PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Sivasspor 3 - 0 TRABZONSPOR

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 [19] 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29

yanbeyi61
25.04.2009, 17:09
Arkadaşım bu adam profesyonel topçu 15 yaşında geleceği parlak biri deil. boş kaleye kaçırdıklarını saysan zaten umutla-gokhanım yeter de artar bile.
Orta alanda pas yaptıramadıkdan sonra g.ünal gibi adamlara pas gelmez.....
Golcu zaten 15 kaçırır 3 atar maçı alır.o da yeter.sen pozisyona girdin mi bu maç.

Mustafa Ayazoğlu
Sonuç normal. Seneye eksiklerimiz neler çok net görebildik umarım. Golcü ve önlibero takıma şart.

Sivasspor bizden üstün kabullenelim. Takım kalitemiz bu. Kabullenmek gerek.

Suayb
Birkac görüntü yetti benim icin...
Benim taekwondo hocam vardi... Mactan evvel degil, ondan sonra el ver derdi..
O SENIN RAKIBIN, dostun degil derdi... Ama bizimkiler herhalde taktik yerine rakip
takima nasil sarilir, kucaklasir el veririz dersi almis..

Yazik...

Ayrica FB macinda siritan baskanlari, delilircesine sevinmeside baya bir abes kaciyor.. Sivasspor' un
anadolulukla alakasi yok...

Gelelim maca.. Yoruma gerek yokki.. Oynamiyoruz... Eger IYI BIR FORVET Olsa, buldugumuz pozisyonlari
leblebi gibi iceri tikardi ve bu yorumlari yapmazdik.. Cunku mac 2-2 olurdu EN KOTU ihtimal..

Ama bizde bir Baros yok..

fatihbasak
Bende sadri başkan olsam inerim soyunma odasına ya çıkıp adam gibi top oynayın yada trabzona kendiniz gidersiniz artık yürüyerek mi gelirsiniz bilmem

ben olsam sayar söver bu maçı almaya niyetiniz yoksa sahadan çekiliyoruz. sizin yüzünüzden daha fazla rezil olmaya gerek yok derdim..

KÖKSAL AYDIN
Bu şampiyonluk düğümünü çözecek maç nasıl böyle oynarlar anlamak mümkün değil.

Yazın bir kenara Bjk bu hafta yenilecek.Bir fırsatı daha kaçırmış olacazzzz.

ahmetuzun12
arkadaşlar hemen yüklenmeye başlamışız daha ikinci yarı var biz ilk sezon ne maçlar çevirdik böyle..

canim TS
adamlar haftada 2 mac oynuyorlar, her ataklari tehlike biz zor posizyona giriyoruz. Yani bir mac olur tamam dersin, iki mac olur onada tamam, ama her macta böyle posizyonlar kacirmak anlamiyorum. Topa vuramiyorsun, dengesiz oynuyorsun bazen anlamiyorum.

Gamze
Umut defansa da yardım eden bi oyuncu, bundan faydalanmak istedi hoca belli ki onu oyuna alarak.
Nasıl bir hamle yapacaktı şu maçta?
Hüseyin'i alsın oyundan da yiyelim 3-5 tane daha?

Sivas çok baskılı, oyun kurmamıza izin vermiyor. BJK maçı geldi aklıma. Benzeri durumdaydık.

Açıkçası umutlarım törpülenmiş durumda.
Pek fazla bir şey beklemiyorum.

Mustafa Ağaoğlu
Sokağa nasıl çıkıcam onu düşünüyorum..

bordo61
Misafirler gülüyordur heralde son gülen iyi gülecek inşlh

ibrahimkaya
işini ,eşini, oğlunu, anasını, babasını, hastasını... bırakıp giden kardeşlerimize bu kadar inancsız futbol izletmeye hakları yoktu.....

littlebighorn
Sıvas futbolcular açısından bizden daha iyi takım. Ayrıca daha organize ve motiveler. Bence teknik direktörleri de daha iyi.

Nizam
uzun zaman sonra gözyaşı döktüm TRABZONSPORUM için yazık çok yazık!!!!!!:(

Muhammed KOÇ
daha maç bitmedi ya yeter artık

tuncay1984
25.04.2009, 17:10
öylebi iki gol yedik ki
ins cevirecez maci

h@msi61
Colman-Selcuk-Huseyin uclusuyle sampiyon olmak pek mumkun degil, ne hucum ne defans yapabiliyorlar. Sol cizgide Umut'un Colman'a verdigi pas Colman'in arkasina dustu, adam topa bile bakmadi, yine Umut kostu; bu herifin keyfini mi bekleyecegiz acaba?

Cok komik goller yedik, ozellikle 2. golde top taca cikmasina ragmen kosup yetisen olmadi. Umut-Alan degisikligi olumlu yansisa da Umut bulduklarini yine kacirdi. Maci cevirmemiz cok cok zor, sivas duz ama diri, iyi kosup iyi alan daraltiyorlar, pozisyon bulmakta cok zorlaniyoruz...

ahamitokutan
Musa Aydın formsuz diyorduk, adam geldi bize gol attı...
musa kalenin içinde topa bomboş vururken yanında kimler vardı peki.songu gören oldu mu?kimi öyle bıraksan o golu atardı.

KÖKSAL AYDIN
Yelkenleri de indirmiş değilim.2. yarı bir şeyler bekliyorum.
Yine yatacak değiliz herhalde...

Mehmet S. Pervan
Böyle oynayacaklarsa sahadan çekilsinler daha ii

hüseyin1975
Allah simdiden BMN Yöneticilerine sabir versin.

Kaya
Song, Colman ve Hüseyin mücadelelerde çok cılız kalıyor...

Gökhan ve Umut forvette yine aynı şekilde güçsüz görünüyorlar...

Bu 5'i biraz olsun iyi oynamadan kazanamayız maalesef...

Orhan Aydın
maça gitmeyen sivaslılar bmn de galiba

Hüseyin İlkin
Şu ilk yarının sonlarında bir gol bulabilseydik, Umut vurabilseydi. Ama şimdi cidden çok zor.. İnşallah çeviririz diyelim, ne diyelim... Aksi taktirde bu sene biter. Maalesef...

türkiyem61
Arkadaslar!!!!!

"agliyacagim" gibi sözler yazmayin pis sivaslilar bizim siteye gelip afedersiniz bi taraflari kalkmasin!

zahido
2 tane salakca gol.. Halen daha maci cevireiliriz ama o istegi ve azmi goremiyorum acikcasi.. :(

Berk Akçay
Alanzinho'nun çıkması bencede gayet normaldi ama bu böyle olmuyor...

Selçuk Sarı
adamlar kuduz köpek gibi saldırıyorlar her yere basıyorlar bu hırsın 10'da 1'i bizde yok adamlar topu alınca biz 1 metre karşıdan karşılıyoruz 3 kişi mehmet yıldızdan top alamıyor olacak şey değil

bordo08
şunlara şampiyonluğu elimizle veriyoruz lanet olsun ALLAHIM sen yardım et

TSezgin61
25.04.2009, 17:11
eger maci kaybedersek ve sivas gibi dandik bir takim kolbasti calarsa kahrolurum...!!!

okadar iddaliydi bizim futbolcularki heralde parcalarlar sivasi diye düsündüm. bumuydu yani. bumuaydu TRABZONSPORluluk... dünkü sivasi önümüzde konusturuyorlar... Lanet olsun böyle ise yaaa. "biz sampiyon olmak istiyoruz" yok yaaaa, sen önce büyük mac kazan. Sampiyonlugu babanin hayrina kimse sana vermiyor.

sezona sampiyonluk parolasiyla baslamadik belki, ama sivas gibi siradan futbolcularla kurulu bir takim bize 20 dakikada 2 rahat gol atti.

futbolculari zerre kadar düsünmüyorum. cünkü kendi kaderlerini kendileri ciziyor resmen. kendi emeklerini heba ediyorlar akillilar, son noktaya getirmissin simdiye kadar verdigin emek icin oyna bari...

