PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Trabzonspor 2 - 0 Gençlerbirliği

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9

Turgay 6161
17.04.2009, 22:29
http://photos-c.ll.facebook.com/photos-ll-snc1/v2731/106/58/1461806378/n1461806378_30103762_7006541.jpg (http://www.facebook.com/photo.php?op=1&view=all&subj=17088199330&aid=-1&pid=30103762&id=1461806378&oid=17088199330)

İŞTE HAFTALARDIR BEKLEDİĞİM KARE :)

Solda tangocu-sağda sambacı-ortadada kolbastıcı:D:D:D

BDiler61
bugun oyunun gercekten onemi yoktu hatta bundan sonrada yok.artik her sey sinuc demek biz 6 maci daha boyle kotu oynayarak 2-0 bitirelim yeterki.

Mehmet Zeki
Ersun hocam,Serkan, Yattara artik basladi sampiyonluk sozlerine :)....... Macin yorumunu yapmiyacagim. Futbol bir sonuc oyunudur. Tebrikler....

arifberkay
17.04.2009, 22:30
inşallah haftaya şu ağlakları yeneriz gerçi umudum kırıldı yine bu geceden sonra...ben anlamadım bu colman ne iş yapar ne katkı sağlar resmen 1 kişi eksik oynadık bizim gözümüze giriyor hoca yanında görmüyprmu.toplam top kaybımız 85 müthiş bir rakam heralde 60 tanesini colman kaybetmiştir

Erdem Keser
bu benim fikrim arkadasım , bence tek forvet gökhan olmalı . Ben umut la alakalı hiçbirşey görmedim bugün hep savunduk ama yeter kaleyi görmeyen forvet olmaz .
Senin fikrine bişey söyleyen mi oldu.Benden alıntı yapan sensin bi kere.Adam cezasahasına girmedi diyorsun iddialı bir şekilde , bende sallamayın diyorum.

Hüseyin İlkin
Tebrikler Trabzonspor'um.

Ali Tunahan Güllü
17.04.2009, 22:31
birazdan trt-1 de maçın özeti var......

Recep Alkan
17.04.2009, 22:31
umut bulutu en çok savunanlardan birisi benimdir. ama bu akşam bitmiş ve yorulmuş bir umuda neden bu kadar sabredildi hocamız tarafından anlamış da değilim.

Eren Karaahmetoğlu
17.04.2009, 22:32
Harikaydı. Futbolu şuan o kadar önemsemiyorum. Sonuç 2-0. Yattara'nın maç sonu kimlik olayına çok güldüm:D Ancak Ersun Yanal, Giray'ı oyuna almakta geç davrandı ve bu takım tek forvet oynucaksa %100 Gökhan Ünal oynamalıdır,umarım bunu anladı bu maçta.Her ne kadar gol kaçırsa da tek forvet olarak Gökhan Umut'tan 2-3 kat daha iyi iş yapar.

VE SON OLARAK(BURAYI BÜYÜK YAZMAK İSTEDİM) BUGÜN AVNİ AKER'DEKİ TARAFTARLARIMIZ, HER MAÇ BÖYLE OLUN CANIMI YİYİN DAHA NE DİYİM:) Bİ DE BUGÜNKÜ TARAFTAR GRUPLARININ HEPSİ BİR ARADA OLSA(İNŞ SENEYE OLUCAK) GERÇEKTEN YIKILIR AVNİ AKER:) EGEMEN'İN ÜÇLÜSÜ DE MÜKEMMELDİ.(LİG TV ŞAŞIRTTI BENİ GÖSTERDİ):)

Bundan sonra Avni Aker'de gündüz maçı verilirse inanılmaz bi tepki oluşturmalıyız.Kesinlikle akşam oynamalıyız.Gerçekten harika oluyo atmosfer.Golden sonra bütün stad,maraton falan dahil herkes birlikte tezahurat yaptı.Teşekkürler bugün orada baıran 20bin kişiye. Teşekkürler 3 puanı bize armağan eden takımımıza:)

oflu engin
çok güzel ve akıllı futbol oynadık.iyi oynadık maçı hak ettik.hak edende bizdik.sadece yattaranın oyunu bile bu üç puanı tek başına hak eder sırf eleştirmek için çaba sarfetmenize bir anlam veremiyorum.sonuçta karşımızda boş bidon yoktu.takım oyunu oynayan genç ve dinamik bir takım vardı.

Cagdas Topal
Senin fikrine bişey söyleyen mi oldu.Benden alıntı yapan sensin bi kere.Adam cezasahasına girmedi diyorsun iddialı bir şekilde , bende sallamayın diyorum.

Ya neyi tartısıyoruz bosver ersun hocamın görmesi lazım senin benim görmem bişeyi degiştirmiyor ;) önemli olan 3 puan :D birbirimizi germeyelim bu sevinli bir günde :D

ÇaGaTaY
17.04.2009, 22:33
inşallah haftaya şu ağlakları yeneriz gerçi umudum kırıldı yine bu geceden sonra...ben anlamadım bu colman ne iş yapar ne katkı sağlar resmen 1 kişi eksik oynadık bizim gözümüze giriyor hoca yanında görmüyprmu.toplam top kaybımız 85 müthiş bir rakam heralde 60 tanesini colman kaybetmiştir

Colman mı?? Söylermisin Selçuk ne iş yaptı?? 90 dakika selçukla umutu takip ettim. ikisinin de tek olumlu hareketini görmedim hele hele umutun tek bir olumlu pasını bile göremedim. Colman gibi ayaklarına hakim oyuncuya gelene kadar çok kişi var kardeş..

DNA-TS
öle böle kazanmamız gereken bi maçtı kazasız belasız atlattık...artık diğelerinin puan kaybetmelerini bekleyecez.....futbol derseniz artık bi espirisi kalmadı mühim olan 3 puan....tebrikler...

Fanatik28
Su mac tek söyleyecegim Ersun Hoca "bindigi dali kendi kesiyor"...takim dakikalar 80 küsürü gösterene dek resen 10 kisi oynadi. Rakip takimin forvetlerine bakiyorum Mustafa ve Kahe, ikiside Umut´tan daha agir ama ortasahalarini o kadar kolay rahatlatiyorlar ki...bizimki top kontrol edemiyor, üstüne üstlük Yattara 3 kere adrese teslim orta yapiyor, hep karavana!!!
Al koy Baris´i koy Umut´un yerine, forvetsiz oynayalim, yazik cok yazik Ortasaha oyuncularimiza.

Sahanin tartismasiz yildizlari Yattara ve Cale, Silva´yi da umutmayayim...Alanzinho, Selcuk, Egemen, Serkan ve Hüseyin vasat görünenler...Colman, Song vasatalti, Umut ise bir direk kadar olamayan...!!!

Seyirciye büyük tesekkür, her ne kadar ikinci yari biraz geride kalsalar.

Hüseyin İlkin
17.04.2009, 22:35
Taraftarın hakkınıda vermek lazım. Harikaydılar.

Özellikle rakip takım yerine oturmuş küçük çocuklar, Trabzonlu Gençler ile birlikte bağırdılar. Helal olsun size demekten başka bir şey diyemiyorum. Belki sesleri duyulmamış olabilir. Ama hiç susmadılar, ciddiyim. Alkış.

POYRAZ
17.04.2009, 22:35
Kazandik, mutluyuz.

is_mail61
17.04.2009, 22:36
egemen 3 çektirdi video bulan varmı?

İskender Çakmak
17.04.2009, 22:36
troisi de bizim defans futbolcularını her karşısına aldığında geçti erken yorulması işimize geldi

cerasus
17.04.2009, 22:37
Umut, Colman ve Selcuk bugün formsuzdu.

Hoca Umuta nasil dayandi anlamadim.

Colmanida 2. yarida degistirmesi gerekirdi.

Hüseyin ise ayni Hüseyin, hic bir katkisi olmayan Hüseyin.

serkanholep
17.04.2009, 22:38
arkadaşlar iyi bir forvet ve defansif orta saha bizi uçurur gibi

is_mail61
17.04.2009, 22:39
abi hüseyinin kestiği top ytr ya nsl top kesıo ole deme

Bekir
17.04.2009, 22:39
egemenin goruntulerini eklicek birisi yok muu

Tanju
17.04.2009, 22:40
Sevsen de sevmesen de bu 3 puana çok ihtiyacımız vardı.:)

önemli olan 3 puan iyi oynamak daha geri planda
Rakibe bu kadar pozisyon verdikten sonra, herkes affetmez bunları...

Cem Akyüz
üç puanı aldık mutluyuz..Haftaya sivasıda yenip devam edeceğiz yolumuza

Cagdas Topal
sılva 15. dk da topu cok güzel tutmus , helal olsun

İskender Çakmak
17.04.2009, 22:41
yattaranın röportajını nerden izleyeceğin ligtvnin web sitesinde de hala yok ama

ÇaGaTaY
17.04.2009, 22:43
yattaranın röportajını nerden izleyeceğin ligtvnin web sitesinde de hala yok ama

Şimdi trt yi bekliyorum maçı vermesini o gösterir belki

Fatih
17.04.2009, 22:44
Rakibe bu kadar pozisyon verdikten sonra, herkes affetmez bunları...
Orası öyle tabi haftaya Sivas'a karşı bu futbolu oynarsak darma duman ederler bizi.

Her geçen hafta mücadele gücümüz düşüyor buna bir çare bulması lazım Ersun Hocanın.

onur-ts
güzel bir üç puan kazandık bugün.Yattaranın golü süperdi.alanzinho da etkili bikaç hücum yaptı.takım olarak düzelme yolundayız.seriye bağlayacağız bundan sonra.maçın akşam olması taraftarı da etkilemişti.maraton istenilen seviyede maça katılmasa da önceki maçlara nispeten biraz daha iyiydi ama yetersiz destek verdi.takım kolbastı oynamadan sahadan çıkınca taraftar takım gelmeden gitmeyeceğini tek vücut olarak gösterdi.yapılan onca tezahürattan sonra takım sahaya çıktı ve taraftarı selamladı.güzel bir andı.daha güzeli egemen üçlü çektirdi stada.benim için gittiğim tüm maçlardaki en güzel sahnelerin başına buüçlü oturdu desem yalan olmaz...
işte budur diyorum ve önümüzdeki maçlar için inanıp, takıma güveniyorum..

antagonist
Taraftarın hakkınıda vermek lazım. Harikaydılar.

Özellikle rakip takım yerine oturmuş küçük çocuklar, Trabzonlu Gençler ile birlikte bağırdılar. Helal olsun size demekten başka bir şey diyemiyorum. Belki sesleri duyulmamış olabilir. Ama hiç susmadılar, ciddiyim. Alkış.

"En çok o çocukların sesini duydum." desem biraz abartmış olurum ama olsun. Hatta bir ara "Ses gelmiyor!" diye bağırmaları komiğime gitti. :)

Bekir
17.04.2009, 22:45
rüyamda 2 0 kazanıyoduk..
inşallah 2 0 ya da daha farklı kazanıcaz ama umut kesinlikle gol atamıcak....
ruyamda gordugum olduu ve 90. dakikada gol attıgımızı gormustum o da oldu:D
ama golu atan umuttu tek onu dogru goremedim

Mellih
17.04.2009, 22:47
Cumartesi ve Pazar rahat rahat maçları izleriz artık.. öte yandan Sivas maçının önemi daha da arttı, Yenecek kapasitemiz var hatta ben kendimizi galibiyete daha yakın görüyorum

Mutlu sona 6 kaldı..
Diğerlerinin daha 7
onlar daha çok beklerler....

