PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 26, 27, 28. Haftalar ve Şampiyonluk Yarışı

Vkgz
23.03.2009, 00:23
TRABZONSPOR P46

Trabzonspor vs Büyükşehir Bld.
Hacettepe vs Trabzonspor
Trabzonspor vs Gençlerbirliği

Sivasspor P50

Denizlispor vs Sivasspor
Sivasspor vs Antalyaspor
Konyaspor vs Sivasspor

Beşiktaş P49

Beşiktaş vs Kayserispor
Kocaelispor vs Beşiktaş
Beşiktaş vs Bursaspor

Fenerbahçe P44

Fenerbahçe vs Eskişehirspor
Galatasaray vs Fenerbahçe
Ankaraspor vs Fenerbahçe

Galatasaray P44

Gaziantepspor vs Galatasaray
Büyükşehir Bld. vs Galatasaray

Vkgz
23.03.2009, 00:24
bu 3 hafta sonunda yukarıdaki 3 takımın -Sivas, Beşiktaş, Trabzonspor- diğer ikisinden yrılacağını tahmin ediyorum

krdnz
23.03.2009, 00:38
Sivasın denizli ve konyayla maçları var.:rolleyes:

Cabri61
23.03.2009, 00:46
sivas 3 maçta 9 puan alırsa bu sene şampiyon olur bana göre

Talha.YILMAZ
23.03.2009, 03:08
Fikstür olarak Tüm Takımlardan avantajlıyız ama O avantajı Kullanacak Takım yok.

yattara06
23.03.2009, 03:21
bizim için çok avantajlı bir seri.beşiktaş bu 3 maçta en az 4 puan kaybeder.sivasın rakipleri düşme hattındaki iyi oynayan takımlar son dönemdeki.gs fener konuşmaya gerek yok birbirlerini yesinler.ama sorun şu ki bu 3 haftalık avantajı KULLANABİLECEKMİYİZ??? denizli konya kek maçlar diyoduk olmadı belediyeye de rahat maç olarak bakıyoruz inş. bi sıkıntı olmaz. ben biraz gençler den çekiniyorum o kadar. hacettpeli oyuncular bu saatten sonra düşmemeiz imkansız die röportaj veriyolar.HAYIRLISI DİYELİM

sessizkral_1
23.03.2009, 03:34
TRABZONSPOR P46

Trabzonspor vs Büyükşehir Bld. 3
Hacettepe vs Trabzonspor 3
Trabzonspor vs Gençlerbirliği 3

3 GALİBİYET : 9 Puan

Sivasspor P50

Denizlispor vs Sivasspor 1
Sivasspor vs Antalyaspor 1
Konyaspor vs Sivasspor 0

2 BERABERLİK 1 MALUBİYET : 2 Puan

Beşiktaş P49

Beşiktaş vs Kayserispor 0
Kocaelispor vs Beşiktaş 3
Beşiktaş vs Bursaspor 1

1 GALİBİYET 1 BERABERLİK 1 MALUBİYET : 4 Puan

Buna göre 3 maç sonucu Puan durumu

1- Trabzonspor : 54
2- Beşiktaş : 53
3- Sivasspor : 52

(Gençler maçı beraberlik gibi koksada galibiyet yazdım,bursanın beşiktaşı yenme olasılığıda var ona bakılırsa.Hatta olaslı 1 malubiyet bile olsa sivası kendi evinde yeneceğimizede inanıyorum.)

Medallion
23.03.2009, 06:10
TRABZONSPOR P46

Trabzonspor vs Büyükşehir Bld. 3
Hacettepe vs Trabzonspor 3
Trabzonspor vs Gençlerbirliği 3

3 GALİBİYET : 9 Puan

Sivasspor P50

Denizlispor vs Sivasspor 1
Sivasspor vs Antalyaspor 1
Konyaspor vs Sivasspor 0

2 BERABERLİK 1 MALUBİYET : 2 Puan

Beşiktaş P49

Beşiktaş vs Kayserispor 0
Kocaelispor vs Beşiktaş 3
Beşiktaş vs Bursaspor 1

1 GALİBİYET 1 BERABERLİK 1 MALUBİYET : 4 Puan

Buna göre 3 maç sonucu Puan durumu

1- Trabzonspor : 54
2- Beşiktaş : 53
3- Sivasspor : 52

(Gençler maçı beraberlik gibi koksada galibiyet yazdım,bursanın beşiktaşı yenme olasılığıda var ona bakılırsa.Hatta olaslı 1 malubiyet bile olsa sivası kendi evinde yeneceğimizede inanıyorum.)

Bunlar temennilerin anlasilan :) Bence Sivas ve BJK en az 7 ser puan cikarir. Biz 9 cikarirsak (pek guvenemiyorum takima ama)

SS 57
BJK 56
TS 55

olur.

30. hafta Sivas i yenip, ikincilige cikariz.

Hüseyin Kurt
23.03.2009, 08:04
Galatasaray ve Fenerbahçe bu 3 maç sonunda ligden iyice kopar.
Beşiktaş en an 5-7 puan alır,herşey Kayseri maçına bakar.
Sivas,deplasmanda Konya'ya yenilmez ama Denizli maçı belli olmaz.

Biz 3 maçta 9 puan alalım da o zaman konuşuruz...

BALKAN 06
23.03.2009, 08:12
görün bakın gs de bjk de potanın içinde olacaktır son haftaya kadar
çünkü biz çok garip işler yapıyoruz adamların ekmeğine yağ sürüyoruz.

hayatta 3 bacıların şampiyon olmasını isteyeceğimi zannetmiyordum ama biz olamaz isek sivas olmasın da kim olursa olsun
Denizli-Antalya-Konya kolay gibi görünüyor ama sivas bunlara takılacaktır mutlaka
yada inşallah takılır.

Emirhan Ömeroğlu
23.03.2009, 08:23
bu saatten sonra diğer takımların ne yaptığı hiç önemli değil.. biz kendi işimize bakım kalan maçlarımızı kazanmalıyız.. bu saatten sonra kalan maçlarımızı kazanıpta şampiyon olamassak bırakın olamayalım ama biz kendi işimize kazanmaya bakalım..

arifemre
23.03.2009, 08:45
şimdiden sonra 4te 4 yaparsak lideriz.
bu sezn hiç 4 te 4 yapamadık. ilk olsun...

Kazım Uzunboy
23.03.2009, 09:21
Sivas ve Bjk bu 3 maçtan en az 2 galibiyet ve 1 beraberlik alabilir.

Biz umarım 3 galibiyet alırız. :S

halil ibo
23.03.2009, 09:31
Bu üç haftada puanlar alarak yola devam etmeliyiz ve rakiplerimizin puan kaybetmesi için bol bol dua etmeliyiz.

