PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Sivas'ta Trabzonspor Korkusu

Sayfa : [1] 2

bordo61
13.04.2009, 15:59
Trabzonspor'dan Sivas'a tepki
13 Nisan 2009 / 11:28
Trabzon'dan Sivasspor'a tepki, diğer kulüplerden 120 lira talep eden Sivas'taki otellerin aralarında anlaşarak bordo mavili ekipten 375 lira istemesi tepkilere yol açtı.

Hacısalihoğlu, ligde hedeflerine emin adımlarla ilerlediklerini de belirterek, "Geçtiğimiz haftalarda bizler kadar rakiplerimiz de puan kaybetti. Bu hafta biz kazandık ama rakiplerimizden kaybedenler oldu. Şu anda bulunduğumuz konumdan daha yukarılara çıkacağımızı düşünüyoruz. Hocamızın kadro şekillendirmelerini bir revizyon olarak değerlendirmemek lazım. Yorgun olan futbolcularımızı dinlendirip diğer futbolcularımıza şans verdi. Bu hafta oynayacağımız Gençlerbirliği maçını da kazanıp yolumuza emin adımlarla ilerleyeceğiz. Sonra da Sivasspor ile oynayacağız. O maç bizim için çok önemli" diye konuştu.

Trabzonspor, diğer kulüplerden 120 lira talep eden Sivas'taki otellerin aralarında anlaşarak bordo mavili ekipten 375 lira istemesi üzerine Sivasspor maçı için Tokat'ta kalma kararı aldı.

Yapılanlara anlam veremediğini belirten bordo mavili kulübün Asbaşkanı Hayrettin Hacısalihoğlu, "Bu tutum Sivas halkının şampiyonluğa hazır olmadığının bir göstergesi" dedi.

Otellerin fahiş fiyat talebinin yanında bugüne kadar hiçbir rakip takım taraftarı için kısıtlama getirmeyenSivasspor'un Trabzonspor taraftarı için yüzde 5'lik kota uygulanacağını açıklaması da adeta şok yarattı.

Turkcell Süper Ligi'nde deplasmanda Hacettepe'yi 4 - 1 mağlup ederek şampiyonluk iddiasından vazgeçmeyen Trabzonspor, ligin 29. haftasında oynayacağı Sivasspor maçı öncesi büyük bir şok yaşadı. Maça iki hafta gibi bir zaman olmasına karşın Sivas'taki birkaç otelden fiyat isteyen Trabzonspor, rakamları fazla buldu. İstanbul takımları da dahil olmak üzere tüm takımlardan kişi başına 120 TL talep eden Sivas'taki oteller, bordo - mavili kulüpten ise bu fiyatın üç katı olan 375 TL istedi. Bu olayın gerekçelerini öğrenmek isteyen Trabzonspor İdari Kurulu, oteller kabul edilebilir neden gösteremeyince bordo - mavili takım Tokat'ta kalmayı kararlaştırdı.

BİLETLERE DE KOTA UYGULANACAK

Trabzonspor bu olayın şokunu yaşarken Sivasspor yönetiminin de, Atatürk Stadı'nda oynanacak maç için Trabzonspor taraftarına yüzde 5'lik kota uygulayacağını açıklaması şaşkınlık yarattı. Hiçbir İstanbul takımına uygulanmayan kotanın sadece bordo - mavili kulübe uygulanma karanının alınması, yöneticileri çileden çıkarttı. Sivas halkının ve yönetimin, neden bu tür davranışlar içerisine girdiği araştırılmaya başlandı. Bu arada yönetimin Sivas'taki otellerin baskılar sonucunda karar değiştirmesi durumunda da Tokat'ta kalma konusunda ısrar edebileceği belirtildi.

HACISALİHOĞLU: "BU OLAYI YADIRGIYORUZ"

Yaşanan gelişmeleri doğrulayan Trabzonspor Asbaşkanı Hayrettin Hacısalihoğlu, konuyla ilgili olarak olarak şunları söyledi:

Hacısalihoğlu, Sivas halkı ve yönetimiyle hiçbir sorunlarının bulunmadığını belirterek, "Otellerin neden böyle fiyat verdiğine anlam veremiyoruz. İlk yarıda Sivasspor Trabzon'a geldiğinde gereğince ağırladık. Ancak onların bu tutumuna anlam veremiyoruz ve yadırgıyoruz. Bu kesinlikle normal bir davranış değil. Bu tutum, Sivas halkının şampiyonluğa hazır olmadığının bir göstergesi. Tokat'ta kalma kararı aldık. Bu hafta oynayacağımız Gençlerbirliği maçı sonrası kararımızı kesinleştireceğiz. Ama hala daha yapılanlara bir anlam veremiyoruz" diye konuştu.

Hacısalihoğlu, biletlerde kota uygulanması kararının alınmasının ise tamamen Sivasspor yönetiminin inisiyatifinde olduğunu söyledi.

bordo61
13.04.2009, 15:59
Uyanık geçinmeye çalışıyorlar

bordo61
13.04.2009, 16:01
korkunun ecele faydası yok

Akif Gür
13.04.2009, 16:02
şerefsiz herifler...kendilerini istanbul takımlarının elleri altında güvende hissediyorlar...elbet bu çıkışın bir inişi olacak...bakalım o zaman ne olacak

Adulyan7
13.04.2009, 16:04
ortamı şimdiden geriyolar konyaya yenilirlerse büyük baskı altında çıkarlar sahaya bize de çıkıp onları yenmek düşer orda..zaten son zamanlarda sahalarındaki maçlarda sürekli trabzonspora küfür ediyolar bence fenerbahçenin gönlümüzdeki yerini kazanmaya çalışıyolar..:)

Muhammet
13.04.2009, 16:04
Güler geçerim bunlara.

Hüseyin İlkin
13.04.2009, 16:05
4 Eylül'de kolbastı şova, çok az kaldı. Bekleyin, ge-li-yo-ruz...

Yasin T.
13.04.2009, 16:10
bu olaylar inşallah bizim futbolculara hırs yaptırırda,yeneriz şu artist bülent uygun ve krolarını

peker61
13.04.2009, 16:12
Bu sivasla muhatap olmaya değmez onlar anteple bursayla konuşsunlar..

nuhoglu
13.04.2009, 16:12
seneye duserler ondan sonra bakalim otellerinde kim kalir

Emre EFENDİOGLU
13.04.2009, 16:13
Kendilerini bizim seviyemize çıkarmaya çalışıyorlar galiba.

A.Ali Karanis
13.04.2009, 16:13
Galatasaray Sivas'a gelmeden "saha hep buz,futbol oynamaya elverişsiz,ben olsam oynamam" diyip,futbolcuları etki altına alanlar da -baros gitmemisti yanılmıyorsam - bunların teknik direktörü değil mi ? :)
Bunlar olacak.Korkunun ecele faydası yok.
Hüseyin renktaşımın dediği gibi :

4 Eylül'de kolbastı şova, çok az kaldı. Bekleyin, ge-li-yo-ruz...

Serdær
13.04.2009, 16:14
Önümüzde Gençlerbirliği maçı var.

Şimdiden Sivasspor maçını konuşmaya başlarsak Gençlerbirliği maçının havasına giremeyiz.

Gençlerbirliği maçında puan kaybedersek eğer Sivasspor maçının bir anlamı yok.

Dolayısıyla başlığın kilitli kalması gerektiğini düşünüyorum.. !

Hüseyin Bağdat
13.04.2009, 16:14
Bu sefer bunları kesinlikle yenmek şart oldu. Zaten Konya'ya yenilirseler bizde yendikmi altımıza alıyoruz...

bordo61
13.04.2009, 16:15
İstanbul klüplerinin safları belli en azından ama bunların ne olduğu belirsiz

Ömer Kaya
13.04.2009, 16:17
farkediyomuyhaw biletlere kota uygulucaklarmış ne uygularsa uygulayın bizim kimseden korkumuz yok bmn samsun olarak yerımızıı alacağız sivasın dağlarına çakayım yollarına

bordomavi5561
13.04.2009, 16:18
gençler maçını hayırlısıyla kazanalım da onlara nasıl futbol oynanacağını göstereceğiz inşallah.

LazAnisT
13.04.2009, 16:19
Valla açıkcası bizden korkuyorlar tarzında açıklamaları çok ciddiye almıyorum.Madem öyle büyüklüğünü göstereceksin bilmem kaç maçtır sahasında yenilmeyen takımı gideceksin bileğinin hakkıyla yeneceksin..

Külünkoğlu
13.04.2009, 16:20
Önümüzde Gençlerbirliği maçı var.

Şimdiden Sivasspor maçını konuşmaya başlarsak Gençlerbirliği maçının havasına giremeyiz.

Gençlerbirliği maçında puan kaybedersek eğer Sivasspor maçının bir anlamı yok.

Dolayısıyla başlığın kilitli kalması gerektiğini düşünüyorum.. !

Trabzonspor Kulübünün Asbaşkanı olayı gündeme taşımış sen neden bahsediyorsun güzel kardeşim ?

ceserdar
13.04.2009, 16:22
Valla açıkcası bizden korkuyorlar tarzında açıklamaları çok ciddiye almıyorum.Madem öyle büyüklüğünü göstereceksin bilmem kaç maçtır sahasında yenilmeyen takımı gideceksin bileğinin hakkıyla yeneceksin..

Evet, gidip yeneceksin ağabey. Öyle ya da böyle Sivasspor kötü olsa futbolcuları sahada ölümüne oynuyorlar. Sen de gideceksin kanının son damlasına kadar savaşacaksın. Onlar daha fazla maçı isteyeceksin. Ölümüne oynayacaksın.

bordo61
13.04.2009, 16:23

Orası doğru ama şu yapılanlara bakarmısın tam anlamıyla ayrımcılık ve terbiyesizlik

OLCAY ÇAKIR
13.04.2009, 16:24
Umarım topçuları motive eder bu.

Ba®ış
13.04.2009, 16:24
hepinizi toplasak bi adam edermisiniz acaba?

Selman
13.04.2009, 16:25
"Hâlâ daha sivas Anadoolu takımıdır, şampiyon olmasını istiyorum" diyen var mı?

UğuR
13.04.2009, 16:26
ZEYYAT Kafkas efendi sen de duyuyormusun bunları???

mehmetdoğan
13.04.2009, 16:27
bu maçtaki galibiyet artık şartoğlu şart oldu

Cengiz Çubukcu
demek oluyor ki onları orda yenmemiz için gerekli olan süreci başlatmış bulunuyorlar, bu hafta konyaya yenilip önümüzdeki hafta da liderliği bize verecekler....Tokatta kalma fikri mükemmel olur, sivas çark etse bile tokatta kalmalılar....

LazAnisT
"Hâlâ daha sivas Anadoolu takımıdır, şampiyon olmasını istiyorum" diyen var mı?Kim hak ediyorsa o olsun:)

yakuphoca
Trabzon yönetimide Havaalanında Sivas'ı çiçeklerle karşılasın..

OLCAY ÇAKIR
13.04.2009, 16:28
Ben beklerdimki;asbaşkan çıkıp birkaç belge sunsun.Çokda kolay bişey.(fatura gibi-en son Antalya ordaydı,rica edersin faxlarlar)....

Şimdi ortaya somut bişeyler koyma zamanıdır.
Ondan sonrası kolay.

Endişem şu;Çıkıpta Sivas ahalisi bu konuda somut bişeyler ortaya koymasın...

Adem Erdoğan
13.04.2009, 16:29
Seneye bu adamlar Trabzon'a gelmeyecekmi?
Bu konu o zaman da gündeme gelir.
Sivaslılar artık otobüstemi yatarlar dağda çadırmı kurarlar.:rolleyes:

Halil Atalay
13.04.2009, 16:30
ah ulan yeneceksin bunları alın size şampiyonluk ozaman görecem ben onları

Yunus Emre SEYHAN
13.04.2009, 16:30
Yine bizi germeye çalışıyor onun bunun cocukları..
Nerede Şerefsizlik, Nerede Çirkeflik varsa Sivas orda..

ismail tüfekçi
13.04.2009, 16:31
Herkez kafasina Şunu soksun sİvas ve gs gİbİ dostumuz olacagina fb gİbİ dÜŞmanimizz olsun Şu sİvasin birakin ŞampİyonluĞunu 2 lİĞİnİ bİle mİdem almaz

bordo61
13.04.2009, 16:31
İnşallah Konyaya yenilirsiniz bizde gençleri yenip karşılaşırız sizle o zaman sizi yenmek daha zevkli olacak

shrek:)
13.04.2009, 16:32
bncede şimdi bunu trtışmak yersiz önümzde bi gencler macı var o maçı alalım sivasın işi sora...şunu da belirmek istyorum yönetimin bu açıklması hiç hoşuma gtmedi olası bi sivas mağlubiyetinde(gencler macı daha belli değil) bunu önümze koymaslar işallah....

