PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Şampiyonluk Uzak, Geleceğin Takımı İçin Artık Gençlere Yer Verilmeli

bordoylamavi
05.04.2009, 20:41
sakin olalım bu seneden geçti. ama elimizde cevherler var. faty papy göksu barış ve daha bir çok genç forma bekliyor. artık bazı oyuncuların küulübüde oturup gençleri takıma ısındırma zamanı geldi. yoksa koskoca sene boşa geçecek

Mustafa AYDIN
05.04.2009, 20:43
Bu saatten sonra bu takımdan bir cacık olmaz,bari gençleri kazanma yoluna gitsek.

bordoylamavi
05.04.2009, 20:49
evet geleceğin takımı deyip hala gençleri 18 dışı bırakmak olmaz. nereden dönsek kardır. sadri şener başkan oldukça iyi yerlere geleceğiz diye düşünüyorum. ama artık gökhan umut hüseyin bunların yerine barış papy göksu ceyhun bu gençleri takıma sokmalıyız ki gelecek sene yine sonlarda bu sıkıntıyı yaşamayalım. alternatiflerimiz< olamlı bunun da yolu gençler

Hotaman
05.04.2009, 20:52
Colman 23.
Selçuk 23.
Cale 23.
Tayfun 23.
İlk 11'in 4'ü burası. Al birde buradan yak. Yolcudur kilit çabu yak!

Hekimoğlu
05.04.2009, 20:56
Colman 23.
Selçuk 23.
Cale 23.
Tayfun 23.
İlk 11'in 4'ü burası. Al birde buradan yak. Yolcudur kilit çabu yak!Bizim tayfun da fenerli semih gibi yaşı hiç ilerlemiyor !!

bordoylamavi
05.04.2009, 21:01
Colman 23.
Selçuk 23.
Cale 23.
Tayfun 23.
İlk 11'in 4'ü burası. Al birde buradan yak. Yolcudur kilit çabu yak!
tabi canım aynı adamlarla devam edelim dimi hayret bişi. faty göksu bunlar kaç yaşında biliyormusun 17 18 yaşındalar. genç deyince kronolojik yaşa takılma

Volkan Arslan
05.04.2009, 21:02
Kalıbımı Basarım!!..
Şu Göksu'nun üzerine gidilsin... Bu herif eğer geleceğin Tugay'ı olmazsa ben de futboldan anlamıyorum..
Adamın Tugay'a göre artıları bile var.. Hem çok koşuyor.. Hem de gol becerisi de yüksek ve kısa boyuna rağmen kafa vuruşlarında da etkili olabiliyor.. Hatta oyunu hem ofansif hem defansid oynayabiliyor.. Abartmıyorum Gülmeyin ama Gerçekten şu güne kadar oynamadığı tek mevki sanırım Kale..

Böyle bir cevher neden değerlendirilmiyor anlamakta ben zorlanıyorum..

Ve diyorum Göksu,Barış gibi kendisini ispatlamış, yıldız olma yolunda ilerleyen oyuncuları birgün geri alabilmek için; aynen Bugün Fatih tekke'yi alabilmek için verdiğimiz uğraşı vereceğiz.. O günleri görmemek ümidiyle.. Ne diyelim..

Yavuz Hasan
05.04.2009, 21:12
bu saatten sonra 5.likten aşağıya düşmeyiz herhalde

bence hocayla yol ayrımının tam vaktidir çünki kaybedecek birşey yok

yeni gelen hoca de sezon sonuna kadar gideceklere kalacaklara karar verir transfreler ona göre yapılır

F.Erdem
05.04.2009, 21:19
galiba göksü gelmeden paff takım birinciydi,göksü alındı paf takım aşağılara indi.oynatmayacaksan bırak bari adam gol kralı olsun..
bu sene bu adamları 10ar dakka oynatmazsan bu oyuncular nerede tecrübe kazanacaklar.

bordoylamavi
05.04.2009, 21:25
Kalıbımı Basarım!!..
Şu Göksu'nun üzerine gidilsin... Bu herif eğer geleceğin Tugay'ı olmazsa ben de futboldan anlamıyorum..
Adamın Tugay'a göre artıları bile var.. Hem çok koşuyor.. Hem de gol becerisi de yüksek ve kısa boyuna rağmen kafa vuruşlarında da etkili olabiliyor.. Hatta oyunu hem ofansif hem defansid oynayabiliyor.. Abartmıyorum Gülmeyin ama Gerçekten şu güne kadar oynamadığı tek mevki sanırım Kale..

Böyle bir cevher neden değerlendirilmiyor anlamakta ben zorlanıyorum..

Ve diyorum Göksu,Barış gibi kendisini ispatlamış, yıldız olma yolunda ilerleyen oyuncuları birgün geri alabilmek için; aynen Bugün Fatih tekke'yi alabilmek için verdiğimiz uğraşı vereceğiz.. O günleri görmemek ümidiyle.. Ne diyelim..
sana katılıyorum gerçekten müthiş biri her yerde oynamaya uygun. ama işte dediğin gibi hem paf da yok hemde bizim 18 de çocuğu iyice sğutuyor

MahmutHSO
05.04.2009, 21:30
Göksu neden Tayfun un yerinde oynatılmaz,aklım almıyor benim

Cafer Bulur
05.04.2009, 21:32
Biktim artik su gencler oynasin muhabbetinden.
Beyler burasi Trabzonspor,hicbir oyuncunun yetismesi gereken bir genclik kulübü degil.
Sampiyonluk yoksa avrupa kupalari var.

