PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Sivasspor 3 - 0 TRABZONSPOR

Sayfa : 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29

Recep Alkan
18.04.2009, 14:15
Haklısın abi ama orda hocanın ne düşündügünü bilmiyoruz tabii. Colman'ı daha iyi kullanmaya calısmıs olabilir(Eski sisteme geçerek)

Bence artık kadromuz dün oynadıgımız kadro gibi olmalı (Sadece Umut'un yerine Gökhan oynasın) Hatta Song'un yerine Giray'da oynayabilir. Yenik duruma geçtiğimiz,golü düşündügümüz gibi zamanlarda Umut'un yerine Isaac'ı tercih ederim. Ama Song oynadıgında Isaac için yabancı sınırı sorunu yaşarız.

unus emre artık futbol koşarak mücadele ederek kazanılıyor. bunun da çaresi ne kardeşim, orta sahan kuvvetli olacak. Şimdi bir düşünelim, dün akşam hoca colmanı eski yerine alırsak iyi olur dedi. yani sol açığa. bunu hangi dakikada yaptı 70 de. yani takım oyundan düşmeye başladığında yaptı. Bir takım oyundan düşmeye başladığında ne yaparsın, orta sahaya adam alır direnç sağlarsın. Ama sen bitmiş forvetini tutuyor üzerine orta alandan adam çıkaryor ve gene bir forvet alıyorsun. Yani artık koşmaya mecali olmayan yorulmuş direnci kalmamış adamları orta alanda daha da zora sokuyorsun. Ben bunu anlatmak istedim. Her zaman yattara, colman ve alanzinho gibi ayağında top tutmayı başaran insanları bu takımda 90 dakika tutmalısın.

Uğur Ö.
18.04.2009, 14:18
konu dışı ama selçukun boks maçı ne oldu

sametaydin
18.04.2009, 14:43
Ben sivassporun çoğu maçını izledim. Bu takımın herhangibir anadolu takımından tek farkı sahasında aldığı puanlar. Ne oluyorsa sahasında butun takımları yenebiliyor. Birçok maçını izledim ama bu konumda olabilecek kadar iyi bir takım olduklarını sanmıyorum. Sivas ta bu takımı yenebileceğimizi düşünüyorum. Dikkat etmemiz gereken adamları kamanan ve sezer. Kamanan gerçekten çok tehlikeli bir oyuncu her an her yerden gol yapabilir sezer de ceza sahası dışından vuruşları gol yapabiliyor. Bu iki oyuncuyu güzel marke etmemiz gerekiyor. Üstelik sabırlı oynamalıyız. Sivassporun bugune kadar uygladıgı taktiği onlara karşı kullamalyız. Ben sivastan en az 1 puan alacağımızı düşünüyorum.

Erkan
18.04.2009, 14:59
Sivasi sahasinda yenerrsrek...sezon sonu kolbasti oynamaya cok yaklasiriz, bu tur maclardan simdiye kadar hep berabere ayrildik simdi ise kazanma zamani:)...

magicyattara
18.04.2009, 15:06
Sivas'ta ki ilk maçımızda Gökdeniz'in bunları düşürdüğü durum aklıma geliyor da bu maçta Alanzinho-Yattara ve Gökhan'ın oynaması gerektiğini düşünüyorum.

Orta sahada kaba kuvvetle iş görmeye alışmış sivas takımını ancak böyle teknik adamlarla etkisiz hale getirebiliriz.
Yoksa saha kırkpınar gibi güreş meydanına döner.
Onların da aradığı zaten bu.
Güreşe meyilli bir kent ve futbolu da güreş gibi oynuyorlar.

Mustafa Ayazoğlu
18.04.2009, 15:17
,,,,,,,,,,,,,,,,,,, Umut ,,,,,,,,,,,,,,,,,

Alanzinho ,,,, Colman ,,,, Yattara

,,,,,,,,, Huseyin ,,, Selçuk ,,,,,,,,,

Cale ,,, Egemen ,,, Song ,,, Serkan

,,,,,,,,,,,,,,,,,, Slvya ,,,,,,,,,,,,,,,,,,

Umut ile başlayıp 2. yarı Alanzinho - Gökhan Ünal, 75.Dk Umut - Isaac değişikleri ile Sivas maçını alırız.

orhan42
18.04.2009, 17:06
Konya maçının ilk yarısında adamlar doğru düzgün pozisyon bile bulamadı..ve bu takım şampiyonluğa koşuyor..İki sene sonra düşmemeye oynayacak bir takımın şampiyon olmasına gönlüm razı değil..hele bu takım gaspçı yiğidoşlar olunca hiç istemiyorum...İnşallah bu maçta Konya çelme takar da haftaya stresli bir şekilde çıkarlar sahaya..Ben en azından bir puan alacağımızı tahmin ediyorum..Mehmet Yıldız isimli kütüğü kontrol ettik mi adamların gol atma şansı sıfır.

Kadir
18.04.2009, 17:18
Sivasspor'u yeneceğiz başka yolu yok !

Süleyman50
18.04.2009, 17:24
belkide bu sezonun en önemli maçına çıkacağız futbolcularımız bu maçı kazanacak kapasiteye sahip yalnız seyirci ve rakip futbolcuların tahriklerine dikkat etmeleri lazım...

Ali Haydar
18.04.2009, 17:42
Bu maçı yenersen şampiyon adaylarında en güçlülerinden olabiliriz.

ispela61
18.04.2009, 18:09
sivasa karşı galip gelirsek aradaki puan farkı sadece 1 olacak.çünkü konya bir puanı çaldı sivastan

M.Kılıç50
18.04.2009, 18:10
suan Konya´ya Karsi son dakkalar... Bizim eskiden yaptigimiz gibi 4 Forvt´le sahada....

Mac bitti bitecek ha Gayret :)

bulls61
18.04.2009, 18:11
hala bitmedimi kaç dakika uzatmaverdi hakem deli olacam ?

DKaraduman
18.04.2009, 18:12
Maç Bitti 0-0

M.Kılıç50
18.04.2009, 18:14
Iste Mac bitti...

Sivas´i gelecek Hafta yenecegiz, baska yolu YOK... Ya Tamam, Ya DEVAM ;)
Yenersek fark 1´e incek...
medya bir an bizi Unutmustu... Sadece Sivas, Bjk deniyordu hadi simdi görmek istiyorum Haberleri, Yorumlari...

Emre GÜRDAL
18.04.2009, 18:15
ıste bukadar sıvas daha puan kaybedecek haftayada bıze kaybedecekler ama bu sever 2 puan deıl 3 puan:)9))))

kasila61
18.04.2009, 18:16
cok guzel oldu yaaaaaaa haftayada biz tikladikmi sonraki haftada antep davarolardan bir cacik olmaz

tuncay1984
mac bitti tek rakibimiz bjk
kalan maclar kimlenlerlen oynuyolar
cok heyecanli kalan maclari turnuva halinde bir gün oynasakta bitse gecmez bu haftalar ya

powerts61
İnşallah Şampiyonuz...önce sivası yenmemiz lazım bülent uygun klasik değişiklikler yapıyo ersun hoca bunları görmüştür buna göre bir kadro çıkarıcaktır

ÇaGaTaY
18.04.2009, 18:19
----------Gökhan------------

Alan------Colman-------Yattara

-----Hüseyin------Ceyhun-----

Cale----Egemen---Song---Serkan

----------Sylva-----------------

Kadro bu şekilde olmalı Sivasa karşı ortada Ceyhun gibi kuvvetli bi adam şart hele ki Selçuk bu derece formsuzken...

Ömer TOPAL
18.04.2009, 18:20
Ohh ohhh..yenilselerdi iyi olcaktı ama olsun bu sonuçta iyi..Haftaya bizde tıkadıkmı onlardaki malum düşüş başlayacak bakalım intertotoya gidebileceklermi :D bizi yarışta görmeyen MEDYA hadi bakalım ne yazacaksınız

ugurozturk
Cihanin penaltisini Petkovice kirmizi gostermek zorunda kalacagi icin vermedi; Cihan petkovici gecti; petkovic arkadaki ayagina basti ve hakem VEREMEDI. Butun hafta bunu konusup Sivasi iyice ezmeliyiz.

İslam Sezer
sivası yen farkı 1 e indir kampanyası.son fırsat...

Alihan Ertürk
18.04.2009, 18:21
svs'ı yeneceğiz..

Muhammet*
18.04.2009, 18:22
bu maçı alırsak şampiyonluk yolunda dev bir adım atarız......

wolf_TS61
18.04.2009, 18:23
Futbol Federasyonu'ndan yapılan açıklamaya göre, 1, 2 ve 3 Mayıs'ta oynanacak 30. hafta maçlarının programı şöyle:
1 Mayıs Cuma:
20.00 Hacettepe-Galatasaray (Ankara 19 Mayıs)

2 Mayıs Cumartesi:
20.00 Trabzonspor-Kayserispor (Hüseyin Avni Aker)

3 Mayıs Pazar:
15.00 Antalyaspor-Bursaspor (Antalya Atatürk)
15.00 Konyaspor-Kocaelispor (Konya Büyükşehir Belediyesi Atatürk)
15.00 İstanbul Büyükşehir Belediyespor-Gençlerbirliği (Atatürk Olimpiyat)
15.00 Ankaragücü-Ankaraspor (Ankara 19 Mayıs)
15.00 Denizlispor-Eskişehirspor (Denizli Atatürk)
15.00 Gaziantepspor-Sivasspor (Kamil Ocak)
20.00 Beşiktaş-Fenerbahçe (BJK İnönü)

bir müjdeli haber daha çok güzel program

Alihan Ertürk
svs'la aramızda şuanda 4 puan var..Yarın bursaspor bjk'den puan alırsa çok daha iyi olur bizim için

bulls61
Korkunun ecele faydası yok tğüm güçlerimizle şu davaroları yenmemiz şart oldu bunları iyi bir futbol kendi yarı sahası vb. bişey beklemeemek lazım trabzonsporun futbolunda yenelimd enasıl yenersek yenelim KARA BELA YATTARA NIN MAÇI OLACAK BAKIN SİVASLILAR HİÇ ÜMİTLENMEYİN BİZ ANADOLUNUN AĞABEYİYİZ ONA GÖRE HADDİNİZİ BİLİN GE-Lİ-YO-RUZ !!!

güneyli
Sllya ve sedat sarı gördü.Cezalılar mı? Bizim için çok önemli.

Hasan Habip Özbay
18.04.2009, 18:24
eee geldi çattı maç günü şimdi onlara aldı bi korku gerilin gerilin çünlü geliyor fırtına 1-2 alırız bu maçı

alper*
Sivas'ı döve döve yenmezsek kapatalım dükkanı bu sene.

Özkan
İnşallah Şampiyonuz...önce sivası yenmemiz lazım bülent uygun klasik değişiklikler yapıyo ersun hoca bunları görmüştür buna göre bir kadro çıkarıcaktırççç ççç ççç

Mehmet Ç.
18.04.2009, 18:25
,,,,,,,,,,,,,,,,,,, Umut ,,,,,,,,,,,,,,,,,

Alanzinho ,,,, Colman ,,,, Yattara

,,,,,,,,, Huseyin ,,, Selçuk ,,,,,,,,,

Cale ,,, Egemen ,,, Song ,,, Serkan

,,,,,,,,,,,,,,,,,, Slvya ,,,,,,,,,,,,,,,,,,

Umut ile başlayıp 2. yarı Alanzinho - Gökhan Ünal, 75.Dk Umut - Isaac değişikleri ile Sivas maçını alırız.

Song yerine Giray'i oynatirim..

Degisikliklere katilmiyorum... Sivas defansi cok agir, Yattara ve Alanzinho iyi olur orada. 2. Yari gole yönelik Umut-Gökhan degisiklig yaparim.

