PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Hacettepe 1 - 4 TRABZONSPOR

Sayfa : 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10

onur-ts
10.04.2009, 21:25
önümüzdeki her maçta Alanzinho'yu 90 dakika oynuyorken görmek hayalim.bu hayalim gerçekleşirse şampiyonluk için umutlarım yeşerir tekrar.bu hayal için ilk adım bu maç.inşallah alan ilk 11de başlar ve 90 dakika oynar.kazanırız...

turkish0061
10.04.2009, 21:30
Insallah Bjk kaybeder yada berabere, bize avantaj Olur tabi hacetepe macini Alirsak

ilhan
10.04.2009, 21:34
Trabzonspor kazanana kadar kesmem sakalları dedim. Hacı gibi olduk :) İnşallah şu maçı kazanırız da kurtulurum sakallardan.

antagonist
10.04.2009, 21:52
BJK maçını ilgili başlıkta konuşalım lütfen.

özçelik61
10.04.2009, 21:54
ne yapıp yapıp artık en az puan kaybıyla tum maçlarımıza asılmalıyızzz..

Nigdeli
10.04.2009, 22:00
beşiktaşın bu ballı galibiyetinin ardından bi anlamı kalmadı zannımca. Hacettepeyi yenmenin bi önemi yok bu saatten sonra

Lancet_61
10.04.2009, 22:05
beşiktaşın bu ballı galibiyetinin ardından bi anlamı kalmadı zannımca. Hacettepeyi yenmenin bi önemi yok bu saatten sonra

hey allahım ya:D

U.Sadıkoğlu
10.04.2009, 22:07
Katılıyorum niğdeli abimize ..

Nigdeli
10.04.2009, 22:11
anasını satayım adamlar ne ballı anlamıyorum bizimkiler bir yerlerini yırtıyor atak üstüne atak boş kaleye bile atamıyorlar adamların top kafasına düşüyor gol oluyor.onlar atamadıysa rakipler kendi kalesine atıyor hakikaten hayret bi durum hani vermeyince MABUT neylesin kel MAHMUT hesabı olmadımı olmuyor işte

U.Sadıkoğlu
10.04.2009, 22:12
2. Yarı süper top oynadılar eğer biz yarın alamazsak fenalardayız

selimatal
10.04.2009, 22:12
Önemi yoksa kazanırız demektir.:)

Emre GÜRDAL
10.04.2009, 22:13
anasını satayım adamlar ne ballı anlamıyorum bizimkiler bir yerlerini yırtıyor atak üstüne atak boş kaleye bile atamıyorlar adamların top kafasına düşüyor gol oluyor.onlar atamadıysa rakipler kendi kalesine atıyor hakikaten hayret bi durum hani vermeyince MABUT neylesin kel MAHMUT hesabı olmadımı olmuyor işte

aynenne katılıyorum sana abı ama bu ezıktastada anzer balı sansı var sanrıırm bukadarmı bal olur bı takımda bızımkılerdemı anzere gıtseler

Nigdeli
10.04.2009, 22:13
Önemi yoksa kazanırız demektir.:)
evet haklısın galiba

Adulyan7
10.04.2009, 22:14
şans olacak arkadaş başka da bişey demiyorum.. sen boş kaleye kaçır adamın önüne top düşsün..

ApoCaN28
10.04.2009, 22:14
hani 8 maçımızıda kazanıyoduk niye bi önemi yok bjk fb gs birbiri ile yappıcak daha ben de biraz farklı bakıyodum ama bu takım bizler destek olmadan hiç bir şey yapamaz o yüzden 100 kere gol kaçırsada desteğe devam...
Sonuçta bizim takımımız...

Nigdeli
10.04.2009, 22:16
aynenne katılıyorum sana abı ama bu ezıktastada anzer balı sansı var sanrıırm bukadarmı bal olur bı takımda bızımkılerdemı anzere gıtseler
Valla anzeremi götürmeli okutmalımı büyümü yapılmalı ama mutlaka bi şeyler yapılmalı yoksa bu yılla birlikte önümğzdeki yıllarda kaybedilecek

Cafer Bulur
10.04.2009, 22:17
Besiktas bize 8 puan fark atti.

Bu bana 7 hafta önce söylenseydi gülüp gecerdim,ne yazik ki gercek oldu.

Alihan Ertürk
10.04.2009, 22:20
8JK öyle yada böyle kazandı..Artık puan kaybedersek avrupa kupalarını da unutalım

Adulyan7
10.04.2009, 22:20
Besiktas bize 8 puan fark atti.

Bu bana 7 hafta önce söylenseydi gülüp gecerdim,ne yazik ki gercek oldu.
yarın maçımız var arkadaşım henüz 8 puan olmadı fark..

Cafer Bulur
10.04.2009, 22:23
yarın maçımız var arkadaşım henüz 8 puan olmadı fark..
8 puan farki yedik iste.

Bizim yarin yapabilecegimiz bunu 5 e indirmektir.

Son 4 hafta ortaya konan futboldan sonra hacettepe yi yenebilecegimizi kim garanti edebilir?

Hele de futbolcularimizin acik acik baskidan olumsuz etkilendiklerini acikladiktan sonra.

Ayhan Yüksek
10.04.2009, 22:23
Ya nasıl bir milletiz nedemek önemi yok ya yarın ki maçı kazanmamız lazım hala şampiyonluk umudumuz şampiyonlar ligi umudumuz şansımız ve uefa hedefi varken nedemek yarın ki maçın öneminin kalmaması.

Nigdeli
10.04.2009, 22:24
içimden bir ses yarın maçı alacağımızı söylüyor mantığımda bunu doğruluyor çünkü şartlar bizden yana maç hem deplasmanda hemde gece. Birde umudum bu kadar kayıptan sonra hocanında aklının başına geleceği yönünde inşallah yanılmam

Nigdeli
10.04.2009, 22:24
Ya nasıl bir milletiz nedemek önemi yok ya yarın ki maçı kazanmamız lazım hala şampiyonluk umudumuz şampiyonlar ligi umudumuz şansımız ve uefa hedefi varken nedemek yarın ki maçın öneminin kalmaması.
kastım şampiyonluktu zaten

Ayhan Yüksek
10.04.2009, 22:27
kastım şampiyonluktu zaten
Kardeş çok büyük avantajı yitirdik evet, işimiz zor onada evet ama inan hala şansımız var ve bunu sonuna kadar kovalamak zorundayız, biz her maçımızı kazanalımda bakıp görelim neler olacak.

Adulyan7
10.04.2009, 22:27
son 4 hafta oynadığımız futbolla da bence hacettepeyi yenebiliriz bi maçta o kdar pozisyon bulunur ha gol yapamazsak bence de yenemeyiz..kazanan takımların hiçbirisi biizm kaybettiğimiz maçlarda girdiğimiz kadar pozisyona giremiyo işte bu gece beşiktaşı gördük.. yarın sivası görecez bundan önceki haftalarda görüyoduk..

magicyattara
10.04.2009, 22:57
Kolbastı aşkına alın bu maçı.

10-61
10.04.2009, 23:00
Valla anzeremi götürmeli okutmalımı büyümü yapılmalı ama mutlaka bi şeyler yapılmalı yoksa bu yılla birlikte önümğzdeki yıllarda kaybedilecek

Hacı abi büyü falan bozar bizi:D

adem73
10.04.2009, 23:03
Trabzonspor kazanana kadar kesmem sakalları dedim. Hacı gibi olduk :) İnşallah şu maçı kazanırız da kurtulurum sakallardan.
ömürsün kardes:D:D

tisan61
10.04.2009, 23:09
aynı dertteyim millet ne bu hal diyor

bmfırtına
10.04.2009, 23:25
aynı dertteyim millet ne bu hal diyor
koray avcı özentileri sizi:D

Alihan Ertürk
10.04.2009, 23:26

keseceksin inşallah bu hafta sakallarını İlhan abi :)

10 numara
10.04.2009, 23:27
_________________SYLVA____________________
SERKAN____GiRAY__________EGEMEN_______CALE
____________COLMAN__SELCUK________________
_______________BARIŞ MEMİŞ____________________
YATTARA__________________________ALANZiNHO
______________GÖKHAN ÜNAL__________________
işte budur

Bekir
10.04.2009, 23:35
goksu ya da hasan ahmet sarı a takım kadrosunda var mı??

Mustafa Calik
10.04.2009, 23:39

Hasan Ahmet Sari yok, Göksuyu tam bilmiyorum sanirim o da yok.

MuratB.
10.04.2009, 23:47
maçı evde izleme ugurumu terk edip başka bi yerde izliycem. bakalım öyle nolucak

Ahmet Faruk
10.04.2009, 23:49
Umarım şansımız yanımızda olduğu maçlardan birisi olur. Başka bir endişem yok.
Artık kaçan gollere üzülmekten darlandım.

