PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Sivasspor 3 - 0 TRABZONSPOR

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [11] 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29

Cagdas Topal
23.04.2009, 17:51
violnetia, bilmukabele...Öyle görünüyor ki ben de daha maç başlamadan geriliyorum...Eyvallah...

abi herkes gergin :) gelsin artık su cumartesi :):):):):):)

Erdal
23.04.2009, 17:52
Hoca'dan sürpriz bir kadro beklemeyin...Yani Karaman hocam sizin kadroyu Serkan ve Tayfun un aynı anda sakatlığı dışında göremeyiz. Diğer yandan bilhassa Trabzon da yediğimiz goller sağ bek in ileride kalıp o bölgeyi Song a emanet ettiği pozisyonlardan diye hatırlıyorum...Pek katılmıyorum kadronuza yani :)

lazekom_61
23.04.2009, 17:53
sivasın planımaça 75 dakka beraber götürüp sondakkalarda savunmanın arkasına balili ve kanamanla sarkıp işi bitirmek dikkat etmek lazım baliliye dikkat

ilhan
23.04.2009, 17:54
1 gün 22 saat..

:)

Erdal
23.04.2009, 17:56
İki takım da son 20 dakikaya çok pozisyon sığdırıyor...Maçın sonlarında hepimiz gergin olacağız demektir bu...Şayet skor u yakalayamamışsak...

senol 6116
23.04.2009, 17:56
Hangi maçtı unuttum.Giray ın tam rakip oyuncu yüzde yüz golü atacakken kendini cansiperane topun önüne atmasını unutamam.Egemen bile bunu yapamamıştı.
Sivas maçında daha genç ve daha mücadeleci olan Giray ın oynaması lazım.Sivas ı yenmek için en az onlar kadar hırslı ve mücadeleci olmalıyız.

Erdal
23.04.2009, 17:57
Bu Petkoviç bizde iken de oyunu bu kadar hızlı mı kuruyordu?

ilhan
23.04.2009, 17:58
Petkoviç'in aut atışları ve degajları bizde oynarken hep taça giderdi. Kendini harbiden geliştirmiş o konuda :)

Osman Yavuz
23.04.2009, 17:58
Yok abi ya.Adam kaleci oldu çıktı başımıza.:D

Erdal
23.04.2009, 18:02
Hayrettin eski Hayrettin değil...Yattara'nın nisbeten rahat olacağını düşünüyorum. Mehmet Yıldız keza eski gücünde değil...Üstelik takım içi gerginliğe de sebep oluyor...Beni en çok Tum ürküttü...Keşke Sylla sakat olmasa da Tum yedek kalsa idi...

Erdal
23.04.2009, 18:03
İbrahim ve Sezer bizim Selçuk ve Colman a kıyasla daha diri duruyorlar...

TheCrow
23.04.2009, 18:04

Evet hızlı kuruyordu,hatta hiç unutmam bir bjk maçı,uzatma dakikalarına 1-0 önde giriyoruz,bir pozisyonda top Petkoviç'te kalıyor,bjklı bir futbolcu topu oyuna sokmasın diye pres yapıyor (nedense) bizim Petkoviç ise zaman geçireceğine hızla kendisine pres yapan adamdan sıyrılıp degajını kullanıyor...Maç sonucu mu?..Son saniyede yediğimiz golle 1-1...

Ben daha çok,karşıdan gelen yüksek toplarda gözüne bekçi feneri tutulmuş bıldırcın gibi hareketsiz kaldığını hatırlıyorum.Bir de,normalde iyi bir kaleci olduğu halde gerilimi yüksek karşılaşmalarda mutlaka -özellikle de son dakikalarda- soğukkanlılığını kaybedip hatalı goller yediğini hatırlıyorum.

Erdal
23.04.2009, 18:05
Geçen sene yan toptan neredeyse golleri yoktu...Bu sene pozisyon buluyorlar ama atamıyorlar...Bizim en kötü yönümüz savunma yan ve duran toplarda adam paylaşamıyor..Onu halletiğimizde bekler çıkmazsa organize atak golü yemeyiz gibi görünüyor...

Cenk Zihni
23.04.2009, 18:05

Petkovic'i bir fenerbahce macında biraz şekilde oyuncunun ayagına yatarak penaltı yaptırmasını hatırlarım,akabinde sivas'a gidişini.Başka hicbir şey hatırlamak istemem onun adına :)

Terzioğlu
23.04.2009, 18:06
Sylva - Tayfun (Serkan), Song, Egemen, Cale - Hüseyin, Selcuk, Colman, Alanzinho, Yattara - Gökhan

Benim mac kadrom budur. Neden Serkan degilde Tayfun diye sorarsaniz Tayfun'a bir sempati besledigimden falan degil. Bence bu macta Tayfun'un oynamasi daha mantikli olur. Serkan savunmada cok aciklar veriyor. Ayrica hava toplarinda Tayfun kadar etkili degil. Birde Serkan'i yedekte tutarsak sonradan oyuna koymak icin önemli bir alternatifimiz olur elimizde. Ama Tayfun'dan yedek kulübesinden gelip maca katki yapmasini bekleyemeyiz. Serkan gerekirse sag kanatta oynar, gerekirse Hüseyin'in yerine girer, gerekirsede Tayfun'un yerine girer. Bu sebeplerden dolayi Tayfun tercihi daha mantikli geliyor bana.

Erdal
23.04.2009, 18:07
The Crow, bakmış rakip pres yapıyor o da vardır bir hikmeti o istemiyorsa ben yapmalıyım demiştir:)...Hatırlıyorum o maçı uzaktan yemiştik golü herhalde...O kısımda senin fener bıldırcın hikayene benziyormuydu ne?

TheCrow
23.04.2009, 18:07
Sivas takımında bir Yattara,bir Alanzinho,bir Colman,hata bir Selçuk yok.Disiplinli ve düz bir takım...O yüzden bizi durdurmak için mutlaka sertliğe başvuracaklarını düşünüyorum.Burada hakemin tavrı maçı belirleyici unsur olacaktır.Bir nevi hakemi test edecekler maçın başlarında ve ondan gelecek tepkiye göre sertliğe devam edeceklerdir.Aksi takdirde bizi durdurmaları gerçekten zor.Ama hakem konusunda,kim olursa olsun ümitsizim.

Cilgin1986
23.04.2009, 18:08
Bu maci alirsak sampiyonuz!!!

Hüseyin İlkin
23.04.2009, 18:08
Hazırlıklarımız devam ediyor

http://trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/1624-2R2F5H9L.jpg

Takımımız Sivasspor maçı hazırlıklarını bugün (perşembe) 15.30'da basına ve taraftara kapalı olarak yaptığı antrenmanla sürdürdü.

Teknik Direktörümüz Ersun Yanal yönetiminde Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri'nde yapılan antrenmana hafif sakatlığı bulunan Umut doktor kontrolünde çalıştı.

Oyuncularımız antrenmanda ısınma hareketlerinin ardından Sivasspor maçına yönelik taktik çalışması gerçekleştirdi. Başkanımız Sadri Şener idman sonunda tesislerimizi ziyaret eden minik öğrencilerle fotoğraf çektirdi.

Resmi Site (http://trabzonspor.org.tr/default.asp?Sayfa=HaberDetay&IND=1624#Icerik)

TheCrow
23.04.2009, 18:12
The Crow, bakmış rakip pres yapıyor o da vardır bir hikmeti o istemiyorsa ben yapmalıyım demiştir:)...Hatırlıyorum o maçı uzaktan yemiştik golü herhalde...O kısımda senin fener bıldırcın hikayene benziyormuydu ne?

Aynen öyle,kesinlikle o zaman ben de aynısını düşünmüştüm,rakip önünü kesmeye çalışınca refleks olarak bir an önce topu elinden çıkarmaya çalıştı.Evet uzaktan Pancu atmıştı golü...Golün gelişimi de gayet ilginç:Frikik kullanıyoruz uzatma dakikalarının da sonunda,top barajdan döndü,Erman Güraçar adamını kaçırdı Pancu uzaktan vurdu gol...Hıncal Uluç maçtan sonra ,"Trabzonspor o frikiği kaleye vuracağına taca atsaydı gol yemeden maç biterdi" demişti,ve haklıydı da :)

Top da uzaktan ve havadan gelmişti evet :D

Koray
23.04.2009, 18:12
Evet hızlı kuruyordu,hatta hiç unutmam bir bjk maçı,uzatma dakikalarına 1-0 önde giriyoruz,bir pozisyonda top Petkoviç'te kalıyor,bjklı bir futbolcu topu oyuna sokmasın diye pres yapıyor (nedense) bizim Petkoviç ise zaman geçireceğine hızla kendisine pres yapan adamdan sıyrılıp degajını kullanıyor...Maç sonucu mu?..Son saniyede yediğimiz golle 1-1...

Ben daha çok,karşıdan gelen yüksek toplarda gözüne bekçi feneri tutulmuş bıldırcın gibi hareketsiz kaldığını hatırlıyorum.Bir de,normalde iyi bir kaleci olduğu halde gerilimi yüksek karşılaşmalarda mutlaka -özellikle de son dakikalarda- soğukkanlılığını kaybedip hatalı goller yediğini hatırlıyorum.

Aynısını Konya'da 3-3 biten maçta yapmıştı Kaan abi,Yattara'nın çıktığı ilk maç ve 2 gol atmıştı yanılmıyorsam :)

Uzatmaların son dakikası 3-2 öndeyiz top ona geliyor çok rahat olmasına rağmen çok çabuk başlatmıştı yine ve dönen topla gol yedik maç 3-3 bitmişti.

Çok eleştirilmişti maçtan sonra...

Samet Yildirim
23.04.2009, 18:14
Bencede Song'un yerine Giray oynamalı,Song hava toplarında çok zafiyet gösteriyor bunun örneklerini geçmişe bakarak görebiliriz...

Giray hem hava toplarında iyi hemde Song'dan daha hızlı oyun stili olarak...

Bu mac ayaklarla degil kafayla oynanacak yani kim kafa olarak daha iyise o kazanacak...ayaklar sadece bir arac;)..böyle bir macta song yedek imkanziz...mehmet yildiz ve digerleri kafa toplarinda okadar etkili sayilmaz...

Erdal
23.04.2009, 18:15
Vay be hafif bir hafıza tazelemesiyle 4 puanımızı götürdüğünü hatırlamış olduk Petko nun...Hadi be petko bir 5 puan da Sivas ın götür :)

Hürgün Aygün
uff gelmedi şu cumartesi!!!

TheCrow
Son dakikalarda enteresan goller yiyordu bizdeyken gerçekten de.Bir de büyük maçlarda birden bire berbat bir kaleci oluveriyordu.

Orhan Aydın
23.04.2009, 18:16
erdal abi önemli olan slyvanın performansı petko oğuzhan kesilecek gibi gelio bana:D

Erdal
23.04.2009, 18:17
uff gelmedi şu cumartesi!!!

Aranızda sabırsızlıkla önümüzdeki seneye bekleyen tek benmiyim...Bu takım önümüzdeki sene beni her deplasmana götürür diye düşünüyor ve çocuklar adına üzülüyorum :)

Muhammed KOÇ
23.04.2009, 18:19
Aranızda sabırsızlıkla önümüzdeki seneye bekleyen tek benmiyim...Bu takım önümüzdeki sene beni her deplasmana götürür diye düşünüyor ve çocuklar adına üzülüyorum :)
bi dahaki senenin böyle olacağını hiç sanmıyorum.. en azından gs ve fb şampiyonluk için asılacak..

Erdal
23.04.2009, 18:20
erdal abi önemli olan slyvanın performansı petko oğuzhan kesilecek gibi gelio bana:D

Kadro istikrarsızlığının ve altyapı düzensizliğinin getirdiği bir tehlike de bu orhan...Hangi takımla oynasak ulan bu bizdeydi eskiden hırs yapar şimdi diye düşünüyorum. Ya da 61 numara görünce zaten eyvahhh diyoruz :)

O yüzden şu kadroyu üstüne koyarak bir muhafaza edelim 2-3 kişi dışında inşallah...

Erdal
bi dahaki senenin böyle olacağını hiç sanmıyorum.. en azından gs ve fb şampiyonluk için asılacak..

Onlar asılır biz koparırız...

