PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Federasyon Uyuma, Sabrımızı Taşırma, Bu Maçı Pazar'a Al!

zafer6161
07.04.2009, 19:11
İşte 28 ve 29. hafta programı!

Turkcell Süper Lig'de 28. ve 29. hafta maçlarının programı belli oldu. Futbol Federasyonu'ndan yapılan açıklamaya göre 29. haftada oynanacak olan ve şampiyonluk mücadelesini yakından ilgilen Sivasspor-Trabzonspor mücadelesi cumartesi 16.15'te oynanacak!

29. HAFTA

25 Nisan Cumartesi
14.00 Hacettepe-İstanbul Büyükşehir Belediyespor (Ankara 19 Mayıs)
16.15 Sivasspor-Trabzonspor (4 Eylül)
20.00 Fenerbahçe-Ankaragücü (FB Şükrü Saracoğlu)

26 Nisan Pazar

14.00 Kocaelispor-Antalyaspor (İsmetpaşa)
14.00 Gençlerbirliği-Gaziantepspor (Ankara 19 Mayıs)
14.00 Kayserispor-Konyaspor (Kadir Has)
14.00 Bursaspor-Denizlispor (Bursa Atatürk)
16.15 Eskişehirspor-Beşiktaş (Eskişehir Atatürk)
20.00 Galatasaray-Ankaraspor (Ali Sami Yen)

yeter artık ya,nedir bu zihniyet,neden hep bizim maçlar gündüz ve cumartesi,şampiyonluğun en önemli maçı olan Sivasspor-Trabzonspor maçını sen hangi cüretle neye dayanarak cumartesi gündüz kuşağına alıyorsun,ayıptır günahtır yeter artık,bu kadar taraflı olunmaz,:mad:
bu maçı pazar günü 19 :00 yada 16 :00 a alacaksın,yoksa biz aldırmasını biliriz

arkadaşalar ne olur yol yakınken gereken tepkiyi verelim,tepkiden anlamazlarsa federasyona yürüyelim,kulube ve tff mail telefon gibi bişeler yapalım

hAtes
07.04.2009, 19:15
çok saçma gerçekten, yazık diyorum...

TSercaN
07.04.2009, 19:16
bence hic onemi yok, herkes istedigi zaman mac oynayabilir. oynayamadigi zamanda yok oglen vakti yok aksam vakti yok pazar yok cuma cumartesi demeye hakki yoktur.

cumartesi olmus olmamis farketmez

ceserdar
07.04.2009, 19:19
bence hic onemi yok, herkes istedigi zaman mac oynayabilir. oynayamadigi zamanda yok oglen vakti yok aksam vakti yok pazar yok cuma cumartesi demeye hakki yoktur.

TS'nin o saatte oynamak istediğini nereden biliyorsun? Gündüz maçlarının havası ile gece maçlarının havasının ayrı olduğu gün gibi ortada.

NeoTs
07.04.2009, 19:19
Ya pazar olması önemli deil en azından 19:00 dan sonra olsun.Sonuçta ligi en çok ilgilendiren maçlardan biri

zafer6161
07.04.2009, 19:20

maça gidecek olan var gidemeyecek olan var,seyredecek olan var,seyredemeyecek olan var,ben esnaf olarak maça gidemeyeceğim,seyredemeyeceğiz,benim gibi milyonlarca insan var,memur kısmı değiliz,

Ahmet Başkaya
07.04.2009, 19:27
yapabilecegimiz ne var....Eposta falan sa

Mustafa K. Demirbaş
07.04.2009, 19:29
yeter artık yeter yahu nedir bu cumartesi 15:15 -16:15 lerden çektiğimiz neden hep biz neden
bu cumartesi gündüz maçlarında kaybettiğimiz puanlar bizi şampiyonluktan edecek neden kimse sesini çıkarmıyor
bizim gibi bir sürü kişi bu maça gidemeyecek şimdi
bazıları amaçlarına ulaşıyor..

Erdal DİLEK
07.04.2009, 19:30
c. tesi den ziyede gece macları rakiplerimiz ile aramızda cok fazl fark oluşturuyor, onlar 1 sene boyunca 3-4 gece macı yapan takımlarla oynuyor. .

Erdal DİLEK
07.04.2009, 19:31
ah ulan ah takım catır catır oynayacakta bunlara dersini verecek ki bizde gerile gerile setredeceğiz

Mayls
07.04.2009, 19:32
Anlamıyorum bu maç saatlerini.

İstanbul takımları maçlarını hep 20:00'da oynuyor. Diğer takımlar genelde sabah oynuyor. Peki bunun mantığı ne?
Neden Konyaspor veya Gaziantepspor hiç akşam maçı oynamıyor?
Bunun Türk futboluna nasıl bir katkısı var?

Benim gündüz maçlarına itirazım yok. Ama biraz daha dönüşümlü oynanmalı bu akşam maçları.

Uğur Ö.
07.04.2009, 19:43
ulan pazar akşamı bi oynatmadılar şu takımı şampiyonluktan ettiler helal olsun gerçekten helal olsun(gece ile gündüz oynamak arasında gerçekten baya fark var)

Hüseyin İlkin
07.04.2009, 19:50
Bu ligde birisi gündüz maçı oynayacaksa, o takımların başında geliyoruz federasyona göre.

Şaşırmadım.

İstanbul takımları İstanbul'da hiç gündüz maçı oynamıyor. Oynadığıda pazar saat 16.00,17.00 gibi bir şey oluyor. Çok nadirde olsa. Çifte standartınızı seviyim sizin..

Burak DERELİ
07.04.2009, 20:14
cumartesi-pazar farketmezde maclar akşam olsunn

hodlu
07.04.2009, 20:18
Kardeşim bu takımın yönetimi ne iş yapar.Taraftarın işi değil ki bu,tepkiyi koyalım ama biraz yönetimde çalışsın...

Keleşoğlu
07.04.2009, 20:19
cuma cumartesi pazar
5. olmuşuz neye yarar..

Kubilay ŞAHİN
07.04.2009, 20:20
Ulan Bide Fener Ankaragücüyle Yuh yuh yuh..

Aslında Cuma Akşam maçları Dahamı İyiydi Neydi...

İsmail Alkan
07.04.2009, 20:21
@Zafer,
Federasyona tepki yürüyüşünü değirmenderedenmi başlatacaz :rolleyes:

Bu arada nasıl ve nereye tepki göstereceğimizle alakalı bize yol gösterde duruşumuzu sergiliyelim ;)

Mehmet Zeki
07.04.2009, 20:23
http://www.tff.org/Default.aspx?pageID=176

Buradan galiba? :rolleyes:

28TS61
07.04.2009, 20:24
asil bizim yönetimin sesi cikmasi lazim bu konu hakkinda

Emre EFENDİOGLU
07.04.2009, 20:25
Ya yuh yeter artık ya, alın gidin 3 tane İstanbul takımı ile lig düzenleyin. Biz başka bir lig kurar onda oynarız, zira bizlerin bu ligde figüran olduğu gün gibi aşikar.
Burada suç başkanda birazda. Bu tür konularda hiç tepki vermiyor.

