PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Biz Degil, TÜRKIYE Kaybetti

Guests
30.04.2005, 21:13
evet bir maçi daha kaybettik. lig bizim için bitti, aslinda lig bizim için fenerasyon - Gençlerbirligi maçinda bitmisti, sadece bizim için degil tüm türkiye için lig o maçta bitmisti. bugün dünyanin en iyi oyuncularida bizde olsaydi bu maçi almamiz imkansizdi. 2. golü atsak 3. golü hakem fenere attirirdi. 3ü atsak 4ü aticaklardi. abartmiyorum 6-7 ye kadar giderdi bu sayi taaaaaki biz gol bulamayana kadar. hakemlerin federasyonun verdigi kararlarla zaten hangi renk olduklari belli. bir sampiyonluk daha elimizden kaçti. yok yok kaçmadi çalindi. insallah federasyon izin verirde 2. 3. oluruz. korkuyorum bizi 4. siraya aticaklar.

neyse basimiz sagolsun türkiye futbolunu kaybetmis bulunuyoruz. biçakçi ve onun gibi köpekler oldugu sürece ligler böyle devam eder. ben atay baskanin yerinde olsam biçakçi köpegi görevde oldugu sürece milli takima ne oyuncu yollarim nede takimimi ligde yaristiririm. böyle bir cesaret gösterse atay baskan eminim birçok futbol klübü (basta istanbul onuda zorla düsürdüler) bize destek olucaktir.

TEMIZ BIR LIG IÇIN BIÇAKÇI KÖPEGI ISTIFA...

alitemelli
30.04.2005, 21:20
smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifbravo özgürreis

61viya
30.04.2005, 21:22
digerlerini okumadim ama,mantikli bi görüs belirttigin için sagol.... "yok yok kaçmadi çalindi"..YÜREGIN YETER TRABZONUM..ORTAYA KOYDUGUN FUTBOLUN YETER... Edited by: 61viya

Cenkhan
30.04.2005, 21:26
Medyada bejeka nin baskisi artacak üzüntüyü fazla abartmamaliyiz. Feneri eze eze yenildik.-Cümle uyumsuz oldu çünkügereken yendik kelimesini geselihakem çaldi-

Mayls
30.04.2005, 21:27
<DIV>Senin bu adaletsiz Lig'de gösterdigin onurlu ve serefli mücadele bize yeter Trabzon'um</DIV>
<DIV></DIV>
<DIV>Yensende Yenilsende daima arkandayiz</DIV>

Hüseyin Çümen
30.04.2005, 21:29
yan hakemlerin Allah belasini wersin

BDiler61
30.04.2005, 21:33
Diyecek hiç bir sey yok TRABZONSPOR'umuzu alkisliyorumsmileys/smiley32.gif

SKY-GUARD
30.04.2005, 21:41
Bu maçtaki DISIPLIN ve KAZANMA AZMI'nin yarisi Istanbul, Antep, vb. maçlarda olsaydi zaten simdi lig bitmisti.....

Eger yukaridakini yapamiyorsan o zaman 20 milyon dolarlik 2-3 tane topçun olacak ki takimi rezil olmaktan 89 ncu dakikada kurtarsin....Edited by: SKY-GUARD

bodozlama
30.04.2005, 21:48
Arkadaslar ben har maçta böyle bu mücadele bekliyorum.Ve o yüzden bu gece futbolcularimiziin yaninda olmaliyiz diye düsünüyorum...

Bir hakemsi camiamizin havasini bozmasin

Mollasalihoğlu
30.04.2005, 21:53
biz bu takimi sevinmek için sevmesek te ben bu aksam sevindim.haelmin aldigi görevi yerine getirme çabasini takdir ettim.aurelio'nun vurdugu smaci takdir ettim,önder'in pozisyonunu gösteremeyen lig tv'yi takdir ettim...

helal olsun bizim takima ellerinden geleni yaptilar..

seyyahali
30.04.2005, 21:59
ben sunu çözemedim bizim kaç tane rakibimi vardi sahada nobre arkada dilini çikartiyor bütün türkiye gördü. biz kayipetmedik zorla federasyon maçi elimizden aldi

Yasemin
30.04.2005, 22:03
evet katiliyorum

FerhaTS
30.04.2005, 22:06
kardes ben de seni takdir ettim smileys/smiley32.gifcok guzel anlatmissin. macta canim cok sikildi, hatta kahroldum ama butun takima helal olsun, sadece mac biterken birinin cikip hakemin suratina tukurmesini beklerdim son gunlerde moda oldugu uzre nolur ki cezasi 1 ya da 2 mac, dedigim gibi macta canim coksikilmisti bu serefsizlerin yaptigi haksizliga adaletsizlige en onemlisi de butun bunlari sindirebilmelerine mac kazanmis gibi sevinmelerine, neyseki burda yazilanlari okuduktan sonra biraz moralim duzeldi,olsun be Trabzonum bu sene olmaz seneye olur o da olmasin sen boyle oyna canimi iste. herkese saygilar, bozmayalim moralimizi hala 2. lik sansimiz var.lig henuz bitmedi.

mahir_kuzey
30.04.2005, 22:16
Su milli takima oyuncu göndermeme fikrini daha önce bende teklif etmistim. Geçen seneki fenere verilen ceza kaldirilinca özkan baskan istifa ederek bireysel protestosunu koymustu, ama kimse anlamadi. Giderken 'türk futbolunu bitiriyorsunuz' demisti. Bizim TÜRK FUTBOLUNU KURTARMAK ADINA bir protesto baslatmamiz gerekiyor.

