PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 2012 Listesinde TRABZON yok

Sayfa : [1] 2

Taner Uykuçeken
30.04.2005, 09:55
<TABLE border=0 height=121 width="100%">
<T>
<TR>
<TD colSpan=2 height=8>
<DIV align=center>Biçakçi'nin kini</DIV></TD></TR>
<TR>
<TD height=148 vAlign=top width="31%">
<DIV align=left></DIV>
<DIV align=left></DIV>
<DIV align=left></DIV>
<DIV align=left></DIV>
<DIV align=left></DIV>
<DIV align=left></DIV>
<DIV align=left></DIV>
<DIV align=left></DIV>
<DIV align=left></DIV>
<DIV align=left></DIV>
<DIV align=left>http://www.karadenizhaber.com/haberresim/30nsn/bicakci.jpg</DIV></TD>
<TD height=148 vAlign=top width="69%">BIÇAKÇI'DAN 2.DARBE
FUTBOL Federasyonu Baskani Levent Biçakçi'nin Trabzon'a olan kini bitmek bilmiyor. Gürcistan ile oynanan Dünya Kupasi Grup Eleme maçi sonrasinda Trabzonlular'i, 'Statta Türk bayragindan çok Gürcü bayragi vardi' seklinde elestiren ve büyük tepki alan Biçakçi, simdi de, 2012 Avrupa </TD></TR>
<TR>
<TD colSpan=2 height=371 vAlign=top>

Sampiyonasi için UEFA'ya verdigi stat ve sehir listesinde Trabzon'u göstermeyerek, Trabzon'a olan kinini ortaya koydu.
TRABZON'U ALMADI
BIÇAKÇI'nin listesine göre, Türkiye'nin 2012 Avrupa Sampiyonasi Finalleri'ne ev sahipligi yapmasi halinde bir çogu yenilenecek statlarin oldugu 7 sehirlik liste söyle: Istanbul (Olimpiyat Stadi-Sükrü Saraçoglu Stadi), Bursa (Yenilenecek), Izmir (Yenilenecek), Ankara (Yeni stat), Konya (Yeni stat), Kayseri (Yeni stat), Antalya (Yeni stat). Biçakçi'nin Trabzon'a yer ayirmadigi listeye, memleketi Kayseri'yi de yeni bir stat projesiyle eklemesi tepkiyle karsilandi.
ÖZAK&amp;ATALAY DEVREDE
TRABZONLU üst düzey bürokratlar basta olmak üzere, pek çok Trabzonlu vatandas Biçakçi'ya telefon, fax ve e-mail yoluyla tepki koymak için harekete geçti. Öte yandan Gençlik Spor Genel Müdürü Mehmet Atalay ve AKP Trabzon Milletvekili Faruk Özak'in da, Biçakçi'ya bu tepkileri iletmek ve listeye Trabzon'u da ekletmek için yogun bir trafik içinde oldugu belirtildi.

sayin !!!!! biçakçinin en son magrifeti</TD></TR></T></TABLE>

Emorfo
30.04.2005, 10:00
Su adami bir yerde görsem bogarim ya da kiçina tekmeyi basarim..

Ne kil ne embesil bir adamdir.. tam bir kukla tam bir futbol vahili. adam hukukçu ama federasyonun kararlarinda adalet yok. bu kötü hukukçu adam futboldan çakmiyor federasyon baskani oluyor. Allah bize sabir versin.

Mollasalihoğlu
30.04.2005, 10:34
biçakçi denen mahlukat,

sen 2012'yi o koltukta görecegini mi saniyorsun??

yattara11
30.04.2005, 10:41
ya inanamiyorum... kayseri nedir ki oraya stad yapiyolar?!? turistler gelip pastirma mi yicek orda? salak herif burda Sümela Manastiri yok mu? gerizekali herif kafasina göre turistik mekanlar seçmeye çalismis...

neyse sinirlenmeyelim ne de olsa biz düzenleyemeyecegiz 2012'yi...

yattara11
30.04.2005, 10:42
ya tutamiyorum kendimi...

biçakci sen git o yeni stadlari baska bi yere diktir...

maymun herif, aptal herif seni!Edited by: yattara11

Tunga
30.04.2005, 10:43
Trabzonspor'u ve Trabzonu vatanperverlik açisindan sinamaya, degerlendirmeyene Fenerbahçe Beylerbeyi Temsilcisi Levent Biçakçi'nin ne de baskalarinin haddi vardir. Eger Türkiye'nin TEK FUTBOL KENTI olan Trabzon'u listeye koymamislarsa bu onlarin kaybi, ayibidir.

Avrupa Sampiyonasi için Türkiye'ye gelmesi olasi; Ingilizler, Almanlar, Fransizlar, Hollandalilar sormazlar mi Trabzon nerede diye.

Ne zaman yurtdisindan misafirim gelse ve konu futboladönse, bana önce Galatasaray'i sonra Trabzonspor'u soruyorlar. Çünkü elin Almani, Ingiliz'i nereden hatirlayacak Fener'i, Besiktasi. Avrupa'da bir halt ettikleri mi var!

Yeter ki o sampiyonayi Türkiye alsin. O maçlar Trabzon'a seve seve (s..e s..e) gelir.

Berat
30.04.2005, 10:46
Bu fderasyonun bu kararina sasiran var mi?? sahsen ben sasirmadim...

Punisher-61
30.04.2005, 10:48
Bu Adam Tam bir O...u C....u Ikinci lig takimlarinin statlarini yaptiracaklar ve bu stadlardan 3-4 tanesinde 2.lig maclari oynanacaksmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gif

Utanmadan kandi memleketi olan Kayseriyi listeye almis...

Bu arada federasyonun Bursaya ikinci stad Jesti oluyorsmileys/smiley7.gif

hem Bursa ve Istanbulun arasinda kac km fark varki orayi listeye aliyor bu serefsiz...

kARADENIZ INSANI FUTBOLLA YATIP KALKIYOR...HANI KARADENIZ SEHIRI????

Yeni bir Protesto zamani arkadaslar

TSelif
30.04.2005, 10:50
BEN BIR BAYANIM

ONUN IÇIN LANET HERIFE MAALESEF HIÇ BIR SEY SÖYLEYEMIYORUM....smileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gif.........

Punisher-61
30.04.2005, 10:53

Usta öyle deme.. birde baktin 2012 biz aldik o zaman ne olacak?? konya kayseride mac mi itleyecegiz???

Trabzon sehirine yapilan ayiptir...Türk futbolunun EN ÖNEMLI sehiridir TRABZON...

Gökhan Kutlu
30.04.2005, 10:55
serefsizzzzzzzzzzz biçakçiiiiiiiiiiiiiii allah belani versin ne yapti trabzon sana smileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gif

yattara11
30.04.2005, 11:07

Usta öyle deme.. birde baktin 2012 biz aldik o zaman ne olacak?? konya kayseride mac mi itleyecegiz???

Trabzon sehirine yapilan ayiptir...Türk futbolunun EN ÖNEMLI sehiridir TRABZON...

orasi öyle ama ben sinirlerimi yatistirmak için bahane ariyorum...

zafercalikoglu
30.04.2005, 11:11
biçakçi kazayla görürsem ist.bir yerde ....

kim lan o,Edited by: tigin

BENDARLI
30.04.2005, 11:16
Abicim ne demisler...

NAMUSLULAR NAMUSSUZLAR KADAR CESUR OLMADIKÇA HIÇBIRSEY DÜZELMEZ...

BURDA BIR TARAFIMIZI YIRSAKTA NAFILE...BIR YERLERE ADAMLARIMIZI GETIRMEMIZ LAZIM....

BIÇAKÇI ITINE NE SÖYLEYEYIM BUGÜN ONU KEMIKLE BESLEYENLER YARIN TEKMEYI BASAR O ZAMAN GÖRÜSELIM.....

Guests
30.04.2005, 11:30
ben bu onun bunun çocugu biçakçinin verdigi karara sasirmadim. ama çokta lazim degil trabzonda maç, aktug eger baskanin yerinde ben olsam bu onun bunun çocugu yüzünden milli takimlardaki bütün oyunculari çekerim. bu serefsiz geldiginden beri bizi eziyor.

BIÇAKÇI ANNENI ÖPSÜN SENIN TRABZONLULAR TAMAMMI...

DISHONOURABLE, BASE, STUPID, FAT BRUTE PEOPLE,

BU YAZIYI SAKIN OLA KIMSE EDIT'LEMESIN. PLEASE..

TSlimetin08
30.04.2005, 11:34
serefsizin ta kendisismileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gif

sametaydin
30.04.2005, 12:03
özgürreisesenler arkadasima katiliyorum ende olsam milli takimdaki bütün trabzonsporlu futbolculari milli takimdan alirim.bu adam öyle nankör ki galiba gürcistandaki macta takimi hangi oyuncularin kurtardiginin farkinda diil. ben söyliim.fatik tekke ve tolga. federasyon baskani hala o koltukta oturuyorsa bu iki futbolcunun attigi goller sayesindedir. nankçr yaratik nolcak.

Badaloğlu
30.04.2005, 12:06
Bu Adam Tam bir O...u C....u Ikinci lig takimlarinin statlarini yaptiracaklar ve bu stadlardan 3-4 tanesinde 2.lig maclari oynanacaksmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gif

Utanmadan kandi memleketi olan Kayseriyi listeye almis...

Bu arada federasyonun Bursaya ikinci stad Jesti oluyorsmileys/smiley7.gif

hem Bursa ve Istanbulun arasinda kac km fark varki orayi listeye aliyor bu serefsiz...

Bursa Istanbul'a 236km;Izmir'e ise 310 km mesafededir.Oysa uçakla Trabzon 1,30 saatte gidilen bir yerdir.Yani Istanbul'a;Bursadan daha yakiniz.Istanbuldan uçaga binip Bursaya uçakla gitmek ne kadar mantiklidir?Bursaya mecburen karayolu ile gideceksiniz.Yani Bursa;Istanbul'a;Trabzondan daha uzakta bir sehirdir.Ya da Izmirden uçaga binip Bursaya gitmek ne kadar akillicadir?

Trabzon'u isterseniz haritadanda silin,ama unutmayinki bu oynadiginiz oyunun altinda ezileceksinz.Sizin gücünüz Trabzona yetmeycektir.Atanmislar sonunda defolup gideceklerdir.O koltugun gerçek sahipleri nasil olsa oraya oturacaktir.Fener'in kuklasi olmus lavuklar orayi isgal ettiniz ama bu oyunu eninde sonunda bozacagiz.Arkadaslar, dikkat edelim! özellikle önümüzdeki sene çok önemlidir.Zira bu rezilbahçeliler son ataklarini önümüzdeki sene yapacaklardir.Çünkü 2007'de onlarin 100.yil muhabbeti baslayacak,ve her bransta sampiyon olmak en büyük hedefleridir.Bu yüzden her brans spor dalinda kendi adamlarini o mevkilere getirme pesindeler.En basit örnegi Levent Biçakçi soytarisidir.Adam diye ortalikta dolasiyor.Simdi tepki zamanidir.Tek ürek tek vücut olalim...

zinos_zon
30.04.2005, 12:07
ussak ruhlular sade efendilerine yaranmak için yasarlar..

biçakçi bir ussak olduguna göre; neye sasiriyoruz?

bildigim su; bu ülkede bir avrupa sampiyonasi finali düzenlenirse, stadlardan biri de trabzon olur. bataklik ifrazatlariyla fazla vakit harcamayin, derim:)

61viya
30.04.2005, 12:12
yüksek müsadenizle yorum yapmak bile istemiyorum...

Kaya
30.04.2005, 12:36
Serefsizlikten baska bir sey degil bu. Ne yapmak istiyor bu kisiliksiz tip.smileys/smiley7.gif

$FIRTINA61$
30.04.2005, 12:41
ben sinirlendim vemesinler avrupa sampyonasini bize bu ne be ayrica bjk gs de vermediler hemen belli oluyor fenerli birlik oldugunu kö.....ersmileys/smiley7.gif

Oruç
30.04.2005, 12:48
abi bu adam herhalde 2012 de o koltukta olacagini zannediyor! adamin futboldan anlamadigi kesin neymis kayseriye yeni stat yok yaaaa!bizim yönetimin bir an önce bu konuyla ilgilenmeleri lazim türkiyede futbolun merkezi trabzon dur bu böyle biline sayin biçakçi!

FATIH SULTAN TEKKE !smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

alitemelli
30.04.2005, 12:58
<TABLE height=121 width="100%"><T>
<T>
<TR>
<TD colSpan=2 height=8>
<DIV align=center>Biçakçi'nin kini</DIV></TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=top width="31%" height=148>
<DIV align=left></DIV>
<DIV align=left></DIV>
<DIV align=left></DIV>
<DIV align=left></DIV>
<DIV align=left></DIV>
<DIV align=left></DIV>
<DIV align=left></DIV>
<DIV align=left></DIV>
<DIV align=left></DIV>
<DIV align=left></DIV>
<DIV align=left>http://www.karadenizhaber.com/haberresim/30nsn/bicakci.jpg</DIV></TD>
<TD vAlign=top width="69%" height=148>BIÇAKÇI'DAN 2.DARBE
FUTBOL Federasyonu Baskani Levent Biçakçi'nin Trabzon'a olan kini bitmek bilmiyor. Gürcistan ile oynanan Dünya Kupasi Grup Eleme maçi sonrasinda Trabzonlular'i, 'Statta Türk bayragindan çok Gürcü bayragi vardi' seklinde elestiren ve büyük tepki alan Biçakçi, simdi de, 2012 Avrupa </TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=top colSpan=2 height=371>

Sampiyonasi için UEFA'ya verdigi stat ve sehir listesinde Trabzon'u göstermeyerek, Trabzon'a olan kinini ortaya koydu.
TRABZON'U ALMADI
BIÇAKÇI'nin listesine göre, Türkiye'nin 2012 Avrupa Sampiyonasi Finalleri'ne ev sahipligi yapmasi halinde bir çogu yenilenecek statlarin oldugu 7 sehirlik liste söyle: Istanbul (Olimpiyat Stadi-Sükrü Saraçoglu Stadi), Bursa (Yenilenecek), Izmir (Yenilenecek), Ankara (Yeni stat), Konya (Yeni stat), Kayseri (Yeni stat), Antalya (Yeni stat). Biçakçi'nin Trabzon'a yer ayirmadigi listeye, memleketi Kayseri'yi de yeni bir stat projesiyle eklemesi tepkiyle karsilandi.
ÖZAK&amp;ATALAY DEVREDE
TRABZONLU üst düzey bürokratlar basta olmak üzere, pek çok Trabzonlu vatandas Biçakçi'ya telefon, fax ve e-mail yoluyla tepki koymak için harekete geçti. Öte yandan Gençlik Spor Genel Müdürü Mehmet Atalay ve AKP Trabzon Milletvekili Faruk Özak'in da, Biçakçi'ya bu tepkileri iletmek ve listeye Trabzon'u da ekletmek için yogun bir trafik içinde oldugu belirtildi.

sayin !!!!! biçakçinin en son magrifeti</TD></TR></T></T></TABLE>

serefsiz köpek!!!!allahsiz kitapsiz herif....su herife bak ya....smileys/smiley7.gifbasacam küfürü simdi ama olmayacaksmileys/smiley7.gif

Barış
30.04.2005, 12:59
Kayseri var Trabzon yok.smileys/smiley7.gif

Reha
30.04.2005, 13:37
Arnavut 61 daha önce de sordum Arnavutmusun diye ama cevap vermedin?

Hünkar
30.04.2005, 13:40
la serefsizlik olurda bu kadar olmaz ya dinsiz imansiz herif ya buna verecen dayagi neymis TRABZONLU BAYRAGA sahip cikmamamis turkiyni bi cok sehrinde boluculer eylem yaparken TRABZON da adamlari yiyolardi bir TRABZON LUNUN VATAN SVGISI OLCULEMEZ ne lan bu kantarda domates mi tartiyo akbaba istanbul yalakasi daha var ya ana avrat sovecem de yeri diil hirsimdan kendimi yiyom .gerci bunun bayrak olayiyla alakasi yoktur istanbul yalakasi olarak bize bi fayda gesin istemiyo b.k herif snki kendi cebinden yaptiriyo ve ya yeniletiyo statlari ama ALLAH buyuk o da bigun tepe taklak olur yada hincal gibi bi mekandan cikarken agzini burnunu verirler eline

imported_Suha
30.04.2005, 13:43
biçakçiii kendini binbir gece masallrinda zannediyooooo....

melankoli
30.04.2005, 13:45
o mahluk diim

adam demiyim

bu kadar diyim

anladiniz siz anladiniz.........

