PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Arkadaşlar 27. Dakka etkinlikleri yapalım

tunganyan
22.03.2009, 14:05
Evet arkadaşlar iyi ya da kötü herkes bi eleştiri yapıyor ama antepli aşağlık insanlar sadece yorum yapmadı resmen alay eder gibi kolbastımızı çalıp oynadı hoş hakettiğimiz birşeydi ama yinede olmaması gerekiyordu bunun üstüne sürekli bi i... Trabzon olamassın şampiyon demeleeri nefretimi arttırdı ....Lanet olsun diyorum anadolu külüplerine...Eskişehirspor hariiç onları çok seviyorum...neyse artık maçların 27. dakkalarında bi prrotesto tezahüratları ıslıklamalar antep kümeye falan denilmesi hoşuma gider siz ne dersiniz bilmem...sivas da 61. dakkada ıslıklamıştı onların 58di galiba onlar için de bişeyler düşünülebilir....

blackrain61
22.03.2009, 14:07
Bizim büyüklügümüze yakismaz. En iyi cevap sahada verilendir.

Hüseyin İlkin
22.03.2009, 14:08
Gerek yok. Trabzonspor olarak bunlarla uğraşmamız gerekir. Yapılacak bir şey varsa Antep maçında yapılır seneye.

Sefa
22.03.2009, 14:08
Anadolu klüplerinde Kocaeli,Eskişehir,Ankaragücü gerisi yalan.

talibim
22.03.2009, 14:10
Evet arkadaşlar iyi ya da kötü herkes bi eleştiri yapıyor ama antepli aşağlık insanlar sadece yorum yapmadı resmen alay eder gibi kolbastımızı çalıp oynadı hoş hakettiğimiz birşeydi ama yinede olmaması gerekiyordu bunun üstüne sürekli bi i... Trabzon olamassın şampiyon demeleeri nefretimi arttırdı ....Lanet olsun diyorum anadolu külüplerine...Eskişehirspor hariiç onları çok seviyorum...neyse artık maçların 27. dakkalarında bi prrotesto tezahüratları ıslıklamalar antep kümeye falan denilmesi hoşuma gider siz ne dersiniz bilmem...sivas da 61. dakkada ıslıklamıştı onların 58di galiba onlar için de bişeyler düşünülebilir....

antep averajla ligde kaldı hatırlarsanız.hatta ligin bitimine bir hafta kala ayhan akman ağlıyordu düştük diye.boşver arkadaşım nasıl sivas geçen sene ligin son haftası bizim fb yi yenmemizle intertoto ya gitti.onlarada birşey olur merak etme.onları hatırlamamıza lüzum yok.biz 61.dakikayı yaparız.ligin son haftasıda fb yi yenip sahanın ortasında futbolcularla kolbastı oynarız.;)

cihatöztürk
22.03.2009, 14:10
antep kümeye güzel olur ama sahada yanıtkarını verseydik daha güzel olurdu....

pankar fln olsa güzel olur

fehmi burnaz
22.03.2009, 14:12
bence de en iii cevap sahada verilir.. ya da seneye antep macındaaa..

Sefa
22.03.2009, 14:13
Antep'i orada yenip kümeye yaklaştıramadıktan sonra kümeye bağırsan ne olacak :S

Recep Alkan
22.03.2009, 14:13
bence bunlar inanılmaz küçük işler. her zaman söylenir kardeşim MEYVA VEEREN AĞAÇ TAŞLANIR. bu her yerde böyledir. yıllardan beri alışmış olmamız lazımdı bu hareketlere. ona bakarsan kaseri atatürk stadında adamlar kronometreyi 58 de durdurdu. sadece 61. dakika kutlamaları yapılmasın diye. bu şekilde bize tavır alanlara bzde tavır alacak olursak inna 81. dakika kutlama yaparız.

bırakın yaşasınlar ezik dünyalarında. Sezon sonu tabatayı ellerinden aldığımızda yaparız 27. dakka kutlamalarını :)

28TS61
22.03.2009, 14:14
ilk önce biz kendi takimimiza destek olalim.

Emirhan Makul
22.03.2009, 14:15
Aslında iyi fikir 80 ilinde bizden nefret ettiğini düünürsek her dakikada etkinlik yapmış oluruz sonra da hiç oturmayan etkinlik yapan bir taraftarımız olur.

Kasım BEKTAŞ
22.03.2009, 14:15
biz büyük takımız küçük takımlarla uğraşmak bize yakışmaz...

KUTADGU
22.03.2009, 14:16
Ne işimiz var bizim bu işlerle.
Muhatap almaya bile değmez düdük makarnalarını.
Kendi fikrim, katılmıyorum.

Fatih Ersoy
antepspor kimdir de çıkıp onlara özel birşeyler yapacağız...

bordo61
İlginç ya bırakalım anteple uğraşmayıda kendimize bakalım

tmrst

iyi ki süper lig de 90 yakım yok..çünkü bu mantıkla her dakika birini ıslıklamamız gerekiyor.çünkü hiç kimse trabzonun şampiyon olmasını istemiyor.

İsmail Alkan
Aslında iyi fikir 80 ilinde bizden nefret ettiğini düünürsek her dakikada etkinlik yapmış oluruz sonra da hiç oturmayan etkinlik yapan bir taraftarımız olur.
Gayet mantıklı ;)

FANATIK61
22.03.2009, 14:17
Gereksiz buluyorum bende. Biz baskalarin yaptiklarina bakacagimiza kendi islerimize baksak daha anlamli olur ;)

lazooo28
cok gereksiz ..kilit

cihatöztürk
bize yakışmaz doğru ama

kanıma dokundu

MuratJ
22.03.2009, 14:18
ya sunları ne kadar muhattap aldınız istanbul özentisi ezikler işte kendi işimize bakalım.
Kocaelispor Eskişehirspor bunlardan baska takım varmı anadoluda?
boşverin ezik özenti kıroları

aaahmet61
22.03.2009, 14:20
kiltlenmesi gereken konu.seviyemizi düşürmeyelim.bizim başkanın yaptığı icraatlara bakın .birde bizim uğraştığımız işlere bakın.

Burçak
22.03.2009, 14:20
Bizim Trabzonspor olarak yapmamız gereken çok daha önemli işlerimiz var Arkadaşlar.
Bu şekilde işlere girersek antep hacettepe bursa vs den ne farkımız kalır?
Antep havadan reklamını yaptırmış olur. onları zamanı geldiğinde sahada ezerek cevabımızı vereceğiz.
Konuyu kilitliyorum.