PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Sivasspor 3 - 0 TRABZONSPOR

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 [12] 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29

Fatih
24.04.2009, 00:29
Yattara ve Alan diyoruz mecburen...Adam eksiltecekler..Bunu yaparlar mı evet...Ama sonrasında hepsini eksiltmeyi denemeleri bazen can sıkıyor...Oysa iki kişiyi çalımlamışsan asgari bir arkadaşını boşa çıkardın demektir...Yattara ya bunu anlatmalı birileri...Mesela Yattara topu alınca iki hatta üç kişi basıyor, basacak...O zaman Serkan çıkıyor ve Yattara ona at mı yorrrrrrrr
Orta alandaki oyuncuları Sezer,İbrahim ve Murat Erdoğan çok diri çok mücadeleci oyuncular.Yani bir iki çalımla yılacak oyuncular değil.Bunlara bek oyuncularını da ekleyebiliriz.O yüzden daha ekonomik oynamalıyız boş alanları iyi değerlendirmeliyiz.

Yanlız hücum hattındaki futbolcuları topla nasıl buluşturacağız.Sivasspor yapacağı presle bağlantıları havadan yerden kesmeye çalışacaktır.Burda forvetimize büyük iş düşüyor ceza sahası civarında topu yere indirebilirse çok etkili oluruz.

special_laz1967
24.04.2009, 00:32
valla sabirsızlanıyrum her geçen saniye. ama biraz abartmıyormuyuz. sanki campnou ya gidiyoruz. arkadaşlar altı üstü zivaza gidiyruk. sakin olalım. bu maçta sakin olan heyecan yapmayan aklını kullanan ve iyi otive olan kazanacak. buda TRABZONSPORUM olacak.
ALLAHIN İZNİYLE....

Necat Ulusoy
24.04.2009, 00:34
fb ve il sivas macındaki gibi oynarsak kazanma ihtimalimiz %90.takımımız boyle maclarda daha iyi oynuyor aslında.ben bu macta beklenmedik aptal bir gol veya karttan-hakemden endise ediyorum.bunları dısında kolay kolay kaybetmeyecegiz.
aslında bizler simdiden macı yasamaya baslamısız.ama beklemekten ve dua etmekten baska bi sey gelmiyor elimizden.insanın caresiz olması ne kötü sey yaa.bi seyler yapmak istiyosun ama elin kolun baglı.!!!

ilhan
24.04.2009, 00:34
Serkan'ın orta açma sorunsalı var. Bindirmeleri ayarlayamıyor. Anladığım kadarıyla Ersun Yanal, Yattara'nın çizgiye inmesinden daha çok içeriye kat etmesini istiyor. İçeriye kat eden Yattara en fazla sol kanattan bindirene top atar.

Ayrıca Serkan ya da Tayfun hangisi oynuyorsa Yattara'ya top verdiklerinde o şeridi boşuna işgal etmemeliler. Yattara bir şekilde o şeridi kullanır sıfıra iner ortasını da yapar. Ama yeterki kendi adamlarımız onun gideceği yolu kapatmasın.

usameakcelik
24.04.2009, 00:35
Duran toplara dikkat
Kamanan a dikkat adam önünü boşaltınca çok sert vuruyo. Gerçi kalede tolga yok problem değil ama yinede dikkat.
Mehmet Yıldız a da dikkat adam kalıbını iyi kullanıyo.
Kanatları iyi kullanırsak bu işi çözeriz.
Kanatlar markajdaysa colmanın milimetrik pasları lazım.
Colman yine formsuzsa o zaman işimiz duran toplara kaldı.
Duran toplardan da olmazsa daha olmaz.
Ayrıca Umut veya Gökhan kim oynayacaksa iyi oynaması gerekiyo. Yoksa bu iş olmaz.
Ama inşallah olacak...

SARI61
24.04.2009, 00:37
renkdaşlar iddaa sivassporu baya ıddaılı yapmıs oranlara sıvasa 1.90 beraberlığe 3.10 trabzonumuza 3.00 verıyor banko 2 dıyorum ben takımıma guvenıyorum

krdnz
24.04.2009, 00:37
Orta alandaki oyuncuları Sezer,İbrahim ve Murat Erdoğan çok diri çok mücadeleci oyuncular.Yani bir iki çalımla yılacak oyuncular değil.Bunlara bek oyuncularını da ekleyebiliriz.O yüzden daha ekonomik oynamalıyız boş alanları iyi değerlendirmeliyiz.

Yanlız hücum hattındaki futbolcuları topla nasıl buluşturacağız.Sivasspor yapacağı presle bağlantıları havadan yerden kesmeye çalışacaktır.Burda forvetimize büyük iş düşüyor ceza sahası civarında topu yere indirebilirse çok etkili oluruz.

Aslında bütün herşey bizimkilerin nasıl oynayacağına bağlı.Yattara eski Yattara olursa Alanzinho ve Colman gününde olursa Sivasın o diri ortasahası darmadağın olur.

Forvete gelince tek forvet oynamamız oyuncu değişilkliği durumunda bile bizim için avantaj.Önce Gökhan başlamalı golü bulup rahatladıktan sonra değiştirilebilir.Bu arada Gökhan bu hafta attğı golden sonra bu maçı boş geçmez.Moral motivasyon açısından en büyük destek bir önceki hafta gol atmaktır.

usameakcelik
24.04.2009, 00:38
valla sabirsızlanıyrum her geçen saniye. ama biraz abartmıyormuyuz. sanki campnou ya gidiyoruz. arkadaşlar altı üstü zivaza gidiyruk. sakin olalım. bu maçta sakin olan heyecan yapmayan aklını kullanan ve iyi otive olan kazanacak. buda TRABZONSPORUM olacak.
ALLAHIN İZNİYLE....
Doğru diyorsun biz telaş heyecan yapmayalım biraz da adamlar yapsın çünkü fırtına geliyo..

Erdal
24.04.2009, 00:39
[QUOTE=ilhan;2165535]Serkan'ın orta açma sorunsalı var. Bindirmeleri ayarlayamıyor. Anladığım kadarıyla Ersun Yanal, Yattara'nın çizgiye inmesinden daha çok içeriye kat etmesini istiyor. İçeriye kat eden Yattara en fazla sol kanattan bindirene top atar.

Ayrıca Serkan ya da Tayfun hangisi oynuyorsa Yattara'ya top verdiklerinde o şeridi boşuna işgal etmemeliler. Yattara bir şekilde o şeridi kullanır sıfıra iner ortasını da yapar. Ama yeterki kendi adamlarımız onun gideceği yolu kapatmasın.[/QUOTE

Eyvah eyvah İlhan bunu nesi çağdaş futbol :)

Fatih
24.04.2009, 00:40
Serkan'ın orta açma sorunsalı var. Bindirmeleri ayarlayamıyor. Anladığım kadarıyla Ersun Yanal, Yattara'nın çizgiye inmesinden daha çok içeriye kat etmesini istiyor. İçeriye kat eden Yattara en fazla sol kanattan bindirene top atar.

Ayrıca Serkan ya da Tayfun hangisi oynuyorsa Yattara'ya top verdiklerinde o şeridi boşuna işgal etmemeliler. Yattara bir şekilde o şeridi kullanır sıfıra iner ortasını da yapar. Ama yeterki kendi adamlarımız onun gideceği yolu kapatmasın.
Mantık olarak o bindirmeyi yapmak zorunda orda kim olsa o bindirmeyi yapar İlhan.:)

Yattara daha çok oyunun içinde olmalı bindirme yapan futbolcuyu görmeli tekrar boşa kaçmalı,diğer kanattan atak yapılırken ceza sahası içine girmeli mesela.

Erdal
24.04.2009, 00:41
Duran toplara dikkat
Kamanan a dikkat adam önünü boşaltınca çok sert vuruyo. Gerçi kalede tolga yok problem değil ama yinede dikkat.
Mehmet Yıldız a da dikkat adam kalıbını iyi kullanıyo.
Kanatları iyi kullanırsak bu işi çözeriz.
Kanatlar markajdaysa colmanın milimetrik pasları lazım.
Colman yine formsuzsa o zaman işimiz duran toplara kaldı.
Duran toplardan da olmazsa daha olmaz.
Ayrıca Umut veya Gökhan kim oynayacaksa iyi oynaması gerekiyo. Yoksa bu iş olmaz.
Ama inşallah olacak...

Yok canım bu mesajı yazan 15 yaşında olamaz...Bu gençler yakında bize futbol konuşturmaz...Neyse en azından anlatacak hatıralarımız var:)

ilhan
24.04.2009, 00:42
Oyun sıkıştığı anlarda kilidi çizgiye inip orta yapacak adamların varsa onları kullanarak oynamalısın Erdal abi. :) Çağdaş futbol ya da total futbol veyahut Ömer Üründül'ün kollektif futbolu bir yana futbolun en çok skor oyunu olduğunu düşünürsek bu gibi olayları da kabul etmeliyiz. :)

usameakcelik
24.04.2009, 00:42
Yok canım bu mesajı yazan 15 yaşında olamaz...Bu gençler yakında bize futbol konuşturmaz...Neyse en azından anlatacak hatıralarımız var:)
:)
Öyle olur mu abi sizin yeriniz başka

ilhan
24.04.2009, 00:44
Mantık olarak o bindirmeyi yapmak zorunda orda kim olsa o bindirmeyi yapar İlhan.:)

Valla bizimkiler bindirmeyi çok iyi yapamıyor Fatih. Zaten Yattara geriye çok fazla koşan bir adam değil. Bindirme yapmayı tam olarak beceremeyen Serkan ya da Tayfun da bindirip top kaybı olursa tabii ki en çok golü o kanattan yeriz. Ben demiyorum istatistikler bunu diyor. :)

Bir bek nasıl bindirme yapar? Al işte abi örneği Sergio Ramos. Bizimkiler onun gibi değil malesef. Orhan Şam gibi bir adam olsun eminim Yattara çok top bırakır önüne al bindir diye. :D

Barış

Tayfun da ileri çıkacak ki sol beki üstüne çekip yattaranın önünün açacak da ilhan :D olmuyor böyle skonto riga taktiğiyle ver hemen geri dön :) :D

Erdal
Oyun sıkıştığı anlarda kilidi çizgiye inip orta yapacak adamların varsa onları kullanarak oynamalısın Erdal abi. :) Çağdaş futbol ya da total futbol veyahut Ömer Üründül'ün kollektif futbolu bir yana futbolun en çok skor oyunu olduğunu düşünürsek bu gibi olayları da kabul etmeliyiz. :)

Benim var öyle bir hayalim: 6 korner bir penaltı olmalı mesela...Jüri iyi oynayana bir gol yazmalı..İyi pas yapana bir gol..Cnetilmen takıma bir gol...Böyle olsaydı son 25 yılda 3 şampiyonluğumuz kesin vardı :)

sbay
24.04.2009, 00:45
SİVASSPOR MASAJDAYDI

Turkcell Süper Lig΄de 25 Nisan΄da sahasında Trabzonspor΄u konuk edecek olan Sivasspor΄da, bazı futbolcular zorlu Trabzonspor maçı öncesinde kentteki bir otelin SPA-Wellness Merkezi΄nde masaj yaptırdı.

Ligin 29. haftasında 25 Nisan Cumartesi günü saat 16.15΄de sahasında Trabzonspor ile yapacağı maçın hazırlıklarını sürdüren Sivasspor΄da, takım kaptanı Mehmet Yıldız, Avustralyalı kaleci Michael Petkoviç, Brezilyalı savunma oyuncusu Fabio Alves Da Silva Bilica, Kamerunlu forvet Herve Germain Tum, sağbek oyuncusu Abdurrahman Dereli ve solbek oyuncusu Hayrettin Yerlikaya ile orta saha oyuncuları İbrahim Dağaşan, Sezer Badur ve Murat Erdoğan, zorlu maç öncesinde masaj yaptırmak üzere Büyük Otel΄deki SPA-Wellness Merkezi΄ne geldi.
Merkezin çalışanları ile hatıra fotoğrafı çektiren futbolculara, burada içerisinde 48 ayrı bitkisel ürünün yer aldığı Tibet çayı ikram edildi.
Sivasspor΄un sürekli olarak ilk onbirinde forma şansı bulan 9 futbolcu, daha sonra merkezde basına kapalı olarak masaj yaptırdı. Futbolculara, 5΄i Kırgızistanlı, 2΄si ise Faslı olmak üzere toplam 7 uzmanın 3 saat süreyle masaj yaptığı belirtildi.

Sezonu UEFA İntertoto Kupası maçları nedeniyle rakiplerine göre erken açan, bu sezon hem İntertoto Kupasında, hem de ligde ve Fortis Türkiye Kupası΄nda mücadele eden, lig lideri Sivasspor΄da, sezon boyunca yoğun bir tempoda çalışan ve özellikle son 1 hafta içerisinde kupadaki Fenerbahçe maçının ardından ligde de Trabzonspor ile zorlu bir karşılaşmaya çıkacak olan futbolcuların bu masaj programı ile dinlenmesinin, rahatlamasının amaçlandığı belirtildi.

Arka arkaya gelen maçlar ve antrenmanlar nedeniyle aşırı yorgun olan futbolcuların, çeşitli masajlar ve akupunktur ile zorlu Trabzonspor maçına hazır hale getirilmesinin hedeflendiği kaydedildi.

Merkezin sorumlusu olan Kırgızistanlı Dinara Kaya, basın mensuplarına yaptığı açıklamada, Sivassporlu futbolcuları merkezlerinde konuk etmekten şeref duyduklarını, onlara her zaman destek verdiklerini söyledi.
Sivasspor΄un Trabzonspor maçından galip ayrılmasını istediklerini ifade eden Kaya, Trabzonspor maçı öncesinde moral ve psikolojik destek vermek için merkezlerine davet ettiklerini belirterek, ΄΄Onlara elimizden geldiği kadar moral vereceğiz, masaj yapacağız΄΄ dedi.

Merkezlerinde klasik masajları, Uzakdoğu masajları, SPA masajları gibi 25 çeşit masaj uyguladıklarını, akupunktur uzmanı doktorlarının bulunduğunu, cilt bakımı yaptıklarını belirten Kaya, merkezlerinde ayrıca spor salonları, hamam, sauna gibi bölümlerin hizmet verdiğini, bayanlar için de ayrı bölümlerinin olduğunu sözlerine ekledi.

Merkezde görevli Kırgızistanlı ve Faslı masaj uzmanları da Sivasspor maçlarını fırsat buldukça takip ettiklerini belirterek, Trabzonspor maçında Sivasspor΄a başarılar diledi.

rakipten haberler...:)

Derbi Cüneyt Çakırın

4 Eylül Stadyumunda yarın oynanacak 29. haftanın en önemli karşılaşmasında Cüneyt Çakır görev yapacak.

sivaslı gazeteler maçın önemini belirtiyorlar...

kaynak:haber58 ve Anadolu

Erdal
24.04.2009, 00:47
Türkistan taraflarında büyü müyü çok vardır...Yapmasınlar öyle bir şey... Oflu hocalar yetişin :)

Fatih
24.04.2009, 00:48
Valla bizimkiler bindirmeyi çok iyi yapamıyor Fatih. Zaten Yattara geriye çok fazla koşan bir adam değil. Bindirme yapmayı tam olarak beceremeyen Serkan ya da Tayfun da bindirip top kaybı olursa tabii ki en çok golü o kanattan yeriz. Ben demiyorum istatistikler bunu diyor. :)

Bir bek nasıl bindirme yapar? Al işte abi örneği Sergio Ramos. Bizimkiler onun gibi değil malesef. Orhan Şam gibi bir adam olsun eminim Yattara çok top bırakır önüne al bindir diye. :D
Doğrusun İlhan.

Tayfun'un bindirme sevdası yüzünden çok gol yedik sağ kanattan ama Tayfun bana göre doğru olanı yapmıştır.:)

Trabzon'daki Sivas maçını hatırlarsan Serkan ve Yattara Sivas'ın sol kanatını çok iyi kullanmıştı yine yapabiliriz.Yattara'yı o kanatta yanlız bırakırsan ham yaparlar şimdiden söylileyim.

ilhan
24.04.2009, 00:49
Tayfun da ileri çıkacak ki sol beki üstüne çekip yattaranın önünün açacak da ilhan :D olmuyor böyle skonto riga taktiğiyle ver hemen geri dön :) :D

:D

Hayır savunma anlamında Serkan da Tayfun da iyidir. Ama hücum konusunda çok yararlanabileceğimiz adamlar değil. Heh Tayfun'un boyu var yan toplarda skora etki eder. Ama bindirmeleri bence yapamıyorlar.

