PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Denizli - Sivas - Yeni bir Dereli operasyonu

ugurozturk
04.04.2009, 17:03
Denizli - Sivas macini izliyorum; bir yan hakem bile bir maci bir takimdan alip digerine nasil veririn belgeseli cekiliyor.

Sivasa golu attirana kadar dudugunu calmayan Dereli; sivas one gectikten sonra Trabzonda yaptigi gibi dudukten mac oynatmiyor.

Yan hakem 35 dakikaya Denizlinin bir nizami golunu ve iki kornerini catir catir yemeyi sigdiriyor.

Turkiyenin ikinci en nufuzlu sehrinden 5. bir sampiyon cikarip lig gelirlerini ve dekoder satislarini artirma projesi son gaz devam ediyor.

Ismarlama bir ligde biz de hocamiza futbolcularimiza sayip sovuyoruz.

YUHHHHHHHHHHHHHH!!!

Yaziklar olsun boyle lige. Ligi satilmis bir ulkenin ne isi var dunya kupasinda.

ÜNAL
04.04.2009, 17:04
-------------------------------

tuncay1984
04.04.2009, 17:09
mac bitmeden vukatlara baslamis dereli
bu lig satilmis

Uğurtan
04.04.2009, 17:12
Hey Mahmut denen zerzavat çok çekişmeli bir lig yaratmıştın dimi tabi tabi.. Ama böyle eyyam insanların başında olduğu kurumlar kaybetmeye mahkumdur Dünya kupasına ancak biletli seyirci olarak gidersin sırf bu sebeple işte..

Aslında bu Mahmut eyyamın ne olduğunu biliyordu acısını Altay başında yaşamıştı ama demekki yolunu değiştirmiş..

Selçuk Demircioğlu
04.04.2009, 17:12
Bilmediğimiz birşey söyleyin:)

bordo61
04.04.2009, 17:13
2-0 bitti ilk yarı

Emirhan Makul
04.04.2009, 17:14
Gerek yok böyle konulara El ele kol kola 5. Şampiyon Anadoludan çıkarılır.

Great White
04.04.2009, 17:15
Vallahi bravo Sıvaza..

Bizim içeride dışarıda ecel terleri döküp cebelleşerek puanlar verdiğimiz takımlara karşı bir şekilde tulum çıkarıyor herifler..

ugurozturk
04.04.2009, 17:18
turkiyede 35 milyon insan futbolla yatip futbolla kalkiyor; hepsi daha sezon baslamadan yazilan bir dizi film senaryosunu izlemek icin...

Super lige ERGENEKON gibi bir operasyon gerek; hakem - mafya - kulup baskani baglantilari desifre edilmedikce ne dunya kupasi ne Edirneden otesi;

Futbolun adeleti mi dersin; Hakkin adaleti mi; ama sen liginde adil olmadikca; sans da ne avrupa ne de milli maclarda sana gulmuyor iste...

Sefa
04.04.2009, 17:19
Şansal Büyüka Ligtv'nin

Mahmut Özgener Tff'nin aşında olduğu sürece bu devam eder.

Koray
04.04.2009, 17:22
Gelecek sene bu şerefsiz topluluğunun oyunlarını bozacak bi kadro kurmalıyız başka yolu yok,yoksa her sezon olduğu gibi hevesimiz kursağımızda kalır...

Bu konuda başkanımıza güveniyorum...

Erdal DİLEK
04.04.2009, 17:29
sadece nizami golünü vermedi yan hakem başka birşey yok bence:)

ultrafanatik61
04.04.2009, 17:31
masa üstünde isi hal edebilecek adam lazim sert olacak , sadri baba biraz daha sert davransin arkasina bir kac buyuk adami aldimi bak nasil diz cokerler ... istanbul takimlarini goruyorsunuz , bi is beceremedimi kendi medyalarinda herseye cikartilarlar federasyonu zora sokarlar ondan sonra sahadaki film baslar ...