BEYTEKİN61
23.03.2009, 09:53
arkadaşlar biz 3 maçımızı da alalım ondan sonra seyre bakalım. bu zamana kadar çok fırsatlar geldi değerlendiremedik. özellikle bu hafta. rakiplerin ne yaptığı önemli değil. biz kazanamadıktan sonra birşey değişmiyor.sivas maçına kayıpsız gitmeliyiz 3 maçta 9 puan. sivas ı yenip liderliğe otururuz.

ilteriş
23.03.2009, 09:57
ibb ve gençler maçları zor geçecek.hacettepede can havli ile oynayacak.ilk yarıdaki gibi takım ruhu ve yüksek mücadele gücüyle oynarsak bu maçalrdan dokuz puan çıkarırız.o zaman tekrar havaya girerriz.ama antep maçındaki gibi oynarsak vay halimize yarışa havlu atarız.herşeye rağmen matematiksel olarak şansımız var.

Sivasspor P55

Denizlispor vs Sivasspor 1 puan
Sivasspor vs Antalyaspor 3 puan
Konyaspor vs Sivasspor 1 puan

Beşiktaş P55

Beşiktaş vs Kayserispor 3 puan
Kocaelispor vs Beşiktaş 0 puan
Beşiktaş vs Bursaspor 3 puan

Fenerbahçe P53

Fenerbahçe vs Eskişehirspor 3 puan
Galatasaray vs Fenerbahçe 3 puan
Ankaraspor vs Fenerbahçe 3 puan

Galatasaray P47

Gaziantepspor vs Galatasaray 0 puan
Galatasaray vs Fenerbahçe 0 puan
Büyükşehir Bld. vs Galatasaray 3 puan

benim tahminim böyle bizim takımla ilgili tahmin yapmıyorum yapamıyorum.

Anıl Caner
23.03.2009, 10:02
Yahu hiç ilgilenmeyin diğer takımların maçlarıyla. Maçlarımızı kazandığımız sürece, hatta söylüyorum 3 maçtan 9 puan aldığımız takdirde tekrar en tepedeyiz. Bizim yapmamız gereken maçlarımızı kazanmak. Aman biz kaybettik onlar da yenildi muhabbeti olmasın artık. biz kazanalım, vallahi diğer maçların hiç bir önemi yok.

Kubilay ŞAHİN
23.03.2009, 12:27
Yahu hiç ilgilenmeyin diğer takımların maçlarıyla. Maçlarımızı kazandığımız sürece, hatta söylüyorum 3 maçtan 9 puan aldığımız takdirde tekrar en tepedeyiz. Bizim yapmamız gereken maçlarımızı kazanmak. Aman biz kaybettik onlar da yenildi muhabbeti olmasın artık. biz kazanalım, vallahi diğer maçların hiç bir önemi yok.

Aynen Katılıyorum..

Yok şu şöyle yapar yok bu böyle yapar.. Bırakalım arkadaşlar, Biz görevimizi yapalım kazanalım gerisi gelecektir zaten hesaba gerek kalmaz..

Zaten ne zaman hesap yapmaya kalksak bir türlü tutmuyor..:) En iyisi yapmayalım lig sonunda görelim :)..

Kazım Uzunboy
23.03.2009, 12:30
Maçların tarihleride açıklansa keşke, hesap kitap edelim bizde hangi maçlara gidebiliyoruz..

Ali Tunahan Güllü
23.03.2009, 12:33
şuan kötü olsakta en avantajlı fikstür yine bizim inşallah ibb maçı bizim yeniden doğmamız için yardımcı oolur...arayı iyi kullanmalıyız....

iso_4939
23.03.2009, 12:37
evet bu sezon hep ılkleri yasadık denizli deplasmanda aldıgı ılk 3 puan ts.konya kalecesının panterlestıgı tek mac ts.derbılerde kazanamayan tek takım ts.sampıyonluga oynayan dört takımnda bu sezon kötü olması ve bızımde kötü olmamız.süperlig de en cok gol pozısyonuna giren ve atamayan tek takım ts.avrupanın en becerıksız forvetleri bizde...daha ne dıyeyım var ama sınırden yazamıyorum...

sessizkral_1
23.03.2009, 12:49
Bunlar temennilerin anlasilan :) Bence Sivas ve BJK en az 7 ser puan cikarir. Biz 9 cikarirsak (pek guvenemiyorum takima ama)

SS 57
BJK 56
TS 55

olur.

30. hafta Sivas i yenip, ikincilige cikariz.

Temenni değil tüm maçları izleyen birisi olarak yazdım bunları.Sivas zaten teknik kapasitesi düşük bir takım.Heleki kapalı ve hırslı oynayan takımlara karşı pasif kalıyorlar.

Sivas denizli gibi bir takımı yenemeyeceği gibi Konya gibi bir takımdanda asla puan A-L-A-M-A-Z.3 hafta sonra ne demek istediğimi tekrar tartışırız.

oflu engin
23.03.2009, 12:58
derbileri kazanmakla bir şey olmuyor.bjk da derbileri kazanamadı bu mantıkla bursanın lider olması lazımdı.şampiyonluk sürecinde bizden istenilen takımı desteklemek bu takım için ter döken her bireye aynı mesafede olgunlukla ve hoşgörüyle yaklaşmak.bunu yapmak zor olmasa gerek.bu üç maçı alınca ve rakiplerde dediğiniz gibi puan kaybedince çok merak ediyorum bu forumlarda umutsuzluk tohumları dağıtanlar futbolcuları yerden yere vuranlar hocayı beğenmiyenler ne yazacak.şampiyonluğu beklediğim gibi bunuda sabırsızlıkla bekliyorum.

Ümit Tekşan
23.03.2009, 13:01
Vallahi bu 3 maçı alırsak eğer , kayıpsız geçersek %80 liderlik koltuğuna otururuz. İnşallah

Mustafa Ayazoğlu
23.03.2009, 13:06
3 te 3 yapabiliriz! Diğer hiç bir takım Sivas, Beşiktaş, Fenerbahçe, Galatasaray 3 te 3 yapamaz!