bordoylamavi
05.04.2009, 21:34
Beyler burasi Trabzonspor,hicbir oyuncunun yetismesi gereken bir genclik kulübü degil.
yani bu oyuncular iyi diyorsunuz bunlarla devam edelim diyorsunuz. gençler oynasın derken bizde bu işi takımımız yararına söylüyrouz

Hotaman
05.04.2009, 21:36
Evet kendisi 83 doğrumlu. Yaşı 26 oluyor. Yanılmışım, ama bu sezon 3 golu olan, üstüne üstük bu gollerin 2 sini tek farklı galibiyetlerde atıpta her oyundan alındığında yuhalanan başka bir sağbekte şu ligte yoktur sanırım.;)
Şuana karada şampiyonlar ligi şampiyonluğunu kazanan iki takım dışında (Ajax, Porto) diğer tüm kluplerin yaş ortalamalarının 27+,-1 olduğunu da biliyorsunuzdur sanırım.;)
Gelelim gençlerimize, buyursun oynasınlar. Keşke oynasınlar, keşke o formaları hak ederek giysin ve gurumuz olsunlar. Lakin Fatih bu takımda kaç yaşında oynadı? Kendini 18 yaşında iken tüm stat tarafından yuhlanarak soyunma odasına gönderilmedi mi?
Kaybettikten sonra bir yerlere saldırmak kolay olanı. Bunu da gençler yapmalı!

Volkan Arslan
05.04.2009, 21:50
İşte onu söylemeye çalışıyorum.. Birileri bu gençlerin üzerine gitmeli.. Onlar farklılar ve onlara farklı boyutlarda ilgi gösterilmeli... Özellikle de bazı deneyimleri diğer oyunculara göre daha erken yaşadıkları için zihinsel gelişimlerinde yardımcı olunmalı.. Neden Türkiye'den dünya çapında yıldızlar çıkmıyor...

Eğer bu Göksu bu Barış bu yaşta bunları yapabiliyorsalar Beyinle ayaklar birleştiğinde neler neler yapabilirler.. Neden özen gösterilmiyo sıradan oyuncular gibi bakılıyor.. Brezilya'da Robinho yarım sezon parladı hemen üzerine gidildi.. Bir yıl Brezilya Ligi'nin Starı oldu.. Sonra da malum Real Madrid'in Starıydı.. Ben inanıyorum.. Eğer sadece antrenmanda değil de farklı yönlerde de bu futbolculara yardımcı olunabilirse bence çookk büyük yerlere gelebilecekler..

Ve Fatih Tekke'de yaptığımız hatayı yapmamış oluruz.. Bir oyuncuyu kabullenmek için veya onu yetiştirmek için 10 yıl harcamak gerekmiyor.. Öyle olsaydı şu an Galatasaray'da Arda hala kiralık oynuyor oluyordu.. Ve eğer zamanında Fatih'ten yararlanabilseydik belki de o 10 yıl içinde kulübün ekonomik olarak sıkıntılı olduğu dönemlerde başarı sorunu da beraberinde gelmeyecekti..

Neyse ben burdan söylüyorum... Elimden de başka birşey gelmiyor zaten.. :(

ÖmerFarukYılmaz
05.04.2009, 21:53
Ya bırakın şu skor taraftarlığını artık...

Gençleri kazanalım muhabbetinide...

Bu takımın arkasında durursan şampiyonluk görürsün,önünde engel olursan değil...He arkasına geçip tekme çalarakta değil..Islıklayanlara söylüyorum..

Ahmet Faruk
05.04.2009, 21:55
Aslında bunu sene başında yapmalıydık.
Bu sene potaya girmemiz iyi olmadı.

Gerçi onun da şöyle bir kazancı olabilir, seneye kadroda kalacak olanlar bu konuda biraz daha tecrübeli olmuş olurlar.

Cafer Bulur
05.04.2009, 21:56
yani bu oyuncular iyi diyorsunuz bunlarla devam edelim diyorsunuz. gençler oynasın derken bizde bu işi takımımız yararına söylüyrouz
Sampiyonluk uzak gibi gözüksede hedefsiz degiliz.
Su ortamda genc oyuncularsa sans verilirse onlari da kaybedebiliriz.
Su taraftarin baskisina selcuk ve gökhan gibi milli oyuncular dayanamiyor.
Baris,göksu ve faty gibi dünün cocuklari ne yapabilir?
Siz futbol oynamayi sadece yetenek meselesi olarak mi görüyorsunuz?

Hotaman
05.04.2009, 21:57
İşte bende onu söylüyorum;
Bu takıma koy Barış'ı 2 sene oynasın, 3. senenin devre arasında biraz formdan düşsün. Takım 2 maç kaybetsin, sonra biz yine yeter Barış'ı izlediğimiz yerine gençleri izleyelim diyelim. Bu kısır döngü, her sene takım yakıp yıkmaktan ne zaman usanacağız!

x_man
05.04.2009, 21:58
yap boz tahtasına döndük artık bıktım ya bir tane cesur işini bilen bir hoca gelsin Allah aşkına

Volkan Arslan
05.04.2009, 22:04
Ya yetenek demiyorum işte.. Yetenekleri olanları zihin olarak da geliştirin.. Arda bence en güzel örnek.. Ve biliyomusunuz Arda ne zamandan beri böyle olgun bir oyuncu gibi davranıyor.. Arda'yı Hagi aldı takıma.. O öğretti birçok şeyi O'na.. Neden Trabzonspor'da Hami gibi isimler bu işi yapmıyorlar.. Şimdi o Milli Takım Antrenörü diyeceksiniz ama sadece örnek olsun diye dedim.. Hami gibi birçok isim var..Orhan gibi mesela veya diğerleri..

