PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Trabzonspor 0 - 0 İ.b.b.

Sayfa : 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11 12

ilhan
24.03.2009, 00:49
Rahat bir maç izleyeceğim sonunda. :)

Ömer Kaya
24.03.2009, 00:52
kazanırız inş gokhan ünal oynamaz

avcilarli61
24.03.2009, 00:55
eğer tayfun ve hüseyin oynarsa maçı izlemiyorum :))))

Osman Yavuz
24.03.2009, 00:57
Rahat bir maç izleyeceğim sonunda. :)Neye dayanarak yazdın bunu İlhan?Bu sene hangi maçımızı rahat kazandık?İlk maçta bile golü bulana kadar ecek terleri dökmüştük.

yattara06
24.03.2009, 00:59
Rahat bir maç izleyeceğim sonunda. :)
hiç sanmıyorum...

avcilarli61
24.03.2009, 01:02
ben kalan 9 maçta 23 puan alcağımızı düşünüyorum.7 galibiyet 2 beraberlik...bence artık yenilmicez...yenilme kredimizi fazlasıyla doldurduk...ŞAMPİYON TRABZON!!! lütfen taraftarlarımız karamsar olmasın...HEP DESTEK TAM DESTEK...

Ömer Kaya
24.03.2009, 01:05
yha hüseyini bi kabullenemediniz arkadaşlar hüseyinden pas atmasını beklemeyin o topları kessin yeter hüseyine yükleneceğinize selçuğa yüklenin

avcilarli61
24.03.2009, 01:12
top kessin yeter diyosun da onu da yapamıyo ki g.antep maçında yine adama asist yaptı...offf hüseyin offf bi kendini geliştiremedin gitti...ama napalım artık yine de kaptanımızsın seviyoruz seni!!!!!...

ilhan
24.03.2009, 01:25
Neye dayanarak yazdın bunu İlhan?Bu sene hangi maçımızı rahat kazandık?İlk maçta bile golü bulana kadar ecek terleri dökmüştük.

Kendi adıma konuştum Osman. Gerçi ben her maçı izlerken rahat oluyorum. Gökhan ve Umut'un maça başlarken surat ifadelerine bakıyorum yeterli oluyor. :)

hiç sanmıyorum...

Ben öyle zannediyorum. Gayet rahat bir maç izleyeceğimi düşünüyorum.

Timur Öztürk
24.03.2009, 01:26
bütün takimi satsaydin ????
carew sence ingiltereden gelirmi?? ayrıca umutu alabilecek bir takım varmı??

sifuni
24.03.2009, 01:32
insallah su milli ara takima yarar en cok bize yarar insallah besiktasin o gazi söner bizim futbolcularinda kafalari biraz rahat etsin stersten bir haftaliginada olsa uzak kalsinlar. Sonra Ibb ve hacettepeyi yenince moraller düzelir.

İleli
24.03.2009, 01:35
bu macida alamazsak yaziklar olsun hepsine..

Mehmet_Mercanlı
24.03.2009, 01:41
denizlispor hocası
Mesut bakkal
6 maçtır yenilmeyen denizli yenilmezlik unvanını bu hafta sıvas macınla 7 ye cıarmak istiyor

Mehmet Zeki
24.03.2009, 09:19
bişe diycem ama.
antep maçı sırasında spiker gökhan cezalı diye bişeyler zırvaladı ???
Kirmizi kart cezalilari:

El Yasa (Ankaragücü)
İlhan (G.Birliği)
Tambwe (Hacettepe)
Nadarevic (Eskişehirspor)

Sari kart cezalilari yok

theo
24.03.2009, 09:34
bu takım maç kaybetsin ama mücadele etsin kazanmak için son saniyeye kadar çabalasın...ama nedense son haftalardakafa olarak bitmişler...bunun da sorumlusu ersun hoca...çünkü takımda rekabeti bitirdi...25hafta boyunca aynı takımla çıkarsan ister istemez futbolcuda bir pişkinlik oluşur!!!gençler motive olamaz...yedek oyuncular umutlanamaz...

Süleyman Sofu
24.03.2009, 09:59
Galatasaray'ın 2 sezon önce kadrosuna kattığı Kongolu golcü Shabani Nonda, Trabzonspor ile söz kesti.
24 / 03 / 2009 00:40

Sezon başında Rigobert Song'u kadrosuna katan ve bu oyuncudan çok memnun kalan Trabzonspor, sezon sonu için bir başka Galatasaraylı oyuncu Nonda ile anlaştı.

Hürriyet'in haberine göre, 32 yaşındaki golcü oyuncu, geçtiğimiz sezon attığı kritik gollerle şampiyonlukta büyük pay sahibi olurken, bu sezon Milan Baros'un yedeği olmaktan kurtulamadı.

Nonda'nın sezon sona erdikten sonra, Trabzonspor'la 2 veya 3 senelik sözleşme imzalaması bekleniyor.

Beyler bi malumatı olan varmı aslı astarı varmı acaba

Süleyman Sofu
24.03.2009, 10:03
şayet alınırsa bence süper olur yanınada fatih alındımı gökhandanda çok güzel yedek olur tabi bunlar bizim kişisel öngürülerimiz olurmu bilinmez

TheCrow
24.03.2009, 10:22
ben kalan 9 maçta 23 puan alcağımızı düşünüyorum.7 galibiyet 2 beraberlik...bence artık yenilmicez...yenilme kredimizi fazlasıyla doldurduk...ŞAMPİYON TRABZON!!! lütfen taraftarlarımız karamsar olmasın...HEP DESTEK TAM DESTEK...

sivas maçı da galibiyetler arasında olursa şampiyonuz...Bence de 7 galibiyet 2 beraberlik şampiyon olmamıza yeter.

alioglua
24.03.2009, 10:28
nondadan bize ne köy olur ne de kasaba

UğuR
24.03.2009, 10:29
Galatasaray'ın 2 sezon önce kadrosuna kattığı Kongolu golcü Shabani Nonda, Trabzonspor ile söz kesti.
24 / 03 / 2009 00:40

Sezon başında Rigobert Song'u kadrosuna katan ve bu oyuncudan çok memnun kalan Trabzonspor, sezon sonu için bir başka Galatasaraylı oyuncu Nonda ile anlaştı.

Hürriyet'in haberine göre, 32 yaşındaki golcü oyuncu, geçtiğimiz sezon attığı kritik gollerle şampiyonlukta büyük pay sahibi olurken, bu sezon Milan Baros'un yedeği olmaktan kurtulamadı.

Nonda'nın sezon sona erdikten sonra, Trabzonspor'la 2 veya 3 senelik sözleşme imzalaması bekleniyor.

Beyler bi malumatı olan varmı aslı astarı varmı acaba

NONDA TRABZONSPOR'A GİDECEK Mİ?

Trabzonspor'un, Galatasaray'ın Kongolü Golcüsü Shabani Nonda'nın transferini bitirdiği haberleri bugün bir çok yazılı basın organında yer aldı. Bu gelişmelerin üzerine bordo-mavili takımın Asbaşkanı Hayrettin Hacısalihoğlu'na bu konuyla ilgili son gelişmeleri sorduk.
Nonda ile ilgili hiç bir girişimleri olmadığını söyleyen Hacısalihoğlu, ilerisi için de böyle bir girişimi akıllarından bile geçirmediğini söyledi. Bu haberlerin nasıl çıktığına bir anlam veremediğini söyleyen Hacısalihoğlu, bu tarz haberlerin oyuncunun menajeri tarafından çıkartabileceğini de sözlerine ekledi.
Her takımın yapması gerektiği gibi gelecek sezon için transfer çalışmalarının başladığını söyleyen Hayrettin Hacısalihoğlu, forvet mevkiinde değil, diğer mevkiiler için arayışları olduğunu belirtti.
Hilmi SEVER

24.03.2009

Kaynak : Sporx.com

Fatih Öztürk
24.03.2009, 10:37
bu takımı destekleyeceğiz güveneceğiz ama şampiyonluğa şartlanmayacağız!
başkan dün ne dedi?
oyuncular camia kadar şampiyonluk havasına girmemişler!dedi...
kendimizi şampiyonluğa şartlandırıp sezon sonu hüsran yaşarsak geçmiş yıllardaki gibi sendroma kapılmazmıyız?
kahinlik yapıp geri kalan maclarımızın şu kadarını kazanırız berabere kalırız tahminlerini yaparken malesef doğru dürüst oyun oynamadığımızı son 4-5 haftadır görüyor olmamız gerekir!
kısacası bu takımı sonuna kadar dstekleyelim ama aşırı şampiyonluk beklentisi içine girmeyelim derim.

alioglua
24.03.2009, 10:53
lucas biglia ve losada diye iki tane daha arjantiyle ilgileniyorduk zamanında

orta sahada biglia-colman-losada bu üçlüyle oynasak ben inanmıyorum ki bir maç bile yenilmemize

colman da o zaman gerçek performansını çok daha iyi bir şekilde yansıtacaktır

yattara satılsa iyi bir paraya bu transferler yapılabilir

ilteriş
24.03.2009, 11:09
bu maçta galibiyet dışındaki her sonuç şampiyonluğu mucizelere bırakır.

Adem Erdoğan
24.03.2009, 11:12
NONDA TRABZONSPOR'A GİDECEK Mİ?

Trabzonspor'un, Galatasaray'ın Kongolü Golcüsü Shabani Nonda'nın transferini bitirdiği haberleri bugün bir çok yazılı basın organında yer aldı. Bu gelişmelerin üzerine bordo-mavili takımın Asbaşkanı Hayrettin Hacısalihoğlu'na bu konuyla ilgili son gelişmeleri sorduk.
Nonda ile ilgili hiç bir girişimleri olmadığını söyleyen Hacısalihoğlu, ilerisi için de böyle bir girişimi akıllarından bile geçirmediğini söyledi. Bu haberlerin nasıl çıktığına bir anlam veremediğini söyleyen Hacısalihoğlu, bu tarz haberlerin oyuncunun menajeri tarafından çıkartabileceğini de sözlerine ekledi.
Her takımın yapması gerektiği gibi gelecek sezon için transfer çalışmalarının başladığını söyleyen Hayrettin Hacısalihoğlu, forvet mevkiinde değil, diğer mevkiiler için arayışları olduğunu belirtti.
Hilmi SEVER

24.03.2009

Kaynak : Sporx.com

Bunlara iyi yönden bakmak lazım.

Bir zamanlar bizim futbolcular hergün birilerine transfer ediliyordu.
Palavra da olsa bu haberler iyidir iyi.;)

demirel
24.03.2009, 11:34
sezon bitmeden transfer yapmaya başladık,beyler bu sene elimizdeki kadro bu, seneyede fazla bi takviye düşünmeyin, eğer bir oyuncu satılırsa yerine adam alınır, ama yattara artık satılsın, hep problem

zarha6155
24.03.2009, 12:17
Kazanırız maçı sonra da, takım yükselişe geçti diye kendimizi kandırırız.

smster.net
24.03.2009, 12:18
Bu maci ve Hacettepe macini alirsak; ya lideriz ya da averajla ikinciyiz. buraya yazdim.. sampiyonlukta gelir ardindan Insha2 Allah..

buraya yazdim..

Tuncer Özdemir
24.03.2009, 12:47
fark olsun artık?

Tuncer Özdemir
24.03.2009, 12:48
4 maçta 10 puan alırsak kalacağız inşallah ilk iki garanti umarım öyle olur

jacek cyzıo
24.03.2009, 13:12
Yıkmak yapmak gibi insana şerefmi verir,
Emin ol onu En çulpa herifler de becerir,
İşte Süleymaniye iki ırgat yıkmaya yetişir,
Ama haydi yap desen
Bir Sultan Süleymanla Bir Mimar sinan gerekir.kardeşlerim yıkmak kolay yapmak zor.bu takımın ligin son maçına kadar şampiyonluğu kovalayacağına eminim.biz bu takımı karşılıksız sevdik.iş trabzondaki taraftarlarımıza düşüyor.hep destek tam destek.

