PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Sayacı Tamir Etmeye Var mıyız?

Ahmet Başkaya
10.04.2009, 02:26
Kalan fikstüre bakınca aslında şampiyonluğun bitmediğini ve uzak olmadığını çok net görebiliyoruz...Hacettepe ligden düştü...Gençlerbirliği bize hiç ters gelmemiştir...Sivasda ya herro ya murro yenemezsen zaten şampiyon olma....Kayserispor puan dağıtan hedefsiz tolunay hocunanın takımını yenmek istersek zor değil bence..Kocaeli deplasmanına gittiğimizde Kocaelinin düşmeyi garantileyeceğini tahmin ediyorum..Bursayı artık azimle yenmeliyiz..Eskişehirin o maçta hiç bir amacı olmayacak...Zor olmaz diye düşünüyorum...Fener maçı Fenerin durumuna bağlı...Biz inanırsak hiçbirşey zor değil arkadaşlar..Sivas ve Fener Maçını alırsak şampiyonluğun bir numara adayıyız son hafta sivasın gs ile oynadığını fb gs ..fb bjk...bjk gs..maçlarını düşünürsekk ...Kendi kaderimizi çizeceğiz ben inanıyorum ve 7 Galibiyet 1 beraberlik veya mağlubiyet 21 puan şampiyon eder bizi diyorum Vira bismillah...

Hacettepe(D)
Gençlerbirliği
Sivasspor(D)
Kayserispor
Kocaelispor(D)
Bursaspor
Eskişehirspor(D)
Fenerbahçe

Dediğim bozulmayana kadar başlığının kilitlenmemesini rica ederim saygılarımla....

OnOuR
10.04.2009, 02:46
İnşallah diyorum bende ama kilitlenme ihtimali yüksek bi konu... ;)

Ahmet Başkaya
10.04.2009, 02:50
İnşallah diyorum bende ama kilitlenme ihtimali yüksek bi konu... ;)
İlk yorumu böyle olan başlığın burnu...:D...yA cidden inanıyorum ve olacak amaç başlığımız olsun değil öbür sayaç gitti kilit almaz en kötüsünden öbür sayacın yerini alır..

KemaL_Ts
10.04.2009, 02:52
bende hala inanlardanim. diger tüm maclari aldikmi bence kesin sampiyonuz! Fener ve Gs hala bu kadar inaniyorsa biz niye sampiyonluga erken havlu atalim yine. sonuna kadar BIZDE VARIZ!

Ahmet Başkaya
10.04.2009, 02:53
Canını yerim kemalim ya ha şöyle...Eminim gençler vve hacettepe maçında tekrar dönecez ve şşunu söylüyorum sivas bu hafta puan verecekk...

OnOuR
10.04.2009, 03:11
Yaa bende inanıyorum ve imkansız gibi görüneni isteyenlerdenim ;) Olamaz mı Trabzonspor şampiyon, bence olur. Hatta sen bu hafta Sivas puan kaybeder demişsin bende şöyle bi genelleme yapıp yatağıma doğru yol alim :D Bu hafta bence bizim haftamız olacak, tabii bizim yenmek dışında herhangi bir sonuç almamamız kaydıyla :D

ofluoglu
10.04.2009, 04:31
http://www.youtube.com/watch?v=SRjMGHJx1OM

biraz moral olsun silkelenmenin vakti geldi

ErtuGrul
10.04.2009, 04:48
Ben inaniyorum 8 maclik galibiyet seri yakalayacagimiza...8 macida alirsak sampiyon olabilirmiyiz?

Ömer SEVİNÇ
10.04.2009, 05:12
Şu sayacı ne zaman kurcalasak maç kaybettik. Karıştırmayın ula.

smster.net
10.04.2009, 05:34
Kalan fikstüre bakınca aslında şampiyonluğun bitmediğini ve uzak olmadığını çok net görebiliyoruz...Hacettepe ligden düştü...Gençlerbirliği bize hiç ters gelmemiştir...Sivasda ya herro ya murro yenemezsen zaten şampiyon olma....Kayserispor puan dağıtan hedefsiz tolunay hocunanın takımını yenmek istersek zor değil bence..Kocaeli deplasmanına gittiğimizde Kocaelinin düşmeyi garantileyeceğini tahmin ediyorum..Bursayı artık azimle yenmeliyiz..Eskişehirin o maçta hiç bir amacı olmayacak...Zor olmaz diye düşünüyorum...Fener maçı Fenerin durumuna bağlı...Biz inanırsak hiçbirşey zor değil arkadaşlar..Sivas ve Fener Maçını alırsak şampiyonluğun bir numara adayıyız son hafta sivasın gs ile oynadığını fb gs ..fb bjk...bjk gs..maçlarını düşünürsekk ...Kendi kaderimizi çizeceğiz ben inanıyorum ve 7 Galibiyet 1 beraberlik veya mağlubiyet 21 puan şampiyon eder bizi diyorum Vira bismillah...

Hacettepe(D)
Gençlerbirliği
Sivasspor(D)
Kayserispor
Kocaelispor(D)
Bursaspor
Eskişehirspor(D)
Fenerbahçe

Dediğim bozulmayana kadar başlığının kilitlenmemesini rica ederim saygılarımla....

birakin su kafayi; fikstur hesabini;altiyi yediyi; basimiza ne geldiyse sizin yuzunuzden geldi;

zevkine mac izliyosaniz izleyin her hafta; futbolu takip edin; skoru; sonuclari; fiksturu degil; taraftari bu psikolojiye soktukca; altinda takim eziliyor.

biri cikip artik sampiyon olamayiz diye demec verse; her maci kazanmaya baslayacagiz.

Egemen Yılmaz
10.04.2009, 05:59
Artık sayaç işi bitti önümüzdeki her maçı alırsak ne ala, alamazsak da yapılanmaya devam edeceğiz, şampiyonluğa en çok odaklandığımız noktayla şampiyonluktan kopma noktamız kesişince "her şeyi yıkıp baştan yapalım" düşüncesi(zliği) kendini iyice hissettirmeye başladı, yönetim kurulumuzun bu durumun üstesinden gelecek tecrübeye ve yetiye sahip olduğunu düşünüyorum, umarım yanılmam.

TheCrow
10.04.2009, 08:19
Ben inaniyorum 8 maclik galibiyet seri yakalayacagimiza...8 macida alirsak sampiyon olabilirmiyiz?

Yüzde yüz...Hatta 1 de beraberlik hakkımız var.

Burhan61
10.04.2009, 09:23
matematiksel olmasa bile 8'de 8 şampiyon yapar.

aaahmet61
10.04.2009, 09:28
trabzonspor futbolcuları lige havluyu atmış bana göre.galibiyet nasıl alacağızki gol atmak bizim takımda nerdeyse mucize.bu sene uefaya katılalım bana yeter.şampiyonluk mu hayal bu saatten sonra.takım hızla irtifa kaybediyor.öünümzdeki sene inşallah oluruz.

Mustafa Yılmaz
10.04.2009, 09:29
Arkadaşlar sahaya gerçekten yüreğini ortaya koyan ,kendini parçalayan 11 kişi çıkaramayız bu andan sonra ,onun için sayacı seneye kadar dinlendirelim bence.

yusufyilmaz
10.04.2009, 09:46
hasta komada son tedavileri uygalayacagiz anlamına geliyor.atelyede alet edavat var ama tamir için bozuk parçaların cıkartılması lazım.kaptan hazreti hüseyin,selcuk, umut bide kanları donmuş bazı futbolcular var. onlar tedavi olur ama bu üçü değişmesi lazım.sayac parçaları değiştikten sonra çalışmaya başlar.
bide operatöre ince ayar cekmek lazım .operatör(ersun hoca)

İdris Toksoy
10.04.2009, 09:54
imkansız değil elbette ama son haftalardaki gidişat üzücü

Adem Erdoğan
10.04.2009, 10:12
Şampiyonluk auta gitti.

O havayı kaybettik.

bordo61
10.04.2009, 10:44
sayaca ne zaman el atsak bozuldu

OLCAY ÇAKIR
10.04.2009, 10:52
Çok güzel başlık,açanın ellerine,yüreğine sağlık.

murat köse
10.04.2009, 10:58
biz aslında cidden şam olabiliriz ama inanmak lazım.
bizim inandığımızın yarısı kadar futbolcular buna inanırsa cidden şam olabiliriz.

leventturksoy
10.04.2009, 11:03

Hacettepe(D)
Gençlerbirliği
Sivasspor(D)
Kayserispor
Kocaelispor(D)
Bursaspor
Eskişehirspor(D)
Fenerbahçe

dostum iyi diyorsunda su bizim trabzondaki seyirci yokmu herseyin sebebi bagardın cagırdın oturdun yuhladın kufur ettin sonuc gitmis birsuru puan morali bozulmus bir takım kaldı geriye ensonunda trabzon sporumuzu ist alcaz bir sene kıymetini anlıcaklar trabzondaki arkadaslarımız

Ömer TOPAL
10.04.2009, 11:12
oynayalum uşaklar Trabzon kolbastisi....umutsuz yaşanmaz....benim hala umudum var....bu yıl olmasa bir dahaki yıla :) alıştık artık umut ederek yaşamaya saten

okanyildirim
10.04.2009, 11:21
fikstür hesabına gerek yok sorsalar yoldan geçen birine Trabzonspor evinde denizli,konyaya yenilecek belediye ile berabere kalacak herkes gülerdi öyle şey olur mu diye onun için ileriki maçları şu anlık boşverin önümüzde hacettepe maçı var tek tek düşünelim maçları

AKSOY_61
10.04.2009, 12:05
Hacettepe(D)
Gençlerbirliği
Sivasspor(D)
Kayserispor
Kocaelispor(D)
Bursaspor
Eskişehirspor(D)
Fenerbahçe

Fikstüre bak hizaya gel.
sayaç sezon sonunda 4 ü gösterir bence.

