PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Sivasspor 3 - 0 TRABZONSPOR

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 [23] 24 25 26 27 28 29

Mert'
25.04.2009, 18:58
Herif hala matematiksel şansımız var diyor. İnsan alınır istifa eder

Orhan Aydın
;2171865']Bülent uygunun havasından geçilmiyor :(

en çok koyan da oi şte adama

EmrahYalçınalp
ya anlamıyosun sorun para degildii...gitmesi lazımdıı...yine de takımı dusunup rusyaya gittiler ellerinden sozlesme imzalamayıp rusyaya gitmek gibi bi yol da olabilirdi..tamam gokdeniz için bir şey demiyorumm...ama fatihin gitmesi kendi istegiyle olmadı...hem ne alaka fatih bize zararlı olan bişi mi yaptı senin sivası tutmanla karsılastırıyorsunn...Fatih tekke trabzonspora kazanamıcagı para kazandırdı...
Güzel kardeşim, görünen o ki aynı dili konuşabilmemiz için en az 10 sene gerekli. Allah yolunu açık etsin, tamam, sen haklısın.

Zeynep Terzi
Ya Allah rızası için yaa...Biz şampiyon olamassakta nolur şu sivas olmasın nolur ya....

HAyatımda hiç bi takıma bu kadar sinir olmadım yaa........

ümit akyıldız
25.04.2009, 18:59
colman gökhan umut oldukca bişey olmaz bizden malesef song a da teşekkür edip yollamamız gerekiyo

biltrabzon
hala futbolculari suclayan var.hacettepe nin,genclerin yada sivasin ,konya nin,denizlinin hangisinin futbolculari bizden iyi.bu hoca farki bizim hocamiz laptopcu.baska birsey bildigi yok.böyle bu ülkede is yapmaya calisiyor.

Muhammed KOÇ
Cale’nin açıklamaları

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/1642-3T0F2O3R.jpg

Hırvat oyuncumuz Hrvoje Cale, hem takımın hem de kendi performansından memnun olmadığını dile getirdi.

Cale, “Takımın performansından memnun değilim. 3-0 kaybettik. Kendi performansımdan da memnun değilim. Uzun zamandan beri bu maç üzerine hazırlanıyoruz. Buraya iyi sonuç almaya geldik. Burada ilk yarıda gol yememiz yıkım yarattı. Oyunu zorlamaya çalıştık ama başaramadık. Matematiksel olarak hala bir şansımız var ama imkansız gibi” dedi.

crazyman_61
maç boyunca onlar oynadı biz seyrettik iki top yapamadılar

Canİlker
sivasspor alnının eriyle maçı kazandı. helal olsun adamlara. hafta içi maç yapmış olmalarına rağmen bizimkilerden kat ve kat güçlüydüler.

bizim açımızdan yenilgiyi değil ruhsuzluğu kabul edemiyorum. maçı alsan şampiyonluğun en büyük adayı olacaksın ama sahada geziyorsun. maç bitsede evime gitsem havalarındasın. böyle rezillik tarihimizde olmamıştı. geçen sene o kadar kötüyken bile takım en azından savaşıyordu.

Mert'
BJK'i destekleyeceğim başka şans yok..

Muhammed Ayaz
25.04.2009, 19:00
trabzonsporun seneye yapacağı şeyler:

1-forvet transfer etmek
2-10 numara tipi bir oyuncu olmak
3-ön libero almak
4-sağ açık almak(abdurrahman dereli)
5-şenol güneşi geri getirmek

Muhammed KOÇ
Colman’ın açıklamaları

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/1643-3K0V2F3H.jpg

Arjantinli oyuncumuz Gustavo Colman, "Bu maçta iyi oynayamadık. Kazandığımız takdirde bizi yukarıya yaklaştıracak bir maçı kaybettik" dedi.

Colman, “Bu maçta iyi oynayamadık. Kazandığımız takdirde bizi yukarıya yaklaştıracak bir maçı kaybettik. Önümüzde 5 maç daha var. Çalışmaya devam etmemiz gerekiyor. Maçı bir anlamda elimizden kaçırmış olduk. Kalan maçlarımızı kazanmak için elimizden geleni yapmalıyız" dedi.

Anıl C
Hayrettinler, Sezerler..

Hey Gidim Forumun Gidişatı Kötü :)
belirttiğin oyuncular sivası şampiyonluğa taşıyo
dikkatini çekerim

Bülent AKBULUT61
valla tebrikler sivas sizi eze eze yeneceğiz sizi o sahaya gömeceyiz demiştim ama siz bizi rezil ettiniz .helal olsun size şampiyonluğu hakediyorsunuz.:alkış::alkış::alkış:

Bekir
@tolgatopcu bu acıklama yapılmadı dimi??

İsmail ALİOĞLU
Az evveldediklerimi tekrarlıyorum. Biz istanbul yalakası değil, aksine antistanbul taraftarıyız. Havu gelirimizmi düşecek 5 büyükmü olacak, maçlarımızı tv vermicekmi? hiç umrumda değil.
havuzdan tvden para aldıkda ne oldu? elimize birşeymi geçti? İstanbul şampiyon olacağına Sivasspor Şampiyon olsun daha iyi..

avcilarli61
zaten şampiyonluğu haketmiyoduk bu maçtan sonra da gördük ki harbiden hiç haketmiyomuşuz

EmrahYalçınalp
25.04.2009, 19:01
bir defa calenin, serkanın, tayfunun yerine hayrettin, abdurrahman gibi oyuncu lazım
selcukun,colmanın,huseyinin yerine sezer gibi oyuncu lazım
gökhan, umut gibi oyuncularının yerinede mehmet gibi oyuncu lazım
egemenin yerine bilica gibi oyuncu lazım
sivası tebrik ediyorum
bulent uygunu tebrik ediyorum
sonuna kadar hem maçı hakkettiler
hem de şampiyonluğu hakediyolar
işte futbolun nasıl oynanması gerektiğini gösterdiler
seneye 2-3 iyi transferle avrupada adından söz ettirir sivas
helal olsun onlara sonuna kadar
uzuldugum taraf taraftarın hali
yoksa futbolcular alacak yine milyonları
Hayrettin Celaleddin'in Almanca konuşamayanı yahu. Cale'yi sıradan buluyorum ve bu uğurda forumun yarısıyla da tartışıyorum ama, yok yani... Cale sıradan-mıradan ama solbek. Ne Hayrettin'i?

İskender YILMAZ
Hayrettin .. Cale
Abdurrahman .. Serkan
Bilica .. Song
Murat Erdoğan .. Selçuk İnan
Sezer Badur .. Hüseyin
Mehmet Yıldız, Kamanan, Tum, Musa Aydın .. Gökhan Ünal, Umut Bulut ..

Sivas bizden çok iyi takım ..

Anıl C

sonuna kadar haklı bi sevinç

mashal61
Yarın beşiktaş yenilirse şampiyonlar ligi şansımız artar. Ama yenerse de sivasın şampiyon olamama ihtimali artar.

Travelair
Futbolcuların para cezası aldığını ne zaman duyacağız? Bu futbolcular yüzünden bu durumdayız kim ne derse desin. Hoca bir yere kadar etkili sonuç üzerinde. Sahadaki havadan, oyundan herşey belli oluyor. Sezon sonuna kadar kendilerine takım bulsunlar. Tabi bulabiliyorsalar.

Çok laf geliyor aklıma ama zıvanadan çıksam da buraya yazamam. Yönetimin bu hafta atacağı adımı çok merak ediyorum. Tahminim Ersun Yanal tutunamayacak

Gökhan ÖZDEMİR
Sivas şampiyon olsun diyenler.Avni Aker'de yaşananları ne çabuk unuttunuz?

Şampiyon olsun ki.İyice kalksın bitarafları dimi.Şimdiden kendilerini 4.büyük ilan ettiler.

Tahsin Armutcu
25.04.2009, 19:02
sızlerde mılyonlarca euro var bızlerde yok.bızlerde ınanc var sızlerde yok.bızler ınandık sız adım atmadınız.bu sehır bogazından kestı sıze verdı Allahım da ınsallah karsılıgını sıze verır...

biltrabzon
Cale’nin açıklamaları

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/1642-3T0F2O3R.jpg

Hırvat oyuncumuz Hrvoje Cale, hem takımın hem de kendi performansından memnun olmadığını dile getirdi.

Cale, “Takımın performansından memnun değilim. 3-0 kaybettik. Kendi performansımdan da memnun değilim. Uzun zamandan beri bu maç üzerine hazırlanıyoruz. Buraya iyi sonuç almaya geldik. Burada ilk yarıda gol yememiz yıkım yarattı. Oyunu zorlamaya çalıştık ama başaramadık. Matematiksel olarak hala bir şansımız var ama imkansız gibi” dedi.

ulan hep biz yikim yasiyoruz.bir defada rakip yikim yasasin.3-0 önde biz olsak sivas bizi perisan ederdi.takim olamadik bu hocayla olamayiz.hala takimin basinda mi?baskan nezaketen istifa etmesini bekliyor.adam etmiyor illaki kovun diyor.

TolgaTopçu61
@tolgatopcu bu acıklama yapılmadı dimi??
Yok yapildi...

samway
6. haftada lig sonuncusu Khimki'yi Petrovski Stadı'nda konuk eden Zenit St. Petersburg galibiyete yıldız oyuncusu Fatih Tekke'nin üstün performansıyla uzanarak liderliği devraldı. Khimki ağlarını 2 kez havalandırarak taraftarını coşturan Fatih, ligde bu sezon kaydettiği gol sayısını da 4'e çıkardı.

Mert'
Ş.liginde gruplara kalacaklarmış xDD

crazyman_61
hüseyinle umut kesinlikle gitmeli artık gitmedikçe bu takımdan bişey beklemeyelim

Bülent AKBULUT61
şimdi bu ersun hocanın laptopu var .benimde var laptopum bende hoca olmazmıyım bende ersun gibi manager oynuyorum demekki bendende hoca yada laptopu olanların hepsi hoca olabilir yaşasın

turkish0061
Mağlubiyeti gidin hocaya sorun"

Trabzonspor'un deplasmanda Sivasspor'a 3-0 mağlup olduğu karşılaşmanın ardından Trabzonspor Başkanı Sadri Şener kısa ve öz konuştu.

Maçın ardından bir hayli üzgün ve sinirli olduğu gözlenen Sadri Şener basın mensuplarının ısrarlı soruları üzerine "Biz yönetim olarak elimizden geleni yaptım. Mağlubiyeti gidin hocaya sorun" dedi. Trabzon yönetiminin bu mağlubiyetin ardından olAğanüstü toplanacağı ve bazı kararlar alacağı öğrenildi.

sametaydin
Maçla alakalı hiçbir yazıyı okumadım ama önce şunu söylemek istiyorum artık trabzonsporlu hiçbir taraftardan sivasa laf atmalarını istemiyorum trabzonsporluya sivassporu tebrik etmek yakışır inşallah şampiyon olurlar. Çünkü eze eze yendiler. Arık biraz mütevazi olmayı öğrenmeliyiz. Bizim yarımız kadar bile bütçeleri olmayan takım neler yapıyor görüyorsunuz. Sivassporun şu 2 senede bizden daha iyi oldugu gerçeğini artık bir şekilde kabul edip kendimizi geliştirmeliyiz. Anadoluya karşı bu kadar antipatik olmak bize yakışmıyor.

Onur Civelek61
Kahrolmamak elde değil.Bu kadar aciz duruma düşülmez.Karadenizspor daha şerefli oynardı.Trabzonspor formasının ne olduğunu bilmeyenler takımdan gitsin.Kötü oynayan gitmesin.Savaşmayan gitsin.
Artık Faty,Göksu,Ceyhun,Giray oynasın ya nolur...

zahido
25.04.2009, 19:03
Bu takim gelecek sende sampiyon olamaz.. Bu sene olamayan seneye hayatta olamaz.. GS ikinci yariyi neredeyse defans oyuncusu olmadan oynadi al iste bu hafta yenerlerse ustumuze cikicaklar..

Sampiyon olacagiz lafi artik baydi.. Ersun hocayada saygim vardi taaa ki matematiksel olarak hala sansimiz var diyene kadar.. Matematik profesoru olsan yinede burdan sampiyonluk cikaramazsin sen Ersun..

kemal_efe
mecnunda aynı:mad:

mhayri
Mehmet yıldızın başına iki adam dikip maçın başında topuğuna iki defa bassalar maçın sonucu böyle olmazdı...
Bana kimse sivas bizi ezdi falan demesin...
Saçma sapan defansif hatalar ve m.yıldız denen adamı tutamayan ve rezil olan koca bir Trabzonspor...
Eyvahki eyvah...Taktik maktik hikaye bir adamı tutmak bu kadarmı zor...
Yaw adam messi olsa tutar kardeşim...M.yıldız bu kadarmı tutulması zor bi adam...
Bir anlayan varsa bana anlatsın Allahaşkına...

Mert'
Ersun'un gittiği günü ne zaman göreceğiz?.. :)

Hüseyin İlkin
Futbolcuların para cezası aldığını ne zaman duyacağız?

Çok laf geliyor aklıma ama zıvanadan çıksam da buraya yazamam. Yönetimin bu hafta atacağı adımı çok merak ediyorum. Tahminim Ersun Yanal tutunamayacak

Kötü performansa para cezası verilemiyor bildiğim. FIFA'nın yasağı. Bugun Nihat Özdemir'in konuşmasını dinledim. O diyordu...

Tahsin Armutcu
25.04.2009, 19:04
Yarın beşiktaş yenilirse şampiyonlar ligi şansımız artar. Ama yenerse de sivasın şampiyon olamama ihtimali artar.

haketmedık kı arkadasımmm ne sampıyonlar lıgı...

biltrabzon
Hayrettin .. Cale
Abdurrahman .. Serkan
Bilica .. Song
Murat Erdoğan .. Selçuk İnan
Sezer Badur .. Hüseyin
Mehmet Yıldız, Kamanan, Tum, Musa Aydın .. Gökhan Ünal, Umut Bulut ..

