PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Elini Taşın Altına Koyma Sırası Bizde Arkadaşlar...

MetiN08
23.03.2009, 14:27
Arkadas bu Takim inancini kaybetmis kendilerine güvenmiyorlar daha bütün sorun burda, ilk maclardaki istek yok bazilerinde daha, yok o ciksin bu oynasin veya yok söyle degilde böyle oyniyalim bunlar bizim isimiz degil bunlar hepsini Ersun Hoca yapmasi lazim, benim bir önerim var bu takimin inancini geri getirmek icin. Ben inaniyorum bizim Takim kendisine biraz güvensin biraz hirs yapsin sahada biz bu sene Sampiyon oluruz, bence her oyuncuya özel bir mektup gibi birsey yazsak güvencini geri getirmesi icin, mesela icine yazabiliriz bizim icin Trabzonsporun ne demek oldunu bizlerin onlara nekadar inandimizi veya onlarin Sampiyon olduklarinda Trabzon icin bir efsane olacaklari tarihe gececeklerini, bizlerin bu Takim icin neler yaptimizi, bu takim sevgisi icin bir kac kisi canini aldini filan, onlarin kendilerine inanmalarini onlar inandimi herseyi basaracgina, bunun gibi seyler yazsak iste, burda bazi arkadaslar birtane Video klibi hazirlarsa onlar icin, eski maclardaki Gol sevinci, macdan sonraki kolbasti oynadilarinda taraftarlarin sevinci olan bir klib hazirlansa ve bir CDye aktarilsa cok süper olur. Sonra her oyuncuya birtane Mektup ve bir Cd verilse inan bana bunlarin güveni geri gelir kendilerine gelirler bizim icin belki oynarlar yine, yabanci oyuncular icinde kendi dilerinde yazilsa o mektup tamamdir bu is.

Cdler icin ücreti ben öderim kendi cebimden fiyati neyse ben ödicem söz yani, ama lütfen birseyler yapalim artik cünkü Sampiyonluk cok yakin ve bu sene cok kolay cünkü.

sizler ne düsünüyorsunuz bu konu hakkinda, Kalin saglicakla (kusura bakmayin türkcem biraz kötü :) )

Bide lütfen tartismayi birakalimda takima yardim edelim gec kalmadan

bordo61
23.03.2009, 14:29
Desteğe devam şampiyon olacağız (http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=10374)

Zafer BİLGİN
23.03.2009, 14:31
İyi günde değil,kötü günde yanındayız.

sahinsoy
23.03.2009, 17:17
bence bu sitede çokta demokratik bir düzen olmasına gerek yok site yönetimi moral bozucu mesajları veya konuları silmeleri daha doğru olur düşüncesindeyim.en azından herşey bitmemişken.bu siteyi bütün trabzonsporlu yönetici futbolcu taraftarı takip ediyo yazılanlarıda okuyo bence şugünlerde biraz budama gerekli.tek mesaj takıma sahip çıkılıp destek olunması yönünde veya öteki klüp konularında olabilir.

Ali Tunahan Güllü
23.03.2009, 17:18
hep destek tam destek her zaman!!!!!!!!!!!

genç61
23.03.2009, 17:24
o isi trabzondakiler yapsın artık maclarda gitsin bagırsınlar
tiyatro yeri degil orası butun gruplar birlessin artık on tane ayrı taraftar grubu olmasın
bide millet maratonda oturarak degil ayaga kalkarak mac izlesin otur diyene git evinde izle macı oturarak desin

fikir guzel arkadasım gercekten ama topcuların ayaga kalkması icin önce avni akerin hareketlenmesi lazım

61SOYTÜRK61
23.03.2009, 22:30
ya sormayın gaziantep maçındada trabzondaki martont ayağa kalkmadı diye yenildik!!!!!her şekilde trabzondakilleri eleştirmeye nekadar meraklısınız en küçük bir konu yada başlık bulmayın hazırsınız!!!!hey allahım...

Cafer Bulur
23.03.2009, 22:36
Takimin ayaga kalkmasi icin ortaya atilan her fikre sapka cikaririm,bu da onlara dahil.
Yalniz uygulanabilirligi konusunda süphelerim var.
Istendikten sonra hersey yapilir ama cesaret ettikten sonra...

Semih
23.03.2009, 22:39
Bize Her Yer Trabzon...

