PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Son 6 Haftada Yaşadığımız Bu Düşüşün Sebebi Ne?

Sayfa : [1] 2

Mehmet S. Pervan
21.03.2009, 17:33
Taraftar her maçta tribünleri dolduruyor; bence taraftar olamaz.

Yönetim durmadan çalışmaya devam ediyor; bence yönetim olamaz.

Bence %50 futbolcular %50 Ersun Yanal.

Sizce ?

sessizkral_1
21.03.2009, 17:38
Son maç hariç futbol adına bir DÜŞÜŞ yaşadığımıza katılmıyorum.

Futbol olarak takım kapasitesinde oynuyor ve elinden geleni yapıyor.

Gol yollarında bulduğumuz onlarca pozisyonu harcayan UMUT VE GÖKHAN bu sonucun %70 sorumlusudur.

Hiç kimse ersun yanala yüklenmesin.Bazen değişikliklerde yetersiz kalıyor deniyor.Bugün serkan ve alanzinho yu ilk 11 başlattı bunu siz istediniz.Ne oldu ? 2. yarı tayfun ve yattara girince takım daha iyi oynamaya başladı.

cihatöztürk
21.03.2009, 17:39
futbolcular bence

TSezgin61
21.03.2009, 17:40
bir galibiyetle dogrulacaktik... önümüzdeki haftalara bakacaz

Mustafa Ayazoğlu
21.03.2009, 17:40
Song, Egemen, Gökhan ve Umut

Hasan61
21.03.2009, 17:41
eski yönetimler öyle bir takım bıraktıki müthiş bir transfer operasyonuna rağmen 12-13 kişilik kadromuz var
25 hafta aynı oyuncularla oynamak kolay iş değil
hele bazı oyuncular vurdum duymazsa

Ali Tunahan Güllü
21.03.2009, 17:42
önceden forvetlerimiz kötüydü şimdi bakıyorum defansta kötü yani böyle giderse çok zor biz her zamanki gibi inanıyoruz ama futbolcular inanmıyor....

Umut Şeref
21.03.2009, 17:43
bir galibiyetle dogrulacaktik... önümüzdeki haftalara bakacaz
artık önünümüze bakıcaz ama başımızı eğip çünkü busenede şampiyonluk yok.Bunu son maçda gördük kazansaydık umutlar devam ederdi artık oda olmaz belki 3.lük top oynamayan sivas bile 1.sırada

61SOYTÜRK61
umut..gökan selcuk...yanlış kadro ve oyuncu değişikliği nedeniyle ersun yanal....song dada düşüş var yattar zaten keyfine göre oynuyo vala diyecek başkada bişy yok...ha pardon bide gs macındaki balonlar ve 61.dk vardı:)!!!ve trabzondaki tarftar yüzünden!!!:)

Hüseyin İlkin
5 haftanın açığını bugün kapatabilirdik. Olmadı. Ciddi bir düşüş var. Önce avantajımızı kaybettik. Şimdi daha fazlasını kaybediyoruz yavaştan..

Ba®ış
21.03.2009, 17:45
Sadri Şener hariç herkes suçludur

Keleşoğlu
21.03.2009, 17:45
şampiyonluğa inanmayan ruhsuz futbolcular

Mustafa Ayazoğlu
21.03.2009, 17:46
Tarftarında büyük etkisi var!

MDanışmaz
21.03.2009, 17:46
% 100 Ersun Yanal

macka61
21.03.2009, 17:47
nasıl yükselişte futbolcu ve teknik ekipse yine futbolcu ve teknik ekiptir

POYRAZ
Futbolcular bana göre.

melâl
Günah keçisi mi seçiyoruz şimdi de...

hepimizin diyorum... herkesin...

Alihan Ertürk
21.03.2009, 17:48
Tribündeki çekirdekçiler ve Gökhan-Umut adlı futbolcu kılığında sahada gezinen varlıklardır..

Varlıbaş61
21.03.2009, 17:49
1.Ersun Yanal
2.Ersun Yanal
3.Ersun Yanal
4.Yönetim (adam gibi forvet almadıkları için devre arasında)

gökhan ve benzerlerini adam yerine koyup listeye bile almam...

dll.AxpY*
21.03.2009, 17:51
SUCLULAR BELLI ARKADASLAR

UMUT bulut

GOKHAN unal

HUSEYIN CIMSIR

SELCUK sahın

IBRAHIMA yattara

bu 5 kısının gıtmesı gerek ve yerlerıne saglam adam alınmalı....

kımse demesın bana yok huseyın cok lazım yok yattarasız olmuor yerlerı doldurulmıcak oyuncular deıl bunlar parasını verıp alabılırız...artık zarar verıor bu oyuncular bıze....

The Legend
takım ilk yarı maç kazanırken de iyi top oynamıyordu ama futbolcuların hırsı maçları bize getiryordu yani bu düşüşten sorumlu kesinlikle ersun yanal değil futbolculardır. genelde ersun yanal zaten başarısız.

TS-Tiryaki
Futbolcularin önünde Ersun Hocaya küfür edip istifa diye cagiranlarda.

28TS61
futbolcular bence

umut ve gökhan

Barış Mayda
takımda düşüş yokki song kötü kaybettigimiz ve berabere kaldıgımız maçlara baktıgınızda gollerin cogu song un hatası

dll.AxpY*
21.03.2009, 17:52
1.Ersun Yanal
2.Ersun Yanal
3.Ersun Yanal

ya arkadasım bı gıt bıraz mantıklı dusun ne ersun yanal ı yaw sana versek takımı sen ansıl bı kadro kurcan basarılımı olcan bıraz mantıklı konusalım adamın elındekı kadro bu oyuncularda RUH yok arkadasım RUH yok....

diplomat61
21.03.2009, 17:53
son haftalardakİ dÜŞÜŞÜn sorumlulari

%50 futbolcular [Özellİkle becerİksİzlİkler krali gÖkhan]
%40 ersun hoca
%10 taraftar

melâl
21.03.2009, 17:53
Şampiyon olduğumuzda nasıl ki bu takımı X kişisi şampiyon etmiştir diyemeyecektik...
şimdi de bu takım X yüzünden bu haldedir diyemeyiz...

şu var.. herkes şapkasının önüne koyup düşünmeli...
Taraftarından futbolcusuna...teknik direktöründen başkanına...

herkes...

Varlıbaş61
21.03.2009, 17:54
ya arkadasım bı gıt bıraz mantıklı dusun ne ersun yanal ı yaw sana versek takımı sen ansıl bı kadro kurcan basarılımı olcan bıraz mantıklı konusalım adamın elındekı kadro bu oyuncularda RUH yok arkadasım RUH yok....

farkındaysan futbolcuları kaale alıp listeye bile koymam dedim...
duh yoksa oynatma şu gökhan ruhsuzunu...
başka bir şey dene...belki tutar...
o ruhsuzla olmuyor ki zaten...

Kardesh TR
21.03.2009, 17:55
Artık TrabzonSpor da golcü futbolcular Colman,Alanzinho,Tayfun olmuş..Hani bizim forvet..Gökhan nasıl oynuyor..Antep te bi gol attı varsın onu da atmasaydı..

Deplasmanada yalnız bırakılmadı bu takım,düşüşe rağmen inanmaya devam dedik..7.şampiyonluğu tüm TrabzonSporlular olarak şimdiden yaşadık..

Bu ne biçim bir futbol anlayışı..Tek suç futbolcularda arkadaş..Bu güne kadar 1. veya 2. sırada oynayan bir takım,yenilgi almayan takım nasıl olur da üst üste bu kadar kötü sonuçlar alır..

Yeter artık bi çeki düzen getirilsin..

KERİM
%70 oranında şuç forvette. ayriyetten bunlara son haftalardaki defans hatalarıda azımsanacak kadarda deil.

Ancak bana göre Trabzon iyi yerde 25 hafta boyunca hep aynı futbolcularla oynamak üstelikte bu futbolcularıın çoğunun ilk kez böyle büyük takımda,camiada,ambiyansda oynaması böyle bir yükü üzerlerinde taşıyamamaları bu sonuçları doğurdu.

tuncay1984
forvet ttttt

Adem Erdoğan
21.03.2009, 17:57
Kötü futbolla kazandığımız maçların diyetini ödüyoruz.

Yavuz Hasan
21.03.2009, 17:58
Kötü futbolla kazandığımız maçların diyetini ödüyoruz.
aynen ilk yarı kötü oynayıp kazanıyorduk

şans da bir yere kadar

robinhood61
21.03.2009, 18:02
herkesin payı var
taraftar
ersun yanal
futbolcular
sabırsızlık
hatta yönetim çünkü umutu forvete alırsan şampiyonluğu hayalinde görürsün

lazkopatfaroz
21.03.2009, 18:02
tamamen futbolcular

genç61
21.03.2009, 18:03
1. sorumlusu baskan sadri sener ve yonetim ekibi
2.ersun yanal

bu ayrıca bir dususu degil 26 haftada 13 galibiyet almıs bir takım sampiyon olamaz
ortada bir dususte yok macların yarısını zaten alamamısız
burda bize bu futbolcuları izleten ve o formalara bunları layık gorenleri kınıyorum bu kadar paranın karsılıgı bu mu

Emirhan Makul
21.03.2009, 18:03
18 Kişilik Futbolcu Kadrosu+Ersun Yanal+Hakemler=Son 6 Haftadır Yaşadığımız Bu Düşüşün Sebebi ve sorumluları.

U.Sadıkoğlu
21.03.2009, 18:04
Ersun gökhan umut selçuk hüseyin

5

Berk
21.03.2009, 18:07
Edit.......

aaahmet61
21.03.2009, 18:07
en büyük sorunumuz yedek kadromuz yok.ama geçen seneden çok daha iyiyiz.bizim kadromuz geçen senenin sivas kadrosu gibi .sivas geçen sene hiçbir büyük takmımı yenememişti.bu sene yeniyorlar.bizde önümüzdeki sezon basamak atlayacağız.bizim takımda en azından iskelet oluştu.başta ısaac ,tayfun,ferhat gitmeli.bir forvet orta sahaya 2 topçu şart.keşke 23 tane futbolcu transfer edeceğine.11 tane kaliteli futbolcu alsaydık.arkadaşlar td. gider futbolcu gider.ama bu yönetim asla gitmemeli.

zarge
21.03.2009, 18:08
illa bir isim vermek gerekirse SONG

selimatal
21.03.2009, 18:09
Herkesi farklı yerde oynatan, santraforlarını defansa bile çekip yoran, Alanziho ve Yattara gibi ülkenin en önemli kanat adamlarını orta alana hapseden, ideal kadroları ve oyun yapısını son 15 dk da hatırlayarak tüm maçları son 15 dk ya sıkıştıran, maçın ilk 75 dk sını uyuyarak ve uyutarak geçiren, "sol açık eksiğim var" diyerek çuvalla parayı verdirdiği Alanzinho ile Yattara'yı birbirinin yedeği durumuna düşüren, kanat adamı ihtiyacı olduğunda Alanzinho'yu çıkararak Tayfun-Serkan gibi futbolcularımızdan kanat adamı üretmeye çalışan, 60 metrelik şişirme toplar dışında Gökhan ve Umut'a top getirecek bir oyun sistemi kuramayan, 7 maç üstüste bir önceki maçta başarısız olan futbolcu seçimi ve oyun planını ısrarla devam ettiren ve şayet kalırsa önümüzdeki sene yönetime bir 60 trilyon daha harcatarak yine başarısız olacak olan ERSUN YANAL 'ın hata dosyası o kadar kalabalık ki, başka hiçkimseye suç bulamıyorum.

Bu arada 60 trilyonu hoca istedi diye harcayan YÖNETİMin hocaya henüz hiçbir ciddi uyarı yapmamış olması da yönetimin kabahati.

Açıkça görülüyor ki bu sene 4. veya 5. olacağız. Ama asıl korkum seneye aynı şeylerin tekrarlanarak kulübün mali ve moral değerler açısından çöküntüye uğraması. Asıl çözüm bekleyen sorun bu.

ÖmerFarukYılmaz
Sadri Şener hariç herkes suçludur

Aynen....

Artık radikal kararların alınması gerek...

robinhood61
of of
ağlamak istiyorum
ne olur beni alın takıma ölümüne oynarım hiç bişey yapamassam umut gibi koşarım

54Sinan61
Sorunlar cok, anlat anlat bitmez!

Ersun "Hoca" teknik direktör gibi degil sanki sehirci! Takimi hic birsekilde ateslemiyor, bende tabii
cok bagran cagran hoca sevmem ama bukadar da pasif olmaz insan ya!
Kadro seciminde Istikrar! Yok abi öyle birsey ya, bir takim 11-12 kisile kitmez! Sen kalan oyunculari
küstürürsen demotive edersen iste böyle olur. "agzimizla kus tutsak" tabiri ortaya cikar! Rekabet
ortami diye birsey yok bizde! Herkezin yeri bako sanki, bir yattaranin degil, ama en cok onun
ihtiyaci var buna!
Oyuncularin hic biri yedek kalcam diye korkmuyor! Sadece Umut ikinci yarinin basinda alanzinho geldi
diye biraz kendine geldi! ama simdi yeri yine garanti!
Biz sampiyon olamayiz! Kadro yetersiz dogru, ama yavas yavas Ersun Hoca da yetersiz oldunu düsünmeye
basladim.
Alanzinho yu cikartmanin ne anlami var? Adam birsey yapmadi dogru, ama ne yapsin?! Top mu geldi?
Iki sini bir arada oynata bilmek senin görevin hocam! Hüsseyin ni cikartcaksan ozaman cikartsaydin!
3-1 gerideyiz forvet almiyorsun oynuna, dogru isaac formda degil. Ergini al, yok dogru ya... onu yolamisti.
Göksuyu al, tüh unutmustum oda paflara döndü galiba. Alanzinho yu al, tüh onu ikinci yarinin basinda
cikartmiti!
iste böyle... tüh yazik ya...

Mehmet Zeki
21.03.2009, 18:11
Taraftar'dan futbolcu'ya kadar herkes. Birtek yonetim suclu degil.

genç61
21.03.2009, 18:15
hayatımda hic usaklık yapmadım yapmamda ben bunları sezon basında dedim gen diyom bu kadar para bosa harcandi bu topcular yatersiz bu hoca yetersiz devre arası ahang bozulmasın diye forvet istemeyen bir hoca hoca degil

gakhana 6.250 milyon euro veren yonetim basaralı degil futbol kulubunun parasını baskete harcayan yonetim basarılı degil 25 milyon euro harcayip 25 haftada 13 galibiyet alan yonetim basarılı degil bunları konuscaksan gel ozelden tartısalım ama saygını asma

Uğur Ö.
21.03.2009, 18:15
bence kadro tercihleriyle ve gittiiği hertakımda 2.yarı fizik olarak düşmesiyle ersun yanal

Hüseyin İlkin
21.03.2009, 18:17
Yüzde yüz taraftar suçlu. O Avni Aker'deki taraftar var ya, o avni aker'deki. Hep onlar. Hep onlar..

Kasım Hilal
21.03.2009, 18:18
Evimizde çok kötüyüz..
Bence takkeyi ele almalı...
En büyük sorun bence taraftarda..
Camiada birlik var ama statda dirlik yok..

Mertcan
21.03.2009, 18:20
1-gökhn
2-umut

Travelair
21.03.2009, 18:20
Yeterince iyi bir futbolcu kadromuz yok. Sepetteki çürük elmalar diğerlerine de sirayet ediyor bir noktadan sonra. Bunları ayıklamak gerek. Bir de şunu diyorum: Herkes kaptanı kadar konuşur futbolda

Besirli
21.03.2009, 18:21
Istatistikler yalan soylemez : Ersun Yanal

evet her calistirdigi takimda oldugu gibi Trabzonsporumdada degismeyen Istatigi ikinci devre Cokusss.