Serdær
13.04.2009, 16:32
Trabzonspor Kulübünün Asbaşkanı olayı gündeme taşımış sen neden bahsediyorsun güzel kardeşim ?

Metin Abi,

Zaten Trabzonspor Kulubü Asbaşkanın'da şuanda bunu söylemeside yanlış.

Temel sıkıntı bu zaten.

Daha maça ne kadar var şimdiden konuşulmaya başlanıyor.

Daha sonra kendi sahamızda puan kaybediyoruz.

Öncelikle oyuncuları Gençlerbirliği maçına motive edip daha sonra Sivasspor maçında gereken şeyler konuşulur.

Trabzonspor Kulubü Asbaşkanı demesi gereken ; Önümüzde çok önemli Gençlerbiliği maçı var şuanda bunu düşünüyoruz.

Demesi gerekiyor.

ismail tüfekçi
13.04.2009, 16:34
Sİvasi muhattap almamizda bİr hata herkezİn branŞi var trabzonun branŞi sevİlen İŞİ futbol ya sİvasin onlarinda ŞÖhrete kavuŞmuŞ bİr mesleĞİ var elbet

a f s
13.04.2009, 16:35

Adamları motive etmeye gerek yok. Herkes karakterinin gereğini yerine getiriyor. Biz bize yakışan büyüklüğü sergilemeliyiz herkese ve herşeye rağmen.

Bu tavırları bizi daha çok motive etmekten başka işe yaramaz. Kendi korkularında boğulacaklar merak etmeyin.

Sivas bizim geçtiğimiz imtihanlardan geçse neler yapardı merak ediyorum. En küçük bir olayda kulübeleri kırıp geçenlerin, Fenerli başkanlarının neler yaptığını herkes biliyor.

İki sezondur hakem kollamasıyla gidiyorlar, şu anda kimse onlara ses çıkarmıyor.

Ne yaparlarsa yapsınlar Sivasspor'u, hocasını başkanını sevmiyorum.

Hüseyin Kurt
13.04.2009, 16:35
ZEYYAT Kafkas efendi sen de duyuyormusun bunları???

http://www.ligtv.com.tr/uploads/news_manset_resim_8017_ZeyyatKafkas001.jpg

ZK : Biz otelde kalamazsak zivaslılar kalsın...

UğuR
13.04.2009, 16:37
Metin Abi,

Zaten Trabzonspor Kulubü Asbaşkanın'da şuanda bunu söylemeside yanlış.

Temel sıkıntı bu zaten.

Daha maça ne kadar var şimdiden konuşulmaya başlanıyor.

Daha sonra kendi sahamızda puan kaybediyoruz.

Öncelikle oyuncuları Gençlerbirliği maçına motive edip daha sonra Sivasspor maçında gereken şeyler konuşulur.

Trabzonspor Kulubü Asbaşkanı demesi gereken ; Önümüzde çok önemli Gençlerbiliği maçı var şuanda bunu düşünüyoruz.

Demesi gerekiyor.

Onu da söylüyor .....demeci tam olarak okursan,
burda tartışılan konu Futbol değil,kim kazanır kim kaybeder değil Arkadaşlar.Sivas'ın bize cephe alması.Misafir taraftara hiç bir maçda %5 lik kota konulmazken bu maç için kotanın koyulması,otellerin birlik olup laleli esnafı gibi kazıka atmak istemeleri....

bordo61
13.04.2009, 16:37
Adamları motive etmeye gerek yok. Herkes karakterinin gereğini yerine getiriyor. Biz bize yakışan büyüklüğü sergilemeliyiz herkese ve herşeye rağmen.

Bu tavırları bizi daha çok motive etmekten başka işe yaramaz. Kendi korkularında boğulacaklar merak etmeyin.

Sivas bizim geçtiğimiz imtihanlardan geçse neler yapardı merak ediyorum. En küçük bir olayda kulübeleri kırıp geçenlerin, Fenerli başkanlarının neler yaptığını herkes biliyor.

İki sezondur hakem kollamasıyla gidiyorlar, şu anda kimse onlara ses çıkarmıyor.

Ne yaparlarsa yapsınlar Sivasspor'u, hocasını başkanını sevmiyorum.

:alkış: Eline sağlık Ali Fuat Abi

Volkan
13.04.2009, 16:39
şimdiden yıpratmak istiyolar takımı mac yaklaştıkca daha başka şeylerde cıkarırlar

UğuR
13.04.2009, 16:42
http://www.ligtv.com.tr/uploads/news_manset_resim_8017_ZeyyatKafkas001.jpg

ZK : Biz otelde kalmazsak zivaslılar kalsın...

Bazıları kızabilir ama ben de UK olarak şöyle diyorum
UK : Biz şampiyon olamazsak Kargalar olsun,cİN con olsun, fi bi olsun ama SİVAS olmasın.

sessizkral_1
13.04.2009, 16:42
Ya bu sivas ne acayip bir takım ya

Anadolu anadolu derler her stadlarına gelen takıma küfür ederler.Örneğin geçen hafta ... antalya diye bağırdılar..Anlatya kümeye diye bağırdılar..

Yöneticileri zaten komedi.Açıklama yapar "bizi şampiyon yapmayacaklar" sorarlar adama 6 haftadır hakem hatalarıyla benmi puan alıyorum diye.Anladı takımı kötü oynuyor düşüşe geçecek önceden planlama yapıyor.

Cidden ağır konuşmak istemiyorum ama özetle bu lige yakışmayan yegane takımdır.

Berk Akçay
13.04.2009, 16:43
Bunların yaptıklarına karşın gelecek sezon Sivasspor Trabzon'a gedliğinde bunlara diyeceksinki paralarınızı biz veriyoruz gelin bedava kalın otelde abilik yapacaksın bunlara...

Hüseyin Kurt
13.04.2009, 16:46
Bir takım futbolcusuyla,teknik direktörüyle,yöneticisiyle,taraftarıyla bu kadar mı yakışıksız,bu kadar mı gereksiz ve bu kadar mı itici olur...
Eskiden fenerden nefret ederdim artık fener bile bunların yanında melek gibi gelmeye başladı gözüme...

StyLe
13.04.2009, 16:47
Bunların futbolcusuda aynı, teknik heyetide aynı, Sivas halkıda aynı... Allahın açlarına sadaka niyetine vereceksin parayı, para bizde oğlum Sivas, senin neyin var?

Rahman Gümüş
13.04.2009, 16:48
Böyle Anadolu takımı olmaz olsun!!! Daha da ağır konuşcam da ceza almaya gerek yok şimdi...

Bir sorum olcak.Bu zivas 3 eziklere bilet fiyatını kaç lira yapmış? Bilgisi olan var mı?

mashal61
13.04.2009, 16:48
Bence seneye Trabzon'a gelecekleri zaman aynı şekilde karşılık verilmeli.

Otel fiyatları 3 katına çıkartılmalı ve %5 kota uygulanmalı.

Rahman Gümüş
13.04.2009, 16:49
Bu arada BMN TOKAT göreve... Canımız kanımız biricik varlığımız TRABZONUMUZ Tokat'ta kalacak... Bi gövde gösterisi bekliyoruz..(Kamil abi duy bu sesi)

Hüseyin Kurt
13.04.2009, 16:49
mesaj silinmiş...

Cem Akyüz
13.04.2009, 16:50
.........................

Muhammet
13.04.2009, 16:51
Sorun kalmadı.

Osman Pervaneli
13.04.2009, 16:52
acikcasi bende sivastan nefret etmeye basladim
Tokatda veya Yozgatda hazirliklarimizi yapip mac günü sivasa gitsek olmuyormu ?

Ahmet Başkaya
Bir tokatlı olarak çok sevindim ve tokatta cidden trabzonspor potansiyeli çoktur..Ve en güzel şekilde konuk edeceklerine eminim kamil abi ile görüşelim gereğeni hazırlar zaten..

StyLe
Bence seneye Trabzon'a gelecekleri zaman aynı şekilde karşılık verilmeli.

Otel fiyatları 3 katına çıkartılmalı ve %5 kota uygulanmalı.

Onların ezikliğine eziklik yapmaya gerek yok bence, onların anca futbolcuları gelir Trabzon'a Sivas'ın taraftarın da Trabzon'a gelecek yürek var mı? :D

Muhammet
acikcasi bende sivastan nefret etmeye basladim
Tokatda veya Yozgatda mactan önce hazirliklarimizi yapip mac günü sivasa gitsek olmuyormu ?

Takım Tokat'ta kalacak zaten.

mashal61
13.04.2009, 16:54
Onların ezikliğine eziklik yapmaya gerek yok bence, onların anca futbolcuları gelir Trabzon'a Sivas'ın taraftarın da Trabzon'a gelecek yürek var mı? :D
Doğru diyosun. Taraftara kotaya gerek yok. Çünkü taraftarları yok.:)

Ama otel fiyatlarının 3 katına çıkarılması konusunda ısrarcıyım.:)

Erdinç Barutçu
13.04.2009, 16:55
Kimse benim o maçı izlememe engel olamaz...Bir avuç adamdan mı korkacam...Bilet bulamazsam bile Sivas tarafına girer orda izlerim...Kim kimi kota koyuyor görürüz...Akıllarınca bize engel olmaya çalışacaklar ama nafile...Tam tersi bu bizi daha da hırslandırır....Unutuyorsunuz herhalde biz KARADENİZLİYİZ....Hırçın dalgalarla büyüdük....

StyLe
13.04.2009, 16:55
Hezimete uğratmak farz oldu Sivas'ı, yenmek farz oldu. Uşaklar gidip yenin şunları :)

StyLe
13.04.2009, 16:57
Maça 2 hafta varken böyle terbiyesizlik yaptıklarına göre, maç günü neler yapacaklarını tahmin bile edemiyorum. Hazırlı olun valla, tahriklere maç oynandığında dahada artıracaklar gibime geliyor.

Hüseyin Kurt
13.04.2009, 16:58
Aslında organize olacaksın,zivaslıların tarafından herkes ortak biyerden bilet alacak,gideceksin ordan izleyeceksin maçta da 61. dakika şovunu yapacaksın,ne olduğunu anlayamayacaklar :)

Selçuk Demircioğlu
13.04.2009, 16:59
Gidip yeneceksin hem de futbolunla döveceksin ki bir daha ağızlarını açamasınlar...
Şu anda bizim burda yaptığımız hırsı futbolcu arkadaşlarımız da yapsa iş çoktan bitmişti..
Hadi uşaklar sivasın yollarına .....

StyLe
13.04.2009, 17:01
Gidip yeneceksin hem de futbolunla döveceksin ki bir daha ağızlarını açamasınlar...
Şu anda bizim burda yaptığımız hırsı futbolcu arkadaşlarımız da yapsa iş çoktan bitmişti..
Hadi uşaklar sivasın yollarına .....

Ya Sivas kim hemşerim ya, maçlarınızı izliyorum hep zora ki aleni hakem desteğiyle buralara kadar geldi, bu federasyon başkanı nereli bilen var mı? Sivaslıdır heralde :D

b_m_61
İşte böyle sıkıntılı anlarda anlıyoruz kimin ne olduğunu. Tebrikler Sivas yönetimi. Kollanıyorlar zaten, yetmedi bi de bizans oyunlarına başlamışlar. İkinci bir fenere ihtiyaç yoktu ama bizim için sorun değil. Hiçbir zamanda olamayacaklar!

Serdær
Sivas - Galatasaray maçı ;

VİP tribünü biletleri 100, maraton VİP tribünü biletleri 50, maraton tribünü biletleri 25, kapalı yanı tribünü ve Galatasaray tribünü biletleri 20, kale arkası tribünü biletleri 10 TL'den satışa sunulacak.

Sivas - Beşiktaş maçı ;

Maraton: 20 TL, Kapalı yanı: 15 TL ve Kale Arkası 10 TL. Misafir takım bilet fiyatı ise 20 TL'den satılıyor.

Sivas - Fenerbahçe ;

Taraftarlarını ödüllendirmek için bilet fiyatlarını düşürerek kale arkası tribünü 10 YTL, maraton tribünü 20 YTL olarak belirlediklerini açıklayan Ünsal, tüm taraftarlarını maça beklediklerini belirtti.
Misafir takım bileti 20TL'den satılacak.

mashal61
Bir de bence bu saatten sonra fiyatları indirseler bile Sivas'ta kalmayalım. Bizim onlarla iyi geçinmeye ihtiyacımız yok. Biz bunları arada dargınlık olmasın diye çiçekle karşılayalım. Bunların yaptığı alçaklığa bak.

Verilecek en etkili cevap onları sahaya gömmek olur.

