PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Fb maçinin hakemi Cem Papila.. yorumlar?

FEDAİ
28.04.2005, 13:50
iste hakem beyler.insallahtetikçilik yapmaz. Edited by: Emorfo

FANATIK61
28.04.2005, 13:57
Hadi Papila erkekliginive delikanliginigöster. O zaman Mac bizim.

Emorfo
28.04.2005, 14:00
Deplasman takimlarinin tercih ettigi bir hakem. Ancak deplasmanda oynadigimiz Gaziantepspor maçini katleden yine ayni hakem. Inasallah düzgün bir maç yönetir. Eyyamcilik yapmaz... Çünkü artik cümle alem biliyor Fener elimizden uçsada kaçsada kurtulamayacak. Yeter ki hakem düzgün maç yönetsin..

Guests
28.04.2005, 14:01
gördügü çalsin yeter baska birsey istemiyoruz

Barış
28.04.2005, 14:01
Hakem iyi ya sorun yok.

kabus84
28.04.2005, 14:02
insallah hayirlisi olur.

trabzonlu6161
28.04.2005, 14:16
en iyi hakemi vermisler

Cemalettin Taşkın
28.04.2005, 14:37
ben bu ismi sevmedim.

iyi hos hakemde show yapmaya kalkarsa bize zarari olur.

Utku061
28.04.2005, 14:38
bencede bu maça verilemsi gereken en iyi hakemi verdiler. Seyirci baskisini falan takmaz.Unutmayin en son ki Gs ile oynadigimiz lig maçini yönetti.Sonuç ortada. smileys/smiley2.gif

sanatik
28.04.2005, 14:44
gs macimizda son dakikalarda yapilan hatalari ne cabuk unuttunuz ?

erdince küfür eden sabri ceza aldimi ?

concecao peki ?

maci iki sifir kazandik diye iyi yönetti diyorsaniz bilemem.

ne kadar dogru dürüst hakem oldugunu bu macda ispatlamali.Edited by: sanatik

imported_Suha
28.04.2005, 14:47
hayirlisi olsun..verelicek en iiiyiii hakem bence..

sanatik
28.04.2005, 14:49
verilecek en iyi hakem selcuk dereli olacakdi !

Mecelle
28.04.2005, 14:56
Beyler en iyi hakem bu mac icin, Ismet Arzuman olacakti, o da olmadi!!! Papila, gösterisi seven bir hakem, hic af etmeyen bir tip. Kural hemen cek kartini demiyor. Ama Papila kurallari bu yönde uygulamayi cok seviyor. Estneklik hic yapmiyor. Sunu bilin, bu macta kartlar ucusacak ...
Allah sonumuzu hayir etsin!

Bir sey Papila yi avanatjli kiliyor, o da seyirci baskisi altina girmiyor. Ama dedigim gibi, bir hareket bir kart!

Diyeceksiniz ki, madem öyle neden Song kirmizi kart vermedi ... *gülümser* ... Beyler, Papila nereden megzun oldugunu hatirlatayim: GS LISESI!!! Sinif defterinde de su söz cok acik ve net: TUTTUGU TAKIM: GALATASARAY! O yüzden Song a kirmizi kart, Concecaio ve Sabriye göz yumdu.

Neyse ... dedigim gibi, keske Ismet olsaydi!

imported_Suha
28.04.2005, 15:04
sanatik cem papila..ev sahibi takimin atmosferinden etkilenmiyen bi hakem..niye öyle söylüyosunsmileys/smiley2.gif

mahir_kuzey
28.04.2005, 15:04
hakem iyidir bos verin siz. hem kötü idare etsede hekemle birlikte yendik deriz. biz iyi oynayalim yeter. 6 gol atariz 3 golü saymaz 3-0 yeneriz bizde.

emrealis
28.04.2005, 15:06
hakem bencede iyi sadece gördügünü calsin dogru olsun bize yeter..

halil ibo
28.04.2005, 15:07
Bu saatten sonra ne diyebiliriz ki,

Hos bu saatten öncede söyleyemezdik.

Diyecegim o ki Sayin hakem,adaletli ol,gördügünü çal,delikanli ol kuru gürültüye pabuç birakma,kurallar ne gerektiriyorsa onu yap.

Allah yardimcin olsun.Temiz bir sekildeYÖNET !

Insallah art niyet göstermezsin.

sanatik
28.04.2005, 15:27
sanatik cem papila..ev sahibi takimin atmosferinden etkilenmiyen bi hakem..niye öyle söylüyosunsmileys/smiley2.gif

Inschallah yanilirim kardes.

zinos_zon
28.04.2005, 15:28
ben o kadar iyimser degilim, önemli olan gerçekleri kazanirken görmek, söyleli;

-gaziantep'e deplasmanda kaybettik, sorumlusu cem papiladir. gökdeniz'e verdigi sari kartla cezali duruma düsürmüs ve çifte standardi ile gökdeniz'i çildirtmistir.senol hoca gökdeniz'i sarilarak durdurmus ve bir yanlisi önlemistir. gökdeniz'in isyani hakliydi, zira ayni hakem gökdeniz'inkinden ayan beyan çok daha agir bir faule maruz kalan fatih'eyapilan harekete kart çikarmamistir.

-yine ayni maçta oyun 2-2 giderken mehmet yilmaz cezasahasinda bir hava topuna çikarken düsürülmüs ve istanbul medyasinin "gözünden kaçan" bu ayrinti, "delikanli hakem" papila'nin gözlerinin önünden de "kaçmistir"

- 2-0 kazandigimiz cincon maçinin 17 . dakikasinda son adam song fatih'i yaka paça indirmis ve "delikanli" hakem cem papila kirmizi kartini çikar(a)mamistir. bu mudur gördügünü çalan hakem??? üzülerek söylemek zorundayim ki, cem papila da kendini "istanbul'a affettirme ve yaranma" psikolojisine girmis ve kisiligini kaybetmeye baslamistir. kendisine hiçbir güvenim yoktur artik. adam olmakla siradanlasmak arasindaki tercihini yapmistir papila. efendilerine sadakat göstermis ve yavas yavas , "beni affedin ,aslinda ben de sizdenim" demeye baslamistir.

çok sey istedigimin farkindayim, evet " ruhunun efendisi kendisi olmus" adam gibi bir hakem istiyorum, gerçeklesmesi ne kadar zor bir düs biliyorum:)

aslolan sudur, biz rakip kadar hakemi de "büken" bir takim olmak zorundayiz. ve buna gücümüz var. hakem su olmus bu olmus, su türkiye ve istanbul "bataginda" ne farkederki...

Photoshop
28.04.2005, 15:37
ya selcuk dereli ya da cem papila diye
düsünüyordum. ama selcuk dereli nin denizli
macinda aldigi haksiz elestiriler sonrasi bu maci
alamiyacagi kesindi. cem papila da iyidir...

BDiler61
28.04.2005, 15:40
verebilecekleri en iyi hakemi verdiler

$FIRTINA61$
28.04.2005, 15:44
süper hakem vediler bravo fb liler artik bir kirmiiz yer her halde simdi ataklarmiiz kezemes serkan hiyar habire bir smileys/smiley36.gifsmileys/smiley7.gifbu macda bir penalti aliriiz her halde

yattara11
28.04.2005, 15:44
Türkiye'de iyi hakem diye bir sey mi var?

zanoylu
28.04.2005, 15:45
Onlari hakem bile kurtaramayacak.........

Oruç
28.04.2005, 15:47
hayret gerçekten iyi bir hakem atadilar fener derbisine açikçasi ben bunu beklemiyordum! insaallah glatasaray derbisinde son dakikalardaki hatalarini bu derbide tekrarlamaz!

FATIH SULTAN TEKKE !smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

trapezus61
28.04.2005, 15:53

-gaziantep'e deplasmanda kaybettik, sorumlusu cem papiladir. gökdeniz'e verdigi sari kartla cezali duruma düsürmüs ve çifte standardi ile gökdeniz'i çildirtmistir.senol hoca gökdeniz'i sarilarak durdurmus ve bir yanlisi önlemistir. gökdeniz'in isyani hakliydi, zira ayni hakem gökdeniz'inkinden ayan beyan çok daha agir bir faule maruz kalan fatih'eyapilan harekete kart çikarmamistir.

-yine ayni maçta oyun 2-2 giderken mehmet yilmaz cezasahasinda bir hava topuna çikarken düsürülmüs ve istanbul medyasinin "gözünden kaçan" bu ayrinti, "delikanli hakem" papila'nin gözlerinin önünden de "kaçmistir"

- 2-0 kazandigimiz cincon maçinin 17 . dakikasinda son adam song fatih'i yaka paça indirmis ve "delikanli" hakem cem papila kirmizi kartini çikar(a)mamistir. bu mudur gördügünü çalan hakem??? üzülerek söylemek zorundayim ki, cem papila da kendini "istanbul'a affettirme ve yaranma" psikolojisine girmis ve kisiligini kaybetmeye baslamistir. kendisine hiçbir güvenim yoktur artik. adam olmakla siradanlasmak arasindaki tercihini yapmistir papila. efendilerine sadakat göstermis ve yavas yavas , "beni affedin ,aslinda ben de sizdenim" demeye baslamistir.

çok sey istedigimin farkindayim, evet " ruhunun efendisi kendisi olmus" adam gibi bir hakem istiyorum, gerçeklesmesi ne kadar zor bir düs biliyorum:)

aslolan sudur, biz rakip kadar hakemi de "büken" bir takim olmak zorundayiz. ve buna gücümüz var. hakem su olmus bu olmus, su türkiye ve istanbul "bataginda" ne farkederki...

