PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Sivasspor 3 - 0 TRABZONSPOR

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29

lazekom_61
21.04.2009, 17:07
haydi trabzonum lütfen alşumaçı

Adulyan7
21.04.2009, 17:09
Şansal, Erman el ele!

Pazar günü akşamı seyrettiğim Lig Tv Maraton Programında hayretler içerisinde kaldım.
Bu kadar profesyonelce bir yönlendirme yapılabilir.
Şansal, Erman el ele Sivaspor"a gaz verdiler.
Sivaslı Şansal Büyüka öyle bir yorum yaptı ki aman allahım. Başımdan aşağı kaynar sular döküldü.
Şansal aynen şunları söyledi “Olası Sivasspor"un şampiyonluğu bir ihtilal olur. Bunun adı futbol ihtilalı olur”
Ve ekürisi Erman hooop hemen atladı sazan gibi “Sivas şampiyon olursa yarın Gaziantep, Bursa, şu, bu da Sivas oldu bizde olabiliriz diyecek, lige renk gelecek”
Siz kaç yaşındasınız ?
Şansal ve Erman. Trabzonspor"un Şampiyonluğu Anadolu"ya 6 kez getiren ilk ve tek Anadolu takım olduğunu hadi yaşınız küçük! Görmediniz. Peki futbol yorumcusu olarak lig tarihini incelediğinizde öğrendiklerinizi demi unuttunuz.
İşin şakası bir yana her ikinizde babam yaşındasınız. Ya hafızanız geçmişi hatırlamıyor, ya da yaşı genç olanlara geçmişi unutturmaya ya da Futbol ihtilali yapan Trabzonspor"u yok saymaya uğraşıyorsunuz.
Yok yok sizin asıl yapmaya çalıştığınız hakemleri “Bakın Sivasspor şampiyon olursa ihtilal olur, sizde bu ihtilalin kahramanları” baskısı altına almaya çalışıyorsunuz.
Şansal ve Erman baba! sorumlu birer yorumcu olarak hareket edin, 51 puanlı Galatasaray"ı şampiyonluğun en şanslı takımı olarak gösterirken bile Sivasspor lehine propaganda yaptığınızın farkında olunmadığını sanmayın. Trabzonspor"u şampiyonluk adayları arasında göstermeme ısrarınızın ne kadar komik ve taraflı yayıncılık olarak algılandığının farkına varılmadığı düşüncesine ise asla ve asla kapılmayın.
Trabzonspor"a Sivas"ta siz ve sizin gibilerin yönlendirmesi ile her türlü Bizans oyunu yapılacak. Hakemler sizin tarafınızdan maç sonrası eleştirilmemek için baskı altında kalacak. Tüm bunlar Sivasspor"un lehine olacak mı sanıyorsunuz.
Yanılıyorsunuz sayın duayenler yanılıyorsunuz
Sivas"ta olanı çalmayan hakem"in sizin değil, ABD başkanı Obama"nın bile desteğini alsa, asla unutulmayacağını unutuyorsunuz.
Bu maçın normal sonucu ne mi olur tabik ki en az 3 farkla Trabzonspor galip gelir.
Bunun dışındaki tüm sonuçlarda Bizans oyunu ve yönlendirme, korku var demektir.

kardeş boşver ya babamla maratonu seyrederken aynı şeyleri ben de söyledim konuşmasınlar daha iyi dedi şampiyon olduğumuz yıllarda da aynı böyle kimse trabzonsporu hesaba katmıyomuş.. bu hafta sivası yenelim ister istemez konuşacaklar

lazekom_61
21.04.2009, 17:09
Şansal, Erman el ele!

Pazar günü akşamı seyrettiğim Lig Tv Maraton Programında hayretler içerisinde kaldım.
Bu kadar profesyonelce bir yönlendirme yapılabilir.
Şansal, Erman el ele Sivaspor"a gaz verdiler.
Sivaslı Şansal Büyüka öyle bir yorum yaptı ki aman allahım. Başımdan aşağı kaynar sular döküldü.
Şansal aynen şunları söyledi “Olası Sivasspor"un şampiyonluğu bir ihtilal olur. Bunun adı futbol ihtilalı olur”
Ve ekürisi Erman hooop hemen atladı sazan gibi “Sivas şampiyon olursa yarın Gaziantep, Bursa, şu, bu da Sivas oldu bizde olabiliriz diyecek, lige renk gelecek”
Siz kaç yaşındasınız ?
Şansal ve Erman. Trabzonspor"un Şampiyonluğu Anadolu"ya 6 kez getiren ilk ve tek Anadolu takım olduğunu hadi yaşınız küçük! Görmediniz. Peki futbol yorumcusu olarak lig tarihini incelediğinizde öğrendiklerinizi demi unuttunuz.
İşin şakası bir yana her ikinizde babam yaşındasınız. Ya hafızanız geçmişi hatırlamıyor, ya da yaşı genç olanlara geçmişi unutturmaya ya da Futbol ihtilali yapan Trabzonspor"u yok saymaya uğraşıyorsunuz.
Yok yok sizin asıl yapmaya çalıştığınız hakemleri “Bakın Sivasspor şampiyon olursa ihtilal olur, sizde bu ihtilalin kahramanları” baskısı altına almaya çalışıyorsunuz.
Şansal ve Erman baba! sorumlu birer yorumcu olarak hareket edin, 51 puanlı Galatasaray"ı şampiyonluğun en şanslı takımı olarak gösterirken bile Sivasspor lehine propaganda yaptığınızın farkında olunmadığını sanmayın. Trabzonspor"u şampiyonluk adayları arasında göstermeme ısrarınızın ne kadar komik ve taraflı yayıncılık olarak algılandığının farkına varılmadığı düşüncesine ise asla ve asla kapılmayın.
Trabzonspor"a Sivas"ta siz ve sizin gibilerin yönlendirmesi ile her türlü Bizans oyunu yapılacak. Hakemler sizin tarafınızdan maç sonrası eleştirilmemek için baskı altında kalacak. Tüm bunlar Sivasspor"un lehine olacak mı sanıyorsunuz.
Yanılıyorsunuz sayın duayenler yanılıyorsunuz
Sivas"ta olanı çalmayan hakem"in sizin değil, ABD başkanı Obama"nın bile desteğini alsa, asla unutulmayacağını unutuyorsunuz.
Bu maçın normal sonucu ne mi olur tabik ki en az 3 farkla Trabzonspor galip gelir.
Bunun dışındaki tüm sonuçlarda Bizans oyunu ve yönlendirme, korku var demektir.
dostum yapmaya bırak şu mikropherifleri böyle şeylere takılırsak işimiz yaş sen canını sıkma senin birküçük tebessümün üzüntün onların alayına gider boçverrrrrrrrrrrrrrrrr

shrek:)
21.04.2009, 17:13
Öncelikle bu başlık altında yazılanları görünce büyük bir hayal krııklığı yaşadığımı söylemeliyim.Trabzonsporun en aklı selim ,sağduyulu gerçek taraftar topluluğunun oluşturduğu bu platformda,hala daha Trabzonsporun büyüklüğünü özümseyememiş,bu büyüklüğü müzelerdeki kupalardan ibaret zannedenlerin olması gerçekten üzücü bir durum.
Hele sivasspor forumlarına gidipte biz böyle büyüğüz siz şöyle küçüksünüz diye Trbazonsporun büyüklüğünü anlatıp iyi birşey yaptığını sananlara ise diyecek söz yok.Eğer bizi büyüklüğümüzü sivasa anlatacaksak zaten bitmişiz demektir.Hem bu 4 büyük yoktur 3 büyük vardır saçmalığı çıkarıldığında, biz değilmiydik bizim büyüklüğümüzü kimseye kanıtlamaya ihtiyacımız yok diyen.
Hem nedir bu suni bir şekilde yaratılan veya yaratılmak istenen sivasspor-Trabzonspor düşmanlığı.Nerden çıktı nasıl bu kadar dal budak saldı.Dünyayı yöneten ülkeler tarafından biribirine düşürülüp savaştırılan sınır ülkelerine benziyoruz.Nasıl bu oyuna geldi bu iki şehrin taraftarları.Üstelik hem kişilik bakımından hem karakter bakımından birbirine bu kadar benzeyen iki şehir.
Şu maçta omuz omuza bu sene şampiyon anadoludan diye bağırması gereken iki taraftar grubu nasıl birbirlerine ağıza alınmayacak hakaretler etme durumuna geldi(getirildi).
Bu sivas şampiyon olmasında 3 istanbul takımıdan biri şampiyon olsun lafı ise bambaşka birşey.yahu bırakın sivası,antebi,bursayı bu türk futbolunun yıllardır ırzına geçen Trabzonsporu havuzdan dışlamak için herşeyi yapan,önce 4. büyük şaklabanlığı sonrada 3 büyükler saçmalaığı çıkaran bu 3 istanbul külhenbeyi şampiyon olacağına olympiakos,panathinaikos şampiyon olsun ne sivası.Bir Trabzonspor taraftarı nasıl biz sivası yenelimde bjk şampiyon olsun der.Pekçok kişi anadoludan şampiyon takım çıkarsa havuzadan payımızın düşeceğini düşünüyor.Yanlış asıl 3-5 sene daha şampiyon olamassak,fark iyice açılırsa asıl ozaman bakın Trabzonsprun payını nasıl düşürüyorlar.Hem ben bir yarıştaysam niye önümdeki ile fark açılsın isteyeyim arkamdaki bana yetişmeye çalışsın.
Benim şampiyonlukla ilgili düşüncem biz olamıyorsak kim olursa olsundur.Ama hakem yardımıydı şuydu buydu eğer sivasspor,kayseri,eskişehir olabiliryorsa helal olsun derim.
Biz anadolunun abisi isek bize yakışan biraz kafayı uzatatnı geri itmek değil onun elinden tutmaktır.Ben pek çok sivaslınında bu düşmanlığı istediğini zannetmiyorum, bizim düşmanlığımızdan daha çok abiliğimize ihtiyaçları olacağını düşünüyorum.Heleki burada düzeyli olması ile övünen ve benimde öyle olduğuna inadığım bir forumda, bir spor kulübünün paralelinde bütün bir şehrin insanlarına hakaret etmek hanzolar,şunlar bunlar gibi yakıştırmlar yapmak çok ayıp birşey.Bunlara izin verilmesi ise apayrı bir durum.
Sonuç olarak bence biz büyüksek,Anadolunun abiliği gibi bir misyonumuz varsa büyüklüğümüzü göstermeli ve sivasspora zeytin dalı uzatmalıyız.Bu konudada en aklı selim taraftar grubunun olduğu bu platform öncülük yapmalı.Artık bir başlık açarakmı olur yoksa başka bir şekildemi ama bir adım atılmalı,inanıyorumki sivassporda buna anında aynı şekilde karşılık verecektir.Trabzonsporun Türk futbolunda yeterince düşmanı var zaten yeni suni düşmanlar yaratmaya gerek yok diye düşünüyorum.sevgi,saygı,muhabbetle

abiicim ii yazmışın ellerine sağlık ama sana bi knuda katılımıyorum anadoludan bir şampıyon çıksın eet bisde istyorz ama herkes haddini bilecek..öle 2 yıl üste oynamayla büyük yada bşka bişe olunmuyo ayrıca sen böle sölüyosunda sivassporun teknik direktörü bülent uygun beyy nie trabzonspordan sora artık bi anadolu takımda şampiyon olcak yada oynuyor demiyorda trabzonsporu es geçip artık anadolunda bir şampiyon cıkcak diyor... lütfen bna bunu açıklarmısın.....

BEYTEKİN61
21.04.2009, 17:14
biz bmn olarak ve ts taraftarı olarak şunu biliyoruz spor dostluk,barış ve kardeşliktir.

zarha6155
21.04.2009, 17:17
Kendilerini acıtarak şampiyon olmaya çalışıyorlar. Hiç sevmiyorum sivaslıları. Bunlar şampiyon olacağına febenin şampiyonluğunu tercih ederim.

lazekom_61
21.04.2009, 17:17
abiicim ii yazmışın ellerine sağlık ama sana bi knuda katılımıyorum anadoludan bir şampıyon çıksın eet bisde istyorz ama herkes haddini bilecek..öle 2 yıl üste oynamayla büyük yada bşka bişe olunmuyo ayrıca sen böle sölüyosunda sivassporun teknik direktörü bülent uygun beyy nie trabzonspordan sora artık bi anadolu takımda şampiyon olcak yada oynuyor demiyorda trabzonsporu es geçip artık anadolunda bir şampiyon cıkcak diyor... lütfen bna bunu açıklarmısın.....
bülent uygun herzaman dörtbüyük diyo kardeş hatta karadeniz insanına hayran oldunuda her fırsatta söylüyo

Murat Acar
21.04.2009, 17:19
Öncelikle bu başlık altında yazılanları görünce büyük bir hayal krııklığı yaşadığımı söylemeliyim.Trabzonsporun en aklı selim ,sağduyulu gerçek taraftar topluluğunun oluşturduğu bu platformda,hala daha Trabzonsporun büyüklüğünü özümseyememiş,bu büyüklüğü müzelerdeki kupalardan ibaret zannedenlerin olması gerçekten üzücü bir durum.
Hele sivasspor forumlarına gidipte biz böyle büyüğüz siz şöyle küçüksünüz diye Trbazonsporun büyüklüğünü anlatıp iyi birşey yaptığını sananlara ise diyecek söz yok.Eğer bizi büyüklüğümüzü sivasa anlatacaksak zaten bitmişiz demektir.Hem bu 4 büyük yoktur 3 büyük vardır saçmalığı çıkarıldığında, biz değilmiydik bizim büyüklüğümüzü kimseye kanıtlamaya ihtiyacımız yok diyen.
Hem nedir bu suni bir şekilde yaratılan veya yaratılmak istenen sivasspor-Trabzonspor düşmanlığı.Nerden çıktı nasıl bu kadar dal budak saldı.Dünyayı yöneten ülkeler tarafından biribirine düşürülüp savaştırılan sınır ülkelerine benziyoruz.Nasıl bu oyuna geldi bu iki şehrin taraftarları.Üstelik hem kişilik bakımından hem karakter bakımından birbirine bu kadar benzeyen iki şehir.
Şu maçta omuz omuza bu sene şampiyon anadoludan diye bağırması gereken iki taraftar grubu nasıl birbirlerine ağıza alınmayacak hakaretler etme durumuna geldi(getirildi).
Bu sivas şampiyon olmasında 3 istanbul takımıdan biri şampiyon olsun lafı ise bambaşka birşey.yahu bırakın sivası,antebi,bursayı bu türk futbolunun yıllardır ırzına geçen Trabzonsporu havuzdan dışlamak için herşeyi yapan,önce 4. büyük şaklabanlığı sonrada 3 büyükler saçmalaığı çıkaran bu 3 istanbul külhenbeyi şampiyon olacağına olympiakos,panathinaikos şampiyon olsun ne sivası.Bir Trabzonspor taraftarı nasıl biz sivası yenelimde bjk şampiyon olsun der.Pekçok kişi anadoludan şampiyon takım çıkarsa havuzadan payımızın düşeceğini düşünüyor.Yanlış asıl 3-5 sene daha şampiyon olamassak,fark iyice açılırsa asıl ozaman bakın Trabzonsprun payını nasıl düşürüyorlar.Hem ben bir yarıştaysam niye önümdeki ile fark açılsın isteyeyim arkamdaki bana yetişmeye çalışsın.
Benim şampiyonlukla ilgili düşüncem biz olamıyorsak kim olursa olsundur.Ama hakem yardımıydı şuydu buydu eğer sivasspor,kayseri,eskişehir olabiliryorsa helal olsun derim.
Biz anadolunun abisi isek bize yakışan biraz kafayı uzatatnı geri itmek değil onun elinden tutmaktır.Ben pek çok sivaslınında bu düşmanlığı istediğini zannetmiyorum, bizim düşmanlığımızdan daha çok abiliğimize ihtiyaçları olacağını düşünüyorum.Heleki burada düzeyli olması ile övünen ve benimde öyle olduğuna inadığım bir forumda, bir spor kulübünün paralelinde bütün bir şehrin insanlarına hakaret etmek hanzolar,şunlar bunlar gibi yakıştırmlar yapmak çok ayıp birşey.Bunlara izin verilmesi ise apayrı bir durum.
Sonuç olarak bence biz büyüksek,Anadolunun abiliği gibi bir misyonumuz varsa büyüklüğümüzü göstermeli ve sivasspora zeytin dalı uzatmalıyız.Bu konudada en aklı selim taraftar grubunun olduğu bu platform öncülük yapmalı.Artık bir başlık açarakmı olur yoksa başka bir şekildemi ama bir adım atılmalı,inanıyorumki sivassporda buna anında aynı şekilde karşılık verecektir.Trabzonsporun Türk futbolunda yeterince düşmanı var zaten yeni suni düşmanlar yaratmaya gerek yok diye düşünüyorum.sevgi,saygı,muhabbetle

Yazdıklarını okuyunca hayrete düşmemek elde değil...Büyüklüğümüğüzü özümseyememiş taraftarlarmı dedin yapma Allah aşkına Kimse gidipte bizim Büyüklüğümüze sivas gibi bir takıma ispat etmeye çalışmıyor bir kere bunu anlamalısın.Sadece ne yaptıklarına bakan arkadaşlar olanca güçleriyle bize , bizlere hakaret ettiklerini söylüyorlar...

'Hem nedir bu suni bir şekilde yaratılan veya yaratılmak istenen sivasspor-Trabzonspor düşmanlığı.'' mı dedin suni mi dedin sanırım geçen yıl olanları çok çabuk unuttun sivasin başkanının son kupa maçında fenerin attığı gollerdeki sevincini ya görmedin ayda anlamadın...Adam resmen onların uşaklığını yapan bır mahluk....

''Ama hakem yardımıydı şuydu buydu eğer sivasspor,kayseri,eskişehir olabiliryorsa helal olsun derim.'' Ozaman bizde nasıl olursa olsun olalım mantığı çıakr bunu benı hazmedemem...

''3 istanbul külhenbeyi şampiyon olacağına olympiakos,panathinaikos şampiyon olsun ne sivası''Burada tamamen ayrıldık işte biz Üzerinde TÜRK Bayragı taşıyan hiçbir takımı başka bir takıma yeğlemeyiz.Bu kıyaslama benim bakış açıma çok ters.!!!

