PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Trabzonspor’umuzu alkislayalim

BDiler61
30.04.2005, 21:25
Futbolcularimiz aslanlar gibi mücadele etti.Hakkettigimizi alamadik.Hakem direk maçin sonucuna etki etti.Ama seneye bu takim 3-4 iyi transferle ligin tozunu atacak.Herkes takimina sahip çiksin ben onlarla gurur duyuyorum bugün.Mümkünse trabzon dada karsilasinlar. BU TAKIM HEPIMIZIN

Mayls
30.04.2005, 21:30
<DIV>Evet</DIV>
<DIV>Bu takim hepimizin´</DIV>
<DIV>Onlara arkalarinda durdugumuzu göstermemiz lazim</DIV>

SKY-GUARD
30.04.2005, 21:36
Su bir gerçek ki son 4-5 yildir takim her sene daha iyiye gidiyor....Genel olarak bakildiginda ben takimin Aktug Baskan zamaninda muhakkak sampiyon olunacagina inaniyorum.....

Bu febe'lileri de anlamiyorum....Eger parayi bastirip futbolcuyu alip sonrada Avrupa'da 6-7 yedikten sonra git Real'i, Chealse'yi tut....Daha mutlu olursun.........

Geçen sene febe maçindan sonra çok üzülmüstüm.....Ama bu maçtan sonra tek üzüntüm, Kadiköy'deki takim ruhunun/oyunun yarisinin niye Avni Aker'de gösterilmedigi............Bunlarda yönetim ve Teknik Kadro tarafindan çözülecektir...

BENCE BU BASLIK EN ÇOK OKUNAN VE LEHTE YAZILAN KONU OLMALI...

#10 Fietra
30.04.2005, 21:48
Yenileceksek böyle yenilelim.Ben çok zevk aldim maçtan.Futbolcularimizi tebrik ediyorum

61viya
30.04.2005, 22:01
seviyorum sizi sonsuza dek..gurur kaynagimsiniz...

yalvaririm size,yüregimizi yüreginize katarak karsilayin takimimizi..yalvaririm...

seyyahali
30.04.2005, 22:16
böyle serefli bir takima sahip oldugumuz için önlerinde saygiyla egiliyorum

Nkeser3
30.04.2005, 22:18
maçi statta izleyemedim ama izledigim yerden basim dik çiktim
fenerasyon gene yendi ama gerçek su ki su ligda sampiyonlugu hak
eden tek takim TRABZONSPOR en büyük Trabzon sampiyon Trabzon Alkislayin
ulan ibne fenerliler

sametaydin
30.04.2005, 22:27
arkadaslar feneri EZDIK. ama bundan sonra önümüzdeki seneler için pek de iyimser degilim. bu kadroyu seneye tutabilecekmiyiz?bunu basarirsak kadroya birkaç yeni transfer yapabilecekmiyiz. egr bunlari yaparsak önümüzdeki sene takimimizi federasyon dahil hiç kimse tutamaz

Semih58
30.04.2005, 22:38
TRABZONSPORUmuzu iyi günler bekliyor.Yeter ki inanalim.

Gökhan Kutlu
30.04.2005, 22:40
takim süperdi hele fatih abi adam kiçini yirtti herkes öleydi bugün(gökdeniz hariç) neyse açmayayim herkes karsilasin takimi beyler trabzondaki arkadaslar

AtalaY_BuğrA
30.04.2005, 22:49
Arkadaslar bu takima güvenin inanin. Bu takima adam akilli takviyeler ile hasreti dindirecegiz.!

Crazy_OfLu61_
30.04.2005, 22:51
Hep destek tam destek.

Güzel futbol, kötü hakemler.