Hüseyin İlkin
17.04.2009, 22:48
Kolbastı oynamayacak olabilirsiniz, hadi tamam diyelim. İçeri girerken toplanıp, alkışlarsınız içerden geldiğinizde yaptığınız gibi. Egemen'de üçlüyü çektirir gider. Güzel şeylerden vazgeçmemek lazım.. O taraftarın o takım alkışlamadan çıkmayacağını düşünmek lazımdı. Nitekimde öyle oldu. Son anda bile çok büyük kalabalık vardı..

"En çok o çocukların sesini duydum." desem biraz abartmış olurum ama olsun. Hatta bir ara "Ses gelmiyor!" diye bağırmaları komiğime gitti. :)

Onlar her bağırdığında bizde onları alkışladık :alkış: Çok sevildiler bu maçta :)

Onur Şeref
17.04.2009, 22:49
Yattara'nın röportajı lig tv 'nin sitesine konmuş.

efekaptan
17.04.2009, 22:49
takım mücadele olarak gençlerbirliği karşısında çok kötüydü.fizik olarak istek olarak veyahut paslaşma olarak gençlerbirliği bizden iyiydi.bizim takımda en çok serkanı beğendim.kısa boylu ama mücadelesini var gücü ile yapıyor kendini ezdirmiyor.ayrıca yatta bu akşam çok iyiydi.umut bulut ise her zamanki gibiydi, koştu durdu ama ortada yine bişey yok.hele yattaranın ortasına boşboş pozisyondayken yaptığı son derece ciddiyetsiz kafa vuruşu hayal kırıklığıydı.girayda oyunun sonlarında song'un yerine girdi. oynadığı süre boyunca beğendim vücudunu fizik gücünü güzel kullanıyor , kafa toplarındada oldukça iyi.egemen-giray ikilisini daha çok görmek isterim.velhasıl pekte iyi oynayamadığımız maçı kazanabildik(yattara sayesinde diye düşünüyorum).zaten önemli olanda kazanmak öyle değilmi ama ben bu futbolla sivası yenebileceğimizi düşünmüyorum.daha ciddi , konsantre ve yardımlaşmalı bir futbol oynayabilmeli takım.gençlerbirliğinin yaptığı paslaşmalar bizim takımdan daha iyiydi maalesef...

Canİlker
17.04.2009, 22:50
egemenin 3'lüsünü yüklücem birazdan ama görüntü 90 derece yan malesef bi aksilik oldu çekerken :D

afsbahar
17.04.2009, 22:50
Bugün zor da olsa kazandık, galibiyet, istikrar ve 3 puan çok güzel. Orta sahamız bugün bomboştu, Colman, Selçuk, Hüseyin, Umut hiç yoktu. Haftaya bize bilenmiş olarak çıkacak Sivas'ın karşısında bu oyuncularımızın daha istekli ve daha sakin olmaları gerekiyor. Sakin ve akıllarını kullanarak ve mücadele ederek oynamalılar. Sivas öncelikle beraberlik için çıkacaktır sahaya, ne yapıp ne edip bu maçı almalıyız. Son söz hocaya; "Hocam arada sırada kafanı çıkar kulübeden bir iki çığlık at ortaya o bile takımı ateşlemeye yeter. Sessiz sessiz bekliyorsun, gol olunca zaten hep beraber bağırıyoruz biz. Sen gol olunca değil 5-10 dakikada bir çıkar kafanı bi bağır. Sonra yerine oturursun."

Kaya
17.04.2009, 22:51
3 puan önemliydi...

Lig bitimine çok az bir zaman kaldı...

Sadece Destek!..

diplomat61
17.04.2009, 22:53
Egemenİn 3 lÜĞÜ tam maratonun ortasindan...yukulucem biraz bekleyin.... + kolbastİ tabİ zorakİ yanİ oynamadilar ama.....

30 dk terk etmedik sahayi...zorla getirdik takimi sahaya...

Bİr Çİf lafta ersuna...sen t.dİrektÖrsen bende astronotum.... Yanİ maÇin adami alanzİnho... Onu Çikartiyor ya anlamak mumkun deĞİl...

Takima gelince berbat....

2. Gol - gÖkhan'in golÜ ofsayt tam Önumdeydi.... 1.gol uzaktaydi bana...genÇlerbİrlĞİ oynadi bizimkiler atti...

ts_tuncay_ts
17.04.2009, 22:54

maçı tv den izledim.o bağıranlar çocukmuydu yav bende kızlar bağırıyo sandım :):)

Yasin T.
17.04.2009, 22:55
http://www.ligtv.com.tr/VideoHaber/?r=1&hid=55364 yattaranın röportajı

is_mail61
17.04.2009, 22:56
gosterdi lig tv deil ofsayt

macka61
17.04.2009, 22:56
yattara ne gol attı be hadi uşaklar sivasıda sahalarında yenip yeniden direnişe geçelim

Terzioğlu
17.04.2009, 22:57
Egemen'in üclüsünün videosu varmi?

KERİM
17.04.2009, 22:57
maçı tv den izledim.o bağıranlar çocukmuydu yav bende kızlar bağırıyo sandım :):)
aynen.bende kızlar bağırıyo sandım

Sercan Yaylı
17.04.2009, 22:58
ha bu ersun yanal öldürecek beni...

İlyas Özdemir
17.04.2009, 22:59
ekrandan çocuk sesleri duyuluyordu sesleri baya gür çıkıyordu :)

Bekir
17.04.2009, 22:59
http://www.ligtv.com.tr/VideoHaber/?r=1&hid=55364 yattaranın röportajı
komedi:D:D:D:D

lazzz61
17.04.2009, 23:00
bu umut adamı kanser ederr tek forvet oynanılacaksa gökhan unal olmalı ersun hcoa alansınho cıkmamalı ersun hoca bunlarıı nasıll goremıyorusunnn ersun hocaa

Ömer Kaya
3 puan güzel futbol tatmin edici değil ama oçocukların ses gelmiyor diye bağırması sırasında koptumyha::):)keşke stadda hep onalrdan olsa:D

ÇaGaTaY
ruyamda gordugum olduu ve 90. dakikada gol attıgımızı gormustum o da oldu:D
ama golu atan umuttu tek onu dogru goremedim

yanlışsın umut gol atmadı rüyan birrebir tuttu yani :D

Oktay AKKUŞ
17.04.2009, 23:01
Alanzinho Bireysel Çok Oynadı Bugün Bence Değişiklik Doğruydu

EmreTS61
17.04.2009, 23:01
bnce atak olarak rakıpten daha ıyıydık ama maci kazandık bu yeter haftaya sıvası devırıp zırveye ağırlığımızı koyacağız inşalahh..

champions
17.04.2009, 23:02
"Bu saatten sonra önemli olan 3 puan"
İşte buna gülünür.:)
Futbol ne zaman önemlidir mesela?Hangi saatten sonra?
Yattaranın abra kadabrasını çıkarın Denizli maçının bir benzeriydi.
Dünyadan haberi olmayan bir adama golleri çıkartıp maçlarımızı izlettirsek ve ligdeki yerimiz hakkında tahminini sorsak 10. sıradan yukarı koymazdı bizi herhalde.
Artık şüphem kalmadı koca bir sezon biticek- belki de bir mucize olucak ve biz şampiyon olucaz- ama kendi evimizde şöyle rahat bir galibiyet göremiycez.
Neyse.3 puan hayırlı olsun.

Burçak
17.04.2009, 23:02
Tebrikler Trabzonspor'um.
3 puan hayırlı olsun.
yarın Konya sivası yense çokdaha güzel olacak. peşine bizde haftaya yendikmi altımızdalar;)

Bülent AKBULUT61
17.04.2009, 23:05
bu vakitten sonra oyuncular güzel oynamış oynamamış önemli değil önemli olan 3 puan gerisi yalan

lazzz61
17.04.2009, 23:05
arkadaslar ne dersenız deyın umut blult takımın resmen dengesını bozuyorr o pozısyonları bı kere de gol yapsa rahar raht topumuzu oynucaz zama yok bu umut bulut olduktan sonra bızz cok ahh cekerızz gıbıme gelıyoo artık gıtsın bu adam takımdan ya onun yuzunden dunyanın gunahına gırıyoruzz yeter artıkk

Özge
17.04.2009, 23:06
Ohbe 3 puanı aldık çok önemli 3 puandı.Tebrikler Trabzonspor'um.

Bekir
yanlışsın umut gol atmadı rüyan birrebir tuttu yani :D
yok ruyamda 90. dakikada umut boş kaleye gol atıyodu mac 2 0 bitiyodu ama gokan attı zaten umutun atamıcagını biliyodum ama ruya işte:D

FerhaTS
sezon başından beri izlediğim en kötü maçlardan biriydi. ama olsun o kadar güzel oynayıp kazanamadığımız maçlara sayıyorum bunları.

Ali Yerlikaya
17.04.2009, 23:07
Ilk önce 3 puan icin tesekkur ediyorum,
bide bazi arkadaslari anliyamiyom herhalde sikca Premiere ligine yada ispanyal ligine bakiyorlar bu ligde hangi takim futbol oyorki biz oyniyalim oynadigim dönemler olanlari biliyoz yani sampiyonluk yolunda iyi futbol hikaye yeterki puanlar gelsin.

KERİM
17.04.2009, 23:07
Dünyadan haberi olmayan bir adama golleri çıkartıp maçlarımızı izlettirsek ve ligdeki yerimiz hakkında tahminini sorsak 10. sıradan yukarı koymazdı bizi herhalde.
Artık şüphem kalmadı koca bir sezon biticek- belki de bir mucize olucak ve biz şampiyon olucaz- ama kendi evimizde şöyle rahat bir galibiyet göremiycez.
bu kadar olumsuz düşünmeyin.Biz ilk yarıda süper puanlar aırken rakiplerimiz batıyodu.şimdi biz tabikide biraz düşüşe uğrıcaz.bizim için bir kaç hafta sadece skor önemli son 4 haftada ise buna güzel oyunu katarak şampiyon OLACAĞIZ

_SeRKaN_
17.04.2009, 23:08
Zorda olsa kazandık...Darısı zivas maçına...:)

ilhan
17.04.2009, 23:08
Maçtan sonra kolbastı oynamama kararı alan takımı tebrik ediyorum.

Muhammet
17.04.2009, 23:09

Aynen ben de.

Bekir
17.04.2009, 23:09
ya egemenin uclusu ne zaman eklenicek...

ayazi
17.04.2009, 23:10
ersun yanalı destekleyenlerdenim. daha doğrusu öyle idim. ama bugün anladımki bu adam teknik direktör fala ndeğil. sadece iyi bir çalıştırıcı ve kondisyoner.
adamda oyun okuma sıfır. ortasahamız düştü gençler patır patır üstümüze geliyor ve hala colmanı çıkarım yada umutu çıkarım ceyhun u oyuna almıyor.
song un oynadığı her maçta oyun kurmada çok zorluk çekiyoruz. giray songtan daha iyi iki yönlü oynuyor. giray oyuna girdikten sonra pozisyon yemedik. neden ısrar ediyor anlayamıyorum.
ersun hoca resmen oyunu okuyamıyor. eksikleri göremiyor.

Fanatik28
Evet takim olarak iyi oynayamadik ama burda G.Birligininde hakkini vermek lazim...hem GS´ye, hem BJK´ye karsi da böyle oynamis ama atamadiklari yüzünden yenilmislerdir. Buradan Samet Hoca´ya selamlar (yanlis anlasilmasin)...Ligin 2. yarisinin en iyi takimlarindan biriyle oynadik beyler!!!

