif

ne zamanki türkiye süper sike ligi, dürüst temiz bir lig olur biz o zaman kagit üstünde de sampiyon oluruz

Emir BAYRAK
01.05.2005, 13:14
smileys/smiley32.gif

ISTANBUL takimlarinin ligi olmasi istenen bir ligde TÜM TÜRKIYE'nin takimi olan MILLI TAKIMA artik OYUNCU vermeyecegimizi açiklasin.......

tamamen katiliyorum buna ayri bi topic acarmisin...smileys/smiley32.gif

Nkeser3
01.05.2005, 14:37
bu haftaki konya maçinda taraftarlara çok is düsüyor.Kadiköy savasçilarini yalniz birakmamaliyiz

61-firtina
01.05.2005, 19:13
ELBET BIR GÜN TRABZONSPORUM ELBET BIR GÜN

sanatik
01.05.2005, 19:18

hayir kardes hayir. Hernekadar canimizi yakiysalarda hakkimizi yine yediyselerde ve böyle bir düsüncenin bile gündeme gelmesi kesinlikle yanlis.

biz taraftar olarak protesto etmemiz gerek. Takim futbolcu topunu oynasin calissin devam etsin.

Sacit
01.05.2005, 19:18
arkadasim hakli bu hafta ki macta taraftarimizi gormek istiyoruz her zaman ki gibi bize de bu yakisir smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gif

Trapzone
01.05.2005, 19:26
Bu sene gerçek sampiyon olamasak bile bu adaletsiz ortamda verdigimiz onurlu ve hakli mücadelemizle benim gözümde en büyük sampiyon TRABZONSPORUMDUR.

Beytullah
01.05.2005, 21:13
yeterki bu serefsiz federasyon önümüzü kesmesin bakin o zaman nasil sampiyon oluyoruzz

Hünkar
01.05.2005, 21:31
takir takir top oynadik bu seferde papila denen serefsize takildik ne yapacazbilmiyom ya illa bi hakem mi dovmemiz lazim adam gibi mac yonetilnesi icin gorunuse gore bu isin sonu onlarin da sonunu getirecek .ama kardeslerimin dedigi gibi bu isler maille olmuyo maalesef organize ve baya ses getirecek bi protesto yuruyusu yapilmasi lazim

U.Sadıkoğlu
01.05.2005, 22:17
YA BEYLER ARTIK LIG BITTI BIZIM IÇIN AMA o o.ç cem papila a.k evladi bizim ofsayytan yedirtmese penaltiyi verse neyse.......a.s. cempapila

Halit M. MOLLASALİHOĞLU
02.05.2005, 00:28
Mualif senin yaptigin mualefet degil..
bir sorunu dile getiren, yanlisliga karsi koyan mualiftir, çözüm önerisi olan mualiftir.
Bu takimin son sampiyonlugundan sonra dogmus birsürü arkadasimiz var burada
sen ne düsünürsen düsün sevdamiza hakaret etme..
Biz o tarihi gelecegimizin yol haritasinin temellerine koyuyoruz.
katilmayabilirsin ama saygi göstermek zorundasin.
tavrin çok yanlis
lütfen burada kimseyi rencide etme...
imzanda yazanlar ise bana çok popülist geldi bi mualife göre bence igneyi biraz da kendine batir

Hasan Cubukcu
02.05.2005, 01:11
Muhalifin sesi kesildi ne oldu acaba ???????????

Cok dikkatli olmamiz lazim ajanlar dolasiyor sitemizde!!!!!!!!!!!

My
02.05.2005, 02:47
Arkadaslar, dün aksamdan beri muhalif arkadastir gidiyor her yerde. Bu arkadasin Trabzonspor'luluunu sorgulamak, bazi mesnetsiz seylerle itham etmek biraz yakisiksiz kaçiyor gibime geliyor. Arkadas sinirlidir, kizgindir, üzgündür veya herneyse...Söyledikleri kimilerimiz tarafindan tasvipte edilmeye bilir ama elestirmek yerine hakarete varacak seyler yazmakta biraz arkadasa karsi ayip oluyor.

Vektra58
02.05.2005, 03:33
Bak Gölge Oyunu Kardesim. Burada Kimsenin Elestiri sinirlari içerisinde yorum yapmasina karismiyoruz. Ancak Hakaret vari Sözlerle, Trabzonsporla Dalga Geçerek Kimse Konusamaz. Konusanda Cevabini alir oturur yerine. Trabzonspor Sahipsiz Degildir. Sen belki bu arkadasin yorumlarini okumadigin için böyle davraniyor olabilirsin. Ama Bizden Böyle Durumlarda sessiz kalmamizi Sakin bekleme.................

61trabzonomer
02.05.2005, 09:49
evet sampiyonluk sansimiz bitti ama millet bu maçtan sonra kimin sampiyonlugu hakettigini görmüsütür...

calypso
02.05.2005, 11:38
Bu MHK nin giderayak bir oyun yapacagini bilmek lazimdi.. Özel seçilmis 2 yanhakeme, daha öncede gösterdigi kartlarla sampiyonlugu kesmede CESUR!?! sayilan bir ortahakem atayarak Tüm Türkiye'ye bir kez daha gösterdiler Türk futbolunun ne oldugunu.. Simdi ofsayt gol ve penalti vermeyerek sampiyonluguelimizden alan ayniCESUR!??! hakem.Dünya 3.sü bir ülkenin hiçbir önemli uluslararasi maçta görev alamayanhakemleriyle bu lig de yine gönüllerin sampiyonu tesellisi bize yapiliyor. Parsayi onlar götürsün haksiz yere, trilyonlarca zarara girelim bir hakem karariyla ve biz gönüllerin sampiyonu olalim öylemi?

HAYIR!

Herkezi radikal bir eyleme davet ediyorum!

Ömer SEVİNÇ
02.05.2005, 13:02

hayir kardes hayir. Hernekadar canimizi yakiysalarda hakkimizi yine yediyselerde ve böyle bir düsüncenin bile gündeme gelmesi kesinlikle yanlis.

biz taraftar olarak protesto etmemiz gerek. Takim futbolcu topunu oynasin calissin devam etsin.

Taraftar olarak protesto ne olacak. Mail mi? Sizce önemserler mi?

HAYIR!!

Artik mail atmak gibi basiteylemlerle bir seylerin degisecegini düsünüyor musunuz?

En sert önlemler alinmali bence. Böyle gittikçe ligde varolmak bile anlamsiz. Anadolu kulüplerinden destek alinabilirse ligden çekilme bile düsünülebilir.Edited by: eOMER