PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Sivasspor 3 - 0 TRABZONSPOR

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 [24] 25 26 27 28 29

Gökhan ÖZDEMİR
25.04.2009, 19:51
.Bu takımı sevmekten başka çaremiz yok.Artık bu sevdayı bırakamıyız.Sigara değilki bu.

Sinirle çoğumuz çok kötü sözler sözyledik.

Ben herkesten özür diliyorum.Napim engel olmaıyorum sinirlerime.

Elbet bizimde yüzümüz güler,doyasıya kolbastı oynarız sokakklarda

Kalı sağlıcakla.

İbrahim CİHAN
25.04.2009, 19:52
ne denir ki yani bu futboldan sonra.. hafta boyu yenilgi aklımın ucundan geçmemişti.. 3 golde de bence öncelikle serkan balcının hatası vardı.. alanzinho yerine önce serkanı çıkarmalıydı.. bitti gitti işte.. bu yıl da olamıyoruz şampiyon.. bari 2 ya da 3. bitirsek..

cihayan
Demedİ deme İbrahİm trabzon bu sene lİgİ 5. Bİtİrİr :))))

Arkadaslar UEFA'ya iki takim gidiyor, degil mi? FB, BJK ligi ilk ikide bitirirse otomatikman gider, o zaman bizim ligi en azindan 3. bitirmemiz lazim. Yani UEFA'ya gitme sansimiz da bayagi tehlikede aslinda.

hüseyin1975
volkanı alacak paran yok, ki zaten tony iyi kaleci... bir maçla başını kestiniz adamın... takımda kimse top oynamazken tony nin konuşulması bence gereksiz...

Mukavelesi bitiyor.
Neden alamiyormusuz?

Ben Tonyi genel anlamda begeniyorum ama yabanci hakkini Kaleciden yana kullanmam.

kudu_61
colman umut hüseyi kesinlikle ama kesinlikle bizim futbolcumuz değil colmancılık yapmayın adam 2 top atacak diye ağzının içine bakıp duramam seneye bunlar bizi şampion yapacak diyen varsa 35 sene daha beklesin

Hüseyin İlkin
25.04.2009, 19:53
Arkadaşlar Uefa'ya üç takım gidecek ve Fenerbahçe ilk 5 içerisinde yer aldığı sürece ilk 5 kesinlikle CL ve Uefa'ya gidiyor. Fenerbahçe altıncı olursa beşinci gidemez.

hereticsoul
25.04.2009, 19:53
2 hafta sonra bunlar kocaeliye gelicekler dimi!!!!!!

hüseyin1975
25.04.2009, 19:54
Arkadaşlar Uefa'ya üç takım gidecek ve Fenerbahçe ilk 5 içerisinde yer aldığı sürece ilk 5 kesinlikle CL ve Uefa'ya gidiyor. Fenerbahçe altıncı olursa beşinci gidemez.

Neticede Bursa ve Fenerin önünde bitirirsek zaten en kötü ihtimal 4. olarak gidiyoruz.

Uğur Ö.
barcanın kadrosunu getir bu takıma gene şampiyon olamaz lanetli bu takım okdar diyorum

Recep Alkan
Bu maçta tayfunu oynatacaktın orta sahaya serkanı çekecektin orta sahayı kalabalıklaştıracaktın,hem savunmaya yardım edecektin hem hücuma.ayrıca rakipin direncini de orta sahada kıracaktın.bugün ne oldu rakip direnci savunma kırmaya çalıştı,peki sonunda ne oldu gördük.

Tayfunu oynatıp serkanı orta alana aldığında takımın oluyor 12 kişi paşam. Çıkar bakalım kimi çıkaracaksın. Ama pardon sen şimdi kalkar dersin ki şunu keserdim. Neden çünkü maçı seyrettin, iş bitti dimi. Ya başlamadan, nerden bileceksin bir selçuğun yaptığı orta ile maçı kazanamayacağını, Colmanın uzaktan bi şutu ile 1-0 alığ puanı götüremeyeceğini.

Basit düşünüyoruz basittttt.

Uğur Cira
Yemin Etme sen yinede Tutmak zorunda Kalırsın sonra:)

2-3 sene sonra tuttuğun takımı lig A da desteklemek zorunda kalma... Her zaman Trabzonspor Yenilsede Yensede biz futbolculara bağlamadıkki sevdamızı bizim Sevdamız Bordo mavi asil renklere.. futbolcu dediğin nedir gelir Geçer.
sevgim bitmez.ama ben anadolunun tarafındayım.hal trabzonsporda hüseyin vb... futbolcular! olacaksa ben o takımı tutmuyorum.sivası desteklerim.3 rezilleri tutmam.bu oyuncular bu takımdan gitmeli.ben o rezillerin oldugu takımı ve onlarla sözleşme yenileyecek yönetimin oldugu takımı tutmam.anacak onlar giderde gerçekten hakeden iyi oyuncular alınır forma hakedene verilirse ayrı....

c1967
Golün yarısını top toplayıcı çocuğa veriyorum. :cool:
kesinlikle... geleceğin profesyoneli...

Raskolnikof
25.04.2009, 19:55
bu takım inanmamış.
kısmet ayağımıza kadar geldi fakat futbolcular anlayamadı.
seneye diye diye 25 sene geçti.
yazılar olsun hepsine

Keleşoğlu
of Allahım ne zaman dönecek bu kör talihimiz

KERİM
Bu maçta tayfunu oynatacaktın orta sahaya serkanı çekecektin orta sahayı kalabalıklaştıracaktın,hem savunmaya yardım edecektin hem hücuma.ayrıca rakipin direncini de orta sahada kıracaktın.bugün ne oldu rakip direnci savunma kırmaya çalıştı,peki sonunda ne oldu gördük.
tabi.senin yaptığın kadroyla çıksaydık kesin yenerdik dimi

vaslat
25.04.2009, 19:56
bu hafta tv izlemek ikence olacak artık

Alihan Ertürk
Oynayıp da yenilseydik size yemin ediyorum bu kadar üzülmezdim ama sanki sahada 3.Lig takımı vardı..

Şu svs da şampiyon olursa artık bu ligin çivisi çıkar ;)

hakantpl
barcanın kadrosunu getir bu takıma gene şampiyon olamaz lanetli bu takım okdar diyorum

Aynen katılıyorum, hoca ile alakası yok En iyi Hoca En iyi Kadro en iyi Taraftarlık marşı en iyi Yönetim Yani Bütün kriterler mükemmel olsa dahi bu takım şampiyon olamaz gibime geliyor Lanetliyiz :confused::confused:

Uğur Cira
25.04.2009, 19:58
ya abilerim, kardeşlerim bırakın bu lanetliyiz işini. ruh olacak takımda. inanç olacak.sivassporlu oyuncular inanarak oynadılar.

Alihan Ertürk
"Mağlubiyeti hocaya sorun"

Trabzonspor'un deplasmanda Sivasspor'a 3-0 mağlup olduğu karşılaşmanın ardından Trabzonspor Başkanı Sadri Şener kısa ve öz konuştu. Maçın ardından bir hayli üzgün ve sinirli olduğu gözlenen Sadri Şener basın mensuplarının ısrarlı soruları üzerine "Biz yönetim olarak elimizden geleni yaptım. Mağlubiyeti gidin hocaya sorun" dedi. Trabzon yönetiminin bu mağlubiyetin ardından olğanüstü toplanacağı ve bazı kararlar alacağı öğrenildi.

Olağanüstü kararlar derken ??

Birşeyler yapılmalı artık hiçbir büyük maçı kazanamadık ve kendi kendimizi yakıyoruz :(

turkish0061
Nedir Her hafta BU Cile Biktim yani

sanatik
sivas inanarak oynadi cunkü biz haftalardir top oynadigimiz yokki , bülent uygunda bunu görüyor ona göre takimi motive etmis önlemlerini almis.

bu kadar basit.

Çagman
25.04.2009, 19:59
iyi Motive olamamışız demekki baska birşey diyemiyorum.

UmutBaykan
25.04.2009, 20:00
Tayfunu oynatıp serkanı orta alana aldığında takımın oluyor 12 kişi paşam. Çıkar bakalım kimi çıkaracaksın. Ama pardon sen şimdi kalkar dersin ki şunu keserdim. Neden çünkü maçı seyrettin, iş bitti dimi. Ya başlamadan, nerden bileceksin bir selçuğun yaptığı orta ile maçı kazanamayacağını, Colmanın uzaktan bi şutu ile 1-0 alığ puanı götüremeyeceğini.

Basit düşünüyoruz basittttt.

Zor deplasmana gidiyorsun, rakibin baskılı oynayacagını bilmen lazım.sen çıksaydın 4-4-2 ile bu skor olmazdı.çıkarırdın umut yada gökhanı koyardın yattarayı forvete olurdu sana 11 kişi.

Fatih Özkan
25.04.2009, 20:00
"Mağlubiyeti hocaya sorun"

Trabzonspor'un deplasmanda Sivasspor'a 3-0 mağlup olduğu karşılaşmanın ardından Trabzonspor Başkanı Sadri Şener kısa ve öz konuştu. Maçın ardından bir hayli üzgün ve sinirli olduğu gözlenen Sadri Şener basın mensuplarının ısrarlı soruları üzerine "Biz yönetim olarak elimizden geleni yaptım. Mağlubiyeti gidin hocaya sorun" dedi. Trabzon yönetiminin bu mağlubiyetin ardından olğanüstü toplanacağı ve bazı kararlar alacağı öğrenildi.

Olağanüstü kararlar derken ??

Birşeyler yapılmalı artık hiçbir büyük maçı kazanamadık ve kendi kendimizi yakıyoruz :(

Sadri başkan daha ne yapsın ?
Adam sonuna kadar haklı..
Ben Başkanımın gerekeni yapacağından eminim...

Ufuk Bayraktar61
25.04.2009, 20:01
inanırsak yeneriz.

önemli olan sadece buydu. ama sahada hiç bir TRABZONSPOR oyuncusunda bu yoktu. o yüzden tüm takımı :alkış:..

tsert61
Giray sakatlanmadığı surece ilk 11 de girayla başlanmalı, Silyva nın pervasızca toplara çıkışından bıktım artık,adam sanki maçta değil antrenmandaymış gibi oynuyor kaç maçtır, ilk 11 i garanti olduğunu mu düşünüyor anlamadım bu adamı ya..kesinlikle silyva yı zorlayacak yada daha iyi bir kaleci lazım..ya takima ilk önce teknik adama lazım..teknik adam iyi olmazsa..Barça nın da 11 i ni getirsen yine boş..Bülent Uygun u takımın başında görmek istiyorum..

samway
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! HERKES OKUSUN BU YAZIMI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

biz halısaha maclarında bıle yerı gelınce cok sevdıgımız arkadaslarımıza sert gırıyoruz yerı gelınce tekme atıyoruz yerı gelınce tekme yıyoruz ama neden hırs yaptıgımızdan dolayı ... bugun sampıyonluk gıdıyo arkadas hakeme ıtıraz bıle yok bu ne bıcım sey nerde kaptan huseyın miş yaaa takımı ateşleyen yok tepkı yok sevgi yok taraftar arasında 11 çıkarsa en kotu oley oley derken trıbun pas yaptırmazdık onlara tekmeyı koyardık taraftar oley cekıyo dalga gecıyo futbolcular bızımkılerden gıdıp tekme atmayı bırak topa basan yok yazıklar olsun bu futbola ruhsuzlar bunlar sakın kımse korumasın bana bunları

Kalkinmali
ya abilerim, kardeşlerim bırakın bu lanetliyiz işini. ruh olacak takımda. inanç olacak.sivassporlu oyuncular inanarak oynadılar.

cok guzel dedin hemserim...

bu arada, ben sadece bir sey soyleyecem...

FATIH TEKKE!

UmutBaykan
tabi.senin yaptığın kadroyla çıksaydık kesin yenerdik dimi

Ben ne diyorum sen ne diyosun,kendi görüşünü savun insanların fikirlerini küçümseme.

temel_yilmaz
Sen hala bu ersun yanalı savunabiliosan sana helal olsun kardeşim iyi sabır varmış sende yada futboldan anlamıyosun başkada dicek bişi yok..

arkadaşım benim kimseyi savunduğum yok 45 yaşına gelmiş adam zaten kendini savunur ?
bana somut bişey söyle isim ver kimi istiyorsun takımın başında şu hoca gençlerbirliğinde olsa sende hoca arasan takımına burda 100 kişiye sorsan 99 ersun derdi.bu 99 da sende olurdun ben hocaya tek kızdığım noka kendi mantalitesine aykırı işler yaptı şu takıma bir tane genç sokamadı benim tek sıkıntım bu .bu takım zaten şampiyon olamazdı sen nerde gördün 20 oyuncu almış bir takımın ilk yılında şampiyon olduğunu seninde futboldan anlamadığın nokta bu .o zaman tüpçü hersene şmpiyon olurdu .
trabzonspor takımı sıfırdan başladı şu takımda şu kadroda banko 5-6 adam varsa bu başarıdır benim tek kızdığım nokta şu takıma 7 nci olarakbir genç sokamamasıdır.bu takım haftalardır 7 kişi ile oynuyor tek kızdığım nokta bu yoksa iddia ediyorum en iyi yerli hocadır şu türkiye liginde.
futboldan anlamadığıma gelnce yanılm isersen 5 yaşından beri amaör yarı amatör futbol oynuyorum kendimce biliyorum futbolu kaldıki bu konunun karar verme merciside sen değilsin sevgili kardeşim.bu takım sabredilebilseydi en az 2 sene sonra makine düzenine geçecekti ama rotasyon olması kaydı iile olmadı yine sabredemedik ....neyse artık benim gibi düşünenler yakında çoğunluk olur zaten ümidimiz bu yönde

Kamil Çakmak
25.04.2009, 20:02
Her hattımızla ve her futbolcumuzla rezil bir futbol oynadık.
Sivassporlu futbolcuların cizmi var ismi yok.
Bizimkilerin ismi var cizmi yok.
Hepsi bu kadar

firidin61
25.04.2009, 20:03
Yahu biz ne garip insanlarız ... Yemin edebilirim,maç öncesinde sahaya çıkan kadroyu önünüze getirsem istisnasız % 99 unuz altına imzanızı atarsınız ... Bu maç için hoca nın ekstra motivasyonuna ihtiyacımı var ; Afrika nın Kaptanı olan Song un , Yıllardır bu lig de oynayan Egemen n , 2 defa Afrika nın en iyi kalecisi seçilmiş Silva nın , f.ahçe de bizde yıllardır oynayan Serkan ın , Hırvat Miili Takım Sol beki Cale nin , yıllardır bişeyler beklediğimiz ( alıp alamadığımıza hiç girmeden ) Hüseyin in keza Gökhan ın ( kendini isbat etme çabası dahi yok

Futbolcuların geçmişine değil de son haftalardaki form grafiğine bakılır. Song-Egemen zaten düşüşteydi. Soruyorum Göksu-Giray 3-4 hafta önce takıma monte edilseydi fena mı olurdu? daha mı kötü olurdu?

Ersun Hoca ilk sorumludur..

Ben size soruyorum olası bir malubiyette ( bu veya benzeri ) Göksu nun değeri kimler için hala aranan oyuncu niteliğinde olacaktı ? Kim hatırlayacaktı Göksu yu ? Şu takımda Gökhan ı çıkar R.Nistelrooy u koy bu maç dönecek miydi ? 1 tane oynayan oyuncu yok yahu hadi fantazi oldu biraz düzelteyim oynamayı da geçtim 1 tane savaşan oyuncu yok ! Bunca beklentinin üzerine malumunuz yıkım daha da büyük oluyor .. Kim kurtaracaktı bunca enkazın arasında Göksu yu ? Üstünde tepinip duran sen mi ? ben mi ? Ne olur biraz objektif olalım ... Göksu bence şimdi oynamalı ... Aksi Göksu yu kaybetmekten başka hiçbir şeye yaramaz ..

Ve son olarak Ersun Hoca ... Göksu yu kaybetmemek adına yapılanlarda ilk sorumludur ! Bugün biz Göksu yu konusup bu çocuk oynamalı diyorsak ( Bunca yıldır A takıma doğru düzgün futbolcu vermemiş Trabzonspor da '' Barış , Ersun Hoca zamanında A takıma alındı '' Ersun Hoca nın nalet olası özelliğindendir '' Göksu yu Takımın Malzemecisi ( Yanlış anlaşılmasın mesleğine saygı duyuyorum . Sadece ne kadar ilgisiz olduğunu belirtmek için yazdım ) keşfetmiştir ! Onu tanımamıza o neden olmuştur . Ersun Hoca da kim ! Yazıklar olsun Ersun Hocam bu enkazın altına nasıl geleceğimiz olarak baktığımız Barış ı , Göksu yu atmazsın ! AKUT musun Sen !

Böyle Ruhsuz takıma bu Hoca Çok ! İstifa diyenlere katılıyorum ama sadece söylem içinde nedeninde değil ! Hocam , biz 25 yıldır 46 tane teknik adam değiştirip 46 farklı taktikle ve farklı dünya görüşüyle başbaşa kalmış TRabzonspor Taraftarıyız ! ;

BİZ Bİr ŞEYİ BİLİYORUZ DA KONUŞUYORUZ !