Alihan Ertürk
İyi iyi Kayseri maçı akşam olacak..

bulls61
arkadaşlar sivas yine başlayacak çirkeflik ÇIKARMAYA AMAN SAKİN OALLAIM DİKKATLİ OLALAIM PROVAKATÖRLER EKARSI TEDBİRLİ OLALIM BU MACI BÜYÜK BİR OLASILIKLA ALACAGIZ ONUN İÇİN SAKİN OLALIM ŞU DAVAROLARI YENELIM SAKIN ÇOK SAKİN

Gökhan KAN
18.04.2009, 18:26
Futbol Federasyonu'ndan yapılan açıklamaya göre, 1, 2 ve 3 Mayıs'ta oynanacak 30. hafta maçlarının programı şöyle:
1 Mayıs Cuma:
20.00 Hacettepe-Galatasaray (Ankara 19 Mayıs)

2 Mayıs Cumartesi:
20.00 Trabzonspor-Kayserispor (Hüseyin Avni Aker)

3 Mayıs Pazar:
15.00 Antalyaspor-Bursaspor (Antalya Atatürk)
15.00 Konyaspor-Kocaelispor (Konya Büyükşehir Belediyesi Atatürk)
15.00 İstanbul Büyükşehir Belediyespor-Gençlerbirliği (Atatürk Olimpiyat)
15.00 Ankaragücü-Ankaraspor (Ankara 19 Mayıs)
15.00 Denizlispor-Eskişehirspor (Denizli Atatürk)
15.00 Gaziantepspor-Sivasspor (Kamil Ocak)
20.00 Beşiktaş-Fenerbahçe (BJK İnönü)

bir müjdeli haber daha çok güzel program
Çok iyi olmuş..Yeterki şunlardan önce oynayalım maçları..

selimatal
unus emre artık futbol koşarak mücadele ederek kazanılıyor. bunun da çaresi ne kardeşim, orta sahan kuvvetli olacak. Şimdi bir düşünelim, dün akşam hoca colmanı eski yerine alırsak iyi olur dedi. yani sol açığa. bunu hangi dakikada yaptı 70 de. yani takım oyundan düşmeye başladığında yaptı. Bir takım oyundan düşmeye başladığında ne yaparsın, orta sahaya adam alır direnç sağlarsın. Ama sen bitmiş forvetini tutuyor üzerine orta alandan adam çıkaryor ve gene bir forvet alıyorsun. Yani artık koşmaya mecali olmayan yorulmuş direnci kalmamış adamları orta alanda daha da zora sokuyorsun. Ben bunu anlatmak istedim. Her zaman yattara, colman ve alanzinho gibi ayağında top tutmayı başaran insanları bu takımda 90 dakika tutmalısın.

Kesinlikle işin özeti bu. Hoca bir de bunu farketse hiç sorun kalmayacak.

Şayet öndeyiz ve rakip bastırıyorsa ve Yattara-Colman-Alanzino dan biri herhangi bir sebepten çıkacaksa bunların yerine girecek tek oyuncu Barış'tır!

Top tekniği olan adamı dışarı alıp defansif yönü kuvvetli birini oyuna sokmak resmen rakibe "saldır" demek değil mi?

Topu ileriye taşıyan oyuncular son dakikalarda takımı son derece rahatlattıkları gibi rakibe kart gösterip eksik bırakma veya farkı açma olanağını da artırırlar.

Adem Erdoğan
Sivas'ı yenememek için hiçbir sebep göremiyorum.Hakemle takımı üstüste koyup yenmemiz lazım.

Bunlarda hiçbişe yok.Yaptıkları sadece güreşmek.

Samet Yildirim
18.04.2009, 18:27
Imali bir sekilde bülent uygun bize gönderme yapyior anladigim kadariyla...

ugurozturk
18.04.2009, 18:27
Sivas iki kirmizi 4 sariyla ve maglup bitirmesi gereken bi maci 1 puanla ve yine HAKEMle tamamladi.

PETKOVIC bu macta cezali duruma dusecekti. Calinmayan bir dudugun sampiyonlugu nasil etkileyecebilecegini bir kere daha gorduk.

bulls61
18.04.2009, 18:28
ArkadaŞlar ben Şİmdİlİk kaÇar sorra gÖrÜŞmek Üzere kendinize iyi bakin trabzonspor la kalin insallah sivas ida devirecegiz a.e.o bye haftaya allah kismet ederse yine burdayim

Great White
18.04.2009, 18:29
Çok var daha maça..

Enerji ve sinerjimizi ekonomik kullanmak lazım;)

turkish0061
18.04.2009, 18:29
OH bee sivas berabere kaldi super vllah, bjktanda puan kaybetse mukemmel Olur

sessizkral_1
18.04.2009, 18:31
Rahat birşekilde yeneriz.3-0 diyorum.

selimatal
18.04.2009, 18:32
Bir kolbası ve Egemen 3lüsü videosu da benden. Yepisyeni:)

http://www.vimeo.com/4203119 (http://www.vimeo.com/4203119)

Alihan Ertürk
18.04.2009, 18:32
Ligtv'nin anketine oylarımızı kullanalım..Geride kaldık ;)
www.ligtv.com.tr (http://www.ligtv.com.tr/)

http://s5.upload.gen.tr/uploads/98bcxs24/dwsdf.jpg

sessizkral_1
18.04.2009, 18:34
Bu arada haftaya sivası yenersek aynı zamanda en az 3 cezalısı olacak sivasın ve antep maçındada takılacaklardır.Yani haftaya Sivası yenersek ondan sonraki hafta belkide lider bile olabiliriz.

Yunus Emre SEYHAN
18.04.2009, 18:35
İlla Şampiyonluk farz oldu demiyorum... Ama şu sivas'ı yenelim ve şu eziklerin üzerinde bitirelim ligi..

Yönetimin cok iyi bir politika izlemesi gerekiyor..
Hakemler yanında eziklerin..

kudu_61
18.04.2009, 18:36
defans şunu lütfen aklınızdan çıkarmayın alanzinho veya yattara topu her ayaklarına aldıklarında siz ileri çıkmaya mecbur değilsiniz yoksa baroşun attığı gibi (alan kaptırmış tayfun ileri de yakalanmıştı halbu ki top daha orta sahayı yeni geçmişti) gol yiyebiliriz sivastan sivasın taktiği belli bekle bekle bekle illa ki yakalarsın o pozisyonu onlara vermeyin hücum hatları çok hızlı lütfen geride eksik yakalanmayın beraberliğin garanti olduğu bu maçtan biraz inanırsanız 3 puan ile döneriz lütfen bu hafta çok iyi çalışın çok iyi konstantre olun bizim için lütfen

Burak Tokal
Bilica cezalı mı?

BayzanTs61
nefret ediyorum sivastan :) anlatilmaz bu..

İsmail ALİOĞLU
Sivassporun hafta içi kupa maçı var fenerle. 4 gün sonra bizle maçları var. Bu durumda daha avantajlı sayılırız. Hakeme fırsat vermeden bitirmeliyiz bu işi Allahın izniyle.

temel_yilmaz
18.04.2009, 18:39
http://www.ligtv.com.tr/VideoHaber/?r=1&hid=55389
penaltı pozisyonu bakabilirsiniz

BayzanTs61
18.04.2009, 18:40
Sivasspor Teknik Direktörü Bülent Uygun, Konyaspor beraberliğini ardından yaptığı açıklamada aldıkları 1 puanın Sivasspor'u şampiyon yapacağını söyledi.

Uygun sözlerini şöyle sürdürdü: "Galip gelmek için gelmiştik, futbol adına güzellikleri sahaya yansıtmaya çalıştık, rakibe fazla pozisyon vermeyen ve organize atakları sahaya yansıtan bir Sivasspor vardı. Konyaspor gibi takımı, taraftarı ve hocasıyla güçlü olan bir deplasmandan beraberlikler ayrıldık. Bu sonuç bizi üzdü ama bu 1 puanın bizi şampiyon yapacağına inanıyorum. Biz herşeye rağmen, sakatlıklara, şanssızlıklara ve hatalara rağmen Konya deplasmanından 1 puan aldık.
İnananlar inandıklarını başarmıştır, biz de başarmak için çıktığımız bu yolda şampiyonluğu kazanacağımıza inanıyoruz. Son dakikadaki pozisyonla ilgili ise şunu söyleyebilirim, önce Cihan'ın eli vardı ama devamında penaltıyı verirdim. Cihan'da kendini yere çok artistik attı. Trabzonspor maçından önce ortam gereksiz yere geriliyor. Taraftarımızdan Trabzonspor'u karanfillerle karşılamasını istiyorum, Trabzonspor Anadolu'nun yıllarca abiliğini yapmıştır. Herşeyden önemli bir damla kandır, dostça bir mücadele olsun. Gönüllerin şampiyonluğunu kazanmış bir takıma yakışır şekilde takımlarını desteklesinler."

Alihan Ertürk
18.04.2009, 18:40
Bilica cezalı mı?

Sedat Bayrak cezalı..

Bahattin Aydın
18.04.2009, 18:42
sivası yenelim şampiyonuz ahanda buraya yazıyorum.Ki yeneceğiz ;) staddaki yerimizide alacağız.

antagonist
18.04.2009, 18:42
Arkadaşlar, bu başlıkta veya diğer başlıklarda Sivasspor veya Sivaslılar hakkında herhangi bir hakarete yer verilmeyecektir.

Sizlerden de bu konudaki hassasiyetimizi paylaşmanızı istiyoruz.

selimatal
18.04.2009, 18:44
Sivasspor Teknik Direktörü Bülent Uygun, Konyaspor beraberliğini ardından yaptığı açıklamada aldıkları 1 puanın Sivasspor'u şampiyon yapacağını söyledi.

Uygun sözlerini şöyle sürdürdü: "Galip gelmek için gelmiştik, futbol adına güzellikleri sahaya yansıtmaya çalıştık, rakibe fazla pozisyon vermeyen ve organize atakları sahaya yansıtan bir Sivasspor vardı. Konyaspor gibi takımı, taraftarı ve hocasıyla güçlü olan bir deplasmandan beraberlikler ayrıldık. Bu sonuç bizi üzdü ama bu 1 puanın bizi şampiyon yapacağına inanıyorum. Biz herşeye rağmen, sakatlıklara, şanssızlıklara ve hatalara rağmen Konya deplasmanından 1 puan aldık.
İnananlar inandıklarını başarmıştır, biz de başarmak için çıktığımız bu yolda şampiyonluğu kazanacağımıza inanıyoruz. Son dakikadaki pozisyonla ilgili ise şunu söyleyebilirim, önce Cihan'ın eli vardı ama devamında penaltıyı verirdim. Cihan'da kendini yere çok artistik attı. Trabzonspor maçından önce ortam gereksiz yere geriliyor. Taraftarımızdan Trabzonspor'u karanfillerle karşılamasını istiyorum, Trabzonspor Anadolu'nun yıllarca abiliğini yapmıştır. Herşeyden önemli bir damla kandır, dostça bir mücadele olsun. Gönüllerin şampiyonluğunu kazanmış bir takıma yakışır şekilde takımlarını desteklesinler."

Bülent'in basın açıklamasını okuyunca aklıma 5-6 hafta önce Ersun Yanal'ın saçma sapan açıklamaları geldi. Bizim çöküşümüz bu demeçlerle başlamıştı. Allah'a çok şükür ki biz toparlanıyoruz ve inşallah onlar çöküşe girecek.

Bu açıklamaların tercümesi: Korku dağları bekler!

ugurozturk
18.04.2009, 18:46
cezali mezali yok.. HAKEM Bulent Gezer sagolsun

Gökhan KAN
Yenersek dev adım adım atmış oluruz..Bu iş bu kadar..

kasila61
stres yapti lar bu stres onlari bitirir bu da kucuk takim olmalarindan kaynaklaniyo.hakemlerin katkisi olmasa sivasin yeri buralar deyil.zaten buyuk bir ihtimalle bu sene sonunda bu takim dagilir,seneye kumeye oynarlar.