Alperen Çakıroğlu
21.03.2009, 18:22
Bir de şunu diyorum: Herkes kaptanı kadar konuşur futbolda

:alkış::alkış::alkış::alkış::alkış::alkış:

Besirli
21.03.2009, 18:25
Trabzonsporun gelecek sene yapacagi tek sey ilk yari Esun Yanal ikinci devrede bir baskasi ozaman Sampiyon oluruz :). kaptanimizida ilk devre oynatsin ikinci yari onun yerine bir baskasini kaptan yapariz :p

zarge
21.03.2009, 18:25
:alkış::alkış::alkış::alkış::alkış::alkış:
bende alkışlıyorum bu sözü

İskender YILMAZ
21.03.2009, 18:26
Umut, Gökhan, Selçuk, Song ve bunlara tahammülde inanılmaz kararlı Ersun Yanal ..

zafer6161
21.03.2009, 18:26
sorumlusu tamamen
ersun yanal umut ve gökhandır
en büyük etken ise klasik ersun yanal sempromu izliyoruz
diğer küçük takımlarda 10 .haftadan sonra düşüşe gecerdi bizde ise 20 haftada düşüşe geçti,arada sadece 10 hafta var ve buda biz büyük takım olduğumuz için normaldir

şunuda açık belirteyim ,umut ve gökhan resmen trabzon katlediyor,bu kadar kazma forvet olamz,Faruk özak denen haysiyetsiz adam Trabzondan elini çekse iyi olur,gökhanı o aldırdı bize,kimbilir gökhanı alamasaydık belkide yabancı ve yırtıcı sanrafor transfer edecektik :hırr
umut ise değil küçük takım 2. ligde bile top oynayamaz
kapta ise dan dun oynuyor,tayfun,tolga,gökhan,umut,hepsinin Trabzondan defolup gitmesi lazım yoksa bu kazmalarla bu iş yürümez
çok sinirliyim daha fala konuşupta cea almak istemiyorum,

inprise
21.03.2009, 18:27
şöyle bir baktımda gaziantep'in kadrosu bizden daha kaliteli geldi bana ver bordo mavi formayı üstlerine rahat lider olurlar.
Önliboro : Murat Ceylan - Hüseyin (Banko Murat)
Sağ Bek : Bekir - Serkan (Banko Bekir)
Orta Saha : Tabata - Selçuk (Banko Tabata)
Forvet : Beto - Bizde yok zaten (Banko Beto)

yakup tekin
1- Ersun Yanal
2- Gökhan Ünal

Ba®ış
yağmurda,karda,kışta her türlü mevsim koşulları altında takımına destek vermek için maddi manevi her türlü fedakarlık yapan,binlerce km yol yapan taraftarın ne suçu var acaba merak ediyorum?

bkandil
21.03.2009, 18:30
Mağlubiyetler için genel olarak tüm takım diyorum. Fakat özel olarak;
Yenilen gollerde ilk sorumlu ön liberolarımız, devamında defans oyuncularımızdır. Kalecinin bir günahı yok bana göre.
Atılamayan goller için ise ofansta oynayan ortasaha ve kanat oyuncularının hatası yok denecek kadar az, atılan paslara forvetlerin beceriksizlik seviyesindeki son vuruşları tek suçludur.

Tolga
Bence suçluyu aramakta sabit kalmamak gerekir.Adam akıllı nasıl oynuyoruz kim nerede ne yapıyor ona göre eleştiri yapalım.Saydığınız herkesin birazda olsa bu mağlubiyetlerde sorumluluğu var.Ama dediğim gibi sabit kalmayalım.Şimdi bakıyoruz:

Ersun Yanal:Sezona çok güzel başlangıçlar yapan takımın başındaydı.Yepyeni bir Trabzonspor'a güzel yenilikler getirdi.Futbolda farklı bir anlayış biçimi verdi.Oyuna sürekli karışmıyor bu her teknik direktör'de olması gereken bir özellik bence fakat Ersun Hoca işi biraz abartıyor.Sadece fırsat bulduğunda 1-2 kişiyle konuşma yapıyor.Geriye düştüğümüz maçlarda taktiği azda olsa değiştirmesi lazım.Avni Aker'e gelen takımlar'da 11 oyuncu var 8 tanesi kapanıyor.Atağa geçince dışarda kalan 2 kişiye 2 kişi falan daha katılıyor gol yiyoruz.Oyun taktiğimiz hiç değişmiyor.Adamlar değişiyor ama taktik hep aynı.Taktiğimizde şu Gökhan sürekli ilerde.Umut nadir geriye gelir.Gökhan orta sahada top bekler savunmadan top şişiririz gökhan alır 5 sn oyalar adamlar gelir gideriz.Sağdan Yattara oyalar yada soldan Umut veya Gökhan yine atağa girer ortaya çıkarılır.Vuran olur ama nadiren de gol olur.Selçuk dışarıdan 1-2 şut çeker.Savunmada yerine göre Song arada bir gider gelir.Bekte Tayfun sürekli gider gelir yada Serkan.

Taktik:Aldığımız futbolcularun hücuma yönelik olanları zannediyorum ki hiç oynamadıkları yerlerde top oynuyorlar.Misal Selçuk forvet arkası yada ortada oynar.Ama bizde Hüseyin'in performansı düşük olunca Selçuk hem geri gitmek zorundadır hem ileri.Colman 2 maçını şans eseri buldum 90 dk izledim.Orta sahada top yapmak için oynuyordu takımında.Belçika Futbolu'nun hantallığından mıdır bilinmez pasları hep top çevirmeye yönelik değil gol pası niteliğindeydi.Burada ise forvet arkasına alışmaya çalışıyor ve alıştı da.1-2 maç formsuzdu ama göze batacak kadar hata yapmadı.Top çeviriyor pas veriyor şut çekiyor herşeyi var.Bunlara alışmasını beklemeliyiz.Gökha Ünal'ın attığı goller genelde iç sahadaydı.Ama kötü forvet değil.Yani iç sahada atıyordu derken takımı iç sahada iyi dışarda bizim heryerde oynadığımız gibiydi.Bizde Gökhan ilerde tek başına çok güzel adam geçiyor kalıbına göre.Kayseri'deyken bu futbolu deplasmanda oynuyordu.Yeni yeni alışmaya çalışıyor.Çünkü alışılacak gibi değil.Takımın gol atması yada kaçırması Gökhan'dan sorumlu.Demek istediğim taktiğimizde değişim şarttı ikinci yarıda ama olmadı.Bu dakikdan sonra futbolu oynamak oyunculara değil hocaya ve onun oyun stratejisine bağlı diye düşünüyorum.
Kendi evimizdede oynasak deplasmanda da olsak 4-5 kişiyle atağa çıkıyoruz.Duran toplarda adam gibi yerleşmiyoruz.Hep toplar dönüyor ve boşta kalıyor.Mutlaka gözden geçmesi lazım.

Hocanın diğer bir hatasıda yedekteki hiçbir oyuncuya şans vermiyor.Tepki çekmekten korkuyor haklı olabilir ama kadroda yararlı olabilecek ve belkide bizi kurtarabilecek 3 tane oyuncu war.Selçuk son 7 haftadır aşırı formsuz.Tayfun antrenmanlarda iyi performans sergiliyor olabilir.Ama oynattığın taktiğe Serkan daha çok uygun.Oyunu görüyor hiç değilse.Tayfun 3 haftadır körü körüne oynuyor.Yattara istikrarsızlık abidesi zaten ona sözüm yok.Gökhan mevkiisine alışmaması bence büyük bir bahane değil çok kaçırıyor zaten.Aynı şekilde Umut dünyaları kaçırdılar hâlâ kendilerine çeki düzen verebilmiş değiller.Song'da 3 haftadır gözüme batanlardan.Biraz fazla topla oynuyor ama tecrübedir diyerek olabilir bunlar diye yorumluyorum.Hüseyin'i anlayabilmiş değilim henüz.Ama top çalma konusunda başarılı bulduğum için şu anlık yetinmek durumundayız.Çünkü yedeklerde onun mevkiinde oynayacak bir tek Faty Papy var oda 1 maçı yakarsa gelecek için çok kötü olur.

Yönetim de hiçbir suç bulmuyorum.Çünkü ellerinden geleni yaptılar.Forvetlerimiz kötü oyuncular değiller şanssız ve formsuzlar.Biraz uzun sürüyor bu formsuzluk ama sabretmemiz lazım.Bu sezon kalan maçların hepsini kazanırsak anca şampiyonuz.O yüzden sadece 1 ümidim var ama inanmıyorum.Ama bu sezon şans eseri kendimizi şampiyonluk yarışında bulduk.Mücadelemizi de verdik.Bence taraftarların da işi abartmaması lazım.Aşağı yukarı 30 sene oldu ama sadece 1 sene beklememiz gerekiyor.Ben inanıyorum ki önümüzdeki sezon 3-4 takviye ile bu takım avrupa'da iyi bir performans sergiler Türkiye'yide kasıp kavurur.Ama futbolculara,Ersun Hoca'ya yönetime laf söylemek çok mantık dışı olur.30 senedir böyle başkan görmedik doğru düzgün.Aldığımız futbolcular hep medya şişirmesi topçulardı.İlk defa adam akıllı bir iş yapan bu yönetimide bezdirirsek eğer biz 3-4 tane daha 30 çekeriz.

Kubilay ŞAHİN
Yaşadığımız Düşüşün sebebi bence oyuncuları fazla kasmamızdır.. Belli bir yerden sonra bu düşüş yaşanacaktı..

Engin Koltuk
21.03.2009, 18:31
Bu sene şampiyon olmamamız için hiç bir sebep yoktu. Hala küçük de olsa bir ihtimal var ancak oynanan oyuna baktığımız zaman umutlarımız tükeniyor. Bence oyuncularımız bu yükü kaldıramadı bu kadar basit. Antep maçına bakın, rakip her alanda basıyor ancak bizimkiler neredeyse yürüyecekler. Takım kondisyonunda bir düşüş olduğunu düşünüyorum. Sağ kanada bir türlü çözüm üretemedik. Tüm mağlubiyetler neredeyse sağ kanattan geliyor.

Evet forvetlerimiz beceriksiz ancak orta sahada Colman dışında bir ışık göremiyoruz maalesef. Hüseyin'i çok seviyorum insanlığını, hırsını, mücadelesini. Ancak olmuyor Hüseyin.

Her şeye rağmen bugün Umut'un 1 metreden kaçırdığı kafa ve son dakika çataldan dönen toplar olsa belki de bugün tam tersi umutluyduk. ANcak oynanan oyun gerçekten umutsuzluğa itti bizi. Sezon başından beri rahat kazandığımız maç sayısı kaç? 1,2 ?

Hüseyin İlkin
21.03.2009, 18:31
Yüzde yüz taraftar suçlu. O Avni Aker'deki taraftar var ya, o avni aker'deki. Hep onlar. Hep onlar..

yağmurda,karda,kışta her türlü mevsim koşulları altında takımına destek vermek için maddi manevi her türlü fedakarlık yapan,binlerce km yol yapan taraftarın ne suçu var acaba merak ediyorum?

Bunu benim mesaja hitaben diyorsan Barış, yüzde yüz taraftar suçlu dediğime bakma. O mesaj, iç saha puan kayıplarımızın suçunu Avni Aker'deki taraftarın üstüne atanlaradır ;)

Sencer Bulut
21.03.2009, 18:33
İlk önce forvet cöktü sonra ortasaha cöktü simdide ne yazakki defans ve ersun yanalın yanlıs tercihleri de etkili ama belliydi sezon basından beri kac kere iyi top oynadık ki.ilk deönm getiye düssek hep macı geri cevirebilicegimiz inancı vardı ve cervriliyorduda.Bu dönem buda olmuyor.Yani görünen köy klavuz istemiyor...

istanbulunfethi
21.03.2009, 18:33
SELCUK İNAN sorumlusudur bu olayın bir de onu hala oynatan ersun yanal..

Ba®ış
21.03.2009, 18:34
Bunu benim mesaja hitaben diyorsan Barış, yüzde yüz taraftar suçlu dediğime bakma. O mesaj, iç saha puan kayıplarımızın suçunu Avni Aker'deki taraftarın üstüne atanlaradır ;)
yok Hüseyin senin mesajına cevap olsun diye yazmadım bi iki mesaj vardı taraftarda suçludur diye ona yazdım ;):)

BEYTEKİN61
21.03.2009, 18:36
futbolcular bu stresi şampiyonluk stresini kaldıramadı. rahat değiller. onun içinde çok hata yapıyorlar. telaş içinde oynuyorlar. biraz rahat olabilselerdi şu anda durum çok farklı olurdu

bkandil
21.03.2009, 18:36
şunuda açık belirteyim ,umut ve gökhan resmen trabzon katlediyor,bu kadar kazma forvet olamz,Faruk özak denen haysiyetsiz adam Trabzondan elini çekse iyi olur,gökhanı o aldırdı bize,kimbilir gökhanı alamasaydık belkide yabancı ve yırtıcı sanrafor transfer edecektik :hırr
,

Kesinlikle Katılmıyorum.
Sebebi ise Bizzat Sadri Şener'in kendisidir. Ligtv'de çıktığı bir programda kendisine Gökhan transferi ve Özak'ın transferdeki rolü sorulmuş, Sn. Başkan'da bu soruya "Transferi Sn. Bakan yapmamıştır, hatta transferişi bittiğinde bakan gelmemişti. Sn. Bakan beni aradı Gökhan transferini sordu, Gökhan için istenen ücreti söylesem Gökhan'ı aldırtmazdı, biz de acele edip Bakan gelmeden Gökhan'ı aldık" diye bir cevap vermişti...
Bunun dışında kötü Gökhan, 10 gol ve 9 asistle, takımın aldığı puanlarda en büyük hak sahibidir. Fakat bu durum sezonun ikinci yarısında akla zarar vuruşlarını görmemek anlamına gelmez.

tanjueren
21.03.2009, 18:39
Kimse Song'u es geçmesin allah aşkına şu 6 haftada yenilen bütün gollerin altında bir şekilde parmağı var ya!Bu gun yanından gecen topa vurmadı ılk golde şaka gibi geçen hafta çizgide rahatlıkla vurabıleceği topa diziyle ilginc bir hareket yaptı.Konya macında kornerde adamını kacırdı!Denizli maçında Angelov'a kafayı vurdurdu ,Bu hatalar olmasaydı şuanki puanımız kaç olurdu acaba!

Tolga
21.03.2009, 18:44
Birde yazmayı unuttum.MHK,Federasyon,ligdeki tüm Anadolu Takımları(Çıkarcılar),Türkiye Cumhuriyeti.Zamanında biz bunlara ne yaptıkta Trabzonspor bunların zorlarına gidiyor :mad:

54Sinan61
21.03.2009, 18:44
Bence suçluyu aramakta sabit kalmamak gerekir.Adam akıllı nasıl oynuyoruz kim nerede ne yapıyor ona göre eleştiri yapalım.Saydığınız herkesin birazda olsa bu mağlubiyetlerde sorumluluğu var.Ama dediğim gibi sabit kalmayalım.Şimdi bakıyoruz:

Ersun Yanal:Sezona çok güzel başlangıçlar yapan takımın başındaydı.Yepyeni bir Trabzonspor'a güzel yenilikler getirdi.Futbolda farklı bir anlayış biçimi verdi.Oyuna sürekli karışmıyor bu her teknik direktör'de olması gereken bir özellik bence fakat Ersun Hoca işi biraz abartıyor.Sadece fırsat bulduğunda 1-2 kişiyle konuşma yapıyor.Geriye düştüğümüz maçlarda taktiği azda olsa değiştirmesi lazım.Avni Aker'e gelen takımlar'da 11 oyuncu var 8 tanesi kapanıyor.Atağa geçince dışarda kalan 2 kişiye 2 kişi falan daha katılıyor gol yiyoruz.Oyun taktiğimiz hiç değişmiyor.Adamlar değişiyor ama taktik hep aynı.Taktiğimizde şu Gökhan sürekli ilerde.Umut nadir geriye gelir.Gökhan orta sahada top bekler savunmadan top şişiririz gökhan alır 5 sn oyalar adamlar gelir gideriz.Sağdan Yattara oyalar yada soldan Umut veya Gökhan yine atağa girer ortaya çıkarılır.Vuran olur ama nadiren de gol olur.Selçuk dışarıdan 1-2 şut çeker.Savunmada yerine göre Song arada bir gider gelir.Bekte Tayfun sürekli gider gelir yada Serkan.