Hakem seçimlerinden, hakem kararlarina. Misafir takima bilet uygulamasindan yabanci oyuncu kisitlamasina, vede en önemlisi DOPING VE SIKE olaylarina el atilmasi gerekiyor. Yoksa ingiltereden 8-10 gol yedigimiz dönemler yakindadir. Türkiyede futbolu kurtaracak tek taraf TRABZONSPOR dur. Yöneticilerinden futbolcusuna lobisine ve en önemlisi taraftarina çok büyük görev düsüyor.

Utku061
30.04.2005, 22:18
Süper lig degil al gülüm ver gülüm ligi.. Edited by: Utku61

sametaydin
30.04.2005, 22:22
ben hep taraftarimiza uzulurdum böyle kritik maclari kaybedince ve futbolcularimiza kizardim. ama simdi onlara hiç kizmiyorum tamtersine onlari alkisliyorum.çünlü sahada bütün varliklarini ortaya koydular.onlari teker teker alkisliyorum. fenerbahceyi kadiköyde çok üstün bi futbolla ezdiler.simdi anliyorumbazi seyleri.gerçektende futbol sahada oynansada bir sekilde skor degistirilebiliyomus. ÖZGÜRREISESENLER arkadasimizin söyledigi gibi türk futbolu artik kaybetti. arkadaslar asil bundan sonra trabzonsporumuzu destekliyelim. eger fedeasyon kalan 4 hafta içinde tekrar önümüzü kesmezse 2. olup sampiyonlar ligine çikma sansimiz car.bu igrenç yaratiklara en güzel cevabi verelim. ben tekrar trabzonsporumuzu kutluyorum. bu mactan sonra futbolcularimiza olan sevgim daha fazla artti.

Semih58
30.04.2005, 22:49
Tebrikler TRABZONSPOR

Crazy_OfLu61_
30.04.2005, 22:59
Çok güzel oynadilar yenecekleri bir maçi papilaya kaybettiler.

Beytullah
30.04.2005, 23:01
bravo özgür reisssmileys/smiley32.gifcok güzel yazmisin...adamlar bizi sampiyon yapmamak için ellerinden gelen savasi yapiyorlar.adamlarin istedikleri bizans köpekleri sampiyon olsun baska takim olmasin..

Emir BAYRAK
30.04.2005, 23:04
ARAKI DELIKANLI BULASIN SU FENERASYONDA DELIKAMLI COK AMA ONU ANLAMIYORUM...

KÖPEKLER ISTIFA:...

sametaydin
30.04.2005, 23:24
arkadaslar bosuna istifaya cagirmayin bunlari.köpekler insanlarin dilinden nasil anlasinlarki? en iyisi bi fenerliye söyleyin. o iletsin. onlar birbirlerinin dilini iyi bilirler

zinos_zon
30.04.2005, 23:59
futbol bir oyundur nihayet, abartmayalim...

ama herkese hakkini teslim edelim, kimden baslayalim..mesela hakemlerimiz;

haysiyetsizlik ve köpeklik degerlerine katkilarindan dolayi papila holding e bir madalya benden

sonra..sonrasi mi kaldi:)

$FIRTINA61$
01.05.2005, 00:06
ben biizm oyunculara aciyorum bu kadar emeginin karsiligini allamiyorlar su an türkiyenin en iyi kadrosuna sahip süper oyuncularimiz var ama hakkimizi alamiyoruz...................artik is cidiii ligden cekilmeler düsünülsün bu böyle devam etmes

ftunsal
01.05.2005, 00:10
BIZANSIN PAPAZI PAPILA.:TORUNLARINA BU MAÇIN RESIMLERINI YILLAR SONRA GÖSTERIRKEN "çok çabaladilar ama onlara tek basima yettim.tabii yan hakemimde yardimni esirgemedi" DERSIN

ftunsal
01.05.2005, 00:15
KUPA FINALINI GS- FB OYNASIN REYTING OLSUN DIYE ÇALISIP BASARDINIZ.ILKER YASIN IBNESI MAÇ MI ANLATTI GÖNLÜNDEN GEÇENLERI MI AÇIKLDI BELLI DEGILDI.BELLI KI KUPA FI
NALINI KANALIZASYON D YAYINLAYACAK.

YENI SENERYOLARINIZ NEDIR EY BOYALI BASIN.....

SAMPIYON FEBE 2. GESE KUPA GESE(100. yil hediyesi)
IYI REYTING OLUR DIYE HEM BIYERINIZE TIPA OLUR...

Hasan Cubukcu
01.05.2005, 00:41
üzüldük ama ezilmedik.

gün gelecek devran dönecek, bizans imparatorlugunu tekrar ezecegiz.

tepkimizi sürdürmemiz lazim, gelecek haftaki macta lütfen trabzon taraftari tepkisini koysun.

arkadaslar tepkimizi mail atarakta göstermeliyiz ( digitürk, tff, show, vs.)

serefsiz papila ve yan cizgide bekleyen köpekleri

hakantpl
01.05.2005, 01:01
papila sen bu gece Rahat uyu, 9 milyon taraftarin Ahini alarak rahat uyu !

pacos_bill
01.05.2005, 01:30
Bir tepki göstermenin zamani çoktan geldi geçiyor bile. Çikmasin bakalim Anadolu takimlari bir hafta maçlara neler oluyor Türkiye'de. Ama maalesef o kulüplerin bir çogu da birer masadan ibaret. Abilerinden gelen bir telefona bakar çogu. Ancak ne olursa olsun biz tek de olsak taraftar ve yönetim olarak bir sekilde tepki göstermemiz lazim. Açikcasi su an sinirden aklima yapilabilecek hiçbir sey de gelmiyor bu igrençlige bir son demek için. Neler yapilabilir bunu tartisalim derim.

