PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Trabzonspor 0 - 0 İ.b.b.

Sayfa : 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11 12

Alihan Ertürk
03.04.2009, 22:11
a maç pazar günü müydü :) ben yarın diye bekliyorum heyecanla :D

Cafer Bulur
03.04.2009, 22:11
4-5-1 oynarsak şansımız daha fazla bence :)
Sistemlere cok fazla takilma.
Eger takimimiz ilk devrede oldugu gibi kazanmayi rakipten daha fazla isterse her macin favorisidir.
Bu durumda ziya dogan taktigi 4-6-0 bile farketmez.:D

Alihan Ertürk
03.04.2009, 22:13
Eger takimimiz ilk devrede oldugu gibi kazanmayi rakipten daha fazla isterse her macin favorisidir.

4-5-1 hem Gökhan için hem de Colman için daha iyi olabilir..Ayrıca kazanmamız için Alan ve Yattara'nın aynı anda yatmaması lazım , yoksa işimiz çok zor olur ;)

Cafer Bulur
03.04.2009, 22:17
4-5-1 hem Gökhan için hem de Colman için daha iyi olabilir..Ayrıca kazanmamız için Alan ve Yattara'nın aynı anda yatmaması lazım , yoksa işimiz çok zor olur ;)
4-5-1 taktiginde tek forvetin topu ilerde cok iyi tutabilmeli,gökhan veya umut un bunu iyi yaptiklarini bile söyleyemeyiz.
Elbette bu taktik denenebilir ama hoca ayni taktikle devam ederse niye denemiyor diyemeyiz.
Sorun taktikten ziyade takimin maclara iyi motive olamamasinda.
Denizli,konya ilk yari ve antep maclarinda yenilgiye razi oyunlar sergiledik cünkü.
Bu durum degisirse sonuclarda degisecektir.

olgun
03.04.2009, 22:20
vah trabzonsporum var.
küme hattındaki takımlardan da korkar olduk.

Cafer Bulur
03.04.2009, 22:23
vah trabzonsporum var.
küme hattındaki takımlardan da korkar olduk.
En tehlikeli takimlar düsme hattindaki takimlardir,hele de son haftalarda.
Cünkü can havliyle oynuyorlar ve varini yogunu ortaya koyuyorlar.
Benim en az cekindigim maclar icerdeki kayseri ve bursa maclaridir.
Ama düsmemeye oynayan takimlardan cok cektigimiz icin bu sefer isi siki tutmaliyiz.

Muhammed KOÇ
03.04.2009, 22:28
maça: 1 Gün 16 S. 48 Dk. Kaldı

olgun
03.04.2009, 22:31

Niye bu ziya doğanla uğraşıyorsunuz.
geldiği sene gelecek yıl şampiyonluğa oynayacağım dedi ve takımı ikinci yapmadı mı, Türkiye kupasını almadı mı.

Fatih le gökdeniz vardı demesin kimse.
ziya hoca gelmeden fatih ve gökdenizle küpe hattında gezindik hep.
onları da futbolcu sınıfına sokan ziya doğandır.
varmıydı fatih ile gökdenizin ziya doğan gelmeden herhangi bir isimleri.
tolgayı bedava fiattan aldı 7/8 trilyona sattık.
volkanı bedava aldı ve korkarım şimdi volkandan çok daha büyük iyetenekli futbolcular oynuyor onun yerinde.
yaptırdığı transferler hep bedava transferler oldu.
3.yılında da şenol güneş rahat bırakmadı onu. ve gayet iyi yerde aldığı takımın başından yılını tamamlayamadan kaçmak zorunda kaldı, ama hala
şenol güneş naraları atılıyor.
hadi ersun yanal da bize bir Türkiye kupası ile (ikinci senesi doluyor, hiç değilse bir ikincilik alsın en aşağı 60 trilyonluk transfer yaptırmasına rağmen.)
bekleyecekmişiz. niye bekleyecekmişim ki.
bak ziya doğan küme mücadelesi yapan bir takımın başına geldi, gelecek yıl
takımı şampiyon yapacağım dedi. sezon sonuna doğru Trabzonsporlu futbolculara yapılan sert hareketlere göz yuman, sakatlanmalarına sebep olan tembihli hakemler sayesinde yarısı sakatlanan takımla ancak ikinci oldu.
Türkiye kupasında bu yıl kepaze olduk. ersun yanalın ikinci senesi, şampiyonluk bekliyoruz. ziya doğan gibi hala bir şampiyonluk tarihi veremiyor. neden acaba.
ve hala ziya doğan faciası öyle mi?
günahtır günah. elinizi vicdanınıza koyun.

.....
03.04.2009, 22:34
Banko 3 puan olması gereken bir maç.inşallah kazanıp puan farkını kapayacağız.

olgun
03.04.2009, 22:34
En tehlikeli takimlar düsme hattindaki takimlardir,hele de son haftalarda.
Cünkü can havliyle oynuyorlar ve varini yogunu ortaya koyuyorlar.
Benim en az cekindigim maclar icerdeki kayseri ve bursa maclaridir.
Ama düsmemeye oynayan takimlardan cok cektigimiz icin bu sefer isi siki tutmaliyiz.

sanki bu takım şampiyonluklar kazandığı zamanlarda küme düşme hattındaki takımlarla hiç oynamamış gibi konuşuyorsunuz.
o zamanları yaşayanlara sorun. böyle bir korkuları hiç olmamıştır. aksine onlar (küme hattındakiler) Trabzona gelirken elleri ayakları titremiştir hep derler.

Kaan
03.04.2009, 22:36
3 puanla döneceğimize inanıyorum ben. :)

Ömer SEVİNÇ
03.04.2009, 22:37
geldiği sene gelecek yıl şampiyonluğa oynayacağım dedi ve takımı ikinci yapmadı mı, Türkiye kupasını almadı mı.

volkanı bedava aldı ve korkarım şimdi volkandan çok daha büyük iyetenekli futbolcular oynuyor onun yerinde.
3.yılında da şenol güneş rahat bırakmadı onu. ve gayet iyi yerde aldığı takımın başından yılını tamamlayamadan kaçmak zorunda kaldı, ama hala
hadi ersun yanal da bize bir Türkiye kupası ile (ikinci senesi doluyor, hiç değilse bir ikincilik alsın en aşağı 60 trilyonluk transfer yaptırmasına rağmen.)
takımı şampiyon yapacağım dedi. sezon sonuna doğru Trabzonsporlu futbolculara yapılan sert hareketlere göz yuman, sakatlanmalarına sebep olan tembihli hakemler sayesinde yarısı sakatlanan takımla ancak ikinci oldu.
Türkiye kupasında bu yıl kepaze olduk. ersun yanalın ikinci senesi, şampiyonluk bekliyoruz. ziya doğan gibi hala bir şampiyonluk tarihi veremiyor. neden acaba.

Çok şükür hayalinizdeki teknik adamı öğrenmiş olduk. Adam gibi adam Ziya Doğan:)

Allah yardımcın olsun..

olgun
03.04.2009, 22:38
[quote=4EVERTS;2109579]3 puanla döneceğimize inanıyorum ben. :)[/quote

arkadaşım şaşırtma. maç Trabzon'da

olgun
03.04.2009, 22:39
Çok şükür hayalinizdeki teknik adamı öğrenmiş olduk. Adam gibi adam Ziya Doğan:)

Allah yardımcın olsun..

ben gerçekleri söyledim.
hade yazdıklarımın aksini söyleyin.
yok öyle ezberden atmak.
asıl Allah sizin yardımcınız olsun ersun yanal ile.

olgun
03.04.2009, 22:42
ve ersun yanal ne zaman şampiyon olacağımızın tarihini versin.
yok öyle 5 yıl 10 içinde gibi yuvarlak sözler.

Ahmet Suat Özyazıcı isimsiz bir takımın birinci lige çıkmasının ikinci yılında şampiyon olmuş ve tesadüf olmadığını da aldığı 4 şampiyonlukla göstermişki ki özkan sümerin aldığı iki şampiyonluk da a.suat ın eseridir. onun kurduğu takımdır çünkü.

Ömer SEVİNÇ
03.04.2009, 22:42
Tamam yahu bişey demedim haklısınız:)

ceserdar
03.04.2009, 22:51
ve ersun yanal ne zaman şampiyon olacağımızın tarihini versin.
yok öyle 5 yıl 10 içinde gibi yuvarlak sözler.

Ahmet Suat Özyazıcı isimsiz bir takımın birinci lige çıkmasının ikinci yılında şampiyon olmuş ve tesadüf olmadığını da aldığı 4 şampiyonlukla göstermişki ki özkan sümerin aldığı iki şampiyonluk da a.suat ın eseridir. onun kurduğu takımdır çünkü.

Ersun Hoca'nın ayaklarına beton döküp Moloz'dan Karadeniz'e atarsak seni keser mi ağabey? Ersun gibi bir yeteneksizden hem her şeyi bilenlerin yaşadığı Trabzon hem de Türk Futbol'u kurtulur. Fena mı?

Bana da ters geliyor bazı kararları. Düşünüyorum sonra diyorum ki o da birşeyler öğrenecek, ders çıkaracak. Eksikliklerini görecek. Kim bilir belki seneye olmayacak. Ama şu anda bunları düşünmenin zamanı değil. Takıma yoğunlaşmanın zamanı.

Giriyorum her başlıkta birisi kuyuya taş atıyor. Arkasından 50 kişi taşı kuyudan çıkarmak için balıklama atlıyor. Arada geçen güzel entrylere yazık oluyor. Ben kimsenin birbirleriyle atışmasını burada okumak istemiyorum. Ben başka insanların ilginç ve farklı düşüncelerini buralarda okumak istiyorum. Burasının buna vesile olmasını istiyorum.

Bilmem yanlış mı düşünüyorum?

Cem Akyüz
03.04.2009, 23:00
ben gerçekleri söyledim.
hade yazdıklarımın aksini söyleyin.
yok öyle ezberden atmak.
asıl Allah sizin yardımcınız olsun ersun yanal ile.

valla sen varken Allah forumdakilere sabır versin

olgun
03.04.2009, 23:28
valla sen varken Allah forumdakilere sabır versin

Hangi sabırdan bahsediyorsun.
Sizin ersun yanal hakkındaki fikirlerinizi kabul etmek zorunda mı millet.
Asıl sizler gibi birbirlerini destekleyenlerin karşısındakilere Allah sabır versin.

olgun
03.04.2009, 23:30
burada atışma diye bir şey yok.
burada sabırsızlar var.
inandıklarının aksini yani doğrusunu söyleyenlere tepki gösterenler var.
keşke 50 akıllı sanılan kişi o taşı atan kadar akıllı olsa..

olgun
03.04.2009, 23:31
en iyisi eomer gibi cevap vermek gerek size.