Mustafa K. Demirbaş
07.04.2009, 20:26
Türkiye Futbol Federasyonu

Telefon : (0212) 282 70 20 - 8 Hat

E-Mail: tff@tff.org

TRABZONSPOR

info@trabzonspor.org.tr

OLCAY ÇAKIR
07.04.2009, 20:30
Bu konuda çok geciktik çok..

Rakiplerimizle aynımıyız şu gündüz maçı oynama adedi olarak???

Alihan Ertürk
07.04.2009, 20:32
bizi zaten bu cmt. 15.15 maçları yaktı :(

Cafer Bulur
07.04.2009, 20:33
Havada karada almamiz gereken bir mac.

Gündüz-aksam,sicak-soguk hicbir bahane kabul etmiyorum.

Ne zaman oynanirsa oynansin sivasi orda yenmeliyiz.

Muhammed KOÇ
07.04.2009, 20:35
bu maçı kazanamazsak şampiyonluk tam anlamıyla bu sezon için biter..

Cafer Bulur
07.04.2009, 20:37
G.birligi ile hangi gün ve saatte oynayacagiz belli oldu mu?

Mustafa K. Demirbaş
07.04.2009, 20:37
G.birligi ile hangi gün ve saatte oynayacagiz belli oldu mu?
Cuma 20:00

OLCAY ÇAKIR
07.04.2009, 20:38
Bu konuda yönetimin bir açıklamasını duyan,eden varmı?
Bir tepki oldumu gecmiştekilere?

Cafer Bulur
07.04.2009, 20:39
Cuma 20:00
Tesekkürler,bu iyi olmus iste.

Biz rakiplerimizden sonra oynayinca strese giriyoruz.:)

Zaten en son kazandigimiz ic saha maci da cuma a.gücüne karsiydi.:)

Mustafa K. Demirbaş
07.04.2009, 20:41
Bu konuda yönetimin bir açıklamasını duyan,eden varmı?
Bir tepki oldumu gecmiştekilere?
hayır Olcay abi bu konuda hiçbir açıklama olmadı bugüne kadar

okanyildirim
07.04.2009, 20:43
böyle federasyonun hep neden bize ya yarın oturucam sabahtan akşama kadar mail atıcam

OLCAY ÇAKIR
07.04.2009, 20:43
Radyoda Caner beye soralım bunu!!

Neden biz diyelim?

yaranozlu
07.04.2009, 20:44
..........

Cafer Bulur
07.04.2009, 20:46
Radyoda Caner beye soralım bunu!!

Neden biz diyelim?
Ic saha maclarini anladikda dis saha gündüz maclarini neden bu kadar sorun yapiyoruz?

Gündüz maci diyeceksiniz ama sampiyon olmak istiyorsan ,sivasi her sartlarda yenmelisin.

O saatlerde futbolcularin kafasina günes gececek degil ya.

TS-Tiryaki
07.04.2009, 20:51
Bu kacinci be KACINCI?? :mad: Yeter artik.

Kac haftadir arka arkaya gündüz maci yapiyoruz. :mad:

Travelair
07.04.2009, 20:54
Federasyon bizi ne de ister? Hakkımız her zaman yeniyor ya, ayyuka çıktığı zamanlarda internet sitesinden bildiri yayınlıyordu takımların birbirlerine yaklaşmalarından, rekabetlerinden son derece memnunuz diye

TSercaN
07.04.2009, 20:56
maça gidecek olan var gidemeyecek olan var,seyredecek olan var,seyredemeyecek olan var,ben esnaf olarak maça gidemeyeceğim,seyredemeyeceğiz,benim gibi milyonlarca insan var,memur kısmı değiliz,

Haklisin o kisminda ama ona bakarsan otekilerin taraftarlari da ayni cileyi cekiyor veya cekecek ozaman. Bizi kayirmalari neyi kazandiracak bize?

OLCAY ÇAKIR
07.04.2009, 21:00
Sivas maçına değilde,geçmiştekilere takıldım ben Cafer..
Soralım hele...
Neden biz?

Ic saha maclarini anladikda dis saha gündüz maclarini neden bu kadar sorun yapiyoruz?

Gündüz maci diyeceksiniz ama sampiyon olmak istiyorsan ,sivasi her sartlarda yenmelisin.

O saatlerde futbolcularin kafasina günes gececek degil ya.

Cafer Bulur
07.04.2009, 21:07
Sivas maçına değilde,geçmiştekilere takıldım ben Cafer..
Soralım hele...
Neden biz?
Ayrica sivas bizden 4 gün önce f.bahce ile kupa rövansinda karsi karsiya gelecek.

Bu bizim icin bir avantaj olabilir.:D

Mustafa K. Demirbaş
07.04.2009, 21:11
Haklisin o kisminda ama ona bakarsan otekilerin taraftarlari da ayni cileyi cekiyor veya cekecek ozaman. Bizi kayirmalari neyi kazandiracak bize?
yahu anlamamakta ısrar edıyosunuz kim bizi kayırıyo dikkat ettin mi hiç bugüne kadar hep biz oynadık o cumartesi gündüz maçlarını onlar değil

ÜNAL
07.04.2009, 21:21
Gündüz maçları bitiriyor bizi . .

Ömer TOPAL
07.04.2009, 21:28
ben federasyona meil attım...SİVASSPOR-TRABZONSPOR maçını sabah ezanından sonra cami çıkışı oynayalım diye...06:15 fln 07:15 hem ne güzel cemaat halinde dedelerimiz maça gelirler....hasbinallahhh düşün da yakamızdan.neden hep biz biz biz....

Burak_52
07.04.2009, 21:58

TRABZONSPOR

info@trabzonspor.org.tr

yolladım geride kalmasın

krdnz
07.04.2009, 22:28
"Federasyon Uyuma, Sabrımızı Taşırma, BU MAÇI PAZARA AL"

Bence hiç uyumuyorlar,

Biz uyuyoruz.Hemde aylardır.

Hatırlayın kaç maç gece oynadık?

macka61
07.04.2009, 23:52
evet gerekli tepkyi vermemiz lazım renkdaşlar

10 numara
08.04.2009, 00:08
geriye kalan maçları gece yapalım 24 puan garantisi veriyorum zaten ne olduysa 15:15'ler yüzünden oldu...

senol 6116
08.04.2009, 03:20
Yönetim niye tepki koymuyor halaa.3 istanbul takımının tekelinde mi gece oynamak. Niye kayırılıyorlar. O güneşte sahanın yarısı gölge iken maçtan hiçbir şey anlamıyoruz televizyonda.
Futbolcular da gündüz maçlarında bir türlü başarılı olamadılar. Yönetimin tek zaafı belki de bu konu.Neden sesleri çıkmıyor Federasyon ve Lig Tv ye karşı

macka61
08.04.2009, 15:19
gerekli mailleri hem federasyona hemde kulübümüze attım

İskender66
08.04.2009, 20:12
Bence gayet iyi. Cumartesi Sivasa gidebiliriz ama Pazar gidip gelmek zor olur. Tabi benim için böyle. Başkalarını bilemem.

