PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Sivasspor 3 - 0 TRABZONSPOR

Sayfa : 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29

ErtuGrul
19.04.2009, 02:01
Yonetimimize buyuk gorev dusuyor..mac gunune kadar, sezon basindan buyana sivas lehine olan hakem kararlarini surekli gundemde tutulmali...bir hafta boyunca buyuk bir psikolojik savas olacak,masa basinda haklarimizi yedirmezsek,sivasin hic bir sansi yok...

Hüdai Pervaneli
19.04.2009, 02:03
Bu mac aksam olsaydi aliriz derdim ama gunduz en azindan deplasmandayiz alicaz bu mac baska yolu yok

Hüseyin İlkin
19.04.2009, 02:07
Yenersek, ben mutlaka kolbastıyı görmek isterim sahada. Zaten Serkan'ın açıklamalarıda o yönde.

Y-DRMS
19.04.2009, 02:08
Ne büyük maci yaa ?? Önemli mac olabilir ama büyük bi mac degil

katılıyorum büyük maç değil önemli maç sivasın büyüklüğü nerden kaynaklanıyor eskiden gençler ve antepte vardı böyle çıkış yapan he farklı olan ne, sivas iki yıldır aynı seviyede elbet düşer bu sene, bi cacık yapamazlarsada (yapamayacaklarda) giderler bank asyaya...

Sezgin61ts
19.04.2009, 02:24
Herşeyden önce sakin olmalıyız tahriklere kapılmamalıyız...Sivas top oynamıyor ite kaka kasaplık yaparak ve hakemlerin destegiyle buralara kadar geldiler.Gökhan ilk 11 de oynamalı yattara ve alan biraz oynadılar mı bu maç bizimdir arkadaşlar içiniz rahat olsun...

Mehmet Sarigül
19.04.2009, 02:27
Benim TV'den canli izledigim dört macda Sivas'in aleyhine en az 3 penalti, 4 kirmizi kart ve sayisiz faul var. Hakem "hatalari" olmasa puan almalari bile zor olan maclari kazandilar.
Sivas buralara TFF ve MHK'nin büyük destegi ile geldi.
Sivasspor en az Istanbul takimlari kadar hakemler tarafindan kollaniyorlar.
Bugün (dün) Konya macinda Sivas'li siyahi futbolcu kirmizi kartlik bir faul yapiyor, hakem B. Gezer "sari kart" bile göstermiyor. Sonra Petkovic'in yaptigi penaltiyi ve kirmizi karti es gecdi.
Öyle ki, yayinci kurulusda bile gördükleri halde net konusamiyorlar.

Sivasspor'lu futbolcular cok faul yapiyorlar, cok sert oynuyorlar.
Bunu bilincli bir sekilde yapiyorlar, cünkü Türkiye'de sert faul yapanlara kirmizi kart cikmiyor.
Hele bu futbolcu sampiyonlukta iddiali bir takimda oynuyorsa sari kart bile cikmiyor.
Size sadece bir örnek; dün bizim G. Birligi macinda Alanzinho'ya yapilan faul net kirmizi kart.
Hakem pozisyona cok yakin, ama sadece sari kart veriyor.

Bir hakemin en önemli görevi, sahadaki "tüm" futbolculari korumak.

Gökhan KAN
19.04.2009, 02:28
Yenersek, ben mutlaka kolbastıyı görmek isterim sahada. Zaten Serkan'ın açıklamalarıda o yönde.
Hüseyin Sivasta kolbastı her zamankinden daha çok keyif verir..Muhteşem olur..

Erkan
19.04.2009, 02:36
Hüseyin Sivasta kolbastı her zamankinden daha çok keyif verir..Muhteşem olur..

herkesi acayip havaya sokar yine... ve o havayla da sampiyon bitiririz..

ErtuGrul
19.04.2009, 02:44
Sivasspora idmanlari eski guresci Hamza Yelikaya yaptiriyor galiba..guretse futboldan daha basarililar...

Fatih Özkan
19.04.2009, 03:03
Büyük maç derken ?
Sivasla oynayacağımız hiçbir maç büyük olmaz, olamazda!
Şu an itibari ile durum böyle...
Sadece puan durumu gereği önemli bir maç yapacağız ki bundan sonra her maçı önemi bizim için aynı...
Lig sonuncusuna da yenilme lüksümüz yok...
Sivas çok sert oynuyor ama boş oynuyor...
Çoğu maçlarını izledim...
Adamlarda futbola dair birşey yok...
Ben hakemin kararlarından yana korkuyorum sadece...
Alanzinho ve Yattara ikilisine çok sert davranabilirler...

Erdal DİLEK
19.04.2009, 09:51
sonradan hüsran şeklinde birşeyler kaybedeceksek varsın sivasıda yenmeyelim, en azından berabere bitsin, bu macı almamız lig 2. için bizim adımıza cok avantaj sağlayacak, İnaşllah kazanırız..

Serdær
19.04.2009, 10:28
Sivas Fener maçına baya asılacaktır.

Dolayısıyla fizik kondisyon açısından bizim maçta düşüklük olacaktır.

Fenerbahçe baya bir eksikle gelip Sivas Fenerbahçeyi yenmek isteyecektir.

Bu yüzden Sivasspor ile yapacağımız maçta en azından 60.dk gol yemezsek o süreçten sonra Sivasspor çözülecektir.

Ersun Yanal'ın bunları düşünmesi gerekmektedir kaldı ki düşünüyordur..

Tolunay Abdioğlu
19.04.2009, 11:02
Alanzinho ve Yattara'nın maçı ..
Kesin kazanıcaz..

Suha
19.04.2009, 11:05
ilk yarıdaki maçta sivası ne hle sokmuştuk.yarı sahalarından çıkamıyodular..inşallhh bu öaçta sakin oynayıp ikinci yarıda tempo yüklestşp maçı alrızs..bn ersun hocanın lan yada yatrddan birini yedek bırakabilecğini düşünüyorumm..ikisnden birini saklayacaktır..her ihtimale karşılık..

Tolunay Abdioğlu
19.04.2009, 11:11
Kadromuz bu şekilde olmalı bence ..

_______________________ Sylva _________________________

________ Serkan __________ Song(Giray) ____ Egemen _________ Cale

_________________________ Hüseyin _________________________

_____ Yattara ______ Selçuk ________ Colman __________ Alanzinho __

_______________________ Gökhan(Umut) _________________________

Kesinlikle Gökhan ın oynaması lazım tek forvet..

Travelair
19.04.2009, 11:40
Sivasspor'un sert futboluna hakemin izin vereceğini düşünüyorum. Onun için çok dikkatli oynayıp mümkün olduğunca temiz müdahelelerle orta sahada üstünlüğü ele geçirmemiz lazım

Ali Tunahan Güllü
19.04.2009, 11:43

evet kesinlikle böyle olması lazım ilerde gökhan savunmada song olabilir....

Mustafa Demir
19.04.2009, 11:47
yinemi gunduz maci off insallah bi kaza olmaz. ne kazasi yav evire cevire yencezz bu kendini 4. buyuk zannedenleri

Gökhan ÖZDEMİR
19.04.2009, 11:48
Yenersek bizi kimse tutamaz.(federasyon bile)

Şampiyonluğa inanıyorum.

bingolts
19.04.2009, 11:49
Benim TV'den canli izledigim dört macda Sivas'in aleyhine en az 3 penalti, 4 kirmizi kart ve sayisiz faul var. Hakem "hatalari" olmasa puan almalari bile zor olan maclari kazandilar.
Sivas buralara TFF ve MHK'nin büyük destegi ile geldi.
Sivasspor en az Istanbul takimlari kadar hakemler tarafindan kollaniyorlar.
Bugün (dün) Konya macinda Sivas'li siyahi futbolcu kirmizi kartlik bir faul yapiyor, hakem B. Gezer "sari kart" bile göstermiyor. Sonra Petkovic'in yaptigi penaltiyi ve kirmizi karti es gecdi.
Öyle ki, yayinci kurulusda bile gördükleri halde net konusamiyorlar.

Sivasspor'lu futbolcular cok faul yapiyorlar, cok sert oynuyorlar.
Bunu bilincli bir sekilde yapiyorlar, cünkü Türkiye'de sert faul yapanlara kirmizi kart cikmiyor.
Hele bu futbolcu sampiyonlukta iddiali bir takimda oynuyorsa sari kart bile cikmiyor.
Size sadece bir örnek; dün bizim G. Birligi macinda Alanzinho'ya yapilan faul net kirmizi kart.
Hakem pozisyona cok yakin, ama sadece sari kart veriyor.

Bir hakemin en önemli görevi, sahadaki "tüm" futbolculari korumak. aleyhine değil lehine

tuncay1984
19.04.2009, 11:49
sivas gecensene ilk macta bizden aldigi beles puanlarla cikisa gecti
simdi tam tersi olacak biz indirecegiz onu bu takimin buralara gelmesini
ölen sivasli baskanlaridir

Recep Alkan
19.04.2009, 11:50

bu kadro zaten iki haftadır ersun hocanın çıkarmış olduğu takım. Ama tek forvet konusunda gökhana çok sıcak bakamıyorum ben ne yazıkki. Çünkü gökhan da mücadele gücü yok. İkili mücadelelere pek girmiyor. Umnut ikili mücadeleden hiç kaçmıyor ama onun da son vuruş becerisi yok hiç. Bilmiyorum aşağı tükürsem sakal yukarı tükürsem bıyık gibi birşey bu. Ama kesinlikle orta saha kalabalık ve çok koşan bir orta saha olarak kurulmalı.

Yalçın Ulusoy
19.04.2009, 11:52
Gökhan oynasın ve o staddaki herkesi sustursun hadi koçum oynarsan es geçme bekleyin geliyoruz sivas

Onur Civelek61
19.04.2009, 11:53
Yattara______Alanzinho
_______Gökhan_______

Barça taktiği devam:) kazanırız.

Süleyman Sofu
19.04.2009, 12:06
Umarım berabere kalabiliriz...

Sen bu yazdığında ciddimisin yoksa espirimi yaptın ?

Süleyman Sofu
19.04.2009, 12:07
Umarım berabere kalabiliriz...

no berabere yes galibiyetle dönelim eveee...

since1967-61
19.04.2009, 12:09
içimden bir his bu maçı alırsak şampiyon olacağız diyor

Oğuuz
19.04.2009, 12:10
sivas, üç istanbullu dışındaki takımlar ile evinde oynadığı son 34 maçtan 31 ini kazanmıs 3 ünde berabere kalmıs ve henuz mağlup olmamıs..

ha dersiniz herseyin bir ilki vardır, doğru bi söz :)

biltrabzon
19.04.2009, 12:10
bizim oynadigimiz futbol sivasi yenmeye yetmez.eger hacettepe ve gencler maci gibi oynayacaksak en az iki farkli yeniliriz.ayrica takimda acayip fizik düsüklügü var.son konya sivas macinda sivasin ne kadar diri bir takim oldugunu herkes görmüstür.fizik kapasiteleri bizden kat ve kat üstün.trabzonspor bu maci kazanmak istiyorsa sivas gibi koro kor 90 dakika mücadele etmeli.topu sivas yarisahasinda tutmali,tabi bunu basaracak bir sistemimiz ve futbolcumuz yok.sivas bize kesinlikle hucum hattindaki oyuncularinin bizimkilerden daha kaliteli oldugundan baski kuracaktir.isimiz gercekten cok zor.baski altinda defansimiz evlere senlik.onun icin futbolun gercekleri adina konusursak suanki oyun anlayisina göre sivas bizden daha cok avantajli.

bbyanik
19.04.2009, 12:11
Mehmet yildiz efendİ gs İle kupa maÇimiz var ama daha Önemlİsİ trabzonsporla Çatir Çatir bİ maÇa cikacaz dedİ ulan senİn allah beleni versİn ...............Şu Çİrkeflerİ bİ yenelİm tek İsteĞİm bu

Hüseyin İlkin
19.04.2009, 12:13
En az üç puan alacağız.