Beytullah
30.04.2005, 22:52
bugun cok güzel oynamamiza ragmen herzamn opldugu gibi serefsiz hakeme takildik ben tahmin etmistim zaten bu serefsizin adam akilli mac yönetemeyecegini..ama güzel olan takimimizin bugun cok güzel oynamasi herifler korkudandefansa çekilip atak futbol oynamaya basladilar

Emir BAYRAK
30.04.2005, 23:01
gerçekten ilk defa derbi kaybettikten sonra gururumuzla mucadelemizden ve onurumuzdan ödün vermeden kansizlarla (hakemlerde icinde) SAVASTIK...Mertlik savasmaksa bir tek biz mertiz...

izmirdenayhan
30.04.2005, 23:01
Serefli mücadelesiyle TRABZONSPORUMU alkisliyorum....

Maçi maalesef fenerli olansmileys/smiley2.gif abimin evinde seyrettik o da kabul etti ofsayt i faullerdeki hatayi....

Gerçektan TRABZON daki arkadaslar su çok önemli

BU TAKIMI HER ZAMANKINDEN IYI BIR SEKILDE KARSILAYIN DESTEKLEYIN....LÜTFEN BUNU YAPIN...

Ben Izmir deyim bunu yapamam..TRABZON DAKI arkadaslar lütfen organize olun ve takimin moraline katki yapin bizim taraftarin iyi mücadele ettikten sonra her zaman takimimizin arkasinda oldugunu herkese ispatlayin....

sanatik
30.04.2005, 23:05
her yenildigimiz macin ardindan böyle olmak dilegiyle.

En büyük Trabzonspor.

Sampiyon Trabzon.

CAFER ÖZER
30.04.2005, 23:12
Trabzonsporu alkisliyorum gerçekten FB ye 2.yari top göstermiyorduk yanimda maçi izledigim arkadasa gol oluca dedim Bu serefsiz hakem maçi katleder gerçektende 5 dakika sabredemedi hemen penalti.Eger 75.dakikalarda fatih o golu kaçirmasa idi biz HAKEME FEDARASYONA FB YE MEDYAYA VE AZIZ YILDIRMA geçrimis olurduk ama saglik olsun Ben bu takimi alkisliyorum.Önümüzdeki sezon 2-3 tane SIMEK alirsak banko sampiyonuz ve 10 yila damga vuracak bir ekip oluruz.Futbolun adalaeti olsaydi Maçin galibi Trabzonspordu

Beytullah
30.04.2005, 23:26
ya abi futbolda adalet olurmu fedarasyonun basinda böyle serefsizler olduktan sonra..azizze gene bir yolunu bulup yönetir federasyonu..ama helal olsun be trabzonumasmileys/smiley32.gif

Önder28
30.04.2005, 23:45
TRABZONDAKI ARKADASLAR ;

Bugün sahada mücadele eden , giydikleri formayi terden sirilsiklam yapan . febeyi ezen, kadiköyü dar eden, bu maçi adeta onur meselesi olarak görerek oynayan (ben bunu tv karsisindan hissetim) futbolcularimizi SAMPIYON GIBI KARSILAYIN LÜTFEN !

ÇÜNKÜ ONLAR BUNU HAKETTILER. HEPSINE HELAL OLSUN! YENILGIYE RAGMEN BASIMIZ DIK, BÖYLE BIR TAKIM TARAFTARI OLDUGUM IÇIN GURURLUYUM!

INADINA TRABZON !

zinos_zon
30.04.2005, 23:53
yenilirken büyümek nasil oluyor diye bir üniversitede master tezi hazirlanirsa diye;

su maçin kasedi arsivlerde ilk basvuru kaynagi olmayi haketti arkadaslar. trabzonsporumuzla bir kez daha onur duydum. bu bir zügürt tesellisi degil, bu yüreginderinliklerindengelen bir çiglik.

ftunsal
30.04.2005, 23:54
takimda kosmayan yoktu.iste böyle olmali.150 kisi seyrettik(biz ancak 20 kisi falandik) maçi febe li ler

tirnaklarini yediler. bizden
biri beraberlik golünden sonra ana avratdüz gidince sikinti oldu ama

BU TAKIM BUGÜN FEBE DEGIL CEM PAPAZINA EKRANIN SAGINDA YAN HAKEM KARA SIGIRINA YENILDI.