StyLe
13.04.2009, 17:04
Bu hafta Konya yenerse Sivas'ı hafta içi kupa maçları var Fenerle birde Fener yenerse bunları, sonra bize geliyorlar yorgun argın, ya tamam ya Sivas'ı yendik şimdiden söyleyeyim. (Tabii Ersun Yanal adam gibi kadro ile maça çıkarsa!!!!)

lazkopatfaroz
13.04.2009, 17:07
şimdiden başladılar

Selçuk Demircioğlu
Ya Sivas kim hemşerim ya, maçlarınızı izliyorum hep zora ki aleni hakem desteğiyle buralara kadar geldi, bu federasyon başkanı nereli bilen var mı? Sivaslıdır heralde :D
küçük kardeşim sen gülmeye devam et olayların farkında değilsin.:cool:
zorla yeni bir büyük yaratma operasyonu var şu an ...ama sivasın bünyesi bunu kabul etmiyor..hani fazla yemek yersinde mide kabul etmez ,sivasın da durumu şu an bu kısaca..çok yedirdiler bünye kaldırmadı...

Koray
Ben beklerdimki;asbaşkan çıkıp birkaç belge sunsun.Çokda kolay bişey.(fatura gibi-en son Antalya ordaydı,rica edersin faxlarlar)....

Şimdi ortaya somut bişeyler koyma zamanıdır.
Ondan sonrası kolay.

Endişem şu;Çıkıpta Sivas ahalisi bu konuda somut bişeyler ortaya koymasın...

Olcay abi adamlara fikir verdin burdan okuyup kendi sitelerinde de aynısını yazıyorlar :))

Adem Erdoğan
13.04.2009, 17:08
Sivasspor bu ligde ilk 2 ye giremeyecek.
Kötü futbolla bir yere kadar gidersin.
Fazla şiştiler patlamaları yakındır.

Serdær
13.04.2009, 17:09
Olcay abi adamlara fikir verdin burdan okuyup kendi sitelerinde de aynısını yazıyorlar :))

Onların aklına tüküreyim ben.

3 kuruşluk akılları var.

Zaten kendileri birşey düşünüp yapamaz veya yazamazlar.

StyLe
13.04.2009, 17:10
küçük kardeşim sen gülmeye devam et olayların farkında değilsin.:cool:
zorla yeni bir büyük yaratma operasyonu var şu an ...ama sivasın bünyesi bunu kabul etmiyor..hani fazla yemek yersinde mide kabul etmez ,sivasın da durumu şu an bu kısaca..çok yedirdiler bünye kaldırmadı...

Biz kendi bileğimiz ile emeğimiz ile hakederek 6 şampiyonluğumuzu şerefimizle aldık ve büyük olduk. Onlar bu şekilde büyük olacaklarsa, alsınlar onların olsun :) İsterlerse dünya büyüğü olsun, avrupa maçlarında görüyoruz bütün büyüklerimizin gerçek oyunlarını :) Böyle büyük mü olurya büyük takımlardan para koparmaya çalışan, çingenelik mi olur? :D 300 mü al kardeşim sana 500 sus :)

oguzkoc
13.04.2009, 17:12
"anadolu takımlarının bize bir garezi mi var?" başlığına cevap olabilecek potansiyele sahip bir başlık :)

Onur Şeref
13.04.2009, 17:13
Tek isteğim vardı bu sene oda Sivası yenmekti.İlk maçta Selçuk Dereli'nin yüzünden yenememiştik.Umarım bu maçta yeneriz şu futbol fukaralarını.

Bugün Fanatik'te Sivasın başkanın konuşmaları yazıyor.Adam diyorki bunlar bizi şampiyon yapmaz.Ulan her maçı hakemle kazanıyorsunuz,90 dk'nın 10 dk'sı adam gibi top oynamıyorsunuz.Hala hakemler yanlış karar veriyor diyorsun.İstediğin kupaysa ne sen yorul ne de biz sıkıntıya girelim verelim kupayı kucağına artık neresiyle ne yapıcaksın o zaman görürüz.Herhalde istediğin top oynamadan kupayı kazanmak.

Yakında zaten hak etdiğiniz yere dönersiniz merak etmeyin!.

StyLe
13.04.2009, 17:13
Anadolu takımları ticarethane oldu, futbolcu yetiştirip büyük takımlara vermek gibi :) Birde aradan böyle çingeneleri çıkıyor, otel fiyatlarını artırmak gibi uheuhauhea :D

Vural Kuyumcu
13.04.2009, 17:17
gülüp geciorum ççççççsivas sen anca babayi alirsin yigdoslarim benim çççççç

hakan88ts
13.04.2009, 17:18
Bu maçı alalım şampiyon da olalım veya olmayalım ama bu maça yenilmeyelim.biz olamazsak sivas olacğına bjk olsun.

Ayrıca son hafta sivas-gs maçını merak ediyrm acaba gs nın ligde bir iddası kalmazsa bizi kendi sahamızda 4-2 yenip feneri şampiyon yaptığı gibi başka bi takımı şampiyon yapar mı yapmaz mı merak ediyorum

szymeks
sivasın hakemle kazandığı 10 tane maç sayarım başta bizim maç umutun penaltısını vermeyen şerefli hakem gençler maçı denizli maçı eskişehir maçı antalyanın futbolcusu haksız yere atılmış utanmadan hakemler bizi şampiyon yapmıcak diorlar ama fenerbahçe maçlarında farklı yenilgilere gülümsüorlar hoşlarınas gidiyor bizi farkla yeniceklermiş allahtan tek dileğim o gün girdiğimiz pozisyonlar gol olsun bak bakalım kim kime fark atıor bu hafta konya maçı var aymanda var yine israil arap muhabbetine başlarlar bu kadar karaktersiz bir takı karaktersiz bir hoca karaktersiz bir başkanları olamaz bakın fnerin hali içler acısı bisürü oyuncusu yok kupas maçında sivas bunlara yol vermezse adam deilim kanlarında var fenere yatmak 1 şampiyonlukta çeneleri durmaz ama bunların en geç 5 senede gidiceği yer 2 lig bu şerefsizler 1 ligepenaltı rekoru kırarak yükseldi her hafta pernaltıları vardı bizim maçta yenik duruma düşsünler ne pislikler yapıcaklar iğrenç bi takım fb hariç onlarada yatıolar hiç bi taskım sevmio bunları daha 3 senedir ligdeler gözlerine bizi kestirmişler haysiyet olucak bunlarda kazara gitseler şampiyonlar ligine her maç 5 yemezse şerefsizim ama türkliyede haksızlıkla ite kaka faulle maç kazanıolar portekiz takımından iki maçta 5 gol yediler avrupada yemio bunlar tabi biz sivasa her türlü gideriz olay yaparlarsa trabzona gelicek bi svaslı göremiorum allah herkesin gönlüne görer versin bu çirkeflerin bişi hakettiklerine inanmıorum

unique
Hayatımda bir Ziya Doğan'dan, bir de şu Sivasspor'dan acayip derecede nefret ediyorum.

magicyattara
Bu tür davranışlar bizi değil onları baskı altına alır.

Otel konusuna gelince;kapıcıdan tüccar yaparsan olacağı budur.

Çingeneyi padişah yapmışlar önce babasını kesmiş.

Gökhan KAN
Ne hıyar adamlar bunlar ya..Resmen Komedi..

TAHSİN 61
13.04.2009, 17:19
Sivas mivas bize vız gelir kimle raks ediyorsunuz laa siz...

Ümit Tekşan
13.04.2009, 17:19
Ben bu gün sivasspor'un forum sitesinde gezindim aslında pek sevmem böyle baska takımın sitelerinde gezinmeyi arkadaşın birisi bana söyledi bak diye bende girdim baktım.

Sivasın taraftarları harbi harbi şampiyon olacak sanıyorlar kendilerini :) yedirmezler öyle kolay değil Sivaslılar kendinize gelin Hakemler sayesinde 12 puan ve üstünü aldınız belkide bu sayede 1.sıradasınız hakemler adil olsaydı 7 yada 8. sırada olurdunuz.

Siz şimdiden çirkefliğe başlayın ama söylüyorum "KORKUNUN ECELE FAYDASI YOK" napsanız nafile sizi kendi yatağınızda boğacağız bundan şüpeniz olmasın.

Sizin büyük takım olmanız için önce daha çoooookkkkkk emek sarfetmeniz lazım. Allah aşkına bana sölermisiniz Sivasta Müzeniz varmı ? siz şimdi Müze ne demek diye merak da ediyorsunuzdur. Çünkü bilmiyorsunuz Müze'nin ne olduğunu Öğrenmek istiyorsanız buyrun Trabzon'a gelin size müzemizi gezdirelim bakın "BÜYÜKLÜK" nasıl oluyor. Alnının teri ile alınmış onlarca kupa var isterseniz resimlerini göndeririz size onlarla avunursunuz. Dediğim gibi daha çok çalışmanız lazım devamlılığını sağlamanız lazım öyle iki sene başarı gösterip büyüklük olmuyo kaldıkı şu anki başarınız yukarda belirttiğim gibi Hakemler sayesinde.

Aslına bizim forum yöneticilerinden yada ana sayfa sorumlularından birisi çıkıp Sivassporluların sitesine AMBARGO koysa geçici süreliğine anlasınlar. TRABZONSPOR'la uğraşılmayacağını fazla havalandıklarını anlarlardı. Ama gerek yok her zamanki gibi BÜYÜKLÜK bizde kalsın. Onlar kendi yağlarında kavrulsunlar. Sabretsinler iki hafta var ozaman görüşeceğiz.

Otel fiyatlarına gelince bu Kulüp ne yapsınki Camananın 250 milyarını nasıl ödeyeceklerki kaynak yok :) bu şekilde futbolcuların paralarını çıkartmaya çalışıyorlar. Muhtemelen Sivas Sporlu yöneticiler Otel sahipleri ile anlaşmıştır % üzerinden napsınlar bu şekilde bir kaç futbolcunun parasını çıkarmış olurlar. Hani bunlar büyükmüşya :D ondan ....

Yahu kardeşim aklınızı başınıza alın sizin şehrinizin %80'i istanbul eziklerini tutuyor. Siz hala neyin peşindesiniz? bir gülle bahar gelmez bunu böyle bilin siz her zaman küçük takım oldunuz bundan sonrada böyle kalacaksınız bunlar geçici liderliğiniz herzaman olmaz olmaz..

Bana deselerki büyük takım Anadoluda TRABZONSPOR Hariç kimi sayarsınız Çünkü Trabzonspor Dünyaya kendisini kanıtlamış "Büyüklüğü" ile bende sayardım Kocaelispor , Eskişehir spor , Bursa Spor ama kesinlikle demezdim Sivasspor diye çünkü saydığım takımların taraftarları harbi taraftar sizin gibi çakma değil bilmem anlatabildimmi . o yüzden bu takımları sayardım.

Hadi bakalım kolay gelsin size ... Avutun kendinizi ha unutmadan TRABZONSPOR derken ağzınızı yıkayın o pis ağzınıza almayın bu takınım ismini birdaha ....

fehmi burnaz
13.04.2009, 17:20
bırakın ne yaparlarsa yapsınlar..biz cevabımızı inş sahada vercegiz..Allahın izniyle bi yenelim sunlarıda onların neler yaptığı bizi ilgilendirmez...
herkes kendne yakısanı yapar.. onlara da bu tür seyleri yapmak yakısırrr..

Badaloğlu
İyi iyi bu sayede Tokat'daki kardeşlerimize gün doğar işte... Takımla hasret gidermiş olurlar.Değil mi Kamil ağabey?

Sivasspor takımı ve yöneticileri harbiden şampiyonluğa hazır değiller... Sivasspor ilk yarıda Trabzon'da çok iyi bir şekilde ağırlanmıştı.Çiçeklerle karşılanmış Bülent Uygun ve yöneticilerine birde yemek verilmişti.Bülent Uygun'da ortamı yumuşatma adına rahmetli Erkan Ocak'lı ile çok güzel cümleler sarf etmişti.Yanılmıyorsam Sivasspor'lu futbolcular ellerinde Erkan Ocaklı ile ilgili birde pankartla sahaya çıkmışlardı.

O maçta Abdurrahman'ın, Umut'a yapmış olduğu hareketi penaltı olarak vermeyen ( %100 penaltı) hakem sayesinde Sivasspor 1 puan alarak Avni Aker'den ayrılmıştı.Maç sonrası Bülent hocad, bu pozisyonun penaltı olduğunu itiraf etmişti.

Ama bu sefer önce Konya Sivas'ı yenecek, ardındanda Trabzon, Sivas'ın işini bitirecek...

StyLe
Sivas avrupa kupalarına nasıl katılacak ki arkadaşlar, UEFA stadndartlarına uygun mu stadı :D Ahır gibi stadları var :D Bunları UEFA da kabul etmez. zuhahahaha :D Gerçi Ezikbahçe'den aldıkları destek var, Azize bunlara yardım eder :)) Karşılığında da Mehmet Yıldız'ı alır bunlardan olur biter. Sivas seneye kümeye yavrum, sana bu ligde oynamak ağır geldi. :)))

Ne yaparlarsa yapsınlar arkadaşlar, gidecez yenecez ve gelecez. O kadar !...

hakan88ts
bu maçta yüreğiyle oynamayacak oyuncumuzu ben desteklemem.yenelim şu sivası da görsün TSyi

Kaya
13.04.2009, 17:21
Sivas! Adam değilsiniz adam!..

