PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Efsane TRABZONSPOR Maçları İçin Yardım !!!

Recep Alkan
14.04.2009, 16:20
Arkadaşlar;

Nerde, hangi sitede ararsam arayayım bir türlü trabzonsporun eski maçlarının tamamını bulamadım. Biliyorum ki aramızda bu konuda arşivi sağlam birçok arkadaşımız var. Bu maçlar için sizlerden yardım talep ediyorum. Bu maçlara örnek olarak

aston villa maçları,
96 yılında ömrümüzden yıllar götüren fenerbahçe maçı,
liverpool maçı, barcelona maçları vb.

bu tarz maçlardan elinde tamamı olan arkadaşlar var ise benimle bunu paylaşabilirlerse çok sevinirim.

Şimdiden teşekkürler.

Burçak
14.04.2009, 16:22
Recep, bizim Murat Aydın da eski maçlar vardı cd halinde.
arasında eksik varmı bilemiyorum ama baya vardı.
bilgine. :)

28TS61
14.04.2009, 16:25
o cd ye ulasabilsek güzel olur :)

Recep Alkan
14.04.2009, 16:54
o cd ye ulasabilsek güzel olur :)

evet o cd lere ulaşırsak güzel olacak :)

Badaloğlu
14.04.2009, 17:03
Recep, bu cd'ler BMN'de de var.Bir dönem hazırlayıp ana sayfamızdan koyuyorduk görüntüleri.Ama eski video sistemi VHS kasetlerde olduğu için, işi video şekline sokmak bayağı zaman alıyordu.Yarım kalan bu proje önümüzdeki dönemlerde hız kazanacak.Özellikle yanılmıyorsam 1990'lardan sonraki maçların tamamı ya da tamamına yakını arşivimizde mevcut...

magicyattara
14.04.2009, 17:03
Şampiyonluk yıllarımızda pazar akşamları trt 1 de haftanın maç özetleri verilirdi.79-80 ve 81 yılı maçları tam olarak trt de mevcut olması lazım.84 zaten vardır.
En azından bu maç görüntülerine bir şekilde ulaşmalıyız.
Kulüp yöneticilerimiz bu arşivi Trabzonspor taraftarlarına ulaştırmalı.

Recep Alkan
14.04.2009, 17:07
Recep, bu cd'ler BMN'de de var.Bir dönem hazırlayıp ana sayfamızdan koyuyorduk görüntüleri.Ama eski video sistemi VHS kasetlerde olduğu için, işi video şekline sokmak bayağı zaman alıyordu.Yarım kalan bu proje önümüzdeki dönemlerde hız kazanacak.Özellikle yanılmıyorsam 1990'lardan sonraki maçların tamamı ya da tamamına yakını arşivimizde mevcut...

Ahmet abi ulaşmamın bir yolu var mıdır peki ?

28TS61
14.04.2009, 17:07

bu kastelere nasil basvurabilirim acaba :)

Badaloğlu
14.04.2009, 17:30
Bunlara ulaşmanıza gerek yok, BMN olarak zaten bunları elden geçirip sizlerle paylaşma amacındayız.Tabi dediğim gibi bu iş biraz zaman alacak :) Ana sayfamızda Nostalji Trabzonspor maçları köşesinde yayınlayacağız...

Recep Alkan
15.04.2009, 14:19
peki abi bu görüntülerin içinde şampiyonluk sezonlarından maçlar da var mı ?

Kazım Uzunboy
15.04.2009, 14:22
Özellikle yanılmıyorsam 1990'lardan sonraki maçların tamamı ya da tamamına yakını arşivimizde mevcut...

Sanırım yok..

Celal Demir
17.04.2009, 14:31
evet bende uzun zamandır arıyorum eski maçları ama hiçbiryerde yok :S sadece golleri falan bulabiliyoruz şöyle full maç olursa çok güzel olur mesela TRABZONSPOR-aston villa maçı gibi :D

alpozan61
17.04.2009, 16:19
ya bende aston villa maçı vardı sonra şöyle pek çok maçın olduğu karışık kasetler vardı.. Bozulmuş mu ne olmuş :( ben de 96 daki fener maçıyla bir de van maçını çok merak ediyorum