KIM SE ÜZÜLMESIN YARINLAR BIZIM.YARINLARIMIZ GÜNESLI.

YALNIZ BU TAKINIM MORALII BOZMAYALIM. SÜPER BI KARSILAMA YAPILMALI...

(GÖKDENIZ DE ÇOK ÇALISTI 2.YARI YAKIN ADAM MARKAJINA TAKILDIGINDAN SILIK GÖZÜKTÜ)

ftunsal
30.04.2005, 23:58
BU MAÇIN HAKEMLERININ KIMSE IYI NIYETLI OLDUGUNU IDDIA ETMESIN. ADAMIDA GÜNAHA SOKMASIN .

YARIN BOYALI BASININI SEREFISZLERI KIM BILIR NE YAZAR.

$FIRTINA61$
01.05.2005, 00:01
arkadaslar ben ne diyeyim trabzonumuz süper oynadi hele 2 yari tek kale tek toplarla geldiler hella olsun helle fatihin golü süperdi ama artik biizm oyunuclar ne yabsin ofsayt dan gol yediriler olmayan penalti veriirler bizim 2 penaltimiiz vermediler ele almayiz el der onlar el alir vermez artik bikdim bu sahtekarlikdan ya 17takim cekilsin ligden fener görsün ozaman bakalim isalah birinin aklina gelirde yabar ........

En büyük TRABZON

BENDARLI
01.05.2005, 00:10
LIG TV DE ERMANLA SANSALI DINLEDIM...

ERMAN HOCA HAKENI YERDEN YERE VURDU...TABII SANSALIN ÇOK ZORUNA GITTI BU OLAY...

IBRAHIM SAHIN KONUSMASINDA NERDEYSE AGLAYACAKTI...

ULAN FEDERASYON BIRGÜN DEVRAN DÖNER O ZAMAN KIÇINIZA BASACAZ TEKMEYI...

TRABZONLUYUM GURURLUYUM....MAÇI BÖYLE ALAN FENERLILER ÜZÜLSÜN...AMA NERDE SURAT KEÇEYE DÖNMÜS

Tansu Onur Erdoğan
01.05.2005, 00:11
arkadaslar biz bugün dis kuvvetler tarafindan yenildik ama hiç ezilmedik....biz resmen ezdik onlari

anti parantez tekke nin golü kapak oolsun onlara ve federasyona

tekke nin golü bence 3 lüktü

Tansu Onur Erdoğan
01.05.2005, 00:13
arkadaslar bide ayriyetten belirtim tabiki takimin hepsi iyi mücadele etti ama sahada o szymkowiak bambaskaydi

Özkan Erdem
01.05.2005, 00:16
o kadar da iyi degildi bence szymek.. ama suç onda degil taktikdeydi.. çok geride oynadi

Mecelle
01.05.2005, 00:32
Alkisliyorum, souna kadar ... helal olsun!!!

Sizinle gurur duyoruz!!!! CANINIZ SAG OLSUN!!!!

$FIRTINA61$
01.05.2005, 00:40
LIG TV DE ERMANLA SANSALI DINLEDIM...

ERMAN HOCA HAKENI YERDEN YERE VURDU...TABII SANSALIN ÇOK ZORUNA GITTI BU OLAY...

IBRAHIM SAHIN KONUSMASINDA NERDEYSE AGLAYACAKTI...

ULAN FEDERASYON BIRGÜN DEVRAN DÖNER O ZAMAN KIÇINIZA BASACAZ TEKMEYI...