Adil ÖZGÜR
05.04.2009, 22:17
Göksu ve P.Paty kesinlikle ilk onbirde artık bundan sonra oynamalı, zira bundan sonraki sistem tek forvete dönüşülerek, hızlı ve kontratak futbol ile bence daha başarılı oluruz, çift sandrafor olarak sahaya çıkılmamalı. Çok irtifa kaybettik. Belki böylelikle telafi ederiz.

bordoylamavi
05.04.2009, 22:37
Sampiyonluk uzak gibi gözüksede hedefsiz degiliz.
Su ortamda genc oyuncularsa sans verilirse onlari da kaybedebiliriz.
Su taraftarin baskisina selcuk ve gökhan gibi milli oyuncular dayanamiyor.
Baris,göksu ve faty gibi dünün cocuklari ne yapabilir?
Siz futbol oynamayi sadece yetenek meselesi olarak mi görüyorsunuz?
olayı taraftara bağlayarak işin içinden çıkamayız. gökhan umut oynayarak daha da geriliyorlar. baksanıza gökhanın kaçırdığı gollere. biraz zaman biraz dinlenme belki ona daha iyi gelecek. belki 70. dakkada girdiğinde kendini daha rahat hissedecek. göksu faty niye gerilsin taraftar onları istiyor merak ediyor. kötü oynarsa da bişi demez onlar gökhan gibi 6 milyon verilip alınmadı ki. neyse boşverin farklı düşünüyoruz bu konuda

psikopat_hamsi
05.04.2009, 22:44
şampiyonluk uzak ama en azından avrupa kupalarına katılmak lazım bu sene. tabiki gençlere de yer verilsin ama ilk 11 de çıkmaları doğru olmaz ikinci yarı oyuna dahil olmaları lazım. ama onları da yuhalamamak koşuluyla ;)

bunyamin55
05.04.2009, 22:49
gökaha ve umutun formsuzluğu haftalardır var ve gökhanın labali futbol oynayışı 3 hafta gökhan umut selçuk yedek hatta 18 lik kadroya alınmasalardı onlarda kendine gelirdi ve hem kendileri hemde klüp kazanırdı

MuratJ
05.04.2009, 22:52
genç genç genç uyuz oluyorum su lafada. genc dedikleri adamlar bu yaslarda topcu oluyor biz ise bu sene gecen sene topcu olan barışıda kaybettik. ersun en fazla yattarayı yedek bırakır alan ile baslar baska degişiklik olmaz kasıntı bir adam işte.

bunyamin55
05.04.2009, 22:57
genç genç genç uyuz oluyorum su lafada. genc dedikleri adamlar bu yaslarda topcu oluyor biz ise bu sene gecen sene topcu olan barışıda kaybettik. ersun en fazla yattarayı yedek bırakır alan ile baslar baska degişiklik olmaz kasıntı bir adam işte.

zaten bu şekilde bir ersun yanal var birde terim başka yok

asilhamsi
05.04.2009, 22:59
futbolcu gol kacırabilir..Cok basit bir hareketi yapamayabilir...Ama isteksiz olamaz..Buna hakkı yok..Biz yanlızca sahaya cıkınca isteyen topa ısıracak gibi giren rakibi inadıyla yıldıran oyuncu görmek istiyoruz saha da...Colman gibi song gibi egemen gibi...Kim ne derse desin yattara gibi...Ve genclerinde bu istegi göstereceklerini dusunuyoruz...Onun icin gencler deyip duruyoruz..Ersun hocamın yerinde olsam bir dahaki macta faty giray ceyhun barıs göksu ve hasan ahmet sarıyı 11 de oynatırdım..İstersek fark yiyelim eminim herkez oyuncuları destekler..Biz isteksizlikten sıkıldık beceriksizlikten degil..Selcuk da taraftarı alkıslamayı bıraksınsa topunu oynasın..Her ne kadar sınırlı yetenekleri olsa da tayfun ve hüseyin taraftar bir sürü tepki gösterdi..Hic biri selcugun yaptıgını yapmadı..Aferin selcuk böyle devam:(

samway
05.04.2009, 22:59
umut varken gokhan varken huseyın varken hele tayfun varken genc adam da neymıs ???

yaranozlu
05.04.2009, 23:02
bence güzel başlık, papy, barış sürekli oynatılmalı kalan maçlarda. sene sonu hemen gönderilmesi gerekenler de kadrodan kesilmeli. benim selçuk ve umuttan hiç umudum yok. Cale de gönderilmeli bence, ama alternatifi bulunmalı. Hüseyin de uzaklaştırılmalı. Denizliden Çağlar solbeke alınabilir, Engin Baytar sol açığa alınabilir, Mustafa Pektemek alınabilir. Calelere, Selçuklara dünyanın parasını verdik, 5 kuruş yapmazlar

macka61
05.04.2009, 23:04
bencede göksu barış kullanılmalı

Onur Civelek61
05.04.2009, 23:06
En iyi 3. oluruz en kötü 5. ayrıca 8 de 8 yapmak bu takımla bu golcü denilen adamlarla imkansız.O yüzden kendimizi kandırmayalım.Alanzinho hep 11 de başlasın,Faty,Göksu da oynasın artık.Karar hocanın ama konu güzel.

mHİÇYILMAZ
05.04.2009, 23:11
En iyi 3. oluruz en kötü 5. ayrıca 8 de 8 yapmak bu takımla bu golcü denilen adamlarla imkansız.O yüzden kendimizi kandırmayalım.Alanzinho hep 11 de başlasın,Faty,Göksu da oynasın artık.Karar hocanın ama konu güzel.

