PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Sivasspor 3 - 0 TRABZONSPOR

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 [9] 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29

lazzz61
22.04.2009, 18:33
Yaa gercektenn yaa su sivasii yenecegizz ya kiminle bu mac konusnu acsamm trabzn yencek dİorr bu hafta anlasilann trabzonssporr konusulacakk

Erdem Keser
22.04.2009, 18:36
Keşke Fırat Aydınus verilseydi maça :S

Bize uğurlu geliyor ne de olsa :p :D

a f s
22.04.2009, 18:38
http://www.haber61.net/images/news/vali_okutan.20090422131551..jpg
Maçı bekleyen bütün Trabzonspor taraftarları gibi Vali Okutan da minik oğlu koyu bir Trabzonspor taraftarı olan Ahmet Alp maçın havasına girdi.
Vali Okutan oğlu Ahmet Alp İle birlikte Sivas maçı için geri sayım başladığı son üç günde, her gün konutta, Trabzonspor forması giyerek, maçı yorumluyor, karşılaşma ile ilgili olarak kendilerini de maça hazırlıyorlar. Okutan, Trabzonspor'un Sivas'daki maçını izleyeceğini belirtirken "İlk kez maçı kim kazanırsa, bir Anadolu takımının şampiyonluğu garantilenmiş gibi olacak. Beni de sevindiren bu" dedi. Okutan, Trabzonspor'un birçok ilki gerçekleştirdiğini Sivas'ın da Trabzonspor'un izinden gittiğini belirterek "Elbette iyi oynayan kazansın. İyi oynayan da Trabzonspor olsun" diyerek maçı bekliyor.

magicyattara
22.04.2009, 18:48
Yahu millet nasıl bu kadar emin...Korkun şu maçtan korkulacak maç...

Bu mesajın ardında büyük bir galibiyet beklentisi var.

Bence bizim için ölüm kalım maçı değil.

Trabzonspor böyle nice maçlara çıkmış takımdır.

Altı üstü sivas diyorum.

O kadar...

oktay61
22.04.2009, 18:51
Cüneyt Çakır'a bende güveniyorum
Ancak
bu adamın sağı solu belli değil
S ivas Antep maçında 2. dakikada penaltı vermişti
Ayrıca bizim Antep maçındaki verdiği penaltı da çok saçmaydı yine de yenildik

only ts
22.04.2009, 18:54
bu maçı yendikmi aldıgımız gazla gideriz bizide kimse tutamaz ben bu kadar diyorum ezecez ulan varmı ötesi !!!!!! bekle zivas bekleyin kalaslar bekleyin cumartesi fişinizi cekecez a.......

Recep Alkan
Cüneyt Çakır'a bende güveniyorum
Ancak
bu adamın sağı solu belli değil
S ivas Antep maçında 2. dakikada penaltı vermişti
Ayrıca bizim Antep maçındaki verdiği penaltı da çok saçmaydı yine de yenildik

Her yaptığım yorum ile sanki adamı savunuyorum gibi oluyor ama; 2. dakikada penaltı verdi ne demek ALLAH aşkına. Penlatı benim bildiğim harekete göre verilir. Dakikaya göre değil. Gerçekten enterasan yorumlar geliyor :)

Sinan SARI
allah yaredıcıız olsun çok öneli şapiyonluk için olak yada olaak açı ruhunu katarsa uşaklar galip döneceğiz ve ozaman başka bi heves çökecek yüreğe olacak bu sefer bu şanssızlık kırılacak allahın izniyle kalbi yüreği seninlke trabzonum milyonlar arkanda seni zaferini bekliyorlar..haydeeeee...

:D:D bu yazıyı okumak için baya bi uğraştım. Resmen katletmişsin Türkçeyi :D . Bunuda hevesine bağlıyorum.

yanbeyi61
22.04.2009, 18:58
Arkanda sıpan azrailden yersin tırpan...Benim Allahdan Korkan...Utan utan utan....

Başlık bu ya trabzonspor sivası yenemzsen 6 şampiyonlukdan utan

Erdal
22.04.2009, 19:01
Yahu adamlar öyle ya da böyle liderler...Üstelik bu aşağı yukarı aynı performansı gösterdikleri 2. seneleri...Kupa da gs yi elemişler...deplasmanda fb hariç ilk 5 ten kimseye yenilmemişler...Kendi sahalarında herifleri yeneni ben bu sene hatırlamıyorum...Daha sayayımmı :)...

İnanmak başka bir şey...Ben bordo mavi formalı kim oynuyorsa ona inanırım ama altı üstü sağı solu önü arkası zor maç arkadaş...

Napoli
22.04.2009, 19:01
yazılanları biraz dikkatli okur musun kardeşim. Sana özellikle hakemi savunmuyorum dedim. Sadece bildiklerini bizlerin göremediklerini paylaş dedim. Nerdeyse bizi adamın oğlu yapacaksın. Daha dikkatli okursan sevineceğim.

Bu maça kimse collinayı beklemiyordu zaten. Her trabzonspor maçı olduğu gibi buna da dengesiz bir hakem bekliyorduk. Ama inan bu maçı yönetmeye aday olacak hakemler içinde en iyisi verildi diyebilirim. (fırat aydınus hariç)

Tek diyeceğim bekleyip göreceğiz. Ki adamın yönettiği sivas maçlarında da sivasın kaybettiği puanlar, ve uygunun hakem için demeçleri ortada. Umarım bunlara da tezgah demeyeceksin.

Bu arada erdal abi bende rahat değilim. Ama benim rahatsızlığım takımımın zor bir deplasmana çıkıyor olmasından. Dış etkenlerden değil.

Yonetiği riskli maçların gözlemcilerinden genelde 6.9 not alan ve bu düşük notun karşılığı asgari 6 hafta dinlendirilme cezası alması gerekirken sırf oğuz sarvanın adamı olduğu için her hafta maçlara verilir... ahmet çakarın da dediği gibi, Cüneyit Çakır bu hataları "avrupa'da yapsa 10 yıl kadınlar maçı bile alamaz''
Bir gs-bjk maçı vardırki futbolun içine etmiştir.

http://www.ligtv.com.tr/Default.aspx?r=1&hid=34661

Burdaki yazısıda guzeldir.

Erbay
22.04.2009, 19:05
Yeneriz, golleri Yattara ve Hüseyin atar.

Erdal
22.04.2009, 19:06
Arkanda sıpan azrailden yersin tırpan...Benim Allahdan Korkan...Utan utan utan....

Başlık bu ya trabzonspor sivası yenemzsen 6 şampiyonlukdan utan

Hani dünden beri müdahale etmeyeyim diyorum diyorum artık çekiyorum frenden ayağımı...

Niye utanıyoruz. Ben takımımın hiç bir mağlubiyetinden utanmam...6 kere şampiyon olduğumuzda da lidere yenildiğimiz oldu bizim... Yenilgiden utanmak ne demek?...Sahadaki futbolcu koşmaz formasını ıslatmaz utanırım...Rakibine kasti ve sakatlamaya yönelik hareket yapar utanırım...Rakibi aşağılamaya çalışır utanırım... Yenilgiyi önemsemez umursamaz utanırım...Ama bizatihi yenilgiden utanmak ne demek...

Recep Alkan
22.04.2009, 19:08
Yonetiği riskli maçların gözlemcilerinden genelde 6.9 not alan ve bu düşük notun karşılığı asgari 6 hafta dinlendirilme cezası alması gerekirken sırf oğuz sarvanın adamı olduğu için her hafta maçlara verilir... ahmet çakarın da dediği gibi, Cüneyit Çakır bu hataları "avrupa'da yapsa 10 yıl kadınlar maçı bile alamaz''
Bir gs-bjk maçı vardırki futbolun içine etmiştir.

http://www.ligtv.com.tr/Default.aspx?r=1&hid=34661

Burdaki yazısıda guzeldir.

Bunu kasdetmiştim. Bizlerin göremediği neyi gördün derken kardeşim. Umarım yanlış anlaşılmamışızdır. Herkesin bu heyecanlı günlerinde kimseyi kırmamak isteriz.

Erdal
22.04.2009, 19:09
Bir futbol maçında yenilgiden dolayı takıma utanın diyen arkadaşın hayatı bounca hiç bir başarısızlığı olmasa gerek...Varmı aranızda öyle biri....

Futbolda yenersiniz yenilirsiniz berabere kalırsınız...Her üç sonuçta ta utanılacak bir sebep yoktur...Ama elniziden geleni yapmıyorsa futbolcunuz teknik adamınız ve taraftarınız o na utan demenin anlamı yoktur zaten utanmazdır vesselam...

yanbeyi61
22.04.2009, 19:11
Hani dünden beri müdahale etmeyeyim diyorum diyorum artık çekiyorum frenden ayağımı...

Niye utanıyoruz. Ben takımımın hiç bir mağlubiyetinden utanmam...6 kere şampiyon olduğumuzda da lidere yenildiğimiz oldu bizim... Yenilgiden utanmak ne demek?...Sahadaki futbolcu koşmaz formasını ıslatmaz utanırım...Rakibine kasti ve sakatlamaya yönelik hareket yapar utanırım...Rakibi aşağılamaya çalışır utanırım... Yenilgiyi önemsemez umursamaz utanırım...Ama bizatihi yenilgiden utanmak ne demek...

Ersun hocayla istikrar diye resim saçanlar utansın...mağlup olursak.

utanmak ardandır...ben arsızın tekiyim çok takılma.;):D

Erdal
22.04.2009, 19:17

Ben Ersun hoca ile istikrar diyenlerdenim mesela...Utanmıyorum...Üstelik hoca ile dünya görüşüm farklı hayata bakışım farklı yaşam şeklim farklı...Ama hoca ile istikrar diyorum ve utanmıyorum...

Başarı- başarısızlık son tahlilde kısmettir...Şenol hoca ile şampiyonluğu kıl payı kaçırdığımızda da utanmamıştım mesela...Ama o zaman da senin gibi arkadaşların sesi gür çıkmış ve camia "utanmak" zorunda bırakılmıştı...Bu sefer yağma yok...Çünkü biliyorum şimdi sadece Ersun hoca ile devamdan utanın diyenler yarın Sadri bey le devamdan utanın diyecekler....Öbür gün da bar kabadayıları Trabzonspor a başkan adayı olacak...O gün sahiden utanıyor olacağım Allah korusun...

Recep Alkan
22.04.2009, 19:17

Abi hayırdır, çok ağrı geldin konuya. Ersun hoca falan. Buyur sende anlat bizlerin göremediği, senin gördüğün ersun hoca ile ilgili ? Erdal abiye sonuna kadar katılıyorum. Bunca yıldır bu makamı haketmeyen o kadar insan gördük ki bu koltuklarda bence ersun hoca hepsinin yanında melaike ?

evrents
22.04.2009, 19:23
Bu maçı kesinlikle kazanmalıyız ama olurda yenilirsek malesef yarıştan koparız

Hüseyin İlkin
22.04.2009, 19:25
Cüneyt Çakır demek.. Hayırlı olsun maç sonu inşallah konuşulmaz fazla. İki taraf içinde..

Erdal
22.04.2009, 19:28
Fatih Akyel bu takıma kaptan yapıldığında utanmıştım ben...Gökdeniz utandırmıştı beni...Sahaya giren arkadaş utandırmıştı...Ama bjk den 7 gol yediğimiz maçta utanmamıştım mesela...Üzülmemek mümkün mü...Ama utanmak başka şey...

Muhammed KOÇ
22.04.2009, 19:30
------------------sylva----------------

serkan--------song-----egemen----cale

-------------selçuk----hüseyin---------

---yattara-------colman----------alanzinho

-----------------gökhan----------------

Armağan Dere
22.04.2009, 19:33
kamanan , mehmet yıldız ve defanslarındaki bilica...bu 3'lüyü oyundan düşürürsek maç bizimdir...

Erdal
22.04.2009, 19:36
Kusura bakmayın dedim ya frenim patladı. Halı sahada maç seyrediyorsam bile bordo mavi forma giyen takım yenilince üzülürüm ben... Ama Trabzonspor kime yenilirse yenilsin utanmam...Üzüntüyü paylaşırsınız...Utancı asla...Saklarsınız utancınızı günahlarınızı sakladığınız gibi...Son 1.5 senedir Trabzonspor beni utandırmadı...Sonuç ne olursa olsun sizi de utandırmasın...

Berk
22.04.2009, 19:37
Şu kadarını söylüyorum: Kültür seviyesi sıfırın bile altında olan kişilerle muhattap olmayın.

ilhan
22.04.2009, 19:40
Arkadaşlar,

Adamların forumlarında yazılan yazılar keyfinizi mi kaçırıyor? Ee, bi zahmet girmeyin sitelerine. Şahsen hiç merak etmiyorum ne yazıyorlar diye. İstediklerini yazsınlar. Girip okumayın şunların forumlarını, lütfen.

Murat Acar
22.04.2009, 19:41
Ya arkadaşlar şu adamların forumuna girip kalabalık edip durmayın bırakın it ürür kervan yürür.Ne varmış geçmişlerindede bizim büyüklüğümüzü tartışıyolar sallayın şunları takmayın Futbol bu yenmekte var yenilmekte ama bunlara bizim kim olduğumuzu anlatmaya ihtiyacımız yok Geçmişe şöyle bir bakmaları yeterli bakamıyolarsa oda onların sorunu ...

Recep Alkan
22.04.2009, 19:42
Arkadaşlar,

Adamların forumlarında yazılan yazılar keyfinizi mi kaçırıyor? Ee, bi zahmet girmeyin sitelerine. Şahsen hiç merak etmiyorum ne yazıyorlar diye. İstediklerini yazsınlar. Girip okumayın şunların forumlarını, lütfen.

son sayfalardaki keyif kaçıklığı adamların forumları değil bizim formumuzda yazılanlar ilhan.

evrents
22.04.2009, 19:43
Arkadaşlar,

Kusura bakmayın ama sivaslılar uyuz ediyorlar adamı daha girmicem sitelerine :D

ilhan
22.04.2009, 19:43
Recep abi,

Erdal abi güzel mesajlar yazmış mesela. Onları okuyunca insanın keyfi yerine geliyor. Rahatsız olunulan yorumlar var ama herkes bizimle aynı şeyleri düşünmek zorunda değil. :) Mümkünse düşünmesinler zaten bizim gibi.

