PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Yönetim’e Çagri (Fener Maçi)

Külünkoğlu
29.04.2005, 13:24
Türkiye'de hangi takimin taraftari 1 ay içerisinde 169 YTL maçi seyretmek için verebilir ? Ekonomik durumu belli olan taraftarlarimiza bu iskence neden yapilir ? 45 dakika önce sordurdum satilan bilet sayisi sadece 150 böyle bir maçta yönetim neden fedakarlik yapmaz ? neden bjk yönetimi gibi tavir takinmaz ?

Yönetimimiz son kozunu derhal oynamalidir. Bize biletlerin yari fiyatina oldugunu söylesinler bakin o tribun nasil doluyor. Geç kalmis sayilmayiz herkes karsilikli fedakarlik yaparsa bu isin üstesinden gelebiliriz...

Mollasalihoğlu
29.04.2005, 13:26
walla cebimde 50 ytl para var 30 milyona metin abinin dedigi gibi giderim ben o maça.

-ki benim gibi birçok ögrenci arkadasin da durumu bu smileys/smiley7.gifEdited by: oflee61

grandiose
29.04.2005, 13:39
metinim bunu acil bir sekilde trabzonspor.org.tr sitesinden yönetime iletebilme sansimiz nedir? bi bilgin var mi?

Efrasiyab
29.04.2005, 14:31
Tahsin Usta ne ise yarar ?

Cevap : -Silinmistir-Edited by: L-M^

Badaloğlu
29.04.2005, 14:33
Yönetimin taraftari sagmal inek gibi görmesinden biktim artik.Ver verde nereye kadar?Istanbul'da o kadar taraftar var ama sahipsizdir.Biletiyle maça girer,satadlardan disari atilir gene hakkimizi arayamayiz.Yönetimden sadece bu konuda elestiri gelir.Demezlerki bu adamlar biletleri ile maça gelmisler ama disari atilmislar,magdurlar,bunlarin bu magduriyetini ma rakip takimdan ama kendimiz telafi edelim demezler.

Trabzonspor kulübünün görevi sadece Trabzondaki taraftarlarami kolaylik saglamaktir?Bize neden güzellik yapilmaz?Besiktas kulübü,taraftarlarini Kadiköye bedva soktu,kimsede bu adamlara stada girerken bilet sormadi bile!...

Sahsen ben maça 60YTL veripte gitmeyecegim.Isterse sampiyonluk maçi olsun!...Kimsede burdan çikipta milletin taraftarligini sorgulamasin!...Herkes bu paralari vermek zorunda deyil...

Guests
29.04.2005, 14:34
ahmet ve metin abi. eger böyle ucuz bilet gelirse bana haber verirsiniz 0533 474 92 62..

Külünkoğlu
29.04.2005, 14:37
Mesajlari attim atmasina da Takimi karsilayan bir tane yönetici yokken bizim sesimizi kim duyacak...?

Su an sadece dislerimi sikiyorum !!!

Guests
29.04.2005, 14:40
havaalaninda murat bozoglu vardi. yönetici degilmi?

Utku061
29.04.2005, 15:10
Vallahi haklisiniz bu yönetime mavi bayrak dalinda 3 tane ödül veren taraftara bu günlerde Yönetimin jest yapmasi herhalde tüm taraftarin bekledigi bir duygu olsa gerek! Ama o jesti yapacak yöneticiler var mi Trabzonspor'da!

Emir BAYRAK
29.04.2005, 18:11
Yönetimin taraftari sagmal inek gibi görmesinden biktim artik.Ver verde nereye kadar?Istanbul'da o kadar taraftar var ama sahipsizdir.Biletiyle maça girer,satadlardan disari atilir gene hakkimizi arayamayiz.Yönetimden sadece bu konuda elestiri gelir.Demezlerki bu adamlar biletleri ile maça gelmisler ama disari atilmislar,magdurlar,bunlarin bu magduriyetini ma rakip takimdan ama kendimiz telafi edelim demezler.

Trabzonspor kulübünün görevi sadece Trabzondaki taraftarlarami kolaylik saglamaktir?Bize neden güzellik yapilmaz?Besiktas kulübü,taraftarlarini Kadiköye bedva soktu,kimsede bu adamlara stada girerken bilet sormadi bile!...

Sahsen ben maça 60YTL veripte gitmeyecegim.Isterse sampiyonluk maçi olsun!...Kimsede burdan çikipta milletin taraftarligini sorgulamasin!...Herkes bu paralari vermek zorunda deyil...

Badaloglu ve metin abime katiliyorum...Tamamen dogru yerlere deginmisler.Bilsinlerki ISTANBUL taraftari stad istanbulda olsa ve trabzondaki fiyatlarla stadi fuller..Kiymet bilsinler biraz senede 3 kez!!

Emorfo
29.04.2005, 18:18
Bjk maçinda fiyatlar uygun full çektik sigmadik bjk tribünene girdik olaylar oldu vs..