Söyleyeceklerimi hemen hemen özetlemişsin.;)

Thedoors
05.04.2009, 23:27
Sezon başında çok evhamlandım bu konuda ama yapacak bişiy yok.Erken potaya girdik,beklentiler ister istemez yükseldi,o kadar başlık açılmasına rağmen:).Bu takım bu yılın g.antebi ya da ne biliyim iki yıl önceki bi kayseri gibi olsaydı şuan çok daha farklı şeyler konuşuluyo olurdu eminim.Ama bakıyorum da şimdiden kalemleri kırılmış birilerinin.

adem73
05.04.2009, 23:53
bu saatten sonra gencler bile ayaklari titrer oynayamazlar hemen yuhalanir tribunden hepten kaybederiz gencleri zamaninda serpistirilecekti bu saatten sonra zor takim hedefsiz kaldiginda olur anca.

Mustafa Ayazoğlu
05.04.2009, 23:54
Hangi gençler! Gençlerin yetişmesi kolay mı öyle!

Emrah KabuL
05.04.2009, 23:57
Göksu , Papy oynasın ilk 11'de bu sonuclardan daha kötü sonuçlar almayız inanıyorum. Ama 0-0 devam eden bir maça ön libero Hüseyin'i oyuna koyan hocamız varken bu gençler de kaybolup gidecek ne yazık ki.

littlebighorn
05.04.2009, 23:59
Ersun Yanal'dan böyle bir şey beklemek hayalcilik olur. Kendisinin böyle bir misyonu yok.

Adem Erdoğan
06.04.2009, 00:04
Zamanında gençlere şans verilseydi şampiyonluk bu kadar uzak olmazdı belkide.

sahinsoy
06.04.2009, 00:07
bütün transferleri hoca istedi ve takımı bu halede hoca getirdi.hemen istifa etmeli.ersun yanaldan artık birşey alamayız.yeni hoca gelsin artık gelecek sezona hazırlansın.çünkü avrupa kupalarıda yatar.şuraya bak şampiyonluk şarkıları söylerken hiçbir yere gidemiyoruz.

Fatih Ersoy
06.04.2009, 00:27
bütün transferleri hoca istedi ve takımı bu halede hoca getirdi.hemen istifa etmeli.ersun yanaldan artık birşey alamayız.yeni hoca gelsin artık gelecek sezona hazırlansın.çünkü avrupa kupalarıda yatar.şuraya bak şampiyonluk şarkıları söylerken hiçbir yere gidemiyoruz.

25 yıl yenisi gelsin mantığı ile geçmemiş gibi konuşuyorsunuz...

Gençler konusuna gelince. Evet yer verilmeli fakat unutulmamalı ki en azından avrupa arenasında yer almalıyız...

bordoylamavi
06.04.2009, 00:31
sana katılıyorum hepsi ersun hocanın isteidği oyuncular hepsini de aldı başkan. alanzinho yedek göksu papy 18 de bile yok errsun efend,i niye aldın bunları ayıptır sorması günü kurtarmaya çalıştığını düşünüyorum. ama battıkça batıyorsun diğer çalıştırdığın takımlardaki gibi. bırak bu işi senin de sonun ziya doğan gib olacak dandik kulüp bile bulamayacaksın kensdine. gerçi ersun bu takıma geldiğinide de işsizdi. yazık hala eski yönetimin zararlarını görüyoruz

littlebighorn
06.04.2009, 00:38
Hazır yeri gelmişken bu takım Ziya'da olsaydı nasıl olurduk acaba?

Bayramm61
06.04.2009, 00:52

Bu gidisatla 5. olurmuyuz oda süpheli..Biz zirveye ne kadar yakinsak 6.Bursa bize o kadar yakin...

M.S.SOFU
06.04.2009, 01:12
şimdiden söyleyim kimse mutlanmasın hoca gençleri oynatmaz,oynatamaz,yemez....

MuratJ
06.04.2009, 01:34
şimdiden söyleyim kimse mutlanmasın hoca gençleri oynatmaz,oynatamaz,yemez....
gökhan ile umutu oynatırken yiyoda bir başkasını oynatmaya sıra gelince neden yemiyo anlayamıyorum bunu işte. Ersun hocayı son maçlarda anlamak gercekten zor.

Keleşoğlu
06.04.2009, 09:17
bunu geçen sene söyleseydiniz tamamdı da zaten bu sene oynayanlar 22-23-24 yaşlarında

ozturk
06.04.2009, 09:33
aynen katılıyorum yoruma gerek yok tşk

playa
06.04.2009, 09:35
Abi bu takımda Tayfun oynuyorsa göksu barış faty garanti oynar.

Ahmet Faruk
06.04.2009, 09:41
Sene başında küme düşermi dediğimiz fb bile birşeyler yapabileceğine inanıyor, biz şampiyonluk gitti diyoruz...

