PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Herkes Kendine Gelsin!

cerasus
22.03.2009, 20:33
Herkesin iki dakka sessizce oturmasini ve düsünmesini istiyorum.
Daha gecen hafta "Ersuncu" olanlar u-dönüsü gerceklestirip gitmesini istiyor.
Bize onca sene sonra umut getiren o essiz baskanimizi bir kalemde sildik bakiyorumda. Simdi herkes "Antep macindan daha önemli ne isi olur bu adamin diye" soruyor.

Ayiptir, günahtir bu yaptiklariniz. Hemen iki dakkada (yada 6 haftalik "kötü" bir dönemden sonra) sattik tüm takimimizi.

Rica ediyorum, herkes bi son 25 seneye baksin, bir aynaya baksin, ondan sonra konussun.

Baskanimiz bu sene bizim icin neler yapti bir düsünün. Oyuncular mi almadi? Ara transferde gönlümüz olsun diye daha dogrusu ihtiyac diye 4 milyonluk adam mi almadi? Ilerde para sorunu yasamayalim diye ihalelere mi girmedi? Gelecek icin genc oyuncu mu almadi veya 2. bir takim mi kurmadi? Önemli anlasmalar mi yapmadi? Vesayre..

Ersun Hocamiz onca seneden sonra bize disiplin getirdi mi getirmedi mi? Bu sene hic oyuncularimizda sakatlik sorunu yasadik mi? Yada hic futbolcularda "bu antrenmanda iyi hazirlanmamis dedik mi" ? Yahu Halilodzici hatirlayin, Lazaroniyi hatirlayin ve en son Ziya Dogani hatirlayin.

Allah askina yapmayin, etmeyin! Ne güzel tekrardan bu rüzgar firtinaya dönüsürken bu rüzgarin önünde durmayin!

Ben hic sampiyonluk yüzü görmedim. Ömür boyuda beklerim teredütsüz. Ama kendi insanimiz, taraftarimiz bu takima darbe vurdukca icim aciyor bir yandan. Lütfen ya önümüzden cekilin yada bizimle esmeye baslayin!

Simdi üstüne alinanlar cikip diyecek "yahu elestirmekte mi yasak?"

Yasak efendim, size yasak!

Siz elestiri diye siliyorsunuz hemen her seyi. Oksuyacam derken vurup öldürüyorsunuz!

Tamam kabul antrönümüz hatasiz degil, baskanimizda degildir, ama bir aynaya bakin acaba siz mükemmel misiniz?

Bu sene kimse bize sampiyonluk sözü vermedi bunu unutmayin ne kadar yaklasmis olsak bile!

Eger "kimse bizi avutmasin" diyen olursa, onlarin Trabzonspor icin iyi niyetlerinden süphe duyarim.

Tekrardan söylüyorum, onca sene bekliyoruz bu devrim icin simdi devrimin ilk asamasinda hemen pes etmeyin, etmeyelim ve önümüzden cekilin!

Saygilar

bunyamin55
22.03.2009, 20:43
Bende Ersun Yanal'ın yanındaydım ancak maç içindeki hamleleri ile oyuncu seçimleri ile düşüncelerim değişti selçuk ve gökhan da neden bu kadar ısrar ediyor çok değil birer hafta kulubede oturtsa hem oyuncular için hemde takım için faydası olacak

onur-ts
22.03.2009, 20:46
inanın, güvenin, destekleyin diyorum bu yazının sonuna...

mashal61
22.03.2009, 20:50
Doğrudur. Ersun hocayla 10 yıllık sözleşme imzalanmalı diyorduk ama şimdi istifa diyoruz. Zaten böyle olmasak 25 yılda bu takım şampiyon olurdu. Bu taraftar böyle işte. Galibiyet zamanlarında tam destek mağlubiyette tam köstek. Takımın başında Mourinho olsa ve ilk 5 maçında mağlup olsa iddia ediyorum taraftar istifaya davet eder. Ama bu Mourinho'nun kötü hoca olduğu anlamına gelmez. Şimdi Ersun hoca 5 haftada 3 mağlubiyet 1 beraberlik ve 1 galibiyetle kötü bir performans çizmemiş olsa her şey güllük gülistanlıktı. Aslında bu sadece Trabzonlulara değil, bütün Türkiye'ye mahsus bir olay. Günlük yaşadığımız için Türk takımları olarak uluslararası alanda başarılı, Trabzonspor olarak da Türkiye'de şampiyon olamıyoruz.