Ama Ersun Hoca hala inadindan vazgecmiyor ya...

Çetin
Yattara topu ayağına aldığı zaman ayağa kalkıp gol olacak dedim, bir an herkes bana baktı. 6-7 saniye sonra gol geldi. Ömrümde ilk defa bir golü hissettim, acayip garip oldum. Bu maçı da Ersun Hoca'ya rağmen kazandık, mutluyuz :)

Canİlker
17.04.2009, 23:11
10 dakika sonra egemenin üçlüsü geliyor.

Ümit Tekşan
kolbastı ve egemenin üçlüsü ne zaman gelecek..

Bülent AKBULUT61
3 puanı aldık ya gerisi önemli değil iyi oynamışız kötü oynamışız neyapıyım.sanki cok iyi oynayıpta yenildiğimiz maclarda 3 puanı bize'mi yazdılar.Tebrik ediyorum takımımızı.haftaya'da sivas eziğini yeneriz dünyalar benim olur

oflu engin
17.04.2009, 23:12

golleri çıkartıp izle bakalım maçları.

Eren Karaahmetoğlu
17.04.2009, 23:12
Egemen'in üçlüsünü izledim ama upload etseniz de bi daha izlesek:)

Mustafa K. Demirbaş
17.04.2009, 23:13
o kararı aldırtan taraftarıda unutmamak lazım:)

önemli olan 3 puandı onuda aldık yola devam

Zeynep Terzi
17.04.2009, 23:13
Oyy Oyy çok şükür:D seriyi bozmadan devam ederiz inş sivası da yenersekk oy deymeyin keyfimize:D

Sercan Yaylı
17.04.2009, 23:16
serdar bali ne guzelde dedi 75 tee sampiyon olduk hoca değişti yani şampiyon olak bile hoca değişmeli diye ima etti
bu ersun yanalın kulagunı cekecek kimse yokmu daaaaaaaaaa...

Ümit Tekşan
17.04.2009, 23:18
Bundan sonraki maçlarımızın hepsi çok zor olacak arkadaşlar inşallah en az puan kayıpları ile hatta hiç puan kaybetmeden atlatırız. Allah yardımcımız olsun....

Ayhan Yüksek
17.04.2009, 23:19
Kötüydük evet,orta sahamız berbattı onada evet ama kazanılan 3 puan önemliydi,keşke ibb maçındad bir gol bulaydık şimdi dehşet durumdaydık, bazı arkadaşlarada teessüf ediyorum Sivasada böyle oynarsak sivas bizi parçalar demişler yapmayın sanki sivas harika top oynuyor görüyoruz onlarıda nasıl oynuyorlar, gb iyi oynadı bizim maçta ayrı bi iyi oynadı bunu sametin maç sonu açıklamalrındanda anlayabiliriz aynı hırsı diğer maçlarda göstermeyen samet hakeme bizim maçta patlıyor bu bizim maça nekadar konsantre olduklarının kanıtı ama çok ayıp ettin Aybaba söylermisin hakem ne yaptı sizin kazanmanıza ya da puan almanıza engel olacak evet 2. gol ofsayt ama o verilse bile puan alamayacaktınız, hiç kıvırma biz senin takımını bjk maçındada gördük ne direnç ne arzu.

Bülent AKBULUT61
17.04.2009, 23:20
sivas macında Ersun hocamız yeni taktiklermi yapıyor futbolcuların kafalarınımı yıkıyor yoksa kendisimi cıkıp oynuyor şu sivası denen takımı yensin şu sivaslara bizi alay konusu yapmasın

vuralkara
güzel oynamasak da yeniden 3 puanla tanışmak güzel oldu

Mehmet Ç.
serdar bali ne guzelde dedi 75 tee sampiyon olduk hoca değişti yani şampiyon olak bile hoca değişmeli diye ima etti
bu ersun yanalın kulagunı cekecek kimse yokmu daaaaaaaaaa...

Bise biliyo'da söyledi anladigim kadarliyla:D

Ayhan Yüksek
17.04.2009, 23:22
Bu arada Ersun Yanal lütfen şu maça erken müdahele et,illa skoru korumak için müdahele etme kötü oıynuyoruz bunu düzeltmek için müdahele et,Umut okada kalmamalıydı sahada,netice itibariyle 3 puan çok güzel potadayız yine haydi Bursa puan al bjk den, Konya görecez senide Sivası yenemezsen iyice düşme potasına ineceksin bu maçı alman lazım çık ve adam gibi oyna.

vuralkara
bayılıyorum şu cale'ye adam sahaya yüreğini koyuyor

Gökçebey
Gökhan'ın golü. Ofsayt var gibi duruyor.
http://img2.imageshack.us/img2/7051/gkhangol.jpg (http://img2.imageshack.us/my.php?image=gkhangol.jpg)

turkish0061
17.04.2009, 23:24
cok iyi bir mach cikartmadik ama kazanmasini bildik....
sivas macini alacagiz, allahin izniyle....
gokhan unala cok sevindim herkez onu elestiriyorlardi, simdi iyi bir gole herkezi susturdu :d
insallah, colman, umut, bugun cok kotuyduler, colmana Ben sastim!
yattara, tony, egemen, song, cale cok iyidiler. gokhan icin pek cok sey soyleyemem son 20 daka oyundaydi. bunun iyisini yapabiliriz!

Osman Pervaneli
bayılıyorum şu cale'ye adam sahaya yüreğini koyuyor

aynen caleye hayran kaldim bu macta

Muhammed Ayaz
arkadaşlar egemen maçtan sonra 3 lükmü yaptı?

vuralkara
http://img2.imageshack.us/img2/7051/gkhangol.jpg (http://img2.imageshack.us/my.php?image=gkhangol.jpg)

arkadaki adamla aynı hiza gibi duruyor. en azından işime öyle geliyor :D

Emre GÜRDAL
17.04.2009, 23:25
3 puan sevındırıcı

Armağan Dere
selçuk ofsaytte değilmi 2.golde sanki öle geldi bana...

Pirselimoğlu
umutu eleştirip bir gol attı diye gökhan oynasın diyenlere hatırlatıyım gökhan 2009 da ilk golünü attı, önümüzdeki yıl için şimdiden forvet araştırılmalı ancak buluruz.

Çetin Can
Serkan maçtan sonra neden kolbastı oynamadıklarını söyledi ligtv nin sitesinde röportajı var bence doğru düşünmüşler...

BOZOHAN
17.04.2009, 23:26
serdar bali giblerin işi takımın başına istedikleri hocayı getirip istedikleri futbolcuları oynakmak başka bişey değil bu gibi düşünceler yüzünden 25 senedir bekliyoruz

lazzz61
17.04.2009, 23:26
Umut oynadikÇa ben kahroluyorummm

vuralkara
17.04.2009, 23:27
aynen caleye hayran kaldim bu macta

boşuna hırvat milli takımına çağırmoyorlar. son iki maçta da 90 dakika oynadı ve artık oranın da değişmezi oldu bence.

vuralkara
17.04.2009, 23:28
Serkan maçtan sonra neden kolbastı oynamadıklarını söyledi ligtv nin sitesinde röportajı var bence doğru düşünmüşler...

ne dedi ki

turkish0061
17.04.2009, 23:28
Umut oynadikÇa ben kahroluyorummm

aynen sana katiliyorum, bi yandan dusunuyorum diyorumki kendi kendime, Bu adamin burda ne isi Var ???
bir yandanda cok uzuluyorum. yine biseyler yapmak Istiyor

kimyager
17.04.2009, 23:29
her hafta 4 büyük takım artı sivassporun maçlarını izlerim.hiç birinin bizden üstün top oynadığını zannetmiyorum.bu kadar atıp tutan arkadaşlar bence ligi iyi takip etsinde konuışsun.sivas bizi parçalrmış yok ya.çok mu mükemmel oynuyolarda parçalıyolar bizi.galibiyette mağlubiyette hep eleştiri hep eleştiri.yeter ya artık.bırakın köstek olmayı.oturunda biraz destek olmayı öğrenin.bütün stad kalkıp fatih tekke diye bağırın sonra gökhandan umuttan medet umun.sanki fatih helikopterle gelip gol atacak.sanki bu sezon gökhan ve umutla bitmicek.ben hiç bi zaman topçuyu yuhalamadım.yuhalamamm da çünkü biz iyi gün dostu değiliz sadece.kötü günde de takımımızın yanındayız.her zaman desteğimizi veriririz.bence sizde bi silkeleninde kendinize gelin.zamanı geldi...

erol-61
17.04.2009, 23:29

ofsayt değil zaten buna zaten hakem ofsayt diyemez bursa maçının hakemi bu zaten o maçtakini vermeyen buna hiç vermez AMA ZATEN OFSAYT DEĞİL 3 puna çok güzel zivas ve ezikkartal şimdi stresle oynayacak bizde yaya yaya seyredeceğiz ohbe zivas oteli pahalı yapsanda bedavada yapsan gelip seni yenecez korkunun ecele faydası yok ORDA KONAKLASAK NE OLUR KONAKLAMASAK NE OLUR BİZ DİSCODAN ÇIKAR GELİR SİZİ YENERİZ AHADA BUDAR

Mustafa Ayazoğlu
17.04.2009, 23:30

Selçuk ofsayt değil aynı hizada, arkada Gökhan ise önde. Ofsayt mı? Değil.

erol-61
17.04.2009, 23:31
bu arada egmenin üçlüsü nerde kaldı yahu bir el atan yokmu

mhayri
Serdar Balinin yönetici olduğu zamanı da biliyoruz...
Bilen bilir takım nerelerde sürünüyordu...
Hadi ordan Serdar diyorum hadi ordan...
Düş yakamızdan...

lazkopatfaroz
bu iş milimin milimine kaldıysa vayy olsun yan hakemlerın halıne .. samet aybaba milimin mılını hesaplayana kadar bomboş pozısyonda gol atamayan oyuncularnı hesaplasn

Osman Pervaneli
17.04.2009, 23:32
ikinci goldeki ofsayt tartisilir bence
böyle organize ara toplarla atilan gole hasret kalmistim
dogrusu...

Canİlker
17.04.2009, 23:32
http://www.akilli.tv/video/359944/Egemen-3lu-Trabzonspor-Gencler.aspx

egemenin üçlüsü.

irfan61
17.04.2009, 23:33
http://img2.imageshack.us/img2/7051/gkhangol.jpg (http://img2.imageshack.us/my.php?image=gkhangol.jpg)Yardımcı Hakemin durduğu yere bakın yanlış yerde duruyor.Ofsayt kokuyor bu pozisyon. :)

vuralkara
ikinci goldeki ofsayt tartisilir bence
böyle organize ara toplarla gole hasret kalmistim
dogrusu...

tartışılmaaaaz yok orda ofsayt ;)

Cafer Bulur
Herkese hayirli geceler.

Kötü futbolla da olsa bu geceyi kayipsiz gecmek cok önemliydi.

Önemli olan bu kötü maclari da kayipsiz gecmektir ki nihayet bunu basardik.

Bu baglamda bu gecenin yildizi olan Yattara yi ve Trabzonspor taraftarini en icten dileklerimle kutluyorum.

Kazanip rakiplerimize bakabilmek cok güzel bir duygu...

lazkopatfaroz
17.04.2009, 23:34
hüseyin bugun çok kötüydü inş. haftayada böyle oynamaz.. takımda olumsuz bişeyler var ama henüz çözemedım.. umut tek başına ilerde çabalıyor ama orta sahadan destek gelmeyınce yapacak bişeyi yok. neden hep uzun top oynayarak umuta top ulaştırmayı düşündük umutun başından 5 adam vardı :S

Koray
17.04.2009, 23:34

egemenin üçlüsü.

