PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : feneri Yenersek....

U.Sadıkoğlu
29.04.2005, 12:41
ARKADASLAR FENERBAHÇEYI YENERSEK HERKES ERTESI GÜN FORMASINI GIYSIN BAYRAGINI ASSIN VE SOKAGA ÇIKSIN GOSTERELIM NE KADAR ÇOK TARAFTARIMIZIN OLDUGUNU..

sanatik
29.04.2005, 12:52
kardes bu konuyu acmasanda zaten bu durum olacak.

esas önemli olan ise kazanmasak kayipedersek nasil davranacagimizdir !

evet forumun durumunu simdiden merak ediyorum.

kelkitli29
29.04.2005, 12:53
ben atkimitakip gs kahvesine gidip malatya-gs macini izlerim. her malatya golunda cosarim. Edited by: kelkitli29

kelkitli29
29.04.2005, 12:55
eger kaybedersek ben bir hafta gene internete falan girmem. spor haberlerine bakmam. futbol konusmam, ama aklimdanda cikaramam maci smileys/smiley5.gif

TSelif
29.04.2005, 12:56
Feneri yenersek ne yaparsiniz bilmem ama ......smileys/smiley2.gif

BIZ BU GAZLA VALLA SAMPIYON OLURUZ smileys/smiley36.gif

TSlimetin08
29.04.2005, 12:59
eger kaybedersek ben bir hafta gene internete falan girmem. spor haberlerine bakmam. futbol konusmam, ama aklimdanda cikaramam maci smileys/smiley5.gif

Aynen katiliyorum

AMA birde yenersek yikilduk ozaman burda almanlari uyutmicam sabaha kadar bagircamsmileys/smiley4.gif

Mecelle
29.04.2005, 13:03
GS macindan sonra, bir hafta üniversitede (almanya, frankfurt) formami
sirtimdan cikartmadim. Arkadaslar "yahu hukuk bitirdin, su yaptigina
bak" dedilerse de ben öyle gurulandim ki, o hafta en yüksek ders
calisma performansinda bulundum.

FB macini yenersek ne olur ... söyliyeyim, balkondan asagiya, dev
bayrak asacagim, ikincisi, kendin en islek caddesinde ts bayragi ile
tur atacagim, ücüncüsü de eger bullursam ucak biletimi alip, paso
trabzon ve tesislere gidip su kahramanlari yakindan görecegim.

Ya yenemessek ... onlarin canlari sag olsun, umrumda bile degil.
Karsimizda sadece bir takim yok, tüm ülkeyi almisiz, bu
unutulmamali. Benim memleketim, o haliyle, o serefsizleri
korkutmaya yetiyor ya, federasyonuyla, bakaniyle, basbakaniyle,
generaliyle, ne yapip yapip maci kazanma arzu sunde oluyorlar ya ... bu
yeter bana!

Bir söz vardir ... korkunun ecele faydasi yok ... korkun ulan, korkun!!!!

My
29.04.2005, 13:27

Sadece sen diil bende merak ediyorum sanatik smileys/smiley24.gifGerçi az çok tahmin edebiliyorum ama insallah yüzümüzün akiyla çikariz Istanbul'dan.

Mollasalihoğlu
29.04.2005, 13:29
Ya yenemessek ... onlarin canlari sag olsun, umrumda bile degil. Karsimizda sadece bir takim yok, tüm ülkeyi almisiz, bu unutulmamali. Benim memleketim, o haliyle, o serefsizleri korkutmaya yetiyor ya, federasyonuyla, bakaniyle, basbakaniyle, generaliyle, ne yapip yapip maci kazanma arzu sunde oluyorlar ya ... bu yeter bana!

smileys/smiley32.gif

hayden usaklar gösterelim bizans'a anadolu'nun ne anlama geldigini.

kadiköy'de her iyi top oynayan ya tartaklandi ya hakarete maruz kaldi ama bize bunlari yapmak sikar.

seyyahali
29.04.2005, 13:36
maçinin sonucu ne olursa olsun takimimizin formasini giyip atkimizi takip sonuna kadar destelemeliyiz. haydi hayirlisi bizans oyunlari yikiliyor

andrei07
29.04.2005, 13:47

smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

TSelif
29.04.2005, 13:53

smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

BORDO MAVI SAMPIYON smileys/smiley2.gifsmileys/smiley2.gifsmileys/smiley2.gif

sametaydin
29.04.2005, 14:22
ben fenerbahce yi yenmemiz halnde kiinsallah yeneriz sampiyon olucamizi düsünüyorum. eger yenersek fenerle aramizdaki fark 3 einecek. ondan sonra zaten en avantajli fikstür bizde. fener-galatasaray maci da cok önemli tabi. o macindaberabere bitmesi haline bakarsin 1 hafta önce sampiyonlugumuzu ilan etmis oluruz diye dusunuyirum

