PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Hacettepe 1 - 4 TRABZONSPOR

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 [10]

karaman6106
12.04.2009, 10:22
aynen...dün stattaydım. ileri gittiyse geri koşamadı.geride kalınca dolaştı durdu. iki şeyi anda düşünüp karar veremiyo. alanı, iboyu izledik...hüseyinin rakibe asisti güzeldi!!!!!!!!!umut rakibe çalıştı. stoper gibi oynadı

ultrafanatik61
12.04.2009, 10:37
2 hafta sonra sivasi yenersek sampiyonlugun en güclü adayiyiz yeterki haftaya ve son 4maci alalim

Erdal DİLEK
12.04.2009, 10:42
3 puan 3 puandır, ekle 3 puan daha olduk 50, en kötü 4. sıardayız ve haftaya evdeyiz...

ultrafanatik61
12.04.2009, 10:47
3 puan 3 puandır, ekle 3 puan daha olduk 50, en kötü 4. sıardayız ve haftaya evdeyiz...

abicim evde olsak ne yazar ? en cok puani evde kaybettik zaten ...
su an hic kaybetmeden gidersek sampiyonluk gelir ..
fikstur bizde , bjk daha fb gs maci var sivasi yenersek son hafta gs kesin yener onlari, sampiyon oluruz :)

TSercaN
12.04.2009, 10:53
Trübünlere neden kimse teşekkür etmiyor... Şimdi Ankaradan Eskişehire geldik... Sesimiz kısık... Gurbetçi Gençler farkını gösterdi yine... Ama Başkentteki taraftarlarımız apayrı... Daha önceki maçlarda da çok iyi trübünler oluyordu ama bu akşam ki bambaşkaydı.Yemin ediyorum 90 dk değil 180 dk bağırdık!

Benim ancak simdi vaktim oldu foruma girmeye.
Vallahi billahi ilk yazacagim sey tribundeki seyircimizi kutlamak olacakti ve senin yazini gorunce ayri bir istek ve istah ile yaziyorum simdi.

Ankaradakiler harikaydiniz gercekten, sizlere cok tesekkurler emeginiz ve desteginiz icin. Trabzonda da boyle olsun istiyoruz ama butun stad!!

TSercaN
12.04.2009, 11:05
Olacak bu iş inşallah. Gelecek sene fiziği kuvvetli, ayağı düzgün ve yere sağlam basan futbolcularla devam edersek inşallah olacak bu iş. Kadroyu takviye ettik mi, rekabet yarattık mı, çeşidi arttırdık mı o zaman kim karşımızda duracak?

Bırakın kendinizi perişan etmeyi yanlış bildiklerinize kafa yorup. Barış neden 89'da girdi? Belki Barış yeterince çalışmıyor. Belki daha çok genç, öncelikli planda değil, genç kontenjanından yararlanıyor. Belki oyuna sokmayacaktı primden faydalansın diye soktu. Belki ders olsun, olgunlaşsın diye böyle yapıyor. Belki belki belki. Hocanın tasarrufu. Herşeyi eleştirmeyi bırakın ya. Gerçekten enerjimizi böyle harcamak çok acı. Biraz da güven duyalım ne olur? Bu hoca düşman hocası mı? Trabzonspor'un hocası değil mi? Herşey eleştirilmez arkadaşlar. Ben "Zafer" uğruna da gerekirse "Şehit" vermeye hazırım. Nedir onu oynattı suç bunu oynattı suç. Çalıştırdı suç. Çalıştırmadı suç. Şaşkına döner insan. Sizin işinizde başınızda sadece 3 kişi dursun akşama kadar onu öyle yapmamlıydın şunu sşöyle yap diye kafanızın etini yesin sadece 1 gün bakalım ne hale geliyorsunuz. Bırakın teknik direktöre futbolculara yer açın. Benim beğenmediğim çok futbolcu var, hoca da öyle hatasız değil elbette ama biraz nefes alacak alan bırakalım. Ne oldu biz böyle yaparsak adam da tribüne çıkıp küfür ediyor. İmam / cemaat... Biz örnek olalım. Herkes bardağın yarısını dolu görsün lütfen. Boş gördük de ne oldu?

Senin soylediklerine harfiyen katiliyorum abi. Ama bir gercek varki burasi Turkiye ve bizler herseyin en iyisini biliriz ve herseyi en iyi sekilde abartmasini biliriz.

Ornek vereyim, spor programlari, varmisin yokmusun (avrupa versiyonlari en fazla yarim saat bilemedin 45 dakika suruyor), yemekteyiz (avrupa versiyonu en fazla 45 dakika suruyor).

Yani demek istedigim bizler abartmayi cok ama cok seviyoruz. Milleti enayi yerine koymayi cok seviyoruz.

Bugun cok iyi bir hocamiz var diyenler birkac kotu sonuctan sonra bu hoca futboldan anlamiyor niye soyle yapti niye boyle yapti diyor.

Ha unutmadan, ben bunlari derken bazi seyleri de elestirmeyin derkende soyle bir laf ile karsi karsiya geldim: madem elestirmiyecez niye foruma uye olalim niye forumu takip edelim yazalim. Yani forum hep elestirmek icin yapilmis bir site olmus onlar icin.

erik
12.04.2009, 11:07
Trabzondakilerde Ankaradakiler gibi olsa iş bitecek zaten.Bizim çok acele amigoya ihtiyacımız var.Yönetim mutlaka bu işi yapmalı.Maç başlamadan bağıroyar,çağırıyorlar maç başlıyor hiç ses yok.Aynı zamanda en ufak bir hatada uğultu başlıyor.Deplasmanda bu kadar başarılı olan bir takım neden kendi sahasında bu kadar başarısız olur bir düşünün.Oyuncularımızın çoğu genç ve demek ki taraftardan çok etkileniyorlar.