''Biz anadolunun abisi isek bize yakışan biraz kafayı uzatatnı geri itmek değil onun elinden tutmaktır.Ben pek çok sivaslınında bu düşmanlığı istediğini zannetmiyorum''Biz bu zamana kadar hiçkimseye kafada atmadık bize kafa atanıda yerin dibine sokmadık ama gidip istanbul takımalarına yataklık yapan yok febe kardeş takımımız diyen yok şöyle yok böyle diyenleride kendimizden her halükarda uzak tuttuk...Herkes haddini bilecek...Sivaslıların eminimki yüzde doksanı Üç istanbul takımı sempatizanı kendileri olamıyoas bizi değil asıl tuttukları istanbul eziğinin olmasını isterler bundanda şüphem yok...
Son olarak biz Üç istanbulun takımalrını dize getirmiş bir KLÜP olarak tüm anadolu takımalrına her daim zeytın dalı değil kalbimizi uzattık ama ilk önce onlar bizleri ilk buldukları fırsatta sırtımızdan hancereldiler daha çok değil her ilde TRABZON kümeye çığlıkları atanlar kimlerdii..Ama şunu iyi bilki Biz o sivasa gidip NASIL BÜYÜK TARAFTAR OLUR NASIL BÜYÜK KLÜP OLUR LAYIKIYLA UYGULAMALI GÖSTERECEĞİZ.BİZ TARAFTARIZ HOLİGON DEĞİL...
Ve açıkçası yazdıklarında samimi olduğunuda düşünmüyorum bana değişik bir taraftar profili çizmek ilgi çekmek için yazılmış bir yazı gibi geldi...
Son olarrak artık şunu diyoruz...BİZ MEVLANA DEĞİLİZ ADAM OLUP GELİN diyoruz o anadolunun güzide klüpleri ve taraftarlarına

Mertcan
21.04.2009, 17:25
Kendilerini acıtarak şampiyon olmaya çalışıyorlar. Hiç sevmiyorum sivaslıları. Bunlar şampiyon olacağına febenin şampiyonluğunu tercih ederim.

doğru söze ne denir...

sanatik
21.04.2009, 17:25
sivasin lider olarak son maci olacak inschallah. Puan farkini bire indirip bjk ninda puan kayipetmesiyle bak sen gelecek 5 haftaya uy bak sen o zaman trabzon neymis millet görsün.

Mustafa Ayazoğlu
21.04.2009, 17:32
Şampiyonluğa giden yolda yumuşak başlı olunmamalı ! Geçmişten bir kesit !

Nihat Genç "En Büyük Taraftar"

“Göz –Göz göztepe” diye başladılar, “ibne trabzon” diye bitirdiler. Bitirmeyceklerdi. Mahalle kabadayılarından biri aşağı tribüne bir nutuk çekti: “... koduğumun Göztepelileri, bir puan vereceğiz size, sesinizi çıkartmayın, biz burdan şampiyonluğu alıp, akşama döneceğiz!..”.

http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=394

Alıntı : Nihat Genç "En Büyük Taraftar"

theo
21.04.2009, 17:37
sivasın kaç taraftarı var da forumu var? oyuncularla yönetim mi yazışıo cepten açıp konuşmak masraflı olmasın diye...

hüseyin1975
21.04.2009, 17:41
Bugün ezik fener, haftasonu ise biz vuracagiz kafalarina.

mehmetdoğan
21.04.2009, 17:53
şaammmmmpppiiiyyooooooooooooooooon

Kubilay ŞAHİN
21.04.2009, 17:57
61. Sayfa Kaçırmayalım..:)

İnşallah Hayırlısıyla Kazanıp Yolumuza Devam Edelim..

Erdal
21.04.2009, 17:57
Şansal Büyüka Sivas'lı değil Sakaryalıdır...Yanlış bilmeyelim

hüseyin1975
21.04.2009, 18:01
Şansal Büyüka Sivas'lı değil Sakaryalıdır...Yanlış bilmeyelim

Nereli oldugunu bilemem ama Adam olmadigini bilirim;)

Kenan Berber
21.04.2009, 18:04
61. sayfa kaçmasın :))) şampiyonluk da öyle Allah'ın izniyle haftasonu fırtına sert esmeye başlayacak..

magicyattara
21.04.2009, 18:10
Ben de yazıyım 61'e.:)

Vuracağız!

magicyattara
21.04.2009, 18:12
Çok tuhaf bir şekilde bu maç beni hiç heyecanlandırmıyor.

Altı üstü sivas.

doc holliday
21.04.2009, 18:13
Yazdıklarını okuyunca hayrete düşmemek elde değil...Büyüklüğümüğüzü özümseyememiş taraftarlarmı dedin yapma Allah aşkına Kimse gidipte bizim Büyüklüğümüze sivas gibi bir takıma ispat etmeye çalışmıyor bir kere bunu anlamalısın.Sadece ne yaptıklarına bakan arkadaşlar olanca güçleriyle bize , bizlere hakaret ettiklerini söylüyorlar...

'Hem nedir bu suni bir şekilde yaratılan veya yaratılmak istenen sivasspor-Trabzonspor düşmanlığı.'' mı dedin suni mi dedin sanırım geçen yıl olanları çok çabuk unuttun sivasin başkanının son kupa maçında fenerin attığı gollerdeki sevincini ya görmedin ayda anlamadın...Adam resmen onların uşaklığını yapan bır mahluk....

''Ama hakem yardımıydı şuydu buydu eğer sivasspor,kayseri,eskişehir olabiliryorsa helal olsun derim.'' Ozaman bizde nasıl olursa olsun olalım mantığı çıakr bunu benı hazmedemem...

''3 istanbul külhenbeyi şampiyon olacağına olympiakos,panathinaikos şampiyon olsun ne sivası''Burada tamamen ayrıldık işte biz Üzerinde TÜRK Bayragı taşıyan hiçbir takımı başka bir takıma yeğlemeyiz.Bu kıyaslama benim bakış açıma çok ters.!!!

''Biz anadolunun abisi isek bize yakışan biraz kafayı uzatatnı geri itmek değil onun elinden tutmaktır.Ben pek çok sivaslınında bu düşmanlığı istediğini zannetmiyorum''Biz bu zamana kadar hiçkimseye kafada atmadık bize kafa atanıda yerin dibine sokmadık ama gidip istanbul takımalarına yataklık yapan yok febe kardeş takımımız diyen yok şöyle yok böyle diyenleride kendimizden her halükarda uzak tuttuk...Herkes haddini bilecek...Sivaslıların eminimki yüzde doksanı Üç istanbul takımı sempatizanı kendileri olamıyoas bizi değil asıl tuttukları istanbul eziğinin olmasını isterler bundanda şüphem yok...
Son olarak biz Üç istanbulun takımalrını dize getirmiş bir KLÜP olarak tüm anadolu takımalrına her daim zeytın dalı değil kalbimizi uzattık ama ilk önce onlar bizleri ilk buldukları fırsatta sırtımızdan hancereldiler daha çok değil her ilde TRABZON kümeye çığlıkları atanlar kimlerdii..Ama şunu iyi bilki Biz o sivasa gidip NASIL BÜYÜK TARAFTAR OLUR NASIL BÜYÜK KLÜP OLUR LAYIKIYLA UYGULAMALI GÖSTERECEĞİZ.BİZ TARAFTARIZ HOLİGON DEĞİL...
Ve açıkçası yazdıklarında samimi olduğunuda düşünmüyorum bana değişik bir taraftar profili çizmek ilgi çekmek için yazılmış bir yazı gibi geldi...
Son olarrak artık şunu diyoruz...BİZ MEVLANA DEĞİLİZ ADAM OLUP GELİN diyoruz o anadolunun güzide klüpleri ve taraftarlarına

Öncelikle en son yargılmandan ve niyet okumandan başlayım size cevap vermeye.Değişik bir taraftar profili çizmek ve dikkat çekmek yazılmış bir yazı olduğunu söylemişssin.Eğer dikkatli bakarsanız 3 senelik üyeliğim boyunca sadece 100 küsür mesajım olduğunu görürsünüz forumda.Daha dikkatli bakarsınız son mesajımın neredeyse 1 yıl önce olduğunu görürsünüz.Hemen hemen aynı zamanlarda üyeliğimiz olmasına rağmen sizin 1500 den fazla mesajınız mevcut ilgi çekmek için kendinizi paralamışsınız yani sizin hesabınıza göre.Forumda yazmama sebebimde siz ve sizin gibi forumun seviyesini dibe vurduran kişilerle polemiğe girmek istemem zaten.Olayın farklı bir boyuta gittiğini düşünerek kendimce düşüncelerimi söylemek istedim.Bundan sonrada yazmayı pek düşünmüyorum rahat olabilrisiniz görüyorumki geçen zaman içinde değişen çok şey yok.

Yazdıklarıma eleştirilerinize gelince kendi kendinile çelişmekten bana pek birşey bırakmamışssınız zaten,cevap vermeyede çok üzum yok aslında ama biraz boş vaktim var şu an o yüzden cevap vereyim.

Kimse gidipte Trabzonsprun büyüklüğünü ispat etmeye çalışmıyor demişssiniz.sivassporun forumunda benim gördüğüm Trabzonsporun müzesindeki bütün kupaların krnolojisini bile çıkarmışlar ve her yaznın yazının sonucu biz şöyle büyüğüz siz asla büyük olamassınızla bitityor.Trabzonspor taraftarının her taraftar forumuna girip bunu yapmaya ihtiyacı varsa size göre diyeceğim birşey yok.

Hakem yardımıylada olabiliyorsa olsun şampiyon anadolu takımları demişim orayıda yanlış anlamışssınız.Kastım zaten Trabzonspor değildi,yardım edildiğinide görmedim bugüne kadar bize zaten.Bizden bile daha kısıtlı imkanları olan anadolu takımları hakem yardımıyla bile olsa her köşe başını tutmuş bu istanbul hegomonyasına başkaldırıyorsa helal olsun
dedim.

Son olarak avrupa kupalarında istanbul kulüplerini desteklediğini söylemişsin.kişisel görüştür mesela ben desteklemem.Ha bileğinin hakkıyla avrupaya gitsin hiçbir eyyam hakem hatası olmadan gitsin eyvallah sonuna kadar desteklerim.Lakin cem papillanın gözünün önünde çalmadığı penaltı pozisyonuyla o zamanki spor bakanın bile avrupada fb bizi daha iyi temsil eder dediği bir ortamda şampiyonluğumuzu çalıp avrupaya giden fenerbahçeyi ananthosis famagusta ile maç yapsa desteklemem arkadaş,tıpkı onların bizi desteklemediği gibi.yenildiğimiz zaman attılalrı sevinç çığlıklarını forumalrına bir 5 dakika girseydiniz görürdünüz.Ama eminim o yıl siz o yıl fenerin avrupa maçlarında kaçırdığı gollerde hop oturup hop kalkmışsınızdır.Yenincede pek bir sevindirik olmuşsunuzdur.

Neyse size sivasspor düşmanlığınızla,anadolu düşmanlığınızla ve komplekslerinizle mutluluklar diliyorum bana fenerbahçe,beşiktaş.galatasaray düşmanlığı yetiyorda artıyor bile kalın sağlıcakla.

türkiyem61
21.04.2009, 18:16
Bu maci alirsak 2 hafta sonra lideriz... :meşale1:

Mustafa Calik
21.04.2009, 18:17
Sivasspor maçı hazırlıkları devam ediyor

Takımımız Sivasspor maçı hazırlıklarını bugün (salı) 16.00'da yaptığı antrenmanla sürdürdü.

Teknik Direktörümüz Ersun Yanal yönetiminde Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri'nde yapılan antrenmana hafif sakatlığı bulunan Umut katılmayarak salonda çalıştı.

Takımımız idmanda ısınma hareketlerinin beşe iki top ve yarı sahada iki grup halinde koordinasyon çalışması gerçekleştirdi. Ekibimiz antrenmanı şut çalışmasıyla tamamladı.

Fotoğraflar

http://trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/1613-5L3P5R2G.jpg

http://trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/1613-6K7Q3U0C.jpg

http://trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/1613-4C8L7S8D.jpg

http://trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/1613-5B2M4W5Y.jpg

http://trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/1613-8B5F8G2L.jpg

http://trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/1613-6M9V8C6C.jpg

http://trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/1613-6K3W3V6I.jpg

http://trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/1613-7R7G0H4M.jpg

http://trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/1613-1J8V0E1G.jpg

http://trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/1613-8J9P5U2B.jpg

lazekom_61
21.04.2009, 18:20
güzel hareketler bunlar takımın moralı yerinde haydi kuzeyin uşakları

Hüdai Pervaneli
21.04.2009, 18:20
Umutun yerine bence Gökhan olmali

TSezgin61
21.04.2009, 18:25
sivasin bizden önce fenerle oynamasi cok iyi oldu. hemde tur icin cok önemli bir mac.

bakalim baski olunca nasil oyniyacaklar, yada disli rakibe karsi nasil oyniyacaklar.

zaten sivas feneri yenerde bizide yenerse, sampiyonda olsunlar. ama feneri farkli yenmeleri sart. bakalim nolacak:)

Mustafa Ayazoğlu
21.04.2009, 18:32
Gökhan Ünal gülüyor, işler yolunda, küslük yok, atmaya başlıyacak demek.. Keyfim yerine geldi..

alper*
21.04.2009, 18:49
Ergun Ata bu maç için berabere biter diyor.

Oktay AKKUŞ
21.04.2009, 18:55

O Çok Biliyor:) Bjk-Ts Maçı Gibi Olcak Bence 2 Takım da Yenmek Zorunda Olcak

alper*
21.04.2009, 18:57
Tamam işte öyle olursa berabere biter.

Erdal
21.04.2009, 18:58

Yazar çizer takımından aksini söyleyen çıkmadı henüz...Kazanacağız inşallah..1-0 olsun bizim olsun...Ama zor maç...Öyle tesadüfle falan açıklanacak bir takım yok ortada...Sahalarında bu sezon gs yi ve fb yi yendiler...Bizle Trabzon'da bjk ile her iki sahada berabere kaldılar...Kupada yarı finalistler...Geçen sene den daha derli toplu oynuyorlar...Biz 13-14 futbolcu kullanırken onlar 17-18 kullanıyorlar...Bize göre iskelet kadroları oturmuş...Topu alan arkadaşının nerde olduğunu biliyor...

Şurda fark intikam zafer naraları atan arkadaşlar Allah muhafaza menfi bir sonuç durumunda istifa isteriz kelle isteriz naraları atarsa o zaman sahiden ayıp olur...Ortada bir akıl tutulması görüyorum ve bunu sadece seyredebiliyorum...

Süleyman Sofu
21.04.2009, 18:59
bu gökhanda sivasa çakmazsa bende bişey bilmiyorum

Caner Dikan
21.04.2009, 19:17
Sivas'a iddaa'da oynadım ilk defa.1/1 oynadım.İlk yarı ikinci yarı 1 yani.Oranı 4'tü.Oynadığım andan bi kaç dk önce 3'lü bişeye düştü.Sonuç itibariyle Sivas'ın TRABZON'a TRABZONLU'ya hiç bi hayrı yok.Gömün gitsin :D

Bülent AKBULUT61
21.04.2009, 19:23
Ersun hocanın yardımcısı kemal hoca sivas - fenerbahce macına gitmiş notlar tutcakmış ne gerek var hocam ya alt tarafı bir sivas gözünüzde şu takımı büyütmeyin

Serdær
21.04.2009, 19:28
Ersun hocanın yardımcısı kemal hoca sivas - fenerbahce macına gitmiş notlar tutcakmış ne gerek var hocam ya alt tarafı bir sivas gözünüzde şu takımı büyütmeyin

Alt tarafı Sivas dediğiniz ;

Şuanda 2 senedir Turkcell Super Lig'te zirveye oynayan takım.

Kendi sahasından bu sene mağlubiyet görmeyen bir takım..

Fortis Türkiye Kupasında yarı final oynayan takım.

Ersun Hocayı bu yüzden tebrik ederim..

Mustafa Ayazoğlu
21.04.2009, 19:30
Gökhan Ünal'ı gülerken görmek güzel.. Gol atacak gibi gelio..

Onur Şeref
21.04.2009, 19:33
Gerçekten alt tarafı Sivas.

90 dakika sahada güreşen,
Top ortasahayı geçer geçmez faul yapan,
5 pas arka arkaya yapamayan,
Maçlarının hemen hemen hepsinde rakibine mahkum oynayan,
Her maçta lehine hakem hatası olan,
Ve hala hakemlere laf atan,
Başkanları hakemlerle maç kazandıklarını görmezden gelip bizi şampiyon yapmaz diyen,
Maçlarının çoğunda 75 den sonra öne geçen,
Kontra atak top oynayan,

Kısacası dünyanın en uyuz takımına karşı oynayacağız.Allah oyuncularımıza sabır,güç ve kazanma azmi versin.

SARI61
21.04.2009, 19:36
Gökhan Ünal'ı gülerken görmek güzel.. Gol atacak gibi gelio..

renkdaşlar takımın keyfi yerınde herkes guluyor bu tabloyu gorunce sıvas macına cok rahat cıkıcaz hepsı bızım ıcın cok degerlı son 6 haftada takımımızı cok ıyı desteklememız gerekıyor

SARI61
21.04.2009, 19:37
bu arada sıvasta 2 oyuncu sakat musa ve sedat yok bızım macta bu guzel haber ama yedeklerıde ıyı sıvasın

Bülent AKBULUT61
21.04.2009, 19:39
Gerçekten alt tarafı Sivas.

90 dakika sahada güreşen,
Top ortasahayı geçer geçmez faul yapan,
5 pas arka arkaya yapamayan,
Maçlarının hemen hemen hepsinde rakibine mahkum oynayan,
Her maçta lehine hakem hatası olan,
Ve hala hakemlere laf atan,
Başkanları hakemlerle maç kazandıklarını görmezden gelip bizi şampiyon yapmaz diyen,
Maçlarının çoğunda 75 den sonra öne geçen,
Kontra atak top oynayan,

Kısacası dünyanın en uyuz takımına karşı oynayacağız.Allah oyuncularımıza sabır,güç ve kazanma azmi versin.
:alkış::alkış::alkış:

Muhammed KOÇ
21.04.2009, 19:41
musaya sinir oluyorum neden bilmiyorum

Onur Şeref
21.04.2009, 19:41
Ben Balici'ye sinir oluyorum.