@ evrents,

Doğru karar.:alkış:

Caner Dikan
22.04.2009, 19:45
Maçın kilit adamı hakem olabilir..
Cüneyt Çakır en az Tayfun kadar tehlikeli..

Erdal
22.04.2009, 19:47
Liverpool- Cheelsea, Liverpool Arsenal, Madrit- Getafe... Öyle bir maç çıkarmı? Sivas- Trabzon maçından...Avni Akerdeki maç gol olmasa da seyreden "tarafsız"ları mest etmişti...

Y-DRMS
22.04.2009, 19:47
sivasa yenilsekte utanmam çünkü trabzonspor utanılacak bir takım DEĞİL..... Gurur Duyulacak Bir Takım.

Erdal
22.04.2009, 19:49
O maçtan sonra fb li bjk li gs li arkadaşlarım aradı...Futbol düşkünü adamlar... "abi ne maçtı" yı duydukça koltuklarım kabardı benim..Oysa yenememiştik...Ama kabarmıştı koltuklarım....

Yalçın Ulusoy
Arkadaşlar,

Girmeden olmuyor ama adamlar kafalarına göre sallıyor hakaret ediyor bizde gereğini yapıp banlanıp çıkıyoruz:D

SARI61
bu sıvası oyle yada boyle yenıcez baska yolu yok haydı trabzonum bu macı alırsak bızı kımse tutamaz artık

Bülent AKBULUT61
artık bırakalım hakemi konuşmayı arkadaşlar alacağımız 3 puanı konuşalım kendimizi maca verelim.

SARI61
22.04.2009, 19:53
hakemıde yenıcez renkdaşlar bu macı 2-1 alıcaz ıcıme doguyor ya hadı hayırlısı rekndaşlar

Bülent AKBULUT61
22.04.2009, 19:54
Ersun hocam bu macta artık hünerlerini sergilesin artık taktikler'mi geliştirir yoksa kendisimi cıkar oynar ne yapsın etsin bu macı alsın bizi millete madara etmesin ben bu mac'tan dolayı kac kişiyle kavga ettim burda ALLAH korusun bir yenilirsek burda kafayı yeyim sivas gibi bir gıcık takımına yenilceğime giderim üçüncü lig'ten birisine yenilirim daha iyi

ilhan
22.04.2009, 19:56
Girmeden olmuyor ama adamlar kafalarına göre sallıyor hakaret ediyor bizde gereğini yapıp banlanıp çıkıyoruz:D

Anca kafalarına göre sallarlar zaten. Daha fazlasını yapamazlar.;) Kendi hallerine bırakmakta fayda var.:)

kimyager
22.04.2009, 19:58
eğer sivas bizi yener ve o sahada hoptek oynarsa sanırım sinirden ve utançtan ne yapacağımı şaşırırım...

Hürgün Aygün
22.04.2009, 20:01
cüneyt çakır hakem iyi hakem bence

Bülent AKBULUT61
22.04.2009, 20:02
bu mac bizim için bir milli mücadele oldu ölmek var yenmeden dönmek yok.

evrents
22.04.2009, 20:02
Geçen hafta futbolcular kolbastı oynamayıp sivas maçına bırakmışlardı sivas yönetiminden maç sonunda kolbastı müziği istiyoruz :D

Erdal
22.04.2009, 20:04
eğer sivas bizi yener ve o sahada hoptek oynarsa sanırım sinirden ve utançtan ne yapacağımı şaşırırım...

Ben sana ne yapman gerektiğini söyleyeyim. Buraya geleceksin...Konuşacağız..Dertleşeceğiz...Üzüntümü zü paylaşacağız...Bundan sonra olmaması için ne yapmak lazım geldiğini konuşacağız...

Ama asla utanmayacağız...Trabzonspor tarihinde şahısların yanlışları olan bir kaç küçük istisna dışında utanılacak hiç bir şey yoktur çok şükür....

Takımınızla gurur duyma sebebiniz sadece başarı ile doğru orantılı ise ömrünüz boyunca sınırlı olacaktır... Zira hem sürekli başarı mümkün değildir hem de son tahlilde elinizde değildir. Top girmem derse girmiyor işte...

Ama takımınız ve taraftarınız camianız her hal ve sonuçta adamlık dersi veriyor ve bu sizi gururlandırıyorsa işte ömür boyu kesintisiz gurur kaynağı...Üstelik bu elimizde en büyüğümüz 40 yaşında...

bekir61
22.04.2009, 20:04
:dvl::meşale2::sevinç::atki::meşale2::tsbayrak: :dvl::atki::meşale2::sevinç:

Taraftar cildirdi sampiyonluk istiyor!!!!

StyLe
22.04.2009, 20:08
Bunları sahada da yenmek, stad dışında da gömmek farz oldu. Fener'in şu kadrosuna 1 gol atamayan şu Sivas'tan en kötü oda en kötü futbolumuz ile berabere kalırız. %85 maçın galibi Trabzonspor

Muhammed KOÇ
22.04.2009, 20:08
yenersek fark 1 yenemezsek 7 .. bu sayılar maçın önemini arz ediyor renkdaşlar..

mehmetdoğan
22.04.2009, 20:09
bu maçı alacağımıza o kadar inanıyorum ki arkadaşlarımla iddiaya bile girdim

iddia kuponunda trabzona oynayın kuponunuz yatarsa parasını ben ödicem dedim o kadar inanıyorum bu maç ölümüne 2 biter...

şammmpiyon..........

StyLe
22.04.2009, 20:15
Bület Uygun ve Sivas başkanının maç sonunda söyleyeceklerini şimdiden duyar gibiyim.

Bület Uygun : "Ingaaaaaaaaaaa ıngaaaaaaaaaaaa taçımızı veymedileyyy, emziğimizi aldılar ıngaaaaaa ıngaaaaaaaaaaa"
YATTARA: "Al emziğinide sus!. Biraz kara mara ama idare et Bülo:)" :D

SİVAS BAŞKANI: TRABZONSPOR'A ŞAMPİYONLUK YOLUNDA BAŞARILAR DİLERİM ;)
SADRİ BAŞKAN: HA ŞÖYLE ADAM OLUN. HATDİNİZİ BİLİN :D

innocence
22.04.2009, 20:15
Cüneyt Çakır ın yönettiği maçlarımız

4 yenilgi 9 galibiyet 2 beraberlik (4.hakem olduğu maçları hariç)

GAZİANTEPSPOR 3-2 TRABZONSPOR
BÜYÜKŞEHİR BLD.SPOR 0-4 TRABZONSPOR 1 Kasım 2008
TRABZONSPOR 2-0 ANKARASPOR 24 Ağustos 2008
ANKARASPOR A.Ş. 1-0 TRABZONSPOR 29 Mart 2008
MKE ANKARAGÜCÜ 0-2 TRABZONSPOR 17 Şubat 2008
K.ERCİYESSPOR 0-1 TRABZONSPOR 25 Nisan 2007(penaltılarla elendiğimiz)
SİVASSPOR 1-0 TRABZONSPOR 19 Kasım 2006
GAZİANTEPSPOR 2-1 TRABZONSPOR 20 Ağustos 2006
TRABZONSPOR 3-0 DENİZLİSPOR 2 Nisan 2006
TRABZONSPOR 1-0 MALATYASPOR
TRABZONSPOR 4-2 KONYASPOR 7 Mayıs 2005
FENERBAHÇE 2-1 TRABZONSPOR 30 Nisan 2005 Dördüncü Hakem
TRABZONSPOR 1-0 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 4 Aralık 2004
MKE ANKARAGÜCÜ 0-2 TRABZONSPOR 7 Kasım 2004 Dördüncü Hakem
ANKARASPOR A.Ş. 1-1 TRABZONSPOR 17 Ekim 2004
MKE ANKARAGÜCÜ 1-2 TRABZONSPOR 12 Mart 2004 Dördüncü Hakem
TRABZONSPOR 2-1 KONYASPOR 11 Şubat 2004
DİYARBAKIRSPOR 0-1 TRABZONSPOR 28 Ocak 2004 Dördüncü Hakem
TRABZONSPOR 1-3 GENÇLERBİRLİĞİ 20 Aralık 2003 Dördüncü Hakem
ADANASPOR A.Ş. 0-1 TRABZONSPOR 23 Ağustos 2003 Dördüncü Hakem
TRABZONSPOR 0-0 ALİAĞA A.Ş. 27 Nisan 2003
TRABZONSPOR 7-1 ANKARASPOR A.Ş. 5 Mart 2003 Dördüncü Hakem
TRABZONSPOR 1-0 DENİZLİSPOR 7 Aralık 2002 Dördüncü Hakem
ALİAĞA A.Ş. 1-2 TRABZONSPOR 9 Kasım 2002 Dördüncü Hakem
TRABZONSPOR 3-0 SAMSUNSPOR 12 Aralık 2001 Dördüncü Hakem
TRABZONSPOR 2-1 GAZİANTEPSPOR 19 Ağustos 2001 Dördüncü Hakem
ADANASPOR A.Ş. 1-7 TRABZONSPOR 21 Nisan 2001 Dördüncü Hakem
TRABZONSPOR 4-2 VANSPOR A.Ş. 9 Nisan 2000 Dördüncü Hakem

-------------------------------------------------

Cüneyt Çakır ın yönettiği Sİvas maçları

MKE ANKARAGÜCÜ 0-2 SİVASSPOR 14 Mart 2009 Hakem
KAYSERİSPOR 0-0 SİVASSPOR 31 Ocak 2009 Hakem
SİVASSPOR 3-0 GAZİANTEPSPOR 29 Kasım 2008
ANKARASPOR A.Ş. 2-0 SİVASSPOR 4 Ekim 2008
SİVASSPOR 2-0 GAZİANTEPSPOR 2 Eylül 2007
SİVASSPOR 1-0 TRABZONSPOR A.Ş. 19 Kasım 2006
SİVASSPOR 2-2 ANKARASPOR A.Ş. 16 Nisan 2006
SİVASSPOR 1-0 MANİSASPOR 27 Ağustos 2005 Dördüncü Hakem
MANİSASPOR 2-2 SİVASSPOR 21 Kasım 2004 Hakem Türk Telekom Lig A
SAKARYASPOR A.Ş. 2-1 SİVASSPOR 31 Ocak 2004 Hakem Türk Telekom Lig A
SİVASSPOR 3-1 KONYASPOR 16 Kasım 2002 Hakem Türk Telekom Lig A

4 galibiyet 2 beraberlik 1 yenilgi(2.lig ve 4.hakem olduğu maçlar hariç)

Hürgün Aygün
22.04.2009, 20:16
maçın galibi belli o da TRABZONSPORUMUZ

Eymen
22.04.2009, 20:17
yemın ederım bu maçı yenersek kayserı maçında avni aker i düşünemiyorum....

ilhan
22.04.2009, 20:19
Rakibin her kim olursa olsun O'nu yenmek istiyorsan ilk önce saygı duyacaksın ve ciddiye alacaksın. Başarının anahtarı burada yatıyor.

Muhammed KOÇ
22.04.2009, 20:24
ciddiye alıyorum fakat saygı duymuyorum :)

Kubilay ŞAHİN
22.04.2009, 20:24
Rakibin her kim olursa olsun O'nu yenmek istiyorsan ilk önce saygı duyacaksın ve ciddiye alacaksın. Başarının anahtarı burada yatıyor.

Sanırım Bu Cümleyi Sıklaştırmamız Lazım..

Tolunay Abdioğlu
22.04.2009, 20:34

Aynen öyle.

Çetin
22.04.2009, 20:35

son derece katılıyorum.

Muhammed KOÇ
22.04.2009, 20:36
Trabzonspor için sadece 840 bilet ayrılmış.. bu 840 adet sevdalının tüm stadı susturmasını istiyorum.. alem taraftar görsün..

hüseyin1975
22.04.2009, 20:40
Önemli olan Futbolcularin ciddiye almasi ve en iyi Performanslarini göstermeleri.
Biz ciddiye almisiz ne yazar.

ilhan
22.04.2009, 20:41
Taraftarına, hocasına, başkanına saygı duymama konusuna katılırım ben de. Ama rakibimiz Sivasspor. Sahada kazanmak istiyorsak ciddiye alacak ve oyunlarına saygı duyacağız. Daha sonra ne mi olacak? Kazanacağız. :)

Murat Acar
22.04.2009, 20:41
Trabzonspor için sadece 840 bilet ayrılmış.. bu 840 adet sevdalının tüm stadı susturmasını istiyorum.. alem taraftar görsün..

Bu konuda şüphen olmasın onu layıkıyla yapacağız inşallah
------------------------
>Bu arada benim kendi memleket sitemden bir alıntı yapacağım sivas maçı için Ayhan08 yazmış Ne güzelde dile getirmiş duygularıma tercüman olmuş İşte o mesaj>>>>>>>>

''Bu maç ölüm kalım maçı değilidir,kaybedersek şansımızı yitireceğiz okadar Trabzonspor var olmaya zirveye oynamaya devam edecektir her daim, biz günübirlik başarıların anlık sevinçlerin ve heyecanların takımı ve taraftarı olmadık olmayacağızda Trabzonspor bir sevgi, bir aşk ömür boyu sürecek.'''