Barış BAKIRTAŞ
29.04.2005, 14:25
Ya yenemessek ... onlarin canlari sag olsun, umrumda bile degil. Karsimizda sadece bir takim yok, tüm ülkeyi almisiz, bu unutulmamali. Benim memleketim, o haliyle, o serefsizleri korkutmaya yetiyor ya, federasyonuyla, bakaniyle, basbakaniyle, generaliyle, ne yapip yapip maci kazanma arzu sunde oluyorlar ya ... bu yeter bana!

smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

Benim fikrim kafamizda yenemezsek napariz diye düsünelim kendimizi sartlandirmayalim. Yenersek zaten yapacak çoooooooooooookkkkk seyler buluruz.

TSelif
29.04.2005, 14:35

Benim fikrim kafamizda yenemezsek napariz diye düsünelim kendimizi sartlandirmayalim. Yenersek zaten yapacak çoooooooooooookkkkk seyler buluruz.

HIÇ DÜSÜNMEYEGEREK YOK BIZ ASLANLAR GIBI ÇIKIP TOPUMUZU OYNAYALIM YENILIRSEK ASLANLAR GIBI YENILDIK DERIZ VE BASIMIZ HEP DIK OLURsmileys/smiley2.gif

61trabzonomer
29.04.2005, 15:42
Yenilmeyi hiç düsünmüyorum olmayacak zaten öle birsey allahin izniyle yendik mi sampiyonlugu kaptik demektir...zaten...

Gökhan Kutlu
29.04.2005, 15:47
yenilmeyecez insallah farkli da yenecez görürsünüz

Çagman
29.04.2005, 15:47
smileys/smiley36.gifYenersek Ben Burdaki Fener Kahvesine Atkimi Asicam O Kadarina KatlansinLar :D:D

Alptuğ
29.04.2005, 15:53
FB YI 3 - 0 YENERSEK SAMPIYONLUGA GIDERIZ ZATEN GS DE YENECEKTIR ONLARI

Paradiselost
29.04.2005, 16:04
Selam bütün Trabzon halkina bu renkelere gönül veren tün arkadaslara.Baktim ki yenilmekden bahsediliyor ya arkadaslar ferner bizi ne zaman kendi basina yenebildi ki simdi yensin.ankaradan çevik kuvvet çagaran bir takim var karsimizda.Ne fark edecek bu sefer bence farki Tarbzonspor yaratacak degil enilmek fener kaleye bile zor gelecek diyorum.Degil ankaradan çevik kuvvet Usadan missisipi uçak gemisini getirip stadin önüne koysalar yine de bizi yenme sanslari yok.Korkak fenerin firtinada boguldugunu hepberaber izledikten sonra ben yasadigim yerde konvoy yapacagim ayrica en yüyük binadan asagi dev bayrak asacagim ayrica kesin o aksam bi kaç fenerliyi dövecegim sonrada sabaha kadar zevk yapacagim umarim bordo mavimiz hepimize bu senligi yasatir.

sanatik
29.04.2005, 16:07

Sadece sen diil bende merak ediyorum sanatik smileys/smiley24.gifGerçi az çok tahmin edebiliyorum ama insallah yüzümüzün akiyla çikariz Istanbul'dan.

kardes benim bu konuya deginmem kaybedince bile nasıl kazanılacağını öğrenmek icin sadece.

3 ihtimalli bir macda bunu taraftar olarak düsünmek önemlidir.

Kazaninca zaten hic bir sorun yokdur, olamaz.

Paradiselost
29.04.2005, 16:09
Ya ben olayi çözene kadar biseyleri yazmis yollamisim aman kusura bakmayin kisa mesajimda ben bile ne yazmaya çalistigimi anlayamadim kimsede anlamaya çalismasin bundan sonra olmaz :))

SDanışmaz
29.04.2005, 17:03
Bana FbLI arkadasLArimsimdiden yeniLIrsek saLi günü senin yüzünden dershaneye geLemeycegiz diyor...

baris_aykan
29.04.2005, 17:12
hic bir sey dusunmek istemiyorum yeterki yenelim tamamen maca kilitlendim

ulas ferhat
29.04.2005, 17:35
tslimetin08 artvinlisin heralde?

tüm ts lilere selam!

