PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Trabzonspor 2 - 0 Gençlerbirliği

Sayfa : 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9

bordo61
16.04.2009, 11:28
http://medyatrabzon.com/ResimBoyutlandir.aspx?Image=828030398-04152009.jpg&W=156

lazekom_61
16.04.2009, 11:35
kesinlikle umutla başlama hocam dicem ama adamın kritreri kazanan takımı deyiştirmiyi inşallah hayırlı olur bu maçı almazsak lige havlu atarız

iso_4939
16.04.2009, 11:46
inş yenerız baska ne dıyeyım...

Hüseyin İlkin
16.04.2009, 12:01
Alanzinho-Yattara ikilisinin bozulacağını düşünmüyorum. Önlerinde bu sefer Umut yerine, Gökhan olacaktır. En azından ben olsam, öyle çıkardım..

murat köse
16.04.2009, 12:01
gecen haftaki maçı izleyemedim ama kardeşimin anlattığına göre kadro iidi. inş bu hafta aynı kadro ile çıkarız ve kazanırız.

lazekom_61
16.04.2009, 12:07
haydi trabzonum haydi fırtınam buson tren

Kubilay ŞAHİN
16.04.2009, 12:21
Alanzinho-Yattara ikilisinin bozulacağını düşünmüyorum. Önlerinde bu sefer Umut yerine, Gökhan olacaktır. En azından ben olsam, öyle çıkardım..

Büyük İhtimalle Öyle Olacak..

İkinci Yarının Başlarında Gökhan-Umut Değişikliği Hem Rakip Hemde Kendimiz Açısından İyi bir Değişiklik Olur..

Sezgin61ts
16.04.2009, 12:26
Büyük İhtimalle Öyle Olacak..

İkinci Yarının Başlarında Gökhan-Umut Değişikliği Hem Rakip Hemde Kendimiz Açısından İyi bir Değişiklik Olur..

Bence de ama ilk Gökhanla başlamalı girecekse umut sonradan girmeli...

Doğan BULAT
16.04.2009, 12:34
Öyle bir hale gelmişiz ki artık G.Birliği gibi bir takıma kendi sahamızda yenilirmiyiz korkusu yaşıyoruz.. "3 - 0 alırız " diyen bir arkadaşıma diğer arkadaşımız "büyük konuşuyorsun" diyecek hale gelmişiz.. Biz bile bunu dedikten sonra Arda'nın bizi rakip olarak görmemesi normal tabi.. 4 büyük değil 3 büyük diye bahsetmeleri normal tabi.. Büyük takımız ama taraftarımız yıllardır tezahurat bile yapmayı beceremiyo ne komik dimi?..Kimse kızmasın ama biz bazı şeylerimizi çoktan kaybetmişiz bu maçı kaybetsek e olur ki?... En zoruma giden ne biliyormusunuz arkadaşlar? Bu takım kupa maçlarında Bursa da 3 yediğinde Avni Aker'de bu turu geçeriz diyerek takıma güvenirdik İstanbul'da Ali Samiyende 3 gol yediğinde Avni Akerde turu geçeriz diye güvenirdik..En azından yenilmiyeceğimizi bilirdik.. En azından güvenirdik :( Avni Aker ozaman takımlara cehennemdi.. Cennete çevirenler sağolsun..:(

Kazım Uzunboy
16.04.2009, 12:37
Gençlerbirliği ile 50. randevu

http://www.trabzonspor.com/Upload/Resimler/buyuk/1580-0J7U9E0G.jpg

Takımımız ile Gençlerbirliği, yarın (cuma) yapacakları karşılaşmayla birlikte ligde 50. kez karşı karşıya gelecekler.

İki takım arasında bugüne dek oynanan 49 karşılaşmada Bordo-Mavili ekibimizin 28-9 üstünlüğü bulunuyor. Taraflar 12 maçta birbirlerine üstünlük kuramazken, takımımız 95, Gençlerbirliği ise 45 gol kaydetti.
Her iki takım arasında oynanan maçlarda en farklı galibiyetleri takımımız elde etti. Bordo-Mavili ekibimiz 1989-90 sezonunda Trabzon'da oynanan karşılaşmada rakibini 6-1 ve 1993-94 sezonunda da 6-0'lık skorlarla mağlup etti.
Ligin ilk yarısında Ankara’da oynanan müsabakayı takımımız 1-0 kazanmıştı.

Gençlerbirliği ile son 3 sezon

İki takım arasında son 3 sezonda oynanan maçlarda ise takımızın 1, Gençlerbirliği’nin 3 galibiyeti bulunuyor. 2 maç ise berabere sonuçlandı.

2005-06 sezonu
Trabzonspor: 1-1 Gençlerbirliği
Gençlerbirliği: 1-0 Trabzonspor

2006-07 sezonu
Gençlerbirliği: 3-0 Trabzonspor
Trabzonspor: 4-3 Gaziantepspor

2007-08 sezonu
Gençlerbirliği: 2-1 Trabzonspor
Trabzonspor: 0-0 Gençlerbirliği

Kaynak : http://www.trabzonspor.com/default.asp?Sayfa=HaberDetay&IND=1580#Icerik

tuncay1984
16.04.2009, 12:53
aaaahhh ahhhhhh

Nizam
16.04.2009, 13:13
Öyle bir hale gelmişiz ki artık G.Birliği gibi bir takıma kendi sahamızda yenilirmiyiz korkusu yaşıyoruz.. "3 - 0 alırız " diyen bir arkadaşıma diğer arkadaşımız "büyük konuşuyorsun" diyecek hale gelmişiz.. Biz bile bunu dedikten sonra Arda'nın bizi rakip olarak görmemesi normal tabi.. 4 büyük değil 3 büyük diye bahsetmeleri normal tabi.. Büyük takımız ama taraftarımız yıllardır tezahurat bile yapmayı beceremiyo ne komik dimi?..Kimse kızmasın ama biz bazı şeylerimizi çoktan kaybetmişiz bu maçı kaybetsek e olur ki?... En zoruma giden ne biliyormusunuz arkadaşlar? Bu takım kupa maçlarında Bursa da 3 yediğinde Avni Aker'de bu turu geçeriz diyerek takıma güvenirdik İstanbul'da Ali Samiyende 3 gol yediğinde Avni Akerde turu geçeriz diye güvenirdik..En azından yenilmiyeceğimizi bilirdik.. En azından güvenirdik :( Avni Aker ozaman takımlara cehennemdi.. Cennete çevirenler sağolsun..:(

HisLerime Tercüman OLdun...:N:S

İHTİLALL
16.04.2009, 13:25
Bu maç çok önemli.
Ama bu sezonki derece için önemli.
Öümüzdeki yılın şampiyonluk havasındaki Trabzon'u bunu hatırlamaz bile.
O zaman kazanamazsak ne olur hocayı ve takımı yerden yere vurmayın lütfen.
Çünkü bu takum uzun vadeli,genç bir takım bir kaç oyuncu hariç.

İHTİLALL
16.04.2009, 13:29
Bu arada bu sezonun en önemli maçlarından biri olan bu maç için takımı yine çekirdekçilere ve yuhhhh çulara emanet edeceğiz anlaşılan.
Ve kaçacak bir iki gol pozisyonundan sonra taraftarımız(!)Trabzonspor'un mağlubiyeti için elinden geleni yapacaktır,her zamanki gibi.

noname
16.04.2009, 13:49
Alicaz bu maci insallah. Sonra da bize Sivas yollari :)

Gökhan Bilgin
16.04.2009, 14:06
öle her önüne gelene kombine satılırsa öle olur

Mustafa Önder
16.04.2009, 14:11
Gene iç saha maçı 90 dakka sıkıntı babam sıkıntı....:S

Mustafa Calik
16.04.2009, 14:24
Trabzonspor'da yarınki karşılaşma öncesi sakat veya cezalı oyuncusu bulunmuyor. Bordo-mavili takımın karşılaşmaya Sylva, Serkan, Egemen, Song, Cale, Hüseyin, Selçuk, Colman, Yattara, Alanzinho ve Umut 11'iyle çıkması bekleniyor.

oflu engin
16.04.2009, 14:28
cuma akşamı sahaya fırtına gibi çıkacak trabzonsporum.bize düşen onbir fırtınayı şampiyon nidalarıyla karşılamak. şampiyonluğa inanmayan gitmesin bu maça.ligi kaçıncı bitiririz başlığında dalga geçergibi altıncı beşinci bitiririz diyenler var yazık ki ne yazık.hemde çoğunlukta toplam 335 kişiden toplasan 30 kişi çıkmaz şampiyonluğa inanan.umarım trabzonsporun son on yılda en iyi çıkışı yaptığı bu takımı geçte olsa fark ederler ve sonuna kadar inanırlar.hacettepe maçından emin olduğumdan daha çok güveniyorum.gençleri kevgire çeviririz.3-0 ve yukarısı bu maçı alırız.

pReN@_61
16.04.2009, 15:15
Önce gençleri sonra sivası yeneceğiz, geliyoruz !

Ali İhsan
16.04.2009, 15:23
Bu maçı taraftarlarımızın almasını öyle çok istiyorum ki.

Sahadan çok tribünleri izlemek istiyorum. O an orada bulunmak için tvnin içine doğru girme isteğim doğsun istiyorum.

Bu maçın ve şampiyonluğun anahtarı taraftarımız olacak.

Hadi aldırın şu maçı!