Vektra58
01.05.2005, 01:31
Arkadaslar: Ben bugün trabzonsporlu olmaktan bir kez daha gurur duydum. Bizim anlimiz ak vicdanimiz rahat. Kimsenin hakkini yemedik. Ama fenerbahçe gibi haramzade takimlar türkiyedeharam yemeden maçkazanamiyorlar. Maça 11 kisi baslayip 14 kisi ile bitiriyorlar. Geçen besiktas maçindaki hekem faciasini tüm türkiye gördü. Hakem fenerbahçenin yenmesi için herseyi yapti. Ancak allahin yardimiyla Besiktas maçi aldi. Bugün yine ayni senaryo. Gariban Trabzonsporumun üstüne çullandilar. Fenerbahçe(Hakem) iki gol atti ikiside saibeli. Birincisi ofsayt ikincisi Kofti penalti... Ben böyle hakemlerina............Ayrica Levent biçakçi köpeginin veOMerkez hakem komitesi baskani olacak o serefsiz sabri çeligin, ve yine onlarin masaligini çok iyi yaparak maçi fenerbahçe taraftari gibi yöneten Fener Rum Patrikanesi papazi Cem Papilanin (Bir tek Fenerbahçe formasini giymedi)analarina selam söylüyorum.....

Böyle rezaleteler ancak Türkiye gibi üçüncü dünya ülkelerinde olur. Fenerbahçe takimina gelince Onlarada basarilar diliyorum. Bu Haksizligin hesabini ise Basta Allah olmak üzere Avrupali Zaragoza gibi gazoz takimlar Fenerbahçe ve TFF'ye sorar. Bu is böyle devam ederse Türkiyenin Avrupada puani muani kalmaz. Benim hem fenerbahçeye hemde TFF'ye bir önerim var. Aslinda Bu lig maçlari bosuna yapiliyor. Hersene Fenerbahçeye Sampiyonluk kupasi verilsin. Diger takimlarda Aralarinda Gazozuna maç Yapsin.... Hem Böylece Gariban takimlar Rahat eder. Sizde bosu bosuna Bu Fenerbahçeyi nasil sampiyon yapariz diye hayiflanmazsiniz..................

Fenerbahçelilerede bir sözüm var. Bu galibiyeti içinize sindirebiliyormusunuz. Eger cevabiniz evet ise Allah yardimciniz olsun........

pacos_bill
01.05.2005, 01:35
Arkadaslar: Ben bugün trabzonsporlu olmaktan bir kez daha gurur duydum. Bizim anlimiz ak vicdanimiz rahat. Kimsenin hakkini yemedik. Ama fenerbahçe gibi haramzade takimlar türkiyedeharam yemeden maçkazanamiyorlar. Maça 11 kisi baslayip 14 kisi ile bitiriyorlar. Geçen besiktas maçindaki hekem faciasini tüm türkiye gördü. Hakem fenerbahçenin yenmesi için herseyi yapti. Ancak allahin yardimiyla Besiktas maçi aldi. Bugün yine ayni senaryo. Gariban Trabzonsporumun üstüne çullandilar. Fenerbahçe(Hakem) iki gol atti ikiside saibeli. Birincisi ofsayt ikincisi Kofti penalti... Ben böyle hakemlerina............Ayrica Levent biçakçi köpeginin veOMerkez hakem komitesi baskani olacak o serefsiz sabri çeligin, ve yine onlarin masaligini çok iyi yaparak maçi fenerbahçe taraftari gibi yöneten Fener Rum Patrikanesi papazi Cem Papilanin (Bir tek Fenerbahçe formasini giymedi)analarina selam söylüyorum.....

Böyle rezaleteler ancak Türkiye gibi üçüncü dünya ülkelerinde olur. Fenerbahçe takimina gelince Onlarada basarilar diliyorum. Bu Haksizligin hesabini ise Basta Allah olmak üzere Avrupali Zaragoza gibi gazoz takimlar Fenerbahçe ve TFF'ye sorar. Bu is böyle devam ederse Türkiyenin Avrupada puani muani kalmaz. Benim hem fenerbahçeye hemde TFF'ye bir önerim var. Aslinda Bu lig maçlari bosuna yapiliyor. Hersene Fenerbahçeye Sampiyonluk kupasi verilsin. Diger takimlarda Aralarinda Gazozuna maç Yapsin.... Hem Böylece Gariban takimlar Rahat eder. Sizde bosu bosuna Bu Fenerbahçeyi nasil sampiyon yapariz diye hayiflanmazsiniz..................

Fenerbahçelilerede bir sözüm var. Bu galibiyeti içinize sindirebiliyormusunuz. Eger cevabiniz evet ise Allah yardimciniz olsun........

smileys/smiley32.gif

sanatik
01.05.2005, 02:10
ben biizm oyunculara aciyorum bu kadar emeginin karsiligini allamiyorlar su an türkiyenin en iyi kadrosuna sahip süper oyuncularimiz var ama hakkimizi alamiyoruz...................artik is cidiii ligden cekilmeler düsünülsün bu böyle devam etmes

ligden cekilme fikri hic birsey degistirmez. Düsünmeye bile degmez.