Terzioğlu
Son dakikalarda enteresan goller yiyordu bizdeyken gerçekten de.Bir de büyük maçlarda birden bire berbat bir kaleci oluveriyordu.
Kendini cok gelistirdigi dogru fakat bu enteresan gol yeme özelligi hala bulunuyor kendisinde.

Alican ALİOĞLU
23.04.2009, 18:21
Petkoviç'in bir başka özelliğide,zaman çalıp sinir bozması.

Hakem uyarılmalı maç başlamadan.

Erdal
23.04.2009, 18:22
Alican karar verelim artık çalıyormu çalmıyormu...Ya da Umut her pozisyonda üstüne gitsin o da acele etsin o halde:)

Süleyman Sofu
23.04.2009, 18:24
Sivas içerde yenilmiyomuş da falanda filanda herkes bişey anlatıyor ama bizim deplasmanda nasıl oynadığımızı unutuyolar bu maç bu şartlarda içerde olsa kesin sivas alır derdim amaaa bu maç deplasmanda içimde nedense garip bi rahatlık var hiç korkmuyorum aksine takıma çok güveniyorum sekanla gökhanı dinledikten sonra anladımki takım inanmış ohalde banada inanmak düşer fener bunlara 4tane atabildiyse demekki yenilmiyecek takım değiller yeterki herkes inansın taraftar maçtan önce değil maçta bağırsın...

Koray
23.04.2009, 18:27
Sivasspor'un çok enteresan bi oyun taktiği var,çok dikkatli izleyenler basit/ göze batmayan ama bi o kadar da etkili taktiği olduğu gözüne çarpmıştır mutlaka...

Kilit noktaları Tum denen herif.

Petkoviç ne kadar degaj kullansa bu adama doğru atıyor ve uzun boyunun avantajıyla sağa-sola indiriyor,yada ilerde rakip defansın arasına atıyor ve tehlikeli oluyorlar, özelliklede Kamanan...

Bu adamın forvet arkası oynamak gibi özellikleri olmamasına rağmen Çakal Bülent onu bu yüzden forvet arkası gibi bişey oynatıyor...

Zaten hep şişirmece oynadıkları için çoğu golleride böyle atıyorlar...

Bu maçta bu yüzden Hüseyin'e çok iş düşüyor,bu konuda sana güveniyoruz Kaptan.

Lancet_61
23.04.2009, 18:29
Geçen sene yan toptan neredeyse golleri yoktu...Bu sene pozisyon buluyorlar ama atamıyorlar...Bizim en kötü yönümüz savunma yan ve duran toplarda adam paylaşamıyor..Onu halletiğimizde bekler çıkmazsa organize atak golü yemeyiz gibi görünüyor...

organize atak-sivas:Dne kadar ters ifadeler:)

Orhan Aydın
23.04.2009, 18:31
ilklerin takımı TRABZONSPOR (sivasın evinde kaybetmediğini söyleyenlere:)

FEDAİ
23.04.2009, 18:31
idda tek maç yapmış oranlarda 1.90-3.10-3.00

Erdal
23.04.2009, 18:32
Evet Koray o yüzden o herif oynamasın istiyorum...Gerçi biz öyle pozisyon vermeyiz gibi geliyor bana...

Orhan Aydın
23.04.2009, 18:32
iddaa favori gösterse bi terslik var derim zaten:D

magicyattara
23.04.2009, 18:33
Sivasspor'un çok enteresan bi oyun taktiği var,çok dikkatli izleyenler basit/ göze batmayan ama bi o kadar da etkili taktiği olduğu gözüne çarpmıştır mutlaka...

Kilit noktaları Tum denen herif.

Petkoviç ne kadar degaj kullansa bu adama doğru atıyor ve uzun boyunun avantajıyla sağa-sola indiriyor,yada ilerde rakip defansın arasına atıyor ve tehlikeli oluyorlar, özelliklede Kamanan...

Bu adamın forvet arkası oynamak gibi özellikleri olmamasına rağmen Çakal Bülent onu bu yüzden forvet arkası gibi bişey oynatıyor...

Zaten hep şişirmece oynadıkları için çoğu golleride böyle atıyorlar...

Bu maçta bu yüzden Hüseyin'e çok iş düşüyor,bu konuda sana güveniyoruz Kaptan.

Siz öyle zannediyorsunuz.

Sivas takımının varı yoğu M.yıldız.

Antalya maçında dahi golün pasını o verdi.Bjk maçında da.

Gol atamıyor olmasına bakmayın,sahada çok önemli işler yapıyor.Bütün hücum organizasyonu onun üzerinde ve çok ta top kapıyor.

Ayrıca Sedat'ın oynamaması bizim için avantaj.Bilica-Sedat ikilisinin bozulması sivas defansını bayağı etkilemiş görünüyor.Yani Abdurrahman kademelerine girmese veya petkoviç karşı karşıya o kadar topu çıkarmasa fenere mağlup olmuşlardı.
Diallo Sedat'a göre yumuşak ve hata yapan bir adam.
Değerlendirilmeli.

Erdal
23.04.2009, 18:33
organize atak-sivas:Dne kadar ters ifadeler:)

Haksızlık etmeyelim Antalya ya attıkları gol var:)

mashal61
23.04.2009, 18:39
Sivas'ı deplasmanda yenebilecek bir takım varsa bu ligde o da biziz. Zaman zaman basit puanlar kaybetmemize rağmen o zaman zamanları daha çok kendi sahamızda yaşadığımızdan deplasman puan durumunda lideriz. Kabul etmeliyiz ki takım taraftar desteği olmadan daha rahat oynuyor ya da taraftar desteği demeyelim de "taraftar baskısı" desek Trabzon'daki taraftar için daha uygun olur.

Murat Erdem
23.04.2009, 18:39
Aksal Yavuz abinin son yazısını, maç öncesi, son konuşma yapıldıktan sonra, birisi futbolcu kardeşlerimize okumalı.

Okumalı ki futbolcu kardeşlerimiz maça, formalarının içine yüreklerinide koyup çıksınlar.

Bu maçı yürekli olan, inanan kazanır.

Biz taraftarın inancının, heyacanının onda birini futbolcu kardeşlerimiz göstersin sahada, gerisi tefarruat gelir.

Yeterki o yüreği, inanmışlığı göreyim...

Koray
23.04.2009, 18:44
Siz öyle zannediyorsunuz.

Sivas takımının varı yoğu M.yıldız.

Antalya maçında dahi golün pasını o verdi.Bjk maçında da.

Gol atamıyor olmasına bakmayın,sahada çok önemli işler yapıyor.Bütün hücum organizasyonu onun üzerinde ve çok ta top kapıyor.

Ayrıca Sedat'ın oynamaması bizim için avantaj.Bilica-Sedat ikilisinin bozulması sivas defansını bayağı etkilemiş görünüyor.Yani Abdurrahman kademelerine girmese veya petkoviç karşı karşıya o kadar topu çıkarmasa fenere mağlup olmuşlardı.
Diallo Sedat'a göre yumuşak ve hata yapan bir adam.
Değerlendirilmeli.

Murat abi fener maçını baz alarak yorumlamamak lazım,zaten o maçta Sivas pek kasmadı kendini bizim maça çıkacakları için...

Şimdiye kadar yaptıkları maçların özeti yukarda yazdıklarım,daha doğrusu gördüklerim,bence...

Mehmet Yıldız hiç şüphesiz Sivas'ın en önemli oyuncularının başında gelenlerden ama bence Sivas'ın canı ciğeri Bilica...

Bunlar bi kenara oynadıkları taktikte Bülent'in en önemli oyuncusu bana göre Tum,maçlarını çok dikkatli izlediğim için ne yaptıklarını az-çok gördüm.

taroMİSAKİ
23.04.2009, 18:50
Haksızlık etmeyelim Antalya ya attıkları gol var:)

sivastaki şans bizde olsa 10 hafta onceden ilan ederdik şampiyonluğumuzu zatenn her hafta yanlışlıkla gol atıp maç alıyo adamlar...

(http://www.youtube.com/watch?v=hbd6FB3tNOA)

Murat Erdem
23.04.2009, 18:58
Keşke bu hafta içi, tesislerde bir idman sonrası, A.Suat hocamız, A.Kemal, İskender gibi efsaneler ile futbolcularımız, bir sohbet

toplantısı yapsaydı ve anlatılan anılar ile nasıl bir formayı giydiklerini, başarı için gereken heyacanı, yüreği idrak etselerdi.

Faydalı bir aktivite olurdu bence...

FANATIK61
23.04.2009, 19:02
Sivas'ta sahte bilet uyarısı
Sivasspor Kulübü, ligdeki zorlu Trabzonspor maçı öncesinde taraftarları sahte bilet satışına karşı dikkatli olmaları konusunda uyardı. Kulübün resmi internet sitesinde ''Sahte bilete dikkat'' başlıklı yapılan açıklamada, ligin 29. haftasında 25 Nisan Cumartesi günü Sivas 4 Eylül Stadyumu'nda saat 16.15'de oynanacak Sivasspor-Trabzonspor maçı öncesinde taraftarlar sahte bilet satışına karşı dikkatli olmaları konusunda uyarıldı. Açıklamada görüşlerine yer verilen Sivasspor Basın Sözcüsü Fikret Ünsal, taraftarlardan sahte bilete karşı uyanık olmalarını istedi.

Lancet_61
23.04.2009, 19:03
Keşke bu hafta içi, tesislerde bir idman sonrası, A.Suat hocamız, A.Kemal, İskender gibi efsaneler ile futbolcularımız, bir sohbet

toplantısı yapsaydı ve anlatılan anılar ile nasıl bir formayı giydiklerini, başarı için gereken heyacanı, yüreği idrak etselerdi.

Faydalı bir aktivite olurdu bence...

takım bence gayet motive zaten..serkanın maç sonrası yaptığı kolbastıyı sivasta oynama kararı aldık açıklaması da bunu gösteriyor..

taroMİSAKİ
23.04.2009, 19:09
Takım yeterince motive olmuş zaten taraftar motive olsun, maçı alalım kolbastıyı oynayalımm..

http://www.youtube.com/watch?v=hbd6FB3tNOA
trabzonspor sivasspor maç öncesi gaz videosu

Recep Alkan
23.04.2009, 19:18
Takım yeterince motive olmuş zaten taraftar motive olsun, maçı alalım kolbastıyı oynayalımm..

değişik video olmuş. başlarken sanki intikam gibi geliyor ama, sizde bunu unutamayacaksınız dan sonra tamamen değişiyor :)

Bülent AKBULUT61
23.04.2009, 19:22
mac sonunda yendikten sonra onların sahasının ortasına şöyle bir TRABZONSPOR bayrağı diksek ne güzel olur hayatları boyunca unutmazlar.birde bu bayrağın yanında kolbastı oynarız imkanı yok bu acığı unutamazlar.

hüseyin1975
23.04.2009, 19:26

Son satirlar herseyi özetlemis.