Bülent AKBULUT61
21.04.2009, 19:46
Alt tarafı Sivas dediğiniz ;

Şuanda 2 senedir Turkcell Super Lig'te zirveye oynayan takım.

Kendi sahasından bu sene mağlubiyet görmeyen bir takım..

Fortis Türkiye Kupasında yarı final oynayan takım.

Ersun Hocayı bu yüzden tebrik ederim..
korkmayın kardeş bu kadar ALLAH aşkına büyütmeyin şu takımı gözünüzde onlar bizden korksun biz TRABZONSPORUZ onlar bizim takımımızdan ismimizden korksun biz onlardan niye korkalım evet alt tarafı bir sivas benim gözümde kocaelinden yada hacettepeden hiç bir farkı yok.tamam yenilebiliyiz ama (ALLAH göstermesin) bizim gibi büyük olabilmesi için 40 fırın ekmek yemesi lazım

Mustafa Calik
21.04.2009, 19:47
İdmanın neşesi Yattara!

Ligde hafta sonunda zirve yolunda Sivasspor ile çok önemli bir maça çıkacak olan Trabzonspor, hazırlıklarını sürdürdü. Son günlerin neşeli ismi Yattara yine idmana renk kattı.

Teknik direktör Ersun Yanal yönetiminde Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri'nde yapılan antrenmana, hafif sakatlığı bulunan Umut Bulut'un dışında tüm futbolcular katıldı. Bu futbolcunun ise kondisyon salonunda çalıştığı bildirildi.

Yanal'ın, antrenman öncesinde tercüman aracılığıyla Brezilyalı oyuncu Alanzinho ile kısa bir görüşme yaptığı gözlendi.

Bordo-mavili futbolcular, antrenmanda dar alanda pas çalışması yaptıktan sonra yarım alanda eltopu oynadılar. İdmanın son bölümünde ise iki grup halinde şut çalışması gerçekleştirildi.

Şut çalışmasında, Gençlerbirliği maçında gol atan Gökhan ve Yattara'nın yer aldığı kırmızı takım, Egemen'in de yer aldığı sarı takımdan fazla gol attı.

Kırmızı takımda Yattara ve Gökhan'ın sevinçlerine diğer takım oyuncuları da eşlik ettiler. Daha sonra Yattara, Hüseyin Avni Aker Stadı'nda bordo-mavili takımın galip geldiği maçlarda üçlü çektiren Egemen'i taklit etti. Yattara, kırmızı takımdaki arkadaşlarına ''sus'' işareti yaptıktan sonra üçlü çektirdi. Yattara, idman başlarında da kaleci Tony Sylva'nın oğlu ile bir süre top oynadıktan sonra şakalaştı.

Trabzonspor, yarın yapacağı antrenmanla Sivasspor maçının hazırlıklarını sürdürecek.

Kazım Uzunboy
21.04.2009, 19:47
Böyle güle oynaya geçeceğiz Sivasspor'u :cool:

SARI61
21.04.2009, 19:48
sıvasta balılıye cok gıcık oluyorum adamın ısı gucu hakemle bızım macta yedek oynucak

reisoğlu61
21.04.2009, 19:48
bu macta futbolcularimiz tahriklere kapilmamali.
sivas cok sert oynuyacaginin sinyalini verdi konya macindan sonraki röportajlarda.

toksoy61
21.04.2009, 19:52
Yazar çizer takımından aksini söyleyen çıkmadı henüz...Kazanacağız inşallah..1-0 olsun bizim olsun...Ama zor maç...Öyle tesadüfle falan açıklanacak bir takım yok ortada...Sahalarında bu sezon gs yi ve fb yi yendiler...Bizle Trabzon'da bjk ile her iki sahada berabere kaldılar...Kupada yarı finalistler...Geçen sene den daha derli toplu oynuyorlar...Biz 13-14 futbolcu kullanırken onlar 17-18 kullanıyorlar...Bize göre iskelet kadroları oturmuş...Topu alan arkadaşının nerde olduğunu biliyor...

Şurda fark intikam zafer naraları atan arkadaşlar Allah muhafaza menfi bir sonuç durumunda istifa isteriz kelle isteriz naraları atarsa o zaman sahiden ayıp olur...Ortada bir akıl tutulması görüyorum ve bunu sadece seyredebiliyorum...

yazıklarına aynen katılıyorum. ama gelde bunu dünyanın en hayalci, en çabuk gaza gelen taraftarı olan trabzon taraftarına anlat. dediğin gibi şimdi burda asıp kesenler kötü bir sonuç oldumu en önce takıma, teknik direktöre sallayacak olanlardır hiç kuşkum yok..

Muhammed KOÇ
21.04.2009, 19:53
çok kartlı bir maç da olabilir :rolleyes:

SARI61
21.04.2009, 19:54
renkdaşlar futbolcularımız herseyın farkında onlar sahada elınden gelenı yapıcak haydı be trabzonum dok bızı sokaklara yen su sıvası

SARI61
21.04.2009, 19:56
zaten egemen ve selcuk sarı kart sınırında bu hafta sarı gorebılırler ya su sıvasta bılıca var adamdan top gecmıyor bugun bır kırmızı yese cok guzel olucak

Bülent AKBULUT61
21.04.2009, 19:57
yazıklarına aynen katılıyorum. ama gelde bunu dünyanın en hayalci, en çabuk gaza gelen taraftarı olan trabzon taraftarına anlat. dediğin gibi şimdi burda asıp kesenler kötü bir sonuç oldumu en önce takıma, teknik direktöre sallayacak olanlardır hiç kuşkum yok..
merak etmeyin hele bir yenilelim ondan sonra buluyuz kimi suclayacağımızı.bunlar daha sonra düşünelecek şeyler

mashal61
21.04.2009, 20:04
Ben bunların başkanıyla, futbolcusuyla, teknik direktörüyle alayına sinir oluyorum. Bu konuda ayrım yapmam mümkün değil. Bu seneki en önemli maçımıza çıktığımızı düşünüyorum. En az 3 farklı galibiyet almamız lazım. Bunlarla istatistiklerimiz de hiç iyi değil. Onların sahasında hiç puan alamamışız. Toplam 7 maçta da 1 kez galip gelebilmişiz. (Aslında 2 ama olayları biliyorsunuz) Şöyle tarihi bir farkla bunları yensek de bir daha Trabzonspor demeden 3 kere düşünseler istiyorum.

Murat Acar
21.04.2009, 20:13
Öncelikle en son yargılmandan ve niyet okumandan başlayım size cevap vermeye.Değişik bir taraftar profili çizmek ve dikkat çekmek yazılmış bir yazı olduğunu söylemişssin.Eğer dikkatli bakarsanız 3 senelik üyeliğim boyunca sadece 100 küsür mesajım olduğunu görürsünüz forumda.Daha dikkatli bakarsınız son mesajımın neredeyse 1 yıl önce olduğunu görürsünüz.Hemen hemen aynı zamanlarda üyeliğimiz olmasına rağmen sizin 1500 den fazla mesajınız mevcut ilgi çekmek için kendinizi paralamışsınız yani sizin hesabınıza göre.Forumda yazmama sebebimde siz ve sizin gibi forumun seviyesini dibe vurduran kişilerle polemiğe girmek istemem zaten.Olayın farklı bir boyuta gittiğini düşünerek kendimce düşüncelerimi söylemek istedim.Bundan sonrada yazmayı pek düşünmüyorum rahat olabilrisiniz görüyorumki geçen zaman içinde değişen çok şey yok.

Yazdıklarıma eleştirilerinize gelince kendi kendinile çelişmekten bana pek birşey bırakmamışssınız zaten,cevap vermeyede çok üzum yok aslında ama biraz boş vaktim var şu an o yüzden cevap vereyim.

Kimse gidipte Trabzonsprun büyüklüğünü ispat etmeye çalışmıyor demişssiniz.sivassporun forumunda benim gördüğüm Trabzonsporun müzesindeki bütün kupaların krnolojisini bile çıkarmışlar ve her yaznın yazının sonucu biz şöyle büyüğüz siz asla büyük olamassınızla bitityor.Trabzonspor taraftarının her taraftar forumuna girip bunu yapmaya ihtiyacı varsa size göre diyeceğim birşey yok.

Hakem yardımıylada olabiliyorsa olsun şampiyon anadolu takımları demişim orayıda yanlış anlamışssınız.Kastım zaten Trabzonspor değildi,yardım edildiğinide görmedim bugüne kadar bize zaten.Bizden bile daha kısıtlı imkanları olan anadolu takımları hakem yardımıyla bile olsa her köşe başını tutmuş bu istanbul hegomonyasına başkaldırıyorsa helal olsun
dedim.

Son olarak avrupa kupalarında istanbul kulüplerini desteklediğini söylemişsin.kişisel görüştür mesela ben desteklemem.Ha bileğinin hakkıyla avrupaya gitsin hiçbir eyyam hakem hatası olmadan gitsin eyvallah sonuna kadar desteklerim.Lakin cem papillanın gözünün önünde çalmadığı penaltı pozisyonuyla o zamanki spor bakanın bile avrupada fb bizi daha iyi temsil eder dediği bir ortamda şampiyonluğumuzu çalıp avrupaya giden fenerbahçeyi ananthosis famagusta ile maç yapsa desteklemem arkadaş,tıpkı onların bizi desteklemediği gibi.yenildiğimiz zaman attılalrı sevinç çığlıklarını forumalrına bir 5 dakika girseydiniz görürdünüz.Ama eminim o yıl siz o yıl fenerin avrupa maçlarında kaçırdığı gollerde hop oturup hop kalkmışsınızdır.Yenincede pek bir sevindirik olmuşsunuzdur.

Neyse size sivasspor düşmanlığınızla,anadolu düşmanlığınızla ve komplekslerinizle mutluluklar diliyorum bana fenerbahçe,beşiktaş.galatasaray düşmanlığı yetiyorda artıyor bile kalın sağlıcakla.
Ben her hafta düzenli maçları izleyen imkan oldukçada maçları canlı izlemeye giden bir taraftarım 40 yılda bir yazı yazıp yazımı alıntı yapmışlarmı cevap verilebilecek bir şey yazmışlarmı diye düşünmem doğru bildiklerimi yazarım...üç yıllık bir üyeliğiniz olmasına rağmen bu taraftar platformunda okadar burayı takip etmiş yorum yazmışsınızkı BMN taraftar grubunun o yazdığınız yazıları yazmayacağını bile düşünememişsiniz...Baktığınız forumları bir kere bile gezmemiş biriyim ben ama siz gezmiş okumuş ve orada yazılar yazılanları burası ile ilişkilendirmişsiniz...
Bu forumda Takımını en zor zamanlarda destekleyen geçen yıl gibi bir daha yaşanmasını istemediğimiz bir yılda bile 3 deplasman maçına gidip tüm maçlarını seyreden ben ve yazdığım yorumlardan bihaber olan sen bakıyorumda forumun seviyesini hemen dibe vurdurmakla suçlanmışım.Kaldıkı senin yazdığın yazıyı samimi bulmadığımı söylemişim açıkçası...
Bende diyorumki eğer gerçekten bir anadolu takımı şampiyon olacaksa anlının teriyle olsun hakederek karşısındaki rakip TRABZONSPOR bile olsa hakkıyla bileğini bükerek şampiyon olacaksa olsun diyorum yoksa ne farkı kalır o takımında üç ezik istanbul baronundan....helal olsun demek ancak onalrıns eviyesine inmek olur buda senin düşman olduğun takımlardan bir farkının olmadığını gösterir düşünce bazında ...
Ban demişsin kendi içinde tezat olmuşsun diye >>>>
Sana ne demeli Hem istanbul takımları için bileğinin hakkıyla gitsin hiçbir eyyam hakem hatası olmadan eyvallah sonuna kadar desteklerim demiş ama bir üst satırdada sırf istanbul takımlarından şampiyonluğu almak adına hakem hatalarıylada olsa şampiyon olursa helal etmişsin helal olsun demişsin...BU NE TEZAT...Şimdi o takım avrupaya gidince hakkıya değil hakemlerinde desteğiyle şampiyon olunca ne yüzle onu avrupada desdekleyeceksin..Mesela bu yıl sivas şampiyon olursaki bence olmaycakda misal veriyorum hakem hatalarıyla aldığı puanalrı düşünürsen avrupada nasıl destekliyeceksin onu..
Sen kendince bazı önyargılara hemen varmışsın ben hiçbir istanbul takımının avrupa maçlarında hop oturup hop kalkmak o göğsündeki TÜRK bayrağı için kazanmasını isterim sadece budur benim önemsediğim....Onlar bizim yenilgimizde ne kadar seviniyor attıkları sevinç çığlıklarını forumlarına girip baksamdaki bakmadım ama bilsemde onlarla aynı seviyeye düşmem ONLARIN YAPTIĞINI YAPMAM bu bizim TRABZONSPORLULUK DURUŞUMUZDUR.
Ve şunuda belirteyimki ben sivasspora düşman falan değilim o takımı şuan yöneten kişilerin başkanıda senin o düşman olduğun febe eziğinin kongre üyesi kimlerin kimlere maşa olduğunu görmeyip Adı sivas anadolu klübüdür istanbul takımı olacağına sivas olsun demem çünki BİZ ŞAMPİYON OLAMIYOSAK ŞAMPİYONLUK BENİ İLGİLENDİRMEZ A VE YA B TAKIMI OLMUŞ UMURSAMAM...Kim olursa olsun tek arzum şu olur gerçekten hakeden olsun derim...
Biz tarafarız HOLİGON değil kimseye düşmanlığımızda yok kinimizde herkes kendinden mesuldur Biz gider TAKIMIMIZ TRABZONSPORU nasıl daha iyi destekler nasıl daha iyi motive ederiz diye emek harcarız...

Son olarak şunu diyeyim burada şunun şampiyonluğunu buna yeğlerim tartışması en çok da beni rahatsız etmiştir her daimde bu tur yazılara cevap vermişimdir...Ama şuda gerçekki eğer Sivasa yenilecek olsakda ben o stadda olacağım yinede herşeye rağmen bu takıma destek olmaya devam edeceğim İşte yenilsekte biz takımımızı tribüne çağırıp alkışlarla uğurlayacağız.Ama buna gerek kalmayacak çünki yeneceğimizden eminin....

Hürgün Aygün
21.04.2009, 20:23
benliğim bordo kalbimse mavi

Bülent AKBULUT61
21.04.2009, 20:31
doc holliday tarafından yazılan http://forum.bordomavi.net/images/buttons/viewpost.gif (http://forum.bordomavi.net/showthread.php?p=2159449#post2159449)

dedim.

----------------------------------------
bu vatantaş kim neden birden coşup bunlara yazmaya gerek duymuş gelme kardeş biz böyle iyiyiz

sbay
21.04.2009, 20:59
sivas-fener maçının ilk yarısını izledim...

umutun bu sivas defansına karşı oynaması gerek..umut futbol kuralları içinde bu defansı dövmeli(nobre'nin rakiplerine yaptığı gibi)...

yoksa gökhanla başlarsa ersun hoca sivas defansı çok rahat oyuna katılır ama umut iyi baskı kurabilir ön tarafta....

asimavi
21.04.2009, 20:59
colman inşallah oynamaz ...adam zor maçlarda hep kahramanlığa soyunuyor..herkesi geçip maçı koparmak istiyor böyle olunca da bütün topları kaptırıyor....çift forvet çıkalım ortada selçuk hüseyin oynasın...

Muhammed KOÇ
21.04.2009, 21:02
colman inşallah oynamaz ...adam zor maçlarda hep kahramanlığa soyunuyor..herkesi geçip maçı koparmak istiyor böyle olunca da bütün topları kaptırıyor....çift forvet çıkalım ortada selçuk hüseyin oynasın...
yattara-colman-alanzinho

bunlar her zaman 11 de olması gereken futbolcular.. kesilmesi gereken biri varsa o da selçuk..

OLCAY ÇAKIR
21.04.2009, 21:06
TS bu Sivas'a önce 1 atar...

Sonrada 5'e tamamlar...

munzevil
21.04.2009, 21:09

bende sizi futbolu çok iyi bilir zannederdim.http://forum.bordomavi.net/images/icons/icon7.gif
bu maçta colmanı oynatmamak akıl işimi yahu...

Adem Erdoğan
21.04.2009, 21:11
Teknik olarak biz üstünüz psikolojik olarak onlar üstün.

mhayri
21.04.2009, 21:13
Erken gol işi çözer...

Ali Yerlikaya
21.04.2009, 21:16
Sivasin kupa maci maalesefki ilk yari sonucu hic bi etkisi olmicak bizim macaantrenmanda bile daha cok yorulurdular fener gibi suanki kadrosuylan Bank Asyada bile tutunmasi zor olan bi takiam karsi hic kasmaz.

Ins yinede sivas bu rezil kupa macnin etkisinde kalirda bizim maca yorgun yada sakatlarla cikar.

onur-ts
21.04.2009, 21:20
sivasda sahanın zemini bizi etkiler mi sizce?

asimavi
21.04.2009, 21:28
inşallah beni yanıltır colman....ben colman kötü topcudur demiyorum takımdaki 3 teknik oyuncumuzdan biri colman ...harika bir bir pas yeteneği var buna da tamam ama ..colmanın derbi maçlardaki oyununa bir bakın bakalım...normal maçlarda harika paslar atarken ileri ..büyük maçlarda hep çalıma giriyor .....inşallah bunları sivas maçında yapmaz ...çünkü sivas fizik güce dayalı bir takım söker söker alırlar topu gerekirse her çalıma girdiğinde yerde kalır zaten hakemin 10 faulden birini vereceği kesin..

...bundan dolayı inşallah colman beni utandırır...yoksa elbetteki colman yattara alanzinho artık bu takımın hücüm şefleri..bunu biliyor ve keyifle izliyoruz...bundan dolayı benim şahsi görüşüm colmanın performansı maçın kaderini belirler...