Zeki Şevik
23.03.2009, 13:12
Kimin ne alacağına bakmadan tüm maçlarımızı kazanmaya bakmaktan başka çare yok. Şu bir gerçekki çok rahat yakalayabileceğimiz bir şampiyonluğu bu sene çok zorlaştırdık. Artık şampiyonluk, bizim kazanacaklarımızın yanında başkarının kaybetmesine bağlı. Bundan sonra tüm maçlarımızı kazanmamız halinde sadece 3. lük garanti. Ama bunların hepsi bir yana, bırakın Trabzonspor un şampiyonluğa oynamasını, önümüzdeki 3 maçta Trabzonspor her durumda favoridir. Ama son haftalarda gördük ki favori olmak bişey ifade etmiyor. Çıkıp sahada mücadele edip kazanmak gerekiyor. Kaçıncı olursak olalım, ama yeterki oynadığımız tüm maçlarda kazanmayı isteyelim. Kazanmayı hakedecek bir oyun oynayalım. Belki yine puanlar kaybederiz. Ama bu sezonu güzel oyunlar çıkardığımız maçlarla bitirirsek en azından seneye büyük umutlar taşıyacağız. Yok bu haftaki Antep maçındaki gibi oynarsak, seneye de "acaba" larla başlarız.

zahido
23.03.2009, 13:49
Her maca final gozuyle bakmamiz lazim.. Onumuzdeki 3 mac degil onumuzdeki ibb maCi demmemiz lazim.. Yonetim bu konuda yanlisa dusmustur.. Surekli olarak onumuzdeki 4 mactan sukadar puan almaliyiz falan diyerek oyuncularida kastilar.. Halbuki sadece denizli macini eya konya macini dusunuyoruz demis olsak o maclari alirdik diye dusunuyorum..

MetiN08
23.03.2009, 13:51
Arkadas bu Takim inancini kaybetmis kendilerine güvenmiyorlar daha bütün sorun burda, ilk maclardaki istek yok bazilerinde daha, yok o ciksin bu oynasin veya yok söyle degilde böyle oyniyalim bunlar bizim isimiz degil bunlar hepsini Ersun Hoca yapmasi lazim, benim bir önerim var bu takimin inancini geri getirmek icin. Ben inaniyorum bizim Takim kendisine biraz güvensin biraz hirs yapsin sahada biz bu sene Sampiyon oluruz, bence her oyuncuya özel bir mektup gibi birsey yazsak güvencini geri getirmesi icin, mesela icine yazabiliriz bizim icin Trabzonsporun ne demek oldunu bizlerin onlara nekadar inandimizi veya onlarin Sampiyon olduklarinda Trabzon icin bir efsane olacaklari tarihe gececeklerini, bizlerin bu Takim icin neler yaptimizi, bu takim sevgisi icin bir kac kisi canini aldini filan, onlarin kendilerine inanmalarini onlar inandimi herseyi basaracgina, bunun gibi seyler yazsak iste, burda bazi arkadaslar birtane Video klibi hazirlarsa onlar icin, eski maclardaki Gol sevinci, macdan sonraki kolbasti oynadilarinda taraftarlarin sevinci olan bir klib hazirlansa ve bir CDye aktarilsa cok süper olur. Sonra her oyuncuya birtane Mektup ve bir Cd verilse inan bana bunlarin güveni geri gelir kendilerine gelirler bizim icin belki oynarlar yine, yabanci oyuncular icinde kendi dilerinde yazilsa o mektup tamamdir bu is.

Cdler icin ücreti ben öderim kendi cebimden fiyati neyse ben ödicem söz yani, ama lütfen birseyler yapalim artik cünkü Sampiyonluk cok yakin ve bu sene cok kolay cünkü, bu sene sampiyonluk mecur degil ama bu sene olmak cok kolay bu sanzi kacirmamak lazim.

sizler ne düsünüyorsunuz bu konu hakkinda, Kalsin saylicakla (kusura bakmayin türkcem biraz kötü :) )

EMRAH ERTEMOĞLU
23.03.2009, 13:52
Tony sylvayı kimse hesaba katmıyor ilginç.:)

Vkgz
23.03.2009, 15:36
tolga kendi kalesine gol atacak seğil o maçları kaldırır

Sufyu_41
23.03.2009, 15:40
Sivas maçına kadar mutLaka 3 maçta 9 puan aLmalıyız.Ve alıcaq güçteyiz...

Hüseyin İlkin
23.03.2009, 15:41
Üç maçlık kolay gibi gözüken bir fikstürümüz var. Bunu kullanmak lazım. 9 puan alırsak çok iyi olur. Sivas maçına bomba bir şekilde çıkarız. Ama buradan yaşayacağımız her kayıp, bizi daha da umutsuzluğa iter. Üç puan 9 puan 6 haftalık puan kayıplarını unutturur.

7 AHMET 7
23.03.2009, 15:45
üç maçı alamaya en yakın takım trabzonspor. yeter ki kendimize gelelim

Süleyman50
23.03.2009, 16:00
ilk önce sivas maçına kadar 3 te 3 yaparsak tekrar takıma güven ve moral gelir ama bu forvetlerle nasıl olacak .......

oktay61
23.03.2009, 16:05
sivas 3 maçta 9 puan alırsa bu sene şampiyon olur bana göre

Bana göre de öyle olur maalesef, Denizli ve Konya'ya zerre kadar güvenim yok, el bebek gül bebek anadoludan şampiyon ayağına sivası ağırlayıp, puanlarla yollarlar, aynı şekilde antep de İddaa ediyorum konya, denizli ve antep maçlarına bakın sivas ın öpüşe koklaşa verecekler puanı. Tek umudum biz her maçı kazanırız sivas dahil son maçta gs nin epey bir gıcığı var sivasa bu yıl çelme takarlarsa o da zor maalesef

Hüseyin İlkin
23.03.2009, 16:09
Sivas üç maçta 9 puan alsın. Sende maçlarını kazanırsan ertesi hafta puan farkını 1'e indirme şansın var. Ondan sonra ligin sonuna kadar kayıpsız gitmezler herhalde. Sen kazandığın sürece sorun yok. Sorun sen uyduruk puan kayıpları yaptığında ortaya çıkıyor. Bu üç haftada uyduruk puan kaybı yapmamamız lazım.

