PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Sivasspor 3 - 0 TRABZONSPOR

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 [16] 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29

only ts
25.04.2009, 14:12
bakın arkadaşlar şunu unutmayın biz sivas halkına herhangi bir söz söylemiyoruz bizim alıp veremediğimiz sivasspordur ve yönetimine lafımız bizi hiç bir zaman küçük göremezler.

2 S. 5 Dk. Kaldı

hocam öyle diyorsun ama bize ezik diyende onlar kendilerinin anadolunun ilk şampiyonu olacagız dıyenlerde onlar... bizi anadoludan saymayanlarda onlar kusura bakmasınlar ama bir fener taraftarı benim gözümde onlardan kat be kat daha degerlidir !!

KÖKSAL AYDIN
25.04.2009, 14:13
Çok zor bir ma.
Bu dakikadan sonra taktikle işimiz yok.
Galip gelelim de skor da önemli değil.

Enes Ünal Kaya
25.04.2009, 14:13
Az önce dikkati mi çekti Sivas'ın ambleminin üstünde neden 3 yıldız var?
yeni mi dikkatini çekio :D kolpa yapıolar kolpa :D

Gamze
25.04.2009, 14:16
Gece rüyalarıma girdi maç :)
65. dakika ve 3-1 öndeydik.
Maşallah, hadi inşallah. :)

.....
25.04.2009, 14:16
Rabbim su maçı alalım lütfen o kadar bağlandım ki su maça kalbim duracak artık

Badaloğlu
25.04.2009, 14:17
hocam öyle diyorsun ama bize ezik diyende onlar kendilerinin anadolunun ilk şampiyonu olacagız dıyenlerde onlar... bizi anadoludan saymayanlarda onlar kusura bakmasınlar ama bir fener taraftarı benim gözümde onlardan kat be kat daha degerlidir !!

İyide öyle dediler diye ezik mi oldun? Anadolu'nun ilk şampiyon olacağız dediler diye, Trabzon'un Anadolu'dan çıkan ilk şampiyon takım olması gerçeğinin hükmü ortadan kalkmış mı olacak?

Biraz sağlıklı düşünelim lütfen...

Mehmet Fatih Yavuz
25.04.2009, 14:17
Gece rüyalarıma girdi maç :)
65. dakika ve 3-1 öndeydik.
Maşallah, hadi inşallah. :)

Al bi tane daha... :D

Hemşerim ne içtiniz toplu halde?

Bana da lazım. :)

Yalçın Ulusoy
25.04.2009, 14:19
dün spor programlrına baktım.hep sivassporu favori gösteriyorlar.önce sivas sonra berabrlik diyorlar.ben anlamadım ya artık miletin biliçaltındada sivas 5.büyük olduğunu gösteriyolar sanki.bunu millete belletemeye çalışyolar hafızarına.bizim yorumcumuz serdar bali ise ancak koyun izliyor gibi bizi iyice yerden yere vurup rezil ediyor programlarda o yüzden bu maçı almalıyız

Gamze
25.04.2009, 14:19
Bu arada anlatmadan edemeyeceğim.

Babamla bir uğurumuz vardı. Ne zamanki babam görevde olsa ve maçı izleyemese kaybettik.
Yani; puan kaybettiğimiz her maçta çalışıyordu babam.

1 Mayıs sebebiyle görev saatleri yine değişti önceki gün, bugün görevde olacaktı maalesef.
Baya canım sıkılmıştı, uğurumuz bozuldu işte diye baya hayıflandım.
Olmamalıydı yani...

Babam ne yaptı?
(Allah korusun) Cenazemiz var yalanıyla izin aldı, az önce aradı ''Bir şey lazım mı kızım maça geliyorum'' dedi. :D

Reklam geldi aklıma; adam çocuğunun okuluna gider, cenaze var bahanesiyle çocuğunu okuldan çıkarır. Cenaze yalandır, maça gideceklerdir. :))
O misal.

Çok büyüksün Trabzonspor.
Ayrıca başkomserimizden özür dileriz. :D

Hadi bakalım, uğurumuz bozulmaya...

28TS61
25.04.2009, 14:20
1 saat 55 dakika kaldi

only ts
25.04.2009, 14:21
paf takım sivasa yenildi 1-0 gol 62 de geldi :S

.....
25.04.2009, 14:21

Babamla bir uğurumuz vardı. Ne zamanki babam görevde olsa ve maçı izleyemese kaybettik.

1 Mayıs sebebiyle görev saatleri yine değişti önceki gün, bugün görevde olacaktı maalesef.
Olmamalıydı yani...

Babam ne yaptı?
(Allah korusun) Cenazemiz var yalanıyla izin aldı, az önce aradı ''Bir şey lazım mı kızım maça geliyorum'' dedi. :D

Reklam geldi aklıma; adam çocuğunun okuluna gider, cenaze var bahanesiyle çocuğunu okuldan çıkarır. Cenaze yalandır, maça gideceklerdir. :))
O misal.

:) inşallahhh

28TS61
25.04.2009, 14:22

Olmamalıydı yani...

Babam ne yaptı?

O misal.

iste ts aski :alkış:

bende öglenci oldugum zamanlar isten 1 saat erken cikiyordum maca bakabilmek icin, hatta takimin antremanlarina bile gitmiyordum ts mizin maci oldugunda :)

Hakan Karadirek
25.04.2009, 14:22
Isterlerse sampiyon olsunlar, ama ondan sonra simaripda biz Trabzonspordan daha buyuguz demesinler, ki oyle diyeceklerini biliyorum.

Burak 1967
25.04.2009, 14:23

Olmamalıydı yani...

Babam ne yaptı?

O misal.

bu uğurun tutması umuduyla....

Bülent AKBULUT61
ya ben bir haftadır ne cileler çekiyorum benim rüyalarıma niye girmedi bu mac hayret valla.neyse mac yaklaştıkca kalpım güm güm atıyor.bitsin bu cile.

1 S. 51 Dk. Kaldı

only ts
İyide öyle dediler diye ezik mi oldun? Anadolu'nun ilk şampiyon olacağız dediler diye, Trabzon'un Anadolu'dan çıkan ilk şampiyon takım olması gerçeğinin hükmü ortadan kalkmış mı olacak?

elbetteki olmadım ve olmadık ancak ben yinede sivaslıları sevmiyorum tanıdıgım sivaslı arkadaşlarda var inanın hepsi uyuz belki bana öyleleri denk gelmiştir... haa bu arada bi ara yada şu anda sivasspor luların forumuna girip ne yazdıklarına bakarsanız ne dediğimi daha çok anlarsınız ...

Nihal Ayvaz

:mad: Tühh ya kötü olmuş...İnşallah akşama seviniriz.

28TS61
25.04.2009, 14:24
bence totem yapalim hep beraber maca gidelim :D

selcuk
25.04.2009, 14:24
bu mac düsündükce gunsn roses in knock in on heavens door parcasi geliyor aklima

hadi usaklar bugün cennet in kapisini calalim

Bülent AKBULUT61
25.04.2009, 14:25
Isterlerse sampiyon olsunlar, ama ondan sonra simaripda biz Trabzonspordan daha buyuguz demesinler, ki oyle diyeceklerini biliyorum.
ya merak etme onlar demeden önce istanbul basını diyecek buna adım kadar eminim.

