PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Sivasspor 3 - 0 TRABZONSPOR

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 [14] 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29

Sadık Bıyık
25.04.2009, 00:24
uzun zamandır bu forma bu saatlerde giriyorum, uşaklar anlayın uyku tutmayi daa. trabzonum tarihinin en önemli maçına çıkacak. hani yıllar sonra son haftalara şampiyonluk umuduyla girmek bile bambaşka bir duyguymuş. bunu dahi yaşattıranlardan allah razı olsun.

96 yılında maçtan önce uyku ilacı almayı dahi düşünmüştüm. ah ki şimdide aklıma böyle şeyler geliyor ya bu sefer yağma yok. bu sefer cenabı allah yüzümüzü güldürücek. bu sefer mahpus talihimiz değişecek.

haydi çocuklar sizler yüreğinizi koyun sahaya bizde sizleri yüreklerimize kazıyalım ölene dek

Bülent AKBULUT61
25.04.2009, 00:26
yazık eşim bile spordan anlamaz inşallah yenersinizde senin dilinden kurtuluyuz diyor.ne yapıyım bende stresimi eşimden cıkartıyorum.yakında bordomavi netle nikah kıyarsın diyor .bende inşallah dedim.

0 Gün 15 S. 48 Dk. Kaldı

selimatal
25.04.2009, 00:27
Sivas tarafında kale arkalarında biletler bitmemiş.. Geçen yıl ki Galatasaray maçında ki coşku Sivas'ta yokmuş!

Tabiki coşku yok. Çünkü korku var!:)

Jester
Aşırı heyecan yapan arkadaşlar.
Ola ki bu maçı alırsak, kalan 5 maçın her biri Sivas maçı kadar önemli olacak.
Heyecanınızı ekonomik kullanın isterseniz!

Sadık Bıyık
havu son sözü tuttum imzamada koydum

Fatih Özkan
25.04.2009, 00:28
Saatler belirlendi...
Formalar yıkandı kurudu...
Arkadaşlarla topluca izleyeceğiz...
Heyecan dorukta...

kasila61
25.04.2009, 00:29
ya unlarin balonunu sodurelimde bu sevinc bizi son haftaya kadar goturur

Mustafa Ayazoğlu
tv58

Otel olayı gururlarına dokundu ! Çok üzerinde duruyorlar ! Trabzonspor yönetiminin Tokat'ta kalması gururlarını alt üst etti!

Kemhacıoğlu
jester bu geceyi ve yarını bi atlatalımda ondan sonra kalan heyecanı 5 maça böleriz:D

0 Gün 15 S. 45 Dk. Kaldı

Bülent AKBULUT61
ya bu macı yenelim öbür maclarda bu kadar strese girmeyiz merak etmeyin olayda sivas olunca farklı oldu bu sefer.

0 Gün 15 S. 45 Dk. Kaldı

kasila61
25.04.2009, 00:31
tv58

Otel olayı gururlarına dokundu ! Çok üzerinde duruyorlar ! Trabzonspor yönetiminin Tokat'ta kalması gururlarını alt üst etti!
rezilliklerini .sonradan gormusluklerini gorsunler.

Suayb
25.04.2009, 00:31
Sivas'i yenersek, potaya gireriz...

Ama demin Lig tv haberlerini izledimde.. Yaw, yarin ligin kaderini belirleyecek bir mac oynanacak ve
sen bir Trabzonspor kelimesini agzindan cikarmiyorsun, bir sefer cikardi, dur hakkini yemeyelim.. Borsadaydi degilmi?

Ayiptir yahu.. Ayip.. FB - GS veya herhangi bir derbi olsa, herhalde ekstra ekstra large uzatirlardi gece haberlerini...

Beni tedirgin eden...

Trabzonsporda bir sessizlik hakim... Genel anlamda, bir sessizlik hakim... Neden acaba? Yararimizami olacak?
insaAllah..

Ama isterse cümle alem karsimiza gelsin... önemli olan Allah'in yaninizda olmasidir... Biz yeterki, onurumuzla, serefimizle mucadele edelim..

Mustafa Ayazoğlu
25.04.2009, 00:32
tv58

Kamanan yedek, Sedat oynayacak Bület Uygun'un hedefi beraberlik !

Cüneyt Çakır en çok kırmızı kartını ev sahibi takımlara kullanmış !

Fatih Özkan
25.04.2009, 00:33
Sivas'i yenersek, potaya gireriz...

Ama demin Lig tv haberlerini izledimde.. Yaw, yarin ligin kaderini belirleyecek bir mac oynanacak ve
sen bir Trabzonspor kelimesini agzindan cikarmiyorsun, bir sefer cikardi, dur hakkini yemeyelim.. Borsadaydi degilmi?

Ayiptir yahu.. Ayip.. FB - GS veya herhangi bir derbi olsa, herhalde ekstra ekstra large uzatirlardi gece haberlerini...

Beni tedirgin eden...

Trabzonsporda bir sessizlik hakim... Genel anlamda, bir sessizlik hakim... Neden acaba? Yararimizami olacak?
insaAllah..

Ama isterse cümle alem karsimiza gelsin... önemli olan Allah'in yaninizda olmasidir... Biz yeterki, onurumuzla, serefimizle mucadele edelim..

Sessiz olmak iyidir kardeş...
Sivas ezikleri gibi ona buna laf edeceğimize sessiz gidip onları yenip oraları inletip geri gelmek en güzeli...
Yere bakarız yürek yakarız (:

10-61
25.04.2009, 00:35
Yarın aslında muhakkak katılmam gereken 2 program var ama ben ikisini de birbiriyle aldattım,Allah affetsin.Bir de dün gece maçı gördüm rüyamda 1-0 almışız,golü atana inanmazsınız,Hasan Üçüncü:)

kasila61
benim korkum bu sivaslilar futboldan haric herturlu ermeni oyunu var bunlarda. yarinki maci insallah rezil etmezler. ama hic tahmin etmiyorum cunku futbolculari cok cirkefler.e nede olsa klavuzu karga (bulen uygun) olanin..........................

lucarelli
... bu arada takim medya ya hic kapanmadi herhalde? yanli9s bilyorsam uyarin lutfen, ayrica sivas takimi medyaya kapandi mi, kapandiysa kac gundur? bu detaylar onemli cun ki; rahat olan takimlar genelde bu tur maclar da basarili olur..

Mustafa Ayazoğlu
tv58

80.Dk sonra 0 - 0 maç giderken gol yemekten korkuyorlar ! Yarın ki korkuları seyircinin maçı terk etmesi !

cyberentalpi
25.04.2009, 00:36
İçimdeki ses 3-1 kazanacagiz maci. hani oncveden bir his olur yaa

kasila61
25.04.2009, 00:36
Yarın aslında muhakkak katılmam gereken 2 program var ama ben ikisini de birbiriyle aldattım,Allah affetsin.Bir de dün gece maçı gördüm rüyamda 1-0 almışız,golü atana inanmazsınız,Hasan Üçüncü:)
bu ruyayi gormekte 1 sene kadar gec kalmissin renktas

bodozlama
25.04.2009, 00:38
Ben bu sakatlar konusuna inanmıyorum numara yapıyor bence Bülent Uygun..görün bakın hepsi oynayacak.Sedat Konya maçında kesin yoktu güya.Musa da idmanda idi bu hafta..Sylla ise oynasa mutlu olurum ben şahsen

tv58

Kamanan yedek, Sedat oynayacak Bület Uygun'un hedefi beraberlik !

Cüneyt Çakır en çok kırmızı kartını ev sahibi takımlara kullanmış !

Ben malımı bilmez miyim:)

kasila61
25.04.2009, 00:38
... bu arada takim medya ya hic kapanmadi herhalde? yanli9s bilyorsam uyarin lutfen, ayrica sivas takimi medyaya kapandi mi, kapandiysa kac gundur? bu detaylar onemli cun ki; rahat olan takimlar genelde bu tur maclar da basarili olur..
takim medyaya dun kapandi arkadasim.son provalari medyaya kapali yaptilar

lucarelli
25.04.2009, 00:39
takim medyaya dun kapandi arkadasim.son provalari medyaya kapali yaptilar

normal olani ekstra bir stres yok

Mehmet_Mercanlı
25.04.2009, 00:40
be geldim uşaklar sabaha kadar uyumak yok :))

Fatih Özkan
25.04.2009, 00:41
Bülent istediğini yapsın!
Onun kumaşı ile bizim kumaşımız belli...
Biz doğruları yaptıktan sonra Sivas ne kadar güzel oynarsa oynasın bizi yenemezler!
Büyük konuşmuyorum...
Sadece gerçek bu...
Bu zamana kadar yapılan oyunların cezası elbet bir yerde çıkar!
Ben de yarına çıkacağına inanıyorum!

Kemhacıoğlu
25.04.2009, 00:42

abi sabaha kadar derken pazar sabahını kastettin heralde:)))

Bülent AKBULUT61
25.04.2009, 00:43
ya şunu söyliyeyimmi ilk 20 dakikada 2 gol atarsak seyirciler sesini bile cıkartamaz artık.bunuda yapacak güçteyiz TRABZONSPORLA uğraşmanın bedelini cekecekler.

0 Gün 15 S. 31 Dk. Kaldı

Serdar Ersoy
25.04.2009, 00:44
artık saatler kaldı maça heyecan dorukta yenipte gelicez ezicezde gelicez şampiyonluk yolumuz açılcak işte o zaman kimse tutamaz bu takımı - taraftarı !!!!

Mustafa Ayazoğlu
tv58 de ki spor programında konukların konuşmaların çoğu yenilgi halinde ne yapacakları.

Suayb
Sessiz olmak iyidir kardeş...
Sivas ezikleri gibi ona buna laf edeceğimize sessiz gidip onları yenip oraları inletip geri gelmek en güzeli...
Yere bakarız yürek yakarız (:

:) Haklisin kardes.. insaAllah dedigin gibi olur...

Önemli maclarda nedense bir ugursuzluk var üstümüzde...
Taraftarin heyecanla bekledigi maclarda hüsrana ugradik, ama
güzel olani.. Ugradik, ama hep beraber, taraftar olarak ugradik..

Trabzonsporlu olmak bir ayricaliktir..

Ama yarin.. Allah izin verirse.. nasilki hep beraber husrana ugradigimiz
donemler yasadiysak, artik hep beraber sevinmenin vakti geldi..

Olacak.. ben inaniyorum..

Bülent AKBULUT61
hoşgeldin hoşgeldin biz hep burdaydık.

0 Gün 15 S. 30 Dk. Kaldı

kasila61
25.04.2009, 00:45
Bülent istediğini yapsın!
Onun kumaşı ile bizim kumaşımız belli...
Biz doğruları yaptıktan sonra Sivas ne kadar güzel oynarsa oynasın bizi yenemezler!
Büyük konuşmuyorum...
Sadece gerçek bu...
Bu zamana kadar yapılan oyunların cezası elbet bir yerde çıkar!
Ben de yarına çıkacağına inanıyorum!
evet haklisin kardesim
ozelliklede bizim topcularin cok ogukkanli olmasi alzim
uzerimize cok gelecekler bizi cok tahrik edecekler, hatta erken bir gol bulursak akatlamaya varacak kadar sert faullerde bile bulunabileceklerinden korkuyorum cunku bunlar futboldan gercekten anlamiyolar. isleri gucleri cirkeflikle aglayarak ona buna camur atarak yavuz hirsiz misali mac almak . lan olum delikanli olun biraz.bulent sana diyom adam ol akilli . gecenin bi saatinde siyirttim yaaaaaaa . uyuz oluyorum u bulentle mecnun otyakmaz midir neyse o adiye

Mehmet_Mercanlı
25.04.2009, 00:45
abi sabaha kadar derken pazar sabahını kastettin heralde:)))

kolbası vidyoları hakında yorumlar pazartesiye kadar sürer :rolleyes: ;) :D

galıbiyet sevinci eskişehir den gelen haberle perkinleşecek :alkış:

Fatih Özkan
25.04.2009, 00:46
:) Haklisin kardes.. insaAllah dedigin gibi olur...