Biz 1 puan gerideyken bile şampiyonluk uzak diyorduk zaten.

playa
06.04.2009, 09:44
FATY PAPY 18'e bile almıyor.

cınar#7
06.04.2009, 12:28
Hüseyinin yerine Papy oynamalı..kaybedecek hiçbirşeyimiz olmaz,hüseyinden kötü oynayamaz sonuçta..

bordoylamavi
07.04.2009, 23:43
okuduğum haberlere göre ersun efendi ceyhunu girayı 11 e alacakmış. ne büyük revizyon dimi. papy ve göksu yine 18 dışı barış da kulübüede vdevam. cesaretin varsa alsana papy göksuyu şu adamları oynat oynayamaaınlar ben çıkıp avni akerin ortasında göbek atacağım ya bu kasdar güveniyorum bnulara

OLCAY ÇAKIR
08.04.2009, 00:22
Şampiyonluk uzak değil,katılmıyorum.

İnanıyorum ben.

Cengiz Çubukcu
08.04.2009, 07:55
Oldu olacak paf takımla çıkalım. nerden biliyoruz papy'nin ya da göksunun hazır olup olmadıklarını ? , daha önümüzde 8 maç var lige havlu atmışız gibi davranıyorsunuz.

calypso
08.04.2009, 10:27
biz nasil kaybettiksek onlarda kaybedecek ne bu telas?

oflu engin
08.04.2009, 13:09
iki mağlubiyet,iki beraberlik,trabzonsporluyu yolundan çevirecekse,vazgeçecekse,korkaklar trabzonsporu tutmasın.trabzonspor zoru başarandır.pes etmeyendir.şampiyonluğun gittiği diye birşey yok.hala şampiyon olma ihtimalimiz bir ay önce neyse şimdide aynıdır.

burak28
08.04.2009, 13:14
bende şampiyonluk şansımızın gittiğine inanmıyorum eğer ersun yanal saçma sapan kadrolar kurmaktan vazgeçip korkaklıktan vazgeçip iyi bi revizyon yapıp son 8 maça asılırsa şampiyon olur 71 puanla eğer son 4 haftadaki gibi bildini okumaya sayın başkanımıza dediği gibi çıkardım kadroya güvenmiştim diyip aynı kadroyu çıkarırsa bırakın şampiyonluğu 4.bile olamayız...

mehmets61
08.04.2009, 13:17
bende gencim 22 yaşındayım madem hedefsiz kaldık beni oynatsınlar hem kaç yıldır tuttugum sevdigim takımın formasını giymiş olurum göksü paty daha çok giyer!!!

bordoylamavi
09.04.2009, 02:05
ya 7 haftadır aynı oyuncularla hiçbir şey yapamıyoruz. bu yüzden genç oyuncular diyorum. ama diyorsunuz ki iddiamız devam ediyor genç oyuncuları boşverin. bu nasıl bir çelişki. bu youncular şu anda topu kalenin içine sokmaktan aciz. bunlarla mı iddalıyız. millet kaç haftadır kazanıyr biz yerimizde sayıyoruz hala şampiyonluktan bahsediyoruz. ya gökhan ve umutu gözünüzün önüne getirin ve şampiyonluğu düşünün. hiç bir alaka kurabiliyormusunuz
faty ver göksunu hazır olup olamdığını nerde bilciez denmiş. yani bunların sakatlığı kondisyon eksiği yuok ki hazır olma sorunu olsun. şu andaki sahadakiler çok mu hazırda onların bi eksiği olsun. yani denemeliyiz bu oyuncuları hatırlarsanız barış memiş böyle çıktı bir anda ortaya ama ersun efendi kendi elleriyle yine harcadı onu

Ceyhun Öncü
09.04.2009, 02:39

Bende ayni görüsdeyim gencler son 20 dk denensin
Ancak suan öyle bi durumdayizki Alanzinho bile son 20 DK maca giriyor

bordoylamavi
10.04.2009, 22:13
bjk kazandı hemde haketmeden ama futbol böyle birşey işte. artık ersunun da daha fazla zorlamadan biraz gençlere şans tanımasını bekliyorum ama hiç sanmam yine aynı kadro çıkarsak şaşırmayın.küme düşmüş hacettepeden bile çekineceske artık ne diyiim ben

Adulyan7
10.04.2009, 22:17
şampiyonluk şansı gittiyse şampiyonlar ligi var uefa var gençlere yer verme zamanı değil kesinlikle göksu hazırlık maçında ayağı titreyerek oynuyo heycandan şu atmosferi kaldırabilir mi? paftan çıktığı dönem yıldız olan futbolcu tanımıyorum ben o kadar kolay değil bu işler ki bu işi türkiyede en iyi bilen hocadan bahsediyoruz..kazandırdığı gençler ortada..

Fanatik28
10.04.2009, 22:33
Hadi Göksu´nun istenmesini anlarimda diger genclerin daha cok ekmek yemesi gerektiginide göremiyorsaniz artik!!!
Ceyhun´da gereken sansi bulamiyor ama bunda kadro yapimizinda cok payi var. Mesela takimda Aurelio gibi bir önliberomuz olsa onun yaninda pekala oynayabilir ama o anlamda biri yok takimda maalesef!!!

Mesela Baris...hala yerinde sayiyor. Hem fizik olarak hemde kafa olarak! Mesela Hamburg´taki Pitroipa´yi gözönüne alin...adam geldiginden beri en az 6-7 kilo aldi fizigini gelistiriyor ve cok yakinda bu takimin degismez yildizi olacak. Pekiyi Baris efendi???