Taraftara yazik günah. kimse sampiyonluk beklemiyordu, ama yillardir sampiyonluga hasret olan Taraftarin duygularinla bukadar oynanmaz. sen getir son dakikada ver sampiyonlugu. olacak is degil! hemde böyle rahat rahat.

hadi ya Allah Askina... Alin su maci bizim icin, kendiniz icin degil be bizim icin....

Tolunay Abdioğlu
Takım çok kötü oynuyor..
Hırs yok arzu yok..
Soyunma odasında birşeyler olabilirse maçı çevirebiliriz..
Sivasspor ahım şahım bir futbol oynamıyor.

Erbay
İkinci yarıda böyle kişiliksiz oynayacaklarsa çıkmasınlar sahaya. Böyle mücadele etmeyen Trabzonspor görmek istemiyorum.

yanbeyi61
Umut'un defansif yönünden de faydalanmak istedi hoca belli ki onu oyuna alarak.

Sivas çok baskılı, oyun kurmamıza izin vermiyor. BJK maçı geldi aklıma. Benzeri durumdaydık.

Sivasın baskı kuracağını tahmin etmez mi bir teknikdirektör neden önlem almadı....dam dumla başlattı daha ilk dakkalarda.

Mehmet Fatih Yavuz
yanmış dişli aldın ozaman ya da başka dişli kırık....orta saha da pas yaptığın maç var mı.güzelim benim.

20 hafta orta sahada eşşek kadar pas yaptı bu takım..

O zaman da son vvuruşlar girmediiği için sızlandınız burada..

Gözü doymaz, açlık seviyesi had safhada br güruh var.. O kesin.

Yeni olmasına rağmen takımdaki gelişime rağmen destek vereceğine, daha daha daha, hem de hemen şimdi diyen güruh..

Ligin en çok şut çeken, pozisyona giren takımısın zaten.

Ne olacak?

Senin için ilk 19 hafta değişen birşey var mıydı?
Yok...
Şimdi de olmaz.

metinbay61
anladık yeniyosunuz defolun gidin bu siteden (164 Üye ve 74 Misafir)

asi_mavi_ts
topu ayaklarına bekliyo bizimkiler sanki lig onlar için bitmiş gibi oynuyorlar. nasıl bi mantalitedir bu aklım almıyor. adamlar bir hafta içinde 3 önemli maç yapıyorlar takır takır top oynuyolar hemde bizi eze eze. ruh yok akıl yok. allah sonumuzu hayır etsin

Nihal Ayvaz
Adamlar inanmışlar şampiyonluk için mücadele ediyorlar.

Bizimkiler sıradan bi maç gibi pas yok mücadele yok,1tane adam geçmek yok..

onurts61
Cok kotu maclarimiz oldu , cok rezil oynadigimiz zamanlar oldu ama bu kadar aciz duruma dusmemistik , fizik olarak bizden 2 gomlek ustunler yapmamiz gereken adamlara camur atmak degil onlar o fizige nasil calisarak geldiyse bizde calisacagiz Sahada ki 2 takimi seyreden hangisinin sampiyonlugu hakkettigini ent bizimde gorur...

Colman diyorum baska bir sey demiyorum adam beslik atacam diye kaptirdigi topun haddi hesabi yok.

Son olarak sivasspor bizim tribune attigi cicegi tekrar sahaya atan okuz ruhlu arkadas sen dev gibi bir camia nin mensubu oldugunu unutma ama gunumuzdeki sistem sizleride kendine uydurmus nerde eski takimimiz derken hayiflaniyoruz ayni sekilde nerde eski sportmen ruhlu taraftarimiz...

S.DEMİRCİ
Umut defansa da yardım eden bi oyuncu, bundan faydalanmak istedi hoca belli ki onu oyuna alarak.

hüseyin olmasın ben razıyım 3 e 5 e... yeter artık da...

TS-FAN
Objektif gözle bakınca onlar bizden hırslı,bizden daha çok pres yapıyorlar.
Daha çok istiyorlar.
Maçtan önce herkesin ortak görüşü onlar kadar mücadele etmeliyiz idi.
Ama maçta malesef aynı mücadeleyi ilk yarı gösteremedik.
Bakalım ikinci yarı nasıl mücadele edeceğiz.

Mustafa Ayazoğlu
Bu maçı ortasahada ayakta kalan kazanacaktı. Biz Fenerbahçe maçındaki taktikle sahay çıksaydık şu anda bunları konuşuyor olmayacak. Bence bütün suç taktikte.

Taktikle alakası yok. Futbolcular istemez ise nasıl taktik uygularsan uygula.

Selçuk faul kullanıyor. Song ve Egemen ilerde. Gol yemek için Sivasın işini kolaylaştırdık sadece.

Merak ettiğim şey şu faul atışlarında Song ve Egemen ileri çıkmasını söyleyen Ersun Yanal ise. Büyük bir hata bu.

vatandas61
sivas cok iyi oynuyor gibi geliyor ama adamlar bizim arkayi iyice acmamizdan dolayi anca kontradan geliyorlar. tamamem kapandilar.

Hasan Cubukcu
25.04.2009, 17:12
ben umudumu yitirmedi ve inancliyim cünkü bizde yilmak yok

Samet İslamoğlu
aslanlar gibi mücadele eden giray'ı oynatmayıp türkiyenin her forvetinden her pozisyonda çalım yiyen song'u oynatırsan,serkan'ı en iyi döneminde milli takıma seçildiği dönemde takımdan kesip bu hale getirirsen ne hücum ne defans yapabilen bi ortasahayla maça çıkarsan sonucu bu olur taçtan gol yersin adamların ayağından top alamazsın vs.vs. bi kez olsun şu takımda gençlere şans tanınmadı çok yazık ondan sora 61 numaralı adamlar gelip bize gol atarlar böle sen şans tanımazsan..

Kusra bakmasın ama ben artık Ersun Yanal'la istikrar mistikrar istemiyorum..

Taner Uykuçeken
Bizimkiler maçın başladığının farkında değiller herhalde,
Song-Sylva ilk defa futbol oynuyor gibiler böyle amatörce hatalar yapılmaz.
Colman Her zamanki gibi çok top kaybediyor
Yattara Varmı yokmu bell değil
Selçuk, buda kim
Hüseyin aynı hüseyin
Gökhan-Umut dışarı trübünden iki kişi içeri
Serkan başka alternatifi olsa
Cale çırpınıyor
Egemen çok agresif

UĞUR DURTAŞ
sayın ersun hoca ısaac alma ikinci yarı bana sizi iyi tanıyorum kesin girer barışı al oyuna hareket getirir 60 dak.ceyhunu al sivasan kapanacak cuyhunun uzaktan şutları kafa vuruşları iş yapar.birazcık maçı isteseler birazcık koşsalar,olacak takım sanki 2 gün önce maç yapmış gibi,halbuki sivas yaptı çok ilginç....