Takim degil, Taraftar Protesto etmesi gerekiyor !

daha organize, daha uygun, daha zamaninda, daha güclü. Su anki durum yeterli degil, olamaz.Edited by: sanatik

Muhalif
01.05.2005, 02:54
özgür fenerasyon-gençler maçinda türkiye kaybettiydi zaten demissin.. tamam gençleri hakemle yendiler... hep kendi açimizdan bakiyoruz.. ben de b.b ankara maçini sorayim size.. 10.dk da kirmizi kart ve attigimiz ilk gol de mehmet in wederson u iterek auta çikarmasi falan.. sonuçta biz de 1 puan i haksiz aldik.. fb 2 puani... aman yahu.. her önemli maçi kaybettikten sonra dönüp dönüp bu bahanelere siginmaya o kadar alistik ki ne yazsam herkes karsi çikacak...

mahir_kuzey
01.05.2005, 02:59
özgür fenerasyon-gençler maçinda türkiye kaybettiydi zaten demissin.. tamam gençleri hakemle yendiler... hep kendi açimizdan bakiyoruz.. ben de b.b ankara maçini sorayim size.. 10.dk da kirmizi kart ve attigimiz ilk gol de mehmet in wederson u iterek auta çikarmasi falan.. sonuçta biz de 1 puan i haksiz aldik.. fb 2 puani... aman yahu.. her önemli maçi kaybettikten sonra dönüp dönüp bu bahanelere siginmaya o kadar alistik ki ne yazsam herkes karsi çikacak...

http://www.bordomavi.net/bmn/forum/forum_posts.asp?TID=3199& (http://www.bordomavi.net/bmn/forum/forum_posts.asp?TID=3199&amp;PN=1&amp;TPN=1) amp;PN=1&amp;TPN=1

Vektra58
01.05.2005, 03:02
Muhalif; Her tarafa saçma sapan yazilar yazmissin. Senin herhalde Cem papila ile akrabaligin var. Yada Fenerbahçelisin. Senin gibilerin bizim aramizda yeri yok. Burasi çöplük degil, KendineHakiki birçöplük bul. Burasi trabzon taraftarini formu. Ajanlar ve satilmislar giremez. umarim ne demek istedigimi anlamissindir...................

Muhalif
01.05.2005, 03:07
ewt.. 1000 küsür mesaji ajan olmak için doldurdum zati.. satilmis kelimesini ise aynen iade ediyorum.. bu aradaalim satim dananladigina göre98 model opel vektra nin 2. el fiyati ne kadar yahu? Edited by: Muhalif

Vektra58
01.05.2005, 03:12
Gördügünü okuyaman salak. 98 degil, 58 çünkü ben sivasliyim............Senin gibi ruhunu istanbul dükaligina satmislardan çok var bu ülkede. Sen trabzonspor taraftari istesende olamazsin. Biz haksizlikla maç kazanmayiz. Sen git Fenerbahçe forumlarina yazi yaz.. Orda senin gibi çok eleman var..............

Analyzer
01.05.2005, 03:17
Gördügünü okuyaman salak. 98 degil, 58 çünkü ben sivasliyim............Senin gibi ruhunu istanbul dükaligina satmislardan çok var bu ülkede. Sen trabzonspor taraftari istesende olamazsin. Biz haksizlikla maç kazanmayiz. Sen git Fenerbahçe forumlarina yazi yaz.. Orda senin gibi çok eleman var..............

Forumda terbiyesizlik yapilabilecegini nereden çikardin yahu? Ayrica vectra yazilir o vektra yazmissin. Be durumda sen süzme salak mi oluyorsun?

ozgur
01.05.2005, 03:22

arkadasim herseye muhalefet etmek sonunda hicbirseye muhalefet etmekle esdegerdir, bugun can bartu gibi fb yazarlari bile oynamadan kazandik, trabzonspor daha iyiydi diyorken. Sen maglubiyeti neyle acikliyorsun. Bir bbbelediye macini ornek vermissinde, hakem hatasi olur, kasitli yonetim olur. Ben diyorum ki papila gayet ince dusunuyordu verdigi kararlarda.Birde artik fbnin sahadisini nasil kullandigi gozle gorulurken, daha iki gun once denizliler ayni seyden sikayet ederken gelin biraz daha mantikli yorum yapalim. Mesela bu fbnin cok organize gelistirdigi kac atak vardi? Bence bugun bu hakemle ne giray hoca, ne senol, nede real madrid kadikoyden cikabilirdi.Ayrica her elestiri getirenede satilmis matilmis diye yorum yapmayalim. Lutfen fikirlerinizle tartisin

mahir_kuzey
01.05.2005, 03:27

Forumda terbiyesizlik yapilabilecegini nereden çikardin yahu? Ayrica vectra yazilir o vektra yazmissin. Be durumda sen süzme salak mi oluyorsun?

Afferin muhalif. Ortami germeye çalisiyosun. Bu forumun en sagduyulu adamlarindan birini bile muhabbete ortak etmeyi basardin. Bravo. Sirf muhalefet edecem diyemesnetsiz suçlamalarda bulundun. Yaz analyzer gibi elestirilerini bizde cevap yazalim. Ama seninki üzüm yemek degil bagciyi dövmek. Sevgili analyzer sen bosver ya. Ayrica vektra o salak hiçmi hiç yakismadi. Burda papillaya bile salak demiyoruz biz.