Sivas bizden çok iyi takım ..

kesinlikle hayir.sivasin sistemi oyun anlayisi var bizde hicbiri yok.saldim cayira mevlam kayira.burdaki adamlarin belki bilica ,hicbiri bizde oynayacak kapasitede degil.

Anıl C

Şampiyon olsun ki.İyice kalksın bitarafları dimi.Şimdiden kendilerini 4.büyük ilan ettiler.

ama kardes objektif bi gozle bak olaya
adamlar hakediyolar

beta61
rezillik arkadaş bu ne ya 25 yıllık ızdırabı taa içimde yaşıyorum yeter be kardeşim içimiz yanıyor

hüseyin1975
Sivasspor’a 3-0 mağlup olarak şampiyonluk yarışında çok büyük bir yara alan Trabzonspor’un teknik patronu Ersun Yanal, “Şansımız sürüyor” dedi.

Ersun Yanal’ın karşılaşma sonrasında LİG TV’ye yaptığı açıklamalar şöyleydi:

-“FIRSATLARI DEĞERLENDİREMEDİK”-

Yaklaşık 20 dakika iki takım da birbirine üstünlük kuramadı ama biz 2–0 geriye düştük. Sivasspor, takım savunmasını her zaman iyi yapan bir takım. Yine iyi yaptı. Umudumuzu yitirmedik, sonuna kadar da baskılı oynadık. Fırsatlar bulduk ama değerlendiremedik. İkinci yarının başında yine bir gol yedik. O dakikadan sonra Sivasspor da fazla etkili olmadı, oyunu kendi alanında kabul etti.

-“MATEMATİKSEL OLARAK ŞANSIMIZ VAR”-

Matematiksel olarak her şeyin devam ettiği ortamda tabi ki şanslıyız. Bizim zirvedeki takımlarla beraber yaptığımız yarış artık Avrupa yarışıdır. Bu yarışa devam edeceğiz.

Avrupa yarisi demek???

Yaziklar olsun sana!
Adam gibi aciklama yapsaydin keske!

Ne kazandirdin bize?
Trabzonsporun ölüsü zaten ilk 5 de olur!

Hangi Oyunculari kazandirdin bize?
Ben bu sene kazanc olarak Cale, Sylva ve Egemeni görüyorum ama onlari senmi kazandirdin bize?

Cale = Solda Adam olmadigi icin zaten mecburi oynattin.
Egemen = Song gibi ikinci bir Stoper-Manevi-Evladin olmadigi icin ve Giraya takintili oldugun icin zoraki oynattin.
Sylva = Tolga az biraz daha az hata yapsaydi vede sakatlanmasaydi simdi Sylva halen yaninda otururdu herhalde.

Peki kimleri kaybettik?

Ceyhun = Adam Futbolu unuttu yahu!
Giray = Gelecegin Stoperi diye gösteriliyordu ama...

ISTIFA!

Gökhan ÖZDEMİR
şimdi bu ersun hocanın laptopu var .benimde var laptopum bende hoca olmazmıyım bende ersun gibi manager oynuyorum demekki bendende hoca yada laptopu olanların hepsi hoca olabilir yaşasın

Bütün samimiyetimle söylüyorum.Ersun Yanal'dan daha iyi bir teknik adam olursun.Yemin bile ederim.

bingolts
işte bu açıklama ersunu gönderir

Orhan Aydın
cale yapma gözünü seviyim ya oyunu nasıl zorlamaya çalıştınız sizin oyunu zorlamaya çalışmanız hiçbişey yapmamaksa bide zorlasanız nolurdu acaba

İsmail ALİOĞLU

sen hala ordamısın. bu kafayla şampiyonlukta gelmez.
bi tarafları kalksın 4. büyük ilan etsinler. sonuçta hakediyorlar. Senin takımından bi kat daha iyi oynamıyorlarmı? Oynuyorlar. Bu takım sonuna kadar şampiyonluğu hakediyor....

Samet İslamoğlu
25.04.2009, 19:05
bırakın kardeşim ya ersun ersun ersun alin işte adam sizin istediğiniz gibi bi kadroyla çıktı noldu çokmu bişey değişti adamlarda ruh yok ayakta durmaktan acizler be yazıklar olsun şu taraftara yazık her ne kadar sivasın kazanması bana acı gelsede adamlar haketti kazandı helal olsun helal olsun helal olsun

Benim istediğim kadroyla çıkmadı..Aslanlar gibi top oynayan Giray'ı oynatmayan bi adama ben artık teknik direktör falan demem gitsin kime teknik direktörlük yapıosa yapsın artık..Song yol geçen hanına çeviriyor defansımızı 1e1 çalım yemediği bi forvet kalmadı türkiye liginde bunun yanında her topta ileri çıkıyor kaç gol atmış yan toplardan giray olsa en azından adam yan top canavarı..Ayrıca Serkan Balcı en iyi oynadığı dönemde milli takıma seçildiği dönemde takımdan kesiliyor buda doğal olarak formunun düşmesine neden oluyor..bunun hiçbi mantığı yok..Ben bu kadar korkak bi hoca istemiorm takımımın başına sezon başından beri yaptığı tek şey serkan-tayfun değişikliği alanzinho geldikten sora alanzinho-umut değişikliği ve isaac'i oyuna sokması ama ne gariptirki bu değişikliklerden sonra biz hiç maç çeviremiyoruz ve ersun bey aynı şeyleri yapmaya devam ediyor..Bir kez olsun gençlere şans tanımadı bunun adı korkaklıktır başka bişi değil..Yeter artık istemiorm ben ersun yanalı falan bıktırdı!

biltrabzon

Trabzonspor'un deplasmanda Sivasspor'a 3-0 mağlup olduğu karşılaşmanın ardından Trabzonspor Başkanı Sadri Şener kısa ve öz konuştu.

Maçın ardından bir hayli üzgün ve sinirli olduğu gözlenen Sadri Şener basın mensuplarının ısrarlı soruları üzerine "Biz yönetim olarak elimizden geleni yaptım. Mağlubiyeti gidin hocaya sorun" dedi. Trabzon yönetiminin bu mağlubiyetin ardından olAğanüstü toplanacağı ve bazı kararlar alacağı öğrenildi.

bizde bunu diyoruz ne futbolcu ne yönetim hoca bunun sorumlusu.2 pas yapmayi ögretemedi takima.

yanbeyi61
:alkış::alkış:
Çok yoruldum...........her maçın ardından ağlamaktan ve sonra inanmak için çabalamaktan çok yoruldum............:(
Benim her günahımın arkasından tövbe ettiğim gibi tövbemin kabul olacağından ümit ettiğim gibi...İnanmakdan yorulma.

mevlam tövbeleri kabul edendir...Duaları da kabul eder...Beraber şampiyonluk görmek dileğiyle duamız kabul olur inş....İnanmak bu olsa gerek.:D:Dben çıkmamış candan da ümit yitirmem ...belki onlar bir kazaya gelir biz aradan sıyrılırız...kim bilir kazaya ve kadere de inanmıyormuyuz...Ümitler yitmesin...göz yaşı dinmesin...Trabzonspor için göz yaşı akıtmaya değer.

Anıl C
Mehmet yıldızın başına iki adam dikip maçın başında topuğuna iki defa bassalar maçın sonucu böyle olmazdı...
Bana kimse sivas bizi ezdi falan demesin...
Saçma sapan defansif hatalar ve m.yıldız denen adamı tutamayan ve rezil olan koca bir Trabzonspor...
Eyvahki eyvah...Taktik maktik hikaye bir adamı tutmak bu kadarmı zor...
Yaw adam messi olsa tutar kardeşim...M.yıldız bu kadarmı tutulması zor bi adam...
Bir anlayan varsa bana anlatsın Allahaşkına...

futbol bu işte
birileri basit hatalar yapıcakki
birileri gol atsın

Mert'
Bari Egemen'in golü geçerli olsaydı.. 3-1 en azından biterdi. Profesyonel oyuncu böyle hataya düşermi yahu..

crazyman_61
bu futbolla şampiyonlar ligi mi orda maç sonuçları düşünemiyorum

Özkan
Tek tesellim, bundan sonraki sezonlarda Türkiye liginin daha çekişmeli olacağıdır. Bundan sonra şampiyonluk iddiası olan Sivasspor, Gaziantepspor, Bursaspor, Kayserispor, Eskişehirspor ligimizi güzelleştirecektir.

bordox
25.04.2009, 19:06
Ersun Yanal'ın oynatmaya çalıştığı futbolu bu futbolcular oynayamaz,bir kalite üstü belki oynar da Türkiye'de ne kadar iş yapar belli değil.Sivas ne yaptığını biliyor uzun toplarla M.Yıldız defansın dengesini bozuyor,arkada gelenler işi bitiriyor.Bu kadar basit sahada ne yaptığını biliyorsan maça da 1-0 gelip başlıyorsun.İşte adamların attığı goller Serkan'ın da büyük yardımı vardı ama golü atan admlar sağ bek Abdurrahman ve sol bekleri Hayrettin.
M.Yıldız o kadar güçlü ki Song'a yazık oldu gerçekten de adamı madara etti yani.Egemen ve Song bir kişiyi tutamadılar.
Orta sahada da ezildik Selçuk-Hüseyin ve Colman topu ileriye taşımak adına bir şey yapamadılar.Gereksiz çalımlarda kaybedilen her top bize döndü,yediğimiz ikinci golü geçen yıl gs maçında da yemiştik.Forvetler bitik zaten güç olmayınca az buçuk teknikte kayboldu.

Şimdi sene başında bu takımın buralarda olacağını,şampiyonluk yarışında gideceğini pek beklemiyorduk ve eminim bugün yenildiğimiz ve şampiyonluğa giden takım Sivasspor değilde Bjk,Fener veya Gs olsaydı bu kadar tepki toplamaycaktı bu takım,herkes sezon başındaki düşüncelerine bir baksın.bizden daha az bütçeli ve kağıt üstünde daha kaliteli olmayan bir Sivasspor'a yenilip onların şampiyonluğa iteklemek sinir ve tahammülsüzlük katsayımızı kaça çıkardı bilmiyorum ama gerçek şu ki sahadaki Sivasspor'un Salı günü maç yaptığını da hesaba katarsak arada bayağı fark var.Takım olan ve sahada ne yaptığını bilen bir takım Sivas,Trabzonspor için gidilecek çok yol var ve unutmadan 5 milyon Euro'yu basıp Bilica'yı alırdım eğer imkanım olsaydı.Tek başına takım sanki.

turkish0061
BIZ TARAFTAR OLARAK!!!
YAA BIZ SONUNA DEKKK DESTEK CIKMADIKMI???? INANMADIKMI
SIZZZ NERDESINIZ PEKII??? BIZI REZIL ETMEKTEN BASKA BISEY YAPMADINIZ!!!
Siz hep derdiniz destek cikin diyee, AHHA cikiyoruz peki sizzz???? YAZIKLAR OLSUN DIYORUM
Bu kadar taraftar geldi sizi izlemeyee, onlara yazik degilmi? bizlere yazik degilmi??

İskender YILMAZ
kesinlikle hayir.sivasin sistemi oyun anlayisi var bizde hicbiri yok.saldim cayira mevlam kayira.burdaki adamlarin belki bilica ,hicbiri bizde oynayacak kapasitede degil.

Objektif bakıyorum bu sezonki ve bugünkü maça da bunu görüyorum sadece .. Yalan mı? Hem Hüseyin bizde oynuyorsa Murat Erdoğan iki kere oynar, Umut oynuyorsa Kamanan, Mehmet Yıldız hatta Balili 15 kere oynar ..

EmrahYalçınalp
25.04.2009, 19:07
Bir oyun kurgumuz olmadı yahu. Koca ligi 11 adamla bitir, ama yine bir sistemin olamasın. Ersun Hoca'ya yakıştıramıyorum. Kıçıkırık Manisa bile bir şablon dahilinde oynuyordu. Sistemsizlik çok büyük oranda Colman-Selçuk ikilisinin yetersizliğine bağlı ama yine de bu kadar kötü olmamalıydı. Song ve Egemen Gökhan'la Umut'a top şişirecekler, Selçuk Hüseyin'den topu alıp Serkan'a verecek de maç kazanacağız.

Tahsin Armutcu
ya ersun hocanın gıtesını ya da mantık degıstırmesını ben de ıstıyorum yanı colman dururken alanzınhoyu almak ne demektır?adamı da kaybedecek sımdı.ıstıkrar ıstıyoruz ama bu ıstıkrar ersun hocayla olacak gıbıme gelıyor.ersun hoca olur da gıderse de gelecek 2 3 kısım bellı zaten. off yaa nedır bu cektıgımız sıkıntı

avcilarli61
ersun hoca teknolojiyle şampiyon olunsaydı japonya ve çin en iyi lig olurdu :) sen git ersun hoca evinde laptopla manager league oyna :)))))))))

Mert'
Şimdi Sivas taraftar sitesinde ne gördüm bilseniz! Utanıyorum yani..

adamların dediğine bakın ; Trabzon'a Golbasti :@ :(

Anıl C
BIZ TARAFTAR OLARAK!!!
YAA BIZ SONUNA DEKKK DESTEK CIKMADIKMI???? INANMADIKMI
SIZZZ NERDESINIZ PEKII??? BIZI REZIL ETMEKTEN BASKA BISEY YAPMADINIZ!!!
Siz hep derdiniz destek cikin diyee, AHHA cikiyoruz peki sizzz???? YAZIKLAR OLSUN DIYORUM
Bu kadar taraftar geldi sizi izlemeyee, onlara yazik degilmi? bizlere yazik degilmi??

olan taraftara oluyo
onlar alacak milyonları
iki gün sonra objektiflere gulecekler
biz diyecez ohhhhh futbolcuların morali yerinde
başa dönecek yine herşey

Gökhan ÖZDEMİR
25.04.2009, 19:08
Avrupaya gitsek demekki.8taştan beter olcaz.Hiç gitmeyelim bence.

powerts61
Gerçek Kral nerelerdesin

gerenimo
ersun yanal utan be bülent uyguna git ders versin sana.sen futbolun f sini biliyorsan ben adam degilim.bu kadarda kesin diyorum

senle ilgili kısmı ben anlayalı çok oldu. iyi maçlarda coşup kötü maçlarda estiğin ilk zamanlarda.

samway
;2171961']Bari Egemen'in golü geçerli olsaydı.. 3-1 en azından biterdi. Profesyonel oyuncu böyle hataya düşermi yahu..

derdin ne ???

arifberkay
aldığınız paralar haram zıkkım olsun size allahınızdan bulun

Canİlker
trabzondaki taraftarlar yüzünden oldu bu da di mi? haftalardır futbolculardaki lakayitliği ve vurdumduymazlığı es geçip trabzondaki taraftarlarda suç bulanlar şimdi ne diyecek merak ediyorum...

innocence

hayır efendim elinden geleni yapmadın.adamların heryerde lobisi var ama sen hiçbir yerde lobi yapamıyorsun.masa başında iş göremiyorsun.bak sivas a kaç maç hakemlerle puan almış.kaç maç hakemler tarafından kollanmış.sonrada bizim takıma bak Sadri başkan.