Tamam yahu bişey demedim haklısınız:) eomer

cihatöztürk
03.04.2009, 23:33
yenemessek zaten vah halimize

ceserdar
03.04.2009, 23:37
İ. B. B. fena takım değil. Müthiş yetenekleri olan ama 35 yaşına kadar da hep sadece yenetekli kalacak olan İ. Akın, sol kanatta Erman günlerinde olurlarsa kötü süprizlere yol açabilecek oyuncular. Dikkat etmek lazım. Dikkatten öte artık gol atmamız lazım.

Recep Alkan
03.04.2009, 23:38
yenemessek zaten vah halimize

neden vay halimize;

ne başkan, ne futbolcu ne de teknik adam hiç kimsenin şampiyonluk sözü vermediği bir sezonda bizler futboldan ve alınan sonuçlardan ümitlenip kendimiz ile birlikte takımı da şampiyonluk havasına ve stresine soktuğumuz için mi ?

bence takımdan çok şe bekledik. bunda alınan sonuçların da diğer takımların çok kötü sezon geçirmesinin de etkisi büyük.

magicyattara
03.04.2009, 23:49
Sezon başında hatta ilk yarı boyunca sabırlı oyun oynayarak maçları kazanıyorduk.

Yavaş yavaş maçın hakimiyetini sağlayıp kazanıyorduk.Son dönemde kaybettiğimiz puanların ve maçların ardında sabırsızlık yatıyor.

Bir an önce golü atayım da maçı sağlama alayım anlayışı,geciken gol,başlayan panik,bozulan oyun düzeni ve kaçan puanlar.

Umarım bu maçla sakin oyunumuza geri döneriz.

Zor maç olacağı açık.İnşallah formsuzluğumuzu bu maçla üstümüzden atarız ve yeni bir serinin startını veririz.

Recep Alkan
03.04.2009, 23:52
bu düşüncenin sebebi genel olarak şehrin iyice havaya girmesi, takımdan çok daha ciddi bir şekilde şampiyonluk beklenilmesi, telafisi zor haftalara girilmesi (düşme potası da dahil) büyük rol oynuyor.

Cem Akyüz
03.04.2009, 23:53
Hangi sabırdan bahsediyorsun.
Sizin ersun yanal hakkındaki fikirlerinizi kabul etmek zorunda mı millet.
Asıl sizler gibi birbirlerini destekleyenlerin karşısındakilere Allah sabır versin.

ben size Yanal'ı savunun demiyorum ki öyle birşey demedim savunmayabilirsiniz ama yerine iyi bir hoca önerin bari

Muhammet
03.04.2009, 23:55
Kimse hoca moca önermesin. Şovlar başlamış yine.

Recep Alkan
04.04.2009, 00:00
ya diyorum yarın iş var yatayım dinleneyim ama olmuyor.

eh be güzel kardeşim. habu ersun yanal buraya geldiğinde dedim ki fenerde gözü olan adamdan trabzona hoca olmaz. bunu hemen gönderin alın yerine yenisini. pazardan çorap alıyoruz ya kolaydı öyle.

- habu ligde bana 2-3 bir iki oyuncu değişikliği harici hatasını desene

- gökhan ve umut topu çizgiden içeri atamıyorsa ersunun kabahati ne ?

- hakem orta sahadaki folu vermiyorda gol yiyorsak ersunun kabahati ne ?

sayacağım daha ama anlaşılmayacak. çünkü biz trabzonluyuz. bir şeyi kafamıza taktık mı başkasını ebedi anlamayız. habu ersun jocanın sevilmemesinin nedenini bir desenize bana ya. ne yapmış, ne etmiş, hangi taraftara hangi futbolcuya terbiyesizliği olmuş buranın patronu benim diyerek, hadi bu adamı gönderdik kim gelecek yerine ? kimi getireceksin, bu adamın bu takımın başndan gitmesi demek, seneye oturmuş kadrondan 4 futbolcunun gönderimesi, taktiğinin baştan aşağıya değiştirilmesi, ikinci yarının başından beri izlediğin adamlarının havaya uçup yerine bilmediğin ama yeni teknik direktörün istediği adamların gelmesi demektir.

Şimdi sorarım hoca gitsin diyenlere,

evimin bacası aktı değiştireyim, geldin yeni eve, buranın balkonu kçük değiştireyim, geldin diğer eve buranın kaloriferi yok dğiştireyim, geldin diğer eve burası çocuk parkına yakın değil değiştireyim ile mi gidecek ömrümüz yoksa sağlam br ev bulup bu evin içinde ve çevresinde istediğimiz özelliklerin sağlanması için uğraş mı vereceğiz.

bağırıyoum, haykırıyrum İSTİKRARRRRR ne olur İSTİKRARRRR,

sanki her sene şampion olan bir takımdık da bu sene şampion olamadık diye hoca göndereceğiz.

kamyonetçi
04.04.2009, 00:01
Bence Ersun Hoca istifa etsin,yerine Hüseyin oyuncu menejer olarak devam etsin.:)

Hamza Yilmaz
04.04.2009, 00:10
Millet baslamis yine Ersun Hocamiza sallamaya. Ben Ersun Yanali yillardir sevmem, ama iyi antrenör. Insallah yönetim sözlesmesini uzatir. Ibb maci kolay olmiyacak ama 3 puani alacagiz. Bundan eminim. Takimdan cok sey bekliyorum, Iyi oyun, galibiyet, hirs ve mücadele.

Cem Akyüz
04.04.2009, 00:11
Bence Ersun Hoca istifa etsin,yerine Hüseyin oyuncu menejer olarak devam etsin.:)

Abi ne yaptın yaççç

Recep Alkan
04.04.2009, 00:13
Millet baslamis yine Ersun Hocamiza sallamaya. Ben Ersun Yanali yillardir sevmem, ama iyi antrenör. Insallah yönetim sözlesmesini uzatir. Ibb maci kolay olmiyacak ama 3 puani alacagiz. Bundan eminim. Takimdan cok sey bekliyorum, Iyi oyun, galibiyet, hirs ve mücadele.

ama ne hikmetse sallayanlara buyrun dediğimiz de kimse kalmıyor ortada. açık söylüyorum ersun yanalı bende sevmezdim. şimdi de tartışılır. ama herşeyden önce bu kadar değer verdiğimiz takımımızın başında olduğu için saygı göstermeliyiz, sırf bunun için de olsa sevmeliyiz.

otuken55
04.04.2009, 00:16
bu bölümde çok fazla yazmıyorum sinirlerime hakim olamayıp ceza aldığımdan dolayı:)
ama merak ettiğim bir husus var,
birisi ersun yanal gitse yerine gelebilecek olanı
ve de 26 senedir bu yerine gelecek dehaların bize kazandırdıklarını açıklayabilir mi?
bir de kafama takılan küçük birşey daha var söyleyeyim,ziya doğan'ın ilk yılı ile ersunYanal'ın aldığı lazaroni etkili facia yı ne türlü bir hesap yaparak denk düşürdünüz?

irfanb
04.04.2009, 00:17

Yaklasik 20 yil süren futbolculuk hayatinda attigi gol sayisi 2`yi gecmeyen birinin antrenör olmasini bile hayal edemiyorum.:)

olgun
04.04.2009, 00:21
bu bölümde çok fazla yazmıyorum sinirlerime hakim olamayıp ceza aldığımdan dolayı:)
ama merak ettiğim bir husus var,
birisi ersun yanal gitse yerine gelebilecek olanı
ve de 26 senedir bu yerine gelecek dehaların bize kazandırdıklarını açıklayabilir mi?
bir de kafama takılan küçük birşey daha var söyleyeyim,ziya doğan'ın ilk yılı ile ersunYanal'ın aldığı lazaroni etkili facia yı ne türlü bir hesap yaparak denk düşürdünüz?

Hayret ettim. Ersun yanalı destekleyenlere nasıl bir ceza veriliyormuş.
sen ilksin herhalde...

otuken55
04.04.2009, 00:22
Hayret ettim. Ersun yanalı destekleyenlere nasıl bir ceza veriliyormuş.
sen ilksin herhalde...
laflarımı çarpıtma,:)
sorduğum sorulara cevap bekliyorum
cevap verme zahmetine katlanmayacaksan uyuyabilirim...

kamyonetçi
04.04.2009, 00:23
Yaklasik 20 yil süren futbolculuk hayatinda attigi gol sayisi 2`yi gecmeyen birinin antrenör olmasini bile hayal edemiyorum.:)

Şenol Güneş hiç atmamış,ama antrenör.Demekki bir mahsuru yok.

olgun
04.04.2009, 00:29

arkadaşım bu nasıl bir ifadedir.

"" ben ersun yanalı yıllardır sevmem, ama iyi antrenör, inşallah yönetim sözleşmesini uzatır ""

bu nasıl bir ifadedir?

ersun yanalı neden sevmiyorsun. kaşını gözünü mü beğenmiyorsun.

iyi bir antrönerdir derken neden sevmiyorsun onu bir açıklarmısın.

olgun
04.04.2009, 00:31
laflarımı çarpıtma,:)
sorduğum sorulara cevap bekliyorum
cevap verme zahmetine katlanmayacaksan uyuyabilirim...

çarpıtma falan yok. işin aslı bu.

birilerini kötülerken diğerlerini yüceltmenin de sebeplerini söyleyeceksin.

sonra kötü örnek örnek değildir.

olgun
04.04.2009, 00:35
ben size Yanal'ı savunun demiyorum ki öyle birşey demedim savunmayabilirsiniz ama yerine iyi bir hoca önerin bari

önceki yazılarımı okumuşsan. ersun yanal derhal gönderilsin demedim hiç.
dere ortasında at değiştirilmez misali.
işi niye saptırtıyorsunuz.
9 maç kalmış değiştirilmesi değiştirilmemesinden bin defa kötü neticeler verir.
başarısız olursa demek ki dünyada hoca kalmadı demek istiyorsunuz.

bu mantığa cevap bulamam..

irfanb
04.04.2009, 00:35
Şenol Güneş hiç atmamış,ama antrenör.Demekki bir mahsuru yok.

Bence de mahsuru yok ta calistirdigi takim gol atmada baya sorun yasar.
Senol Günes ile kiyaslanmasi ise cok tuhaf.
Hüseyini kalede deneyelim önce.:)

Süleyman Eruyar
04.04.2009, 00:40
pes doğrusu!!!! Hüseyinin ismi burada da geçtiya...

irfanb
04.04.2009, 00:45
pes doğrusu!!!! Hüseyinin ismi burada da geçtiya...

Bura dedigin IBB mac basligi.Hüseyin de kadroda olduguna göre isminin burda gecmesi cok dogal :)

Hamza Yilmaz
04.04.2009, 01:02
arkadaşım bu nasıl bir ifadedir.

"" ben ersun yanalı yıllardır sevmem, ama iyi antrenör, inşallah yönetim sözleşmesini uzatır ""

bu nasıl bir ifadedir?

ersun yanalı neden sevmiyorsun. kaşını gözünü mü beğenmiyorsun.

iyi bir antrönerdir derken neden sevmiyorsun onu bir açıklarmısın.