TS-FAN
10.04.2009, 23:56
Hacettepe'nin fbye yaptığını unutmadan oynayarak bu maçı kazanacağız.
Ardından Gençler ve Sivas maçlarını da alırsak bu rüzgarla yelkenler bizi hedefe taşır.
İki maçı alınca üçüncü maçta "biz değil rakip düşünsün" durumu olacak.
Bu takım bunları başaracak güce sahip.Yeter ki inansınlar ve savaşsınlar.

asem61
11.04.2009, 00:26
eger hoca takintilarindan kurtulur ve yukardaki kadrolarda oldugu gibi ALAN ve YATTARAYI beraber oynatirsa rahat aliriz.

reisoğlu61
11.04.2009, 00:56
hacettepe bi kac hafta öncede bjkyi zorlamisti.
adamlar rahat oynadigi icin bu mactan kolay galip gelecegimizi düsünmüyorum.
tek umudum bu sezon ankara takimlarini hep yenmemiz

Dogan
11.04.2009, 01:04

Hasan Ahmet Sari yok, Göksuyu tam bilmiyorum sanirim o da yok.
Hasan Ahmet daha pafla yeni başladı çalışmaya. A takım idmanına çıkmış mı hiç acaba:) Biraz pafta oynasın güçlensin adam, az yavaş.:)

erol-61
11.04.2009, 01:15
herşey senin için

hos_cocuk61
11.04.2009, 01:41
---------------------sylva

serkan-------------giray-----------egemen--------cale

--------------------hüseyin--------ceyhun

yattara-------------------colman-------------------alanzınho

-----------------------gökhan

The_Storm
11.04.2009, 01:46
Kenarda Ersun Yanal varken, kimse rahat bir maç izleyemez. Yanalla bir gol, bir puan başarı sayılır. Hacettepe karşısında bile.

lazooo28
11.04.2009, 01:49
Kenarda Ersun Yanal varken, kimse rahat bir maç izleyemez. Yanalla bir gol, bir puan başarı sayılır. Hacettepe karşısında bile.

nokta :alkış::alkış:

seyyah61
11.04.2009, 03:11
maçı evde izleme ugurumu terk edip başka bi yerde izliycem. bakalım öyle nolucak
Benim de internet üzerinden seyrettigim maclarin büyük bölümünü kaybettik.
Ugura , sansa pek inanmam.
Ama bu sefer kesinlikle tvden izleyecegim maci.

M.S.SOFU
11.04.2009, 03:28
bu maçı alamazsak şaşırmam sizde şaşırmayın :D...

yatara
11.04.2009, 03:56
maci ötüre öütre alacaz

Mehmet Sarigül
11.04.2009, 04:35

Bizde hep bir suclu arama hastaligi var,...

Ortada "bir suclu" yok, bütün hatalari bir insana yükleyerek "suclu" ilan etmeyelim.

Yapilan hatalar var, bu hatalari yapanlarin icinde Trabzonspor taraftari, medyasi, yönetimi, futbolculari ve Ersun Yanal var.

Ersun Yanal'i sizler gibi bende bazi konularda elestiriyorum. Örnegin, Tayfun'u sagbek oynatmasini, formsuz Hüseyin'de israrini, Baris, Göksu ve Papy gibi genclere hic sans tanimamasi gibi.

Evet, Ersun Yanal'i elestirelim,....ama yapiklarini da görelim.

Dogrudur, takimda bircok eksik var, cogu zaman iyi futbol oynamadan kazandik. Gol atmakta cok zorlaniyoruz, son haftalarda kolay gol yiyoruz.
Güclü takimlari yenemiyoruz,...son dört haftadir kazanamiyoruz.

Bazi gercekleri cok cabuk unutuyoruz;

Trabzonspor lige 20'nin üstünde transfer yaparak girdi, ilk 11'de 7 (8) yeni futbolcu var. Bunlarin 7'si yabanci, yani Tony, Cale, Song, Colman, Alanzinho, Isaac ve Papy.
Transfer ettigimiz futbolculardan hangisi "üstdüzey futbolcu" ?
Trabzonspor'da Alex, Guiza, Baros, Kewell, Delgado, Tello gibi bir futbolcu var mi?
Bizim aldiklarimiz (Song ve Tony haric), yetenekli ve gelisme gösterebilecek futbolcular.
Bu yeni bir baslangic demek,...

26'inci haftada Trabzonspor'u kim liderin 6 puan gerisinde ve hala Sampiyonluk mücadelesinin icinde bekliyordu?

Bu takim simdiye kadar "sadece" 5 yenilgi aldi; bu yenilgileri deplasmanda Galatasaray, Bursa, Gaziantep'e ve Trabzon'da Denizli ve Konya'dan aldi.

Hani diyorlar ya, "Trabzonspor güclü takimlari yenemiyor" diye...ama ayni Trabzonspor "güclü takimlara yenilmiyor", bunu söyleyen yok.

Trabzonspor 26 haftadir ciddi bir futbolcu sakatligi yasamadi,...insallah bundan sonra da yasamaz.

Trabzonspor 26 haftadir Yattara gibi bir futbolcusundan yararlanamadi,...Ersun Yanal onu israrla oynatmasina ragmen.

Trabzonspor 26 haftadir gol sorunu yasiyor (sadece 34 gol!), hemde en cok gol pozisyonuna giren takimlardan biri olmasina ragmen.

Lige yeni bir kadro ile giren Trabzonspor benim icin basarilidir.

26 haftada sadece 34 gol atarak 47 puan toplayan ve hala zirve mücadelesi veren bir takimin teknik direktörü benim icin basarilidir.

Daha kazanabilecegimiz 8 mac var; bugün Hacettepe, sonra G.Birligi, Sivas, Kayseri, Kocaeli, Bursa, Eskisehir ve F.Bahce...

kimbilir, belki "bekle(me)digimiz" o yedinci Sampiyonluk gelir.

BayzanTs61
11.04.2009, 07:38
kazanmamiz lazim...
ilk 4 de olmamiz lazim avrupa kulapari icin....sampiyonluk zor artik...gs-fb maci var yani yenersek yeniden ilk 4 de olacaz...0-2 alacaz diyorum Insallah daha farkli olur :)

Hüseyin İlkin
11.04.2009, 08:55
Erkenden uyandık. Yavaş yavaş maç moduna girelim :)

onur-ts
11.04.2009, 08:57
Alanzinho her maç 90 dk oynasın her şey çok farklı olur.bugün sivas kaybedecek gibi bir his var içimde.zaten beşiktaş bundan sornaki her maçında zorlanacak.dün gördük.daha zor maçları var.bakalım nereye kadar...fener-gs berabere biterse çok güzel bir hafta olur.biz kazanmaya başlamalıyız artık.eğer tüm maçları kazanırsak şampiyon oluruz.ama arada bir mağlubiyet veya beraberlik bu kez her şeyi bitirir.biz zaten efsane değil miyiz.alın size bir efsane yaratma fırsatı daha.tüm maçları kazanın ve şampiyon olun.buna da bu maçla başlayın...

cihatöztürk
11.04.2009, 09:05
atın şöyle 4-5 tane kendimize gelelim ya

ugur_52
11.04.2009, 09:16
zirveyle fark bugün 3 e inecek işallah,Allahım yardım et yarabbim.

Özge Candan
11.04.2009, 09:18
DÜNKÜ DÜŞME POTASINDA OLAN KOCAELİSPORUN TARAFINI GÖRDÜNÜZMÜ :mad: BİZDE OLMAYAN TEK ŞEYYYY :mad:

Uğur GEMİCİOĞLU
11.04.2009, 09:49
off ya bi rüya gördüm dakika 90 durum 0-0 hacettepe uzatlamarda bi gol atıyordu.O sahneyi gördim direk uyandım :S

TAHSİN 61
11.04.2009, 10:11
off ya bi rüya gördüm dakika 90 durum 0-0 hacettepe uzatlamarda bi gol atıyordu.O sahneyi gördim direk uyandım :S

bu rüyadan sonra sen uyanma kardeşim devam et uyumaya :D

Adulyan7
11.04.2009, 10:15
zirveyle fark bugün 3 e inecek işallah,Allahım yardım et yarabbim.
zirveyle fark 3e inemez beşiktaşla 5e iner sivasla 3e iner..

hocayı o kadar savunuyorum eğer bugün yine umut ve gökhan ikilisiyle başlarsa pes edecem umut 3 gol de atsa eleştirecem hocayı..

Uğur GEMİCİOĞLU
11.04.2009, 10:47
bu rüyadan sonra sen uyanma kardeşim devam et uyumaya :D

Valla dediğinden pek bir şey anlamadım renkdaş :)

Oktay AKKUŞ
11.04.2009, 10:47
Dershaneden Geldiğim Gibi Maça Gidicem İnşallah ALanzinho Yapar Yapıcağını

Yunus Emre SEYHAN
11.04.2009, 10:51
Adnan ve Tolga Seyhan hayatının maçını oynamaya kalkmazlar inşallah. Gerçi oynasalar ne yazar :) Biz iyi oynayalım yeter

Oktay AKKUŞ
11.04.2009, 10:52
Umarım Öyle Olur:) Süper Ligte ki Her Takımda Bi Trabzonlu Var Ne Bu Tesadüfler:P

Muhammed KOÇ
11.04.2009, 10:54
ohh bee 19:00 rahat rahat izlerim.. kaç haftadır öğleden sonra derse girmiyordum :D bu sefer trabzonum kazanacak ben de kaçmıycam inş. :)

Oktay AKKUŞ
11.04.2009, 10:56
ohh bee 19:00 rahat rahat izlerim.. kaç haftadır öğleden sonra derse girmiyordum :D bu sefer trabzonum kazanacak ben de kaçmıycam inş. :)

:):) TrabzonSpor Sevgisi :)

Mesut
11.04.2009, 11:00
abi bilmiyorum gökhanı istemıyorum takımda nefret ediyorum o formayı o adamda görmek istemıyorum gökhan 10 gol atsa bile gözüme hoş gelmeyecek bitdi yanı bende

Tolga_61
11.04.2009, 11:34
Büyük ihtimal maça geleceğim bir iki misafirimde olacakta maçın bilet fiyatları ne kadardır acaba.Ona göre ayarlayacağım da sitede aradım bulamadım?