.................................

melankoli
30.04.2005, 13:46
baska bisi diim mi...

yok yok demiyim......

Ibo61
30.04.2005, 13:49
Bu federasyonun ....... ....... .......!!!!!!!

Gelde simdi küfür etme bu adilere!!!!!

Hüseyin Çümen
30.04.2005, 14:18
burdan üzülerek açiksiyorum maalesef biçakçi bu kininde hakli arkadaslarim

biçakçi daha 5 yasindayken yani ufacikkken sübyanken bunun annesini bi trabzonlu kardesimiz ne yazikki dekgetirmis ve minicik sübyan biçakçinin unutamiyacagi bi iz olarak aklina kazinmis bu olay

nasil unutbilirki gözünün önünde yapmis olayi küçük minicik biçakçinin önünde insaf be trabzonlu kardesim bari çcocuu çikarsaydin odadan

biçakçinin kini bize bu yüzdendir zaten basina böle bi olay gelen ancak bukadar nefret ederdi trabzonumdan baska tüürlü böyle bisey olamazdi

$FIRTINA61$
30.04.2005, 14:21
smileys/smiley7.gifbu adam timarhane lik yabcak ya kirlaik katil tutup vuduracam su hiy... beeeeeeeee

Alptuğ
30.04.2005, 14:25
bencede o adam 2012ye kadar yerinde kalamaz ama stad isimleri de ondan sonra degismez sanirim takim kotuydu ve kaybettik gurc macini takim iyi olduktan sonra gurcistanda gorduk her stadda kazaniriz

unibmn
30.04.2005, 14:49
BEYLER HEPINIZDEN ÖZÜR DILERIM BUNLARIN YAPTIKLARI BIR DEGIL TEKRARDAN HERKESDEN ÖZÜR DILIYORUM

SDanışmaz
30.04.2005, 14:50
Bu adam serefsizLerin önde gidenLerinden...http://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley7.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley7.gif

Bir gün TrabzonLuLar birsey yapacak buna haberi yok... (InsaLLah yaparLar )

Trabzonsuz 2012 mi oLur. smileys/smiley7.gif

sanatik
30.04.2005, 14:53
bunun artik istifasi istenmesi gerekiyor !!Edited by: sanatik

murat
30.04.2005, 14:59
Trabzonsporun turk futboluna getirdigi butun guzellikleri goz ardi etmek serefsizligin en alasidir! Serefsiz herif, lan sen kim oluyorsunda boyle birsey belirliyorsun! Bu adam Konya Kayseri falan sayipta Trabzon saymiyorsa art niyet vardir. Karadeniz ve dogu anadolu da niye stad yok ? Boluculuk budur iste ANkara- Kayseri-Konya gulelimmi agliyalimmi...

mahir_kuzey
30.04.2005, 15:05
Arkadaslar küfür yok yahu. Burda biton adam var. Bizde sövüyoruz ama içimizden. lütfen biraz daha dikkat...

BDiler61
30.04.2005, 15:14
yaptigi bu hareket tam levent biçakçiya yakisan bir hareket adam tam bir serefsiz Trabzonu listeye alsa avni akeride yenilemek zorunda kalacakti bu isine gelmez serefsizinsmileys/smiley7.gif

hakantpl
30.04.2005, 15:21
Bu adam fazla Kalmaz Burda bu sezon sonu kesin Gider.

İleli
30.04.2005, 15:22
Cakici MAY tehdit eder alirlar trabzonuda smileys/smiley4.gif

Punisher-61
30.04.2005, 16:11
Kayseriyi listeye almis P.c meleketi ya...Rooney,Raul gibi futbolculara pastirma hediye edip kayseri icin reklam yapar..smileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gif

Allah bicakcinin BELASINI versin...smileys/smiley7.gif

Punisher-61
30.04.2005, 16:27
ISTANBUL,ANKARA,IZMIR,ANTALYA TAMAMA cok iyi

konya bursa kayseri yanlis...smileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gif

haritaya bi bakin...Türkiyenin Karadeniz ve Dogu Anadolu bölgeleri Sampiyona ile ilgini hic bir baglantisi olmayacak... böyle bizim icin hicfark etmez ha yunanistan ha italya..smileys/smiley7.gif

http://img99.echo.cx/img99/1463/unbenannt7gi.jpg (http://www.imageshack.us)

sametaydin
30.04.2005, 16:30
arkadaslar bu konuda federasyondan hesapsormaliyiz.herkes futbol federasyonu na bu konuyka ilgili mail atsin. ben mail yolladim bile.

kene
30.04.2005, 16:40
smileys/smiley7.gifkendini bilmez ukala herifin teki (suursuz)eger akli varsa hemen trabzonu listeye alsin yoksa ,MEHMET ALI YILMAZ gerekeni yapar

POYRAZ
30.04.2005, 16:45
it smileys/smiley7.gif

sanatik
30.04.2005, 16:49
ne maili kardes yaaaaa.

mail degil federasyon basilmasi gerek !

yeter artik.Edited by: sanatik

TSelif
30.04.2005, 16:55
arkadaslar bu konuda federasyondan hesapsormaliyiz.herkes futbol federasyonu na bu konuyka ilgili mail atsin. ben mail yolladim bile.

arkadasim ver bi adreste birazda ben gönderme yapayim yaasmileys/smiley7.gif

MaHMuT_61
30.04.2005, 17:10
Çok üzücü olan bu oilaylarin bir an önce bitmesi Biçakçi'dan tez elden kurtulmak dileklerimle..
Bu arada bir kaç bilgi vermeden geçemeyecegim yine Portekiz'de düzenlenen Avrupe Futbol Sampiyonasinda sunulanstadlarin neredeyse hepsi çok kötü ve az seyirci kapasiteliydi..Burada yatan amaç ise UEFA 'nin maddi destegini daha çok arkasina alip mükemmel stadlarin sayisini arttirmakti..Oysa sayin biçakçi(bilerek yazildi) bu kadar bile akil edemeden halen akil erdiremiyor...Talihe bakiniz ki o mükemmel basarilari yakalayan PORTO nun stadi oldukça kötü ve az seyirci aliyordu ve avrupa kupasi için yapilan yenilemelerden nasiplenen PORTO neredeyse ilk 10 a giren dünya külüplerinden oldusmileys/smiley5.gif
Trabzon'a Gürcü bayragi açtiniz diyen baskan FB yi Türkiye üstünde tutarak nasil böyle bir açiklama yapmistir hayret konusu..

ozcilingir
30.04.2005, 17:49
2012 tarihine daha çok var . Yillar öncede ayni senaryolar yapildi, TRABZON stadinin gece maçlari için aydinlatilma problemi vardi, TRABZON dan önce BURSA stadi aydinlatildi.Biz yine en sona birakildik, ne yapalim kaderimiz bu diyemeyecegim. Çünkü bizim yörenin is adamlari tüm yatirimlarini büyük sehirlere yapiyorlar, bakin TRABZON limani çalismaz durumda ,bizim yöre is adamlari,baska illerin ekonomisini güçlendirerek kendilerinede bireysel çikar sagliyorlar,

TRABZON hep üvey evlat muamelesi görüyor. Bizim itirazlarimiza verilecek cevaplarda hazir , TRABZON kentinde stad yapilacak arazi bulma sorunu oldugu gibi bir takim söylemler yapilacak. Ama stad illaki sehir merkezinde olmaz, bir yer bulunur elbet, Fakat neyinize yetmiyor sizin 1 AVNI AKER diyecekler.

Bakiniz SEBAT takiminin FATIH stadinin çimleri degisecek ,ama nasil , AZIZE fb stadinin çimlerini yenileyecekmis , fb stadindan çikacak eski çimleride SEBAT a verecekmis. Buyurun burdan beyler. Fb nin eskicisi olduk.

Neyse bos verelim bu konulari, 2012 ye daha çok var kaç seçim dönemi geçirecegiz bulunur elbet bir yolu.

Denizi doldurur yine oraya bizr stad insaa ederiz nede olsa bizim kaçak kat yapma v.s hünerli mütahitlerimiz dünyaya nam salmislardir.

Saygilarimla

#10 Fietra
30.04.2005, 18:29
Avni Aker'in alinmamasi elbette büyük hatadir.Ancak dikkat ederseniz Inönü ve Ali Sami Yen'de yok.

Levent Biçakçi'nin ne yapmaya çalistigini anlamiyorum.Zaten çok da kalmaz o zamana kadar.

Içimden asla biz yoksak insallah organizasyonu almayiz diye birsey geçmiyor ve geçmemesi lazim Milli duygularimizin önüne hiç birsey geçemez.Bu hataya yönetimimizin,valiligimizin ve gerekli kisilerin tepkisini koymasi gerekir.

Ayrica baba Fenerbahçe'nin çimleri büyülü ya muzcu kutlualp isedi ya oraya Sebat'a yararsmileys/smiley2.gif

Cenkhan
30.04.2005, 20:27
Portekiz örnegi verildi. Türkiye de eger bu firsati büyük sehirlere peskes çekmek yerine futbolda ilerlemis olmasina ragmen olanaklari geri olan sehirleri sunmalidir. gese bejeke stadlarina vermiyorlar çünkü onlarin gelistirilme imkani yok çünkü mangalda kül birakmayan büyükler onu kendilerine yediremez. Bursa mantikli gibi duruyor ama ulasimi sorun. Belki vapurlari düsünüyorlardir ama o da kaldirmaz. Bizim yanimizda Samsun ve Antep listeye yazilmali. Neyse bunu yazarken gol attik zaten. Moralimizi biçakçi mi bozacak????

seyyahali
30.04.2005, 22:09
bu adam kaza eseride olsada karsima çikarsa Allah yaratti demiyecem

Beytullah
30.04.2005, 23:12
ya bu serefsizden baska ne beklenirdi simdi burdan sana sövmek var ama bise diyemiyorumsmileys/smiley7.gifadam bahanesi bulmus güyaulan bicakci seni o koltuga oturtanlarin taaa..... yeter be rahat birakin su trabzonumuzu..

sametaydin
30.04.2005, 23:16
tselif:

arkadasim ver bi adreste birazda ben gönderme yapayim yaahttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley7.gif

dediniz. buyrun adres tff@tff.org.tr

CAFER ÖZER
30.04.2005, 23:25
Zaten Bu fedarsyon göreve geldiginden beridir Türk Futbolu gerileme sürecine girmistir.TÜrk milli takiminin dünya kupasina katilmasi imkansiz gibi bir sey avrupada takimlarimiz artik kolay elenir oldu.Hakem hatalari ayyuka çikti 2012 yilinda Türkiyede avrupa kupasi oynanacagini zannetmiyorum ama bu fedarsyonun ömrünün Milli takimla beraber bitecegine inananlardanim

Önder28
01.05.2005, 00:22
bu adamdan da bu beklenirdi zaten....

ne desek bos.... bunlarin hepsinin köküne kibrit suyu...

Punisher-61
01.05.2005, 09:52
Cem Papila gibi satilmis insanlar bu Ülkede Hakemlik yapiyorsa 2012 de ancak hava aliriz

Guests
01.05.2005, 09:58
2012yi bize vermezler rahat olun

Guests
01.05.2005, 09:59
Cakici MAY tehdit eder alirlar trabzonuda smileys/smiley4.gif

hani su biz fenerli oldugunu biliyordukta sonunda kendisidebizzat açiklayan may'mi

TS-Karadeniz
03.05.2005, 02:21
bursa kayseri ve konyaya yeni stad yapilacakmis!! arti izmir olimpiyat stadi gelsitirilecekmis eee Trabzon nerde????????smileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gif futbol fabrikasi olan ilin olmamasi cok komik!!

bursa kayseri out gaziantep trabzon in o kadar...

Guests
03.05.2005, 02:59
karayolumuzu bile 30-40 senede tamamlayabilenbir ülkeden ne gibi biryaklasimbekliyoruz ki zaten...

askerligimi, izmirin Bergama ilçesinin yayla köylerindeyaptim. bir çok köy vardi. bu köyleri birbirine baglayan karayollari ise, Samsun-Trabzon karayolundan çok daha iyi durumdaydi... trafik kazalarinda ayda ortalama 10 kisinin öldügü bir Karadeniz sahil yolu, ve ayda ortalama on arabanin bilegeçmedigi yayla yolu...yorum sizin. allah hepsinin belasini versin...!

2012 deki organizasyona Trabzonudahil etmek demek,onlar açisindan; Trabzona sportif bazi yatirim yapilmasigeregini ve dolayisiyla tehlikesini beraberinde getirebilirdi..!Trabzona niye yatirim yapilsinki. istanbulun basini agritmayacak bursa,konya,kayseri dururken niye baslarina is alsinlarki..?

insallaho gün dünya medyasindan birileri gelip bunlara sorar:

"sayin türk yetkililer, 7 senedir üst üste sampiyon olan bu sehri, organizasyona katmak nasil akliniza gelmez..?"

JuaN_JuaN
03.05.2005, 03:26
biçakçiyi öldürmek istiyorum!

Utku061
03.05.2005, 03:33
arkadaslar manisa süper lige! çikti bildiginiz gibi,yeni stasyum için vali 3 trilyon ödenek istiyormus! devletten,Bülent Arinç da destekliyormus! Bu nasil is bizim basimiz kel mi devlet bizim stadyumu yaptirmak isteyen yönetime neden destek vermiyor! smileys/smiley7.gif

bravets61
03.05.2005, 08:26
Öncelikle biz kendi isimize bakalim.Adamlar devlet kadrosunu kendi gruplarina dagitan partiler gibi federasyonu da kendi kuklalari yapip adamlarini yerlestirdiler ve istedikleri gibi at oynatiyorlar.Federasyonun kukla oldugu surdan da apaçik ortada;baskanlarin katildigi fairplay toplantisina malum serefli baskan gelmiyor,maçlarin sahada kazanilmadigini ögrendim diyor ve hala biz de konusuyoruz.Arkadaslar eger bu böyle devam ederse bundan sonra da biz gönüllerin sampiyonu! olmaya devam ederiz.Gün birlik;Gün destek;Gün düzene isyan degil düzeni degistirme vaktidir.Herkesin elinden gelen destegi(her sekilde) verme vaktidir.UYAN TRABZONSPORLU!!!!

EmrahYalçınalp
03.05.2005, 08:40
Ben de olsam Trabzon'u sevmem... Kirli düzenin karsisinda yillardir ayakta kalan ve kalacak olan bir abide, her seferlerinde islerini zorlastiran bir "engel"iz çünkü... Bu kin kismini anlayabilirim bu yüzden. Ama içinde futbol olan bir organizasyonda Trabzon'a yer vermemek kinle degil, olsa olsa IQ seviyesindeki olagan disi birdurumla açiklanabilir...

Bu yaptiklariniz yetmez, bizimle daha çooook ugrasmak zorunda kalacaksiniz...

Barış BAKIRTAŞ
03.05.2005, 09:00
Bu fderasyonun bu kararina sasiran var mi?? sahsen ben sasirmadim...

Valla ilk defa bukadar sinirlendim acayip oldum ben sasirdim Berat bukadar da olmaz dedim. Agzimi bozacam yeminle çok kötü oldum. Serefsizler...

aydingursoy
03.05.2005, 09:47
BU OROSPU ÇOCUGU BU KADARDA KENDINI BILLI ETMESINE ÇOK SASIRIYORUM......

BU KADAR Fb ile isbirligini millete gösteriyorda neden karsi çikmiyorlar..

aksam ntv de hinçal uluç bile açik açik diyordu :

biçakçinin bir kimligi yok fedarasyon baskanligi bos..

azizin 2 piçi yönetiyor fedarasyonu...

ofli_fan
03.05.2005, 11:05
Kayseri ,konya, antalya , izmir bu sehirlerin takimlarinin asansör takim , ne zaman düsecekleri ne zaman çikacaklari belli degil. Kayseriye süper bir stad yapin 3. lig maçlarini oynatirsiniz. Sonrada kayip trilyonlar belgeseline bir konu daha eklersinin. Bravo dogrusu . bu denli gelecegi gören yöneticilere sahisp oldugumuz için çok sansliyiz.

