PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Sivasspor 3 - 0 TRABZONSPOR

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 [25] 26 27 28 29

zeki gursoy
25.04.2009, 21:55
İKİNCİ 96 FACİASI...
kaybediyosan kybet ama biraz yırt kendini be..
her duran topun başında selçuk ama ligi aslında 2.hafta bitirmiş..
o haftadan beri selçuk yok..boşa oynuyor..
25 maç 4-4-2 oynayıp son iki maç4-3-2-1 oyuna başlamak kafadaki belirsizlliğin sonuçları
hüseyin -selçuk ikilisinin aklında kesinlikle gol yok..
bu maçta son adam selçuktu çok bölümde..
egemen bile gol için ilerde selçuk yok!!!!
terbiyesilik derecesinde kişiliksiz bir futboldur bu...
başka şey değil
96 daki fener faciasının yarısıdır..
unutlamayacak acı maçlarımızdan birisidir..
ve ersun bunun kahramanıdır..
o kadar ruhsuz futbolmu oynanır ya..bizler neler hissediyoruz futbolcuların umrunda diil..
yazık yazık yazık..
isyan eden tek topçu olmazmı takımda..
dakika 87. 3-0 mağlupuz sivas bizim kalede 5-6 kişi..hem basıyolar hem gol için uğraşıyolar..
bizimkiler..bizim milyarlıklar ne yapıyor..
yazıktır yahu, günahtır..
bu maçın ne kadar önemli olduğunun bilincinde değilsen geldiğiniz yere kadar yolunuz var, defolun gidin...
hocada dahil..
yeter artık be..milleti kanser ettiniz..

Bekir
25.04.2009, 21:56
60 trilyon mu bilemem ama gecen bi yerde dinlemiştim sadece klup calısanlarına (malzemeci aşçı falan)
yılda 6 trilyon harcanıyo...bu 6 trilyonun içinde teknik gorevliler falan yok sadece ufak işçilerr..

arifberkay
25.04.2009, 21:56
Tayfun oynadığı zaman onu yuhalayan taraftar görsün.İki haftadır Serkan geçen hafta 6-7 pozisyonda açık verdi gol olmadı.Bugün oradan gelen ilk top gol oldu.Yani hocanın işinde çok karışmak yanlışmış.Bugün Tayfun oynasaydı daha 6. dakikada o golü kesin yemezdik...

serkan kotu oldugu zaman tayfuna mı kalıcaz yanı gecınız bunları bugun bu hıkayelerın sonuna geldık

Sefa
25.04.2009, 21:59
Takım'a ne kadar mülayim var toplamışlar..

Herzaman futbol'da pisliğin yanındayım.. Futbolcuda hem hırs hemde pislik varsa yeteneğe ihtiyaç yok..

Sen bir faul yaptığında adam dikleniyor evinde kendi sahanda karşı koyamıyorsun sana faul yapılınca pislik yapsan topçu atılacak &100 adam bi özür diledimi hemen yumuşuyorsun..

Galatasaray bu konuda üst düzeyde kızıyoruz istemiyoruz ama bu işi yapmak zorundasın yapmazsan sana yaparlar..

hodlu
25.04.2009, 22:00
Egemen önce savunma görevini yapmalı.Ben ondan gol atmasını beklemiyorum,savunmayı terk edip gitmemeli.Bu sene boş alanda çok yakalandık, hatırlayın Bursa maçıda aynı oldu.Egemen biraz ölçüyü kaçırıyor...

Murat Hızal
25.04.2009, 22:00
Top toplayıcı çocuktan gol yedik bence maçın tartışılacak başka bir tarafı yok

Kimin inandığı kimin inanmadığı bugün sahada açıkca görüldü.

bingolts
25.04.2009, 22:01
Egemen önce savunma görevini yapmalı.Ben ondan gol atmasını beklemiyorum,savunmayı terk edip gitmemeli.Bu sene boş alanda çok yakalandık, hatırlayın Bursa maçıda aynı oldu.Egemen biraz ölçüyü kaçırıyor...
Egemen bursa maçında oynamadı lütfen

Adil ÖZGÜR
Seneye takıma takviye yapmadan önce iyi bir teknik drektör değişikliği yapmamız lazım. Büyük maçlarda bir tane galibiyetimiz yok. 2 pas yapamıyoruz.Umut gibi futbol mantelitesi ve gelişimi kıt bir futbolcu ile yola devam edersek bu sonuç kaçınılmaz olur.Bu örnekleri arttırabiliriz.Sivas maçında gördük ki ortasahanın yükünü kaldıramayan bir Selçuğa bu kadar neden tahammül ediliyor.Senin yedek oyuncun yok mu.Barış , Ceyhun bu çocuklar futbol oynuya oynuya özgüven kazanır idman yaparak değil.Ersun hoca bu sabitliklerden kurtulmıyacaktır.Bu da demek oluyor ki sezon sonu ; ''Yar saçların lüle lüle Ersun sana Güle Güle.. ''

Bu saate kadar ben de sebat ederek Ersun dedim,
Bu saatten sonra Trabzonspor, tat vermeyeceği bellidir.

Hiç yabana atılmayacak bir görüş olarak artık açıkça söyleyebilirim.
Zira anladımki takım 3-0 malüp, rakip takım değişiklikleri yeri ve zamanında yapıyor,
Malüp takımın hocası ise her maçta alışageldiği alışkanlığından İNAT la vazgeçmiyor, iki değişiklikle maçı 3-0 veriyor.

Bu ne mana taşıyor anlayamıyorum.
Böyle bir futbol anlaşıyışına şaşıyorum.

Biz çok kaliteli hoca da gördük, futbolcu da.

O renkler uğruna Ya Rab, ne şehit ler vermişiz,

maydin
artık bjk destekleyeceğim.

Sefa
25.04.2009, 22:02
Kesinlikle 2. gol tamamen Egemen'in hatası.

3. golde de forvet adamı heleki Mehmet Yıldız'ı Serkan tutuyor Egemen kayıp..

Peki bugün Egemen'in ne faydası oldu da 11 tane Egemen istiyorsunuz..

only ts
25.04.2009, 22:04
üzüldüğüm bir diğer noktada stadımız avrupa kupalarına kalmamız halınde yenılenecektı kalamazsak o da baska bahara kaldı of ula offff

hodlu
Bizans şampiyon olacağına, T.C.'nin temelerinin atıldığı kent olan Sivas olsun.Kaldı ki hakettiler.Ben artık Sivas olsun derim neden bjk olsun ki.Biz ders alalım seneye biz olalım...

Bekir

bi oyuncunun 34 mac iyi oynaması mümkün müü???puyol nesta ferdinand bile hata yapabiliyor..biz genele bakarak 11 tane egemez istiyoruz..

josehakan
25.04.2009, 22:05

Peki 11 tane egemen istiyoruz niyemi adam elinden geleni yapıyor 2incisi song da hata yaptı ileri çıktı ona bi laf diyen yok ççook acayip egemen sivas maçında elinden geleni yaptı orda yedigimiz pozisyonda topa hamle yapacak kadar yetiştiyse ugrastıysa artık gerisi şans SONG nerde peki orda??

josehakan
25.04.2009, 22:06
üzüldüğüm bir diğer noktada stadımız avrupa kupalarına kalmamız halınde yenılenecektı kalamazsak o da baska bahara kaldı of ula offff

yok kardeşim o kadar da deil yha Uefa kesin kalırızda bakalım hayırlısı

playa
25.04.2009, 22:06
ersun hoca alanzinho yu çıkardın umutu kurtarıcı dıyemı aldı yazıklar olsun yaaa

playa
25.04.2009, 22:07
umut a topçu diyen futboldan anlamıyodur

only ts
25.04.2009, 22:08
yok kardeşim o kadar da deil yha Uefa kesin kalırızda bakalım hayırlısı

ınsallah kardeş :(

Ayhan Yüksek
Tek kelimeyle yazıklar olsun,biz okadar hırslıydık inançlıydık ama futbolcularımız ne inanmış ne hırslanmış aksine o inanç ve hırs sivaslılarda vardı,adamlar koca lig boyunca böyle oynamadılar ve bukadar rahat goller atamadılar,şampiyonluktan kopmak koymadı sivasa yenilmek ve bu yenilgi sonunda kopmak koydu,rezilleri oynadık maçta.
Song haftalardır dökülüyor ama bunu bi Ersun Yanal göremiyor,kardeşim gencecik Giray var oynadığındada iyi oynuyor koy artık oynat nedir bu vazgeçemiyorsun belli başlı adamlardan, Hüseyin ne desem boş bu adam hala nasıl oynuyor seneye 11 de görmemek dileğiyle, bu nasıl bir mantıktır ki maçın 26. dakikası daha, 1-0 mağlupsun defansın bomboş adam taç atıyor kimse yok tak gol o dakikada okadar yüklenmek niye,yüklenmekte yüklenmek olsa pozisyonumuz dahi yok koca ilk yarı, Serkan berbat ama günah keçisi Alanzinho oluyor ve alınıyor oyundan,adamların 35 lik topçusu Murat Erdoğanı meşhur ettik, şu sivasa karşı boynumuzu büktünüz ya yazıklar olsun inşallah sivas şampiyon olmaz buda benim görüşüm, bir sözde adi federasyona böyle bir maçı gündüz oynatan istanbul yalamaları ne vardı ezik fb nin maçını akşama verecek taraflı şerefsizler kına yakın yenildik ne topu görebildim bazen ne oynanan oyunu güneş bi taraftan gölge bir taraftan.

josehakan
arkadaşlar herkes bişiy dioda inanın goller bi acayip ti o taçtan nasıl o kadar açık verdik inan anlamadım okadarda saldırılmaz madem o kadar adamla çıktıkta hakketen nasıl olduda pozisyona giremedik hiç düşündümüzmü?? (taçtan gol yedigimiz pozisyon)

Armağan Dere
25.04.2009, 22:10
böyle bişey yok. futbol tek maç ya da bir sezon değil. zaten bu sene yola gelecek yıllar için mücadeleci bir takım yaratmak ve bu sene mümkün olduğu kadar yukarda kalmak değil miydi? yeniden yapılanma sürecinde değilmiyiz?

peki elimizde şimdi bir iskelet kadromuz yok mu?

altta kofoğlu yazıyor çaykaralısın heralde abi:)...Şimdi sayın abim yeniden yapılanma süreci dedin olduğu kadar yukarda kalmak dedin bizim 4. bitirme garantimiz yok geçen sene 4.bitirdik diye hatırlıyorm..onun için diyorum bu takım bi yenilgiyi daha kaldıramaz...revizyon yapacak oyuncu yok belki bi alanzinho sayılabilir...yattara geçen seneden de var olduğu için saymadım...benden yaşça büyüksün abi daha çok gün geçirmişsin 4 sene üst üste şampiyon olabilir mi bizim takım sence ne kadar revizyon yaparsan yap bi şekilde çatlak olacaktır....zaten türk futbolu kısır kalıyor futbolda adamlar ingiltere de takır takır top oynuyorlar...

Ama bu 7 gelecek ama ben görebilicekmiyim...7 gelse bile 10'u 12'yi görebilecekmiyim...çok mu bişey istiyorum

krdnz
25.04.2009, 22:10
artık bjk destekleyeceğim.

Bizans şampiyon olacağına, T.C.'nin temelerinin atıldığı kent olan Sivas olsun.Kaldı ki hakettiler.Ben artık Sivas olsun derim neden bjk olsun ki.Biz ders alalım seneye biz olalım...

Arkadaşlar yapmayın bunu..

Biz olamıyorsak kim olursa olsun bize ne.Hepsi rakibimiz değil mi?

Ali YİĞİT
25.04.2009, 22:11
arkadaş egemen en son tartışılacak adamdır..sen haticeye değil neticeye bak..Nasıl da inandım TRabzona nasılda güvendim içimde çocukcasına bi heyecan vardı ama düdük çaldıgından itibaren hepsini aldılar elimden..alanlarda ümit bağladıklarım..ağlasan mı kızsan mı delirsen mi çıldırsan mı beddua mı mı etsen ne yapsan bu takıma? bnm aklıma gelmiyor artık ya ne diyeyim kazanmak adına hiçbirşey yapmadık sanki bilerek sanki isteyerek verdik..bunun suçlusu biz miyiz? binlerce taraftar gitti sivasa hiç mi vicdanınız sızlamadı gamsızca top oynarken orda..hiç mi yüreğiniz cız etmedi orda biz kahırdan ölürken..yine bir şampiyonlugu altın tepside sunduk futboldan anlamayan öküzlere..öküz diyorum çünkü onların oynadıgı futbol değil BAM GÜM.ama işte gel gör ki futbol BAM GÜM üde kabul ediyor..çirkef olacaksın faul yapacaksın topu gelişine sağa sola vurakcaksın maçı kazanacaksın valla çok güzel taktik..bilmiyorum ne diyeceğimi bilmiyorum..söylesem her aklımdakini dilime dolanan ızdırap oluyor..teşekkürler ediyorum bizi ümitlendirmedikleri için futbolculara ve teknik heyete...

zeki gursoy
25.04.2009, 22:12
hocaya sormak isterdim:
bu selçuk evladın olsa anacak bu kadar katlanırdın nedir bunun sebebi ?
selçukla hüseyine "birbirinizden başka kimseye pas atmıycanız" diye emirmi verdin?
sahadakiler bu kadar berbatken (gökhan-selçuk-serkan-song...alternatiflerini niy hazır etmezsin?
biz 25 tane topçu aldık, shadakilerden kötümü diğerleriki oynatmıyosun..
kötüyse bundan kötüsü olamaz niye aldın?
sol kanat için aldığın alanzinho niye sağ kanatta oynar..
ve bir takım bu kadar ruhsuz kişiliksiz ve umursamaz nasıl oynar...
bu maçın anlamınının farkındamıydınız?
yazıklar olsun...

hodlu
25.04.2009, 22:12
Sylva: İdare eder.
Cale:Çok düz,takıma toplu oyunda katkı sıfır.
Colman:Yabancı hakkı için fazla fazla gereksiz.
Alanzınho:Ne yazayım bilmemki...
Isaac:Görmedikki ne oynuyor.
Song: Her atakta ileri çıkması gücünüde tüketiyor,bundan vazgeçerse iyi.
Yattara:O bu takımın herşeyi gerisi yalan...

Ayhan Yüksek
25.04.2009, 22:13
3. golde Serkanın yerinde olması gereken Egemen değil Songtur o yerinde olmadığı için Serkan mehmet yıldızı tutarken sağ kanat boş kalmıştır,velhasıl bu maçta iyi oynayanı mumla arasan bulamazdın,Ersun Hoca kardeşim maç gitmiş sende maçı seyrediyorsun yapsana kardeşim 3. değişikliği kimse mucize beklemiyor ama al Barışı yada Ceyhunu bırak oynasın adamlar sahada olanlardan daha kötü olacak değiller ya.

61viya
25.04.2009, 22:14
Arkadaşlar yapmayın bunu..

Biz olamıyorsak kim olursa olsun bize ne.Hepsi rakibimiz değil mi?

Arkadaşım gerçekten kusura bakma,beni bilen bilir,hepimiz kadar yüreğim bu sevda için atar benim.

Ama bugün o statta olsaydın,sadece bugün yani,benim gibi beş yıldır bu şehirde yaşamana gerek yok,inan şu cümleyi söylerdin sen de: "Biz olamayacaksak bari ... olsun." O üçnoktada üç kzıkardeşin adı olurdu inan bana.

Onlara olan saf nefretimi anlatmaya gerek bile duymuyorum ama hiçkimse kusura bakmasın,şunu kafasına soksun artık birileri:

Anadolu diye bir şey yok!!!

Trabzonspor var bir de diğerleri!

O kadar..

İstemiyorum,öyle centilmenlik ayaklarına yatamayacak kadar sinirliyim şu an.

Alsın,biz alamyacaksak İstanbula alsın,alışığız ne de olsa!

5 maç üstüste kazanıp kendilerini bilmem kaçıncı büyük ilan edenlerin hepsinden nefret ediyorum!

Hepsinden!

Cagdas Topal
25.04.2009, 22:16
yenildik , evet yenildik ama şimdi takımımıza sırt mı cevirecegiz ?

inanmıstık taraftar olarak ama futbolcularımız işin ciddiyetini anlamadı , hele yedigimiz 2. gol :( hala aklım almıyor

sivas ' ı tebrik ederim , umarım şampiyon olurlar

mcpcpc
25.04.2009, 22:16
ben pazartesi okula kolbastı oynayarak gitmeyi hayal ediyodum..Şimdi nasıl gidicem bilmiyorum herkes sırıtarak bakıcak yine..dün gece sabaha kadar burdaydık uyuyamadık..bugün eğer yenilirsek naparım hiç düşünmemiştim..

Erdem Keser
25.04.2009, 22:17
Ersun hocanın en büyük hatası takım kurgusu üzerindeki yanılgılar.Ukalalık olmasın , elbette ondan daha fazla bildiğimiz yok , iddiamızda yok.Futbol bilgisi Denizli ile birlikte ligin en iyi iki hocasından bir tanesi ama bazı şeyleri hesaplayamadı düşüncesindeyim.