Taktik:Aldığımız futbolcularun hücuma yönelik olanları zannediyorum ki hiç oynamadıkları yerlerde top oynuyorlar.Misal Selçuk forvet arkası yada ortada oynar.Ama bizde Hüseyin'in performansı düşük olunca Selçuk hem geri gitmek zorundadır hem ileri.Colman 2 maçını şans eseri buldum 90 dk izledim.Orta sahada top yapmak için oynuyordu takımında.Belçika Futbolu'nun hantallığından mıdır bilinmez pasları hep top çevirmeye yönelik değil gol pası niteliğindeydi.Burada ise forvet arkasına alışmaya çalışıyor ve alıştı da.1-2 maç formsuzdu ama göze batacak kadar hata yapmadı.Top çeviriyor pas veriyor şut çekiyor herşeyi var.Bunlara alışmasını beklemeliyiz.Gökha Ünal'ın attığı goller genelde iç sahadaydı.Ama kötü forvet değil.Yani iç sahada atıyordu derken takımı iç sahada iyi dışarda bizim heryerde oynadığımız gibiydi.Bizde Gökhan ilerde tek başına çok güzel adam geçiyor kalıbına göre.Kayseri'deyken bu futbolu deplasmanda oynuyordu.Yeni yeni alışmaya çalışıyor.Çünkü alışılacak gibi değil.Takımın gol atması yada kaçırması Gökhan'dan sorumlu.Demek istediğim taktiğimizde değişim şarttı ikinci yarıda ama olmadı.Bu dakikdan sonra futbolu oynamak oyunculara değil hocaya ve onun oyun stratejisine bağlı diye düşünüyorum.
Kendi evimizdede oynasak deplasmanda da olsak 4-5 kişiyle atağa çıkıyoruz.Duran toplarda adam gibi yerleşmiyoruz.Hep toplar dönüyor ve boşta kalıyor.Mutlaka gözden geçmesi lazım.

Hocanın diğer bir hatasıda yedekteki hiçbir oyuncuya şans vermiyor.Tepki çekmekten korkuyor haklı olabilir ama kadroda yararlı olabilecek ve belkide bizi kurtarabilecek 3 tane oyuncu war.Selçuk son 7 haftadır aşırı formsuz.Tayfun antrenmanlarda iyi performans sergiliyor olabilir.Ama oynattığın taktiğe Serkan daha çok uygun.Oyunu görüyor hiç değilse.Tayfun 3 haftadır körü körüne oynuyor.Yattara istikrarsızlık abidesi zaten ona sözüm yok.Gökhan mevkiisine alışmaması bence büyük bir bahane değil çok kaçırıyor zaten.Aynı şekilde Umut dünyaları kaçırdılar hâlâ kendilerine çeki düzen verebilmiş değiller.Song'da 3 haftadır gözüme batanlardan.Biraz fazla topla oynuyor ama tecrübedir diyerek olabilir bunlar diye yorumluyorum.Hüseyin'i anlayabilmiş değilim henüz.Ama top çalma konusunda başarılı bulduğum için şu anlık yetinmek durumundayız.Çünkü yedeklerde onun mevkiinde oynayacak bir tek Faty Papy var oda 1 maçı yakarsa gelecek için çok kötü olur.

Yönetim de hiçbir suç bulmuyorum.Çünkü ellerinden geleni yaptılar.Forvetlerimiz kötü oyuncular değiller şanssız ve formsuzlar.Biraz uzun sürüyor bu formsuzluk ama sabretmemiz lazım.Bu sezon kalan maçların hepsini kazanırsak anca şampiyonuz.O yüzden sadece 1 ümidim var ama inanmıyorum.Ama bu sezon şans eseri kendimizi şampiyonluk yarışında bulduk.Mücadelemizi de verdik.Bence taraftarların da işi abartmaması lazım.Aşağı yukarı 30 sene oldu ama sadece 1 sene beklememiz gerekiyor.Ben inanıyorum ki önümüzdeki sezon 3-4 takviye ile bu takım avrupa'da iyi bir performans sergiler Türkiye'yide kasıp kavurur.Ama futbolculara,Ersun Hoca'ya yönetime laf söylemek çok mantık dışı olur.30 senedir böyle başkan görmedik doğru düzgün.Aldığımız futbolcular hep medya şişirmesi topçulardı.İlk defa adam akıllı bir iş yapan bu yönetimide bezdirirsek eğer biz 3-4 tane daha 30 çekeriz.
:alkış::alkış::alkış::alkış::alkış::alkış::alkış:
düsüncelerine katiliyorum!

Kobalas61
21.03.2009, 18:46
Umut Gökhan Yattara
Ve Payı Diğerlerine Göre Az Olmakla Beraber Ersun Yanal

Emre7
21.03.2009, 18:51
motivasyon.
buna oyuncu ve teknik heyeti hatta yönetimi de katabilirisn.
Yattara ve serkan sezon sonuki durumları belirsiz,
Gökhan umut isaac son vuruşlarında sıkıntılı motivasyon eksikliği var
teknik adam bunları görmesine rağmen bişe yap(a)mıyor...

mashal61
21.03.2009, 18:51
Ersun Yanal'ın kafasında sanırım şöyle bir taktik var. 4 defans. Defansa yardımcı Hüseyin. Selçuk ve Colman pas trafiğini yapar. Yattara veya Alanzinho asist. Umut ve Gökhan da gol umutlarımız. Aslında baktığında güzel taktik. Ama hoca ne yapsın? Futbolcular ruhsuz olduktan sonra. Olmayan penaltıyı veren hakem de olmasa bu maç farka giderdi. Tabiki futbolcular bu düşüşün sebebi.

cınar#7
21.03.2009, 18:56
Umut-Gökhan-Selçuk-Hüseyin..ve bunlardan vazgeçmeyen Ersun hoca...

yakup tekin
21.03.2009, 18:57
Ersun Yanal'ın kafasında sanırım şöyle bir taktik var. 4 defans. Defansa yardımcı Hüseyin. Selçuk ve Colman pas trafiğini yapar. Yattara veya Alanzinho asist. Umut ve Gökhan da gol umutlarımız. Aslında baktığında güzel taktik. Ama hoca ne yapsın? Futbolcular ruhsuz olduktan sonra. Olmayan penaltıyı veren hakem de olmasa bu maç farka giderdi. Tabiki futbolcular bu düşüşün sebebi.

Bana göre futbolculara ruh kazandıracak olan hocadır. Onun için takımın bugünkü durumunun en büyük müsebbibi Ersun Yanal dır. Futbolcular neden maça asılmaz? Bunun cevabını iyi düşünün...

ofluoglu
21.03.2009, 18:58
ruhsuz ersun yanal !!!
mac sonun yorumlarında trabzonsporu oyle bir diyor ki sanki karsı takımdan bahsediyor
takımı sezon basında kurdu baska numara yok.
bana bıraksın sezon sonuna kadar idare ederim
nasıl olsa aynı kadro ,
rakibe tek suprizi yattarayı ters kanat oynatması
artık tum takımlar ezberlesi takımı
malesef bas edemiyor E.Y.

Ömer SEVİNÇ
21.03.2009, 18:59
Ben de yavaş yavaş Ersun Yanal sendromu yaşadığımızı düşünmeye başladım.

Harun CAN
21.03.2009, 19:01
tek suçlu ersun yanal ve taraftar...

ersun yanal , çünkü... gol kaçırma yarışına giren umut ve gökhanı adam etmediği için < adam biliyori ben ne yaparsam yapayım bu bana mahkum ve beni kesemez , öyle olunca da rezilliğine devam ediyor ! aynı durum hüseyin , selçuk ,tayfun için de geçerli...ersun yanal daha ne yapsın diyenlere cevap !!!

taraftar... çünkü , evinde oynadığın son 3 maçta takımı ateşlemeyi bırak olumsuz yönde etki yaptığı için , sebebi belli , kombilerin çekirdekçi seyirciler tarafından alınması..ama yine de taraftar suçlu neticede..

only ts
21.03.2009, 19:05
ersun yanalın bu zaman kadar yanında oldum ama artık uzaklasacagım.. insan biraz taktik verir ne bilim motive eder bişeler yapar ben ne bileyim yanlışmı dusunuyorum ınsan bıraz kendını yırtar takım ıcın orada oldugunu bellı eder.. su anda sıvas bjk macını ızlıyorum dıyecegım sey su ki biz sampıyon olmayalım gercekten bunu diyorum biz oynamıyoruz ve hak etmıyoruz ya sıvas yada bjk sampıyon olsun BIZ HAK ETMIYORUZ SAMPIYONLUGU KESINLIKLE !!!!

selimatal
21.03.2009, 19:08
Bundan sonra şampiyonluk kalan 9 maçta 8 galibiyet 1 beraberlik dışında mümkün değil.

Sizce olur mu?

Bence Ersun Hocayla en fazla 2-3 maç kazanabilir bu takım.

Ama bu kadro "çıkın bildiğiniz gibi oynayın" dense kalan 9 maçın 8 ini alabilir.

FB de "dede" ne ise bizde de Ersun Yanal o maalesef.

lazooo28
21.03.2009, 19:16
sezon basinda diger takim taraftarlari TS ersun yanal la firtina gibi girer ikinci yari düsüse gecer diyorlardi demek ki dogruymus örnekleri de var, yok degil

t-sat
21.03.2009, 19:22
Sorumluluk tek basına hocanın olamaz. Gökhan Ünal çok formsuz, hiçbir numarası yok tabiri caizse. Çok fazla da top eziyor üstelik. Umut Bulut her zamanki gibi. Çabalamayla bu kadar oluyor işte, yetenek, teknik, bitiricilik gerek.
Isaac kenarda oturmaya devam etsin, oyuna girdiği zaman ya ofsayte düşüyor ya da ayakkabılarını değiştiriyor. Sezon başından beri iki maçta vasatın üzerindeydi herhalde.
Hüseyin'i hiçbir zaman beğenmedim ama son bi kaç maçtır ortalamasının üzerinde oynuyor, buna rağmen kesinlikle bu takımda olmamalı. Taç çizgisindeki arkadaşı 4 metre ilerisindeki Hüseyin'e pas veriyor, Hüseyin de tekrar onunla oynuyor. Ama 4 metre ilerisindeki arkadaşına attığı top 8 metre yukarıdan taca çıkıyor. Bu takım buralara kadar iyi bile geldi bence.
Şampiyonluk mücadelesi yapan takımlarının futbolcularıyla bizim futbolcuları mevki mevki, teker teker karşılaştırırsak aslında kadromuzun çok da iyi olmadığı görülüyor bence. Bir de İyi olanlar formsuz olunca bu sonuçlar geliyor.
Hocanın takımı çekip toparlaması lazım, O da bunu yapamıyor.
Puan kayıplarında en büyük sebeplerin başında maalesef Avni Aker geliyor. Kim ne derse desin, ligin en etkisiz atmosferi, rakip takım için tabi.
Hoca gitmesin ama gönderilecek futbolcu çok. Klasik olsa da biten bir şey yok ama köy de görünüyor açıkçası. Yine de şampiyonluk için oynanmaya devam edilmeli. Avrupa hedefi tutturulabilir.

Mehmet S. Pervan
21.03.2009, 19:22
Ben şunu merak ediyorum. Madem Faty Papy oynatılmayacaktı niye alındı? Göksu oynatılmayacaktı 2. takımdan neden çağrıldı bıraksalardı orda oynasaydı bare adam. Bide ceyhun oynatılmayacaktı neden alındı ? barış memiş neden harcandı ?

zafer6161
21.03.2009, 19:25
görünmeyen ve gizli kalan en büyük etkenlerden bir taneside federasyon ve cumartesi gündüz maçlarıdır,yönetim hala daha akıllanmadı,kardeşim bu takım gündüz ve özellikle cumartesi olan maçlarda konsantre eksikliği yaşıyor

Yavuz Hasan
21.03.2009, 19:28
görünmeyen ve gizli kalan en büyük etkenlerden bir taneside federasyon ve cumartesi gündüz maçlarıdır,yönetim hala daha akıllanmadı,kardeşim bu takım gündüz ve özellikle cumartesi olan maçlarda konsantre eksikliği yaşıyor
ne alaka yaa bu futbolcular sanki ispanyada geldi de gece maçlarına alışıklar

song hariç bizim takımdakiler dahi sadece istanbul takımlarıyla oynarken akşam maçı oynuyorlardı

konuyu saptırmanın anlamı yok

Hasan Ayvenli
21.03.2009, 19:29
aynı kadroda ısrar edilmesinin etkisi büyük. yedekler kulübeden çıkamadı cezalı olmadıkça. tayfun ve serkan dönüşümlü olarak oynadı sadece tüm sezon boyunca. barış'a şans verilmesini çok isterdim özellikle içerdeki maçlarda.

orhan42
21.03.2009, 19:36
Artık bu saatten sonra şampiyonluk bir hayal..Futbolcularda inanılmaz bi motivasyon kaybı var..nerde o savaşan basan takım nerde bu takım..3-2 olmuş insan varıyla yoğuyla yüklenir..En kötü ihtimalle bir gol yersin..ha 3-2,ha 4-2...Tabii burada futbolcuları motive edemeyen teknik yönetimde suçludur..Gökhan,Selçuk(yeni celo) ve Umut gibi adamlar bi iş yapmadıkları halde her hafta aynı şekilde kadrodalar..Bu takıma bir çok transfer yapıldı fakat bir işe yaramadı..Her hafta aynı yüzler yüzsüzce oynamaktan sıkılmadılar..

exelance
21.03.2009, 19:36
Bu takımda bir Fatih Tekke ve Gödeniz olsaydı innaıyorumki şu an bu ligde puan farkıyla liderdik..
Gökhan Ünal ve Umut Bulut un kaçırdıkları gollerin haddi hesabı yok..
Baroş 2 pozisyona giriyor 1 sini atıyor..bizimkiler gol kaçırma yarışı içerisinde..
Bence en büyük suç:umut,gökhan ve selçuk..

Cafer Bulur
21.03.2009, 19:37
Düsüsü buna baglarsak bir arpa boyu yol alamayiz.
Bence düsüsün ana nedeni bircok oyuncumuzun sampiyonluk baskisini kaldiramamalari.

Mehmet S. Pervan
21.03.2009, 19:38
Takımın şu saatten sonra ne antremana ne teknik heyete ihtiyacı var... Şu anda sadece bir psikoloğa ihtiyaçları var. Çünkü hepsinin psikolojisi bozulmuş bir şekilde şu anda.

Travelair
21.03.2009, 19:39
Fatih Tekke'den kendi adıma kendisini istemediğim özür diliyorum

Yavuz Hasan
21.03.2009, 19:40
Bu takımda bir Fatih Tekke ve Gödeniz olsaydı innaıyorumki şu an bu ligde puan farkıyla liderdik..
Gökhan Ünal ve Umut Bulut un kaçırdıkları gollerin haddi hesabı yok..
Baroş 2 pozisyona giriyor 1 sini atıyor..bizimkiler gol kaçırma yarışı içerisinde..
Bence en büyük suç:umut,gökhan ve selçuk..
bu takımın başında ziya doğan olsa şampiyonluğu ilan ederdik(!)

zafer6161
21.03.2009, 19:40
ne alaka yaa bu futbolcular sanki ispanyada geldi de gece maçlarına alışıklar

song hariç bizim takımdakiler dahi sadece istanbul takımlarıyla oynarken akşam maçı oynuyorlardı

konuyu saptırmanın anlamı yok

Düsüsü buna baglarsak bir arpa boyu yol alamayiz.
Bence düsüsün ana nedeni bircok oyuncumuzun sampiyonluk baskisini kaldiramamalari.
hayır ya düşüşü elbette buna bağlamıyoruz ama buda diğer etkenler gibi önemli derecede takımı olumsuz etkiliyor:)

Pirselimoğlu
21.03.2009, 19:43
düşüşün sebebi çok açık,

sene başından beri süre gelen forvet beceriksizliklerine, savunma zaafiyeti eklendiği an mağlubiyet kaçınılmaz.

Mehmet S. Pervan
21.03.2009, 19:45
Gündüz maçları bahane olamaz. Ama ey TFF bırakında bir maçı da akşam oynayalım be kardeşim. Sanki Trabzon'da elektrikler kesikmiş gibi her hafta sabah oynuyoruz maçları. Bizim statta da ışıklandırma sistemi var merak etmeyin.

oskayb
21.03.2009, 19:45
Tek sorumlu Ersun Yanaldır!
Sürekli aynı topçularla oynayıp,Isaac'ı, Barış Memiş'i Ceyhun'u ve diğerlerini kenarda paslandırdığı için!
Kimse demesin Ersun yanal hala bu işi biliyor diye!
Bak bjk'ya!
Aldı tecrübeli denizliyi takır takır top oynuyorlar!
Futbolcu Adamı baba gibi görüyor. Kenarda duruşu güven veriyor abi!
Bence Ersun Yanal gönderilmeli,Dehal Şenol Güneş ve Gökdeniz ve Fatih Tekke alınmalıdır!
Trabzonspor ruhu geç de olsa geri kazandırılmalıdır!