Daha öncede dile getirmistim bunlari. Tamamiyla katiliyorum. Cem Papilanin delikanliligini ligdeki GSaray maçinda gördük. Ama farketmez öyle ya da böyle fenerin kurtulusu yok elimizden.

Alptuğ
28.04.2005, 15:53
bence de iyi bir hakem vermisler tarfsiz atmosferin etkisi altinda kalmadan mac yonetcektir bu maci ne olursa olsun kazanalim ya fbyi yenmekten daha guzel bi mutluluk olur mu

JoNTuRK
28.04.2005, 16:23
veriLEbilecek en iyi hakemdi ..

artIk i$ takIma du$uyor .. Edited by: Emorfo

Berat
28.04.2005, 16:39
Verilebilecek en iyi hakemdi diyenlere katilmiyorum.. Türkiye'de pisliklere bulasmayan 2 hakem var kanimca; Selçuk Dereli ve gelecek vaadeden Firat Aydinus.. Selçuk Dereli yi Denizli maçinda yasananlardan sonra zaten veremezlerdi.. Bence en iyi hakem Firat Aydinus olurdu... Cem Papila da ortama ayak uydurmaya basladi çünkü...

Mollasalihoğlu
28.04.2005, 16:47
kadiköy'de etkilenmeyecek tek hakem bence(eger artniyetli olmazsa)

ama genel olarak belirttigmiz gibi hakemmis stadmis ot püsürmüs hiç önemi yok

bu maçi alacaz baska da yolu yok !!

yavuzselim_61
28.04.2005, 16:54
Bencesu anda seyirci baskisindan en az etkilenecek hakem,bu yüzden bence en iyi tercih

SDanışmaz
28.04.2005, 17:26
gördügü çalsin yeter baska birsey istemiyoruz

FazLa söze gerek yok...

LazAnisT
28.04.2005, 17:33
kötünün iyisi

andrei07
28.04.2005, 17:33
BAHANE ARAMAYALIM BASTAN!! ISTERSE DAUM HAKEMLIK YAPSIN YENMELIYIZ !! VARMI BASKA YOLU??

SON 49,5 SAAT

Murat BAYRAKTAR
28.04.2005, 17:40
bekledgimiz gibi cem papila çikti. hakem bizim için önemli degil. kendi oyunumuzu oynadiktan sonra kim gelirse gelsin..

Utku061
28.04.2005, 17:40
hakem makem iste takim oynasin kazansin.Edited by: Utku61

murat
28.04.2005, 17:46

Birkac arkadas Antep maci maglubiyetini cem papilaya baglamis ama (bende fazla begenemedigim o macta) sucu cem papilaya yuklemek biraz ayip olur. sen bos kalelere gol atama ayagindan kacirdigin basit bir toptan gol ye sonra hakeme suc at bence bunlari gecmemiz lazim. Cumartesi aksami en dogru yorumu yapariz...

TSlimetin08
28.04.2005, 17:47
Hakim kim olursa olsun biz iyi oynadikmi ve golleri attikmi kimse birsey yapamaz, biz gol atarsak heralde golu iptal edemez

Hüseyin Çümen
28.04.2005, 17:51
ya hakem bazen sapitiyo ama hkem bizim lehimszde olack gibi görünüyo

çünkü hakem maçi katkedip febe takimini kazandirirsa febe sampiyonluunu ilan eder ve lig biter böyle biseyin olmasini ne digiturk ne federasyon ne gese ister o yüzden febe yi tutamaz tutarsa bizi tutacaktir o yönden bi kuskuzu olmasin sonusta kedilerin bu sene 100. yili

Hüseyin Çümen
28.04.2005, 17:55
selçuk dereli olmaz di beyler bence en uygun hakem selçuk dereliydi ama trabzondaki maçta yasananlar yüzünden adam bu sefer baski latinda kalicak ve düdükleri çalamiycakti böylesi inanin bizim için en iyisi

TSelif
28.04.2005, 17:56
HIÇ BIR HAKEM BIZI TUTMAZ...TUTMASINDA BIZ OYNAYIP KAZANACAGIZ KARDES

BENI ENDISELENDIREN TEK SEY..fenerin SON DAKIKALARDA KEDI GIBI 4 BACAGININ ÜSTÜNE DÜSMESI BUNUN ÖRNEKLERINI ÇOK GÖRDÜK DE

Hünkar
28.04.2005, 18:13
hayirlisi olsun diyelim zaten benn derbi mclarda hakeemlerin bizden yana bi tavir sergiledigini gormedim hakem kim olursa olsun yalandan yere en az 10 tane yan top veye frikik calarlar temennim bunun en asgari duzeyde olmasi gerci her ne yaparlarsa yapsinlar olara az da atmayacaz ama yine de herihtimale karsi febe ye yalakalik yapmazlar insallah ozellikle yardimcilar

$FIRTINA61$
28.04.2005, 20:10
ben cemi cok istedim cünkü fnerliler hep bize ööküz gibifaul yabior faul bile calinmiyor simdi sarilar yerler arkadan kirmizi smdi gelibde faul yabsin

61trabzonomer
28.04.2005, 20:19
ben cemi cok istedim cünkü fnerliler hep bize ööküz gibifaul yabior faul bile calinmiyor simdi sarilar yerler arkadan kirmizi smdi gelibde faul yabsin

Bende öle düsünmüstüm ama hiç öle olacagini sanmiyorum..

#10 Fietra
28.04.2005, 20:21
Insallah iyi bir maç yönetir

Sefaenes
29.04.2005, 00:50
iyi yönetsinde kim olursa olsun vark etmez adaleti elinden birakmasin

TSunami
29.04.2005, 11:34
hakem degilmi hepsi ayni. bosverin bu isleri. hiçbirine güvenim yok. olay bizde biter. hem hakemi hem feneri yeneceeeez.

tamer__61
29.04.2005, 14:12
yaaa arkadaslar bizim hakemle isimiz

olmaz kim olursa olsun bizim

futbolcularimiz yüreklerini ortaya

koyduklari zaman isterse serefsiz

bicakci ciksin hakemlik yapsin biz maci

yine aliriz

yûrekli olalim yeter

POYRAZ
29.04.2005, 19:38
Ben acikcasi bu hakemden umutlu degilim, cünkü kendisi Fener taraftaridir.

Beytullah
29.04.2005, 19:53
wallaa bende pek sevmiyorum bu hakemi insallah adam gibi mac yönetir..ya bence daha iyi hakemler varken neden bunu sectiler..insallah düsündügüm gibi hakem katliam yapmaz.

zafercalikoglu
30.04.2005, 12:10
hayirlisi adam gibi yönetsin oda taraftar etkilenmesin bence etkilenecek bir adam degil ama ,,,!!

hadi hayirlisii

CAFER ÖZER
30.04.2005, 22:33
CEM PAPILA denen köpek ve yadrimcilari resmen maçi aldi FB ye teslim etti Kimse Trabzonspora kizmasin Trabzonspor mükemmel oynadi bana göre Cem Papila denen köpek ve yadrimcilarinin hatalari saymakla bitmez

1-FB nin attigi gol kesinlikle Ofsaytti Nobre ile kafaya çikan oyuncu ofsaytti,

2-bizim girdigimiz 2 tane posizyon ofsaytal alakasi yok ofsayt diye kesildi.

3-Fatih Tekkeye Rüstünün yaptigi posizyon kesinlikle Ofsayt degil Penati ve Rüstüye kirmizi kart

4-FB nin kazandigi penalti kesinlikle penalti degil.

Bunlar maçin kaderii etkileyen poziyonlar

Nobre nin isareti ile EL diye düdük çalan emek hirsizi azize yildirim köpegi serefsiz anasi belli babsi yüzelli olan bu piç papila acaba zerre kadar vijdan azabi duyuyormudur.

FB ye köpeklik yaparak Fb ye aslinda düsmanlik yaptigini böyle kolay maçlar kazanan FB nin avrupadada ayni durumda hakem yardimi olmadan Sifir puan çekerek geldigini biliyormu.

ALEX kendini yere attiginda topu eli ile aldiginda sari kart göstermeyen serefsiz hakem acaba kendini hakem olarak görüyormu.

Bir maç resmen FB nin köpegi olan Hakem tarafindan katledilmistir.

seyyahali
30.04.2005, 22:35
hakemin sirtinda bir tek eziklerin formasi eksikti

Haluk Pehlivan
30.04.2005, 22:38
fb maçinin hakemi diil;fb hakemi serefsiz papilla olcakti konu basligi

Beytullah
30.04.2005, 22:54
ya abai ben dedim zaten bu adam ii diyil diye adamlarin üztünde bi fener formalar eksikti eyer federasyon izin verse forma giyip yönetcekler maci adamlar resmen hakkimizi yediler..ulan ne zaman hakkinizla mac alacaksin serefsiz köpekbahçe

sanatik
30.04.2005, 22:58
yaaa arkadaslar bizim hakemle isimiz

olmaz kim olursa olsun bizim

futbolcularimiz yüreklerini ortaya

koyduklari zaman isterse serefsiz

bicakci ciksin hakemlik yapsin biz maci

yine aliriz

yûrekli olalim yeter

yürekli olmak yetmiyor kardes.