Süleyman Sofu
19.04.2009, 12:14
sivası alanzinho halleder gökhanla birlikte tabiii

ilhan
19.04.2009, 12:14
Bünyamin UyurGezer gibi hakem olmadığı sürece rahat bir maç olacaktır. Gider, yener, döneriz. Kısa ve net. :)

since1967-61
19.04.2009, 12:17
bizim oynadigimiz futbol sivasi yenmeye yetmez.eger hacettepe ve gencler maci gibi oynayacaksak en az iki farkli yeniliriz.ayrica takimda acayip fizik düsüklügü var.son konya sivas macinda sivasin ne kadar diri bir takim oldugunu herkes görmüstür.fizik kapasiteleri bizden kat ve kat üstün.trabzonspor bu maci kazanmak istiyorsa sivas gibi koro kor 90 dakika mücadele etmeli.topu sivas yarisahasinda tutmali,tabi bunu basaracak bir sistemimiz ve futbolcumuz yok.sivas bize kesinlikle hucum hattindaki oyuncularinin bizimkilerden daha kaliteli oldugundan baski kuracaktir.isimiz gercekten cok zor.baski altinda defansimiz evlere senlik.onun icin futbolun gercekleri adina konusursak suanki oyun anlayisina göre sivas bizden daha cok avantajli.

takım halinde iyi oynamassak dediklerinde haklısın

ama aynı takımlar sezonun ilk yarısında karşılaşmış ve o sivas takımı orta sahayı geçememişti.

Bu maçta fizik kondisyon diil kimin daha yürekli olduğu önemli ...

oguzkoc
19.04.2009, 12:19
içimden bir his kötü senaryoların oynanacağını söylüyor. fb-bjk kupada finale kalacak. bjk kupayı fenere bırakacak ve bunun karşılığında inönüde lig maçını alıcak...

Mustafa Ağaoğlu
19.04.2009, 12:22
Sivas'da kolbastı oynamak çok güzel olurdu ama yenildiğimizde Antepdeki gibi kolbastı çalarlarsa kimse laf yapmasın. Yendiğinde kolbastını oynarsın, yenildiğinde kolbastı dinlersin..

Faruk UYSAL
19.04.2009, 12:22
Sevgili renktaşım, bardağın daha az olan boş tarafına öyle bir bakmışsın ki, ortada bardak namına hiçbir şey kalmamış.
Biraz daha pozitif olalım lütfen.

Ahmet Pulusoğlu
19.04.2009, 12:25
içimden bir his kötü senaryoların oynanacağını söylüyor. fb-bjk kupada finale kalacak. bjk kupayı fenere bırakacak ve bunun karşılığında inönüde lig maçını alıcak...

Bende bu teoriyi düşünmüştüm. Olurmu olur. Hemde bu sayede cinconda rahatlar gider uefaya.

Eren Karaahmetoğlu
19.04.2009, 12:28

Bu sabah aynı şeyi babamla kahvaltıda konuştum:) Ama zannetmem böle bişey olucaını.

Muhammed
19.04.2009, 12:28
Hacettepe ve gençlerbirliği maçlarından bahsetmeyin. Bu maça takım cok daha farklı bir motivasyonla cıkıcaktır.

biltrabzon
19.04.2009, 12:29
takım halinde iyi oynamassak dediklerinde haklısın

ama aynı takımlar sezonun ilk yarısında karşılaşmış ve o sivas takımı orta sahayı geçememişti.

Bu maçta fizik kondisyon diil kimin daha yürekli olduğu önemli ...

ilk yaridaki kondisyon kalmadi bizim takimda.futbolcular 60 dakikadan sonra bitiyorlar.fizik kondisyonla yürek ayni anlam tasir bence.fizik olursa yürekli olursun ,fizigin yoksa yüreginde olmaz.ayaklar topa gitmez.

Yunus Emre SEYHAN
19.04.2009, 12:29
Takımın iyi hazırlanması lazım. Ersun Hocanın Sivasspor'u iyi analiz edeceğinden eminim. Sivasspor, Ayağa iyi pas yapabilen takımlara karşı zorlanıyor.. Doldur boşaltla,top şişirmekle etkili olamayız. İlk yarıyı üstün tamamlarsak ikinci yarı cok rahat oluruz.Cünkü Bülent hoca Balili'yi oyuna alıp, ortasahadan bir adam cıkartıyor. Tahriklere kapılma ve oyun disiplininden kopma gibi durumlara dikkat etmeliyiz. En önemlisi şu panik havasından kurtulmalıyız. Örneğin Gençlerbirliği macında baskı yedigimiz anlarda top bize geçtiginde ne yapacağımızı bilmiyoruz... Deplasmanda olmamıza ragmen beraberlik Sivas'a yarıyor,kazanmak zorundayız.
4 Eylul stadının zemini berbat. Yattara ve Alanzinho gibi teknik oyuncularımız cok zorlanacak. Eğer istenileni veremedikleri taktirde elimiz kolumuz baglanır.
Sivas kadar mucadele edersek ve Hakem adil olursa maç bizimdir.

Eğer Sivas'ı yendiğimiz taktirde Sivas'ın üzerinde bitiririz ligi..

turkish0061
19.04.2009, 12:30
Bu maci kazanirsak 3 puan aliriz, ve kolbasti showa devam ederiz :)

Mustafa Ağaoğlu
19.04.2009, 12:30

Bende düşünmüştüm bunu ama bjk evinde bu haldeki fb'yi her türlü yener anlaşmaya gerek yok.

Samet Yildirim
19.04.2009, 12:31
Sivas 4 lü savunma cakili genelde...ve orta sahada ibrahim hemen hemen tek basina onuyor yani orta sahada iy paslarla hucuma gecebilirsek önemli gol pozisonlarina girebiliriz...uzun toplarla sonuca gitmemiz zor gib...

colman-selcuka cok is düsüyor..

biltrabzon
19.04.2009, 12:35
Sevgili renktaşım, bardağın daha az olan boş tarafına öyle bir bakmışsın ki, ortada bardak namına hiçbir şey kalmamış.
Biraz daha pozitif olalım lütfen.

sizde biraz futbolun gerceklerini görseniz.benim bu takimin sivasi sivasta yenecegine umudum yok.bu umudu takimda göremiyorum.lig bitecek ilk 9 siradaki takimlarin hangisini yendik(ANKARA HARIC).bunlar tesadüf olamaz.ben sivas in bizden daha avantajli oldugunu düsünüyorum acikcasi.cünkü orda 1-0,2-0 öne gecsek bile bu takima güvenemiyorum.oyunu forse edemiyoruz.sürekli siradan takimlardan bile baski yiyen baska takim yok bu ligde.

sessizkral_1
19.04.2009, 12:37
Sivasın tüm maçlarını izliyorum.Bazı arkadaşlar 2 yeriz demiş ben buna gülüyorum.Son haftalarda eski oyunumuzu sahaya koyamıyoruz doğrudur lakin sivas top mop oynamıyor.Hakemler sayesinde en az 15 puan kazandı bu adamlar.Maç içerisinde teknik ne pas nede bir oyun kurguları yok.Tek yaptıkları agresif ve rakibi durdurmaya dayalı futbol.Bu maçı kaybedersek kesinlikle SÜPRİZ olur.

Eren Karaahmetoğlu
19.04.2009, 12:46
sizde biraz futbolun gerceklerini görseniz.benim bu takimin sivasi sivasta yenecegine umudum yok.bu umudu takimda göremiyorum.lig bitecek ilk 9 siradaki takimlarin hangisini yendik(ANKARA HARIC).bunlar tesadüf olamaz.ben sivas in bizden daha avantajli oldugunu düsünüyorum acikcasi.cünkü orda 1-0,2-0 öne gecsek bile bu takima güvenemiyorum.oyunu forse edemiyoruz.sürekli siradan takimlardan bile baski yiyen baska takim yok bu ligde.

Beşiktaş çok mu kazanıyo sanki üst sıradaki takımlara karşı?Sana göre(yani futbolun gerçeklerine göre) gençlerbirliği de bizi yeniyodu maçtan önce? 2-0 kazandık ama.Tamam sivasın fizik gücü bizden daha iyi olabilir ama futbolcularımız bu maçı çok büyük bi hırsla oynucaklardır. Buna eminim. Eğer Ersun Yanal da doru kadroyu çıkartırsa,Song'a ileri çıkmamasını söylerse, Alanzinho veya Yattara'ya sol kanadımızın boş kalmasına izin vermemesini söylerse ve bunları uygularsak gayet rahat bi şekilde kazanabiliriz.Sivas sivas diyosun,senin sivas dediin takım haftalardır hiç bir halt oynamadan kazanıyodu. Yine konya maçında biraz daha iyi oynadılar eskiye göre,baskı kurdular en azından.Sivas en az 15 puan hakemlerle aldı,ne baskı kurabilmişti,ne pozisyon bulabilmişti. Neyse,futbolun gerçeklerine bakalım biz;)

Yunus Emre SEYHAN
19.04.2009, 12:52
Sivas,Beşiktaş,Galatasaray ve Fenerbahce...
Bu 4 takımla oynadıgımız 6 maçta 5 beraberlik 1 yenilgi almışız. Şimdi Sivas ile deplasmanda oynayacağız, Fb ile 34. Haftada kendi sahamızda oynayacağız. Ortada kötü bir tablo göremiyorum.
Sıralama ile takımları belirleme... cok degil 2 hafta önce Fener Kocaeli ile berabere kaldı, Kocaeli - bjk macında hakem bjk'ye maçı hediye etti.. Biz ibb ve Konya'yı yenseydik şuan şampiyonluğu garantileme hesapları içindeydik :)

Mustafa Önder
19.04.2009, 12:53
Bu sabah aynı şeyi babamla kahvaltıda konuştum:) Ama zannetmem böle bişey olucaını.

Arkadaşlar artık böyle şeyler olmaz yapmayın iki büyük takım böyle şeylere meydan vermez(!!)

Sefa Murat Dokuz
19.04.2009, 12:54
Sivasspor:0-4:Trabzonspor
Colman
Umut
Yattara
Alanzinho

ErtuGrul
19.04.2009, 12:55
Maci masada kaybetmezsek sivas bizi 40 sene mac yapsak y e n e m e z......yonetim umarim gereken tedbirleri aliyordur..

Orhan Aydın
19.04.2009, 12:56
sivasın fenere karşı kasacağını sanmıorum hatta yedeklerle bile çıkabilirler:cool::). inş beni yanıltırlar. Bizim futbolcuların kolbastı oynamamasında eğer utanma duygusunun payı varsa sivasa karşı ölümüne oynarlar.

dll.AxpY*
19.04.2009, 12:56
sivas, üç istanbullu dışındaki takımlar ile evinde oynadığı son 34 maçtan 31 ini kazanmıs 3 ünde berabere kalmıs ve henuz mağlup olmamıs..

ha dersiniz herseyin bir ilki vardır, doğru bi söz :)

trabzonspor ıstatıstıklerı bozmak ıcın vardır kardesım bunu unutma....

Cafer Bulur
19.04.2009, 13:33
Kazanmaktan baska bir sansimiz yok.

Kazanamazsak ilk 2 umutlarimiz bitebilir.

Yine de kazanamazsak kaybetmemeliyiz.:)

Recep Alkan
19.04.2009, 13:38
Ben merakla hakemi bekliyorum. Verilecek hakeme göre bu maçın ne olacağını kendimce söyleyeceğim. Çünkü tff ve mhk nin kafalarında neler dönüyor bilemiyoruz. Maça verilecek olan hakem kafalarında ne olduğunu gösterecek bize. Eğer gerçekten tarafsız bir hakem verilirse yiyin birbirinizi kim kazanırsa kazansın demek olacak, eğer mimli bir hakem verirlerse bu iki şeye delalettir.