Vektra58
01.05.2005, 03:28
Kardesim ne alaka. "Her elestiri getirene satilmis" diyormusuz. Buraya elestiri yapan arkadas durmunu adam gibi izah eder bizde eyvallah deriz. Yok kabadayilik taslayarak,Meydan okuyarak, ortami gererek elestiri yapilmaz. Ancak kiskirticilik yapilir. Ben de kiskirticilik yapanin cevabini veririm...........

Vektra58
01.05.2005, 03:31
Arkadaslar bende bu gereksiz tartismadan rahatsiz olmaktayim.Bu olaydan dolayiForuma katilan diger arkadaslardan sahsim adina özür diliyorum.

Analyzer
01.05.2005, 03:46

Afferin muhalif. Ortami germeye çalisiyosun. Bu forumun en sagduyulu adamlarindan birini bile muhabbete ortak etmeyi basardin. Bravo. Sirf muhalefet edecem diyemesnetsiz suçlamalarda bulundun. Yaz analyzer gibi elestirilerini bizde cevap yazalim. Ama seninki üzüm yemek degil bagciyi dövmek. Sevgili analyzer sen bosver ya. Ayrica vektra o salak hiçmi hiç yakismadi. Burda papillaya bile salak demiyoruz biz.

Öncelikle hiçkimse beni muhabbetine ortak edemez onu söyleyeyim. Dogru bildigimi yazarim her zaman. Sevgili Cenk (Muhalif) forumda en begendigim yazarlardan biridir. Yazilarinin mesnetsiz oldugunu düsünmüyorum. Her maglubiyetten sonra buraya gelip gerçek anlamda mesnetsiz yazilar yazan birçok insan oldu burada. Onlara bu kadar tepki gösterilmedi. Ayrica 1000 mesaj barajini geçmis bir Trabzonspor'luyu fenerlilikle suçlamak ve üstüne hakaret etmek kimseyi yüceltmez. Sagduyu konusuna gelince. Seyrantepe'nin gs'ye peskes çekilmesinin fb maçindan daha önemli oldugunu düsünüyorum. O baslikta Cenk'in yazisi var. O basliga yazi yazabilecek kalitede sagduyulu arkadaslari bir göreyim ben önce. Sonra sagduyudan konusmaya devam ederiz. Sevgiler.

Vektra58
01.05.2005, 03:58
Analyzer: Bak güzel kardesim. Sen Cenk(Muhalif)'i iyi taniyor olabilirsin. Bu arkadasa özel hürmette gösterebilirsin. Ama bu beni baglamaz. Ben bu arkadasin yorumlarina bakarim. Cevabinida ona göre veririm. Hiç kimse bu formda Trabzonsporla dalga geçemez. (Örnek: Muhalifin yazisisu sekilde; "bu baslik nerden çikti sampiyon trabzonspor diye? ben hatirlamiyorum öyle bir sey.. gönüllerin sampiyonu falan mi? tarihte gönüllerin sampiyonlarinin kaydi tutulmuyor maalesef..." Bu sekildeki bir üslupla yazilan yazidan iyi niyetle söz etmek mümkün degil. Yine bu arkadas her topige asagi yukari ayni seyleri yazmis. Birde bu 1000 mesaj meselesi çok mu önemli. Ben 10 mesaj yazdigim için daha az trabzonsporlumu oluyorum yani. Gerçek trabzonsporluluk haddini bilmektir. 1000 mesaj yazmakla Trabzonsporlu olunmaz. Ben Hiç kimsenin Trabzonsporu tutmadigi yerde trabzonsporu tutmusum. Hiç Kimseye Ezilmemisim. Maçlarini Tek basima Fenerlilerin içinde gögsümü gere gere izliyorum. Kahvede Trabzonspora laf söyletmedim ki burda Söyleteyim. Saygilarimla..........

Analyzer
01.05.2005, 04:01
Analyzer: Bak güzel kardesim. Sen Cenk(Muhalif)'i iyi taniyor olabilirsin. Bu arkadasa özel hürmette gösterebilirsin. Ama bu beni baglamaz. Ben bu arkadasin yorumlarina bakarim. Cevabinida ona göre veririm. Hiç kimse bu formda Trabzonsporla dalga geçemez. (Örnek: Muhalifin yazisisu sekilde; "bu baslik nerden çikti sampiyon trabzonspor diye? ben hatirlamiyorum öyle bir sey.. gönüllerin sampiyonu falan mi? tarihte gönüllerin sampiyonlarinin kaydi tutulmuyor maalesef..." Bu sekildeki bir üslupla yazilan yazidan iyi niyetle söz etmek mümkün degil. Yine bu arkadas her topige asagi yukari ayni seyleri yazmis. Birde bu 1000 mesaj meselesi çok mu önemli. Ben 10 mesaj yazdigim için daha az trabzonsporlumu oluyorum yani. Gerçek trabzonsporluluk haddini bilmektir. 1000 mesaj yazmakla Trabzonsporlu olunmaz. Ben Hiç kimsenin Trabzonsporu tutmadigi yerde trabzonsporu tutmusum. Hiç Kimseye Ezilmemisim. Maçlarini Tek basima Fenerlilerin içinde gögsümü gere gere izliyorum. Kahvede Trabzonspora laf söyletmedim ki burda Söyleteyim. Saygilarimla..........

1000 mesaja gerek yok. 10 mesajin notunu vermeme yetti de artti zaten.

Vektra58
01.05.2005, 04:04
Sen kimsin ya........ Ne notu........... Burasi okul Degil....... Sen hala Ögrencisin galiba.......... Ayrica Küstahsin..................................