MahmutHSO
21.04.2009, 21:30
Ben şu konuya dikkat çekmek istiyorum.Bülent Uygun ağlamaya başladı son haftalarda ve beynini kontrol etmekte oldukça zorlanıyor.Onun bu psikolojisi,oyuncularına da yansıyacaktır benim görüşüm ve bu yüzden çok gerilimli bir maç olabilir.Herşeye hazırlıklı olmalıyız.

aggressors
21.04.2009, 21:35
Alanzinho oynamalı eğer oynarsa sivas maçı 11 kişi tamamlıyamaz.....

asimavi
21.04.2009, 21:39
alanzinho ...her maç en az 2 -3 sarı kart göstertiyor rakip takıma...bu maç bu sayı 3-4 olur...biz yener 1- 2 oyuncusunuda cezalı duruma düşürürsek sivas 3-4 içinde bitirir ligi o bile fazlaya neyse gs ile fb ye dua etsin daha aşağı düşeniyo onlar tutuyo...

KuTs@L__pLaK@61
21.04.2009, 21:49
Yahu arkadaŞ bu sİvaslilarin neresİne yİĞİdo demİŞler anlamadim sİtelerİnde trabzona bİ ana avrat kÜfretmedİklerİ kalmiŞ bİde anlamadiĞim nerdeyse onlar kadar ts lİ var sİtelerİnde bİze laz kafalilar yok kazandiklari Şampİyonluklar mİlattan Önce ve daha neler gÜya bİz sİtemİzde sİvaslilara her gÜn kÜfÜr edİyormuŞuz admİnde buna mÜsade edİyormuŞ bÖle ÇİrkefÇe adİce bİ aÇiklama olurmu kendİ sİtelerİnde bİze etmedİklerİ hakaret kalmadi onlarin yaptiĞi gİbİ ben kendİ sİtemde sİvasa sİvaslilar gİbİ cvp versem emİnİm admİn bİr hafta banlayacak benİ yazimi okuyan sİvaslilar gelİnde delİkanli taraftar sİte neresİ gÖrÜn evet burda baŞka takim taraftarina yazi yazmaya belkİ İzİn verİlmİyor sİzİn sİte gİbİ ama bİ gerÇek var kİ bu sİtede hİÇ bİr takima sİzİn sİtenİz kadar kÜfÜr edİlmİyor sİz ama Çok nankÖr İnsanlarsiniz 60 li yillarda kayserİ sİvas maÇinda 20 den fazla sİvasli ÖldÜĞÜnde anaoluda tek mevlİt okutan Şehİr trabzondu sİze 2 İncİ lİgde tek kuruŞ karŞilik beklemeden yardim eden kulÜpte trabzondur ama sİz bİzİ hep hanÇerledİnİz kalktiniz bİde gÜya ts sİvasin Şamp olmasini İstemİyormuŞ hep kendİne dİye Çİrkİnce bİ İddada bulunuyorsunuz daha lİge Çikali 3 senenİz olmadi o kadar antİpatİk olmuŞsunuz kİ anlatamam sİzİn kazandiĞiniz maÇlar adam gİbİ helal olsaydi emİn olun sİzle beraber kutlardim aldiĞiniz ŞampİyonluĞu bİz geÇen seneyİ unutmadik Şahsİyetsİz baŞkaniniz ve t.dİrektÖrÜnÜzÜn bİzanstan daha bİzans alÇak olduĞunu

Keleşoğlu
21.04.2009, 21:51
antepte tabata 4 hafta yokmuş sivas antep maçınıda garantiledi yani biz yenemezsek götürürler ligi

evrents
21.04.2009, 21:54
Bu maçı alıcaz başka yolu yok!

Cem Zırıh
21.04.2009, 21:59
sivas turkiye kupasindan elendi taraftari cirkefligini gosterdi tebrikler sivas yakisani yaptin ...

Aygün GÜNDOĞDU
21.04.2009, 22:00
Ben her hafta düzenli maçları izleyen imkan oldukçada maçları canlı izlemeye giden bir taraftarım 40 yılda bir yazı yazıp yazımı alıntı yapmışlarmı cevap verilebilecek bir şey yazmışlarmı diye düşünmem doğru bildiklerimi yazarım...üç yıllık bir üyeliğiniz olmasına rağmen bu taraftar platformunda okadar burayı takip etmiş yorum yazmışsınızkı BMN taraftar grubunun o yazdığınız yazıları yazmayacağını bile düşünememişsiniz...Baktığınız forumları bir kere bile gezmemiş biriyim ben ama siz gezmiş okumuş ve orada yazılar yazılanları burası ile ilişkilendirmişsiniz...
Bu forumda Takımını en zor zamanlarda destekleyen geçen yıl gibi bir daha yaşanmasını istemediğimiz bir yılda bile 3 deplasman maçına gidip tüm maçlarını seyreden ben ve yazdığım yorumlardan bihaber olan sen bakıyorumda forumun seviyesini hemen dibe vurdurmakla suçlanmışım.Kaldıkı senin yazdığın yazıyı samimi bulmadığımı söylemişim açıkçası...
Bende diyorumki eğer gerçekten bir anadolu takımı şampiyon olacaksa anlının teriyle olsun hakederek karşısındaki rakip TRABZONSPOR bile olsa hakkıyla bileğini bükerek şampiyon olacaksa olsun diyorum yoksa ne farkı kalır o takımında üç ezik istanbul baronundan....helal olsun demek ancak onalrıns eviyesine inmek olur buda senin düşman olduğun takımlardan bir farkının olmadığını gösterir düşünce bazında ...
Ban demişsin kendi içinde tezat olmuşsun diye >>>>
Sana ne demeli Hem istanbul takımları için bileğinin hakkıyla gitsin hiçbir eyyam hakem hatası olmadan eyvallah sonuna kadar desteklerim demiş ama bir üst satırdada sırf istanbul takımlarından şampiyonluğu almak adına hakem hatalarıylada olsa şampiyon olursa helal etmişsin helal olsun demişsin...BU NE TEZAT...Şimdi o takım avrupaya gidince hakkıya değil hakemlerinde desteğiyle şampiyon olunca ne yüzle onu avrupada desdekleyeceksin..Mesela bu yıl sivas şampiyon olursaki bence olmaycakda misal veriyorum hakem hatalarıyla aldığı puanalrı düşünürsen avrupada nasıl destekliyeceksin onu..
Sen kendince bazı önyargılara hemen varmışsın ben hiçbir istanbul takımının avrupa maçlarında hop oturup hop kalkmak o göğsündeki TÜRK bayrağı için kazanmasını isterim sadece budur benim önemsediğim....Onlar bizim yenilgimizde ne kadar seviniyor attıkları sevinç çığlıklarını forumlarına girip baksamdaki bakmadım ama bilsemde onlarla aynı seviyeye düşmem ONLARIN YAPTIĞINI YAPMAM bu bizim TRABZONSPORLULUK DURUŞUMUZDUR.
Ve şunuda belirteyimki ben sivasspora düşman falan değilim o takımı şuan yöneten kişilerin başkanıda senin o düşman olduğun febe eziğinin kongre üyesi kimlerin kimlere maşa olduğunu görmeyip Adı sivas anadolu klübüdür istanbul takımı olacağına sivas olsun demem çünki BİZ ŞAMPİYON OLAMIYOSAK ŞAMPİYONLUK BENİ İLGİLENDİRMEZ A VE YA B TAKIMI OLMUŞ UMURSAMAM...Kim olursa olsun tek arzum şu olur gerçekten hakeden olsun derim...
Biz tarafarız HOLİGON değil kimseye düşmanlığımızda yok kinimizde herkes kendinden mesuldur Biz gider TAKIMIMIZ TRABZONSPORU nasıl daha iyi destekler nasıl daha iyi motive ederiz diye emek harcarız...

Son olarak şunu diyeyim burada şunun şampiyonluğunu buna yeğlerim tartışması en çok da beni rahatsız etmiştir her daimde bu tur yazılara cevap vermişimdir...Ama şuda gerçekki eğer Sivasa yenilecek olsakda ben o stadda olacağım yinede herşeye rağmen bu takıma destek olmaya devam edeceğim İşte yenilsekte biz takımımızı tribüne çağırıp alkışlarla uğurlayacağız.Ama buna gerek kalmayacak çünki yeneceğimizden eminin....

İşte trabzonspor taraftar profili bu kardeşim, Bizim içimizde öyle bir taraftar kitlesi oluştu ki son 25 senede, takım desteklemeyi bırakır, teknik direktörlüğe soyunur. türbünden maçı izlerken bile takımını deteklemekten ziyade maçı izleme pozisyon kaçırmama sevdasındadır. Öyle taraftar profili vardırki saftır herkesi kendi gibi zanneder, barışcıldır.. Öyle bir taraftar kitlesi vardır ki hırçındır. küfreder, saldırır.....

1982-1983 sezonu Beşiktaş- Trabzonspor 0-1 maçından beri Trabzon aşığıyım ben,, bir çok arkadaşımız doğmamıştı o zaman.. o günden bu güne geçen 27 senede yaklaşık 200 deplasman ve 250 avniaker maçına gitmişimdir. A.villa Barselona, lazio Maçlarını saymıyorum.. Emin olun birçok kişinin aklına gelemiyecek maceralar yaşadım.. O eski abilerimiz olsada konuşsa Çolak necmiler, temel emice, Zonguldaktan Kemal abi ismini yazmakla bitiremeyeceğim birçok kişi... Biz çok biliyorduk hep kulübümüz zarar verdik. kale arkasında maç izlerken önde tezahurat yapan arkadaşımıza otur diyen adamız biz....

Unutmıyalım arkadaşlar, taraftar olmak tuttuğun takım başarıyı yakaladığında desteklemek değil.. kötü zamanında desteklemektir.

erol-61
21.04.2009, 22:00
daha lİge Çikali 3 senenİz olmadi o kadar antİpatİk olmuŞsunuz kİ anlatamam sİzİn kazandiĞiniz maÇlar adam gİbİ helal olsaydi emİn olun sİzle beraber kutlardim aldiĞiniz ŞAMPİYONLUĞU bİz geÇen seneyİ unutmadik Şahsİyetsİz baŞkaniniz ve t.dİrektÖrÜnÜzÜn bİzanstan daha bİzans alÇak olduĞunu

iyi güzel yazıp giydirmişin helal olsun da BU ZIPCIKTILAR NEZAMAN ŞAPİYONLUK ALMIŞLAR

mcpcpc
21.04.2009, 22:02
yiğido yu kendi kendilerine çıkarmışlardır yoksa onlara bu yakıştırmayı kim yapar ? hakemlerin beceriksizleri yüzünden buraya geldiler ( kayırma değil beceriksizlik..) hemende şımardılar görende bunları kupa muzesi var sanır.. cahil cesaretimi diyim ne diyim bunlardakini ona buna laf sölerler hakeme yürürler bigun çatıcaklar ii bi hakeme atacak bunların hepsini oyundan.. nerde sivaslı görsem yüzünde bir sırıtış ts ile dalga geçmeye çalışıyolar adam mı oldular noldular bunlar ben anlamadım.. bunlardaki saygısızlık hiçbi istanbul takımında yok yemin ederim..Sen kimsin ts gibi bi klube laf ediyosun ya medya maymunu olmuş bi camia..Wallahi hiç sevmiyorum bunları bende!!

Eren Karaahmetoğlu
21.04.2009, 22:04
Hadi Trabzonum neredeyse 3.5 gün kaldı. Az kaldı. Alıcaz bu maçı,hep birlikte. Saldır Trabzonum!

Caner Dikan
21.04.2009, 22:05
Bugünkü Sivas'ı rahat geçeriz..

oktay61
21.04.2009, 22:06
sivas ne kadar ballı
Antepte tabata 4 hafta yokmuş, ilk maçta da 10. dakikada sakatlanmıştı.
Gerçi İbrahim Kızıl Sivas'ın şampiyon olmasını istediğini söylemişti

mcpcpc
21.04.2009, 22:09
o siparişlerini garsona sölesin bu işler istemekle olmuyo

furkanderya61
21.04.2009, 22:11
gordum yeşil cimeni burda bıraz yatayım... bulent uygun ve ekıpıne ıkı turkı atayım..... ankaradann tokattan bak taraftar gelıyor.... bmn ankara gorevını bılıyor...... saq kanatta yattara calılarıyla gecsun... ALLAhım yolunuz usaklar acık etsun :D :D :D

Erdal
21.04.2009, 22:14
gordum yeşil cimeni burda bıraz yatayım... bulent uygun ve ekıpıne ıkı turkı atayım..... ankaradann tokattan bak taraftar gelıyor.... bmn ankara gorevını bılıyor...... saq kanatta yattara calılarıyla gecsun... ALLAhım yolunuz usaklar acık etsun :D :D :D

Hah şöyle yahu bize yakışan bu :)

furkanderya61
21.04.2009, 22:16
sanada atayımm :D

Ali_Aydın_29
21.04.2009, 22:16
Furkanım tek kelimeyle harika :alkış:

Kazım Uzunboy
21.04.2009, 22:17
Ula kemençeci sen bu işi biliyorsun, helal olsun sana. :alkış: :alkış:

Kaan
21.04.2009, 22:17
Kesinlikle kazanacağız. :cool:

turkish0061
21.04.2009, 22:18
ouff sivas yenildi, super bu, moraleri Bozukk simdi, kolayca yeneriz

magicyattara
21.04.2009, 22:20
İyi şutlar attılar bu akşam,direklerden döndü.
Yalnız o iki direkten dönen pozisyonun başlangıcı faul.
M.yıldız fenerli futbolcuyu itip kafa vurmasını engelliyor.

Hakemler neden bu takımın bu kadar yanında anlamak zor.Guiza'nın ofsayt olmayan net pozisyonlarına ofsayt kaldırdılar ve sivasın bariz sertliklerine göz yumdular.

Tek korkum hakem.

Bir de Petkoviç;maşallah ancak kaleci olmuş.Burdayken kurtardığı maç hatırlamıyorum,verdiği çok maçı hatırlıyorum.

Serhat
21.04.2009, 22:20

Helal helal ...
:D :D :alkış: :alkış:

furkanderya61
21.04.2009, 22:21
saqol alıcıqım eyw :D kazım baska bı sayfada sana attum turkı don bana :D

Caner Dikan
Maç sonunda Sivas taraftarlarıyla Fener taraftarları iyi anlaşıyolardı.Hayırdır inşAllah...

oktay61
o siparişlerini garsona sölesin bu işler istemekle olmuyo
İstemekle olmuyorda yenersek elimiz antepe mahkum, nasıl olsa sonraki belediye, hacettepe ve gençler maçını rahat geçerler, bir son hafta cimbom maçı kalıyor geriye

furkanderya61
21.04.2009, 22:22
kestım parmacuqumu kanım akar kırmızı... bu bızım yattara daqatacal sıwasıı..... bursayla ankaranın 6 saat arası.... sımdı geldı usaklar horonun sırası :D:D

İskender Çakmak
21.04.2009, 22:25
sivasın elenmesi sivasın lige daha çok tutunmasını sağlayacak bizim maça çok iyi hazırlanacaklar ama yine herşey biz de bitiyor korkum şu inşallah maçtan sonra kaçırdıgımız golleri konuşmayız

TS-FAN
21.04.2009, 22:26
Sivas'ın ofsayt taktiğini akıllı organizasyonlarla geçersek istediğimiz pozisyonları buluruz.

Ofsayt taktiğini bozacak oyuncularımız var.

hakan88ts
21.04.2009, 22:26
Hadİ trabzonsporum aŞkina al bu maÇi

sessizkral_1
21.04.2009, 22:29
arkadaşlar sivasın girdiği pozisyonlar sizi yanıltmasın!

Fenerin 7-8 eksiği vardı.Normal fener olsa gene 3'lerdi bu sivası.Rahat olun.

furkanderya61
21.04.2009, 22:29
ALLAHIN ıznıyle hersey lehımızee suanda sıwası buyutuyoruz gozumuzdee bencee

KuTs@L__pLaK@61
21.04.2009, 22:32
arkadaşlar şampiyon olamıyorsak fenerin türkiye kupasını 25 seneden beri alamamasında ki şanssızlığını tıpkı bizimde 25 senedir hasret olduğumuz kupaya uzanamayışımızı bize bulaştırmasındandır fener kupayı ne zaman alır biz o zzaman şamp oluruz ben ist kulüplerinin hepsinden nefret edrim ama dikkat edniz ki bize yıllarca dost gibi görünen gs den daha delikanlı fb taraftarı ne yapacaksak bu ligde özellikle gs ye yapmalıyız 96 yı bizim hırsımızla kaybettik ya 2004 gs nin şerefsizliği adiliği dost gibi görünen aslında koca bir çirkef kulübü olduğunu anlamamız ama ne zaman şamp gittikten sora bizim en büyük düşmanımız gs dir untumayın

TS-FAN
21.04.2009, 22:33
Ne kadar kıran kırana maç olacaksa da,
"Hadi koçum bu maçı alacağız" motivasyonu itici güç olacaksa da,
Mücadele etmeyenin kazanamayacağı bir maç olacaksa da,
Yetmez..

Bu maçı taktik alacak.

OLCAY ÇAKIR
21.04.2009, 22:35
İşte Uygun'un açıklamaları;

"İzleyenler bizim Sivasspor olarak sergilediğmiz futboldan dolayı mutlu olmuştur. Takımımız tüm bireysel yeteneklerini sahaya yansıttı, direkten toplarımız döndü. Futbolcu kardeşlerimin hepsiyle gurur duyuyorum. Sivas halkından da finale çıkamadığımız için özür diliyoruz. Muhakkak 8 günde üç önemli maça çıkıyoruz. Önce Konya, şimdi Fenerbahçe ve üç gün sonra da Trabzonspor ile maç oynayacağız. Bu maçta da seyircilerimizin karanfillerle gelmesini ve skor ne olursa olsun alkışlarla sahadan ayrılmalarını istiyorum. Anadolu'dan iyi bir proje ile başlayan Sivassppor'la birlikte diğer takımların da şampiyonluk hedefini ortaya koyacağını düşünüyorum. İnşallah bu sezon şampiyon oluruz. Futbolcu kardeşlerimizin hemen gole gitme arzusu fazla ofsayta düşmemize neden oldu. Bu pozisyonlara antrenmanlarda çalıştık ama aceleciliğimiz ataklarımızın kesilmesine neden oldu."