İHSAN
22.03.2009, 20:50
Bunlar olağan şeyler, şaşırmadım. Her dönemde oldu, oluyor. Görmezden gelerek kendilerini avutmalarını izlemek en iyisi.

Gökhan ÖZDEMİR
22.03.2009, 21:06
Umut ve Gökhan'a sabredemiyorum artık.

Takımdaki bütün ruhu kaybettirdiler.

FANATIK61
22.03.2009, 21:13
Dimdik ayaktayiz evvel Allah.

Mert67
22.03.2009, 21:24
Eleştiri her zaman olucaktır.Fakat şimdi olmasın.Şu 9 hafta geçsin sonra suçlulardan hesap sorarız.O ruhu geri döndürelim.Pes etmeyelim bencede.
Ölümüne Trabzon

magicyattara
22.03.2009, 22:04
95-96 sezonunda 17 hafta sonunda 44 puan toplamıştık.Bu yıl 25 haftada 46 puan.

Başarılı falan değiliz.Ligi süpüren bir takım olmadığı için 5 takımında şampiyonluk şansı devam ediyor.

İnançlıyız demek de bir yere kadar.

Takımın grafiği müthiş bir şekilde aşağı dönmüş durumda.Hiç bir maçı kazanacak gibi oynamamaya başladık.

Kalan maçları alabilir miyiz;bu oyunla zor...

Muhammet
22.03.2009, 22:11

Başarılı falan değiliz.Ligi süpüren bir takım olmadığı için 5 takımında şampiyonluk şansı devam ediyor.

Takımın grafiği müthiş bir şekilde aşağı dönmüş durumda.Hiç bir maçı kazanacak gibi oynamamaya başladık.

Abi, bu takımı kıyaslamak için 96 kadrosunun temelinin atıldığı ilk yıla bakmamız gerekmez mi? Yani ne zaman atıldı bilmiyorum ama o kadronun 25. haftada aldığı puana bakmamız ve başarılı olup olmadığını ona göre söylememiz gerekmez mi?

.....
22.03.2009, 22:13
Bu takımı kolay kolay kimselercik yıkamaz evelallah. Biz ne günler geçirdik bunları mı atlatamayacağız,

Bir başlıktada yazdım Baskıyı azaltmamız lazım. Oyuncularımız gol atamadıkça baskı oluşuyor sonra kaçırdıkça kaçırıyor, onlar kaçırıyor biz baskı yapıyoruz. Tamam yaptıkları yok fazla ama başka çaremiz yok ki inanıp bekleyeceğiz...

Abdülkadir Kılıç
22.03.2009, 22:14
Ben asla değişimden yana değilim ama yok... Bu şekilde şampiyon olamayız. İlk haftalarda ki takımı şimdi göremiyorum. Futbol olarak değil, inanç olarak. Ama desteğimiz sonuna kadar devam edecek. Ersun hocayla sonuna kadar devam.

bogazici
22.03.2009, 22:16
ıyı de canım kardesım ersun yanalı begenmeyen ve sezon basında uyarıda bulunan bırcok kısı vardı. gercı ben ersun yanalı ıstemedıgım halde bırlık ve butunluk olması ıcın desteklıyorum. ama ıcımdekı ınancım bana sunu soyluyor. ersun yanal oyuncuyu kazanamıyor. iseec, barış, ceyhun, selçuk, song, egemen.... ya anlamıyom ama sanırım bu oyuncuların form dusuklugunun nedenı teknık dırektorun ılgısızlıgı :(

Serhat
22.03.2009, 22:26
Biraz olsun kendimizle yüzleşmeliyiz... Bu takım ne olursa olsun bize bu heyecanı yeniden yaşattığı için bile alkışlanmaya değer ... Hala kaybettiğimiz birşey yok herşey henüz bitmedi... Bu kadar erken pes etmemeliyiz...
Desteğe devam anlamında bu birleştirici yazindan ötürü tebrikler arkadaşım ...

Ibo61
22.03.2009, 22:35
Herkese inat Ersun hocamiza destege devam.....

Bu takim bu sezon kuruldugunu nasil unuttunuz arkadaslar......

Takim kurmak ne kadar zor oldugunu biliyormusunuz? Tamam, ersun hocada hata yapiyor. Ama hemen adami idam etmeye hic kimsenin hakki yok!

Ben sonuna kadar Ersun hocaya güveniyorum.....