Kardesim, Ersun Hocayi yillardir sevmiyordum, bizimkiler nasil Fatih terimi sevmiyor, bende Ersun Yanali sevmiyorum

Ersun iyi hoca, ona o konuda laf attirmam. Tam Bize göre Hoca. Hemen sözlesmesi uzatilsin. Sonuna kadar desteklerim ve arkasindayim

Niye sevmiyorum, Milli takimdaykene Hakan Sükür polemigine girdi, almadi inat etti, Ukrayna dan 3 yedi ve o andan beri ben Hocamizdan nefret ettim. Ama bu kötü hoca oldugu anlamina gelmez.

TSda da inat ediyor. Gökhan-Umut ikilisinden vazgecmiyor. Bunlar bazi sebebler. Kimi Sever kimi sevmez bukadar.

Kadir
04.04.2009, 01:07
Ben de Şaban'ı kesip Fatih'i sahaya sürdüğü andan itibaren sevmeye başlamıştım Ersun Yanal'ı :)

Hamza Yilmaz
04.04.2009, 01:11
Ben de Şaban'ı kesip Fatih'i sahaya sürdüğü andan itibaren sevmeye başlamıştım Ersun Yanal'ı :)

Ben Hakan Sükür-Fatih Tekke ikilisini görseydim, belki simdi onu cok sevecektim:). Türkiyede ozaman begendigim en iyi iki forvetdi.

yatara
04.04.2009, 01:37
bakin bu bile kirirk burunlan onyicak hemde maskesini cikartmis yani bizim tonyyde oyniyabilir
http://www.bild.de/BILD/sport/fussball/bundesliga/vereine/hertha/2009/04/04/andrey-voronin/wirft-die-maske-weg.html

Hamza Yilmaz
04.04.2009, 01:59
bakin bu bile kirirk burunlan onyicak hemde maskesini cikartmis yani bizim tonyyde oyniyabilir
http://www.bild.de/BILD/sport/fussball/bundesliga/vereine/hertha/2009/04/04/andrey-voronin/wirft-die-maske-weg.html

Ama Tony kaleci, biraz zorluk cekebilir. Topu göremez felan. Bizim Ersan Martin de maskeyle oynamisti galiba. O macta penalti kacirdiydi galiba. MAskeyle alakali degil tabi.

SüRMeNe_6161
04.04.2009, 02:49
silva oynamıcak heralde insallah tolga hata yapmaz

hos_cocuk61
04.04.2009, 02:55
Evet maç günü yaklaştı ve heyecanlar arttı ben bu maç'ta bir süpriz beklemiyorum vede maçı alıcağımıza eminim; Bence Ersun Yanal büyük bir ihtimalle bu kadroyu sürücektir

-------------------------------tolga

serkan-------------giray------------egemen-------------cale

----------------------------hüseyin

------------------selçuk

yattara-----------------colman----------------------alanzinho

-----------------------gökhan

yatara
04.04.2009, 02:57
ben tsmize 2 farklii kazanacak verdim

.....
04.04.2009, 03:00
onur
serkan-song-egemen-cale
yattara-selçuk-colman-alanzinho
umut-gökhan

Ben böyle çıkmasını istiyorum ama bakalım nasıl çıkacaz :)

Ömer Akdağ
04.04.2009, 05:35
Onur

Serkan Song Egemen Cale

Hüseyin Selçuk

Yattara Colman Alanzinho

Gökhan

Diyorum.

ErtuGrul
04.04.2009, 05:44

Sonunda yakalandin ziya hoca..olgun ismiyle bizimle dalga geciyordun demi seni gidi seni...

Ali Tunahan Güllü
04.04.2009, 09:21
Onur

Serkan Song Egemen Cale

Hüseyin Selçuk

Yattara Colman Alanzinho

Gökhan

Diyorum.

bencede böyle olması lazım...

güvençelik
04.04.2009, 09:22
sivas ve kuşlar bu hafta puan kaybedebilirler.bizimde rahat alacağımız bir maç.bu haftada puan durumu bizim lehimize olmazsa .yani yenemezsek.şampiyonluk bir başka sezona kalır.inşallah yüzümüz güler pazartesi.....

.....
04.04.2009, 09:32
Tek forvet oynayabiliriz , Hüseyinsiz de oynayabiliriz bakalım ne olacak.

Tangerine Dream
04.04.2009, 09:34
Sonunda yakalandin ziya hoca..olgun ismiyle bizimle dalga geciyordun demi seni gidi seni...

Ziya Doğan internete girip yazı yazmaz, biliyorsun internete karşıdır o ErtuGrul. :)

bordo61
04.04.2009, 10:04
Bordomavi.net Ormanımız Olsun destek için tıklayınız (http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=13507)
Gene karışmış buralar

Hüseyin Kurt
04.04.2009, 10:33
Ziya Doğan internete girip yazı yazmaz, biliyorsun internete karşıdır o ErtuGrul. :)

Onun mantalitesine ters bir durumdur abi :)

bordomavi5561
04.04.2009, 10:44
İnternet mi, ön libero mu, hemen alalım.

Akın NAZİFOĞLU
04.04.2009, 10:47
bırakın artık ziya doğanı.ziyanın beşiktaşla anlaşma ümidiyle istanbula giderken havaalanında yakalandığı günü nasıl unutmayı başardı ziyacılar?
bu arada yarın maçı nöbetçi olduğum için izleyemeyeceğim.bu yüzden içim rahat.çünkü bu sene iki maçımız nöbetime denk geldi.biri ankaradaki gençlerbirliği diğeri antalya deplasmanı.ikiside 1-0. bu sefer içerdeyiz inşallah 1-0'dan daha farklı olur.ama kazanacağımızdan eminim.seyretmiyorum ya ondan:)

onur-ts
04.04.2009, 11:08
Tolgaya güvenemiyorum bir türlü.ama Ersun hoca Tolgayı tercih edecektir.üzülüyorum onurun haline valla.onun oynaması lazım.defans aynı olmalı tayfun çıkıp serkan girmeli sadece.ortasahada hüseyin illaki olacaktır.bence değişmez.geirye kalan imkanlar ise ya selçuk çıkıp alan girecek.çift forvet devam.ya da umut çıkacak alan girecek tek forvet.bence tek forvette gökhan tercih edilmeli.çünkü tek forvette amaç ortasahada güçlü olup ilerde bekleyen forvete al da at demektir.umut ilerde beklemez o her yerde koşar ve al da at desen atamaz.ona kaval kemiklik pozisyonlar lazım.bu yüzden gökhan nispeten tek forvette daha iyidir umuta göre.
bu maçı alacağımıza inanıyorum.ve fikstürü iyi kullanıp çıkışa geçeceğiz.
bu hafta Tolunay hocam beşiktaşa çelme takacaktır.denizlispor da sivasa bir sürpriz hazırlayabilir...
tahminim güzel bir hafta olacak.

Çetin
04.04.2009, 11:10

insanları fikirleri dolayısıyla yaftalamayalım lütfen.

playa
04.04.2009, 11:13
Eğer Ersun hoca Gökhan -Umut ikilisiyle çıkarsa maçı almamız çok zor şimdiden söylüyorum.

playa
04.04.2009, 11:26
___________________sylva____________________

serkan________song________egemen_______cale

yattara_______hÜseyİn_____selÇuk______alanzİnho

colman

gÖkhan

Lancet_61
04.04.2009, 11:38
elimde 2 maraton bileti var arkadaşlar e bloktan ilgilenen arkadaşlar olur mu

yok mu ihtiyacı olan kimse???

Hüseyin İlkin
04.04.2009, 11:52
Maç saati yaklaştıkça, maçın havasına biraz daha girmeye başladım. Yarın uyandığımda aklımda maçtan başka bir şey olmayacak ve Avni Aker'in yolunu tutacağım. Eve dönerkende inşallah, üç puanı kucağımda tutuyor olacağım.

Hadi bakalım. Son dönemeç başlıyor. Şu üç hafta kayıp yaşamazsak çok güzel olacak.

Semih58
04.04.2009, 12:21
Haydi şimdi bütün 3 puanlar TRABZONSPOR'uma.

Cem Akyüz
04.04.2009, 12:25
Sylva oynarsa maç bizim olurda Tolga oynarsa kesin birşey söyleyemem

BayzanTs61
04.04.2009, 12:27
yenmekten baska caremiz yok :)

Muhammed Ayaz
04.04.2009, 12:30
kesinlikle kadro böyle olmalı:

-------------------------------slvya--------------------------------------

tayfun---------------giray------------egemen-----------------cale------

------------------------selçuk---------hüseyin---------------------------

-----yattara------------------------------------------------alanzinho---

--------------------------------colman-----------------------------------

--------------------------------gökhan-----------------------------------

lazzz61
04.04.2009, 12:31
acaba bızım gıbı kendı evlat larındann ceken bir kulup var mı ? tolga hüseyinn tayfun bunlar hep elestırılen ısım ler

kemaLAZ61
04.04.2009, 13:19
Arkadas´lar bu maca bakamiyacam, umre'ye gidiyorum, fakat kazanacagimiza eminim! 2 haftalik umreden döndükten sonra insallah sampiyonlugu garantilemis oluruz!

Alp Yavuz 13
04.04.2009, 13:22
arkdaşlar 2-0 alırız bu maçı bu arada haftaya hacettepe maçına istanbulda arkdaşımla gitmek istiyoruz takımımızı desteklemeye bmn ankara ankaraspor maçındaki gibi bi organizasyon yaparmı öğrenebilirmiyim

Alp Yavuz 13
04.04.2009, 13:24
bmn saatleri ileriye almayı unutmuşsunuz ya :S

Hüseyin İlkin
04.04.2009, 13:26
bmn saatleri ileriye almayı unutmuşsunuz ya :S

Büyük ihtimalle senden kaynaklanıyordur. Forum ayarlarına bir bak. Çoğunlukta normal çünkü :)

Muhammet
04.04.2009, 13:28
Çatladım ha. Gelsin şu maç artık. Çok sıkıcı..

Emirhan Makul
04.04.2009, 13:43
Orta saha organizasyonları bizimkinden çok çok daha iyi Allah Futbolcularımıza kolaylık versin.

blacksilva
04.04.2009, 14:44
fanatikte alanzinho yerine yattara ilk onbirde baslicakmis yaziyor, dogruysa yine maglup oluruz

sahtepass
04.04.2009, 14:50
umut ve gökhanın yerine damacana koyarsak maçı alırız en azından top çarpar felan bişeyler olur

Enes
04.04.2009, 14:51
Hadi hayırlısı.....

antagonist
04.04.2009, 15:03
Bizim için bir "kırılma maçı" olabilir.