Sezon başından beri söylüyorum , ve böyle düşünüyorum.Colman ve Selçuk'lu ortasaha hattında Hüseyin olmamalı.
Ersun hocayla istikrara evet diyorum , kendisini ve katkılarını takdir ediyorum ama - bana göre - eleştirilerede kulak vermeli hocamız.Bugünkü maça bakalım ;

Sivasspor'un ortasahası 5 kişi.Kim bunlar ; İ.Dağaşan , Sezer Badur , Murat Erdoğan , Musa Aydın , Herve Tum.Hepsi mücadele gücü yüksek , tempolu oynamayı seven güçlü oyuncular.Birisi yerini kaybetti mi diğeri o alanı o kadar güzel kapatıyor ki anlaşılmıyor .Kademeli ve ortasahada kalabalık oynadıkları için sahayı inanılmaz parselliyorlar.Mehmet Yıldız'a bir top , arkadan Musa , Tum ve Sezer , geride İbrahim kalıyor.

Bizde ise Selçuk , Colman ve Kaptan.Olmuyor. Nedeni basit , ileride ayağında top tutup oyunu rahatlatacak bir oyuncumuzun olmayışıda en önemli etken.İleride top kaybı yaşadığımız zaman aynı süratle geri dönmek zorunda oldukları için , bu adamların rakiplerine oranla daha fazla efor sarfetmesiylede 60'tan sonra kopuyoruz ortasaha olarak.

Hüseyin'i saymıyorum , zira yakın markajda zaten yok , toplu oyunun içerisinde de sıfır. Bugün tek ayakta kalan ve takımı oynatmaya çalışan oyuncumuz Selçuk'tu ama Colman da olmayınca beşe bir kalıyor adam , yazıktır.Kanat oyuncularımızında yardım etmemesi sonucu bu sorunla hemen her maç karşı karşıya kalıyoruz.Eğer Colman bu tempoyla devam edecekse seneye iyi bir alternatif varlığında bu takımın ilk 11'inde oynaması zor görünüyor.

Yapmamız gereken ya Selçuk'un yanına onun tipinde bir oyuncu alıp iki tane aktif kanat oyuncusuyla takım kurgumuzu komple değiştirecez yada Colman'ında içinde bulunduğu ve aktif bir defansif ortasaha + en az bir tane top tutabilen Baros , Fatih tarzında bir hücumcu alacaz.

Fakat 4-4-2 için Selçuk - Ersnt tipinde bir göbek , yanlarında iki tane tempolu kanat oyuncusu.Ne yazık ki hocamız bu durumun böyle olacağını kestiremedi , kestirmeliydi ama.Muhtemelen Ceyhun'un sene başındaki transfer politikasında arkayı toparlayabilecek düzeyde olduğunu düşündü ve ekstra maliyete sebep olacağından deneme yoluna gitti ama tutmadı.Bundan sonrasını en iyi yine kendisi düşünecektir/yapacaktır umudumu halen koruyorum , inşallah seneye çok daha iyi bir takım oluruz.

Ömer SEVİNÇ
Arkadaşım gerçekten kusura bakma,beni bilen bilir,hepimiz kadar yüreğim bu sevda için atar benim.

Ama bugün o statta olsaydın,sadece bugün yani,benim gibi beş yıldır bu şehirde yaşamana gerek yok,inan şu cümleyi söylerdin sen de: "Biz olamayacaksak bari ... olsun." O üçnoktada üç kzıkardeşin adı olurdu inan bana.

Onlara olan saf nefretimi anlatmaya gerek bile duymuyorum ama hiçkimse kusura bakmasın,şunu kafasına soksun artık birileri:

Anadolu diye bir şey yok!!!

Trabzonspor var bir de diğerleri!

O kadar..

İstemiyorum,öyle centilmenlik ayaklarına yatamayacak kadar sinirliyim şu an.

Alsın,biz alamyacaksak İstanbula alsın,alışığız ne de olsa!

5 maç üstüste kazanıp kendilerini bilmem kaçıncı büyük ilan edenlerin hepsinden nefret ediyorum!

Hepsinden!

Begüm ben Sivas'tan böyle bir laf duymadım vallahi.

Hatta illa büyük olarak nitelendireceklerse 5. büyük olarak nitelendiriyorlar genelde.

Eğer cidden 5. büyük olmayı başaracaklarsa şampiyon olmalarını isterim açıkçası. Ama oynadıkları bu iğrenç futbolla başarı kazanmalarını bir futbolsever olarak istemiyorum..

Yasin T.
inançlı futbolcumuza(egemen korkmaz) ve destek için sivasa giden taraftarımıza sonsuz teşekkürler

hodlu
Sırt çevirmek ne demek.Daha fazla inanç ve hırs ile destek vermeye devam...

ademkazaz
25.04.2009, 22:19
la gardaşım Ersun gitmeli havni göremiyomusunuz

Cagdas Topal
25.04.2009, 22:19
Benim aklım almıyor yedigimiz 2. gol de nasıl bir mantıktır , nasıl bir defans anlayısıdır :(

Orhan Aydın
25.04.2009, 22:20
Bu Konuyu 61 Aktif Üye Görüntülüyor 61 (61 Üye ve 0 Misafir

Cagdas Topal
25.04.2009, 22:21
Sırt çevirmek ne demek.Daha fazla inanç ve hırs ile destek vermeye devam...

hiçbir zaman öyle birşey düşünmedik , yine de takımımıza sahip cıkmaya devam edecegiz , bugün mactan sonra arkadaslar artık üzerindeki formayı cıkarırsın falan dediler ama pazartesi okula formam ve atkımla gidecegim , bizi bu yoldan döndüremezler artık :cool:

Muhammed KOÇ
25.04.2009, 22:23
Benim aklım almıyor yedigimiz 2. gol de nasıl bir mantıktır , nasıl bir defans anlayısıdır :(
maç o anda bitti zaten.. bir mallık vardı orda daha uçuk noktalara gitti olay ve bitti herşey.

güneyli
25.04.2009, 22:23
Futbolcu milyarını alır,keyfine bakar üzüntü taraftara kalır.Üzülmeyeceğim.Çünkü üzüleceğim kadar dengeli bir maç olmadı.Resmen sahada Trabzonspor formasından başka birşey görmedim.Bir şampiyonluk yalanıydı.Yoksa oynadığımız oyun şampiyonluk için yetmeyecekti.Bugün yenseydin gelecek haftanın, onu geçsen bir sonraki haftada karşılacağımız akibet bu olacaktı.Ben tekrar aynı travmayı yaşamak istemiyorum. Bu yıl için yalnızca hayallerimiz talan oldu.Kızmayacağım!!! Benim kızkınlığım bana zarar.Asıl kızması gerekenler yaptırımı olan karar vericiler.
Maçın 84. dakikasında Gökhan bir topa vurdu top tabii ki hedefi bulmadı. Kamera Ersun hocayı gösterdi.Sinirden dudağını ısırırken dudağından okuduğum şu cümleydi. "a...s..."Ersun hoca böyle oyun için bir çok taraftarımızın söyleyeceği de;senin dediğinden.Senin dediğinden Ersun hoca.
Üzülmeyeceğim.Kızmayacağım.Hatta öfkelenmeyeceğim.Hatta beni şampiyonluk yalanından bugün uyandırdıkları onlara teşekkür edeceğim.Demek ki ite kaka buraya kadar.
Gelecek sene yeni bir umut, yeni bir heyecan.Başkanın bu çabası heba olmasın.Mutlaka çözüm üretilecektir.Bizlerin gördüğünü herhalde onlar da görüyorlardır.Vesselam bugün kral çıplak dı.
Hem de çırılçıplak.

61viya
25.04.2009, 22:24
Begüm ben Sivas'tan böyle bir laf duymadım vallahi.

Hatta illa büyük olarak nitelendireceklerse 5. büyük olarak nitelendiriyorlar genelde.

Eğer cidden 5. büyük olmayı başaracaklarsa şampiyon olmalarını isterim açıkçası. Ama oynadıkları bu iğrenç futbolla başarı kazanmalarını bir futbolsever olarak istemiyorum..

Bilirsin belki,bir şey bilmezsem konuşmam pek.

Burdayım,beş koca yıldır buradayım.Daha geçen seneye kadar bir taraflarında üç takımın atkısı olan adamlar bugün tribündekielr.Birileri kafaya oynarken herkes tutar be,sürünürlerken destekleseerdi sıkıyorsa.

Burdayım ve burda,gıcık kapılan bir takımız.Bizileri formasıyla gezerken caddede kimsenin gıkı çıkmaz burda.BordoMavi değilse renkleri problem değildir,çok çok 3 yıl önceki takımalrıdır çünkü.

O dediğin 5.büyüklük davası,yine bunlar 4.büyük oldukalrını iddia ederken,bizim yöneticilerin açıklamaları üzerine atılan bir geri adımdı.Hepsi o.

İstemiyorum ya,gerçekten istemiyorum...Hiç istemiyorum!

En çok ne koydu bana bugün...? Bilmiyorum ki...Hangi birini symalıyım,bilmiyorum ki...

Bu maçı tvden izleseydim,bunalımda olurdum,bir şeyler yapardım herhalde.Tribün farklı bir ortam...Bilmemkaç km yapan taraftarlarla doluydu sağım,solum,önüm,arkam...Cop yiyenler vardı,giremeynler vardı...Maç çıkışı,stada hiç girmeeyen,maçı dışarıdan takip edenler vardı.çVardı oğlu vardı!

Daralıyorum!!!

vaslat
25.04.2009, 22:25
İşte futbolda her şeyin cevabının istatistiklerde olmadığının kanıtı:
Trabzonspor’un 21 ortası var, Sivas’tan 8 fazla.
Trabzonspor’un 451 pası var, Sivas’tan 170 fazla.
Trabzonspor’un 334 isabetli pası var, Sivas’tan 167 fazla.
Trabzonspor’un hücum pası 18, Sivas’tan 1 fazla.
Trabzonspor’un topla oynama yüzdesi 60, Sivas’ın 40.
Trabzonspor’un topla oynadığı süre 26:36, Sivas’ın 9 dakika.
Trabzonspor’un 5 korneri var, Sivas ile aynı.
Trabzonspor’un yaş ortalaması 27.3,Sivas’tan 1 yıl genç.
Trabzonspor’un hiç ofsaydı yok, Sivas’ın 2.
Trabzonspor’un 13 şutu var, Sivas’tan bir eksik.
Trabzonspor’un hiç golü yok, Sivas’tan 3 eksik.

Sonuç:
Trabzonspor’un istatistik uzmanı Ersun Yanal’ın karşısında, oyuncularına ağabeylik-kardeşlik yapan Sivas’ın Bülent Uygun’u ve O'nun elde ettiği zafer...

Her şey istatistik değil…
bence biraz da beceri lazım...

10-61

Hee herkes çok iyidi de bi Egemen'di kötü olan,kötü olan sahaya boş boş bakan başta olmak üzere ruhsuz futbolculardı.Tamam yenilebilriz de ama ben hiç bu kadar ezildiğimiz bi maç hatırlamıyorum.Takıma bu kadar rezil futbol oynatmayı valla ben de başarırdım,hem benim de var bi laptopum.

Özkan
Sivasspor'un şampiyonluğunun tek getirisi, İstanbul takımlarının eskisi kadar rahat şampiyon olamayacak olmasıdır. herkes "Sivas oldu biz neden olamayalım?" diye düşünmeye başladı mı, işte o zaman tüm dünyâda naklen yayınlanan bir ligimiz olur.

Recep Alkan
25.04.2009, 22:26
Ve sezon başından beri bu saydığın futbolcuları en kötü zamanımızda bile bir kez dahi denemeyen ersun yanal die bi teknik direktör var..eleştirmeyelim diosun peki soruyorum sana en formda olduğu milli takıma seçildiği dönemde neden serkan'ı kesti bu takımdan ? böylece formdan düşmesine neden oldu..Türkiye'de son 3-4 aydır madara olmadığı forvet oyuncusu kalmayan song oynuyorda neden aslanlar gibi mücadele eden Giray oynamıyor bu takımda?Daha golü olmayan song her topta ileri çıkıyorda ersun yanal bu kadar basiretsizmi uyaramıyor onu yerinde kal diye ve sayelerinde taçtan gol yiyoruz ?Her maç umut-alanzinho,serkan-tayfun ve bazen isaac'i alması dışında yaptığı tek bir değişiklik varmı ? ve bu değişikliklerden sonra hiç bi zaman maç çevirememişiz hiç işe yaramamış ve hala deniyor..Barış,Göksu gibi gençler sahada bu kadar yürüyen ruhsuz futbolcu varken bu takımda oynamayı hiçmi haketmediler sezon başından beri ? Ondan sonra 61 numaralar neden bize iyi oynuo die ağlar dururuz sen adamlara şans vermezsen başka bi yerde başka bi forma için ellerinden geleni yaparlar bu çok normal..Sivas h.içi kupa maçı yapmış ama bizden daha dik daha dinç duruyor sahada fizikleri,kondisyonları 2 gömlek üstün bizden bundadamı ersun efendinin suçu yok ? Ve sen bütün bunlara rağmen ersun hocanın eleştirilmesini anlamıorsan bende seni anlamıorm arkadaşım..

Evet görüyorum ki gene trabzn halkının en büyük özelliği hortlamış vaziyette. bakın arkadaşlar ersun hoca benim babamın uşağı değil. Trabzonsporun başına gellirken benim de çok fazla eksilerim vardı kafamda. acabalarım vardı. Ama bakın, bence önce kabahati kendimizde arayalım. Hepimiz bu formun belli zamandır üyesi insanlarız. Herkesin bell,i başlı düşüncleri var.

Bu takım ilk yarı 10 dan 2-0 lardan maç çevirirken bugün ersun yanalı eleştiren zihniyetler o zamanda kalkıp kardeşim kazanıyoruz ama top oynamıyoruz diyordu. Top oynamaya başladık rakipleri ezmeye başladık, eee bu sefer de puan kayıpları başladı. Bakın arkadşlar bu lig 34 haftalık bir maraton. Zaten bizler bunun her haftasını kazanacak olsaydık direkt şampiyon olurduk.

Bugün ersun yanalı eleştirdiğimiz konulara şöyle bir bakıyorum. Büyük maç kazanamıyormuşuz. Ya arkadaşım bunca senedir fb gs bjk yi yenemezken bu takımın baında ersun mu vardı, hayır. 4 mağlubiyeti sivas karşısında alırken bu takımın başında ersun mu vardı, hayır. Ersun yanalın gelmesi ile birlikte trabzpnspor da olmayıp da hortlayan tek olay olmamıştır. Trabzonspor gene her zaman olduğu gibi eski çektiği konulardan ersun hoca zamanında da çekmeye devam etmiştir.

Kendimize bakalım, büyüğüz öyleyiz böyleyiz diyoruz sıradan bir sivas maçı için uykularımız kaçıyor, hiçbir büyük takımın bu güne kadar yapmadı birşeyi yapıp sivas için intikam yeminleri ediyoruz. Peki sanıyor musunuz bu olaylar takımı olumlu etkiliyor. Alın işte belki de bu mağlubiyetin altında fazla konsantre sorunu var. Nerden biliyoruz.

hocamıza her zaman oyuncu konusunda yükleniyoruz. Bakın arkadaşlar bu adamlar ile hocamızın 10 saate yakın bir zamanı geçiyor. Daha düne kadar yattara bizleri satarken, buralarda satın bu adamı gönderin naraları atıyorduk. Bizi istemeyeni biz asla istemeyiz diyorduk. Alın adam iki maç ynadı arkasında hemen hocaya hocam neden bu adamı oynatmıyorsun ne biçim adamsın sen lafları gelmeye başladı.

Sizce bizler taraftar olarak ne istediğimizi biliyor muyuz?

Tayfun düne kadar afedersiniz ana avrat sövülen bir futbolcu iken bu gün neden serkanı oynattın hoca tayfunla başlamadın diye eleştirilerde bulunuyoruz. Bizler ne istediğimizi biliyor muyuz ?

Daha düne kadar tony diye inleyen tribünlerimiz forumalrımız bugün fenerin kalecisi volkandan bahsetmeye başladı. Sizce biz ne istediğimizi biliyor muyuz*

Ben size söyleyeyşm arkadaşlar. Bu hoca bugün yarın denilen adamları kessin, yerine dediklerinizi eklesin. olası mağlubiyette gelecek laf aynen budur,

Hoca Hoca geç kldın adamlar oynamaz tabi.

BENCE BİZ NE İSTEDİĞİMİZİ BİLMİYORUZ:

Mehmet SELEN
Arkadaşlar bu sezon için şampiyonluk bitmiştir.Bence 2 .likte zor artık.Bu gün gördük ki bu takım şampiyonluğa hazır değil.Yani takım olarak yeterli değil.Rakiplerimizin kötü olmasından dolayı şampiyonluk adayı gibi gösterildik ama dost acı söyler.Şimdi 4 tane transferle gelecek yıl şampiyonluğa oynar.Bir santrafor,2 orta saha ve birde defansa.Song devri kapanmıştır artık.Kapandığımız maçlarda song verimlidir ama saldırgan oynadığımız zaman song açık veriyor.Ne yapalım moralerimizi yüksek tutalım ve hala takımızı destekleyelim.