ApoCaN28
24.03.2009, 13:15
Önce Bu Maçı alalımda sonrasını sonra düşünürüz...

turkish0061
24.03.2009, 14:27
Su son 2 hafta hacetepe ve istanbulu pes pese yenersek, Ts taraftarlarin gonlunu alir, Bide fraklan alirsa daha iyi olcak, Hep destek tam destek

sifuni
24.03.2009, 14:33
umarim bu maci 15.15 gibi sacma sapan bir saate vermezler bazilari takim kötü saatin ne alakasi var diyorlar ama bence etki ediyor konsantre olamiyorlar maclara saat 15.15 de baslayinca.Bunu GAZIANTEP macinda gördük daha ikinci dakikada maca isinmadiklari icin golü yedik.Böyle olmaz bir daha 15.15 e mac vermesinlerrrrrrrrrrrr!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Tuncer AÇIL
24.03.2009, 14:35
Bu sezon ilk yarıda oynanan İBB maçı haricinde hiç rahat maç seyredemedik,hep sıkıntılı şekilde aldık maçları,tabiri caiz se öldük öldük dirildik.Ben bu maçta Ersun hocanın revizyona gideceğine inanıyorum,Başkan'ın verdiği mesajda bu doğrultuda sanırım,bence bundan sonra kazancak Trabzon'umuz ve hem bizleri morallendircekler hemde üzerlerindeki baskıdan kurtulacaklar.Herşey çok güzel olacak.

mehmet83
24.03.2009, 14:38
Su an mac gunu ve saati belli degil mi?

Mertcan
24.03.2009, 14:39
bazı futbolcuların artık dinlendirilmesi gerekiyor bence song gökhan tayfun dinlendirilip klübedeki oyuncularımız oynatılmalı mesela giray ceyhun isaac

murat
24.03.2009, 14:42
bazı futbolcuların artık dinlendirilmesi gerekiyor bence song gökhan tayfun dinlendirilip klübedeki oyuncularımız oynatılmalı mesela giray ceyhun isaac

Bazi oyuncularin dinlenmesi gerektigine katiliyorum ama ceyhun asla bu takimin futbolcusu olamaz. Bukadar kesin pek konusmam ama Ceyhunda ben isik gormuyorum. Ortasahamizi daha hizli adamlarla kurarsak cok daha iyi oluruz..

Yavuz Hasan
24.03.2009, 14:43
umarim bu maci 15.15 gibi sacma sapan bir saate vermezler bazilari takim kötü saatin ne alakasi var diyorlar ama bence etki ediyor konsantre olamiyorlar maclara saat 15.15 de baslayinca.Bunu GAZIANTEP macinda gördük daha ikinci dakikada maca isinmadiklari icin golü yedik.Böyle olmaz bir daha 15.15 e mac vermesinlerrrrrrrrrrrr!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
bence alakası yok

gökhan ünal mı akşam maçaları oynuyordu da şimdi gündüz maçlarına konsantre olamıyor selçuk inan mı egemen korkmaz mı

sanki daha önce ispanyada oynuyorlardı da şimdi gündüz maçlarına konsantre olamıyorlar

ingiltere de arsenal manchester gündüz maçı oynuyor onlar nasıl konsantre oluyor

futbolcu bi maça konsantre olmaz motive edilir burda niye gündüz maçı oynuyoruz diyeceğimize hoca neden motive edemiyor onu tartışalım

devilkid
24.03.2009, 14:48
sorun 15,15 de oynamak değil..sorun tff nun digiturkun emirlerine gore hareket etmeleri..kac defa mail attım bu saatler neye gore belirlenıyor diye cevap vermediler...eğer 5 takım şampiyonluk için yarışıyosa butun koşullar adil olmalı...kura ile ya da sıra ile 15,15 de oynamalılar...ayrıca nıye ınsanımız dukkanını kapatıp maca gitmek zorunda ki gunun en güzel saati..tekrar soylemek lazım sorun bizim 15,15 oynanamız değil...sorun biz ve sivasın sureklı 15,15 de oynaması...

Ali Kemal Kalmuk
24.03.2009, 14:49
Su son 2 hafta hacetepe ve istanbulu pes pese yenersek, Ts taraftarlarin gonlunu alir, Bide fraklan alirsa daha iyi olcak, Hep destek tam destek
Bence sadece bu iki maçı almakla olmaz.Ortaya da iyi bir oyun koymaları ve bize işkence etmeden yenmeleri gerekir.:D

sifuni
24.03.2009, 14:51
bana simdi gündüz maclari ile gece maclarinin ayni atmosferde oynandigini iddia edemzsiniz.Ayrica sezon basindan beri egemende,gökhanda,selcukta gece maclari oynadilar ve takim cogu zaman gelipde geldi.Bence gündüz maclarinin form düsüklügünün tamaminda degil tabi bir kisminda etkisi var.

Birde olaya söyle bir Bakalim en son Fener,BJK ve Gs kendi evinde ne zaman Gündüz maci oynamis niye hic oynamiyor neden OYNATILMIYOR. Ki sezon önce hatirladigim kadariyla fener Ankaraspora karsi kendi evinde gündüz maci yapmisti.Ozaman Spiker in verdigi bilgi yanlis hatirlamiyorsam fene 5sezon sonra yine evinde gündüz maci yapiyor diye.Olaylar böyleyken bizim her macimiz Sabah Oynaniyor ve Ben buna KARSIYIM.

Mertcan
24.03.2009, 14:55
gökhan biraz adam olsunda aldığı paranın hakkını versin... saç ektirdi diye kafa vurmamayı bıraksında işine baksın...!

Yavuz Hasan
24.03.2009, 14:59
1-bana simdi gündüz maclari ile gece maclarinin ayni atmosferde oynandigini iddia edemzsiniz.Ayrica sezon basindan beri egemende,gökhanda,selcukta gece maclari oynadilar ve takim cogu zaman gelipde geldi.Bence gündüz maclarinin form düsüklügünün tamaminda degil tabi bir kisminda etkisi var.

2-Birde olaya söyle bir Bakalim en son Fener,BJK ve Gs kendi evinde ne zaman Gündüz maci oynamis niye hic oynamiyor neden OYNATILMIYOR. Ki sezon önce hatirladigim kadariyla fener Ankaraspora karsi kendi evinde gündüz maci yapmisti.Ozaman Spiker in verdigi bilgi yanlis hatirlamiyorsam fene 5sezon sonra yine evinde gündüz maci yapiyor diye.Olaylar böyleyken bizim her macimiz Sabah Oynaniyor ve Ben buna KARSIYIM.
söylediklerini iki gruba ayırıp öyle cevap vereceğim

1-elbette aynı atmosfer oluşmaz ama bizim takımda song haricinde kaç kişi gece maçı yapıyordu giray oftaş da mı gece maçı oynuyordu demek istediğim bizim futbolcuların çoğu eski kadroda ki hüseyin serkan dahi gündüz maçlarına alışıktılar bu yönden olumsuz bi etkiye kapıldıklarını sanmıyorum tam tersi gece maçları onların alışık olmadığı bir atmosfer oluşturur (bu mantıkla bakacak olursak)

2-bu ise hem lig tv nin hemde federasyonun terbiyesizliği bunu diyecek birşey yok kötü de oynasalaar hem akşam maçı oynuyorlar hem de maçları canlı yayınlanıyor şu an biz dördüncü olsaydık haftada dört maç yayınlama yetkimiz var diye bizim maçı yayınlamazlardı

sifuni
24.03.2009, 15:03

1-elbette aynı atmosfer oluşmaz ama bizim takımda song haricinde kaç kişi gece maçı yapıyordu giray oftaş da mı gece maçı oynuyordu demek istediğim bizim futbolcuların çoğu eski kadroda ki hüseyin serkan dahi gündüz maçlarına alışıktılar bu yönden olumsuz bi etkiye kapıldıklarını sanmıyorum tam tersi gece maçları onların alışık olmadığı bir atmosfer oluşturur (bu mantıkla bakacak olursak)

2-bu ise hem lig tv nin hemde federasyonun terbiyesizliği bunu diyecek birşey yok kötü de oynasalaar hem akşam maçı oynuyorlar hem de maçları canlı yayınlanıyor şu an biz dördüncü olsaydık haftada dört maç yayınlama yetkimiz var diye bizim maçı yayınlamazlardı

Iste benim asil kizdigim ve daynamadigim Nokta 2. Konu niye cifteStandart var niye bizim maclar gecen sezon verilmiyordu bu sezon Sivasin MAclari veriliyor.Bize Gelinci ayri Kural baskasina ayri.

Mertcan
24.03.2009, 15:04

gece maçlarında futbolcular saate yaklaşırken heyecanlanır istek arzu gelir hava kararır ışıklar yanar taraftar ısınır atmosfer olur ve maça arzulu çıkarkar...

3 te maçmı olurmuş yahu? sabah kalk 2 antreman yap 1 de staddasın git ısın taraftar ateşl değil hava güneşli isteksiz bi durum yani...

gece maçları yapsaydık bence evimizdeki maçların en az 1 ini kazanabilirdik

Yavuz Hasan
24.03.2009, 15:10
gece maçlarında futbolcular saate yaklaşırken heyecanlanır istek arzu gelir hava kararır ışıklar yanar taraftar ısınır atmosfer olur ve maça arzulu çıkarkar...

3 te maçmı olurmuş yahu? sabah kalk 2 antreman yap 1 de staddasın git ısın taraftar ateşl değil hava güneşli isteksiz bi durum yani...

gece maçları yapsaydık bence evimizdeki maçların en az 1 ini kazanabilirdik
sivas gece maçımı yapıyor da çıkıp takır takır oynuyor teknik direktör oyuncuyu motive ederse oyunuc sabah 6 da gelir top oynar

Yavuz Hasan
24.03.2009, 15:12
Iste benim asil kizdigim ve daynamadigim Nokta 2. Konu niye cifteStandart var niye bizim maclar gecen sezon verilmiyordu bu sezon Sivasin MAclari veriliyor.Bize Gelinci ayri Kural baskasina ayri.
o konuda aynıyız hatta bütün taraftarımız aynı şeyi düşünüyordur fakat biz takım olarak ele avuca gelir şeyler yapamadıkça bu çifte standart devam eder gider

Mehmet Öztürk
24.03.2009, 15:14
........................................... 35- Onur Recep Kıvrak .....................................

30- Serkan Balcı ...... 23- Remzi Giray Kaçar ..... 16- Egemen Korkmaz ..... 3- Hrvoje Cale

................................ 6- Ceyhun Gülselam ........... 5- Hüseyin Çimşir ..........................

............................................ 20- Gustavo Colman ...........

11- İbrahima Yattara ................ 14- Isaac Promaise ........................ 61- Barış Memiş

bence kadro bu şekilde olmalı,
farklı bir sistem

kalede bence Onur - Tolga'dan daha kaliteli ve Sylva'nın sakatlığında o oynatılmalı
Defans dötlüsünde ise Song dinlendirilmeli, burada Giray yerine Ceyhun'da geri çekilebilir
Defansın önünde çift ön libero, Ceyhun defansa çekilirse Faty Papy - Hüseyin'in yanında düşünülebilir
Colma oyun kurucu
forvet üçlü olmalı sağdan Yattara, soldan Barış, ortada Isaac
Umut - Gökhan ikilisi kenara çekilmeli
Alanzinho ise Barış'ın yerine olabilir

Mertcan
24.03.2009, 15:56
o konuda aynıyız hatta bütün taraftarımız aynı şeyi düşünüyordur fakat biz takım olarak ele avuca gelir şeyler yapamadıkça bu çifte standart devam eder gider

Sivas gibi olsaydık bu konu gündeme gelmezdi zaten

Mustafa Calik
24.03.2009, 16:06
Umut Bulut yada Gökhan Ünaldan birisi yedege cekilip bir tane oyuncuyuda orta sahaya koyacak galiba Ersun Yanal, ve Song'un yerine Giray oynayacakmis, insallah öyle yapar.

_____________________SYLVA_____________________
SERKAN_________GiRAY_______EGEMEN__________CALE
____________________CEYHUN_____________________
YATTARA________SELCUK___COLMAN_______ALANZiNHO
__________________GÖKHAN ÜNAL__________________

Harık
24.03.2009, 16:08
simdi dusunuyorumda diyelimki bu macdan beraberlikle ayrildik? beyatda yenildik? ozaman oyuncular / yonetim / hoca ne yaparlar acaba????

son haftalarin cokuntusu Deprem gibi bir cokus insallah kendilerine gelirler ve ibb eli bos gonderirler yoksa bir facia yasariz.

taraftar zaten son noktayi koymus takim ne yapip yapip yenmesi lazim yoksa facianin son noktasi cok berbat olur ben boyle dusunuyorum insallah ilacimiz olur ibb.

ekleyeyim Ersun Yanal hic bir degisiklige gitmiyecekdir bizler kafamizda kadro kuralim duralim zaten sezonu 13 futbolcuyla bitirecegiz ;)

peker61
24.03.2009, 16:46
Arkadaşlar hala kolay alacaz falan diyonuz bu sene hangi maçı kolay aldık ligde kolay takım yok yenelimde ben 1-0 bile razıyım ..