Tolunay Abdioğlu
22.04.2009, 20:47
''Bu maç ölüm kalım maçı değilidir,kaybedersek şansımızı yitireceğiz okadar Trabzonspor var olmaya zirveye oynamaya devam edecektir her daim, biz günübirlik başarıların anlık sevinçlerin ve heyecanların takımı ve taraftarı olmadık olmayacağızda Trabzonspor bir sevgi, bir aşk ömür boyu sürecek.'''

Helal Olsun..

Mustafa Ayazoğlu
22.04.2009, 20:47
yemın ederım bu maçı yenersek kayserı maçında avni aker i düşünemiyorum....

eskişehir de bjk dan puan alırsa hele ?

hüseyin1975
22.04.2009, 20:49

Kayseriye simdiden gecmis olsun:p

Koray
22.04.2009, 20:52

İhtimal vermiyorum bjk'nin ordan galip ayrılacağına adamlar can çekişiyor küme düşecekler nerdeyse seyircisi önünde alırlar bu maçı,bence...

Zaten bjk'ye ayrı bi gıcıklıkları var...

Zamanında bu kargalar Altay'a yatıp,Eskişehir'i düşürmüş.

Recep Alkan
22.04.2009, 20:54
Kayseriye simdiden gecmis olsun:p

bu akşam taraftarımız espri yanını konuşturuyor. ALLAH neşemizi bozmasın.

AMİN

lazumsuz
22.04.2009, 20:55
Bazı şeyler açıklanamaz ancak hissedilir ;ben de hissediyorum ki sivas'ta güzel bir oyunla hakkımız olan 3 puanı alacağız

Erdal
22.04.2009, 20:56
İhtimal vermiyorum bjk'nin ordan galip ayrılacağına adamlar can çekişiyor küme düşecekler nerdeyse seyircisi önünde alırlar bu maçı,bence...

Yok tam olarak öyle değil...Yenmeleri gerekiyordu şampiyon olmak için yendiler...Hatta maç yarım kalmıştı diye hatırlıyorum...Ama şimdiden Kayseri maçını düşünmek gereksiz yahu :)

gerenimo
sporun özünde rakibe saygı duymak var. artık bırakalım rakipleri aşalamayı küçük görmeyi aşalayıp hakaret etmeyi.

hüseyin1975

Vay Anam Vay:D

Bursa bu kargalara gicik: 1 Puan aldilar
Eskisehir gicik: en az 1 Puan alirlar
Fener ile GS zaten gicik:D
E birde Bursanin kankasi Ankaragücü ile oynayacaklar:D

Vay kartalim vay:p:p:p

hüseyin1975
22.04.2009, 20:58
sporun özünde rakibe saygı duymak var. artık bırakalım rakipleri aşalamayı küçük görmeyi aşalayıp hakaret etmeyi.

Rakibe saygimiz her zaman sonsuzdur.

Emek Hirsizlari da Rakip sayiliyormu kardes?

Serdar Ersoy
22.04.2009, 20:59
alalım şu maçı artık maç için sabırsızlanıyorummmm yenicez bu maçı çok eminim bütün arkadaşlarıma yenicez diyorum :)

Koray
22.04.2009, 20:59
Yok tam olarak öyle değil...Yenmeleri gerekiyordu şampiyon olmak için yendiler...Hatta maç yarım kalmıştı diye hatırlıyorum...Ama şimdiden Kayseri maçını düşünmek gereksiz yahu :)

Kendi sitelerinde bir çoğu öyle yazıyor Erdal abi,bende ordan gördüm zaten,yanlış veya doğru ona bişey diyemem tabi...

hakan88ts
22.04.2009, 21:01
sylva

serkan song egemen cale

hÜseyİn selÇuk

yattara colman alanzİnho

gÖkhan Ünal

gerenimo
22.04.2009, 21:02
Kendi sitelerinde bir çoğu öyle yazıyor Erdal abi,bende ordan gördüm zaten,yanlış veya doğru ona bişey diyemem tabi...

beşiktaşı şampiyon yapan golleri de ziya hoca atmıştı yanılmıyorsam

Harun
22.04.2009, 21:03
Sivasspoprun bize göre artısı sahada olan oyuncusu ile yedek bekleyen oyuncusu arasında kalite farkı olmaması ve bu yüzden bireysel değil takım oyunu oynamasıdır.
Biz de olası bir Yattara eksikliğinde yerine koyabilecek adamımız yok iken Sivasın en formda oyuncusu Kamananı çıkartıp yerine Tum ya da Balili rahatlıkla oynatabilmektedir. Bunu örneklerle çoğaltabiliriz. O yüzden oyuncu değişiklikleride bizim için çok önemli. Şöyle yedek kulubemize baktığımda ilkonbirden çıkaracağım kişin yerini dolduracak kişi göremiyorum açıkcası.

hakan88ts
22.04.2009, 21:03
Sİvas fener maÇindan dolayi yorgun olacak
bİzİm oyuncularda bu morallarİnİ sahaya yansitirlarsa

bu maÇ bİzİm arkadaŞlar 3-1

ilhan
22.04.2009, 21:04
Rakibe saygimiz her zaman sonsuzdur.

Emek Hirsizlari da Rakip sayiliyormu kardes?

Bu ülkede Fener'in üzerine emek hırsızı yoktur. Ama onlarla oynadığımız maçlar derbi diye nitelendiriliyor. Hatta dünyanın farklı şehirlerde oynanan en büyük derbilerinden. Ee onlarda rakip sayılmaz.

Bu ligde bizim bizden başka dostumuz yok. Diğer 17 takım her zaman rakip. Hep rakip. Futbolda rakipler :)

Recep Alkan
22.04.2009, 21:06
Rakibe saygı herşeyden önce maçı ciddiyete almak için önemlidir. Ama şunu da düşünmek lazım, rakibe taraftar saygı göstermek zorunda değildir. Sonuç olarak maçı oynayacak olanlar biz değil futbolculardır. Ben rakibime her zaman saygı gösterir ve ciddiye alırım. Rakip kim olursa olsun.

Ama bu rakip herşeyden önce ağabeyine saygı göstermiyorsa, zamanında bütün mutlulukları benle yaşamışken, eskilerde hepsi üzerlerinde fener gs bjk forması ile dolaşırken, her kulübün 2 şer 3 er derneği lokali illerinde mevcutken, kalkıp da beni istanbul uşaklığı ile suçlayan bir rakip ile karşı karşıya isem benden asla ve asla kimse saygı beklemesin. Geçen sene 90 dakika kendi sahamızda, sahadaki futbolcularımız resmen dayak yemiş, ve kışkırtmaları sonucu 5 maçlık bir ceza alırken herkesi yalayıp işlerini götüren, daha sonra kalkıp federasyon başkanlığında bize en ufak katkısı olmayıp gs ye yalakalanan bir ulusoyu bizim yadakçımız gibi gösteren brine saygım olamaz.

Ama küçük gördüğüm yok da kendilerini. Ama kimse benden sivasa saygı beklemesin.

Erdal
Bülent bir Anadolu takımının nasıl şampiyon yapılmadığını iyi bilir. Kocaelinden...Üstelik o sene "tezgah" bizzat onun üstünden kurulmuştu...Lig'in bitmesine 8 hafta var takım lider ama asker arkadaş görüşmeden görüşmeye koşuyor "büyük" takımlarla...Sonra kadro dışı bırakılıyor vesaire vesaire...Sonrası malum...Bülent aklı sıra kontra tedbir alıyor...Mehmet Yıldız ın transfer görüşmelerine kendisinin nezaret etmesi de aynı mantık...Sürekli bizi şampiyon yapmazlar vurgusu da basit bir şark kurnazlığı...

Ama sanırım Bülent bütün bunların Türkiye genelinde nasıl algılandığını göremiyor. Sivas ı saygı duyulacak bir takım görüntüsünden hızla uzaklaştırdılar...Bu Sivas şampiyon olmasın diyen çok insan var etrafımda...

mashal61
Bu maçı en az 3 farkla almazsak şaibe olduğundan şüpheleneceğim.

hooligans61
22.04.2009, 21:08
cüneyt çakırmış galiba hakem

magicyattara
22.04.2009, 21:09

Ali Kemal ve Serdar'ın bjk de oynadığı zamanlar.
Yıl 1982.

Bjk Eskişehir'i yenerse şampiyon,berabere kalırsa ya da yenilirse biz içerde oynadığımız Adanaspor'u 4 ya da 5 farkla yenersek 6. şampiyonluğu o yıl kazanacağız.

İyi hatırlıyorum;yol tarafı kale arkasındaydım,bizim çıkış tünelinden sahaya doğru üzeri çiçeklerle süslenmiş bir koridor hazırlanmıştı.
Takım ordan çıktı sahaya,Beyaz forma giyiyorduk ve kollarında bordo-mavi damalar vardı.

Maçı 1-0 kazandık.Gol Ahmet ya da Sinan'dan gelmişti.İlk yarı atmıştık 39.dakika olabilir.
Bjk maçı yarıda kalmıştı.3-0 hükmen kazanıp şampiyon olmuşlardı.

Onur Civelek61
22.04.2009, 21:13
Gel Cumartesi gel:)

Miraç Atalay Çiftçi
22.04.2009, 21:18
Ah, ah...
Bir kazansak.
Daha ne isterim bilmiyorum.
Çok mu büyütüyoruz bilmiyorum ama tam emin değilim. Ya çok kolay yeneceğiz ya da...
Beraberlikten öte bir sonuç bekliyorum.
Belki 1-0 geri düşüp 2-1 alabiliriz maçı...
Bir anlık tahmin işte.

hakan88ts
22.04.2009, 21:20
En İyİsİ cumartesİ beklemek.ama geÇmİyor sankİ zaman .maÇ bİr baŞlasa 2-0 Öne geÇsek.buna İnaniyorum

turkish0061
22.04.2009, 21:20
Tam kadro cikalim, her zamanki gibi, Tek forvetle, gokhani koysun umutun yerine! bu maci alacagiz allahin izniyle.

Erdal
22.04.2009, 21:22
Magicyattara, eyvallah...Yanlış hatırlamıyorsam tv bjk maçını veriyordu...Bizim maçı radyodan dinlediğimi hatırlıyorum. Hİç görüntü yok aklımda...Ama bjk maçı ile ilgili hatırlıyorum ağlayan EsES lileri...

Mustafa Calik
22.04.2009, 21:23
Umut idmana çıkmadı

Turkcell Süper Lig'de hafta sonu deplasmanda Sivasspor ile karşılaşacak olan Trabzonspor, hazırlıklarını sürdürdü.

Teknik direktör Ersun Yanal yönetiminde, Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri'nde yapılan antrenmana, hafif sakatlığı bulunan Umut Bulut'un haricinde tüm futbolcular katıldı. Bu futbolcunun kondisyon salonunda çalıştığı bildirildi. Ersun Yanal, takım kaptanlarından önce Rigobert Song, ardından da kaptan Hüseyin ile saha ortasında kısa bir görüşme yaptıktan sonra idmanı başlattı.

Bordo-mavili futbolcular, antrenmanda dar alanda pas çalışması yaptıktan sonra yarı sahada el topu oynadılar. İdmanın son bölümünde Colman, Yattara ve Gökhan Ünal'a bol bol şut attıran Yanal, bu sırada futbolculara uyarılarda bulundu.

Bu arada, midesinden rahatsızlık geçiren Tony Sylva antrenmanı tamamlayarak soyunma odasına gitti. Trabzonspor, yarın yapacağı idmanla Sivasspor maçının hazırlıklarını sürdürecek

.

Gökhan Ünal büyük ihtimal oynayacak ozaman :alkış:

turkish0061
22.04.2009, 21:23
cüneyt çakırmış galiba hakem
evet cuneyt cakirmis, Bu makemi hiç sevmem, en cok elestirilen bir hakemdir. hemen kirmizi kart veren, tipsiz herifin tekidir

yanbeyi61
22.04.2009, 21:24
Nice saltanatlar yıkıldı...ama sultanlar hala kaymak kuymağı yer,lahana yer...

Özünü bilmeyen ...bilip de gizleyen...sinsice izleyen...çık ortaya...sivaslı gibi kalma şampiyonlar arasında.........ruslaşdın mı fatih yavuz nerdesin

gerenimo
22.04.2009, 21:25
Rakibe saygı herşeyden önce maçı ciddiyete almak için önemlidir. Ama şunu da düşünmek lazım, rakibe taraftar saygı göstermek zorunda değildir. Sonuç olarak maçı oynayacak olanlar biz değil futbolculardır. Ben rakibime her zaman saygı gösterir ve ciddiye alırım. Rakip kim olursa olsun.

Ama bu rakip herşeyden önce ağabeyine saygı göstermiyorsa, zamanında bütün mutlulukları benle yaşamışken, eskilerde hepsi üzerlerinde fener gs bjk forması ile dolaşırken, her kulübün 2 şer 3 er derneği lokali illerinde mevcutken, kalkıp da beni istanbul uşaklığı ile suçlayan bir rakip ile karşı karşıya isem benden asla ve asla kimse saygı beklemesin. Geçen sene 90 dakika kendi sahamızda, sahadaki futbolcularımız resmen dayak yemiş, ve kışkırtmaları sonucu 5 maçlık bir ceza alırken herkesi yalayıp işlerini götüren, daha sonra kalkıp federasyon başkanlığında bize en ufak katkısı olmayıp gs ye yalakalanan bir ulusoyu bizim yadakçımız gibi gösteren brine saygım olamaz.