Ali YİĞİT
bu zamana kadar iyi gününde kötü günüde hep arkasında değil yanında oldum takımımın..ama yetti artık hep destek tam destek dedik yırtındık dökündük ne gerekiyorsa yaptık..ama artık cidden yeter nedir bu ciddiyetsizlik takımdaki nedir bu umursamazlık ya..allah kahretsin lanet olsun bunlara böyle futbolculara da teknik heyete de..kimsenin kılı kıpırdamıyor..hayvan yarmaları gümbür gümbür geliyo ama bizimkilere sadece ayaklarına yatmakla yetiniyorlar..tutmuyorum artık arkadaş ben hayattan çekmedim bu trabzondan çektiğim kadar tutmuyorum bu takım böyle oynadıgı sürece tutmuyorum..her hafta yeter artık bi dahaki hafta gitmicem maça dedim ama sonraki hafta maç saati geldiğinde yine kıyamadım durduramadım gittim maça..off ne diyeyim ki allah belalarını versin bizi bu hale düşürenlerin..gırtlaga kadar geldi artık ağlıyorum..aşk nefrete dönüşür mü dönüştürdüler..ben değil onlar yaptılar..kusura bakmayın arkadaşlar ama bunları yazmak zorundayım...

Cyzio
25.04.2009, 22:27
61viya;

Bugün ben senin sesini duymuş olabilir miyim?

arifberkay
25.04.2009, 22:27
sezon başında satın almış olduğum formalar kombineler ve daha onlarca ürürnün parası helal i hoş olsun ama onumuzdeki sene huseyın ,tayfun,umut birisi bile bu takımda olursa toplu iğne bile almayacağıma söz veriyorum

Eymen
25.04.2009, 22:28
25 yıldır alamadığımız kupayı sivas 3 sene de alıo daha ben hiç bi şe demiyorum seneye görüşmek ümidiyle elveda yine hazin bi son

StyLe
25.04.2009, 22:29
Ersun hoca ve futbolcular yine taraftara suç bulsunlar. Yine topu bize atsınlar. Taraftar bizi ıslıklıyor, yuhalıyor desinler. Bu futbolu bu sonuç'u taraftar heralde alkışlamalı bunlara göre, bu kadar ruhsuzluk olmaz. Hiç biri isteyerek oynamıyor. Ersun Yanal kollarını bağlasın klübeye yaslansın diye mi bu takımın başında? Trabzonspor'umuz Sivasdan 3 gol yiyor böyle birşey olur mu ya kahrolmamak elde değil sen Trabzonsporsun, o formanın hakkını vermeyen adamlara göz yumanlar'a diyorum, işte sizin eseriniz. Lanet olsun hepinize. Taraftarı da geçdim, Sadri Şener gibi bir adama bu yapılır mı? O adamı üzmeye ne hakkınız var adam elinden geleni yaptı, bunları görmek için mi?

Maç sonunda Sadri Şener'in açıklaması: "Takımın neden kötü oynadığını bana değil, hocaya sorun. Biz yönetim olarak elimden geleni yaptım."

Yok arkadaş zorlan değil oynamıyor adamlar. 5 hafta kaldı şurda, neşteri vuracaksan şimdi vur Sadri başkan, ver tazminatını yolla şu futbol fukarası Ersun Yanal'ı getir Şenol Güneş'i takımın başına. Şenol Güneş'e Ersun Yanal'a verdiklerinin %50'sini ver bu takım şampiyon olur.

Taraftarımızında bu kötü, ısrarı bu kadar kötü futbola ve sonuçlara sehirci kalmamaya davet ediyorum.

TARAFTARIZ BİZ, ÇEKERİZ CEFA
ERSUN YANAL ARTIK İSTİFA!......

erkankoc
25.04.2009, 22:29
arkadas yenilebilirsin..ama boyle sacma futbolla degil..biz konya denizliye yenildik..ama boyle olmadi..takima kondisyon ve taktik veremiyosan durmiyacaksin..git mustafa denizlinin yaninda staj gor bence....ben artik hocanin futbol bilgisinden sogudum...ya hicmi bisey veremez takima..hicmi genc oyuncu oynatmaz...ya baska biseyler dene birazda....

61viya
25.04.2009, 22:30
61viya;

Bugün ben senin sesini duymuş olabilir miyim?

Nasıl yani abiciğim,kendimde değilim pek,hoş gör,anlayamadım...

Erdinç Dilek
25.04.2009, 22:30
Bugün Ersun hoca bir yorum yaptı:"Disiplinli ve sistemli oynayan bir takıma karşı mağlup olduk" .. dedim ki kendi kendime madem karşındaki takımın sistemli oynadığını görebiliyor özümsüyor anlayabiliyorsun, be adamm..! neden kendi takımından sistemden eser yok..!

aseld
25.04.2009, 22:31
sahada 11 adet ruhsuz vardı bravo onlara utanmadan dönsünler Trabzona. canları cehenneme o çapulcular canlarıyla oynarken bizimkiler fadime hala gibi geziyorlardı yazıklar olsun hepsine.birazcık başımız kalkar olmuştu yine yerin dibine soktunuz

Eymen
25.04.2009, 22:33
sivası şampiyonluğundan dolayı ayakta alışkılıyorum adamlar yürekleriyle mücadele etti fanatik bi ts li olarak sivası burdan anadolu da yeni devrim yaptığı için tebrik ediyorum darısı 25 sene sonra bizim başımıza biz alıştık her sene başımız eğik dolaşmaya bi 25 sene daha bekleriz sorun olmaz

turkish0061
25.04.2009, 22:34
yaa biz daha mac filan kazanamayiz. sahamizda bile olsak, son 5 mach hepsi zorlu maclar dur sayim

kayseri, kocalei,bursa,eskisehir,fener Bu maclar KolayMi sizce ???? ilk 5se bile zor gireriz

StyLe
25.04.2009, 22:35
Adamlar zorla oynuyor böyle birşey ben ömrümce görmedim, hepsini sanki zorla sürmüşler sahaya ben böyle bir Trabzonspor görmedim.

Ersun Yanal birazcık onurun, gururun, şahsiyetin varsa istifa edersin. Yazıklar olsun sana!!!

krdnz
25.04.2009, 22:35
@ 61viya

Aynı duyguları paylaşıyoruz ama Trabzonspor Türkiye liglerinde konum olarak çok faklı yerde.Bizim taraftar olarak Trabzonspordan başka kimseyi destekleme hakkımız yok.Biz hiç şampiyonluk görmemiş bursaspor da değiliz 2 yılda bir şampiyon olabilen İstanbul takımıda değiliz.

Birkaç yıl önce gs ile maçımız var gsnin averaja ihtiyacı var ve fb kendi maçıyla beraber bu maçın sonucunu bekliyor..Tvden izliyoruz maça giren taraftarlarımız "5 yiyecez" diyor,herkes fb den intikam peşinde...Maç gsnin istediği şekilde farklı bitti....Ve bütün fblilerin gözünde maçı satmış durumuna düştük..İnce konular bunlar,anlatamıyorum bile..

carizma61
25.04.2009, 22:36
Ne söylenebilirki.Bu durum nasıl anlatılabilirki.Bu maçın konumu, değeri ve önemi tam 25 evet tam 25 yıldı ersun ve talebeleri.Bu 25 yılı siz belki hissedemezsiniz ama size bunu hiç bir Allah'ın kulu anlatmadımı onada şaşarım.Bunun için nice canların acıdığı nice canların bu hasret, bu sevda için ölmeyi tercih ettiğini size kimse çıtlatmadımı.Şampiyonluğunda adam gibi onurlu bir şekilde 1996 daki gibi kaçırılacağını size öğretilmedimi.Birisi Ersuna Umut'un, Alanzinhonun 25 dakikada yapamadıklarını tüm hayatı boyunca maç yapsa dahi yapamayacağının kursunu,dersini ve bilgisini vermedimi.Birisi bu para babalarına Anadolunun en büyüğünün şanlı TRABZON olduğunu ve o şanlı takımda oynadıklarını, giydikleri formanın BORDO-MAVİ olduğunu söylemedimi.Peki o yenildikleri takımın mensuplarının her yıl taraftarımızdan tutunda, şanlı tarihimize küstahça dil uzattıklarının bilgisi verilmedimi.Vermeyenlere lanet olsun.Bilgilendirmeyenleri Allah bildiği gibi yapsın.Öğrenmeyenleri, öğrenmek istemeyenleride şu şanlı formayı bir daha yüce mevlam nasip etmesin..
Siz aciz, küçük durumdasınız bunu anlarımda, evet bunu anlarımda şu şanlı, onurlu ve meczup camiayı ve taraftarını küçük düşürmenizi anlamam.Hepinize kocaman ama kocaman yazıklar olsun...

mcpcpc
herzaman ağzımıza yapışan şey zaten seneye...seneye...seneye... hani cem yılmaz ın bir esprisi vardı ? düşünsenize zaman diye bir kavram olmasaydı nolurdu diye.. - borcunu ne zaman vericen ? - seneye... bizimkide o misal.. bizdeki bu sabıra şaşıyorum bu gücü nerden buluyoruz... bir grup çıldırmış insan olduğumuzu düşünüyorum

ademkazaz
ersun trabzondan defol

tanjukeskin
25 yıldır alamadığımız kupayı sivas 3 sene de alıo daha ben hiç bi şe demiyorum seneye görüşmek ümidiyle elveda yine hazin bi son

biz lige çıktıgımız ilk 3 senede biz kaç kupa aldık! sivas kaç kupa aldı ?

vaslat
25.04.2009, 22:37
bu maçı kazansak diğer maçlarda takılacaktık yapacak birşey yok önümüze bakalım artık bir kez daha

AYYILDIZ
25.04.2009, 22:38
Yenilmek değil de kötü futbol moralimi daha çok bozdu takım sanki halısaha maçına çıkmış kadar rahat oynadı bizim inandığımızın yarısı kadar inanmamışlar doğrusu bu.

StyLe
25.04.2009, 22:38
Ersun Yanal hala istifa etmemiş mi? Ya da Sadri Şener başkanımız hala kovmamış mı? Yok mu yeni bir gelişme?

aseld
25.04.2009, 22:39
giydikleri formanın onurunu anlasalar güneş çarpmış it gibi oradan oraya boş boş koşmazlardı.Trabzonun ilçe takımlarından biri çıksa bu kadar oynardı belki de daha ii. taraftara kimlik sorana kadar o ruhsuz 11e sormaları lazımdı hangi takımda oynadıklarının farkındalar mı. kıçıyla gülüyor herkes bize

ademkazaz
25.04.2009, 22:39
selçuk trabzondan defol

Recep Alkan
25.04.2009, 22:40
adamlar zorla oynuyor böyle birşey ben ömrümce görmedim, hepsini sanki zorla sürmüşler sahaya ben böyle bir trabzonspor görmedim.

Ersun yanal birazcık onurun, gururun, şahsiyetin varsa istifa edersin. Yazıklar olsun sana!!!

her zaman sÖyledİm gene sÖylÜyorum. Ersun hoca babamin uŞaĞi deĞİl.

Ama aĞir olun yavaŞ gelİn. Burasi İnsanlari aŞalayabİleceĞİz, İstedİĞİnİz gİbİ atip tutabİleceĞİnİz İÇİnİzdekİ kİnİ pervasizca boŞaltabİleceĞİnİz bİr yer deĞİl. Akilli yorumlar yapin. Kİmsenİn kİŞİlİĞİne, karakterİne,adamliĞina laf atmayin. Sevmİyorsaniz sinirlari İÇİnde eleŞtİrİn.

Ama adam akilli yorumlar yapin.

ademkazaz
Sadri Şener ersun u kov trabzon için büyük tehlike

61viya
@ 61viya

Aynı duyguları paylaşıyoruz ama Trabzonspor Türkiye liglerinde konum olarak çok faklı yerde.Bizim taraftar olarak Trabzonspordan başka kimseyi destekleme hakkımız yok.Biz hiç şampiyonluk görmemiş bursaspor da değiliz 2 yılda bir şampiyon olabilen İstanbul takımıda değiliz.

Birkaç yıl önce gs ile maçımız var gsnin averaja ihtiyacı var ve fb kendi maçıyla beraber bu maçın sonucunu bekliyor..Tvden izliyoruz maça giren taraftarlarımız "5 yiyecez" diyor,herkes fb den intikam peşinde...Maç gsnin istediği şekilde farklı bitti....Ve bütün fblilerin gözünde maçı satmış durumuna düştük..İnce konular bunlar,anlatamıyorum bile..

Yaşınız kaç bilmiyorum ama,renkdaşım diyeyim.

Benden daha önce ne forumda ne başka bir yerde az önce tırnak içinde yazılı cümle dışında bir cümle görmemişsinizdir,göremezsiniz.Çünkü abana ne yani,biz olmuyorsak şampiyon,alayının canı cehenneme! Ne halleri varsa görsünler.

Ancak demek istedğim şey,gitsin bir Ankara takımı olsun mesela,kim olursa olsun umurumda değil,şu takım hariç ama...Kusura bakmayın ama,gerçekten gıcık kaptım!

Yarın sokakta kimbilir kimlerle didişeceğim gene,Allah canımı alsa dedim yani bir ara...

Anlatabildim mi bimliyorum,derdim diğerleri değil.Bizim dışımızdakiler umurmda da değil ama,kendinzi yerime koyun şu gün için bari ve ömrümde ilk defa söylediğim o cümelyi hoş karşılayın!

vaslat
25.04.2009, 22:41
şu da bir gerçek sivas alehine bu yıl hiçbir hakem hatası olmadı aksine hakemler bu yıl sivasa çalıtı en az 15 puanları hakem hatalarından geldi bizse en az 12 puanımızı hakem hatalarından kaybettik.

TSelif
25.04.2009, 22:42
Begüm seni anlayan birileri var emin ol :) Aynı fikirdeyim :)

Ali YİĞİT
25.04.2009, 22:43
Bir kez daha boynumuzu bükme becerisini gösterdiler..sayelerinde kafam dizlerime değecek duruma geldi..fm oynarken utandırdınız diye bi serzeniş var size aynen öle diyorum utandırdınız bizi..yazıklar olsun şu geçmişi olmayan hödüklere rezil ettiniz bizi..ah sivasta olaydım ahh..sahaya inmek için neler vermezdim ama inme amacım farklı olacaktı kendi futbolcumu tokatlamaya...
Bizi sizler getirdiniz bu duruma bizim suçumuz değil bu=)

61viya
Zaten yazdıkalrım dikkatli okunursa asla ve asla,o üç kızkardeşi destekleyen bir ibare göremezsiniz mesajlarımda.Tövbe deyin da,çarpılacağız :)

Benimki sadece,öyle işte,ne hallri varsa görsünler durumu,asla destek dğil,ama bunlar hariç mümkünse.

asimetrik
İçimiz yansa da soğukkanlı olmamız lazım. Bu takım bizim, bu oyuncular bizim. Dik durmak lazım. Her takım bazen çok kötü sonuçlar alır. Hakaretler, istifa söylemleri bizi ne yüceltir ne de ileri götürür. Doğrusu, bu sonuçların neden alındığının sorgulanması, hataların bulunmasıdır. Bunu yapacak olan da (karşılıksız Trabzonspor'u sevenlerin eleştirileri ışığında) yönetimdir.Bu sene yapılanma yılı dedik (içimiz yansa da ) öyle devam edelim.

Bence bu yıl oynadığımız 2 maç çok dikkatle incelenmeli. Bugün oynadığımız Sivas maçı ve bu sezon 3 defa oynayıp yenemediğimiz G.Antep (lig) deplasman maçı. Sadece bu iki maç, gidişatımız konusunda önemli ipuçları verdi bana göre. Yoksa diğer maçlar için sorun aksayan gol vuruşu veya o günkü kişisel defans hataları vs. idi.

Bana göre bugün, ne hırsından tek başına tüm rakibi geçmeye çalışan Colman, ne görevi defansken gol atmaya çalışan Egemen ne de diğerleri sonuca isyan etmemekle suçlanabilir.Hepsi terini sonuna kadar akıttı. Sorun saha içindeki kargaşa ve armoni bozukluğu sorunudur.

Yönetimin bulması gereken cevapta bu sorunun kaynağının teknik kadro yetersizliği ve veya tecrübesizliği mi?, oyuncu yetersiziliği mi? yeni takım olmanın getirdiği dezavantaj mı olduğunu bulmaktır.

Gökçebey
Sivasspor taraftarının ayıbı
25 Nisan 2009 / 22:06
Trabzonspor Sivas'ı terk ederken, Sivasspor taraftarlarının futbolcularımıza yönelik el kol hareketleri yaparak tahrik etmeye çalıştılar.
Futbolcularımıza el kol hareketi yaparak tahrik eden bir grup Sivasspor taraftarı, 5 futboolcumuzun otosü durdurarak, taraftarların üzerine yürmesi ile olay yerinden kaçtılar. Böylece olay büyümesine de izin verilmedi.

Bizim taraftar değillermiş.