Mollasalihoğlu
30.04.2005, 23:02
bazi seyler için iyi olmak yetmiyormus(manga'nin yalan adli sarkisi)

kadirsa_2000
30.04.2005, 23:04
17 tartisilan pozisyon 17 yanlis karar. Daha fazla söze gerek yok heralde.

imported_AkÇaaBaTLi
30.04.2005, 23:07
israil amerika ermenistan nasil insanlik katiliyse

bu serefsiz bölücü,yahudi kirmalari da aynen futbol katilleri...

hakemlerle, sansla,medyayi kendi lehine kullanip diger takimlara kuduz köpek gibi saldirarak, kendi serefsizliklerini elestirenleri provakasyon yaipi suçlu gösteren serefsiz, çirkef Alllah korkusu olmayan igrenç ötesi varliklar..

avrupada ayni seyleri ise yaramayinca nasil uyuz köpek gibi rezil oluyorlar... nasil serefsizlikleri yüzünden dünya aleme rezil oluyorlar...

maçi katleden hakemleride Allah nasil biiyorsa öyle yapsin..

zinos_zon
30.04.2005, 23:14

hakli çiktigimi göstermek için degildir kendi yazimi paste edisim. erman toroglu, serefli bir hakemi dakikasinda istifa ettirecek çok sey söyledi, ama serefli bir hakemi, papila'yi degil.

trabzonsporumuz, bir futbol takiminin sahada verebilecegi mücadeleyi hiçbir ahlaksizliga siginmadan verdi ve hakemlerin açik destek verdigi rakibine karsi maçi kaybetti. kaybederken büyüyen bir takim varsa su yeryüzünde, o trabzonspordur. tüm sporcularimizi içtenlikle tebrik ediyorum.

cem papila'ya gelince..ya da ismet arzuman, ya da erol ersoy, akliniza hangisi gelirse..maalesef türk hakemligi efendilerinin kapisinda köpeklik etmeyi aliskanlik haline getirmis ve ruhlarini satmislardir. ruhunu satan adamlardan korkulur arkadaslar, ruhunu satan herseyini satar..hatta...neyse, terbiyemiz bizimle kalsin.

kaybeden türk futbolu, bu açik.. ama gelecek de bizimdir, bu daha da açik. bu arada senol günes'e maç sonrasi açiklamalari için ayrica tesekkür ederim. su futbol arenasinda bir "adam" var ise, o da bizim hocamizidir. tüm futbolcu kardeslerime bir kez daha tesekkür ederim. neticeyi elimizde tutamadik yine, olsun..ama, hatice; ki biz ona haysiyet diyoruz, yine bize kaldi. ne mutlu bize:)

Murat BAYRAKTAR
30.04.2005, 23:16
Cem papilanin tek dogru düdükleri Baslangiç ve bitis düdükleri... ne diyeyim sana cem... allah belani versin... çocugun varsa onlarin yüzüne bakipta nasil büyüteceksin... eger biraz onlarin adina vicdanin varsa çikip istifa edersin... senin yüzünden sesim kisildi.. gözlerim yasla doldu... EY ALLAHIM bugün beni aglattin.. yarinda cem papilayi aglatirsin... en azindan tek sevindigim çikip serefli bir mücadele ettik. feneri yendik cem papilayi yenemedik... olsun bugünün yarini var. düsmez kalkmaz bir ALLAH... herzaman oldugu gibi seninle bir kez daha gurur duyuyorum TRABZONUM... eY FEDERASYON unutmaki bu futbolcular yarin senin koltugunu kollamak için maç yapacaklar... fatih'i çok ararsin orda... bir futbolcuya bu kadar faul yapilip ta es geçilir mi....

Mecelle
30.04.2005, 23:41
ALLAH BELASINI VERSIN BU ADAMIN! ALLAH BELASINI VERSIN!!!!!!!!!!!!!!!!!

Beytullah
30.04.2005, 23:51
ulan alin parala zehir zikkim olsun serefsiz..

Önder28
01.05.2005, 00:08
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%">
<T>
<TR>
<TD =smText width="80%">Gönderen: 28-Nisan-2005 Saat 14:00 | Kayitli IP </TD>
<TD noWrap align=right width="20%">http://www.bordomavi.net/bmn/forum/forum_images/quote_ic&#111;n.gif (http://www.bordomavi.net/bmn/forum/edit_post.asp?M=Q&amp;PID=138914&amp;TPN=4) </TD></TR>
<TR>
<TD colSpan=2>
<HR>
</TD></TR></T></TABLE>

Deplasman takimlarinin tercih ettigi bir hakem. Ancak deplasmanda oynadigimiz Gaziantepspor maçini katleden yine ayni hakem. Inasallah düzgün bir maç yönetir. Eyyamcilik yapmaz... Çünkü artik cümle alem biliyor Fener elimizden uçsada kaçsada kurtulamayacak. Yeter ki hakem düzgün maç yönetsin..

Emorfo kardes malesef çok hakli çiktin! maçi katletti, eyyamcilikta yapti yoksa fener uçamadida kaçamadida.....

cem papilaALLAH SENI BILDIGI GIBI YAPSINsmileys/smiley7.gif

SENIN DE INADINA TRABZON!

$FIRTINA61$
01.05.2005, 00:13
ne mi diyeyim allah belani versinsmileys/smiley7.gif

ftunsal
01.05.2005, 00:22
IDDIA EDIYORUM CEM PAPAZINA GÖZLEMCILER YÜKSEK NOT VERECEKTIR.

ADAM GÖREVINI FAZLASIYLA YAPTI... NE YAPMALIYDI YANI PENALTIYI DA KENDI ATACAKTI. YADA GOLDEN SONRA TIMSAH YÜRÜSÜMÜ YAPACAKTI.. BIZIMKILERI TOPLAYIP "KAFAYI YEDINIZ LAN FEBE NASIL EZERSINIZ "DEYIP HEPIZE K.YARIM DEYIP OKUYACAK MIYDI

Mecelle
01.05.2005, 00:28
Allah belasini versin! Tekrar ediyorum! Allah belani versin senin CEM SEREFSIZ KÖPEK!!!!

Ilk poziyson ofsite! Aurellio nun eli resmen penalti. Fatihin pozisyonu
ofsite degil, Rüstünün hareketi kirmizi kart olmasi gerekiyordu!

Tekrar ediyorum, senin ALLAH BELANI VERSIN!!! KÖPEK!!!!

$FIRTINA61$
01.05.2005, 00:47
Allah belasini versin! Tekrar ediyorum! Allah belani versin senin CEM SEREFSIZ KÖPEK!!!!

Ilk poziyson ofsite! Aurellio nun eli resmen penalti. Fatihin pozisyonu ofsite degil, Rüstünün hareketi kirmizi kart olmasi gerekiyordu!

Tekrar ediyorum, senin ALLAH BELANI VERSIN!!! KÖPEK!!!!

NE KADAR DESENDE AZ DIR ALLAH BELANI VERSIN CEM KÖPEGI

hakantpl
01.05.2005, 01:02
Sen Rahat Uyu Papila Rahat uyu ! 9 milyon taraftarin Ahini ALARAK RAHAT UYU!!!!!smileys/smiley7.gif

sinan_19
01.05.2005, 01:04
http://www.fenerbahce.org.tr/images/newsimages/cempapila300.jpg

iste o cem papila o... çocugu. insallah trabzona yolun düser..

sinan_19
01.05.2005, 01:07
Trabzon adinaherseyi önledi. Fatihin muhtesem golünü önleyemedi.

BDiler61
01.05.2005, 01:15
bir de febe formasi giyseydi tam olurdu.Yakisirdi o serefsize

$FIRTINA61$
01.05.2005, 01:16
bir de febe formasi giyseydi tam olurdu.Yakisirdi o serefsize

altina giymisdir 100%smileys/smiley7.gif

Vektra58
01.05.2005, 01:43
Kardeslerim söylediginize aynen katiliyorum. Gün gelir devran döner. Düsmez kalkmaz bir allah. Biliyorum ki rabbim haksizlik yapanlari sevmez ve onlari hakettikleri sekilde cezalandirir. Ben bu Fener Rum patrikanesi Papazi Cem papilayi Allaha havale ediyorum. Bir Trabzonspor taraftari olarakda hakkimi helal etmiyorum. Ahirette iki elim yakasinda olacak. Bu dünyada ise dilimden beddua düsmeyecek...... Resmini gördügüm yerde tükürecek ismini duydugum yerde küfüredecegim..............

ftunsal
01.05.2005, 01:52
MAÇTAN SONRA SEREFSIZIN OTURDUGU TÜRÜBÜNE ÇIKIP GÖREVIMI BASARIYLA YERINE GETIRDIM KOMUTANIM DIYE TEKMIL VERMISMIDIR.

YOKSA YETERINCE ZAHMET VERDIK DEYIP ASAGIDA SOYUNMA ODASINDAMI TEKMIL ALMISLARDIR.

sanatik
01.05.2005, 01:58
Sen Rahat Uyu Papila Rahat uyu ! 9 milyon taraftarin Ahini ALARAK RAHAT UYU!!!!!smileys/smiley7.gif

Papila= Bicakci

ikiside Trabzondüsmani.

Edited by: sanatik

Muhalif
01.05.2005, 02:59
Papila iyi maç yönetti.. yardimcilari çok kötüydü... biraz futboldan anlayan adam yardimci hakem ve maçin hakemini ayri kefeye koyarak yazar yorumlarini.. bjk ye 5 kirmizi kart çikardigi maçi trabzonda yönetmis olsa ne yazardiniz merak ediyorum...