Alihan Ertürk
04.04.2009, 15:06
kırılmayalım , yeniden doğalım :)

Cihan
04.04.2009, 15:15
hamidoların maçı ne zaman

Alihan Ertürk
04.04.2009, 15:16
bugün 16.15'de

Paksoy
04.04.2009, 15:21
---------------------------onur-----------------------------

serkan-------song-----------------------egemen--------cale

-----------------------papy faty---------------------------

----------------colman------------selçuk--------------------

yattra------------------------------------------alanzınho---

--------------------------gökhan-----------------------------
böyle çııkmasını isterdim maça

Mustafa Calik
04.04.2009, 15:26
ben Ersun Yanal'in yerinde olsam böyle oynatirdim:

_________________SYLVA_____________________
SERKAN_______GiRAY___EGEMEN____________CALE
________________SELCUK_____________________
YATTARA________COLMAN____________ALANZiNHO
____________GÖKHAN__UMUT__________________

genç61
04.04.2009, 15:28
sivas bugun denizliyi yener
besikta kayseriyi ya yener ya berabere kalır
biz ise insallah yeneriz

Alihan Ertürk
04.04.2009, 15:28
herkes bir kadro yazdı ben de kafamdaki kadroyu yazayım ;)

_________________SYLVA_____________________
TAYFUN_______GiRAY___EGEMEN____________CALE
____________CEYHUN__COLMAN_____________________
YATTARA__________UMUT____________ALANZiNHO
_________________GÖKHAN___________________

SYLVA oynayabilecek durumda ise oynasın yoksa yedek kalsın :)

Hüdai Pervaneli
04.04.2009, 15:31
KAdro yu Bizler degil Ersun Hoca kurucak haberiniz olsun

lazzz61
04.04.2009, 15:54
türkiyenın grubtann cıkmasıı gıbı bızım sampıyon olmamızz hemen hemen esıtt turkıye grupttan cıkarsa bızde sampıyon olabılırzz dıe dusnuyorummm :)

Cemalettin Taşkın
04.04.2009, 15:54
sezonun ikinici yarısına bakarsanız sadece 5 puan alabilmişiz.

hala zirveden kopmamamız çok iyi ama bu maçı alamazsak artık iyice kopacağız.

Mehmet Ç.
04.04.2009, 16:08
Benim Kadrom:

-----------------Onur-----------------
-----------------Song-----------------
-----Egemen---------Giray----------
---------------Ceyhun----------------
-----Göksu-------------Colman-----
Baris----------------------Alanzinho
----------------Yattara---------------
---------------Gökhan----------------

Cokmu offansiv?

ts_tuncay_ts
04.04.2009, 16:21
61. dakkada balonlara alternatif beyaz şovdaki gibi yastık savaşı :D

Samet Yildirim
04.04.2009, 16:26
Ya arkadaslar mac bugün diye kaheye gittim bekliyorum ediyorum baslamor...alala dedm:) sordum baktim yarin mis:D yarin da ben bakamicam:(

Alika87
04.04.2009, 17:00
sivas 2:0 önde, yarin illa kazanmamiz lazim...

ts_tuncay_ts
04.04.2009, 17:02
bu sene sivası şampiyon yaparlarsa seneye %100 biziz şampiyon.

kocaman61
04.04.2009, 17:05
sivas yine hakemle göttürüyo denizli nin bal gibi golünü ofsayt gerekçesiyle iptal ettiler dönen top gol oldu

tuncay1984
rahat aliriz ama belli olmaz
bizdeki sansa tüküreyim 10 puan farkla önde olmamiz lazimdi
hakem gökhan ünal umut giller saolsun

Emre ÖZTÜRK
sivas büyük ihtimal kazanacak bizimde mutlaka kazanmamız lazım

Burak_52
04.04.2009, 17:59
61. dakkada balonlara alternatif beyaz şovdaki gibi yastık savaşı :D
izlerken benimde aklıma ilk gelen buydu mükemmel olurdu ama

Hamza Yilmaz
04.04.2009, 18:18
Bu maci alamazsak, is biter. Sampiyonluk gider. Maci Mutlak almamiz lazim. Hadi Trabzonum al su maci.

LoVeRbOy
04.04.2009, 18:20
%90 kazanırız %10 ihtimali düşünmek bile istemiyorum .
maç skoru : 2/0 yada 3/0 diyorum.

Ali Yerlikaya
04.04.2009, 18:20
Kasmaya gerek yok serefsiz TFF ile MHK sampiyonlarini cooookdan secmisler bizde ins en kötü ikinci olarak sampiyonlar ligi ön eleme maclarina katiliriz.

Avrupada bu kadar serefsizlik olmiyor en azindan bilincli olarak olmiyor bunlar resmen senaryolar yazmis.

oktay61
04.04.2009, 18:39
Konya mağlubiyetinden sonra yazmıştım bulamadım.
Bu anadolu takımları bu sivasa yatacak arkadaş diye, düşünsenize bize 90 dk küfür ediyorlar anadoluda sivası maç öncesi ve maç sonrası çiçeklerle öpücüklerle ve puanlarla yolluyorlar. Konya da öyle yapacak tıpkı bugünkü gibi, adam gibi oynarsa haftaya birtek Antalya oynar.

NEYSE KIZMAMIZ GEREKEN SİVAS, KONYA ANTEP DEĞİL KENDİMİZİZ

sen bu KOÇ ları yakaladınmı yenecektin, bir Aptal varsa o da biziz maalesef

Şampiyonluğun tek formülü var

Sivas Anadolu takımlarının hepsinden hediye 3 puan alacak bu belli (ilk ayağı bugündü, bundan sonrada farklı olmayacak)

Sivasın geriye Trabzon ve GS maçları var, biz yeneriz, GS de sivasla en kötü berabere kalır (Yatacaklarını sanmıyorum 1. si zaten 4 ortak var, 5. ortağı kabul etmek istemezler. 2. si ise bu sene Sivas haksızlıkla bunları hem ligde yeni hem de kupadan eledi epey bir hınçları var)

ANCAK BİZİMDE 9 DA 9 YAPMAMIZ LAZIM

Saygılarımla

Mehmet S. Pervan
04.04.2009, 18:43
Bu maçı alamassak yuhh derim artık ! kaç matır yüzümüz gülmüyo.

cihatöztürk
04.04.2009, 18:44
kolbastıya hasret kaldık be

U.Sadıkoğlu
04.04.2009, 18:45
Biz olamazsak sivas olur inşallah ..

Muhammed KOÇ
04.04.2009, 18:51
artık bu maçı almak şart oldu..

Gökhan ÖZDEMİR
04.04.2009, 19:00
kolbastıya hasret kaldık be

Vallaha yaa :)

alper*
04.04.2009, 19:01
Sivas olacağına Fenerbahçe olsun İNŞALLAH.

asi_mavi_ts
04.04.2009, 19:01

kesinlikle bu görüşüne katılmıyorum. Biz Anadolunun en büyüğü idik. Bundan sonrada öyle olmalıyız. Sivas takımı daha şampiyon olmadan kendilerini bizim yerimize koyuyor zaten. Sivas ın şampiyon olmasını ben kaldıramam. Anadolya bir büyük yeter. Oda şanlı tarihi ile TRABZONSPOR'dur. Saygılarımla

U.Sadıkoğlu
04.04.2009, 19:04
Anadolu takımı diye söylüyorum herkesin görüşü kendine bende size saygı duyarım ..

Gökhan ÖZDEMİR
04.04.2009, 19:04
Şampiyonu masada bitirmişler.Sivas olacak galiba.Adamların hakkıyla kazandığı maç çok az.

Süleyman Sofu
04.04.2009, 19:06

Sivas olacağına fener olsun sivas denildimi içimden sadece küfretmek geliyor fenerde aynı ama yinede sivas olacağına fener olsun beşiktaş olsun bize ibne TRABZON olamazsın ŞAMPİYON diye bağıran anadolu kulüplerinin iki yakası bi araya gelmesin İNŞAALLAH...

aggressors
04.04.2009, 19:08
http://i.milliyet.com.tr/HaberAnaResmi/2009/04/04/fft17_mf213607.Jpeg

Ofsayt mı, değil mi?

Lider Sivasspor'un 26. haftada konuk olduğu Denizlispor deplasmanında ev sahibi ekibin 37. dakikada Fatih Yiğen ile bulduğu gol ofsayt gerekçesiyle hakem Selçuk Dereli tarafından geçersiz sayıldı.

Great White
04.04.2009, 19:08
Yarın maçı alamazsak Sivas ile puan farkımız 6 ya da 7 olacak..

Biz ona kafa yoralım önce..

asi_mavi_ts
04.04.2009, 19:09
Anadolu takımı diye söylüyorum herkesin görüşü kendine bende size saygı duyarım ..

Zaten dünden hazır olan İstanbul yalakası medya bizim büyüklüğümüzü sorgularken, düşünsene bide sivasın şampiyon olduğunu. Düşüncesi bile akıllara zarar. Sivası da al aşşağı ederler. Geçen sene olduğu gibi. Biz kendi işimize bakalım maçlarımızı kazanalım. Gerisini onlar düşünsün.

Aker
04.04.2009, 19:10
Şampiyonu masada bitirmişler.Sivas olacak galiba.Adamların hakkıyla kazandığı maç çok az.

Yalnız o kadar beceriksizlerki hakem yardımıyla bile puan farkını açamadılar:p
Bunlar hangi maçta emeğiyle kazandılar acaba.

Süleyman Sofu
04.04.2009, 19:10
düşüncelerimde yanlız olmadığımı görünce dahada sevindim ben sivasın sadece MUHSİN YAZICIOĞLUNU sevmiştim oda ebediyete göç etti artık sivas benim gözümde anarthosis konumunda

Gökhan ÖZDEMİR
04.04.2009, 19:12
Neyse bizde şampiyonlar ligi şampiyonu oluruz :)

Umut'da kendini ispatlar oralarda talibi felan çıkar belki :)

asi_mavi_ts
04.04.2009, 19:14
düşüncelerimde yanlız olmadığımı görünce dahada sevindim ben sivasın sadece MUHSİN YAZICIOĞLUNU sevmiştim oda ebediyete göç etti artık sivas benim gözümde anarthosis konumunda

Belki bencillik yapıyoruz bu konuda ama. Bunca yıldır türkiye liglerine bişey katmamış. Daha 2 sene eveline kadar adı sanı duyulmamış, bütün maçlarını şaibe ile kazanmış bir takımın şampiyon olması, beni kahreder.

lazutlarlivera
04.04.2009, 19:19
3 tane sallar bize belediye

Uğur sende böyle dersen başka takımı tutan adam neler demez?
Şu zihniyetini değiştir bak bi abin olarak söylüyorum senin zihniyetin albayrak zihniyeti o zihniyetle bi yere varamazsın :D

Cem Zırıh
04.04.2009, 19:20
Sivas olacağına Fenerbahçe olsun İNŞALLAH.

aynen katiliyorum ...