Papy´yi bir Antalya macinda, o da neredeyse Paf takimina karsi seyrettik, herkes oanasin diyor...evet adamin kumasi var ama yeterli mi, hickimse düsünmüyor!

bordoylamavi
10.04.2009, 22:58
o zaman şöyle diyiim.
batuhan 17 yaşında mlili takımda ispanyaya karşı oynayabiliyorken
ünal karaman coşkun özarının kendisini 18 yaşındayken ingiltere milli takımına karşı wembleyde oynatmasıyla yıldızı parlayabiliyorken
rooney maaşını babası alacak yaşta ingiltere mili takımı ve manchester as olabiliyorken

bizimkiler olmaz diyorsunuz. zaten bu mantıktan dolayı bunları ersun efendi kadroya bile almıyor

bu iş cesaret işi beğenmediğmiiz fatih terim rüştü yü antalyaspor 3. kalecisiyken milli takım kalesine koydu
bizim ersunun bunları yapmaya cesareti yok
bu arada faty papy nin de burundi milli takımında 6 kez milli olduğunu hatırlatırım. şu an çıksa takımın çoğundan daha sağlam yere basar

futbalski60
10.04.2009, 23:18
Maalesef genç oyuncuların ismini duyar duymaz kurtarıcı ilan ediyoruz ve fark etmeden onları baskı altına alıyoruz biz kahraman ilan etmeyelim onlar kahraman olsunlar.

Gürkan
10.04.2009, 23:55
Lütfen kelimeleri seçerken daha dikkatli olalım. İkili tatışmalardanda kaçınalım.

The_Storm
11.04.2009, 02:11
o zaman şöyle diyiim.
batuhan 17 yaşında mlili takımda ispanyaya karşı oynayabiliyorken
ünal karaman coşkun özarının kendisini 18 yaşındayken ingiltere milli takımına karşı wembleyde oynatmasıyla yıldızı parlayabiliyorken
rooney maaşını babası alacak yaşta ingiltere mili takımı ve manchester as olabiliyorken

bizimkiler olmaz diyorsunuz. zaten bu mantıktan dolayı bunları ersun efendi kadroya bile almıyor

bu iş cesaret işi beğenmediğmiiz fatih terim rüştü yü antalyaspor 3. kalecisiyken milli takım kalesine koydu
bizim ersunun bunları yapmaya cesareti yok
bu arada faty papy nin de burundi milli takımında 6 kez milli olduğunu hatırlatırım. şu an çıksa takımın çoğundan daha sağlam yere basar

Altına imzamı atıyorum. Papy ve Göksu'nun kalitelerini bir maçta bile gördük. Göksu dinamo gibi bir adam. Oynasa Gökhan'a rahat gol attırır. Papy çok yetenekli, aynı zamanda zeki bir oyuncu. Barış'ın eksiği maç. 5-6 maç ilk 11'de oynasa vazgeçilmez olur. Gerçi ne desek boş. Yanal varken hiç umudum yok. Birkaç hafta sonra Yanal giderse gerçekten bır umut ışığı doğabilir.

kudu_61
11.04.2009, 02:56
biz de bu başlıktan bahsediyoruz haftalardır ama gene olmayacak gene olmayacak biz çalıyoruz biz dinliyoruz hacettepe maçına

onur
serkan-giray-song-cale
ceyhun-göksu (faty)
yattara-colman-alan
isaac

başlasak ne kaybederiz bence hiçbirşey kaybetmez çok şey kazanırız hatta maçı bile kazanırız

Dogan
11.04.2009, 03:56
Gençler madem bu kadar iyi dediğiniz gibi. O zaman başlığın yanlış olmuş renktaş. Şampiyonluk için gençlere şans verelim falan olsa daha iyi. Gençleri kazanacağız diye durup da 5. kalmamıza gerek yok yani. Zorlamalıyız ilk üçü kesinlikle.

ultrafanatik61
11.04.2009, 07:29
biz de bu başlıktan bahsediyoruz haftalardır ama gene olmayacak gene olmayacak biz çalıyoruz biz dinliyoruz hacettepe maçına

onur
serkan-giray-song-cale
ceyhun-göksu (faty)
yattara-colman-alan
isaac

başlasak ne kaybederiz bence hiçbirşey kaybetmez çok şey kazanırız hatta maçı bile kazanırız

isaaci forvetmi sayiyorsun abicim :) her macta sade ofsaytta gezer isaac olacaksa goksu yu koy daha iyi ...

bordomavi5561
11.04.2009, 11:08

onur
serkan-giray-song-cale
ceyhun-göksu (faty)
yattara-colman-alan
isaac

ne kaybederiz. 3 puan kaybederiz. 7 yabancıyla.

halukcan
11.04.2009, 11:20
ne kaybederiz. 3 puan kaybederiz. 7 yabancıyla.

faty girerse başka yabancı çıkar da.

arkadaşımızın dizdiği bu takım, herhalde hacettepeden 5 ten eksik yemez.

yapmayın. bu işler bu kadar kolay değil.

Taze kan'a evet ama bu iş şimdiye kadar, bu oyuncular oyuna sonradan sokularak ve takıma yavaş yavaş alıştırılarak yapılırdı.