TRABZONLUYUM GURURLUYUM....MAÇI BÖYLE ALAN FENERLILER ÜZÜLSÜN...AMA NERDE SURAT KEÇEYE DÖNMÜS

SANSAL GERCEKLERI GÖREMKDEN KORKUYOR

hakantpl
01.05.2005, 00:46
Maçnormal Sartlarda Trabzonun 2-1 Üstünlügü ile bitmesi gerkirdi ki. Ortaya Cem papila Çikarildi ! Ve olay tersine döndü Trabzonsporumuz Kagit üstünde 2-1 yenildi. Verdigimiz Onur mücadelsi Futbol oynama Istegi Tarafli tarafsiz herkesi Etkiledi. Ortada bir futbol varsa ve futbolun kanunlari varsa, Trabzonsporun bumaçi kesinlikle almasi gerekirdi. Türkiye de Ki futbol bu iste, Baktintakimin maçi çeviremiyor Devreye hakemler giriyor. Trabzonspor bence Ispanya da Ingiltere de oynasa Bu sezon sampiyonlugualirdi.

Ezik fenerlilerin avrupada basarisiz olmasinintek sebebi de budur. Avrupada Cem Papilave Levent Biçakçi yok. Ayrica yine hatirlatirim ki Avrupa kupalarin da da Trabzonun Hakki yenildi. Dinamo kiev Maçi Ander Frisk. Ve atletic Bilbao maçinda verilmeyen penaltimiz. Bu nereye Kadar böyle gidecek Kirik maçlarda Kritik Noktalarda hakemlerin verdigi KararlarLa trabzonumuzun verdigi onu mücadelesinden bizi vazgeçirmezler.

Bu böyle Gitmez Arkadas. Sagduyulu Futbol severler, Sizce Türk futbolu böyle mi gelisecek, basariya degilde sikeye tesvike mi ödül verilcek Nreye Kadar Böyle gidecek.

Çok doldum çok. Büyüksün Trabzonum Bu çirkeflikler içinde verdigin onu mücaddeLisi ile büyüksün. Sen çok yasa canim feda olsun sana.

Saygilar.

Berat
01.05.2005, 01:33
Allah futbolcu kardeslerimize,abilerimize zeval vermesin,, Allah hepsinden razi olsun.. Trabzonsporluluk ruhunayakisir bir mücadele örnegi gösterdiler... hakeme güçleri yetmedi,,saglik olsun..

Lami cimi yok; BU DÜZEN YIKILACAK!...Edited by: Berat Tekke

sanatik
01.05.2005, 01:40
arkadaslar biz bugün dis kuvvetler tarafindan yenildik ama hiç ezilmedik....biz resmen ezdik onlari

o gol bizi eskisinden dahada güclü yapdi arkadasim.

ayni anda milyonlarca trabzonsporlu havaya ziplayip yumruklarini sikdi.

Tek yumruk olduk. Güzel günler bizi bekliyor. Helal olsun hepsine. oynayanlara. maca gidenlere. gurbetten izleyenlere. hava ziplayip yumruklarini sikanlara.

Hepinize helal olsun. Biz hic birsey kayipetmedik. Bu macdan sonra Trabzonspor yeniden dogdu sanki. Öyle hissediyorum kendimi.

Tavuk yolmaya devam. Sonunda yine tencereyegirecek,pisecek o tavuk.Edited by: sanatik

İleli
01.05.2005, 01:45
Hic boyle olmamistim takimimi okadar sevdimki bugun anlatamam Trabzonsporlulugumdan gurur duyuyorum!

pacos_bill
01.05.2005, 01:48
Su an Trabzon'daki kardeslerimize büyük bir görev düsüyor. Takim sanki sampiyon olmuscasina çoskuyla karsilanmali Trabzon'da. Bu rezaleti gördükten sonra zaten Trabzonspor gönüllerimizin sampiyonu. Feneri yendi ama federasyonu yenemedi ne yapalim canlari sagolsun. Unutulmamali ki, sampiyon olmasan da bu adaletsiz arena da verdigin onurlu mücadele yeter dedik biz. Haydi BMN-Trabzon...