Ben artık sadece saha da değil masa başında da kazanmak istiyorum.bu kadar net.yoksa yapboz gibi sen gidersin başkası gelir ,hoca gider başkası gelir...bu böyle sürer gider.

sonimp
yazık,yazık,yazıklar olsun! son dakikaya kadar bu maça bilet bulabilmek için denemediği yol kalmayan, destek bu zmanda lazım diyen bana! bu futbolcular da bizim çektiğimiz sıkıntıları nasılsa düşünüyolardır,dertleniyolardır,bizim için ellerinden geleni yaparlar diye iyi niyetini hiç kaybetmeyen bana! bu takım için eşini dostunu kıracak kadar gerilen bana! vardır bir hayır diyordum bilet bulamamamda. evet çok büyük bir hayır varmış, belki gitseydim bu ruh haliyle sağ salim olarak dönemezdim kesinlikle.

ama en büyük yazıklar olsun o futbolculara ki bu büyük camiayı rezil rüsva ettiler cümle aleme! hayırm kardeşim Trabzonsporun maç kaybetme,25 yıl sonra final maçını kaybetme hakkı da vardır ama böyle bir maçta böylesine şahsiyetsiz bir şekilde o sahada yer almaya hakkı yoktur! Türkiye'nin dört bir yanından o satada gelen ve gelmek için can atıp da gelemeyen binlerce insanı boynu bükük bir şekilde çıkartmaya hakkı yoktur! sorumluları kimlerse hesabını vermelidir!

Ersun Bey,ben de istikrar dedim,sabır dedim,Ersun dedim ama lütfen Trabzona hiç dönmeden ankaraya,istanbula,manisaya ya da her nereye gideceksseniz oraya gidin! eşyalarınızı göndermek bana ait,söz veriyorum. ha unutmadan giderken lütfen selçuk'u yanınızda götürün,Umut'u ankara amatör kümeye, Gökhan'ı da kayseriye bırakın,öyle geçin. bir daha da Trabzona turistik geziler dışında uğramayın lütfen. rica ediyorum.

samway
Gerçek Kral nerelerdesin

buralarda...

6. haftada lig sonuncusu Khimki'yi Petrovski Stadı'nda konuk eden Zenit St. Petersburg galibiyete yıldız oyuncusu Fatih Tekke'nin üstün performansıyla uzanarak liderliği devraldı. Khimki ağlarını 2 kez havalandırarak taraftarını coşturan Fatih, ligde bu sezon kaydettiği gol sayısını da 4'e çıkardı.

Zeynep Terzi
:alkış::alkış:
Benim her günahımın arkasından tövbe ettiğim gibi tövbemin kabul olacağından ümit ettiğim gibi...İnanmakdan yorulma.

mevlam tövbeleri kabul edendir...Duaları da kabul eder...Beraber şampiyonluk görmek dileğiyle duamız kabul olur inş....İnanmak bu olsa gerek.:D:Dben çıkmamış candan da ümit yitirmem ...belki onlar bir kazaya gelir biz aradan sıyrılırız...kim bilir kazaya ve kadere de inanmıyormuyuz...Ümitler yitmesin...göz yaşı dinmesin...Trabzonspor için göz yaşı akıtmaya değer.
Gençliğim Ts maçlarının ardından göz yaşı dökmekle geçiyor....
Şİmdi o kdar üzgünüm ki ..Şu ana kadar ne olursa olsun takımımın yanında oldum inandım .Yine inanmaya devam edeceğim çünkü Ts benim tek sevdam;) İnsan sevdasını ne şartta olursa olsun sever yanlız bırakmaz:)

O yüzden Ben inanmaya devam ediyorum inş dualarımda gözyaşlarımda boşa gitmez...

mashal61
25.04.2009, 19:09
Objektif bakıyorum bu sezonki ve bugünkü maça da bunu görüyorum sadece .. Yalan mı? Hem Hüseyin bizde oynuyorsa Murat Erdoğan iki kere oynar, Umut oynuyorsa Kamanan, Mehmet Yıldız hatta Balili 15 kere oynar ..
Bugün bize gol atan Abdurrahman da Serkan yerine oynar. Defansta Bilica Song yerine oynar. Maalesef acı ama gerçek bunlar. Artık bunları görmezden gelerek bir şey kazanamayız.

hüseyin1975
Maglubiyetten cok Ersun Hocamin aciklamalari beni yikdi.
Bu kadar ezik aciklama Trabzonspor Hocasina yakismaz!

Demekki sen basindan beri Sampiyonluga inanmamissin sayin hoca.

Cafer Bulur
Kayserispor maci öncesi gs bize büyük ihtimalle 4 puan fark atmis olacak,insani cildirtan bu!

avcilarli61
25.04.2009, 19:10
tayfunla hüseyinin olduğu bi takımdan ne hayır gelir ki zaten.hiç şaşırmadım...hatta iddaa oynasaydım sivasa verirdim...

Muhammed KOÇ
sanki maçı satmışız.. biri böyledesin rahatlayım.. çok salak bir futbol oynadık ya ne deyim !!

hüseyin1975
Bugün Fener Ankaradan 10 yese yine nesem yerine gelemez.
Mahfettin beni Ersun Hocam.

samway
cincon şampiyon olur ahanda buraya yazıyorum ...

antagonist

Klasik basit söylem "Ben bundan iyi top oynarım!", "Ben bundan iyi hocayım!".

Tabii, öyledir...

İskender YILMAZ
Bugün bize gol atan Abdurrahman da Serkan yerine oynar. Defansta Bilica Song yerine oynar. Maalesef acı ama gerçek bunlar. Artık bunları görmezden gelerek bir şey kazanamayız.

Ne yazıkki yaniii .. İnkar etmek bişey kazandırmaz tıpkı bunları sadece bilmekle yetinmenin kazandırmayacağı gibi ..

Gökhan ÖZDEMİR
Egemeeeen ve gooolllllll.Trabzon taraftarı çıldırıyor.Oda ne ofsaytmışş Aman Tanrım.Şimdide Sivaslılar gülmekten çıldırıyor.

Rezillik

KÖKSAL AYDIN
25.04.2009, 19:11
Maçı kaybettik bence maçtan daha fazlasını kaybettik.Belki 1996 gibi değil ama yine kafalarda soru işareti oluştu.

"Biz finale kadar geliriz ama finallerde kaybetmeye mahkumuz gibi" bir soru işareti.Bunu asla başaramayacağız.

Çünkü taraftarımız da panik.Bu gibi dönüm maçlarına aşırı bir yönelme ve baskı yapıyor.Sivas maçında da bunu gördük.

mhayri
Orta sahada papy i colmanın yerine ,
Göksuyu selçukun yerine...
Barışı da yattaranın yerine bekliyoru ersun bey...
Songu artık oynatsan da olur ne de olsa en önemli maçlarda yaptığı hatalar yetti...
Ve artık Hüseyin artık bırak bizi lütfen.Bak zaten bonservisin de yok bakalım hangi takım sana
2.5 milyon verecek...
Yeter ...

Hüseyin İlkin
trabzondaki taraftarlar yüzünden oldu bu da di mi? haftalardır futbolculardaki lakayitliği ve vurdumduymazlığı es geçip trabzondaki taraftarlarda suç bulanlar şimdi ne diyecek merak ediyorum...

İyi ki maç Sivas'taydı.

Yoksa yine birinci suçlu taraftar ilan edilir, görülmesi gereken yerler görülmezdi bazıları tarafından. ;)

Öztürk Adem
Ben su macın masa basında verılmıs olduguna ınanıyorum. Nasıl ıst takımları bırbırlerını desteklıyorlar.Sımdı de fırsat eldeyken bızde sıvasa destekte bulunduk. Amac anadolundan sampıyon cıkması :( olsa gerek .

Cok kırıldım takımıma cok ama cok kırıldım.Bız bu kadar acız degılız ya

Mert'
derdin ne ???
Süper oynadılar mı diyeceğim? :mad:

Muhammed KOÇ
Ersun Yanal’ın açıklamaları

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/1644-0J7V9E0H.jpg

Teknik Direktörümüz Ersun Yanal, kaybettikleri için üzgün olduklarını vurguladı.

Yanal, “İlk 20 dakikada iki takım da birbirlerine üstünlük kurmadan biz 2-0 geriye düştük. Burada umutlarımızı yitirmedik. Devrenin sonuna kadar yakaladığımız gollük fırsatlar da vardı fakat ikinci yarıda erken gelen Sivasspor golü umutlarımızı sonlandırdı" dedi.
Takımımızın şampiyonluk şansını değerlendiren Ersun Yanal, matematiksel olarak herşeyin mümkün olduğunu ve takımı adına zirve yarışının devam ettiğini vurgulayarak sözlerini tamamladı.

Muhammed Ayaz
ersun hocam istifa etmen için son 5 saatin

yanbeyi61
25.04.2009, 19:12
Gençliğim Ts maçlarının ardından göz yaşı dökmekle geçiyor....
Şİmdi o kdar üzgünüm ki ..Şu ana kadar ne olursa olsun takımımın yanında oldum inandım .Yine inanmaya devam edeceğim çünkü Ts benim tek sevdam;) İnsan sevdasını ne şartta olursa olsun sever yanlız bırakmaz:)

O yüzden Ben inanmaya devam ediyorum inş dualarımda gözyaşlarımda boşa gitmez...
İnşallah.:)

İskender YILMAZ

Teknik Direktörümüz Ersun Yanal, kaybettikleri için üzgün olduklarını vurguladı.

Yanal, “İlk 20 dakikada iki takım da birbirlerine üstünlük kurmadan biz 2-0 geriye düştük. Burada umutlarımızı yitirmedik. Devrenin sonuna kadar yakaladığımız gollük fırsatlar da vardı fakat ikinci yarıda erken gelen Sivasspor golü umutlarımızı sonlandırdı" dedi.
Takımımızın şampiyonluk şansını değerlendiren Ersun Yanal, matematiksel olarak herşeyin mümkün olduğunu ve takımı adına zirve yarışının devam ettiğini vurgulayarak sözlerini tamamladı.

Kes yahu, komik oluyorsun ..

grigandalf1967
Bu maçta bir kez daha gördük ki hüseyinden kaptan olmaz.Trabzonspor öncelikle gerçek bir kaptan bulmalıdır.Yenilgiyi kabullenmeyen ,takımı ateşleyen ,arkadaşlarına yeri geldiğinde bağıran,en önemliside en zor anlarda gemiyi kurtaranbir kaptan...

Cafer Bulur
Galiab song ve sylva nin gelecekleri ciddi olarak masaya yatirilmali.

Bugünde maglubiyette ciddi derecede rol oynadilar.

Orhan Aydın
kelimelerin geçerliliği yitirmesi =bülentin dalgageçer gibi tebessümü

Sercan Yaylı
ersun hoca git artık....

Gökhan ÖZDEMİR
25.04.2009, 19:13

Herşey için teşekkür ederiz.Hadi yolun açık olsun.:alkış::alkış:Rezil ettin bizi

samway
;2172032']Süper oynadılar mı diyeceğim? :mad:

ne bılyıım de işte ne dersen de dicek bısey kaldıysa tabıkı haftasonu artık berbat gelecek haftasonu bır yaz veeee tam heyecan ıcın 4 ay daha beklıcez 4 ay boyunca allah bıze sabır saglık versın

avcilarli61
helal olsun zeynep işte gerçek taraftar senin gibi olanlardır...yenilsen de yensen de trabzonum taraftarın hep seninle...burda çok atıp tutan kendini bişey sanan kişiler var onlar trabzonspor taraftarı değiller!

zahido
hayır efendim elinden geleni yapmadın.adamların heryerde lobisi var ama sen hiçbir yerde lobi yapamıyorsun.masa başında iş göremiyorsun.bak sivas a kaç maç hakemlerle puan almış.kaç maç hakemler tarafından kollanmış.sonrada bizim takıma bak Sadri başkan.

Ben artık sadece saha da değil masa başında da kazanmak istiyorum.bu kadar net.yoksa yapboz gibi sen gidersin başkası gelir ,hoca gider başkası gelir...bu böyle sürer gider.

Simdi armutla elmayi karistirmayalim.. Baskan hoca ne dediyse aldi.. Sonuc olarak sadri baskan ustune duseni yapti.. Sivas bizdeki lobiyi omru billah goremez buda ayri bi mesele tabii.. Baskan tum iyi niyetiyle elinden geleni yapmistir.. Suc 25. dakikada cok isteyipte 4 milyon avroya aldigi oyuncuyu kenara ceken Ersun yanalindir.. Kim nederse desin..

TolgaTopçu61
25.04.2009, 19:14
Ben su macın masa basında verılmıs olduguna ınanıyorum. Nasıl ıst takımları bırbırlerını desteklıyorlar.Sımdı de fırsat eldeyken bızde sıvasa destekte bulunduk. Amac anadolundan sampıyon cıkması :( olsa gerek .