Rahman Gümüş
13.04.2009, 17:21
Sivas - Galatasaray maçı ;

VİP tribünü biletleri 100, maraton VİP tribünü biletleri 50, maraton tribünü biletleri 25, kapalı yanı tribünü ve Galatasaray tribünü biletleri 20, kale arkası tribünü biletleri 10 TL'den satışa sunulacak.

Sivas - Beşiktaş maçı ;

Maraton: 20 TL, Kapalı yanı: 15 TL ve Kale Arkası 10 TL. Misafir takım bilet fiyatı ise 20 TL'den satılıyor.

Sivas - Fenerbahçe ;

Taraftarlarını ödüllendirmek için bilet fiyatlarını düşürerek kale arkası tribünü 10 YTL, maraton tribünü 20 YTL olarak belirlediklerini açıklayan Ünsal, tüm taraftarlarını maça beklediklerini belirtti.
Misafir takım bileti 20TL'den satılacak.Bize de % 5 kota koycaklarına göre 21 lira mı olcak:D Bu arada deplasman trübünü kaç kişilik acaba?

hakan88ts
13.04.2009, 17:22
Teknik heyetle konuşulsun futbolcularla.Bu maçı alsınlar

StyLe
13.04.2009, 17:24
Bize de % 5 kota koycaklarına göre 21 lira mı olcak:D Bu arada deplasman trübünü kaç kişilik acaba?

Deplasman tribünü yoktur ki bunlarda :D Çekerler bir tel örgü maçtan bir hafta önce al sana deplasman tribünü :D Tel paralarınıda biz verelim. zuhahahaha :D Maçta oynanacak top yoksa oda bizden olsun, paraya ihtiyacınız varsa adam gibi söyleyin biz acımızdan ölüyoruz diye, sadaka olarak verirdik, sevabına :D

Rahman Gümüş
13.04.2009, 17:24
Teknik heyetle konuşulsun futbolcularla.Bu maçı alsınlar
Olur emriniz olur hemen iletiriz:)

Bu maçı almaları için böyle bir olayın yaşanmasına gerek yok:) Her halukarda her maçı almak için çıkıyoruz zaten:)

TSelif
13.04.2009, 17:25
Zavallısın sen Sivas ... acıyorum sana cidden :)

İdris Toksoy
13.04.2009, 17:25
Aciz şehir Sivas.

alpozan61
13.04.2009, 17:26
biz de sivaslıların tribününü doldururuz. sivas ta kimmiş inş. şöyle bir çakarız da akılları başlarına gelir ...lerin

Ozan
13.04.2009, 17:27
Anadolu kardeşliği diyorlar , Anadolu'dan bir şampiyon daha çıksın diyorlar ama böyle bir kulübün Anadolu'dan şampiyon çıkmasını istemiyorum işte bu yüzden ! Çirkef ve haysiyetsiz bir kulüp bunlar .
Oyuncularımız çok daha iyi motive olacaklardır bu durumdan dolayı ve Sivas'ı kendi sahasında darmadağın edip geleceklerdir !
Korkunun ecele faydası yok Sivas !

hakan88ts
13.04.2009, 17:28
Olur emriniz olur hemen iletiriz:)

Bu maçı almaları için böyle bir olayın yaşanmasına gerek yok:) Her halukarda her maçı almak için çıkıyoruz zaten:)

Taraftarlar birliği olrak söylemiştim :) maçı almak için çıktık bu sene tüm derbilere ama bir tane derbi alamadık sivas derbi sayılmaz :) ama bu maçı almalıyız çoğu oyuncumuzun şu anki perfonmasları ortada yani çoğu dökülüyor.

61zafer61
13.04.2009, 17:29
selam arkadaslar bu forumda yazilanlar cok kotu ben trabzonluyum ama sivasin sampiyonlugunu istiyorum.cunku biz sivasspor ligde degilkende soyledigimiz bisey vardi bu ist. takimlari sampiyon olmasin derdik biz olalim derdik biz tekdik onlara klafa tutan tek biz vardik.ama simdi sivasinda bu isin icine girebilecek gucu var daha ne istiyosunuz destek verelim onlarla birlikde sevinelim.yillardir bu ist. takimlarinin saibeli sampiyonlularindan biktik sivas var kayseri saglam saglam geliyo anadolu olarak biseyleri degistirelim.ama siz birbirinizi yiyosunuz ve siz sivaslilara kufur ediyosunuz onlarda trabzonlulara

Koray
% 5 bize yetmez,Mehdi abilerede dedim biletleri Sivas tribünlerinden alalım diye inşallah karar bu şekilde çıkar...

Hüseyin İlkin
Ankara ve İstanbul dışındaki deplasmanlara, kulüp yaklaşık 100 kişi götürüyor taraftar olarak. Bir gece kalıyorlar otelde. Normal fiyattan verseler bile, bu günlerde büyük kar olacaktı onlar için. Ama Sivas'tan bahsediyoruz,yadırgamamak lazım. Tokat'ta veya Sivas'ta kalalım fark etmez. Sivasspor bu sene ki ilk mağlubiyetini alacak o statta.

Hekimoğlu
13.04.2009, 17:30
Kimseye uygulanmayan yüzde 5 kota neden bize uygulanıyor libido.

hakan88ts
13.04.2009, 17:30
selam arkadaslar bu forumda yazilanlar cok kotu ben trabzonluyum ama sivasin sampiyonlugunu istiyorum.cunku biz sivasspor ligde degilkende soyledigimiz bisey vardi bu ist. takimlari sampiyon olmasin derdik biz olalim derdik biz tekdik onlara klafa tutan tek biz vardik.ama simdi sivasinda bu isin icine girebilecek gucu var daha ne istiyosunuz destek verelim onlarla birlikde sevinelim.yillardir bu ist. takimlarinin saibeli sampiyonlularindan biktik sivas var kayseri saglam saglam geliyo anadolu olarak biseyleri degistirelim.ama siz birbirinizi yiyosunuz ve siz sivaslilara kufur ediyosunuz onlarda trabzonlulara

Çok net bir cevap Sivas mı Bjk mı dersen BJK derim.Eminin çoğu Trabzonsporluda böyle düşünoyordr

İdris Toksoy
13.04.2009, 17:31

olayların boyutunu tam manasıyla idrak ettin mi acaba sen?

Mustafa Calik
13.04.2009, 17:32
Basligi acan arkadasimiz en uygun cevabi vermis.

Korkunun ecele faydasi Y - O - K

Bahattin Aydın
çirkef heryerde çirkef..merak etmeyin oraya gelecez ;)

sessizkral_1

Sen ne diyorsun ya sen trabzonsporlumusun.Sivasmı şaibesiz.En az 12-13 puan hakem katkısıyla aldı.Sivasınmı bu işin içine girebilecek gücü var.Bırakın bu işleri.Bizi şampiyon yapmayacaklar diyen bir yöneticisi olan antalya kümeye diye bağıran taraftarı olan milletvekili fenrbahçe atkısı takan her maç mutlaka futbolcuları 2-3 çirkeflik yapan bir takım bırak şampiyonluğu bu ligi kaldıramaz.Önce şerefli galibiyetler alacaksın.Sonra ufak bir hakem hatasında kendi kulubenin camını tekmeleyip kırmayacaksın.Sonra birazda utanman olacak o hakem hatalarıyla aldığın maçların arkasında duracaksın..

Provoke etme.Burda kimse kimseye küfür etmiyor.Bu forumda küfür yasak.

FUTBOLUN F sini oynamayan sivas bekle..Geliyoruz...Futbol resitali nasıl yapılır göstermeye..Sizi bukez hakemler bile kurtaramayacak.

StyLe
13.04.2009, 17:33

Sen Trabzonspor'lu falan değilsin heralde, yada dünyadan haberin yok. Böyle çirkeflik ve şerefsizlikle şampiyonluğa karşıyız. Kendi takımımız bile olsa karşıyız oke?

Hüseyin Kurt
13.04.2009, 17:34

Sivasın aldığı maçlar şaibeli değil yani???
Sivas'ın ne gücü var söyleyin bakalım??
Taraftarı mı var? Kendi şehirlerinde bile hep 2. takım olarak tutuluyorlar.
Doğru düzgün top mu oynuyorlar? Hayır,ne topu,güreşiyorlar,hakemlerde görmezden geliyor.

Hala çıkmışsınız Sivas şampiyon olsun diyorsunuz.
Adamlar Eskişehir'e terbiyesizlik yapar,Antalya'ya söver,Gençler'in hakkını yer,Denizli'den puan çalar,Bursa'da adamların hakkını gasp eder sonra da Anadolu kardeşliği diye ortaya çıkarlar...

Berk
13.04.2009, 17:35
Korkunun ecele faydası yok.Hesap görülecektir..;)

monokotilodon
13.04.2009, 17:36
uçakla kayseriye gelsinler akşam bizim evde kalsınlar ben hem onlara sabah kahvaltısında bi guymak yaparım... :D

Külünkoğlu
13.04.2009, 17:36
Öyle yazıyor ki bazıları görende Sivası hakkaniyetle buralara geldiğini sanır. Hakemlerle kazanılan 8 puanın hesabı ne olacak ?

Koray
13.04.2009, 17:37

'' Bana hergün 1 nisan '' diyorumda yanlış demiyorum...
Şaka gibi...

Eren Karaahmetoğlu
13.04.2009, 17:38
Gittikçe daha da çok acımaya başlıyorum, gerek sivassporun eşi benzeri olmayan büyük taraftarlarına,gerek sivas halkına, gerekse sivasspor camiasına...Daha büyük bi klüp olamadan, büyüme yolunda ilerlerken öyle küçüldükçe küçülüyorlar ki... Bunların bu şekilde şampiyon olması mümkün de deil zaten...Kaldı ki şampiyon olsalar bile hiçbişey farketmez bu şekilde... Herşeye ramen Trabzon'da yönetimimizin nasıl karşıladıı sivası ortada.

Ancak şu %5 olayı komik:) Şampiyonlua oynuyolar daha stadlarının 3de 1i boş, ama bize %5 vericekler demek? Trabzonspor taraftarını nasıl tutabilicekler acaba %5de çok merak ediyorum. Bize her yer Trabzon diye bizim boşuna demediimizi geç de olsa anlıcaklar haftaya demek ki:) Tabi önce Gençlerbirliği:)

serturkmen
13.04.2009, 17:38
arkadaşım,
hangi takımdan bahsediyorsun sen.bizi yanına alıp şampiyon olmak isteyen değil bizi yok edip,karalayıp güya onlara göre anadolu'nun tek temsilcisi olmak isteyen sivas'tan mı?istanbul takımlarına her türlü yalakalık yapıp bize gelince kuralları işlemeye kalkan sivas'tan mı?onlarda Trabzonspor hazımsızlığı var.neymiş efendim Trabzonspor büyük değilmiş de onlar büyükmüş.2 yıl bu ligde üst sıralarda yer almakla büyük olunsaydı antep,şeftali kurdu,kayseri,gençler ve hatta manisa bile büyük sayılırdı.tüm bunları dikkate aldığımda sivas şampiyon olacağına kahpe bizans evlatları şampiyon olsun daha iyi.

Muhammet
13.04.2009, 17:39
Öyle bir yazdı ki herkes alıntıladı. :)

hakan88ts
13.04.2009, 17:42
Bu maçı nasıl alabilirz onu düşünelim Bence.Nasıl oynarsak bu maçı alırız

İdris Toksoy
13.04.2009, 17:43
Bunların yüzünden kalbimdeki nefret sıralamasını oluşturmakta güçlük çekiyorum.liderlik cinconun mu olsun acizsicasın mı?

Muhammed KOÇ
13.04.2009, 17:44
rezil edeceğiz sivası rezilll !!

Hüseyin İlkin
13.04.2009, 17:44
61zafer61;

Sizin ikinci takımınız Sivas olduğu gibi Sivas'takilerinde ikinci takımı Sivas. Birinci takımlarında değişiklik olabiliyor, orasına girmeyelim. Büyük takımmış bu Sivas beee. Öyle ki, birinci takımlarına kıyamıyorlar, ucuzdan ucuzdan ağırlıyorlar. Ayaklarına kapanıyorlar..

Zafer abinin nicke benziyor yalnız nick :)

unique
13.04.2009, 17:45
Sivasspor, Türkiye Liglerinin gelmiş geçmiş en dilenci ve antipatik takımı benim gözümde.