Bunun haricinde hariçten gazel okumaya gerek yok!
Bu aşı sen ne kadar pişirirsen pişir asla reçel olmaz.
Olsa olsa zift olur!

vaay sansar kardeş bugünleri mi bekliyordun zehrini kusup ersun hocayı göndermek ve şenol güneş pazarlaması yapmak için. beyler kimse boşuna burada zahmet etmesin ne oluyor neden oluyor diye ,bakın sansarı ve sansar zihniyetlileri , haftalardır ısıtttıkları işler nasıl da sonuç veriyor diye ortaya döküldüler.

Hamdi Karamahmutoğlu
21.03.2009, 19:47
bu takımın başında ziya doğan olsa şampiyonluğu ilan ederdik(!)

Üzülerek buna katılmak zorundayım.
Ziya Doğan kulübeden faydalanırdı en azından.
Ve bu oyuncu kadrosuyla önde tek forvet, arkasında iki hücümcu ortasaha ile oynardı.

Mehmet S. Pervan
21.03.2009, 19:50
Biz zaten ya teknik direktörü tutturamıyoz ya da oyuncuları. İkisini bi arada bi tutturabilsek şampiyon olucaz.

Bir cüzdan aldım para yok; para buldum cüzdan yok hesabı bizimki.

fehmi burnaz
21.03.2009, 19:54
bu takınım basında ziya deil şenol hoca olması lazım ya da ersun hocayla devammmmmmmmmmmmm

lazo1967_61
21.03.2009, 19:55
Ya allah askina birakin bu isleri. kimi savunacaginizi sasirdiniz.
Kim iyi oynuyor. bizmi? dalga geciyorsunuz heralde.
Futboldan anlamiyosunuz heralde.
Gokhani oyundan cikartmayn ve gokhanda israr eden hocayi ben tartisirim.
ilk yarida kim iyi oynadiki sen gidip alanzinhoyu cikariyorsun.
Umut selcuk gokhan bu takimin dokunulmaz oyunculari.
Bana hic bir insan cikipta kadro yetersiz demesin.

Gokhani kazanmaya calisicagina umutu kazanmaa calisicagina baris goksu papy gibi gencleri kazanmaya kalksa ne olurdu.

antagonist
21.03.2009, 19:55
Ziya Doğan mı?

Siz de hep gülün inşallah. :)

Ahmet Faruk
21.03.2009, 19:56
Forvetler yahu forvetler...
Bunu herkes, her takım taraftarı söylüyor. Bizim forvetlerimiz dalga konusu oldu artık, hiç mi utanmaları arlanmaları yok anlamıyorum ki...

fehmi burnaz
21.03.2009, 19:56
Biz zaten ya teknik direktörü tutturamıyoz ya da oyuncuları. İkisini bi arada bi tutturabilsek şampiyon olucaz.

Bir cüzdan aldım para yok; para buldum cüzdan yok hesabı bizimki.
bu sefer de hakemler bizi sampiyon yapmazzz..ya bu hakemler olmasaydı biz acık ara lider olacaktıkkk...

oskayb
21.03.2009, 19:58
[QUOTE=sansar;2081977]Ben düşüncemi söyledim sadece.
Hakaret etmeyelim lütfen!
Benim görüşüm bu!
Ne yani herkes senin düşündüğün gibi düşünmek zorunda mı?[/QUOT

hayır tepkim aslında kişisel olarak sana değildi elbette ,ama haftalardır birileri tarafından alttan alta ısıtılan bir ersun yanal istifa ,şenol güneş gelsin kampanası var ki , dayanamadığım ve kabullenemediğim bu.Bu takım sıfır noktasından şu aşamaya geldiyse bunu mevcut yönetim ve ersun hocaya borçluyuz. ama işin bir aşamasında bazı odaklar ortaya çıktılar ve birden ersun homurdanmaları hoşnutsuzlukları başladı. ne oldu , ne gördünüz de birden anti ersun kampası başladı ve maşallah şu anda sonuçlarda o kampayaları ısıtanları sevindirecek şekilde gidiyor ya bravo demek lazım öngörünüze ve tesbitinize.

kısaca kişisel algılamaya açık bir mesaj yazsam da sorunum yukarıda anlatmaya çalıştığım gelişmelerle ilgili.

innocence
düşüşün sebebi öncelikle hakemler,sonra forvetler

Mehmet Ç.
Ersun yanal

Erkan SUİÇMEZ
21.03.2009, 19:59
sezon başından beri 14 kişiyle oynamak ve hiçbir yedeğin forma umudu kalmaması rekabet ortamının kaybolması da bir hata olabilir.

Varlıbaş61
21.03.2009, 19:59
ersun yanal'ı eleştiriyorum,
hataları da var
ama ziya doğan'ı geri isteyecek kadar da değil!

sessizkral_1
21.03.2009, 20:01
Ben düşüncemi söyledim sadece.
Hakaret etmeyelim lütfen!
Benim görüşüm bu!
Ne yani herkes senin düşündüğün gibi düşünmek zorunda mı?

evet barcelonadan gol kralıyken transfer ettiğimiz isaac nasıl yedek durur haklısın.

Engin Türkyılmaz
son 6 maçı cafe marına da ızlıyorum sonuç ortadan :D:D boyle baatıl ınançlara gerek yok ancak bence bu dususte tek suclu yoktur bu dusustekı sucluluk oranlarını acıklıyorum %85 futbolcular %15 ersun hoca

fehmi burnaz
bari sivas besiktas macı berabere bitse de aradakı puan farkı acılmasaaaaa..

Mehmet Ç.
21.03.2009, 20:02
Zararin neresinden dönersek kaar dir.

Ben Ziya Hoca o bu demiyorum.

Ersun Hoca gidmeli..

Yeni Hoca herzaman 3 yada 4 hafta bile olsa yenilik getriri, bi de iyise sampiyon oluruz. Zaten 10 Hafta kalmis.

Ceske Ertugrul Saglam bosda olsaydi.

Mehmet S. Pervan
21.03.2009, 20:12
Ne teknik direktör değişikliği ya.. Saçmalamayın arkadaşlar. Ne olucak yani şimdi ersun gitse yerine başkası gelse şampiyon mu olcaz ? Nası bi zihniyet bu ?

Pirselimoğlu
21.03.2009, 20:13
sivasta bile 4 forvet var(m.yıldız-tum-kamanan-balili) atıyorlar bir şekilde biz neden bu yola , forvetsiz çıktık anlamıyorum.

vatandas61
21.03.2009, 20:16
konunun cevabi: ersun yanalin her hafta yedigimiz tipa tip ayni ve ucuz gollerden ders cikartip bu aliskanlimiza karsi bir önlem almamasi.
Forvetlerimiz de evlere senlik zaten.

Cafer KILIÇSOY
21.03.2009, 20:16
Gökhan ve Umut'un gol yollarındaki yüksek beceri kabiliyeti(!)

Altı pastan 7 metre kaleyi görememeleri.

Doğan Şahin
21.03.2009, 20:22

doğrudur bitirici golcü sorunumuz sebebi ile tetiklendi tüm herşey
takımın dengesi bozuldu bir kere.
ancak suç birazda bizde, düşene bir tekme de biz vurduğumuzdan bu hallerdeyiz.

son haftalar ve gelecek sezon takımımız hakkında fikirlerim şu şekilde:
Tony : toparlanması lazım. son haftalarda önündeki defansa ayak uydurdu.
Tolga :Tony sakatlandı forma onda artık ama inşallah geçen senelere dönüş yaşamayız
Tayfun: geçen hafta 1 asist iki güzel orta yaptı ama yaranamadı. defansta kötü ama elinden geleni yapıyor seneye Abdurrahmanı alıp Tayfunu stopere yedek olarak düşünmeliyiz
Serkan: sakatlıktan yeni çıktı Tayfunu arattı
Song: ikinci yarı düşüşte toparlanması lazım
Egemen : Son iki hafta da Tony gibi o da Songa ayak uydurdu
Cale: diğerlerine nazaran daha derli toplu
Selçuk: uzun zamandır bitirici işler çıkartamıyor, nedenini araştırmak lazım, uzaktan attığı golleri özletti
Hüseyin: Onla da onsuz da olmuyor. Selçuk iyi olmadığından bugün sanki geçen seneki formsuz haline tamamen dönüş yaptı.
Colman : o da olmasa halimiz harap
Alanzinho: yeni geldi, kumaşı iyi ama geç alındı, takımın dengesini biraz bozdu gibi, seneye çok farklı olacaktır.
Yattara : bir varmış bir yokmuş seneye büyük ihtimal gidici çünkü onu çözemeyen rakip yok gibi
Gökhan : kafası başka yerlerde oyunda değil, bize alışamadı ama gerçek oyunu bu değil
Umut : hırs azim on numara futbol bilgisi kalitesi zayıf, faül yapma ve gol kaçırma huyu devam ediyor, ancak ateşleyici olarak 2.yarılarda katkı yapabilir
Isaac: forvet bu kadar etkisizken oyuna sonradan girip ofsaytlara takılmaktan kendini gösteremedi, milli takımında oynadığı şekide orta sahada oynatılmasında fayda var. en azından top tutabilir.
Ceyhun : orta sahanın bu formsuzluğunda yer bulmalı ve frikik keyfini tekrar yaşayabilmeliyiz. top kullanma becerisi de yüksek. taraftarın yemeyeceğini bilse Ersun hoca banko oynatır.
Giray : defansın kötü sinyalleri sonrası denemekte fayda var kumaşı iyi.
Papy : orta sahaya ilaç olabilecek kalitede ama kötü oynarsa taraftar iki günde yer bitirir.
Barış : neredesin barış artık kendini göster
Göksu : o da papy ile birlikte iyi ışık saçacak ama şimdi kimse risk almaz
Ferhat: bu sene hiç sakatlanan olmadığından pek yararı dokunmadı
Onur: kalede kendini gösterme fırsatı bulamadı ama kumaşı çok iyi
Ersun Yanal: kafası dağınık ve formsuz sadece, zamanla kendini geliştiriyor, sabıra ihtiyacı var, o giderse takım dağılır. yeni gelen TD kadroyu baştan kurar. para kalmadığından kuramazsa da ondan daha iyisini yapacağına inanmıyorum.
Yönetim : ufak tefek kusurlar kadı kızında bile olur. onu da çalışmaları ile örtüyorlar. ama seneye tribünlerde taraftarı daha organize edecek bir formül üzerine yoğunlaşmalı. çünkü en zayıf noktamız bu.
Taraftar: iki yenilgi de hemen kendini salıyor. en kötüsü negatif enerji yayıyor. bu da takım üzerinde ister istemez moral kondisyonu sıfırlıyor ve devamında galip gelmek zaten ister istemez mümkün değil. yukarıdaki oyuncu formsuzluklarının %70i bu olumsuz destekten! dolayı.
Rakipler: şu andaki bizden kötüler ama medya etkisi ve fenerasyon katkısıyla ile toparlanmaya çalışıyorlar.
Anadolu takımları: taktik organizasyonumuz belli olduğundan bizi hemen çözüp ayrı bir özel istek ve motivasyonla oynuyorlar!
Fenerasyon ve Hakemler: birkaç hamle yapmaları (balans ayarı) yetti ve yine birbirimizi ve takımı yemeye başladık.

Bu sene yapılması gereken: yelkenleri suya indirmeden takıma ve bu oyunculara destek olup sezonu en iyi yerde bitirmek lazım
Seneye yapılması gereken: bitirici golcü alıp takım oyunu üzerine daha çok çalışmak gerekli. Ne yapıp edip elimizdekileri gözden çıkarmadan Sivas vermez ama Abdurrahmanı ve Ankaraspordan Özeri ve Antepten Tabatayı nokta transfer olarak kadroya katmalı. Taraftarlar olarakta tezahürat yapmayı, rakibi baskı altına almayı ve kendi takımımızı negatif etkilememeyi öğrenmeliyiz. Yerel medyada yapacağı haberlerle ve yayınlarla takıma destek olmalı köstek değil.
Takım içi rekabet ve motivasyon artarsa bu takım çok can yakar ama köstek olursak bu yanan can bizimkisi olur!

AKSOY_61
21.03.2009, 20:28
valla benim aklımda tek isim var.zaten ''yakında türkiyeye dönücem daha ne yapacağıma karar vermedim'' diyordu kendisi.
eğer o kişi olursa sene sonunda onunla anlaşılabilir.
her ne kadar hiç inancım kalmasa da şuanda istifasını istemek boş boğazlılıktır sadece.

eğer dediğim kişiyle anlaşılırsa eyvallah ama diğer zikredilen isimler yerine ben 100 kere razıyım ersun hocaya.

cerasus
21.03.2009, 20:40
Orta sahamiz. Tek nedeni orta sahamiz!!!!!

GSye bakin, adamlar tek forvet oynuyor ama cok gol atiyorlar, cün ki orta sahalari atiyor. Yani gökhan veya umut formsuz olsalar bile orta sahamiz bu acigi kapatmasi lazim.

Hadi onu gectim, TOP YAPSALAR VE TOPU KAYBETMESELER GOL YEMIYCEZ. Ne zaman onlar olmadik yerden topu yitirdi, o zaman biz atak yiyip gol yedik, bakiniz Denizli/Konya/antep maci. Saydigim ilk ici macta iyi oynayip olmadik yerden topu kaybettigimiz icin golleri yedi, antep macinda ama hakli olarak yenildik ve yedigimiz gollerde öyle idi.

Ama bu durum yeni bir sey degil!!!!

Hatirlayin ilk yarini, neden nerdeyse her macta golleri yiyip arkadan geliyorduk? Cün ki ayni nedenle, bakiniz 3:2lik antalya, konya maclar, Kocaeli maci, aklima gelmeyen diger maclar.

Mehmet BAL
21.03.2009, 20:40
Bu sene yapılması gereken: yelkenleri suya indirmeden takıma ve bu oyunculara destek olup sezonu en iyi yerde bitirmek lazım
Seneye yapılması gereken: bitirici golcü alıp takım oyunu üzerine daha çok çalışmak gerekli. Ne yapıp edip elimizdekileri gözden çıkarmadan Sivas vermez ama Abdurrahmanı ve Ankaraspordan Özeri ve Antepten Tabatayı nokta transfer olarak kadroya katmalı. Taraftarlar olarakta tezahürat yapmayı, rakibi baskı altına almayı ve kendi takımımızı negatif etkilememeyi öğrenmeliyiz. Yerel medyada yapacağı haberlerle ve yayınlarla takıma destek olmalı köstek değil.
Takım içi rekabet ve motivasyon artarsa bu takım çok can yakar ama köstek olursak bu yanan can bizimkisi olur!
:alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış:

OFLU
21.03.2009, 20:50
ersun yanalin hicbir sucu yok bence,suc bizde cok abarttik,diger takimlarin bu sene cok kotu performansi da gaza gelmemize neden oldu,bu sene kimse sampiyon olmayi beklemedigini soyluyordu lig oncesinde,simdi asip kesmenin alemi yok,seneye 2-3 cok kalite nokta transfer yapilir yine olamazsak o zaman kapatir dukkani gideriz..

asikaplan
21.03.2009, 20:53
arkadaş şu gökhan ve umut 6 gaftada yada 5 haftada toplam 26 gol kaçırmış ersun yanalın ne alakası var bu işle he belki hüseyini yedeğe çekmeli selçuğu yedeğe çekmeli olabilir ama bizde ruh kalmamış yedeğe çeksen ne olacak?

husky61
21.03.2009, 20:55
lanet olsun ya okadar para alıoyosunuz ama topa vuracak haliiz yok yazıklar olsun size aldını o paraları düşnüün yaa al bjk-sivas beraber bitit göründe utanın beee utanın hüseyin,gökhan,umut bırakın gidin bu takımı rezil ettiniz beee

artvinli_mert
21.03.2009, 20:57
Yazayim..