Bu takimin hedefi bu sezon zaten avrupa kupasiydi. bunuda gerceklestirecegiz. Seneyede sampiyon olacagimiza sonsuz inaniyorum....

Erdinç Dilek
22.03.2009, 22:41
aferin konu dediğin böyle açılır, garezli marezli olmayan

POYRAZ
23.03.2009, 00:23
2 Hafta üst üste kazanirsak elestiri falan kalmaz. Yeter ki gol atmasini ögrenelim artik!

MetiN08
23.03.2009, 00:36
Ben sonuna kadar inaniyorum, ama bana öyle geliyorki bazi oyuncular kendi inanclarini kaybetmisler, onun icin icim yaniyor

kalavara
23.03.2009, 00:55
trabzonda herkes olaya kendi cephesinden bakıyor, kimi giray hocanın takımın başında olmasını ister, kimi ziya hocanın, kimi şenol güneşin...bunlar haricindeki herkesi de kıyasıya eleştirmek için elinden geleni yapar!! evet ersun hocanın bazı hataları olabilir ama biraz da objektif bakarsak eleştiriler hocanın hatalarına yönelik olmaktan çok kişilğine yöneliktir...hal böyleyken biz de 25 yıldır yapılanları(aslında yapılmayanları) düşünerek saf belirlemeliyiz. evet bu savaş, hem de bizim için çok kutsal bir savaş; konu: trabzonspor...onun iyiliği için herşey yapılabilir!!
takımla ilgili olarak da asıl öfkelenmemiz gereken antep mağlubiyeti değil, denizli ve konya mağlubiyeti ki bu mağlubiyetlerde taraftarın da büyük payı vardır!! o maçlarda yakaladığımız pozisyonların sadece % 50 sini değerlendirsek bugün liderdik!!
hakan ünsal söylemişti; bir takımı savunması şampiyonluk yarışında tutar, forvetleri de şampiyon yapar demişti!! siz anlayın gerisini...

only ts
23.03.2009, 00:59
bir takım 20 haftada oturmuyosa bellı bır kapasıtede oynamıyorsa kımse kusura bakmasın ama ben o hocadan suphe duyarım eskısehırı bugun gordunuzmu??? hıc ızledınızmı?? vallahı bıllahı adamlar bızden 100 kat daha guzel oynadılar objektıf dusunun lutfen bız hak etmıyoruz sampıyonlugu !!!

POYRAZ
23.03.2009, 01:01
bir takım 20 haftada oturmuyosa bellı bır kapasıtede oynamıyorsa kımse kusura bakmasın ama ben o hocadan suphe duyarım eskısehırı bugun gordunuzmu??? hıc ızledınızmı?? vallahı bıllahı adamlar bızden 100 kat daha guzel oynadılar objektıf dusunun lutfen bız hak etmıyoruz sampıyonlugu !!!
Sampiyonlugu hak ettigimiz zamanlarda da sampiyon olamamistik. Türkiye'de her sampiyonlugu hak eden sampiyon olamiyor sevgili kardesim.
Hak etsek de etmesek de ben sampiyonlugu istiyorum. Hak etmisiz etmemisiz umurumda degil. Insallah sampiyon oluruz.

MaHMuT_61
23.03.2009, 01:02
herkesin iki dakka sessizce oturmasini ve düsünmesini istiyorum.
Daha gecen hafta "ersuncu" olanlar u-dönüsü gerceklestirip gitmesini istiyor.
Bize onca sene sonra umut getiren o essiz baskanimizi bir kalemde sildik bakiyorumda. Simdi herkes "antep macindan daha önemli ne isi olur bu adamin diye" soruyor.

Ayiptir, günahtir bu yaptiklariniz. Hemen iki dakkada (yada 6 haftalik "kötü" bir dönemden sonra) sattik tüm takimimizi.

rica ediyorum, herkes bi son 25 seneye baksin, bir aynaya baksin, ondan sonra konussun.

baskanimiz bu sene bizim icin neler yapti bir düsünün. Oyuncular mi almadi? Ara transferde gönlümüz olsun diye daha dogrusu ihtiyac diye 4 milyonluk adam mi almadi? Ilerde para sorunu yasamayalim diye ihalelere mi girmedi? Gelecek icin genc oyuncu mu almadi veya 2. Bir takim mi kurmadi? Önemli anlasmalar mi yapmadi? Vesayre..