BDiler61
29.04.2005, 18:05
yenilsende yensende taraftarin senle

sevincinle üzüntünle seninle birlikte

gerisiyalan
29.04.2005, 18:20
Ya yenemessek ... onlarin canlari sag olsun, umrumda bile degil. Karsimizda sadece bir takim yok, tüm ülkeyi almisiz, bu unutulmamali. Benim memleketim, o haliyle, o serefsizleri korkutmaya yetiyor ya, federasyonuyla, bakaniyle, basbakaniyle, generaliyle, ne yapip yapip maci kazanma arzu sunde oluyorlar ya ... bu yeter bana!Bir söz vardir ... korkunun ecele faydasi yok ... korkun ulan, korkun!!!!

yenemesek ne yapmamiz gerektigi Mecellenin yazisinda sakli aslinda.
ben yenemesek de formayla gezecegim, onuruyla mücadele eden takimimizdan gurur duyarak.

Mayls
29.04.2005, 19:09
Yensekde Yenilsekde ben Trabzonspor'luyum

Yenilirsek formami geyecegim. Ben Trabzonspor'lu olmaktan utanmiyorum.

Ama yenersek...

Almanlar üc dört gün uyuyamayacak ;-)Edited by: tigin

Crazy_OfLu61_
29.04.2005, 20:05
Biz haziriz Kütahya hazirlansin smileys/smiley1.gif

Beytullah
29.04.2005, 20:09
yenersek warya bu takim sampiyon olur ..insallah bu maci alicaz..smileys/smiley36.gif

U.Sadıkoğlu
29.04.2005, 21:07
Yensekde Yenilsekde ben Trabzonspor'luyum

Yenilirsek formami geyecegim. Ben Trabzonspor'lu olmaktan utanmiyorum.

Ama yenersek...

Almanlar üc dört gün uyuyamayacak ;-)

BUTUN FENERLILERIN GOZLERINI BOYLER SISIRECEZ HERKES MAÇA GELSIN BILET 60 MILYON AMA S. ET BISE OLMAZ HAYDI BEYLER HERKES MAÇAAAAAAAAAsmileys/smiley18.gifsmileys/smiley18.gif

Edited by: tigin

ts-saral-of
29.04.2005, 21:51
eger yenersek maci bosnada turk silahli kuwwetlerinde izlicem

orayi yikarim heralde bosnada sawas cikarsa sasirmayin sakin

U.Sadıkoğlu
29.04.2005, 22:00
oFLu HemSo Iyi edersin bende yardima gelirim

Firtina28
29.04.2005, 23:23
agbim bana yattara imzali forma gonderdismileys/smiley2.gifmaci cumartesi fenerli arkadaslarla beraber izlicem kahveye gidiyoz. trabzonsporlu arkadaslar calisiyo. kazandigimiz zaman kahveyi yikicam evelallah. bekleyemiyorum nasil dalga gecicem ezik arkadaslarla o kadar zevkli olacakki.

not:farkindaysaniz kazandigimiz zaman dedim, eger kazanirsak demedim cunku bu mac bizim lalalalalalalla ooooooo trabzonnnnnn

Harun-61
29.04.2005, 23:38
yensekde, yenilsekde birsey degismeyek...

herzaman TRABZONSPOR !!!!

Kul
29.04.2005, 23:47
Yenersek ne mi olur...

Olacagi belli 34. hafta olimpiyat stadinadaki sampiyonluk maçina gitmenin yollarini arayacagiz...

Hüseyin Çümen
30.04.2005, 00:44
yenersek bir hafta boyunca okulda formayla gezmeyen serefsiz

kelkitli29
30.04.2005, 01:28
agbim bana yattara imzali forma gonderdismileys/smiley2.gifmaci cumartesi fenerli arkadaslarla beraber izlicem kahveye gidiyoz. trabzonsporlu arkadaslar calisiyo. kazandigimiz zaman kahveyi yikicam evelallah. bekleyemiyorum nasil dalga gecicem ezik arkadaslarla o kadar zevkli olacakki.

not:farkindaysaniz kazandigimiz zaman dedim, eger kazanirsak demedim cunku bu mac bizim lalalalalalalla ooooooo trabzonnnnnn

abi maci amerikada saat kacta verecek?

kadirsa_2000
30.04.2005, 02:24
Allah'in izniyle yenecegiz ve cosacagiz. Ben TRABZONSPOR'UMUZA ve futbolcularimiza sonuna kadar güveniyorum, tipki sizin gibi.

Ve sunu da belirteyim, yenilirsekte formamizi giyer gezeriz, gezmeliyiz. Neyse bunu aklimiza getirmeyelim simdilik.

