PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Yok Böyle Bir Komedi

Gökçebey
23.03.2009, 22:47
Böyle bir konu açmak, hem de buraya açmak yasaktır biliyorum ama lütfen bunu okumayan bilmeyen yarın anlatmayan kalmasın :D Yönetici arkadaşlar, konuyu kilitleseniz bile lütfen konu en azından 24 saat taşınmasın silinmesin :D

ççç

Bilet de işe yaramadı!
Sivasspor-Beşiktaş maçını izlemek için Trabzon'dan gelen Karadeniz Teknik Üniversiteli 77 öğrenci ellerinde biletle dışarda kaldı.
23 Mart 2009 Pazartesi, 16:27

HTSPOR.COM ÖZEL HABER

25'inci haftanın en önemli maçında, Turkcell Süper Lig lideri Sivasspor hemen ensesinde yer alan Beşiktaş'ı 4 Eylül'de konuk etti. Soğuk bir havada kardan arındırılmış zeminde oynanan karşılaşma 1-1 sona erdi ve zirvedeki ikilide bir değişiklik olmadı.

-SOĞUK HAVADA, ELLERİNDE BİLETLERİYLE KAPIDA KALDILAR-

Bu maç için Trabzon'dan, Karadeniz Teknik Üniversitesi'nden yola çıkan iki otobüs dolusu öğrenci, 12 saatlik bir yolculuktan sonra -zamanında- Sivas'a varmalarına rağmen bu önemli maça giremediler.
Beşiktaş taraftarlarını taşıyan iki otobüste, biletlerini internetten almış 77 öğrenci olduğu öğrenildi. İlk olarak Sivas şehir girişinde emniyetin güvenlik tedbirleri sebebiyle durdurulan öğrenciler burada bir süre bekledikten sonra stadyuma doğru yola çıktılar. Ancak yolculuğun devamı bekledikleri gibi geçmedi. 4 Eylül'e gelen 77 öğrenci dışarıda bir kaç saat bekletildikten sonra "Stadyumda yer kalmadı" denilerek geri çevirildi. Karadeniz Teknik Üniversitesi'nden iki otobüsle bu maçı izlemek için biletleriyle gelen taraftarlar, 12 saatlik bir yolculuk daha yaparak Sivasspor-Beşiktaş maçını izleyemeden Trabzon'a geri dönmek zorunda kaldı.

Hüseyin İlkin
23.03.2009, 22:49
ahahaha , süper ççç

Semih
23.03.2009, 22:50
Habu nasıl iştir:D

OnOuR
23.03.2009, 22:54
Yok yaavv... :D:D

Ba®ış
23.03.2009, 22:55
Sivasın yollarına....ççç :D

Recep Alkan
23.03.2009, 22:57
ççç ççç ççç

Mayls
23.03.2009, 22:59
ççç ççç ççç
Bu nasıl iştir?

Adil ÖZGÜR
23.03.2009, 23:00
Bize Her Yer Trabzon,
Sivas'a Yabancı Sivas...

melâl
23.03.2009, 23:01
12 saatlik bir yolculuktan sonra -zamanında- Sivas'a varmalarına rağmen bu önemli maça giremediler.zamanındaya vurgu yapmışlar bi de ççç

keşke zamanında varamasalardı :D hiç değilse "geç kaldık almadılar" gibi bir sebepleri olurdu ççç

bu nasil bir iştir yahu ççç

Mollasalihoğlu
23.03.2009, 23:01
Bizim taraftar stadı yakar stadıı :)

Ömer SEVİNÇ
23.03.2009, 23:04
Sivas'ın yollarına.
Çıkayım dağlarına.
Bırakın beni bırak
Ölüm gitmez zoruma vayy.
:D:D:D

İsmail Narmanlı
23.03.2009, 23:05
beter olsunlar :):):)

Adem Erdoğan
23.03.2009, 23:05
Ulan bu Sivaslılar Gayserilileri de geçti.:rolleyes:

Mehdi
23.03.2009, 23:11
Ovv olayı şimdi anladım yaa:D

Başlık daha sonradan Günün Eğlencesi ile birleştirilecektir.(Yılın Eğlencesi olmasına rağmen)

Gökçebey
23.03.2009, 23:18
Ovv olayı şimdi anladım yaa:D

Başlık daha sonradan Günün Eğlencesi ile birleştirilecektir.(Yılın Eğlencesi olmasına rağmen)

Mehdi haberi tamamen okumadın sanırım :D 2 otobüs kargasporlu gitti sivasa :D

arimseli
23.03.2009, 23:21
Gülme komşuna gelir başına..

:)

Bu arada haberin içeriğinde taraftarların Sivas değil, Beşiktaş taraftarı olduğu, "Beşiktaş taraftarlarını taşıyan iki otobüste" şeklinde vurgulanmış.