Alihan Ertürk
18.04.2009, 18:49
cezali mezali yok.. HAKEM Bulent Gezer sagolsun

Sedat Bayrak cezalı..

oktay61
18.04.2009, 18:50
Bülent Gezer hakemliğin "H" sinden anlamıyor
Çünkü;
korner direğine müdahalenin sarı kart olduğunu dağdaki çoban bile biliyor.
Bu eyyamcı AYNASIZ cehaletinden veremedi o zaman lincolne sarıyı
Az önce de
Penaltı ve Petkoviç'e kırmızı kart göstermesi gerekirdi ki 3 oyuncusunu değiştirmiş olan bir Sivas vardı sahada muhtemelen kaleye de Balili geçecekti
BUNUN ADI EYYAM DEĞİL DE NEDİR????
Yensek bile 1 puan önümüzde olacaklar
neyse yine de yenelim de

Kıvanç Çuvalcı
18.04.2009, 18:53
kupa maclarinda gorulen kartlar lige yansiyormu arkadaslar,kesin bir bilgisi olan varmi?yani ornegin 3 sari karti olan bir sivasli oyuncu kupa macinda 4.kartini gorurse bir sonraki lig macinda oynayabiliyormu yoksa cezali durumami dusuyor?

ugurozturk
18.04.2009, 18:55
Sedat Bayrak cezalı..

Sedat olsa ne olur; Omer Erdogan; adami cekti arkadan indirdi 2.sariyi gostermedi; kilit adamlardan eksik yok.

Emre GÜRDAL
o penaltıyı nası vermez hakem bak ya

ugurozturk
kupa maclarinda gorulen kartlar lige yansiyormu arkadaslar,kesin bir bilgisi olan varmi?yani ornegin 3 sari karti olan bir sivasli oyuncu kupa macinda 4.kartini gorurse bir sonraki lig macinda oynayabiliyormu yoksa cezali durumami dusuyor?

ikisi de birbirine yansiyor;

oktay61
18.04.2009, 18:56
Kupa maçındaki Kırmızılar yansır lige
sarı kartlar yansımaz

U.Sadıkoğlu
18.04.2009, 18:57
http://www.ligtv.com.tr/VideoHaber/?r=1&hid=55389
penaltı pozisyonu bakabilirsiniz

Yorum yok neyse biz haftaya bi öperiz bunları dahada toparlanamazlar ..

Sefa
18.04.2009, 18:57
Yattara sivas'ın sert oyunundan korkmazsa rahat yeneriz...

oktay61
18.04.2009, 18:59
G. Antep başkanı açıklama yapmış
Sivasspor un şampiyon olmasını istiyoruz diye
eğer yenersek bunlar galatasary maçına kadar daha takılmaz.
O yüzden mutlak tüm maçları yenip galatasarayın sivastan puan almasını bekleyeceğiz

Kıvanç Çuvalcı
18.04.2009, 18:59
ikisi de birbirine yansiyor;

umarim fenerbahceyle oyniycaklari mactan sonra epey bi hirpalanmis cikarlar,kartlar martlar. ki zaten cok zor ve stresi gerilimi yuksek bir mac oynayacaklar.

alper*
18.04.2009, 19:00
Bu maç Hüseyin'in maçı olacak ;)
Jubile maçı.

szymeks
sivasa yerden ayağa oynadınmı yenersin bizle şampiyonluk mücadelesini veren sivas değil hakemler adamlar şampiyonluk maçlarına çıkıor forumlarında henüz 5 sayfa olmuş töbe töbe:)

selimatal

Sarı kart cezaları sadece lig için geçerli.

Ama kırmızı kart ve sakatlıklar diğerine yansıyor.;)

sanatik
18.04.2009, 19:01
bülent uygun aciklamalarindan anlasiliyorki fener macinin pek önemli kalmadi 3:1 lik yenilgiden sonra ama o maci önce bi oynasinlar bakalim sonra biz gelecegiz. Aradaki puanin 4 e inmesi 3 olmasada cok iyi oldu. bjk da puan kayipederse dahada süper olacak. Bu maci berabere bile bitirsek 4 puan fark kapanabilir ama kazanmaliyiz tabiiki ve farki 1 puana indirerek sampiyonlar ligi icin yola devam edecegiz. Sonunda sampiyon olurmuyuz olmazmiyiz, bencede olabiliriz ama önce sivasi güzel bir yenmek gerekiyor.

türkiyem61
18.04.2009, 19:02
arkadaslar sivas macina en diri en cilgin taraftarlarimizi yollayalim.. o lakap pankartlari duruyormu?

mcpcpc
18.04.2009, 19:02
bekle bakalım sivas her maçta hakem penaltı yemez şansınız bu sefer sizinle olucak mı :D çakma yiğidolar yğido dediğin yiğit olur. bu maçtan sonra hala bülent uygn çıkıp ühühühühüü bizi şampiyon yapmıyolar diye ağlıcak mı acaba çok merak ediyorum !!!
kolbastı manyağı yapıcas sziiiiii :)))

verep
18.04.2009, 19:03
Şu anki Trabzonspor'un durumu beni 2002'deki Kore'deki milli takıma benzetiyorum.Yapılan eleştiriler.Takımı birbirine kenetlemiş.Gençler maçı içinde bunu hissetmedim.Ama maç bitiminde futbolcuların demeçlerinden hissettim.Futbolcular kendi aralarında kenetlenmiş.Anlaşılan futbolcular yapılan eleştirilere çok alınmış.

Bu futbolcular bilmiyor mu?Biz çok zor beğeniriz.

Özkan Erdem
18.04.2009, 19:05
Sivas hafta içi Fenerle, haftasonu bizimle, öbür hafta ise deplasmanda Antep'le oynuyor.

Aksini iddia etse de, 2 farklı yenilginin rövanşında eksik Fenerbahçe karşısında kazanmak isteyecektir Bülent Uygun. Sonuç alamazlarsa o stresle kart da görebilirler. Oldukça yorulacakları da kesin.

Eğer Beşiktaş yarın sahasında Bursa karşısında kazanırsa -hiç sanmıyorum kazanacağını- lider Sivas liderin 1 puan gerisine düşmüş olacak. Trabzonspor karşısına da kesin kazanmak için çıkacaktır. Dirençli savunmamız ve hızlı oyuncularımızla Sivas karşısında farka bile gidebiliriz inanın.

30. hafta Antep deplasmanında, bir önceki hafta büyük ihtimalle deplasmanda Gençlerbirliği'ne puan kaybedecek olan Antep'in çıkışını izleriz. Sivas burada da puan kaybedecektir.

Sivas'ın sırasıyla Konya, Fener, Trabzonspor ve Antep'e karşı kazanamayacağına inanıyordum, Konya'yla başladı ve inşallah devam edecek.

U.Sadıkoğlu
18.04.2009, 19:05
Sivazzzzzzzzzzz görüşüceüzzzzz

Mustafa Calik
18.04.2009, 19:10
Sivas'da kimler cezali yada sakat simdi bize karsi ?

trab61
18.04.2009, 19:11
bu sivasin bana birkere hakemlerden yandigini soyleyebilirmisiniz. bu aleyhine verilmeyen kacinci penalti?? yuuuh diyorum baska bisey demeyede gerek yok. sivasi zorla sampiyon yapacaklar buna ugrasiyorlar ama olmayacak. biz olmayacaksakta bjk olsun.

oktay61
18.04.2009, 19:13
Petkoviç te olayı çözmüş
eğer bu ligde hakemler adam olsaydı
en az 4 farklı maçta penaltıya sebep olacak ve kırmızı kartla atılacaktı
bu 4 maçta da hakemler penaltı dahi vermedi.
Bundan yüz bulup ceza sahası içinde bulduğunu indiriyor

ugurozturk
18.04.2009, 19:16
Bu maç Hüseyin'in maçı olacak ;)
Jubile maçı.

budur :alkış:

zaferyıldız
18.04.2009, 19:16
sivasa yenilmeyeceğimizden nerdeyse eminim ancak yenme konusunda aklım hakemlere takılıyo..oyle ya berabere kalırsak beşiktaş alıp başını gidebilir ve bu durum çok kimseyi mutlu eder gibi görünüyor...yine de bjk bursa ya takılsın da şu film yeniden başlasın istiyoruzzz süper olur

Alihan Ertürk
18.04.2009, 19:18
buraya yazıyorum sezon sonu alıntı yapacağım svs Ligi en fazla 3.bitirecek ;)

mashal61
18.04.2009, 19:18
sivasa yerden ayağa oynadınmı yenersin bizle şampiyonluk mücadelesini veren sivas değil hakemler adamlar şampiyonluk maçlarına çıkıor forumlarında henüz 5 sayfa olmuş töbe töbe:)
Başka takım forumlarına çok giren biri değilim. Ama bu yorumun üstüne sivasspor forumuna girdim. bu maçla ilgili 2 sayfa yazı yazılmış. 1,5 sayfasını Trabzonsporlular yazmış. :) Bunları fazla gözümüzde büyütüyoruz.

Hüseyin İlkin
18.04.2009, 19:19
Hadi fark 1'e insin, sonra ki haftada önlerine geçelim. Hadi çocuklar, yapabilirsiniz.

mashal61
18.04.2009, 19:20
2 hafta sonra inş. hakettiğimiz yerde olacağız.

güneyli
18.04.2009, 19:21
Sedat cezalıysa defansın ritmi bozuldu o zaman.Sedat sıvas için çok önemli.Maçta yattaranın tarafı aksayacak o zaman.

ugur_52
18.04.2009, 19:24
Hangisini durdurabilceksin bakalım sivaz yattarayımı alanzinhoyu mu :)

.....
18.04.2009, 19:25
Disiplini elden bırakmazsak rahat kazanabileceğimiz bir maç. inşallah sonuç 3 puan olur...

antagonist
18.04.2009, 19:28
Arkadaşlar, BMN'de başka forumlardan alıntı yapmak yasaktır.

Kendimize yakışanı yapalım, itidalli olalım lütfen.

sanatik
18.04.2009, 19:30
buraya yazıyorum sezon sonu alıntı yapacağım svs Ligi en fazla 3.bitirecek ;)

57 puandalar gelecek hafta gs veya fb bu ve o hafta 3 er alabilirlerse 54 yapiyorlar. sonunda 6 inci olmasinlar yine :--)

Erkin Ekşi
18.04.2009, 19:31
sivasa cezayi kesmenin vakti geldi.
mahkeme gununu dört gözle bekliyorum.

Cem Zırıh
18.04.2009, 19:34
bakalim sivas haftaya ne yapacak eger bu macida alirsak ki alacagimizi dusunuyorum o zaman firtinanin nasil estigini herkes gorecek...

Tolunay Abdioğlu
18.04.2009, 19:39
Öyle de çirkeflikle hakemlerle geldiniz buraya kadar :)
Eh bakalım Haftaya sizi kim kurtarıcak :)

(Not: Sivas Belediye'si 1 Adet Yedek Kulübesi Hazırlarsa Sıkıntı Yaşamazlar :D)

Muhammed KOÇ
18.04.2009, 19:44
Arkadaşlar, BMN'de başka forumlardan alıntı yapmak yasaktır.

Kendimize yakışanı yapalım, itidalli olalım lütfen.
tamam anlaşıldı :)

aurora
18.04.2009, 19:44
Sivas Çok gıcık futbol oynuyor. Aynen bir zamanlar Yunanistanın Avrupa Şampiyonu olduğu zamanki futbolu gibi. Birde nedense bu sene hakemlerden yana iyiler. Hakem hataları bile hep lehlerine oluyor nedense. O kadar fazla olduki lehlerine tesadüf sınırlarını zorluyor.

orhan42
18.04.2009, 20:05
sıkı defans,Mehmet'i kitle sal Alan'la Yattara'yı maçı kap gel....

U.Sadıkoğlu
18.04.2009, 20:07
Fener maçı gibi hırs yaptık ezicez sizi o sahaya gömücez sivasss akıllı olun aklınızı almaya geliyoruz ..

Engin Koltuk
18.04.2009, 20:09
Ligin başından beri iddia ediyorum bu maçı alacağız. Sivas artık bitmiştir. Rakibimiz Beşiktaş.