Önemli maclarda nedense bir ugursuzluk var üstümüzde...
Taraftarin heyecanla bekledigi maclarda hüsrana ugradik, ama
güzel olani.. Ugradik, ama hep beraber, taraftar olarak ugradik..

Trabzonsporlu olmak bir ayricaliktir..

Ama yarin.. Allah izin verirse.. nasilki hep beraber husrana ugradigimiz
donemler yasadiysak, artik hep beraber sevinmenin vakti geldi..

Olacak.. ben inaniyorum..

Haklısın...
Bu zamana kadar kilit maçlarda yüzümüz gülmedi lakin biz de taraftar olarak takımdan yüzümüzü çevirmedik!
Biliyorduk ki bu bizim için bitmek tükenmek bilmeyen bir sevda...
Biz bu ayrıcalığa sahibiz, sahiplenmesini bilmişiz...
Gerisi teferruat...
Ama yarına Allah'ın izni ile o maçı biz kazanacağız!

Bülent AKBULUT61
25.04.2009, 00:47
tv58 de ki spor programında konukların konuşmaların çoğu yenilgi halinde ne yapacakları.
ne yapcaklar oturup ağlıcaklar biz ne yaptık TRABZON abimize diyecekler bize neden bu kötülüğü yaptılar diyecekler.

0 Gün 15 S. 28 Dk. Kaldı

Mehmet_Mercanlı
hoşgeldin hoşgeldin biz hep burdaydık.

0 Gün 15 S. 30 Dk. Kaldı

ben anca eve kendimi atım nöbet değişimi yapabiliriz
15 S. 27 Dk. Kaldı

Kemhacıoğlu
0 Gün 15 S. 27 Dk. Kaldı

selimatal

Demekki Hüseyinho 90 a takıyor.:)

Fatih Özkan
25.04.2009, 00:48
evet haklisin kardesim
ozelliklede bizim topcularin cok ogukkanli olmasi alzim
uzerimize cok gelecekler bizi cok tahrik edecekler, hatta erken bir gol bulursak akatlamaya varacak kadar sert faullerde bile bulunabileceklerinden korkuyorum cunku bunlar futboldan gercekten anlamiyolar. isleri gucleri cirkeflikle aglayarak ona buna camur atarak yavuz hirsiz misali mac almak . lan olum delikanli olun biraz.bulent sana diyom adam ol akilli . gecenin bi saatinde siyirttim yaaaaaaa . uyuz oluyorum u bulentle mecnun otyakmaz midir neyse o adiye

Aynı düşüncedeyim kardeşim...
Hakem gerekli kartları gösterirse maçtan karlı çıkacağımıza inanıyorum...
Adamlar terminatör gibi dalıyorlar...
Bizde de Alanzinho ve Yattara var...
İki klas oyuncu...
Çok kart çıkar Sivaslılara...

kasila61
25.04.2009, 00:48
ne yapcaklar oturup ağlıcaklar biz ne yaptık TRABZON abimize diyecekler bize neden bu kötülüğü yaptılar diyecekler.

0 Gün 15 S. 28 Dk. Kaldı

yarin alacagimiz bir galibiyet onlari ikinci lige kadar goturur.burda yillarin futbol tecrubesi konusuyo.

mcpcpc
25.04.2009, 00:49
gladiator ohooooo ben çoktan çaktın farklı bilgisayarlardan nereye gitsem bi tane çakıyorum :D

Bülent AKBULUT61
25.04.2009, 00:49
ben anca eve kendimi atım nöbet değişimi yapabiliriz
15 S. 27 Dk. Kaldı
iyi olur diyeceğim ama inan gözüme kolay kolay uyku girmez yinede sağolasın.

0 Gün 15 S. 25 Dk. Kaldı

kasila61
25.04.2009, 00:50
Aynı düşüncedeyim kardeşim...
Hakem gerekli kartları gösterirse maçtan karlı çıkacağımıza inanıyorum...
Adamlar terminatör gibi dalıyorlar...
Bizde de Alanzinho ve Yattara var...
İki klas oyuncu...
Çok kart çıkar Sivaslılara...
emicemo sadece alanzinhoya yapilacak faullerde hakem adaletli davransin. ahanada buraya yaziyorum biz bu maci farkli aliriz.

OnOuR

İstesemde uyuyamam artık.. :D Hem maçın heyecanı bastı hemde sabah arabayı ya kaçırırsam stresi var. Vallaha düşünmesi bile kötü...:D Yine sabahlacaz gibi yani...

Mustafa Ayazoğlu
tv58 izledim

3-4 bayan Trabzonspor'lu Sivasta istasyon caddesinde rahatça dolaşabiliyor.

Fatih Özkan
25.04.2009, 00:51
İnşallah...
Sahada futbol olursa, hakem de adam gibi yönetirse o maçı almamız kaçınılmazdır zaten!

Gamze
25.04.2009, 00:51
tv58 izledim

Bu bayanlardan biri bizim Begüm olmaya. :))

selimatal
25.04.2009, 00:52
Fanatik anketinde son durum:

Sivasspor kazanır
%16.16
7,265 oy

Trabzonspor kazanır
%66.16
29,745 oy

Berabere biter
%17.69
7,952 oy

Toplam oy: 44.962

Tüm Türkiye TS diyor.;)

Mustafa Ayazoğlu
25.04.2009, 00:54
Bu bayanlardan biri bizim Begüm olmaya. :)

Her kimseler sağlam Trabzonspor'lular :)

Fatih Özkan
25.04.2009, 00:55
tv58 izledim

Bize Her Yer Trabzon dedik de laf olsun diye mi dedik :alkış:
Onlar gibi boşa sallamıyoruz...
Biz De Laf Var İcraat Da Var...

Mustafa Ayazoğlu
Fanatik anketinde son durum:

Sivasspor kazanır
%16.16
7,265 oy

Trabzonspor kazanır
%66.16
29,745 oy

Berabere biter
%17.69
7,952 oy

Toplam oy: 44.962

Tüm Türkiye TS diyor.;)

Bjk, Galatasaray da bu maçı bizim almamızı bekliyor. Trabzonspor'u sevdiklerinden değil ! :)

Bülent AKBULUT61
düşünsenize 5:0 yeniyoruz valla 1 trilyon cıkmış kadar seviniyim .dünyalar benim olur .hastanede millete söz verdim sivası yenelim pazartesi günü herkesin internetini acacayım hastane personeline ödül vereceyim.

0 Gün 15 S. 19 Dk. Kaldı

Can
Heyecandan duramıyorum yaa :)

Mehmet_Mercanlı
25.04.2009, 00:56
arkadaşlar yeri değil ama coğunluk burda olduğu için söylim
ist. beylikdüzü taraflarına yakın olan arkadaşlar varsa yarın beylikdüzü TRABZON 'lular derneinde kahvaltı var.
muhlama ve yöresel kahvaltı yapmak isteyenler misafirim olabilir.
TRABZON SPOR lu olan kaymakamımız ve yeni belediye başkanımızda aramızda olacak bizim bölgenın birde topu müdürü var hasta TRABZON SPOR lu onun yorumlarını dinlemek bir ayrıcalık :D

selimatal
25.04.2009, 00:58
Bjk, Galatasaray da bu maçı bizim almamızı bekliyor. Trabzonspor'u sevdiklerinden değil ! :)

Yanılıyorsun. Hepsi bu maçın berabere bitmesini istiyor. TS kazanırsa nal toplama ihtimallerinin çok yüksek olduğunu biliyorlar.:)

Fatih Özkan
25.04.2009, 00:59
ist. beylikdüzü taraflarına yakın olan arkadaşlar varsa yarın beylikdüzü TRABZON 'lular derneinde kahvaltı var.
TRABZON SPOR lu olan kaymakamımız ve yeni belediye başkanımızda aramızda olacak bizim bölgenın birde topu müdürü var hasta TRABZON SPOR lu onun yorumlarını dinlemek bir ayrıcalık :D

İnsan arada bir " Keşke gurbette olsaydım" diyor (:
Şimdiden afiyet, bal, şeker olsun kardeş ;)

kasila61
25.04.2009, 01:00
Yanılıyorsun. Hepsi bu maçın berabere bitmesini istiyor. TS kazanırsa nal toplama ihtimallerinin çok yüksek olduğunu biliyorlar.:)
bjk ss i yenebileceginimi zannediyo
buhafta yenersek haftaya lideriz

Bülent AKBULUT61
25.04.2009, 01:01
yok ya valla uyku yok şimdi uyumucam korkuyorum tam mac zamanı uyumuş kalmışım.valla eşimde kaldırmaz gıcıklıyına kafayı yerim ondan sonra.

0 Gün 15 S. 13 Dk. Kaldı

mcpcpc
Wala kazanamazsak bende şehit olabilirim arkadaşlar korkuyorum kendimden

Kemhacıoğlu
bjk ss i yenebileceginimi zannediyo
buhafta yenersek haftaya lideriz

bugunkü maçı kazandıktan sonra trabzonsporun önünde kimse duramaz daha... aha buda böyle biline:D

0 Gün 15 S. 11 Dk. Kaldı

Fatih Özkan
25.04.2009, 01:02
Wala kazanamazsak bende şehit olabilirim arkadaşlar korkuyorum kendimden

Aynısını annem de dedi bana kardeş...
"Oğlum bir gün kalbine inecek maç izlerken.." der annem sık sık...

Mehmet_Mercanlı
25.04.2009, 01:03
İnsan arada bir " Keşke gurbette olsaydım" diyor (:
Şimdiden afiyet, bal, şeker olsun kardeş ;)

cok sağol kardeş

sen yine rahat ol oranın havasını suyunu hiçbirşeye değişmem

gurbet zalım gurbet :(

Bülent AKBULUT61
25.04.2009, 01:04
TRABZON SPOR lu olan kaymakamımız ve yeni belediye başkanımızda aramızda olacak bizim bölgenın birde topu müdürü var hasta TRABZON SPOR lu onun yorumlarını dinlemek bir ayrıcalık :Dsizlere afiyet olsun bizler için'de yiyin ah oralarda olmak vardı ama muğla güzel bir yer buraya aliştım bırakamam.

0 Gün 15 S. 11 Dk. Kaldı

Fatih Özkan
25.04.2009, 01:05
cok sağol kardeş

sen yine rahat ol oranın havasını suyunu hiçbirşeye değişmem

gurbet zalım gurbet :(

Allah yardımcınız olsun kardeş...

hodlu
Merhabalar tüm ailemize.Yarın çok büyük gün gerçekten, ben takımımıza güveniyorum.Kimliksiz maça gelmeyin diyenlere öyle bir ders vereceğiz ki forma aşkı nedir görecekler...

Mehmet_Mercanlı
yok ya valla uyku yok şimdi uyumucam korkuyorum tam mac zamanı uyumuş kalmışım.valla eşimde kaldırmaz gıcıklıyına kafayı yerim ondan sonra.

0 Gün 15 S. 13 Dk. Kaldı

asında en güzel o maç satı uyaya bilen uyusun kalsın :D

asilhamsi
Yarın Trabzonspor abisi olarak biraz kulagını cekecek Sivas`ın onlarda her küçük kardeşin yapması gerektiği gibi abilerine saygı gösterecekler...Daha bir kaç fırın vakfıkebir ekmeği yemeleri gerektiğini düşünecekler abilerine yetişmek için:)

İsterlerse Trabzona geldiklerinde müzemizi ziyaret edip kupalarımızla hatıra fotoları çektirebilirler..Ve Allaha bol bol niyaz ederler yüce rabbim bize de bu başarıları nasip et..Tamam abarttık en azından şu kupaların birini almayı nasip et...Mesela başbakanlık kupası:)

mcpcpc
25.04.2009, 01:06
Allah akıl sağlığımızı korusun :) benim annemde kızım bazen delirdin diye korkuyorum dio :))

mcpcpc
25.04.2009, 01:07
az önce lig tv de bisim maçı gösterdi reklamını gözlerimi kapadım :):)

hodlu
25.04.2009, 01:10
Kadro ile ilgili son haberlerden bilgisi olan varmı arkadaşlar...

asilhamsi
Allah akıl sağlığımızı korusun :) benim annemde kızım bazen delirdin diye korkuyorum dio :))

Hiç unutmam bir trabzon macında ki o zaman trt veriyor macları babamla goooll diye bagırıp divanda zıplamaya baslayınca küçük ablam bunlar delirdi diye korkudan aglamaya baslamıstı:)))

Allahtan evde digitürk yok yarın dernekte rahat rahat delirebilirim.....