StyLe
13.04.2009, 17:46
Sen Sivaslı değilsen bende birşey bilmiyorum. :D

tuncay1984
13.04.2009, 17:46
birakin su sivasin kangallarini
bu maci alalimda ne olursa olsun
serefsizler ya trabzonda yaptiklarini unutmadik m yildiz ve musa kangalinin
önümüzdeki iki maci alalim 3.lük garanti sampiyonluk bi puan farkla gelecek
ins biz oluruz kesin trabzondayi almanyadan bilet arastiriyorum fb macina ordayim hadi aslanlari göreyim sizi kalan maclari hep alin

Oemer61
13.04.2009, 17:48
Hic sasirmadim ALLAH'in kirolarina!!! Egerki bizim futbolcularimizda onur ve gurur varsa biz simdi bu Sivas'i orada sahalarina gömeriz. Az kaldi görüsecegiz sizinle!!!

Onur Şeref
Öyle yazıyor ki bazıları görende Sivası hakkaniyetle buralara geldiğini sanır. Hakemlerle kazanılan 8 puanın hesabı ne olacak ?

Metin Abi keşke 8 puan olsa.Kaç tane 8 puanı hakemlerle kazandılar her maç hayvan gibi top oynarlar vururlar kırarlar bi tanesi kart görmez.Top oynamazlar 10 pas arka arkaya yapmazlar 11 kişi savunma yaparlar.Hala hakem derler Allah hepsini nasıl biliyorsa öyle yapsın.İstanbul takımları şampiyon olsun veya herhangi bir Anadolu takımı şampiyon olsun Haddini bilerek(!) ve adam gibi top oynayarak kimse bir şey demez zaten.

Rahman Gümüş
ben trabzonsporluyum bemde yurekden.ama ikinci takimim sivasdir fenerin gs nin yada bjk nin sampiyonluklari hep saibe.size gore sivas saibeliyse bile onlar olucana sivas olsun.hem sivas halkinin tamamina kufur ediyosunuz alevi diyosunuz ege bu taraftarliksa trabzonsporluluksa ben trabzonsporlu degilim.onlar bana kufur etseler bile ben kufur edenin seviyesine dusup kufur etmem
Alevi falan denmedi.Burda alenen küfür de edilmedi... Sivası sevmiyorum! Sivas dediğin takım istanbulun 3 eziğinden daha yanardönerdir! haksız puanlarla korunan bir takımdır... Sivasın %80 i istanbul sempatizandır.Aynı oranda TRABZON düşmanıdır... Neden bize bu kotayı uyguluyolar bi düşündün mü? TRABZONSPORLUYUM diyosun herifler TRABZONSPORUMA ayrı uygulama yapıyolar hala Sivası destekliyosun.Kusura bakma abi Anlamadım ben senden bişey...

Süleyman Sofu
13.04.2009, 17:49
ben trabzonsporluyum bemde yurekden.ama ikinci takimim sivasdir fenerin gs nin yada bjk nin sampiyonluklari hep saibe.size gore sivas saibeliyse bile onlar olucana sivas olsun.hem sivas halkinin tamamina kufur ediyosunuz alevi diyosunuz ege bu taraftarliksa trabzonsporluluksa ben trabzonsporlu degilim.onlar bana kufur etseler bile ben kufur edenin seviyesine dusup kufur etmem

Kardeş bence sus bu konuyu uzatma yoksa olayın rengi rengi değişecek sen ikinci takımım diyosunya bu kalleşlere bırak ben bu şerefsiz sivası sevmeyi kapıda bağlı olan köpeğimin yaladığı kemiği bile reva görmem bunlara isteyen kızsın ne derse desin kimse bi b.. olmadan kendi adam sanmasın sen kimsin ya senin müzende ikinci ligden birinci lige çıkarken aldığın kupacıktan başka bişey varmı bizim başarılarımızı onlar rüyasında göremedikleri için bize saldırıyolar bunlar gibi dostun olacağına istanbullu düşmanın olsun...

Hekimoğlu
13.04.2009, 17:49
Başkanı halan daha hasta fenerli olan bir kulüpten mi bahsediyorsun sen ne anadolusu be hepsi istanbul yalakası.

Hüseyin İlkin
13.04.2009, 17:50
Böyle ucuz numaralara girmeye gerek yoktu. Herkese ne yaptıysan, bizede onu yapmalıydınız. Ne diyelim, bu sefer sizi elimizden hakemlerde kurtaramayacak.

is_mail61
13.04.2009, 17:50
ya neden sivas şampiyon olcakmış yada bjk yenelim biz olalım hadi olamadık 2. oluruz en kötü ben eminim sivası yenersek eğer bizim şampiyonluk şansımız onlardan fazla olucak geriye beşiktaş kalıyor onun içinde gsle fbnin kazanmalarını beklicez mesela ben eskişehirin beşiktaşı yeniceni düşünüyorum ayrıca sivasa bi uyuzluğum var çok çirkefler böyle şampiyon olunmaz bu işi bi biz beceremiyoruz heralde

is_mail61
13.04.2009, 17:52
içimden bi ses o maçı öyle bi alıcazki diyor sivas maçı çıktığına pişman olucak diyor inş rezil ederizde külkedisi rüyadan uyanır:D

Kasım BEKTAŞ
13.04.2009, 17:53
Trabzonsporlu futbolcu kardeşlerime:
sivası yenin, sivası ezin, sivası parçalayın, sivası dağıtın, sivası mahvedin, gerekirse o sahada ölün ama sivası yenmeden dönmeyin!!!!!!!!!!! :mad::mad::mad::mad:

magicyattara
13.04.2009, 17:53
Şu Antalya maçından sonra bile hakem hakkında konuştular ya,öyle bir çarpılacaklar ki Allah'ın sopası yok.
Kendi kendilerine kaşınıp duruyorlar.
Bunlara çok şans veriyordum ama görünen o ki bu avantajlarını kaybedecekler.

Hekimoğlu
13.04.2009, 17:55
Geçen sene intertoto'ya göndermiştik çok koymuştu libidolara bu sene daha çok koyacak.

innocence
13.04.2009, 17:56

siz Trabzonsporluysanız bende birşey bilmiyorum."ikinci takımım sivastır " diyen birinin birinci takımı Trabzon olamaz.

Çünkü Trabzonlu nun tek takımı vardır o da TRABZONSPORdur.

Bahattin Aydın
13.04.2009, 17:57
boyle yazdim diye adam bana sen kesin sivaslisindir diyo.hehe iste bizim milletin huyu bu yazik yiyin birbirinizi kufur edin birbirinize hakaret edin
Burda kimsenin birbirine küfür ettiği yok.Gergin bir ortama girip bunları yazman zaten akıl mantık işi değil.Sivaslı olman muhtemel zaten.Nede olsa sivasllar çirkefe yatmaktan haz alırlar ;)

İdris Toksoy
İstanbul medyası al sana malzeme.Biz şimdiden sonra sivası yerelim ve siz de 'Trabzonspor ağlamay başladı' deyin.alın size malzeme.

Ali İhsan Dönmez
Sevgili arkadaşlarım,abilerim ben bu Sivas denilen şehirde öğrencilik yaptığımdan bu insanlar hakkında olan düşüncelerinizi fazlasıyla anlıyorum...İşleri güçleri milleti provoke etmek,gelen takım her kim olursa olsun ana bacı bırakmaksızın sövmektir bunların...Zaten burada sivassporlu diye tabir edebileceğimiz bir oluşum yok hepsi fb li gs li,zaten birkaç sene içinde ne oldukları ortaya çıkacaktır hiç merak etmeyin...Burda ne zaman bir esnafla futbol hakkında konuşsam sinirlerim çok fazla geriliyor,kendilerini bizimle bir tutabiliyor olmaları gerçekten inanılmaz ve tahammül edilemez bir durum...Otel olayı zaten akıl almaz bir durum...

Neyse bu liste uzar gider:Bu halkın tek mesleği,boş bulduğu yere dürümcü açmaktır,kırolardır ve karakterleri zayıftır...
Bu maç için buraya geleceklere sesleniyorum elimden gelen her türlü yardımı yapmaya hazırım...

2 hafta sonra bir taraftarın,bir insanın,bir kulubün ne kadar büyük olabileceğini hepsine göstereceğiz...

Eren Karaahmetoğlu

Sivas halkı alevi olsa nolur olmasa nolur? Siyasi görüşlerine veya dini inançlarına göre deerlendirmiyoruz biz burda. Sportif olarak bakıyoruz.He ben görmedim ama sivas halkı alevidir diye kötüleyen varsa saçmalık

Gökhan KAN
13.04.2009, 17:59
Sivasspor Fb nin yerini almak için hızla ilerliyor..

TSezgin61
13.04.2009, 18:00
hahahahaha:D:D:D:D

gerekirse amerikada kalir, sivasa jet indiririz. Pis dilenciler!

adamlarin 1. ligde yaptigi mac kadar kupamiz var, kimle ugrastiklarini daha bilmiyorlar. ama bu onlarin sucu degil, onlari simartanlarin sucu...

Cem Akyüz
13.04.2009, 18:03
Anadoludan bizden başka şampiyon çıkacaksa sivas olmasında kim olursa olsun

lazzz61
13.04.2009, 18:03
yaa şu sıvası yenelımde sampıyon da olmayalım ona da razıyımm susturalım sunlarıı darbeyı bızden yesınler kımınle uhrastıklarınıı anlasınlar sıvas forumununa bırıı bızım kahve boss yiyosa gelsınler burda ızlesınler hemde beles demıss bırı de 4 rylul cehennemı ne geldıklerı zaman neye uhradıklarını sasırcaklar demıs gulmekten öldumm 4 eylul cehenemıymıss adamlar stadlarını bı kere dolduramdılarr ...

lazooo28
13.04.2009, 18:05
ya sunlarin reklamini yapmayim allah askina ya seneye iki üc oyunculari gitsin kümede kalma savasi verirler birakin su kangallari havlasinlar

Sami Kuk
13.04.2009, 18:07
Sivas Şampiyon olamayacak.. Biz olamassak Bejeke olur oda bizim sayemizde olacak..:S

hakan88ts
13.04.2009, 18:08

Her Ts lli gibi benimde

1.takımım TRABZONSPOR
2.TAKIMIM TRABZONSPOR
3.TAKIMIM TRABZONSPOR
bundan başka bir takım tutmaya gerek yok

pReN@_61
13.04.2009, 18:09
Korkunun ecele faydası yok.

GELİYORUZ !

Ali İhsan Dönmez
13.04.2009, 18:12
Bizim ellerimizin ulastigi yere onlarin hayalleri bile ulasamaz.

lazzz61
13.04.2009, 18:14
zafer61 gıdıpte sıvaslıalra forumlarında yalakalık cekme bırak bu ıslerı bızz Trabzonuzz unuttun mu? ONLARIINN NE CIRKEF OLDUKLARINI HALA ANLAYAMDIN MI ?=

Mehmet Zeki
13.04.2009, 18:16
Korkunun ecele faydası yok.

GELİYORUZ !

Katiliyorum. Geliyoruz bekle Sivas. Oyle otel fiyatlarini yukseltmek ile olmuyor boyle isler.

monokotilodon
13.04.2009, 18:18
sivası tutacağıma benim takımları tutarım :D

şaka bi yana içimizden bazıları 3 eziklere duyduğu nefret yüzünden biz olamazsak sivas olsun diyorlar kendilerince haklı olabilirler ama inanın onların amacı 5. büyük olmak değil 3 büyüklere kafa tutan trabzonun ulaştığı noktaya ulaşmak unutmayın ki onların ligde en çok nefret ettikleri takım trabzonspordur..

bursa,antep,altay,kocaeli,eskişehir takımdır ama sivas bi takım değildir.bu yüzden yarın unutulup gidecek bi takıma seneye küme düşebilecek bi takım ne şampiyonluk kazanır ne de onlara bu şampiyonluğu vererek şampiyonluğun üzerine pislik sıçratırlar...

Engin Türkyılmaz
13.04.2009, 18:19
sivas şampiyon olasmında kim olursa olsun diye dusunuyorum artık tabi Trabzonun Şampiyonluğundan sonra

Gökhan KAN
13.04.2009, 18:20
Sivasın yollarınada dağlarınada çıkacağız merak etmesinler...

hakan88ts
13.04.2009, 18:20
yenelim de ligde evlerindeki ilk yenilgiyi bizden alıp akılları başına gelsin

Harun-61
13.04.2009, 18:23
Biz Trabzonspor'uz....

Bizim Büyüklügümüz ortada....

Lami Cimi yok.....1,5 senedir yapilanlar ortada.....

bunlara verilecek en güzel cevap: kendi sahalarinda onlari yenmek.....

sonra birak vidi vidi konussunlar.....

hersey sahada belli oluyor...

Muhammed KOÇ
13.04.2009, 18:26
hacettepe maçındaki taraftar profilini sivas maçında da koruyalım sivaslılar bi taraftar görsün..