Ama küçük gördüğüm yok da kendilerini. Ama kimse benden sivasa saygı beklemesin.

sanırım başka şeylerden bahsediyoruz. ben rakibi ciddiye almaktan bahsetmiyorum. benim dediğim herkesin değer verdiği anlamlar yüklediği kendisini anlamlandırdığı, onunla sevindiği ve onunla üzüldüğü değerler vardır. bunlardan biri de takım taraftarlığıdır. taraftarlık bir aidiyet ve gönül birliğidir. insanları başka takımları seviyor ve onunla kendisini ifade ediyor diye, bize rakip oldular diye, hor görmek küçümsemek ve onların değer verdiği şeylere hakaret etmek küçümsemekden bahsediyorum.

magicyattara
22.04.2009, 21:26
Magicyattara, eyvallah...Yanlış hatırlamıyorsam tv bjk maçını veriyordu...Bizim maçı radyodan dinlediğimi hatırlıyorum. Hİç görüntü yok aklımda...Ama bjk maçı ile ilgili hatırlıyorum ağlayan EsES lileri...

Eskişehir 1-0 öndeydi galiba.
Sonra 2-1 yenik duruma düştüler.Ali Kemal atmıştı 2. golü galiba iyi de hatırlamıyorum.

Recep Alkan
22.04.2009, 21:30
sanırım başka şeylerden bahsediyoruz. ben rakibi ciddiye almaktan bahsetmiyorum. benim dediğim herkesin değer verdiği anlamlar yüklediği kendisini anlamlandırdığı, onunla sevindiği ve onunla üzüldüğü değerler vardır. bunlardan biri de takım taraftarlığıdır. taraftarlık bir aidiyet ve gönül birliğidir. insanları başka takımları seviyor ve onunla kendisini ifade ediyor diye, bize rakip oldular diye, hor görmek küçümsemek ve onların değer verdiği şeylere hakaret etmek küçümsemekden bahsediyorum.

Abi aslında aynı şeylerden bahsediyruz. şehir takımları taraftarları için sadece takım değil, onların nüfus kağıdı demektir. Bu trabzon için geçerli olduğu kadar sivas için de böyledir. Ama ben diyorum ki bu adamlar daha düne kadar takımları süper ligde değil diye 3 büyükleri tutarken, takımları süper lige çıktıktan sonra aslan kesilmeye başladılar. Biz trabzonsporlular, idmanocağı zamanında feneri bjk yi tutuyormuyduk, hayır onlarla var olduk ve meydana trabzonsporu çıkardık. Ama gel gelelim bugün yapmış oldukları forumlarda kendi üsluplarınca bize sallıyor, tarihimiz ile dalga geçiytor, karadeniz yapısı ve insanını aşağılıyor, hatta ve hatta futbol kenti olarak bilinen trabzonu, kendilerinden daha aşağıya görüyor.

Benim derdim bunlar. Yoksa kimsenin şehir kültürü vb olayları beni ilgilendirmez. Ama bazı taraftar grupları bizi istanbul uşaklığı ile suçlarken önce kendi içinde ki çürük elmaları ayıklayacak, sonra geçecek karşımıza. 3 büyükleri yenmekle yada onlardan puan almakla ne yazıkki onlara olan düşmanlık yada uşak olmama gerçekleşmiyor?

gerenimo
.....................

yanbeyi61
Terbiye nedur hasannnn hiç duymadum....ersun hoca takdik gelişdirmiş adını ben uydurmadım....

Kaleyi gördün vurrrrrrrrrrrrrr

TRABZON göründü uşağım hele dur.

Orhan hami ünal vur...ola uşağım gol olmasın dur yatakdan nenem kalkdı...avrupayı fethe gidiyruk

Evet tahmin ettiniz o yıllar Trabzonspor Avrupa da ilk defa ceyrek finale yükselmiş bir türk takımıydı...ninem golmu oldu uşağım deeyu sorup duruyo.....nenecuğum dur ha oldu olacak...

uy kafammmmmmmmmmm nasi kaçdı bu gol.

Erdal
Forum yöneticileri, başlık misafirlere kapalı sanırım...Bırakın gelsinler Trabzonspor taraftarını tanısınlar bence...Ne zararı var ki?

krdnz
Ben sivasta öyle anlatıldığı kadar iyi bir arkadaşlık ortamı olduğunu sanmıyorum.Mehmet yıldız denen robot rakibe çemkirdiği gibi kendi takım arkadaşlarınıda sürekli azarlıyor.Dün akşam bi ara kamananı azarladıktan sonra zavallı kamananın surat ifadesini gördüm acıdım adama:)

Ezer geçeriz bunları,Allah'ın izniyle..

Murat Acar
22.04.2009, 21:31
Çok güzel yazmışsın tüm düşüncelerine sonuna kadar tüm samimiyetimle katılıyorum Lakin şunuda söyleyeyim gerçek taraftarlar olanlara ki bunlar gerçekten tuttukları takıma ömrü boyunca destek veren iyi kötü gününde gönlüyle tüm benliğiyle destekleyen her klüp taraftarına seninle aynı duyguları besliyorum...Ama şuanki sivas ta sivasın gerçek taraftarı ne kadardır yada o stada girip sivasın maçını izleyen sırf sivaslı olduğundan yada ilkkez bukadar kafaya oynadığından kendını mecbur hissedip maçı izleyen ama aksama üç istanbul eziğinin maçında yerinde duramayan ve eğer sivas olamayacaksa kendi asıl desteklediği ezik takımın şampiyon olması için dua eden Bu yüzdende bizim büyüklğümüze sayğı duymayan bir taraftarcık grubuna saygı duyamam...Ama şunuda bilmenizi isterimki Hiçbir şekilde onalrın seviyesine inipte onları muhatap almam almadımda hakaret etmem etmedimde...Sadece saygı duymam okadar

Oktay AKKUŞ
22.04.2009, 21:32
Bülent bir Anadolu takımının nasıl şampiyon yapılmadığını iyi bilir. Kocaelinden...Üstelik o sene "tezgah" bizzat onun üstünden kurulmuştu...Lig'in bitmesine 8 hafta var takım lider ama asker arkadaş görüşmeden görüşmeye koşuyor "büyük" takımlarla...Sonra kadro dışı bırakılıyor vesaire vesaire...Sonrası malum...Bülent aklı sıra kontra tedbir alıyor...Mehmet Yıldız ın transfer görüşmelerine kendisinin nezaret etmesi de aynı mantık...Sürekli bizi şampiyon yapmazlar vurgusu da basit bir şark kurnazlığı...

Ama sanırım Bülent bütün bunların Türkiye genelinde nasıl algılandığını göremiyor. Sivas ı saygı duyulacak bir takım görüntüsünden hızla uzaklaştırdılar...Bu Sivas şampiyon olmasın diyen çok insan var etrafımda...

Sivas Olmasın Bjk Olsun Derim Ben Biz Olamassak

Erdal
22.04.2009, 21:32
Yanbeyi, dostum hele bir sabret göreceksin yine "Avrupa yı fethe" çıkacağız göreceksin :)

yanbeyi61
22.04.2009, 21:34
Yanbeyi, dostum hele bir sabret göreceksin yine "Avrupa yı fethe" çıkacağız göreceksin :)
İnşallah kim istemez ki.:alkış:

magicyattara
22.04.2009, 21:35

Ayrıca,sivas oynadığı her maçtan sonra bıraktığı intiba ile rakip takımların antipatiyle baktığı bir takım haline geldi ama farkında değiller.

.....
22.04.2009, 21:36
Yattara-Alanzinho ikisi normal oyunlarını bile oynasalar alırız bu maçı. Yani arkadaşlarım bile Messi gibi gidiyor Alanzinho için :)

Allahın sen yüzümüzü kara çıkartma bu gün futbol turnuvalarında o kadar mutlu oldum ki :) Defansfta oynamama rağmen Yattaranın attığı gibi bir gol attım arkadaşlar Yattara gibi attın dediler :) Bende biz onların ruhlarını taşıyoruz her yerde. Bu da sahaya yansıdı dedim. inşallah alacaz bu maçı...

Erdal
22.04.2009, 21:37
Hadi elimizi vicdanımıza koyup düşünelim; Doğduğumuzda şampiyon olmuş bir takım olmasaydı Trabzonspor yani işte bir Samsunspor gibi olsaydı kaçımız Trabzonsporlu idi bu gün?...Niçin Sivas'lılara da aynı gözle bakmıyorsunuz...Sivas ın hocası ve başkanı benim Trabzon hocası ve başkanına asla yakıştıramayacağım tavırlar sergiliyor. Bu başka bir şey...Sivas lılar yeni Sivassporlu oldu başka bir şey...İkincisinde ayıp yok...En azından biz ayıplayamayız zira o süreçten geçmedik çok şükür:)

krdnz
22.04.2009, 21:39
Ayrıca,sivas oynadığı her maçtan sonra bıraktığı intiba ile rakip takımların antipatiyle baktığı bir takım haline geldi ama farkında değiller.

Sivasın yaptığı her maçta olay oluyor.Böyle bir takıma kim sempati duyar ki?Mehmet yıldızamı,baliliye mi sempati duyacağız,yoksa çok konuşan ama boş konuşan bülente mi?

Hüseyin Gündoğdu
22.04.2009, 21:40
eğer kadromuz;
silva
cale
egemen
song
giray (sağ bek)
selçuk
ceyhun
colman
alanzinho
gökhan
yattara

şeklinde olursa ben Allahın izniyle Sivas'a 3 atarız diyorum...:alkış:

.....
22.04.2009, 21:40
Allahımıza binlerce kez sükürler olsun ki Trabzonsporluyuz. İyi ki bu renklerin tutkunuyum. iyi ki istanbul takımı taraftarı değilim. Biz farklıyız.

EvelAllah biz Trabzonsporluyuz...

Erdal
22.04.2009, 21:44
2-1 Olmuş...Lobiye inip bakayım son dakikalara :)

eminbayram
22.04.2009, 21:44
Sivas'lılar öz eleştiri yapıyorlarmı acaba,neden bu kadar itici bir takımımız var diye..

.....
22.04.2009, 21:47
Sivas'lılar öz eleştiri yapıyorlarmı acaba,neden bu kadar itici bir takımımız var diye..

Abi bırak ya boşver söyle yazmayalım. Ne yaparlarsa yapsınlar. Bize belli ölçülerde saygımızı duyarız gerisi bizi ilgilendirmez

hüseyin1975
22.04.2009, 21:47
Hadi elimizi vicdanımıza koyup düşünelim; Doğduğumuzda şampiyon olmuş bir takım olmasaydı Trabzonspor yani işte bir Samsunspor gibi olsaydı kaçımız Trabzonsporlu idi bu gün?...Niçin Sivas'lılara da aynı gözle bakmıyorsunuz...Sivas ın hocası ve başkanı benim Trabzon hocası ve başkanına asla yakıştıramayacağım tavırlar sergiliyor. Bu başka bir şey...Sivas lılar yeni Sivassporlu oldu başka bir şey...İkincisinde ayıp yok...En azından biz ayıplayamayız zira o süreçten geçmedik çok şükür:)

Ben herseye ragmen hep Trabzonsporu tutardim cünkü ben Trabzonluyum ve Memleketimi seviyorum.
Senin yazdigina göre 25 Yasi doldurmayanlar da Trabzonsporlu olmamasi gerekir...

gerenimo
22.04.2009, 21:48
Çok güzel yazmışsın tüm düşüncelerine sonuna kadar tüm samimiyetimle katılıyorum Lakin şunuda söyleyeyim gerçek taraftarlar olanlara ki bunlar gerçekten tuttukları takıma ömrü boyunca destek veren iyi kötü gününde gönlüyle tüm benliğiyle destekleyen her klüp taraftarına seninle aynı duyguları besliyorum...Ama şuanki sivas ta sivasın gerçek taraftarı ne kadardır yada o stada girip sivasın maçını izleyen sırf sivaslı olduğundan yada ilkkez bukadar kafaya oynadığından kendını mecbur hissedip maçı izleyen ama aksama üç istanbul eziğinin maçında yerinde duramayan ve eğer sivas olamayacaksa kendi asıl desteklediği ezik takımın şampiyon olması için dua eden Bu yüzdende bizim büyüklğümüze sayğı duymayan bir taraftarcık grubuna saygı duyamam...Ama şunuda bilmenizi isterimki Hiçbir şekilde onalrın seviyesine inipte onları muhatap almam almadımda hakaret etmem etmedimde...Sadece saygı duymam okadar

dikkat ediyorum biz şimdi sivas için, başka zamanlarda antep, antalya ve bursa için, hep aynı şeyleri söylüyoruz. bizim büyüklüğümüzü çekemiyorlar vesaire... ancak başkasının yaptığı kötü yanlış, ve bel altı vuruşlar, bizim yaptığımızı meşru hale getirmez. erdal beyin dediği gibi bizim çok önceleri geçirdiğimiz süreci bir çok anadolu takımı yeni yeni geçiriyor. ve onlar için emsal ve ulaşılması gereken hedef biziz. onlar da süreçlerini tamamladıklarında olgunlaşacak. benim için rekabet ve rakip futblun özüdür. rekabet ettiğimiz 3 ist. takımı olmasaydı trabzonsporluluk çok farklı anlamlar içeriyordu... trabzonspor olmasa sivassporlu olmanın da anlamı yavanlaşır..
o nedenle ötekinin değer verdiği şeylere küfür ve hakaret etmek, rekabeti değil düşmanlığı artırır...

.....
22.04.2009, 21:49
Hüseyin abi ne alakası var simdi :)

Şampiyon olmasaydık ya da normal bir anadolu takımı olsaydık Trabzonsporluların sayısı emin ol yarı yarıya düşerdi ;)

iso_4939
22.04.2009, 21:51
bu cırkeflerı bı 5-0 yensekte utansalar..

hüseyin1975
22.04.2009, 21:51

Şampiyon olmasaydık ya da normal bir anadolu takımı olsaydık Trabzonsporluların sayısı emin ol yarı yarıya düşerdi ;)

Ben kendi adima konusdum.
Emin ol, ben Trabzonsporu tutardim.
Gurbette Trabzona duydugum HASRET bile buna yeterli olurdu.

efulimyoq61
22.04.2009, 21:52
bence sivas yada berabere biter ikinci yarıda hiç bi zevk almadım maçlardan

.....
22.04.2009, 21:53
Ben kendi adima konusdum.
Emin ol, ben Trabzonsporu tutardim.
Gurbette Trabzona duydugum HASRET bile buna yeterli olurdu.