Sefa
08.04.2009, 20:17
Bırakalım bu işleri saatler mi alıyor maçı hiç alakası yok.

Avrupa'da tüm derbiler gündüz oynanıyor ne bu akşam sevdalığı.

Keybetmemizin gündüz maçlarıyla bi alakası mı var ?

Haa diyosanız Gökhan efendi gündüz oynayamıyo o ayrı...

Hüseyin İlkin
08.04.2009, 20:21
Tepki o değil. Tepki İstanbul takımları gündüz maçını arada oynarken, hatta kendi sahasında neredeyse hiç oynamazken bizim adım başı gündüz maçı oynamamızadır tepki. Birde Cumartesi çalışanların tepkisi var ki, onlarda izleyemedikleri için. Yoksa gündüz maçında kaybediyoruz değil olay. Tepkimiz çifte standart ile işleyen düzene ;)

Mustafa K. Demirbaş
08.04.2009, 20:23

bize ne avrupadan biz ne diyoruz sen ne diyorsun bizim söylediğimiz neden hep biz oynuyoruz bu Cumartesi gündüz maçlarını

Sefa
08.04.2009, 20:31
Yönetimimizin bu konulardaki tavrı belli hiçbir etkinliği yok bu maçın saati veya gününün değişeceğini sanmıyorum.

Erdal DİLEK
08.04.2009, 20:44
gece gündüz macı cok şey farkettiriyor, hem psikolojik hemde biyolojik...

Yavuz Hasan
08.04.2009, 20:56
bu gece gündüz maçı bi bizi mi etkiliyor anlamış değilim

hadi biz etkileniyoruz

sivas neden etkilenmiyor

bizden puan alanlar neden etkilenmiyor

onu geçtim futbolun beşiği ingilterede maçlar neden gündüz oynanıyor

onlar insan değil mi

Erdal DİLEK
08.04.2009, 21:00
sivas devamlı gündüz oynuyor
istanbul takımları devamlı gündüz oynayan takımlar ile gece oynuyor
bizim hiç bir düzenimiz yok gece oluyor gündüz oluyor, işte mesele bu

cengizalioğlu
08.04.2009, 22:47
kesinlilkle katılıyorum bu maç ve bundan sonraki maçların aynı saate oynaması lazım ki şike olayının birazda olsa önüne geçilir belki

iso_4939
08.04.2009, 23:18
yani istedıgın saate verseler sankı cok yeneceklerdi bırakın bu ıslerı ya...

Emre EFENDİOGLU
08.04.2009, 23:37
Ya tamam bırakalımda beyler hiç mi içinizden demiyor sunuz niye bu İstanbul takımları gündüz oynamıyor? Yuh ya, adamlar ne zaman gündüz maç yaptıysa kaybetti. Siz böyle tepki verirseniz federasyon bizi daha çok böyle sabah namazından sonra oynatır.

Kazım Uzunboy
09.04.2009, 03:03
Yok böyle bir olay !!!

Bu maç cumartesi mi oyanır yahu, hemde gündüz !!

Şampiyonluk yarışındaki 2 takım !!

Bu kadar rezillik olamaz !!

Maça gidemeyeceğim hemde yaa, var mı böyle bir olay !!

oktay61
09.04.2009, 08:15
bunlar hurafe... Premier ligde herkes öğlende oynuyor... en büyük derbiler bile öğlen saatlerinde... Çok boşuz çooookkkkkkkkk

Ahmet AYDIN-28
09.04.2009, 08:32
O kadar boşuz ki okumuyoruz, okuduğumuzu anlamıyoruz, anladığımızı yorumlayamıyoruz.
- Başlık maçın pazara alınması yönünde açılmış. Haklı bir istek midir? Bence evet. Cumartesi hem de gündüz bir çok taraftar maçı izleyemeyecektir.
- Premier ligde "herkes" öğlende oynuyor. Sadece belli takımlar öğlen belli takımlar gece oynarken sadece bir takım artık federasyon hangi saati uygun görmüşse o saatte oynamıyor.
- Derbilere gelince katılıyorum. Ben de öğlen oynanmasından yanayım. Tabii varsa onu başarabilecek bir güç Türkiye'de.
- Forumda son zamanlarda bir hava var. Biz şöyle şöyle yaptık mı da şunu bunu istiyoruz tarzında. Bizim ne yaptığımız ne yapamadığımız önemli değil. Her şartta hakkımızı aramalı, haksızlığa karşı olmalıyız.

Ümit Tekşan
09.04.2009, 08:47
Bunlara ne dersek diyelim yapacakları işden vazgeçmezler. Bunların kanında var ayrımcılık. Kanı bozuk İnsan bunlar. Dolayısıyla bu saatden sonra istediğimiz kadar haykıralım hiç bişey değişmez eğer haykırmamız itiraz etmemiz gerekiyorsaydı bunu 3-4 hafta önce yapmamız gerekiyordu.

ts_tuncay_ts
09.04.2009, 16:55

atmosfer olarak gece maçları daha iyidir vede şampiyonluk mücadelesi veriyosun şampiyonluk mücadelesi verdiğin takımlarda bu sonuca göre oynayacaklardır....

zafer6161
13.04.2009, 12:45
arkada kalmasın :)

Trabzonspor'dan Sivas'a Büyük tepki

http://www.haber61.net/images/news/14103.jpg

Trabzon'dan Sivasspor'a tepki, diğer kulüplerden 120 lira talep eden Sivas'taki otellerin aralarında anlaşarak bordo mavili ekipten 375 lira istemesi tepkilere yol açtı.
Hacısalihoğlu, ligde hedeflerine emin adımlarla ilerlediklerini de belirterek, "Geçtiğimiz haftalarda bizler kadar rakiplerimiz de puan kaybetti. Bu hafta biz kazandık ama rakiplerimizden kaybedenler oldu. Şu anda bulunduğumuz konumdan daha yukarılara çıkacağımızı düşünüyoruz. Hocamızın kadro şekillendirmelerini bir revizyon olarak değerlendirmemek lazım. Yorgun olan futbolcularımızı dinlendirip diğer futbolcularımıza şans verdi. Bu hafta oynayacağımız Gençlerbirliği maçını da kazanıp yolumuza emin adımlarla ilerleyeceğiz. Sonra da Sivasspor ile oynayacağız. O maç bizim için çok önemli" diye konuştu.