1) İki takımdan birini ilmek ve aradan beşiktaşı çıkarmak isteyecekler
2)Bu maçı berabere bitirip kimseyi üzmemek isteyecekler.

Bakalım umarım yine yunus yıldırım ile karşılaşmayız :)

hüseyin1975
19.04.2009, 13:39
VENI, VIDI, VICI

Bu kadar Basit.
Biz TRABZOBSPORUZ!

hüseyin1975
19.04.2009, 13:44
Ben merakla hakemi bekliyorum. Verilecek hakeme göre bu maçın ne olacağını kendimce söyleyeceğim. Çünkü tff ve mhk nin kafalarında neler dönüyor bilemiyoruz. Maça verilecek olan hakem kafalarında ne olduğunu gösterecek bize. Eğer gerçekten tarafsız bir hakem verilirse yiyin birbirinizi kim kazanırsa kazansın demek olacak, eğer mimli bir hakem verirlerse bu iki şeye delalettir.

1) İki takımdan birini ilmek ve aradan beşiktaşı çıkarmak isteyecekler
2)Bu maçı berabere bitirip kimseyi üzmemek isteyecekler.

Bakalım umarım yine yunus yıldırım ile karşılaşmayız :)

Konya macinda Veysel Penaltimiz kesin verilmedi diyor.
Gören oldumu?
Dogrumu diyor?

Hakeme hic güvenmeyelim.
Hakemide yenmemiz gerekecek gibi gözüküyor.

hüseyin1975
19.04.2009, 13:49
Saka: Sivas maçına derbi gözüyle bakıyoruz

http://www.hurriyet.com.tr/p/newsDetail/spacer.gif
(http://javascript%3Cb%3E%3C/b%3E:popuparkadas%28%29;) http://www.hurriyet.com.tr/p/newsDetail/spacer.gif
(http://www.hurriyet.com.tr/spor/futbol/11465571_p.asp)

http://www.hurriyet.com.tr/p/newsDetail/spacer.gif DHA 19 Nisan 2009 http://www.hurriyet.com.tr/p/hp/spacer.gif
http://www.hurriyet.com.tr/_np/7888/7797888.jpg
http://www.hurriyet.com.tr/p/spacer.gif

Trabzonspor Başkan Yardımcısı Muammer Saka, gelecek hafta sonu oynayacakları maçta Sivasspor'u mağlup etmeleri durumunda şampiyonluk için çok daha iddialı olacaklarını söyledi.

Saka, Sivas maçına derbi gözüyle baktıklarını da sözlerine ekledi.
Şampiyonluk özlemine bir son vermek için eline geçen fırsatları değerlendirmek isteyen Trabzonspor (http://www.hurriyet.com.tr/index/trabzonspor/)'da futbolcular ve teknik heyet Sivasspor maçı için çok farklı bir motivasyona büründü. Gençlerbirliği maçı sonrası soyunma odasında futbolcularını kutlayan ve Sivasspor maçı öncesi galibiyet sözü alan Teknik Direktör Ersun Yanal, bu maçın çok farklı olacağını söyledi. Bordo - mavili yöneticilerin ise Sivasspor maçına çok özel bir prim vermek için kolları sıvadığı öğrenildi. Bunun için Trabzonlu işadamları ile temasa geçen yönetimin, futbolcuların moralini yükseltmek için gerekli tüm çalışmaları yapacağı belirtildi.
Trabzonspor (http://www.hurriyet.com.tr/index/trabzonspor/) Başkan Yardımcısı Muammer Saka da Sivasspor maçının kendileri için çok farklı anlamlar içerdiğini söyledi. Saka, Gençlerbirliği maçıyla iç saha kabusuna son verdiklerini belirterek, "Gençlerbirliği maçı iddiamızı devam ettirmek açısından çok önemliydi. Bu maçı kazandık ve moral kazandık. Şimdi önümüzde bir Sivasspor maçı var ve bu maça derbi maç gözüyle bakıyoruz. Ligde bizden üstteler ve onlara yakınlaşmamız lazım. Trabzonspor (http://www.hurriyet.com.tr/index/trabzonspor/) gerçek olan ligin başındaki gücüne tekrar kavuştuğu inancındayım. Bu inancımız ve mücadelemiz devam ederse Sivas'ı da mağlup ederek şampiyonluğun en ciddi adaylarından bir tanesi oluruz" diye konuştu.
SÜPERMAN EGEMEN GÖNÜLLERİ FETHETTİ
Trabzonspor (http://www.hurriyet.com.tr/index/trabzonspor/)'daki ilk sezonu olmasına karşın performansı ile büyük beğeni toplayan Egemen Korkmaz, taraftarların gönlünde taht kurmaya devam ediyor. Taraftarların, 'Süperman Egemen" lakabını taktığı başarılı savunma oyuncusu için forum sitelerinde bir çok grup oluşturuldu. Egemen için açılan sayfada, "Nüfus kağıdında Trabzon yazanlar ve yüreğinde Trabzon yazanlar! Trabzon'un çocuğu kim? Tekmeye kafasını sokan, 4 metre uzağındaki topa uçan Egemen mi?" yazılarını yazarak tecrübeli futbolcuya destek veriyor. Forum sayfalarında Egemen'in, 'Superman' kıyafeti içerisindeki photoshopla yapılmış fotoğrafları da yer alıyor.

hüseyin1975
19.04.2009, 13:50
Muammer Bey sacmalamis.
Ne demek Derbi?

Capsizlari zorla büyütüyorlar!!!

ilhan
19.04.2009, 13:53
Gören oldumu?
Dogrumu diyor?

Hakeme hic güvenmeyelim.

http://ligtv.com.tr/VideoHaber/?r=1&hid=55389

Uluç
19.04.2009, 13:53
Gençlerbirliği maçındaki gibi oynarsak işimiz zor.. Ama Sivas maçının havası başka olacak.. Serkan'ın açıklamalarından belli , takım bu maçın önemini kavramış.. Ezip geçeceğiz inşallah :)

Mehmet S. Pervan
19.04.2009, 13:56
Sivas'ı yen şampiyon ol. Bu kadar net söylüyorum. Sivas'ı yenersek ben şampiyonluk şarkıları söylemeye başlarım. Çünkü beşiktaş derbide yenilicek.

mashal61
19.04.2009, 13:59
Neye derbi denir?

1)Aynı ilin iki büyük takımı arasında yapılan maç.
2)Birbirinin ezeli rakibi olan iki büyük takım arasında yapılan maç.

Sivasla aynı ilin takımı olmadığımıza göre geriye bir seçenek kalıyor. Muammer Saka Sivasspor'u Trabzonspor'un ezeli rakibi olarak görüyor. Dün de bunları gözümüzde fazla büyüttüğümüzü yazmıştım. Bu açıklamalar da bunun ispatı gibi oldu. Sivasspor'un 5 sene sonra küme düşmeyeceğini bana kimse garanti edemez. Oysa Trabzonspor'un düşmeyeceğini hepimiz biliyoruz. Bunlar ortadayken nasıl oluyor da Sivasspor bizim ezeli rakibimiz oluyor ve bu maça derbi gözüyle bakılıyor?

hüseyin1975
19.04.2009, 14:01
http://ligtv.com.tr/VideoHaber/?r=1&hid=55389

Ne diyorsun Ilhan?
Ben Cihan kendni birakdi gibi gördüm ama emin degilim.

Engin Koltuk
19.04.2009, 14:01
Rakibini yenemeden şampiyon olamazsın. Eğer yeniliyorsan zaten haketmiyorsun demektir.

Mira_61
19.04.2009, 14:03
Neye derbi denir?

1)Aynı ilin iki büyük takımı arasında yapılan maç.
2)Birbirinin ezeli rakibi olan iki büyük takım arasında yapılan maç.

Sivasla aynı ilin takımı olmadığımıza göre geriye bir seçenek kalıyor. Muammer Saka Sivasspor'u Trabzonspor'un ezeli rakibi olarak görüyor. Dün de bunları gözümüzde fazla büyüttüğümüzü yazmıştım. Bu açıklamalar da bunun ispatı gibi oldu. Sivasspor'un 5 sene sonra küme düşmeyeceğini bana kimse garanti edemez. Oysa Trabzonspor'un düşmeyeceğini hepimiz biliyoruz. Bunlar ortadayken nasıl oluyor da Sivasspor bizim ezeli rakibimiz oluyor ve bu maça derbi gözüyle bakılıyor?
Katılıyorum.:alkış:
Yöneticilerimiz ağızlarından çıkan her lafa dikkat etseler ya.Allahın eziklerine koz veriyoruz.Sivas bizim muhattabımız değildir.Allahın izniyle bunu bu maçtada göstereceğiz.;)

Erkin
19.04.2009, 14:06
Sivasspor durum itibariyle iddialı olabilir maç da önemli maçtır ama ne demek derbi bizim rakibimiz ne zaman olmuşlar da derbi oldu Sivas maçları.. Şunları gereksiz yere yüceltmenin, yükseğe koymanın bir anlamı yok.. Sadece söylemek için laf söylemeyin siz yöneticisiniz ya :(

hermann hesse
19.04.2009, 14:08
İnşallah kazanacağız. Ben Sivasspor dan ziyade şu Bülent Uygun karaktersizine gıcık oluyorum. Bir insan ancak bu kadar karakter mahrumu olabilir.

Sivassporlu futbolcular bizim takım oyuncularını sinirlendirmek için her türlü adiliği yapacaklardır. Sakin olursak ve akıllı oynarsak maçı alma umudumuz var. Zati bu maçı alırsak Sivas bi daha belini zor doğrultur. Yenilirsek bu sefer biz belimizi zor doğrulturuz.

mashal61
19.04.2009, 14:14
Bülent Uygun'u maçtan sonra hakeme uçan tekme veya kafa atmaya çalışırken görürseniz şaşırmayın. Yenilgiyi hazmedememe problemi var çünkü.

hermann hesse
19.04.2009, 14:18
Dönem dönem bazı takımlar ligde başarılı olmuşlardır. Gençlerbirliği, G.Antep, Bursa bunlara örnek olarak gösterilebilir. Sivasspor da bir iki dönem üst sıralarda olunca kendini büyük zannetti. Bu maça derbi merbi değil ancak zor maçtır. Ligde lidersin, kendi sahanda maç yapıyorsun, şampiyonluğa gidiyorum diyorsun taraftarın stada gelmiyor.(Antalya Maçı). Bu takımla yaptığımız maça derbimi denir.

OZDEN61
19.04.2009, 14:21
Bülent Uygun'u maçtan sonra hakeme uçan tekme veya kafa atmaya çalışırken görürseniz şaşırmayın. Yenilgiyi hazmedememe problemi var çünkü.

küçük fatih terim olduda ondan herkes gıcık ona

sessizkral_1
19.04.2009, 14:21
Gören oldumu?
Dogrumu diyor?

Hakeme hic güvenmeyelim.

http://www.ligtv.com.tr/VideoHaber/?r=1&hid=55389

toksoy61
19.04.2009, 14:29
Sivas çok iyi defans yapıyor. İlk golü yersek maçı kaybetme şansımız artar.
Şu anda takımımız iyi oynamıyor. Sivas daha organize, daha iyi sahaya yayılıyor. Ama tek tek futbolcu olarak bakarsak biz çok daha teknik ve kaliteliyiz. fizik olarak ise onlar daha iyiler. sivas 3 yıldır aynı takımla oynuyor biz ise yeni kurulan bir takımız. bu gibi farklarımız var.
iki takım içinde zor maç olacak. beraberlik bile onlar için iyi olduğu düşünülürse bence maçtan beraberlik çıkar gibime geliyor. ama bizim yattara bu işe çomak sokmak isteyebilir:)))

ilhan
19.04.2009, 14:30
Ne diyorsun Ilhan?
Ben Cihan kendni birakdi gibi gördüm ama emin degilim.