Vektra58
01.05.2005, 03:03
Muhalif; Her tarafa saçma sapan yazilar yazmissin. Senin herhalde Cem papila ile akrabaligin var. Yada Fenerbahçelisin. Senin gibilerin bizim aramizda yeri yok. Burasi çöplük degil, KendineHakiki birçöplük bul. Burasi trabzon taraftarini formu. Ajanlar ve satilmislar giremez. umarim ne demek istedigimi anlamissindir.....

mahir_kuzey
01.05.2005, 03:21
Papila iyi maç yönetti.. yardimcilari çok kötüydü... biraz futboldan anlayan adam yardimci hakem ve maçin hakemini ayri kefeye koyarak yazar yorumlarini.. bjk ye 5 kirmizi kart çikardigi maçi trabzonda yönetmis olsa ne yazardiniz merak ediyorum...

yan hakemler kötüydü ama orta hakem gördügü seyleride çalmadi. pozisyonlarin bi çogu yan hakem gerektirmeyen durumlardi. Futboldan en az senin kadar anliyoruz. maçi izledigin konusunda süpheliyim. Sirf Nickinle uyumlu olsun diye böyle yaziyosun galiba. ama ortami germe lütfen. Bizde muhalifiz ama böyle muhalefet olmaz.

http://www.bordomavi.net/bmn/forum/forum_posts.asp?TID=3199& (http://www.bordomavi.net/bmn/forum/forum_posts.asp?TID=3199&amp;PN=1&amp;TPN=1) amp;PN=1&amp;TPN=1

ozgur
01.05.2005, 03:39
evet papila iyi yonetti, kardesim birak allahaskina ya. Bende ussteki arkadasla ayniseyi dusunmeye basladim sirf muhalefet olsun diye yaziyormussun gibime geliyor. Adam ofsayti kaldiran yanlis kaldirdiysa bir olur iki olur, bu herif hicbirinde yok. Aurelio 3metre onunde smac yapti, hicbirsey yok. O anelka'nin ucusu ise dillere destandi. Eger bu adama iyi diyorsan bize iyi okudugu cezasahasi pozisyonlarindan birini yazar misin?

Ha birde senol hoca korkakdi demissinde,bu macta korkak oynadigimizi nereden cikardin. Yattara girdide ne yapti 3 top ezdi o kadar. Ziya hocanin korkak cakili defansiyla o kontralari yemezdik merak etme. Birde merak ettim sen fbye karsi nasil bir taktikle cikardin? Cunku adamlarmacin buyuk bolumunde organize atak yapamadilarbizim korkakligimizdan! olsa gerek.Ben simdiye kadar hakem hakkinda yazi yazmadim, ama bu papila beni delirtti bugun.

space
01.05.2005, 05:17
smileys/smiley7.gifhey buyuk Allah im ya, yani su insanlar yuzunden buraya girmek istemiyorum sonra dayanamiyorum... kardes aureollonun eli senin bi yerindeydi herhalde ki penalti calmadi. nasil iyi diye biliyorsunuz cem papilaya yaa anlamak mumkun degil ya.... haydaaaaa.

bu serefsiz antap macinda gokdeniz kafa topuna cikti diye sari kart vermisti ya... muhalif olmak icin konusuyorsun ya, insanlari sinirlendirmek icin basardin aferin bak cok sinirlendik smileys/smiley7.gif

İleli
01.05.2005, 06:03

serkan el var diyo papila bise gormuyo duut, nobre el var diyo papila bise gormuyo duut rustu fatihe hayvan gibi daliyo hicbise yok, fatihi sahada kesmedikleri kaldi hicbirinde kart yok

bencede guzel mac yonetti!

sanatik
01.05.2005, 07:38
EVET BUYRUN:
<DIV =lineStory align=left>Mosturoglu: "Hakem vasatti.."</DIV>

<T>
<TR>
<TD height=10>http://www.ajansspor.com/images/1trans.gif</TD></TR></T></TABLE>

Futbol Federasyonu Baskan Vekili Sekip Mosturoglu, Fenerbahçe-Trabzonspor maçi sonrasi basin mensuplarinin hakemle ilgili sorularina "Vasatti" yorumunu yapti..

<TABLE =ts cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%">
<T>
<TR>
<TD>Futbol Federasyonu Baskan Vekili Sekip Mosturoglu, basin mensuplarinin hakemle ilgili sorularina ''Vasatti'' yorumunu yapti. Mosturoglu, sahada çok güzel bir futbol oynanmadigini da belirterek, gazetecilerin hakemin yönetimiyle ilgili sorularini, ''Içerde Trabzonsporlu yöneticiler de serzeniste bulundular. Hakem vasatti'' diye karsilik verdi. </TD></TR>
<TR>
<TD>
<T>
<TR>
<TD height=10>http://www.ajansspor.com/images/1trans.gif</TD></TR></T></TABLE></TD></TR></T></TABLE>

cemilsezgin
01.05.2005, 10:19
REZILLIK ALLAH TOPUNUZUN BELASINI VERSIN ADI SEREFSIZLER HEPINIZ SEREFSIZSINIZ.

Çok güzel taktik yan hakemlerle bizi bitirdiler allah topunun belasini versin

andrei07
01.05.2005, 11:02
Ey hakem üçlüsü alayinizin çolugundan çocugundan çikar insallah bu yaptiklariniz.Sanirim dün aksam karilariniz,analariniz ve dahi bacilariniz çok mutlu olmuslardir,bu kadar erkegin kendileri ile ilgilenmek istemesinden.Isterseniz sizleri Trabzona bekleriz bende orada olurum yeterki sizler daveti kabul edin ama ailelerinizle birlikte.Istanbulun köpekleri ,sahipleriniz basinizi oksadimi maçtan sonra ?? Kemik attilarmi önünüze??

gedik61
01.05.2005, 11:22
allah cem papilanin, colugunun cocugunun, belasini versin.insallah bu hakemin yolu trabzon a duser

Mollasalihoğlu
01.05.2005, 11:30
beyler çolugunu çocugunu katmanin ne alemi var.serefsizin teki iste.allah gönlüne göre(!) versin diyip geçin.bu yavsak için bela okumaya günaha girmeye deger mi?

Ozan
01.05.2005, 11:47
bir derbi maça ancak bu kadar kötü bir hakem verilebilir.smileys/smiley7.gif.zaten febe ancak bizi böyle sikeyle yenebilirdi.smileys/smiley7.gif.serefsizler !!! .ben anlamiyorum bu hakemler nasil böyle göreve aliniyor?.ne diyebiliriz artik itirazlar sonucu degistiremez.PARA,SIKE, ISTE FENER !!! smileys/smiley7.gif

Mecelle
01.05.2005, 12:34
En son duydugum kendisi ARTVINLYIMIS! Bulmak lazim bunun gelmis
gecmisini! TS ... BJK DEGIL, BU ONA DERS OLMASI GEREKIYOR. BU OLAY
BURADA BITMEDI!!!

Mayls
01.05.2005, 12:38
Ya ne zaman ögrenecek bu adam caktirmadan mac satmayi?

zinos_zon
01.05.2005, 13:00
muhalif kardes;

iki olasilik geliyor size dair aklima;

- ya akil sagliginiz ciddi bir sorgulanma gerektiriyor

- ya da siz gizli bir sülüksünüz..

lütfen, saçma sapan yorumlarla insanlari germeyin. burada deli doktoru var mi bilmiyorum, ama bendegilim. lütfen!!

Harun-61
01.05.2005, 13:22
tek suclu papila degil, arkasindaki ÖRGÜT/ler !!!

cemilsezgin
01.05.2005, 13:48
HEPSININ AHAKKIMIZI ARAYALIM TEPKIMIZI GÖSTERELIM GEREKIRSE LIGTEN ÇEKILELELIMLLAH BELASINI VERSIN

$FIRTINA61$
01.05.2005, 15:08
güzünün önüne dolarlar koyulunca hakem tabi öremiyor smileys/smiley7.gif

Emrahsaral
01.05.2005, 15:54
BÖYLE HAKEMLER OLDUGU SÜRECE TÜRK FUTBOLU BIR YERE VARAMAZ BIZ BU SENE BIR IHTIMAL SAMPIYON OLURDUK AMA FENERI YENMEMIZ LAZIMDI PFDK BU HAKEMLERE NEDEN CE ZA UYGULAMIYOR ACABA GERÇI BU SAATEN SOINRA OLSA NE OLUR FENER HERZAMANKI GIBI HAKEMLERLE MAÇI GÖTÜRDÜ

yattara11
01.05.2005, 16:13
Türkiye'de iyi hakem diye bir sey mi var?

dinceraydogan
01.05.2005, 16:45
HAKEMLERIMIZ IYI OLSAYDI ZATEN AVRUPADA MAÇ YÖNETIRLERDI. CEM PAPILANIN TS MAÇLARINDAKI BIZE YAPTIGI EN SON KELLESLIKLER :

1) GAZI ANTEP MAÇINDAN HÜSEYINE VERDIGI GEREKSIZ SARIKART VE CEZALI DURUMA DÜSÜSÜ VE MEHMET YILMAZIN DÜSÜRÜLÜSÜ PENALTIYI KASTEN VERMEYISI

2) GS MAÇINDA ERDINÇE KIRMIZA KART VERIRKEN SABRIYE HIÇBI,R SEY VERMEMESI

3) SON MAÇI ZATEN HERKES GÖRDÜ.

