PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Sivasspor 3 - 0 TRABZONSPOR

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 [15] 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29

İskender
25.04.2009, 11:00
Hayatımda hiçbir maçı kazanmamızı bu kadar istememeiştim,

Uğurtan
25.04.2009, 11:00
Oyyy zaman geçmiyy uşaklar.. Dışarı çıkayım boş boş gezeyim bari yoksa duvarlar üstüme gelecek..

Eymen
25.04.2009, 11:02
bugün meydanda dev ekranlar kurulacakmış dıye bır haber okudum maç için doğru mudur bilgisi olan var mı?

theo
25.04.2009, 11:03
geçen 2-5 bitcek şeklinde bir resim vardı...5 golümüzü de gökhan atıyordu...ama o maça göre yenik durumdan farka koştuk...taraftar da futbolcu da hocası da yenik duruma düşsk bile inancını yitirmemeli...büyük olmak imkansızlılara zorluklara şerefsizliklere engellere rağmen başarmaktır ve de asla umudunu kaybetmemektir!!!

oflu_ömer
25.04.2009, 11:03
Yedi de yedi olacak
her kes buna inanacak
fenerli galatali besiktasli
hepsi kanser olacak

hakemi sivasi yenecek
bordomavim esecek
rÜyasini ben gÖrdÜm
iki sifir yenecek

Murat 61
25.04.2009, 11:04
1 haftadır bu macla yatıp kalktığım için bu gece ruyamda bizim maçı gördüm.
2-0 yenik durumdaydık!
ruyalarımın tersi cııkar genelde.
inşallah bu ruyanın tersi çıkacak alacağız bu macı.
hadi hayırlısı.
Bende seninkine benzer bi rüya gördüm
İlk yarı 1-0 sivas önde 2.yarı 50.dk 3 olmuş.Bende maçı izlemeyi bırakıyorum.(hiçbirzamanda ne olursa olsun maçı son dakikaya kadar izlerim)
Neye yorsam bilmiyorum.
Kazanıcaz inşallah.

Fatih Öztürk
25.04.2009, 11:06
arkadaşlar birde şöyle bi durum var.
bakınız!
bu mac trabzonspor kamuoyu tarafından dönüm maçı olarak kabul ediliyor.
futbolcular üzerindeki baskıdan anlamam ama camianın üzerinde cok büyük bir baskı oluşturuluyor.
sanki kaybedersek trabzonspor küçülecek cebe girecek.
oysa biz çok büyük bir markayız.
defalarca telaffuz ederiz biz dünyanın en büyük şehir takımıyız.
müzemiz kupalarla dolu.
oysa sivas bu ligin tadını yeni almış coğu anadolu kulubunden cok daha az başarılara sahip bir kulup.
daha bir kaç sene öncesine kadar elden cıkardığımız futbolcuları sivasa bedavaya gönderirdik.sayemizde süper ligi gördüler.
tabiki hiç kimseyi aşağılamaya küçük görmek bize yakışmaz.
futbolun 3 ihtimalli bir skora gebe olduğunu düşünürsek yenilgiylede ayrılabiliriz.
ama bu bizi küstürmemeli.
şuan forumlarda nasıl yüzlerce trabzonsporlu gibi geziniyorsak trübünleri hınca hınc dolduruyorsak coşkumuzu kolbastıya yansıtıyorsak olası bir yenilgiyede hazırlıklı olalım.
hiç iyi oynamıyoruz!
yıldızlarımızla skora gidebiliyoruz.
1 haftada cok şey değil hiç bir şey değişmez yine yıldızlarımızla skora gitmeye çalışacağız.
lütfen olası bir beraberlik ve mağlubiyettede küsmeden buralara akın edelim.

oflu_ömer
25.04.2009, 11:07
ARKADASLAR KAZA GELIYORUM DEmEZ GELIR
onun icin mac dan sonra her kes yanindaki arkadaslarina sahib ciksin
1996 yasadiklarimizi bir daha yasamama ugruna her kes sinirlerine hakim olsun ben hayat da her zaman KÖDÜ ne olabilir diye düsünerek hareket ederim ltf cenabu mevlam insallah öyle bir aci bizlere yasatmazz

Cengiz Çubukcu
25.04.2009, 11:08
Evet evet spor dostluk , kardeşlik, sevgi ve barıştır ....böylelikle bu söylemlerimle kendi kendimi de frenlemiş oluyorum ..yoksa bu gerginliğimin cezasını yine ben çekeceğim...yenmek tabi ki önemli ama kendimizi çok şartlandırıp sonra bunalıma düşüyoruz...

Trk61
25.04.2009, 11:11
5s. 3dk. kaldi

Almanyadan.. Bordooooooooooooo

Eymen
25.04.2009, 11:12
cvb veren yon bana neyse ben araştırıp bulurum

mehmetdoğan
25.04.2009, 11:14
5s. 3dk. kaldi

Almanyadan.. Bordooooooooooooo
maviiiiiiiiiiiiii

Trk61
25.04.2009, 11:16
maviiiiiiiiiiiiii
Sapiyoooon

yakuphoca
25.04.2009, 11:19
1 haftadır bu macla yatıp kalktığım için bu gece ruyamda bizim maçı gördüm.
2-0 yenik durumdaydık!
ruyalarımın tersi cııkar genelde.
inşallah bu ruyanın tersi çıkacak alacağız bu macı.
hadi hayırlısı.

Valla bende başka birine soruyorum rüyamda maç ne durumda diye. 2-0 kendisini gösteriyor. Bende seviniyorum.
Hayırlısı..

mehmetdoğan
25.04.2009, 11:19
Sapiyoooon

trabzonspor.....:alkış::alkış::alkış::alkış::alkış ::alkış:

Can
25.04.2009, 11:21
Ya bu zaman niye geçmiyor :(

pReN@_61
25.04.2009, 11:22
bugün meydanda dev ekranlar kurulacakmış dıye bır haber okudum maç için doğru mudur bilgisi olan var mı?Merkeze dev ekran
Trabzon şehrinde gündem artık sadece Sivasspor mücadelesi... Karşılaşma için sınırlı sayıdaki taraftar Sivasspor kafilesine katılırken, kentteki Bordo-Mavililer’in ise Süper Lig’de haftanın maçını gruplar halinde izlemeyi planladığı belirtildi. Merkezde dev ekranların kurulacağı öğrenilirken, Trabzon şehrinin önde gelen idarecilerinin de işlerini halledip Sivas’a gitmek için çalışmalarını hızlandırdığı kaydedildi

Fatih Özkan
Şu an Trabzonspor'a dair ne kadar şarkı varsa son ses vurdum dinliyorum!
İNANIYORUM!

Eymen
lalalalalala laalalala lalalala lalalalalalaa lalalala lalalala lalalaaaaaaaaaaaaaaaaaa BORDOOOOOOOOOOOOOOOO MAVİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİ

mehmetdoğan
Ya bu zaman niye geçmiyor :(

inşallah bugün mutlu bitecek ondandır:rolleyes::rolleyes:

Hasan ZAİMOĞLU
25.04.2009, 11:28
bekle sivas kocan geliyor :)

Muhammed KOÇ
4 Saat. 49 Dk. Kaldı

Fatih Öztürk
yenilsende! beraberede kalsan, özrün efendisi en yakınındır; dile,yoluna devam et trabzonspor.

Caner Dikan
Alt tarafı sıradan bi Anadolu takımı (sivas), sıradan bi 3 puan (çoğu haftalarda aldığımızdan)...
Heyecan yapmayın bu kadar ;)

oflu_ömer
yillarin vermis oldugu yorgunluk icim de bir korku sevdamizi düsünüyorum
sizler gibi bende heyecanli acaba diyorum olurmu yinemi hayal kirikligi yasayacagim hayir ya bizim yattaramiz coolmanimiz alanzinyomuz calemiz dercübeli kapdanimiz celcugumuz serkanimiz iskenderimiz yasli kurtumuz defansin song var diyrum yazi üzerinde onlar dan üsdün oldumuzu görüyorum ama yinede ah su hakemler ah su federasyon ah su milletvekileri su sivasin lig deki yerini belli eden bu unsurlar varken yinede inancimi yidirmiyorum yürübe bordomavim yürü diyorum sivas deblasmanina giden kardeslerimize diyorumki sizler yanliz deilsiniz bizleri en iyi demsil edeceginiz den koskum yok allahc.c. yar ve yardimciniz olsun
üc puani alin ve milyonlari sevindirin (BIRIMIZ BIN )binimiz milyon )bir avuc sivas taraftarina bunu gösdereceginize inaniyorum

Hüseyin İlkin
25.04.2009, 11:31
Saat daha 12 bile olmamış, geçmiyor, geçmiyor zaman. :)

Alihan Ertürk
25.04.2009, 11:35
İstanbul'da olduğum için her maç başlığına yazdığım duayı koyamadım bu başlığa..

Geçmiş başlıklarda görürseniz lütfen iletirmisiniz..Ben de arıyorum ( uğurlu geliyor o yüzden ) ;)

Erol Koç
25.04.2009, 11:37
Sivas basını da şaşkın!
25 Nisan 2009 / 09:47
Sivas'da yayın yapan yerel Tv'ler dün geceki proğramlarında Trabzonspor kafilesinin Tokat'ta kalma nedenlerini sorguladı.
Sivas'da yayın yapan yerel Tv'ler dün geceki proğramlarında Trabzonspor kafilesinin tokatta kalma nedenlerini sorguladı

Trabzonspor futbolcu ve basın mensupları Sivas'da kalırken, Bordo mavili ekibin deplasman kombine kart sahipleri olan taraftarların Sivas yerine Tokat'da kalması Sivas yerel basınında gündüm oluşturdu.

Sivas 'da yayın yapan Tv'ler dün geceki Spor proğramlarında kafilenin neden Tokat'da kaldığını sorgularken, başkan Sadri Şener'e de bu yönde sorular sordular.

Başkan Şener kendisine yöneltilen neden Sivas'da kalmayıp da Tokatta kalıyorsunuz şeklindeki soruya diplomatık bir üslüpla cevap verdi. Tokat kebabı yemek için.

Özkan
25.04.2009, 11:39
Normal şartlar altında Sivas'ı ezeriz ama ben, yıllardır süregelen hastalığımızdan, kritik maçları kaybetme hastalığımızdan korkuyorum. İnşallâh tekrarlamaz.

Kaya
Dualarınızı eksik etmeyin arkadaşlar...

90 dakika boyunca...

:)

Alihan Ertürk
Sivas basını da şaşkın!
Başkan Şener kendisine yöneltilen neden Sivas'da kalmayıp da Tokatta kalıyorsunuz şeklindeki soruya diplomatık bir üslüpla cevap verdi. Tokat kebabı yemek için.