Hüseyin İlkin
11.04.2009, 11:40
Hacettepespor yönetimi maçın bilet fiyatlarını, kale arkası tribünü 10 TL, maraton tribünü 20 TL ve kapalı tribün 30 TL olarak belirledi...Artık hangi taraftan alırsanız :)

Bu arada burada (http://www.klasspor.com/tr/haber/7979-Hacettepe_Trabzonspor_bilet_fiyatlari.html) 2.5 tl daha fazla gözüküyor.

Miraç Atalay Çiftçi
11.04.2009, 11:42
Bence farklı ve rahat bir maç olacak. Bu defa kaçanların değil atılanların hesabını yapacağız. İnanıyorum, hayde...

ilhan
11.04.2009, 11:43
Valla artık "Maçın Yıldızı" başlığını açmak istiyoruz. :)

Travelair
11.04.2009, 11:50
Bugün hırslı oynayacağımızı ve farklı kazanacağımızı düşünüyorum. İddialı konuşmayı pek sevmem ama öyle hissettim Allah utandırmasın

.....
11.04.2009, 11:53
Alanzinho-Yattara birlikte oynarsa biz bu maçı alırız.

Ali Tunahan Güllü
11.04.2009, 11:56
Valla artık "Maçın Yıldızı" başlığını açmak istiyoruz. :)

bizde maçın yıldızı nı oylamak istiyoruz:)

halukcan
11.04.2009, 11:58
Artık hangi taraftan alırsanız :)

Bu arada burada (http://www.klasspor.com/tr/haber/7979-Hacettepe_Trabzonspor_bilet_fiyatlari.html) 2.5 tl daha fazla gözüküyor.

e ne yapsınlar. zaten küme düştüler.
taraftarları bir avuç, bari Trabzonsporlulardan para kazanalım hesabı yaptılar.

Turgay 6161
11.04.2009, 12:00
Şuan samsundayım maça gitmek için araç arıyorum.

halukcan
11.04.2009, 12:04
Alanzinho her maç 90 dk oynasın her şey çok farklı olur.bugün sivas kaybedecek gibi bir his var içimde.zaten beşiktaş bundan sornaki her maçında zorlanacak.dün gördük.daha zor maçları var.bakalım nereye kadar...fener-gs berabere biterse çok güzel bir hafta olur.biz kazanmaya başlamalıyız artık.eğer tüm maçları kazanırsak şampiyon oluruz.ama arada bir mağlubiyet veya beraberlik bu kez her şeyi bitirir.biz zaten efsane değil miyiz.alın size bir efsane yaratma fırsatı daha.tüm maçları kazanın ve şampiyon olun.buna da bu maçla başlayın...

Trabzonspor tarihiyle ilgili bir kitaba baktım.
Birinci lige çıktığımız yıl sakaryaspor ilk devreyi bizen 4 puan önde lider bitirmiş.

halukcan
11.04.2009, 12:08
Şuan samsundayım maça gitmek için araç arıyorum.

En iyisi otostop yap, Trabzondan Ankaya giden otomobillerden birine bin.

:ts::tsira2::atki::N

Burak 1967
11.04.2009, 12:11

Fotoğrafı nerden buldum hemşerim, harika bir olay ya!

Hüseyin Kurt
11.04.2009, 12:14
Ersun hoca geçen haftaki kadroyla mücadele ederse "yeter" derim artık!!!

Tamam destek veriyoruz,yanındayız diyoruz ama biraz mantıklı ol hocam yahu!!

Adulyan7
11.04.2009, 12:14
bu maç yenersek kolbastı oynanır mı acaba ? :)

halukcan
11.04.2009, 12:18
bence bu kolbastı karşı takımları ateşliyor.
neden mi?
Eğer yenilirsek bunlar bizim arkamızdan kolbastı oynayarak bize teneke çalacaklar hissiyle son gayret oynuyorlar.
bu kolbastı işinden vazgeçilmeli.
üstelik de deplasmanda yenilmemizin yanında bir de onlar kolbastı oynayıp bize gıcık veriyorlar, bu da ayrıca moral bozuyor.
ve bu kolbastı işi hiç de şanslı gelmedi bize bu sebepten dolayı.
karşı takımların çok gayretli oynamalarına sebep oluyor.
lütfen yönetim bu işi yasaklamalı...

UğuR
11.04.2009, 12:20
Kesin alıp, inişimizi durdurup çıkışımızın başlangıcı olmalı bu maç....

Adulyan7
11.04.2009, 12:21
bence bu kolbastı karşı takımları ateşliyor.
neden mi?
Eğer yenilirsek bunlar bizim arkamızdan kolbastı oynayarak bize teneke çalacaklar hissiyle son gayret oynuyorlar.
bu kolbastı işinden vazgeçilmeli.
üstelik de deplasmanda yenilmemizin yanında bir de onlar kolbastı oynayıp bize gıcık veriyorlar, bu da ayrıca moral bozuyor.
ve bu kolbastı işi hiç de şanslı gelmedi bize bu sebepten dolayı.
karşı takımların çok gayretli oynamalarına sebep oluyor.
lütfen yönetim bu işi yasaklamalı...

ben katılmıyorum arkadaşım kolbastı bence oynanmalı kazandığımız her maçın ardından..

Ugur Ergenc
11.04.2009, 12:25
bencede bikaç hafta lötü sonuç aldık diye herşeyi bırakmamalıyız.şimdiye kadar nasılsa bundan sonrada öyle devam etmeli.

Miraç Atalay Çiftçi
11.04.2009, 12:29
http://www.bordomavi.net/images/haber/karadeniz%20firtinasi.jpg

Biz zoru severiz!

Biz Karadeniz'iz, Anadolu'yuz, yılmayız, vazgeçmeyiz, karşı geliriz, düzen bozmayı severiz, asiyiz, hırçınız. Bizler zoru severiz, kolay lokma olmayız.

Ayağımız yere sağlam basar, olduğumuz gibi görünürüz...
Yarınlara umutla bakmasını herkesten iyi biliriz.

Takımına sahip çıkanda biziz, onun için km'lerce yolu hiç düşünmeden gidende...

Biz, Trabzon'uz, Karadeniz'iz, Anadolu'yuz...
Biz, düzeni bozan yeğane takımız...

İyi gününde takımının yanında olan bizler, kötü günlerinde de takımının yanında olmasını biliriz.
O yüzden bugün Ankarada stadyumda, tüm Türkiyede TV'larının başındayız.

Kalbimiz Trabzonspor'la atıyor olacak. (Hep olduğu gibi)

Ve inanıyoruz, bu gece alacağımız galibiyetle ligin zirvesine daha da yaklaşıp öndekilerin ensesinde olacağız...
Sesimizi, nefesimizi hissettireceğiz.

Korkun, BİZ geliyoruz...

BİZ...
"Karadeniz Fırtınası"

Murat TONBUL
11.04.2009, 12:30
ah fatih ah nerelerdesin sen.mumla arıyoruz seni mumlaa.offf.
artık şu forvetler kendine gelmeli diyecem ama her seferinde aynı.bu sene bu forvetler düzelmeyecek gibi.işimiz çok zor çok.şanssızlık da bir yere kadar.beceriksizliklerini şassızlıkla örtmesinler artık.yapamıyoruz olmuyor desinler.seneye adamakıllı bir forvet şart.şöyle baros gibi.
bu maça gelince sezonun en kolay maçını oynayacağız gibi bir his var içimde.gene forvetler saç baş yoldururlar ama 10 pozisyonun 3 ünü atarlar gibime geliyor.1-3 benim skor tahminim.

playa
11.04.2009, 12:33
---------------- sylva --------------

serkan------Song-----egemen--- cale

yattara-----hüseyin--colman--alanzinho

------------Gökhan----------Göksu

playa
11.04.2009, 12:34
Isaac oynatmak isterim ama 7 yabancı oluyor.

playa
11.04.2009, 12:34
Ama şöylede olabilir

playa
11.04.2009, 12:35
---------------- sylva --------------

serkan------Giray-----egemen--- cale

yattara-----hüseyin--colman--alanzinho

------------ısaac-------göksu---------

Keleşoğlu
------------slyva----------------
serkan----song---egemen---cale
-------------hüseyin---------------
yattara---selçuk---colman---alanzinho
-------------gökhan---------------

kadro bu olur büyük ihtimal

Murat TONBUL
Isaac oynatmak isterim ama 7 yabancı oluyor.
gökhanın yerine koysaydın.:D eminim daha iyi oynar ondan.

halukcan
11.04.2009, 12:44
ben katılmıyorum arkadaşım kolbastı bence oynanmalı kazandığımız her maçın ardından..

iyi devam edin. çok hayrını görürsünüz.