TSelif
03.05.2005, 11:16
BU OROSPU ÇOCUGU BU KADARDA KENDINI BILLI ETMESINE ÇOK SASIRIYORUM......

BU KADAR Fb ile isbirligini millete gösteriyorda neden karsi çikmiyorlar..

aksam ntv de hinçal uluç bile açik açik diyordu :

biçakçinin bir kimligi yok fedarasyon baskanligi bos..

azizin 2 piçi yönetiyor fedarasyonu...

BUNUDA IBRAHIM SAHIN ÇOK GÜZEL GÖNDERMELER YAPARAK DILE GETIRDI ARKADASLAR...

melrok
03.05.2005, 11:21
listede degisiklik olmazda uefa'ya bildirilir ve olaki 2012 Türkiyeye verilirse, UEFA nezninde TRABZON ve TRABZONSPOR gerçegini mail yoluyla anlatmamiz ve yapilan haksizligi dile getirmemiz gerek diye düsünüyorum. burdaki lavuklara laf anlatmak mümkün degil nede olsa

ofli_fan
03.05.2005, 11:29
Haklisin melrok konuyu e-maillerle uefa'ya tasimamiz gerekiyor. Bu düzenden adil yaklasim beklemek imkansiz.

gerisiyalan
03.05.2005, 12:15
Ben de olsam Trabzon'u sevmem... Kirli düzenin karsisinda yillardir ayakta kalan ve kalacak olan bir abide, her seferlerinde islerini zorlastiran bir "engel"iz çünkü... Bu kin kismini anlayabilirim bu yüzden. Ama içinde futbol olan bir organizasyonda Trabzon'a yer vermemek kinle degil, olsa olsa IQ seviyesindeki olagan disi bir durumla açiklanabilir...

Bu yaptiklariniz yetmez, bizimle daha çooook ugrasmak zorunda kalacaksiniz...

sirf Trabzonspordan dolayi degil ki,
Trabzon tarihiyle, kültürüyle, turizm potansiyeliyle bu tip organizasyonlarda olmasi gerekir. Amaç ülkemizin tarihsel, kültürel açidan zenginligini göstermekse eger. Dogu anadolu ve güneydogudan da iller olmasi gerekir normalde. yani Trabzonspor siradan bir takim bile olsaydi, Trabzon bu tip organizasyonlarda olmasi gerekir.

Bu sekilde bakinca, istanbul, izmir ve konya'nin olmasi çok normal. Ankara baskent oldugu için, antalya da turistik degeri için gayet normal, hadi bursa da osmanli tarihindeki öneminden diyelim, ama Kayseri ne alaka yaa. Kayserideki adam gitsin Konyada Ankarada izlesin, ayip yaa.

bence kayseri ve bursa çikarilmali, yerlerine Trabzon ve dogudan bir baska ilimiz eklenmeli.

TheRapZoNe
03.05.2005, 12:34
Herifler futboldan haberi olmayan bir Konya sehrini bile listeye almis.

Biçakçi da kendi memleketi oldugu için Kayseriyide listeye almis..

Ama Türkiyedeki Futbolun Baskenti Trabzon'u görmezden geliyorlar..

Allah Islah Etsin...

$FIRTINA61$
03.05.2005, 12:35
bu adam varya bir gelsin trabzona geberin köpegi bende orda olsam parcalardim ama gelmeski köpeksmileys/smiley7.gif

Kemal Şahin
03.05.2005, 13:01
arkadasalar o nun suçu mutlaka var bu inkar edilemez ama o sadece bir kukla asil arkasindakiler önmeli bunlarin ortaya çikarmak gerekiyor.. basta hemserimiz olan olmaz olsun... tayyip erdogan federasyonu göreve getiren o dur.. hepsini allah islah etsin

.............

Efrasiyab
03.05.2005, 14:16
SENIN ZIHNINE osurayim ben emi bicakci

sanatik
03.05.2005, 20:10
Herifler futboldan haberi olmayan bir Konya sehrini bile listeye almis.

Biçakçi da kendi memleketi oldugu için Kayseriyide listeye almis..

Ama Türkiyedeki Futbolun Baskenti Trabzon'u görmezden geliyorlar..

Allah Islah Etsin...

Cumartesi macdaki hatalar yapilmasa ve kazanmis olsaydik bile sadece bu mesele icin türkiyeyi ayaga kaldirmamiz gerekirdi.

Sezon basi yapdiklarini hadi yalan malan uyduruk diye sonunda kabul etmedi ama bu simdiki yapdigi kesinlikle inanilmaz.

Ya bunda Trabzon düsmanligi yokda ne var ?

Karadenizi kim temsil edecek ?

Kayserimi ?Edited by: sanatik

TheRapZoNe
03.05.2005, 20:20
sanatik o yazdigin kelime hos görülecek bir sey degil. düzeltmeni istiyorum. çünkü Kayserililer bizi sever ve bizde onlari severiz.

Sütü bozuk,babasi belli olmayan bir sahis Kayserili diye Kayseri sehrinin hiç bir günahi yoktur.Onun hatalarini Kayseriye yükleyemeyiz..smileys/smiley2.gif

Crazy_OfLu61_
03.05.2005, 20:24
Serefsiz her yerde serefsizdir.

Punisher-61
03.05.2005, 20:27
Bursa,Antalya,Kayseri ve en gec 2 sezon sonra Konya hepsi 2.Lig

Bunlara yapilacak stadlar 2.ligde cürüyecek ve 30.000-40.000 seyici kapasiteli stadlarda maclari sadece 3000-5000 seyirci izleyecek...

YAZIK COK YAZIKsmileys/smiley18.gif

sanatik
03.05.2005, 20:49
TheRapzone

düzelttim tabiiki ( gerek yok elbette ) ama kesinlikle delirdim artik son cumartesinden beri.

akil makil kalmadi.

Not:

U17 millilerimizin italyada macini segrediyorum su anda italyaya karsi. Eurosportta Canli. ilk yari bitti ikinci yari baslar birazdan. Durum 0:0. Süper oynuyoruz gercekden. 3:0 olmasi gereken mac berabere halen yinede.

evet bu cocuklar oynuyacak 2012 de. Süperler yaa.Edited by: sanatik

Punisher-61
03.05.2005, 20:54
TheRapzone

düzelttim tabiiki ( gerek yok elbette ) ama kesinlikle delirdim artik son cumartesinden beri.

akil makil kalmadi.

Not:

U17 millilerimizin italyada macini segrediyorum su anda italyaya karsi. Eurosportta Canli. ilk yari bitti ikinci yari baslar birazdan. Durum 0:0. Süper oynuyoruz gercekden. 3:0 olmasi gereken mac berabere halen yinede.

evet bu cocuklar oynuyacak 2012 de. Süperler yaa.

az önce hirvatistan-hollanda izlemistim..hirvatlarin altyapisi iyi, güzel top oynuyorlar

delihamsi
03.05.2005, 21:38
Arkadaslar ricamdir;bir daha su serefsizle ilgili bir haber çiktigi zaman resmini koymayin.Uyuz oluyorum.Kirdirtacak misiniz yahu bana bilgisayari.Biz adi yzü görmeye çok aliskiniz.

61trabzonomer
03.05.2005, 21:40
serefsizzzzzzzzzzz biçakçiiiiiiiiiiiiiii allah belani versin ne yapti trabzon sana smileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gif

sanatik
03.05.2005, 21:50
TheRapzone

akil makil kalmadi.

Not:

evet bu cocuklar oynuyacak 2012 de. Süperler yaa.

az önce hirvatistan-hollanda izlemistim..hirvatlarin altyapisi iyi, güzel top oynuyorlar

tüch yaaa 1:0 yenildik. ilk yari sen 3 net gol kacir ikinci yari bir gol ye. yazik gercekden. hic hakketmedik.

Emir BAYRAK
03.05.2005, 21:58
Spastik adam!!!!!!!!!!!!! orda mac yapicaksinda kim gelicek maca kayseride neymis YAW!!!!!!!!! KAFAYI YICEM...

61trabzonomer
03.05.2005, 23:54
Futbolda trabzondan daha iyi bir yer var mi yav ne bu kayseri ya simdikayseriye ve diger illerimize saygisizlik olmasin ama biz bu ülkede futbolda trabzon bir kaynaktir..bunu göremeyen serefsiz insan onursuz ahlaksiz insan allahindan bulsun...

ALLAH ADALETI SAGLAYACAKTIR....(tüm kalbimle buna inaniyorum)

perfectstorm
04.05.2005, 00:11
kompleks olmus bunda trabzon artik .haluk ulusoyun killigina ypiyor. haluk ulusoyu begenmiyodunuz ama gelen gideni aratiyor .ulusoy olsaydi böylemi olurdu. su anki federasyonun alayi fenerbahçe köpegi. davut disli , sekip mosturoglu vs.

ftunsal
04.05.2005, 00:24
daha önce yazdim kaldirdilar yine ayni sözümdeyim:

BILDIRMIS OLDUGU STADLARIN DIREKLERI BIR YERINE....</font>

sanatik
04.05.2005, 02:44
Picakcinin terörist basi apo köpegiyle ayni hücreye konmasini istiyorum. Ikiside bu ülkede huzursuzluk cikarmaktan baska birsey yapmadi. Eger katil olursak sorumlusu bu Levent Picbilmemnedir !

TS 61
04.05.2005, 03:03
Buna sanirim sadece bizler dur diyebilecegiz..

Tepkilerimizi ortaya koyarak..

Bu serefsiz biçakçinin ne yapmaya çalistigini açiklamasi sart..

Halit M. MOLLASALİHOĞLU
04.05.2005, 13:03
Kayseri'nin, Bursa'nin bi kabahati yok..
Bu ahlaksiz kuklaya oralari yaz demislerdir..
o da yazmisdir..
köpek sahibi nereyi gösterirse oraya kosar..

TRABZONSPOR'umuz insallah o zamana kadar kendi adini Avrupa'da da ezberletmis olur da bu ite yabanci basin sorar..
"-sizi öptü mü bu TRABZONLULAR.. Neden orda maç yok?" diye..

Ibo61
04.05.2005, 13:15
Böyle bir sacmalik dünyada görülmedi!!!!

Trabzonu almayacaksinda Konya, Kayseri gibi sehirleri liseye alacaksin!!! Bizim Trabzonlu bürokratlar, politikacilar, sporcular ve digerleri bu karari geri aldiramazsalar ve gercekten Trabzon listeye eklenmezseo zaman yazilar olsun derim hepsine!!!!!Türkiyede Futbol dedinmi akla ilk önce Istanbul ve Trabzon gelir!!!!!!!!!!

Nasil bir matikla böyle bir liste yapmislar anlamak mümkün degil!!!!!!

etikhamsi
04.05.2005, 13:34
INSAN BÖLE SEREFSIZ OLUNCA NAPCANI SASIRIYO... 2 SEZON SORA KAPIMIZA DAYANACAK AMA BANA OY VERIN DIYE O ZAMAN ALIR BABAYI...

Sacit
04.05.2005, 15:32
federasyon turk mu baska irk dan mi anlamadim

FANATIK52
04.05.2005, 16:32
ya bu adamin mail adresini bilen varsa bunu mail yagmuruna tutalim ortak bir metin hazirlayip

Mehmet
04.05.2005, 16:42
BU HIZMETI BU KÜLTÜRÜ GÖREMEYEN GÖZLER
KÖR OLSUN!

SIDDETLE KINIYORUZ!

bar10
04.05.2005, 17:01
luciano'ya tek maç ceza veren, daum'a 15 gün hak mahrumiyet cezasi verip bizim maç için cezayi durdurma karari alan ve fenerbahçeye köpeklik eden bu federasyondan hersey beklenir ama o kadarina güçleri yetmez...

Murat'
04.05.2005, 17:36
arkadaslar bu adam da ne karizma war nede akil

Gargamel
04.05.2005, 17:50
Bu adamin2012 de nerelerde olacagindan haberi yok tabi salak hiç biseyi hesaplamadan is yapiyo....

Murat'
04.05.2005, 17:57
ya abiler eger trabzon alisaydi stadimiz yapilirdi bu adam tam bir ibne ne diyelim

Murat'
04.05.2005, 17:59
ama bu adam futbol sehri trabzonu görmezden gelsi çok ayip etti

sametaydin
04.05.2005, 18:05
o srefsizin böyle birsey yapmaya gücü yetmez. göreceksiniz o listeye trabzon hüseyin avni aker stadi eklenecek. yeter ki bu konu medyada biraz daha fazla yer bulsun. hiçbir kanalda bu haberle ilgili bir konu yorum vs. yok.

imported_erdogdulu61
04.05.2005, 23:38
arkadaslar serefsiz deyipte asil serefsizlere hakaret etmeyin çünkü bicakçi için söylenecek laf dünya yüzünde henüz üretilmedi ya kelime bulamiyorum bu vatan haini adam kendini ne zannediyor ama onda suç yok asil suç onu oraya getiren güç odaklari onun için artik eski kimligimize dönelim stad mi kapanacak varsin kapansin bir mavi bayrak isi çikardilar taraftarin sesini kestiler artik yeter ya kuzu gibi maç seyrediyoruz nerde o eski taraftar efendim neymis trabzon spor taraftari söyleymis böyleymis kuzu gibi oldukta ne oldu tiyatro seyreder gibi maç seyrettik de ne oldu artik yeter taraftar göreve o stad dolmali isteyen istedigini söylesin basin istedigini yazsin artik eski kimligimize bürünelim orasi tiyatro degil stadyum eskiden eve geldigimizde maça gidip gitmedigimizi sesimizden anlardilar bag1rmaktan ses kalmazdi konya maçi bir baslangiç olsun avni aker dolsun 90 dakika susmak yok küfürse küfür ne olacaksa olsun artik

BIZBIZIZ BIZ TRABZONSPORLUYUZ

ftunsal
05.05.2005, 02:15
BIDAHA SÖYLÜYORUM

BILDIRGI STADLARIN DIREKLERI BIR YERINE </font>

AMA SADE KALEDIREKLERI GADDAR OLAMYALIM DI MI smileys/smiley2.gif

sanatik
09.05.2005, 00:13
<DIV align=left ="lineStory">Biçakci'dan basbakana ziyaret..</DIV>

<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%"><T><T><T><T><T>
<T>
<TR>
<TD height=10>http://www.ajansspor.com/images/1trans.gif</TD></TR></T></T></T></T></T></T></TABLE>Futbol Federasyonu Baskani Levent Biçakci, Basbakan Recep Tayyip Erdogan'i ziyaret etti.. Biçakci, görüsme sonrasi yaptigi açiklamada, Türkiye'nin evsahipligi yapmak istedigi 2012'deki Avrupa Futbol Sampiyonasi finalleri hakkinda görüstüklerini söyledi..

Basbakan Recep Tayyip Erdogan, Futbol Federasyonu Baskani Dr.Levent Biçakci'yi kabul etti.

AK Parti Genel Merkezi'ndeki kabule, federasyon baskanvekili Hasan Dogan ve Futbol Federasyonu Genel Sekreteri Lütfi Aribogan ile birlikte gelen Levent Biçakci, Basbakan Erdogan ile yaklasik 1 saat süren bir görüsme yapti.

Görüsmede Devlet Bakani ve Basbakan Yardimcisi Mehmet Ali Sahin, Disisleri Bakani ve Basbakan Yardimcisi Abdullah Gül ile Gençlik ve Spor Genel Müdürü Mehmet Atalay da bulundu.

Levent Biçakci, görüsmeden sonra yaptigi açiklamada, Türkiye'nin evsahipligi yapmak istedigi 2012'deki Avrupa Futbol Sampiyonasi finalleri hakkinda görüstüklerini belirterek, ''Basbakanimiz, bu önemli organizasyonu Türkiye'ye alabilmemiz için gerekli destegi saglayacagina söz verdi'' dedi.

Biçakci ayrica, Basbakan Erdogan'in 25 Mayis'ta Istanbul Atatürk Olimpiyat Stadi'nda Ingiltere'nin FC Liverpool ve Italya'nin AC Milan takimlari arasinda yapilacak Avrupa Sampiyonlar Ligi final maçini da stada gelerek izleyecegini ve orada da 2012 Avrupa Sampiyonasi organizasyonu için muhataplariyla görüsecegini sözlerine ekledi.