28TS61
04.04.2009, 17:32
Allah belalarini versin hepsinin

ugurozturk
04.04.2009, 17:33
3. kornerde verilmedi

Ali Tunahan Güllü
04.04.2009, 17:35

bu ve bunun gibiler için bundan başka güzel söz yok!!!!

F.Erdem
04.04.2009, 17:36
bir maçta da sivas maçında,karşı takıma faul yapıldı avantaja bırakmadı adam gole gidiyordu.faulü çaldı.

bizim kaç puanımızı yediler zaten ortada.

reytingler azalmasın diye balans ayarı çekildiği v.s. de söyleniyodu.

tsburak08
04.04.2009, 17:37
versin valla bunlar yüzünden futboldan soğuyoruz..

ugurozturk
04.04.2009, 17:45
su an Mehmet Yildiz icin bi faul caldi; uc eziklere boyle faul calinmamistir bugune kadar

28TS61
04.04.2009, 17:46
versin valla bunlar yüzünden futboldan soğuyoruz..

artik icim icimi yiyor, kimse cikipta bisey demiyor diye.

hicmi bir futbolcu yok hakemi sahada tepe taklak dövecek, hicmi bir futbolcu yok. rakibinin yaptigi serefsizliklere rakibin ayagini bilerek kiracak ve alin size ibret olsun dicek

İskender Çakmak
04.04.2009, 17:55
ligin başından beri hakemler tarafından korunuyorlar mhk sedat pekerden ne kadar çok korkuyormuş yaaaa

Volkan Taş
04.04.2009, 17:58

o statlar mezar olsun onlara

28TS61
04.04.2009, 18:00
ne yapip edip bu tur satilmis olaylarini uefaya bildirme yolunu bulmaliyiz, resmen sike var tr liginde bu ap acik ortada

Jackdaniels
04.04.2009, 18:06
Hakem makem adamlar deplasmanda 2-0 önde götürüyo bizim gibi kendi sahamızda kümeye oynayan takımlara yenilmiyolar....

LoVeRbOy
04.04.2009, 18:16
Bu maç biter
Ve maçın son düdüğü geldi. Sivasspor Denizlispor'u 2-0 mağlup etti..
Öyle Böyle bitti maç Biz kendi takımımıza bakalım
DURMAK YOK YOLA DEVAM ;)

28TS61
04.04.2009, 18:17
Hakem makem adamlar deplasmanda 2-0 önde götürüyo bizim gibi kendi sahamızda kümeye oynayan takımlara yenilmiyolar....

biz oynadikta yenildik. kendimiz atamadik o kadar pozisyonlari. bizi hakemler korumuyor.

o maclarda hakemler pek rol oynamadi,

denizli ve konyaya karsi oynadigimiz gibi, diger maclarida öyle oynayip yenilsek bile gam yemem

Hüseyin İlkin
04.04.2009, 18:17
Hakemler yine Sivas'a iyi çalıştı.

Alıştık artık. Şaşırmıyoruz..

Jackdaniels
04.04.2009, 18:21
biz oynadikta yenildik. kendimiz atamadik o kadar pozisyonlari. bizi hakemler korumuyor.

o maclarda hakemler pek rol oynamadi,

denizli ve konyaya karsi oynadigimiz gibi, diger maclarida öyle oynayip yenilsek bile gam yemem

Gördüm ben antepte oynadığımız denizliyle konyayla oynadığımız maçları sen canını sıkma biz kendi işimize bakalım başkası bizi ilgilendirmez...

sessizkral_1
04.04.2009, 18:36
Ayrıca belirtilmemiş.Trabzonspor gs maçında Egemene atılan dirsek-ğin aynısını mehmet yıldız attı.ancak hakem faul vermekle yetindi.Net kırmızı.

Mehmet S. Pervan
04.04.2009, 18:45
sivas şampiyon olamaz bu ligde ! gözümle görsem inanmam.

Gökhan ÖZDEMİR
04.04.2009, 19:06
Sivas garantiledi artık.

diplomat61
04.04.2009, 20:02
malesef sivas alır götürür bundan sonra....

adamlara helal olsun...