Aynı pozisyonda Sivassporlu birisi olsaydı ve bu şekilde düşseydi ne olurdu? Sanki penaltı + kırmızı kart dediğini duyar gibi oldum Hüseyin abi.:rolleyes:

oflu engin
19.04.2009, 14:34
ne diyorsun ilhan?
Ben cihan kendni birakdi gibi gördüm ama emin degilim.

kalecİnİn ayaklarina İyİ bakarsan cİhanin kendİnİn birakip birakmadiĞi daha net anlaŞilir.yÜzde yÜz penaltiydi.

oktay61
19.04.2009, 14:46
şuan denizli - kocaeli maçı 0-0 inşallah kocaeli maçı alırda
Sivas a kendi sahalarında yatmanın cezasını küme düşerek çekerler
adamlar maç öncesi el ele tribünlere gittiler, sivası terletmeden 3 puanı hediye edip maç sonu kol kola çıkmışlardı

oktay61
19.04.2009, 14:49
Sivas'ı yen şampiyon ol. Bu kadar net söylüyorum. Sivas'ı yenersek ben şampiyonluk şarkıları söylemeye başlarım. Çünkü beşiktaş derbide yenilicek.

BJK derbilerde yenilecek diyorsunda derbide oynayacak takımlarda ne kol kaldı ne kanat ne de motivasyon...

Ayrıca herkesle iddaya girebilirim bu maça %99.9 Yunus Yıldırım (TS düşmanı) hakem olacaktır.

oktay61
19.04.2009, 14:52
Bu arada Mecnun Odyakmaz gene başlamış salya sümük ağlamaya

Çagman
19.04.2009, 15:00
Yendikten sonraki acıklamalarını bekliyorum Vj Bülent Duygun ve Leylasını arayan mecnun ahhh neler soyleyeceksiniz acabaaa

KaRaKaN61
19.04.2009, 15:06
arkadaslar, onumuzdeki 6 macin en az 4 unu alalim, bir tanesini berabere kalalim, 1 tane yenilelim. Sampiyonuz, buraya yaziyorum.

hüseyin1975
19.04.2009, 15:11
Aynı pozisyonda Sivassporlu birisi olsaydı ve bu şekilde düşseydi ne olurdu? Sanki penaltı + kırmızı kart dediğini duyar gibi oldum Hüseyin abi.:rolleyes:

Allah korusun Ilhanim.
Elhamdülilllah Müslümanim;)

Sivasporlulara hak verdigim Gün kendimden süphe duymaya baslarim:p:p:p

Tolunay Abdioğlu
19.04.2009, 15:13
arkadaslar, onumuzdeki 6 macin en az 4 unu alalim, bir tanesini berabere kalalim, 1 tane yenilelim. Sampiyonuz, buraya yaziyorum.

4*3 = 12
12+1=13

53+13=66

66 puanlamalı şampiyon olucaz ??
Biraz zor gibi ama imkansız değil yani..

hüseyin1975
19.04.2009, 15:14
kalecİnİn ayaklarina İyİ bakarsan cİhanin kendİnİn birakip birakmadiĞi daha net anlaŞilir.yÜzde yÜz penaltiydi.

Bence yayinci Kurulu, yani Hainler, Poziyonu güzel göstermiyorlar.
Cok agir cekim göstermeleri lazim.
Cihan cok üratli daldigi ve cok ucdugu icin Hakem vermemis olabilir, zira oda iyi görmemisdir bence. Ben art niyet aramam bu Poziyonda ama keke Penalti calinsaydi.
Yinede onlari yenecegiz ve yakinda önlerine gececegiz.
Allahin izni ile tabiki.

Mustafa Demir
19.04.2009, 15:21
Saka: Sivas maçına derbi gözüyle bakıyoruz

(http://javascript%3Cb%3E%3C/b%3E:popuparkadas%28%29;)http://www.hurriyet.com.tr/p/newsDetail/spacer.gif
(http://www.hurriyet.com.tr/spor/futbol/11465571_p.asp)

http://www.hurriyet.com.tr/p/newsDetail/spacer.gif DHA 19 Nisan 2009 http://www.hurriyet.com.tr/p/hp/spacer.gif
http://www.hurriyet.com.tr/_np/7888/7797888.jpg

http://www.hurriyet.com.tr/p/spacer.gif

Trabzonspor Başkan Yardımcısı Muammer Saka, gelecek hafta sonu oynayacakları maçta Sivasspor'u mağlup etmeleri durumunda şampiyonluk için çok daha iddialı olacaklarını söyledi.

Saka, Sivas maçına derbi gözüyle baktıklarını da sözlerine ekledi.
Şampiyonluk özlemine bir son vermek için eline geçen fırsatları değerlendirmek isteyen Trabzonspor (http://www.hurriyet.com.tr/index/trabzonspor/)'da futbolcular ve teknik heyet Sivasspor maçı için çok farklı bir motivasyona büründü. Gençlerbirliği maçı sonrası soyunma odasında futbolcularını kutlayan ve Sivasspor maçı öncesi galibiyet sözü alan Teknik Direktör Ersun Yanal, bu maçın çok farklı olacağını söyledi. Bordo - mavili yöneticilerin ise Sivasspor maçına çok özel bir prim vermek için kolları sıvadığı öğrenildi. Bunun için Trabzonlu işadamları ile temasa geçen yönetimin, futbolcuların moralini yükseltmek için gerekli tüm çalışmaları yapacağı belirtildi.
Trabzonspor (http://www.hurriyet.com.tr/index/trabzonspor/) Başkan Yardımcısı Muammer Saka da Sivasspor maçının kendileri için çok farklı anlamlar içerdiğini söyledi. Saka, Gençlerbirliği maçıyla iç saha kabusuna son verdiklerini belirterek, "Gençlerbirliği maçı iddiamızı devam ettirmek açısından çok önemliydi. Bu maçı kazandık ve moral kazandık. Şimdi önümüzde bir Sivasspor maçı var ve bu maça derbi maç gözüyle bakıyoruz. Ligde bizden üstteler ve onlara yakınlaşmamız lazım. Trabzonspor (http://www.hurriyet.com.tr/index/trabzonspor/) gerçek olan ligin başındaki gücüne tekrar kavuştuğu inancındayım. Bu inancımız ve mücadelemiz devam ederse Sivas'ı da mağlup ederek şampiyonluğun en ciddi adaylarından bir tanesi oluruz" diye konuştu.
SÜPERMAN EGEMEN GÖNÜLLERİ FETHETTİ
Trabzonspor (http://www.hurriyet.com.tr/index/trabzonspor/)'daki ilk sezonu olmasına karşın performansı ile büyük beğeni toplayan Egemen Korkmaz, taraftarların gönlünde taht kurmaya devam ediyor. Taraftarların, 'Süperman Egemen" lakabını taktığı başarılı savunma oyuncusu için forum sitelerinde bir çok grup oluşturuldu. Egemen için açılan sayfada, "Nüfus kağıdında Trabzon yazanlar ve yüreğinde Trabzon yazanlar! Trabzon'un çocuğu kim? Tekmeye kafasını sokan, 4 metre uzağındaki topa uçan Egemen mi?" yazılarını yazarak tecrübeli futbolcuya destek veriyor. Forum sayfalarında Egemen'in, 'Superman' kıyafeti içerisindeki photoshopla yapılmış fotoğrafları da yer alıyor.

bu muammer saka brezilyaya gidip 3 ay futbolcu arayip aldik alicaz diyip sonra mafyanin eline dusen adam degilmiydi :D

Cem Akyüz
19.04.2009, 15:24
bu muammer saka brezilyaya gidip 3 ay futbolcu arayip aldik alicaz diyip sonra mafyanin eline dusen adam degilmiydi :D

Hayır değildi

ilhan
19.04.2009, 15:28
Allah korusun Ilhanim.
Elhamdülilllah Müslümanim;)

Sivasporlulara hak verdigim Gün kendimden süphe duymaya baslarim:p:p:p

Yok abi öyle bir iddiamda olmadı aslında. Ama benim kurduğum cümle biraz devrik oldu. :D

Aynı pozisyonda Sivassporlu bir futbolcu düşürülse hakemin kararı ne olurdu? Ben kesin ve net diyorum. Penaltı çalardı üzerine de kırmızı kart verirdi.

hüseyin1975
19.04.2009, 15:33
Yok abi öyle bir iddiamda olmadı aslında. Ama benim kurduğum cümle biraz devrik oldu. :D

Aynı pozisyonda Sivassporlu bir futbolcu düşürülse hakemin kararı ne olurdu? Ben kesin ve net diyorum. Penaltı çalardı üzerine de kırmızı kart verirdi.

Haklisin kardes.
Bu sezon cok kiyak gecdiler sivasspora.
Bu yüzden asla ampiyon olmalarini ISTEMIYORUM!

Insallah onlari yenecegiz. Ondan sonra o Moral bozuklugu ile tepetaklak giderler.

hüseyin1975
19.04.2009, 15:34
Muammer Beyin neden böyle konusdugunu cözemedim.

1. Ortami yumusatmayami calisiyor?
2. Futbolculara bu Maci ciddiye alin diye Meajmi vermeye calisiyor (ki bu cok sacma olurdu)?
3. Sivaslilara yaranmayami calisiyor?

Nedir derdi yahu anlayan varmi???

tamuğ yamtar
19.04.2009, 15:35

Hangi maçta yenileceğiz?

Hangi maçta berabere kalacağız?

Mesela Sivas'a yenilirsek nasıl şampiyon olacağız?

Bunları da düşünerek yazman lazım bence.

futbalski60
19.04.2009, 15:38
Bu maç Hocaların maçı olcak, genelde böyle maçlarda bireylsel yetenekleri fazla olan takımlar avantajlı olur Ersun Hocanın bu avantajları iyi kullanması gerekir mazeret gerektiren bir maç değil kesinlikle, amansız olma vakti geldi.

Mustafa Yüksek
bekle bizi sivas...büyük takım nasıl olurmuş göstermeye geliyoruz...

cyberentalpi
Bu sezon ki en kritik macimiz. Yenersen en az ikinci olacagimiz gibi sampiyon olma ihtimalimiz cok yuksek.
Tek forvet Gokhan Alanzinho ve yattara formu yanına Dikkatle yazıyorum COLMAN gununde olsun sivasi rahat geceriz

Engin Türkyılmaz
19.04.2009, 15:54
su maçı alalım Şampıyonluk oranımız 2 katı artacak

x_man
19.04.2009, 16:04
hakemleri ve bozuk saha koşullarını yenersek kazanabiliriz

U.Sadıkoğlu
19.04.2009, 16:09
Zivaslılar yine bizi izliyo heralde paso misafir geliyo :)

futbalski60
19.04.2009, 16:16
Bu sezon ki en kritik macimiz. Yenersen en az ikinci olacagimiz gibi sampiyon olma ihtimalimiz cok yuksek.
Tek forvet Gokhan Alanzinho ve yattara formu yanına Dikkatle yazıyorum COLMAN gununde olsun sivasi rahat geceriz

Evet Colman'a her maçta olduğu gibi bu maçta da çok ihtiyacımız olacak ortasahada Hüseyin-Selçuk-Colman üçlüsünden birisi kötü olduğu zaman hem ofansta organize olamayız hem defansta açıklar veririz takımın dinamosu burası ortasahada denge sağlamamız şart.