----------------------------

bir haftadan beri olup bitenler hakkinda hic bir aciklama yapmamis yine. Hic bir sey olmamis gibi davranmasina ne söylenibilirki artik.

İ.Öztel
09.05.2005, 00:21
arkadaslar bu topicten önce hani ezik FeBe nin 100. yili olacak ya .. dikkatinizi cekeyim bizim de o yil 40. yilimiz olacak. 40. yilimiz adi altinda yeni bir topic acsak öncelikle ve neler yapabiliriz diye bazi fikirler koysak .. bu akli evvel denyoyla (Biçakçi)zamani geldigi zamanda ugrasiriz. bence yakina zamana bakmak daha mantikli olur .saygilar

DJ Ofkopatsmileys/smiley20.gif

sanatik
09.05.2005, 01:35
<TABLE width="103%">
<T>
<TR>
<TD colSpan=2 height=14>
<DIV align=center>2012'ye sasirtan savunma!</DIV></TD></TR>
<TR>
<TD width="29%" height=185>http://www.karadenizhaber.com/haberresim/9may/2012ye%20savubnma.jpg</TD>
<TD width="71%" height=185>BILGIN'E RESMI CEVAP
TELEKOMÜNIKASYON Kurumu Lisans ve Sözlesmeler Daire Baskani, Trabzonspor eski yöneticisi Müminhan Bilgin'in, Futbol Federasyonu'na gönderdigi, '2012 Avrupa Sampiyonasi için belirlenen sehirler listesinde neden Trabzon yok?' sorusuna, Futbol Federasyonu 2012 Avrupa Futbol Sampiyonasi Proje Sorumlusu Orhan R.Gorbon'dan sasirtan cevap.</TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=top colSpan=2 height=37>Gorbon, Bilgin'e gönderdigi yazida, su açiklamayi yapti:
ILGINÇ MAZERETLER
"SEHIRLERIN birbirine yakinligi, sehirleri birbirine baglayacak olan 2012'ye kadar planlanan ulasim yatirimlari, turizm potansiyeli, havaalanlari, sehir içi ulasim imkanlari, hastaneler, üniversiteler, oteller, takimlarin kamp bölgeleri ve güvenlik konulari önemli kriterler olarak ele alindi. Belirlenen sehirler, projeyi güçlü bir hale getirmektedir. Bütün Türk halki bu projeyi ülkemizin gelecegi adina desteklemelidir."</TD></TR></T></TABLE>

-----------------------------------

Allah belanizi versin.Edited by: sanatik

Punisher-61
09.05.2005, 10:24
<TABLE width="103%"><T>
<T>
<TR>
<TD colSpan=2 height=14>
<DIV align=center>2012'ye sasirtan savunma!</DIV></TD></TR>
<TR>
<TD width="29%" height=185>http://www.karadenizhaber.com/haberresim/9may/2012ye%20savubnma.jpg</TD>
<TD width="71%" height=185>BILGIN'E RESMI CEVAP
TELEKOMÜNIKASYON Kurumu Lisans ve Sözlesmeler Daire Baskani, Trabzonspor eski yöneticisi Müminhan Bilgin'in, Futbol Federasyonu'na gönderdigi, '2012 Avrupa Sampiyonasi için belirlenen sehirler listesinde neden Trabzon yok?' sorusuna, Futbol Federasyonu 2012 Avrupa Futbol Sampiyonasi Proje Sorumlusu Orhan R.Gorbon'dan sasirtan cevap.</TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=top colSpan=2 height=37>Gorbon, Bilgin'e gönderdigi yazida, su açiklamayi yapti:
ILGINÇ MAZERETLER
"SEHIRLERIN birbirine yakinligi, sehirleri birbirine baglayacak olan 2012'ye kadar planlanan ulasim yatirimlari, turizm potansiyeli, havaalanlari, sehir içi ulasim imkanlari, hastaneler, üniversiteler, oteller, takimlarin kamp bölgeleri ve güvenlik konulari önemli kriterler olarak ele alindi. Belirlenen sehirler, projeyi güçlü bir hale getirmektedir. Bütün Türk halki bu projeyi ülkemizin gelecegi adina desteklemelidir."</TD></TR></T></T></TABLE>

-----------------------------------

Allah belanizi versin.

ALLAH BUNLARIN BELASINI VERSIN....

1.Istanbuldan Bursaya mecbur otobüsle gideceksin 2-3 saatini alir...ama Trabzon Istanbul Ucakla 1-1,5 saat...

2.Turizim potansiyeli Trabzonda VAR

3.Hastaneler VAR

4.Oteller bizde KRALI VARsmileys/smiley7.gif(zorlu,sümela) Takimlar Rizede otelede gide bilirler

5.Takimlarin Kamp Bölgeleri..KRALI VAR Bizans Kulübleri Kulübbinasinin önündeki tek sahada idman yaparken bizimkiler deniz kenarinda 3 cim sahadan birini secerdi..

Neden acikca TRABZONA yatirim yapmak istemiyorsuz demiyorlar...serefsizler..Insallah alamazsiniz 2012yi

sanatik
09.05.2005, 13:27
almanya dünya sampiyonasindaki organizasyonda her bölge icin bir kent secildi.

karadenizi hangi kent temsil edecek ?

türkiyede karadeniz bölgesi yokmu ?

türkiyede degilmi bu bölge ?

Sadece Trabzon degil tüm Karadeniz protesto etmesi gerekir bu karari !!!

Edited by: sanatik

$FIRTINA61$
09.05.2005, 13:39
arkadasalar yabdigimiz protestolarda levent hiyarin bize extra yabdigi terbiyezilikleri bir kanit olarak bunuda gösterebiliriz protestolarimizda bunuda kulanalim

Nytre
09.05.2005, 14:21
bu kesin ayrimciliktir arkadaslar çifte standarttir!

buna göz yuman herkesi Allaha havale ediyorum!..

sametaydin
09.05.2005, 15:39
allahin kayseri si listeye alindi.trabzon nasil olmaz bunu izah etsin o zaman.(kayseri yi hiçbir zaman küçümsemiyorum. memleketimin bir ili ama serefsiz adam asil nedenini izah etsin bunun alkilayalim.)

onurkaradeniz
09.05.2005, 15:51
arkadaslar fenerasyon köpekleri iyice azitti...ülke futbolunda en büyük potansiyele sahip olan sehrimizi nasil olur da listeye almazlar!bunlar ne haysiyetsiz,serefsiz adamlarmis ya. AMA BIÇAKCI SUNU UNUTMASIN 'O SEREFSIZIN IPINI BIZ TRABZONLULAR ÇEKECEKTIR'

onurkaradeniz
09.05.2005, 15:55
bu odunu nerden bulup da federasyon baskani yapmislar...smileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley7.gif

marna
09.05.2005, 15:57
Buradaki asil ayip kimin iyi düsünün bakalim.. Levent Biçakçi'nin mi, yoksa o listeyi yollayan bu federasyonun Trabzonlu üyesi Erdal Atalay'in mi? Vanli bir federasyon üyesi olsa, rica eder de kendi sehrini yazdirir oraya, bizimki hem Trabzonlu hem Trabzon'un adi yok.. Sonra da yok Biçakçi öyle Biçakçi böyle.. Sana kendi adamin sahip çikiyor mu? Biçakçi ne yapsin zavalli bir piyon..Bunu anladik da, Erdal Atalay ne, onu anlamadim iste?!..

onurkaradeniz
09.05.2005, 16:02
bu biçakci domuzu bi de hukukçu adalet dagitiyo sözde!!!ya bu adama söylencek söz bulamiyorum yetersiz kaliyo yani kelimeler...

LazAnisT
09.05.2005, 18:12
biçacikci masa arkadaslar.adamin tff de hiç bir yaptirimi yok.bildiginiz kukla

sanatik
09.05.2005, 23:04
Futbol Federasyonu 2012 Avrupa Futbol Sampiyonasi Proje Sorumlusu Orhan R.Gorbon "Eski açik sari desene" Gazsaray filminde Production Managerlik yapmis.

Orhan Gorbon
Managing Director

ORG Sports Marketing
Mesrutiyet Caddesi Ravanda Is Merkezi
85 / 11 80050 Beyoglu Tepebasi
Istanbul, Turkiye
tel: 212 245 07 12
fax : 212 251 47 87

info@org-sports.com (minfo@org-sports.com)Edited by: sanatik

sanatik
10.05.2005, 03:48
<TABLE width="103%"><T><T><T>
<T>
<TR>
<TD height=100>
<DIV align=center>FUTBOL FEDERASYONU'NA GÖRE
TRABZON GÜVENLI DEGILMIS!</DIV></TD></TR>
<TR>
<TD height=569>

Tartisma yaratan açiklama
Türkiye Futbol Federasyonu 2012 Avrupa Futbol Sampiyonasi Proje Sorumlusu Orhan R.Gorbon'un, Trabzonspor eski yöneticisi Müminhan Bilgin'in '7 sehirlik listede Trabzon neden yok?' sorusunu verdigi cevapta, "Bu sehirleri seçerken turizm, ulasim, hastane, otel, üniversite potansiyelinin yani sira güvenlik de önemli kriterler arasinda yer almistir" ifadelerinin yer almasi yeni bir tartismayi da beraberinde getirdi.

Federasyona büyük öfke
Bordo-Mavili taraftarlar, tüm sartlarin Trabzon sehri için varoldugunu dile getirerek, "Bu nasil bir açiklama. Hastane, otel, üniversite, kamp alani, havalimani gibi kriterler Trabzon'da olmasina ragmen Trabzon'un bu listeye alinmamasi, bu sehrin yeterli güvenlige sahip olmadigi anlamina gelir. Bu cevap, mavi bayragi Trabzon sehrine bu sezon 4 kez gönderen Futbol Federasyonu tarafindan veriliyor. Bu ayip degil de nedir?" yorumunu yapti.

Bilgin'den anlamli mesaj
Trabzonspor eski yöneticisi Bilgin ise Gorbon'a cevaben gönderdigi yazida su ifadelere yer verdi: "Trabzon'un, trafigi Konya, Kayseri, Bursa toplamindan fazla olan uluslararasi havaalani, otelleri, tarihi eserleri, turizm bölgeleri, üniversite hastanesi, bölgeye hitap eden devlet hastaneleri, özel hastaneleri vardir. Trabzon, Türkiye'nin en güvenli bölgesidir, sadece vatan hainleri için güvenli degildir. Trabzon, Federasyonun ilk kurucu ekibindedir. Trabzon, futbolun 4. büyügünü çikaran sehirdir."</TD></TR></T></T></T></T></TABLE>

karadenizhaber.com

bravo Müminhan Bilgin. Gereken cevabi aldi. smileys/smiley32.gif

Bu konu üzerinde durmamiz gerek arkadaslar.

TS-Karadeniz
10.05.2005, 07:30
Bunu yazmak istemezdim ama baska care yok, aklima baska biseyde
gelmiyor NEDEN TRABZON OLMAZ!!!!! ben size nedenini soyleyim... cunku
biz Turk'u savunuyoruz... bakalim gunumuze tam sahibebahce donemi
etrafimiz bizans ile sarilmis, halk saga bakiyor satilmis sola bakiyor
yine satilmissmileys/smiley11.gifsmileys/smiley7.gif
SITEMIZE uye emniyet memuru Necati Ekici Bey kusura bakmasin ama halk
kor degil SEN NASIL ALMAZSIN TRABZON'U @)!@ LISTESINEsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gif mudurum kusura bakma ben baska neden goremiyorum MHK ve sahibebahce yonetim kurulu cogunluk nereli bakmak yeterlismileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gif

Emniyet Mudurum siz soruyorum :- Siz bu vakite kadar Avrupa kupasinda
kimin ismini duydunuz ?? LUTFEN CEVAP VERIN!!! a)bursa
b)kayseri c)trabzon HANGI SIK?? Lutfen.. bekliyorum...

p.s. Lutfen bu topigi baska baslik altin atmayin veya kapatmayin LUTFEN!!

Edited by: TS-Karadeniz

#10 Fietra
10.05.2005, 11:15
Trabzon güvenli degilmismis.3 hafta üst üste mavi bayrak verirken falan iyiydi ama.

Emorfo
10.05.2005, 11:29
Futbolu yöneten bu gerizekali adamlar yüzünden sinir hastasi olacam...

sampiyona 2012'de de bu adamlar o koltukta ne kadar oturacaklarini saniyorlar.

LazAnisT
10.05.2005, 12:17
tamamen siyasi bir karar.olayin futbolla alakasi yok.bizim vekillerimiz o anda neredeydi merak ediyorum

CaMoKa
10.05.2005, 12:58
hayir zorla küfürmü istiyor ne bu adam kendi resmi kimligini kullanarak sahsi zorlarini çikarmasi kendi serefsizligidir bu taraftar herzaman istanbul eziklerinden katkat daha fazla ülkesini sevmistir sevecektir

_musti_
10.05.2005, 13:06
http://surmeneli1985.sitemynet.com girin bu sityeyede görün protestoyu

PrEnHa_61
10.05.2005, 13:21
bosverin bicakci serefsizini.o listeye trabzonu ya seve seve alacak yada s..e s..e o kadar

Recep Alkan
10.05.2005, 13:46
beyler en sonunda koyacagim belime barettayi basacam kursunu aziz yildirimla ve seref yoksunu bicakci kopegine. en sonunda bunu istiyorlar. ne bu trabzon dusmnligi yahu. bir adamin .........u bu kadar mi kasinir ya.

Recep Alkan
10.05.2005, 13:48
anasini satayim trabzon guvenli degil diyen insanlar istanbula bir baksin bakalim. 5 sene once 2 ingilizin olduruldugu yer neresi. besiktas taraftarinin tekme tokt dovuldugu yer neresi.(konya) yazik gorecegiz bakalim cok guvenli dedikleri istanbul olimpiyat stadi ne kadar guenli olacak. yarin millet birbiini dograyacak o stadda. o zaman konusacaklarmi boyle.

tsmehmetdinc
10.05.2005, 13:53
bi kere bizim 2012yi almamiz zor.komyanin kayserinin oldugu listede trabzon nasil yok . insanin akli almiyor dogrusu

Punisher-61
10.05.2005, 14:06
INSALLAH GAYsaray VE EZIKbahce MACLARINDA OLAY CIKAR BUNLARDA NAAAAAAAAHHHHHHHHHHH ALIR 2012yi

sanatik
10.05.2005, 20:11
Ibrahim Sahin:

Milletvekillerine çagri
Sahin, konusmasinin sonunda 2012 Avrupa Futbol Sampiyonasi?ni düzenlemeye aday olan Türkiye Futbol Federasyonu?nun, iller listesine Trabzon?u almamasini elestirdi ve bunun nedenini Federasyon?a soran Eski Trabzonspor Yönetim Kurulu üyesi Müminhan Bilgin?in aldigi resmi cevabi yorumladi. Trabzon?un listede olmamasini ulasim, turizm potansiyeli, oteller, kamp bölgeleri, hastaneler ve güvenlik konulari açisindan yeterli bulunmadigini içeren yaziyla ilgili Sahin söyle dedi: ?Bu demektir ki 2012?ye kadar Trabzon?a yatirim yapilmasi da düsünülmüyor. Umarim yanlis anlamisimdir. Çünkü bu konu binlerce issizi bulunan Trabzon?un sosyo-ekonomik durumu ile de alakali. Eger sözü edilenler dogruysa milletvekillerimizi göreve çagiriyorum. Bu ifadeler Trabzon?un yine arka planda birakilacaginin bir kaniti. Trabzonlular bunu asla kabul edemez.?

TheRapZoNe
10.05.2005, 21:08
Futboldan alakasi olmayan sehirleri koydular,kendi memleketlerine yeni stadyum yapmak istediler sonra da Futbolun baskenti Trabzon için bahaneye bakin: güvenli degil!

Evet TRabzon sehri Türkiyedeki bölücüler(pkk,fenerbahçe cumhuriyeti vatandaslari...vs..vs) için güvenli degildir dogrudur..

SEREFI,GURURU,NAMUSU OLANLAR ISTIFA EDER,

SEREF,NAMUS,GURURDAN YOKSUN OLAN KOYUNLAR, FENERBAHÇENIN ÇOBANLIGINA MAHKUM KALIP KENDILERINI TÜM DÜNYAYA REZIL EDERLER...