Benim var öyle bir hayalim: 6 korner bir penaltı olmalı mesela...Jüri iyi oynayana bir gol yazmalı..İyi pas yapana bir gol..Cnetilmen takıma bir gol...Böyle olsaydı son 25 yılda 3 şampiyonluğumuz kesin vardı :)

Erdal abi,

Devre bitmeden şampiyon oluruz o zaman. :)

@ Fatih,

Katılıyorum kankacım. Gününde bir Serkan ve Tayfun oyuna skor anlamında çok katkı yapar. Mesela Konyaspor maçında Serkan'ın 3 asist yapması gibi.

Erdal
24.04.2009, 00:50
Devre arası da Mustafa Denizlinin özel bir diyet uygulattığını okumuştum...Geri mi kaldık bu meselelerde acaba...

Fatih
24.04.2009, 00:52
Sadece ben mi düşünüyorum bilmiyorum ama sağbekte gününde bir Tayfun'u gününde bir Serkan'a tercih ederdim.:)

Oğuuz
24.04.2009, 00:52
Türkistan taraflarında büyü müyü çok vardır...Yapmasınlar öyle bir şey... Oflu hocalar yetişin :)

sivasın sahasındaki istatistiğin büyüden değilde duadan olduğunu dusunuyorum ciddi ciddi :)

bilmiyorum baska stadlarda mescit var mı ama 4 eylul stadındaki mescit maçın devre aralarında dolu oluyor :)

Erdal
24.04.2009, 00:53
Fatih İstanbuldaki gs maçından sonra pes ettim ben :)

Çetin
24.04.2009, 00:53
Şimdi yazabiliyor muyuz bu başlığa? Tamam mıdır :)))

Bu maçta beraberliğin yaramadığı taraf sivastır bence, biz zaten gerideyiz onlar eğer berabere kalırsa liderliği kaybediyorlar. En azından bunun baskısını sivaslıların üzerine atabilir umarım Ersun Yanal saha dışı konuşmalarında.

Erdal
24.04.2009, 00:54
Oğuz Avni Aker de her yer mescit vallahi :)...Adım başı namaz kılana rastlıyorsun...

Fatih
24.04.2009, 00:55
Fatih İstanbuldaki gs maçından sonra pes ettim ben :)
Tolga demiyorum Erdal Abi Tayfun diyorum.:)

Travelair
24.04.2009, 00:55
Erken atacağımız bir gol dengeyi bozacaktır. Özellikle ortasahada olmak üzere toplu halde alan daraltan ve doğru zamanlamayla yapılacak topa ilk hamleler pas trafiğini kesecektir. Uzaktan atacağımız şutlar önemli. Geri dönen toplar önemli. Akıllı top çevirmemiz önemli. Fizik mücadele önemli. O açıdan fizik mücadelesinden kaçmamamız lazım. Song'un üzerine gidebilirler. Belki orda Giray'ı dener hoca. Ama bu sefer de defanstan top çıkarmada zorlanırız. Sonuçta var eksiklerimiz ama hangi takımın yok ki? Hocamız "Karşınızdaki Milan mı olacak? Çıkacaksınız gereğini yerine getireceksiniz" diye şimdiden takımı beyin olarak hazırlaması lazım. Tatlı su kurnazı birkaç kişiye karşı Allah bizi utandırmasın. İnşallah camianın her kesimi biraraya gelecek bundan sonra ve başaracağız

samway
24.04.2009, 00:56
Sadece ben mi düşünüyorum bilmiyorum ama sağbekte gününde bir Tayfun'u gününde bir Serkan'a tercih ederdim.:)

aman allah korusun...

Erdal
24.04.2009, 00:56
Tolga demiyorum Erdal Abi Tayfun diyorum.:)

Valla ben o maçı Tayfun kaybettirdi diyorum...Dönmeyelim gerilere ileri bakalım...Ama Tayfun dan bir forvet denemeliydi hoca...Bülent Tum dan forvet arkası yaptı bakın :)

lazfather61
24.04.2009, 00:57

bence tayfun bu sezonu cok kotu gecirmedi bizi ipten aldıgı maclarda oldu.

Selçuk Demircioğlu
24.04.2009, 00:57
Sivaslılar anlaşılan çok gerginler...Masaj falan ne iş....Bu kadar kasmayın kendinizi yahu:)

Oğuuz
24.04.2009, 01:01
Oğuz Avni Aker de her yer mescit vallahi :)...Adım başı namaz kılana rastlıyorsun...

:) büyü diyelim biz yine o zaman..

sivas bir çok maçta ilk yarı fizik gucu ile rakibi yorup ikinci yarı gol arayan bi görüntü sergiliuor bunun sonucunda ilk yarılar genelde golsuz bitiyor zira son 12 maçın 11 inde sivas ilk yarılarda gol yememiş, Trabzon ilk yarıda gol bulmalı bu maçı kazanmak için bence

TS-FAN
24.04.2009, 01:03
aslında bu sene oynadığı maçlarda da fena değildi oynamama sebebi formsuzluk değil bilica ve uzun boylu olması hasebiyele sedat :)
Oğuz peki, kabul...
Sözgelmez iyi,ya da senin dediğin gibi fena değil.
Ben onun oynamasını çok istiyorum..:cool:

Erdal
24.04.2009, 01:03
:) büyü diyelim biz yine o zaman..

sivas bir çok maçta ilk yarı fizik gucu ile rakibi yorup ikinci yarı gol arayan bi görüntü sergiliuor bunun sonucunda ilk yarılar genelde golsuz bitiyor zira son 12 maçın 11 inde sivas ilk yarılarda gol yememiş, Trabzon ilk yarıda gol bulmalı bu maçı kazanmak için bence

Bulurmu peki?

bordo08
24.04.2009, 01:04
Bu maçta eğer ilk maçta olduğu gibi hakem eyyamcılık yapmazsa biz penaltı kazanırız diye düşünüyorum.Yattara va alanzinho sivas defansını çok rahatsız ederler.sivasın kasap futbolcuları inşallah sert oyanamazlar gerçi bu onlarda karakter olmuş.Maçın skoruna gelince biz deplasman takımıyız sabırlı oynarsak bu maçı kzanırız.Bide bende acaip heycan var artık her gece rüy görüyorum bu sadece banamı oluyor:)

Oğuuz
24.04.2009, 01:06
Bulurmu peki?

hani bu hafta ligtv spikeri diyordu ya;

yıldızlar oynayınca futbol daha guzel :)

Meydan 08
24.04.2009, 01:06
Ya arkadaşlar yalvarıyorum iki tane fazla bileti olan yok mu yaa bugunden beri kafayı yiyecem ya sivastan birine 20 tane bilet siparişi verdik alamamış 20yi geçtik sadece 2 tane olsa da yeter gidemezsem bu maça kafayı yerim çıldıracam ya gerçi sivasa gidecem de gidip de maça girmemek daha çok koyar ne olur ya nee oluuur sadece 2 tane bileettt.

Oğuuz
24.04.2009, 01:10
ha oynayabilirler mi diye sorarsanız bu sefer, pek umutlu değilim açıkçası.. Allah hayırlı olan skoru göstersin tabelada diyebiliyorum ancak.

Erdal
24.04.2009, 01:12
Oynarlar be Oğuz...Oynasınlar yani... :)

Erdal
24.04.2009, 01:17
Neyse destur arkadaşlar...Yarın yolculuk var...Hayırlısı olsun...Sonuç ne olursa olsun seneye mükemmel bir takım olma ihtimalimiz heyecanlandırıyor beni...

Can basten
24.04.2009, 01:17
Alacaksın Alanzinho'yu karşına diyeceksin ki; "Bak kardeşim, hocalarının söylediğine göre, bu Sivaslılar seni istemiş ama pahalı gelmişsin, alamamışlar. Senin yerine gidip Kamanan'ı transfer etmişler. E sen de göster farkını, göster 4,5 milyon euroluk topçu olduğunu..."

Bu maç Alanzinho ve Yattara'nın maçı olacak inşallah. :)

Ahmet Kuru
24.04.2009, 01:21
İddaa oynayan arkadaşlara diyorum...
Banko yazın,iyide oran veriyor,yüzünüz güler:)
Bu maç öncesi futbolcuları ve teknik heyedi aşırı motive olmuş görüyorum...
Belki zor bir maç ama,Yıldızların sahne almasıyla sonuca gideceğiz inşallah...

b_m_61
24.04.2009, 01:22
Şu maçta Yattara ve Alanzinho 11'de çıksın ve adam gibi oynasın, takımın geri kalanı vasat olsa da kazanır döneriz. Birde tek forvet Gökhan çıkıcak galiba, yine kötü oynarsa yerine Isaac girmeli, Umut değil.

selimatal
24.04.2009, 01:24
Alacaksın Alanzinho'yu karşına diyeceksin ki; "Bak kardeşim, hocalarının söylediğine göre, bu Sivaslılar seni istemiş ama pahalı gelmişsin, alamamışlar. Senin yerine gidip Kamanan'ı transfer etmişler. E sen de göster farkını, göster 4,5 milyon euroluk topçu olduğunu..."

Bu maç Alanzinho ve Yattara'nın maçı olacak inşallah. :)

Bi de "rakip takımın tamamı seni aldığımız paraya maloldu" diye ekleyelim.:)

hakantpl
24.04.2009, 01:36
İlk yarı İki takımda Gol yememeye Oynayacak Gibime Geliyor, AlanzinHo veya yattara yedekden girebilir, ikinci yarı sivas maLum taktiğini uygulayacak dk 60 dan sonra 4 forvete dönüyorlar, işte bizim için önemLi nokta burası hızlı adamlarımızla kontra atakdan gol bulacağız gibime geliyor Maçı 3-1 AlacaĞız ... :) hadi hayırlısı

Cenk Zihni
24.04.2009, 01:37
Yarın yola cıkacağız ve uyku tutmuyor. Tam konuyla alakalı oldu, yattara'nın videolarını izliyordum. Yeterki yattara oynasın diyor insan ister istemez.

Cagdas Topal
24.04.2009, 01:40
vizelere calısırken bile aklımda bu mac var , artık gelsin cumartesi sabırsızlanıyorum uyku tutmuyor :)

hakantpl
24.04.2009, 01:41
.Bide bende acaip heycan var artık her gece rüy görüyorum bu sadece banamı oluyor:)
emin ol sadece sana olmuyor :rolleyes: :cool:

sbay
24.04.2009, 01:43
..................sylva..............

..........song..........egemen....
tayfun.............................cale

................hüseyin.................

..........selçuk......colman.........

yattara.......................alanzinho
................gökhan..................

resmi sitedeki son antreman fotoğraflarına göre çıkabilecek 11.

Tayfun süpriz oldu açıkçası serkanı bekliyodum...

belliki umutta bir sıkıntı var, anteremanda takımdan ayrı çalışıyor...ilerde gökhan'la başlyabiliriz...

...................

Cagdas Topal
24.04.2009, 01:48
hepinize iyi geceler renkdaslar uyumak mümkün gibi görünmüyor , ama rüyamda trabzonuma eşlik edecegim sivasa kadar :) gerisi mi ? onlar da bu macı alacaklar , görüşmek üzere ;)

U.Sadıkoğlu
24.04.2009, 01:54
basın trabzonaaa iddaada iddayı batırıcaz bu haftaa

MuratB.
24.04.2009, 02:10
Allahın izniyle maç bizimdir.

Recep Alkan
24.04.2009, 02:13
http://www.akilli.tv/video/305604/Trabzonsporun-2008-2009-Ilk-Yari-Tum-Golleri.aspx

özellikle sonu güzel arkadaşlar.

sanatik
24.04.2009, 02:35
Devre arası da Mustafa Denizlinin özel bir diyet uygulattığını okumuştum...Geri mi kaldık bu meselelerde acaba...

bence hiz özel bir diyete ihtiyac yok, sabah aksam hamsi, lahana, misir ekmegi, karayemis ve finduk ile kesin sampiyonuz.

Oğuz B.
24.04.2009, 02:48
Yenin şu sivası..!!!

Trapzone61
24.04.2009, 02:53
bu mac bizim

Trapzone61
24.04.2009, 02:54
insallah yeniceyiz,,

yattarinho61
24.04.2009, 02:59
inanmayacaksiniz ama 4-0 alacaz maci.. sivasin 2 kirmizi`si var bu macta.. birisi bilica

cyberentalpi
24.04.2009, 03:02
Sampiyonluk hadi olmadi ikincilik bu tur maclarin sonucunda belli oluyor. Bu mac bizim. Haydi Ts. Es es de bir guzellik yapacak Ts ye hissediyorum

Trapzone61
24.04.2009, 03:04
es es zaten bize cok iyilikler yapiyor,,,insallah bu hafta da yeniden bizim haftamiz olur

Hasan Habip Özbay
24.04.2009, 03:39
maça son gün heyecan yok akıllı olmak var tabi sonuç 1-2

OnOuR
24.04.2009, 03:41
Heyecan nasıl yok yaa, hemde nasıl var abi uyku girmiyor gözüme.. :D

Hasan Habip Özbay
24.04.2009, 03:50
1-2 bu maçı alırız ewet beklenen an ama sakin akıllı bilinçli

POYRAZ
24.04.2009, 04:42
Bu maci alacagiz.
Mutlu sona ulasmak istiyorsak alacagiz bu maci.

OnOuR
24.04.2009, 04:53
Bu maci alacagiz.
Mutlu sona ulasmak istiyorsak alacagiz bu maci.

Mutlu sonu yıllardır bekliyoruz zaten, o zaman kesin yenip geleceğiz demektir... :D

.....
24.04.2009, 05:35
Allahın izniyle alacaz bu maçı...

cakir28
24.04.2009, 07:06
Insallah Alanzinho Yattara Show olacak...

ErtuGrul
24.04.2009, 07:13
Bu mac siradan bir mac olmayacak..bu mac ile birlikte silivri-merkez hakem komitesi hattinida tarih yapacagiz...

erik
24.04.2009, 07:34
Haydi kaplanlarım alın şu maçı.Bu maç çok farklı bir maç.Bu maç Sivas dallamalarına verilecek en güzel ders olacak maç.Mecunun ve Bülent denilen çakma Terime gereken cevabı vermelisiniz.Haydi Tony haydi Serkan,Egemen,Song,Cale,hayde Colman,Selçuk,Kaptan,Yattara,Alanzinho hayde Gökhanım ve haydi tüm oyuncularımız Ersun Hocam,Başkanım ve tüm antranörler ve yönetim kurulu size inanıyor,size güveniyoruz.Bu maçı almak demek ilk 2 yi bence garatilemek büyük ihtimalle şampiyon olmak demek.Bizim için tüm Trabzonsporlular için Sivasa hak ettiği cevabı verin.
Allahım bizi mahcup etme,futbolcularımıza o inancı ve o hırsı ver ve yüzümüzü lütfen güldür.AMİN.

TAHSİN 61
24.04.2009, 08:36
Kimse strese girmesin heyecan yapmasın Sivas'ı yenicez....

Kazım Uzunboy
24.04.2009, 09:05
Bülent Uygun : Trabzonspor karşılaşmasını cumartesi günü oynatan federasyon, maçı çok önemli görmüyor.

magicyattara
24.04.2009, 09:09
Doğrusun İlhan.

Tayfun'un bindirme sevdası yüzünden çok gol yedik sağ kanattan ama Tayfun bana göre doğru olanı yapmıştır.:)

Trabzon'daki Sivas maçını hatırlarsan Serkan ve Yattara Sivas'ın sol kanatını çok iyi kullanmıştı yine yapabiliriz.Yattara'yı o kanatta yanlız bırakırsan ham yaparlar şimdiden söylileyim.

Burda ki maçta biz yüklenerek oynamıştık.
Sonuçta kendi evimizde oynuyorduk ve daha atak olmamız lazımdı.

Sivas'ta ki maç öyle olmaz.Daha baskılı olan Sivas olacaktır haliyle.Biz kontra oynamak zorunda kalacağız.
O nedenle kanat organizasyonları bu maçta önemli değil.Bir şekilde rakibin üstüne gitte nasıl gidersen git.
Bir nevi ilk yarıda ki Konya maçı gibi bir maç olacaktır.

Akıllı paslarla çıkıp Alan,Selçuk,Yattara,... ile topu taşıyıp,atacağımız ara paslarıyla Gökhan-Yattara-Alan farketmez hangisi olursa olsun pozisyon yakalamak.
Bjk'ye attığımız golü düşünelim.Öyle çıkışlar yapacağız.