Rahman Gümüş
13.04.2009, 18:33
Sivastan nefret ediyorum çünkü; geçen sezon haksız yere adığımız 3 puanı bizans oyunlarıyla çaldılar!
Sivastan nefret ediyorum çünkü; her maçımızda provakasyon namına her şeyi yaptılar!
Sivastan nefret ediyorum çünkü; daha dün 2 ligde sürünürken şimdi kendilerini Anadolunun büyüğü görüyorlar!
Sivastan nefret ediyorum çünkü; bulundukları her ortamda TRABZONUMA atıp tutuyorlar!
Sivastan nefret ediyorum çünkü; Şehirlerinin % 80 i İstanbul sematizanı!
Sivastan nefret ediyorum çünkü; Başkanları tam bi yanardöner ve fenerbahçenin has adamı!
Sivastan nefret ediyorum çünkü; Bizimle oynasınlar oynamasınlar her zaman bize küfür ediyorlar!
Sivastan nefret ediyorum çünkü; Trabzonda çiçeklerle karşılıyoruz yine de insanlıktan anlamıyorlar!
Sivastan nefret ediyorum çünkü; Her maç hakem desteğiyle geldikleri bu noktayı asla ve asla hak etmiyorlar!
Sivastan nefret ediyorum çünkü; Biz Anadoluyuz diyorlar ama her maç Anadolu klüplerinin hakkını çatır çatır yemesini iyi biliyorlar!
Sivastan nefret ediyorum çünkü; Her maçımızdan önce böyle provakasyonlar yapıp bizi provake ediyorlar!
Sivastan nefret ediyorum çünkü; Ortamı germede üstlerine yok, maç başlamadan maçı masa başında bu şekilde almaya çalışıyorlr!
Sivastan nefret ediyorum çünkü; Daha müzelerinde bi tane adam gibi kupaları yok TRABZONDAN büyüğüz diyebiliyorlar!
Sivastan nefret ediyorum çünkü; Oyuncusu, seyircisi, başkanı, teknik direktörü alayı istanbul yalakası!
Sivastan nefret ediyorum çünkü; Bir Trabzonlu olarak bütün bu sebepler ve daha fazlası nefret etmem için yeterli!

Önce geçmişinize bakın, birde bizim geçmişimize bakın ondan sonra gelin derdinizi anlatın! Otel fiyatlarını artırıyormuşsunuz çok ta üzüldük...Kafamıza taktık...Napacağız şimdi yersiz yurtsuz mu kaldık! Kalmayacağız şehrinizde...Bir gece dahi kalmayacağız...Ama sizden sorulacak bi hesabımız var!25 Nisan 2009 da saat 16.15 te orda olacağız.Hesabımızı görüp gideceğiz! Biz Trabzonsporluyuz!!! Alayına İsyan Ölümüne TRABZON!

leavemealone
13.04.2009, 18:35
Az kaldi cirkefspor az kaldi göreceksiniz sizde gününüzü .

zaferyıldız
13.04.2009, 18:36
sadri başkan bu işi ele alsa şole adam akıllı ........maç başlamadan alırız bu maçı ...bunlar çirkef takım ve bence maça kadar olan sureci iyi yonetirsek işimiz sandığımızdan kolay olur...bu maç sadece maç değil bence olmamalı da....oyle kazanırız çunki

Emirhan Makul
13.04.2009, 18:37
4. İstanbul Takımı Şampiyon yapılmaya çalışıyor Bu Büyük Proje İnşallah Gerçekleşmeyecek.

Herşeyi Anlıyoruz ve Biliyoruz Anadolu'yu satan elbet sattığı gibi satılır.

Ömer SEVİNÇ
13.04.2009, 18:39
Her Ts lli gibi benimde

1.takımım TRABZONSPOR
2.TAKIMIM TRABZONSPOR
3.TAKIMIM TRABZONSPOR
bundan başka bir takım tutmaya gerek yok

Neden?

Benim 1. takımım Orduspor, 2. takımım Trabzonspor'dur..

zaferyıldız
13.04.2009, 18:43
başkanları da çok zeki muhimmat canım...açıklama yapmış ya,, bizi şampiyon yapmazlar diye jımnastikcilere dokundurmuş alt yapıyo aklı sıra ..ama gerçekten şole eyiii bir yenmemiz lazım onları bence bundan sonrakı tek onemli maçımız bu..ne kupa da varız ne de şampiyonluğu alırız bu halle, ama bu maçı almalıyız...

Mustafa Ayazoğlu
13.04.2009, 18:43
Geçen sezon ilk maç ile başlayan Sivasspor'a bir dur deme vakti ! Taraftar olarak şampiyonluktan az çok ümit kesildiği için kaybedecek çok bir şey yok bizim için onlar düşünsün !

Kaybedilen bir maçta aldıkları 3 puan, ardından gelen yükseliş ! Her çıkışın bir inişi var !

SERDAR-61
13.04.2009, 18:44
Sivasspor iki sene içinde yakaladığı çıkışla ligde başarılı bir konuma gelmiştir.
burda Sivasspor u antipatik olarak görebilirsiniz fakat Sivas halkına ufak bir terbiyesizlik yapma hakkınız yoktur.Sonuçta oynanan bir oyun kazanan bir taraf böyle ufak şeylere takılıp kalmamalıyız.Sivasspor hakkında çeşitli teoriler üretilebilir fakat şuan liderler:).FAKAT 34.HAFTA SONUNDA İSTEMESEK BİLE BİZ LİDER OLACAĞIZ:D

TSezgin61
13.04.2009, 18:46
bu ligi Trabzonspor belirler...

gecen sene son hafta uefaya gidemediydiler bizim yüzümüzden. :D:D:D:D:D:D:D:D

lazkopatfaroz
13.04.2009, 18:48
Sivastan nefret ediyorum çünkü; geçen sezon haksız yere adığımız 3 puanı bizans oyunlarıyla çaldılar!
Sivastan nefret ediyorum çünkü; her maçımızda provakasyon namına her şeyi yaptılar!
Sivastan nefret ediyorum çünkü; daha dün 2 ligde sürünürken şimdi kendilerini Anadolunun büyüğü görüyorlar!
Sivastan nefret ediyorum çünkü; bulundukları her ortamda TRABZONUMA atıp tutuyorlar!
Sivastan nefret ediyorum çünkü; Şehirlerinin % 80 i İstanbul sematizanı!
Sivastan nefret ediyorum çünkü; Başkanları tam bi yanardöner ve fenerbahçenin has adamı!
Sivastan nefret ediyorum çünkü; Bizimle oynasınlar oynamasınlar her zaman bize küfür ediyorlar!
Sivastan nefret ediyorum çünkü; Trabzonda çiçeklerle karşılıyoruz yine de insanlıktan anlamıyorlar!
Sivastan nefret ediyorum çünkü; Her maç hakem desteğiyle geldikleri bu noktayı asla ve asla hak etmiyorlar!
Sivastan nefret ediyorum çünkü; Biz Anadoluyuz diyorlar ama her maç Anadolu klüplerinin hakkını çatır çatır yemesini iyi biliyorlar!
Sivastan nefret ediyorum çünkü; Her maçımızdan önce böyle provakasyonlar yapıp bizi provake ediyorlar!
Sivastan nefret ediyorum çünkü; Ortamı germede üstlerine yok, maç başlamadan maçı masa başında bu şekilde almaya çalışıyorlr!
Sivastan nefret ediyorum çünkü; Daha müzelerinde bi tane adam gibi kupaları yok TRABZONDAN büyüğüz diyebiliyorlar!
Sivastan nefret ediyorum çünkü; Oyuncusu, seyircisi, başkanı, teknik direktörü alayı istanbul yalakası!
Sivastan nefret ediyorum çünkü; Bir Trabzonlu olarak bütün bu sebepler ve daha fazlası nefret etmem için yeterli!

Önce geçmişinize bakın, birde bizim geçmişimize bakın ondan sonra gelin derdinizi anlatın! Otel fiyatlarını artırıyormuşsunuz çok ta üzüldük...Kafamıza taktık...Napacağız şimdi yersiz yurtsuz mu kaldık! Kalmayacağız şehrinizde...Bir gece dahi kalmayacağız...Ama sizden sorulacak bi hesabımız var!25 Nisan 2009 da saat 16.15 te orda olacağız.Hesabımızı görüp gideceğiz! Biz Trabzonsporluyuz!!! Alayına İsyan Ölümüne TRABZON!
% 100 doğru.. söylenecek sözlerin % 10 u bunlar.. daha neler var neler ...

lazkopatfaroz
13.04.2009, 18:53
ya bu arkadaş uzayda yaşıyor yada biz !! ya biz bazı seylerı göremıyoruz yada bu arkadaş !! ya biz tek taraflıyız yada bu arkadaş ! ya biz adalet istiyoruz yada bu arkadaş !! arkadaşım iyimisin ?? sağlıgın sıhhatın nasıl ???

onur-ts
13.04.2009, 18:53
sivasspor kaşınıyor...hadlerini bildireceğiz onlara...

Ba®ış
13.04.2009, 18:54
lan sivaslılar ;

2'li,3'lü averajın ne olduğunu öğrendiniz mi? öğrenmediyseniz gidin onu öğrenin önce.sonra neden 4. olduk diye ağlayıp cas lara maslara gidip rezil etmeyin Türk futbolunu

Gökhan KAN
Bırakın şu dingilleri yahu....

Ömer TOPAL
orası sivas...ama gülüm burası KARADENİZ...siz gelirsiniz buraya bırak rizeyi giresunu zonguldaktaki otelleri bile sizden çok fiyat isterse şaşırmayın....! Gün geler devran döner....

Uluhan
13.04.2009, 18:55
Kendilerince kurnazlık ediyor, çirkefler.

lazkopatfaroz
13.04.2009, 18:55
Bu sivasla muhatap olmaya değmez onlar anteple bursayla konuşsunlar..
çoğu kulüp bunlardan daha köklü ve daha potansiyelli dün gelenler bugun nasıl olurda konusurlar hayret.. 1, lige dün çıktılar bugun konusuyorlar

Ömer SEVİNÇ
13.04.2009, 18:56
Bir laf vardır biraz argo. İzninizle yazayım.

Dün ...tun, bugün koktun be Sivas..

lazkopatfaroz
13.04.2009, 18:57
onlar alışkındır dağda yatmaya ;)

lazzz61
13.04.2009, 19:01
hata bızde onlarıı cok ii karsılamıstıkk hattaa bulentt uygunu bıle omuzlara almıstı bızım tarftarımız... seneye ayakları tıtreyerek oynayacaklar avnı akerde

lazzz61
13.04.2009, 19:04
Kiskaniliyoruzz kiskanilmak da guzeelll cekemeyenn antenn taksin o kadarr yİĞİdoŞŞlarrr:) :)

ISTS
13.04.2009, 19:06
Sivası kesin yenicez buraya yazıyorum. Göründe bakın.

sanatik
13.04.2009, 19:08
Bu hafta Konya yenerse Sivas'ı hafta içi kupa maçları var Fenerle birde Fener yenerse bunları, sonra bize geliyorlar yorgun argın, ya tamam ya Sivas'ı yendik şimdiden söyleyeyim. (Tabii Ersun Yanal adam gibi kadro ile maça çıkarsa!!!!)

kupa macini unutmusdum. Baya enteresan bir hafta olacak gibi.

@ Ümit Tekşan

benim burda bir sivasli arkadasim var zaman zaman gördügüm. Ramazanda birlikde iftarda bare bu sene feneri birakda sivasi tut diyordum iyi gidiyorsunuz sonra pisman olursun diye adam yine fener sivas macinda fenerlilydi :--)

@ StyLe

ya dur biraz kardes yaa gülme krizi geciriyorum. :--)

Geçen sene intertoto'ya göndermiştik çok koymuştu libidolara bu sene daha çok koyacak.

iste o yüzden yapiyorlar bunlari ya. Sezon sonu iyi fittirdilar ama acisi halen devam ediyor anlasilan.

Mustafa OK
13.04.2009, 19:10
şu sivası yenelim de akılları başlarına gelsin ayakları yere basmıyor uçuyorlar artistler..

Adem Erdoğan
13.04.2009, 19:10
Bir zamanlar Vanspor vardı Allah rahmet eylesin.Toprağı bol olsun.

Nerden aklıma geldiyse.:rolleyes:

unique
13.04.2009, 19:11
Aha da buraya yazıyorum: Bu Sivasspor, bir kaç yıl içinde ikinci lige düşmezse ben de futboldan hiç bir şey anlamıyorum; o kadar eminim. Adamların doğru dürüst stadı, futbol kültürü, taraftarı yok yahu. Çok şımardılar, bunlara iki hafta sonra hadlerini bildirmeliyiz. Biz şampiyon olamazsak bile onlara öyle bir tokat atmalıyız ki ömür boyu Trabzon yüzünden şampiyonluk gitti desinler. Unutamasınlar bizi, hep içlerinde o yara kalsın.

Ümit Tekşan
13.04.2009, 19:11
kupa macini unutmusdum. Baya enteresan bir hafta olacak gibi.