1-ersun yanal (yapmak İstedİĞİnİ anlayan varsa sÖylesİn)
2-gÖkan(golcu falan deĞİl ,en azindan bİzde oynamiyor tutmadi)
3-umut bulut (golcu falan deĞİl trabzona yakiŞmiyor)
4-hÜseyİn ÇİmŞİr(trabzonun ÇoÇuĞu herkes 2 saat ÇaliŞiyorsa sen 5 saat ÇaliŞ ama topa dÜzgÜn vurmasini becer)

Cem Kıran
21.03.2009, 21:00
Ersun hocanın genetik olmuş yapısı..İlk yarı güzel bir sükse sora genel çöküş..Seneye de öyle olacak kalırsa..

bordo61
21.03.2009, 21:00
Futbol ne değişik oyun yav biz yenseydik şampiyonun büyük adayı olacaktık sivas-beşiktaş berabere kaldı tam istediğimiz gibi
Her başlığa yazmadan rahat edemicem :D

fındıkoğlu
21.03.2009, 21:01
Tek kelimeyle Hüseyin Cimşir....

kamer
21.03.2009, 21:02
arkadaslar kenetlenelım lutfen artık serı galıbıyetlerle bu ısı cozerız buraya kadar geldık ama oyle ama boyle bu camıada morale ıhtıyac var bunu yapabılırız bız buyuk takımız inanalım her zaman tam destek verelım yolumuzdan sapmayalım allah ardımcımız olacak emın olun

KÖKSAL AYDIN
21.03.2009, 21:06
Ben bu işten bir şey anlamadım.Tüm takımlar eyy Trabzon gel şampiyon ol diyor, biz elimizin tersiyle itiyoruz.

Fikstür avantajına artık inanmıyorum.

Evindeki maçları alamadıktan sonra hangi avantajdan bahsedilir ki?

tanjueren
21.03.2009, 21:09
Abi gaziantep maç başlığında bordoo maviye bile başladım ama Biz ayağa kalkıcaz ki futbolcular da kalkabilsin hayden hayden...

Bordoooooooo.....

bordo61
21.03.2009, 21:10

Acaba lazer ameliyatı yaptırsak faydası olurmu

kamer
21.03.2009, 21:11
maviiiiiiiiii

MetiN08
21.03.2009, 21:12
Düsüsün tek sebebi Rotasyon diye birsey yok bizim takimda malesef, her hafta ayni oyuncular her hafta ayni oyuncular bunlarda insan robot degil hos, dikkat edin ilk haftalardaki ikili mücadeleler yok daha bizde hepsinde form düsüklüyü var, bence tek sorun bu

tanjueren
21.03.2009, 21:12
Şampiyooooooooonnnnnnnnnnnn.........

efulimyoq61
21.03.2009, 21:16
yazıklar olsun daha ne diyim ben bu takıma rakip puan kaybettikçe kaybediyor yen daa yen bu nedir yaa 50 49 49 olmak varken 50 49 46 oldu yaa rezalet artık bu takım daha hiç olamaz şampiyon taraftara yazık yaa gökhan umut hüseyin 3 kişi eksik oynuyoz nerdeyse bi defa yüzümüz gülsün yaa bidefa yaa

kamer
21.03.2009, 21:21
trabzooooooooonnnnnnnnnnn........

Emin Danışmaz
21.03.2009, 21:21
Bu takımın oyuncularının büyük kısmı RUH yoksunu,onun için ben derim ki fazla ümitli olmayalım perşembenin gelişi çarşamba dan belli oluyor.Ben SİVAS-BJK maçından çıkacak sonuçlara göre hesaplar yapacaksam hiç ŞAMPİYON luk mücadelesi vermeyelim derim.Geri dönüp baktığımız da BJK bizden kaç puna geride idi bilmeyenimiz yok sanırım,şimdi ise aramız da 3 puan var,söylemek istediğim
kısaca şu;KENDİ EVİNDE AKIL ALMAZ PUANLAR VERİRSEN İLERDE Kİ MAÇLARI ALACAĞIMIZIN GARANTİSİ VAR DİYE DE DÜŞÜNMEK ABESLE İŞTİGAL BİR DURUM DERİM.

Emin Danışmaz
21.03.2009, 21:22
En kolay fikstür artık bizde!
Artık avantaj bizde!

SİVAS'IN DURUMU: 50 puan ile lider ama bizimle maçı var! O maç final maçı bizim için.Yenersek 3 puan aşağı çekilir! Başka bir yerde takılırsa-ki takılacak- elveda diyecek!

BJK'nın DURUMU: 49 puan ile ikinci ama en zor fikstür onda! müthiş derbiler oynayacak,bunun yanısıra zor takımlarla da çokça maçı var!

GS'nin DURUMU: Yarın Eskişehir'i yense bile ancak 1 puan üzerimize çıkar ki; onlar da daha çok kocaeli macerası yaşayacak!

FB'nin DURUMU: Febeşliler adeta bu yıl bize çalıştılar.Onlara bjk ve Gs derbilerinde başarılar diliyorum!
Bütün kalbimle! :)

TRABZONSPORUMUZUN DURUMU: Ne kadar fırsatları tepsek bile, en zor maçlar artık geride kaldı!
Toparlanırsak ve Sivas'ı sivasta Fb'yi de Avni Aker'de yenersek, diğer takımları motive olduğumuzda zaten çok rahat yeneriz!

TOPARLANIRSAK KENDİMİZE GELİRSEK,ŞAMPİYONLUK ŞANSIMIZ HALA VAR!
AMA KENDİ göbeğimizi kendimiz keseceğiz artık!

ŞAMPİYONNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN TRABZOOONNNNNN!

Haydi Ersun hoca,Haydi Futbolcular!
Bir toplantı yapın!
And için!
Ya bu fırsat bir daha ne zaman gelir?

Çok heyecanlısın kardeşim duygularını anlayabiliyorum,lakin bu takım bize sıkıntı vermekten başka bir eziyet vermiyor,fikstüre bakıpta maç kazanılmıyor,sahada YÜREK Lİ ve RUH sahibi oyuncular ile oluyor.

efulimyoq61
21.03.2009, 21:23
Sansar arkadaŞim ne kadar kuruyorsun sana tek cevabim İlk 3 e gİr helal olsun dİcem avnİ akerde 3 maÇta 1 puan 6 maÇta 5 puan artik bİttİ herŞey İnancak gÜcÜm kalmadi...........

efulimyoq61
21.03.2009, 21:24
Hayal hayal sansar arkadaŞimmmmm

Selim Turan
21.03.2009, 21:29
15-20 yıldır idman yapıpta pas vermeyi beceremeyen kişilik. Bakınız: Hüseyin Çimşir ....

Erdal DİLEK
21.03.2009, 21:30
ya bu takım yaklaşık 30 mac oynadı, durdurak yok, kabul edelim ki takım yoruldu, hakvermek lazım, song bir düşünün adam o yaşında kac mac oynadı

kamer
21.03.2009, 21:31
ARKADAŞLAR İNANMYANALAR YAZMASIN SUTAYA LUTFEN IC KARARTMANIN ALEMI YOK..BUYUK TAKIMIN BUYK TARAFTARI OLALIM BU RENKLERIN HAKKI HICBIR ZAMAN BU DEGIL :mad:

Emin Danışmaz
21.03.2009, 21:31
15-20 yıldır idman yapıpta pas vermeyi beceremeyen kişilik. Bakınız: Hüseyin Çimşir ....

Beni anlayan biri çıktı sonunda,:)İdmanda da pas atamıyorsan ne iş yaparsın allah aşkına

genç61
21.03.2009, 21:32
ya bizim bu olayda boyle olmamızın tek sebebi topcular
peki bu topcuları kim aldı baskan ve hoca o zaman bas sorumlu onlar
sonrada topcular
en sondada traftar gelir

KÖKSAL AYDIN
21.03.2009, 21:33
Arkadaşlar bence Gökhan kafa olarak Trabzonspor'u kabullenemedi.Yani bu takıma alışamadı sanki.Aklı başka yerde mi desem yoksa başka bir şey mi bilmiyorum ama Gökhan buralı değil kafa olarak.

Ersun hocanın da takımı fizik olarak değil de motivasyon olarak maçlara hazırlayamadığını düşünüyorum.Futbolcuları iyi konsantre edemiyor maçlara.

Tarihi maça çıkan futbolculara sahada bir bakıyorsun alakasız maç oynuyorlar.Sanki sıradan bir maç gibi.Bu böyle olmaz.

MetiN08
21.03.2009, 21:33
arkadaŞlar İnanmyanalar yazmasin sutaya lutfen ic karartmanin alemi yok..buyuk takimin buyk taraftari olalim bu renklerin hakki hicbir zaman bu degil :mad:

ya biz istedimiz kadar inanalim, onlar kendileri inanmiyor baksana allah askina biraz acin gÖzlerinizi, ben sampiyonluk icin oynuyorum ve Öyle oynicam hemi, onlar inansa o sahayi toz duman ederlerdi ama yok malesef

Emin Danışmaz
21.03.2009, 21:35
ARKADAŞLAR İNANMYANALAR YAZMASIN SUTAYA LUTFEN IC KARARTMANIN ALEMI YOK..BUYUK TAKIMIN BUYK TARAFTARI OLALIM BU RENKLERIN HAKKI HICBIR ZAMAN BU DEGIL :mad:

Canım kardeşim heyecanın benimkinden fazla değildir,ben yıllarca prf futbol oynadım,dudağıma dikiş yedim,ama her zaman formamı sonuna kadar terletmişimdir,İçimde bir KARADENİZ FIRTINASI hakim yaşım 35 ve hala futbol oynuyorum,içimde ki heyecanı kaybetmedim hiçbir zaman,halaı sahada bile topu ısıran biriyim.
Bana göstersene bizim bu takımda ısıran saldıran bir adam,TUNCAY ŞANLI gibi LUGANO gibi,de ki abi şu isim.

Ayhan Yüksek
21.03.2009, 21:36
Defansif anlamda vi gerileme yaşandı bu 6 haftada ama bunu defans oyuncularının suçuymuş gibi göstermek acımasızlık olur, iyi top oynamıyoruz yeterince inanmıyoruz vve en kötüsü 1 puanı puandan saymıyoruz kardeşim yenemiyorsan yenilmeyeceksin ama biz hep yenemiyorsan yenileceksin yaptık, orta sahamız da kötü Selçuk biraz kıpırdasa bile hala silik Hüseyin özellikle bu maçta çok kötü, Umutla Gökhana diyecek söz bulamıyorum Gökhana müthiş bir top kesiliyor adam kafa vursa kalecide topla birlikte girecek omuzuyla koluyla vuruyo topa Umuta harika bi orta çıkıyor adam bomboş ama topu auta atıyor, bütün bu olumsuzlukların içinde şans faktörüde hiç yanımızda değil yediğimiz golden sonra Egemenin kafa vuruşu gol olsa maç dönecek ama bizim kaleye cömert olan top rakibe gelince cimrileşiyor.Selçuk'un şutu gidiyor çataldan geri dönüyor ama dönen top hiçbir futbolcumuzun önüne düşmüyor, inşallah yarın gs çirkefi puan kaybeder Es Ese yoksa kahrolacam adamlar bir anda potanın en içine girecek.

Mellih
21.03.2009, 21:41
arkadaş şu gökhan ve umut 6 gaftada yada 5 haftada toplam 26 gol kaçırmış ersun yanalın ne alakası var bu işle he belki hüseyini yedeğe çekmeli selçuğu yedeğe çekmeli olabilir ama bizde ruh kalmamış yedeğe çeksen ne olacak?

Nasıl Ersun Yanalla alakası yok..:mad:
6 haftadır puan kaybediyoruz. (ondan önceki maçta Ankaragücü maçı onu da atlmayalım) sezon başından beri hep aynı goleri yiyoruz. Gökhan-Umut hep aynı golleri kaçırıyor.
Ersun Yanalda gelmiş hiç bişey yapmıyor.:alkış:

Galatasaray maçında Gökhan-Umut hiç birşey yapmadı. Golleri Alanzinho ve Colman attı. O zaman oynatma Gökhan ve Umut... Koy Alanzinhoyu forvete
(Cesaretin varsa):alkış:

Kaldı ki Gökhan-Umut Ersun Yanalın seçimi. Sezon başında Umut kalsın dedi. Gökhanı da alın dedi. Sanki ben dedim ona.:mad:

Daha çok şey yazarım da bu kadar yeter:mad:

Ömer Yüce
21.03.2009, 21:42
Son maçı da katarsak bi kere alanzinhonun suçu yok adam yapabileceklerini yapmaya çalıştı ama inanın ben bile üzüldüm adama ya dar alanda çok adam var tam saha pres yapıyolar. Gaziantep iyi oynadı sayılır iyi savunma yaptı ama defans son maçta rezildi. Umut ve Gökhan topları hep yediler. Selçuk 2 frikikte biraz tehlike yarattı 1i avut diğeri direğe çarptı ama yeter. Selçuk bu sezonun başından beri yapmaya çalıştığı bi hareket vartopla 360 derece dönüp adamdan kurtulmak. Yaw kardeşim tamam dönüyon anladık ama gereksiz gereksiz dönme topunu oyna boş alan yarat adam kaçır top geçirme. Orta alan senle hüseyine emanet. Biraz çaba göster. Takımda bir de Yattara varki hiç sormayın. Adama para versen oynamaz hale döndü. Nedir derdi anlamadık. Şu an o kadar eminimki % 10 kapasiteyle oynuyo ve bilerek oynamıyo. bunların dışında serkan uzun bir ara ilk 11'e ara vermenin verdiği artık neyse kötüydü. Tayfun girdi forvet mi oynadı ortasaha mı belli değil. Açıkçası oyuncuların güçleri kalmadı ve çoğunun inancı artk tükendi. Gs maçında oynan son 2 Avniaker mücadelesi bunun ispatı...

MetiN08
21.03.2009, 21:43
Canım kardeşim heyecanın benimkinden fazla değildir,ben yıllarca prf futbol oynadım,dudağıma dikiş yedim,ama her zaman formamı sonuna kadar terletmişimdir,İçimde bir KARADENİZ FIRTINASI hakim yaşım 35 ve hala futbol oynuyorum,içimde ki heyecanı kaybetmedim hiçbir zaman,halaı sahada bile topu ısıran biriyim.
Bana göstersene bizim bu takımda ısıran saldıran bir adam,TUNCAY ŞANLI gibi LUGANO gibi,de ki abi şu isim.

Bende onu diyorum abi, normalde böyle bir durumda oyuncularda öyle bir hirs olicakki o sahayi yemeleri lazim hirsdan ama yok, sanki kabullenmisler gibi oynuyorlar

Ömer Yüce
Nasıl Ersun Yanalla alakası yok..:mad:
6 haftadır puan kaybediyoruz. (ondan önceki maçta Ankaragücü maçı onu da atlmayalım) sezon başından beri hep aynı goleri yiyoruz. Gökhan-Umut hep aynı golleri kaçırıyor.
Ersun Yanalda gelmiş hiç bişey yapmıyor.:alkış:

Galatasaray maçında Gökhan-Umut hiç birşey yapmadı. Golleri Alanzinho ve Colman attı. O zaman oynatma Gökhan ve Umut... Koy Alanzinhoyu forvete
(Cesaretin varsa):alkış:

Kaldı ki Gökhan-Umut Ersun Yanalın seçimi. Sezon başında Umut kalsın dedi. Gökhanı da alın dedi. Sanki ben dedim ona.:mad:

Daha çok şey yazarım da bu kadar yeter:mad:
Hadi alanzinhoyu koyduk forvete hava toplarında kimden gol bekliyecez??? Göksü alanzinho bunları fovet oynatmak saçma sapan bir iş olur

NeoTs
Ulan kolbasti yi ozledim be!!!

aggressors
21.03.2009, 21:48
sebebi ne olabilirki inanmamış,ruhsuz ve korkak futboldan başka...