Guests
01.05.2005, 01:57
böyle serefli bir takima sahip oldugumuz için önlerinde saygiyla egiliyorum

bizimmevzumuz bu iste... smileys/smiley32.gif

a wolf
01.05.2005, 02:47
takimizi karsilaytalim tipki yenmisiz gibi.bu mücadelelerinden dolayi onlari takdir edelim.çünkü onlar önce asildilar ve sonra yargilandilar...

mahir_kuzey
01.05.2005, 02:55
Lami cimi yok; BU DÜZEN YIKILACAK!...

ISTE BU. BERAT HAY AGZINA SAGLIK. ISTE ARADIGIM SLOGAN BU. BIZI SU AN EN IYI ANLATAN CÜMLE BU ISTE.

LAMI CIMI YOK !!! BU DÜZEN YIKILACAK !!!

KESER DÖNER SAP DÖNER, GÜN OLUR HESAP DÖNER !!!

Oruç
01.05.2005, 13:19
GERÇEKTEN DÜN GECE ÇOK AKILLI OYNADIK TRABZONSPORUM GÖNLÜMÜN SAMPIYONU! TRABZONDAKI ARKADASLAR TAKIMI KARSILAMAYA GITSINLER LÜTFEN VE HAFTAYA OYNAYACAGIMIZ KONYA MAÇIN DA DA TAKIMIMIZI YANLIZ BIRAKMASINLAR! BU HAKEMLERLE ANCAK BU KADAR OLUR!

FATIH SULTAN TEKKE !http://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gif

yattara11
01.05.2005, 13:44
TRABZON smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

cemilsezgin
01.05.2005, 14:09
trabzonumuzu alkislayacahiz vede arkasinda oldumuzu orginize olup göstercehiz

Recep Alkan
01.05.2005, 14:13
arkadaslar bu takimda gunumuz futbolunun her guzelligi var.tek eksigimiz var oda paramiz

bide rakiplarimizin bir fazlasi var bizden oda onlari seref yoksunu insanlar yonetiyor.bizi ise zaten goruyprsunuz hepsi tertemiz insanlar.

ama bu takim gelecegin takimi biz hep destekleyelim yeter.

Gökhan Kutlu
01.05.2005, 14:16
takimda kosmayan yoktu.iste böyle olmali.150 kisi seyrettik(biz ancak 20 kisi falandik) maçi febe li ler

tirnaklarini yediler. bizden
biri beraberlik golünden sonra ana avratdüz gidince sikinti oldu ama

BU TAKIM BUGÜN FEBE DEGIL CEM PAPAZINA EKRANIN SAGINDA YAN HAKEM KARA SIGIRINA YENILDI.

KIM SE ÜZÜLMESIN YARINLAR BIZIM.YARINLARIMIZ GÜNESLI.

YALNIZ BU TAKINIM MORALII BOZMAYALIM. SÜPER BI KARSILAMA YAPILMALI...

(GÖKDENIZ DE ÇOK ÇALISTI 2.YARI YAKIN ADAM MARKAJINA TAKILDIGINDAN SILIK GÖZÜKTÜ) iyi yapmis abi anaavrat ben de düz gittim dövdüm bi tanesini de attik bursa'da kahveden adamlari 70 ts'li 10 fenerli var dik dik konustular agiz burun bi girdik bunlara çatara çutara gerisini siz tahmin edin

Gökhan Kutlu
01.05.2005, 14:20

o gol bizi eskisinden dahada güclü yapdi arkadasim.

ayni anda milyonlarca trabzonsporlu havaya ziplayip yumruklarini sikdi.

Tek yumruk olduk. Güzel günler bizi bekliyor. Helal olsun hepsine. oynayanlara. maca gidenlere. gurbetten izleyenlere. hava ziplayip yumruklarini sikanlara.