1 S. 49 Dk. Kaldı

28TS61

en azindan 61 de golü yemedik diyelim :)

TSezgin61

bu yüzden sampiyon olmalarini istemiyorum:rolleyes:

kasila61
elbetteki olmadım ve olmadık ancak ben yinede sivaslıları sevmiyorum tanıdıgım sivaslı arkadaşlarda var inanın hepsi uyuz belki bana öyleleri denk gelmiştir... haa bu arada bi ara yada şu anda sivasspor luların forumuna girip ne yazdıklarına bakarsanız ne dediğimi daha çok anlarsınız ...
sivaa 1 kere sivasspora 2 kere

Hüseyin İlkin
Gamze, başkomiser burayı takip etmiyordur inşallah. :D

Recep Alkan
25.04.2009, 14:26

Abi sağlıklı düşünmeye bende varım. Kabul ediyorum ama birde şöyle düşünüyorum. bu memlekette millet ağızdan çıkan küfürler yüzünden birbirini vuruyor. Küfü edince öle mi oluyor. Hayır ama gel gör ki millet birbirini vuruyor.

Bu da onun gibi abi. 41 yıllık tarihin var, millet almancılardan başka avrupanın yolunu bilmezken bizim takımımız avrupaları sallamış, millet bu kupa ne zaman istanbul dışına çıkacak diye bakarken ben kurulduktan 4 sene sonra kupayı alıp trabzona getrmişim. Ortada bir tarih var. Bir göztepe bile sadece eskilerde yaptıklarından dolayı saygı görüyorsa bizim bu saygıya nail olabilmemiz için ne yapmamız lazım daha bilmiyorum ki.

Onların demesi ile birşeyler olmayacağı tabiki kesin. Ama daha düne kadar ezik derneklerinin 3 er 5 şer olduğu bu şehirde kalkıp da sivas forması altında hala istanbul takımları formalarını giyenlerin ağzından bunları duymak insanı üzüyor.

Hiç adetim değildir milletin formuna girmek okumak. Ama maç öncesi girdim sitelerine dedim neler yapıyorlar bakalım. Abi yaptıkları yorumların bir tanesinde maç ile ilgili görüş bulunmuyor. Hep bizim burda yaptığımız yorumlara cevap. Anlatma istediğim konu futboldan anlamayan, bir tane teknik konu hakkında yorum yapamayan insanların bu lafları sitelerinde etmeleri çok kötü. Adamların daha maça ıkacak 11 lerinden hangi topçularının sakat hangilerinin oynayabilecek durumda olduğundan haberleri yok.

28TS61
25.04.2009, 14:26
krefeldten bordoooooooooooooo

.....
25.04.2009, 14:28
Kastamonudan MAVİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİ İİİİİİ

ilhan
25.04.2009, 14:28
Bordomavi.net'in sadece bizler tarafından ziyaret edilen, sadece rakip taraftarların girip baktığı bir platform olarak düşünmemenizi maç öncesi hepinizden rica ediyorum. Bu siteye sabah girdiğimde alt tarafta başlığı görüntüleyenler arasında fotomaç gazetesi Trabzonspor yazarı Hakan Kulaçoğlu'nu gördüm. Diyeceğim şudur;

Burada yazdığınız mesajlara lütfen dikkat ediniz. Genel seviyeyi koruyalım. Trabzonsporluluğumuz'a yakışan şekilde mesajlar yazalım, yorumlar yapalım. Sivasspor'u sevmeyebilirsiniz ben de hiç sevmiyorum ama Sivaslılar'ı incitecek mesajlar yazmaya hiç gerek yok.

Kangal köpekleri, itler, köpekler ya da şerefsizler vb. kelimeleri buraya yazmak size hiçbir şey katmayacağı gibi mensubu olduğumuz kurum yani Bordomavi.net'in kalitesini düşürmekten başka bir işe yaramayacağının altını çiziyorum.

Lütfen sağduyulu ve aydınlık Trabzonspor taraftarına yakışan şekilde değerlendirmeler yapalım. Anlık galeyana gelip mesajlar atmayalım.

Maç başlığı açıldığı günden bu yana hiç kimseye cezai işlem uygulamadık. Uygulamayı da istemiyoruz. Elimizden geldiğince mesajları siliyor, düzenliyoruz. Ama bizleri zor duruma düşürdüğünüzü lütfen görünüz. Bizlerde sizler gibi Trabzonspor için buradayız.

Herkese göstereceği hakkaniyetli tutum için şimdiden teşekkür ediyoruz.

Bordomavi.Net

Bilâl ÇOBAN
25.04.2009, 14:30
Kocaeli'den

BORDOOOOOOOOOOOOOOOOOOO

ilhan
25.04.2009, 14:31
İzmir'den

Maviiiiiiiiiiiiiiiiiiii

Bülent AKBULUT61
25.04.2009, 14:32
şu an lig tv'de bordomavi programı var.cok duygulandım valla.

1 S. 42 Dk. Kaldı

Hüseyin İlkin
trabzonlucocuk;

Biz Trabzonspor'luyuz, onlar Sivasspor'lu. Farkımız olsun dimi. :)

BALKAN 06
Sivasspordan NEFRET ediyorum ama Sivasi Seviyorum...
cünkü
Sivas Türkiye Cumhuriyetinin bir Parcasi.
Et tirnakdan ayrilmaz.
Sözümüz asla Sivasli kardeslerimize olmamali.
Sivassporun basindaki TD ve Baskan ile bazi itici Futbolculara olmali.
çok güzel tespitler:alkış:
+
Kürşat...

Gamze
trabzonluçocuk;

Herkes kendinden sorumludur.
Başkası adam öldürüyor diye sne de öldüremezsin.

Onlar konuşsunlar, biz cevabımızı sahada veririz Allah'ın izniyle.

Forumumuzda hakaret, küfür, yakışıksız ifadeler yasaktır ve bu yasak delinmeyecektir hiçbir sebeple.

ilhan
25.04.2009, 14:33
trabzonluçocuk,

Git istediğin yerde et o zaman arkadaşım. Bordomavi.net'te etmenize müsade etmeyiz. Bize kalmadan sağduyulu üyelerimiz de buna izin vermezler.

Pislik hiçbir zaman pislikle temizlenmez. Bunu sakın unutma. Onlar ediyor diye biz de mi edelim? Sakın ola ki onların forum siteleri ile bordomavi.net'i kimse bir tutmasın.;)

kasila61
stada girecek taraftarlarimizdan nufuz cuzdani isteyebilecek kadar assagilasan , karaktersizlesen bir yonetime karsi hangi hakareti yapsan yeridir bos yere kimseyi masum gostermeye calismayin. yok siteye onlar giriyomus su yazarlar giriyomus. gecin bu ayaklari herkes trabzonuma karsi delikanli olacak . benim halkimi kimse asagilayamaz. terbiyeizligin luzumu yok . terbiyesizlik yapan hakaretede katlanmak zorunda kalir.

hüseyin1975
şu an lig tv'de bordomavi programı var.cok duygulandım valla.

1 S. 42 Dk. Kaldı
:)
Sen günlerdir bu Mac yüzünden cok duygusalsin zaten be Usta;)
Anlasilan zor bir Gün bekliyor bizleri.
Insallah sonu güzel olacak.

kamer
çanakkale den bordoooooooooooooooooo

efulim67
Bordomavi.net'in sadece bizler tarafından ziyaret edilen, sadece rakip taraftarların girip baktığı bir platform olarak düşünmemenizi maç öncesi hepinizden rica ediyorum. Bu siteye sabah girdiğimde alt tarafta başlığı görüntüleyenler arasında fotomaç gazetesi Trabzonspor yazarı Hakan Kulaçoğlu'nu gördüm. Diyeceğim şudur;

Burada yazdığınız mesajlara lütfen dikkat ediniz. Genel seviyeyi koruyalım. Trabzonsporluluğumuz'a yakışan şekilde mesajlar yazalım, yorumlar yapalım. Sivasspor'u sevmeyebilirsiniz ben de hiç sevmiyorum ama Sivaslılar'ı incitecek mesajlar yazmaya hiç gerek yok.

Kangal köpekleri, itler, köpekler ya da şerefsizler vb. kelimeleri buraya yazmak size hiçbir şey katmayacağı gibi mensubu olduğumuz kurum yani Bordomavi.net'in kalitesini düşürmekten başka bir işe yaramayacağının altını çiziyorum.