Cok kırıldım takımıma cok ama cok kırıldım.Bız bu kadar acız degılız ya
Zaten bizde mars'dan gelmeyiz,bukadar sacma bir yorum olamaz Anadolu'dan sampiyon ciksin diye oynamamisis ha...

Orki
bu takıma ertuğrul sağlam gibi bi hoca lazım bize gelen hocalar ya 1 kaleci 10 forvet şeklinde yada 1 kaleci 10 tane defans şeklinde top oynatıyo maalesef

temel_yilmaz
yani 7 kişiyle 11 kişiye bu kadar mücadele olur trabzonspor az direnen takımlar karşısında hiçbirşey yapamıyor trabzonsporun en önemli eksiği ön liberosu defansa songu al girayı koy ama libero olmaz hüseyinden benim aklım almıyor helali hoş olsun ama 2 trilyon senede kazanan hüseyin var bu takımda ve karşılığı sıfır umut gökhan yani gökhanı hiçmi izlemediler alırken bize orta sahay antepli murat ceylan lazım .
işin özeti öle sivas çok iyi takım değil yani bizi yenmeleri iyi takım olduğunu göstermez tum yıldızı tut bitsin takımları ...
son sözümde hocaya olucak hocam biraz daha sabır olucak

Hürgün Aygün
bence şu an şampiyonluğu en çok bjk hak ediyo ama onlar da adam gibi oynamıolar

sanatik
sivas gibi bir takım sana karşı sadece 25 dk oynadı.
ilk yarı 20 iinci yarı 5.
sonra da tam sahada bastı.
hak ederek aldı tebrik ederim.
ama sivas şampiyon olamaz bnu da eklerim.
akıllı davranıp 2. biletini kapmalıyız.

ya daha halen ikinciligden bahsediyorsunuz ersun yanal avrupaya gidiyoruz yeter diyor kac haftadir hedefimize ulasdik geriside olursa gideriz anlayisinda. Öyleyse bu macda 3 yemesi normal degilmi ?

Isi kafada bitirmis zaten.

samway
helal olsun zeynep işte gerçek taraftar senin gibi olanlardır...yenilsen de yensen de trabzonum taraftarın hep seninle...burda çok atıp tutan kendini bişey sanan kişiler var onlar trabzonspor taraftarı değiller!

neden burdasın sıvas a nıye gıtmedın ??? show yapma taraftara laf atma

arifberkay
25.04.2009, 19:15
[QUOTE=turkish0061;2171930]Mağlubiyeti gidin hocaya sorun"

başkan sende mi bizimle dalga geciyorsun sen gıt sor bunca adam bunca para ne oldu tek sorumlu ersundur istifa

SERDAR-61
arkadaşlar bu kadar kafaya takmayın elbet birgün şampiyon olacağız:)
ne mutlu ki bize sivastan 5 değil de 3 gol yedik(polyana):)
şaka bir yana yeni sezonun planlanmasına ciddi bir şekilde başlanmalı
ARTIK SENEYE ŞAMPİYONUZ:)

Muhammed KOÇ
ne masa başı Allah aşkına kendimizi kandırmayalım.. öyle bir oyun vardı ki sahada bırak masa başını saha başına gerek yoktu.. eze eze yenildik

magicyattara
25.04.2009, 19:16
Sivas bu gün temiz bir futbolla bizi ezdi geçti.

Tebrik etmek lazım.

Hürgün Aygün
vallla bana göre bize golleri kendi defansımız attı

turkish0061
bjk sampiyonlugu sivasa birakmaz diyorum, ama bi yandanda soyle dusunuyorum, hak etiler sivas alir kupayi diyorum, son 5 mac kaldi. Ts kayserilen oynuyo... Bu macdada Taraftarlar Biraz zor gelir.. Onceki maclardan daha az seyirci olur, ahaaa suraya yaziyorum. cunku onlarda biliyo Kayseri guclu takim oldugunu, ve biz hep kendi sahamizda kaybetigimizi, KAYSERI MACINDA HERKEZ KENDISINI HAZIRLASIN KAYBEDECEGIZZZ

Mesut
şuçlu ne o ne bu ne şu sivas haketdi ve yendi bu kadar rezil oldugumuzu aciz oldugumuzu hatırlamıyorum

Mert'
Konu çok uzadı bence

mhayri
Mağlubiyete isyan eden bir Trabzonsporlu varmıydı sahada...
İşte gelecek adına beni en çok endişelendiren de bu umursamaz tavır...

Daha ne diyeyim size ben azcık isyan edin azcık kavga edin yaw...
Bu kadar profesyonellik de fazla ...

gerenimo
bugün kötü gün hadi taraftarlığınızı görelim. maç öncesi üfleyenler şimdi sövmedeler. siz taraftarsanız ben uzaylıyım. sizin gibilere rağmen bu takımı seviyorum. şampiyon olamasa da uzun süre daha olamıcaksa da.

Anıl C
25.04.2009, 19:17
http://img12.imageshack.us/img12/6529/adsizm.jpg
gögüsünde Trabzonspor amblemini haketmiyosun!!!!

Hüseyin İlkin
Sivas bu gün temiz bir futbolla bizi ezdi geçti.

Tebrik etmek lazım.

Günün kısa bir özeti.

Yenilirsek hakem başrol oynar diyordum, ama hakeme bile gerek duymadılar.

kemal_efe
Galiab song ve sylva nin gelecekleri ciddi olarak masaya yatirilmali.

Bugünde maglubiyette ciddi derecede rol oynadilar.
sadece song ve sylvanın hatalarıylamı yenildik acaba kim işini yaptı bugün hoca da dahil

avcilarli61
samway iyi ki de sivasa gitmemişim skora bak yani...ama sizin gibi köstek değil destek oluyoruz biz.her zaman her yerde en büyük TRABZON!!!...

Hürgün Aygün
25.04.2009, 19:18
umut üseyin selçukl song tayfunun bu takımda işi yoq

TolgaTopçu61
gögüsünde Trabzonspor amblemini haketmiyosun!!!!
Abartmaya gerek yok:cool:

arifberkay
yerlinin yerlisini eleştirdiğimde, trabzondan torpilli adamları savunup bana haftalarca ceza verenler nerdesiniz şimdi he nerdesiniz

uftinci
Sivas maça acaip konsantre olmuş sanki seyircinin elinde klavye var futbolcuları a-s-d tuşlarıyla yönlendiriyorlar. Ben haytımda taç atışından kontra yiyen aciz bi takım görmedim, bu kadar aciz oynayan 3 değil 6 tane yiyebilecek bi trabzon izlemedim. . Daha ne sayayım.
Dakika 28 çıkan alanzinho giren umut. Napacak umut hoca napacak Allah aşkına bana bi cevap ver. Tamam alanzinho fizik olarak sivas orta sahası içinde kayboldu peki maçtan önce aklın nerde nasıl hazırladın takımı, sivasın maçlarını, dzilişini, oyun stilini laptopundan hiçmi izlemedin. Bu kadar istekli arzulu, maça konsantre olmuş bir takım bulunca karşımızda acaip şaşırdım. Ankara takımlarından 8 maçta alınan 24 puan olmasa nerelerdeydik şimdi bi düşünün takım fizik olarak bitmiş, sivasa şampiyonluk hedefi ile değilde sanki lige havlu atmış bi takım statsü ile çıkmışız gibi geldi banaç Oyuncular kadar sende suçlusun ersun hoca. Bugüne kadar yaptığın oyuncu tercihleri, taktik hataları ile. Kimse kusura bakmasın bizde taraftar olarak suçluyuz sivastaki seyirci baskısını görünce bi taraftar olarak utandım. Yaşım 31. bordo-mavi... bordo-mavi... şampiyon tarbzon dışından bi tezahürat bile geliştirmedik, avni akerde oynana maçlarda neden bu kadar puan kaybettik bugün bi daha anladım. Bugün sahada gördüğüm 11'in enaz 5-6 tanesinin seneye 18'de yer bulamaması lazım.

szymeks
yarın bjk eskişehiri yenerse gaziantep sivas maçında herşey olur yani bjkde salak deil cl ye giriş parası 15 milyon euro eminim gaziantepe oldukça yüklü miktarda teşvik primi göndericek bide antepin oyun tarzı sivasa çok ters çok pas yapıolar biliosunuz fener bile 7 tane atmıştı iki maçta bizim maça gelince serkanın hala yattarayı tanımaması enteresan o adam kendi oynar ne die ileri çıkıp defansı boşaltıyorsun anlamıoruki songda haftalardır düşüş var ee yeniksin nie alanzinho çıkıor adam moralman bitti sivası zerre sevmem sadece küfrettiler ama en geç 4 yıl içinde küme düşerler 4 büyklerin çok köü olduğu bir yıl bu şans geldi sivasa yani bizim büyüklüğümüzle kıyaslanamaz sivas her zaman şampiyonluğa oynayamaz ama biz oynarız biz hep buralardaydık ve hep buralarda olucaz geçiniz o bizden büyük takım diyenleri bide maalesef ersun hocayla olmaz adam ikinci yarılarda takımlarında inanılmaz düşüklük oluo bu maçtada oldu bende luceyi isterim yada gerets yani yabancı bir hoca olması lazım hayırlısı inş seneye ama hüseyin ve umut bu takımda miadını oldurdu ileriye bir tane pas atamayan ön libero olmaz

Öztürk Adem
Zaten bizde mars'dan gelmeyiz,bukadar sacma bir yorum olamaz Anadolu'dan sampiyon ciksin diye oynamamisis ha...
Sende 50 gr akıl olsa macı ızlerken neyın ne oldugunu anlardın.Sampıyonluk ıcın oynayan 1 takım bu kadar basıretsız bu kadar acız oynarmı sana soyluyorum oynayabılırmı.

Unutma nasıl ıst ıttıfakı varsa sımdı de onun karsılıgı olan bır sey bu anadolu ıttıfakı. Bız su macı yensek bıle sampıyon olamıcagımız kesındır.O yuzden arada da fark varken hemde sıvasında zor macı yokken ve ınandıkları ıcın bu macta bızden onlara bır hedıyedır.:alkış:Ve su mac resmen verılmıstır. Kor dınlese su macı anlar

Mert'
25.04.2009, 19:19
off şimdi yenip oynamak olacaktı..

Gökhan ÖZDEMİR
Ersun Yanal Bu takımdayken ROnaldinyo, Eto ,Messi bile gelse şampiyon olamayız

hüseyin1975
Bugün baskan "Özeri ve Mehmet Topuzu" aldik dese ancak nesem yerine gelir.

turkish0061
yeni forvet lazim, orta saha oyuncusu lazim. bide kaleci tony sanki eski tony degil. Ben bunu dusundum, Kayseriden M. topuz
Bursadan, sevcan sivasta, mehmet yildiz.... bunlar bize yeter. gidenlerde umut, huseyin, tonyde.
Egemenide kutluyorum iyi oynadi bence

antagonist
yerlinin yerlisini eleştirdiğimde, trabzondan torpilli adamları savunup bana haftalarca ceza verenler nerdesiniz şimdi he nerdesiniz

Buradayız, sorun mu var?

Orhan Aydın
yazık taraftara futbolculara acınacak bir durum yok tam tersi sövülecek bi durum var

Orki
fenerin yedek takımına gol atamadı sivas
bize 3 tane bakalım daha neler görürüz

Sercan Yaylı
25.04.2009, 19:20
Ersun Yanal Bu takımdayken ROnaldinyo, Eto ,Messi bile gelse şampiyon olamayız

sana cok cok cokkkkk katılıyorum...

Uğur Ö.
Buradayız, sorun mu var?
:alkış::alkış::alkış:

samway
samway iyi ki de sivasa gitmemişim skora bak yani...ama sizin gibi köstek değil destek oluyoruz biz.her zaman her yerde en büyük TRABZON!!!...

ıyıkı de gıtmemısım dıyen adam skor ıcın takımın pesındedır ıyı gun dostuymussun sen guzel kardesım yerı gelınce elestırmeyı bılceksın trabzon taraftarı futbolu bılendır bılmeyenı de arasında gormek ıstemez o yuzden sende çık istersen sonra adam eksik olursa alırız seni aramıza

Hüseyin İlkin

Aynı durumdayız.

Engin Koltuk
olmadı. bu fizikteki bir takıma karşı yattara ve alanzinyo ile karşı koyamadık. burada zavallı Serkan güme gitti. bu sistem bize uymadı.

fatsalıdeniz
ha bu akan dereler denuzlere dolacak
ha trabızon ne zaman şampiyon olacak

Recep Alkan
Ayıp ediyorsun arkadaşım.

Ersun Yanal dışında şampiyon olma şansımız yok mu?

Ersun Yanal'a mahkum mu koca Trabzonspor?

Önemli olan Trabzonsporun başarısıdrı, bu Ersun Yanal'la gelmiş, X'le gelmiş farketmez ki gerçek Trabzonsporlular için.

Bu Ersun Yanal fanatikliği nederi Allah Aşkına?

Bu işin ersun yanal ile alakası yoktu abi. Biz istikrar istiyoruz. Bu takım senede 3 teknik adam da değiti. Geldi mi şampiyonluk. Fergusan 24 yılını verdi bu işe. 4 - 5 sene kupa kaldırmadığı oldu. Ama noldu mutlaka belli bir süre sonra geldi şampiyonluk. Ben de çok memnun değilim hocamızdan. Çok daha iyileri vardır gelebilir de. Ama bir durun bakalım ya. Nedir bu hemen gönderme çabaları. Gönderdiğimizde ne geçecek elimize anlamıyorum ki. Gelecek mi şampiyonluk, verebiliyor musun garantisini.

Hadi gönderdin hocayı, kabul. kimi getircen yerine,

1) iki defa trabzondan tekme tokat gönderdiğin şenol hocayı mı?
2) zamanında fenere sattı bizi diyip bu adamları bir daha kapıdan koynmayın dediğimiz abdullah ogün ikilisini mi ?
3) Kayserisporda koltuğu tartışılan tolunay hocamızı?
4) Futbolcu iken değerini bilemediğimiz, sahip çıkamadığımız, bir jübilei bile becerip yapamadıımız, en ufak başarısızlıkta meydanda asacağımız hamiyi mi ?
5) yoksa onlarcası gibi elimizde patlayan hiç bilmediğimiz tanımadığımız yabancı hocaları mı ?