Sivas'ın son fener maçında gördük ki bu tür pozisyon vermeye meyilli bir takım.

Faik Yılmaz
24.04.2009, 09:13
Arkadaşlar ölüm kalım maçı iyerek stresimizi neden artırıyoruz anlamadım.....

Bizim ne kadar puana ihtiyacımız varsa Sivasında var.....Onlarda yenemezlerse büyük bir özgüven kaybı yaşayaaklar.ligde yenilmiş kupada 10 kişi eksik fenere 1 gol bile atamayan bir sivas bu maçtada değil yenilgi berabere bile kalsalar strese girerler daha kendilerini toplarlayamazlar diye düşünüyorum....

onun için strese girmeden temkinli oynamak lazım Sivas saldırınca geriside gelecektir zaten....

Keleşoğlu
24.04.2009, 09:30
sivasın haftaya antep maçı var şimdiden söylüyorum puan kaybı yaşamazlar rahat bir maç ve 3 puan alacaklar gs maclarına kadarda bu böyle gidecek

Faik Yılmaz
24.04.2009, 09:35
sivasın haftaya antep maçı var şimdiden söylüyorum puan kaybı yaşamazlar rahat bir maç ve 3 puan alacaklar gs maclarına kadarda bu böyle gidecek

Bence En kolay görünen maçları Hacettepe en zor maçlarından biriside bu olucak.....

mehmetdoğan
24.04.2009, 09:36
Allahım bizi mahcup etme,futbolcularımıza o inancı ve o hırsı ver ve yüzümüzü lütfen güldür.AMİN.

amin........

Kazım Uzunboy
24.04.2009, 09:37
Bence Gaziantep'ten rahatlıkla 3 puanla ayrılacaktır Sivasspor.

Erdal
24.04.2009, 09:37
Bence En kolay görünen maçları Hacettepe en zor maçlarından biriside bu olucak.....

Faik, bir meselede seninle hemfikir olduğumuzu gördüm ya artık gam yemem :)

Erdal
24.04.2009, 09:38
Bence Gaziantep'ten rahatlıkla 3 puanla ayrılacaktır Sivasspor.

Kazım niyeymiş bu rahatlık?

mehmetdoğan
24.04.2009, 09:41
bence de antep maçı çok rahat geçer sivas için.hatta onlar için sezonun en rahat maçı bile olabilir.biz bu saatten sonra her maçımızı alalım kesin şampiyonuz Allah'ın izniyle çünkü gs de sivasa bilenmiş durumda ve kesin kaybederler o maçı ve sivas altımıza düşer ama yeterki şu maçı alalım...

Allah yardımcın olsun trabzonsporum

Kazım Uzunboy
24.04.2009, 09:46
Sivas'ta 5 Sakat

Trabzonspor maçı öncesinde rakip Sivasspor'da 5 sakat futbolcu var. Trabzonspor'un hafta sonundaki rakibi Kırmızı beyazlı ekipde Sedat Bayrak, Musa Aydın, Onur Tuncer, Hayrettin Yerlikaya ve Kanfory Sylla'nın sakatlıkları devam ediyor. Bu futbolcuların tedavilileri sürerken Trabzonspor'a karşı forma giyip giyemeyecekleri maç saatinde belli olacak

Elinde sakatlığı olan Hayrettin' ise Trabzonspor'a karşı forma giyebilecek..

www.spor61.net

Bülent AKBULUT61
24.04.2009, 09:46
kaldı bir gün gel cumartesi gel 16:15 destan yazcaz.

Kazım Uzunboy
24.04.2009, 09:47
Kazım niyeymiş bu rahatlık?

Ben öyle düşünüyorum abi.

Gazinatep'te bütün tribün Şampiyon Sivas diye bağırıyor. Gaziantepspor'un çok önemli bir beklentisi de yok.

Bülent AKBULUT61
24.04.2009, 09:48
Bülent Uygun : Trabzonspor karşılaşmasını cumartesi günü oynatan federasyon, maçı çok önemli görmüyor.
uygun görmez tabi bende sivasla mac oynasam önemli görmem alt tarafı bir sivas takımı

Erdal
24.04.2009, 09:50
Kazım, vaktiyle İstanbul takımlarının bize reva gördüğü her şeyi Sivas'a yapıyoruz farkında olmadan...Sivas hakemler tarafından kollandı evet...( Biz hiç kollanmamıştık mesela) Ama Anadolu takımları Sivas a kolay puan veriyor demek haksızlık...Bu Can Tanrıyar halleri hiç yakışmıyor bize...

Erdal
24.04.2009, 09:53
uygun görmez tabi bende sivasla mac oynasam önemli görmem alt tarafı bir sivas takımı

Yok artık hocam yok artık yahu...Bu kadarmı olur...Vallahi ne diyeceğimi şaşırıyorum...

Adamı sevmiyoruz tamam...Ama adamın dedikleri doğru...Yahu zulüm kime yapılırsa yapılsın zulümdür...Aynı sıralamada olsalar aynı önem derecesine sahip olsa bu maç bjk ile fb arasında oynansa cumartesi 16 00 da oynatırmıydı diyor...Sende federasyon haklı diyorsan pes diyorum bende...

Bülent AKBULUT61
24.04.2009, 09:54
ister sakat olsun ister olmasın istiyorlarsa 22 kişi oynasınlar onlara o sahayı dar etcez başka hiçbir şey düşenimiyorum ALLAH göstermesin bir yenilgi durumumuzda hayat boyu unutamam bu olayı içimde bir yara gibi sabit kalır

Bülent AKBULUT61
24.04.2009, 09:56
Yok artık hocam yok artık yahu...Bu kadarmı olur...Vallahi ne diyeceğimi şaşırıyorum...

Adamı sevmiyoruz tamam...Ama adamın dedikleri doğru...Yahu zulüm kime yapılırsa yapılsın zulümdür...Aynı sıralamada olsalar aynı önem derecesine sahip olsa bu maç bjk ile fb arasında oynansa cumartesi 16 00 da oynatırmıydı diyor...Sende federasyon haklı diyorsan pes diyorum bende...
yok abicim kızma ben olaya espri yoluyla bakmıştım federasyona günahımı bile vermem .dediklerinde aklısın tabi

Mehmet Zeki
24.04.2009, 09:56
2saat sonra ucaga biniyorum Allah nasip ederse aksam trabzon dayim :)

Süleyman Sofu
24.04.2009, 09:57
KIYAMETdıeforyouts
Yoco kardeş önemli mi sence bize yuzde 5 kota ayırmaları sıvaslıları atacaz trübünden biz kapalıya aldık 16 tane bilett ve bızım gıbı alan da cok sıvas türünlerınde acılacak olan trabzonspor kaşkollarına iyi bakın.unuttukları bişey var onların (BİZE HER YER TRABZON

haber61 den alınmış bir yorumdur yorumsuz paylaşıyorum... :)

Erdal
24.04.2009, 09:58
2saat sonra ucaga biniyorum Allah nasip ederse aksam trabzon dayim :)

Mehmet, maç Sivas ta haberin olsun :))) Sonra Yusuf Reha abinin durumuna düşmeyesin...

Süleyman Sofu
24.04.2009, 10:00
Gerçektende sivas tribünlerine bilet alan çok sayıda renkdaşımız var umarım kazasız bi şekilde maçı tamamlarlar ama 61.dakikada sivas tribünlerinde o atkıları açıp bide şov yaparlarsa varya bu ulubatlının burçlara bayrağımızı dikmesi gibi olur

Cengiz Çubukcu
24.04.2009, 10:00
Dün bütün gün Tv'leri takip ettim , sivasın oluşturduğu kamuoyunun 10'da 1'ini bile oluşturamamış bulunuyoruz. federasyonu bile bülent uygun eleştiriyor...İnşallah sessiz ve derinden gitmenin karşılığını alırız da sonradan hakkımızı yediler, kahrol federasyon vb. şeyler söylemeyiz.

Faik Yılmaz
24.04.2009, 10:02
Faik, bir meselede seninle hemfikir olduğumuzu gördüm ya artık gam yemem :)

Abi ben yerim....... :D

Abi bizede haksızlık yapılıyor bizde şampiyonluğa oynuyoruz.

Doğrudur önem arzeden maçlar akşam oynanmalıki herkes maçı izleyebilsin. helede şampiyonluğa oynanıyorsa...

Bu anlamda her söyledikleri yanlıştır gibi bir düşünceye girmek doğru olmaz kannaatideyim. Rakibinde olsa düşmanında olsa doğru doğrudur.

Erdal
24.04.2009, 10:03
Alex ve Gökhan Gönül çalışmalara başlamış...Diyeceksiniz ne alaka...Çok alaka bu maçın önemi daha da arttı şimdi :) 1-0 olsun bizim olsun...

Mehmet Zeki
24.04.2009, 10:03
Mehmet, maç Sivas ta haberin olsun :))) Sonra Yusuf Reha abinin durumuna düşmeyesin...

Biliyorum abi AMA maci trabzon da seyredecem sonra Kayseri macindA tribundeyim:) 2seneden beri gitmiyordum trabzona

Süleyman Sofu
24.04.2009, 10:05
dün arabada ligradyoyu dinliyordum tahminim 5 haberleriydi haberler başlar başlamaz bizim yöneticilerden birinin konuşmasını verdiler hemde baya bi konuştu ama kim olduğunu çözemedim ama iyi konuştu dediği kısaca biz olamadıktan sonra kim olursa olsun illede anadolu dersek bu bölücülük olur sonuçta fenerde bi anadolu kulübü trakyada bu ülkenin parçası falan diyodu ve baya uzun verdiler kamuoyu oluştursakta takım olumsuz etkilenir belki bence böyle daha iyi sessiz derinden

Onur Civelek61
24.04.2009, 10:05
Gerçektende sivas tribünlerine bilet alan çok sayıda renkdaşımız var umarım kazasız bi şekilde maçı tamamlarlar ama 61.dakikada sivas tribünlerinde o atkıları açıp bide şov yaparlarsa varya bu ulubatlının burçlara bayrağımızı dikmesi gibi olur

Bize ayrılan bölümü hiçe saymış oluyoruz.Yine hükmen mağlup olmayalım:D
Ceza geleceği kesin de...

Erdal
24.04.2009, 10:06
Adamın dediği şu; Trabzon 4 büyüklerden biri ( ben sevmiyorum bu ifadeyi ama uşaklar seviyor) biz de iki senedir bir başarı yakalamışız...Neticede şampiyonluğu belirleyecek bir maç...Bu maçı cumartesi gündüz oynatıyorsanız bize değer vermiyorsunuz demektir... Aynen katılıyorum... Bu açıklama ortak yapılmalıydı...

Cengiz Çubukcu
24.04.2009, 10:07
Adamın dediği şu; Trabzon 4 büyüklerden biri ( ben sevmiyorum bu ifadeyi ama uşaklar seviyor) biz de iki senedir bir başarı yakalamışız...Neticede şampiyonluğu belirleyecek bir maç...Bu maçı cumartesi gündüz oynatıyorsanız bize değer vermiyorsunuz demektir... Aynen katılıyorum... Bu açıklama ortak yapılmalıydı...

Ben de aynı şeyi söylüyorum Erdal Hocam, bir bülent kadar olamıyoruz...

Emrullah
24.04.2009, 10:08
Bu maçı kolay alıp almamamız Gökhan'ın elinde. Pozisyon sıkıntısı yaşamıyoruz. Bizim sıkıntımız son vuruşu yapan oyuncularımızın beceriksizliği. Bu maçta bu hastalığımız nüksetmezse çok kolay alabilecğimiz bir maç olur, yok yine aynı Gökhan'ı izlersek yine çok zorlanırız.

Sivas'ı dikkate bile almaya değmez. Haftalardır çok kötü top oynuyorlar. Maçı çevirecek oyuncu sayısı yok gibi. Sadece Herve Tum'un uzaktan çekeceği şutlara dikkat etsek yeter. Maçı alıp almamamız Sivas'ı performansına bağlı değil, tamamen bizim performansımıza ve becerimize bağlı. Gökhan şeytanın bacağını bu maçta kırarsa en rahat maçlarımızdan biri dahi olabilir.

Bu maç için ayrıyeten stres yapmaya gerek yok. Zaten her maç stresli geçiyor, bu maçta da yaşayacağımız stres bizim son vuruş etkinsizliğimizden kaynaklanan stres olacaktır.

Süleyman Sofu
24.04.2009, 10:08
bu arada arkadaşlar hayatımda ilk defa eve gelen elektrik faturasını sevinçle aldım inanamazsınız nekadar gelmiş tutar aynen şu şekilde 61.61 belkide ilkkez bi faturayı gününde ve gülerek ödeyecem :)

Faik Yılmaz
24.04.2009, 10:11

Yok abi o kadarda değil... Ortak açıklama yapılması demek Sivasın muhatap alınması demek olurdu.... Yani onu kendi seviyemize çıkartırdıkki yanlış olurdu kanaatindeyim.

Birde şu var akşam saatlerinde hava daha soğuk olurki olmaması avantajımızdır birde yeterince seyircisi gelemyecek oda bir avantaj.... Boşver abi ya her maç penaltılar verilmiyor Anadolunun gariban klüplerinin puanları gasbediliyor o zaman sesleri çıkmıyorda maç saatindemi çıkıcak....

Bakınız geçen haftaya Petkoviçin yaptığı hareket penaltı birde kırmızı kart verilmezken hakemler federasyon iyi maç saatinde kötü...

yok öyle yağma....

Erdal
24.04.2009, 10:13
Faik, sen ciddi ciddi tribünlerin dolmayacağını falan düşünmüyorsun umarım :)...

Erdal
24.04.2009, 10:14
Peki alın size bir iddia bu maçın hakemi özenle seçildi :)...Maçın berabere bitmesi için o da çaba sarfedecek... Ben burdayım..Galibiyette de mağlubiyette de burdayım...

Cagdas Topal
24.04.2009, 10:17
tribünlerde sanıldıgı gibi bosluklar olmayacaktır , kendimizi kandırmayalım

OLCAY ÇAKIR
24.04.2009, 10:20
Evet,Erdal bende çok sessiz olduğumuzu düşünüyorum.
Haftanın en önemli karşılaşması.
Hafta içi Sivas'ta gece maçıda oynandı.
Çok sessiziz çok.
Kamuoyu tatmin edilmedi.
Bu maç gece oynanmalıydı.
Ayıp yahu.

Cagdas Topal
24.04.2009, 10:20
bu arada arkadaşlar hayatımda ilk defa eve gelen elektrik faturasını sevinçle aldım inanamazsınız nekadar gelmiş tutar aynen şu şekilde 61.61 belkide ilkkez bi faturayı gününde ve gülerek ödeyecem :)

abi süpersin ne diyeyim :D

Erdal DİLEK
24.04.2009, 10:22
bu gece gündüz olayına ben taa gecen seneden beri takmıştım kafayı, kimse etkisi yok herkes aynı sahada oynuyor demesin, özellikle devamlı gündüz mac yapan anadolu takımlarının istanbul takımları ile gece mac yapması cok büyük avantaj,

Faik Yılmaz
24.04.2009, 10:22
Faik, sen ciddi ciddi tribünlerin dolmayacağını falan düşünmüyorsun umarım :)...

Abi Trabzonda hem gece hem gündüz maç izliyoruz biliyorsun...

Gündüz izlenen maçlarda ambians çevresel seslerin yoğun olmasındanmıdır nedir pek iyi olmuyor. Ama akşam helede derbi maçı var ise sesi olsun görüntü olsun daha bir korkutucu oluyor.....

O yüzden stadyum tıklım tıklım dolsa bile maçın gündüz olması bizim için bir avantajdır diye düşünüyorum ama ne ölçüde yararlanırız onu cumartesi günü göreceğiz.

Ancak bir önceki maçlarında şampiyonluğa oynadığını iddia eden bir takımın bilet fiyatları sembolik rakamlarda olmasına rağmen tribünlerindeki derin boşlukları görünce neden haketmediklerini daha iyi anladım...

Ali İhsan
24.04.2009, 10:23
Bu maçın saati bu iki takımın da hala birileri tarafından kaale alınmadığı anlamına geliyor maalesef. Bir fenerbahçe ankaragücü maçı kadar ratingi yok demek ki gündüz oynanıyor.

Bazı arkadaşlar premier ligden falan örnek gösteriyor ama orada eşit dağılım söz konusu. Biz söz gelimi kocaeliyle akşam oynarken fener gs maçını gündüze veriyorlar mı?