Uğur GEMİCİOĞLU
19.04.2009, 16:16
Hoşgeldiniz sivaslı misafirlerimiz :D

Cem Akyüz
19.04.2009, 16:20
Colman topu alır uzun bir pas çıkarır Yattara'ya oda o harika ortalarından birisini yapar Gökhan Ünal golü atar tribünlere sus işaretini yapar sivaslılar çıldırır şuursuz saldırmaya başlarlar ardından ani bir atakla 2.golümüzü atar sivas'a güle güle deriz

ÇaGaTaY
19.04.2009, 16:23

Yenildiğimiz maç Sivas olursa kalan 5 maçı da alsak olmaz :)

hakan88ts
19.04.2009, 16:36
kesinlikle Gökhan ÜNAL oynamalı.UmuT YEDEK

COLMAN
YATTARA ALANZİNHO
GÖKHAN

Cenk Zihni
19.04.2009, 16:41
arkadaşlar istanbuldan sivas'a herhangi bir organizasyon var mı?

.....
19.04.2009, 16:41
Bu maçı alacaz Allahın izniyle inanıyorum buna

Hürgün Aygün
19.04.2009, 16:43
bence de tek forvet oynıcaksak %100 gökhan

Hürgün Aygün
19.04.2009, 16:44
Kota%5 olsa da hep beraber bİze her yer trabzon

ozcan_asanoglu
19.04.2009, 16:48
şuan denizli - kocaeli maçı 0-0 inşallah kocaeli maçı alırda
Sivas a kendi sahalarında yatmanın cezasını küme düşerek çekerler
adamlar maç öncesi el ele tribünlere gittiler, sivası terletmeden 3 puanı hediye edip maç sonu kol kola çıkmışlardı

Ben de öyle düşünüyordum ama olmadı maalesef. Denizli, Sivas maçında hatır şikesi yapmıştır, bunun bedelini inş. ödeyecek bir gün.

Denizli'nin bugün kazandığına bakmayın, denizli-gençler-b.şehir-konya-a.gücü-es es(en rahat es es ) arasında, düşecek 3. takım olmama konusunda büyük bir yarış yaşanacak. Bunların hiçbiriyle bizim maçımız yok.(es es hariç) Ama sivas'ın; gençler-denizli-ibb, bjk'nın; a.gücü-es es ile maçı var. Hacettepe bile düşmesine rağmen maçlara asılıyor..Sivas'la da maçları var..Yaşayıp görecez inş..

Emre GÜRDAL
19.04.2009, 16:50
varmı puan kaybedecegız dıye dususnen

Meydan 08
19.04.2009, 16:51
sivas ellerinde kolbastımız çalınır odyakmaz bölük bölük bölünür :)))

Saltuk Buğra
19.04.2009, 16:51
arkadaşlar istanbuldan sivas'a herhangi bir organizasyon var mı?

evet var m bi organizasyon?

Meydan 08
19.04.2009, 16:55
valla istnabulu bilmiyorum da k.maraştan var organizson:) sivasta görüşürüz arkadaşlar:)

bordo61
19.04.2009, 16:57
Seni yenip şampiyon olmak ayrı zevk verecek sivas

ÇaGaTaY
19.04.2009, 17:03
Bu hafta konya yenseydi yenip altımıza almak daha bi güzel olacaktı ama neyse artık :)

Gökhan Bilgin
19.04.2009, 17:04

abi sanırsam sen ilk yarıda sivasla oynadığımız maçı izlemedin bu takımdı onları yarı sahasına hapseden ersun hoca gerekeni yapacaktır

machi_61
19.04.2009, 17:08
Biz deplasman lideriyiz şu an ligde. Sivası kendi evinde yenicez maçın kilit adamı alanzinho olacak bakın görün. ;)

OZDEN61
19.04.2009, 17:14
benim tek korkum federasyonun atayacagı hakem. yine bir hakem faciası yasayabiliriz. sivasın gecmis maclarına bakın ve hakem hatalarıyla aldıgı puanlara bakın.

Murat Acar
19.04.2009, 17:18
Biz deplasman lideriyiz şu an ligde. Sivası kendi evinde yenicez maçın kilit adamı alanzinho olacak bakın görün. ;)

Evet bende aynı şeyi düşünüyorum Biz deplasman lideri onlar kendi saha lideri işte kendilerini büyük gören dünkü çocuklara haddini bildirme zamanıdır bu maç kim büyük görecekler BUKADAR İDDİALI KONUŞUYORUM YENECEĞİZ OLAY BUNDAN İBARET..

Süleyman Özcan
19.04.2009, 17:19
2 sene öncesine kadar Sivasspor'luyum demekten utananlara, daha doğrusu Sivasspor'un taraftarı yokken sadece onlar için güzel geçmiş 2 sezonun arkasından Sivasspor'luyuz diyip, Sivasspor'u destekliyoruz diyen bir taraftara ait takıma karşı oynanacak olan maçı yenip, yine onlar adına güzel geçen tıpki 1. sezon gibi 2. sezonlarında da onların hayallerini yıkan biz olacağız. Haydi Trabzonspor'um, sırada Sivas var.. Sivas'ta kolbastı şov var..

Hüdai Pervaneli
19.04.2009, 17:22
Kadro ayni kalmali Umut un yerine gökhan olmali

fatsalıdeniz
19.04.2009, 17:35
kadroda kiin olacağının bir önemi yok mühim olan yüreklerin durumudu

Erdem Keser
19.04.2009, 17:36
Sivasspor oturmuş sağlam bir ekip.Ekip ruhunu dibine kadar yansıtan 2 senelik bir süreç sonunda kadro istikrarını yakalamış , içinde bütünleşmiş bir takım.Buraya kadar herşey normalde , bir kaç sözde futbol filozofunun "bizim gücümüz Sivas'ı yenmeye yetmez" tarzında gülünç , bir o kadarda bilgisizce sırf muhalif olmak adına sevmediği teknik heyet hakkında atıp tutmak -sallamak- amacı güden bu tip iletilerini okudukça içimden çok şeyler geçiriyorum ama yinede Trabzonsporluluğumun verdiği duruşun hatrına elimden geldiğince sakin olmaya , fazla sert yazmamaya çalışıyorum.

Nasıl (parantez içine isteyen istediğini koysun) bir söylemdir Trabzonspor'un gücü Sivas'ı yenmeye yetmez.Nereden biliyorsun...Yada oynadığı hiç bir maçta yüzde %52 topla oynama oranını geçemeyen , genel futbol menatlitesini Mehmet Yıldız üzerine kurmuş ve arkadan atılan toplarla karambol arayışları sonucunda pozisyon bulma yoluna giden bir takımın Trabzonspor'u sürklase edeceğini iddia ediyorsun.
Ersun'u sevmeyebilirsin , sevme de zaten ki senin sevgin çok birşeyde kaybettirmez hocaya.Ama Allah aşkına birazcık mantıklı eleştiri yapılsın.
Futbol bu , 3 sonuçlu bir oyun neticesinde ama "Trabzonspor'un gücü Sivası yenmeye yetmez" cümlesini kuran bir adamın benim gözümde -belkide onun içinde çok bişey ifade etmez ama- zerre kadar değeri yoktur.Eminim gerçekçilik nutukları çekenlerde çıkacaktır ama kabul etmiyorum , baştan söyliyeyim.Sivasspor' yeniledebiliriz , beraberede kalabiliriz ama Trabzonspor maça kazanmaya çıkar, buna gücüde vardır.Diyeceğim o ki Trabzonspor olurda yenilirse o kesimde hazırlasın kınasını , he olurda biz yenersek adamlık namına girmesinler şu foruma.

Çagman
19.04.2009, 17:40
umut 18 e alınmamalı takımda olumsuz etki yaratıyor :)

sirkan
19.04.2009, 17:40
gündüz maclari yaramiyor bize..... :(

Muhammed KOÇ
19.04.2009, 17:47
kadro aynı kalmalı bence.. alanzinho ve yattaradan bir kırmızı kart göstertmelerini bekliyorum.. tutamayacaklar :)

ugurozturk
19.04.2009, 17:49
Sivasspor oturmuş sağlam bir ekip.Ekip ruhunu dibine kadar yansıtan 2 senelik bir süreç sonunda kadro istikrarını yakalamış , içinde bütünleşmiş bir takım.Buraya kadar herşey normalde , bir kaç sözde futbol filozofunun "bizim gücümüz Sivas'ı yenmeye yetmez" tarzında gülünç , bir o kadarda bilgisizce sırf muhalif olmak adına sevmediği teknik heyet hakkında atıp tutmak -sallamak- amacı güden bu tip iletilerini okudukça içimden çok şeyler geçiriyorum ama yinede Trabzonsporluluğumun verdiği duruşun hatrına elimden geldiğince sakin olmaya , fazla sert yazmamaya çalışıyorum.

Nasıl (parantez içine isteyen istediğini koysun) bir söylemdir Trabzonspor'un gücü Sivas'ı yenmeye yetmez.Nereden biliyorsun...Yada oynadığı hiç bir maçta yüzde %52 topla oynama oranını geçemeyen , genel futbol menatlitesini Mehmet Yıldız üzerine kurmuş ve arkadan atılan toplarla karambol arayışları sonucunda pozisyon bulma yoluna giden bir takımın Trabzonspor'u sürklase edeceğini iddia ediyorsun.
Ersun'u sevmeyebilirsin , sevme de zaten ki senin sevgin çok birşeyde kaybettirmez hocaya.Ama Allah aşkına birazcık mantıklı eleştiri yapılsın.
Futbol bu , 3 sonuçlu bir oyun neticesinde ama "Trabzonspor'un gücü Sivası yenmeye yetmez" cümlesini kuran bir adamın benim gözümde -belkide onun içinde çok bişey ifade etmez ama- zerre kadar değeri yoktur.Eminim gerçekçilik nutukları çekenlerde çıkacaktır ama kabul etmiyorum , baştan söyliyeyim.Sivasspor' yeniledebiliriz , beraberede kalabiliriz ama Trabzonspor maça kazanmaya çıkar, buna gücüde vardır.Diyeceğim o ki Trabzonspor olurda yenilirse o kesimde hazırlasın kınasını , he olurda biz yenersek adamlık namına girmesinler şu foruma.

Son 4 haftadir Sivasin butun maclarini izledim; Sivasspor su anda liderse yatsin kalksin hakemlere sukretsin; bu 4 macta da hakemlerin bir vukuati vardi; dun konya onunde izledigim Sivasa; cum aksami bizim 2- yendigimiz gencler 4 ceker. Sivastan cok daha iyi bir takim; ama masada yazilmis olani sahada bozmaya gucleri yetmiyor ne yazikki.

DNA-TS
19.04.2009, 17:56
bazı çokbilmiş arkadaşlar başlamışlar ahkam kesmeye....

sivas maçına bizimkiler 2 haftadır motive oluyor zaten...ama dün maçtan sorna m.yıldızı isledim resmen kafa ttuyor..kendi sahalarında rezil etmemiz lazım...

Mustafa Calik
19.04.2009, 18:11
________________SYLVA_________________
SERKAN______GiRAY___EGEMEN________CALE
_______________HÜSEYiN_________________
___________SELCUK___COLMAN____________
YATTARA______________________ALANZiNHO
_____________GÖKHAN ÜNAL_______________

böyle oynariz insallah.

Espiye=Yomra
19.04.2009, 18:25
selamun aleykum
arkadaşlar ben siteye yeni geldim.
trabzonda oturuyorum. aslen giresunluyum yalnız dayılarım yomralı.
bize her yer trabzon lafına şimdi inandım.
maşallah her yerden ts sevdalısı var:)

ultrafanatik61
19.04.2009, 18:27
bunlar basladi bile spekulasyonlar yapmaya , yok bizi sampiyon yapmazlar yok bilmem ne, simdiden oyunu hazirliyorlar trabzon macina hakeme ele almaya calisiyorlar bile , serefsizler , hic sasmam hakem onlari korursa !