Not : Alıntı yaptığım yazı , ozcan_asanoglu nickli arkadaşıma aittir . Ben ondan alıntı yapınca üsteki yazı bana aitmiş gibi görünüyor . Bilgilerinize ...
Saygılarımla

SERDAR-61
25.04.2009, 20:03
Seneye Ersunlan şampiyonluğa NE DERSUN?:)

Ufuk Bayraktar61
25.04.2009, 20:04
Bence o oynamalı bu oynamalıyı bırakalım. öyle düşünürsek bütün takımı değiştirmek lazım. bu takım neden oynamıyor. futbolcular neden oynamıyor.

onur_alabuga_61
25.04.2009, 20:04
sivas haketti hem futbol hem tarafatar dersi (tribün dersi) verdi

Kalkinmali
25.04.2009, 20:05
Fatih tekke........

nerdesin?.. takimin haline bak!!!

arifberkay
sil suleyman sil msjlarımı silmeye devam et gerceklerden kacmaya devam et

cihayan
sevgim bitmez.ama ben anadolunun tarafındayım.hal trabzonsporda hüseyin vb... futbolcular! olacaksa ben o takımı tutmuyorum.sivası desteklerim.3 rezilleri tutmam.bu oyuncular bu takımdan gitmeli.ben o rezillerin oldugu takımı ve onlarla sözleşme yenileyecek yönetimin oldugu takımı tutmam.anacak onlar giderde gerçekten hakeden iyi oyuncular alınır forma hakedene verilirse ayrı....

Yapma arkadasim ya Sivaslilar Trabzonla dalga geciyorlar. Daha iki yil once sahamizda son dakikada tiyatro yaparak emegimizi, senemizi caldilar ve bir de biz gidip onlari tdestekleyecegiz. Ne yaparlarsa yapsinlar, bugun de bizi haklariyla yendiler, isterlerse sampiyon olsunlar. Ama ben gidip ne Sivas'i, ne de her firsatta en buyuk zevkleri Trabzon kumeye diye bagirmak olan baska bir takimi desteklemem sirf Anadolu takimi diye.

Recep Alkan
Zor deplasmana gidiyorsun, rakibin baskılı oynayacagını bilmen lazım.sen çıksaydın 4-4-2 ile bu skor olmazdı.çıkarırdın umut yada gökhanı koyardın yattarayı forvete olurdu sana 11 kişi.

kardeşim;

--------------tony-----------------

cale-----egemen-----song-----tayfun

-----------hüseyin-----------------

alanzinho---colman---selçuk--serkan

-----------yattara----------------

sen diyorsun ki hocam bu kadro ile çıkacaktık maç bizim.

Biz valla ersun hocaya boşuna bu kadar para veriyoruz. Eyvallah kardeşim ben cevabımı aldım. teşekkürler. Sana da bol şanslar.

Abdülkadir Kılıç
İnanç kalmadı takımda. Sivas'ın bizden tek farkı inançları. Oyun olarak bir fark yok. Tamam hatalar yapmış olabiliriz ama konsantrasyon bozukluğu yani şampiyonluğa inanmama. Silva geleni geçeni içeri alıyor ama Mehmet'le kırk yıllık arkadaşlar sanki. Gülüp eğleniyorlar. Bir de o beğenmediğiniz Tayfun oynamadı 3 gol de sağ kanattan geldi. Bilginiz olsun.

ultrafanatik61
bu gece yine sarhosum!
mactan once okadar heyacanli mac bekliyordum arkadaslar icmeden beni sarhos sandilar, bu maci alip sampiyonuz diye herkese bas bas bagirdim ama maalesef sahada benim takim yoktu top yuzdesi bizde olmasina ragmen bir dogru durust atagimiz yoktu !

Abdülkadir Kılıç
25.04.2009, 20:06
Bana en çok dokunan 58'de şov yapmaları ne kadar özenti olsa da insan sinirleniyor.

Onur Civelek61
25.04.2009, 20:06
Paranız tıkır tıkır ödeniyor.Taraftar destek veriyor.Her deplasmanda tribününü dolduruyor taşırıyor.Hiç mi utanmıyorsunuz...Hani nerde mücadele o formayı giyince 3 puan sizin mi zannediyorsunuz.O formayı çıkarın siz hiç olursunuz...

buramburam61
25.04.2009, 20:07
Sivas bu maçta bizi adeta ezdi diyebilirim.Hakikaten sahada öyle güçlüydikiler bütün ikili mücadelelerden galip çıktılar.İnanılmaz bir fizik güç,kondisyon ve çabukluktaydılar.Bizimkiler yanlarında adeta kardan adam gibi bir omuzda tuz buz oluyorlardı.
Bana 70'li yılların Trabzonunu anımsattılar.Şampiyonluğu hakkettiler.Umarım bu fırsatı tepmezler.
Bizimkilere söyleyecek fazla söz bulamıyorum.Benzetme biraz kırıcı olacak gibi ama başka örnek de bulamıyorum:adeta çobanını kaybetmiş koyunlar gibi darmadağınık, savrulmuş, paramparçaydılar.
Artık bu çobandan ne beklenebilirki.kov gitsin.Yanınada hüseyin baş koyununu ilave ederek.
Gerçekten sıkıldım ben bu hüseyinden, futbolundan, futbol anlayışından.Daha ne kadar izleyeceğiz bu yeteneksiz futbol fakirini...Daha nekadar dinleyeceğiz bu ersunun laf salatalarını, felsefelerini, kıvırtma konuşmalarını.Konuştunmu harbi olacaksın, dobra dobra konuşacaksın.Tolunay kafkas gibi koydunmu oturtacaksın lafı.Bülent gibi camları kıracaksın.Birşeyler yapıp, takımı ateşleyeceksin.Yok sende de bir icraat yok.Sadece anlamsız anlamsız laf salatası.Sıkıldık senden ersun.Sıkıldık senden hüseyin.

samway
yazıklar olsun beeee hepınıze yazıklar olsun olımpıyat stadında bınlerce kısı doldurduk herseyı yaptık yazıklar olsun boyle ruhsuz oynayamazsınız hepınız yureksız korkak futbolcularsınız bınlerce kez yazıklar olsun seneye hangı yuzle sampıyon olcaz bız dıceksınız bu hırsla mı sızden bısey olmaz

hkeskin32
Başta Ersun Yanal olmak üzere bütün futbolculara çok teşekkür ediyorum(!)
Slyva:Kaleye çekilen tüm şutları seyrettiği için teşekkür ediyorum(!)
Song-Egemen:Yenilen gollerde savunmada sizi göremediğim için teşekkür ediyorum.
Serkan:3 goldede payın olduğu için sanada teşekkür.(!)
Cale:Sevgili Hırvat sakın kanadından ileri çıkma mazaallah asist falan yaparsın.Sen sadece savun...Sanada teşekkür...(!)
Kaptan Cimşir:Kaptanlar gemiyi en son terkeder derler ama kaptan gerçekten gemisini seviyor ve devrinin geçtiğini farkediyorsa ilk kenara o çekilmelidir.Olmuyor sevgili kaptanım olmuyor..Yine de teşekkür..(!)
Selçuk:İlk yarıda sana nazar değdirenler utansın.Ersun Hoca ile diyoloğun anlaşılan iyi hala 11'desin.Sen Dağaşan'dan iyi oyuncusun ama dağı aşamadın.teşekkür (!)
Colman-Yattara:Futbolu çalım atmak olarak algılayan ikili.Çalımla bu işlerin olmadığını en iyi bugün anlamışsınızdır.Teşekkürler (!)
Göhkan-Umut:Yerinizde daha iyileri olsa bugün durumun bundan daha iyi olacağı kesin.Keşke büyükleriniz ikinizin isminide HIDIR koysayda.Elinizden ancak bu kadar geliyor .teşekkürler (!)
Alanzinho:Norveç'te yılın orta saha oyuncusu seçen jürinin gözlerinden öpüyorum.Hakikaten futboldan anlıyorlarmış(!)
veeee Ersun Yanal:Ersun Hoca takımımızın başına geçtikten sonra saçlarında beyazlar arttı.Bu takımı kaldıramadığının en güzel göstergesi.2 yılda kazanılmış doğru düzgün büyük maç yok.Haccettepe'yi senin yardımcında yenerdi.Önemli olan büyük maçları çevirmek.Olmadı hocam.Seneye yeni görevinde başarılar dilerim.Emeklerin için Teşekkür (!)

samway
kayserı macında tepkı koymayan taraftara da yazıklar olsun

TSMareNero
25.04.2009, 20:08
orta sahaya selcugun yerine iyi biri ve iyi bir forvetle bu is seneye cözülür...

onur_alabuga_61
25.04.2009, 20:08
sezona hızlı girdik aha dedim bu sene rezillik çekmiycz deim sonra bu drumlara geldik bildiğimiz trabzonspor işte alıştık valla sivas yenilgisi hiç koymadı çünkü yavaştan takıma olan heyecan azalıyo

SERDAR-61
25.04.2009, 20:09
Ersunun sonuda zİya gİbİ olacak:)

ozcan_asanoglu
Firidin kardeşim...eğer kadro suçluysa bu kadroyu kim yaptı? Kadro suçlu değilse bu kadroyu kim değerlendiremedi?

Ayrıca göksu'yu falan bulup çıkaran da ersun hoca değildir. Bizzat Özkan Hoca al bunları bir oynat dene demiştir.

KERİM
Bana en çok dokunan 58'de şov yapmaları ne kadar özenti olsa da insan sinirleniyor.
Aynen öle.Bende sinir oluyom çok özentiler sadece onlar değil şuan çoğu anadolu kulübü bizden gördünü yapıyor

UmutBaykan
25.04.2009, 20:10
kardeşim;

cale-----egemen-----song-----tayfun

-----------hüseyin-----------------

alanzinho---colman---selçuk--serkan

-----------yattara----------------

sen diyorsun ki hocam bu kadro ile çıkacaktık maç bizim.

Biz valla ersun hocaya boşuna bu kadar para veriyoruz. Eyvallah kardeşim ben cevabımı aldım. teşekkürler. Sana da bol şanslar.

Sinir katsayın tavan yaptı heralde yazdıgımı okuyamıyosun.Herkes kendi düşüncesini yazsın,muhalefet olmaya gerek yok.

tayfun-----egemen-----song-----cale

serkan---selçuk---hüseyin colman

-------yattara---gökhan-------------

hakan88ts
bana en çok dokunan 58'de şov yapmaları ne kadar özenti olsa da insan sinirleniyor.

aynen ÖyLE.o bİze ÖzgÜ bİrŞey

evrents
Nedir her sene aynı çile son haftalarda bir sene fener vuruyor bir sene sivas vuruyor,bir sene gs vuruyor bazen de hakem vuruyor bu sene sivas vurdu nedir bu her sene aynı senaryo

Eren Karaahmetoğlu
Ntvspor'da bişey vardı geç yetiştim. Sivas-Trabzon maç sonu gerginlik yazıyodu. Bizim taraftarlar futbolculara küfür etmiş galiba. Bizim futbolcular da otobüsten inip taraftarımızın üstüne yürümüş. Nedir bunun tam ayrıntısı? Bilen varsa yazsın...

turkish0061
Ya bunlarin hiç inanclari yokmu, sampiyonluga Bu kadar yaklasmisken, Simdimi pes edilir. Bu bizim son sansimizdi. futbolcular istese inansa her maci alir. AMa inanan yok mubarek...
Yaziklar olsun, Bu ersun yanalada diyecek bisey yok!!! Bide bizi sucluyordu, taraftarlar boyle yok soyle, once kendine Bak

onur_alabuga_61
25.04.2009, 20:11

o tepki sezon başından beri var hangi maçda destek çıkıldı şu takıma trabzonspora kaplan dersk bu kaplanın dişleri taraftardır ve bu takımın dişleri dökük

sanatik
25.04.2009, 20:11
halen kadro ile ugrasiyorsunuz oysa mesele kadroda degildi biz zaten kim oynasa oynasin onlardan üstünüz mesele kafada KAFADA tekrar yaziyorum KAFADA.

neden ?

cunkü sampiyon olmak istemeyen ile sampiyon olunmaz.

...Bana 70'li yılların Trabzonunu anımsattılar.Şampiyonluğu hakkettiler.Umarım bu fırsatı tepmezler...

Macdan sonra asagi yukari ayni görüsdeyim. Macdan önce bizde yeterince motive olup bu macin sampiyonluk maci oldugunu bilerek oynayacagimizi düsünüyordum. Sampiyonlugu hakediyorlar hemde bjk dan cok cok daha fazlasiyla.

ultrafanatik61
25.04.2009, 20:12
Ntvspor'da bişey vardı geç yetiştim. Sivas-Trabzon maç sonu gerginlik yazıyodu. Bizim taraftarlar futbolculara küfür etmiş galiba. Bizim futbolcular da otobüsten inip taraftarımızın üstüne yürümüş. Nedir bunun tam ayrıntısı? Bilen varsa yazsın...

bence yalandir, biliyon trabzonu lekelemek icin ellerinden geleni yaparlar

gerenimo
25.04.2009, 20:14
yeter be yeter şu zihniyet nasıl birşeyki bu taraftarın kafasından çıkmıyor ya bu takıma bir tane hoca söyleyin geçen sene ligin 6. haftasında ligi bırakmış takım vardı ne oldu 25 senedir kaçıyor şampiyonluk resmen ölmek üzere olan takım ayağa kalktı ligin son haftalarına kadar kovalıyor şampiyonluğu hala istifa nasıl insanlrsınız siz ya tony ile tolgayı kıyaslayan adamlar var erdinç vardı keçen sene bu takımda şimdi kamerun milli takımında yaşamadığı deneyim tatmadığı başarı kalmamış songa bile yol veriyorsunuz.
ben unutmuyorum holosko 35 metre gerisinden gelirken ona eskortluk yapan erdinçi unutmuyorum gol yediğimiz zaman gülen hasan üçüncüyü size ne futbolcu lazım ne takım utanç duyuyorum sizinle aynı takımı tuttuğumdan geçen senede ben burdaydım ama hiç biriniz burda değildiniz şimdi herkes burda yiğidi öldürün hakkını yemeyin .
bu takım çok değil iki sene sonra makine düzenine geçer ama burda bir tane makinist yok.
lugatında tek bildiği takım yenildimi istfa kelimesinden başka hiçbirşey olmayan adamlar sürüsü bırakın gidin allah aşkına .
ya biri sölesin bu takıma kim t.d olucak kıçına teneke bağlayıp tekme tokat gönderdiğimiz şenol güneşmi,ilk fırsatta sahtekrlıkla suçlayacağınız hamimi ,tek sevdiğimiz yabancı şotamı siz bunlar ne yapar yapar trabzon haini yaparsınız .
bu takımda istifa olucaksa ilk siz istifa edin

:alkış::alkış::alkış::alkış::alkış::alkış::alkış:: alkış:

hakantpl
25.04.2009, 20:14
Trabzonspor taraftarı olarak bilmemiz gereken birşey var istanbul takımları ile yarışacak bütçemiz yok, istediğimiz topcuyu takıma getiremeyiz ee ne yapacağız o zaman kendi yıldızımızı kendimiz yaratacağız bu nasıl olacak peki sabrederek her sene şampiyonluğa oynayamayız oynarızda adı öyle olur, Bence 10 yıllık planlar yapılmalı 10 yılda bir takım değişmeli 2 Sezon kadro oturtulur 3. yıl zaten takım makine gibi işlemye başlar. Şampiyonluk Gelecekse böyle gelir, Takımın iskeleti kurulmalı önce ( iskelet derken bu oyuncular kaliteli topcular olacak, Huseyin Çimsir gibi ilk 11 i garanti olan topculardan bahsetmiyorum ) Gençlere Sans verilmeLi, Messi yi barcelona uzaydan mı getirdi. 17 yaşında sahadaydı sabredildi ve şu an Messiyi izleyeme Doyamıyıyoruz Kurtuluşumuz Gençlerde !!!

evrents
25.04.2009, 20:15
Destek destek de nereye kadar 25 senedir destek çıkılıyor takıma son haftalarda takım bocalıyor,hoca bocalıyor yeter artık kayseri maçını boykot edelim

turkish0061
25.04.2009, 20:16
Paranız tıkır tıkır ödeniyor.Taraftar destek veriyor.Her deplasmanda tribününü dolduruyor taşırıyor.Hiç mi utanmıyorsunuz...Hani nerde mücadele o formayı giyince 3 puan sizin mi zannediyorsunuz.O formayı çıkarın siz hiç olursunuz...

Abicim sana katiliyorumm

Murat'
25.04.2009, 20:17
Maçı izlemedeim hiçbirşey de söylemek istemiyorum bu konuda...Anladığım kadarıyla Sivas bizi sahadan silmiş...Şampiyonluğu gerçekten de hakediyorlar bence..Başka da birşey demiyorum...Şampiyon olsunlar...