Firtina28
30.04.2005, 02:36
kelkitli29
abi maci amerikada saat kacta verecek?

turkiyeyle 7 saat fark var yani oglen 12 de basliyo

İleli
30.04.2005, 03:16
yenersek 1 sarjor kurusiki bosaltacam simdilik boyle seneye miroglunun silahindan alacam!

mesut61
30.04.2005, 04:25
la butun forumlari okudum. biz bu gazla varya 9 kisi real madrid i yeneriz. ayaginiza kuvvet usaklar . hadi goreyim sizi . smileys/smiley32.gif smileys/smiley32.gif smileys/smiley32.gif

zinos_zon
30.04.2005, 12:47
diyelim ki bir yabanci bu maçi izliyor

"futbolun yalin gerçekleri disindaki etkenler devreye girmez ise; bordo mavili takimin sari lacivert olanlari yenmesi büyük olasilik. ama maçin hakemi garip kararlar vererek bordo takimi sindirmeye çalisiyor ve bunu ustaca yapiyor. sari takimda alex ve anelka gibi büyük futbolcular var ama gerisi siradan oyuncular. bordolu takimda ise yetenekli birkaç oyuncunun disinda belirgin olarak öne çikan baska birsey var. hepsi yürekleriyle ve "temiz" oynuyorlar. su açikça görülüyor ki bordo takim bu maçi kazanir. ama olur da kazanamazsa da, gelecege umutla bakabilirler, zira potansiyelleri sari takimi eziyor"

burasi türkiye, biz de trabzonuz:)Edited by: zinos_zon

Hünkar
30.04.2005, 13:30
yenersek ben yakarim buralari nerde b fenerli gorsem yarim kalan aklini alirim ne bilim trifsiz bi mutluluk yasarim heralde gerci yenersek diil yenecez hemde eze eze insallah

melankoli
30.04.2005, 13:37
Arakadaslar sizi bilmemem ama feneri yenersek kesin istanbul karisir.En azindan bizim ögrenci yurdu karisir.çünkü 5 bin ögrenciden 10 tane falan TRABZONLU var.Ama 10 tanemiz buraya yeter...:)))

TSelif
30.04.2005, 13:38
Üzerimize çok oyunlar oynaniyor arkadaslar. smileys/smiley7.gif

Ama insallah bu oyunlara karsiligi bizim çocuklarimiz sahada oynayarak cevap verecek dimi smileys/smiley32.gif

sweetrose
30.04.2005, 13:44
Sayet fenerbahçeyi iyi motive olarak Kadiköyde yenebilirsek sampiyonlugun hiç uzak olmadigini anlayabilecegiz. Ayrica Trabzonspor feneri sahasinda yenerse o eski günlerine dönmüs yani IStanbul saltanatina son veren takim imajini geri alacaktir...

Ibo61
30.04.2005, 13:52
Bu maci alacagiz!!!!! Yillardir bu kadar emin olmamistim yenecegimize!!!!

Hüseyin Çümen
30.04.2005, 14:42
maçi alirsak yurdu kemnçeyle inletmeyen serefsiz

Emrahsaral
30.04.2005, 14:51
BU MAÇI ALMAKTAN BASKA ÇARE YOK FENERI YENIP 1996 NIN RÖVANSINI ALMAK GEREKIYOR

zanoylu
30.04.2005, 15:12
Y E N E RI Z Birde gese ollara vurursa ne olur biliyormusunuz

SAMPIYON

Muhalif
01.05.2005, 02:46
bu konu için asagidaki linke tiklayin artik.. hep adminler mi konu tasiyacak yahu.. asagidaki linkten dewam...

http://www.bordomavi.net/bmn/forum/forum_posts.asp?TID=3177& (http://www.bordomavi.net/bmn/forum/forum_posts.asp?TID=3177&PN=1) amp;PN=1

Vektra58
01.05.2005, 03:04
Muhalif; Her tarafa saçma sapan yazilar yazmissin. Senin herhalde Cem papila ile akrabaligin var. Yada Fenerbahçelisin. Senin gibilerin bizim aramizda yeri yok. Burasi çöplük degil, KendineHakiki birçöplük bul. Burasi trabzon taraftarini formu. Ajanlar ve satilmislar giremez. umarim ne demek istedigimi anlamissindir..

Mayls
01.05.2005, 12:46
takmayalim bence bu maci kafay

herzamanki gibi Eziklerin 12 adami vardi sahada

11 Febe formasiyla öbürüde hakem

hakantpl
01.05.2005, 12:56
Arkadaslar yazinin basliginda Feneri yenersek Bayraklari sokaga çikaralim formalarimiz giyelim felan yaziyordu. Benim Su an formam üstümde 1 Hafta da çikarmicam, Çünkü Biz Feneri yendik. Fener 2-1 Maçi aldi diyorlar ama, kim inanirki bu haber de Asparagas,

Biz Kadiköyde Feneri 2-1 yendik. kim ne derse desin