Ersun hocamiz onca seneden sonra bize disiplin getirdi mi getirmedi mi? Bu sene hic oyuncularimizda sakatlik sorunu yasadik mi? Yada hic futbolcularda "bu antrenmanda iyi hazirlanmamis dedik mi" ? Yahu halilodzici hatirlayin, lazaroniyi hatirlayin ve en son ziya dogani hatirlayin.

allah askina yapmayin, etmeyin! Ne güzel tekrardan bu rüzgar firtinaya dönüsürken bu rüzgarin önünde durmayin!

ben hic sampiyonluk yüzü görmedim. Ömür boyuda beklerim teredütsüz. Ama kendi insanimiz, taraftarimiz bu takima darbe vurdukca icim aciyor bir yandan. Lütfen ya önümüzden cekilin yada bizimle esmeye baslayin!

Simdi üstüne alinanlar cikip diyecek "yahu elestirmekte mi yasak?"

yasak efendim, size yasak!

Siz elestiri diye siliyorsunuz hemen her seyi. Oksuyacam derken vurup öldürüyorsunuz!

tamam kabul antrönümüz hatasiz degil, baskanimizda degildir, ama bir aynaya bakin acaba siz mükemmel misiniz?

bu sene kimse bize sampiyonluk sözü vermedi bunu unutmayin ne kadar yaklasmis olsak bile!

eger "kimse bizi avutmasin" diyen olursa, onlarin trabzonspor icin iyi niyetlerinden süphe duyarim.

Tekrardan söylüyorum, onca sene bekliyoruz bu devrim icin simdi devrimin ilk asamasinda hemen pes etmeyin, etmeyelim ve önümüzden cekilin!

Saygilar

++++++ 1967

only ts
23.03.2009, 01:06
Sampiyonlugu hak ettigimiz zamanlarda da sampiyon olamamistik. Türkiye'de her sampiyonlugu hak eden sampiyon olamiyor sevgili kardesim.
Hak etsek de etmesek de ben sampiyonlugu istiyorum. Hak etmisiz etmemisiz umurumda degil. Insallah sampiyon oluruz.

elbette ınsallah oluruz ama bu oyunla bence asla .... lafım sadece şu bu oyun bizi şampiyon edecek oyun tarzı değil istek yok ruh yok dolayısıyla sampıyonlugu hak edecek bır takım degıl bızımkısı ama gel görki keşke olabilsek kaldıki biz burda ne için ugrasıyoruzki .....

x_man
23.03.2009, 01:09
kaybedimiş birşey yok biz inanıyoruzda bu mesajları başta ersun hocaya ve futbolculara yollamak lazım onların inançları kalmamış gibi

el_conquistador
23.03.2009, 01:14
Arkadaslar, burda ruh muh yaziyorsunuz'da, onla ne alakasi var? Simdi sahadakinler ruhsuzmu? 'Ruhsuzluk' kelimesiyle bence 'Serefsizlik' kelimesi esdegerdir. Bizim futbolcularimiz serefsizmi? Bizim futbolcularin kötü formda olmaya hakki yokmu? Takimimiz mücadele etmese hadi haklisiniz diyecegim. Takimimizin dün mücadele etmedigini hanginiz söyleyebilir?

POYRAZ
23.03.2009, 01:22
elbette ınsallah oluruz ama bu oyunla bence asla .... lafım sadece şu bu oyun bizi şampiyon edecek oyun tarzı değil istek yok ruh yok dolayısıyla sampıyonlugu hak edecek bır takım degıl bızımkısı ama gel görki keşke olabilsek kaldıki biz burda ne için ugrasıyoruzki .....
Insallah. Umudumuzu kaybetmedik. Cikisa gececegimizi umuyorum.

cerasus
23.03.2009, 03:28
Simdi gelelim ikinci olaya, futbolcular.

Ben dahil, herkes her futbolcumuza yükleniyor. Misal bana kalsa Selcuku, Hüseyini ve Yattarayi sezon sonuna kadar oynatmam.
Baskasina kalsa Yattara hasta bile banko oynar, digerine kalsa Umut ve Gökhan muhakkak oynatilmamali vs.

Bunun sonu yok. Hepimizin yan cebinde bir teknik direktörlük belgesi oldugu icin, hepimiz cabucak olaylari cözüyoruz...

Elestiri muhakkak olmali ki, elestirilenler dahada güclensinler ama bunun bir adabi vardir. Objektiv kalmak zorundayiz bunu yaparken ve en önemlisi cikar pesinde olmadan! Sonra "ben size demistim" demek icin cogu seyler söyleniyor. Bu hataya düsmeyelim lütfen.