Sefa
16.04.2009, 15:24
Gençlerbirliği ile son 3 sezon

2005-06 sezonu
Trabzonspor: 1-1 Gençlerbirliği
Gençlerbirliği: 1-0 Trabzonspor

2006-07 sezonu
Gençlerbirliği: 3-0 Trabzonspor
Trabzonspor: 4-3 Gaziantepspor

2007-08 sezonu
Gençlerbirliği: 2-1 Trabzonspor
Trabzonspor: 0-0 Gençlerbirliği

Kaynak : http://www.trabzonspor.com/default.asp?Sayfa=HaberDetay&IND=1580#Icerik
Arada G.B yerine Anteplede mi oynadık :)

sifuni
16.04.2009, 15:33
insallah artik alanzinho yattara ikilisi bozulmaz tek forvet ile oynariz sezon sonuna kadar hem alanzinho hemde yattara ilk 11 banko olmasi gereken oyuncular

x_man
16.04.2009, 15:38
insallah artik alanzinho yattara ikilisi bozulmaz tek forvet ile oynariz sezon sonuna kadar hem alanzinho hemde yattara ilk 11 banko olmasi gereken oyuncular

vede oyundan almamalı adamlar ne zaman çıkacağız diye top oynayamıyorlar biraz rahat bıraksak uçacaklar ersun hoca duy sesimi

Tolunay Abdioğlu
16.04.2009, 15:48
Çok rahat alıcaz maçı..

aurora
16.04.2009, 15:54
Fantastik düşünceler gerçeklerle çakışmaz. Alanzinho Yattara ikilisinin aynı kadroda oynayacağını duymak bile insanı heyecanlandırıyor. Ne var bunda oynadılar işte demeyin sakın. Haccettepe gibi düşmeyi garantileyen bir takıma karşı alınan 4-1 lik galibiyet bile oynanan oyun ve rakibe tanınan iyi oynama şansı karşısında kimseyi tatmin etmedi. Nedir Alanzinho Yattara beraber oynarmı kuşkusunu doğuran? Bunun sebebi Modern futbolda savunma zaafiyeti olan futbolcuların sayısı kadroda artıyorsa işin zorlaşıyor. Topla en fazla oynayan bir futbolcu bile 90 dk lık bir maç içerisinde en fazla topla toplam 2-3 dk oynayabilir. Yani 88 dk seyreder yada pres ve topu kazanmak için mücadele eder. 2 dk dada işi yave giderse bişeler yapar. Yattara+Alanzinho= 4dk lik bişeler yapmasını ummak uğruna kalan 86 dk heba edilirmi ? Bunu düşünmek lazım. Yada ikisi aynı anda oynarlarsa extra lar yapacak çok koşacak oyuncular bulmak lazım. Zor soru....

ilteriş
16.04.2009, 16:04
1-0 olsada alın şu maçı bu hafta hakemler yardım etmez ise zirvede puan kaybı olacak.

reisoğlu61
16.04.2009, 16:10
tek forvet oynatacaksa, umarim öyle yapar, kesinlikle bu forvet Gökhan olmali.
Arkasindada Yattara,Colman,Alan

Dursun Kaplan
16.04.2009, 16:13
Yine adi bir hakem verdiler bize.

Ve yine aynı adi hakem !.

Unutmadık Bursa maçını.

Terzioğlu
16.04.2009, 16:14
Bize verilen hakem hakkinda ne zaman sikayet etmeyecegiz cok merak ediyorum. Yahu bir kerede mac öncesinde hakem hakkinda yorum yapmayalim.

Tayfun
16.04.2009, 16:27
Rahat kazanırız gibime geliyor http://www.msnmatik.com/images/hareketli_sari_kafa_ifadeleri_emoticons_smiley_2/hareketli_sari_kafalar_4.gif

Dursun Kaplan
16.04.2009, 16:39
Bize verilen hakem hakkinda ne zaman sikayet etmeyecegiz cok merak ediyorum. Yahu bir kerede mac öncesinde hakem hakkinda yorum yapmayalim.

Yorum yaptığımız hakem hakkında, daha önce ki yorumlarımıza bakmanı öneririm. ;)

Muhammet
16.04.2009, 16:40
Rahat kazanırız gibime geliyor http://www.msnmatik.com/images/hareketli_sari_kafa_ifadeleri_emoticons_smiley_2/hareketli_sari_kafalar_4.gif

İlk 2 maç dışında, bir de ikinci yarıdaki Ankaraspor maçı ve Hacettepe maçı dışında hiç rahat kazanamadık.

İlginç, bu saydığım maçlar da hep Ankara takımları. Fakat, Gençlerbirliği ile içeride dışarıda son 3 4 yılda hiç rahat oynayamadık. Baya zorladılar bizi.

Muhammet
16.04.2009, 16:41
Dursun, Bursa maçını yan hakem katletmişti daha çok. O maçın yan hakemi mi verildi, yoksa o maçın orta hakemi mi verildi? Arada fark var. :)

Muhammed Ayaz
16.04.2009, 16:41
maça şu kadroyla çıkacakmış trabzon:

--------------------------------slvya----------------------------------------

-----serkan----------------egemen-----------song----------------cale-------

---------------------------selçuk---------------hüseyin---------------------

----yattara------------------------colman---------------------alanzinho----

--------------------------------umut-------------------------------------

yılmaz08
16.04.2009, 16:42
Zor maç, birde Avni Aker streside eklenince daha da zor hale geliyor ama bunu hafifletmek taraftarın elinde 90 dak.hep destek tam destek verilmeli daha maç başlamadan futbolcuyu yaptığı en ufak bir yanlışta yuhlarsak maç bitene kadar ne bekleyebilirizki bu oyuncudan.7 final maçı var önümüzde ve her maçı kazanıp rakiplerimizi bekliyeceğiz, kazanırsak avantaj bizde ama diğer ihtimali düşünmek bile istemiyorum.Haydi TRABZONSPORUM bu maçı alacaz başka yolu yok.1 olsun bizim olsun zaten bu sene hiç rahat maç almadık nasıl olsa :)

Gökhan KAN
16.04.2009, 16:42
Doğru söylemişsin Muhammet o yardımcı hakemin ismi neydi...?

Dursun Kaplan
16.04.2009, 16:43
Muhammet hepsi bize karşı olunca birşey değişmiyor. :)

Gökçebey
16.04.2009, 16:46
Doğru söylemişsin Muhammet o yardımcı hakemin ismi neydi...?

Hakan Yemişken.

Muhammed Ayaz
16.04.2009, 16:46
inşallah yeneriz bu maçı alırsak sivas bu hafta paun kaybedebilir en kötü farkı 4 e indiririz sonra sivası yenersek 1 puana düşürürüz

Gökhan KAN
16.04.2009, 16:47
Hakan Yemişken.
Doğru ya Hakan Yemişken..Nasıl unuturum o soyadı..

Muhammed Ayaz
16.04.2009, 16:48
haklısın gökhan kan

Emrah KabuL
16.04.2009, 16:50
Sylva
Serkan
Song
Egemen
Cale
Hüseyin
Selçuk
Colman
Alanzinho
Yattara
Gökhan

Şef'e bir haftaLık ara yeter :) Gönlümden geçen kadro bu ama kesin Umut oynar yine forvette..

krdnz
16.04.2009, 16:51
Forvetsiz çıkp oynarsak rahat alabileceğimiz bir maç.5-5-0 sistemi ile:)

Şaka bi tarafa ben bu hafta forvetlerimizden gol değil goller bekliyorum.Ona hem onların hemde averaj bakımından bizlerin ihtiyacı var.

Tayfun
16.04.2009, 16:51
İlk 2 maç dışında, bir de ikinci yarıdaki Ankaraspor maçı ve Hacettepe maçı dışında hiç rahat kazanamadık.

İlginç, bu saydığım maçlar da hep Ankara takımları. Fakat, Gençlerbirliği ile içeride dışarıda son 3 4 yılda hiç rahat oynayamadık. Baya zorladılar bizi.

Herşeyin bir ilki vardı o ilk de Cuma akşamı olur inşallah (:

lazzz61
16.04.2009, 16:52
umut ınss oynamazz tek forvett gokhanla cıkılmalıdır

mhayri
16.04.2009, 16:59
Rakip stoperler basmayan ve top ayağına geldiğinde oynayan (!)
Gökhan Ünalın tek forvetli sistemde başarılı olacağını zannetmiyorum...
Hoca da öyle düşünmüş olmalı ki geçen maç Umut' u tek denedi...
Sanki yine Umutla oynayacakmış gibime gliyor...
Bu oyunda en önmeli oyuncu Colman olmasına rağmen geçen maç vasattı...
Daha canlı bir COlman la bu maç rahat geçer...Aksi halde yine panik, telaş ve puan kaybı...

UmutBaykan
16.04.2009, 17:01
Maç esnasında yolda otobüsle yolculukta olacam da haberleri nerden alacam onu merak ediyorm,alamazsam çatlarım.

krdnz
16.04.2009, 17:03
Maç esnasında yolda otobüsle yolculukta olacam da haberleri nerden alacam onu merak ediyorm,alamazsam çatlarım.

Bazı otobüslerde ligtv var.Bileti ona göre alırsan maçı izleyerek gidersin.

lazfather61
16.04.2009, 17:05
Fantastik düşünceler gerçeklerle çakışmaz. Alanzinho Yattara ikilisinin aynı kadroda oynayacağını duymak bile insanı heyecanlandırıyor. Ne var bunda oynadılar işte demeyin sakın. Haccettepe gibi düşmeyi garantileyen bir takıma karşı alınan 4-1 lik galibiyet bile oynanan oyun ve rakibe tanınan iyi oynama şansı karşısında kimseyi tatmin etmedi. Nedir Alanzinho Yattara beraber oynarmı kuşkusunu doğuran? Bunun sebebi Modern futbolda savunma zaafiyeti olan futbolcuların sayısı kadroda artıyorsa işin zorlaşıyor. Topla en fazla oynayan bir futbolcu bile 90 dk lık bir maç içerisinde en fazla topla toplam 2-3 dk oynayabilir. Yani 88 dk seyreder yada pres ve topu kazanmak için mücadele eder. 2 dk dada işi yave giderse bişeler yapar. Yattara+Alanzinho= 4dk lik bişeler yapmasını ummak uğruna kalan 86 dk heba edilirmi ? Bunu düşünmek lazım. Yada ikisi aynı anda oynarlarsa extra lar yapacak çok koşacak oyuncular bulmak lazım. Zor soru....

ben boyle sacma sapan bir istatistik gormedim, bak simdi 90 dakika boyunca her iki takim %50 topa sahip olma ile oynarsa ,topun oyunda kaldigi dakikalarida 60 dakika dersek 10 dakikada havada gecse adam basi 2 ser dakika duser ki buda minumum toplama oynamadir eger denk kuvvetler dusunursen, asil onemli konuda her oyuncu ayni dakika topla oynamaz. yattara alanzinho oynatmanin asil amaci topla oynamyi arttirmak bu adamlarin daha cok topu ayagina alarak takimin topla oynamasini artirmak,,,, topla oynadigin surece atak yaparsin, eger tum oyuncular huseyin olsaydi topla oynama oranin % 30 lara duserdi ve topla bu kadar az oynarsan gol atamassin sadece yersin, futbol matematik degildir, boyle sacma sapan yorumlar yapmayin, ayrica yattara alanzinho gibi yetenekli oyuncularin oynamasi rakip defans oyuncularinida yerine cakar, rakip takim az oyuncuyla hucuma cikar ve hucumda basarisiz olur. trabzonspor buyuk takimdir, ve hucum yapmak zorundadir gol atmak zorundadir,

UmutBaykan
16.04.2009, 17:06
Bazı otobüslerde ligtv var.Bileti ona göre alırsan maçı izleyerek gidersin.

varanla gidecem ama hiçbir bilgim yok ligtv hakkında

Ali Tunahan Güllü
16.04.2009, 17:09
büyük ihtimalle yine yattara-alanzinho ikilisiyle başlarız ama ilerde gökhan oynar bu maçta....

Tayfun
16.04.2009, 17:17
Resmi sitede maç günü hava tahmini sağnak yağışlı diyor inşallah etkilemez ya da yağmur yağmaz .