Lütfen sağduyulu ve aydınlık Trabzonspor taraftarına yakışan şekilde değerlendirmeler yapalım. Anlık galeyana gelip mesajlar atmayalım.

Maç başlığı açıldığı günden bu yana hiç kimseye cezai işlem uygulamadık. Uygulamayı da istemiyoruz. Elimizden geldiğince mesajları siliyor, düzenliyoruz. Ama bizleri zor duruma düşürdüğünüzü lütfen görünüz. Bizlerde sizler gibi Trabzonspor için buradayız.

Herkese göstereceği hakkaniyetli tutum için şimdiden teşekkür ediyorum..

Adam işte !
Sonların sitesinde "kullandığım en ağır ifade: "terbiyesizleşme" .. ve bu ifadeyi forum yöneticisi birine yazıyor olmak oldukça kötü. Diğer Sivassporlularla fikir alışverişinde bulunabilirken Forum Yöneticisi sıfatıyla orada buluna kişi ile tartışmış ve süresiz olarak Yasaklandım.
"Seni hangi özelliklerinle Yönetici yaptılar?" sorumu da yanıtsız bıraktı.
İşte Yönetici İlhan Kardeşimiz gibi sağduyulu olmalı.
Bırakalım onlar hakkımızdaki yanlış kanıları ile açlıklarını gidersinler.

hüseyin1975
25.04.2009, 14:34
Duisburgdan

SAMPIYOOOOOOOOOOOOOOOOOONNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN

BALKAN 06
25.04.2009, 14:35
çanakkale den bordoooooooooooooooooo
Ankara dan
MAVİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİ

Adem Erdoğan
Futboldan dışarı taşmayalım.

Daha 1 ay olmadı bir Sivaslı için gözyaşı döktü çoğumuz.

kamer
Trabzoooooooooooooooooooonnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn nnnnn

sonimp
kayseride olan var mı arkadaşlar? maçı topluca izlediğiniz bir yer ya da Trabzonsporluların takıldığı bir yer? kayseride misafirim de.

Bülent AKBULUT61
evet arkadaşlar bordomavi net yakışır şekilde hareket yapmak güzel olur boşverin küfür edipte onların sınıfına inmeyin biz gerekli cevapı sahada verceğiz onlara.

1 S. 39 Dk. Kaldı

Bekir
ya iyi de adamlar resmen kufrediyoo..demedikleri laf yok..neden bizde serefsiz kangal kopekleri falan yasak..tamam bmn yi onlarla bir tutmamak lazım ama..bizde kangal kopekleri demek yasak iken adamlar bize her yer hayvanat bahcesi diyolar yani trabzonu hayvanat bahcesi trabzonlulara hayvan diyolar ama biz onlara kangal bile diyemiyoz...tamam biz farklıyız ama serefsiz falan serbest olsa daha iyidir..

only ts
25.04.2009, 14:36
erzurumdan şampiyooooooooooooooooooooooon

hüseyin1975
Hepimiz Türküz.
Kimse kimseyi asagilamaya hakki yok.

Hesabimizi sahada görmemiz gerekir.
8 Macda 1 defa yenersen, konusturursun böylelerini.
Yeneceksin ve SUSTURACAKSIN.

CEMEFKER
Çoluk çocuğu alıp şöyle çarşı pazar dolaşacağım, telefonumun maç sonuçlarını veren mesaj hizmeti de yok, artık skoru dönünce öğrenirim herhalde.........Bu maçın atmosferi beni kaldırmayacak.........Böyle bir durum Hacettepe maçında da olmuştu malum 1:4 kazandık..........Böylesi bazen daha iyi oluyor.......İnşallah kazanırız.........

kamer
Bu renklere aŞkimiz hİÇ bİtmez Şurada sanal alemden yazilan karakterlerle yÜreĞİmİz yeŞerİyor gÖzlerİmİz nemlenİyorsa bu futboldan da Öte bİrŞeydİr....

BALKAN 06
25.04.2009, 14:37
ya iyi de adamlar resmen kufrediyoo..demedikleri laf yok..neden bizde serefsiz kangal kopekleri falan yasak..tamam bmn yi onlarla bir tutmamak lazım ama..bizde kangal kopekleri demek yasak iken adamlar bize her yer hayvanat bahcesi diyolar yani trabzonu hayvanat bahcesi trabzonlulara hayvan diyolar ama biz onlara kangal bile diyemiyoz...tamam biz farklıyız ama serefsiz falan serbest olsa daha iyidir..
İLAHİ TRABZONLUÇOCUK:)
sen seslenme gardaşım aman sakin ol
kötü söz sahibine yakışır de görme...

hüseyin1975
25.04.2009, 14:37

Ezik olduklarinin Belgesi bu Sözlerdir zaten.
Serefsiz her zaman Serefsizdir!
Macdan sonra görecegiz onlari.
Sabret kardes sabret.

ilhan
25.04.2009, 14:38
Genel Uyarı;

Bordomavi.Net

Yunus Emre SEYHAN
25.04.2009, 14:39
Takım böylesine önemli bir maça (Sezon sonu sıralama da büyük etki edecek bir maç) iyi hazırlanmıştır.. 3 puandan başka hiç birşey düşünmüyorum.

28TS61
inter milan adriano ile sözlesmesini feshetmis. yakinda baslar medya adriano istanbulda diye :D

http://transfermarkt.de/de/news/26893/inter-mailand-loest-vertrag-mit-stuermer-adriano.html

Erkan
Tilburg 'tan TRABZONSPOR!!!!!!!!!!!!!!

Bülent AKBULUT61
25.04.2009, 14:40
ya merak etmeyin onları biz bir yenelim hayatları boyunca unutmayacaklar bu acıyı.bakalım ne kadar kalmış.

1 S. 34 Dk. Kaldı

Erkan
inter milan adriano ile sözlesmesini feshetmis. yakinda baslar medya adriano istanbulda diye :D

http://transfermarkt.de/de/news/26893/inter-mailand-loest-vertrag-mit-stuermer-adriano.html

Fenerliler alacagiz gibi sozler soyluyordu, yani o haberler baslamis bile :D

28TS61

pardon yanlis yere yazmisim

hüseyin1975
Bugün malesef Bürodayim ve maci seyredemiyecegim.
Heyecanla buradan Takip edecegim.
Zaten cok gerginim kardeslerim.
Lütfen küfürlerle falan beni daha cok germeyin.

Maci sirasinda hepimizin Kalbi ortak atacak ve Mac sonunda Insallah buralar Bayram yerine dönecek.

Bu maci alalim, nasil alirsak alalim.
Kimse macdan sonra "kötü oynadik ama yendik" gibi sacma yorumlar yazmasin LÜTFEN.
Bugün yenelim ve Dünyayi 1 Gün TOZPEMBE gözlüklerle görelim, olmazmi?

bulls61
25.04.2009, 14:41
Bİzler İnandik sİzlerde İnanain bİzİm İÇİn bu maÇi alin gÜvenİyoruz sİzlere aslanlarim bneim hadi bakayim usaklar kirin su sivasi hadii

Adem Erdoğan
ya merak etmeyin onları biz bir yenelim hayatları boyunca unutmayacaklar bu acıyı.bakalım ne kadar kalmış.

1 S. 34 Dk. Kaldı

1 s. 1. dk. kaldığında 61 dk. kaldı şovu yapalım.:D

Hüseyin İlkin
Çocuklar kolbastı oynamaya inanmış. Bizde izlemeye inandık. Allah yardımcıları olsun bütün hepsinin.

Oğuz B.
25.04.2009, 14:42
vakti geldi kolbastının...

