PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Hasan Ahmet Sarı Profesyonel Oldu

Vural Kuyumcu
03.04.2009, 16:51
Hasan Ahmet Sarı profesyonel oldu

Kulübümüz, PAF takımı oyuncularımızdan Hasan Ahmet Sarı ile profesyonel sözleşme imzaladı. 1992 doğumlu genç futbolcu ile 2011 yılına kadar mukavele yapıldı.

Annesi Sevinç ve babası Hasan Hakan Sarı ile birlikte Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri’nde Asbaşkanımız Hayrettin Hacısalihoğlu ile görüşen Hasan Ahmet Sarı daha sonra kendisini profesyonel yapan sözleşmeye imza attı. U16 ve U17 Milli Takım formasını düzenli olarak giyen genç futbolcu, çok mutlu olduğunu belirterek, kendisine güvenenleri mahcup etmemek istediğini vurguladı.

Asbaşkanımız Hayrettin Hacısalihoğlu ise Hasan Ahmet Sarı’nın gelecek vaat eden bir futbolcu olduğunu belirterek, “Biz Hasan’a geleceğimiz gözüyle bakıyoruz. İnşallah kulübümüze uzun yıllar başarıyla hizmet eder” diye konuştu.

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/1497-6M3X5H6J.jpg

Ali Tunahan Güllü
03.04.2009, 16:52
hayırlı uğurlu olsun inşallah trabzonumuza yararlı olur ve uzun yıllar takımımıza hizmet eder....

Engin Türkyılmaz
03.04.2009, 17:02
benden 1 yaş kucuk cocuğa bak abım gibi duruyor hayırlı uğurlu olsun inşallah

TAHSİN 61
03.04.2009, 17:03
Hasan'da ERgin muhabbetine getirdiler.. Galatasaray'ın prof yapıcağı bir çocuktu istihbarat alınıp hemen Ergin keleş gibi imza attırıldı. Yanlız Hasan kategorisinde çok kaliteli bir çocuk!!! yolu çok uzun Umarım A takımla idman yapar... Ve şans verilir Gençler bize lazım...
..................Onur.......................
....Giray.....Egemen..Cale..............
Göksu......Papy...Colman...Alanzinho
...................Barış......................
.........Yattara.....Göhna Ünal.........

Aman diyorum size...

Selçuk Umut Ceyhun oyuna girer

Onur Şeref
03.04.2009, 17:26
Bu çocuk 92 doğumlu mu?:S

Engin Türkyılmaz
03.04.2009, 17:30
oyleymiş :D bende 18 yaşındayım dıye geçınıyorum hadı bakalım daha neler cıkıcak karşımıza :D :cool:

Onur Şeref
03.04.2009, 17:35
Her takımın altyapısında olan yaş küçültme işlemlerinden yapılmışdır belki.Günahınıda almamak lazım belki de 92 lidir Allahın işi.

TS-Tiryaki
03.04.2009, 17:35
Hayirli ugurlu olsun.

Serdar A
03.04.2009, 17:39
Gökdeniz açısından üzücü bir gelişme . İki yıl sonra adını hatırlayan kalmayacak .

Hasan kardeşime Allah sakatlık vermesin , şansı hep yanında olsun . Türk futbolu için büyük kazanç olacağına şüphem yok . Uzun süredir bu imzayı bekliyorduk .

bekir61
03.04.2009, 17:40
ersun yanal genclere sans verse bisey olur ama bu gidisle
yazik olacak

Muhammet*
03.04.2009, 17:48
çok ümitiliyim hasan ahmet sarı için

Kadir
03.04.2009, 17:53
Umarım bu forma altında yıldızlaşır .

Ali Yerlikaya
03.04.2009, 18:00
Gökdeniz açısından üzücü bir gelişme . İki yıl sonra adını hatırlayan kalmayacak .

Hasan kardeşime Allah sakatlık vermesin , şansı hep yanında olsun . Türk futbolu için büyük kazanç olacağına şüphem yok . Uzun süredir bu imzayı bekliyorduk .

Neden Gökdeniz e yazik oldu farabi abi, anliyamadim herkes daha cok Semih tarzinda bi oyuncu oldugunu söyliyormus o zaman forvet hattinda olan Tekke unutulmali lazim degilmi???
Yoksa Hasan Ahmet Sarida daha cok kanat hucumcusumu???