Orhan Aydın
25.04.2009, 20:17
bitmiş durumdayım .psikolojim çöktü. yemeğe oturduğumda tatlıya tuz attım .
ALLAH RAZI OLSN CANINI DİŞİNE TAKIP OYNAYAN FUTBOLCULARDAN

turkish0061
25.04.2009, 20:18

Dogru yapmislar AZ bile, Onlar taaah trabzondan geliyorlar. aha al sana yenilgi hemde 3 tane gool

gerenimo

asıl sana yazıklar olsun. hadi koş haftaya futbolcuların anasına bacısına sövmeye. tek bildiğiniz bu. bıkmadınız mı kelle almakdan. 25 yılda kaç hoca kaç başkan değişti. çözüm bu değil. düşün artık bu kaımın yakasından, eksilin türbünlerinden. skor ve sıralma taraftartarlığı yapmaktan bızkmadınız mı. bu sene için yarışın içinde olmak ve tepeden kopmamak bile başarıdır.

lucarelli
...eve yeni geldim, maci seyretttim , hic bir yorumu okumadim(henuz) ama; bugun seyrettigim mac ACAYIPti, ne oldugunu anlamadim.. sivas ilk yari iki komik gol atti ,ikinci yarida olmaz oldu hayrettin e 50 (yaziyla elli) kere ayni topu atin oraya vuramaz,biz istedik hem de iyi istedik ama istemekle olmadi yetenek te gerekliydi, takim yetersizdi hani 1-2 tane lider karakterli oyuncumuz olsa 80. dakikada panik yapan sivas onunde maci cevirirdik diye dusunuyorum (skor nr olursa olsun). sivas fizik olarak Turkiye liginin en guclusu, biz daha teknik takimdik ama kayda deger pozisyonumuzda yoktu, kime kizayim yada kimi oveyim bilemiyorum, AMA ENSEYI KARARTMAYION BIZ DAHA KOTULERINI DE GORDUK
...COCUKLAR INANIN INANIN COCUKAR, GUZEL GUNLER GORECEGIZ GUNESLI GUNLER,,

Gökçebey
25.04.2009, 20:19
Çetin'le konuştum şimdi. Ellerinde biletleri olduğu halde maça girememişler. Geri dönüyorlar. 3 otobüs dolusu insan stada bile giremeden geri dönüyor. Üstüne üstlük de polis baya hırpalamış milleti. Bizimkilerden hırpalanan olmamış, iyilermiş. Sahipsiz, kimsesiz kalmışlar orada, yöneticilerden ne arayan ne soran olmuş. Gece yarısı takımını yalnız bırakmamak için yola düş sivasa git, saatlerce şehir girişinde bekle, elinde biletin olduğu halde stattan içeri girememe, polisten dayak ye, geri dön.

Yazıklar olsun. Ne için bu eziyet? Paşazadeler sahada dolansın dursunlar, misafirler 5 yıldızlı otellerde ağırlansın, paralar yatınca herkes ATM'ye hücum etsin. Taraftarımız da...

Yazıklar olsun bir kez daha.

onur_alabuga_61
asıl sana yazıklar olsun. hadi koş haftaya futbolcuların anasına bacısına sövmeye. tek bildiğiniz bu. düşün artık bu kaımın yakasından, eksilin türbünlerinden. skor ve sıralma taraftartarlığı yapmaktan bızkmadınız mı. bu sene için yarışın içinde olmak ve tepeden kopmamak bile başarıdır.

sonunna kadar katılıyrm taraftardaki bu zihniyet değişmezse trabzon hep böle olur 2. 3.olur :alkış::alkış::alkış::alkış:

leavemealone
Zamani 10 saat geriye almak istiyorum . Sabahki umudumu heyecanimi istiyorum ...

Ahh ahhh...

turkish0061
Haa en cok beni guldurende, serkan onceki hafta sormus ona adam, Neden kolbasti oynamadiniz?? sivas macindan sonra oynicagiz demsiler... Eh allahim cok guvendiniz kendinize...
Sizin yeriniez sivas oynadi

antagonist
25.04.2009, 20:20

Evet evet, tepki koyunca Trabzonspor seneye şampiyon olacak!

10 numara
biz 4. olursak fb. 6. olursa uefaya gidebiliyormuyuz...

Gökhan ÖZDEMİR

Trabzon'a transfer olan bütün oyuncular bizim nasıl taraftar olduğumuzun bilincindeydiler.Eğer alnından ter akmazsa sana o frmayı yedirirler.

onur_alabuga_61
25.04.2009, 20:21

doğru diosn :alkış::alkış:

Mert Zaman
25.04.2009, 20:21
Off Herkez Gibi Bende Üzüldüm Tabiki Ama Top Yuvarlak Yenmekte War Yenilmekte....

ozcan_asanoglu
25.04.2009, 20:22
Bu sene geçen seneden başarılıyız orası kesin. Ersun Hoca'nın bunda katkısı da yadsınamaz ama şunu tartışmak gerekir.

1.5 yıldır seyrettiğimiz Ersun Hoca bu anlayış, performans ile bu takımı şampiyon yapabilir mi? Bence zor. Bunları akıllca ve sakince tartmak tarışmak gerekir. Yoksa tepki sv böyle şey olmaz. kim oynarsa oynasın, hocası kim olursa olsun bu takım bizim takımımız. her zaman desteklemek boynumuzun borcudur.

Berkedogan
25.04.2009, 20:22
Olan oldu artık ne kadar küfür etsekte değişen birşey olmayacak bize bu kadar heyecan yaşatan şampiyonluk yarışında bu zamana kadar gelebilen takımımıza yönetimimize teknik direktörümüze ve taraftarımıza teşekkür etmek lazımdır sadece .

Mert Zaman
25.04.2009, 20:24
...eve yeni geldim, maci seyretttim , hic bir yorumu okumadim(henuz) ama; bugun seyrettigim mac ACAYIPti, ne oldugunu anlamadim.. sivas ilk yari iki komik gol atti ,ikinci yarida olmaz oldu hayrettin e 50 (yaziyla elli) kere ayni topu atin oraya vuramaz,biz istedik hem de iyi istedik ama istemekle olmadi yetenek te gerekliydi, takim yetersizdi hani 1-2 tane lider karakterli oyuncumuz olsa 80. dakikada panik yapan sivas onunde maci cevirirdik diye dusunuyorum (skor nr olursa olsun). sivas fizik olarak Turkiye liginin en guclusu, biz daha teknik takimdik ama kayda deger pozisyonumuzda yoktu, kime kizayim yada kimi oveyim bilemiyorum, AMA ENSEYI KARARTMAYION BIZ DAHA KOTULERINI DE GORDUK
İnş Bigün O Güneş Doğar Ama Neredeyse Cabuk Doğsa İyi Olur..:(

Engenius
Oynayan kazanır, Akıllı olan alır biliyorum. Kesinlikle Sivas'ın galibiyetine ya da bu kadar ayak oyununun olduğu yerde bu yarışın içinde olmalarına söyleyecek birşeyim yok. Ama elimde değil; bütün akıl sağlığıma rağmen Sivas'tan nefret ediyorum. Bu kadar aile geçmişi şaibeli bir insanı bir arada görmedim hiç. Bırakın şampiyon olmayı, şampiyonlar ligi kupasını alsalarda asla bu düşüncelerim değişmeyecek. Ey burayı okuyan sivaslılar; hepinizin ve bildiğiniz kişilerin hakkındaki düşüncelerim hala aynı;

Bu arada web sitesine öncesi-sonrası tadında geçen yılla karşılaştırmalı tablo koyan sevgili yönetimimize demek isterim ki;

Su-i misal emsal teşkil etmez.

Koray

Peki Süleyman tepki koymadığında şampiyonluğun garantisi varmı ? Tabiki yok...

Onun için hakettiklerinde tepkiyi koyacaksınki nerde oynadıklarının farkında olsunlar...

Kendi adıma konuşuyorum Kayseri maçında sırf takım sahaya çıktığında ıslıklamak için gideceğim...

Eren Karaahmetoğlu
Trabzon'a transfer olan bütün oyuncular bizim nasıl taraftar olduğumuzun bilincindeydiler.Eğer alnından ter akmazsa sana o frmayı yedirirler.

Tam anlayamadım,dediim gibi geç açtım. Galiba bizimkiler bu formayı haketmiyosunuz gibi laflar edip küfür etmişler baya futbolcularımıza. Sonra futbolcularımız da otobüsten inip taraftarlarımızın üstüne yürümüşler? Noluyo,eşkiya mı kesildi başımıza fubolcularımız? Taraftarın yaptıı tabiki de yanlış,küfür etmeye falan hiç bi şekilde hakları yok ancak,sen profesyonel futbolcusun. Otobüsten inip de taraftarın üstüne yürümek de neyin nesi?

semihkilic61
25.04.2009, 20:25
oyuncuların ruhu gitmiş.kalmamış hiçbişey bu sene bitti seneye bu kadroya 3 tane çok sağlam transfer başka çare yok malesef.sinirden yedim ellerimi resmen yazık gerçekten yazık bu sene diye çok ümitlenmiştik.yazık....

lucarelli
25.04.2009, 20:25
olan oldu artık ne kadar küfür etsekte değişen birşey olmayacak bize bu kadar heyecan yaşatan şampiyonluk yarışında bu zamana kadar gelebilen takımımıza yönetimimize teknik direktörümüze ve taraftarımıza teşekkür etmek lazımdır sadece .
ayni fikirdeyim, bugunsen ders alip yarini planlamak lazim.

praximuns61
25.04.2009, 20:26
bu maç gösterdiki yattara ve alanzinho aynı takımda aynı anda oynayamazlar,bunu kaldırabilecek hiç bir orta saha ve defans yoktur.seneye biri gitmeli

usameakcelik
25.04.2009, 20:26
28. dk de alanzinho niye çıktı. Sakatlandı filan bişe mi oldu? Maçı takip edemedim dışardaydım.

Eren Karaahmetoğlu
25.04.2009, 20:27
28. dk de alanzinho niye çıktı. Sakatlandı filan bişe mi oldu? Maçı takip edemedim dışardaydım.

Takım sakatlandı 28. dk'da. Ersun Yanal'a göre Alanzinho bölgesinden sakatlanmış takım.

Orhan Aydın
25.04.2009, 20:27
bide utanmadan taraftarın üstüne mi yürümüşler .Sivasın üstüne gitseydiler keşke tabi güçleri taraftara yetio

semihkilic61
25.04.2009, 20:28
Oynayan kazanır, Akıllı olan alır biliyorum. Kesinlikle Sivas'ın galibiyetine ya da bu kadar ayak oyununun olduğu yerde bu yarışın içinde olmalarına söyleyecek birşeyim yok. Ama elimde değil; bütün akıl sağlığıma rağmen Sivas'tan nefret ediyorum. Bu kadar aile geçmişi şaibeli bir insanı bir arada görmedim hiç. Bırakın şampiyon olmayı, şampiyonlar ligi kupasını alsalarda asla bu düşüncelerim değişmeyecek. Ey burayı okuyan sivaslılar; hepinizin ve bildiğiniz kişilerin hakkındaki düşüncelerim hala aynı;

Bu arada web sitesine öncesi-sonrası tadında geçen yılla karşılaştırmalı tablo koyan sevgili yönetimimize demek isterim ki;

arkadaşlar yapmayın sakın ola sakın kendimizi sivasla kıyaslamayalım kıyaslarsak kendimizi onlarla aynı kefeye koyarız sivasın trabzon gibi olabilmesi için çok ekmek yemesii lazım sakın onları kendi seviyemize getirip nefret falan hiç gerek yok.onlar her daim bize hürmet edecekler o kadar..

Tolunay Abdioğlu
25.04.2009, 20:29

Kayserispor Maçında Adam Gibi Tezahürat Yapmayan Taraftara Yazıklar Olsun!!!

Gökhan ÖZDEMİR
Off Herkez Gibi Bende Üzüldüm Tabiki Ama Top Yuvarlak Yenmekte War Yenilmekte....

Kesnlikle sana katılıyorum ama sorun yenilmek değil.Sorun hiç oynamamak,mücadele etmemek.

Eğer azcık mücadele etselerdi.Bugün bu denli eleştirilmezlerdi.

Ne desek haklıyız.Taraftar olarak ,her türlü harcamalarımızı kısıp,gidip Ürün aldık,banka hesaplarına paralar yatırdık.Smsler attık.

Ama bugün futbolcularımız bize "çokta tın" dediler.

butthead
Destek destek de nereye kadar 25 senedir destek çıkılıyor takıma son haftalarda takım bocalıyor,hoca bocalıyor yeter artık kayseri maçını boykot edelim

aynen ya başlarım öyle tribe bu destegi dardanelspor alsaydı şamp olurdu 25 yılda en azından 1 defa, hiçmi utanmaları yok habuların

oktay61
Takım sakatlandı 28. dk'da. Ersun Yanal'a göre Alanzinho bölgesinden sakatlanmış takım.
Herhalde Hüseyin-Colman-Selçuk 3 lüsünden birini çıkarıp ya hep ya hiç diyecek sandım
Alanzinho yu çıkardı :)
be adam Alanzinhoyu çıkarıyorsunda Umut a kim top atacak

antagonist

Onun için hakettiklerinde tepkiyi koyacaksınki nerde oynadıklarının farkında olsunlar...

Kendi adıma konuşuyorum Kayseri maçında sırf takım sahaya çıktığında ıslıklamak için gideceğim...

Katılmıyorum...

Maç bittiğinde taraftar istediğini yapsın...Ama "Oynanmamış her maç bizimdir." düşüncesini taşıyorum.

Maçın başında o futbolcuları ıslıklamak bize hiçbir şey kazandırmayacaktır. Sen onları ıslıkladığında futbolcular daha mı iyi oynayacak ? Hayır... Sadece top ayağına geldiğinde, tekrar ıslıklanma korkusuyla ayağı daha da titreyecek ve muhtemelen o topu da kaybedecek...

"Şampiyonluk gitti, bu saatten sonra ne olursa olsun." diyemeyiz. Kazanılan her maç ayrı bir gelir getiriyor. Ben takımıma bundan sonra da -elimden geldiğince- destek vereceğim...

sifuni

:alkış::alkış::alkış::alkış:

Travelair
25.04.2009, 20:30
Trabzonspor'un lakabı ne?

"Karadeniz Fırtınası"

Hedefi ne?

Şampiyonluk

O zaman herşeyi ona göre hesap edip belirleyeceksin. Belirlemezsen ben de sana yönetim demem

Kakara kikiri idmanlarla bu iş olmuyor. Kendinize gelin be! Ne sanıyorsunuz kendinizi? Nedir amacınız? Bakın rakibinize utanın biraz!!!!
Bir kez de dik gezelim. İnsanlar işlerinden zamanlarından paralarından veriyorlar. 2 pas 2 gol yapacaksınız. Bu kadar mı zor? Egolarınız batsın şımarık artistler!

hüseyin1975
25.04.2009, 20:31
Ezikleri bu seneki gibi kötü zor buluruz.
Ücü birden cuvalladi ama biz ne yapdik?
Bizde cuvalladik.

Su an Fener evinde Ankaragücüne yeniliyor.

Hey Allahim ya.

CEMEFKER
Uzun zaman sonra ( buna Ziya Hoca'lı Fatih Tekke'li dönem dahil 96'dan sonra ) bize şampiyonluğa oynayan takım havası yaşatan başta yönetim olmak üzere teknik ekip ve futbolculara TEŞEKKÜRLER...........

Maça ve özellikle Sivas'a gelirsek şu ligde en uyuz olduğum takım haline geldi ki buna en büyük sebepte geçen seneki hırçınlıkları sonucu hükmen yenilmemize neden oldukları için............ ve iki senede ortaya konan bu hırs şimdi en büyük şampiyon adayı halinde getirdi kendilerini.

Seneye aynı yönetim, aynı TEKNİK EKİP ve mevcut futbolculara eklenecek takviyelerle seneye en büyük şampiyon adayıyız........ tabi söz konusu hırsı bütün bir sezona yayabilirsek...........gerisi hikaye sivas denen takım bu hali ile bunları beceriyorsa mazerete gerek malzeme de artık kalmamıştır, ekonomik zırvalar artı geçerliliğini yitirdi ve söylenmesi gereken bu uğurda en geçerli söz ;

"76 VE SONRASI TAKIMI 6 KEZ ŞAMPİYONLUĞA ULAŞTIRAN RUH VE YILLAR SONRA BUNU HAYATA DÖNDÜREN SİVASSPOR GERÇEĞİ"

usameakcelik
Arkadaşlar bence futbolcuların suçu yok. O futbolcuları ilk 11 e alan hocanın suçu herşey

Fatih Özkan
Bu takıma Kayseri maçında destek verilir mi ?
Veririz vermesine de ne kadar gönülden olur ?
Maç bitene kadar desteğimi veririm!
Ama maçtan sonra sonuç ne olursa olsun tepkimi ortaya koyarım!
Hatta Trabzon Forum Alışveriş Merkezi'nde gezerken görürsem futbolcuları çok fena yaparım!

Tolunay Abdioğlu
Yenildik diye desteğimi keselim...
Daha büyük bir şekilde destek vermeye devam edeceğim.

TS-FAN
25.04.2009, 20:32

Düşüncelerimiz aynı..:ok

10 numara
sadece şunu söylemek istiyorum bakıyorumda eleştirenler hatta eleştirileri abartanlar bir hafta boyunca yok şu oynasın yok bu oynamasın diyenler ama şu tespiti yapmak için müthiş bir ftbol bilgisine zekasına gerek yok oda ne? karşı takımın iyi bir defansı var,top tutan güçlü bir forveti var!yapacağın şey yattara sağda alanzinho solda 3 lü orta saha tek forvet ve 5 haftadır sürekli hata yapan song ise!!!!!! buyurun ben futboldan anlamıyorum siz bu kadroyla devam edin...sabaha kadar oynasak şu takıma bu diziliş gol atamaz...

firidin61
Firidin kardeşim...eğer kadro suçluysa bu kadroyu kim yaptı? Kadro suçlu değilse bu kadroyu kim değerlendiremedi?

Ayrıca göksu'yu falan bulup çıkaran da ersun hoca değildir. Bizzat Özkan Hoca al bunları bir oynat dene demiştir.