Yunus Emre SEYHAN
16.04.2009, 17:21
Resmi sitede maç günü hava tahmini sağnak yağışlı diyor inşallah etkilemez ya da yağmur yağmaz .
Yağmur Yağsın bence... Avniaker'de atmosfer cok güzel oluyor yağınca..
Mesela Antalyaspor maçı
http://byfiles.storage.live.com/y1pNk-3ebIVqvA4oCy9IDMXLQTDmwvGwqENWiwRX0OdPUyeKNusb5_Se N8GPGD2_NMqxgkifvPNi4M

Cafer Bulur
16.04.2009, 17:25
Bu sezon Trabzonda yagmur eksik olmadi ne hikmetse.

Yagmur un takimi etkileyecegini sanmiyorum.

Yagsa bile bu bizim takim icin avantaj olur,zira iyi sut atabilen oyunculara sahibiz.:)

Serhat
16.04.2009, 17:35
Yağmur Yağsın bence... Avniaker'de atmosfer cok güzel oluyor yağınca..
Mesela Antalyaspor maçı
http://byfiles.storage.live.com/y1pNk-3ebIVqvA4oCy9IDMXLQTDmwvGwqENWiwRX0OdPUyeKNusb5_Se N8GPGD2_NMqxgkifvPNi4M

Boş ver be kardeşim yağsın hava ...

Hiç yoktan seyircimiz oturmaz ;)

Kimsede islak çekirdek yemez Sanırım :p

Karadağ06
16.04.2009, 17:36
Bu sezon Trabzonda yagmur eksik olmadi ne hikmetse.

Yagmur un takimi etkileyecegini sanmiyorum.

Yagsa bile bu bizim takim icin avantaj olur,zira iyi sut atabilen oyunculara sahibiz.:)
evet abi öyle güzel şut çekiyoruz ki ne hikmetse hepsi gol...
ligin sonuncusunu anca defans oyuncularının attıgı karambol goller ve kendı kalesıne attıkları gollerle yendık

Ömer Kaya
16.04.2009, 17:36
çok zor birmaç ama kazanacağız şampiyonluktaki en önemli maçlarımızdan birini atlaşmış olacağız

aurora
16.04.2009, 17:42
ben boyle sacma sapan bir istatistik gormedim, bak simdi 90 dakika boyunca her iki takim %50 topa sahip olma ile oynarsa ,topun oyunda kaldigi dakikalarida 60 dakika dersek 10 dakikada havada gecse adam basi 2 ser dakika duser ki buda minumum toplama oynamadir eger denk kuvvetler dusunursen, asil onemli konuda her oyuncu ayni dakika topla oynamaz. yattara alanzinho oynatmanin asil amaci topla oynamyi arttirmak bu adamlarin daha cok topu ayagina alarak takimin topla oynamasini artirmak,,,, topla oynadigin surece atak yaparsin, eger tum oyuncular huseyin olsaydi topla oynama oranin % 30 lara duserdi ve topla bu kadar az oynarsan gol atamassin sadece yersin, futbol matematik degildir, boyle sacma sapan yorumlar yapmayin, ayrica yattara alanzinho gibi yetenekli oyuncularin oynamasi rakip defans oyuncularinida yerine cakar, rakip takim az oyuncuyla hucuma cikar ve hucumda basarisiz olur. trabzonspor buyuk takimdir, ve hucum yapmak zorundadir gol atmak zorundadir,

Futbol istatistiğini kopyala yapıştır yaparken bir şeyi eksik kopyalamışsın "2 takımdan herhangi bir tek futbolcu ortalama olarak topu 2 dakikadan daha fazla oyunda tutamaz. " Ayrıca beni geçtim Samet Aybaba. Ziya Doğan, Ersun Yanal vede tum spor yazarları futboldan senden az anlıyorlar galiba. Günümüz futbolunda en önemli futbolcu tipi iki yönlü futbolcudur. Hatta bu iki yönden mücadele pres özelliği fazla olursa dahada tercih sebebidir. Yani 11 tane Yattara ile oynayan bir takım 11 tane Serkan Balcı ile oynayan bir takıma her zaman yenilir Yattara yada alanzniho oynamasın demiyorum. Ama siz Halı saha futbolu yada sirk gösterisi yapmıyorsunuz maç yapıyorsunuz maç.

Cafer Bulur
16.04.2009, 17:42
evet abi öyle güzel şut çekiyoruz ki ne hikmetse hepsi gol...
ligin sonuncusunu anca defans oyuncularının attıgı karambol goller ve kendı kalesıne attıkları gollerle yendık
Iiy sut atan oyunculara sahibiz ama ne yazik ki bunu yeterince ortaya koyamadik.

Selcuk,colman,umut ve gökhan bana göre isabetli sut atma yetenegine sahipler.

Bunu ne derecede ortaya koyabildikleri tartisilir ama kaliteleri bana göre tartisilmaz.

Oğuuz
16.04.2009, 17:47
selcuk sut konusunda cok iyi baslamıstı sezona, artık temennimiz o guzellikte bitirmesi..

genclerbirliğini yenmeliyiz, yeneceğiz ins, bu seferki aksilik tum umut cumlelerini bitirecektir..

Uğur Cira
16.04.2009, 17:49
Futbol istatistiğini kopyala yapıştır yaparken bir şeyi eksik kopyalamışsın "2 takımdan herhangi bir tek futbolcu ortalama olarak topu 2 dakikadan daha fazla oyunda tutamaz. " Ayrıca beni geçtim Samet Aybaba. Ziya Doğan, Ersun Yanal vede tum spor yazarları futboldan senden az anlıyorlar galiba. Günümüz futbolunda en önemli futbolcu tipi iki yönlü futbolcudur. Hatta bu iki yönden mücadele pres özelliği fazla olursa dahada tercih sebebidir. Yani 11 tane Yattara ile oynayan bir takım 11 tane Serkan Balcı ile oynayan bir takıma her zaman yenilir Yattara yada alanzniho oynamasın demiyorum. Ama siz Halı saha futbolu yada sirk gösterisi yapmıyorsunuz maç yapıyorsunuz maç.
ozaman adama sorarlar.alazinhoyu yedekte bekletmek için mi 4 milyon euro verildi.ersun hoca yedek kulubesi için mi trilyonlar harcattı takıma.bide buna cevap ver.bu saatten sonra defansif oynamakla şampiyon olamayacağımıza göre alan ve yattara ile maça başlayıp maçı koparmalı ve garantiye almak için daha defansif takıma dönülmesi gerekir.yani alanzinho ve yattara bal gibi oynar

Samet Yildirim
16.04.2009, 17:55
Yahu mac günü yine yagmur var bu sene yagmurlar ne hikmetse bitmedi:) gecen senelerde 2 biemedin 3 macta olurdu:)

Serhat
16.04.2009, 18:06
Bereketli toprağumuz var :D

Paksoy
16.04.2009, 18:09
fb tv de izledim trabzonspor wedersonla anlaşmış.. doğrumu haberiniz varmı?

Erdal
16.04.2009, 18:21

Nasıl yani...fb tv gerçek olsa bile böyle bir haberi verirmi yahu :)

Yunus Emre SEYHAN
16.04.2009, 18:22
Sadri Şener:"3 istanbul takımından öyle her oyuncuyu almam, Fb, Alex'i verirse alırım." Tarzında bir acıklaması vardı..

+ öyle birşey olsa bile basına şimdiden yansıtılmaz.. Hemde fb tv 'de.. Eminmisin abi Fb tv olduguna? :)

Alihan Ertürk
16.04.2009, 18:24

Öyle birşey yoktur.Olsa bile f5 Tv göstermezki bir transfer dedikodusunu :cool:

Paksoy
16.04.2009, 18:26
ben gördüm haberi verdi .. vederson la ilgili. nebiliyim

Eren Karaahmetoğlu

??:) Fb tv'de mi dediler kim ne dedi?

Recep Alkan
Boş ver be kardeşim yağsın hava ...

Hiç yoktan seyircimiz oturmaz ;)

Kimsede islak çekirdek yemez Sanırım :p

adam bulmuş kolayını. iç cebinde getiriyor çekirdeğini. çıkarığ çıkarığ yiyor :D

Alihan Ertürk
16.04.2009, 18:28
Vederson Türk statüsünde oynuyorsa ufak bir ihtimal vardır ama yabancı kontenjanını vederson'la doldurmazlar..

Serhat
16.04.2009, 18:30
adam bulmuş kolayını. iç cebinde getiriyor çekirdeğini. çıkarığ çıkarığ yiyor :D

Ula ne dersun ççç ççç ççç

töre61
16.04.2009, 18:32
Vederson Türk statüsünde oynuyorsa ufak bir ihtimal vardır ama yabancı kontenjanını vederson'la doldurmazlar..

vederson türk statüsünde

Hasan61
wederson Türk statüsünde oynuyor,yabancı hakkı gitmez
seneye avrupaya katılacağımızı var sayarsak
hem avrupa,hem lig,hem kupa tek cale ilee gitmez
alınırsa iyi bir transfer olur

töre61
habu maçı alın daa...içim daraldı...sivasa gidiyoruz inşallah...

Koray
16.04.2009, 18:33
Haber doğruysa Wederson gerçekten iyi olur aslında,hem Cale'ye alternatif hemde sol tarafta rekabet olur her halükarda kazanan Trabzonspor olur...

töre61
16.04.2009, 18:34
wederson Türk statüsünde oynuyor,yabancı hakkı gitmez
seneye avrupaya katılacağımızı var sayarsak
hem avrupa,hem lig,hem kupa tek cale ilee gitmez
alınırsa iyi bir transfer olur

Katılmamak elde değil...Tek sol bek Cale var takımda...Alınan gnçler Karadenizspor'a gönderildi sol beke.

Serhat
16.04.2009, 18:37
Eğer Fb Tv de açıklanmışsa Bu resmi bi açıklama Niteliğini taşımazmı?

töre61
16.04.2009, 18:37
arkadaşlar içim rahat değil nedense bu gençler maçı için?sıkıntı bastı şimdiden.acaba sınavlardan mı?

töre61
16.04.2009, 18:38
Eğer Fb Tv de açıklanmışsa Bu resmi bi açıklama Niteliğini taşımazmı?

taşır tabiki...sözleşmesi de bitiyordu galiba ama adam gelir mi gelmez mi bilinmez

Erdal
16.04.2009, 18:39
Valla öyle bir haber yok...Maça dönelim:)

Yarın öğlenden sonra Trabzondayım kısmetse...Bakalım şehirde hava nasıl....

Serhat
16.04.2009, 18:40
Bence Nokta Transfer olur... Hemde beleş :D
Tadından yenmez de Böyle bi haberi araştırıyorum hiç bişey yok hala ...