Sen bu gün hacettepeli futbolcu olsan, ve takımın futbolcuları birbirine
soyunma odasında bakın bunlar bizim arkamızdan kolbastı oynayacaklar
ona göre oynayalım demezler mi?
zaten bu kolbastı işi yaygınlaştıktan sonra karşı takımlara iyi hem de çok iyi
bir doping yaptık.

bu şekilde devam eder ve galibeyet bulursanız her maçta kolbastı oynarsınız.

yanlış, hem de çok yanlış ve hiç de spor kaidelerine sığan bir olay değil.

taraftar oynayabilir, ama futbolcuların saha ortasında köçekler gibi dönmesine aklım ermez.

Adulyan7
11.04.2009, 12:45
------------slyva----------------
serkan----song---egemen---cale
-------------hüseyin---------------
yattara---selçuk---colman---alanzinho
-------------gökhan---------------

kadro bu olur büyük ihtimal

inşallah....

magicyattara
11.04.2009, 12:48
Düşmesi kesinleşmiş takımlar her zaman başımıza bela olmuştur.

Zor maç olur.

Kazanırız sonunda.

Adulyan7
11.04.2009, 12:49

bir doping yaptık.

taraftar oynayabilir, ama futbolcuların saha ortasında köçekler gibi dönmesine aklım ermez.

hacettepeli futbolcular kolbastı oynatmamak için motive oluyosa bizimkiler de oynamak için olsunlar.. yenelim de kolbastı oynayalım deyip yensinler o kadar basitse... hacettepeli futbolcunun aklına en son gelir bence bu maçta kaybederlerse sahalarında kolbastı oynanacağı...

halukcan
11.04.2009, 12:50
bizim zaten son 25 yıldır bir özelliğimiz vardır.
ligin altını da karıştırırız üstünü de.
Şampiyon olacak takımları değiştiririz, küme düşen takımları da.

Adem Erdoğan
Galibiyetten başka bir ihtimal düşünmüyorum.Ersun Yanal ve sahaya sürülen takımdan olumlu bir patlama bekliyorum.

Melis 61
Ankara takımlarına karşı şu anda 6 da 6 yaptık. Bugün de rahat kazanırız. Haftaya da Gençleri yenip seriyi 8 de 8 ile tamamlarız. Buna eminim. Ondan sonra ne olur onu bilemem. Trabzonspordan bu sene kalan en büyük beklentim Sivası Sivasta yenmesi. O kadar.

Travelair
11.04.2009, 12:51

bir doping yaptık.

Niye illa negatif açıdan olaya bakıyoruz? Belki bizim futbolcular da kazanırsak kolbastı oynayıp eğlencemizi yapacağız diye + motivasyon oluyordur? Diğer takım bahaneyse illa kolbastıyı bahane etmez. Bunlar yenerse sevinecek sevindirmeyelim diye de oynarlar. Sonuçta kolbastı karşı takımlara karşı yapılan bir uygulama değil

halukcan
11.04.2009, 12:52
hacettepeli futbolcular kolbastı oynatmamak için motive oluyosa bizimkiler de oynamak için olsunlar.. yenelim de kolbastı oynayalım deyip yensinler o kadar basitse... hacettepeli futbolcunun aklına en son gelir bence bu maçta kaybederlerse sahalarında kolbastı oynanacağı...

çelişkiye düşme.
onun için son 7 maçtır kolbastı çok güzel motive etti bizi.

ama bir cevap daha ver de mesaj sayın 28 e çıksın.

30 yaparsan, 3 yılda her ay bir mesaj ortalaması tutturmuş olursun.

pReN@_61
11.04.2009, 12:52
Takımdan patlama bekliyorum bu maçta

Hüdai Pervaneli
11.04.2009, 12:53
Takımdan patlama bekliyorum bu maçta

herkez patlama bekliyor

Melis 61
11.04.2009, 12:54
Zaten sonunda ya takım patlayacak ya da taraftar. :)

Cagdas Topal
11.04.2009, 12:55
Bu macı alalım artık :( ben de bordo formamı rafa kaldırdım ne zaman giydiksek ugursuz geldi kazanamadık :)

Tolunay Abdioğlu
11.04.2009, 12:56
Haydi şanlı Trabzon !

Melis 61
11.04.2009, 12:57
Bu macı alalım artık :( ben de bordo formamı rafa kaldırdım ne zaman giydiksek ugursuz geldi kazanamadık :)

Yok böyle bişey. Asla rafa kaldırmayacağım tek şey. Ne olursa olsun.

Adulyan7
11.04.2009, 12:58
çelişkiye düşme.
onun için son 7 maçtır kolbastı çok güzel motive etti bizi.

ama bir cevap daha ver de mesaj sayın 28 e çıksın.

30 yaparsan, 3 yılda her ay bir mesaj ortalaması tutturmuş olursun.

ya böyle msjlara bu zamana kadar cevap vermediğim için msj sayım az galiba boş mesajlar yazmıyorum o yüzden yani her konuda da sizin kadar bilgim yok kusura bakmayın kolbastının rakibi motive edeceğini düşünüp ya da benzer düşüncelerle msjlar yazamıyorum

Cagdas Topal
11.04.2009, 12:59
Yok böyle bişey. Asla rafa kaldırmayacağım tek şey. Ne olursa olsun.

ne zaman üstüme giydiysem kazanamadık :D bugün de giyineyim son sansı bugünde kazanamazsak :D

Emorfo
11.04.2009, 13:00
Askerlik değil de bu Trabzonspor izdırap olmaya başladı.
Yeniden çıkışa geçmek için 3 puan şart.

Cagdas Topal
11.04.2009, 13:01

hiç sorma ya vizeler baslıyor ama trabzon kazanamadıkca ben hiçbirsey yapmak istemiyorum :( bugün kazansak da keyifle ders calıssam :D

sessizkral_1
11.04.2009, 13:02
http://www.ligtv.com.tr/Default.aspx?r=1&hid=55050

Burdaki kadroya göre Alanzinho yedek eğer gerçekten öyle olursa bukez ben bile tutamam Ersun yanalı

Hüdai Pervaneli
11.04.2009, 13:04
Bence kadroda revizyona gitmesi gerekir

Cagdas Topal
11.04.2009, 13:05

Burdaki kadroya göre Alanzinho yedek eğer gerçekten öyle olursa bukez ben bile tutamam Ersun yanalı

eminim bugün gökhan ve umuttan 1 ini yanında oturtacaktır .

Rıza ÇOLAK
11.04.2009, 13:10
Ne zaman bitiyor askerlik renkdaş...
askerde de mesleği yapmaya devammı?

BALKAN 06
Abi hayırlı teskereler,Allah esirgesin
bugün inşallah güzel bi sonuç alırız şafaktan mutlu bir gün silersin...

Hüseyin Kurt

Eğer bu kadro çıkarsa artık bende "Oynatmayacağın topçuyu neden aldırdın??" cümlelerini kurmaya başlayacağım...

Keleşoğlu
11.04.2009, 13:11
ergün penbe bu maçı piyasa maçı olarak görüyoruz demiş piyasanızı hep bize yaparsınız zaten! inşallah süpriz olmaz

Adem Erdoğan
11.04.2009, 13:12
Ben de Alanzinho'nun gs maçında oynadığı futbol gözüne girsin, Gökhan ve Umut kadar başına taş düşsün gibi cümleler kullanacağım Hüseyin abi.

BALKAN 06
11.04.2009, 13:12
kadrolar hep hayali abiler kardeşler
bizim burda kurduğumuz kadrolardan hiç farkı yok o linkteki isimlerin
ha aynısı olmazmı,olabilir:mad:

Emorfo
11.04.2009, 13:13
Ne zaman bitiyor askerlik renkdaş...
askerde de mesleği yapmaya devammı?

1 ay kaldı askerden sonra büyük ihtimalle işe aynen devam

Cagdas Topal
11.04.2009, 13:15

cok az kalmıs abi

Rıza ÇOLAK
11.04.2009, 13:17
Hayırlı teskereler...
özledik seni yahu...
birebir pek tartışmasakta yorumlarınızı keyifle okuyorduk:cool:

Emorfo
11.04.2009, 13:19
Bende özledim, özgürlüğün kıymetini anlıyor insanoğlu :)

Askerden sonra tekrar birlikte olmak dileğiyle.

bordo61
11.04.2009, 13:23
Bi zahmet yenelim artık

Erdinç Dilek
11.04.2009, 13:24

Alanzinho bence ilk onbirde başlamamalı ikinci yarıda 60. dakikadan sonar girmeli oyuna bence daha yararlı olur...

ilhan
11.04.2009, 13:24
Sylva - Serkan, Giray, Egemen, Cale - Selçuk, Colman, Alanzinho, Yattara, Barış - Gökhan ya da Umut

Hoca değiliz ne yazık ki :)

Cagdas Topal
11.04.2009, 13:25
alanzinho oynasın artık :cool:

Cagdas Topal
11.04.2009, 13:25
Sylva - Serkan, Giray, Egemen, Cale - Selçuk, Colman, Alanzinho, Yattara, Barış - Gökhan ya da Umut

Hoca değiliz ne yazık ki :)

selcugun yerine papy , gökhan veya umutun yerine de göksu :cool: olmaz mı :D

ilhan
11.04.2009, 13:26
Valla olmaz. :D

Cagdas Topal
11.04.2009, 13:27
Valla olmaz. :D

hoca sensin :D bugün sana emanet ettik takımı :D

halukcan
11.04.2009, 13:28
ya böyle msjlara bu zamana kadar cevap vermediğim için msj sayım az galiba boş mesajlar yazmıyorum o yüzden yani her konuda da sizin kadar bilgim yok kusura bakmayın kolbastının rakibi motive edeceğini düşünüp ya da benzer düşüncelerle msjlar yazamıyorum

Yaz yaz, mesaj sayın artar.