BU SAHIS IÇIN REHA MUHTAR NE GÜZEL YAZMISTI . SIMDI ONA HAK VERIYORUM. OKUYUN

Bogazimdaki gicik

http://www.sabah.com.tr/2005/04/13/im/20DBBAAE3274D6498EDBCCCBb.jpgAylardir Reha Muhtar'in Cem Papila'nin aleyhine olan yazilarini okuyoruz. Muhtar, Besiktas-Samsun maçindan ötürü Papila'yi affedemiyor " diyor Ahmet Çakar yazisinda ve sonra da ekliyor, "Cem Papila, o maçla hakem oldu." Lafi evelemeye, gevelemeye gerek yok. Bütün Türkiye biliyor...
Ahmet Çakar benim çok yakin bir dostum, arkadasim.
Ahmet Çakar da bir hakem.
Anliyorum ki bir camianin bir hakeme takmasina üzülüyor.
Kendisine de zamaninda benzeri düsmanliklar oldu.
Hakem gözüyle baktigi için bir türlü anlasamiyoruz.
Sevgili arkadasima söyleyeyim Cem Papila'yi affetmeme nedenim Besiktas-Samsun maçinda gösterdigi kartlarin hiçbirini sonraki maçlarinda gösterecek cesaret kirintisinin olmamasindan.
Pazar günkü GalatasarayTrabzon maçina bakalim. Ribery'nin ceza sahasi kösesinde tendonuna Trabzonsporlu futbolcunun yaptigi hareketin cezasi kart degil mi? Ya Song'un Fatih'e yaptiginin cezasi kirmizi kart degil mi? Ya da Ayhan'in hareketlerine kart gerekmiyor mu? Simdi herkes dikkat buyursun.
Verdigim örnekler ne sadece Galatasaray'in aleyhine ne sadece Trabzon'un aleyhine. Verdigim örnekler iki takimi da kapsiyor. Ve Cem Papila denilen cesur(!!!) sahsiyet bunlarin hiçbirinde kart gösteremiyor.
Acaba iki takimin da sampiyonluk potasinda olmasinin bunda bir rolü var mi bu karta gitmeyen elin altinda? O bir türlü karta gitmeyen el, Inönü Stadi'nda nasil arka arkaya kirmizi karta gidiyor? Ona gidiyorsa buna nasil gitmiyor? Buna gitmiyorsa ona nasil gidiyor? Sevgili Ahmet Çakar'a ben bir sey söyleyeyim.
Dedigi dogru.
Cem Papila, o maçla hakem oldu.
Hakemligi birakana kadar da hatta hakemligi biraktiktan sonra da Besiktas camiasi tarafindan unutulmayacak.
Hiçkimse bosuna ugrasmasin. Nedense bazi hakemler, hakemlik yaptiklari yillarda bazi camialara gicigina hareket edip önemli adam olmayi arzularlar.
Papila da merak etmesin. Önemli adam oldu.
Yalniz gicik bütün Besiktaslilar'in bogazinda duruyor.

AYNEN REHA MUHTAR BENDE DE GICIK VAR TAM BOGAZIMDA

ARAGORN01
01.05.2005, 17:28
Yan hakemler kesinlikle tarafliydi. Hatta ikisininde fanatik derecede birer ezikbahçeli olduguna kalibimi basarim. Papila denen hakem müsveddesi geçen sene fenerin sampiyonlugu almasindaki bas aktördü, bu senede ayni role soyundu yine...

Antep maçinda ve bu maçta bizi bitirdi. Bu maçlari almis olsaydik fenerle puan puana olacaktik. Yazik.... Bir tane dallamanin yüzünden 1 senelik emek bosa gitti...Sampiyonlar ligine katilmamizda çok zorlasti. Milyonlarca dolarimiz gitti....

Ben 3 hakeminde çok kasitli maç yönettigine inaniyorum...Yaziklar olsun, aldiklari paralar da haram olsun... Çocuklarinin emekleri bosa çiksin ,sürünsünler ki adalet yerini bulsun....

cemilsezgin
01.05.2005, 17:30
allah topunun belasini versin

SKY-GUARD
01.05.2005, 17:34
Insanda biraz ALLAH KORKUSU olur..........

Utanmaz adam....................................

Hakemlik kariyerinde Fener'i 2 defatek basina sampiyon yapan utanmaz adam olarak SON vermesi gerek....

POYRAZ
01.05.2005, 17:40
Allah senin belani versin papila, yedin bitirdin bizi, 6 puanlik fener maci ve antep maciyla birlikte bu sezon 9 puanimizi caldin, azize yildivim köppeginden aldigin para yilan kilcigi olup bogazina takilsin, o para coluk cocuguna kefen parasi olsun, ömür boyu odomuz suratin gülmesin insallah.

Trabzon'un bertaraf edilmesinde basta her türlü rezillige destek veren kudurmus salyali köpek azize yildirim ve sisko domuz levent bicakci olmak üzere tüm kahpelere tesekkürler.

Kahpelik yapmadan Trabzon'un sirtini yere getiremezdiniz zaten.

Allah topunuzun cezasini verin sizin.

ihr hürensöhner

Hüseyin Çümen
01.05.2005, 19:34
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=400>
<T>
<TR bgColor=#ffffff>
<TD vAlign=top align=left width=124 rowSpan=2>http://www.trabz&#111;nhaber.com/images/guncel/papillatepki4.jpg </TD>
<TD vAlign=top align=left width=276>BU PENALTIYI GÖRMEZDEN GELDI CEM PAPILLA
</TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=top align=left width=276>Maçin 35. dakikasinda ise Trabzonspor ataginda soldan gelen Yattara'nin ceza alanina gönderdigi top, ceza alaninda sinirlari içindeki Aurelio'nun elinden döndü. Hakem "Devam" dedi. 56. dakikada Trabzonsporlu Fatih, F.Bahçe ceza alaninda kendini yerde buldu. Papila yine devam karari verdi ama kartini kullanmadi. Yine ikinci yarida Nobre'nin pasi Hüseyin'in gögsüne çarpti. Hakem arkasi dönükken, Nobre'ninuyarisi üzerine topu F.Bahçe'ye verince bordo-mavililer büyük tepki gösterdi.
</TD></TR></T></TABLE>

Trapzone
01.05.2005, 19:52
Tekrar söylüyorum cem papila seni insallah trabzondaki maça verirlerde hakemlik hayatini orada noktalarsin.

SKY-GUARD
01.05.2005, 19:56
Bir üniversite profesörü ögrencilerine su soruyu sorar;
'Var olan herseyi Tanrimi yaratti?' Cesur bir ogrenci ayaga kalkar ve yanitlar.-'Evet herseyi Tanri yaratti!' Profesör sorusunu yineler ve ögrenci yine 'evet efendim ' diye yanitlar. Profesör devam eder;-'Eger herseyi yaratan Tanri ise ve seytan var olduguna göre seytani da Tanri yaratmis olur ve çalismalarimizda uyguladigimiz 'Kesinlestirme' prensibine göre de Tanri seytandir.Ögrenci böyle bir önerme karsisinda sasirir ve yerine oturur. Profesör ise ögrencilerine bir kez dahaTanri'nin içindeki kaderin bir efsane oldugunu kanitlamaktan ötürü oldukça mutludur.Bu arada bir ögrenci ayaga kalkar ve -Bir soru sorabilirmiyim profesör? der. Profesörde sorabilecegini söyler. Ögrenci ayaga kalkar ve 'Soguk varmidir? diye sorar. Profesor;-'Nasil bir soru bu böyle, tabiki vardir ' diye yanitlar. 'Sen hiç soguktan üsümedin mi?' Ogrenci ;-'Aslinda, fizik yasalarina göre soguk yoktur. yasamda/realitede biz sogugu sicakligin yoklugu olarak düsünürüz.Herkes veya nesneler o enerji oradaysa veya bir sekilde enerji iletiyorsa onu deneyimler. Örnegin, Absolute 0 (-460) derece F) sicakligin kesin yoklugudur (hiç olmadigi seviyedir).Tüm maddelerin bu seviyede reaksiyon verme özellikleri bozulur ve degisir.Soguk yoktur,o yalnizca sicakligin yoklugunda duyumsadiklarimizi tarif etmek icin yarattigimiz bir kelimedir' der ve devam eder,- Profesor, karanlik varmidir? profesör ;-'Tabiki vardir'. Ögrenci yanitlar,-'Korkarim gene yaniliyorsunuz efendim. Çünkü,Karanlik ta yoktur.Yasamda/realitede karanlik isigin yoklugudur.Biz isik üzerinde çalisabiliriz ama karanligi çalisamayiz.Gerçekte,biz Newton'un prizmasini kullanarak beyaz isigi kirar ve renklerin çesitli dalga uzunluklari üzerinde çalisabiliriz. Ama karanligi ölçemeyiz. Bir basit isik isini karanlik bir mekani aydinlatarak karanligi kirmis olur yani karanligi geçersiz kilar. Siz belli bir mekanin/uzayin ne kadar karanlik oldugundan nasil emin olursunuz? Isigin miktarini ölçersiniz! Bu dogrudur degilmi? Karanlik insanlik tarafindan , isigin olmadigi yer/mekan icin kullanilan bir kelimedir. Son olarak ogrenci profesore gene sorar; -'Efendim seytan varmidir? Bu kez profesör pek emin olamamakla birlikte yanitlar;'Tabiki, açikladigim gibi, biz onu her gün ,her yerde onu görürüz. Seytan/kötülük bir kisinin baska bir kisiye her gün sergiledigi insaniyetsizliginin bir örnegidir.O , dünyadaki islenmis tüm suçlarda, siddette yer alir.Bunlarin tümü seytanin kendisinden baska bir sey de degildir.' der. Ögrenci devam eder;-'Seytan yoktur efendim. Yani o kendi basina yoktur. Seytan basit olarak Tanrinin yoklugudur. O aynen karanlik ve soguk ta oldugu gibi insanin tanrinin yoklugunu tarif etmek üzere yarattigi bir kelimeden ibarettir.Tanri seytani yaratmadi. Seytan/kötülük insanin tanrisal sevgiyi yüreginde duyumsamadigi zaman deneyimlediklerinin bir sonucudur.O aynen sicakligin olmadigi yere gelen soguk ya da isigin olmadigi yere gelen karanlik gibidir.
&gt;
&gt; &gt;Profesor yerine oturur. Genc ogrencinin adi ALBERT EINSTEIN'dir.