Hocam , en azından Göksu konusunda anlaştık değil mi ? ;)

Birçok arkadaş bir yanılgı içinde . İsimleri karşılaştırırken yan yana yazdığımızda ezici üstün olmamız gerekirken sahada oynan oyuna bakınca arasında mütiş bir dengesizlik gözlemliyoruz . Dolayısıyla bu maç için kadrosu iyi fakat performansı rezil bir takım ortaya çıkıyor . Bu durumda da sokakdaki çoçuğa sorsan suçlu '' Ersun YANAL dır '' der . Ama bu yine dümdüz mantığın sonucudur . Örneğin ; bu haliyle oynayan Song hanginizin aklındaki Song ? Veya Egemen ? Karşılaştırıken bunu unutuyoruz . Song ve Egemen üzülerek söylüyorum mehmet yıldız gibi bir adamı durduramadı . Şimdi taktiği bir kenara itiyorum kalkıp Song a '' biraz daha sert oyna '' veya '' Sen şurada dur '' mu diyecek . Koşmayan savaşmayan hangi takım ( isimleri , hocaları ne olursa olsun ) kazanabilir . Bir takım heleki böyle bir maçta hoca nın motivasyonuna ihtiyaç duyuyorsa futbolcuların ruh hallerinden hangimiz şüphe etmeyiz ? ÜStelik hiçbir başarızlıkta onları medyanın önüne atmayan bir hoca dan bahsediyoruz ! Bu koruma kalkanı altında yine rahatlarını bozmayan kimler ? Örneğini şimdi yaşıyoruz , başarızlıkta bavulunu önce kimin toplamasını istiyoruz ! Hoca böyle bir tabloyu neden oluşturur düşündük mü ?

Özcan kardeşim ne tavuk yumurtadan nede yumurta tavuktan çıktı ... Olayı böyle değerlendirirsek sabaha kadar dar bir platform içinde sen benim kulağımı ben senin kulağını çekerim . Bu ne sana yarar ne de bana ... Lig in ilk yarısında oynanan maçı hatırlıyor musun ? Hani futbol kuralları kitabının kapak kısmına '' klasik bir penaltı '' başlığıyla atılabilcek pozisyonun olduğu maç ! Hangimiz ez(e)medik bu sivas ı dedi ? O maçta sahaya çıkan kadroyla isim olarak hangi farklılıklar var ? sivas ın bizden beter taraftarı mı bizi bu kadar etkiledi ? Bu mümkün mü ? Ben suçlu değil çözüm arıyorum . Korumazlık zırhının altındaki oyuncuların kulaklarının çekilmesi ve bu klubun sahi olmadıklarının farkında olmalarını istiyorum . Herkes e kolay birini suçlu ilan edip '' asmak '' . Ama asmak yapıcı değil yıkıcıdır diyorum !

Ersun Hoca A takımda görmek istemediği hiçbir oyuncuyu o takıma almaz . Daha dün gibi Barış ı Özkan Sümer e ragmen A takıma alma çabaları ... Ya sen ya ben fena halde yanılıyoruz ... Klube yakın bir arkadaş açıklasında aydınlanalım ...

Saygılarımla

TheRapZoNe
25.04.2009, 20:34
Maalesef son yıllarda yaşadığımız en büyük hezimetlerden birisi oldu.
sivasspor resmen futbol öğretti bizimkilere.
Sahada maç boyu yürüyen 11 tane bordo mavili oyuncunun iğrenç futbolunu 3-0lık mağlubiyetle süslemeleri affedilir gibi değil.
sivasspor'u sevmiyordum ama bugün bize hayatlarının oyununu oynayarak şampiyonluğu hak ettiklerini gösterdiler. onlardaki inancın yüzde biri ne ersun yanalda ne de oyuncularda var. Sahada yürüyen ve maç boyu rezilleri oynayan futbolculara hakkımı helal etmeyeceğim.
Trilyonları alan onlar, sahada yürümekten acizler. Allah ıslah etsin

melâl
25.04.2009, 20:34
yenildik...
61 dakikada bize küfür edildi...
maçın sonuda özenti sivas aklınca kolbastı oynayarak komik duruma düştü....

yanlış anlaşılmasın... Her Zaman Trabzonumuzun yanında ve destekçisiyiz...

ama .. ölümüne oynamadınız uşaklar ...

hem de hiç oynamadınız....

Ufuk Bayraktar61
25.04.2009, 20:35
kusura bakmayın ama sen, karşında ki takımın 2 bekinden dediğinz gibi 2 komik gol yiyosan, ben futbolcuların bu maçı istediğine inanmam, inanamam. o bekler bize gol atarken, innamış olan futbolcular nerdeydi yada bir başka deyişle iyi isteyen futbolcular nerdeydi.....G-Ö-R-D-Ü-N-Ü-Z-M-Ü

ergin cesit
25.04.2009, 20:37
en çok üzüldüğüm sivasta rezil olan kötü muamele gören taraftarlarımız yazıklar olsun bu kara günü bize yaşatanlara yazıklar

lucarelli
25.04.2009, 20:38
İnş bigün o güneş doğar ama neredeyse cabuk doğsa İyi olur..:(

dogacagina inamak bizim gorevimiz, dogmassa da bayragi evlatlarimiza devrederiz, onlar bekler..
Biz taraftariz, guce tapan guruhlardan olmadik olmayacagiz, kisisel olarak 96 faciasini bilkent universitesinde yaslasik 1000 (yaziyla bin) fenerli arasinda yasadim,ne ezildim ne de laf soylettim, uzun sure kendime gelemedim ama; inanin o gun 97 nin bizim yilimiz olacagina emindim, olmadi, 2010 un bizim yilimiz olacagini dusunuyorum ama olmassa 2011 olur, dedim ya biz taraftariz, tarafiz.

oktay61
Ben geri sayfalarda yazmıştım (Ben yazmıştımcı biri değilim kesinlikle!!!)
Takıma G.Birliği maçından sonra aşırı bir yüklenme yapıldı
Medya, Eski Yöneticiler, Eski topçular, Dernek başkanları, Vali, taraftar kısaca mikrofon bulan konuştu ben size araştırayım desem bu maçla ilgili 100'ün üzerinde demeç bulabilirim
Ne gerek vardı bunlara zaten bu takım kimsenin gıkı çıkmasa motive olacaktı. hatta serkan maç çıkışı kolbastıyı sivasta oynicaz demişti Ancak bizim TS taraftarı futbolu çok iyi biliyoryaherkes aklınca birşeyler söylüyor. maç öncesi bile serdar bali başkana her taraftar ayrı bir kadro yazıp tutuşturuyor eline diyordu.
İşte bu aşırı motivasyon yükleme ters tepti ve bugünkü ruhsuz takım kaldı.
İnanın evde beraber izlediklerime 5. dakikada dedim bu takımda bugün hiç ruh yok diye 1 dk sonra golü yedik.
sivas fb maçından sonra antrenman yapmadan çıkmış bizim maça maç öncesi hepimiz duyduk, stres vermedi bülent uygun onlara gidin kafanızı dinleyin dedi.
BÖYLE DİYORUMDA HIRSIZIN HİÇ Mİ SUÇU YOK
Kadro olarak herkesin hem fikir olduğu bir kadro sürdü sahaya ama onun dışında herşey berbattı ne siz sorun ne ben söyliyeyim.
Mazeret olarakta 6. dk kada gol yedik dedi, bu mazeret değil hoca
fb de 2. dakikada yemişti bunlardan gol ne oldu sonra 4 tane salladı. Pozisyonun yok hoca pozisyonun, seni ilk yarıdaki gs maçından sonra herkes alkışlamıştı orada da 3-0 yenilmiş ama gs yi ezmiştik.
Martaval okuma bize

TSelif
ama .. ölümüne oynamadınız uşaklar ...

hem de hiç oynamadınız....

Ne ölümü Melalcim ne ölümü . Ölmelerini istemezdik koşmadılar .. hatta ne koşması yürümediler bile .. yazık ki ne yazık !
Adamlar alacakları maaşa bakıyolar. Pazartesi gider cebini doldurur keyfine bakar. Nasılsa ..... neyse !

usameakcelik
Arkadaşlar kısaca Ersun Yanal şampiyonluğumuzu 7

Bülent AKBULUT61
biz her zaman TRABZONSPORA inanıyoruz ama başımızdaki hocaya inanmıyorum .daha istifa etmedimi bu ersun hoca ha bana kalırsa bu vakitten sonra onun hocalıyınıda tartışırım diplomasını kimden aldırsa.

hüseyin1975
kusura bakmayın ama sen, karşında ki takımın 2 bekinden dediğinz gibi 2 komik gol yiyosan, ben futbolcuların bu maçı istediğine inanmam, inanamam. o bekler bize gol atarken, innamış olan futbolcular nerdeydi yada bir başka deyişle iyi isteyen futbolcular nerdeydi.....G-Ö-R-D-Ü-N-Ü-Z-M-Ü

Göremedim ama Ersun Hocamin sayesinde Haftaya yine görecegim.

Anlayana...

Recep Alkan
25.04.2009, 20:39
Sinir katsayın tavan yaptı heralde yazdıgımı okuyamıyosun.Herkes kendi düşüncesini yazsın,muhalefet olmaya gerek yok.

tayfun-----egemen-----song-----cale

serkan---selçuk---hüseyin colman

-------yattara---gökhan-------------

yahu güzel kardeşim ne farkı bunun ersun hocanın çıkardığı kadro ile allah için dermisin ya ? Sadece alazinho tayfun değişikliği yapmışsın. Bu mu yanı ersun hocanın kabahati. Diziliş kurgu herşey aynı :)

burak28
25.04.2009, 20:40
şampiyonluğa oynayan bir takım 3-0 yeniliyorsa bi düşünmek lazım ersun hoca biraz hasyiseti varsa maçtan sonra istifa ederdi takımın ilk kaleyi bulan şutu 65.dk da yatara attı hüseyin-selcuk-colman üçlüsünde ne buldu anlamıyorum artık yapacağı tekşey önümüzdeki seneye en az 2 tane genç futbolcu yetiştirmesi papy-göksu-barış bu üçünü son 5 hafta oynatsın artık hüseyin-selcuk dan daha iyi oynayacaklarından eminim...

gerenimo
25.04.2009, 20:40

iyi de denizli, konya ist.b.b. gs maçlarında ıslığa ve küfüre boğuldu bu oyuncular. neden başarılı olamadık. yoksa bilmediğimiz daha ağır cezalar mı var.

lucarelli
25.04.2009, 20:41
Bu takıma Kayseri maçında destek verilir mi ?
Veririz vermesine de ne kadar gönülden olur ?
Maç bitene kadar desteğimi veririm!
Ama maçtan sonra sonuç ne olursa olsun tepkimi ortaya koyarım!
Hatta Trabzon Forum Alışveriş Merkezi'nde gezerken görürsem futbolcuları çok fena yaparım!

NE DEMEK KARDESIM! ASIL KAYSERI MACINDA DESTEK VERILIR, BIZ NE GOKHAN IN NE YATTARA NI NE DE COLMAN IN TARAFTARIYIZ BIZ trabzonspor TARAFTARIYIZ

Ufuk Bayraktar61
25.04.2009, 20:41
Arkadaşlar kısaca Ersun Yanal şampiyonluğumuzu 7
ERSUN yanal neden yedi ya.arkadaşımın bana şunun cevabını ver ? şükrü saracoğlunda feneri ezen kimdi yada burda beşiktaşı ezen yada ilk yarıda oynadığın 17 maçta (hepsinde demiyorum bazılarında) İSTEYEN oyuncular bunlar değilmiydi. ne oldu da şimdi istemiyolar önemli olan bu

ozcan_asanoglu
25.04.2009, 20:42
Firidin haklısın sivas'ı ezdik o maçta. hatta daha da ileri gideyim, geçen yılki celo'lu o 'unutmak istediğimiz kadroya' kadıköy'de süper top oynattı. statta seyrettiğim o maçtan sonra işte bizim hoca bu demiştim. ama maalesef zaman geçtikçe fikrim değişti.

iyi bir hoca (idareci, lider vs) değişen durumlara göre aksiyon alan, hatta önceden görüp tedbir alan adamdır. ilk yarıdaki sivas maçında o topu oynayan takım daha sonra oynamıyorsa buna önlem alınmalıydı. ne yaptı peki Ersun Hoca. sadece inandığı adamların daha iyi oynamasını bekledi. böyle olmamalıydı.ben böyle görüyorum, benim çözümlemem bu:)

Koray
iyi de denizli, konya ist.b.b. gs maçlarında ıslığa ve küfüre boğuldu bu oyuncular. neden başarılı olamadık. yoksa bilmediğimiz daha ağır cezalar mı var.

Ne ıslığa boğulması abi ?

Sadece Konya maçının bitişinde ıslıklandı takım tribünün bi bölümü tarafından...

Diğerlerinde kayda değer hiç bişey olmadı.

hakantpl
Tepki Koyulmalı elbette, Stadı Full Doldurup Maçtan sonra ( Galipde gelse ) Tepki koyulmaLı Varmısınız ???

Oğuzhan Akyıldız
DERSUN YALAN bu mantaliteyle avrupa kupalarında 0 çekeriz ersun yanal istifa ŞENOL GÖREVE

DK 30 GİREN OYUNCU UMUT KAZMASI ÇIKAN OYUNCU İLERLEYEN BÖLÜMDE ETKİLİ OLABİLECEK ALANZİNHO

MİLLİ FURBOLCUMUZ GÖKHANIN 2. YARIDA POZİSYONU YOK

MİLLİ KALECİ TONY HAYRETTİNİN SUTUNA ATLAMIYOR

VE SAHADA TEK TRABZONLU HÜSEYİN VARKEN SON DAKKALARDA BARIŞI ALMIYOR

sanatik
Sampiyon olursak bu sezon geri cevirmeyiz anlayisiyla ve haftalardir süren kötü futbol ile buraya kadar.

Uefada iki tur atlayip gelecek sezon yine sampiyonlukdan olmakdansa simdiden ersun yanaldan olmakdan yanayim.

Armağan Dere
25.04.2009, 20:43
maçtan daha yeni yurda gelebildim...Ne diyim bu futbolcular inandıysa bu sene şampiyonluğa ben kellemi keserim inanmış futbolcular böle oynamaz adeta yürüdüler saha içinde sivasspor futbol oynamayı öğretti bizim futbolculara..ama herşey ne güzel de başlamıştı maç öncesi alacaz diyodum maçı sol tarafımda bi ümidim vardı ama saolsun bizim futbolcular bunu mahvettiler...peki ersun yanal'a ne demeli maç 3-0 olmuş bari gençleri sok dene göksuyu ceyhunu faty papy'i ne biliyim ersun hoca daha iyi bilir diyorum ama bunlarda aklıma gelmiyor değil...zaten ses mes kalmadı bağırmaktan söz sölemekten sayelerinde çok günah kazandım...

İNANMAMIŞSINIZ EY TRABZONSPORLU FUTBOLCULAR...

bu platformdaki taraftarın %5'i kadar inansaydınız o maçı alırdınız...yürümezdiniz sahada....

her sene seneye demekten bıktık...Ama napalım gönül bu....

TRABZONSPOR her sene ligin en güçlü şampiyonluk adaylarından biridir...

herkese hayırlı geceler

Onur Şeref
25.04.2009, 20:43
İçim yanıyor içim 1 yıldır bu maçı bekledim, beklememin sonucu bu olmamalıydı.

burak28
25.04.2009, 20:45
bu sene izleyeceğim diğer maçlardan zevk alamıcam artık yenmişisiz yenilmişiz önemi yok

hakantpl
25.04.2009, 20:45
"Seneye Kesin Şampiyonuz" Sözün bittiği yer

only ts
25.04.2009, 20:46
ben burda mactan önce sivaslılardan nefret ediyorum dediğimde forum yöneticilerinden badaloglu ( saygım sonsuz ) bana sivaslılar hakkında böyle düşünemezsin demişti!! ben şimdi ona soruyorum bana lütfen cevap versin ???? biz onlar çiçek veriyorurz fındık veriyoruz onlar bize ise üstelik 3-0 önde iken İB.. TRABZON OLAMAZSIN SAMPIYON diyor söylermisin onlardan nefret etmeyelimde kimden nefret edelim ?????????????

bu arada sivasspor takımınada helal olsun olsun onlar bizden çok çok daha fazla istediler yolları açık olsun takımımada yazıklar olsun !!!!!!!

bugun formamı gıydım erzurumda inanmıştım ama saol trabzonspor saol beni bütün aleme rezil ettin benle alay etmeyen maytap geçmeyen kalmadı neydi bizim suçumuz neydiiii??????

Koray
25.04.2009, 20:47
"Seneye Kesin Şampiyonuz" Sözün bittiği yer

Valla kim ne derse desin ben buna inanıyorum gelecek sene kesin şampiyonuz kaçarı yok...

Yeterki sezon başında göstermiş olduğumuz transfer başarısını bu sezonun sonunda da sürdürelim,eksiksiz...

lazkopatfaroz
25.04.2009, 20:47
ERSUN yanal neden yedi ya.arkadaşımın bana şunun cevabını ver ? şükrü saracoğlunda feneri ezen kimdi yada burda beşiktaşı ezen yada ilk yarıda oynadığın 17 maçta (hepsinde demiyorum bazılarında) İSTEYEN oyuncular bunlar değilmiydi. ne oldu da şimdi istemiyolar önemli olan bu
ikinci yarıda takımda çok büyük düşüş var. bunun tek sebebi ersun yanaldır !!!

oktay61
25.04.2009, 20:48
İçim yanıyor içim 1 yıldır bu maçı bekledim, beklememin sonucu bu olmamalıydı.
Hepimizin içi yanıyor kardeş... Yenilseydik de başkasına o sivasa yenilmeseydik keşke

only ts
25.04.2009, 20:48
bir lafta ERSUN YANALA eger bu işi basaramıyorsan ki basaramıyorsun bırak çek git sende kurtul bizde kurtulalım !!!

usameakcelik
25.04.2009, 20:49
Arkadaşım sen bana eze eze yendiğimiz birkaç maç söylesene. Bakalım kaç maç sayabileceksin. Adam kafasında bi 11 kurmuş dünya yıkılsa daha değiştirmiyo. Umut, hüseyin, tayfun nedir ya. Yerlerine direk koy daha iyi iş yapar. Bu Ersun maçı izlemiyo mu nereye bakıyo acaba. Görmüyo mu bunları. Kaç maç gençlere yedeklere şans verdi??? Hala ersun yanalı savunuyosunuz ya pes vallaha.