Yönetim bu durumu dikkate almasi gerekiyor. Çok önemli bir maç öncesi kadiköyde taraftarini yaninda görmek istiyorsa bir seyer yapmak zorundadir... Sonra taraftar bizi yalniz birakti demeye hakki yok. Bize ayrilan yerin dolmasi önemli oldugu gibi oraya gidecek olan taraftarin profili de önemlidir. takimi destekleyebilecek 50 bin fb li karsi var gücüyla tezahürat edebilecek taraftarlara ihtiyacimiz var. Bunu saglamakda yönetimin ve ya yönetimin içerisindeki taraftari anlayabilecek yöneticilerin görevidir...

Guests
29.04.2005, 18:48
ilerde taraftarla iç içe bir yönetici olmayi düsünüyordum. benim gibi düsünen bir yönetici yokmu yaw su takimda

Mayls
29.04.2005, 19:02
cok pahalli

o tribün dolmassa zaten yenemeyiz bence

Takimimizi desteklememiz lazim

Emir BAYRAK
29.04.2005, 19:15
orayi susmayacak seyirciyle doldurmak cok guzel olur...Acaba Yöneticileri arayip bu konu hakkinda ricade bulunamazmiyiz agalar?

POYRAZ
29.04.2005, 19:29
Biletlerin pahali oldugu dogrudur ama bunun belirlenmesinde Trabzonspor yönetiminin bir etkisi yok ki.

Sonucta deplasmana geliyoruz ve pahali bilet dediklerimize ayni parayi vererek Fener taraftari damaca gelecek.

Mollasalihoğlu
29.04.2005, 19:34
Biletlerin pahali oldugu dogrudur ama bunun belirlenmesinde Trabzonspor yönetiminin bir etkisi yok ki.

Sonucta deplasmana geliyoruz ve pahali bilet dediklerimize ayni parayi vererek Fener taraftari damaca gelecek.

bizim de dedigimiz bjk yönetimi alip bedava verio taraftarina bizimki de 60'a alip 30'a verebilir bize.neyse canlari sagolsun

Emir BAYRAK
29.04.2005, 19:36

oFLEE guzel anlatmis bende resmi sitede yönetime mesaj attim umarim okuyan birisi olur ama inanmiyorum...alsinlar yari yariya bize satsinlar !!

aka5
29.04.2005, 20:00
evet bencede ben 25 mil fener tarafinda bakcam cok pahali 40 mil kadar vardim ama 60 mil olunca MECBUR FENERE BAYILDIM PARAYI 25 MILA asil kendi tirubunumde seyretmek vardi takimimi t-desteklemek vardi ama malesef olmucak icte sevincem icteuzulcem yada bu haksizlik bize bjk macina gittim3te girdim stada 8saat ayakta kaldim ama deydi inan maci kendi taraftarinla bakmak sevinmek uzulmek cok guzel ts klubu yuzunden fenerlilerin arsmileys/smiley7.gifasinda bakicam!!!!!!smileys/smiley19.gifsmileys/smiley19.gifsmileys/smiley19.gifsmileys/smiley7.gif

kelkitli29
29.04.2005, 20:16
yaw cogu fb taraftari 25 milyon ödüyor. rakip takima 60 milyon. akilli oynuyorlar. olsun 50.000 cücügün önünde madara ederiz onlari. sonucta onlarida bu sene avni akere almadik.

U.Sadıkoğlu
29.04.2005, 21:12
60 MILYON HARBI HARBI FAZLA GS MAÇI 28 MILYON BILE FAZLAYDI YAHU MAÇA GELMEK IÇIN ILLA ZENGIN MI OLMAK GEREK BU PARAYI KAÇ KISI VEREBILIRKI VE TAM 1700 KISIDE DOLARSA 100 MILYAR PARA EDER...

Emir BAYRAK
29.04.2005, 21:23
e-maillerden cevap gelmedi hayla yonetimden...Edited by: Creasy

Guests
29.04.2005, 21:49
ben burak gürdal ile konustum. böyle bir seyin en azindan yönetim adina mümkün olmadigini söyledi. kendiside maçi protokolde degil taraftarlar ile beraber izleyecegini belirtti.

U.Sadıkoğlu
29.04.2005, 21:51
o kIm OzGuR aBi ???***

Guests
29.04.2005, 21:53
genel müdür.

U.Sadıkoğlu
29.04.2005, 21:58
Yav benim anlamadigim bizimkiler fener tarafina aliyorlar biletleri bu biletleri çiktigi zaman bi tane açik tribunu alacaktik komplede anca oyle iste....