M.Kılıç50
23.03.2009, 16:13
lambabahce her üc maci´da Kaybetcek herhalde... öyle olcak gibime geliyor ??

tskolik34
23.03.2009, 16:47
hiçbirzaman ders almıyoruz değil mi ? yine başladık 3 maç kolay hepsine 3 puan koymalar fark atmalar takım iyi oynamıyor gol atamıyoruz önce onların düzelmesi lazım

MuratJ
23.03.2009, 16:49
4 maç 12 puan alır 4 hafta sonra puan farkıyla lider oluruz diyordum ama futbolcular bizim kadar istiyo gibi görünmedi antep macında. bu hafta tüm rakiplerin puan kaybetmesi umutlarımızı yeşertti. 3te 3 yapmaktan başka çare yok inşallah olur.

fatihaltun08
23.03.2009, 16:58
Vallahi bu 3 maçı alırsak eğer , kayıpsız geçersek %80 liderlik koltuğuna otururuz. İnşallah

bende bu olaya katılıyorum onumuzdekı 3 macı alırsak lideriz ayrıca bu foruma gırmek ıstemıyorum nıyemı bu kadar ınancsız ınsanlar var anlamıyorum sızler mac kaybettıgı ıcınmı bu kadar umutsuzz olur ya sen renkleremı asıksın bız deılmıydık en zor gununde de umudu olan ıhtımaller varken nıye boyleyız anlamıyorum

kemaLAZ61
23.03.2009, 17:26
Sivas ve Besiktasin maclari cok cok zor. Bu 3 hafta kesinlikle bizim isimize yariyacak. 3 hafta sonra tablo böyle olur bence:

Trabzonspor 55

Besiktas 54

Sivasspor 54

Samet Yildirim
23.03.2009, 17:28
TS maclarina bakarsak en iyi maclar bizim fakat onuda sonuclra yansitmak lazm...

Rakiplerimizin maclari haketten zor...

Selokurt
23.03.2009, 17:39
Besiktas kayseri kocelispor ve bursa maclarindan 9 puan alirsa sampiyon olurlar, hic derbileri var demeyin cunku besiktas bu 3 macta 9 puan alirsa fb ve gs puan kaybedecektir. Puan farki 8,9 bile cikabilir ve besiktas bunlarla berabere kalsa yine onde olacaklar. Ama besiktas bence kendi evinde yener cunku son yillarda hep yenmesi lazim ve stres altinda ciktilar maca ama bu yil derbilere rahat cikacaklar ve rakipleri kazanmak zorunda zaten birtek fbyi son yillarda yenemiyorlar evinde benim hatirladigim gsyi yeniyorlar icerde, tabi bunlarin hepsi besiktasin onunde 3 maca cok bagli. Bana gore tek rakibimiz besiktas umarim puan kaybederler ozelikle kayseri macinda. belediye macindan korkuyorum diger 2 macta bir sekilde 3 puani aliriz evet size katiliyorum fikstur bize yana umarim kullaniriz.

Mehmet Zeki
23.03.2009, 18:34
Butun takimlar icin zor bir periyot. 3 de 3 yaparsak sampiyonlugun en buyuk adayi yine oluruz.

pReN@_61
23.03.2009, 18:36
sivas maçına kadar puan kaybetmezsek çok avantajlı duruma geçeceğiz

Muhammed KOÇ
23.03.2009, 18:46
Sizce Bu Maçlardan Kaçar Puan Toplarız? Şampiyonluk Çok mu Uzak?
Desteğe Devam... ŞAMPİYON OLACAĞIZ!!! ‎
26, 27, 28. Haftalar ve Şampiyonluk Yarışı
...

Her gün şampiyonluk ve kalan maçlarla ilgili başlık açılmaya başlandı.. tamam biz de istiyoruz şampiyon olmayı ama amacı aynı başlıklarda farklı şeyler yazmanın bi anlamı yok ya..

Cihad Varlı
23.03.2009, 18:49
En avantajlı biz görünüyoruz umarım yüzümüze gözümüze bulaştırmayız..

kemaLAZ61
23.03.2009, 19:06
Yazi tura atin, dik cikarsa Sivas sampiyon.

orhan42
23.03.2009, 19:15
Sivas'ın işi zor üç takımda düşme hattında..Özellikle Denizli ve Antalya'dan gailibiyet bekliyorum..Herifçioğulları bize kök söktürmüştü..Bizim maçlarla ilgili yorum yapamacağım..Bu anlayış ve ruhsuzlukla 3 maçı da kaybetme ihtimalimiz var..İnşallah ara bize yarar da 3te 3 yapar toparlanırız..

alper*
23.03.2009, 19:19
Hala ne hesabı arkadaşlar.Anlamadım ben.
Şampiyonluk falan yok.Boşuna ümitlendirmeyin milleti.

ofluoglu
23.03.2009, 19:19
bu uc macı almak sart
destege devam
moralinizi bozmayin arkadaslar

slmn
23.03.2009, 19:50
Şansımızın tuttugu takımlara karsı oynuyoruz.Biraz akıllı olursak sorun olmaz

BDiler61
23.03.2009, 19:56
3 macida alip rakiplerin puan kaybetmesini bekleyecegiz.

The Legend
23.03.2009, 20:13
bakalım denizli ile konya sivasa karşıda bize oynadıkları gibi mi oynayacaklar. gelen-giden sivasa yatıyo..

Muhammet*
23.03.2009, 20:38
9 maç kaldı buraya kadar gelmişken pes etmek olmaz 9 hafta ve 4 puanlık fark var karamsar olmak yerine sonuna kadar inanmak gerek

Furkan Dündar
23.03.2009, 20:41
Karamsarlığa gerek yok tabikide ama birazda takımdan istek görmek lazım 9 hafta kaldı ölümüne oynamalılar ve en iyisini yapmaya çalısmalılar .

Cafer Bulur
23.03.2009, 20:43
Rakiplerimizin ne yaptigi bizi simdilik ilgilendirmemeli.
Bir gercek var ki,o da önümüzdeki 3 maci almamiz halinde cok iyi yerlerde olacagimiz gercegidir.
Bu maclardan 9 puan cikaramazsak sampiyonluk hayal olur.

Furkan Dündar
23.03.2009, 20:44
Cafer abi haklı eğer 3 maçı alırsak kesinlikle şampiyonluk yolunda büyük ilerleme yapmış oluruz

Necat Ulusoy
23.03.2009, 20:52
aslinda umutsuz olmak istemiyorum.ama söyle gercekci bakinca bu 3 mactan toplayabilecegimiz garanti puani 4 gorüyorum.
eger takim yeniden toparlanip saha kalkarsa ve 9 puan alirsak iste o zaman sampiyonluk sansimiz %60 demektir.
Neden olmasin,hayden usaklar !!!

AYYILDIZ
23.03.2009, 20:54
Bu 3 maçı alırsak şampiyon olmamız engellenemez.

10-61
23.03.2009, 21:08
İlk yarıda yendiğimiz 3 rakibi de yenebilir miyiz acaba?bence şu halimizle imkansız,bu saatten sonra şampiyonluk kaf dağının ardında.Olabilmemiz için bırakın 3 maçı Sivas ta dahil 4 maçı almamız lazım,işte o zaman ibre bizden yana döner ama maalesef olabileceğini zannetmiyorum.

Egemen Yılmaz
23.03.2009, 21:16
O maçı alırsak, şu maçı verirsek şeklinde düşünmek bence çok yersiz. Bence bu isteksiz ve ciddiyetsiz oyunla ikinci ligde bile şampiyon olunmaz. Tabi fiziksel bir düşüş de bu duruma yol açmış olabilir ancak geldiğimiz noktadaki durum bu.