Boynum tutuldu yahu :D

Serhat
17.04.2009, 23:35

Fotografin çekildigi mevki itibariyle ofsayt gibi görünsede son adamla birlikte tam çizgiye inilince ofsayt olmadığı kanısına vardım bilmem yanılıyormuyum ... Ama Yan hakemin durduğu yer biraz daha geri olması gerek bence bu halde ofsayt olsa bile yakalayamaz, Malum ileride kalmış ;)

vuralkara
17.04.2009, 23:36
Hakemin durduğu yere bakın yanlış yerde duruyor.Ofsayt kokuyor bu pozisyon. :)

yapmayın arkadaşlar. arkadaki adamla aynı hizada. çekim açısı göz yanıltıyor. hem diyelim ki ofsayt n olmuş yani. çalınan puanlarımıza saysınlar. burda çıkıp da golümüz ofsayt maçı biz haketmedik mi diyelim. bu kadar doğrucu olmayın boşverin. ezikler böylemi yapıyor sanki

Canİlker
17.04.2009, 23:36

terslik olduda biraz :D

Trk61
17.04.2009, 23:37
her hafta 4 büyük takım artı sivassporun maçlarını izlerim.hiç birinin bizden üstün top oynadığını zannetmiyorum.bu kadar atıp tutan arkadaşlar bence ligi iyi takip etsinde konuışsun.sivas bizi parçalrmış yok ya.çok mu mükemmel oynuyolarda parçalıyolar bizi.galibiyette mağlubiyette hep eleştiri hep eleştiri.yeter ya artık.bırakın köstek olmayı.oturunda biraz destek olmayı öğrenin.bütün stad kalkıp fatih tekke diye bağırın sonra gökhandan umuttan medet umun.sanki fatih helikopterle gelip gol atacak.sanki bu sezon gökhan ve umutla bitmicek.ben hiç bi zaman topçuyu yuhalamadım.yuhalamamm da çünkü biz iyi gün dostu değiliz sadece.kötü günde de takımımızın yanındayız.her zaman desteğimizi veriririz.bence sizde bi silkeleninde kendinize gelin.zamanı geldi...

sonunda kadar kadiliyorum sana :alkış:

Emre B.

egemenin üçlüsü.

Monitörü yan çevirin :D.Ellerine sağlık.

oflu engin
bu pozisyonda oflu sait yoktu.

Serhat
17.04.2009, 23:38

egemenin üçlüsü.

Maraton Tribünü iddia ediyorum Üçlü çekmeyi bile bilmiyor !
Şuraya bi bakın ... :confused:

Mustafa Ayazoğlu
17.04.2009, 23:40
Maraton Tribünü hakkaten fiyasko.

DNA-TS
17.04.2009, 23:41

evet...hatta tv de izlerken de dikkatimi çekti 2 ayrı 3lü çalışması yapılıordu 1er saniye arayla...ya aynı anda yapmaya çalıştılar yada birbirlerinden tamamen bağımsızdılar....:)

Ömer TOPAL
17.04.2009, 23:41
oflu sait yurt dışında saten :D istesede olamaz...haneye yazıldımı yazıldı...bırakın tartışmayı...Gençlerde iyi oynadı...neye baglayacagım Sivas onların yarısı kadar oynamıyor...ki biz SİVASI orda çimlere gömmeliyiz. ve bunu da yapacağız..Sonuna kadar destek..neyse hayden SİVAS başlığına

erik
17.04.2009, 23:43
Ofsaytmış değilmiş boşverin galibiyetin tadına bakın.Özlemişisiz 2 hafta üstüste ve Avni Akerde galibiyet almayı.Sivası haftaya yenersek Allahın izniyle kesin şampiyonuz.

Ahmet Kuru
17.04.2009, 23:44
Haftalar sonra kendi sahamızda 3 puan ile ayrılmak güzel bir duyguymuş,özlemişiz:)
Takım belkide çok futbol oynamadı,fakat şu ligdeki 18 takım içinde çok iyi top oynayan,bizi futbolu ile mest eden kim var ki?
Bir takim bile gösteremeyiz...Bugün ki oynadığımız futbol bile ligdeki birçok takımın oynadığı futboldan daha iyi daha kaliteli,buna İstanbul takımlarıda dahil...
Stres ve yine mi galip gelemeyeceğizin vermiş olduğu baskı ile takım bocalasada Yattara'nın kişesel becerisiyle mükemmel bir golle rahatladın,bunun ardından goller beklerken pas hataları ve rakibin uzun toplarıyla sıkıntı yaşadık,Rakibin şanssızlığıyla birlikte ilk yarıyı önde kapadık...
İkinci yarıda yine Umut-Gökhan değişikliği beklerken neyazık ki yine hayal kırıklığına uğradık...
Geçmiş haftalarda ve bu maçtaki ilk 45 dk da hiçbir varlık gösteremeyen Umut ikinci yarının 40 dakikasında da vasat bile olamayarak oyundan alında...Umut,kendisine fazlasıyla verilen şansları kullanamadı ve bence Trabzonspor'da misyonunu tamamlamıştır.Bu saatten sonra yeniden keşif yapmay,Umut'tan onda olmayan cengaveri çıkarmak için çaba sarf etmeye gerek yok...
Önümüzdeki maçlar için futbol olarak pek umut vermesede bu son iki haftada aldığımız 6 puan takıma itici bir güç olacaktır...

Cem Akyüz
17.04.2009, 23:45
Gökhan Ünal'ın armayı öptüğü fotoğrafı bulan gören bilen var mı ya..Bir türlü bulamadım bulan paylaşırsa sevinirim

Serdær
17.04.2009, 23:45

Avrupa'da hakemlere kararsızsan devam et derler.

Bence Selçuk yarım adım önde.

Ben böyle gol yersem birşey demem.

Atarsamda birşey demem :D

Rahman Gümüş
17.04.2009, 23:46
Maraton trübünü napıyo öyle yaa üçlüde:D Allahım yaa gülsem mi ağlasam mı :) Yok yok Seneye inşallah maratonda taraftar grubu olur.bu böyle olmayacak...

A.T.R
17.04.2009, 23:47
Ikına sıkıla bir maç aldık ama bence bu maç için mazeretleri vardı çünkü çok kolay 3 maçtan 1 puan çıkardı bu takım bu sahada bunun baskısı gerçekten zorladı futbolcularımızı.

Bana göre günün en kötüsü Colman idi. " ne işim var benim burada, ne yapmalıyım" der gibi durdu dolandı sahada. Yattara belkide geldiğinden beri ilk kez bu kadar çok koştu. Golü mükemmel ötesi idi. Cale defastaki en sağlam kişi idi Sylva ile beraber.

Bence Alanzinho yerine Umut'u çıkarmalıydı hoca ama o böyle takdir etti. Hayırlısı. 3 puan şahane de nasıl yanıyor insanın içi Konya, Denizli ve İBB maçları için, liderdik şu an yahu :(

Sivas ve BJK puan kaybetsin diye bekle dur artık :(

zaferyıldız
Nihayet yuzumuz guldu.....babam olasan yattara:))

magicyattara
Maçtan sonra futbolcuların kolbastı için kalmayıp direkt soyunma odasına gitmeleri yakışık almadı.
Yaklaşık 15 bin kişi stadı terketmeyip durumu protesto etti.

Başta kaptan Hüseyin olmak üzere tüm futbolculara teessüflerimizi bildiririm.

Serdær
Gökhan Ünal'ın armayı öptüğü fotoğrafı bulan gören bilen var mı ya..Bir türlü bulamadım bulan paylaşırsa sevinirim

http://img164.imageshack.us/img164/4932/gkhano.jpg

Buyrun..

erol-61

evet aynen katılıyorun neyse son maçta gideriz ezikbahçe maçına öğretiriz yada TABZONDAKİ arkadaşlar bir organize olsalar aralara dalsalar ne olur sanki tvde maç izlerken ses geliyo ama tarftara bakıyosun hareket etmiyo bazen düşünüyom la habu sesler montajmı diye

pReN@_61
17.04.2009, 23:50
Çok iyi oldu bu 3puan..

mehmetdoğan
17.04.2009, 23:51
bence taraftar nispeten çok iyiydi

Cafer Bulur
17.04.2009, 23:51
Maçtan sonra futbolcuların kolbastı için kalmayıp direkt soyunma odasına gitmeleri yakışık almadı.

Sonradan geri döndüler ve olay tatliya baglandi bence.

Ama senin de dedigin gibi mactan sonra hemen soyunma odasina gitmeleri hos bir görüntü olusturmadi.

Bu aksam avni akerdeki taraftari cok begendim,cok olumlu bir atmosfer olusturdular bu macta.:)

reisoğlu61
17.04.2009, 23:53
artik gündüz maci sanssizligina inanmaya basladim
gece maclarini aliyoruz

ugurozturk
17.04.2009, 23:53
Ikına sıkıla bir maç aldık ama bence bu maç için mazeretleri vardı çünkü çok kolay 3 maçtan 1 puan çıkardı bu takım bu sahada bunun baskısı gerçekten zorladı futbolcularımızı.

Bana göre günün en kötüsü Colman idi. " ne işim var benim burada, ne yapmalıyım" der gibi durdu dolandı sahada. Yattara belkide geldiğinden beri ilk kez bu kadar çok koştu. Golü mükemmel ötesi idi. Cale defastaki en sağlam kişi idi Sylva ile beraber.

Bence Alanzinho yerine Umut'u çıkarmalıydı hoca ama o böyle takdir etti. Hayırlısı. 3 puan şahane de nasıl yanıyor insanın içi Konya, Denizli ve İBB maçları için, liderdik şu an :(
kaybettigi her top rakip atagina donustu; gecen hafta Hacettepe karsisinda da boyleydi; bence bu mac cikarsa; sivas macinda cok daha iyi oynardi. Gokhanin ben ilk kez hava topuna yarim metre sicradigini gordum; normalde ayaklarini pek yerden kesmezdi beyefendi; demekki formayi arasira alacaksin ki topu dislesinler; selcugu iki kere cikardi; simdi nasil basiyor toplara.
Sivas ve BJK puan kaybetsin diye bekle dur artık :(

kesinlikle katiliyorum; sahanin en kotusu Colmandi. Her topu rakibe teslim etti;
hoca ikinci yariya umut - gokhan degisikligiyle baslamaliydi ama

Sercan Yaylı
17.04.2009, 23:54
mactan önceki rap sarkısını bilen varmı?

Canİlker
17.04.2009, 23:54
maç gece olunca maç havası oluyor. gündüz maçlarında sanki pikniğe gitmişsinde orda top oynayanlarda mahalle arkadaşların gibi geliyo.

ugurozturk
17.04.2009, 23:55
kesinlikle katiliyorum; sahanin en kotusu Colmandi. Her topu rakibe teslim etti;
hoca ikinci yariya umut - gokhan degisikligiyle baslamaliydi ama

Colmanin kaybettigi her top rakip atagina donustu; gecen hafta Hacettepe karsisinda da boyleydi; bence bu mac cikarsa; sivas macinda cok daha iyi oynardi. Gokhanin ben ilk kez hava topuna yarim metre sicradigini gordum; normalde ayaklarini pek yerden kesmezdi beyefendi; demekki formayi arasira alacaksin ki topu dislesinler; selcugu iki kere cikardi; simdi nasil basiyor toplara.