StyLe
Bu takım bu oyunla maçı çevirmeyi bırakın beraberliği bile yakalayamaz. Sivas'ın oyuncularında istek, arzu ve hırs bizim oyuncularda yok.

AKSOY_61
şu takıma forvet dışında ortasahanın ortasına da sağlam adam lazım
gelecek sene bu ortasahayla çıkarsak işimiz yine yaş

zahido
Ikinci golu izlemeyen arkadaslar mactan soora ozetten izlesinler.. Resmen kahroldum.. Bukadar mi kolay Trabzonspora gol atmak..

winner
takımı kötü oynarken çok izledim ama bu kadar aciz ilk defa.Orta sahada iki pas görmedim,pres bayılttı.ortasahadan paslaşarak değilde driplingle çıkılmaya çalşılması presi daha etkili kıldı.herkes kötü, ötünü iyisi bile yok...Birinci gold selçuk musanın arkasında kaldı halı saha golü yedik.İkinci gol ise halı sahada bile olmaz,mahalle maçında bile...

yapılması gereken isaacle forveti üçlemek ve orta sahadan bencre seçuk bir oyuncu azlatmk.zaten farkedeceğini sanmam zaten top ypılamoor.belki üçlü forvet seken toplarla,şans toparıyla bişeyler yapabilir.Başka türlü çok zor yani işimiz şansa kaldı.

Sefer A.
25.04.2009, 17:13
adamlar kuduz köpek gibi saldırıyorlar her yere basıyorlar bu hırsın 10'da 1'i bizde yok adamlar topu alınca biz 1 metre karşıdan karşılıyoruz 3 kişi mehmet yıldızdan top alamıyor olacak şey değil
off offf, haftalardir yazmiyorum, bu karsilasma sonu ne guzel seyler yazacaktim, ama gorunen o ki yazacak hiçbirsey yok, dediklerine harfiyen katilmamak mumkun degil, hakem de ekmeklerine yag suruyor, o sigirla mucadele etmek bile yasak herhalde

jeepeers
ne güzel motive etmişsin takımı hoca helal olsun valla
anca klübe direğine yaslanır maç izlersin sakın takımı uyarma kenardan ne kadar sevdin o direkleri
ver istifanı bu maçtan sonra da sen de kurtul biz de bu kadar şans tepilir mi bi senede ya yazık
bir takım hiç mi hücum varyasyonu yapamaz ya bi kere olsun bi üçgen görelim taç çizgisinde 2 duvar pası görelim bu ne ya ne çalıştırıyosun bu takıma hafta içinde anlamadım gitti
bu futbolcular nasıl oynuyolar takımda rezalet resmen trilyonlarca lira bu kazmalara veriliyo bu kadar ruhsuz olmaya hakları var mı bide utanmadan açıklama yaparlar bu maçın öneminin bilincindeyiz diye resmen dalga geçiyolar taraftarla

leavemealone
Bari umut o pozisyonu atsaydi umudumuz artacakdi ahh ahhh ..

hooligans61
bu takımın hocası asla ersun olamaz gitsin küçük ankara takımlarını yensin sonra desin ki biz ii takımız bırak yhaaa

S.DEMİRCİ
ersun hoca seni eleştirmeyeceğim... ama seneye şu hüseyinden,serkandan kurtar bizi.....

Emin Danışmaz
arkadaşlar hemen yüklenmeye başlamışız daha ikinci yarı var biz ilk sezon ne maçlar çevirdik böyle..

Bu futbolcu kadrosundan hiçbirşey olmaz ilk olarak İNANMIŞLIK yok ARZU,İSTEK hiçbiri yok sen istemezsen cenabı mevlam vermez.Adamlar inanmış ve top oynamamalarına rağmen maça hakimler.

Eren Karaahmetoğlu
Maçtan önce yine umutluydum, korkuyodum, böle bişey olucaını tahmin ediyodum ama,yenicez diyoduk mecburen. Korktuum başıma geldi.

1-0 gerideyiz 18. dk, sanki 90.dkymış gibi bütün takım rakip yarı sahada. Bu takım bunu hep yapıyo.Ama antrenör maalesef bunları düzelttiremiyo! Song habire ileri çıkıyo, kariyerinde kaç tane golü var acaba.Neden izin veriliyo Song'un ileri çıkmasına aylardır? Umut'u soktu gene, Alanzinho'yu çıkardı. Alanzinho'ya yazık diil mi 25. dkda oyundan çıkarıyosun? Soktuun adam da Umut, girdi oyuna yaptıkları ortada.. Gökhan tek başına bişeyler yapmaya çalışıyo. Colman ve Egemen'den birisi de ikinci yarıda muhtemelen kırmızı kart yer.

hakantpl
ikinci yarıda neler değişecek bakalım göreceğiz, umudum da yok açıkcası Sivas maçı zaten zor maçtı şimdi mucizilere kaldı Colman ayağında çok top tutuyor zamanında pas verse gol posizyonlarına girecek takım ikinci yarı golller bekliyoruzzzzzzzzzzzz Trabzonum Oleyyyyyyyyy

ahamitokutan
ya hadi oldu diyelim 2-2 yaptık emin olun bu defans hemen yer golu.bir şekilde üretirler pozisyonu.ya ben anlamıyorum kim iyi ise onu oynat arkadaş.adam bugun iyi değilse kim olursa olsun isterse babamın oğlu olsun oynatma ya.bunu görmek zor mu?song bitmiş arkadaşlar tamam sene boyunca iyi idi eyvallah ama bjk maçından beri batırıyor resmen.giray neden oynatılmıyor?geçen hafta song çıkmasaydı emin olun gene gol yerdik.defansımız uyuyor resmen.

MuratJ
kabul etmek gerekir sivas baya üstün bizden bugun. Ya adamlar bi geliyo 2 kişi karşılıyoz defansta. biz gidiyoz hemen adamın başında 3 kişi. Cok fena mucadele ediyolar top oynattırmıyolar bizi. Stoperlerden biri kesinlikle giray olmalıydı bu maçta. İlk yarıda umut la yine buldugumuz pozisyon var ama atamadı atamaz da. İnşallah ceviririz diyecem ama hiç öyle bir görüntü yok yazık ya vallahi.

Mertcan
Bu Konuyu 231 Aktif Üye Görüntülüyor 231 (199 Üye ve 32 Misafir)

cınar#7
25.04.2009, 17:14
orta saha çok kötü! hüseyin-selçuk ne yapar?

zahido
Sselcukta gitsin colmanda ikiside bes para etmez.. Hela o selcuktan neler bekledik.. Burda yok oyunu iki yonlude oynar falan hikaye anlattilar bize.. Goruyoruz iste bombos bir adam.. Yazik ona verien paralara..

Erbay
Fatih Tekke 2 gol atmış :( Ahh ahh...

Emre HIZAL
Orta alanda pas yaptıramadıkdan sonra g.ünal gibi adamlara pas gelmez.....
Golcu zaten 15 kaçırır 3 atar maçı alır.o da yeter.sen pozisyona girdin mi bu maç.