Travelair
25.04.2009, 22:44
Sivasspor gibi takımlara Trabzonspor 3-0 yenilecek ve tepki gelmeyecek... Mümkün değil. Biz Trabzonspor'uz. Geçmişte bu skorlar hayal edilemezdi. Şimdi alıştık neredeyse! 3 fark yiyorsunuz, hiç gol atamıyorsunuz... Hırs çaba kıran kırana maç? Golcülerimize bakın ortasahamıza bakın defansımıza bakın kaleye bakın. Hepsi çok büyük paralar verilerek transfer edildi. E peki kardeşim neden oynamıyorsunuz? Neden sizi transfer edenlerin, sizi takımda tutanların yüzünü hep kara çıkartıyorsunuz? Neden burnunuzdan kıl aldırmazken sahada performans göstermiyorsunuz? Sezon sonu gelsin açacağım ağzımı yumacağım gözümü ne doğru biliyorsam yazacağım saygı çerçevesinde seviyeyi düşürmeden elbette. Kapasitesi belli oyuncular Trabzonspor'a gelince bir düzene uyuyor. Ne oluyor? Burası Dingonun yeri mi? Yani illa başınıza Almanya'dan İtalya'dan asan kesen hoca mı getirilsin istiyorsunuz? Bugün gelecek kaygısı yaşayanlar sanıyorlar mı ki o zaman takımda kalabilecekler? 2 pas atamayanı kaptan yaparsanız, futbolcuları paraya boğarsanız, her disiplinsizliğe karşı yanaktan makas alırsanız, ceza vereceğinize nasihat verirseniz her defasında, işte böyle kafanıza tünerler affedersiniz..

Tosun61
25.04.2009, 22:44
Denizli,Konya,Belediye gibi siradan takimlara diz cöken,Sivas gibi daha hicbir takima karsi 2 farkli dogru dürüst kazanamayan takima karsi 3 tana gol yiyip diz cöken benim Trabzonsporuma hangi hangi yurumu hangi cümleleri kurayimda bir yorum yapayim,hangi yorum yapilabilirki burda.bu ruhsuzlar, inancsizlar,beceriksizler ordusuna ne söylenebilirki!!TEK KELIMEYLE HEPSINE YAZIKLAR OLSUN,YAZIKLAR OLSUN,YAZIKLAR OLSUN!!!
LANET OLSUN ICIMDEKI BORDO-MAVI ASKINA,LANET OLSUUUUUUUNNNNNN!!!!!!!!!!!

StyLe
25.04.2009, 22:45
[/B]

her zaman sÖyledİm gene sÖylÜyorum. Ersun hoca babamin uŞaĞi deĞİl.

Ama aĞir olun yavaŞ gelİn. Burasi İnsanlari aŞalayabİleceĞİz, İstedİĞİnİz gİbİ atip tutabİleceĞİnİz İÇİnİzdekİ kİnİ pervasizca boŞaltabİleceĞİnİz bİr yer deĞİl. Akilli yorumlar yapin. Kİmsenİn kİŞİlİĞİne, karakterİne,adamliĞina laf atmayin. Sevmİyorsaniz sinirlari İÇİnde eleŞtİrİn.

Ama adam akilli yorumlar yapin.

Arkadaşım tamam doğru diyorsun eyvallah da, bu kadar olmaz ya? Ben bu sene ilk yarıda ki I.B.B maçı ve ikinci yarı Hacettepe maçları dışında rahat Trabzonspor'un maçlarını izleyemedim. Ben bıktım usandım artık. Buğazıma kadar doldum yeter!...

Benim sitemim, bu Ersun Yanal'a verilen şanslar Şenol Güneş'e verilmedi. Kendi evlatlarımıza bu şansları vermedik. Elin oğluna verdikte ne yaptı?

Her maça aynı taktik, aynı kadro çıkılır mı ya ben bıktımmmmmmmm. Bordomavi.net duyursun sesimizi artık, şu hoca istifa etsin!...

tanjukeskin
25.04.2009, 22:46
şampiyonlugun gittiğine değil..su çirkef sivasın sampiyon olacagına üzülüyorum..hiç kimse sivas hakketti demesin..hakkettinmi her yönüyle hakkedeceksin..sivas taraftarının trabzona tezahüratlarını duymadınızmı ? bunları duymamazlıktan gelip de biz olamıyosak sivas olsun demeyin..

Oğuzhan Turhan
25.04.2009, 22:47
Sivasspor taraftarının ayıbı
25 Nisan 2009 / 22:06
Trabzonspor Sivas'ı terk ederken, Sivasspor taraftarlarının futbolcularımıza yönelik el kol hareketleri yaparak tahrik etmeye çalıştılar.
Futbolcularımıza el kol hareketi yaparak tahrik eden bir grup Sivasspor taraftarı, 5 futboolcumuzun otosü durdurarak, taraftarların üzerine yürmesi ile olay yerinden kaçtılar. Böylece olay büyümesine de izin verilmedi.

Bizim taraftar değillermiş.

Yahu şimdi bu korkak embesillere ben ne diyim...
Sövsem ceza alıcam, ayıp yahu..
Kin gütmeyi sevmem ama bunun Trabzonuda var ey Sivassporlular...

krdnz
25.04.2009, 22:48

Benden daha önce ne forumda ne başka bir yerde az önce tırnak içinde yazılı cümle dışında bir cümle görmemişsinizdir,göremezsiniz.Çünkü abana ne yani,biz olmuyorsak şampiyon,alayının canı cehenneme! Ne halleri varsa görsünler.

Ancak demek istedğim şey,gitsin bir Ankara takımı olsun mesela,kim olursa olsun umurumda değil,şu takım hariç ama...Kusura bakmayın ama,gerçekten gıcık kaptım!

Yarın sokakta kimbilir kimlerle didişeceğim gene,Allah canımı alsa dedim yani bir ara...

Anlatabildim mi bimliyorum,derdim diğerleri değil.Bizim dışımızdakiler umurmda da değil ama,kendinzi yerime koyun şu gün için bari ve ömrümde ilk defa söylediğim o cümelyi hoş karşılayın!

Anlıyorum,sempati kazanarak herkesin sevgisi ile şampiyon olabilmek varken onlar çirkeflik yaparak Trabzonspora saldırarak biryerlere gelmeyi tercih etti.

"Keşke köyde olsaydım keşke"dedim maç bitince.Şimdi kim dinler bunların dırdırını.Haftalaca susmazlar,maalesef susturamadık.

mhayri
25.04.2009, 22:49
Sivasspor gibi takımlara Trabzonspor 3-0 yenilecek ve tepki gelmeyecek... Mümkün değil. Biz Trabzonspor'uz. Geçmişte bu skorlar hayal edilemezdi. Şimdi alıştık neredeyse! 3 fark yiyorsunuz, hiç gol atamıyorsunuz... Hırs çaba kıran kırana maç? Golcülerimize bakın ortasahamıza bakın defansımıza bakın kaleye bakın. Hepsi çok büyük paralar verilerek transfer edildi. E peki kardeşim neden oynamıyorsunuz? Neden sizi transfer edenlerin, sizi takımda tutanların yüzünü hep kara çıkartıyorsunuz? Neden burnunuzdan kıl aldırmazken sahada performans göstermiyorsunuz? Sezon sonu gelsin açacağım ağzımı yumacağım gözümü ne doğru biliyorsam yazacağım saygı çerçevesinde seviyeyi düşürmeden elbette. Kapasitesi belli oyuncular Trabzonspor'a gelince bir düzene uyuyor. Ne oluyor? Burası Dingonun yeri mi? Yani illa başınıza Almanya'dan İtalya'dan asan kesen hoca mı getirilsin istiyorsunuz? Bugün gelecek kaygısı yaşayanlar sanıyorlar mı ki o zaman takımda kalabilecekler? 2 pas atamayanı kaptan yaparsanız, futbolcuları paraya boğarsanız, her disiplinsizliğe karşı yanaktan makas alırsanız, ceza vereceğinize nasihat verirseniz her defasında, işte böyle kafanıza tünerler affedersiniz..

Birader ne sezon sonunu bekliyorsun ne olacak sezon sonu...
Bir yanlış varsa şimdi hazır ortam alevlenmişken söyleyiver içerde neler dönüyor ki
bizde bilelim kim sahtekar kim adam,kim değil...
Hala bunu hak etmedikmi hala sahtekarlarla mı uğraşıyoruz...

ademkazaz
yeter artık ersun giiiiiiiiiiiiiiit :(:(

StyLe
Ya yesin 5 tane yesin fark etmez. Takım oyun oynasın 5 tane yesin, hiç olmazsa derim ki futbolcular yırtındı, çabaladı, olmadı. Sağlık olsun dersin geçersin. Ya korner atmaya bile zorla yürüyor bu adamlar. Çıksınlar televizyonda söylesinler bizim şu sıkıntılarımız var. Trabzonspor taraftarı büyüktür, ne istiyorsanız verir size.

Sivastan 3 yediğimize değil, Sadri Şener'e üzülüyorum en çok, emeğinin karşılığı bunlarmıydı? Seneye bu hoca mı bizi şampiyon yapacak Sadri başkanım?

ademkazaz
25.04.2009, 22:50
4. büyük sivas arkadaşlar, bükemediğin eli öpeceksin. (tek büyük trabzon demeyin lütfen)

aseld
25.04.2009, 22:51
köpeği afkurtmayacaksın bunu bilir bunu derim

Recep Alkan
25.04.2009, 22:51
Arkadaşım tamam doğru diyorsun eyvallah da, bu kadar olmaz ya? Ben bu sene ilk yarıda ki I.B.B maçı ve ikinci yarı Hacettepe maçları dışında rahat Trabzonspor'un maçlarını izleyemedim. Ben bıktım usandım artık. Buğazıma kadar doldum yeter!...

Benim sitemim, bu Ersun Yanal'a verilen şanslar Şenol Güneş'e verilmedi. Kendi evlatlarımıza bu şansları vermedik. Elin oğluna verdikte ne yaptı?

Her maça aynı taktik, aynı kadro çıkılır mı ya ben bıktımmmmmmmm. Bordomavi.net duyursun sesimizi artık, şu hoca istifa etsin!...

Bak bilader; şahsi görüşlerin olur, şikayetlerin, serzenişlerin, duyurmak istediklerin olur eyvallah. Ama kalkıp onudan şahsiyetten adamlıktan dem vurdun mu iş değişir. Kişilik haklarına girersin ayıtır, günahtır. Sanmıyormusun burdaki binlerin senin kadar canı yanmadı, şurda saatlerdir tek kelime yazmadan yazılanları okuyan insanlar var. Nedir bu kadar düşmanlığa varacak hakaretler anlamıyorum ki.

Herkes kalkmış ondan bundan dem vuruyor. Kardeşim o zaman bir delikanlı da çıksın desin ki;

Biz yattaranın bizi satmasından dolayı onlarca puan kaybettik, o yoktu yanımızda ddeğildi puan kaybına uğradık, bizi sattı, şimdi son 5 maça gelinmiş gönlümüz almaya pardon avrupaya gitmnin yolunu ayarlamaya çalışıyor.

Hadi la var mı içinizde böyle bir delikanlı. Bu kadar net konuşacak. Adamlıktan haysiyetten dem vuranlar buyrun. diyebilecek misiniz ? Bu takımın en zor günlerinde en büyük kozu gitme sevdasına bizi sattı kaybedilen puanların bir kısmı neden bu paşadan sorulmuyor ????

Bekliyorum beylerr.

aseld
25.04.2009, 22:52
2 sezon costu da nereden büyük oldu armalarındaki uyduruk yıldızlarla mı?

tanjukeskin
4. büyük sivas arkadaşlar, bükemediğin eli öpeceksin. (tek büyük trabzon demeyin lütfen)

ln olm yazık sizin gibi taraftara..bari gidin sivaslıların forumuna yazın..

murat köse
herzaman ağzımıza yapışan şey zaten seneye...seneye...seneye... hani cem yılmaz ın bir esprisi vardı ? düşünsenize zaman diye bir kavram olmasaydı nolurdu diye.. - borcunu ne zaman vericen ? - seneye... bizimkide o misal.. bizdeki bu sabıra şaşıyorum bu gücü nerden buluyoruz... bir grup çıldırmış insan olduğumuzu düşünüyorum
en güzel acıklama bence bizler delirmiş kafayı yemiş cıldırmış bi grup insanız.

Oğuzhan Turhan

Böyle araya sızmış herifleri atın lütfen forumdan.
Salakmıyız biz....

Bide utanmadan ne yazmışsın, hadi yürü git kendi forumuna ağzımı bozdurtma bana

erol-61

takma kafana seni anlayan birileri var

yatara
25.04.2009, 22:53
bu ersun yanal iyi goyun bekler yaylada

Recep Alkan
25.04.2009, 22:53

bilader bir dur da. Geldiğinden beri yedin bizi. Amacın ne anlamıyoruz ki.

Zaten millet çıkmış raydan.

StyLe
25.04.2009, 22:54
"Mağlubiyeti gidin hocaya sorun"

http://img26.imageshack.us/img26/6494/newsmansetresimrwsadris.jpg

Trabzonspor'un deplasmanda Sivasspor'a 3-0 mağlup olduğu karşılaşmanın ardından Trabzonspor Başkanı Sadri Şener kısa ve öz konuştu.

Maçın ardından bir hayli üzgün ve sinirli olduğu gözlenen Sadri Şener basın mensuplarının ısrarlı soruları üzerine "Biz yönetim olarak elimizden geleni yaptım. Mağlubiyeti gidin hocaya sorun" dedi. Trabzon yönetiminin bu mağlubiyetin ardından olAğanüstü toplanacağı ve bazı kararlar alacağı öğrenildi.

Kaynak: Ligtv.com.tr

ademkazaz
Ben trabzonluyum.

4. büyük olmamızın sebebi, şu ana kadar onu gerçekleştiren bir takımın çıkmamasıydı.

Artık var. Kabul edelim. Hepmiz beşiktaş şampiyon olsun diye dua ediyoruz.

Travelair
Birşey bildiğim yok bu söylediklerimi söylerim çok çok. İsim vermek istemiyorum moralleri bozulmasın bir de burda futbolcuları tek tek çekiştirmeyelim diye fakat yani bu sonuçlar yazık günah biraz gayret etseler birbirleriyle daha akıllı iletişimli oynasalar... Ya arkadaş Mehmet Yıldız kadar oynayamıyor musunuz? Daha mı kötü ayağınız? Adam kuvvetli ama düz bir oyuncu işte, azcık akıllı oynuyor bu. Sizde güç yoksa güçlenin. O kadar kondüsyon salonunuz var. Yahu 10-12 sene önce kadroya giremeyen Hüseyin kardeşim neredeyse hiç gelişme göstermeden bu takımın kaç senedir kaptanı. Bu olur mu? Seneler ileri gidiyor biz geri

krdnz
25.04.2009, 22:55
Begüm seni anlayan birileri var emin ol :) Aynı fikirdeyim :)

takma kafana seni anlayan birileri var

Benim yazdıklarımdan 61viya yı anlamamış izlenimi mi oluştu?

turkish0061
Herkez kafayi yiyo burdaa....
Bende hala bir sinir var....Elime gecse birini olesiye dovecegim.

bende sayfama dokuluyorum buyrun bakin http://turkish0061.skyrock.com/ (http://turkish0061.skyrock.com/)

tanjukeskin
Ben trabzonluyum.

4. büyük olmamızın sebebi, şu ana kadar onu gerçekleştiren bir takımın çıkmamasıydı.

4. büyük olmamızın nedeni armamızda bir yıldız olmasıdır..büyüde gel !

Oğuzhan Turhan
25.04.2009, 22:56
Ben trabzonluyum.

Boş konuşmaya devam ediyorsun..

Büyüklük dediğin şey alınıp satılmaz.
İlla tuttuğun takımıda büyük yapacaksan git 5. büyüğüz dede senide adam yerine koysunlar

ademkazaz
25.04.2009, 22:56
Birader Benim için trabzonspor en büyüktür, 4. büyük değil.

Erkin
25.04.2009, 22:57

Sivaslı mısın arkadaşım.. Biz bükemediğimiz bileği kırarız sen sıkma canını..

Ali YİĞİT
rahat olsun herkes haftaya yeneriz ondan sonra da ah ulan şu sivas deriz..keşke yenseydik deriz..ezberledim artık..ne galibiyetine sevinirim ne mağlubiyetine üzülürüm taki hepsi adam olana kadar..Ki adamlıkta göreceli bişey..

erol-61

her ikinizi kastedmişdim yanlış anlaşılmasın

61viya
25.04.2009, 22:58

Yok öyle değil :) Biliyorlar maçta olduğumu,öyle işte,destek amaçlı,yanlış anlama...

Tosun61
25.04.2009, 22:59
Kocum sen kimsin ki Sivas'in daha bir sampiyonlugu bile yokken daha kanitlanmamis basarisi yokken nasil 4.büyük ilan edebiliyorsun?SEN KIMSIN??KIMIN ADINA YAZIYORSUN BURDA ACIKLAAA!!!FORUM YÖNETICILERI ATIN BU ADAMI BURDAN,BUNLAR NE DEMEK OLUYOR????

Ayhan Yüksek

Ya bi git adamın asabını bozma, zaten gerginiz bide senla uğraşamıyacaz,sen git sivasınla mutlu ol,zaten senin gibilere ihtiyacımnız yok ezik herif.

Recep Alkan
Bakıyorum da formun akıllı uslu abileri girmemiş bu akşam. Biz kendimizi yiyoruz anlayacak olan taraftarlar ile.

Daha fazla uğraşmanın bir mantığı yok anlaşıldı. Siz bu akşam asın kesin kovun yerine yenilerini getirin, ama yarın kalktığınızda saın ettiğiniz laflardan da utanmayın tamam mı?