Onun için eski 11 de yorulan futbolcuların yerine oyuna bu gençlerden sokmaktan başka yapacak bir şey yok.

bingolts
11.04.2009, 11:23

onur
serkan-giray-song-cale
ceyhun-göksu (faty)
yattara-colman-alan
isaac

bu kadroyla hükmen yenik sayılırız nedeni 7 yabancı iyiki sen teknik direl,ktör değilsin

bingolts
11.04.2009, 11:25
aynı şeyi üç kişi yazmış ama adam papy yedek yazmış olmadı

gakkoşmesut2361
11.04.2009, 11:34
göksu ve papy kesinlikle bu maçta oynatılmalı. hele birde farklı önde olursak son dakkalarda oyuna alınmalı. eğer bu maçta oynatmazsa hiçbir maçta oynatmasın!

halukcan
11.04.2009, 11:45
en iyi fikstür sivas'ınki.

ama bu gün sahasında misafir antalya kendisine büyük bir sürpsiz yapabilir,

yeter ki o belli densiz hakemlerden birisi sivasın yanında yer almasın. (Daha geçen hafta 1-0 mağlüpken denizlinin attığı gol'ü ofsayt gerekçesiyle iptal eden hakem gibi bir hakem her zaman bu sivasın yanında yer alıyor.
Nasıl iştir bu. Bu hakemlerin çoğu sivaslı mı. yoksa mhk da mı çok sivaslı var ve bunlar gerekeni yapıyor.
nedir bu yav iki yıldır, sivas gibi bir takımın kesinlikle bir çok hakem tarafından kanat altına alınmasının manasını biri bana anlatsın.

şu veya bu. Trabzonsporun bu yıl en aşağı 10 puanı hakemler tarafından çalınıyor, ama sivasa hediye edilen puan
sayısı 15.
kabahat diğer kulüplerin. hiç biri de bu kadar açıkça yapılan yolsuzlukları, hakem 3 kağıtlarını gördükleri halde seslerini çıkartmıyorlar.

Ne yani kemal kılıçdaroğlunun futbol şubesini mi bulalım?

halukcan
11.04.2009, 11:54
arkadaşlar hiç kendinizi yormayın.
hani derler ya: cami ne kadar büyük olursa olsun, imam bildiğini okur misalini hatırlayın.

Yunus Emre SEYHAN
11.04.2009, 11:56
Faty Papy'i sadece Antalya ile oynadığımız hazırlık maçının ikinci yarısında izledik.
Ceyhun ise izlediğimiz vakitlerde pek olumlu görüntü vermedi. Hele Denizli maçında oyuna girdikten sonra göze batan cok hataları vardı. Duran topları iyi kullanıyor. Yan toplarda kafa ile gol atabiliyor. (FTK Antalyaspor-Trabzonspor 2 gol)

Göksu ise yetenekleri belli. Paf takımında 17 golü var. ve Trabzonspor'da oynadığı hazırlık maçlarında ve Oynadığı FTK Ts-Gaziantep belediye maçında iyi bir görüntü çizmişti ve Gökhan'ın attığı golün asistini yapmıştı. Mucadele gücü yüksek bir oyuncu

Barış memiş'i anlatmaya gerek yok. Hepimiz biliyoruz zaten

Bu futbolcuların kadroda yer bulmamaları cok normal.. Cok Kritik bir dönemden geçiyoruz. (Göksu,hazırlık maçında oyuna girdikten sonra ki heyecanına bakın,Sonra alın bu futbolcuyu böylesine kritik bir dönemde oynatın.) Bu gençler oynasa bile abilerinden daha iyi olacaklarını hiç sanmıyorum. Belki Ceyhun, Hüseyin'den daha yararlı olur. Hüseyin zaten sezon sonu sözleşmesi bitiyor,Büyük ihtimalle sözleşmesi uzatılmaz.
Seneye bu genç oyuncular bence kiralık verilmeli. Ama takımda Ferhat,Tolga gibi oyuncular kalmaya devam edecekse kiralık vermenin bir anlamı yok. Karadenizspor Bank asya ligine cıkarsa Faty ve Bruls gibi oyuncular Karadenizspor'a verilebilir. Göksu ve Barış Memiş'in süper ligde bir takımda oynamaları uygun olur.

Sadece hazırlık maçında 45 dk izlediğimiz bir oyuncunun bile oynatılmasını bekliyoruz. Bazen Gençleri gözümüzde cok büyütüyoruz. Örneğin Ersun Hoca, Yusuf'u takımda istemediği için eleştirilmişti. Yusuf'da Denizlispor'a gitmişti. Yusuf Kurtulus, Denizli'de tutunamadı. Şuan nerde ? Giresunspor'da. Yetenek herşey değil,mental olarak hazır olması gerek bir oyuncunun.

Cem Demir'i niye oynatmıyor diye eleştiriliyordu Ersun Hoca.. Şuan nerde? En son Kartalspor'da bir maçta 75.dk da oyuna girmişti.
Ceyhun nerden alındı =? Almanya'da 3. ligde oynayan bir takımdan.. Fatih Terim kadroya Ceyhun'u almasaydı,Bizim de Ceyhun'dan haberimiz olmazdı.

Gerede Kampında Sami cok övülüyordu, 2.Yattara diyorlardı onun için.. Şimdi Karadenizspor'da ilk 11'e girmekte zorlanıyor. Ya kaleci Yakup? Cok övülmüştü. Ama şimdi Karadenizspor'da bile yok.
Kadir Keleş ve Ergin Keleş.. ikiside 2. ligde oynuyor.
Ali şen Kandil de kendini yok etti.
Ali güzeldağ..(Ama Ayağı kırılmasaydı iyi işler yapabilirdi,Şuan İbb'de)

Daha oyuncuyu dogru düzgün görmeden o oynasın bu oynasın diye komutlar vermek bence doğru birşey değil.
Hoca zaten inandığı oyuncuyu oynatır.
Oyuncu yeteneği vardır zaten.. Ama önemli olan TRABZONSPOR gibi bir takım için yeterli mi=?

magicyattara
11.04.2009, 12:32
Papy oynamalı mı?