TheRapZoNe
10.05.2005, 21:14
gururdan,sereften,namustan,ahlaktan yoksun OBEZ KOYUN

http://www.ajansspor.com/resim/bicakci_toplanti02.jpg

ftunsal
11.05.2005, 01:59
2012 OLAYI TAMAMEN IBNELIK ILE ILGILI BISEYY...

DAHA ÖNCEDE YAZDIM VE ISRAR EDIYORUM :BILDIRILEN STADLARIN SADECE KALE DIREKLERI</font>BI YERINE ...... smileys/smiley7.gif smileys/smiley7.gif smileys/smiley7.gif

TSMareNero
11.05.2005, 05:23
anasini satayim trabzon guvenli degil diyen insanlar istanbula bir baksin bakalim. 5 sene once 2 ingilizin olduruldugu yer neresi. besiktas taraftarinin tekme tokt dovuldugu yer neresi.(konya) yazik gorecegiz bakalim cok guvenli dedikleri istanbul olimpiyat stadi ne kadar guenli olacak. yarin millet birbiini dograyacak o stadda. o zaman konusacaklarmi boyle.

hic merak etme dostum , 20 bin asker geliyo ingiltereden. bizansin...... koyacakmissmileys/smiley2.gif

Murat'
11.05.2005, 08:21
Arkadaslar birseyi kabul etmek gerek ki trabzon da böyle yabanci seyirciyi barindiracak bir otel bile yok ama trabzon bir futbol sehri her ne olursa olsun trabzon alinmali

Murat'
11.05.2005, 08:31
ama konya gibi bir sehri duyunca gerçekten çok sinirlendim

gerçi o zaman açok zaman war hem bence bizi seçmezler

sanatik
11.05.2005, 15:26
<TABLE height=121 width="100%">
<T>
<TR>
<TD colSpan=2 height=41>
<DIV align=center>Sahin: Bu ne cüret!</DIV></TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=top width="31%" height=184>
<DIV align=left></DIV></TD>
<TD vAlign=top width="69%" height=184>
<DIV align=left>Görev basina
"Burada anlatilmak istenen tek sey; demek ki 2012'ye kadar Trabzon'a hiçbir yatirim yapilmayacak. Diyorlar ki; 2012'ye kadar Trabzon bizim arka bahçemiz olacak. Bu cevabi veren arkadas hangi cesaretle böyle birseyi söyleyebiliyor. Sayin proje sorumlusu Orhan Gorbon'u ortaya çagiriyorum. Basta Faruk Özak olmak üzere bütün Trabzonlu siyasileri göreve çagiriyorum."</DIV></TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=top colSpan=2 height=50>Suçlu muyuz?
"Futbol Federasyonu ve kurullarina güvenmedigimizi her zaman dile getirdik. Tahkim ve diger kurullarin hangi amaca hizmet ettikleri ortada. Trabzon bir futbol kentidir. Trabzonsporsuz Türk futbolu tuzsuz bir çorba, bir ayagi topal olur. Trabzon'da centilmenlik adina yasanan güzel görüntüler, bazi kör gözlere, kara vicdanlilara seslenmiyor. Bu yörenin insanina potansiyel suçlu olarak baktilar." </TD></TR></T></TABLE>

mircemal
11.05.2005, 22:13
Serefsizler ancak istanbula hizmet ediyorlar biz dünya 3. su oldukk yurt disinda bi kariyerimiz var. adam gitmis angut angut sehirlere stad yapmayi planliyorlar yahu sen onceelindeki stadini iyi kullan

My
11.05.2005, 23:10
Insanin hirsindançatadanak çatlayasi geliyor. Bu ülkede futbolun ilk kitabinin yazildii sehire, futbolla özdeslesmis bir sehrine yer vermemek akil almaz bisii. Bir sehir ayaklaniyor, protestolar oluyor ama yukardakilerin giki çikmiyor. Çikmadii gibide üstüne üstüne gidiliyor!

TheRapZoNe
12.05.2005, 00:00
Arkadaslar birseyi kabul etmek gerek ki trabzon da böyle yabanci seyirciyi barindiracak bir otel bile yok ama trabzon bir futbol sehri her ne olursa olsun trabzon alinmali

2012ye kadar yapilacak otel çok bulunur özel sirketler sayesinde ama sirf kendi sehirlerine yalakaliktan dolayi yapilacaklar stadyumlarin masraflaridevletin cebimden çikacak ve bu stadyumlar futbolla alakasi fazla olmayan sehirlere yapilirken TRabzon gibi Türkiyede futbolun baskenti olan bir sehir bundan mahrum kalacak..Edited by: TheRapZoNe

Punisher-61
12.05.2005, 00:06

2012ye kadar yapilacak otel çok bulunur özel sirketler sayesinde ama sirf kendi sehirlerine yalakaliktan dolayi yapilacaklar stadyumlarin masraflaridevletin cebimden çikacak ve bu stadyumlar futbolla alakasi fazla olmayan sehirlere yapilirken TRabzon gibi Türkiyede futbolun baskenti olan bir sehir bundan mahrum kalacak..

evt aynen öyle bu stadlar 2.Ligde cürüyecek...30.000-40.000lik stadlarda 4.000-5.000 kisi mac izleyecek...

karadenizde otel mi yok bee?? zorlu Grand Otel,Sümela Oteli nedir???

Bicakci s2lmisin amaci memleketi olan Kayseri ve Konyaya yeni statd kazandirmasi...Bundan sonra Türkiye 2012 ister alsin ister almasin bu stadlar kesin yapilacak

Ycandan
12.05.2005, 11:17
TRABZON HIÇ BIR ORGANIZASYONUN VERILMEMESINE SES ÇIKARMADI ÖRNEK.FORMULA,AVR.BASK.SAMP.,AVR.VOL.SAMP. vs.GIBI ANCAK IS FUTBOL OLUNCA LISTEYE ILK YAZILMASI GEREKEN SEHIR TRABZONDUR.FUTBOLLA YATIP KALKAN BU SEHIR BUNU HAKEDIYOR.BUNUN BÜTÜN DOGU KARADENIZ HALKINA MADDI MANEVI FAYDASI OLACAKTIR.

TRABZONU BU LISTEYE ALMAYANLARIN AMACI BELLI ÖNÜMÜZÜ TIKAMAK.

nalçacili
12.05.2005, 11:34
konya li biri olarak ve konyasporlu biri olarak sehrimizin aday olmasi
çok gurur verici birsey ama büyük takim dedigimiz trabzona en
önemliside anadolu takimi olan trabzona bu adayligin verilmemesini
siddetle kiniyorum ..

hauptstrasse
12.05.2005, 13:16
karadenizde otel yok demek ne demek arkadaslar! olaya sadece trabzon acisindan bakmayin! tum karadeniz bu turnivadan yararlanmak zorunda! turizm, doga, tarih! her acidan diger illerle paylasarak cok guzel bir tanitim ve gelir kapisi kurulabilir ama bizde oyle ileri goruslu yoneticiler nerde!

almanyada dunya kupasi yapilacak ve kimi sehirler maclari almakicin ne kampanyalar duzenlemislerdi burda! simdi ise stadlarini yeniliyorlar otelciler toplantilar yapiyor,pazarcilarm toplanip herseyi konusuyorlar! sizin anlayacaginiz bu sadece leven dallamasinin memlekiti iki uc insan gorsun diye yapilmis bir organizyon degil ve birilerininde bunu ona anlatmasi gerek!

trabzonun boyle bir organizassyonda olmayacak olmasina herseyden once bir trabzon taraftari olarak degilde mantikli dusunebilen ortalama insan zekasina sahip birisi larak bakiyorum ve soruyorum benim ortalama zekam bile bukararin anlamzisligini mantiksizligini goruyorsa demek ki bu levent kopegi ve arkadslarinin IQ su cok cok dusuk...

sanatik
12.05.2005, 15:22
hauptstrasse ne güzel aciklamissin iste durumu.

kayseriyi gelecek sene sampiyon bile yapmak ister bu d.....

Beytullah
12.05.2005, 18:01
IQDÜSÜK BILE ADAMA ILTIFAT OLUR BU ADAMDA BIR GRAM BEYIN YOK BEEE

TSelif
12.05.2005, 18:09
IQDÜSÜK BILE ADAMA ILTIFAT OLUR BU ADAMDA BIR GRAM BEYIN YOK BEEE

smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

onun kafasindan ancak bir kazan paça olur..smileys/smiley36.gif

Hüseyin Çümen
12.05.2005, 18:58
senol hoca bunla ilgili bugün basin toplantisinda konustu iste buyrun;

Trabzon?a yapilan haksizlik
2012 Avrupa Futbol Sampiyonasi?ni düzenlemek için aday olan Türkiye?de Trabzon?un maçlarin oynanacagi kentler listesine alinmamasina iliskin de sunlari söyledi: ?Siz bir kent olarak Trabzon?u dislarsaniz, aslinda kendinizi dislamis olursunuz. Kentleri, ulasim kolayligi yüzünden seçmis olabilirsiniz ama siz ?futbol kenti?ni kenara atip bir baska kenti futbol kenti yapmak isterseniz sikintilari büyütürsünüz. Kentimizde herkes futbolu seviyor. Trabzon?da futbol okullari yapilmasi gerekiyorken, bu sektöre yatirim yapilmasi gerekliyken böylesine büyük bir organizasyonda burasi yok sayiliyorsa, bu ülkemizdeki düsünce çarpikligini gösterir.

gerisiyalan
12.05.2005, 19:29
valla eger 2012yi alirsak ve Trabzonsuz bir organizasyon isi kesinlesirse, bence yönetim UEFA'ya basvurmali ve sesimizi radikal eylemlerle duyurmali.

Hatta çok uçuk bir fikir ama, neden hirs yapip kendi alternatif organizasyonumuzu yapmayalim? smileys/smiley4.gif

siki bir sponsor ile neden olmasin?

"Trabzon Vestel Futbol Turnuvasi" mesela.

Dünya avrupadan ibaret degil, afrikadan, amerikadan, uzak dogudan ülkelerle temasa geçilebilir.

Neden olmasin? Herseyi devletten beklemeyelim. smileys/smiley36.gif
Inadina Trabzonspor...

bahadiroglu
13.05.2005, 15:35
ya bu adamdan nefret ettigim kadar üniversite hocalarindan bile nefret etmiyorum artik..

ya sen ne embesil ne çapraz sifatli adamsin,aslinda insan bile degilsin ama iste basa gelen çekilir

sametaydin
13.05.2005, 15:48
ben gönülden inaniyorum ki bu hatadan dönülecek.

zaten levent biçakçi da bana göre gidici. fazla kalamaz o koltukta. ondan sonra gelecek olan federasyon baskani eger bu düzeltilebilir bir hataysa yani geridönüsü varsa trabzon u listesine alir.

Nytre
14.05.2005, 10:44
ARKADASLAR BIR KERE 2012E KADAR O BIÇAKÇ DENEN PEZEVENK HERIF DURMAYACAK AMA O TARIHE KADAR SEHIRE BIR SEYLER YAPILMALI...

AMA BU SESIMIZI BOYLE DEVEMLI KESMEYE ONUMUZE DEVAMLI ENGELLER KOYMAYA VE BIZLERI YILDIRMAYA ÇALISIYORLAR..

SÜREKLI OLARAK BIR KRIZ IÇERISINDE TRABZONSPOR TARAFTARI SÜREKLI BIR YERLERI BIR SEYLERI PROTESTO EDIYORUZ...

VE KARSIMIZA SÜREKLI OLARAK ANLAMSIZ SEYLER ÇIKARIYORLAR...

BIZI HAZMEDEMIYORLAR..

BIZI KISKANIYORLAR..

VE KISKANÇLIKLARINDAN NE YAPACAKLARINI BILEMIYORLAR SAGA SOLA SATASIYORLR..

BUNLARIN ARKALARINDA HANGI SEREFSIZLER VAR MERAK EDIYORUM..

ARKADASIM DOGRU DEMIS...

EGER 2012DE AVRUPANIN EN BÜYÜK MILLI TAKIMLARI GELECEKSE BIZDE AVRUPANIN EN BÜYÜK TAKIMLARINI ÇAGIRALIM !!!

100YILI ASKINDIR TRABZON TOPRAKLARINDA FUTBOL OYNANIYOR ILK FUTBOL KITABI TRABZONDA YAZILDI...

AVRUPA BASARI NEDIR TRABZON ÖGRETTI!..

TÜRKIYE LIGLERINDE OYNAYAN OYUNCULARIN ÖNEMLI BIR YÜZDESI BU YÖRENIN ÇOCUKLARI..

TÜRKIYEYI DÜNYA ÜÇÜNCÜSÜ TRABZONLU TEKNIK ADAM YAPTI..

ISTANBUL BARBARLARININ YAPAMADIGI MEDENIYETI ILK TRABZON YAPTI TEL ÖRGÜLERINI KALDIRARAK.. HALA FB VE GS BU MEDENIYETI GÖSTEREMIYORLAR!..

DAHA SÖYLENECEK NE VAR!...BU KÖR INSANLAR BU DÜZENBAZ ADI SEREFSIZ YÜREKSIZ ADAM OLMAYAN INSANLARA DAHA NE SÖYLEYEIM..

ASLINDA LUCIONANIN TÜKÜRÜGÜ O HAKEME DEGIL O FEDERASYONA MHK.YE ATILAN BIR TÜKÜRÜKTÜR !...

BU ADAMLARA BÖYLE YAPACAKSIN SURATLARINA TÜKÜRECEKSIN KI YARABBI SÜKÜR DESINLER!...

BUNLARIN DILI ANLAYISI KÜLTÜRÜ INSANLIGI BU KADAR!...

BU KONUDA KI PROTESTOMUZU RIZE MAÇINDAN SONRAKI MAÇTA PANKARTLARLA DILE GETIRELIM BENIM ÖNERI PANKARTIM SU ;

"100 YILI ASKINDIR FUTBOL OYNANIR BURADA , 2012 ILE NE YAPMAK ISTIYORSUNUZ TRABZON'A"

sametaydin
21.05.2005, 20:41
ya bu konu hakkindafederasyon tarafindan bi geri adim atildimi acaba bileniniz varmi?

baget55
21.05.2005, 20:48
BU ADAMIN NE YAPMAK ISTEDIGINI ANLAMADIK ANLAMAKTA ISTEMIYORUZ ZATEN... BUYUK INSANLAR YAPTIKLARIYLA ANILIR... BU SAHIS GOREVI BITIRINCE NESIYLE ANILACAK BILEMIYORUM... ULUSOY DÖNEMIDE ORTADA BIÇAKÇI DÖNEMIDE ORTADA..FARKI KALITESI http://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley20.gif

$FIRTINA61$
22.05.2005, 16:03
domus levent okadareminolmazin 2012kadar yasayacagina bu gidisle busne yi zor gecer

kol_ay
22.05.2005, 16:12
iste böyle bir federasyon zihniyetiyle nereye kadar gidebiliriz... yazik baska bisey diyemiyorum federasyonu burdan essefle kiniyorum...

kol_ay
22.05.2005, 16:16
bu federasyonla uluslarasi arenada yaptiklarimiz ortada. boyle düsünmeye devam ederlerse durum çok vahim

geronimo_61
22.05.2005, 20:28
ya ne kadar hatali davraniyoruz levent kim ya,

o adam degil ki bunlari yapan pust aziz ve ortaklari ben levoyu adamdan da saymiyorum

sanatik
23.05.2005, 00:29
ya bu bicakci yasiyormus. ben öldü sandim. ses yok herifden. istanbulda maci izlerken kameralara yakalandi.

azizde zaten macin ardindan konusmlari ile yine kendini rezil etti.

ya insan bu kadar basit olabilivmi.

madmastis
23.05.2005, 10:06
iiiii pokyiyenin ogli samandira ezik tesislerini listeye almamis

Akin-61
23.05.2005, 10:23
kayseri gibi türkiye ve dünya futboluna maalolmus bir takim varken trabzonumu alsinadam sizde yane... smileys/smiley7.gif

mr.fa
23.05.2005, 11:11
Anasi belli, babasi binelli, orospu çocugu biçakçi, serefsiz. Ama bu ayip biçakçinin oldugu kadar bizim ise yaramaz vekillerimizindir. Burada çirpinan insanlar kadar kaygi tasisalar bu olay böyle olmazdi. Kimse bizim vekilleri iplemiyor beyler.