Mellih
21.03.2009, 21:49
Hadi alanzinhoyu koyduk forvete hava toplarında kimden gol bekliyecez??? Göksü alanzinho bunları fovet oynatmak saçma sapan bir iş olur

O kadar yanlış konuşuyorsunki

Sanki Gökhan-Umut hava toplarıyla gol atıyor. Bunun için mi oynatıyor
Ayda yılda bir Umut belki tuturuyor. ama lig bitiyor arkadaşım

kurtcebe
21.03.2009, 21:50
Hala şansımız devam ediyor, üzülmeyelim demiyorum, üzülelim ama kırmayalım ve olması gerekenden daha fazla tepki verilmesine neden olmayalım. Bence takım yoruldu, şampiyonluk stresini yaşamamış futbolcular birer ikişer dökülmeye başladı, teknik heyet yetersiz kaldı, gerekli hamleleri yapamadı, forvet yetersiz, defans dağınık, orta saha eh işte, ama iyi bir yatırım yapıldığını kabul edelim.
Bu sene eğer kalan maçlarda çeki düen verilirse takıma belki şansımız devam edebilir, olmazsa seneye b,r sağ bek bir forvet, bir tabata ve bir hüseyinin yerine adam alınır, ve en azından şempiyonluk yarışı veren takım izlemenin heyecanını seneyede yaşarız.

kurtcebe
21.03.2009, 21:54
Ersun hoca anteple okadar maç yatığımız halde bir çözüm üretememiş olmasını hayretle karşıladım ama koşmayan bir yattara, beceriksiz forvetler, hata üstüne hata yapan tecrübeli song olunca teknik direktöre biraz daha az suç buluyorum.
Onları kesse diyoruz, ama yedek yok, kabul edelim ki yok, bjk nobre, delgado oyuna sokuyor, sivas bile balili, muhammed, kamanan
seneye çok daha iyi olacağız eminim, sakin olalım ve umudumuzu kaybetmeyelim.

Ömer Yüce
21.03.2009, 21:54
O kadar yanlış konuşuyorsunki

Sanki Gökhan-Umut hava toplarıyla gol atıyor. Bunun için mi oynatıyor
Ayda yılda bir Umut belki tuturuyor. ama lig bitiyor arkadaşım
Evet lig bitiyor. Ama sen zirveye oynayan bir takımsın ve göksü gibi daha avrupayı bırak türkiye kupası maçı dahi görmemiş bi adamı lige o tansiyona sokacan ve gol atmasını bekliyecen. Alanzinho belki başarılı olur ama çoğu topu kanatlardan beslenen bi takıma hiç ideal gibi durmuyor...

bordox
21.03.2009, 22:02
Şunu bir daha anladım ki futbolcu milletine güven olmaz,toptan para kazanan adam hele büyük takıma gelmişse onun yeri garanti olmayacak,adamların umrunda değil bazı şeyler, ama yedek kalacağını formayı kaptırırsa biraz zor alacağını bilse,kontratım var alırım parayı olayı olmuş.Değil yedek kulüben 24 kişilik kadronun 20 si eşdeğer olacak tabi ki kalitesizlikte değil,kalitede eşdeğer olacak.
Bizim kadroyu çok fazla şişirmişiz gözümüzde bugün ki maç bunu gösterdi bir daha.Milli Takıma adam alınmaması da yorumcuların en dar kadro Trabzonspor'da demesi de haklıdır.Sivasspor'da bugün oyanayan topçuların kalitesi bizden yüksek.Acı ama geröek.Bugüne kadar bu kalite farkını mücadele ederek kapatıyorlardı ama artık mücadelede etmeyince durum ortada.
Seneye sağlamından 6 tranfer ister bu takım.

lazzz61
21.03.2009, 22:04
defansın poerformansı düştü bence bı de yalnıs oyuncu tercıhlerı bıde umut bulut la gökhan tabikii oonları saymaya gerek yok

TSelif
21.03.2009, 22:07
Trabzondaki taraftarlardır :)

M.Kılıç50
21.03.2009, 22:35
1.Ersun Yanal
2.Ersun Yanal
3.Ersun Yanal

ben dogru´mu okuyorum ??

tabii´ki kendi fikrin... ben simdiye dek Ersun Hoca olayina karismadim hic de karismam... ne iyi ne kötü... iyi hamleleri var kötü hamleleri var...
Ama...

Yönetim´i Kötülemek en Mantiksiz düsüncemis olur...

Sadri Baskan ve diger Yöneticiler yerin dibine batmis bir takimi Göklere cikardi, Devlestirdi, sanki Trabzonspor yeni Kurulmus gibi bir görüntü kapti...

tabii´ki maglubiyetlere bende üzülüyorum ama Biraz Düsünün derim...
Takima 24 yeni Oyuncu Transfer edildi...
Takim Parasal anlamda cok Büyük Hamleler yapti...

Lütfen Yönetime laf atmayi birakin be renkdaslar... su son 9 Hafta Birlik ve Beraberligimizi Tüm Türkiye görsün..

Serhat
21.03.2009, 22:36
Takım Ruh Olarak Kesinlikle Şampiyonluğu kaldıramıyor!

Biz Biraz daha irdeliyelim işi... Takımın Hocasının bile akıbeti belli değilken Oyuncuyu Motive nasıl etsin? Kendisi Bile rahat değilken Oyuncuyu nasıl rahat ettirsin?

Akıl var mantık var? Ya Hocaya Bastıracaksın imzayı yapılanmayı onunla devam ettireceksin! Yada gerekeni yapacaksın ! Eğer hocanda ve oyuncularında yeterli tecrübe yoksa YÖNETİM olarak sen tecrübeni konuşturacaksın !

Bence burası atlanmamalı ! Bizim Türklerde işin profesyonel tarafı sadece paradadır! Yarınını göremiyen birilerine suçu bugünden atmak kolaydır! Hem o Kişiyi medyaya malzeme yapmaktan kurtar! Hemde Takımdaki bulanık kafalılığı dağıt! Bastır Şu Hocaya 5 yıllık imzayı ! Bitir işi ! Yada B planınız varsa onu devreye sokun!

Ne olacaksa biran önce olsun ! Yoksa iş işten bu yıl geçecek! Yönetimimize sonsuz güveniyorum ... Bu Konuyu gündemden acilen kaldırmalı! Takımın dengesi bozuluyorsa bir tek bu kararsızlıktan kaynaklanıyor bence!

erolizmts
21.03.2009, 23:12
1- Sadece yağmurda çamurda maça gitmeyi "müthiş taraftarlık" olarak gören ve bu yüzden her davranışı kendine hak gören bilinçsiz, sabırsız ve takımına destek değil köstek olan taraftarımız kesinlikle ilk sırada.

Artık Avni Aker stad'ı Trabzonspor için deplasman haline gelmiştir. Kendi takımına bu kadar zarar veren taraftar az bulunur.

2- Genel ve haklı düşünce olan beceriksiz forvet hattı.

3- Ne olursa olsun elindeki kadroda alternatif yaratamayan Ersun Yanal.

En azından şu haftadan sonra Faty Papy, Barış, Ceyhun ve Göksu'yu bu takımda oynatmamanın hiç bir mantıklı açıklaması olamaz. "Kulübede kim varki alternatif olabilsin?" demek "artık" haklı bir savunma değildir.

mehmetali61_55
21.03.2009, 23:23
bence faty göksu ve barış bu takımda bir şeyler yapabilir özellikle ortasadaha faty hüseyinen daha iyi genç olabilir çok koşan ve dikine top kullanabilen oyuncu barış gecen sene fena değildi çoçuğa hiç şans vermedi şu yedeklere dönüm baksın oyunda katlandıkları kadar kulubedekilerede katlansın ama şampiyonluk şansımız hala var bence ümidimizi kaybetmeyelim ve takımımızın arkasında olalım

TheRapZoNe
21.03.2009, 23:25
Evet her geçen hafta daha iyi oynamamız gerekirken biz maalesef bayır aşağı geriye doğru gidiyoruz.Hemde tepetaklak. Bence bunun en önemli sebebi futbolcuların konsantrasyon eksikliği. Bu yüzden lakayıt,ciddiyetsiz,isteksiz oyun oynuyor bizimkiler. Ersun Yanal'ın bu maçlara oyuncuları hazırlayamadığı bir diğer gerçek. Haftalardır kötü performans gösteren oyuncuların yedeğe çekilmemesi ise en büyük nedenlerden bir başkası.

ccd6167
21.03.2009, 23:39
alin arkadaslar buraya yaziyorum bu takimin dususun en buyuk sebebi sistem sistem sistem baska birsey degil..ersun hoca 4-4-2 oynatacak takimi bunu o da biliyor ama huseyin bu takimin sistemini bozuyor.ortashanin gobeginde selcukla colman solunda alanzinho saginda yattara olacak.ama hoca yenikken bile bu takimi sahaya suremiyor anlamadim gitti nasil is bu.
huseyin 5 seneden beri trabzonsporda oynuyor bi tane puan kazandirgini ben hatirlamiyorum..

smster.net
21.03.2009, 23:43
son 6 maçı cafe marına da ızlıyorum sonuç ortadan :D:D boyle baatıl ınançlara gerek yok ancak bence bu dususte tek suclu yoktur bu dusustekı sucluluk oranlarını acıklıyorum %85 futbolcular %15 ersun hoca

Liderligin ilk kurali:

Her hata sana aittir!

Ayhan Yüksek
21.03.2009, 23:48
Şu 15:15 maçları yokmu batırdı yaktı bizi, adi federasyon oynatsana istanbul eziklerini bu saatte, tabiki bu bir sebep değil aman kızmayın bana ama yinede sevmiyorum gündüz maçlarını.

fehmi burnaz
21.03.2009, 23:49
arkadaslar hüseyin sizin elestirdiğiniz kadar da kötü deil bence.. evet bazı maclarda cok kötü oynuyo ama bu adam cok iii top kesiyo.. o ortasahada olmasa bzim takım dökülür. onun gibi top kesen bi oyuncumuz yok. bu yüzden oynaması en mantıklı olan sey.. zaten baska secenekte yok.top kesen top kullanan kalıteli bi önlibero alınmalı..

Muhammet
21.03.2009, 23:53
Bu kötü gidişi hoca istifa diye bağıranlara, Ersun Go Home diye manşet atanlara, hocaya artistlik yapanlara, durduk yere yalan haberler çıkaranlara bağlıyorum ve hepsine bela okuyorum, lanet ediyorum, acı çekmelerini, değer verdikleri önemsedikleri bir şeylerin "kaybetmesini" istiyorum.

magnacarta23
21.03.2009, 23:53
maçı kaybettin,hata kimde?

1-hakemde
2-hocada
3-futbolcularda
4-futbolcular ve hocada
5-yönetimde

normal bi takım için bunların hepsi geçerli olabilir..ancak trabzonspor için tek cevap çekirdek yiyen,gol yiyince küfür eden,kaybedince hocasına küfür edip, sonra da antrenmana gidip seviyoruz diyen,maçın 90 dk. olduğunu hala bilmeyen taraftar bozuntularıdır...

trabzonspor da oynamak ve bu takımda antrenör olmak ,lig tv den maçı izlemeye benzemez..öyle şeyler olurki ,futbolcularını kontrol edemezsin ya da başkaları o futbolcuları kontrol eder:confused:..fark edersin; birşey yapamazsın...

TolgaTopçu61
21.03.2009, 23:55
Defansimizin form düsüklügü, defans demeyelim de Song'un formsuzlugu diyelim...
Bide teknik direktörümüzün her oyuncuya ayni davranmadigi icin,son 6 haftadir bir düsüs yasiyoruz...

MaHMuT_61
21.03.2009, 23:55
Bu bence bir düşüş değil insan üstü bir performans ile bu noktaya gelen takımımız , ne yazık ki sisteminin olmadığını daha yeni fark etti ve Song etkiliğini yitirince gol yemeye başladık çok ucuz goller ileride de gol atması mucizelerle ifade edilen kaval kemiği ile 5 gol atan becerikli forvetlerimizde uyuyunca sonuç bu oldu. Keşke erken havaya girmeseydik ama acil kararlar vermeyiz umarım bir şekilde bir istikrar kurulmalı.

Eren Karaahmetoğlu
21.03.2009, 23:56
Düşüşün nedeni, benim en fazla güvendiim özelliklerimizin birer birer kaybolmaya başlaması.

1-Oyuncuların ilk yarıda inanılmaz hırslı oynayıp maçları geriye düşseler bile koparmaları.

2-Defansımızın çok zor gol yemesi ve kolay kolay hata yapmaması.

3-Nerdeyse bütün adamlarımızın savunmaya önem vermesi.

4-Avni Aker'deki taraftarların gerekli baskıyı kuramaması(Buna güvenmiyodum zaten)

.
.
.

Muhammed KOÇ
21.03.2009, 23:57
15:15 gerçekten de çok kötü bir şey bizim için.. yönetimin buna bir el atması lazım.. bizim kötü olmayan fakat beceriksiz olan futbolumuz kadar bu 15:15 in de etkisi büyük..

ARAF
22.03.2009, 00:09
denizli ve konya maçlarında gol atamayan beceriksizler

erdem gür
22.03.2009, 00:19
futbol olarak düşüş falan yok sadece takımın inancı kalmamış belli birde ligin ilk yarısında sansa mansa maç alırdık oynana oyun çok farklı değildi bu yarı takke düştü kel göründü oldu hepsi bu

kocaman61
22.03.2009, 00:52
bizim takımdaki o ilk yarıdaki hırs kaybolmuş resmen önceden iyi oynamasakta mücadele ediyoduk defansımız evlere şenlik song ve egemen sırıtmaya başladı forvetlerimiz de cömert olunca gelinen durum ortada 2-3 oyuncunun dinlendirilmesi lazım inş büyükşehir maçında iyi oyun iyi mücadeleyle startı veririz

Oğuzhan Fidan
22.03.2009, 00:54
1-en büyük sebep kadro yetersizliği (malesef)
2-ersun yanalın eskiye dönük psikolojik baskı yemesi
3-tabiki tecrübe eksikliği yani şampiyonluk havasını kaldıramama

reisoğlu61
22.03.2009, 00:56
oyuncular lig baslayali her mac 90 dakka oynuyor.
song,selcuk,gökhan gibi oyuncular dinlendirilmeliydi

avcilarli61
22.03.2009, 01:04
1-takima Çok yÜk bİndİ hep ayni oyuncular oynuyo
2-defansin gİtgİde s.o.s vermesİ
3-tayfun cora :))))
4-ersun yanalin bazi İcatlari
5-gÖkhan ve umut'un son vuruŞlardakİ etkİsİzlİklerİ
6-61.dk Şovlarinin takimin konsantresİnİ bozmasi
7-selÇuktakİ İnanilmaz dÜŞÜŞ
8-takimin Şampİyonluk stresİnİ kaldiramayiŞi
9-yeter beee Şampİyon olalim artik :))))

Mehmet Ç.
22.03.2009, 01:13
Ersun Yanal

Cesaretsiz.. Hep Umut hep Gökhan... Bikere Baris, Göksu, Isaac yok... Sonra iyi oynuyoruz, ama gol atamiyoruz

Vkgz
22.03.2009, 01:20
stres+umut bulut+defans+selçuk

Ömer TOPAL
22.03.2009, 01:23
Kader diyemezssin sen kendin ettin...bu söz şarkılara ait...Nasip kısmet diyelim...Dularımız ve desteğimiz sizinle uşaklar....Her çıkışın bir inişi oldugunu yaşadık, şimdi çıkışı oldugunu göstericeksiniz...artık bu yenilgi ile alıştınız sizde ve üzerinizde stres pek kalmadı...Bundan sonrası daha iyi olacagına eminim....Allah yar ve yardımcımız olsun

Misina
22.03.2009, 01:38
Takımda Anormal Bi Düşüş yok.Hucüm hattı sezon başında nasılsa yine aynı.Fakat sezon başı kale gibi olan savunmamız son haftalarda yol geçen hanına döndü.