Eğer ligin ilk yarısında sergilediğimiz oyunu -hiç değilse defansif açıdan- sergileyebilirsek işte o zaman şampiyonluğu konuşuruz. Ama ne yazık ki bizim form grafiğimiz azalarak ilerliyor...

ofluhalit
23.03.2009, 21:33
son haftalardaki oyunla hiçbir maçı çantada keklik göremeyiz ne içerde ne dışarda.tek umudum lige verilen arada biraz olsun takımın sezon başındaki istekli arzulu futboluna dönme ihtimalidir.

Medallion
23.03.2009, 21:37
Ben ikicilige raziyim bu sezon. Ve bu da cok zor degil, biraz mucadele...

Hicbirsey beklemedigimiz bir sezonda ver elini sampiyonlar ligi...

Sampiyonluk deyince bizim takim kaldiramiyor :)

Mira_61
23.03.2009, 21:52
Ya anlamıyorum insanları.İnanmıyorsanızda sizi ilgilendirir.Neden buraya gelip diğerlerininde moralini sıfırlıyorsunuz?Ben hala İ-NA-NI-YO-RUM!!!

ErtuGrul
23.03.2009, 22:43
Sivas bu 3 haftada puan kaybetmez...sampiyon anadoludan gazi ile elbebek gul bebek maclarini alir...belki bizim macimizda berabere kalirlar...umutsuz olsamda, insallah demekten baska bisey gelmiyor elimden...

Semih
23.03.2009, 22:46
İkincilik beni fazlasıyla memnun eder.
Şu şampiyonlar ligi pastasından biz de fayadalanalım hele.

Sonrası zaten şampiyonluk:)

Ahmet Kuru
23.03.2009, 22:59
Kilit 30.hafta...
Kayseri'yi yeniyoruz lideriz...
Ondan sonrası ozaman gelsin konuşuruz...

@FLU
23.03.2009, 23:01
arkadaslar ben bu duruma 29 haftada sivas maçına da eklemek istiyorum

benim düşüncem 29. hafta , ya gene şampiyonluk şarkıları söyleri yada birbirimizi yeriz .

büyükşehir , hacettepe , gençlerbirligi , sivas maçlarından en az 9 puan çıkarırsak tekrar liderligi bile alırız , 12 puan toplarsak bu 4 maçta şampiyonluk şarkılarını burda degil caddelerde bile söylemeye başlayabiliriz :)

Vkgz
23.03.2009, 23:18
3 maçta 7 puan zirvede tutar bizi

İskender Çakmak
23.03.2009, 23:29
bizim fikstür daha avantajlı gerçi geçtiğimiz haftalarda da avantajlıydık ama kullanamadık bari bu sefer kullanalım son haftaya kafa kafaya girmemiz lazım son 4 haftada kesin şampiyonuz çünkü hepsi birbirleriyle oynuyor HaDİ TRABZONUM sende üzüldün bizde artık sevinme zamanı

cellchook
23.03.2009, 23:31
besıktasın ınonude hem fb hem gs ı yenecegıne ınanmıyorum ya 4 puan kaybedecekler ya 3 puan...asıl rakıp sıvas,yunanıstan gıbı oynuyorlar ve kazanıyorlar..tek sansımız sıvası sıvasta yenmek...
bu sene basından berı sampıyonluk son haftaya kalacak dıyorum ve eyvah dıyorum...zor macı kaldıramama sendromu bızde yıllardır var...

Egemen Yılmaz
23.03.2009, 23:32
Ya anlamıyorum insanları.İnanmıyorsanızda sizi ilgilendirir.Neden buraya gelip diğerlerininde moralini sıfırlıyorsunuz?Ben hala İ-NA-NI-YO-RUM!!!

Eğer inanıyorsanız o da sizi ilgilendirir, sırf moral vermek için düşündüğümüz şeyleri söylemeyecek miyiz? Zaten burası "şampiyonluğa inanıyoruz" başlığı falan da değil.

ÇaGaTaY
23.03.2009, 23:35
Evet ligin kaderi 3 maç sonunda belli olur.. burada 3 de 3 yapan şampiyonluğu vermez.. Biz bu 3 haftada havlu atarsak şampiyonluk için beşiktaşı desteklerim sivastansa.. O sivası şampiyonlar liginde görmeyi hazmedemem

Egemen Yılmaz
23.03.2009, 23:45
"Şampiyon olacağım" diyen takımın şu önümüzdeki 2 maçı hangi şart altında olursa olsun alması lazım, bu galibiyetler kuşkusuz hem puan cetvelinde işe yarayacak hem de takımın şu günlerde biraz kaybetmeye başladığı özgüveni geri getirecektir.. Ama eğer yine puanlar kaybedersek şampiyonluk artık hayal olur diyebiliriz, yine de ne olursa olsun bu yıl, yeni oluşmuş takımımız için hayli önemli bir yıl ve yine her şeyi silip baştan başlamaya kalkmazsak bu takım önümüzdeki yıllarda eminim şampiyonluklar kazanacaktır.

Fatih BALTA
24.03.2009, 04:34
Önümüzdeki 3 maçlık periyot rakiplerimizin maçlarına göre daha kolay.Bu 3 haftadan kayıpsız çıkarsak ligdeki konumumuzu sağlamlaştırmanın yanısıra takımın kaybolan özgüveninin yerine gelmesi açısından çok önemli.

Gökçebey
24.03.2009, 08:32
Şampiyonluğun formülü 3+1

BALKAN 06
24.03.2009, 08:33
Şampiyonluğun formülü 3+1
Gökçe Abi
3+1 derken?

Gökçebey
24.03.2009, 08:35
Gökçe Abi
3+1 derken?

Önümüzdeki 3 hafif maç + sonrasındaki şampiyonluk maçı (sivas)

hüseyin1975
24.03.2009, 09:08
TRABZONSPOR P46

Hacettepe vs Trabzonspor

Sivasspor P50

Denizlispor vs Sivasspor
Sivasspor vs Antalyaspor
Konyaspor vs Sivasspor

Beşiktaş P49

Beşiktaş vs Kayserispor
Kocaelispor vs Beşiktaş
Beşiktaş vs Bursaspor

Fenerbahçe P44

Ankaraspor vs Fenerbahçe

Galatasaray P44

Bu maclarin sonunda Puan Tablosu söyle olur diyorum:

TRABZON 55 Puan
Sivas 54 Puan
BJK 53 Puan
---------------------

toksoy61
24.03.2009, 09:22
Takımın son haftalardaki performansı göz önüne alındığında ve buna içerde küfreden, hakaret eden, yuhlayan, aşağılayan, sabırsız seyircimizde eklenince içerde maç kazanacağımızı sanmıyorum. kötümse deyin ne derseniz deyin.
rakiplerimize göre maçlarımız sadece kağıt üstünde kolay gözüküyor. maç sahada kazanılıyor(konya-denizli). sivas her maçında puan kaybedebilir. beşiktaşın maçları zor, fener ve gs zaten kötüler onlarında puan kaybetmeleri muhtemel...