Ne demiş atalarımız bize her yer TRABZON...:)

Mustafa Ayazoğlu
tv 58 yorumcuları Sivas hava alanında ki kolbastı görüntülerini ağızları açık izlediler. Açıkcası kıskandılar.

Yönetimin Sivas'ta kalmayıp Tokat'ta kalmaları çok ağırlarına gitti. Otel olayı baya koydu bunlara !

Bir yorumcu da başkanın ve yönetimin Tokat'a gitmesini kebap yemeye değil, takıma güvenmediklerinden dolayı gittiklerini söyledi !

Kemhacıoğlu

son haberlere gerek yok maç saatinde herkes öğrenecek nasılsa:)))

0 Gün 15 S. 4 Dk. Kaldı

Mustafa Calik

Trabzonspor'un yarınki karşılaşmaya Sylva, Serkan, Song, Egemen, Cale, Hüseyin, Selçuk, Colman, Alanzinho, Yattara ve Gökhan Ünal 11'i ile çıkması bekleniyor.

Mehmet_Mercanlı
25.04.2009, 01:13
..................Sylva..................
Serkan...Song...Egemen...Cale
................Hüseyin.................
..........Selçuk.....Colman.........
...İbrahima...........Alanzinho...
.................Gökhan.................

1 tolga
2 giray
3 tayfun
4 ceyhun
5 barış
6 ısaac
7 umut

selimatal

İdman bilgilerine göre kadro şöyle:

-------------Tony-------------

Serkan---Song--Egemen---Cale

-----Hüseyin------Selçuk------

Yattara----Colman----Alanzinho

------------Gökhan------------

Sanırım ilk kez en ideal kadroyla maça çıkacaz. Hayırlısı bakalım.

Mollasalihoğlu
Allahım güldür yüzümüzü..
Amin..

İyi geceler cemaat, galibiyetten sonra burdayız..

hodlu
25.04.2009, 01:15
son haberlere gerek yok maç saatinde herkes öğrenecek nasılsa:)))

0 Gün 15 S. 4 Dk. Kaldı

Bazı arkadaşların espiri yeteneğine hayranım.Burada harcanmasınlar...

hodlu
25.04.2009, 01:16
Serkan geçen hafta çok açık verdi.Bu maçta umarım daha dikkat eder...

selimatal
25.04.2009, 01:16
tv 58 yorumcuları Sivas hava alanında ki kolbastı görüntülerini ağızları açık izlediler. Açıkcası kıskandılar.

Yönetimin Sivas'ta kalmayıp Tokat'ta kalmaları çok ağırlarına gitti. Otel olayı baya koydu bunlara !

Bir yorumcu da başkanın ve yönetimin Tokat'a gitmesini kebap yemeye değil, takıma güvenmediklerinden dolayı gittiklerini söyledi !

Yorumcu doğru demiş. Başkanımız takıma hiç güvenmiyor. 5 atarsak olay çıkar diye güvenmiyor takıma.:)

cihayan
25.04.2009, 01:17
İdman bilgilerine göre kadro şöyle:

-------------Tony-------------

Serkan---Song--Egemen---Cale

-----Hüseyin------Selçuk------

Yattara----Colman----Alanzinho

------------Gökhan------------

Sanırım ilk kez en ideal kadroyla maça çıkacaz. Hayırlısı bakalım.

Ya bu takimin normal kosullarda, art niyetli olmayan bir hakem yonetiminde Sivas'a yenilme olanagi var mi?

cihayan
25.04.2009, 01:18
Arkadaslar bu hakem hakkinda pek yorum goremedim. Nasil biridir, bizle ilgili bir vukuati falan var mi? Kisaca gorusunu belirten olan olursa sevinirim.

Bülent AKBULUT61
arkadaşlar yok'mu gece gece flaş haberler sivasta son durum neymiş sivaslılar kesin karar vermişler TRABZONSPORLA mac oynucaklarmı.http://forum.bordomavi.net/images/icons/icon10.gif

0 Gün 14 S. 56 Dk. Kaldı

mcpcpc
selçuk u istemiyorum ya :D

Bülent AKBULUT61
25.04.2009, 01:20
selçuk u istemiyorum ya :Delimizde bu kaldı ne yapalımhttp://forum.bordomavi.net/images/icons/icon10.gif bu arda 61'ıncı mesajın hayırlı olsun kardeşim.

0 Gün 14 S. 54 Dk. Kaldı

hodlu
25.04.2009, 01:21
Bence maçın hakemi tam bu maça göre.Sivas sert oynarsa cezasını çeker...

Fatih Özkan
25.04.2009, 01:23
Bence maçın hakemi tam bu maça göre.Sivas sert oynarsa cezasını çeker...

Ben de bunu ümid ediyorum...

Bülent AKBULUT61
25.04.2009, 01:23
31 Üye ve 6 Misafir
aranızda uykusu gelen yokmu ya helal olsun bu arda misafir arkadaşlarım bir dakika giriş yapında cevap yazın.

0 Gün 14 S. 51 Dk. Kaldı

kasila61
25.04.2009, 01:25
Ya bu takimin normal kosullarda, art niyetli olmayan bir hakem yonetiminde Sivas'a yenilme olanagi var mi?
onlarin zaten bizi hic bir zaman yenme olasiliklari yoktuki
gecen sene olaylardan hukmen aldilar , ikinci devre hakemle aldilar. bu sene hakem rezaleti ortadaydi. bunlar kimseye karsi zaten hakkiyla mac almiyoki
bize karsi alsinlar. bunlar futbol oynamayi bilmiyo zaten yarin ne demek itedigimi hep beraber gorecegiz zaten.

selimatal
25.04.2009, 01:28
Arkadaslar bu hakem hakkinda pek yorum goremedim. Nasil biridir, bizle ilgili bir vukuati falan var mi? Kisaca gorusunu belirten olan olursa sevinirim.

Genelde her maçta vukuatı var.

Maç başına neredeyse 4-5 kartı var. Kırmızı göstermediği maç yok gibi. Evsahibi takım avantajına asla izin vermiyor. 30. sn de sert faule sarıyı hemen çıkarıyor.

Sivas sert oynamazsa dağılır, oynamak zorunda. İlk 15 dk Yattara-Colman ve özellikle Alanzinho sadece rakip kaleye inmek üzere çalım atsın yeter. Mutlaka sarılar çıkacaktır.

Normal şartlarda Sivasın maçı 11 kişiyle tamamlaması çok zor görünüyor. Hakem maçı kendisi gibi yönetirse Sivasın 9 kişi kalması bile mümkün.;)

mcpcpc
25.04.2009, 01:28
aaa şimdi farkettim 61. oldugunu çok teşekkür ederim :) uyumak mümkün mü bu stresle

OnOuR
25.04.2009, 01:32
Yaav ikide bir gözüm saate takılıyor.. Durdumu ne yaptı anlamadımki ilerlemiyor bi türlü.. :D Hayat maça kadar slow motion devam edecek sanırım... :D

Muhammet
25.04.2009, 01:33
Yorumlardan anladığım kadarıyla hakem Cüneyt Çakır. :)

Sefa
25.04.2009, 01:33
Uyku tutmuyor stres tavan yaptı peki biz son hafta ne yapacağız... :S

hodlu
25.04.2009, 01:34
Yarınki maç şunu gösterecek.Hangi takımın oyuncusu daha takımı için oynayacak belli olacak.Ben takımıma güveniyorum.Önce Sivas'a sonra tüm ülkeye ders vereceğiz,hiç şüphem yok. Aklıma O.Lyon'u deplasmanda 4-1 yendiğimiz maç geliyor, o gece tarih yazılmış ama tüm ülke şaşkına dönmüştü.Yine aynı şovu yapıp 7'ye doğru ilerleyeceğiz...

Bülent AKBULUT61
25.04.2009, 01:35
merak etmeyin bugun yenelim o zamana garantileyiz.bu arada ne kadar kalmış bakalım.

0 Gün 14 S. 39 Dk. Kaldı

Oemer61
25.04.2009, 01:36
Bu maci alacagimiza yürekten inaniyorum. Sivas son dönemlerde cok havalandi, yarin buhar olup ucacaklar evelallah! Haydi TRABZONSPOR'um göster kendini, güldür yüzümüzü, haftaya stat sölen yerine dönsün...

Bilâl ÇOBAN
25.04.2009, 01:36
bu maçı alacağız Allah'ın izniyle, şüphem yok. benim çekincem bir başka maça :)

Mustafa Ağaoğlu
25.04.2009, 01:37
Sabah ezanına doğru yatarım sonra 4'te kalkarım vakit geçmiş olur .

Sefa
25.04.2009, 01:38
merak etmeyin bugun yenelim o zamana garantileyiz.bu arada ne kadar kalmış bakalım.

0 Gün 14 S. 39 Dk. Kaldı
İnşAllah garantileriz son hafta işi baya can sıkar buna dayanamıyoruz ona nasıl dayanalım :)

mcpcpc
25.04.2009, 01:39
arkadaşlar geçen sene sivasspor maçında yaşadıklarımızı anlatan yazımı başlık olarak da ekledim gecen sene yazılmıştı.İsterseniz okuyun yine böyle bir durumla karsılaşabiliriz öyle ya da böyle belkide haketmedikleri şekilde kazanacakalr herşeye hazırlıklı olmalıyız

kasila61
eğer yenerse
DOĞANLI

barabelli ile 61 mermi ile duvara 61 yazacağım. 61 kere maşallah
haber61 yorum sayfasinda yamis renktasin biri
bune sevgi, bune yaraticilik amanin boyle taraftarimiz oldukca ASLA YALNIZ YURUMIYECEKSIN TRABZONSPORUM:

ceserdar
Bu saatt33 35 kişi. Valla ne heyecan var bu taraftarda. Yatın uyuyun da. Yarın bütün gollerimizi seyredemezsiniz yoksa. Uyuya kalırsınız.

Bülent AKBULUT61
ben değilde benim laptop kafayı yedi valla bu kadar saat acık kalmaya alışmamış hiç dinlendirmedim bide.elimde kalacak makinem valla sivas sporu mahkemeye veririyim sizin yüzünüzden oldu diye bu da bir fikir.

0 Gün 14 S. 35 Dk. Kaldı

Trk61
25.04.2009, 01:40
NO Heycan

1...2...3... Almanya´dan Bordooooooooooooooooooooooooooooooooooooo

Fatih Özkan
25.04.2009, 01:42
Herkese hayırlı geceler...
Burda durmak insanı mutlu ediyor ama uyurum ümidi ile yatağa gireyim bari...
Malum sabah kalkınca formaları üstümüze çekip Uzun Sokak, Meydan turu yapacağız arkadaşlarla (:
Kimse duasını esirgemesin takımdan!
Allah futbolcularımıza güç, kuvvet, dikkat, özgüven nasib eylesin!
Hayırlı Geceler!

kasila61
NO Heycan

avusturya
maviiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii iiiiiiiiiiiiiii

Bülent AKBULUT61
NO Heycan

hadi bakalım o zaman
Maviiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii iiiiiiiiiiiiiiiiiii

0 Gün 14 S. 32 Dk. Kaldı

Sefa
avusturya
maviiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii iiiiiiiiiiiiiii
Merkezden ;)

En Büyüüüüüüüüüüüüüüüüüüük

Trk61
25.04.2009, 01:43
bordooooooooooooooooo

Mehmet Sarigül

Benim izledigim maclarda; vucüt dili olmayan, sahada hic otoriter olmayan, cabuk kart gösteren, avantaj kuralini bilmeyen, kartlarinda tutarsiz, cok kötü bir hakem.