Serhat
16.04.2009, 18:41
Erdal abi selam söyle bizden oralara...
Maç 3-1 bizim olur ;)

Koray
16.04.2009, 18:42
Bi yanlış anlaşılma oldu demekki,fb'nin taraftar sitelerinede girdim böyle bişeyin olduğuna dair hiç bişeye rastlamadım...

Alihan Ertürk
16.04.2009, 18:42
Bedavaysa gelsin..Cale'ye arkadaş olur sol kanatta :D

Serhat
16.04.2009, 18:45
Bi yanlış anlaşılma oldu demekki,fb'nin taraftar sitelerinede girdim böyle bişeyin olduğuna dair hiç bişeye rastlamadım...

Yanlız atlanmaması gereken bişey var... Bunun olma ihtimali yüksek Cünkü geçmişte ilgilendiğimiz haberleri baya çok ;)

Serhat
16.04.2009, 18:45
Neyse uşaklar hayden Maça daaaaaaaaaaaaaaaa :D

Alihan Ertürk
16.04.2009, 18:47
Maça dönecek olursak ben 1-0 gibi bir skor beklemiyorum açıkcası..

2-1 yada 3-0 alırız bence ;)

töre61
16.04.2009, 18:47
Trabzona ve maça gideceklere selamlar...bu maçı da kayıpsız geçeriz umarım..

töre61
16.04.2009, 18:48
yarın maça ama heyecan bastı beni...

Serhat
16.04.2009, 18:48
Herkes gollerde Patlama bekliyor ; Benim gibi ;)

Emirhan Makul
16.04.2009, 18:55
Çağlar Birinci'yi Alacağız Wederson Alınmayacak Rahat Olun.

Alihan Ertürk
16.04.2009, 19:02
Çağlar'a para vereceğimize Vederson'u bedava alalım daha kârLı olur :D

M.Kılıç50
16.04.2009, 19:04
Vederson nerden cikti Renkdaslar ???
Begendigim bir Futbolcu ama bizim O kanatta "Sexy":D Cale´miz varken biz napalim Vedersonu Caglari :)

Fatih
16.04.2009, 19:06
Yeri değil ama solbeke alternatif alınacaksa İsmail Köybaşı'nı tek geçerim.

mashal61
16.04.2009, 19:32
Eğer mevzu transfere geldiyse sol bekten daha önce almamız gereken bir santrafor olduğunu düşünüyorum. Ama bedava ve Türk statüsünde gelecek bir Wederson'a kimse hayır demez tabi.

Uğur GEMİCİOĞLU
16.04.2009, 19:36
vayyyy saat 20.00 de maç :D en son ne zaman 20.00 de maç oynadık :D

Berk
16.04.2009, 19:37
Özlemişim Cuma maçlarını..

UmutBaykan
16.04.2009, 19:38
Kaybettigimiz puanların çogunlugu gündüz maçlarında oldu..bilerek yapıyolar .yarınki maçta kesin kazanırız.

Emre EFENDİOGLU
16.04.2009, 19:40
Lütfen fark atarız gibi şeyler yazmayın, ne zaman yazdıysanız ya zor yendik ya puan kaybettik.

biltrabzon
16.04.2009, 19:42
bu mac 0-2 olur iddaa oynayanlar degerlendirsin.

Emirhan Makul
16.04.2009, 19:43
Bir Kerede Rahat Yenelim Arkadaş

2 Kere Fark Attık Biri İ.B.B. diğeri Hacettepe İkisinde de tribündeydim 1 Defa Futbol oynadık Ankaraspor Maçında onda da Tribündeydim Televizyondan Rahat rahat izleyemedim arkadaş Güzel oyun rahat bir galibiyet alın bize Uşaklar !

Eren Karaahmetoğlu
16.04.2009, 19:53
bu mac 0-2 olur iddaa oynayanlar degerlendirsin.

Bravoo, bu tüyo için çok teşekkürler:)

TS-Tiryaki
16.04.2009, 19:58
Maci, Avni Aker`de olmasina ragmen, 3-0 aliriz diye düsünüyorum.

Ali YİĞİT
16.04.2009, 20:02
arkadaş ben büyük konuşuyosun derken hayatta hiçbişeyin garanti olmadıgını ve futbolda en büyük klüplerin dahi çok basitçe yenilebildiğine dayanarak söyledim bunu...Trabzonsporumuzu gözümde küçülttüğüm için yada ne bileyim içimde yenilgi korkusu oldugu için söylmedim..ikincisi biz itin çakalın sözlerine tamah edecek kadar küçük bi takım değiliz elalem ne derse desin biz yolumuza devam edelim yok arda onu demiş bunu demiş bizene yahu burada muhatap alınacak ne arda ne de bi başkasıdır bilmem anlatabildim mi??

oflu_ömer
16.04.2009, 20:02
arkadaslar oyunculari ve hakimi etkileyecek her sey den uzak kalalim ltf
bu cok önemli cuma günü alacagimiz dan suphem yok 5.0 desem güleceksiniz ama 1.olsun bizim olsun (SAHA DAKI TEKNIK HEYEDE VE OYUNCULARA 90 DURMADAN YANLARINDA OLDUGUMUZU VE ONLARA GÜVENDIMIZI yansida bilirsek sivas maci onlar icin inanin cok da zor gecmez biriz ayakdayik yikilmadik bu mesaji onlara verin gerisini onlar yaparrrrrrr

oflu_ömer
16.04.2009, 20:04
aha yaziyorummmmmmmmmmmmm
trabzonspor gencler 3-1
sivas trabzonspor1-2

Ali YİĞİT
16.04.2009, 20:05
ya şu rahat kazanırız diyenlere şaşıyorum allah aşkına sezon başından beri biz kaç maçımızı böle rahat rahat aldık bnm bildiğim bi olimpiyatta ki ibb maçı bide ankaraspor maçıdır..

oflu_ömer
16.04.2009, 20:07
lazkopat her seyin bir baslankici vardirrrrrrrrrr
icin rahat olsunnnnnn cuma günü macdan sonra görerik

3-1mac bizimmmmmm

Ali YİĞİT
16.04.2009, 20:09
lazkopat her seyin bir baslankici vardirrrrrrrrrr
icin rahat olsunnnnnn cuma günü macdan sonra görerik

3-1mac bizimmmmmm
yav bende istiyorum ki herşey gönlümüzce olsun..bende isterim rahat bi şekilde kazanalım diye..ters anlamayın lütfen

Burak_52
16.04.2009, 20:14
tek forvet ve yattara alanzinho ikilisi gençleri parçalar

Alihan Ertürk
16.04.2009, 20:18
tek forvet ve yattara alanzinho ikilisi gençleri parçalar

svs da kurtulamaz bu ikiliden..:cool:

kudu_61
16.04.2009, 21:15
lütfen diyorum umut ile başlama da kiminle başlarsan başla

Hasan Habip Özbay
16.04.2009, 21:16
üç puan alırız 2-1 ankaradan bu sene 32 puan alacaz ama çok zor maç olur

pReN@_61
16.04.2009, 21:39
lütfen diyorum umut ile başlama da kiminle başlarsan başla
Büyük ihtimalle forvette Gökhan'la başlayacak Ersun Hoca.

x_man
16.04.2009, 21:44
aha yaziyorummmmmmmmmmmmm
trabzonspor gencler 3-1
sivas trabzonspor1-2

ağzından bal damlıyor

kocaman61
16.04.2009, 21:45
tek forvet olarak çıkacaksak sahaya tercih gökhan ünal olmalı bu hafta gökhanın gol atacağına inanıyorum

Mustafa ÖZDEMİR
16.04.2009, 21:46
taktik olarak ayni taktikle çıkacaz .ve gökhan oynayacak galiba

Mustafa Calik
16.04.2009, 21:50

Kaynak varmi ? yoksa senmi öyle düsüniyorsun ? :)

Erdal
16.04.2009, 21:54
Yarın yağmurlumuymuş Trabzon? Hay Alla almadık yanımıza yağmurluk

Mustafa K. Demirbaş
16.04.2009, 22:00

2 gündür bi yağıyo bi kesiyo abi ama o kadarda etkili bi yağış yok
haşimdi dışarı baktım yağış yok:)

Keleşoğlu
16.04.2009, 22:19
Bir Kerede Rahat Yenelim Arkadaş

2 Kere Fark Attık Biri İ.B.B. diğeri Hacettepe İkisinde de tribündeydim 1 Defa Futbol oynadık Ankaraspor Maçında onda da Tribündeydim Televizyondan Rahat rahat izleyemedim arkadaş Güzel oyun rahat bir galibiyet alın bize Uşaklar !

emirhan sen her maça git o zaman masraflarını forum olarak biz çekelim:)

Muhammet
16.04.2009, 22:20

Ciddi bir yağış olursa yönetim yağmurluk dağıtır sanırım Erdal Abi.

Erdem Keser
16.04.2009, 22:32
Merak etme , bir sonraki hafta ne olur Gökhan'la başlama derler.Sonrasında bir kez olsun Isaac'ı dene be hoca derler.Sürer gider...
Nasıl olsa antrenörlük denen şey klavye başında kadro çıkarmaktan ibaret bir olay.

Ömer SEVİNÇ
16.04.2009, 22:37
7-0'lık maç;)

Hatta ilk yarı 6 tane atabilirsek 12-13 bile olabilir;)

Muhammet
16.04.2009, 22:43
7 mi? 7 demek. :)

Cafer Bulur
16.04.2009, 22:48
Maca müthis bir tempo ile baslamali ve galibiyete kimin daha fazla ihtiyaci oldugunu rakibe hissettirmeliyiz.

Denizli ve konya maclarini maca iyi konsantre olamamaktan kaybetmistik.

Yarin bunlardan ders alinip alinmadigini hep birlikte görecegiz.

Turgay 6161
16.04.2009, 22:57
Bol gollü bir galibiyet ve seyir zevki yüksek bir karşılaşma olacağını tahmin ediyorum.öyle yada böyle kazanacağız.