3. meselemiz o tartisilan hocamiz:

Benim söyle ilk hatirladigim teknik direktör Giray Bulak, ondan sonrasini biliyorum, ondan öncesini hayal meyal hatirliyorum. Simdi soruyorum size, o unutulamayan 95/96 sezonundan sonra hangi basimiza gelen teknik direktör Ersun Yanalin yakaladigi özelligi yakaladi?
Hadi diyelim Ersun hocamizi kovduk, kim gelicek bu takimin basina?
En az 15 takim degistirmis yerli hocalar mi?
Yoksa kariyersiz (teknik direktör anlaminda) eski TSli futbolcularimiz mi? Bunlari gectim, türkiyeye en büyük kaziklari atan yabanci teknik direktörler mi?

Bunlardan bana bir "eli yüzü düzgün" teknik direktör sayabilecek olan var mi?

Simdi oturalim düsünelim. Su an ki hocamiza yatirim yaparak 2-4 sene icinde mi daha basarili oluruz veya yeni bir "kanla" mi?

Yabanci teknik direktör getirirsek basimiza, bu bizi bir 3 sene daha geriye götürür. Cün ki onlar karadenizi gectim türkiyeyi bile tanimiyorlar. Yani yazdiginiz gibi Mourinhoyu da getirsek bir sey fayda etmez. Onlarin bizim ülkeyi, bizim karadenizi tanimalari en az 2 seneyi bulur. Oda daha tanima asamasi... Yada bir Scolariyi getirdik diyelim, ona istedigi bütceyi kim verecek?

Yerli desek, kim? Bir anadolu takimini yükselten kac hocamiz var? Taniyor musunuz? Nerdeyse hepsi hedefsiz ve coguda istikrarsiz. Kime emanet edeceksiniz bizim takimi?

Genclerden kime? Eski futbolcularimiza mi? Öyle di mi? Onlarida harciyalim cün ki. En büyük hata olur bu. Daha pismeden bizim takima getirmek onlarin sonu olur, yani harcamis oluruz. Ve yine biz kaybederiz. Misal bir Hamiyi simdi basimiza getirmek yada bir kac sene sonra iki taraf icin öldürücü olur. Ama bir pissinler, bi ögrensinler, Ersun hocadan sonra bir 10 sene basimiza gelebilirler.

Yani kisaca anlatmak istedigim: Ersun Hocadan iyisi yok su an Dünyada, tabi ki Trabzonspor icin.

En önemlisi kendisi bir türk vede kariyerli bir türk!
Dil sorunu cekmiyoruz. Türkiyeyi taniyor ve biliyor. Karadenizi biliyor ve ögrenmeye devam ediyor. Halkimizin nabzini biliyor.
Sonra onun yakaladigi basarilari hangi yerli hoca yakalamis? Mustafa Denizli kac kere atiyorum Konyayi ilk 5e soktu? Bülent Korkmaz? Fatih Terim? Diger hocalar?

Bunlarin kariyerlerini tartiscak halim yok ama bildigim tek sey var:

Attan inen esege binmez.

Yanlis anlamayin, onlar at biz essek demek istemiyorum. Demek istedigim, her zaman ata binen ata biner cünki sadece ati bilir ve onu yönetmeye calisir ama essege binemez cün ki binmek istese bile essegi yönetemez.
Ama esege binen öyle degildir. O uysal olmayan, egitimi olmuyani yönetir. Yani en zoru basarir.

Istese ne atlara biner ama is kolayi yapmakta degil zoru basarmaktadir!

Yani gelin beraber zoru basaralim.

Saygilar

Ahmet Öztürk
23.03.2009, 03:59
"Cerasus" arkadaşımın dediklerime sonuna kadar katılıyorum. Ben 21 yasındayım, daha şampiyonluk görmedim. Meşhur 96 senesini bile hayal meyal hatırlıyorum. Şimdiye kadar Trabzonspor böyle bir heyecanı bana 3 sene evvel yaşatmıştı. Ligin 25. haftası ve liderden 4 puan geride 3. sıradayız. Kalan maçları izlemek için bile bir sebebim var artık. Her hafta sonu Trabzonspor'un maçlarını izlemeyi kendimde mecburiyet haline getirdim. Bu yüzden planlar bozdum, programları yok saydım.

Sadece Bu Heyecan İçin Teşekkürler Ersun Yanal, Teşekkürler Sadri Şener, Teşekkürler Umut Bulut, Teşekkürler Selçuk İnan...