şampiyon olmalarını istemıyorum ama şampiyonluğu hakeden tek takım da sivas .....

daha lig bitmedi umudumuz var (her ne kadar içimiz ağlasada ....) inşallah biz şampiyon oluruz...

sessizkral_1
04.04.2009, 20:10
Sivas bişe götüremez.Denizlinin en önemli 2 adamı yoktu ona ve hakemlere dua etsinler.maçın 2. yarısı her pozisyonda 5 dakika vakit geçirmeye çalışan takımın gideceği yer bellidir.Haftaya antalyayı yensinler ondan sonrada bizi yensinler diyimki tamam sivas şampiyon.

MuratJ
04.04.2009, 21:04
sivas şampiyon olamaz bu ligde ! gözümle görsem inanmam.
futbol adına hiçbir şey ifade etmeyen sivas sehri ve takımı sampiyon olamaz. Olurlar ise(ki sanmıyorum)futbolla bir daha ilgilenmem.

LazAnisT
04.04.2009, 21:08
Sivasın birkez şampiyon olmasıylamı büyüklüğümüz sekteye uğrayacak.Kimin ne dediği hiç umrumda değil Trabzonspor bir şampiyonlukla büyük olmadı.

34 Yşındayım kendimi bildim bileli İstanbul takımlarından nefret ederim ve şampiyon olmalarına asla tahammül edemem.Sivas ortaya çıktı diye ve ucu bize dokunur diye asla bu duruşumdan vazgeçmem..

Ben Sivasın şampiyon olmasını destekliyorum.

Sümeyye Şahin
04.04.2009, 21:14
herkes şartlanmış adamları şampiyon yapmaya...ne diyelim artık bunu değiştirmek için varız by ligde zaten...sezon sonu verilecek bu yapılanlara en güzel cevap(inşallah)...

alpozan61
04.04.2009, 22:25
ya ne sivası şampiyon yapması sivası en fazla 4. yaparlar geçen sezon olduğu gibi onların ilk 3 lüsü her zaman 3 kız kardeş......

Cafer Bulur
04.04.2009, 23:18
Denizli nin bir de penaltisi verilmemis galiba.
Herseyiyle cirkef bir takim görüntüsü veren bu sivas a hakemlerin neden bu kadar yardim ettigini anlayabilmis degilim.
Anlayan varsa beri gelsin...

cengizalioğlu
04.04.2009, 23:38
ya arkadaşlar şu sivasın neyini destekliyosunuz anlamıyorum admlar hakemle tahmıini 12 puan aldı bugün gol verilmiyo artı sivasın ikinci golünden önce adam orta sahada sarılıyo hakem devam diyor BENDE YUHHHHH DİYORUM

28TS61
04.04.2009, 23:40

artik icim icimi yiyor, kimse cikipta bisey demiyor diye.

hicmi bir futbolcu yok hakemi sahada tepe taklak dövecek, hicmi bir futbolcu yok. rakibinin yaptigi serefsizliklere rakibin ayagini bilerek kiracak ve alin size ibret olsun dicek

ne yapip edip bu tur satilmis olaylarini uefaya bildirme yolunu bulmaliyiz, resmen sike var tr liginde bu ap acik ortada

geride kalmasin

Muhammed KOÇ
05.04.2009, 00:02
öyle böyle alıyor sivas bilmiyorum artık sonunu...:S

10-61
05.04.2009, 00:27
Denizliye bi tecavüz etmedikleri kaldı heriflerin hakem olacak şerefsiz birisini bile görmedi bu güreşçilerin takımı şampiyon olursa futbola olan sevgim biter.

Bülent AKBULUT61
05.04.2009, 00:47
sivas şampiyon olamaz ilk 3'de bile olamaz

magicyattara
05.04.2009, 00:50
Helal olsun demekten başka yapacak bir şey yok.

Sezon başından beri sivasın hakemlerle kazandığını yazıyoruz hala hakemlerle kazanmaya devam ediyorlarsa tekrar helal olsun haram puanları.

Evet bu gün Denizli'nin buz gibi golünün verilmediğini ve hakemlerin tüm takdir haklarını sivas lehine verdiğini gördükten sonra bu işin bilinçli yapıldığı konusunda tereddütüm kalmadı.