BU FEDERASYONUN ALAYI ALLAHSIZ................Edited by: SKY-GUARD

Beytullah
01.05.2005, 20:49
acaba bu cem papilaya neler vermislerdir bunlar..allah belani verir insallah cem papila..insallah ayagin kirilirda bidaha mac yönetemessinsmileys/smiley7.gif

My
01.05.2005, 21:04
Cinsini cibiliyetini çizdiiminin herifi. Fatih'i resmen biçti Rüstü iti. Adamin ayaa kipkirmizi krampon iziyle dolu.

Utku061
01.05.2005, 23:14
<B style="mso-bidi-font-weight: normal">HELAL ETMIYORUZ?<?:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />[/B]

Sadece adi süper olan bu lig tüm renklerin hizla kirlendigi bir cangil. Biz, ?Bordo? ile ?Mavi?yi temiz tuttuk hep. Yensek de yenilsek de mertçe oynadik oyunu. Yere yatip sakatlanma numarasi yapmadik, kendimizi yalandan yere atip penalti çaldirmadik? her kaptigimiz topla dogrudan rakip kaleye akmaya çalistik; zevk aldik, zevk verdik, vakit geçirmedik?
?Bordo-Mavi? hep özel kildik biz, güzel tuttuk. Elbette kupa almaya, ama önce alkis almaya, en basta da örnek olmaya çalistik, otuz yildir bu ligde. Anlayan anladi ya, bazilarina anlatamadik iste?
Cumartesi aksami sadece üç puanimiz, sampiyonluk umudumuz çalinmadi Kadiköy?de; sabrimiz sinandi bir kez daha. Çok çetin bir sinavdi. Yenildik, yendirildik ama çirkinlesmedik.
Olan oldu, giden gitti, kaçan kaçti? Ancak? 30 Nisan 2005 tarihi yeni bir milat oldu Trabzonspor için? daha dogrusu olmali. Gün bugündür artik arkadaslar; bu adaletsizlige, bu kepazelige, bu kleptomani hastaligina kesin bir ?dur? demek, çare aramak zamanidir simdi. Bundan sonraki sezonlari kurtarmak, bu lige adalet getirmek için vakit gelmistir artik. Galiptir bu yolda maglup...
Anlamayan anlamiyor iste bir türlü. Doksan altidan beri, ne Fenerbahçe?yi büyütüyor böyle galibiyetler, ne de küçültüyor Trabzonspor?u. Bunca iç ve dis olumsuzluga, bunca maddi dengesizlige, en acimasizindan haksiz rekabete karsi Trabzonspor yine dimdik ayakta. Ne paralar harciyorlar, Trabzonspor?un yildizlarina talip olup ona da fazladan ne paralar harcatiyorlar ama yine de Trabzonspor?u sahada maglup edemiyorlar. Durum, açikça bu?
Hakkimizi arayacagiz arkadaslar. En sakin, en asil, en vakur ve fakat en kararli sekilde. Ve hakkimizi helal etmeyecegiz? ne federasyon baskani Biçakçi ve adini saymaya gerek görmedigim mesai arkadaslarina, ne de Aziz Yildirim ve isimlerini zikretmeye lüzum hissetmedigim yönetim kuruluna. Ve tabii ki? ne de Cem Papila ve ona bu cinayette yardim ve yataklik eden yardimcilarina.
Hakkimizi helal etmeyecegiz. Kendimiz için degil, formasini giyip okula gitmekten çekinir hale getirilen minicik çocuklarimiz için? sahada kendini parçalamasina ragmen hak ettigi ödülü alamayan, ekmek parasindan edilen sporcu kardeslerimiz için? Saraçoglu?nun kafes tribününde ?Bordo-Mavi?yi cesaret ve asaletle destekleyen, bir avuç piril piril ve hiçbiri alkolik, toksikoman, psikopat ve simarik olmayan taraftarimiz için? ve onlari Kadiköy?e yolcu ederken dudaklarindan ?Sag salim gidip dönersin insallah? duasini eksik etmeyen anneler, babalar, nineler, dedeler için?
Hiçbiri için hiçbirine hakkimizi helal etmeyecegiz, arkadaslar! Suçlulari affetmeyecegiz. Asla pes etmeyecegiz; dimdik ayakta, bu sezon olmasa gelecek sezon için sampiyonlugun esigindeyiz.
Hayir!.. Hakkimizi helal etmeyecegiz. Hayir!.. Asla pes etmeyecegiz.
Duydunuz mu efendiler!.. Siz!.. Hesabini vereceksiniz, utancinizla yüzleseceksiniz?

Hakan Kulaçoglu abimizin çok güzel bir yazisi,sagolsun bana bu maili atmis bende suraya bir koyayim dedim..Çok da güzel yazmis..

Çagman
01.05.2005, 23:42
Gs Ts Macinin Hakemide Cem PapiLa idi.

Gs yeniLdi Keske Gs ye yeniLse idikte bu Serefsiz Fb yi yenseydik insanin aklina Kotu seyLer geLiyor Samsun macindan sonra Bjk nin yanilmiyorsam hiçbir macini yonetmedi Bjk bunLari istemiyor ve maclarina verilmiyorsa bizde bu adami maclarimizda istemiyoruz.

Sayin Sahinin "adaletli hakem istiyoruz" Sozunü yalnis anladi sanirim MHK Sadece Alkisla Protesto ediyorum smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

ÇÜNKÜ MAÇ BOYUNCA KÜFÜR ETMEDIK YAKINI KALMADI!

aydingursoy
02.05.2005, 08:26
onun bunun çocuklari gözünüz seyemi bakiyodulan, yezidler, zindiklar serefffiiizzzzzzzzlllllerrrrr, ne len bu evcilik mi azize orospusu ile biçakci ipnesi el ele bu nelan BIZ BU TAKIMI SOKAKTA MI BULDUK LAN...

Mehmet
02.05.2005, 08:26
Bu CEM PAPILA!YI ALLAH BIR DAHA MAÇ YÖNETMEYE KAVUSTURMASIN.

MAÇIMIZI KATLETTI.

YAZIK ETTI TRABZONSPOR'UMUZA..

BU ADAMDAN NEFRET EDIYORUM.

YÜZ KARASI ASAGILIK ADAM.

FENERIN TINERCISI..

SATILMIS ADI ADAM.

YAZIKLAR OLSUN BU ADAMA VE BU ADAM GIBILERINE
DESTEKLEYENLERINEDE.. ADAM DEGILLER HEPSI ZATEN!

HARAM OLSUN ONLARA HARAM ALLAHINDAN BULSUNLAR!

YAKISTIMI SIMDI ONLARA? KENDILERINE YAKISTIRABILDILERMI?
HARAM PUAN VE HARAM PARALARINDAN BELALARINI BULURLAR INSALLAH.. UTANMAZ SEREFSIZLER! BU KADAR REZILLIK SIZE YETER.

SIZ BIZI HAKKIYLA YENEMEYECEK KADAR ACIZSINIZ ISTE.
YAZIKLAR OLSUN SIZE YAZIKLAR TUH SIZE.

Çakır
02.05.2005, 08:40
Sahte sampiyonluklarla sevinmeye alismis onursuzlar,
Bir gün gerçek zaferin ne demek oldugunu göreceksiniz!
Çalinan alin terleriyle mutlu olmayi kendilerine hak gören kendini bilmezler
Kendi pislikleriniz içinde bogularak öleceksiniz.
TRABZONSPOR yasadigi sürece,
BORDO-MAVI kabusunuz olacak.
Gelmeye korkacaksiniz Trabzon'a.
Trabzonspor indigi zaman Istanbul'unuza,
Dizleriniz titreyecek!
Federasyon'un, MHK'nin elini öpüp
Kiralik katil isteyeceksiniz o zaman!
96'da Metin Tokat, 2005'te Cem Papila!
"Kurtarin bizi" diye yalvaracaksiniz.

Ama durduramayacaksiniz!
BIZ, BIZI DURDURAMADIGINIZ IÇIN "EFSANE" OLDUK ZATEN!

Onursuzlarin kendi pislikleri içinde bogulacagi o gün
DIZ ÇÖKECEKSINIZ ÖNÜNDE TRABZONSPOR'UMUN.
Yillardir çaldiginiz alin terinin,
Haram sampiyonluklarin,
Utanmaz sevinçlerin(!),
Sefilliginizin, korkakliginizin,
TÜM HAYSIYETSIZLIKLERINIZIN...

HESABINI VERECEKSINIZ!

andrei07
02.05.2005, 09:00
http://www.e-kolay.net/fanatik/Futbol/TS/Haber.asp?PID=1961& (http://www.e-kolay.net/fanatik/Futbol/TS/Haber.asp?PID=1961&amp;HID=11&amp;HaberID=282452) amp;HID=11&amp;HaberID=282452

TIKLA OKU OKUT!!!!

61trabzonomer
02.05.2005, 09:28
ALLAHINDAN BULSUN

DRmavi61
02.05.2005, 09:45
ICINDE AZICIK VICDAN,INSANLIK OLAN BU ADILIGI YAPMAZDI.KENDINI REZIL ETTIGI GIBI BIZIDE HEBA ETTI.FB NIN NE OLDUGU ZATEN BELLI REZIL BILE DEMEK ISTEMIYORUM.