Bazı futbolcular vardır idmanlarda çok iyidir maçlarda kötü bazıları da tam tersi.
Bir iki idmanda gördüğüm papy şu an için oynayacak kapasitede görünmedi fakat oynadığı tek maç olan Antalya maçında ise süperdi.

Denemek lazım.

Hala iddialıyız.Belki de Hacettepe'den alınacak bir galibiyet ve haftaya içerde alacağımız 3 puanla tekrar ilk iki için iddialı hale geleceğiz.

Bu durum rotasyonun önündeki en büyük engel.Ve kadro yapısı itibarıyla da değişikliğe gerek duyulan mevkilerde alternatif oyuncumuz yok.

Papy'yi oynatırsanız kesilecek adam Hüseyin,Göksu'yu oynatırsanız Colman ya da Selçuk'tan birini,Barış'ı oynatırsanız yine orta sahadan birini veya Yattara'yı kesmek zorunda kalırsınız.

İlginç ama en formsuz dediğimiz adamlarımız olan golcülerimizin yerine oynatacağımız adamımız yok.

Bu takıma ivedi olarak kazandırılması gereken tek adam Alanzinho'dur.Onu oynatmak için de maçına göre kesilmesi gereken ilk adam Hüseyin'dir.

bordoylamavi
11.04.2009, 15:06
faty papy yi tecrübesiz falan diyenlere tekrar 6 kez burundi a milli takımında oynadığını hatırlatıyorum ve antalya hazırlık maçındaki yere basışı kendine güveni şu 11 dekilerin hepsinde daha iyiydi bence. ama şimdi burundi de takım mı dersiniz

Mellih
11.04.2009, 17:57
Şampiyonluk şansımız halen sürüyor

Aynı puan da olduğumuz Fenerbahçe ve Galatasaray Şampiyonluk hesapları yaparken biz havlu atmış vaziyetteyiz

Ligde iyi çıkış gösteren Beşiktaşın kalan maçları oldukça zor.
(1 malubiyet 1 beraberlik (bize yetiyor))
(ki fikstürüne göre mümkündür)

Sivas'ı yenmemiz dahilinde ikili averajla geçme şansımız doğacak
(1 malubiyet gerekli)

Ben bunların gerçekleşeceği inancındayım... Onlar elbet puan kaybedecek...

Eğer biz 8 de 8 yaparsak Şampiyonuz.. Yani herşey kendi elimizde.
Eğer Ersun Yanal ders çıkarmalıyız deyip çıkardıysa mümkündür..

Gökhan-Umut 3 yıllık gol kaçırma limitlerini doldurdular. Önümüzdeki 3 yıl gol kaçırmazlar.

İlk maçımız Hacettepe 7-0 7-1 6-1 gibi ateşleyici bir skor almayız (ki alabiliriz)

bordoylamavi
27.04.2009, 22:31
evet artık bu çocukları kulübeye bile almayacak kişi de gitti. hadi bakalım faty göksu barış göriim sizi koçlarım

Birtan Karaman
10.05.2009, 16:45
Bence Hiç Uzak Değil :cool:

EmreTS61
10.05.2009, 23:11
huseyının yerıne papy oynasa sizce faydalı olurmu arkadaşlarr ben olur dıorumm....

f1bekir
10.05.2009, 23:40
huseyının yerıne papy oynasa sizce faydalı olurmu arkadaşlarr ben olur dıorumm....

Olur veya olmaz, denemeden bilemeyiz ama bu vakit bunun deneneceği vakit değildir sanırım.

demir
10.05.2009, 23:50

huseyının oynama sebebı anı atakları durdurabılmesı ve hava toplarına hakım olması faty ofansıf daha cok ama huseyın tamamen defansıf bır oyuncu ve takımızda yattara gıbı alanzınho gıbı defansa en ufak katkı dahi sağlamayan futbolcular oldugu surece huseyın bu takımın degısmez 11 oyuncusu olacaktır buna emın ol

serkansdkasma
10.05.2009, 23:51
Hüseyin Defansif olarak çok iyi bir oyuncu yane bu takımın değişilmezi ..

Muhammet
10.05.2009, 23:54
Evet. Çok kişi gençlere yer verilsin dedi.
Çok kişi de Ahmet Hoca Faty'yi, ne bileyim Göksu'yu oynatır vs dedi.

Sonuç?

Ferhat'ı genç sayarsanız artık..

Genç oyuncu hastalığına taktım ben.

f1bekir
10.05.2009, 23:55
Belki papy essien'ın gençliğidir. daha 1 maçını izledik. 1 maç bile değil. defansı hüseyin kadar iyi olup ofansı ondan daha iyi olan bir sürü oyuncu vardır heralde. belki bunların birisi de papy'dir. denememiz lazım ama şimdi değil tabi :)

_SeRKaN_
10.05.2009, 23:59
İş ciddileştikçe genç oyuncularında oynama şansı azalıyor...Ahmet hoca şu an itibariyle en doğru olanı yapıyor...Şu anki pozisyonda gençler bu yükü kaldıramaz ve Ahmet hocada bu riskin altına giremez diye düşünüyorum...Gençlerin oynaması demek rahat olmamız demek şu an pozisyon itibariyle rahat sayılmayız...