Bu kitabı okumaları istediğimiz etkiyi bırakacaktır.

buckler
23.03.2009, 22:46
sezon başından berii takıma destek değil köstek olan yerel medyamız ve yerel medyanınetkisiyle stada gelip sövüp sayan bilinçsiz seyircimizin istediği oldu sonunda... sezon başında eleştiri üstüne eleştiribaktılar takım gidiyor hemen şampiyonluk hesabı yapıp taraftara umut dağıttılar ki en ufak bi sekme olduğunda en iyi yaptıkları işi(eleştirmeyi) devam ettirsinler...sonunda oldu işte takım düşüşe geçti hemen aldılar ellerine kalemlerini.. ellerine kalemleri alan spor yazarlarımızın hangisinin futbolla alakası olduğuda ortada... çoğunun futbolla uzaktan yakından alakası yok.. sokak ağzıyla yorum yapıyolar...ve halada inandırabiliyorlar taraftarımızınn belli bir kesimini... bazen düşünüyorumda keşke takım bu kadar ileri gelmeseyd bu sene..sonuçta hedef avrupa kupaları ve büyük bi ihtimalle tutturcaz bu hedefii ama yinede düşünmekten alıkoyamıyorus kendimizi... tek dileğim lige verilen arada takımın toparlanıp tekrar sezon başındaki havayla devam edip mutlu sona ulaşması...eğerki ulaşamazsakta büyük bi sorun haline getirilmemeli bence...yeni bir takımız sonuçta ve bu kadro en az 5 senelik bi kadro.. sabır sabır sabırr...

Suha
23.03.2009, 23:00
metin arkdaşımzın düşüncelerii bence çok eyrindee..bu takım şampin olablirr.ama bu oyuncuları elinde..bunun içinde motivasyon şart..bu çalşmanın destek görmesi vede değerlendirilmesi lazımmm

ibrahim
23.03.2009, 23:05
hic fena bi fikir degil
bu site kitap bile yazdi ya 10 15 cdmi yapamiycak
tebrikler süper bi fikir

ibrahim
23.03.2009, 23:09
ya sormayın gaziantep maçındada trabzondaki martont ayağa kalkmadı diye yenildik!!!!!her şekilde trabzondakilleri eleştirmeye nekadar meraklısınız en küçük bir konu yada başlık bulmayın hazırsınız!!!!hey allahım...
simdide trabzon icindeki trabzon disindaki taraftar ayrimimi cikti?

MetiN08
23.03.2009, 23:15
sezon başından berii takıma destek değil köstek olan yerel medyamız ve yerel medyanınetkisiyle stada gelip sövüp sayan bilinçsiz seyircimizin istediği oldu sonunda... sezon başında eleştiri üstüne eleştiribaktılar takım gidiyor hemen şampiyonluk hesabı yapıp taraftara umut dağıttılar ki en ufak bi sekme olduğunda en iyi yaptıkları işi(eleştirmeyi) devam ettirsinler...sonunda oldu işte takım düşüşe geçti hemen aldılar ellerine kalemlerini.. ellerine kalemleri alan spor yazarlarımızın hangisinin futbolla alakası olduğuda ortada... çoğunun futbolla uzaktan yakından alakası yok.. sokak ağzıyla yorum yapıyolar...ve halada inandırabiliyorlar taraftarımızınn belli bir kesimini... bazen düşünüyorumda keşke takım bu kadar ileri gelmeseyd bu sene..sonuçta hedef avrupa kupaları ve büyük bi ihtimalle tutturcaz bu hedefii ama yinede düşünmekten alıkoyamıyorus kendimizi... tek dileğim lige verilen arada takımın toparlanıp tekrar sezon başındaki havayla devam edip mutlu sona ulaşması...eğerki ulaşamazsakta büyük bi sorun haline getirilmemeli bence...yeni bir takımız sonuçta ve bu kadro en az 5 senelik bi kadro.. sabır sabır sabırr...

Ya ben anlamiyorum Yerel medya köstekse biz destek olalim, biz niye göstermiyoruz onlarin arkasinda oldumuzu, bu forumda herkes kendisini övüyor baskasini övüyor baska birsey yapdiklari yok, sampiyonluk bukadar yakinken takimin halide ortada biz niye yardimci olmiyalim ya, birakin allah askina bir birimizle ugrasmaya heryer laf yetisdirmeye övmeye,kimse bize yardimci olmuyorsa biz kendimiz yapalim birseyler bu oyunculari motive etmek icin,keske benim türkcem iyi olsa ve türkiyede olsamda yapabilsem böyle seyler gidip kendim verirdim her oyuncunun eline ama nerde burdaki millet baska seylerin pesinde

61SOYTÜRK61
24.03.2009, 08:49
simdide trabzon icindeki trabzon disindaki taraftar ayrimimi cikti?

bilmem onu sürekli trabzondaki traftarı suclaynlara sorman lazım kardeşim...bize heryer trabzon ,trabzon hariç diyenlere sorman lazım...her fırsatta yenilginin faturasını trabzon seyircisine kesenlere sormak lazım..