Serhat
17.04.2009, 23:56
evet aynen katılıyorun neyse son maçta gideriz ezikbahçe maçına öğretiriz yada TABZONDAKİ arkadaşlar bir organize olsalar aralara dalsalar ne olur sanki tvde maç izlerken ses geliyo ama tarftara bakıyosun hareket etmiyo bazen düşünüyom la habu sesler montajmı diye

Kalbi BORDO-MAVİ aşkıyla atan çoçukların sesi bile duyuldu... Hatta bi ara gözüm maratondakilerin arkaya doğru çocuklara doğru baktığını görünce olay budur dedim .. Alınlarından öpüyorum o çocukların. İyi ders verdiler :) Tabi anlayana ...

Cem Akyüz
17.04.2009, 23:58
http://img164.imageshack.us/img164/4932/gkhano.jpg

Buyrun..

Arşivimdeki yerini aldı çok teşekkürler

ApoCaN28
17.04.2009, 23:58
Oyun istediği kadar kötü olsun yeter ki sonu galibiyet olsun...:D

reisoğlu61
18.04.2009, 00:00
bu saatten sonra bize iyi oyun sart degil, önemli olan 3 puanlar.

only ts
18.04.2009, 00:01
hıc zevk vermedı oyun bana ama 3 puan harıka... hele yattaranın golu harıkaydı ve 2. yarıda alanzınhonun cıkması kotu olan oynumuzu dahada kotulestırdıgını dusunuyorum... 2. golumuzde ofsayttı bence ama hep baskalarımı atacak 1 tanede bız atalım:) en azından baska takımlar gıbı sonucu etkıleyecek bır gol degıldı..... sımdı sıvas bjk puan kaybetsın haftayada sıvasa basalım ohhh

MetiN08
18.04.2009, 00:02
BU Galibiyet bize Sampiyonluyu getircek ahan buriya yazdim Tarih 17.04.2009 Saat 23.02, ilk kez bukadar büyük konusuyorum demedim demeyi, bugünkü macta göründü bu

TS-FAN
18.04.2009, 00:03
Nefes almadan izlediğim,
Bir türlü arkama yaslanamadığım,
Bazen gözlerimi kapadığım bir maç daha izledim.
Olsun...
Kazanmak güzel.

Gökçebey
http://www.haber61.net/images/gallery/129/33.jpg

http://www.haber61.net/images/gallery/129/34.jpg

onurts61
Colman kotu olurmu hic siz sasirdinizmi birazdan gelir arkadaslar size futbolu ogretir , adam mac basina nerdeyse Huseyinle ayni sayida top kaybediyor , cok agir ama kosuyorya mac icinde saglam bir uzun top atiyorya hersey unutuluyor haa bide adi colman mazallah ahmet , mehmet v.s olsa simdiye kadar asmistik , bugun saglam bir pas atamayinca az bucuk gercekler su yuzune cikti fakat belirtmeliyimki bu arkadas sene basindan beri takima gerekli katkiyi yapmiyor cok kritik cok anlamsiz top kayiplari yapiyor...

selimatal
18.04.2009, 00:04

Sebebi burada:)
http://www.ligtv.com.tr/VideoHaber/?r=1&hid=55365

Recep Alkan
18.04.2009, 00:04
kurban olayım birisi habu maratona üçlü nedir öğretsin :)

CEMEFKER
18.04.2009, 00:06
Yorum sizin.............

Berkedogan
geçen hafta hava toplarında çok üstündük bu hafta çok zayıf giray olunca hava toplarında üstünlüğü ele alıyoruz onun için takımda giray olmalı.

Recep Alkan
Sebebi burada:)
http://www.ligtv.com.tr/VideoHaber/?r=1&hid=55365

hımm. yalnız burda başarı lazım derken sivası yenmek başarı olarak algılanmamalı. :rolleyes:

ugurozturk
18.04.2009, 00:07
Sonradan geri döndüler ve olay tatliya baglandi bence.

Ama senin de dedigin gibi mactan sonra hemen soyunma odasina gitmeleri hos bir görüntü olusturmadi.

Bu aksam avni akerdeki taraftari cok begendim,cok olumlu bir atmosfer olusturdular bu macta.:)

Serkan acikladi; taraftarimizi cok uzduk; kolbastiyi sivasi yendikten sonra oynayacagiz dediler..

Samet Yildirim
bu bizim rakiplerebizim macta noluyor ya...hacettespor-genclerbirligi-antalyaspor-kocaelispor vs. bize karsi oynadiklari gibi genelde oynasalar banko sampiyon adayi derim...sanki premier leaugue takimlari gibi

hele bi kahe vardi helal olsun okadar cok izledim ilk defa begendim...

selimatal
Takımın döküldüğü haftalarda sahada sadece Colman vardı. Belki yorulmuştur. Son 2 maçtır gerçekten kötü. Ama her maç birkaç kahraman çıksa yeter. Nitekim yine öyle olmaya başladı. Artık bundan sonra her maç "kupa finali" havasında olur. Bu, bütün maçlar için geçerli. Ve gerçekten de şampiyon belli değil.

Taraftarımız güzel bir destekle başladığı maçta son 15 dk resmen sınıfta kaldı. Gol yeme korkusunu içinden duyabilirsin ama bunu futbolculara bağırarak dışarıya yansıtırsan işler daha da kötüye gider.

Samet Yildirim
18.04.2009, 00:08
10 cm ofsayt gibi:)

MetiN08
18.04.2009, 00:09
BU Galibiyet bize Sampiyonluyu getircek ahan buriya yazdim Tarih 17.04.2009 Saat 23.02, ilk kez bukadar büyük konusuyorum demedim demeyi, bugünkü macta göründü bu

erol-61
18.04.2009, 00:09
şunların yazdıklarına bakın ya bunlara iyi bir ders verip ağızlarını kapamak lazım
Organizasyon Koordinatörü

Yiğiter - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

851 Mesajına 2.125 Kez Teşekkür Edildi.

Şu maça bir türlü konsantre olamadım gitti..
Aklım fikrim Trabzon maçında..
İsterse 100 tl yapsınlar gitmezsem namerdim bu maça ömür varsa..
Sivas halkına ve Sivasspor'a her türlü insanlıkdışı muameleyi ve yakıştırmayı uygun gören Trabzonspor tarafına iyi bir Sivas Halayı dersi verme zamanı gelmiştir..

pReN@_61
18.04.2009, 00:10
Habu maraton 3lüyü ne zaman çekebilecek :)

Recep Alkan
18.04.2009, 00:10
Colman kotu olurmu hic siz sasirdinizmi birazdan gelir arkadaslar size futbolu ogretir , adam mac basina nerdeyse Huseyinle ayni sayida top kaybediyor , cok agir ama kosuyorya mac icinde saglam bir uzun top atiyorya hersey unutuluyor haa bide adi colman mazallah ahmet , mehmet v.s olsa simdiye kadar asmistik , bugun saglam bir pas atamayinca az bucuk gercekler su yuzune cikti fakat belirtmeliyimki bu arkadas sene basindan beri takima gerekli katkiyi yapmiyor cok kritik cok anlamsiz top kayiplari yapiyor...

colman için takıma katkı yapmıyor demek hiçbir mantığa sığmaz güzel kardeşim. her oyuncunun sivrildiği ve köreldiği maçlar oynanır. hele ki colmanı ömrü hayatı boyunca ileriye pas atma sayısı 20 yi geçmeyecek hüseyin ile kıyaslamak inanılmaz bir bağnazlık olur. Eğer colmanın bu takıma birşey katmadığını inkar edip katıyor demek sana futbolu öğretmek ise ben varım öğretmeye. Colmanın oyunu ne kadar rahatlattığnı görmek. oyunu açtığnı sezmek bu kadar zor olmamalı diye düşünüyorum. Bakma önünde oynayanlar biraz kalas da adamın pasları gol olmuyor. yoksa şu anda türkiye liginde koşan adamın önüne pas atma konusunda kimse eline su dökemez. :rolleyes:

Murat Acar
18.04.2009, 00:11
Çok güzel yazmışsın sevgili Kimyager...Tek bir sözün var ben bu yıl her maçı izledim ve umut a hep destek verdim hacettepe maçındada stattaydım ve ogune kadar onu savundum hep ama o maçta o golu az kalsın atamıyacaktı çok kızdım ve hayatımda ilkkez bir futbolcuma yuh çektim ve bu gol atttıktan sonra oldu ..

Onur Şeref
18.04.2009, 00:14
Hey yavrum maratona bak 3'lüye yeni bir boyut kazandırmış.Çok sesli üçlü!.

Seda
18.04.2009, 00:15
Hey yavrum maratona bak 3'lüye yeni bir boyut kazandırmış.Çok sesli üçlü!.
Arkadaslar kacinci sayfada üclü?

only ts
18.04.2009, 00:15

egemenin üçlüsü.

monıterı yan yatırın :D

Erdal
18.04.2009, 00:16
Taraftar iyi...Çok iyi... Ben futbolcu olsam ben de kolbastı oynamazdım...Mesele taraftarla inatlaşma değil tam tersi layık görmediler kendilerini...Golden sonra hoca'nın Gökhan a sarılması harika...Colman-Selçuk- Hüseyin..Hadi ama...

Erdal
18.04.2009, 00:19
Üçlüyü beşliyi bilmem arkadaş taraftar iyi..Bu şehirde bu kadar olur..

Erdal
18.04.2009, 00:21
Kötü oynadık kabul...Ama bu Gençlerbirliği ile Sivas nasıl oynar onu da göreceğiz...Ayrıca Sivaslılar bu gerginliği sürdürmek istiyor anlaşılan...Kendi kazdıkları kuyuda boğulacaklar inşallah..

A.T.R
18.04.2009, 00:21

Abartmayalım arkadaşım, evet gerçekten çok kötü bir gününde idi Colman bu akşam ama bu onun hep kötü olduğu anlmına gelmez, bence takımda standart tutturan oyunculardan bir tanesi Colman. Ona gelene kadar daha kimler var ama Chovy den çekinip söyleyemiyoruz.

Erdal
18.04.2009, 00:22
Ha birde Avni Aker sahiden başka bir yer yahu...Sevmem mabed kelimesini kullanmayı ama oraya sadece de stadyum diyemiyorum...Devre arası horon muhteşemdi...Gerçi insan biraz da kapalıya oynar ama olsun :)

Murat Acar
18.04.2009, 00:23
Kötüydük evet,orta sahamız berbattı onada evet ama kazanılan 3 puan önemliydi,keşke ibb maçındad bir gol bulaydık şimdi dehşet durumdaydık, bazı arkadaşlarada teessüf ediyorum Sivasada böyle oynarsak sivas bizi parçalar demişler yapmayın sanki sivas harika top oynuyor görüyoruz onlarıda nasıl oynuyorlar, gb iyi oynadı bizim maçta ayrı bi iyi oynadı bunu sametin maç sonu açıklamalrındanda anlayabiliriz aynı hırsı diğer maçlarda göstermeyen samet hakeme bizim maçta patlıyor bu bizim maça nekadar konsantre olduklarının kanıtı ama çok ayıp ettin Aybaba söylermisin hakem ne yaptı sizin kazanmanıza ya da puan almanıza engel olacak evet 2. gol ofsayt ama o verilse bile puan alamayacaktınız, hiç kıvırma biz senin takımını bjk maçındada gördük ne direnç ne arzu.Olay budur kanka daha diyecek bişey yok Bizki bu becekelileri adam yerine koyup Kendilerini bişey sanmalarını sağladıkya ona üzülüyorum bunca emek verdiğin takımı karalamaya çalışmak nene yarayacak 1 metreden golu atamayan futbolcularına kız sen zaten o ofsayt pozisyondan sonra 3 pas daha oluyo yapma bu kadr basitleştirme olayı bir önceki pozisyonda colmanı ite kaka düşürdü ama hakemde ona devam dedi neden sesin çıkmadı o pozisyona ozaman ayıptır yaptığın başka bişey değil...

hos_cocuk61
18.04.2009, 00:25
Arkadaşlar foto yada video yokmu:D ben maça gitsem 70 e yakın foto çekip payşalırdım sitede herkez ile...

asimetrik
18.04.2009, 00:27
İkinci yarı ilk maçında Aynı G. Birliği Sivas maçını hatırlayanlar vardır. Sivas'ı silmişti sahadan ama 0-1 bitmişti.