Muhammet*
19.04.2009, 18:29
kazanmak farz oldu...

Tolunay Abdioğlu
19.04.2009, 18:30
Kazanmak farz oldu...

Espiye=Yomra
19.04.2009, 18:32
arkadaşlar biz trabzonuz.
provakatif eylemlere gelmeyelim.
biz anadolunun kralı babası abisiyiz.
sivaslı kardeşlerimizi muhatap pek almamamız lazım.
kral her yerde her zaman her türlü kraldır.

Sümeyye Şahin
19.04.2009, 18:41
artık bu maç herşey gözümde...olmazsa da olmaz gerçi ...ama kazanacağımıza inanıyorum...

bulls61
19.04.2009, 18:50
Alllahın izni ilke kazanacağız inanıyorum yeterki takım hırs yapsın

kelkitli29
19.04.2009, 18:51
Bu macin telafisi yok. Galibiyet sart. Berbaerlikte bile havlu atariz bence.

hakantpl
19.04.2009, 18:56
Şampi...... Sivas Macını Alırsak Devamını da Söyleyeceğiz inŞallaH.. Evet Zor maç olacak Evimizde Kaybettiğimiz Puanlarla Kredimizi Bitirdik Hatta Eksiye Girdik Sivas Maçını Alırsak biraz olsun Telafi şansımız Olacak Sivası Yenersek Önümüz açılacaktır, Haydi Trabzonum haydii Tam zamanı Tam zamanı şimdi..

Selçuk Demircioğlu
19.04.2009, 18:59
Sezonun final maçı niteliğinde...Bu maçı alırsak 5 final maçımız daha olacak...Eğer berabere biterse 2. lik için mücadelemiz devam eder ama şampiyonluk hayal olur..Yenilirsek artık 3. lük için uğraşırız...
Yenersek şampiyonluğun en büyük adayı oluruz...

Ali Tunahan Güllü
19.04.2009, 19:00
sivasın ceza sınırındaki oyuncusu varmı? malum hafta içi kupa maçı var......

Cafer Bulur
19.04.2009, 19:01
Bu macin telafisi yok. Galibiyet sart. Berbaerlikte bile havlu atariz bence.
Beraberlik halinde 4.lüge düsme tehlikemiz dahi var,zira gs haftaya ankara ile oynayacak.

Bu mac icin bicak kemige dayandi tabirini kullanmaliyim.

Kazanirsak sampiyonluga dahi ortak oluruz,puan kaybersek lig 3.lügümüz bile tehlikeye girecektir.

Simdiye kadar baski sorunundan israrla bahseden futbolcularimizin bu macin baskisini kaldirabilecegine emin degilim.

Ama emin oldugum sey bu macin havasinin farkli olacak olusu ve kalite olarak sivasi yenecek güce sahip olmamizdir.

Ofansif oyuncularimiz gününde olursa kazanma sansimizi hic de az görmüyorum.

Ayrica macin hakemi de bana göre büyük önem tasiyor.

Selçuk Demircioğlu
19.04.2009, 19:02
Kupa maçında sadece kırmızı kart gören olursa bizim maçta oynayamaz...

Cafer Bulur
19.04.2009, 19:03
Kupa maclarinda sari kart cezalisi durumuna düsmek söz konusu degil.

Ancak oyunculari sari-kirmizi veya direk kirmizi görürlerse bizim macta oynayamazlar.

KuTs@L__pLaK@61
19.04.2009, 19:21
yahu sivas kim ya trabzonum sivası eze eze yenecek yeter ki hakem amcaları taraf tutmasın onlara önce goooool bastı sora kolbastı yapacaz

KuTs@L__pLaK@61
19.04.2009, 19:23
selamun aleykum
arkadaşlar ben siteye yeni geldim.
trabzonda oturuyorum. aslen giresunluyum yalnız dayılarım yomralı.
bize her yer trabzon lafına şimdi inandım.
maşallah her yerden ts sevdalısı var:)

yeni mi öğrendin kardeş günaydın dicem :D ahhh sen bide kocaeliye gelde trabzonspor taraftarını gör kullar ı bi gör trabzonmu kocaelimi diye ayırt edemezsin:D

Zafer BİLGİN
19.04.2009, 19:31
Bu maç için bei ençok korkutan,Sivas ın saha şartlarıdır.Çok bozuk bir zemin.

Bu saha şartları Trabzonspor gibi top yapmaya çalışan bir takıma değilde,Sivas gibi daha çok fizik gücü ve uzun toplarla skora gitmek isteyen takıma yarar.

Sivas ın iç sahadaki başarısını ben en çok bu sebebe bağlıyorum

Cafer Bulur
19.04.2009, 19:33
Bu maç için bei ençok korkutan,Sivas ın saha şartlarıdır.Çok bozuk bir zemin.

Bu saha şartları Trabzonspor gibi top yapmaya çalışan bir takıma değilde,Sivas gibi daha çok fizik gücü ve uzun toplarla skora gitmek isteyen takıma yarar.

Sivas ın iç sahadaki başarısını ben en çok bu sebebe bağlıyorum
Sivas in zemini cok iyi olmasa da eskiye nazaran daha iyi.

Ayrica bizim de cok fazla pas yaparak gol aradigimiz söylenemez.

Sisirme toplarla biz de cok oynuyoruz,bu konuda hemen song aklima geliyor.

Herseye ragmen hafta icindeki macin hem zemini hem de sivasi az da olsa bozacagini düsünüyorum.;)

Lumcera
19.04.2009, 19:54
Büyük takım gibi oynarsak,onlara bu ruh halini yansıtırsak eğer,fenerbahce gibi 4 tane atmasakta onlar gibi rahat kazanırız.
Önemli olan onların hırslarını kırmaktır.Buda iyi futbol ve büyüklük piskolojisini onlara yansıtarak olur.

Trabzonspor 61
19.04.2009, 19:56
Ka-za-na-ca-ğız......

Mertcan
19.04.2009, 20:02
________________SYLVA_________________
SERKAN______GiRAY___EGEMEN________CALE
_______________HÜSEYiN_________________
___________SELCUK___COLMAN____________
YATTARA______________________ALANZiNHO
_____________GÖKHAN ÜNAL_______________

böyle oynariz insallah.

gökhan'la tek forvet?:o

Ali Yerlikaya
19.04.2009, 20:06
Sivas in zemini cok iyi olmasa da eskiye nazaran daha iyi.

Ayrica bizim de cok fazla pas yaparak gol aradigimiz söylenemez.

Sisirme toplarla biz de cok oynuyoruz,bu konuda hemen song aklima geliyor.

Herseye ragmen hafta icindeki macin hem zemini hem de sivasi az da olsa bozacagini düsünüyorum.;)

Öylede Cafer abi sonucda Yattara ve Alanzinho gbi topu yerden süren oyuncular cok etkilenir olumsuz sahlardan ama bakalim ins saha hakem hic biri bizi etkilemicek etkiliyemicek.

lazzz61
19.04.2009, 20:18
arkadaslar ıcımden bı hıss bu maca yunus yıldırım atanacak dıorr inş.. öle olmazz

Kadir
19.04.2009, 20:29
Bu maçı alırsak şampiyon oluruz .

Tekke
19.04.2009, 20:43
Sivas maçına tek forvet çıkarsak, en azından yenilmeyiz...

Serhat
19.04.2009, 20:46
Bu maçı alacağımıza yürekten inanıyorum ...
Hatta Sivaslıların hepside bu korkuyla yaşadıkları için "bizi şampiyon yapmazlar" gibi dandik cümleler kuruyor... Malum Korkunun ecele faydası yok ...
İnşallah bunu onlara hatırlatırız...

Fatih Solmaz
19.04.2009, 20:54
herşey yalan bu gerçek ! derler ya aynen öyle bu maç.

Burçak
19.04.2009, 20:54
Başlığa Sivasspor maçı ile alakalı görüşlerimizi yapalım arkadaşlar.
Beşiktaş maçı yorumlarınız için, 2008 - 2009 | Rakiplerimiz ve Maçları (http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=7007)
Mesajlar taşınacaktır.

msukas
19.04.2009, 20:58
Bence bjk ve sivas bu haftadan sonra düşüşe geçecekler şampiyonluk gs ve bizim aramızda geçecek yani biz 1. gs 2. olur

Ozan Yazıcı
19.04.2009, 21:18
bizim topçulara önde basan her takım bizi bozar
bunu da en iyi yapan takım sivas bu ligde
eyvallah, sivasın oynadığı futbol değil, ama bizimkilerin oynadığı hiç değil

Murat Acar
19.04.2009, 21:20
Bende bu yoruma yuh diyorum başka bişey demiyorum Sivasın oynadığı futbolu bizimkinden daha iyi gören bir mantığa başkada yakıştırma yapamıyorum ...Hafta sonu göreceğiz kim ağa kim paşa YENECEĞİZ OLAY BU

biltrabzon
19.04.2009, 21:22
herşey yalan bu gerçek ! derler ya aynen öyle bu maç.

ve öyle maclari kaybeden hep biz oluyoruz.kaderimiz

Murat Acar
19.04.2009, 21:27
ve öyle maclari kaybeden hep biz oluyoruz.kaderimiz
Bu sefer bu şanssızlığı tersine çevireceğiz büyük nasıl olurmuş göstereceğiz inan buna.

Alp Yavuz 13
19.04.2009, 21:37
arkdaşlar bu maç bizimmmm ALLAH'IN İZNİYLE VİRA BİSMİLLAH
BORDOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO

OZDEN61
19.04.2009, 21:57
sivas macına aynı düzenle cıkmalıyız. sadece gökhan tek forvet oynamalı. birde bazıları hüseyin oynamasın diyebilir ama sivasın ortasahasını kesecek biri olabilir.
ha bide sivasın rakım ı yüksek olduğu icin bizim oyuncularıda yaylaya cıkarıp oralarda düz kosu yaptırmalıyız. cigerler acılsın.

ÜNAL
19.04.2009, 21:58
Motivasyon çok önemli.

Alırız bu maçı :cool:

reisoğlu61
19.04.2009, 22:00
ayni kadro ile cikmali sivas macina, sadece tek forvet olarak Gökhan tercihi daha dogru olur

Erdem Keser
Beşiktaş da puan kaybetti:)

Sivas'ı yenersek yolu yarılarız...

ardasali
bjk 0 bs 0,

selimatal
19.04.2009, 22:01
Aha BJK ta puan kaybetti.:D

onurts61
19.04.2009, 22:03
Dahe ne olsun yilin en krtik maci futbolcular biraz fedakarlik yapsinlar , Gokhan efendi topa biraz daha sert girsin cunku her seyin heba olacagi bir mac ama kahretsinki bizim futbolcularda biu fotumdaki insanlarda olan inanci goremiyorum...

selimatal
Dün yaptığımız 3 lü averaj hesapları artık çok daha önemli. Sivası yenersek 3 lü averaj bizde. Berabere kalırsak 3 lü averajda kesin 3. yüz ve ikisini de puanla geçmemiz lazım

Tolunay Abdioğlu
Biz haftaya yenersek 56 olucaz..
Sivasla aramızda 1 puan kalıcak...
Fener ve Galatasaray maçlarından Beşiktaş kesinlikle puan kaybedecek.

Emo91
19.04.2009, 22:04
sivas son 3 haftadir gercekden ayagi takiliyor, düstü düsecek!!
hic acimadan bu yigidoslara biz tekmeyi koyalim, burunlarin üzerine düssünler!!

sivasspor dahil tüm anadolu kulüplerine bir sinirim var, cünkü bizi hic cekemiyorlar!

insallah mecbur 3 puanlan dönüp su sampiyonluga bir adim daha yanasmak istiyoruz!!
mutlak alin su maci!!!