Varsın şampiyon olsunlar.
Şerefsizce şampiyon olmak bize yakışmaz.

Biz Trabzonspor'luyuz zoru severiz.Kimsenin ağzına diyecek laf bırakmayız.

ceserdar
05.04.2009, 01:26
Valla maçı seyrettim. Sivasspor takır takır futbol oynayan, şampiyonluğu istediği her haliyle belli bir takım. Bizim takıma şampiyonluğa oynayan futbolcuların nasıl birileri olduklarını göstermek için maç kasetleri alınıp izletilmeli. Maça
gelince, Denizlispor lehine isterse 3 tane penaltı verilseydi değişen hiçbirşey olmazdı; bu maçı Sivasspor 4 gola atıp
kazanırdı. Denizlispor'un ilk 45 dakikada kaleye çekilen şutu bile yoktu. Sivasspor ise bulduğu gole kadar 3 net gol
pozisyonuna girdi. Bu Denizlispor'a nasıl yenildik Ersun Hoca ve futbolcular bir oturup düşüsün. Şu günlerde Sivasspor
gibi oynayan bir takım tutmayı can-ı gönülde isterdim. Sivasspor'u şu anda Türkiye'de yenebilecek takım yok. Ben de
her ne kadar yenilmelerini beklesem de, sevmesem de yiğidi öldür yiğidonun hakkını ver. Sivasspor Türkiye'nin her
anlamda en iyi takımıdır. Bir örnek vermek istiyorum. Lige verilen 15 günlük arada Antalya'ya gittiler. 2 hazırlık maçı
yaptılar. Ne kadar zeki bir takım olduklarını bence bu örnek yeteri kadar ortaya koyuyor. Forvet hatlarında yeri
gelince Mehmet tek başına, yeri gelince Kamanan - Mehmet, bazen de Tum - Mehmet - Kamanan oynuyor. Duruma
göre değişiyor yani. Sivasspor şu anda her manada Trabzonspor'dan kat be kat iyi bir takım. Kabul edelim. Eğer
Sivasspor böyle giderse, yani hiçbir manada erozyona uğramazsa hem bu sene hem de diğer senelerde üst üste
şampiyonluklar gelir.

ceserdar
05.04.2009, 01:30
sivas şampiyon olamaz ilk 3'de bile olamaz

Bunları yazarken eminim sen de inanarak yazmıyorsun. Sivasspor'un şampiyonluğuna sadece 8 maç kaldı. :)

ugurozturk
05.04.2009, 02:14
Valla maçı seyrettim. Sivasspor takır takır futbol oynayan, şampiyonluğu istediği her haliyle belli bir takım. Bizim takıma şampiyonluğa oynayan futbolcuların nasıl birileri olduklarını göstermek için maç kasetleri alınıp izletilmeli. Maça
gelince, Denizlispor lehine isterse 3 tane penaltı verilseydi değişen hiçbirşey olmazdı; bu maçı Sivasspor 4 gola atıp
kazanırdı. Denizlispor'un ilk 45 dakikada kaleye çekilen şutu bile yoktu. Sivasspor ise bulduğu gole kadar 3 net gol
pozisyonuna girdi. Bu Denizlispor'a nasıl yenildik Ersun Hoca ve futbolcular bir oturup düşüsün. Şu günlerde Sivasspor
gibi oynayan bir takım tutmayı can-ı gönülde isterdim. Sivasspor'u şu anda Türkiye'de yenebilecek takım yok. Ben de
her ne kadar yenilmelerini beklesem de, sevmesem de yiğidi öldür yiğidonun hakkını ver. Sivasspor Türkiye'nin her
anlamda en iyi takımıdır. Bir örnek vermek istiyorum. Lige verilen 15 günlük arada Antalya'ya gittiler. 2 hazırlık maçı
yaptılar. Ne kadar zeki bir takım olduklarını bence bu örnek yeteri kadar ortaya koyuyor. Forvet hatlarında yeri
gelince Mehmet tek başına, yeri gelince Kamanan - Mehmet, bazen de Tum - Mehmet - Kamanan oynuyor. Duruma
göre değişiyor yani. Sivasspor şu anda her manada Trabzonspor'dan kat be kat iyi bir takım. Kabul edelim. Eğer
Sivasspor böyle giderse, yani hiçbir manada erozyona uğramazsa hem bu sene hem de diğer senelerde üst üste
şampiyonluklar gelir.