Saygilarimla bide bu futbolcu hakkinda kesin fazlasiylan bilgiye sahipsiniz bbizi aydinltisaniz eviniriz.

Sencer
03.04.2009, 18:03
önce bize sonra turk futboluna hayırlı olur inşallah

La_vie_en_rose
03.04.2009, 18:13
bol bol galip maçlara vesile olur umarım :)

bu arada gerçekten hiç 92'li gibi göstermiyor :p

olgun
03.04.2009, 18:13
17/18 yaşından fazla göstermiyor da ne demek istersiniz, yok 25 yaşında.

resimde sıska gördüm. hem boy fakiri de. yanındaki bayan ın yanında pek cılız kalmış.

kalsiyum iğneleri yapılsın. boy uzatma hormonları enjekte edilsin.

akılları kesmiyor mu?

Bu boy ve fizik ile oynayamaz. ve ersun da Trabzonlu bir futbolcunun oynayamamasını çok takar ha...

süper teknik, alanzinhoyu karşı takım futbolcuları takmıyor da bizim hasanı mı ciddiye alacaklar.

hormon iğneleri, calsiyum iğneleriyle boyunu posunu uzatın.

biliyorsunuz hormon iğneleriyle 25 yaşına kadar boy uzatılıyor. fiziği geliştiriliyor.

Ali Yerlikaya
03.04.2009, 18:22

resimde sıska gördüm. hem boy fakiri de. yanındaki bayan ın yanında pek cılız kalmış.

akılları kesmiyor mu?

Bu boy ve fizik ile oynayamaz. ve ersun da Trabzonlu bir futbolcunun oynayamamasını çok takar ha...

süper teknik, alanzinhoyu karşı takım futbolcuları takmıyor da bizim hasanı mı ciddiye alacaklar.

biliyorsunuz hormon iğneleriyle 25 yaşına kadar boy uzatılıyor. fiziği geliştiriliyor.

Sen yazdiklarinaciddi deglsin olamazsin yani, senin anlattigi senaryoya göre türm oyuncular ayni boy posa kadar uzatilabilir, yani ne yaziagimi bile bulamiyom ama feci halde sacmaliyn hangi oyuncuya hormon ugnesi vuruluarak dünya yildizi yapildi.

magicyattara
03.04.2009, 18:26
Yahu hormonla büyüyen adamdan futbolcu olur mu:)

Uzun olup ahmak olacağına küçük olsun çakmak olsun:)

Gelecek vaat eden bir futbolcumuz.İmzası hayırlı olsun.

Hemen de A takımda oynamak istiyormuş.Severim böyle kerataları.

Ahmet Faruk
03.04.2009, 18:27
Olgun Beyin yaşı hormonla arttırılmış heralde.
Hiç göstermiyor da.

Mayls
03.04.2009, 18:28
Hayırlı olsun. Boş yere umutlanmak istemiyorum. İnşallah yaz kampında kendisini izleme fırsatı bulup fikir sahibi oluruz.

akılları kesmiyor mu?

1 - Fotoğraftaki küçüklüğü öne doğru eğildiğinden olamaz mı?
2 - Kaç kere izlediniz kendisini, böyle bir yorum yapıyorsunuz? Fizik gücü vücut iriliğine göre mi ölçülüyor?
3 - 16/17 yaşında bir çocuğun Selçuk Aydın gibi bir fiziğe sahip olmasını mı bekliyorsunuz?
4 - Messi de sizin deyiminizle "cılız".

Hasan61
oyuncunun fizik olarak bir sorunu yok
canlı izlemiş biri olarak
fiziği-boyu yaşına göre çok iyi.....
boyu belki bundan sonra çok artmaz ama fiziğini ve futbolunu geliştirirse Trabzonspor tarihinin alt yapıdan çıkardığı en yetenekli futbolculardan birisi

Ahmet Faruk
Niye iki yıllık imza atmış ki.
Ula kaçmasın sonra.

Hasan61
03.04.2009, 18:29
Niye iki yıllık imza atmış ki.
Ula kaçmasın sonra.
18 yaş altı oyuncularla sözleşme imzalama sınırı var
ondan dolayı olabilir.......