Hadi abi buyur ALLAH için konuş gönderdik ersun hocayı kimi getirecezzz.

Bırakın da hoca takımı bir yerlere getirirken kendisi de gelişsin, aşama kaydetsin.

Unutmayın trabzonsporun 26 senedir şampion olamamasının sorumlusu bu sene şampionluğu kaçıran ERSUN YANAL değildir.

A.T.R
Avrupa yarisi demek???

Yaziklar olsun sana!
Adam gibi aciklama yapsaydin keske!

Ne kazandirdin bize?
Trabzonsporun ölüsü zaten ilk 5 de olur!

Hangi Oyunculari kazandirdin bize?
Ben bu sene kazanc olarak Cale, Sylva ve Egemeni görüyorum ama onlari senmi kazandirdin bize?

Cale = Solda Adam olmadigi icin zaten mecburi oynattin.
Egemen = Song gibi ikinci bir Stoper-Manevi-Evladin olmadigi icin ve Giraya takintili oldugun icin zoraki oynattin.
Sylva = Tolga az biraz daha az hata yapsaydi vede sakatlanmasaydi simdi Sylva halen yaninda otururdu herhalde.

Peki kimleri kaybettik?

Ceyhun = Adam Futbolu unuttu yahu!
Giray = Gelecegin Stoperi diye gösteriliyordu ama...

ISTIFA!

Yahu kızmayayım diyorum ama böyle de açıklama yapılmaz ki. Bizi hepten mi salak zaanediyor hoca anlamış değilim.

Açıklamalarının hepsini kabul edelim ama ALLAH RIZASI İÇİN YANILIYTORSAM SİZ DÜZELTİN. " pozisyon bulduk ama değerlendiremedik" açıklaması nedir dalga geçmek değilse? Hangi pozisyon?* Biz başka maç mı seyrettik? Şimdi çıkıp bazı polliannalar olabilir istatistikleri gösterip. Topla oynamada %60 - % 40 Trabzonspor üstün, İsabetli pas oranı ise daha parlak (!) %88 - % 66. Bu duruma göre Sivas'ı ezmiş olmamız lazım ama sonuç 3-0 Sivas lehine.

Bırak Allah'ını severesen Ersun Hoca pardon de. Demiyorsun madem pozisyon bulduk değerlendiremedik, yok iki takım da üstünlüğü ele geçiremedi de deme.

Töve töve günaha girecem şimdi.:mad:

TSelif
25.04.2009, 19:21
Şu dışarda kalan taraftarların için o maçı almalıydınız .. yazıklar olsun hepinize !!!

Uğur Ö.
25.04.2009, 19:21
yuh bir maçta sattınız tony i yuh diyorum size bu takımda gidecekler belli (hüseyin-umut-gökhan-tayfun-ve ersun yanal ve ekibi)

TolgaTopçu61
25.04.2009, 19:22
Sende 50 gr akıl olsa macı ızlerken neyın ne oldugunu anlardın.Sampıyonluk ıcın oynayan 1 takım bu kadar basıretsız bu kadar acız oynarmı sana soyluyorum oynayabılırmı.

Unutma nasıl ıst ıttıfakı varsa sımdı de onun karsılıgı olan bır sey bu anadolu ıttıfakı. Bız su macı yensek bıle sampıyon olamıcagımız kesındır.O yuzden arada da fark varken hemde sıvasında zor macı yokken ve ınandıkları ıcın bu macta bızden onlara bır hedıyedır.:alkış:Ve su mac resmen verılmıstır. Kor dınlese su macı anlar
Öyle düsünüyorsan söyleyecek birseyim yok,güzel hediye verdik bukadar taraftari rezil ettiler sen buna hediye mi diyorsun:cool:

Gökhan ÖZDEMİR
25.04.2009, 19:22
Barış Memiş'ide unuttu.

omondoles
25.04.2009, 19:23

Sağolasın güldürdün beni :)

Öztürk Adem
Ben Senol Gunesımı ıstıyorum. Basıretsız adam ıstemıyor kazanacagını yuregınde hısseden ve hıssettıren bır adam ıstıyor. Cok paralarla oyuncu alınmasını ıstemıyorum artık .Yuregını sahaya koyacak 61 ler ıstıyorum. Sıkıldım artık yeter ya. Bu kadar ısteksız olmalarının altında bır sey oldugu kesındır.

Hüseyin İlkin
Bir haftadır dinleniyorduk. Oysa onlar bizden bir gün sonra maç yapmış. Bir de üstüne hafta içi maç yapmıştı. Ama sahada tersi bir görüntü vardı sanki. Sivas'a tebrikler..

hüseyin1975
25.04.2009, 19:24
Barış Memiş'ide unuttu.

Girayida zora girmedikce unutuyor.
Ceyhunun adini bile unuttu. Ferhat nerelerde yahu?
Faty ile Göksuyu zaten sakasina kampa cagirdi.
Oynattigi maclarda gösterdiklri iyi performansi tüm Türkiye gördü, gicik Ömer Üründül bile Usaklari övdü, ama Ersun Hocam Laptopuna kayit etmeyi unutmus yahu.

Ne Laptopmus ama:(

avcilarli61
25.04.2009, 19:24
ya samway bana taraftarlık öğretme.senin yaşın kadar maça gittim ben :))))...sen kimsin? gelmiş burda saçma sapan konuşuyosun...sen o yolları giderken biz dönüyoduk koçum...:))))

Mustafa Mahmutoğlu
25.04.2009, 19:25
Yöneticiler , artık bu konu kilitlenmeli . Çok uzadı..

arifberkay
Buradayız, sorun mu var?

mutlu oldunuz mu bana ceza verdın de ne oldu sampıyon mu oldun dogrulardan kactın da ne oldu yazık yazık sızın zıhnıyetınıze yazık

Öztürk Adem
Öyle düsünüyorsan söyleyecek birseyim yok,güzel hediye verdik bukadar taraftari rezil ettiler sen buna hediye mi diyorsun:cool:

Emın ol kı :D bu ısler boyle yuruyor acı ama gercek. Sen ınanıyormusun kı su macı bız almıs olsaydık bu yolda bızı bırakıcaklarına ınanıyormusun. Onu sole ben tamam dıcem. sana

Artık dıger takımlarında sempatısı var sıvası ve sımdı de zor macı yok artık onlarda orta sıralarda takımlar . Kolayca yeneceklerı takımlar . Bızden sansları ve kadroları daha ıyı .Ve en onemlısı ınanıyorlar

blackrain61
Bize Rocky filmlerindeki gibi "Eyes of Tiger" yani Kaplanin gözleri lazim. Ne yöneticilerimiz, ne teknik heyette ve ne de futbolcularimizda bu yok. Kisaca kazanma azmi ve inanci yok. Bunlar olmadiktan sonra gerisi bos. Kimse kusura bakmasin ama bu anlayisla Trabzonsporun sampiyon olma sansi yok. Sadece her sene bir umutla baslar, hüsranla bitiririz.

grigandalf1967
faty ve göksuya şans verilmeliydi.En azından son 5 hafta verilmeli

İskender YILMAZ
25.04.2009, 19:26
Girayida zora girmedikce unutuyor.
Ceyhunun adini bile unuttu. Ferhat nerelerde yahu?
Faty ile Göksuyu zaten sakasina kampa cagirdi.
Oynattigi maclarda gösterdiklri iyi performansi tüm Türkiye gördü, gicik Ömer Üründül bile Usaklari övdü, ama Ersun Hocam Laptopuna kayit etmeyi unutmus yahu.

Ne Laptopmus ama:(

Please Go Out Ersun Yanal, Please !!

Gökhan ÖZDEMİR
Bir haftadır dinleniyorduk. Oysa onlar bizden bir gün sonra maç yapmış. Bir de üstüne hafta içi maç yapmıştı. Ama sahada tersi bir görüntü vardı sanki. Sivas'a tebrikler..

Harbiden adamlar yorgun oldukları halde üstelik aldıkları 3 kuruş paraya rağmen hakkınıda veriyorlar.

Bizimkiler de 1 haftadır triyonlarını yiyorlardır.

Hakan Karadirek
yuh bir maçta sattınız tony i yuh diyorum size bu takımda gidecekler belli (hüseyin-umut-gökhan-tayfun-ve ersun yanal ve ekibi)
Vallahi bencede, Tonynin ne hatasi var ben hala cozemedim:eek:

Lancet_61

ben hayatımda bu kadar saçma bi yorum daha görmedim...

antagonist
mutlu oldunuz mu bana ceza verdın de ne oldu sampıyon mu oldun dogrulardan kactın da ne oldu yazık yazık sızın zıhnıyetınıze yazık

Sana ceza verdim , başım göğe erdi...

Tövbe tövbe...

Kurallara uymazsanız ceza alırsınız...

Murat Hızal
Kahroldum yıkıldım tükendim.

Bu maçta söylenecek hiç bir şey kalmamıştır,maalesef endüstriyel futbol dedikleri de tam böyle bir şey.

Bizim boğazlarımıza kocaman kocaman yumruklar saplanırken,değerli futbolcu kardeşlerimizin çok da umurlarında olmadıklarını düşünüyorum.

Abdurrahman Dereli 96 senesinde Aykut'un attığı golden sonra hepimiz gibi sessiz sessiz ağlamış mıydı çok merak ediyorum. Ben demiyorum ki gol atmasın, helal olsun giydiği formayı sonuna kadar terletti, yediği kaba pislemedi.Ama dediğim gibi endüstriyel futbol tamda böyle bir şey.

Çok anlamlar yüklüyoruz bu oyuna, hepimiz hatalıyız. Kazandık mı sevinçten deliye dönen, kaybettik mi sinirden deliye dönen bizler için bu tip mağlubiyetler yıkım oluyor.Elden bir şey gelmiyor çok isterdim o formayı giyip, dalaklarım patlarcasına kalbim dururcasına mücade etmeyi.

Olmuyor be Trabzonum her şeyin bombok gittiği bugünlerde alıp çeksen ya bizi tekrar düzlüğe,bir galibiyetinle unutsak her şeyi sevinçten içsek kahrımızdan içceğimize.

Uçakdan deli gibi korkan beni bile az daha bindiriyordu o Sivas uçağına,keşke binseydim de yenilmeseydin.

hüseyin1975
25.04.2009, 19:27
faty ve göksuya şans verilmeliydi.En azından son 5 hafta verilmeli

Laptopunda önümüzdeki sezonun Hazirlik Maclarinda sans verilmesi gerekir diye yaziyormus:(

asilhamsi
1-Seyirci baskısı nedeniyle oynayamıyoruz safsataları herhalde artık son bulur.Bu tartışmalar çok yersiz..Bunca yatırım yapılan profesyonel oyuncular kulaklarını tıkayıp işini yapmalı...Böyle aptal bahanelerin arkasına sığınarak ancak komik olurlar..Ne oldu sivasta taraftar baskısı yoktu....
2-alanzinho-umut serkan-tayfun değişikliği yapan bir hoca her nekadar dilim varmasada sıradan bir hocadır..Diğer taraftan sıradan futbolcularla taş gibi bir sivasla oynadık bugün..Bireysel yetenekleri bu kadar sınırlı oyuncularla nasıl takım oyunu oynanacağını bülent hoca(her ne kadar sevmesemde) gösterdi bize..
3-Bugün sahadaki tek sorun taraftarların 1/100 kadar inanmamış futbolcuların sahada olmasıydı....Cale dışında herkez berbattı..Colman kahramanlığa soyununca saçmalıyor..Tıpkı bugün olduğu gibi..Gökhanın dünya umurunda değil..Umut sağa sola koşarak bizi kandırmaya devam ediyor..Hüseyin şu yeteneklerle!10 yıldır bizde top oynuyorsa tebrik etmek lazım!
Selçuk yeteneklerini asla sahaya yansıtmıyor yada yansıtamıyor...Ve diğerleri herkez aynı..Cale yi ayrı tutuyorum..

Anıl C
ya artık ne yazsak boş
umalım ki uefaya gidebiliriz

Uğur Ö.
25.04.2009, 19:28
eğer sivas-ts formaları değiştirisin samimiyetimle söylüyorum şimdiden şampiyon olurduk ama kadro kalitesi nekadar iyi olsa da gene olmuyor neden hala anlamıyorum

hüseyin1975
Harbiden adamlar yorgun oldukları halde üstelik aldıkları 3 kuruş paraya rağmen hakkınıda veriyorlar.

Bizimkiler de 1 haftadır triyonlarını yiyorlardır.

Ac olan kosar!
Basariya ac olan kosar!

Faty kosar cünkü Ailesine bakmak istiyor!
Göksu kosar cünkü basarili olmak istiyor!

sanatik
yarın bjk eskişehiri yenerse gaziantep sivas maçında herşey olur yani bjkde salak deil cl ye giriş parası 15 milyon euro eminim gaziantepe oldukça yüklü miktarda teşvik primi göndericek bide antepin oyun tarzı sivasa çok ters çok pas yapıolar biliosunuz fener bile 7 tane atmıştı iki maçta bizim maça gelince serkanın hala yattarayı tanımaması enteresan o adam kendi oynar ne die ileri çıkıp defansı boşaltıyorsun anlamıoruki songda haftalardır düşüş var ee yeniksin nie alanzinho çıkıor adam moralman bitti sivası zerre sevmem sadece küfrettiler ama en geç 4 yıl içinde küme düşerler 4 büyklerin çok köü olduğu bir yıl bu şans geldi sivasa yani bizim büyüklüğümüzle kıyaslanamaz sivas her zaman şampiyonluğa oynayamaz ama biz oynarız biz hep buralardaydık ve hep buralarda olucaz geçiniz o bizden büyük takım diyenleri bide maalesef ersun hocayla olmaz adam ikinci yarılarda takımlarında inanılmaz düşüklük oluo bu maçtada oldu bende luceyi isterim yada gerets yani yabancı bir hoca olması lazım hayırlısı inş seneye ama hüseyin ve umut bu takımda miadını oldurdu ileriye bir tane pas atamayan ön libero olmaz

Genel olarak katiliyorum yazina ancak yabanci bir hoca ile son ne zaman sampiyonluguna oynadik ?