Sefa
18.04.2009, 00:28
http://fanatik.ekolay.net/Galeri/Image/Photo/4093_20090417215615567_ts10.jpg (http://fanatik.ekolay.net/Galeri/GalleryDetail.aspx?Gallery=4093&Photo=11)

:)

Erdal
18.04.2009, 00:30
İkinci yarı ilk maçında Aynı G. Birliği Sivas maçını hatırlayanlar vardır. Sivas'ı silmişti sahadan ama 0-1 bitmişti.

Birde hakem vardı o maçta ...Ben ki zor küfrederim...Ettim işte...

sanatik
18.04.2009, 00:31
alanzinho keske daha erken katilabilseydi takima. Yattara ile birlikde süper kimin ne yapacagi belli degil cok tehlikeliler ve umut yerinede gökhan gelince elimizdeki en iyi kadro ile devam. Ancak orta saha top tutabilmeli top pesine kos ver yine kapdikdan sonra. Birde arkadan atilan uzun toplar halen olacak is degil. Neyse cok önemli macdi ve sivasda öyle. onuda aldikmi sampiyonlar ligi kapisini acdik gibi.

Erdal
18.04.2009, 00:33
Evet defan hala çift forvet oynuyoruz sanıp Umut a top şişiriyor...Garibim rakibi rahatsız ediyor ama inen topları alacak adam yok...

Ben olsam Sivas maçına çift forvet başlardım....Hem de Isaac- Umut...

Berat
18.04.2009, 00:34

Ufak bir düzeltme; ilk yarının son maçı olarak oynanmıştı bu maç ve 2-1 bitmişti. Gençlerbirliği'nin 2 net penaltısını es geçmişti hakem..

Samet Aybaba Gençlerbirliği'ni hakikaten çok iyi takım yapmış. Bugün gerçekten adam akıllı futbol oynadılar..

innocence
18.04.2009, 00:34
yattara nın maç sonu röpartajı da iyiymiş :D

http://www.ligtv.com.tr/VideoHaber/Default.aspx?r=1&hid=55364

Erdal
18.04.2009, 00:36
Berat Rize'yi saymazsak Samet huzurlu çalıştığı her takımı "takım" yapar...Hatırlayın o varken Alişeni...

asimetrik
18.04.2009, 00:38
Ufak bir düzeltme; ilk yarının son maçı olarak oynanmıştı bu maç ve 2-1 bitmişti. Gençlerbirliği'nin 2 net penaltısını es geçmişti hakem..

Samet Aybaba Gençlerbirliği'ni hakikaten çok iyi takım yapmış. Bugün gerçekten adam akıllı futbol oynadılar..

Haklısın, 2 tane uzak şutu vardı Sivas'ın gol olan. Sayısız net pozisyonu kaçırmıştı G.Birliği. Hakem konusunda da haklısınız. Demek istediğim kolay takım değil G.Birliği. Bu sıkıntılı zamana ve böyle rakibe karşı iyi kurtardık 3 puanı ve hakkımızla..

Colakoglu
18.04.2009, 00:38
Mac sonu videolari varmi arkadaslar ? Kolbasti,egemen 3 lü ??

asimetrik
18.04.2009, 00:40
Berat Rize'yi saymazsak Samet huzurlu çalıştığı her takımı "takım" yapar...Hatırlayın o varken Alişeni...

geçen gün bir röportajını dinledim, seyahatlerde futbolculara müzik yasağı ve kitap okuma mecburiyeti getirmiş :)

Erdal
18.04.2009, 00:43
geçen gün bir röportajını dinledim, seyahatlerde futbolculara müzik yasağı ve kitap okuma mecburiyeti getirmiş :)

Gerçi Samet hoca kitaplarıda kendisi seçer ama :)))

Paksoy
18.04.2009, 00:46
cale tartışmasız sahanın en iyisiydi.......

asimetrik
18.04.2009, 00:46
Gerçi Samet hoca kitaplarıda kendisi seçer ama :)))

Onu yazmaya gerek görmedim, listeyi kendisi veriyormuş zaten:)

Melek
18.04.2009, 00:48
Taraftarımız gereken görevini yaptı ama o kadar desteğe rağmen bir kolbastı oynamadılar hemen gittiler kaç haftadır beklediğimiz anı biizm yok ettiler şiddetle kınıyorum :D:D

Yattara yaptı yapıcağını daha ne etsun,umut umutlarımızı bitiremedi neyseki bu hafta :D:D

Erdal
18.04.2009, 00:49

Bu gün Yattara'ya haksızlık etmeyelim..Yattara ile beraber Cale en iyi idi

Melek
18.04.2009, 00:49

Aynen Onaylıyorum :)

sanatik
18.04.2009, 00:50
erdal sivas macinda yattara alanzinho gökhan yeter bize. Isaac ve umut yedek.

Erdal
18.04.2009, 00:52
erdal sivas macinda yattara alanzinho gökhan yeter bize. Isaac ve umut yedek.

Ben tersini düşünüyorum. Yormak lazım Sivas defansını...Kim yorar? Umut Isaac..Ama futbol bu ve tek doğru yok...Galiba hocanın doğrularının "doğru" çıkmasına dua etmekten başka şansımız yok...

Ayşe Aygün
18.04.2009, 00:53
Alınan 3 puan adına maç güzeldi.Kolbastı oynamadılar ama yapılan açıklamada SİVAS ta oynayacaklarmış.Varya orda alası oynanır kolbastının:)

magicyattara
18.04.2009, 00:54
Maçın en önemli istatistiği,bu sezon Ankara takımlarını kayıpsız geçmiş olmamız.

8 maç 24 puan.

zahido
Igrenc bir futbol oynadik ama umrumda degil.. Kazanalim yeter.. Colman huseyin bugun sahada yoktu.. Song hala formsuz.. Umutu soylemeye gerek yok zaten iyi bi golcu olsaydi sirf o kafa toplarindan ikisini gol yapardi..

Erdal
Yattara Serkan ı çok üzüyor...Öyle pozisyonlar oluyor ki o yokmuş muamelesi yapıyor...Oysa benzer bir pozisyonda Alan hemen veriverdi Serkanın önüne..Gerçi o da kötü orta yaptı ama denemek lazım denemek denemek denemek...

Cafer Bulur
Ben tersini düşünüyorum. Yormak lazım Sivas defansını...Kim yorar? Umut Isaac..Ama futbol bu ve tek doğru yok...Galiba hocanın doğrularının "doğru" çıkmasına dua etmekten başka şansımız yok...
Ben de hocanin eski sisteme dönüs yapacagini düsünüyorum.

Yattara-umut ve gökhan la sivasi vurmaya calisacagiz gibime geliyor,hayirlisi...

tamersoz
18.04.2009, 00:55
3 puana ihtiyaç vardı ii futbol olmasada bunu almak güzeldi...
uzun zamandır maça gidemiyordum ama nedense eskiden olduğu gibi tüylerim diken diken olamadı bu maçta bişeyler eksik ama ne ?

Paksoy
18.04.2009, 00:56
yattraa çok top kaybetti cale duvar gibi ya ..güven veriyo soldan atak gelmiyo

Cafer Bulur
18.04.2009, 00:56
Maçın en önemli istatistiği,bu sezon Ankara takımlarını kayıpsız geçmiş olmamız.

8 maç 24 puan.
Ankara takimlarinin hicbiri dua edelim de bu sezon küme düsmesinler.

Seneye de onlara cok ihtiyacimiz olacak.:)

FANATIK61
18.04.2009, 01:00
Taraftar 10 numaraydi bugün. Sadece macin skoru bizim icin güzeldi, oynadigimiz futbolumuz ise berbat. Böyle futbol anlayisi ile Sivas bizi darmadagin eder dost aci söyler maalesef. Alanzinho'nun GS'ye attigi golden sonra Yattara'nin golüde Yillin Golleri arasinda ilk iki sirada yerini almali bence.

Orta sahamiz daha diri olmali. Hüseyin ile Selcuk olusan ortasahamiz Sivas macinda daha cok is düsecek onun icin Hoca tedbir almali.

magicyattara
18.04.2009, 01:01

Hocam katılamıyorum.

İyi futbolun iyi futbolcularla oynanacağı gerçeği bu akşam açıkça görüldü.

Sivas defansını yormayı düşünüp bu adamlarla çıkarsak golü kim atacak.

Tam tersi şekilde Yattara-Alanzinho-Gökhan üçlüsünü bekliyorum.

Alanzinho'nun çok tehlikeli bir adam olduğunu gördüm.

Babamın da söylediği gibi "Gökhan bu takımdan kesilir mi ya".

Aygün GÜNDOĞDU
18.04.2009, 01:04
Samet hoca dersine iyi çalışmış trabzonun sarı kartlardan ve sivas maçından dolayı sol tarafının zaafiyetini biliyordu hep oradan yüklendi, bir pozisyonda egemenin yaptığı faulden sonra sarı kart yemiyeyim diye hakeme nasıl yalvardığını görmedinizmi, Ama Allahıma bin şükür ki, bu haftayı cezasız atlattık. Sivas maçında defans ve ortasaha bloğunu sağlam tuttuğumuz taktirde bence deplasman maçlarının adamı alen ile sonuca gideriz..

Trabzonizm
18.04.2009, 01:04
iyi futbol falan hikaye 3 puan şahane

öyle diyonusunuzda ustam sezonun ilk devresini hatirlayin antalya macinda basladik kötü oynamaya konya macinda yine öyleydi cinconda catladik
cekirge bi sicrar iki sicrar (Allah korusun) tabiki hani güzel futbol hos olur
eger sivasa haftaya böyle oynarsak inanin vahim seyler olabilir
sivasi yenmeyi hepimiz cok arzu ediyoruz yenmemiz lazim ama daha güzel futbol olmasida lazim ama tabiki 3 puan sevindirirci:)

Erdal
18.04.2009, 01:05
Hoca Gökhan ı korumaya çalışıyor...Bu çok açık...Kendi futbolcusunu kendi taraftarının baskısından korumak zorunda olması bir felaketmi? Bence değil...Herkes alışsın artık buna...Bu şehir dün böyle idi bu gün böyle kuvvetle muhtemel yarın da böyle olacak...Hoca seneye kalırsa ( ki öyle görünüyor) Gökhan ı mutlaka kadroda isteyecektir...

sanatik
18.04.2009, 01:06

ben olsam simdi gökhan ile baslardim. Umut toplari ne yapdi gördük. Isaac su anda yedek ama umutdan daha tehlikeli buluyorum ofsayta düssede cok ara pasi atmasini becerebiliyor yinede. Gökhan ise yeterince ugrastirir defansi yaninda ona top atabilen yattara ve alanda olunce üstelik arapaslari ortasahadan. Umarim gereken golüde erken bulup sivas acilmasi gerekir.

asimetrik
18.04.2009, 01:07
Oyun yapımız hep aynı aslında, 4-3-3 ün ileri 3 kısmı değişiyor. Barça gibi oynuyoruz aslında ve Alan-Gökhan-Yattara ileri 3 için daha doğru gibi geliyor bana. Barçadan farkımız ortasahamız forvete, forvetimiz takım savunmasına onlar kadar yardım edemiyor.Özellikle 3 artasaha oynayınca Hüseyin'in mevkisinin önemi daha da artıyor(top kullanma yönünde) Bunu yapabilsek her takıma çok gol atarız. Pozisyon vermek sorun değil. Isaac i forvet olarak beğenmesem de, yüzü kaleye dönük oynadığında çok faydalı olacağına inanıyorum. Bu üçlünün arasına girer.