Kim pas yapacak orta alanda huseyin selçuk colman hepsi kotu hepsi isteksiz umurlarında değil bi yerden sora hoca napsın bu kadroyla anca bukadar gelinebilirdi bu kadar geldik yapacak bişey yok. Bize pas yapmayı şut atmayı bilmeyen adam lazım deil futbolcu yetiştirme yeride deil trabzonspor a takımı Huseyine ne kadar anlatırsan gosterirsen goster pas atamaz adam naparsan yap yapamaz yetenek yok hoca ne yapsın?

Telha TANYILDIZI
ne şampiyonluğundan bahsediyorsunuz anlamıyorum bu fubolla uefa bile başarıdır bunlar gibi ruhsuzlar için

kemal_efe
mac bitsin kritiğini ona göre yaparsınız yav.durun bakalım bir 45 dk.daha var.

Cihan
yaa ne olacak yaa ... sanki sivasa 3-5 atmaya gidiyorduk ... yenileceğimizi çoğumuz bekliyordu zaten en iyi beraberlik istiyorduk .. perşembenin gelişi çarşambadan belli ya ... ŞEREFSİZ BİR TAKIMa da ancak öyle gol yakışır ama aferim oranız buranız kadar aklınızıda kullanıyorsunuz

Yalçın Ulusoy
Umutsuz olmayalım 2-0 gerideyiz diye

AnAKiN
sivas bizden çok daha iti futbol oynuyor arkadaşlar. takım oyunu. bizim taım organize olamamış ne yapacağını bilmiyor gibi davranıyor. takım dağınık. o yuzden bu macı cevirmemiz çok zor ama bakarsınız ikinci yarı bambaşka bir trabzonspor olur sahada.

Hüseyin İlkin
Bir ihtimal maçı çevirebileceğimizi düşünen yok mu?

Kereşenli
Trabzonspor bu maçı kazansın ben kendi imkanlarım ile Sivas'a giderim.

Travelair
Bu maçtan sonra herhalde ihale birisine/birilerine kalacak. Herkes işini bilse bunlar olmaz. Bir de ek olarak yürekle ruh lazım

Kaya
25.04.2009, 17:15
Ah Serdar Bali ah, senin dinlememek için digitürk ü iade etmek lazım!

Uğurtan
iyi bir ts liyim, cok hosuna gitti birdaha diyeyim. Bu mal ile seneye hicbiryere gidemeyiz.

Sen Trabzonsporlu falan değilsin iyi hiç değilsin.. Bak işine böyle Trabzonsporlular olduğun inansaydım bu camiayla gurur duyuyor olmazdım..

mashal61
Song'un yerine Giray'ın oynamasını istediğimi söylemiştim. Şimdi de söylüyorum.

Adulyan7
serdar bali başladı bu kadar ukala olunmaz..takımda tek eksik ruh sivasın yarısı kadar istekli değiliz..umuta ne kadar haksızlık ettiğimin farkına vardım bu maçta olmalıymış..

çeşmeönülü
Yattaranın olduğu maçtan umut kesilmez Trabzonun 2.yarıda gol atacağından da %100 eminim umarım 2 veya 3 olur.

Sanırım bu forumda en ümitli benim :D

yanbeyi61
20 hafta orta sahada eşşek kadar pas yaptı bu takım..

O zaman da son vvuruşlar girmediiği için sızlandınız burada..

Gözü doymaz, açlık seviyesi had safhada br güruh var.. O kesin.

Yeni olmasına rağmen takımdaki gelişime rağmen destek vereceğine, daha daha daha, hem de hemen şimdi diyen güruh..

Ligin en çok şut çeken, pozisyona giren takımısın zaten.

Ne olacak?

Senin için ilk 19 hafta değişen birşey var mıydı?
Yok...
Şimdi de olmaz.

sen tekniği bildiğinden teknik yönlerini görürsün....ben tekniği bilmem ama benim gördüğüm eksiklik yenilir yutulur değil....bu takım kazandığı maçda bile çok pas kaybı yapan takım ve tüm kabahatı de bu takımın.

2.si ise uzun pasla mı kısa pasla mı neyle gole gittiği bellisiz buna dam dum oyun derler aslında teknik de demezler.

teknik oynatan adam gole bir ve de bir alternatif daha alarak 2 taktikle oynatır....

bu adam gümüşhaneliden bile ezik...çünkü gümüşhaneli en azından futbolcuya fatih terim gibi enerji yüklüyo...

vaslat
siteyi misafirlere kapayın bence

Orhan Aydın
nasıl bu kadar ruhsuz olabilir bir takım ya ununu elemiş eleğini asmış gibi .yazıklar olsn .rakibinizin formasının üstünüzdekinin yanında değeri yok ama onların hırsının yüzde biri yok

Sercan Yaylı
şu selçuğu halen oynatıyor olması beni art niyet düşündürüyor. neden alanzinho gibi bir adamı çıkarı onuda anlamış deilim...

Selçuk Sarı
bize yürek lazım hırs lazım ama bu çocukları 15 dakikada motive edecek takım içinde birileri maalesef ersun hoca dahil bu takımda yok.

TS-FAN
Yediğimiz ikinci gol bu sene yediğimiz en amatörce yenilen goldü.
Bırakın takımımızı ,süper ligde hiçbir takımın yememesi gereken bir gol.

Emre B.
Dakika 20, 1-0 gerideyiz.Yahu daha koskoca 70 dakika var.Hangi akla hizmet herkes atağa çıkar.Böyle yersin golü.

tuncay1984
orta saha sifir ne defansa yardim var ne ileri top götürüyolar

MuratJ
adamlar bize karşı çok ama çok daha hırslı mucadele ediyor. Bizde huseyin ve selcuk ile adamlara iyilik ediyoruz resmen yazık ya maç bu halle dönmez. Huseyin ve selcuk hiçbirşey yapmıyor. Stoperler hatalı bu macta giray kesin olmalıydı.

sbay
Alanzinho umut değişiklişği yerinde oldu....hem zemin hem sivaslılar Alanzinho için ters tepki veriyor...onun oynayabileceği bi ortam oluşmuyor haliyle....

Mustafa Ayazoğlu
Takım olarak kötü oynuyoruz. Futbolcuları tek tek değerlendirmek yanlış.

fatihbasak
Yattaranın olduğu maçtan umut kesilmez Trabzonun 2.yarıda gol atacağından da %100 eminim umarım 2 veya 3 olur.

Sanırım bu forumda en ümitli benim :D

Bu durumda bu kadar iyimser konuşabiliyosun halal olsun sana..TEbrikler

hooligans61
25.04.2009, 17:16
yha ne diyosunuz yha hala umutluymuş :D takım pas yapmayı beceremiyor gol atcaak bide umut atcak o golü nasıl kaçırır yha umut yeter yeter bu bize mi oynuyor rakipleremi 1 2 oldu yetmedi bu en az 30 olmuştur

LoVeRbOy
Haftalardır beklediğimiz maça bak sinirden gebermek üzereyim ! inş küfür edip forumdan atılmam bu selçuk serkan balcı neyin nesi ne yapmaya çalışıyorlar alanzinho sen neden yattara ya pas vermezsin amaç ne anlamış değilim!

61li
ne diyim ne diyim yutkunamıyorum bile donmuş bir vaziyette pcye bakıyorum....

.....
Oynayın daaa oynayın vicdansızlarrrrrrrr

bu kadar ruhsuz olunmaz be ciğerin patlayana kadar oyna...

Sercan Yaylı
futbolculara enerji yukleme gibi bir seyi yok bu ersun yanalın bulente bak yaa yenbdiği halde çıkıp futbolcularına bagırıyor...