YA CAKTIRMADAN SAT BARI.GOZ GORE GORE VERILMEZ BI MAC.CILDIRMAMAK ELDE DEGIL.SINIRIMDEN HIRSIMDAN AGLADIM YA...

BU GALIBIYETI NASIL SAHIPLENIRLER,NASIL ICLERINE SINDIRIRLER.ADAMLIKMI BUsmileys/smiley7.gif

DUN IBRAHIM SAHININ DEDIGI GIBI FB NIN ATTIGI GOL YOK PAPILANIN ATTIGI GOLLER VAR.

FATIHIN BACAGI GOZUNE GIRSIN SENIN.RUSTU RESMEN BICTI COCUGU KAMERADA ZOOMLADI HASAT OLMUS..BI TEK FENERIN KOPEGI GORMEDI BUNU VE VOLEYBOL MACI OYNAR GIBI TOPU ELLE CIKARMALARINI.

BU TAKIMA,BU TARAFTARA,BU EMEGE YAZIKsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

EFE 61
02.05.2005, 10:05
BU MAÇTA OYNAYAN FUTBOLCULARIN HEPSININ ALNINDAN ÖPÜYORUM.SEREFLI VE ONURLU MÜCADELENIZDEN DOLAYI HEPINIZI KUTLUYORUM YILMAK YOK BU SEREFSIZLERI EZMEDEN BU OYUNA BIR SON VERMEDEN YOLUMUZDAN DÖNMEK YOK,BIZ BU MAÇI UNUTMAYACAGIZ AMA SIZDE UNUTMAYIN SENEYE BUNUN HESABINI KESIN BIZ HER ZAMAN YANINIZDAYIZ SONUNA KADAR.SEREFSIZCE DEGIL SEREFLI TEMIZ SAMPIYONLUKLARA.......

BIR CÜMLEDE SANA CEM PAPILA ALLAH BELANI VERSIN........

Cemalettin Taşkın
02.05.2005, 10:21
maçtan önce nerdeyse herkes hakem için çok iyi demis. ben ve sadece birkaç arkadas hakemden killanmis.

cem papilanin yaptiklarini daha önce görmüstük bu maçta farkli birsey beklemiyorduk ama bu kadar apaçik olarak feneri desteklemesini beklemiyordum.

Fener baskani ne demisti "maçlar sadece sahada kazanilmiyor"

zisinoli
02.05.2005, 10:42
Üzülmeyin canlar. Onursuzlar üzülsün, onlar utansin. Gurur duyun Trabzonsporumuzla, onurlanin, Trabzonsporlulugumuzun hakligururunu her daim yüreginizde yasayin. Sen olsun yürekleriniz, coskulu ve unutmayin tarihte hep onurlularin kazandigini.

NE MUTLU TRABZONSPORLUYUM DIYENE...

SKY-GUARD
02.05.2005, 10:57
BU VE BUNUN GIBILERE KÜFRETMEK BILE ANLAMSIZ....

ÇÜNKÜ BUNLARIN ALAYI ALLAHSIZ............

Ferşat Balcı
02.05.2005, 11:10
Bundan sonrasini çok merak ediyorum, tabi cin pepili için. Trabzonspor taraftari hiçbir seyi unutmaz yillarca Trabzona gelemeyen hakemler yazarlar var. Bence cin pepili de kendi ipini kendi çekmistir.Düdügü duvara asmalidir artik yoksa bu eziklikle yasayamaz. Kirlenmis bir hakemdir.

calypso
02.05.2005, 11:19
Arkadaslar2 yan hakemi unutmayalim.. Bu 3 hakemin hakemlikten çikarilmasi için camianin yumrugunu vurmasi lazim... Bu yönetime güveniyorum ama artik RADIKAL bir tutum bekliyorum.

Yoks bunlar söylenir söylenir unutulur.. Özkan Sümer'in istifasina yolaçan da bu tutum degilmiydi? O zaman da tüm kamuoyu bizi desteklemiyormuydu? Ne degisti? Simdi sampiyonlugumuz gaspedildi. Tahkim kurulu denen hukuksuzluk kurulu sürekli hakkimiz yiyor rakiplerin cezalarini donduruyor. NE DEGISIYOR?

ACIL RADIKAL KARARLAR BEKLIYORUZ BU YÖNETIMDEN! ÖYLE BÖYLE DEGIL YILLARCA UNUTULMAYACAK, TRABZON ALEYHINE OYUNLAR DÜSÜNENLERI KARA KARA DÜSÜNDÜRECEK RADIKAL KARARLAR!

SürekliTürk Futbolunu kurtarmaya yönelik demeçler veriyorz tamam devam edelim ama biraz da kendi hakkimizi kurtaralim!

avulot
02.05.2005, 14:17
aradan birbucuk gün gecti hala unutamiyorum hala o sahneler kare kare aklimda!

yahu papila sana ne diyeyim anana avradina küfür mü edeyim sana beddua mi edeyim ne edeyim sen söyle hadi söyle söyleyemiyorsun degil mi?

-Silinmistir-

sen papila basina cok büyük bir bela aldin vallahi de billahide Edited by: L-M^

andrei07
02.05.2005, 14:34
papilanin notu : 6,7!!!!!!!!!!!!

sanatik
02.05.2005, 15:05
5 en kötü 10 en iyisi.

6,7 nerdeyse iyi yönetim gösterdi demekdir.

sampiyonluk yarisinda kader maçlarindan biri olarak gösterilen Fenerbahçe-Trabzonspor mücadelesini yöneten Cem Papila, gözlemcisi Yavuz Karaozan'dan 6.7 puanla haftanin ikinci en düsük notunu aldi.En düsük not ise 5.8 puanla Konyaspor-Büyüksehir Belediyesi Ankaraspor karsilasmasinin hakemi Tolga Özkalfa'nin oldu.

Fenerbahçe-Trabzonspor: (Gözlemci: Yavuz Karaozan) Hakem: Cem Papila 6.7, 1. Yardimci Hakem: Adil Sinem 7.3, 2. Yardimci Hakem: Serkan Gençerler 6.5

bu konuda yazi yazmayi birakalim arkadaslar artik. Forumda 10.000 yazi birakmakdansa protestoya 10.000 lerce trabzonsporlu katilmasi önemli.

CUMARTESI PROTESTOYA KONUSUNDAN DEVAMEdited by: sanatik

Salih61
02.05.2005, 15:22
Adam gözgöre göre...Alay ede ede bizden 3 puanimizi ve SAMPIYONLUGUMUZU çaldi...smileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gif

Saygilarimla...

61trabzonomer
02.05.2005, 16:12
yyyyyyyyuuuuuuuuhhhhhh 6.7 mi beee bu kadar da olur yani apaçik belli yav isbirligi yapiyolar tü bu ligin ben....bu federasyonla...

bodozlama
02.05.2005, 17:47
6.7 gözünüze girsin be..konya maçi hakemine bile 5.8 vermisler adam sanki bir takimi sampiyonluktan etti yada küme düsürdü....

Hele o serefsiz adil sinem..... 7.3 almis çüs be hayvanlar adam 2 %100 pozisyonu kesti bizi penaltidan mahrum birakti...Oha be ohaaaaa...cibiliyetsiz köpekler..

sanatik
02.05.2005, 17:53
arkadaslar burada isterseniz 150.000 yazi birakin kimseye faydasi yok.

protesto yapilacak diyoruz. konu ikinci sayfaya düsecek birazdan.

su anda yapilacak tek sey protesto konusuna yazi birakip bunu gelistirmek.

diger konularin hic bir faydasi yok bize.

bodozlama
02.05.2005, 20:37
hincal cem papilla'ya resmen veriyo veristiriyor....

Crazy_OfLu61_
02.05.2005, 20:43
Tek kelime papila SEREFSIZSIN

My
02.05.2005, 21:35

Kimsenin kimseye bisii verip veristirdii yok. Ilk basta bi parmak bal çaldilar. Yediler Trabzon'u dediler. Maçi ordan aldi o tarafa verdi dediler. Sonrada nasil bi mantiksa fenere methiler dizdiler dizdiler dizdiler... Hele Hasmet feneri öve öve bitiremiyor.

bodozlama
02.05.2005, 21:42

Kimsenin kimseye bisii verip veristirdii yok. Ilk basta bi parmak bal çaldilar. Yediler Trabzon'u dediler. Maçi ordan aldi o tarafa verdi dediler. Sonrada nasil bi mantiksa fenere methiler dizdiler dizdiler dizdiler... Hele Hasmet feneri öve öve bitiremiyor.

Ben zaten ilk yorumlarindan sonra yazdim bunlari ama dedigine de katilmiyorum.Adam resmen cem papilla fenerli yoksa bir hakem bir takimi bu kadar ezemez.Hata dedigin bile adil dagilir dedi.Daha ne desin küfür mü etsin adama...Ayrica fenere methiyeler dizmek ayri bir konu..Ridvan ve faik de bize methiyeler diziyo ama serefsizler....

imported_Suha
02.05.2005, 21:48
allah yolunu açik etsin..nediiim baska zaten etmedgim küfür kalmadi...o iki yan hakeminde.birde sunu söylimmm artik federasyon ve aziz birlik içinde hareket ediyolrr...biçakçi hafta içi toplanti düzenliyo aziz gelmiyo..herkes orda..biçakçidan ses sedsa yok...

arkadaslar sunu hatirlatmak istiyorum: geçen sene papila bjk. maçinda 5 bjk.oyundan atmis ve bjk.çöküse geçmis sampiyon fener olmustu..bu senede trabzonumuzu harcadilar bunlar bir tesadüf degil...artik futbolun önünde aziz ve biçakçi vardirr..bubu herkes iii görsünn.ve tepkimizi ona göre yapalimm..

o formalarda sadece ter yok..çalinan sampiyonlugumuzda varrrrr

Beytullah
02.05.2005, 21:53
ne olacakti baska arkadaslar düsük notmu alacakti sahsen ben hiç sasirmadimm

My
02.05.2005, 22:34

Ben zaten ilk yorumlarindan sonra yazdim bunlari ama dedigine de katilmiyorum.Adam resmen cem papilla fenerli yoksa bir hakem bir takimi bu kadar ezemez.Hata dedigin bile adil dagilir dedi.Daha ne desin küfür mü etsin adama...Ayrica fenere methiyeler dizmek ayri bir konu..Ridvan ve faik de bize methiyeler diziyo ama serefsizler....