Olabilir tabi abi sen Trabzonda dogdun ondan dolayı Trabzonsporlusun vs vs.

Ya ben :) Hayatımda bir kere ne Trabzona gittim ne Trabzonsporumun maçına :)

Ama bak aradaki mesafeler arttıkça sevgilerde artıyor. İçimdeki sevgiyi bir Allah bilir bir de ben. bu sizler içinde geçerli :)

hüseyin1975
22.04.2009, 21:54
Olabilir tabi abi sen Trabzonda dogdun ondan dolayı Trabzonsporlusun vs vs.

Ya ben :) Hayatımda bir kere ne Trabzona gittim ne Trabzonsporumun maçına :)

Ama bak aradaki mesafeler arttıkça sevgilerde artıyor. İçimdeki sevgiyi bir Allah bilir bir de ben. bu sizler içinde geçerli :)

Yazmayin böyle acikli acikli satirlari:)
Aksam aksam icim sizliyor;)

Ah TRABZONSPORUM AHHHHHHHHH

Yunus Emre SEYHAN
22.04.2009, 21:56
Takımda keyifler yerinde :)

Gineli'nin hedefi Egemen

Ligde hafta sonunda zirve yolunda Sivasspor ile çok önemli bir maça çıkacak olan Trabzonspor, hazırlıklarını sürdürürken antremanlarda Yattara şov sürüyor.

Bordo-mavili futbolcular, ın dün gece yaptıkları antremanda Yattara şov idmana damgasını vurdu. Yapılan şut çalışmasında, Gençlerbirliği maçında gol atan Gökhan ve Yattara'nın yer aldığı kırmızı takım, Egemen'in de yer aldığı sarı takımdan fazla gol attı.
Kırmızı takımda Yattara ve Gökhan'ın sevinçlerine diğer takım oyuncuları da eşlik ettiler. Daha sonra Yattara, Hüseyin Avni Aker Stadı'nda bordo-mavili takımın galip geldiği maçlarda üçlü çektiren Egemen'i taklit etti. Yattara, kırmızı takımdaki arkadaşlarına ''sus'' işareti yaptıktan sonra üçlü çektirdi. Yattara, idman başlarında da kaleci Tony Sylva'nın oğlu ile bir süre top oynadıktan sonra şakalaştı.
Trabzonspor, bugün yapacağı antrenmanla Sivasspor maçının hazırlıklarını sürdürecek.

SPOR61

Yalçın Ulusoy
22.04.2009, 21:57

şampiyonlukla alakalı değilki bu olay ben doğduğumdan beri şampiyonluk nedir bilmem ama bu takımı tutarım eminim her Trabzonsporluda böyle düşünüyordur.

hüseyin1975
22.04.2009, 21:57
Takımda keyifler yerinde :)

Gineli'nin hedefi Egemen

Ligde hafta sonunda zirve yolunda Sivasspor ile çok önemli bir maça çıkacak olan Trabzonspor, hazırlıklarını sürdürürken antremanlarda Yattara şov sürüyor.

Bordo-mavili futbolcular, ın dün gece yaptıkları antremanda Yattara şov idmana damgasını vurdu. Yapılan şut çalışmasında, Gençlerbirliği maçında gol atan Gökhan ve Yattara'nın yer aldığı kırmızı takım, Egemen'in de yer aldığı sarı takımdan fazla gol attı.
Kırmızı takımda Yattara ve Gökhan'ın sevinçlerine diğer takım oyuncuları da eşlik ettiler. Daha sonra Yattara, Hüseyin Avni Aker Stadı'nda bordo-mavili takımın galip geldiği maçlarda üçlü çektiren Egemen'i taklit etti. Yattara, kırmızı takımdaki arkadaşlarına ''sus'' işareti yaptıktan sonra üçlü çektirdi. Yattara, idman başlarında da kaleci Tony Sylva'nın oğlu ile bir süre top oynadıktan sonra şakalaştı.
Trabzonspor, bugün yapacağı antrenmanla Sivasspor maçının hazırlıklarını sürdürecek.

SPOR61

Maymun bu Usak yahu.
Seviyorum vallahi bu Huylarini;)

iso_4939
22.04.2009, 21:58
allahın ıznıyle bır yensek sunlarıda bıraz daha delırsınler...cok zor gececek ama ben alacagız dıyorum...

Ali Yerlikaya
22.04.2009, 21:58

Bu is sampiyonlukla aciklanmaz renktas bu is namuslu ve serefli bi sampiyonlukla aciklanir.
Sivas simdi gercek bileginin hakkiylen sampiyon olsa kesinlikle bende arkalarinda dururdum ben olamazsam onlar olsun derdim ama suan kadar kazadklari yari puanlari kesinlikle rakiplerinden gasp ettikleri icin kesinlikle hak etmiyorlar sorunda orda.
Yani adam gibi bi durusun oldgu vakit elbet herkes arkanda olur.
Ve sivasspor suanki haliylen bile camia olarak bursa, kocaeli, eskisehirde c ama coooook ufak bi camia.
Yani tartismaya gerek yok bence adamlar bu sezonbi takimi secdi ve sözde anadoludan sampiyon cikmaz tezini yikmak istiyorlar ve o sansli takim sivas oldu. Yani bileginin hakkiylan kazanicagi hic bisey yok allaha sükürler olsunki biz 1. yada 5 bil olsak sonuna kadar hak ettigimiz puanlarla oralara cikmis olicaz.

Bide bi takim sirf iyi gidince tutulmaz öyleyse bile sivasin taraftar grubu zaten gecici.

Çetin
22.04.2009, 22:05
bence bakış yanlış. 3 İstanbul takımının ifade ettiği değer artık yok. Eskiden var olabilir buna bir şey diyemem. Bizim farkımız burda, Trabzonspor birçoğumuz için kimlik hatta bu yüzden çıkmıyor mu şu "özevlatçılık" tartışmaları, başka hangi takımda var bu? Bu iyi bir şey diye söylemiyorum ama insanların takıma kimlik kartları gibi bakmasına da güzel bir örnek. Şampiyonluklar yaşamasaydık şöyle olurdu böyle olurdu demek bence yanlış bir mantık zira bizi götürdüğü bir yer yok. Eğer buradan hareketle diğer anadolu kulüplerini anlamak istiyorsak aradakş nüans farkına dikat etmemiz gerek. Biz şampiyon olduğumuz zaman tüm anadolu da büyük ölçüde bir sempatimiz vardı, Sivas bu sene şampiyon olabilir tabi ki ama şu soruyu sorsunlar kendilerine ne kadar destek görüyorlar anadoludan? Biz gerçek anadoluyuz masalının ardına sığınmak yerine "adam gibi" davranarak, bir anadolu insanına yakışır şekilde, tüm anadolunun desteğini alabilirlerdi ama maalesef böyle br şey olamadı.

Saygı konusuna gelince; sahada oynanan oyuna sonuna kadar saygı duyarım. Ama hakem "hatalarına" saygı duymam, bilinçli olarak "tahrik edici" mesajlara saygı duymam, her platformda karşısındakini insanların omuzlarına basarak yükselmeye çalışan bir "taraftara profiline" saygı duymam.

Cumartesi günü bir maç oynanacak sonuçta, ne olursa olsun maçın ardından bizim "anadolu duruşumuz" değişmeden kalacak. Kıyamete kadar böyle :)

Cafer Bulur
22.04.2009, 22:14
Kazanmak zorundayiz ama kazanamazsak da asla kaybetmemeliyiz.

Unutmayalim ki kaybettigimiz anda puan farki 7 olacak ve sivasin sampiyonluk yolunu acmis olacagiz.

Sivasin bizi yendigi takdirde sampiyon sampiyon olacagini düsünüyorum.

Bu yüzden onlar da bu maca dönüm maci gözüyle bakiyorlar.

Bu maci kazanabilmek icin hocanin,futbolcularin,taktigin,hakemin gününde olmasi gerek,ayrica sans faktörü de macin skorunda etkili olacaktir.

Macin hakemi cüneyt cakir,bu benim hic de hosuma gitmedi,cok kolay kart ve penalti veren bir hakemle oynayacagiz.

İrfan KUMAŞ
22.04.2009, 22:14
şampiyonlukla alakalı değilki bu olay ben doğduğumdan beri şampiyonluk nedir bilmem ama bu takımı tutarım eminim her Trabzonsporluda böyle düşünüyordur.

bizim gidecek başka kapımız yok

bu arada sivas maçına derbi falan diyenler var,
bu sivas ne zaman büyük takımdan sayılır olduda bu maç derbi oldu???

Samet Yildirim
22.04.2009, 22:15
Hadi be dayanamiyorum artik:) cumartesi gelsin ve bitsin ve mutlu olalim:)

ilhan
22.04.2009, 22:21
Radyo BMN | Gündem | Tunga LİMAN 22:00'da Yayında... (http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=7661)

Dinlemek için grafiğe tıklayınız!

http://img381.imageshack.us/img381/6290/yayindayiznf9.gif (http://www.bordomavi.net/index.php?page=radyo)

Erdal
22.04.2009, 22:22
bizim gidecek başka kapımız yok

bu arada sivas maçına derbi falan diyenler var,
bu sivas ne zaman büyük takımdan sayılır olduda bu maç derbi oldu???

Bu mantıkla "3 büyükler" diyen mantık aynı...Sadece birinde biz varız diğerinde yokuz...Ama mantık aynı...Önce derby dediğiniz şey orjinalitesi itibariyle aynı şehrin takımları arasında oynanan maçtır. Hadi bizde iş değişti önem sıralaması ve rekabet katsayısı yükseliği ile anlamlandırıldı...İyi ama adamlar lider işte...

Tamam derby demeyelim. Tamam çok önemli maçta demeyelim. Ama 4 büyük var başka da olmayacak da demeyelim. Çünkü 3 büyük var başka da olmayacak diyenlerle farkımız kalmıyor o zaman...Mesele Sivas da değil mesele "büyüklük" meselesine bakışımız...

Anadolu bizi niçin sevmiyor diye soruyoruzya sık sık...İnanın bana cevabı İrfan bey'in mesajında farklı...Herkes büyüktür..Eskişehir de Bursa da Kayseri de Antep te Sakarya da...Taraftarı gerçek anlamda taraftarı olan herkes büyüktür...

Cafer Bulur
22.04.2009, 22:26
Erdal abi o zaman Eskisehirspor sivasspordan daha büyük bir kulüp .:)

Cünkü taraftarinin ciddi bir durusu var ve oldukca köklü bir kulüp eskisehir.

Sivasspor ise cok iyi bir takim ama henüz büyük kulüp olamadilar.

Hürgün Aygün
22.04.2009, 22:27
yattara alanzinho şow var cumartesi

ilhan
22.04.2009, 22:28
Eskişehirspor benim için Trabzonspor'dan sonra Anadolu'nun kalesidir. Zaten bu iki takımdan başkasını tanımam. :)

Neyse, haftasonu güzel bir galibiyet alalım bunları her zaman konuşuruz. :p

Erdal
22.04.2009, 22:29
Cafer, büyüklük nedir?...Benim için dünyanın en büyük takımı Trabzonspor'dur...Bir KSK li için KSK...Yani bu objektif değerlendirilecek bir şey değil...Bir nevi iman meselesi:)

Koray
22.04.2009, 22:30
Erdal abi o zaman Eskisehirspor sivasspordan daha büyük bir kulüp .:)

Cünkü taraftarinin ciddi bir durusu var ve oldukca köklü bir kulüp eskisehir.

Sivasspor ise cok iyi bir takim ama henüz büyük kulüp olamadilar.

Evet Cafer abi Eskişehirspor camia olarak Sivas'tan daha büyük...
Eskişehir'i de Bursaspor takip eder bu konuda,bence.

Cafer Bulur
22.04.2009, 22:30
Eskişehirspor benim için Trabzonspor'dan sonra Anadolu'nun kalesidir. Zaten bu iki takımdan başkasını tanımam. :)

Bu arada eskisehirin bir an önce rahatlayip bizim maca rahat cikmalarini temenni ediyorum.

Bu anlamda onlarin bjk galibiyeti bizim icin bir tasla 2 kus vurmak olacaktir.

Aksi takdirde 33.haftada eskisehirde ecel terleri dökeriz.

yanbeyi61
22.04.2009, 22:31
Kale diye diye ...ülkeyi bölüp beylikler kuracaklar nerdeyse....

Futbolda Anadolu denince başkent TRABZONSPOR...gerisi asma kabağı.o da bu mayıs ayında olmaz.

mcpcpc
derbi aynı şehirin iki takımının maçına denir.

magicyattara
Göztepe küçükmüdür ki,büyüktür.

Neden;mazisi büyüktür,köklü kulüptür.

Şimdi hangi ligde onu bile bilmiyorum ama Göztepe ismi bana büyük bir takımı hatırlatıyor.

Cafer Bulur
22.04.2009, 22:33
Cafer, büyüklük nedir?...Benim için dünyanın en büyük takımı Trabzonspor'dur...Bir KSK li için KSK...Yani bu objektif değerlendirilecek bir şey değil...Bir nevi iman meselesi:)
Futbolda büyüklügün temel kaynagi bana göre Türkiye liginde sampiyon olabilmek ve kupalar kazanmaktir.

Bu da bizde olduguna göre büyük bir kulübüz.