Denizliye iki sifir yenildigimiz macta ust iste 5-6 pozisyon bulmustuk; adamlar bi kere geldiler; attilar; maci aldilar. hakeza konya maci da.

Futbol boyle bir oyun; hakemler mudahale etmedikce her zaman uc ihtimalli; kalkip da sivas catir catir oynuyordu diyemezsin; ortada mac 1-0 ken verilmeyen nizami gol var ki; bunun donusu 2. gol oldu zaten;

seninki gibi bi mantik olmaz.

3 ihtimalli maci tek ihtimale indirgeyen hakem triosunu bu sozlerle ES gecemezsin.

Hüdai Pervaneli
05.04.2009, 02:19
Sivas hakemler tarafindan kollaniyor bu gözlede görünüyor

Oğuzhan Fidan
05.04.2009, 03:19
izleyemedim sadece :D gülüyorum her yenildiğimiz maçtan sonra olduğu gibi...

MuratJ
05.04.2009, 03:28
Denizliye iki sifir yenildigimiz macta ust iste 5-6 pozisyon bulmustuk; adamlar bi kere geldiler; attilar; maci aldilar. hakeza konya maci da.

Futbol boyle bir oyun; hakemler mudahale etmedikce her zaman uc ihtimalli; kalkip da sivas catir catir oynuyordu diyemezsin; ortada mac 1-0 ken verilmeyen nizami gol var ki; bunun donusu 2. gol oldu zaten;

3 ihtimalli maci tek ihtimale indirgeyen hakem triosunu bu sozlerle ES gecemezsin.
şu var sivas atıyor işte o maclarda o pozisyonları harcarsan o kolay macları alamazsın rakiplerin böyle mac kazandıkcada yanarsın.

Özkan
05.04.2009, 07:37
Sivasın birkez şampiyon olmasıylamı büyüklüğümüz sekteye uğrayacak.Kimin ne dediği hiç umrumda değil Trabzonspor bir şampiyonlukla büyük olmadı.

34 Yşındayım kendimi bildim bileli İstanbul takımlarından nefret ederim ve şampiyon olmalarına asla tahammül edemem.Sivas ortaya çıktı diye ve ucu bize dokunur diye asla bu duruşumdan vazgeçmem..

Ben Sivasın şampiyon olmasını destekliyorum.Federasyon, MHK, mafya destekli bir takımın -bu takım Trabzonspor olmuş olsaydı bile- şampiyon olmasını isteyemeyeceğinizi iyi biliyorum. Sizi forumdan tanıdığım kadarı ile, bu satırları inanarak yazmadınız.

Ali Haydar
05.04.2009, 08:44
mac bitmeden vukatlara baslamis dereli
bu lig satilmiskesinlikle öyleee

genç61
05.04.2009, 11:59
bu dereli bana cok saibeli bir hakemmis gibi geliyor

Burak_52
05.04.2009, 12:30
bu hamidoları şampiyon yapıp bizim sesimizi kısmaya çalışıyolar

iso_4939
05.04.2009, 12:32
abi bırakın ya bızım becereksızler atamıyor sonra karsı takıma kızıyoruz tamam dogru bıze gelen aslan kesılıyor üç pozısyonun ıkısını atıyorlar ama sen onlara o fırsatı vermeyeceksın..okadar pozısyonları atama sonra denızlı konyaya kız.bızım salaklar utansın....

iso_4939
05.04.2009, 12:35
ben burda bursa macından sonra hakemlere küfür etmıstımde haklı etmısım ozamanlar bana laf dıyenler sımdı kendılerı küfredıyor...

Özge
05.04.2009, 12:43
Göz göre göre neler yapıyorlar.