Isimizi her zaman sahada gördük, yine sahada görecegiz.
Bekle bizi Sivas, seni EZECEGIZ!!!!

hüseyin1975
23.04.2009, 19:29
:sevinç::dvl::atki::bmn1::bmn3::yumruk:
Bordooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo

Muhammed KOÇ
mac sonunda yendikten sonra onların sahasının ortasına şöyle bir TRABZONSPOR bayrağı diksek ne güzel olur hayatları boyunca unutmazlar.birde bu bayrağın yanında kolbastı oynarız imkanı yok bu acığı unutamazlar.
şampiyon olmadan bayrak felan dikmek yok.. ha kimin sahasında nereye dikeriz o ayrı tabi ;):rolleyes:

Mustafa Calik

Kolbasti oynacagiz iste yenersek. Bayraklarlan ugrasmayalim lütfen .. biz Anadolunun abi isek ozaman milletlerlen lütfen böyle bos seylerlen dalga gecmeyelim. Kolbasti oynayacaguz iste Sivas sahasinda, yeter bu :)

Bülent AKBULUT61
23.04.2009, 19:31

bu videoyu seyrettikten sonra bin kat daha arttı sivas spora düşmanlığım.sivas futbolcularının bizim tarftara vurmalarının intikamını alacağız onları orda gömeceğiz duy Ersun hoca duy sesimizi ne yap et bu macı al.bu mac bizim için milli mücadele oldu.ya yeneceğiz yada eze eze yeneceğiz başka yolu yok.

taroMİSAKİ
23.04.2009, 19:31
değişik video olmuş. başlarken sanki intikam gibi geliyor ama, sizde bunu unutamayacaksınız dan sonra tamamen değişiyor :)

intikamı döverek, kırıp döküp zarar vererek alcak değiliz. Biz futbolumuzu ve maçtan sonrada kolbastımızı oynayalım yeter bize :)

Trabzonspor sivasspor maç öncesi gaz videosu

ultrafanatik61
23.04.2009, 19:37
daha 1gün 20 saat 36 dakika kaldi sampiyonluk adimini atmak icin

İskender Çakmak
23.04.2009, 19:45
Sivasta Anadolunun abisiyle oynadığını biliyor ve bizi yenmek için çok uğrasacaklar bu sene herkesin bir korkusu var müsait pozisyonlarda gol atamamak bu maç inş böyle şeyler olmaz buldugumuzu atalım sivas düşünsün sonrasını biz galibiyetin zevkinin çıkartırız

Bülent AKBULUT61
23.04.2009, 19:48
ya ALLAHIM ne zaman gelecek bu cumartesi ve 16:45 böyle olunca gecmiyor günler ya

Muhammed KOÇ
23.04.2009, 19:49
şampiyonluğu bu maça bırakmamak gerekiyordu.. nereden nereye geldik.. yanarım kaybettiğimiz, daha doğrusu savurduğumuz puanlara :(

Keleşoğlu
23.04.2009, 19:54
bülent uygunun durmadan maçı alacağız diye demeçler vermesinin asıl nedeni bizi hırslandırıp üzerine çekmek beraberlik sivasa yarıyor üzerimize cok geleceklerini sanmıyorum

Trabzonizm
23.04.2009, 19:54
şampiyonluğu bu maça bırakmamak gerekiyordu.. nereden nereye geldik.. yanarım kaybettiğimiz, daha doğrusu savurduğumuz puanlara :(

olacagi varmis olmus yapacak bisey ok önümüze bakcaz ve sampiyon olcaz

taroMİSAKİ
23.04.2009, 20:08
Kolbasti oynacagiz iste yenersek. Bayraklarlan ugrasmayalim lütfen .. biz Anadolunun abi isek ozaman milletlerlen lütfen böyle bos seylerlen dalga gecmeyelim. Kolbasti oynayacaguz iste Sivas sahasinda, yeter bu :)

En anlamlı kolbastı cumartesi günü oynanacak heralde :))

Murathan
23.04.2009, 20:12
:dvl::atki::bmn1::bmn3::yumruk:
Bordooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo
MAVİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİ:sevinç:

Murat'
23.04.2009, 20:16
Haydi çocuklar şu maçı alın ve şampiyonluk yolunda çok önemli bir engeli aşmış olalım...Size güveniyoruz çocuklar...

Adem Erdoğan
23.04.2009, 20:26
Rahmetli Turgut Özal'ın bir sözü vardı.1 koyup 3 alacağız diye.

Bizimki de o hesap olacak.:)

turkish0061
23.04.2009, 20:29
videoyu izledim, insallah yaptigina pisman Olmasin! heleki berabere yada yenilgi OLURSA Rezil oluruzz.. Keske baska turlu yapsaydin, SIvasi severim Ben... onlarda anadoludan ayakta Kalmak istiyorlar

Muhammet
23.04.2009, 20:35
Yine, önceki Sivas maçlarına göre daha durgun buraları. :)

taroMİSAKİ
23.04.2009, 20:36
videoyu izledim, insallah yaptigina pisman Olmasin! heleki berabere yada yenilgi OLURSA Rezil oluruzz.. Keske baska turlu yapsaydin, SIvasi severim Ben... onlarda anadoludan ayakta Kalmak istiyorlar

ALLAH'ın izniyle maçtan sora bide maçın videosunu yapcam. Benim inancım tam insALLAH sivasta oynycaz kolbastıyı..

Varlıbaş61
23.04.2009, 20:59
sezonun en önemli maçı
ve ben o gün mesai de olacağım için büyük ihtimalle maçı izleyemeyeceğim
off offfffffffffff

taroMİSAKİ
23.04.2009, 21:04
sezonun en önemli maçı
ve ben o gün mesai de olacağım için büyük ihtimalle maçı izleyemeyeceğim
off offfffffffffff

ALLAH sabır versin..

altinkaya08
23.04.2009, 21:37
sıvasın balonu sönecek cumartesi :)

hopalı şampiyon

U.Sadıkoğlu
23.04.2009, 21:42
arkadaşlar kendimizi galibiyete fazla şartlandırmayalım yenilirsek şampiyonluk gitti diye bir şey yok ileride çok zorlu maçlar var. nede olsa lig lideri ile oynayacağız. bu takımı fazla küçümsemeyelim evinde yenilmeyen bir takım yenilsek bile takıma olan desteğimizi sonuna kadar sürdürülmeli liğ ikinciligide bir başarıdır.

ne olurlarsa olsunlar en az 3 tane atıcaz

tuncay1984
23.04.2009, 21:44
sampiyon TS

Murathan
23.04.2009, 21:46
Çok iyi pres ve pas yapmalıyız bunu yaparsak 2008 2009 şampiyonu biziz :D

Bülent AKBULUT61
23.04.2009, 21:51
bordomavi net bek macın havasında değil galiba baksanıza cok az gelen giden var

ilhan
23.04.2009, 21:52
Herkes enerjisini maç gününe saklıyor Bülent abi :)

ApoCaN28
23.04.2009, 21:53
Aslında neler yazmak istiyorum da bakmayın....

iso_4939
23.04.2009, 21:54
su gökhan bır patlama yapsa barı bu macta...

U.Sadıkoğlu
haha sivaslıların face deki videosu fena ya

usameakcelik
bu maçı ya kazanacagız yada kazanacagız başka yolu yok. beraberlik bile kurtarmaz. şampiyon olmak istiyorsak mutlaka kazanmalıyız. Sivas dogru düzgün top oynayamıyo. Adamların golleri ya beleş ya hakemin ipneliği. Hiç dogru dürüst pas bile yapamıyolar

Murathan
23.04.2009, 21:56
su gökhan bır patlama yapsa barı bu macta...
ah ah keşke keşke:o

U.Sadıkoğlu
23.04.2009, 21:59
58. Hava alayı hahah

krdnz
23.04.2009, 22:06

Videonun özeti "masada değil sahadayız"..

Eline sağlık,belki sivasspor bu video sayesinde kendini bi nimet sanacak ama videoda anlatılmak istenen şey en doğru şekilde yerine ulaşmıştır.İnşallah galip geliriz..

Erdal
23.04.2009, 22:09
Üşenmedim rakibimizin taraftar forumuna girdim. Geriye doğru 15 sayfa okudum. 2 yöneticileri sahiden çok kışkırtıcı ama forum kullanıcıları arasından son derece makul aklı selim insanlar var...İlginç bir bilgi de var 1967 olayları sonucu hayatını kaybeden Kayseri ve Sivaslılar için Trabzonspor mevlit okutmuş...Buna karşılık Sivas lı bir ozan da Trabzon a ithaf diye bir şiir yazmış...Geçen sene üye olmuştum bir Sivas yazısı yazmak için ama şifremi unuttum bu bilgiye ilaveten Tunga'nın verdiği Sivas 2. lige Trabzon genç takımının feragat etmesiyle çıktı bilgisini ilave etmek isterdim...

Saha içinde hiç dostumuz olmadı olmayacak da....Saha dışında da düşmanımız...Son verin artık şu savaş naralarına...

erol-61
23.04.2009, 22:11
http://pic1.resimupload.com/r8/thumb_387643602.jpeg (www.resimupload.com/ds387643602_7.html)

Ahmet Faruk
23.04.2009, 22:11
Onur mücedelesi falan bunlar yanlış...
Bizim onur mücadelesine tutuşacağımız takım mı ki onlar...
Her büyük biraz dinlenmeye ihtiyaç duyar, biz çok hızlı girdik onun için dinlenmek biraz süre aldı :)

Erdal
23.04.2009, 22:15
58. hava alayı 61. topçu taburunu bekliyor demiş biri :)...Zekice olmuş...Yahu şöyle küfürsüz zekice dokundurmalarla atışılsa sahiden bu işin tadından yenmez...Belki çocuklarımıza nasip olur....

Ahmet Faruk
23.04.2009, 22:18
Yalnız bizim topçularımızda havan topuda var...
Fatih Sultan Mehmet Han Hz.lerinin mirası... Bize Trabzonu hediye etti, bizde onlarla Sivasa gidiyoruz :)

zaferyıldız
23.04.2009, 22:18
Trabzonsporun varolus destani bir tesaduf degil,ben sivasi sevmemekle birlikde takdir de ediyorum...Destanlarin ustune,kahramanlik oykuleri yazilmaz,yazilamaz... Hele hele sahteleri,,adi okunmaz..YENILECEKSIN Sivas yenileceksin..kaderin BU

Sinan Ayaz
23.04.2009, 22:30
maç %70 0-0 biter eger maçta gol olursa 1-0 biz alırız insallah kazanırız

Nytre
23.04.2009, 22:33
sivas tribunlerinin icerisinden kac tane trabzonsporlu cikar? :)

Cafer Bulur
23.04.2009, 22:34
Macin favorisi bana göre sivasspordur.:)

Kendileri 2 sezondur ortaya koyduklari ic saha performansi ile bu konumu hakettiler.

Ama unutulmasinki biz de Trabzonsporuz,bos takim degiliz.;)

magicyattara
23.04.2009, 22:37
Macin favorisi bana göre sivasspordur.:)

Kendileri 2 sezondur ortaya koyduklari ic saha performansi ile bu konumu hakettiler.

Ama unutulmasinki biz de Trabzonsporuz,bos takim degiliz.;)

Evet maçın favorisi sivas.

Biraz daha şişirelim maça kadar.

Havalansın 58. Alay:)

Erdal
23.04.2009, 22:39
Cafer bu ne tevazu yahu :) Trabzonspor her maçın favorisidir... Yeter ki uşaklar farkında olsun bunun...Ha zor maç mı? Çok zor maç...Ama ne bileyim ordaki Aston Villa maçından daha zor değil...Yeneriz yeniliriz berabere kalırız...Hepsi olur...Yeter ki uşaklar elllerinden geleni yaptı diyelim...Gerisi kısmettir neticede...

Onur Civelek61
23.04.2009, 22:44
Hiç sevmiyorum şu zivası.En son şampiyon olmasını isteyeceğim takımdır.Yenelim şunları.Şampiyon olamasak da yinede yenelim.Ne başkanını ne teknik direktörünü ne de futbolcusunu,futbolunu sevmiyorum.zivas da kimmiş ya.Cumartesi kendi sahalarında perişan etcez onları.Bi daha maça çıkacak yüzleri kalmayacak.Biz de büyüğüz diyemeyecekler.Öyle zıt oluyorum onlara...

Cafer Bulur
Evet maçın favorisi sivas.

Biraz daha şişirelim maça kadar.

Havalansın 58. Alay:)
Ben bunu havalansinlar anlaminda yazmadim.

Ligin ikinci devresinde iki takimin da ortaya koydugu futbola bakaraktan böyle düsünüyorum.

Evet,sivasspor mükemmel futbol,oynamiyor ama biz de haftalardir futbol olarak kötüyüz.

Isin icinde biraz da sonrasinda hayal kirikligina ugramamak ve totem yapmak da var acikcasi.:)

Serdar Ersoy
Bence başımızda ersun yanal oldugu sürece sahaya 22 kişi çıksak bile bu maçı alamayız. anlamıyorum bir büyük maçı bile nasıl kazanamazsın. Eee tabi kadroya umut, hüseyin, tayfun gibi adamları koyarsa olur böle. Ersun Yanal la şampiyonlugu unutun. Ersun Yanal da teknik direktörse ben futbolu bilmiyorum.

sen zaten futbolu bilmiyorsun...

turkish0061
ALLAH'ın izniyle maçtan sora bide maçın videosunu yapcam. Benim inancım tam insALLAH sivasta oynycaz kolbastıyı..

allahimi sonsuza dek inaniyorum, Dualarimizi Kalbul Eder insallah....
allahim, futbolculara, Guc, inanc, hirs, beceri, verir insallah.
Bu Macida Allahin izniyle Insallah kazanacagiz

usameakcelik
Bence başımızda ersun yanal oldugu sürece sahaya 22 kişi çıksak bile bu maçı alamayız. anlamıyorum bir büyük maçı bile nasıl kazanamazsın. Eee tabi kadroya umut, hüseyin, tayfun gibi adamları koyarsa olur böle. Ersun Yanal la şampiyonlugu unutun. Ersun Yanal da teknik direktörse ben futbolu bilmiyorum.