UğurB
23.05.2005, 13:44
Istanbul (Olimpiyat Stadi-Sükrü Saraçoglu Stadi): Hiçbir itirazim olamaz.

Bursa (Yenilenecek): Tek avantaji otellerinin Trabzon'dan fazla olmasi. Üniversite, hastane ayni. Ama salak biçakçi ve Arkadaslari bir seyi unutuyorlar. Uluslararasi havalimani yok. Buraya inebileceken büyük uçak su is jeti boyutunda olanlar. Hadi Trabzon'u geçtim (bize gicik ya bu i... Biçakçi)Adana ve Erzurum'un kabahati ne? Onlarda Bursa'dan fazla hersey var...

Izmir (Yenilenecek): Tamam

Ankara (Yeni stat): Tamam. Baskentsiz bir organizasyon olamaz.

Konya (Yeni stat): Uluslararasi havalimani yok. 2 tane oteli var.

Kayseri (Yeni stat): Uluslararasi havalimani yok. Erciyes'te kiçikirik dökülen otelleri var.

Antalya (Yeni stat): Tamam. Otel, havalimani, bir stadi eksik. Antalya'nin böyle bir stada ihtiyaci var.

Simdi asil olmasi gerekenler listesi:

Marmara: Istanbul (2 stad)

Ege: Izmir

Akdeniz: Antalya

Iç Anadolu: Ankara

Karadeniz: Trabzon

Güneydogu Anadolu: Gaziantep

Dogu Anadolu: Erzurum

Erzurum'un yerine Samsun ya da Adana konulabilir.

sanatik
23.05.2005, 15:08
türkiyenin batisi güvenilir ve dogusu güvensizmi ?

yani 2012 almak icin doguyu karistirmamak gerekiyor öylemi ?

tabii isin icinde birde trabzonu destekleme mecburiyeti olacagindan islerine geliyor listeye eklememek.

trabzonu dünya taniyor ama bicakci ve onu yönetenler bizi engellemeye and ismisler anlasilan.

Allah büyükdür bicakci. Beddua aldin cok. Basina gelecek var.

sametaydin
23.05.2005, 15:22
yaw arkadaslar bi gelisme yok mu ya bu konuda? çok merak ediyorum .bileniniz yok mu? federsyon herhangibir aciklama yapmadimi?nedir?ne oluyor?

mr.fa
23.05.2005, 18:11
Anasi belli, babasi binelli, orospu çocugu biçakçi, serefsiz. Ama bu ayip biçakçinin oldugu kadar bizim ise yaramaz vekillerimizindir. Burada çirpinan insanlar kadar kaygi tasisalar bu olay böyle olmazdi. Kimse bizim vekilleri iplemiyor beyler.

Murat'
23.05.2005, 18:25
YA BIRAKIN NASIL OLSA BIZE VERILMEZ BU ORGANIZASYON

Akin-61
23.05.2005, 18:35
biz ozamana kadar stadimi yapalim biçakcida basini egip bacaklarinin arisan gömsün utancindan.

Murat'
23.05.2005, 18:49
biz ozamana kadar stadimi yapalim biçakcida basini egip bacaklarinin arisan gömsün utancindan.

YA BPSVER YA ZATEN BU FEDERASYON NASIL ÇALILSIYOR HAYRET YA

sanatik
23.05.2005, 19:30
Uyanik'dan Karadeniz tepkisi!

Samsunspor Baskani Ismail Uyanik, Türkiye'nin TFF'nin Euro 2012 ev sahipligi adayligi için açikladigi listede maçlarin oynanmasi planlananlar arasinda hiç bir Karadeniz kenti olmamasina tepki gösterdi ve eylem plani hazirlayacaklarini söyledi..

Uyanik, ayrica Türkiye'nin 2012 Avrupa Futbol Sampiyonasi'na ev sahipligi yapmak için adayligiyla ilgili TFF'nin açikladigi listede maçlarinin oynanmasi planlananlar arasinda hiç bir Karadeniz kenti olmamasina tepki gösterdi.

''Karadeniz futbolsuz, futbol Karadenizsiz olmaz'' diyen Uyanik, bu sloganla 1 Haziran'da tüm Karadeniz takimlarinin yöneticileri ile konuyu görüsmek üzere Samsun'da biraraya geleceklerini bildirdi. Haziran 2012'de yapilacak ve 30 gün sürecek turnuvada 4 grupta 31 maçin oynanacagini vurgulayan Uyanik, turnuvanin Istanbul (2), Bursa, Izmir, Antalya, Konya, Ankara ve Kayseri olmak üzere 7 sehirdeki 8 statta yapilmasinin planlandigini hatirlatarak, sunlari kaydetti:

''Federasyonun listesinde hiçbir Karadeniz kenti olmamasiyla ilgili bir eylem plani hazirlayacagiz. 1 Haziran'da Trabzonspor, Akçaabat Sebatspor, Rizespor, Giresunspor ve Orduspor kulüplerinin yöneticileri ile Samsun'da bir araya gelerek bu konulari ele alacagiz.''

Emiroğlu
23.05.2005, 20:00
Tek umudum Federasyonun bazi olaylar netlesinceye kadar yilikip bu sehir olayina diger federasyonun el atmasi.Bu federasyon yunan(fener) yalamasi.Sirf bu adami görürüm diye geçen hafta istanbula gittim.Gördügüm yerdeyaslicaktim yumruu.Walla billa.En fazla 1 hafta yatardim ne olacak =)

zinos_zon
24.05.2005, 04:14
trabzon'u güvenli bulmadigini söyleyen aklievvel eziklere bir hatirlatma yapacagim;

trabzon'u hangi kriterlere göre güvenli bulmadiklarini açiklamak zorundalar, mesela bölücüler için güvenli degildir, bu dogru.

ikincisi, güvenli degilse, güvenli hale getiemke de devletin görevi degil mi? 96 da tüm bölge jandarmasini trabzon'a yigip, bir iç savas çikacakmis gibi kendi kusatan serefsizligi yapan sizler degil miydiniz, yine yapin! serefsizler...

federasyon, bölücülük yapiyor. aslolan ve tarihe kalacak olan budur.

biçakçi denen pezevenk bana hep azgin derelerin götürdügü kütükleri hatirlatiyordu, artik o kütük lagima bulandi..

mr.fa
24.05.2005, 09:46
Arkadaslar tekrarliyorum nerde vekillerimiz. Biz neden seçtik bunlari ve oraya gönderdik. Olmazsa imza kampanyasimi baslatsak.

Akin-61
24.05.2005, 10:08
ewetya nerede o trabzonspor lu trabzonlu degerli vekillerimiz yane bukadarda baski yapamiyorlarmi.. gene sokagami dökülelim ne ederlim. :)

gerisiyalan
24.05.2005, 13:46
sanatik birader de vermis haberi yukarida, bir baska haber bugun Turkiye gazetesinde çikan yazi söyle:

Karadeniz isyani
Karadeniz Bölgesi?ndeki futbol takimlarinin, ?Karadeniz Futbolsuz, Futbol Karadenizsiz Olmaz? slogani kapsaminda 1 Haziran?da Samsun?da toplanacagi bildirildi. 2012 Avrupa Futbol Sampiyonasi?na ev sahipligi yapmaya talip olan Futbol Federasyonu?nun, maç oynanacak yerler arasinda Karadeniz?deki sehirlere yer vermemesi, Karadeniz?deki futbol takimlarini ayaga kaldirdi. Karadeniz?deki futbol kulüpleri, 1 Haziran?da Samsun?da toplanarak, federasyonun bu kararina karsi eylem plani yapacak. Samsunspor Baskani Ismail Uyanik, toplantiya Trabzonspor, Samsunspor, Ç.Rizespor, A.Sebatspor, Giresunspor ve Orduspor baskanlari veya yöneticileri ile belediye baskanlarinin katilacagini açikladi.

bravo valla Ismail Uyanik, beklemezdim ondan böyle bir hareket, bize 5 numara Ercani satmamisti senelerce ama degismis galiba, buradaki destegi çok önemli.
smileys/smiley32.gif

Nytre
24.05.2005, 14:05
trabzonu güvenli bulmayanlara !

inönü stadinda öldürülen çocugun hesabini kim verdi?

kayseri ya da konya biçakcinin memlektiymis !...

antalya izmir ankara istanbul onlara itirazim yok!..

ama bunlar serefsiz pezevenk herifler!..

TRABZONDA 100YILI ASKINDIR FUTBOL OYNANDIGINI UNUTUYORLAR!..

KESKE BIR UEFA YETKILISI ÇIKSA DESEKI "KARDESIM SIZ SALAKMISINIZ TRABZONSPOR GIBI BIR TAKIMIN SEHRINI NEDEN KATMADINIZDA GITTINIZ IKINCI LIGTE TAKIMI OLAN SEHIRLERI KATTINIZ BU LISTEYE"..

sanatik
26.05.2005, 14:45
"Oyum size!"

UEFA Baskani Lennart Johansson, Avrupa Sampiyonlar Ligi final maçi organizasyonundan son derece memnun kaldigini ve 2012 yilinda düzenlenecek Avrupa Futbol Sampiyonasi finalleri için aday olan Türkiye'ye tam destek verdigi söyleyerek "Oyum size" ifadesini kullandi..

Atatürk Olimpiyat Stadi'ndaki finali izleyen Johansson'un, ''2012 adayligi için benim oyum size'' dedigi kaydedildi.

Gençlik ve Spor Genel Müdürü Mehmet Atalay, Basbakan Recep Tayyip Erdogan'in, dün UEFA Baskani Lennart Johansson ve UEFA yetkililerine verdigi kahvaltida, Türkiye'nin 2012 yilinda düzenlenecek Avrupa Futbol Sampiyonasi finalleri adayligi için destek istedigini hatirlatarak, Johansson'un final maçindan sonra, ''Benim oyum size'' dedigini açikladi.

Hüseyin Çümen
26.05.2005, 14:49
2012 yi kesin alcaz gibi görünüo biz yeni stadi kesin yapmaliyiz ozaman yalvarcaklar trabzon da girsin die 1012 ye ozaman biz nazlanicaz olmaz die smileys/smiley2.gif

Oruç
26.05.2005, 14:59
abi bu isi yönetimin halletmesi lazim 2012 yi alirsak trabzon nun da mutlak listede olmasi lazim yoksa çok sey kaybedebiliriz!

FATIH SULTAN TEKKE !

Emiroğlu
26.05.2005, 18:13
Trabzonumun bu listede olmamasi ÇOK BÜYÜK BIR AYIP ve bence bölücük.Insanliktan nasibi almamis adamlari böle koltuga getirsen böle olur.Patlak gözlü....... !Edited by: tigin

sanatik
26.05.2005, 18:27
TRABZON listeye girecek.

Bu da senin sonun olacak BICACKCI.

Barış
26.05.2005, 18:29
TRABZON listeye girecek.

Bu da senin sonun olacak BICACKCI.

Biçakçi nin sonu daha önce gelir bence.smileys/smiley4.gif

sanatik
26.05.2005, 19:14
Rahmetliden yeni bir aciklama TIKLA (http://www.ajansspor.com/futbol/haber.asp?HaberID=111852)

mircemal
26.05.2005, 19:19
bizi 2012ye almayan serefsizlerin Allah belasini versin.

Reha61
27.05.2005, 15:18
böyle tff olmaz

her yerde hakkimizi

smileys/smiley19.gif

ulas ferhat
27.05.2005, 18:44
ayip bee serefsizlik diz boyu!!!

sanatik
27.05.2005, 19:20
böyle tff olmaz

her yerde hakkimizi

smileys/smiley19.gif

TFF = Türkiye FenerIstan Federasyonu

Fenerasyonda diyebilirsin.

perfectstorm
27.05.2005, 22:18
gürcistan maçindan sonra trbzona cephe aldi serefsiz oglu serefsizler.suratina tükürmeye tenezzül etmeyecegin adamlar federasyonun basina gelirse böyle olur. ulusoyu simdi mumla ararsiniz..!

sanatik
27.05.2005, 22:26
gürcistan macindan sonra degil ÖNCE cephe aldilar.

hersey kasitli yapildi.

perfectstorm
27.05.2005, 22:33
gürcistan macindan sonra degil ÖNCE cephe aldilar.

hersey kasitli yapildi.

kendi basarisizligini trabzonun üstüne giderek unutturmakti amaci .zaten onu o koltuga oturtani söylemeye gerek yok.!al birini vur ötekine.

gs. ve bjk.den niye bu federeasyona tepki yok anlamiyorum.gerçi olay belli fb-gs çekismesi herkesin isine geliyor planlarini buna göre yapiyolar.

SiNo
28.05.2005, 00:33
LAN DALLAMA BIÇAKÇI TRABZONDAN NE ISTIYORSUN ALLAHIN SIKTIR ETIGI KAYSERISINDE MAÇMI OYNANIR SENI VARYA YOLDA BIR GÖRSEM ANNANDAN DOGDUNA PISMAN EDERIM ALLAH A DUA EDIYORUM ÇIK KARSIMA

SEREFSIZ HERIF SEN KIMSIN BOKBÖCEGI SURATINA BOK ATSAN YAPISMAZ SEREFSIZIN

sanatik
28.05.2005, 01:04
5 oyuncumuz var simdi yine A Millide

3 Ümit millide

ama trabzon listede yok

kayseri var.

elöööö bicaksiz - kayseri ne verdi simdiye kadar milli takima ?

Nytre
28.05.2005, 14:10
ben bu kadar serefsiz bir federasyon daha görmedim!...

her kademesiyle trabzon karsiti trabzon korkusu var bunlarda!..

BIZ NE BÜYÜK TAKIMMISIZ BE!...

61viya
28.05.2005, 14:19
Kyserinin Türk futboluna verdigi tek güzel sey,ki bunu spor baabinda demiyorum,sehir olarak,ERDINÇsmileys/smiley36.gifAadamim benim yaf,degilse biliyorz ki,furtbol baabinda kendi deyimiyle,profesyonelligi ögrendigi yer Trabzon =)) Mesele de burda zaten.

bU fenerasyonun,futboldan anladigi da yok zaten.Ordaki tff yi ne sanip da ady oldular,anlamis degilim zaten

unyeliethem
28.05.2005, 15:24
Bu konuda 1 Haziran günü Samsun'da bulusacak olan Samsunspor,Ordusppr,Giresunspor,Trabzonspor,A.Seba tspor,Ç.Ri zespor kulüp baskanlari bir araya gelip ortak tepkide bulunacaklar.

Federasyon stadlari belirlerken Türk futbolunun kalbi Karadeniz'den neden bir sehir seçilmedigine açiklik getirmeli.Yanlisini düzeltmeli.Yoksa bu konuyu nasil izah edeckler bilemiyorum!

Akin-61
28.05.2005, 18:15
bizim broktlardan bi mok olmaz

sanatik
30.05.2005, 13:29
?Trabzon için kim ne yapiyor??

?Karadeniz, özellikle de Trabzon futbolda ne kadar büyük bir potansiyele sahip oldugunu su son iki olayda göstermistir. Ancak her nedense 2012 Avrupa Sampiyonasi için ulasim ve konaklama gibi gerekçelerle Trabzon ve Karadeniz?den bir tek sehir dahi düsünülmemistir. A Milli Takim?a 5, Ümit Milli Takim?a 3 oyuncu veriyor Trabzonspor. Peki Trabzon?a ne yapiliyor? Biz size futbolcu yetistirip veriyoruz, siz bize hiçbir sey yapmiyorsunuz. Simdi Trabzon?da o sehirler arasina alinip da bir stadyum projesi hayata geçirilse, konaklama ve ulasim ile ilgili yeni yatirimlar sözkonusu olsa, Trabzon?un Türk futboluna katkisi azalir mi artar mi? Birakin fazlasini bu sehrin hakkini verin yeter.?

Senol Günes (http://www.e-kolay.net/fanatik//Futbol/TS/Haber.asp?PID=315&amp;HID=7&amp;HaberID=289865)Edited by: sanatik

sametaydin
30.05.2005, 14:01
ya bu serefsizlern götleri mecbur olmasa var ya trabzonspordan hayatta futbolcu almazlar milli taima.simdi kazanmak zorundalar ya alsinlar futbolcularimizi. trabzonspornu daha önce de basarili oldugu sezonlari gördük. hangisinde bu kadar oyuncumuz milli takima alindi?