İşte bizim başkanımız..

Helal olsun :alkış:

Kıvanç Çuvalcı
25.04.2009, 11:41
biraz gec oldu ama,madrid den bordoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo

Mustafa Önal
25.04.2009, 11:42
Dualarınızı eksik etmeyin arkadaşlar...

90 dakika boyunca...

:)

kaya ya katılıyorum şimdiden başlamak lazım dua etmeye. hatta nineniz dedeniz varsa arayıp dua almayı unutmayın arkadşlar

Onur Civelek61
25.04.2009, 11:45
zivasa ağır bi yenilgi tattıracağız:) az kaldı az :)

Kıvanç Çuvalcı
25.04.2009, 11:46
bu arada vakit makit gecmiyor zaten gece uyuyamadim bu sezon hic bir mac icin bu kadar heyecan yapmadim.macin sonucu ne olur bilmiyorum ,yenebilirizde yenilebilirizde tek istedigim bize yakisan mucadeleyi gostersinler ellerinden geleni yapsinlar sonrasi futbol bu hersey olabilir cok cok uzulebilirim de ama ne takimima kizarim ne destegimi cekerim.Allahim lutfen sen bizim yuzumuzu kara cikarma bizim yanimizda ol.

AKSOY_61
25.04.2009, 11:46
rüyamda kötü futbolla 1-0 yeniliyorduk.ama merak etmeyin benim rüyalar tutmaz.:D
yine üstüm açık kaldı büyük ihtimalççç

Kıvanç Çuvalcı
25.04.2009, 11:49
Normal şartlar altında Sivas'ı ezeriz ama ben, yıllardır süregelen hastalığımızdan, kritik maçları kaybetme hastalığımızdan korkuyorum. İnşallâh tekrarlamaz.
aynen kardesim benimde en buyuk korkum bu,kritik maclari kazanamama hastaligimiz,asiri strese yenik dusmemiz hep ama bu tip maclari genelde evimizde oynamistik bu sefer seytanin bacagini kiracaz insallah.

mehmetdoğan
25.04.2009, 11:50
''Sivasspor’da sakat veya cezalı futbolcunun bulunmaması teknik heyeti sevindiriyor.''

ligtv de bu metin var hani dört beş sakatı vardı bunların...ajitasyon nasıl yapılır dersi veriyolar..yahu bırakın sakatlarınızı ronaldinho oynasa bu maçı alıcaz....ölümüne

Mellih
25.04.2009, 11:52
Tarihimizin En önemli maçlarından birisi (Sivas içinde öyle) İddaa bile tekmaç yaptı..
Tarihimizin diğer en önemli maçı Son Hafta Fenerbahçe ile şampiyonluk maçı
:sevinç::sevinç::sevinç::sevinç::sevinç:

Biz bunları alalım sonra;

EsEs'in Beşiktaşa çelmesini izleyelim

ali+61+26
25.04.2009, 11:52
http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/kucuk/18-3I0T2D3F.jpgSivasspor-Trabzonspor http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/kucuk/1-8G5R7B8D.jpg Yayın: Sıcaklık: °C25.04.2009 16:15 Hakem: 0 Gün 4 S. 22 Dk. Kaldı

hakan88ts
25.04.2009, 11:53
çok merak ediyorum yaa
kazanacağız ama inanıyorum
iddaa da bastım trabzonsporumuza
bide 3 vermiş bize iddaa

cihatöztürk
25.04.2009, 11:54
uyusammı kahveyemi gitsem diye düşünüyorum

ali+61+26
25.04.2009, 11:54
rüyamda kötü futbolla 1-0 yeniliyorduk.ama merak etmeyin benim rüyalar tutmaz.:D
yine üstüm açık kaldı büyük ihtimalççç
rüyaların tersi olurmuş:) inş tutar:D

cihatöztürk
25.04.2009, 11:55
işllah ya 1-0 olsun bizim olsun

theo
25.04.2009, 11:55
Maaşımı bankadan çektiğim için içeride 5-10 lira kalır hep bankaya kalmasın diye bende Nesine.com'a gönderiyorum hep zevkine oynuyorum.. Takımıma tek maç 10lira bastım... Sabah kalktım formamı giydim işe geldim inanıyorum yenicez ve şampiyon olucaz..

abi ben maaşın kalan kısmını bastım...ayın bitmesine daha 5gün var...ben takımıma güveniyorum...

Osman Pervaneli
25.04.2009, 11:56
bende rüyamda 2-0 yendigimizi gördüm :)
rüya tersine cikmaz insallah :D

Alihan Ertürk
25.04.2009, 11:57
ben rüya görmedim ama 2-1 kazanırız diye düşünüyorum..

vuralkara
25.04.2009, 11:57
biraz gec oldu ama,madrid den bordoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo

maviiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

Paksoy
25.04.2009, 11:58
uyuyamadım ki ne rüyası :D

champions
25.04.2009, 11:59
Sivas yenerse şampiyon olur.Kaybederse elinde ki bu büyük şansı ciddi oranda riske edicektir.İç saha performansları mükemmele yakın, şöyle ki bizim "iyi" dediğimiz deplasman performansımızdan daha da iyi.Tabi bunu skorsal anlamda söylüyorum.Bizimle oynadıkları dışında Sivası hiç izlemedim.Biz de deplasmanda daha iyi sonuçlar almamıza rağmen "iyi" diyebileceğimiz maçların -sonuç alamasak bile- çoğunu Avni Akerde oynadık.İlk yarıda ki Sivas maçı da bunlardan biriydi mesela. Sezonun en iyi oyunlarından birini oynamış, sadece topu içeri sokamamıştık.Tabi aradan uzun zaman geçti.Hiçbir şey yapamasak bile "sonuna kadar mücadele" havasını veriyorduk, artık yapamıyoruz.

Sivas bizden daha "güçlü", güçlü olduğu kadar da sert bir takım.Biz bu kadroyla süper bir takım olabiliriz belki ama asla sert bir takım olamayız.Olalım demiyorum da bu tür takımlara karşı koyabilmek için onların dilinden oynamak lazım futbolu.Ya da ezip geçersiniz ama son zamanlarda ki futbolla biz ancak kendimizi ezeriz. Sakin olmak lazım önce.Kaybedecek bişeyimiz yok. En kötü 3'ken 4 oluruz.Sivas için kayıp çok daha fazlası olacaktır.Haftalardır oynadığımız futbolumsu şeyde önemli bir değişiklik olmazsa işimiz çok zor.

Diğer yandan Yattara son hafta ilk kez bu kadar istedi maçı, Isaac haftalar sonra girince iş yaptı, Gökhan ilk pozisyonu gol yaptı, verdiğimiz ilk pozisyonda gol yemedik falan.:) Ama ben en çok da Serkanın açıklamalarından umutluyum.

Her ne şekilde olursa olsun buraya kadar gelmişken bu derin uykudan uyanmalı ve ortaya bize yakışan bişeyler koymalıyız.Normalde bu deplasmanda bir puan iyidir ama ekstra kayıplardan sonra ekstra kazançlar gerek.Berabere bitip heyecanın aynı düzeyde devam edeceğini tahmin ediyor, net bir skorla kazanmamızı umuyorum. 1-1, 0-0'a tercihimizdir ayrıca.:)
Allah yardımcımız olsun.

Yalçın Ulusoy
25.04.2009, 11:59
olacak gibi değil o kadar gün geçti su son saatler gecmiyor hayırlısıyla bir atlatsak şu maçı kalb hastası olanlar bence bu maçı izlemesin

Recep Alkan
25.04.2009, 12:00
Haftalardır beklenen gün geldi. Bugün biz trabzonsporlular için ne intikam günü nede hesap kesme günü. Biz anadolunun beyi olarak kimseye intikam tutmaz, bize terbiesizlik yapanı her zaman affeder ve küçük kardeş olmalarına bağlarız. Bizim kimse ile hesabımız olamaz. Çünkü bize kimse hesap kesemez, sadece hesap verir. İşte o asi küçük kardeşlerin birinin hesabını alma, yaptığı terbiyesizliği ona anlatma günü gelmiştir. ama bunu kesinlikle kavga dövüş ile değil, bizlerin ısrarla anlamadığını sölediği futbol ile yapacağz.

Haftalardır nerden geldiklerini, ne olduklarını, kimlerin desteği ile bunları yaşadıklrını unutan bu sivasspor camiasınıa bugün en iyi cevabı BİZE HER YER TRABZON diyen taraftarımız ve tabiki de FUTBOLCULARIMIZ verecektir. Ligde 6-7 hafta lider kalmaı başarı sayan bir takıma asıl başları nediri gerek tarihimiz gerek se bugün saha da alacağımız sonuç ile göstereceğiz.

Hayde TRABZONUM uğraştırma bizi İTLE KÖPEKLE !!!

Mustafa Ayazoğlu
25.04.2009, 12:02
Forumda hareket yok anlaşılan ahali Sivas'a maça gitti :)

güneyli
25.04.2009, 12:03
Şu futbolcu oynarsa,şöyle olursa böyle olursa artık laf-ı güzaf.Bu maçı al şampiyonluğa merhaba. O kadar.

Mustafa Ayazoğlu
25.04.2009, 12:05
Beklentim bu yönde

1. Sivasspor 57
2. Beşiktaş 56
3. Trabzonspor 56
4. Galatasaray 54

mehmetdoğan
25.04.2009, 12:05
Haftalardır beklenen gün geldi. Bugün biz trabzonsporlular için ne intikam günü nede hesap kesme günü. Biz anadolunun beyi olarak kimseye intikam tutmaz, bize terbiesizlik yapanı her zaman affeder ve küçük kardeş olmalarına bağlarız. Bizim kimse ile hesabımız olamaz. Çünkü bize kimse hesap kesemez, sadece hesap verir. İşte o asi küçük kardeşlerin birinin hesabını alma, yaptığı terbiyesizliği ona anlatma günü gelmiştir. ama bunu kesinlikle kavga dövüş ile değil, bizlerin ısrarla anlamadığını sölediği futbol ile yapacağz.

Haftalardır nerden geldiklerini, ne olduklarını, kimlerin desteği ile bunları yaşadıklrını unutan bu sivasspor camiasınıa bugün en iyi cevabı BİZE HER YER TRABZON diyen taraftarımız ve tabiki de FUTBOLCULARIMIZ verecektir. Ligde 6-7 hafta lider kalmaı başarı sayan bir takıma asıl başları nediri gerek tarihimiz gerek se bugün saha da alacağımız sonuç ile göstereceğiz.