Ayrica kazanilan bu basarilarin hangi imkanlarla saglandigi da cok önemlidir,bu anlamda zaten istanbul takimlarina fark atmis bulunuyoruz.:)

Eymen
22.04.2009, 22:35
burdan söylüyorum sivas bizi yenerse ki bence imkansız gibi bir şey bizim 25 senedir beklediğimiz özlemi adamlar tadacak daha da puan kaybetmezler.İşte o zman kafayı yerim ben çıldırırım varsın yine 3 eziklerden biri şp olsun (şayet biz olamıyorsak) alıştık ne de olsa bu sivas şampiyon olursa vay bizim halimize zaten 3 kuruşluk irtibarımız var istanbul basında oda kalmaz 4. büyük sivası yaparlar bizde kendimizi piskolojikmen sivası rakip görmeye başlarız o yüzden hadi uşaklar alın şu maçı çok kritik bi maç eğer ki ama bu maçı alırsak sivas gümler bjk da zaten bu hafta puan kaybedecek kesin 5 hafta kala en iyi fikstür bizm olur o havayla gelen geçene çakarız sivasın gs maçı olacak bjk ın ise fb ve gs ile olacak harbi şp luk uzak değil alın şu maçı dökün trabzonu sokaklara

Erdal
22.04.2009, 22:37
3 kuruşluk itibarı kurtarma derdine düşen arkadaş, eğer o 3 kuruşa sen itibar diyorsan varsın gitsin...Bunun adı akıl tutulması başka bir şey değil...Trabzonspor asıl öyle mesajlarla itibar kaybeder...

ilhan
22.04.2009, 22:37
Göztepe küçükmüdür ki,büyüktür.

Neden;mazisi büyüktür,köklü kulüptür.

Şimdi hangi ligde onu bile bilmiyorum ama Göztepe ismi bana büyük bir takımı hatırlatıyor.

Geçenlerde maçına gittim. Gerçekten çok büyük takımlar. Üçüncü ligdeki bir takım Atatürk stadını o kadar doldurdu ya diyecek başka şey kalmıyor.

Konuyu kaydırıyoruz abilerim, arkadaşlarım. Gerçi çok güzel bir konu ama malumunuz Sivasspor maç başlığındayız. :)

Cafer Bulur
22.04.2009, 22:40
3 kuruşluk itibarı kurtarma derdine düşen arkadaş, eğer o 3 kuruşa sen itibar diyorsan varsın gitsin...Bunun adı akıl tutulması başka bir şey değil...Trabzonspor asıl öyle mesajlarla itibar kaybeder...
Ben de sivasin sampiyon olmamasi gerektigini düsünenlerdenim ama bizi yendikten sonra ister istemez sivasin sampiyonlugunu kabul etmek durumunda kalacagiz.

Yani korkunun ecele faydasi yok,esasinda senin dedigin gibi sivasin sampiyonlugundan bu kadar korkmamaliyiz.

U.Sadıkoğlu
22.04.2009, 22:42
Bu maç her türlü bizim sıkıntı yapmaya gerek yok

MuratJ
22.04.2009, 22:43
Bu maç bizim kesin bizim...

Akın NAZİFOĞLU

arkadaşım bu topraklarda trabzonspordan önce idmanocağı idmangücü rekabeti vardı.istanbul takımları kimseyi enterese etmezdi.ve eğer hafızam beni yanıltmıyorsa yetmişli yılların ortalarına kadar istanbuldan trabzona gelen takımların hiçbiri amatör takım dedikleri trabzon takımlarını yenememişti. trabzondan tüm türkiyeye futbolcu ihracatı taaa 1950'lerde başlamıştı.trabzon takımlarında kadroya giremeyenler istanbul izmir ankara gibi yerlerde takımlarda baştacı olurlardı.(örnek taka naci(FB))son yıllarda yazılan kitaplar çok ayrıntılı bilgi veriyorlar bu konuda.

Eymen
erdal yanlış anladın bizim irtibarımzı tabiki tartişmaya gerek yon istanbulun şerefsiz basının gözünde dedim ben onlarda umrumuzda olmamsı lazım ama işte ister istemez etkileniyoruz

Erdal
22.04.2009, 22:44
Trabzonspor'un itibarı 3 kuruşluk diyen arkadaş Trabzonspor dan ne anladığını sorgulasın önce....Diğer bir konu eğer sahiden medyadaki "itibar" sizin için mühimse söyleyeyim bu taraftar kitlesi varoldukça vazgeçemezler...Ülker bizi çok sevdiği için mi Gökhan Ünal ı reklam filminde oynatıyorsunuz sanıyorsunuz?....Hangisi cesaret edebilir herhangi bir reklam kampanyasında Trabzonspor u kenarda bırakmaya... İitibarımızı onlar vermedi ki onlarda arayalım...

yanbeyi61
22.04.2009, 22:47
faruk özak ...şu an ki trabzonspor başkanı sadri şenerin itibarını kurtarmışdır.......biz bize sahip çıkmazsak.....içden içe yıkmazsak bu takım şampiyon olur......

işde alın size üç kuruş dediğiniz onur....

o onur için hepiniz yollara düşdünüzzzzzzzzzzzzzzzzzzz

Erdal
Tamam Eymen, ifaden maksadını aşmış ve böyle şeyler geriyor beni ve ani tepki veriyorum. Rahat ol sen bizim itibarımıza bir şey olmaz:)

gerenimo
büyüklük konusunda ben de kendi fikrimi söyleyeyim. 4 büyükler kavramına karşıyım. zaten biz "büyükler" sıfatını yerle bir etmiştik. amacımız 3lünün hegomanyasını kırmaktı. o nedenle 3büyüklerin arasına girip 4 büyükler içinde yer aldığımızda onlarla aynı düzeyde algılanıyoruz. biz 3 lünün yanına 4. olmak değil, diğer 15 anadolu takımının tarafında olmalıyız.

Eymen
22.04.2009, 22:48
tmm durum anlaşıldı sorun yok :) sivası yenersek meydanda şov var meşale alacam 20 tane :)

Recep Alkan
burdan söylüyorum sivas bizi yenerse ki bence imkansız gibi bir şey bizim 25 senedir beklediğimiz özlemi adamlar tadacak daha da puan kaybetmezler.İşte o zman kafayı yerim ben çıldırırım varsın yine 3 eziklerden biri şp olsun (şayet biz olamıyorsak) alıştık ne de olsa bu sivas şampiyon olursa vay bizim halimize zaten 3 kuruşluk irtibarımız var istanbul basında oda kalmaz 4. büyük sivası yaparlar bizde kendimizi piskolojikmen sivası rakip görmeye başlarız o yüzden hadi uşaklar alın şu maçı çok kritik bi maç eğer ki ama bu maçı alırsak sivas gümler bjk da zaten bu hafta puan kaybedecek kesin 5 hafta kala en iyi fikstür bizm olur o havayla gelen geçene çakarız sivasın gs maçı olacak bjk ın ise fb ve gs ile olacak harbi şp luk uzak değil alın şu maçı dökün trabzonu sokaklara

1) Bazı insanlara ve kurumlara büyüklük ve abilik denen kavramları soksan durmaz. Konuya bahis olan kurumda bu cinsten bir kurumdur.

2) Bizi yıllardan beri en yaklaştığımız sezonlarda bile şampiyon yapmaan devletin kurumları tff ve mhk sanıyormusunuz ki sivassporu şampiyon yapacak.

3) şu 3 kuruşluk itibarımız var nasıl bir laftır yahu. Bunu nasıl bir trabzonspor taraftarı ağzına alır ve trabzonspor için söyleyebilir anlamış değilim gerçekten. zamanı geldiğinde harami saltanatı yıktık, anadolunun ağabeyiğiz cümlelerini kuran taraftar bugün nasıl itibarımızı 3 kuruşa indirebilir.

4) Biz trabzonspor olarak 3 takım gibi 1900 lı yıllarda kurulduk diye o sıfata (büyüklük) layık olmadık, o sıfat tamamen başarılarımız ve türk futboluna kattıklarımız ile bize layık görülmüş ve verilmiştir. Futbol tarihi daha 4 sene çncesine dayanan bir kulüp de buna ne göz dikebilir nede ortak olabilir? Ki biz trabzonspor taraftarının büyüklük gibi bir kompleksi yada düşüncesi olmamalıdır. Bu takım nereye gitse binleri peşinde götürür, nereye gitse krallar gibi ağırlanır. Ama karşılaştırma yaptığınız ve korktuğunuz takımı bir şehir bile doğru düzgün desteklememektedir. Forumlarında yazanlar bile tarihini geçmişini bilmeyen ezik uşaklarıdır.

5) Son olarak da sivas kimseye kaybetmezi herkes söylüyordu ama konya da neler oldu gördük. Bu lig bu sene çok şeylere sahne oldu. Son haftalarda da olacak sürprizleri herkes görecek. Sivasın gs maçı varsa senin de fb maçın var. Sizce ikisi de ciddi bir rakip değilmi ? Ki sonuçta bu takımlar ne kadar iddiaları olmasa da prestij için oynarlar gene oynarlar. Sakın son hafta bırakmayız şampiyonluğu demeyin 96 yı da gördük onun sonralarını da.

Ne yazıkki çoğu konuyu basit gördüğümüz kadar bir o kadar konuyu da büyütmeyi becerebiliyoruz. Ama gel gelelim 250.000 teknik direktörlü şehrim trabzon 26 senedir şampiyonluğa hala hasret.

.....
Trabzonspor'un itibarı 3 kuruşluk diyen arkadaş Trabzonspor dan ne anladığını sorgulasın önce....Diğer bir konu eğer sahiden medyadaki "itibar" sizin için mühimse söyleyeyim bu taraftar kitlesi varoldukça vazgeçemezler...Ülker bizi çok sevdiği için mi Gökhan Ünal ı reklam filminde oynatıyorsunuz sanıyorsunuz?....Hangisi cesaret edebilir herhangi bir reklam kampanyasında Trabzonspor u kenarda bırakmaya... İitibarımızı onlar vermedi ki onlarda arayalım...

Koyu yazı çoğu şeyi anlatıyor heralde:alkış: iyi dedin Erdal abi.

Ömer Kaya
22.04.2009, 22:49
inş kazanacağız

Murathan
22.04.2009, 22:49
ya ALLAH belalarını versin bu saati verenlerin haftanın en önemli maçı.Biz sabah oynayamıyoruz adamlar sabah daha iyi oynuyor ya sırf bunun yüzünden korkuyorum !!!

Adulyan7
22.04.2009, 22:50
skor veriyorum 0-2 son dakikalarda gol yiyebilirz en kötü ihtimal 1-2 sonra nickimi değişirim 7ye 5 kaldı yaparım :)

U.Sadıkoğlu
22.04.2009, 22:50
maçın hakemi kim beyler

Ömer Kaya
22.04.2009, 22:53
biletler 10 milyondan satılıyormuş :(

vuralkara
ya ALLAH belalarını versin bu saati verenlerin haftanın en önemli maçı.Biz sabah oynayamıyoruz adamlar sabah daha iyi oynuyor ya sırf bunun yüzünden korkuyorum !!!

çok doğru. ben de bundan korkuyorum bir tek

Emre Emiroğlu
maçın hakemi kim beyler

Cüneyt Çakır

Murathan

aynen renkdaş ama bizim yanımıza yaklaşmları için 40 fırın ekmek yemeleri lazm :D

ilhan
22.04.2009, 22:54
maçın hakemi kim beyler

Cüneyt Çakır.

Yok artık! Hani 5 ytl'ye satıyorlardı. Açtıracaklar valla bayramlık ağzımızı.

Emre Emiroğlu
çok doğru. ben de bundan korkuyorum bir tek

Birşeylerden korkmaya yer , bahane , mazeret arıyoruz galiba !!

Erdogan
isi maca göre ayarlicam mecbur, olmazsa patrona bi hikayee... :)

Erdal
22.04.2009, 22:55
Mesela şampiyonluğu belirleyecek derecede ( her iki takım için) bir maçın cumartesi gündüz oynatılmasına iki tarafın ortak bir itirazı olsaydı keşke...Hem yönetim hem taraftar düzeyinde olsaydı...Çok güzel bir "duruş" olurdu...

Recep Alkan
22.04.2009, 22:56

ya bunlar çok delikanlı idi. gelemezler zart zurt diyorlardı, baktı şehir trabzonlu dolmaya başladı dediler fiyattan iş yapalım blki gelmezler.

Almıyor mu kafanız uşağum BİZE HER YER TRABZON. AKIYORUZ.

Samet Yildirim
22.04.2009, 22:57
Mesela şampiyonluğu belirleyecek derecede ( her iki takım için) bir maçın cumartesi gündüz oynatılmasına iki tarafın ortak bir itirazı olsaydı keşke...Hem yönetim hem taraftar düzeyinde olsaydı...Çok güzel bir "duruş" olurdu...

Bana göre cumartesi aksam olmasi lazimdi ama Sivasdaki aksam saatlerdeki hava sartlari nasil bilmiom...

Çetin
22.04.2009, 22:58
biletler 10 lira mı olmuş? hani 5 idi?

Recep Alkan
22.04.2009, 22:58
Bana göre cumartesi aksam olmasi lazimdi ama Sivasdaki aksam saatlerdeki hava sartlari nasil bilmiom...

Aralık da 19:00 da maç oynanan sivas ta nisan aynın son haftası havuza bile girilir kardeşim ;)

Mehmet Zeki
22.04.2009, 22:59
Insallah alacagiz...

U.Sadıkoğlu
22.04.2009, 23:01
Aralık da 19:00 da maç oynanan sivas ta nisan aynın son haftası havuza bile girilir kardeşim ;)

Geçen sene umut fenalardaydı :D

Samet Yildirim
22.04.2009, 23:01

hehe
ozaman kesinlikle aksam oynamaliydi...

FB-AG ne i$i var aksam saatinde ya.

türkiye bizim maca kilitlendi her neyse alalimda

Erdogan
22.04.2009, 23:02
biletleri 61 milyon yapsinlar, yakisir...