Fakat ben deplasmandaki maçlarımızın cumartesi ve gündüz olmasında bir mahsur görmüyorum. Sanırım haftaya kayseri maçı cumartesi akşam oynanacak ve bundan sonra çoğu maç aynı saatte olacağı için bu maçın cumartesi gündüz olması bizim açımızdan avantajdır.

Bize verilen değer açısından ise maalesef yine 4. büyük muamelesi görüyoruz diyebilirim.

ww.com.tr
24.04.2009, 10:29
bu maça gitmek istiyorum fakar durumum musait değil gönlüm takımımla inşallah hadlerini bildiririz bunlara

karatasof
24.04.2009, 10:36
Geçen haftalarda Ö.Üründül denen şabalak trt'deki spor programında B.Uygun'un gündüz maçı oynamaları konusunda yaptığı itirazı haklı bularak o hafta gece maçı oynayan TS'un maçının gündüze alınması gerektiğini söyleyerek şampiyonluk iddası olmayan TS yerine Sivas'ın maçlarını gece oynaması gerekir diyordu.Şimdi sormak lazım bu herif-i naşerife; ''fb gibi şampiyonluk iddası olmayan takımın maçı neden gece yayınlanıyor diye bir itirazınız olacak mı bu hafta aynı programda ..?''

Faik Yılmaz
24.04.2009, 10:38
Kırmızı- beyazlı takımın taraftarları, bilet gişelerinde uzun kuyruklar oluşturdu. Sabah saatlerinden itibaren başlayan satışlarda taraftarlar bilet alabilmek için birbirleriyle yarıştı. Sivaslılar, Trabzonspor’u mutlaka yeneceklerini ve sezon sonunda şampiyonluğa ulaşacaklarını iddia ettiler. Öte yandan yoğun ilgi nedeni ile biletlerin maç gününden önce tamamen tükenmesi bekleniyor.

görüldüğü üzere Bülent Uygunun en azından seyirci maça gelmeyecek serzenişi haksız....

Ali Yerlikaya
24.04.2009, 10:40
Kırmızı- beyazlı takımın taraftarları, bilet gişelerinde uzun kuyruklar oluşturdu. Sabah saatlerinden itibaren başlayan satışlarda taraftarlar bilet alabilmek için birbirleriyle yarıştı. Sivaslılar, Trabzonspor’u mutlaka yeneceklerini ve sezon sonunda şampiyonluğa ulaşacaklarını iddia ettiler. Öte yandan yoğun ilgi nedeni ile biletlerin maç gününden önce tamamen tükenmesi bekleniyor.

görüldüğü üzere Bülent Uygunun en azından seyirci maça gelmeyecek serzenişi haksız....

Abi adam haksiz degil Sivaslilar gelmicek ordaki kuyruk TS li enktaslarimizdan olusuyordur kesin.
Ama sözde bize kafa tutuyorlarya kücük beyinleriylen belki sezonun en yogun macini yasariz bakalim. Yenelimde gerisi muyum degil

Sadık Bıyık
24.04.2009, 10:46
ö.üründül benim çok ciddiye aldığım bir adam değil. zira ne kadar tarafsız gibi görünmeye çalışsada yorumları resmen taraf tutar şekilde. o yüzden o konuşurken benim midem bulanıyor

Faik Yılmaz
24.04.2009, 10:49
ö.üründül benim çok ciddiye aldığım bir adam değil. zira ne kadar tarafsız gibi görünmeye çalışsada yorumları resmen taraf tutar şekilde. o yüzden o konuşurken benim midem bulanıyor

Valla adam o kadar aleni düşmanlık yapıyorki...... Şampiyon olduğumuzda sakallı suratının nasıl bir hal aldığını görmek isterdim doğrusu...

bordo61
24.04.2009, 10:55
Herkes maç havasına girmiş internet siteleri bile girişlerine başaracaksın reklamı koymuş

bordo61
24.04.2009, 10:57
Acaba çok bilet alındı mı sivas tarafından maçta umarım olay çıkmaz

Mustafa Önder
24.04.2009, 11:06
Maç saati yaklaştıkça bir tuhaf olmaya başladım. Totem mi yapsam acaba bir garibim.

Erdal
24.04.2009, 11:12
Sahiden karşılaşırsak sormak istiyorum Üründül bey'e küçükken Trabzonspor la ilgili kötü bir anısımı var diye...

Erdal
24.04.2009, 11:13
Selçuk Yula yı anlarım Engin Verel i anlarım gençlikleri Trabzon tarafndan ezilerek geçti...Ama Üründül ün derdini anlayabilmiş değilim...

bordo61
24.04.2009, 11:15
Aha ömer gene konuşmuş

KuTs@L__pLaK@61
24.04.2009, 11:19
yenecez başka yolu yok yenlirsek trabzona gelmeyin !

Faik Yılmaz
24.04.2009, 11:19
Gencin birisi gurbette öğrenci imiş.... Evi aramış....

- Anne demiş 6 tane kırığım var babamı hazırla....

Anneside:
- Oğlum babam hazır asıl sen kendini hazırla......

Bizimkide o misal biz hazırız.Sivaslılar asıl siz kendinizi hazırlayın.....

diplomat61
24.04.2009, 11:20
arkadaşlar ruyamda gördüm bu gece hemen yazayım dedım...:

"Sivas 1 - 4 Trabzonspor "

Goller:
Yattara, Gökhan Ünal (2), Colman

Sivas'ın golu son dakıkada geldı ama hatırlamıyorum onu...

Maç sonuda Serkan kolbasti Oynuyor diğer futbolcularımızla beraber...süper bir ruyaydı ya....

İnşallah Gerçek olur..

Saygılarımla...

Diplomat61

7 AHMET 7
24.04.2009, 11:22
inşallah gerçek olur .

Hüseyin İlkin
24.04.2009, 11:28
Hayrettin, aylardır yoktu. Daha yeni yeni forma giymeye başladı. O kanatta ciddi sıkıntı yaşayacaklarını düşünüyorum. Bizim lehimize önemli bir artı. Özellikle Yattara, ciddi bir şekilde formunu yükseltmeye başladı. Bunun yanında, Alanzinho'da ilk 11 olursa, ara ara değişerek sollarını iki farklı adamla bitirebiliriz...

TSezgin61
24.04.2009, 11:29
bende rüyamda maci gördüm. cok gergin bir ortam. futbolcular tam dizilmis istiklal marsina taraftarlar sahayi basiyor, hami falan var:D kolbasti oynuyoruz falan...

bu rüyalar cok ilginc oluyor:D

ilhan
24.04.2009, 11:29
Bursaspor - Trabzonspor maçı;

Bursaspor tabir-i caizse 70 dakika kendi sahasında ezildi, 90+ da 1,5 metre ofsaytta gol attı. Ömer Üründül denen kollektif(!) futbol adamı "Bursapor haketti, gördünüz mü nasıl top oynadılar" diye ağzından sular aka aka programda söyledi.

Bu adamı konuşmaya gerek yok arkadaşlar. Ne olduğunu az çok biliyoruz.

Murat Acar
24.04.2009, 11:33
Bursaspor - Trabzonspor maçı;

Bursaspor tabir-i caizse 70 dakika kendi sahasında ezildi, 90+ da 1,5 metre ofsaytta gol attı. Ömer Üründül denen kollektif(!) futbol adamı "Bursapor haketti, gördünüz mü nasıl top oynadılar" diye ağzından sular aka aka programda söyledi.

Bu adamı konuşmaya gerek yok arkadaşlar. Ne olduğunu az çok biliyoruz.

Daha 2 hafta önce zamandaki köşesinde Trabzon şampiyon olamaz diye yazmıştı birde Trabzon şampiyon olamaz demiştim ben çok önce diyordu biz bu sivasi yenip o yazdıklarını yutturmayacakmıyım ona ben...

FerhaTS
24.04.2009, 11:35
ben de 2 gece once atesler icinde kıvranırken ruyamda 6-1 aldıgımız gordum. yattara ve alanzinho atıyodu gollerin buyuk bolumunu :)

Goller:

Maç sonuda Serkan kolbasti Oynuyor diğer futbolcularımızla beraber...süper bir ruyaydı ya....

İnşallah Gerçek olur..

Saygılarımla...

Diplomat61

Halil Atalay
24.04.2009, 11:36
http://www.ligtv.com.tr/

arkadaşlar yeri değil ama oylamaya katılın trabzonspor çok düşük durumda

Erdal
24.04.2009, 11:37
Daha 2 hafta önce zamandaki köşesinde Trabzon şampiyon olamaz diye yazmıştı birde Trabzon şampiyon olamaz demiştim ben çok önce diyordu biz bu sivasi yenip o yazdıklarını yutturmayacakmıyım ona ben...

Hocam Ömer Üründül Zaman da yazmıyor. Zeki Çol la karıştırdınız sanırım. Ayrıca emin olun Zeki Çol Trabzonspor u çok sever ve çok objektiftir. O yazıyı hatırlıyorum Zeki bey'in dediği forumda herkesin ısrarla dediği tek forvet dönmek lazım...İdi... Ben katılıyormuyum hayır.. :)

7 AHMET 7
24.04.2009, 11:37
bu maçtan sonra yükselir iyice ...

ilhan
24.04.2009, 11:43
Erdal abi,

Zeki Çol keşke Stadyum'da olsa. :) En azından doğru isimler doğru şeyleri konuşur. Bize garezi olanlar değil. Sivasspor'u hele bir yenelim bakalım o zaman ne diyecekler?

Cagdas Topal
24.04.2009, 11:48
yenecez başka yolu yok yenlirsek trabzona gelmeyin !

aramızda da böylelerinin cıkması beni sasırtmadı , senin sorunun ne ?

28TS61
24.04.2009, 11:59
sivas tribünlerinde bilet alan taraftarlarimiz varmidir acaba?
sivas stadini bordo-maviye cevirelimde akillar dursun sivaslilarin.

icimden bi ses olasi bir sivas galibiyetinde (allah göstermesin) kolbasti calacaklarini söylüyor dalga gecmek istedikleri icin

U.Sadıkoğlu
24.04.2009, 12:02
sivas tribünlerinde bilet alan taraftarlarimiz varmidir acaba?
sivas stadini bordo-maviye cevirelimde akillar dursun sivaslilarin.

icimden bi ses olasi bir sivas galibiyetinde (allah göstermesin) kolbasti calacaklarini söylüyor dalga gecmek istedikleri icin

dolu dolu merak etme :)

serdaracıl
24.04.2009, 12:07
-TRABZONSPOR, SİVASSPOR MAÇINA ODAKLANDI
-BORDO-MAVİLİLER, LİDER SİVASSPOR'U YENEREK ŞAMPİYONLUK
YARIŞINDA İDDİASINI ARTIRMAK İSTİYOR
-TEKNİK DİREKTÖR YANAL'IN FORVETTE UMUT'UN YERİNE GÖKHAN'A
11'DE ŞANS VERMESİ BEKLENİYOR

TRABZON Turkcell Süper Lig'de yarın deplasmanda lider Sivasspor ile karşılaşacak olan Trabzonspor'da, adeta nefesler tutuldu.
Sivasspor'un 4 puan gerisinde bulunan bordo-mavililer, rakibini yenerek şampiyonluk yarışında iddiasını artırmak istiyor.
Bordo-mavili takımda zorlu maç öncesi sakat veya cezalı oyuncu bulunmuyor.

-ŞENER, TRABZON'A GELDİ-

Trabzonspor Kulübü Başkanı Sadri Şener, İstanbul'dan dün Trabzon'a gelerek bordo-mavili takımın idmanını izledi.
Zorlu maç öncesi takıma moral veren ve bu akşam kafileyle birlikte Sivas'a gidecek olan başkan Şener, Sivasspor ile önemli bir maç yapacaklarını belirtti.
Rakipleriyle ligin zirvesini belirleyebilecek bir karşılaşma oynayacaklarını ifade eden Şener, ''Sivasspor'u yenersek şampiyonluk yolunda önemli bir adım atmış oluruz. Zor bir maç olacak. Teknik heyet ve futbolculara güveniyoruz. İnşallah istediğimiz sonuçla sahadan ayrılırız'' dedi.

-UMUT'UN YERİNE GÖKHAN-

Trabzonspor'da teknik direktör Ersun Yanal'ın forvette Umut Bulut'un yerine Gökhan Ünal'a şans vermesi bekleniyor.
Hafif sakatlığı bulunan ve dün doktor kontrolünde çalışmalara başlayan Umut'un hafta içinde antrenmanlara katılamaması nedeniyle Yanal, Gökhan Ünal ile idmanlarda özel olarak ilgilendi.

-TARAFTARLAR, SİVAS'A AKIN EDİYOR-

Trabzonspor ile Sivasspor arasında yapılacak olan karşılaşmaya bordo-mavili taraftarlar büyük ilgi gösteriyor.
Taraftar grupları otobüslerle, bazı taraftarlar da özel otomobilleriyle Sivas'a gitmeye hazırlanıyor. Ancak bordo-mavili taraftarlara ayrılan bölümde biletlerin tükendiği ve bu konuda sıkıntı yaşandığı bildirildi.

-ZİRVEDEKİ RAKİPLERİNİ YENEMİYOR-

Bu sezon şampiyonluk yarışı yapan rakipleri karşısında 3 puan alma başarısı gösteremeyen Trabzonspor, Sivasspor'u yenmesi halinde söz konusu maçlar içerisindeki ilk galibiyetini almış olacak.
Bordo-mavililer, rakipleriyle yaptığı toplam 6 maçta 5 beraberlik, 1 yenilgi almıştı. Karadeniz ekibi, 3 gol atarken, kalesinde 6 gol gördü.
Beşiktaş ile 0-0 ve 1-1, Fenerbahçe ile 0-0, Sivasspor ile 0-0, Galatasaray ile 2-2 berabere kalan bordo-mavililer, tek yenilgisini Galatasaray deplasmanında 3-0'lık sonuçla almıştı.

-MUHTEMEL 11-

Trabzonspor'un yarınki karşılaşmaya Sylva, Serkan, Song, Egemen, Cale, Hüseyin, Selçuk, Colman, Alanzinho, Yattara ve Gökhan Ünal 11'i ile çıkması bekleniyor.

Ayhan Yüksek
24.04.2009, 12:08
Heyecan had safhaya ulaştı, seviyor Takımımız bize heyecan yaşatmayı, ne ara açıp alıp gidiyoruz başımızı nede kopuyoruz üstten haydi bakalım hayırlısı Allah'ın izniyle alırız inşaallah maçı.

Tayfun
24.04.2009, 12:26
Zivaz aslında bizden it gibi çekiniyor cumartesi kemiğini vereceğiz bekleyin yiğidoşlar,çok havalandılar bi havalarını almak lazım :cool:

Onur Civelek61
24.04.2009, 12:28
Yattara___Alanzinho
______Gökhan_____

Tek forvet değil bence 3lü forvet:) bu taktiğe devam hocam.Yattara ve Alan gol becerisi yüksek oyuncular içeri çok iyi katedebiliyorlar.zivası ezeceğiz.

innocence
24.04.2009, 12:28
Erdal abi,

Zeki Çol keşke Stadyum'da olsa. :) En azından doğru isimler doğru şeyleri konuşur. Bize garezi olanlar değil. Sivasspor'u hele bir yenelim bakalım o zaman ne diyecekler?

işte buyüzden ö.üründülün olduğu stadyumu değilde; Zeki çol un olduğu teleligi izliyorum.üründülde bir kuyruk acısı var ve bunu çok belli ediyor.

U.Sadıkoğlu
24.04.2009, 12:33
Haydi cumaya dua etmeye : )

diplomat61
24.04.2009, 12:37
ben de 2 gece once atesler icinde kıvranırken ruyamda 6-1 aldıgımız gordum. yattara ve alanzinho atıyodu gollerin buyuk bolumunu :)

inaşallah ruyalarımız gerçek olur... 41- uyada 6-1 olmasada 1-0 rada razıyız...

Hadi Trabzonum Yen Şu Sivas'ı... Göster Büyüklüğünü....

a f s
24.04.2009, 12:46
Favori gösterildiğimiz maçlarda daha çok zorlanıyoruz. Maçın böyle zorluk derecesi yüksek olması futbolcularımızın güçlerini ortaya koymaları için daha iyi olabilir.

Maçın son düdüğüne kadar sabırlı ve dikkatli olmalıyız.