Keleşoğlu
16.04.2009, 23:20
galip gelip hafta sonu rakiplerin puan kayıplarını izlemek çok güzel olacak

Mustafa Uzuner 61
16.04.2009, 23:41
Yenelim de işkence çekmeye rağzıyım :)

türkiyem61
16.04.2009, 23:44

aynen.... ççç

Orhan Aydın
16.04.2009, 23:49
çok zorlu olacağı kesin gibi ama 1-0 olsn bizim olsn tabi bu saatten sonra 3 puan önemli gerisi bosch

Trabzonizm
16.04.2009, 23:57
eger tribünlerimiz layikiyla görevini yaparsa hic bir problem olmaz yeterki destek olsunlar 90 dakika boyunca

güneyli
17.04.2009, 00:04
Santraforumuzda belki artık sorumluluk alacak .Belki daha dikkatli olacak.Belki gol atacak.Belki rahat bir galibiyet olacak. Belki..iyi bir dönem başlayacak.Belkilerim umarım bu maçta silinir.

erol-61
17.04.2009, 00:09
bu saatden sonra 3 puan bizim hanemize yazılsında nasıl yazılırsa yazılsın hep ezikleremi yazılacak bu garip puanlar haşimdi dersinizki bize yakışmaz o ayrı 7.şapiyonluk gelsinde gerisi hava civa unutulur gider akılda kalan ŞAMPİYONLUK
taraftarımız TRABZON da rakibi ve hakemi baskı altına almalı bizim uşakları değil nezaman bunu yaparsak kazanırız baskı derken yabancı maddelerle değil tabiki

ÇaGaTaY
17.04.2009, 00:20
http://www.youtube.com/watch?v=wLjXpCrI4xw

bu görüntüleri yine görmek istiyorumm :)

MuratB.
17.04.2009, 01:23
bu maçı alırsak o hızla sivasa iyi bi ders veririz gibime geliyor

servet nuh
17.04.2009, 02:11
maçı son dakikalarda atacağımız golle 2-1 kazanacağız...cale kendi kalemize gol atacak...maçtan sonra görüşürüz

TS-FAN
17.04.2009, 02:39
Gençler'in golcüsü Mustafa Pektemek..
Sakatlığı geçtikten sonra birkaç haftadır iyi oynuyor,formu yükseliyor.
İyi bir golcü.Genç ve hırslı.
Dikkat edilmesi gereken en önemli oyuncularının en başında geliyor bence.
Bizim takım gereken önlemleri alacaktır ama yine de tehlikeli pozisyonlara girecektir.
Defansımız çok dikkatli olmalı.
Forvet de işini yaparsa bu maçta güleriz.

Vural Kuyumcu
17.04.2009, 02:51
haydi firtinam özledim avni akerdeki kolbasti sovunu hadi firtinam costur bizleri

Özgür KARADENİZ
17.04.2009, 05:41
inş. bu macı alırız...sivas macına moralli gideriz hem sivasın haftaiçi fb le kupa macı var...haftyada sivası yendikmi bizi kimse tutamaz...
arkadaslar elimde deniz tarafına kombinem var ... mac saatinde odun kimyası sınavım var yaaaa maca gidemicem ilgilenen arkadaslar beni arasın ... 05353589969...stadmızda yeterince cekirdekçi seyirci var gercek taraftar olan fazladan 1 kişi dahi maca gitse kardır...

Hüseyin İlkin
17.04.2009, 06:20
Hava fena değil, gün içinde ne olur ne biter bilemem :) Tahminler yağmurlu olacak diyordu, kalın giyinmek lazım..

kudu_61
17.04.2009, 07:33
Merak etme , bir sonraki hafta ne olur Gökhan'la başlama derler.Sonrasında bir kez olsun Isaac'ı dene be hoca derler.Sürer gider...
Nasıl olsa antrenörlük denen şey klavye başında kadro çıkarmaktan ibaret bir olay.
senin gözün benim gördüklerimi görmüyor mu gerekirsi ısaac ile başlasın yattara ile alanzinho yu klavye başından çıkartmadık mı aynı maça gerekirse ısaacı de sokarız klavye başından

Muhammet
17.04.2009, 07:38
Trabzon'da herkes teknik direktördür, herkes futbolu bilir.

Değil mi?

senin gözün benim gördüklerimi görmüyor mu gerekirsi ısaac ile başlasın yattara ile alanzinho yu klavye başından çıkartmadık mı aynı maça gerekirse ısaacı de sokarız klavye başından

kudu_61
17.04.2009, 07:43
Trabzon'da herkes teknik direktördür, herkes futbolu bilir.

Değil mi?
bence hemen hemen herkes futboldan anlar terimi daha uygun keşke herkesin içinden biri bir haftalığına ersun yanalın yerine geçse idmanları o yaptırsın kabul ama takımı ben çıkarayım veya herhangi bir Trabzonspor taraftarı çıkarsın farkı anlarsın takım kafa topuna çıkamıyor şut çekemiyor organize atak yapamıyor bunları ben mi yapıcam hoca mı yaptırıcak yapmayın Allah aşkına kötü ye de kötü deyin

neyse istikrarcılar beni yer bitirir inşallah bu akşam kazanırız en kötü ihtimal beraberlik bekliyorum % 70 kazanırız % 30 berabere biter

Muhammet
17.04.2009, 07:49
bence hemen hemen herkes futboldan anlar terimi daha uygun keşke herkesin içinden biri bir haftalığına ersun yanalın yerine geçse idmanları o yaptırsın kabul ama takımı ben çıkarayım veya herhangi bir Trabzonspor taraftarı çıkarsın farkı anlarsın takım kafa topuna çıkamıyor şut çekemiyor organize atak yapamıyor bunları ben mi yapıcam hoca mı yaptırıcak yapmayın Allah aşkına kötü ye de kötü deyin

Prosedürler falan olmalı bu iş için. Sertifikalar falan. Neyse, ibretlik durumlar bunlar, özellikle kara kısımlar.

DNA-TS
17.04.2009, 08:02
g.birliği maçını almamız lazım ki sivas maçına motive şekilde çıkabilelim...inşallah kazanan taraf biz oluruz ... zevkli olacğa benziyor....hakkımızda hayırlısı....

Onur
17.04.2009, 08:07

Katılmamak elde değil... :)

Akın NAZİFOĞLU
17.04.2009, 08:47
arkadaşlar dün gece rüyamda gençlerbirliği ile 1-1 berabere kalıp sivas'ı 5-1 yendiğimizi gördüm.üstelik o maçta golü 2. dakikada yedikten sonra devreye 3-1 önde giriyoruz.
sizce bu rüyanın anlamı nedir?:)

magicyattara
17.04.2009, 09:01
Yahu arkadaşlar futbolu konuşmaktan,hocayı eleştirmekten,kadro yapmaktan zarar gelmez.

Bu şehir yıllardır kadro yapar.Her hocanın yandaşı olduğu gibi muhalifi de vardır.
4 şampiyonluk yaşamış Ahmet Suat'ın karşısında bir o kadar Özkan'cı vardı zamanında.
Braems'in bile müthiş muhalifleri ve sevenleri vardı.

Neticede ne oldu,6 kez şampiyon olduk.10 civarında da 2.liğimiz var.Nerdeyse lige çıktığımızdan beri ilk dörtteyiz.
İstatistikler böyle söylüyor.
Eleştiriye devam:)

magicyattara
17.04.2009, 09:06
arkadaşlar dün gece rüyamda gençlerbirliği ile 1-1 berabere kalıp sivas'ı 5-1 yendiğimizi gördüm.üstelik o maçta golü 2. dakikada yedikten sonra devreye 3-1 önde giriyoruz.

Bu 1-1 ve sonra 5-1 bana bursa maçını hatırlattı.

Diğer ihtimal üstünün açılmasıyla alakalı olabilir.:)

Semih Aydın
17.04.2009, 09:13
Trabzonsporuma başarılar dilerim

Süleyman50
17.04.2009, 09:22
nerdeyse 2.5 aydır sahamızda kazanamıyoruz zor bir maç olacak ama bu sefer kazanacağız...

Kazım Uzunboy
17.04.2009, 09:25

Akın abi inşallah dediğin gibi olmaz.

İki maçta 1-0 olsun, bizim olsun. :)

Nihal Ayvaz
17.04.2009, 09:31
Bu akşamki maç özellikle tribün yönünden çok önem taşıyor.

Yeni bir mağlubiyette olacakları düşünmek istemiyorum.:S

Erkin Ekşi
17.04.2009, 09:35
valla umut tek forvet olucak gibi gorunuyor muhtemelen 11 lerde hereks umut'u yazmis genelde tutuyor.
ersun hoca boyle bir hata yaparsa zaten gozumde cok az olan degeri 0a iner...aklin yolu bir ersun hoca aman ha.

EmreTS61
17.04.2009, 09:46
arkadaşlar diğer takımlara göre avarajımızz az inşalaahh bol gol bi galıbıyet alırızz oda olmassa 1-0 olsn bzım olsn..

munzevil
17.04.2009, 09:50
http://www.fotomac.com.tr/i2/y/1747.jpg Son nokta

Sonucu tahmin etmesi zor bir maç. İç saha kayıpları düşündürüyor insanı. Üzerine yorum yaptığın takım Trabzonspor, dikkatli olacaksın. Kazanmak için bir çok sebebi var. Forması, taraftar desteği, sahası, havası... Daha çok şey sayılabilir. Her mevkide ligin marka isimleri, iyi oynadığında tek başına maç kazandıracak yetenekler... Yetmiyor işte, bir uyumsuzluk var. Futbol şansı desek olur, o goller kaçmaz normalde. Bir sebep arıyor camia. Hocaya saldırıyoruz, "Daha önce yapmıştı. Neden şimdi olmuyor" diye. Şu an eleme zamanı değil aslında, kimseye faydası olmaz. Üretime katkı yapmak meziyet. O uyumsuzluğu ortadan kaldırmak ustalık. Elbette son kararı hoca verecek. Hacettepe maçında dizilişi değiştirdi. 4-3-2-1 fark eden fazla bir şey olmadı.

Sivas maçının da taktiği
Görev alanı belirlenirse Alanzinho'nun çok iş yapacağını söylüyorum. O disiplinde oynayan Alanzinho'nun Yattara kadar hücum aksiyonlarına katkı yapacağını görüyorum. İşte o zaman rakip savunma geniş alana mecbur kalır. İki kenarın verimli çalıştığı şeklin tamamlayıcısı kesinlikle Gökhan'dır. Bu maç çok önemli. Sadece kazanmak yetmez. Sivas maçının taktiğini bu geceden bulmak lazım. Gençlerbirliği tehlikeli bir takım. Bireysel özelliği yüksek hücum silahları var. Troise, Burhan, Mustafa, Kahe... Çabuğu, kısası, uzunu, tekniği, orta saha organizasyonu... Bulunduğu sıranın takımı değil Gençler. İç sahada puan kaybı yaşayan hiçbir takım Gençlerden üstün değil. Tüm sezona nokta koyacak bir oyun. Çizgilerin dışında kalan herkes rolünü oynamaya hazır. Hakkını veriyor fazlasıyla. Hocamıza düşüyor iş. Birbirini tamamlayan kadroyu o bulacak. Taktiği, sistemi kuracak bir duran top organizasyonu, bir aldatmaca, bir frikik... Yeni bir şey istiyor Trabzonspor. Hani yeni bir hoca gelir bir şeyleri değiştirir ya onun gibi bir şey.

kadir57
17.04.2009, 09:54
bugünkü maçı 3-1 alacağız diye düşünüyorum...