Onur
03.04.2009, 18:35
Umarım Yusuf ve Barış gibi olmaz...

macka61
03.04.2009, 18:35
hayırlı olsun oynadığı resmi sitede her maçta gol attığını duyuyorduk elimizden kaçmadan anlaşma yapılması iyi oldu

Ozan
03.04.2009, 18:38
Hayırlı olsun , umarım iyi işler yapar . Bu arada yandaki bayandan daha cılız göstermesi bayanın kilolu olmasından bence :)

Sümeyye Şahin
03.04.2009, 18:48
hayırlı uğurlu olsun...başarılarını görürüz inşallah...

Mert67
03.04.2009, 19:01

akılları kesmiyor mu?

Güreşci değil futbolcu transfer ettik.;)

Hasan için de hayırlı olsun.

olgun
03.04.2009, 19:03
la helal olsun size.
benim bir yazı yazmamı bekiyorsunuz.
konu bulamadığınız kesin.
bir buçuk saatta 15 mesaj, benim yazımın üzerine 20 dakikada 10 mesaj.
Bilmeden sallayın bakalım.
tıp değişmiş, uygulamalar değişmiş haberiniz yok ki bu işler amerikada 25/30 yıldır yapılıyor.
daha geçen gün Güneş gazetesinde Türkiyenin en ünlü kondüsyoneri eski gs ın kondüsyonesi Turgay Renkli kurt bahsetti bu konudan.
gerçek hayattan alınan adı aylin kitabında da dr. aylinin cücenin boyunu hormon tedavisiyle uzattığı yazılıyor.
ne kadar bilmeden sallıyorsunuz.
bu konu son günlerde gazetelerde o kadar yazıldı ki hatta hangi tıp merkezlerinde hormonla boy uzatma tedavisi yapıldığı yazıldı.

saçma saçma yorumlar. ukala ukala karşı çıkmalar.
önce öğrenin sonra konuşun.

nasıl bir eğitimden geçmişsiniz anlayamıyorum.
tartışmadan bile haberiniz yok.
ayıptır ayıp.

olgun
03.04.2009, 19:07
yok pehlivan olmasın ama alanzinho gibi çiroz olsun.
bakalım ne kadar randıman alınacak alanzinho dan Trabzon dışında.
bu asırda futbolcunun elbette fiziği iyi olacak.
geçti artık bırakın daha düşüğü, 1.70 boyundaki futbolcuları dahi gözde değil artık.
Herhalde maç izlemiyorsunuz. görüyorsunuz avrupadaki futbolcuların fiziklerini. 1.80 den eksik olan var mı.
tutturmuşsunuz bir messi.
bunlar istisna istisna. maradona da kısa. ama bunlar istisna.
bir daha avrupa maçlarını hatta bizim süper ligi seyrederken bakın bakalım kaç tane bıdık var.
hayret birşey.
konu sıkıntısı çekiyorsunuz. birisi fırlıyor ortaya bir şey atıyor, hayde arkadan papağanları geliyor.
ayıp yaptığınız ayıp.
kendi fikirlerinizi yazın. birbirinizi izlemeyin.

Dogan
03.04.2009, 19:21
Cüce mi ki bu adam hormon tedavisi gibi bi yöntemle boyu uzatılsın. Çok basit geliyor bazı şeyler size.

Dogan
03.04.2009, 19:22
Hasan Ahmet Sarı fizik olarak yaşıtlarına göre gayet de iyi ayrıca. Vurduğunu asan bi çocuk, Allah bozmasın.

Alihan Ertürk
03.04.2009, 19:23
hayırlı olsun , inşallah başarılı olur :)

.....
03.04.2009, 19:23
Takımımızın ilerdeki 11 i şekillenmeye başlıyor.Onur,Papy,Barış,Göksu,Hasan Ahmet...

inşallah en kısa zamanda iyi yerlere gelirsin.

Onur Civelek61
03.04.2009, 19:24
Hayırlı olsun.Uzun yıllar başarıyla hizmet eder inşallah.