Gökçebey
24.03.2009, 09:26
Takımın son haftalardaki performansı göz önüne alındığında ve buna içerde küfreden, hakaret eden, yuhlayan, aşağılayan, sabırsız seyircimizde eklenince içerde maç kazanacağımızı sanmıyorum. kötümse deyin ne derseniz deyin.
rakiplerimize göre maçlarımız sadece kağıt üstünde kolay gözüküyor. maç sahada kazanılıyor(konya-denizli). sivas her maçında puan kaybedebilir. beşiktaşın maçları zor, fener ve gs zaten kötüler onlarında puan kaybetmeleri muhtemel...

Bu konuyu yemekte görüşelim :D

Hüseyin İlkin
24.03.2009, 10:47
Sivasspor-55
Trabzonspor-55
Beşiktaş-54
Fenerbahçe-49
Galatasaray-48

Bu üç maçlık dönemeçten böyle bir sonuç çıkar diye tahmin ediyorum. Tabii ligimiz öyle bir hal aldıki sadece tahmin ediyoruz. Mesela Fenerbahçe 0 puan bile alabilir. Ama aynı zamanda 9'da yapabilir. Haftadan haftaya değişiyor her şey. Bizim için kazançlı, rakiplerimiz için kötü bir dönem olur umarım.

OFLU
24.03.2009, 11:09
en iyi fikstur sivasin, bu gazla sampiyon olabilirler..

ilteriş
24.03.2009, 11:12
şampiyon olmak istiyorsak bahaneyi bir kenara bırakıp kelle koltukta bu üç maçı alacağız başka yolu yok.

Miraç Atalay Çiftçi
24.03.2009, 11:14
Biz bu futbol ve gol atamama becerisiyle önümüzdeki 3 maçtan 9 puan alamayız. Kaybedilen o ruhu yakalamamız lazım ayrıca öncelikli olarak.

Adem Erdoğan
24.03.2009, 11:16
Hükmende olsa bu 3 maçı almalıyız şampiyon olmak istiyorsak.9 puandan 2 puan bile kaybetsek şampiyonluk başka baharlara.

Emirhan Ömeroğlu
24.03.2009, 11:17
Fikstür avantajı bizde 8jk nin zorlu maçları var bu 3 maçlık dönemde Sivasında bence 2 maçı zorlu diyebiliriz... tabi bizim sıfır kayıpla geçmemiz gerek bence kredimiz azalmadı bitti.. inş. kayıpsız kapatıcaz :)

BALKAN 06
24.03.2009, 11:18
Önümüzdeki 3 hafif maç + sonrasındaki şampiyonluk maçı (sivas)
aslında olmaması mucize olur Abi
takımım diye taraflı veya duygusal bakmıyorum ama niye bu 3 kolay maçı ve sivası yenemeyelim
Allahım kurban olduğum şansımızı bahtımızı açık et.

Sümeyye Şahin
24.03.2009, 17:58
önümüzdekı 3 maç kayıpsız ...inşallah görürüz o günleri...

lazanist61
24.03.2009, 18:01
zaten bu maçlarıda alamazsak biz bunca zaman boşuna şampiyon olacagız dedik..

Keleşoğlu
24.03.2009, 18:19
sivası sivasta yenemedikten sonra şampiyon olmayalım zaten..

hiçbir rakibini yenme sonra şampiyon ol olacak iş değil

kenan_nr1
24.03.2009, 18:28
allahtan araya milli mac girdi, takim birazdaha motive toplar ozamanda kimse tutamaz. ben bu maclara iki galibiyet garanti diyorum, bir mac icinde beraberlik en kötü ihtimal yenilgi bilemedin mac tekrarlanir (dursun misali)

Dursun Vural
27.03.2009, 03:16
arkadaşlar ben öncelikle futbolcularımız hakkında şu gitsin bu gelsin diyenlere katılmıorm gökhan türkiyede kalitesini ispatlamış bir futbolcu inanılmaz golleri gol krallığı olan bi futbolcu bu kadar ağar dille eleştirilmez adam atarken kraldı her futbolcunun kötü dönemleri olur düzelmesi bizim gökhan senden bıktık dememizle değil gökhan sana güvenioruz dememizle olur güvenmesek bile başka çaremiz yok yönetimin eksik yanı 1 santraforumuz daha olsaydı gökhanla umut daha fazla çalışırdı ben futbolculardan ziyaede ersun yanala inanmaklar birlikte tayfun-serkan tercihi yanlış ve alanzinho yattara değişikliğini yanlış buluorum ersun hoca düzeltme yaparsa takım 3 maçtaa 9 yapar,gelelim maçlara bizim puan kaybına hakkımız yok 1 maçtaki beraberlik herşeyi bitiriri şu 3 hafta sonunda lider olabiliriz ben beşiktaşın bu 3 maın en az 2sinde puan kaybı yaşayacağına inanıorm ve beşiktaşın sonraki maçları gs ve fenerle çok zor fikstürü var eger alırsak 3 maçı her türlü beşiktaşın üstünde ligi bitiririz.Gelelim sivasa ben sivaın şampion olmasını istemeyenlerdenim bizim bittiğimiz andır istanbul medyası artı tsyi yerden yere açık açık vurmaya başlayacak tsyi daha önce yaptıkları gibi yıllar öncesine götürecektir.Eğer konya antalya denizli bize gösterdiği direnci sivasa gösterirse puan kaybeder ve sivası sivasta yenersek liderliği ele alırız ama nereye kadar bizim kritik kocaeli eskişehir fener burda maçları olmasına karşın bazı arkadaşlar fikstür bizden yana demişler katılmıorm sivasın son 4 maçı kolay maçlar biz sivastan 2 puan önde olmalıyız her koşulda allah yardımcımız olsun takımıma sonuna kadar güveniorm hep destek tam destek hee fener gs yi zaten işin içine katmıorm saygılar...