Haftalardır Çok iyi savunma yapıp girdiğimiz 20 pozisyonda 1 gol atıp kazanıyorduk.Ancak Son haftalarda çok basit goller yemeye başladık.Kolay Gol yersen güç bela attığın goller seni herzaman kurtarmazç

MuratJ
22.03.2009, 01:40
stres mtres hikaye

mucadele yok bazı futbolcular(!) oldukları yerin TRABZONSPOR oldugunu unutmuslar zira burada mucadele etmeme uzun süreli kötü oynama hakları yoktur gereken radikal kararlar alınmadıkça bu düşüş devam edecektir. umut ve gökhan derhal kadro dısı kalmalı selcuk gibilerinede sert uyarı ve gerekirse ceza verilmelidir uzun sureli kotu oyunlarından dolayı burası TRABZONSPOR! Böyle adam görmek istemem ki dediklerim gerçekleşmezse maç falan izlemem bu formaya öyle ruhsuzlar yakışmıyor...

vyno
22.03.2009, 01:53
Bu forvetlere bizim savunmamız iyi dayandı ama artık beceriksiz forvetler bizim savunmamızı çok yordular adamlarda oynama istedği kalmadı.Bu forvet hattına değişiklik şarttı fakat kadronun dar olması ve ersun hocanın çok cesaretli davranamaması ( taraftarımızda bu cesaretsizliğinin rolu vardır.) her atılan topun savunmamıza hızlıca geri dönmesi son haftalara doğu yaşadığımız düşüşün nedenidir.33 yaşındaki savunma oyuncusunu bu takımda haftalarca 90 dk oynatamazsın.(oynar fakat daha oturaklı takımlarda oynar) anlayacağınız kadroda sürekli değişime gidilseydi bu düşüşü yaşamazdık.

bordoylamavi
22.03.2009, 01:59
düşüşün seyirciye bağanması çok ilginç geldi bana. antepteki bir avuç taraftarın ne günahı vardı onu anlayamadım.
neyse şuraya http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=11049 bakarsanız ve eğer halı saha da 60 dakka değil gerçek sahada 90 dakka oynamanın ve bunu her hafta yapmanın ne olduğunu biliyorsanız anlarsınız düşüşün sebebini

By_JeSuS
22.03.2009, 02:10
her skora açığım razıyım yenilebilriz ama o sahada bazı ruhsuz gezenler var. bi sıkıntı var takımda bişeyler oluyo içerden içerden anlıyom o her neyse başı bulunup ezilmeli herkes haddini bilmeli.SABRIMIZ taşıyor adam gibi oynayın......

İleli
22.03.2009, 05:50
takim olmak arkadaslik demek kimin nereye kosacagini nereye pas atacagini nerden pas alacagini ne yapacagini bilmek demek, ve bizimkiler hala takim olamamislar..misal antep guzel takim olmus herkes ne yapacagini iyi biliyordu orta saha yerinde durmadi bizimkiler gibi..

oflu_ömer
22.03.2009, 06:17
bu takim da elesdirilecek birileri varsa o da golculerimiz dir türkiye süperliginde en cok gol pozusiyonu olan takim biziz ama gel gelelim bir sans sizlik mi diyelim yoksa bereriksizlik mi diyelim olmuyor taraftari kimsenin bu kadar üzmeye hakki yok

tolga song egemen serkan cale ceyhun selcuk colman yattara alanzinyo umut umut diyorum cüngü bana göre turkiye liginde onun kadar kosan bir forfet yok burdan kalecimizede gecmis allahc.c. sonumuzu hayirli eylesin

inadina ucaklar inadina bu takim bizim sahiblenecekde bizleriz birligimizi bozmalarina musade etmek yokkkkk (BU BIZIM SEVDAMIZ INSAN SEVDIGINI YARI YOLDA BIRAKMAZ )

oflu_ömer
22.03.2009, 06:18
(bu bizim sevdamiz insan sevdigini yari yolda birakmaz )

oguzlu
22.03.2009, 06:26
en buyuk sebep taraftardir

Sefa Murat Dokuz
22.03.2009, 09:43
1-Gökhan Ünal'ın hovardalığını artık Anadolu takımlalarının yememeleri.
2-Umut'un kaçırdığı goller.
3-Song ve Egemendeki düşüş.

Mehmet S. Pervan
22.03.2009, 10:14
Eskiden defansımız iyiydi. Bu yüzden forvetler kötü olmasına rağmen maçı alabiliyoduk. Şimdi hem defansımız kötü hem forvetler kötü. Bi de bunun üstüne Alanzinho-Yattara çelişkisi girince bu sonuç ortaya çıktı.

Yasin T.
22.03.2009, 10:19
1.forvet
2.forvet
3.forvet
4.defansın son haftalardaki form düşüklüğü
5.selçuk'un inanılmaz formsuzluğu
devamınıda siz getirin

Süleyman Sofu
22.03.2009, 10:32
İster deli desin renkdaşlar ister virane seviyorum TRABZONUM SENİ ölesiye giden 3 puan olsun şampiyonluk olsun ben senin şampiyonluğunu sevmedimki ahir ömrümde,ben seni sevdim
BORDOYLA MAVİNİ sevdim ölürcesine.Varsın olmasın şampiyon neyleyim istesemde kızamıyorum ben seni mecnunun leylayı sevdiği gibi SEVİYORUMMMM...

ergin cesit
22.03.2009, 10:47
tek sorun konsantrasyonumuz kaybolmuş.ersun hoca da bunu çözmek zorunda bazı futbolcularda umursamazlık var yedeğe çekip barış ceyhun fatty göksu gibi gençlerin dinamiziminden faydalanması gerek

bordo61
22.03.2009, 10:49
13 puan ya şimdi o 13 puanının 10'u eklesek açık ara şampiyonuz

Travelair
22.03.2009, 11:14
Kapasitesi sınırlı futbolculara yüksek ücret veriliyor. Adam yeni sezonu düşünüyor. Bu takımda revizyon olursa burda kalamam diyor. Revizyon ne zaman olur? Eğer takım 10. olursa olur veya 1. 2. olursa olur. Eğer 3. 4. olursa ben bu takımda bu sınırlı yeteneğimle bu dolgun ücretle kalırım diye düşünüyor. İster istemez asılmıyor oyuna. Zaten sınırlı olan kapasitesini de konsantrasyon kaybından kullanamıyor. Üzerine hocanın da sözleşmesinin yenilenmemesi bu davranışlara teşvik oluyor. İdareci mantık eski yönetimde vardı. Bu mantık futbolcu aleminde devam ediyor.

Yönetimin oyuna gelmeyip artık tedbirlerini alması lazım. Geç kalıyor.

Arif Timurcioğlu
22.03.2009, 11:22
Takımda o ilk yarıdaki hava gitti defansımız sağlamdı ilerdeki oyuncular bişeyler yapmaya çalışıyodu takım hırslıydı yenilmeyi kaldıramıyodu şimdi ise bunlardan eser yok. Başarılı bir ilk yarı berbat bir ikinci yarı geçiriyoruz ve şuanda başarı söz konusu değil o kadar transfere o kadar emeğe rağmen takım bu halde o kadar oyuncuyu almadanda biz ilk 4 ün içerisinde yer alabilirdik.

Fatih Kuloğlu
22.03.2009, 11:50
Yönetim hariç herkes

Travelair
22.03.2009, 11:57
Yönetim başta, herkes

mhayri
22.03.2009, 12:02
Kapasitesi sınırlı futbolculara yüksek ücret veriliyor. Adam yeni sezonu düşünüyor. Bu takımda revizyon olursa burda kalamam diyor. Revizyon ne zaman olur? Eğer takım 10. olursa olur veya 1. 2. olursa olur. Eğer 3. 4. olursa ben bu takımda bu sınırlı yeteneğimle bu dolgun ücretle kalırım diye düşünüyor. İster istemez asılmıyor oyuna. Zaten sınırlı olan kapasitesini de konsantrasyon kaybından kullanamıyor. Üzerine hocanın da sözleşmesinin yenilenmemesi bu davranışlara teşvik oluyor. İdareci mantık eski yönetimde vardı. Bu mantık futbolcu aleminde devam ediyor.

Yönetimin oyuna gelmeyip artık tedbirlerini alması lazım. Geç kalıyor.

Hocam bunun adı açıkça satış demek...Bu kadar da olur mu? Yani bu mudur?
Eğer öyleyse biz buradan bir yerlerimizi yırtmayalım bence...
Ve hepimize geçmiş olsun o halde...

Travelair
22.03.2009, 12:45
İlla satıştır demiyorum. Psikolojik olarak etki oluyor

NeoTs
22.03.2009, 12:46
GAZİANTEPSPOR - TRABZONSPOR

MAÇIN YILDIZI: HAKAN BAYRAKTAR

ŞANSAL BÜYÜKA: Hocam maçın yıldızı Hakan Bayraktar iyi oynadı ama Bekir’i sağbekte çok beğendim. Deumi ve Zurita da iyiydi.

ERMAN TOROĞLU: Hepsini beğendin ama Tabata kaymak!.. Tabata’nın ayağına top geldiği zaman kaptırmıyor ve takımını rahatlatıyor. Bu büyük avantaj.

TRABZONSPOR’U ÇATIR ÇUTUR MÜCADELE ETMİYOR!..

ŞANSAL BÜYÜKA: Trabzonspor 4 deplasmandır kaybetmiyordu ama bugün yenildiler.

ERMAN TOROĞLU: Trabzonsporlular biz iyi oynuyoruz diyorlardı. İçeriye bakacaksın. Bir şeyler var. Ne zaman yerel basın çomakladı dışarıdan yapamayanların yaptığını içeriden yaptılar. Trabzonspor eskisi gibi çatır çutur mücadele etmiyor.

:alkış:TRABZONSPOR’A DEĞİŞİM GEREK!.. :alkış:

ŞANSAL BÜYÜKA: Savunma güvenliği de kayboldu. Toparlar mı hocam Trabzonspor?

ERMAN TOROĞLU: Bir değişim yapacaksın. İki futbolcuyu kadro dışı mı bırakacaksın, ne yaparsan yap ama değişim lazım.

ŞANSAL BÜYÜKA: Trabzonspor yenilse de iyi oynuyordu ama bugün kötüydü.

ERMAN TOROĞLU: Trabzonspor’a iki deplasman vurgunu lazım. İçeride de kaybetmeyeceksin.

BALKAN 06
22.03.2009, 12:50
çok güvendiğimiz oyuncuların yüzde 30 kapasiteyi bile geçememesi
Selçuk-Alanzinho-Umut-Hüseyin-Gökhan-Song-Egemen-Tayfun-Serkan berbatlar
ne kaldı geriye
çat pat beğeni toplayan Silva-Cale-Colman

hal böyle oluncada karizma yerlerde sürünüyor işte.

Guner_Ahmet
22.03.2009, 13:06
Bu dususun sebebi , bu zamana kadar, bu kadar puan toplamamiza sebep olan, sampiyonluk adina umitlenmemizi sagliyan faktorlerin hepsidir.
Kim bindirdiyse o indirdi yani.

iril
22.03.2009, 13:44
Her maçtan sonra takımı albayrak dönemiyle karşılaştıran resmi site. Çünkü teknik direktör ve futbolcular her halukarda kendini başarılı sanıyor. Düşünsenize diyelimki 5. olduk ve avrupa kupalarına gidemedik. ama geçen sezondan daha çok puan topladık. takım başarılı sayılacak. kimse kendini zorlamıyo

Abdülkadir Kılıç
22.03.2009, 13:46
Tek sorun istek. Artık takımımız bedenen sahadalar. Ruhları başka yerlerde. Zaten hiçbir zaman ruhsuz oynayan bir Trabzonspor başarılı olamaz.

Oğuzhan Fidan
22.03.2009, 13:54
lig arası en çok trabzona yaricak. song kesinlikle ibb maçında dinlendirilmeli. hüseyinde çekilip oraya papy monte edilmesi gerekli artık. yattara ve alanzinho birlikte oynasın artık off be

asikaplan
22.03.2009, 13:56
ersun yanalın gereksiz tutumu lig bitiyo bizim forvetler hala gol atcak 26 gol kaçar mı be kardeşim bi forvetden sadece ya onun yanında ersun yalanın selçuk aşkı hüseyin aşkı alanzinho ile yattarayı aynı anda kullanmaması o takımda tek bir oyuncu var COLMAN gerisi yalan kim ne dersede saygı duyarım

C-L-L
22.03.2009, 14:02
takim boyle olmasinin tek nedeni ERSUN YANAL.bana uc tane mac soyleyin ki soyle adam gibi oyuncular 3 pas yapip kendi sahamizdan hucuma kalktik.yok soyliyemezsiniz.adam futbol oynattiramiyor.defanstan top cikicak top almaya gelen yok.futbolcular hareketsizler.bu yuzden de defans aldigi topu ileriye sisiriyor.nobre,fatih,veysel gibi surekli hava topu alan forvetleriniz olsa ozaman uzun top yapilabilir ama oda mevcutta yok.gelelim Selcuk meselesine;takimda Selcuk ve Song ta inanilmaz dusus var.bunlari neden kesmiyorsun.Serkan en formda doneminde bi sakatlik gecirdi ondan sonra Tayfun yerini aldi bir daha serkana sans verilmedi.kes Selcugu koy oraya Serkani kes Song u koy orayada Giray i.ama yok Selcugu o getirdi ya ne olursa olsun kesmez onu.ayrica antrenorun SONG a sen orta sahayi gecme demesi lazim adam bunu goremiyor.gittimi geri gelemiyor gelse bile gucu kalmiyor.zaten takim hep forvet bi Song eksikti orda.ayrica yenik durumdayken artik tum riskleri almalisin sen sampiyonluga oyniyan bir takimsin eger oyle gormuyorsanda vericeksin istifani.yenik durumdayken tayfunu oyuna almak nedemek tayfun mu kurtaricak bizi.Huseyini cikartiyor onun yerine Serkani aliyor Serkanin yerinede Tayfunu var mi boyle bir mantik??sen zaten yenik duruma dusmussun artik tek yapman gereken saldirmak.buda on liberolardan birini cikartip takima hucum yonu kuvvetli olan birisi koyuularak yapilir.HERSEYIN BASINDA DEDIIM GIBI TEK SUCLU ERSUN YANAL CUNKU TAKIM DAHA 3 PAS YAPIP HUCUMA GECEMIYOR.ONCELIKLE FUTBOLCULARINA HAREKETLI OLUN BIRBIRINIZE YARDIMA GIDIN TOP ALIN DEMESI LAZIM.BIZIMKILER AKSINE HEPSI OLDUGU YERDE DURUYOR BEKLIYORLAR KI YATTARA CALIM ATSINDA ORTA YAPSIN.

asilhamsi
22.03.2009, 14:09
trabzonun bu güne kadarki başarısındaki aslan payı hoca olduğu gibi başarısızlıkta da onun payı azımsanamaz.
gökhan-umut-selçuk-hüseyin bu kadar kötü oynayıp hala sahada kalıyorlarsa takım hermaç eksik adamla oynuyorsa bir çuval para verilip sol açık alınıyor ancak bir türlü sağ-sol açık tek forvet sistemi denenmiyorsa futbolcuların performansı değil isimleri forma giymelerini sağlıyorsa aslan payı hocadadır malesef tabi iki forvetimizi de es geçmemek lazım biri gözünü kapatıp koşuyor ondan beklenmeyen herşeyi yapıyor ama ondan beklenen tek şey olan topu çizgiden içeri geçirmeyi aklının ucundan bilre geçirmiyor diğeri sanki silah zoruyla oynuyormuşcasına isteksiz ve ruhsuz oynuyor yetmiyormuş gibi ondan beklenen sıradan vuruşları yapamayıp tüm enerjisini ekstra vuruşlar yapmaya harcıyorsa tabi forvetlerde başarısızlıkta paylarını alırlar.

FANATIK61
22.03.2009, 14:18
Futbolcular yoruldu 25 haftadir nerdeyse ayni futbolcular oynuyor. Taktik acidan degisen birsey yok. Sadece GS macinda Alanzinho ilk kez yeni bir hava getirdi sol tarafa o kadar.

atigol
22.03.2009, 14:21
Kesinlikle forvetler....perşembe günü GayS maçında baroşu izliyorum adam orta sahaya gelip top alıyor takımın ileri çıkmasını sağlıyor...bizimkiler de hiç öyle bir şey yok, çift forvet oynamamıza rağmen iki forvetde defansların içinde kayboluyor.. çünkü top bizdeyken ne bir koşu nede top isteme var, öylece bekliyorlar bir uzun top atsınlarda kafaya çıkayım diye.
Orta sahamız ileriye fazlasıyla çıkan futbolcular olmasına rağmen rakibi baskı altına alamamızın sebebide bu. Bu sene bu futbolcularla devam edeceğimiz için umarım bir çözüm bulur ersun yanal(umarım bu çözüm ısaac olmaz çünkü çok kötü futbolcu)

Recep Alkan
22.03.2009, 14:23
bence hiç de herkesin söylediği gibi bu düşüşün sebebi ersun hoca değil. ben takımın fizik gücünde bir eksilme görmüorum. adamlar 90. dakikaya kadar devamlı koşuyor mücadele ediyor. ama bu mücadelenin artısı getirisi gol olmalı diye düşünüyor. gol gelmedikçe baskı, heyecan ve stres ister istemez artıyor. bu sefer de ne yapacaklarını şaşırıyorlar.

ben takımımın performansından oldukça memnunum. sadece gol atamıyoruz.

oflum61
22.03.2009, 14:26
RÜYA BITTI!
Sampiyonluk hayal!