Uğur Ö.
03.04.2009, 19:25
yok pehlivan olmasın ama alanzinho gibi çiroz olsun.
bakalım ne kadar randıman alınacak alanzinho dan Trabzon dışında.
bu asırda futbolcunun elbette fiziği iyi olacak.
geçti artık bırakın daha düşüğü, 1.70 boyundaki futbolcuları dahi gözde değil artık.
Herhalde maç izlemiyorsunuz. görüyorsunuz avrupadaki futbolcuların fiziklerini. 1.80 den eksik olan var mı.
tutturmuşsunuz bir messi.
bunlar istisna istisna. maradona da kısa. ama bunlar istisna.
bir daha avrupa maçlarını hatta bizim süper ligi seyrederken bakın bakalım kaç tane bıdık var.
hayret birşey.
konu sıkıntısı çekiyorsunuz. birisi fırlıyor ortaya bir şey atıyor, hayde arkadan papağanları geliyor.
ayıp yaptığınız ayıp.
kendi fikirlerinizi yazın. birbirinizi izlemeyin.
bak kardeşim boyu 180 cm olur ancak fiziki olarak çok ezilir boyu 1.70 altında futbolcular olur fiziki olarak hiç ezilmez bu özellik futbolcunun antreman çalışmasına bağlıdır sen alanzinho biraz antremanda güçlensin bak bakalım fizik olarak ezilecekmi Ve ben messinin fiziki olarak 1.80 üstü oyuncular tarafından ezildiğini görmedim nasıl iş o zaman senin dediğine göre bu futbolcunun yenmesi gerekir(örn çoğaltılabilir)

bence bu dönem futbolunda fiziki özellik yerine teknik oyunu çift yönlü oynama özelliği daha ağır basar(inşallah anlatmak istediğimi anlatabilmişimdir)

olgun
03.04.2009, 19:28
hayır anlatamadın.
bilinen şeyleri tekrar etmene gerek yok.
boyları 1.80 olan futbolcularda ne kadar yüksek teknik olduğunu görmüyormusunuz.
biz, genel durumdan bahsediyoruz, siz istisnaları misal gösteriyorsunuz.
adamlar hem uzun hem güçlü ve de çevik çabuk ve hareketliler.
işi yokuşa sürmeyin.
ne demek istediğimi anlayıp da anlamazdan gelmeyin.
iyi akşamlar.
benim için bu konu kapanmıştır.
siz devam edebilirsiniz...

Mustafa Hazıroğlu
03.04.2009, 19:31
hayır anlatamadın.
boyları 1.80 olan futbolcularda ne kadar yüksek teknik olduğunu görmüyormusunuz.
işi yokuşa sürmeyin.
iyi akşamlar.
Örneğin ben abi 1.84 boyum var 94Lüyüm çok tekniğim :D:D

Sefa
03.04.2009, 19:32
Evet 92'li...

Ahmet'i kutluyorum.Çok iyi bir topçu ve yeteneklide ilerde çok faydalı olacağını biliyorum.Bunu aynı mahallede top koşturmuş biri olarak söylüyorum ;)

Onur Şeref
03.04.2009, 19:50
olgun nick'li abi google'da bir aratdır, bak. Hormon aldıkdan sonra şişen ve o hormonu bırakdıkdan sonra ne hale gelen insanları gör.Ondan sonra hormon vs şeylerden bahset biz zaten Hasan'a cılız falan demedik yaşından büyük gösteriyor dedik o kadar.

Hotaman
03.04.2009, 20:47
Olgun Bey sizin kadar bilmiyorum belki şimdiden mazur görün ancak sağlık alanında okumaktayım, 8 kredilik fizyoloji dersinde bişey öyrendiysem o da doğal olmayan etkilerle vücuda yapılan müdahaler (Steroid, Vitamin, Ca...) vücudu tembelleştiriğidir. Bu doğrultuda görsel olarak size dev cüssesi gibi görünen 100 kg'lik birinin gücü sağlıklı beslenmiş, düzenli spor yapan 70 kg'lik birinin gücünden az olabilir. Mesele kuvvetli olmak değil kuvvetli görünmekse olamaz. Nitekim Trabzonspor forması oldukça ağır bir formadır.

Cafer Bulur
03.04.2009, 21:21
Golcü özelliklerinin olmasi cok iyi.
Bu anlamda yillardir sikinti cekiyoruz.
Seneye degil ama ondan sonraki sezon düzenli olarak oynayabilirse cok iyi olur.
Tekrardan hayirli olsun,oynayacagi maclar bol olsun.

türkiyem61
03.04.2009, 21:36

akılları kesmiyor mu?

o igneler nekadar tehlikeli biliyormusun bi arkadasim aldi 1 sene önce 3 tane halen karninda agri oluyor..bazi kisilerde negatif etki yapip boyunu bile kisaltabiliyor yaslilardaki gibi

bordo61
03.04.2009, 21:43
yanlış yorumlar yapıyorsun olgun kardeşim

Burak_52
03.04.2009, 22:33
hayırlı olsun inşallah uzun yıllar trabzonspor umuza hizmet eder

Ömer SEVİNÇ
03.04.2009, 22:47
Hayırlı olsun:) Umarım başarılı olur da altyapıdan çıkan bir Fatih'imiz daha olur:)

Sinan SARI
03.04.2009, 22:49
Hayırlısı olsun. İsmini sürekli duyuyorduk. İnşallah başarılı olur.
Bu arada aynı soyism sahibiz, biyerden akrabalık var ama bakalım.