Ozan Yazıcı
18.04.2009, 20:26
gönül ister dağıtalım sivası, hoşaf edelim de, biraz da gerçekçi olmak lazım
bu maçtan puan çıkarmak, bizimkilerin top diye oynadığı şeyle imkansız
umutla gökhanla mı yeneceksin sivası, hem de evinde..

innocence
18.04.2009, 20:27
tek korkum maçın hakemi ile ilgili :S ilk yarıdaki maçta hakem selçuk dereliydi, bu maçta ise bülent yıldırım olabilir.sonuçta iki hakemde eyyamcının önde gideni

Bahattin Aydın
18.04.2009, 20:28
gönül ister dağıtalım sivası, hoşaf edelim de, biraz da gerçekçi olmak lazım
bu maçtan puan çıkarmak, bizimkilerin top diye oynadığı şeyle imkansız
umutla gökhanla mı yeneceksin sivası, hem de evinde..
Abi bugün sivasın maçını izledin mi ? sivas bizden çok çok iyi oynamıyor.onları yenecek gücümüz fazlasıyla var.Heleki dün akşam Serkan'ın açıklamaları sivas maçına olan konsantreyi gösteriyor zaten.Birde bugün sivas puan kaybedince oyuncularımız daha inançlı ve istekli olacaktır.

c1967
18.04.2009, 20:30
sarı saçlarını deli gönlümeee bağlamışım çözülmüyorr yattaraaaaaa yattaraaaa :D:D:D

Engin Türkyılmaz
18.04.2009, 20:49
geçen hafta forumda dedım gençlerbirliği maçı 2.0 bıtecek ve gollerı gokhan ile yattara atacak dedım ne yalan soyleyeyım maçtan sonra bende şaşırdım :D ama onemli olan benım ıddam deıl Trabzonsporun basarısıdır şimdi soyluyorum bi idda daha
sivas 1 - TRABZONSPOR 3
goller colman umut kendi kalesine atıcak sivaslı oyuncu karşı takımın golu Mehmet den gelebilir.

Hürgün Aygün
18.04.2009, 20:54
%60 bİzİm merak etme sİvaslilar bu sayede futbol oyunu zlemİŞ olucaksiniz

magicyattara
18.04.2009, 20:54
Bünyamin Gezer'in bu memlekette ki en yeteneksiz hakem olduğunu söylemiştim,yanılmışım.

Gayet yetenekli eyyamcı bir hakem olmuş.

O pozisyona penaltı çalmamak cüretini gösterebildiğine göre,bu lig de sivasın şampiyonluğu için planlı bir start verilmiş demektir.

Sivas bu gün şansa gol atamadı,2 topları direkten döndü ama bu takıma gol yedirmiyorlar.
Eskişehir,Denizli bu gün Konya ve bizim maçta bariz penaltılar ve goller verilmedi.
İlk yarıda ki G.Birliği ve Hacettepe maçlarını da hakemle aldıklarını söylemeye gerek bile yok.

Sivasa da zaten böyle şampiyonluk yakışır.
Arkalarından sövmeyen takım kalmadı.

Mert Pasa
18.04.2009, 20:55
atletizm 100mt kosusu,1.yle 2. basbas finise 20mt var,3. onlarin da 10mt gerisinden muthis bir depara kalkar ve fotofinisle ikisini birden gecer.Futbol olarak umid vermiyoruz ama bence kazana kazana duzelecegiz(besiktas da aynisini yapti ama periyodu bitti 20 maclik cikis mi olur?)Biz bu atagi yaparsak da bizim deparimiza karsilik veremiyecekler,33.hafta lideriz.

Süleyman Sofu
18.04.2009, 20:56
25 Nisan 2009 sivasın fethedildiği gün olarak tarih sayfalarındaki yerini alacaktır...
Kalelerinede bayrağımızı YATTARA GÖKHAN VE COLMAN birlikte dikecekler rahat olun...

Oktay AKKUŞ
18.04.2009, 20:57
Sivas Taraftar Görsün:)

iskenderunlu
Sivaslı taraftarlar bekliyoruz gelin deselerde bizim büyüklüğümüzü halen anlamamışlar demektir

Eren Karaahmetoğlu
Hakem makem kurtaramaz sivası,eğer biz adam gibi oynarsak. Yeter ki futbolcularımız sahada gereken mücadeleyi göstersin ve biz bunu anlayalım. Böyle olunca yeneriz. Kadro tercihleri de doru olursa tabi. Tüm bunları yapıp da yenemezsek canları saolsun. Yeter ki sonuna kadar mücadele etsinler. Ersun Yanal da doru 11i çıkartsın:)

Manu61
18.04.2009, 20:58
Artık sivas maçı futbol maçı olmaktan çıktı psikolojik bir savaş haline geldi..Kaybedersek bizim işimiz biter..Eğer kazanırsak sivas krize girer..Böyle ufak takımlar yaşadıkları krizleri hemen çözemezler..Biz bile 3-4 hafta bu dönemi yaşadık..Şimdi sıra onlarda..

Oktay AKKUŞ
18.04.2009, 20:58
Maçı İzleyemicem Dershane Var Off.

Sefa
18.04.2009, 20:59
Anadolu takımları Sivas Şampiyon diye bağırıyorlardı şimdi tek tek sivasla oynadıkları maçlardan sonra sövüyorlar onlara da iyi oluyor...

fatsalıdeniz
18.04.2009, 21:01
umarım maçı gzel bir futbolla kazanırız

Hürgün Aygün
18.04.2009, 21:02
2-0 2-1 veya 3-1 alırız

Oğuzhan Turhan
18.04.2009, 21:03
Arkadaşlar rica ediyorum, lütfen şu sivasspor forumunda gidipte yazı yazmayın.
Yazılanlara bakıyorumda, kendinizi ve malesefki tuttuğunuz takımı küçük düşürüyorsunuz.

Oktay AKKUŞ
18.04.2009, 21:05
İlk Golü Biz Atalım Şöyle İlk 15 Dk İçinde Ondan Sonra Gelsinler Üstümüze Kalecimiz de Sağlam Gökhan da Moralli Yattara Alanzinho O Biçim:) Alanzinho Akıcak Bu Maçta:):) G.Birliği Maçında Hüseyin Sahada Yoktu

Adulyan7
18.04.2009, 21:09
sivas son nefeslerini alıyo haftaya biz bitkisel hayata sokarız gaziantep de fişini çeker..beşiktaşın da bakacaz bursa maçında röntgenine :) en iddaalı takım biziz arkadaşlar fikstür avantajı ve rakiplerin formsuzluğu sayesinde lütfen biraz daha sabırlı olalım ...

Muhammed KOÇ
18.04.2009, 21:12
sivas son nefeslerini alıyo haftaya biz bitkisel hayata sokarız gaziantep de fişini çeker..beşiktaşın da bakacaz bursa maçında röntgenine :) en iddaalı takım biziz arkadaşlar fikstür avantajı ve rakiplerin formsuzluğu sayesinde lütfen biraz daha sabırlı olalım ...
ve ayrıca her maç gençlerbirliği maçındaki taraftarı istiyoruz.. taraftar mükemmeldi, 90 dk. susmadı diyebilirim.. en azından gruplar tek bir ağızdan bağırmaya başladı :)

machi_61
18.04.2009, 21:14
Sivas maçını alırsak 7 diye bağırmaya şimdiden başlıyalım :D

fatsalıdeniz
18.04.2009, 21:15
bugün buralarda bu cümleleri bile kurmak ne güzel şeyler

Adulyan7
18.04.2009, 21:15
bence sivasa bağıra bağıra gidelim ;)

Hürgün Aygün
18.04.2009, 21:16
alırız ya tam havamızı bulmuşken

Hamza Yilmaz
18.04.2009, 21:20
Arkadaşlar rica ediyorum, lütfen şu sivasspor forumunda gidipte yazı yazmayın.
Yazılanlara bakıyorumda, kendinizi ve malesefki tuttuğunuz takımı küçük düşürüyorsunuz.

aynen birakin su hansolari. Bunlarin forumuda mi var.

Oktay AKKUŞ
Havaya Girdik En Azından İyi Mücadele Ediceğimizden Şüphem Yok ki Yıldız Oyuncularımızla Alırız Maçı.

Yattara'yı Tutucaklar O Kesin Adam Adama Markaj.
Alanzinho 2.Hedefleri Olucak

Ama Bilmiyorlar ki Colman Ve Selcuk Uzun Toplarla Nasıl İsabet Pasları Atıyorlar..

Her Türlü Orta Alanda Ağırlığı Koyucaz Defansımız Mehmet'i İdare Eder Zaten Ona Şüphem Yok ki Slyva'nın Hakkını Vermek Lazım
Kaptan'da Fb Maçındaki Performansını Koysun Maçı Alırız

Muhammed KOÇ
2 hafta önce 5. lik hayırlı olsun diye binlerce mesaj atıldı :) şimdi herkes tekrar inanmaya başladı gibi :)

Hürgün Aygün
18.04.2009, 21:21
anca 1 tane filan var:D

Kazım Uzunboy
18.04.2009, 21:24
Bugün Konyaspor - Sivasspor karşılaşmasını izledim de, Sivasspor bizden daha beter yahu. :rolleyes:

ibrahim ŞEN
18.04.2009, 21:26
bıze karsıda bu konyaya oynadıkları gıbı acık oynarsalar dagıtırız :)

Engin Türkyılmaz
18.04.2009, 21:26
serkan balcının maç sonu açıklamasını ızledım
spiker: neden kolbastı oynamdınız?
serkan b. : asıl kolbastıyı sıvas maçından sonra oynayacağız asıl zaferın ozaman olacağını dusunduk ve kararlastırdık takım olarak sıvasta kolbastı oynamayı düşünüyoruz...

Abdülkadir Kılıç
18.04.2009, 21:33
Ben maçı alacağımızı düşünüyorum. Başka söze gerek yok. Bekle bizi Sivas

Tahsin Armutcu
18.04.2009, 21:39
bıze karsıda bu konyaya oynadıkları gıbı acık oynarsalar dagıtırız :)

bence bıze kapanacaklar keske acık oynasalar:)

Murat Acar
18.04.2009, 21:53
2 hafta önce 5. lik hayırlı olsun diye binlerce mesaj atıldı :) şimdi herkes tekrar inanmaya başladı gibi :)Yetmedi birde ligi kaçıncı bitiririz diye başlık açtılar gördümki çok kişi o ara 5 bitirsek iyi gibielrinden konusuyordu ben oradada dedim şimdide diyorum bu takım ŞAMPİYON OLACAK İMZAMA BAKIN YETERLİ

Kaan
18.04.2009, 21:57
Kader maçımız.

Yenersek şampiyonluğa büyük bir adım daha atmış oluyoruz.

Maalesef o gün dershanem var. Bakalım ne yapacağız. :(

Hürgün Aygün
18.04.2009, 21:59
:D:Doh bea fenerde yenildi 1-0 gol ankaraspordan mehmet çakır müthiş attı yalnız uzaklardan :D

Faruk KILIÇ
18.04.2009, 21:59
Bugün Konyaspor - Sivasspor karşılaşmasını izledim de, Sivasspor bizden daha beter yahu. :rolleyes:

Konyanın penaltısına yanıyorum nasıl verilmez inanamıyorum

Tolunay Abdioğlu
18.04.2009, 22:01

Bende ilk duyduğumda şaşırdım ama varmış :)

Kara deniz
18.04.2009, 22:04
Fener'e üzüldüm yav:D gülizar gibi golcüleri var, maç alamıyorlar.. Bayılıyorum şu gülizara:D

Haftaya sivas'ı yendik mi, önümüz açık arkadaşlar.. Tam destek... Durmaak yoooğğğğ, yola devammm:D

Kazım Uzunboy
18.04.2009, 22:04
Konyanın penaltısına yanıyorum nasıl verilmez inanamıyorum

Hakemin gözü önünde yapılan faule ne dersin ? Böyle bir faule kırmızı kart çıkmadı ya daha ne diyelim ki.

Kaya
18.04.2009, 22:07
Sivas! Az kaldı az... Bekleye dur...

Varlıbaş61
18.04.2009, 22:11
Adalet Yerini Bulacak!!!