Hafta sonu oynanacak Trabzonspor maçıyla ilgili soruları da yanıtlayan Uygun; " Yöneticilerin bu gibi kritik maçları kolaylaştırması için yapması gerekenler vardı ama maalesef yapmadılar. Bu maçın pazar günü oynanması düşüncesindeydim ama olmadı. Sekiz gün içinde oynayacağımız üçüncü maçta da Sivasspor tüm gücünü ortaya koyacaktır. Sivasspor'un bir saat antrenmanla bir diğer maça çıkacak gücü olduğunu biliyorum. İşleri zorlaştıran zihniyete de maalesef saygı duymak zorunda kalıyoruz." dedi.

Mollasalihoğlu
21.04.2009, 22:38
Bizim takımımız daha sempatik, daha iyi şeyler yapmaya çalışan ve bunları daha iyi şekilde yapmaya çalışan bir takım.. Allah'ım güldür yüzümüzü..

furkanderya61
21.04.2009, 22:39
sımdıden ayak laflar baslamıss

Muhammed KOÇ
21.04.2009, 22:40
MAÇA: 3 Gün 17 S. 37 Dk. Kaldı

Samet Yildirim
FB de futbolcu kalmamis healde sivas pozisona girecek:)

gerci bakamadim ama geldim baktim 0-0 bukadar rezillik olamaz dedim SS acisindan..

TS alir kolbastiyi oynar sahanin ortasinda trabzona döner...

Harun
Sivas Fb maçını izldim. Sivasın diğer takımlardan tek farkı takım oyununu çok iyi oynamaları. Defansta Bilica ve Diallo hem iyi kesiciler hemde topu oyuna iyi sokuyorlar.Bu bölgede mutlaka pres yapmalıyız.Dikka ettiğim bir diğer nokta ise orta alandaki kanat oyuncularını sürekli savunmanın arkasına kaçırıyorlar.Kenar beklerimizin bu ataklara karşı hazırlıklı olması lazım. Bir diğer husus ise duran toplar.Takım halinde ve bilinçli kullanılıyor hemen hemen her duran top karambol olup pozisyon oldu.Zayıf yönleri ise her iki kenar beklerinin çok ileri çıkması. Yatara ve Alanzinho ile bu açıktan faydalanabilirse etkili oluruz.

lazzz61
21.04.2009, 22:42
bu arada arkadaslar sıvaslılar da bulent uygunun fenere nıe bu kadar kıyak gecıtgı tartısıyorr mehmet yıldızı bile begenmıyorlar oysakı mıllı gurescılerı mehmet yıldız dılmıydı bunların bulent hocayı fener sempatızanı olarak ılan ettıler resmen gulmekten kırıldım nıe bunların sıtesıne gırıyorsunuz dıee sorarsanızz gercektenn bazen yazdıkları seyler cok komıkk oluyo arada bırr stress atmak ıcın bı gırınnn ben onlara cvp felan yazmıyorum sıtelerınede uye deılımm ama gercekten cok komıkler

Muhammed KOÇ
21.04.2009, 22:43
Sivas Fb maçını izldim. Sivasın diğer takımlardan tek farkı takım oyununu çok iyi oynamaları. Defansta Bilica ve Diallo hem iyi kesiciler hemde topu oyuna iyi sokuyorlar.Bu bölgede mutlaka pres yapmalıyız.Dikka ettiğim bir diğer nokta ise orta alandaki kanat oyuncularını sürekli savunmanın arkasına kaçırıyorlar.Kenar beklerimizin bu ataklara karşı hazırlıklı olması lazım. Bir diğer husus ise duran toplar.Takım halinde ve bilinçli kullanılıyor hemen hemen her duran top karambol olup pozisyon oldu.Zayıf yönleri ise her iki kenar beklerinin çok ileri çıkması. Yatara ve Alanzinho ile bu açıktan faydalanabilirse etkili oluruz.
İşte bu yüzden yine umutun 11 de başlamasını iştiyorum.. asıl bu maç umutun maçı.. gene kaçıracak saç baş yolduracak buna şüphe yok ama umutla başlanmalı..

Mustafa Calik
21.04.2009, 22:45
İşte bu yüzden yine umutun 11 de başlamasını iştiyorum.. asıl bu maç umutun maçı.. gene kaçıracak saç baş yolduracak buna şüphe yok ama umutla başlanmalı..

Umut ve Gökhan'lan baslayalim ve Hüseyini keselim. Nasil olur size göre ?

Anıl Caner
Sivas camiasından nefret ediyorum ama en takım gibi takım kesinlikle onlar.

TSercaN
Biz adam gibi oynayalim gerisi gelir. Ben Trabzonsporuma guveniyorum, bu mactan hic suphem yok gercekten.

Mustafa Hazıroğlu
21.04.2009, 22:47
Bence kötü olur

Cafer Bulur
21.04.2009, 22:48
Tesbitlerine katiliyorum ama sivassporun bize karsi bu kadar acik oynayacagini zannetmiyorum.

Yattara ve alanzinho yu düsünerekten geride cok fazla bos alan birakmayacaklardir.

Sivassporda dikkat ceken kaleci petkovicin formuydu,bu haliyle bizde olsa biz onu göndermezdik.

lazzz61
21.04.2009, 22:48
Umut bulut bu takimim topcusu deil arkadaslarr seney umutu gÖrmemek dİleĞİyle...

Muhammed KOÇ
21.04.2009, 22:49
20. haftaların başında böyle bir isteğimiz vardı o zaman yapmadı hüseyin ve selçuktan taviz vermiyor hoca.. böyle bir maç öncesi de yapılmaz kesinlikle.. değişen ve mükemmel de olan tek şey tek forvet..

Mustafa Calik
Bence kötü olur

neden ? :)

Umut zaten hep savunmaya yardim ediyor onun icin birdaha Hüseyin'de lazim olmaz diye düsüniyorum.

OLCAY ÇAKIR
Milli güreçşi...
Güzel:)

Öyle böyle faul yapmıyor hemde.
O kollar sürekli itiyor..
O ağız sürekli konuşuyor..
Toplu topsuz alan farketmiyor.

Hani bazen bizde olsaydı diyoruz ya;düdük manyağı eder hakemler bizi,her maç kart ve bissürü faul...
Orda gayet iyi idare ediliyor..
Gayet iyi.

magicyattara
21.04.2009, 22:51

+
Orta saha adamları görünmez kahramanları.İbrahim Dağaşan ve Sezer Badur her yere basıyorlar ve çok sert oynuyorlar.

Sylla canlı bomba,en zayıf halka.

Diallo Sedat'tan daha yumuşak bir defans adamı.

Abdurrahman kademelere çok iyi giriyor Bilica ile birlikte.

ilhan
21.04.2009, 22:53
En önemli özellikleri top yapamıyorlar. Her topu ileriye şişiriyorlar. Sadece dönen topları iyi kullanıyorlar. Hüseyin-Colman-Selçuk bu maçın kilidi olacak. Alanzinho, Yattara ve Gökhan ise tarifeyi uygulayacak. ;)

CEMEFKER
21.04.2009, 22:53
Sivas'ın bu akşamki maçında da gördüğüm gibi orta sahası ile sonuca etki eden bir takım hüviyetinde, yani kimlik bu sivasın.........iyi mücadele eden bir orta saha............ gol bölgelerinde etkili olmaya çalışan bir orta saha.............. Musa Aydın, Sezer Badur ile Tum ile Silla ile ......( Slvia mıdır Sille midir nedir) ve bu orta sahaya uyum sağlamış bir Mehmet Yıldız ve Kamanan................ mücadele gücü yüksek, ancak ağır forvet tipleri..............Yani Song gibi Egemen gibi ağır stoperlerimize de uyum sağlıyorlarki bu da beni umutlandırıyor.........aralarından bir tek İsrailli sıyrılıyor.........

Yani öze gelirsek sivasın orta sahasına aynı dirençte tepki verebilirsek ( verebilirsek diyorum çünkü son maçtaki bu bölgenin durumu hiç de iç açıcı değildi ) ilerdeki Yattaramız ile Alanımız ile Gökhan'ımız ile sonuca gideriz diye düşünüyorum.......bunun için de gününde bir Hüseyin, Colman , Selçuk lazım........aksi taktirde tipik bir beraberlik maçından öteye gitmez ve bu sonuç da sivastan çok bizi bitirir...........

Mustafa Calik
21.04.2009, 22:54
20. haftaların başında böyle bir isteğimiz vardı o zaman yapmadı hüseyin ve selçuktan taviz vermiyor hoca.. böyle bir maç öncesi de yapılmaz kesinlikle.. değişen ve mükemmel de olan tek şey tek forvet..

ilk yari Umut oynasin .. savunmayi biraz zora soksun yani Sivas'in savunmasi yorulsun sonra ikinci yarida Gökhan girer bitirir isi .. bu da olabilir yani Genclerbirligi maci gibi.

Burak 1967
21.04.2009, 22:54

Yapmış olduğunuz analize tamamen katılıyorum. Bir iki ilave yapmak istiyorum sadece;

Sivas hücum organizasyonlarını geriden başlatıyor. burda pres yediklerinde ya top kaybediyorlar yada şişiriyorlar, yine savunmalarını adam adama yapıyorlar, bu durumda hızlı pas alışverişi yaparak çok kolay sahalarına ulaşılabiliniyor. ofsayt taktiği yapmaları da bence bizim için avantaj olsa gerek. benim form durumu göz önüne alındığında iki maçtır fena gözükmeyen gökhan ünal yerine yine umut tercihinde bulunurdum. arkaya atılacak toplara depar atabilecek, kanatlardan hava topuna girebilecek, geriden oyun kuran takıma pres uygulayabilecek bir adam özellikle maçın başlarında gerekli diye düşünüyorum.

son olarak şunu söyleyebilirim, fb, sahada oyun kurucusuz, tecrübesiz defans grubu, birbiri ile daha önce oynamamış oyuncu topluluğu ile üstelik rakibin oyun kurmasına pres yapmayarak izin veren kurguyla sivas tan gol yemedi ve de direkten dönen pozisyonlar harici ciddi pozisyon vermedi. üstüne üstlük etkili pozisyonlar yakaladı. eğer ersun hoca, kendisinde eksik gördüğüm takım motivasyonunu yüksek tutarsa gününde bir Trabzonspor (kadıköydeki gibi) sivası allaç pamuğu gibi atar..

Cafer Bulur
21.04.2009, 22:55
Sivasin kadro genisligi hakkinda ne düsünüyorsunuz?

Bu aksam sedat,murat sözgelmez,musa aydin ve mohammed ali oyuna dahi girmediler ve buna ragmen cok iyi bir takimi vardi sivasin.

Ilk 11 imiz sivasa oranla daha kaliteli ama alternatifler acisindan sivas bizden daha iyi bir kadro olusturmus,maalesef.

OLCAY ÇAKIR
Yattara,Alanzinho bu defans ve önliberoları epeyce oyalar.
Hüseyinde boğuşacak.
Görüntü bu.

Haydi Gökhan yada Umut yada İsaac.

KÖKSAL AYDIN
Trabzonspor kendine güvenerek ve maçı isteyerek sivasa gitsin maçı koparıp gelir.Sadece topçularımız kendilerine güvensin.

Burada Ersun hocaya büyük görev düşüyor.Oyuncuları maçın önemini bilerek çok iyi konsantre etmeli.Tatile değil şampiyonluğa gittiğimizi bizler gibi futbolcular da iyi anlamalı artıkkkkk

sessizkral_1
21.04.2009, 22:56
Arkadaşlar Sivas fener maçını yorumlayan arkadaşlar Keşke sivasın önceki maçlarını izleyerek yorumlasaydılar.

Ben anlatamıyorum.Bugün fenerin defasnsı falan yoktu.Fener paf takımla çıkmış gibi oldu Bunu idrak edin.Bu yüzden sivas gözünüze iyi alan açan ve pozisyonlar üreten takım gibi gözükmüştür.

Cale egemen song gibi kalıplaşmış bir defansa karşı sivasın POZİSYON bulacağını pek sanmıyorum.Bitek duran toplardan etkili olacaklardır.

Sivası futbol olarak çok rahat yeneceğiz.Bunu sivasın ligdeki tüm maçlarını izleyerek yorumluyorum.Sivası ABARTIYORSUNUZ..

KÖKSAL AYDIN
21.04.2009, 22:58
Sivas iç sahanın biz de deplasmanın lideriyiz.Çok ilginç bir maç olacak.Umarım istediğimizi alırız.

Muhammed KOÇ
21.04.2009, 23:00
Arkadaşlar Sivas fener maçını yorumlayan arkadaşlar Keşke sivasın önceki maçlarını izleyerek yorumlasaydılar.

Ben anlatamıyorum.Bugün fenerin defasnsı falan yoktu.Fener paf takımla çıkmış gibi oldu Bunu idrak edin.Bu yüzden sivas gözünüze iyi alan açan ve pozisyonlar üreten takım gibi gözükmüştür.

Cale egemen song gibi kalıplaşmış bir defansa karşı sivasın POZİSYON bulacağını pek sanmıyorum.Bitek duran toplardan etkili olacaklardır.

Sivası futbol olarak çok rahat yeneceğiz.Bunu sivasın ligdeki tüm maçlarını izleyerek yorumluyorum.Sivası ABARTIYORSUNUZ..
ya zaten sivasın oynadığı futbol değil.. bi şekilde kazanıyorlar alıyorlar 3 puanı..çekirge bir sıçrar iki sıçrar.. çöküşleri bizim maçla beraber başlayacak inş.

Mollasalihoğlu
21.04.2009, 23:01
Hoplayıver çekirge, fırtınanın ortasına :)

Hüdai Pervaneli
21.04.2009, 23:01
Sivas esittir Futbolun F si Kaza bela Bir gol atip aliyorlar maci

Bu hafta sonu öyle olmayacak Insallah

sanatik
21.04.2009, 23:02
bencede sivas biz istedigimiz sürece evinde yenilecek hem cumartesi bize karsi farkli oynamalari gerekecek bu sefer önde giden onlar ve rahat oynayabilecekler hernekadar onlarinda 3 puana ihtiyaclari olsada bjk ya liderligi kaptirmamak ve gs ile aradaki farki korumak icin. Kupa macinda zaman zaman iyi futbol oynayan bir sivas gördüm ve 1 golde bulabilirlerdi. Bizim analiz acimizdan bu macin olmasi iyi oldu. Umarim ilk yari golümüzü bulup ardindan durumu 0:2 yapar trabzona döneriz.

Onur Civelek61
21.04.2009, 23:03
sivasın iyi top oynadığı yok.Maç boyunca 2-3 pozisyona girip 1ini gol yapıyorlar.Biz ise tam tersi çok pozisyona giriyoruz ya hiç atamıyoruz ya 1 tane atıyoruz.sivası zor da olsa geçeriz.

magicyattara
21.04.2009, 23:05
Sivasin kadro genisligi hakkinda ne düsünüyorsunuz?

Bu aksam sedat,murat sözgelmez,musa aydin ve mohammed ali oyuna dahi girmediler ve buna ragmen cok iyi bir takimi vardi sivasin.

Ilk 11 imiz sivasa oranla daha kaliteli ama alternatifler acisindan sivas bizden daha iyi bir kadro olusturmus,maalesef.

Muhammed Ali'nin oynaması işimize gelir.Oynarsa sivasın orta saha direnci düşer.
Sivas takımı oynamaktan ziyade oynatmama üstüne kurulmuş bir takım.Bu akşam ki maçta ikinci yarı başında etkili gibi görünseler de fenerin ikinci yarı 3'ü mutlak 4-5 pozisyonu oldu.
Gol için yüklendikleri zaman kontratak yiyen bir takım.

Musa Aydın ve M.sözgelmez sıradan futbolcular.

serkansdkasma
21.04.2009, 23:05
Arkadaşlar size ihtimalleri söyliyim ( eğer çok büyük bir aksilik çıkmazsa )

Trabzonumuz gününde Sivas'da gününde olursa 3-1 alırız
Trabzonumuz Kötü gününde Sivas gününde olursa 2-1 alırız
Trabzonumuz iyi gününde Sivas Kötü Gününda 4-0 alırız

Arkadaşlar ŞAKA gibi geliyor ama Sivas takım falan değil .

HAYDİ HAYDİ ALLAH AŞKINA ŞU SİVASİN ..... DÖNSÜN ŞAŞKINA !

mehmetdoğan
21.04.2009, 23:06
bulduğumuz pozisyonlarda kesinlikle cömert olmamalıyız

Oemer61
21.04.2009, 23:08
Bu maci alacagiz baska yolu yok!!! Yeterki futbolcular kendi oyunlarini selgilesinler, Sivas'ta hic is yok, adamlar ya sansla ya hakemle aliyorlar puanlarin %90 ini...

Cafer Bulur
21.04.2009, 23:09
Muhammed Ali'nin oynaması işimize gelir.Oynarsa sivasın orta saha direnci düşer.
Sivas takımı oynamaktan ziyade oynatmama üstüne kurulmuş bir takım.Bu akşam ki maçta ikinci yarı başında etkili gibi görünseler de fenerin ikinci yarı 3'ü mutlak 4-5 pozisyonu oldu.
Gol için yüklendikleri zaman kontratak yiyen bir takım.

Musa Aydın ve M.sözgelmez sıradan futbolcular.
Sivas in sirri da burada yatiyor.

Cogunda siradan sayilabilecek oyunculara sahipler ama iyi bir takimi var sivasin.

Sivasin en büyük yildizi bülent uygun diyebilirim,bu kadro ile yarisi iki senedir zirvede götürmek onun eseri.

magicyattara
21.04.2009, 23:09
Oynarsa Sylla'ya dikkat edin.
Futbol dışında her şeyi yapıyor.Her maç tekme,yumruk vuruyor.
Futbolcu falan değil,kasap.

Hakemler bu adamı nasıl görmüyor hayret.