Colakoglu
Video yokmu beyler,mac sonu videosu...??

TSercaN
Ben bundan sonra guzel futbol beklemiyorum acikcasi.
Sadece su 3 puani alalim benim icin onemli olan o.

yatara
18.04.2009, 01:08
macddan önce bi cendere müzigi vardi stada acayip
onun ismi ne youtbde varmi yada sizden birisinde

Erdal
18.04.2009, 01:09
Bu arada önümüzdeki sene Hüseyin tartışması yapmayacağımızı garanti edebilirim:)...Evet Hüseyin in yerine daha iyisi Colman ve Selçuğa da kenarda bekleyen var ona göre dedirtecek biri olursa sahiden keyifli bir takım oluruz...

Burçak
18.04.2009, 01:11
Yattaranın gollerini tekrar tekrar izledim ya. süper bi gol. orta sahadan 7 kişiyi ipe dizip çakıyor:)

Yattara 28' (http://www.ligtv.com.tr/VideoLig/#top)
Gökhan Ünal 90' (http://www.ligtv.com.tr/VideoLig/#top)

asimetrik
18.04.2009, 01:15
Bu arada önümüzdeki sene Hüseyin tartışması yapmayacağımızı garanti edebilirim:)...Evet Hüseyin in yerine daha iyisi Colman ve Selçuğa da kenarda bekleyen var ona göre dedirtecek biri olursa sahiden keyifli bir takım oluruz...
Bir bildiğin mi var? Söyle rahatlayalım.. Hüseyin'i de o kadar severim ki.. Ama Trabzonspor sevgisi daha ağır basıyor..

FANATIK61
Ben bundan sonra guzel futbol beklemiyorum acikcasi.
Sadece su 3 puani alalim benim icin onemli olan o.

Sende konustunya bende futbolu birakiyorum arkadas :D

Trabzonizm
Allahim insallah sivas macini da aliriz nolur Allahim

Erdal
18.04.2009, 01:19
Bu arada maçın yıldızı gerçekte Troisi :)...Hayır şimdi adamı alırız seneye bizde oynamaz korkuyorum vallahi :)

Erdal
18.04.2009, 01:20
Bir bildiğin mi var? Söyle rahatlayalım.. Hüseyin'i de o kadar severim ki.. Ama Trabzonspor sevgisi daha ağır basıyor..

Abi bunun için artık duyuma falan gerek yok:)..Hüseyin i benden çok sevemezsiniz...Ama insan olarak... Olmuyor işte olmuyor olmuyor...Değişti futbol ve uyduramadı ayak kaptan buna...Antrenmanlarda uydurduğunu biliyorum...Maçtan önce uşaklarla da konuştuk...

Burçak
18.04.2009, 01:21
macddan önce bi cendere müzigi vardi stada acayip
onun ismi ne youtbde varmi yada sizden birisinde

Trabzonspor Sahaya Çıkarken Çalan Cendere Müziği (http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=11906)

http://rapidshare.com/files/195082653/cendere.rar

şifre: bordomavi.net

cihayan
18.04.2009, 01:22
yattraa çok top kaybetti cale duvar gibi ya ..güven veriyo soldan atak gelmiyo

Yattara'nin cok kaybetmesi normal. Cunku cok sorumluluk aldi, korkarak, kacarak oynamadi. Attigi gol, sutlar, Umit'e al da at diye adrese teslim paslari, ortalari. Bir futbolcunun ancak bu kadar sonuca direkt etki yapan katkisi olabilir bir macta.

yatara
18.04.2009, 01:23
Trabzonspor Sahaya Çıkarken Çalan Cendere Müziği (http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=11906)

http://rapidshare.com/files/195082653/cendere.rar

şifre: bordomavi.net

vallahi senden korkulur cok tesekür ediom sana

Erdal
18.04.2009, 01:24
Hayırlı geceler herkese...inşallah her şey daha güzel olur...Bu şehir hakediyor...

uğur BULUT
18.04.2009, 01:29
ya bu nasıl 3lüdür arkadaş herkes ayrı telden bi fren yapıp sonra tekrardan bağırmalar bu işleri ya maçtan önce bir arada herkes alıştırma yapsınlar yada egemeni çağırmasınlar

Lumcera
18.04.2009, 01:33
Gökhanın golden sonra Trabzonspor amblemini öpmesi içimde değişik bir duygu oluşturdu :)

Tebessümle karşıladığım bir durumdu.

Yattarada öptü ama öncedende öpüyordu :)

Murat Acar
18.04.2009, 01:34
Samet hoca dersine iyi çalışmış trabzonun sarı kartlardan ve sivas maçından dolayı sol tarafının zaafiyetini biliyordu hep oradan yüklendi, bir pozisyonda egemenin yaptığı faulden sonra sarı kart yemiyeyim diye hakeme nasıl yalvardığını görmedinizmi, Ama Allahıma bin şükür ki, bu haftayı cezasız atlattık. Sivas maçında defans ve ortasaha bloğunu sağlam tuttuğumuz taktirde bence deplasman maçlarının adamı alen ile sonuca gideriz..
İnşallah dediklerini yaparız çünki orta blok çok zorlandı maçta defanstada song açı verdi inşallah sağlam tutarız ki ben buna inanıyorum ve yeneceğiz diyorum hayde vira bismillah diyelim

Colakoglu
18.04.2009, 01:35
ya bu nasıl 3lüdür arkadaş herkes ayrı telden bi fren yapıp sonra tekrardan bağırmalar bu işleri ya maçtan önce bir arada herkes alıştırma yapsınlar yada egemeni çağırmasınlar

Ben tam izleyemedim videosunu nerden buluruz bunun yaa

is_mail61
18.04.2009, 01:36
bencede ya geriyi sağlam tutalım nede olsa alanzinho yada yattara bitirici darbeyi vurur bana öyle gelio

uğur BULUT
18.04.2009, 01:37
Ben tam izleyemedim videosunu nerden buluruz bunun yaa

http://www.akilli.tv/video/359944/Egemen-3lu-Trabzonspor-Gencler.aspx (http://www.facebook.com/l.php?u=http%3A%2F%2Fwww.akilli.tv%2Fvideo%2F35994 4%2FEgemen-3lu-Trabzonspor-Gencler.aspx&h=27c9ce8aeb51883518f27444fb51e593) burdan kardeş

is_mail61
18.04.2009, 01:38
başka video yokmu ya

kamyonetçi
18.04.2009, 01:41
Takım zaman zaman iyi oynuyor ama bunda bir süreklilik olamıyor.Nedeni açık, eğer tek santraforla oynuyorsan orada oynayan oyuncu sırtı dönük oynamayı becerecek.Şimdi düşünüyorum,Kahe gibi ağır sıklet bir boksör,her topu alıyor indiriyor,stoperleri bozuyor sürekli tedirgin ediyor,orta alandan gelenleri oyuna sokuyor vs...Eğer oyunu rakip alana yıkacaksanız ya santraforunuz ayağına kafasına çok hakim bir oyuncu olacak,yada sihirbaz olacaksınız.Bizde bu özelliklerde santrafor yok,sihirbazda yok.O zaman sene sonuna kadar sıkıntılı maçlar oynamaya devam.İnşAllah bu sıkıntılarla şampiyonluğu kucaklayanda biz oluruz.
Sene sonunda muhakkakki gereği düşünülür.

Mehmet Sarigül
18.04.2009, 01:42
Bu aksam aslinda üclü defans oynadik, ben Serkan'i bu kadar kötü hic görmedim.
Kademe anlayisi sifir,...Biraz Cale'yi örnek alsa.

Colakoglu
18.04.2009, 01:43
evet malesef organize adam gibi bir 3lü bile cekemiyoruz..bide cok cabuk kesiyolar....

Kazım Uzunboy
18.04.2009, 01:48
Bu maçı bu skorla aldık ya helal olsun bize yahu, ne şans varmış bizde..

Mehmet Sarigül
18.04.2009, 01:56
Sans degil, G.Birligi forvetleri'nin beceriksizligi.

TAMTÜRK61
18.04.2009, 02:07
Kazandığımıza sevindim tabi. Yattara'nın golü süperdi. Arkadaşlar bunun görüntülerini hemen facbook vs koysunlar. Bıkmadan sürekli izleyelim.

Mehmet Sarigül
18.04.2009, 02:24
Sagbeke Serkan'i almasini, zaman zaman Tayfun'u oynatmasini anliyorum.
Serkan ve Tayfun birlikte oynasalar bir sagbek olamazlar, ama alternatifleri yok.
Hüseyin'de israr etmesini de anliyorum, cünkü Ceyhun yetersiz, Papy cok genc.
Ama neden bu Umut'a tahammül ediyor anlamadim, Umut'a da yazik, taraftara da.
Oynat Gökhan'i,...oynat Isaac'i,...olmadi forvetsiz oynat.

Suha
18.04.2009, 02:27
maçı kazandık iyi güzel yanlız ersun hocanın umut-gökhan sevdasından vaz geçmesi lazım..bu kafaylan nereye kadar ..az daha maçı berabere bıracaktık..hoca alanzinhoyu alıp gökhanı alıyo içeri..ama gökhan aynı gökhna kalabalık defansın arasına girip macera aradı..dönen topu slyva parmaklarının ucuyla çıkardıı..bu gökhana çok pis huy kaptımm..bu adamtakımıbaltalıyo resmen..umuta gelince ilk yarıda yattara kafasına iki tane top attı ama ne çare...top dağlara taşlara..kazandık ama itirmeyle kaktırmayla..