Hayde TRABZONUM uğraştırma bizi İTLE KÖPEKLE !!!
bence de:alkış:

Recep Alkan
25.04.2009, 12:06
Beklentim bu yönde

1. Sivasspor 57
2. Beşiktaş 56
3. Trabzonspor 56
4. Galatasaray 54

Beşiktaşı yendirmişsinde galatasaraya neden kazandırdın onu anlamadım :cool:

cihatöztürk
Forumda hareket yok anlaşılan ahali Sivas'a maça gitti :)

:D büyük ihtimalle öle oldu

TSercaN
Bugun yeniyoruz ve ben TS - FB macina ucuyorum :)

Bn inaniyorum bugun yenecegiz herkese bunu soyledim ve hala soylemekteyim.
Trabzon daki macta da bunu diyordum ama bir yandan hakem bir yandan sanssizligimiz buna izin vermedi.

Öztürk Adem
Haydın bakalım bu gunu mutlu sonla noktalayalım:D

Mustafa Ayazoğlu
25.04.2009, 12:09
Beşiktaşı yendirmişsinde galatasaraya neden kazandırdın onu anlamadım :cool:

Kazanır. Seyircisiz oynuyor. Ankaraspor Fenerbahçe, Beşiktaş ardından Galatasaray maçı zor alır.

Son maçı Sivasspor ile önce ki Beşiktaş, Galatasaray bize lazım..

Lancet_61
25.04.2009, 12:09
Şu futbolcu oynarsa,şöyle olursa böyle olursa artık laf-ı güzaf.Bu maçı al şampiyonluğa merhaba. O kadar.

aynen öyle

Mehmet Fatih Silik
25.04.2009, 12:14
Selamün aleyküm renkda$lar ve hem$olar...demin gazetede okudum Meydanda dev ekran kurulacakmi$ maci izlemek icin...ben kendim gurbetde ya$iyorum...ve meydanda mac izlemeye gidenlerden kücük bir ricam olacak...o atmosferin bir kac karesini bana pm olarak atabilirler mi :) ya da multimedya bölümüne de ekleyebilirler...TRABZONSPOR'um bu maci alacak! ahanda buraya cizdim!

TSercaN
25.04.2009, 12:18
biz bu maci alalim, icerdeki mactaki seyircinin destegini ozaman bi gorun :)
cekirdekci dedigimiz maraton nasil kendine gelecek :)

Caner Dikan
25.04.2009, 12:19
uyusammı kahveyemi gitsem diye düşünüyorum
Kahveye git :D

mcpcpc
25.04.2009, 12:20
gülceksiniz ama ben yine 4-1 alırız diyorum :)

Muhammed Ayaz
25.04.2009, 12:20
allahım sen bize yardım et

Muhammed Ayaz
25.04.2009, 12:21
:d:d:d:d:d:d

Murat 61
25.04.2009, 12:23
allahım sen bize yardım et
Amin kardeşim amin.
İnşallah herşey bizim lehimize gelişecek.

zaferyıldız
25.04.2009, 12:24

süper valla...........bu gergin bekleyişin için de güldürdün helal olsun :D

oflubektas
25.04.2009, 12:25
biz bu maci alalim, icerdeki mactaki seyircinin destegini ozaman bi gorun :)
cekirdekci dedigimiz maraton nasil kendine gelecek :)

Ah kardeşim, marifet takım mağlupken destekleyip aşka getirmek, maç berabere giderken kendi oyuncuna sahayı dar etmek, küfürler, hakaretler yağdırmak değil...

Osman Yavuz
25.04.2009, 12:26
İnşallah alnımızın akıyla bu mücadeleden galibiyetle ayrılacağız.Bizler inandık, siz de inanın, bizim için bu maçı alın.

uğurts
25.04.2009, 12:26
çok heyecanlıym yaa şampıyonluk macı resmen yaa off Allahım yaaa sen bizlerin yüzünü bu sefer güldür Allahım lutfen allahım bu kadar insanın yuzunu buruk etme bu kadar insanın yuzu huzunden değilde mutluluktan dolmasını sağla Allahm

nuhoglu
25.04.2009, 12:28
<<
Türkcell Süperlig 29.Hafta Karşılaşması
>>
http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/kucuk/18-3I0T2D3F.jpgSivasspor-Trabzonspor http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/kucuk/1-8G5R7B8D.jpg Yayın: Sıcaklık: °C25.04.2009 16:15 Hakem: 0 Gün 3 S. 47 Dk. Kaldı

amour_61
25.04.2009, 12:30
bende rüyamda ilk yarı 1-2 içeriye gittiğimizi gördüm ilk golu onlar attı mehmet yıldızla bizde ilk golu yattara ikinci golüde ne hikmetse Fatih Tekke atmıştı.devre oldu uyandım ikinci yarıyı bir türlü göremedim :D

Eren Karaahmetoğlu
Arkadaşlar sakin olalım biraz. Direk hakaret etmeyelim lütfen.Bırakın başkaları istediğini yazsın,yöneticiler gelince müdahale edicektir zaten.

Mert67
Arkadaşlar ceza alacağınız mesajlar yazmayın lütfen.

Reha
mcpcp nickli kardeşimiz bir yazı yazmış;daha genç duygularını aktarmış.O gün orda yaşananları yaşayan bir genç;fakat demoklesin kılıcı yine işlemiş İlhan beyler''savaşa'' değil maça gidiyoruz demişler.

Bir daha seyredin 2 sene önceki son dakikaları İlhan bey maça mı gelmişler;şehrini karıştırmaya mı?

Hadi bizim gibi eskileri canından bezdirdiniz forumda, ama şu genç adamın hissiyatını neden körelttiniz?
Sivas maçı bitene kadar eleştirme me sözü vermiştim ama onu bile tutturmadınız , bravo!

Kıvanç Çuvalcı
25.04.2009, 12:32
Ah kardeşim, marifet takım mağlupken destekleyip aşka getirmek, maç berabere giderken kendi oyuncuna sahayı dar etmek, küfürler, hakaretler yağdırmak değil...
ahhh ahhh kardesim yillardir soyluyoruz ama nerde dinleyen,zaten bizim sampiyonluklarimizin onundeki en buyuk engel bu taraftar profilidir.

tugay_98
25.04.2009, 12:32
inşallah kolbatı oynarlar:D:)

Hüseyin İlkin
25.04.2009, 12:33
Arkadaşlar, alıntılamayın onun mesajlarını. Raporlayın. Yöneticiler gelince işine bakar. Boşverin, biz işimize sahada bakacağız...

erkankoc
25.04.2009, 12:34
bu ib...ler yuzunden ceza alicaksam vay halimize..onlari buraya yazdirip bizi sinirlendirende suc.....o kisi buraya gelip yazmaya cesaret ediyosa , soylenecek her soze hazirlikli olmali....ah iste sanal ortam..keske karsima gecip konusabilse boyle denyolar....tabiki yazdigim hakaretler yuzunden siz arkadaslarimdan ozur diliyorum...ama ondan dilemiyorum tabi...bunlar ona soylenecek en kucuk laflardi..ve sansurlu hepsi kelimelerin

Mustafa Önder
25.04.2009, 12:36
Dün gece 2 değişik rüya gördüm ikisinde de biz kazanıyorduk. Birisinde 1-0 diğeride 2-0 her iki rüya da da goller Yattara'dan geliyordu.

mehmetdoğan
25.04.2009, 12:36
bence atmosferi bozacak yorumlar yapmayalım..

bugün hepimiz keyifliyiz,takımımıza inanıyoruz.takımımızın veya taraftarımızın eksiklerini konuşmayalım sivassiporluları forumda kaale almayalım ve...

bir,iki,üç:alkış::alkış::alkış:

tugay_98
25.04.2009, 12:37
Dün gece 2 değişik rüya gördüm ikisinde de biz kazanıyorduk. Birisinde 1-0 diğeride 2-0 her iki rüya da da goller Yattara'dan geliyordu.inşallah yattrada formuna girer

theo
bu ib...ler yuzunden ceza alicaksam vay halimize..onlari buraya yazdirip bizi sinirlendirende suc.....o kisi buraya gelip yazmaya cesaret ediyosa , soylenecek her soze hazirlikli olmali....ah iste sanal ortam..keske karsima gecip konusabilse boyle denyolar....tabiki yazdigim hakaretler yuzunden siz arkadaslarimdan ozur diliyorum...ama ondan dilemiyorum tabi...bunlar ona soylenecek en kucuk laflardi..ve sansurlu hepsi kelimelerin

ne cezası abicim...olmaz öyle şey...atıp tutmasına izin mi vericez!!!

Kereşenli
Sivas ve insanından nefret ettiğim kadar başka birinden nefret etmiyorum. Bu maçı kazandığımızı düşünürsek yüzde 65 şampiyon oluruz bence.

theo
Bordoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo ooooo!!!

Reha
25.04.2009, 12:38
ben çıkıyorum arkadaşlar maç saati yaklaştı stada maça gidiyorum inşallah seyri güzel bir maç olur.inşallah maç sonrası % 65 oran ile şampiyonluğumuzu ilan etmiş olucaz.

Haa Trabzonda milleti sahaya sokan zihniyetteki futbolcular ha sen! Şimdi küfür edilince internet kafe de arkadaşlarınızla dalga geçme fırsatı vericem size ama hayır;maşallah bizim forumda öyle yöneticiler var ki sizi ödüllendirir,bizi sürdürür!

Yalnızca Yattara golü atıp kolbastıyı oynadığında tribündeki ruh halini merak ediyorum dostum.....Dostum diyicem ama ''bu sene şampiyon anadoludan ''diye bizi tribünlere çağıran Konya ve Ankara halkına ayıp edicem...Siz iyisimi Fenerli başkan ve TD. beraber fenerlilerle birlikte bağırın; '' Be sene de tahrik Sivastan''

Değneksiz köy ve köpek misali!

amour_61
arkadaşlar bırakın Allah aşkına biz böylelerine sadece sahada cevap veririz burda yazmaya gerek yok.Herkes ne olduğunu zaten biliyor ha bilmiyorlarsada bugunden sonra zaten öğrenirler.

BayzanTs61
bordo mavi renksiz...yasamak anlamsiz...amansiz bir hastalik bu tedavi gereksiz...sampiyonluk gormemis bu goz eceli gormus cokmu is...

KOY KOY KOY SU SIVASA KOY KOY KOY SU SIVASA

Alihan Ertürk
25.04.2009, 12:39
Bordoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo ooooo!!!

maviiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii iiiiiiiiiiiiiiiiiiii:cool:

Kıvanç Çuvalcı
maviiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii iiiiiiii

zaferyıldız
Bu maçı almamız lazım illa şampiyonluk için filan değil,şu herifler haddini bilmeli...Enteresan olan işlerine oyle geldiğinden midir bilmem ,butun fenerlisi geselisi beşiktaşlısı trabzon alır diyo bana mı gaz veriyo millet çozemedim :) galiba oran iyi herkes trabzonun galibiyetine oynadı...

Recep Alkan

Erkan aslında özel mesaj atacaktım ama galiba engellemişsin. Gerek yok kardeşim gerçekten. Ben bu forumda çok akıllı düzgün yorumlarını okudum. Herkesin bir siniri var biliyoruz. Ama bmn nin yeri konumu ve üstlendiği görev çok farklı. Biz trabzonluyuz delikanlının harman olduğu yerden gliyoruz.

Oyüzden gerçekten burda maçtan sonra hep beraber güzel yorumlarımızı paylaşabilme adına, bu yrumlarda seninde yorumlarını görebilme adına şahsım adına küfür içeren mesajlarını editlemeni istiyorum.

emin ol maçtan sonra yazacak çoookk kelimen olacak. bunlar için ceza almanı istemem.

Yanlış anlamazsın umarım :cool:

mehmetdoğan
25.04.2009, 12:40
Arkadaşlar lütfen spor müsabakasını şehirsel olarak bir kindarlığa dönüştürmeyelim. LÜTFEN!!!
bence de sivaslı olupta trabzonsporlu olan abilerimiz var forumda

mehmetdoğan
25.04.2009, 12:41
maviiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii iiiiiiii
şampiyooooooonnnnn

tugay_98
haklısın mehmet abi

Kereşenli
Tamam arkadaşlar bırakın böyle anlamsız mesajlara cevap vermeyi, büyük takım olduğumuzu biliyorlar ve taraftarlarımızı sinirlendirmeye çalışıyorlar. Çünkü onlar da biliyor Trabzonspor kadar büyük bir takım asla olamayacaklarını.

İstatistikler geçmişte kalmış biz bugün tarih yazmaya gidiyoruz.

theo
maviiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii iiiiiiiiiiiiiiiiiiii:cool:

:ts::ts::ts::ts::ts::ts:ŞAMPIYOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOON!!!

Reha
25.04.2009, 12:42

Doğrudur buna da dikkat edelim! Teşekkürler

Kereşenli
25.04.2009, 12:42
Forumları yok ki nereye yazacaklar? :)

Kıvanç Çuvalcı
25.04.2009, 12:43
şampiyooooooonnnnn
trabzonnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

Alihan Ertürk
Sahanın durumu nasılmış ?? Yine tarla gibi mi yoksa ?

Mustafa Ayazoğlu
Forumları yok ki nereye yazacaklar? :)

Bırak forumu 5 liralık maça bile gitmiyorlar.. Nasıl şampiyon olacaklarsa !

Kereşenli
25.04.2009, 12:44
Alihan daha ne bekliyorsun ki? Birinci olmaları sahalarının kötülüğünden kaynaklanıyor.

theo
25.04.2009, 12:45
ne forumu abi...adamların yöneticileri kendine aralarında msjlaşmak için kullanıodur onu...taraftar sayıları şeref tribünündekiler kadar zaten!!!ne forumu ne sitesi!!!

theo
25.04.2009, 12:46
Alihan daha ne bekliyorsun ki? Birinci olmaları sahalarının kötülüğünden kaynaklanıyor.

çok doğru tespit...herifler patates tarlasında oynuo...

mehmetdoğan
Sahanın durumu nasılmış ?? Yine tarla gibi mi yoksa ?
alihancım bırak tarla olmasını,,istersen kumda oynayalım evire çevire yenecez..saha şartları tefarruattan öteye geçmez

Alihan Ertürk

Bizi saha yada hava şartları etkilemez..Futbolcularımız yüreklerini ortaya koydukları sürece yenemeyeceğimiz takım yok...

theo
25.04.2009, 12:48
Bizi saha yada hava şartları etkilemez..Futbolcularımız yüreklerini ortaya koydukları sürece yenemeyeceğimiz takım yok...

bu daha da doğru bir tespit işte :)

Orhan Aydın
:ts::ts::ts::ts::ts::ts:ŞAMPIYOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOON!!!

başkaldıran ,türk futbolununun devrimcisi ,şereften yoksun işlerde olmayan
,bugün sivasspora yenilsede hala kendisine sevgimizden azalma olmayacak
TRABZONSPOR

Kereşenli
Umarım dediğiniz gibi olur, zaten önümüzde durabilecek bir takım değil Sivasspor.

Hüseyin İlkin
25.04.2009, 12:49
Ben en çok Hayrettin'in taraftan umutluyum, çoğu zaman Yattara zaman zaman Alanzinho orayı çok iyi kullanacaklar diye düşünüyorum..

theo
25.04.2009, 12:51
tek korkum ersun benim :)
sivasın da tek korkusu ersun olmalı bence...
cesur oynatırsa saldıran takımı sahya savaşmak için sürerse sivas feriştahını şaşırır...

amour_61
25.04.2009, 12:51
Ben en çok Hayrettin'in taraftan umutluyum, çoğu zaman Yattara zaman zaman Alanzinho orayı çok iyi kullanacaklar diye düşünüyorum..
bu adamın ceza sahası içinde yaptığı müdehalelere hakemler penaltı çalmıyor Umut Bulut'u belinden aşağıya indirmişti hatırlayın

Kereşenli
25.04.2009, 12:52
Bu arada Sivas'ın Bülent hocasının cezası bitti mi?

Mustafa Ayazoğlu
25.04.2009, 12:53
Trabzonspor Paf takımı deplasmanda Sivasspor karşısında...

Karşılaşmanın ilk yarısı sona erdi.

Sivasspor : 0 Trabzonspor 0

Yunus Emre SEYHAN
25.04.2009, 12:54
Zeminin kötü olması Alanzinho ve Yattara'yı etkileyebilir :(

Selçuk Sarı
Şampiyonluk şampiyonlar ligi uefa bunların hepsi kalbimde hep temennim. Ama Allah içimi biliyo yaa şu sivası öyle yenmemiz geçiyoki içimden böyle eze eze bıktım bunların büyük takım havalarından o mehmet yıldızın drogba o bülent uygunun jose mourinho triplerinden.BASTIR BE TRABZONUM ALLAHIN İZNİYLE EZE EZEEE

KaRaKaN61
Bu arada Sivas'ın Bülent hocasının cezası bitti mi?bitti......

Murathan
25.04.2009, 12:55
Zeminin kötü olması Alanzinho ve Yattara'yı etkileyebilir :(
Nisan dayız sorun olmaz gibime geliyor ..

KaRaKaN61
25.04.2009, 12:55
Zeminin kötü olması Alanzinho ve Yattara'yı etkileyebilir :(sanmam, onlarin tarzi daha cok sokak futbol tarzi. Asil onlarin defansi bu hareketlere karsi bu sahada zorlanacaklar :D

Hüseyin İlkin
25.04.2009, 12:57
bu adamın ceza sahası içinde yaptığı müdehalelere hakemler penaltı çalmıyor Umut Bulut'u belinden aşağıya indirmişti hatırlayın

Sadece Hayrettin'in yaptığı değil, Sivasspor'luların genelde yaptıkları penaltıları es geçiyorlar. En az dört beş maç hatırlıyorum son dönemde. Bugünde böyle bir şey olmaz umarım..

Hayrettin aylardır sakattı. Bunun eksikliğini hissedecektir. Bizimkilerin kullanması lazım bunu..

amour_61
25.04.2009, 12:58
Şampiyonluk şampiyonlar ligi uefa bunların hepsi kalbimde hep temennim. Ama Allah içimi biliyo yaa şu sivası öyle yenmemiz geçiyoki içimden böyle eze eze bıktım bunların büyük takım havalarından o mehmet yıldızın drogba o bülent uygunun jose mourinho triplerinden.BASTIR BE TRABZONUM ALLAHIN İZNİYLE EZE EZEEE
:alkış::alkış::alkış::alkış::alkış::alkış::alkış:

Murathan
25.04.2009, 12:59
Sadece Hayrettin'in yaptığı değil, Sivasspor'luların genelde yaptıkları penaltıları es geçiyorlar. En az dört beş maç hatırlıyorum son dönemde. Bugünde böyle bir şey olmaz umarım..

Hayrettin aylardır sakattı. Bunun eksikliğini hissedecektir. Bizimkilerin kullanması lazım bunu..
Örnek Konyaspor ve Eskişehir maçları :o

Saltuk Buğra
tek korkum ersun benim :)
sivasın da tek korkusu ersun olmalı bence...
cesur oynatırsa saldıran takımı sahya savaşmak için sürerse sivas feriştahını şaşırır...
Ersun Yanal bu ülkede hücum futbolunun en büyük temsilcilerindendir.Ersun Yanal'ın geçmişi bir incele Türkiye'de zevkli hücum futbolunu ondan daha iyi oynatan olmamıştır.Aslında biz de çok gol bulabilirdik ancak ileride iki kazma olunca durum böyle olmuyor..:D Ersun hocaya güvenimiz sonsuz.O Trabzonspor için büyük bir şanstır.

Ünal Cumhur
inşallah şu maçı alırız eger sivas degil baska bir takım şampiyonluga oynasa bişey demezdim ama o gecen seneki olaylardan cok gıcıgım var bu takıma bide bize karsı bi gıcıkları var ondan sevmiyorum sivassporu

UmutBaykan
25.04.2009, 13:00
Ula bu nedir 3 gecedir bu maçı görüyorm rüyamda geceleri uyku yok,stres arttı iyice inşallah kalpten gitmem :D

Orhan Aydın
25.04.2009, 13:01
blent değilmiydi iki gün öncesine kadar sedat la musa oynamayacak diyen.oynasalar da bişey değişmez ama yakışanı yaptı :D

Recep Alkan

ben bugün oyuncularımızdan çok umutluyum. Maçın yıldızına aday futbolcularımı bile belirledim :)

1)alanzinho
2)yattara
3)colman
4)selçuk

Murathan
inşallah şu maçı alırız eger sivas degil baska bir takım şampiyonluga oynasa bişey demezdim ama o gecen seneki olaylardan cok gıcıgım var bu takıma bide bize karsı bi gıcıkları var ondan sevmiyorum sivassporu
Bizlerden zivası ki sevmiyrdur ki .. . :D:mad:

Ünal Cumhur
25.04.2009, 13:02
Ersun Yanal bu ülkede hücum futbolunun en büyük temsilcilerindendir.Ersun Yanal'ın geçmişi bir incele Türkiye'de zevkli hücum futbolunu ondan daha iyi oynatan olmamıştır.Aslında biz de çok gol bulabilirdik ancak ileride iki kazma olunca durum böyle olmuyor..:D Ersun hocaya güvenimiz sonsuz.O Trabzonspor için büyük bir şanstır.

ben bugün takım hakkında yıpratıcı yorum yapmak istemiyorum ama ersun hoca manisa falan degil artık hem cok taraftarı olan hemde bütün gözler takımda olan basın ve büyük bir camiaya sahip bir takıma geldi bundan dolayı bazı şeylerde degişiklik yaptı özellikle hucum futbol oynatmasında ama dogrusuda buydu

Suayb
25.04.2009, 13:02
Arkadaslar, Cüneyt Cakir'in karnesi nasil?

Merak ettim... Nasil bir hakem? Bizim maclari bu sene yönettigi oldumu ve nasil yönetti?

Hakem Deniz Coban veya Firat Aydinus olsa, daha isabetli olurdu bence..

amour_61
25.04.2009, 13:04
ben bugün oyuncularımızdan çok umutluyum. Maçın yıldızına aday futbolcularımı bile belirledim :)

1)alanzinho
2)yattara
3)colman
4)selçuk
selçuk çok formsuzdu, umarım bu maç çıkışı olurda şu uzaktan attığı şutlar gol olur.

Murathan

1)alanzinho
2)yattara
3)colman
4)selçuk
bunların hepsi yıldız olsn bir maçta bizim yenemeyceğimiz takım yokta :D
inş bu gün sivasın inadına oynarlar :D:D

Hüseyin İlkin
Örnek Konyaspor ve Eskişehir maçları :o

Örnekler çoğaltılabilir, bizim TFF Sivas'ı kolluyor diye bir başlığımız vardı. Hala duruyor Türk Futbol forumunda. İsteyen bakabilir oraya. Bu konularda yazmıştık epey..

1)alanzinho
2)yattara
3)colman
4)selçuk

Recep abi, bu dört oyuncuya ve diğer oyuncularımıza bende çok güveniyorum. Ama ilk ikide Yattara ve Gökhan'ın olacağını düşünüyorum bu maç. Özellikle Gökhan Ünal'dan patlama bekliyorum. :)

Ünal Cumhur
25.04.2009, 13:05

Merak ettim... Nasil bir hakem? Bizim maclari bu sene yönettigi oldumu ve nasil yönetti?

ben bu hakemi gecen seneki fener galatasaray macından hatırlıyorum bide bu seneki gs bjk kırmızıyı bol bol cıkartıyo penaltıları bol bolveriyo bence hucum oynayanın işine gelen bir hakem

tuncay1984
25.04.2009, 13:06
oooooooooooo
bordooooooooo
maca isinalim az kaldi

Erdal DİLEK
25.04.2009, 13:08
yensekte yenilsekte seninleyiz trabzonsporumdiyorum ve macı bekliyorum. . .

61li
heyecandan geberip gidicez ya

BAŞlatın ulan maçıı :D

Suayb
ben bu hakemi gecen seneki fener galatasaray macından hatırlıyorum bide bu seneki gs bjk kırmızıyı bol bol cıkartıyo penaltıları bol bolveriyo bence hucum oynayanın işine gelen bir hakem

Kartlari cepte kalsinda...
Sivas macindan sonrada futbolcularimiza ihtiyacimiz var

Erdal
25.04.2009, 13:09
Keşke böyle olmasaydı...Keşke iki takımın maçı iki taraf içinde karnaval havasında olsaydı...Keşke bizimkiler caddellerde horon kolbastı gösterisi sunsa onlar alkışlasalardı...Olmadı olamadı kimse buna gayret etmedi..Kimse samimi bir şekilde bunu istemedi...Gergin buralar herkes gergin...Her iki tarafında gözü aydın zira her iki tarafında bir "düşman"ı daha var artık...

Recep Alkan
25.04.2009, 13:09
Selçuk çok formsuz doğru. Ama bu maç ersun hocanın telkini ile de çok şeler yapacağını düşünüyorum ben. Ki selçuk ne kadar formsuz olursa olsun araya attığı paslar her zaman %10 lük gol pozisyonu yaratır. Bence bugn o paslarına, ortalarına ve tabiki şutlarına çok ihtiyacımız olacak.

Ama colman colman colman diyorum ben.

robinhood61
25.04.2009, 13:11

cüneyt çakır tam bir kart canavarı cezur kararlar verbiliyor
inşallah sivastan birilerini oyundan atar

cihayan
25.04.2009, 13:12
Bugun bizim gibi 40 yas uzeri taraftarin kalp sagligi acisindan nasil bir yol izlemesi daha dogru olur acaba?
1. Mac guzel guzel seyredilir.
2. Tum iletisim kanallari dislanarak 2 saat ortadan kaybolunur ve pattadan skor ogrenilir.
3. Boyle internetten sadece skor gozlemlenerek vucudun fazla soka girmeden olayi takibi saglanir.

Mehdi
25.04.2009, 13:12
Maç havasına girelim yavaş yavaş:)

-drVXecSk_s

KÖKSAL AYDIN
25.04.2009, 13:14
Yüzdük yüzdük kuyruğuna geldik.

Elimize bir fırsat daha verdiler.Al şampiyonluğu git dediler.Belki de bu son şansımızdır.Bakalım kabul edecek miyiz yoksa elimizin tersiyle yine itecek miyiz?

Bülent AKBULUT61
25.04.2009, 13:15
merhaba arkadaşlar uykusuz gecemden sonra kimliğimi aldım geldim.sivasın son kararımı bizle top oynuyacaklarmı.bugun ya yeneceğiz yada eze eze yeneceğiz.

2 S. 59 Dk. Kaldı

Recep Alkan
Bugun bizim gibi 40 yas uzeri taraftarin kalp sagligi acisindan nasil bir yol izlemesi daha dogru olur acaba?
1. Mac guzel guzel seyredilir.
2. Tum iletisim kanallari dislanarak 2 saat ortadan kaybolunur ve pattadan skor ogrenilir.
3. Boyle internetten sadece skor gozlemlenerek vucudun fazla soka girmeden olayi takibi saglanir.

Abi benim babam deli diyebileceğim oranda trabzonspor düşkünüydü. Sizler daha ii hatırlarsanız bu 5-1 lik bursa maçında son golü atmadan önce yani skor 4-1 iken babam kalpten gideceğini anlamış herhalde radyoyu forlatmış atmış dinlememiş maçı. Ogünden sonra işi birraz daha rolantiye almış. Şimdi biraz daha dışardan bakabiliyor.

1) maçı seyretmek heyecan oranınza göre farklılık gösteririr bişi diyemem

2) Maç skorunu birden öğrenmek kötü sonuçlar doğurabilir ALLAH korusun

3) İnternet biraz daha akılcı bir yönetem gibi. Ama onda da meraktan ölme durumu var :D

Eğer canım trabzona feda olsun derseniz buyrun televizyon başına :D

mhayri
Keşke böyle olmasaydı...Keşke iki takımın maçı iki taraf içinde karnaval havasında olsaydı...Keşke bizimkiler caddellerde horon kolbastı gösterisi sunsa onlar alkışlasalardı...Olmadı olamadı kimse buna gayret etmedi..Kimse samimi bir şekilde bunu istemedi...Gergin buralar herkes gergin...Her iki tarafında gözü aydın zira her iki tarafında bir "düşman"ı daha var artık...

Ah be dostum çok haklısın lakin bu gerginliğin %90 bizden kaynaklanmıyor görüyorsun işte
Hocalarının, yönetiminin, futbolcularının hatta valilerinin bile anormal gergin mesajlarını...
Böyle gerginlikler eskiden bize hiç yaramazdı dilerim bu sefer onlara yaramaz...
Benim en büyük endişem yensekte yenilsekte saha içi ve dışındaki olaylar yine bize maledilecek...
Temzi maç olur ve inşallah kazanırız...

Hüseyin İlkin
25.04.2009, 13:17
Serdar Bali: " göya" ççç

İnşallah Egemen bugünde deplasmandaki seyircimize üçlü çektirecek. :)

ceserdar
25.04.2009, 13:17
Gene arkadaşlar çoşmuş. Nefret, intikam mesajları gırla gidiyor. Bu kadar gaz mide ağrısı yapar. Dikkatli olalım.

Bülent AKBULUT61
25.04.2009, 13:18
ALLAHIN izniyle bugun kalpten gitmessem başka zaman zor giderim.şimdiden elim ayağım titremeye başladı.

2 S. 56 Dk. Kaldı

Orhan Aydın
25.04.2009, 13:18
sivaslı arkadaşlar da forumda welcome to bmn

powerts61
25.04.2009, 13:19
Gökhan Ünal golleriyle bu maça damga vurur inş

tanjueren
25.04.2009, 13:21
Off bu ne stress ya!Kazanacagımıza cok ınanıyorum ama sınır stress yapmadan duramıyorum.Kazanırsak şampiyonluğun 1 numaralı adayı oluruz tekrardan.Haydi gösterin kendinizi.Kim oynarsa oynasın elinden gelenin fazlasını ortaya koyacaktır zaten buna şüphe yok.

sifuni
25.04.2009, 13:22

sivasin taraftarimi var ki bu sitede dolassinlar :D

Fırtına_
25.04.2009, 13:22
ayaklarınıza kuvvet, gönlünüze cesaret

Orhan Aydın
25.04.2009, 13:23
sivasin taraftarimi var ki bu sitede dolassinlar :D

o da başka bir bakış açısı tabi:D

Bülent AKBULUT61
o değil bu mactan sonra pazarteside benim macım var yenilceksiniz diyen arkadaşlarıma o attığımız golleri tek tek yedircem.bekle sivas sana yenilceğime amatör takımlarına yeniliyim daha iyi.intikam kelimesini sevmem ama bu mac içn söylüyeceğim intikam intikam.

2 S. 51 Dk. Kaldı

Suayb
Bu maci kazaniriz insaAllah..

Ama unutmamak lazimki, belkide bu maci kazanirsak, EN BÜYÜK tehlike ozaman karsimiza cikabilir..

Olasi bir senaryo --> taraftar muazzam bir beklenti icine girdigi anda ve yine hüsrana ugrarsak, hic saramayacagimiz yaralar olusabilir..

Malum, Trabzonspor, sivasi yenerse sampiyondur demek, cok tehlikeli demeclerdir.. Ve hüsranin cagricilaridir..

haa.. Soyle bir durumda vardir.. Trabzonspor kazanir.. Bir hava yakalar, onune geleni devirir..

Ama gecmisten bu takim ve ayni zamanda taraftar dersini almali.. Sivasspor macina cikmali.. Fenerbahce, Ankaraspor maclarindaki gibi oynamali.. Ve her maci adim adim gitmeli, ve oyle sampiyon olmali..

Ki, o kapasite var bu takimda.. Cunku HICBIR takimda, boyle bir hava varmi Allah askina.. Egemenin uclusune
bakmak yeterli.. Oynanan kolbastilara bakmak yeterli...

Sözün bittigi yer...

Olacagiz... Bagirta bagirta sampiyon olacagiz Allah izin verirse

BALKAN 06
25.04.2009, 13:24

1)alanzinho
2)yattara
3)colman
4)selçuk
bende sanki hiç ummadığımız bir oyuncumuz patlama yapacak gibime geliyor
kim derseniz bende bilmiyorum:)
ama yıldız veya yıldıza yakın isimler değil,emekçilerden biri...

28TS61
25.04.2009, 13:24

kimlik gösterdilermi :)

28TS61
25.04.2009, 13:25
umarim biletleri bizim taraftarlarimiz almistir. sivasa sok yasatalm

Onur Şeref
25.04.2009, 13:26
Serdar Bali'nin GB maçı sonrasındaki konuşmasını dinlememişdim ilk defa az önce dinledim gayet iyi konuşmuş.

Bülent Abi Hoşgeldim alıcaz abi bu maçı sen rahat ol.

10-61
Bugün sabah rüyamda yine gördüm maçı ama skor bu sefer 3-1 lehimize idi,gollerin ikisini Alanzinho atmış bir de Sivaslı güreşçilerden pardon futbolculardan 3 tanesi kırmızı kart görüyordu,hayırlara çıkar Allah'ım...

Orhan Aydın
bende sanki hiç ummadığımız bir oyuncumuz patlama yapacak gibime geliyor
kim derseniz bende bilmiyorum:)
ama yıldız veya yıldıza yakın isimler değil,emekçilerden biri...

5 numaralı formasıylaaaaaaaaaaaaa
HÜSEYİNNN ÇİMMŞİİRRR
:D:D

Bülent AKBULUT61
aman Ersun hocam bu macta takımı korkak oynatma valla yeni taktiklermi geliştiriyorsun yoksa siz'mi cıkıp oynuyorsun ne yap et al bu macı bizi millete madara etme.bir ay kendime gelemem valla.

2 S. 47 Dk. Kaldı

İskender YILMAZ
25.04.2009, 13:27
HÜSEYİNNN ÇİMMŞİİRRR

Yok artık :D Tolga'dan bile beklerim ama :D

Badaloğlu
25.04.2009, 13:27
0-1 olsun, bizim olsun... Bu maçta streste olacak olan biz olmayacağız.Sivasspor aradaki 4 puanı korumak için sahaya çıkacaktır.O yüzden hata da yapacaklardır.Özellikle 70. dakikaya kadar berabere gider maç, 70'lerden sonra atacağımız bir gol ile maçı alıp döneriz, İnşaallah...

Düşmanlık işlerini unutun, bir kaç sene sonra bu Sivasspor küme düşer herşey unutulur... Çok takılı kalmayın bu işlere, sonuçta futbol bu yenmekte var, yenilmekte...

Armağan Dere
25.04.2009, 13:29
fuat sakanın şalvar destanı şarkısını dinliyorum az da olsa stress azalıyor...:).....

fuat abi bu işi biliyor:)..

Orhan Aydın
kimlik gösterdilermi :)

gerenk yok abİ bİz Çİrkef bİr taraftar topluluĞu deĞİlİz İnsan olma Şarti VAR sadece:)

Hüseyin İlkin
Artık çok az zaman kaldı. Günlerdir bu maçı bekliyoruz. Zaman sanki geçmek bilmiyor. Ama artık çok az kaldı. Üç saatten az bir zaman. Umarım bugün çok güzel şeyler olacak. Galip geleceğiz. Kolbastı oynayacağız. Şarkılar,türküler söyleyeceğiz... Bu sene olmazsamı? Hiçbir şey olmaz. İyi bir takımımız var. İki üç eklemeyle dahada güçlenerek yeni sezonda yarışırız... Ama bunu düşünmek için daha çok erken. Bugün Sivas'ı ye-ne-ce-ğiz inşallah. Sahalarında puan kaybettikleri maçlar Ankaraspor-Beşiktaş ve Kayserispor. Biz hem puan kaybettireceğiz, hemde puan almalarını engelleyeceğiz. Bu sene ilk defa bu üzüntüyü yaşayacaklar orada.

Bülent AKBULUT61
HÜSEYİNNN ÇİMMŞİİRRR
bu macta patlama yapsın KAPTANIMIZ. onun ben elini ayağını öperim be.ama tabiki biraz zor:D

2 S. 45 Dk. Kaldı

Mustafa Ayazoğlu
25.04.2009, 13:30
Dk. 62 Sivasspor Paf takımı Ali Sevimli'nin golüyle 1-0 öne geçti.

BALKAN 06
25.04.2009, 13:30
HÜSEYİNNN ÇİMMŞİİRRR
Kaptan da olabilir;)
Serkan olur,Egemen olur,bakarsın Ceyhun oynar o olur,Tayfun olur

hodlu
25.04.2009, 13:31
Evet maç saati yaklaşıyor,bugün hasretin sona ereceği o büyük gecenin temelleri atılacak.Sahaya çıkacak o 11 yürekli insanın futbol şansının da yanında olması dileği ile...

hakan88ts
gökhandan gol bekliyorum

Mira_61
Bu sabaha kadar korkum vardı ama maç saati yaklaştıkça korku yerini heyecana bırakıyor.
Görünmez kaza demin elimi kestim.Bayağı bir kan aktı.Yani rahat olsun renktaşlar hani derler ya kan akıttık,bela musibet gitti.:D
Allahın izniyle alacağız maçı :)

Bülent AKBULUT61
25.04.2009, 13:32
Serdar Bali'nin GB maçı sonrasındaki konuşmasını dinlememişdim ilk defa az önce dinledim gayet iyi konuşmuş.

Bülent Abi Hoşgeldim alıcaz abi bu maçı sen rahat ol.
hoşbulduk kardeşim ben rahatımda ruhum rahat değil .içim böyle kıpır kıpır.

2 S. 42 Dk. Kaldı

hakan88ts
nerde yazıyor

gerenimo
üç ihtimalli bir maça çıkıyoruz. herkes bunu mutlaka göz önünde bulundurulmalı. sonuç ne olursa olsun bu yarışın heycanın yaşanması güzel. maçtan sonra da olumsuz bir sonuçta takıma desteğimizi esirgememeliyiz.

BALKAN 06
25.04.2009, 13:33
0-1 olsun, bizim olsun... Bu maçta streste olacak olan biz olmayacağız.Sivasspor aradaki 4 puanı korumak için sahaya çıkacaktır.O yüzden hata da yapacaklardır.Özellikle 70. dakikaya kadar berabere gider maç, 70'lerden sonra atacağımız bir gol ile maçı alıp döneriz, İnşaallah...

Düşmanlık işlerini unutun, bir kaç sene sonra bu Sivasspor küme düşer herşey unutulur... Çok takılı kalmayın bu işlere, sonuçta futbol bu yenmekte var, yenilmekte...
Abi aynen bende böyle düşünüyorum valla
hep dediğim gibi temeli yok bu takımın bizim gibi değiller,bi tılsım var bozuldumu asıl kategorisine gidecektir...

NuDGeRR
25.04.2009, 13:33
çok zor mac olacak :S selcuk ve gökhan oynarsa alırız. geri kalanı oynayacaktır zaten :)

hodlu
25.04.2009, 13:34
Egemen-Song inşallah her atakta ileri çıkmazlar, hatta hiç çıkmamaları lazım.Serkan daha dikkatli olmalı geçen hafta o kanattan çok pozisyon verdik.Tabiki hücumcular inşallah daha dikkatli olup 3 puanı bize getirecekler...

Yunus Emre SEYHAN
25.04.2009, 13:34
Evde Trabzonspor marşlarını son ses acıp dinlemeniz şiddetle tavsiye edilir.

İrfan KUMAŞ
25.04.2009, 13:35
song kenarda giray ilk 11 de olmalı

Bülent AKBULUT61
25.04.2009, 13:35
her zaman söylüyorum bizle uğraşan anadolu külüplerinin hali birkac sene içinde ligten düşmüş oluyor .yazık onlara acıyorum sevgili sivas tatlı tatlı yemenin acı acı kusması olur yakında seni ikinci ligte görürüz.

2 S. 39 Dk. Kaldı

futbalski60
25.04.2009, 13:37
% 40 Beraberlik
% 35 Trabzonspor
% 25 Sivasspor

Beraberliğin ağır basacağını düşünüyorum Sivasspor'un katı savunmasını aşmamız zor olacaktır ortasahadaki pas trafiğimiz iyi olursa skor üretmede avantajlı oluruz Sivasspor'u yenen takımlar ortasahada çok pas yaparak yenmişlerdir havadan şişirme toplarla bu takıma gol atmamız zor olur Selçuk-Colman gibi defansın düzenini bozacak paslar atan oyuncularımız bu maçın kilit isimleri olacaktır.

Mehmet Fatih Yavuz
3 haftadır kafamı kaldırıp foruma giremedim. Habu maçı almadan gelmeyin la yanıma...
Bu senenin final maçı bu. Alırsak bu iş sonuna kadar gider.
2*2 = 4...

Beraberlik falan aklından bile geçirmesin kimse.

Bülent AKBULUT61
üç ihtimalli bir maça çıkıyoruz. herkes bunu mutlaka göz önünde bulundurulmalı. sonuç ne olursa olsun bu yarışın heycanın yaşanması güzel. maçtan sonra da olumsuz bir sonuçta takıma desteğimizi esirgememeliyiz.
o istemediğimiz 2 ihtimal olsun merak etme güzel bir şekilde destekleriz:D

2 S. 37 Dk. Kaldı

theo
25.04.2009, 13:38

yok renktaş bunları zaten biliyorum...ersun trabzonspor için büyük şans ama brnim demek istediğim takımı cümlelerle motive etmesi...

TS-Tiryaki
Bu gece rüyamda gördüm. 83. Dakikada 4-3 öndeydik ve tam o sirada Tony Sylva kirmizi kart görüyordu.:D:(:p

KÖKSAL AYDIN
her zaman söylüyorum bizle uğraşan anadolu külüplerinin hali birkac sene içinde ligten düşmüş oluyor .yazık onlara acıyorum sevgili sivas tatlı tatlı yemenin acı acı kusması olur yakında seni ikinci ligte görürüz.

2 S. 39 Dk. Kaldı

Yazılı sonunu bildiren öğretmenler gibi bizi de strese sokuyorsun kardeş.Son 5 dakika falan...

Bülent AKBULUT61
25.04.2009, 13:39
benim oranımda
%99 TRABZONSPOR
%1 beraberlik
ALLAH sivasa galibiyet oranı kalmamış neyse başka bahara diyelim.

2 S. 35 Dk. Kaldı

Harun-61
25.04.2009, 13:40
2 Saat 35 dakika kaldi :)

oflubektas
25.04.2009, 13:42

Erdal abi mantıklı konuşuyorsun, eyvallah. Hatta sana ilaveten söyleyebilirim ki Sivas'ın Suşehri ve Koyulhisar çevrelerinde, aslen Trabzonlu olup, savaş, seferberlik, siyaset,kan davası vb. sebeplerden Sivas'a göçmüş yüzlerce aile var. Hatta Sivas'ın en meşhur oyunu olan "dik horon" da davul zurnayla oynansa da bu aileler tarafından Sivas'a taşınmış, bizim üç ayağın değişik bir versiyonu. Malumunuz horon dediğin de "tik" oynanır zaten. Ayrıca bu takımın sağ bek ve stoperi de Trabzonlu ve Trabzonsporlu.

Ancak "çiğlik" başka birşey Erdal abi; başkanları ve yönetimi fenerbahçe yalakası, hocası desen Fatih Terim havalarında tam bir "çiğlik ve çirkeflik abidesi", hadi oynadıkları futboldaki "çiğlik" maddi sıkıntılar ve kadro darlığından kaynaklanıyor, peki maçlarda yaptıklarına ne demeli? Mehmet Yıldız son beş aydır futbolu unutmuş, rakip stoperi arkasına alıp dirseklemekten, daha sonra kocakarı gibi rakibine ve hakeme zırlamaktan başka bir işe taramıyor. Ligin en "kazık" forveti Herve Tum'un da Mehmet'ten pek farkı yok. Bunun dışında İbrahim Dağaşan, Musa,Hayrettin ve Balili'nin de karakter olarak fenerli emre ve gs'li Sabri'den ne farkı var Allah aşkına?

Sivasspor ile düşmanlık güzel birşey değil, ama derler ya "Kahpe dostun olacağına delikanlı hasmın olsun" diye, bu Sivasspor'dan "kahpe dost da olmaz, delikanlı düşman da... Velhasılı kelam bu kadar çiğ, bu kadar lümpen bir takıma, ve bu kadar futbol kültüründe uzak bir taraftara bugün bir futbol dersi vermemiz farz oldu !

zaferyıldız
25.04.2009, 13:42
millet maç yaklaştıkça yerimde duramıyorum iki üç saatlik yer olsa basıp gidecektim maça da gozum kesmedi bursadan orayı şimdi..varmı burdan giden acep

Mustafa Çolak
25.04.2009, 13:44
Bu Maçı Alıp Krolara Futbol Nsıl Oynanır Öğreteceğiz :)

Burası Yavaş Yavaş Dolmaya Başladı :)
Bu Konuyu 75 Aktif Üye Görüntülüyor 75 (57 Üye ve 18 Misafir)

amour_61
25.04.2009, 13:44
todoron-Trabzonspor aşkı
http://www.izlesene.com/video/muzik-todoron-trabzonun-askina/462993
Bu marşı mp3 olarak burdan indirebilirsiniz :
http://rapidshare.com/files/225533792/Todoron-TS_a__351_k__305__upload_amour_61_BMN_.rar.html

Mustafa Ayazoğlu
25.04.2009, 13:45
Dün akşam tv58 de Sivasspor kazanırsa futbolcular madımak toplayacak sahada. Sahada zaten tarla gibi.

Madımak Sivas'ın en meşhur yemeklerinden. Kara Lahana çorbası, yemeği gibi birşey. Yerini tutamaz ama karşılaştırırsak öyle.

Anlam olarak Trabzonspor'a nal toplattık mesajı kamuoyuna verilecekmiş.

Remzi
25.04.2009, 13:46
millet maç yaklaştıkça yerimde duramıyorum iki üç saatlik yer olsa basıp gidecektim maça da gozum kesmedi bursadan orayı şimdi..varmı burdan giden acep

Abi Sen kültürparktaki Özgen Kafeye gel orada ufak bir tribün yaparız biz.Staddaki atmosferden farkı kalmaz..
Liste aşağıdaki linkte:)

http://forum.bordomavi.net/showthread.php?p=2169292#post2169292

;)

TSelif
En kolay galibiyetimizi alacağımızı düşünüyorum . Zira Çakır adil yerinde bir yönetim gösterip sahada sertliğe müsaade etmediği sürece... biz bu maçı alacağız :)

toksoy61
aman Ersun hocam bu macta takımı korkak oynatma valla yeni taktiklermi geliştiriyorsun yoksa siz'mi cıkıp oynuyorsun ne yap et al bu macı bizi millete madara etme.bir ay kendime gelemem valla.

2 S. 47 Dk. Kaldı

bir hafta boyunca burada sivasa atın tutun. asacaz, kesecez, fark atacaz, ezeceğiz, rezil edeceğiz yorumları yapın, durup dururken milleti gaza verin. sonra maçta kafanıza göre sonuç çıkmadı mı hesabı hocaya kesin. kötü bir durumda suçlu şimdiden belli: ersun hoca. ohh ne rahat. sizin gibi taraftarlık hakikaten ballı kaymak.

sivas dediğin takım gs, fb sahasında yenmiş, kendi sahasında mağlubiyeti olmayan bir takım. bahis sitelerinde bile trabzona şans vermiyorlar. ama bizim taraftarımız her zaman ki gibi çoktan gaza gelmiş. çok maçta madara olduk, açıkcası ben madara olmayacam kötü bir sonuçta çünkü takımdan beklentilerim belli. abartıya, gaza gerek yok...

ama inancım var en az beraberlik bekliyorum. sivas bizim ayarımızda bir takım değil. ama bu futbol her sonuç çıkabilir.

Turgay 6161
25.04.2009, 13:47
Kazanmak için ne gerkiyorsa yapacağız ve bu maçı alacağız.

Mehmet Fatih Yavuz
25.04.2009, 13:48
PARÇALAYIN haunları....

Sinirden maçı izlemeyeceğim.

Uyandığımda inşallah beklediğim bi skorl uyanırım.

Selimag
25.04.2009, 13:49
icimden geceni yaziyorum, Allah utandirmasin, uzun süredir girmiyordum foruma ama bu mac cidden bambaska bir stres, ve biz bu maci ben seyredemeyecegim icin ne yapar eder aliriz :)

zaferyıldız
25.04.2009, 13:51
video iyi geldi ,teşekkurler amour..ısınıyoruz :) fena

Badaloğlu
25.04.2009, 13:51
bir hafta boyunca burada sivasa atın tutun. asacaz, kesecez, fark atacaz, ezeceğiz, rezil edeceğiz yorumları yapın, durup dururken milleti gaza verin. sonra maçta kafanıza göre sonuç çıkmadı mı hesabı hocaya kesin. kötü bir durumda suçlu şimdiden belli: ersun hoca. ohh ne rahat. sizin gibi taraftarlık hakikaten ballı kaymak.

sivas dediğin takım gs, fb sahasında yenmiş, kendi sahasında mağlubiyeti olmayan bir takım. bahis sitelerinde bile trabzona şans vermiyorlar. ama bizim taraftarımız her zaman ki gibi çoktan gaza gelmiş. çok maçta madara olduk, açıkcası ben madara olmayacam kötü bir sonuçta çünkü takımdan beklentilerim belli. abartıya, gaza gerek yok...

ama inancım var en az beraberlik bekliyorum. sivas bizim ayarımızda bir takım değil. ama bu futbol her sonuç çıkabilir.

Değerli kardeşim, çok güzel bir konuya temas ettin.Bu vesile ile herkesin şapkasını önüne alıp tekrar tekrar düşünmesi lazım.Yensekte yenilsekte kimsenin kimseyle alay etmeye hakkı yok! Onlar yaptı bizde yapalım mantığını doğru bulmuyorum.

Maçtan ne sonuç çıkarsa çıksın, herkesi şimdiden sağduyuya davet ediyorum.Kazanan futbol olsun...

bingolts
25.04.2009, 13:52
.....................................sylva .................................................. ..............
serkan...................egemen................... .......giray.................................cale
yattara.....................selçuk.............cey hun(faty Papy).....................Alonzinho
..........................................colman.. .................................................. ....
........................................<Gökhan............................................ .............

Adem Erdoğan
25.04.2009, 13:53
Rüyamda Sivas'ın Sivas'ta fenere 5-2 yenildiğini gördüm.Ne alaka diyeceksiniz fakat biz bu skora seviniyoduk.
Hayırolsun bakalım.

bingolts
25.04.2009, 13:53
bu kadro süper oynar ve süper iş yapar birde isaac da oynayabilir

güneyli
25.04.2009, 13:54
Uzun zamandır böyle heyecanlı maçları unutmuştuk.Lokal heyecanlarla idare ediyorduk.Teşekkür ederim takımım.Nice heyecanlı maçlara...

Mustafa Ayazoğlu
25.04.2009, 13:55
Sivasspor 1 - 0 Trabzonspor

Trabzonspor Paf takımı Sivas'a deplasmanda 1-0 yenildi.

bingolts
Haydi uçur bizi kahretme

Hüseyin İlkin
Rüyamda Sivas'ın Sivas'ta fenere 5-2 yenildiğini gördüm.Ne alaka diyeceksiniz fakat biz bu skora seviniyoduk.
Hayırolsun bakalım.

5-2 dedinde, dün buraya bir resim eklenmişti. Sivas'ı Gökhan Ünal'ın 5 golüyle 5-2 yeniyorduk Fifa'da. :) Neden olmasın. :cool:

Cengiz Çubukcu
25.04.2009, 13:56
maç bir yana sivaslılara kıro diyen arkadaşlar İstanbul takımları bize hamsi akıllı vb. ifadeler kullanınca hoşunuza gidiyor mu ? yapmayın etmeyin eninde sonunda bir maç yenilsek de yensek de hayat devam edecek...

bingolts
bu khro kelimesini rafa kaldırın lütfen

KÖKSAL AYDIN
Bu maç inşallah bizim istediğimiz sonuçla biter ve beklenen ana daha da yaklaşırız.

Baştan beri inananlar kazanacak inşallah...

Bülent AKBULUT61

rahat ol strese girme kızma arkadaş tabiki bu takım yapan hocaysa kafasına göre takım oluştuyorsa şimdiye kadar kaybettiğimiz puanları bana göre hoca yüzündense tabiki herşeyin bir bedeli vardır.bak kendin söylemişin taraftar diye evet biz taraftarız hoca değiliz .tabiki bizim ayarımızda bir takım değil onun için ne yap et al bu macı dedik hocaya kötü bir şey söylemedik .

2 S. 18 Dk. Kaldı

zaferyıldız
Remzi sağol birader bu cumbuş kaçmaz ordayım geliyorum...yenersek cıkışta tur da mı atsak yoksa abarttım mı:)

bingolts
25.04.2009, 13:58
Trabzonspor evrensel bir takımdır ve ben br bingöllü olarak bir çok Trabzonludan daha takımıma sevdalıyım bu tür yorumlar çok uğrumda değil ama yinede bu sitede bunları görmek üzer beni çünkü medeniyet doğuda veya batıda değil insanın kendi içindedir bunu asla unutmayalım.

Recep Alkan
25.04.2009, 13:59
.....................................sylva .................................................. ..............
serkan...................egemen................... .......giray.................................cale
yattara.....................selçuk.............cey hun(faty Papy).....................Alonzinho
..........................................colman.. .................................................. ....
........................................<Gökhan............................................ .............

Herşeye rağmen, belki hatalarına düşüşüne rağmen song gene bu takımda olmalı diye düşünüyorum ben. Belki alışkanlık diyeceksiniz bilemem ama song olmalı. Çünkü gerçekten ayakta kalan adamlara ihtiyacımız olacak bu maçta.

ikinci katılmadığım konu ise ön libero mevkiinde. Burda da hüseyin diyorum ben. Ligin 29 haftalık bölümünde oynatmadığımız bir futbolcuyu kalkıp bu tarz önem derecesi yüksek bir maçta oynatırsanız sonuçları farklı olabilir.

bu maç için yaptığım her yorumumda söyledim. Bu maç tamamen fiziğe dayalı bir maç olacak. Fizik gücü kaybolan yada biten takım ya yenilecek yada beraberliğe sevinecek. Bu yüzden song ve hüseyin gibi takımımızın fizik gücü olan oyuncular bu maçta oynamalı.

Bir de maçı kazanmak istiyorsak gökhanın kaleye daha yakın oynaması ve uzaktan şutları da bol bol denememiz lazım. Özellikle dönecek toplarda çok önemli.

bingolts
25.04.2009, 14:01
Song biraz bitik gördüm son maçta koşmaktan ve yaşılılığın vermiş olduğu yorgunlukta var

robinhood61
25.04.2009, 14:02
bend e rüya gördüm bi takımla oynuyoruz ve yeniliyoruz ama o takım sivas değildi
ula yoksa sivası yenip haftaya kayseriye mi yenilecez

nedi bu avniakerden çektiğimiz
lailaheillallah yaww

Badaloğlu
http://img10.imageshack.us/img10/4570/dsc01154b.jpg
http://img10.imageshack.us/img10/8475/dsc01155s.jpg

BMN-Tokat'a teşekkürler...

bingolts
Hüseyine gelince son haftalarda hiç yoktu ve son maç ayakta duramıyordu bence denenmeli ceyhun bu maçta nedeni o fırsatı bu maçta kullanacak

BayzanTs61
Gokhan Unaldan gol bekliyorum...sivas defansi iyi...yattara alanzinho o defansi parcalamasi lazim...beraberlik agir basiyor

Mehmet Fatih Yavuz
Sivaslılarla olaylı sivas maçında bulunup küpe dönmüş biri olarak en çok kapışanlardan biriyim...
Ama kıroydu, hanzoydu...

Karşınızdakini ezecekseniz futbl bilgisinizle ezebilirsiniz.
Yetmezse kulüp geçmişi zaten yeterince fark koyar ortaya.

Hakaretamiz lafların kimseye bir faydası yok.

Sivasa futbol dayağı atmamızı umut ediyorum.
Taktikmiş teknikmiş umurumda değil.

Kazanın gelin.

Ama rakibi geçtim o yörenin insanına hakaretin anlamı yok.

only ts
25.04.2009, 14:03
alanzinhonun uykusuna bakın ... kim bilir kafasında neler tasarlıyodur

http://img23.imageshack.us/img23/5381/47823997.jpg

Tanju
25.04.2009, 14:03
5-2 dedinde, dün buraya bir resim eklenmişti. Sivas'ı Gökhan Ünal'ın 5 golüyle 5-2 yeniyorduk Fifa'da. :) Neden olmasın. :cool:
Benim içimden 4 tane atarız 3 gökhan atar geçiyor hep nedense...

Tanju
25.04.2009, 14:04
alanzinhonun uykusuna bakın ... kim bilir kafasında neler tasarlıyodur

http://img23.imageshack.us/img23/5381/47823997.jpg
Colman'ıma bakun daa nenem gibi olmiş... :D

Hüseyin İlkin
25.04.2009, 14:05
Can Karyağdı bağlandı LigTv'de.

Hava güneşli gözüküyor, bazı taraftarlarımız girmiş içeri.

Umut yedek başlayacak büyük ihtimal dedi, beklenildiği gibi. Sakatlığı vardı...

Bülent AKBULUT61
25.04.2009, 14:05
zemin güzelmiş hava güzelmiş bizim taraftarlar stata girmişler bile.şimdi ligtv'de can karyağdı bağlandı.

2 S. 9 Dk. Kaldı

Recep Alkan
25.04.2009, 14:06
Fotoğrafla ilgilenen tek kişi de bizim Tolga :)

hüseyin1975
Bismillahirrahmanirrahim.
Allah yardimcimiz olsun.

Bugün sizlerden Mac baslarken 3 Kulvu 1 Elham okumasi ve Dua etmesi. LÜTFEN LÜTFEN LÜTFEN!
Mac boyu küfürden sakinalim ve bol bol Dua edelim.
Hayirli 1 Mac izleyelim ve Insaallah Mac sonu Galibiyeti doyasiya yasayalim.
Insaallah bu gece bizler icin cok uzun olacak.

bingolts
Sivaslılarla olaylı sivas maçında bulunup küpe dönmüş biri olarak en çok kapışanlardan biriyim...
Ama kıroydu, hanzoydu...

Kazanın gelin.

Ama rakibi geçtim o yörenin insanına hakaretin anlamı yok. desteğin için teşekkürler o yörenin bir insanı olarak benim gibi Şampiyonluk görmeyip yıllarca ne çok gönül veren insan var bunlardan haberdar mısınız?

amour_61
Benim içimden 4 tane atarız 3 gökhan atar geçiyor hep nedense...
gökhan deme bari hem 1-0 olsun bizim olsun

Selçuk Demircioğlu
25.04.2009, 14:07
Maç herkesin rüyalarına giriyor ben de dün gece gördüm bir rüya..
Ersun hocamız maça hasan üçüncü ile başlıyor!!Sonra sivaslı bir topçu çok sert biçimde hasana dalıyor..Saha biranda karışıyor..Sivaslı oyuncu hasanı dövüyor resmen yatırıyor yere bırakmıyor..Sonra sarı kart bile görmüyor..Adi hakeme rüyamda bile sövüp sayıyorum:D..
Ama hasanı görünce rüya bile çekilmez oluyor...Rakip sivas ama maçı bursa stadında oynuyoruz..Heryer bursalılarla dolu yeşil beyaz:D
Nası bi rüyadır iyiki kısa sürdü...
Bu arada babam bile görmüş maçı rüyasında belki de ilk kez...
Maçın skorunu sormuş birilerine 1-0 aldınız demişler...Hem de kafa golüyle:rolleyes:
Babam da daha fazla atamamışlar mı demiş onlara...
Yine beğenmemiş skoru yani:D

Bülent AKBULUT61
25.04.2009, 14:09
bakın arkadaşlar şunu unutmayın biz sivas halkına herhangi bir söz söylemiyoruz bizim alıp veremediğimiz sivasspordur ve yönetimine lafımız bizi hiç bir zaman küçük göremezler.

2 S. 5 Dk. Kaldı

crazyman_61
Gökhan bugün bulduğunu atar inşallah

Onur Şeref
Az önce dikkati mi çekti Sivas'ın ambleminin üstünde neden 3 yıldız var?

hüseyin1975
25.04.2009, 14:10
Ama kıroydu, hanzoydu...

Kazanın gelin.

Ama rakibi geçtim o yörenin insanına hakaretin anlamı yok.

Sivasspordan NEFRET ediyorum ama Sivasi Seviyorum...
cünkü
Sivas Türkiye Cumhuriyetinin bir Parcasi.
Et tirnakdan ayrilmaz.
Sözümüz asla Sivasli kardeslerimize olmamali.
Sivassporun basindaki TD ve Baskan ile bazi itici Futbolculara olmali.

Kereşenli
Uzun zamandır rüya görmüyordum bu gece gördüm ama anlamını bilmiyorum. Rüyamda dişlerim kırılıp teker teker elime geldiğini gördüm. Bunun anlamını bilen var mı? İyi mi kötü mü?

hakankurt1967
Biz inandık sizde inanın bizim için bu maçı alın.

Şu dakika irtibarı ile 2 saat 5 dakika kaldı maça.Hadi hayırlısı Biz burdayız ama kalbimiz svs ta Trabzonpsor umun yanında.

Suayb
25.04.2009, 14:11
Ah Umut, aslinda bu macta cok faydan dokunabilirdi, tam bu macta yoksun.. ne diyeyim sana..

Neyse, önemli degil. Gökhan ünal, umarim kendine gelmistir avni akerde attigi golden sonra

Mehmet Fatih Yavuz
Herkes istiareye mi yattı anlamadım ki??

Nedir bu rüya furyası. :)

Bize acil bi tabirci lazım..

Trabzonspor 61
Az önce dikkati mi çekti Sivas'ın ambleminin üstünde neden 3 yıldız var?

Heryerleri çakma olduğu için.:rolleyes:

Bülent AKBULUT61
25.04.2009, 14:12
Sivasspordan NEFRET ediyorum ama Sivasi Seviyorum...
cünkü
Sivas Türkiye Cumhuriyetinin bir Parcasi.
Et tirnakdan ayrilmaz.
Sözümüz asla Sivasli kardeslerimize olmamali.
Sivassporun basindaki TD ve Baskan ile bazi itici Futbolculara olmali.
:alkış::alkış:evet bende onu söylüyorum bizim sivas halkıyla hiç bir alıp veremediğimiz yok bizler sivas spora ve yönetimine lafımız var

2 S. 2 Dk. Kaldı