Selokurt
27.03.2009, 22:24
sivası sivasta yenemedikten sonra şampiyon olmayalım zaten..

hiçbir rakibini yenme sonra şampiyon ol olacak iş değil

sivasdan fark yemeye raziyim yeterki sampiyon olalim ;)

macka61
27.03.2009, 22:52
yenemesek zaten olamayız ki bu kesin yani sivasında fikstürü zorlu bence çünkü hepsi kümede kalmaya oynuyor bizimde öyle zor fikstürümüz inşallah bu 3 hafta bizler için hayırlı olur

TAHSİN 61
29.03.2009, 02:14
TRABZONSPOR P46

Hacettepe vs Trabzonspor

Sivasspor P50

Denizlispor vs Sivasspor
Sivasspor vs Antalyaspor
Konyaspor vs Sivasspor

Beşiktaş P49

Beşiktaş vs Kayserispor
Kocaelispor vs Beşiktaş
Beşiktaş vs Bursaspor

Fenerbahçe P44

Ankaraspor vs Fenerbahçe

Galatasaray P44

En zor maçlar Beşiktaş'ın Sivas Zorlanır ama çok puan kaybetmez FB, Gs saymıyorum kendi aralarında oynayacaklarından 1 si kopcak Bizim son fırsatımız

.....
29.03.2009, 02:18
Rakiplerimiz zorlu takımlarla oynuyor. Bizim maçlarımız diğerlerine göre daha kolay. Ama ne var ki biz kolay maçlarda daha çok zorlanıyoruz. inşallah bu sefer öyle olmazda su 3 maçı zorlanmadan alırız

EmreTS61
30.03.2009, 12:45
fikstür avantajımız var bu üç maçı alıp sivasa kayıpsız gıtmemız lazımm bu macı alırsak gerısı gelır inşallahh..!!

Ömer SEVİNÇ
30.03.2009, 12:51
4'te 4 şart diyorduk, şimdi 3'te 3 şart diyoruz. Sonra 2'de 2, 1'de 1, böyle gider bu..

krdnz
30.03.2009, 12:59
4'te 4 şart diyorduk, şimdi 3'te 3 şart diyoruz. Sonra 2'de 2, 1'de 1, böyle gider bu..

Zaten ne zaman 4 maç 3 maç birden düşünmeye başladık ondan sonra puan kayıpları başladı."Her maç final" diyodu hocamız öyle devam etmeliyiz.

MDanışmaz
31.03.2009, 10:06
3'te 3 yapalım bence büyük avantaj sağlarız.Sivas maçındanda alacağımız 1 puan iyidir.Yoksa işimiz zor.

Cengiz Çubukcu
31.03.2009, 10:11
Artık hiçbir Tv programında favorilerin arasında gösterilmez olduk....bu 3 haftada alınacak 9 puan tekrar bizi zirveye yerleştirir...en zor maç aradan dolayı ilk maç olan büyükşehir belediye maçı olacak, alırsak o moralle hacettepeyi de yener sonra gençleri de evimizde dize getiririz....

halil ibo
31.03.2009, 11:39
Zaten bizi favori falan göstermesinler,biz sessiz ve derinden gidelim.Önce ilk maçı alalım.

Külünkoğlu
14.04.2009, 09:33
Dün akşam 90 dakika programından ;

“Trabzonsporun 8 tane beraberliği var bunlardan bir tanesi hariç hepsinde iyi oynayarak yüzde yüz golleri kaçırarak berabere kaldı. Bu beraberliklerin bazılarında hakemlerin hatalarında bariz rol oynadı Anladık Sivası ve Beşiktaş’ı seviyorsunuz. Hata yapmayın demiyorum çünkü başından beri hataları ısrarla yapıyorsunuz. Trabzonsporun lehine bir kez olsun hata yapın da görelim bu yarış nasıl oluyor. Üç takım adil yarışsın bir de öyle görelim ligi.” Mehmet M. Yılmaz

Punisher-61
14.04.2009, 09:36
bu gelecek 3 hafta en zor sivas icin olacak..önce konya deplasmani sonra evinde bize karsi ondan sonrada Antep deplasmani..

Lancet_61
14.04.2009, 10:30

“Trabzonsporun 8 tane beraberliği var bunlardan bir tanesi hariç hepsinde iyi oynayarak yüzde yüz golleri kaçırarak berabere kaldı. Bu beraberliklerin bazılarında hakemlerin hatalarında bariz rol oynadı Anladık Sivası ve Beşiktaş’ı seviyorsunuz. Hata yapmayın demiyorum çünkü başından beri hataları ısrarla yapıyorsunuz. Trabzonsporun lehine bir kez olsun hata yapın da görelim bu yarış nasıl oluyor. Üç takım adil yarışsın bir de öyle görelim ligi.” Mehmet M. Yılmaz

yılmazdan böyle bi açıklama beklemezdim doğrusu şaşırdım

Mustafa Önder
14.04.2009, 11:15
yılmazdan böyle bi açıklama beklemezdim doğrusu şaşırdım

Aynen.
ÖmerÜründül de Bkj maçından sonra en büyükfavorimdi dedi

magicyattara
14.04.2009, 11:48

Bu programın son sözüydü.

Demek ki hakemlerin bize olan kıyımları,bjk ve sivasa olan kıyakları artık vicdan sahibi olan herkesi rahatsız etmeye başlamış.

Şu ligin en temiz takımı olarak biz kaldık.

macka61
14.04.2009, 16:19
helal olsun o adamı çok güzel söylemiş cesaretinden ötürü kutluyorum

Ugur Ergenc
14.04.2009, 16:25
helal olsun söylenecek pek bişey yok bunun üstüne..

TheCrow
15.04.2009, 15:29
Daha önce protesto ettiğimiz,mailler yağdırdığımız Mehmet.Y.Yılmaz bile rahatsız olduysa ne kadar adaletsiz bir yarış olduğunu varın siz düşünün artık...

Alihan Ertürk
15.04.2009, 15:32
hamidoları svs'ta yenersek şampiyonluk yarışı bizimle 8JK arasında geçer..

Oktay AKKUŞ
15.04.2009, 15:44
Hamidolar Zaten Bundan Sonraki Fikstürü Küme Takımları ile Zorlanırlar Gibime Geliy. Bjk İse Malum Gs ve Fb İle Oynucak

bordo08
15.04.2009, 16:28
Bu haftaki maçı kaypsız geçtiğimizi düşünürsek herşey sivasla oynayacagımız maçta düğümlenir.O maç kazanırsak şampiyonluk yarışı son haftaya kadar devam eder.Böyle bir durumda çok büyük bir avantajımız olur.Kaldıki bjk henüz fb ve gs ilede oynamadı maçlarını. O yüzden umutsuz olmaya gerek yok...

is_mail61
15.04.2009, 17:26
aslında hermaç finalde bu 3 maç farklı çünkü bunlar bize çok fazla avantaj kazandırıcak maçlar eğer 3 hafta kazanırsak biz bi anda şampiyonlk şansımızı katlıycaz buda rakiplerimizin stresinin katlanması demek oluyor

reisoğlu61
15.04.2009, 17:49
giray hocadan ümitliyim en azindan bir beraberlik cikaracak sivas karsisinda.
bizde gencleri yenip sivastada sivasi yenersek ikili averajdada üstün oluruz.