Hadi size hayırlı geceler.

tanjukeskin
adem kazaz

hem tek büyük trabzon demeyin diyosun..hemde bnm için en büyük trabzondur diosun
böle sahtekarları almayın buraya

Ali YİĞİT
arkadaş biz bükemediğimiz bileği kırarız bunu bilesin..küme değil amatöre düşsek 4. büyük kimse olmaz olamaz oldurtmayız...

Oğuzhan Turhan
25.04.2009, 23:00

Ne kadar yalancı bi adamsın..
Bak üstte kimse Trabzon tek büyük demesin demişsin, şimdide kalkmış Trabzon benim için 4. değil tek büyüktür diyorsun.

Hadi bakayım kendi çöplüğüne, milleti dahada zıvanadan çıkartmadan.

erol-61
Ben trabzonluyum.

sadece bir şampiyonlukla 4. büyük olunuyosa yazıklar olsun bizim büyüklüğümüze SEN DAHA ANLAYAMAMIŞIN HERALDE NEDEN BÜYÜK OLDUĞUMUZU yazık böle yazıları görünce üzülüyorum

Barış Mayda
Ben trabzonluyum.

bilader sen dua et beşiktaş icin 4 büyüklügü öyle bedavaya vermiyorlar

yanbeyi61
25.04.2009, 23:01
Adam orta sahada pas yapamıyorsa...Keleciyle uzun pas yapar gökhan ünalı veye diğer santraforları buluşdurur.la hiç olmadıysa gol yedin santra vuruşunda geri ver galeciye o ileri atsın zaten ileri çıkana kadar top da gelir...la olmadıysa galeci belki gol atardı...

dam dum vurdum ...sahada durdum...gol yemekden ...uşaklar yoruldum

krdnz
her ikinizi kastedmişdim yanlış anlaşılmasın

Yok öyle değil :) Biliyorlar maçta olduğumu,öyle işte,destek amaçlı,yanlış anlama...

Pardon,ben yanlış anlamışım:)

mcpcpc
en güzel acıklama bence bizler delirmiş kafayı yemiş cıldırmış bi grup insanız.

teşekkürler.Trabzonspor taraftarı olmak diye bir olgu var artık

unique
25.04.2009, 23:04
Ne bekliyorduk ki? Kaptanı iki metreye pas atamayan bir takımın buraya kadar gelmesi, bize bu heyecanı yaşatması bile büyük başarı bence. Çok büyük yeminim var, seneye Hüseyin'in sözleşmesi uzatılıp bu takımda kalırsa o gidene kadar maç izlemeyeceğim artık. Maçı izleyp sıkıntı çekeceğime gezer tozar stres atarım. Bu arada, ben Giresundayım ve benim gibi düşünen onlarca insan var burada.

yanbeyi61
25.04.2009, 23:05
adam pusu kurar...
Pusu kurmak yok

Adam füze atar
Füze kalkanı mı vardı sivassporda

Adam el boması atar
Çok mu uzakdı cezasahası

Adam kanasla sıkar
hiç mi sigara içmedi rakip takım

la olmadı birisi kurşun sıkar
çelme takıp yıkar

La ajan yollasaydınız
ofsaytta kalsaydınız

misafir bekeldiniz anladık
cezasahasında ne didişiyonuz bırakın
atsaydı rahatca adamlar

haaaaa siz bayan futbolcuydunuz
İllada elletmem dediniz
Ula elletmediğiniz yer kalmadı
^^3 tane de çoçuk doğurdunuz

erol-61
25.04.2009, 23:05

SENİM BENİM İÇİN BÜYÜK DEĞİL HERKEZ İÇİN BÜYÜKTÜR canım kardeşim herkezin kendi tarftarı olduğu takım kendine göre büyüktür ama TRABZONSPOR FARKLI HERKEZE GÖRE BÜYÜKTÜR arada çok fark var

Fanatik28
25.04.2009, 23:07
Yani Aksam aksam hic gülesim yoktu, herhalde hayatinda yaptigin en komik espri bu olmali.

EEEE Sivas´i büyük yaptin, söylede bari onun yerine kim büyüklügünü kaybetti? lakin en büyük Trabzonspor;)

Ali YİĞİT
25.04.2009, 23:07
Ne bekliyorduk ki? Kaptanı iki metreye pas atamayan bir takımın buraya kadar gelmesi, bize bu heyecanı yaşatması bile büyük başarı bence. Çok büyük yeminim var, seneye Hüseyin'in sözleşmesi uzatılıp bu takımda kalırsa o gidene kadar maç izlemeyeceğim artık. Maçı izleyp sıkıntı çekeceğime gezer tozar stres atarım. Bu arada, ben Giresundayım ve benim gibi düşünen onlarca insan var burada.
sen yine giresunda kahr olmuşsun biz sakarya da kahr olduk..
100 kişi maçın bitiminde yüzümüzde kızarıklık sinir stres ne varsa hepsi oluştu..allah vere bekledim ki bi sivaslı karşıma çıksın ya da bi tatanga hiç farketmez o an bütün sinirimi sonuna kadar çıkartırdım ondan..şimdi ise tırnagımı yemekten parmaklarım sızlıyor..ne diyeyim ki biz kahr olduk sizin yüzünüzden allah da sizi kahretsin eyyy bizi bu hale sokanlar...

josehakan
25.04.2009, 23:09
köpeği afkurtmayacaksın bunu bilir bunu derim

pardon yha yanlış yazdım:S:S:S kardeşim şu istanbul adamına yazcaktım:S:S pardon özür kardeşim

SARI61
adem kazaz forumu terket ınsanların sınırlerını daha fazla ypratma zaten herkes cok uzulmus

gerenimo
Ersun Yanal hala istifa etmemiş mi? Ya da Sadri Şener başkanımız hala kovmamış mı? Yok mu yeni bir gelişme?

henüz yok. kınalar hazır tututulsun. eli kulağındadır.

Gökhan ÖZDEMİR
Daha dünkü .... bize büyüklük taslıyor.

josehakan
25.04.2009, 23:10
şunu at forumdan atın trabzonsporlu adam forumda bölelerini tutmaz at şunu hocam:@

SARI61
25.04.2009, 23:11
renkdaşlar sakın olun ya neden bırbırmızı yıyoruz boyle yazıları gorunce cok uzuldum ne dıyımkı artık

zahido
25.04.2009, 23:11
Arkadaslar 4. olan uefaya gidebiliyor mu bilen birisi var mi?

josehakan
25.04.2009, 23:12
şunu en baştan sölesne kardeşim yha millet zaten gerdgin hayret yha

Gökhan ÖZDEMİR
25.04.2009, 23:12
Fener'in ilk 5'de olması şartıyla.İlk 5 takıM Avrupa'ya gidebiliyor.

Travelair
25.04.2009, 23:13
Aslında feybe maçıyla Sivasspor çok güzel prova yaptı. Öyle güçlü bir rakibe gol attırmadı hem kendini sınadı hem elenmesine rağmen moral depoladı kendine güvenini arttırdı. Ordan tehlike geliyorum dedi. Bizim haftada bir maç yapmamız dezavantajımıza oldu. Gevşedik işte. Kimse zirveye inanmıyor. Yeni değil, işlemiş camiaya. Geliyoruz bir yere. Tamam bu bize yeter... Herkes kabullenmiş yerini. Yanlış olan bu. Senelerdir kandırıldık şampiyonluk masalıyla. Nerde kardeşim golcü? Şampiyonluğa oynayacak takımın kadrosunda çok değerli en az 4 tane golcün olacak. Nerde? Ne zaman oldu? Hami var gerek yok. Fatih var gerek yok... Buyrun o halde. Gelecek sezon kadrosunu takip edeceğim. 25 tane azimli, isyankar, sağlam, yılmayan, formasının kıymetini bilen kaliteli futbolculardan kadro yaparsalar o zaman derim evet şampiyon olacağız. Yoksa hababam sınıfı tarzı bir kadro yapısıyla ancak şampiyonluğa platonik aşık oluruz. Artık bu filmi izlemekten bıktım . Kim beni üzüyorsa artık ben de yazılarımla burdan üzeceğim

StyLe
Arkadaslar 4. olan uefaya gidebiliyor mu bilen birisi var mi?

Gidiyor. oFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFF OFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFF

kalavara
ne olursa olsun böyle mücadele kabul edilemez...

firidin61
25.04.2009, 23:15
Büyüklük , Ne Tek Galibiyetle Kazanılır Ne De Malubiyetle Yitirilir . Büyük Olmak , O Genlere Sahip Olmaktır ! Büyüklük ; Tevazudur , Hoş Görüdür . Büyüklük , iddanız olmadan bile 100 binleri peşinden koşturabilmektır . Büyüklük ; sahip çıkmak , destek olmaktır . Büyüklük ; Canından görebilecek kadar bağlı görmektir . Büyüklük ; adının geçtiği heryerde tarafı , taraftarı olmaktır . Büyüklük ; Bu kocaman kalpte bir başka sevdaya yer kalmayacak kadar sevmektir . Bir Takım Gittiği Her şehri TRABZON ( veya kendi şehri veya Ülkesi ) yapabiliyorsa büyüktür ! Bir takım milyonlara hiç çıkarsız , karşılıksız bu veya benzeri duyguları yaşatıyorsa büyüktür .

Kaybedilebilecek bir büyüklüğe sahipseniz büyük değilsinizdir !

Trabzonspor umun olduğu hiçbir ortamda x takım taraftarıyla büyüklüğümüzü konuşmam , tartışmam . Benim Trabzonspor umun büyüklüğü benim Konuşup Anlatabilceğim , Tartışabileceğim kadar küçük değil ! Lütfen ama Lütfen benim kelimelerle anlatamayacağım sevdamı x takımlarla karşılaştırmayın heleki Trabzonspor luların forumunda bunu asla yapmayın ! Bu görüş size aitse bile lütfen içinizde yaşayın ...

Bir kıyas yapabilmek için birden fazla seçeneğe sahip olmak gerekir ! Benim kıyasımda 2.seçenek yok ! Yenilsekte yok , Yensekte yok ...

Lütfen ama Lütfen ... Kelimeleri seçerek yazalım ! Canım Acıyor ....

Saygılarımla

lazooo28
25.04.2009, 23:16
trt 1 acin

Reha
25.04.2009, 23:16
Ben trabzonluyum.

Ulan ananın günahı yok,haysiyetsiz herif ...çık git lan burdan...Kazara IP den adresin öğrenilir, bir gece ansızın gelinebilir...Uza lan burdan!!!

StyLe
25.04.2009, 23:17
henüz yok. kınalar hazır tututulsun. eli kulağındadır.

Kına mı? Sen Ersun Yanal dan memnunsan ben sana pes diyorum pes. Kına yakmıcam ama Trabzon şampiyon olmuşcasına sevinicem.

Neden mi?

Trabzon çok büyük bir beladan ve tehlikeden geçde olsa kurtulduğu için. Bu takım ancak bu kadar çabayla buralara getirilebilirdi. Ersun Yanal da bunu başardı. Yemin ediyorum şu kadroyu İ.B.B'nin teknik direktörüne verseler şuanda çok farklı konumdaydık.

yanbeyi61
25.04.2009, 23:18
Büyüklük , Ne Tek Galibiyetle Kazanılır Ne De Malubiyetle Yitirilir . Büyük Olmak , O Genlere Sahip Olmaktır . Büyüklük ; Tevazudur , Hoş Görüdür . Büyüklük , iddanız olmadan bile 100 binleri peşinden koşturabilmektır . Büyüklük ; sahip çıkmak , destek olmaktır . Büyüklük ; Canından görebilecek kadar bağlı görmektir . Büyüklük ; adının geçtiği heryerde tarafı , taraftarı olmaktır . Büyüklük ; Bu kocaman kalpte bir başka sevdaya yer kalmayacak kadar sevmektir . Bir takım milyonlara hiç çıkarsız , karşılıksız bu veya benzeri duyguları yaşatıyorsa büyüktür .

Trabzonspor umun olduğu hiçbir ortamda x takım taraftarıyla büyüklüğümüzü konuşmam , tartışmam . Benim Trabzonspor umun büyüklüğü benim Konuşup Anlatabilceğim , Tartışabileceğim kadar küçük değil ! Lütfen ama Lütfen benim kelimelerle anlatamayacağım sevdamı x takımlarla karşılaştırmayın heleki Trabzonspor luların forumunda bunu asla yapmayın ! Bu görüş size aitse bile lütfen içinizde yaşayın ...

Bir kıyas yapabilmek için birden fazla seçeneğe sahip olmak gerekir ! Benim kıyasımda 2.seçenek yok ! Yenilsekte yok , Yensekte yok ...

Saygılarımla

Milyonlarca Taraftarın canı acımıyo mu.........Sen büyüksün de Taraftarın küçük mü......

ERSUN İSTİFAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

Faruk UYSAL
Eve daha şimdi geldim. Hiçbir yazı okumadım; sadece Song'un başlığına iki cümle yazdım, o kadar.
Bu mesaj, bu sezonki son mesajım.
Maçı gs'li bir arkadaşla izledim. İddia oynamış, Trabzonspor kazanırsa 100 lira yatırdığı paradan 300 lira mı kazanacakmış ne. Hiç anlamam bu işlerden. Hoş, futboldan da anlamıyorum ya, bunu bu akşam iyice anladım. Şöyle ki, Yattara ve Alanzinho formda, çok iyi işler yaparız bu akşam diyordum ama çok fena yanıldığımı anladım. Çünkü maça damgayı, onları tutmakla mükellef olan Hayrettin ile Abdurrahman vurdu.
Şu bir kez daha ortaya çıktı. Sadece teknik olmak yetmiyor; kondisyon iyi olacak, güçlü olunacak, biraz da fizik iyi olacak.

Bunun dışında şunu anlayamadım. İlk iki golde altı pas üzerine yapılan ortaların her ikisinde de Song'u göremedim. Takımda iki stoper var, altı pasa top kesiliyor ve iki stoperden birisi olay mahalinde yok. Tahminime göre Mehmet'le beraberdi. Bu çağda adam adama markaj ile oynarsan, adam senin stoperini alır, dağa taşa götürür.
Bu akşam yenildik ve şampiyonluktan koptuk. Bana kimse kızmasın ama hiç istemesem de bjk şampiyon olsun istiyorum. Trabzonspor'umu seviyorum. Ben bu takımın taraftarı olduğum vakit Sivasspor hangi ligdeydi bilmiyorum. Bu akşam değil 3-0, 30-0'da yenilsek ben bu takımın hastasıyım, aşığıyım, delisiyim.
Her şeye rağmen, seni seviyorum Trabzonspor'um!

soner_61
şu saatten sonra fener ankaragucu bjk haccetepe konya gs kım olursa olsun sıvas şampiyon olmasın bu sıvasa gecen seneden beri uyuzum.inşallah olamaz kurban olduğum.

yanbeyi61
25.04.2009, 23:19
Büyüklük , Ne Tek Galibiyetle Kazanılır Ne De Malubiyetle Yitirilir . Büyük Olmak , O Genlere Sahip Olmaktır . Büyüklük ; Tevazudur , Hoş Görüdür . Büyüklük , iddanız olmadan bile 100 binleri peşinden koşturabilmektır . Büyüklük ; sahip çıkmak , destek olmaktır . Büyüklük ; Canından görebilecek kadar bağlı görmektir . Büyüklük ; adının geçtiği heryerde tarafı , taraftarı olmaktır . Büyüklük ; Bu kocaman kalpte bir başka sevdaya yer kalmayacak kadar sevmektir . Bir takım milyonlara hiç çıkarsız , karşılıksız bu veya benzeri duyguları yaşatıyorsa büyüktür .

Saygılarımla

İnanki,Hitler bile yahudileri yakarken canı acıyan bir liderdi.:alkış:

SARI61
ben uefayı ısetmıyorum yeter artık ya şampıyonluk ıstıyoruzzzzzz ersun yanal artık defolllll gıt senın bu korkak futbol anlayısndan bıktık zamanında oyuncu sokmazsın yedeklerı futbola kusturtun senın sayende futboldan sogudum artık mac ızlemek dahı ıstemıyorum ama sen gene sucu taraftara atarsın kendınde sucu bulmazsın

OFLUTS61
biraz sakin olalim burasi bilmem nesinin yeri degil...........

OZDEN61
25.04.2009, 23:20
bugun sivas ta öne cıkan isim yoktu. neden? çünkü adamlar takım olmuslar. butun oyuncuları görevlerini yaptı. bir zamanlar ist' dan nefret ederken sivastan da etmeye basladık. özellikle bülent uygun küçük fatih terim havalarına iyice girdi.
gelelim bizim takıma. gelmesek daha iyi. dogru durust hicbiri oynamadılar, topu alan pas atacak adam aradı kimse kacmıyor, pası atan tekrar almak icin mücadele etmiyor.

mactan sonra baskanın "emeklerime yazık" lafı na üzüldüm. hakkaten adamın emeklerine yazık.

Musa KALKUZ
Bizim için bir kırılma maçı idi kaybettik.Üzgünüz fakat bu maça gelmeden kendi sahamızda daha büyük avantaj kaybettik.Örnek Sivas sade evindeki maçlar ile ligi idare etti.Çoksinirliyiz.Şu anda hocanın gitmesinin faydası yok gelecek senelerin planlarını yapmalıyız.Eğer hoca değişikliği olacaksada benim gönlümde yatan Trabzon sevgisi ile dolu gerçekten mert nir insan Tolunay KAFKAS.