Nytre
30.05.2005, 21:38
bence trabzonsporumuz öyle bir sey yapacak ki bizi almayanlar utanacaklar ama dilleri varmayacak tükürdüklerimizi yaladik demelerine!

Oruç
01.06.2005, 13:46
?Trabzon için kim ne yapiyor??

?Karadeniz, özellikle de Trabzon futbolda ne kadar büyük bir potansiyele sahip oldugunu su son iki olayda göstermistir. Ancak her nedense 2012 Avrupa Sampiyonasi için ulasim ve konaklama gibi gerekçelerle Trabzon ve Karadeniz?den bir tek sehir dahi düsünülmemistir. A Milli Takim?a 5, Ümit Milli Takim?a 3 oyuncu veriyor Trabzonspor. Peki Trabzon?a ne yapiliyor? Biz size futbolcu yetistirip veriyoruz, siz bize hiçbir sey yapmiyorsunuz. Simdi Trabzon?da o sehirler arasina alinip da bir stadyum projesi hayata geçirilse, konaklama ve ulasim ile ilgili yeni yatirimlar sözkonusu olsa, Trabzon?un Türk futboluna katkisi azalir mi artar mi? Birakin fazlasini bu sehrin hakkini verin yeter.?

Senol Günes (http://www.e-kolay.net/fanatik//Futbol/TS/Haber.asp?PID=315&amp;HID=7&amp;HaberID=289865)

BUNLAR ADAM OLSA DÜNYA 3.SÜ OLMUS TEKNIK ADAMA KULAK VERIRLER AMA NERDE!

FATIH SULTAN TEKKE

sanatik
03.06.2005, 17:38
"Avrupa Samp. Türkiye'de yapilsin.."

Federasyon Baskani Levent Biçakci, Türkiye'nin, Sampiyonlar Ligi final maçindan yüzakiyla çiktigini belirterek, "Final maçi organizasyonunu mükemmel yaptigimiz için, ödül olarak 2012 Avrupa Futbol Sampiyonasi'nin Türkiye'de yapilmasini istiyoruz. Sansimizin çok yüksek olacagini düsünüyoruz'' dedi..

Bursa'da düzenlenen ''3. Ulusal Girisimcilik Kongresi'' çerçevesinde, ''Futbol Ekonomisi ve Futbolda Markalasma'' konulu özel oturumda konusan Levent Biçakçi, federasyon olarak kurumsallasma ve vizyon gelistirme çalismalari yaparken, diger yandan uluslararasi müsabakalarda Türk takimlarinin da olmasini, bu tür organizasyonlara evsahipligi yapmayi istediklerini, bu çerçevede bu yilin Avrupa Sampiyonlar Ligi finalinin Türkiye'ye verildigini söyledi.

Biçakçi, UEFA'nin, Istanbul'daki final maçini ''hatirlanmaya deger'' olarak nitelendirdigini ve bu organizasyon için federasyon olarak 5 milyon Avro harcadiklarini anlatarak, ''Organizasyonun arti 500 bin Avro getirisi oldu bize, ancak tanitim açisindan daha büyük getirisi oldu. 200 ülkede 1.5 milyar insan izledi. Hakikaten 2005'in en büyük futbol organizasyonu oldu'' diye konustu.

UEFA Saglik Kurulu Toplantisi'nin Türkiye'de yapilacagini, UEFA Genel Kurulu'nun da 2008 yilinda Istanbul'da gerçeklestirilecegini anlatan Biçakçi, 2008 UEFA Kupasi final maçi için de aday olduklarini dile getirerek, söyle devam etti:
''Sampiyonlar Ligi final maçi organizasyonunu mükemmel yaptigimiz için ödül olarak 2012 Avrupa Futbol Sampiyonasi'nin Türkiye'de yapilmasini istiyoruz. Sansimizin çok yüksek olacagini düsünüyoruz. Avrupa Sampiyonasi için yaklasik 1.5 milyon taraftar ve milyarlarca dolar gelir bekleniyor. 2012 Bursa'yi çok ilgilendiriyor. Maç yapilacak sehirlerden bir tanesi Bursa. Bir çalisma yaptik. Stadyum, ulasim ve konaklama için hangi sehirlerin müsait oldugunu öngördük. Bunun için Istanbul'daki 2 stadimizi, Bursa ve Izmir'i uygun gördük. Bu arada Bursa Valisi ve belediye baskanina tesekür ediyorum, çok büyük yardimda bulunacaklar. Bursa'daki stadi 33 bin kisilik olarak yeniden insa edecekler. Bursa mutlaka çok büyük deger kazanacak. Diger grupta Antalya, Konya, Kayseri ve Ankara var. Kayseri, 40 bin kisilik yeni stat yapacak. Antalya'ya da stat yapilacak. Konya ve Ankara da özellikle konaklama olarak bu organizasyona müsait. Çok iyi bir çalisma içindeyiz.''

Biçakci, Portekiz'in, en son organize ettigi Avrupa Sampiyonasi'ndan 1 milyar Avro gelir elde ettigini, ancak organizasyondan sonra turist sayisinda önemli artis görülen ülkenin, bu yil da turist sayisinda yüzde 5 artis bekledigini vurguladi.

-------------------------------

yap bakalim bicakci yap smileys/smiley7.gif

TSMareNero
03.06.2005, 20:37
tek istedigim bizi almamalaridir. yanlis yazmadim . almasinlar istemiyorum artik. vatandasliktan cikmayan nagmerttir. nerde bu ülkenin basbakani. eziklerin hakkini bi güzel savunuyor, baska isi yokmus gibi ama bize sira gelince suspus.

KAHROLSUN...smileys/smiley7.gif

Burçak
03.06.2005, 20:44
R E Z A L E T

sanatik
04.06.2005, 01:16
2012 Bursa'yi ve Kayseriyi degil Trabzonu çok ilgilendiriyor Bicakci.

Trabzonu niye gürcistan macindan sonra devre disi birakdigini simdi cok daha iyi anlasiliyor.

Keske Faruk Özak Spor Bakani olmus olsaydida sana onyaylan konyaylan bursayi ve kayseriyigösterseydi.Edited by: sanatik

Nytre
04.06.2005, 07:44
bence olay gürcistan maçinda düzenlendi..

simdi yunanistan maçinda türk bayragi ve formasi dagitanlar gürcistan maçinda neredeydiler?...

My
07.06.2005, 21:03
"TRABZON'A OLIMPIYAT SÖZÜ" http://www.gunebakis.com.tr/resim/mehmetatalay.jpg <DETAILS>

Ziyaretlerde Bulundu
Gençlik Spor Genel Müdürü Mehmet Atalay, Trabzon ve Ilçelerdeki yapimi devam eden spor tesislerini denetledi. Trabzon?da bir dizi incelemelerde bulunan Atalay öncelikli olarak Trabzon Valisi Hüseyin Yavuzdemir?i ziyaret etti. Basin mensuplarinin resim alindiktan sonra disariya çikarildigi ziyaret sonrasinda Trabzon Lisesi?ne geçen Atalay, Okul Müdürü Ömer Eyüboglu ile bir süre sohbet etti. Trabzon Lisesi?nin Dünya Sampiyonalari?nda elde etmis oldugu basaridan dolayi Eyüboglu?nu kutlayan Atalay, lise çikisi sonrasinda basin mensuplarinin sorularini cevapladi.

Zigana?ya Çikti
Daha sonra Zigana Kayak Tesisleri?ne giderek burada incelemelerde bulunan Atalay?in arazi araciyla yaptigi incelemeleri basin mensuplari takip etmekte güçlük çekti. Trabzon Lisesi çikisinda yaptigi açiklamalarda Türk Milli Takimi ve 2012 Avrupa Futbol Sampiyonasi hakkinda bilgiler veren Atalay, bu konuda en büyük rakiplerinin Italya oldugunu söyledi. Italya?ya son iki yilda çok büyük üstünlük sagladiklarini dile getiren Atalay hazirliklara aday ülke gibi degil bu isi rezerve etmis bir ülke gibi hazirlandiklarinin altini çizdi.

Zoraki Bir Durum
Italyanlar?in 1982 ve 1990?da uluslar arasi organizasyonlar aldigina dikkat çeken Atalay, "UEFA birkaç büyük turnuvayi ayni ülkeye verme taraftari degil. Milletimiz bu kupaya çok aç ve 70 milyonun duydugu istedigi Lenhart Johansson da gördü. Sampiyonlar Ligi finali hakikaten bize yildizli 10 getirdi. Bunu büyütmüyoruz. bizzat Johansson?un hayranligini duyduk. Eminim ki bunu rapor edecek ve bizi seçecek. Trabzon ve bazi Anadolu kentlerine bu kapsamda maç verilmemesi zoraki bir durum" ifadelerini kullandi.

Anadolu Olmayacak
Japonya-Kore 2002 organizasyonunda maçlari izlemek isteyenlerin büyük zorluk çektigini dile getiren Atalay, "Ben de oradaydim. Bir çok maçi kaçirdim. Simdi Anadolu?yu üzecek bir karar almak durumundayiz. Çünkü mesafe sorunu bu tür organizasyonlarda en büyük mesele. Burada Trabzon ya da bir baska uzak Anadolu kentinin kupaya dahil edilmesi imkansiz. Maçlari ayni bölgeye toplamaya çalisacagiz. UEFA da böyle istiyor. Buna ragmen Anadolu?daki statlarimizi Dünya Kupasi oynanacak standarda getirecegiz" diye konustu.

2011 Trabzon?un
Trabzon Belediye Baskani Volkan Canalioglu?nu ziyaretinde 2011 yilinda yapilacak gençlik olimpiyatlarini Trabzon'a aldirmayi düsündüklerini de belirten Atalay, ''Bu konularda belediyelere de is düsüyor. Sizlere, sporseverlere güvenerek böyle bir hamle baslattik. Bu organizasyonla el ele vererek sporculari costurmak, Karadeniz halkinin yüzünü güldürmek istiyoruz'' diye konustu.

Asiri Tutkunluk
Trabzon?un daha önce güvenlik sorunlu bir bölge oldugu gerekçesiyle 2012?den çikarilmasinin söz konusu oldugunu hatirlatan Atalay, "Trabzonlular bundan alinmasin. Çünkü güvenlikten öne cografi olarak uzakligi ve yollarin yetersizligi zaten bunu engelliyordu. Yoksa bir Senol Günes?i, bir Trabzonspor?u Johansson da taniyor Dünya da taniyor" dedi. Gençlik ve Spor Genel Müdürü Mehmet Atalay, Milli takim?la ilgili yasanan son olaylara da deginirken sorunun ülke insaninin asiri tutkunlugundan kaynaklandigini savundu.

Sansimiz Sürüyor
Avni Aker?de oynanan Gürcistan ve Inönü?de oynanan Yunanistan maçlarinda yasanan sahipsizlik veya tepki tartismalarinin kazanma isteginin bir sonucu olduguna dikkat çeken Atalay, "Basarisizliga tahammülsüzlük yüzünden denge bozulmustur. Yoksa bir milli sevgisizlik ve seviyesizlik söz konusu degildir. Yunanistan ile aramizdaki iki puan sansimizda çok belirleyici olacak. Içerideki Danimarka maçinda sansliyiz ve disaridaki üç maçi alabilecek güçteyiz. Bu arada Yunanistan da Ukrayna?ya yenilecek. Ukrayna maçina kadar sansimiz sürecek. Zaten o zamana kadar Ukrayna da isini görmüs olur" dedi.

Günebakis gazetesinden arkadaslar. Gülermisin aalarmisin bi durum. 2012 olmaz ama söz, size 2011 gençlik olimpiyatlarini vericez diyor. Kiyaslamaya bakarmisiniz Allah askina.

My
07.06.2005, 21:17
<T>
<TR bgColor=#ffffff>
<TD colSpan=2 height=2>
<DIV align=left> Hangisine inanicaz simdi. Buda Karadeniz Haber gazetesinden.Karadeniz Haber'e pek itimat etmemamaATALAY'in bi açiklamasina bu kadar ayriiki yorum ilginç doorusu;</DIV>
<DIV align=left></DIV>
<DIV align=center>2012'de geri adim!</DIV></TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=top width="20%" height=179>
<DIV align=left>http://www.karadenizhaber.com/haberresim/7haz/2012.jpg</DIV></TD>
<TD vAlign=top width="80%" height=179>

http://www.karadenizhaber.com/OK.GIF LISTE DEGISIYOR
TRABZONSPOR camiasinin kenetlenmesi Futbol Federasyonu'na geri adim attiriyor. Levent Biçakçi baskanligindaki Futbol Federasyonu'nun, 2012 Avrupa Futbol Sampiyonasi'nin Türkiye'de düzenlenmesine yönelik çalismalari dogrultusunda UEFA'ya sunmayi düsündügü ve içine Trabzon'u </TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=top colSpan=2 height=87>

almadigi 7 sehirlik listenin, Trabzon'dan gelen tepkiler nedeniyle degistirilmesi için çalismalara baslandigi ögrenildi.
http://www.karadenizhaber.com/OK.GIF ÖZAK ÇALISIYOR
BAYINDIRLIK ve Iskan Bakanligi'na getirilen Trabzonspor eski Baskani Faruk Özak'in konu ile ilgili yogun çalisma sarf ettigi, Telekomünikasyon Kurumu Lisans ve Sözlesmeler Daire Baskani Trabzon-
spor eski yöneticisi Müminhan Bilgin'in de özellikle 2012 proje sorumlusu Orhan Gorbon'la kurdugu diyaloglar sonucu etkili oldugu ögrenilirken, federasyonun yönetim kurulu üyesi Metin Kazanci'nin da liste degiyikligi için çalistigi belirlendi.

<T>
<TR bgColor=#ffffff>
<TD colSpan=2 height=2>
<DIV align=center>Sampiyona Trabzonsuz asla olmaz</DIV></TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=top width="32%" height=155>
<DIV align=left>http://www.karadenizhaber.com/haberresim/7haz/sampiy&#111;na%20trabz&#111;nsuz.jpg</DIV></TD>
<TD vAlign=top width="68%" height=155>

http://www.karadenizhaber.com/OK.GIF Gençlik ve Spor Genel Müdürü Mehmet Atalay, dün geldigi Trabzon'da 2012 yilinda yapilacak Avrupa Sampiyonasi'nda Futbol Federasyonu'nun karsilasmanin oynanacagi kentler arasinda Trabzon'u göstermemesi ile ilgili açiklamalar yapti ve "Türkiye'de futbol sampiyonasi yapilacaksa </TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=top colSpan=2 height=87>Trabzon'suz olmaz. Trabzon neresi denmeyecek kadar futbolun tanindigi bir yer. Dünya üçüncüsü bir antrenörleri var. Böyle bir sampiyonayi hak ediyor" dedi.</TD></TR></T></TABLE></TD></TR></T></TABLE>

Nytre
07.06.2005, 23:13
:)) basladimi geri adim atmaya

Hasan Cubukcu
08.06.2005, 00:38
2012 AVRUPA FUTBOL SAMPIYONASI MERKEZI YAPACAGIZ SIZ HIC MERAK ETMEYIN:

HEP BIRLIKLEN OLACAK INSALLAH BU IS

Emir BAYRAK
08.06.2005, 10:53
YINE BI PROTESTO YAPALIM???

BU MAIL OLABILIR, Basin Bildirgesi filan ne bilim bos bos oturmayalim?