Bülent AKBULUT61
25.04.2009, 20:49
bu 3 istanbul ezikleri bu sezon bu kadar kötüyken birşeyler yapamadık ya ona yanarım biz yapcağımıza elin sivası geldi şampiyon olacaklar valla bizi büyük saymayan istanbul basını bu sefer bizim ismimizi bile söylemicekler ah ersun hoca ah kendi egoların yüzünden yaktın takımı benim aklım dahale oyundan Alanzinhoyu almasında kaldı o an bir kova soğuk su üzerimden boşalıverdi kimi aldı oyuna dünyaca ünlü golcumuz umutu aldı aklıma geldikce kafayı yiyıyorum.

Fatih Solmaz
25.04.2009, 20:50
fizik güçleri ile bizi ezdiler ezdiler ezdiler.
maçın başında gol yiyebilirsin futbolda olan şeyler bunlar. takım gol yedi diye bir takım bu kadar kolay çökemez. kontrasyon motivasyon sorunu had safhada. bunu yapacak adam da teknik adam. o da ortalıklarda gözükmeyince. kaçınılmaz son geldi.

kimse kendini kandırmasın ! kazandığımız ankaraspor maçı hariç hiçbir maçta iyi oynamadık bu sezon.

Orhan Aydın
25.04.2009, 20:51
ezik medyasına ve sivasspora bayram sevinci yaşatan futbolcunlarımızı tekrardan:alkış:(içimden geldi)

lucarelli
ben burda mactan önce sivaslılardan nefret ediyorum dediğimde forum yöneticilerinden badaloglu ( saygım sonsuz ) bana sivaslılar hakkında böyle düşünemezsin demişti!! ben şimdi ona soruyorum bana lütfen cevap versin ???? biz onlar çiçek veriyorurz fındık veriyoruz onlar bize ise üstelik 3-0 önde iken İB.. TRABZON OLAMAZSIN SAMPIYON diyor söylermisin onlardan nefret etmeyelimde kimden nefret edelim ?????????????

bu arada sivasspor takımınada helal olsun olsun onlar bizden çok çok daha fazla istediler yolları açık olsun takımımada yazıklar olsun !!!!!!!

kucuk adam komleksi, kazandikalrina sevinmeyip karsinda senden buyuk olanin kaybettiklerine sevinme durumu:) (bunun dunyadaki en iyi ornegi hollanda -almanya cekismesidir buna "little brother complex derler" )

Koray
Birde baskıdan bahsediyorlar ne baskısı millet bu teraneyi geçecekler...
Bunlar daha baskı görmemiş.

7 yaşlarındayım ilk maça gidişim,babam beni kayseri maçına götürdü 3-0 veya 3-1 öndeyiz son dakikalar,Hami kaleciyle karşı karşıya bi pozisyon kaçırdı diye bütün stad '' Hami dışarı Hami dışarı '' diye tempo tutmaya başladı...

Ne baskısından bahsediyorsunuz siz ?!

TheRapZoNe
Ne adaletsiz dünya. Bir galibiyet maç primleri bile bir emeklinin ikramiyesinden fazla olan futbolcular trilyonları kazandıkları halde sahada yürümekten öteye gidemiyorlar.
Aldıkları trilyonların hakkını vermeyen oyuncuların hiçbirine hakkımı helal etmiyorum.

Kadir
25.04.2009, 20:52
Valla kim ne derse desin ben buna inanıyorum gelecek sene kesin şampiyonuz kaçarı yok...

Yeterki sezon başında göstermiş olduğumuz transfer başarısını bu sezonun sonunda da sürdürelim,eksiksiz...

Hocam seneye ist ezikleri ve olası şampiyon sivas kadrolarını güçlendirmeyecek mi sence ?

Bence önümüzde ki sene daha zor geçecek .

Fatih Solmaz

arkadaşım 3 takıma birde 4. takım sivas eklendi hepsi de bu sene kadar kötü oynayacaklar mı ? nasıl kesin diyorsunuz?

Bülent AKBULUT61
rezil ettin bizi elaleme rezil ben bu mac için cevremdeki dostlarımı arkadşlarımı kırdım.böylemi olacaktı bir hafta boşunamı uykusuz kaldık.cek git ALLAH aşkına ersun onurun varsa git

Enes Ünal Kaya
25.04.2009, 20:53
Alanzinho'nun morali falan bozdu yaa... hiç beklemiyordum... belki selçuk.. belki serkan dedim...gitti alanzinho yu aldııı sahada ileri gitmeye çabalıyan bi o vardı yaa...

Bülent AKBULUT61
25.04.2009, 20:55
bence bu sezon olamadık ya seneye millet dahada güclencek biraz zor oluyuz be bizim cilemiz bu hayat boyu gider.seneye seneye diye diye ömrümüz biter.

Fatih Solmaz
25.04.2009, 20:56
taraftarımıza da yazık oldu. sesleri zaman zaman iyi geliyordu. onlar için ayrıca üzüldüm.

usameakcelik
bu sene bjk bidahaki sene biz şampiyonuz ahada buraya yazıyom. Ben bu lafımı sene başından beri söyüyorum zaten.

antagonist
Birde baskıdan bahsediyorlar ne baskısı millet bu teraneyi geçecekler...
Bunlar daha baskı görmemiş.

7 yaşlarındayım ilk maça gidişim,babam beni kayseri maçına götürdü 3-0 veya 3-1 öndeyiz son dakikalar,Hami kaleciyle karşı karşıya bi pozisyon kaçırdı diye bütün stad '' Hami dışarı Hami dışarı '' diye tempo tutmaya başladı...

Ne baskısından bahsediyorsunuz siz ?!

Kötü örnek, örnek değildir Koray...Ki Hami ve o zamanki futbolcular hâla bu olaylardan bahsederler, adamlar nasıl etkilenmişse.

Dediğim gibi ıslıklamak, yuhalamak hiçbir şeyin çözümü değil...

Trabzon'daki arkadaşlarda bir alınganlık hissediyorum ben. "Yine tek suçlu taraftar, değil mi?" türünden mesajları artık sıkça görüyorum. Kimsenin taraftarı tek suçlu falan ilan ettiği yok. Ortada bir başarı veya başarısızlık varsa bu tüm ekibe ( Oyuncu, hoca, yönetici ve taraftar) aittir. Yine söylüyorum, " Taraftarın Tayfun'u maçın 25. dakikasında ıslıklaması yanlıştı." ama demiyorum ki "Bu sonuçlarıın tek sorumlusu taraftardır."...

TheRapZoNe
Yenilginin,hezimetin,hüsranın,rezilliğin veya her ne derseniz deyin bunun başsorumlusu takımı maça hazırlamayan ersun yanal'dır.
hafta içi yapılan idmanlardan aslında belliydi her şey. ki zaten sezon boyunca antrenmanlar sıkı geçmiyor son derece basit antrenmanlar yapıyordu takım. belkide bu yüzden sezon boyunca takımın futbolu bir gram ileri gitmiyor. yeni ekip söylemleri yerini zamanla alışacaklar birbirlerine laflarına bırakırken nedense antrenmanların daha sıkı geçmesi gerektiği kimsenin aklına gelmedi herhalde. Öyle veya böyle, takım haftalardır top oynamıyor ve ersun yanal halen daha kadroyu korumakta ısrar ediyor. Artık her şey bitmedi evet ama neredeyse bitti. İlk 3 hedefini gerçekleştirmemiz lazım ve ben artık yedeklere iyice şans verilmesini istiyorum. Onlarda bugün sahada yürüyen aciz oyuncular kadar pekala kötü oynar. Günahları ne o zaman..

Fatih Solmaz
25.04.2009, 20:57
rezil ettin bizi elaleme rezil ben bu mac için cevremdeki dostlarımı arkadşlarımı kırdım.böylemi olacaktı bir hafta boşunamı uykusuz kaldık.cek git ALLAH aşkına ersun onurun varsa git
Abartmayın be ! ne demek onurun varsa ! terbiyeli olun bu kadar da olmaz ya.

burak28
kendimizi kandırmayalım arkadaş bu sezon olmadı seneye seneye olmadı diğer seneye bu böle sürer gider 4 takımla savaşıyoruz gittikçe güçlenen anadolu kulubleri var bu sene kötü olan gs-fb vs takımlar bu sene kaptırdıkları şampiyonluğu bi daha kaptırırlarmı sanıyorsunuz bu sene bizim için bulunmaz bir fırsattı ama bizim değelendirmemiz gereken fırsatı sivas değerlendirdi inş. şampiyon olamazlarda sevinçleri kursaklarında kalır...

Recep Alkan
Arkadaşım sen bana eze eze yendiğimiz birkaç maç söylesene. Bakalım kaç maç sayabileceksin. Adam kafasında bi 11 kurmuş dünya yıkılsa daha değiştirmiyo. Umut, hüseyin, tayfun nedir ya. Yerlerine direk koy daha iyi iş yapar. Bu Ersun maçı izlemiyo mu nereye bakıyo acaba. Görmüyo mu bunları. Kaç maç gençlere yedeklere şans verdi??? Hala ersun yanalı savunuyosunuz ya pes vallaha.

hımmmm. Senin sadece bu sene değil belki geçmişe dayalı 3-4 senende eze eze kazandığın bir maç ok kardeşim. Bu sene ezdiğin ama galip gelemediğin maçlar ise mevcuttu. Beşiktaş, fener vb tarzı maçlar gerçekten rakibini ezdiğin ama gene forvet adamlarının beceriksizliği yüzünden kazanamadığın maçların bazılarıdır.

Adam kafasında bir 11 kurmuş devam ediyor diyorsun. Şöyle bir bak bakalım kimler var yedek kulübende. Daha düne kadar adına başlıklar açtığın akıllı ol çok çalış şımarma barış dediğin BARIŞ MEMİŞ var, Daha takıma dün gelen bizler için inanılmaz bir muamma olan faty papy var, Şu forumda belki de neden bu takımda olduğunu kimsenin bilmediği bir Ferhat ÇÖKMÜŞ var, ligimizin gol kısırı ama bir o kadar da ofsayt kralı isaac paşam var, hee birde tabiki hepimizin merak ettiği göksumuz var. Yani bakıldığında takımımızda hiç de öle hocamıza yükleneceğimiz kadar büyük topçularımız yok.

Kaldı ki bundan yıllar önce biz istikrar arıyoruz kadro otursun istiyoruz diye bağıranlarda biz değil miidk? Al sana istikrar. Yedek konusunda katılacağım tek isim var o da ceyhundur. oynamalı idi olmadı şimdiye kadar hayırlısı diyelim.

Bu arada sana soruyorum, daha 15 yaşındasın ve muhtemelen okuyorsun. Bir sınava gireceksin o kadar çok çalıştın ki başarısız olmanın işmkanı yok. Ama gel gelelim hoca kalktı işlemediğiniz konulardan sordu. Napacaksın kardeşim. Bunu neden sordum biliyor musun ? Trabzonsporu sadece bugünle yargılama, bu takım ligin en fazla gol kaçıran takımı. Yani aslında tkım oynuyor ama gol atamıyorum. Yani aslında sen dersini çalışıyorsun ama gel gelelim forvetlerin hep sana hazırlıksız olduun yerden soru soruyor.

Sadece hocayı eleştirmek için yorumlar yapmayalım. Biraz bir noktaya dayandırın bakalım düşüncelerinizi. :rolleyes:

Ufuk Bayraktar61
ezdiğimiz maç sayısı az ama istediğimiz maç sayısı fazlaydı abisi. sen saracoğlunda feneri ezmadinmi ezen oyuncular bunlar değilmiydi soruyorum sana cevap bunlardı diyeceksin peki şimdi neden oynamıyolar. hiç birimiz diyemez ki oyuncularımız kötü.pekala en azından kağıt üstünde ii topçularımız var. ama oynamıyorlar bunun sbebi araştırılsın diyorum bende..tayfuna laf atıyosun bende sevmem tayfunu aam bugün sonradan serkanın yerine giren tayfun , serkandan daha iyi oynadı ve yattaradan fazla orta yaptı nerdeyse..her neyse bunlara takılmayalım..bugün sivasla aramızda ki tek fark İNANMIŞLIK farkıydı..ki buda her başarının temel yapı taşı.

Ömer SEVİNÇ
Bu arada Sivasspor'un şampiyonluğunu kutlarım.

Ligimizde 4 büyüklerden sonra yeni bir şampiyonumuz daha oldu.

Hayırlı olsun..

Onur Civelek61
25.04.2009, 20:58
kocaeliye yenil kayderiye yenil ama şu zivasa yenilme ya offffffffffffffffff

Orhan Aydın
şampıyon olacağımız seneler bizi bekler ,biz seneleri''

Koray
arkadaşım 3 takıma birde 4. takım sivas eklendi hepsi de bu sene kadar kötü oynayacaklar mı ? nasıl kesin diyorsunuz?

Hocam seneye ist ezikleri ve olası şampiyon sivas kadrolarını güçlendirmeyecek mi sence ?

Bence önümüzde ki sene daha zor geçecek .

Biz iskeleti kurmuşuz 4 tane nokta transfer bizi açık ara şampiyon yapacak hiç şüphem bile yok bundan...

Ayrıca Sivas'ın gelecek sene bu 4 takımın içerisinde yer alacağını zannetmiyorum...

Çakal Bülent hep bunların başında olcak değil ya yahu,o gittiğinde Sivas'ın işi biter.

Bülent AKBULUT61
macmı seyrettim korku filimimi seyrettim anlamadım ALLAHTAN kalpten gitmedim.

Mustafa Calik

Bizi buraya kadar getiren kimdi ?

Samet İslamoğlu
arkadaşım benim kimseyi savunduğum yok 45 yaşına gelmiş adam zaten kendini savunur ?
bana somut bişey söyle isim ver kimi istiyorsun takımın başında şu hoca gençlerbirliğinde olsa sende hoca arasan takımına burda 100 kişiye sorsan 99 ersun derdi.bu 99 da sende olurdun ben hocaya tek kızdığım noka kendi mantalitesine aykırı işler yaptı şu takıma bir tane genç sokamadı benim tek sıkıntım bu .bu takım zaten şampiyon olamazdı sen nerde gördün 20 oyuncu almış bir takımın ilk yılında şampiyon olduğunu seninde futboldan anlamadığın nokta bu .o zaman tüpçü hersene şmpiyon olurdu .
trabzonspor takımı sıfırdan başladı şu takımda şu kadroda banko 5-6 adam varsa bu başarıdır benim tek kızdığım nokta şu takıma 7 nci olarakbir genç sokamamasıdır.bu takım haftalardır 7 kişi ile oynuyor tek kızdığım nokta bu yoksa iddia ediyorum en iyi yerli hocadır şu türkiye liginde.
futboldan anlamadığıma gelnce yanılm isersen 5 yaşından beri amaör yarı amatör futbol oynuyorum kendimce biliyorum futbolu kaldıki bu konunun karar verme merciside sen değilsin sevgili kardeşim.bu takım sabredilebilseydi en az 2 sene sonra makine düzenine geçecekti ama rotasyon olması kaydı iile olmadı yine sabredemedik ....neyse artık benim gibi düşünenler yakında çoğunluk olur zaten ümidimiz bu yönde

Ersun gelmeden önce bana sorsan bende ersun derdim ama artk ersundan hoca olmıcağını anladım ve eleştiriyorum buda benim en doğal hakkım..Teknik direktör seçiminide ben yapmıcam heralde yönetim kim faydalı olucaksa onu getiricek bana sorsan Hiddink derim Lucescu derim ama bunların gelmesi imkansız ona göre araştırıcaklar takıma kim en iyiyi verebilicekse onu getiricekler ama ersun yanal gidicek bu saatten sonra ersun yanalla bu takım makine düzenine falan geçemez çünkü adam korkak bi kere gençlere şans tanımıo çatır çatır oynayan giray dururken türkiyede madara olmadığı forvet kalmamış song oynuyo..Her topta ileri çıkıyo song bi tane golmü atmış kafaylada her yan topta ileri çıkıo ersun bu kadar basiretsizmide bunu uyaramıo bunları anlamıorm işte ben ..

only ts
25.04.2009, 20:59
kucuk adam komleksi, kazandikalrina sevinmeyip karsinda senden buyuk olanin kaybettiklerine sevinme durumu:) (bunun dunyadaki en iyi ornegi hollanda -almanya cekismesidir buna "little brother complex derler" )

ben sana bişe derim şimdi .......

Raskolnikof
25.04.2009, 21:01
sivas şampiyon olamaz.

Bülent AKBULUT61
25.04.2009, 21:01
Abartmayın be ! ne demek onurun varsa ! terbiyeli olun bu kadar da olmaz ya.bunun terbiyele ne alakası var kardeşim benim terbiyeme sen'mi karar verecen yazdığımda ne var.evet onuru varsa istifa etsin senle bir kan bağı varsa özürdileriz.

Ömer SEVİNÇ
25.04.2009, 21:02
sivas şampiyon olamaz.

Göz göre göre olacaklar hocam.

Zor bir maçı kalmadı artık. Son haftaya garantilemiş olarak bile girebilirler..

only ts
25.04.2009, 21:02
bencede bizim onurumuzu kıran bizi aleme rezil eden okadar ettiğimiz lafı bize yediren bir teknik adamın bu takımda işi yok !!!!!

Koray
25.04.2009, 21:03
Kötü örnek, örnek değildir Koray...Ki Hami ve o zamanki futbolcular hâla bu olaylardan bahsederler, adamlar nasıl etkilenmişse.

Dediğim gibi ıslıklamak, yuhalamak hiçbir şeyin çözümü değil...