Erdal
Birbirimizi mi suçlayacağız? Yoksa üzüntümüzü paylaşıp seneye daha iyi olmasının yollarınımı arayacağız...

aggressors
25.04.2009, 23:22
Ben trabzonluyum.

kendi adına konuş güzel kardeşim,Trabzonsporun büyüklüğü şampiyonluklarla ölçülen bir büyüklük değildir,bana göre ben şampiyon olamıyosam varsın Sivas olsun bundan gocunmam ben ve bu benim büyüklüğümü gölgelemez...

yanbeyi61
25.04.2009, 23:22
bugun sivas ta öne cıkan isim yoktu. neden? çünkü adamlar takım olmuslar. butun oyuncuları görevlerini yaptı. bir zamanlar ist' dan nefret ederken sivastan da etmeye basladık. özellikle bülent uygun küçük fatih terim havalarına iyice girdi.
gelelim bizim takıma. gelmesek daha iyi. dogru durust hicbiri oynamadılar, topu alan pas atacak adam aradı kimse kacmıyor, pası atan tekrar almak icin mücadele etmiyor.

mactan sonra baskanın "emeklerime yazık" lafı na üzüldüm. hakkaten adamın emeklerine yazık.
oRTADA eRSUN yANAL EMEĞİ YOKKKKKKKKKK

yanbeyi61
25.04.2009, 23:23
Şu takımı az futboldan anlıyan bile şampiyonlua oynatır ve ilk beşe sokardı.

coolgent

Ben trabzonluyum.

ya sen trabzonsporlu değilsin (muhtemelen bu ), yada sen futboldan anlamıyorsun

ilk önce o tuttuğun sivasspor 6 tane şampiyonluk,5 tane başbakanlık , 7 şer tanede Türkiye ve cumhurbaşkanlığı kupası alsında gelsin o zmn olur büyük ...

daha sivasın aldığı kimbilir 1. lige çıktığı kupa dışında kupası bile yoktur sen kalkmış sivas 4. büyük ...

StyLe

Zaten kardeşim ben şuanda takımda tek üzüldüğüm adam başkanımızdır. "Emeklerime yazık" lafını duyunca tüylerim diken diken oldu, gözümden yaş gelecekti nerdeyse, bu futbolcular, bu Ersun Yanal bu kadar mı ruhsuz!...

Defolun gelmeyin TRABZON'a!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Recep Alkan
Birbirimizi mi suçlayacağız? Yoksa üzüntümüzü paylaşıp seneye daha iyi olmasının yollarınımı arayacağız...

abi nerde kaldın yoruldum valla :(

OZDEN61
25.04.2009, 23:24
arkadaslar aslında biz erken havaya girdik. takım bu kadroyla bu oyunla uefa bile basarı bizim icin. bugun resmen ezildik yaww. sistem yok, mücaadele yok. sansın yardımıyla ilk sıralara gelince sampiyonluk havasına girdik. haddimizi astık galiba.

SARI61
25.04.2009, 23:26
ersun yanal bu taraftar senden nefret edıyor artık cek gıt ıstıfa et hangı teknk dırektor kenarda kollarnı baglayıp beklıyor adamda ne sıstem kalmıs ne dusunce para kazanmaya bakıyor

Trabzonspor 61
25.04.2009, 23:27

Lan anana avradına sövecem şimdi adamı deli etme köpek oğlu köpek.yürü git lan hanzoların ahırına.insan kılıklı hayvan...

gerenimo
25.04.2009, 23:27
Kına mı? Sen Ersun Yanal dan memnunsan ben sana pes diyorum pes. Kına yakmıcam ama Trabzon şampiyon olmuşcasına sevinicem.

ben ersun yanaldan bu sezon için memmunum. ama sorun bu değil. ben bir teknik direktörle uzun süreli çalışılmasından yanayım. benc ersun hoca bu iş için uygun. zaten bu sene yeniden yapılanmanın il yılı ve bir sürecin başlangıcı. bu sene hayal kurmadım, hayal kırıklığına uğramadım.

anti ersunculuğunuz için, takımın yenilmesi, şampiyon olmuşca sevindiriyorsa sizi, buna da galiba ihanet, burdaki gözyaşları da timsah gözyaşları denir.

a.fındıkoğlu
25.04.2009, 23:28
kaptanın yerine sağlam bi orta saha,,bir forvet bir sağ defans transferi gerekli ...egemen song da soru işareti ? !

yanbeyi61
Gözü gösterişde olanın aklı işde olmaz....=ERSUN YANAL işde bu.

munzevil
Ersun hocanın en büyük hatası takım kurgusu üzerindeki yanılgılar.Ukalalık olmasın , elbette ondan daha fazla bildiğimiz yok , iddiamızda yok.Futbol bilgisi Denizli ile birlikte ligin en iyi iki hocasından bir tanesi ama bazı şeyleri hesaplayamadı düşüncesindeyim.

Sezon başından beri söylüyorum , ve böyle düşünüyorum.Colman ve Selçuk'lu ortasaha hattında Hüseyin olmamalı.
Ersun hocayla istikrara evet diyorum , kendisini ve katkılarını takdir ediyorum ama - bana göre - eleştirilerede kulak vermeli hocamız.Bugünkü maça bakalım ;

Sivasspor'un ortasahası 5 kişi.Kim bunlar ; İ.Dağaşan , Sezer Badur , Murat Erdoğan , Musa Aydın , Herve Tum.Hepsi mücadele gücü yüksek , tempolu oynamayı seven güçlü oyuncular.Birisi yerini kaybetti mi diğeri o alanı o kadar güzel kapatıyor ki anlaşılmıyor .Kademeli ve ortasahada kalabalık oynadıkları için sahayı inanılmaz parselliyorlar.Mehmet Yıldız'a bir top , arkadan Musa , Tum ve Sezer , geride İbrahim kalıyor.

Bizde ise Selçuk , Colman ve Kaptan.Olmuyor. Nedeni basit , ileride ayağında top tutup oyunu rahatlatacak bir oyuncumuzun olmayışıda en önemli etken.İleride top kaybı yaşadığımız zaman aynı süratle geri dönmek zorunda oldukları için , bu adamların rakiplerine oranla daha fazla efor sarfetmesiylede 60'tan sonra kopuyoruz ortasaha olarak.

Hüseyin'i saymıyorum , zira yakın markajda zaten yok , toplu oyunun içerisinde de sıfır. Bugün tek ayakta kalan ve takımı oynatmaya çalışan oyuncumuz Selçuk'tu ama Colman da olmayınca beşe bir kalıyor adam , yazıktır.Kanat oyuncularımızında yardım etmemesi sonucu bu sorunla hemen her maç karşı karşıya kalıyoruz.Eğer Colman bu tempoyla devam edecekse seneye iyi bir alternatif varlığında bu takımın ilk 11'inde oynaması zor görünüyor.

Yapmamız gereken ya Selçuk'un yanına onun tipinde bir oyuncu alıp iki tane aktif kanat oyuncusuyla takım kurgumuzu komple değiştirecez yada Colman'ında içinde bulunduğu ve aktif bir defansif ortasaha + en az bir tane top tutabilen Baros , Fatih tarzında bir hücumcu alacaz.

Fakat 4-4-2 için Selçuk - Ersnt tipinde bir göbek , yanlarında iki tane tempolu kanat oyuncusu.Ne yazık ki hocamız bu durumun böyle olacağını kestiremedi , kestirmeliydi ama.Muhtemelen Ceyhun'un sene başındaki transfer politikasında arkayı toparlayabilecek düzeyde olduğunu düşündü ve ekstra maliyete sebep olacağından deneme yoluna gitti ama tutmadı.Bundan sonrasını en iyi yine kendisi düşünecektir/yapacaktır umudumu halen koruyorum , inşallah seneye çok daha iyi bir takım oluruz.

işte sağduyu tebrik ederim kardeşim

amour_61
Herşey buraya kadarmış maalesef, yapıcak bir şey yok.Bende kızdım,sinirimden,kendimi yedim ama elden bir şey gelmiyor.Artık bundan sonra hedefimiz yapabileceğimiz en iyi yerde ligi tamamlamak.
Ne demiştik yensekte yenilsekte seninleyiz, yanlızca iyi günde değil kötü gündede sonuna kadar Trabzonsporluyuz.

StyLe
25.04.2009, 23:29
Bir takım kaybeder eyvallah
Bir takım fark yer onada eyvallah
Bir takım ligin ortasındada olur sonundada olur onada eyvallah
Bir takımın şansızlığıda olur onada eyvallah

AMA ARKADAŞ O TAKIMIN FUTBOLCUSU KORNER ATMAYA BİLE ZORLA GİDİYORSA BEN BUNLARIN İYİ NİYETİNDEN ŞÜPHE EDERİM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

HAFTALARDIR FORMSUZ, BİR İŞE YARAMAYAN UMUT'U OYUNA ALAN, 2-0 MAĞLUPKEN TAYFUN CORA GİBİ FORMSUZ (KULAĞINDA MP4 MAÇIN ÖNEMİ İLE HİÇ BİR ALAKASI OLMAYAN BİR FUTBOLCU) ADAMI OYUNA ALIP, DAHA FAZLA GOL YEMEMEK İÇİN ÇABALARSAN, EEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE ERSUN YANALLLLLLLLLLLLLLL KOLLARINI BAĞLAYIP YEDEK KLÜBESİNE YASLANIP TAKIMI KADERİNE BIRAKIRSAN BEN HEPİNİZİN İYİ NİYETİNDEN ŞÜPHE EDERİM.

O BORDO-MAVİ FORMA SİZİN OYUNCAĞINIZ DEĞİL!!!!!!!!!!!!!!
O FORMANIN DEĞERİNİ HEPİNİZ YA BİLECEKSİNİZ YADA DEFOLACAKSINIZ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ERSUN YALAN İSTİFAAAAAAAAAAAAAAAAA

orhan42
Benim canımı yakan şey daha 4 sezon önce ikinci ligde oynayan bi takıma karşı böyle ruhsuz oynanması..Ben bile bir haftadır bu maçı heyecanla bekledim..Ama 6 . dakikada golü yeyince bende film koptu..Sivas'ın topçuları çok mu müthiş oyuncular...Mehmet Yıldız,Musa,Balili, Hayrettin ve diğerleri..Bunlar bir sezon önce MU'da mı oynuyordu yoksa Barcelona'damı?Bizim oyunculardan ne farkları var ne farkları?Onlar da şampiyonluk yaşamamışlar -ama nefret etsem de bu bir gerçek- ama adamlar bir kere inanmış.Bizimkiler başta anternörümüz olmak üzere hiç biri inanmıyor şampiyonluğa..Ya kardeşim devletin öğretmeniyim formamı alıyorum..Diğer ürünlerimiz almaya çalışıyorum..yani sizin maaşlarınızda karınca kararınca emeğim var..Ben maçı heyecanla beklerken radyonun başına geçip tırnaklarımı yiyerek maç başlasın bir an önce diye bekliyorsam ve dualar ederek maçı dinliyorsam sizler de maça asılmak zorundasınız..Aldığınız ücreti bizler hayallaerimizde bile alamıyoruz..Bindiğiniz arabaların yanına bile yaklaşamıyoruz ama sizler ekmek yediğiniz yere borcunuzu ödeyemiyorsunuz..29 yaşındayım bu takımın şampiyonluğunu görmeden ölmek istemiyorum.hersene sizlerin bu ruhsuzluğunuz yüzünden hüsrana uğruyorum ve artık yeter diyorum..yeter..

mhayri
Barselona inanılmaz bir gol attı...
Aynı Umutla gökhan gibiydiler şiir gibi :)

firidin61
İnanki,Hitler bile yahudileri yakarken canı acıyan bir liderdi.:alkış:

Kıyas kabul etmeyecek şeyleri kıyaslamanın manası nedir ? Taraftarın küçüklüğü , büyüklüğü , gelişmişliği veya gelişmemişliği Trabzonspor bağlamaz ! Aslolan onun varlığıdır ! Senin düşüncelerinden Trabzonspor sorumlu değildir ! Çünkü karşılıksız sevmesi gerek sensin ! Yapamıyorsan ... sen bilirsin ! Yazdığım yazının Ersun Yanal la ilgisi nedir ? İstifayı 8 tane a ile 4 tane y ile yazmak senin hangi yönlerini tatmin edecek ... Polemik yaratacak alıntılar yapmayalım lütfen ... Benim yazım yazdığınız yorumun tarafı olabilcek nitelik değil ! Benim yazıda belirttiğim canımın acıması da Trabzonspor un yenilmesiyle ilgili değildi ayrıca ... Beğenmek zorunda da değilsiniz . Lütfen dikkat edelim ...

Saygılarımla

Erdal
25.04.2009, 23:30
Adem, sahiden Trabzonsporlu isen hiç bir Trabzonsporlunun büyüklük komleksi olmaz. Değilsen herkesin büyüklüğü kendine...Her takımın taraftarı için kendi takımı en büyüktür...Benim için dünyada Trabzonspor'dan büyük takım yoktur...Gün boyu arayıp üzüntülerini bildiren gs fb ve bjk li arkadaşlar için de kendi takımları en büyüktür. Keza benim arayıp tebrik ettiğim Sivas'lı arkadaşlarım da "artık biz de büyük sayılırmıyız?" diye soruyor. Bunu soruyorsanız sayılmazsınız dedim...En azından bana göre...

Yahu neler yazıyorum ben...Ne büyüklüğü ne saçmalıyorsunuz siz yahu...Şimdi hepimiz için başkan yönetim hoca futbolcular şehir gurbettekiler Trabzon'lu olmayan Trabzonsporlular hepimiz için düşünme vakti...Önemli bir karar arefesindeyiz...Düşünelim....

Gamze
25.04.2009, 23:31
yanbeyi61;

Takımın hali hazırda hocası olan insanla ilgili yorum yaparken iki kere düşünmek gerekli bence.
Aman dikkat. ;)

a.fındıkoğlu
25.04.2009, 23:31
daha neler :)

Caner Dikan
25.04.2009, 23:32
Maçın başında anladı bizimkiler bişe yapamayacaklarını.Sonra da saldılar; sıkmadılar kendilerini..

yanbeyi61
25.04.2009, 23:32
Kıyas kabul etmeyecek şeyleri kıyaslamanın manası nedir ? Taraftarın küçüklüğü , büyüklüğü , gelişmişliği veya gelişmemişliği Trabzonspor bağlamaz ! Aslolan onun varlığıdır ! Senin düşüncelerinden Trabzonspor sorumlu değildir ! Çünkü karşılıksız sevmesi gerek sensin ! Yapamıyorsan ... sen bilirsin ! Yazdığım yazının Ersun Yanal la ilgisi nedir ? İstifayı 8 tane a ile 4 tane y ile yazmak senin hangi yönlerini tatmin edecek ... Polemik yaratacak alıntılar yapmayalım lütfen ... Benim yazım yazdığınız yorumun tarafı olabilcek nitelik değil ! Benim yazıda belirttiğim canımın acıması da Trabzonspor un yenilmesiyle ilgili değildi ayrıca ... Beğenmek zorunda da değilsiniz . Lütfen dikkat edelim ...

Saygılarımla
O resim orda oldukca saygı duymam ....ben buyum.Orda Trabzonsporlu olan Trabzonu temsil eden bir şey taşır.şahısları değil.

Şahıslar gelip gidicidir.Trabzonspor kalıcıdır.

Muhammet
25.04.2009, 23:33
Hitler ne alaka ya? Söylenen söz de saçma sapan yani..

Yani birşeyler söyleyeceğiz diye saçmalıyoruz bazen.

Açık olmak net olmak bu kadar mı zor? Biri der ben daha iyi hoca olurum, biri der başka bir saçmalık.. Bırakın gidin ya.

erdo6
25.04.2009, 23:34
bu takımdan song,hüseyin,umut,selçuk,gökhan,ve tayfun derhal gitmeli ne songdan nede diğer saydıklımdan hiç bir şey olmaz onlarda kafa olarak trabzonu artık bitirmişler

tabiki sepet kafalı ersunda hemen istifasını versin

takımın başına şenol güneş getirilsin ve kendisine uzun bir kredi verilsin biz onun zamanında belki şampiyon olamadık ama hiç bir zaman böyle utanmadık.

ersun defollllllll

Adil ÖZGÜR
Bu faturanın bence manası çok küçük değil.
Masumiyet bence Sadri Baba'dadır, tamımın hocasında değildir.

Miraç Atalay Çiftçi
Bu kadar acizlik olur mu?
Denizli, Antep maçlarının hani dersleri alınmıştı?
Helal olsun hepinize...

Eğer ki yurdun 4 bir yanından kalkıp Sivas deplasmanına gelen yüzlerce taraftarın gösterdiği özveriyi milyonları aldığınız takımınızın iyiliği için yapsaydınız, bu gece şampiyonluk türküleri söylerdik!

yanbeyi61
yanbeyi61;

Takımın hali hazırda hocası olan insanla ilgili yorum yaparken iki kere düşünmek gerekli bence.
Aman dikkat. ;)
İk defa düşündüm üçüncü defada püskürdüm.Kusura bakmayın ağzımı kapadım size sıçramasın diye

EmreTS61
25.04.2009, 23:35
yha istifayla çözülcek iş değil bu ersun yanal ne yapsın song ve egemen amatör savunması gıbi sanki davet cıkardılar sıvas forvetlerine bu takıma iyi bi defans golcü bıde huseyının yerıne sağlam stoper lazım...