Trabzonspor, diğer kulüplerden 120 lira talep eden Sivas'taki otellerin aralarında anlaşarak bordo mavili ekipten 375 lira istemesi üzerine Sivasspor maçı için Tokat'ta kalma kararı aldı.

Yapılanlara anlam veremediğini belirten bordo mavili kulübün Asbaşkanı Hayrettin Hacısalihoğlu, "Bu tutum Sivas halkının şampiyonluğa hazır olmadığının bir göstergesi" dedi.

Otellerin fahiş fiyat talebinin yanında bugüne kadar hiçbir rakip takım taraftarı için kısıtlama getirmeyen Sivasspor'un Trabzonspor taraftarı için yüzde 5'lik kota uygulanacağını açıklaması da adeta şok yarattı.

Turkcell Süper Ligi'nde deplasmanda Hacettepe'yi 4 - 1 mağlup ederek şampiyonluk iddiasından vazgeçmeyen Trabzonspor, ligin 29. haftasında oynayacağı Sivasspor maçı öncesi büyük bir şok yaşadı. Maça iki hafta gibi bir zaman olmasına karşın Sivas'taki birkaç otelden fiyat isteyen Trabzonspor, rakamları fazla buldu. İstanbul takımları da dahil olmak üzere tüm takımlardan kişi başına 120 TL talep eden Sivas'taki oteller, bordo - mavili kulüpten ise bu fiyatın üç katı olan 375 TL istedi. Bu olayın gerekçelerini öğrenmek isteyen Trabzonspor İdari Kurulu, oteller kabul edilebilir neden gösteremeyince bordo - mavili takım Tokat'ta kalmayı kararlaştırdı.

BİLETLERE DE KOTA UYGULANACAK

Trabzonspor bu olayın şokunu yaşarken Sivasspor yönetiminin de, Atatürk Stadı'nda oynanacak maç için Trabzonspor taraftarına yüzde 5'lik kota uygulayacağını açıklaması şaşkınlık yarattı. Hiçbir İstanbul takımına uygulanmayan kotanın sadece bordo - mavili kulübe uygulanma karanının alınması, yöneticileri çileden çıkarttı. Sivas halkının ve yönetimin, neden bu tür davranışlar içerisine girdiği araştırılmaya başlandı. Bu arada yönetimin Sivas'taki otellerin baskılar sonucunda karar değiştirmesi durumunda da Tokat'ta kalma konusunda ısrar edebileceği belirtildi.

HACISALİHOĞLU: "BU OLAYI YADIRGIYORUZ"

Yaşanan gelişmeleri doğrulayan Trabzonspor Asbaşkanı Hayrettin Hacısalihoğlu, konuyla ilgili olarak olarak şunları söyledi:

Hacısalihoğlu, Sivas halkı ve yönetimiyle hiçbir sorunlarının bulunmadığını belirterek, "Otellerin neden böyle fiyat verdiğine anlam veremiyoruz. İlk yarıda Sivasspor Trabzon'a geldiğinde gereğince ağırladık. Ancak onların bu tutumuna anlam veremiyoruz ve yadırgıyoruz. Bu kesinlikle normal bir davranış değil. Bu tutum, Sivas halkının şampiyonluğa hazır olmadığının bir göstergesi. Tokat'ta kalma kararı aldık. Bu hafta oynayacağımız Gençlerbirliği maçı sonrası kararımızı kesinleştireceğiz. Ama hala daha yapılanlara bir anlam veremiyoruz" diye konuştu.

Hacısalihoğlu, biletlerde kota uygulanması kararının alınmasının ise tamamen Sivasspor yönetiminin inisiyatifinde olduğunu söyledi.

EyüpKILIÇ61
13.04.2009, 13:05
Bu maça gitmek sünnetti artık farz oldu :D

Mustafa K. Demirbaş
13.04.2009, 13:18
bunlardan herşey beklenir

Selami Gürpınar
13.04.2009, 13:23
Onlarada bu yakışırdı çekememezlik bu kadar da olduysa pes doğrusu..

Murat Keçeci
13.04.2009, 13:45
bir gün yaptığın çirkefliklerin içinde boğulacaksın sivas

Kazım Uzunboy
13.04.2009, 14:05
Çirkefliğin bu kadarı pes doğrusu.

Bu maça gidemeyeceğim ya, TFF için çok acayip şeyler düşünüyorum.

28TS61
13.04.2009, 14:09
daha bu hafta sonu sivas basin sözcüsü "namuslu oynasinlar" dedi rakipleri icin ama kendi yaptigi "namussuzlugu" görmüyor

Adulyan7
13.04.2009, 14:34
sivasın bu hafta da maçı c.tesi 16.15de haftaya da aynısı geçtiğimiz hafta da c.tesi gündüz maçıydı... arkadaşlar etkilemez demeyin herşeyi etkiler takımın antrenman sistemini saatlerini etkiliyo.. biz bi cuma akşam bi c.tesi sabah bi pazar akşam 2 hafta üst üste aynı gün ve saatte oynamadık...ayrıca haftanın en önemli maçı nasıl gündüz oynatılır c.tesi çalışanlar var herkes merak ediyo bu maçı kesinlikle akşam saatine alınması lazım günü hadi neyse ama akşam olması şart!!!!!!

x_man
13.04.2009, 14:40
bırakalım boş işleri pazar olsa ne olur cuma olsa ne olur adam gibi oynayıp kaazanacaksın hem bana kalırsa cuma günü olması bizim için avantaj eğer biz maçı alırsak hem sivas hemde bjk baskı altına girecektir o yüzden bu maçı almalıyız

Cemalettin Taşkın
13.04.2009, 15:04
gündüz maçlarını kazanamadığımızı federasyonda keşfetmiş. onun için gündüz maçı veriyorlar bize.

SüRMeNe_6161
13.04.2009, 15:30
gündüz maçlari bize yaramadi aksam oynaniyo cumaya aldilar maçimixi

Emre EFENDİOGLU
13.04.2009, 15:56
Febeş ve Gaysenin bu haftadan sonra maçını gündüze almazlarsa yuh diyorum başka bir şey demiyorum.

Rahman Gümüş
13.04.2009, 16:56
Bu maç cumartesi akşam saat 19:00 da olsun..Pazar olursa biz uzak yoladan gelecekler için ertesi gün sıkıntı yaratır...

Engin Türkyılmaz
13.04.2009, 18:23
resmen 2. sınıf muamele göruyoruz ya hadi sivas gorsun de koskoca TRABZONSPOR Ya

İskender66
13.04.2009, 19:43
Bu maça gitmek sünnetti artık farz oldu :D
Aynen katılıyorum kardeş. Eğer bu hafta yenersek ve bi aksilik çıkmazsa Sivasa gitmeyi çok istiyorum.