Onur Şeref
12.04.2009, 12:39
Dün maç sonunda kolbastı oynanmadı mı?

sessizkral_1
12.04.2009, 12:46

hayır ama egemen üçlü çektirdi

Ayhan Yüksek
12.04.2009, 12:46

Kolbastı oynanmadı, ama biz, futbolcular soyunma odasına girdikten sonra Egemen gelmezse burdan gitmeyiz diye bağırdık, bir 5 dak bağırdık ve bekledik sonra Egemen geldi müthiş bir olaydı çok keyifliydi.

alper*
12.04.2009, 12:52
http://img18.imageshack.us/img18/3218/grnt061y.jpg
http://img18.imageshack.us/img18/2533/grnt059u.jpghttp://img18.imageshack.us/img18/3523/grnt057v.jpg
Çok güzel maçtı :) İlk kez 4 gol attık hem de benim izlediğim maçta :D

Alihan Ertürk
12.04.2009, 13:03
Kolbastıyı göremedim ben ya :) Oynandı mı ?

Onur Şeref
12.04.2009, 13:04
Kolbastıyı göremedim ben ya :) Oynandı mı ?

Oynanmamış ama Egemen üçlü çektirmiş.

Sufyu_41
12.04.2009, 13:07
Egemenin üçlüsünün linki warsa izlemeq isterim şahane olsa gerek...
4-1 kazandığımız için çok mutluyum.fakat 10 kişi kalmış rakibe okadar çok posizyon werdiqki bu posizyonları anlamış değilim...
dikkat çekerseniz giray hatasız'dı.fakat posizyonların hepsi defansın ortasından yediq buda defansın dengesiz olduğunu gösteriyor.Ama olsun düzelir inşallah.Takıma sonuna kadar destekliyorum.Ve tüm camia olaraq desteklemeye dewam edelim abilerim arkadaşlarım...
haftaya kendi evimiz'deyiz gençlerbirliği ile onu yenip sivas maçına olanüstü hal ilan etmeliyiz..
haydi trabzon sen başarırsın.bizler inandıq sizde inanın...

efulim67
12.04.2009, 13:08
Yattara her topu ortalmak zorunda mı?
Yani o ortaların yerini bulma olasılığı %100 olsa da onu golle değerlendirecek yetenekte oyuncumuz olmadığına göre neden hala orta yapıyoruz?
Yani o topların bir kısmı ile ceza sahasına yakın yerlerden şut çekemez miyiz?
Hep aynı Yattara alacak sağdan 1 adam geçtikten sonra veya geçmedikten sonra orta (!)

Alihan Ertürk
12.04.2009, 13:10
Oynanmamış ama Egemen üçlü çektirmiş.

Neden oynamamışlar ki :(

lazzz61
12.04.2009, 13:10
Arkadaslar skor dan daha Önemli olann forvett bizz bu adamlarlaa nasil sampiyonn olacaz umutt yine bos kaleye kacirdii cildirtti beni kavede ayagina glen topu eezdii ne yaptigni bilmiyorr tam bir futbol ÖzÜrlÜ bu adami nasill fovet yappmaya calisiyorzz anlamiyorumm

Hüseyin İlkin
12.04.2009, 13:11
Egemenin üçlüsünün linki warsa izlemeq isterim şahane olsa gerek...

Facebook'ta hesabınız varsa, Eyüp arkadaşımız eklemiş izleyebilirsiniz :)

http://forum.bordomavi.net/showpost.php?p=2132328&postcount=321

lazekom_61
12.04.2009, 13:48
ahhhhhhhhhh kaybettimiz puanlar ahhhhh
ulan bu ayzek derhal defedilmeli

drkabus
12.04.2009, 13:54
maçı izledim. kolbastı oynamadılar. kale arkası maçtan sonra "ersun takımı buraya getir" diye tezahürat yaptı. ama futbolcular bu konuda çok isteksizdi.zar zor geldi.toplam onbir futolcu vardı.kırmızı eşofmanlı ersun muydu bilmiyorum. toplam oniki.onlarda tribüne doğru gelir gibi yaptılar ama oradan soyunma odasına indiler.diğerleri protokol tribünün orasından içeri girmişlerdi. taraftarın bu kadar tepkisinden sonra bence onlarda çok üzülmüş.bir hayli kırgın göründüler bana.

Sefa
12.04.2009, 14:31
Bu hafta resmi sitede bir bildiri yayınlanmıştı ''sadece kaybettiğimiz değil her hafta geçen sene bu hafta'nın istatistiklerini veriyoruz'' diye ama ben hala Geçen sene bu hafta'nın istatistiklerini göremiyorum. :rolleyes:

Recep Alkan
12.04.2009, 14:34
Bu hafta resmi sitede bir bildiri yayınlanmıştı ''sadece kaybettiğimiz değil her hafta geçen sene bu hafta'nın istatistiklerini veriyoruz'' diye ama ben hala Geçen sene bu hafta'nın istatistiklerini göremiyorum. :rolleyes:

kardeşim buna bende şahidim. site her maçtan sonra geçen sene ile bu sene takımı karşılaştırıor. daha güncelleştirmemiş olabilir. bunu söylemendeki amaç ne bende bunu anlamadım ?