LoVeRbOy
Şu maçı inşalllah hakemlerin kötü kararlarından kazanmayız yada kaybetmeyiz gerçekten çok sinirlenir ve üzülürüm.
istanbuldan ŞAMPİYON TRABZONSPOR

hüseyin1975
Allah yardimcimiz olsun.
Dua etmeyi unutmayin Usaklar.

lazooo28
Çoluk çocuğu alıp şöyle çarşı pazar dolaşacağım, telefonumun maç sonuçlarını veren mesaj hizmeti de yok, artık skoru dönünce öğrenirim herhalde.........Bu maçın atmosferi beni kaldırmayacak.........Böyle bir durum Hacettepe maçında da olmuştu malum 1:4 kazandık..........Böylesi bazen daha iyi oluyor.......İnşallah kazanırız.........

totem he :D

Murat Hızal
O zaman Kadıköyden Bordo demek de bize düşüyor.

Alın şu maçı yakalım Kadıköy'ü:)

Recep Alkan

küfürde pazarlık ççç

.....
25.04.2009, 14:43
Dualarımızı eksik etmeyelim renkdaşlar. Bu işler her zaman oyunla olmaz Allahın yardımınıda yanımıza alalım :)

Harun-61
25.04.2009, 14:44
bende bi göz attim, Sivasspor'un Forumu'na...

maalesef Trabzonspor Taraftarina yakismayacak sözler sarf edilmis.

ne gerek var ? biz seviyemizi koruyalim...

.

hüseyin1975
küfürde pazarlık ççç

Pazarlik yapmak kanimizda var Usagum:p
Forum Yöneticileri hepimizden daha gergindir herhalde.
Aksi bir sonuc alirsa isleri zor vallahi.
Allah onlarinda yardimcilari olsun;)

lazooo28
Fenerliler alacagiz gibi sozler soyluyordu, yani o haberler baslamis bile :D

zaten alkolikmis bol bol icer hemserileriyle ;)

hüseyin1975
25.04.2009, 14:45
Dualarımızı eksik etmeyelim renkdaşlar. Bu işler her zaman oyunla olmaz Allahın yardımınıda yanımıza alalım :)

EVET!

Bugün Mac boyu Küfür OUT
Dua IN

M.Kılıç50
Beni cok Fena Heyecan Basti Renkdaslar... nolcak böyle :D
Öglen Namaz´ini Kilmaya gidiyorum... InsAllah dualarimiz Kabul olur...

Hadi... Vira Bismillah az kaldi ;)

hüseyin1975
küfürde pazarlık ççç
Pazarlik yapmak kanimizda var Usagum:p
Forum Yöneticileri hepimizden daha gergindir herhalde.
Aksi bir sonuc alirsa isleri zor vallahi.
Allah onlarinda yardimcilari olsun;)

muratt
25.04.2009, 14:46
Şampiyonluğun kilit maçlarından biri olan Sivasspor – Tabzonspor maçını gündüz oynatmak gibi bir mantik olabilir mi ya ?? Bu resmen dalga geçmektir başla birşey değil..

Yayıncı kuruluşun istediği gibi ligin programını yaparak, Türk Futbol’unun marka değerinin ve izlenirliğini düşürüyorlar başka bir şey değil..

hüseyin1975
25.04.2009, 14:47
Trabzonsporum sen cok yasaaaaaaaaaaaaaa
Canim feda olsun sanaaaaaaaaaaaaaaa
Hickimseye degismem
Seni seni su Dünyadaaaaaaaaaaaaaaaa

vaslat
25.04.2009, 14:47
yenersek çok güzel olur ama kesinlikle yenilmemeliyiz.

Trabzonspor 61
25.04.2009, 14:48
Çirkefsporlu HANZOLARIN bedenlerinin korku dolu olduğuna adım gibi eminim.Trabzonspor gibi dirençli bir takım karşısında rezil durumlara düşecekler.Kendilerini ne hakem kurtaracak ne de taraflı, Trabzonspor düşmanı adi medya.Artık hesap sorma vakti gelmiştir...

LoVeRbOy
Şampiyonluğun kilit maçlarından biri olan Sivasspor – Tabzonspor maçını gündüz oynatmak gibi bir mantik olabilir mi ya ?? Bu resmen dalga geçmektir başla birşey değil..

Yayıncı kuruluşun istediği gibi ligin programını yaparak, Türk Futbol’unun marka değerinin ve izlenirliğini düşürüyorlar başka bir şey değil..
Sana Sonuna kadar katılıyorum renktaş hangi mantık gündüz maçı yapabilirki bu maçı :mad::mad: Haftanın belki 2. yarının en önemli maçlarından !

hüseyin1975

Bu Tezgah kardes Tezgah.

Trabzonspor gündüz maclarinda basarisiz ve Puan kaybeder diye düsünmüslerdir.
Sivasinda zaten hesabina bakariz ve sonunda Istanbul eziklerinden birini yine Sampiyon yapariz diye hesap tutmusdurlar.

Ama TRABZONSPORUM bu cirkin Hesaplari bugün bozacak.

Hüseyin İlkin
10-15 dakikaya stada bağlanır. Bağlansın artık. Kadroda süpriz beklemesekte kesin bir öğrenelim..

Dursun Kaplan
Hiç bir iddaası olmayan FB'nin maçı akşam 20.00 de, zirvede ki iki takımın mücadelesi 16.15'te.

Şerefli TFF. :alkış:

Trabzonspor 61
25.04.2009, 14:49
Hiç bir iddaası olmayan FB'nin maçı akşam 20.00 de, zirvede ki iki takımın mücadelesi 16.15'te.

O fener ama.TFF'yi yönetenlerin takımı.:rolleyes:

fincher
25.04.2009, 14:49
Büyük takım olmak bu ve bunun gibi maçları kazanmayı gerektirir...

Gamze
25.04.2009, 14:50

Aynen öyle valla.

Hem bize hem Sivas'a hakarettir bu.

Kereşenli
25.04.2009, 14:51
Defans ligin başında oynadığı futbolu oynarsa, orta sahada Selçuk ve Hüseyin tekrar formuna kavuşursa ve Gökhan yakaladığı bütün pozisyonları atarsa çok güzel maç olur. Zaten Selçuk Petkovic'in kalesini bol bol yoklayacağını söylüyor.

vaslat
25.04.2009, 14:51
bence bu maçı TS nin kaybetmesi gs ve bjk nin de işine gelmeyecektir.Bu şartlarada bu maçta bir tezgah olmayabilir ama önümüzdeki maçların hepsinde tezgah olacaktır

Hüseyin İlkin
25.04.2009, 14:52
Samsun'da izlediğim son dört maçta iki galibiyet, iki beraberliğimiz var. Üçüncü galibiyet neden gelmesin? Son beş maç, üç galibiyet olacak inşallah.

.....
25.04.2009, 14:52
Lig tv de Bordo Mavi programı var. Basket takımımızı gösteriyor

Yalçın Ulusoy
25.04.2009, 14:53
Ruhsatlar Toplanıyor Kimlikler Soruluyor

http://www.medyatrabzon.com/Resimler/haberler/1141619249-04252009.jpg

http://www.medyatrabzon.com/Resimler/haberler/178808322-04252009.jpg

http://www.medyatrabzon.com/Resimler/haberler/1474893713-04252009.jpg

Trabzonspor-Sivasspor maçına gelen Trabzonspor taraftarları şehrin girişine 30 km kala durdurulup aranıyor. 61 plakalı araçların ruhsatları toplanıyor. Bu durum taraftarı çileden çıkartıyor.
Öte yandan özel araçları ile şehre gelen basın mensuplarının da ruhsatlarının toplanması ayrı bir tepkiye neden oldu.