TS-FAN
Eve daha şimdi geldim. Hiçbir yazı okumadım; sadece Song'un başlığına iki cümle yazdım, o kadar.
Bu mesaj, bu sezonki son mesajım.
Maçı gs'li bir arkadaşla izledim. İddia oynamış, Trabzonspor kazanırsa 100 lira yatırdığı paradan 300 lira mı kazanacakmış ne. Hiç anlamam bu işlerden. Hoş, futboldan da anlamıyorum ya, bunu bu akşam iyice anladım. Şöyle ki, Yattara ve Alanzinho formda, çok iyi işler yaparız bu akşam diyordum ama çok fena yanıldığımı anladım. Çünkü maça damgayı, onları tutmakla mükellef olan Hayrettin ile Abdurrahman vurdu.
Şu bir kez daha ortaya çıktı. Sadece teknik olmak yetmiyor; kondisyon iyi olacak, güçlü olunacak, biraz da fizik iyi olacak.

Bunun dışında şunu anlayamadım. İlk iki golde altı pas üzerine yapılan ortaların her ikisinde de Song'u göremedim. Takımda iki stoper var, altı pasa top kesiliyor ve iki stoperden birisi olay mahalinde yok. Tahminime göre Mehmet'le beraberdi. Bu çağda adam adama markaj ile oynarsan, adam senin stoperini alır, dağa taşa götürür.
Bu akşam yenildik ve şampiyonluktan koptuk. Bana kimse kızmasın ama hiç istemesem de bjk şampiyon olsun istiyorum. Trabzonspor'umu seviyorum. Ben bu takımın taraftarı olduğum vakit Sivasspor hangi ligdeydi bilmiyorum. Bu akşam değil 3-0, 30-0'da yenilsek ben bu takımın hastasıyım, aşığıyım, delisiyim.
Her şeye rağmen, seni seviyorum Trabzonspor'um!

:alkış:Aynı hastalık bende de var.

Selim Turan
Bir takım kaybeder eyvallah
Bir takım fark yer onada eyvallah
Bir takım ligin ortasındada olur sonundada olur onada eyvallah
Bir takımın şansızlığıda olur onada eyvallah

AMA ARKADAŞ O TAKIMIN FUTBOLCUSU KORNER ATMAYA BİLE ZORLA GİDİYORSA BEN BUNLARIN İYİ NİYETİNDEN ŞÜPHE EDERİM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

HAFTALARDIR FORMSUZ, BİR İŞE YARAMAYAN UMUT'U OYUNA ALAN, 2-0 MAĞLUPKEN TAYFUN CORA GİBİ FORMSUZ (KULAĞINDA MP4 MAÇIN ÖNEMİ İLE HİÇ BİR ALAKASI OLMAYAN BİR FUTBOLCU) ADAMI OYUNA ALIP, DAHA FAZLA GOL YEMEMEK İÇİN ÇABALARSAN, EEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE ERSUN YANALLLLLLLLLLLLLLL KOLLARINI BAĞLAYIP YEDEK KLÜBESİNE YASLANIP TAKIMI KADERİNE BIRAKIRSAN BEN HEPİNİZİN İYİ NİYETİNDEN ŞÜPHE EDERİM.

O BORDO-MAVİ FORMA SİZİN OYUNCAĞINIZ DEĞİL!!!!!!!!!!!!!!
O FORMANIN DEĞERİNİ HEPİNİZ YA BİLECEKSİNİZ YADA DEFOLACAKSINIZ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ERSUN YALAN İSTİFAAAAAAAAAAAAAAAAA

İçimden geçenleri döktürmüşsün... Olay bUDUR...

Mehmet SELEN

işte bu söz etrafında dolanalım.Çıkış bu sözde saklı

yanbeyi61
Hitler ne alaka ya? Söylenen söz de saçma sapan yani..

Yani birşeyler söyleyeceğiz diye saçmalıyoruz bazen.

Açık olmak net olmak bu kadar mı zor? Biri der ben daha iyi hoca olurum, biri der başka bir saçmalık.. Bırakın gidin ya.
ersunun Canı acımış manasında anladığımdan.Bu lafı ettim...

Onur Şeref
25.04.2009, 23:36
Az önce kanaltürk'de telegol'de gösterdi maç öncesini. Şerefsiz sivaslılar polislerin arkasından bizim dışarıda kalan taraftara hepiniz o... ç.... diye toplu halde küfür ediyordu.

Ah ah seneye nasıl gelceksiniz Trabzona!

Yazıklar olsun bizim futbolculara şu şerefsizlei susturamayıp madara etdiler bizi...

erol-61
ya sen trabzonsporlu değilsin (muhtemelen bu ), yada sen futboldan anlamıyorsun

ilk önce o tuttuğun sivasspor 6 tane şampiyonluk,5 tane başbakanlık , 7 şer tanede Türkiye ve cumhurbaşkanlığı kupası alsında gelsin o zmn olur büyük ...

daha müzesinde kimbilir 1. lige çıktığı kupa dışında kupası bile yoktur sen kalkmış sivas 4. büyük ...

müzesi varmıydıkı

Gamze
İk defa düşündüm üçüncü defada püskürdüm.Kusura bakmayın ağzımı kapadım size sıçramasın diye

Aman abi, salgın var. Dikkat etmek gerek. ;)
Hayırlı akşamlar.

ayazi
25.04.2009, 23:37
bizim sorunumuz ne arkadaşlar biliyomuısnuz. biz trabzonlu taraftar,gazeteci eski futbolcular fulbolu herkesten iyi bildiğini düşünüyo, ve bunun içinde sistemden tutunda oyuncu değişikliğine kadar herşey için yorum yapıp bunuda takım üzerinde baskı olarka kullanıyo. dün şenol güneşten nefret edenelr şimdi şenolcu oldu, ziya doğancı oldu.
bi rahat bırakın yav bırakında neler oluyo görelim.
sivas olmasın bjk olsun diyenlere. ayıptır be kardeşim. sivas olsun tabi , anadoludan çıkan bir takım bizim yaptığımız ihtilali yapıyorlar işte. daha ne istiyosunuz. yoksa yine bjk gs fb arasındamı geçsin istiyosunuz her dümen.

gerenimo
sanırım site yöneticileri de bu gecelik panik halindeler, kendilerine, hocaya futbolculara rakiplere edilen her türlü hakareti es geçyorlar. öfke ne kadar büyük olursa olsun kimse saygısızlık yapmak ve hakaret etme özgürlüğüne sahip değil.

Erdal
Konuşacakmıyız yoksa birbirimze gol mü atacağız...Bu şehrin en büyük problemi birbirimize gol atma alışkanlığı...Ağbeylerimiz birbirlerine gol atmaya çalıştıkları için geri düştük...Biz de onların yolundan gidersek değişmeyecek...

Muhammet
ersunun Canı acımış manasında anladığımdan.Bu lafı ettim...

Alakasız olmuş. Hem de çok alakasız olmuş..

abdullah6134
25.04.2009, 23:38
Bence maçlardan hemen sonra yorum yapmak yasak olsun forumda:) mactan hemen sonra yazsam heralde ben de çok kötü şeyler yazıcaktım ama şimdi yazılanları gorunce bordomavi nette en üst düzeyde gördüğüm trabzonspor taraftarlğının farkı kaybolmaya başladığını düşündüm. daha sakin arkadaşlar eleştirelim takımı ama hakaret etmenin ersun yanal macı satmış gibi absürd ifadeleri de kullanmayalım lütfen...

StyLe
bu takımdan song,hüseyin,umut,selçuk,gökhan,ve tayfun derhal gitmeli ne songdan nede diğer saydıklımdan hiç bir şey olmaz onlarda kafa olarak trabzonu artık bitirmişler

tabiki sepet kafalı ersunda hemen istifasını versin

takımın başına şenol güneş getirilsin ve kendisine uzun bir kredi verilsin biz onun zamanında belki şampiyon olamadık ama hiç bir zaman böyle utanmadık.

ersun defollllllll

Kardeşim yüreğine sağlık valla.

Biz Şenol Güneş ile hiç şampiyon olmadık ama böyle bir futbol da oynamadık.

Arkadaşlar ben inanamıyorum, aklım ermiyor. 1 tanesimi bunların iyi olmaz. Resmen birşeyleri protesto ediyor futbolcular ve oynamıyor. Yemin ediyorum PAF takımı daha canla başla oynardı.

Bu takımın antreman yaptığından da şüpheliyim artık, Ersun YANAL'ın taktik verdiğinde de şüpheliyim.

Ne olur Sadri başkan, ne olursun, güldür şu yüzümüzü kov şu belayı takımdan

yanbeyi61
Aman abi, salgın var. Dikkat etmek gerek. ;)
Hayırlı akşamlar.
Tavsiyen için sağol .sanada iyi akşamlar.:rolleyes:

Adil ÖZGÜR
Sevindiğim tek taraf İnşallah Sivas Şampiyon olur.
Başka bir tesellim olamaz.

bocek
25.04.2009, 23:39
off off 3 kuruşluk adamlar yolda görüp sırıtıyo yüzüme sorumlu kimse kov başkan!!!!!! 3-0 nedir yaa!!!!!

Barış Mayda
takım kötü gidince karaborsacılar hemen ortaya cıkıyor

Seyit Hoca

Aman, aman Adil bey...
Ne yaptın şimdi..Onca güzelim dörtlüğün üzerine yazılacak şey mi bu?

Onur Şeref
25.04.2009, 23:40

Maç öncesi anamıza bacımıza söven Sivas taraftarının şampiyonluk kutlamasını istiyorsan Adil Abi başka bir şey demiyorum,diyemiyorum sana.

yanbeyi61
Alakasız olmuş. Hem de çok alakasız olmuş..
ersun resmi gördüm yazıda da canı yanmış birinden bahsediliyor...
bu da kısa günün karı;)

Tamamını okumam.kusura bakma.

Bülent AKBULUT61
hemen hemen 15 sayfa okutum geldim dahale millet kendine gelememiş tamam arkadaşlar oldu bitti söylüyeceklerimizi söyledik.artık kendimize gelelim ben bir iki saat dinlendim kafam rahat artık ne yapalım olacağı varmış önümüze bakalım bundan sonra.ben yine Muğlada tek başıma milletle mücadele ederim ne yapalım alıştık artık TRABZONSPORUMUZUN canı sağolsun.

Kubilay ŞAHİN
Helal olsun hepinize...

Eğer ki yurdun 4 bir yanından kalkıp Sivas deplasmanına gelen yüzlerce taraftarın gösterdiği özveriyi milyonları aldığınız takımınızın iyiliği için yapsaydınız, bu gece şampiyonluk türküleri söylerdik!

Şampiyonluk Türküleri.. Bu Oyuncularla..

Nasip Diyoruz, Seneye Diyoruz, Hazır Değiliz Diyoruz.. Ama Böyle Bir Oyun İstemiyoruz..

erol-61
Helal olsun hepinize...

bunlar kot kafalı derslerini bizim vermemiz lazım galiba eskiden olduğu gibi hani bizim EFSANE KADROMUZ VE96 KADROMUZ YENİLDİĞİ ZAMAN SOKAĞA ÇIKAMAZDIYA ÖLE

İŞİNE GELEN KALIR GELMEYEN GİDER

Erdal
Sezon başından bu yana Hüseyin le problemi olan Hüseyin'den başlamış yazmaya...Ersun hoca ile problemi olanlar Ersun hoca'dan...Garip olan bakıyorum herkes mevzisini koruma telaşında...Ben nerde konuşlanmıştım? O halde ordan çıkayım yola...

Onur Şeref
Az önce kanaltürk'de telegol'de gösterdi maç öncesini. Şerefsiz sivaslılar polislerin arkasından bizim dışarıda kalan taraftara hepiniz o... ç.... diye toplu halde küfür ediyordu.

Yazıklar olsun bizim futbolculara şu şerefsizlei susturamayıp madara etdiler bizi...

bocek
25.04.2009, 23:41
takım kötü gidince karaborsacılar hemen ortaya cıkıyor

sadri şener de karaborsacı yani öylemi kardeş???

TS-FAN
25.04.2009, 23:42
İşin ilginç tarafı yediğimiz üçüncü gol.
Top Mehmet Yıldız'a geliyor.
Bir de bakıyorum......Ne göreyim.!Bizim sağ bek Serkan Mehmet Yıldız'ın arkasında.
Çok komik bir görüntü tabi.Ama benim için sinir bozucu.
Yahu nerde bu takımın stoperleri?
Mehmet Yıldız'ın arkasında top almaya çalışan Serkan....
Söyleseler inanmam..gördüm bunu ya, ah ah.
Sonra Mehmet, Serkan'ın asıl olması gereken yerdeki boşluğa topu bırakıyor ve Hayrettin gol.
Böyle bir hata olmaz,olamaz.

yanbeyi61
25.04.2009, 23:43

''İktidara sahip olanlar gaflet ve dalâlet ve hattâ hıyanet içinde bulunabilirler.'' - M.K. Atatürk

Bu sözu acaba ERSUN yanal için mi söyledi...Atatürk geleceği görür ne de olsa Bir Trabzonspor taraftarıydı:alkış:

josehakan
25.04.2009, 23:43
sadri başkan bugun güzel konustu kim nederse desin gidin hocaya sorun demesi en dogrusu ama biraz agırmı ne:D

magicyattara
25.04.2009, 23:44
Şu takımdan seneye kalacak 3 ismi sayacak olan var mı?

Kubilay ŞAHİN
Sivas ve şampiyonluk..

Valla Kaç Zamandır Kalbimden Geçiyordu.. Eğer Sivas Şampiyon Olursa Bizi Bitirirler Medyasıyla Federasyonuyla..

Selim Turan
Şu beddua olayı aklıma geliyor... Ondamıdır nedir...

Seyit Hoca
Sezon başından bu yana Hüseyin le problemi olan Hüseyin'den başlamış yazmaya...Ersun hoca ile problemi olanlar Ersun hoca'dan...Garip olan bakıyorum herkes mevzisini koruma telaşında...Ben nerde konuşlanmıştım? O halde ordan çıkayım yola...

Bırak yazsın millet Erdal . Mevzisini korusa ne , korumasa ne..?
Şampiyonluk gitmiş , dert ettiğin şeye bak..:)
..

Muhammet
25.04.2009, 23:45

Yattara, Egemen, Giray.

Bilmem katılır mısın Murat Abi? :)

Erdinç Dilek
dikkat edin var mı bilmem ama rakip kim olursa olsun ligin en iyi futbolunu hep bizim maça denk getiriyor... bu motiveyi biz niye sağlayamıyoruz,neden neden

bocek

serkan ferhat gidiyomuş.. mümkünse umut hüseyin de gitsin. her şeyden önemlisi takım fizik olarak güçlensin. sivasın oyuncuları tank gibi, bizim en dayanıklı oyuncumuz faty papy

S.DEMİRCİ
maötan sonra başagrısı nedeniyle yattım... yeni kalktım... umarım bu maç hüseyinde,serkandan kurtulmaya vesile olur.. ben çok umutsuz değilim...

abdullah6134
futbolcu analizlerine bakınca da genelde egemen hariç herkese vurulmuş ama biz sevgi olayını cok abartınca bazı şeyleri de goremiyoruz galiba..egemen taraftarın sevgilisi olabilir ama defanstaki asli görevlerini yapmayıp forvette gol arayan egemen cok zarar veriyor bence takıma bu huyundan vazgecmesi lazım.forvette golü kacırıyor ellerini başına atıp bekliyor sivaslılar o ara bizim sahaya gelmiş oluyor.umutla gökhandan cok bugünkü macta sivas cezasahasında egemenle songu gördüm.

Onur Şeref
''İktidara sahip olanlar gaflet ve dalâlet ve hattâ hıyanet içinde bulunabilirler.'' - M.K. Atatürk

Bu sözu acaba ERSUN yanal için mi söyledi...Atatürk geleceği görür ne de olsa Bir Trabzonspor taraftarıydı:alkış:

Atatürk Trabzonspor taraftarımıydı? :)

yanbeyi61
25.04.2009, 23:46
Sivas ve şampiyonluk..

Valla Kaç Zamandır Kalbimden Geçiyordu.. Eğer Sivas Şampiyon Olursa Bizi Bitirirler Medyasıyla Federasyonuyla..
Şehitler bitmez...ben Ersun yanal tarafından şehit edildiğimizden eminim.

sanatik
Ziya Dogan bile böyle yenilmezdi be.

munzevil
Hocanın yanlışları olabilir. ben hepsini unutmaya hazırım yeterki son 5 haftada göksu papy isaac ve barışı oynatsın.

S.DEMİRCİ
takıma gelecek 3 isim lazım.. o kadarda umutsuz olmayın...

TS-FAN
İkinci gol..
Bugün kaçıncı defadır diyorum:
Bırakalım bizim takımı,süper ligde hiçbir takım böyle gol yemez,yi-ye-mez.
Taç atışından kontratak yedik.
İnanılmaz..
Trabzonspor'a yakışmadı.Hem de hiç.