Trabzon'daki arkadaşlarda bir alınganlık hissediyorum ben. "Yine tek suçlu taraftar, değil mi?" türünden mesajları artık sıkça görüyorum. Kimsenin taraftarı tek suçlu falan ilan ettiği yok. Ortada bir başarı veya başarısızlık varsa bu tüm ekibe ( Oyuncu, hoca, yönetici ve taraftar) aittir. Yine söylüyorum, " Taraftarın Tayfun'u maçın 25. dakikasında ıslıklaması yanlıştı." ama demiyorum ki "Bu sonuçlarıın tek sorumlusu taraftardır."...

Örnek,kötü veya değil örnektir Süleyman.

Tayfun konusunda kesinlikle haklısın,yanlıştı yapılan, kurban seçerek tek bi futbolcuya tepki konmasına oldum olası karşıyım zaten...

Evet ortada bi başarısızlık hatta bi rezillik var ve bunların hesabı mutlaka sorulacak tüm ekipten Başkanımız hariç...

lucarelli
25.04.2009, 21:03
ben sana bişe derim şimdi .......

genc arkadasim , ne diyeceksen soyle,
ama once okudugunu anla..
adamlar 3-0 onde, sampiyonlugun en buyuk adayi olmuslar,
hala bizim sampiyon olup olamayacagimizla ugrasiyorlar,
bunun adi budur "kucuk kardes kompleksi"

Bülent AKBULUT61
25.04.2009, 21:04
Bizi buraya kadar getiren kimdi ?
yav ne getirmesi ne getirmiş istanbul ezikleri bu kadar kötü olmasalardı en az 15 puan fark atmışlardı arkadaşlar cıkatın artık gözlüklerinizi kavga etmek istiyorsanız başkasını bulun

Gökhan ÖZDEMİR
"Ben sana demiştim.Trabzon şampiyon olamaz." diyenler vardı ya.Şimdi gel bir de bunlarla uğraş.:)

Koray
Sivas evinde süper ligden hiç kimseye yenilmemiş,bugün bizi ezip şampiyonluğun dışına ittiler resmen,bırakında şampiyon olsunlar/olurlar...

Recep Alkan
25.04.2009, 21:05
bunun terbiyele ne alakası var kardeşim benim terbiyeme sen'mi karar verecen yazdığımda ne var.evet onuru varsa istifa etsin senle bir kan bağı varsa özürdileriz.

bülent abi bu maç konusunda heyecanını görenlerden biri benim. çünkü bütün hafta boyunca bende senle aynı heyacanı yaşadım. Biliyorum kaybettik, sinirlermiz bozuk ama inan abi tek bir tane olumlu yada durumu yatıştırmaya yönelik msajın yok be abi. Ben senin birçok düzgün okuduğumda evet budur dediğim mesajlarını gördüm. Abi biraz daha ağırdan almamızın hepimize çok katkısı olacak. zaten sinirlermiz tavan yapmış durumda. Affına sığınarak seni biraz daha sakin olmaya davet etmek istiyorum. Bana kalmadığı muhtemel ama sevdiğimiz bir insan olarak uyarma zorunluluğunda hissettim kendimi.

Mehmet Fatih Silik
25.04.2009, 21:06
Yenilmenin de ötesinde bir yenilgi bu!
Gecen sezonun ba$inda ba$layan cirkef bir takimin $imdiki $ampiyonluk mücadelesini hangi gözle izleyecegimi bilemiyorum...sanki dünya ba$ima yikilmi$ gibi hissediyorum kendimi...onca sinavin ve cenazenin arasinda oynanan ve neredeyse hezimet olacak bir mactan sonra insan kendisini nasil hissedebilir ki...Mac esnasinda ba$kanin yüzünü gördügümde kahroldum...yemin ediyorum kahroldum! Icinden gecenleri anlamak icin kahin olmak lagzim degil...Sen Trabzonspor ba$kani olarak git 25 tane transfer yap...Ersun Yanal denen "teknik direktör"'e her türlü cefakarligi ve hassasiyetligi göster...tmm $ampiyonluk vaad edilmedi bu dogru...ama ne dedi ba$kan? Gelen firsati da geri tepmeyiz...peki tepmedik mi sizce bu firsati? Tek ba$arisi 15-18 hafta lider kalmak olan bir takimi neredeyse $ampiyonlar ligi $ampiyonu yapanlarin arasinda biz yok muyuz peki? Gecen sezondan beri kil olmuyormuyduk biz sivasa? bu maca ne icin ciktik? Sirf $ampiyonluga daha cok yakla$mak icin mi? Yoksa bo$ konu$anlarin sesini kesmek ve sivasi cimlere gömmek degil miydi bizim amacimiz? Pardon o zaman, ben yanilmi$im...ya da kandirilmi$im! Demek ki yürekle oynamak hikaye...demek ki seneye seneye demek farz...demek ki sevmek ve gönülden bagli olmanin kar$iligi BU! Ama $unu belirtmek istiyorum...bir yenilgiyle icimdeki TRABZONSPOR a$kini hickimse bitiremez! Ama $unu de belirtmek isterim ki, hic kimse de bizimle dalga gecemez...bir hocaya taninan ho$görüyü haddinden fazlasiyla tanidik...hep destek tam destek dedik...peki ne icin ? Kar$iliginda ruhsuzlar yigini bir takim görmek icin mi? Iyi olunca dost kötü olunca dü$man degilim...ama madem ki Trabzonspor taraftariyim o zaman takimimla gurur duymaya hakkim vardir benim! Madem ki trilyon dolarlar harcaniyor...o zaman bunun kar$iligini vereceksinizdir...vermiyorsaniz öteki dünyada almasini cok iyi biliriz!
Hala icimde bir umut var...niye var nicin var bilmiyorum...ama var i$te! 2 hafta önce $ampiyonluk gitti demi$tik...iki hafta sonra yine potaya girdik ama yine di$inda kaldik...belki...
NEYSE!

only ts
25.04.2009, 21:06
genc arkadasim , ne diyeceksen soyle,
ama once okudugunu anla..
adamlar 3-0 onde, sampiyonlugun en buyuk adayi olmuslar,
hala bizim sampiyon olup olamayacagimizla ugrasiyorlar,
bunun adi budur "kucuk kardes kompleksi"

benim sizinle alakam yokki ne alakaya maydonuz oluyosunuz ???? benim lafım bir kişiye idi o da BADALOGLU !!!

Serdær
25.04.2009, 21:07
Yarın Galatasaray Ankaraspor'u yenerse.

Şampiyonluk yolunda Galatasaray'ı daha şanslı görüyorum.

İnönü'de BJK'yi Ali Samiyende Sivas'ı yenip olacaktır..

Şahsen kim diye sorsalar G.S derdim.

Fatih Solmaz
durmayın küfür de edin belki o zaman herşey düzelir.
şuan da en çok ihtiyacımız olan şey küfür etmek terbiyesizlik yapmak. insanların onurlarına laf söylemek buyrun devam edin devaaam !!!

lucarelli
benim sizinle alakam yokki ne alakaya maydonuz oluyosunuz ???? benim lafım bir kişiye idi o da BADALOGLU !!!
iyi de gadam alintiyi benden yaptun

usameakcelik
hımmmm. Senin sadece bu sene değil belki geçmişe dayalı 3-4 senende eze eze kazandığın bir maç ok kardeşim. Bu sene ezdiğin ama galip gelemediğin maçlar ise mevcuttu. Beşiktaş, fener vb tarzı maçlar gerçekten rakibini ezdiğin ama gene forvet adamlarının beceriksizliği yüzünden kazanamadığın maçların bazılarıdır.

Adam kafasında bir 11 kurmuş devam ediyor diyorsun. Şöyle bir bak bakalım kimler var yedek kulübende. Daha düne kadar adına başlıklar açtığın akıllı ol çok çalış şımarma barış dediğin BARIŞ MEMİŞ var, Daha takıma dün gelen bizler için inanılmaz bir muamma olan faty papy var, Şu forumda belki de neden bu takımda olduğunu kimsenin bilmediği bir Ferhat ÇÖKMÜŞ var, ligimizin gol kısırı ama bir o kadar da ofsayt kralı isaac paşam var, hee birde tabiki hepimizin merak ettiği göksumuz var. Yani bakıldığında takımımızda hiç de öle hocamıza yükleneceğimiz kadar büyük topçularımız yok.

Kaldı ki bundan yıllar önce biz istikrar arıyoruz kadro otursun istiyoruz diye bağıranlarda biz değil miidk? Al sana istikrar. Yedek konusunda katılacağım tek isim var o da ceyhundur. oynamalı idi olmadı şimdiye kadar hayırlısı diyelim.

Bu arada sana soruyorum, daha 15 yaşındasın ve muhtemelen okuyorsun. Bir sınava gireceksin o kadar çok çalıştın ki başarısız olmanın işmkanı yok. Ama gel gelelim hoca kalktı işlemediğiniz konulardan sordu. Napacaksın kardeşim. Bunu neden sordum biliyor musun ? Trabzonsporu sadece bugünle yargılama, bu takım ligin en fazla gol kaçıran takımı. Yani aslında tkım oynuyor ama gol atamıyorum. Yani aslında sen dersini çalışıyorsun ama gel gelelim forvetlerin hep sana hazırlıksız olduun yerden soru soruyor.

Sadece hocayı eleştirmek için yorumlar yapmayalım. Biraz bir noktaya dayandırın bakalım düşüncelerinizi. :rolleyes:
1) Bu takım ligin en fazla gol kaçıran takımı ise umutla gökhan da en çok kaçıranıdır. Umutla Gökhanı oraya kim koydu?
2) Biz Isaacı TS formasıyla sahada kaç kez gördük. 2 en fazla 3 maç. Peki 2 yada 3 maç bi futbolcuyu tanımak için yeterli mi??
3) ''Senin sadece bu sene değil belki geçmişe dayalı 3-4 senende eze eze kazandığın bir maç yok kardeşim''demişsin de 3-4 senedir TS nin kaliteli kadrosu oldugu tek sene bu senedir. Bu kadroyla konyayı, İBB yi, denizliyi... yenemiyosan artık ne diyim ben sana???
4) Futbol başka bişeye benzemez.
5) Isaac, ferhat çökmüş, ceyhun, papy varsayalım hepsi vasat futbolcular olsun. Umutu, gökhanı, hüseyini, tayfunu..formsuz kimse... bu futbolculardan birini 1 hafta yedek bırakırsan yerine bu vasat futbolculardan birini koyarsan çıkardığın futbolcu biraz düşünür, kendine çeki düzen verir ve en önemlisi takımdaki rekabet disiplin artar...

Onur Şeref
25.04.2009, 21:08
Sivas seneye bir şey olamaz diyen arkadaşlara şu hatırlatmayı yapmak istiyorum;

Olası bir Sivas şampiyonluğunda şampiyonlar ligine katılacak olan Sivas'ın kasasına havadan 15 trilyon girecek ve bu parayla ne topcular alınır biliyormusunuz?

Travelair
Gelecek sezon için 6-7 oyuncu gidecekse onlardan daha iyi 10-12 oyuncu gelmeli. Şampiyonluğa oynayacaksak!

antagonist
yav ne getirmesi ne getirmiş istanbul ezikleri bu kadar kötü olmasalardı en az 15 puan fark atmışlardı arkadaşlar cıkatın artık gözlüklerinizi kavga etmek istiyorsanız başkasını bulun

"İstanbul takımlarının kötü olması" olayına katılmıyorum. Biz de aynı takımlarla oynadık. Ne bileyim gidip Patogonya ligindeki takımlarla oynayıp 3'er puanları almadık ki.

Kaldı ki, adamların kadroları bizden daha kaliteli ve alternatifli...

Ersun Yanal sene sonunda büyük ihtimalle gönderilecek. Sonra gelecek hocaya da yaklaşık 8 aylık bir ömür biçiyorum. (Bunu da not alayım. Tarih: 25 Nisan 2009, saat : 21:10 )

only ts
dahada bişe yazmıyorum yazıklar olsun birde sivasa gidecektim iyiki gitmemişim o km ler bana zindan olurdu beeee ....... giden arkadaslarada allah kolaylık versin ne diyim bu duruma düşürenler utansın

Serdær
Sivas evinde süper ligden hiç kimseye yenilmemiş,bugün bizi ezip şampiyonluğun dışına ittiler resmen,bırakında şampiyon olsunlar/olurlar...

Eğri oturup doğru konuşmak gerekiyor.

Sivasspor bu sezon kendi sahasında maç kaybetti.

Gerçekten bu bir başarıdır.

Tebrik etmek gerekir..

kaplanlar29
25.04.2009, 21:09
bu konuya 58 aktif Üye Görüntülüyor":)

futbalski60
25.04.2009, 21:09
Yürekli oynayan ve hak eden kazandı sahada sembolik olarak durmaktan başka hiç bir şey yapmadık, önceki maçlarda yaptığımız hataları bu maçta da tekrarladık seneye de aynı filmi izlememek istiyorsak kadroda şampiyonluk yarışını kaldıramayacak oyuncularla derhal yollar ayrılmalı.

Orhan Aydın
25.04.2009, 21:10
en son hangi yenilgide bu kadar harap olduğumu hatırlamıorum.
bir türküden
'' yÂr sineme çaktı geçti ''

hodlu
Hepimize geçmiş olsun.Sivasspor'u kutlamak gerek.Futbolcularımızı 29 haftalık gayretleri için teşekkür ederim...

alperberat
butun hafta yatmıs, hiç mi analiz etmemiş ersun yanal...
butun gucuyle savunma hattı olusturan sivasa; 3 mücadele etmeyen adamla baslanır mı? (gokhan+yattara+alazinho) birinden feragat edeceksin.
senin hiç mi analizcin yok ersun hoca?! sivası hiç mi izlemedin? fb-sivas maclarını bir kasete takta izle (ersun yanal)...
bugune kadar hiç toz kondurmadıgım ersun yanal artık miyadını doldurmustur. yeni bir sistem denemek zorunda..
hep problemi futbolcularda goruyordum ama biraz da teknik heyete bakmak lazım.

Gökhan ÖZDEMİR
25.04.2009, 21:11
Gökhan'a verdiğimiz parayla 20 tane Kamanan alırdık.

Mehmet Ç.
25.04.2009, 21:11
Her maci iki degisilikle bitiren bir hoca'dan biktim... zanki Barcelonayiz.

Bülent AKBULUT61
25.04.2009, 21:13
bülent abi bu maç konusunda heyecanını görenlerden biri benim. çünkü bütün hafta boyunca bende senle aynı heyacanı yaşadım. Biliyorum kaybettik, sinirlermiz bozuk ama inan abi tek bir tane olumlu yada durumu yatıştırmaya yönelik msajın yok be abi. Ben senin birçok düzgün okuduğumda evet budur dediğim mesajlarını gördüm. Abi biraz daha ağırdan almamızın hepimize çok katkısı olacak. zaten sinirlermiz tavan yapmış durumda. Affına sığınarak seni biraz daha sakin olmaya davet etmek istiyorum. Bana kalmadığı muhtemel ama sevdiğimiz bir insan olarak uyarma zorunluluğunda hissettim kendimi.evet dediğin doğru ÖZÜRDİLERİM hepinizden macın stresinden cıkamadım.cevremdeki arkadaşlarla kavga etmiştim bu mactan dolayı dalga gecmişlerdi.neyse kusura bakmayın

Hotaman
25.04.2009, 21:13
Arkadaşlar hepimiz üzgünüz, kızgınız hakkımız da var. Ancak sene başında bu takım kurulduğunda ne diyorduk?
Belki fark etmediniz ancak uzun zaman sonra ilk kez bu sene bu şampiyonluk heyecanını yaşadık. Şimdi kızmamız, kırılmamızda zaten ondan. Ancak sene başında kaçımız bu kadro şampiyon olacak diyordu?
25 sene sabrettik diyoruz peki sabırdan kast ettiğimiz nedir? 96 yılında ki kadroya bir yıl daha sabretseydik belki ikinci yıldız formamızdaydı, bunun yanında ne zaman şampiyon olacağız deyip hayal kırıklığına uğrarsak takımı yakıp yıkıyoruz bu kısır döngüden çıkmamız lazım.

Takımı yine teşekkür ediyorum, belki yine şampiyon olamadık ama heyecanını yaşadık hemde uzun zaman sonra.

firidin61
25.04.2009, 21:15
Firidin haklısın sivas'ı ezdik o maçta. hatta daha da ileri gideyim, geçen yılki celo'lu o 'unutmak istediğimiz kadroya' kadıköy'de süper top oynattı. statta seyrettiğim o maçtan sonra işte bizim hoca bu demiştim. ama maalesef zaman geçtikçe fikrim değişti.

iyi bir hoca (idareci, lider vs) değişen durumlara göre aksiyon alan, hatta önceden görüp tedbir alan adamdır. ilk yarıdaki sivas maçında o topu oynayan takım daha sonra oynamıyorsa buna önlem alınmalıydı. ne yaptı peki Ersun Hoca. sadece inandığı adamların daha iyi oynamasını bekledi. böyle olmamalıydı.ben böyle görüyorum, benim çözümlemem bu:)

Peki Hocam , sahaya sonradan girenlerde dahil 13 adam denedik . Hamleler yaptık . Bana 1 tane oynayan demiyorum oynamaya çalışan adam söyleyebilir misin ? Aksiyon almaya katılıyorum ancak iyi bir yönetici aynı zamanda astına güvendiği gösterip ona saygı duyandır . Hocamız bunun karşılığını aldı mı peki ? Millet keyfi greve geçmiş fabrika üretmiyor biz dönmüşüz yöneticiye üretimler niye düştü diyoruz . Diyelim tabi ancak ne cevap alırsak alalım suçluyu mütiş bir ön yargıyla kabullenmişiz bir kere ... Bakıyoruz adamların yediği önünde yemediği arkasında . Çalışası yok belli ! Hem niye çalışsın ? bu fabrikanın sahipleri ( bizler ) olası bir başarısızlıkta onların sorumlu olabilceğini düşündük mü hiç ? Bulmuşlar üst lerinde her şey e göğüs geren bir üst kovulursa o kovulur diyorlar . Paraları takır takır yatıyor .. Bizlerde buz dağının hep görünen taraflarıyla meşkuluz . Hem yine bizler senede gelen birkaç başarıda kimi övüyoruz ? Üst ü mü ? Tabiki hayır . Yaşasın Umut lar , Gökhan lar ... Yahu sizlerde çalışan insalarsınız bu nasıl bir görevdir ki başarızlıkta tüm sorumluluk , başarıda hiçbir ödül sağlamaz ? Bu nasıl adalettir ? Birde sivasın hocası bülent e bakın ... :mad: Bu mekanizmayı 46 kişiyle öğütüp hala mütiş bir mide enzimiyle eritmeye çalışan kimler ? Bizler değil miyiz ? Ben mi rüya görüyorum ...