KuTs@L__pLaK@61
25.04.2009, 14:54
trabzonum bu maçı nolur al ya bende şimdi kullara iniyorum orda valla kendimi trabzondaymışım gibi hissediyorum bize her yer trabzon kahveyi yakarız valla yeter ki bu maçı al

Trabzonspor 61
Krolara olan nefretim kat kat artıyor.

Kereşenli
Neden böyle bir uygulama yapıyorlar? Biz onları böyle mi ağırladık?

Dursun Kaplan
25.04.2009, 14:55
Açık ve net ;

Korkuyorsunuz !. :)

.....
25.04.2009, 14:55
Maçada mı geldik yoksa neye geldik ? ne araması ya Allah aşkına bu kadarda serefsiz olmanıza gerek yok. Bizim serefimiz sizin serefsizliğinizi okyanuslarda boğar.

Adam evladı olunda bi kerede sizede insan denilsin. İllaki ağzımızı açtıracaksınız dimi

bordo08
25.04.2009, 14:56
Ruhsatların ve kimliklerin hesabını bizim uşaklar sahada soracaklar.:)
Zamanda geçmiyor sınav sonucunu bile bu heyecanla beklememiştim:)

Kereşenli
25.04.2009, 14:58
Arkadaşlar yavaş yavaş maç öncesi başlıyor link isteyenler bana özelden ulaşabilir.

Selçuk Demircioğlu
25.04.2009, 14:58
Şu an telefonla konuştum sivasa trabzondan giden yeğenimle..
Son durum en az 300-400 kişi dışarda kaldı sivas tarafından bilet aldıkları için dışardalar..polis içeri almıyormuş...ortalık gergin...

Yalçın Ulusoy
25.04.2009, 14:59
Sivasta bulunan arkadaslarımla görüştüm zorluk çıkarıyorlarmıs yönetim olaya el koymus Trabzonspor yöneticisi Ali Sürmen polislerle tartısmış

Cafer Bulur
25.04.2009, 14:59
Ilk 11 ler belli oldu mu arkadaslar?

Gerci bizim kadro hemen hemen belli ama insan da merak ediyor.

Ahmet Kuru
25.04.2009, 15:00
Anlaşılan ''yarmak'' farz oldu...

hodlu
Bence bu olaya Sn.Faruk Özak el koymalı...

Kereşenli
Şu an telefonla konuştum sivasa trabzondan giden yeğenimle..
Son durum en az 300-400 kişi dışarda kaldı sivas tarafından bilet aldıkları için dışardalar..polis içeri almıyormuş...ortalık gergin...

Yemin ediyorum şimdi orada olacaksın ki şerefsizlik yapanların ağzını burnunu dağıtacaksın. Bizim onları ağırlama şeklimiz büyük bir takıma yakışan şekildi gerçekleşti ama bunların bizi karşılaması 3. lig takımına bile yakışmayacak şekildi oldu. Yazıklar olsun, bunun hesabını inşallah sorarız sahada.

Onur Şeref
Yenin şunları Allah'ınızı severseniz yenin.Bune korkudur bune yusuflamakdır.

Kangal korkudan kuyruğunu sallamaya başladı!.

Mustafa Calik
25.04.2009, 15:01
TS taraftarı Sivas'a sokulmuyor
25 Nisan 2009 / 14:53

Trabzonspor taraftarları Sivas' a sokulmuyor, güvenlik güçleri Trabzonspor taraftarlarına güçlük çıkartıyor.

GÜVENLİK GÜÇLERİ ZORLUK ÇIKARTIYOR
Dün akşam Tokat'ta kalan Trabzonspor Kulübü Başkanı Sadri Şener ve yönetim kurulu üyeleri ve bordo mavili takımı desteklemek için Sivas'a gitmekte olan taraftarlara güvenlik güçleri zorluk çıkartıyor.

TARAFTARIMIZ SİVAS'A SOKULMUYOR
Sivas sınırında durdurulan Trabzonspor taraftarlarına güvenlik güçlerinin zorluk çıkarması üzerine Trabzonspor yönetimi olaya el koydu.

YÖNETİM EL KOYDU
Trabzonspor yöneticisi Ali Sürmen güvenlik güçleri ile tartıştı. Trabzonspor yönetimin araya girmesiyle güvenlik güçlerinin zorluk çıkarmasına rağmen bordo mavili taraftarlar Sivas'a hareket ediyor.

hodlu
Lig tv yayına başladı,hadi hayırlısı...

Great White
Vallahi yalan yok..

Bu maç beni korkutuyor..

Neden mi?

Çünkü Sivas ile oynuyoruz, Üç Cücükler' den herhangi birisiyle değil..

Yani Sivas ile oynuyoruz..

Çünkü mütevazi kadrosuna ve birkaç bin kişilik taraftar desteğiyle kendilerini dev aynasında gören sıradan bir Anadolu takımı ile..

İstanbul' un havalılarından birisine kaybetsek beni fazla etkilemez ama şuncacık bir takıma kaybedersek ciddi şekilde rahatsız olacağım açık..

Sonuçta bir Sakarya ya da Van' a nasıl kaybedebiliyorsak bunlara da kaybedebilme ihtimali var tabii ki..

İşte bu sebepledir ki şu maç beni korkutuyor; yalan yok..

nuri45
yayin basladi

bordo08
ist takımlarını ve tarafarını çiçeklerle karşılayan delikanlı sivaslılara helal olsun:(

evrents
25.04.2009, 15:02
Seneye sanki sivasspor trabzona gelmiycek ayaklarını denk alsınlar

Ahmet Kuru
Hangi takımın taraftarlarının şehir girişince araçlarının ruhsatları toplandı?
Ondan sonra vay efendim Trabzonspor ortamı geriyormuş...
Gerecez gerecez merak etmeyin az kaldı...
1 saat 15 dk daha sabredin...

Onur Şeref
Link atabilcek var mı? Merak etdim maç öncesini.

Erkan
mehter marsi caliniyor....

Jester
İki ihtimalli bir maç: 0 veya 2
Biz oyun içinde çözülmezsek onlar sabaha kadar beraberliğe oynarlar.

Ben her zamanki gibi kilidin iyi oynayıp inisiyatif alacak bir Selçuk-Colman'da olduğunu düşünüyorum.

Tüm oyuncularımızdan ve teknik ekibimizden bizi gururlandıracak bir oyun bekliyorum.

Sonuç ne olursa olsun yarış devam edecek, lütfen unutmayalım.

Cafer Bulur
25.04.2009, 15:03
Bizim gol atamadigimiz belediye ye karsi hacettepe 1-0 önde.

O maci alsaydik kazanmak zorunda olmayacaktik.

Simdi aslanin midesinden yemini almak icin ugrasacagiz,Allah yar ve yardimcimiz olur insallah.

Mira_61
Gerginliği atalım üstümüzden,girelim maç havasına.
http://www.facebook.com/home.php?#/video/video.php?v=53178621648&oid=26637182239&ref=share
İzlemeyen kalmasın :)

Kereşenli
Dualarınızı eksik etmeyin arkadaşlar!

hodlu
Ey Trabzonspor için kalbi çarpan milyonlar, artık Sivası yenme saati gelip çatmıştır...

TSelif
25.04.2009, 15:04
Korkaklar !!!
BUNLARI EVİRE ÇEVİRE YENMEK FARZ OLDU !

Kadir
25.04.2009, 15:04
Şu eziklere koymak farz ötesi bizim için . Haydi çocuklar vurun şunlara :)

nuri45
25.04.2009, 15:06
kadro

sylva
serkan song egemen cale
hüseyin selcuk colman
yattara gökhan alanzinho

Cafer Bulur
Bu mac haftanin maci ve medya hafta boyu bu maci hice saydi.

Sözde derbi maclari öncesi mactan 8 saat öncesi yayip yapip taraftari kiskirtanlar su maci siradan olarak görmekle yine gercek yüzünü göstermistir.