Fatih
Erdal Abi maçtan önceki öngörülerimizin tamamına yakını gerçekleşti.Buna ne diyorsun?

Onur Şeref
25.04.2009, 23:47
Ziya Doğan zamanında bu takım şampiyonluğa oynuyordu.Hatta Türkiye kupasını kazanmışdı.

josehakan
zaten hayrettin 100 defa vursa ordan 99 dışarı 1 i direge gider inanılmaz şans yha hele o 2nci gol:S çook sinir bozucu abinin dedigi gibi mehmeti kim tutuyo öle yha song nerde egemen nerde yhada hüseyin nerde hiç marke edemedik oyunu başdan sagma takım koymuş ortasahaya ne kadar adam var futbolcu demessin oynayın siz adamlarda sapıtı ne oynasak die sivas en kolay galibiyeti beni üzen bu itlere madara olduk sneye onlar trazonda olcak bende orda olcam görün bakın nasıl maç olcak

yanbeyi61
Atatürk Trabzonspor taraftarımıydı? :)
Trabzonsporlu olan nasıl bilmez.çok tartışıldı burda bir ara.hayert etim.şaşdım.mektubu dahi vardı.

firidin61
25.04.2009, 23:48
O resim orda oldukca saygı duymam ....ben buyum.Orda Trabzonsporlu olan Trabzonu temsil eden bir şey taşır.şahısları değil.

Şahıslar gelip gidicidir.Trabzonspor kalıcıdır.

Saygı duymuyorsan kimseden saygı beklemeyeceksin ! Tıpkı senin olduğu gibi benim düşüncelerimde geneli veya Trabzonspor u bağlamaz ! Saygı duymayacağın veya saygı göremeyeceğin kişilerle yazışmanın manası yok . Ayrıca Benim Trabzonspor luluğumum da tartışmaya açık bir konu değildir ! Buna kimsenin haddi yoktur tıpki sizin olmadığı gibi ! Kendinize gelin ! Ersun Yanal Trabzonspor un faal hocasıdır . Sizi temsil etmeyebilir ama hala TRABZONSPOR u temsil etmektedir . Az önce ne demiştik sizin düşünceleriniz TRABZONSPOR u bağlamaz !

Şahıslar da kalıcıdır ! Belki bedenen değil ama fikren veya yaptıklarıyla ... Sizin gibi alakısız örnek vereyim ; Türkiyem ve Atatürük !

Bu da karşılıklı yazışıp insanları rahatsız ettiğimiz son mesaj olsun . Kişisel bir sorununuz varsa özel den yazarsınız . Daha fazla insanları rahatsız etmenin anlamı yok .

İyi Aksamlar

Adil ÖZGÜR
Aman, aman Adil bey...
Ne yaptın şimdi..Onca güzelim dörtlüğün üzerine yazılacak şey mi bu?

Maç öncesi anamıza bacımıza söven Sivas taraftarının şampiyonluk kutlamasını istiyorsan Adil Abi başka bir şey demiyorum,diyemiyorum sana.
Üzüntü bazen insana intihar bile ettiriyor.
Ben bu yenilginin sivasa yaramasını istedim.
Hiçbir zaman bir Anadolu takımının çok çok üzerinde olduğunu iddia eden İstanbul takımlarına prim vermedim, veremem.

Bu yıl bakın oynanan futbola.
Ligin ilk 5 sırasını işgal eden takımların hangisi doğru dürüst futbol oynuyor
Hiçbiri.
Ancak Ligin alt takımlarına bir bakalım, hemen hemen hepsi de ölümüne, bazen de şiir gibi oynuyorlar.

Eğer bizdeki hakemlik müessesesi bağlantılı olmazsa o alt takımlar Avrupai gösteri yaparlar valla.

Ben sivasın Şampiyon olmasını Anadoluyu temsilen isterim. Ancak biz olamazsak onlar olsun derim.

Sonra sivas taraftarı küfür etmiş, hangisi etmiyorki, bir bursaya, istanbula, Sakaryaya, Kocaeline, hepsine git hepsinin de psikopat takılan bir sürü taraftarı var. O küfür edenler kendisine ediyordur. Bizimle hiçbir alakası yoktur. Onların ayıbı.

Bugün bir fenerli emekli astsubay ile görüştüm, neden moralin bozuk dedi.
yenildik dedim.
Ya sizde futbol oynayamıyorsunuzki dedi.

Adam doğru söyledi.

Böyle şeyler bizi üzüyor. Arkasından bazen akort bozuk da olabiliyor.

Barış Mayda
sadri şener de karaborsacı yani öylemi kardeş???
senin aklına sadri şenermi geliyor hemen sadri şener gibi bir başkan varmı söylesene sadri başkan ne diyorsa hepsine amenna ama bu rda bazı saygısız trabzonsporu agzına laf yapıyorya benim canımı o sıkıyor hem bugün nekadar yeni üye var bu başlıkta ya ilginç valla sivas yenilgisi sonunda yeni cıktı bu üyeler daha önce nerdeydiler acaba merak ettim

StyLe
25.04.2009, 23:49
Beyler hakemler canımızı yaktığı zaman federasyona yürüdük.

Şimdi bu ruhsuzlar canımızı yaktı.

Trabzonda bir protesto yapılmalı!!!... Ersun Yanal istifaya davet edilmeli...

Herşey bitdi artık. 5 hafta kaldı ve bizim kalan maçlara bakkkk oynanan topa bak :)

Son sözü taraftar söyleyip, bu kötü, ısrarı bu kadar kötü futbolun hesabını sormalıdır.

erol-61
gerçekleri geç görüyoruz yada zamanında söyleyenede sen hainsin bizi baltalıyosun deyip dışlıyoruz örnek: serdar bali , adam birşey biliyomuşki veya hissetmiş ersun bu takımı şampiyon yapsın sırtımda taşırım diye
şöyle geriye doğru bir düşünün TRABZONSPOR umuz nezaman böyle hayati ve kırılma maçlarını kazanmış ben hatırlayamıyorum son noktayı koyamıyoruz nerdese bu bizim genetik hastalığımız oldu

yada olacağını sanmıyorum ama 25 yıldır yönetimlerin yaptıkları bizi uyutmakmı bilinli bir şekildemi yarışdan hep kopuyoruz bitirici vuruşu yapamıyoruz

OFLUTS61
sadri baskandan hic beklenmeyen bir aciklamasi gercekden yatirgadim. yenilirken hocaya sorulsun ozaman sende baskansin icabini yaparsin buna medyada gidin hoca söylemekle cözüm degil.......

josehakan
25.04.2009, 23:50
Ziya Dogan bile böyle yenilmezdi be.
abi 3 bin küsür yorum yazmışssın valla helal olsun en dogru yorum bumu abi çook güzel konuya degindin harbiden ziya'n eden bile oynatmazdı kapanın derdi eminim:);)

Erdal
25.04.2009, 23:51
Bırak yazsın millet Erdal . Mevzisini korusa ne , korumasa ne..?
Şampiyonluk gitmiş , dert ettiğin şeye bak..:)
..

Yok yok tam tersi...Asıl sorunumuz bu bizim...Burdaki yansıması ben vaktiyle Hüseyin kötü dediysem kötüdür...Hoca kötü dediysem kötüdür şeklinde...Yaş ilerleyip yönetime girildiğinde benim istediğim adam alınmadıysa kötüdür e dönüyor...Bu bir mesele...Ciddi bir mesele...Başkalarına da kendimize de şahsiyetimizi ispat vesilesi yapıyoruz Trabzonspor u ....Zarar veriyoruz...Slogan atmadan düşünelim... Bu düşünmenin içinde hoca gitsin de olur...Hatta başkan gitsin de olur...Ama slogan atmadan...Sahiden karşımızdakini anlamaya çalışarak ve sahiden düşünerek yazarak her şeyi konuşalım...Ama önce samimi olalım...Burası para vermeden dejarj olunan bir tribün olmasın önce...

Caner Dikan
Ersun Hoca'nın kime ne faydası olmuş ki bize olsun..

yanbeyi61
Saygı duymuyorsan kimseden saygı beklemeyeceksin ! Tıpkı senin olduğu gibi benim düşüncelerimde geneli veya Trabzonspor u bağlamaz ! Saygı duymayacağın veya saygı göremeyeceğin kişilerle yazışmanın manası yok . Ayrıca Benim Trabzonspor luluğumum da tartışmaya açık bir konu değildir ! Buna kimsenin haddi yoktur tıpki sizin olmadığı gibi ! Kendinize gelin ! Ersun Yanal Trabzonspor un faal hocasıdır . Sizi temsil etmeyebilir ama hala TRABZONSPOR u temsil etmektedir . Az önce ne demiştik sizin düşünceleriniz TRABZONSPOR u bağlamaz !

Şahıslar da kalıcıdır ! Belki bedenen değil ama fikren veya yaptıklarıyla ... Sizin gibi alakısız örnek vereyim ; Türkiyem ve Atatürük !

Bu da karşılıklı yazışıp insanları rahatsız ettiğimiz son mesaj olsun . Kişisel bir sorununuz varsa özel den yazarsınız . Daha fazla insanları rahatsız etmenin anlamı yok .

İyi Aksamlar

Ben yanında değil Arkasındayım...Ersun gitmiyen Traktordur bende itiyorum.Sizin gibi kibar feyzolara bitiyorum.:alkış:

Onur Şeref
25.04.2009, 23:52
Adil abi tüm taraftarlar küfür eder,ediyordur da fakat ben hiç stada girmek için bekleyen taraftara toplu halde küfür edene rastlamadım.Ortada fol yok yumurta yokken daha maça 3-4 saat varken stadın dışında polislerin arkasına saklanıp toplu halde el-kol hareketi yaparak küfür eden taraftar grubunun ben adını bile anmam.

Gamze
yanbeyi61;

Abi salgın var dikkat et demiştim ama virüs baya sarmış seni. :rolleyes:

Üyelerin hangi avatarı kullandığı, neyi temsil ettiği kimi ilgilendirir?
Onların kullandıkları avatar Trabzonsporluıluk derecelerinin bir ölçütü müdür?
Ben avatarımda babamın fotosunu kullansam ben de mi Trabzonspolu olmayacağım?
Kaldı ki babam da fena Trabzonsporludur ha.. Aman.

Eleştirinin de ölçüsü var.

sanatik
takıma gelecek 3 isim lazım.. o kadarda umutsuz olmayın...

Bu 3 ismin ersun yanal devam etmesi ile hicbir anlami kalmaz. Sivasspor ile en azindan berabere kalman gereken macdan 3 fark ile dönüyorsun pesine yüzlerce trabzonsporluyu takiyorsun ve sonunda avrupa bize yeter bu sene diyorsun matematiksel sampiyonluk yarisi yapiyorsan rezil oldukdan sonra.

Elindeki kadro ile baska birisi Sampiyonlar liginden ne yapar acaba diyorumda .......

erol-61
futbolcu analizlerine bakınca da genelde egemen hariç herkese vurulmuş ama biz sevgi olayını cok abartınca bazı şeyleri de goremiyoruz galiba..egemen taraftarın sevgilisi olabilir ama defanstaki asli görevlerini yapmayıp forvette gol arayan egemen cok zarar veriyor bence takıma bu huyundan vazgecmesi lazım.forvette golü kacırıyor ellerini başına atıp bekliyor sivaslılar o ara bizim sahaya gelmiş oluyor.umutla gökhandan cok bugünkü macta sivas cezasahasında egemenle songu gördüm.

sonuçta kalemizde golleri

Hüseyin İlkin
25.04.2009, 23:53
Maç sonu bizim oyunculardan bazıları kime doğru koşuyordu? Başta Tolga olmak üzere.

Yeni gördüm görüntüleri. :S

ceserdar
Sahada etken değil edilgen bir takım vardı. Az önce haberturk.com'da süper bir Bülent VS Ersun karşılaştırması okudum. Herkese okumasını tavsiye ederim.

Sivasspor'u da tebrik ediyorum. Aslında iyi takım olduklarını, hiç değilse sonuç almaya yetecek kadar sahada birşeyler yapmaya çalıştıklarını gösterdiler.

Onur
Beyler hakemler canımızı yaktığı zaman federasyona yürüdük.

Şimdi bu ruhsuzlar canımızı yaktı.

Trabzonda bir protesto yapılmalı!!!... Ersun Yanal istifaya davet edilmeli...

Herşey bitdi artık. 5 hafta kaldı ve bizim kalan maçlara bakkkk oynanan topa bak :)

Son sözü taraftar söyleyip, bu kötü, ısrarı bu kadar kötü futbolun hesabını sormalıdır.

Aaaa öyle deme sakın... Sonra ki mağlubiyetlerinde sebebi ortaya çıkar... -TARAFTAR BASKISI. Can güvenliğimiz yok! diye...

Vallahi kendim için üzülmüyorum(95'teki o takımı gördükten sonra) sadece ve sadece yeni nesile üzülüyorum...

StyLe
25.04.2009, 23:54
Ya ne ziyası, ne Yılmaz Vural'ı amatör kümeden bir hoca al koy bu takımın başına, ya oyun içerisinde Ersun Yanal dan daha iyi müdahale eder, Ersun Yanal dan daha iyi bir kadro sürer sahaya...

Dakika 20 Alanzinho çık, Umut gir.

Sen 1 hafta boyunca bu kadroyu kurarken düşünmedinmi de 20 dakikada oyuncu değiştirmeye karar veriyorsun eyyyyy Ersun hoca!....

yanbeyi61
Ersun yanallar Bir Atatürk Olamaz....Atatürklere Maraşallık verilir...Taraftar Maraşallığını vereceği kişiyi Çok iyi bilmekdedir...

Bu takıma Bir kupa veremeyen birsavaş kazanamayan mı ataturk olmuşdur....O zaman ataturk diye biri olmamışdır.sanaldır.

coolgent
müzesi varmıydıkı

ne müzesi( kendilerini bi ... zannedecekler ),değiştiriyom hemen

Onur Şeref
25.04.2009, 23:55
Maç sonu bizim oyunculardan bazıları kime doğru koşuyordu? Başta Tolga olmak üzere.

Yeni gördüm görüntüleri. :S

Sivas taraftarını kovalıyordu Hüseyin.

El kol hareketi yapıp küfür etmişler maç sonu bizimkilerde otobüsden inip kovalamışlar.

erol-61
25.04.2009, 23:55
ya bu RUHSUZLAR TABURU TRABZONDA nasıl karşılandı haşimdi çok merak etdim

cebcare
25.04.2009, 23:56
şenol güneşten başkası yalan iki kere şenol hocayla direkten döndük ersun yanala bu sene verilen destek şenol hocaya verilsin seneye gerçekten şampiyon oluruz

winner
25.04.2009, 23:56
"defol" kültürü bizi bugünlere getirdi.Defedilm peki ama kimi getirelim şu ortamda.Yabancılarla istatistiğimiz ortada ve halhazırda yerli bir alternati görünmezken, amaç"olağan şüpheliyi"takımın başına getirmekse bit pazarına nur yağdırmanın bir anlamı yok.

Alternatifsiz kadronun kurbanı olduk bir anlamda.Bütün sezonun 12-13 oyuncuyla buraya kadar ancak gelmesi çok normal.düşüşler başladığında kenara baktığımızda pek kimseyi göremedik,dinlendirileceklein kalitesine yakın.En az 8-9 oyuncu fortis kupasıyla beraber 30 maçın üzerine çıkmış olacak yıl sonunda...Pek kolay değil bu kadar maç benzer çizgi,özellikle yaşı ilerlemiş oyuncular(song gibi)için.

Takımdan gönderilecek oyuncu olduğunu düşünmüyorum,barış memiş'in karadenizspora kiralanmasından başka...yapılacak şey şu an 11 de oynayan en az 4-5 oyuncuyu yedek kulübesine gönderecek,dolayısıyla yedek kulübesindekileri tribüne gönderecek, bir anlamda kulübeyi revize edecek transfer stratejisi...Kulübede Selçuk,Song,Umut,Alanzinho gibi oyuncuları görebilecek transferler yapabilirsek seneye mutlu soa ulaşırız diye düşünüyorum

yanbeyi61
25.04.2009, 23:57
yanbeyi61;

Abi salgın var dikkat et demiştim ama virüs baya sarmış seni. :rolleyes:

Üyelerin hangi avatarı kullandığı, neyi temsil ettiği kimi ilgilendirir?
Onların kullandıkları avatar Trabzonsporluıluk derecelerinin bir ölçütü müdür?
Ben avatarımda babamın fotosunu kullansam ben de mi Trabzonspolu olmayacağım?
Kaldı ki babam da fena Trabzonsporludur ha.. Aman.

Eleştirinin de ölçüsü var.
İnsanın kişiliğine saygım var.düşüncelerine karşıyımdır.O kişinin düşüncesi ersun=trabzonspor görmesi.

Ersun Trabzonspora hiçbirzaman mal olmamışdır....Fatih tekke mal olmuşdur trabzonspora..nedeni gol kralı olmuşdur.

Baba ana ,kedi resmi olana saygımız sonsuz dur.Ailesini sevmeyen onu paylaşmayan zaten bir takımı sevemez ve paylaşamaz....

O aşkın belirtisidir.