Bi takim maça hakem sayesinde zaten 1:0 önde giriyorsa, o hakem bi takimi katlediyorsa ondan sonra o takim hakkinda dizilecek methiyeler ne derce haklidir bodozlama kardesim. Basta dediler evet haklisin ama ya sonrasi? Milyonlarca kisi kendi kendini yiyor, adalet diye avaz avaz baariyor. Bu konu hemen öyle 2-3 dakikayla geçistirilecek kadar önemsiz bir konumu? Bütün bu olan adaletsizliklere gözlerini kapamis 2 sahsiyet geçmis bide utanmadan fenere methiler diziyor. Hemen her hafta maçini vermiyolarki Trabzonspor'un o yüzden yorumlayamiyoruz, kusura kalmayin artikin diyorlar. Iste size maç! Kaç dakika konustular Trabzonspor'u? Trabzonspor'un maçini konusurken bile tuttular GAY-se yi konusmaya basladilar. Bence son derece yetersiz vede asil konusulmasi gereken konulari öyle 2-3 dakikayla üstünkörü evet yediler diip geçistirdiler.

bodozlama
02.05.2005, 22:42
Neyse gölge oyunu bunlar hep elestirdigimiz mevzular..Bunlarda hephemfikiriz uzatmaya gerek yok o yüzden.Sadece ben bardagin dolu tarafina bakmisim sen bos.

Önemli olan artik bu islerin pesini yönetim ve taraftar olarak birakmayacagimizdir..

hakantpl
03.05.2005, 00:02
http://www.calgankoyu.com/modules/coppermine/albums/userpics/10014/ts-fb.jpghttp://www.calgankoyu.com/modules/coppermine/albums/userpics/10014/ts-fb.jpghttp://www.bordomavi.net/bmn/haberfoto/83/cempapila01.jpg

samirolog
03.05.2005, 13:31
ailemden kimseye bela okumamayi ögrendim ama bunlara baska ne denirki. fenerin köpegi olmus hepsi

sanatik
03.05.2005, 18:30
FEDERASYONDAKI SEKIP BEYIN (FENER TEMSILCISI) OKULDAN ARKADASLIGI VARMIS CEM PAPILANIN.

Hüseyin Çümen
03.05.2005, 18:51
cem papilla nin hakemligi birakmasi için herseyi yapmaliyiz eger o hakemligi birakira kimse bize yamuk yapmaz yapamaz

yeter artik geçen sene ali aydin nasil hakemligi biraktiysa oda birakacak okadar

Halit M. MOLLASALİHOĞLU
24.05.2005, 07:57
<DIV>"Trabzonspor?un Fenerbahçe maçindan sonra yaptigi yürüyüs oldukça ise yaradi. O maçta Cem Papila ve yardimcilarinin yaptigi hatalarla yasanan puan kaybi, hakemler yüzünden bir daha yasanmadi. 2 oyuncusu atilip yenilen Samsunspor?un hoca ve baskaninin isyani satir aralarinda kaldi. Çünkü Trabzonspor da 4 büyükten biri! Sezon basindan beri sergiledikleri ve futbol adina ürettikleri ile ilk ikiye girmeliydi. Onlar belki sezonu kupasiz kapadilar ama ?gönüllerin sampiyonu? olmanin disinda Sampiyonlar Ligi sansi da yakaladilar... "
</DIV>
<DIV>Ne demek istiyorsun sen kardesim, ne densizlik ne saçmalik bu...
Trabzonspor'un Samsunspor maçini izlemeden mi yorum yapiyorsun.. Samsun'un hakki mi yendi o maçta.
Bu ne garez bu takima anlamak mümkün degil. Bu yorumunuzu ya art niyetinize ya da futbol cahili oldugunuza bagliyorum. Size ve sizin gibi Istanbul takimlarininsaksakçilarina tekrar söylüyorum : ALLAH BELANIZI VERSIN!...
Tüm Trabzon halki o bayragi ve amblem onurla, serefle, haysiyetle tasiyorlar gögüslerinde. Yaptiginiz meslekden kazandiginiz parayi siz ayni seref ve haysiyet duygulari ile harcayabiliyorsaniz ne mutlu size...
</DIV>
<DIV></DIV>
<DIV>Burada yazanlar Fanatik yazari Hakan Can'a attigim mailin tüm metnidir.</DIV>
<DIV></DIV>
<DIV>bu haberi protesto etmemiz gerektigini düsünüyorum..
http://www.e-kolay.net/fanatik/FutbolHaber.asp?PID=1967&amp; (http://www.e-kolay.net/fanatik/FutbolHaber.asp?PID=1967&amp;HID=6&amp;HaberID=288387) HID=6&amp;HaberID=288387</DIV>

61viya
24.05.2005, 22:49
War ya,büyüklerim kusura bakmasin ama,bu kisiliksz hep yapiyor bunu...

baris_aykan
24.05.2005, 23:15
<DIV>"Trabzonspor?un Fenerbahçe maçindan sonra yaptigi yürüyüs oldukça ise yaradi. O maçta Cem Papila ve yardimcilarinin yaptigi hatalarla yasanan puan kaybi, hakemler yüzünden bir daha yasanmadi. 2 oyuncusu atilip yenilen Samsunspor?un hoca ve baskaninin isyani satir aralarinda kaldi. Çünkü Trabzonspor da 4 büyükten biri! Sezon basindan beri sergiledikleri ve futbol adina ürettikleri ile ilk ikiye girmeliydi. Onlar belki sezonu kupasiz kapadilar ama ?gönüllerin sampiyonu? olmanin disinda Sampiyonlar Ligi sansi da yakaladilar... "
</DIV>
Trabzonspor'un Samsunspor maçini izlemeden mi yorum yapiyorsun.. Samsun'un hakki mi yendi o maçta.
Bu ne garez bu takima anlamak mümkün degil. Bu yorumunuzu ya art niyetinize ya da futbol cahili oldugunuza bagliyorum. Size ve sizin gibi Istanbul takimlarininsaksakçilarina tekrar söylüyorum : ALLAH BELANIZI VERSIN!...
Tüm Trabzon halki o bayragi ve amblem onurla, serefle, haysiyetle tasiyorlar gögüslerinde. Yaptiginiz meslekden kazandiginiz parayi siz ayni seref ve haysiyet duygulari ile harcayabiliyorsaniz ne mutlu size...
</DIV>
<DIV></DIV>
<DIV>Burada yazanlar Fanatik yazari Hakan Can'a attigim mailin tüm metnidir.</DIV>
<DIV></DIV>
http://www.e-kolay.net/fanatik/FutbolHaber.asp?PID=1967&amp; HID=6&amp;HaberID=288387 (http://www.e-kolay.net/fanatik/FutbolHaber.asp?PID=1967&amp;HID=6&amp;HaberID=288387)</DIV>

bana istanbul medyasi deyin ben protesto edeyim yetersmileys/smiley7.gif

ftunsal
25.05.2005, 01:39
BU GÜN OKUMUSTUM .HAKAN CAN DENEN ADAM MILLETI GÜNAHA SOKMAKTA MEHMET.Y.YILMAZ LA ADETA YARISIYOR.
O DA SEYRETMEDIGI MAÇA SALLAMA YAZI YAZIYOR BU HERIFTE.
BI DE EDITÖRMÜ NE B.K BILINMEZ.

ftunsal
25.05.2005, 01:43
CEM PAPAZI BU SEZON SENIN SEZONUN OLDU .BU SENEYE DAMGANI VURDUN.

2004/2005 SEZONU DEGIL

BIÇAKÇI/CEM PAPAZI</font>

SEZONU OLDU.

baris_aykan
25.05.2005, 02:00
onlarin sezonu oldugu kesinsmileys/smiley7.gif

dr_phantom
23.06.2005, 18:32
ya fener maçini bende hatirliyorum. unutmak mümkün mü..

bu camia o maçi ve papilayi unutmayacak. birgün bize ettikleri onlarinda basina gelecektir diyecegim ama bunlar hep var ve olacak. ama sampiyon oluncada hepsi görecek nasil sampiyon olunur.

selcjK
23.06.2005, 20:00
</DIV>
</DIV>
<DIV></DIV>
<DIV></DIV>
http://www.e-kolay.net/fanatik/FutbolHaber.asp?PID=1967&amp; HID=6&amp;HaberID=288387 (http://www.e-kolay.net/fanatik/FutbolHaber.asp?PID=1967&amp;HID=6&amp;HaberID=288387)</DIV>

kardes meraktan soruyorum cevap yazdimi buna sarapsiz?

Mollasalihoğlu
23.06.2005, 20:26
GrandOFLee sinavlari nedeniyle sehirdisinda ve cevap yazabilecegini sanmam ama gelince söölerim böyle böyle sana bi soru vardi diye smileys/smiley1.gif