Ama.. Zoruma gidiyor " ... Trabzon olamazsın şampiyon" , " Burası Leş Gibi Hamsi Kokuyor" vb tezahüratlar.. Zoruma gidiyor maçı izlemeye gelen taraftarın en ufak bi hatada futbolcuya, teknik direktöre ana avrat küfretmesi..

Son olarak,
Bu sene ki kadar Şampiyonluğa hiç inanmamıştım. Matematiksel olarak bu şans kaldığı müddetçede inanmaya devam edeceğim. Yolun açık olsun BordoMavi'm..

Mehmet
23.03.2009, 07:56
Takım iyi, oyuncular iyi, Ersun Hoca taktik yönden fazlasıyla yetersiz.
Alanzinho ve Yattara gibi orta saha Gökhan Ünal gibi fotvetin varken, Song gibi defansın varken Tony Sylva Gibi kalecisi varken diğer oyuncularımız da kaliteliler.. Sonuç hüsran..
Başkan'a da güveniyorum, ancak Ersun Hocanın bence şifresi çözüldü. Rakip takımın oyununa göre farklı oyun oynatamamıyor. Her zaamn aynı taktik ile oyunumuzu çoktan çözmüşler.. Sorun burada.

Emirhan Ömeroğlu
23.03.2009, 08:25
Sabır Sabır Sabır
İnanç İnanç İnanç
Güven Güven Güven

halil ibo
23.03.2009, 09:09
Sabır,inanç ve güven yerine bence SABIR,SABIR,SABIR,sonra diğerleri.Eksik tarafımız bu.
Bu yüzden de çok kaybettik.Ama artık yeter bu sabırsızlık yüzünden kaybetmeyelim.
Sene başında hangimiz şampiyonluğa oynayacağımıza inanıyordu ? Öyle yada böyle 2 maç alarak tekrar zirve için iddialı konuma gelecek durumdayken hocana vur,futbolcuna vur,başkana vur.
Yeter artık herkes aklını başına toplasın desteğini esirgemesin bu yılda gelecek yıllarda da,
yap boza gerek yok
başka Trabzonspor YOK..

Uzay Kaplan
23.03.2009, 09:45
Bundan sonra sadece tek santrafor oynarsak sampiyonluk sansimiz var baska olmaz beyler!!
selcuhu,gökhani,hüseyini kesecek takimdan. alanzinyo,ceyhun,ve göksu yu ilk 11 direk adapte edecek.
umut tek santrafor olacak baska yolu yok (ilac budur) bunu yapmassa unutalim hayalleri
yoksa bu takim sampiyon olamaz.
saygilar

ilteriş
23.03.2009, 09:49
bende hoca değişikliğine sıcak bakmıyorum.ama haftalardır onbirde olmayı haketmeyen formsuz umut,gökhan,selçuk niye kulübeye çekilmiyor.songdada düşüş var.hüseyinin yerine ceyhunda denenebilir.

Uzay Kaplan
23.03.2009, 09:57
Milli mac arasinda ihsaallah bir hazirlik maci yaparlarda su yazdigim gibi bir kadroyu dener ersun hoca
inaniyorumki daha iyi olacaklardir.
lütfen hocam bir mac ayarlada bu 11 bir dene yahu ne kaybedersin 90 dakika oynat bunlari

onur ,
song ,egemen , Cale
ceyhun
yattara , serkan, colman ,alanzinyo
göksu
umut

Arkadaslar sizde destek verinde milli mac arasinda bir hazirlik maci yapsinlar güclü bir takim ile zaten gökhan da yok ;))
tek santraforu denesin hoca

Volkan Sarı
23.03.2009, 10:02
Bence Hoca GidebiLir Hocasız Cok Takım Var. Örnek antep KocaeLi

61SOYTÜRK61
23.03.2009, 10:04
valla önce bi futbolcular kendine gelsin bence!!sonrada hoca kendine gelip kadroda bi değişklik yapsın artık...çok şey istemiyoruz...

cerasus
23.03.2009, 14:23
Evet sabir sabir ve sabir. Bizim millet tez canli oldugu icin maalesef bu duruma takiliyor. Ve milli takim arasi bir hazirlik maci yapsak aslinda fena olmaz.

Evet Antep ile Kocaeli kuruldugundan beri 3 samp. ligi finali 2 uefa kupasi 13 türkiye samp. kazandigi icin hocasiz bile devam edebilirler.
Kusura bakma ama bu mantik ile biz daha coook cekeriz.