Bülent Uygun yabancimi ? Adamlar resmen sampiyonluguna oynuyor o siradan topcularla. Bizim taraftarimiz görmüyormu mesele futbolcularda bitmedigini mesele kafada bitiyor. Biz 6 kere sampiyonlugu nasil kazandik dersiniz ? Maca sanki tatil yapmaya gelmis gibi top oynayan trabzon ile hemen baski kurup gol atmaya yönelmis sivas. Ersun Yanal halen hedefimize ulasdik diyorsa gelecek sezon ne diyecek diye merak ediyorum.

Muhammed KOÇ
http://forum.bordomavi.net/images/icbanner.jpg

ben bundan sonra baskete geçiyorum.. baskette güleriz inş.. lig bitti artık lanet olsun

SERDAR-61
ARKADAŞLAR maç bitti ve yenildik umutlar büyük ölçüde bitti burda birbirimize hakaret ederek veya kötü söz söyleyerek bir şey elde edemeyiz sonuçta hepimiz galibiyetlerde seviniyoruz mağlubiyetlerde üzülüyoruz ORTAK PAYDAMIZDIR TRABZONSPOR ONA ASIL ŞİMDİ SAHİP ÇIKMALIYIZ;)
SON OLARAK ELBET BİR GÜN...:alkış:

robinhood61
arkadaşlar tamam biz bu takımı iyi günde kötü günde destekleytelim fakat şunu unutmayın burdaki bordo mavili sevdalılar yenilgiye değil ruhsuz top oynamaya sinirleniyorlar ve haklı olarak tepki gösteriyorlar. aradaki fark bu. çatır çatır oynasınlar yenilsinler ama bu şekilde değil o yüzden ben de tepki koyuyorum ve erseun yanalın bu takımı oynattıramadığına inanıyorum

ersun yanal istifa

A.T.R
25.04.2009, 19:29
istikrar sa istikrar daha önce de söylemiştim bunu ama istikrar adına İNADIM İNAT diyen bir adamda sabır ve sebat göstermenin ne manası var.

Allah için söyleyin sene başından bu yana işler kötü gittiği anda yaptığı müdahalelerle " HAH İŞTE BU TEKNİK ADAM BECERİSİ" dedirten bir tek hamle gördünüz mü ERSUN HOCADAN? Dürüst olun lütfen. Haftalardır dökülen Selçuğa hiç mi göözü ilişmez bir teknik adamın? Yedek bekleyen oyuncular kör mü onlar görmüyor mu Selçuğun, Hüseyinin döküldüğünü? Onların şevk kırılmıyor mu? Hoca bellemiş adamlarını bizim şansımız SIFIR demiyorlar mıdır?

Barış bu takıma ilk girdiğinde hepimizin umudu değil miydi yeşeren? Göksu'yu A takımda seyrettiğimiz de biz değil miydik "AFFERİN" diyen? Ya PAPY, bu dökülen Hüseyin ve Selçuk kadar da oynayamaz mı, bu kadar kötü oynayanlar kadar yedeklerin oynayamıyorsa ne işleri var bu takımda o zaman?

Kimse bana anlatamaz . Ersun Hoca'nın taktiği ( maç taktiği değil öyle bir şeyi yok şükrolsun) belli, belli adamları koy takıma kazanırlarsa sorun yok kazanamazlarsa " elimdeki AS OYUNCULAR" bunlar daha ne yapayım de sığın arkasına , öyle ya risk alıp da koltuğu çabuk kaybedecek bir duruma ne gerek var.

BEYLER CASILLAS REAL MADRİD KALESİNE GİRDİĞİNDE 18 YAŞINDAYDI ve HALA ORADA.

Gökhan ÖZDEMİR
Ersun Yanal sahadaykende aslında maneger oynuyor.Kadrosunu kuruyor.Takımı sahaya sürüyor.Enter'a basıyor ve 90 dk boyunca hiç bir şekilde müdahale etmiyor.

Anıl C
Cale yi ayrı tutuyorum..
bence cale bek mevkisini bırakmalı
stoper oynayabilir mesela
(aman bana onunde adam yok. ileri ondan çıkamıyo deme. çünkü o an gözümün önüne bir gol-bir asistte bulunan hayrettin geliyo da)

Öztürk Adem
ben hayatımda bu kadar saçma bi yorum daha görmedim...

Sen galıba macı gormedın:D

LoVeRbOy
25.04.2009, 19:30
ARtık trabzonspor dan büyük beklentiler içinde olmayacam ßugünkü gibi hayal kırıklıığı yaşamamıştım .

TolgaTopçu61
Emın ol kı :D bu ısler boyle yuruyor acı ama gercek. Sen ınanıyormusun kı su macı bız almıs olsaydık bu yolda bızı bırakıcaklarına ınanıyormusun. Onu sole ben tamam dıcem. sana

Artık dıger takımlarında sempatısı var sıvası ve sımdı de zor macı yok artık onlarda orta sıralarda takımlar . Kolayca yeneceklerı takımlar . Bızden sansları ve kadroları daha ıyı .Ve en onemlısı ınanıyorlar
Kesinlikle katilmiyorum ben,birakirlar veya birakmazlar deniceksin böyle rezil oldun da ne oldu,zaten kesinlikle böyle birsey yoktur buna inanmiyorum sadece sacma bir düsünce...
Sampiyon kim olursa olsun beni hic ilgilendirmez artik biz olmadikya...

Fatih Özkan
Utandım desem kızar mısınız arkadaşlar ?
Aciz duruma düştük resmen...
Mehmet Yıldız'a bile top oynattık...
İnanamıyorum...
Başım çatlıyor...

turkish0061
Yeni t.director LAZIMMMM!!!! Bu mactanda sonra sadri baba ersun yanali kovmasaa
YOUH DERIM. sanki baska t.direct kalmadiii

Hasan Ayvenli
Bir oyun kurgumuz olmadı yahu. Koca ligi 11 adamla bitir, ama yine bir sistemin olamasın. Ersun Hoca'ya yakıştıramıyorum. Kıçıkırık Manisa bile bir şablon dahilinde oynuyordu. Sistemsizlik çok büyük oranda Colman-Selçuk ikilisinin yetersizliğine bağlı ama yine de bu kadar kötü olmamalıydı. Song ve Egemen Gökhan'la Umut'a top şişirecekler, Selçuk Hüseyin'den topu alıp Serkan'a verecek de maç kazanacağız.

sürekli kötü oynayan futbolcularda gereksız ısrar.

temel_yilmaz
25.04.2009, 19:31
yeter be yeter şu zihniyet nasıl birşeyki bu taraftarın kafasından çıkmıyor ya bu takıma bir tane hoca söyleyin geçen sene ligin 6. haftasında ligi bırakmış takım vardı ne oldu 25 senedir kaçıyor şampiyonluk resmen ölmek üzere olan takım ayağa kalktı ligin son haftalarına kadar kovalıyor şampiyonluğu hala istifa nasıl insanlrsınız siz ya tony ile tolgayı kıyaslayan adamlar var erdinç vardı keçen sene bu takımda şimdi kamerun milli takımında yaşamadığı deneyim tatmadığı başarı kalmamış songa bile yol veriyorsunuz.
ben unutmuyorum holosko 35 metre gerisinden gelirken ona eskortluk yapan erdinçi unutmuyorum gol yediğimiz zaman gülen hasan üçüncüyü size ne futbolcu lazım ne takım utanç duyuyorum sizinle aynı takımı tuttuğumdan geçen senede ben burdaydım ama hiç biriniz burda değildiniz şimdi herkes burda yiğidi öldürün hakkını yemeyin .
bu takım çok değil iki sene sonra makine düzenine geçer ama burda bir tane makinist yok.
lugatında tek bildiği takım yenildimi istfa kelimesinden başka hiçbirşey olmayan adamlar sürüsü bırakın gidin allah aşkına .
ya biri sölesin bu takıma kim t.d olucak kıçına teneke bağlayıp tekme tokat gönderdiğimiz şenol güneşmi,ilk fırsatta sahtekrlıkla suçlayacağınız hamimi ,tek sevdiğimiz yabancı şotamı siz bunlar ne yapar yapar trabzon haini yaparsınız .
bu takımda istifa olucaksa ilk siz istifa edin

Fatih Özkan
Yine büyük maç, yine hayal kırıklığı...

firidin61
Yahu biz ne garip insanlarız ... Yemin edebilirim,maç öncesinde sahaya çıkan kadroyu önünüze getirsem istisnasız % 99 unuz altına imzanızı atarsınız ... Bu maç için hoca nın ekstra motivasyonuna ihtiyacımı var ; Afrika nın Kaptanı olan Song un , Yıllardır bu lig de oynayan Egemen n , 2 defa Afrika nın en iyi kalecisi seçilmiş Silva nın , f.ahçe de bizde yıllardır oynayan Serkan ın , Hırvat Miili Takım Sol beki Cale nin , yıllardır bişeyler beklediğimiz ( alıp alamadığımıza hiç girmeden ) Hüseyin in keza Gökhan ın ( kendini isbat etme çabası dahi yok ) Yattara nın vs ... Ersun Hoca mı dedi taç atılırken evladım BÖN BÖN Bakın diye ! Ersun Hoca mı dedi 18 in üzerine gelince boşta olan adama sakın ha atmayın 15 kişinin içine girip topu kaybetmeyi çalışın diye ... Çok ciddi söylüyorum bu maç için ekstra motivasyona ihtiyaç duyan adamın RUH SAĞLIĞINDAN şüphe ederim ! Dak.50 daha maçı n bitmesine 40 dak. var ! Efendim maç 3 - 0 mış . 87 - 0 olsada sen Trabzonspor forması giyiyorsun arkadaş ! Gol atma , asist yapma ama SAVAŞ ! Sen daha bunu öğrenememişsin bu forma için milyonların umutlarının yıkılıcağının farkına varıp formanı terletmemişsin ... Biz hala neyin peşindeyiz ... Ruhsuz Olan Ne Taraftar Ne Hoca Ne Yönetim İstemiyorum ! Kolayca Bileti Kesin Hoca ya ...

Birde Ersun Hoca nın maç sonu açıklamalarına takanlar var ; Size birbirinden farklı olabilcek tüm ihtimal açıklamaları yazıyorum . Birkaçını siz diğerlerini başkaları beğenmeyecek ... Ne yapıcak hoca?yeni bir dil üretip sadece kendi söylediklerini kendi mi anlayacak veya alıcak eline bir tane çelik plaka bağlıcak iple bizi uyutacak mı ... ?

Burun olası açıklamalar ;

- İyi maç oynadık ? Olası Cevaplar ; Yahu hoca kim kandırıyorsun ezildik be Dalga mı geçiyorsun !

-sivas bizden daha iyi motive olmustu ! Cevap ; Senin işin ne !

- Basın toplantısına katılmaması ! Cevap : Kaçtın di mi !

Yahu kime niye yarancaksın hocam ! Artık bırak şu oyuncularını korumayı ! Niye tüm felaketlere gögüsünü siper ediyorsun ! Gögsünü siper ettiklerinin seni düşündüğümü var ! Yazıklar olsun de suratlarına karşı ! YAZIKLAR OLSUN ...

Saygılarımla

Lancet_61
25.04.2009, 19:32
Sen galıba macı gormedın:D

valla bu saçma komplo teorileriyle kafa yoramam...maçı da izledim izlerken de yerin dibine girdim merak etme...

Halil Atalay
25.04.2009, 19:32
arkadaşlar varla söze görek yok sivasspor inşallah şampiyon olur yoksa bu galibiyedin hesabını sorarım onlara

kalan maçları almamız ve seneye daha hırslı bir hoca ve oyunculara devam etmeliyiz

avcilarli61
25.04.2009, 19:33
arifberkay çok haklı.ya kardeşim tayfun ve hüseyinin olduğu takımdan ne hayır gelir ki zaten.sezon sonunda şunları göndersinler ya.yoksa ligtv yi iptal ettiricem...

hakantpl
:alkış::alkış::alkış:

Birbirimizle Takışmaya başlamadan bitirelim isterseniz...

fikirlere saygı, ..

arifberkay
Şenol Güneş-Hami Mandıralı ikilisi.

bırakın bu işleri bu takıma yabancının yabancısı bır hoca gelmelıkı butun torpıllılerı gondermelı senol hamı gelse kaptanları kım olur sence?

kaan53
sivas bizden katkat üstün oynadı, bizden daha çok inandı aldı.bizde şampiyonluk haylleri kuralım gözlerimizi kapatıp.teknik heyet ve futbolcular tüm krediyi tükettiler.ALLAH yardımcımız olsun

Lancet_61
25.04.2009, 19:34
Yahu biz ne garip insanlarız ... Yemin edebilirim,maç öncesinde sahaya çıkan kadroyu önünüze getirsem istisnasız % 99 unuz altına imzanızı atarsınız ... Bu maç için hoca nın ekstra motivasyonuna ihtiyacımı var ; Afrika nın Kaptanı olan Song un , Yıllardır bu lig de oynayan Egemen n , 2 defa Afrika nın en iyi kalecisi seçilmiş Silva nın , f.ahçe de bizde yıllardır oynayan Serkan ın , Hırvat Miili Takım Sol beki Cale nin , yıllardır bişeyler beklediğimiz ( alıp alamadığımıza hiç girmeden ) Hüseyin in keza Gökhan ın ( kendini isbat etme çabası dahi yok ) Yattara nın vs ... Ersun Hoca mı dedi taç atılırken evladım BÖN BÖN Bakın diye ! Ersun Hoca mı dedi 18 in üzerine gelince boşta olan adama sakın ha atmayın 15 kişinin içine girip topu kaybetmeyi çalışın diye ... Çok ciddi söylüyorum bu maç için ekstra motivasyona ihtiyaç duyan adamın RUH SAĞLIĞINDAN şüphe ederim ! Dak.50 daha maçı n bitmesine 40 dak. var ! Efendim maç 3 - 0 mış . 87 - 0 olsada sen Trabzonspor forması giyiyorsun arkadaş ! Gol atma , asist yapma ama SAVAŞ ! Sen daha bunu öğrenememişsin bu forma için milyonların umutlarının yıkılıcağının farkına varıp formanı terletmemişsin ... Biz hala neyin peşindeyiz ... Ruhsuz Olan Ne Taraftar Ne Hoca Ne Yönetim İstemiyorum ! Kolayca Bileti Kesin Hoca ya ...