Tüm Türkiye şampiyonlar liginde 'avrupa bizim başarılı olmamızı istemiyor' demeçleri, güreş futbolu, kulübe tekmeleyen teknik direktör yerine hopteğimizi, finduğumuzu ve güzel futbolu ve yıldızlarıyla Trabzonsporumuzu görmek isteyecektir. Trabzonspor üstüne koyarak kadronun oturması ve gelecek sezon takviyelerle çok daha iyi yerlerde olacaktır.

Trabzonspor ve Türk futbolu için Sivas maçını almak, daha ötesi şampiyon olmak zorundayız. Allah yardımcımız olsun.

Jackdaniels
24.04.2009, 12:49
Bizim futbolcuların şampiyonluğa inandıklarını ve istediklerini sahada göriyim o bana yeter zaten geriside gelecektir....

ergin cesit
24.04.2009, 12:51
tüm dualarımız trabzonumuza canımıza herşeyimize

lazfather61
24.04.2009, 12:57
Bizim futbolcuların şampiyonluğa inandıklarını ve istediklerini sahada göriyim o bana yeter zaten geriside gelecektir....

aynen benimde temennim o iyi oynayalim ezelim ozaman kaybetsekte cok fazla sorun etmem, kotu oynayip yenince galibiyetin fazla tadi olmuyor.

lazfather61
24.04.2009, 12:58
1 gun 3 saat 16 dakika 12 sn

winner
24.04.2009, 12:59
Kritik maçları kazanamamak gibi kötü bir istatistiğe sahibiz.Umarım bu sefer farklı olur.

Fb maçındada gördük ss'nin orta sahası çok kötü, murat erdoğan dışında bizim orta sahasyı zorlayacak isim pek yok.Ama yaptıkları şu; topu ceza lanı önüne doğru mehmet yada tum'a şişirmek ve seken toplarla sonuca gidebilmek.Ama fener bu işi çözdü ve ofsayt taktiği ile ss forvetlerini ceza sahasından uzak tuttu ve başarılı oldu.Bence stoperlerimizin o oyuncularla boğuşmasındansa aynı taktiği uygulamak gerekir.

lazzz61
24.04.2009, 13:12
alanzıınhonu golüü var bu mactaa emınım 2-0 alcazz macı

Bülent AKBULUT61
24.04.2009, 13:20
3 puanı alalımda önemli kac tane attıyımız.

Bülent AKBULUT61
24.04.2009, 13:22
hem merak ediyorum ömer üründül denen şerefsiz sivası yendiğimizde ne diyecek.

biltrabzon
24.04.2009, 13:32
ne zaman rüyalara,dualara isi döktük mü hüsran oluyor.ve olasi bir yenilginin,yada beraberligin alametleri bunlar. diger maclarimizda yani istanbul takimlariyla yaptigimiz maclarda da ayni muhabbet dönüyordu buralarda.sivas in kadrosuyla bizim kadroyu karsilastirin,bülent uygun a , hangi kadro senin olsun deseler trabzonun kadrosu derdi.c.tesi kimin hoca olup olmadigi belli olacak ki,ersun yanal daha avantajli durumda futbolcu kalitesi olarak.

Mehmet Zeki
24.04.2009, 13:33
hem merak ediyorum ömer üründül denen şerefsiz sivası yendiğimizde ne diyecek.

O. Bulur bir bahane

Emre GÜRDAL
24.04.2009, 13:39
Haydi cumaya dua etmeye : )

umut bugun camıdeydı o cok dua ettı ama ne ııcn bılmıyorum

lazzz61
24.04.2009, 13:41
yakacak bızı yaa onun ıcın mı dua edıyyo acaba ınss oynamaz

Adulyan7
24.04.2009, 13:42
ben de rüyamda gördüm ama galatasarayla avniakerde şampiyonluk maçı oynadığımızı gördüm :) 4 1 yenip şampiyon oluyoduk bağıra bağıra uyandım :) acaba galatasarayla bizim aramızda mı geçecek şampiyonluk ne :))

OnOuR
24.04.2009, 13:44

O istekle oynarlarsa zaten önümüzde değil sivas kimse duramaz...

hasan_sarıtas
24.04.2009, 13:50
"
Sen orda otur ama saygıyla otur.Senin kendini bizle kıyaslaman çok ama çok erken sivaslı.Bize yaptığın saygısızlıklar için TRABZONUN kalbi kırılmıştır ama şundan emin olki ileride dara sıkıntıya ve zora gireceğin dönem ve dönemlerde TRABZON seni yalnız bırakmaz.Tarihin verdiği o görevle yine sana abiliğini yapar.Yine senin yanında olur." Bazı sivaslıların TRABZON hakkında yaptığı bazı yorumların yorumuda aslında tüm TRABZONLULAR için yorumsuzdur."Biz onlara şimdi yorum yapmayalım sivaslı.TRABZON tarihin akışı içinde elbette bunu yorumlayacaktır.Şimdi oturun ve bizimle şampiyonluk mücadelesine girdiğiniz için gururlanın.Bu sizin hakkınız.Bunu içinizde yada hayal kurarak doya doya yaşayın.Kimbilir size TRABZON böyle bir hakkı bir daha vermez belki......

Carizma arkadaşım, kahraman olmaya çalışanla kahraman doğan arasındaki farklılıkları bir paragrafta ansikopedilere nazire yaparcasına ne kadar güzel dile getirmişsin..müsadenle dokunduğun hassas yaraya bir iki avuç tuz da ben sallayayım.
maçkali hasan derler bana,yaş 30 a dayandı..hangi sevdalı sevdasını onlarca yıl bekler ey sivaslı...siz trabzonsporla boy ölçüşmekten önce trabzonspor sevdasının ne anlama geldiğini iiyce analiz edin ve kendi içinizde sivas sevdasını hat safhalara taşıyın müzelerinizi kupalarla doldurun... zannedersem trabzonsporumuzla mukayesenizin zamanı minumum yarım y.y. içinde olacaktır..
Trabzonspor taraftarı 24 yıl öncesine kadar 6 defa sevdasıyla trabzonsporuyla şampiyonluk yaşayıp nikah masasında nikah kıymıştır,bu da yetmezmiş gibi onlarca kupayla da nikah tazelemiştir..bunlar taraftarımızın nikahlı zümresi şanslı zümre... bizim nesilse yürekten sevdalandığımız sevdamızla göremediğimiz şampiyonluğu yaşayacak nikah masasına oturak günü bekliyoruz,, işte sivaslı kardeşlerim trabzonspor sevdası aşkı budur..büyüklüğü budur...sizler trabzonspor büyüklüğünü tartışmak yerine sokaklarınızdaki istanbul takımlarının bayraklarını temizleyiz,uzunsokak gibi faroz gibi kalkınma gibi maçka gibi sürmene gibi saf olun....öz olun...harbiden sevdalı olun....
arkadaşlar ..ortamı çok geriyorlar yarın işallah bir sorun çıkmaz..ben bu maçı 2-0 alacağımıza inanıyorum....bunun yanında mecnun beyin bülent uygunun açıklamaları öyle tahrik edici ki bu tahriklere kapılşmayıp oyunumuzu oynarsak ya dedğim skoru alırız yada bir kaçgün sora sonuç açıklarınır hükmen 3-0 yeneriz...nedersiniz tarih tekerrürden ibaretmiş...işallah temiz maç olur...

Bülent AKBULUT61
24.04.2009, 13:52
umut bugun camıdeydı o cok dua ettı ama ne ııcn bılmıyorumoynamak için dua etmiştir adamdan kurtulamadıkkı artık gökhanın oynamasının zamanı geldi iki hafta yedek kalmak ona yetmiştir

innocence
24.04.2009, 13:54
bu hafta neden bu kadar uzun sürdü anlamadım.Hayır olur İnşallah

Bülent AKBULUT61
24.04.2009, 13:54
arkadaşlar az önce haber61 de gezerken bi yorum gördüm sizinle paylaşayım dedim.

Bir an ersun hocanı yerinde olsam ......
Yavuzalkan
ben ersun yanalin yerinde olsam futbolcuları etrafıma toplarım , onlara şöyle bir konuşma yapardım, ey arkadaşlar şu anda temsil ettiğimiz kulüp , tÜrkİyenin en büyük kulübüdür, öyle dördüncü büyük bilmem kaçıncı büyük değil birinci büyüğüdür .bu kulüp geçmişinde başarılarla dolu her şeyin ilkini yaşamış bir kulüptür. Siz Şenolların, turgayların, necatilerin, alikemal lerin , necdetlerin, serdarların, kadirlerin, hüsnülerin, cemillerin, İskenderlerin, kemallerin ,güngörlerin, hamilerin, vs. Efsane olduğu ve kulübü efsane haline getirdiği bir yeri bir şehri bir milleti temsil ediyorsunuz. Siz öyle şanslısınız ki böyle asil bir milletin temsilcilerisiniz. Bakın ben size bir şey söyleyeceğim , bu takımın maçlarını anlatan sipikerler şöyle söze girerlerdi, evet şu anda liderin maçındayız evet şu anda şampiyonun maçındayız evet şu anda ligimizin namağlup liderinin maçındayız, kendi sahasında gol yemeyen koca ligi sadece yedi gol yiyerek tamamlayan bunların ikisini penaltıdan yiyen bir kulübün temsilcilerisiniz, siz öyle şanslısınız ki buranın insanı samimi olan ile samimi olmayanı çok kolay ayırt edebiliyor. Bu camia sizi hakkettiğiniz yere koyar sizin hakkınızı yemez siz yeterki elinizden geleni yapın , buna gayret edin . Siz yıllarca şampiyon olmuş kupalar kazanmış gol yediği zaman olay olmuş yenildiği zaman türkiyenin gündemini değiştirmiş bir kulübün bugünkü temsilcilerisiniz. Siz tariihnde onlarca final oynamış bir kulübün temsilcilerisiniz, siz oynadığı finallerin çoğunu kazanmış bir kulübün temsilcilerisiniz, siz geçmişinde şahibesi olmayan , hep haklının yanıda yer almış madurun yanında yer almış bir kulübün temsilcilerisiniz . Şimdi ya geçmişinize sahip çıkacaksınız, onlara yaraşır bir şekilde mücadele vereceksiniz, yada bugün bu kulübün tarihini olumsuzluk anlamıda değiştireceksiniz. Her şey sizin elinizde ya tarihe , tarih yazacaksınız yada tarih sizi ,tarihi olumsuz anlamda değiştirdiğiniz için yazacak. Bu kulüp 25 yıldır şampiyon olamıyor. Bu kulübü 25 yıldır şampiyon yapmadılar bunu engellediler, üzerinde oyunlar oynadılar hakkını yediler karanlık eller devreye girdi 25 yaşında daha hakemliğin başında olan kişile bir maçlığına hakemlik yaptılar ve hakemliği bıraktılar sırf trabzonsporun önün kesmek için işte size birkaç isim (cem deda , cem papila, ali aydın vs.) şimdi siz bu külübün tarihindeki en önemli final maçlarından birine çıkıyorsunuz. Karşınızdaki kulübün takımın yaşını bilmiyorum ama varsayalım bizimle emsal , ama benim bildiğim bişe var aklımda kalan en ufak bir başarısının olmaması, ama siz öğlemi, çıkacaksınız sadece oynayacaksınız . Heyacan yapmayacaksınız çünkü sizin ispatlamakla yükümlü olduğunuz hiçbir şey yok. Ama karşınızdaki takım çok şeyi ispatlamak üzere sahaya çıkacak , buda sizin en büyük artınız olacak, onlar kayıp ederse bu ligi en iyi ihtimalle 3, bitirir ama siz kayıp ederseniz en kötü ihtimalle 3, olursunuz. Siz seneyede ondan sonraki senede şampiyonluğa oynayacaksınız. Ama rakip beklide seneye küme düşmemeye oynayacak belgide iki yıl sonra bankaysa liginde şampiyonluğa oynayacak. İşte size rakibinizle aranızdaki fark . Siz sakin olacaksınız ne yaptığınızı bileceksiniz , kazanmak gibi bir mecburiyetiniz yok , ama rakibin kazanmak gibi mecburiyeti var , bundan yararlanacaksınız ve bu maçı kazanacaksınız. O zaman geçmişinize yaraşır bir takım olursunuz geleceğinize örnek teşkil edersiniz. Siz bu kulübe gelmekle zaten nekadar yürekli olduğunuzu gösterdiniz şimdi çıkın aslanlar gibi mücadelenizi yapın aslınıza şanınıza , geçmişinize, tarihinize, taraftarınıza , ve en önemlisi kendinize layık olun . Dürüstlükten , centilmenlikten , spor ahlakından, hedefe varmak için her şey mubahtır türünden olabilecek yanlışlıklardan uzak durun. Unutmayın allah doğrunun yanındadır . Sizin bu maçtan anlınızın akıyla çıkacağınıza benim hiçbir şüphem yoktur. Kazanız mÜbarek olsun . Ben ersun hocanın yerinde olsam bu aslan parçalarına böyle bir konuşma yapardım allah bizi mahcup etmesin dilerim ve isterim bu maçı kazanırız.kazanacağımız içime doğdu.
24 nisan 2009 cuma 12:47

Şu mübarek cuma günü hürmetine dualarımızı kabul eyle yarabbi......
amİn amİn amİnnnnnnnn

efulim67
24.04.2009, 13:55
İlk Yarı 1 İkinci yarı 2 bitecek maç. Yani gol yiyeceğiz. Ama Allah'ın izni ile fazlasını atacağız.
Zaten yediğimizden fazla gol atabilsek her maçta kesin şampiyonuz. :)

Akın NAZİFOĞLU
24.04.2009, 13:56
arkadaşlar az önce haber61 de gezerken bi yorum gördüm sizinle paylaşayım dedim.

Bir an ersun hocanı yerinde olsam ......
Yavuzalkan
ben ersun yanalin yerinde olsam futbolcuları etrafıma toplarım , onlara şöyle bir konuşma yapardım, ey arkadaşlar şu anda temsil ettiğimiz kulüp , tÜrkİyenin en büyük kulübüdür, öyle dördüncü büyük bilmem kaçıncı büyük değil birinci büyüğüdür .bu kulüp geçmişinde başarılarla dolu her şeyin ilkini yaşamış bir kulüptür. Siz Şenolların, turgayların, necatilerin, alikemal lerin , necdetlerin, serdarların, kadirlerin, hüsnülerin, cemillerin, İskenderlerin, kemallerin ,güngörlerin, hamilerin, vs. Efsane olduğu ve kulübü efsane haline getirdiği bir yeri bir şehri bir milleti temsil ediyorsunuz. Siz öyle şanslısınız ki böyle asil bir milletin temsilcilerisiniz. Bakın ben size bir şey söyleyeceğim , bu takımın maçlarını anlatan sipikerler şöyle söze girerlerdi, evet şu anda liderin maçındayız evet şu anda şampiyonun maçındayız evet şu anda ligimizin namağlup liderinin maçındayız, kendi sahasında gol yemeyen koca ligi sadece yedi gol yiyerek tamamlayan bunların ikisini penaltıdan yiyen bir kulübün temsilcilerisiniz, siz öyle şanslısınız ki buranın insanı samimi olan ile samimi olmayanı çok kolay ayırt edebiliyor. Bu camia sizi hakkettiğiniz yere koyar sizin hakkınızı yemez siz yeterki elinizden geleni yapın , buna gayret edin . Siz yıllarca şampiyon olmuş kupalar kazanmış gol yediği zaman olay olmuş yenildiği zaman türkiyenin gündemini değiştirmiş bir kulübün bugünkü temsilcilerisiniz. Siz tariihnde onlarca final oynamış bir kulübün temsilcilerisiniz, siz oynadığı finallerin çoğunu kazanmış bir kulübün temsilcilerisiniz, siz geçmişinde şahibesi olmayan , hep haklının yanıda yer almış madurun yanında yer almış bir kulübün temsilcilerisiniz . Şimdi ya geçmişinize sahip çıkacaksınız, onlara yaraşır bir şekilde mücadele vereceksiniz, yada bugün bu kulübün tarihini olumsuzluk anlamıda değiştireceksiniz. Her şey sizin elinizde ya tarihe , tarih yazacaksınız yada tarih sizi ,tarihi olumsuz anlamda değiştirdiğiniz için yazacak. Bu kulüp 25 yıldır şampiyon olamıyor. Bu kulübü 25 yıldır şampiyon yapmadılar bunu engellediler, üzerinde oyunlar oynadılar hakkını yediler karanlık eller devreye girdi 25 yaşında daha hakemliğin başında olan kişile bir maçlığına hakemlik yaptılar ve hakemliği bıraktılar sırf trabzonsporun önün kesmek için işte size birkaç isim (cem deda , cem papila, ali aydın vs.) şimdi siz bu külübün tarihindeki en önemli final maçlarından birine çıkıyorsunuz. Karşınızdaki kulübün takımın yaşını bilmiyorum ama varsayalım bizimle emsal , ama benim bildiğim bişe var aklımda kalan en ufak bir başarısının olmaması, ama siz öğlemi, çıkacaksınız sadece oynayacaksınız . Heyacan yapmayacaksınız çünkü sizin ispatlamakla yükümlü olduğunuz hiçbir şey yok. Ama karşınızdaki takım çok şeyi ispatlamak üzere sahaya çıkacak , buda sizin en büyük artınız olacak, onlar kayıp ederse bu ligi en iyi ihtimalle 3, bitirir ama siz kayıp ederseniz en kötü ihtimalle 3, olursunuz. Siz seneyede ondan sonraki senede şampiyonluğa oynayacaksınız. Ama rakip beklide seneye küme düşmemeye oynayacak belgide iki yıl sonra bankaysa liginde şampiyonluğa oynayacak. İşte size rakibinizle aranızdaki fark . Siz sakin olacaksınız ne yaptığınızı bileceksiniz , kazanmak gibi bir mecburiyetiniz yok , ama rakibin kazanmak gibi mecburiyeti var , bundan yararlanacaksınız ve bu maçı kazanacaksınız. O zaman geçmişinize yaraşır bir takım olursunuz geleceğinize örnek teşkil edersiniz. Siz bu kulübe gelmekle zaten nekadar yürekli olduğunuzu gösterdiniz şimdi çıkın aslanlar gibi mücadelenizi yapın aslınıza şanınıza , geçmişinize, tarihinize, taraftarınıza , ve en önemlisi kendinize layık olun . Dürüstlükten , centilmenlikten , spor ahlakından, hedefe varmak için her şey mubahtır türünden olabilecek yanlışlıklardan uzak durun. Unutmayın allah doğrunun yanındadır . Sizin bu maçtan anlınızın akıyla çıkacağınıza benim hiçbir şüphem yoktur. Kazanız mÜbarek olsun . Ben ersun hocanın yerinde olsam bu aslan parçalarına böyle bir konuşma yapardım allah bizi mahcup etmesin dilerim ve isterim bu maçı kazanırız.kazanacağımız içime doğdu.
24 nisan 2009 cuma 12:47