Ali Yerlikaya
21.04.2009, 23:14
Oynarsa Sylla'ya dikkat edin.
Futbol dışında her şeyi yapıyor.Her maç tekme,yumruk vuruyor.
Futbolcu falan değil,kasap.

Hakemler bu adamı nasıl görmüyor hayret.

Maalesef öyle Sylla cok serefsiz ve pislik bi oyuncu Lugano tarzinda bisey rakibi catirmada dogruyor hakemde oyuna katildigi vakit rakibi moralmen cökertiyor oda cok büyük bi etken adam gibi bi hakemle sivas maci kesinlikle 11 kisi bitiremezzzzzzz.

Artik güres in TSL de isinin olmadigini bu hafta TR ye ispatlammiz lazim, fubtolu futbol gibi oyniyanin en kisa zamanda liderligi alma vakti yaklasiyorr.

magicyattara
21.04.2009, 23:16
Sivas in sirri da burada yatiyor.

Cogunda siradan sayilabilecek oyunculara sahipler ama iyi bir takimi var sivasin.

Sivasin en büyük yildizi bülent uygun diyebilirim,bu kadro ile yarisi iki senedir zirvede götürmek onun eseri.

Biraz öyle biraz değil.

Takımın en önemli yıldızı m.yıldız.
M.yıldız olmasın biterler.
Tüm pozisyonları hazırlayan o.

İyi takım derken defansif olarak iyi bir takım.

Atakta iken defansın arasına bırakılan toplarla fener maç boyu 7-8 pozisyon buldu.
İyi kontratağa çıkan takım bunları çok rahat yener.

x_man
21.04.2009, 23:16
sivas bizi yenerse kesin şampiyondur biz sivası yensek dahi sivas antebi çok rahat geçeceğine inanıyorum

Oktay AKKUŞ
21.04.2009, 23:18
sivas bini yenerse kesin şampiyondur biz sivası yensek dahi sivas antebi çok rahat geçeceğine inanıyorum

Antepi de Zar Zor Yenerler Gidip Bi Berabere Kalırlar İnerler Aşağı Takımın Gidişatı İyi Değil Yenseler N'olcak.

Gs'de Yendi İbbyi Ama Gs Gidişi iyi mi ? Bence Gs 3.Sivas 4.Olcak Bu Ligte

Cafer Bulur
21.04.2009, 23:20
Biraz öyle biraz değil.

Takımın en önemli yıldızı m.yıldız.
M.yıldız olmasın biterler.
Tüm pozisyonları hazırlayan o.

İyi takım derken defansif olarak iyi bir takım.

Atakta iken defansın arasına bırakılan toplarla fener maç boyu 7-8 pozisyon buldu.
İyi kontratağa çıkan takım bunları çok rahat yener.
Hocam,bu aksamki maci baz alarak sivasi degerlendirmek yanlis olur.

Bize karsi cok farkli oynayacaklardir ve isimiz cok zor olacak.

Sivas cok dengeli bir takim ve onlari kendi evinde yenebilmek cok ama cok zor.Elbette yenmek cok zor ama imkansiz degil,burasi da tartisma kabul etmez.

Bunun icin bizim takimin iyi bir gününde olmasi ve yakaladiklarimizi atmamiz gerekiyor.

Zaten bana göre sivasi orada yenen takim sampiyonlugu haketmis demektir benim gözümde.

Oktay AKKUŞ
21.04.2009, 23:22

Sivas cok dengeli bir takim ve onlari kendi evinde yenebilmek cok ama cok zor.Elbette yenmek cok zor ama imkansiz degil,burasi da tartisma kabul etmez.

Bunun icin bizim takimin iyi bir gününde olmasi ve yakaladiklarimizi atmamiz gerekiyor.

Zaten bana göre sivasi orada yenen takim sampiyonlugu haketmis demektir benim gözümde.

Yenemesek te Biz Şampiyonluğu Hakettik Bence ki Yeniceğimize Yürekten İnanıyorum

Ömer TOPAL
21.04.2009, 23:23
Sivasın yollarınlaa çıkayımmm daglarına bırak sen bu işi bırak hadi Bank Asyayaa oyyyyyy :D haydennn çöküşlerinin başladığı maça az kaldı

ph=61
İnsallah bol bol pas yaparlar,ki bu Sivas'ı alt ust edecek seydır bana gore.İşte bu yuzden dıyorum kı Selcuk ve Colman'a cok ıs dusuyor.Ya attıkları paslarla macın yıldızı olurlar yada attıkları paslarla Umut'u yada Gokhanı macın yıldızı yaparlar..Amin!

Cafer Bulur
Bu arada sivasin ne kadar balli bir takim oldugu yine ortaya cikti.

Antepi en iyi calistirabilecek olan nurullah saglam in ayrilmasinin ardindan bugünde erkan sekman in 3,tabata ninda 4 hafta oynayamayacagi haberleri geldi.

Sivas bizden sonra antepe gidecek ve kazanma olasiligi hic de düsük degil,bu yüzden sivasi yenmemiz kacinilmaz oldu.

İgzas-61
Petkoviç yan toplarda çok zayıf köşe vuruşlarından gol bulabiliriz bu maçta

x_man
21.04.2009, 23:25
Antepi de Zar Zor Yenerler Gidip Bi Berabere Kalırlar İnerler Aşağı Takımın Gidişatı İyi Değil Yenseler N'olcak.

Gs'de Yendi İbbyi Ama Gs Gidişi iyi mi ? Bence Gs 3.Sivas 4.Olcak Bu Ligte

yanlış dedim sanırım antep yatar diyorum daha açık bir ifadeyle tabi

Yalçın Ulusoy
Öyle ama bize aslan kesilir ama bu sefer ne olursa olsunlar firtina geliyor sivazı korku sardı :D

magicyattara

Valla sivas bu.

İzlediğim maçlar içinde en iyi oynadıkları maç bu.
Bundan daha iyi oynadıkları bir maç hatırlamıyorum.

Maçın yıldızı bence petkoviçti.
Tabii fener takımının çok iyi pas yaptığını söylemek lazım.

Cafer Bulur
21.04.2009, 23:26
Trabzonsporda oynarken cikip da alamadigi yan toplardan bize cok mac kaybettiren petkovic den sivas da bir eser kalmadi.

Sivasin ligin en az gol yiyen takimlarindan biri olmasinda petkovic in katkisi cok büyük.

Yine de kusursuz bir kaleci degil elbette.

Burak 1967
21.04.2009, 23:27
şunu da dile getirmek istiyorum, sivas bu sene gönüllerin şampiyonu olmaya da oynuyor, bırakalım gönüllerin şampiyonu olsunlar, bırakalım polat adnanın dediği gibi tezgahlar dönsün, bırakalım ömer düründülünden hıncalına bize çamur atsınlar, bırakalım lehlerine verilen hataları görmezden gelen hakemcik hocaları ile tv lerde boy göstersinler, biz şu kupayı müzemize alalım da ne derlerse desinler, çünkü ne yaparsak yapalım diyecekler ve derler de!

yenin şu sivası ve yola devam edin...

İgzas-61
21.04.2009, 23:27
Öyle ama bize aslan kesilir ama bu sefer ne olursa olsunlar firtina geliyor sivazı korku sardı :D

Aynen öyle renkdaş öyle böyle gömeceğiz onları olmayan tarihleri bizle oynacakları maçtan sonra sonlanacak :D

Nytre
21.04.2009, 23:29
yenin artik su sivasi............

Cafer Bulur
21.04.2009, 23:29
Bu arada sivas süper lige ciktiktan sonra sivasi orada yenebildik mi?

Galiba yenemedik,umarim bu anlamda da bir ilki gerceklestirmeyi basaririz.

ENGİN ÖZTÜRK
21.04.2009, 23:33
Sivaslılar burdasınız biliyorum size öyle bir ders vereceğizki daha kitap okuyasınız gelmeyecek

Yalçın Ulusoy
21.04.2009, 23:34
Sivaslılar burdasınız biliyorum size öyle bir ders vereceğizki daha kitap okuyasınız gelmeyecek
Ama onların tarihleri varmış bari ondan mahrum kalmasalar:D

Ahmet Faruk
21.04.2009, 23:36
Allah nazardan saklasın her yerde ve her maç aynı kalitede maç çıkartan bir defansımız var, bireysel hatalar dışında...
Zaten organize olarak atak yemiyoruz, ama Sivasın oyun anlayışı da bize çok ters.
Vur ileri, Mehmet tutsun versin Musaya falan...

Bu maçı alacağımıza inanıyorum.

Hüseyin Çümen
21.04.2009, 23:39
Sivas takımının orta saha anlayışı sadece pres yapmak çeşitli organizasyonlar yapıp gol pozisyonu bulabilen bi takım değiller

oynadıkları tam olarak da futbol sayılmaz ileri uç adamlarına top şişiriyolar fizikli oldukları için topları tutup bişeyler yapıyolar ve kazanıyolar orta saha oyuncularıda gelen topları karşılıyor bu çağ dışı takıma gereken dersi vereceğiz inşallah şişirme toplara çare buldukmu sorun olmaz tabi duran toplar bide

Sefaenes
21.04.2009, 23:43
sivasli taraftar varmikine bunlar genelde istanbul takimi desteklegen taraftar sivas seneye düstümü kactane taraftari takimini destekliyecek. Neyse insallah sivas macini alip gereken Puani alacagiz. Gerci bu macta sivas yönetiminden td den taraftarindan cirkeflik bekliyorum. Bülent fb macindaki gibi rahat seyretmeyip ortaliyi felfeleye verecek

adem73
21.04.2009, 23:44
Sivas takımının orta saha anlayışı sadece pres yapmak çeşitli organizasyonlar yapıp gol pozisyonu bulabilen bi takım değiller

oynadıkları tam olarak da futbol sayılmaz ileri uç adamlarına top şişiriyolar fizikli oldukları için topları tutup bişeyler yapıyolar ve kazanıyolar orta saha oyuncularıda gelen topları karşılıyor bu çağ dışı takıma gereken dersi vereceğiz inşallah şişirme toplara çare buldukmu sorun olmaz tabi duran toplar bide
ligdeki takimlar care bulamamis sivasa biz nasi care bulacagiz bakalim.fizik gücleri yüksek.ayaga iyi pas yapabilsek 4 leriz bu takimi fenerin 4 ledigi gibi.hizli ayaga paslarla perisan olurlasr fener darmadagin etti sivasi tempo ve bol pas biz böyle oynayabilsek 4 cekmemiz isten degil.
fener yarim takimla bi ton gol pozisyonu buldu anlayin yani.

Cafer Bulur
21.04.2009, 23:46

Sivas takimini bu kadar kötülemek icin bu kadar ugrasilmamali bence.

Tas gibi bir takima sahipler ve bulunduklari konumu puan farkiyla olmasada hakediyorlar.

Biz onlari yenersek büyük bir is basarmis olacagiz, bu tip yazilanlara bakilirsa sanki siradan bir takimi yenmis gibi bir durum olusur.

Söyle söyleyelim,sivas iyi bir takim ama bizde en az onlar kadar iyiyiz.

Macin sonucunu da her iki takimin becerikli oyunculari belirler.

İsmail Alkan
21.04.2009, 23:46
Futbol başlıklarında pek yazmam ama sivasla ilgili bir kaç şey karalamadanda olmaz :)

Öncelikle şunu belirteyim,sezon başından beri en rahat bir maçı oynıyacağız,bundan kimsenin kuşkusu olmasın ;)

Neden derseniz,

Öncelikle biz deplasman takımıyız,son 4-5 maçlık avni aker sendromunu üzerimizden attık,hocamızda taraftarın sesine kulak verip alan-yattara ikilisi + tek forvet e döndü ki buda bana göre olması gereken değişimdi,en önemlisi ise biz yaşıyabileceğimiz bocalama dönemini hacettepe ve g.birliği maçalrıyla atlattık artık çıkış zamanımız,

Sivasa baktığımız zaman ise artık bocalama dönemi onlar için başladı,kupa maçını ben baz almıyorum,sivasın son oynadığı maçlar ve özellikle konyada bıraktığı 2 puan bu düşüşün habercisiydi,şimdi onlar bu düşüş panikliğini üzerlerinde hissedecekler , "acaba" diyerek şampiyonluğu kovalarken UEFA ya bile gidemedikleri sendromu yaşamaya başlıyacaklar ve omuzlarındaki bu yük kendilerine stress olarak geri dönecektir.

Sivasın bir kaç yıldır zirveyi kovalaması futbolumuz adına ayrı bir güzellik ama oyun yapısını biraz incelediğimiz zaman seyir zevki olan bir futbol anlayışını maalesef göremiyoruz,kap kaç futbol ise "çekirge bir sıçrar 2 sıçrar ..." örneğiyle sabittir.

Bu vesileyle hepiniz rahat olun,çok zor sanılan bir maçı çok rahat alacağız,
skor bile söyliyebilirim size, 3-1 ;)

adem73
21.04.2009, 23:50
Futbol başlıklarında pek yazmam ama sivasla ilgili bir kaç şey karalamadanda olmaz :)

Öncelikle şunu belirteyim,sezon başından beri en rahat bir maçı oynıyacağız,bundan kimsenin kuşkusu olmasın ;)

Neden derseniz,

Öncelikle biz deplasman takımıyız,son 4-5 maçlık avni aker sendromunu üzerimizden attık,hocamızda taraftarın sesine kulak verip alan-yattara ikilisi + tek forvet e döndü ki buda bana göre olması gereken değişimdi,en önemlisi ise biz yaşıyabileceğimiz bocalama dönemini hacettepe ve g.birliği maçalrıyla atlattık artık çıkış zamanımız,

Sivasa baktığımız zaman ise artık bocalama dönemi onlar için başladı,kupa maçını ben baz almıyorum,sivasın son oynadığı maçlar ve özellikle konyada bıraktığı 2 puan bu düşüşün habercisiydi,şimdi onlar bu düşüş panikliğini üzerlerinde hissedecekler , "acaba" diyerek şampiyonluğu kovalarken UEFA ya bile gidemedikleri sendromu yaşamaya başlıyacaklar ve omuzlarındaki bu yük kendilerine stress olarak geri dönecektir.

Sivasın bir kaç yıldır zirveyi kovalaması futbolumuz adına ayrı bir güzellik ama oyun yapısını biraz incelediğimiz zaman seyir zevki olan bir futbol anlayışını maalesef göremiyoruz,kap kaç futbol ise "çekirge bir sıçrar 2 sıçrar ..." örneğiyle sabittir.

kolay maclarda bile dokuz dogurduk,insallah hakli cikarsin
bjk icin ne diyorsun ismail abi

Yalçın Ulusoy
21.04.2009, 23:50

Neden derseniz,

Ağzından bal damlıyor şu sivası yenelim sivaslılar 10 gün yanıma uğramaz adım gibi eminim:)

ENGİN ÖZTÜRK
21.04.2009, 23:51
Ama onların tarihleri varmış bari ondan mahrum kalmasalar:D

ne tarihleri varmış arkadaşların anlatsalarda bizde öğrensek :) ağlayarak buraya kadar hakemlerle geldi sivas kangalları bundan sonra sivasın kedileri olacaklar

sanatik
21.04.2009, 23:53
Kazanirsak ve bjk yenilirse ikincimiyiz 56 puan ile ?

adem73
21.04.2009, 23:54
ne tarihleri varmış arkadaşların anlatsalarda bizde öğrensek :) ağlayarak buraya kadar hakemlerle geldi sivas kangalları bundan sonra sivasın kedileri olacaklar
insallah insallah umudumuz cok büyük ama olasi maglubiyette ruhsal cöküntüye ugrariz ALLAH göstermesin

Adem Erdoğan
21.04.2009, 23:55
Kazanirsak ve bjk yenilirse ikincimiyiz 56 puan ile ?

Sezon sonu olsaydı evet fakat sezon içinde genel averaja bakılıyor.

UtopyaTs
21.04.2009, 23:55
Burada bir suru misafir var hepsi Sivaslıdır haa.Güzel ve centilemence bir maç olsun ama biz alalım tabii ki oyle olucağına da gonulden inanıyorum.

61zafer61
21.04.2009, 23:56
hafta sonuna kadar sivaslilarin cogu kalpten gider.acayip bi panik var suan onlarda

İsmail Alkan
21.04.2009, 23:57
kolay maclarda bile dokuz dogurduk,insallah hakli cikarsin
bjk icin ne diyorsun ismail abi
Bjk için aynı şeyleri maalesef söyliyemiyorum,

Kabul edelimki bjk bizden çok daha iyi top oynuyor,üstelik ara transferde kadrolarına kattıkları oyuncuda yap bozun tamamlayıcı parçası gibi,bu yarış bjk ile aramızda geçecektir ama bizim artımız ise bjk nin oynıyacağı nur topu gibi 2 derbisi bulunması,eğerki biz yolumuza kayıpsız devam edersek bjk yide çok rahatlıkla altımıza alabiliriz,

Görünen köy kılavuz istemiyor,yeterki biz yolumuzdaki engelleri aşmasını bilelim :)

sanatik
21.04.2009, 23:58
olsun adem yeterki kazanalim ve simdilik 3üncü olalim.

Erdal
Allah Allah...Yahu ben bakıyorum bakıyorum ortada kolay bir maç falan görmüyorum:)...Adamlar en son ne zaman yenilmiş sahasında?...Kolay falan değil zor çok zor bir maç bekliyor bizi...Sertlikle yılabilirmiyiz? Evet...Gol bulurlarsa iyi kapanıyorlarmı? Evet..Sahalarında bizim bir türlü beceremediğimiz hakemi etki altına alabiliyorlarmı ? Evet...1-0 olsun bizim olsun...

adem73
annamadigim bi nokta var iddiasiz fenerin baya taraftari vardi sivasta da istanbul dan iyi kalkip gelmisler.

UtopyaTs
21.04.2009, 23:59
annamadigim bi nokta var iddiasiz fenerin baya taraftari vardi sivasta da istanbul dan iyi kalkip gelmisler.