Harun-61
19.04.2009, 22:04
Hersey sizin elinizde Cocuklar.

gidin alin bu maci...!

Tarihe gececeksiniz....gayrettttt!

.

biltrabzon
19.04.2009, 22:05
bu aradan gs sampiyon cikarsa kimse sasirmasin.en iyi fikstür ve kadro onda.

Hüseyin İlkin
19.04.2009, 22:06
Bu maçı alacağız. Farkı 1'e indireceğiz. Beşiktaş'ta Eskişehir'de takılacak, önlerine geçeceğiz.

Paksoy
19.04.2009, 22:08
bordoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo oooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo

erol-61
19.04.2009, 22:09

eğer bu yazdukların doğru ise ben futbolun F sini bile bilmiyorum

Erdem Koltuk
19.04.2009, 22:09
Bu hafta adeta kalp masajı ile hayata döndük......Şimdi 6 haftalık bir tedavi ile ŞAMPİYONUZ!!!!!!

Adem Erdoğan
19.04.2009, 22:10
Bu haftaki sonuçlardan sonra gördükki alta düştüm diye üzülmeyeceksin üste çıktım diye sevinmeyeceksin.
Sivas galibiyeti 3 puan getireceği gibi takımı da havaya sokar.
Hayde bre pehlivan.

mcpcpc
19.04.2009, 22:12
biz bu yiğidoları yenersek varya morelman çöker bunlar geçen sene ki gibi :D anca 3. 4. bitirirler

onur-ts
19.04.2009, 22:13
sivas maçı şampiyonluk maçı.kazanacağımıza inanıyorum.hayde Trabzonum coştur bizi...

erol-61
19.04.2009, 22:14
Sivas maçına tek forvet çıkarsak, en azından yenilmeyiz...

yahu arkadaş yenilmeyi aklından nasıl geçirebiliyosun merak ediyorum ben bu yaşıma geldim rakimiz BARCA iken bile yenilme ihtimalini hiç hesaba katmadım BENİM HESABIM HEP YENMEK ÜZERİNEDİR nedenmi ÇÜNKÜ BİZ TRABZONSPOR luyuz bukadar diyorum

selimatal
19.04.2009, 22:14

Sivas sahanın her yerinde basabilen bir takım. Ama o işi canı isterse en iyi yapan takım TS.

Bizim sahayı dar ettiğimiz FB, Sivasa 4 attığına göre bakacağımız maç FB-Sivas maçı olmalı. Sivas aynı oynadı ama FB ara paslarla bitirdi Sivası.

Ayrıva ligin ilk yarısında biz de Sivası resmen ezmiş ama 4-5 gol kaçırıp berabere kalmıştık.

Yine aynı manyıkla oynamalıyız. Bu kez 2 büyük avantajımız var:
1-Alanzinho diye bir adam eklendi. Teknik oyuncular pas bağlantısı kurar ve sürekli boş alana kaçarlarsa çok keyif alacağımız bir maç olabilir
2-Önde iken yakalanma korkusu içerisinde olan ve giderek gerilen takım bu kez Sivas

selimatal
19.04.2009, 22:16
Ahan da yok ettim mesajı.;)

Cihan
19.04.2009, 22:16
ben biraz temkinli yaklaşıyorum ya o ortamda ne olacağı belli olmaz sivas aslında iyi oynamıyor ama iyi defans yapıyor.. özellikle bilica çakı gibi .. gökhan iyi oynarsa kazanırız .. ama çok zor bi deplasman ... 2 ihtimalli bir maç ya alacağız yada yenileceğiz berabere bitmez..

Onur Civelek61
19.04.2009, 22:17
zivas bittin sen :)

Alihan Ertürk
19.04.2009, 22:17
Futbolcular bu maça ekstra motive olacaklardır..

Yattara ve Alanzinho'dan şov bekliyoruz bu maçta da ;)

erol-61
19.04.2009, 22:18
sivas maçı şampiyonluk maçı.kazanacağımıza inanıyorum.hayde Trabzonum coştur bizi...

negüzel diyorsun doğruda diyorsun da siz TRABZON daki hemşerilerim sizde takımı coşturun biraz tesislerde felan moral motivasyon gibi stres alma gibi çalışmalr yapsanız yada yapıyorsanız bizleri bilgilendirseniz de rahatlasak ben şahsen TRABZON da olsan işigücü bırakır tüm mesaimi futbolculara harcardım ŞAMPİYONLUK ADINA

İskender Çakmak
19.04.2009, 22:18
bu hafta bizim haftamız oldu sıvası da yenersek bu yıl bizim yılımız olacak

Fanatik28
19.04.2009, 22:19
Sivasspor´u yenmeye o kadarda sartlandirmayin derim ben, nihayetinde futbol bu...ilk macta bunu cok acik gördük.
Yenmeyi birakin, alacagimiz bir beraberlik bile sansimizi fazlasiyla arttiracaktir. Cünkü Sivas daha cok puan kaybedecek, hatta ligin 33. haftasina 4 puan farkla önde girseler bile onlari cok rahat geceriz. Bu da demek oluyorki yenilsek bile hala Sampiyonluk umudumuz devam edecek, dahada önemlisi etmeli. Bir maglubiyet halinde burada yazilacaklari az cok hayal edebiliyorum ama bence bosuna kuruntu olacak.

Cünkü büyük ihtimal BJK Es Es´i yenemeyecek, bugünki gibi...ligin dibi cadi kazani ve muhtemel ligin 33. haftasina en az 4 Takim 36-38 Puanla girecek. Bunlardan birde G.Birligi ve 33.hafta Sivas ile oynayacaklar. BJK´de GS ile. Son hafta GS-Sivas ve Denizli-BJK!!!

Biz ise digerlerine oranla daha rahat takimlarla oynayacagiz. 25 seneden beri Trabzonspor´u takip ederim, hic böyle bir fikstür avantajina sahip olmamistik....

Mustafa GÜLAY
bordooooooo

Varlıbaş61
.................

bordo61
19.04.2009, 22:20
bu maçta alınacak galibiyet bizi çok güçlü yapar

bordo61
19.04.2009, 22:21
bence ne beraberlik ne maglubiyet hakkımız var
tüm maçları almalıyız

erol-61
Kırmızı yazdığım yerle ne demek istedin anlayamadım. Düzelt hemen.:D

ARAKDAŞ KLAVYE HATASINA MARUZ KALIMIŞI dikkatin ve beni uyardığın için teşekkür ama İKAZININ SONUNDA EMİR VERMİŞİN BU OLMAMIŞ SENDE BUNU DÜZELTİRMİSİN arkadaşım

Fatih Özkan
Al sana altın tepside fırsat!
Sivas berabere, BJK berabere!
Haftaya da Sivas'la oynayacaksın ki bu Sivas Fener ile maç yapıp yorulacak...
Yorulmaları da mühim değil...
Adamların oynadığı mükemmel bir futbol yok!
Aman aman topçuları da yok!
Sen büyüksün, inançlısın, taraftarın hep yanında!
Gönlünü koyacaksın ortaya, alacaksın!
Alırsan şampiyonsun!
Alırsan tarihe geçersin!

sonimp
19.04.2009, 22:28
selam renkdaşlar, sivasspor'un şansını görüyorsunuz değil mi? yine inmediler liderlikten. beşiktaş'ın puan kaybetmesine eşbette sevindim ama sivas'ın şansı da sezon başından beri tersine dönmedi bir türlü.kazandıkları bi çok maça baksanız beni anlarsınız. en çok da o üzüyo ya beni, dğru düzgün futbol oynamdan bu işi buralara kadar getirdiler. bir de bize bakın,hakikaten oynayınca

U.Sadıkoğlu
19.04.2009, 22:30
Geliyoruuuuuzzz sivaaasss akıllı olun !!

sonimp
19.04.2009, 22:31
oynayınca keyif veriyoruz.onlarsa büyük ölçüde fizik gücüne dayalı ve bulduğunu kaçırmayan bir oyun yapısı ar.gerçi o da yetiyor bu ligde bi yerlere gelmke için ama biz TRABZONSPORLULARA yetmez tabi.biz güzel oyunla kazanmayı isteriz her zaman. umarım bu hafta galibiyeti alrız ve bu işi bitiririz. normal şartlarda sivassporla kıyaslanmak bile takımımıza yapılan bir ayıp olur ama birileri buna sebep oluyor işte ve bundan keyif alıyor. sivasta olucam inşallah hafta sonu.

Terzioğlu
19.04.2009, 22:34
Bu macin önemi artik dahada artti. Ben kesinlikle kazanacagimizi düsünüyorum. Sivas futbol adina birsey yapamiyor. Gerci bizde cok iyi oynamiyoruz ama yinede ben takimimizi Sivas'tan iyi buluyorum. Oyuncu kalitelerini tartismak bile anlamsiz. Ayrica Sivas'in hafta ici FTK'da Fenerbahce maci var. Bunlarin hepsine deplasman lideri oldugumuz gerceginide eklersek oradan alinacak bir galibiyet ihtimali hic de uzak degil.

TSezgin61
2 dilegim var Trabzon...:)

elturca61
su maci aldikmi hersey tamamdir...

BayzanTs61
19.04.2009, 22:35
sivas senden nefret ediyorum...daha ne diyeyim sana :D ?

bordox
19.04.2009, 22:36
Bekleyip bekleyip vuracaksın bu maçta,hafta arası fener maçında Bilica kırmızı kart görse tadından yenmez.Alenzinho ve Yattara'nın ekstra performansı bize bu maçı getirir umarım.

magicyattara
19.04.2009, 22:38
Maçın hakemi kim olabilir?

Hotaman
19.04.2009, 22:40
Rakiplerden hiçbirini yenemeden şampiyon olamayız. Sivas'ı yenersek o havayla Eskişehir'e puan avantajı ile gideriz. Haydi Trabzonsporum hesap zamanı, hasat zamanı!

Cafer Bulur
Yunus ve bülent yildirim olmasinda kim olursa olsun,yoksa yildirim gibi carparlar bizi.:)

Firat aydinus veya deniz coban olabilir.

Varlıbaş61

bülent yıldırım yada bünyamin gezer olmaz inşallah
deniz çoban yada fırat aydınus olabilir...

Murat Hızal
19.04.2009, 22:41
Kazanın bu hafta,delirtin bizi.

Kaderimizde Sivas'ın yollarına düşmekde varmış.

Bu maçı alırsak bir daha yenilmeyiz,olur mu? Olur hemde çok güzel olur:)

U.Sadıkoğlu
19.04.2009, 22:42
Sivaaaasın yollarınaaaaaaa

magicyattara
19.04.2009, 22:43
Deniz Çoban yüzünden 4 maç ceza almıştı b.uygun onu vermezler.
Fırat Aydınus,eskişehir maçımızdan sabıkalı.

Tek seçenek B.yıldırım gibi duruyor.
Ya da Hüseyin Göçek.
Eğer bunlardan biri olursa ayvayı yeriz.

selimatal
19.04.2009, 22:43
ARAKDAŞ KLAVYE HATASINA MARUZ KALIMIŞI dikkatin ve beni uyardığın için teşekkür ama İKAZININ SONUNDA EMİR VERMİŞİN BU OLMAMIŞ SENDE BUNU DÜZELTİRMİSİN arkadaşım

Emir değildi. Düzelteceğine emin olmamdan.;)

Ne demek düzeltmek. Toptan yok ediyorum, sen canını sıkma renkdaş.

ilhan
19.04.2009, 22:45

Kötünün iyisi Cüneyt Çakır diyorum abi ben.