Mustafa K. Demirbaş
13.04.2009, 20:13
haydi yönetim lütfen haydi ne olur haydi baskı yapın şu maçı pazara aldırın aldırında görsünler deplasmana nasıl gidlirmiş
görsünler bize her yer Trabzon olduğunu

Burçak
13.04.2009, 20:24
Bence maç için en güzel gün ve saat, Cumartesi oynanan akşam maçıdır.:)
deplasmana gitmek isteyene engel çıkmaz. pazar günü evine döner pazartesi rahatça işine gidebilir.
esnaf akşamdan rahatlıkla maçına gelebilir vs.

Mustafa K. Demirbaş
13.04.2009, 20:30
bu maç kaçmaz farz. vacip. sünnet oldu artık:)

İskender66
13.04.2009, 21:43
Bence de maçın Cumartesi olması güzel. Pazar olsa gelmek zor. Dönüş zor. Ertesi gün işe nasıl gidecez v.s.

Adulyan7
14.04.2009, 14:41
ya basketbol federasyonuna yaptığımız gibi buna da mail yollasak

pReN@_61
14.04.2009, 16:51
Şu 15.15 davasına kıl oluyorum

zafer6161
14.04.2009, 16:53

TRABZONSPOR

info@trabzonspor.org.tr

yolladım geride kalmasın

.................................................. .........

Emin Danışmaz
14.04.2009, 16:53
Bunlar UŞAK olduğu sürece bu ülke futbolu bir adım ileri gitmeye muktedir değildir.

Ugur Ergenc
14.04.2009, 16:55
fener galatasaray kumede düşecek olsa onların maçlarını gündüz oynatmazlar bunlar böyle karaktersiz insanlar.çifte standartda üstlerine yok ANTİ_İST diyorum başka bişey demiyorum.

zafer6161
14.04.2009, 17:00
arkadaşlar ben federasyon yetkilisyle (Kemal bey) şu anda telefonda görüştüm yetkiliye durumu anlattım onun bana cevabı ne kadar çok mail atarsanız düşünüp değerlendirmeye alırız telefonla bu iş olmaz dedi gerekli olan maildir dedi
haydi arkadaşlar mail yağmuruna tutalım

dip not :tabi bu arada biraz sert konuştum sizlerde telefon açın kimse Trabzonspor'u sahipsiz sanmasın

28TS61
14.04.2009, 17:03
20.00 Galatasaray-Ankaraspor (Ali Sami Yen)

bu mac cuma aksamida oynanabilir, nede olsa iki takimda kupadan elendiler.
ayrica gs saha kapatma cezasi alacak belki.
ozaman bu mac seyircisiz gene aksam oynamanin ne anlami var (okadar elektrik bosuna yakilcak stadda saha icin)
oynat gunduz olsun bitisin

sifuni
14.04.2009, 17:12
kayirdiklari febe ile gese onlarin sonu olacak haberleri yok YETER ARTIK!!!!!!!!!!!!

Tolunay Abdioğlu
14.04.2009, 17:13
Ben Tff ye mail attım ama :) ne kadar ciddiye alınırım bilmiyorum :)

28TS61
14.04.2009, 17:17
islerine gelince pazartesi bile mac yaptiriyorlar. en son örnek gaziantep-gs maci

StyLe
14.04.2009, 18:05
Valla ne yaparsak yapalım boşuna. Bu lig istanbul 3 büyüklerinin sanıyorlar. Federasyon binası bile İstanbulda, neden başkent Ankara da değilde istanbul ? :)

Bu ülkede neyde adalet var ki futbolda olsun, Ezikbahçe'nin Haluk Ulusoy için neler yaptıkları dün gibi aklımda, Spordan Sorumlu Devlet Bakanı Mehmet Alişahin'i arkasına alarak. Türkiye liginde bir takım federasyon başkanının değişmesinde bile bu kadar etkili oluyorsa, hala neyi konuşuyorsunuz ki? Zamanında avni akerde küçük Büşra'nın başını yaran Ezikbahçeliler'e 1 maç saha kapama cezası verildi, bu ceza sonra kaldırılmadı mı?

Türkiye de herşey masa başında hallediliyor malesef. Maç saatleri bile!...

Bu böyle geldi böyle gider. Ama Allahtan avrupa kupaları varda, şampiyon olan takımlarımızın diğer Avrupa takımları ile maçlarını izlediğimizde, gerçek futbollarını ve hakkettiği sonuçları aldığını görüyoruz.

TSelif
14.04.2009, 18:12
arkadaşlar ben federasyon yetkilisyle (Kemal bey) şu anda telefonda görüştüm yetkiliye durumu anlattım onun bana cevabı ne kadar çok mail atarsanız düşünüp değerlendirmeye alırız telefonla bu iş olmaz dedi gerekli olan maildir dedi
haydi arkadaşlar mail yağmuruna tutalım

dip not :tabi bu arada biraz sert konuştum sizlerde telefon açın kimse Trabzonspor'u sahipsiz sanmasın

Sen zaten gideceksin maça Zafer ne boşuna tel açıyosun.
Hatta başlığa kilit vurdur bence nasılsa maçtasın haftaya :D

Mehdi
14.04.2009, 19:30
Zafer şu maç senin yüzünden pazara alınırsa basacağım dükkanını:)

Cumartesi olursa gelme ihtimalim artıyor yani.:cool:Kısmetimizi engelleme

Mustafa K. Demirbaş
14.04.2009, 19:44
benim yanımda aradı federasyonu adam bi anda sustu sesi soluğu kesildi tahmin edin nasıl konuştuğunu ses tonunu:D
mail gönderin diyor telefonla olmaz bu iş mailler değerlendirmeye alınır diyor

Volkan Taş
14.04.2009, 19:48
bunlar hurafe... Premier ligde herkes öğlende oynuyor... en büyük derbiler bile öğlen saatlerinde... Çok boşuz çooookkkkkkkkk

premier ligin o saatlerde olması saat farkından galiba.. çünkü adamlar maçlarını yurt dısındaki ülke tvlerine satıyorlar ve bundan felaket para kazanıolar..
böyle biliyorum..

zafer6161
14.04.2009, 20:03
Zafer şu maç senin yüzünden pazara alınırsa basacağım dükkanını:)

Cumartesi olursa gelme ihtimalim artıyor yani.:cool:Kısmetimizi engelleme

ben bu maçı pazara aldırmassam banada zafer demesinler, :D
gerekirse yakarım o federasyon binasını :o
la maç cumartesi olursa seyredemicez anla da,dükanımı kapatalım,senin için hava hoş,oh memur takımı :D

İskender66
14.04.2009, 21:44
Pazar olursa gelemem ama cumartesi gelirim. böyle kalsın bence. mail falan atıp baltalamayın işimizi :)

Adulyan7
15.04.2009, 10:35
ben de yolladım ... dikkate alırlar umarım

Gökçebey
15.04.2009, 10:39
Zafer senin keyfine göre mi şekillenecek maç günleri :D Benim için fark etmez ama deplasmana gidiş için güzel bir gün ve saate benziyor.