@ Ümit Tekşan

benim burda bir sivasli arkadasim var zaman zaman gördügüm. Ramazanda birlikde iftarda bare bu sene feneri birakda sivasi tut diyordum iyi gidiyorsunuz sonra pisman olursun diye adam yine fener sivas macinda fenerlilydi :--)

yahu benim adım yazıyor :D hayırdır...

ugur_52
13.04.2009, 19:12
Sizi sahanızda madara etmek farz oldu artık.

Travelair
13.04.2009, 19:14
Yöneticilerimiz provokatörleri ve yazılarını temizlermisiniz lütfen? Sivaslılara şunu dermişiz bunu dermişiz. Yalan ve iftirayla insanları birbirine düşürecekler

erkankoc
13.04.2009, 19:15
trabzona gelince bunlara otel vermeyiz ve rizedede tutamazlarsa bak sen olaya

Murat Hızal
13.04.2009, 19:16
Sivaslı dallamanın yazdığı şeyin burada ne işi var daha fazla sinirlemizi zıplatmak için mi?

Alevi olduğu için Sivaslılardan nefret eden bir tane adam var mı şurada çok merak ediyorum.

Bizim nefretimiz Sivas'a değil Sivasspor'a bunu anlamamakta ısrar edenlerin akıllarından şüphe ederim.

Bu arada tanıdığım bütün Sivaslı arkadaşlarım üç İstanbul takımından birini tutmaktadır bu da rastlantı heralde.

Mustafa Ayazoğlu
13.04.2009, 19:17
Aha da buraya yazıyorum: Bu Sivasspor, bir kaç yıl içinde ikinci lige düşmezse ben de futboldan hiç bir şey anlamıyorum; o kadar eminim. Adamların doğru dürüst stadı, futbol kültürü, taraftarı yok yahu. Çok şımardılar, bunlara iki hafta sonra hadlerini bildirmeliyiz. Biz şampiyon olamazsak bile onlara öyle bir tokat atmalıyız ki ömür boyu Trabzon yüzünden şampiyonluk gitti desinler. Unutamasınlar bizi, hep içlerinde o yara kalsın.

Sivasspor küme düşmez! Anadoluda iyi bir şehir, iyi bir halk ! Düşüş yaşayacaklar elbette ki 1-2 yıl daha bu başarı grafiği devam eder !

Muhammet*
13.04.2009, 19:19
klasik olarak;en güzel cevabı maçta veririz.

Muhammed KOÇ
13.04.2009, 19:21
sivaslılar forumlarında çok fena hakaret ediyorlar..:mad: çok seviyesiz bir biçimde.. bir üyeliğim var iptal ettirme pahasına dalıcam şimdi 2 sayfa betimleme metinle :mad:

Ömer Kaya
13.04.2009, 19:22
hani bi galatasaraylı derya feneri yenelim şampiyon olmasakda olur...Sivasıyenelim şampiyon olamsakda olur:)

Hasan Habip Özbay
13.04.2009, 19:23
kork sivas kork elinden gelenide yap ama nafile sen bizim 1 yılımızı haksız yedin sıra sende hazır ol

lazzz61
13.04.2009, 19:27
sivaslılar forumlarında çok fena hakaret ediyorlar..:mad: çok seviyesiz bir biçimde.. Bir üyeliğim var iptal ettirme pahasına dalıcam şimdi 2 sayfa betimleme metinle :mad:
dalarmisin kardesimm lÜtfenn

StyLe
13.04.2009, 19:29
Bir zamanlar Gençlerbirliği böyleydi, şimdi nerde? :D Sivas'a gitsem şimdi sorsam birine sokakda hangi takımlısın diye kesin İstanbul takımlarını sayar bana :) Şimdi bu şehir'in takımından ne bekliyorsun ki :) Sivas Trabzon ile uğraşma, seninle bir uğraşırız acınılacak duruma düşersin ve Sivas sana şunu söylüyorum, sen bu ligde fazla duramayacaksın. Şunuda söyleyim Sivas, Bursa'nın ofsaytdan bize gol attığı haftadan beri lidersiniz bunu unutmayın, o liderlik bu hafta sona erecek, Konya size Konyada yerleştirecek, kupada Ezikbahçe size yerleştirecek ve lig maçında gelip kucağımıza oturcaksınız.

Oranıda yırtsan buranıda yırtsan Trabzon seni Sivas'da gömecek Yiğidoş.

sanatik
13.04.2009, 19:29
yahu benim adım yazıyor :D hayırdır...

sen 80 % baska takimi tutuyor diyince bende alinti yapmadan ismini yazdim yazi uzamasin diye :--)

Gamze
13.04.2009, 19:31
İki kelime;

Aşağılık kompleksi.

TS-FAN
13.04.2009, 19:33
Sen provokatör müsün?
....................

a f s
13.04.2009, 19:34
BMN Tokat'a yarayacak bu iş Ahmed'in dediği gibi. Böylece her yerde sevenimizin olduğunu gösterme fırsatı doğdu bize. Onlara da bu işin utancını yaşamak düşsün.

Herkes karakterini yansıtıyor, boşverin.

Sivas'ın bizi şampiyon yapmazlar açıklamaları bizi şampiyon yapın demek olduğunu biliyoruz biz.

Trabzonspor her zaman olduğu gibi bütün olumsuzluklara rağmen onurlu mücadelesini sürdürecektir.

Büyük olmak sadece sahadaki sonuçlarla olmuyor. Alışmamışlar böyle başarılara şımarmaları ne yaptığını bilmemeleri normal. Sevildiklerini zannediyor olabilirler fakat gün geçtikçe antipatik olduklarının farkında değiller.

Avrupa kupalarında fındığımızla, hopteğimizle, güzel futbolumuzla Türkiye'nin tanıtımına katkılar bulunacağız Allah'ın izni ile. Bizim bazılarının hayal edemeyeceği büyük hedeflerimiz var, önümüze böyle engeller çıkmış ne gam.

Kadir
13.04.2009, 19:35
Bu görgüsüzlere güzel bir ders şart .

Murat Hızal
13.04.2009, 19:35
Sivas hekemlerin rüzgarını arkasına almasaydı şu anda Bursa'nın arkasındaydı.

MuratJ
13.04.2009, 19:37
Şu misafirlerin büyük bölümü istanbul sempatizanı olan Sivaslılar heralde.

Çok degil 2 yıl öncesinde Sivasspor'un varlıgından kendilerinin bile haberi yoktu şehirlerine istanbul takımları gelince agızları akardı bunların. Hepsinin ne oldugu belli. 2 yılda cıkmıs sivas 3-5 maç kazanmış başlamışlar oo yigido şampiyon sivas bilmem ne diye. Ya bırakın bu işleri yiğidolar hiç gercekci degil gercekten düşsün foyalarınız arkanızdaki istanbulun renkleri görülsün baskanınız hocanız belediye baskanınız fb atkısı ile izliyor maclarınızı. En basitinden arkadasım var sivaslı fenerbahceliyim diyor. Ee demeyecekmi sivasspor kim sivas kim bana burada futbolşdan bahsedecek. Sunu söyleyeyim 4 büyüklerden sonra biz geliriz falan da demeyin tek basarınız inter totoya katılıp elenmek. Kayseri bile sizden daha büyük camiadır. Adamların kupası var sonucta sizin hiçbir zaman olmayacak. Trabzon ile Trabzonspor ile futbol tartısmasına girmeyin ne haddinize takım tutmayı beceremeyn 3-5 insansınız. Sizi önce Konya ardından aşığı oldugunuz fenerbahce ve ardından Trabzonspor'umuz yenecek hiç ama hiç merak etmeyin. Sizin gibi bir yerin neyine şampiyonlar ligi be hadiyin ordan.

TS-FAN
13.04.2009, 19:37

Sen provokatör müsün?
Ta kendisi...
Ve bunlar maça kadar da devam eder.

Şu maçı alın sezonu kapatacağım yahu.
Çok şey var söylenecek ama..
Tek cevap yenmek olacak.

Mustafa K. Demirbaş
13.04.2009, 19:41
bundan sonra herkese heketiiği biçimde davranmanın zamnı geldi sayın yöneticiler bırakın artık gelen çiçek vermeyii güleryüzü bakın görüyormusunuz adamları ulan sivas ulan sivas :mad:
otelcisinde marketçisine bunalrın hepsi aynı
ne kadar kota uygularsanız uygulayın gerekirse dışarda kalır ama bu taraftar oraya g-e-l-e-c-e-k koktuğunuzda başınıza gelcek eze eze yeneceğiz

MuratJ
Dünyanın en büyük 2 şehir takımından biri Trabzonspor! Ne gerek var hiçbir anlam ifade etmeyen birileri ile bunları konusmaya bosverin.

sivas ney peki hiçbir şey bu ligi 2 yıldır idare eden bir anadolu takımı hacettepeden ne fazlası var nede eksiği ama eksiği var.

Bİz büyük takımız Trabzon şehrinin takımıyız. Aldıgımız kupaları görseler öyle kalırlar hayatlarında 1 kere bile kupa alamayacak onlar. Konya fb ve Trabzonspor 3lüsü onlar adına çok ama çok acı olacak. Gerçi fb acı olmaz hepsi fb aşığıdır.

bordo61
Alıntıyı sildim

Burçak
13.04.2009, 19:42
BİLETLERE DE KOTA UYGULANACAK

Trabzonspor bu olayın şokunu yaşarken Sivasspor yönetiminin de, oynanacak maç için Trabzonspor taraftarına yüzde 5'lik kota uygulayacağını açıklaması şaşkınlık yarattı. Hiçbir İstanbul takımına uygulanmayan kotanın sadece bordo - mavili kulübe uygulanma karanının alınması, yöneticileri çileden çıkarttı
http://www.haber61.net/news_detail.php?id=34947

http://img519.imageshack.us/img519/6494/puan.jpg (http://img519.imageshack.us/my.php?image=puan.jpg)

sivasspor stat kapasitesi 11500.
% 5 i oluyor 575
Yani bize verecekleri kontenjan bu.
Buraya kadar tamam.
Başkan yardımcımız çıkıp hiç bir istanbul takımına bu uygulanmıyor dedi.
bu işin özünde sivas kulubünü bağlar. bize % 5 vermek zorundadır. daha az veremez.
başkasına neden fazla veriyorsunuz da diyemeyiz çünkü o kulüplerin arka bahçesidirler.

bakınız GS a verdikleri kontenjana.
Konuk ekip Galatasaray'a toplam 870 biletin ayrıldığı, sarı-kırmızılı taraftarların maçı havuz tarafı kale arkası ile kapalı tribün arasındaki bölümde izleyebileceği kaydedildi.
http://www.lpghaber.com/Sivasspor-galatasaray-Maci-Biletleri-Satisa-Cikti--haberi-162784.html

http://img520.imageshack.us/img520/9408/ttterf.jpg (http://img520.imageshack.us/my.php?image=ttterf.jpg)

birde bunların kurulduğu yıllarda lige çıkmaları ilginç geldi bana :)
şimdi çıkıp derselerki ya sivası şampiyon yaparsınız yada buradan size oy çıkmaz :D

TS-FAN
13.04.2009, 19:43
Takımımızın Tokat'ta kalması umarım lafta kalmaz.
Paramız Tokat'ta kalsın.Onlara gitsin paramız.
Yönetimin tepkisini böyle göstermesi benim hoşuma gider.
Bunlar bizim taraftarın gitmemesi için yapılan basit yıldırma hareketleri.
Ama bu iş o kadar kolay değil..
Yemezler,yedirmeyiz.

Kadir
13.04.2009, 19:46
Sivasspor Türk futbol tarihinin en itici takımıdır arkadaşlar ..

Nefret ediyorum bu takımdan .

baho_61
13.04.2009, 19:47
uLan çakaLLık yapcak akıLLarıncaaa durun bakaLım dun cıktınız pıyasaya az kaLdı cocuğu vercez eLinize korkunun eceLe faydası yok ıstanbul yalakaları yok anadolu muhabbetı yaparlar bıde anadolunun maskarası

Ba®ış
devam edin koçlar,istanbul takımlarının kucağından inmeyin sakın;) bi dahaki sene nelerinizi vereceksiniz acaba çok merak ediyorum,bu sene fazladan bilet verenler seneye ne verecekler acaba

MuratJ
Bunları mahkemeye verelim bu kadar terbiyesizlik olmaz ne sanıyorlar kendilerini
Trabzon ne demek bilemeyenler onlar söylediklerine bakarmısınız ne kadar acı! Allah'ın yiğidoları işte ayı gibi kıro gibi birşey demekki. 2 yıldır karambole görünüyosunuz bu ligde ama bu sene son olacak.

Murat Hızal
13.04.2009, 19:48
Bunları mahkemeye verelim bu kadar terbiyesizlik olmaz ne sanıyorlar kendilerini

Alıntı yapmayın arkadaşlar germeyin bizide,herkes neyin ne olduğunu biliyor.

Trabzonu tartışmak,37 kişiyi diri diri yakan bir kentin insanlarına düşmez.