Recep Alkan
17.04.2009, 09:56
ankara da 7 de 7 yapan trabzonspor bugün taraftar desteği ve güzel bir futbolla bu maçı alacaktır diye düşünüyorum.

aurora
17.04.2009, 09:56
Alıntı:
aurora tarafından yazılan http://forum.bordomavi.net/images/buttons/viewpost.gif (http://forum.bordomavi.net/showthread.php?p=2143860#post2143860)

ozaman adama sorarlar.alazinhoyu yedekte bekletmek için mi 4 milyon euro verildi.ersun hoca yedek kulubesi için mi trilyonlar harcattı takıma.bide buna cevap ver.bu saatten sonra defansif oynamakla şampiyon olamayacağımıza göre alan ve yattara ile maça başlayıp maçı koparmalı ve garantiye almak için daha defansif takıma dönülmesi gerekir.yani alanzinho ve yattara bal gibi oynar
........................
Büyük takımsan herkesi yedek oturtabilirsin. Bak chelsea ye schevchenko yu Barcelona henry yi yedek tutmadı mı

leventturksoy
17.04.2009, 09:58
TRABZONSPOR: Sylva, Serkan, Song, Egemen, Cale, Selçuk, Hüseyin, Colman,
Yattara, Alanzinho, Gökhan
TEKNİK DİREKTÖR: Ersun Yanal

kadroyu begendim arkadaslar yorumlarınızı bekliyorum

leventturksoy
17.04.2009, 10:01

gordunu idda oynaderim:) sana isaret gelmis 5.1 iyi para verir

kadir57
17.04.2009, 10:02

kadro güzel ama bence şöyle olsa

sylva
song giray egemen cale

selçuk

yattara serkan colman alanzinho

gökhan

daha iyi olur diye düşünüyorum....

Erkin Ekşi
17.04.2009, 10:11
eğer kadro hakikaten buysa yenilsekte gam yemem.

theo
17.04.2009, 10:13

ortalamasını al sen o rüyaların...toplamda 6 atmışız 2 yemişsiz...3-1 biter iki maç da :):ts::ts::ts::ts::ts:

BALKAN 06
17.04.2009, 10:18
TRABZONSPOR:
Sylva,
Serkan, Song, Egemen, Cale,
Selçuk, Hüseyin, Colman,
Yattara, Alanzinho,
Gökhan

bende çok beğendim
az da şansımız olursa rahat geçmeliyiz Gençleri
tabii,Trabzondaki renktaşlar ıslık-yuhalama ve küfür etmez destek olurlarsa...

ilhan
17.04.2009, 10:20
Trabzon'da takıma destek olanlar; yuhalayan, ıslıklayan kesimden daha fazladır. Hep ıslıklayanları, yuhalayanları yani çekirdekçi tayfayı konuşuyoruz. Biraz olsun destek olan kesimi konuşmakta fayda var. En azından maçın olduğu günlerde. ;)

Bu maçı kazanacağız. Başka bir seçenek yok.
Ka-za-na-ca-ğız.

Doğan BULAT
17.04.2009, 10:23
arkadaş ben büyük konuşuyosun derken hayatta hiçbişeyin garanti olmadıgını ve futbolda en büyük klüplerin dahi çok basitçe yenilebildiğine dayanarak söyledim bunu...Trabzonsporumuzu gözümde küçülttüğüm için yada ne bileyim içimde yenilgi korkusu oldugu için söylmedim..ikincisi biz itin çakalın sözlerine tamah edecek kadar küçük bi takım değiliz elalem ne derse desin biz yolumuza devam edelim yok arda onu demiş bunu demiş bizene yahu burada muhatap alınacak ne arda ne de bi başkasıdır bilmem anlatabildim mi??

Ben seni anladım arkadaşım ama sen benim yazımda söylemek istediğim şeyi anlamamışsın galiba :) Genel anlamda söyledim yoksa senin dediğinde Arda'nın dediği de sadece örnek olarak. Tabiki futboda büyük takımlar yenilir ama genelde bizim takımımızın son dönemlerdeki tutarsız futbolundan dolayı bu güvensizliği taraftarlarımızın yaşamış olduğuda bir gerçek.. Halbuki Trabzonun ismi bile bu maçı almaya yeter aslında.. Ne olursa olsun final maçları havasındaki tüm maçları kaybettiğimiz gerçek..Yoksa lafım ne sana ne başkasına..

theo
17.04.2009, 10:26
bu takım çocuğun gibi kızıyorsun kızıyorsun ama yine de üstüne titriyorsun...kızmaktan fazlasını yapamıyorsun...

BALKAN 06
17.04.2009, 10:26
Trabzonda elbette takımını destekleyen çok fazla kişi var
ama iç sahada oyuncularımızın gördüğü muamele ve girdiği stres ortada
çoğunluğun o azınlığa baskın gelmesi lazım,takımımıza itici bir güç olması lazım H.Avni Aker...

Gökçebey
17.04.2009, 10:27
Hacettepe maçı için Gökhan oynamazsa fark atarız demiştim. Bu maç Gökhan oynarsa en az 2 gol atarız.

Berberoğlu
17.04.2009, 10:30
Bu akşamki maçı alalım, öyle ya da böyle..

Harun-61
17.04.2009, 10:32
Hacettepe maçı için Gökhan oynamazsa fark atarız demiştim. Bu maç Gökhan oynarsa en az 2 gol atarız.

kendi sahamizda Gökhan Ünal 2 gol atacak he:o

Gökce abi vesselam:)

İbrahim CİHAN
17.04.2009, 10:36
alanzinho ile yattara aynı anda oynarsa şüphem yok kesin kazanırız.. :) hacettepe maçında gördük ne kadar etkili olduğumuzu.. bi alanzinho bi yattara bi alanzinho bi yattara :p arkadan colman-selçuk:)

BALKAN 06
17.04.2009, 10:37

Abi
her şeyin bir ilki yok mu
bugün de kendi sahamızda Gökhan ın 2 gol atacağı ilk neden olmasın
vesselam:)

ilhan
17.04.2009, 10:38

Daha önceden atmadı mı Harun abi? Ne çabuk unutuldu Eskişehirspor maçı.

Hüseyin Kurt
17.04.2009, 10:41
Bende Gökhan'dan gol bekliyorum ama mutlaka ilk 10-15 dakika içerisinde atmalı...Yoksa hem kendi hemde takım strese girer...

Adem Erdoğan
17.04.2009, 10:44
Atsın artık bu maçta da.
Bence de atacak.;)

Arkasında Yattara ve Alanzinho olupta gol atamazsa sezonu kapatsın artık.

TAHSİN 61
17.04.2009, 10:46
Alanzinho ve Yattara'nın maçı olucak.. Colman'da biraz gününde olsun çok rahat kazanıcağmızı umuyorum..

Gökçebey
17.04.2009, 10:47

Gökhan oynarsa en az 2 gol atarız dedim, Gökhan 2 gol atar demedim :) Gökhan'dan gol bekliyorum ama 1 mi olur 2 mi olur emin değilim. Kaldı ki, evet Gökhan hem de Avni Aker'de 2 gol atmıştı Eskişehirspor maçında :)

Kaan Dilek
17.04.2009, 10:50
Macin geneli zor gececegini zannediyorum sayet ilk yarim saat icerisinde gol bulursak macin akisi degisir ve rahat bir galibiyet aliriz fakat 60 - 70 dakikaya kadar gol bulamazsak isimiz bir hayli zorlasir..
Aksamki maca gecen haftaki hacettepe kadrosu ile cikariz insallah tek degisiklik umutun yerine gökhan oynamali..
Ersun Hoca Yattara ile Alanzinho'yu mutlaka birlikte oynatmak zorunda , cünkü bu ikili ile kanatlari Colman ve Selcuklada ortalardan degisik varyasyonlar deneyerek daha etkili olacagimizi düsünüyorum..
Insallah aksamki mactan galibiyet ile ayriliriz..

Hamza Yilmaz
17.04.2009, 10:55
Bugün yine calisiyoruz anasini satayim, maca yine bakamicaz. Ben heyecandan calisamam. Bugün yenmemiz lazim ve yenecegiz. Yattara-Alan ikilisinden cok sey bekliyorum. Forvette Gökhan Ünal oynarsa bu macta golunü atacak.

ilhan
17.04.2009, 10:57
Arkasında Yattara ve Alanzinho olupta gol atamazsa sezonu kapatsın artık.

Bu iyiydi. :D

lazzz61
17.04.2009, 11:06
Benn farkk bekliyorumm nedir ya hepp 1-0 2-1 bi kere farkli yenelim evimizde o zaman mac sonundaki coskuda farkli olurr butun haftanin intikamini bu macta alalim :)

tstafi
17.04.2009, 11:06
sımdı staddan gelıyorum pankartı astım zemın super hava super her sey guseldı:)

Bülent AKBULUT61
17.04.2009, 11:09
evet ya bu macta fark atalım.inşallah Gökhan bu macta patlama yapar en az 2 gol bekliyorum Gökhandan

Volkan
17.04.2009, 11:09
inş macta güzel olur rahat gecmesi temennisiyle

Dursun Kaplan
17.04.2009, 11:12

Zemin konusunda bence Türkiye'de ki en güzel zemin gerçekten bizde. Televizyondan izlerken bile bunu çok rahat görüyosunuz.

Süleyman Özcan
17.04.2009, 11:27
Zemin konusuna katılıyorum arkadaşlar.. Trabzonspor - İBB maçına Galatasaraylı ev arkadaşımı da davet etmiştim gel beraber izliyelim diye.. Televizyonun karşısına geçtiğimizde adamın ilk lafı bu oldu. '' Ohaaa, zemine bak kaymak gibi. '' :) Artık saat 8'e doğru söylenecek tek söz kaldı.. Hava mükemmelmiş, zemin mükemmelmiş (kendim görmediğimden -miş dedim, yanlış anlaşılmasın), artık söz futbolcularda. .) Bizim için güzel bir akşam olmasıyla dileğiyle..

sessizkral_1
17.04.2009, 11:28
TRABZONSPOR-GENÇLERBİRLİĞİ:
STAT: Avni Aker
YAYIN: Lig TV
SAAT:20:00
HAKEMLER: Kamil Abitoğlu, Erhan Sönmez, Adil Sinem
TRABZONSPOR: Sylva, Serkan, Song, Egemen, Cale, Selçuk, Hüseyin, Colman, Yattara, Alanzinho, Gökhan
GENÇLERBİRLİĞİ: Isalioviç, Hakan, Mehmet Polat, İlhan, Momha, Soner, Jedinak, Mehmet Nas, Cem Can, M.Pektemek, Kahe
TEKNİK DİREKTÖR: Samet Aybaba

BALKAN 06
17.04.2009, 11:31
pankart derken başkanım,
içeriğini söylemenmi:)

tstafi
17.04.2009, 11:33
pankart derken başkanım,
içeriğini söylemenmi:)
soylım fark yapmaz:)ben vakfıkebırlıler grubundanım dun pankartı getırdık yagmur yagıdından asamadık camlara bugun sabah gelın dedıler gıttık astık oldumu sımdı:)

Engin Türkyılmaz
17.04.2009, 11:34
rüyamda gördum gokhan la yattara gol atmış 2.0 yenıyorduk ama son zamanlarda gökhanın gol atmasını sadece ruyalarımda göruyorrum

Mehmet_Mercanlı
17.04.2009, 11:38

..................Sylva..................
Serkan....Song....Egemen....Cale
................Hüseyin.................
.......Selçuk...........Colman........
...Yattara................Alanzinho...
.................Gökhan..................

dizilişimizde buşekilde olur.

ilhan
17.04.2009, 11:39
Tipik Barça futbol dizilişi. :)

Harun-61
17.04.2009, 11:41
Daha önceden atmadı mı Harun abi? Ne çabuk unutuldu Eskişehirspor maçı.