Vektra58
01.05.2005, 04:06
Sen Degil senin gibi düsünenlerin Topu gelsin.... Ben trabzonsporluyum........... Sizin gibi Karadenizde dogup anadan babadan trabzonsporlu olmus degilim............. Ben karsiliksiz sevdim...........

Vektra58
01.05.2005, 04:24
Kendini Çok Bilmis Sanan Muhalif ve Onun Yardakçisi Analyzer Lütuf ederlerse Cevap Versinler?

Iste Sorular: Fenerbahçe - Trabzonspor

1:) Maçin hakemi Cem Papilanin Yönetimi Nasildi?

2:) Türkiyede Maç Sadece Sahada mi Kazanilir?

3:) Senol Günes Yanlis Taktik Uyguladi Diyorsunuz. Buyrun Dogrusunu Anlatin ?

4:) Trabzonsporun Gönüllerin Sampiyonu Olmasi Dalga Geçilecek Bir olay mi?

5:) Fenerbahçe baskani Azizenin Söyledigi "maçlar sadece sahada kazanilmiyor" sözden Ne anladiginizi ögrenebilirmiyiz.

6:) Senol Günes Maçlardan Sonra Hakemler hakkinda Açikla Yapmamaliymis. Nedenini ögrenebilirmiyiz?

7:) Senol Günesten duydugunuz rahatsizligi Sebebini Açiklarmisiniz?

8:) Kendisinden en az 10 kat daha zengin Klüplerle Sampiyonluk Yarisina Giren Trabzonsporu Sahipsiz mi Saniyorsunuz?

Ayrica Bir insani Mesaj Sayisina Göre Nasil Yargiliyorsunuz?

Buyrun cevap Verin. iddalariniz Ispatlayin. Kolay gelsin....

Guests
01.05.2005, 08:56
BAZI YAZILARDA BEJEKE FENERI HAKEME KARSI YENDI DEMISSINIZ BIRAKIN BU ISLERI. O MAÇTA NE KADAR INCE AYAR ÇEKILDIGI BU MAÇTA ORTAYA ÇIKTI. NIYETLERI BEJEKEYI 3. YAPMAK. FENERI ZATEN SAMPIYON YAPTILAR.

cemilsezgin
01.05.2005, 10:17
LIGDEN ÇEKILELIM.

SEREFSIZ BICAKÇI TEPKIMIZ GÖSTERELIM SESSIZ KALDIKÇA IÇIM IÇIMI YIYOR.ADI HERIFLER

andrei07
01.05.2005, 10:41
Arkadaslar aramizda geçen bu seviye yoksunu tartismalar ortami germekten baska bir ise yaramiyor maalesef.Aksam gördükki gerçekten Türkiye kaybetti.Birakin milli takima oyuncu göndermeyelim zaten bizide bu ülkenin bir takimi kabul etseler hersey farkli olmazmiydi??

tsmaniac
01.05.2005, 12:29
hakemlerede hak vermek lazim adamlar naapsin maç basina aldiklari para
az geliyor simdi kahpe faner verdiyse 250 bin dolar serefsiz hakemler
gidip analarini bile tüm türkiyeye satarlar

MaHMuT_61
01.05.2005, 12:42
Beyler Hakemler çok çok iyi para aliyorlar kafanizi yormayin ama bakin aklima ne geldi..Biraz komik ama...

Isviçreli hakem (adi aklima gelmiyor yanlis yazmayayim) Barcelona - Chealsea maçinda Drogbayi atti diye..Hakemligi birakti neden acaba..ABRAHAM OVIC yüzünden Türkiye'ninAbraham ovici de AzizBey olduguna göre daha fazla yoruma gerek yok.

Türkiye ligi için ne kadar üzüldüysem Trabzonspor için o kadar sevindim..

Hasan Cubukcu
01.05.2005, 13:25
1000 mesaj yazmakla Trabzonsporlu olunmaz.dogru diyorsun 58vektra.

forumda cok 1000 mesajli serefsiz dolasiyor lütfen dikkatli olalim .ben demiyoru muhalif fb li diye ama yinede süpheli.

muhalif iyi gerdin vallahi,bir ajansan isini iyi yapiyorsun gercekten

yattara11
01.05.2005, 13:58
MILLI TAKIMA OYUNCU GÖNDERMEYELIM...

HIÇ VICDANIMIZ SIZLAMAZ... YETER ARTIK...

Vektra58
01.05.2005, 14:01
61hamsi61: eyvallah kardes. koskoca formda derdimizi bi sen anladin ben sivasliyim seneye fenerbahçeye SIVASI dar edecez. Forza anadolu birligi.SAMPIYON TRABZONSPOR.

cemilsezgin
01.05.2005, 14:12
yeeeter kafayi yiyorum bunlari biçakçi nin yanina birakmayalim.ölmeyi tercih ederim 95|96 ölenlerin bizden neyi eksikti gerekirse bende ölürüm yeterki bize hakettimiz seyler verilsin hakkimiz yenilmesinhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley7.gif

Recep Alkan
01.05.2005, 14:18
hangi bicakci kopegi it oglu it birak artik yakamizi birak.

birakinda herkes hakkiyla kazansin bazi seyleri. sizi desteklemedik diye nedir b dusmanlik. HALUK ULUSOYU begenmeyenler bugun kararlar kendi lehlerine dondugunde begeniyorlarmi bicakciyi.smileys/smiley7.gif

Nytre
01.05.2005, 14:24
türk futbolu agir yara almistir arkadaslar..

su ülkede 3takimmi var ki bu ibneler boyle dans ediyor..

ligteki 18takimin 15.i çekilsin ligten bakalim nerede at kosturacak pezevenk herifler...