Keleşoğlu
24.03.2009, 17:10
slyva nın kaybı aldığımız mağlubiyetten daha kötü oldu inşallah maskeyle falan oynayabilir

61SOYTÜRK61
24.03.2009, 17:13
tony olmaması çok kötü tolga dan hiçbirşey olmaz umarım onur geçer kaleye yani gözgöre göre tolgayı oynatmaz hoca inşş....

Onur Civelek61
24.03.2009, 17:15
Umut Bulut yada Gökhan Ünaldan birisi yedege cekilip bir tane oyuncuyuda orta sahaya koyacak galiba Ersun Yanal, ve Song'un yerine Giray oynayacakmis, insallah öyle yapar.

_____________________SYLVA_____________________
SERKAN_________GiRAY_______EGEMEN__________CALE
YATTARA________SELCUK___COLMAN_______ALANZiNHO
__________________GÖKHAN ÜNAL__________________

SYLVA sakat...

Mustafa Calik
24.03.2009, 17:17
SYLVA sakat...

Evet dogru, demin okudum, ozaman maalesef Tolga oynayacak :(

Berk
24.03.2009, 17:20
---------Onur-----------

Serkan---Giray--Egemen--Cale

-----Faty Papy---Ceyhun----

----------Colman-----------

Yattara-----------Alanzinho

----------Umut-----------

Denemeye değer..;)

murat
24.03.2009, 17:24
Bazi arkadaslar Ceyhun,Huseyin,Colman 3 lusunu koymus ortasahaya. Yani bundan yavas bir ortasaha amatorde bile yoktur. Sonra neden ileride cogalamiyoruz defansta gec kaliyoruz diye soyleniyoruz..

aaahmet61
24.03.2009, 17:27
takımda ruh kalmamış .birde Allah korusun golleri kaçırdı mı avni akerde seyirci homurdanması ve üzerine futbolcuların strese girmesi.Allah yardımcımız olsun.bu maç şampiyonlar ligini geçtim uefa için son şans.

aurora
24.03.2009, 17:31
Bu maç için en büyük aantajımız lige milli maçlar nedeniyle verilecek 15 günlük ara. Ersun YANAL takımalrının belli bir aşamadan sonraki düşüşünün bir sebebinin sezon başında yapılan aşırı güç yüklemesi olabileceği söyleniyor. Dolayısıyla Futbolcuların karbonhidrat rezervleri belli bir aşamadan sonra tükeniyor. Bu yenilenmek için bir fırsat olabilir. Şayet sebep buysa Kulüp yetkilileri futbolcularımız için aktardan şöyle pekmezli arı sütlü baharatlı bir karışım yaptırsalar :)

Engin Türkyılmaz
24.03.2009, 17:32
maç saati günü bellı oldumu ??

Keleşoğlu
24.03.2009, 17:33
belediye yi yenelim ama belediye küme düşmesin senede 1 defa statda rahatça maç izleyebildiğimiz takımımızla olabildiğimiz tek yer olimpiyat stadı

ozcan_asanoglu
24.03.2009, 17:42
Ersun Hoca'nın, düşüşe geçen takımları toparlama konusunda geçmişi hiç iyi değil ama biz o kulüpler değiliz, büyük takımız, büyük camiayız.

Kendisi de bu konuda artık dersini iyi çalışmıştır, ne yapacağını, takımı nasıl motive edeceğini, yeniden mücadele ruhunu nasıl kazandıracağını iyi biliyordur, umarım. inş.

Ali Tunahan Güllü
24.03.2009, 17:43
maç saati günü bellı oldumu ??

yok daha belli olmadı...

Selçuk Çetin
24.03.2009, 18:03
aklıma öyle bir şey geliyorki kaç gündür sanırım olmaz ama olursa varya süper olur :) söylemimde nazar almasın bari

smster.net
24.03.2009, 18:08
Merhaba Ferat Bey,

Verdiginiz cevaba göre sag olun. Biraz gec cavab yazdigim ücün de özür dilerim.
Trabzonspor sevgisi bir baska sevgidir. Ben 1991 yili ekim ayinda ilk defa
Türkiye'ye geldim. Egitim amaciyla. Geldigimde Trabzonspor Avrupa kupalarinda
mücadele ediyordu. O zaman yanlis hatirlamiyorsam Lyon takimini hem iceride, hem de disarida yendi Trabzonspor. Bir Türk takiminin Avrupa basarisi beni ve bircok Azerbaycanli arkadismi Trabzonsporlu yapti. Hamileri, Ünallari hatirliyorum. Takimin oyununu izlerken yerimizde duramiyorduk. Hic unutmam 1996 yilindaki sampiyonlugun Fenere kaptirildigi yili. Daha önce Vanspor'a yenilmisti Trabzonspor sanssizlikla. Fener oyunundan bir beraberlik bile yetiyordu Trabzonspor'a. Ama sans bu ya. Fener iki defa gelip iki gol atti. O zaman Rüstü'nün Hami'nin sutlarini nasil kurtardigi hala da gözlerimin önünde. Ben bir Trabzonspor'lu arkadasimla gitmistim mac izlemeye. Uzun bir süre kendimize gelemedik.

Dedim ya Trabzonspor sevdasi bir baskadir diye. Simdi egitim amaciyla Almanya'dayim. Trabzonspor-Galatasaray macini izlemek icin bir kahveye gitdim. Yanimda da arkadaslarim. Siz bakmayin o istatistiklere. Fenerin taraftar sayisi bu kadardir, Galatasarayin bu kadar diye. Ben buna inaniyorum ki, bir Trabzon taraftari 50-100 Fener veya Galatasaray veya Besiktas taraftarina beraberdir. Galatasarayla maci izlerken Kahvenin sahibi geldi yanima "61.dakikada bir kolbasti oynayalim" dedi. Kahvede o kadar insan vardi (her bir takimdan taraftar) ve 61.dakikada gecdik tam öne ve kahvenin sahibiyle kolbasti oynadik. Kahvenin sahibi de Besiktas taraftari. Bu cok hos bir izlenim birakti. Türkiye'de hangi kahveye giderdik mac izlemeye herkes tanirdi bizi. Yok yanlis analamayin. Öyle kötü anlamda degil. Her kes bilirdi ki biz (ben ve bir arkadasim daha) Trabzonspor taraftariyiz. Burada da Almanya'da sokakta gidiyorum. Tanidik tanimadik bir cok kisi Trabzonspor'la ilgili benimle konusuyor. Trabzonspor mac kaybettiginde o gün agzimi bicak acmaz. O gece uykum kacar.
Dedim ya Trabzonspor sevdasi bir baskadir. ALLAH'in izniyle bu sene sampiyon oluruz da Istanbul takimlari her seyin tek ellerinde olmadigini anlarlar.

Sizlere de basarilar. Trabzonspor'a da basarilar. Hosca kalin. Saygilarimla,

Naib Alekperov

Keleşoğlu
24.03.2009, 18:14
------------------------onur--------(maskeylede olsa slyva)--------
serkan---------song(giray)-------egemen----------cale--------
yattara------selçuk------colman-------alanzinho
----------gökhan---------umut(barış)

asimetrik
24.03.2009, 18:30
Düşüşte filan değiliz bence, sadece yerimizde sayıyoruz. Maç sonuçları yanıltıyor. Son 3 haftaya kadar bir çok maçı aynı oyunla aldık hem de bu kadar gol pozisyonu olmadan. Bazen şans bizden yanaydı, bazen hakem hatasıyla verdik. Son 3 maçı da belki de daha iyi oyunla (gol pozisyonu açısından) ya da en az aynı oyunla şanssızlık ve becerisizlikle kaybettik. Daha kötü olduğumuzdan değil. G. Antep maçı da yanıltmasın. İddia edilen düşüş! öncesi 2 defa oynadık. Ligde pozisyonumuz yok, kupada ki ise sezonun en kötü maçıydı ve 3-1 bitti. Bu maç yine daha iyi istatistik yakaladık diğerlerine göre.
Yani takımımız bu sene bu. Düşüş muhabbeti bence sanal. Hocaya yapıştı çıkmıyor nedense..
Sorun düşüş değil yerinde sayma sorunu. Sihirli bir değnek değmezse bu şekilde de devam ederiz gibi, şans bizden yana olmasın ama bize de karşı olmasın,hakem hatası olmasın ,şampiyon olma şansımız yüksek.
Asıl konu olan yerinde sayma konusunu da sezon sonu konuşuruz.

asimetrik
24.03.2009, 18:34
Dedim ya Trabzonspor sevdasi bir baskadir. ALLAH'in izniyle bu sene sampiyon oluruz da Istanbul takimlari her seyin tek ellerinde olmadigini anlarlar.

Sizlere de basarilar. Trabzonspor'a da basarilar. Hosca kalin. Saygilarimla,

Naib Alekperov

Seni bulmuşken, bir mesajını okudum, pek kinayeliydi:) yanlış mı hatırlıyorum kullanıcı adını yoksa..

kamer
24.03.2009, 19:35
trabzooooonnnnnnnnnnnn

Recep Alkan
24.03.2009, 19:59
Dinlemek için grafiğe tıklayınız ..
http://img266.imageshack.us/img266/45/alkan61yg9.jpg (http://www.bordomavi.net/index.php?page=radyo)

Mertcan
24.03.2009, 20:36
maç kendi evimizde ve son haftalarda iyi giden bi takımla yapacağız... bizim maçımızıda farklı hazırlanacaklarına eminim... kolay maç olmayacaktır gollü geçecektir...

Vural Kuyumcu
24.03.2009, 20:45
Dinlemek için grafiğe tıklayınız ..

http://img266.imageshack.us/img266/45/alkan61yg9.jpg (http://www.bordomavi.net/index.php?page=radyo)

Aksal abi yayinda

Hüseyin İlkin
24.03.2009, 20:54
Artık ligin son virajının ilk maçına gireceğiz. Milli maç arası geçmiş olacak. Alttakiler düşmemek için, üsttekilerde yarıştan kopmamak ve en üstteki takım olmak için yarış kızışacak. O üst sıradan kopmamak için mutlaka kazanmamız gereken maç. İç sahadaki kayıplara artık bir son vermek lazım. O da bu maç ile birlikte başlamalı..

Alihan Ertürk
24.03.2009, 20:55
bu maçta Papy yada Ceyhun oynamalı bence..

Muhammed KOÇ
24.03.2009, 20:58
artık deniz bitti ..

sessizkral_1
24.03.2009, 21:04
_____________________TOLGA_____________________
TAYFUN_________GiRAY_______EGEMEN_________CALE
YATTARA________SELCUK_____SERKAN_____ALANZiNHO
_____________GÖKHAN ÜNAL___COLMAN_____________

KUTADGU
24.03.2009, 21:06
Mart ayı dert ayı derler, eskiler.
Bizim için her açıdan dert olan mart ayının bitiminden sonra yeni umutlara yelken açacağımız Nisan ayının ilk resmi maçı.
Umuyor ve diliyorum ki; Nisan ayı ile beraber Mayıs ayında da istediğimiz sonuçlara ulaşırız.

Kritik maçımız İ.B.B
Tuhaf takım vesselam.
Küme düşme stresini üzerinden atamadılar.
Bizim maça da puan kaygısıyla asılacaklar.
Bir de bunun yanında büyük takımlara karşı oynadıkları futbolu düşününce korkularım artmıyor değil.

Ama her şart altında kazanmamız lazım.

Cafer Bulur
24.03.2009, 21:11
Mart ayı dert ayı derler, eskiler.
Bizim için her açıdan dert olan mart ayının bitiminden sonra yeni umutlara yelken açacağımız Nisan ayının ilk resmi maçı.
Umuyor ve diliyorum ki; Nisan ayı ile beraber Mayıs ayında da istediğimiz sonuçlara ulaşırız.

Kritik maçımız İ.B.B
Tuhaf takım vesselam.
Küme düşme stresini üzerinden atamadılar.
Bizim maça da puan kaygısıyla asılacaklar.
Bir de bunun yanında büyük takımlara karşı oynadıkları futbolu düşününce korkularım artmıyor değil.