5 milyondan 10 yaptilar niyetlerine göre avrupaya gideceklerya topcu icin öyle para biriktiriyorlar

magicyattara
22.04.2009, 23:08
ya bunlar çok delikanlı idi. gelemezler zart zurt diyorlardı, baktı şehir trabzonlu dolmaya başladı dediler fiyattan iş yapalım blki gelmezler.

Almıyor mu kafanız uşağum BİZE HER YER TRABZON. AKIYORUZ.

Recep gideceğini bilmiyordum:)

Recep Alkan
22.04.2009, 23:09
Recep gittiğini bilmiyordum:)

ama gitmediğimi biliyordun abicim :)

Cafer Bulur
22.04.2009, 23:09
Hadi bakalim,forumda kazanacagimiza dair güzel bir hava var.:)

Bu havanin cumartesi aksami da devam etmesini ve bu kör talihimizi terse cevirmemizi diliyorum.

Allah yar ve yardimcimiz olur insallah.

magicyattara
22.04.2009, 23:10
Çok taraftar gidiyor.

Dışarda kalmasalar bari.

ilhan
22.04.2009, 23:14
Çok taraftar gidiyor.

Dışarda kalmasalar bari.

Her yerden gidiyor hem de. :) Büyüklük böyle bir şey.:alkış:

Recep Alkan
22.04.2009, 23:15
Her yerden gidiyor hem de. :) Büyüklük böyle bir şey.:alkış:

ilhan boşuna demiyoruz bazı kurumlara büyüklük sıfatı soksan durmaz diye !!!

Erdal
22.04.2009, 23:15
Çok taraftar gidiyor.

Dışarda kalmasalar bari.

Kalsınlar kalsınlar...Dışarıda içeridekinden çok taraftarımız olsun...

Mayls
22.04.2009, 23:19
Maça gidip bilet bulamayan her birey için üzülürüm ama ne kadar kişi dışarıda kalırsa büyüklüğümüzü o derece göstermiş oluruz :)

Cafer Bulur
22.04.2009, 23:23
Sivasspor yüksek toplarla cok oynayan bir takim.

Biz ise bu tip pozisyonlarda takim olarak sikinti yasiyoruz.

Özellikle songun hava toplarindaki eksikligi bizi sikintiya sokabilir.

Bu konuda hocanin futbolculari cok ciddi olarak uyarmasi gerekiyor ve uyaracaktir da.

.....
22.04.2009, 23:28
Yattara-Alanzinho gününde olsun evelallah o maç bizimdir.

.....
22.04.2009, 23:30
Herkes o maç berabere biter diyor. Böyle bir hava hakim. bu havayı neye dayanarak söylüyolar anlayamadım. sivasın oyununa göre mi bize göre mi ...

Cafer Bulur
22.04.2009, 23:31
Maci cok basite indirgiyorsunuz ,ya da ben sivasi gözümde cok büyütüyorum.

Sivasi yenmek 1-2 oyuncumuzun gününde olmasina veya olmamasina bagli degil bence.

Bu macta takim olarak iyi oynamali ve herseyimizi ortaya koymaliyiz,1-2 futbolcunun yeterliligi kanimca yeterli olmaz.

magicyattara
22.04.2009, 23:32
Sivasspor yüksek toplarla cok oynayan bir takim.

Biz ise bu tip pozisyonlarda takim olarak sikinti yasiyoruz.

Özellikle songun hava toplarindaki eksikligi bizi sikintiya sokabilir.

Bu konuda hocanin futbolculari cok ciddi olarak uyarmasi gerekiyor ve uyaracaktir da.

Yahu cafer bırak onlar önlem alsınlar bize.

Yattara'yı nasıl tutacağız desinler,Alanzinho neler yapar acaba desinler,Gökhan Ünal burda mı patlayacak acaba desinler.

O kadar önlem alınacak takım değiller.Ki ligde önlem alarak oynayan tek takım onlar.

Zaten maç berabere devam ederse sinirlenen ve dağılan onlar olacak.Ama karşılarında bu sefer Antalya değil Trabzonspor olacak.

Beraberliğin en az yaradığı takımın sivas olduğunu düşünüyorum.

.....
22.04.2009, 23:33
Cafer abi tabi bir iki futbolcuyla olacak iş değil ama bireysel yetenekleri üst düzey olan oyuncularımız bu yeteneklerini sahaya yansıtırsa işimiz kolaylaşır. artık Umut ile Gökhan a da gol atması kalır :)

Keleşoğlu
22.04.2009, 23:34
trt3 de sivas konya maçını veriyor şuan rakibimizi bir izleyeyim dedim ama izlenecek hiçbirşey yok anlamıyorum bu takım nasıl lider

Sefa
22.04.2009, 23:34
Hep söyledim yine söylüyorum Yattara yine sert oyundan korkup salarsa kendini saç baş yoldurtur..

Adem Erdoğan
22.04.2009, 23:35
Yine iyi oynayacağız, yine pozisyonlar bulacağız.

Kaçırırsak alamayız atarsak alırız.Sivas'tan önce kendimizi yenmek durumundayız.

Bizim forvet(ler)in o günkü performansı skoru tayin eder.

Sefaenes
22.04.2009, 23:36
Insallah bu maci alacagiz. Sivas bize karsi cok sert oyniyacak. ama biz yinede 3 puani alacagiz.

Cafer Bulur
22.04.2009, 23:37
Yahu cafer bırak onlar önlem alsınlar bize.

Yattara'yı nasıl tutacağız desinler,Alanzinho neler yapar acaba desinler,Gökhan Ünal burda mı patlayacak acaba desinler.

O kadar önlem alınacak takım değiller.Ki ligde önlem alarak oynayan tek takım onlar.

Zaten maç berabere devam ederse sinirlenen ve dağılan onlar olacak.Ama karşılarında bu sefer Antalya değil Trabzonspor olacak.

Beraberliğin en az yaradığı takımın sivas olduğunu düşünüyorum.
Beraberlik bizden ziyade onlar icin iyi bir sonuc.

Bu durumda biz yaristan kopar ve sivasi bjk ile basbasa birakiriz.

Maca gelince ,iki takiminda birbirlerine önlem almasi gerekiyor bence.

Iki takiminda etkili ve sonucu her an degistirebilecek oyunculari var.

Sivasin beraberlik halinda dagilacagini ic sanmam,zaten takim olarak en büyük artilari oyun disiplininden hic kopmamalari.

Ben bu macin havasi farkli olmasaydi galibiyete dahi inanmazdim,cünkü biz haftalardir futbol olarak vasat bile degildik.

magicyattara
22.04.2009, 23:38
Maci cok basite indirgiyorsunuz ,ya da ben sivasi gözümde cok büyütüyorum.

Sivasi yenmek 1-2 oyuncumuzun gününde olmasina veya olmamasina bagli degil bence.

Bu macta takim olarak iyi oynamali ve herseyimizi ortaya koymaliyiz,1-2 futbolcunun yeterliligi kanimca yeterli olmaz.

Bir kere çok koşuyorlar.

İyi pres yapıyorlar.18 içinde yan toplarda etkililer ama atakları pek planlı gelişmiyor.
Bir rastlantı topuyla pozisyon bulabiliyorlar.Fener maçında böyle oldu çünkü.

Bizim de silahlarımız var.
Sivası düşünecek halimiz yok.
Oyunumuzu oynayalım,o sezon başında ki disiplinli ve tempolu oyunu.Ha yetmez diyorsanız siz baştan kaybetmişsiniz derim.

ultrafanatik61
ben alacaz diyorum , bu yuzdende son hafta bmn avrupa ile trabzon fb macina geliyorum biletimi aldim
ben inaniyorum !!!

Keleşoğlu
sadece uzun toplarla pozisyon bulma çabası ve ikili mücadelelerde güreş.. sivasın yaptığı başka birşey yok.. inşallah biizim maçta şuan izledigim konya sivas macı giibi sıkıcı gecmez

61viya
Bugün nasıl gurulandık,nasıl göğsümüz kabardı Ali İhsan ile bir bilseniz..Birileri geliyor akın akın,"Misafir takım bileti çıktı mı?" Çıkmadığını söylüyoruz." Misafirlerimiz geliyor,almamız lazım" diyorlar.Yurdun dört bir yanından...Akın akın BordoMavi sevdalıları...Allah yardmıcımız olsun :)

Travelair
22.04.2009, 23:39
Sivasspor zor deplasman, saygı duyuyoruz ama inşallah ve umarım alnımızın akıyla çıkacağız ordan. Hakem tercihi ise beni şaşırttı. Kolay kart çıkaran bir İstanbul bölgesi hakemi: Cüneyt Çakır

http://tr.wikipedia.org/wiki/C%C3%BCneyt_%C3%87ak%C4%B1r

Mustafa Ayazoğlu
22.04.2009, 23:39
Sivasspor bizi yenerse şampiyonluk helal olsun, yenilirselerde bükemediğin bileği öpeceksin !

.....
22.04.2009, 23:43
Olası bir yenilgi ya da puan kaybında lütfen sakin olalım. Hemen istifa sesleri vs vs duymak artık beni bıktırdı.

Çıkarız oyunumuzu oynarız. bundan sonrası kadar kısmet, bir tek top çizgiyi geçmez yeniliriz kendi kalelerine atar yeneriz.

Ondan dolayı puan kaybında kendimizi salmak yok. Avrupaya en iyi yerden gidecez ve ligi en iyi şekilde bitirecez buna inanıyoruz

magicyattara
22.04.2009, 23:44
Beraberlik bizden ziyade onlar icin iyi bir sonuc.

Bu durumda biz yaristan kopar ve sivasi bjk ile basbasa birakiriz.

Maca gelince ,iki takiminda birbirlerine önlem almasi gerekiyor bence.

Iki takiminda etkili ve sonucu her an degistirebilecek oyunculari var.

Sivasin beraberlik halinda dagilacagini ic sanmam,zaten takim olarak en büyük artilari oyun disiplininden hic kopmamalari.

Ben bu macin havasi farkli olmasaydi galibiyete dahi inanmazdim,cünkü biz haftalardir futbol olarak vasat bile degildik.

Senin gibi düşünmüyorum.

Sivasın son hafta ve ondan önceki içerde oynayacağı 2 maçın en az birinde puan kaybedeceğini düşünüyorum.

Beraberlik halinde kalan maçlarımızı alarak şampiyon bile olabiliriz.

Sivas Antalya maçında son 20 dakika resmen dağıldı.Hakeme dua etsinler.
Bariz faulleri çalmadığı gibi,Zituni'yi dışarı atarak Antalya'nın işini bitirdi.Normal bir hakemle o maçı almaları imkansızdı.
Dağıldı derken;vurup kırmaya başladılar,hakeme itiraz ettiler,hocaları kenardan hakeme yüklendi,seyircisinde küfür kıyamet ve golü buldular.

Bülent AKBULUT61
22.04.2009, 23:48
gel cumartesi gel kafayı yemek üzereyim bitsin bu çile

Hamza Yilmaz
22.04.2009, 23:55
gel cumartesi gel kafayı yemek üzereyim bitsin bu çile

Yaa bende kafayi yiyorum. Mactan baska birseyi düsünemiyorum. Hadi TSum yen su sivasi. Hafta sonu macim var ama ne yazikki gidemicem, Trabzonsporumun macina bakacam. Insallah sivasi sivas da yenecegiz ve Sampiyonlar sarkilar söyliyecegiz.

.....
22.04.2009, 23:58
Bu maçı alırsak belkide şampiyon olacağız. 25 yılın hesabını alacağız. Öyle bir oynamamız lazım ki ÖLÜMÜNE adeta. Bir maç kendimizi yırtsak ne olur. 25. yıl için değmez mi bee

Hadi Trabzonum alacaz bu maçı

ilhan
22.04.2009, 23:59
Bugün bilet beklerken bordo mavi atkıyı görünce "O boynundaki ne? Takmaya utanmıyormusun?" şeklinde konuşanları da yazsana Begüm'cüm. Bugün size bilet kuyruğunda sataşan o andavalları da yaz yahu. Büyüklükten bahseden insanların bir bayanda gördüğü atkıya "Onu takmaya utanmıyor musun" şeklinde sığ ve basit düşünceyi de yaz yahu.

Bugün bilet bekleyen, oradan ayrılmayan Ali İhsan başta olmak üzere herkese teşekkür ederim. Bütün işini gücünü bir yana bırakıp, dışarıdan gelen Trabzonsporlular'a yardımcı olmak için orada olan 61viya (Begüm)'ya ayrıca sonsuz teşekkürlerimi iletirim.

.....
23.04.2009, 00:03
Çirkefliye başladılar yine heralde :S

ilhan
23.04.2009, 00:05
Çirkeflik değil terbiye ve adap sınırlarını aşmaktır bu. Orada bütün tahriklere rağmen sıradan ayrılmayıp bekliyorlar ve tamamen iyi niyetlerinden dolayı yaşananları buraya yazmıyorlar. Güzellikleri konuşalım istiyorlar. Ama ben yazarım, çok kızdım.

KuTs@L__pLaK@61
23.04.2009, 00:06
arkadaşlar kocaeliden svs tahmini ne kadardır kaç km sürer kaç saat yani babamla özel ototyla gelmeyi düşünüyoruz c.tesi hemen cvp verirseniz sevinirim

61viya
23.04.2009, 00:06
Boşver be İlhan.

Beş yıldır burda olunca,bunları gayet kendilerine yakışan davranışlar olarak algılıyor insan :)

Sahada gerekn cevabı verceeğiz inşallah!