özür dilerim ilhan :(

haksizlik yapmisim Gökhan'a :cool:

karatasof
17.04.2009, 11:42
Bu maçın sonucu kadar sahaya sürülecek TS onbiride önemli benim için.Geçen hafta oynatılan tek forvetli sistemin bir maçlık bir varyasyon mu, yoksa ilerisi için düşünülmüş uzun soluklu bir hamle mi olduğunu görmemiz açısından önemli.Ben bu maçında tek forvetle oynatılması ancak bu defa santraforda Umut'un yerine Gökhan'ın oynatılmasını bekliyorum.Sağ ve sol kanatlarda Yattara ve Alan olmalı ve geçen haftaki geri dörtlünün bozulmamasını diliyorum.İnşaallah bu maçı kazasız belasız atlatalım ve sonra iki gün rakiplerin maçlarını keyifle bekleyelim istiyorum...

ErtuGrul
17.04.2009, 11:42
Gece 3 te kalkacagim gececegim inetrnetin basina...insallah bu aksam keyifle bir mac izleriz..hafta sonumuz guzel gecer..

Gökçebey
17.04.2009, 11:43
soylım fark yapmaz:)ben vakfıkebırlıler grubundanım dun pankartı getırdık yagmur yagıdından asamadık camlara bugun sabah gelın dedıler gıttık astık oldumu sımdı:)

Tayfun bizim pankart camda mıydı :D

Cemalettin Taşkın
17.04.2009, 11:44
en son antalya maçını izlemiştim daha sonraki maçları izlemedim bu akşam gençler maçını izleyeceğim

inşallah fıtık olmadan güzel bir galibiyet alırız.

ama hakeme takılıyorum. 2 tane sarı kart sınırında futbolcumuz var biri selçuk biri egemen ikisine de sarı kart gösterir bir şekilde.

sivas maçına selçuk ve egemenden yoksun çıkabiliriz!!!

TSezgin61
17.04.2009, 11:46
bende tek forvet istiyorum ama daha önce yazdigim gibi avni akerde tek forvet oynatacagini sanmiyorum. insallah yanilirim

Mehmet_Mercanlı
Konuk ekipte Djite, Bilel ve Erkan sakatlıkları, Koray da cezası sebebiyle Avni Aker’de forma giyemeyecek.
GENÇLERBİRLİĞİ:
..................Isalioviç.................
Hakan....Mehmet...İlhan....Momha
......Soner....Jedinak....Mehmet....
.........Cem Can.....M.Pektemek.....
....................Kahe....................

Mehmet Ç.
Aceba antreman resimlerinde Baris bugün oyniyacak diye mi cok mutlu?

ilhan
17.04.2009, 11:47
Newcaustle'den aldıkları çocuğu çok beğeniyorum. Adı neydi unuttum. Alıcı gözüyle izlemekte fayda var. :)

TheCrow
17.04.2009, 11:48
Pektemek sakat diye biliyorum ben,onun yerine Troisi oynar muhtemelen...

Hüseyin Kurt
17.04.2009, 11:49
Bunlarda da 61 numara yoktur İnşallah.

İlhan,o elemanın adı Troisi.
Bende baya beğeniyorum.İyi topçu gerçekten.

BALKAN 06
17.04.2009, 11:49
olmadı:)
Gökçe abi Tayfun diyor isim öle galiba
Tayfun ne yazıyor akşam maç izlerken maymun gibi pankart takip etmeyim tv de,altında vakfıkebirliler yazan pankart arattırma:)

Hamza Yilmaz
17.04.2009, 11:51
Newcaustle'den aldıkları çocuğu çok beğeniyorum. Adı neydi unuttum. Alıcı gözüyle izlemekte fayda var. :)

james troisi. Cok saglam oyuncu. 21 yasinda. Dikkat etmemiz lazim.

Cemalettin Taşkın
17.04.2009, 11:52
Bunlarda da 61 numara yoktur İnşallah.

61 numara kerem şeras vardı ama bu sezon yok.

ilhan
17.04.2009, 11:52

Kendini Gençlerbirliği'nde iyice geliştirsin o zaman. Biz nasıl olsa onlardan beleşe alırız. Değil mi Hüseyin abi? ççç

Adem Erdoğan
17.04.2009, 11:54
Mustafa Pektemet de çok iyi futbolcu.Feneri darmadağın etmişti.

Mehdi
17.04.2009, 11:54
Ula Tayfun sana birşey diyecektim unuttum sen yazınca aklıma geldi ya.Bizim pankarta bir bak diyecektim.Hay Allah

tstafi
17.04.2009, 11:56
Ula Tayfun sana birşey diyecektim unuttum sen yazınca aklıma geldi ya.Bizim pankarta bir bak diyecektim.Hay Allah
abı sızın pankart yoktu ordu:)

Hüseyin Kurt
17.04.2009, 11:56
Kendini Gençlerbirliği'nde iyice geliştirsin o zaman. Biz nasıl olsa onlardan beleşe alırız. Değil mi Hüseyin abi? ççç

Yazık yaa.Isaac'ı transfer edişimiz her aklıma geldiğinde İlhan Cavcav'a üzülüyorum,acıyorum :D

tstafi
17.04.2009, 11:59
olmadı:)
Gökçe abi Tayfun diyor isim öle galiba
Tayfun ne yazıyor akşam maç izlerken maymun gibi pankart takip etmeyim tv de,altında vakfıkebirliler yazan pankart arattırma:)
evet ısım tayfun ama bı yerde yanlıslık var:)pankartta sadece vakfıkebırlıler yazıyo baska bıse aramana gerek yok yanı bıse yazdırmadık yol tarafı kale arkasında bmn pankartıyla yan yana:)daha asmamıslar ama bakalım asılırmı:)

Mehdi
17.04.2009, 12:00
abı sızın pankart yoktu ordu:)
Arka tarafta zuladaydı zaten ya,alışamadım şu cuma maçlarına,aklımdan uçmuş.
Akşam iş çıkışı oraya uçacağım mecbur.;)

Bülent AKBULUT61
bugun bide Isaac oynar gol atarsa Cavcav üzüntüsünden kahrolur.

Halit Aydın
İşte süper bir gün daha sınavların bitişi ve akşama TS maçı :D

tstafi
17.04.2009, 12:01
cuma macları hep problem oluyo zaten pankart asma konusunda:)bılseydım sızınkı arkada oldugunu onuda asardık bız usaklarla

Bülent AKBULUT61
17.04.2009, 12:02
bugun biz yenelim yarında Sivas denen takım yenilirse oh benden iyisi yok bu hafta

ilhan
17.04.2009, 12:05
Mustafa Pektemet de çok iyi futbolcu.Feneri darmadağın etmişti.

Valla Adem o maçta fener zaten perişandı. Hayatımda izlediğim en rezil fenerbahçeydi. İlk şutu 63. dakikada Gökhan Gönül çekmişti Fenerbahçe'den. Yanlış hatırlamıyorsam. :)

Yazık yaa.Isaac'ı transfer edişimiz her aklıma geldiğinde İlhan Cavcav'a üzülüyorum,acıyorum :D

Ben hiç üzülmüyorum valla. :D Hatta seviniyorum bile. :)

İşte süper bir gün daha sınavların bitişi ve akşama TS maçı :D

Aynen. Dün vizeler bitti. Hepsi çok iyi geçti. Bunun üzerine bir galibiyet süper gider. :)

antagonist
17.04.2009, 12:14
Gerildim , maçı bekliyorum.

Yenelim Gençler'i , hafta sonumuz güzel geçsin.

Haydi Trabzonsporum!

marfat61
17.04.2009, 12:15
bu haftakı puan kaybı ve haftaya yasancak puan kayıpları sonrası ersunu artık kım gelse kurtaramaz..kalan maçlarda en ufak bı umudum yok benım zaten artık maçlarıda ızlemıyorum..hadı allaha emanet cumanız mubarek olun

Mehmet_Mercanlı
17.04.2009, 12:20
gençler 2. yarıda oynadığı 11 maçta 5 galıbiyet 3 beraberlik 3 malubiyet almış
şimdiye kadar oynadıkları tüm rakipleri oldukca zorlamışlar
toplamda 8 Galibiyet 8 beraberlik 11 malubiyetleri var 32 puan toplamış ... 30 atmış 35 yemişler
deplasmanla iç saha arasında hiç farkları yok
deplasmanda 13 maçta 4 galibiyet 4 beraberlik 16 atıp 19 yemişler
son 4 deplasmanda galibiyetleri yok 2 m. 2 b.
fikstürleri rakiplerine oranla biradaha kolay duşme teğlikeleri yok denile bilir

en teğlikeli oyuncuları
djite.................6 gol
mustafa pek......6
burhan eşer.......6
james troisi.......5
kahe................4

Hakan aslanbaş
mehmet nas
koray avcı

Murat TONBUL
17.04.2009, 12:22
bu haftakı puan kaybı ve haftaya yasancak puan kayıpları sonrası ersunu artık kım gelse kurtaramaz..kalan maçlarda en ufak bı umudum yok benım zaten artık maçlarıda ızlemıyorum..hadı allaha emanet cumanız mubarek olun
sen merak etme kardeş.ersun hoca daha uzun yıllar bu takımın başında olacak İnşallah.ayrıca umutsuzluğa düşecek bi halimiz olduğunu da düşünmüyorum.tabi senin fikrindir,saygı duymak lazım.bekleyecez ve görecez neler olduğunu.

turkish0061
17.04.2009, 12:26
Ben sonuna dek inaniyorum. Bu maci alamasak,, Sivasinkini aliriz. Hep destek tam destek.
kaybetsekte uzulmem! aliskinimdir

champions
17.04.2009, 12:26
İbb maçından önce ilk maçta 4 atışımız sebebiyle umutluydum ben.
Şimdi "Gençleri yeneriz" diyeceksek eğer bunun -bence- tek nedeni Ankara takımlarını süpürmüş olmamız olacak.
Ciddi ciddi kendi evinde "rahat bir maç kazanamadan sezonu bitiren takım" olma ihtimalimiz var.
Son düzlüğe girdiğimiz şu haftalarda hayal kırıklıklarını birazcık tersine çevirebilirsek ligi beklediğimizin üstünde bir yerde bitirebiliriz.