Mustafa Calik
18.04.2009, 02:29
http://www.haber61.net/images/gallery/129/36.jpg (http://www.haber61.net/foto-galeri/trabzonspor-genclerbirligi-129-p37.htm)
http://www.haber61.net/images/gallery/129/64.jpg (http://www.haber61.net/foto-galeri/trabzonspor-genclerbirligi-129-p65.htm)
http://www.haber61.net/images/gallery/129/34.jpg (http://www.haber61.net/foto-galeri/trabzonspor-genclerbirligi-129-p35.htm)

Mustafa Calik
18.04.2009, 02:32
[/URL]
[URL="http://www.haber61.net/foto-galeri/trabzonspor-genclerbirligi-129-p53.htm"]http://www.haber61.net/images/gallery/129/52.jpg (http://www.haber61.net/foto-galeri/trabzonspor-genclerbirligi-129-p51.htm)
http://www.haber61.net/images/gallery/129/14.jpg (http://www.haber61.net/foto-galeri/trabzonspor-genclerbirligi-129-p15.htm)

Cem Akyüz
18.04.2009, 02:32
yahu sinir oldum ya..Gökhan Ünal'ın golden sonra armayı öptüğünü gösteren doğru düzgün bir fotoğraf yok

Mustafa Calik
18.04.2009, 02:33
http://www.haber61.net/images/gallery/129/10.jpg (http://www.haber61.net/foto-galeri/trabzonspor-genclerbirligi-129-p11.htm)
http://www.haber61.net/images/gallery/129/6.jpg (http://www.haber61.net/foto-galeri/trabzonspor-genclerbirligi-129-p7.htm)
http://www.haber61.net/images/gallery/129/5.jpg (http://www.haber61.net/foto-galeri/trabzonspor-genclerbirligi-129-p6.htm)

marcelinhos100
18.04.2009, 02:41
maçın gollerini verecek arkadaşımız varmı:)

Özkan
18.04.2009, 02:45
Song'un ileri çıkması ofansif anlamda fayda getirmediği gibi defansif açıkla sonuçlanıyor. Ersun Yanal'ın ya da başkasının uyarmasına gerek yok, kendisi yılların tecrübesi ve bunu görmesi lâzım.

sessizkral_1
18.04.2009, 02:50

Egemen fren yaptırdı verilen videoda taraftar bocalamış gibi duruyor ama egemen 2 kez şişşştt... yaptırdı ondan öyle.Ligtv görüntülerinden daha net anlaşılır bence 3 lüler tv den gayet iyi gözüküyor.

kalavara
18.04.2009, 03:03
bugün aslında önemli eksiklerimizi de gördük. sivas maçı öncesi dikkat etmeliyiz...
colman kötü oynadı bugün üstelik isteksiz de göründü bana, yanılıyor muyum acaba?
orta alanda iyi top yapamadık ve forvet de zaten atılan topları tutamadı. o bölgede kısa pasları daha etkili yapabilirsek çok iyi olacak!
umut iyi niyetli evet ama bu top tekniği ile işi zor. kaçırdığı goller bir yana gol pozisyonu olacak pozisyonları saçma sapan top kontrolleriyle öldürüyor. ne iş anlamadım valla. düşünün bu takımda o bölgede fatih tekke var ya da en azından o kalitede bir oyuncu ki sezon sonu mutlaka alınacaktır bence, takım o zaman bambaşka olur!! e tabi bir de hüseyin top kullanırken sırıtıyor biraz ama bazı defansif müdahalelerini de görmek lazım!!!

Mehmet Sarigül
18.04.2009, 03:05
Türkiye'de futbol kurallari mi farkli?

G.Birligi'li siyahi futbolcunun Alanzinho'ya yaptigi (arkadan) faul net kirmizi kart.
Hakem Kamil Abitoglu iki metre uzakta..."yavas, yavas" gibi bir isaret yapiyor ve sadece sari kart veriyor.
Futbolcularimizdan bir ses yok, belli ki onlarda bu ortama alismislar. Yazik.

kalavara
18.04.2009, 03:28
bu maç içinde song da oldukça yetersizdi bana göre. çünkü rakibin forvetleri hemen her topu aldı ve servis yaptı...

ultrafanatik61
18.04.2009, 05:05
Cemal ErsenGözlem

cersen@milliyet.com.tr (cersen@milliyet.com.tr)

Trabzon’da neler oluyor?

18 Nisan Cumartesi 2009
Kazanmış bir takımın coşkusunu neden seyircisiyle paylaşmadığının yanıtını ararken, tahriklere çok dikkat edilmeli

Trabzonspor için sezon başından beri aynı şeyi söylüyoruz. Kötü bir kadrosu yok. Skora etki edebilecek birkaç yetenekli isim var. Oyunun sıkıştığı maçlarda bunlardan biri sahne alsa, onca eziyet, sıkıntı çekilmeyecek. Ötekiler durumu idare etse de yeter.
Örneğin Yattara. Tanrı bir futbolcuda bulunması gereken pek çok şeyi vermiş. Ama kullanma talimatını göndermemiş. Ne zaman ortaya çıkacağı, hangi maçlarda kurtarıcı olacağını kestirebilmek zor. Bu sezon doğru dürüst iki, bilemediniz üç maç oynadı. Dördüncüsünü dün akşam izledik.
Hem izledik, hem keyif aldık. Sadece ilk yarıda Umut’a dört gol asisti yaptı. Mükemmel bir de gol attı. Çok çalıştı, karşılığını Trabzonspor aldı.
Diğerleri mi? Savunmada Egemen ve Song sivrildi. Kritik müdahaleleri sonucu etkiledi. Kaleci Sylva’nın sihirli parmakları Burhan’ın vuruşunda beşer santim daha uzamasa maçın kaderi değişirdi. Orta sahada Hüseyin iyi savaştı.
Dikkat ederseniz savunmacılardan söz ediyoruz. Çünkü Gençlerbirliği gerçekten takdir edilecek bir görüntü sergiledi. Topa daha çok sahip oldu. İyi pas yaptı. Az ama öz pozisyon bulmasına karşın son vuruşlarda yetersiz kaldı.
Sezonun ikinci yarısında futbolu, oyun anlayışı ve hırsı ile en dikkat çeken takımlardan biri olmasına karşın, bulunduğu konumu hiç de hak etmediğini gösterdi. Sonuca bakmayın. Kırmızı-siyahlı ekibin küme düşmekten söz etmesi bile acayip şu ligde.
Bu yüzden Trabzon’un aldığı galibiyet gerçekten önemli. İşler yolunda gitse bile, futbolculara ve teknik heyete karşı anlaşılmaz bir tepki var. Oysa takım hâlâ zirve iddiasını sürdürüyor.
Taraftarın böyle bir dönemde oyuncuların motivasyonunu bozmak yerine desteklemesinin tam zamanı. Ama görüyoruz ki tribün-takım diyaloğu giderek bozuluyor.
Bu çok tehlikeli bir gelişme. Bu gelişmeye çanak tutanlar belki farkında değil ama Trabzon hep böyle dönemlerde kaybetti. Eleştiriye her zaman evet. Kötü oyun, hocanın kadro seçimi konuşulabilir. Ancak kazanmış bir takımın futbolcularının bu coşkusunu neden seyircisiyle paylaşmadığının yanıtını ararken, tahriklere ve yanlış yönlendirmelere çok dikkat edilmeli. Bir darbe de saha dışından gelmemeli.

kudu_61
18.04.2009, 08:24
Orta sahan düşmüş colman canı istemiyor (kendi açıklaması bazen sahada yürümek bile istemiyorum) maçta var mı yok mu belli değil selçuk sadece 2. golde var takımında zaten defansa pek yardım etmeyen yattara var alan var selçuk ile colman ile bu maçı bitirmek tam bir fiyasko rakip geldikçe geliyor sen ne yapıyorsun gökhanı alıyorsun songu çıkarıp girayı alıyorsun ve ısaacı alıyorsun gülmek ten öldüm dün yazık yanında oturtuğun ferhata yazık yazık ceyhuna yazık bizden utanmıyorsan onlardan utan bari

sylva
serkan-song-egemen-cale
hüseyin
yattara-CEYHUN-FERHAT-ALAN
GÖKHAN

bu değişiklikleri yapsan orta sahanıda rahatlatacaksın defansını da Allah rızası için biri ersun yanala sorsun colmana nasıl tahammül etti
eğer tek forvet oynayacaksak forvetimiz kötünün iyisi gökhan olmalı umut lütfen git takımdan yok ya yetenek oyk tam bir duvak kafaya çıkışlara bakarmısınız komedi tel tel dökülen colman selçuk 92 dakika sahada hanginiz çıkıp ta bana ersun yanal oyunu okuyabiliyor derse telefonunu versin sabaha kadar onunla tartışacağım çok şükür ki beceriksiz gençler forvetleri sayesinde dünki maçı kazandık ama ya sonra ne olacak

BALKAN 06
18.04.2009, 08:38
kazanmak çok güzel
tüm emeği geçenlere sonsuz teşekkürler
Yattara ve Gökhan ın bu moralini sivasa yansıtması en büyük dileğim
sivasa çelmeyi biz takalım tepe taklak gitsinler,asıl akranları ile boy ölçüşsünler
çok istiyorum çooooooook...

kalavara
18.04.2009, 08:47
Orta sahan düşmüş colman canı istemiyor (kendi açıklaması bazen sahada yürümek bile istemiyorum) maçta var mı yok mu belli değil selçuk sadece 2. golde var takımında zaten defansa pek yardım etmeyen yattara var alan var selçuk ile colman ile bu maçı bitirmek tam bir fiyasko rakip geldikçe geliyor sen ne yapıyorsun gökhanı alıyorsun songu çıkarıp girayı alıyorsun ve ısaacı alıyorsun gülmek ten öldüm dün yazık yanında oturtuğun ferhata yazık yazık ceyhuna yazık bizden utanmıyorsan onlardan utan bari

sylva
serkan-song-egemen-cale
hüseyin
yattara-CEYHUN-FERHAT-ALAN
GÖKHAN

bu değişiklikleri yapsan orta sahanıda rahatlatacaksın defansını da Allah rızası için biri ersun yanala sorsun colmana nasıl tahammül etti
eğer tek forvet oynayacaksak forvetimiz kötünün iyisi gökhan olmalı umut lütfen git takımdan yok ya yetenek oyk tam bir duvak kafaya çıkışlara bakarmısınız komedi tel tel dökülen colman selçuk 92 dakika sahada hanginiz çıkıp ta bana ersun yanal oyunu okuyabiliyor derse telefonunu versin sabaha kadar onunla tartışacağım çok şükür ki beceriksiz gençler forvetleri sayesinde dünki maçı kazandık ama ya sonra ne olacak
maalesef görüşlerinize katılmıyorum. önce şunu söylesem sanırım yanlış olmaz, kurduğunuz orta alan tam da sizin eleştirdiğiniz şeyi yapacak bir orta saha. çünkü ne ceyhun ne de ferhat önde basan gençlerbirliği orta sahasını aşacak top atabilir ne de o bölgeyi kendisi driplingle geçebilir. geçen onca haftanın ardından kesin olarak anladığım bir şey var ki o da ceyhun'un bir orta saha oyuncusu olma ihtimali çok zayıf. müdahalelerde o kadar yavaş ki vasat bir oyuncu tek hamleyle ceyhun'u ekarte ediyor, ferhat ise top tekniği konusunda son derece zayıf! orta alanda bu kadro içinde ne olursa olsun şu an kullandığımız oyuncular zaruridir! bu konuda hocayı eleştirmek bence çok yanlış! forvet konusunda haklısınız kesinlikle demek isterim ancak muhtemelen yattara ve alan ile oynarken o bölgeye bir de savunma yapmayan gökhan'ı koymak istememesi normal (bence de koymalı ama yaptığı şeyi doğru kılan bakış açıları da var) ki bu konuda hocanın kararına saygı duymak zorundayız. ne ersunsporcu olalım ne de anti-ersuncu! adam bence şimdilik işini yapmaya çalışıyor, ki seçenekler içinde bence daha iyisi yok! o nedenle eleştiriyi sezon sonu ile 09-10 sezonu arasındaki döneme sığdıralım, geriye kalan zamanlarda iyi ya da kötü destek olalım, çünkü hatırlatırım, biz trabzonsporu şampiyon olsun diye sevmedik, dozer cemili sürekli hafızalarda tutmanın faydalı olacağını düşünüyorum ve tavsiye ediyorum!

Emirhan Ömeroğlu
18.04.2009, 08:52
maç sonu showu izleyemedim..