PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Trabzondakİ trabzonsporlular

leventturksoy
10.04.2009, 11:20
ben istanbulda yasıyorum trabzonun ist de izmitte yakın illerde olan maclarına gidiyorum gitmeye calısıyorum
32 yasındayım cok kez yenildik bir futbolcumuza kufur etmedim yuhalamadım madde atmadım hep bekledim
hep destek oldum istanbulda ts traftarı ankarada ts traftari izmirde ts traftarı takımına 90 dk destek verirken
yensede yenilsede trabzondaki arkadaslar siz neden yuhalıyorsunuz? bu takımsizin takımınız deyilmi ozellikle
trazzonda yasayan rektaslarım seyirci profilini deyistirmek sart oturup cekirdek yemek isteden gitsin sahilde yesin
oturmaya gelmesin maca gurupların stada datılması lazım hep destek tam destek olmaklazım ondan sonra basarı
beklemek gerekir sen seyirci olarak gerekeni yap sonra takımından BASARI BEKLE.

Adem Erdoğan
10.04.2009, 11:23
Bu sitede olanlar zaten dediklerini yapacak insanlar değil.Bunları gidip o tribünlerde söylemen lazım.;)

Osman Küçük
10.04.2009, 11:24
merak etme kardeşim biz gerekeni yapıyoruz zaten

Emirhan Makul
10.04.2009, 11:26
Trabzondakİ trabzonsporlular

Trabzonda Başka insan yok ki Başka bir takımla sınıflandırma geçerli değil yani :D

Gökçebey
10.04.2009, 11:28
Yukarıdaki mesajı yazmak için hazırlanıyordum. Hep çekirdekçi, küfreden, yuhalayan, tepki gösteren taraftar profilinden bahsediyorsunuz. Dinlenme gününde stada gidip pankart asan, kalabalık bir şekilde sinerji yaratmak için organizasyon düzenleyen, ihtiyaç olduğunda kombine kart ayarlayan, maç günü erkenden hazırlıklar abaşlayan, saatlerce konfeti hazırlayan, başka şehirlerden gelen arkadaşlarını ağırlayama çalışan, çekirdek çitlemeyen, tezahürat yapan taraftarların arasına giren, yuhayalamayan, ıslıklamayan, neredeyse tüm stadın tepki gösterdiği futbolcusu sahdan çıkarken alkışlayan, sonra da lehine tezahürat yapan, maçtan sonra pankartlarını sırtlayan, stadda bırakmak zorunda kaldığı pankartlarını köşe bucağa saklamaya çalışan vb vb vb 'lara daha bir kez teşekkür için konu açıldığını görmedim.

Görmeyeceğim de. Çünkü taraftarlık bunu gerektiriyor.

Burçak
10.04.2009, 11:30
Bu durumu Trabzon ve diğer illerde yaşayan Trabzonsporlular diye sınıflandırmamalıyız.
Ayrıca başlıktan çıkan anlamada açıklık getirmek gerek. Trabzondaki Trabzonsporlular olmamış.
Trabzonda herkes Trabzonsporludur zaten.
Tribünler ile alakalı önerilerimizi ilgili bölümde yapabiliriz.
Tribün (http://forum.bordomavi.net/forumdisplay.php?f=20)