Samet Yildirim
03.04.2009, 22:49
hayirli olsun

formanin kiymetini bilmek lazuim

pReN@_61
03.04.2009, 22:52
Hayırlı uğurlu olsun, başarılar dilerim.

blacksilva
03.04.2009, 22:56
Örneğin ben abi 1.84 boyum var 94Lüyüm çok tekniğim :D:D

teknik boylan alakasi yok

Cem Akyüz
03.04.2009, 22:59
hayırlı olsun uzun yıllar hizmet eder inşallah

mashal61
03.04.2009, 23:01
17 yaşında olmasına rağmen 28 kez genç milli takımlarımıza çağırılmış. Beklentimiz yüksek. Trabzonspor için hayırlı olsun.

Mehmet Zeki
03.04.2009, 23:19
Hayirli ugurlu olsun. Insallah yararli olur.

Adil ÖZGÜR
03.04.2009, 23:20
Hayırlı uğurlu olsun, İnşallah kader çizgisi muhteşem olanlardan, unutulmayanlardan olur.

Faruk UYSAL
03.04.2009, 23:26
Başarılar diliyorum.
Alt yapıdan yeni Fatihler, Gökdenizler çıkmasını özlemle bekliyorum.

Travelair
03.04.2009, 23:28
Hayırlı olsun. Hasan Ahmet Sarı kardeşim çok çalış. Önündeki örneklere bak. İyileri mi seçeceksin kötüleri mi seçeceksin karar ver. Yolun açık olsun

ENGİN ÖZTÜRK
04.04.2009, 00:15
ALLAH yolun açık etsin kardeşim inşallah

Kubilay ŞAHİN
04.04.2009, 00:24
Hayırlı olsun.. Allah Yolunu Açık Etsin..

Ahmet Başkaya
04.04.2009, 00:25
hayır anlatamadın.
işi yokuşa sürmeyin.
iyi akşamlar.
saol kardeşim yaa sen demesen kapanacaktı zaten sayfa...

x_man
04.04.2009, 00:29
hayırlı olsun

irfanb
04.04.2009, 00:39
Basarilar dilerim.Allah utandirmasin.

Fatih
04.04.2009, 00:39
Hayırlı olsun.

Profesyonel futbol hayatında başarılar dilerim.

Alpayer
04.04.2009, 00:41
Adını sürekli görüyorduk resmi sitede, Milli Takımlara çağırılıyor diye. İnşallah düşündüğümüz kadar iyidir.
Hayırlısı olur inşaallah.

Mustafa
04.04.2009, 00:43
Beklediğim bir haberde sevindim bu habere.Hayırlı olsun.Umarım kalıcı ve başarılı olur.

Ufuk Bayraktar61
04.04.2009, 00:44
önemli olan sözleşmenin profesyonelliği değil kişinin profesyonelleştirilmesidir.!!

Gökhan KAN
04.04.2009, 00:45
Sadece profesyonel olmakla kalırsın oynamak için önünde çok adam var ama yinede Hayırlı olsun....

Mollasalihoğlu
04.04.2009, 01:18
hormonlu sergen hayali kuranlar emre belözoğlu ile irtibata geçip şu an devamlı sakatlık riski geçirmesinin nedenlerini öğrensinler bir zahmet..

peker61
04.04.2009, 10:06
İnşallah buda kaybolup giden yıldızlarımızdan olaz ..

bordo61
04.04.2009, 10:15
Sonun barış gibi olmasın barış hasandan daha yetenekli ama halini görüyoruz

asilhamsi
04.04.2009, 17:00
Sonun barış gibi olmasın barış hasandan daha yetenekli ama halini görüyoruz

ne olmuş barışa bakıyorumda hemen sildiniz adamı..

Hasana hayırlı ugurlu olsun...