Süper Lig'de caldigi 15 macda 74 sari ve 16 kirmizi kart gösterdi.

Bilâl ÇOBAN
maviiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

Trk61
Merkezden ;)

En Büyüüüüüüüüüüüüüüüüüüük TABIKIIIIIIIIII TRABZONSPOR
:sevinç:

Bülent AKBULUT61
25.04.2009, 01:44
Herkese hayırlı geceler...
Burda durmak insanı mutlu ediyor ama uyurum ümidi ile yatağa gireyim bari...
Malum sabah kalkınca formaları üstümüze çekip Uzun Sokak, Meydan turu yapacağız arkadaşlarla (:
Kimse duasını esirgemesin takımdan!
Allah futbolcularımıza güç, kuvvet, dikkat, özgüven nasib eylesin!
Hayırlı Geceler!
hayırlı geceler kardeşim dualarını eksik etme merak etme yeneceğiz.

0 Gün 14 S. 30 Dk. Kaldı

hodlu
Bu maç yattara,alan,Gökhan'ın maçı olacak...

Emre GÜRDAL
Bu saatt33 35 kişi. Valla ne heyecan var bu taraftarda. Yatın uyuyun da. Yarın bütün gollerimizi seyredemezsiniz yoksa. Uyuya kalırsınız.

sen uyusana:d

Bülent AKBULUT61
25.04.2009, 01:46
Benim izledigim maclarda; vucüt dili olmayan, sahada hic otoriter olmayan, cabuk kart gösteren, avantaj kuralini bilmeyen, kartlarinda tutarsiz, cok kötü bir hakem.

maşallah maşallah az göstermiş ya .

0 Gün 14 S. 29 Dk. Kaldı

Trk61
25.04.2009, 01:46
ben heycandan yolcuyum artik tayanamiyorum

ip_siz
25.04.2009, 01:48
İki yıldır sırtımızdan geçiniyorlar..
Geçen yılın başında kazandığımız ve bitimine 30 sn. kalan maçta 3 puanımız ,h.ulusoy(TFF)- n.albayrak(hükümet) kavgasının sonucu olarak vede istanbul medyasınında desteğiyle masa başında gasp etmeleri sağlandı.

Çıkışlarıda kendilerininde inanamadığı bu olayla başladı..
"Biz neymişiz be abi" moduna giriverdiler..

iki yıldırda ne hikmetse, hakemler(TFF) ve media tarafından alabildiğince ittiriliyorlar..İki sezonda toplam en az 15-20 puan hakemler tarafından kendilerine ikram edildi.

Bu sezonun ilk yarısındaki maçtada, buz gibi penaltımız verilmeyerek 2 puanımız çalındı.. (Altta)

Bakalım bu maçta, TFF ve hakem triosu şapkadan nasıl bir tavşan çıkartacaklar..

http://img26.imageshack.us/img26/4158/penalti.gif

Bülent AKBULUT61
valla yavaş yavaş elim kolum titremeye başladı macta ne yapcam.heyecan kat sayı yapmaya başladı.

0 Gün 14 S. 26 Dk. Kaldı

mcpcpc
Sivasspor’un şampiyonluğu mesela, rekabeti artıracaktır, diğer Anadolu kulüplerine örnek olacaktır. Bu yörelerdeki işadamları, “Demek ki top yuvarlakmış, Anadolu’dan bir takım şampiyon olabiliyormuş” moduna girip maddi sıkıntıdan ne yapacağını şaşıran kulüplerimize destek olacaktır. Ligimizin kalitesi artacak, futbolun marka değeri yükselecektir.
Mehmet Demircan(Sivasspor)

Arkadaşlar bunlar neden bahsediyo yaa :)) trabzonspor bunu zaten 32 yıl önce yapmaya başladı sanki bir ilk yaratıcaklar bunlar şmdi allah vere şampiyon olurlarsa anadoludan ilk şampiyon biz çıktık bile derler mazallah :)))) trabzonspor gibi bizde başarabilriz desen ölürmüsün be kardeşim böyle çekememezlik olur mu yaaaa

OnOuR
0 Gün 14 S. 29 Dk. Kaldı

Böyle daha beter strese giriom ama yaa :D

Trk61
25.04.2009, 01:50
dün üzerimde Trabzonsporun Eşofmani vardi yanima bir alman geldi ve bana ´´1997 Trabzonspor - Schalke 04 macinda gittim oranin insanlarini ve Trabzonsporu coook sevdim o günden beri TRABZONSPOR´LU oldum bu SENE SAPIYON TRABZONSPOR demezmi Türkce bir anda duygulandim :( gözlerimde yas bile geldi

hodlu
25.04.2009, 01:52
Vallahi ne penaltıymış gerçekten nasıl yemiş hakem, yuh olsun S.Dereli'ye...

Bülent AKBULUT61
25.04.2009, 01:53
Sivasspor’un şampiyonluğu mesela, rekabeti artıracaktır, diğer Anadolu kulüplerine örnek olacaktır. Bu yörelerdeki işadamları, “Demek ki top yuvarlakmış, Anadolu’dan bir takım şampiyon olabiliyormuş” moduna girip maddi sıkıntıdan ne yapacağını şaşıran kulüplerimize destek olacaktır. Ligimizin kalitesi artacak, futbolun marka değeri yükselecektir.
Mehmet Demircan(Sivasspor)

Arkadaşlar bunlar neden bahsediyo yaa :)) trabzonspor bunu zaten 32 yıl önce yapmaya başladı sanki bir ilk yaratıcaklar bunlar şmdi allah vere şampiyon olurlarsa anadoludan ilk şampiyon biz çıktık bile derler mazallah :)))) trabzonspor gibi bizde başarabilriz desen ölürmüsün be kardeşim böyle çekememezlik olur mu yaaaabizler boşuna bu takıma gıcık gitmiyoruz kendilerini bir halttan sayıyorlar saysınlar bakalım TRABZONSPORUN büyüklüğünü görcekler onları sahaya gömeceyiz.

0 Gün 14 S. 21 Dk. Kaldı

cihayan
25.04.2009, 01:55

Aslinda cabuk kart gosterebilirse bu bizim icin avantaj olur. Ama otoritesi kaul ettiremeyen kisiliksiz mac yonetirse bu da Sivas'a yarar, maci istedikleri gibi bir ortama sokabilirler. Sivas'in futbolcu-seyirci-hoca hatta baskan vb. yapacagi en onemli taktik bu olacak gibime geliyor. Saha ici ve disi fiziki basta olmak uzere her turlu yildirma eylemi. Yoksa cikip futbolumuzu oynayalim da yenelim olsa is rahat rahat uyuyacagim ama bunlarin bu sahadan maglup cikmamak icin herseyi yapacaklarindan hic kuskum olmadigindan bir nebze durust ve kisilik sahibi bir hakem biraz icimi rahatlatirdi...

kasila61
25.04.2009, 01:57
maca 14 saat kalmi
e bende zaten bir uyumada 14 saat uyuyorum ortalama vurayim kelleyi yatayim . allah hepinize rahatlik verin

Trk61
25.04.2009, 01:58
Heycan basti bir kac video koyunda coslarim arkdaslar

cihayan
25.04.2009, 02:00
bizler boşuna bu takıma gıcık gitmiyoruz kendilerini bir halttan sayıyorlar saysınlar bakalım TRABZONSPORUN büyüklüğünü görcekler onları sahaya gömeceyiz.

0 Gün 14 S. 21 Dk. Kaldı

Eger sampiyon olamaz ya da sampiyonlar ligine gidemezlerse gelecek yildan itibaren, yoksa bir sonraki sezondan itibaren nasil bir dusus yasayacaklarini gorecegiz hep beraber. Bunlari ciddiye alan ve sinirlenen arkadaslara sasiriyorum. Kendimizi ne kadar az taniyoruz bazen. Turkiye ligine Sivas gibi bir kac yil kasip kavuran ama bunu da sonuclandirip kalici bir basari elde edemeyen ne kadar cok takim geldi. Her biri de boyle biraz palazlandiklari zaman ilk agizlarindan cikan soylem bizim yerimizi aldiklari oldu.

Trk61
25.04.2009, 02:02
ufff kalbiiiim

Bülent AKBULUT61
25.04.2009, 02:02
merak ediyorum bunları yendikten sonra sivas yönetimi ve artis'mi hoca'mı ne olduğu belli olmayan bülent efendi neler söyliyecek.

0 Gün 14 S. 12 Dk. Kaldı

Bülent AKBULUT61
25.04.2009, 02:05
Eger sampiyon olamaz ya da sampiyonlar ligine gidemezlerse gelecek yildan itibaren, yoksa bir sonraki sezondan itibaren nasil bir dusus yasayacaklarini gorecegiz hep beraber. Bunlari ciddiye alan ve sinirlenen arkadaslara sasiriyorum. Kendimizi ne kadar az taniyoruz bazen. Turkiye ligine Sivas gibi bir kac yil kasip kavuran ama bunu da sonuclandirip kalici bir basari elde edemeyen ne kadar cok takim geldi. Her biri de boyle biraz palazlandiklari zaman ilk agizlarindan cikan soylem bizim yerimizi aldiklari oldu.
merak etme bir kac seneye kalmaz düşerler bizle uğraşan anadolu külüplerin hali hep ikinci lig olmuştur.

0 Gün 14 S. 9 Dk. Kaldı

Colakoglu
25.04.2009, 02:07
valla yavaş yavaş elim kolum titremeye başladı macta ne yapcam.heyecan kat sayı yapmaya başladı.

0 Gün 14 S. 26 Dk. Kaldı

Sakin ol, kendine zarar verme herseyin ötesinde sadece bir futbol maci olayi sagliginida düsünerekten bu acidan bakmani tavsiye ederim,senin simdi birde coluk cocugun vardir trabzonsporun onlardan (ailenden) daha önemli oldugunu söleme bana sakin...Onlarin sana ihtiyaci var ;)

Bülent AKBULUT61
25.04.2009, 02:09
neyse artık yavaş yavaş yatıyım morallerim süper sivas'ı yendikmi süper ötesi olacak.

0 Gün 14 S. 5 Dk. Kaldı

Bülent AKBULUT61
25.04.2009, 02:12
Sakin ol, kendine zarar verme herseyin ötesinde sadece bir futbol maci olayi sagliginida düsünerekten bu acidan bakmani tavsiye ederim,senin simdi birde coluk cocugun vardir trabzonsporun onlardan (ailenden) daha önemli oldugunu söleme bana sakin...Onlarin sana ihtiyaci var ;)doğru söylüyorsun sağolasın ama ne yapıyım elimde değil bu sivas adamı deli ediyor .

0 Gün 14 S. 2 Dk. Kaldı

Bülent AKBULUT61
25.04.2009, 02:15
hepinize iyi geceler bordomavi net .kendinize iyi bakın sizleri seviyorum.

0 Gün 13 S. 59 Dk. Kaldı

KERİM
25.04.2009, 02:17
Ya Allah
0 Gün 13 S. 57 Dk. Kaldı

İnşallah yeneriz

ibrahimkaya
25.04.2009, 02:19
stres yaptım uyuyamayrım bu neiştir yav:)

The_Storm
25.04.2009, 02:19
Arkadaşlar kendimizi galibiyete fazla şartlamayalım. Unutmayalım, bu takımın forvetleri hala Umut ve Gökhan.