Şu bursayla sivası şöyle evire çevire yensek hatta sivası şampiyonluktan eden takım biz olsak o kadar güzel olurki.
şampiyonluk zaten gitti avrupaya gitmeyi garantilerdikten sonra beni en fazla mutlu eden şey bu olur sanırım.

Selim Turan
10.04.2009, 12:08
Ya şu topcular ruhsuz ölü pas vermiyor mücadele etmiyor. anlamıyorum. taraftar tribünde kuduruyor bunu görünce bu havasızlığı görünce taammül edemiyor. Sonrada taraftar suçlu oluyor takıma baskı oluyor diye. Ulan taraftar inse sahaya oynasa maçı alacak bu hırsla oyuncular ölüyor resmen!

Gelde darlanma şimdi...

mustafakaya
10.04.2009, 12:08
bu sezon kendi sayacımı mühürledim, sayaç bizi gerdi.

İHTİLALL
10.04.2009, 12:11
Sayaç bozulmuşmuydu yahu?Olsun ben içimden sayıyordum zaten..:):)

Selim Turan
10.04.2009, 12:13
Kim bozdu bu sayacı benim niye haberim yok?

İdris Toksoy
10.04.2009, 12:19
önümüzdeki iki maçı güzel futbol oynayıp kazanırsak sivasıda eze geçeriz evelALLAH.sonra umudumuz kat kat artar.

ErtuGrul
10.04.2009, 12:43
Yüzde yüz...Hatta 1 de beraberlik hakkımız var.
Insallah dediginiz gibi olur...mumkunse beraberlik hakkimizi sivas macinda kullanmayalim...sivasi evire cevire yenmessek sampiyon olsakta icim buruk olacak...

serdar61
10.04.2009, 13:08
şu sivas ı yenmekten beter edelim yeter bana

Keleşoğlu
10.04.2009, 13:30
sayaç 7 den 0 a gelirse ve şampiyonluk gelmezse bu sayacı yapanı sevelim:)

.....
10.04.2009, 13:45
Ben her zaman aynı seyi söylüyorum simdide aynı seyi söylerim evelallah.

Allahın izniyle bu takım bu sene ligi iyi yerlere gelecek. Biz buna inanıyoruz ve başaracağız.

Keleşoğlu
10.04.2009, 13:49
sayaç yapmayalım futbolcular bu stresi kaldıramıyor:D

hüseyin1975
10.04.2009, 13:55
Mac ile fazla alakasi yok belki ama su Videonun son 5 Dakikasini izleyince hep gözlerim doluyor, MEMLEKETIMI ÖZLÜYORUM!
SEVIYORUM SENI TRABZONUMMMMMMMMMMMMMM

http://www.youtube.com/watch?v=PkM2x_fXisE&feature=related

Cafer Bulur
10.04.2009, 14:02
Insallah dediginiz gibi olur...mumkunse beraberlik hakkimizi sivas macinda kullanmayalim...sivasi evire cevire yenmessek sampiyon olsakta icim buruk olacak...
Zaten sivasi yenemezsek sampiyon olamayiz.

Beraberlik hakkimiz bana göre yok,olsa da bu maclar sivas veya fb maci degildir.

İdris Toksoy
10.04.2009, 14:52
sayaç 7 den 0 a gelirse ve şampiyonluk gelmezse bu sayacı yapanı sevelim:)

bak bu güzel fikir :)

cyberentalpi
10.04.2009, 14:57
Sivası gecersek sampiyon oluruz bana gore.
Hem neden olmayalım ki. Fikturde tek zor rakip su an sivas.

TSigalko
10.04.2009, 14:58
2.de olsak yeter bence.Öncelikli hedefimiz Ş.Ligi olmalı..

Alihan Ertürk
10.04.2009, 15:01
Kalan 8 maçın 6ini kazanacağız 2si berabere bitecek..

Hüseyin İlkin
10.04.2009, 15:43
Bizden önce takımın varız demesi lazım.

Zaten biz haftalardır varız diyoruz...

Ahmet Başkaya
10.04.2009, 16:29
OLCAY ÇAKIRÇok güzel başlık,açanın ellerine,yüreğine sağlık.
TEŞEKKÜR EDERİM ABİ

SMSTER.NET
birakin su kafayi; fikstur hesabini;altiyi yediyi; basimiza ne geldiyse sizin yuzunuzden geldi;

zevkine mac izliyosaniz izleyin her hafta; futbolu takip edin; skoru; sonuclari; fiksturu degil; taraftari bu psikolojiye soktukca; altinda takim eziliyor.

biri cikip artik sampiyon olamayiz diye demec verse; her maci kazanmaya baslayacagiz.

BAK KARDEŞ BENDE KENDİ ÇAPIMDA BİŞEYLER YAPMAK İSTİYORUM...AZ ÇOK SİTEYİ TAKİP EDEN BENİM TAKIMIN İYİ GÜNDEDE KÖTÜ GÜNDEDE YANINDA OLDUĞUMU BİLİR..ONDAN DOLAYI SENİN YÜZÜNDEN DEYİP BENİ SUÇLAMAK KİMSENİN HADDİNE DEĞİL HELE SENİN HADDİNE HİÇ DEĞİL...BEN 7 GALİBİYET ALIRSAK ŞAMPİYONLUKTA OLACAĞIMIZA 22 PUAN LA ŞAMPİYONLUĞU İLAN EDECEĞİME İNANIYORUM...BAK SADECE İNANIYORUM BÖYLE OLACAK DEMİYORUM...GEREKLİ Bİ SEBEBİN VARSA RAPORLA DERSİN YÖNETİCİYE SÖYLERSİN BANA GELİP DE SENİN GİBİLER YÜZÜNDEN DİYE BİRŞEY DİYEMEZSİN...BİZ 7 GALİBİYET ALIP ŞAMPİYON OLAMAYALIM BEN SEVİLMEYE RAZIYIM MERAKLILAR İÇİN...SAYGILARIMLA...

aktan61
10.04.2009, 17:15
belediye maçında avni akerde taraftar olarak bizlerinde heyecanı kalmadığını gördüm
ayrıca takım özgüvenini kaybetmiş
8 maçta 4 galibiyet zor çıkar

Mustafa Ayazoğlu
10.04.2009, 18:10
7 Galibiyet 1 Beraberlik bu işi çözer

Muhammed KOÇ
10.04.2009, 18:33
matematiksel olarak şampiyonluk şansımız bitene kadar bu davaya inanacağım.. fakat bu h.tepe maçında da bir pürüz çıkarsa artık biter..şu anda inancımdan hiçbirşey kaybetmiş değilim..

Uğurtan
10.04.2009, 18:41
Hacettepe'yi yenelim sayaca bakarız sonra.. ;) Galibiyeti özledik..

Ahmet Başkaya
10.04.2009, 19:16
matematiksel olarak şampiyonluk şansımız bitene kadar bu davaya inanacağım.. fakat bu h.tepe maçında da bir pürüz çıkarsa artık biter..şu anda inancımdan hiçbirşey kaybetmiş değilim..
bende aynen katılıyorummm...

Alper Beyazay
10.04.2009, 19:32
En az 2. olacağız.Yani Şampiyon olamasak da en azından Şampiyonlar Ligi'ne gideceğiz.Böyle düşünüyorum,istiyorum ve söylüyorum :)

mashal61
10.04.2009, 19:44
Bence bu kadro için ilk iki başarı, 3.lük ve 4.lük vasat performans, 5.likse berbat performanstır. Şu an itibariyle hepsinin olma ihtimali olduğuna inanıyorum. Yani şampiyon da olabiliriz, 5. de. Futbolcuların daha istekli, hırslı oynaması lazım. Takım ruhunun yeniden canlanması lazım. İnş. bu saydıklarımız da olur, şampiyon da oluruz. Ama inancı kaybetmemekte fayda var.

Mayls
10.04.2009, 19:57
İnanıyorum.
Bazı işler iyi gitmemiş olabilir. Şanssızlıklar ve hatalar olmuş olabilir.
Ama bu hafta çıkacağız ve şampiyonluk sürecini devam ettireceğiz.