Erkan
bizim onbirimiz: Tony sylva , Serkan, song, egemen, cale, huseyin, selcuk colman, gokhan, yattara ve alanzinho..

Mustafa Çolak
İlk 11 Bu Şekilde Arkadaşlar
sylva
serkan song egemen cale
hüseyin
selçuk colman
yattara alanzinho
gökhan

hodlu
Evet gözümüzaydın Umut yedek, haydi hayırlısı...

Yasin T.
kadro acıklandı
sylva serkan cale song egemen colman hüseyin selçuk alanzinho yattara gökhan

Harun-61
25.04.2009, 15:07
İlk 11 Bu Şekilde Arkadaşlar
sylva
serkan song egemen cale
hüseyin
selçuk colman
yattara alanzinho
gökhan

güveniyoruz size

:alkış:

Yalçın Ulusoy
Evet gözümüzaydın Umut yedek, haydi hayırlısı...
inşALLAH umutu aramayız rakip defansı yoruyordu

maçkali616161
bu maçta hakem maçı bitirene kadar skor ne olursa olsun umudumuzu kaybetmemeliyiz alanzinho ve yattara için 2 dakika bile yeter maçı cevirmek için

Cafer Bulur
25.04.2009, 15:08
bizim onbirimiz: Tony sylva , Serkan, song, egemen, cale, huseyin, selcuk colman, gokhan, yattara ve alanzinho..
Beklenen onbir sahada,yani mactan sonra ersun hocamiz yanlis kadro cikardi söylemlerinden kurtulmus oldu.

Sira futbolcularimizin becerilerini ortaya koymalarinda.

hodlu
Kazanmalıyız ama kesinlikle yanilmemeliyiz...

Kadir
Umut yok bu maç bizim :)

bordo08
Çıkabilecek en iiyi kadro hadi hayırlısı...

sirkan
25.04.2009, 15:09
insallah Umut'u aramayiz

Mustafa Ayazoğlu
TRABZONSPOR: Sylva, Serkan, Song, Egemen, Cale, Hüseyin, Selçuk, Colman, Alanzinho, Yattara, Gökhan

SİVASSPOR: Petkoviç, Abdurrahman, Sedat, Bilica, Hayrettin, Musa, Sezer, İbrahim, Murat Erdoğan, Tum, Mehmet Yıldız

Sadullah KAPICIOĞLU
Umut yok bu maç bizim :)

Umut yedek. Bu maç fazla yıpratamıycak karşı takım defansını. ;)

Mustafa Çolak
Bordoooooo

Mustafa Ayazoğlu
25.04.2009, 15:10
Bordoooooo

Maaaaavvvvviiiiii

Zafer BİLGİN
25.04.2009, 15:11
Kadro açıklandı.

Yok şunu niye oynattın,bunu oynatmadın geyiği yapacak olan şimdiden yapsın.

Yoksa maç bittikten sonraki yorumu,nenemde yapar:)

BALKAN 06
25.04.2009, 15:11
bu kadro kesin olmayabilir
fakat kesin kadro ise olabileceğin en iyisi
Cale çoşacak bakın görün:)

Mehmet_Mercanlı
25.04.2009, 15:12
....................Petkoviç.....................
Abdurrahman...Sedat..Bilica...Hayrettin
Musa.......Sezer......İbrahim.....Murat E
.......................Tum........................
.....................Mehmet.....................

Mustafa Ayazoğlu
Umut Bulut 60. Dk sonrasında mutlaka girer oyuna.

hüseyin1975
Kadro üstünlügü bizde.
Haydi Usaklar haydi

Kereşenli
25.04.2009, 15:13
Mehmet Yıldız kesin olay yaratmaya çalışacak bu maçta. Lütfen Egemen böyle bir durumda nefis bir kafa atar mısın? :p

Kadir
Umut yedek. Bu maç fazla yıpratamıycak karşı takım defansını. ;)

Karşı takımın defansından çok bizi yıpratıyordu Umut :)

TS-FAN
:tsbayrak::tsbayrak::tsbayrak:

cihayan
Hadi bakalim. Cikabilecek en iyi kadro ile sahadayiz. Haydi hayirlisi.

Özge
Acayip heyecanlandım ya.

Onur Şeref
25.04.2009, 15:14
Saha yine patates tarlası gibi.

TSelif
Acayip heyecanlandım ya.

1 saat öncesine kadar çok rahattım ama ne oldu anlamadım ben de acayip heyecan yaptım şimdi :rolleyes:

Cafer Bulur
Kadro açıklandı.

Yok şunu niye oynattın,bunu oynatmadın geyiği yapacak olan şimdiden yapsın.

Yoksa maç bittikten sonraki yorumu,nenemde yapar:)
Macin daha cok sivasin kontrolünde gececegini düsünüyorum.

Biz yattara ve alanzinho nun ilk 11 de olmasi nedeniyle daha cok kontraataklarla gol arariz gibime geliyor.

Insallah hayirlisi olur,3 puanda bizim olur.

Kereşenli
25.04.2009, 15:15
İnşallah kazanırız. Dualarınızı eksik etmeyin ALLAH'ın yardımı ile kazanacağız inşallah.

Süleyman Sofu
Şerefsizler bizim taraftarı içerri almamak için bi dünya problem çıkartıyomuş valimiz devreye girmiş

Mustafa Çolak
Saha yine patates tarlası gibi.
sivaslılar maçtan sonra o sahada çim arayacaklar yolmak için
ama oradada bulamazlarki :)

Selçuk Demircioğlu
Genel olarak kadro istenen tarzda ...Tek düşüncem song un yerine giray oynasaydı demek istemiyorum maç sonunda..İnşallah song bunu dedirtmez bize...

Yalçın Ulusoy
25.04.2009, 15:16
Mehmet Yıldız kesin olay yaratmaya çalışacak bu maçta. Lütfen Egemen böyle bir durumda nefis bir kafa atar mısın? :p
:alkış: 10 kiş kalmak kötü olur ama gercekten coktan haketti bunu

guarin
hayrettin diyoki : dısarda ne kadar rahatsak sahada da okadar rahatız.
Yattaranın karsısında ne kadar rahat olur bilemem:)

Hüseyin İlkin
Beklediğimiz kadro. Çok güzel. :alkış:

Ömer SEVİNÇ
Ulan hani Sedat oynamıyordu:mad:

Mustafa Ayazoğlu
25.04.2009, 15:17
Serkan ve Huseyin'den çekiniyorum erken sarı kart görürseler kırmızı kart görebilirler..

lazumsuz
25.04.2009, 15:17
saha eğer tarla gibiyse yattara ve alanzinho'nun performanslarında büyük bir düşüş olacaktır ki bu da takımın genelini olumsuz yönde etkiler!!!

Süleyman Sofu
25.04.2009, 15:18
bu saatten sonra isterse bülentte oynasın biz TRABZONUZ alayı oynasın mecnunda kaleye geçsin mecnun bize mavi desene :)

Kereşenli
Oyuncunun Türkçe konuşmasına bakarmısınız: rahatlığı verdirmeye çalışıyoruz.

nuri45

sedat yok yerine diallo oynuyor

Mustafa Calik
http://www.haber61.net/images/gallery/136/4.jpg (http://www.haber61.net/foto-galeri/sivas-trabzonspor-maci-oncesi-136-p5.htm)http://www.haber61.net/images/gallery/136/2.jpg (http://www.haber61.net/foto-galeri/sivas-trabzonspor-maci-oncesi-136-p3.htm)

Hüseyin İlkin

Bende sabah muhtemel onbirlerde onu görünce şaşırdım. Sedat oynasada, oynamasada fark etmez artık. Bu maç bizim inşallah. :)

Süleyman Sofu
25.04.2009, 15:19
Trabzonspor taraftarları Sivas' a sokulmuyor, güvenlik güçleri Trabzonspor taraftarlarına güçlük çıkartıyor.