Bütün düşündüklerin de bu kolbastı olayı gibiyse doğru yoldasın devam et.

yani bu güne kadar herkes doğru yazmış onun için cevap yazmamışsın, ama
tek yanlış yazan beni bulmuşsun.

o zaman devam et.

Not: ki meşhur fıkrada vardır. kızdırmıyor beni ki gerekeni yapayım diyen kişi gibi, karşı tarafı kızdıran, motive eden kolbastıya devam edin.

Bize sadece çiftetelli oynamak zevkinden başka bir şey vermeyen. ve bu iş
çıktıktan sonra bırakın galibiyetleri beraberliklere bile bizi hasret bırakan ve hatta iddia ederim ki uğursuz gelen bu kol bastı işi bu külübün başının belası olmağa devam edecektir.

ve çok iyi bir şey yaptı hangi akıllının kafasından çıktıysa bu iş, deplasmanlardaki mağlubiyetlerden sonra karşı takımın arkamızdan teneke çalar gibi kolbastı çalmalarına sebep olduk. ki adamlar haklılar. yaparsan yaparlar.

Böyle tip oyunlar, şampiyonluklardan sonra yapılabilir. ama galip geldiğin her maçtan sonra devam etmeyi sürdürürsen onlar da sana aynısını yaparlar.

antep yaptı ve bu sitede kıyametler koptu. niye itiraz ediyorsunuz ki?
yaptığınızı önünüze koyuyor adamlar.

ve bu kolbastı işi, bu kulübün sempatisini azaltacaktır bütün Türkiye de.

çok yanlış bir uygulamadır.

ve de çok gereksizdir.

Sanki şampiyon olmuş gibi dön baba dön. Ne manası var bunun.

Karşı takımları harekete geçirmek ve motive ettirmekten başka.

Yönetim derhal bu işi yasaklamalıdır.

zararı çok olmuştur. ve devam edilirse olacaktır da.

.....
11.04.2009, 13:29
Onur-Serkan-Giray-Egemen-Cale-Yattara-Ceyhun-Papy-Colman-Alanzinho-Göksu

Yeminle bu kadro ile çıkardım :)

Hüseyin İlkin
11.04.2009, 13:30
LigTv'deki kadro ile çıkmayız inşallah..

İlhan'ın kadro güzel, öyle çıkalım ama LigTv'deki gibi çıkmayalım.

Cagdas Topal
11.04.2009, 13:30
Onur-Serkan-Giray-Egemen-Cale-Yattara-Ceyhun-Papy-Colman-Alanzinho-Göksu

Yeminle bu kadro ile çıkardım :)

ilhan abi işte benim kadrom :D ama kalede sılva :cool:

alicengiz
11.04.2009, 13:31
merhaba herkese,,; yeni başlık açamadığım için buraya yazıyorum,,
ingilterede dünyanın gelmiş geçmiş en iyi frikik kullanan futbolcularını seçmişler .''hami'' yok bununla ilgili başlık açılırsa sevinirim.

halukcan
11.04.2009, 13:32
arkadaşlar, durduk yerde onur nereden çıktı.

.....
11.04.2009, 13:33
ilhan abi işte benim kadrom :D ama kalede sılva :cool:

Bu maçlık Onur geçsin diğer maçta Sylva yı geçiririz :)

.....
11.04.2009, 13:33
arkadaşlar, durduk yerde onur nereden çıktı.

Hacettepe maçı olduğu için ben olsam Onur u oynatırdım. Tabi ben olmadığım için bu sadece bir görüşten ileri gidemiyor :)

marfat61
11.04.2009, 13:34
bosuna konusmayın ya yanal yıne bıldını okıcak aynı kadroyla cıkacak ne desenız bos ..kutulamadık gıttı ersun yalandan ya..dıyelım kı bu maçı aldılar kı almazlarsa artık ayıptır bıda bu sene maça cıkmasınlar ne olcak her sey gunluk gulıstanlıkmı olcak yok uyanın beyler artık acın gozlerı sampıyonluk teknık heyetın hatalrı yuzunden cokdan gıttı resmen elımızden kaçırdık boyle bı fırsat abcak 10 senede bı yakalanırdı onunda teptık ..

Ömer Kaya
0-3 alırız bugun

Cagdas Topal
Bu maçlık Onur geçsin diğer maçta Sylva yı geçiririz :)

seni mi kıracaz hadi onur gecsin kaleye :D

Cagdas Topal
11.04.2009, 13:35
0-3 alırız bugun

1-0 olsun bizim olsun , yeterki yenelim fark istemiyorum

halukcan
11.04.2009, 13:35
merhaba herkese,,; yeni başlık açamadığım için buraya yazıyorum,,
ingilterede dünyanın gelmiş geçmiş en iyi frikik kullanan futbolcularını seçmişler .''hami'' yok bununla ilgili başlık açılırsa sevinirim.

evet hami manken barikatlarla her antrenmandan sonra devamlı çalıştığı için bu yeteneğini arttırmıştır.
Bizde gol kaçırma makineleri haline gelen santforlarımız acaba hami gibi ısrarla gol atmak yeteneklerini artırmak için çalışma yapıyorlarmı devamlı?
hiç sanmıyorum.
yok öyle iş olsun diye kaleye antrenmandan sonra 3/5 şut sallamakla bu iş olmaz.

halukcan
11.04.2009, 13:37
Hacettepe maçı olduğu için ben olsam Onur u oynatırdım. Tabi ben olmadığım için bu sadece bir görüşten ileri gidemiyor :)

Yani hacettepe çok kolay bir lokma.

o zaman topikteki Sevgili arkadaşlarımızın bu maçla ilgili endişelerinin kaynağı ne ola ki?

Cagdas Topal
11.04.2009, 13:39

o zaman topikteki Sevgili arkadaşlarımızın bu maçla ilgili endişelerinin kaynağı ne ola ki?

bizim endişelerimiz rakipten kaynaklanmıyor :D sadece bizim futbolcuların vurdumduymazlıgından kaynaklanıyor , işi sıkıp tutup calıssalardı hiç böyle bir tablo olurmuydu ? umut ve gökhan size seslenmiyorum siz sakın üzerinize alınmayın :D

halukcan
11.04.2009, 13:40
Arkadaşlar, renkdaşlar, kulüpdaşlar,

Hani derler ya. Doktor dediki ne yerse yesin misali gibi:

Onun için mi bol keseden takım yapıyorsunuz.

Bektaşinin dediği gibi bunlardan daha kötüsü olmaz mı demek istiyorsunuz?

Fikir fikirdir. Bence sakıncası yok.

.....
11.04.2009, 13:40

yani hiç bir rakibi küçümsemiyorum ama iki pas yapamayan fb nasıl 7 attıysa bizimde atmamız lazım diyorum. en azından yenmemiz lazım.KESİN...

Bülent AKBULUT61
11.04.2009, 13:42
Trabzonspor ruhu ile oynaysak fark bile atarız ama nerde bizim futbolcularda o ruh.

halukcan
11.04.2009, 13:42
bizim endişelerimiz rakipten kaynaklanmıyor :D sadece bizim futbolcuların vurdumduymazlıgından kaynaklanıyor , işi sıkıp tutup calıssalardı hiç böyle bir tablo olurmuydu ? umut ve gökhan size seslenmiyorum siz sakın üzerinize alınmayın :D

arkadaşım güldürdün beni.
.....siz üzerinize almayın cümlesiyle....:D:D:D:alkış::alkış:

Bülent AKBULUT61
11.04.2009, 13:43
ya bu lig tv her zamanki kadroyu vermiş Ersun hoca bir delilik yapmasa bari yine aynı kadroyla cıkarak

turkish0061
11.04.2009, 13:46
0-3 alırız bugun

zaten boyle diyerek Hep kaybetik, Insallah senin dedigin Gibi OLUR

Cagdas Topal
11.04.2009, 13:46
arkadaşım güldürdün beni.
.....siz üzerinize almayın cümlesiyle....:D:D:D:alkış::alkış:

artık ben de gülüyorum her kacan pozisyondan sonra :D mazallah onlara bişe olur gol mol hiç atamayız :D Allah onlarsız maca cıkmayı nasip etmesin bu sezon , onlar da olmazsa nasıl gol atacaz biz :):D

marfat61
11.04.2009, 13:47
hacettepe kendı kalesıne atar bı gol heralde merak etmeyın...