Birde Ersun Hoca nın maç sonu açıklamalarına takanlar var ; Size birbirinden farklı olabilcek tüm ihtimal açıklamaları yazıyorum . Birkaçını siz diğerlerini başkaları beğenmeyecek ... Ne yapıcak hoca?yeni bir dil üretip sadece kendi söylediklerini kendi mi anlayacak veya alıcak eline bir tane çelik plaka bağlıcak iple bizi uyutacak mı ... ?

- İyi maç oynadık ? Olası Cevaplar ; Yahu hoca kim kandırıyorsun ezildik be Dalga mı geçiyorsun !

Yahu kime niye yarancaksın hocam ! Artık bırak şu oyuncularını korumayı ! Niye tüm felaketlere gögüsünü siper ediyorsun ! Gögsünü siper ettiklerinin seni düşündüğümü var ! Yazıklar olsun de suratlarına karşı ! YAZIKLAR OLSUN ...

Saygılarımla

altına imzamı atarım

Orki
beyler bunun böle olacağı belliydi moral bozmaya gerek yok trbzon bu sezon hep böle oynadı
mücadele ettiği maçları aldı mücadele etmediği maçları kazanamadı
soruyorum size bu takım kontra atak futbolu oynayabilirmi?tek pas yapabilirmi?duran top organizasyonu yapabilirmi?yok yok yok.eeeeeeeee daha nasıl şampiyon olabilirizki kadro derinliği olmayıncada konsantrasyon problemi oluyo tam bi hava yakaladık dediğimiz zamanda hakemler engel olmuştu zaten
kıçıkırık sivasın dört tane stoperide birbirine denk bekleride öyle forvetleride öyle
adamların fizik gücüde var
güya antreman ve fizik kapasite bakımından ersun yanal çok iyiydi nerde takım yerlerde sürünüyo
böyle saçmalık varmı arkadaş sen fizik gücü deyip duracaksın ama kadro derinliğin yok korkudan kimseyi oynatamayacaksan bu kadar adam neden alındı?

birol kumru
sivassporu tebrık edıyorum..hakettıler kazandılar.

Keleşoğlu
25.04.2009, 19:35
biri bana daha uyanmadığımı rüya gördüğümü maça 9-10 saat daha olduğunu söylesin

avcilarli61
trabzona teknik direktör MEMATİ BAŞ gelsin...adamın bakışları yeter :)))) karizması yeter beee.bizim ersun yanal anca kollarını bağlasın dursun :))))

turkish0061
Bu formayi hak etmeyen...

Huseyin, umut, gokhan ( sahada hiç gormedim) serkan, tony( eskiden mukemel bir kaleciydi simdese.... petkovici ozledim)
songta bu macta cok kotu oynadi!!!
en iyilerinden ise EGEMENDI

itsmylife
Yine büyük maç, yine hayal kırıklığı...

ne zaman krtik ve büyük maçları kaznmayı becerebilirsek şampinyonluktan ozaman bahsedebiliriz.

ama yıllardır büyük ve kritik maçları kazanamıyoruz.

hep hüsran hep hüsran....

Öztürk Adem
Alınlarından ter akan kım vardı :( goren varmı

vaslat
25.04.2009, 19:36
harç bitti yapı paydos fazla da yoruma gerek kalmadı bu saatten sonra

Muhammed KOÇ
o kadar taraftarımız gitti para biriktirdi bilet almak için otobüs için.. ne desek az be

ozcan_asanoglu
[QUOTE=firidin61;2172238]Yahu biz ne garip insanlarız ... Yemin edebilirim,maç öncesinde sahaya çıkan kadroyu önünüze getirsem istisnasız % 99 unuz altına imzanızı atarsınız ... Bu maç için hoca nın ekstra motivasyonuna ihtiyacımı var ; Afrika nın Kaptanı olan Song un , Yıllardır bu lig de oynayan Egemen n , 2 defa Afrika nın en iyi kalecisi seçilmiş Silva nın , f.ahçe de bizde yıllardır oynayan Serkan ın , Hırvat Miili Takım Sol beki Cale nin , yıllardır bişeyler beklediğimiz ( alıp alamadığımıza hiç girmeden ) Hüseyin in keza Gökhan ın ( kendini isbat etme çabası dahi yok

Futbolcuların geçmişine değil de son haftalardaki form grafiğine bakılır. Song-Egemen zaten düşüşteydi. Soruyorum Göksu-Giray 3-4 hafta önce takıma monte edilseydi fena mı olurdu? daha mı kötü olurdu?

Ersun Hoca ilk sorumludur..

hüseyin1975

Soguk Hava kurutmusdur terleri.
Evet evet öyle olmali:(

avcilarli61
song da artık yani kendisini çok seviyodum ama git gide soğuyorum.hiç güzel defans yapamamaya başladı...

c1967
25.04.2009, 19:37
bir hışımla geldi geçti... söylemesi zor ama ezildik

biltrabzon
arifberkay çok haklı.ya kardeşim tayfun ve hüseyinin olduğu takımdan ne hayır gelir ki zaten.sezon sonunda şunları göndersinler ya.yoksa ligtv yi iptal ettiricem...

tayfun serkan dan cok daha iyi.bugun 3 golüde serkanin tarafindan yedik.adam yedikce sismis.ilk yarim saat dili disarda dolasti durdu.kondisyon sifir adamda bitik.serkan bu degildi.bizde bu isi ciddiye almiyor galiba.

Anıl C
bu takima bÜlent uygunun vİzyonuna sahİp teknİk adam lazim

c1967
Bu formayi hak etmeyen...

Huseyin, umut, gokhan ( sahada hiç gormedim) serkan, tony( eskiden mukemel bir kaleciydi simdese.... petkovici ozledim)
songta bu macta cok kotu oynadi!!!
en iyilerinden ise EGEMENDI
tony i yollayıp tolga yla mı devam edelim? tolganın kankası filan mısın?

champions
Sivas'ın şampiyonluğu hayırlı olsun öncelikle.
Beklentileri neredeyse sıfır düzeyinde olan ben bile hayal kırıklığına uğradım.
Yani bugün Sivas'ın karşısına bizim Karadenizsporu çıkarsak bu kadar etkili olurduk. Haftalardır olduğu gibi komedi niyetine izlenebilecek bir futbol oynadık.Kötü,daha kötü,az kötü, çok kötü.Böylesi bir istikrara hayran kalmamak elde değil.Bugün öyle bir manzara gördük ki sahada ne desek boş.Favori olan kazandı sonuçta.Tebrikler.
Şimdi romantizme devam edebiliriz.

Gökhan ÖZDEMİR
25.04.2009, 19:38

Gökhan Ünal'ın sahada olduğunu unutmuştum bir ara.Son dakka ayağına top çarptı hatırladım.

POYRAZ
Sivasspor'u tebrik ederim.

hakantpl
Sivası Tebrik ederiz, Bizden kat kat ii oynadılar sonuna kadar hak ettiler. ( biz Bu sene Ne maçlar Hak ettik ama alamadık ) Hak edenin her zaman kazanmasından yanayım istanbulda Berare kaldığımız Bjk maçı ve Sivas maçı bu sene en kötü oynadığımız iki maç,, birinde berabere kaldık birinde Yenildik... Ve sezonun en iyi oynadığımız iki maçı : Trabzondaki Bjk kupa maçı sonuç : 2-1 yenildik ... Trabzondaki Sivas maçı Berabere Kaldık.. Hak edince Kazanamıyoruz Şampiyonluk Bu yüzden Gelmiyor.

Uğur Cira
eğer trabzonspor seneye şampiyonluğa oynayacaksa hüseyin,tayfun,song ,umut gibi oyuncuları göndermelidir.
yemin etmiştim yaklaşık 2-3 hafta önce. eğer hüseyinle sözleşme yenilenir ve bu adamlar bu takımda seneye oynarsa gidip sivassporlu olacağım ve trabzonsporu bir daha tutmayacağım.
ben anti istanbulluyum.giderm sivası tutarım.adamlaın kadrosuna bak.yıldız diyebileceğin hangi oyuncu var.birde adamlardaki hırsa bak.
özellikle şu çakma kaptan hüseyin seneye trabzonda olursa yazıklar olsun o yönetime.

hüseyin1975
tayfun serkan dan cok daha iyi.bugun 3 golüde serkanin tarafindan yedik.adam yedikce sismis.ilk yarim saat dili disarda dolasti durdu.kondisyon sifir adamda bitik.serkan bu degildi.bizde bu isi ciddiye almiyor galiba.

Sezona cok iyi basladi.
Sakatlandikdan sonra Hoca yeterince oynatmadi.
Herhalde kendine iyi bakmadi ve bu duruma geldi.

Hocanin görevi Oyunculari hazir tutmak ve böyle durumlar (kilo) dikkat etmek.

Lancet_61
hala tek tek oyuncu performansı yorumları komik oluyor gerçekten

UmutBaykan
25.04.2009, 19:39
Ersun hoca felaket ötesi bir kadro kurdu fazla yoruma gerek yok.

sanatik
25.04.2009, 19:39
Bugün teknik direktör senol günes olsaydi bu macda böyle rezil olmazdik hatta maci kazanabilirdik.

Senol günese dayanamayip Ersun Yanaldan sampiyonluk beklemek dogrumuydu ?

asilhamsi
25.04.2009, 19:40
tek suçlu taraftar kaybın tek sebebi taraftar baskısı....

YERSENNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN

YEMİYORUZZZZZZZZZZZZZZ

avcilarli61
yazık ya bu taraftara yazık...bugün sırf maç var diye kız ark.ımı ektim...yazık yaaa...bu sene benim için bitmiştir...bi daha maç izleyenin var yaaa................

54Sinan61
Maçla alakalı hiçbir yazıyı okumadım ama önce şunu söylemek istiyorum artık trabzonsporlu hiçbir taraftardan sivasa laf atmalarını istemiyorum trabzonsporluya sivassporu tebrik etmek yakışır inşallah şampiyon olurlar. Çünkü eze eze yendiler. Arık biraz mütevazi olmayı öğrenmeliyiz. Bizim yarımız kadar bile bütçeleri olmayan takım neler yapıyor görüyorsunuz. Sivassporun şu 2 senede bizden daha iyi oldugu gerçeğini artık bir şekilde kabul edip kendimizi geliştirmeliyiz. Anadoluya karşı bu kadar antipatik olmak bize yakışmıyor.
Sana Katiliyorum! Senin gibi taraftar bizi ileri götürür!

hüseyin1975
tony i yollayıp tolga yla mı devam edelim? tolganın kankası filan mısın?

Tonyi gönderip Volkani alalim.
Ciddiyim.
Kaleci Pozisyonunu daima Türk Kalecisi ile doldurmakdan yanayimdir.

FerhaTS
bir macın ardından trabzonun eksik yonu alanzinho ve yattara denilecegini hic dusunmezdim. sen elindeki silahları kullanmayı bilmezsen milletin diline dusersin boyle. futbolun f'sinden anlamayan sivas sehri ve takımı simdi herkesin dilinde neymis devrim yapmıslar yerim boyle devrimi.

Lancet_61
Ersun hoca felaket ötesi bir kadro kurdu fazla yoruma gerek yok.

o kadronun altına taraftarın %99u imza koyardı..çıkan kadro için ersunu eleştirmek ayıp

Öztürk Adem
25.04.2009, 19:41
Soguk Hava kurutmusdur terleri.
Evet evet öyle olmali:(
En ıyı cuzumlemeyı sen yaptın:alkış:

RepLay
25.04.2009, 19:41
Kimse kusura bakmasın ama önümüzdeki sene için Ersun Yanal hiç mi hiç umut vermedi bana. Böyle futbolmu olur yaa bunlar hiç taktik çalışmıyorlarmıı.70 dk. kadar dayanabildimmm.İçim kan ağlıyor resmen.

Önümüzdeki seneye iyi bi yabancı hocaylaa takımı tamamen ona emanet ederek devam etmeliyiz.

avcilarli61
25.04.2009, 19:42
Demedİ deme İbrahİm trabzon bu sene lİgİ 5. Bİtİrİr :))))

hakantpl
25.04.2009, 19:42
eğer trabzonspor seneye şampiyonluğa oynayacaksa hüseyin,tayfun,song ,umut gibi oyuncuları göndermelidir.
yemin etmiştim yaklaşık 2-3 hafta önce. eğer hüseyinle sözleşme yenilenir ve bu adamlar bu takımda seneye oynarsa gidip sivassporlu olacağım ve trabzonsporu bir daha tutmayacağım.
ben anti istanbulluyum.giderm sivası tutarım.adamlaın kadrosuna bak.yıldız diyebileceğin hangi oyuncu var.birde adamlardaki hırsa bak.
özellikle şu çakma kaptan hüseyin seneye trabzonda olursa yazıklar olsun o yönetime.
Yemin Etme sen yinede Tutmak zorunda Kalırsın sonra:)

2-3 sene sonra tuttuğun takımı lig A da desteklemek zorunda kalma... Her zaman Trabzonspor Yenilsede Yensede biz futbolculara bağlamadıkki sevdamızı bizim Sevdamız Bordo mavi asil renklere.. futbolcu dediğin nedir gelir Geçer.