Tanju
18.04.2009, 22:14
Parçalamalıyız onları

Bülent AKBULUT61
18.04.2009, 22:16
ya bu admların forumları bile varmış şaşırdım.ALLAHIM bir hafta nasıl gececek ya uykular haram bana

Berkedogan
18.04.2009, 22:16
Şu sivası inşallah bozguna uğratırız kendi evlerinde, adamlar çok şanslı takım beleşten 3 puan aldıkları çok maç oldu biz ise kazandığımız her maçı hakkımızla 90 dakika ecel terleri dökerek kazandık.

Bülent AKBULUT61
18.04.2009, 22:17
bırakın ya adamların forumunu ya

Ayhan Yüksek
18.04.2009, 22:18
gEçmiş geride kaldı ahlanıp vahlanmak bi işe yaramaz ama gelde yanma şimdi,Denizli Konya İbb maçında kaybedilen 8 puana 61 puanla liderdik ve kimse tutamazdı bizi,herşeye rağmen daha kaybedilen birşey yok Sivası yenip herşeyi lehimize çevirebiliriz,Sivası yenersek daha dikiş tutmaz çok puan kaybeder,bjk ninde maçları zor yeterki biz inanalım futbolumuz umut vermesede sonuca gitmesini bildik son 2 hafta inşallah Sivasta güzel futbolla 3 puanı alırız,sivas kollanmaz umarım abartısız her maçta lehlerine hakem hataları var keza bjk ninde,buna rağmen yarıştan kopmadıysak bu büyük takımın büyüklüğünden olsa gerek.

Varlıbaş61
18.04.2009, 22:25
acele etmeyelim arkadaşlar
önce yenelim sonra forumlarını sürklase edelim...
şimdiden böyle şeyler yapmayalım ama:D

Bülent AKBULUT61
18.04.2009, 22:26
Arkadaşlar bırakın şu adamların forumuna üye olmaya ne gerek var tamam sivas takımına gıcık oluyoruz adamların forumuna ayıp etmeyelim

MetiN08
Arkadaslar bu sene biz Sampiyon olicaz ins., bence bir beraberlik kredimiz daha var ama sivasi kesin yenmemiz lazim is tamamdir, yeterki inanalim hepimiz, gecen haftalar gibi degil yani hep destek tam destek yani :)

BORDOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO

Zafer BİLGİN
Bakıyorumda 15 li yaşlarda,tahrik nediri öğrenmişsiniz.

tahrikten önce,adamlık nasıl olur onu öğrenin.Öğretecek yoktu diyeceğim ama şu sitede o kadar çok varki adamakıllı taraftarlık nedir diye bilen.

Yazmayın kardeşim şu adamların sitesine

Muhalif
18.04.2009, 22:27
Yenmek zorunda olan biziz. Sivas beraberliğe razı, atarsam kar mantığıyla oynayacaktır. Bize karşı bu şekilde oynadığı tüm maçlarda da başarılı oldu. Nedense bu maçta içimden hakemin bize çok toleranslı, aynı ölçüde de Sivasspor'a toleranssız davranacağını düşünüyorum. Maç sonunda hakemin maçtan çok konuşulacağını düşünüyorum. Sene başından beri Sivasspor kollanıyor şeklinde cereyan eden havanın bu maçta tam tersine döneceğini düşünüyorum. Bu tahmin ettiğim şeyler olursa Bjk şampiyonluğu, bizim de 2. liğimiz hayırlı olsun diyebiliriz.

Şampiyonluk mücadelesi verene 2 Anadolu takımından iyi oynayanın kazanmasını ve bu iyi oynayan takımın da biz olmamızı dilerim.

Tolunay Abdioğlu
18.04.2009, 22:28
Bakıyorumda 15 li yaşlarda,tahrik nediri öğrenmişsiniz.

tahrikten önce,adamlık nasıl olur onu öğrenin.Öğretecek yoktu diyeceğim ama şu sitede o kadar çok varki adamakıllı taraftarlık nedir diye bilen.

Yazmayın kardeşim şu adamların sitesine

Ben yazmıcaktım zaten..
Girdim baktım ne yazmışlar diye..
Sivaslı'nın biri çok kötü birşey yazdı sadece müdahele ettim...

pReN@_61
18.04.2009, 22:29
Kazanmak zorundayız...

Bugün Konya kazanabilseydi daha iyi olurdu..Neyse..

Muhammed KOÇ
18.04.2009, 22:29
ben de kartlı bir maç bekliyorum.. oldukça fazla sarı ve 1-3 arası kırmızı kart çıkabilir.. sivas tiribünlerinin çirkefliğiyle paralel olabilir bu kart sayıları..

gokmavi
18.04.2009, 22:30
sebep gösterilmeden atilmissiniz , pu ha ha ha :)
böyle seylerle ugrasmayin gencler

MetiN08
18.04.2009, 22:34
Arkadaslar gerceken ayip oluyor ama, bize ne onlarin forumundan ya, kendinizi ve trabzonspor kücük düsürmeyin, siz oralara girdikce onlara yazdikca onlar kendilerini birsey sanacak lütfen yani

.....
18.04.2009, 22:43
Allahın izniyle ölümüne oynayıp su maçı almalıyız. Çünkü bu maçı alırsak işimiz çok kolaylaşacak. Yeter ki biraz inanç ve istek olsun...

İrfan KUMAŞ
18.04.2009, 22:44
Bırak arkadaşım böyle boş işleri.Buradada peşine taktın 10 kişiyi.Aklınız sıra makaram sarı bağlar.Ne oldu şimdi, o mesajı yazınca Sivas ımı fethettik.

Saygı gösterki,saygı bulasın.:cool:

Şimdi oradaki adamlarda üye olup sitemize buna benzer şeyler yazsalar hoşuna gidermi.

Lütfen şu gereksiz işlerden uzak duralım

katılıyorum.
daha ciddi olmalı,büyüklüğümüze yakışır hareketler yapmalıyız.
Böyle yaparak sivası ciddiye aldığımızı büyük kategorisine soktuğumuzu düşünecekler.

Hürgün Aygün
18.04.2009, 22:44
tststststs sssss
ts sss
ts sss
ts sss
ts

Uğur Ö.
18.04.2009, 22:45
yahu şu sivas forumlarına girip laf atanları kınıyorum eğer o yaptıklarınız bize yapılsa hoşunuza gidermiydi lütfen bu seviyeye düşmeyin çünkü yaptığınız çocukça bişey ve ts taraftarına hiç yakışmıyor

Travelair
18.04.2009, 22:46
"Anadolu’nun kazanmak istediği şampiyonluğu inşallah kazanırız"

Bülent Uygun Hoca'nın açıklaması. Ama Anadolu takımları hatır da olsa kendi futbollarına bakarlar, bakmalılar

Yavuz Hasan
18.04.2009, 22:56
ondan sonra anadolu takımları bizi neden sevmiyor

adamlarıın forumuna girip hakaret edersen neden sevsinler ki

neden trabzonspor u kardeş takım görsünler ki

deplasmana gittiğimizde trabzona neden hakaret dolu tezahuratlar yapıldığını şimdi daha iyi anlıyorum

Bülent AKBULUT61
18.04.2009, 22:56
kendinize yapılmasını istemediğiniz şeyleri başkasına yapmayın biz takımlarına gıcık gidiyoruz adamların forumuyla işimiz olmaz kücük düşürmeyin kendinizi

Muhammed KOÇ
18.04.2009, 22:58
ondan sonra anadolu takımları bizi neden sevmiyor

adamlarıın forumuna girip hakaret edersen neden sevsinler ki

neden trabzonspor u kardeş takım görsünler ki

deplasmana gittiğimizde trabzona neden hakaret dolu tezahuratlar yapıldığını şimdi daha iyi anlıyorum
biz bu kadar iyi niyetliyiz işte :alkış:

ama onlar ağızlarına geleni söylerken bizim susmamız olmazdı.. gereken cevap da mesaj da verildi..:cool: maçtan sonra daha iyi vericez inş.. :)

Uğur Ö.
18.04.2009, 22:59
biz efendi bir taraftarız ve arada bazı taraftarlar yüzünden bu efendiliğe laf gelmesini ben istemem unutmayın kurunun yanında yaş ta yanar

pReN@_61
sivası sahasında evire çevire yenmeliyiz

Onur Şeref
Yok yok sövmeyecem istiyorum ama yapamayacağım!..

Bu Sivaslı barzolar nasıl olduda öğrendi bilgisayar kullanmayı.

Yavuz Hasan
18.04.2009, 23:01
biz bu kadar iyi niyetliyiz işte :alkış:

ama onlar ağızlarına geleni söylerken bizim susmamız olmazdı.. gereken cevap da mesaj da verildi..:cool: maçtan sonra daha iyi vericez inş.. :)
bi ceza kesilecekse bu sahada olmalı

alçaklığa alçaklıkla karşılık verirsen karşıkinden bi farkın yokdur demektir

mehmetdoğan
18.04.2009, 23:04
ŞAMPİYONLUK maçımız hayırlı olur inşallah

Gökhan Bilgin
18.04.2009, 23:04
allahım şu okuduklarımdan sonra bu maçı alamazsak kahrolurum ya alın bu maçı güveniyoruz size ezin onları sahada futbol dersi verelim hadi be çocuklar güldürün yüzümüzü

Zafer BİLGİN
18.04.2009, 23:10
Arkadaşlar,

yiğiter isimli arkadaşın yazdıklarına takılmadan önce,bizim sitemizde yazılanlara bakalım.Bir tek adamlara ana avrat sövülmediği kalıyor.

Saygı gösterki,saygı göresin.

Burada bu yazılanların karşılığında,karşı taraftan ne bekliyorsunuz onu anlamadım.Yukarıda bir arkadaşın dediği gibi,

-neden deplasmanlarda Trabzonspor a bu kadar küüfür ediliyor şimdi daha iyi anlıyorum.

Kendimize çeki düzen vermezsek,bırakın yeni taraftar kazanmayı mevcutlarıda kaybedeceğiz.Şimdi soruyorum size.

Benim bildiğim eskiden, Sivas ta, istanbul haramilerinden daha çok Trabzonspor taraftarı vardı.

Şimdi ne olduda bu rüzgar ters esmeye başladı.Bizim hiçmi suçumuz yok.

Veya burada hangi Sivas lı yazılanları okuyupta Trabzonspor a sempati duyabilir.

Aramızda Sivas lı olupta,Trabzonsporu tutan ancak burada yazılanları okuduktan sonra Trabzonsporu bırakan kaç kişi vardır bilebiliyormusunuz.

Kaç kişi olduğunu bilmiyorum ama 1 tanesini çok iyi biliyorum.

ALINTI YAPTIĞINIZ YİĞİTER NİKLİ SİVASSPORLU ARKADAŞIMIZIN HEPİMİZDEN DAHA FAZLA TRABZONSPORLU OLDUĞUNU BİLİYORUYDUNUZ.TAKİ BURADAKİ AKLA HİZANA SIĞMAYACAK SİVASA VE SİVASSPORA HAKARETLERE DAYANAMAYACAK DURUMA GELENE KADAR.

Gamze
18.04.2009, 23:12
4) bordomavi.net forumda, hangi nedenle olursa olsun başka bir forumdan alıntı yapmak kesinlikle yasaklanmıştır. Kurala aykırı davranan üye önce uyarılır, hatanın devamı halinde ise ilgili üye önce 3 gün, daha sonra 1 hafta foruma mesaj gönderememe cezası alır.

Konumuz Sivasspor maçı, bir üyenin başka forumda ne yazmış olduğu değil arkadaşlar.
Yukarıdaki forum kuralımıza uygun hareket edelim.

turkish0061
18.04.2009, 23:13
Fenerde kaYbeti, Ha simdide Bjk kaybetse daha ne isterim :)

selimatal
18.04.2009, 23:14
Sivaslılara laf yetiştirmekle 3 puanın ne alakası var?

Şayet büyüklüğümüze yakışanı yapacaksak, kendi işimize bakmalı, onların söylediklerini duymamalıyız. Böylece biz rahatlarız, onlar gerildikçe gerilir.