Üzeyir Gönül
23.04.2009, 22:46

Şöyle bir şey yapalım istersen. Ersun Yanal ve seni bir araya getirelim. İkinize de futbolla ilgili 100 soruluk bir test ve iki saat de süre verelim. Her soruyu 1 puandan değerlendirelim ve not verelim. Bakalım kim daha yüksek not alacak! Anladın sen...

Onur Civelek61
23.04.2009, 22:48

Jose Mourinho olsa alırız zaten.Ersun hoca suçlu tabi Ronaldinho yu kadroya bile almıyor.İbrahimoviç i forvete koymuyor.Yahu nerden öğreniyorsunuz böyle şeyleri.Ersun hoca hazıra konmadı.Kendi kurdu bu takımı.Bak sonunda taktik de değişti.Ersun hoca başımızda olduğu sürece maç alamazmışız.Demeyin böyle şeyler.Ayıp vallahi ayıp...

taroMİSAKİ
23.04.2009, 22:49
Onur mücedelesi falan bunlar yanlış...
Bizim onur mücadelesine tutuşacağımız takım mı ki onlar...
Her büyük biraz dinlenmeye ihtiyaç duyar, biz çok hızlı girdik onun için dinlenmek biraz süre aldı :)

Verilmek istenen mesaj gurur meselesi oldugu değil.. Cumartesi günü bizim amacımızın ne oldugudur..

magicyattara
Ben bunu havalansinlar anlaminda yazmadim.

Ligin ikinci devresinde iki takimin da ortaya koydugu futbola bakaraktan böyle düsünüyorum.

Evet,sivasspor mükemmel futbol,oynamiyor ama biz de haftalardir futbol olarak kötüyüz.

Isin icinde biraz da sonrasinda hayal kirikligina ugramamak ve totem yapmak da var acikcasi.:)

Bilirsin ki bu tür maçlarda favoriler hep kaybederler.

Şişirelim veya kendileri şişsinler.

Forumlarından genel havayı buraya taşımıştım;taraftarları galibiyetten emin,başkanları bizi hesaba katmıyor(yarış sivas-gs-bjk arasında geçer demiş)...yani genel durum itibarıyla sivas kanadında nasıl olsa yeneriz havası var.
Çok iyi konsantre olmadıklarını gösterir bu.

58. hava alayı bizim 61.topçu taburuna karşı kurulmuş bir alay.:)
Bayağı havalardalar...

hAtes
sen haketen futbolu hiç bilmiyorsun yaew, senden iyi yağcı yorumcu olur ;)

usameakcelik
23.04.2009, 22:50
Şöyle bir şey yapalım istersen. Ersun Yanal ve seni bir araya getirelim. İkinize de futbolla ilgili 100 soruluk bir test ve iki saat de süre verelim. Her soruyu 1 puandan değerlendirelim ve not verelim. Bakalım kim daha yüksek not alacak! Anladın sen...
Ben hiç bişe bilmiyosam ersun yanaldan daha çok bildigim kesindir. Tamam hatasız kul olmaz ama uzaydan birini getirsen maça o bile hüseyinin umutun.. oynamasını görür ve adamları daha oynatmaz. Ama bi teknik direktör nasıl oluyoda bunu göremiyo.

Cafer Bulur
23.04.2009, 22:50
Erdal abi macin favorisi olarak sivasspor u görmekle seninde vurguladigin rakibe olan saygiyi göstermis oluyorum.

Zaten önemli olan benim tevazu göstermem degil,futbolcularimizin ortaya koyacagi performansla macin favorisini lehimize cevirmeleri.

Bir de ikinci devrede deplasmanda dahi fb ve antalya maci disinda iyi bir Trabzonspor yoktu,neticede sivas da ic sahada en fazla galip gelen ve en az gol yiyen bir takim.

Ayrica bu söylemimi de cok fazla ciddiye almayin,neticede büyük maclarin favorisi genelde kaybetmistir.;)

usameakcelik
23.04.2009, 22:53
sen haketen futbolu hiç bilmiyorsun yaew, senden iyi yağcı yorumcu olur ;)
Peki madem sen biliyosun sorarım sana bana ersun yanalı neden savunuyosun bi haklı sebep söle.

Onur Civelek61
23.04.2009, 22:54
usameakcelik (http://forum.bordomavi.net/member.php?u=15020) tartışma yaratma bence.Haksızsın...

Mustafa Ayazoğlu
23.04.2009, 22:57
Ersun Yanal da teknik direktörse ben futbolu bilmiyorum.

Ersun Yanal lisanslı teknik direktör olduğuna göre sen futbolu bilmiyorsun.

Cafer Bulur
23.04.2009, 22:58
Üsameakcelik senin yasininin iki kati kadar ersun yanalin hocaligi vardir.

Dikkat cekmek icin komik olma.

Burasi Trabzonspora ait ciddi bir forumdur,kendini tatmin etme mekani degil.

Erdal
Önümüzdeki sene hala bu takım gol atmak için Yattara'nın ortaları ve defansın şişirdiği toplardan medet umuyorsa o zaman Ersun Yanal için futbolu biliyorsa da Trabzonspor u çalıştıramaz diyebiliriz. Ama bu sene asla...

usameakcelik
Haksızmıyım. Arkadaşlar sahada oynanan futbolu görmüyosunuz herhalde. Gençler maçında kazanmayı hakettik mi sorarım size. Aynı futbolu sivasta oynarsak veya sivası geçtim bu sezon avrupaya gidersek avrupada aynı futbolu oynarsak sonuç aynı mı olacak. Bi doktora gidin baksın gözlerinize bence

Erdal
23.04.2009, 23:00
Haksızsın tabiki Usame...Yerden göğe kadar haksızsın...Merak etme şampiyon olmasak bile seneye mart ayında hala Avrupa da top oynuyor olacağız:)

Miraç Atalay Çiftçi
Bu maça gereğinden fazla anlam yüklemek sadece bizim takımımıza olumsuz etki yapar. Gereği yok. Normal bir lig mücadelesi. 2 senedir iyi bir grafik yakalayan Sivasspor'a karşı Trabzonspor mücadele ediyor o kadar. Geçmişte Antep, Gençler, bir dönem Göztepe'de aynı iyi grafiği belli dönemlerde yakalamışlardı. O dönemlerde de o takımlarla mücadele ederken bu kadar abartıyormuyduk? Hatırlamıyorum.

magicyattara
Bu usamelerin hepsi isyankar oluyor:)

samway
23.04.2009, 23:01
geliyoruz sivas regal geliyoruz korku sarsın etrafınızı lakin kasırga geliyor üstünüze üstünüze ...

usameakcelik
23.04.2009, 23:04
1) Lisans çıkarmak zor bişe değil.
2) Akıl yaşta değil baştadır. Bizim bi hocamız var aynı sözü der: ''Senin yaşın kadar benim hocalıgım var''der ama kazmanın önde gideni. Yani yaşı ona bi + saglamıyo.
3) Önümüzdeki seneye bakmaya ne gerek var. Bu sene takımın kadrosu Yattaranın ortalarına veya defansın şişirdiği toplardan medet umacak bi kadroya benzemiyo. Ama takım hep aynı.
4) Tartışmak istemiyorum ama dayanamıyorum artık sabrımız taşıyo. Bizde Trabzonsporluyuz ve bu takım için herşeye hazırız. Ama Ersun Yanal bu takımın başında olmayı haketmiyo. Trabzonsporumuza yazık oluyo. Niye biz şampiyonlugu bir sene daha bekleyelim Ersun Yanal yüzünden..

lazfather61
23.04.2009, 23:05
Haksızmıyım. Arkadaşlar sahada oynanan futbolu görmüyosunuz herhalde. Gençler maçında kazanmayı hakettik mi sorarım size. Aynı futbolu sivasta oynarsak veya sivası geçtim bu sezon avrupaya gidersek avrupada aynı futbolu oynarsak sonuç aynı mı olacak. Bi doktora gidin baksın gözlerinize bence

bence dogru diyor... su ana kadar cok hata yaptı ersun hoca bunlarıda gormemezlikten gelemeyiz arkadaslar.haftaya yenilirsek herkes ersun yanalı sucluyacak ahanda buraya yazıyorum....

Cafer Bulur
23.04.2009, 23:06
2) Akıl yaşta değil baştadır. Bizim bi hocamız var aynı sözü der: ''Senin yaşın kadar benim hocalıgım var''der ama kazmanın önde gideni. Yani yaşı ona bi + saglamıyo.
3) Önümüzdeki seneye bakmaya ne gerek var. Bu sene takımın kadrosu Yattaranın ortalarına veya defansın şişirdiği toplardan medet umacak bi kadroya benzemiyo. Ama takım hep aynı.
4) Tartışmak istemiyorum ama dayanamıyorum artık sabrımız taşıyo. Bizde Trabzonsporluyuz ve bu takım için herşeye hazırız. Ama Ersun Yanal bu takımın başında olmayı haketmiyo. Trabzonsporumuza yazık oluyo. Niye biz şampiyonlugu bir sene daha bekleyelim Ersun Yanal yüzünden..
18 yasindan kücüklere hocalik lisansi vermiyorlar.:)

Yasin tutmuyor yegenim,yasin.:)

Erdal
23.04.2009, 23:06

İşin kötüsü ne biliyormusun? Cumartesi akşamı Allah korusun bir kötü sonuçta burası senin mesajlarının çok daha ağırına şahit olacak...Şimdi geliyoruz ezeceğiz çökeceğiz yazanlar olacak bunların sahibi...

Ama bekleyeceğiz... Bir sene daha bekleyeceğiz...Başka çaremiz yok...

Mustafa Ayazoğlu
23.04.2009, 23:07

bebek bile 9 ay sabredio çıkmak için herşeyin bi zamanı var.

önce tohumu ekecen sonra çıkması için bekliceksin biraz. seneyede çıkmaz ise yum gözünü aç ağzını. ama şimdi sus.

Erdal
23.04.2009, 23:08
Bu takımı buraya kadar bu hoca getirdi...Geldiğinden beri bizi utandıracak bir açıklaması yok...Ve öyle ya da böyle ortada bir iskelet kadro var... Dolayısıyla hoca her sonuçta bir seneyi daha hakediyor...

Adem Erdoğan
23.04.2009, 23:08
İnşallah Umut'la başlamaz.

melâl
23.04.2009, 23:10
inşallah tayfun ilk 11 de olmaz...

3 2 alıcaz gibime geliyo ya :rolleyes:

Cafer Bulur
23.04.2009, 23:10
Bu takımı buraya kadar bu hoca getirdi...Geldiğinden beri bizi utandıracak bir açıklaması yok...Ve öyle ya da böyle ortada bir iskelet kadro var... Dolayısıyla hoca her sonuçta bir seneyi daha hakediyor...
Ilk 2 disindaki her sonucun ersun yanal ve Trabzonspor icin basarisizlik oldugunu düsünüyorum.

Buna ragmen hocanin kalmasi Trabzonsporun menfaatinedir,istikrar basariyi mutlaka getirecektir.

Mustafa Ayazoğlu
23.04.2009, 23:11

Umut sakat değilse golcü olarak değilde rakip defansı yormak için kullanabilir Ersun Yanal. Rakip 8. gününde 3. maçını oynayacak. Yorgun bir takım. 60. Dk sonrasında oyundan düşecekler ister istemez.

lazfather61
bebek bile 9 ay sabredio çıkmak için herşeyin bi zamanı var.

önce tohumu ekecen sonra çıkması için bekliceksin biraz. seneyede çıkmaz ise yum gözünü aç ağzını. ama şimdi sus.

adam hatalarından ve taktik hatalarından bahsediyor bahsetmesinmi yani en demokratik hakkıdır. cvp veremiyorsan hukmedici konusma sus deme ben belki dusuncelerini gormek istiyorum. adam elestiri yapıyor. ayrıca yaptıgı mantıksız ve herkesın elestırdıgı konularda bir mantıklı acıklama yapsın bizde heaaaaa nedeni buymus diyelim ve burda konusmayalım.