hadi 15anadolu takimi gostersin kendini trabzonspor,g.birligi , antep sakarya malatya d.bakir ... çekilsinler da..

bu 15takimin 12de 3takimin yandasi masasi...

bu Anadoludanda istanbuldanda adam olmaz...

zanoylu
01.05.2005, 14:27
Yahu aglayacam sinirimden satasmak için fenerli bulamiyom.Kafayi yiyecem

Gökhan Kutlu
01.05.2005, 14:28
smileys/smiley7.gif

Fenerbahçelilerede bir sözüm var. Bu galibiyeti içinize sindirebiliyormusunuz. Eger cevabiniz evet ise Allah yardimciniz olsun........ aynen abi aynen çullandilar takimin üzerine ama naapsin bizimkiler aslanlar gibi oynadilar ama olmadi serefsiz federasyon serefsiz hakemler o.....çocuklari smileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gif

Nkeser3
01.05.2005, 14:35
vektra 58e tam destek

bachar
01.05.2005, 14:40
anadolu ligi kurulsun 10 senede sampiyonlar ligi sampiyonu çikartmazsak namerdim.

denizliye verilen para 4 milyon dolar civarinda

adamlar 100 milyon dolarlik feneri adeta s......r

zanoylu
01.05.2005, 14:43
VEKTRA 58 kardesim söylediklerinin harfi harfine hepsinin altina imzami atiyorum Sana destek %100

Öyle langir lingir konusmakla 1000 mesaj atmakla trabzonsporlu olunuyor.Iyi taraftar olmanin kistasi bumu arkadas herkes konustugu kelimenin nereye gittigini bilecek...!

Arkadas(muhalif) gergin olan ortami daha fazla germe,yanlis kelimeler kullanma o amiyane konusmalari yapan trabzonsporlunun nekadar trabzonsporlu oldugu tartisilir

$FIRTINA61$
01.05.2005, 14:46
anadolu ligi kurulsun 10 senede sampiyonlar ligi sampiyonu çikartmazsak namerdim.

denizliye verilen para 4 milyon dolar civarinda

adamlar 100 milyon dolarlik feneri adeta s......r

saten türkiyedi ligler basaladigindan beri insan gibi dagitilim insan gibi davranilsaydi anadolu takimlarina fener su an 3-4 lige oynardi ve cok eminim bir anadolu takim avrupa kupasi getirebilirdi ama nerde onlarda akilsmileys/smiley7.gif

Gökhan Kutlu
01.05.2005, 14:54
VEKTRA 58 kardesim söylediklerinin harfi harfine hepsinin altina imzami atiyorum Sana destek %100

Öyle langir lingir konusmakla 1000 mesaj atmakla trabzonsporlu olunuyor.Iyi taraftar olmanin kistasi bumu arkadas herkes konustugu kelimenin nereye gittigini bilecek...!

Arkadas(muhalif) gergin olan ortami daha fazla germe,yanlis kelimeler kullanma o amiyane konusmalari yapan trabzonsporlunun nekadar trabzonsporlu oldugu tartisilir aynen kardes aynen katiliyorum

marasli laz
01.05.2005, 14:56
vektra 58 söylediklerini aynen destekliyorum.ben KAHRAMANMARAS'liyim ama birçok karadenizliden daha iyi TRABZONSPOR'luyum ben suanda isim dolayisiyla RIZE'deyim aksam maçi bir kahvede izledim kahvede TRABZONSPOR'ludan çok rezilbahçeli vardi.yazik çok yazik.

bachar
01.05.2005, 15:20
dogrudur rizeliler bize zit ama bizim onlara her zaman sempatimiz vardir ligden düsürsek bile biz satilmis degiliz ki mac verelimdegil mi arkadaslar

Vektra58
01.05.2005, 15:45
Arkadaslar Bana destek verdiginiz Için hepinize tek tek Tesekkürlerimi sunuyorum. Bu Forumlarda kimse trabzonsporla Dalga geçemez. Trabzonsporun sahipsiz olmadigini herkese gösterelim. Birlik olalim. Yumrugumuzu masaya vuralim. içimizdeki hainleri tespit edip disari atalim......Forza trabzonnnnnnnnnn Forza Anadolu.................

SDanışmaz
01.05.2005, 15:51
Fb Ligde sike iLe aLiyor maçLari Avrupaya gidiyorLar ve hemen eLeniyorLar.Sonrada biz niye eLendik diyorLar.BunLar da az kafa bassa anLiyacakLAr nerede hata yaptikLarini ama basmiyor ki.Ligde siz zorLanmadan sike iLe sampiyon oLun gidin oraya.NAsiL sizden bir b.. oLur.AdamLar oraya Büyük LigLerde aLinLArinin akiyLA sampiyon oLup gidiyorLar.Ondan hemen eLenmiyorLar.

Levent
01.05.2005, 16:00
Sözüm ona Fb baskanlari hani eze eze yenecektiler ya!.. hani nerede? Biz bilirdik onlari eze eze yenmeyide ne yapalim iste 12 ye 11 bu kadar oynaniyor günümüz Türkiye Süper Liginde. Bu serefli davamizda kendimle ve taraftarlarimizla gurur duyuyorum Trabzonsporlu oldugum için. Kaptanida tebrik etmek lazim yine her zamanki gibiydi gol öyle atilmaz böyle atilir dedi adeta. Alkislar Trabzonspora...

yattara11
01.05.2005, 16:10
seneye febe maçinda Avni Aker'i atmosere sokmayan taraftara yaziklar olsun!