Dün akşam Tokat'ta kalan Trabzonspor Kulübü Başkanı Sadri Şener ve yönetim kurulu üyeleri ve bordo mavili takımı desteklemek için Sivas'a gitmekte olan taraftarlara güvenlik güçleri zorluk çıkartıyor.

Sivas sınırında durdurulan Trabzonspor taraftarlarına güvenlik güçlerinin zorluk çıkarması üzerine Trabzonspor yönetimi olaya el koydu.

YÖNETİM EL KOYDU

Trabzonspor yöneticisi Ali Sürmen güvenlik güçleri ile tartıştı. Trabzonspor yönetimin araya girmesiyle güvenlik güçlerinin zorluk çıkarmasına rağmen bordo mavili taraftarlar Sivas'a hareket ediyor.

fincher
Bol kartlı bir maç olacak eminim.Sivas 9 kişi bitirir.Cüneyt Çakır kırmızı göstermeden duramaz...

Mustafa Calik
http://www.haber61.net/images/gallery/136/5.jpg (http://www.haber61.net/foto-galeri/sivas-trabzonspor-maci-oncesi-136-p6.htm)http://www.haber61.net/images/gallery/136/11.jpg (http://www.haber61.net/foto-galeri/sivas-trabzonspor-maci-oncesi-136-p12.htm)

Koray
Vay çakallar vayy Sedat oynamıyordu hani ? Ben zaten tahmin etmiştim böyle bi dalavere çevirdiklerini cin olmadan adam çarpacak akılları sıra hamidolar...

Süleyman Sofu
25.04.2009, 15:20
Alayınız şerefsizsiniz ulan adiler korkunun eceli ne faydası var emniyet çekil yoldan

Mustafa Calik
http://www.haber61.net/images/gallery/136/15.jpg (http://www.haber61.net/foto-galeri/sivas-trabzonspor-maci-oncesi-136-p16.htm)

http://www.haber61.net/images/gallery/136/13.jpg (http://www.haber61.net/foto-galeri/sivas-trabzonspor-maci-oncesi-136-p14.htm)

Murat Hızal

YÖNETİM EL KOYDU

Bu ne demek sivas eyalet oldu da bizim haberimiz mi yok.

Böyle bir şey varsa rezillikten ve devletin acizliğinden başka bir şey değildir bu.

AYYILDIZ
Saha zemini Yattara ve Alanzinho'yu olumsuz etkileyecektir yalnız Norveç ligi gibi fizik güce dayalı futbol oynanan ligde başarılı olan Alanzinho bu maçta maçın adamı olabilir.İnşallah Sivasspor'da bir maçlığına da olsa güreşmeye çıkmaz.

Ömer SEVİNÇ
Hava -1 derece mi?:eek:

hüseyin1975
25.04.2009, 15:21

Bana yetmez.
Cirkeflik yaparlarsa Real Madrid den Pepeyi örnek alsinlar PLEASE:D:D:D

Enes Ünal Kaya
25.04.2009, 15:21
maç öncesinden karelerde geliyor ... saol fotolar için :)

aaahmet61
25.04.2009, 15:22
yine harika kadro .3 haftadır iyi kadro kuruyor ersun hoca. şimdi son söz futbolcularda.

Kereşenli
Tüylerim diken diken oldu artık başlasın şu maç rahat kazanalım şu maçı.

Harun-61
Hava -1 derece mi?:eek:

hadi be, ciddimisin ? :rolleyes:

Hüseyin İlkin
Musa, üzülceksiniz canım benim, hiç şansınız yok. :) Boşuna hayal kurma..

Burak_52
hesapta büyük takımlar ya yülensinler bize kontradan nasıl yiyolar golü görelim

Eren Karaahmetoğlu
Bu sivaslı futbolculardaki rahatlık ne arkadaş? :) Bu kadar rahatlar, umarım Trabzonsporumuz sahada rahatsız etmesini bilir.

Mustafa Calik
http://www.haber61.net/images/gallery/136/16.jpg (http://www.haber61.net/foto-galeri/sivas-trabzonspor-maci-oncesi-136-p17.htm)

http://www.haber61.net/images/gallery/136/17.jpg (http://www.haber61.net/foto-galeri/sivas-trabzonspor-maci-oncesi-136-p18.htm)

http://www.haber61.net/images/gallery/136/18.jpg (http://www.haber61.net/foto-galeri/sivas-trabzonspor-maci-oncesi-136-p19.htm)

http://www.haber61.net/images/gallery/136/20.jpg (http://www.haber61.net/foto-galeri/sivas-trabzonspor-maci-oncesi-136-p21.htm)

http://www.haber61.net/images/gallery/136/23.jpg

hüseyin1975
25.04.2009, 15:23
Sedat kim yahu?
Amma Sedatmis...

hüseyin1975
Bu sivaslı futbolculardaki rahatlık ne arkadaş? :) Bu kadar rahatlar, umarım Trabzonsporumuz sahada rahatsız etmesini bilir.

Bunlara igne vurmuslardir herhalde:D

Süleyman Sofu
Bu Konuyu 107 Aktif Üye Görüntülüyor 107 (87 Üye ve 20 Misafir)
helal bee taraftar burda ödlekkkk sivas nerde

Cem Akyüz

Bence rahat değiller tam aksine korkuyolar ama rahatız gibi görünmeye çalışıyorlar

M.Kılıç50
25.04.2009, 15:24
Ben ama Kesinlesen ilk´11´de Sedat Medat Okuyamiyorum ????:confused::confused:

Ali Yıldız
25.04.2009, 15:24
saha Zemini İyi Görünüyo :s

metinbay61
25.04.2009, 15:25
zaman geçmek bilmiyo bi türlü sabahtan beri nerdeyse bi paket sigara içtim...hele son haberi okuyunca delirdim taraftar sivasa giremiyomuş lan sanki başka ülkeye giriyoruz bide vize alsaydık bari...bu olaylardan sonra herhangi 11 trabzonsporlu sahaya çıksın bu sivası dağıtır...

Ömer SEVİNÇ
SİVASSPOR: Petkovic, Abdurrahman, Diallo, Bilica, Hayrettin, Musa, İbrahim, Sezer, Murat Erdoğan, Tum, Mehmet Yıldız

Sedat yokmuş..

Berk
http://www.haber61.net/images/gallery/136/23.jpg

Tayfun gemileri yakmış, oralı bile olmuyor..:D

Onur Şeref
25.04.2009, 15:26
Kameranın çektiği yerin çizgisine baksana toprak görünüyor.

nuri45
sivasin kadrosu

petkovic
abdurrahman diallo bilica hayrettin
musa sezer ibrahim murat
mehmet tum

fatsalıdeniz
benim bilader sivasda okuyor onunla görüştüm bilet satılmamış sivas da bunların korkusu cihanı aleme yetti kin nefret futbolda yok ama bunlar bize gelmeyecek herhalde

Onur Şeref
25.04.2009, 15:27
Çok kaliteli şekilde izlenen bir link var elimde isteyenlere ulaştırabilirim.

Mustafa Calik
SİVASSPOR: Petkovic, Abdurrahman, Diallo, Bilica, Hayrettin, Musa, İbrahim, Sezer, Murat Erdoğan, Tum, Mehmet Yıldız

Sedat yokmuş..

http://www.haber61.net/news_detail.php?id=35555

burda Sedat var. Mac saatinde göreceguz iste kim var kim yok diye :)

Hüseyin İlkin
Sedat yok ama oynamayacağı söylenen Musa var. Sahayı karıştırabilir bu eleman. Form seviyesi kötü. O bizim için iyi..

Koray

Sedat yokmuş..