Bence İstanbuldan kalkıp gelmemişlerdir Sivas halkıdır çoğu :D

ENGİN ÖZTÜRK
22.04.2009, 00:00
insallah insallah umudumuz cok büyük ama olasi maglubiyette ruhsal cöküntüye ugrariz ALLAH göstermesin

yok usta yok rahat olun bu maç bizimdir hiç bu kadar iddaalı olmamıştım ama bu kez sonuna kadar iddaalıyım

adem73
22.04.2009, 00:00
Bjk için aynı şeyleri maalesef söyliyemiyorum,

Kabul edelimki bjk bizden çok daha iyi top oynuyor,üstelik ara transferde kadrolarına kattıkları oyuncuda yap bozun tamamlayıcı parçası gibi,bu yarış bjk ile aramızda geçecektir ama bizim artımız ise bjk nin oynıyacağı nur topu gibi 2 derbisi bulunması,eğerki biz yolumuza kayıpsız devam edersek bjk yide çok rahatlıkla altımıza alabiliriz,

Görünen köy kılavuz istemiyor,yeterki biz yolumuzdaki engelleri aşmasını bilelim :)
insallah hepsinin önüne geceriz ismail abi

Erdal
22.04.2009, 00:01
Çok zor maç...Her iki taraf içinde etkileri bir sonraki haftaya bile sarkacak derecede hem fiziksel hem piskolojik olarak zor maç...Kolay falan değil...Beraberlik bize yetiyor olsaydı çok kolaydı ama kolay değil...

sanatik
22.04.2009, 00:03
Sivas berabere kalsa 4 puan fark koruyor gibi gözüksede bu hafta liderligi bjk ya kaptirabilir ve kazanmak mecburiyetinde bizim gibi. Gecen hafta ikisininde puan kayiplari olmasaydi daha rahat cikacakdi sivas maca.

Yani su anda cikisda olan biziz. Yeterince puan kayipettik ve sanirim artik sivasi yine intertotoya gönderme zamani geldi.

Mustafa Ayazoğlu
4 Maçtır gol yemiyor Sivasspor, son 7 maçında sacece 2 gol yedi.. Trabzonspor ise son 3 maçında 1 gol yedi 6 gol attı..

En son kendi evinde 3 - 5 Galatasaray'a kaybetti ! Sivas o maçı kazansa şampiyon !

İlginç bir maç olacak ! Sivasspor'a bu yıl ilk yaşatabiliriz !

adem73
Bence İstanbuldan kalkıp gelmemişlerdir Sivas halkıdır çoğu :D
enteresan durum o zaman,sampiyonluga oynuyorlar birde,sivas taraftari gibi görünenler de bjk gs taraftaridir o zaman hani bu takimin taraftari?:eek:

güneyli
22.04.2009, 00:04
(Dünkü sıvas-f.b maçıyla ilgili star gazetesinden bir yazarın yorumundan bir bölüm)
Bu taraftar, bu yönetim, bu camia bu kadar düşmedi. Sürünerek oynuyorlar. Yazıklar olsun. O Deniz'in Deivid'in halleri nedir? Aragones eğer bu futbolcuları hazırladım diyorsa ona da yazıklar olsun. Bu takımın bütün futbolcularının ruhunu almış, kılçığını çıkarmış bir ruhsuzlar ordusu yaratmış.
Karşı takımda farklı değil. Şu Sıvas'ın maç kazanacak hali yok. Artık bu maçı seyrettikten sonra Beşiktaş'ın şampiyonluğu kutlu olsun diyorum. Böyle felaket bir Fenerbahçe'ye gol atamayan takım Türkiye'nin şampiyonu olmayı hak etmiyor.
Bjk nin şampiyonluğunu kutlaması dışında, doğru söze nedenir."Trabzonsporum şampiyonluk sana herzamankinden daha yakın"denir.

josehakan
22.04.2009, 00:05
4 Maçtır gol yemiyor Sivasspor, son 7 maçında sacece 2 gol yedi.. Trabzonspor ise son 3 maçında 1 gol yedi 6 gol attı..

En son kendi evinde 3 - 5 Galatasaray'a kaybetti ! Sivas o maçı kazansa şampiyon !

İlginç bir maç olacak ! Sivasspor'a bu yıl ilk yaşatabiliriz !

Fizik olarak söyleyemem ama teknik açıdan çook iyiyz ligde en teknik takımız bu maçta yakaladıklarımızı atalım tamam:D zaten atsak burda olmazdık:d

İsmail Alkan
Çok zor maç...Her iki taraf içinde etkileri bir sonraki haftaya bile sarkacak derecede hem fiziksel hem piskolojik olarak zor maç...Kolay falan değil...Beraberlik bize yetiyor olsaydı çok kolaydı ama kolay değil...
Katılıyorum Erdal,kimse zaten kolay olacak demiyor :)

Biz bu zor maçı kolay geçeceğimizi iddia ediyoruz,gerekçelerinide ortaya koyarak :)

Olası yenilgi hangi takım için düşüşün başlangıcı olur sence ;)

Ben çok rahatım,inan bana şimdiye kadar hiç olmadığım kadar rahat :)

Aygün GÜNDOĞDU

bunda anlamayacak birşey yok. fenerbahçenin taraftar dernekleri var Sivasta. Sivaslıların 80% Fenerlidir. O yüzden fenerbahçe sivas deplasmanlarında gayet rahat...

İsmail Alkan
22.04.2009, 00:07
Neyse ben basketbol başlığıma döneyim :)

Erdal
22.04.2009, 00:11
Yahu el oğlu bizim hoca ile ilgili başlık açmış gelsin mi gelmesin mi tartışıyor :)

Harun-61
22.04.2009, 00:12
Yahu el oğlu bizim hoca ile ilgili başlık açmış gelsin mi gelmesin mi tartışıyor :)

:)

bende okudum, gercekten ilginc ...

ihsanbayram
22.04.2009, 00:13
cumartesi sivassporu yenersek gelecek yillarin takimi gercekden dogmus olur ,büyük takimlar ve büyük futbolcular böyle maclarda dogar ....
insallah bütün futbolcularimiz ve teknik heyetimiz gecen 6-7 haftanin aksine istedigimiz performansi gösterip sivasi yenip sampiyonlugun en az sivas ve bjk kadar iddali adayi olur....
yenilgi hüsran olur ve koskoca sezon yine heba olur ....

selimatal
22.04.2009, 00:14

Gelsin diye oy vermedim deme sakın.:)

Mustafa Ayazoğlu
22.04.2009, 00:15

Angutların kafası çalışıyor, mesajları okudum bir art niyet var ortada ! Ersun Yanal ismini ön planda tutarak Trabzonspor'u da yanlarına çekmek amaçları ! Teknik Adamdan önce Başkan bulsunlar !

KuTs@L__pLaK@61
22.04.2009, 00:16
sivası eze eze yenecez sonra hep bir ağizdan 850 kişi sivasın yollarını söyleyecez sivaslılar onları ne kadar çok sevdiğimizi anlar belkide bu türüyü söylersek:D sora tabikide sivasbastı oynayacaz:D

Hüseyin İlkin
22.04.2009, 00:16
Sezon sonu olsaydı evet fakat sezon içinde genel averaja bakılıyor.

Deplasman gollerinin önemi yokmuş. Fotomaç gazetesinin puan durumunun altında öyle yazıyordu.. Beşiktaş ile eşitiz yani ikili averajda. Genel averajda ise kötüyüz.. Yanlışsa düzeltin, Fotomaç gazetesini basıyım? :D

Erdal
22.04.2009, 00:17
cumartesi sivassporu yenersek gelecek yillarin takimi gercekden dogmus olur ,büyük takimlar ve büyük futbolcular böyle maclarda dogar ....
insallah bütün futbolcularimiz ve teknik heyetimiz gecen 6-7 haftanin aksine istedigimiz performansi gösterip sivasi yenip sampiyonlugun en az sivas ve bjk kadar iddali adayi olur....
yenilgi hüsran olur ve koskoca sezon yine heba olur ....

Tam yerine geldik işte...Yenilgi niçin hüsran olsun? Sezon başlarken böylemi dedik? Mesela siz böylemi dediniz? Bir takım sezon başında koyduğu hedefi yakalıyorsa "heba" bunun neresinde Allah aşkına...Hüsran müsran olmaz...Olmayacak...Yenilmeyeceğiz inşallah..Ama yok hüsran müsran...Bir kere sıkı duralım yahu bir kere...

Erdal DİLEK
22.04.2009, 00:17
yıllardı cok yaşadık, kursağımızda cok şeyler kaldı, çok içler cektik maclar sonrası, hap biz mors olduk hep bzi mor olduk, bu macta da mors olacağız gibi bir his var içimde, çok ilginc ama öyle bende öyle bir his var ki;

umut bulut bizi mors edecek

İnşallah

irfanb
22.04.2009, 00:21
Sivas maciyla yavas yavas zirveye yerlesecegiz.Besiktas bu hafta Eskisehir`de puan kaybedecek diye düsünüyorum.Ondan sonra FB ile maclari var.
Önemli olan bizim alacagimiz 3 puan.
Hersey yeniden baslayacak.
Herkesi hizaya getirecegiz Insaallah. :)

Erdal
22.04.2009, 00:21
Gelsin diye oy vermedim deme sakın.:)

Üye değilim...Üye olmayanlar da oy kullanabiliyormu? :)

ihsanbayram
22.04.2009, 00:24
Tam yerine geldik işte...Yenilgi niçin hüsran olsun? Sezon başlarken böylemi dedik? Mesela siz böylemi dediniz? Bir takım sezon başında koyduğu hedefi yakalıyorsa "heba" bunun neresinde Allah aşkına...Hüsran müsran olmaz...Olmayacak...Yenilmeyeceğiz inşallah..Ama yok hüsran müsran...Bir kere sıkı duralım yahu bir kere...

güzel kardesim 35 yasindasin ,gecmis yillarda büyük takimlarin hepsi birden bu kadar kötü olduklarina hic sahit oldunmu ?
su kötü ligde biz en az ikinci olup sampiyonlar ligine gidemiyeceksek ,ne zaman gidecegiz ????
70 milyar para harcayip su kötü ligde sampiyon olamiyorsak allah askina ne zaman sampiyon olacagiz ????

Erdal
22.04.2009, 00:24
Çift forvet oynarız gibi geliyor bana...

Sefa
22.04.2009, 00:30
Kim bu el oğulları yahu :)

Erdal
22.04.2009, 00:31
güzel kardesim 35 yasindasin ,gecmis yillarda büyük takimlarin hepsi birden bu kadar kötü olduklarina hic sahit oldunmu ?
su kötü ligde biz en az ikinci olup sampiyonlar ligine gidemiyeceksek ,ne zaman gidecegiz ????
70 milyar para harcayip su kötü ligde sampiyon olamiyorsak allah askina ne zaman sampiyon olacagiz ????

Seneye...

Aslında sadece yukarıdaki mesajı yazmak yeterli idi ama açıklayayım...Şu 70 milyar geyiğini bir açarmısınız Allah aşkına? Kime 70 milyar vermişiz...Hadi diyelim toplam 25 bin bonservis verdik pilot takım dahil...Nuri bey'in ilk döneminde yaptığımız transferler daha mı azdı?...Kötü transferler değildi belki ama bir iskelet çıkmadı o denemeden...Oysa şimdi bir iskelet var...Ben demiyorum gs taraftarları diyor herhangi bir golcü ile Trabzon açık ara şampiyon olurdu...Biz ne diyoruz? Yetmez bir sağ bek bir ön libero ve iyi bir golcü lazım...Hatta ne diyoruz sol bek e de bir alternatif lazım...Bu iş alışveriş değil...Öyle olsaydı bedeli 100 milyonsa ödeyelim olalım derdik...Bir iskeletiniz olacak..Sonra 13 kişi ile değil 18 kişi ile oynuyor olacaksınız...Uzatmayayım anlamış olduğunuzu umuyorum....

Son olarak benim bildiğim son 4 senedir "bu sene tam şampiyon olacak sene" diyoruz...

Erdal
22.04.2009, 00:35
96 da birisi çıktı "Trabzon şampiyon olamazsa 10 sene geri gider" dedi..Biz de inandık ve elbirliği ile 10 sene geri götürdük takımı...2004 te o iskelet kadroyu zamanında doğru adamlarla takviye etmedik...Şimdi bütün bunları görebildiğini düşündüğüm bir yönetim var. Ne olur şu olamazsak her biter havasını doldurmayın şu camiaya...Hiç bir şey bitmez...Biz yolun sonunda değil başındayız...

Erdal DİLEK
22.04.2009, 00:36
Son olarak benim bildiğim son 4 senedir "bu sene tam şampiyon olacak sene" diyoruz...
yaş yaşa erdal abi son dört snedir bir daha isatnbul takımlarını böyle kötü bulamzsınız deniyor, acaba istanbul takımları mı kötü yoksa bu ligde sadec 3 takım olduğu savsatasımı yıkılıyor. ..

Erdal
22.04.2009, 00:42
Hiç bir zaman İstanbul takımları kadar paramız olmayacak. Hiç bir zaman Baroş u Lincoln ü Carlos u getiremeyeceğiz...Çare ne? Şu beğenmediğimiz Sivas çareyi 2 senedir gözümüze sokuyor işte...Aynı hoca ile 3. sezonları...Geçen seneki kadro duruyor üstüne "makul " ilaveler yaptılar...Üstelik onlarda olmayan bir altyapımız var...Bu sefer pencereler olmadı diye binayı yıkıp yeniden yapmaya kalkmak yok...Değişmesi gereken sadece pencere...Temel sağlam

miaksoy
22.04.2009, 00:42
Dogru kadro (Yattara ve Alanzinhonun bereber oynadigi) ve dogru taktik (tek forvet-Gokhan , ayaga pas yaparak, topu sisirmeden) ile Trabzonspor , Sivassporu rahat gecer.

Fenerin B takimi net 3-4 pozisyon buldu dunku macta.

Ömer Kaya
22.04.2009, 00:43
şu hüseyinin yakasını bırakın ey türkiyenin en büyük taraftarı:)

x_man
22.04.2009, 00:43
valla biz çok duyduk bu masalları trabzon bu sene olamazsa bir daha şampiyon olamazmış her sene aynı şeyi diyorlar karamsarlığa gerek yok

ihsanbayram
22.04.2009, 00:44
96 da birisi çıktı "Trabzon şampiyon olamazsa 10 sene geri gider" dedi..Biz de inandık ve elbirliği ile 10 sene geri götürdük takımı...2004 te o iskelet kadroyu zamanında doğru adamlarla takviye etmedik...Şimdi bütün bunları görebildiğini düşündüğüm bir yönetim var. Ne olur şu olamazsak her biter havasını doldurmayın şu camiaya...Hiç bir şey bitmez...Biz yolun sonunda değil başındayız...

son 25 yilda o kadar hayal kirikligina ugradimki olumlu düsünmek gercekden zor ,,,,
tam sampiyok potasina girmis ve kupanin tam ucundan tutacakken denizli ,konya ve istanbul gibi ligin vasat takimlarina yenil ve bu milleti cileden cikar ,,,,
seneye diye diye agzimizda tüy bitti ama gelen her sene bizleri yaniltti ,,,,
onun icin seneyi birakip su sivas macini cok zorda olsa ne yapip edip alalim ,,,,
büyük takimlar böyle maclarda dogar insallah futbolcularimiz 100 % performansa ulasip bize derin bir oh cektirirler ,,,,
bizim tek sevdamiz var o da trabzonsporumuz onun üzülmesini istemiyorum

yanbeyi61
22.04.2009, 00:45
Hüseyin duruşu asalet saçıyor isminin güzelliğinden olsa gerek.kimin torunu söylemiyim neme gerek.selavat getirin siz yine de.

Zafer BİLGİN
22.04.2009, 00:45
Bazı arkadaşların,bu sene şampiyon olamazsak ne zaman şampiyon olacağız lafını,Ersun yanal ın takımları 10. haftadan sonra düşüşe geçer efsanesiyle bir tutuyorum.

Biz iyi olduktan sonra diğer takımların ne önemi var demiyeceğim.

Önümğüzdeki sene fb veya gs bugünkünden dahamı iyi olacak sanıyorsunuz.Defansı iyice dağılmış bir fener8Lugano gidiyor,carlos iyice yaşlanacak),forvetinde guiza gibi bir adam,yeni gelecek olan hocanın takıma sistemi adapte etmeye çalışması.

veya gs dahamı farklı olacak sanıyorsunuz.Bu seneki başarısızlıktan sonra ne şampiyonlar liginden para gelecek nede sponsorlardan.Büyük bir ekonomik kriz daha onları bekliyor.Hocaları değişecek,gidecek oyuncularının yerine bu parasızlıkla oyuncumu alabileceklerini sanıyorsunuz.

Yukarıda 2 takımın önümüzdeki sene çekecekleri sıkıtılatrı yazdım.

Birde Trabzonspora bakalım.Takımın iskeleti kurulmuş,yapılan 3 nokta tarnsferle hem takım güçlenmiş,hemde yedek klübes zenginleşmiş,belli bir oyun sistemi olan,maddi olarak çok büyük sıkıntıları olmayan bir klüp olacağız.

Yukarıda,nasipse önümüzdeki seneye ait bir lig fotoğrafı çektim.

Bilmiyorum resmi okuyabildinizmi.

Lütfen şu;BU SENE ŞAMPİYON OLAMAZSAK NE ZAMAN OLACAĞIZ efsanesinin peşinden gitmeyi bırakın

Ömer Kaya
22.04.2009, 00:47
Bazı arkadaşların,bu sene şampiyon olamazsak ne zaman şampiyon olacağız lafını,Ersun yanal ın takımları 10. haftadan sonra düşüşe geçer efsanesiyle bir tutuyorum.

Önümğüzdeki sene fb veya gs bugünkünden dahamı iyi olacak sanıyorsunuz.Defansı iyice dağılmış bir fener8Lugano gidiyor,carlos iyice yaşlanacak),forvetinde guiza gibi bir adam,yeni gelecek olan hocanın takıma sistemi adapte etmeye çalışması.

veya gs dahamı farklı olacak sanıyorsunuz.Bu seneki başarısızlıktan sonra ne şampiyonlar liginden para gelecek nede sponsorlardan.Büyük bir ekonomik kriz daha onları bekliyor.Hocaları değişecek,gidecek oyuncularının yerine bu parasızlıkla oyuncumu alabileceklerini sanıyorsunuz.