Mustafa Hazıroğlu
11.04.2009, 13:47
Bu maç farklı bizim emin olun.Kaç gündür yazmıyorum zaten foruma :( :(
:D

Cagdas Topal
11.04.2009, 13:50
hacettepe kendı kalesıne atar bı gol heralde merak etmeyın...

bize gelen takımlar kendi kalesine atmaz , o ihtimal yok biz atacaz yoksa 0-0 :D

Bu maç farklı bizim emin olun.Kaç gündür yazmıyorum zaten foruma :( :(

fark bizim sistemlerde kalıcı hasar bırakıyor , bize gelmez :D ilk yarıdaki hacettepe macının aynısını izleriz gibime geliyor ah birde colman aynı golü atsa tadından yenmez :D

Mehmet S. Pervan
11.04.2009, 13:56
Açıkçası ümitsizim ne diyim =/

Cagdas Topal
11.04.2009, 13:58
Açıkçası ümitsizim ne diyim =/

ben kazanacagımızı inanıyorum Alihan kardesimin uguruyla , konuyu o actı bakalım busefer de tutacakmı ;)

mehmetdoğan
11.04.2009, 14:01
yahu şu jimnastik puan kaybetseydi bu haftayı en kârlı biz kapatacaktık ah kocaeli ah

Cagdas Topal
11.04.2009, 14:04
yahu şu jimnastik puan kaybetseydi bu haftayı en kârlı biz kapatacaktık ah kocaeli ah

yok be abi kocaeli ne yapsın :( bülent yıldırım aldı macı verdi 8jk ya o ana kadar 8jk bişe yapmıyordu birden 1-1 e gelince mac bobo pas vermek isterken adama carptı önüne düştü :( tamamen balık bir galibiyet aldılar

iyattara
11.04.2009, 14:14
1 0 yeneriz heralde..

halukcan
11.04.2009, 14:16
[quote=cagdas61topal;2128521]artık ben de gülüyorum her kacan pozisyondan sonra :D mazallah onlara bişe olur gol mol hiç atamayız :D Allah onlarsız maca cıkmayı nasip etmesin bu sezon , onlar da olmazsa nasıl gol atacaz biz :):D[/quote)

Arkadaşım gene güldürdün beni.

İnan mizah yönün çok iyi.

İyi günler.:p:p:D:D:alkış:

mehmetdoğan
11.04.2009, 14:19
yok be abi kocaeli ne yapsın :( bülent yıldırım aldı macı verdi 8jk ya o ana kadar 8jk bişe yapmıyordu birden 1-1 e gelince mac bobo pas vermek isterken adama carptı önüne düştü :( tamamen balık bir galibiyet aldılar
penaltıydı ama bence hakem doğru kara verdi

Fatih Öztürk
11.04.2009, 14:24
siteye girişte ''yediye sekiz var hayde hayde'' sözlerini her kim yazdıysa sağolsun varolsun ama gerçekten yüreğimi burktu o yazı.
top oynamıyoruz iki adet kazma forvetimiz var gol atamıyoruz ama ne taraftarızki hala içimiz ümitle dolu.
hacettepe ligin direncli takımlarından.
yenmemiz için onların kadar cok koşmamız lazım ki koşuyoruz ama bu forvetlere Allah için kimin inancı varki maç kazandıracak golleri atacaklar.
uefa için yatıp kalkıp dua edelim .

Oemer61
11.04.2009, 14:33
Haydi TRABZONSPOR'um, bu sefer TRABZONSPOR gibi oyna ve al bu maci!! Henüz hic birsey bitmis degil, yeterki INAN ve SAVAS...

Erdem Keser
11.04.2009, 14:37
Hahahah:D:D

halukcan
11.04.2009, 14:38
15.15 de lig tv den yayınlanacak sivas-antalya maçını tarafsız bir hakem yönetirse, ben antalyanın bırakın beraberliği maçı alacağına inanıyorum.

AKSOY_61
11.04.2009, 14:41
bakalım fenerbostanın 7 attığı takıma biz kaç tane atıcaz.
zorla itikleye itikleye 2 tane ararız heralde.

şöyle iyi bi fark atarsak takımın morali bi nebze yerine gelebilir bence.

Kereşenli
11.04.2009, 14:49
Lütfen tekrar kendimizi gelelim. Taraftar dediğin iyi günde kötü günde takımının arkasında olmalı. Sonuna kadar şampiyonluğa inanmalıyız, lütfen tekrar inanalım. Önümüzde önemli maçlar var bunları kazanabilirsek şampiyonluğa çok önemli bir adım atmış olacağız.

Benim bu maç ile ilgili düşüncülerim şöyle, bugün fark atacağız ve en az iki tane nefis gol izleyeceğiz. :)

Yasin T.
11.04.2009, 14:50
gökhan ve umut girdikleri her 5 pozisyonun 1'ini gole cevirebildikerine göre:D bol bol pozisyona girelim ki maçı kazanalım

lazekom_61
11.04.2009, 14:54
isaac ve gökhanla başlamalı maçöa umut futbolcu deyil ya ona verilen paraya yazık tam bi m.......l

serkanholep
11.04.2009, 14:54
bugün kayberderiz ve ersun hoca istifa eder

ÜNAL
11.04.2009, 14:57
bugün kayberderiz ve ersun hoca istifa eder
Yok artık :D

lazekom_61
11.04.2009, 14:57
ya allah aşkına bu yönetimi eleştirenler fut boldan anlamıyo adam lar resmen batan bi takımı baştan yarattı efsaneyi geri gettirdi bunu sadri şenerden başka kimse yapamazdı

lazekom_61
11.04.2009, 14:59
ersun yanala sabredilmeli hep destek verilmeli artık istikrar şart neolursa olsun geleceksenede yanalla devam edilmeli

halukcan
11.04.2009, 15:02
05.04.2009Fenerbahce - Eskisehirspor 2 - 1 20.03.2009Bursaspor - Fenerbahce 2 - 1 13.03.2009Fenerbahce - Kocaelispor 1 - 1 08.03.2009Kayserispor - Fenerbahce 0 - 2 28.02.2009Fenerbahce - Sivasspor 4 - 2 21.02.2009Genclerbirligi - Fenerbahce 1 - 0 14.02.2009Fenerbahce - Hacettepe 7 - 0

7 atmak fenerbahçeciği uğurlu gelmemiş pek.
onun için 2/3 tane yeter bize bu gün.

halukcan
11.04.2009, 15:06
fb, gs, bjk ın birbiriyle karşılaşacağı son 8 haftada başa baş olsaydık ne güzel bir avantaj sağlamış olacaktık.
olanla ölene de çare yok maalesef.

halukcan
11.04.2009, 15:07
Hayde antalyaspor. 8 dakka sonra gÖr Şu sİvasin İŞİnİ.

sahinsoy
11.04.2009, 15:10
bizim insanımız eleştriyi kötü birşey sanıyor.oysakii eleştri olmazsa doğru yol bulunmaz.ayrıca eleştri ayrı takımın geleceği ayrı ne kadar ersun yanalı eleştirsemde bin katı fazla bu takıma aşığım.maçlara gidelim arkadaşlar bugünlerde küsmek olmaz inşallah yenerizde inanamadığım şampiyonluğu verdiklerimizden geri alırız.

serkanholep
11.04.2009, 15:12
özdilek artı motivasyon verecektir öğrencilerine bjk li ya

lazekom_61
11.04.2009, 15:24
kardaşım ne özdileği ergün onları hocası

tugi61_
11.04.2009, 15:24
gökhan ve umut girdikleri her 5 pozisyonun 1'ini gole cevirebildikerine göre:D bol bol pozisyona girelim ki maçı kazanalım

kardeşim şu verdiğin istatistik doğru olmuş olsaydı şu an en az 3-5 puan farkla liderdik...gökhan ünaldan çok umutluydum sene başında ama o da baskıyı kaldırmadı maalesef...kaliteli bir golcümüz olsaydı çok farklı şeyler konuşuyor olurduk şu an...

neyse sivasın puan kaybedeceğini düşünüyorum bugün (yine bir hakem kurtarıcı rolüne bürünmezse)...tepedeki iki takımın bu kadar bariz kollandığı bir lig az görülür...her hafta kritik en az bir hata oluyor lehlerine...ama alışığız tabii bu durumlara...hacettepeye karşı farkı yakalayıp tekrar bir hava yalamamız şart...hadi hayırlısı...

Hüdai Pervaneli
11.04.2009, 15:25
kardaşım ne özdileği ergün onları hocası

arkadas antalyadan bahsediyor

halukcan
11.04.2009, 15:30
YANİ BEN BU SİVASIN MAÇLARINI YÖNETEN HAKEMLERE NE DİYEYİM.
hade yangaz yan hakem görmedi. la orta adam sen de mi görmüyorsun sivaslı futbolcunun out'a attığı topu da sivas lehine korner veriyorsun.
yok yav. bu işte bir iş var.
Ya bu bülent uygun büyü yaptırmağa yapmaya uygun ya da mhk üyelekiin lüzde 95 i sivaslı.

lazekom_61
11.04.2009, 15:32
işte kadro silva serkan cale egemen song hüseyin colman alanzinho yattara gökhan isaac işte kadro sağda girayda oynar

halukcan
11.04.2009, 15:32

Hayret yorumlar yapılıyor bazen.
arkadaşım antalya küme hattında.
Sonra bizden giden futbolcular bizim gözümüzü oyarken. şifo mehmet niye
beşiktaş için çalışsın.
böyle mantıksız yorum olmaz.
adam profesyonel teknik direktör ve bu onun mesleği.
bırakın bu işleri.

lazekom_61
11.04.2009, 15:37
sivas şam piyon olursa trabzon okadar bi büyük sıfır olurki çizmekte zorlanırız

halukcan
11.04.2009, 15:43
özdilek mehmet 9. haftada 2 puanla aldığı antalya spor (ki biz antalya kesin küme düşer diyorduk) 17 maçta 28 puan aldı ki maç başı ortalaması 1.65 puan.

ve antalya spor bize sahasında mağlup olduktan sonraki 4 maçta hiç mağlup olmadı ve 10 puan topladı.
biz ise son 4 maçımızda 2 puan aldık.

10 puan alsaydık şu anda 55 puanla liderdik.

ama bu amca hala işine benzedi biraz.

Alper Beyazay
11.04.2009, 16:07
İçimden bi ses Antalya ikinci yarı da atıcak diyor.Biz de Hacettepe'ye en az 3 atacağız gibi geliyor.(Eğer aynı kadro deilse tabi ! )

Uğur Cira
11.04.2009, 16:09
pislig tvnin sitesinde baktım.
yine aynı kadro çıkacak.alanzinho yedek
ersun hoca bu maçıda alamazsa artık ya inadından vazgeçsin yada trabzonspordan
ben zaten karar aldım.bu maçı izlemeyeceğim

Kereşenli
11.04.2009, 16:11
Sadece bir tahmin.

Arif Timurcioğlu
11.04.2009, 16:12
Bu maçı kazanacağımızı düşünüyorum. Bu düşüncemin sebebi Avni Akerde değil ve maç akşam.

hakan88ts
11.04.2009, 16:14
Bu maçı farklı bir skorla almamız gerekiyor.ilk yarı0-0 sonradan 1 golle zar zor değil eze eze gücümüzü göstermeliyz.Umut yedeğe çekilmeli.ısaac artık oynamalı diye düşüüyorum

Hüdai Pervaneli
11.04.2009, 16:16
Burda Trabzonspor-hacettepe macini konusun antalya -sivas macini konusmakicin baska baslik var

Bülent AKBULUT61
11.04.2009, 16:17
bugunku macta kadro aynı olursa biraz zor yeneriz ama inşallah aynı kadroyla oynamakla israr etmez Ersun hoca

halukcan
11.04.2009, 16:17
benim arkadaşım yahudi sami var.
ona bir telefon açacağım. la sami sizin millet büyü işiyle çok uğraşır.
diğer büyüleriniz sizin olsun. bana kısa bir büyü tarif et, şu sivasın belini kırayım diyeceğim.
aha da cebine telefon açıp soruyorum.

halukcan
11.04.2009, 16:21
işimiz yahudi büyüsüne kaldı herhalde.
sami bana kısa bir şey söyledi.
ama bak sami dedim bu tutmazsa seni ilk gördüğüm anda oyarım dedim.
merak etme be kuzum dedi.
hade bakalım şimdi yaptım o söylediğini sivasın aleyhine.
hah hah ha...
yandı sivas demek ki....

not: şuraya bak. şu memet yıldız başka takımda olsa her maç kırmızı kart görür. adam eliyle koluyla oynamaktan başka bir şey
yapmıyor. ve de bu güne kadar hakemler buna hep göz yumdular...

halukcan
11.04.2009, 16:23
Mahmut pervaneli,
arkadaşım muhabbetin içine limon sıkma.
antalya sivas maçı bizi ilgilendirmiyor gibi konuşuyorsun.
yani bir şey yazmak için mi yazıyorsunuz.
alla alla yav...

Samet Yildirim
11.04.2009, 16:27
sylva
serkan-song-egemen-cale
---------heso-----------
----selcuk.---colman---
-Ibo------------alan---
--------gökhan-------

hoca böyle oynatir bakalim...ben böyle oynatirmiyim bu macta o ayri bir konu...

muratt
11.04.2009, 16:30
Umut'la Gokhan girdikleri 5 pozisyondan bi tanesini atarlarsa yeneriz.. atamazlarsa yenemeyiz.. Ligin 26 haftasinda genel olarak oyle oldu zaten.. Umarim sampiyonluktan uzaklasmamiz uzerlerindeki stresi azaltmistir biraz..

mhayri
11.04.2009, 16:35
Tek forvet oynama hocam...
gerekirse ik orta sahayla oyna ama tek forvet oynama...
2 forvetken gol atamayan takım tek forvetken hepten yatar...yapma...

LoVeRbOy
11.04.2009, 16:38
Biz bittik sivas antalya maçını konuşuyoruz !
Düştüğümüz Hale Bak .!

Kereşenli
11.04.2009, 16:39
İlk seçenek:

Sylva
Serkan-Egemen-Song -Cale
Hüseyin
Alanzinho-Colman-Selçuk
Yattara
Umut Bulut

İkinci seçenek:

Sylva
Tayfun-Egemen-Song-Cale
Ceyhun
Alanzinho-Colman-Barış
Yattara
Gökhan Ünal

Bir de böyle deneyelim, belki işimizi yarar.

is_mail61
11.04.2009, 16:41
ya şunları öle bi yenelimki ibret olsun bida kimse bize gelip defans yapmasın öle herkez ne olduğumuzu görsün

stichus
11.04.2009, 16:43
ilk dakikalarda gol bulursak -ki ben bulacağımıza inanıyorum- ligin en kolay maçını kazanmış olacağız..
böylelikle önemli bir sorun olan 'özgüven kaybı' meselesi de aşılmış olacaktır..
ilk dakikalarda gol bulamazsak ve hatta kalemizde gol görürsek ne olacak?
daha oralara gelmedim, kötü senaryolara sonra bakarız..
:)

Alper Beyazay
11.04.2009, 16:43
Biz bittik sivas antalya maçını konuşuyoruz !
Düştüğümüz Hale Bak .!

Şampiyon olmamız için onların puan kaybetmesi lazım ama ;)

LoVeRbOy
11.04.2009, 16:44
Şampiyon olmamız için onların puan kaybetmesi lazım ama ;)
Boşverin arkadaşım onları biz yenelim onlar zaten puan kaybedecek :cool:

Volkan Taş
11.04.2009, 16:49
hacettepe maçından umutluyum ligin sonuncusuna da yenilmeyiz herhalde.. ama zemin suni çam yanlımıyorsam inşallah bi sakatlık olmaz..

Tayfun Aydın
11.04.2009, 16:50
önümüzdeki 3 maçı alalım en avantajlı gene biziz.Bjk önündeki 3 maçı alabilirse zaten şampiyon olur ama hiç sanmıyorum.Sivas a en azından yenilmemiz lazım.En önemlisi bugün mutlaka kazanmalıyız.O kadar puan kaybına rağmen gene de fikstür avantajımız olduğunu düşünüyorum

Alihan Ertürk
11.04.2009, 16:50
Yaklaşık 2 saat kaldı maça..Bu maçı Allah'ın izniyle kazanacağız ;)

Samet Berber
11.04.2009, 16:52
Maçtayızzzzz , sonuna kadar destek olacağız ve Allah'ın izniyle bu senenin en güzel galibiyetini alacağız .

Alihan Ertürk
11.04.2009, 16:54
Duamızı unutmayalım ;)

Bismillahirrahmanirrahim
http://img270.imageshack.us/img270/15/ayetelkrsibt9.jpg
Allahü lâ ilâhe illâ hüvel hayyül kayyûm Lâ te’huzühû sinetün ve lâ nevm Lehû mâ fis-semâvâti vemâ fil erd Menzellezî yeşfeu indehû illâ biiznihi ya’lemü mâ beyne eydîhim vemâ halfehüm velâ yühîtûne bişey’in min ilmihî illâ bimâ şâe vesia kürsiyyühüssemâvâti vel erd Velâ yeûdühü hıfzuhumâ ve hüvel aliyyül azîm

1)Allah'ım bu akşam saat 19.00'da Ankara 19 Mayıs Stadyumunda oynanacak Hacettepe-Trabzonspor maçını kazanmamızı nasip eyle.
2)Allah'ım futbolcularımıza sakatlık gösterme , direk kırmızı kart çift sarıdan kırmızı kart..Kırmızı kartın hiçbir çeşidini futbolcularımıza gösterme yarabbim..
3)Maçı yönetecek hakemin adil bir maç yönetmesini nasip eyle.Hacettepe tarafına haksız yere faul çalmamasını , korner vermemesini nasip eyle..
4)Ve son olarak da bu maçı kaybetsek bile yıllardır şampiyonluk hasreti ile yanıp tutuşan şu taraftarlara sezon sonu şampiyonluk nasip eyle yarabbim..

Amin..

stichus
11.04.2009, 17:01
bu sivas projesinden alınacak çok ders var aslında.. adamların baskısının gol getireceği o kadar belli ki, yorulan da onlar ama nedense rakip siniyor en ufak bir kontratak heyecanı bile duyamıyorlar falan filan..
bizde o toplar tek vur-çık mantığıyla direk ceza sahamızda ve o ona o öbürüne çarpar gol olur..
panik yapmıyorlar..
camiada köstek yok..
taraftar baskısı aleyhte çalışmıyor..
üzerine iş bina edilmiş yıldız topçu mantığıyla değil, kollektif baskı-artık kim atarsa nasip mantığıyla oynuyorlar..
ya da ben uyduruyorum can sıkıntısından!

ilhan
11.04.2009, 17:03
http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=7007&page=830

Sivasspor-Antalyaspor maçı hakkında verdiğim linkten devam arkadaşlar.

nakzo
11.04.2009, 17:18
bu sivas projesinden alınacak çok ders var aslında.. adamların baskısının gol getireceği o kadar belli ki, yorulan da onlar ama nedense rakip siniyor en ufak bir kontratak heyecanı bile duyamıyorlar falan filan..
bizde o toplar tek vur-çık mantığıyla direk ceza sahamızda ve o ona o öbürüne çarpar gol olur..
panik yapmıyorlar..
camiada köstek yok..
taraftar baskısı aleyhte çalışmıyor..
üzerine iş bina edilmiş yıldız topçu mantığıyla değil, kollektif baskı-artık kim atarsa nasip mantığıyla oynuyorlar..
ya da ben uyduruyorum can sıkıntısından!
bence tamamen şans sivasın taktiği maktiği oyun anlayışı yok çok sıradan bir takım şampiuon olacağına %1 ihtimal vermiyorum öyle yada böyle beşiktaş şampiyon olur 2. veya 3. kim olur onu bilemem

karatasof
11.04.2009, 17:19
Sivas'ın da maçını kazanmasıyla bizim topçuların stresi falan kalmamıştır artık.Maçın Ankara'da oynanması '' taraftar baskısı '' bahanesini de bertaraf edeceğinden ellerinde sadece oynamak seçeneği kalacak.Artık bı maçıda kazanamazlar ise ne olur? derseniz onu hiç sormamış olun derim....

Alihan Ertürk
11.04.2009, 17:21
Paf Takım 5-2 kazanmış..

A Takımdan da 6-1 bekliyoruz ;)

Orhan_Gazi
11.04.2009, 17:28
yahu bu sivas hic yenilmeyecekmi?????

Alihan Ertürk
11.04.2009, 17:30
yahu bu sivas hic yenilmeyecekmi?????

bu hakemlerle biraz zor gözüküyor :mad::(:cool:

Berk
11.04.2009, 17:31
Bu maçtaki olası galibiyetin bize fazla bir yararı olmayacak bu hafta..

Orhan_Gazi
11.04.2009, 17:32
bakin bizim rakibimiz sadece sivas bence bunlar alt etmemiz lazim yani bu nedemek butun 8 macimizi kazanmak

Ömer SEVİNÇ
11.04.2009, 17:33
Olası bir mağlubiyet çok şey kaybettirir ama..

Berk
edit......

Alihan Ertürk
inanıyorum kazanacağız..Ayrıca açtığım hiçbir başlıkta kayıp yaşamadık siz bana güvenin :D

irfanb
11.04.2009, 17:41
inanıyorum kazanacağız..Ayrıca açtığım hiçbir başlıkta kayıp yaşamadık siz bana güvenin :D

Müsaade ediyoruz bundan sonra bütün basliklari sen ac o zaman 7 de 7 yapalim :)

Ahmet Kuru
11.04.2009, 17:43
bugün ki maçta Yattara ve Alanzinho'yu ilk 11 de görmek istiyorum...
Tek forvet Gökhan Ünal...

irfanb
11.04.2009, 17:45
TRABZONSPOR: Sylva, Serkan, Song, Egemen, Cale, Hüseyin, Selçuk, Yattara, Colman, Umut, Gökhan

Kaynak : Ligtv

Berk
11.04.2009, 17:46
Tövbe tövbe.Yahu yine mi aynı kadro!:mad:

Ahmet Kuru
11.04.2009, 17:46
TRABZONSPOR: Sylva, Serkan, Song, Egemen, Cale, Hüseyin, Selçuk, Yattara, Colman, Umut, Gökhan

Ne desem bilmem ki....
Ah hocam ah...

irfanb
11.04.2009, 17:47
Sylva
Cale
Song
Egemen
Tayfun
Selçuk
Colman
Serkan
Gökhan
Umut
Yattara

Gecen hafta berabere kalan takim bozulmaz.Istikrar elden gider yoksa :)

Arkada kalmasin :)

Ömer SEVİNÇ
11.04.2009, 17:47

Kesin ilk 11 mi?:S:S:S:S

Lig tv'de byle birşey yok. O tahmini kadro.

irfanb
11.04.2009, 17:48
http://www.ligtv.com.tr/TurkcellSuperlig.aspx?r=1&hid=55050

Hüseyin İlkin
11.04.2009, 17:48
Kadro daha açıklanmadı bildiğim :S

Umarım bu kadro ile çıkmayız..

Ömer SEVİNÇ
11.04.2009, 17:49
http://www.ligtv.com.tr/TurkcellSuperlig.aspx?r=1&hid=55050

Abi bunun tahmini kadro olması lazım;)

20-25 dakikaye açıklanır kadro.

Alihan Ertürk
Kesin ilk 11 mi?:S:S:S:S

Lig tv'de byle birşey yok. O tahmini kadro.

bencede muhtemel 11 o..Daha açıklanmamıştır :cool:

Fatih
Mustafa Denizli dün maçtan sonra benim de hatalarım oldu gibisinden şeyler söyledi.

Ersun Hoca bu kadar puan kaybından sonra (belki yenecek de olsak )aynı kadroyu çıkarıyorsa hatalı olduğunu düşünmüyor demektir.

irfanb
11.04.2009, 17:50
Abi bunun tahmini kadro olması lazım;)

20-25 dakikaye açıklanır kadro.

Ersun Hoca yaniltmaz bizi merak etme :)

Selçuk Baki
11.04.2009, 17:53
O habere yapılan ilk yorumun saati 11.04.2009 - 13.05 yani o kadarı muhtemel kadro... Kesin değil

Mellih
11.04.2009, 17:53
Şampiyonluk şansımız halen sürüyor

Aynı puan da olduğumuz Fenerbahçe ve Galatasaray Şampiyonluk hesapları yaparken biz havlu atmış vaziyetteyiz

Ligde iyi çıkış gösteren Beşiktaşın kalan maçları oldukça zor.
(1 malubiyet 1 beraberlik (bize yetiyor))
(ki fikstürüne göre mümkündür)

Sivas'ı yenmemiz dahilinde ikili averajla geçme şansımız doğacak
(1 malubiyet gerekli)

Ben bunların gerçekleşeceği inancındayım... Onlar elbet puan kaybedecek...

Eğer biz 8 de 8 yaparsak Şampiyonuz.. Yani herşey kendi elimizde.
Eğer Ersun Yanal ders çıkarmalıyız deyip çıkardıysa mümkündür..

Gökhan-Umut 3 yıllık gol kaçırma limitlerini doldurdular. Önümüzdeki 3 yıl gol kaçırmazlar.

İlk maçımız Hacettepe 7-0 7-1 6-1 gibi ateşleyici bir skor almayız (ki alabiliriz)

karatasof
11.04.2009, 17:54
Ersun Hoca inadından vaz geçmeyecek ve yine Umut-Gökhan ikilisiyle oyuna başlayacak anlaşılan.Ne diyelim adam futbolcularına güveniyor demekki.Batsamda bu futbolcularla batacağım,çıksamda bunlarla çıkacağım anlayışında.Futbolcularına güven duyması iyi elbette,ancak futbolcuları onu kendilerini tuttuğu kadar tutacaklar mı maçta göreceğiz?

Murat Erdem
11.04.2009, 17:55
Alan genemi yedek ?

irfanb
11.04.2009, 17:56
Sylva
Serkan
Giray
Egemen
Cale
Hüseyin
Colman
Selcuk
Alanzinho
Yattara
Umut

Kadro bu sekilde

Hüdai Pervaneli
Song yok Serkan Egemen Giray Cale

Huseyin selcuk colman alanzinho umut
sylva

11 böyle karanti can karyagdi

Selman
Song yok.

Hüseyin yine sahada:S

Gökhan kesik yemiş.Alanzinho sahada.:)

Hüseyin İlkin
Tony

Serkan
Giray
Egemen
Cale

Hüseyin
Selçuk
Colman

Yattara
Alanzinho
Umut

İşte bu bee :)

Oemer61
Gökhan'la Song yedek, Alanzinho ilk 11'de hadi hayirlisi bakalim...

Ahmet Faruk
11.04.2009, 17:57
Yahu kaleye şut atmayı bile özlemiş olan Umut nasıl tek forvet olarak maça çıkarılır...

Hüseyin İlkin
Song, grip olmuş. Tayfun'un ayağında çekme varmış, kadroda yok. Song var ama..

irfanb
Utandirdin beni Ersun hoca.Askolsun :)

Alihan Ertürk
Song yok Serkan Egemen Giray Cale

Huseyin selcuk colman alanzinho umut
sylva

11 böyle karanti can karyagdi

Kesin kadro bu mu ?? Ersun hoca da Song'u dinlendirmek istemiş anlaşılan..

abdullah6134
arkadaşlar ilk defa skor tahmini yapıyorum 3-0 alırız maçı...sıkmayın canınızı umutla gokhandan biri oynamaz bence bugun...lig tv kendi gonlundeki kadeoyu yazmış sadece..

vatandas61
11.04.2009, 17:58
iddia ediyorum, bu kadro bugün hacetepyi dagitir.
iki üc oyuncu degisebilir ama taktik anlamda bizim en ideal kadromuz budur. Benim üzüldügüm sey biraz mecburi olmasi. Song hastaymis, tayfunun ayaginda da birseyler varmis.
Giray bu macta gol atacak, icime dogdu. Söylemedi demeyin :D