Hepinize helal olsun. Biz hic birsey kayipetmedik. Bu macdan sonra Trabzonspor yeniden dogdu sanki. Öyle hissediyorum kendimi.

Tavuk yolmaya devam. Sonunda yine tencereyegirecek,pisecek o tavuk. abi sen ne diyon kahve bi kalkti ayaga su siseleri havada uçuyor offf fatih abinin golü 5'likti ya tek yumruk nasi siktim yumrugu bi bilseniz kahve bi kalkti ayaga bi görsen... trabzonsporlulugumla gurur duyuyorum bu düzene karsi gün gelir devran döner o zaman görürürüm ben onlari....

Nytre
01.05.2005, 14:20
ARKADASLAR BEN TRABZONSPORUMUZU MUHTESEM OYUNU KARSISINDA ZEVK ALDIM...

BIZIM HAKKIMIZ OLAN BIR MAÇI SATIN ALAN FB.YE O MAÇI DA O KUPAYI DA AL BILMEM NERENE SOK DEMEK GELIYOR..

TRABZONSPORUM SEN ÇOK YASA CANIM FEDA OLSUN SANA...

tsmaniac
01.05.2005, 14:21
TAKIMIMIZLA NE KADAR GURUR DUYSAK AZDIR DÜNKÜ MÜCADELE BANA
TRABZONSPORUMUZUN NE KADAR YÜCE BIR TAKIM OLDUGUNU BIR KEZ DAHA
GÖSTERDI EVET YARIN OKULA GITTIGIMDE ADI FEBELI RIZELILER ALAY
EDECEKLER AMA ALAYI GELSIN VIZ GELIR TIRIS GIDER ASIL UTANACAK VE
HAYIFLANACAK KISILER ONLAR DÜN TAKIMIMIZ,O VE ONLAR GIBILERININ
YÜZLERINE ÖYLE BIR TOKAT ATTI KI GITSINLER KAHPELIKLERIYLE SATIN
ALDIKLARI MAÇLARLA HAVA ATSINLAR. YARIN GIDERKEN TS TISÖRTÜMÜDE
GIYECEGIM BAKALIM KIM KIME HAVA ATACAK! HEEEYT BE NE MUTLU BIZE KI
BÖYLE YÜCE BIR TAKIMIN TARAFTARIYIZ.O SEFIL IT SÜRÜSÜDE GITSIN ASAGILIK
TAKIMLARININ ADILIKLERI IÇERISINDE BIR PARÇA GURURDAN YOKSUN
SEVINEDURSUNLAR

yakup midi
01.05.2005, 14:26
fener en sonunda bu derece rezillesebildi fener kazanacaksa böyle kazansin ki yakinda her seyini yitirsin....sonuçta ibrahim sahin söyledi bu takim korunacak seneye takviyede yapilacak....seneye de kaiköyde avniakerde maç olur biz de rahat rahat iki maçi da aliriz evelallah.....hadi hayirli olsun...bu fenere sabun parasi olsun....

marasli laz
01.05.2005, 14:27
hakem denen serefsiz adam gibi maç yönetseydi TRABZONSPOR'umuz rezilbahçeye o sahayi zindan ederdi. ulan papila simdi elime geçsen varya...smileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gif

yakup midi
01.05.2005, 14:33
ya dünvolkan bekiroglu ne top oynadi arkadaslar serkan serefsizini top etti be...volkan büyük oynadi dün izlemeye doyomadim....

$FIRTINA61$
01.05.2005, 14:41
ya dünvolkan bekiroglu ne top oynadi arkadaslar serkan serefsizini top etti be...volkan büyük oynadi dün izlemeye doyomadim....

evet bende sasirdim önce kilo problemi var diye dagitdi ortaligi ama hele o sutu rüstüye rüstünün elleri kirliyordu

marasli laz
01.05.2005, 14:43
yakup midi kardes serkan serefsizi zaten bir topitoptur

POYRAZ
01.05.2005, 19:42
Ben de Trabzonspor'a suc bulmuyorum ve alkisliyorum, aslan gibi mücadele etiiler, Trabzon'un yerinde kim olursa olsun bu papila köpegi varken mac kazanamazdi.