Erdogan
25.04.2009, 19:43
matematiksel sansimiz var diyenlere,,, hadi matematik kazandi ve sampiyon olduk. bunu neresine sevinecez, bir tane büyük mac aldin mi. sampiyon olursak bu bizim basarimizdan deyil, rakiplerin basarisizliklarindan olur,, bunuda kesinlikle istemem. 25 sene bekledik ama bu sekilde istemiyorum sampiyonlugu.

kaplanlar29
ezdi gectiler..

Gökhan ÖZDEMİR
Kimse kusura bakmasın ama önümüzdeki sene için Ersun Yanal hiç mi hiç umut vermedi bana. Böyle futbolmu olur yaa bunlar hiç taktik çalışmıyorlarmıı.70 dk. kadar dayanabildimmm.İçim kan ağlıyor resmen.

Önümüzdeki seneye iyi bi yabancı hocaylaa takımı tamamen ona emanet ederek devam etmeliyiz.

Daha bomboşken bile isabetli pas atamadık.

TS-FAN
Her şeye tamam....
Kötü oynadık,hırslı değildik,taktik hata yaptık vs. vs.

Yediğimiz ikinci golde duralım ve bir daha düşünelim.
Bu golü, bırakın takımımızı, hiçbir süper lig takımı yemez,yiyemez.

En acı olan şey bu golün neden yenildiğinin cevabı olmalı galiba.
Sahada uyuduk..

hakantpl
Ligi Dördüncü Bitiren UEFA ya gidebiliyormu ?

samway
25.04.2009, 19:44
1 tane taktık bır tane yurek bır tane hoca bır tane futbolcu bır tane pas bır tane şut gormedım bugun sahada ama bınlerce taraftar gordum bordo mavı aşkıyla yanan ıstanbuldan ankaradan tokattan vs... belkı arkadasından borç alarak maça gıdenler belkı hasta hasta maça gıdenler belkı çok önemli işi oldugu halde maça gidenler karısı ıle kavga edıp kız arkadası ıle kavga edıp maca gıdenler işte taraftara laf atanlar şimdi sahaya baktılar ve bizi gördüler ama biz hıc bırsey goremedık RUHSUZLAR gitsin rahat uyusunlar bızde burda hala birbirimizi yiyelim ...

Recep Alkan
Hepimiz her mağlubiyetten sonra formayı hak etmeyen gitsin, lanet olsun istemiyoruz dedik. Ama gel gelelim yattara iki hareket yaptı sevgilimiz oldu geri döndü, gökhan 1 gol attı hepimiz bu hafta patlayacak diye bekledik, selçuk 3 gol attı oooooo tamam bu iş ihtiyacımızı bulduk dedik, alan gs maçından sonra atom karınca yıkar sivası dedik.

Seneryo hep aynı oyncular kendi aralarında değişiyor. Bırakın bu formayı bırakın ayaklarını beyler. Nasıl olsa haftaya atacakları goller yada verecekleri paslar ile gene gönüllerimizde olacaklar.

innocence
Simdi armutla elmayi karistirmayalim.. Baskan hoca ne dediyse aldi.. Sonuc olarak sadri baskan ustune duseni yapti.. Sivas bizdeki lobiyi omru billah goremez buda ayri bi mesele tabii.. Baskan tum iyi niyetiyle elinden geleni yapmistir.. Suc 25. dakikada cok isteyipte 4 milyon avroya aldigi oyuncuyu kenara ceken Ersun yanalindir.. Kim nederse desin..

belli ki armutla elmayı siz karıştırmışsınız.sivas bizdeki lobiyi ömrü billah göremez demişsiniz ama bunu derken sivasın bu sene haksız kazandığı puanları gözden kaçırmışsınız ...

uzamasın konuyu kendi adıma kapatıyorum.her mesajdan sonra söylediklerimi açıklayıcı mesaj atmaktan yoruldum..

c1967
Tonyi gönderip Volkani alalim.
Ciddiyim.
Kaleci Pozisyonunu daima Türk Kalecisi ile doldurmakdan yanayimdir.
volkanı alacak paran yok, ki zaten tony iyi kaleci... bir maçla başını kestiniz adamın... takımda kimse top oynamazken tony nin konuşulması bence gereksiz...

hereticsoul
RUH RUH RUH..ben böyle ruhsuz bi takim görmedim..ya takima dicek bişi yok ki... haftalardir aynı takim giren cıkan belli her hafta aynı..bi selcuk var bi hüseyin war ALLAH bizi tez zamanda bunlardan kurtarsin...hasan ücüncüden kurtardik daha hüseyinden kurtaramadikk... bu takim top oynamioki.. şansa aldiğimiz maclar ile buradayiz... şükür olsun ki lig bitime yaklaşioz yoksa bu takim küme düşmeye oynardi...attiğimiz gol sayisindan da belli....Değişti demiştik aslında hiçbirşey değişmedi...aynı aynı aynı her yıl aynı bu takim...topa basmak yok adamlar bariz antreman yaptii yaa..YETER ERSUN GİT ARTIK GİTTT...bize trabzon'un evladi lazim...

Gökhan ÖZDEMİR
Ne zaman yüzümüz güldüki.Hep içimizde bir ukte kalıyor.En çok koyan da bu duruma alışmak galiba.Biz hüsrana alıştık.

Recep Alkan
25.04.2009, 19:45
Ligi Dördüncü Bitiren UEFA ya gidebiliyormu ?

bu sene

1 - 2 şampiyonlar ligi

3-4-5 uefa kardeşim. biz her türlü uefayı garantiledik. Kayseriye de geçilmezsek ;)

Hüseyin İlkin
25.04.2009, 19:45
Bugün çok büyük hayalkırıklığına uğradık.
Umarım bunun bir benzerini seneye yaşamayız...

Uğur Ö.
25.04.2009, 19:46
şunu söyliyeyim busene sivas şampiyon olmamaları için çok uğraşmaları lazım ulan bu sene birkere bile zorlu maçları kazanamadık bu nedemek yahu hakketiğimiz yer buraydı

KERİM
Ya anlamıyorum.Hiç taktik çalışmazmı bu takım.Sivasın başarısı sadece taktik buna kalıplı adamları ekleyince başarı geliyor.

Trabzonun maçta araya tek top attını görmedim.Tek bi pozisyon hatırlıyorum umut içeri doğru kaçarken ona verilse %100 gol pozisyonu ama gördüğü halde topu yandaki kişiyle paslaşan bi anlayışa ne denir bilemiyorum.

UmutBaykan
o kadronun altına taraftarın %99u imza koyardı..çıkan kadro için ersunu eleştirmek ayıp

Ben imzamı koymuyorum arkadaş,orta sahayı kalabalık tutacaktı.

vaslat
25.04.2009, 19:47
sanırım ölene kadar şampiyonluk göremicez ne şanslı insanlarmış trabzonsporun şampiyonluğunu gören trabzonsporlular.Gözümüz açık gideceğiz bu dünyadan

Recep Alkan
25.04.2009, 19:47

Kursana kafandaki 11 i görelim kardeşim hepimiz. Valla merakla bekliyorum.

Emrah KabuL
25.04.2009, 19:48
Benim gibi Trabzonspor aşkıyla yanıp tutuşan birisi ömründe ilk kez bir maçın 2.yarısında maçı izlemeyi bırakıyorsa bu sözün bittiği yerdir.. Bir takım bu kadar mı isteksiz olur hiç bir anlam veremiyorum.. Ve ey Ersun Yanal 3 kere sağ taraftan hata yapan Serkan'ı 3-0 dan sonra oyundan ancak cıkarabılıyorsun ya sana da helal olsun..!

KERİM
sanırım sen %1lik bölümü oluşturuyosun

tsert61

Saygılarımla

dostum ben bugune kadar Ersun hocaya hep destek oldum..Sivasin hangi futbolcusu Trabzonda mevkisinde oynayan futbolcumuzdan daha iyi..1 tane soylemeyezsin bana..eee adamlar takır takır top oynuyo..bizimkilerde bakıyor..bu futbolcuları bu hale getiren Bülent Uygundur..bizimkileride bu kapasitelerini kullandirtmayan Ersun Hoca olsa gerek..eğer futbolcu koşmuyorsa pas atmıyorsa..bu hocanin suçu..Sivasta bir futbolcu 2.hatasinda çıkartılır oturtulur yedek kulubesine Bülent UYGUN tarafindan..yerine konulacak adam hazır çünki..bizde nasil????
..Bülent Uygun'un sene sonunda bizim takima gelmesini cani gönülden isterim..adam trip ama mucadele eden kazanmak için savaşan bir takim oluşturdu..belkide bizim sadece Gökhan Ünala verdiğimizpara kadar bile para harcamadi takımı kurmak için..

Serdær
25.04.2009, 19:49
Her şeye tamam....
Kötü oynadık,hırslı değildik,taktik hata yaptık vs. vs.

Yediğimiz ikinci golde duralım ve bir daha düşünelim.
Bu golü, bırakın takımımızı, hiçbir süper lig takımı yemez,yiyemez.

En acı olan şey bu golün neden yenildiğinin cevabı olmalı galiba.
Sahada uyuduk..

Golün yarısını top toplayıcı çocuğa veriyorum. :cool:

Yunus Emre SEYHAN
25.04.2009, 19:50
http://fc05.deviantart.com/fs22/f/2007/321/8/3/How_To_Save_A_Life_by_ArhcamtIlnaad.jpg

UmutBaykan
25.04.2009, 19:50
Kursana kafandaki 11 i görelim kardeşim hepimiz. Valla merakla bekliyorum.

Bu maçta tayfunu oynatacaktın orta sahaya serkanı çekecektin orta sahayı kalabalıklaştıracaktın,hem savunmaya yardım edecektin hem hücuma.ayrıca rakipin direncini de orta sahada kıracaktın.bugün ne oldu rakip direnci savunma kırmaya çalıştı,peki sonunda ne oldu gördük.

hakantpl
25.04.2009, 19:51
Hepimiz her mağlubiyetten sonra formayı hak etmeyen gitsin, lanet olsun istemiyoruz dedik. Ama gel gelelim yattara iki hareket yaptı sevgilimiz oldu geri döndü, gökhan 1 gol attı hepimiz bu hafta patlayacak diye bekledik, selçuk 3 gol attı oooooo tamam bu iş ihtiyacımızı bulduk dedik, alan gs maçından sonra atom karınca yıkar sivası dedik.

Seneryo hep aynı oyncular kendi aralarında değişiyor. Bırakın bu formayı bırakın ayaklarını beyler. Nasıl olsa haftaya atacakları goller yada verecekleri paslar ile gene gönüllerimizde olacaklar.

Gönüllere oturmak Değilde, Trabzonsporun başarısı için Moral verme adına katlanmıyormuyuz futbolculara skora yaptıkları her olumlu katkıda da sonuçta takdirimizi alırlar görevlerini yapsınLar Biz zaten her zaman futbolcuların yanında oluruz. Maalesef Onlar görevlerini yapmamaya devam ediyor Biz Hala Motive etmek için Trabznsporumuzun Başarısı için Hoş görüyle yaklaşıyoruz olacak düzelecek patlama yapacak ...Vs Hep beklentideyiz umut içindeyiz Çıldırmak istiyoruz Şampiyonluk istiyoruz ..

Maalesef yine Seneye :(

Bir de şu acıdan Bakalım Başkan sezon başında ne dedi, hedefimiz Avrupa kupalarına katılmak. en azından hedefimiz gerçekleşti Bu sene Yeni bir kadro ile uzun zamandır hasret kaldığımız şampiyonluk şarkılarını söyledik.. Başkanım Hedefimiz seneye 10 Puan Farkla ŞAMPİYONLUK olsun.. hedeften bir kaç puan sapma olabilir o töleransda bizden :P

samway
yanlız bısey solıcem macta herkez kotuydu ama 2 kişiyi ayrı tutucam

egemen ve colman

kotu oynamalarına ragmen hırsları vardı egemen herşeyi yapmaya çalıştı colman çok top ezdi belkı ama hırsından adamlara tek başına gırıyodu...

kusura bakmayın ama huseyın dıyenler yerlı dıyenlere artık tahammul edemıyorum ımzama bakın neden mı bu ımza oyundan cıkarken gülen tayfun a bu seyırcı tepkı vermezse işte bugunku gıbı hırs yapmazlar bızde bole bakarız

Samet İslamoğlu
yeter be yeter şu zihniyet nasıl birşeyki bu taraftarın kafasından çıkmıyor ya bu takıma bir tane hoca söyleyin geçen sene ligin 6. haftasında ligi bırakmış takım vardı ne oldu 25 senedir kaçıyor şampiyonluk resmen ölmek üzere olan takım ayağa kalktı ligin son haftalarına kadar kovalıyor şampiyonluğu hala istifa nasıl insanlrsınız siz ya tony ile tolgayı kıyaslayan adamlar var erdinç vardı keçen sene bu takımda şimdi kamerun milli takımında yaşamadığı deneyim tatmadığı başarı kalmamış songa bile yol veriyorsunuz.
ben unutmuyorum holosko 35 metre gerisinden gelirken ona eskortluk yapan erdinçi unutmuyorum gol yediğimiz zaman gülen hasan üçüncüyü size ne futbolcu lazım ne takım utanç duyuyorum sizinle aynı takımı tuttuğumdan geçen senede ben burdaydım ama hiç biriniz burda değildiniz şimdi herkes burda yiğidi öldürün hakkını yemeyin .
bu takım çok değil iki sene sonra makine düzenine geçer ama burda bir tane makinist yok.
lugatında tek bildiği takım yenildimi istfa kelimesinden başka hiçbirşey olmayan adamlar sürüsü bırakın gidin allah aşkına .
ya biri sölesin bu takıma kim t.d olucak kıçına teneke bağlayıp tekme tokat gönderdiğimiz şenol güneşmi,ilk fırsatta sahtekrlıkla suçlayacağınız hamimi ,tek sevdiğimiz yabancı şotamı siz bunlar ne yapar yapar trabzon haini yaparsınız .
bu takımda istifa olucaksa ilk siz istifa edin

Sen hala bu ersun yanalı savunabiliosan sana helal olsun kardeşim iyi sabır varmış sende yada futboldan anlamıyosun başkada dicek bişi yok..