Ve bu tip maçları daima rahat olan kazanır, gerilen kaybeder!

Şampiyonluk istiyorsak futbolculardan önce bizler gerekeni yapmalıyız. Çocukça saçmalıklarla kaybedecek vaktimiz yok bizim.

Muhammed KOÇ
18.04.2009, 23:16
zafer abi herşeye rağmen suçu kendimizde arayalım diyecek kadar iyi bir taraftarsın seni alıkışlıyorum.. fakat bir değil iki değil.. o olaylı maçtan sonra sivas aynı sivas.. hiçbir olumlu adım atmadı..

Recep Alkan
18.04.2009, 23:18
kimsenin taraftarı umrumda değil. Yaklaşık 3 gündür sivas formunu takip ediyorum. Edebimle adamla durup bütün haysiyetsizliklerini seyrediorum. ok efendim trabzon taraftarı sivas meydanından geçemezmiş, yok trabzonpspor istanbul uşağı imiş, yok anadoludan bu sene başka şampiyon çıkacakmış inanın hepsini ama hepsini gülerek okudum.

Bizim taraftarımız türkiyenin her yerinde en önde yürür kimse durduramaz

Bize istanbul uşağı diyenlerin kendi içlerinde fener forması giip gezenler var

Bu ülkede hiçbir istanbul takımının şampiyonluğu trabzonda kutlanmaz ama sivas meydanlarında koca koca fener bayrakları asılır.

yok şampiyon bu sene anadoludan ama sivastan çıkacakmış.

Nasıl bir mantıkları var bilmiorum. Başkanları geçen hafta çıkıp bizi şampiyon yapmayacaklar demişti. Bizde o zaman demiştik ki boşuna afkuruyorsun. Buyrun odyakmaz paşa http://www.ligtv.com.tr/VideoHaber/?r=1&hid=55389 seyret bakalım bu linki. Hala yüzün kızarmadan çıkıp bizi şampiyon yapmayacaklar diyecekmisin. Kol gibi bariz penaltılar havada kalırken hala hakkımız yeniyor diyebilecekmisin. Yoksa hala o şovmen teknik direktörün kalkıp cam çerçeve mi kıracak.

Daha düne kadar üzerlerine fener galatasaray forması giyen dalkavuklar bugün çıkmış öz sivaslıyız şampiyonuz diye ahkam kesmeye başlamış. Bu kadar kolay mı bu işler sanırsnız. Hakem hediyesi 10 puan ile buralara geldiğinizi sizin gibi akıl düşmanı insanlar haricinde herkes biliyor. Ama ne yazıkki işinizi gelmiyor ki bunları konuşamıyorsunuz.

Şunu da sakın unutmayın sivaslılar; bizler 1967 den beri takımımızın peşinde koşarken, sizler 1967 den 2004 e kadar boş tribünerde keşke buraya fener trabzon gelse diye hayaller kuruyordunuz.

Şampiyonluk zaten hikayede en azından geçen sene gbi açıkta kalmamanız için bu sene biraz daha yalayın üst kademeleri :)

Gökhan KAN
18.04.2009, 23:18
Boşverin arkadaşlar şunları..Biz gücümüzü sahada gösterlim PC başında değil..

Zafer BİLGİN
18.04.2009, 23:24
Önce kendi kapını temizleyeceksinki başkalarına laf atabilesin.

O maçtaki turuncunu laneti yaktı bizi.

O lanetli turunculunun yaptıklarını unutup başkasına ben bi şey diyemem arkadaşlar.

Olayı kendime empati yapıyorum.

Trabzonsporum deplasmanda oynuyor.Gergin bir maç.Futbolcular arasında münakaşalar var.Ve o sırada ne idüğü belirsiz insan kılığındaki bir ..... sahaya dalıyor.Vede Trabzonsporlu futbolcuya yumruğu sallıyor.Derken 2-3-4 her taraftan sahaya futbolcularımıza vurmak için giriyorlar.

Düşünsenize bizim takımımıza böyle bir harekette bulunduğunu.Emin olun ertesi gün Trabzonda ordu kurup o şehre taaruza geçerdik.

Arkadaşlar,sivas maçıyla alakalı illa bir suçlu arıyorsak emin olun sivas takımı en son suçludur.O turunculuyu ve takımımıza verdiği o zararı bugün kabul etmezsek yarın öbürgün daha kçtü olaylarda bugünlerden ders almadığımızı göstermiş oluruz.

Halit Aydın
18.04.2009, 23:25
4) bordomavi.net forumda, hangi nedenle olursa olsun başka bir forumdan alıntı yapmak kesinlikle yasaklanmıştır. Kurala aykırı davranan üye önce uyarılır, hatanın devamı halinde ise ilgili üye önce 3 gün, daha sonra 1 hafta foruma mesaj gönderememe cezası alır.

Konumuz Sivasspor maçı, bir üyenin başka forumda ne yazmış olduğu değil arkadaşlar.
Yukarıdaki forum kuralımıza uygun hareket edelim.

Sivasspor için ceza almak, Sivas için değmez arkadaşlar.

Bu onlara sadece reyting sağlar :) Üye sayılarını artırmayalım :D

Gökhan BAYRAK
18.04.2009, 23:26
yaa arkadaşlar sallayın sivasspor forumunu.ben 2 yıldır üyeyim oraya.çok defalar lafı koymuşumdur gediğine ve üyeliğim yasaklanmıştır : ) fuzuli yere oraya girip de gerilmeye gerek yok.

Trabzon'dan organizasyon var mı maça?kimler gidecek ve biletleri nerden temin edecek?

Mustafa Calik
18.04.2009, 23:27

Galatasaray'in yenilmesini :)

bu arada bize karsi kimler cezali yada sakat ? bilen varmi ..

KemalEROĞLU5961
Açıkçası adamların forumlarına ben de girdim, haklı oldukları noktalar var, olmadıkları noktalar var. Öncelikle "hanzo, barzo, kıro" gibi tabirler ve "Sivas'a internet ne zaman geldi?" gibi aşağılayıcı mesajlar yakışmıyor bize. Onların da forumlarında benzer şeyler var ama bu kadar çoğunlukta değil...

Öte yandan Sivasspor ve Trabzonspor arasında günümüzde gelinen husumetin sebebini kesinlikle TS taraftarı olarak görmüyorum. Bunun başlıca sorumlusu Mecnun Odyakmaz ve Bülent Uygun ile bazı Sivaslı topçulardır ki o güne dek ben dahil birçok taraftar da Sivasspor'a sempatiyle yaklaşıyordu. Benim bu seneye kadar koruduğum bu sevgi maçlarda, özellikle 61. dakikalarda duyduğum küfürlerle yerini ne yazık ki nefrete bıraktı, öyle ki bir Beşiktaş şampiyonluğunu Sivasspor şampiyonluğundan daha çok kabul edebilirim artık ve bu duygunun yeterince Bizans nefreti taşımamamdan ziyade TFF destekli Sivas'ı Anadolu takımı olarak görmememden kaynaklandığını düşünüyorum.

Dipnot: Hayrettin Hacısalihoğlu'nun hafta başında yaptığı açıklamaları da hiç yerinde bulmadım, bu ve benzeri şeylerle takımı ve Sivas'la oynayacağımız maçı gündeme taşımak olmadı bence. Bu şekil ortamı geren açıklamaları Sivas cephesinden duymaya alışmıştık halbuki...

Bülent AKBULUT61
hadi arkadaşlar artık kendimizi maca verelim

Mertcan
18.04.2009, 23:28
bu maçı kesinlikle almamız lazım kesinlikle!!!

şampiyon ola cağız !!!!!!

Mustafa Ayazoğlu
18.04.2009, 23:29
Sivasspor 19 golle ligin en az gol yiyen takımı sadece Fenerbahçe maçında 4 gol yedi. Biz ise zor gol atan bir takım görüntüsü veriyoruz.

Son 2 maçımızda 6 gol attık, Sivas ise 5 maçta 6 gol attı.
Sivasspor kanatlardan gelip gol bulan bir ekip, Galatasaray(2), Fenerbahçe(4) ve Beşiktaş(2) gollerini böyle attılar.

Tek forvet oynayıp orta sahada kalabalık olmalıyız, mutlaka pozisyon buluruz.. Atabilirsek 1 - 0 olsun bizim olsun.

Sivasspor'un Salı günü Fenerbahçe ile kupa maçı var. 7. Gününde 3. maçı Trabzonspor ile oynayacaklar :)

Yattara ve Alanzinho bu maçta çok iş yapar.

Fanatik28
18.04.2009, 23:30
ilk golü atarsak cok farkli kazanacagimiz bir mac olacak. Tek bir sartla, o da ilk 11´de Umut´un olmamasi, sahaya nasil cikarsak cikalim...hele ki G.Birligi macinda Yattara´nin attigi golde umut´un güya alan yaratmis oldugunu okuyunca gülesim geldi. Yani bir futbolcuyu övecekseniz, biraz mantikli olun!!!

Gökhan tek forvet oynayamaz diyenler, bu adam Kayseri´de nasil oynuyordu? Benim icin önemli olan, Umut olmasinda, forvetsiz oynayalim, rakibe bir sürpriz yapalim...Rakip kendini bize hazirlayana kadar yapacagimiz degisikliklerle Sah-Mat diyelim!

Sivasspor duran toplarda etkili olmaya calisan bir takim, iste o yüzden Giray´in mutlak oynamasi gerek. Hem defansta hemde ofansta tehlike yaratabilen biri olmasi cok önemli.
Siavassporun bundan haric tek taktigi Mehmet Yildiz üzerinden oynamak, o yolu tikarsak, kalemize bile gelemeyecekler.

Ve en önemlisi bu mac bir sinir harbi seklinde gececek, sinirlerine hakim olan kazanacak.

Muhammed KOÇ
18.04.2009, 23:30
bu maçı alırsak şampiyonuz gibi birşey.. bjk garanti 5 puan kaybedecek en az..

batugol
18.04.2009, 23:31
sivasi yenersek ikili averajda ustun konuma geciyoruz
bjk ile bizim ikili averajimiz notr
sivas ile bjknin ikili averaji notr
lig sonunda 3 takimin puani esit olursa siralama nasil olur ?

Bülent AKBULUT61
18.04.2009, 23:32
ilk önce bizim takımımıza saygı göstercekler 2 yılda birşeyler yaptılar diye kendilerini bizden büyük görmeyecekler .ilk önce bizim yaptığımız başarıları yapacaklar ondan sonra bizle aynı yemeği yiyecekler inşallah ALLAHIN izniyle onlara nasıl bir takım olduğumuzu hafta sonu göstereceğiz.

Mustafa Ayazoğlu
18.04.2009, 23:32
bu maçı alırsak şampiyonuz gibi birşey.. bjk garanti 5 puan kaybedecek en az..

Beşiktaş - Bursa maçı çok önemli. Beşiktaş Bursa'yı ve Eskişehir'i yenerse. Şampiyon olur. Trabzonspor 2. bitirir.

1. Beşiktaş 61
2. Sivasspor 57
3. Trabzonspor 56

erkankoc
18.04.2009, 23:33
ilk golü atarsak cok farkli kazanacagimiz bir mac olacak. Tek bir sartla, o da ilk 11´de Umut´un olmamasi, sahaya nasil cikarsak cikalim...hele ki G.Birligi macinda Yattara´nin attigi golde umut´un güya alan yaratmis oldugunu okuyunca gülesim geldi. Yani bir futbolcuyu övecekseniz, biraz mantikli olun!!!

Gökhan tek forvet oynayamaz diyenler, bu adam Kayseri´de nasil oynuyordu? Benim icin önemli olan, Umut olmasinda, forvetsiz oynayalim, rakibe bir sürpriz yapalim...Rakip kendini bize hazirlayana kadar yapacagimiz degisikliklerle Sah-Mat diyelim!