Bülent AKBULUT61
23.04.2009, 00:07
Çirkeflik değil terbiye ve adap sınırlarını aşmaktır bu. Orada bütün tahriklere rağmen sıradan ayrılmayıp bekliyorlar ve tamamen iyi niyetlerinden dolayı yaşananları buraya yazmıyorlar. Güzellikleri konuşalım istiyorlar. Ama ben yazarım, çok kızdım.
ilhan'cım güzel bir dayak cekseydiniz ya ne güzel olurdu

Mustafa Ayazoğlu
23.04.2009, 00:09
arkadaşlar kocaeliden svs tahmini ne kadardır kaç km sürer kaç saat yani babamla özel ototyla gelmeyi düşünüyoruz c.tesi hemen cvp verirseniz sevinirim

5-6 saatte gidersiniz..

ilhan
23.04.2009, 00:10
Bunları yaşayan ben değilim Bülent abi. :) Orada bilet almak için bekleyen arkadaşlarımız. İyi niyetlerinden ve tamamen temiz kişiliklerinden dolayı yaşadıkları bu olumsuzlukları buraya yazmıyorlar bile. Ama bunları yaşayan bir Tsira'mız. Bayan arkadaşımız.

Onu takmaya utanmıyormusun ne demektir be..
Valla hi çok kızdım.

Sivasspor'u yeneceğiz!
Gişelerde bilet bekleyip bin türlü tahriklere maruz kalan arkadaşlarımız için yeneceğiz!

akcaabatli6183
23.04.2009, 00:11
bu hafta beşiktaş kesinlikle puan kaybedecek. hatta yenilebilir de. biz yenemezsek bile en azından beraber kalalım.ama yenersek artık bizi kimse tutamaz."7" gelir.

lazfather61
23.04.2009, 00:13
svs:1 - ts:3

Bülent AKBULUT61
23.04.2009, 00:15
Bunları yaşayan ben değilim Bülent abi. :) Orada bilet almak için bekleyen arkadaşlarımız. İyi niyetlerinden ve tamamen temiz kişiliklerinden dolayı yaşadıkları bu olumsuzlukları buraya yazmıyorlar bile. Ama bunları yaşayan bir Tsira'mız. Bayan arkadaşımız.

Valla hi çok kızdım.

Sivasspor'u yeneceğiz!
Gişelerde bilet bekleyip bin türlü tahriklere maruz kalan arkadaşlarımız için yeneceğiz!
yencez kardeşim yencez ALLAHIN izniyle onlara TRABZONSPORUN büyüklüğunu göstercez ah ulen ah şunları bir berişan etsek var ya başka bir şey istemem

Adem Erdoğan
23.04.2009, 00:16
Hıyarlığın memleketi yokki.

Mustafa Ayazoğlu
23.04.2009, 00:18

Valla hi çok kızdım.

Sivasspor'u yeneceğiz!

Bu olayı Sivasspor'a mal etmemek gerekir ! Şunu bilmeliyiz homojen Sivasspor taraftarı yok ! Bu hareketi yapan ya fenerli ya galatasaraylı yada beşiktaşlı !

Sırf bu yüzden biz onlardan daha büyük bir takımız !

TS-FAN
23.04.2009, 00:21
Hıyarlığın memleketi yokki.

Ama yukarıda yazılan hıyarlığın memleketi belli...

ilhan
Sivasspor'a mâl etmek değil zaten amacım. Ama ortada taraftarımıza hatta sayısı parmak sayıları kadar olan taraftarımıza yapılan bir saygısızlık var. Hepsini geçtim bayan arkadaşımıza yapılmış bir terbiyesizlik var. Bunu yapan Sivasspor taraftarı ki koşmuş gelmiş maça..

Yeneceğiz,
Yenmeliyiz!

En büyük Trabzonspor!

61viya
Bu olayı Sivasspor'a mal etmemek gerekir ! Şunu bilmeliyiz homojen Sivasspor taraftarı yok ! Bu hareketi yapan ya fenerli ya galatasaraylı yada beşiktaşlı !

Sırf bu yüzden biz onlardan daha büyük bir takımız !

Yok abi,zaten hepsine mal ettiğimiz yok :) O adamı susturanlardan çoğu Sivassporlu amcalardı zaten.Adamın kuyruk acısı varmış meğer.Kendisi KTÜde okuyormuş da,orda yurttan formasını giyip dışarı çıkamıyormuş filan :)

Amacımız ortamı germek değilse,İlhan haklı olarak tepksini koydu ortaya :) Öylee...Sinirlenmemek gerek,sakin bir şekilde sahada cevap vermek gerek :)

Ayrıca zaten,en başından beri Sivassporlu olnalrın sayısı,sandığınız kadar da çok değil :) Dün birileri fb formasıyla gezerken,birilerinin gıkı bu kadar çıkmıyordu belki,kimbilir...

İlhan,merak etme,maç sonu fazlasıyla secvineceğiz inaşlah :)

Adem Erdoğan
23.04.2009, 00:29
Heryerde oluyor böyle şeyler Ali Sami Yen'in önünde fener formalı bir kadını evire çevire dövmüştüler.

Tasvip edilecek bir durum değil fakat şehire maletmemek lazım.Sivaslı olupta çok değerli insanlarda var en azından benim için.

Bülent AKBULUT61
23.04.2009, 00:30
25/05/2009 saat:16-45 bu tarihi ve saati uzun süre unutmayacağım ya bizim zaferimiz olacak yada sını söylemek istemiyorum.o benim burdaki bazı insanlarla savaşım olacak

Ali İhsan Dönmez
23.04.2009, 00:30
Arkadaşlar bu maç biletinde Trabzonspor tribününün 10 tl olduğunu nereden duydunuz,ben sabahtan beri gişedeyim kocaman 5tl yazıyordu.Lütfen beni aydınlatır mısınız.Çok önemli ve acil bir durum.

ilhan
23.04.2009, 00:31
Yahu Sivas'ta Fener formasıyla elini kolunu sallayarak gez ama Trabzonspor atkısını bile takma :)

Garip, çooook garip. :)

Yeneceğiz,
Yenmeliyiz.

Bedava kolbastı dersi vereceğiz daha.. çok işimiz var Cumartesi, çoook. :)

61viya
23.04.2009, 00:34
Bizim biletler 5 lira arkadaşım.

Bülent AKBULUT61
23.04.2009, 00:37
ya arkadaşlar 50 bin lira olsa nolcak bizim taraftarlar merak etmeyin işgal eder orayı.

Anıl Caner
23.04.2009, 00:37
Bu hırsın galibiyet sevincine dönüşmesini çok istiyorum. Lütfen lan trabzonsporum.

U.Sadıkoğlu
23.04.2009, 00:39
Yahu Sivas'ta Fener formasıyla elini kolunu sallayarak gez ama Trabzonspor atkısını bile takma :)

Garip, çooook garip. :)

Yeneceğiz,
Yenmeliyiz.

Bedava kolbastı dersi vereceğiz daha.. çok işimiz var Cumartesi, çoook. :)

Onlar Trabzon'da sivas diyemiyorlar salla gitsin biz her yerde istediğimiz giyip dolaşırız cumartesi bunu hepsi görecekler ..

Ali İhsan Dönmez
23.04.2009, 00:39
yahu tamam da begüm biz de 5 tl olduğunu düşünüyoruz(hatta gözlerimizle gördük),ama bi kaç sayfa önde 10 tl diye bişey yazmışlar içime kurt düştü.Yazan arkadaşın umarım bir bildiği vardır.

Bülent AKBULUT61
23.04.2009, 00:40
cumartesi bu forumu düşünmek istemiyorum rekor kırar gibi.İlhan sitemiz sağlam demi son kontroller yapılmıştır inşallah cumartesi çökmez demi aman İlhanım sonra ben sana demiştim demiyim.

ilhan
23.04.2009, 00:40
Ayazoğlu,

Yavaş gel biraz. Orada bir aşağılama felan yok. Nasıl taraftarımızın bir kesimi bağırmadığında bunu tüm taraftarımıza mâl etmiyorsak, Sivassporlu bir kaç kendini bilmezin yaptığını da tüm Sivas'a ve Sivassporlular'a mâl etmiyoruz. Cımbızla laf ayıklayıp niyet okuyuculuğu yapmaya hiç gerek yok.

Yakışmıyor. ;)

61viya
23.04.2009, 00:41
Ali İhsan sen mi sorduydun o soruyu üstte:D:D

Kim yazmış bakamdım bile mesajı :D

Pardon :)

Bizimle ilgili olmayan kısımdır belki arkadaşın yanlışlkıla baktığı.İkimizin de gözü bozuk eyvallah da o kadar da değildir de mi :D

Ben gidiyorum uyumaya.Yarın sabah sekizde görüşeürüz :D Çaydanlığı unutmayın :)

yanbeyi61
23.04.2009, 00:42
Nazlısın trabzonum nazlı....24 sene geçdi sazlı....alalım ....bordo mavim kupayı....şampiyonlar liginde sallayalım dünyayı

Mehmet_Mercanlı
23.04.2009, 00:46
bursa
fb
denizli
konya
ğs
antep
istanbulb.b.

puan kaybettiğimiz maçlar

son günlerde aklımdan cıkmıyo, kafayı yemek uzereym... sıvası yendikten sonra gecer diyorlar; inşallah öyle olur.

Bülent AKBULUT61
23.04.2009, 00:46
neyse Bordomavi net hepinize iyi geceler bütün enerjinizi bügüne yaymayın birazcık öbür günlerede bırakın.

.....
23.04.2009, 00:52
Nazlısın trabzonum nazlı....24 sene geçdi sazlı....alalım ....bordo mavim kupayı....şampiyonlar liginde sallayalım dünyayı

bak bunu iyi dedin usta :alkış:

Mustafa Ayazoğlu
23.04.2009, 00:53

Geçen yıl ben atkı ile Sivas Tribününde Sivaslı arkadaşlarla maçı izledim, çokta soğuk vardı. Birşey olmadı. Maça bu yıl gidemeyeceğim, gideceksen rahat ol. Kaç kere Sivasa gittin de atkı takamadın !

Cımbızla laf ayıklayıp niyet okuyuculuğu yapmaya hiç gerek yok. Yakışmıyor. ;)

Mesajlarım nie siliosun ki. Asıl size yakışmıyor !

yatara
23.04.2009, 00:55
alicaz bu hafta maci 3-0 görürüsnüz

ilhan
23.04.2009, 00:55
Tamam, sen doğrusun Ayazoğlu.
;)

U.Sadıkoğlu
23.04.2009, 01:01
Geçen yıl ben atkı ile Sivas Tribününde Sivaslı arkadaşlarla maçı izledim, çokta soğuk vardı. Birşey olmadı. Maça bu yıl gidemeyeceğim, gideceksen rahat ol. Kaç kere Sivasa gittin de atkı takamadın !

Mesajlarım nie siliosun ki. Asıl size yakışmıyor !

Birader sana bişey soracağım her maç öncesi millete muhalefet oluyorsun böyle TRABZONSPOR'lu luk olmaz ..

Murat Acar
23.04.2009, 01:07
dikkat ediyorum biz şimdi sivas için, başka zamanlarda antep, antalya ve bursa için, hep aynı şeyleri söylüyoruz. bizim büyüklüğümüzü çekemiyorlar vesaire... ancak başkasının yaptığı kötü yanlış, ve bel altı vuruşlar, bizim yaptığımızı meşru hale getirmez. erdal beyin dediği gibi bizim çok önceleri geçirdiğimiz süreci bir çok anadolu takımı yeni yeni geçiriyor. ve onlar için emsal ve ulaşılması gereken hedef biziz. onlar da süreçlerini tamamladıklarında olgunlaşacak. benim için rekabet ve rakip futblun özüdür. rekabet ettiğimiz 3 ist. takımı olmasaydı trabzonsporluluk çok farklı anlamlar içeriyordu... trabzonspor olmasa sivassporlu olmanın da anlamı yavanlaşır..
o nedenle ötekinin değer verdiği şeylere küfür ve hakaret etmek, rekabeti değil düşmanlığı artırır...Güzel diyosun arkadaşım bende senin bu dediklerine katılıyorum zaten bu sözleri söylerken neden benim yazmı alıntıladın onuda anlamadım ama ben zaten hakaret küfür ve aşağılayıcı hiçbir söyleme tenezzül etmem onların seviyesine inememki yapmadım bu yaşıma kadar bundan sonrada yapmam bunu bel altı vuruşları konusundada son 15 yazımı az bi okursan belki benim ne demek istediğimi çok iyi anlarsın

Aygün GÜNDOĞDU
23.04.2009, 01:15
Murat cumartesi bilette sıkıntı yaşarsak kapalıdan bi 100 tane bilet alayım hayrına dağıtayım diyorum nedersin...

yatara
23.04.2009, 01:23
alin alin hepiniz maca bende orda olsam bende giderdim

Bilâl ÇOBAN
23.04.2009, 01:28

bize rakip olabilme şerefine nail olmuş her takım, saygıyı hakeder.

yatara
23.04.2009, 01:34
evet güzel bi paylasim tebrik ederim

bodozlama
23.04.2009, 01:38
Her olayı büyütmeyin..yapanın kendi terbiyesizliğidir.Gene de anadolu kenti olduğu için amcalar varmış müdahale edecek.istanbul olsa sağduyulu amcalar bile olmazdı..çirkeflikte kimse İstanbulluları geçemez..Maça gelince ortamın bu kadar gerilmesi bizim için iyi aslında..sonuçta Sivas takımı ve şehri bu gibi baskılara alışık değil..hani bizim kronik sorunumuz varya ondan:)..ayrıca öfkeyle kalkan zararla oturur..aslında Sivas'a 1 puan yeter ama bu atmosferde açılırlarsa bizim işimize gelir..Kazanmak zorunda oldukları maçlarda çok açık verecek bir takım bence..

Murat Acar
23.04.2009, 02:07
Murat cumartesi bilette sıkıntı yaşarsak kapalıdan bi 100 tane bilet alayım hayrına dağıtayım diyorum nedersin...:):):) aygunn yok hayatta gıtmem kapalıya bağıracam abi bennn :):) biliyosun hacetepe macında yedım kendimi :):):)

Trabzonizm
23.04.2009, 02:09
sivassporu Allahin izniyel cig cig cigerini yiyecez