Ersun hocam duy bizi..Zımba gibi oyuncular var elinde...

onur,giray,ceyhun,göksu,faty,barış,bruls,hasan,ere n görür,ismail özeren,abdullah karmil,zeki ayvaz..

Bu işi en iyi sen yaparsın ersun hocam....

bu adamları kazandır takıma...

Gökhan ÖZDEMİR
04.04.2009, 19:03
Barışa bişey olmamış ama ona forma vermeyince silinip gitmesi doğal tabi.

A.Gökhan AKIN
04.04.2009, 22:32
Önemli olan bu futbolcularla sözleşme yapmak değil onlara bu takımda oyanayabileceklerini hissetirmektir.Şahsi fikrim gençlere bizim takımda bunun hissetirilmediğidir ki bu konuda yanılıyorda olabilirim ama şuana kadar gördüğümüz saha dizilişinde gerek mağlup olduğumuz anlarda gerekse galip olduğumuz anlarda hiçbir genç futbolcumuza şans verilmeyişi bu kanımı kendi açımda güçlendiriyor. Umarım Hasan Ahmet Sarı bu çizginin dışında kalır..

kudu_61
04.04.2009, 23:50
hayırlı olsun Allah yolunu bordo mavi forma altında açık tutsun çalışmaya devam inşallah fatih gibi gökdeniz gibi takımına faydalı olursun gelecekte seni yıldız olarak görmeyi çok isterim Allah utandırmasın

FragnatiC
04.04.2009, 23:55
cok iyi bir futbolcu, insallah cok iyi calisir.

Hami Mandirali, baris için TV'de sunlari soyledi ;

Baris aklini basina al, bu buyuk formayi sana nasil giydirdiyseler cikarmasini da bilirler...

Altyapidan cikan oyuncularimiz neden Hami gibi bir oyuncu olmak icin calismiyorlar anlamiyorum.

seyyah61
05.04.2009, 00:11
Hayirli olsun.

Erdal
05.04.2009, 00:15
Hayırlı olsun. Barış a ne olmuş onu anlamadım. Bu kadar kolay tüketmeyin yahu....Bir de "hormon iğnesi yapılsın" diyen arkadaşı ciddiye almayın...

M.S.SOFU
05.04.2009, 00:25
adım gibi eminim sonu barış ve gökdeniz gibi olacak...

Bülent AKBULUT61
05.04.2009, 00:48
hayırlı olsun inşallah ilerde fayda sağlar

Uluhan
05.04.2009, 09:14
İnşallah Barış'ın aksine kendine verilen şansı değerlendirmek için elinden geleni yapar ve formanın kıymetini bilir.

bordo61
05.04.2009, 11:39
ne olmuş barışa bakıyorumda hemen sildiniz adamı..

Hasana hayırlı ugurlu olsun...

Ersun hocam duy bizi..Zımba gibi oyuncular var elinde...

onur,giray,ceyhun,göksu,faty,barış,bruls,hasan,ere n görür,ismail özeren,abdullah karmil,zeki ayvaz..

Bu işi en iyi sen yaparsın ersun hocam....

bu adamları kazandır takıma...
Biz silmedik ama silinmeye başladı kendini toparlaması lazım herkesten daha fazla çalışması lazım
Barış Memiş İstatistik (http://www.tff.org/Default.aspx?pageId=30&kisiId=860088)
Barış Memiş bu takımda en yetenekli futbolculardan biri yeteneğinin kıymetini bilsin

Selami Gürpınar
05.04.2009, 11:45
Hayırlı olsun uzun zamandır bu günü bekliyordur sanırım çok çalıştığına bendee aracıları ile şahidim. :)

genç61
05.04.2009, 11:47
yazık bir genc daha kaybolcak gibime geliyor zor forma giyer nedense genclere forma verilmiyor trabzonda enteresan
ya yetenekli degiller yada onları oynatacak cesaretde hoca yok

Travelair
05.04.2009, 12:16
Dün imzaladı, bugün formayı giymedi diye kariyeri sona erdiriliyor. Teşvik edin bırakın bu mazlum edebiyatını

Ahmet Faruk
05.04.2009, 12:31
Gençlere forma verilmiyor lafını anlamak da zor.
Hangi herhangi bir iddiası olan takım 18-19 yaşında gençlere "Gençlere şans verilmiyor" ifadesindeki gibi gençlere şans veriyor.