(En sonunda şu lafı da söylettiniz ya bana helal olsun:))

bordo61
13.04.2009, 19:49
Bizim yöneticilerimize laf atan dengesiz kendi forumunda ağzına geleni söylemiş

erkankoc
13.04.2009, 19:49
ya su sivasi seyinize bile takmayin..allahin ayilari..dagli bunlar ...öküz bile medeni kalir bunlarin yaninda

Murat Hızal
13.04.2009, 19:50
Arkadaşlar,Sivaslılara hakaret etmeyin ayıp oluyor.

serkanholep
13.04.2009, 19:50
ya arkadaşlar ordan alıntı yapıp yazmak bizi küçültür

boşverin

sabredin

ligin sonunu bekleyin

sabırlı olun

cevap vermek alçaltır bizi

Travelair
13.04.2009, 19:51
Provokasyona gelmeyin arkadaşlar. Yazıları da silin lütfen. Cevap verdiğiniz sürece bakın bize böyle dediler diye çıngar çıkartacaklar belli. Amaçlarına alet olmayalım. İstedikleri bu. İnsanlar birbirlerine düşsünler. Kötü sözler söylesinler... İnsanlıktan nasibini almamış hain insanlar bu provokatörler

Mustafa Ayazoğlu
Tokat kararı yanlış olur ! 1 lira ise biz 5 verelim diyecem ama Sivasta kalmakta mantıklı değil !
Büyük bir takımız 3 ün 5 in hesabını yapmayalım ! Hesabı önümüzdeki sezon Trabzonda alırız !

%5 saçmalamışlar, Sivasspor seyircisi ile maçı izlettirecekeler taraftarımıza ister istemez ! Maçta olay çıkabilir !

Uğurtan
Arkadaşlar,Sivaslılara hakaret etmeyin ayıp oluyor.

Ayıp olmuyor.. Az bile oluyor.. Görmek istemeyen çıksın başlıktan basit bir işlem..

Burçak
13.04.2009, 19:56
Arkadaşlar Provakasyona gelmeyin.
Sinek küçüktür ama mide bulandırır.
Alıntı yapmayalım başka yerden.
Bugün varlar yarın yoklar.

m@rdi
13.04.2009, 19:56

Abi alıntısını yaptığın vatandaşın aynı başlıktaki daha önceki mesajlarını okursan sıkı bir "bordomavi.net" takipçisi olduğunu,tüm başlıklarımızı bizlerden daha iyi bildiğini görürsün. Hatta bir mesajında nasıl keklik gibi avlandıklarını gayet güzel şekilde anlatmış. Sözün özü bükemediği eli öpmeye yüzü yok, kendi çöplüğünde aklı sıra ötüyor.

Takımımız Tokat 'da konaklasın, 4 Eylül'de yiğit insan timsallerini (!) sahaya gömsün,teknik direktörlerine kıskançlıktan bir kulübe camı daha indirtsin,bizde önümüze bakalım.

bordo61
13.04.2009, 20:00
Abi alıntısını yaptığın vatandaşın aynı başlıktaki daha önceki mesajlarını okursan sıkı bir "bordomavi.net" takipçisi olduğunu,tüm başlıklarımızı bizlerden daha iyi bildiğini görürsün. Hatta bir mesajında nasıl keklik gibi avlandıklarını gayet güzel şekilde anlatmış. Sözün özü bükemediği eli öpmeye yüzü yok, kendi çöplüğünde aklı sıra ötüyor.

Takımımız Tokat 'da konaklasın, 4 Eylül'de yiğit insan timsallerini (!) sahaya gömsün,teknik direktörlerine kıskançlıktan bir kulübe camı daha indirtsin,bizde önümüze bakalım.
Valla daha cevap vermiyorum ama forumdada tatsızlık çıkmasın bi kaç kendini bilmez yüzünden millet ceza yemesin ya

Emirhan Makul
13.04.2009, 20:00
Sivas ve Bjk Bu Hafta Puan Kaybetsin Bakalım 2 Hafta sonra Sivas Sokakları Bordo-Mavi giyen İnsanlarla dolup taşmıyor mu !

Tersimizi Hiç görmediler Binlerce İnsan Oraya Akarız.

bordo61
13.04.2009, 20:01
Arkadaşlar Provakasyona gelmeyin.
Sinek küçüktür ama mide bulandırır.
Alıntı yapmayalım başka yerden.
Bugün varlar yarın yoklar.

Doğru söylüyorsun ben başta yaptım o hatayı ama sildim

Bende onların yazısını okuyunca bir anda gaza geldim değmez ya

Muhammed KOÇ
şuan iki forum arasında soğuk savaş var resmen :)

Gökçebey
Nasıl yani? Yiğidoşları kaale alıp da onlara cevap veren, tartışmaya giren arkadaşlarımız mı var? Yazıktır elleşmeyin yahu :D

Onların hayallerinin bittiği yerde bizim gerçeklerimiz başlıyor dostlar. Yıldızı sadece gökyüzünde görebilecek insanlarla ne diye muhatap oluyorsunuz? Ligdeki en iyi derecesi 3.lük olan, T.K.'sında en fazla bu sezon yarı finale gelebilmiş, Avrupa'daki tek başarısı İnter-Toto kupasından elenmek olan bir futbol takımının taraftarcıklarıyla mı meşgul olacağız?

Etmeyin eylemeyin :)

Anıl Caner
13.04.2009, 20:02
hayatım boyunca anadoludan çıkan tek şampiyon trabzonspor olsun bencilliğine düşmedim.

anadolu takımlarının da çoğunun yılmaz savunucusuyum.

Lakin bu Sivasspor adı verilen başı, sonu ahlaktan nasip almamış camianın değil şampiyon olmasında bu ligde yukarılarda gezinmesinden iğreniyorum.

Benim Sivas'a nefretim ne bizim maçta yaşanan olaylardan, ne de başarılı olmalarından. Bu adamlar başkanından, yöneticisine, teknik direktöründen, futbolcusuna kadar iğrenç bir zihniyetin unsurlarıdır.

İsterlerse yüzde 0,1 tribün versinler, Allah kaza bela vermedikçe o gün Sivas'ta olacağım.

El mi yaman bey mi yaman. Bakalım ne kadar sahip çıkıyorlar takımlarına.

İnsanları doğdukları yere göre, rengine, ırkına göre sınıflandırmak yapacağım en son iştir. Sivaslıları hedef alan bir yazı değil bu. Ama bu camia, taraftarı da dahil olmak üzere başarının b'sini haketmiyor.

ULan siz kimsiniz benim takımım sizin şehrinizde kalmayacak da gidip Tokat'ta kalacak. Hadi bizi de almayın şehire. Hadi gelin tutun yolların başlarını.

Murat Hızal
13.04.2009, 20:02

Yahu denk kuvvetler arasında soğuk savaş olur lütfen çarpıtmayın:)

bordo61
13.04.2009, 20:03

Sıcak savaş var :D

MuratJ
13.04.2009, 20:03
Nasıl yani? Yiğidoşları kaale alıp da onlara cevap veren, tartışmaya giren arkadaşlarımız mı var? Yazıktır elleşmeyin yahu :D

Onların hayallerinin bittiği yerde bizim gerçeklerimiz başlıyor dostlar. Yıldızı sadece gökyüzünde görebilecek insanlarla ne diye muhatap oluyorsunuz? Kendimize ligdeki en iyi derecesi 3. olan, T.K.'sında en fazla bu sezon yarı finale gelebilmiş, Avrupa'daki tek başarısı İnter-Toto kupasından elenmek olan bir futbol takımının taraftarcıklarıyla mı meşgul olacağız?

Etmeyin eylemeyin :)
çok haklısınız.

O kişiler ile muhattap olmak yakışmaz bize, kendi işimize bakalım.

Ahmet Başkaya
13.04.2009, 20:04
@Erkan koc
abicim ayıptır günahtır bakın yazmayın şu lafları sivaslı trabzonsporlular da var...Biz büyük takımız gelmeyin oyunlara sen ceza alırsan kim kazanacak hadi sil abi şu yazıyı...Bırakın onların ezikliği onlara kalsın...

powerts61
karşıda bi kuvvet yokki ne savaşı resmen Trabzonsporumuzu çekemiyorlar

bordo61
Aynen öyle bende ilk okuduğumda çok sinirlendim şimdi gökçe abime katılıyorum sonuna kadar dediğini yapıyorum

bordo61
13.04.2009, 20:05
Tokat organizasyon yapacak mı ?

Selman
13.04.2009, 20:05
Lütfen yazdıklarımıza dikkat edelim arkadaşlar.

Şu takımdan benim kadar nefret eden yoktur ama foruma küfür ve hakeret dolu mesajlar yazmayalım lütfen.

Gamze
13.04.2009, 20:07
Arkadaşlar ipin ucunu kaçırıp kendinize ceza aldırtmayın.

Sivaslılarla değil sıkıntımız, aşağılık kompleksine girmiş olan Sivassporlularla.
Gerçi bizim bir sıkıntımız da yok ya, neyse.

MuratJ
@Erkan koc
abicim ayıptır günahtır bakın yazmayın şu lafları sivaslı trabzonsporlular da var...Biz büyük takımız gelmeyin oyunlara sen ceza alırsan kim kazanacak hadi sil abi şu yazıyı...Bırakın onların ezikliği onlara kalsın...
çok haklısın.
sivassporlu belki 10 kişi vardır onlar da sivaslıdır.
Ancak biz büyük takımız her şehirde Trabzonspor'lu vardır yaptıgımız yanlıs kucukler ile muhattap olmayalım erken parlıyoruz gercekten cok dogru. Neyse buda burda bitsin.

erkankoc
@Erkan koc

yoneticilerimiz temizlemis saniirm..tesekkurler hepsine....yazdiklarim icimden gecenlerin binde biri degildi)))

Anıl Caner
13.04.2009, 20:09
Şu yüzde 5 tahriklerine de kapılmayın. İçeri girsek de girmesek de o stadyumun çevresinde Sivassporludan fazla Trabzonsporlu olsun. Gelebilen herkes gelsin.

Orhan Aydın
13.04.2009, 20:11
antalya maçından sonra bi tane sivaslı fitbolcu ''biz kendi işimize bakarız bizi gs nin bjk nin fb nin aldığı sonuçlar ilgilendirmiyo''demişti aklı sıra bizi adamdan saymıo bundan 5 sene öncesine kadar türkiyedeki insanların gözünde bu takımın batman petrolspordan bi farkı yoktu.ayrıca olimpiyatta oynanan maç da cvptır bu büyüklük ayaklarına hiç inanmıorum ama eğer şampıyon olurlarsa eminim ki 4.büyüklük hemen ellerinde olur:)bizim düşmanlarımız daha doğrusu bizi sevmeyenler de sırf bu yüzden sivasın şampıyonluğunu istiolar

Mustafa Ayazoğlu
13.04.2009, 20:11
Sivaslı mantalitesi

fener - sivas maçında ne olur diyorum düşünüyor ! fener şampiyon olamıyacaksa sivas kazansın diyor ! Galatasaraylısı Beşiktaşlısı aynı bunlar !

Sivasspor diye bir taraftar kitlesi yok !

antagonist
13.04.2009, 20:13
Arkadaşlar, bu başlıkta medeni tepkimizi gösterelim.

Bir de bütün arkadaşlardan rica ediyorum, kimse Sivasspor forumlarına üye olup o arkadaşlarla laf dalaşına girmesin.

Serdær
13.04.2009, 20:13
.

ULan siz kimsiniz benim takımım sizin şehrinizde kalmayacak da gidip Tokat'ta kalacak. Hadi bizi de almayın şehire. Hadi gelin tutun yolların başlarını.

Anıl,

Güzel özetlemişsin. :alkış:

Aker
13.04.2009, 20:14
Şunların forumuna bir göz attım, orada bir kuş beyinli arkadaşımız Anadoludan bizim haricimizde başka takım çıkmasını istemediğimizi söylemiş, ya arkadaşlar farkındamısınız biz bunu diyen bir taraftar bozuntusuyla ve bozuntularıyla tartışıyoruz boş verin kendi çaplarında eğlensinler bizans aşıkları.
O arkadaşa ise şunu söylemek isterim; ezikbahçe, ĞS, 8jk ve yeni düşmanım olan yiğidoşlar(kıro) haricinde bütün takımlara desteğim her zaman devam ediyor ve edecektirde.

Mustafa K. Demirbaş
13.04.2009, 20:14
gitmeycektim maça gelde şimdi gitme bekleyin ulan gelmeyen sizin gibi olsun

Ali Tunahan Güllü
13.04.2009, 20:16
Korkunun ecele faydasi yok!!!!!!

Manu61
13.04.2009, 20:16
Bekleyin Geliyoruz !!

Serdær
13.04.2009, 20:18
Bizim taraftardaki hırsın yarısı futbolcularda olsa şuanda 15 puan farkla liderdik.

Valla helal olsun..