Al bir de sivas örneği ... başkanları , hocaları , oyuncuları ... Yemin ediyorum birbirilerine muhtaçlar yahu ... Şimdi kim m.odyakmaz bizim başkanımız olsun diyebilir ? Enkaz edebiyatını çok sevenler veya başarıyı ne olursa olsun alırım Arkadaş ! Diyenler dışında 3 ist.takımı ve Biz Trabzonspor taraftarının kaçta kaçı bülent teknik direktörümüz olsun der ... Bu maçı yaşanmamış görelim 10 saat öncesine gidelim hangimiz yahu sivas tan şu oyuncu kesin bizde olmalı , olursak kesin şampiyonuz diyebilir ? Böyle bir şey mümkün mü ? Hepsi birbirinin ağzının içine bakıyor bu nedenle hakemlerin yardımıyla da zirvedeler ... Düzen bozulsa kim nereye kaçıp yine gözde olabilir ? Mümkün mü böyle bir durum !

Bu düzen önce kendini sorgulayıp HESAP SORMAYI BİLECEK ! TEknikdirektörlük şamaroğlanlığı yeri değildir . Yeri Gelir Yönetim Yeri Gelir Hoca Yeri Gelir Futbolcu eleştirilir . Bu düzenin içinde vaar olan tek birim teknikdirektörlük değildir ! Önce bunda hem fikir olalım ...

Saygılarımla

KERİM
25.04.2009, 21:15
Arkadaşlar hepimiz üzgünüz, kızgınız hakkımız da var. Ancak sene başında bu takım kurulduğunda ne diyorduk?
Belki fark etmediniz ancak uzun zaman sonra ilk kez bu sene bu şampiyonluk heyecanını yaşadık. Şimdi kızmamız, kırılmamızda zaten ondan. Ancak sene başında kaçımız bu kadro şampiyon olacak diyordu?
25 sene sabrettik diyoruz peki sabırdan kast ettiğimiz nedir? 96 yılında ki kadroya bir yıl daha sabretseydik belki ikinci yıldız formamızdaydı, bunun yanında ne zaman şampiyon olacağız deyip hayal kırıklığına uğrarsak takımı yakıp yıkıyoruz bu kısır döngüden çıkmamız lazım.

Takımı yine teşekkür ediyorum, belki yine şampiyon olamadık ama heyecanını yaşadık hemde uzun zaman sonra.
Aynen katılıyorum

Armağan Dere
25.04.2009, 21:16
durmayın küfür de edin belki o zaman herşey düzelir.
şuan da en çok ihtiyacımız olan şey küfür etmek terbiyesizlik yapmak. insanların onurlarına laf söylemek buyrun devam edin devaaam !!!

ne yapalım fatih kardeş çiçeklerle mi karşılayalım..ya da eyvallah mı çekelim...biliyorum küfür fln değiştirmiyor sonucu ama napalım bıktık artık oynanılmaktan ümitlerimiz yeniliyor ömrümüz gidiyor...

temel_yilmaz
25.04.2009, 21:16
Ersun gelmeden önce bana sorsan bende ersun derdim ama artk ersundan hoca olmıcağını anladım ve eleştiriyorum buda benim en doğal hakkım..Teknik direktör seçiminide ben yapmıcam heralde yönetim kim faydalı olucaksa onu getiricek bana sorsan Hiddink derim Lucescu derim ama bunların gelmesi imkansız ona göre araştırıcaklar takıma kim en iyiyi verebilicekse onu getiricekler ama ersun yanal gidicek bu saatten sonra ersun yanalla bu takım makine düzenine falan geçemez çünkü adam korkak bi kere gençlere şans tanımıo çatır çatır oynayan giray dururken türkiyede madara olmadığı forvet kalmamış song oynuyo..Her topta ileri çıkıyo song bi tane golmü atmış kafaylada her yan topta ileri çıkıo ersun bu kadar basiretsizmide bunu uyaramıo bunları anlamıorm işte ben ..

aslında renkdaş olay basit ve öz gökhan ve umuta hoca gerçekten çok güveniyor ama herseferinde onlr hocanın altına dinamit koyuyor bu .
bu takım ligin en çok şut atan takımı en çok gol kaçıran takımı ama attığı gol lig sonuncusuyla aynı seviyede demek oluyorki sıkıntı var .
top oynuyanlar bilir hoca bir oyuncusuna çok güvenir oyuncunun dünya umrunda değildir.şu takım nasıl oluyorda ligin en çok pas ypan takımı oluyor hiç düşündünmü orta sahasında hüseyin gibi bir adam var ve forvetinde ayağında top tutma özürlü 2 tane adamı var ama türkiye liginin en çok topa hükmeden takımı?yani işin özü hoca artık bu oyunculara güvenmemelidir.
trabzonspor iyi yerdedir biraz daha sabır seney böle oynasın bu takım o zaman hep beraber yükleniriz kime yükleneceksek

hodlu
25.04.2009, 21:17
Sezon başından beri song-egemen ikilisi her atakta ileri çıkmayı adet edindiler.Bugün ise takımın sonunu getirdi.Sizden savunma bekliyor bu takım siz ise gol atmaya gidiyorsunuz...

Recep Alkan
25.04.2009, 21:18
1) Bu takım ligin en fazla gol kaçıran takımı ise umutla gökhan da en çok kaçıranıdır. Umutla Gökhanı oraya kim koydu?
2) Biz Isaacı TS formasıyla sahada kaç kez gördük. 2 en fazla 3 maç. Peki 2 yada 3 maç bi futbolcuyu tanımak için yeterli mi??
3) ''Senin sadece bu sene değil belki geçmişe dayalı 3-4 senende eze eze kazandığın bir maç yok kardeşim''demişsin de 3-4 senedir TS nin kaliteli kadrosu oldugu tek sene bu senedir. Bu kadroyla konyayı, İBB yi, denizliyi... yenemiyosan artık ne diyim ben sana???
4) Futbol başka bişeye benzemez.
5) Isaac, ferhat çökmüş, ceyhun, papy varsayalım hepsi vasat futbolcular olsun. Umutu, gökhanı, hüseyini, tayfunu..formsuz kimse... bu futbolculardan birini 1 hafta yedek bırakırsan yerine bu vasat futbolculardan birini koyarsan çıkardığın futbolcu biraz düşünür, kendine çeki düzen verir ve en önemlisi takımdaki rekabet disiplin artar...

1) umut bu takımın 3 senedir forveti kardeşim. Gökhanı da ersun hocanın istediğini hiçsanmıyorum ben. kimsenin haberi yokken bu takıma getirilmiş ve monte edlmiş bir futbolcudur. Km getirmiş sorusunu burda ersun hocaya değil kesinlikle yönetime sormalısın genç

2) Isaac ı ts forması ile çok görmediğin doğrudur. Demekki görülmeyi hak edecek bir performans sergilemiyor bu arkadaş. Ki onu geçtm bakın çok gereksiz ve şahsi çıkışlar var. Bu adam daha düne kadar çok ofsayta düştü diye yuhalandı, bir krampon olayı için neler söylendi. Yani bu düşünceler hocaya mhalefet olalımda nasıl olursa olsun düşünceleridir.

3) Bu kadro ile denizliyi konyayı yenemiyorsan demişsin de kardeşim biz bunlarda da gol kaçırma rekorlarını alt üst ettik. bak gene aynı yere çıkuyoruz senin anlamak istemediğin yer. Bu takım oynadı ama atamadı. Yani suç teknik patronda değil forvette. Burdan nasıl sen ersun hocaya yüklenmeye çalışırsın anlamıyorum ben.

4) Yedeklik konusuna gelince gökhan 2 hafta yedek kaldı fanatike konuştu akıllandım, artık baka olacam dedi. Hani sence değişen varmı? Bir arkadaşımız yazdı bu futbolcuları yedek bırakmak çözüm değil ekmeğini yani parasını keseceksin. Verme bakalım parayı neler oluyor????

Dediğim gibi sığ düşünüyoruz. 250.000 teknik direktörlü trabzonum ise 26 yıldır şampiyonluk bekliyor ?**

burak28
25.04.2009, 21:18
yönetimin seneye yapacağı en akıllı iş gökhan-umut-selcuk-hüseyini satıp gökdenizle fatihi geri almak olur bu iki olsaydı şimdi 6 puan farkla liderdik

Mehmet Ç.
25.04.2009, 21:19
1) umut bu takımın 3 senedir forveti kardeşim. Gökhanı da ersun hocanın istediğini hiçsanmıyorum ben. kimsenin haberi yokken bu takıma getirilmiş ve monte edlmiş bir futbolcudur. Km getirmiş sorusunu burda ersun hocaya değil kesinlikle yönetime sormalısın genç

2) Isaac ı ts forması ile çok görmediğin doğrudur. Demekki görülmeyi hak edecek bir performans sergilemiyor bu arkadaş. Ki onu geçtm bakın çok gereksiz ve şahsi çıkışlar var. Bu adam daha düne kadar çok ofsayta düştü diye yuhalandı, bir krampon olayı için neler söylendi. Yani bu düşünceler hocaya mhalefet olalımda nasıl olursa olsun düşünceleridir.

3) Bu kadro ile denizliyi konyayı yenemiyorsan demişsin de kardeşim biz bunlarda da gol kaçırma rekorlarını alt üst ettik. bak gene aynı yere çıkuyoruz senin anlamak istemediğin yer. Bu takım oynadı ama atamadı. Yani suç teknik patronda değil forvette. Burdan nasıl sen ersun hocaya yüklenmeye çalışırsın anlamıyorum ben.

4) Yedeklik konusuna gelince gökhan 2 hafta yedek kaldı fanatike konuştu akıllandım, artık baka olacam dedi. Hani sence değişen varmı? Bir arkadaşımız yazdı bu futbolcuları yedek bırakmak çözüm değil ekmeğini yani parasını keseceksin. Verme bakalım parayı neler oluyor????

Dediğim gibi sığ düşünüyoruz. 250.000 teknik direktörlü trabzonum ise 26 yıldır şampiyonluk bekliyor ?**

Konya macini kurtardi zaten sonra Yattara gelince yedek oldu ve cökdü:D

The_Storm
25.04.2009, 21:19
Ersun Yanal'la buraya kadar.

Hiçbir önemli maçı alamayan adamdan hala umudu olanlar var ya, ona yanıyorum.

lucarelli
25.04.2009, 21:20
:alkış::alkış:

Recep Alkan
25.04.2009, 21:20
evet dediğin doğru ÖZÜRDİLERİM hepinizden macın stresinden cıkamadım.cevremdeki arkadaşlarla kavga etmiştim bu mactan dolayı dalga gecmişlerdi.neyse kusura bakmayın

işte o budur dediğim mesajlardan biri daha geldi senden. Bizde sana teşekkür ederiz abi sağduyun için. Merak etme senin başındakilerin hepsi bizim de başımızda var.

Ama bu takım bizim namusumuz nüfus cüzdanımız. Bırakmak yok.

hodlu
25.04.2009, 21:21
Geçen hafta Gençlerbirliği bizim sağ kanattan 6-7 kere geldi şans eseri gol olmadı.Bugün ilk geliş gol oldu.Demekki bir hafta oraya hiç önlem alınmadı.Kazanılan maçtan sonra herşey unutuldu...

Fatih Solmaz
25.04.2009, 21:22
ne yapalım fatih kardeş çiçeklerle mi karşılayalım..ya da eyvallah mı çekelim...biliyorum küfür fln değiştirmiyor sonucu ama napalım bıktık artık oynanılmaktan ümitlerimiz yeniliyor ömrümüz gidiyor...
hiçbir şey yapmamak en iyisi hiçbir şey.
futbolcular yedikleri nanenin farkındadırlar. Trabzondaki ilk maçta sessiz protesto yaparsın. herşeyi enine boyuna tartışacağız kuşkusuz. ama hakaret etmeden küfür etmeden.
adama "onurun varsa" dersen. o da sana bu zamana kadar onurumuz yok muydu ? der. dipsiz kuyulara girmenin anlamı yok.

Orhan Aydın
25.04.2009, 21:22
her sene yeni kadro yeni futbolcular görmekten bıktık be. hep 50 tane adam alıyoruz olmadı bidaha bi taarruz İSTİKRAR lafına icabet edelim artık birazcık

hodlu
25.04.2009, 21:23
Şimdi oturup takıma seneye ne lazım onu düşünelim. Benim kanım sağ-bek,iki golcü,sol açık,ön libero alınmalı...

josehakan
25.04.2009, 21:25
arkadaşlar bana kızabilrsiniz...

evet hepmiz çook üzgünüz safraboludayım kimseyle konusamıom çünkü anlayan yok Trabzonlu kardeşlerim yok içimi dökecek yerim yok..
kombinemizi aldık maçlarımıza gittik ama destek olduk ama kızdık ama herşeyi yaptık(yapmadıkmu??) sivasa gitmek için her taraftar(grup adı altında Bmn Univeristiler g.gencler )canını dişine taktı zor dedigimiz maçta maçtan önce skolarlar söledik rahatlasınlar inansınlar taraftarımız inandı bizde çıkalım maçı alalım demediler inanın çook üzgünüm şunu yazarken bile aglamak durumundayım biz bunu hakettmedik ama yinede inat ettim kocaeli maçında stdada olcam bizi buraya getiren bunlar ise(bunlar diorum çünkü bugun TS ye yakışan futbolcular yoktu) yine bunlar ileriye taşıyacak orda olcam 90 dakka boyunca destkelyecem artık bnden daha istiyolar yhda bizden ne yapalım söleyin de bizde onu yapalım lüften biraz ruh biraz saygı:S:S:S:S:S:S:S:S:S

mhayri
25.04.2009, 21:26
Bu takımda ruhuyla oynayacak yenilgiyi asla kabul etmeyecek, kavga edecek topçu istiyorum...
Profesyonelmiş , yemişim profesyonelini...
..........
Mehmet Yıldız babasının hayrına mı oynuyor....Peki neden sen
ondan daha fazla para alıyosun Gökhan...
Senmi zekisin yoksa benmi enayiyim...
Hüseyin sen hangi takımın kaptanısın kardeşim ...hala Antalyaspor'damı oynuyosun lütfen düş yakamızdan
ya da bırak hocaya baskı yapmayı kulis atmayı kenarda oturmayı kabullen...
Selçuk; babanın tarlasında çift sürsen bu kadar lakayt olmazsın babandan bi temiz dayak yersin...
Umut ; sen zaten buydun lakin insan büyük takımda oynar da üzerine bir gram koymaz mı oynadığı oyunun...
Senden umut bekleyen bizlere de yazık değil mi?
Yıllardır yıldız diye senden umut bekledik ama sevgili yattara ; senede 3 maç oynayacaksan lütfen
artık kime gidiyorsan git, katara mı Real madridemi hiç farketmez ama yetti artık...
Yeni gelen yabancılara biye deme hakkım yok çünkü onlar bizi bilmiyorlardı biz onları seçtik aldık
ama Alanzinho yu bize kasan kimse adama helal olsun ...
Fizik güç olmadan modern futbol nerde oynanıyor birader bilen varsa bana söylesin...
Ve sayın hocam ;
işine karışmak gibi olmasın ama bu maç öncesi Sivasın en önemli oyuncusu kim deselerdi ben
Mehmet Yıldız derdim sen ne derdin bilmem...Ama şu adamın karşısında kora kor oynayacak bir adamımız
yokmuydu...Ya da yakın oynayın döndürmeyin basın demedinmi şu adama...
Adam tek başına yıktı geçti koca Trabzonsporu...
Ama sanırım sen de kendini koparmışsın bu takımdan ki maç sonu demecin sadece özür içermeliydi,yoksa
umudumuz var saçmalığının manasını biz çözemedik...
Ben isterim kalmanı ama sanırım Sadri başkanın gözünden düştün ...
....
Ve sivasın topçuları gibi topu yiyecek topçu istiyorum...
Eskiden biz böyleydik ama bu profesyonlellik denen illet bizi ne hale getirdi işte...
hepimize geçmiş olsun...
.....

Serhat34_61
25.04.2009, 21:27
Ersun Yanal'la buraya kadar.

Hiçbir önemli maçı alamayan adamdan hala umudu olanlar var ya, ona yanıyorum.
hehe aynen katılıorum bide erswun hocayı savunanlar sunun cvbını versın gırayı neden bu macta oynatmadı??performansı mı kötü? songtan kötü olamz herhalde :) bide yaptıgı en büyük sacmalık 2 0 olmus gol gerekıyor gidip alanzınhoyu cıkartıyor vede yattarayla alanzınho bırlıkte mukemmel oynar ama bu hoca oynatamıyor

Murat Hızal
Hala kendime gelemedim, ne olacak bizim sonumuz:)

hodlu
Selçuk:Bu yıl hiç katkı yapmadı.
Serkan:Sağ-bekte tam fiyasko.
Colman:2-3 maç harici hiç yok.
Hüseyin-Umut:2. lig topçuları.
Gökhan:Hayal kırıklığı.
İşte seneye önlem alınacak yerler.İnşallah bizim gördüklerimizi onlarda görüyordur...