Rahman Gümüş
05.04.2009, 12:52
Gidicez Sivası Sivasta yenicez!!! Son hafta Gs de yener onları zaten... Yapacak başka bişey kalmadı!

SERDAR-61
05.04.2009, 13:03
05.04.2009 sivasspor şampiyon olamayacaktır
31.05.2009 TÜRKİYE LİGİ ŞAMPİYONU TRABZONSPOR OLACAKTIR;)
HEYECAN YAPMAYA GEREK YOK SON 1 AY

ceserdar
05.04.2009, 14:05

@Uğur Ağabey;

Evet, biz de pozisyon bulduk. Ama şampiyonluğa oynayan bir takım 6 küsür pozisyon bulup 0 çekmez. Sivasspor gibi 4. pozisyonunda golü bulursun. Ben de Sivasspor'u sevmiyorum. Yenilsinler istiyorum. Bazen paranoyakça, bu kötü niyetimdem dolayı Allah'ın hep onlara yardım ettiğini düşünüyorum. Ama yok Sivasspor iyi bir takım ve iyi futbol oynuyorlar.

Hakemlere gelince, bence maça hiçbir etkileri olmamıştır. Denizlispor'un ilk 45 dakikada şutu dahi yok. Ofsayt verilen pozisyonda gol olup maç 1 - 1'e gelseydi durum gene değişmezdi. Çünkü Sivasspor şampiyon olmak istiyor!

Hüseyin İlkin
05.04.2009, 14:10
Ya nasıl hakemlerin hiçbir etkisi yok? 1-1 olacak maç, o an itibariyle 2-0 oluyor. O gol iptal edilmeseydi çok farklı olabilirdi. Kaldı ki Denizli maçın ikinci yarısında çok daha iyi oynamıştır.. Direk hakemler baltaladı işte Denizli'yi..

Muhammet
05.04.2009, 14:12
Selçuk Dereli değil de yan hakemdir konuşulması gereken bence.

ceserdar
05.04.2009, 14:35
Ya nasıl hakemlerin hiçbir etkisi yok? 1-1 olacak maç, o an itibariyle 2-0 oluyor. O gol iptal edilmeseydi çok farklı olabilirdi. Kaldı ki Denizli maçın ikinci yarısında çok daha iyi oynamıştır.. Direk hakemler baltaladı işte Denizli'yi..

Hüseyin Kardeş, bunlar bizim ürettiğimiz komplo teorileri. O gol olsaydı hiçbir şey değişmezdi oyunda. Sivasspor emin ol gol atıp öne geçerdi. 2. yarı evet Denizlispor iyi oynuyormuş gibi gözüktü ama buna Sivasspor'un skor rahatlığını bulduktan sonra geriye rastlanıp, kontra toplarla çıkma düşüncesinin sebep olduğunu düşünmekteyim.

Sivasspor'u sindirmek lazım. Ben de sindiremiyorum ama hiç değilse çalışıyorum.

Oğuzhan Fidan
06.04.2009, 00:39
gerçekten şu sivas kadar olamıyoruz ya adamlar ne yapıp edip götürüyolar bişekilde. rakiplerinin büyük hakları yeniyo bariz golleri verilmiyo ama kazanmasını çok iyi biliyolar. trabzonspor isminin ağırlığı çok fazla gerçekten çok kaliteli kadrolara ihtiyacımız olduğu gerçek ancak o zaman rahatça şampiyonluk diyebiliriz

Cafer Bulur
10.04.2009, 14:14
Bu hafta da sivas-antalya maci yeni bir operasyona sahne oluyor.

Eskisehir macinda eskisehirin hakkini yiyen hüseyin göcek bu hafta sanki inadina yapiliyor gibi yine sivasin macina veriliyor.

Cumartesi ne olacaklari merakla bekliyorum.

kudu_61
14.04.2009, 07:30
o değil de bu sivas dereli eşleşmelerinde bir pislik kesin oluyor hazır kimse takip etmiyorken dereli mi görevlendirildi acaba şampiyonluk yolunda sivas ta