Erdal

Kararsızım...Bilica'nın partneri zafıy...Umut Bilica ile kapışırken Gökhan a boş alan bırakabilir... Kim çıksın diye sorarsan emin değilim vallahi...:)

Aykırı düşünelim...Sivas madem orta sahada top yapmıyor orta sahayı kalabalık tutmak gereksiz desek mesela ve Selçuk- Hüseyin den birini kenara alsak....Delilik mi olur :)

usameakcelik
23.04.2009, 23:12
Ewet bu takımı buraya hoca getirdi. Ama bu kadroyla biz burayı hakediyo muyuz? Sivasın kadrosu bizden daha mı iyi? Amacım takıma köstek olmak değil. Elalem cüzdanına koyar ben yüregimi koydum bu sevdaya. Ama çok hatası var. Kaç hafta üst üste 3 puan alamamıştk. Allah bidaha bize o günleri yaşatmasın. Ama sivas maçının sonucu kötü olursa o zaman 3. lük bile gider.

Erdal
23.04.2009, 23:13
Oyunu bilica kuruyor...Kurdurmamak lazım...Çare? Umut geliyor aklıma sadece:)

Mustafa Ayazoğlu
23.04.2009, 23:14
Kararsızım...Bilica'nın partneri zafıy...Umut Bilica ile kapışırken Gökhan a boş alan bırakabilir... Kim çıksın diye sorarsan emin değilim vallahi...:)

Aykırı düşünelim...Sivas madem orta sahada top yapmıyor orta sahayı kalabalık tutmak gereksiz desek mesela ve Selçuk- Hüseyin den birini kenara alsak....Delilik mi olur :)

Umut ve Tayfun ile başlayıp Sivas'ın oyundan düşmeye başladığı Dakikalarda

Gökhan ve Serkan Balcı oyuna dahil olabilir.

Adem Erdoğan
23.04.2009, 23:15
Umut sakat değilse golcü olarak değilde rakip defansı yormak için kullanabilir Ersun Yanal. Rakip 8. gününde 3. maçını oynayacak. Yorgun bir takım. 60. Dk sonrasında oyundan düşecekler ister istemez.

Rakip defansı Alanzinho ve Yattara yeterince yoracak zaten.

Umut bu performansla en fazla bizim futbolcuları yorar.

Tek forvet ve Isaac'le başlamasını temenni ediyorum.

Top sürekli bizde olmalı.Böylece kart görme risklerini de artırmış oluruz.

Erdal
Ewet bu takımı buraya hoca getirdi. Ama bu kadroyla biz burayı hakediyo muyuz? Sivasın kadrosu bizden daha mı iyi? Amacım takıma köstek olmak değil. Elalem cüzdanına koyar ben yüregimi koydum bu sevdaya. Ama çok hatası var. Kaç hafta üst üste 3 puan alamamıştk. Allah bidaha bize o günleri yaşatmasın. Ama sivas maçının sonucu kötü olursa o zaman 3. lük bile gider.

Burda cüzdana koyan falan görmedim ben...Emin ol ki Trabzonspor un fena bir yönetimi yok...Yani hoca ile ilgili doğru kararı vereceklerini umuyorum...Kararları ne olursa olsun karar verildikten sonra arkalarında olmak bize düşen...Ama bunları şimdi konuşmak çok anlamlı değil bunu kabul edersin umarım...

Cafer Bulur

Umut su ana kadar takimla birlikte calismadi,oynatilacagini sanmiyorum.

Eger saglam bir umut olsaydi umut ilk 11 baslar ve alanzinho yedek soyunurdu gibime geliyor.

Sivas orta sahada direncli bir takim,böyle bir rakibe karsi normalde 3 lü degil 4 lü orta saha ile oynamalisiniz.

Erdal
23.04.2009, 23:17
Adem Alan ve Yattara'nın bu dediklerini yapabilmeleri için boş alan bulmaları lazım. Boş alan bırakacaklarını sanmıyorum...

Cafer Bulur
23.04.2009, 23:18
Rakip defansı Alanzinho ve Yattara yeterince yoracak zaten.

Umut bu performansla en fazla bizim futbolcuları yorar.

Tek forvet ve Isaac'le başlamasını temenni ediyorum.

Top sürekli bizde olmalı.Böylece kart görme risklerini de artırmış oluruz.
Isaac oynarsa top sürekli rakipte kalir ve bol bol top sisirilir kalemize,isaac in ofsayttan ciktigi yok ki.;)

Sivas da uyumlu defansi ile ofsayt taktigini en cok uygulayan takimlardan...

usameakcelik
Bence bu maça 3-5-2 çıkılmalı ama sistem oturmadan zor bi maça uygulamak yanlış olur. O yüzden en iyisi 4-5-1. Forvette Gökhan da ii olmaz umutda. Ama gökhan umutdan daha iyidir yinede. Bizim teknik direktör ısaac a biraz şans verseydi adamın oynamasını görürdük ve onada yorum yapardık. Ama adamın oynamasını bilmiyoruz ki yorum yapalım..hoca sagolsun...

Erdal
Olcay abi yokmu rüya falan :)

sirkan
23.04.2009, 23:20
bu mac berabere biter bence....
sivas gene Trabzondaki gibi oyunu sogutmaya calisacaktir....

usameakcelik
Burda cüzdana koyan falan görmedim ben...Emin ol ki Trabzonspor un fena bir yönetimi yok...Yani hoca ile ilgili doğru kararı vereceklerini umuyorum...Kararları ne olursa olsun karar verildikten sonra arkalarında olmak bize düşen...Ama bunları şimdi konuşmak çok anlamlı değil bunu kabul edersin umarım...
O söz mecaz anlamda. Şimdi konuşmak biraz anlamsız dogru. Ama biz bunu şimdi konuşmaya başlamadık ki sene başından beri konuşuyoruz. İnşallah seneye şenol güneş gelir de siz o zaman görün kolbastıyı.

Hamsi_61_61
Çocuklarla neden tartışıyorsunuz arkadaşlar 23 nisan malum bırakın yazsınlar eğlensinler :)

Adil ÖZGÜR
Ben bu hafta Sivası Yeneceğimizi umuyorum.
Yeneceğiz, ancak aklen ve mantıken şöyle düşünüyorum.

Tek forvet olarak oynayalım,
Forvet Gökhan'la başlayalım,
Yattaradan bol çalım,
Orta Saha kuralım,

Orta Saha dinamik, devamlı baskı kursun,
Seri paslar yapalım, herkes herkese baksun !!!
Paslar yerini bulsun, İsabetli pas olsun,
Sivasspor şaşırsın, bizim pasla PASLANSUN....:D

Orta saha baskılı, Gökhan çok pres yapsın,
Sivasın topçuları işte burda şaşırsın,
Onlar Gökhanla meşkale yapsın,
Yattarayı unutsun, Yattara kara yılan, iyide depar yapsın,
Sağdan Yattara yırtsın,
Soldan Alanziyo isabetli şut vursun,
Bir makine misali çok güzel oyun olsun,
Şaşıran Sivas olsun,
Galip gelen biz olsun,:)

Orta sahadan bol şut, Colman merhem bir şifa,
Ceyhun arada girsin, vuracak topa kafa,
İşte bu oyun varya, seyretenden bize şifa,
Sivasın topçusunda karışacak çok kafa.:):)

Erdal
23.04.2009, 23:21
Topu Yattara ya atabildiğimiz sürece Mehmet Yıldız oralarda olacaktır:)...Yattara bazen hepsini dizmek yerine Serkan ın da var olduğunu görebilse keşke...

Samet Başdağ
23.04.2009, 23:21
Adem Alan ve Yattara'nın bu dediklerini yapabilmeleri için boş alan bulmaları lazım. Boş alan bırakacaklarını sanmıyorum...
onlar bırakmasa da bizimkiler açar (:

hAtes
23.04.2009, 23:22
Peki madem sen biliyosun sorarım sana bana ersun yanalı neden savunuyosun bi haklı sebep söle.
sebep saymaya gerek bile yok çünkü ben ersun yanalın başarılı yada başarısız olduğu görüşüne değil senin bu önyargına kızıyorum, cevabım oa ithafendir.Şampiyonluğa bu kadar yaklaşmışken başımızda olan bir hocaya böyle şeyler söylemen çok yanlış.Şunu yapıyor bunu yapamıyor dersin ama seninkisini anca 15 yaşndaki çocuklar yapar ;)
Yazdığın mesajın takıma, yada foruma ne gibi bi katkısı oldu? Birde bunu düşün...

Erdal
Adil abi çözmüş meseleyi...İnşallah takım senin yazdığın şiir gibi oynar abi :) Ne diyeyim...

Miraç Atalay Çiftçi

Sadi bizi şampiyon yaptı değil mi?
Giray, Yılmaz, Şenol, Lazoroni, Ziya, Hüsnü vs bizi şampiyon yaptı da o yüzden onlara tahammül ettik değil mi?
Şimdi Ersun'a o yüzden tahammül edemiyoruz.
Doğru elin Buca'lısı nasıl olsa!
Biraz olsun mantıklı cümlelerle gel.

Mollasalihoğlu
Hakem eğer kural dışı sertliklere izin vermezse Sivas ya çok açılıp ileri çıkamayacak ya da çok boş alan verecek.. İkisi de bana uyar.. Tek korkum hakemin katliama seyirci kalması..

Erdal
23.04.2009, 23:23
Gitmeyin uşağın üstüne...15 Yaşında ama müthiş bir özgüveni var...Her Trabzonlu gibi :)

Anıl C
23.04.2009, 23:24
yaw uygunun yapacağı belli
yattara ve alanzinho'ya sıkı markaj uygulıcak
bide temkinli oynar sivas
ofansif oynamaz

Erdem Keser
23.04.2009, 23:24
Bence bu maça 3-5-2 çıkılmalı ama sistem oturmadan zor bi maça uygulamak yanlış olur. O yüzden en iyisi 4-5-1. Forvette Gökhan da ii olmaz umutda. Ama gökhan umutdan daha iyidir yinede. Bizim teknik direktör ısaac a biraz şans verseydi adamın oynamasını görürdük ve onada yorum yapardık. Ama adamın oynamasını bilmiyoruz ki yorum yapalım..hoca sagolsun...

Hahahahaha:D

U.Sadıkoğlu
23.04.2009, 23:25
Beyler bizim maça iddaa tek maç açmış ve oran da 3.00 bişeler sallamak lazım :)

Mollasalihoğlu
23.04.2009, 23:25
yaw uygunun yapacağı belli
yattara ve alanzinho'ya sıkı markaj uygulıcak
bide temkinli oynar sivas
ofansif oynamaz

Yattara ve Alanzinho'ya sıkı markaj demek Colman ve Selçuk adına rahatlık demek.. O da güzel :)

usameakcelik
23.04.2009, 23:26
Çocuklarla neden tartışıyorsunuz arkadaşlar 23 nisan malum bırakın yazsınlar eğlensinler :)
O zaman getirelim 80-90 yaşındaki birini nasılsa yaşta keramet var konuşsun da dinleyelim. Ne kadar gereksiz konuşuyosunuz bazen. Tmm kabul biz susalım biraz da sen konuş bakalım ne anlatacaksın. Bazı insanlar vardır söleyecek sözü olmayınca konuyu hemen dagıtırlar..

Cafer Bulur
Hakem eğer kural dışı sertliklere izin vermezse Sivas ya çok açılıp ileri çıkamayacak ya da çok boş alan verecek.. İkisi de bana uyar.. Tek korkum hakemin katliama seyirci kalması..
Cüneyt cakir normalde sertliklere izin vermeyen ve kartini bol bol kullanan bir hakem,bu yüzden bu konuda sorun yasayacagimizi sanmiyorum.

Sivas ileri cik(a)mazsa nasil bos alan birakacak,acarmisin?