Fatih Kuloğlu
23.03.2009, 17:31
http://img214.imageshack.us/img214/8033/123oie.png

YİNE ULAŞACAZZZ

cerasus
13.04.2009, 05:14
Geride kalmis bu konuyu tekrardan güncele tasimak istiyorum.
3 hafta önce yazdiklarim hala gecerli ve bazilarinin okumadigini düsünerek okumasini rica ediyorum.

35deniz
13.04.2009, 06:30
sonunakadar yanındayız trabzonsporum

Mert Pasa
13.04.2009, 08:15
Abi, bu takımı kıyaslamak için 96 kadrosunun temelinin atıldığı ilk yıla bakmamız gerekmez mi? Yani ne zaman atıldı bilmiyorum ama o kadronun 25. haftada aldığı puana bakmamız ve başarılı olup olmadığını ona göre söylememiz gerekmez mi?

Tebrik ediyorum iyi yakalamissin.Benim gibi yasi kurtaranlar bilir o kadronun ilk cekirdegi bir sene once 7-1e imza atmisti,hepsi bilinmedik ismler sayilirdi-tolunay,cengiz,osman hatta sota.

Mert Pasa
13.04.2009, 08:16

Kocaelispora hocasiz demek cok ilginc ,hoca nedir o zaman?

emre81
13.04.2009, 09:22
Ben Ersun Yanal'ı destekliyorum ancak mesele hoca konusu değil,Ersun Hoca'nın gitmesi gerektiğini söyleyen arkadaşlara da saygı duyuyorum fakat yanlış düşündüklerini savunuyorum. Ne yazıkki bizim sorunumuz bu kadar basit değil tam destek sloganıyla çıktığımız yarışta maç boyunca küfür yiyen futbolcularımız ve hocamız bu mudur destek bırakın lütfen kendinizi kandırmayı bu takıma zarar veriyorsunuz, takım iyi olduğunda kutlamaya gelen takım kötü olduğunda düzelmesi için çaba göstermek yerine omuzlarına basan bir taraftar profilimiz var ne yazıkki. Şu savunmayı da kabul ediyorum bazı arkadaşlar alınıyorlar çünkü bu eleştirileri haketmiyorlar takıma sonuna dek destek oluyorlar tabiki sözlerim onlara değil.
Başkanımız Sadri Şener'e güveniyorum bu bir süreç işi bu yıl sürecin başlangıcı iyi oldu sonuç ne olursa olsun devamını getirip başarı elde edeceğiz.

Ali İhsan
13.04.2009, 10:02
Bazı arkadaşlar Ersun Yanal'ı Alanzinho üzerinden eleştirmeye uğraşıyorlar.

Herkes üzerine alınmasın ama siz değilmiydiniz ulan bu adama Balonzinho, Yalanzinho diyenler ha?

Adam sizin gibilerin önüne atmamak için uzun vadeli bir projemizi çöpe atmak istemiyor ve sindire sindire takıma koyuyor.

Maç izlerken ki ruh halinizi lütfen bir sonraki güne taşımayın. Kimse bu sene rahat maç kazanamıyor. Takımların futbolları genelde denk, kazananlar ya hakemle, ya şansla kazanıyor.

Ayrıca şu anda şampiyonluğa koşan takımın diğer takımlardan en büyük artısı nedir bir düşünün?

Yönetimine ve hocasına küsse bile bazı şeyleri içine atıp takımına 90 dakikalık süreçte en fazla desteği veren taraftarları!

Alp Yavuz 13
13.04.2009, 11:27
ersun yanal'ın bende yanındayım son 25 seneye bakın diyorsunuz haklısınız ama en başarılı sezonumuz bu değil 2004-2005 sezonu acın istatikslere bakın lig bitince attığımız gol sayısı 73 yediğimiz gol sayısı 39 yani +44 averaj takım mükemmel oynuyor oyundan düşmüyor ama ALLAHIMIZA ŞÜKÜRLER OLSUN YİNE İYİ DURUMDAYIZZZZ

ismail tüfekçi
13.04.2009, 12:53
allah aşkına ersun yanalın bu takımda yaptığı tek iyi şey nedir gören varmı

polibo06
13.04.2009, 21:32

kıyas yanlış. çünkü o sene ve diğer seneler ligin kalitesi diblrde sürünüyordu. her geçen gün daha kaliteli oluyor. Bu sene tüm takımlar puan kaybediyor. cimbom kendi sahasında kocaeliden 5 yedi....bu ülke futbolu olarak sevindirici. kabul etsenizde etmesenizde ligimiz çok kaliteli ve zor. artık 7 gol gelmiyor bir maçta....onlar mazide kaldı....