Badaloğlu
08.06.2005, 10:59
<TABLE height=121 width="100%"><T><T>
<T>
<TR bgColor=#ffffff>
<TD colSpan=2 height=2>
<DIV align=left> Hangisine inanicaz simdi. Buda Karadeniz Haber gazetesinden.Karadeniz Haber'e pek itimat etmemamaATALAY'in bi açiklamasina bu kadar ayriiki yorum ilginç doorusu;</DIV>
<DIV align=left></DIV>
<DIV align=center>2012'de geri adim!</DIV></TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=top width="20%" height=179>
<DIV align=left>http://www.karadenizhaber.com/haberresim/7haz/2012.jpg</DIV></TD>
<TD vAlign=top width="80%" height=179>

http://www.karadenizhaber.com/OK.GIF LISTE DEGISIYOR
TRABZONSPOR camiasinin kenetlenmesi Futbol Federasyonu'na geri adim attiriyor. Levent Biçakçi baskanligindaki Futbol Federasyonu'nun, 2012 Avrupa Futbol Sampiyonasi'nin Türkiye'de düzenlenmesine yönelik çalismalari dogrultusunda UEFA'ya sunmayi düsündügü ve içine Trabzon'u </TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=top colSpan=2 height=87>

almadigi 7 sehirlik listenin, Trabzon'dan gelen tepkiler nedeniyle degistirilmesi için çalismalara baslandigi ögrenildi.
http://www.karadenizhaber.com/OK.GIF ÖZAK ÇALISIYOR
BAYINDIRLIK ve Iskan Bakanligi'na getirilen Trabzonspor eski Baskani Faruk Özak'in konu ile ilgili yogun çalisma sarf ettigi, Telekomünikasyon Kurumu Lisans ve Sözlesmeler Daire Baskani Trabzon-
spor eski yöneticisi Müminhan Bilgin'in de özellikle 2012 proje sorumlusu Orhan Gorbon'la kurdugu diyaloglar sonucu etkili oldugu ögrenilirken, federasyonun yönetim kurulu üyesi Metin Kazanci'nin da liste degiyikligi için çalistigi belirlendi.

<TABLE height=121 width="100%"><T><T>
<T>
<TR bgColor=#ffffff>
<TD colSpan=2 height=2>
<DIV align=center>Sampiyona Trabzonsuz asla olmaz</DIV></TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=top width="32%" height=155>
<DIV align=left>http://www.karadenizhaber.com/haberresim/7haz/sampiy&#111;na%20trabz&#111;nsuz.jpg</DIV></TD>
<TD vAlign=top width="68%" height=155>

http://www.karadenizhaber.com/OK.GIF Gençlik ve Spor Genel Müdürü Mehmet Atalay, dün geldigi Trabzon'da 2012 yilinda yapilacak Avrupa Sampiyonasi'nda Futbol Federasyonu'nun karsilasmanin oynanacagi kentler arasinda Trabzon'u göstermemesi ile ilgili açiklamalar yapti ve "Türkiye'de futbol sampiyonasi yapilacaksa </TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=top colSpan=2 height=87>Trabzon'suz olmaz. Trabzon neresi denmeyecek kadar futbolun tanindigi bir yer. Dünya üçüncüsü bir antrenörleri var. Böyle bir sampiyonayi hak ediyor" dedi.</TD></TR></T></T></T></TABLE></TD></TR></T></T></T></TABLE>

Iyi de; bu Mehmet Atalay dünkü Günebakis gazetesinde çok farkli seyler öylemis!...Gerçi yukarda Gölge oyunu nickli arkadas copy yapmis...simdi bu adamin hangi söylemleri dogru acaba?

Trabzonsuz bir Avrupa sampiyonasi düsünelemez söylemi mi? Yoksa asagida yazilanlarmi?Hangisi dogru?Bu adam ne diyor?

Anadolu Olmayacak
Japonya-Kore 2002 organizasyonunda maçlari izlemek isteyenlerin büyük zorluk çektigini dile getiren Atalay, "Ben de oradaydim. Bir çok maçi kaçirdim. Simdi Anadolu?yu üzecek bir karar almak durumundayiz. Çünkü mesafe sorunu bu tür organizasyonlarda en büyük mesele. Burada Trabzon ya da bir baska uzak Anadolu kentinin kupaya dahil edilmesi imkansiz. Maçlari ayni bölgeye toplamaya çalisacagiz. UEFA da böyle istiyor. Buna ragmen Anadolu?daki statlarimizi Dünya Kupasi oynanacak standarda getirecegiz" diye konustu.

Edited by: BADALOGLU

My
08.06.2005, 11:56
Bana Günebakis'ta ki açiklamalar dooru gibi geliyor.

Badaloğlu
08.06.2005, 12:31

O zaman ne diye çikip bu sampiyonada Trabzon olmazsa olmaz ayaklari yapiliyor?Mehmet Atalay ne diyorsun?Anadolu kusura bakmasin derken Kayseri Anadolunun göbegi olmuyormu?

Sacit
09.06.2005, 19:41
bu tam bir abtalliktir zaten trabzon gibi bir futbol sehrini almamak .ama uyandilar galibabir daha yanlislik yapmazlar inslah smileys/smiley7.gif

sanatik
09.06.2005, 20:40

O zaman ne diye çikip bu sampiyonada Trabzon olmazsa olmaz ayaklari yapiliyor?Mehmet Atalay ne diyorsun?Anadolu kusura bakmasin derken Kayseri Anadolunun göbegi olmuyormu?

Dogu - bati ayirimi yaparak 2012 yi alirsan Türkiyeyi kendin bölmüyormusun ?

Tüm dünyaya dogu güvenilmez demiyormusun ?

Trabzonunun sucu nedir ?

Sampiyonlar Ligi maclarimizida rakiplerimiz trabzonda oynatmayabilir sayin atalaya bu kafaya hizmet ederseniz.

Barış
09.06.2005, 20:46
Türkiye yi bölmüsler heralde ikiye.smileys/smiley11.gif

Sol tarafta karar kilmislar.smileys/smiley7.gif

Kayseri yi eklemesinin nedeni de pastirmayi yabancilara tanitmak heralde.smileys/smiley4.gif

Nytre
09.06.2005, 21:28
bence uzaklik falan bahane.. eger istanbul trabzonun oldugu yerde olsalardi istanbuluda mi almayacaklardi?

zisinoli
10.06.2005, 09:44
Tek kelime yazacagim, hiç bir yorumu okumadim ama söylenecek tek söz var onlar için:

SEREFSIZLERsmileys/smiley7.gif

kutoz
23.07.2005, 17:00
Federasyon baskaninin dünkü basin toplantisinda, hepinizin bildigi gibi 2012 Yilindaki Avrupa Futbol Sampiyonasina adayligimiz ve ev sahipliginin alinmasi durumunda, futbol müsabakalarinin yapilacagi illerin isimlerinin açiklamasi vardi. Basin mensuplarindan birinin "Bu iller arasinda neden Trabzon yok" sorusuna verdigi cevabi inanin hayretle izledim. "Uefa kriterlerine göre ulasim sorunu oldugu için, Trabzon'u bu kategoriye almadik" cevabi bana öyle çocukça geldi ki, öfkden burnumdan solumaya basladim.

Yillarca avrupa müsübakalarina katilan Trabzonspor'umla maç yapmaya gelenler, geri mi döndü ulasim sikintisi yüzünden. Ya da hava alaninda inip, yürüme mi gitmisler Avni Akere. Mayis ayinda degil miydi, Uefa'nin Avni Akere geçer not vermesi. Bu nasil aymazlik!, bu nasil pismislik, soruyorum sizlere.

Üzerimizde oynanan oyunlar birdi bin oldu. Çok dikkatli olmak zorundayiz. Bunlar yakinda bizim aramizdaki, dostluga, arkadasliga, abilige, kardeslige, hemserilige de nifak tohumlari sokabilirler. Hazirlikli olalim ve bu tür olusumlara asla müsade etmeyelim. Biz bir yumruk gibi durdugumuz sürece yikamazlar bizi.

Oruç
23.07.2005, 17:03
Iste bu topic'ti kutoz,hatirlatayim istedim!smileys/smiley2.gif

FATIH SULTAN TEKKE

kutoz
23.07.2005, 17:04
seni smileys/smiley32.gif rum... smileys/smiley36.gif

TBZ-61
23.07.2005, 17:12
ey gidi haluk ulusoy .

TBZ-61
23.07.2005, 17:13
kendi memleketineyeni stat ?

bravo baskan smileys/smiley19.gif

halil ibo
23.07.2005, 17:14
Su Azize'nin samaroglanini tokatlayacak bir Trabzon'lu yetkili,milletvekili,bakan vb.gibi biri çikmaz mi?

TBZ-61
23.07.2005, 17:22
bu bicakci 2012e kadar baskanlik'dan atilir

Crazy_OfLu61_
23.07.2005, 17:36
Serefsiz sanki ulasim sorunu diye bir sey var

1) Otobüs yolculugu gayet rahat ülkenin heryerinden mümkün

2) Thy ve birçok özel havayolu sirketi Trabzona uçuyor

3) Denizden ulasim çok rahat.

Be Serrefsiz ulasim sorunu olan Trabzon mu, yoksa beynine kan gitmeyen (yani ulasim sorunu olan) senmi???

sultantekke
23.07.2005, 17:46
INSALLAH

TBZ-61
23.07.2005, 17:47
Bu baskan turkiyenin futbolunu kurtaracak he smileys/smiley32.gif

Haluk ulusoy baskan olsaydi sen bak ozaman napardi

Ozan
23.07.2005, 17:52
ulasim sorunu var demesi bence çok saçma olmus smileys/smiley7.gif. olmaz yani böyle bisey . uçak var , gemi var , karayolu var .yani kisacasi hersey .sonuçda yine serefsizlik yapiyolar smileys/smiley7.gif. FEDERASYON ISTIFA ...

Oruç
23.07.2005, 18:07
Ula bunlar ''Türkiye'nin -tek- futbol sehri Trabzon'u'' almadiklari için UEFA'da bunlara Sampiyona'yi vermeyecektir insallah!!!

FATIH SULTAN TEKKE

kutoz
23.07.2005, 18:10
thepatfhinder; Böyle de düsünmemek gerek. Sonuçta, Trabzon'un alinmamasi bizi ne kadar öfkelendirirse, yasadigimiz yer Türkiye ve Türkeyi'nin tanitimi açisindan faydali olacak bu tür organizasyonlara her zaman destek olmaliyiz.

Bir arkadasimizin dedigi gibi onlar bizi almasada, biz olimpiyat stadini yine doldurur, Trabzonspor bayraklarini orada açariz.

unibmn
23.07.2005, 18:16
yaa kayseri nedir yaaaaa.bu ulke futboluna ne wermiste aliyorsun.trbzon gibi hayatin futbol oldugu sehri almiyorsun serefsizzzzzzzsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gif.kendide kayseriliye ibne herif yalakalik yapacak....

Oruç
23.07.2005, 18:19
thepatfhinder; Böyle de düsünmemek gerek. Sonuçta, Trabzon'un alinmamasi bizi ne kadar öfkelendirirse, yasadigimiz yer Türkiye ve Türkeyi'nin tanitimi açisindan faydali olacak bu tür organizasyonlara her zaman destek olmaliyiz.

Bir arkadasimizin dedigi gibi onlar bizi almasada, biz olimpiyat stadini yine doldurur, Trabzonspor bayraklarini orada açariz.

Sinirimden öyle söyledim pardon abismileys/smiley2.gif

Sunu söylemek istiyorum UEFA vermez bence bu organizasyonu!

Yoksa ben de isterim ülkemin reklami yapilsin uluslararasi arenada,biz de bu ülkenin evladiyiz...

FATIH SULTAN TEKKEEdited by: thepatfhinder

kutoz
23.07.2005, 18:22
yaa kayseri nedir yaaaaa.bu ulke futboluna ne wermiste aliyorsun.trbzon gibi hayatin futbol oldugu sehri almiyorsun serefsizzzzzzzsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gif.kendide kayseriliye ibne herif yalakalik yapacak....

Kayserinin alinmasinin tek nedeni var, oda LOBI Yani kayserili is adamlarinin baskisi ve kayseride faaliyet gösteren HILTON oteli isletmecisi olan SABANCILAR

Nerede bizim is adamlarimiz. Sanirim, banka hesaplarini çogaltmakla mesguller. Yazik... Hemde çok yazik oluyor, Trabzon'uma...

Oruç
23.07.2005, 18:26
Yazik hem de çok yazik!

Çok dogru nerde bu Trabzon'lu is adamlari,bunlar o topraklarin evladi degiller mi neden sehrinin kalkinmasi için çaba sarfetmiyorlar!

Seninde söyledigin gibi herhalde onlarin daha mühim(!) isleri var!

FATIH SULTAN TEKKE

irfanköse276
23.07.2005, 18:48
en büyük hatamiz haluk ulusoy görewdeyken biz ona gereken degeri wermedik.

ey fenerasyon baskani ;

sen trabzon gibi 24saat futbolla yasayan bir futbol kenti dururken futbol sehri yaratmak nasil bi mantiktir.

Guests
23.07.2005, 18:55
abi tepkimizi koyalim ne rezilliktir bu yav.

bu çok önemli bir konu ayaga kaldiralim herkesi.Edited by: Emorfo

kutoz
23.07.2005, 19:10
bodehter, sövdün zaten arada smileys/smiley36.gif

KuĞu
23.07.2005, 19:14
kesinlikle lafta kalacak isler yapmamaliyiz burada tamam iyi güzel içimizi döküyoruz ama eylem plani bekliyorum aktif arkadaslardan, birakin trabzonsporlu yada trabzonlu olmayi sonuçta karadenizin adi geçmiyor 2012 de bu rezaleti yine organize bir protestoyla önlemeliyiz. Siyasiler yada sehrin büyükleri kendi kulvarinda birseyler yapsa da en önemli etkiyi yine biz halk olarak yapabiliriz.

kutoz
23.07.2005, 19:31
bu konuda geç kaldik aslinda. Bunun ortaya çiktigi tarih 30 Nisan. Dünse resmi basvuru için hazirlik basladi.

Geç kaldik. Hem geç kalmasak ne olurdu ki, Lobimiz çok zayif bu konuda.

Emorfo
23.07.2005, 20:07
Fenerasyondan bir güzel icaraat daha. Futbol katili karadeniz düsmani levent Biçakci 2012'ye kadar o koltukta oturacagini saniyor....

UğurB
23.07.2005, 20:32
Arkadaslar ben 1.5 aydir Rusya'da Kazan'da yasiyorum. Rusya'da 2012'ye aday ve bugün anlayabildigim kadariyla Kazan'da oynanacak sehirler arasinda.St. Petersburg'dasehirler arasinda var. Ve Kazan ile St. Petersburg arasi uçakyolculugu ne kadar biliyor musunuz? 2 saat15 dakika. Peki Istanbul- Kazan uçusu kaç saat sürüyor biliyor musunuz? 3 saat. Adamlar bu iki sehri aday gösterirken UEFA kriterlerine uyuyor da Trabzon mu uymuyor. Bir de Kazan'da 5 yildizli otel yok.4 yildizli da bir otel var. Havaalaninin büyüklügü ise Kadiköy'de ki Eminönü vapur iskelesi kadar. Uçaktan inip havalanini terk etme süresi (iskencesi) 2 saat sürüyor. Bu kent aday Trabzonum degil. Bunu düsünenleri Allaha havale ediyorum...

sanatik
23.07.2005, 20:44
bu konuda geç kaldik aslinda. Bunun ortaya çiktigi tarih 30 Nisan. Dünse resmi basvuru için hazirlik basladi.

Geç kaldik. Hem geç kalmasak ne olurdu ki, Lobimiz çok zayif bu konuda.

haklisin maalesef.

ancak bu konuyu ört pas edip hic bir aciklik getirme istegi olmamasi bile konuyu gündemde tutmak icin yeterlidir, gereklidir.

Bu en iyi sekilde nasil yapilir - bilmiyorumatiyorum -&gt; kibris macinda niye 2012 TRABZON ???yazmasin KOSKOCA.

kutoz
23.07.2005, 20:59
Sanatik, haklisin ama ne degisir ki. Çünkü, uefa'ya basvuru esnasinda, maçlarin oynanacagi sehirler, statlarin iletisim, teknik, kapasite, sehrin kültür, yatma yeri kapasitesine kadar bildiriliyor. Bu yüzden, biz o hazirlik devresini geçirdik.

Ama federasyondan memnun olmadigimiz her platformda dile getirmenin faydali oldugunu düsünyorum.

uygar_trb
23.07.2005, 21:15
günü gelicek bunlari hepsini ödüycen gö.... biçakçiiii

hele bi de avrupa da basarili olursak yalakaliklarini hayal edip düsünüp gülüyorum smileys/smiley4.gifsmileys/smiley4.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley4.gif

Guests
23.07.2005, 21:29
burdan bordo mavi net yetkililerine sesleniyorum hadi ayaga kaldirin su potansiyeli.biz tepkimizi koymazsak kim koyacak.bi serefsizi alt edemeyecezmi