Mustafa Calik
05.04.2009, 12:38
Ersun Yanal napsin, 2:0 yada 3:0 durumlarda olsak Baris, Göksu, Faty Papy'lere sans verecek Hocamiz ama o durum bu zamana kadar hic olmadi.

ceserdar
05.04.2009, 14:31
Ersun Yanal napsin, 2:0 yada 3:0 durumlarda olsak Baris, Göksu, Faty Papy'lere sans verecek Hocamiz ama o durum bu zamana kadar hic olmadi.

Onları Samet Hoca'ya teslim etmek lazım. Türkiye'de bence tartışmasız bu işi en iyi beceren hoca Samet Hoca'dır. He bir de şu var, Samet Hoca bence biraz Lucescu gibi stratejik düşünse Türkiye'de değil, Avrupa'da bile çok iş yapar. Gittiği her takıma en az 2 genç oyuncu kazandırıyor. Bu sezon Sercan ve Veli'yi kazandırdı Bursaspor'a. Gençlerbirliğinde Trosi'yi çıkardı vitrine.

Hüdai Pervaneli
05.04.2009, 14:37
Göksü ile Hasan Ahmet Sari Paf takiminda oynamislar abileriyle oynamayamiyacak

Bahattin Aydın
05.04.2009, 18:34
Bu eleman ile Mersin'de Yunus Emre Lisesi'nin maçında izlemiştim ve tanışmıştık.Ahmet yolun açık olsun.Başarılar diliyorum.

macka61
05.04.2009, 19:40
bugünde paf takımı adına gol attı tebrikler

SarR52
05.04.2009, 19:44
hoca oynatmadıktan sonra profesyonel imza atsa ne atmasa neee....

Mustafa AYDIN
05.04.2009, 20:41
Boyna imza attırıyoruz,sahada ne zaman göreceğiz bu gençleri.

Mustafa Calik
05.04.2009, 20:42
bugünde paf takımı adına gol attı tebrikler

burda Utku, Göksu ve Ali Ihsan atmis diye yaziyor

http://www.haber61.net/news_detail.php?id=34559

el_conquistador
08.04.2009, 00:41
A takimi ile idmanlara basladi mi Hasan?

asilhamsi
08.04.2009, 08:53
Gençlere forma verilmiyor lafını anlamak da zor.
Hangi herhangi bir iddiası olan takım 18-19 yaşında gençlere "Gençlere şans verilmiyor" ifadesindeki gibi gençlere şans veriyor.

ARSENAL başka örnek lazımmı?:)

İHTİLALL
08.04.2009, 13:15

Valla içimize su serptin.
Barış fiyaskosundan sonra bu kanuda epey karamsarlaşmıştım.

psikopat_hamsi
08.04.2009, 16:38

arsenalle bizi karşılaştırma şimdi adamların biçok ülkede pilot takımı var. avrupa birliği üyesi her ülkeden olan oyuncular yabancı kontenjanını doldurmadığı için de sorun yaşamıyorlar. ersun hoca önderliğinde alınan gençlerle karadeniz trabzonspor kuruldu birkaç yıla kalmaz biz de bunun meyvesini almaya başlıyacağız ama artık istikrar sağlanmalı hoca konusunda. şu an en çok göze çarpan oyuncu eren seneye trabzonda oynayabileceğini sanmıyorum ama en azından tecrübe kazanması açısından süper ligde oynayabileceği bi takıma kiralık verilir ve trabzonda oynayabilecek seviyeye gelir. bu genç yaşında trabzona gelirse hata yaptığında (ki gençtir ve yaklaşık 20 bin kişinin önünde heyecanlanacaktır ve hata yapacaktır) taraftar onu da yuhalayacaktır.

Mehmet Zeki
08.04.2009, 16:41

Ersun Yanal'a genc oyunculara sans vermiyor diyor herkes. Katilmiyorum. En iyi ornek Arda Turan? Zamani gelince oynatir Ersun hoca.

Keleşoğlu
08.04.2009, 16:42
hayırlı olsun...

psikopat_hamsi
08.04.2009, 17:21

ayrıca arsen wenger her sene kupa maçında as oyuncuları oynatmayıp gençlerle sahaya çıkıyor ve bu sene arsenal kupaya çok erken veda etti. biz de elendik kupadan ama eğer ersun hoca gençlerle çıksaydı maçlara ve elenseydik neden gençlerle çıktın maça diye eleştirirdik bundan eminim. :rolleyes: