PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Gökhan Ünal Neden Yedek Kal(a)mıyor, Yada Oyundayken Dışarı Alın(a)mıyor???

diplomat61
06.04.2009, 10:40
YETER ARTIK !!!
Gökhan Ünla neden hiç yedek kalmadı yada oyundayken dışarı alınamadı

(Tam hatırlayamıyorum ama 1 maç sadece oyun dışına alınmıştı)

Çok merak ediyorum bu adama bu kadar "Güven"in nedeni ne...
1 hafta bile yedek kalmayan bırakın yedği ilk 11 de full oynayan Gökhan'da ne var...

http://img6.imageshack.us/img6/5509/adszgrs.jpg

[Tamam belki bu kadro "ilerisi için" hazırlandı önumuzdeki 2-3 yılın şampiyonluk adayı .... evet hedef bu yıl şampiyonluk değildi ama bi anda takım kendısını potada bulunca hedfeler değişit, umutlar beklentıler arttı...Hatta ilk yarı hersey cok guzeldı...Fakat 2.yarı ne olduysa oldu...]

Not: Umarım Konu Kapanmaz....

sessizkral_1
06.04.2009, 10:54
Alındığı zamanlarda oldu.İsaac oynadı yerine.Ondanda verim alamadık.Açıkcası Alternatif yokluğu tek sebep.Ha devrim yapıp göksüyu barışı alırsın o başka ama çok büyük bir iş olmaz bu.Olay sadece gökhan değil umut içinde geçerli.

Gökçebey
06.04.2009, 10:57
Çünkü yedeği Isaac.

OLCAY ÇAKIR
06.04.2009, 10:58
Çünkü Gökhan Ünal bu ülkenin en iyi forvetlerinden biri.
Hala da öyle.

Hüseyin İlkin
06.04.2009, 10:58
Gökhan Ünal'ı önümüzdeki hafta ilk 11'de görmek istemiyorum.

Gökhan-Umut ikilisinden birini kesip, yerine Alanzinho'yu koymak çok zor olmamamalı...

Onur Civelek61
06.04.2009, 11:03
Bu kadar çok başlık kafamı karıştırdı.Gerek yok...

bordo61
06.04.2009, 11:09
Bilmiyoruz bişey düşünüyordur heralde

Ertan 51
06.04.2009, 11:14
Gökhan dan iyisi yok ta ondan

ayrıca alınamıyor a getirilmesi garip
hadi Kaptana öyle bir yakıştırma varda Gökhan ı oyundan alacak niye alamasın bu ima da nerden çıkıyor
elin adamı:confused:

Not:umarım konu kapanır.

Adem Erdoğan
06.04.2009, 11:16
Çünkü yedeği Isaac.

Umut'a ve Gökhan'a katlanıldığı kadar Isaac'a katlanılmadı.Isaac çoğu sefer Yattara'nın alternatifi olarak sahaya sürüldü.Ofsayt kuralını bile unuttu adam kenarda otura otura.
Her hafta aynı ezber.

Adem Erdoğan
06.04.2009, 11:17
Çünkü Gökhan Ünal bu ülkenin en iyi forvetlerinden biri.
Hala da öyle.

İyi olmak ile faydalı olmak arasında dağlar var abi.

Bu saatten sonra gol kralı olması bile hiçbirşeyi değiştirmeyecek.

lazfather61
06.04.2009, 11:34
bence gokhan unal iyi futbolcu ama formsuz bu ara, gerci son macta cok diri gozukuyordu, herkes gokhani konusuyor ama umut mac boyunca bir tane bile kaleye sut cekmedi, ben alanzinho geldiginden beri hep umutun oynamasini elestirdim, cunku yaratici bir futbolcu degil, bence topla oynamayi bilen 3 futbolcu varken onlardan 2 sini oynatmak sacmallik gokhan yattara alan colman 4 lusu cok etkili olacaktir ersun hoca inadindan vazgecerse. benim anlamadigim bir konuda kendi sahamizada rakip takim cok kapaniyor diyor ersun ozaman neden daha cok hucum oyuncusu kullanmiyor, ersun hoca bastan asagi sacmalamaktan baska birsey yapmiyor.

bmfırtına
06.04.2009, 12:06
Çünkü yedeği Isaac.
bu cevap bu başlık için yeterli

Travelair
06.04.2009, 12:47
Eğer bir takım başa oynuyorsa en az 4 tane çok iyi forvet oyuncusunun olması lazım. Forvetten kastım forvet özelliği olan ortasaha oyuncuları değil. En ucta oynayan oyuncuları kastediyorum. Bizim atanımız da tutanımız da sadece vasat üstü. Buna bir de rekabet eksikliği eklenince sonuç normal

antagonist
06.04.2009, 12:51
"Futbolcular" bölümüdeki başlıktan devam edelim.