Sefa
25.04.2009, 21:29
Bu takıma bu kadar para yatırıldı gelecekten umudu olan var mı :mad:

lucarelli
25.04.2009, 21:29
... herkese iyi aksamlar, bozmayin moralinizi, daha iyi olacak hersey, (ben hepinizin intikamini almaya gidiyorum :) ) hersey duzelir, biz nelerini gorduk, bursa, antep, gencler,sariyer..sonunda hepsi BABA larinin adini ogrendi, bunlar da ogrenir..

Harun
25.04.2009, 21:31
Öncelikle Sivassporu kutluyorum.Belki çok iyi oynamadılar.Ama olması gerekeni yaptılar ve sahadan galibiyetle ayrıldılar.

Gelelim bize.Takım olarak çok kötü bir performans sonucu haklı bir mağlubiyet aldık.Futboldur bu kazanırsın kaybedersin ama ruhsuz olamazsın.İlk yarı skorundan sonra içimde ufacık bir umut yoktu maçı çevireceğimize dair. Hatta bir ara maçı izlememeyi düşündüm ama dayanamadım.Sezon başndan beri yapılan yanlışlara yine devam edildi.bu kadar basit gol yenemez yenmemli.Takım savunması bu kadar ileride olamaz olmamalı. Mağlup olduğumuz maçlarda yediğimiz golllerin hemen hemen hepsi savunmamızın toplu halde orta alana yakın olmasından ve birbirne kopuk olmasından kaynaklanıyor.

Ersun Yanal maç sonrası yorumunda rakibin iyi savunma yaptığını bunu aşamadıklarını söylüyor.Fakat gelin görün rakibin gollerinin ikisini kenar bekler atıyor, diğer golünde asistini yapıyorlar. Yani rakip sadece defansif anlmada değil ofansif anlamda da iyi organize idi.

Sonuç olarak rakibi terletmeden ruhsuz bir futbol sonucu mağlup olduk.Fazla söze gerek yok.

61mehmet61
25.04.2009, 21:31
yıllar sonra bizi şampiyonluk havasına sokan, heyecanlandıran bu takıma teşekkür ediyorum. daha iyisi olamaz mıydı? belki olabilirdi.

Mustafa Calik
25.04.2009, 21:32
Şimdi oturup takıma seneye ne lazım onu düşünelim. Benim kanım sağ-bek,iki golcü,sol açık,ön libero alınmalı...

Katiliyorum ama bunlari simdik konusmayalim .. baslik bile acildi o da kapandi. Yani simdi zamani degil .. sezon sonunda konusuruz :)

Bekir
25.04.2009, 21:32
biglia orhan sam ozer fatih tekke stepanov...inşalah alınırlarrrr...

Harun-61
25.04.2009, 21:33
Yine husran....

hodlu
25.04.2009, 21:33
Kesinlikle şu yapılmalı.Kulübede Ersun Hocanın yanına Trabzonlu bir yardımcı lazım.Eğer bunu kabul etmiyorsa zorla kabul ettirilmeli...

Sefa
25.04.2009, 21:34
Takıma seneye takviye yapılması gereken mevkiler.

1.sağbek
2.stoper(Songla olacak iş değil..)
3.ön libero
4.forvet..

temel_yilmaz
25.04.2009, 21:34
yıllar sonra bizi şampiyonluk havasına sokan, heyecanlandıran bu takıma teşekkür ediyorum. daha iyisi olamaz mıydı? belki olabilirdi.

bence bu yılı özetleyen en güzel cümle bende kendi adıma emeği geçen herkese teşekkür eder tekrar içime o heyecanı yerleştirdiği için teşekkür ederim.3 kişi hariç

Mehmet Ç.
25.04.2009, 21:35
Takıma

1.sağbek
2.stoper(Songla olacak iş değil..)
3.ön libero
4.forvet..

1. Göksu
2. Giray
3. Transfer Biglia
4. Kim olursa

kalavara
yenilmek neyse de bana koyan bir birkaç şey onları söylemek isterim:
1- yenilmek neyse de böyle bir bir futbol kabul edilemez, yenilmeye razı bir görüntü, hırs yok, mücadele yok...0-3 mağlupsun ve hırs adına gösterilen hiç birşey yok, adam düşüyor sarılarak kaldırıyorsun. bunu kabul edemem!
2- sivaslı seyircilerin tezahüratları eğer bir tane topçunun zoruna gitmiyor da sakin kalabilyorlarsa rica ediyorum bu takımı terk etsinler!
o tezahüratları ömrümün soua kadar unutamayacağım....

Bülent AKBULUT61
en cokta şuna üzülüyorum ve korkuyorum oğlum ilerde başka takım tutarsa ben ne yaparım o zaman demezmi bana baba ben kendimle dalga gecirtmem kendime güldürmem senelerden beri şampiyon olamayan bir takım tutmam o zaman ne yapacam.o zaman benim bittiğim andır.tamam bazen abartıyorum yazdıklarımda ama azcıkta bana hak verin kendi cocuklarınız başka takım tutsa ne yaparsınız ya bir kerede taraftarı düşünsünler.

esirgolge
en aci nokta ise bu kadar iddali gidilen bir macta sivasin sezonun en rahat ve hakeme ihtiyac duymadan kazandigi bir mac olmus olmasi.artik ligte iddiamiz kalmadigina gore genclere sans verilerek gelecek sezona hazirlanmalidir.

gerenimo

çiçeklerle karşılanmalı tabiki. son haftaya kadar bize bu heycanı ve umudu verdikleri için. geçen sene "düşermiyiz acaba" dan bu sene, "şampiyon olacağız" dedirttikleri için. uyuyan bir devi uyandırdıkları teşekkür edeceğiz. seneye geleceğe umutla bakmak için çok nedenimiz var, artık bozup yeniden yapma değil, üzerine koyma zamanı.

Varlıbaş61
25.04.2009, 21:36
yazık yazık yazık...
maçın özeti bu!

josehakan
25.04.2009, 21:36
inanın şu forumda o kadar çook güzel düşünüpte kafasında güzel şeyler canlandıran insalar varki çook seviyorum hepinizi sizin sayenizde burda rahatlıyorum inanın şu yazdıklarınız hepinizin dogru toplasak bir kitap olur o kitabı okuyon insan Tek.Dir. olur ts yide başarıya taşır...(dogrumuyum)?????????

josehakan
25.04.2009, 21:40
en cokta şuna üzülüyorum ve korkuyorum oğlum ilerde başka takım tutarsa ben ne yaparım o zaman demezmi bana baba ben kendimle dalga gecirtmem kendime güldürmem senelerden beri şampiyon olamayan bir takım tutmam o zaman ne yapacam.o zaman benim bittiğim andır.tamam bazen abartıyorum yazdıklarımda ama azcıkta bana hak verin kendi cocuklarınız başka takım tutsa ne yaparsınız ya bir kerede taraftarı düşünsünler.

aynısını babam bana diodu abi inan aklımdan geçmedi bile niye tuttum die eger bir trabzonsporlu isen merak etme evladın da trabzonsporludur...bu gerçekleşir sen kafanı yorma ;);):alkış::alkış:

Babam: '' oglum ben senden şüpheliydim başka takımı tutacagından inan sana helal olsun ama artık benden geçti sana bıraktım bayragı'' demişti ve bende inandım ama bunlar inanmadı:s

ceserdar
biglia orhan sam ozer fatih tekke stepanov...inşalah alınırlarrrr...

Xavi, Henry vs. bu liste uzar gider. Almanın sonu yok. Ama hangi parayla? Yönetim sen başında milyonlarca euro harcadı. Acaba sezon sonunda geçen sezonki gibi bu sezonda transfer için para ayrılacabilecek mi?

Bence bütün sorumluluk yönetimindir. Bu kadar iddalı transferler yaptın, o zaman inandığın teknik direktörü takımın başına getirecektin.

Ersun Hoca için o kadar bilimsel çalışıyor diyolar. Lig TV'nin maç sonu istatistiklerinde bile Gençlerbirliği'nin hangi kanatta etkili geldiği kabak gibi belli oluyordu geçen hafta. Bu hafta da formsuz denilen Hayrettin bir asist bir de gol buldu sağ kanadımızdan. Tamam Trabzonspor Sergio Ramos'u almamakla büyük hata etmiş olabilir. E hocam sen peki bir adama oraya sadece dikil başka hiçbirşeye karışma diyemez miydin?

hodlu
Tayfun oynadığı zaman onu yuhalayan taraftar görsün.İki haftadır Serkan geçen hafta 6-7 pozisyonda açık verdi gol olmadı.Bugün oradan gelen ilk top gol oldu.Yani hocanın işinde çok karışmak yanlışmış.Bugün Tayfun oynasaydı daha 6. dakikada o golü kesin yemezdik...

Orhan Aydın
25.04.2009, 21:41
hangi takımın taraftarı bu kadar üzülürdü acaba böyle bir durumda .

Mustafa Calik
25.04.2009, 21:41

Oglum'a ekmek vermem baska takimi tutsa :)

Gökhan ÖZDEMİR
25.04.2009, 21:44

Abi bizde çocuk olduk.Sınıfımızda tek Trabzonsporlu olduk ama hiç kimseye kendimizi güldürtmedik,ezdirmedik,hepsinin hakkından gelmeyi bildik.

Yeri geldi 5'e tek giriştik dayakta yedik ama adımız delikanlı olarak kaldı en azından.

Abi sen bugün arkadaşlarınla kavga etmişsinn canın çok sıkkın.İstersen arkadaşları toplim,gidip dövelim onları için rahatlasın,hem stres atarsın.:)

josehakan
25.04.2009, 21:44
Trabzonspor'umuzda herkes inandı taraftar olarak futbolculardan bir tek Egemen inandı her maç koşarmı her maç savaşırmı her maç takımı için üzülürmü bir futbolcu EGEMEN KORKMAZ Bugün bile herşeyi yaptı bence Forvetin pozisyona giremedigi maçta golü düşündü Mehmet Yıldıza kafa tutması en hoşuma giden oldu takıma 11 egemen lazım

Samet İslamoğlu
25.04.2009, 21:46

Ve sezon başından beri bu saydığın futbolcuları en kötü zamanımızda bile bir kez dahi denemeyen ersun yanal die bi teknik direktör var..eleştirmeyelim diosun peki soruyorum sana en formda olduğu milli takıma seçildiği dönemde neden serkan'ı kesti bu takımdan ? böylece formdan düşmesine neden oldu..Türkiye'de son 3-4 aydır madara olmadığı forvet oyuncusu kalmayan song oynuyorda neden aslanlar gibi mücadele eden Giray oynamıyor bu takımda?Daha golü olmayan song her topta ileri çıkıyorda ersun yanal bu kadar basiretsizmi uyaramıyor onu yerinde kal diye ve sayelerinde taçtan gol yiyoruz ?Her maç umut-alanzinho,serkan-tayfun ve bazen isaac'i alması dışında yaptığı tek bir değişiklik varmı ? ve bu değişikliklerden sonra hiç bi zaman maç çevirememişiz hiç işe yaramamış ve hala deniyor..Barış,Göksu gibi gençler sahada bu kadar yürüyen ruhsuz futbolcu varken bu takımda oynamayı hiçmi haketmediler sezon başından beri ? Ondan sonra 61 numaralar neden bize iyi oynuo die ağlar dururuz sen adamlara şans vermezsen başka bi yerde başka bi forma için ellerinden geleni yaparlar bu çok normal..Sivas h.içi kupa maçı yapmış ama bizden daha dik daha dinç duruyor sahada fizikleri,kondisyonları 2 gömlek üstün bizden bundadamı ersun efendinin suçu yok ? Ve sen bütün bunlara rağmen ersun hocanın eleştirilmesini anlamıorsan bende seni anlamıorm arkadaşım..

Mustafa GÜLAY
yazık peşinden koşan bu taraftara yazık

Armağan Dere
çiçeklerle karşılanmalı tabiki. son haftaya kadar bize bu heycanı ve umudu verdikleri için. geçen sene "düşermiyiz acaba" dan bu sene, "şampiyon olacağız" dedirttikleri için. uyuyan bir devi uyandırdıkları teşekkür edeceğiz. seneye geleceğe umutla bakmak için çok nedenimiz var, artık bozup yeniden yapma değil, üzerine koyma zamanı.

şimdi abi; bu orucu tutarsın bayramı görememekten farksız bişey bence... tabi bu örnek biraz abes kaçtı ama...bu takım tekrar bi yenilgiyi kaldıramaz bu ersun yanalın sonu olur... ha tabiiki sene sonu gönderilecek futbolcular olacaktır..üzerine koyarken alttaki çatlakları da görmemiz gerekir...bu çatlak teknik direktörde olabilir futbolcu da...

Erdinç Dilek
25.04.2009, 21:47
taç atışında yediğimiz golde belliydi kiminbu maçı daha fazla istediği, isteyen arzulayan taraf aldı alacağını, galibiyetten başka çaremiz olmadığı bir durumda yeneceğimiz günlerin gelmesi temennisiyle zira uzun zamandır böyle bir başarımız olmadı...

Sefa
25.04.2009, 21:47
60 Trilyon harcandı bu takıma yazık yazık yazık..

Seneye bu takımmı Şampiyon olacak..

gerenimo
25.04.2009, 21:50
şimdi abi; bu orucu tutarsın bayramı görememekten farksız bişey bence... tabi bu örnek biraz abes kaçtı ama...bu takım tekrar bi yenilgiyi kaldıramaz bu ersun yanalın sonu olur... ha tabiiki sene sonu gönderilecek futbolcular olacaktır..üzerine koyarken alttaki çatlakları da görmemiz gerekir...bu çatlak teknik direktörde olabilir futbolcu da...

böyle bişey yok. futbol tek maç ya da bir sezon değil. zaten bu sene yola gelecek yıllar için mücadeleci bir takım yaratmak ve bu sene mümkün olduğu kadar yukarda kalmak değil miydi? yeniden yapılanma sürecinde değilmiyiz?

peki elimizde şimdi bir iskelet kadromuz yok mu?

ibrahimkaya
25.04.2009, 21:51
11 tane egemen istiyoruz...............

Orhan Aydın
25.04.2009, 21:51
bir türlü fener maçındaki takım nasıl oldu da bu mücadele seviyesine düştü çözemiorum

josehakan
25.04.2009, 21:52
60 Trilyon harcandı bu takıma yazık yazık yazık..

Seneye bu takımmı Şampiyon olacak..

Kardeş bu takıma 60 trilyon deil he o para harcandı sadece sene başında bir 60 da 1 sezonda verdik bunuda yaz ikincisi sadece para deil TRABZONSPOR gibi büyük hemde en büyük takımda oynama fırsatı verildi...Bir Tanesi dedimi haketmedim almıyom die demez çünkü hakettiklerini sanıyorlar çıkıpta konuşsunlar paramızı almıyoruz die

josehakan
25.04.2009, 21:53
11 tane egemen istiyoruz...............

ABİ dedigim gibi 11 tane egemen lazım bugun hayret ettim EGEMEN-SİVAS arasında geçti her mevkide gördüm bugun

Bekir
25.04.2009, 21:54
Xavi, Henry vs. bu liste uzar gider. Almanın sonu yok. Ama hangi parayla? Yönetim sen başında milyonlarca euro harcadı. Acaba sezon sonunda geçen sezonki gibi bu sezonda transfer için para ayrılacabilecek mi?

Bence bütün sorumluluk yönetimindir. Bu kadar iddalı transferler yaptın, o zaman inandığın teknik direktörü takımın başına getirecektin.

Ersun Hoca için o kadar bilimsel çalışıyor diyolar. Lig TV'nin maç sonu istatistiklerinde bile Gençlerbirliği'nin hangi kanatta etkili geldiği kabak gibi belli oluyordu geçen hafta. Bu hafta da formsuz denilen Hayrettin bir asist bir de gol buldu sağ kanadımızdan. Tamam Trabzonspor Sergio Ramos'u almamakla büyük hata etmiş olabilir. E hocam sen peki bir adama oraya sadece dikil başka hiçbirşeye karışma diyemez miydin?
iyi de benim soyledigim oyuncuları gokhan unala verdigin parayla transfer edebilme imkanın var ben sana xavi henry vs. demedimkii...ben sadece gorusumu yazdımm...ersun hoca konusuna gelince trabzonsporun en basarılı zamanında bile ersun hocayla bu iş olmaz dedimm..ama artık bazı futbolcularla da bu iş olmaz diyebiliyorumm..

TsClub41
25.04.2009, 21:55
Seneye takıma takviye yapmadan önce iyi bir teknik drektör değişikliği yapmamız lazım. Büyük maçlarda bir tane galibiyetimiz yok. 2 pas yapamıyoruz.Umut gibi futbol mantelitesi ve gelişimi kıt bir futbolcu ile yola devam edersek bu sonuç kaçınılmaz olur.Bu örnekleri arttırabiliriz.Sivas maçında gördük ki ortasahanın yükünü kaldıramayan bir Selçuğa bu kadar neden tahammül ediliyor.Senin yedek oyuncun yok mu.Barış , Ceyhun bu çocuklar futbol oynuya oynuya özgüven kazanır idman yaparak değil.Ersun hoca bu sabitliklerden kurtulmıyacaktır.Bu da demek oluyor ki sezon sonu ; ''Yar saçların lüle lüle Ersun sana Güle Güle.. ''