BEYTEKİN61
15.04.2009, 10:42
maç akşam olsun nedir bu gündüz maçlarından çektiğimiz. zaten bizi gündüz maçları yaktı. bu kadar da olmaz. maç akşama alınsın.

BEYTEKİN61
15.04.2009, 10:59
Mesajınız aşağıdaki adres(ler)e başarıyla gönderilditff@tff.org Adres Defterine
Eksenim'e Davet

Bakanay61
15.04.2009, 11:05
Ya arkadaşlar adamların haftaiçi kupa maçı var.Nasıl pazara alabilirsinki.Hem pazara almk dahamı iyi tribünleri hınca hınç doldururlar pazar olursa.Ctesi gündüz bizim için daha iyi bence..

uzzun
15.04.2009, 11:07
Sivas maçı pazara alınırsa ben gidemem maça.Gidersem ertesi gün okula nasıl gidecem.O yüzden ben cumartesi olmasından memnunum. :)

BEYTEKİN61
15.04.2009, 11:12
ya hangi gün olursa olsun. bu maç akşama alınsın. asıl gayemiz akşama alınması değil mi

Kazım Uzunboy
15.04.2009, 11:15
Maçın zamanından bende kesinlikle memnun değilim ama bu şekilde federasyonun dikkate alacağını sanmıyorum.

Adulyan7
15.04.2009, 11:18
ya konunun başlığı değişsin bence bu maçı akşama al olsun.. :) gün çok önemli değil ama akşam olması şart.. ligin en önemli maçlarından birisi oynanıyo gündüz olur mu hiç...

zafer6161
15.04.2009, 11:23
Sivas maçı pazara alınırsa ben gidemem maça.Gidersem ertesi gün okula nasıl gidecem.O yüzden ben cumartesi olmasından memnunum. :)

30 yaşında okulamı gidiyosun:confused:
maillere devam

Kazım Uzunboy
15.04.2009, 11:25
Zafer abi o abimiz sanırım öğretmen. :rolleyes:

Ayrıca konunun isminin değişmesine gerek yok, bence konu kilitlensin. :rolleyes:

Adulyan7
15.04.2009, 11:27
Zafer abi o abimiz sanırım öğretmen. :rolleyes:

Ayrıca konunun isminin değişmesine gerek yok, bence konu kilitlensin. :rolleyes:

adamlar mail atın demişler buradan organize olup mail yollayalım işte konuyu bi toparlayalım maç saatinin değişmesi için herkes mail atsın..

iso_4939
15.04.2009, 11:31
ne kadar konusursak konusalım bunun bır faydası olmayacak arkadaslar buna razı olun...

zafer6161
15.04.2009, 11:35
federasyon yetkilisi : mail atarsanız size yardımcı olabiliriz,mail talebine göre değerlendirme yapılıyor,telefonla bu işler olmaz dedi ;)

peker61
15.04.2009, 11:42
Bence günü güzelde saatini akşama alabilirler maça gidecekler ancak dönerler pazartesine...

BEYTEKİN61
15.04.2009, 11:45
adamlar mail atın demişler buradan organize olup mail yollayalım işte konuyu bi toparlayalım maç saatinin değişmesi için herkes mail atsın..
çok doğru. ben akşama alınması için mail attım.

Emre GÜRDAL
15.04.2009, 11:46
bizide ligden düşürmeye calışıyolar:))))

İbrahim CİHAN
15.04.2009, 12:34
kim ne yaparsa yapsın bu maç bizim:);)

Oğuzhan Fidan
15.04.2009, 18:57
arkadaşlar ne gerek var zaten gidecek taraftar cumartesi gider maça bizim için daha iyi rahat olun

Akif Gür
15.04.2009, 19:00
mailimi attım bende

PinkFloyd
15.04.2009, 19:07
Bir konu bence atlanıyor, Sivas Salı günü Fenerbahçe ile maçı var. Cumartesi günü maç yapmamız bizim açımızdan avantajdır. Dinlenme süresi daha kısa Sivas için. Deplasmanda Cumartesi 16.15 teki maçta Sİvas seyirci desteğide bulamayacaktır. İnsanların belirli bir bölümü cumartesi günü tüm gün çalıştığı için. Biz örneğin Antalyayı deplasmanda gündüz vakti yendik.

İçerde maç yapsaydık kabul etmezdim fakat deplasmandaki maç için cumartesi 16.15 bence sorun değil. şampiyonluğu neredeyse belirleyecek maça bizim futbolcular konsantrasyon sorunu yaşayacaksa ona konsantrasyon sorunu denmez yetenek sorunu denir.

Bakanay61
16.04.2009, 14:29
Bir konu bence atlanıyor, Sivas Salı günü Fenerbahçe ile maçı var. Cumartesi günü maç yapmamız bizim açımızdan avantajdır. Dinlenme süresi daha kısa Sivas için. Deplasmanda Cumartesi 16.15 teki maçta Sİvas seyirci desteğide bulamayacaktır. İnsanların belirli bir bölümü cumartesi günü tüm gün çalıştığı için. Biz örneğin Antalyayı deplasmanda gündüz vakti yendik.

İçerde maç yapsaydık kabul etmezdim fakat deplasmandaki maç için cumartesi 16.15 bence sorun değil. şampiyonluğu neredeyse belirleyecek maça bizim futbolcular konsantrasyon sorunu yaşayacaksa ona konsantrasyon sorunu denmez yetenek sorunu denir.

Tebrik ederim en mantıklı yazı bu:alkış:

zafer6161
18.04.2009, 20:15
ulan aldıramadık şu maçı pazara:U

devam haydi :D

krdnz
19.04.2009, 01:37
Pazar olursa bende giderdim.

Mail atıyorum;)

Erdal DİLEK
19.04.2009, 10:05
gece olsun.. .

Bulut61-34
19.04.2009, 11:49
Neden pazara alınsın ki?
Alınacaksa cuma gününe alınsın.

dll.AxpY*
19.04.2009, 12:48
yeter artık ya,nedir bu zihniyet,neden hep bizim maçlar gündüz ve cumartesi,şampiyonluğun en önemli maçı olan Sivasspor-Trabzonspor maçını sen hangi cüretle neye dayanarak cumartesi gündüz kuşağına alıyorsun,ayıptır günahtır yeter artık,bu kadar taraflı olunmaz,:mad:
bu maçı pazar günü 19 :00 yada 16 :00 a alacaksın,yoksa biz aldırmasını biliriz ve gerısıne karısmayız oraları yıkarız aklınızı basınıza alın TRABZONSPOR TARAFTARININ NELER YAPABILICEGINI SIZ DAHA BILMIORSUNUZ......

Ne gs nın ne fb nın bır ıddaası var ne akla hısmet gs ve fb maclarını o saatlerde ve o gunlerde verıorsunuz....

buda benım maılım.....