SeSSiS
19.04.2009, 22:47
3 puan almalıyız. yolumuz açık ola...

magicyattara
19.04.2009, 22:47

Hiç aklıma gelmemişti.

Olabilir.

Yalnız hakemliğine güvenemiyorum bunun da.

Tek güvendiğim hakem Fırat Aydınus.O da zaten Dünya kupası elemelerinde düdük çalan tek hakemimiz.

selimatal
19.04.2009, 22:48

Allah korusun. C.Çakır olursa 5 kırmızı 10 sarı kart gösterir, iş BJK a kalır.

Cafer Bulur
19.04.2009, 22:49
Deniz Çoban yüzünden 4 maç ceza almıştı b.uygun onu vermezler.
Fırat Aydınus,eskişehir maçımızdan sabıkalı.

Tek seçenek B.yıldırım gibi duruyor.
Ya da Hüseyin Göçek.
Eğer bunlardan biri olursa ayvayı yeriz.
Aynen öyle.:)

Eger hüseyin göcek verilirse sivasin sampiyon yapilmak istendigi bence ispatlanmis olacak.

Hakemi de yenecek kadar güclü bir takim olmadigimizi düsünüyorum,bu yüzden maci kazanabilmemiz adil bir hakeme bagli.

KÖKSAL AYDIN
19.04.2009, 22:50
Sivası yenersek -ki yeneceğimize inanıyorum- %90 şampiyonuz diyebilirim.Allah yolumuzu açık etsin.

5 mayıs 1996daki maçtan bile daha ön plana çıkacak bir maç.

Uğur GEMİCİOĞLU
19.04.2009, 22:50
ooo 8taş da berabere kaldı haftaya maçı kazanırsak gerisi gelir :D

Erdal
19.04.2009, 22:51
Biz seneye şampiyon olalım...Yoruyor abi beni bu yarış:)

Erdem Keser
19.04.2009, 22:52
Şu maça versinler Fırat Aydınus'u bizde rahat rahat bir maç izleyelim.

TSercaN
bu maci Allahin izniyle alacagiz.

Fatih
Eyyamcının önde gideni o Erdem;)

Erdal
19.04.2009, 22:53
Arkadaşlar, Sivas'ı yensek bile şampiyon olmak için rakiplerin kaybı gerekiyor. Üstelik bizim Kayseri ve Bursa maçlarımız var. Fazla mühümsemeyin. Seneye nasılsa şampiyonuz...

Cafer Bulur
19.04.2009, 22:54
Biz seneye şampiyon olalım...Yoruyor abi beni bu yarış:)
Bu is bu sezon bitmeli.

Seneye seneye diye yillarimiz kayboldu.

Lig 2.si olmak da bu yolda sampiyonluk sayilabilir.:D

Ahmet Faruk
19.04.2009, 22:55
Ligde en beğendiğim hakem Fırat Aydınus...
En azından tutarlı olmaya çalışıyor...

Umarım Aydınus hakem olur.

Varlıbaş61
Bu sene adalet yerini bulacak
buna gönülden inanıyorum...

adalet; sivas maçı ile kendini gösterecek...

Erdal
Seneye seneye...Bu sene şampiyonlar ligine gidelim iyidir...

Cafer Bulur
19.04.2009, 22:57
Arkadaşlar, Sivas'ı yensek bile şampiyon olmak için rakiplerin kaybı gerekiyor. Üstelik bizim Kayseri ve Bursa maçlarımız var. Fazla mühümsemeyin. Seneye nasılsa şampiyonuz...
Onlarin daha cok puan kaybedecegi ortada degil mi?

Sivasin antep ve gs deplasmanlari ve icerde dahi g.birligi ve belediye ye karsi hasarsiz cikmasi pek mümkün degil.

Keza bjk ninde eskisehir,a.gücü,gs,fb ve debizli maclarini kayipsiz gecmesiz nerdeyse imkansiz.

Biz maclarimizi kazanirsak sampiyon oluruz.

magicyattara
Konya'nın penaltısı verilmedi,Bursa ikinci yarı bilerek golü atmadı.

1'er puan daha yaklaşmış olacaktık üst gruba.

Cafer sana katılıyorum.
Sivası orda yenmek kolay değil ama yenmemiz lazım.

Ahmet Faruk

Sivası yenelim de şampiyonlar ligine gidelim Erdal Abi :)

Gökçebey
Erdal abi, taraftar çıldırdı şampiyonluk istiyor :D

Terzioğlu
19.04.2009, 22:58
Su anda en begendigim hakem bu sezon yeni piyasaya cikan Deniz Coban. Izledigim bütün maclarinda neredeyse hatasiz harika yönetti maclari.

Bu arada bence macin kadrosu söyle olmali:

Sylva - Tayfun, Song, Egemen, Cale - Serkan, Selcuk, Colman, Yattara, Alanzinho - Gökhan

Tayfun yerine Serkan'i sag beke alip Hüseyin'i orta sahaya koysakta olur. Ancak Serkan savunmada cok aciklar veriyor. O yüzden Tayfun tercihi daha mantikli olur gibime geliyor.

Erdal
Konya'nın penaltısı verilmedi,Bursa ikinci yarı bilerek golü atmadı.

1'er puan daha yaklaşmış olacaktık üst gruba.

Cafer sana katılıyorum.
Sivası orda yenmek kolay değil ama yenmemiz lazım.

Hocam Gökhan Güleç hariç Bursa' lı çocuklar ellerinden geleni yaptı..Haksızlık etmeyelim yahu vallahi ayıp oluyor...

TS-FAN
Hem bu sene,hem seneye..:)
Bu derenin altından daha çok sular geçecek.
Çok kayıplar olacak.
Biz de kaybedebiliriz tabi ki..
Ama şu rakip olan 3 takım puan kaybedecek.Elleri mahkum..

Tanju
19.04.2009, 22:59
Onu bunu bırakalım tüm maçlarımızı kazanırsak kesin şampiyonuz :D

Adem Erdoğan
Fikstürlere bakınca Bjknin işi zor gözüküyor.

Sivas'ın 3 tane zor maçı 3 tane kolay maçı var.

Bizim her maç zor.Fakat Sivas'ı yenmemiz halinde o gazla ligin sonunu getirir ve en azından ş.l.ne gideriz.

Muhammet
Ben de şampiyonluk istiyorum ama henüz çıldırmadım. :)

Ayrıca, Ankaragücü maçından sonrası Trabzon sokaklarında olanlara tanık olduktan sonra, düşünüyorum da şampiyon olsak neler olacak? :D

TolsTToy
Gökhan ünalın maçı olacak buraya yazıyorum :)

ilhan
19.04.2009, 23:00
Hiç aklıma gelmemişti.

Olabilir.

Tek güvendiğim hakem Fırat Aydınus.O da zaten Dünya kupası elemelerinde düdük çalan tek hakemimiz.

Abi dünkü maçtan sonra Bünyamin Uyurgezer'i istemem. Selçuk Dereli ya da Cüneyt Çakır'ı verecekler bu maça. Cüneyt Çakır'ı versinler bari. En azından gördüğünü çalsın.

Allah korusun. C.Çakır olursa 5 kırmızı 10 sarı kart gösterir, iş BJK a kalır.

Bizim takımımız öyle kolay gören bir takım değil. Ben sanmıyorum ki kırmızı yesinler. :)

Bu sezon Eskişehirspor ile oynadığımız maçta batırmıştı. Onun sayesinde kazandık iddiaları ortada kol gezdi. Şimdi Fırat Aydınus'u atarlarsa maça bu vb. düşünceler ortalıkta olacak.

Galatasaray-Fenerbahçe maçından sonra sanmıyorum bu maça versinler.

Cafer Bulur
Sampiyonlar ligi icinde sivasi mutlaka yenmemiz gerekiyor.

Isin aslina bakarsak sivas macini olmak ya da olmamak macina cevirmemeliydik.

Konya,denizli ve belediye facialari buna sebep oldu.

Sivasi orda yenemeyebilirsin ama denizli,konya ve belediye yi evinde yenmelisin sampiyon olmak istiyorsan.

Kaan
Bu maçı kazanırsak ( inşallah kazanacağız ) şampiyonluk yolunda çok büyük bir adım atmış oluruz. :):cool::rolleyes:

Erdem Koltuk
Şansalın lafa bak...."Sivas ve Beşiktaş avantajlı tabi ama orada Galatasaray var" Trabzonun adını ağzına almıyor...Çıldırmamak imkansız...

Cafer Bulur
19.04.2009, 23:03
Su anda en begendigim hakem bu sezon yeni piyasaya cikan Deniz Coban. Izledigim bütün maclarinda neredeyse hatasiz harika yönetti maclari.

Bu arada bence macin kadrosu söyle olmali:

Sylva - Tayfun, Song, Egemen, Cale - Serkan, Selcuk, Colman, Yattara, Alanzinho - Gökhan

Tayfun yerine Serkan'i sag beke alip Hüseyin'i orta sahaya koysakta olur. Ancak Serkan savunmada cok aciklar veriyor. O yüzden Tayfun tercihi daha mantikli olur gibime geliyor.
Tayfun bu tip final maclarinin adami degil,bu yüzden oynamamali.

Tayfunun mental olarak zayif bir futbolcu oldugunu düsünüyorum.

Serkan sagbekte ideal degil ama tayfuna tercih edilir.

TS-FAN
19.04.2009, 23:04
Şansalın lafa bak...."Sivas ve Beşiktaş avantajlı tabi ama orada Galatasaray var" Trabzonun adını ağzına almıyor...Çıldırmamak imkansız...
Boşver..Herkes öyle düşünsün.Belki de bu, avantajdır bizim için.
Biz işimize bakalım.

lazooo28
19.04.2009, 23:06
Hiç aklıma gelmemişti.

Olabilir.

oda icindeki siyah beyaz formaya tapiyor

adam gibi bi hakem yok memlekette yau

iskenderunlu
19.04.2009, 23:06
msn den arkadaşlar biz yiğidoyuz bekleriz gelin diyorlar sürprizleri varmış bizlere :D

magicyattara
19.04.2009, 23:07
Hocam Gökhan Güleç hariç Bursa' lı çocuklar ellerinden geleni yaptı..Haksızlık etmeyelim yahu vallahi ayıp oluyor...

Yahu ilk yarıda bjk'ye 11'e 11 futbol dersi veren takım ikinci yarı 10 kişilik rakibe o boş alanlarda gol bulamadı.4 e 2 gelip pozisyon bulamadılar.
Top oynayan adam anlar bunu hocam:)

Terzioğlu
19.04.2009, 23:07
Tayfun bu tip final maclarinin adami degil,bu yüzden oynamamali.

Tayfunun mental olarak zayif bir futbolcu oldugunu düsünüyorum.

Serkan sagbekte ideal degil ama tayfuna tercih edilir.
Cafer abi Besiktas maci öncesindede bu tür laflar ediliyordu ancak o mactaki performansi cok iyiydi. Bence Tayfun bunlari asti artik.

U.Sadıkoğlu
19.04.2009, 23:08

afkursun o boşver

Cafer Bulur
19.04.2009, 23:11
Cafer abi Besiktas maci öncesindede bu tür laflar ediliyordu ancak o mactaki performansi cok iyiydi. Bence Tayfun bunlari asti artik.
Tam olarak astigina emin degilim.

Tayfun oynarsa serkan,hüseyin,colman ve selcuk dan olusan bir orta saha mantikli olabilir.

Bu durumda yattara sagda ve tek forvet olarak gökhan oynatilabilir.

Sivas cok diri bir takim bu yüzden ayni anda yattara-alanzinho ve forvet bizi mahkum oynatabilir.

thehell61
19.04.2009, 23:12
Allahım dualarımı ve söyledıklerımı çukarıyor Sıvas ve Bjk maclarına 0 verdım öle oldu :D