Sefa
22.03.2009, 14:33
Tek Çözüm !

<-------------------------

61SOYTÜRK61
22.03.2009, 14:35
Eskiden defansımız iyiydi. Bu yüzden forvetler kötü olmasına rağmen maçı alabiliyoduk. Şimdi hem defansımız kötü hem forvetler kötü. Bi de bunun üstüne Alanzinho-Yattara çelişkisi girince bu sonuç ortaya çıktı.

dogru bi tespit sorun budur..

Çagman
22.03.2009, 14:39
Forvet atamadıkca Defansında direnci ve inancı zedeleniyor futbol oynayanlar bilir ileri uc senin mücadelene karsı mucadele gostermiyorsa oyundan hatta futboldan sogursun umut gokhan bizide soguttunuz takımıda cekin gidin takımdaannnn atletmisiniz siz habire kosuyorsunuz boşsunuz boşş

İslam Sezer
22.03.2009, 15:00
herkes çözüm arayışında isaac berbat demiş.oysa isaac umut veya gökhan kadar forma şansı bulsa onlardan daha etkisiz olacağına inanmıyorum.ersun hoca şu ana kadar göksu,barış,faty,giray hatta isaac a doğru dürüst şans tanımadı.bence onlara daha fazla forma şansı vererek formu yerlerde sürünen bazı oyunculara gözdağı vermeli ve adaletli olmalı ki adalet olmayan yerde başarı gelmez.

Sefa
22.03.2009, 15:03
herkes çözüm arayışında isaac berbat demiş.oysa isaac umut veya gökhan kadar forma şansı bulsa onlardan daha etkisiz olacağına inanmıyorum.ersun hoca şu ana kadar göksu,barış,faty,giray hatta isaac a doğru dürüst şans tanımadı.bence onlara daha fazla forma şansı vererek formu yerlerde sürünen bazı oyunculara gözdağı vermeli ve adaletli olmalı ki adalet olmayan yerde başarı gelmez.
Tek Çözüm !

<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<

kagan61
22.03.2009, 15:03
slm,

yasadigimiz düsüsün en büyük sebebi ersun hoca.kos koca bir sezon defansta ayni toopcularla oynarsan tabiki bu futbolcularin ilk bastaki performansi olmaz.ben bunu anlamiyorum.bir hoca egemenin yedegini nasil bulamaz.songun yedegini nasil bulamaz.adamlar sari kart cezalisi olmazsa tüm sezon oynayacaklar.hic degilse yedekte bulunan futbolculari buralara entekre edemezssen tek hatali sensin.song ve egemen ikinci yaridan itibaren her macta hata yapiyorlar.tabiki bunlarin yaptigi hatalarin telafisi olmuyor.sen ara transferde sol acik diye tutturacagina takima defansta egemenin veya songun yerine oynuyacak oyuncu isteyecektin.gökhanin vaya umutun yadegini bulacaktin.selcugun veya hüseyinin yedegini bulacaktin.ligin basinda okadar transfer yapiliyor.sen bu futbolculardan hic yaralanmayi düsünmüyorsun.bence sadri baskanin bu olaya bir sekilde el atmasi gerekiyor.ya ersun hocanin dikkatini cekecek,yada futbolcularin dikkatini cekeceksin.yazik bu kadar güzel bir kadro kuruyor, ama basina getirdigi kisi hazir futbolculari bile futboldan bihaber ediyor.hani bizim barisimiz,hani ceyhunumuz,paf takimdan getirdigimiz göksumuz,girayimiz nerde.sen bunlari takima nasil monte edemiyorsun.egemenle song defansta dökülüyor,gökhanla umut 150 tane pozisyon yakalyip sadece 2-3 gol ataca ve sende hala bu topculara göz yummaya devam edeceksin.o zaman bu futbolculari neden transfer ettin.madem tüm bir sezon ayni topcularla oynayacaksin.. yazik olan yine trabzonumuza oluyor.yine hüsran,yine hüsran...

saygilar,

blackrain61
22.03.2009, 15:11
-Takimin sadece iki golcüsü var, onlari zorlayacak baska golcü yok.Yerleri garanti iyi oynasalarda oynamasalarda.
- olsaydi bile takimda rekabet ortami yok. Kisaca adaletli forma dagitilmiyor. Yedekler küstürülmüs durumda.Kimse takimin 26 futbolcusu bir an sayamaz. Cünkü ortada yoklar.
-Kanat organizasyonu yok denecek kadar az. O da yattara saha da ise var. O da Alanzinho-Yattara ikilemiyle nedeniyle tamamen sahada yok. Ikisininden maximum verim nasil alinir yerine birbirleriyle kiyaslandiriliyorlar. Oysa iki kanadimiz da sorun varken.
- Golcüler ilerde basarili olamayinca defanstakiler eskisinden daha fazla ileri cikip risk alma yoluna gidiyorlar, böylece asiri derecede yoruluyor ve daha cok hata yapiyorlar.
- Malesef orta sahada, ilerde ayaginda top tutacak ve ileriye gidebilecek futbolcu yok. Böyle olunca defanstaki futbolcular her topu ileriye dogru sisirmeye basladilar. Sisirilen her top kalemize tehlike olarak dönmeye basladi.
- Ligin basindan beri alternatifli kadro kuruldugunun söylenmesine ragmen, hep ayni kadro oynadi.
-Rakiplerimiz hep kadro oynadigi icin bizi cözmek gibi bir sorunlari yok, her rakip hemen hemen ayni sekilde bize karsi oynayarak kazandi.
-Malesef yönetim sampiyonluk yerine kupalar deyip hedefi kücültmesi, motivasyonu tamamen bozdu. Simdi kupaya gitmesi bile süpheli duruma geldi. Daha ne olsun ki!

hamibasoglu
22.03.2009, 18:05
artık şans ta yanımızda değil.
1-0,2-1.....skorların çoğunda şans bizleydi artık değil.
tabi bir de Forvetlikle alakası olamayan beceriksiz Golcülerimiz

nakzo
22.03.2009, 18:32
Ersun hocada felan suç yok arkadaş .Takım 2 oyuncu hariç vasat, vasatında altında..Defansa bak dökülüyor. Song denen adamdan hiçbirşey olmaz .Her maç en az iki tane gol yiyen defansın konuşulacak yanı yok,ortasahada hüso tam bir futbol katili,alanzinho hikaye,selçuk idda ediyorum bizim mecideyeköy amatör takımında oynayamaz ,tayfun onu söylemeye gerek yok Allah onu affetsin ,gökhan ve umuttun forvet olduğuna kesinlikle inanmıyorum; umuttan iyi bir defans yaratılabilir aslında nede olsa at gibi kouşuyor sadece bu veriler ışığında daha neyi tartışıyoruz. Allah aşkana bir bakın Beşiktaşın kadrosuna birde bizimkine bakın bir öyle yorum yazın yaaa.

bingolts
22.03.2009, 18:33
sorumlusu bence Ersun YANAL kim ne derse desin farketmez finallerin adamı değil onu birkez daha gördük o ruh farklı birşeydir herkes kaldıramaz ersun Yanal şenol güneş bunlar kaldıramazlar. Soğuk ve serin kanlı olmak gerekir. kararlı olmak gerekir. Ersun Yanalın mantalitesi aynı, geldiğinde de çok üzülmüştüm. ama sevindiğim tek nokta gençlere şans vermesiydi ve kıyas yapıldığında ziyadan sonra belkide doğru seçimdi . Ama gençlere şans vermekte aciz davrandı standartların dışına çıkmadı. evelde yazmıştım attıklarımız ve yediklerimiz şampiyon olacak bir takıma yakışmıyor diye hatta 6 hafta öncesinde yazmıştım hep ucu ucuna maç kazanıyoruz averaj çok kötü 1-0 olsun bizim olsun elbette sonuç aldığında doğru ama bir zaafiyet var ve bu eksiklik önemliydi ama görülmedi alon alınacağına devre arasında fatih veya onun kalitesinde bir forvet alınsaydı şampiyonluk geliyorum derdi hemde bağıra bağıra

bunyamin55
22.03.2009, 18:37
Bence Ersun YANAL kim ne derse desin farketmez finallaerin adamı değil onu birkes daha gördük o ruh farklı birşeydir herkes kaldıramaz ersun Yanal şenol güneş bunlar kaldıramazlar. Soğuk ve serin kanlı olmak gerekir bu gibi durumlarda ve kararlı olmak gerekir Ersun Yanal lütfen mantalite aynı inanın geldiğinde de çok üzülmüştüm. ama sevindiğim tek nokta gençlere şans vermesiydi ve ziyadan sonra belkide doğru seçimdi kıyas yapıldığında. Ama gençlere şans vermekte aciz davrandı standartların dışına çıkmadı. vevelde yazmıştım attıklarımız ve yediklerimiz şampiyon olacak bir takıma yakışmıyor diye hatta hafta öncesinde yazmıştım hep ucu ucuna maç kazanıyoruz averaj çok kötü - olsun bizim olsun elbette sonuç aldığında doğru ama bir zaafiyet var ve bu eksiklik önemliydi ama görülmedi alon alınacağına devre arasında fatih veya onun kalitesinde bir forvet alınsaydı şampiyonluk geliyorum derdi hemde bağıra bağıra

Doğru söze ne denir ki

bingolts
22.03.2009, 18:40
yazıyı düzeltmiştim bozuk haliyle alıntı yapmışsın olsun yinede saol inşallah Kazanan Trabzonsporum olur ortak amacımız bu değilmi zaten

Fatih Ersoy
22.03.2009, 18:43
Hani derler ya çekirge bir zıplar iki zıplar diye..

İlk yarıdaki bir çok maçı şansımızın yağver gitmesi ile aldık.. Ama artık şans tutmuyor artık top oynamaya başlamamız lazım..

Tolunay Abdioğlu
22.03.2009, 18:54
Futbolcularin önünde Ersun Hocaya küfür edip istifa diye cagiranlarda.

Aynen öle.

theo
22.03.2009, 19:19
ersun hocanın eskisi kadar cesur olmaması ve de bazı lakayit adamların yıldız diye o takımın formasını giymesi!!!
bu takıma gerçek yıldızlar lazım...kalbiyle trabzonspor için oynayan adamlar lazım!!!
takımı yöneten adamın da kazanmak için kadro çıkartması cesur olması lazım!!!ersun hoca kurusa bakma ama fatih terim çalıştırdığı takıma taktikten çok ruh verir!!!risk alır ve de çalıştırdığı takım uefayı alır hem de mütevazi bütçeyle!!!ersun hoca bu takıma ruh vermeyip risk almadığın sürece kusura bakma ama bu takım daha çok gerilere gider!!!

Kadir Aydın
22.03.2009, 19:37
Ruh gitti, ilk yarıdaki kazanma hırsı, azmi gitti. Bu strese dayanamadı futbolcular.

Kaan
22.03.2009, 19:40
1-) Ersun Yanal. ;)

2-) Bazı futbolcuların inançlarını , hırslarını kaybetmeleri.

Mert67
22.03.2009, 19:42
1 maç kazansak bence herşey tersine dönecek.

Muhammed KOÇ
22.03.2009, 19:43
bu stresi kaldıracak futbolcumuzun az sayıda olması..

ilhan
22.03.2009, 19:43
Ben açıkcası öyle bir düşüş yaşadığımızı düşünmüyorum. İlk yarı ne oynuyorsak ikinci yarıda aynısını oynuyoruz. Colman'ın da dediği gibi; sezonun ilk yarısında iyi oynamasak bile kazanıyorduk. Şimdi daha iyi oynuyoruz ama kazanamıyoruz. Şans yanımızda değil.

Gaziantepspor maçında daha fazla pozisyona giren yine bizdik. Gol yapsak bunları konuşacak değiliz. Ortada 5 haftalık bir düşüş olsaydı bunu daha öncede konuşabilirdik. Gaziantepspor maçında kötüydük ve bu düşüşte olduğumuzu göstermiyoruz. 2-3 maç kazansak seriye bağlarız.

Kadir
22.03.2009, 19:44
Kötü oynayan futbolcuların dokunulmazlık zırhına bürünmeleri .

ÜNAL
22.03.2009, 19:46
Bence en büyük eksikliğimiz son vuruşlar.Forvetlerimiz gol pozisyonlarını değerlendirmede oldukça etkisiz . . . .:rolleyes:

aaahmet61
22.03.2009, 19:49
forvetler o kadar gol pozisyonu kaçırdılarki.kaç maçı kaybettik bu yüzden.forvet gol atamadı mı maalesef song ve egemen bile rakip cezasahasına kaç defa gitdiler gol atmak için çok efor sarfettiler.forvetlerin bu kadar gol kaçırma hakkı varda defansın 1-2 hafta kötü oynama kakkı yok mu?.ya egemen song bu sene oynamasaydı ne olurdu birde onu düşünün.forvetlerimiz çok zor atıyor.buda takımın çok daha fazla koşmasına ve strese girmesine sebep oluyor.sakin kafayla düşünüyorumda.ersun hoca ne yapsın .şampiyonluğa giden takımda forvetler gol kaçırma şampiyonu.yedek klubesinden sıfır destek.önmüzdeki seneye bakacağız.başka yolu yok.tek vuruş yapan fatih tekke gibi golcüye ihtiyac var.

Yunus Emre SEYHAN
22.03.2009, 20:02
Bjk macında mahkum oynamasaydık ve yenilseydik bu kadar kötü durumda olmazdık bence

Travelair
22.03.2009, 20:12
Ben açıkcası öyle bir düşüş yaşadığımızı düşünmüyorum. İlk yarı ne oynuyorsak ikinci yarıda aynısını oynuyoruz. Colman'ın da dediği gibi; sezonun ilk yarısında iyi oynamasak bile kazanıyorduk. Şimdi daha iyi oynuyoruz ama kazanamıyoruz. Şans yanımızda değil.

Gaziantepspor maçında daha fazla pozisyona giren yine bizdik. Gol yapsak bunları konuşacak değiliz. Ortada 5 haftalık bir düşüş olsaydı bunu daha öncede konuşabilirdik. Gaziantepspor maçında kötüydük ve bu düşüşte olduğumuzu göstermiyoruz. 2-3 maç kazansak seriye bağlarız.

Bence şansla fazla ilgisi yok. Takım tüm sezonu şampiyonluk parolasına uygun geçirecek biçimde yapılandırılmış değil, çizgi filmlerde görürsünüz bir deliği kapatırsınız diğer taraftan delik açılır oraya koşarsınız... Bir de şu var ne kadar atak yapıldığı pek önemli değil günümüz futbolunda. Herkes bir telaş içerisinde ileri atayım orta açayım derdinde, veya şut vurayım... Sanki onları yapınca garanti gol atacağız. Halbuki bu telaş yerine akıllı oynasak, görerek pozisyona göre üstüne değil önüne versek pasları ne güzel olacak. Yok ayağına top gelen fundamentali unutup dan dun oynuyor. Hoca bunlara genç takım gibi eğitemez ki. Belli idmanları vermek zorunda. Yani önüne soldan adam geliyorsa topu sola çekersin adam merkez kaç kuvvetiyle senin sağına savrulur. Ama adamın yönüne gidersen adam hızla gelir topu alır. Topu alacaksın çekeceksin gerektirdiği gibi ara pasla bırakacaksın takımdaşının önüne.. Bizde bir orta yapıyorlar karambol ortasından başka birşey değil. Boşta sana top geldi gir ortaya doğru adam kaçır, veya gir çizgiye geriye çıkar. Yok orta yapılır görev tamamlanır (Sanılır) Aklıyla hareket eden futbolcular istiyorum. Topu dürtmek de yetenek istemiyor ki. İngiltere liginde ne futbolcular var bizim ligde oynayamayacak ama akıllı oynuyorlar bizim takımlardan üstün futbolları

Fatih Yücel
22.03.2009, 20:14
Forvet denen varlıklar Ve Hüseyin Bu Kaosun Sorumlusudur.....

Herşeye Rağmen Kendini Kanıtlayan çok yerinde bir Transferde Bu Takımın Yeni gözdesi Olmuştur ..::COLMAN::..