Isaac giriyor olmuyor,yine giriyor yine olmuyor.
Ceyhun giriyor, yapamıyor.Farklı isimlerle yineleniyor bu durum.
Bir kere de farklı bir isim olmasın mesela, aynı şansı bulsun da olmasın.
Ortadaki üçlünün sıklıkla yaptığı "dökülme" işini bi kerede Faty yapsın mesela.
Yani en kötü ihtimalle olacak olan budur.
Artık olsun, sezon bitmeden.
Lütfen.

BALKAN 06
17.04.2009, 12:29
evet ısım tayfun ama bı yerde yanlıslık var:)pankartta sadece vakfıkebırlıler yazıyo baska bıse aramana gerek yok yanı bıse yazdırmadık yol tarafı kale arkasında bmn pankartıyla yan yana:)daha asmamıslar ama bakalım asılırmı:)
teşekkürler Tayfun
eksik olmayın
Ankara dan selamlar sevgiler
(Trabzon dan güzel bi galibiyet haberiyle sende selamı iade edersin artık:))

Ahmet Kuru
17.04.2009, 12:36
Bugün taraftardan 90 dk boyunca sabırlı destek bekliyorum...
Artık kendi sahamızdaki başarısızlığın sebebi biran önce ortaya çıkmalı...

Metin Ural
17.04.2009, 13:09
homurdanmalar ne kadar erken baslarsa o kadar zor olur isimiz. o yuzden ilk dakikalarda bulunacak bir gol cok rahatlatir bizi. bu hafta ilk 5 takimdan birkaci puan kaybedecek, bunlardan biri olmamak sivasspor macina ayri bir motivasyonla hazirlanmamizi saglar. bu mactan alinacak herhangi bir puan kaybi sivasspor macinin da tehlikeye girmesi anlamini tasimaktadir.

ama en buyuk is taraftara dusuyor, bari yuhlayacaklarsa bile iyi hareketleri de alkislamayi bilmeleri lazim. "ayagina ....... gokhan" yerine "olsun gokhan, bir dahakini atarsin" dusuncesi geldigi zaman tribunlere, bircok seyin degisecegine inaniyorum.

Gökçebey
17.04.2009, 13:21

Dik oyna pankartını söktürmemiştin Mehdi ey gidiiiiiiii

Cem Akyüz
17.04.2009, 13:22
gençler 2. yarıda oynadığı 11 maçta 5 galıbiyet 3 beraberlik 3 malubiyet almış
şimdiye kadar oynadıkları tüm rakipleri oldukca zorlamışlar
toplamda 8 Galibiyet 8 beraberlik 11 malubiyetleri var 32 puan toplamış ... 30 atmış 35 yemişler
deplasmanla iç saha arasında hiç farkları yok
deplasmanda 13 maçta 4 galibiyet 4 beraberlik 16 atıp 19 yemişler
son 4 deplasmanda galibiyetleri yok 2 m. 2 b.
fikstürleri rakiplerine oranla biradaha kolay duşme teğlikeleri yok denile bilir

en teğlikeli oyuncuları
djite.................6 gol
mustafa pek......6
burhan eşer.......6
james troisi.......5
kahe................4

Hakan aslanbaş
mehmet nas
koray avcı

Djite sakat diye biliyorum tabi yanlış bilmiyosam

tstafi
17.04.2009, 13:22
Dik oyna pankartını söktürmemiştin Mehdi ey gidiiiiiiii
oda yoktu orda dık oyna pankartı abı yalan oldu pankart desene:)

tonyalı Aydın
17.04.2009, 13:47
artık trabzonda kazanmanın zamanı geldi yeter bu taraftarın kendi sahasında çektiği kahır hadi trabzonum güldür bizi benim takımım.1 slyva2.serkan 3.egemen4.giray 5.cale 6.ceyhun 7.hüseyin 8.colman 9.alanzinho 10.yattara 11.gökhan

Ömer SEVİNÇ
17.04.2009, 13:52
Rüyamda 5-0 yendik. Ama muhtemelen çıkmayacak bu rüya. Çünkü goller Hüseyin, Leonardo(Ajax'taki) ve Tymoschuk(3)'dan geldi:D

İBB ile 2-2 berabere kaldığımızı görmüştüm en son, 0-0 bitti. Bu sefer de 5-0 yendiğimizi gördüm, 3-0 yeneceğiz sanırım..

Mustafa Ayazoğlu
17.04.2009, 13:53
,,,,,,,,,,,,,,,,, Gökhan Ünal ,,,,,,,,,,,,,,,,,,

,,,,, Alanzinho ,,, Colman ,,, Yattara ,,,,

,,,,,,,,,,,,, Huseyin ,,,, Selçuk ,,,,,,,,,,,,,,

Cale ,,,,,, Egemen ,,,, Song ,,,,,, Serkan

,,,,,,,,,,,,,,,,,,, Slvya ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

En ideal kadro

Mehmet_Mercanlı
17.04.2009, 13:58
Djite sakat diye biliyorum tabi yanlış bilmiyosam

Konuk ekipte Djite, Bilel ve Erkan sakatlıkları, Koray da cezası sebebiyle Avni Aker’de forma giyemeyecek.

Recep Alkan
17.04.2009, 14:07
,,,,,,,,,,,,,,,,, Gökhan Ünal ,,,,,,,,,,,,,,,,,,

,,,,, Alanzinho ,,, Colman ,,, Yattara ,,,,

,,,,,,,,,,,,, Huseyin ,,,, Selçuk ,,,,,,,,,,,,,,

Cale ,,,,,, Egemen ,,,, Song ,,,,,, Serkan

,,,,,,,,,,,,,,,,,,, Slvya ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

En ideal kadro

geçen haftanın aynı dizilişi, song ve gökhanı değiştirmişsin sadece. sadece forvet konusu değişebilir bu kadroda. bende ısrarla bu diziliş ile oynamalıyız diyorum. forvet tek olmalı. sonuçta alanzinho ve yattara yeterince destekliyor forveti.

Berat
17.04.2009, 14:15
Zor da olsa kazanacağımızı düşünüyorum. Ve Gençlerbirliği'ndeki Mustafa Pektemek'e dikkatinizi çekmek istiyorum.. Çok büyük futbolcu olacak..

iskenderunlu
17.04.2009, 14:16
bu maç gerçekten viraj anlamı taşıyor ve değeri bir o kadar daha anlaşılıyor

Adem Erdoğan
Rüyamda 5-0 yendik. Ama muhtemelen çıkmayacak bu rüya. Çünkü goller Hüseyin, Leonardo(Ajax'taki) ve Tymoschuk(3)'dan geldi:D

İBB ile 2-2 berabere kaldığımızı görmüştüm en son, 0-0 bitti. Bu sefer de 5-0 yendiğimizi gördüm, 3-0 yeneceğiz sanırım..

Sen transfer sezonunu da aradan çıkartmışsın.:D

Yalnız iyisiyle ve "kötüsüyle" bu rüya gerçekleşmez inşallah.:rolleyes:

arifemre
ama hakeme takılıyorum. 2 tane sarı kart sınırında futbolcumuz var biri selçuk biri egemen ikisine de sarı kart gösterir bir şekilde.

sivas maçına selçuk ve egemenden yoksun çıkabiliriz!!!

selçuk formsuz zaten bana sorsan kart cezalısı olmasa da bi süre dinlenmesi lazım. egemene gelince, istemem hiçbir zaman cezalı olsun ama bu takımın alternatifinde en az zorluk yaşayacağı yer stoper mevkii heralde. giraya güven tam... selçuğun yerine de colman biraz daha geride oynar olur biter.
maazallah, kaleci, bek, kanat konusunda alternatife ihtiyaç duymayalım...

magicyattara
17.04.2009, 14:18
Mustafa pektemek sezona çok iyi başladı sonra sakatlandı sanırım.

Evet iyi futbolcu.

18 yayı civarından çok etkili vuruşları var.

arifemre
17.04.2009, 14:25
Isaac giriyor olmuyor,yine giriyor yine olmuyor.
Ceyhun giriyor, yapamıyor.Farklı isimlerle yineleniyor bu durum.
Bir kere de farklı bir isim olmasın mesela, aynı şansı bulsun da olmasın.
Ortadaki üçlünün sıklıkla yaptığı "dökülme" işini bi kerede Faty yapsın mesela.
Yani en kötü ihtimalle olacak olan budur.
Artık olsun, sezon bitmeden.
Lütfen.

ya işte budur ben de bunu düşünüyorum hep. yani selçuk niye oynuyor her maçta ya. koy faty yi dediğin gibi en kötüsü olsa selçuktan (son haftalardaki oyunundan) kötü olmaz. koy göksuyu ne bilim barış oynasın artık.
yaşlıca bi amca var burda. deliriyor o da diyor ki "ya bişey yap bişey. kaçırıyo bu adamlar işte" ne yapsın adam dedim "song u koy forvete bakalım ne olacak. en kötü ihtimalle o da kaçırır" dedi. :)
fatih terim e kızarım hep "ben farklıyım, herkesin düşündüğünden farlı düşünürüm" havası vermek için garip garip adamlarla oynar diye. ama bazen lazım galiba...

Ömer SEVİNÇ
17.04.2009, 14:25
Sen transfer sezonunu da aradan çıkartmışsın.:D

Yalnız iyisiyle ve "kötüsüyle" bu rüya gerçekleşmez inşallah.:rolleyes:

Neden gerçekleşmesin ki?

Diğerleri şuan takımda olmadığı için Hüseyin atsın, 1-0 kazanalım ne güzel olur.

Adem Erdoğan
17.04.2009, 14:33
Neden gerçekleşmesin ki?

Diğerleri şuan takımda olmadığı için Hüseyin atsın, 1-0 kazanalım ne güzel olur.

Ömer yine anlamak istediğin gibi anlamışsın.
Hüseyin'i önümüzdeki sezon bu takımda görmek istemediğimi ima etmiştim orada.;)

Alihan Ertürk
17.04.2009, 14:34
Kolbastı izleyeceğiz bu akşam :);)

Ömer SEVİNÇ
17.04.2009, 14:34
Ömer yine anlamak istediğin gibi anlamışsın.
Hüseyin'i önümüzdeki sezon bu takımda görmek istemediğimi ima etmiştim orada.;)

Hee. Tamamdır o zaman:)

Ama şu "yine" ye takıldım ben. Yine derken?:)