KERİM
Fatih Tekke 2 gol atmış :( Ahh ahh...
sölemesen daha iyiydi.İçimizi dahada kararttın

yanbeyi61
Kim pas yapacak orta alanda huseyin selçuk colman hepsi kotu hepsi isteksiz umurlarında değil bi yerden sora hoca napsın bu kadroyla anca bukadar gelinebilirdi bu kadar geldik yapacak bişey yok. Bize pas yapmayı şut atmayı bilmeyen adam lazım deil futbolcu yetiştirme yeride deil trabzonspor a takımı Huseyine ne kadar anlatırsan gosterirsen goster pas atamaz adam naparsan yap yapamaz yetenek yok hoca ne yapsın?

O zaman hoca aldırdı demek hoca yanlış.seçim daha neyi diyebiliriz.yollasaydı takımda tutmasaydı...huseyini alacak çok takım vardı.

ahmetuzun12
ben düşünüyorum bu maçı çevircez bi gol atabilirsek havaya girer takım..

Emin Danışmaz

Korkarım önceleride umudunuz vardı?bu iş DENİZLİ ve KONYA maçlarında çoktan bitmişti.Hüseyin tespitine İMZA atarım.Zaten mağlubuz ve HÜSEYİN ne iş yapar bana biri burada izah etsin

metinbay61
25.04.2009, 17:17
anladık yeniyosunuz defolun gidin bu siteden (164 Üye ve 74 Misafir)

kalan 30 kişi okuyamamıştır diye alıntı yapıyorum

türkiyem61
silkelenin biraz mac daha bitmedi..

ama bitersede hedeften kopmayacagiz sonuna kadar kovalayacagiz!

bu ligde daha neler olacak göründe bakin

Mustafa Ayazoğlu
Dakika 20, 1-0 gerideyiz.Yahu daha koskoca 70 dakika var.Hangi akla hizmet herkes atağa çıkar.Böyle yersin golü.

İşte asıl sorun orda sanmıyorum Ersun Yanal Egemen ve Song a ileri çıkın desin. Futbolcular ne oynadığını bilmiyor.

Mehmet Fatih Yavuz
sen tekniği bildiğinden teknik yönlerini görürsün....ben tekniği bilmem ama benim gördüğüm eksiklik yenilir yutulur değil....bu takım kazandığı maçda bile çok pas kaybı yapan takım ve tüm kabahatı de bu takımın.

2.si ise uzun pasla mı kısa pasla mı neyle gole gittiği bellisiz buna dam dum oyun derler aslında teknik de demezler.

teknik oynatan adam gole bir ve de bir alternatif daha alarak 2 taktikle oynatır....

bu adam gümüşhaneliden bile ezik...çünkü gümüşhaneli en azından futbolcuya fatih terim gibi enerji yüklüyo...

Gene bilmiyorsun gene konuşuyorsun..

Pas kaybı dediğin pas yüzdesi %80 lerdeydi bu takımın..

Hatta bahsettiğim dönemde 83-84 ledeydi..

Kurban olayım bilmediğiniz mevzulara girmeyin.

Önce bi araştırın.

Bilmedn ,yanlış, sadece kafada kurduklarınızı bi de gerçekmişş gibi burada savunmayın..

Hüseyin İlkin
Neyse ikinci yarıya geçiyim ben..

Hadi be Trabzonspor'um!

Sen ne maçlar çevirmiş takımsın.

Yalçın Ulusoy
Umutsuz olmayalım 2-0 gerideyiz diyede ersun hocaya saldırmayalım lütfen spor yorumcuları vardır birde skor yorumcuları onlardan farkınız olsun biraz önde olsaydık ne diyecektiniz ersun hoca için merak ediyorum.
bitmedi daha maç kendimize gelelim onlar iki gol attıysa bizde atabiliriz

Gamze
Colman ve Yattara...

Biraz daha basit oynamayı deneyin.

Serkan hakeme itiraz edeceğine kendi kanadını koru.

Selçuk, kendine gel.

Gökhan, nerelerdesin?

Umut, yap bir şeyler.

Kaya
Şu an ziyaretçilere kapatıldı forum arkadaşlar...

Kereşenli
O kadar şaşırdım ki küfür bile edemedim düşünebiliyor musunuz?

Ehrimen
25.04.2009, 17:18
Beşiktaş maçını 2-0'dan 3-2 yaptık, bunu neden yapamayalım?

Hadi bakalım.

İsmail ALİOĞLU
Sivas %80 Şampi...

Bulut61-34
Sadece samimi Trabzonspor aşkıyla şu soruma cevap verin lütfen.

Bu takımın başında hiçbir hoca olmasa şu anki durmumuz ne olurdu? Daha mı iyi, daha mı kötü?

tuncay1984
3-2 alacagiz maci
sacma sapan gl yemezsek tabi
adamlar gömülürler defansa simdi
kontra yemezsek bari serefsiizim tarihi skor olur

KERİM
Şimdi zivaslılar burdaki konuya bakıp nasıda zevk alıyordurlar

hooligans61
maçı izlemicem ikinci yarı inş. uğurlı gelirim

U.Sadıkoğlu
10 dk. içinde bi gol atamamız lazım ..

Mustafa Ayazoğlu
Sivas %80 Şampi...

İş bizim kontrolden çıktı. Beşiktaş ve Galatasaray belirleyici. Sanmam Sivası şampiyon yapsınlar!

Kaya
Dua ile...

Umarım zor olsada beklediğimiz neticeye kavuşabiliriz...

Allah yardımcımız olsun...

mashal61
25.04.2009, 17:19
Site kaç gündür misafirlere kapalıydı da şimdi niye açık? Gelip keyiflensinler diye mi?

GolaMTuRi
Bu sivasi kendi ellerimizle sampiyon yaptik ya en cok bu koyuyor..
Cok zor olsa da bir mucize bekliyorum.

Mustafa Ayazoğlu
10 dk. içinde bi gol atamamız lazım ..

90 Dk 1 gol atarsak Sivas'a büyük başarıdır.

yanbeyi61

Önce bi araştırın.

Bilmedn ,yanlış, sadece kafada kurduklarınızı bi de gerçekmişş gibi burada savunmayın..
Haklısın ağam...haklısın paşam...ne yapıyor sarı saçlı ...rusyalı nataşam.:D

Nizam
İçimde bi umut var hala ALLAHIM SEN BİZE YARDIM ET....

alan
Kimseye bela okumaya gerek yok.Bu takım öyle veya böyle bizim,5 maç daha beraberiz. Sonra herkes oturur bakar ne yapılması gerekiyor diye.Ersun Yanal'ı severim ama bu iş Ersun Yanal ile olmayacak gibi,keşke Konya ve Denizlispor maçından sonra bir şekilde yollarımız ayrılsaydı ve taze bir kan ile son atımlık fişeğimizide atsaydık.Sağlık olsun diyeceğim ama ilerisi için umut yok.

Muhammed KOÇ
var renkdaşım var..
bıktım bu taraftar profilinden zaten.. kesmeye devam bıravo..

Telha TANYILDIZI
ayrıca aklıma gelmişken hafta içi hepimizin burada yazdığımız kadrosuyla çıktı hoca ersun hocaya topu atmayalım

Hasan Cubukcu
25.04.2009, 17:20
misafirlere kapali arkadasalar deminden yönetici arkadasa yazdi

Uğurtan
Dua ile...

Umarım zor olsada beklediğimiz neticeye kavuşabiliriz...

Allah yardımcımız olsun...

Kaya abi 1 haftadır her saat başı dua ediyorum.. Ama malesef bazıları ben demiştim diyebilmek için ters yönde dua ediyormuşlar demekki napalım onlarda Trabzonsporlu oluyorlar ya gene en çok zoruma giden bu.. Maçı geçtim artık..

Emin Danışmaz
Fatih e tavır koyan ERSUN efendi utan utan adam ikinci golunu attı maçta,6 maç 4 gol yazıklar olsun onun gibi değere sahip çıkıp aldırmadığın için onun için senden bir şey olmaz yazıklar olsun adam tek başına takım ama sen HOCA değilsin,bu maç yenilirsek sende DEFOL ve bir daha gelme sana verilen destek TRABZON lu hiçbir hocaya verilmedi.

Gamze
Site kaç gündür misafirlere kapalıydı da şimdi niye açık? Gelip keyiflensinler diye mi?

Site misafirlere açıktı, şimdi kapatıldı.
Bilip bilmeden yorum yapmazsak iyi olur...
Herkes gergin zaten.

bordo61
düşünmek istiyorum ama bir tane hırslı adamımız yok diğer taraf kuduzspor

Mustafa Ayazoğlu
Trabzonspor

Hüseyin Çümen
bu maç gidecek gibi ve ilk 3 te zor gözüküyo bundan sonra çok büyük yıkım olur bu skor bizim için ki maç bu skorlada bitmeycek belli
daha 0-0 ken bukadar defansı açan bi takımız gol atmak için daha çok açacaz

ayrıca alan ı çıkartıp umutu koymak mantıksız zaten selçuk mücadele etmio çıkar selçuğu koy umutu

asi_mavi_ts
25.04.2009, 17:21
maçı seyretmeyeceğim. netide kapatıyorum. 45 dk sonra girecem nete. inş.şans getirir

Kaya
Geçmiş olsun... Yedik...

Sefer A.
eeee Fatih Tekke yaramaz diyenler, onu istemeyenler, açsin agzini bakim, Yattara orta yapa yapa manyak oldu, bizilkiler haaala saçmalasini ilerde, topu dogru durust saklamasini bilmiyorlar, colman da niye çikmadi anlamadim, alanzinho biseyler yapabilirdi, sonradan isiniyo hep basliyo oynamaya

ayrica sivaslilarin da gotleri kalkmasin, sovuyolar bize, onlarda sampiyon olamaz, bu sene bu gidisle sampiyon besiktas, sivaslilar dostluk mostluk demesinler, hepsinin amini sikeyim çift takimli pezevenkler, gitsinler fb yi birinci yapsinlar soktugumun sahte taraftarlari, giydiklerinin altinda ya gs yada fb var, besiktas sampiyon olur, sivasin gotu patlarrrrrr, mafya Trabzon'da diyenler de siktirsin gitsin, mecnun serefsizi mhk'yi guzel optu vede hakemleri aldi pesine, rahat rahat gidiyorlar

(kufur demisim, ceza yemisim, kesin boyle olacak, yemisim cezanizi, onlar sovsun biz susalim mal mal bakalim, onlar geldiginde de centilmenlik ile kandirilip bisey yapmayalim, seneye diyarbakir gelecek bize, pkk li da vardir içlerinde, onlara da dayak yedirmeden gondeririz tabii ki, nede olsa centilmenlik, degilmi ??)

Emin Danışmaz
3 oldu ben fark olur demedim mi

cihatöztürk
napalım bilmiyorum ki elimizdende bieeşy gelmiyo

Ali Tunahan Güllü
hadi trabzonum...

Hasan Cubukcu
yüklen trabzon

3 oldu

nuri45
üc oldu
yazik ya

Mertcan
5-6 olur..................

bekir61
3:0 yuhhhh

yanbeyi61

Önce bi araştırın.

Nato mermer nato kafasın...sen hala aynı saftasın..daha gencecik yaşta...3.golun telaşındasın................rezillikkkkkkkkkkkkkkk kkkkkkkkkkkkkk

bordo61
gol oldu sanırım ?

Berk
3 oldu.Var mı arttıran?

SALDIRAY
3 oldu ya:S

Orkun_L
Ne olursa olsun eger gol atmak isteniyorsa Hüseyin gibi kendinden ileri pas veremeyen bir adamin sahada durmasi alanzinhonun sahadan alinmasi kadar yanlis ve 3 oldu lanet olsun...

canim TS
sen alirsin daha, fark yiyiyoruz

Kereşenli
Allah belami verseydi ben bu maÇi gÖrmeseydİm!

Ehrimen
25.04.2009, 17:22
Geçmiş olsun!

LoVeRbOy
gerçekmi, lan buuuuuuuuuu!!!!!!!!!!!

Mustafa Ayazoğlu
Trabzonspor

Erkan
bi guzel rezil oluyoruz...

hüseyin1975
bu maç gidecek gibi ve ilk 3 te zor gözüküyo bundan sonra çok büyük yıkım olur bu skor bizim için ki maç bu skorlada bitmeycek belli
daha 0-0 ken bukadar defansı açan bi takımız gol atmak için daha çok açacaz

ayrıca alan ı çıkartıp umutu koymak mantıksız zaten selçuk mücadele etmio çıkar selçuğu koy umutu

Selcuk Bey Trabzon Valisi.
Dokunulmazligi var:(

Hüseyin Çümen
tarihi fark geliyor eyvah eyvah

afsbahar
bu oyunculara kım hakaret etmesın sımdı

mashal61
Site misafirlere açıktı, şimdi kapatıldı.
Bilip bilmeden yorum yapmazsak iyi olur...
Herkes gergin zaten.
Özür, o zaman. Aşağıda 20 misafir yazıyordu da maçın gerginliğiyle yanlış anlaşılma olmuş.

Hasan Cubukcu
ulann trabzon yaktin bizi daha dogrusu futbolcular

Nihal Ayvaz
Rezil ettiniz bizi helal!!

Orhan Aydın
İnanamiorum ya Şaka mi bu ulan o formayi ne saniosunuz gİyerken ........yazik be

fincher
Tipik sezon sonunu getiremeyen Ersun Yanal takımı işte.Defalarca sahnelenmiş bir oyun bu.Son 10 maçta küme düşen Hacettepe ile Gençlerbirliğini yendik.Ersun yanal ve çalıştırdığı takımlar her sezon ikinci yarı böyle zaten.Sezon başı söyledik bunu...Daha neyi tartışıyorsunuz...Ersun kalsın seneye de ikinci yarı böyle dağılırız...

x_man
bi mehmet yıldızı tutamıyorlar yuh yuh yuh yuh yuh

hüseyin1975
Hayrettin en son ne zaman atti???

leavemealone
yaziklar olsun size tek kelimeyle .
mehmet 15 dakka topu stop ediyor yuh size yuhhhhh

Yalçın Ulusoy
Fatih e tavır koyan ERSUN efendi utan utan adam ikinci golunu attı maçta,6 maç 4 gol yazıklar olsun onun gibi değere sahip çıkıp aldırmadığın için onun için senden bir şey olmaz yazıklar olsun adam tek başına takım ama sen HOCA değilsin,bu maç yenilirsek sende DEFOL ve bir daha gelme sana verilen destek TRABZON lu hiçbir hocaya verilmedi.
ya allah askına bir susun ya topçular oynayamıyorsa suc ersununmu oldu 3-0 oldu şimdi rahatlarsın ersun gidince sankı mourınho gelecek