Süleyman Sofu
04.04.2009, 19:20
kim ne yapmış hiç umursamıyorum iki haftadır siteye bile girmiyorum gazete okumuyorum haberler hariç hiçbirşeye bakmıyorum sadece soran arkadaşlara dediğim şu kardeşim lig yeni başlıyor futbolcuların önünde iki yol var ya canlarını ortaya koyup kahraman olacaklar ve tarih yazacaklar yada böyle devam edip yarın taraftarlar aralarında nasıl bilirdiniz diye sorduklarında boşverin şer....... diyecekler kendilerine bu ikisinden birini seçsinler mücadele edip mağlup olmaya eyvallah derim ama ruhsuz oynayıp yenilmeye ancak lanet olsun derim...

Orhan Aydın
04.04.2009, 19:25
bu ... anadolu takımlarına karşı yüz kızartıcı bi suç fln işledikmi neden bize .... olamazsın şampıyon die bağırıolar.

Süleyman Sofu
04.04.2009, 19:27
yarın ilk onbeş dakikada maçı ya alırız yada yadasını düşünmek bile işkence ama şu bi gerçek ne kadar eleştirsekte yarın umudumuz gökhan ben taraftar denen çekirdekçilerden sadece şunu isterdim elimde olsa abi siz çekirdeğinizi yiyin ama bi şartla ne gol atarsak nede yersek eleştirmeyin sadece susun çekirdeğinizi yiyin hatalı pasmı attık 5 tane fazladan yiyin ama susun golmü kaçırdık 10tane yiyin top direktenmi döndü kafanızı koltuğa vurun ama küfür etmeyin eleştirmeyin amaaa siz bunları yaptığınız taktirde maçı kaybedersek maçtan sora deniz yakın nasılsa girin ateşinizi söndürün başka ne diyim...

maskeli61
04.04.2009, 19:28
tabiki sivas olacagına fener olsun fenerden nefret ettigim kadar hiçbişeyden nefret etmedim 25 senedir takii sivas yırtık dondan çıkana kadar şimdi en nefret ettigim takım sivas anadolunun tek hakimi TRABZONSPORDUR sivas kimde şampiyon olacak beter olsunalr.

Süleyman Sofu
04.04.2009, 19:29
Sana Kızmaya Bile Kıyamıyorum TRABZONSPORUM Tutupta Nasıl Kötü Söz Söyleyim...

U.Sadıkoğlu
04.04.2009, 19:30
Uğur sende böyle dersen başka takımı tutan adam neler demez?
Şu zihniyetini değiştir bak bi abin olarak söylüyorum senin zihniyetin albayrak zihniyeti o zihniyetle bi yere varamazsın :D

Abi sen nerelerdesin uçtun gittin boşver şimdi zihniyeti mihniyeti senin adamı uçurdular rusyaya :)

adem73
04.04.2009, 19:41
golcülere okunmus muz yedirelim belki acilirlar

Mustafa Önder
04.04.2009, 19:45
yeneriz gibime geliyo :D

Uğur GEMİCİOĞLU
04.04.2009, 20:21
sivas şampiyon olursa (inşallah olamaz) gazete manşetleri şöyle olur:
-işte anadolunun yeni büyüğü
-4. büyük el değiştirdi
-Trabzonun yapamadığını sivas yaptı

off offff :S

Aker
04.04.2009, 20:27
-4. büyük el değiştirdi

Federasyonun, bizansın, medyanın, ezik klübün ezik taraftarlarının istediğide bu zaten.

Murat Erdem
04.04.2009, 20:28
yarınki maça herzamanki 11 çıkarsa, saçımı başımı yolarım. 15 günlük arada millet kamplara girdi, hazırlık maçları yaptı.
bizde ise tık yok. aynı 11, aynı dizilişle sahaya çıkarsa 15 gün yan gelip yattığımızın resmidir.

msukas
04.04.2009, 20:32
Öyle bir şampiyonlukla trabzonspor geçilemez Trabzonspordan fazla şampiyon olması gerekir kaldıki büyüklük sadece şampiyonluklarla ölçülmez. Benim düşüncem Trabzon olamayacaksa anadoludan başka takım olsun bu sivas olur kayseri olur farketmez İstanbul hegomanyası kırılması lazım. Yarınki maç içinde Biz istanbul da bu takımı ilk yarı yendik Büyükşehir ayağa topu iyi oynayan hızlı atağa çıkan bir takım sabırlı olmak gerekiyor gol geç gelebilir risk alıp bir an önce gol bulmak yerine dikkatli oynayıp açık vermeden galibiyeti aramamız gerekiyor

Harun_ayar_ts
04.04.2009, 20:49
eger alanzinho ile yattara aynı anda oynamazsa gene yeniliriz

Ömer SEVİNÇ
04.04.2009, 20:55
Yenilirsek UEFA kupası hayırlı olsun:)

Yenersek iddiamızı haftaya taşırız.

Hüseyin İlkin
04.04.2009, 20:57
Mutlaka kazanmalıyız. Dünde böyleydi bu, bugünde böyle :)

olgun
04.04.2009, 21:03

evet ben ziya doğan.
evet bu topikte ersun yanalın çok yakın çevresi var.
belkide kendisi yazılar yazıyor ve hem destek ve tam desteğin mucidi.
kesin var.
Zira bunlar tam bir profesyoneldirler.
millete zorla 5/10 sene sözleşmeyi etkileyip söyletenlerde ersun ve adamlarıdır.
evet bu sitede ziya doğan ve ersun yenal taraftarları çarpışıyor.
her ikiside organize edilmiş durumdalar.
anladın mı şimdi ertugrul.
sizi gidi sizi. ersun yanal ha.
kim bu topiği idare ediyor zannediyorsunuz. ersun ve çevresi elbette.
anlatabildim mi bir şeyler ertugrul arkadaşım.
onun için uyanık olmak lazım.

Süleyman Eruyar
04.04.2009, 21:12
forum yönetimine teklifte bulunuyorum..

lütfen seneye "en geveze üye" dalında da ödül verilsin....

olgun
04.04.2009, 21:14
05.04.2009 14:15Trabzonspor - Büyüksehir 11.04.2009 18:00Hacettepe - Trabzonspor 19.04.2009 18:00Trabzonspor - Genclerbirligi 26.04.2009 18:00Sivasspor - Trabzonspor 03.05.2009 18:00Trabzonspor - Kayserispor 10.05.2009 18:00Kocaelispor - Trabzonspor 17.05.2009 18:00Trabzonspor - Bursaspor 24.05.2009 18:00Eskisehirspor - Trabzonspor 31.05.2009 18:00Trabzonspor - Fenerbahce

04.04.2009 15:15Denizlispor - Sivasspor 11.04.2009 14:15Sivasspor - Antalyaspor 19.04.2009 18:00Konyaspor - Sivasspor 26.04.2009 18:00Sivasspor - Trabzonspor 03.05.2009 18:00Gaziantepspor - Sivasspor 10.05.2009 18:00Sivasspor - Büyüksehir 17.05.2009 18:00Hacettepe - Sivasspor 24.05.2009 18:00Sivasspor - Genclerbirligi 31.05.2009 18:00Galatasaray - Sivasspor

İşte şampiyonluğun en büyük adayı ve bizim maçlarımız.
ve biz sivas a gidiyoruz.

Bence sivas gibi hakem cambazı bir takım işi görmüştür.

bunu defalarca dile getirdim burada.

fb,gs,bjk başkanlarına bunların hakem hırsızı olduklarını bir ay önce bildirdim. uyumayın dedim.

işte şimdi alsınlar başlarına belayı.

adam bu gün göz göre göre denizlinin golünü yiyor. ve bir dakika sonra sivas ikinci golü atıyor.

Sivasın çoğu alevidir. ve ben inanıyorum ki bu hakemlerin çoğu da alevi kökenlidirler.

aksi halde sivas gibi bir kulüp hakemler tarafından niye desteklensin.

bu işin içinde çoğu alevi olan MHK da var, Federasyon yönetimi de var.

Siz alevi dayanışmasının ne olduğunu bilirmisiniz.

Gökhan ÖZDEMİR
04.04.2009, 21:15
Alırız bu maçı kasmayın kendinizi

olgun
04.04.2009, 21:16
forum yönetimine teklifte bulunuyorum..

lütfen seneye "en geveze üye" dalında da ödül verilsin....

fikri olan konuşur ve yazar.
papağanlar ne konuşup ne yazacaklar ki?

olgun
04.04.2009, 21:23
Federasyonun, bizansın, medyanın, ezik klübün ezik taraftarlarının istediğide bu zaten.

işte biz de bunu anlatmak istedik sezon başından beri.
ve sivas tan bi şe olmaz. sivas şampiyon olmaz ahkamları kesildi Trabzon da.
peki Trabzon şampiyon olduğu ilk yıl kim inanmıştı buna.

alın şimdi başınıza belayı.

üstelik de bizim havuzdan alacağımız paraya bu hakem hırsızı kulüp ortak olacak.

teknik direktörü ne yapacaksın. bülend uygun gibi bir cambaz al, o hakemleri ayarlasın. şampiyon ol.

mesele bu kadar basittir.

olgun
04.04.2009, 21:37
yarınki maça herzamanki 11 çıkarsa, saçımı başımı yolarım. 15 günlük arada millet kamplara girdi, hazırlık maçları yaptı.
bizde ise tık yok. aynı 11, aynı dizilişle sahaya çıkarsa 15 gün yan gelip yattığımızın resmidir.

murat erdem, yanlış hatırlamıyorsam, ersun yanalı eleştirenlere hep karşı çıkıyordun.
hayrola doğru hatırlıyorsam ne oldu sağa ne oldi boyle....
eğer yanlış hatırlıyorsam özür dilerim.

fetih aydın
04.04.2009, 21:51
İnşallah klasik 11'le çıkmayız...

Hayatımız monotonlaştı....:)

Sümeyye Şahin
04.04.2009, 22:06
-4. büyük el değiştirdi

işte bu yüzden sivas şampiyon olmasında kim olursa olsun..adına ister çekememezlik desinler ister başka bişey ...sivasın oynadığı futbol, sahada yaptıkları çirkeflikler, hakemlerin kayırmaları ...ne bilim işte haketmiyor!...malum olaylı maçtan sonra da sevmiyorum bi türlü sevemiyorum!...

Varlıbaş61
04.04.2009, 22:07
kesinlikle almamız gereken bir maç ve alacağız da!