Ama her şart altında kazanmamız lazım.
Ibb bize degil, 3 cücüklere ters gelen bir takim.
Kazanacagimiza inaniyorum.
Hem de cok fazla zorlanmadan kazanacagimiza inaniyorum.
Taraftar da gercek görevini hatirlarsa isimiz daha da kolaylasacaktir.

lazzz61
24.03.2009, 22:23
ibb nın bıze sansı tutmuyo genelde maclarımızı hepp rahat aldıkk

İlker ToSun
24.03.2009, 22:27
************* Onur ************

Serkan *** Song *** Egemen *** Cale

******* Hüseyin ** Selçuk ********

Yattara ******* Colman ******* Alan

************ Gökhan ************

bu 11 ile sahaya çıkmamızı diliyorum

Alihan Ertürk
24.03.2009, 22:44
yine fark atacağız Belediyeye..

UtopyaTs
24.03.2009, 22:50
abi yanlız dikkat ediyorum her maçta bir rahat alırız diyen var ama hiç oyle olmuyor teşke olsaa da abi bak ben demiştim rahat alırız diye desek.

B.AKDEMİR
24.03.2009, 23:43
Lige verilen aradan en iyi şekilde yararlanıp kalan maçları almalıyız!Camia olarak gücümüzün farkına vardığımız an şampiyon olduğumuz andır!

miaksoy
24.03.2009, 23:55
ankaragucu macindan beri kendi evimizde kazanamiyoruz. bu mac bir baslangic olmali . kendi evimizde alacagimiz bir galibiyet cikisimizi baslatacaktir. bu mac moral acisindan cok onemli

sifuni
25.03.2009, 00:40
fark atacagiz diyenler oluyor her mac öncesi anlamiyorum ama i.b.b ye sansimizin tutugu da dogru insallah üc puan bizim olur ardindan hacettepeyide yenersek cikisi geceriz bu arada gs ile fb oynar ve ikisinden biri tamamen gider

yatara
25.03.2009, 01:51
bu maci alacaz artik baska caresi yok

bu macda yüzde yüz gökhan patlama yapacak bide yattara görürüsünz

yakup tekin
25.03.2009, 02:53
Durmak yok, Mağlubiyet serisine devam...

Muhammet
25.03.2009, 03:32
Durmak yok, Mağlubiyet serisine devam...

Mutlu olursun sen de..

yakup tekin
25.03.2009, 03:33
Mutlu olursun sen de..

Ben değil ama futbolcular ve teknik heyetin mutlu olacağına, en azından üzülmeyeceklerine eminim.

Muhammet
25.03.2009, 03:35
Yok, sen de olursun, gelip burada bilmişlik taslayıp oyuncuları teknik heyeti olmayan şeylerle karalayıp kendini tatmin eder, mutlu olursun.

İşe bak ya. Nasıl bir insansın? Üzülmeyeceklerine eminmiş. Peh. Nereden biliyorsun?

yakup tekin
25.03.2009, 03:46
Üzülmeyeceklerine eminmiş. Peh. Nereden biliyorsun?

Kaybettikleri maçlar için azıcık üzülseler, gerekeni yapar, tedbirlerini alırlar ve ona göre çalışırlardı. Her geçen hafta bir önceki haftayı aratmazlardı bize. Sahada aylak aylak dolaşacaklarına mücadele ederlerdi en azından.

Git Gökhan Ünal'ın son röportajlarına bak ne diyor. Playstation oynuyorlarmış. Peh. Ne güzel de eğlence değil mi. Playstation oynayacağına git ekstra antrenman yapta vuruşlarını geliştir be adam. Kalenin dibinden havaya diktiğin topların haddi hesabı yok.

Böyle fedakarlık yapmayan futbolcularla mı şampiyonluğa hevesleniyorsun sen!

el_conquistador
25.03.2009, 03:48
Bu futbolcularla mı şampiyonluğa hevesleniyorsun sen!

Senin gibi bir taraftarla kesin tez zamanda gelir sampiyonluk!!

Muhammet
25.03.2009, 03:49
Gökhan eve de gidiyormuş idmandan sonra. Gitmesin, ekstra antrenman yapsın değil mi totomaç?

Hatta bütün takım antrenmandan sonra dağılıyormuş. Oturup ağlasınlar, üzülsünler. Nedir bu gamsız tavırlar totomaç?

yakup tekin
25.03.2009, 04:04
Senin gibi bir taraftarla kesin tez zamanda gelir sampiyonluk!!

Aslında eksik olan benim gibi taraftarlar. Sizin gibi hülyalar aleminde dolaşan çok taraftar var piyasada. Sizler ne zaman piyasadan çekilirsiniz, nesliniz tükenir, o zaman şampiyonluklar peş peşe gelir. Hiç merak etme.

monokotilodon
25.03.2009, 04:21
bu ne ya çenesi düşen msn kesmeyen kendini trabzonspor taraftarı zanneden(yakup tekin gibiler) foruma doluşmaya başlamış 15 günde 92 mesaj yazacak ne buldun be adam yoksa seni de o birileri mi görevlendirdi;
koş git trabzonluların yanınada az at tut ne de olsa 4 haftadır KAZANAMIYORLAR

biz kazanamıyoruz size ne ulan siz gidin de nöriyle kumda top oynayın hasetinizden çatlayın size nöriyle ziya lazımdı buldunuz belanızı

yakup tekin
25.03.2009, 04:31
bu ne ya çenesi düşen msn kesmeyen kendini trabzonspor taraftarı zanneden(yakup tekin gibiler) foruma doluşmaya başlamış 15 günde 92 mesaj yazacak ne buldun be adam yoksa seni de o birileri mi görevlendirdi;
koş git trabzonluların yanınada az at tut ne de olsa 4 haftadır KAZANAMIYORLAR

biz kazanamıyoruz size ne ulan siz gidin de nöriyle kumda top oynayın hasetinizden çatlayın size nöriyle ziya lazımdı buldunuz belanızı

Haddini bil! Ben fikirlerimi ve eleştirilerimi beyan ediyorum. İsteyen kabul eder, isteyen etmez. İsteyen beyenir, isteyen beyenmez. Ama saygısızlık yapmanın lüzumu yok. Lan lı filan konuşma. Trabzonspor taraftarlığımı sen sorgulayamazsın. Senden daha fanatik olduğumu bil yeter. Hadi şimdi git işine.

6Şafak Aydın1
25.03.2009, 05:56
Bu maci aliriz eger rakibi kücümsemessek. Tolgaylada olur bu is.

smster.net
25.03.2009, 06:22
YATTARA________SELCUK_____SERKAN_____ALANZiNHO
_____________GÖKHAN ÜNAL___COLMAN_____________

Cok yanlis; gokhan unal bir macta topla toplam 7-8 kere bulusuyor maksimum. Presleri bile yapmacik; rakibin yanina kadar geliyor; ayagina hicbir zaman girmiyor; hava toplarinda bir kere bile yukseldigini gormedim.

Takimin en cok kosan; orta sahada pres yapan; top calan; top getiren tek adamini forvete koymussun.

____________________FATY PAPY___________________
YATTARA____________COLMAN____________ALANZiNHO
______________UMUT__________ISAC____________

hasancebi81
25.03.2009, 08:37
_____________________ONUR_____________________
____SERKAN_________SONG_______EGEMEN_________CALE
____________________CEYHUN___________________
YATTARA____FATY PAPY(BARIŞ)____COLMAN__________ALANZiNHO
______________________UMUT______________________

Daha ofansif oynayacaksak Barış tok defansif diyorsanda Faty Papy.
Eminim Gaziantep maçının kadrosundan daha çok koşacak daha çok saldıracak daha çok pozisyon üretcek bi takım olur. Zaten her şekilde gol yiyoruz artık. Kasmaya gerek yok. Şu çift forvet takıntısından bir vazgeçerse artık Ersun Hoca belki birşeyler olur.Ayrıca ilk 11 artık çok düştü. Seneye kendilerini kadroda görmek isteyen oyuncular en azından var güçleriyle oynar birşeyler yapmaya çalışırlar.

demirel
25.03.2009, 08:57
--------------onur----------------
tayfun----giray----egemen----cale
-------------ceyhun--------------
serkan---selçuk---colman-----alan
-------------isaac---------------

aaahmet61
25.03.2009, 09:28
isaac ve faty papy ve barış trabzonsporun ilk onbirinde oynuyacak kapasitede değiller .şuanki futbollarıyla anadolu takımında bile oynayamazlar.

kudu_61
25.03.2009, 09:40
hoca yedeklere ve gençlere şans vermezsen olmaz göksu orta sahada oynasın yattara alan aynı takımda oynasın ceyhun ön libero oynasın giray oynasın takımda hırsı kaybettirdin sonuçlar ortada

tolga
serkan-song-giray-cale
ceyhun
yattara-colman-göksu-alan
gökhan

değişiklik şart olmuşken hala aynı kadroda ısrar etmen telafisi olmayan kayıplara sebebiyet verdi 3 maç 9 puan alamazsan daha da bişey olacağı yok tek hatan yedekleri hazırlayamaman inş kalan 9 maç yedeklerimizi sahada hırslarıyla görürüz

ilteriş
25.03.2009, 09:43
Cok yanlis; gokhan unal bir macta topla toplam 7-8 kere bulusuyor maksimum. Presleri bile yapmacik; rakibin yanina kadar geliyor; ayagina hicbir zaman girmiyor; hava toplarinda bir kere bile yukseldigini gormedim.

Takimin en cok kosan; orta sahada pres yapan; top calan; top getiren tek adamini forvete koymussun.

____________________FATY PAPY___________________
YATTARA____________COLMAN____________ALANZiNHO
______________UMUT__________ISAC____________

bu orta saha defansif olarak sıfır.

ilteriş
25.03.2009, 09:45
hoca yedeklere ve gençlere şans vermezsen olmaz göksu orta sahada oynasın yattara alan aynı takımda oynasın ceyhun ön libero oynasın giray oynasın takımda hırsı kaybettirdin sonuçlar ortada

tolga
serkan-song-giray-cale
ceyhun
yattara-colman-göksu-alan
gökhan

değişiklik şart olmuşken hala aynı kadroda ısrar etmen telafisi olmayan kayıplara sebebiyet verdi 3 maç 9 puan alamazsan daha da bişey olacağı yok tek hatan yedekleri hazırlayamaman inş kalan 9 maç yedeklerimizi sahada hırslarıyla görürüz

songun yerine egemen olsun.göksunun yerinde barış.gökhanın yerinde göksu olsun.ama bu orta sahada defansif birşey yapamaz.serkan ortaya tayfun sağ beke gelirse biraz daha iyi olur.

ilteriş
25.03.2009, 09:49
--------------onur----------------
tayfun----giray----egemen----cale
-------------ceyhun--------------
serkan---selçuk---colman-----alan
-------------isaac---------------

isaac olmasa birde yattara olsa güzel bir onbir olmuş.

kudu_61
25.03.2009, 09:50
songun yerine egemen olsun.göksunun yerinde barış.gökhanın yerinde göksu olsun.ama bu orta sahada defansif birşey yapamaz.serkan ortaya tayfun sağ beke gelirse biraz daha iyi olur.
egemenin başarılı olmasında tek sebep songun performansı bence egemen-giray hataya açık göksu nun yerinde barış ise mücadele gücü daha az göksu daha hırslı gökhanın yerinde göksu ise ancak paf ta olabilir göksu yu ileri de yalnız bırakmak golsüzlüğe davetiye çıkarmak gibi bir şey bence serkan tayfu fikrine katılmakla beraber benim orta saham belli

ceyhun
yattara-göksu-colman-alan
alan

ilteriş
25.03.2009, 09:52
_________________Tolga(Onur)___________________
Tayfun______Giray_______Egemen____Cale_________
_______________Ceyhun_________________________
Yattara________Serkan_____Colman_____Alan_______
_______________Umut(Göksu)____________________

ilteriş
25.03.2009, 09:54
egemenin başarılı olmasında tek sebep songun performansı bence egemen-giray hataya açık göksu nun yerinde barış ise mücadele gücü daha az göksu daha hırslı gökhanın yerinde göksu ise ancak paf ta olabilir göksu yu ileri de yalnız bırakmak golsüzlüğe davetiye çıkarmak gibi bir şey bence serkan tayfu fikrine katılmakla beraber benim orta saham belli

ceyhun
yattara-göksu-colman-alan
alan

herşeye rağmen ileride isaac umut arasında kararsızım.bir devre isaac duruma göre ikinci devre umutta olabilir.

ilteriş
25.03.2009, 09:56
bu maçtada onbirde en az 2,3 oyuncu değişmezse benim bu maçtan ümidim yok açıkcası.tabi birde yedeklerin ne kadar hazır olduğuda soru işareti.yedeklerin aldığı süreler düşündürücü.