Sefa
12.04.2009, 14:40
kardeşim buna bende şahidim. site her maçtan sonra geçen sene ile bu sene takımı karşılaştırıor. daha güncelleştirmemiş olabilir. bunu söylemendeki amaç ne bende bunu anlamadım ?
Ben takip etmiyodum her zaman son zamanlarda bunla ilgili konular baş gösterince bu hafta bakayım dedim eğer koyuluyorsa problem yok :)

Koray
12.04.2009, 14:44
En büyük teşekkür taraftara,maçı izlerken gurur duydum...

Emre7
12.04.2009, 15:00
4 gol biri dahi bizden degil. 3-0 ondesin gobekteki adami cikartiyn amac ilerki adami isindirmak. ersun hocanin verilmis sadakasi vardi dun 3 gol yiyebilirdik. iyi taraf, taraftar tesekkurler elinize yureginize saglik.

onurts61
12.04.2009, 15:02
bu maç bir kez daha gösterdi ki futbolda artık büyük takım, küçük takım yok. rakibine nispeten çok daha güçsüz bir takım deplasmanda da olsa rakibini dörtleyebiliyor.

Yukaridaki yorumu eksisozlukten aldim , aglasammi gulsemmi biledemdim 10 kisi kalmis ligin son sirasindaki takima karsi dahi oyunu yikamadik ne diyebilirim ki? yukaridaki yorumlarida baz alirsak milletin maskarasi olduk...

Emre7
12.04.2009, 15:10
bu maç bir kez daha gösterdi ki futbolda artık büyük takım, küçük takım yok. rakibine nispeten çok daha güçsüz bir takım deplasmanda da olsa rakibini dörtleyebiliyor.

Yukaridaki yorumu eksisozlukten aldim , aglasammi gulsemmi biledemdim 10 kisi kalmis ligin son sirasindaki takima karsi dahi oyunu yikamadik ne diyebilirim ki? yukaridaki yorumlarida baz alirsak milletin maskarasi olduk...

pardonda bunu yazan fenerli ise ona kayseriyi cinconlu ise kocaeli ve nice maclari hatirlatirim.takla atmasinlar bosuna sadece sikintili bir donemden geciyoruz bunu sene basi yasamak isterdk simdi oldu. amac en az kayipla devam etmek

noname
12.04.2009, 15:18
Görevimizi iyi yaptik. Sol kolum sallamaktan, sesim de bagirmaktan gitti :)
Benim sesimle takim biraz gaza gelecekse sadece maclarda sesimin cikmasina raziyim ben.
Takimi begendim mi.. hayir. Hacettepe cok gücsüzdü. Ama bizim de yeteri kadar hirsa sahip oldugumuzu sanmiyorum.
Macin 70. dakikasinda Umut'un bos kaleye yuvarlamasi gereken topu disari atmasini gördükten sonra.. yalvariyordum
icimden cikart su adami al Göksu yu. Almadi. Üzüntüm buna.
Egemen bizi resmen cildirtti mac sonunda. Yasadigim en güzel tribün olaylarindan biriydi.
Ne 3 puan ne sampiyonluk gözümde degil. Ben bu renkleri, bu renkleri tasiyan insanlari seviyorum. Gerisi yalan.
Inadina Trabzon.

tanjueren
12.04.2009, 15:24
Benim sesimle takim biraz gaza gelecekse sadece maclarda sesimin cikmasina raziyim ben.
Takimi begendim mi.. hayir. Hacettepe cok gücsüzdü. Ama bizim de yeteri kadar hirsa sahip oldugumuzu sanmiyorum.
Macin 70. dakikasinda Umut'un bos kaleye yuvarlamasi gereken topu disari atmasini gördükten sonra.. yalvariyordum
Egemen bizi resmen cildirtti mac sonunda. Yasadigim en güzel tribün olaylarindan biriydi.
Ne 3 puan ne sampiyonluk gözümde degil. Ben bu renkleri, bu renkleri tasiyan insanlari seviyorum. Gerisi yalan.
Inadina Trabzon.

:alkış::alkış::alkış::alkış::alkış:

Not: Goksu paf takımında oynadı dun,2-0 yenik kapadığımız ilk yarıdan sonra 5-2 kazandık göksu'da 61 ve 90+ da iki gol attı;)

hAtes
12.04.2009, 15:30
Inadina Trabzon.
:alkış::alkış::alkış::alkış::alkış::alkış:
işte böyle taraftarlarımız arttıkça, bu duruş devam ettikçe şampiyonluk ta ne ola ki?? ;)

Gökhan ÖZDEMİR
12.04.2009, 15:35
Belediye'yi yendiğimiz maçı izlemedim 4 attık.Hacettepe maçını izlemedim gene 4 attık.Bu takımın bana garezimi var.Ben bir rahat maç izleyemedim.:)

Berkay Ilgaz
12.04.2009, 15:37

Bunu yazan arkadaş trabzonsporludur. Sözlükten tanıyorum. Esprisine yazmış.

shrek:)
12.04.2009, 15:38
Belediye'yi yendiğimiz maçı izlemedim 4 attık.Hacettepe maçını izlemedim gene 4 attık.Bu takımın bana garezimi var.Ben bir rahat maç izleyemedim.:)
kardeşim o zmn sana yalvarıyorum isleme maçları söz bn sana cdye çekip vercem..:D:D

noname
12.04.2009, 15:48
:alkış::alkış::alkış::alkış::alkış:

Not: Goksu paf takımında oynadı dun,2-0 yenik kapadığımız ilk yarıdan sonra 5-2 kazandık göksu'da 61 ve 90+ da iki gol attı;)

Haklisin.. ben de az önce yedeklerin resminde Goksü yu göremeyince.. acaba bu cocuk kadroda bile yok muydu demistim. Yokmus.
Haybeye yalvarmisiz.