Hotaman
04.04.2009, 22:19
Bu büyüklük sorunumuz nedir anlamıyorum. Arkdaşlar bu sorunları aşın. Bizim kimseye büyüklük ıspatlamak gibi zorunluluğumuz yok, olamaz!
Ntv de yayında olan 90 Dakika programından bir alıntı yapayım;
Mehmet Yılmaz: " Trabzonspor neden büyük ? Kupa kaldırdığı için mi yoksa rakiplerine baş kaldırdığı için mi ? Trabzonspor büyüklüğünü yetiştirdiği değerleri İstanbul'dan sakındığı için mi kazanmıştır? Yoksa sadece kupa alan bir takım olduğu için mi?
Sözün özü bizi bilen biliyor. Şampiyonluk yolunda ki rakibimiz bizimle devre arasında Yattara'nın transferi için bırakın pazarlığı teklif bile verebilirlerse, işte o vakit sorun var demektir. Böyle bir sorunumuz var mı ? Yok!
Biz ne olduğumuzu bilelim yeter, geri kalana gülün geçin. :)

uzungöllü
04.04.2009, 22:20
alacaz alacaz alacaz... başka yolu yokkkkkkk......

Alihan Ertürk
04.04.2009, 22:22
başlık canlanmış biraz :) 8JK de kazandı svs da mutlaka biz de kazanmalıyız..

erolizmts
04.04.2009, 22:22
Sivas ve Beşiktaş'ın kaybetmediği her hangi bir haftada puan kaybedersek şampiyonluk hayal olur. O yüzden bu maç -ya tamam ya devam maçımız olabilir.

İkincisi ise; Trabzonspor'un şampiyon olamadığı bir sezonda her hangi bir Anadolu takımının şampiyonluğunu her zaman destekliyorum. Sivasspor'un şampiyonluğundan korkan taraftar -İstanbul takımlarıyla nasıl rekabet edebilir? O kadarmı küçük görüyorsunuz Trabzonspor'u?

Mustafa Ağaoğlu
04.04.2009, 22:37
Bu maçı alamazsak kimse şampiyonluktan bahsetmesin .

turkish0061
04.04.2009, 22:39
Alicazz SU kupayi Yaaa. hayde haydee beni deli etmeyin alin su maci

Özkan
04.04.2009, 22:40
İBB'yi yenemezsek zâten şampiyon olmayalım arkadaşlar.

Sadullah KAPICIOĞLU
04.04.2009, 22:43
Stres çok fazla olacak. Allah yardımcıları olsun. Şahsen şu süreci izlemeyi hiç istemiyorum. Gözümü kapatsam açsam lig bitse. Eyvallah.

hos_cocuk61
04.04.2009, 22:45
Ben buradan maça gidicek taraftar ve çekirdekçi arkadaşlara sesleniyorum eğer bu maçı alıcak isek lütfen az çekirdek fazla tezahürat yapalım çekirdekleri cebimizden mümkünse fazla çıkarmıyalım lütfen bu takıma gerektiğince adam akıllı desteği verelim yoksa, yine bir hüsrana komşu oluruz...

Cafer Bulur
04.04.2009, 22:46
Bu maçı alamazsak kimse şampiyonluktan bahsetmesin .
Bu maci alamazsak 2.lik bile cok zora girecektir.
Bu maci bu duruma getirmemeliydik,elimizdeki firsatlarin kiymetini bilemedik.
Futbol sansi yanimizda olur insallah.

Kaan
04.04.2009, 22:47
İBB'yi yenemezsek zâten şampiyon olmayalım arkadaşlar.

Aynen. :cool:

unique
04.04.2009, 22:50
Bi de rahat maç izleyelim yahu, şöyle 3-4 tane atıp çayımızı kahvemizi içeceğimiz bir maç oynamadık gitti:)

Sadullah KAPICIOĞLU
böyle değerlendirmeleri yanlış buluyorum. Bu ligde herkez herkezi yenilebiliyor. Artık "süpriz" diye nitelendirilen sonuçların pek bir süprizliği yok. Bu sezon çok gördük bunu... Lig artık farklı.

Emre7
Bu maçı alamazsak kimse ÅŸampiyonluktan bahsetmesin . basit düşünenler haricinde kimse şampiyonluktan bahsetmediki. Ortami germeyelim cümlelerle bu seneki hedef avrupa kupasi

Cafer Bulur
04.04.2009, 22:58
Sivas ve Beşiktaş'ın kaybetmediği her hangi bir haftada puan kaybedersek şampiyonluk hayal olur. O yüzden bu maç -ya tamam ya devam maçımız olabilir.

İkincisi ise; Trabzonspor'un şampiyon olamadığı bir sezonda her hangi bir Anadolu takımının şampiyonluğunu her zaman destekliyorum. Sivasspor'un şampiyonluğundan korkan taraftar -İstanbul takımlarıyla nasıl rekabet edebilir? O kadarmı küçük görüyorsunuz Trabzonspor'u?
Biraz stratejik olalim.
Sence istanbul takimlari birbirlerini cok sevdikleri icin mi sampiyonlugun istanbul disina cikmasini istemiyorlar?
Elbette ki hayir,onlarin amaci ciddi anlamda 2 olan rakiplerinin Trabzonsporla birlikte 3 olmamasidir.
Biz ise zaten 3 rakip ve ezikleriyle bogusurken neden sivasin sampiyon olmasina hos gözle bakalim?

Sefa Murat Dokuz
04.04.2009, 23:08
Yapmayın yani öyle yazılar dönüyor ki,
Fenerbahçe toparlansa.
34. hafta Sivasspor puan kaybetse Galatasaray sanırım.
Fb yenerse şampiyon olacak Sivas olamayacak. Fb ye maçı ellerimizle verelim diyeceğiz.
Sivas'a hakemlerin 10 puan kazandırdığını söyleyebilirim.
Haketmiyorlar bu futbolla. Yunanistan'a benziyorlar. Futbolu çirkinleştiriyorlar ama.
Fenerbahçe Galatasaray değil Sivas olsun. Olmadı Beşiktaş. Biz Olamayacaksak.
Ama Şampiyonluk haritası.
İ.BB 3 puan
Hacettepe 3 puan
Gençlerbirliği 3 puan
Sivas 3 puan

reisoğlu61
04.04.2009, 23:09
yarinki maci alamazsak sampiyonlugu unutabiliriz.

jacek cyzıo
04.04.2009, 23:11
dört maç 12 puan şart

Sefa Murat Dokuz
04.04.2009, 23:12
34 maçlık bir sezonda farklı kazandığımız maç olmayacak galiba. 1-4 lük belediye maçı hariçte bir daha göremicez.
bu maçta fark olmazsa hele puan kaybı olursa 1 hafta geçmez sıkıntıdan.

komdere
04.04.2009, 23:17
Ben yarın takımımdan sene başındaki hırsı ve özveriyi göstermesini bekliyorum. Yeniden rüzgarı doldurup yelkenlerimize horon teperek, kolbastı oynayarak finale koşmalıyız. Uzun zaman oldu, evet çok uzun ama çok yakınız yeniden...
Şu maçı alalım yeniden havaya girelim hep birlikte!
Hadi hayırlısı,
Vira Bismillah...

erolizmts
04.04.2009, 23:18
Biraz stratejik olalim.
Sence istanbul takimlari birbirlerini cok sevdikleri icin mi sampiyonlugun istanbul disina cikmasini istemiyorlar?
Elbette ki hayir,onlarin amaci ciddi anlamda 2 olan rakiplerinin Trabzonsporla birlikte 3 olmamasidir.
Biz ise zaten 3 rakip ve ezikleriyle bogusurken neden sivasin sampiyon olmasina hos gözle bakalim?

Yani stratejik olarak Fb ve Gs'nin 20'inci, Bjk'nin ise 11'inci şampiyonluğa yelken açmaları bizim çok çok lehimize bir durum!! Adamlar almış başlarını gidiyorlar biz halâ Sivasspor'dan tırsıyoruz.

trabzonlux61x
04.04.2009, 23:18
34 maçlık bir sezonda farklı kazandığımız maç olmayacak galiba. 1-4 lük belediye maçı hariçte bir daha göremicez.
bu maçta fark olmazsa hele puan kaybı olursa 1 hafta geçmez sıkıntıdan.
En farkli galibiyetimiz ibb ye karsi 4-0 aldik.
Insallah bu maci da farkli aliriz.

ApoCaN28
04.04.2009, 23:21
ZOR mor kazanalım artık ...

iso_4939
04.04.2009, 23:22
denızlı bıze gelınce gtlri kalkıyor adamlar ne pozısyonlar harcadı bıze gelen bos gecmıyor cakıyor ...

ayazi
04.04.2009, 23:23
hele kaybedersek 5. - 6. lığa kadar gerileriz gibi geliyor bana. bizim takımın sorunu orta saha bence. orta sahamız hücumda yok . orta sahamız gol atamıyor. fenerde cinconda, beşiktaşta orta sahalar gol atarken bizim kiler şu anda suskun. bana öle geliyoki mustafa denizli beşiktaşı şampiyon yapacak. öünkü bu adamda şeytan tüyü var.

iso_4939
04.04.2009, 23:24
yav kardesım bırakın bu sıvas sampıyon olur laflarını akıl var mantık var sampıyon olana 40 tırılyon para verıyorlar bu para 4 buyuk varken kıme verecekler hayal kurmayın yavv bu sene sekiztası yapacaklar..merak etmeyın...

BDiler61
04.04.2009, 23:25
6 maclik kotu performansimiz bu macla bitecek insallah yarin avni akerde kolbasti var.

Cafer Bulur
04.04.2009, 23:25
Yani stratejik olarak Fb ve Gs'nin 20'inci, Bjk'nin ise 11'inci şampiyonluğa yelken açmaları bizim çok çok lehimize bir durum!! Adamlar almış başlarını gidiyorlar biz halâ Sivasspor'dan tırsıyoruz.
Kim almis basini gidiyor?
Gs dedigin kulüp aslantepe ona peskes cekilmese batma noktasindaydi.Daha su günlerde bile ayakta kalmak icin oyuncu satmaya calismiyorlar mi?
Fb nin milyonlarca dolar geliri oldugu söyleniyor ama en az geliri kadar borcu var.
Bjk dedigin kulüp yildirim demirören in para pompalamalariyla ayakta kalmaya calismiyor mu?
Bjk bu sezon sampiyon olsa da basini alip gidemez.
Sivasspordan dan degil söylemlerinden tirsiyoruz,sampiyon olursa anadolunun büyügü benim diyecek olmasindan tirsiyoruz.
Ayrica sivas bir kere sampiyon olabilir,biz ise bu sezon olursak seriye baglariz.
Bunun icin istanbul takimlari bile bizden ziyade sivasin sampiyonlugunu yegliyorlar.