B.AKDEMİR
25.03.2009, 09:57
---------------Tolga----------------
serkan-----giray-----egemen-----cale
---------------ceyhun---------------
----yattara---selçuk----alanzinho----
---------------colman---------------
---------------gökhan---------------

Arkadaşlar bu kadroya kimi yazarsak yazalım içime sinen sadece egemen,giray,colman ve yattara var....geri kalan isimlerden hangisini yazsan fark etmez...bu gerçeği kabul etmek gerek...

komdere
25.03.2009, 10:05
Herkes onbir kuruyor ama aslolan çıkan oyuncunun nasıl oynadığıdır. Yine hayaller kurmaya başladık. Oysa ne güzel de gidiyorduk. Gerçek şu ki takımda anormal bir güç kaybı, yılgınlık ve isteksizlik var. Nerede o her rakibe ikili üçlü basmalar, ısırmalar, zorlamalar? Bizi havaya sokan da bu değil miydi? Çok mu gol atmıştık? Önümüze geleni parçalıyor muyduk? Hayır. Koca bir hayır. Yendiğimiz tüm maçları gözönüne getirin. Kasa kasa bacaklarımız inceldi. Pek çok maçta topa neredeyse ben ayak koyuyordum. İyi mücadele ettik ve bir yere geldik. Ama şimdi ligi bitirmiş gibi oynarsan Messi gelse ne yazar? Beşiktaş maçından beri bu takımda mücadelenin zerresi yok. Takım keyfini yitirmiş. Hoca şimdi hocalığını göstersin ve bu arayı iyi değerlendirip bariz hatalarını artık lütfen telafi etsin.
Yoksa daha çok onbir kurarız. O sağa, öbürü ortaya, diğeri stopere..... Uydur Allah uydur.....

toksoy61
25.03.2009, 10:06
Şampiyonluğa oynuyorum diyorsun kadronda hiçbir lig tecrübesi olmayan GÖKSU, FATY PAPY gibi oyuncuları oynatalım diyoruz. Yine oynatıldığı maçlarda pek varlık gösteremeyen BARIŞ, CEYHUN, İSAAC gibi oyuncular oynasın diyoruz. bence hayal perestlikten öte bir şey değil bu fikirler. Elimizdeki genç oyuncular anca seneye yavaş yavaş takıma katkı yapmaya başlarlar. Antremanlarda hoca bu oyuncuları izliyor zaten. şunuda unutmamak gerekiyor şampiyonluk stresini kaldırabilecek mi bu oyuncular?

Ama son haftalarda kötü giden bir takım var. Formsuz olan oyuncular var. Sanırsam İBB maçında taktiksel bir değişikliğe Hoca başvuracak. Forvetlerden biri dinlendirilecek. Giray ilk 11 de oynayacak. Colman forvet arkasında oynayacak. Ama bazılarının dediği gibi Göksu, faty, barış ı ilk 11 de beklemeyin bence...

ilhan
25.03.2009, 10:32
Güzel bir serinin en güzel galibiyetini alacağız. Anlamlı ve güzel. :)

Süleyman Sofu
25.03.2009, 11:18
---------------Tolga----------------
serkan-----giray-----egemen-----cale
---------------ceyhun---------------
----yattara---selçuk----alanzinho----
---------------colman---------------
---------------gökhan--------------
Bence ceyhunun yerinde herşeye rağmen hüseyin olmalı ne kadar kötü formsuzda olsa song saha içinde takımı sakinleştiren ve oyuna döndüren bir emniyet sibobu ve herzaman sahada olması lazım bence serkan ileride olmalı songda eskiden oynadığı gibi sağ kanadı kapatmalı kimmi oynamıyacak peki bence alanzinho seneye FATİH TEKKEYLE birlikte tozunu attıracak ligin ama bu sene bu kadroda olması bence zor herkes hakettiği kadar oynamalı...

ApoCaN28
25.03.2009, 11:31
İdeal kadro değişmez gibime geliyor muhtemelende değişmeyecektir...
Sadece tolga kaleye ...

61SOYTÜRK61
25.03.2009, 11:46
varya konuda okadar erken açılmışki :) aynı şeyleri yazıp yazıp duruyoruz ersun hoca lasık 11 i değiştirmicek gibi geliyo biz ne dersek diyelim...ama inş bi neşter vurrur da gökanla umuta yer vermez ......yedekler oynamak için kendilerini yırtcak nerdeyse sıra bekliyolar kendilerini göstermek iiçin ama nerdeee...hayır yani hiç yedeğimiz olmasaydı farketmezdi ne anladık bu işten...

x_man
25.03.2009, 11:50
-------------------onur-------------
serkan-----------giray--------egemen--------cale
yattara--------faty-----------colman-------alanzinho
-----------------barış memiş-------------------
--------------gökhan ünal-------------

şu anda olması gereken 11

61SOYTÜRK61
25.03.2009, 11:57
bi kadroda ben yapayım bari :D:D

.....................tony yoksa onur...................

................giray...............egemen........ .....
song.............................................. ...cale

........................serkan.................... .......
Barış.................colman...................... alan

...........yattara..................göksu......... .....

demirel
25.03.2009, 11:58
isaac olmasa birde yattara olsa güzel bir onbir olmuş.
isaace sans vermeliyiz,gökhan ve umuta sabrettik bi maçta isaace sabredelim,yattaraya güvenim kalmadı, ve yattara ile alan beraber oynarsa orta sahada pres azalıyor, maçın gidişine göre bu değişiklikle yapılabilir,ama maçın basında kontrol bizde olmalı

Adulyan7
25.03.2009, 12:19
...................tolga.........
serkan....song.......egemen....cale
..........ceyhun.....hüseyin........
yattara.......colman.........alanzinho
..............gökhan....................

tayfun sağ bek serkan ön libero da olabilir ya da papy de oynayabilir ön liberoda veya barış sol açık oynayabilir forvet değişeblir ama sistem bu olmalı bence ve ideal kadro da bu şekilde olmalı selçuk ve colman aynı oyuncular ikisinin bi arada oynamaması lazım veya selçuğun hüseyinin yanında oynaması lazım ortasaha boş kaldı onun yüzünden hep bu şekilde orta sahanın savunma yönü de hücum yönü de zengin olur hem herkes de kendi yerinde oynamış olur hoca bunun gibi bişey dener inşallah... :)

Mehmet Fırat
25.03.2009, 12:21
Geçen seneki iki İBB maçı da 2-1 bitmişti.

Bu maça 4-0 diyorum o yüzden. :p

smster.net
25.03.2009, 13:20
bu orta saha defansif olarak sıfır.

Faty'nin oynadigi antalya hazirlik macini izledin mi?

smster.net
25.03.2009, 13:23
_________________Tolga(Onur)___________________
Tayfun______Giray_______Egemen____Cale_________
_______________Ceyhun_________________________
Yattara________Serkan_____Colman_____Alan_______
_______________Umut(Göksu)____________________

huseyinin cezali oldugu denizli macinda burda ceyhuna sans verdi hoca; ceyhun on libero degil; forvet arkasinda oynayacak; hava toplarinin hepsini topluyor. sutlari cok guzel.

zafercalikoglu
25.03.2009, 13:43
bu sene lig cok önemli alınan her puanın atılan her golun önemi var antep macını 1-2 arkadasla seyrediyodum bazıları berberlik olmasın ,diyordu ordan alınmış 1 puan iyi olmazmıydı,

yakup tekin
25.03.2009, 14:31
artık deniz bitti ..

Deniz bittii bitmesine de futbolcuların ve teknik heyetin pek umurunda değil gibi.

61SOYTÜRK61
25.03.2009, 14:32
işte budur diyorum sadece

http://i40.tinypic.com/hu39ed.png
crasus nikli arkadaştan alıntı

ama gökan olmasada olur yerine ortqahada barış olsun yada hüseyin

Hüseyin İlkin
25.03.2009, 14:35
Futbolcusu, teknik heyeti, yönetimi, taraftarı herkese gereken cevabı verecektir bu maçta.

Bakalım umursuyorlarmıymış, umursamıyorlarmıymış?

UĞUR DURTAŞ
25.03.2009, 15:22
bazı arkadaşlarımız maç oynanmadan rahat alırız,ezeriz 3-0 olur hayır hayır 5-0 olur tarzında yazılar yazıyor.bu mesajlar bize birşey kazandırıyormu kesinlikle hayır...bu yazıları yazıyorlar tersi olunca bizlere bir açıklama dahi yapmıyorlar niçin böyle düşündüklerini bir sonraki maç için yine aynı tahminler veya yönetim istifa teknik heyet istifa futbolcu ıslıklama bu bizlere bir şey kazandırıyormu bence hayır.hiç bir maç mücadele etmeden,savaşmadan maçın 90 + sı bitmeden ciddiyetliğini bozmadan oynayacaksın sonra maç skoruna bakacaksın.kim derdiki h.avnii akerde denizliye konyaya yenileceğimizi...lütfen

hasancolak
25.03.2009, 15:25
takımda ruhyok şanpıyonluga bukadar yanaşmışken takım sankı ıstemıyomuş gıbı

ilteriş
25.03.2009, 15:47
Faty'nin oynadigi antalya hazirlik macini izledin mi?
hayır izlemedim.ersun yanaldamı izlemedi acaba?

ilteriş
25.03.2009, 15:49
futbolcular isterse bu maçı alırız.futbolcular istemezlerse hüsrana uğrarız.

bordomavi5561
25.03.2009, 16:39
belediyenin orta sahasına gerçekten hayranım. bu maçta bizim orta sahamızın çok iyi oynaması lazım. yoksa işimiz çok zor olur. maç içerisinde işler yolunda gitmezse artık oyuncu değiştirmeye başlamak gerekir. bu da olmazsa Alanzinho ve Yattara birlikte oynatılarak orta sahayı kanatlardan geçmeye çalışmalıyız. İnşallah hayırlısıyla kazanırız. bjk ve sivasın bu hafta puan kaybetmesi kuvvetle muhtemel. bu maçı kazanırsak yeni bir hava yakalayabiliriz.

Alihan Ertürk
25.03.2009, 17:04

en güzeli valla..

Sylva iyileşse de o olsa daha da güzel olur..

nakzo
25.03.2009, 17:13
Trabzon bu oyunla herkese yenilebilir ;ama yinede kazanabiliriz diye taraflı bir yorum yapacağım...

Mustafa Önal
25.03.2009, 19:13
Süper Lig'de 26 ve 27. hafta programı http://www.trabzonspor.com/images/theme/a1.gif http://www.trabzonspor.com/images/theme/a2.gif http://www.trabzonspor.com/images/theme/a3.gif http://www.trabzonspor.com/images/theme/a4.gif http://www.trabzonspor.com/Upload/Resimler/buyuk/logo8.jpg

1 (http://javascript%3Cb%3E%3C/b%3E:rateImg%281,%271445%27%29)
2 (http://javascript%3Cb%3E%3C/b%3E:rateImg%282,%271445%27%29)
3 (http://javascript%3Cb%3E%3C/b%3E:rateImg%283,%271445%27%29)
4 (http://javascript%3Cb%3E%3C/b%3E:rateImg%284,%271445%27%29)
5 (http://javascript%3Cb%3E%3C/b%3E:rateImg%285,%271445%27%29)

Bu habere 3 oy kullanılmış. Ortalama 5 üzerinden 5 !

Turkcell Süper Lig'de 26 ve 27. hafta müsabaka programı açıklandı.

TURKCELL SÜPER LİGİ 26.HAFTA

04 NİSAN 2009 CUMARTESİ

KONYASPOR

HACETTEPESPOR

B.Ş.BLD.ATATÜRK

13:30

ANKARASPOR A.Ş.

BURSASPOR

YENİKENT STADI

DENİZLİSPOR

SİVASSPOR

ATATÜRK

16:15

BEŞİKTAŞ A.Ş.

KAYSERİSPOR

BJK İNÖNÜ

20:00

05 NİSAN 2009 PAZAR

ANTALYASPOR A.Ş.

GENÇLERBİRLİĞİ

ATATÜRK

MKE ANKARAGÜCÜ

KOCAELİSPOR

19 MAYIS

TRABZONSPOR A.Ş.

BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR

HÜSEYİN AVNİ AKER

15:15

FENERBAHÇE

ESKİŞEHİRSPOR

FB ŞÜKRÜ SARAÇOĞLU

19:00

06 NİSAN 2009 PAZARTESİ

GAZİANTEPSPOR

GALATASARAY A.Ş.

KAMİL OCAK

TURKCELL SÜPER LİGİ 27.HAFTA

10 NİSAN 2009 CUMA

KOCAELİSPOR

BEŞİKTAŞ A.Ş.

İSMETPAŞA

11 NİSAN 2009 CUMARTESİ

BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR

GAZİANTEPSPOR

ATATÜRK OLİMPİYAT

BURSASPOR

MKE ANKARAGÜCÜ

ATATÜRK

SİVASSPOR

ANTALYASPOR A.Ş.

4 EYLÜL

HACETTEPESPOR

TRABZONSPOR A.Ş.

19 MAYIS

12 NİSAN 2009 PAZAR

GENÇLERBİRLİĞİ

KONYASPOR

19 MAYIS

KAYSERİSPOR

DENİZLİSPOR

B.Ş.BLD.KADİR HAS

ESKİŞEHİRSPOR

ANKARASPOR A.Ş.

ATATÜRK

GALATASARAY A.Ş.

FENERBAHÇE

ALİ SAMİ YEN

Sümeyye Şahin
25.03.2009, 19:18
nefret edıyorum artık şu 15:15 ten...dengelemeişler bu sefer bi hafta gündüz bi hafta gece...

Eren Karaahmetoğlu
25.03.2009, 19:31
Hayır. Olmamalı bu maç 15.15te. Yeter artık ?(

Alihan Ertürk
25.03.2009, 19:34
bıktım ya gündüz maçlarından :( Çok uğursuz geldi takıma..

Cumartesi 19.00 yada 20.00 gibi oynamamız lazım maçlarımızı..

Mertcan
25.03.2009, 19:42
iyi 27. hadta 19:00 da oynayacağız... kesin alırız:D

Alihan Ertürk
25.03.2009, 19:52
iyi 27. hadta 19:00 da oynayacağız... kesin alırız:D

avni aker'de 19.00 olması görsel açıdan daha iyi oluyor , hem de tribünler full oluyor..

Emirhan Makul
25.03.2009, 19:56
Ya arkadaş gündüz maçlarını kazanamıyoruz ya gece maçlarını zar zor alıyoruz neden gece maçı vermiyor avni akere bu federasyon.

Muhammet
25.03.2009, 19:57
Yine mi 15.15? :o

Hamza Yilmaz
25.03.2009, 19:58
Olmaz böyle sey yaa. Bizim Maclar niye hep 15.15te. 16.30 olsun daha iyi. Neyse bu maci almamiz lazim. 1-0 olsun bizim olsun.

Mustafa GÜLAY
25.03.2009, 20:02
Yah tamamda boşverin belki çekirdekçiler çalışırda maça gitmez kombineleri verir gençlere maroton ayağa kalkar

Mustafa Calik
25.03.2009, 20:08
Yah tamamda boşverin belki çekirdekçiler çalışırda maça gitmez kombineleri verir gençlere maroton ayağa kalkar

ççç:alkış:

duyduguma göre Tony Sylva bu haftadan sonra takimlan birlikte calismalara devam edecek, insallah maca kadar iyilesir :)

Sefa
25.03.2009, 21:11
Gene 15.15 neyseki pazar bundan sorun olmaz sonraki hafta da 19.00'da zaten iyi. :)

Mustafa GÜLAY
25.03.2009, 21:22
Ben cumartesi sanıodum malesef çekirdekçiler haftaya iş başındahttp://forum.bordomavi.net/images/icons/icon10.gif

bekir61
25.03.2009, 21:39

en güzeli valla..

Sylva iyileşse de o olsa daha da güzel olur..

iste budur bizim ilk onbirimiz böyle olmali tabii sylva kalede

turkish0061
25.03.2009, 22:15
Oh be hacetepe macini sat 19hda bu guzel iste. Insallah bu son iki haftanin maclarini kazaniriz, aslinda sansimiz vAR, hala 3 yuz bunada sukur. hee bide gs ve fb kazansaydi Suan 5ci siradaydik.

61SOYTÜRK61
25.03.2009, 22:34
maç 19 damı 15:15 demi anlamadım ben başlık 15 diyo siz 19 ?

sessizkral_1
25.03.2009, 22:37
maç 19 damı 15:15 demi anlamadım ben başlık 15 diyo siz 19 ?

o hacettepe maçı.istanbul maçı 15:15

61SOYTÜRK61
25.03.2009, 22:37
editt..............

jacek cyzıo
25.03.2009, 22:52
15 15 maçlarını hiç alamayacağız gibi bir his oluştu bende.

Cafer Bulur
25.03.2009, 22:57
15 15 maçlarını hiç alamayacağız gibi bir his oluştu bende.
O his cumartesi maclari icin gecerlidir abi.
Mesela en son kazandigimiz mac antalya maci ve pazar günü saat 15 15 deydi.:)

Mehmet_Mercanlı
25.03.2009, 23:02
turkcell süper lİgİ 26. hafta

05 nİsan 2009 pazar

trabzonspor a.Ş. - bÜyÜkŞehİr beledİyespor

--------------------------------------------------------------------

turkcell süper lİgİ 27. hafta

11 nisan 2009 cumartesi

hacettepespor-trabzonspor a.Ş.

Ali Yerlikaya
25.03.2009, 23:04
eskiden cuma maclarina kizardik ama suan sampiyonluk yolunda cuma maclarini kesinlikle tercihimdir daha rakipler oynamadan maclari oynaymak oyuncularin üstündeki baskiyi minimum a düsürür.
yani rekipler iyi veye kötü sonuc aldigi taktirde oyuncularda baski artiyor yani ins sivas macindan sonra artik yine cuma maclari alirizl

Yavuz Hasan
25.03.2009, 23:08
kendi yalanımıza inanır olduk öğle satinde oynanan maçlara motive olamıyoruz da diğer kazanan takımlar nasıl motive oluyor

yada 15 15 maçına motive olamıyoruz denizli konya hacettepe nasıl motive oldu

başarısızlığın sebebini saçma sapan şeylerde aramaya başladık

Ahmet Faruk
25.03.2009, 23:11
Ankaraya gidiyor muyuz yani :)

Muhammet
25.03.2009, 23:13
Gelin de ağırlayalım sizleri. :)

okanyildirim
25.03.2009, 23:19
Y-e-n-e-c-e-Ğ-İ-z

x_man
25.03.2009, 23:36
Allah yardımcımız olsun artık çıkışa geçme zamanımız geldi

Ahmet Faruk
25.03.2009, 23:50
Gelin de ağırlayalım sizleri. :)

Geliirık geliirık :D

hos_cocuk61
26.03.2009, 00:13
Zor maç olucak en büyük görev bizim çekirdekçi taraftarlarımıza düşücek bu maçta eğer az çekirdek yiyip fazla bağırır isek bu maçı taraftarında yardımi ile alırız; Ama yine her zamanki gibi çekirdeğe talim eder isek bu maçıda kaybetme korkusu yaşarız...

iskenderunlu
26.03.2009, 00:22
antep-gs maçı neden pazartesi oynanıyor bilen varmı?

wolf_TS61
26.03.2009, 00:26
antep-gs maçı neden pazartesi oynanıyor bilen varmı?
muhtemelen milli maçtan dolayı cuma akşamı maç oynatamadı fedarasyon.o yüzden pazartesine de bir maç koydu

ceserdar
26.03.2009, 00:27
Yeri değil belki ama, bu aralar hazırlık maçımız var mı?

Rakiplerimiz boş durmuyor: http://www.sivasspor.org.tr/index.php?mod=haberler&nws_id=355

sifuni
26.03.2009, 00:47
yine 15.a5 Inanmiyorum ya bir kerede fener 15.15 de oynasin biz 19 da oynayalim olmuyormu:Rezil herifler fenerden ne kadar korkuyorlarsa artik.Ayrica mac neden 15.15 sunu bari 15.00 veya 15.30 yapin bu nedem oluyor.

28TS61
26.03.2009, 00:51
antep-gs maci pazartesi aksami

bize gelince pazartesi mac olmuyor

Mehmet Öztürk
26.03.2009, 01:38
........................................... 35- Onur Recep Kıvrak .....................................

30- Serkan Balcı ...... 23- Remzi Giray Kaçar ..... 16- Egemen Korkmaz ..... 3- Hrvoje Cale

................................ 6- Ceyhun Gülselam ........... 5- Hüseyin Çimşir ..........................

............................................ 20- Gustavo Colman ...........

11- İbrahima Yattara ................ 14- Isaac Promaise ........................ 61- Barış Memiş

bence kadro bu şekilde olmalı,
farklı bir sistem

kalede bence Onur - Tolga'dan daha kaliteli ve Sylva'nın sakatlığında o oynatılmalı
Defans dötlüsünde ise Song dinlendirilmeli, burada Giray yerine Ceyhun'da geri çekilebilir
Defansın önünde çift ön libero, Ceyhun defansa çekilirse Faty Papy - Hüseyin'in yanında düşünülebilir
Colma oyun kurucu
forvet üçlü olmalı sağdan Yattara, soldan Barış, ortada Isaac
Umut - Gökhan ikilisi kenara çekilmeli
Alanzinho ise Barış'ın yerine olabilir

böyle oynayalım

alioglua
26.03.2009, 08:06
antep-gs maci pazartesi aksami

bize gelince pazartesi mac olmuyor

yönetime yakın olan kimse yok mu konuyu gündeme getirecek

bizim de bütün maçlarımız pazartesi akşam olsun o zaman ya da perşembe akşam olsun ya da cuma günü bir maç 19 da bir maç 21.45 de olsun aynı şey cumartesi de olabilir

ama 15.15 nasıl bir saattir ya

alioglua
26.03.2009, 08:09
'Del Piero' Trabzon'da

http://www.fotomac.com.tr/2009/03/26/im/18D3F8142822CF448E810445x.jpg

Bordo-mavili ekip, Adanaspor'un "Del Piero" lakaplı golcüsü Emre Aktaş'la anlaştı. F.Bahçe, Beşiktaş ve Sivas'ın da peşinde olduğu 23 yaşındaki futbolcu için Adanaspor'la ön protokol imzalandı.

Emre'yi kaptı

Bordo-mavililerin 23 yaşındaki 'Del Piero' lakaplı golcü için Adanaspor ile tam 1.5 milyon dolara el sıkıştığı ortaya çıktı.

Trabzonspor rakiplerine önemli bir çalım atarken, gizlenen transferi Fotomaç ortaya çıkardı. Bordo-mavililerin, Bank Asya 1. Lig takımlarından Adanaspor'un golcü oyuncusu Del Piero lakaplı Emre Aktaş'ın işini bitirdiği öğrenildi. F.Bahçe, Beşiktaş ve Sivasspor'un da peşinde olduğu 23 yaşındaki genç forvet için yönetimin Adanaspor ile el sıkıştığı belirtildi.

Sümer işi bitirmiş
Trabzonspor'un sezon sonunda Emre Aktaş için 1.5 milyon dolarlık bir bonservis bedeli ödeyeceği ifade edildi. Sivasspor, ara transfer döneminde Aktaş için 1 milyonluk bir teklif sunmuş ama olumsuz yanıt almıştı. Özkan Sümer'in mart ayı başında ön protokol imzalattığı genç futbolcunun alacağı para ise sezon sonunda belirlenecek.
Yılmaz ŞENOL

--------------------------

bu adamlara bir dur diyecek yok mu Allah aşkına

ilk gün fatih carew ikilisi alınacak dendi

sonraki gün nonda

bir gün ara verdiler

bugün de bu adam !!!

hatta bu adam için yazarın biri yorum da yapmış

MehmeTS_ADANA
26.03.2009, 08:22
maçla ilgili değil ama söylemedem geçemicem
milan baros eğer bizde olsaydı en az 7-8 puan farkla liderdik

Hüseyin Kurt
26.03.2009, 09:03
Maçın saati iyi,
Hacettepe maçının saati de iyi ama benim için Ankaraya gitmek zor olacak,hatta olamayacak...

Dursun Kaplan
26.03.2009, 09:26
15 rakamından nefret etmeye başladım arkadaş. :)

alioglua
26.03.2009, 09:26
'Del Piero' Trabzon'da

http://www.fotomac.com.tr/2009/03/26/im/18D3F8142822CF448E810445x.jpg

Bordo-mavili ekip, Adanaspor'un "Del Piero" lakaplı golcüsü Emre Aktaş'la anlaştı. F.Bahçe, Beşiktaş ve Sivas'ın da peşinde olduğu 23 yaşındaki futbolcu için Adanaspor'la ön protokol imzalandı.