arifemre
14.04.2009, 04:58
hıncal haşmet mehmet 3lüsünden:
her konu konuşuluyor, tabii ki bizden bahsedilmiyor. program kapanacak fb li mehmet yılmaz diyor ki:
"bjk kocaeli maçında hakemle yırttı, sivas antalya maçında aynı. hakem hataları olmasın diyemiyorum çünkü oluyor. tamam da bjk sivas puanları toplarken neden trabzonspora yaramıyor hiç?"
bunu söyleyen ts li falan değil, süzme fenerli bir gazetecidir... enteresandır haşmeti bırakın hıncal bile gık demedi bu yoruma...

kudu_61
14.04.2009, 06:35
CERASUS hemşerim ersuncu veya değil diye bir terim yoktur sadece TRABZONSPORLU diye bir terim vardır benim kitabımda ersun yanalı destekliyordum hata yaptığımı anladım diye bir cümle de kullanılabilirim kendim için vede haklıyım sebepleri çok harcanan futbolcuların isimlerini saysak sende anlarsın başkanımı sonuna kadar hala destekliyorum o eksiklerini gördü ve inanıyorum ki seneye yapacağı transferlerin çalışmalarına başlamıştır bile ama ersun yanalın hala hatalarını görmeden devam etmesi seneye onunla bu yolda nasıl gideceğimizi düşündürüyor bana en basitinden haftalardır sahada hiç olmayan selçuk hala niye kesilmez ben düşünüyorum düşünüyorum aklıma sadece kapris geliyor başka birşey gelmiyor ama bu kaprius takıma zarar verdi de verecek te

polibo06
21.04.2009, 23:41
kudu_61 ersun hocayı yollayıp seni göreve alalım mı?

türkiyede oyuncu değişikliğini en iyi yapan hoca aragones. hiç bir yorumcu değişiklikler üzerine eleştiremiyor ama başarı yok?

demek her şey değişiklik değil

senin kaç futbolcun sakatlandı?

senin kaç futbolcun kendi taraftarından küfür yemesine rağmen küstü ve mücadelesini bıraktı?

hocalık 11 seçmek sonrada değiştirmek değildir. kondisyon-pskolojik her açıdan düşünüp en kalitelisini yapmaktır....

unutmaki takımın fair play listesinde açık ara önde...bu kadar mücadele yaparken faul bile yapmıyorsun....kart görmüyorsun..penaltı yapmıyorsun....sence bu hocanın başarısı değilmİ?

x_man
21.04.2009, 23:47
ewet bizdede hata var ama bir gerçek varki sivas maçı dönüm maçımız eğer alırsak son 5 haftaya hayli umutlu gideriz Allah göstermesin bir yenilirsek o zman destek mestek hikaye olur artık seneye! deriz

The_Storm
21.04.2009, 23:53
Ersun Yanal'ı eleştirmek takımın yoluna taş koymak mıdır? Takımın forvet eksikliğini herkes bildiği halde, devre arası "Fatih Tekke'yi düşünmeyen" Yanal değil miydi? Bugün beceriksiz forvetler yüzünden şampiyonluk pisi pisine kaçarken, Yanal bunun faturasını ödemeyecek mi? Takım kötü giderken eli kolu bağlı duran Yanal sorumlu değil mi? Gençleri kulübede çürüten, takımı alternatifsiz 13-14 kişilik bir kadroya hapseden, sonra da bu kadro formdan düşünce meşhur "Ersun Yanal düşüşü" yapan kim acaba?

İstikrarmış... Külahıma anlatın...

Erdal DİLEK
22.04.2009, 00:10
haydi umut haydi umut haydiii tam zamanı tam zamanı şimdiiiiii

Ömer Kaya
22.04.2009, 00:50
ersun yanalın ilkgeldiği günden beri arkasındayım yarında arkasında olacağım

yanbeyi61
22.04.2009, 01:10
bir iki üç yetmez
dört beş altı olsun
orhan hami ünal koysun
trabzon şampiyon olsun diyorken

şimdi sahamızda 2 gol atınca bu hocayla şampiyon oluruz iddasındakilere istikrar diyenlere biraz tarihden ders alarak düşünün diyorum...

ben dersimi aldım daha kafa mafa demem allah saklasın.

İnşallah da dedirtmezler.