UtopyaTs
04.04.2009, 23:26

Aslında ben de senin gibi düşünüyordum ama hiç haketmiyor Sivas şampiyonluğu bir suru maçta ne hatalar yapıldı ne hatalar Bülent Uygunun camları kırması sonra da biz centilmeniz falan ayakları hiç hoş degil sonuna kadar SİVAS Şampiyon olmasın çünkü o şampiyonlukta sadece ter yok devran decam etsin Beşiktaş olsun Sivas olmasın

oktay61
04.04.2009, 23:27
çember iyice daralmaya başladı
şampiyonlukda uçup gidecek gibi
yarınki maç normal şartlarda çok kolay alabileceğimiz bir maç
ama dediğim gibi normal şartlarda
şuanda çok anormal şeyler yaşıyoruz
Korkuyorum açıkcası yarın
çok karamsarım çoookkkkkkkk

ayazi
04.04.2009, 23:30
çember iyice daralmaya başladı
şampiyonlukda uçup gidecek gibi
yarınki maç normal şartlarda çok kolay alabileceğimiz bir maç
ama dediğim gibi normal şartlarda
şuanda çok anormal şeyler yaşıyoruz
Korkuyorum açıkcası yarın
çok karamsarım çoookkkkkkkk

bende aynı fikirdeyim seninle. ben hatta 2 bile olamicamızı sanıyorum. en kötü hallerinde şu 3 büyüklerin kafasına vuramıyoruz yaa. yazık bize. şimdi Şenol hoca olsaydı bu takım açık ara öndeydi.

kudu_61
04.04.2009, 23:44
beşiktaş sahasında oynadığı maçlara 1-0 önde başlıyorken biz niye 1-0 geride başlıyoruz seneye inşallah maratonu kombine sevdasına çekirdekçilere kaptırmayız yoksa taraftar baskısını avni akerde hissettiremeyeceğiz yarınki maça gelince eğer kendi sahamızda i.b.b yi yenemezsek neyin peşinde koşacağız ki ben kazanacağımıza inanıyorum inşallah sahada oynayacaklar da benim gibi inanıyordur

Ahmet Faruk
04.04.2009, 23:44
Yeneceğimizi düşünüyorum.
Oyuncular arayı iyi değerlendirmişlerse rahat alırız.

Kayıplar bir baskı oluşturmuştur takımın üzerinde ama koca koca herifler atlatırlar bunları.

Terzioğlu
05.04.2009, 00:15
Bu mactan puan kaybedersek artik sampiyonluk yarisindan kopariz. Hayati önem tasiyor bu mac. Umarim kazaniriz. Iyi oyun kötü oyun ilgilendirmiyor beni 3 puan alalim yeter.

Muhammed KOÇ
05.04.2009, 00:19
inş. yaramıştır milli maç arası.. özellikle song ta gözle görünen bir düşüş vardı.. iyi geldiyse bu ara çok güzel bir start verebiliriz bu maçla beraber..

canowen61
05.04.2009, 00:23
ilk yarıda bulacağımız bir gol hem maçı koparma adına hem futbolcuların güven tazelemeleri adına hemde futbolcu taraftar birlikteliğinin tekrar sağlanması adına çok önem taşıyacağını düşünüyorum.aksi taktirde zoraki galip geleceğimiz bir müsabaka izlersek yine taraftarlar arasında antrenör ve futbolcu eleştirilerinin bitmeyeceği kanaatindeyim.şuanki şartlarda buda bizim en büyük sıkıntımız olsa gerek.

Ahmet Başkaya
05.04.2009, 00:29
arkadaşlar yersiz ama soracam uefa ya kaçıncı takımlar gidiyo bu sene

semihkilic61
05.04.2009, 00:34
inşallah kazanırız yarıştan kopmazsak çok güzel olacak.hayırlısı ile bi iki hafta galip gelebilsek sıkıntılar kalkacak ortadan ..

10-61
05.04.2009, 00:37
Yarın ki maçı aldık aldık yoksa maalesef.....

şahinler61
05.04.2009, 00:38
ya atalım artık şunlara 4-5 tane ne olur yani şöyle rahat bi maç izlesek hep diken üstünde olmak zorunda mıyız

Terzioğlu
05.04.2009, 00:40
arkadaşlar yersiz ama soracam uefa ya kaçıncı takımlar gidiyo bu sene
3. ve 4. olan takimlar gidiyor.

Ahmet Başkaya
05.04.2009, 00:42
eyvallah renkdaş...

M.S.SOFU
05.04.2009, 00:43
yarın ki maç umarım beklediğim gibi zor geçmez...
dikkat:i.b.b. düşme potasında...
bizim takım düşüşte
iddaa oynayan arkadaşlar 0-2 oynasın :D...

Bülent AKBULUT61
05.04.2009, 00:51
ne olursa olsun bu macı almamız lazım yoksa cok zor durumlara gideriz.eziktaşında kolay kolay mac kaybetceği yok

olgun
05.04.2009, 01:02
yarın ki maçı alsak bile, bu takımın bir oyun sistemi ve disiplini yok.
Ne yaptığını ve ne yapacağını bilmiyor.
Karabalta bir futbol oynuyor.
şans da yardım edince galip geliyor.
Bu futbol ile zor.
hiç bir sistemi oturmamış.
mesela ne korner atmasını biliyor, ne frikik ne taç, ne de paslaşmasını.
evet bu kötümserlik değil. ben bu güne kadar gördüklerimi söylüyorum.
karşı takımı oynadığı disiplinli futboluyla yıldırma becerisi yok bizim takımda.
onun için rakiplerimiz küme hattında olanlar dahil, hiç ciddiye almıyorlar bizi ve ne çekiniyorlar ne de korkuyorlar.
yalan mı?
bizi ciddiye alsalar, öyle babalarının tarlalarına girer gibi sahamızda bile saldırırlar mı bize.
önceleri böyle miydi. sahaya çıkarken elleri ayakları titrerdi.

Colakoglu
05.04.2009, 01:19
bu maci alamassak ve gs,fb yenerse 5.inciyiz. yani sampiyonluk hayal oluyor artik.
Bu sene maclar cok stresli geciyo,dolayisiyla bunalmaya basladim artik,eger yarin kaybedersek ben sezonu kapatmayi düsünüyorum :)

Kenan Berber
05.04.2009, 01:30
ya bunları tartısmak ne kdar dogru blmiyorm bjk nerden geldi onumuzde smdi. ezikbahce yada gayse yense biz yenilsek? ihtimal vermiyrm en kotu trabzon ruhu bile yrn bu macı almalı bence yada geriye dussekde sonuna kdar desteklemeliyiz bu takım bizmle var

ceserdar
05.04.2009, 01:34
İnşallah yeneceğiz. (Ama kalbimden bu sözleri yazarken aynı şeyler geçmiyor, geçirtemiyorum, delireceğim.)

Onur Civelek61
05.04.2009, 01:35
Kazanacağız işte o kadar.Başka bişey düşünmeyin.

Selokurt
05.04.2009, 01:46
fark yapariz yarin kalede cok kotu bir kaleci olacak. Rahatim defansida iyi deyil

yakup tekin
05.04.2009, 02:04
yarın ki maçı alsak bile, bu takımın bir oyun sistemi ve disiplini yok.
Ne yaptığını ve ne yapacağını bilmiyor.
Karabalta bir futbol oynuyor.
şans da yardım edince galip geliyor.
Bu futbol ile zor.
hiç bir sistemi oturmamış.
mesela ne korner atmasını biliyor, ne frikik ne taç, ne de paslaşmasını.
evet bu kötümserlik değil. ben bu güne kadar gördüklerimi söylüyorum.
karşı takımı oynadığı disiplinli futboluyla yıldırma becerisi yok bizim takımda.
onun için rakiplerimiz küme hattında olanlar dahil, hiç ciddiye almıyorlar bizi ve ne çekiniyorlar ne de korkuyorlar.
yalan mı?
bizi ciddiye alsalar, öyle babalarının tarlalarına girer gibi sahamızda bile saldırırlar mı bize.
önceleri böyle miydi. sahaya çıkarken elleri ayakları titrerdi.

Fikirlerinize katılıyorum renkdaş. Sizin de vurguladığınız gibi ibb maçını alsak bile doğru düzgün bir oyun anlayışımızın olmadığı şu durumda ilerleyen haftalarda yine mağlubiyetler alacağız. ibb maçını almakla günü kurtarabiliriz ancak. Asıl önemli olan Trabzonsporun daha bir derli toplu oynamasını sağlayacak sistemi biran evvel oturtmak. Ersun hoca bir seneden beri takımın başında ama maalesef takımın ne futbolu oynadığı belli değil. Birçok maçta takımın oldukça dağınık bir görüntü sergilediğini izledik. En basitinden korner veya serbest vuruşlarda dahi herhangi bir organizasyon yok. Sorumluluk alan futbolcumuz yok. İnşaallah ibb maçında takımın kendini toparladığını görürüz. Umud ediyruz ne çare...

Hüdai Pervaneli
05.04.2009, 02:06
fark yapariz yarin kalede cok kotu bir kaleci olacak. Rahatim defansida iyi deyil

Tabi geleni iceri alicak hatta disari cikani bile iceri alicak demi?

Mustafa Yüksek
05.04.2009, 02:16
bi sefer de ben yazayım...alacaz bu maçı...hatta abartıyorum yattaranın 2 asisti var inşallah...

ofluoglu
05.04.2009, 03:39
4 macı alalım tamamdır is

ispela61
05.04.2009, 08:11
şu maçı alalım da haftaya hacettepe deplasmanı na iyi gidelim

Ali Haydar
05.04.2009, 08:35
İnşallah yeneriz ve kesinlikle yenmemiz lazım..

efulimyoq61
05.04.2009, 08:52
biz şu ana kadar hiç bir maçı rahat kazanamadık buda öle olacak 1-0 2-1 gibi sonuçlar olur

cihatöztürk
05.04.2009, 09:40
bakalım devra arası düzelme olmuşmu yoksa aynımı

Ali Tunahan Güllü
05.04.2009, 10:06
zaman geçmek bilmiyor:D

Orhan Aydın
05.04.2009, 10:24
Bu Konuyu 3 Aktif Üye Görüntülüyor 3 (3 Üye ve 0 Misafir) ‎orhan_05 (http://forum.bordomavi.net/member.php?u=28496), ‎bunyamin55 (http://forum.bordomavi.net/member.php?u=5954), ‎cem arin (http://forum.bordomavi.net/member.php?u=25378)

maça saatler kala avni aker tıklım tıklım oldu:D

Süleyman Sofu
05.04.2009, 10:31
http://www.facebook.com/group.php?gid=71661921538&ref=mf
Fatih TEKKE Geri Dönsün Diyenlerin Kurduğu Gruba Katılım 10.000e doğru gidiyor şuanda 8000i geçmiş durumda umarım yönetim mesajı alır...

Süleyman Sofu
05.04.2009, 10:34
Hele bi geri dön videosu var beni mahvetti ya abi harbiden çok özlemişim FATİH TEKKEYİ umarım hasret kısa zamanda biterde sevenler kavuşur...

Süleyman Sofu
05.04.2009, 10:35
http://www.facebook.com/video/video.php?v=1076129952917&ref=mf
http://www.facebook.com/video/video.php?v=1046766732911&oid=71661921538

Süleyman Sofu
05.04.2009, 10:44
belki bazı arkadaşlar şimdi ne alakası vardı diyebilirler maç konusunda FATİHİN işi ne diyenler olabilir bende cevabını peşinen vereyim sizce bugünkü maçta FATİH TEKKE oynuyor olsaydı içinizdeki acaba kelimesinin yerinde ne olurdu acaba...