Sefa Murat Dokuz
19.04.2009, 12:54
Cumartesi bu saat bana çok uygundu ama, Bireysel mesele değil bu ligde iddiasız Gs ve Fb nin akşam 7 deki maçlarının yerine Trabzon Sivasın maçları akşama alınmalı.

U.Sadıkoğlu
19.04.2009, 16:07
Bu saatten sonra değiştirmezler sanırım ..

headshot61
19.04.2009, 16:15
O saate olmasi aslinda bir avantaj bizim icin :)

x_man
19.04.2009, 16:24
artık bu saat işinden vazgeçsek mazeretlerle uğraşamayız arkadaşlar enerjimizi boşa harcamayalım

MehmetGÜRSOY61
19.04.2009, 18:47
bunları ne desek az arkadaşlar hayvan bunlar tam bir :(

28TS61
19.04.2009, 18:56
bunları ne desek az arkadaşlar hayvan bunlar tam bir :(

hayvanlara nicin hakaret ediyorsun anlamiyorum:confused:

Cihan
19.04.2009, 19:00
iyide arkadaşım sivasspor da takım trabzonda takım sonuçta maç pazar olsa trabzon barcelona gibi mi oynayacak.. kazanmak isteyen takım çıkacak sahaya çatır çatır oynayacak ondan sonra kim galip gelirse gelecek işte.. sivasda gündüz maçı oynadı bugün galatasaray da oynadı ama kimse dedimi trabzon niye akşam oynuyor... işini bilen takım çıkar sahaya oynar...

dll.AxpY*
20.04.2009, 01:54
iyide arkadaşım sivasspor da takım trabzonda takım sonuçta maç pazar olsa trabzon barcelona gibi mi oynayacak.. kazanmak isteyen takım çıkacak sahaya çatır çatır oynayacak ondan sonra kim galip gelirse gelecek işte.. sivasda gündüz maçı oynadı bugün galatasaray da oynadı ama kimse dedimi trabzon niye akşam oynuyor... işini bilen takım çıkar sahaya oynar...

ya arkadasım ne kadar bos konusuyorsunuz ya bızler yanı bu takıma gonul veren taraftarlar bu macı ızlıyemedıkten sonra nasıl bır zevk beklıorsun...

ben her hafta ts macını ızlemek ıcın ne akdar sabırsızlanıorum bılıormusun...
ne akla hızmet gs nın ve fb nın maclarını aksam saatıne verıorsun...

ben calısıorum arakdasım ve bu macı ızlıyemıcem saatı dolayısıyla versınler aksam bızımkını sabah gs nınkını bısey farketmıorsa...

bıraz mantıklı olalım ya o saat ıs cıkıs saatı hele bızım gıbı ıst oturanlar ıcın ıs cıkıs saatı cıle demek bır yerden dıer yere gıtmek demek en az 1 saat oda en az arkadasım...

umarım anlatabılıorumdur eger dedıgın gıbıyse ısını bılen takım cıkıp alabılıorsa macını tmm dorudur ona bı sey demıorum o zman bırde taraftarı dusunmek lazım nıe gecen hafta gs-fb macını c.tesı saat 16:15 e vermedıler verseydıler ya o stad da adam olurmuydu acaba... bıraz genıs dusunelım ya bu kadar sacma dusuncelerle suraya yazı yamzayın...

sonucta burda 1. ile 3. nun macları var ve tabıkıde aksam verılmesı gerek bır mac.... sampıyonlugu cok ılgılendıren bır mac bu macı aksam saatınde vermıcende hangı macı vercen arkadasım merak edıorum...

b_m_61
20.04.2009, 06:51
O gün benim vizem var :eek: inş sabahtır vize çakışmazlar :(:(

OnurKeskin
20.04.2009, 10:12
Değiştireceklerini zannetmiyorum. Ne zaman değiiştirdilerki zaten!

KuTs@L__pLaK@61
20.04.2009, 20:27
arkadaş gs de gündüz maçı oynamış dedi soruyorum o arkadaşa acaba kaç defa oynamış trabzon gibi 3 hafta üst üste 3 te mi ma.ç yapmış gese veya şöle söliyim şamp iddiası kalmamış gs ve fenerin maçları neden akşam 19 da halada ts nin maçı gene gündüz bu çifte standarttır ayıptır resmen eyyamcılıktır ayıptuır be bi
federasyon bu kadar mı ezik olur

Mustafa Önder
20.04.2009, 20:34
malimi gönderdim

Kaan
20.04.2009, 20:35
Artık ben de pazar olmasını istiyorum. :D

abdus061
20.04.2009, 22:39
saat konusunda dusuncem hangı macı fener gs veya bjk kendı saha ve seyrıcısı onunde 19,00dan once oynadı.amam bu bır yana ne zaman saat kac olursa olsun mazeret degıl aynı sartlardasın.futbolu oyna ve yen nasısa bıze her yer trabzon

61zafer61
21.04.2009, 01:17
bu adi sivasi yenmek sart. onlarin sampiyonlugunu gormekdense trabzonu ikinci ligde gormeyi tercih ederim.bu cirkeflikde lider olan sivasi yeninde gelin

Kasım BEKTAŞ
21.04.2009, 01:24
federasyonun iddasını kaybetmiş fenerin yerine Trabzonspor'un maçlarını akşam vermesi lazım...gün farketmez ama akşam maçı olmalı

Barış Özkarabekir
21.04.2009, 09:36
Arkadaşlar ! Genelde sivasspor lobisini kullanarak gündüz maçları oynuyor isterseniz bir bakın sonuçlara