...Teknik direktörü de Yanal :(

Sefa
25.04.2009, 02:20
dün üzerimde Trabzonsporun Eşofmani vardi yanima bir alman geldi ve bana ´´1997 Trabzonspor - Schalke 04 macinda gittim oranin insanlarini ve Trabzonsporu coook sevdim o günden beri TRABZONSPOR´LU oldum bu SENE SAPIYON TRABZONSPOR demezmi Türkce bir anda duygulandim :( gözlerimde yas bile geldi

Vay anasını be harbi duygulanır insan..

Y-DRMS
25.04.2009, 02:24
aöf tan güzel haber geldi sıra sende TRABZONSOR um

Mehmet Sarigül
25.04.2009, 02:34
Aslinda cabuk kart gosterebilirse bu bizim icin avantaj olur. Ama otoritesi kaul ettiremeyen kisiliksiz mac yonetirse bu da Sivas'a yarar, maci istedikleri gibi bir ortama sokabilirler. Sivas'in futbolcu-seyirci-hoca hatta baskan vb. yapacagi en onemli taktik bu olacak gibime geliyor. Saha ici ve disi fiziki basta olmak uzere her turlu yildirma eylemi. Yoksa cikip futbolumuzu oynayalim da yenelim olsa is rahat rahat uyuyacagim ama bunlarin bu sahadan maglup cikmamak icin herseyi yapacaklarindan hic kuskum olmadigindan bir nebze durust ve kisilik sahibi bir hakem biraz icimi rahatlatirdi...

Acikcasi tam "maci istedikleri gibi bir ortama sokabilecekleri" bir hakemdir C. Cakir. Bu konuda Sivas'li futbolcular tam profesyonel olduklarini söyleyebilirim.

Antalyaspor macini hatirlayin, Sivasli Hayrettin'in pozisyonunda faulü yapan o ama kirmizi karti gören Antalya'li futbolcu.
Bülent Uygun oyuncularina kendi futbolcu karakterini asilamis.
Ben B. Uygun'u ne futbolcu olarak severdim, ne de simdi hoca olarak.

KERİM
25.04.2009, 02:35

:sevinç2: Vaybe. Bide şu avrupa kupalarına her sene düzenli katılabilirsek Trabzonun adını duyururuz buda eşittir daha fazla turist ve sempati

only ts
25.04.2009, 02:35

yarın macı alamassak zaten daha stress sıkıntı yapmaya gerek kalmıyacak merak etme :D

Emre GÜRDAL
25.04.2009, 02:37
yarın macı alamassak zaten daha stress sıkıntı yapmaya gerek kalmıyacak merak etme :D

ozamn delırecez hep bırlıkte:D

Sezgin61ts
25.04.2009, 02:38
Arkadaşlar benim içimde bi his var bu maçta penaltıdan gol atcaz onu da Colman atacak hayırlısı...:)

innocence
25.04.2009, 02:38
Cüneyt Çakır ın yönettiği maçlarımız

4 yenilgi 9 galibiyet 2 beraberlik (4.hakem olduğu maçları hariç)

GAZİANTEPSPOR 3-2 TRABZONSPOR
BÜYÜKŞEHİR BLD.SPOR 0-4 TRABZONSPOR 1 Kasım 2008
TRABZONSPOR 2-0 ANKARASPOR 24 Ağustos 2008
ANKARASPOR A.Ş. 1-0 TRABZONSPOR 29 Mart 2008
MKE ANKARAGÜCÜ 0-2 TRABZONSPOR 17 Şubat 2008
K.ERCİYESSPOR 0-1 TRABZONSPOR 25 Nisan 2007(penaltılarla elendiğimiz)
SİVASSPOR 1-0 TRABZONSPOR 19 Kasım 2006
GAZİANTEPSPOR 2-1 TRABZONSPOR 20 Ağustos 2006
TRABZONSPOR 3-0 DENİZLİSPOR 2 Nisan 2006
TRABZONSPOR 1-0 MALATYASPOR
TRABZONSPOR 4-2 KONYASPOR 7 Mayıs 2005
FENERBAHÇE 2-1 TRABZONSPOR 30 Nisan 2005 Dördüncü Hakem
TRABZONSPOR 1-0 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 4 Aralık 2004
MKE ANKARAGÜCÜ 0-2 TRABZONSPOR 7 Kasım 2004 Dördüncü Hakem
ANKARASPOR A.Ş. 1-1 TRABZONSPOR 17 Ekim 2004
MKE ANKARAGÜCÜ 1-2 TRABZONSPOR 12 Mart 2004 Dördüncü Hakem
TRABZONSPOR 2-1 KONYASPOR 11 Şubat 2004
DİYARBAKIRSPOR 0-1 TRABZONSPOR 28 Ocak 2004 Dördüncü Hakem
TRABZONSPOR 1-3 GENÇLERBİRLİĞİ 20 Aralık 2003 Dördüncü Hakem
ADANASPOR A.Ş. 0-1 TRABZONSPOR 23 Ağustos 2003 Dördüncü Hakem
TRABZONSPOR 0-0 ALİAĞA A.Ş. 27 Nisan 2003
TRABZONSPOR 7-1 ANKARASPOR A.Ş. 5 Mart 2003 Dördüncü Hakem
TRABZONSPOR 1-0 DENİZLİSPOR 7 Aralık 2002 Dördüncü Hakem
ALİAĞA A.Ş. 1-2 TRABZONSPOR 9 Kasım 2002 Dördüncü Hakem
TRABZONSPOR 3-0 SAMSUNSPOR 12 Aralık 2001 Dördüncü Hakem
TRABZONSPOR 2-1 GAZİANTEPSPOR 19 Ağustos 2001 Dördüncü Hakem
ADANASPOR A.Ş. 1-7 TRABZONSPOR 21 Nisan 2001 Dördüncü Hakem
TRABZONSPOR 4-2 VANSPOR A.Ş. 9 Nisan 2000 Dördüncü Hakem

-------------------------------------------------

Cüneyt Çakır ın yönettiği Sİvas maçları

MKE ANKARAGÜCÜ 0-2 SİVASSPOR 14 Mart 2009 Hakem
KAYSERİSPOR 0-0 SİVASSPOR 31 Ocak 2009 Hakem
SİVASSPOR 3-0 GAZİANTEPSPOR 29 Kasım 2008
ANKARASPOR A.Ş. 2-0 SİVASSPOR 4 Ekim 2008
SİVASSPOR 2-0 GAZİANTEPSPOR 2 Eylül 2007
SİVASSPOR 1-0 TRABZONSPOR A.Ş. 19 Kasım 2006
SİVASSPOR 2-2 ANKARASPOR A.Ş. 16 Nisan 2006
SİVASSPOR 1-0 MANİSASPOR 27 Ağustos 2005 Dördüncü Hakem
MANİSASPOR 2-2 SİVASSPOR 21 Kasım 2004 Hakem Türk Telekom Lig A
SAKARYASPOR A.Ş. 2-1 SİVASSPOR 31 Ocak 2004 Hakem Türk Telekom Lig A
SİVASSPOR 3-1 KONYASPOR 16 Kasım 2002 Hakem Türk Telekom Lig A

daha önce yazmıştım hakemle ilgili istatistikler bunlar.

bu hakem bize hem yarıyor hem yaramıyor.mesela Çakır ın yönettiği maçlarda gaziantepe hep yenilmişiz.ama sivas gaziantebi hep yenmiş.birde 2006'da sivasta oynadığımız maçın hakemi de ÇAkırdı.Sonuç yenilmiştik 1-0

AYYILDIZ
25.04.2009, 02:43
Şampiyonluk var ufukta Karadeniz Dalga Dalga.

KERİM
25.04.2009, 02:44
Seninleyiz EvelAllah 41 Kere Maşşallah

selimatal
25.04.2009, 02:47

Aha şimdi.. O Hans ile bu Sivaslıları yan yana koy. Hangisi daha bizden?:)

KERİM
25.04.2009, 02:48
Türkcell Süperlig 29.Hafta Karşılaşması
>>

Sivasspor-Trabzonspor Yayın: LigTV Sıcaklık: °C25.04.2009 16:15 Hakem: 0 Gün 13 S. 27 Dk. Kaldı

Mehmet Sarigül
25.04.2009, 02:53
Bu macin (bizim acimizdan) kilit futbolcusu Hüseyin olacagini düsünüyorum.

mcpcpc
25.04.2009, 02:54
uyuyamıyorum ya off

praximuns61
25.04.2009, 02:58
yazıyımda rahat uyuyun bari:)

sivas:1trabzonspor:3

rahat olun
gaybana kupa bu sen bizde

cihayan
25.04.2009, 03:01
Acikcasi tam "maci istedikleri gibi bir ortama sokabilecekleri" bir hakemdir C. Cakir. Bu konuda Sivas'li futbolcular tam profesyonel olduklarini söyleyebilirim.

Antalyaspor macini hatirlayin, Sivasli Hayrettin'in pozisyonunda faulü yapan o ama kirmizi karti gören Antalya'li futbolcu.
Bülent Uygun oyuncularina kendi futbolcu karakterini asilamis.
Ben B. Uygun'u ne futbolcu olarak severdim, ne de simdi hoca olarak.

Valla icimi karartin. Nedense icimde hep yarinki macta hakkiyla yenilmekten cok hep boyle hakem, ayak oyunlari, cirkeflikler vb ile mucadele etmek zorunda kalacagimizin sikintisi var.
Senin de dedigin gibi bu B.Uygun kadar samimiyetsiz, her sozu hesaplanmis ve yapmacik biri yok. Bakalim bu cirkeflik ve cirkefler denizinden yuzumuzun akiyla cikabilecek miyiz? Endiselerim hep bu futbol disi etkenlerden kaynaklaniyor.

cihayan
25.04.2009, 03:03
Bu macin (bizim acimizdan) kilit futbolcusu Hüseyin olacagini düsünüyorum.

Kilit futbolcusu degil ama kilit sahsiyeti hakem olacak. Onun tavri ya da tavirsizligi bizim alacagimiz sonuc uzerinde oldukca etkili olacak.

mcpcpc
25.04.2009, 03:04
sivas bomboş ya bakıorum arada kameralardan :))) eyice kafayı yeduk

cihayan
25.04.2009, 03:07
Sivas'in uc bes dakika her baktigim her macinda hakemler tarafindan korunan, rakibini her turlu olanagi kullanarak yildirmasina goz yumulan bir takim gordum karsimda. Bunu soylerek basarili olmalarini saglayan diger ozelliklerini kucumsemiyorum ama burada kendilerine gosterilen musahama ve koruma olmasaydi zaten ortada cok da bir basari olmayacakti.

praximuns61
25.04.2009, 03:09
ya önceleri ne güzeldi daha ligin başında havluyu atardk.rahat rahat izlerdik sonrasında maçları.bu ne eziyet yahu:)

mcpcpc
25.04.2009, 03:09
sivas a gösterilen toleranslar bize sağlansa bu gune kadar yirmi kez şampiyon olmuştuk biz üveymiyiz anlamıyorum ki

selimatal
25.04.2009, 03:11
Bu maç hakem ortaya maç yönetecektir diye düşünüyorum. Yani Bülent'in yine kulübeyi kırma maçı.:)

Armağan Dere
25.04.2009, 03:16
sivas a gösterilen toleranslar bize sağlansa bu gune kadar yirmi kez şampiyon olmuştuk biz üveymiyiz anlamıyorum ki

Kardeş biz İstanbul yalakası değiliz...ondan dolayı yani...

Mehmet Sarigül
25.04.2009, 03:19
Valla icimi karartin. Nedense icimde hep yarinki macta hakkiyla yenilmekten cok hep boyle hakem, ayak oyunlari, cirkeflikler vb ile mucadele etmek zorunda kalacagimizin sikintisi var.
Senin de dedigin gibi bu B.Uygun kadar samimiyetsiz, her sozu hesaplanmis ve yapmacik biri yok. Bakalim bu cirkeflik ve cirkefler denizinden yuzumuzun akiyla cikabilecek miyiz? Endiselerim hep bu futbol disi etkenlerden kaynaklaniyor.