Onur Civelek61
05.04.2009, 10:45
Ligin başında kaybedeceğimiz puanları sonlara doğru kaybettik.Şimdi 9 maç 8 galibiyet 1 beraberliğe kıl payı şampiyon oluruz:) bugün galip gelelim gerisi gelicek eminim.Fark atmak önemli değil iyi oyunda gerekmiyor sadece 3 puan alalım.Nası olursa olsun hiç farketmez...

Onur Civelek61
05.04.2009, 10:47
belki bazı arkadaşlar şimdi ne alakası vardı diyebilirler maç konusunda FATİHİN işi ne diyenler olabilir bende cevabını peşinen vereyim sizce bugünkü maçta FATİH TEKKE oynuyor olsaydı içinizdeki acaba kelimesinin yerinde ne olurdu acaba...

Tekke olsa zaten 6 puan farkla liderdik diyebilirim:) Tabi sadece tahmin ama Tekke yok yapılcak bişey yok.Umut-Gökhan a bağıra bağıra gol atmayı öğreteceğiz.

Varlıbaş61
05.04.2009, 10:47
bakalım taraftarımız takıma sahip çıkıp tribünleri dolduracak mı?

Mehmet Fırat
05.04.2009, 11:05
Özledik seni Trabzonspor'um. 2 hafta 2 sene gibi geldi.

Bu hasreti galibiyet ile bitirirsin inşallah. :)

:ts:

Süleyman Sofu
05.04.2009, 11:15
valla sezon başından beri onlara söylenen laflardan ikinci sahil yolu olurdu bu iş adama bağırmayla küfür etmeyle olmaz kapasite meselesi fatihin fenere 61de attığı bi gol var izleyince gözlerim yaşardı şimdiki tıfıllar öyle bi gol atsa ayakları yere basmaz ama o adam gibi adam arkadaşlar ne derseniz diyin bence fatih takıma dönecekse bunun yolu taraftardan geçer bugünden geci yok tribünler fatihe tezahürata başlamalı FATİH TEKKEEEE

cihatöztürk
05.04.2009, 11:16
Bu Konuyu 6 Aktif Üye Görüntülüyor

forumun haline baksanıza avni aker nasıl kim bilir :)

Emirhan Makul
05.04.2009, 11:18
Fanatik Tolga Zenginin Oynayacağını Fotomaç Sylva'nın maske ile çıkacağını söylüyor !

Muhammed KOÇ
05.04.2009, 11:19
Bu Konuyu 6 Aktif Üye Görüntülüyor

forumun haline baksanıza avni aker nasıl kim bilir :)
daha saate var dur hele ne yaptın :)

Muhammed KOÇ
05.04.2009, 11:20
Fanatik Tolga Zenginin Oynayacağını Fotomaç Sylva'nın maske ile çıkacağını söylüyor !
o zaman onur oynayacak ...:cool:

iki gazete de sayfa doldurmaya çalışıyor ikisine de inanmıyorum..

hooligans61
05.04.2009, 11:21
benim umudum yok ama sonuna kadar arkandayız trabzon bizim defansımızı yıkacak tek adamları ibrahim akın onu ii tutarsak sorun olmaz arkaya kaçırırsak bu adamı kaleci eğer tolgaysa 100 de 99 gol dur bence

Süleyman Sofu
05.04.2009, 11:23
http://www.facebook.com/video/video.php?v=1076168073870&oid=71661921538

verep
05.04.2009, 11:23
Her maçın sonunda Kolbastı oynamamız demek şampiyon olmamız demek.Bugün bilin ki kolbastı varsa maçı kazandık.Yoksa...

Öztürk Adem
05.04.2009, 11:25
Eskıden yazarken alırız dıye o kadar emın sekılde yazıyorduk kı :D Yorumlarımızı sımıdı ıse bakıyorum kı cogumuzun baslangıcta kullanmıs oldugumuz kelıme Insallah oldu .

Hüseyin İlkin
05.04.2009, 11:25
Egemen'in üçlüsünü istiyorum, Yattara'nın ve diğer futbolcularımızın kolbastısını istiyorum.

Hadi çocuklar, artık vakti geldi.

Şimdi kazanma zamanı :atki:

UğuR
05.04.2009, 11:29
Sabırlı oynayalım,dik oynayalım,kesin galip geliriz.....

Muhammed KOÇ
05.04.2009, 11:30
Sivasspor 53
Beşiktaş 52
Trabzonspor 46

...

genç61
05.04.2009, 11:39
artık bu takımı yenemiyorsak daha mac oynamayalım bu ligde bu kadar kotu olur mu takım yeter artık bu macı alamassak artık koklu bir revizyon sart bu takıma

bordo61
05.04.2009, 11:45
Puan kaybı yok yeter şampiyonluk istiyorsak herkesi çatır çatır yenmemiz lazım

theo
05.04.2009, 11:46
eğer hala alanzinho ve yattara aynı anda oynatılmıyorsa cidden ben ersuna bu saatten sonra birşey diyemem...

genç61
05.04.2009, 11:49
alanzinho o kadar iyi adam degil o yuzden oynatılmıyor iyi olsa zaten oynatır hoca kendi getirdigi adamı bile oynatmıyor demekki bura icin yeterli degil bu adamı yonetim getirse anlıcam ama ersun hoca özellikle istemis bunu bildigim kadarıyla oynatmıyorsa yeterli degil demekki kapasite olarak yeterli olsa niye kendi getirdigi adamı oynatmasın

NeoTs
05.04.2009, 11:52
alanzinho o kadar iyi adam degil o yuzden oynatılmıyor iyi olsa zaten oynatır hoca kendi getirdigi adamı bile oynatmıyor demekki bura icin yeterli degil bu adamı yonetim getirse anlıcam ama ersun hoca özellikle istemis bunu bildigim kadarıyla oynatmıyorsa yeterli degil demekki kapasite olarak yeterli olsa niye kendi getirdigi adamı oynatmasın
Galatasaray maçında 1 gol 1 asistle oynayan kimdi acaba?

genç61
05.04.2009, 11:55
ya alanzinho ile ilgili zaten alanzinho sayfasında yazdım ben burda ersun hocanın niye oynatmadıgın soyluyorum kendi fikrimi degil

NeoTs
05.04.2009, 11:57
Kabus bitecek mi?
http://ligtv.com.tr/uploads/news_manset_resim_uk_IBB-Trabzon002.jpg

Turkcell Süper Lig'in düşüşteki ekiplerinden Trabzonspor, üç haftalık galibiyet hasretine İstanbul Büyükşehir Belediyesi karşısında son vermek istiyor. Son 5 haftada sadece 1 kez kazanan ve toplam 4 puan alabilen Karadeniz ekibinde kayba kesinlikle tahammül yok.

Sahasında oynadığı son üç maçta iki mağlubiyet alan ve sadece Galatasaray ile berabere kalabilen Trabzonspor, son olarak Gaziantep deplasmanından mağlubiyetle dönerek zirvedeki ikilinin üç puan gerisinde kalmıştı. Sivasspor ve Beşiktaş'ın kazanmasıyla iyice kritikleşen İBB maçı öncesinde Bordo Mavili ekibin sakat ya da cezalı futbolcusu bulunmuyor. Konuk ekipte ise durum tersi durumda. Hasagic ve Ekrem'in sakatlığının devam ettiği İBB'de tecrübeli isim Okan da forma giyemeyecek.
TRABZONSPOR-İBB
STAT: Avni Aker
HAKEMLER: Deniz Çoban, Serkan Gençerler, İsmail Şencan
TRABZONSPOR: Tolga, Serkan, Song, Egemen, Cale, Hüseyin, Selçuk, Yattara, Colman, Umut, Gökhan
TEKNİK DİREKTÖR: Ersun Yanal
İSTANBUL B.B.: Behram, Marcin, Efe, Metin, Zeki, Cesario, Tjikuzu, Kerim, Erman, İskender, Bebbe
TEKNİK DİREKTÖR: Abdullah Avcı
Kaynak:Ligtv (http://forum.bordomavi.net/www.ligtv.com.tr)

bmfırtına
05.04.2009, 11:58
ya tamam ya devam maçımız
kazanmak ZORUNDAYIZ

Harun
05.04.2009, 12:02
Bugünkü maçı sahadaki futbolculardan çok Ersun Yanal kazandırmalı.Gerek sahaya süreceği kadro gerek oyun planı tribünleri ve tv den syredenleri tatmin etmeli öncelikle. Umarım klasik onbirini sahaya sürmez.Formsuz oyuncuları ve forma şansı bekleyen futbolcuları iyi analiz etmiş olması lazım.

Burak_52
05.04.2009, 12:02
bugün kolbastı var inşallah

ÜNAL
05.04.2009, 12:06
Şöyle rahat bi maç izleyelim ne olur :D

theo
05.04.2009, 12:08

peki ya selçuk???

vaslat
05.04.2009, 12:10
bu maçı kaybedersek sivastansa bjk nin şampiyon olmasını tercih ederim.

Alper Beyazay
05.04.2009, 12:11
Ersun hoca yeter artık..Sağı oynatsan solu oynatmıyorsun,solu oynatsan sağı oynatmıyorsun..Neden sol kanada transfer istedin o zaman ? Forvet e isteseydin ! Bi kere şu adamları birlikte oynatsan ne olur ki ?!

genç61
05.04.2009, 12:12
ya kardesim ben ersun hocanın bu yuzden bu adamı oynatmadıgını soyluyorum adam 3 aydır burada kondisyon sorunuda kalmadı artık hala oynamıyorsa yeterli gormuyor demekki onu yetenek olarak ben bunu diyorum

he bana kalırsa bana soruyorsan zaten bana kalsa ben cogu topcuyu sezon sonu yollarım zaten

Erdem Keser
05.04.2009, 12:12
Muhteşem bir izah :D

NeoTs
05.04.2009, 12:18
ya kardesim ben ersun hocanın bu yuzden bu adamı oynatmadıgını soyluyorum adam 3 aydır burada kondisyon sorunuda kalmadı artık hala oynamıyorsa yeterli gormuyor demekki onu yetenek olarak ben bunu diyorum

he bana kalırsa bana soruyorsan zaten bana kalsa ben cogu topcuyu sezon sonu yollarım zaten
katlettin cümleyi:D

Onur Civelek61
05.04.2009, 12:24
Bu maçı alırsak ki alacağız.Müthiş bi seri yakalarız.3 de 3 deniliyor.3 maçı alırsak sivası varya ezer geçeriz.Bu maç da kolay değil:) zaten kolay maç göremeyeceğiz:)

iso_4939
05.04.2009, 12:27
inş.uzun zamandan sonra hoptek oynarız....