Birde Trabzonspora bakalım.Takımın iskeleti kurulmuş,yapılan 3 nokta tarnsferle hem takım güçlenmiş,hemde yedek klübes zenginleşmiş,belli bir oyun sistemi olan,maddi olarak çok büyük sıkıntıları olmayan bir klüp olacağız.

Lütfen şu;BU SENE ŞAMPİYON OLAMAZSAK NE ZAMAN OLACAĞIZ efsanesinin peşinden gitmeyi bırakın
:alkış::alkış::alkış: helal olsun abi çok güzel açıklamışsın tespitlerin doğru :alkış::alkış:

lazfather61
22.04.2009, 00:50
ya huseyin ben bildim bileli trabzonspor da seneye iyi bir on libero istiyorum. yada kadrodan birini huseyinin yerine monte etsin seneye artık. bıktım huseyinden artık biraz yedekte otursun.

Mehmet Ç.
22.04.2009, 00:50
----------------tony--------------
serkan--egemen--giray--cale
-------hüseyin---ceyhun-------
yattara---------------alanzinho
--------gökhan--umut----------

bu kadro en iyisi bence orta sahada iki kesici ve biri pas yapabilen

colman ve selcuk son maclarda saha'da bile yokdu bana göre, selcugun son mac'daki isaac'e pasi haris.

önde baski ve savasarak bu maci aliriz

UtopyaTs
22.04.2009, 00:51
Bakıyorum da misafirler artıp artıp duruyor :D

lazfather61
22.04.2009, 00:51
mehmet topz veya arjantinli biligia cok kral olur huseyinin yerine

Erdal
22.04.2009, 00:52
İhsanbayram, belki tekrar olacak ama yazmak zorundayım. 96 daki takım 4 senede olmuştu...2005 teki takımın temelleri Özkan hocanın başkanlığında atılmıştı...Şimdi geçen senenden elimizdeki futbolcular Hüseyin- Umut- Tayfun- Serkan...Hepsi acaba dedğimiz isimler...Sahiden sıfırdan geldik bu güne...

Bütün bunları takıma inanmadığım için falan yazmıyorum. Ama bu anasını sattığımın oyunu son kertede biraz da kısmet istiyor. Şimdi Allah muhafaza Cumartesi 10 net pozisyon yakalayıp atamazsak her şey bitti mi diyeceğiz? Yoksa şurası yama istiyor alternatif bir golcü lazım hava toplarına çıktımı vuracak biri lazım...Ayağında top tutacak biri lazım deyip eksikleri tamamlayıp kaldığımız yerden devam mı edeceğiz...Mesela seneye yine İstanbuldaki arakdaşlar kombine almak için isimlerini yazdıracaklarmı?...2 kez zorladık olmadı...Üçüncüye olacak...Bu sene olacak inşallah..Ama olmazsa seneye olacak sebat ne olur sebat...

Mehmet Ç.
ya huseyin ben bildim bileli trabzonspor da seneye iyi bir on libero istiyorum. yada kadrodan birini huseyinin yerine monte etsin seneye artık. bıktım huseyinden artık biraz yedekte otursun.

biglia gelirse tamam yada benzeri ama simdi en iyisi bu...

bi mac kesdik.. rakip bizim ceza sahasinin önünde zanki yürüse cikmis gibiydi..

Ömer Kaya
tamamda mehmet topuzla hüseyinin alaka ne anlamadım:)

selimatal
22.04.2009, 00:54
Seneye...

Çok haklısın. Şayet yeterince güçlüysen her sene "tam şampiyon olunacak sene" dir.

Ve hiçbir şampiyonluk, bir sonraki senenin şampiyonluğuna dayanak olamıyor. Hep "üzerine koymak" gerekiyor.

Mesele TS un henüz "üzerine koymak" adına hiçbir şey yapacak fırsatı olamaması. Çünkü direkt yarışın göbeğinde ve zirvede bulduk kendimizi. Ve hocamız şaşırdı.. Kendini inkar eden işler yaptı.. Gençlerden 1 tekini bile kazanmaya yönelmemesi Ersun Yanal gerçeğine taban tabana zıt ve sebebi "şampiyonluğa şartlanmışlık"!

Ersun Hocayı çok eleştiriyor ve bazen çok kızıyorum. Ama sebebi doğruları bulması için 26 maç beklemesi ve bu süreçte kendini inkar etmesi. Yoksa sonuçlarla ilgisi yok. İşin gerçeği de yeni kurulan hiç bir takımın TS un bu sene yaptığını yapamayacağı. Bir başka enteresan gerçek te daha iyisini bile rahatça yapabilecek kapasitemiz olması.

Ersun Yanal seneye kalırsa bu seneki hatalarını tekrarlamayacaktır diye düşünüyorum. Son 2 haftadan mutlaka önemli şeyler öğrenmiştir.

Mehmet Ç.
22.04.2009, 00:54
İhsanbayram, belki tekrar olacak ama yazmak zorundayım. 96 daki takım 4 senede olmuştu...2005 teki takımın temelleri Özkan hocanın başkanlığında atılmıştı...Şimdi geçen senenden elimizdeki futbolcular Hüseyin- Umut- Tayfun- Serkan...Hepsi acaba dedğimiz isimler...Sahiden sıfırdan geldik bu güne...

Bütün bunları takıma inanmadığım için falan yazmıyorum. Ama bu anasını sattığımın oyunu son kertede biraz da kısmet istiyor. Şimdi Allah muhafaza Cumartesi 10 net pozisyon yakalayıp atamazsak her şey bitti mi diyeceğiz? Yoksa şurası yama istiyor alternatif bir golcü lazım hava toplarına çıktımı vuracak biri lazım...Ayağında top tutacak biri lazım deyip eksikleri tamamlayıp kaldığımız yerden devam mı edeceğiz...Mesela seneye yine İstanbuldaki arakdaşlar kombine almak için isimlerini yazdıracaklarmı?...2 kez zorladık olmadı...Üçüncüye olacak...Bu sene olacak inşallah..Ama olmazsa seneye olacak sebat ne olur sebat...

10 Pozisyona girersek ve forvette gökhan olursa kesin iki tane atariz. bes pozisyondan birini atiyor gökhan

ihsanbayram
22.04.2009, 00:55

ersun yenalin oyuncu degisiklikleri gelecek icin seni hic kuskulandirmiyormu ?
yedek kulübesindeki hic bir futbolcuyu alternatif olarak kullanamadi ,,,,
baris ceyhun giray gibi futbolculari daha fazla kullanip ,,,
isaaca ofsayta nasil girilmedigini ögretip gökhan ve umutun gercek alternatifi yapmaliydi .

lazfather61
----------------tony--------------
serkan--egemen--giray--cale
-------hüseyin---ceyhun-------
yattara---------------alanzinho
--------gökhan--umut----------

bu kadro en iyisi bence orta sahada iki kesici ve biri pas yapabilen

colman ve selcuk son maclarda saha'da bile yokdu bana göre, selcugun son mac'daki isaac'e pasi haris.

önde baski ve savasarak bu maci aliriz

bu kadrodan bi cacık olmaz ayrıca selcuk, colman iyi oynuyolar, colman son 2 mactır kotu oynuyor ama o iki mactada huseyinden daha faydalıydı. bence...

-----------tony-----------

tayfun (song)--egemen--song(giray)--cale
-------serkan---selcuk-------
yattara----colman-------alanzinho
----------gokhan----------

Ömer Kaya
10 Pozisyona girersek ve forvette gökhan olursa kesin iki tane atariz. bes pozisyondan birini atiyor gökhan
genclerbirliği maçında 1de 1 yaptı:) bilgilerine sunarım:)

yanbeyi61
22.04.2009, 00:56
En güzel misafirimiz ersun hoca ben iyi ağırlayalım diye maçlara gitmiyom.neme gerek çılgınlardayken kafa felan olayı vardı.sonra kafamızı da keserler pisi pisine.neme lazım gene biz misafirimize hürmet gösterelim.

Mehmet Ç.
22.04.2009, 00:57

ben en kötü sartlardakini yazdim, yazarken o da aklima gelmisdi:D

Ömer Kaya
22.04.2009, 01:00
ben en kötü sartlardakini yazdim, yazarken o da aklima gelmisdi:D
yha gokhanı bende sevmiyorum ama tek forvet oynucaksak bu gokhan olmalı

Erdal
22.04.2009, 01:01
Çok haklısın. Şayet yeterince güçlüysen her sene "tam şampiyon olunacak sene" dir.

Ve hiçbir şampiyonluk, bir sonraki senenin şampiyonluğuna dayanak olamıyor. Hep "üzerine koymak" gerekiyor.

Mesele TS un henüz "üzerine koymak" adına hiçbir şey yapacak fırsatı olamaması. Çünkü direkt yarışın göbeğinde ve zirvede bulduk kendimizi. Ve hocamız şaşırdı.. Kendini inkar eden işler yaptı.. Gençlerden 1 tekini bile kazanmaya yönelmemesi Ersun Yanal gerçeğine taban tabana zıt ve sebebi "şampiyonluğa şartlanmışlık"!

Ersun Hocayı çok eleştiriyor ve bazen çok kızıyorum. Ama sebebi doğruları bulması için 26 maç beklemesi ve bu süreçte kendini inkar etmesi. Yoksa sonuçlarla ilgisi yok. İşin gerçeği de yeni kurulan hiç bir takımın TS un bu sene yaptığını yapamayacağı. Bir başka enteresan gerçek te daha iyisini bile rahatça yapabilecek kapasitemiz olması.

Ersun Yanal seneye kalırsa bu seneki hatalarını tekrarlamayacaktır diye düşünüyorum. Son 2 haftadan mutlaka önemli şeyler öğrenmiştir.

Tam da bu işte abi...Kervanı yolda düzmek zorunda kaldı hoca...Baktı ki şişir forvetlere bir şekilde gol atıyorlar...Bozmaya cesaret edemedi...Bırakın onu maç içinde bozacak skor üstünlüğü bile yakalayamadı...O zaman da buraya kadar böyle geldik böyle devam edelim dedi... Allah aşkına Konya- Sivas ve Konya bjk maçlarını seyrettiniz...Hatırlayın sonra da bizim Konya maçını hatırlayın...bjk ve Sivas ın toplamının iki katı pozisyon buşmadık mı?...

Ersun hocayı sevmem...Bu kadar net işte..Şarap kadehini tutuşunu sevmem, biraz kibirli duruşunu sevmem, çok para almasını sevmem vesaire vesaire vesaire...Ama lazım bu adam...Lazım yahu...

Mehmet_Mercanlı
22.04.2009, 01:02
........................volkan demirel...........
gökhan gönül......lugano........edu.......carlos
deivid.....selcuk....emre belezoğlu....uğur boral
..............alex.......semih şentürk.................

josıco
maldonado

bu köpekler bile bu 10 oyuncusu yokken sıvas tan gol yemedi yaa

Sefa
22.04.2009, 01:03
Sivas kupayı önemsemedi lig maçına bakıyor..

Yattara sert oyundan korkarsa oyun filan oynamaz..

Kaya
22.04.2009, 01:04
Bugün oynanan Sivas - Fb maçında eksik olan Fb'ye karşı Sivas hiç sağlam bir oyun sergileyemedi. Kupadan elendikleri için bizim maça daha bir istekle çıkacakladır ama top oynamadan kazanma geleneklerini bizim uşaklar eminim bozacaktır. O zaman da zaten ortada "Sivas" felan kalmaz, tarih olur... :)

Yalçın Ulusoy
Eğer sivas bugün ablalarını yenselerdi bizim maça daha rahat çıkacaklardı çünkü avrupa kupasına gitmeyi garantileyecekti ama öyle olmadı tur atlayamadılar şimdi stresliler gerginler bizim maça ya kaybedersek havasıyla çıkacaklar maç çok gergin geçecek mehmet yıldız çirkeflik yapmazsa iyi olacak ayrıca maçtan sonra bülent uygun kulübeyi tekmelermi kestirmek güc:D Başarılar Trabzonsporum Anadolunun tek kralı

Hasan Habip Özbay
kıpırda geliyoruz aldı sivası bi korku tabiki galip geleceğiz

irfanb
22.04.2009, 01:05

Istisnalar kaideyi bozmaz :)

Ömer Kaya
22.04.2009, 01:06
Istisnalar kaideyi bozmaz :)
inş buhafta bozacak:):meşale2::meşale2:

Ömer SEVİNÇ
22.04.2009, 01:07
Bu arada Fener'in finale çıkması Bursa'nın UEFA şansını bitirdi. Bizle olan maçlarında çok da kasmayacaklardır artık. Sevindirici bir gelişme:)

lazfather61
22.04.2009, 01:07
biglia gelirse tamam yada benzeri ama simdi en iyisi bu...

bi mac kesdik.. rakip bizim ceza sahasinin önünde zanki yürüse cikmis gibiydi..

bi mac cezalıydı o mactada 4 attık,

ayrıca huseyının oynamadıgı 3 mac var bu macın birinde 60. dakıkada kurtarıcı olarak girdi, ama hicbisede yapmadı. ya song ve egemen daha cok hucuma cıkıyor adamdan daha cok dikine oynuyor. hic olmazmi bir oyuncu hucumda, bu benım dusuncelerim. diger mactada su son kazandıgımız gb macından daha iyi oynamıstık. neyse bu benim goruslerim boyle 1. viteste hareket eden oyuncuların donemının bittigine inanıyorum,

Ömer SEVİNÇ
22.04.2009, 01:08
neyse bu benim goruslerim boyle 1. viteste hareket eden oyuncuların donemının bittigine inanıyorum,

Güzel yazmışsın hocam.

Ama 1. vitesi bile kabul ediyorum ben artık. Yeter ki geri vitese takmasın..

Kaya
22.04.2009, 01:09
Bu arada Fener'in finale çıkması Bursa'nın UEFA şansını bitirdi. Bizle olan maçlarında çok da kasmayacaklardır artık. Sevindirici bir gelişme:)

Bir şeye yaradı bari... :)

Erdal
22.04.2009, 01:09
Kaya, tabiki sana katılmıyorum :)...Geçen sene ben dahil herkesin ortak fikri Mehmet Yıldız ı çıkar Sivas küme düşer şeklindeydi...Oysa şimdi tam tersi Mehmet Yıldız gereksiz noktasındalar...Yurt dışından Bilica yı yurt içinden İbrahim i kadroya dahil edebilen bir yapı öyle kolay dağılmaz...Dağılsın mı? Bence dağılmasın Kayseri de gelsin Antep gelsin Bursa gelsin...

Bu arada Kayseri taraftarı Tolunay hocadan yana pek dertli...Oysa Tolunay orda kadro yeniliyor ve bunun sıkıntısını yaşıyor. En şu Furkan İMscuting sitesinin gözde 12 genç listesine girmiş...

Mehmet_Mercanlı
22.04.2009, 01:10
trt 3 te bizim maçın tekrarını verdi sakın ve dıkkatli birşekilde macı izledim kötü bir futbol var ...
inşallah bu hafta bu kötü performans olmaz.
colman
hüseyin
umut
cook kötü oynamışlar

Erdal
22.04.2009, 01:11
Beraberlik halinde Şampiyon olma ihtimalimiz biter mi?

Ömer SEVİNÇ
22.04.2009, 01:12
Kafa olarak şampiyonluk biter bence.

Ama şampiyonlar ligi iddiamız son hızla devam eder, bu da bana yetiyor açıkçası.

Berabere kalırsak üzülmem ben.

selimatal
Tam da bu işte abi...Kervanı yolda düzmek zorunda kaldı hoca...Baktı ki şişir forvetlere bir şekilde gol atıyorlar...Bozmaya cesaret edemedi...Bırakın onu maç içinde bozacak skor üstünlüğü bile yakalayamadı...O zaman da buraya kadar böyle geldik böyle devam edelim dedi... Allah aşkına Konya- Sivas ve Konya bjk maçlarını seyrettiniz...Hatırlayın sonra da bizim Konya maçını hatırlayın...bjk ve Sivas ın toplamının iki katı pozisyon buşmadık mı?...

Ersun hocayı sevmem...Bu kadar net işte..Şarap kadehini tutuşunu sevmem, biraz kibirli duruşunu sevmem, çok para almasını sevmem vesaire vesaire vesaire...Ama lazım bu adam...Lazım yahu...

Kendisi olursa tarihe adını altın harflerle yazdırır. Ve TS Türkiyede tek şansı. 3 kız kardeşlerde 10 maç dayanamaz.

FB nin yıllardır gündeminde ama cesaret edemediler. Ersun Yanal TS da hiçbir hocanın almadığı destekle başladı işe. Trabzonlu hocaların bile almadığı kadar. "Benim ismim tartışılmaz" havasından çıkar ve kendisi olursa bu takımı birkaç sene üstüste şampiyon yaptığı gibi şampiyonlar liginde yarı final bile oynatır. Zira arkasında bu kadar fedakar ve onu dinleyen bir yönetimi bir daha bulması da mümkün değil.

İş kendisinde bitiyor.

avcilarli61
bu maçı yenelim başka hiç bişi istemiyorum.en nefret ettiğim takım sivas

avcilarli61
22.04.2009, 01:13
bu maçı yenelim var ya sabaha kadar kolbastı :))))

Trabzonizm
burdan büyük kutsal trabzonspor futbolcularina sesleniyorum nolur bunu bize cok görmeyin gidin tezek ezer gibi ezin su zivasi
Allah askina bunlarin yaptigi terbiyesizliklere biri artik dur demesi lazim gidin onlari parcalamadan gelmeyin sakin ama sakin gelmeyin
sakin kimse zivaslari adam yerine koydugumu zannetmesin ama eger benim degerlerime küfür ederlerse hayatimin en önemli parcalaraina dil uzatirsa ben koparim ayib ya ayib böyle bisey olamaz sinirden aglayasim geliyo

avcilarli61
ooooleeeeeeeyyyyyyyyyyyyyy saldırrrr trabzonuuuuuuummmmm oooooleeeeeyyyyyyyyyyyyyy...

selimatal
22.04.2009, 01:14
Beraberlik halinde Şampiyon olma ihtimalimiz biter mi?

BJK Eskişehirde kaybederse artar bile.

Ama beraberlikte tek sorun var: 3 lü avrajı kaybederiz. Puan farkı gerekir.