BDiler61
01.05.2005, 23:03
bu olayin bizi ateslemesi lazim avni akerin tam bir cehennem havasina bürünmesi lazim artik

Tunga
02.05.2005, 00:10
Arkadaslar,

Eminim dünkü maç sonrasi hepimiz üzgün, kizgin ama gururluyuz. Biz bize yakisani yaptik ama maalesef, fenerasyon buna müsade etmedi.

Simdi türlü defalar protesto kampanyasi düzenleyen BMN olarakklübümüze tesekkür kampanyasi düzenlememiz gerektigi kanaatindeyim.Bu topicüzerinden asagidaki metin destegiyle bir kampanya baslatalim diye düsünüyorum. Hem de derhal, hiç zaman kaybetmeden.

Mesaj söyle olabilir:

http://img236.echo.cx/img236/2823/yeterki6qi.jpg
Trabzonsporumuzu basariyla temsil eden ve geçmisten gelen tüm degerlerine sahip çikan siz degerli yönetimimize, futbolcularimiza ve teknik yönetimimize tesekkür ediyoruz.<?:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" /><?:NAMESPACE PREFIX = O /><O:P></O:P>
<O:P></O:P>
30/04/2005 tarihinde Fenerbahçe Saraçoglu Stadi?nda oynanan ve türlü hakem rezillikleriyle sonucu belirlenen maç için, bu takimin gönüldaslari olarak sizlere tesekkür ediyoruz.<O:P></O:P>
Klübümüzü kurumsallastiran, gönüllerdeki teknik adamlari göreve getiren ve borsayi Karadeniz Firtinasi ile bulusturarak vizyon genisleten siz degerli yönetimimize,<O:P></O:P>
Deplasmanda oynattigi basarili ve cesur futbol için Senol Hocamiz ve yardimcilarina,<O:P></O:P>
Rakibe sahayi dar eden ve kedinin cigerle oynadigi gibi oynayan Gururumuz Trabzonsporlu futbolculara,<O:P></O:P>
Tesekkür Ediyoruz.<O:P></O:P>
Biz basarili olacagimiza, sampiyonluklara inaniyoruz. Onursuzca hak yiyenlerin, sizlerin emegine gölge düsüremeyecegini de biliyoruz.<O:P></O:P>
Biz hak etmeden kazanilan yildizlarin yerine emek karsiligi kazanilan, helal tek yildiz istiyoruz.<O:P></O:P>
O yildizi kalbimizde en özel köseye koyuyoruz.<O:P></O:P>
YETER KI ONURSUZ OLMASIN ASK!<O:P></O:P>
Simal Yildizi<O:P></O:P>
ve tüm BMN ÜYELERI

Herkes bunun altina kendi adini ya da nick name'ini yazarak klübe gönderebilir!

Saygilarimla,

Simal Yildizi

bodozlama
02.05.2005, 00:21
tesekkürler simal yildizi sana tamamen katiliyorum....

61viya
02.05.2005, 10:27
YANI BU MUDUR ARKADASLAR...az bir taraftar,gece takimi karsiladi"..bunu mu yazmaliydi gazeteler..ayip ya!!!!!!

TSelif
02.05.2005, 10:51
Arkadaslar,

Eminim dünkü maç sonrasi hepimiz üzgün, kizgin ama gururluyuz. Biz bize yakisani yaptik ama maalesef, fenerasyon buna müsade etmedi.

Simdi türlü defalar protesto kampanyasi düzenleyen BMN olarakklübümüze tesekkür kampanyasi düzenlememiz gerektigi kanaatindeyim.Bu topicüzerinden asagidaki metin destegiyle bir kampanya baslatalim diye düsünüyorum. Hem de derhal, hiç zaman kaybetmeden.

Mesaj söyle olabilir:

http://img236.echo.cx/img236/2823/yeterki6qi.jpg
Trabzonsporumuzu basariyla temsil eden ve geçmisten gelen tüm degerlerine sahip çikan siz degerli yönetimimize, futbolcularimiza ve teknik yönetimimize tesekkür ediyoruz.<?:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" /><?:NAMESPACE PREFIX = O /><O:P></O:P>
30/04/2005 tarihinde Fenerbahçe Saraçoglu Stadi?nda oynanan ve türlü hakem rezillikleriyle sonucu belirlenen maç için, bu takimin gönüldaslari olarak sizlere tesekkür ediyoruz.<O:P></O:P>
Klübümüzü kurumsallastiran, gönüllerdeki teknik adamlari göreve getiren ve borsayi Karadeniz Firtinasi ile bulusturarak vizyon genisleten siz degerli yönetimimize,<O:P></O:P>
Deplasmanda oynattigi basarili ve cesur futbol için Senol Hocamiz ve yardimcilarina,<O:P></O:P>
Rakibe sahayi dar eden ve kedinin cigerle oynadigi gibi oynayan Gururumuz Trabzonsporlu futbolculara,<O:P></O:P>
Tesekkür Ediyoruz.<O:P></O:P>
Biz basarili olacagimiza, sampiyonluklara inaniyoruz. Onursuzca hak yiyenlerin, sizlerin emegine gölge düsüremeyecegini de biliyoruz.<O:P></O:P>
Biz hak etmeden kazanilan yildizlarin yerine emek karsiligi kazanilan, helal tek yildiz istiyoruz.<O:P></O:P>
O yildizi kalbimizde en özel köseye koyuyoruz.<O:P></O:P>
ve tüm BMN ÜYELERI

Saygilarimla,

Simal Yildizi

IKI GÜNDÜR AGLIYORUMsmileys/smiley19.gif..SU LOGOYU GÖRÜNCE YINE TUTAMADIM KENDIMIsmileys/smiley19.gif..VE ÖYLE BÜYÜÜÜÜK BIR GURUR DUYDUMKI TRABZONSPOR'UMLA smileys/smiley20.gif..HALA AGLIYORUM ÇOCUKLAR YAAA..KIMSENIN HAKKI YOK BUNA YAAsmileys/smiley7.gif...LANET OLSUN BU DÜZENE

ISIM YAZIP NASIL GÖNDERECEZ KI

Ferşat Balcı
02.05.2005, 11:02
Herseye ragmen böyle bir takimi tutmayi bana nasip ettigi için Allaha binlerce kez sükrediyorum.Tüm olumsuzliklara ragmen sevgimiz hiçbir zaman azalmayacak aksine bu kara maçlar Trabzonspor camiasinin daha da kenetlenmesine katkida bulunacaktir.

Çakır
02.05.2005, 11:09
Kardesim ellerine saglik çok güzel yazmissin. Bu yaziyigiris sayfasindanBMN üyeleri imzasiyla duyuracagim.

Tunga
02.05.2005, 11:11
ve tüm BMN ÜYELERI

Saygilarimla,

Simal Yildizi

Copy paste yaparak e-mail atabilirsiniz.

IKI GÜNDÜR AGLIYORUMsmileys/smiley19.gif..SU LOGOYU GÖRÜNCE YINE TUTAMADIM KENDIMIsmileys/smiley19.gif..VE ÖYLE BÜYÜÜÜÜK BIR GURUR DUYDUMKI TRABZONSPOR'UMLA smileys/smiley20.gif..HALA AGLIYORUM ÇOCUKLAR YAAA..KIMSENIN HAKKI YOK BUNA YAAsmileys/smiley7.gif...LANET OLSUN BU DÜZENE

ISIM YAZIP NASIL GÖNDERECEZ KI