Sivasspor duran toplarda etkili olmaya calisan bir takim, iste o yüzden Giray´in mutlak oynamasi gerek. Hem defansta hemde ofansta tehlike yaratabilen biri olmasi cok önemli.
Siavassporun bundan haric tek taktigi Mehmet Yildiz üzerinden oynamak, o yolu tikarsak, kalemize bile gelemeyecekler.

Ve en önemlisi bu mac bir sinir harbi seklinde gececek, sinirlerine hakim olan kazanacak.

sana katiliyorum..adamlarin tek ozelligi sisirip topu havadan karambole gol atmak... o yuzden kafa toplarinda iyi olan giray oynamali..zaten cokta pozisyona girebileceklerini sanmiyorum...ileridede gokhan oynamali..zaten oyle yapacak bencede

Melis 61
18.04.2009, 23:33
[quote=Zafer BİLGİN;2152529]Önce kendi kapını temizleyeceksinki başkalarına laf atabilesin.

O maçtaki turuncunu laneti yaktı bizi.

O lanetli turunculunun yaptıklarını unutup başkasına ben bi şey diyemem arkadaşlar.

Olayı kendime empati yapıyorum.

Trabzonsporum deplasmanda oynuyor.Gergin bir maç.Futbolcular arasında münakaşalar var.Ve o sırada ne idüğü belirsiz insan kılığındaki bir ..... sahaya dalıyor.Vede Trabzonsporlu futbolcuya yumruğu sallıyor.Derken 2-3-4 her taraftan sahaya futbolcularımıza vurmak için giriyorlar.

Zafer abi iyi niyetli düşündüğünden hiç şüphem yok ama sana katılmıyorum. O maçta Avni Akerde tribündeydim. Sivaslı futbolcular tribünleri germek için 90 dakika her türlü pisliği her türlü çirkefliği yaptılar. Maçtan sonra yöneticilerinin ve futbolcularının terbiyessizliğini, adiliğini hiçbir Trabzonlu unutmadı. Kusura bakmayın ama herşeyi de turuncu rengine yıkmayın. Kırmızı beyazı kirletenlerin hiç mi suçu yok????

O günden sonra Trabzon üzerine dönen tüm senaryoları herkes biliyor. Kendilerine sempatik Anadolu takımı süsü vermeye çalışan bu kazmalar ordusu hakettiği cevabı bu hafta sonu alacak inşallah.

Mustafa Ayazoğlu
18.04.2009, 23:35

Sivas'ı yenersek her durumda 1. oluruz gollü beraberlikte yine 1.

0 - 0 biterse bende bilmiyorum :)

Muhammed KOÇ
Beşiktaş - Bursa maçı çok önemli. Beşiktaş Bursa'yı ve Eskişehir'i yenerse. Şampiyon olur. Trabzonspor 2. bitirir.

1. Beşiktaş 61
2. Sivasspor 57
3. Trabzonspor 56
bjk nin daha 2 derbisi var....

Barış Kaptanoğlu
evet sivassporlu efendiler haftalardır atıp tuttunuz liderligi bırakmayız diye.bu hafta bırakırsınız zaten ama besiktaşta bize devredecek liderliği insallah.gorelim bakalım nasıl buyukmussunuz sizi evinizde ezecez.Bende maçtan once trabzon formamla gezicem sehirde hadi bakalım.....

Mustafa Ayazoğlu
18.04.2009, 23:37
bjk nin daha 2 derbisi var....

Bu fenerbahçeyi yener bjk galatasaray yenilse bile şampiyon olur.

önemli olan bursa ve eskişehir maçları

Fanatik28
Ben ne Fenerin, ne de GS´nin kaybetmesini istemem, evet BJK kaybetsin...Eger Sampiyon olmak, ya da en az ikinci olmak istiyorsak, 5 takiminda yarista olmasi gerek. Biz yeterki kalan maclarimizi tek tek kazanalim. Cünkü iddiasini kaybedecek bir FB ve GS, BJK´ye kaybedecektir...bunun gecmiste cok örnegini gördük, yeterki Sampiyonluk Istanbul´dan disari cikmasin. Tabi bu benim görüsüm.

Volkan
inş bu macı bilegimizin hakkıyla alıp onlara şanpiyonu sivasta tanıtırız

Mustafa Çolak
18.04.2009, 23:38
yiğendolara futbol dersi vereceğiz :D

Recep Alkan
18.04.2009, 23:40
ilk önce bizim takımımıza saygı göstercekler 2 yılda birşeyler yaptılar diye kendilerini bizden büyük görmeyecekler .ilk önce bizim yaptığımız başarıları yapacaklar ondan sonra bizle aynı yemeği yiyecekler inşallah ALLAHIN izniyle onlara nasıl bir takım olduğumuzu hafta sonu göstereceğiz.

Abi iki yılda yapılan tek olay yok. İki senede de nasıl buralara geldikleri belli. Bizim büyüklük gibi bir kompleksimiz yok, olmadı, olamazda. Bize kimse sen 1900 lü yıllarda kuruldun al bu ülkenin büyüğü ol demedi, hariçten yapılan reytingler ile de büyüklük almadık, Kimsenin kucağına da oturmadık, şimdi süper lig macerası 4 sene öncesine bakan bir takım bizim büyüklüğümüzün ne tehdidi ne de muhatabı olabilir. Biz sadece saygı istiyoruz. Burda konuşulanlar normal olmayabilir, ama adamlar forumlarında bmn yöneticilerinin bile küfür ettiğini söyleyip, sadece trabzonspor ile değil karadeniz halkı ile de dalga geçmeye kadar ilerlettiler işleri.

Geçen seneki maçta kimse kusura bakmasın suçlu %100 sivasspor topçularıdır. Bizim futbolcularımıza yapılan hareketlerin, faullerin ve tabiki basiretsiz bir hakemin sonucu zaten sabrı hiç olmayan trabzonspor taraftarını daha da sabırsız hale getirdi. Ülke üzerinde gaza gelme huyu olarak en üst seviyede bulunan taraftarımız bir an kendini tutamadı ve olalar patlak verdi. O maçta musa denen müsvettenin neler yaptığı hala gözlerimde.

Ama o olayda sivasspor yönetimini kutluyrum gerçekten. Trabzonspor bizim dostumuzdur, kardeşimizdir diyerek bizleri o kadar güzel uyuttular ki ne olduğunu anlamadan 5 maç bize verildi.

Dediğim gibi eğer onlar da saygı görek istiyorsa saygıyı kendi içlerinde sağlayacaklar.

Muhammed KOÇ
18.04.2009, 23:41
o değil de daha maça 6 gün var hafta bitmedi Bu Konuyu 45 Aktif Üye Görüntülüyor ..:)

salihismet
Sivas'ı yenersek her durumda 1. oluruz gollü beraberlikte yine 1.

0 - 0 biterse bende bilmiyorum :)

Gollü beraberlik bir avantaj saglamiyor, bu durumda genel avaraja bakiliyor, kural öyle ne yazik ki...

Gökhan KAN
Ben ne Fenerin, ne de GS´nin kaybetmesini istemem, evet BJK kaybetsin...Eger Sampiyon olmak, ya da en az ikinci olmak istiyorsak, 5 takiminda yarista olmasi gerek. Biz yeterki kalan maclarimizi tek tek kazanalim. Cünkü iddiasini kaybedecek bir FB ve GS, BJK´ye kaybedecektir...bunun gecmiste cok örnegini gördük, yeterki Sampiyonluk Istanbul´dan disari cikmasin. Tabi bu benim görüsüm.
En azından uefa şansları için lige asılacaklardır..Fb yi bilemem kupada finale kalırsa asılmayabilirler ama Gs asılmaya mecbur...

Mustafa Ayazoğlu
18.04.2009, 23:46
Gollü beraberlik bir avantaj saglamiyor, bu durumda genel avaraja bakiliyor, kural öyle ne yazik ki...

Not: Ligler statüsüne göre takımların birbiriyle oynadıkları tüm müsabakalar tamamlandıktan sonra, eş puana sahip takımlar kendi aralarındaki müsabaka sonuçlarına göre sıralanacaktır.

http://www.tff.org/default.aspx?pageID=198

sozveren
18.04.2009, 23:47
Arkadaşlar Sivaslılar istediğini söylesin, istediğini yapsın. Bize düşen edebimizi bozmadan tartışıp fikirlerimizi belirtmek, futbolcularımızın da maçta hiçbir olaya karışmadan maçı galibiyetle bitirim dönmeleridir. Bize bu yakışır.

Gökhan BAYRAK
18.04.2009, 23:49
trabzon'dan maça organizasyon var mı arkadaşlar?

selimatal
18.04.2009, 23:49

İş 3 lü averaja kalır, 2 li averajın hiçbir önemi kalmaz.

Şayet Sivası yenersek ve TS-BJK-Sivas arasında 3 lü averaj söz konusu olursa sıralama şöyle olur:

1-TS 6 puan
2-BJK 4 puan
3-Sivas 3 puan

Yok Sivası yenemez, berabere kalırsak 3 takımın da puanı 4 olur ve birbirleriyle bütün maçları berabere bittiğinden 3 takım arasındaki sıralama genel averaja göre yapılır. Bu durumda biz 3. oluruz.

Batugol'ün gündeme getirdiği konu son derece önemli. Geçen sene hiç hesapta olmayan 3 lü averaj son maçlarda gerçekleşince, Sivas ligi 4. bitirebilmişti.

Kısacası muhtemel bir 3 lü averaj durumunda genel averajımız çok kötü olmasına rağmen şayet Sivası yenersek, hem Sivas'ın hem de BJK ın üzerine çıkıyoruz.

Konu gerçekten de çok ama çok önemli.

batugol
18.04.2009, 23:50
Not: Ligler statüsüne göre takımların birbiriyle oynadıkları tüm müsabakalar tamamlandıktan sonra, eş puana sahip takımlar kendi aralarındaki müsabaka sonuçlarına göre sıralanacaktır.

http://www.tff.org/default.aspx?pageID=198

bu durumda sivasi yenersek puan esitliginde biz sampiyon oluruz, bjk ikinci, sivas ucuncu olur
bu maci mutlaka kazanmaliyiz boylece averaj sorunumuzu da cozmus oluruz

Mustafa Ayazoğlu
18.04.2009, 23:51
Arkadaşlar Sivaslılar istediğini söylesin, istediğini yapsın. Bize düşen edebimizi bozmadan tartışıp fikirlerimizi belirtmek, futbolcularımızın da maçta hiçbir olaya karışmadan maçı galibiyetle bitirim dönmeleridir. Bize bu yakışır.

Sivas taraftarı Fenerbahçe, Beşiktaş, Galatasaray maçlarında bile tribünleri zor dolduruyor !

Hata bizim taraftarda arı kovanına gidip çomak sokmanın alemi ne !

vatandas61
18.04.2009, 23:51
sansal ile erman coktaaan sivasi sampiyon yapmis bile. Ts hic konusulmuyor bile, insallah futbolcular seyreder de azcik hirs yaparlar.
Haftaya kazanacagiz insallah, baska bir ihtimali düsünmek bile istemiyorum

Bülent AKBULUT61
18.04.2009, 23:54
sansal ile erman coktaaan sivasi sampiyon yapmis bile. Ts hic konusulmuyor bile, insallah futbolcular seyreder de azcik hirs yaparlar.
Haftaya kazanacagiz insallah, baska bir ihtimali düsünmek bile istemiyorumya onları niye adamdan sayıyorsun bırak onları konuşsun dursunlar

selimatal
18.04.2009, 23:55
Haftaya kazanacagiz insallah, baska bir ihtimali düsünmek bile istemiyorum

Şayet Sivas'ı yenersek, Erman ve Şansal'ın U dönüşü kesinlikle şöyle olur:

"Arman Hojam, büyük takım farkı bu değil mi?" :D

oflu engin
18.04.2009, 23:58
trabzonspor kimliğini taşıyanlar bu kimliğe yakışır şekilde hareket etsin.ne ekersen onu biçersin.gençlere tavsiyem trabzonsporun geçmişini iyi araştırsın.bir şehrin takımı nasıl dünya çapında taraftara sahip oldu iyi araştırsın.

magicyattara
19.04.2009, 00:03
Arkadaşlar,

yiğiter isimli arkadaşın yazdıklarına takılmadan önce,bizim sitemizde yazılanlara bakalım.Bir tek adamlara ana avrat sövülmediği kalıyor.

Saygı gösterki,saygı göresin.

Burada bu yazılanların karşılığında,karşı taraftan ne bekliyorsunuz onu anlamadım.Yukarıda bir arkadaşın dediği gibi,

-neden deplasmanlarda Trabzonspor a bu kadar küüfür ediliyor şimdi daha iyi anlıyorum.

Kendimize çeki düzen vermezsek,bırakın yeni taraftar kazanmayı mevcutlarıda kaybedeceğiz.Şimdi soruyorum size.

Benim bildiğim eskiden, Sivas ta, istanbul haramilerinden daha çok Trabzonspor taraftarı vardı.

Şimdi ne olduda bu rüzgar ters esmeye başladı.Bizim hiçmi suçumuz yok.

Veya burada hangi Sivas lı yazılanları okuyupta Trabzonspor a sempati duyabilir.

Aramızda Sivas lı olupta,Trabzonsporu tutan ancak burada yazılanları okuduktan sonra Trabzonsporu bırakan kaç kişi vardır bilebiliyormusunuz.

Kaç kişi olduğunu bilmiyorum ama 1 tanesini çok iyi biliyorum.

ALINTI YAPTIĞINIZ YİĞİTER NİKLİ SİVASSPORLU ARKADAŞIMIZIN HEPİMİZDEN DAHA FAZLA TRABZONSPORLU OLDUĞUNU BİLİYORUYDUNUZ.TAKİ BURADAKİ AKLA HİZANA SIĞMAYACAK SİVASA VE SİVASSPORA HAKARETLERE DAYANAMAYACAK DURUMA GELENE KADAR.

Olaylara iyi niyetle bakan hep biziz.

Her zaman kazıklanan biz olduk.Şampiyon olduğumuz yıllarda bile "yok onu kümeye attı,yok bunu kümeye attı" diye suçlanan biz olduk.
Takım ismi vermiyorum.
Aşağı yukarı bütün takımlar bu sözün içindedir.
Bir iki sezon ayağımız kaydı bu ülkenin bütün deplasmanları "Trabzon kümeye" diye bağırdı.

Neticede bu arena bir mücadele arenası,kimsenin kimseye eyvallahı yok.
Bu gün dost olanlar yarın 3 puan için düşman olabiliyor.

Sivas bu gün için iddialı duruma geldiyse bir sivaslı olarak o arkadaş da tercihini memleketinden yana yapmıştır.
Bu tercihte burda yazılan yazıların etkisi olduğunu düşünmüyorum.
Orda yaşayan genç bir insan olarak,şehrinin yaşadığı bu heyecanın dışında kalmak istememiştir.
Olay bu kadar basittir.

Bir çok insan da aynı şeyi yapar zaten.

Hürgün Aygün
19.04.2009, 00:22
arkadaşlar daha tsmiz-sivas bjk-fb bjk-gs gs-sivas maçları var hiç bir şey belli değl ve rakiplerimiz düşme potasındakiilerle oynıcak o takımlarda artk çok can yakar

yatara
19.04.2009, 00:24
egemenin görüntüleri yokmu ya biyerde??

bu maci aliriz insallah

efulim67
19.04.2009, 00:26
Sivaslı forumdaki yazılanlara bakıldığında hak vermemek elde değil.
Bizim bu seneki rakiplerimizden biri Sivasspor, bizim 41 yıllık rakiplerimizi unuttuk Sivas'ı düşman mı görüyoruz.
Ben artık 4 büyükler değil 14 büyükler olsun istiyorum. Artık Trabzonsporumun 24 sene önceki başarılarıyla değil, bu yılki başarısı ile, bu yılki Şampiyonluğu ile Fenere, Galataya, Beşiktaşa rakip olayım. Sivas benim kadar büyük olursa o zaman muhatabım olur.
Bu sene elbetteki muhatab olduklarımdan biri o kadar. Fazlası 6 şampiyonluk olduktan sonra...

Gökçebey
19.04.2009, 00:26

Arkadaş Egemen'in görüntülerinin Sivas maç başlığında ne işi var :D

Buradan (http://forum.bordomavi.net/showpost.php?p=2149432&postcount=2033) izleyebilirsin :)

yatara
19.04.2009, 00:28
Arkadaş Egemen'in görüntülerinin Sivas maç başlığında ne işi var :D

Buradan (http://forum.bordomavi.net/showpost.php?p=2149432&postcount=2033) izleyebilirsin :)

yalnislikla buraya yazdim ya sanetmisdimki burasi o genclerbiligi maci konusu hehe

bence aliriiz sivas macini banko bascam tsmize

Erdogan
19.04.2009, 00:35
Biliyormusunuz bu mac gercektende cok önemli bir mac. Yenilirsek cok ama cok sey kaybederiz, yenersek efsana tam anlamiyla geri dönmüs olur.

Herseyden kötüsü sivasin diline düsmek. Trabzonsporum benim,, hayde tam zamani, göster kendini.

selimatal
19.04.2009, 00:37

bu maci aliriz insallah

Egemen'in hem A.Gücü hem de G.Birliği maçlarındaki görüntüleri burada.;)

only ts
19.04.2009, 00:43
mac pazar aksam 7 de degılmı yaw ___???

.....
19.04.2009, 00:47
mac pazar aksam 7 de degılmı yaw ___???

Cumartesi 4.15 te :S malesef

Mustafa Ağaoğlu
19.04.2009, 00:52
Gündüz maçları bize yaramıyo..

Erdogan
19.04.2009, 00:53
insallah mac saati degismez ona göre izin alacam isyerinden.

Hürgün Aygün
19.04.2009, 01:00
ya uff gündüz bize yaramıyor:o

İslam Sezer
19.04.2009, 01:01
sivas-TS maçı gündüz fb-a.gücü maçı akşam.
bu nasıl bir mantık,nasıl federasyon nasıl ligtv anlamıyorum.
reytingse reyting.hangi maç daha önemli hangi maç daha izlenir.bizim maçı sadece biz ve sivas değil bjk hatta gs lilerde izlemek istiyor.hatta fener ve tüm Türkiye merak ediyor.oysa fb-a.gücü maçı bizim maça nazaran çok çok önemsiz bir ama yinede akşam oynayacaklar.

61zafer61
19.04.2009, 01:03
bu adi sivaslilara bir ders verin forumlarina toplu halde girin morallerini iyice bozun.biz sivasa destek veriyoduk adamlar hakaret ediyo bunlar destegi hak etmiyo lanet olsun onlarin insanligina

only ts
19.04.2009, 01:04
boyle bır mac gunduzmu oynanır yaaa ne bicim bi iştir buu

fehmi burnaz
19.04.2009, 01:12
haklısınız gündüz macları bize genellikle yayamıyo ama biz de bu kücük ayrıntılara takılacak kadar kücük takım değilizz..
şartlar ne olursa olsun bizim bu macı kesinlikle alamamız gerekiyo..
yoksa durum vahimm.. bence beraberlik bile cok kötü bizim için o yüzden bu mac harbiden bizin için kesinlikle bi final macı.
pesin konusmak istemiyorum ama inş bu macı alırız yoksa bizim için cok kötü olur

Adem Erdoğan
19.04.2009, 01:13
Gündüz olsun daha iyidir.Gece buz muz tutar o saha.

fehmi burnaz
19.04.2009, 01:14
Egemen'in hem A.Gücü hem de G.Birliği maçlarındaki görüntüleri burada.;)
ya sayfa acılmıyooo:)

Kaya
19.04.2009, 01:17
Yau şu Sivassporlular'dan bahsetmekten vazgeçelim artık. İyice baydı arkadaşlar...

Haftasonu Allah'ın izniyle yenip geleceğiz inşallah.

Sivasspor'un dostluğu da düşmanlığı da uzak kalsın!..

Mustafa Calik
19.04.2009, 01:17
Gündüz maçları bize yaramıyo..

Mac deplasmanda oldugu icin bize yaricek :D:)

Hürgün Aygün
19.04.2009, 01:24
DoĞru deplasmanlardan korkmuyorum ama gÜndÜz maÇi o benİ korkutuyor

Mustafa Ağaoğlu
19.04.2009, 01:29
Sabah,öğle,akşam,gece
içerde,deplasman,tarafsız,seyircisiz...

Ne olursa olsun bu maçı alıcazzzz..

lazkopatfaroz
19.04.2009, 01:30
Gündüz olsun daha iyidir.Gece buz muz tutar o saha.
aynen.. hem işi erkenden bitirmiş oluruz :D

selimatal
19.04.2009, 01:35
Deplasman maçlarımızın neredeyse hepsini gündüz kazandık, hala bize gündüz maçı yaramıyor muhabbeti.:)

Bize iç sahada c.tesi gündüz maçları yaramıyor arkadaşlar. Çünkü C.tesi gündüz ev sahibi takımın taraftarı maça gelmekte zorlanıyor. Tribünler zayıf kalıyor.

Deplasmanlarda ise bana göre en iyi maç günü C.tesi ve en iyi maç saati gündüz saatleridir.;)

lazooo28
19.04.2009, 01:37
fazlada dillendirmeyelim sunlari yau siradan bi takim daha düne kadar kümeye oynuyorlardi reklamlarini yapmayalim sivas hic bi zaman bizim rakibimiz olamaz..

Y-DRMS
19.04.2009, 01:43
yenmemiz gerek yenersek müthiş olur bursa şu eziktaşa bi çelme taksa yarın varya ne güel olur beee

TheRapZoNe
19.04.2009, 01:44
Bu maçtan çok umutluyum. sivasspor'un malum hakem desteği olmazsa onları yeneceğimizden kuşkum yok. Oyuncularımız büyük maçlarda çok daha iyi oynuyor.

vatandas61
19.04.2009, 01:52
bu adi sivaslilara bir ders verin forumlarina toplu halde girin morallerini iyice bozun.biz sivasa destek veriyoduk adamlar hakaret ediyo bunlar destegi hak etmiyo lanet olsun onlarin insanligina

kesinlikle yanlis bir davranis olur. Biz cevabi sahada vermemiz gerekiyor. Bu maci alamazsak malesef "Trabzon olamassin sampiyon" diye inleyecek stad.
Ben sivasda kolbasti dan yanayim.
Bu mac kapali bir kutu, hickimse garanti aliriz diyemez. Sivas iyi futbol oynamiyor ama kabul edelim maclara bizden fazla asiliyorlar, üstelik evlerinde kaybetmemisler. Insallah Hoca yine ilk dk itibaren arkayi acmaz, ilk golü onlar atarsa bu mac farka gider. Ilk dk larda bulmamiz lazim golü, kontradan yattara veya alanzinho ile buluruz golü.

Colakoglu
19.04.2009, 01:53
Sivasin hafta arasi fenerlen kupa macida var,yani yorgun olacaklar bence fark atariz,ondan sora sivas yuvarlanir yuvarlanir 2 sene sora Bank Asya

Colakoglu
19.04.2009, 01:54
Bu maçtan çok umutluyum. sivasspor'un malum hakem desteği olmazsa onları yeneceğimizden kuşkum yok. Oyuncularımız büyük maçlarda çok daha iyi oynuyor.

Ne büyük maci yaa ?? Önemli mac olabilir ama büyük bi mac degil

vatandas61
19.04.2009, 01:55
Sivasin hafta arasi fenerlen kupa macida var,yani yorgun olacaklar bence fark atariz,ondan sora sivas yuvarlanir yuvarlanir 2 sene sora Bank Asya

katiliyorum, bu maci sivas kaybederse iyice düsüse gecer, bizim mactan sonra cikisa gectiler, insallah yine bizim macl ile düsese ve sonrada bank asya ligine ;-)

jimnastik yarin alir maci insallah, sivas ozaman daha strese girecek, birincilik gidiyor. BJK nin puan kaybedecegi maclar cok nasilsa.