Erdal
Yattara yiyeceği tekmelere tekme ile karşılık vermeye kalkmaz umarım...

usameakcelik
23.04.2009, 23:27
Sadi bizi şampiyon yaptı değil mi?
Giray, Yılmaz, Şenol, Lazoroni, Ziya, Hüsnü vs bizi şampiyon yaptı da o yüzden onlara tahammül ettik değil mi?
Şimdi Ersun'a o yüzden tahammül edemiyoruz.
Doğru elin Buca'lısı nasıl olsa!
Biraz olsun mantıklı cümlelerle gel.
O zaman ki kadroyla şimdiki kadroyu sen bir tutuyosan ve o zamanki yönetimle bu zamanki yönetimi bir tutuyosan ben sana bişe demiyom ugurlar olsun

Mollasalihoğlu
23.04.2009, 23:28
Cüneyt cakir normalde sertliklere izin vermeyen ve kartini bol bol kullanan bir hakem,bu yüzden bu konuda sorun yasayacagimizi sanmiyorum.

Sivas ileri cik(a)mazsa nasil bos alan birakacak,acarmisin?

Sivas ileri çıkamazsa boş alan bırakacak demedim..

Ya ileri çıkamayacak, onlar baskı yiyecek..
Ya da ileri çıkacak Alanzinho ve Yattara daha rahat oynayacak..

Hamsi_61_61
Hey cocuk mesajlarima alinti yapip cevap verme bosuna , buyudukten sonra yazarsin bize , suanda yazdiklarina yalnizca guluyoruz zira..

O zaman getirelim 80-90 yaşındaki birini nasılsa yaşta keramet var konuşsun da dinleyelim. Ne kadar gereksiz konuşuyosunuz bazen. Tmm kabul biz susalım biraz da sen konuş bakalım ne anlatacaksın. Bazı insanlar vardır söleyecek sözü olmayınca konuyu hemen dagıtırlar..

magicyattara
Umut'un sakatlığı kasığındaymış.
Kötü bir sakatlık.Yeterli performans gösteremeyebilir.

Cafer Bulur
23.04.2009, 23:29
Cok dogru,sivas in oyun tarzi rakibi sindirmek üzere kurulu,yattara karsilik verirse sonumuz olur.

Eger böyle bir yanlisi yaparsa cüneyt cakirin gözünden kacmaz,bu yüzden yattara bu konuda cok ciddi olarak uyarilmali.

Erdem Keser
Ben bahsettiğin mevzuda en çok Colman'dan çekiniyorum Erdal abi.

Erdal
Usame, tamam bizim genlerimizde geri vites yok...İleri gidip döneriz geri öyle gideriz biz kabul...Ama gel bu akşamlık sen geri vites yap olurmu...

Adem Erdoğan
O yüzden en iyisi 4-5-1. Forvette Gökhan da ii olmaz umutda. Ama gökhan umutdan daha iyidir yinede. Bizim teknik direktör ısaac a biraz şans verseydi adamın oynamasını görürdük ve onada yorum yapardık. Ama adamın oynamasını bilmiyoruz ki yorum yapalım..hoca sagolsun...

Güzel yorum.:alkış:

Miraç Atalay Çiftçi
O zaman ki kadroyla şimdiki kadroyu sen bir tutuyosan ve o zamanki yönetimle bu zamanki yönetimi bir tutuyosan ben sana bişe demiyom ugurlar olsun

O zaman ya kadroyu değiştir ya yönetimi neden Ersun'a laf söylüyorsun?
Ersun'a bir gıcıklığın varsa şahsi meseleni Trabzonspor'un kapı dışına bırak, Ersun gidince istediğini söyle. Sonuçta babamızın oğlu değil.
Yok değilse, ne kaybettin Ersun ile.
Fazla fevri olma, biraz yavaş.

Mollasalihoğlu
23.04.2009, 23:30
Güzel yorum.:alkış:

Buldun kafana göre birini sonunda :)

Erdal
23.04.2009, 23:31

Valla Hüseyin i de bilhassa bu maç özelinde uyarmak lazım...Yahu şu manajeri foruma üye yapamadık mı hala :)

Adem Erdoğan
23.04.2009, 23:32
Buldun kafana göre birini sonunda :)

Yazandan çok yazılana bakıyorum.:)
Düşündüğüm gibi yazmış.;)

Cafer Bulur
O da dogru,simdiye kadar 2-3 krose indirmisti rakiplerine ama firat aydinus görememisti.

Bu seferki hakem afffetmez,oyuncularimiz sakin olmali ve asla rakibin oyununa gelmemelidir.

only ts
bence sivas sert oyun oynuyacak ve burayada yazıyorum sivastan bir futbolcu kırmızı yiyecek sebep olarakta alanzinhonun çalımlarına dayanamayarak gururuna yediremeyecek atacak tekmeyi umarım alan a bişey olmaz... maç bizim

Mollasalihoğlu
23.04.2009, 23:33
Valla Hüseyin i de bilhassa bu maç özelinde uyarmak lazım...Yahu şu manajeri foruma üye yapamadık mı hala :)

Cüneyt çakır beklediğimiz gibi sertliğe izin vermez ve gerekli cezaları verirse bizim topçular ceza kesme işine girmez..

Mollasalihoğlu
23.04.2009, 23:34
Yazandan çok yazılana bakıyorum.:)
Düşündüğüm gibi yazmış.;)

Isaac'i tanıyorum ben gayet iyi, yan hakemlerin elindeki bayraktan ;)

Erdal
23.04.2009, 23:34
Kaya nerelerde...Hemen bir karşı ana sayfa hazırlamak lazım...Adamlar püskürttü hamlemizi: 58. hava alayı 61. topçu taburunu bekliyor :)...Durum 1-1 ...Çok zekice yahu her ikiside çok zekice...

Mollasalihoğlu
23.04.2009, 23:36
Kaya nerelerde...Hemen bir karşı ana sayfa hazırlamak lazım...Adamlar püskürttü hamlemizi: 58. hava alayı 61. topçu taburunu bekliyor :)...Durum 1-1 ...Çok zekice yahu her ikiside çok zekice...

1-1 olsa da deplasmanda atılan gol nedeni ile avantaj bizde gibi abi..

topçu taburu deyince futbol akla gelirken, hava alayı sivas'ın balonunun içindeki havayı simgeliyor gözümde :)

Medallion
23.04.2009, 23:37
Bu haftadan temennim:

Sivasspor-Trabzonspor 2
Fenerbahçe-Ankaragücü 0
Eskişehirspor-Beşiktaş 0
Galatasaray-Ankaraspor 1

Puan durumu:
SS 57
BJK 57
TS 56
GS 54
FB 49

Erdal
23.04.2009, 23:37

topçu taburu deyince futbol akla gelirken, hava alayı sivas'ın balonunun içindeki havayı simgeliyor gözümde :)

Kesinlikle şimdi 2-1 galibiz molla :)

Cafer Bulur
23.04.2009, 23:38

Mac 1-1 biterse ikili avarejda sivasa üstünlük kuramiyoruz, o zaman genel averaja bakliyor ki o konuda sivasi yakalamamiz nerdeyse imkansiz.

Yani nerden bakarsak bakalim,3 puandan baska bir sonuc bize yaramiyor.

Mollasalihoğlu
23.04.2009, 23:39
Mac 1-1 biterse ikili avarejda sivasa üstünlük kuramiyoruz, o zaman genel averaja bakliyor ki o konuda sivasi yakalamamiz nerdeyse imkansiz.

Yani nerden bakarsak bakalim,3 puandan baska bir sonuc bize yaramiyor.

anasayfa atışması ile alakalı bu yorum abi :)

Erdal
23.04.2009, 23:44
Bu arada bodozlama, mesajlarını okudum...Gurur duydum...Eyvallah ...

vuralkara
ersun yanal'ı tatışanlara kısa bir cevap;
bizim gökhan ile umut 7,32 metre kalenin ağzında topu o koca kaleden içeri atamıyorsa ersun ne yapsın??

Faruk UYSAL
Kaç gündür hiçbir iş yap(a)madan maça kilitlenmiş öyle bekliyorum. Sizleri bilmem ama ben çok heyecanlı ve stresliyim. Bu durumum Sivasspor'un gücünden değil, bizim ne yapıp yapamayacağımızın her maç öncesi olduğu gibi bu maçta da kestirememiş olmamdan kaynaklanıyor. Şöyle futbolcularımıza tek tek baktığımız vakit tabloya çok iyimser bakıyorum ama maç anında ya yine tutukluğumuz üzerimizde olursa düşüncesi kafama bazen takılmıyor değil. Aslında benim bu yıldan değil, gelecek ya da öbür seneden beklentilerim çok büyüktü ama önümüzdeki maçı alabilirsek, sonraki yılları bile beklememize büyük ihtimalle gerek kalmayacak.
Temennim odur ki hakem adil bir maç yönetsin. Çünkü yanlış taktik, kötü futbol, şansızlık vb tamam ama hakem faktöründen dolayı başarısız bir sonuç alındığı zaman insanın hazmetmesi kolay olmuyor.
Sonuç olarak; onlarda formda olan bir Yattara ve Alanzınho yok. Konyaspor maçında olduğu gibi anormal işler yapmazsak bu maçı kazanırız diye ümit ediyorum.

komdere
23.04.2009, 23:45
Ben sivassporun maça yüksek tempoda başlayıp ilk 20 dakikada gol atmaya çalışacağını düşünüyorum. O yüzden sağlı sollu bindirmeler yapacaklardır. Bu ataklara karşılık verirken de, asıl silahları olan ileriye uzun top atmalarını ve m.yıldız ile tun'u topla buluşturmalarını engellemeliyiz. Aslında m.yıldız ve tun topla kaleye direk ilerleyen değil, topu sağa sola servis eden adamlar (yani bizde olmayan forvet tipi). Bu yüzden ikinci adamlara da çok dikkat etmeliyiz. Genellikle 2-3 pasla kaleye iniyorlar, daha organize atakları yok. O yüzden onlar kadar koşarsak, bize gol atmaları karambol toplara kalır.
Maça çok asılmalıyız, ayağına her top alana baskı kurmalıyız. O zaman teknik olarak öne geçeriz, golümüzü attıktan sonra da iyice panikleyeceklerdir. Çok kart görebilirler, sakin ve sabırlı olmalıyız.
Puan avantajları var, saha-seyirci avantajları var ama ne olursa olsun disiplinli, hırslı oynarsak, hakem çok anormal kararlar vermediği sürece puan yitirmeyiz.
Bizimkilerin gözlerinde o hırsı, inancı görmek istiyorum!

sanatik
23.04.2009, 23:45
Yattara ve Alanzinho'ya sıkı markaj demek Colman ve Selçuk adına rahatlık demek.. O da güzel :)

gökhan da golleri atar o zaman :--)

sezon basindan beri tehlikeli bir trabzonspor istiyordum , gs nin ofansiv gücüne bakiyordum hep. Alanzinhonun gelmesi ve yattara ile birlikde oynatilmasi bizim ofansin cok tehlikeli bir seviyeye geldigini anlayacakdir sivasda, umarim gökhan formuna yaklasirda gereken golleride buluruz ancak o olmazsa digerleride birseyler yapacak gibi görüntü var ve bu umutlandiriyor.

TS-FAN
23.04.2009, 23:46
Üzerimize gelen bir takım işimize gelir.
Öyle olursa kazanma olasılığımız yüksek.
"Oyunu kilitleyip bir gol atar kazanırız" şeklinde oynarlarsa iş orta sahamızın mücadelesine ve Yattara'nın becerisine bakar.

Cafer Bulur
23.04.2009, 23:47
Herkese hayirli geceler,yarin ola hayrola.

Kac gecedir sivas macina ait bir rüya göremedim,bakalim bu gece görebilecekmiyim.

Muhammed KOÇ
23.04.2009, 23:47
Bu haftadan temennim:

Sivasspor-Trabzonspor 2
Fenerbahçe-Ankaragücü 1
Eskişehirspor-Beşiktaş 1
Galatasaray-Ankaraspor 1

Puan durumu:
SS 57
BJK 56
TS 56
GS 54
FB 51

böyle bişi olur ki fb bile ortak olur

Erdal
23.04.2009, 23:48
Onlarda Sezer bazen iyi şutlar çıkarıyor bizde Selçuk...İnşallah bizim ki hızlı davranır :)

61viya
23.04.2009, 23:50
Şu bilet mevzusunda bizde iplerin koptuğu bir anda,dedim ki Ali İhsan'a "Bir Trabzonsporlu bin Sivassporluya bedeldir" (bin,az mı oldi ne? :))
Yıldıracaklarını mı sandılar bu bilet davasıyla,ne düşündüler ne ettiler bilmem ama alacağız bu maçı!

Yardımcımız ol Allahım!

Muhammed KOÇ
23.04.2009, 23:52
Onlarda Sezer bazen iyi şutlar çıkarıyor bizde Selçuk...İnşallah bizim ki hızlı davranır :)
valla ben selçuktan ümidi kestim.. bi ilk hafta şut çıkardı başka yok.. antep maçında da firikiği direkten döndü..

U.Sadıkoğlu
23.04.2009, 23:53
3.00 vermiş iddaa bize kaçmaz:D tek maç bide ..

vuralkara
23.04.2009, 23:53
herkeste bu maçı alırsak şampiyonuz havası var gibi. arkadaşlar bence bu kadar kaptırmayın kendinizi. olur mu olur tabi ama bu çok kolay değil. önümüzde geçmemiz gereken 2 takım var. birde arkamızdan gelen var. bu maçı alınca diğer maçların hepsini kazanacağımız garanti mi ? yakın zamanda sahamızda kaybettiğimiz saçma sapan puanları unutmayın. eğer onları kaybetmeseydik şimdi sivas maçının sonucu çok da önemli olmayacaktı ve şampiyonluk kutlamalarının hazırlıkları yavaş yavaş başlayacaktı. ama olmadı işte. kaybedersek dünyanın sonu değil. zaten bu yıl birşey beklemiyorduk. kazanırsak da şampiyon olduk diyemeyiz. son haftaya kadar bu heyecan sürer

Erdal
23.04.2009, 23:54
valla ben selçuktan ümidi kestim.. bi ilk hafta şut çıkardı başka yok.. antep maçında da firikiği direkten döndü..

Tamam o zaman Colman var...Hatta Yattara hatta hatta Alanzinho var...Bilica hepisini mi tutacak yahu... :)

Adem Erdoğan
23.04.2009, 23:54
Isaac'i tanıyorum ben gayet iyi, yan hakemlerin elindeki bayraktan ;)

Adı çıkmış 9 a inmez 8 e.

Ofsaytı bilmeyen futbolcunun ne işi var bu takımda neden yedek klübesinde yer kaplıyor o zaman.

Umut Bulut da 2. hafta AG maçında ofsayt rekoru kırmıştı.;)

POYRAZ
23.04.2009, 23:55
Gündüz maci olmasi canimi SIKIYOR. Gündüz maclari hic yaramiyor bize.

Oğuuz
23.04.2009, 23:55

defansta bilica kalede petkovic varken en etkili silahı uzaktan sut olmalı Trabzonsporun,mutlak galibiyet diye risk alırsa kamanan'ın topu ileri vurup arkasından müthiş hızlı koşularından birkaçını izleyebiliriz..

TSercaN
23.04.2009, 23:58
Biz bu maci alacagiz. sivas istedigi kadar hazirlansin bu maca, istedigi kadar motive etsin kendilerini.
Guresci takimini yerle bir edecegiz benim hic mi hic suphem yok bu mactan!
Biz degil onlar dusunsun, biz degil onlar cekinsin! Bizim kaybedecegimiz veya ispatlayacagimiz birsey yok onlar gibi.
Onlarin derdi bizim buyuklugumuz baska hicbir dertleri yok.
eger sivas li birisi varsa bu forum da, mesajim sana veya size, sizden nefret ediyorum bunu boyle bilin.

Erdal
23.04.2009, 23:59
defansta bilica kalede petkovic varken en etkili silahı uzaktan sut olmalı Trabzonsporun,mutlak galibiyet diye risk alırsa kamanan'ın topu ileri vurup arkasından müthiş hızlı koşularından birkaçını izleyebiliriz..

Yanlız Bilica baskı yediğinde çok pas hatası yapıyor Oğuz... Bizim için avantaj olabilir...Biz de de Hüseyin...O da dezavantaj..

Muhammed KOÇ
23.04.2009, 23:59
Tamam o zaman Colman var...Hatta Yattara hatta hatta Alanzinho var...Bilica hepisini mi tutacak yahu... :)
ben alanzinhodan gol bekliyorum.. 2 haftadır alanzinho-yattara kapışmasından maç kazanıyoruz..bu olumlu rekabet çok faydalı oldu. bu hafta yattara attınca alanzinho atar diyorum sivas maçında :)

sirkan
24.04.2009, 00:00
bu macta coook kirmizi kart cikar... ozeliklen balili ve mehmet yildiz.....

Oğuuz
24.04.2009, 00:02
Yanlız Bilica baskı yediğinde çok pas hatası yapıyor Oğuz... Bizim için avantaj olabilir...Biz de de Hüseyin...O da dezavantaj..

hatası brezilyalı olması :)

bu ülkeden defans oyuncusu yetiştirmeyeceksin :)

öyle anlarda öyle hareketler yapıyorki, maksat estetik, bunun sonucunda hataları oluyor..

defansta sedat yok bu hafta ama yerine oynayacak oyuncu bence cok daha etkili, yan toplarda da tehlikeli, zira febe ye hem içerde hem dısarda gol attı..

since1967-61
24.04.2009, 00:03
sivası sıkı presle durdurup kaptığımız toplarda son pasları iyi kullanırsak(selçuk,colman) alanzinho ve yattarayla hızlı bi şekilde kalelerine gidip gökhan ünalla işi bitirmeliyiz.

onlar kadar koşmassak bu maçı alamayız

magicyattara
24.04.2009, 00:03
Şu bilet mevzusunda bizde iplerin koptuğu bir anda,dedim ki Ali İhsan'a "Bir Trabzonsporlu bin Sivassporluya bedeldir" (bin,az mı oldi ne? :))
Yıldıracaklarını mı sandılar bu bilet davasıyla,ne düşündüler ne ettiler bilmem ama alacağız bu maçı!

Yardımcımız ol Allahım!

Biletlerden haber yok galiba.

Kim almış?

magicyattara
24.04.2009, 00:04

öyle anlarda öyle hareketler yapıyorki, maksat estetik, bunun sonucunda hataları oluyor..

defansta sedat yok bu hafta ama yerine oynayacak oyuncu bence cok daha etkili, yan toplarda da tehlikeli, zira febe ye hem içerde hem dısarda gol attı..

M.sözgelmez mi oynayacak Diallo mu?

Selçuk Demircioğlu
O zaman selçuk ve colman, hüseyin topu kaptığı zaman boşa çıkıp topu almaları lazım..Zaten bunu yapabilseler hiçbir sorun kalmayacak..

61viya
Klübe yollamışlar.Öyle diyorlar yani de binbeşyüz tane hikaye yazdılar,hangisi gerçek bilinmez.
Tek bildiğim: GELİYORUZ!

lazfather61
ersun yanal'ı tatışanlara kısa bir cevap;
bizim gökhan ile umut 7,32 metre kalenin ağzında topu o koca kaleden içeri atamıyorsa ersun ne yapsın??

oynatmasın...

Fatih
24.04.2009, 00:05
58. Hava taburu havadan oynamayı sever.

61.Topçu taburu olarak topu yere indirmeliyiz.

ilhan
24.04.2009, 00:05
Bence Sivasspor oyunu kendi yarı sahasında kabul edecek.

Oğuuz
24.04.2009, 00:06

Murat diye bekleniyor

Erdal

Diallo...Tum etkili orta sahada...Ama o da sanki çabuk yoruluyor...

magicyattara
Bence Sivasspor oyunu kendi yarı sahasında kabul edecek.

Beraberliğin yaramadığını biliyorlar çıkacaklardır.

TS-FAN
24.04.2009, 00:07

Doğru..
Murat Sözgelmez hücumda Sedat'tan etkili.
Ama Sözgelmez'in öncelikli işi savunma.
Sedat'tan iyi değil.Bu da Trabzonspor için bir avantaj olacaktır.

magicyattara
Diallo...Tum etkili orta sahada...Ama o da sanki çabuk yoruluyor...

Bahsettiği Sözgelmez.

since1967-61
bu sene duran toplardan
ittire kaktıra golleri attılar
yan top zaafımızı düşünürsek dikkat etmeliyiz
özellikle song bire bir de çok iyi olmasına rağmen hava toplarında etkisiz
o yüzden giray da bir seçenektir
ama tecrübesiyle song önde

yan toplarda çok dikkatli olmayız

Erdal
58. Hava taburu havadan oynamayı sever.

61.Topçu taburu olarak topu yere indirmeliyiz.

Bu süper oldu Fatih...Süper vallahi :))

ilhan
Beraberliğin yaramadığını biliyorlar çıkacaklardır.

Abi beraberlik için oynayacaklar demedim ki. Oyunu kendi yarı sahalarında kabul edip, kontra ataklar ve dönen topları tamamlama gayretleriyle bizim sahaya forse etmeye çalışacaklardır.

Erdal
24.04.2009, 00:08
Bahsettiği Sözgelmez.

Sanmıyorum hocam...Oğuz yanlış biliyor...Diallo oynayacak defansta:)...Tum ayrı bir mevzu olarak söylendi :)

İskender66
24.04.2009, 00:09
3.00 vermiş iddaa bize kaçmaz:D tek maç bide ..
Çok uzun zamandır oynamıyordum iddaa. Bu maça oynanır arkadaş. hemde tek maçmış süper. :D

Oğuuz
24.04.2009, 00:11
Doğru..
Murat Sözgelmez hücumda Sedat'tan etkili.
Ama Sözgelmez'in öncelikli işi savunma.
Sedat'tan iyi değil.Bu da Trabzonspor için bir avantaj olacaktır.

bana kalırsa murat sözgelmez bilicadan da iyi savunmada, tabi bana kalmaz o ayrı mesele :)

gecen sene en beğendiğim oyuncuların basında geliyordu murat

Erdal
24.04.2009, 00:12
Usame tamam ama kapandı o mevzu yahu...Sivaslı bulamayınca birbirimizi yiyoruz...Ondan sonra ben sosyoloji deyince de kızıyorsunuz :)

Adem Erdoğan
24.04.2009, 00:13
Usame tamam ama kapandı o mevzu yahu...Sivaslı bulamayınca birbirimizi yiyoruz...Ondan sonra ben sosyoloji deyince de kızıyorsunuz :)

Mazlumu getirin.:D

magicyattara
24.04.2009, 00:15
Abi beraberlik için oynayacaklar demedim ki. Oyunu kendi yarı sahalarında kabul edip, kontra ataklar ve dönen topları tamamlama gayretleriyle bizim sahaya forse etmeye çalışacaklardır.

Bu tuzağa bizim düşeceğimizi beklemiyorlardır sanırım.:)

Maç başladı mı belli eder kendini zaten.Temposuz başlarsa anla ki sivas beraberliğe oynuyor.

Bence beraberlikte şampiyonluğa el sallarlar.

Erdal
24.04.2009, 00:15
Farabi nerelerde Allah aşkına...Bosnalı uşağı bir dinleyemdik ondan...Travelair de görünmüyor bu gün...

usameakcelik
24.04.2009, 00:16
Ama abicim ben görüşümü söylüyorum adam beni kızdırmaya çalışıyor. Bak ben yanlış bişe demiş olabilirim o zaman dogrusunu söylesin bilelim. Ben kendi söylediğime doğru demiyorum o da fikrini sölesin niye karşıdakini kızdırıyo.

Fatih
Bu süper oldu Fatih...Süper vallahi :))
Savunma ve hücumdaki oyuncularının hava hakimiyeti iyi.
Uzun toplarla çıkmaya çalışırsak defansımız yarı sahamızı geçemez.Ama iyi de pres yapıyorlar orta alanda bu presi kıracak oyunculara da sahip değiliz Bjk maçını göz önüne alırsak.Uzun top yapmak zorunda kalabiliriz bu dezavantajı nasıl avantaja çevirebiliriz?

TS-FAN
bana kalırsa murat sözgelmez bilicadan da iyi savunmada, tabi bana kalmaz o ayrı mesele :)

Oyuncuların form durumu bırakın yılı aydan aya bile değişebilir.
Dediğin gibi, o formu geçen seneydi.
Bu sene aynı durum söz konusu değil.

ilhan
24.04.2009, 00:17

Maç başladı mı belli eder kendini zaten.Temposuz başlarsa anla ki sivas beraberliğe oynuyor.

Abi biz en kötü oynadığımız Beşiktaş maçına bile tempolu başladık. Sivasspor'un nasıl başlayacağından ziyade biz her zamanki gibi önde basıp, oyunu rakip alana yıkmaya çalışacağız.

Sivasspor açık oynarsa ilk başta uzaktan şut atan adamlarımızı, daha sonra Yattara ve Alanzinho gibi arkasına Türkiye'yi alsa dünya turu yapacak yetenekte adamlarımızı kullanırız.

Gökhan Ünal'a bu maç dikkat.
Tüm sezonu unutturacak. En azından bana unutturacak. İnancım tam Gökhan'a. :)

magicyattara
24.04.2009, 00:18

Kırmızı kart görme ihtimali çok yüksek bir oyuncu.

Bazı pozisyonlarda çok dengesiz girişleri var.Oynasın isterim:)

Yattara ve Alan'ı durduramaz kesinlikle hatta Gökhan'ı.Ama Diallo'dan iyi buluyorum.

Erdal
24.04.2009, 00:19

Kaybetmeleri halinde ikincilik de tehlikeye girer...Beraberlik bile önemli onlar için...Şampiyonlar ligi ön elemesi az şey değil...

Ama ben böylesine kontrollü olabileceklerini düşünmüyorum...Bizimkilerin ne yapacakları asıl merak ettiğim..Zira onların yapacakları üç aşağı beş yukarı belli...Ama bizimkilerin değil...Mesela bir bakmışsın Yattara sökmüş almış maçı...Bir bakmışsın sökmüş vermiş maçı...

usameakcelik
24.04.2009, 00:20
Serkan Balcı ortasahanın ortasında daha iyi oynuyo aslında hoca onu orada denemeli bence. Ama o zaman sag bekte tayfun oynamak zorunda kalacak. En iyisi bozmamak Bizde bi aralar ufukhan bayraktar vardı ona ne oldu???

Fatih
24.04.2009, 00:21
Katılmıyorum İlhan.

Sivasspor tam saha pres yapar genellikle.Yani iyi defans yapmalarının sırrı da burada saklı.Pres forvetten başlıyor her oyuncu kademeli olarak prese katkı sağlıyor.

Sivasspor'u hiçbir maçta kendi sahasına kapanırken görmedim yanılıyorsam düzeltin.

Y-DRMS
çalıştığım için habu maçı izleyemeyeceğimya yanarımda ona yanarımmm ama kazanacaklar bende evime işten mutlu mutlu gideceğimm ve sivassporun formuna girip o gece anadolunun tek büyüğü kimmiş öğrendimizmi diyeceğim.

special_laz1967
usameakçelik kardeş bu dakikaya kadar yazdıkların güzeldi şu yönden kendi görüşündü ve saygı çerçevesinde yazdıyordum. her ne kadar görüşlerinin tamamına katılmasamda haklı olduğun yerler var . ama şu son virazjda takımımızı desteklemekten başka çaremmiz yok.
şu an ersun hoca yollansa gelen hoca çokmu iyi olacak 1 haftada. hadi diyelim umutu gökhanı yolladık kimi alacazda oynatacağız. lütfen yorum yaparken düşünelim geçmişi görelim. Herkesin takımımıza geri dönmesini istediğiFATİH SULTAN TEKKEMİZ gazi antepten bize geldiği ilk sezon kaç gol attı biliyormusunuz. Gökhan Ünal kayseriye geldiği ilk sezon 8 gol atmış bunu bilioyormusunuz ikinci sezon 15 gol 3. sezon 25 golle gol kralı olmuş. Lütfen yıkıcı olmayalım yapıcı olaım bu yazdıklarımın yeri burası değil ama madem konu açıldı bende yazmak istedim.

svz maçına gelince hepimizin de gönlünden geçtiği gibi bende kazanmamızı istiyorum. ama bu sadece istemekle olsaydı... ama inanıyorumki sahaya çıkacak olanlar istediği sürece bu iş biter. inşallah futbolcularımız bu maçta hırslı olurlar ve galip gelmek için elleinden geleni yaparlar.

magicyattara
24.04.2009, 00:22
Abi biz en kötü oynadığımız Beşiktaş maçına bile tempolu başladık. Sivasspor'un nasıl başlayacağından ziyade biz her zamanki gibi önde basıp, oyunu rakip alana yıkmaya çalışacağız.

Sivasspor açık oynarsa ilk başta uzaktan şut atan adamlarımızı, daha sonra Yattara ve Alanzinho gibi arkasına Türkiye'yi alsa dünya turu yapacak yetenekte adamlarımızı kullanırız.

Gökhan Ünal'a bu maç dikkat.
Tüm sezonu unutturacak. En azından bana unutturacak. İnancım tam Gökhan'a. :)

Böyle oynarsak kontratak yeriz.

Yanılmıyorsam biz bjk'ye golü kontrataktan atmıştık.Diğer pozisyonlarımızda kontrataktan gelmişti.

Söyledim yine söyliyim;

Yattara-Selçuk-Serkan-Alan-Gökhan iyi bir kontratak timi.:)

İyi geceler.

Oğuuz
24.04.2009, 00:23
Oyuncuların form durumu bırakın yılı aydan aya bile değişebilir.
Dediğin gibi, o formu geçen seneydi.
Bu sene aynı durum söz konusu değil.

aslında bu sene oynadığı maçlarda da fena değildi oynamama sebebi formsuzluk değil bilica ve uzun boylu olması hasebiyele sedat :)

Erdal
Savunma ve hücumdaki oyuncularının hava hakimiyeti iyi.
Uzun toplarla çıkmaya çalışırsak defansımız yarı sahamızı geçemez.Ama iyi de pres yapıyorlar orta alanda bu presi kıracak oyunculara da sahip değiliz Bjk maçını göz önüne alırsak.Uzun top yapmak zorunda kalabiliriz bu dezavantajı nasıl avantaja çevirebiliriz?

Yattara ve Alan diyoruz mecburen...Adam eksiltecekler..Bunu yaparlar mı evet...Ama sonrasında hepsini eksiltmeyi denemeleri bazen can sıkıyor...Oysa iki kişiyi çalımlamışsan asgari bir arkadaşını boşa çıkardın demektir...Yattara ya bunu anlatmalı birileri...Mesela Yattara topu alınca iki hatta üç kişi basıyor, basacak...O zaman Serkan çıkıyor ve Yattara ona at mı yorrrrrrrr

Y-DRMS
selçuk en az bir ara pasla gol attıracaktır.

usameakcelik
24.04.2009, 00:24
usameakçelik kardeş bu dakikaya kadar yazdıkların güzeldi şu yönden kendi görüşündü ve saygı çerçevesinde yazdıyordum. her ne kadar görüşlerinin tamamına katılmasamda haklı olduğun yerler var . ama şu son virazjda takımımızı desteklemekten başka çaremmiz yok.
şu an ersun hoca yollansa gelen hoca çokmu iyi olacak 1 haftada. hadi diyelim umutu gökhanı yolladık kimi alacazda oynatacağız. lütfen yorum yaparken düşünelim geçmişi görelim. Herkesin takımımıza geri dönmesini istediğiFATİH SULTAN TEKKEMİZ gazi antepten bize geldiği ilk sezon kaç gol attı biliyormusunuz. Gökhan Ünal kayseriye geldiği ilk sezon 8 gol atmış bunu bilioyormusunuz ikinci sezon 15 gol 3. sezon 25 golle gol kralı olmuş. Lütfen yıkıcı olmayalım yapıcı olaım bu yazdıklarımın yeri burası değil ama madem konu açıldı bende yazmak istedim.

svz maçına gelince hepimizin de gönlünden geçtiği gibi bende kazanmamızı istiyorum. ama bu sadece istemekle olsaydı... ama inanıyorumki sahaya çıkacak olanlar istediği sürece bu iş biter. inşallah futbolcularımız bu maçta hırslı olurlar ve galip gelmek için elleinden geleni yaparlar.
zaten bu vakitten sonra hoca değiştirilmez o konuda haklısın bidahaki seneye gelirse olur ancak. çünkü şimdi değişse takıma ısınamadan sezon biter. inşallah seneye şenol güneş başımızda olur

selimatal
24.04.2009, 00:24
Kendinizi yormayın boşuna uşaklar.
Sivas'ın hocası isimlere asla takılmıyor. Yıldız oyuncusu olmadığı için iyi oynamayanda veya yorulanda asla ısrar etmiyor. Bu yüzden de her maçta erken oyuncu değişikliğine gidip 3 oyuncu değiştirme hakkını skor ne olursa olsun mutlaka kullanıyor.

Sivasın tek taktiği "90 dk diri takım"

Peki biz ne yapmalıyız?... Onları yormalı ve ellerindeki tek gücü tüketmelerini sağlamalıyız.
Peki nasıl?... Gol atıp moral kondisyonlarını sıfırlayarak. Tıpkı FB nin 4 attığı maçta yaptığı gibi. Sivastaki ilk Sivas-FB maçında ise FB yi yormuş ve son dklarda diri kalarak işi bitirmişlerdi.

Demekki teknik futbolcularımız hem teknikleriyle baş döndürecek, hem de yürekleriyle mücadele edecekler ki kolbastı oynayalım!;)

Gerisi sadece ayrıntı.

Erdal
24.04.2009, 00:25
İlhan, şu başlığı açın misafirlere insanlar futbol yorumu okusun yahu ....

Suayb
Erdal abinin dedigi gibi...

Milli maclar oynanirken Hirvatistan'in teknik direktörünün ifade ettigi gibi: 'Türkiyede taktik goremiyorum, nasil oynadiklarini inanin bende bilmiyorum' a benzer ifadeleri hatirlayinca... Bizim takima bakinca.. neden olmasin diyorum...

Bu maci alirsak... potaya gireriz... Alamazsak... Sorun degil... Artik, yikici degil, yapici, bilincli bir taraftar olup, takimi desteklemek lazim..

Ben seneyeden cok umutluyum...

Hüseyin'in yerine, Hüseyin gibi kesici, arti passör... Ki Hüseyin'e bu zamana kadar takim icin verdigi emeklere
tesekkürlerimi sunarim.. O ayri konudur.. Ikincisi.. nedendir bilmem.. Ama Drogba gibi bir forvet'i TS ye hep hayal etmisimdir...

Drogba, arti bir Xavi... Guzel olurdu herhalde..

Ama oyle yada boyle.. Seneye bu takimdan ben hakkaten cok sey bekliyorum.. Bide basinizda
bir Ersun Yanal olunca.. Dahada umutlaniyorum...

Tabi, hatalar yapar... Oda, kendi kariyerinde bir surec icersinde...

Bizde insaniz... Eger mukemmel olsak, topu biz oynardik... Selcuk Inan'a cektirmezdik sutlari, bizzat kendimiz cekerdik..

ilhan
Böyle oynarsak kontratak yeriz.

Yanılmıyorsam biz bjk'ye golü kontrataktan atmıştık.Diğer pozisyonlarımızda kontrataktan gelmişti.

Söyledim yine söyliyim;

Yattara-Selçuk-Serkan-Alan-Gökhan iyi bir kontratak timi.:)

İyi geceler.

yok be abi, ne kontrası :) Cale götürüp attırmıştı Gökhan'a. :) Daha çok organize gibiydi pozisyon.

Güzel yere temas ettin abi. Rakip kontrayı seven bir takım. Bu yüzden bu maçta Song yerine Giray olsun istiyorum. Giray hava toplarında iyi olduğu gibi, savunma arkasına kaçan adamları çok iyi marke ediyor.

krdnz
24.04.2009, 00:26
Sivasın yorulmak nedir bilmeyen topçularına karşı erken bulacağımız gol veya goller çok önemli.Umuyorum ki 61. dakikaya kadar takımımız skor rahatlığına ulaşır ve taraftarımız 61.dakika şovunu gönül rahatlığı içinde yapar.

usameakcelik
24.04.2009, 00:27
Yattara ve Alanzinho sıkı markaj altında olacak bu yüzden colmana çok iş düşecek. Colman formunda değil ama inanıyorum colmanın güzel bişeler yapacagına.

selimatal
24.04.2009, 00:28
Maçtan sonra okusunlar Erdal, şimdi değil.:)

krdnz
Alanzinho çok iş yapacak bu maçta,sakatlamazlarsa maçın yıldızı olur.Gökhan klasını konuşturur inşallah.

erol-61
1 Gün 15 S. 48 Dk. Kaldı