MetiN08
25.03.2009, 01:08
Niye kimse ilgilenmiyor ya bu Konuyla

buckler
25.03.2009, 01:34
Niye kimse ilgilenmiyor ya bu Konuyla

kardeş benim neden o yorumu yaptığımı anladınmı şimdi? geçen sene hep beraber para topladık gazeteye ilan verdik tvye falan çıktı gücümüzü gösterdik..fedakarlığımızı gösterdik..taraftarlığımızı gösterdik..ama şöle bişe varki tribündeki taraftara sen ben akıl veremiyoruz onlara takıma destek vermeleri gerektiğini anlatamıyoruz.. yerel gazetelerimizde yorum yapan ve kendilerini spor adamı olarak gören şahıslar bu taraftarın akıl hocası oluyor malesef....inanan yokmu bu takıma sen ben gibi? var bir sürü var hemde peki senin destek olmanmı yoksa diğerlerinin köstek olmasımı bu takımı daha fazla etkiliyor? takım kötü gittiğinde görüyoruz hangisinin daha ağır bastığını..büyük bi protesto lazım bence yerel medyaya karşı... futbolculara senin benim değil hocanın vereceği gaz daha önemli.senin benim gibiler gider tribünde destek olur takımınaa..yeri geldiğinde protesto eder..bizim elimizden bu kadarı gelir..ne yazıkki bu takımı eleştirenler destek olanlardan daha çok inanılır oluyor... sen burda olumsuz yönde bi konu aç bak nasıl dolcak burası inanmayanlarla..

Tuncer AÇIL
25.03.2009, 01:40
Bize Her Yer Trabzon...

Bu kitabı okumaları istediğimiz etkiyi bırakacaktır.

Aynen katılıyorum.Okurken ağlarlar bile;)

el_conquistador
25.03.2009, 02:15
Arkadas bu Takim inancini kaybetmis kendilerine güvenmiyorlar daha bütün sorun burda, ilk maclardaki istek yok bazilerinde daha, yok o ciksin bu oynasin veya yok söyle degilde böyle oyniyalim bunlar bizim isimiz degil...

Metin kardesim, Video'larla futbolcularin moralini düzeltme taktigi yillardir var. Bunu cogu hoca uyguluyor. Özel kurumlar var, takimlarin hatta teker teker futbolcularin her mactaki performanslarini, istatistiklerini ölcen ve bunu Videoanaliz seklinde kulüplere sunan. Ve bu degerleri hocalar futbolcularla paylasiyor. Bunu cogu hoca röportajda söylemisti, futbolculara sadece hatalari ve yanlislari degil, dogru yaptiklari, güzel hareketleride gösteriliyorki, moral-motivasyonlari yerlerine gelsin, aslinda neler becerebildiklerini bilsinler. Yani bu yeni birsey degil. Onun disinda futbolcularin Trabzonspor'da oynamanin ne demek oldugunu ve bu camia icin sampiyonlugun ne demek oldugunu cok cok iyi kavramislar, bunu cogu röportajdada belirtmislerdi.

Bizim takim özgüvenini son haftalardaki maclardan sonra kaybetti, bunu özellikle son Antep macinda gördük. Genc ve sampiyonluk yarisinda tecrübesiz bir ekibimiz var ama bizim takim böyle sürecleri daha cok yasayacak ve böyle düsüslerden yeni cikislar yaratmayi ögrenmesi lazim. Takim olarak bir reaksiyon göstermesi lazim ama bunu biz taraftarlar veya baskasi disardan empoze ederek olmaz, bu süreci takim kendi icinde baslatmasi lazim. Onun icin bence biraz kendi hallerine birakalim, onlari destekleyip inandigimizi son haftalarda cogu kez gösterdik zaten. Takimin inanci kalmadigi görüsünede kesinlikle katilmiyorum, dedigim gibi bu sadece özgüven meselesi ve bunu tekrar yaratmak bizim elimizde degil.

Bizim taraftar ne yapsin peki diye sorarsaniz?!? Dogrusunu isterseniz, bir dahaki macta stadda kendi futbolcusunu isliklamasin, yuhlamasin, tezhürati biraktim, mac boyunca alkislasin, bence o yeter.