Erkan
15.04.2009, 18:55
2 hafta sonra lideriz....

Kazım Uzunboy
15.04.2009, 19:44
2 hafta sonra lider olma şansımız yok ki.

6 puan alsak bile Sivas'a averajdan kaybediyoruz sanırım.

TS-FAN
15.04.2009, 20:13
2 hafta sonra lider olma şansımız yok ki.

6 puan alsak bile Sivas'a averajdan kaybediyoruz sanırım.
Sivas'ı yenersek ikili averajla önüne geçeriz.

MehmetGÜRSOY61
15.04.2009, 20:56
bizim neyimiz eksik şampiyon olucaz Allahın izni ilen dualarımız, kalbimiz, gönlümüz, beynimiz,desteğimiz sonuna kadar TRABZONSPOR

Kazım Uzunboy
15.04.2009, 21:00
Puan durumunda ikili averaja bakılmıyor ki.

Ya da ben öyle biliyorum..

TSKara61
15.04.2009, 21:07
Puan durumunda ikili averaja bakılmıyor ki.

Ya da ben öyle biliyorum..

Benim bildigim ikili skorlara bakiliyor. Bu yonden FTK macimiz sayilmiyorsa avantajliyiz BJK'ye gore. Diger turlu BJK avantajli sayilir. Her turlu isin averaja maveraja kalmasini diliyorum.

since1967-61
15.04.2009, 21:10
puan durumunda ikili averaja bakılıyor ama
statü gereği (bu sene değişen) iki maçta da beraberlik olması durumu
mesela 1-1 ya da 2-2
bu durumda genel averaja bakılacak
ama sivası yenersek ikili averajda öne geçmiş oluyoruz
ben konyayı yense bile biz sivası yenersek son maç gsye kaybedeceğinden adım gibi eminim
o yüzden bütün maçlarımızı alırsak şampiyon olacağımıza inanıyorum

since1967-61
15.04.2009, 21:12
bilmeyenler için bjk ile ikili averajda aynı durumdayız
genel averajlara bakılırsa bjk bizden önde

bu çıkan yeni kural son haftalarda şaibeli durumlara yol açabilir

gsnin ankaragücü maçı örneğinde olduğu gibi

Yalçın Ulusoy
15.04.2009, 21:13
ikili averajda şu anda hiç bir takıma üstünlüğümüz yok gs bizden üstün bjkda öyle ikili averaj eşit genelde geçiyor bizi ama sivası yenersek genele bakılmayacak ve otamatikman sivasla aynı puanda bitirirsek biz önde olacağız

since1967-61
15.04.2009, 21:14
olası bir sivas beraberliğinde genel averajda onları geçmemiz çok zor olacak
mutlaka kazanmalıyız

konyaya kaybederlerse ve son maç gsye yenilseler bile

berabere kalırsak genel averajla yine önümüzde oluyorlar

mutlaka kazanmalıyız

since1967-61
15.04.2009, 21:16
bir konuya değinmekte fayda var hafta başından beri sivas maçına odaklanmış durumdayız
gençler maçının öneminin farkında olan çok az insan var
maç maç düşünmeliyiz
gençlerin ligdeki durumu ve iç sahadaki sıkıntılarımız bu maçı sivas maçı kadar zor yapıyor
troisiye dikkat

Kubilay ŞAHİN
15.04.2009, 21:17
bizim neyimiz eksik şampiyon olucaz Allahın izni ilen dualarımız, kalbimiz, gönlümüz, beynimiz,desteğimiz sonuna kadar TRABZONSPOR

İnşallah Kalbimiz Bundan Yana..
Fakat Bu Sene İçin Zor Görünüyor ..

İskender Çakmak
15.04.2009, 21:34
bizim de zor maçlarımızın oldugunu unutmayın bursa eskişehir kocaeli fenerbahçe bunlar zormaçlar gol yollarındaki sıkıntıyı çözmeden bu maçlar bizim için kolay olmaz

is_mail61
15.04.2009, 21:42
bence bu saatten sonra sivas maçıda aynı gençlerde sadece svas maçını kazanırsak bu takım daha puan kaybetmez gibime gelio artık kaybedicek biş yok bütün kozlarını sahaya sürmeli ersun hoca saldıran boğan hataya zorlayan bi takım olmalı bence alanzinhoyla yattara devamlı oynamalı bu çok önemli çünkü çok ii pas yapıolar ve bence birbirleriyle oynamayada alıştılar gibi ii paslaşıolar ersun hoca alanzinhoyu zamanında takıma monte etseydi çoktan bu iş bitmişti tek kesinlikle tek forvet iş çok zora girerse anca 2li oynatmalı bide şua haftada şöle farklı kazansak süper olur göz dağı çok önemli

Yalçın Ulusoy
15.04.2009, 21:45
bazı arkadaşlar 7 de 7 diyor ama ben pekte inanmıyorum 7 de 7 olacağına keşke olsa şu bir gerçekçi ersun yanal 59 maçtır bu takımın başında ve 4 maç üst üste kazanmışlığıda yok maalesef

TSKara61
15.04.2009, 21:55
bir konuya değinmekte fayda var hafta başından beri sivas maçına odaklanmış durumdayız
gençler maçının öneminin farkında olan çok az insan var
maç maç düşünmeliyiz
gençlerin ligdeki durumu ve iç sahadaki sıkıntılarımız bu maçı sivas maçı kadar zor yapıyor
troisiye dikkat

Kardesim bizim dusunmemiz cok birseyi degistirmiyor. Sonucta is oyuncularimiza bagli olacak. Umarim aradigimiz golleri bulur ve maci aliriz.

only ts
15.04.2009, 22:01
erzurumdayım sivas macına gıtmek ıstıyorum burda bi organize olmayacakmı acaba :?????

oflu engin
16.04.2009, 14:34
kalan bütün maçları alacak güce sahibiz.bir ay önce şampiyon olur denen takımın aynısı değişen hiç bir şey yok şampiyonluğun en güçlü adayı biziz.bizi aday göstermeyen şans tanımayan anketlere yorumculara tv kanallarına bizim taraftarımızın bir kısmıda ayak uydurmuş.üç hafta sonra birinnci olursak hiç şaşırmayacak kadar inanıyorum şampiyonluğa.