07.02. 15:00 Sivasspor (http://www.sivasspor.com/lmo/lmo.php?action=program&file=2009.l98&selteam=17) - Kocaelispor (http://www.sivasspor.com/lmo/lmo.php?action=program&file=2009.l98&selteam=15) 2:0
22.02. 15:00 Sivasspor (http://www.sivasspor.com/lmo/lmo.php?action=program&file=2009.l98&selteam=17) - Eskişehirspor (http://www.sivasspor.com/lmo/lmo.php?action=program&file=2009.l98&selteam=7) 1:0
08.03. 15:15 Sivasspor (http://www.sivasspor.com/lmo/lmo.php?action=program&file=2009.l98&selteam=17) - Ankaraspor (http://www.sivasspor.com/lmo/lmo.php?action=program&file=2009.l98&selteam=2) 1:1
21.03. 19:00 Sivasspor (http://www.sivasspor.com/lmo/lmo.php?action=program&file=2009.l98&selteam=17) - Beşiktaş (http://www.sivasspor.com/lmo/lmo.php?action=program&file=2009.l98&selteam=4) 1:1
11.04. 15:15 Sivasspor (http://www.sivasspor.com/lmo/lmo.php?action=program&file=2009.l98&selteam=17) - Antalyaspor (http://www.sivasspor.com/lmo/lmo.php?action=program&file=2009.l98&selteam=3) 1:0
24.01. 14:00 Sivasspor (http://www.sivasspor.com/lmo/lmo.php?action=program&file=2009.l98&selteam=17) - Galatasaray (http://www.sivasspor.com/lmo/lmo.php?action=program&file=2009.l98&selteam=9) 2:0
13.12. 14:00 Sivasspor (http://www.sivasspor.com/lmo/lmo.php?action=program&file=2009.l98&selteam=17) - Hacettepespor (http://www.sivasspor.com/lmo/lmo.php?action=program&file=2009.l98&selteam=12) 2:1
29.11. 14:00 Sivasspor (http://www.sivasspor.com/lmo/lmo.php?action=program&file=2009.l98&selteam=17) - Gaziantepspor (http://www.sivasspor.com/lmo/lmo.php?action=program&file=2009.l98&selteam=10) 3:0
16.11. 14:00 Sivasspor (http://www.sivasspor.com/lmo/lmo.php?action=program&file=2009.l98&selteam=17) - Konyaspor (http://www.sivasspor.com/lmo/lmo.php?action=program&file=2009.l98&selteam=16) 1:0
02.11. 14:00 Sivasspor (http://www.sivasspor.com/lmo/lmo.php?action=program&file=2009.l98&selteam=17) - Denizlispor (http://www.sivasspor.com/lmo/lmo.php?action=program&file=2009.l98&selteam=6) 3:1
19.10. 14:00 Sivasspor (http://www.sivasspor.com/lmo/lmo.php?action=program&file=2009.l98&selteam=17) - Ankaragücü (http://www.sivasspor.com/lmo/lmo.php?action=program&file=2009.l98&selteam=1) 3:0

Hüseyin Bağdat
21.04.2009, 09:45
Deplasmanda,cumartesi gündüz maçalrı bize yarıyor. Ben bu açıdan bakıyorum ve gündüz olmasına çokta önemsemiyorum. Öyle yada böyle bu maçı alacağız...

Kazım Uzunboy
21.04.2009, 09:48
federasyonun iddasını kaybetmiş fenerin yerine Trabzonspor'un maçlarını akşam vermesi lazım...gün farketmez ama akşam maçı olmalı

Bun Sen gel bir de karar verenlere anlat. :rolleyes:

BEYTEKİN61
21.04.2009, 10:20
gündüz maçları bize yaramıyor. takım konsantre olamıyor galiba. öyle veya böyle bu maçı almamız lazım. şartlar ne olursa olsun.

bordo61
21.04.2009, 10:47
bu ne ya gündüz maçlarını hep yenmiş sivas

DKaraduman
21.04.2009, 12:36
Almayalım pazara almayalım ben uçaktayım o arada izleyemem :D

Faruk KILIÇ
21.04.2009, 12:38
bu ne ya gündüz maçlarını hep yenmiş sivas

benimde aklıma takılıyo sivas maçı anadolu derbisi sayılacak maç hem cumartesi hemde gündüz kopmlo teoreli kafamda beliriyor hemen. yoksa bizde sokaklara dökülüp bu federasyon bizi şampiyon yapmaz diemi bağırsak.

Barış Özkarabekir
21.04.2009, 14:06
benimde aklıma takılıyo sivas maçı anadolu derbisi sayılacak maç hem cumartesi hemde gündüz kopmlo teoreli kafamda beliriyor hemen. yoksa bizde sokaklara dökülüp bu federasyon bizi şampiyon yapmaz diemi bağırsak.

Arkadaşlar burada şunu sorgulamak gerekiyor !

Neden Fenerbahçe-Ankaragücü maçı saat 19:00 da ve neden bizim maçımız 16:15 de hangisi daha önem arzeden bir maç ha birde diğer takımlar yani şampiyonluğa oynayan beşiktaş ve galatasaray neden pazar günü yapıyorlar bizim maçın sonuçlarına göre motivasyonmu bulacaklar

KuTs@L__pLaK@61
21.04.2009, 15:32
böle adilik terbiyesizlik olur mu be fenerin ne iddiası var maçı 19 da oynuyor bizim ki gündüz böle taraflı federasyon olur mu rezil şerefsiz herifler allah belanızı versin trabzonlunun gözünde bi köpek kadar değeriniz yok ey ist idleri her şeyin farkındayız bi gün patlarsak o zaman bakalım kim durduracak bizi bide anlamadığım ist da o kadar işadamımız var illaki mafyamızda vardır federasyonda adamımızda vardır biraz bastırsalar bunlara haddini bildirecek çok karadenizli var ama kaşınıyorlar özellikle o levent kızıl yokmu bakalım kimin elinden o canını verecek

Ayhan Yüksek
21.04.2009, 16:35
Maçının ne gününün nede saatinin değişeceğine ihtimal vermiyorum,bu ne adiliktir ki iddiasız fb nin maçı akşam oynanıyorda belkide sezonun en önemli maçı gündüz saatinde oynanıyor, bunu hiçbir mantık izah edemez ve hiçbir geçerli açıklaması olamaz bunun, bunlar aleni gösteriyorlar taraf olduklarını, utanmadan arlanmadan.

zafer6161
21.04.2009, 16:52
tff son 4 gün 4.5 saatin kaldı,ona göre iyi düşün taşın,yoksa o binayı kafanıza yıkacağız :hırr
alın lan şu maçı pazara,adamı sinir etmeyin :hırr
maça gidecez da :)

TolsTToy
21.04.2009, 18:41
tff son 4 gün 4.5 saatin kaldı,ona göre iyi düşün taşın,yoksa o binayı kafanıza yıkacağız :hırr
alın lan şu maçı pazara,adamı sinir etmeyin :hırr
maça gidecez da :)
ula dur karıştırma pazarı :) pazar oldumu işe kavuşamuyom..habu takım yüzünden kovulacam işten

Kubilay ŞAHİN
21.04.2009, 18:57
Bu Saatten sonra değiştirecekleriniz sanmıyorum..(Normalde de değiştireceklerini sanmıyordum o ayrı..)

Cafer Bulur
21.04.2009, 23:36
Gece maci olsaydi daha iyi olurdu ama takimimizin menfaati adina macin cumartesi oynanacak olmasi bizim adimiza olumlu bir gelisme.

Gün,saat,zemin hic farketmez.Bunlar ufak ayrintilar.

Kazanmaktir aslolan,yogunlugumuzu bu meseleye vermeliyiz.

vizarian
21.04.2009, 23:47
Yuh artık yaaaa

Yavuz Hasan
21.04.2009, 23:51
cumartesi olması güzel
ama hangi mantıkla 16:15 anlayamıyorum
ligin birincisiyle üçünsüsü ve en önemli maçlardan birisi
en azından feber-ankaragücü maçından önemli
yazıklar olsun böyle federasyona