Trapzone
01.05.2005, 20:07
Febeyi böyle 2-3 sene daha sampiyon yapip avrupaya göndersinler iddaa ediyorum türkiye sampiyonunu bile sampiyonlar ligine almazlar puanimiz düsük oldugu için.

Beytullah
01.05.2005, 20:25
smileys/smiley7.gifinsallah sampiyonlar liginde gene sifir çekerler.ben cok merak ediyorum sampiyonlar liginde hakemleri satin alabileceklermi..bunlar bu futbolla anca gazoz kupasina giderler..ulan dua etsinler federasyonaa

My
01.05.2005, 20:51
Ne zaman Türkiye kazandiki zaten!!! Hangi birinin sampiyonluunda sike, tesvik, saibe yokki. Her birinin ayri bi hikayesi var. Para sike diye baslayan tezahüratlar hep onlar için yapilmiyormu bu ülkede. Bunu o kulüplerin destekçisi taraftarlarida bilmiyorlarmi sanki. Dost sohbetlerinde hep bunlar konusulmuyormu bu ülkede. Ya Trabzon hakkinda konusulurken bunlarin hiç birinden bahsediliyormu!? Bizim dönemimizdi Türkiye'nin, ülke futbolunun kazandii yillar. Bizden bahsedilirken firtina yüzlü çocuklar diye bahsediliyordu. Lanet olsun böyle düzenede, buna destek çikanada, çanak tutanada!!!

My
01.05.2005, 21:41
AGAOGLU :''bööle futbolculari alistirirsiniz basit faullere, penaltilara sonra Edirne'nin disina çiktinmi Avrupa'nin 3. sinif takimlarina yenilirsin''.

http://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gif

Analyzer
01.05.2005, 23:41
editEdited by: Analyzer

Vektra58
02.05.2005, 03:36
Arkadaslar: Bundan Sonra Levent Biçakçi Köpegine SISKO DOMUZ diye Hitabedelim. Lütfen herkes Bu tabiri kullansin.................

Vektra58
02.05.2005, 03:47
"Onursuz Sampiyon" Olacagimiza "Onurlu Ölürüz"...

ÇÜNKÜ BIZ TRABZONSPOLUYUZ...

yakup midi
02.05.2005, 03:48
erman toroglu federasyon baskanligina oynuyor......çok delikanli takiliyor konusuyorda ama feneri biraz yalasa iyi olur sansalla program yapmak yetmez ona.....bi de adam türk sanirim isi zor yani.....erman hocaya basarilar bol halk destegi diliyorum....çok hevesli görebiliyorum çok mükemmel isler yaparim ben diye düsünüyor gazli da yani....ama dedigim gibi çok zor!!!!!!!

sanatik
02.05.2005, 04:31
AGAOGLU :''bööle futbolculari alistirirsiniz basit faullere, penaltilara sonra Edirne'nin disina çiktinmi Avrupa'nin 3. sinif takimlarina yenilirsin''.

http://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gif

evet agaoglu muhtesem konusdu. helal olsun.

sanatik
02.05.2005, 04:32
smileys/smiley7.gifinsallah sampiyonlar liginde gene sifir çekerler.ben cok merak ediyorum sampiyonlar liginde hakemleri satin alabileceklermi..bunlar bu futbolla anca gazoz kupasina giderler..ulan dua etsinler federasyonaa

girebileceklermi dersin oraya - smileys/smiley1.gif

eleme maci var.

Hüda Topaloğlu
02.05.2005, 05:50
Avrupada papilla yok collina var, orda gorelim yere goge sigdiramadiklar alexlerini!

Mehmet
02.05.2005, 08:30
HAKEM SAYESINDE KAZANDIKLARI IÇIN SEVINEMIYORLAR
ADI SEREFSIZLER.. BUNLAR BU KADAR ACIZLER VE EZIKLER ISTE.

andrei07
02.05.2005, 09:01
http://www.e-kolay.net/fanatik/Futbol/TS/Haber.asp?PID=1961& (http://www.e-kolay.net/fanatik/Futbol/TS/Haber.asp?PID=1961&amp;HID=11&amp;HaberID=282452) amp;HID=11&amp;HaberID=282452

TIKLA OKU OKUT!!!

mr.fa
02.05.2005, 09:26
Arkadaslar bence Trabzonsporumuz haftaya maça siyah forma giyerek çikmali. Bu serefsizleri protesto etmenin en güzel yollarindan biridir.

61trabzonomer
02.05.2005, 09:42
HAKEM SAYESINDE KAZANDIKLARI IÇIN SEVINEMIYORLAR
ADI SEREFSIZLER.. BUNLAR BU KADAR ACIZLER VE EZIKLER ISTE.

smileys/smiley32.gif

delihamsi
02.05.2005, 22:20
Abi biz ligi kaybedeli Gençler maçi degildi ki.Ligi kaybedeli senler oldu.Sadece bu onlarin basit bir örnegi...

kubilay
02.05.2005, 22:36
vektra sana helal olsun arkandayiz gerçek trabzonsporlular olarak.elbet bize yapilan bütün haksizliklarin cevabini TRABZONUMUZ allahin yardimiyla cevap verecektir.saygilar.

Barış
02.05.2005, 23:26
TÜRK FUTBOLU MU GELISSIN ISTIYOLAR

hayir

ÇAMURBAHÇE sampiyon olsun

TÜRKIYE YI Avrupa da rezil etsin istiyorlar.

Oluyor mu? Tikirinda...