Şu mübarek cuma günü hürmetine dualarımızı kabul eyle yarabbi......

amİn!!!!!!!!

Muhendis61
24.04.2009, 13:56
Arkadaşlar az önce haber61 de gezerken bi yorum gördüm sizinle paylaşayım dedim.

bir an ersun hocanı yerinde olsam ......
yavuzalkan
Ben ERSUN YANALIN yerinde olsam futbolcuları etrafıma toplarım , onlara şöyle bir konuşma yapardım, ey arkadaşlar şu anda temsil ettiğimiz kulüp , TÜRKİYEnin en büyük kulübüdür, öyle dördüncü büyük bilmem kaçıncı büyük değil birinci büyüğüdür .Bu kulüp geçmişinde başarılarla dolu her şeyin ilkini yaşamış bir kulüptür. Siz Şenolların, turgayların, Necatilerin, alikemal lerin , Necdetlerin, serdarların, kadirlerin, hüsnülerin, cemillerin, İskenderlerin, kemallerin ,Güngörlerin, hamilerin, vs. efsane olduğu ve kulübü efsane haline getirdiği bir yeri bir şehri bir milleti temsil ediyorsunuz. Siz öyle şanslısınız ki böyle asil bir milletin temsilcilerisiniz. Bakın ben size bir şey söyleyeceğim , bu takımın maçlarını anlatan sipikerler şöyle söze girerlerdi, evet şu anda liderin maçındayız evet şu anda şampiyonun maçındayız evet şu anda ligimizin namağlup liderinin maçındayız, kendi sahasında gol yemeyen koca ligi sadece yedi gol yiyerek tamamlayan bunların ikisini penaltıdan yiyen bir kulübün temsilcilerisiniz, siz öyle şanslısınız ki buranın insanı samimi olan ile samimi olmayanı çok kolay ayırt edebiliyor. Bu camia sizi hakkettiğiniz yere koyar sizin hakkınızı yemez siz yeterki elinizden geleni yapın , buna gayret edin . Siz yıllarca şampiyon olmuş kupalar kazanmış gol yediği zaman olay olmuş yenildiği zaman türkiyenin gündemini değiştirmiş bir kulübün bugünkü temsilcilerisiniz. Siz tariihnde onlarca final oynamış bir kulübün temsilcilerisiniz, siz oynadığı finallerin çoğunu kazanmış bir kulübün temsilcilerisiniz, siz geçmişinde şahibesi olmayan , hep haklının yanıda yer almış madurun yanında yer almış bir kulübün temsilcilerisiniz . Şimdi ya geçmişinize sahip çıkacaksınız, onlara yaraşır bir şekilde mücadele vereceksiniz, yada bugün bu kulübün tarihini olumsuzluk anlamıda değiştireceksiniz. Her şey sizin elinizde ya tarihe , tarih yazacaksınız yada tarih sizi ,tarihi olumsuz anlamda değiştirdiğiniz için yazacak. Bu kulüp 25 yıldır şampiyon olamıyor. Bu kulübü 25 yıldır şampiyon yapmadılar bunu engellediler, üzerinde oyunlar oynadılar hakkını yediler karanlık eller devreye girdi 25 yaşında daha hakemliğin başında olan kişile bir maçlığına hakemlik yaptılar ve hakemliği bıraktılar sırf trabzonsporun önün kesmek için işte size birkaç isim (cem deda , cem papila, ali aydın vs.) şimdi siz bu külübün tarihindeki en önemli final maçlarından birine çıkıyorsunuz. Karşınızdaki kulübün takımın yaşını bilmiyorum ama varsayalım bizimle emsal , ama benim bildiğim bişe var aklımda kalan en ufak bir başarısının olmaması, ama siz öğlemi, çıkacaksınız sadece oynayacaksınız . Heyacan yapmayacaksınız çünkü sizin ispatlamakla yükümlü olduğunuz hiçbir şey yok. Ama karşınızdaki takım çok şeyi ispatlamak üzere sahaya çıkacak , buda sizin en büyük artınız olacak, onlar kayıp ederse bu ligi en iyi ihtimalle 3, bitirir ama siz kayıp ederseniz en kötü ihtimalle 3, olursunuz. Siz seneyede ondan sonraki senede şampiyonluğa oynayacaksınız. Ama rakip beklide seneye küme düşmemeye oynayacak belgide iki yıl sonra bankaysa liginde şampiyonluğa oynayacak. İşte size rakibinizle aranızdaki fark . Siz sakin olacaksınız ne yaptığınızı bileceksiniz , kazanmak gibi bir mecburiyetiniz yok , ama rakibin kazanmak gibi mecburiyeti var , bundan yararlanacaksınız ve bu maçı kazanacaksınız. O zaman geçmişinize yaraşır bir takım olursunuz geleceğinize örnek teşkil edersiniz. Siz bu kulübe gelmekle zaten nekadar yürekli olduğunuzu gösterdiniz şimdi çıkın aslanlar gibi mücadelenizi yapın aslınıza şanınıza , geçmişinize, tarihinize, taraftarınıza , ve en önemlisi kendinize layık olun . Dürüstlükten , centilmenlikten , spor ahlakından, hedefe varmak için her şey mubahtır türünden olabilecek yanlışlıklardan uzak durun. Unutmayın ALLAH doğrunun yanındadır . Sizin bu maçtan anlınızın akıyla çıkacağınıza benim hiçbir şüphem yoktur. Kazanız MÜBAREK OLSUN . Ben ersun hocanın yerinde olsam bu aslan parçalarına böyle bir konuşma yapardım ALLAH bizi mahcup etmesin dilerim ve isterim bu maçı kazanırız.Kazanacağımız içime doğdu.
24 Nisan 2009 Cuma 12:47

Şu Mübarek Cuma günü hürmetine dualarımızı kabul eyle yarabbi......

Mustafa Ayazoğlu
24.04.2009, 13:57
MUHTEMEL 11

Sylva, Serkan, Song, Egemen, Cale, Hüseyin, Selçuk, Colman, Alanzinho, Yattara ve Gökhan Ünal

gerçek
24.04.2009, 13:57
endişe etmediğimiz ve olumlu düşünüp enerjimizi verdiğimizde bu sahaya yansıyor... ondandır bunca deplasman galibiyeti... deplasmana giden taraftar canı gönülden enerji veriyor takıma... avni akerde çoğu seyirci ön yargılı endişeli ve kötü niyetli olunca zorlanıyoruz...
Meraklanmayın Sivası rahat geçeceğiz... ilk 20 dk da gol atıp devreyi 2-0 la kapatırız ikinci yarıda çirkeflik ve her tülü futboldışı olay olur.. Cüneyt Çakır bolca kart gösterip öncelikle Sivası doğrar bizde nasibimizi alırız..... ( Dikkat etmek lazım) Ben bu maçı 3-0 alacağımıza inanıyorum en kötü son dakikalada bir gol yeriz 3-1 biter...
Bu maçtan sonrada Sivas biter.....
Geçen senenin intikamını sahada almalıyız hemde onları şampiyonluk hayallerinden ederek...
Görecez bakalım artist Bülenti maç sonrasında. Küçük Emrah suratıyla yine nasıl ağlayıp yumurtlayacak

Rahat olun kazanacağız.....

Akın NAZİFOĞLU
24.04.2009, 13:58
İşte Trabzonspor'un Sivas 11'i
24 Nisan 2009 Cuma 12:15
Turkcell Süper Lig'de yarın deplasmanda lider Sivasspor ile karşılaşacak olan Trabzonspor'da, adeta nefesler tutuldu.

Sivasspor'un 4 puan gerisinde bulunan bordo-mavililer, rakibini yenerek şampiyonluk yarışında iddiasını artırmak istiyor.

ŞENER, TRABZON'A GELDİ
Trabzonspor Kulübü Başkanı Sadri Şener, İstanbul'dan dün Trabzon'a gelerek bordo-mavili takımın idmanını izledi.

Zorlu maç öncesi takıma moral veren ve bu akşam kafileyle birlikte Sivas'a gidecek olan başkan Şener, Sivasspor ile önemli bir maç yapacaklarını belirtti.

Rakipleriyle ligin zirvesini belirleyebilecek bir karşılaşma oynayacaklarını ifade eden Şener, ''Sivasspor'u yenersek şampiyonluk yolunda önemli bir adım atmış oluruz. Zor bir maç olacak. Teknik heyet ve futbolculara güveniyoruz. İnşallah istediğimiz sonuçla sahadan ayrılırız'' dedi.

UMUT'UN YERİNE GÖKHAN
Trabzonspor'da teknik direktör Ersun Yanal'ın forvette Umut Bulut'un yerine Gökhan Ünal'a şans vermesi bekleniyor.

Hafif sakatlığı bulunan ve dün doktor kontrolünde çalışmalara başlayan Umut'un hafta içinde antrenmanlara katılamaması nedeniyle Yanal, Gökhan Ünal ile idmanlarda özel olarak ilgilendi.

TARAFTARLAR, SİVAS'A AKIN EDİYOR
Trabzonspor ile Sivasspor arasında yapılacak olan karşılaşmaya bordo-mavili taraftarlar büyük ilgi gösteriyor.

Taraftar grupları otobüslerle, bazı taraftarlar da özel otomobilleriyle Sivas'a gitmeye hazırlanıyor. Ancak bordo-mavili taraftarlara ayrılan bölümde biletlerin tükendiği ve bu konuda sıkıntı yaşandığı bildirildi.

ZİRVEDEKİ RAKİPLERİNİ YENEMİYOR
Bu sezon şampiyonluk yarışı yapan rakipleri karşısında 3 puan alma başarısı gösteremeyen Trabzonspor, Sivasspor'u yenmesi halinde söz konusu maçlar içerisindeki ilk galibiyetini almış olacak.

Bordo-mavililer, rakipleriyle yaptığı toplam 6 maçta 5 beraberlik, 1 yenilgi almıştı. Karadeniz ekibi, 3 gol atarken, kalesinde 6 gol gördü.

Beşiktaş ile 0-0 ve 1-1, Fenerbahçe ile 0-0, Sivasspor ile 0-0, Galatasaray ile 2-2 berabere kalan bordo-mavililer, tek yenilgisini Galatasaray deplasmanında 3-0'lık sonuçla almıştı.

MUHTEMEL 11
Trabzonspor'un yarınki karşılaşmaya Sylva, Serkan, Song, Egemen, Cale, Hüseyin, Selçuk, Colman, Alanzinho, Yattara ve Gökhan Ünal 11'i ile çıkması bekleniyor.

Bülent AKBULUT61
24.04.2009, 13:58
Turkcell Süper Lig'de yarın deplasmanda lider Sivasspor ile karşılaşacak olan Trabzonspor'da, adeta nefesler tutuldu.

ŞENER, TRABZON'A GELDİ

UMUT'UN YERİNE GÖKHAN

MUHTEMEL 11
kadro cok güzel giray'mı oynasaydı song'un yerine diyorum iyi olurdu hava toplarında neyse zaten farketmez ya paf takımıyla cıksakta yeneceğiz başka yolu yok.

bordo08
24.04.2009, 14:01
Daha iki sene öncesine kadar ist. takımlarının peşinden koşan en büyük başarısı lig 4. lüğü olan malum takım ve malum seyirciyi kendi sahalarında mağlup edip yolumuza bakacagız çok fazla büyütmeyin bunları.BÜYÜK TRABZONSPORUMUZ gerekeni yapacaktır.Yeşil Artvinden Karadeniz Fırtınasına gönül dolusu selamlar.

efulim67
24.04.2009, 14:01
endişe etmediğimiz ve olumlu düşünüp enerjimizi verdiğimizde bu sahaya yansıyor... ondandır bunca deplasman galibiyeti... deplasmana giden taraftar canı gönülden enerji veriyor takıma... avni akerde çoğu seyirci ön yargılı endişeli ve kötü niyetli olunca zorlanıyoruz...
Meraklanmayın Sivası rahat geçeceğiz... ilk 20 dk da gol atıp devreyi 2-0 la kapatırız ikinci yarıda çirkeflik ve her tülü futboldışı olay olur.. Cüneyt Çakır bolca kart gösterip öncelikle Sivası doğrar bizde nasibimizi alırız..... ( Dikkat etmek lazım) Ben bu maçı 3-0 alacağımıza inanıyorum en kötü son dakikalada bir gol yeriz 3-1 biter...
Bu maçtan sonrada Sivas biter.....
Geçen senenin intikamını sahada almalıyız hemde onları şampiyonluk hayallerinden ederek...
Görecez bakalım artist Bülenti maç sonrasında. Küçük Emrah suratıyla yine nasıl ağlayıp yumurtlayacak

Rahat olun kazanacağız.....

Sen beni duymuyorsun herhalde Renkdaşım!
İlk yarı 1, İkinci yarı 2 maç. :)

Murat Acar
24.04.2009, 14:03
Hocam Ömer Üründül Zaman da yazmıyor. Zeki Çol la karıştırdınız sanırım. Ayrıca emin olun Zeki Çol Trabzonspor u çok sever ve çok objektiftir. O yazıyı hatırlıyorum Zeki bey'in dediği forumda herkesin ısrarla dediği tek forvet dönmek lazım...İdi... Ben katılıyormuyum hayır.. :)
Evet hatırlattığın düzelttiğin iyi oldu Kafa malüm sivas Yolalrıyla meşgul arada karıştı :)Zeki çolun hemen hemen her yazısını okurum ben gördüğüm şuki kendisi Fenerli bunu yazılarını okuyan biri çok kolay bir şekilde analr objektif olmaya çalışıyomu belki ama Trabzonsporun kaybettiği iki maç sonrası ben demiştim demesi benim ona olan sempatimi tamamen bitirdi açıkçası...

efulim67
24.04.2009, 14:03
Daha iki sene öncesine kadar ist. takımlarının peşinden koşan en büyük başarısı lig 4. lüğü olan malum takım ve malum seyirciyi kendi sahalarında mağlup edip yolumuza bakacagız çok fazla büyütmeyin bunları.BÜYÜK TRABZONSPORUMUZ gerekeni yapacaktır.Yeşil Artvinden Karadeniz Fırtınasına gönül dolusu selamlar.