Hem hadi Beşiktaş iki otobüs dolusu taraftar bulurda Trabzon'da ne arasın iki otobüs dolusu Sivas taraftarı yav.

TS-Tiryaki
23.03.2009, 23:23
Vallahi ne yalan söyliyeyim ben espiriyi anlamadim :D:D

Kubilay ŞAHİN
23.03.2009, 23:29
Düşünüyorumda Böyle Birşeyin Başımıza Gelmesi Çok Kötü Olurdu çççççç...

POYRAZ
24.03.2009, 01:01
Yahu fena mi iste? 24 Saatlik güzel bir otobüs yolculugu yapmis oldular. Yolculuklari cok güzel gectigi icin sanirim önümüzdeki sezonda da böyle bir seyahat isterler.:D

Olayin saka olmayan yönü ise, ne demek yani bilet kalmadi? O stad kac kisilikse o kadarlik bilet satisa sunulmali. Yani benim stadim 5 bin kisilik, ben 15 bin kisilik bilet satacagim ve haksiz kazanc saglamis olacagim. Bunun ismi Hirsizliktan baska bir sey degildir.

Umarim elemanlar yanlarina guru sogan, tomatez, hiyarto, haslanmis yimirta falan neyin almislardir da bir cayira cimip piknik yapmislardir.:alkış:

Ömer Kaya
24.03.2009, 01:10
:):):):):)

28TS61
24.03.2009, 01:15
bu komedinin kaynagi nedir acaba :D

Hüseyin Kurt
24.03.2009, 08:14
Dönüşte radyodan dinlemişlerdir maçı :D

Recep Alkan
24.03.2009, 08:18
Yahu fena mi iste? 24 Saatlik güzel bir otobüs yolculugu yapmis oldular. Yolculuklari cok güzel gectigi icin sanirim önümüzdeki sezonda da böyle bir seyahat isterler.:D

Olayin saka olmayan yönü ise, ne demek yani bilet kalmadi? O stad kac kisilikse o kadarlik bilet satisa sunulmali. Yani benim stadim 5 bin kisilik, ben 15 bin kisilik bilet satacagim ve haksiz kazanc saglamis olacagim. Bunun ismi Hirsizliktan baska bir sey degildir.

Umarim elemanlar yanlarina guru sogan, tomatez, hiyarto, haslanmis yimirta falan neyin almislardir da bir cayira cimip piknik yapmislardir.:alkış:

bunu şuraya da bağlayabiliriz. demek sivasspor kulübü de beleş bilet verenlerden :)

Emirhan Ömeroğlu
24.03.2009, 08:46
oh olsun :D

zafer6161
24.03.2009, 09:25
yaw haber tamamen düzmece,Trabzonda nerde bulacan 77 bejek li,fasa fiso haber

Burçak
24.03.2009, 09:43
Basında çıkan öyle haberlere şahit oldum ki.
Bazen gazete okurken adım gibi emin olduğum bi olayı gazete tam tersi biçimde öyle anlatıyor ki. bilmeyenler inanıyor haliyle.
bu olay için demiyorum. ama abartı olasılığıda oldukça fazla.
Trabzondan 77 üni li 2 otobüs gidecek maça. bana inandırıcı gelmiyor :)

Trabzondan giden 8-10 kişi varsa içeri giremeyince diğerleriyle beraber sayılış hpsini Trabzondan gelmişler gibi haber yamıştır bu medya.
bu dediğim tahmin. ama daha önce yaptıkları haberlere bakarak bu tahmini oldukça yüksek ihtimal görüyorum:)

atigol
24.03.2009, 09:48
Bu olay doğru..benim bir arkadaşım bu kişiler arasında sivasa gitti şehrin dışında bekletildikten sonra geri geldi. maçtan sonra tüpçü demirörenin yanlarına geldiğini fakat yüzlerine bakmadan çekip gittiğini söyledi. Hepsi ana avrat küfretmişler tüpçüye.
Ayrıca komik değil trajıkomik bence çünkü hepimizin başına gelebilecek bir olay..düşünsenize evinizden başka memlekete maç izlemye gidiyorsunuz biletinizde var ama stada giremiyorsunuz hırsımdan ağlardım herhalde:)

atigol
24.03.2009, 09:51
Bazen gazete okurken adım gibi emin olduğum bi olayı gazete tam tersi biçimde öyle anlatıyor ki. bilmeyenler inanıyor haliyle.