Emre GÜRDAL
12.04.2009, 15:57
Inadina Trabzon.

aynn katılıyorum

Murat Keçeci
12.04.2009, 16:10
son maçlara göre iyidik duran toplardan gol atmamız iyi oldu pas hatası fazla yapmadık ama takım halindeki defansımız hala istenilen seviyede değil rakibin oyun alanını daha iyi daraltmamız lazım ofans oyuncularımızın daha fazla defansa yardım etmeli bu maçta alanzınho iyi işler yaptı yattarada son dönemlerde ilk defa icraat yaptı selçuk istekli oynadı sürekli top alıp kullanmaya çalıştı colman daha iyi oynamalı umutta son vuruşlarını mutlaka geliştirmeli yoksa işi zor galip gelmek güzel bundan sonra en az puan kaybıyla ligi en iyi yerde bitiririz inşallah

samway
12.04.2009, 16:34
alanzınho ve taraftara sonsuz teşekkürler mukemmel bır taraftar vardı örnek oldu herkese ...

ellerınıze saglık ayaklarınıza sesısınıze saglık teşekkürler...

lazzz61
12.04.2009, 17:38
Özlemişiz 3 puanı:)
Alanzinho çok iyi idi yattara ve selçuğun asistleri güzeldi.
Ersun hoca selçuğu vasatın üzerinde olduğu bi maçda niye oyundan aldı anlamadım.
Alanszinho yu almasınıda hiç anlamadım. Onları aldıktan sonra orta saha resmen düştü.
Egemen her zamanki gibi tekmenin önüde kafa koydu desek yeridir.
Giray sırıtmadı, formu düşen songu aratmadı.
Umutumu Gökhanmı dersek ben yinede gökhan derim.
Rahat izlediğimiz ve rahat bi maçta bile umut sinir etti bizi.
İsaac ve Ceyhun yine hayel kırıklığı oldu.
Ama yinede 3 puan moral oldu
aynen dedıgın gıbı hele o umutaa yapmıs oldugum yorumaa katılyıorumm hemde cook artık bıse edılsın ve bu takımdan gıtsın bu adam ya

oguzhann
12.04.2009, 17:55
faty papy-göksu-barış gibi gençlerimizi böyle maçlarda sahada görmek isteriz

Yavuz Hasan
12.04.2009, 18:05
hacettepe nin kesin gidici olması bizim maça rahat çıkmamızı sağladı

26 haftadır ilk dafa balık gol attk hatta bir maçta üç balık gol birden attık

ersun yanal ın bir takım değişikliğe gitmiş olması sevindirici ilerleyen haftalarda da böyle devam eder inşallah

rahat bir maç olacağı baştan belli olmasına rağmen papy ve göksu gibi genç oyuncuların 18 de olmayışı (yanlışım varsa düzeltin ama ben göremedim)

ve 60lı dklarda 3 fark öne geçmş olmamıza rağmen genç oyuncuları çok daha geç oyuna sokması ersun yanal ın ne olursa olsun bazı yönlerini değiştiremeyeceğinin bir göstergesi değildir inşallah

lazekom_61
12.04.2009, 18:06
taraftar dün süperdi valla deplasmanda daha çoktakımdestek alıyo trabzonda insanlarsanki sinama izliyo

Fanatik28
12.04.2009, 18:54
Bugüne kadar Ersun Yanal´a destek verenlerin basinda geliyordum ama güvendigim daglara maalesef kar yagmaya basladi.

Internetspor´da Ferat Sahin ne demek istedigimi zaten cok iyi belirtmis.

Yani sirf sahada bir forvetimiz olsun diye oynatilan Umut, o da yetmiyormus gibi oyuna giren Isaac...ya GS macinda ayakkabi baglamaktan sahadaki futlbolu unutan bu zat´i nasil hala oynatirsin Hoca???

Gerekirse forvetsiz oynayalim, inanin her rakibi sürklase etmezsek bende neyim...!!! koy Ceyhun´u forvete...Mesela

--------------------------------Silva------------------------------------
Serkan--------------Giray------------------Egemen------------------Cale
---------Selcuk---------------Hüseyin-----------------Colman-----------
------------------------------------------------------------------------
--------------------Yattara----------------Alanzinho--------------------
-------------------------------????????---------------------------------

Yukariya kimi koyarsan koy, ister Tayfun, Baris, Ceyhun vs...

Zeynep Terzi
12.04.2009, 20:46
sonunda...............

mhayri
12.04.2009, 20:58
Fm oynasaydım bu takımın forvetine Tayfun manyağını koyardım...
En azından pres yapıp kafa topuna çıkma becerisi bizim forvetlerden daha iyi...
K.Hamdi yi bilen bilir...Stoperken neredeyse gol kralı olacaktı uşak...

bordox
12.04.2009, 22:18
Rakip Hacettepe olmasa 10 kişi kalmış bir takımdan fark yiyecektik o kadar ki kötü bir takım var sahada,son haftalarda.Trabzonspor tarihi adına büyük bir şans.
Futbolcular ölmüş gibi,Egemen'i alın kadrodan her maç farka gider ve tabii Sylva'yı.
Ersun Yanal bu takımın bu haline ne yapar?Belli ki hiç bir şey yapmayacak.Bu takımın bu oyunla şampiyon olması mucizedir.Isaac'tan ne bekliyorsun,tek forvet oynanacaksan Umut mu olmalı bu adam.

Şahin_53
12.04.2009, 22:22
Rahat bir maç izlemedim diyenlere ,buyrun Hacettepe maçı..

İzleyin rahat rahat.

ÇaGaTaY
12.04.2009, 22:47
Stadyum maçı verdi mi?

Şahin_53
12.04.2009, 22:52
Stadyum maçı verdi mi?
Verdi Çağatay 2 saat önce.

ÇaGaTaY
12.04.2009, 22:57
hmm izleyemedim maçı sağol şahin abi.. neyse izlemeye çalışırız artık

serkanholep
12.04.2009, 23:01
arkadaşlar herkes kaybediyor

o kadar yüklenmeyin

beşiktaşın kadrosu mu var bizde

sivas kaç maçtır hakemle kazanıyor ve oturmuş bir kadroları var

biz ise umut hüseyin ve tayfun dan oluşam temele bir sürü yeni oyuncu katmışız

sanki hepsi messi

bu uşaklar genç en genç 3. takımız ligde

2-3 oyuncu çıkar en genç takımız

ki onlar tony hüseyin

Cafer Bulur
12.04.2009, 23:19
Rahat bir maç izlemedim diyenlere ,buyrun Hacettepe maçı..

İzleyin rahat rahat.
Ben bu maci da rahat bir sekilde izleyemedim.

Goller daha cok tesadüfi,ortaya konan futbol ise ümit kiriciydi bana göre.

Bu takim son 5-6 haftadir yerinde bile saymiyor ve sürekli geri gidiyor.

Ersun hoca ve futbolcularin bu hafta icinde ekstradan mesai yapmalari lazim.;)

Yoksa g.birligi macinda da tepkiler eksik olmayacak.

Ahmet Faruk
12.04.2009, 23:37
Bence rakip bizi zorlamadığı müddetçe oyuncular kendilerini zorlamıyor.
Hele 3 den sonra resmen hazırlık maçına döndü maç..
Çok sıkıcı bir maçtı, hiç öyle beklendiği gibi zevkli hareketli bir maç olmadı.

Umarım Umut, defansımızdaki oyunculardan vuruş dersleri almaya başlar :)

Cafer Bulur
12.04.2009, 23:44
Bence rakip bizi zorlamadığı müddetçe oyuncular kendilerini zorlamıyor.
Hele 3 den sonra resmen hazırlık maçına döndü maç..
Çok sıkıcı bir maçtı, hiç öyle beklendiği gibi zevkli hareketli bir maç olmadı.

Umarım Umut, defansımızdaki oyunculardan vuruş dersleri almaya başlar :)
Denizli,konya,antep ve belediye maclarinda da rakipleri bizi zorlamisti ama biz onlari zorlayamamistik.

A.gücünden sonra ilk defa kendi sahamizda kazanmak istiyorsak hafta icinde cok ama cok calisilmali...

Dünkü macta rakip hacettepe den baska herhangi bir takim olsaydi,birakin kazanmayi gol dahi atamazdik.

Nitekim denizli,konya ve belediye gibi siradan takimlara avni akerde gol atamadik.

Artik kendi kendimizi avutmayalim,gercekleri aci da olsa görelim.

ts_tuncay_ts
13.04.2009, 02:51
Ben Ersun yanalın gökhan değilde umutla başlamasına hiçbir anlam vermedim...Neye dayanarak umutla başladı anlamadım...İsaac i bile aldı gökhanı almadı...

Boş Adamlar = Umut-İsaac-Ceyhun

Umutun bir yönünü seviyom adam çok hırslı bu maçta ayağına çok sert bir darbe aldı vede hiçbişey yokmuş gibi oyununa devam etti vede çok koşuyo ama SONUÇ yok.Bir tane daha olumsuz yanı var uygun pozisyonda olduğunda orta yapmadılarmı takım arkadaşlarına çok bağırıyo...Bu maçta yattaraya bağırdığını gördüm...Her maçtada aynısını yapıyo....

erik
13.04.2009, 06:54
Umtu kalpten oynayan bir oyuncu ama malesef oyuncu kaliteliği noktasında kendisini pek geliştiremedi.

Süleyman50
13.04.2009, 09:13
oynanan oyunu hiç beğenmedim açıkcası ve g.birliği maçı öncesi beni endişelendirdi...

Kazım Uzunboy
13.04.2009, 09:18
İstenilen skor, fakar istenmeyen futbol vardı sanırım.

karatasof
13.04.2009, 09:56
Atılan beş golün üçünü Hacettepesporluların yaptığı neticenin 1-4 TS'un lehine olduğu maç için söylenecek pek fazla şey olacağını düşünmüyorum.Gollerin bizim hanemize yazıldığı ve puanları biz kazandığımız için mutluyum,gerisini irdelemeye luzüm göremiyorum.

Murat TONBUL
13.04.2009, 11:02
bu maç iyi oldu.yalnız önümüzdeki 2 maç gerçekten ligdeki kaderimizi belirleyecek gibi görünüyor.
gençlerbirliği ve sivası yenersek şampiyonluğun en güçlü adayı konumunda buluruz kendimizi.Allah yardımcımız olsun.

LazAnisT
13.04.2009, 11:06
İkinci yarıda Kötü oynadığımız maçlardan tek farkı kazanmamız oldu.Açıkcası oynanan futbol benide çok tatmin etmedi..

a f s
13.04.2009, 11:14
Geçmişe bakınca kimse kötü veya iyi futbola bakmıyor. Üç puan önemliydi ve aldık. Artık önümüze bakıp bu süreci en iyi şekilde değerlendirmeliyiz.

Tarihimizde 11 12 maç üst üste galip gelebilmiş bir takımız. Biz bize düşeni yapalım hele, sonrası gelir.

Şampiyonluk ihtimalimiz hala varsa neden vazgeçelim?

Adem Erdoğan
13.04.2009, 11:17
Geçmişe bakınca kimse kötü veya iyi futbola bakmıyor. Üç puan önemliydi ve aldık. Artık önümüze bakıp bu süreci en iyi şekilde değerlendirmeliyiz.

Bu düşünce yüzünden şu anda 6 puan gerideyiz abi.

zeki gursoy
13.04.2009, 11:17
ikinci yarı fener maçı sonrası
değişmeyen etken oyun : sıfır
değişen etken puan: ...??
oyunda bi gelişme yokki kardeşim, umutlanalım şöyle..
hep sıkıntı sıkıntı ...

ozturk
13.04.2009, 11:22
sivası yenemezsek bu iş bitmiştir.. en iyi 3. oluruz..

Faik Yılmaz
13.04.2009, 11:27
- Çok iyi oynamadık ama önemli olan skordur.... Yoksa kaçırdığımız pozisyonlarla puan kaybettiğimiz onca maçta puan filan verilmedi bizlere.....

- Takımın eksikleri çok olsa kazanma hırslarının bir nebze olsun yerine geldiğini gördük....

- Gökhan Ünalın kızağa çekilmesi onun içinde bizim içinde iyi oldu....

- Yattara ile Alanzinyonun aynı anda oynayabildiğini gördük....

- Yalnız Hüseyinle birlikte Ceyhunun aynı anda oynatılıp çift liberoya dönülmesi biraz garip oldu.. Helede ligin en son sırasındaki bir takıma karşı defasif anlamda sıkıntı çekmemiz pek hoş durmadı....

- Sonuç olarak ilaç gibi bir 3 puan aldık.... Şükür hemen alalım cebimizr atalım.

bordomavi5561
13.04.2009, 11:46
Hem 3 puana hem de 4-2-3-1 sisteminin olabilecek gibi görünmesine çok sevindim. Ne olursa olsun bu sistemden vazgeçmemeliyiz. Kadro yapımıza en uygun sistem bu. Alanzinho-Colman-Yattara üçlüsü oynayınca Selçuk da ortaya çıktı.

S.DEMİRCİ
13.04.2009, 13:13
herşeye rağmen kazanmak güzeldi... o nedenle eleştiri yapmayacağım...

osmanselcuk
13.04.2009, 17:31
--skor aldatıcı olmaz umarım. gollerimizin nerdeyse hepsi kazayla( giray kafaya yükseliyor göğsüyle atıyor, kendi kalelerine atması, umutun atmamak için direnmesi ama gol olması)
--tek forvet iyi oldu. umut la gökhan arasında çekişme olmasını beklemekten başka çaremiz kalmamıştı zaten. 5li ortasaha iyi olablir. alanzinho ile yattara daha uyumlu olacaktır.
--ısaac le ceyhun bitmişş. sene sonu gönderilseler kimse üzülmez herhalde.

tuncay1984
13.04.2009, 17:36
golcü bulmamiz lazim son haftalar alt yapidan bi tane yokmu firlasin yukari
bu sene ts sampion olamzsa cok sey kaybedecegiz önce taraftai

is_mail61
13.04.2009, 18:05
ya ii futbol falan umrumda deil trabzon naapsın etsin bireysel takım oyunu bilmem artık yeterki kazansın ilerde topu yattarayla alanzinhoyla buluştursun onlar gereğini yapıo zaten öyle yada böyle kazanmalıyız zaten kazandıkça takımın moralide düzelio dahada ii oynanır merak etmeyin şu kara bulutları attıkya üstümüzden yakında herkez gücümüzü görücek fırtına geri gelio hemde daha şiddetli

Engin Türkyılmaz
13.04.2009, 18:21
tek karı 3 puan ve moral oldu umut ruh gıbıydı zaten gollerin de neredeyse hepsini defanslar attı skor tatmın edıcı ama oyun ...

aktan61
13.04.2009, 18:28
57. dakikada selçuk çıkıp ısaac girdi,ikili forvete döndük
10 kişi olmasına rağmen hacettepe oyuna ağırlığını koydu
orta sahamız kalabalık olmalı düşüncesindeyim

lazzz61
13.04.2009, 18:48
umutt a pas atmadıkları zamaan umut ortalıgı kırıyo ama ona pas attıkları zamann taraftar ortalıgı kırıyorr bu seferr kısa zamanda takımdann gıtmesı gerekır bence takımın en zayıff halkası

steelturkTS
13.04.2009, 20:57
düşünülmesi gereken nokta golleri atanlar savunma oyuncuları.umut un attığı gol ise sidik zoruyla girdi kaleye.umutla gökhanın ellerini başlarına koyup düşünmeleri gerek.madem savunmacılar gol atıyorlar.bizim işimiz ne?

Ugur Ergenc
14.04.2009, 16:38
ÇOK HOŞ Bİ YAZI MUTLAKA OKUYUN

Mutfakta bulaşık yıkayan anne, salonda gazete okuyan evin reisi babaya seslendi:

- Çocukların giymeye bir şeyleri kalmadı, hiç değilse ayakkabı alalım efendi.

- İdare etsinler, yaz geldi.

- Ama baba!

- Para yok oğlum. Bak havalar ısınmaya başladı. Biraz daha zaman geçsin ona göre alırız.

Bulunduğu yerden ok gibi fırlayan küçük Trabzonsporlu, babasının yanağına iki yandan öpücükler kondurur:

- Canın sağ olsun babacığım…
Aradan bir ay geçti. ( Bu hafta Cuma günü)

- Hatun.

- Efendim, bey.

- Yarın arkadaşlarla Ankara’ya Hacettepe-Trabzonspor maçına gitmeyi düşünüyoruz.

- Nee?

- Delirme! Çocuklara bir şey almaya sıra gelince paramız yok dersin. İstanbul’dan kalkıp, ta Ankara’lara maça mı gideceksin?

- He ya… Trabzonspor dört haftadır kazanamıyor. Belki uğurlu gelirim. Böyle günler yanında olmak lazım takımın.

- Delilik seninki. Paran yok yemeye, bilmem neyle gidersin…
Okşanmak isteyen kedi sessizliğinde babasının yanına yaklaşan çocuk:

- Nereye baba?

- Ankara’ya maça gitmek istiyorum ama… Sizin ayakkabı paranız yola gidecek.

Çocuk ellerini babasının boynuna dolar:

- Helal be baba! Git… Git… Trabzonspor’a uğurlu gelirsin belki. Ben yalınayak gezmeye razıyım. Yeter ki Trabzonspor kazansın…

Aile içerisinde yaşananları telefonda bana anlatan tanıdığım, olayı bu şekil özetledi. Ben de sizlerle paylaşmak istedim.

Trabzonspor nihayet bir ay sonra kazandı. Beni ilgilendirmiyor iyi oynayıp-oynamaması, ben alınan puana bakarım. Hele de böyle haftalar…

Beşiktaş, Kocaeli’nde hakemle kazandı. İyi mi oynadı sanki? Sivas-Antalya maçında, yer-gök tribünlerden yükselen küfürlerle inledi. Galatasaray-Fenerbahçe derbisinde yaşanan kepazeliğe ne demeli? Kim görmek ister böyle bir rezilliği. Gerçi olacağı da buydu ya. Düşündünüz mü, yaşananların yarısı Trabzon’da olsaydı? Ayrıca, bu maçta olay çıkartan oyuncuların, Fatih Terim’in prensleri olduğunu sizlere hatırlatırsam, ne demek istediğimi anlamış olursunuz. Terim’in bu şekil kazanma hırsından aşılanan futbolcuları bazı iş bilmez yazarlar da tetiklemişlerdir.
Şansımız varmış, ya tribünler aşağıya inseydi. Futbolcu ve taraftar psikolojisi işte. Son haftalar bu konular üzerine yazmam bundandır! Neyse…

Trabzonspor’u Ankara’da yalnız bırakmayan Trabzonsporlular, Alanzinho’nun şovunu izlediler. Trabzonspor, Ankara’dan aldığı üç puanla kendine geldi. Çocuklarına ayakkabı almaya parası olmayan, bu olumsuzluğa rağmen, Trabzonspor’u Ankara’da yalnız bırakmayan baba, arkadaşlarıyla güle oynaya döndüler İstanbul’a.

Kim olduğunu öğrenemediğim bir Trabzonsporlu, ailenin evine maçtan bir gün sonra kocaman bir koli gönderir. Kolide iki çift ayakkabı ve iki adet Trabzonspor forması vardı. Koliyi büyük bir heyecanla açan Trabzonsporlu aile, formaların birine iliştirilen kâğıdı okuduklarında şaşırırlar.

- Merhaba küçük Trabzonsporlu! Kardeşinle sana gönderdiğim hediyeyi lütfen kabul et. Koca yazı çorapla geçirmene gönlüm razı gelmedi. Beni merak ettiğini biliyorum; ben Trabzonspor’um! Yeniden görüşmek üzere, şimdilik hoşça kal kuzum…

krdnz
14.04.2009, 17:22
@Ugur Ergenc:alkış:

Hasan Habip Özbay
14.04.2009, 17:31
sevelim sevilelim ama sinsi düşmanları asla bakın sivasa şimdiden tuzağa başladı akıllı olalım

ilteriş
15.04.2009, 13:18
ben bu maçı radyodan dinmlemedim aldık.bundan sonra hiçbir maçı dinlemeyeceğim.benim için çok zor olacaka ama bunu deneyeceğim.maça gelince attığımız dört golün ikisini defans attı.birini kendi kalelerine attılar.birinide umut karşı karşıya zorla attı.üç gol orta yapılarak garip şekilde gol oldu.sanırım kaçırdığımız inanılmaz gollerin yerine ilginç goller attık.

ugurTS1989
15.04.2009, 20:23
saat 20:30 mac tekrarı var trt 3 de ;)

M.S.SOFU
15.04.2009, 21:00
O zaman İstanbul takımlarının gün yüzüne çıkmaması lazım...Bu nasıl yorumdur!
sana ne...

Kubilay ŞAHİN
15.04.2009, 21:36
saat 20:30 mac tekrarı var trt 3 de ;)

Maçın tekrarının İzledimde.. Yattara Alanzinho Gerçekten İyi Bir İkili Oluşturmuşlar..

Murat Acar
15.04.2009, 22:48
Ben bu maci da rahat bir sekilde izleyemedim.

Goller daha cok tesadüfi,ortaya konan futbol ise ümit kiriciydi bana göre.

Bu takim son 5-6 haftadir yerinde bile saymiyor ve sürekli geri gidiyor.

Ersun hoca ve futbolcularin bu hafta icinde ekstradan mesai yapmalari lazim.;)

Yoksa g.birligi macinda da tepkiler eksik olmayacak.

Ben anlamıyorum bu eleştirileri hangi takım çok rahat kazanıyor yada söylermisiniz bana kim bizden çok daha iyi futbol oynuyor üstümüzdeki sivasmı becekemi yoksa altımızdaki gs mi febemi hangısı bizden daha iyi yada rahat maç kazanıyor Allah aşkına biraz destek olalım kötüde oynasak alınan 3 puana bakalım bizim için bu yıl iyi futboldan daha çok alınan 3 puan önemli...Bence Ersun hocanın ekstra mesaiye değil de herşeyin dört dörtlük olmasını isteyenlerin biraz daha çok takıma destek çıkmaya ihtiyacı var..Zaten her maç Trabzondaki baskıdan takım rahat oyun oynayamıyor sıra banamı gelecek diye korkan oyuncu yuhlanmamak için topu baskasına atıyo alelade buda oyunumuzu etkiliyo bırakın tepki vermeyide TAKIMA SAHİP ÇIKIN BİRAZ...Adamlar orta sahada ki faule penaltı çalsa ben haklıdır diyen istanbul kuma taraftarlarını biliyorum ...Bırakinda biz kendi kendimize rakip olmayalım.Umarım eleştirimi tepkimi anlayışla karşılarsın...

Cafer Bulur
15.04.2009, 23:04
Ben anlamıyorum bu eleştirileri hangi takım çok rahat kazanıyor yada söylermisiniz bana kim bizden çok daha iyi futbol oynuyor üstümüzdeki sivasmı becekemi yoksa altımızdaki gs mi febemi hangısı bizden daha iyi yada rahat maç kazanıyor Allah aşkına biraz destek olalım kötüde oynasak alınan 3 puana bakalım bizim için bu yıl iyi futboldan daha çok alınan 3 puan önemli...Bence Ersun hocanın ekstra mesaiye değil de herşeyin dört dörtlük olmasını isteyenlerin biraz daha çok takıma destek çıkmaya ihtiyacı var..Zaten her maç Trabzondaki baskıdan takım rahat oyun oynayamıyor sıra banamı gelecek diye korkan oyuncu yuhlanmamak için topu baskasına atıyo alelade buda oyunumuzu etkiliyo bırakın tepki vermeyide TAKIMA SAHİP ÇIKIN BİRAZ...Adamlar orta sahada ki faule penaltı çalsa ben haklıdır diyen istanbul kuma taraftarlarını biliyorum ...Bırakinda biz kendi kendimize rakip olmayalım.Umarım eleştirimi tepkimi anlayışla karşılarsın...
Ben ligin ilk dervresinde ortaya koydugumuz futbolu begeniyor ve saygi duyuyordum.

Hatta o zamanlar icin görüsüm ligin en iyi futbol oynayan takimi oldugumuz yönündeydi.

Ligin ikinci devresinde ise bana göre iyi futbol oynamadik genelde.F.bahce,ankaraspor ve antalya maclari haricinde takim iyi degildi.

Bu gercek ortada iken bunu dile getirip bu futbolla basari gelmez demek neden yanlis olsun.

Dost aci söyler demisler,ben bunu bilirim.

Yine tekrar ediyorum ki bu takim gectigimiz haftalardaki sisirme futbolu önümüzdeki maclarda da devam ettirirse yerden yere vuracagim.

Bizim destek durumumuz zaten mümkün degil,takim kötü giderken de destek anlaminda hersey iyidir diyemeyiz.

Murat Acar
16.04.2009, 00:15
Ben ligin ilk dervresinde ortaya koydugumuz futbolu begeniyor ve saygi duyuyordum.

Hatta o zamanlar icin görüsüm ligin en iyi futbol oynayan takimi oldugumuz yönündeydi.

Ligin ikinci devresinde ise bana göre iyi futbol oynamadik genelde.F.bahce,ankaraspor ve antalya maclari haricinde takim iyi degildi.

Bu gercek ortada iken bunu dile getirip bu futbolla basari gelmez demek neden yanlis olsun.

Dost aci söyler demisler,ben bunu bilirim.

Yine tekrar ediyorum ki bu takim gectigimiz haftalardaki sisirme futbolu önümüzdeki maclarda da devam ettirirse yerden yere vuracagim.

Bizim destek durumumuz zaten mümkün degil,takim kötü giderken de destek anlaminda hersey iyidir diyemeyiz.
Dost acı söyler sözü dostluk için geçerlidir bizler TARAFTARIZ ASLOLAN TAKIMIN ZOR GÜNLERİNDE ONA SAHİP ÇIKMAMIZDIR .Herşey iyidir deyin demedim zaten sadece Taraftar olarak maçlarda destek olalım son ana kadar dedim köstek olalım demedim.Eleştirelim ama maçta futbolcularımızı son ana kadar destekleyelim dedim.Yanlışları eleştirmek mutlakaki doğrudur ama maç olduğunda 90 dakika köstek olmayacak destek olacağız bende bunu bilir bunu derim...
Amacım burada polemikte yaratmak değil açıkçası sadece fikirlerimi yazdım senin takımı eleştirmeni dikkate alarak seninde eleştiriye hosgorulu olacagını dusunerek ki yanılmadım renktaş böyle güzel karşılıklı fikir alışverişleri her zaman bize fayda sağlayacak...

kudu_61
16.04.2009, 21:13
dün bu maçır tekrarını yeniden izledim umut sen tam bir duvarsın ben hoca olsam seni ön libero da oynatırım sen süper lig de oynayamazsın