Emre'yi kaptı

Bordo-mavililerin 23 yaşındaki 'Del Piero' lakaplı golcü için Adanaspor ile tam 1.5 milyon dolara el sıkıştığı ortaya çıktı.

Trabzonspor rakiplerine önemli bir çalım atarken, gizlenen transferi Fotomaç ortaya çıkardı. Bordo-mavililerin, Bank Asya 1. Lig takımlarından Adanaspor'un golcü oyuncusu Del Piero lakaplı Emre Aktaş'ın işini bitirdiği öğrenildi. F.Bahçe, Beşiktaş ve Sivasspor'un da peşinde olduğu 23 yaşındaki genç forvet için yönetimin Adanaspor ile el sıkıştığı belirtildi.

Sümer işi bitirmiş
Trabzonspor'un sezon sonunda Emre Aktaş için 1.5 milyon dolarlık bir bonservis bedeli ödeyeceği ifade edildi. Sivasspor, ara transfer döneminde Aktaş için 1 milyonluk bir teklif sunmuş ama olumsuz yanıt almıştı. Özkan Sümer'in mart ayı başında ön protokol imzalattığı genç futbolcunun alacağı para ise sezon sonunda belirlenecek.
Yılmaz ŞENOL

--------------------------

bu adamlara bir dur diyecek yok mu Allah aşkına

ilk gün fatih carew ikilisi alınacak dendi

sonraki gün nonda

bir gün ara verdiler

bugün de bu adam !!!

hatta bu adam için yazarın biri yorum da yapmış

arkada kalmasın

arifemre
26.03.2009, 09:44
maçla ilgili değil ama söylemedem geçemicem
milan baros eğer bizde olsaydı en az 7-8 puan farkla liderdik

maçla ilgili değil ama cevap vermeden geçemicem
milan baros eğer bizde olsaydı "bu kadar düzgün adamın içinde bu pisliği nereden buldunuz" derdim yönetime :)

MehmeTS_ADANA
26.03.2009, 10:02
maçla ilgili değil ama cevap vermeden geçemicem
milan baros eğer bizde olsaydı "bu kadar düzgün adamın içinde bu pisliği nereden buldunuz" derdim yönetime :)
pislik haliyle bu kadar gol atıyorsa temiz haliyle ne yapardı acaba.
ayrıca ben baros derken onun gibi bitirici gölcüyü kastettim

cihatöztürk
26.03.2009, 10:07
gene mi 15:15 ya hey allahım ya

işllah korktuğunuz olmaz

Tuncer Özdemir
26.03.2009, 12:43
..............................Onur................ ...............

Tayfun..........Song..............Egemen........Ca le.....

..................Selçuk..............Ceyhun...... .................
Yattara..................Colman................Ala nzinho....
...........................Gökhan................. .................

rotasyon zamanı ersun hoca bu maçta denebilir bi kadro

Tuncer Özdemir
26.03.2009, 12:46
15.15 oynanan tüm maçları kaybettik galiba yanlış hatırlamıyorsam?(denizli,konya,g.antep) yani ibb yenersek herhalde bi daha bu saatte maç olmaz gibi)))))

ilteriş
26.03.2009, 14:12
..............................Onur................ ...............

Tayfun..........Song..............Egemen........Ca le.....

..................Selçuk..............Ceyhun...... .................
Yattara..................Colman................Ala nzinho....
...........................Gökhan................. .................

rotasyon zamanı ersun hoca bu maçta denebilir bi kadro

rotasyon bunu neresinde.kadronda hüseyin-ceyhun değişikliği ile alan yattara aynı anda onbirde o kadar.

ilteriş
26.03.2009, 14:13
15:15 den kurtulamadık ama cumartesiden kurtulmuşuz.inşallah pazar günü bu işi bitiririz.

mustafaction
26.03.2009, 15:11
kadroda değişiklik bekliyoruz

genç61
26.03.2009, 15:13
her mac stres yasadık su macı alırız dedigimiz bir hafta hic olmadı

bu hafta ersun hoca yanlıslarından vazgecerse bi de gokhan topu denize atmazsa kesin alırız ama bu dediklerim olmalı yoksa gene husran olur bizim icin

leavemealone
26.03.2009, 15:18
Daha maca cok var ama kesin kazanmamiz gereken bir mac . Insallah güzel bir oyunla kazaniriz .

diggaaali
26.03.2009, 15:20
bu mac kaybedilirse ersun yanala bye demek lazim bilmiyorum başka

asimetrik
26.03.2009, 15:24
Emre Aktaş transferi doğru olma ihtimali olan bir haber.

Samet Yildirim
26.03.2009, 15:29
Sylva(onur)
Serkan-Song-Egemen-Cale
---------Heso-----------
----Selcuk---Colman-----
Yattara----------Aanzinho
--------Gökhan-----------

diggaaali
26.03.2009, 15:30
kadroda değişiklik bekliyoruz
umut yada gökhanin yerine bir keremde isaacle başlayalim

Engin Türkyılmaz
26.03.2009, 15:36
bence maçlarımızdakı mağlubıyet ve beraberlıklerın nedenınde gunduz maçlarıda yatıyor oynadığımız maçlara bakarsak bunu acık bır şekılde gorebılırız

ozzy!
26.03.2009, 15:45
Bu Adanaspor'dan Alındı Denilen Oyucu'yu Duymadım,
Yarın Fanatik Adanasporlu Arkadaşımda Görüşlerini Alırım.

murat
26.03.2009, 15:59
Tek avantajimiz istanbulun defansif olarak zayi olmasi. Kesin gol yeriz ama daha cok atip aliriz bu maci, insaallah..

Uğur GEMİCİOĞLU
26.03.2009, 16:29
15:15 :S delirecem ya

Emre EFENDİOGLU
26.03.2009, 16:35
Allah belasını versin bu maç saatlerini ayarlayanların. Şerefsizler neden bizim maçlarımızı hep sabaha alıyor, F5,Gayse,8jk niye hep akşam yapıyor. Nedir bu Trabzon düşmanlığı ama bu konuda suç yönetimde, bir kere bu konu hakkında sert bir açıklama yapmadılar.

Mustafa Hazıroğlu
26.03.2009, 16:37
Bi ara yeneriz inşallah..

Selokurt
26.03.2009, 17:04
kalede hasagic oynarsa zorlaniriz ama diger kaleciler oynarsa fark atariz. en son macta yedek kaleci oynadi hasagic bjk macinda yine sakatlanmisti bilgisi olan var mi ? insallah oynamaz

*Black FIRAT*
26.03.2009, 17:21
inşallah yeneriz.kötü gidişata son veririz ve bu durumdan kurtuluruz.bu maç çok önemli.9 maç olmasına rağmen yinede bu önemli bir maç,çıkışa geçeceğimiz maç olması bakımından
2 farkla yeneriz diye düşünüyorum.
hadi uşaklar ayağınıza kuvvet!!

Alihan Ertürk
26.03.2009, 17:25
geçen sezon da Yaser Yıldız ve İbrahim Öztürk ile ön protokol yapılmıştı şimdi bir gs'de diğeri bs'de oynuyor inşallah bu da öyle olmaz..

Tuncer AÇIL
26.03.2009, 18:40
Bu hafta 15:15 de muhakkak yeneceğiz.

ilyskm
26.03.2009, 20:55
isterlerse yensinler...

Alihan Ertürk
26.03.2009, 21:10
başlık çok sakin neden acaba ??

Cafer Bulur
26.03.2009, 21:14
başlık çok sakin neden acaba ??
Maca daha 10 gün var.
Henüz macin havasina giremedik.:)
Ben sahsen bu macin havasina ancak gelecek hafta carsamba dan sonra girerim,yani ispanya maclarindan sonra.:)

Onur Şeref
26.03.2009, 21:22
Yine mi 15.15 yeter artık be!

Manu61
26.03.2009, 21:24
Yeter artık gündüz maçlarından bıktık !

Alihan Ertürk
26.03.2009, 21:25
Maca daha 10 gün var.
Henüz macin havasina giremedik.:)
Ben sahsen bu macin havasina ancak gelecek hafta carsamba dan sonra girerim,yani ispanya maclarindan sonra.:)

bak ben onu unutmuşum daha 10 gün var..Bu hafta zannediyorum halâ maçı :cool:

yanliz kovboy
26.03.2009, 21:34
Yeneceğiz ve de bu maç Alanzinhonun maçı olacak.

jacek cyzıo
26.03.2009, 21:36
arkadaşlar trabzon bmn bir kurban kestirse şu şanssızlığımızı kırmak için.hesap no verilirse hemen kurban parası için para toplayalım.fakir fukaraya dağıtalım.bir çırpıda toplarız.

Alpayer
26.03.2009, 21:51
arkadaşlar trabzon bmn bir kurban kestirse şu şanssızlığımızı kırmak için.hesap no verilirse hemen kurban parası için para toplayalım.fakir fukaraya dağıtalım.bir çırpıda toplarız.
Aynen katılıyorum, ben de varım...

Burak_52
26.03.2009, 21:52
inşallah galibiyet serimizin başlangıcı bu maç olacak

B.AKDEMİR
26.03.2009, 22:37
Allah'tan hafta sonu milli maç var yoksa kafayı yeme ihtimalim yüksek!her hafta sonu futbol ve Trabzonspor keyfi puan kaybetsek de mükemmel!bu hafta sonu ise milli heyecan!Gökhan Ünal'dan eğer oynarsa 18 civarından şık bir gol bekliyorum.

turgut reis
26.03.2009, 22:42
yattara ve alanzinho'nun beraber oynabilecegi nefis bir mac olabilir...

ilyskm
27.03.2009, 10:08
Fazla yormayın kendinizi sizin burada hırslandığınız kadar ve imza atarken alacakları para için verdikleri savaş kadar savaş verirlerse değil ibb her maçı farklı kazanırız ama nerdeeeeeeeeeeee o topçular onlar 70 lerde kaldı...

B.AKDEMİR
27.03.2009, 10:47
Kolbastı milli oldu
Trabzonsporun sahalarımıza taşıdığı kolbastı dansı dün Madrid'de sergilendi
Morale ihtiyacı olan Millilerimiz, idmanda Arda'nın başlattığı kolbastı ile coştu..

İspanya maçı öncesi morallerin bozuk olduğu Milli Takımımız'da dün başrolde 'neşe' vardı. Başkent Madrid'deki kampın 4. gününde ayyıldızlı futbolcular güne Fatih Terim'in verdiği izinle başladı. Gün boyu Madrid sokaklarında gezip alışveriş yapan Milliler, akşam 1.5 saat süren antrenmanla günü tamamladı. Kulüplerinde yaşanan problemlerden dolayı futbolcularının morallerini düzeltmek için yoğun çaba harcayan Terim'in dün imdadına Arda Turan yetişti. Esprili kişiliğiyle tanınan Arda idmanın sonunda sahneye çıktı. Trabzonsporlu oyuncuların kazandıkları maçlar sonrası yaptığı kolbastı dansını taklit eden genç yıldız, herkesi kahkahadan kırdı geçirdi. Arda'ya önce Gökhan Ünal ardından Terim ve diğer oyuncular eşlik etti. Tüm takımın verdiği bu neşeli görüntü İspanya maçları öncesi Terim'in moral çalışmalarının meyvesini verdiği şeklinde yorumlandı
kaynak : haber3.com

İbb maçında Kolbastıya devam...

Serdær
27.03.2009, 10:51
15:15 uğursuzluğuna inanıp TFF bunu böyle biliyor herhalde :cool:

Daha önce söylemiş olduğum gibi ;

Yenersek SÜRPRİZ olur..