Ahmet Başkaya
10.04.2009, 21:18
İnanmaya devam bu hafta 6 kalacak sayaç.....

Ahmet Başkaya
11.04.2009, 21:09
Usta geldi açılın sayacı düzeltelim....

.....
11.04.2009, 21:13
İnanıyorum Allahın izniyle olacağız...

Sefa Murat Dokuz
11.04.2009, 21:45
Bırakın sayaç mayaç, Bakın Gökçek sayaç meselesi yüzünden tahtından oluyodu az daha, bizim tahtımızı sivas sallıyor siz ona bakın. Yeni Anadolu beyi başlıklaırını görür gibiyim. Ne yapıp ne edip Sivası sivasta yenmek şart.

Ahmet Başkaya
12.04.2009, 14:27
Ula uşaklar kaldı 6 gelecek gelecek inanın şampiyonluk gelecekk...

Rasim YILMAZ
14.04.2009, 13:09
Sayaç Mayaç hikaye...
Şu yedi maçta futbolcuların canını dişine takarak oynaması lazım...
7 tane final maçı...
O kadar da aciz değilsiniz heralde...

Koşun vurun parçalayın alın şu 7 maçı...

a f s
14.04.2009, 13:10
http://img2.imageshack.us/img2/9832/yediyedi.png

Az kaldı kavuşmaya...

Adulyan7
14.04.2009, 14:21
[quote=a f s;2138139]http://img2.imageshack.us/img2/9832/yediyedi.png

şu resmi herkes avatarında flan kullansa çok güzel olur bence

halil ibo
14.04.2009, 14:25
Başarı BAŞARACAĞIM diyenindir.Umarım futbolcularımız da böyle düşünüyordur.Hayde 7'de 7'ye ...

Yalçın Ulusoy
14.04.2009, 14:25
Trabzonspor'un eski futbolcularından Oktay Derelioğlu, "bordo mavili takım 6 galibiyet, 1 beraberlikle 69 puanla şampiyon olur" dedi.
Karadeniz TV'de Oğuz Dizdarın konuğu Trabzonspor'un eski futbolcularından Oktay Derelioğlu'ydu…
-Şampiyonluk favorim Trabzonspor
-Trabzonspor 6 galibiyet 1 beraberlikle 69 puanla şampiyon olur
-Fatih Tekke bu takımda olsaydı açık ara liderdi.
-Trabzonspor'un canı gönülden başarılı olmasını istiyorum
-İnşallah Trabzonspor şampiyon olur
Oktay Derelioğlu, Trabzonspor ile ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Derelioğlu, şampiyonluk favorisinin Trabzonspor ve Beşiktaş olduğunu belirterek, “Şampiyonlukta benim en büyük favorim Trabzonspor'dur” dedi.

Ligin bitmesine 7 haftanın kaldığını ifade eden Oktay Derelioğlu, “Trabzonspor 6 galibiyet 1 beraberlikle 69 bordo mavili takım şampiyon olur. Bu takımda Fatih Tekke olsaydı açık ara liderdi. Trabzonsporun başarı olmasını canı gönülden istiyorum. İnşallah trabzonspor bu sene de şampiyon olur” diye konuştu.

Mustafa Ayazoğlu
14.04.2009, 14:27
Kaldı 6 yanlış olur 7 galibiyet alırsak belki , bjk ve sivas 2 maç birden kaybetmez

UtopyaTs
14.04.2009, 14:28
Gençlerbirliği maçını da yenersek takım iyice moral bulucak.Cuma günü maçı yenersek Sivas maçını da alıcağız.

Yalçın Ulusoy
14.04.2009, 14:29
Kaldı 6 yanlış olur 7 galibiyet alırsak belki , bjk ve sivas 2 maç birden kaybetmez
bu hafta konya bize oynadıgı futbolun yarısını o azimi sivas maçında göstersin sivas kaybeder haftayada biz sivası yenersek sivas 2 mağlubıyet alır besıktasında 2 derbiyi kaybetmesi yada 1ini kaybedip eskişehir bursa ankaragücü maçlarından ikisinde berabere kalması sonucunda oluruz sampıyon

baya ince hesap:)

MahmutHSO
14.04.2009, 14:30
7 de 7 şampiyon yapar

Adulyan7
14.04.2009, 14:42
bence de 7de 7 döker bizi sokaklara :)

shrek:)
14.04.2009, 15:15
bn hala inaçlıyım ve inacım devam edecek ne ble ya ligde 7 hfta kldı ve bis pes mi edecğiz ki snımz olmasın rağmen diğer takımların traftrı sansları azalmasına rağmen hala inanıyolar ne bisdeki bu inaçsızlık anlam veremiyorum...şampiyonluk ruhunu kaybetmişz ne bu böle ya oyuncak mı....şampiyonluk ruhu kaybolan bişe değildir vardır ve devam eder bisim traftrda bu ruh var ve var olcak........ yeterki biz inancımız kaybetmeylim bn inanıyorum ya siz......

Bahattin Aydın
14.04.2009, 15:18
Biz 5 olarak hesaplayalım sivas ve febe maçını kazanırız zaten :)

bocek
14.04.2009, 15:22
kaldı 7, kaldı 6 diye gidersek işimiz var... o zaman sezona başlarken "ilk 8 maçı alalım" diyelim. sonra "kalan 9 maçı da alarak ilk yarıyı kapatalım" diyelim. öyle öyle 34 maçı da alalım. böyle "kaldı 7, kaldı 6" yanlış düşünceler. en son fener ve galatanın başkanları diyodu böyle sonları ne oldu gördük. öte yandan beşiktaş ve sivasa bakıyoruz "en az kayıpla tamamlamak istiyoruz" diyolar. en mantıklı ve futbolcu üzerinde en rahatlatıcı söylem budur "en az kayıpla tamamlamak".

Mustafa Ayazoğlu
14.04.2009, 15:29
bu hafta konya bize oynadıgı futbolun yarısını o azimi sivas maçında göstersin sivas kaybeder haftayada biz sivası yenersek sivas 2 mağlubıyet alır besıktasında 2 derbiyi kaybetmesi yada 1ini kaybedip eskişehir bursa ankaragücü maçlarından ikisinde berabere kalması sonucunda oluruz sampıyon

baya ince hesap:)

Beşiktaş bu hafta Bursa'dan 3 puan alırsa şampiyon diyebiliriz.. Berabere kalsa bile şampiyonluk için zorlanır.. Bizim için önemli olan en azından 2. olmak ve şampiyonlar ligine katılmak.. Beşiktaş bu ortamda 2 derbiyide kazanabilir !

Şampiyonluk için Sivasspor'u hesaba katmıyorum bile!

Ömer SEVİNÇ
14.04.2009, 15:33
Bjk'nin zor maçları yeni yeni başlıyor. Bu hafta Bursa onlardan puan almazsa ben birşey bilmiyorum;)

Daha 2 tane de derbiye çıkacaklar ohoo.

Biz Gençler ve Sivas maçlarını kazanalım yeter ki, gerisi önemli değil. Önümüz açılacaktır merak etmeyin.

Mustafa Ayazoğlu
14.04.2009, 15:39
Bjk'nin zor maçları yeni yeni başlıyor. Bu hafta Bursa onlardan puan almazsa ben birşey bilmiyorum;)

Bizim öz evlatlar bize hep köstek olmuştur, Beşiktaşlılarda öyle bir durum yok ! Ertuğrul Sağlam konusunda şüphelerim var ! Beşiktaş rahat olmasa bile maçı yine koparır !

Ömer SEVİNÇ
14.04.2009, 15:40
Bizim öz evlatlar bize hep köstek olmuştur, Beşiktaşlılarda öyle bir durum yok ! Ertuğrul Sağlam konusunda şüphelerim var ! Beşiktaş rahat olmasa bile maçı yine koparır !

Ertuğrul şerefsiz bir insan değil. Rahat ol sen..

1 puan garanti, belki 3 puan alır Bursa;)

Sercan'ın durumu da önemli ama. Oynayacak mı bilmiyorum.

Koray
14.04.2009, 15:42
Bu hafta çok önemli...
bjk ve Sivas yenilirse şampiyonluğa tekrar inanırım,diğer türlü sayaç falan yalan olur...

Hüseyin Kurt
14.04.2009, 15:44

Sercan oynuyor diye biliyorum.Bi sorun mu varmış Ömer?

Mustafa Ayazoğlu
14.04.2009, 15:44
Bu hafta çok önemli...
bjk ve Sivas yenilirse şampiyonluğa tekrar inanırım,diğer türlü sayaç falan yalan olur...

2si birden yenilirse şampiyonluk gitti geldi derim, zor ama olabilir !

Ömer SEVİNÇ
14.04.2009, 15:46
Sercan oynuyor diye biliyorum.Bi sorun mu varmış Ömer?
Abi sanki bir Sercan da yokmuş muhabbeti hatırlıyorum ben ama emin değilim işte..

Emin olan biri varsa yazabilir:)

bocek
14.04.2009, 15:47

ya şerefsiz bir insan değil elbette fakat adam sonuçta kendisi kurmuş o takımı. kendisi şampiyonluğa inanarak kurmuş. nasıl yensin şimdi beşiktaş'ı? :) böyle düşünmek can sıksa da böyle :S

Ömer SEVİNÇ
14.04.2009, 15:49
ya şerefsiz bir insan değil elbette fakat adam sonuçta kendisi kurmuş o takımı. kendisi şampiyonluğa inanarak kurmuş. nasıl yensin şimdi beşiktaş'ı? :) böyle düşünmek can sıksa da böyle :S

Ne alakası var yahu?

Beşiktaş şampiyon olursa Ertuğrul şampiyon etti mi diyecekler? Tam tersi Ertuğrul'un enkazını Denizli aldı adam etti diyecekler. Ertuğrul'a haksızlık yaptılar kendini göstermek de isteyecektir.

Ayrıca Bursa'nın UEFA şansı da var. Fb ve G ile 4 puan fark var sadece ve bu fark bu hafta daha da azalır;)

Hüseyin Kurt
14.04.2009, 15:50
Abi sanki bir Sercan da yokmuş muhabbeti hatırlıyorum ben ama emin değilim işte..

Emin olan biri varsa yazabilir:)

Bursa'nın kozu Sercan

Gelecek sezon UEFA Kupası´nda mücadele etmeyi isteyen Bursaspor, bu doğrultuda Ankaragücü ile kritik bir maça çıkacak...

Tadeu’nun sakat, Gökhan Güleç’in ise kart cezalısı olması teknik direktör Ertuğrul Sağlam’ın canını sıkarken, genç hoca Sercan Yıldırım ile son idmanda yakından ilgilendi. Yıldız futbolcu ile sık sık konuşan ve dikkatini çeken Sağlam’ın Sercan’a, “Sana güveniyorum. Hücum organizasyonundan sen sorumlusun” dediği öğrenildi

Fanatik

Böyle bir haber var,İnşallah Sercan oynar,İnşallah Sercan'ın karşısında da Gökhan Zan oynar :)

Ömer SEVİNÇ
14.04.2009, 15:51
:) Eyvallah abi.

O zaman net söyleyim size. Bursa Bjk'den puan alacak. Alamazsa gelin hesap sorun benden:)

Mustafa Ayazoğlu
14.04.2009, 15:54
Geçen yıl son 7 hafta topladıkları puan

Galatasaray 19
Beşiktaş 15
Sivasspor 15
Fenerbahçe 13 (Liderdi 27 Hafta)

Trabzonspor 11

21 puanın tamamını alırsak bir ihtimal şampiyonluk gelebilir !

Ali Tunahan Güllü
14.04.2009, 15:56
hadi inşallah gençlerbirliğinide sivasıda yeneceğiz...

sbay
14.04.2009, 15:57
Arkadaşlar Sercan Beşiktaş maçında sarı kart cezalısı....

ayrıca gençlerbirliğinden koray da bizim maçta cezalı....

Kaynak:tff

Hüseyin İlkin
14.04.2009, 16:01
Duyduğuma göre, Bursaspor Sercan'ın cezasını kaldırmak için Pfdk'ya başvurmuş. Ama sadece arkadaşlardan duyma. Kesin midir bilmem :) Bizim maç öncesinde kadroya dahil edilmişti, yine edilir inşallah.

Hamdi Karamahmutoğlu
14.04.2009, 16:04
Bence Bursaspor'un en büyük kozu Ertuğrul Sağlam.
Kendisine yapılan haksızlıklara rağmen Bursaspor'u neredeyse Uefa potasına soktu.
Bu maça asılacaktır Bursaspor, umarım puan kabı yaşar Bjk.
Tabi diğer taraftan haftayı kayıpsız geçmeliyiz.

bordo&maviaşkı
14.04.2009, 16:05
Eğer ki bizler taraftar olarak son maçın son sn sine kadar,her ne pahasına olursa olsun takımımızı bugüne kadar hiç görülmediği şekilde desteklemeye devam edersek, Allahın izniyle şampiyonluğu bizim(taraftarın) getireceği inancındayım...
Biz inşallah gençler maçından kayıpsız çıkarsak,sivasın bocalayacağı inancındayım.. şunu iyi bilin ki tüm sivaslılar en çok Trabzonspor maçından çekiniyolar.Ama biz o hafta sakin olursak Allahın izniyle o maçı da alırız.Bizim o maçı kazanmamız demek,sivasın herhangi bir yenilgisinde şampiyon olmamız demektir.. bjk nin 2 tane derbi maçı ve zor maçları var,bunların hepsini kazanamayacaktır(inşallah) bence... Arkadaşlar dediklerimi yabana atmayın ve ilk önce takımımıza moral vermek için hemen idmana gitmeliyiz inancındayım... bu desteği onlara hissettirdiğimizde gerisi kendiliğinden gelecektir inşallah... hadi yapın bir organizasyon da idmana gidelim.. Uşaklar bi silkelenin gözünüzü seveyim.. unutmayın ki; inanmak, başarmanın yarısıdır...

Mustafa Ayazoğlu
14.04.2009, 16:06
Duyduğuma göre, Bursaspor Sercan'ın cezasını kaldırmak için Pfdk'ya başvurmuş. Ama sadece arkadaşlardan duyma. Kesin midir bilmem :) Bizim maç öncesinde kadroya dahil edilmişti, yine edilir inşallah.

Edilirse şaşarım

Ugur Ergenc
14.04.2009, 16:07
ertuğrul intikamını alacaktır ve ondan sonrada sadece sivasla yarışırız.beşiktaş çıkar aradan.

bocek
14.04.2009, 16:08
Ne alakası var yahu?

Beşiktaş şampiyon olursa Ertuğrul şampiyon etti mi diyecekler? Tam tersi Ertuğrul'un enkazını Denizli aldı adam etti diyecekler. Ertuğrul'a haksızlık yaptılar kendini göstermek de isteyecektir.

Ayrıca Bursa'nın UEFA şansı da var. Fb ve G ile 4 puan fark var sadece ve bu fark bu hafta daha da azalır;)

"Beşiktaş şampiyon olursa Ertuğrul şampiyon etti mi diyecekler" le ilgisi yok. kimin ne dediği önemli değil burda. önemli olan ertuğrul un iç yapısı. duygusal biri. kendi inanarak kurmuş o takımı. öyle veya böyle o takımı en çok şampiyon görmek isteyen insanlardan biri ertuğrul dur. "Ertuğrul'a haksızlık yaptılar kendini göstermek de isteyecektir." düşüncesi çok klasik. burda diğer faktörler de önemli. uefa şansı falan, hepsi beşiktaş ın şampiyonluğundan sonra gelir. kendini aynı şekilde TS den ayrılmış bir teknik adam olarak düşün. ertuğrul ile tüm şartların aynı böyle düşün. bu durumda sen TS yi yenmek ister miydin?

Hüseyin Kurt
14.04.2009, 16:09
"Beşiktaş şampiyon olursa Ertuğrul şampiyon etti mi diyecekler" le ilgisi yok. kimin ne dediği önemli değil burda. önemli olan ertuğrul un iç yapısı. duygusal biri. kendi inanarak kurmuş o takımı. öyle veya böyle o takımı en çok şampiyon görmek isteyen insanlardan biri ertuğrul dur. "Ertuğrul'a haksızlık yaptılar kendini göstermek de isteyecektir." düşüncesi çok klasik. burda diğer faktörler de önemli. uefa şansı falan, hepsi beşiktaş ın şampiyonluğundan sonra gelir. kendini aynı şekilde TS den ayrılmış bir teknik adam olarak düşün. ertuğrul ile tüm şartların aynı böyle düşün. bu durumda sen TS yi yenmek ister miydin?

Yazdıkların çok ütopik şeyler :)

Ömer SEVİNÇ
14.04.2009, 16:12
Eğer bütün maçlar ilk yarıda oynanan skorlarla biterse ve biz bütün maçlarımızı kazanırsak son haftaya;

Sivas 71
Trabzon 68
Fb 64
Gs 64
Bjk 62

olarak gireceğiz.

Son hafta biz Fener'i, Gs de Sivas'ı yenerse şampiyon oluyoruz.

Sivas ilk yarıda son 7 maçın da 6 galibiyet almış. Sadece bizle berabere kalmış. Yani biz geri kalan bütün maçlarımızı kazanırsak Sivas da bütün maçlarını kazanırsa son haftaya kafa kafaya gireceğiz. İş Gs'nin Sivas'ı Ali Sami Yen'de yenmesine kalacak.

Sözün özü şampiyonluk şansımız sürüyor. Yeter ki önümüzdeki maçları kazanalım. Buna yetecek gücümüz de var.

bocek
14.04.2009, 16:13
Yazdıkların çok ütopik şeyler :)

ütopik mi? burda normal şeylerden bahsediyorum, zaman yolcuğulundan falan değil :)

Hüseyin Kurt
14.04.2009, 16:18
Yazdıklarından hangisi mantıklı Allah aşkına?!
Yok Beşiktaşın şampiyonluğu Bursanın UEFA şansından daha önemliymiş Ertuğrul için.Yok nasıl yensin şimdi BJK yi?
Her nekadar BJK li olsa da Ertuğrul için önemli olan Bursa'nın başarısıdır.

Trabzonspor'dan ayrılıpta Trabzonspor'dan puan alan bi dünya TD bulurum sana.

Bunla bunun ne alakası var?
Herkes için önemli olan kendisidir.Kendi takımıdır.

bocek
14.04.2009, 16:22
Yok Beşiktaşın şampiyonluğu Bursanın UEFA şansından daha önemliymiş Ertuğrul için.Yok nasıl yensin şimdi BJK yi?

ya bulabilirsin fakat şuan ki şartlarda bulabilir misin? tüm bu şartlar oluşmuş, sen olsan yenmek istermisin TS yi ya??

çok alakası var, sana mantıklı gelsin gelmesin çok alakası var. beşiktaş - bursa maçında bunu göreceksin.

hakan88ts
14.04.2009, 16:27

ÖRNEK : Giray Bulak

Bakalım Sivas maçında ne YAPACAKLAR.GİRAY BULAKIN TAKIMI VE TRABZONSPOR İÇİN OYNAYAMASI GEREKN BİR MAÇ.İNŞALLAH YENİZLMZLER.TRABZONU YENİP SİVASA YENİLMEK

hakan88ts
14.04.2009, 16:28
ya bulabilirsin fakat şuan ki şartlarda bulabilir misin? tüm bu şartlar oluşmuş, sen olsan yenmek istermisin TS yi ya??

çok alakası var, sana mantıklı gelsin gelmesin çok alakası var. beşiktaş - bursa maçında bunu göreceksin.

Bakalım Sivas maçında ne YAPACAKLAR.GİRAY BULAKIN TAKIMI VE TRABZONSPOR İÇİN OYNAYAMASI GEREKN BİR MAÇ.İNŞALLAH YENİZLMZLER.TRABZONU YENİP SİVASA YENİLMEK

bocek
14.04.2009, 16:30

Giray Bulak TS den gideli yıllar yılı geçmiş, sezon ortasında ayrılıp Ersun Yanal ile yola devam etmemişiz.

evet TS için oynaması gerek, inşallah yenerler. ve inşallah bursa da bjk yi yener.

Hüseyin Kurt
14.04.2009, 16:30
Yahu Ertuğrul Sağlam-Bursaspor,Bjk maçında yenilir yener berabere kalır,sorun o değil.
Yani öyle konuşuyorsun ki sanki Ertuğrul Sağlam BJK'ye bile bile maçı verecek.

Arkadaş yukarda demiş Giray Bulak diye.Bende ekliyorum Tolunay Kafkas.
Yani herkes için önemli olan ilkönce kendisidir.

bocek
14.04.2009, 16:36
Yahu Ertuğrul Sağlam-Bursaspor,Bjk maçında yenilir yener berabere kalır,sorun o değil.
Yani öyle konuşuyorsun ki sanki Ertuğrul Sağlam BJK'ye bile bile maçı verecek.

Arkadaş yukarda demiş Giray Bulak diye.Bende ekliyorum Tolunay Kafkas.
Yani herkes için önemli olan ilkönce kendisidir.

evet verecek, 1-0 2-1 gibi bi skorla verecek (son dakikalarda gelirse bjk nin golu tam anlam kazanır)

giray ve tolunay ile ertuğrul un şartları aynı değil. sezon ortasında giray veya tolunayla yollarımız ayrılıp ersun gelmedi. ha şunu dersen, ilerleyen haftalarda kayseriyle maçımız var. o hafta olurda liderliğe oynarsak tolunay o maçta bizden puan almak istemez. aslında çok basit bir soru soruyorum SEN OLSAN NE YAPARDIN? YENMEK İSTER MİYDİN? bu kadar.

SERDAR-61
14.04.2009, 16:40
SAYAÇ HİKAYE gerçek olan 31 MAYISTA ŞAMPİYONLUK KUTLAMALARI
BU SENE ŞAMPİYONUZ KARANTİ:)

ÇaGaTaY
14.04.2009, 16:47
Çok saçma yok öle maç verme falan herkes kendi ekmeğine bakar.. onun ekmeği bjk den gelmiyo. uefa ya giderse kendi takımı avrupada olacak.Ertuğrul niye taksın Bjk nin şamppiynluğunu. Allah bilir Sivasın Trabzonun şampiyon olmasını Bjk den çok istiyodur. Haksız şekilde adamı gönderdiler. Mustafa Denizliye prim yaptırmaz kendini gösterir bu maç.

Lancet_61
14.04.2009, 19:07
ertuğrul sağlam hırs küpüdür şu anda bjk yi yenmek için..hatta keşke forvette ben olsam diyodur adam:D..bunun nesini tartışıyosunuz anlamadım..

Erkan
14.04.2009, 19:11
Ertugrul saglam da maci satma kisiligi yok. Elinden geleni yapacaktir, ve insallah alir bu maci.

bordo61
14.04.2009, 19:54
biz işimize bakalım onlar elbet puan kaybedecekler :D

kamer
15.04.2009, 02:02
herşey gonlumuzce olacak yeterkı fırtınamız essın kuvvvetlıce:alkış::alkış::alkış:

Can basten
15.04.2009, 02:09
ertuğrul sağlam hırs küpüdür şu anda bjk yi yenmek için..hatta keşke forvette ben olsam diyodur adam:D

Ali Tandoğan, Tuna, Gökhan Güleç falan da öyle midir acaba? :)

Muhammet
15.04.2009, 02:10
Maç Bursa'da olsa bir ümit olabilirdi ama İnönü'da kazanır Bjk.

demirel
15.04.2009, 20:21
Bursa satsa satsa bize satar,gecen macı haksız kazanmışlardı

Emre GÜRDAL
15.04.2009, 22:51
valla onu bunu bılmm arkadas ertugrul saglam cıkacak macını alması lazım cunku bjk nın ona yaptıgı ıhanetı unutmaması lazım

Kubilay ŞAHİN
15.04.2009, 22:55
Bursa Kazanırsa Şaşmayın..

ENGİN ÖZTÜRK
15.04.2009, 23:22
Bursa alacak maçı bakın göreceksiniz

POYRAZ
16.04.2009, 03:54
Sayaci uzun süre takip ettik. Mutlu sonla patlatsak su sayaci ya.

The_Storm
16.04.2009, 04:17
Yenemedik şu ezik jimnastikçileri, şimdi Bursa'dan medet umuyoruz. Yanal, Allah seni bildiği gibi yapsın...

oflu engin
16.04.2009, 14:43
sayaç önümüzdeki üç hafta içinde rakiplerimiz için patlayacak biz yolumuza devam edeceğiz.bu süreçte sivasın sıfır çekme ihtimalini ve bjk nın en fazla dört çekme ihtimalini seviyorum.bizmi biz cuma akşamı şampiyon nidalarıyla sahaya çıkacak onbir fırtınaya tam destek vererek,sonuna kadar sabrederek kalan bütün maçları alma ihtimalindeyiz.2008-2009 yılı trabzonsporluların inanan trabzonsporluların olacak.bunun için sonuna kadar inan, inanki şampiyonluk seni bulsun senin olsun.

.....
17.04.2009, 17:57
Bu akşam bir bakım daha isteyecek inşallah sayacımız.

Medallion
17.04.2009, 18:24
Sayacin uzerine fazla gitmeyelim, stres yapiyor :)

Sümeyye Şahin
17.04.2009, 18:46
hadi bi 3 puanla:.....5 5 5 !...

Mellih
17.04.2009, 19:46
Beşiktaş ve Sivasspor kesinlikle puan kaybedecekler.. Fikstürleri oldukça zor
Biz kalan maçları aldığımız taktirde Ş...... (dilimi ısırıyorum)

Berk
17.04.2009, 22:02
Kaldı 5..:)

iskenderunlu
17.04.2009, 22:08
konyaspor taraftarı olan nalçacılar sivasspor a geçit vermeyeceğiz diyor

ahmetuzun12
17.04.2009, 22:13
konyaspor taraftarı olan nalçacılar sivasspor a geçit vermeyeceğiz diyor
inşallah konya alır

Yasin T.
17.04.2009, 22:26
hayden bakaym sayacın pasini atayruk :D

BayzanTs61
17.04.2009, 22:28
hadi konya hadi giray hocam hadi bursa yapin bir kiyak be :)

BayzanTs61
17.04.2009, 22:29
besiktas bu hafta puan kaybi yapsin haftaya eskisehire gidiyor yani zor maclar...biz sivasi yenersek super olur kim bilir 25 sene sonra ?

Cagdas Topal
17.04.2009, 22:42
kaldı 5 geliyor sampiyonluk geliyor , inanıyoruz !

Muhammed KOÇ
17.04.2009, 22:43
sivası yendikten sonra dönücem bu başlığa :)

macka61
17.04.2009, 23:08
inşallah 4 düşecek sayaç

Onur Şeref
17.04.2009, 23:09
Şu Sivası yenelimde isterse 5 de kalsın.

fincher
17.04.2009, 23:31
5 yetmez bence...

6 puan gerideyken bide kaybetme opsiyonu vermeniz ilginç.6 da 6 bile yetmeyebilir...

ugurozturk
18.04.2009, 00:30
ya beyler birakin u isleri zevkine mac izleyin; ha sampiyonluk gelir; o zaman yikariz meydani bogaz koprusunu taksimi.

Ama simdilik su lanetli sozcugu agzimiza almadan zevkine mac izleyelim sadece.

Mustafa Ayazoğlu
18.04.2009, 00:34
Sayacı Tamir Etmeye Var mıyız? Kaldı 5

Bu başlığı kim yönetiyor komedi resmen ! neye Kaldı 5 ? 5 Galibiyet ile şampiyonluk zor !

is_mail61
18.04.2009, 01:18
şu sayacı 6 yaparmısın ya hepsini almalıyız başka şansımız yok

cihayan
18.04.2009, 01:20
Bu sayac ne zaman one ciksa isler ters gidiyor. Bence sayac hep 1. Onumuzdeki ilk mac her zaman final maci. Sonrasinin su an icin onemi yok.

Adulyan7
18.04.2009, 12:27
7ye 6 kaldı!!!

sessizkral_1
18.04.2009, 12:45
5 yetmez bence...

6 puan gerideyken bide kaybetme opsiyonu vermeniz ilginç.6 da 6 bile yetmeyebilir...

beşiktaş ve sivasın en az 2 malubiyet alacağını düşünüyoırum o yüzden 5 galibiyet yetecek.Hatta sivasdan 3 malubiyet çıkabilir.

tuncay1984
18.04.2009, 12:52
6da6 olsa bile zor

Atakan
18.04.2009, 13:41
Başından beri inanıyordum.Kaldı 6.Hadi bakalım.
Sivasspor(D)
Kayserispor
Kocaelispor(D)
Bursaspor
Eskişehirspor(D)
Fenerbahçe

Erdogan
18.04.2009, 13:44
Arkadaslar özür dilerim ama burasi komedi blümüne döndü kendi kendimize asagi yukari istedigimize göre oynuyoruz sayacla.

Simdi yine 6 ya cikarildi, bence sayacin anlami daha kalmadi. Kilitlense kimse aramaz yani.

Can basten
20.04.2009, 00:12
6da6 olsa bile zor

6'da 6 olsa garanti bence...

Zaten Sivas'ı yenersek 1 puana iniyor onlarla. Eskişehir'in bugünkü mağlubiyetinden sonra, BJK'nin Eskişehir deplasmanında puan bırakması da kuvvetle muhtemel, yani onlarla da aynı puana geleceğiz. Ondan sonrası ise basit, Sivas da, BJK de bütün maçlarını alamaz tabi ki...

Ama tabi hesabın temel koşulu kalan bütün maçlarımızı almamız...

Bahattin Aydın
20.04.2009, 00:28
6 maçımızı alalım bejeke mutlaka puanlar kaybedecek 2 derbiside duruyor 1ini alsa bile ankaragücüne takılıp kalacak.
sivasa gelince biizm maçta 3 puan kaybederse..hiç kaybetmese son hafta gese karşısında mutlaka puan bırakacak.
Yani biz 6 maçı aldığımız an kahramanmaraştan trabzona kadar koşabilirim :D

hakantpl
20.04.2009, 00:45
6 da 6 yaparsak ŞAMPİyONUZ

Mustafa Ayazoğlu
20.04.2009, 00:49
6 da 6 olacak gibi, bu iş

Erkan
20.04.2009, 01:00
Bence gun saymaya baslasak daha da guzel olur...

ultrafanatik61
20.04.2009, 01:04
6macimizi yenelim yine memnun kalirim yeterki sivas olmasin ! okadar g..... kalktiki nefret ediyorum , hatta gecen sezonun ilk haftasini unutmadim daha unutmamda !

asimetrik
20.04.2009, 01:07
32 yada 33 de lider oluruz 34 de şampiyon.

Emre GÜRDAL
20.04.2009, 01:31
ee ne beklıyorzu bmn hazılrıklara baslayalım 7 gelıyor 7

ErtuGrul
20.04.2009, 03:06
Sivasi yenersek bu is biter...Gs nin yenmesi iyi oldu..Gs nin hem bjk hemde sivas ile maci var..belediyeninde sivas ile maci var..hersey istedigimiz gibi gidiyor...tek engel sivas deplasmani..

bordo61
20.04.2009, 11:46
6 da 6 yaparsak oluruz yoksa ben diğer ihtimalleri düşünmüyorum

bordo61
20.04.2009, 11:48
6'da 6 olsa garanti bence...

Zaten Sivas'ı yenersek 1 puana iniyor onlarla. Eskişehir'in bugünkü mağlubiyetinden sonra, BJK'nin Eskişehir deplasmanında puan bırakması da kuvvetle muhtemel, yani onlarla da aynı puana geleceğiz. Ondan sonrası ise basit, Sivas da, BJK de bütün maçlarını alamaz tabi ki...

Ama tabi hesabın temel koşulu kalan bütün maçlarımızı almamız...

Bencede biz alalım maçlarımızı onlar illaki puan kaybeder

ilteriş
20.04.2009, 13:32
acaba bizim takım arap atı gibi finişi burun farkı ile göğüsler mi?

L.A.Z.R.A.İ.L67
20.04.2009, 13:59
Biz gönüllerin şampiyonu değil miyiz zaten..Bu senede olmazsak koyar mı bize...Değil 23 sene 50 sene beklerim...Biz KARADENİZ'liyiz Herkesi yeneriz...

Bu sene şampiyon olursak eğer TÜRKİYE'de taş taş üstünde kalmıyacak...3 gün 3 gece 81 İl rehin;) ZoNGuLDaK benimdir:):):):)

Hüseyin Kurt
20.04.2009, 14:48
Bursa,Beşiktaş'a bile bile yenilecek diyen bir arkadaş vardı,nerde şimdi???
"böcek" ti galiba?!

Ahmet Başkaya
23.04.2009, 05:41
uLa ben sivasta olacam ben yolda iken bu sayacı kaldı 5 yapmayı unutmayın haa ben hala diyorum sivas maçını alırsak 4 maç + 1 berabere yeter ama neyseeee:D

Cyzio
25.04.2009, 23:57
Sayacı yeniden 25'e alma vakti geldi galiba.

Ne dersiniz?

Muhammet
26.04.2009, 00:04
Sayacı yeniden 25'e alma vakti geldi galiba.

Ne dersiniz?

Ağustos'da bakarız. :)

cihayan
26.04.2009, 00:14
Sayac mayac kalmadi, bugun elimizden bu oyuncagimizi da aldilar... Daha dogrusu bizimkiler gonul rahatligiyla mucadele etmeden verdiler sayacimizi. Biz inanmistik ama onlar hic inanmadilar.

bordo61
26.04.2009, 10:53
Böyle inancsız topçularla yokum

EveRgLaDe
26.04.2009, 11:42
hangi sayacatan bahsediliyor. evet 6 kaldi da o 6 mactan bu futbolla sence kac puan cikartilir. sayac cam dan ibaretti tuz buz oldu artik tamiri mümkün degil... ayrica bir takim 2-0 yenik duruma dustugu macta hala kendi sahasindan cikamiyorsa , pas organizasyonlari gerceklestiremiyorsa sen bu takimla hangi sayaci tamir edeceksin.. dunku maclara bakin manchester 2-0 yenik duruma dustu maci cevirmesini bildi , ayni sekilde werderbremen 2-0 yenik duruma dustugu maci 4-2 kazandi ... biz yenik durumdayken kendi sahamizdan cikamadik... bence sayac tamir etmekten ziyade sanirim en kötü ihtimal 4.lük garanti gibi birsey bu sezon icin bu futbolla öpüp basimiza koyalim ama bari gelecek sezon icin hic olmazsa gencleri kazanalim , bu ersun hoca degilmiydi manisada bir suru genc yetenek kazandiran turk futboluna hani bizde neden yok neden sadece 13 kisi ile koskoca bir sezon geciyor... nerede baris memis ler nerede faty papy ler ... inanin cok anlamsiz bizde ersun hocanin yaptiklari! bu saatten sonra gencleri oynatmasi lazim bir sekilde ...

Osman Küçük
26.04.2009, 12:54
.SİVAS

.................................................. ...................M. snc puanı
GAZİANTEPSPOR - SİVASSPOR ...................... 1 60
SİVASSPOR - BÜYÜKŞEHİR BLD.SPOR................. 1 63
HACETTEPE - SİVASSPOR ................ 2 66
SİVASSPOR - GENÇLERBİRLİĞİ ................. 1 69
GALATASARAY A.Ş. - SİVASSPOR .............. 1 69

BEŞİKTAŞ
......................................... M. snc puanı
BEŞİKTAŞ A.Ş. - FENERBAHÇE ................. 0 60
ANKARASPOR A.Ş. - BEŞİKTAŞ A.Ş ............... 2 63
MKE ANKARAGÜCÜ - BEŞİKTAŞ A.Ş. ................... 2 66
BEŞİKTAŞ A.Ş. - GALATASARAY A.Ş. ................. 2 66
DENİZLİSPOR - BEŞİKTAŞ A.Ş. ...................... . 2 69

GALATASARAY
.................................................. ....... M. snc puanı
HACETTEPE SPOR - GALATASARAY A.Ş. ............... 2 57
GALATASARAY A.Ş. - MKE ANKARAGÜCÜ .................... 1 60
GALATASARAY A.Ş. - GENÇLERBİRLİĞİ ..................... 1 63
BEŞİKTAŞ A.Ş. - GALATASARAY A.Ş. ........................ 2 66
GALATASARAY A.Ş. - SİVASSPOR ..................... 1 69

BU DURUMDA TRABZONSPOR BÜTÜN MAÇLARINI ALSA BİLE (PUANI 68 YAPIYOR) ANCAK LİGİ 4. SIRADA BİTİRİYOR

ŞAMPİYONDA ACIDIRKİ ARKAMIZDAKİ GALATASARAY OLUYOR

bu benim kişisel görüş ve tahminim arkadaşlar...

sessizkral_1
26.04.2009, 12:55
(Tüm maçları alırsak benim öngörüm)

29. HAFTA OLASI SONUÇLAR

25.04.2009 16.15 Sivasspor Trabzonspor (sivas)
25.04.2009 20.00 Fenerbahçe Ankaragücü (ankaragücü)
26.04.2009 16.15 Eskişehirspor Beşiktaş (eskişehir yener)
26.04.2009 20.00 Galatasaray Ankaraspor (beraberlik)

29. HAFTA BUNA GÖRE OLASI PUAN DURUMU

Sivas 60
Beşiktaş 56
Trabzonspor 53
Galatasaray 52

---------------------------

30. HAFTA OLASI SONUÇLAR

02.05.2009 20.00 Trabzonspor - : - Kayserispor (trabzon)
03.05.2009 15.00 Gaziantepspor - : - Sivasspor (gaziantep yener)
03.05.2009 20.00 Beşiktaş - : - Fenerbahçe (beraberlik kokuyor)
01.05.2009 20.00 Hacettepe - : - Galatasaray (gs yener)

30. HAFTA BUNA GÖRE OLASI PUAN DURUMU

Sivas 60
Beşiktaş 57
Trabzonspor 56
Galatasaray 55

31. HAFTA OLASI SONUÇLAR

10.05.2009 Sivasspor - : - İstanbul BŞB (beraberlik)
10.05.2009 Ankaraspor - : - Beşiktaş (beraberlik)
10.05.2009 Kocaelispor - : - Trabzonspor (trabzon)
10.05.2009 Galatasaray - : - Ankaragücü (gs yener)

31. HAFTA BUNA GÖRE OLASI PUAN DURUMU

Sivas 61
Trabzonspor 59
Beşiktaş 58
Galatasaray 58

----------------

32. HAFTA OLASI SONUÇLAR

17.05.2009 Hacettepe - : - Sivasspor (sivas yener)
17.05.2009 Galatasaray - : - Gençlerbirliği (gs yener)
17.05.2009 Trabzonspor - : - Bursaspor (trabzon)
17.05.2009 Ankaragücü - : - Beşiktaş (beşiktaş yener)

32. HAFTA BUNA GÖRE OLASI PUAN DURUMU

Sivas 64
Trabzonspor 62
Beşiktaş 61
Galatasaray 61

-----------

33. HAFTA OLASI SONUÇLAR

24.05.2009 Beşiktaş - : - Galatasaray (bjk yener)
24.05.2009 Sivasspor - : - Gençlerbirliği (sivas yener)
24.05.2009 Eskişehirspor - : - Trabzonspor (trabzon)

33. HAFTA BUNA GÖRE OLASI PUAN DURUMU

Sivas 67
Trabzonspor 65
Beşiktaş 64
Galatasaray 61

---------------

34. HAFTA OLASI SONUÇLAR

31.05.2009 Galatasaray - : - Sivasspor (gs yener)
31.05.2009 Trabzonspor - : - Fenerbahçe (trabzon)
31.05.2009 Denizlispor - : - Beşiktaş (bjk yener)

34. HAFTA BUNA GÖRE OLASI PUAN DURUMU

Trabzonspor 68
Sivas 67
Beşiktaş 67
Galatasaray 64

hüseyin1975
26.04.2009, 13:04
Kiiiiiiiiiiiiiiiiliiiiiiiiiiiiiiiiiiiitttttttttttt ttttttt!!!!!!!!!!!!!!!!

Mustafa Ayazoğlu
26.04.2009, 13:07
Trabzonspor

bordoylamavi
26.04.2009, 13:28
sayacı hurdacıya vermenin zamanı geldi tamir falan da kurtarmaz artık

selimatal
26.04.2009, 13:38

29. HAFTA OLASI SONUÇLAR

Sivas 60
Beşiktaş 56
Trabzonspor 53
Galatasaray 52

30. HAFTA OLASI SONUÇLAR

Sivas 60
Beşiktaş 57
Trabzonspor 56
Galatasaray 55

31. HAFTA OLASI SONUÇLAR

Sivas 61
Trabzonspor 59
Beşiktaş 58
Galatasaray 58

----------------

32. HAFTA OLASI SONUÇLAR

Sivas 64
Trabzonspor 62
Beşiktaş 61
Galatasaray 61

-----------

33. HAFTA OLASI SONUÇLAR

Sivas 67
Trabzonspor 65
Beşiktaş 64
Galatasaray 61

---------------

34. HAFTA OLASI SONUÇLAR

Trabzonspor 68
Sivas 67
Beşiktaş 67
Galatasaray 64

İnan bu ligde bu hesap bile mümkün. Ama TS u tanımayan için. TS kalan maçlarını asla kazanamaz. Rakipler çok kaybedecek ama biz daha fazla kaybedeceğiz. 4. bitiririz bu ligi.

macka61
26.04.2009, 13:41
bu yukardaki birincilik hayal bile olmaz 3 takımı geçip şampiyon olucaz gülerim

robinhood61
26.04.2009, 13:41

29. HAFTA OLASI SONUÇLAR

Sivas 60
Beşiktaş 56
Trabzonspor 53
Galatasaray 52

30. HAFTA OLASI SONUÇLAR

Sivas 60
Beşiktaş 57
Trabzonspor 56
Galatasaray 55

31. HAFTA OLASI SONUÇLAR

Sivas 61
Trabzonspor 59
Beşiktaş 58
Galatasaray 58

----------------

32. HAFTA OLASI SONUÇLAR

Sivas 64
Trabzonspor 62
Beşiktaş 61
Galatasaray 61

-----------

33. HAFTA OLASI SONUÇLAR

Sivas 67
Trabzonspor 65
Beşiktaş 64
Galatasaray 61

---------------

34. HAFTA OLASI SONUÇLAR

Trabzonspor 68
Sivas 67
Beşiktaş 67
Galatasaray 64

ula ne dersun :)

Engin Türkyılmaz
26.04.2009, 13:45
sayaç takıldı olduğu yerde sayıyor

matalar
26.04.2009, 13:50
http://www.ajansspor.com/futbol/supe...yenemiyor.html (http://www.ajansspor.com/futbol/superlig/h/20090426/trabzon_zirveyi_yenemiyor.html)

biz nasıl şampiyon olabilirdik ki sadece 4 ankara takımını 8 sefer yenerek mi?

Sefa Murat Dokuz
26.04.2009, 13:57
65 puanla 3.olacağız.

mashal61
26.04.2009, 14:03
Anlaşılan sayaç bize yaramıyor. Önceki sayaç gibi bu da kendini imha etti. Şimdi birinin bu başlığı açmasını bekliyorum: "2 kez bozulan sayacı onaralım. Kaldı 5"

simavii
26.04.2009, 14:46
Ne sayacı yaaa bu futbolla imkansız seneye arkadaşlar.

ÇaGaTaY
26.04.2009, 14:48
Bu başlığı kitleyelim bence seneye yeni bir sayaçda görüşmek üzere

ÇaGaTaY
26.04.2009, 14:51
Bu arada bizi asıl bekleyen tehlike Bursa.. Demedi demeyin

FANATIK61
26.04.2009, 14:52
Sayac 34 ile baslamali yoksa biz daha cok sayacdaki rakamin pesine takiliriz.

Mehmet Ç.
26.04.2009, 14:54
65 puanla 3.olacağız.

Bu sekilde direk UEFA'ya gideceksek, raziyim.. Ön elemeli hic bi Kupaya katilamayiz bu takimla...

ali+61+26
26.04.2009, 20:57
sivas son hafta gs maçına kadar kazanır.. bjk oraya kadar takip ederse ki edemeyecek.. sivas son hafta kaybetse bile şampiyon olacak gibime gelio... offf offf

Emrullah
26.04.2009, 21:14
Bu sayaç tamir olmaz boşuna uğraşmayın. Hatta sayaç uzmanı Melih Gökçek'e götürseniz de tamir olmaz.

serdar61
27.04.2009, 03:10
kesin şampiyonuz bak demedi demeyin

serdar61
27.04.2009, 03:11
:S :\ :b :$ :(

Faik Yılmaz
27.04.2009, 08:28
Sayaç kırıldı parça parça oldu ne tamiri.....

Habu ruhsuzlarlamı tamir edecez sayacı....

Ertan 51
27.04.2009, 08:32

Serdaaarrr
gecenin 03.00 ünde kesin şampiyonuz de
03.11 de kendine kız
ne ayak:)

sayaç işine gelince,sezon başında dediğimiz gibi Avrupa kupalarına bi katılalım hele seneye yeniden sayaç alırız kendimize en afiilisinden bu seneki Çin malı çıktı.

Murat Acar
27.04.2009, 08:37
Serdaaarrr
gecenin 03.00 ünde kesin şampiyonuz de
03.11 de kendine kız
ne ayak:)

sayaç işine gelince,sezon başında dediğimiz gibi Avrupa kupalarına bi katılalım hele seneye yeniden sayaç alırız kendimize en afiilisinden bu seneki Çin malı çıktı.
Zaten hep çin malı bi sayaç aldığımızdan oldu bu bi bozuldu tamir etmekten tamirciler bıktı en sonunda saatte benden bişey ummayın dedi bizde seneye diyoruz hayde bakalım bu aşamadan sonra imkansız ötesi bari diyordum Şampiyonlar ligine gidebilsek gerçi hala şansımız var ama ama işte ...

halil ibo
27.04.2009, 09:17
Ortada sayac falan kalmadı.Kendini imha etti maalesef sayacımız...

ozturk
27.04.2009, 09:20
ortada sayç mı kaldı kardeş madara olduk resmen..

yazıklar olsun böyle futbolculara.. yine kahrediyoruz..

TRABZONLU oyuncu lazım bize Trabzonlu...

TAHSİN 61
27.04.2009, 09:22
5 hafta = 15 puan
kimin garanti kimsenin... BJK fb ve bjk gs maçlarını hesaba katarsak Sivas bu stresi kaldıramıcak diye düşünüyorum... Bizim bütün maçlarımızı alacağmız da garanti değil ama belki bir umut 2. olabiliriz. 6 puan bu 18 puanın yanında 3/1 yapar. Asıl sorun takımın bu kadar ruhsuz aciz güvensiz üzerindeki formanın ne demek olduğunu bilmez bitmiş tukenmiş ama kabul etmeyen futbolcular tabi birde Sivas'ın Bal küpünden çıkan şansınıda eklersek Umutlar tükenmedi hala 1 şans var

BEYTEKİN61
27.04.2009, 09:23
bu sayaç nasıl tamir olacak. önce oynanan futbolu tamir etmek lazım.

Volkan Taş
27.04.2009, 09:24
takımda ruh yok inanç yok.. şampiyonluk böyle kazanılmaz.. sahaya çıktımı futbolcu kafasında kazanmaktan başka birşey olmicak.. bizimkilerin kafasında kazanmaktan başka herşey var.. kimi transfer düşünür kimi para düşünür kimi manitasını düşünür..
bu iş böyle olmaz..

ozturk
27.04.2009, 09:26
6 hafta = 18 puan

ben söyleyeyim 18 puanın en fazla 10 unu alırız kardeş..

sebebi çok basit.

bu hafta başında tüm futbolcular sivas maçı için bu maç kader maçımız bu maça olağanüstü hazırlanıyoruz dememişmiydi. bizde ümitlenmiştik ama ortaya ne futbol çıktı ne pozisyon ne de gol...

6-7 yiyebilrdik.

o nedenle bu takıma zerre kadar güvenmiyorum..

dua edelim de fb ve gs bizden beter olsun yoksa yerimiz 5.lik...

toksoy61
27.04.2009, 09:46
trabzon bu saatten sonra maç kazanamaz, fenerin durumuna düştük şu anda. kimse boşuna heveslenmesin. helede avni akerde kesinlikle kazanamayız.
tek şansımız eğer ersun hoca gençleri oynatır, onların hırsından yararlanmak isterse işte o zaman taraftarda takımı destekler belki maç alırız. yoksa yine eski takımla sahaya çıkarsak maç kazanmamız mümkün değil.
deplasmanda kocaeli bizi rahat yener, aynı şekilde eskişehirde yener. içerde feneri anca yeneriz diyorum.

ilteriş
27.04.2009, 10:42
arkadaşlar fener kupayı alırsa 4. uefaya gidebiiyor mu?yada fener kupayı alamazsa 5. mi yoksa kupa finalisti fener mi uefaya gidiyor?bu arada sayaç bozuldu.

oguzkoc
27.04.2009, 21:37
arkadaşlar fener kupayı alırsa 4. uefaya gidebiiyor mu?yada fener kupayı alamazsa 5. mi yoksa kupa finalisti fener mi uefaya gidiyor?bu arada sayaç bozuldu.

bu sene kupayı alanın yanısıra 3. ve 4. UEFA ya gidicek.

eğer kupayı fener alırsa:
fener ligi 5.bitirirse kupayı aldığı için UEFA ya gidicek ve ilk 5 avrupada mücadele etmiş olacak
fener ligi 4.bititrirse kupayı aldığı için UEFA ya gidicek ve lig 5.si 4.yerine UEFA ya gidicek

eğer kupayı bjk alırsa:
bjk şam. ligine giderse fener kupa yoluyla UEFA ya gitme hakkı kazanacak, bu durumda yukardaki 2 alternatif öne çıkıcak.

Ahmet Başkaya
03.05.2009, 22:04
Kaldı 4 diyorumm:)):))):))) Sevilmeye razıyımm:D:D

macka61
03.05.2009, 22:07
çok zor keşke

Engenius
03.05.2009, 22:10
bu sayaç ne zaman meeydana çıksa biz yeniliyoruz. kapatın atın çöpe...

Ahmet Başkaya
03.05.2009, 22:11
Biz zoru severiz dostum;) ...Başlığı açarken sadece 1 beraberlik hakkımız olduğunu belirtmiştim aslında hakkımızı harcadık ama haftaya çok önemli hele sivas puan kaybederse tadından yenmez;)

bordo61
03.05.2009, 22:12
Gene mi ya :D

Ahmet Başkaya
03.05.2009, 22:13
:) :) kAYBEDECEK Bişeyimiz varmı???

efulim67
03.05.2009, 22:13
Bence de heyecana gerek yok. Biz 4 de 4 yapamayız.
Sayaçla uğraşmayın.

Cenk Zihni
03.05.2009, 22:14
Birileri resmen bizimle dalga geciyor. Şampiyonluk gitti derken rakiplerimizin hepsi aynı haftada kaybediyor..Yazık bize vallahi.

Ahmet Başkaya
03.05.2009, 22:15
Birileri resmen bizimle dalga geciyor. Şampiyonluk gitti derken rakiplerimizin hepsi aynı haftada kaybediyor..Yazık bize vallahi.
Cenk abi kocaeli ne gidiyormusunuz?

Murat Cömert
03.05.2009, 23:09
:) sabahtan beri kafamda oynatıyorum macları hatta verımlı olsun dıye manager actım hazırlık macları duzenleyıp duruorum:D eger Sıvas bu hafta berabere kalır yada yenılırse son hafta Gsye umut baglıcaz:D besıktas kopacak bız eger yenmeye baslarsak:D Cenk gıtsekmı kocaelıne:D

oflu_ömer
03.05.2009, 23:15
Gidin usaklar gidin inadina gidin bordomavi nerede bizlerde orada olmaliyiz insallah sizlerle beraber trabzon fener macini trÜbÜnden beraber izleriz :sizler yanliz deilsiniz sevdamiza olan sevgimizle dualarimizla sizlerin yanindayiz

olur olurmu acaba diyorum neden olmasin daha 12puan var dagilacak birinci olamasak ikincilik kesin ben diyorum buda bence basaridir takim nerede bizler orada

TS-FAN
03.05.2009, 23:40
Sayaç mayaç yok artık.
4 te 4 var.
Alırsın 4 maçı sonuca bakarsın.

ugurozturk
04.05.2009, 00:20
Sayaç mayaç yok artık.
4 te 4 var.
Alırsın 4 maçı sonuca bakarsın.

Aynen.

Allahiniza kurban olayim; birakin su SAMPIYONLUK laflarini; gelirse gelir. beklentiye sokmayin su taraftari; ne zaman akillanacaksiniz.

Ahmet Başkaya
10.05.2009, 02:16
KaLdı 3 benim sayacım tuttaarrrr....

Atakan
10.05.2009, 08:37
Bırakın sayacı.:DBize uğursuz geliyor.

Ahmet Başkaya
18.05.2009, 23:40
Kaldı 2:):) ...

Murat Acar
18.05.2009, 23:47
Kaldı 2:):) ...