Desene faka bastık senin yüzünden :D

Bülent AKBULUT61
oh taraftarlarımız mühteşem inanın mac yaklaştıkca kendimi daha iyi hissetmeye başladım yoksa ulen bana bir şey'mi olacak.

47 Dk. Kaldı

Gökçebey
25.04.2009, 15:28
Bizimkiler de dışarıda bekliyorlar.

http://img9.imageshack.us/img9/1920/taraftar20090425152241.jpg (http://img9.imageshack.us/my.php?image=taraftar20090425152241.jpg)

Onur Şeref
Serdar Bali ne güzel konuşuyor bugün.

Kereşenli
Lütfen bir daha Serkan'ı yorum yapmaya davet etmeyin yine fıkralardan açtı konuyu.

Mustafa Calik
http://www.haber61.net/news_detail.php?id=35555

burdada Sedat yok artik daha.

Bülent AKBULUT61
25.04.2009, 15:29
neymiş bu sedat ya sanki duyanda ronoldo oynaysa oynasın farketmez benim içn.Bülent lavuku konuşuyor.

45 Dk. Kaldı

Adem Erdoğan
Goooooooooooooolllllll

Yattaraaaaaaa

ses kontrol ses kontrol.

Erkan
Ben bu sivaslilarin konustuklarindan sonra, hareketlerinden sonra.. icimde azicik ta olsa bir korku kalmadi... cok rahatlattilar beni sagolsunlar...

Mustafa Çolak
25.04.2009, 15:30
Serdar Bali Alttan Alttan Alaya Alıyo Sivası :)

Koray
Goooooooooooooolllllll

Yattaraaaaaaa

ses kontrol ses kontrol.

Maçın başlamadığını bile bile heyecanlandım yeminle :D

Emre B.
Tribünde kimlikleri çıkartıp sallasalar ne güzel olur.

lazumsuz
25.04.2009, 15:31
linki olan pm atabilir mi?

Kereşenli
Serdar yaptı yine yapacağını başladı fıkrasını anlatmaya. :p

winner
elemanın biri yattaraya tekme atıyo,şakada olsa tehlikeli

61li
25.04.2009, 15:32
Elimde süper bir link var isteyenler pm atsın

AKSOY_61
Goooooooooooooolllllll

Yattaraaaaaaa

ses kontrol ses kontrol.

yav dur kalbime iniyodu az daha:eek::D

Adem Erdoğan
Tribünde kimlikleri çıkartıp sallasalar ne güzel olur.

Buraya birisi Trabzonspor kimliği koymuştu.

Bunu pankart yapıp Avni Akerde açmak lazım.

Dev bir Trabzonspor kimliği pankartı.

arakli61
25.04.2009, 15:33
Serdar bali ne guzel dedi 'Temel islerini sadece demekki biz yapmiyoruz' nedemek kimlik sormak falan?
Reziller.

Bülent AKBULUT61
evet bende ses kontrol yapıyım Gökhan golllllllllll 4:0 yeter bu kadar.

41 Dk. Kaldı

Mehdi
Bizimkiler hep dışardaymış.Fatih 1000 kişi varız diyor.

hüseyin1975
Bizimkiler de dışarıda bekliyorlar.

http://img9.imageshack.us/img9/1920/taraftar20090425152241.jpg (http://img9.imageshack.us/my.php?image=taraftar20090425152241.jpg)

Cok cirkin 1 Fotograf.
Sanki Yunanlilar il oynayacak bu ezikler.
Niye bu kadar Polis var???

Bana 96 senesini hatirlatti bu görüntü.
Insallah bu sefer sans bizim yanimizda olur ve kazanan bu sefer biz oluruz!

Hüseyin İlkin
25.04.2009, 15:34
Daha saat 15.30'mu yahu :S Hadi gelsin başlama saati..

61li
25.04.2009, 15:34
Bizimkiler hep dışardaymış.Fatih 1000 kişi varız diyor.

Evet abi bende görüştüm içeri almıyorlarmış

Bülent AKBULUT61
25.04.2009, 15:35
elemanın biri yattaraya tekme atıyo,şakada olsa tehlikelievet ya manyakmı ne adamımızı sakatlıcak kimse o lavuk herif

39 Dk. Kaldı

Mustafa Çolak
sivas 58. dakikada çığırıp duracak 3. dakika sonra görecekler show nasıl olurmuş.

cihatöztürk
noluyo ya maç başlamadzn kavgamı çıktı tekme mekme kim tekme atmış yattaraya

hüseyin1975
25.04.2009, 15:36
Icimizdeki Sivasspor nefretini arttiriyor saygisiz Mecnun....

Allah korusun, eger bu maci yenilirsek yarin Aksamdan itibaren Besiktasi 6 Mac boyunca destekleyecegim.
Kim ne derse desin.
Bunlarin Sampiyon olmasi FELAKET olur.
Seneye Sampiyonlar Liginda Türkiyemizin adini iyice maskara yapar bu ezikler.

cihatöztürk
25.04.2009, 15:37
rezilliye bak ya ondan sonrada trabzonsporlular sivaslılardan hoşlanmıyo rezil köpekler sahada bildircez hadlerini işllah

hüseyin1975
25.04.2009, 15:38
Adamlar zaten Istanbul Taraftarini disarida birakamaz cünkü kendileride Istanbul Taraftari.

leavemealone
Az kaldi azz ..
Zaman gecmiyor vallahi ..

61li
Icimizdeki Sivasspor nefretini arttiriyor saygisiz Mecnun....

Allah korusun, eger bu maci yenilirsek yarin Aksamdan itibaren Besiktasi 6 Mac boyunca destekleyecegim.
Kim ne derse desin.
Bunlarin Sampiyon olmasi FELAKET olur.
Seneye Sampiyonlar Liginda Türkiyemizin adini iyice maskara yapar bu ezikler.

Kesinlikle katılıyorum
Bu hanzolardan bi b.k olmaz,bizi daha geriye götürür
İntertotoda bile 5 yiyip geldiler

Mustafa Çolak
stadda bas gazayı çalıyorlar :S

.....
Oyuncularımıza güveniyoruz. Allahın izniyle alacaz bu maçı...

Gamze

Bordomavi.Net

hüseyin1975
Su Bülentin mac sonra aglamakli halini görmek istiyorum

cihatöztürk
25.04.2009, 15:39
allahım sen bize nasip et galibiyeti şunlara hadlerini bildirelim amin

guarin
25.04.2009, 15:39
en çok song dan korkuyorum:S

Onur Şeref
25.04.2009, 15:40
Egemen'le Selçuk bizimkilere gaz veriyor.

61li
Bileti olmayanları şehre bile almamışlar.

Ulan bileti ordan alıcaklar,herhalde biletleri olmaz

Ne akıl var sizde birader ya!

Selçuk Demircioğlu
Stadtan son haber:sivas tarafına bilet alıp içeri alınmayan taraftarımız Trabzonlu seyircilere ayrılan yere yönlendirildi..İçerdekiler biletlerini dışarı yollayıp dışardaki taraftarımızı içeri aldırıyor...

.....
Kalbim zor dayanır bu maça

Great White
Link TV için yardım lütfen:o

Hüseyin İlkin
25.04.2009, 15:41
Fenerbahçe maçından sonra sadece dün idman yapmış Sivas'lılar..

Mehmet S. Pervan
Trabzonum bu akşam sivası sahaya gömmesse bende adam değilim !!!

cihatöztürk
bjk taraftarı boşuna bağırmıyolar sivas maçlarında....sivaslı ayılar istanbulda ne arar diye...

cahil hanzo kro hepsi

Mehmet S. Pervan
25.04.2009, 15:42
Link isteyen arkadaşlar bana özelden mesaj atsınlar !

zaferyıldız
25.04.2009, 15:42
Dışardaki gerginlik saha içine yansırsa biz kazançlı çıkarız gibime geliyo..