Hüseyin Çümen
29.04.2005, 22:00
nasil böyle bisey mümkün degilmis ya bizim yönetimin isine gelmiyo

arkadaslarim kendileri bejeke yönetiminin biletleri alip onlara verdigini söyledi

neden bizim yönetimin elinden bisey gelmio

U.Sadıkoğlu
29.04.2005, 22:02
GEÇEÇN 2 GUN ONCE FANATIK TE YAZDI ADAM DEDI ZATEN BIZIM BI TANE YONETICI BIZ ORGANIZASYON YAPMIYPRUZ BILET TALEP ETMIYORUZ JEST YAPIYORUZ KOYAYIM BOYLE JESTEEE

sanatik
29.04.2005, 22:09
edit.

Edited by: sanatik

Utku061
29.04.2005, 23:54
Burak bey'in kiliselesmis laflari iste! Bu yönetime kalsa taraftarin istedigi hiçbir sey mümkün degildir.

Emir BAYRAK
30.04.2005, 00:13
Birakin ya...

ozcilingir
30.04.2005, 04:40
Yeni futbol yasai geregi ,TRABZONSPOR yönetimi kurallara uyuyor.

Seneye fb TRABZON'a geldiginde onunda taraftarlari biletleri kendi alacak .biletix den alin biletlerinizi diyecegiz .

Saygilarimla

ozcilingir
30.04.2005, 04:41
Ayriaca BJK liler basket maçi biletleriyle girmisler.

chota
30.04.2005, 09:20
Arkadaslar bu tartisöalar yillardir yapiliyor ve sonuçtada bir sey degistigi yok.Geçen seneki maçtada bilet fiyatlari 36 milyondu.Oradada 300 kisi vardik.Bu maçinda önemine binaen yine 300 kisi oluruz.Ama bunun sorumlusu taraftar degil yönetimdir.
Trabzonspor sadece Trabzonun takimi degil diyen yönetimden birde icraat bekliyoruz...

Badaloğlu
30.04.2005, 09:31
Yeni futbol yasai geregi ,TRABZONSPOR yönetimi kurallara uyuyor.

Seneye fb TRABZON'a geldiginde onunda taraftarlari biletleri kendi alacak .biletix den alin biletlerinizi diyecegiz .

Saygilarimla

Ahmet agabey, bu yeni futbol yasasi ne hikmetse bir tek bizim kulübe uygulaniyor.Yönetici olmak öyle kolay bir is degildir.Sen inaniyormusun seneye 3 ezikler taraftarlarina bilet ayarlamayacaklar!...Yasalara gene uysunlar,resmi yapilsin diytende yok.Buna sadece gülerim.Birazcik ders alsinlar Istanbul kulüp yöneticilerinden.Kulüp müdürünün isine gelmeyince yönetimin böyle bir seyin yapmasi mümkün degildir demek kolayciliktir,kaçmaktir.Bize beles versinler ya da biz bu isler sayesinde para kazanalimda demiyoruz.Trabzondaki taraftara yapilan kiyaklarida biliyoruz.Bizlere yazik degilmi?Sezonun en önemli maçinda maça gidemiyoruz.Bu nasil istir?Trabzonsporun Trabzondan uzaktaki taraftarina sahip çikacak br Allahin kulu yokmu yani?Bu parayla Avni Akerde 1 tane sezonluk bilet alip birine versek daha çok sevap isleriz.

My
30.04.2005, 09:48
Yönetim taraftari çok yalniz brakiyor. Esit sartlarda kurallar amennada Istanbul takimlarinin yönetimleri el altindan forma, davul, bilet vs.verip her türlü olanai saaliyorlar ama bize gelince kurallar oluyor maalesef.

Gökhan Kutlu
30.04.2005, 11:11
ya arkadaslar bilmem ne kadar jest yapilabilir ama ginede istanbuldan 1500 kisi çikmali jest yapilsa ya da yapilmasa bordomavi.net üyeleri haricinde istanbulda trabzonlu baska yok mu?

Emorfo
30.04.2005, 12:06
Bir kaç kanaldan arkadasim aradi toplu olarak maça gidiyor musunuz. olay çikacakya bunlarda orda olup çekmek istiyorlar :) toplu gidilmeyecek dedim bilet fiyatlari nedeniyle... yönetim bu isi organize etseydi avrupa yakasindan maça gidecek olanlar besiktas iskelede anadolu yakasindakilerle de kadiköy iskelede bulusulur toplu olarak stada gidilirdi. seklimizi yapar kadiköyü inletirdik... ah ulan ah taraftari anlayan adam yok... Trabzon dernekleri birligi ne is yapar anlamiyorum. istanbuldaki potansiyeli kullanamiyoruz... Edited by: Emorfo

Gargamel
30.04.2005, 12:15
ya trabzonsporlu taraftarlar su maca ne yapip edip gitmelidir bence.cikamicakmi 1500 kisi rezillik olur walla

Zafer Keskin
30.04.2005, 13:41
su an itibari ile maça 850 kisi bilet almis bize ayrilan yerden ben anliyorum bu durumu çünkü ayni durumda bende varim 60 milyon nereye verecem ben yaaa trabzonspora üye olun daha iyi arkadaslar ( tabii bu laf üye oolmayanlara ) bilmem anlata bildi,mmi........