Bu Artvinlileri seviyorum yaaa!
Karadenizde onların yeri bende başka!
benden daha fanatik Trabzonsporlular var Artvin'de.
Bende Samsun'dan Saygı ve selamlarımı gönderiyorum.

bordo08
24.04.2009, 14:06
Evallah abi bizde sizleri seviyoruz ortak noktakımız şanlı bordo mavi renkler.siz samsundan bordo diye seslenince mavi diyecek yürekler burda sonuna kadar....:)

lazfather61
24.04.2009, 14:06

ŞENER, TRABZON'A GELDİ

UMUT'UN YERİNE GÖKHAN

MUHTEMEL 11

bu haber61 haberi ve haber 61 in verdigi tum kadro tahminmleri tutuyor, demek oluyiorki bu kadroyla cikacagiz svs macina

agasaro
24.04.2009, 14:08
Orta beşli son haftalarda iyi işler çıkartıyor ama Hüseyin'in rakibi önde karşılaması zorunlu. Defansın içine gömülüp rakip atakları Song'un önünde karşılamaktan vazçgeçmesi ya da vezgeçirilmesi gerek. Zaman zaman rakip sahay da gitmeli. Fenerbahçe maçındaki performansı sergileyebilirse eğer takım çok rahat edecektir. Musa Aydın ve Abdurahman Dereli'ye dikkat. Bu arada hakem doğru dürüst maç yönetirse eğer Sylla'nın ilk 30 dakikada Alanzinho ile uğraşmaktan başının dönmesi ve sarı kart görüp gardını düşürmesi gerek.

Ömer Kaya
24.04.2009, 14:09
inş 2den 2 olur:)

Burak DERELİ
24.04.2009, 14:10
takım cok guzel allahın izniyle bu msçı alacaz

Cem Balcı
24.04.2009, 14:10
zirve yolunda çok önemli bir maç...

temennimiz bellidir...

inşallah galip geliriz...

Muhammed Ayaz
24.04.2009, 14:12
arkadaşlar ölüm kalım maçı futbolcularımıza başarılar.gerçektende 26 senenin hasretiyle bu maça çıkacağız ya bu sene bu özlem bitecek yada bi 26 sene daha bekleyeceğiz .başarılar TRABZONUM.

77777777777777777777777777777777777777777777777777 7777777777777777777777777777777

Bülent AKBULUT61
24.04.2009, 14:15
beklemek yok yola devam aklınıza getirmeyin başka şeyler bu sene şampiyon biziz

Bülent AKBULUT61
24.04.2009, 14:18
hayatım boyunca bir mac için bu kadar heyecanlanmamıştım ulen kalpten gitmesem bari.kötü bir sonucta kafayı yerim ama neyse aklıma getirmeyim kötü sonucları.

a f s
24.04.2009, 14:19
http://trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/2-2U2A8F5M.jpg

http://trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/2-3S6A5H3H.jpg

Sivas şampiyonluk yolundaki aşmamız gereken engellerden sadece biri. Lideri veya lig sonuncusunu yenince aynı puanı alıyoruz. Her maç ciddi her maç önemli. Alacağımız galibiyet hem puan, hem moral açısından çok önemli. Allah yardımcımız olsun.

http://trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/6-3P0A2K3M.jpg

Ayhan Yüksek
24.04.2009, 14:21
Eyvallah kardeşim bizde sizleri seviyoruz duygularımız karşılıklı bizdende selam ve saygılar.

Adem Erdoğan
24.04.2009, 14:21
Fazla gergin değilim hatta hiç değilim.En kötü beraberlik diyorum.Altı üstü her hafta balon gollerle kazanan sivas.

Geçen sezon şampiyonluğa oynarken kendi sahasında fenerden 4 gs'den 5 yiyen sivas.

Ali İhsan
24.04.2009, 14:24
Kolbastıyı özledik...

Bülent AKBULUT61
24.04.2009, 14:25
bu hafta o kadar uzun geldiki bana gecmek bilmedi ya demek insanlar bir şeyleri bekleyince günler gecmek bilmiyor.bence bu kadar strese girmemize gerek yok ama bir türlü olmuyor

TAHSİN 61
24.04.2009, 14:30
Herkeze hayırlı cumalar BMN ahalisi dualarımızı yaptık artık hesaplaşma günü top bizden çıktı Sivas semalarında....

Murat Acar
24.04.2009, 14:30
Eyvallah Kardeşim habu ülkenin en büyük takımını tutmayacağızda hangi takımı tutacağız bizim için Trabzonsporu tutmayan Hemşo olamaz bize Burası Hemşo dolu Sivasa gelirsen tanışmakda isterim seninle...

Mustafa Ayazoğlu
24.04.2009, 14:32
Tribünde ki atmosferi şimdiden merak ediyorum. 12 Bin kişilik stad, kaç Trabzonsporlu orda olacak.

Ahmet Faruk
24.04.2009, 14:43
Asıl bombayı Yanal’ın yerine geçen Berkay Kayan (11) patlattı: “Şampiyonluk için Sivas’ı yenmeliyiz. Kaptan Hüseyin, takımı iyi organize edemiyor, dikkatli olmalı. Oyuncular hakemle çok uğraşıyor, uğraşmasınlar. Cale ve Egemen; kale gibi olun, top geçmesin. Umut, Gökhan ve Yattara; şutlarınız gol olsun.”

:D

Uşaklar da alem yani...

güneyli
24.04.2009, 14:50
Bütün şartlar lehimize .Söz futbolcularda..

Murat Acar
24.04.2009, 14:51
Tribünde ki atmosferi şimdiden merak ediyorum. 12 Bin kişilik stad, kaç Trabzonsporlu orda olacak.
Tüm trabzonspor orda olacak merak etme maçı izlerken ne demek istediğimi anlarsın onyüzbinmilyontanee :):):

robinhood61
24.04.2009, 15:02

Goller:

İnşallah Gerçek olur..

Saygılarımla...

Diplomat61

ula habiyle rüyaya can gurban da :)

Berat
24.04.2009, 15:06
Bilmiyorum duygusal mı bakıyorum olaya ama havada zafer kokusu var sanki..

macka61
24.04.2009, 15:08
Uyanık Trabzonsporlular!
Süper Lig'de yarın oynanacak olan Sivasspor-Trabzonspor maçı öncesinde, bazı Trabzonsporlu taraftarların Sivasspor tribünlerinden bilet aldığının belirlenmesi üzerine İl Spor Güvenlik Kurulu maça gelenlerin yanlarında kimlik bulundurma zorunluluğu getirdi. Sivas kimliği taşımayan taraftarlar kırmızı-beyazlılar için ayrılan tribünlere giremeyecek.

Sivasspor AsBaşkanı Erdal Sarılar, bazı Trabzonspor taraftarının Sivasspor tribünlerinden bilet aldığının tespit edildiğini belirterek, bu konuda İl Spor Güvenlik Kurulu'nun değerlendirmede bulunduğunu ifade etti. Sarılar, "Her hangi bir provakasyon yaşanmaması ve olumsuz olayların engellenmesi için böyle bir karar alındı. Bu yüzden maça gelenlerin yanlarında mutlaka kimliklerini de bulundurmaları gerekiyor" dedi.

İl Spor Güvenlik Kurulundan yapılan açıklamada ise, "Sivasspor-Trabzonspor maçında misafir takım seyircilerinin Sivas seyircilerine yönelik ayrılan bölümlerden bilet aldıklarının tespit edilmesi üzerine müsabakaya gelecek olan taraftarların kimliklerini yanlar ında getirmelerini istiyoruz. Kimliksiz olan taraftarlar kesinlikle stadyuma alınmayacaktır. Olası bir olaya ve provakalara karşı alınan önlemlere ve kararlara taraftarların uymasını bekliyoruz. her iki takım açısından da çok önemli olan bu kararı uygulayacağız" denildi.

İl Spor Güvenlik Kurulu kararı ile çevre illerden polis desteği istendiği ve stadyumda iki güvenlik şeridi olu şturularak her iki takımın taraftarlarının kimlik kontrolünden geçirilerek içeri alınacağı duyuruldu.

24.04.2009
Kaynak : DHA

robinhood61
24.04.2009, 15:09
bizimkiler yine bi yolunu bulur girerler sahaya :)

Mustafa Ayazoğlu
24.04.2009, 15:09
Bilmiyorum duygusal mı bakıyorum olaya ama havada zafer kokusu var sanki..

96 da Fener Trabzonda nasıl bizi yenip şampiyon olduysa sanki öyle olcak gibi gelio bana :)

Skor 1 - 2

robinhood61
24.04.2009, 15:19
evet içimden geçen 1-2 :)

Ömer Kibar
24.04.2009, 15:21
hiçbirşey engel olamaz sivası yenmemize..korkularından tek tek arıyorlar herkesi...

OnOuR
24.04.2009, 15:22
96 da Fener Trabzonda nasıl bizi yenip şampiyon olduysa sanki öyle olcak gibi gelio bana :)

Skor 1 - 2

Tarih tekerrürden ibarettir nede olsa.. :D Neden bu seferde bizden yana tekerrür etmesinki.. ;)

NeoTs
24.04.2009, 15:22
Belki Trabzon'da doğdum ama sivası tutuyom nerden anlıcaklar:D

robinhood61
24.04.2009, 15:23
heyt çekilin ula biz geliyruk. kolbasti oynayacaz çoşacaz

habiyle var ya pilduğunuz gibi değil kalbim pıt pıt atay :)

Mustafa Ayazoğlu
24.04.2009, 15:23

Ön yargı Trabzon'da doğan herkes Trabzonspor'lu dur.

marfat61
24.04.2009, 15:32
la herkes havaya gırmıs sımdıden sakın olun ya hacettepe ve gençler maçındakı gıbı oynarsak fark yerız sımdıden hazırlanı..ha yok futbolcular artık kader maçıdır deyıp vıcdan yaparslar ozamn bılmem ama normal sartlarda en fazla berabere bıter bu maç acı am gercek top oynamıyoruz ya

Bülent AKBULUT61
24.04.2009, 15:32
Ön yargı Trabzon'da doğan herkes Trabzonspor'lu dur.
yok be öyle deme aralarımızda hainler bile var TRABZONlu insan başka takımı tutuyorlar böyle insanları idam etmek lazım.

Ömer Kaya
24.04.2009, 15:34
cvbnı sen veriyon zaten trabzonda doğup başka takım tutan varmı :) demesin:)

robinhood61
24.04.2009, 15:34
şimdi size bişey anlatacağım arkadaşlar bi yerden duymuştum..

zamanında yani 1996 yılında şampiyonluk maçında 2-1 yenildiğimiz fener maçında o gün muhterem bi zatın dini bi sohbeti varmış ama bakmış ki müritlerden kimse gelmemeiş herkes maça gitmiş. bu muhterem zat ta bunlar nereye gitti demiş ve maça gittiklerini öğrenmiş çünkü trabzonsporun 12 senedir şampiyon olamadığını ve o yüzden önemli bi maç olduğu söylemişler. bu zat ta beduua etmiş inşallah bi o kadar daha şampiyon olamassınız demiş. yani demem o ki aradan 12 sene geçti ve 2009 yılındayız yani süre doldu. şampiyon olmamızın süresi geldi.şimdi bu ne kadar mantıklı sizce. :)

headshot61
24.04.2009, 15:36

zamanında yani 1996 yılında şampiyonluk maçında 2-1 yenildiğimiz fener maçında o gün muhterem bi zatın dini bi sohbeti varmış ama bakmış ki müritlerden kimse gelmemeiş herkes maça gitmiş. bu muhterem zat ta bunlar nereye gitti demiş ve maça gittiklerini öğrenmiş çünkü trabzonsporun 12 senedir şampiyon olamadığını ve o yüzden önemli bi maç olduğu söylemişler. bu zat ta beduua etmiş inşallah bi o kadar daha şampiyon olamassınız demiş. yani demem o ki aradan 12 sene geçti ve 2009 yılındayız yani süre doldu. şampiyon olmamızın süresi geldi.şimdi bu ne kadar mantıklı sizce. :)

Cok mantikli vallah .. :D:D:D

Mehmet_Mercanlı
24.04.2009, 15:37
..................Sylva..................
Serkan...Song...Egemen...Cale
................Hüseyin.................
..........Selçuk.....Colman.........
...İbrahima...........Alanzinho...
.................Gökhan.................

1 tolga
2 giray
3 tayfun
4 ceyhun
5 barış
6 ısaac
7 umut

Murat Acar
24.04.2009, 15:41
Haşimdi bunalr kabul ediyo he sivas lı olmayan ss yi tutmaz eyda sivaslı olup cinconu febeyi becekeyi tutanlarıda alamsınalr ozaman o tarafa bakalım adam blabiliceklermi La havle bilet aldıktan ve üstümde Bordomavi bişey olmadıktan sonra beni stada almayacak bi mantığı PROTESTO EDERİM EĞERBÖYLE BİR DUYUM ALIRSAKDA BMN OLARAK ÜZERİMİZE DÜŞENİ YAPACAĞIMIZDAN KİMSENİN KUŞKUSU OLMASIN DİYORUM

Keleşoğlu
24.04.2009, 15:43

geçen sene olmamız gerekmiyomuydu bu hesapla:D

robinhood61
24.04.2009, 15:45
hayır 96 +12 :2008 yapar

yani 2009 da şampiyonuz :)

lazfather61
24.04.2009, 15:46

bence o taktigi deneme yemezler:D

Keleşoğlu
24.04.2009, 15:49
hayır 96 +12 :2008 yapar

yani 2009 da şampiyonuz :)

hoca bedduayı ederken 2008 yılıda dahilmi demiş:)

Mollasalihoğlu
24.04.2009, 15:51
Böyle şeye beddua eden hocanın duası kabul olur mu?
geçiniz...

Murat Acar
24.04.2009, 15:51

Böle şeylerde mantık arama akıl var deriz ama göremeyiz hesabı..gerçekten böyle bir olay olduysa o ah o beddua tutmuş olabilir...Allah muhafaza bu sene kimse etmesin öyle beddua inşallah olacağız şampiyon

robinhood61
24.04.2009, 15:53
hoca bi o kadar daha şampiyon olamassınız demiş.2008 dahil tabi çünkü 12 senenin içinde :) yani son sene dahil 12 yıl

2009 ŞAMPİYONLUK YILIMIZ

Keleşoğlu
24.04.2009, 15:53
aman Trabzondaki hocaları küstürmeyelim o zaman takım şampiyonluğa giderken kızarda oflu hoca bi o kadar daha olamazsınız derse bekle 25 sene daha:)

Adem Erdoğan
24.04.2009, 15:54

O hikaye 84 yılında geçmiş diye biliyorum.
Bir varmış bir yokmuş şampiyonluk kutlamaları mübarek bir geceye denk gelmiş.
O muhterem zaat bir daha bu sevinci yaşayamazsınız inşallah diye beddua etmiş.

Palavra.

Mollasalihoğlu
24.04.2009, 15:55
O hikaye 84 yılında geçmiş diye biliyorum.
Bir varmış bir yokmuş şampiyonluk kutlamaları mübarek bir geceye denk gelmiş.
O muhterem zaat bir daha bu sevinci yaşayamazsınız inşallah diye beddua etmiş.

Palavra.
O zaat-ı muhterem ist. takımlarının şampiyonluk kutlamalarını görse bjk liverpooldan 8 değil 16 tane yerdi herhalde..

robinhood61
24.04.2009, 15:58
Bu hocalar niye bu kada düşman bize

headshot61
24.04.2009, 16:00
bu hocalar niye bu kada düşman bize

:d:d:d:d:d:d:d

bekir61
24.04.2009, 16:01
Uyanık Trabzonsporlular!

Süper Lig'de yarın oynanacak olan Sivasspor-Trabzonspor maçı öncesinde, bazı Trabzonsporlu taraftarların Sivasspor tribünlerinden bilet aldığının belirlenmesi üzerine İl Spor Güvenlik Kurulu maça gelenlerin yanlarında kimlik bulundurma zorunluluğu getirdi. Sivas kimliği taşımayan taraftarlar kırmızı-beyazlılar için ayrılan tribünlere giremeyecek.
Sivasspor AsBaşkanı Erdal Sarılar, bazı Trabzonspor taraftarının Sivasspor tribünlerinden bilet aldığının tespit edildiğini belirterek, bu konuda İl Spor Güvenlik Kurulu'nun değerlendirmede bulunduğunu ifade etti. Sarılar, "Her hangi bir provakasyon yaşanmaması ve olumsuz olayların engellenmesi için böyle bir karar alındı. Bu yüzden maça gelenlerin yanlarında mutlaka kimliklerini de bulundurmaları gerekiyor" dedi.
İl Spor Güvenlik Kurulundan yapılan açıklamada ise, "Sivasspor-Trabzonspor maçında misafir takım seyircilerinin Sivas seyircilerine yönelik ayrılan bölümlerden bilet aldıklarının tespit edilmesi üzerine müsabakaya gelecek olan taraftarların kimliklerini yanlar ında getirmelerini istiyoruz. Kimliksiz olan taraftarlar kesinlikle stadyuma alınmayacaktır. Olası bir olaya ve provakalara karşı alınan önlemlere ve kararlara taraftarların uymasını bekliyoruz. her iki takım açısından da çok önemli olan bu kararı uygulayacağız" denildi.
İl Spor Güvenlik Kurulu kararı ile çevre illerden polis desteği istendiği ve stadyumda iki güvenlik şeridi olu şturularak her iki takımın taraftarlarının kimlik kontrolünden geçirilerek içeri alınacağı duyuruldu.

24.04.2009

mhayri
24.04.2009, 16:04
Uyanık Trabzonsporlular!

24.04.2009

Kayseriden hava indirme tugayından asker çağırsaydınız bari...
Ben bu olayı biyerden hatırlayacam ama nerden :)

TolsTToy
24.04.2009, 16:05
Haydi bismillah diyerekten ben çıkıyorum evden :) bu gece yolculuk uzun olacak..Allah utandırmasın bizi

dur kimliğimede bakiyim yanımdamı :P

A.İLELİ61
24.04.2009, 16:08
Bu sivas yenilmeyecek takım değil..Bizim forvetler gününde olsun yeter..
Hem ilk yenilgilerini alır, hem de ŞAMPİYONLUKTA artık biz bir adım önde oluruz İNŞALLAAAHHH...(Mübarek Cuma günü hürmetine kabul eyle YARABBİ..)

Murat Acar
24.04.2009, 16:09
Bu hocalar niye bu kada düşman bize
Cuma hutbesinde bile TRABZONSPORA dua edilen bi il orası o dşmanlar azınlık :):) :D

Süleyman Sofu
24.04.2009, 16:15
Ulan zivas heryeriniz güvenlik olsa ne yazar korkunun ecele ne faydası var bu taraftar sivası yıkmazsa bende bişey bilmiyorummm

Hüseyin İlkin
24.04.2009, 16:19
Hazırlıklarımızı tamamladık

http://trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/1629-5U2F4P5R.jpg

Takımımız Sivasspor'la oynayacağı maçın hazırlıklarını tamamladı

Takımımız Sivasspor maçı hazırlıklarını bugün (Cuma) saat 14.30'da basına ve taraftara kapalı olarak yaptığı antrenmanla tamamladı. Teknik Direktörümüz Ersun Yanal yönetiminde Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri'nde yapılan antrenman hafif tempoyla tamamlandı. İdman sırasında futbolcularımız neşeli hareketleriyle dikkat çekerken birbirleriyle şakalaşmayı da ihmal etmediler. Oyuncularımız antrenmanda ısınma hareketlerinin ardından hafif tempolu bir idman gerçekleştirdiler. Takımımız saat 17.00'da Sivas'a uçmak üzere tesislerimizden ayrıldı.

Resmi Site (http://trabzonspor.org.tr/default.asp?Sayfa=HaberDetay&IND=1629#Icerik)

kasila61
24.04.2009, 16:23
besiktas kesin yenilecek eger bizde yenersek offfffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffff ffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffff fffffffffffffffffffffffffffffffffffffffff

robinhood61
24.04.2009, 16:27
yoruma gerek yok sivasın geçmişşine ve konumuna bakın :)

48 yıllık büyük yarış

Takım Adı Yıl O G B M A Y P
1 GALATASARAY 48 1562 883 411 268 2712 1283 2596
2 FENERBAHÇE 48 1562 877 430 255 2711 1295 2587
3 BEŞİKTAŞ 48 1560 834 448 278 2500 1241 2507
4 TRABZONSPOR 32 1052 539 295 218 1621 915 1716
5 ANKARAGÜCÜ 43 1388 452 411 525 1614 1787 1534
6 ALTAY 41 1326 413 413 500 1415 1608 1372
7 BURSASPOR 37 1196 394 353 449 1367 1451 1343
8 G.BİRLİĞİ 34 1128 379 349 400 1445 1468 1322
9 SAMSUNSPOR 29 952 310 245 397 1057 1258 1055
10 G.ANTEP 20 654 244 166 244 842 876 859
11 İSTANBULSPOR 23 756 237 229 290 855 945 813
12 KOCAELİSPOR 19 640 217 179 244 811 861 755
13 GÖZTEPE 25 770 238 248 284 802 899 748
14 ESKİŞEHİRSPOR
22 700 242 228 230 761 739 744
15 ADANASPOR 21 670 196 206 268 738 887 667
16 BOLUSPOR 20 638 192 215 231 637 709 654
17 DENİZLİSPOR 15 518 163 141 214 656 743 586
18 SARIYER 13 436 148 135 153 553 551 527
19 KARŞIYAKA 16 528 152 141 235 533 752 510
20 A.DEMİRSPOR 17 550 146 157 247 514 773 490
21 MALATYASPOR 11 384 134 102 148 507 544 467
22 ANTALYASPOR 12 410 127 99 184 483 630 442
23 ZONGULDAKSPOR 14 454 135 148 171 425 484 424
24 RİZESPOR 11 376 127 84 165 406 522 416
25 ANK.DEMİRSPOR 13 418 116 153 149 447 509 385
26 VEFA 14 422 110 143 169 364 514 363
27 KAYSERİSPOR 11 356 90 103 163 382 543 351
28 SAKARYASPOR 10 346 110 79 157 427 535 348
29 PTT 12 374 93 134 147 340 445 320
30 KONYASPOR 8 262 80 69 113 328 424 309
31 MERSİN İY 11 336 102 104 130 296 339 306
32 İZMİRSPOR 10 326 93 110 123 312 385 296
33 DİYARBAKIRSPOR 10 328 85 75 168 295 500 293
34 FERİKÖY 9 292 88 86 118 257 312 262
35 ALTINORDU 10 322 80 98 144 296 433 258
36 ŞEKERSPOR 10 320 73 100 147 309 481 255
37 ORDUSPOR 9 284 86 79 119 240 335 251
38 BEYKOZ 8 264 72 94 98 262 314 238
39 HACETTEPE 8 252 67 76 109 244 334 210
40 KARAGÜMRÜK 6 182 53 51 78 207 236 157
41 KASIMPAŞA 5 190 45 67 78 150 256 157
42 VANSPOR 5 170 38 39 93 165 298 153
43 GİRESUNSPOR 6 180 47 57 76 156 209 151
44 ZEYTİNBURNU 5 162 36 37 89 159 290 145
45 Ç.DARDANEL 3 102 28 25 49 107 154 109
46 AYDINSPOR 3 90 26 27 37 105 140 105
47 BAKIRKÖYSPOR 3 90 28 21 41 131 135 105
48 ERZURUMSPOR 3 102 25 23 54 116 205 98
49 KARABÜKSPOR 3 98 25 20 53 95 176 95
50 B.B.ANKARASPOR 2 68 22 21 25 96 99 87
51 Y.YOZGATSPOR 2 68 19 19 30 101 113 76
52 A.SEBATSPOR 2 68 14 19 35 77 112 61
53 ELAZIĞSPOR 2 68 15 14 39 77 138 59
54 BEYOĞLUSPOR 2 54 13 17 24 49 72 43
55 SİVASSPOR 1 34 10 13 11 34 44 43
56 YEŞİLDİREK 2 58 13 16 29 51 94 42
57 K.ERCİYES 1 34 9 13 12 36 47 40
58 V.MANİSA 1 34 11 7 16 52 61 40
59 ADALETSPOR 2 52 10 15 27 38 69 35
60 PETROLOFİSİ 1 34 8 5 21 38 73 29
61 BALIKESİRSPOR 1 30 9 7 14 18 39 25
62 SİİRT J. SPOR 1 34 6 6 22 47 81 24
63 K.MARAŞSPOR 1 36 4 11 21 22 71 23
64 KIRIKKALESPOR 1 30 5 8 17 21 64 18

Külünkoğlu
24.04.2009, 16:31
O zaman şöyle diyelim. Sivas'a üstünde olan 50 takımı geçmesi yolunda başarılar dileyelim. :) torunum torunu 10 sıra yükseldiğini görecek mi acaba ? :)

Adem Erdoğan
24.04.2009, 16:33
55 sİvasspor 1 34 10 13 11 34 44 43
56 yeŞİldİrek 2 58 13 16 29 51 94 42

Mustafa Ayazoğlu
24.04.2009, 16:33
Sivasspor un 4. yılı bu sanırsam 10 sıra felan yükselmiş olması gerek !

robinhood61
24.04.2009, 16:34
hadi 10 sıra da bizden olsun yine ne olacak ki :)

halil ibo
24.04.2009, 16:37
O zaman şöyle diyelim. Sivas'a üstünde olan 50 takımı geçmesi yolunda başarılar dileyelim. :) torunum torunu 10 sıra yükseldiğini görecek mi acaba ? :)

Bu dediğin gerçekleşirse,o zaman torununun torunu cennetlik.:)

Murathan
24.04.2009, 16:38
yoruma gerek yok sivasın geçmişşine ve konumuna bakın :)

48 yıllık büyük yarış

Takım Adı Yıl O G B M A Y P
1 GALATASARAY 48 1562 883 411 268 2712 1283 2596
2 FENERBAHÇE 48 1562 877 430 255 2711 1295 2587
3 BEŞİKTAŞ 48 1560 834 448 278 2500 1241 2507
4 TRABZONSPOR 32 1052 539 295 218 1621 915 1716
5 ANKARAGÜCÜ 43 1388 452 411 525 1614 1787 1534
6 ALTAY 41 1326 413 413 500 1415 1608 1372
7 BURSASPOR 37 1196 394 353 449 1367 1451 1343
8 G.BİRLİĞİ 34 1128 379 349 400 1445 1468 1322
9 SAMSUNSPOR 29 952 310 245 397 1057 1258 1055
10 G.ANTEP 20 654 244 166 244 842 876 859
11 İSTANBULSPOR 23 756 237 229 290 855 945 813
12 KOCAELİSPOR 19 640 217 179 244 811 861 755
13 GÖZTEPE 25 770 238 248 284 802 899 748
14 ESKİŞEHİRSPOR
22 700 242 228 230 761 739 744
15 ADANASPOR 21 670 196 206 268 738 887 667
16 BOLUSPOR 20 638 192 215 231 637 709 654
17 DENİZLİSPOR 15 518 163 141 214 656 743 586
18 SARIYER 13 436 148 135 153 553 551 527
19 KARŞIYAKA 16 528 152 141 235 533 752 510
20 A.DEMİRSPOR 17 550 146 157 247 514 773 490
21 MALATYASPOR 11 384 134 102 148 507 544 467
22 ANTALYASPOR 12 410 127 99 184 483 630 442
23 ZONGULDAKSPOR 14 454 135 148 171 425 484 424
24 RİZESPOR 11 376 127 84 165 406 522 416
25 ANK.DEMİRSPOR 13 418 116 153 149 447 509 385
26 VEFA 14 422 110 143 169 364 514 363
27 KAYSERİSPOR 11 356 90 103 163 382 543 351
28 SAKARYASPOR 10 346 110 79 157 427 535 348
29 PTT 12 374 93 134 147 340 445 320
30 KONYASPOR 8 262 80 69 113 328 424 309
31 MERSİN İY 11 336 102 104 130 296 339 306
32 İZMİRSPOR 10 326 93 110 123 312 385 296
33 DİYARBAKIRSPOR 10 328 85 75 168 295 500 293
34 FERİKÖY 9 292 88 86 118 257 312 262
35 ALTINORDU 10 322 80 98 144 296 433 258
36 ŞEKERSPOR 10 320 73 100 147 309 481 255
37 ORDUSPOR 9 284 86 79 119 240 335 251
38 BEYKOZ 8 264 72 94 98 262 314 238
39 HACETTEPE 8 252 67 76 109 244 334 210
40 KARAGÜMRÜK 6 182 53 51 78 207 236 157
41 KASIMPAŞA 5 190 45 67 78 150 256 157
42 VANSPOR 5 170 38 39 93 165 298 153
43 GİRESUNSPOR 6 180 47 57 76 156 209 151
44 ZEYTİNBURNU 5 162 36 37 89 159 290 145
45 Ç.DARDANEL 3 102 28 25 49 107 154 109
46 AYDINSPOR 3 90 26 27 37 105 140 105
47 BAKIRKÖYSPOR 3 90 28 21 41 131 135 105
48 ERZURUMSPOR 3 102 25 23 54 116 205 98
49 KARABÜKSPOR 3 98 25 20 53 95 176 95
50 B.B.ANKARASPOR 2 68 22 21 25 96 99 87
51 Y.YOZGATSPOR 2 68 19 19 30 101 113 76
52 A.SEBATSPOR 2 68 14 19 35 77 112 61
53 ELAZIĞSPOR 2 68 15 14 39 77 138 59
54 BEYOĞLUSPOR 2 54 13 17 24 49 72 43
55 SİVASSPOR 1 34 10 13 11 34 44 43
56 YEŞİLDİREK 2 58 13 16 29 51 94 42
57 K.ERCİYES 1 34 9 13 12 36 47 40
58 V.MANİSA 1 34 11 7 16 52 61 40
59 ADALETSPOR 2 52 10 15 27 38 69 35
60 PETROLOFİSİ 1 34 8 5 21 38 73 29
61 BALIKESİRSPOR 1 30 9 7 14 18 39 25
62 SİİRT J. SPOR 1 34 6 6 22 47 81 24
63 K.MARAŞSPOR 1 36 4 11 21 22 71 23
64 KIRIKKALESPOR 1 30 5 8 17 21 64 18

sebat bile geçmiş :D:D

robinhood61
24.04.2009, 16:40
sivas al bu da sana kapak olsun

http://img1.loadtr.com/k-369039-ts_büyük_şehir.jpg (http://www.loadtr.com/369039-ts_büyük_şehir.htm)

bordomavi5561
24.04.2009, 16:41
Bir hafta boyunca kalplerimiz heyecanla gümledi. Bazı geceler uyuyamadığımız oldu. Bu gece de belki heyecandan uyuyamayacağız. Neticede bu önemli maça 24 saatten az bir süre kaldı. Dinamo Kiev maçından bu yana belki de en önemli maçımız. Bu maçı alırsak daha önemli maçlar da oynayabileceğiz. Biz onlardan daha çok istiyoruz. Hayde uşaklar.... Hayde !

Murathan
24.04.2009, 16:42
sivas al bu da sana kapak olsun

http://img1.loadtr.com/k-369039-ts_büyük_şehir.jpg (http://www.loadtr.com/369039-ts_büyük_şehir.htm)

2.en büyük şehir takımı :( 1.Napoli 2.TRABZONSPOR

hakan88ts
24.04.2009, 16:47
Okuduğum yatılı bir okulda 1000 den fazla kişi kalıyor.Bu maç için çoğu kişi beraberlik diyor. ben kesin kazanacağız diyorum amaa
Sizce kaç kaç biter kim kazanır beraberlik bizim işimize gelir mi

robinhood61
24.04.2009, 16:49
napoli da kim ula italyada ne yapmış devrim mi yapmış bizim gibi hep şampiyonluğa mı oynuyor... bırakın habı işleri

Mollasalihoğlu
24.04.2009, 16:50
napoli da kim ula italyada ne yapmış devrim mi yapmış bizim gibi hep şampiyonluğa mı oynuyor... bırakın habı işleri

Bizim büyüklüğümüzün kaynağı da hep şampiyonluğa oynamamız değil bence..
Biz 14. iken de bu ligde, en büyük bizdik..

Mustafa Ayazoğlu
24.04.2009, 16:55
Okuduğum yatılı bir okulda 1000 den fazla kişi kalıyor.Bu maç için çoğu kişi beraberlik diyor. ben kesin kazanacağız diyorum amaa
Sizce kaç kaç biter kim kazanır beraberlik bizim işimize gelir mi

Beraberlik halinde yarıştan kopmayız ama 4. oluruz.. Galatasaray bir adım öne geçer. Sivas ile puan farkı 4 olur.

Şansımız azalır.

karaman6106
24.04.2009, 16:58
Sebatin puani 61