Trabzondan giden 8-10 kişi varsa içeri giremeyince diğerleriyle beraber sayılış hpsini Trabzondan gelmişler gibi haber yamıştır bu medya.
bu dediğim tahmin. ama daha önce yaptıkları haberlere bakarak bu tahmini oldukça yüksek ihtimal görüyorum:)

Doğru giresun, ordu falan toplanıp öyle gitmişler

61SOYTÜRK61
24.03.2009, 09:53
çok iyi olmuş ççç ççç sen gel trabzonda oku bide utanmadan kalkıp bjk maçına git ççç zaten sivas lılarda sivasporu izlemye gitmiyo ya garipler tuttukları 2.takımı izlemye gidiyolar başka görme ihtimalleri yok ççç ççç ççç

Gökhan Bozyiğit
24.03.2009, 09:59

Tecrübelerime dayanarak kesinlikle katılıyorum. Ama ne olur ne olmaz biz yine de gülmeyelim başımıza gelmesin:).

İslam Sezer
24.03.2009, 10:36
demek ki neymiş sadece bilet almak yetmez birde rezervasyon yaptırmak gerekirmiş sivasta maç izleyebilmek için.
o bjk liler 12 saat gidiş 12 saat geliş 24 saatte otura otura basur olmuşlardır sinirden.

Miraç Atalay Çiftçi
24.03.2009, 10:56
2 otobüs gittiler oraya, hiç hak, hukuk arama fırsatı olmadı orada. Tüm medya orada maçtayken, hiç kimseye ulaşamadılar. 77 insandan bir akıllı çıkmadı ki maça girebilme ihtimalini arttıramadı. Hepsi mi salak bu gidenlerin yani.
Yuh!

Sümeyye Şahin
24.03.2009, 18:43
beter olsunlar ççç

Sefa
24.03.2009, 18:59
Arkadaşlar sivas emniyeti yaptı bu işi 3 otobüsü almamışlar ile ilkten bir sivaslıdan duyduğum bunu bütün takımlara yaptıkları fazla sevinmeyelim bence ne demişler gülme komşuna gelir başına.

Gökçebey
24.03.2009, 19:15
Arkadaşlar sivas emniyeti yaptı bu işi 3 otobüsü almamışlar ile ilkten bir sivaslıdan duyduğum bunu bütün takımlara yaptıkları fazla sevinmeyelim bence ne demişler gülme komşuna gelir başına.

Geçen sene buradan Sivas'a giden arkadaşlarımız vardı. Onlar da şehir dışında bekletildiler fakat maça da girdiler. Sivas emniyeti karşısında tıfıl üniversite öğrencilerini görünce işi sürüncemede bırakmıştır. Hapçı çarşıyı almasaydılar bakalım stada ne olurdu :D

Muhammet
24.03.2009, 19:18
2 otobüs mü bilmem ama Ktü'deki bjklilerin organize olduklarını biliyorum. Yani duvarların birine çarşı yazacak kadar cesur olduklarına göre..

Bu arada bunlar bir ççç hareketini hak ettiler. Ktüye uğrayayım, ilk iş anfideki bjklinin biriyle dalga geçmek. :D

Cengiz Çubukcu
24.03.2009, 19:18
bir insan olarak tabiki üzülmem gerekir ama işin içinde bjk ve taraftarları olunca ne üzülmesi mutlu bile oldum :) ben bu bjk'den öyle böyle değil hakikaten hiç hazzetmem ...

Sefa
24.03.2009, 19:19
Geçen sene buradan Sivas'a giden arkadaşlarımız vardı. Onlar da şehir dışında bekletildiler fakat maça da girdiler. Sivas emniyeti karşısında tıfıl üniversite öğrencilerini görünce işi sürüncemede bırakmıştır. Hapçı çarşıyı almasaydılar bakalım stada ne olurdu :D
Hapçı çarşı maça giderken kırıkkalede gecekondu'nun saldırısına uğradı alayı tırstı erkeklik yapanlarda döner bıçağına maruz kaldı :D

Harun Karadeniz
24.03.2009, 20:21
Trabzonda Trabzonspordan başka takım tutan çarpılır ççç ççç ççç

ugurTS1989
24.03.2009, 20:37
maca gıderken ılk deneyımlerıydı heralde:D

Alihan Ertürk
24.03.2009, 21:18
ççç Oh olsun onlara..

arimseli
24.03.2009, 22:31
Trabzonda Trabzonspordan başka takım tutan çarpılır ççç ççç ççç
Trabzon'u tutanlarlar niye çarpılıyor öyleyse!..

:)

Birde, bizimde Sivasla Sivas ta maçımız var. Benzeri bir olay bizim taraftarın da başına gelebilir ha.
Bence kimse şimdiden gülmesin..

pReN@_61
24.03.2009, 23:01
has olmuşlar :D

Misina
25.03.2009, 00:21
çççççççççççççççççççççççç