Trabzonspor Kadiköy'deki futbolu tekrarlasin, degil C. Cakir, hicbirsey bizim Sivasspor'u yenmemizi engelleyemez.

Cüneyt Cakir sadece kötü bir hakem. Tv'den mimiklerini görünce cok gülüyorum. Kart gösterdikden sonra bir omuzlarini kaldirisi var,...bir de bakisi :o .

Trk61
25.04.2009, 03:23
Aha şimdi.. O Hans ile bu Sivaslıları yan yana koy. Hangisi daha bizden?:)

hans bizden:D

mcpcpc
25.04.2009, 03:26
bize hakkımızı versinler yeter tek isteğim etik bir karsılaşma olması hakem adil kararlar versin yeter

torsten61
25.04.2009, 03:28
bjk maçı gibi takımı geri çekerse kaybederiz.. yeter ki su takımı defansa çektirme ersun hoca, fb maçındaki topu oynayın kimse yenemez bizi. Tahmini skor:0-2 trabzonum alacak... goller:gökhan ünal, malkoçoğlu egemen (:

cihayan
25.04.2009, 03:36
Hadi iyi geceler. Gun ola harman ola.

cihayan
25.04.2009, 03:37
Trabzonspor Kadiköy'deki futbolu tekrarlasin, degil C. Cakir, hicbirsey bizim Sivasspor'u yenmemizi engelleyemez.

Cüneyt Cakir sadece kötü bir hakem. Tv'den mimiklerini görünce cok gülüyorum. Kart gösterdikden sonra bir omuzlarini kaldirisi var,...bir de bakisi :o .

Kadikoy'deki arkadan da Ankara'daki futbolu oynabilirsek bizi ancak Barcelona, o bile zor durdurur vallahi.

Mehmet Sarigül
25.04.2009, 03:41
Son G.Birligi macini hatirlayin, Alanzinho'ya ortasahada yapilan faul net kirmizi kart. Bizim futbolcularimizdan ses yok,...hakem ise yavas, yavas gibi isaretler yapiyor. Türkiye'de sert faullere cok göz yumuluyor, hakemler maclari yavaslatiyorlar. Oysa ki, hakemlerin görevi macin temposunu düsürmek degil, onlarin görevi sertligi önlemek. Sivas bu konuda cok basarili, hakemlerin topla yapilan sertlige göz yumduklarini bildikleri icin cok sert oynuyorlar.

cihayan
25.04.2009, 03:41
bize hakkımızı versinler yeter tek isteğim etik bir karsılaşma olması hakem adil kararlar versin yeter

Zaten derdimiz de hep bu. Ne baskalarina en ufak bir hakkimiz gecsin istiyoruz ama ne de bizim hakkimiz kallesce yensin. Insanin zoruna giden de bu oluyor zaten. Yoksa cikar oynarsin futbolunu ve eger bizi hakkiyla yeniyorsa helal olsun deriz zaten.

mcpcpc
25.04.2009, 03:46
yarın maçı tek mi izlesem arkadaşlarla mı bilmiyorum .. ağlamak istemiyorum milletin içinde

ergin cesit
25.04.2009, 03:51
hakem yeter ki adil olsun bize yeter.sivasın bu sene en az 15 puanı net hakemlerle geldi.hakemler hakkında hiç konuşmaması gereken tek takım sivas dır

Mehmet Sarigül
25.04.2009, 03:53
yarın maçı tek mi izlesem arkadaşlarla mı bilmiyorum .. ağlamak istemiyorum milletin içinde

Sevincden aglamayacaksan arkadaslarinla izle derim.

Sivasspor'u yenecegimize inaniyorum, onlari sisiren medyaya bakmayin.

Onlar kadar mücadele edersek rahat kazaniriz, cünkü futbol filan oynadiklari yok.

ergin cesit
25.04.2009, 03:56
şimdiden maç stresine girdim uyku tutmuyor.yarın da bir şekilde işi asmam lazım uyku tutmadı

28TS61
25.04.2009, 03:58
http://img402.imageshack.us/img402/1228/kimlik.jpg

Mehmet Sarigül
25.04.2009, 03:58
Yarin bu saatlerde TRABZONSPOR'un galibiyetini konusmak dilegi ile, iyi geceler...

Trapzone61
25.04.2009, 04:00
insallah yeneriz walla bende yatamiyorum biran önce mac baslasin :(

Mustafa K. Demirbaş
25.04.2009, 04:03
zamanda geçmiyor ya:)
saat bi 5 olsada hayırlısıyla bi yola çıksak

only ts
25.04.2009, 04:25
hayden ıyı geceler yarın kutlamaları yaparız burada ..

mac saatinde nete gıremem o yuzden sımdıden yazıyorum

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL

Medallion
25.04.2009, 04:48
ABD den:

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL

ergin cesit
25.04.2009, 05:00
hayde hayde

Trapzone61
25.04.2009, 05:04
walla uyku yok,,napicaz,,,su maci alsak warya,,

Ahmet Pulusoğlu
25.04.2009, 05:31
Uyku yok zamanda geçmiyor

ErtuGrul
25.04.2009, 07:15
Australyadan BORDOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO OOOOOOO

miaksoy
25.04.2009, 07:23
ABD' den MAVIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII IIIIIIIII

Uğurtan
25.04.2009, 07:24
Çanakkale'den En Büyük...

GULER
25.04.2009, 07:41
Amsterdam dan TTTTTTTTTTTRRRRRRRRRRRAAAAAAAABBBbbbbbbbbbbbbbbbbb bzooooooooooooooooooooooon

Orhan Aydın
25.04.2009, 07:57
8:18 kaldı:)

ALLAHIM BU MAÇTA 3 PUAN ALMAMIZI NASİP EYLE

onur-ts
25.04.2009, 08:01
geldi maç günü...kazanmaya saatler kaldı...

Nihal Ayvaz
25.04.2009, 08:12
Şimdiden heyecan başladı..Bugün nasıl geçer bilmiyorum.

Hesap zamanına az kaldı:rolleyes:

nuhoglu
25.04.2009, 08:15
valla uyuyamadım saat 3 yattım şimdi kalktım :(

SERDAR-61
25.04.2009, 08:16
sivas 1-1 TRABZONSPOR
GOLLER:25DK ALANZİNHO ,32DK.mehmet yıldız

Kazım Uzunboy
25.04.2009, 08:17
İnanuyorum yahu, yeneceğiz.

Ezeceğiz, geçeceğiz Sivasspor'u. :)

Tolunay Abdioğlu
25.04.2009, 08:30
Maç saatinde uyusam mı ne yapsam :)

0 Gün 7 S. 33 Dk. Kaldı
Allah'ın izniyle şu maçı bir alalım...

Nihal Ayvaz
25.04.2009, 08:43
Maç saatinde uyusam mı ne yapsam :)

Lig tv'yi bozmayı düşünüyorum:)

EmreTS61
25.04.2009, 08:49
maç saatini beklıorum 4 gözle izleyecem ama nasıll cok iyi maç olacak yurek dayanmaz fırtınamın esmesine...

TAHSİN 61
25.04.2009, 08:50
Sabahın erken saatleri ama ben tulum kemençe kolbastı başladım..
İçiniz rahat olsun yenicez

Korkunun ecele faydası yok...

cihatöztürk
25.04.2009, 09:12
yeneriz işllah yenemessek bu sefer gerçekten her şey biter :S

KuTs@L__pLaK@61
25.04.2009, 09:16
arkadaşlar iddia oynamak isteyen varsa söliyim

trabzon banko 2

bjk eskişehir banko 1 0

galatasaray nerde oynadığını bilmiyorum garanti alır g ii de ganyan veriyor

Fora61
25.04.2009, 09:42
Fanatikte meydana dev ekran kurulucağı haberini vermiş doğrumudur acaba bilen varmı arkdaşlar?

TAHSİN 61
25.04.2009, 09:45
Trabzonsporlulara Yakışmadı http://www.sivasspor.com/images/stories/1.vali.jpg

Sivas Valisi Veysel Dalmaz, Sivasspor-Trabzons maçı öncesinde bazı yöneticilerin sanki Sivas'ta konaklayacak yer yokmuş gibi Tokat'ta kalacaklarını açıklamalarını kabul etmelerinin beklenemeyeceğini bildirdi

Vali Dalmaz, yaptığı yazılı açıklamada, yarın ilde oynanacak Sivasspor–Trabzonspor karşılaşması öncesinde bazı medya kuruluşlarında Trabzonsporlu yöneticiler tarafından yapılan açıklamalara dayandırılarak, 'Sivas'ta, Trabzonspor'a astronomik otel fiyatları isteniyor, bu yüzden Tokat'ta konaklayacağız' ve 'Trabzonspor'a bilet kotası' şeklinde yer alan ''yanıltıcı haberler'' üzerine kamuoyunun doğru bilgilendirilmesi bakımından bu açıklamanın yapılmasının gerekli görüldüğünü belirtti.

Dalmaz, 2005-2006 sezonundan itibaren süper ligde mücadele eden Sivasspor'un centilmenlik ve fair-play ruhundan asla taviz vermeyen çizgisiyle, taraflı-tarafsız tüm sporseverlerin kalbinde taht kurduğunu ifade ederek, şunları kaydetti:

''Karşılaşmanın önemi ve sonucu ne olursa olsun rakip takımı çiçeklerle karşılayıp, alkışlarla uğurlamayı vazgeçilmez bir gelenek haline getirerek Türk futbolunda yeni bir dönem başlatan Sivasspor, bu anlamda futbolumuza önemli katkılarda bulunmuştur. 2007-2008 futbol sezonunda büyük bir başarıya ulaşan Sivassporumuz, şampiyonluğu son anda kaçırmış, ancak sporseverlerin büyük desteğiyle 'gönüllerin şampiyonu' unvanını kazanmıştır. Turkcell Süper Lig'de bu yıl da şampiyonluğun en büyük adaylarından biri olan Sivasspor, yönetimiyle, taraftarıyla el ele, hedefine doğru emin adımlarla ilerlemektedir. İşte bu noktada takımımız üzerinde baskı kurmak isteyen belirli çevrelerce verilen talihsiz ve mesnetsiz beyanatlar ilimizi ve Türk futbolunu da olumsuz yönde etkilemekte ve spor kamuoyunu yanlış yönlendirmektedir.''

Tarih boyunca birçok medeniyete ev sahipliği yapan ve tarihe yön veren illerden biri olan Sivas'ın milli mücadele tarihinde de önemli bir yere sahip olduğunu vurgulayan Dalmaz, şu ifadeleri kullandı:

''Türk Milletinin en zor günlerinde içeriden ve dışarıdan gelen tüm baskı ve zorlamalara rağmen, Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk ve dava arkadaşlarına 108 gün boyunca ev sahipliği yapan Sivas, Cumhuriyet Şehri unvanını almıştır. İşte bu tarihi geleneğin devamı olarak Anadolu'da dostluk, kardeşlik, hoşgörü ve konukseverliğin en güzel örneklerinin sergilendiği illerin başında gelen Sivas, tüm sosyal ve sportif faaliyetlerde konuklarını en iyi şekilde ağırlamakta ve onları ilimizden güzel anılarla yolcu etmektedir. Turkcell Süper Lig'de mücadele ettiğimiz 4 yıl boyunca ilimize gelen takımların tamamı, müsabakaların sonucu ne olursa olsun Valiliğimize, Sivasspor yönetimine, taraftarlarına ve tüm Sivaslılara teşekkürlerini ileterek ilimizden ayrılmıştır. Bu durum yazılı ve görsel medyada defalarca haber olmuş ve tüm Türkiye'ye örnek gösterilmiştir. Durum böyleyken kritik Trabzonspor maçı öncesinde bazı yöneticilerin sanki Sivas'ta konaklayacak yer yokmuş gibi Tokat'ta kalacaklarını açıklamalarını kabul etmemiz beklenemez.''

İlde şu anda 5 yıldızlı bir otelin bulunmadığını bildiren Dalmaz, açıklamasını şöyle sürdürdü:

''1 adet 4 yıldızlı otelimiz ise sınırlı sayıda yatak kapasitesiyle hizmet vermektedir. Bunun yanında ilimizde bulunan diğer 2 ve 3 yıldızlı otellerle birlikte kamu kurum ve kuruluşlarının misafirhaneleri de bazı organizasyonlarda il dışından gelen misafirlerimizin konaklama ihtiyacını karşılamaktadır. Bizzat il valisi olarak şahsım başta olmak üzere tüm Sivaslılar misafir bürokratlarımızı gerekirse kendi evlerimizde ağırlamaya hazır olduğumuzu her fırsatta belirtmekteyiz. Ancak Trabzon'dan şu ana kadar bizlere konaklama konusunda ulaşan bir talep bulunmamaktadır. Bu doğrultuda Trabzonsporlu yöneticiler tarafından yapılan açıklamaların iyi niyetle bağdaşıp bağdaşmadığını spor kamuoyunun yorumuna bırakmak gerekmektedir.''

TRABZONSPOR'DAN TALEP EDİLEN OTEL FİYATI

İldeki söz konusu 4 yıldızlı otelle Trabzonspor Kulübü arasında yapılan görüşmelerde bu otelin Türkiye ortalamasına yakın bir fiyat talep ettiğinin gözlemlendiğini de vurgulayan Dalmaz, şöyle devam etti:

''Şöyle ki Trabzonspor futbol takımı için tam pansiyon tek kişilik odalar 190 TL, çift kişilik odalar ise 330 TL, Trabzonspor yöneticileri içinse yarım pansiyon konaklama hizmeti karşılığı 120 TL olarak talep edilmiştir. Aynı zamanda Sivasspor ligin ilk yarısında Trabzon'da tek kişilik oda fiyatı olarak 190 TL, çift kişilik oda fiyatı olarak ise 380 TL konaklama ücreti ödemiştir. Yani Trabzon ilinde daha fazla bir ücret ödeyen Sivasspor yönetimi bugüne kadar konuyu hiçbir şekilde kamuoyunun gündemine taşımamıştır. Yine Türkiye genelinde otel fiyatları değerlendirildiğinde ilimizde istenilen miktarın ortalama seviyesinde olduğu görülecektir.''

BİLET KOTASI UYGULANDIĞI YÖNÜNDEKİ AÇIKLAMALAR

Medyada yer alan bir diğer konu olan Trabzonsporlu taraftarlara bilet kotası uygulandığı yönündeki açıklamaların da kesinlikle gerçeği yansıtmadığını belirten Dalmaz, açıklamasını şöyle tamamladı:

''Konuk takım taraftarlarına ne kadar bilet ayrılacağı Futbol Federasyonu tarafından belirlenmiş olup bu sayıda herhangi bir azaltma yapılmamıştır. Bu açıklamalar doğrultusunda Trabzonsporlu bazı yöneticilerin Sivas'ımız ve Sivasspor hakkında yaptığı açıklamaları büyük bir talihsizlik olarak görmekteyiz. Yönetici konumunda bulunan insanların Anadolu'nun en önemli ve kardeş iki şehri arasındaki ilişkileri olumsuz yönde etkileyecek açıklamalardan kesinlikle kaçınması gerekmektedir. Türk futbolunun huzura en fazla ihtiyacı olduğu bu dönemde yöneticilerimizin bundan sonraki beyanatlarında gerilimi artıracak ifadelerden kesinlikle kaçınmalarını, bunun yerine dostluk ve kardeşliğe vurgu yapan ifadeler kullanmalarını bekliyoruz. Yiğit Sivas halkı, Sivasspor-Trabzonspor karşılaşmasının centilmence bir ortamda geçmesine yönelik tüm iyi niyetlerini her zaman muhafaza edecek ve misafirlerini, tarihi geçmişimize uygun olarak en iyi şekilde ağırlayacaktır.''

TAHSİN 61
25.04.2009, 09:47
Bizim Vali'miz gibisi yok abi adama bak senin ne işin var yorum yapıyorsun...

Yanlız Bizim şu otel konusu çok saçma geliyor bana Şampiyonlar ligine girsek İspanya'da otel pahalı olmaz ki böyle mi dicez... Neyse parası vericeksin polemik yapmaya gerek yok... Koskoca TRABZONSPOR Klubü böyle şeylere takılmamalı

Dursun Kaplan
25.04.2009, 09:51
Vali işine bak. ;)

Önce ilini yönetmeye bak sonra futbola karış. Sanki bana Turizm bakanı. Pehh.

Harun-61
25.04.2009, 09:56
Haydi cocuklar......

bugün bizim günümüz olacak...

Ya Allah; Bismillah...........

abbas
25.04.2009, 09:57
Bizim Vali'miz gibisi yok abi adama bak senin ne işin var yorum yapıyorsun...

Yanlız Bizim şu otel konusu çok saçma geliyor bana Şampiyonlar ligine girsek İspanya'da otel pahalı olmaz ki böyle mi dicez... Neyse parası vericeksin polemik yapmaya gerek yok... Koskoca TRABZONSPOR Klubü böyle şeylere takılmamalı

Olay o şekilde değil ama. Problem para değil buradaki, çifte standart. Diğer takımlara verilen fiyatın iki katını istemişler bizden. Saolsun bizim yöneticilerimiz de haksızlığa gelemiyorlar ve bu durumu kamuoyuna taşıdılar.

Gökçebey
25.04.2009, 09:57
Vali beyin kaçırdığı nokta şurası. Sivas'ta 1 tane 4 yıldızlı otel var, onun da kapasitesi yetersiz. 2 3 yıldızlı otellerde veya misafirhanelerde mi kalacak kafile? Sporcu kafilesi Sivas'taki otelde, geri kalan yöneticiler ve misafirler kafilesi de Tokat'ta konaklamışlar. Çok da güzel olmuş. Maçı Milli Mücadele günlerindeki Sivas'ın konumuna çekmek de çok anlamsız. Biz de Kurtuluş savaşı günlerinden bahsedelim o zaman. Sivas'taki otel mal bulmuş mağribi gibi atladı takımın üzerine. Başka kalacak yer olmadığı için tekel düşüncesiyle fiyatları yükseltti. Sivas Trabzon'da hangi otelde kalmış da bu fiyatları ödemiş peki? Zorlu Grand? Novotel? Saylamlar? Başka söze gerek var mı?

ilhan
25.04.2009, 10:01
Sivas forumlarından yazı kopyalanması yasaktır arkadaşlar. İlgili mesajlar silinecektir.

Yalçın Ulusoy
25.04.2009, 10:01
http://www.trabzonunsesi.com/images/news/okutan4.jpgTrabzon valisi duruşu yeter anlayana

Hüseyin İlkin
25.04.2009, 10:02
Rüyamda, Petkoviç 45+4'te Gökhan'ı ceza sahası dışında düşürdüğü için kırmızı kart görüyordu. :) Skor 0-0'dı..

Muhammed KOÇ
25.04.2009, 10:03
sivasta 3 maç yapmışız toplam üçünde de yenilmişiz.. çirkeflerin olmayan tarihinde bu gerçek var.. değiştir şu tabloyu trabzonum !

TAHSİN 61
25.04.2009, 10:06
Olay o şekilde değil ama. Problem para değil buradaki, çifte standart. Diğer takımlara verilen fiyatın iki katını istemişler bizden. Saolsun bizim yöneticilerimiz de haksızlığa gelemiyorlar ve bu durumu kamuoyuna taşıdılar.

Konu hakkında maçtan sonra basın açıklaması yapılıp dile getirilebilinirdi daha iyi olurdu..

Murat'
25.04.2009, 10:07
Ben maçı izlememe gibi bir karar aldım..Sİvas maçlaını izleyince bişey oluyor bizim takıma bir türlü yenemiyorlar..

ilhan
25.04.2009, 10:10
İl güvenlik, Kulüp yöneticileri zaten yeterince ortamı geriyordu. Geçen haftadan bu yana başkanları ve hocaları zaten medyaya acitasyonun kralını yapıyordu. Şimdi de Valileri çıktı konuşuyor.

Harbiden kenetlenmişsiniz ha.. Ama ne için? Gerçekten inanılması güç durumlar. :)

mehmetdoğan
25.04.2009, 10:16
rüyam çok iyi deildi o yüzden söylemeyim moralimiz bozulmasın...

haydi trabzonsporum şu taraftarı coştur

Ömer SEVİNÇ
25.04.2009, 10:18
Takımıma inanıyorum.

Rüyamda Alanzinho yedekti, maça çift forvet başladık:)

Erol Koç
25.04.2009, 10:19
Bizler İnandık Sizde İnanın Sivasspor'u Yenmeden Gelmeyin.

Ahmet Kuru
25.04.2009, 10:19
sivas 3 istanbul takımlarıyla maç yaptıklarında bu kadar beyan verdiler mi acaba?
Yada sivas da bu kadar sıkı kontrol(kimliksiz alınmayacak vs)
Yok yok,sivaslıları gözümde bit haline getirene kadar bunlar duyrmaya niyeti yok...
Tercih meselesi saygı duyarız...

turkish0061
25.04.2009, 10:23
hayatimda bir mac icin, Bu kadar heycanlanmamistim, acikcasi korkuyorum yenilecez diye, Ama allahima Sonsuz guveniyorum Bu maci trabzonspor alicak. allahin izniyle 3 puan alip trabzona Donecegiz....

tirabzonli
25.04.2009, 10:24
Arkadaşlar bu maçı Alanzinho'nun müthiş futbolu ile kazanacağız.Alan ın patlama maçı bu maç.

Erol Koç
25.04.2009, 10:25
SİVASSPOR-TRABZONSPOR

STAT: 4 Eylül
YAYIN Lig TV
HAKEMLER: Cüneyt Çakır, Bahattin Duran, Selçuk Kaya

SİVASSPOR: Petkoviç, Abdurrahman, Sedat, Bilica, Hayrettin, Musa, Sezer, İbrahim, Murat Erdoğan, Tum, Mehmet Yıldız
TEKNİK DİREKTÖR: Bülent Uygun

TRABZONSPOR: Sylva, Serkan, Song, Egemen, Cale, Hüseyin, Selçuk, Colman, Alanzinho, Yattara, Gökhan
TEKNİK DİREKTÖR: Ersun Yanal

Mesut
25.04.2009, 10:26
bu maç çokkk önemli çok hem şampiyonluk açısından hemde bazı hibbilere haddini bildirme maçı

Yazici_61
25.04.2009, 10:27
Sivasi Sivas'da yenecez!Haydin Usaklar!

Erol Koç
25.04.2009, 10:29
Alanzinho Bu Maçta verimsiz kalabilir.Sivasspor fiziğe dayalı oyun oynadığı için Alanzinho yerden kalkamaz bu maçta.

Hüseyin İlkin
25.04.2009, 10:30
Sedat ile Musa sakat değilmiydi yahu? Hatta kesin oynamayacak deniliyordu arka sayfalarda.

mehmetdoğan
25.04.2009, 10:31
yahu saat 10 da kalktım.iki saat geçti halâ saat 10:30 zaman geçmiyo...

ne maçmış be?

Mustafa Önal
25.04.2009, 10:38
TS'yi 61 bin gülle karşılama
24 Nisan 2009 / 22:12
İstanbul'da bir fidan firması Trabzonspor'un Sivas'ı yenmesi halinde bordo mavili takımı 61 bin gülle karşılayacağının sözünü verdi

İstanbul'da bir fidan firması Trabzonspor'un Sivas'ı deplasmanda yenmesi halinde, Trabzonspor'u Trabzon havalimanında, renkleri bordo-maviden oluşan 61 bin gül ile karşılayacaklarını söyledi.

Fidan Botanic Garden adlı firmanın Trabzonlu sahibi Muhammet Şirin, ulusal bir radyonun canlı yayınında, Trabzonspor'un Sivas'ı yenmesi halinde Trabzon'u bordo-mavi güllere boğacaklarını söyledi.
Marmara FM'nin canlı yayınına konuk olarak katılan Şirin şöyle konuştu:

�İstanbul'da yaşıyoruz ama aklımız fikrimiz Trabzon'da, Trabzonspor'da. Bu hafta sonu Sivas maçı Trabzonspor'umuzun geleceği açısından çok çok önemli. Ben Fidan Botanic Garden'in sahibi olarak ne yapabilirim diye düşündüm? Binlerce bordo-mavi renklerde güller hazırlattım. Eğer Trabzonspor Sivasspor'u Sivas'ta yenerse, bütün takımı Trabzon Havalimanında 61 bin gülle karşılayacağız. Bunun için hazırlığımız tamam, sadece Trabzonspor'un galibiyetini bekliyoruz.�

bence 61 bin gülü stad da dağıtılıp stad da takıma atılması daha güzel olur.

Gökhan Süleymanoğlu
25.04.2009, 10:39
yahu saat 10 da kalktım.iki saat geçti halâ saat 10:30 zaman geçmiyo...

ne maçmış be?

al benden de o kadar dönüp dönüp saate bakıyorum gecmiyor zaman off of..

İdris Toksoy
25.04.2009, 10:40
Maçı sayılı saatler kaldı.Sivasta atmosfer nasıl acaba?Bilgilendirecek kimse var mı?

BALKAN 06
25.04.2009, 10:41
SİVASSPOR-TRABZONSPOR

STAT: 4 Eylül
YAYIN Lig TV
HAKEMLER: Cüneyt Çakır, Bahattin Duran, Selçuk Kaya

SİVASSPOR: Petkoviç, Abdurrahman, Sedat, Bilica, Hayrettin, Musa, Sezer, İbrahim, Murat Erdoğan, Tum, Mehmet Yıldız
TEKNİK DİREKTÖR: Bülent Uygun

TRABZONSPOR: Sylva, Serkan, Song, Egemen, Cale, Hüseyin, Selçuk, Colman, Alanzinho, Yattara, Gökhan
TEKNİK DİREKTÖR: Ersun Yanal

Sivas ın kadroya bakıyorum da tek 2 tane adamları var dişe dokunur,
Bilica ve M.Yıldız bulaşığı.
e böyle oluyorda maç nasıl ortada oluyor veya bu sivas nasıl tepelerde dolaşıyor aklım almıyor...

Erol Koç
25.04.2009, 10:43
Trabzonspor anlatan bir belgesel izledim facebook'ta , Çokta beğendim sivasspor maçında önce izlemenizi tavsiye ederim.

http://www.facebook.com/video/video.php?v=48288899150&ref=mf

Erdem Keser
25.04.2009, 10:43
Allah hocamız Ersun Yanal'ı ve oyuncularımızı utandırmasın. (Köşelerinde leş bekleyen çakallara karşı)

diplomat61
25.04.2009, 10:46
maçı sayılı saatler kaldı.sivasta atmosfer nasıl acaba?bilgilendirecek kimse var mı?

sİvas ta atmosfer hic birzaman bizim trabzon gibi olmaz futbol kulturu yeni yeni yerleŞİyor orda.... AkŞam sİvas kanallarini izledim uydudan adamlaer isyan ediyor kendi tyarfatarlariona...bİzİm bazen maratona kiziyoruz ya 100 basar bizim uyuyan maraton onlara... Sİvas-fb maÇi dk 80 stadddan ayrilmayab baŞlamiŞlar...

Adamlar diyor ki ya surda kaÇ saat var maÇa hic bi yerde susleme afis felan yok...

Halen satilmamiŞ bilet var ustelik fiyatlar 5-10-15 ytl... Bizimkilere bile 5 ytl..

Adam diyorki ts ye ayrilan biletler 2 saat icin de tuketildi bizimkiler maÇa saatler kala hala boŞ yerler Çokk....

AnliyacaĞiniz sivasi sadece takimi sirtliyor....

Bizde ise muhteŞem taraftarimiz...

Saygilar

mehmetdoğan
25.04.2009, 10:46
allah hocamız ersun yanal'ı ve oyuncularımızı utandırmasın. (köşelerinde leş bekleyen çakallara karşı)
amİn........

magicyattara
25.04.2009, 10:48
Hakan abi giriyorsun bir şey yazmadan çıkıyorsun.

Hazır sizi yakalamışken maç hakkında neler düşünüyorsunuz abi?

BALKAN 06
25.04.2009, 10:48
sİvas ta atmosfer hic birzaman bizim trabzon gibi olmaz futbol kulturu yeni yeni yerleŞİyor orda.... AkŞam sİvas kanallarini izledim uydudan adamlaer isyan ediyor kendi tyarfatarlariona...bİzİm bazen maratona kiziyoruz ya 100 basar bizim uyuyan maraton onlara... Sİvas-fb maÇi dk 80 stadddan ayrilmayab baŞlamiŞlar...

Adamlar diyor ki ya surda kaÇ saat var maÇa hic bi yerde susleme afis felan yok...

Halen satilmamiŞ bilet var ustelik fiyatlar 5-10-15 ytl... Bizimkilere bile 5 ytl..

Adam diyorki ts ye ayrilan biletler 2 saat icin de tuketildi bizimkiler maÇa saatler kala hala boŞ yerler Çokk....

Saygilar
sağolasın abi bilgiler için
ve ben bu yazıdan da yola çıkarak diyorum ki kısa vadede bu takım 2.ligi boylayacaktır
(şahsi fikrim)
bi tılsım var,yakında bozulur...

ApoCaN28
25.04.2009, 10:49
Almadan Dönmeyin Trabzon'a....

Erdem Keser
25.04.2009, 10:50
Dünden beri şurada azınlıkta kalan ama sinir bozan bir çok yazıya denk geldim.Takımın başındaki hocasına akılları sıra laf sokmak için Trabzonspor'un bu maçı kazanamayacağından bahsediyorlar .Yanal ismi çok büyük gerginlik yaratıyor bu kesimde.

Sivasspor oturmuş sağlam bir ekip.Ekip ruhunu dibine kadar yansıtan 2 senelik bir süreç sonunda kadro istikrarını yakalamış , içinde bütünleşmiş bir takım.Buraya kadar herşey normalde , bir kaç sözde futbol filozofunun "bizim gücümüz Sivas'ı yenmeye yetmez" tarzında gülünç , bir o kadarda bilgisizce sırf muhalif olmak adına sevmediği teknik heyet hakkında atıp tutmak -sallamak- amacı güden bu tip iletilerini okudukça içimden çok şeyler geçiriyorum ama yinede Trabzonsporluluğumun verdiği duruşun hatrına elimden geldiğince sakin olmaya , fazla sert yazmamaya çalışıyorum.

Nasıl (parantez içine isteyen istediğini koysun) bir söylemdir Trabzonspor'un gücü Sivas'ı yenmeye yetmez.Nereden biliyorsun...Yada oynadığı hiç bir maçta yüzde %52 topla oynama oranını geçemeyen , genel futbol mentalitesini Mehmet Yıldız üzerine kurmuş ve arkadan atılan toplarla karambol arayışları sonucunda pozisyon bulma yoluna giden bir takımın Trabzonspor'u sürklase edeceğini iddia ediyorsun.
Ersun'u sevmeyebilirsin , sevme de zaten ki senin sevgin çok birşeyde kaybettirmez hocaya.Ama Allah aşkına birazcık mantıklı eleştiri yapılsın.
Futbol bu , 3 sonuçlu bir oyun neticesinde ama "Trabzonspor'un gücü Sivası yenmeye yetmez" cümlesini kuran bir adamın benim gözümde -belkide onun içinde çok bişey ifade etmez ama- zerre kadar değeri yoktur.Eminim gerçekçilik nutukları çekenlerde çıkacaktır ama kabul etmiyorum , baştan söyliyeyim.Sivasspor' yeniledebiliriz , beraberede kalabiliriz ama Trabzonspor maça kazanmaya çıkar, buna gücüde vardır.Diyeceğim o ki Trabzonspor olurda yenilirse o kesimde hazırlasın kınasını , he olurda biz yenersek adamlık namına girmesinler şu foruma.

Eymen
25.04.2009, 10:53
az kaldı azzzzzzzzzzzzzzzzzz bekle sivas balonun gümleyecek bugün saat 18.40 cıvarı mecnun okyakmaz seninde hesabın kesilecek senide unutmadık

Alpayer
25.04.2009, 10:53
Australyadan BORDOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO OOOOOOO

ABD' den MAVIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII IIIIIIIII

Çanakkale'den En Büyük...

Amsterdam dan TTTTTTTTTTTRRRRRRRRRRRAAAAAAAABBBbbbbbbbbbbbbbbbbb bzooooooooooooooooooooooon
Heyt be Allahınıza kurban :alkış:

Emirhan Ömeroğlu
25.04.2009, 10:54
Maaşımı bankadan çektiğim için içeride 5-10 lira kalır hep bankaya kalmasın diye bende Nesine.com'a gönderiyorum hep zevkine oynuyorum.. Takımıma tek maç 10lira bastım... Sabah kalktım formamı giydim işe geldim inanıyorum yenicez ve şampiyon olucaz..

oflu_ömer
Yedi de yedi olacak
her kes buna inanacak
fenerli galatali besiktasli
hepsi kanser olacak

hakemi sivasi yenecek
bordomavim esecek
rÜyasini ben gÖrdÜm
iki sifir yenecek

Ömer SEVİNÇ
Öküz gibi oyna, hayvan gibi faul yap, çirkeflik yap, defansta bekle. Topu kapınca ileri Mehmet Yıldız'a şişir, atarsa gol olur, atamazsa bir dahakine atar.

Bu futbolla şampiyon olurlarsa hakkaten devrim olacak. Seneye bir sürü küçük Sivascık görmeye hazırlanın. İğrenç maçlar, rezil oyunlar..

yakuphoca
25.04.2009, 10:55
Bu gece rüyamda 2-0 maçı alıyoruz gördüm.
Hadi hayırlısı..

Ahmet Faruk
25.04.2009, 10:55
Ben ki, olaylara hep iyimser olarak bakmayı düstur edinmiş birisiyim, Bu sivas camiasının top yekün yaptığı uçuk açıklamalara bile iyi gözle bakamıyorum.

Emirhan Ömeroğlu
25.04.2009, 10:56
İnşallah inşallah.. alalımda nasıl alırsak alalım..

Y-DRMS
25.04.2009, 10:56
baa bakın işe gidiyorum akşam o sivası bugün çimlere gömün canımı isteyinn ALLAH yardımcınız olsun yüreğinize kuvvet bizler için oynayın.

İdris Toksoy
25.04.2009, 10:57

Saygilar

sağolasın renkdaş

mehmetdoğan
25.04.2009, 10:57
Öküz gibi oyna, hayvan gibi faul yap, çirkeflik yap, defansta bekle. Topu kapınca ileri Mehmet Yıldız'a şişir, atarsa gol olur, atamazsa bir dahakine atar.

Bu futbolla şampiyon olurlarsa hakkaten devrim olacak. Seneye bir sürü küçük Sivascık görmeye hazırlanın. İğrenç maçlar, rezil oyunlar..
ne şampiyonluğu bence sezonu ilk 3 te bitiremeyecekler

Murat 61
25.04.2009, 10:59
Şu maç başlasada rahat rahat bi sövsem sivasa
Ne sıkıntıymış be.
Relax olmak istiyorum artık.

Fatih Öztürk
25.04.2009, 10:59
1 haftadır bu macla yatıp kalktığım için bu gece ruyamda bizim maçı gördüm.
2-0 yenik durumdaydık!
ruyalarımın tersi cııkar genelde.
inşallah bu ruyanın tersi çıkacak alacağız bu macı.
hadi hayırlısı.