Mustafa Ayazoğlu
Trabzonspor

ahamitokutan
umutsuz olmayalım ha.LANET OLSUN BÖYLE TAKIMAAAAA.

yanbeyi61
25.04.2009, 17:23
Nato mermer nato kafasın...sen hala aynı saftasın..daha gencecik yaşta...3.golun telaşındasın................rezillikkkkkkkkkkkkkkk kkkkkkkkkkkkkk
Ersun hocanı gördun bak ikinci yarıya da güzel başladı....o da gitme telaşındaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

canim TS
sanki bize degilde sivasa gol lazim, adamlar ayni gazlan basladir ikinci yariya

Aker
Ersun bey lütfen istifa.

bekir61
5 dakika icinde gol atamasak beni banlayin yoksa kendimi tutamiyacam

arakli61
bes diyorlar, bu gidisle bes olcak

hüseyin1975
Böyle bir Macda Fark yemek AYIPDIR AYIP!

Mehmet S. Pervan
Ersun yanal istifa !

Mustafa Ağaoğlu
Bi umut vardı ikinci yarıyı izliyim dedim haram ettiler ya Song senin şefliğin mefliğin kalmamış topla bavulunu git emekli ol

Kadir
Bitti artık .

cihatöztürk
maçtan sonra trabzonda çok kişinin kellesi gider söliyim

Hasan Cubukcu
trabzona sokmamak lazim bu futbolculari

bordo(61)mavi
yazıklar olsun... :mad::mad::mad: şunlardan 3 tane yiyorsunuz

Emin Danışmaz
Bu umudun varya SATIN şunu ALLAH AŞKINA SATIIIIINNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN NNN

Kaya
Tayfun girecek sanırım...

Ali Tunahan Güllü
25.04.2009, 17:24
bu gidişle 5 olur.......öffffffff beeeee

Samet özbakır
geçmiş olsun 3,0

bordo61
kapadım ekranı dahasına dayanamam eğer okulda bişey derseler kesin kavga çıkar

hüseyin1975
bes diyorlar, bu gidisle bes olcak

Allah korusun.
Eger olursa Ersun Hocam Istifa etmesi lazim!

yanbeyi61
Ersun yanal istifa !
okadarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr:alkış::al kış::alkış:

Mustafa Ayazoğlu
Serkan Balcı ve Huseyin seneye bu takımda yok !

afsbahar
tayfun cora ile maç kurtaracak bizim dahi hoca

Mustafa Ağaoğlu
ooooooooooooooo Tayfun giriyor tamamdır beyler içiniz Rahat olsun döner bu maç..

x_man
şu umutla hüseyin bu takımın topçusu değiller

Hasan Cubukcu
trabzonda insallah güzel bir karsilama olur futbolculari nedir bu rezillik yahhuu

hooligans61
25.04.2009, 17:25
adığınız para haram zıkkım olsun size özellikle ersun
Ben alanın yerinde olsam bi yabancı olarak bidaha bu takımda asla oynamazdım türk olsam ölene kadar bacağım kopana kadar oynardım

kimyager
kurtarıcı tayfun geliyor.gözümüz aydın....

Hüseyin Çümen
mehmet yıldızı sevmiyoruz ama adam topları nasıl indirip dağıtıyor bi bakın tank gibi adam indirio ve mükemel pasla arkadaşlarını pozisyona sokuyor takdir edilcek bi oyuncu sevmesekte

arakli61
4 geliyodu 4

AKSOY_61
yazık oraya giden taraftara

x_man
kurtarıcı tayfun giriyor ah ersun ah

leavemealone
4 yiyiorduk azdaha .
hala nebicim aciklar verioruz
eyyy ersun yanal körmüsün sen

Berk
Bir maçta bu kadar utandığımı hatırlamıyorum..

cihatöztürk
kurtarıcı tayfun geliyo tmm aldık bu maçı

Mustafa Ayazoğlu
Trabzonspor

nuri45
üzülerek söylüyorum bu mac ersun hocanin sonu olabilir

Hasan Cubukcu
bunalr satar

arakli61
Allahim sabir ver bize yarabbim

hüseyin1975
Tayfun girecek sanırım...

Kurtarici tayfun:alkış::alkış::alkış:

Yahu Sivasin orta sahasi fizik gücü yüksek ve cok kosan oyuncularla kurulu.

Ya bizim orta sahamiz?
Selcuk - Colman - Yattara ve ilk yari Alanzinho.
Hangisi güclü??

Ersun Hocamin sayesinde Ceyhun Futbolu unuttu.

canim TS
gol atmayi degil artik, gol yememege calisiyoruz

erkankoc
25.04.2009, 17:26
bu saatten sonra ersunu kimse tutamaz bu takimda..bu takimin hacettepeden ne farki var

leavemealone
bu nasil bir savunmadir yaziklar olsun

Orhan Aydın
Sİvasi Şampiyon yapmaya ÇaliŞan anadolu takimi gİbİyİz

Gamze
Selman abiye sesleniyorum;

Boşver abi, alma FB maçına uçak biletlerini. Oturalım oturduğumuz yerde...

Cümleten geçmiş olsun.

Sivas'a da hayırlı olsun!

Onur
Song kariyerinin en kötü maçını çıkartıyor sanırım...

cihatöztürk
3 te kalsak bari yaaa dağıttık iyice

Emin Danışmaz
ya allah askına bir susun ya topçular oynayamıyorsa suc ersununmu oldu 3-0 oldu şimdi rahatlarsın ersun gidince sankı mourınho gelecek

Dostum bu adam buraya gelmeyecek bu iş burada bitti.TRABZON takımı bu kadar ayaklar altına alamaz kimse.Bunlara verilen destek kimseye verilmedi herkes işini yapacak yapamayan çekip gidecek bu bu kadar basit.

Ali Tunahan Güllü
üzülerek söylüyorum bu mac ersun hocanin sonu olabilir

bencede öyle olucak gibi inşallah daha fark açılmaz....düştüğümüz hallere bak:(

Orhan Aydın
Tayfun oyuna gİrİo Şaka olsa keŞke 16:15 den İtİbaren yaŞadiklarim

fatihbasak
bu maci bunlar sattimi ne...

Sivasspor bu rakip'e para verecek kadar safmı?!!? TS maçı satsada aynı skor olurdu zaten, o yüzden gerek yok

Mustafa Ayazoğlu
Trabzonspor

Berk
42 yıllık efsane sonradan bitme Sivas karşısında dökülüyor.Hay görmez olaydık bugünleri.

cihatöztürk
25.04.2009, 17:27
zaten iddaa sivasa çok az veriyodu belliydi böle olacağı

x_man
song topu taca atmaktan aciz bu arada serkanı çıkardı bu adam kafayı yedi

h@msi61
5 olmazsa iyidir...

erkankoc
aradaki kalite farkini gorebiliyoruz dimi...yaziklar olsun adamlar dalga feciyo bizle

cngz
bizi tayfun kurtaracak. bu anlayışla bu kadar olurdu zaten

Yasin T.
inşallah 4-5 olmaz

uzungöllü
sabır dedik sükunet dedik sonu bu mu olacaktı... böyle olmamalıydı bu maç... kimse kusura bakmasın kimsenin zoruna gitmesin... sivas hak etti herşeyi... bükemediğin eli öpeceksin...

tsburak08
Y E T E R !!!!!!!!!!!!
Ya bizim de hakkımız değil mi sonuna kadar şampiyonluğu kovalamak bizim de hakkımız değil mi kupayı kaldırmak eğlenmek önemli bi rakibi geçip avantaj yakalamak bizim de hakkımız değil mi kupayı alıp deliler gibi eğlenmek he hakkımız değil mi yeter ya

ozzy!
taraftar Trabzon Ayağına Top Aldımı Islıklıyor Bşz Hangi maçta bunu gördük!!!

Great White
Selcuk - Colman - Yattara ve ilk yari Alanzinho.

Ersun Hocamin sayesinde Ceyhun Futbolu unuttu.

O adını yazmaya bile utandığın Hüseyin sayesinde unuttu..

Hüseyin sayesinde..
bak bir kere daha yazıyorum

"Hüseyin sayesinde.."

bordo61
25.04.2009, 17:28
hala savunuyorsunuz diyosunuz ki takımın gücü bu yahu bu takım sivastan fark yiyecek takım mı bırakın şu işleri ya para verseler savunmam bu durumda

hooligans61
allahım innanmıyorum serkan çıktı tayfun girdi allahım nolur al canımı dayanamıcam bu ıstıraba

türkiyem61
iyiki kulübe gitmedim

yanbeyi61
sabır dedik sükunet dedik sonu bu mu olacaktı... böyle olmamalıydı bu maç... kimse kusura bakmasın kimsenin zoruna gitmesin... sivas hak etti herşeyi... bükemediğin eli öpeceksin...
Trabzonspor el öpmez bir gün öptürür ...biz yine yanağından öpelim hoş geldin diyelim;)

x_man
3 pas yapamıyoruz yazıklar olsun

bordo&maviaşkı
Şu sivası yenemezseler,hem hoca hemde yönetim komple istifasını versin trabzona gelmesinler!yeter be arkadaş bu kadar ruhsuzluk olurmu!
adamın taktiğini bütün takımlar ezberlemiş,ama o hala her takıma aynı taktikle çıkıyor.adam ne mükemmel hoca ki bir tane bile zorlu maçı kazanamadık! defansımız 4 kişi gibi görünüyor ama defansta her zaman 2 kişi var.adamlar 2 kişiyle gelip gol atabiliyolar,bizse 10 kişiyle bir gol atamıyoruz!ne becerikli(!) forvetlerimiz var yaa!!yazıklar olsun eğer ki yenilirsek şu adi takıma.
ben şampiyonluk ümidimi burda yenildiğimiz denizli maçında kaybetmiştim ama halaa bir ümitle bekliyordum,futbolcular hırslı oynar diye.ama bakıyorum ki, birkaç futbolcu hariç yine evlere şenlik bir halimiz var.nedir bu ruhsuzluk,vurdumduymazlık arkadaş!!! sivas 10 trilyonluk kadrosuyla 100 trilyonluk bir takımı darmadağın ediyor.futbolcuları çok mu iyi,tabiki hayır.. bunun tek sebebi var oda bizde olmayan ruh!
şu takıma yenilirsek,ruma yada ermeniye yenilmiş kadar üzüleceğim.çünkü bu adi takımdan o derece nefret ediyorum.
eğerki bugün herşey biterse,bidaha trabzonspor şampiyonluğu garantileyene kadar bu takımla ilgili hiç bir şeyle ilgilenmeyeceğim.kimse bana hikaye anlatmasın sakın!biz o hikayeleri 25 yıldır dinliyoruz.
Bu takımın başına,onun için ölümü bile göze alacak taraftarlardan oluşan bir topluluk yönetime gelmediği sürece de şampiyonluk falan hikaye!bu böyle biline! bu kirli oyunlar,bizler uyanmadığımız sürece de devam eder...8 puan öndeyken bu hallere geliyorsak bunun sebebi budur!başka bişey değil!artık buraya da uzun zaman girmem herhalde... inşallah ben yanılırım da,ilerki yıllarda şampiyon oluruz..haydi kalın sağlıcakla...

NOT:2-0 ken yazmıştım ama yazarken 3 olmuş. yazıklar olsun yaa!ligden çekilin bari!yuhhhh be!

Doğan BULAT
25.04.2009, 17:29
bu kafa toplarının hepsine Egemen mi vurmak zorunda.. Gökhana neden gelmez allahım yaaa

Oğuzhan Fidan
bu kadar şahsiyetsiz futbol izlemedim ben bu takımdan. sahada ne yaptıkları belli değil tvyi kapadım izlemiyorum maçı yazıklar olsun şu sivas inşallah şampiyon olur birileride bazı değerlerin farkına varır 3 direk arasına top yuvarlayamıyoruz özet bu.

Berk
Maçta Egemen'in hücumda topa vurduğu kafa sayısı Umut ve Gökhan'ın vurduklarından fazla..

TSezgin61
sivaslilar cikar karsimiza konusur simdi... 2. takimlarina yenildik adamlarin

Orhan Aydın
SÖzÜn bİttİĞİ yer

cyberentalpi
Nden kızıyoruz ki. Normal iyi bile geldik. Sivası tebrik edelim olsun bitsin. Adamlar Sampiyon olmak icin oynuyor daha ne

Mustafa Ayazoğlu
Trabzonspor

Onur
Sivasspor'un kadrosu bizim kadronun yarısı kadar iyi değilken fark yiyorsak birileri şapkasını önüne koyup düşünmesi lazım...

Travelair
Ersun Yanal yolcudur arkadaşlar bu skorun manası bu. İnşallah bu futbolcuların yarısı da yolcudur sezon sonu yoksa hep aynı sonucu yaşar dururuz

hatice_61
25.04.2009, 17:30
ya neden biz hep yenilmek zorundayız neden ya neden iyi oynayamıyoruz yeter artık birileri görsün takımın durumunu göz göre göre şampiyonluğu bıraktık ne kadar kötü oynuyoruz oyle takıma hep destek diyorum ama böyle yarada şampiyonlkuk ta alınmaz ya

hüseyin1975
O adını yazmaya bile utandığın Hüseyin sayesinde unuttu..

Hüseyin sayesinde..
bak bir kere daha yazıyorum

"Hüseyin sayesinde.."

Hocam sana hak vermeye basladim ama Hüseyinin yaninda bu macda oynayabilirdi bence.
Orta sahada direncimiz üst seviyede olmasi gerekirdi.
Zatan Fizik Gücü iyi olan kac oyuncumuz var?
Eldekileride oynatmiyor. Ferhat bile bircogundan daha mücadeleci.

Muhammed KOÇ
Sivasspor'un kadrosu bizim kadronun yarısı kadar iyi değilken fark yiyorsak birileri şapkasını önüne koyup düşünmesi lazım...
doğru..........

x_man
selçuk senin atacağın pasın

hooligans61
egemen forvet oynuyor dikkatinize yine ilerde kafa vurdu

U.Sadıkoğlu
şaka gibi yemin ederim

Mehmet S. Pervan
25.04.2009, 17:31
Şu durumlara düşmemizde emeği geçen herkesin allah belasını versin.

türkiyem61
25.04.2009, 17:31
rüyamda berabere bitmisti..evet naksidu..fark yiyoruz