Murat TONBUL
27.03.2009, 13:38
kazanalım artık.bi seriye ihtiyacımız var sivas maçna kadar.
3 de 3 yapmamız şart.

alioglua
27.03.2009, 13:56
son haftalarda 13 puan kaybedeceğimizi birisi bize söylese inanır mıydık tabiki hayır

o kadar da olmaz herhalde derdik

aynı şey sivas ve beşiktaş için de geçerli kimse onların 9 maçta çok puan kaybedeceklerini pek söylemez sanırım bu tempoda

ama onlar da kaybedeceklerdir hemde beklediklerinden de fazla

ve artık ersun hoca da kadroda gerekli yerlerde gerekli revizyonları yaparsa bu işi olumlu yönde bitiririz diye düşünüyorum

12 nisanda asker oluyorum şampiyonluğa bu kadar yaklaşmışken belki de göremeyeceğim lig tv olur askeriyede diyorlar ama olmama ihtimali de yüksek

senelerdir neredeyse bir maç bile kaçırmamışken çok zor gelecek maçlarımızı izleyememek

turkish0061
27.03.2009, 17:00
kolbasti mesur oldu. Arda bile kolbasti oynadi. turkiyede kazandikdan sonra bilikte kolbasti oynarlar :)

B.AKDEMİR
27.03.2009, 17:11
Konu ile ilgisi yok ama büyük dava adamı Muhsin Yazıcıoğluna Allah'tan rahmet diliyorum.

sifuni
27.03.2009, 17:16
artik kolbasti oynamanin zamani geldi

Alihan Ertürk
27.03.2009, 21:18
Millilerin oynadığı kolbastı videosu var mı ??

Turgay 6161
27.03.2009, 23:53
Seri galibiyetlerimizin başlayacağı karşılaşma olacak.

kml61ts
28.03.2009, 01:14
Millilerin oynadığı kolbastı videosu var mı ??

Evet Arkadaşlar bende merak ettim var mı izleyebilecegimiz bi yer??

Sezer Soykan
28.03.2009, 01:52
çıkış maçımız olacak

Kazım Uzunboy
28.03.2009, 04:54
İkisi birarada

Biri oynadığında diğeri yedek bırakıldı. Yanal, Belediye maçında bu kuralı bozma kararı aldı. Yattara ve Alanzinho´yu 11´de sahaya sürüp, yeni bir kurgu planladı.

http://foto.fanatik.com.tr/Article/2009/3/18_248606_Untitled-1.jpg

Tek forvet oynayacak
Son haftalarda alınan başarısız sonuçların ardından kadroda revizyona gideceği bilinen Trabzonspor Teknik Direktörü Ersun Yanal’ın sürpriz değişikler yapması bekleniyor. Formsuz futbolcularını uyaran Yanal, 26. haftada karşılaşacakları Belediye karşısına farklı bir 11’le çıkacak. Yalan’ın, savunmada Egemen’i kenara alıp Giray’ı oynatabileceği, ileride ise büyük hayal kırıklığı yaşatan Gökhan-Umut ikilisinden birini kulübeye çekerek tek forvete dönebileceği öğrenildi.
Colman serbest!
Bordo-Mavililer'in hocası en önemli kararı Yattara ile Alanzinho’da oldu... Bu iki futbolcudan biri oynadığında diğerinin yedek beklediği Karadeniz ekibinde, bu kez iki yıldız oyuncu da, 11’de sahaya çıkacak. Kanatlarda görev verilecek olan ikiliden Yattara sağda, Alanzinho da soldan hücum edecek. Bu arada teknik direktör Yanal’ın; Trabzonspor’un kötü gittiği haftalarda bile oynadığı futbolla büyük beğeni toplayan Colman’ı ise serbest oynatacağı ifade edildi.

Anıl Caner
28.03.2009, 05:43
Başlığı açan Ömer kardeşim. Senden ricamdır bir daha hiç bir maçın başlığını açma. yaramıyor takıma.

oguzhann
28.03.2009, 07:48
sabah ezanından sonra maç koyacaklar bu gidişle!ula akşamlarun suyi mi çiktu?

İdris Toksoy
28.03.2009, 10:02
maç hakkında pek birşey söylemek gelmiyor içimden nitekim çok gün var önümüzde

OnOuR
28.03.2009, 10:32
Yeter artık gündüz maçlarından bıktık !

Gündüz maçlarını izleyememenin vermiş oldugu bi isyandı bu sanırım imo :D Ama düşün bide Trabzon'da olupta gündüz maçı oldugu için gidemeyenleri...;)

kudu_61
28.03.2009, 10:57
inşallah yukarı da yazılan haber sonuna kadar doğrudur

takımın orta sahası belli forveti belli ziyanın zamanı gibi bizce belli olan kadro sahaya ne zaman çıkacak sabırla bekliyorum

tolga
serkan-song-giray-cale
göksu-hüseyin
yattara-colman-alan
gökhan

Mustafa GÜLAY
28.03.2009, 11:03
Gündüz maçlarını izleyememenin vermiş oldugu bi isyandı bu sanırım imo :D Ama düşün bide Trabzon'da olupta gündüz maçı oldugu için gidemeyenleri...;)
ama pazar olduğundan onlar içinde sorun yok çekirdekçiler iş başındahttp://forum.bordomavi.net/images/icons/icon10.gif

kemaLAZ61
28.03.2009, 11:06
İkisi birarada

Biri oynadığında diğeri yedek bırakıldı. Yanal, Belediye maçında bu kuralı bozma kararı aldı. Yattara ve Alanzinho´yu 11´de sahaya sürüp, yeni bir kurgu planladı.

http://foto.fanatik.com.tr/Article/2009/3/18_248606_Untitled-1.jpg

Tek forvet oynayacak
Son haftalarda alınan başarısız sonuçların ardından kadroda revizyona gideceği bilinen Trabzonspor Teknik Direktörü Ersun Yanal’ın sürpriz değişikler yapması bekleniyor. Formsuz futbolcularını uyaran Yanal, 26. haftada karşılaşacakları Belediye karşısına farklı bir 11’le çıkacak. Yalan’ın, savunmada Egemen’i kenara alıp Giray’ı oynatabileceği, ileride ise büyük hayal kırıklığı yaşatan Gökhan-Umut ikilisinden birini kulübeye çekerek tek forvete dönebileceği öğrenildi.
Colman serbest!
Bordo-Mavililer'in hocası en önemli kararı Yattara ile Alanzinho’da oldu... Bu iki futbolcudan biri oynadığında diğerinin yedek beklediği Karadeniz ekibinde, bu kez iki yıldız oyuncu da, 11’de sahaya çıkacak. Kanatlarda görev verilecek olan ikiliden Yattara sağda, Alanzinho da soldan hücum edecek. Bu arada teknik direktör Yanal’ın; Trabzonspor’un kötü gittiği haftalarda bile oynadığı futbolla büyük beğeni toplayan Colman’ı ise serbest oynatacağı ifade edildi.

Habere göre 11 böyle olur:

________________Tolga________________

Serkan______Song______Giray_______Cale

__________Hüseyin_____Selcuk__________

Yattara_________Colman________Alanzinho

_______________Gökhan_______________

Hüseyin İlkin
28.03.2009, 11:12
Sonunda istediğimiz yapıda çıkacağız sanırım. Gökhan yerine birde Umut koyulursa, bu iş tamamdır. Koyulmasada olur tamam. Bunada razıyım..

hakan88ts
28.03.2009, 11:41
Tam destek olması gereken bir maç.Bu maçı kesinlikle almalıyız.Alsak çok iyi olacak

Mert Pasa
28.03.2009, 11:44
bir degisiklikte taktikte bekliyoruz.deplasmanlarda maca kontrollu baslayip firsatlarla maci ele geciriyoruz,ama ayni taktik avni akerde tam tersine rakiplerin her dakika duzenlerini oturtmasina heyecanlarini yenmelerine yol aciyor.Ondan sonra da maci cevirmek inanilmaz caba gerektiriyor.
Genel olarak transfer,futbolcularin yil icinde istikrara kavusmalari gibi konularda sahsen takdir ettigim Ersun hoca bu noktadaki gorusunu degistirirse Avni Akerdeki cogu maclari ilk 20 dkda bitirir(hatirlayin sampiyonluga oynamadigimiz onca senede bile Trabzondaki maclarin ilk yarilarinda is bitmis olurdu) bir farkli maclardan ve stresli,fiziksel ve beyinsel olarak da futbolculari ve bizleri yoran bu olaydan da kurtulmus oluruz.
Cok onemli dort hafta ,bu maclari alirsak bambaska bir durum olusacak

Canİlker
28.03.2009, 12:08
ya genemi gündüz maçı. bukadarda olmaz ya kaç hafta oldu. sadri başkan artık bir el atsı şu olaya. midem bulanmaya başladı artık gündüz maçlarından. ist. takımları bir kerede gündüz oynasın çıldıracam ya.

Berk Akçay
28.03.2009, 12:11
Yine 15:15 maçı inşallah bu 15:15 sendromundan kurtuluruz...

Paksoy
28.03.2009, 12:17
--------------tolga----------------------
serkan-----song----egemen------cale-----

--------hüseyin-----selçuk----------------

yattara-------------------------alanzınho---
-----------------colman---------------------

------------------gökhan--------------------

asimavi
28.03.2009, 12:27
ne bahtsız bi takımız yahu...ilk kez yattara ile alanzinhonun bir arada oynama ihtimali var ondada kalede tolga var...

...tayfundan kurtulduk diyoruz ..tolga çıkıyor sahneye ..sabır ya sabır...

Muhammed Ayaz
28.03.2009, 13:29

evet doğru zaten en doğrusuda bu ersun hocadan bunu bekliyoruz ama kalede tolganın yerine slvya girayın yerine egemen oynasa daha iyi olur songu kessin bence çünkü song yaşlı daha kaldıramıyor ben olsam bir maçlık dinlendiririm

61SOYTÜRK61
28.03.2009, 13:33
Başlığı açan Ömer kardeşim. Senden ricamdır bir daha hiç bir maçın başlığını açma. yaramıyor takıma.

aynen bencede:D

61SOYTÜRK61
28.03.2009, 13:41
colman yattara alanzınyo istediği kadar aynı anda oynasın gökana 5555555 tane gol pozisyonu yaratsınlar sanki atacak....gökanla 1 eksiğiz:)tolgayla 2 ,selcukla 3 yapar ,yattarada bildiğimiz yattara gibi oynarsa tamamda istemsiz oynarsa 4 eksik yapar..

valla onu bunu bilmemde bu takımdan asla kesilmicek tony...egemen..song..cale...alan..colman...serkan. .hüseyin..yattara..dır gerisi düşündürücü form düzeylerine göre ,tabi bu milli arada defansın iyice dinlenmiş oldugunu umuyoruz :) kaleyede umarım bu maç onur gecer,yoksa yandık her kale agzına gelen topda yüreğimiz agzmıza gelecek acaba yermi diye...

Recep Alkan
28.03.2009, 13:50
inşallah yukarı da yazılan haber sonuna kadar doğrudur

takımın orta sahası belli forveti belli ziyanın zamanı gibi bizce belli olan kadro sahaya ne zaman çıkacak sabırla bekliyorum

tolga
serkan-song-giray-cale
göksu-hüseyin
yattara-colman-alan
gökhan

bu kadroları yazan iki üyemize de sormak istiyorum. forumda defans olarak songun yaptığı hatalardan muzdarip olduğumuzu söylerken bu egemeni kesip de yerine girayı koymanızı nasıl algılamalıyım. amacım yermek eleştirmek değil. sadece songun performansından memnun değiliz topluca. öyle anlıyorum ben. ama bbir bakıyorum ki olası kadro hazırlanmasında egeen yok hata yaptığını düşündüğümüz song yine olası kadrolarda.

bence biri dinlendirilecekse bu kesinlikle song olmalıdır bence. ama dinlendirme de olmayacaksa song ile devam edilmeli arkadaşlar.

Ömer SEVİNÇ
28.03.2009, 13:52

Batıl inançlara kadar düştük he?:)

61SOYTÜRK61
28.03.2009, 14:22
Batıl inançlara kadar düştük he?:)

takım düşürdü kardeş naparssın,takıma bakıp bu macı net alırız diyemediğimiz için

Gökhan ÖZDEMİR
28.03.2009, 15:43
Bu maçı alırız rahat olun.

ÜNAL
28.03.2009, 15:54
Yattara-Alanzinho .....

Şov var :meşale2:

Alihan Ertürk
28.03.2009, 16:15
inşallah ikisi de kötü oynamazlar :)

ugurozturk
28.03.2009, 16:23

On bir oyle olursa yandik; ilerde pres yapan bir tek colma kalir; bence gokhan yerine umut ya da Isac oynamali.

Emirhan Makul
28.03.2009, 16:24
Yattara - Alanzinho aynı anda oynamaz yalan haber o
Oynasa bile 15 dakkada biri çıkar defansa yardım etmeyen boşda top bekleyen 2 kişiden bahsediyoruz ikisi aynı anda oynarsa daha kötü oynarız düşüncsindeyim.